0

آرزوی لاغری خود را به واقعیت تبدیل کنید

2483 بازدید
آرزوی لاغری

آرزوی لاغری مهمترین آرزوی من در تمام سال هایی بود که چاق بودم.

به قدری چاقی در روحیه و احساس من تاثیر منفی گذاشته بود که رسیدن به هر آرزویی همراه با چاقی برای من لذت بخش نبود.

به خاطر دارم زمانی که آروزی داشتن دوچرخه کوهستانی را داشتم.

مهمترین دلیل پدرم برای خریدن دوچرخه این بود که فعالیت بدنی من بیشتر شود که چاق تر نشوم.

گره خوردن آرزوی داشتن دوچرخه با چاق تر نشدن سبب شد که با اینکه به آرزوی خود رسیدم ولی احساس خوبی از سوار شدن به دوچرخه نداشته باشم.

هربار که سوار دوچرخه می شدم تصور می کردم هرکه مرا می بیند با خود می گوید طفلکی برای لاغر شدن چقدر تلاش می کند.

در این شرایط با اینکه سعی می کردم با سرعت زیاد رکاب بزنم و حسابی عرق کنم ولی هی چوقت لاغر نشدم چون در تمام آن لحظات که در حال رکاب زدن و عرق ریختن بودم تمرکز من بر چاقی بود.

چاقی لذت رسیدن به هر آرزویی را از بین برده بود و به همین دلیل به شدت دوست داشتم لاغر شوم.

تصور می کردم اگر لاغر شوم حتی اگه به هیچ آرزوی دیگری نرسم باز هم ارزشش را دارد چون رها شدن از رنج چاقی و سرزنش و نگاه تجقیرآمیز دیگران به اندازه رسیدن به همه آرزوهایم ارزشمند بود.

خیلی ها آرزوی لاغر شدن را دارند و در تمام عمر خود بارها سعی می کنند از طریق روش های مختلف به لاغری مورد نظر خود دست پیدا کنند اما تا روزی که زنده هستند به این مهم دست پیدا نمی کنند.

لازم می دانم توجه شما را به دو نکته جلب کنم:

1- داشتن آرزوی لاغری

اینکه چرا همه افراد چاق آرزوی لاغری را دارند به این سبب است که واقعیت وجود ما لاغری است.

به این دلیل که حالت پیش فرض بدن ما تناسب اندام و سلامتی می باشد وقتی از این وضعیت خارج می شویم یک ناهمانگی بین وجود فعلی ما و واقعیت وجودی ما که خداوند برای ما مقدر کرده است ایجاد می شود.

از آنجایی که جسم در تلاش برای رسیدن به حالا طبیعی و پیش فرض خود می باشد آرزوی لاغری در ذهن همه افرادی که چاق هستند شکل می گیرد.

نکته مهم دیگر این است که بارها مشاهده کرده اید که افرادی از لاغری رنج می برند و تلاش می کنند مقداری چاق شوند.

دلیل اینکه این افراد نیز در خلق آرزوی چاقی خود ناکام می مانند این است که چاقی حالت غیرطبیعی جسم می باشد و از آنجایی که با تلاش فیزیکی نمی توان جسم را از حالت طبیعی خود خارج کرد، تلاش این افراد برای چاق شدن بی نتیجه می ماند.

اگر می بینید ما چاق شده این چون از ابتدا برای چاقی سعی و تلاش فیزیکی نکرده ایم.

ابتدا به واسطه وارد شدن آگاهی های چاق کننده به مغز ما از طریق کانال های ارتباطی تصاویر چاق در ذهن ما ایجاد شده است و سپس جسم ما برای منطبق شدن (هماهنگ شدن) با تصاویر ذهنی به سمت چاقی تغییر وضعیت داده است.

در نتیجه چاقی حالت غیرطبیعی بدن است و به این دلیل آرزوی لاغری در ذهن همه افرادی که اضافه وزن دارند ایجاد می شود.

شنیدن این توضیحات باید در شما ایمان و اطمینان بیشتری برای لاغر شدن ایجاد کند.

چون بسیاری از افراد چاق تصور می کنند توانایی لاغر شدن را ندارند یا بدتر از آن فکر می کنند بدن آنها نسبت به لاغر شدن مقاومت می کند.

همین فکر اشتباه می تواند به راحتی مانع لاغر شدن شما شود.

پس بدانید و آگاه باشید که جسم شما هیچ مقاومتی در برابر لاغر شدن ندارد چرا که لاغر شدن حالت طبیعی و پیش فرض جسم است و اتفاقا جسم شما به شدت علاقمند است که به وضعیت متناسب خود برگردد.

وقتی این آگاهی را دریافت می کنید و آن را برای خود منطقی می کنید که حق طبیعی من است که لاغر شوم و جسم من بیشتر از من دوست دارد متناسب باشد و به همین دلیل آرزوی لاغری در من ایجاد شده است افکار و هدف شما با هم موازی و همسو می شود.

تا قبل از این شما دوست داشتید لاغر شوید اما از طرفی عقیده داشتید که جسم شما در برابر لاغری مقاومت می کند یا شما توانایی لاغر شدن را ندارید یا لاغر شدن کاری سخت و رنج آور است.

در این حالت خواسته شما (لاغر شدن) با افکار و عقیده های شما همسو و همجهت نیست و در این شرایط شما هرچه تلاش کنی لاغر نخواهی شد.

اما اکنون با درک این آگاهی افکار و عقیده های شما با خواسته شما که لاغر شدن است همسو و در یک جهت قرار می گیرتد و روند متناسب شدن شما روان تر می شود.

2- محقق نشدن آرزو (لاغر نشدن)

دلیل اینکه هرچه تلاش کرده موفق به تحقق آرزوی لاغری خود نشده ایم فقط و فقط این است که از روش صحیح برای تحقق آرزوی لاغری استفاده نکرده ایم.

رژیم گرفتن، ورزش کردن، دارو مصرف کردن، استفاده از انواع دمنوش ها، استفاده از قرص های چربی سوز و هر عاملی که به عنوان یک وسیله، ابزار یا برنامه بیرونی بخواهد باعث لاغری شما شود نتیجه بخش نخواهد بود.

همانطور که می دانید هیچ فرد چاقی برای چاق شدن برنامه ریزی نکرده است.

بنابراین با برنامه ریزی کردن یا استفاده از برنامه هایی که دیگران برای ما تنظیم می کنند هرگز موفق به تحقق آرزوی لاغری خود نخواهیم شد.

روش لاغری با ذهن از این جهت تنها روش صحیح برای تحقق آرزوی لاغری است که برای شما برنامه ریزی نمی کند که چگونه بخورید، چه چیزی بخورید، چه مقداری بخورید، چقدر فعالیت داشته باشید یا چه کاری انجام دهید و چه کاری انجام ندهید.

در روش لاغری با ذهن فقط فرمول های صحیح و لاغر کننده به شما یادآوری می شود.

فرمول هایی که در ذهن شما از قبل موجود است اما به دلیل یادگیری چاقی سالهاست که از آنها استفاده نکرده اید.

روش لاغری با ذهن به یاد شما می آورد که چه فرمول های در ذهن خود دارید و چگونه شروع به استفاده کردن از آنها کنید.

تمام مراحل روش لاغری با ذهن درونی و ریشه در وجود خودتان دارد.

در روش لاغری با ذهن هیچ برنامه ای به شما تحمیل نمی شود.

تک تک آموزش های من در دوره لاغری با ذهن، حکم یک راهنما و انگیزاننده ی همیشگی است برای ساختن افکار و رفتاری قدرتمند کننده که جسمی سرشار از شادی، سلامتی و تناسب اندام را برای شما به ارمغان می آورد.

آموزش هایی که راهنمای شما برای تحقق بخشیدن به رویای لاغری هستند.

روش آموزش من در دوره لاغری با ذهن سرمایه گذاری روی ساختن فرمول های لاغرکننده و تغییر عادتها است.

جسم شما به عنوان بزرگترین و با ارزش ترین سرمایه شما در زندگی است که باید مراقبت از آن را یاد بگیرید.

این مهم ترین دلیلی است که به من انگیزه داد تا از وضعیت سخت گذشته به زندگی ای سراسر آرامش و سلامتی و تناسب اندام هدایت شوم.

زمانی که از نقش افکار و رفتار و کلا ذهن خودم در اضافه وزنم آگاه شدم، به جای استفاده مکرر و بی هوده از هر روشی دیگر کار کردن روی ذهن خود را شروع کردم و افکار و رفتارهای متناسب کننده را جایگزین افکار و رفتار چاق کننده کردم.

در مدت نه چندان طولانی صاحب سلامتی و جسمی شدم که سالها در رویای من بود و من سالها خود را از داشتن این نعمتها محروم می دانستم.

اگر آرزوی لاغر شدن دارید و اشتیاق دارید مانند من و بسیاری از افراد چاقی که قبل از شما از مسیر لاغری با ذهن آرزوی لاغری خود را محقق کرده اند و شگفتی ساز شده اند در مسیر تحقق آرزوی لاغری خود حرکت کنید، باید با تصمیم قاطع و اشتیاق فراوان شروع به سرمایه گذاری روی ذهن خود برای لاغری کنید.

این سرمایه گذاری موجب ساخته شدن ایمان و اراده ای در وجودت می شود تا هر بهانه ای که مانع لاغر شدنت شده را کنار بگذاری، از توانایی فوق العاده ای که خداوند در وجودت گذاشته استفاده کنی و جسم خود را آنگونه که دوست داری خلق کنی.

آنوقت نتایجی می آفرینی که در عرض کمتر از یک سال، همه ناکامی‌های سالهای گذشته‌ات را جبران می کنی.

زیرا به این نتیجه میرسی که هر چقدر هم تلاش گذشته شما برای لاغر شدن با شکست مواجه شده باشد شما می توانی لاغر شوی و این بار تصمیم گرفته ای که از روشی صحیح و متفاوت به خواسته خود برسید.

در مسیر لاغری با ذهن به این شناخت می رسی که تفاوت تو با همه افرادی که سالهاست لاغر هستند و به راحتی و بدون ترس از هر ماده غذایی که دوست دارند مصرف می کنند فقط در فرمول های ذهنی شماست.

