ورود / ثبت نام
0

آرامش ذهنی در لاغری (قسمت یازدهم)

آرامش ذهنی در لاغری
اندازه متن

آرامش ذهنی در لاغری تاثیر مستقیم دارد و برای رسیدن به آرامش ذهنی باید متعهد باشیم و هر روز آگاهانه سعی کنم در شرایط احساس خوب باشیم.

بی نهایت سپاسگزار خداوند هستم که به من فرصت و توان لازم را داد تا این جلسات تصویری آماده شوند. وقتی قسمت های این دوره آموزشی را مرور می کنم لذت می برم از آگاهی فوق العاده عالی و تاثیرگذاری که در این طریق در اختیار ما قرار گرفت و خداوند را شکرگزارم که همواه بنده های خودش رو هدایت و حمایت می کند.

ما به مهربانی خدای خود ایمان آوردیم، ما به توانایی خود در لاغر شدن ایمان آوردیم و هدایت الهی شامل حال ما شده است و در مسیر صحیح متناسب شدن قرار گرفته ایم و به لطف حمایت خدای مهربان در این مسیر ادامه می دهیم تا رویای لاغری خود را به واقعیت تبدیل کنیم.

همه ما تجربه پرخوری کردن در روزهایی که در شرایط احساسی خوب نبوده ایم را داریم و به خوبی نقش احساس بد در حرکت به سمت چاقی بیشتر را می دانیم.

استرس داشتن حالتی از احساس بد است و افرادی که به واسطه قرار گرفتن در شرایطی مانند کنکور یا هر مساله ای که فشار عصبی ایجاد می کند تجربه تغییر در واکنش های غذایی و همچنین افزایش وزن را دارند.

برخورداری از آرامش ذهنی در لاغری موضوع بسیار مهمی است که در بیشتر فایل های آموزشی به شکل های مختلف به آن اشاره شده است تا در ضمیر ناخودآگاه شما این موضوع مهم بعنوان یک فرمول مهم در طی کردن مسیر لاغری ذخیره شود.

از عوامل تحریک کننده ای که به راحتی می تواند آرامش ذهنی در لاغری را دچار اختلال کند “عجله کردن” است.

عجله کردن به تنهایی می تواند تمام سعی و تلاش شما برای یادگیری اصول لاغری با ذهن را خنثی کند.

عجله کردن می تواند به سادگی انگیزه و اشتیاق شما برای لاغر شدن را از بین ببرد و شما را از ادامه دادن منصرف کند.

عجله کردن از موثرترین راهکارهای ذهن منفی باف است تا شما را برای لاغر شدن دلسرد و ناامید کند.

عجله کردن عامل اصلی اختلال در آرامش ذهنی در لاغری است.

همه افرادی که اضافه وزن دارند برای چاق شدن هیچ عجله و اصراری ندارند اما زمانی که تصمیم به لاغر شدن می گیرند دوست دارند در یک هفته یا یک ماه لاغر شوند و چون این اتفاق هرگز رخ نخواهد داد دلسرد شده و از تصمیم خود غافل می شوند و روند چاق تر شدن را ادامه می دهند.

من به اندازه سال هایی که اضافه وزن داشتم برای لاغر شدن عجله داشته ام.

آمادگی تحمل کردن هر سختی و فشار جسمی را داشتم اما دوست داشتم در مدت زمان کوتاهی لاغر شوم.

عجله کردن برای لاغر شدن در من به حدی شدت داشت که بارها به این موضوع فکر کرده بودم کاش می شد برای مدت کوتاهی به بیماری سختی مبتلا می شدم اما در عوض لاغر می شدم و بعد از به دست آوردن سلامتی از لاغری خودم مراقبت می کردم.

بارها به این موضوع فکر می کردم کاش یه اتفاقی رخ می داد و من خیلی سریع لاغر می شدم و بعد تمام تلاشم را به کار می گرفتم تا از لاغری مراقبت کنم و نذارم دوباره چاق بشم.

این افکار از ویژگی های ذهن چاق است که چون باور ندارد می تواند به شکل عادی و خودبخودی لاغر باشد می خواهد از لاغری مراقبت کند و یا تلاش کند لاغری را حفظ کند.

در تمام روش های لاغری دوره ای با عنوان ثبت و نگهداری وجود دارد که فرد باید در آن مدت سعی کند از کاهش وزن خود مراقبت کند.

هر بار که از طریق اجرای برنامه های رژیمی مقداری لاغر می شدم اما بعد از مدت کوتاهی دوباره چاق می شدم دلیل آن را عمل نکردن به دستورات دوران نگهداری لاغری می دانستم و باور کرده بودم که من می توانم لاغر شوم اما نمی توانم از لاغری خود مراقبت کنم.

همه این موارد و فرمول های اشتباه که درباره چاقی در ذهن ما ذخیره شده است سبب می شود برای لاغر شدن عجله داشته باشیم و همه ما تجربه رها کردن برنامه های لاغری خود به دلیل عجله کردن را داریم.

از آنجایی که لاغری با ذهن از طریق آموزش ذهنی صورت می گیرد و برای یادگیری و ایجاد فرمول های ذهنی نیاز به زمان و استمرار داریم بنابراین موضوع عجله کردن یکی از عوامل تهدید کننده برای افرادی است که تصمیم گرفته اند از طریق لاغری با ذهن، رویای لاغری خود را به واقعیت تبدیل کنند.

در یک بررسی ساده به وضوح می توانید به تاثیر موضوع عجله کردن در دلسرد کردن افراد برای لاغر شدن پی ببرید.

به تعداد دیدگاه های جلسات دوره رایگان لاغری با ذهن توجه کنید.

جلسه اول بیشترین تعداد دیدگاه را دارد.

برای جلسه دوم تعداد دیدگاه کمتری ثبت شده است و به ترتیب برای جلسات بعدی تعداد دیدگاه کمتری ثبت شده است.

دلیل این رویداد فقط عجله کردن افراد برای لاغر شدن است.

عده ای با استفاده از جلسه اول آموزشی شور و اشتیاق بالایی برای لاغر شدن پیدا می کنند و به خوبی تمرین مربوط به جلسه اول را انجام می دهند.

اما شور و اشتیاق آنها به اندازه ای است که به جلسه دوم نمی رسند و این مسیر را رها می کنند.

شور و اشتیاق عده ای تا جلسه دوم است و به جلسه سوم نمی رسند و به همین ترتیب شرکت کننده ها از ادامه دادن جلسات آموزشی منصرف شده و این مسیر را رها می کنند.

نکته جالب توجه درباره تاثیر عجله کردن در برهم زدن آرامش ذهنی در لاغری فقط مربوط به این دوره رایگان نیست بلکه همین روند کاهشی ثبت دیدگاه و انجام تمرینات در دوره رایگان زندگی با طعم خدا نیر مشاهده می شود و جهت اطمینان بیشتر می توانید روند کاهش تعداد دیدگاه از جلسه اول تا بیستم این دوره را بررسی کنید.

همین روند کاهشی در انجام تمرینات در همه دوره های آموزشی ثبت نامی نیز مشاهده می شود.

پافشاری شیطان بر عجله کردن برای لاغر شدن همواره انجام می شود و عده ای از دوستانی که دوره ورودی به سرزمین لاغرها را تهیه کرده و به این مسیر ادامه می دهند نیز اسیر این حربه منفی باف شده و از ادامه دادن دوره آموزشی منصرف می شوند.

نکته جالب توجه درباره دوستانی که از دوره ورود به سرزمین لاغرها استفاده کرده و بعد از مدتی این دوره را به دلیل عجله کردن برای لاغر شدن رها می کنند این است که بیشتر آنها پس از مدتی دوباره تصمیم می گیرند از روش لاغری با ذهن برای خلق رویای خود استفاده کنند.

آنها در مدتی که مسیر لاغری با ذهن را رها کرده اند به تلاش خود برای سریع تر لاغر شدن از روش های دیگر ادامه می دهند اما بعد از مدتی تلاش بی هوده کردن مطمئن تر می شوند که لاغر شدن با عجله کردن به دست نمی آید و کارآمدترین روش برای لاغر شدن همان روش لاغری با ذهن است.

در هفته های ابتدایی دوره ورود به سرزمین لاغرها تمرینات متنوعی برای رسیدن به آرامش ذهنی قرار داده شده است و دلیل توجه زیاد به این موضوع تاثیر آرامش ذهنی در لاغری است.

در هفته های بعدی درباره شناسایی نجواهای ذهنی تمرینات تاثیرگذاری قرار داده شده است تا عزیزانی که در این مسیر حرکت می کنند به گفتگوهای ذهنی منفی باف آشنایی داشته باشند و به راحتی گول حرف های منفی باف درون خود را نخورده و از مسیر لاغری با ذهن خارج نشوند.

اهمیت موضوع آرامش ذهنی در لاغری باعث شد تا در این جلسه آموزشی بیشتر درباره این موضوع با دوستانم صحبت کنم.

اطمینان دارم اگر بتوانید بر نجوای ذهنی درباره عجله کردن برای لاغر شدن غلبه کنید و با اشتیاق و احساس خوب مسیر لاغری با ذهن را دنبال کنید چه بخواهید چه نخواهید لاغر خواهید شد.

منتظر خوندن نظرات ارزشمند شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن


نتایج برخی از شرکت کنندگان در دوره لاغری با ذهن

خانم فروزان از نیوزلند      دانلود این فایل

خانم سپیده از تهران       دانلود این فایل

خانم سادات از تهران       دانلود این فایل

خانم ونوس از یزد       دانلود این فایل


فایل تصویری جلسه یازدهم

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=12749
برچسب ها:
33 نظر در مورد آرامش ذهنی در لاغری (قسمت یازدهم)

دیدگاهتان را بنویسید

   پونه عدل تهرانی
   1400/07/04 22:37
   مدت عضویت: 824 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 321 کلمه

   به نام خدا

   وقت بخیر عزیزان

    

   من هم هر روز و هر لحظه سپاسگزارم که خداوند منو به این مسیر هدایت کرد و همینطور سپاسگزارم برای شما استاد عزیز و بزرگوار که همیشه در حال به روز رسانی فایل ها هستین هر روز آگاهی های جدیدی به ما می دین .

