0

شگفتی سازان لاغری با ذهن

609 بازدید

آلبوم ویدیویی برخی از شگفتی سازان

تصاویر برخی از شگفتی سازان

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=22986
اشتراک گذاری:

نظرات

3 نظر در مورد شگفتی سازان لاغری با ذهن

دیدگاهتان را بنویسید

 1. سلام به استاد و دوستان عزیز
  به همه شگفتی سازان تبریک ویژه عرض میکنم😊.
  واقعا خداقوت، آفرین👏👏👏👏
  خداروشکر که یه روزی تصمیم گرفتید متفاوت فکر و عمل کنید و نتیجه تلاشتون رو هم دیدین😊.
  من دو ماه اولی که با روش لاغری با ذهن آشنا شدم از طریق یوتیوب و تلگرام، آموزش ها رو دنبال میکردم، بعد از دو ماه تازه یاد گرفتم که چطور عضو سایت بشم. روز اولی که با این سایت آشنا شدم، اول از همه تصاویر شگفتی سازان رو دیدم. واقعا از دیدن این همه تصاویر زیبا و انگیزه بخش لذت بردم و روی هر تصویر چند دقیقه ای با ذوق نگاه میکردم و مات تصویر دوستانم میشدم. دیدن همین عکس ها به تنهایی برام کافی بود که به روش ذهنی ایمان قلبی بیارم (چون خودم ماه های اولیه فقط تغییر احساسی داشتم، تغییر جسمی نداشتم) و با اطمینان بیشتر و روحیه مضاعف مسیرم رو ادامه بدم. خداروشکر تا اینجا با فایل های رایگان تونستم نصفی از اضافه وزنم رو کم کنم، انشالله وقتی به تناسب اندام کامل رسیدم منم عکسم رو در آلبوم شگفتی سازان قرار میدم😊.
  برای همگی بهترین ها رو آرزو دارم🙏
  انشالله در تمام مراحل زندگیتون موفق باشین 😘❤️😘

  0
 2. چقد لذت بردم از دیدن این عکسا از این که این همه ادم تو رده های سنی متفاوت تونستن نتیجه بگیرن و تجربه جدیدیو برای خودشون رقم بزنن 😍 من از فایلای رایگان دارم مستمر استفاده میکنم خیلی اگاهی بخشه و من خودم چن روزه تغییراتو حس میکنم توی رفتارم و طرز فکرم و مطمئنا همراه شدن با دوره هایی که باید هزینه پرداخت کنیم هم موثره چرا که از نتایج دوستانم مشخصه
  ازتون بی نهایت سپاسگزارم اقای عطارروشن بسیار سایت و فایل های تاثیر گذاری دارین 💙

  1+
 3. از دیدن تصاویر اولین چیزی به ذهنم اومد این بود که میشه متناسب شد. چرا که نه؟ این همه آدم تونستن پس منم میتونم و فهمیدم متناسب شدن کار همه است بعنی کار ساده و آسونیه
  حس شون رو در هر دو حالت چاقی و لاغری درک میکردم و احساس لذت سبکی و متناسب بودن و فشار چاقی رو در عکسهای قبل و بعد دیدم. لباس هایی که بهشون فشار میومد و‌بزور جا شده بودن تو لباس ها و شکم هایی که از شدت فشار آویزان شده بود صورتهایی که از شدت فشار افتاده شده و غبغبها بیرون زده و فرم صورت اصلا مشخص نیست ابعاد بزرگ بدن‌ها تبدیل به ابعاد کدچک و ظریف و متناسب بیشتر صورتها از حالت گرد و نافرم به شکل کشیده و ظریف غبغبها محو شده پوست ها عااالی بدن ها فرم گرفته و مدل لباس ها تغییر کرده و همه به سبک جدیدتر لباس پوشیدن .
  عکس اول که فرم صورت خیلی زیبا شده و خط فک مشخص شده نظرم رو‌ جلب کرد. همینطور عکسی که تقریبا هم وزن خودم بود و به وزن مورد نظرم رسیده بود. عمس هایی که به سایز ۳۸ رسیده بودن نظرم رو جلب کردن چون ار خیلی چاق به خیلی لاغر رسیده بودن یعنی تا رسیدن به هدف نهایی ادامه داده بودن و به کم راضی نشدن. عکس خانم بارداری که هیچ اصافه وزنی بجز بارداریش نداشت. و عکسی که بعد از بارداری لاغر و‌ماناسب بود نظرم رو‌حلب کرد.
  از تصور خودم در رسیدن به هدفم لذت بردم و دور خیست که بزودی جزو متناسب ها خواهم بود.

  6+