شاید افراد لاغری در اطرافیان شما باشد که بارها دوست داشته اید اندام آنها را داشته باشید، یا دوستان خوش تیپ و متناسب داری که دوست داری الان جای آنها باشی، آنها به دلیل تلاش یا استعداد بیشتر، برنامه های رژیمی قوی، ورزش های سخت و مدام و یا شانس و ژنتیک صاحب این اندام نیستند، بلکه به دلیل افکار و رفتار غذایی صحیحی است که در ذهن این افراد وجود دارد.

مشابه مجموعه فرمول هایی که در ذهن افراد متناسب وجود دارد در ذهن افراد چاق نیز وجود دارد.

فقط باید آنها را پیدا کرده و از آنها استفاده کنید. در این صورت چه بخواهید چه نخواهید لاغر می شوید.

استفاده از آموزشهای دوره لاغری با ذهن فرصت مناسبی است تا ذهن خود را برای لاغر شدن و از آن مهمتر لاغر ماندن تربیت کنید. تا تحولی عظیم در وضعیت جسم و روح و کل زندگی خود ایجاد کنید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=11065
اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

45 نظر در مورد آرزوی لاغری خود را به واقعیت تبدیل کنید

درباره آنچه درک کردید بنویسید

 1. سلام روز بخیر 💖💖💖💖💖💖💖💖
  مطلبی که در رابطه با این فایل درک کردم اینه که با تصمیم گرفتن به تنهایی نمیتونم به نتیجه برسم البته تصمیم شرط اول هست ولی کافی نیست بلکه باید آموزش دید همونطور که برای افکار وباورهای غلط آموزش دیدم ونتیجش رو به صورت چاقی دیدم برای لاغری هم باید آموزش دید در انجام هر کاری باید اصولی پیش رفت وبرای من که لاغری جز مهمترین هدفهای زندگیم هست باید از راه درست واردشوم که نتیجه ماندگاری در پیش داشته باشه من یه زمانی نزد بهترین دکتر تغذیه شهرمون لاغر شدم وبه تناسب رسیدم ولی بعد از اون حتی نمیدونستم که باید از این به بعد چکار کنم همش که نمیتونستم در رژیم باشم واین بود که خودم از دکتر پرسیدم که حالا که به وزن دلخواهم رسیدم باید چه کنم ولی دکتر هم این موضوع رو نمیدونست وباز هم خودم یه لیستی از تمامی غذاها تهیه کردم وبه دکتر دادم که بگه مثلآ من از اون به بعدمثلابرنج رو چقدر بخورم چون چیزی به اندازه نیاز بعد از اتمام رژیم وجود نداشت واین نا کار آمدی انواع رژیمها وروشهای لاغری رو میرسونه وحالا بسیار خوشحالم که گام به گام ودرست واصولی روش لاغری رو یاد میگیرم ومیدونم که این روش صحیحترین ودرسترین روش حالا حاضر دنیاست پس با استمرار وبه دور از عجله پیش میرم وباور صد در صد دارم که نتیجه عالی در انتظارمن هست پیش بسوی تناسب اندام ایده ال💪💪💪💪💪💪💪💪💖💖💖💖💖💖💖

  +1
 2. سلام به استاد گرامی و همه دوستان هم مسیر عزیز،در مورد ترازو خیلی سعی می کنم که خودم رو وزن نکنم ولی وقتی مربی برنامه میده هر ماه مدام جویای وزنم میشه در این باره چکار کنم ؟وقتی ورزش را جدی دنبال کنیم وزن کردن یکی از ارکان آن می باشد،در این باره چه راه کاری پیشنهاد می کنید؟

  0

 3. وقت همگی شما عزیزان بخیر انشالله
  منم خدا رو شکر می کنم و بسیار سپاسگزارم که امروز من هم جزو شگفتی سازان شدم بعد از تقریبا دو سال از شروع دوره رایگان ولی از وقتی دوره و تهیه کردم یک سال و ۸ ماه می گذره از استاد عطار روشن بی نهایت سپاسگزارم هر چقدر بگم کمه واقعا ممنونم

  من کلا از این رژیم گرفتنها و ورزش های سخت واقعا خسته شده بودم چون نتیجش ماندگار نبود اولش شوق و ذوق بعد مدتی دیگه نمی تونستم ادامه بدم یه چیزایی می شد که نمی شد راستش وقتی ماه رمضون می شد من دوست داشتم روزه بگیرم نمی تونستم ورزش کنم خلاصه همه چی بهم می ریخت یا من همیشه نمی تونستم برای خودم جدا غذا درست کنم همیشه نه وقتشو داشتم نه حوصلشو از اینرو دیگه به اوج چاقی خودم رسیده بودم و همشم فکر می کردم که در حین زندگی عادی لاغر بشم دوست دارم یه مدت این تو فکرم بود همش به خودم می گفتم که من می خوام به روال عادی نمی خوام هر روز جون بکنم
  و خدا رو شکر این روش تنها روشی هستش که آدم می تونه همیشه اینجوری رفتار کنه و لذت ببره از مسیر و زندگی کنه لاغری و چون محدویتی نداره اینو نخور اونو بخور و هر روز لازم نیست وزش کنی سخت البته من اون موقع همیشه اهل ورزش بودم ولی الان واقعا لذت می برم از پیاده روی که می کنم از یوگا راستی امروز صبح من با فایل صبحگاهی کلی رقصیدم
  من دیگه دوستان ترازو و فراموش کردم خیلی سخت بود اینکار تا چند وقت پیش هر از گاهی شیطونه گولم می زد مثلا امروز دوستم داش بهم می گفت که چقدر کم شدی گفتم تا آخرین بار ۳۰ پوند ولی دیگه الان نمی دونم چون رو ترازو نمی رم می گفت ولی خودش باید بره رو ترازو که یهو چاق تر نشه
  خلاصه من خیالام و راحت کردم از بابت ترازو خدا رو شکر چون من معتاد به ترازو بودم واقعا
  تاریخ هم تعیین نکردم از اول و نمی کنم تا اونجایی که بتونم ادامه می دم که این یاد دادن لاغری به ذهنم و و روش عادی بشه برای منم

  +25
  1. سلام خانم پونه شگفتی ساز قدرتمند ،تبریک میگم بهتون و خوشحالم براتون ،روش لاغری با ذهن بهترین روش برای لاغر شدنه آسانه که تو تمام جنبه های زندگی رشد خواهی داشت ،آموزشا عالیه،استاد بینظیره ،تمرینا کامله ،سایت به روز شده و کلی مطالب آموزنده هست که بتونی خودتو ارتقاء بدی
   براتون بهترین های خدارو میخوام همونطور که در بهترین ها هستید ⚘⚘

   +7
 4. با سلام خدمت استاد گرامی وهمه دوستان عزیزم
  من متوجه شدم که بدنم قدرت ترمیم داره ودرواقع قدرت تخریب از سمت خارج از بدن صورت میگیره واگه اونو متوقفش کنیم حتما قدرت ترمیم ما کار خودشو انجام میده من همین اصل وقانون اومدم عملی کردم چند روزی در زندگیم اومدم به خودم گفتم من پرخوری که تخریب وآسیب میگذارم کنار بعد بدنم خودشو ترمیم کنه من بیتحرکی به بهانه های مختلف میگذارم کنار وبدنم خودش ترمیم انجام میده من بدنم بینهایت فعالیت میکنه چرا قبلا مانعش میشدم یادمه ساعت ها روی مبل لم میدادم وغصه میخوردم وهی هم پرخوری میکردم وخودمو زندانی کرده بودم آخه برای چی چون فکر میکردم من یا باید ورزش های سخت انجام بدهم وهمراهشم رژیم که کمی وزن کم کنم یا من هرگز به رویای خودم نمیرسم همین موضوع من رو روزها بیتحرک میکرد اما چند روزبه خودم گفتم بیتحرکی بیخودی ممنوع لم بده استراحت کن بخواب لذت ببر تلویزیون ببین وکیف کن اما حق نداری بدنتو تخریب کنی وبدون دلیل بشینی بدون دلیل بیرون نری بدون دلیل فعالیت نکنی وحتی بدون دلیل گرسنگی چیزی بخوری تخریب متوقف کن تا بدنت خودش ترمیم کنه خودشو اتفاقا فردا میخوایم بریم خونه مادرم وشب یلدا زودتری برگزار کنیم اگه قبلا بود با خودم از چند روز قبلش فکر میکردم که چه چیزایی بخورم اونجا وچقدر خوش میگذره وتازه کلیم استرس داشتم که رفتم پدرم مسخره ام نکنه و..که بازم چاق تر شدی اما در کمال ناباوری یه حرف جالب به همسرم زدم گفتم من فردا صبحانه وناهار نمیخورم همسرم با تعجب گفت چرا عزیزم گفتم واقعا حیف نیست گرسنه نری خونه مامانم با اینهمه تدارک خندید وگفت راست میگی با خودم گفتم اگه خیلی چیزا برای خوردن بود قانون میگذارم برای خودم اولا از هر چی رو که دوست نداشتم بیتعارف نمیخورم درثانی خودمو سیر نمیکنم با شام تا برای تنقلات کمی جا بمونه اینجوری پرخوریم نکردم درست مثل عید به نظرم وقتی بدونیم که فقط پرخوری نکنیم کفایت فقط همه جا بکار ببریمش مگه رژیم که محدودمون کنه ما یه شکم داریم در روز یکی دو دفعه گشنه میشه نه سه دفعه به اندازه سیر شدن بخوریم منم میدونم اوایل سخته اما تکرار هرچیزی رو آسون وناخوداگاه میکنه

  +9
 5. فایل “رویای لاغری خود را به واقعیت تبدیل کنید. “:

  من الان میدانم که علت چاقی من درون خودم است. ان باورها ی ناخوداگاه ذهنی من است. من ميخواهم به خودم اموزش بدهم تا لاغری را یاد بگيرم. من ميخواهم ذهن چاق خودم را به ذهن لاغر تبدیل کنم. من هر روز دارم با نگاه به افراد با اندام عالی که در مکانهای پر رفت و امد خونه وحتی لپ تاپم قرار داده ام ، تصویر سازی ذهنی میکنم. من ميخواهم تا ابد وضعیت جسمی خودم را بهبود بخشم. من میدانم که ذهن ،عنصری نيرومند در وجود من است. من دارم تمرین میکنم تا با تغییر در درک و باورهایم ، تصویر سازی ، تلقین پذیری با عکسهای اطرافم و تمرکز، به لاغری و تناسب اندام دلخواهم برسم. من ميخواهم ذهنیت چاقم رابه ذهنیت لاغرم تبديل کنم. من دارم طبق برنامه هفتگی ، هر روز تکرار ،را دنبال میکنم و تمرینها را انجام داده ، انها را عملی میکنم. من دارم عادات و باورها ی اشتباه خودم را شناسایی و ریشه یابی میکنم. من دارم با برنامه ریزی مجدد ذهنم باورهاي نادرست را اصلاح میکنم. من احساس میکنم هر روز با بودن در این دوره ، نقاط ارامبخش بدنم را افزایش میدهم. من احساس میکنم که اعتماد به نفسم در حال افزایش است. من احساس میکنم که الان ذهنم اگاه تر شده است ، من الان حضور دارم ، بیدارم و هدفمندم ،بدون اینکه خودم را قضاوت کنم. من دارم هر روز براي رفع افکار ، احساسات و موانع روحی بالقوه در رفتارهای ناسالم اقدام میکنم. افرین به خودم. 😬