   من هم این حرفهای فایلها در یه زمان‌هایی خیلی برام مرور می شه . عجله نداشتم اصلا تو این دوره ولی نمی دونم الان دوست دارم سرعتم بیشتر بشه ….

   من هم در این مسافرت اخیر که بعد از دو سه سال رفته بودم همش سلف سرویس بود ولی من دو سال توی دوره بودم و اون موقع که من شروع کردم دیگه خورد به این مسایل و جایی مهمونی و مسافرت نرفتیم به غیر از عروسی دختر خالم که همون اوایل دوره بودم .ولی با این همه غذاها ولی من بیشتر موقع ها سیر بودم و خیلی چیز زیادی نمی خوردم فقط از اون چیزهایی که دوست داشتم به اندازه می خوردم یکی دودفعه هم چیز کیک خوردم که خیلی عالی بود اصلا با تمام اونایی که قبلا خورده بودم فرق داشت .

   من کلا از اول تمام پرخوری هام یادمه توی خونه بود بیشتر وقتی بیکار بودم و همینطور از غذای بیرون خیلی ترس داشتم و همینطور شام خوردن مخصوصا دیر شام خوردن فکر می کردم چاق کننده هستن فکر می کردم هر روز باید ورزش کنم سخت و عرق بریزم .

   حالا این نکته ای که اشاره کردید دوره ای دارن که لاغری و نگه داره من ندیده بودم همچین چیزی برای همین بود که رژیم تموم می شد دوباره کم کم چاق می شدم..

   این ترازو هم که دیگه نگین من واقعا معتاد بودم ولی حالا خیلی کمتر شده هنوز رفع نشده به طور کامل .

   فرمولها عوض شده هر وقت دوست داشته باشم می رم پیاده روی برای احساس خوب یه دوری می زنم حالم بهتر می شه الان هم باید شروع کنم کم کم یوگا هم انجام بدم برای حال خوبم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/04 18:30
   مدت عضویت: 104 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 194 کلمه

   سلام برهمگی

   من خودم از اون دسته افرادی بودم که همش به عجله کردن معروف بودم خصوصا در خونه . ومادرم همش منو باخاهرکوچیکترم مقایسه میکرد که اون چون دقت میکنه تو کارها کارهاش تمیزه اما تو نه همش تند تند وباعجله انجام میدی .

   من نه تنها در کارهای خونه بلکه در راه رفتن . غذا خوردن . درصحبت کردن درپذیرایی از مهمان و.. همش عجول بودم حتی کنکور سراسری همون باراول تعیین رشته کردم ورفتم دانشگاه. 

   وجالب اینجاست که خاهرکوچیکم بااینکه کارهاشو به آرامی انجام میده همش وقت زیاد میاره اما من نه .

   اما از موقعی که در دوره شرکت کردم و حواسم به رفتارهای غذاییم شد و آرامتر غذا میخورم آرامتر کارهامو هم میرسم آرامترصحبت میکنم آرامتر راه می روم و کلی درشخصیت رفتاری من هم تاثیر گذاشت .و آرامش خوبی در زندگیم دارم تجربه میکنم 

   این دوره هم برام همینه منی که اوایل عجله داشتم روزی چندتا فایل رو تند تند بخانم وزود تموم بشه الان چندبارگوش میدم ویس های دوستان و کامنتها رو میخونم و چون تجربه کرده بودم که عجله فقط استرس میاره و استرس آرامش ذهنی ما رو بهم میزنه تصمیم گرفتم با لذت پیش برم تا به نتیجه دلخواهم برسم.

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/17 14:09
   مدت عضویت: 133 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 134 کلمه

   سلام استاد عزیز، از فایلهایی که زحمت کشیدید و به طور رایگان در اختیار ما گذاشتین استفاده کردم و بسیار عالی هستن اما در بعضی صحبت‌ها با یک سری تناقض روبرو شدم در فایل قسمت یازدهم شما میفرمایید قبلا که چاق بودین اصلا به اینکه چی میخورین توجه نداشتین و به راحتی هرچیزی را میخوردی، اول این که در مورد من اصلا این طوری نبود و کلا همان موقع هم با عذاب وجدان و ترس غذا میخوردم، دوم اینکه مگر شما الان نمیفرمایید باید ذهن رو از ترس و عذاب وجدان در مرحله اول خارج کرد و به آرامش رسید که روی مواد غذایی حساس نباشیم پس اگر چاق ها این ویژگی را دارند چرا لاغر نشده اند؟ موارد دیگری هم از تناقض هست که اگر صلاح بدانید خدمتتان عرض می کنم، با تشکر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/05/17 17:41
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 40 کلمه

    سلام و درود
    به تناقض های ذهنت توجه نکن
    به آنچه می خوای تجربه کنی توجه کن و به دنبال آن در مطالب آموزشی باش
    هرچه بیشتر ادامه بدی تسلط شما بر موضوع لاغری با ذهن بیشتر شده و تناقض ها کمتر میشه

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 10 از 2 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/28 16:58
   مدت عضویت: 764 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 871 کلمه

   به نام خدای مهربان 

   سلام خدمت استاد و دوستان عزیزم 

   من هر روز با عشق داخل سایت کامنت میزارم و لذت میبرم از اینکه در مسیر صحیح متناسب شدن هستم و خوشحالم که این همه انگیزه واشتیاق من نتیجه داده و کلی من متناسب شدم و هنوزم متناسب تر خواهم شد چون تعهد و استمرار و انگیزه ی زیادی دارم .

   من واقعا از این دوره و کل مطالب سایت راضی هستم و ایمان دارم هر کس شرکت کنه نتیجه میگیره همانطور که خودم تونستم با بودن در این مسیر نتیجه بگیرم ..

   من از وقتی وارو سایت شدم کل زندگیم متحول شده و آنچان من لذت میبرم از این همه تغییر ات و این همه راحت بودن لاغر شدن که بینهایت خوشحال هستم چون قبلا هر بار تلاش برای لاغری میکردم من نتیجه ی ماندگار نمیگرفتم. و اما بعد از چند وقت و وارد شدن به این مسیر من دارم هر روز به جسم دلخواهم نزدیکتر میشم و مطمعنم به زودی به تناسب دلخواهم میرسم .

   من  به محض  وارد شدن در سایت و شروع این دوره کلی نتایج اولیه کسب کردم و کلی تعییر رفتار و تعییر احساس داشتم و دارم و اما من دیگه تک نفره جلو نمیرم یه صدایی در ذهنم هست که هر جا  من خطا برم به من گوشزد میکنه و ذهن من خیلی عالی من رو داره راهنمایی میکنه که چه رفتارراز تو درست هست و چه جایی غلط هست و من دیگه اون حرص و ولع و پرخوریهای گدشته رو ندارم  .

   وقتی استاد این راه رو رفته و تونسته پس منم میتونم اگر استمرار و تعهد  داشته باشم .چون در همه ی افراد چاق حس ناتوانی وجود داره اما ما با این دوره ها به این  جا  میرسیم که من  هم میتونم تعییر کنم فقط باید مراقب این باورها ی جدید  که در ما به وجود اومدن باشیم که از بین نرن و  بر عکس جوانه بزنن و رشد کنن و اما خوب بدونید روند پیشرفت باورهای صحیح در ما خیلی ببشتر از باورهای علط در ما هست چون طبیعت جسم ما به سمت لاغری هست   .

   استمرار و تکرار  باعث میشه ما پیشرفت کنیم .

   چاقی با اضافه وزن تفاوت اره ؟؟؟ بله داره ما در تمام سالها  به دنبال برطرف کردن اضافه وزن بودیم اما ما باید چاقی رو برطرف کنیم چون چاقی مجموعه ای از فرمولهای غلط هست  که در ذهن ما هست  و  دیده نمیشه  که  بر طرفشون نمیکنیم و ما همیشه اون اضافه وزن رو در لباس و ترازو  و…  رو میبینیم  و میخواهیم  اونها  رو برطرف کنیم .

   هر وقت ما روی ترازو بریم و احساسمون بد بشه ذهن ما چاقی  رو  در بدن ما بیشتر و بیشتر کرده و این کار فقط  به خاطر رفتار خودمون هست پس بایدوزن کردن رو کنار بزارید .

    

   متناسب شدن با استمرار به دست میاد و به یکبار دیدن این فایلها  اکتفا نکنید و هر اموزش ذهنی تمرین میخواد مثل آموزش رانندگی و یا یاد گرفتن زبان انگلیسی ..

   ما باید این آگاهی ها رو به عنوان اگاهی جدید بپذیریم و مغز ما بر اساس اونها دستور جدید صادر کنه .همزمان با کار کردن روی ذهنت و اطلاعات جدید دادن شیطان میاد که ما  رو منحرف کنه و اگر ما بهش گوش کنیم و حالمون رو بد کنیم خیلی راحت بهش اجازه دادیم سعی و تلاش ما رو برای لاعری از بین ببره .

   پس به این نجواهای منفی گوش نکنید.و ما با این  دوره ها به آرامش  و حال خوب و همه چیز میرسیم و اصلا لاغررشدن حاصل همین تغییرات در ما هست و کسی که اعصاب ضعیف داره هر چقدر تلاش کنه بی فایده هست  به همین علت  هر کس وارد این دوره ها میشه میبینه اعتماد به نفس و روابط و سلامتی و خودباوری و …. به وجود میاد که خیلی اینها ارزشپن هستن مخصوصا سلامتی که به خاطر تعادل بین ذهن و جسم  که افکار منفی وجود نداره به وجود میاد.

