0

آموزش ذهنی لاغری چگونه است؟

1329 بازدید
آموزش ذهنی

 هرآنچه در زندگی آموخته ایم از طریق یادگیری یا آموزش ذهنی صورت گرفته است.

بسیاری از افراد تصور می کنند آموخته های انها شامل مهارت انجام کارهای روزمره، نواختن موسیقی،‌ یادگیری رانندگی،‌ مهارت در حل مسائل درسی و به شکل کلی موضوعاتی است که نتیجه فیزیکی قابل نمایش دارد می شود.

در صورتی که شخصیت ما،‌ طرز فکر ما،‌ نگرش ما به زندگی،‌ علایق ما،‌ تکه کلام هایی که به کار می بریم،‌ وضعیت مالی، چگونگی روابط ما با دیگران،‌ آداب معاشرت، علاقمندی های غذایی و … و هر واکنشی که به عنوان ویژگی رفتاری ما محسوب می شود در نتیجه آموزش ذهنی در ما شکل گرفته است.

 

آموزش ذهنی چگونه انجام می شود

آموزش ذهنی از طریق دیدن و شنیدن صورت می گیرد.

افرادی که نابینا هستند شاید از نظر طرز فکر و علاقمندی ها شبیه والدین خود باشند ولی از نظر رفتار جسمی شباهت چندانی با والدین خود ندارند چون ذهن آنها از طریق بینایی تحت تاثیر پیرامون خود قرار نگرفته است.

از طرفی افرادی که ناشنوا هستند رفتارهای جسمی آنها شباهت بیشتری به والدینشان است دارد و از نظر طرز فکر و عقاید چندان شبیه والدین خود نیستند.

 

همه ما در زندگی از طریق کانال بینایی و شنوایی مورد آموزش ذهنی قرار می گیریم.

 

هرآنچه امروز هستیم از هر نظر و در تمام جنبه های زندگی نتیجه آموزش هایی است که از والدین، مربیان، رسانه ها و جامعه دریافت کرده ایم.

تا قبل از اینکه رسانه ها گسترش امروزی را داشته باشند، قوم های مختلف بر اساس آداب و رسوم خودشان رفتار می کردند.

از لباس محلی خود استفاده می کردند و غذاهای سنتی خود را مصرف می کردند.

اما هرچه رسانه ها گسترش بیشتری پیدا کردند، رسم و رسومات قوم های مختلف کمرنگ تر شد و زندگی انسانها شباهت بیشتری به هم پیدا کرد.

و دلیل این تغییر در سبک زندگی قوم های مختلف آموزش ذهنی از طریق رسانه ها می باشد.

 

چگونه مورد آموزش ذهنی چاقی قرار گرفتیم

همانطور که ما صحبت کردن به زبان مادری را از طریق شنیدن صدا و نحوه حرف زدن والدین خود آموخیتم، چهار عمل اصلی محاسبات ریاضی را از طریق آموزش ذهنی تحصیلی و از طریق کانال شنیداری و دیداری یاد گرفتیم.

همانطور که ما موضوعات فرهنگی و دینی را بوسیله آموزش ذهنی و از طریق کانال بینایی و شنوایی یاد گرفتیم،‌ چاق شدن را نیز آموخته ایم.

نحوه آموزش ذهنی در جنبه های مختلف زندگی با هم مشابه است فقط در موضوع و محتوای آموزش تفاوت دارد.

 

چاق شدن و چاق ماندن نتیجه آموزش ذهنی چاقی است که طی سال های زیادی به شکل کاملا آرام و پیوسته در ذهن ما ایجاد شده است.

تمام آنچه درباره وضعیت جسمانی خود از والدین و دیگران شنیده اید محتوای آموزشی بوده اند که در ذهن شما بعنوان آموزش ذهنی چاقی ثبت شده اند.

 

تمام شنیده های شما درباره مزایای چاقی، هرآنچه درباره تاثیر مواد غذایی و مصرف دارو بر وضعیت چاقی شنیده اید، تمام شنیده های شما درباره ارثی بودن چاقی، مقایسه کردن شما با فردی از خانواده که چاق بوده است و هرآنچه درباره چاقی شنیده و دیده اید بعنوان محتوای آموزش ذهنی چاقی در ذهن ناخودآگاه شما ذخیره شده است.