  +5
 6. با سلام به خدای هدایتگر
  لاغری را باید یاد گرفت چرا که برای ظهورش در جسممان باید فرمولهای آن در ما ایجاد شود و این فرمولها را باید جایگزین فرمولهای چاقی کرد و زمانی موفق به این امر می شویم که آموزش ببینیم که چگونه فرمول جدید را بسازیم و بعد آن را به عمل تبدیل کنیم باید لاغری را در مرحله اول آموخت و در مرحله بعد تکرار آموخته ها مرحله دوم عمل به آموخته ها و مرحله سوم خود به خود چه بخواهیم یا نخواهیم صورت می گیرد و آن عینی شدن آموخته ها به فرمولهای لاغری من این آموزها را فرا گرفتم و می خواهم تکرار کنم بدون وقفه بدون هیچ خللی و بدون هیچ مانع ذهنی و محیطی به راهم ادامه بدهم و با عملی کردن آموزش هایم به آرزوی خودم برسم من در مقابل تمام افرادی که در این گفتگو شرکت دارند اعلام می کنم من به تمام هستی اعلام می کنم که تمام توان و تلاشم را در بکار گیری آموزشهای دوره لاغری به کار می بندم و از خدایم می خواهم که مرا یاری کند همانگونه که تا هم اکنون مرا یاری کرد و این مسیر راهنماییم کرد.

  +4
 7. سلام به استاد گرامی و دوستان متناسبم….
  لاغر شدن اموختنی است.‌لاغر شدن یاد گرفتتی است.‌چاقی یه بیماریه و لاغری یه علم ه…یه هنره..باید ذهنمونو یاد بدیم لاغر سدن رو یاد بگیره همونطور که از بچگی و با آموزش خانواده و‌جامعه چاق شدن رو یاد گرفته…این جمله جهانی میشه استاد.من اطمینان دارمیه روزی بزرگترین روانشناسای دنیا میان و از شما راز موفقیت و معانی کلمات تونو میپرسن.‌گرچه در زمینه های دیگه خیلیا این حرفا روزدن ولی در مورد تعمیمش بهچاقی و لاغر شدن شما اولین نفری. استاد یه پیشنهاد…یه کتاب بنویسید در مورد لاغری با ذهن . مطم،نم هیچکتابی با این عنوان جایی نیست….
  اره استاد .منم سالهای زیادی در رژیم های غذایی سخت بودم‌وبا ذوق گشنه میخوابیدم به امید نیم کیلو زودتر نشون دادن ترازو در صبح روز بعد. چه روزای سختی بودخدایا که با آب خوردنمم چاق میشدم.یادم میاد حالم بد میشه.‌خدایا ممنون که از اون حالت نجاتم دادی. مرسی استاد که دست خدا روی زمینین….من دو ماهه قول دادم تعهد دادم وزنمو کم کنم و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نکنم.‌چند روز بود حالم بد بود و حس خوبی از فایلا نمیگرفتم ولی سعی کردم با یه تغییر حالمم رو خوب کنم و برگردم.‌من اجازه دارم خسته شدم یا حالم بد شد کمی استراحت کنم ولی باید بلند شم و به راهم ادامه بدم. امروز حالم خوبه استاد.خیلی خوبم. قوی تر از قبل دارم ادامه میدم.‌میخونم گوش میکنم مینویسم عمل میکنم و ادامه میدم. به امید رسیدن به مقصد.‌من باورتون کردم استاد.‌هم شما رو هم روش بینظیرتونو.انتظارم اینه که چند وقت دیگه چه بخوام چه نخوام لاغر میشم‌‌.مسیر لاغری با ذهن زیباترین و بهترین و سرسبزترین مسیر دنیاست.‌یه روزی بوی عطرش دنیا رو میگیره و من مفتخرم که اون روز اعلام کنم منم عضو خونواده شمام….
  پس پیش بسوی تناسب اندام همیشگی…….

  +3
 8. سلام و درود

  من همیشه بزرگترین اشتباهی که داشتم ترازو رو ملاک رژیم گرفتنم قرار میدادم و هرموقع که میرفتم روی ترازو به ۱۰۰ گرم کاهش وزن هم راضی بودم یعنی درواقع لاغر شدن رو خیلی بزرگ میدیدم و میگفت که نیشه لاغر شد و خیلی باید با زجر لاغر شد و تلاش کرد
  و بلعکس چاقتر شدن رو کوچیک میدیدم و میگفتم ای بابا یه لیوان آب بخورمم ۲۰۰ گرم زیاد میکنم ولی این همه دادم خودم رو با ورزش و رژیم میکشم ولی فقط ۱۰۰ گرم….
  میگفتم ای خدا این انصافه این همه تلاش ولی با یه لیوان آب دوبرابرش برمیگرده
  این وزن هارو همون ترازوی دیجیتالی نشون میداد و بیشتر میرفت روی اعصابم و باعث میشد ناخواسته چاقتر بشم
  و خودم که چاقتر میشدم ذهنمم چاقتر میشد و باعث میشد خودم رو توی عذاب محدودیت خوراکی ها قرار بدم
  واین روند باعث میشد از همه چیز زده بشم و زندگی برام سخت و خسته کننده میشد

  +7
 9. سلام به همگی
  در تمام روشهای قبل رفتارها و باورهای مخرب فکری بود که من رو دوباره به مسیر عقب برمی‌گردوند حتی وقتی ذهنم سعی می کرد بدن من رو ترمیم کنه باز هم رفتار و افکار من بود که خرابش می کرد . این روزها وقتی به رفتار غذایی افرادی که اضافه وزن دارن نگاه می کنم باورم نمیشه انقدر تغییر کردم چند روز پیش با یکی از آشنا غذا می خوردم که اون فرد هم اضافه وزن داره من به اندازه خوردم و دست کشیدم اون هم سیر شده بود اما چون هنوز چند لقمه ای مونده بود اصرار کرد بخورم و خب من که دیگه یاد گرفتم توی رودربایستی نباشم قبول نکردم و خودش به سختی باقیش خورد گفتم خب اگه نمی تونی نخور گفت نه آخه غذا حیف میشه . توی ذهنم گفتم مگه شکمت آشغالدونی!!! و دلم برای خودم سوخت که توی این سالها چه افکار بدی داشتم و البته کلی هم خوشحال شدم که الان اینطوری نیستم و به خودم و جسمم بیشتر از هرچیزی اهمیت میدم. این خاطره رو گفتم که بگم با صدتا رژیم هم نمی تونستم اینطور رفتار غذایی مو عوض کنم الان زندگی روزمره منه که صحیح شده و دیگه نیازی به فشار نیست و این دوره تناسب فکری که مسیر رو برای من روشن کرده از خدا و بعد هم استاد بسیار سپاسگزارم.

  +5
 10. لاغری یادگرفتنی است در تمام این سال ها جسم خودمو تحت فشار گذاشته بودم در حالی که جسم من فقط تجربه کننده است یا به عبارتی بازیگر افکار ذهن من است
  بنابردلایلی ذهن من چاقی رو یاد گرفته و جسم رو چاق کرده الان برای لاغری هم همین است باید لاغری رو به ذهنم یاد بدم تا جسمم در مسیر لاغری قرار گیرد
  لاغری یک هنر است عین رانندگی شنا غذا پختن و در آموزش دیگری
  همون جوری که برای آموزش های دیگر وقت گذاشتی و تکرار کردی تا یاد گرفتی لاغری هم باید تکرار کنی تا یاد بگیری
  آموزش لاغری با قدرت ذهن خیلی لذت بخش است و فقط فقط باید با آرامش اشتیاق صبر ادامه داد آنقدر تکرار کن تا ذهن تو آموزش های جدید رو مورد استفاده قرار دهد
  من در حال آموزش لاغری هستم و آنقدر ادامه میدهم تا لاغری رو کامل یاد بگیرم😘🌹❤

  +3
 11. درک اینکه لاغری نیاز به تصمیم نداره برای من کمی سخت است. خب من تصمیم گرفتم که لاغر بشم و چطور ممکنه بدون نیاز به تصمیم گرفتن لاغر شد رو هنوز نمیدونم…
  منم هر سال اول سال به خودم میگفتم امسال دیگه لاغر میشم و عید سال بعد رو در حالت لاغری شروع میکنم..
  از روش های اشتباه به سمت هدف میرفتم و نتیجه ماندگاری کسب نمیکردم. اما خداروشکر راهی که برای من خیلی عالیه رو پیدا کردم که خیلی آسون و راحت است و نیازی به هر دو هفته رفتن مطب دکتر نداره، ورزش اجباری نیست، و سختی رژیم هم در کار نیست شاید خیلی ها دوست داشته باشن با باشگاه و رژیم و کالری شماری و… لاغر بشن اما من عاشق لاغر شدن با ذهنم چون خیلیییییییی رااااااااحتههههه و نتیجه هم عالیه.