   خداوند در قران گفته من شما رو شفا میدم نه دوا پس اگر درست عمل کنید مزه ی سلامتی رو هم درک خواهید کرد .

   من قبلا شکست و ناتوانی و محدودیت و افسردگی و رو به خاطر چاقی زیاد پیدار کرده بودم و اما حالا به خاطر این روش من کلی چیز عالی و ارزشمند کسب کردم مثل آرادی و نشاط و شادی و سلامتی و احساس خوب و … کسب کردم  اینها همه لطف خداوند هست که ما رو به این راه هدایت کرده .

   عاشق لاغر شدن هستم .

   هیچ کس با زجر و ناراحتی چاق نشده همیشه با لدت ما در مسیر چاقی قرار گرفتیم و ارام ارام ما چاق شدیم و زمانی که خیلی چاق شدیم رنج اون‌چاقی ما رو اذیت کرده و حالا هم داریم با لذت زیاد لاعر میشیم  تا تلافی اون روزها در بیاد.

   من هر روز سپاسگزار خداوند هستم که در این مسیر درست هستم و از خدا میخوام‌کمکم کنه تا بتونم به اون وزن دلخواهم برسم و جدیدا هدایت شدم به یک دوره ی کوتاه از شما ولی واقعا بینطیر  و عالی هست و امیدوارم با عمل کردن هر روز به اون اگاهی های جدید که واقعا خدا هدایتم کردم من تناسب کاملم رو به دست بیارم و موفق بشم  من عاشق این سبک و این روشم و هر روز مشتاقتر  میشم که وارد سایت بشم و از تمام مطالب مفید شما استفاده کنم .

   شاد شاد شاد باشین استاد عزیز 

    

    

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   f1362badremonir@gmail.com
   1400/04/05 22:10
   مدت عضویت: 278 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 213 کلمه

   باسلام و درود خدمت استاد بزرگوار وهمه ی همراهان

   من طی ۱۱جلسه آموزش رایگان نکات بسیارناب وارزشمندی را یاد گرفتم که تابه حال کسی اینگونه نتوانسته بود مسیر واقعی زندگی را برایم بازگو کند درست است که به  ی سری اعتقادات پایبند بودم اما آنگونه که باید درعمق وجودم  ایجاد نشده بود دراین مسیر هرچه بیشتر رو به جلو میروی  اشتیاقت برای ادامه مسیر بیشتر و بیشتر میشود هرچیزی را بدون دلیل واقعی یاد نمی‌گیری تازه دارم با قدرت و نیروی فوق‌العاده ذهن آشنا میشوم نیرویی که سالیان دراز در کنارم بود اما حضورش را حس نمی‌کردم من یاد گرفتم که چگونه خودم را باور کنم ودوست داشته باشم برای رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب نیازی به عجله نیست همه چیز در مسیر درست با شور و اشتیاق دنبال می‌شود آنچه مهم است آرامش درونی است که باغلبه ی برافکار منفی حاصل میشود چقدر لذت بخش است وقتی در مسیر درست قرار میگیری وموانع راشناسایی کرده با فرمول‌های صحیح قدم در سرزمین لاغرها میگذاری وچقدر ازاین همه تغییر شگفت زده خواهی شد فقط کافیست درانجام تمرینات استمرار داشته و باور کنیم که لاغر شدن آسانترین کار دنیاست ازخدای مهربان و استاد عزیز سپاسگزارم که دیدگاه مارا نسبت به جهان هستی تغییر داد با تلاش و پشتکار دراین مسیر باقی خواهم ماند به یاری خداوند .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   fatemehboskabadiii@gmil.com
   1399/11/19 15:09
   مدت عضویت: 325 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 161 کلمه

   سلام من تازه اول راهم و دفعات اوله که فایلارو گوش میدم اونم با چه مشکلاتی وقتی نت ضعیفه اصن فایل بالا نمیاد و من شاید دو روز دو روز نتونم فایلای جلسه بعدش رو گوش بدم ولی همیشه ذهنمو درگیر لاغری میکنم و با خودم میگم راه همینه و کم کم و طبیعی متناسب میشم وعجله ایی ندارم در حالی که خیلها بهم گفتن چاقتر شدی چن وقته ولی من ذهنمو درگیر نمیکنم میگم مهم اینه از درون احساس سبکی میکنم و کم کم در ظاهر پیدا میشه من دلم میخواد که بتونم ارامش درونیم رو حفظ کنم ولی متاسفانه شکست میخورم ولی باز هم از اول شروع میکنم من مطمئنم که با باور و ذهنیت درس به تناسب اندام و همچنین آرامش ذهنی میرسم به تمام دوستانی که مثل من توانایی توان خرید دورهای اموزشی را ندارند میگم دوستان در همین دورهای رایگان استمرار داشته باشید هیچ کاری در دنیا نشد نداره ومطمئنم به نتیجه میرسیم ناامیدی کاره شیطانع

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/21 08:10
   مدت عضویت: 638 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 527 کلمه


   با سلام
   من هميشه دوست داشتم مريض بشم تا لاغر بشم و داشتم به اين و اون ميكفتم من حاضرم بميرم و به درد سختي مبتلا بشم كه لاغر بشم اخه وقتي ادمهاي رو مي ديدم كه بر اثر يك بيماري وزن زيادي كم ميكردن خودم و تو اون شرايط مي ديدم كه ميشه منم مريض بشم اينقدر وزن كم كنم تا اين حد لاغري برايم ارزش داشت كه دوست داشتم بخاطرش رو تخت بخوابم و از خواب و خوراك بيفتم كه وزن كم كنم
   جون فقط از اين طريق ميشد جلوي اشتهامون رو گرفت 😀
   يا بعضي وقتها با خودم ميكفتم ما رو بايد ببرن حبس ابد اونجا ديكه ميتونم دست از خوردن بكشم
   يا ميكفتم دليل خوردن زياد من نشستن در خونه هس
   اخه ما جون زياد تو خونه هستيم هي دوست داريم يه حي بخوريم
   يعني خوردن زيادم رو مقصر هر عاملي ميدونستم
   حاضر بودم هر كاري كنم تا از اين خوردن هاي بي مورد و الكي كه حالم و بد ميكرد دست بكشم ولي نميشد
   تا اينكه به لطف خدا با يك گروه عالي و ارزشمند و دوست داشتني اشنا شدم
   كه تونستم زندكيم رو از نو بسازم اونم جه زندكيه ،
   زندكيه اي كه سرشار از توام از شادي ارامش شادي عشق تولدي دوباره صبر از همه مهم تر صبر
   من هميشه براي هر كاري خيلي عجله ميكردم و دوست داشتم سريع نتيجه ببينم
   به باشكاه ميرفتم و تا يكي دو هفته كه ميشد اكه وزن كم نميكردم نكران مبشدم دلسرد ميشدم ميكفتم جند وقته ميام انكار تكون نخوردم فقط ميخاستم زودي به نتيجه برسم و همش عجله داشتم
   در رزيم گرفتن هم همبن جور خيلي عجله داشتم با جند روز رزيم گرفتن به دنبال نتيجه بودم و دوست داشتم بعد از جند روز همه بهم بكن و جون كسي جيزي نميكفت ميكفتم نه فايده نداره

   يعني به هر كاري دست ميزدم زياد زيادش شايد دو ماه طول ميكشيد بعد رهاش ميكردم يعني همين عجله نميزاشت كاري رو ادامه بدم و مرا منصرف ميكرد كه اينم نه فايده نداره ولش كن

   خيلي خوشحالم ١٠ماهه در اين دوره هستم و صبر فراوان دارم و اصلا عجله نميكنم خسته نميشم از بودن در اين دوره هر روز اشتياقم بيشتر ميشه براي ادامه ي مسير

   ،،،،،،بعضي وقتها اون منفي باف هست و بهم ميكه حالا تا كي به ايده الت ميرسي خيلي طول كشيده ا باز برميگردي به اون وزن قبلت تو نميتوني موفق بشي
   اما من ساكتش ميكنم و ميكم نه اين دوره مثل بقيه دوره ها نيس من باورش دارم و مطمينم اين دوره همان جيزي بود كه من ساليان سال دنبالش بودم اين همان راز خوشبختي منه
   مكه ما يكدفعه جاق بوديم كه بخواهيم يكدفعه لاغر بشيم ما بايد هر روز يك گام به سوي موفقيتمون برداريم و قدم به قدم به اون ايده المون برسيم
   من باور دارم قدم هاي كوجك روزانه در انتهاي راه منجر به نتايج بزركي مي شوند 🙏🏻🥰
   خدايا شكرش كه در اين راه ارام هستم و با صبر و اشتياق دارم به سمت ارزوم حركت ميكنم و هر روز با استمرار ادامه ميدم
   استاد ممنونم بابت فايل هاي ارزشمند و عالي
   ان شاالله كه خداوند پشت و پناهتون باشه و هر جه از خداوند طلب كنين بهش برسين 🌹🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌷🌷🌷

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/18 00:04
   مدت عضویت: 688 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 258 کلمه