 

آموزش ذهنی چگونه به واقعیت جسمی تبدیل می شود

آنچه در ذهن ناخودآگاه ذخیره شود به تصاویر ذهنی در مغز تبدیل می شود و در نهایت مغز دستورالعمل هایی صادر می کند که به عادت های شما تبدیل می شوند که باعث تغییر وضعیت جسم شما از حالت متناسب به چاق می شود.

نکته جالب توجه درباره تبدیل آگاهی آموزش ذهنی به تصاویر ذهنی و در نهایت اعمال شما این است که در تمام جنبه های زندگی این پروسه طی می شود.

 

بعنوان مثال اگر شما در زمینه روابط عاشقانه مدت ها آگاهی نامناسب دریافت کرده باشید که معمولا برای همه ما به این شکل است،‌ به مرور تصاویر ذهنی درباره داشتن روایط عاشقانه نامناسب در مغز شما ایجاد می شود.

سپس مغز شما بر اساس تصاویر ایجاد شده در شما واکنش هایی ایجاد می کند که در نهایت شما در روابط عاشقانه خود مسائل و مشکلاتی داشته باشید که تایید کننده آگاهی دریافتی شما و همچنین صحت تصاویر ذهنی شما باشد.

 

در مورد چاقی هم نحوه یادگیری و تبدیل شدن آموزش ذهنی به تصاویر ذهنی چاق و سپس تغییر افکار و واکنش های رفتاری صورت می گیرد.

از آنجایی که همانگونه که چاق شدن به واسطه آموزش ذهنی بوده است که به شکل پایدار در فرد ماندگار است اگر تصمیم گرفته اید لاغر شوید باید برای لاغر شدن از آموزش ذهنی لاغر شدن استفاده کنید.

به این شکل شما از طریق دیدن ویدیوهای آموزشی درباره لاغری با ذهن و یا شنیدن محتوای صوتی در این باره ذهن خود را تحت آموزش ذهنی لاغری قرار می دهید.

 

نکته قابل توجه درباره تاثیرگذار تر بودن آموزش ذهنی که طی چند سال آموزش دوره های لاغری با ذهن به دست آمده این است که افرادی که از خواندن و نوشتن بیشتر و بهتر استفاده می کنند نتیجه بهتری کسب می کنند.

دلیل این موضوع ایجاد تمرکز بهتر و بیشتر به هنگام مطالعه کردن یا نوشتن درباره لاغری است.

وقتی شما مطالب نوشتاری ارائه شده برای محتوای آموزشی را مطالعه می کنید به شکل بهتری ذهن خود را بر روی یادگیری لاغری متمرکز می کنید.

وقتی درباره آنچه به واسطه آموزش ذهنی لاغری دریافت می کنید می نویسید شما در حال تمرکز عالی بر هدف خود هستید.

همچنین زمانی که شما نوشته دیگر دوستان هم مسیر خود را مطالعه می کنید در حال قرار دادن ذهن خود در فضای لاغری با ذهن هستید.

 

وقتی از زبان افراد زیادی درباره لاغری و لاغر شدن بخوانید ذهن خود را در فضای همسان با موضوع موردعلاقه و هدف خود قرار داده اید و نیتجه این طریق آموزش بسیار عالی است.

در واقع با خواندن مطالب ارائه شده و نظرات اعضای هم مسیر خود در سایت و نوشتن درباره آنچه می آموزید نقش رسانه را در آموزش ذهنی خود شبیه سازی کرده اید که تاثیر بسیار زیادی دارد.

بنابراین توصیه میکم برای یادگیری و درک بهتر آموزش ذهنی تا جایی که می توانید از انجام کارهایی که زمان شما را صرف می کند اما نتیجه مثبتی برای شما ندارد کم کنید و زمان ایجاد شده را صرف مطالعه درباره لاغری کنید.

نوشته های این سایت از هزارن جلد کتاب نوشته شده درباره لاغری مفید تر و تاثیرگذار تر است زیرا مستندی از زبان افرادی است که اضافه وزن دارند و رویای لاغر شدن دارند.

آنها از دریافت ها و تجربیات خود می نویسند.