  +4
 12. سلام و درود , استاد گرامى & دوستان سرزمين لاغرى با ذهن😊
  روز سى و يكم تكرار ,
  فايل تصويرى ,
  * رؤياى لاغرى خود را به واقعيت تبديل كنيد * من تصميم خودم رو گرفته ام و به لطف خداوند مهربان در اين مسير هستم و هر روز مشتاق رسيدن به تناسب اندام و لاغرى با ذهن هستم .
  من سالها ورزش مى كردم اما نه هر روز , استمرار نداشتم و ممكن بود به دلايل متفاوت , سفر , مهمانى , بى حوصلگى و نگرانى و … ورزش نكنم . البته الان , احساس مى كنم كه فرشته ى درونم دوست داره من ورزش كنم , خداروشكر , حال و روحيه م خيلى بهتر مى شه . از وقتى هم كه در مسير تناسب فكرى و لاغرى با ذهن هستم , احساس بهترى در ورزش دارم بخاطرِ اينكه احساس مى كنم ذهنم با بدنم همسو و هماهنگ هست و مى خواد كه من ورزش كنم , و اينو بهتر درك مى كنم . قبلا باورم اين بود كه تنها با ورزش كردن مى شد به اندام ايده آل خودم برسم , اما الان متوجه شدم كه ورزش كردن به تنهايى كافى نيست و كار نفسانى ست , و كار نفسانى مساوى ست با كلافگى و خستگى .
  با تشكر فراوان , شاد و سرسبز باشيد💖💜

  +4
 13. با سلام وعرض ادب ، خدمت استاد هميشه همراه ، وچراغ راه تناسب فكري 🙏🏻🌺💐👌🏻❤️

  سوال من وبسياري از همنوردانم ، اين است كه چرا با وجود هزار راه رفته( روشها وتلاشهاي قبلي براي لاغر شدن ، اعم از ورزش ورژيم ودارو درماني وجراحي ، و…) هيچ موقع روياييمون به واقعيت ماندگار( لاغري) تبديل نشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟🧐🧐
  درست از فايل امروز جواب سوالم را گرفتم ، همسو نبودن ذهنم با خواسته جسمم، ويااين كه ” جسمم در تعادل با ذهنم نبوده،”
  واما چاره كار؟؟؟🤔🤔
  من هر دفعه كه اقدام به روشي جهت متناسب شدن ووزن كم كردن بودم ، به دليل اين كه :
  ١- ناخواسته تحت تعليم محيط وخانواده واجتماع ويا نبليغات رسانه ايي ويا بيلبورد تبليغاتي كارتل هاي بزرگ ، توليد مواد غذايي ، ذهنم را آموزش چاق شدن وچاقي را داده بودم
  ، ٢- ترموستات ذهني ام روي عدد وزني نا خواسته ام كه هر بار با ديدنش بر روي ترازو ، با احساس بدم رو ي آن وحتي زياد شدنش تنظيم بوده .
  ٣- عدم اطمينانم واعتمادم به خودم ( با هر بار متناسب شدنم ) به دو دليل
  اولا: به خاطر شكست هاي مكرر م بعد از خروج از آن دوره ورژيم
  ثانيا،همسو نبودن ذهنم ( تصوير چاقي كه در آن عجين شده بود) با محدوديت وتلاش جسمم😩😩
  ٤- زندگي ورفتارهاي عادي من مشكل داشتند( تحت افكار غلط آموزشي ام)
  در نتجه من آگاه شدم ودانستنم كه براي لاغر شدن وماندن بايستي :
  اولا فرمانده جسمم يعني ذهنم را از اين تصميم ( لاغر شدن) اگاه سازم👌🏻
  ثانيا : موافتش را با نشان دادن نقشه را ه مبني بر اينكه ، چرا ميخواهم لاغر شوم ( طرح سوالات) وچه عواقب يا فوائدي براي من داره( جواب دادن به سوالات فرضا براي اينكه با اعتماد به نفس در هر اجتماع ومجلس ويا جمع دوستان واستخر رفتن وخريد كردن با لذت و…)👌🏻💃
  ثالثا: همه اين توجيهات وجواب دادنهايم همراه با حس لذت وشادي باشد ، 💃💃
  بعد از انجام اين شروط من تازه ذهنم را با جسمم جهت اجراي تصميم راضي كردم👌🏻 ونهايتا :
  اين كه من وارد عمل شوم ودر تمام طي مسير احساسم عالي باشد وذهنم را ( گام به گام وهر روز با گوش دادن به فايل هاي آموزشي واجراي ميثاق نامه وعملي كردن تكنيك ها و..) آموزش دهم و در اين صورت همسو با جسمم ميشود ومن همان ميشوم كه مي انديشم ( احسن الخالقين)❤️❤️💐💐👌🏻👌🏻👏👏💃💃💃

  +5
 14. خیلی خوشحالم و لذت میبرم حالا که دارم این فایل رو گوش میکنم چون کاملا قابله درکه برام جمله هاشو بارها شنیدم و حتا بعضی جاهارو میتونم حدس بزنم که الان استاد چی میخواد بگه و برام آشناس و با تکرار این طور شده و خیلی خوشحالم به درک بالایی رسیدم و البته به نظرم هنوزم کمه باید بار ها و بار ها ادامه بدم تکرار کنم و تا به نتیجه دلخواه خودم برسم و حتی بعد اون هم ادامه بدم تا همیشه توی مسیر زیبا و لذت بخش لاغری با ذهن باقی بمونم
  من اقدام کردم که لاغری رو آموزش ببینم و دوره آموزشی رو طی کردم و آموزه های خودم رو دارم به عمل تبدیل میکنم و چه قدر راحت و مثل اب خوردن لاغر میشوم و تغییر میکنم چه قدر راحت رفتار صحیح با مواد غذایی دارم بدون ایجاد هیچ محدودیت و ترسی درست مصرف میکنم و هرچیزی که دوست دارم میخوره ….و اموزش دیدم و شادم و باز هم خداروشکر که به این مسیر هدایت شدم و انقدر تغییر داشتم

  +1
 15. سلام خداوند بی همتا💖🌹💖🌹💖🌹💖
  سلام بر استاد گرامی💖🌹💖
  روز۳۱ تکرار
  فایل رویای لاغری
  در کل من آدم خیلی بی صبر و حوصله ای بودم و همیشه دنبال روش های خیلی راحت بودم واین ی چیزی بود غیر دسترس’
  هر روشی را که شروع میکردم دوست داشتم خیلی سریع نتیجه بگیرم و لاغر بشم وارون رژیم یا دم نوش یا پیاده روی و’ورزش را رها کنم و دیگه لاغر شدم ‘
  ولی افسوس همیشه وسط راه کم میاوردم و اون مسیر را رها میکردم و همون مقدار وزنی ک کم کردم را ب نظرت چند برابرش برمی گشت تا این ک با این روش آشنا شدم و خداوند را شاکرم ک من از وقتی در این مسیر هستم اصلا ب وزنی ک باید کم کنم فکر نمیکنم بیشتر تمرکزم روی سلامتی ام هست ‘
  اصلا عجله نمیکنم ‘ ولی تلاش خودم رو میکنم کارهایی ک باید انجام بدم را انجام میدم تا به نتیجه برسم ‘من ب خودم قول دادم ک در قرن جدید با جسمی زیبا و سلامت جسم و روح قدم بزارم و روز ب روز را اونگونه ک دوست دارم زندگی کنم ”

  +4
 16. به نام خدای مهربان
  با سلام محضر استاد عزیز عطار روشن و دوستان شگفتی سازم
  چقدر روش های سخت و آزار دهنده ای را برای لاغر شدن انتخاب کردم و تصمیم گرفتم لاغر بشم و بعد از تحمل سختی ها و محدودیت ها و محرومیت ها قدری وزن کم کردم و بعد دوباره به مرور یواش یواش طوری که اصلا متوجه نبودم چاق و چاقتر شدم…
  همه ی این ها به این دلیل بود که ما ذهن مون را آموزش نداده بودیم خودم وقتی بارها رژیم میگرفتم و قدری وزن کم میکردم کلی خوشحال میشدم اما نمی فهمیدم چی میشد که بعد از مدتی دوباره به شرایط قبل بر می گشتم… همیشه برام سوال بود و حالا میفهمیم که من ذهنم را آموزش نداده بودم و با جسمم همسو نکرده بودم و فقط به جسمم فشار می آوردم و در واقع ترموستات ذهنی ام را تنظیم نکرده بودم و وقتی فشار از جسمم برداشته میشد باز ذهنم اون را بر میگردوند به جای اولش یا شاید عقب تر و زحمات و سختی های من بی نتیجه می موند و دوباره غصه و رنج و سختی های جدید و به شکلی دیگه و دوباره تکرار همون قصه…و کلی از عمرم به همین شکل تلف شد و رنج و غصه هام تمومی نداشت ولی خدای مهربون را شکر که مرا به مسیر لاغری با ذهن هدایت کرد تا با آموزش های عالی ذهنم را با جسمم برای پذیرش لاغری هماهنگ و همسو کنم و آرام آرام هر روز با آگاهی های جدید بسوی لاغری و آروزی دیرینه م قدم بردارم و به لطف خدا و عمل کردن به آموخته هام به نتیجه ی عالی که متناسب شدن هست برسم…
  من حالا تصمیم میگیرم آموزش می بینم و عمل میکنم و به زودی شگفتی ساز میشم و به هدفم که متناسب شدن و زیبا شدن و آزاد شدن از بند چاقی هست میرسم با همت و تلاش و پشتکار و اشتیاق و احساس خوب و عالی…
  به امید آن روز که زیاد هم دیر نیست..
  موفق باشین💚

  +4
 17. با سلام
  اگر تا به حال تلاش کردم و موفق نشدم به خاطر این بوده که همیشه فشار روی جسم من بوده و الان میدانم که فرمانده اصلی ذهن من است اگر با این آموزشها بتوانم ذهن و جسم را همسو کنم فرمولهای صحیح برای ذهنم ایجاد کنم اونوقت که میتونم به رویای خودم برسم ولی تا زمانی که فرمولهای ذهنم همان فرمولهای قبلی هست ذهنم بر این باورها که هنوز من به چاق شدن علاقه مندم وجسمم رو به آن سو هدایت خواهد کرد کارکرد ذهن اینکه به هر چه که توجه کنم اونو بیشتر میکنه و کاری به این نداره که خوشم میاد یا نه ولی چون احساس منو داره وتوجهم رو به چاقی می بینه میسر را برای بیشتر شدن فراهم میکنه.
  روش لاغری با ذهن درسترین وپایدارترین روش لاغریه ومن سعی خواهم کرد که در طول عمرم این روش را اجرایی کنم واز خدا کمک میخواهم که من و دوستانم را که به این مسیر هدایت شدیم یاری کند تا به هدفمون برسیم.