   با عرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان و استاد عزیز
   من در تمام زمانی که با این سایت و فایل های صوتی و تصویری و متن های ارزشمندش اشنا شدم برای رسیدن به نتیجه که همان تناسب اندام است عجله داشتم ولی طبق گفته های استاد چون می دانستم که حربه منفی باف است سعی کردم این عجله را با اشتیاق و انگیزه جایگزین کنم البته هنوز کاملا موفق نشدم ولی چون هنوز در حال گوش دادن به فایل ها و انجام تمرین ها هستم پس هنوز یک قدم از منفی باف جلو هستم و به این زودی ها پا پس نمی کشم و تا رسیدن به هدف خودم دست از تلاش بر نمی دارم ۱لبته استمرار در این مسیر خیلی مهمه ولی باید همراه با اشتیاق و حال خوب باشه من هر موقع که حالم خوب باشه اشتیاق و انکیزه بیشتری برای ادامه مسیر دارم و به طبع اون نتایج بهتری میگیرم ولی اگر حالم خوب نباشه شور و شوقم کمتره و نتیجه خوبی برام نداره و بیشتر عجله می کنم چون می ترسم که خسته و نا امید بشم و راهم رو نیمه تمام رها کنم ولی چون در این راه با خودم متعهد شدم و قسم خوردم تا آخر مسیر برم نتیجه دلخواهم رو بگیرم دست از تلاش بر نمیدارم و مطمئنن یه روز غول چاقی رو به زانو در میارم و شکستش میدم و چقدر این پیروزی لذت بخشه و احساس آزادی وآرامش برام خواهد داشت وقتی بهش فکر می کنم خیلی ذوق زده میشم و سر از پا نمیشناسم به امید ان روز💪💪💪💪

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/04 10:43
   مدت عضویت: 502 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 632 کلمه


   سلام به استاد عزیزم و دوستان گرامی من می‌خوام یه اعترافی کنم من هم دفع قبل تو همین دوره لاغری با ذهن همین اشتباه کردم که عجله کردن بود تا فایل چهارم خوب پیش رفتم یهو وسوسه شدم خودم وزن کنم همین که دیدم وزنم تغییر کرده واومده پایین خیلی ذوق زده شدم و باورم نمیشد حتی تو تمرین قبلا هم نوشتم استاد من تغییر کردم باورم نمیشد اخیه من کاری نکردم تازه اول دوره هم هستم اونم دوره رایگان خلاصه اومدم تند تند فایل گوش دادم که زود تموم بشه برم باز وزن کنم و خیلی عجله داشتم که به لاغری برسم و به دیگران ثابت کنم تونستم و دهن بقیه ببندم 😂 تا فایل ده بود پیش رفتم باز خودم وزن کردم تا همونم و اصلا تغییری نکردم گفتم تا دوره تموم کنم حتما تغییر میکنم و یکمم ناراحت بودم از ت دلم چرا کم نشدم فایل ها تموم شد رفتم وزن کردم دیدم نیم کیلو هم اضاف کردم و خیلی دلسرد شدم ولی بعداً که فایل ها رایگان در مورد موانع لاغری مطالعه میکردم فهمیدم من چندتا اشتباه داشتم یکی عجله بود دومی نیاز به لاغری بود واسه جلب توجه سوم وزن کردن و چهارم باورنمیکردم بتونم لاغر شم وتهه دلمم یه چیزی می‌گفت این راه ادامه بده این راه درستیه و جوری بودم که حتما باید روزی یبار تو سایت مطالعه میکردم یجور آرومم میکرد خلاصه من گفتم باید از اول شروع کنم با صبر حوصله که شروع کردم و وقتی رفتم شروع کردم اصلا انگار روز اولم بود انگار هیچی بلد نبودم و متوجه اشتباهات قبلا هم میشدم که استاد تو فایلم گفتن ولی من اصلا انگار نابینا بودم وکلا حرفهاش تازه متوجه میشدم من از ۱۲ابان ماه شروع کردم و الان که ۴دی ماه است تموم کردم یازده جلسه لاغری با ذهن تو این مدت خودم وزن نکردم عجله نکردم و روی خودم کار کردم می‌دونم هنوزم اشتباهاتی دارم نمیگم که استاد شدم ولی خب بهتر از قبلا هستم آرامش ذهنی دارم و بازم دوره تکرار میکنم و یکی یکی موانع از بین مبیرم من قبلا متوجه نبودم که ذهنت مشغول دیگران کنی به نتیجه دلخواه خودت نمیرسی و اینم یکی دیگه از موانع خودم می‌دونم در راه رسیدن به هدفم چون وقتی من بیشتر فکرم روی مسایل مشکلات حرفها دیگران باشه احساسم بد میشه و احساس بد مساوی اتفاق بد است باید ذهنمون خالی کنیم از اخبار حرفها منفی دیگران رفتارها آن ها و بهشون واکنش نشون ندهم و تمام ذهنم بزارم روی خودم تا احساسم خوب شه و جذب های خوب داشته باشم اگه من افسرده نگران ناامید باشم هیچوقت به لاغری نمیرسم پس بیخیال دیگران تا الان واسه دیگران حرفها دیگران زندگی کردم دیگران ناراحت نشن عه بنده خدا تصادف کرده عه اون این حرف بهم زده بیخیال همه اینها مانع من میشه برای رسیدن به هدفم اگه می‌خوام شاد باشم باید خودم احساسم کنترل کنم و بزاری روی خودم تا روز به روز شگفت زده شم استاد از شما خیلی ممنونم تو این همه مدت که زندگی کردم هیچکس اندازه شما زندگی کردن به من یاد نداده لیسانس گرفتم ولی تا حالا نشنیدم یه استاد بگه همچی ذهنی است همیشه مارو ترسوندن اگه میخواه کار کنی باید پارتی داشته باشی….. و همیشه مانع نهادن جلو پاه ما حتی نصف شما به ما درس زندگی کردن ندادن از جامعه بگیر اخبار بگیر استاد ها بگیر کلا واسه رسیدن به هرچیزی مارو دور کردن با حرفهاشون حتی از خدا که من امیدی دیگه به خدا نداشتم ولی شما واقعا زندگی آسون کردید واسه من منی که دیگه هیچ امیدی به خودم نداشتم روز به روز امید وار تر میشم حسم بهتر میشه خدا بهتر میشناسم و ازتون ممنونم هرکاری کنم در برابر شما هیچ است من تا ابد شاگرد شما هستم و خواهم بود خیلی هم ازتون ممنونم استاد معجزها

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   abolhasanifarzane1@gmail.comcom
   1399/09/16 18:13
   مدت عضویت: 377 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 220 کلمه

   سلام دوستان واستاد گرامی اول از همه از شما کمال تشکر دارم بخاطر در اختیار گذاشتن فایلهای رایگان جلسه ۱۱ لاغری بله واقعا اگر با عشق وعلاقهدتمریناتمونو انجام داده باشیم الان به نتایج اولیه باید رسیده باشیم ممنون درسته من وقتی بعضی وقتا پرخوری میکنم ی نجوا ذهنی بهم هی میگه انقد پشت سر هم نخور ای کار درست نیست وخوشحالم بابت این نجواها چون استادم گفته این نجواها نشانه تغییر کردنه ومن دارم تغییر میکنم خدارو شکر وخدارو صد هزار مرتبه شکر بله درست همه مابه یک شکل چاق شدیم درسته یکی از بچه گی بعد از زایمان یکی هم بعد از ازدواج اما نتیجه یکیه همه ما فرمولها مون تغئر کرده وباعث چاقی ما شده وما با دوره کردن فایلها وشرکت در دورها به نتیجه نهایی میرسیم چون لاغری با ذهن تنها روش صحیح لاغریهخدارو شکر منم از وقتیکه عضو گروه لاغری شدم‌حال روحیم وبیماریم خیلی خیلی بهتر شده الان پنج ماه ونیم که درگیر بیماری هستم و هر چی دکتر میرم هیچ کس دردم نمیفهمه چیه من سرگیجه وحالت تهوع وفشار خون پایین دارم‌ودوست دارم از طریق ذهن اونو درمان کنم یعنی شفا بگیرم از خدا ولی بلد نیستم چجوری از استاد عزیزم عاجزانه کمک میخوام که منو راهنمایی کنن وامیدوارم که تمام دوستانیکه از این دوازده جلسه استفاده کردن بهترین نتیجه رو گرفته باشن شاد باشید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/18 14:24
   مدت عضویت: 811 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 216 کلمه

   سلام . روز یازدهم تعهد من با لاغری
   داشتن آرامش ذهنی و عجله نکردن خیلی میتونه اثرگزار باشه .
   من برای آرامش ذهنی خودم یه باور دارم که اگر در مدار لاغری و توجه کردن به لاغری باشم خدا منو لاغر میکنه . خدا منو هدایت میکنه به سمت افکار و گفتار و رفتار لاغر کننده .
   خدای وجود ما باورسازه . احساس خوب تولید میکنه و رفتار خوب خلق میکنه . این بُعد از وجود ما که همون بُعد روحانی وجود ماست فراتر از بُعد ذهنی ماست و قادره به راحتی فرمولهای اون رو تغییر بده .
   وقتی میگم خدا منو لاغر میکنه ایمان دارم خدا منو به راهی هدایت میکنه که لاغری رو برام به ارمغان میاره .
   اینجوری به آرامش میرسم . دستامو توی دست خدا حس میکنم و به جای استرس داشتن به آرامش میرسم . به جای عجله کردن به صبر جمیل و لذت بردن از مسیر میپردازم . دغدغه از توی وجودم میره . خدا از خواسته ی من حمایت میکنه . قدرت دست خداست . قدرت دست فکر و باور و احساس و عمل نیست . خدای منه که اینهارو میسازه و وقتی به او توجه کنم به هرچی که بخوام میرسم .
   پس تمرین میکنم برای داشتن آرامش ذهنی به بُعد روحانی وجودم بیشتر نزدیک بشم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/06 10:31
   مدت عضویت: 674 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 113 کلمه