خواندن نوشته افرادی که هم مسیر ما هستند و هدف مشترک دارند بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

منتظر خواندن نظرات ارزشمند شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

 


مطالب دیگر درباره این موضوع

 آموزش ذهنی لاغری چگونه است؟

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=22434
پادکست صوتی

باکس دانلود

اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

12 نظر در مورد آموزش ذهنی لاغری چگونه است؟

دیدگاهتان را بنویسید

 1. سلام به استاد و دوستان عزیز
  10 آذر 98 بود که توی یوتیوب لاغری رو سرچ کردم، کلی فیلم در مورد لاغری بالا اومد، لاغری با رژیم، لاغری با ورزش، لاغری با دمنوش، لاغری با قرص، لاغری با کمربند، لاغری با ذهن…
  از بین این فیلمها اسم لاغری با ذهن خیلی واسم جدید بود چون تا حالا نشنیده بودم، خیلی واسم جذاب شد سریع رفتم فیلم لاغری با ذهن رو باز کردم که این فیلم دوبله شده، مستندی از زندگی یه خانم استرالیایی بود که با روش لاغری با ذهن تونسته بود 70 کیلو از وزنش رو کم کنه و از وزن 200 کیلو به وزن 130 کیلو رسیده بود. توی این فیلم خانم استرالیایی همش از حال خوبش میگفت، از باورسازیش و تصاویر ذهنیش میگفت، از استمرارش میگفت، از راحت بودن این روش میگفت و اینکه هنوزم میخواد این روش رو ادامه بده تا به وزن مورد علاقه اش که 80 کیلو هست برسه.
  من واقعا هنگ کرده بودم، با خودم گفتم خدایا این داره چی میگه؟ باورسازی دیگه چیه؟ تصویر ذهنی چیه؟ و ….
  با اینکه خیلی متوجه حرفاش نمیشدم ولی واقعا از دیدن این فیلم لذت بردم و کلی انگیزه گرفتم.
  این فیلم که تموم شد، سریع رفتم فیلم دیگه ای که بعد از این فیلم نمایش میداد و اونم لاغری با ذهن بود رو نگاه کنم که متاسفانه دوبله نشده بود و منم زبان انگلیسیم قوی نبود که بتونم خودم ترجمه کنم.
  تا دو روز مدام توی فکرش بودم، شب و روزم شده بود فکر کردن به لاغری با ذهن، تا اینکه بعد از 2 روز با خودم گفتم اصلا بذار توی گوگل سرچ کنم ببینم کسی هم توی ایران این روش رو استفاده کرده؟ نتیجه گرفته؟
  12 آذر 98 بود که من توی گوگل لاغری با ذهن رو سرچ کردم و فایل های تصویری لاغری با ذهن استاد رضا عطارروشن بالا اومد. سریع رفتم فایل رایگان جلسه اول رو نگاه کردم خیلی حرفاش به دلم نشست اینقد انگیزه گرفتم که سریع رفتم فایل دوم هم گوش کردم. توی فایل دوم استاد گفتند که چاقی ما ربطی به ارث و غذا و کم تحرکی و بیماری و… نداره. با کلام استاد خیلی آروم شدم و ذهنم به آرامش رسید. اصلا انگار در جدیدی به روم گشوده شده بود. همین جا بود که اول از خدا تشکر کردم که من رو با روش صحیح و اصولی لاغری آشنا کرد و بعد هم با خودم عهد کردم که هر روز فایل ها رو گوش بدم، تمریناتم رو انجام بدم، در کارم استمرار داشته باشم و با اشتیاق این مسیر زیبا رو ادامه بدم تا به هدفم برسم😊.
  خداروشکر توی این 10 ماه، به عهدی که با خودم بستم وفا کردم و هر روز یک قدم به سمت رویاهام برداشتم و از توجه کردن به موضوعاتی که برای من دستاوردی نداشت پرهیز کردم و به موضوعاتی که برای من جذابیت داشت و احساس خوبی به من میداد و من رو به هدفم نزدیک میکرد توجه کردم😊.

  1+
 2. با سلام من امروز با سایت شما اشنا شدم .115 کیلو وزن دارم واراده ام برای رئیم لاغری بسیار ضعیف است و چندین بار با شکست مواجه شده ام.خواهش میکنم مرا راهنمایی کنید.