  +2
 18. وقت بخیر هر کاری راهی دارد واگر از راه درست انجام نشود نتیجه درستی هم نمیدهد ما که به دلایل مختلف چاق شدیم با نخوردن اجباری وزن کم کردیم بعد از مدتی دوباره شروع کردیم به همان زوش قبلی به خوردن ودوباره و دوباره نمی دانستیم که اشکال از کجاست من یاد گرفتم که باید جسمم ودهنم با هم هماهنگ عمل کنند تا به نتیجه دلخواهم برسم با رزیم ما فقط به جسم خودفشار میآوردیم ولی ذهنمان کار خودش را میکرد وقدرت آن خیلی بیشتر است وهمیشه پیروز او بود در این جنگ با یاد گرفتن درست بدون جنگ ذهن وجسم هماهنگ عمل کرده وما بدون هیچ فشاری وهیچ ناراحتی بر عکس با لذت به اندازه نیازمان مصرف میکنیم وبعد از مدتی که برای همه یکسان نیست به آرامی تغییرات جسمی نمایان میشود واین کار وتجربه برای من که خیلی لذت بخش است

  +2
 19. با سلام
  یه مطلبی رو خیلی وقت پیش خوندم مبنی براینکه حضرت موسی همراه با یارانش از جایی گذرمیکردند به یک غاری رسیدند قرار شدوارد بشن واز انتهای اون که راه دیگری بودخارج بشن حضرت به یارانشون فرمودند دراین غار سنگهایی روی زمین ریخته که هرکه ازاون برداره پشیمون میشه وهرکه هم برنداره بازم پشیمون میشه عده ای سنگها رو برداشتند وعده ای برنداشتند وقتی از غارخارج شدن سنگها جواهرات گرانبهایی بودند که افرادی که برنداشته بودند پشیمون شدن وافرادی که برداشته رودند پشیمون شدن که چرا بیشتر برنداشتن .
  استاد داستان ماهم همینطوریه وقتی داشتید میگفتید نوروز ۹۷این فایلو پرکردید من خیلی ناراحت شدم وباخودم فک کردم من اونموقع کجابودم باکدوم رژیم دست وپنجه نرم میکردم خودم رو از خوردن چه چیزهایی محروم کرده بودم وحسرت نخوردن چه خوراکی هایی نمیذاشت از زندگیم لذت ببرم درسته که خیلی خوشحالم که الان دارم دوره رو انجام میدم اما همیشه اینو در ذهنم دارم که کاش زودتر با این روش آشنا میشدم واینقدر باخودم وچاقیم نمیجنگیدم اینقدر که همیشه عصبی میشدم وآخر رژیم رهاش میکردم وبعدش دوباره زیاده روی درخوردن وچاق شدن دوباره رو شروع میکردم چون روش قبلی با رنج وسختی همراه بود و میخواستم این رنج وسختی تموم بشه ودوباره لذت کاذب خوردن رو بچشم اما روش لاغری باذهن اینقدر لذت وحال خوب به همراه داره که دیگه از خوردن اونم به سبک قدیممون اصلا لذت نمیبرم تازه یاد گرفتم که از نخوردن لذت ببرم واحساس سبکی به اندازه خوردن ، لذتی رو بهم میده که تواین همه سال ازش محروم بودم وهمیشه فقط درحین خوردن لذت میبردم تازه بعدش که از سنگینی شکم وعذاب وجدان چراخوردم هم رنج میبردم واین اواخر در حین خوردن هم دیگه لذت نمیبردم ورنج میکشیدم که چرا نمیتونم بس کنم خدارو بازم شاکرم که الان چندماهی میشه که دارم این مسیر روطی میکنم واحساس خیلی خوبی به خودم وجسمم وزندگیم دارم واین حال خوب رو مدیون لطف خدای بزرگ وزحمات شما استاد بزرگوار هستم.

  +3
 20. به نام حق
  سلام بر دوستان عزيزم و استاد گرامي
  قبلا بخاطر نااكاهي هاي كه داشتيم جسممون رو تحت فشار قرار ميداديم و از خودمون متنفر ميشديم شايد براي مدتي وزن كمي كم ميشد ولي با رفتارهاي اشتباهمون باز به وزن قبلمون برميگشتيم نگو كه قضيه از بيخ خراب بوده و با تكرار رفتارهاي اشتباهمون به خودمون ضربه ميزديم خدا رو شكر الان در اين دوره به اين مهم دست بيدا كرديم و بايد ذهنمون رو اموزش بديم و اموزش هاي درست و رو به ذهنمون بديم و رفتارهاي درست رو جايگزين رفتار اشتباهمون كنيم و جسممون خود به خود تغيير پيدا ميكنه با تكرار رفتارهاي صحيح و احساس خوبي كه از اين رفتارها بهمون دست ميده
  خيلي خوشحال هستم كه در اين مسير با شادي و احساس خوب همراه هستم و جسمم تغيير كرده جقدر اسونه متناسب شذن از طريق ذهن 👌🏻🙏🏻
  هيج روشي وجود نداره كه به اسوني و ارامش و شادي و اخساس خوب همراه باشه جز از طريق ذهن
  خدابا شكرت 🙏🏻

  +2
 21. سلام
  چکیده این فایل
  ذهن را بشناس
  روند کارکردش را
  و خواسته خود را به او بگو
  لذت های خود حاصل از رسیدن به خواسته ات را
  آموزشش بده
  براحتی به خواسته خود میرسی
  در کار جهان تقلا وجود ندارد
  خدا همیشه هست
  خداوند میگوید تو بذرت را بکار
  محصول با من
  🌹🌱🌹🌱
  لاغر شدن یک علم است
  که اگر به لذتت تبدیل بشود ذهن تورا هدایت میکند و همانندت میکند
  ذهن طوری خلق شده است که بقا را حفظ کند
  طوری خلق شده است که لذت و شادی برای روح تامین کند
  اگر لذت های ناهماهنگ با روح برایش تعریف کنیم با رنج حاصل از آن لذت به بیداری میرسیم
  رنج را برکتی بدان و لذت های هماهنگ با اهداف روحت را به ذهنت آموزش بده
  🌹🌱🌹🌱
  اوایل فرمودید احساس خوب که نهایت نداره
  من متوجه نشدم
  الان میفهمم که هماهنگی ذهن با روح نهایت نداره
  و ما هر لحظه در حال طی تکاملیم تا به این هماهنگی برسیم
  🌱🌱🌱
  یکی از برکات این دوره آگاه شدن از سیستم ذهن بود که خیلی کمکم کرد
  استاد من خیلی از مسیر لاغریم راضی هستم
  اون شکلی که تجسم میکردم جسمم صیقل داده شده
  فقط شکمم کامل تخت نشده و کمی بازوم و کمی صورتم و اونام در حال انجام
  خیلی دلم میخواد یک تیشرت ناز تامی دخترونه بپوشم و از صافی و تختی شکمم و تناسب بازوهام لذت ببرم
  این یک رویایی است که در حال خلقشم
  خیلی راحت تا اینجا لاغر شدم
  اصلا متوجه نشدم چی شد
  من فقط فایل گوش کردم و تمارین رو البته از اول دوره تکرار کامل و با دقت انجام میدم
  الهی شکر
  حاصل هر ناهماهنگی یک رنج که شدتش به میزان دوری از منبع بستگی داره
  و هر رنجی برکتی تا به اصل برگردیم
  ۲۳ خرداد ۹۹

  +6
 22. با سلام
  من در خوندن مطالب خوبم ولی در پیغام گذاشتن تنبلی می‌کنم .
  این فایل بسیار عالی بود ، مثل تمام فایلهای دیگه بسیار تاثیر گذار بود. من کلا به این نتیجه رسیدم که شما در فرکانسی از آگاهی قرار دارید و این فرکانس نه از طریق مطالبی که آموزش میدید بلکه در انرژی که این مطالب دارن به افراد منتقل می شه. این تجربه را دارم که فایلی از شما را که بارها گوش دادم و دوباره گوش میدم و در احساس و انرژی من اثر میگذاره. اون احساس و انرژی که شما در ضبط این فایلها دارید و اون رشدی را که هر روز در مطالبتون ایجاد میکنید به لحاظ اتصال شما به منبع قوی از انرژی هست و دریافتاتون را دارید در اینجا به افراد منتقل میکنید.من سپاسگزارم از همون خداوند که این سر منشا را در اختیار من قرار گذاشت.

  +8
 23. سپاسگزارم از این فایل عالی، در طول یکسال و اندی کهبا این روش دارم علم لاغر شدن را به ذهنم آموزش میدهم بارها بهم اثبات شده که فرق این روش ریشه ای با روشهای قبلی که فقط روی جسمم کار میکردم چیست. من بسیار تغییر کردم و ذهنم هر روز من را به سمت و سری متناسب شدن سوق میدهد. متشکرم از استاد روشن. فایلهای دوره های لاغری ایشون فوق العاده عالی و بی نظیر هست. ممنون

  +7
 24. سلام
  همیشه وقتی رژیم میگرفتم اونقدر بهم سخت می گذشت که در طول رژیم همش به این فکر میکردم بزار وزن کم کنم بزار رژیمم تموم بشه بعد میرم میخورم…این چنین ذهنی معلومه بعدش چی میشه دوباره مثل روز اول می شدم ولی الان از روزی که دارم روی ذهنم کار میکنم همش لذت میبرم.اصلا عجله ندارم.رفتارهای جدید داره جایگزین رفتارهای قدیمی ام میشه وجالبه که دیگه طرز فکر گذشته را هم ندارم.با یک پیاله کوچیک ویک پیشدستی من سیر میشم در صورتی که قبلا که رژیم میگرفتم همین قدر را میگفتند بخور ولی من انگار هیچی نخورده بودم تازه یک چیزهایی هم اجازه داشتم که بخوذم که الان اصلا میلم نمیکشه بخورم …خدایا شکرت برای این مسیر خیلی خوشحالممممم

  +9
 25. هیچ روشی اگر با رنج و سختی همراه باشه درست نیست این جمله خیلی عالیه !
  من همیشه به خودم رنج و سختی می دادم و همش باید هر روز جدای از خانواده کارهایی انجام می دادم غذای جدا حتما باید ورزش سخت می کردم که همه اینها فقط جسم و تحت فشار قرار کی دادن و بعد از مدتی دوباره همه چیز به هم می خورد ولی ما در این دوره یاد گرفتیم و همچنان در حال یادگیری هستیم که ذهن و تغییر بدیم اصلا فشاری به جسم نمی دیم در عین حالیکه ورزش و پیاده روی رو با شوق و اشتیاق انجام می دیم و نگران اینکه حتما باید انقدر وزن از دست بدیم با ورزش نیستیم اون موقع من خودم انقدر به ترازو معتاد بودم که هر روز صبح امکان نداشت من خودم و وزن نکنم و همش برام عدد ملاک بود ولی الان احساس خوبم و ملاک قرار دادم و هر روز به فرشته درونم تا حدی گوش می کنم و یه وقت پیاده روی می کنم یه روز یوگا می کنم یه روز می رقصم و یه روزهایی هم هیچ کاری نمی کنم مثلا دیروز دوچرخه سواری کردم خیلی خوب بود
  و مهم اینکه باید به این روش باور داشته باشین و اعتماد دوستان جدیدی که می خوان از دوره استفاده کنن من به زودی یک ماه دیگه عکسم و می زارم ایشالله