   سلام به استاد و دوستان عزیز
   واقعا متناسب شدن بیشترین تاثیر رو در زندگی ما داره و نقش بسیار مهمی در خوشبختی، سعادت، سلامتی و بسیاری از جنبه های مختلف زندگی ما داره. بنابراین هر موضوعی که برامون مهم هست باید براش وقت بذاریم چون هر هدفی در زندگی با استمرار داشتن به دست میاد. لاغری هم نیاز به تمرکز و استمرار داره.
   خداروشکر که با این دوره فوق العاده آشنا شدم واقعا این دوره لاغری با ذهن زندگی من رو متحول کرد.
   استاد از این که با خلوص و صداقت تمام، دانسته‌هایتان را به من آموختید بی نهایت از شما سپاسگزارم. بی شک شما یکی از تاثیرگذارترین و بهترین اشخاص زندگیم بوده‌اید و خواهید بود.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   ریحانه عطریزاده
   1399/07/02 14:43
   مدت عضویت: 777 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 195 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان همراهم
   استاد عزیز بخاطر فایل هایی که برای ما اماده می کنید ممنونم خیلی زحمت کشیدید باید بگم فایل های شما تکه دکتر روان شناس هم نمی تونه مثل شما فایل درست کنه من چندتا از فایل های دکتر روانشناس گوش کردم خوشم نیومد انگار داش از روی کتاب میخوند خودش نظری نداشت و هیچ خاطره ایی نمی گفت ولی فایل های شما پر از خاطره است منو می بره توی خاطره خودم خاطرهامون مثل همه استاد یکدونه ای
   من فکر می کنم استمرار دارم پای قولی که به خودم دادم ایستاده ام دو سال و هفت ماه که دوره لاغری با ذهن را خریدم از سال ۲۷ بهمن ۹۶ از همون زمان تا حالا همیشه به فایل هام گوش میدم و عمل می کنم بعد از چند ماه پاک سازی ذهن را خریدم و حالا باید پیشرفته را بخرم خیلی حالم خوبه و شاد هستم خودمو هم خیلی دوست دارم و خودمو نوازش می کنم جلوی آینه و به متناسبا خیلی توجه می کنم غذا هم با لذت می خورم و دیگر نگرانی ندارم سایز کم کردم از روی لباسهام می فهمم و مطمعنم به هدفم می رسم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/04/31 12:03
   مدت عضویت: 715 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 458 کلمه

   سلام استاد عزیزم
   سپاسگزارم از شما بابت فایلهای فوق العاده دوره رایگان لاغری با ذهن
   سپاسگزارم که اینقدر با اشتیاق فایلها رو آماده میکنید
   سپاسگزارم که نظرات همه ما رو میخونید و تایید میکنید
   سپاسگزارم که این مسیر فوق العاده رو طی کردین و به ندای درونتون گوش دادین و با قرار دادن این فایلها خدمت بزرگی به تمام افراد چاقی کردین که دیگه از خودشون و از تمام سرزنشها و از تمام روشهای مختلف لاغری خسته شدن
   استاد به قدری من مشتاق گوش دادن فایلها و نوشتن نظر خودم و خوندن نظرات بقیه هستم که صبح خوابم نمیبره و چون یه هدف عالی دارم ذهنم برنامه اش رو میچینه و کاملا ناخودآگاه منو بیدار میکنه که وقت کافی برای انجام تمرینات داشته باشم
   اینقدر مشتاقم که دیشب گوشیم رو خونه مادرم جا گذاشته بودم برای اینکه از تمرینات وگوش دادن فایلها جا نمونم سریع صبح رفتم گوشیم رو آوردم که بشینم پای صحبتهای دلنشین شما
   هرچی که میگذره مطمئنتر میشم که این تنها روش صحیح لاغری هست و عاشق این مسیرم و عاشق لاغری ام اونم لاغری با ذهن واقعا خیلی لذت بخشه با آزادی ،با احساس خوب ،با شادی و با ارامش لاغر بشی
   استمرار یکی از مهمترین فرمولهایی هست که شما بارها وبارها یادآوری کردین و اتفاقا وقتی میمونی توی این مسیر بعد از یه مدت ناخوداگاه استمرار هم جزیی از زندگیت میشه چرا؟چون مسیری که با لذت ،آزادی،شادی ارامش و احساس خوب باشه رو ذهن حتما ادامه میده چون ذهن ما همیشه به دنبال فرار از رنج و رسیدن به لذته
   عجله کردن یکی از مهمترین فرمولهای اشتباهی هست که تا پایان مسیر تناسب همراهمونه و همیشه با این نجوا همراهه که پس کو اینهمه فایل گوش دادی یکماه،دوماه ،سه ماه ،الان۷ ماهه داری گوش میدی وبه تغییرات جزیی کردی که اصلا به چشم نمیاد دلت رو خوش کردی و….
   ولی منی که ۳سال ونیمه که توی مسیر آموزش ذهنی هستم میدونم که تغییر فرمولهای ذهنی یکم زمان میبره ولی چون نتایج فوق العاده است می ارزه و بالاخره با ترفندهای مختلف از این تله ذهنی به سلامت رد میشم
   و خدا بارها در قرانش گفته که به صابرین بغیر حساب روزی میدیم و ابن وعده خداست و خدا هرگز خلف وعده نمیکنه
   شگفتی ساز شدن بسیار اسونه،به راحتی،به زیبایی و عزت مندانه به تمام کساییکه ادامه میدن به عنوان یه پاداش داده میشه،همه کساییکه شگفتی ساز شدن اذعان میکنن که خودشون هم نمیدونن چطور به راحتی عکسشون در این آلبوم بسیار زیبا قرار گرفته ،فقط فایل گوش دادن و تمرین کردن و ادامه دادن با وجود همه روزهایی که حالشون خوب نبوده،امیدی نداشتن ولی بازهم ادامه دادن ودر نهایت این هدیه زیبا با کلی هدیه های همراه مثل افزایش اعتماد به نفس،جوانی،زیبایی،ارامش،آزادی و احساس قدرت و لیاقت بهشون داده شده به ما هم داده میشه به سادگی فقط کافیه ادامه بدیم😊😊😊😍😍😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/04/30 20:51
   مدت عضویت: 499 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 47 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز
   استاد از بچگی به من گفتن برنج چاق کننده است .ایا اگر این باور را با این باور که خوردن برنج باعث لاغر شدن میشود تعغییر دهم و به اندازه همیشه برنج مصرف کنم ایا این باور جدید نتیجه ای خواهد داد؟ممنون.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   پونه عدل تهرانی
   1399/04/03 04:14
   مدت عضویت: 824 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 234 کلمه

   وقت شما بخیر عزیزان
   اتفاقا این چند روزی که خالم اینا اومده بودن که خیلی هم می گفتن من لاغر شدم و اینا ولی بعدش خالم گفت خدا کنه که دیگه بر نگرده من یه ذره نگران شدم اولش بعد گفتم نه این روش مثل روش های دیگه نیست و سعی کردم حواسم و پرت کنم و پر و بالش ندم !
   و اینکه شما گفتین این روش ذهن و درگیر این حرف‌ها می کنه که توی فایله و تا دو سه روز اینا توی ذهن هستش و من هم شده دارم می خوابم نصف شب یا صبح یا در هر زمان از روز به صورت رندوم یه سری از گفته های فایلها میاد توی ذهنم و ممکنه چند روز هم تکرار بشه که البته مربوط به اون روز نیست مال قبل هستش!
   چاق شدن برخلاف طبیعت جسم هستش ، برای همین هم روندش کند بوده و این لطف خداست خدایا شکرت
   این مسیله ترازو وای خیلی صحیح هستش که آدم و چاقتر می کنه منم یه موقع واقعا معتاد بودم به ترازو !
   و این روش چون با تمرین کردن ثبت می شه توی ذهن برای همینه که همیشگی هست و فراموش نمی شه !
   فقط نباید عجله کنیم و من پارسال این سری فایلها رو واقعا سه ماه تموم روش کار کردم یادم نیست چیکار کردم ولی تاریخش و یادداشت کرده بودم بعد از سه ماه دوره رو شروع کردم به لطف خدا

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/03/21 09:55
   مدت عضویت: 730 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 373 کلمه

   سلام دوستان و استاد
   خدارو سپاسگذارم که تونستم برای بار دوم این دوره گوش کنم،یادمه ۶ماه پیش که این مطالبو گوش میکردم خیلی ذوق زده بودم ،خوشحال از اینکه راهیو که دوست داشتم پیدا کردم ،هر کلمه ای که استاد میگفت من ولع گوش میدادم ،مینوشتم ومطمئن میشدم گره کار من همون جاست ،پرواز میکردم ،آروم وقرار نداشتم تا دوره هارو بخرم ،۱۵روزی طول کشید که سایتو گوش دادم و بعد از وصل شدن نت که سراسری قطع بود ،دوره هارو خریدم ،چه لذتی داشت ،شناختن خودم، اینکه مطمئن شدم من اول ذهنی چاق شدم که جسمم از ذهنم پیروی کرده بود ،یاد گرفتم چطور ذهنمو متناسب کنم با مطالعه خودم ،با شناخت باورهام وانقدر این جابجایی ریز انجام شد که من متوجه نبودم ،اون زمان ها التهاب دیدن نتیجه رو داشتم ،ولی بهمون یاد دادن آروم باشیم ،تناسب اندام کوچکترین نتیجه این دوره هاست ،من متوجه شدم که راز در ماندگاریست ،پس ماندم و تکرار وتکرار کردم
   حالا متوجه میشم ذهنم داره تغییر میکنه ،یعنی برنامه های جدیدو پذیرفته ،خدارو شکر جسم نازنینمم تغییر کرد از همون ماه سوم و هنوزم داره سایز کم میکنه ،دیشب دوست خواهرم منو تو خیابون دید ،تعجب کرد گفت چکار کردی انقد لاغر شدی ،البته من خودم خیلی متوجه نمیشم یا ذهنم مقاومت داره که بپذیرم،در حد کمشو میپذیرم ولی بیشترشو نه ،حتی چند روز پیش که رفتم آرایشگاه دخترم ازتوی آینه اونجا از خودم عکس سلفی گرفتم و خودمم تعجب کردم وبه دخترم گفتم آینه اینجا چه لاغر نشون میده ،دخترم گفت تو لاغر شدی که لاغر نشون میده وبعد رفتم عکسمو با عکس ۵ماه پیشم که دقیقا همون بلوز تنم بود مقایسه کردم و تفاوت کاملا مشخص بود که چقد لاغرتر شدم ،اولش خوشحال شدم ودلم خواست ۲تا عکسامو بفرستم واسه استاد که ببینه ولی بازم منفی بافم گفت نفرست اونجا آینه شون مشکل داشته و اومدم خونه مجدد جلوی آینه از خودم با همون بلوز عکس گرفتم تا مطمئن بشم که تغییرات چشمگیری داشتم ،دوست خواهرم دیشب اصرار میکرد که بهم بگه تو دم نوشی چیزی میخوری بهش گفتم من همه کارامو با ذهنم انجام میدم ،فقط نگاهم کرد ،شاید فکر میکرده من دیونه شدم😀با خودم گفتم حالا در آینده نزدیک میبینید که به سایز دلخواهم رسیدم وبازم همتون تعجب میکنید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/03/12 23:39
   مدت عضویت: 792 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 81 کلمه