  2+
 3. اشتها مساوی انتخاب. وقتی میگیم اشتهام زیاد شده یعنی انتخابم زیاد شده و خودم خواستم .پس اختیارش دست خودمه .پس من میتونم کنترلش کنم .و من چون تصمیم گرفتم تناسب اندام داشته باشم پس لذت تناسب اندام رو بر لذت خوردن ترجیح میدم

  2+
 4. کلا هر وقت که به فایلهای سایت گوش می کنم به خصوص فایلهای دوره خودبه خود الگوهای رفتاری ام اصلاح میشه .قبلا فکر می کردم تلقین است وآخه چطور با گوش دادن به فایل من اشتهام کم میشه یا صحیح خوردن را یاد می گیرم ولی الان میبینم که همین طورهست ،جوری که اگر چند روز فعالیت در دوره نداشته باشم به وضوح می بینم اشتهام بیشتر شده ،بیشتر هوس خوردن به سرم میزنه وکلا رفتار اشتباه تغذیه ایی من بیشتر میشه .خیلی برای من جالب هست که مغز تنها عضویست که وجود مشکل در آن بدون درد وحس است و همین طور تغییرات مثبت آن هم بدون درد وحس است و صرفا با مقایسه قبل وبعد میشه فهمید که چه اتفاقی افتاده است.استاد موفق باشید و همین طور همه دوستان عزیز وهم فرکانسی که با هم در مسیر پیشرفت هستیم .🤗🥰🙋‍♀️

  4+
 5. سلام وقت بخیر ، استاد من حتما مطالب نوشته شده هر فایل را مطالعه میکنم بعد فایل تصویری را میبینم بعد فایل صوتی را چند بار گوش میدم نظرات دوستان را حتما میخونم و از خوندشون چیزهای خوبی که شاید من بی توجه بودم را بدست میارم و باعث میشه دقت بیشتری داشته باشم ، تمریناتم را تو سایت حتما مینویسم ، در دوره طعم خدا هم تو دفتر هم توسایت مطالبی را که درک کردم را مینویسم ، مدت ۲ ساله که خیلی کم تلویزیون میبینم اغلب اوقات تلویزیون خونه ما خاموشه حتی همسر و فرزندانم علاقه ای به دیدن تلویزیون ندارن ، نتایج خیلی خوبی تو همه موارد زندگیم دیدم و در زمینه لاغری هم نتایجی دیدم فقط باید ادامه بدم هنوز خیلی جای کار دارم این مسیر انتها نداره و همیشه جا برای بهتر شدن وجود داره ، خدایا شکررررت

  7+
 6. سلام دوستان واستاد عزیز. من همیشه فایل های صوتی دانلود میکنم چندبار گوش میدم بعد میام دفترم میارم اون مطالبش که بنظرم خیلی مهمه می‌نویسم و هرچی ازش میفهمم می‌نویسم بعد نوشتن خیلی انرژی میگیرم وکلا یه آرامش خاص دارم و بهتر میفهمم وقتی مینویسم کلا درگیرش میشم و همه توجهم موقع نوشتن جمع است و کلا یه آرامش بهم میده فقط من یه مشکل دارم اونم اینه فقط وقتی مینویسم احساسم خوبعه ولی بعدش کلا هواسم همجا میره ویادم میره بعضی وقتها این مطلبی می‌نویسم که باید رعایت کنم یا اجراش کنم تو زندگیم یادم میره توعمل کردن ضعیفم استاد من چکار کنم لطفا من را راهنمایی کنید

  8+
 7. سلام روزتون خوش
  از وقتی در دوره شرکت کردم برای خودم دفتری را جداگانه تهیه کردم و برداشت خودمو از فایل ها وصحبت ها ونوشته های شما توی اون می نویسم و همیشه سعی می کنم اول حتما فایل متنی شما را مطالعه کنم و در موردش فکر کنم و بعد برای بار اول حتما فایل تصویری را نگاه می کنم اما برای بارهای بعد فایل صوتی را گوش میدم و همیشه نظرات دوستان هم مسیر را میخونم و از نوشته هاشون استفاده می کنم و خیلی وقتا توی نوشته های دوستان به مطالبی توجه میشه که می بینم منم اون مورد را داشتم ولی بهش بی توجه بودم و این بهم خیلی کمک می کنه. روزانه سعی می کنم برای خودم وقت آزادی را درنظر بگیرم برای انجام کارها وفایل ها البته موردی که باید روش کار بکنم وتغییرش بدم اینه که گاهی تو فضای مجازی زیاد می چرخم و این وقتمو می گیره قبلا تو خیلی کانال های تلگرام عضو بودم که الان اون تعداد خیلی کاهش پیدا کرده و فقط یکی دوتا کاناله که بودن در اونا حس خوبی بهم میده و دوستشون دارم ، اگه روزی وقت کم داشته باشم از اون کانالا هم استفاده نمی کنم