  +9
 26. سلام، در این فایل جمله جالبی گفتید سبک زندگی اشتباه، دقیقا سالها در آرزوی موفقیت خودت رو به هر دری می زنی ولی نمیدونی که قبل از تغییر دادن عوامل بیرونی باید اول درونت رو تغییر بدی سبک زندگی من سالها مخالف با تمام خواسته های من بود و الان که مدتی دارم روی افکارم کار می کنم این جمله شمارو بهتر درک می کنم.
  امروز ساعت 12 پیش از آماده شدن ناهار احساس ضعف کردم و یه لقمه نون خوردم تا ساعت دو و نیم اصلا میل به غذا نداشتم و به راحتی به سمت غذا نرفتم در صورتیکه اگر قبلا بود گرسنه بودن یا نبودن من مهم نبود باید وقتی بقیه غذا می خوردن وقتی وقت خوردن غذا بود می رفتم و می خوردم وگرنه ذهنم من دیونه می کرد درصورتیکه الان به شکل کاملی با من در هماهنگی ، این تغییر چطور اتفاق افتاد؟ با آموزش؛ واقعا خدارو شاکرم من رو در دوره ای قرار داد که درست زندگی کردن رو یاد بگیرم من حالا دارم با سبکی زندگی می کنم که در اون احساس آرامش دارم از غذا خوردن عذاب نمی کشم غمگین نیستم به خودم نگاه می کنم یه فرد زشت رو نمی بینم کسی رو می بینم که هرروز داره برای مهم ترین خواسته زندگیش که تناسب اندام قدم برمیداره از این روش جدید زندگی کردن خودم بسیار راضیم و خوشحال.

  +8
 27. با سلام
  این بار دوم بود که این فایل را گوش دادم . ولی امروز دو بار گوش کردم . وقتی استاد اسم عید را آوردند رفتم به سال قبل و سالهای قبل . چقدر من زجر کشیدم . قبل از عید می رفتم پیش دکتر تغذیه ام که برایم مقدار آجیل و شیرینی تعیین کند. حالا این برای زمانی بود که با دکتر تغذیه کار می کردم و ایشون عقیده داشتند همه چیز بخور ولی با این مقداری من می گویم . روش های دیگر لاغری که اصلاً ممنوع می کردند . اما چه روش های لاغری به من اجازه میدادند و چه اجازه نمی دادند من همه چیز می خوردم اما با عذاب وجدان .خیلی سعی می کردم که خوردنم را کنترل کنم اما نمی تونستم . امروز که این فایل را گوش دادم و مثال ترموستات را استاد زدند دوباره دلیل شکست سایر روش های لاغری را از زبان استاد شنیدم که علت ذهن من بوده و من به اشتباه می خواستم جسمم را تحت فشار قرار بدهم تا نخورد و این هم امکان پذیر نبوده . امروز موقع تماشای تلویزیون می خواستم کانال را عوض کنم کنترل دست دخترم بود و باید به او می گفتم بزن کدوم کانال ، بعد به خودم گفتم ببین این مثل همون ماجرای لاغری است که کنترل دست ذهن بوده و ذهن باید کانال را عوض می کرده ولی تو می خواستی جسمت از کانال چاقی به لاغری برود که نمی شد . یادم میاد وقتی بچه بودم گاهی مامانم برای من غذا کم می کشید و من می گفتم کمه بیشتر بکش ، مامانم می گفت : این مقدار برای تو کافیه ، اما چشمت گرسنه است .و امروز موقع گوش دادن فایل به خودم گفتم مامانم باید می گفت تو ذهنت گرسنه است نه چشمت ، در واقع جسم من به اندازه نیازش لازم داشت اما چون ذهنم تصویری چاق از من داشت و برای اون غذا می خواست نه برای جسمم مقدار غذای بیشتری را طلب می کرد ..شکر خدا با اموزش های مفید و مناسب این دوره ،ذهنم تصویر متناسبی از من ایجاد کرد و حالا مقدار خوراکم را بر اساس تصویر ذهنی تنظیم می کند ، برای همین من خیلی کمتر از گذشته غذا می خورم و سیر هم می شوم و هله هوله نمی خورم . ولی خیلی دلم به حال اون زمان های خودم می سوزه که چقدر زجرش دادم برای انجام کاری که هیچ قدرتی برای انجامش نداشته .یعنی یک کار غیر ممکن را ازش می خواستم .به هر حال خدا را شکر که الان اینجا هستم .از ته دل دعا می کنم که همه کسانی که از پرخوری رنج می برند به اینجا هدایت شوند و ان شاالله هر کدام از ما بتوانیم با متناسب شدن الگویی برای عده ای از آنها باشیم.الهی آمین

  +9
  1. سلام دوست عزیز
   از نوشته شما خیلی لذت بردم انگار تمام حرف های دل من رو زدید واقعا این خاست خداست ک ما را با این دوره و استاد عزیز آشنا کرد. خدارو هزاران بار سپاس گذارم. انشاالله ک همه ی کسانی ک از اضافه وزن رنج میبرند به این راه و دوره هدایت بشند

   +4
 28. با سلام خدمت دوستان شگفتی سازم.ما باید برای اینکه مثل خداوند باشیم مانند خداوند باشیم و خداوند خالق هست و مارو هم خالق افریده و ما با استفاده از ذهن میتونیم همه چیز رو خلق کنیم و از خلق اون لذت ببریم .به راستی که ما با استفاده کردن از ذهن تمام زندگی و غذاها و رفتارامون رو تحت کنترل خودمون قرار بدیم.تا الان هیچ روشی ماننداموزش ذهنی نتونست منو وادار کنه که فقط یک وعده غذا بخورم و از نخوردن لذت ببرم با روش ذهنی تونستم ولع خوردنم رو کم کنم تونستم استرس چاق تر شدن رو برای همیشه از خودم دور کنم .خیلی معجزه اسا هست که از صبح تا شب منتظر گرسنگی باشی و هیچ علامتی نباشه و از شوق پرواز کنی که چرا اصلا گرسنه نیستی مگه میشه ؟اره شدنیه شما ذهنت رو اموزش بده و ببین که در جهت بیشتر شدن لذتت چقد یاریت میکنه.خدایا سپاسگزارم از اینکه لایق این تغییر بودم????

  +7
 29. لاغری باذهن بهترین روش برای لاغریه چون همزمان بااون خیلی توزندگی چیزهای جدید یاد می گیری وروحیت عالی می شه ویاد می گیری که می تونی هر غذایی رو بخوری بدون اینکه چاق بشی وبدون استرس وترس یاد می گیری دیگه هرس وولع خوردن غذانداشته باشی ودر نهایت متناسب می شی باروحیه عالی وتنی سالم ،خوداین از همه چیزدر دنیا باارزشتره

  +6
 30. سلام استاد عزیز و گرامی و دوستان خوب و متناسبم
  این فایل هم مثل بقیه فایلها عالی و بسیار آموزنده است از دیدن آن بسیار لذت بردم و خوشحالم که جزو کسانی هستم که قدم بسیار مهم ورود به سرزمین لاغرها را برداشتم و در این مسیر زیبا و دل انگیز با شادی و نشاط و روحیه عالی به سمت هدفم پیش میروم از شما استاد عزیز سپاسگزارم که تمام وقت و انرژی خودتان را برای آموزش دادن این روش شگفت انگیز بکار می برید چقدر زیباست که باعث بهتر شدن و تغییر و میتوانم بگویم نجات زندگی خیلی از بندگان خدا شدید و یه قراردادی که با خدای مهربان بستید به نحو احسن عمل میکنید ?❤?

  +8
 31. وقتی صحبت از عید رو شنیدم به خاطر آوردم که هر سال عید که میشد من عزا می‌گرفتم چون میدونستم که حتما چند کیلویی وزنم زیاد خواهد شد و دیگه هم نخواهم تونست پایین بیارمش. سال‌ها به همین منوال می‌گذشت و وزن من زیاد و زیادتر میشد تا اینکه با تناسب فکری آشنا شدم و وارد دوره‌ی سرزمین لاغرها شدم. عید امسال اولین سالی بود که من برای آمدنش خوشحال بودم چون میدونستم اولین سالیه که نه تنها در عید چاق نخواهم شد بلکه روز به‌روز لاغر تر میشم. واقعا عید امسال برای من عطر و بوی دیگه‌ای داشت و لذتی که من امسال بردم با هیچ زمان دیگه‌ای قابل مقایسه نیست. نه تنها هیچ محدودیتی در مصرف خوراکی ها نداشتم بلکه به طرز معجزآسایی میلم به خوردن کم شده بود در حالیکه قبلا در مقابل خیلی چیزها واقعا خودمو بی‌اراده میدیدم. یا احساس بی‌ارادگی می‌کردم یا احساس رنجی غیر قابل وصف به دلیل محدود کردن خودم و دیدن و نخوردن….
  چقدر یاداوری این خاطره‌ها برام لذت‌بخشه. خیلی خوب شد که این فایلها رو تکرار می‌کنیم چون برای من به‌شخصه باعث میشه به یاد بیارم‌که چقدر تغییرات فاحشی داشتم. این تغییرات چون آروم آروم اتفاق میفته آدم بهشون عادت می‌کنه و به روال عادی زندگی تبدیل میشه ولی وقتی برمی‌گردیم و تغییرات ذهنی رفتاری و جسمی خودمون رو با چند ماه قبل مقایسه می‌کنیم تازه عظمت انفاقاتی رو که افتاده بیشتر درک می‌کنیم.
  چی میتونم بگم بجز اینکه استاد عزیزم احساس سپاسگزاری من نسبت به شما بی‌پایانه. چقدر خوبه که شانس آشنایی با شما رو داشتم????????????????.