   باسلام ودرودخدمت دوستان واستادعزیز
   من باشرکت دراین دوره چیزهای خیلی زیادی یادگرفتم خیلی ازموانع ذهنی راکه اصلاقبلابهش فکرهم نمیکردم ونمیدونستم که اینقدرمهم هستندتوی کارهای روزمره ورفتارواخلاق وپیشرفتم روابطم وخلاصه هرچیزی که فکرکنیدبجزلاغری این باورهاوموانع درتمام جنبه های زندگی من تاثیرداشتندوقتیکه مسئله ای برام پیش میادازروشهایی که استادگرامی فرمودنداستفاده میکنم میبینم که این فرمولهادرتمام جنبه هاصدق میکنه وبه من خیلی کمک میکنه که تصمیم بهتری بگیرم خداوندبزرگ رابابت این همه لطف ومهربانی واین هدایت عظیم شکرمیگویم وسپاسگزارم وهمچنین ازاستادعزیزم تشکرفراوان دارم خدایاسپاسگزارم شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/03/02 16:10
   مدت عضویت: 556 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 76 کلمه

   خیلی خوشحالم که وارد این دوره شدم .. بعضی وقتا متنفر میشم از‌شیرینی اصلا اصلا دوست ندارم دیگه… قبلنا وقتی غذاهای خوشمزه رو مرور میکردم گشنه میشدم هوسش میکردم ولی الان نه وقتی بهشون فک میکنم نه گشنه میشم نه اهمیتی دارن برام.. یجورایی غذا خوردن و نیاز بدن شده لیست آخر زندگیم .. و غذا خوردنم خیلی کم شده کمتر از نصف یه بشقاب. خیلی زود احساس سیری میکنم . و حس خوبی دارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/10/14 21:26
   مدت عضویت: 769 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 270 کلمه

   بنام رب یکتا…
   ?سلام خدمت استاد عزیز و دوستان همراهم در مسیر زیبای تناسب?
   استاد عزیز شما با این دوره ی ارزشمند خیلی از سئوالاتم را جواب دادید. قبلا که با سایت شما اشنا نبودم همش با خودم میگفتم اینکه میگن کافیه باورت رو در مورد اضافه وزن عوض کنی تا متناسب بشی یعنی چی؟!… ??
   مگه من چی تو باورمه که باعث ایجاد این اتفاق در من شده…گیج بودم… سخت بود برام که چطور میشه باورامو در مورد اضافه وزن تغییر بدم…?
   وقتی حرفای شما رو شنیدم تازه برام قابل فهم شد که لاغری با ذهن یعنی چی… و فهمیدم مشکل من کجای کاره…?
   روزهای اول آشناییم با شما و صحبتاتون خیلی رو هوا بودم…???
   انگار کلی بار از دوشم برداشته شده بود و سبک شده بودم.???
   احساس میکردم کنترل همه چیز دستمه…? تازه اون وقت بود که احساس می‌کردم چقدر از خودم دور شده بودم… چقدر توانایی داشتم که خودم ازش بی‌خبر بودم.چقدر خدا بهم نزدیک بوده و من ازش بی‌خبر بودم. ???
   من با دوره ی شما با خلقت پر از شگفتی ام آشنا شدم…
   خیلی آگاه تر شدم…
   خیلی واضح تر شدم…
   تکلیفم با خودم روشن شد…
   تکلیفم با دیگران روشن شد…
   خیلی خوشحال ترم…
   خیلی حالم خوبتره…
   خیلی خیلی خیلی خدا رو سپاسگذار ترم…???
   هر روز خدا رو شکر میکنم که ثابت قدم در مسیر تناسب در حرکت هستم و مطمئن از درستی این مسیر با ایمان رو به جلو در حرکتم…???
   خدا رو شکر میکنم برای این دوره ی ارزشمند که زندگی مرا متحول کرد…???
   از استاد عزیز نهایت تشکر و قدردانی دارم که این آگاهی و این مسیر زیبا را رو سخاوتمندانه به ما عاشقان تناسب آموزش دادند?????????
   ?بهترین آرزوها رو برای تمام شما دوستان عزیز دارم?

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/07/24 17:06
   مدت عضویت: 791 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 156 کلمه

   سلام به دوستان خوبم و استاد عزیز
   بعد از اینکه فایل ۱۰ رو دیدم و تمرینش رو انجام دادم نمیدونم چه اتفاقی افتاد کلأ عوض شدم انگار همون آدم قبلی شدم من که اون همه اشتیاق داشتم از فایل ها استفاده کنم اون همه پر انرژی فایل هارو دنبال میکردم دیگه انرژی نداشتم همین جور رفتار های اشتباه رو تکرار میکردم انگار دیگه ذهنم به پایان خط رسیده بود دیگه اشتیاقی نداشتم نا امید شده بودم واقعا نمیدونم چی شده بود با اینکه این همه نتیجه ی خوب گرفته بودم دیگه اشتیاقی به دنبال کردن فایلها نداشتم و رفتارهای اشتباه رو انجام میدادم انگار تا حالا هیچ فایلی رو گوش نداده بودم ذهنم خالی شده بود همه چیز رو فراموش کرده بود تا بلاخره بعد چند روز دوباره به خودم اومدم و فایل ۱۱ رو گوش کردم واقعا دلنشین بود و همون کمکی بود که لازم داشتم استمرار داشتن عجله نکردنو مراقب نجواهای شیطان بودن
   ممنونم استاد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   نازنین
   1398/04/15 09:36
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 136 کلمه

   سلام استاد عزیزم ، از تمام زحماتتون بی نهایت سپاسگزارم…
   و خدا رو بی نهایت شکر میکنم که با شما و سایت بی نظیرتون آشنا شدم … استاد نمیدونم چطور میتونم ازتون تشکر کنم بابت این همه حس خوب ، این همه آرامش ، این همه تغییر در افکار و احساسم … قبل از اینکه از این دوره استفاده کنم از خودم بیزار میشدم گاهی اوقات! اما الان به لطف خدا و شما عاشق خودمم و روز به روز دارم بیشتر در مسیر لاغری و تغییر قرار میگیرم … خیلی از عادتهای اشتباهم کمرنگ شدن و اگه هم کم و بیش میخوان تکرار بشن آگاهم به این مسئله و جلوگیری میکنم از پررنگ شدنش …
   تا روزی که بتونم در دوره آموزشی شرکت کنم ؛ همچنان دوره رایگان رو با عشق ادامه میدم و تحقیق میکنم … ?

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   لاله
   1397/07/25 06:31
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 334 کلمه

   سلام به شما استاد گرامی وقتتون بخیر
   این فایلتون هم بسیار عالی و آموزنده بود
   واقعآ احساس لذت بردن از لاغر شدن رو بخوبی بما منتقل میکنین نکته نجواهای ذهنی خیلی به دلم نشست مثلآ من خودم قبلآ که آشپزی میکردم به بهانه چشیدن غذا یا تست کردن برنج مقدار قابل توجهی استفاده میکردم ولی الآن یه چیزی تو گوشم میگه با دو تا سه تا دونه برنج هم میشه اونو تست کرد واین نجوا مثبته نجوای منفی هم دارم که البته بهش توجه نمیکنم تا بره پی کارش چون خداروشکراشتیاقم به متناسب شدن بسیار قویتر از اون نجواهای منفی ذهنمه
   از شما خواهشی داشتم درباره وابستگی ما به گوش کردن فایلها یه راهنمایی ونصیحتی بکنین که آویزه گوشمون بشه یعنی ما باید همیشه وهمیشه این فایلارو گوش بدیم وتمرینات رو انجام بدیم یا بالاخره یروزی میتونیم مستقل بشیم وروی پاهای خودمون بایستیم چون یوقت بدلایلی نشه اینکارو انجام بدیم یعنی انقدروابسته شدم باور کنین هر موقع به صحبتاتون گوش میکنم دلم نمیخواد سمت یخچال برم ومیوه ای پوست بگیرم ولی مثلآ اگه بدلایل مشغله بعضی روزا نتونم فایل گوش بدم احساس میکنم نجوای منفی ذهنم دوباره سراغم میادکه البته زود ردش میکنم اگه لطف کنین یه توضیح دراین باره بدین ممنون میشم
   استاد روشن گرامی من با آموزشهای شما به کلام مولا علی( ع)پی بردم وبا همه وجودم لمس کردم که فرمودند دو نوع رزق وجود داره یکی رزقی که ما به دنبالش میریم ویکی رزقیکه اون به دنبال صاحبش میگرده البته بعد باطنی هم داره که در این مقال نمیگنجه ومن فهمیدم که اگه چشم دل وروح انسان سیر باشه غذاها از ما میخوان که مارو تناول کن نه اینکه ما با حرص وولع همه جا دنبال غذا باشیم وشما به بهترین شکل این حالت رو در ما به تعادل وتناسب رسوندین
   ضمنا میخواستم بپرسم آیا تاثیر گذاری فایل تصویری با صوتی فرق میکنه چون من فقط از صوتی استفاده میکنم؟ممنونم اگه پاسخ بدین
   صمیمانه از زحماتتون تشکر میکنم وبهترین برکات رو در زندگیتون از خداوند متعال خواهانم.?