  7+
 8. سلام استاد
  چقدر خوشحال شدم که گفتین تصمیم دارید تمرینهای خودتان را در مورد باورسازی در سایت بگذارید. من فایلهای زندگی با طعم خدا رو گوش می دم و چند روزه که فکر می کردم که اینکه استاد میگه باورتون رو درست کنید یعنی چطور؟ چطور میشه باورم نسبت به خدا و جهان رو عوض کنم؟ چقدر عالی که شما میخواهید تمرینهای باورسازی خود را برای ما بگذارید. واقعا ممنونم

  9+
 9. سلام استاد
  من قبلا توی پیج شما این فایل رو دیده بودم ولی بازهم دیدم وشنیدم و لذت بردم این جمله شما خیلی به دلم نشست “اگه شما هنوز نتیجه نگرفتین فقط به این معنی هست که بیشتر باید بشنوید وببینید و بخونید فقط همین”دلیلش هم تفاوت ما آدمها در درک و برداشت متفاوت از فایلهاست،یادگیری لاغری یک پروسه است و دلیل تفاوت در زمان نتیجه گیری به استعداد و هوش آدمها هیچ ربطی نداره و استمراره که همیشه جواب میده .استاد عباس منش یه بار توی یکی از لایوها گفتن “ما چیزی جز دیده ها و شنیده هامون نیستیم”این جمله اون موقع برای من جالب بود ولی الان دارم کم کم میفهممش ،که اینهمه که شما ودیگر اساتید تاکید دارین که تلویزیون نبینیم،درد ودل نشنویم ،و مواظب ورودیهامون باشیم تازگیها دارم درکش میکنم که چقدر این موضوع مهمه،دیده ها و شنیده ها هستن که باورهای ما رو میسازن و باورها زندگی ما رو میسازن پس برای تغییر باورها راهی جز تغییر ورودیها وجود نداره ،ورودی که تغییر کنه کم کم جای باورهای قبلی رو باورهای جدید میگیره و این باورهای جدید زندگی کاملا متفاوتی رو برای ما خلق میکنه ،اینکه میگن ما خالق زندگی خودمون هستیم یعنی همین ،یعنی الان من دارم به چی توجه میکنم همونو چند وقت دیگه وارد زندگیم میکنم.
  منم استاد مثل شما روی لاغری و روی سایر موضوعات موفقیت کار میکنم و یه روزی مثل امروز که برنامه ملاقات یه آشنایی که بیمار بودن پیش میاد و از موضوعات روتین زندگیم جا میمونم خیلی حیفم میاد از وقتی که به نظر خودم دیگه وقت تلف شده است،و الان که بعد از ۳سال ونیم کار کردن روی این موضوعات به این زندگی فوق العاده رسیدم که بارها به همسرم گفتم ما در دل بهشت داریم زندگی میکنیم متوجه میشم که چقدر ارزشش رو داره که برای خودت وقت بذاری 😍😊
  واقعا بودن در این سایت و گوش دادن به فایلهای شما و خوندن نظرات دوستان همفرکانسی جزئ تایمهای بهشتی منه❤
  سپاسگزارم از شما استاد عزیزم و امیدوارم شما و تمام دوستان روز به روز شادتر،سالمتر،موفقتر،خوش اندامتر،میلیاردرتر و پر از ارامش باشین🙏🙏