  +9
 32. باسلام واحترام
  من از اینکه برای خودم وجسم خودم ارزش قائل شدم وبا تهیه این دوره برای خودم وبدنم وحس وحالم یک سرمایه گذاری پرسود رو در نظر گرفتم خیلی خوشحالم .
  این دوره خیلی از چیزها رو به من یاد داد که واقعا برای یک انسان ارزشمند وفوق العاده است .تغییرات بسیار خوبی در جسمم ،رفتارم ،روحیه ام ،خواسته هایم ،افکارم و…
  در این دوره من گام به گام با لاغری باذهن دارم اموزش میبینم هنوز راه زیادی در پیش دارم تا ایده ال خودم اما تا اینجا هم راضی هستم و این دوره را انقدر ادامه میدهم تا همانطور که چاقی برایم عادت شده بود اکنون لاغر شدن برایم عادی شود وجزو زندگی روزمره ام قرار بگیرد و خدا رو شکر میکنم که از تکرار این دوره اصلا خسته نمیشوم من یکبار دوره را تا اخر انجام دادم ومدتی در سایت فایلهای رایگان ولایوها ونکات طلایی استاد رو میدیدم والان دوباره در دوره تکرار هستم بدون توقف .واین رو هم بگم که اگر روزی به هر دلیلی تمرینهام رو انجام نمیدادم وکم کاری میکردم که البته کم پیش می امد اما خوب بود روزهایی که این اتفاق می افتاد،انگار انروز یک چیزی گم کردم وانگار یک گناه بزرگ در حق خودم انجام داده بودم .چون واقعا با گوش دادن به فایلهای استاد من ارامش میگیرم واعتماد وامیدم به اینده خودم خیلی بیشتر وعالی تر میشود .من فایلهایی بوده که بارها اون رو گوش کردم وهر بار که با دقت اون رو گوش کردم انگار یه چیز جدید وتازه ای از اون میفهمم یه وقتهایی حس میکنم که این جمله ومطلبی که الان شنیدم یه چیز نو وجدید هست و استاد درست میگویند این به خاطر این است که ان مطلب هر بار به لایه های زیرین ذهن نفوذ میکند وما برداشت بهتر وزیباتری از ان میکنیم وهمین باعث جدید به نظر رسیدن ان کلام میشود .
  توی دوره وقتی به حرفهای استاد گوش میدهم میبینم اینها همه برای من اشکار وهویدا بوده اما من هیچ وقت به ان نکته های ریز نه توجه میکردم ونه درکشان کردم .اما الان استاد از تک تک اون نکته های ریزی که در روزمره همه ما وجود دارد به یک قانون جدید ،رفتار صحیح یا اشتباه ،باور درست یا غلط اشاره میکنند وانها را چنان با نظم وترتیب در دوره بیان میکنند که از شنیدن انها نه سیر میشوی ونه خسته وهر روز برای ادامه دادن مسیر مشتاق ومشتاق تر میشویم .به امید روزی که دیگر هیچ چاقی دغدغه وسختی در لاغر شدن رانداشته باشد وبا لاغری با ذهن که خیلی اسان وشدنی است اشنا شود ??

  +8
 33. سلام به استاد عزیز و همه دوستان خوبم در این مسیر زیبا…
  امروز که این فایل و استاد برامون گزاشتن تو دوره در امتداد مسیر و گوش کردم الان آبان ۹۸ هست و من که از اردیبهشت امسال اول با دوره رایگان شروع کردم و بعد دوره لاغری با ذهن و بعد تکرار کردنش و بعد دوباره با دوره در امتداد مسیر الان در حال تکرار دوباره هستم منی که این چندییین ماه تقریبا هر روز دارم این راه رو ادامه میدم به تمام گفته های این فایل باور و اطمینان پیدا کردم و بهش رسیدم به تک تکشون تقریبا و هنوز راه دارم برای رسیدن به اندام ایده آلم…
  میخوام به هر کسی که تازه آشنا شده با این روش بگم که اعتماد کنید به تمام این حرفا و شروع کنید این راه درست و برای رسیدن به تناسب اندام …من هنوز راه دارم برای رسیدن به هدف اصلیم ولی تا همین جا هم خیلی متناسب تر شدم و واقعا بدون سختی بود و این اشتیاقی که استاد میگن که پیدا میکنیم برای تکرار و تکرار واقعا درسته…

  +9
 34. استاد خوبیها وخوبترینها درود بیکران برشور شرف وشعور مهربانی شما،، من تازه وارو شدم به جمع صمیمی ودوستانه ودلچسب شما،، ولی مثه کسیکه تو یه هزارتو (ماز)، گیر افتاده باشم از هر راهی میرم به یه در میرسم، نمیدونم کدوم در اصلیه، یعنی اول بایستی اون فایلای صوتی، تصویریه تناسب فکری رو گوش کنم و تمارینش رو انحام بدم، واین فایلا رو بعد از اونا یا نه موازی با اونا انجام بدم، مثلا لایوها رو چه جوری باس انجام بدم یا اون فایلایه طعم خدای بزرگ رو چطور،، مسئله بعدی تو قسمت قبل ازين سیزده بدر یه قسمتی بود که زیرش نوشته بود فقط مخصوص هنرجویان ورمز ورود میخواست، من رمزو زدم وارد نشدم ، آیا هنر جویان اونایی هستن که وجه ثبت نام رو پرداخت کردند، یا شامل همه کسانی میشه که ثبت‌نام کردن و تمرینات رو انجام میدن؟ وسوال سوم اینکه آیا خیلی تفاوت داره بین اونایی که رایگان هستن با اونایی که وجهی میپردازن؟ وآیا اونا زودتر به نتیجه میرسن و مطالبشون با رایگان خیلی فرق داره،،، خییییلی ممنون میشم جواب سوالاتم رو تو این قسمت وقسمتای دیگه که باز سوال کردم، بفرمایید، در ضمن من سه تا فایل تا بحال گوش کردم وتمریناتم رو مو به مو وبا دقت انحام میدن، تو ایمیل اولی که بطور اختصاصی واستون فرستاداز خودم کامل کامل نوشتم استاد عزیزو گرامی،،، ممنون ومدیون بخاطر دانش وبینشی که قطعا وحتما ومطمئنا ابتدا فکرو ذهن مغز مارو زیروزبرمیکنه و بعد جسم مارو اونجور که میخواهیم تراش میده،،، ممنون ومدیون از محبتایی که قطعا بی جواب نخواهد ماند، پاداشش باسه آرامشی مه براتون وعزیزانتون آرزومندم،،،، من میت

  +4
  1. سلام وعرض ادب فراوان بر شما استاد خنده رو و وبسیار تاثیر گذار، ممنون از شما که توانسته اید درهمین مدت خیلی کم، تاثیر بسزایی حداقل تو زندگیه من بذارید، دیگه خوشابحال عزیزانی که زودتر دنبال تغییرات بودند، من خیلی سمینارهارفتم، ، خیلی مقالات خوندم، هرجا کلمه وجمله ای از راز، موفقیت، لاغری فکر، پیروزی، ذهن و ازین دست بود بطور ناخودآگاه بسمتش کشیده میشدم وتا ته تهش دنبالش میکردم، ولی یا اون لحظات گیرنده های مغزی من فعال نبودند، یا بقول فرمایش قشنگ شما مسیر اون مسیر هموارودرست نبود، ویا حرفی یا حرکتی تورفتار گوینده ی اون جملات وحرفوحدیث میدیدم که جذبم نمیکرد ونمیتونستم بعنوان یه پیشرو، یه رهبر بعنوان یه استاد قبول وپذیرا باشم که بتونم مریدش باشم و تقریباً چشم بسته هرچی میگن باجون ودل پذیرا باشم، ولی تونقطه ای از دنیا وایسادم وبه‌ عجزی ازاضافه وزن با دنیایی از باورای غلط واشتباه رسیدم که بعضی از اونا چنان در غار تاریک مغزم روی سنگهایی که طی زمان های خاصی از زندگیم چنان حکاکی شده‌اند، که پاک شدن بعضی از اونا باور غلط دیگه نیستند، الان که چندتا از فایل های شما رو گوش کردم، میبینم خرافه و شاید جهل محض هستند، ولی خوشرویی شما، تعالیم قطعآ درست وبجای شما آنچنان تواین مدت کم تونسته تا به اینجا بعضی ازین حکاکی ها رو کمرنگ وبعضا پاک کنه، راستش میخواستم ذهنمو کلا از نو متولد کنم، که جنابعالی یادم دادید، اون سنگها ارزشمندن، سنگ های قیمتی همون اراده وخواستن من برای تغییرات اساسی در ذهن گم شده ی من هست وفرمایشات شما نوروروشنایی توذهنم که روشن بشه برای دیدن مسیر درست، چنان ممنون ومدیونم، از شما ودوستانی که وقتی نظرات قشنگشون بدل میشینه، که میخوام برم پارک جلوی خونمون دااااااد بزنم وخوشحالیمو با همه سهیم شم، (بشرطی که نیان بگیرن ببرنم) ?☺️،،،، عاشقانه دوستون دارم، وباوجودیکه واقعا آدم گرفتاری هستم ولی مثه بچه دبستانیایی که جایزه میگیرن ومنتظرن زنگ بخوره، برن خونه زود هول هولکی با کفش وکلاه بشینن وسط هال خونشون وزود جایزشونوبازکنن و ببینن توش چیه، منم همینجورم، به جان همه ی شما که عاشقتونم این روزا چنان خوشحالم که انگار رمز وراز وکلید اصلی پیروزیم رو پیدا کردم، باید راهی که من رفتم رو شما هم رفته باشید تا با تمام وجود لمس کنید، اینهمه با شورو خوشحالی حرف زدنم رو، وگرنه قطعا غلوّ نیست ،، وواقعا خوشحال میشم از همه کسانی که تو این مسیر دست منم بگیرن و کمکم کنن، مخصوصاً دوستان گلی که جواب گرفتند و تجربيات ارزشمندی دارن، لطفاً خوشحالم کنید،،، دوستون دارم ویک پر انرژی‌ باشید بلندی برای استاد عزیزم،،،،،،،،، شاد باشه دلتون، هموارباشه مسیرتون،،،، وسلامت باشن عزیزانتون