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سادات
   1397/07/22 11:13
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 403 کلمه

   سلام . همه ی عباراتی که در این سایت نوشته اید قدمی در راه تناسب است و من هر روز یکی از آنها و یا بیشتر را برای ذهنم تحلیل می کنم و به آن توجه میکنم تا قدمی در راه تناسب بردارم . در این نوشته عبارت زیر را برای ذهنم بسط می دهم:
   “””””عجله نکردن که مهمترین عامل منحرف کردن افراد از مسیر متناسب شدن است و هرچقدر درباره این موضوع صحبت کنیم باز هم می توان بیشتر صحبت کرد و آگاهی بیشتری نسبت به این موضوع کسب کرد.””””
   من به خودم فرصت میدهم و از مسیر تناسب لذت میبرم.
   من هر روز یک گام در جهت تناسب بر میدارم .
   هر چقدر فرصت های بیشتری را در مسیر تناسب باشیم فرمولهای تناسب، بیشتر در ذهن جای می گیرند و عمیق می شوند .
   متناسب شدن آسانترین کار دنیاست و من تا آخر عمرم در مسیر تناسب می مانم و در این راه با لذت حرکت میکنم .
   من به بدنم و رفتارهایم فرصت ترمیم و تصحیح می دهم و هر روز در مسیر تناسب زندگی خواهم کرد .
   متناسب شدن و قدم در راه تناسب لذت بخش ترین کار دنیاست و هر روزمان را هم که در این مسیر زیبا باشیم زیبایی های بیشتری از این مسیر کسب میکنیم . پس من به خودم فرصت می دهم تا هر روزم در این مسیر زیبا باشد.
   ترمیم بدن فرصت میخواهد و این حق بدن من است .
   صحیح شدن رفتارها در جهت تناسب فرصت می خواهد و من به ذهنم فرصت می دهم تا فرمولهای تناسب را در ذهن عمیق کند تا همه ی رفتارهایی را که به بدن صادر می کند در مسیر تناسب قرار گیرد.
   مهم حرکت من در مسیر تناسب است که حتی اگر شده یک قدم هر روز در این مسیر گام بردارم .
   من و خواهردو قلویم با هم تصمیمی گرفته ایم که هر روز به هم گزارش میدهیم . دفتری تهیه کردیم و نام آن را گذاشته ایم : قدمهایم در مسیر تناسب. هر روز هر اقدامی که در مسیر تناسب انجام می دهیم را در آن می نویسیم و بعد برای هم می خوانیم و انرژی و انگیزه به هم می دهیم تا هر روزمان در مسیر تناسب باشد .
   ما به خودمان فرصت متناسب زندگی کردن را می دهیم .
   ما شاد هستیم . امیدوار و در جهت تناسب حرکت می کنیم. ما به ذهنمان رفتارهایمان و جسممان فرصت متناسب شدن می دهیم . چون ما یک متناسب هستیم .

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سادات
   1397/07/21 20:26
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 331 کلمه

   استاد شما در این دوره ی عالی با فرمایشاتتان فرمولها و افکار چاقی رو به ما شناساندید و فرمودید فرمولها افکار و گفتار و عشق و توجه به تناسب را جایگزین افکار چاق کننده کنید و برای تثبیت اونها هم تمارین عالی ارائه فرمودید که ما با استمرار در این تمرینات در جهت تناسب در حرکتیم . استاد حالا که توجهم رو روی رفتار متناسب گذاشتم به این نتیجه رسیدم که توجه به رفتار متناسب را علاوه بر اینکه برای متناسب شدن جسم انجام میدهیم باید هدف دیگری را نیز در ذهن پررنگ کنیم تا رفتار متناسب را بهتر انجام دهیم و آن هم اینست که این رفتار را در جهت تثبیت فرمولهای تناسب در ذهن انجام دهیم . هرچه ما رفتارهای متناسبمان بیشتر شود توجه ما به تناسب بیشتر است . احساس ما در جهت تناسب است و افکار متناسب بهتر جایگزین میشوند . یعنی رفتارها چون عمل هستند و از فکر ما به ظهور میرسند با توجه به نوع رفتار متناسب فرمولها را بیشتر در ذهن تثبیت میکنیم . رفتار در جهت تناسب باید برای ما شیرین و لذتبخش شود وگرنه ذهن آن را نمیپذیرد . پس جملات زیر را میتوان به کار برد.
   رفتار متناسب لذتبخش است .
   متناسب شدن رفتار آسانترین کار دنیاست .
   رفتار من در جهت تناسب است .
   رفتار من متناسب است .
   و برای آنها دنبال شاهد عینی باشیم .
   اما رفتار متناسب چیست ؟ و چه عواملی باعث لذتبخش شدن آن میشود ؟ البته چند تا رفتار رو در پیام قبلم نام بردم و راه لذتبخش شدنش رو برای خودم نوشتم . اما ذهنم در این مورد فرمولهای کمی دارد . چون توجهم تا حالا به آن کم بود . ان شاء الله با آگاهی بیشتر فرمولهای بهتر و لذتبخش تری برای رفتار متناسب می یابم تا رفتار متناسب برای ذهنم کاملا روشن شود و ذهن دستورات رفتار متناسب را صادر کند. به امید خدا من میتوانم . امید زیادی دارم . “””””چون من یک متناسب هستم .”””””

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سادات
   1397/07/21 18:14
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 809 کلمه

   سلام . فایل ۱۱ خیلی عالی بود . نجواهای ذهنی ما با استمرار در راه تناسب تغییر میکنند . من امید دارم خیلی زیاد . خیلی زیاد . وقتی ذهن استمرار ما را در مسیر تناسب ببیند ، تکرار و توجه ما در تثبیت فرمولهای تناسب را ببیند فرمولها را میپذیرد . حتی اگر هنوز رفتارهای اشتباه داریم ناراحت نباشید خیلی خوب فرمودید عجله نکنیم . صبر کنیم . بله باید استمرار داشته باشیم . رفتارهای ما از مغز ما فرمان میگیرند . من از وقتی فایل ۱۰ را گوش دادم و باور متناسب بودن در ذهنم ثبت شد حالا به دنبال رفتارهای اشتباهم میگردم . البته به این رفتارها سی و چند سال است عادت کرده ام . ولی الان میدانم که اشتباه است . در این سه ماه هم تغییرات خوبی در رفتارهایم مشاهده کرده ام و امیدوارم خیلی امیدوارم که همگی اصلاح شوند. چون باور کردم که من یک متناسب هستم و رفتارهای متناسب از یک فرد متناسب سر میزند . پس رفتارهای من هم با استمرار در رفتارهای متناسب با گذشت زمان در جهت تناسب میشوند . نکته ی خیلی جالبی در مورد لذت فرمودید . بله دقیقا ما با لذت چاق شدیم . پس اگر میخواهیم عاداتمان متناسب شود باید باید باید لذت را در رفتارهای متناسب همراه کنیم . پیاده روی میکنیم با لذت . من برای این کار بر روی تردمیل قرآن میخوانم . اتفاقا کلی هم آرامش میگیرم و چون دیدگاهم کمی تغییر کرده در حد خودم دریافت آیات برایم بهتر شده . پاهایم راه می رود اما ذهنم مشغول آیات است و یهو در یک آیه به چنان لذتی میرسم که ناخودآگاه سرعتم بیشتر میشود .اعداد و ارقام میزان کالری یا ساعت که نگاه کردن به آنها قبلا خیلی اذیتم میکردند یا ضربان قلب را سه ماه است کنار گذاشته ام . یعنی با قرار دادن قرآن روی تردمیل اعداد و ارقام پنهان میشوند و من با لذت بدون درگیری با این اعداد با لذت قرآن میخوانم و وقتی به آیاتی که زیبایی آن را درک میکنم برمیخورم ، شادی و لذتم دو چندان میشود . موقع خوردن هم به یک نکته ی خوب دست یافته ام به جای آنکه بگویم موقع گرسنگی میخورم و ذهن گرسنگی بیشتری را جذب کند میگویم هنوز سیر هستم . وقتی به سیری خودم توجه کنم ذهن باور سیری را به بدنم القاء میکند و این فرمول باعث میشود دیرتر سراغ غذا روم ؛ یا زودتر سیر شوم . رفتار خوب دیگر هم که در این سه ماه انجام دادم و در جهت تناسب بود آرام خوردن غذا آن هم برای لذت بردن از هر لقمه است . یعنی آرام خوردن= لذت . رفتار خوب دیگر کنترل هیجانات روحی به وسیله ی لذتهای دیگر مثل نوشتن ، پیاده روی کردن ، خوابیدن ، فکر کردن به راه حل ها ، تنفس عمیق و…. خلاصه این چند روز که حواسم را به درست کردن رفتارهایم داده ام میبینم در این سه ماه که تمرکزم روی افکار و احساسم بود ناخودآگاه بعضی از رفتارهای غذاییم متناسب شده است و من دارم بهشون عادت میکنم . البته هنوز بعضی از رفتارها را در خود نمیپسندم ؛ اما در مقابل آنها هم به نکته ی خوبی رسیدم آن هم اینکه توجهم را به رفتارهای متناسب شده ام بدهم و مدام آنها را برای ذهنم پررنگ کنم تا باور متناسب شدنِ رفتارهایم نیز در من تثبیت شود که البته یقین دارم با استمرار در راه تناسب و مهمتر از همه لذت بردن هرچه بیشتر از این راه زیبا این باور نیز با توجه من به رفتارهای متناسبم بیشتر و بیشتر رفتارهایم را در جهت تناسب میبرد و این باور در وجودم ثبت میشود . من سه ماه است که باور کردم متناسب شدن آسانترین کار دنیاست و چند روز است که باور کرده ام من یک متناسب هستم و ان شاء الله به این باور هم میرسم که رفتارهای من همه در جهت تناسب است . خدای من شکرت که اینقدر عالی با راهنمایی از استاد گرامی مرا در مسیر تناسب پیش میبری . خدایا ازت متشکرم . استاد ازتون بی نهایت سپاس جملات آخر فایلتون بی نهایت لذت بخش بود که شما با لذت بخش تر کردن مسیر تناسب ، لذت غذا در مسیر چاقی را تلافی میکنید . وای که این جمله چقدر عاااااااالی بود البته عین جمله ی شما رو بیان نکردم ولی همه ی وجودم سرشار از شادی و لذت شد . منم به تبعیت از شما همین کار را میکنم و مسیر تناسب را تا میتوانم با احساس خوب لذت امید عشق اشتیاق شور و نشاط ادامه میدهم و ایمان دارم به لطف خداوند عزیزم و راهنماییهای شما استاد گرامی به بهترین نتایج دست خواهم یافت . ازتون بابت این دوره رایگان که اینقدر نکات عالی در اون داشت بی نهایت سپاسگزارم . خدا قوت . در پناه الله شما هم همواره شاد شاد شاد شاد بمانید .