  9+
 10. با سلام. برداشت های من از این فایل :
  ۱.دوست عزیزم اگر از دوره های رایگان یا دوره های مختلف هستی و هنوز اون نتیجه ای که میخواهی نگرفتی، يعني اینکه باید بیشتر تکرار کنی.
  ۲.از تاثیر و اهمیت خواندن و نوشتن برای بهتر کردن نتايج خودت استفاده کن. از نعمت سواد خواندن و نوشتن برای تجربه ی بهترین ها در زندگی استفاده کن که خودش به نوعی شکرگزاری از این نعمت هستش.
  ۳.در دنیا تجارب شگفت انگیزی بسیاری وجود دارد اما چون دایره خواسته ها و رویا های ما کوچک شده ما به رسیدن و تجربه کردن آنها حتی فکر نمیکنیم. باید حلقه ی رویاهای خود را بزرگ و بزرگ تر کنیم تا نعمت ها و لذت های بیشتری وارد تجربه ی زندگی ما بشوند.
  ۴.از هر وقت آزادی که داری برای گشت و گذار و چیدن افکار مثبت و متناسب کننده جسم و روح زندگی ات از سایت تناسب فکری استفاده کن.
  5.اهمیت کانال های شنوایی و بینایی خود را مد نظر داشته باش و همیشه سعی کن خودت انتخاب کنی که چی بشنوی و چه چیزی را ببینی. در این جهان هرچیزی از بی نهایت بد تا بی نهایت خوب وجود دارد و تو آزادی انتخاب کنی که به کدام یک توجه بیشتری کنی و آن مدل از احساس را در زندگی تجربه کنی. پس مراقب این ورودی ها باش و برای شکرگزاری به خاطر داشتن نعمت چشم و گوش، ورودی های مثبت و عالی و انگیزه دهنده به آنها بده و از آرامش و احساس عالی ای که پیدا میکنی، لذت ببر.
  6.من عادت دارم وقتی فیلمی میبینم، داستانی میشنوم، کتابی میخوانم و یا به نحوی در جریان یک ماجرا قرار میگیرم، خودم را به جای شخصیت های مختلف آن قصه میگذارم و تصور می‌کنم که من در آن شرایط چه عکس العملی نشان میدادم. اما چون بیشتر فیلم ها، داستان شکست را با عنوان های مختلف به نمایش می‌گذارند من از اینکار احساس بدی پیدا میکردم اما برحسب عادت تکرار میکردم. اما از امروز میخواهم نویسنده و کارگردان و بازیگر زندگی ام، خودم باشم. کمتر فیلم نگاه کنم و بیشتر تمرکزم را روی فیلم زندگی خودم بگذارم. تهیه کنندگی این فیلم را هم به خداوند متعال میسپارم که شرایطی که برای ساخت و تجربه ی این فیلم نیاز دارم را در اختیار من قرار دهد و وارد زندگی من بشوند. اسم فیلم زندگی من :بهشت زیبای زندگی میگذارم و از زیباترین چیزها برای ساخت این فیلم استفاده میکنم.

  8+
 11. وقت شما بخیر
  همونطور که گفتین نوشتن خیلی تاثیر داره من همیشه اون موقع ها یه دفترچه داشتم و کل کارهایی که کرده بودم تو روز و هرشب اونجا می نوشتم البته وقتی مدرسه می رفتم !
  ‌و همینطور تمرینات ریاضی و فیزیک و همیشه تمرین می کردم صورت مساله و هم می نوشتم !
  من دقت کردم خیلی رفتارام عوض شدن وقت داشته باشم هر روز اضافه بر اون فایلهای روزانه یکی دیگه از این فایلهای جدید و که اضافه می کنین ممنون از شما اونا رم گوش می دم مثل امروز !
  من هم سریال نگاه می کنم ولی نه اونقدر شوهرم خیلی اهل فیلمه دیشب یه فیلم گذاشته بود من اولش و دوست نداشتم پاشدم کارهای دیگه کردم سعی می کنم اون چیزهایی که دوست ندارم و نبینم و بهشون توجه نکنم!
  و امروز اون فایل جعبه ارزوها و که تمرینشو انجام دادم در مورد خودم و دخترم داستان نوشتم و اون چیزهایی که دوست دارم باشه و حالا سعی می کنم هر روز اگه یادم باشه راجع به قسمتی از زندگیم بنویسم !
  ممنونم استاد که انقدر فایل جدید می زارین برامون🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  6+
 12. با عرض سلام و وقت به خیر
  من خوشبختانه قبل از این که هر فایل رو ببینم یا گوش کنم متن اون رو مطالعه می کنم و بسیار این کار رو دوست دارم و لذت می برم و نکته جالب این جاست که متن هیچ شباهتی به فایل ارائه شده نداره و کاملا حرفهای جدیدی درش گفته شده و کاملا آموزنده است و من کاملا جذبش می شم.
  و ایده بخش جدید درباره دل نوشته هاو تمرین های خودتون بسیار خوب و عالیه و ما می تونیم خیلی بیشتر از تجربیات شما استفاده کنیم و من بیصبرانه منتظرم تا از این بخش جدید کمال استفاده رو بکنم و از شما خیلی متشکرم به خاطر وقتی که برای بهتر ارائه دادن محتوای آموزشی به هنر جو هادارید

  7+