   +7
   1. ممنون استاد عزیز، اینقدر این روزا حالم بهتره که حد نداره، ولی درقسمت تعهد نامه قسمت از هیچ کوششی فروگذار نمیکنم، خیلی برای من واضح نیست ، چون فایل دومه واول راهه و در مورد ذهن وشناسایی علل وعوامل چاقی وردِّ باورا ومسئولیت پذیری هستش، درست نمیدونم هنوز چه کوشش وتلاشی مد نظر هست، ولی ازروی دیدگاهها وسوالات بقیه دوستام میتونم تاحدودی منظور ورزش وغذا و حس خوبی وعشق به اونچه که مارو وصل به لاغری میکنه، بفهمم، بازم ممنونم از زحماتی که طی سالها کشیدید واز طریق دردی که کشیدید وسالیان سال ازمایش وخطا کشف قضیه به این مهمی کردید، بهتون تبریک میگم وبخودم میبالم که درمحضرتون شاگردی میکنم،،،،

    +2
 35. سلام در ادامه ی دیدگاه بالا رفتار دیگری نیز میتوان نام برد که در طول روز توجهمان را به متناسب شدن بیشتر کند . لذت ورزش . کسانی که خیلی حس بدی به ورزش ندارند و انجام حرکات ورزشی را میتوانند در برنامه ی روزانه ی خود بگنجانند بهتر است کاری کنند این رفتار صحیح تناسب با لذت هر چه تمامتر انجام بگیرد . یعنی اگر لذت نباشد ذهن دوباره فرمان به توقف حرکت میدهد . پس تا میتوانید از ورزش خود لذت ببرید . حرکت را آسان کنید فکرتان را به آرزوهایتان بدهید هنگام پیاده روی کاری را که دوست دارید مثل فایل گوش دادن یا آهنگ گوش دادن را در اولویت قرار دهید . هرگاه احساس خستگی به سراغتان آمد راه نروید ورزش نکنید چون این زمانها بدترین زمانهایی است که شخص بخواهد ورزش کند . چون خاطره ای برای ذهن ایجاد میکنید که ذهن اصلا آن را دوست ندارد و باز مثل قبل از ورزش دور میشویم . ما باید از ورزش و پیاده روی و رقص و حرکات دیگر فقط لذت و شور و نشاط و سرزندگی و حس خوب داشته باشیم . اما یک فردی که در حال حرکت در مسیر تناسب است شاید هنوز به دلیل وزن بالا نتواند حرکات ورزشی انجام او باید چه کند؟ آیا باید دست روی دست بگذارد و بگوید نمیتوانم . نه . ابدا . این شخص نیز باید ورزش را در نظر خود لذتبخش کند چگونه ؟ توسط ورودی های دیگر . تا جاییکه میتوانید فقط به تصویرهای ورزشی لذتبخش نگاه کنید . درست مثل آن زمانها که در گروههای بیشمار آشپزی عضو بودیم و فقط نگاه میکردیم و لذت میبردیم و شاید هیچ وقت آن غذا را درست نمیکردیم اما با همان نگاه کردن توجه ذهن را به سمت خوردن میبردیم . پس از همین راهکار در جهت لذت بردن و توجه به متناسب شدن نیز میتوان استفاده کرد . ما اونقدر از ورزش و حرکات ورزشی دوری کرده ایم که حتی بدمان میاید نگاه کنیم اما عاشق آشپزی هستیم چرا چون لذت غذا را ذهن درک کرده است و توجهش به غذا رفته است . پس اکنون هم تا جاییکه میتوانیم فقط با دیدن تصاویر ساده و راحت و لذتبخش میتوانیم قدمی در مسیر تناسب برداریم اما همین دیدن هم استمرار میخواهد . هرچه تصویرهای بیشتری ببینیم و لذت آن حرکات را بیشتر بچشیم ذهن بیشتر عاشق متناسب شدن میشود و یک وقت به خودمان می آییم و میبینیم همان جسم دارد خودبخود حرکت میکند . می رقصد راه میرود . هرچقدر آسانی و لذت آن تصویرها بیشتر به ذهن بدهید ذهن بیشتر علاقه پیدا میکند که دستوراتی صادر کند که انسان را به حرکت آورد . تنها احساسی که شخص چاق را به شخص متناسب تبدیل میکند ایجاد لذت در رفتارها است . پس تا میتوانیم چه در رفتارهای غذایی و چه در حرکات ، لذت را در رفتارهایمان تزریق کنیم . لذت بیشتر = تناسب بیشتر

  +9
  1. سلام متشکرم از لطفتون استاد . ممنونم . اختیار دارید . این ابراز لطف از بزرگواری و بلند نظری شماست و این جمله ها برداشت هایی از آموزش های شماست . شرمندم میفرمایید . بازهم سپاسگزار لطف شما هستم .

   +1
 36. سلام .
  جملات عالی برای ثبت باوری صحیح:
  “””””””””شاید افراد لاغری در اطرافیان شما باشد که بارها دوست داشته اید اندام آنها را داشته باشید، یا دوستان خوش تیپ و متناسب که دوست داری الان جای آنها باشی، آنها به دلیل تلاش یا استعداد بیشتر، برنامه های رژیمی قوی، ورزش های سخت و مدام و یا شانس و ژنتیک صاحب این اندام نیستند، بلکه به دلیل افکار و رفتار غذایی صحیحی است که در این افراد شکل گرفته است.”””””””
  افکار و رفتار غذایی صحیح باعث متناسب شدن ذهن و جسم است .
  به این جمله احساس و گفتار در جهت تناسب را نیز میتوان افزود .
  به این جمله توجه به تناسب را نیز می توان اضافه کرد .
  اما رابطه ی آنها چگونه است؟ افکار و احساس تناسب توجه انسان را در مسیر تناسب نگاه میدارد و این توجه سبب می شود در انسان رفتارهایی در جهت تناسب صورت گیرد . یعنی به فرمایش شما رفتار غذایی صحیح ‌. اما رفتار غذایی صحیح چیست ؟
  کم خوردن؟
  نظم در ساعات خوردن؟
  ولع نداشتن؟
  پرخوری نکردن؟
  آرام خوردن ؟ و یا ….
  نه انسان متناسب به خاطر هیچ کدام از این رفتارها متناسب نشده است .
  توجه نکردن به غذا عادت یک شخص متناسب است . یعنی یک انسان متناسب چندین اولویت در ذهن دارد که یکی از آنها غذا نیست . آنها اهدافی بسیار بزرگتر از خوردن در سر میپرورانند . پس توجهی که به اولویت موضوع مورد نظر در ذهنشان دارند سبب میشود ذهن آنها در پی خوردن نباشد . اما به هر دلیلی همین انسان متناسب با تغییر در احساسش به غذا خوردن روی بیاورد و بخواهد به خاطر ضربه خوردن از آن اولویت ذهن خود را آرام کند به چیزهای دیگر روی می آورد و بدا به حال آنهایی که بخواهند ضربه ی روحی خود را با رفتار نا متناسب غذایی جبران کنند . باورهای چاقی به سرعت در آنها شکل میگیرد و آنها هم چاق می شوند . یعنی انسانهای متناسب هم اگر با ذهن آشنا نباشند به راحتی با تغییر باورهایشان آرام آرام در مسیر چاقی قرار میگیرند و روزی به خودشان می آیند و میبینند با خودشان چه کرده اند .
  باز هم سراغ بحث اول میرویم رفتار متناسب غذایی چیست ؟ کم خوردن و آرام خوردن و… گرچه رفتار متناسب غذاییست اما تا ذهن فرمان نداده است شخص نمیتواند به زور خود را وادار به کم خوردن بکند . چون ذهن ما هنوز باور کم خوردن را رنج می داند . آرام خوردن را نمیپسندد و بقیه ی رفتارهای مناسب را سختی میداند . چه کنیم که این ذهنی که یک عمر در مسیر چاقی بوده دستور به کم خوردن و آرام خوردن و سرساعات منظم غذا خوردن و عادات دیگر متناسبین را یاد بگیرد . باید چیزی را که او میخواهد به او بدهیم . لذت ، لذت ، لذت . اولین لقمه ای که به دهان میگذاریم نهایت لذت را ببرید اولین لقمه بسیار مهم است . چون همین یک لقمه زنجیره ای از حرکات متناسب را به دنبال خواهد داشت . به طور کامل لذت لقمه ی اول و بعد از آن دوم و… را به طور کامل بچشیم . از حواس خود استفاده کنیم و لقمه ی اول را کاملا لذت برانگیز میل کنیم . هرچه لذت بیشتر باشد ؛ هدایت افکار و احساس و توجه به سمت متناسب شدن بیشتر می شود و همان یک لقمه سبب شود تمام روزمان در مسیر تناسب باقی بماند . من این حالت را با تمام وجودم امتحان کردم و جواب گرفتم . وقتی رفتارهای من در جهت تناسب قرار میگیرند که من از رفتارهایم به لذت فوق العاده دست یابم . ذهن کار بدون لذت را بار میداند و آن را پس میزند . پس تمام تلاشمان این باشه رفتارهایمان را با لذت همراه کنیم تا رفتارها در جهت تناسب قرار گیرند . لذت بیشتر= رفتار متناسب تر= تناسب بیشتر .
  موفق باشید .

  +8
 37. خدایا سلام ،سلام برخودم سلام برشما استاد گرامی سلام بردوستان باایده وهدف تناسب اندام ✌ استاد واقعا روش شما وخودشما ایده ی ناب وپرافتخار کشورمون هستین من وهمه ما باداشتن شما یاد گرفتیم چطور ب خودمون احترام بذاریم سلامتی ینی چی خوشحالی درچی وجودداره شما بمب انرژی هستین صدای شاد شما اول صبح درفایل صبحگاهی صدای نمادسال سگ وفادار یادآوری هدفمون خدایا هرچی بگم کم گفتم زبانم ازگفتارش قاصر(درست نوشتم??)وحتی احترام وادب درخوردن وخیلی چیزهای دیگه…
  خدایا شکرت که دراین مرحله اززندگیم دعام رو برآورده کردی استاد عزیز شما مانند چتری ک زیر باران است،هستین درمقابل چربی واضافه وزن خدایا کاری کن این چتربزرگ بشه اونقدر بزرگ ک مایه افتخار کشورمون ودرمان بسیاری مردم آزرده از هموطنانمون باشه الهی آمین ?

  +11
 38. فایلِ رویای لاغری خود را به واقعییت تبدیل کنید، واقعاً فایلی عالی و تاًثیر گذاره.
  از دیدن چهره شاداب و مصممتون بسیار خوشحال شدم، نسبت به فایل تصویری قبل خیلی متناسبتر و شادتر هستید.
  این آرامش و امید یک دنیا ارزش داره و مسلماً به بیننده منتقل میشه.
  سپاسگزارم?

  +3