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   بهاره
   1397/07/21 12:08
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 92 کلمه

   باسلام خدمت دوستان متناسبم وسلام وخسته نباشید خدمت جناب آقای عطار روشن عزیز!
   من نجوی های شیطانی که در گوشم شنیده میشه زمانی بیشتره که بیکار هستم .باید سرمو به یه چیزی گرم کنم وگرنه بیشتر ذهنم توی کمد خوراکی ها ست ومن به خاطر داشتن دوفرزند توی خونه نمیتونم از خوراکیهای خوشمزه خریداری نکنم همونا باعث میشن که من در تنهایی و مخصوصا بیکاری نجوی ذهنی داشته باشم میخواستم بدونم بعد از تمرینها میتونیم در کنارش ورزش هم داشته باشیم جوری که بتونیم با لذت انجامش بدیم نه به خاطر لاغری

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سادات
   1397/07/21 11:23
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 399 کلمه

   طبق اون فایلی که در کانالتون از استاد عباس منش گذاشتید خواستم برای خودم نه برای هیچ کس این صحبتهای ایشون رو بنگارم . چون این قسمت مربوط به فایل شیطانه و چون خاطره ای بد در اینجا ثبت کردم و البته شما با بزرگواریتون اون رو تایید نکردید قرار دادم که هروقت به اینجا مراجعه کردم این سخنان جایگزین بشه ‌
   استاد عباس منش که شاید کمتر از یکماه است با سایت ایشان آشنا شده ام میفرمایند:
   بسیار مهم است که بدانید، رابطه تان با خودتان مهم ترین موضوع زندگی شماست و همه ی چیزهایی که در بیرون از خود تجربه می کنید، از دوستانی که دارید… از اتفاقات خوبی که تجربه می کنید… از خواسته هایی که هر روز به راحتی رخ می دهند… از کادوهایی که دلتان می خواسته و دریافتشان می کنید و… همه و همه نتیجه رابطه شما با خودتان است…
   بچه که بودم، نمی دانستم وقتی با حسرت به کادو تولد دوستم نگاه می کنم، یعنی در حال دور شدن از خواسته ام هستم.
   نمی دانستم وقتی بخاطر نداشتن چیزی ناراحتم، یعنی در حال دور شدن از آن هستم.
   نمی دانستم وقتی درباره خواسته ام احساس نگرانی دارم، یعنی در حال دور شدن از آن هستم.
   نمی دانستم وقتی به بچه هایی حسادت می ورزم که به راحتی همان چیزی را دریافت می کنند که تمام آروزی من است یعنی به خواسته ام چسبیده ام و نمی دانستم که چسبیدن به خواسته ها فقط و فقط آن را از من دور و دورتر می کند…
   “به هر شیوه ای که می توانید”، خودتان و چیزهای خوب اطرافتان را تحسین کنید و با اینکار میان ذهنتان و روح هماهنگی برقرار کنید… به هر شیوه ای که می توانید (با تغییر زاویه دیدتان) به احساس خوب برسید… و بعد همه ی چیزهایی که به دنبالش هستید، راهشان را به سوی تان پیدا می کنند…
   مرتب به خودتان یادآوری کنید که” تنها کارِ زندگیِ من ایجاد هماهنگی میان ذهنم و روح است” به نحوی که به آرامش و شادی بیشتری برسم…. وقتی آن اطمینان قلبی را دارید، وقتی آرام هستید، وقتی احساس شعف می کنید یعنی نه تنها با خودتان در صلح هستید، بلکه راه آن رشد، پیشرفت و نعمتی که خدا به شما داده است را به روی خود گشوده اید… این حاصل همان چیزی است که آن را هماهنگی میان ذهن و روح می نامم…
   این بهترین هدیه ای است که می توانید در زندگی دریافت کنید.‌..
   سید حسین عباس منش

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    سادات
    1397/07/21 17:13
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 206 کلمه

    سلام . از لطف شما سپاسگزارم . بله باید عشق و مهربانی را گسترش دهیم . امروز صبح که از خواب بیدار شدم بعد از شنیدن فایلی که در کانال قرار دادید خیلی از رفتار دیشب خودم ناراحت شدم . فایل ۱۶ زندگی به طعم خدا رو گوش دادم . سایت استاد عباس منش رو هم دیدن کردم . فایل جابجایی خیمه از شما رو هم گوش کردم و اشک ریختم . یعنی این فایل کهنه هیچ وقت کهنه نمیشود و با هراحساسی به آن مراجعه کنیم آرام میشویم . به این نتیجه رسیدم باید در این صفت که رنجم میدهد هم خیمه ام را جابجا کنم . یعنی از سرزمین کینه و خشم به سرزمین عشق و مهربانی نسبت به این بانو کوچ کنم تا خودم آرام گیرم و تصویرهای خوبی برای خودم بسازم . از شما هم خیلی ممنونم که اون نظرم را تایید نکردید . حالا که از اون سرزمین کوچ کردم نگاهم به آن بانو کاملا تغییر کرده و حالا با این دیدگاه پاسخشان را خواهم داد . البته باز هم نه برای ایشان که ایشان راه خود را یافته اند برای خودم که مهربانی و عشق در وجودم تثبیت شود . از شما استاد گرامی بی نهایت سپاسگزارم .

    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   ندا معتمدنژاد
   1397/07/20 16:02
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 41 کلمه

   عالی بود…..
   بسیار بسیار جامع و کامل بود….
   امیدوارم بهترین نتیجه را دوستان از معرفی دوره mwl,از فایل صوتی کامل استاد گرفته باشند…
   مثل من…..
   که با دوره لاغری ذهن بتمام نتایج وموفقیتهایی بسیار بزرگتر از تناسب اندام رسیدم.
   بهبود روابط….
   سلامتی کامل….
   اعتماد بنفس….
   ارتباط با خدای مهربانم…..
   عااااشقتونم….
   خدانگهدار.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    سادات
    1397/07/21 17:23
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 142 کلمه

    سلام ندای عزیزم . امیدوارم حال دلتان همواره اینچنین خوب و عالی باشد . نتایجی که شما از دوره ها کسب کردید بسیار عالی هستند و یقینا بهترینهای بیشتری را برایتان به ارمغان خواهند آورد . خوشحالم که در کنار دوستان عزیزی چون شما هستم که بهترین نتایج غیر از تناسب اندام را از دوره های استاد کسب کرده اند . امیدوارم همواره در پناه خداوند و با راهنمایی بندگان خوبی چون استاد گرامی و شمای بزرگوار و سایر دوستان ما هم با تغییر باورهایمان به تناسب مورد نظرمان دست یابیم و چون شما عزیزان ، غیر از تناسب اندام دائمی ، بهترین نتایج را کسب کنیم و باورهای درست را در ذهن خودمان ثبت کنیم . قطعا اینچنین خواهد شد و من از همراه بودن با دوستان خوبی چون شما بسیار شادم . در پناه خداوند مهربانمان برقرار باشید .

    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سادات
   1397/07/20 14:31
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 172 کلمه

   سلام . سپااس از متن فوق العادتون . البته هنوز فایل رو گوش نکردم ولی متنتون عالی بود . بله درسته ناامیدی و افسردگی و دل سردی و احساسات دیگه مثل وسواس ، ترس ، نفرت همگی نشانه های شیطان هستند . نمیدونم گاهی اوقات اونقدر این احساسات شدید هستند که آدم رو ضعیف میکنند و در مقابلشون فقط باید به خدای عزیزمون پناه ببریم . اعوذ بالله من الشیطان الرجیم .
   استاد راستی یه قسمت متنتون رو متوجه نمیشم فرمودید:
   بی توجی به شیطان عواقب سنگینی به بار می آورد، که دلسرد شدن، افسرده شدن، ناامید شدن از بارزترین نتایج توجه به این مخلوق از درگاه رانده شده است. در جمله ی اول منظورتون رو از عبارت بی توجهی به شیطان عواقب سنگینی به بار می آورد را متوجه نمیشم. البته جمله ی بعدی نوشتید توجه به این مخلوق . فکر میکنم منظورجمله ی اول هم همون توجه به شیطان باشه که این عواقب رو برای ما به بار میاره . درسته؟ اگر در این مورد توضیح بفرمایید ممنون میشم.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم