بسیاری از افرادی که اضافه وزن دارند از اینکه اراده برای لاغری ندارند احساس بدی پیدا می کنند.

 

در این چند ساله که به واسطه آموزش های لاغری با دهن نوشته های افراد بسیار زیادی را مطالعه کرده‌ام همواره یکی از دغدغه های افراد چاق نداشتن اراده برای لاغری بوده است.

 

سوالات زیادی در ذهن افرادی که چاق هستند درباره اراده لاغری نداشتن ایجاد می شود:

  • چرا نمی توانم لاغر شوم؟
  • چرا اراده برای لاعر شدن ندارم؟
  • چطور انگیره برای لاغر شدن پیدا کنم؟
  • چرا به راحتی چاق می شوم ولی برای لاغر شدن باید انقدر سختی بکشم؟
  • چطور انگیزه لاغر را در خودم ایجاد کنم؟

و بسیاری سوالات دیگر که ناشی از عدم توانایی در لاغر شدن افراد است.

 

چرا برای فرد چاق لاغر شدن سخت است

هر بار که فردی برای لاغر شدن اقدام کند و به هر دلیل نتواند مسیر خود برای لاغر شدن را ادامه دهد احساس یاس و ناتوانی برای لاغر شدن در ذهنش پررنگ تر می شود.

 

هر بار که شما تصمیم بگیرید لاغر شوید و از هر روشی اقدام کنید اما نتیجه نگیرید یا از ادامه دادن روش لاغری خود خسته شوید علاوه بر اینکه انگیزه لاغری در شما کم رنگ تر می شود اعتقاد و باور شما نسبت به این که چاق شدن آسان است ولی لاغر شدن سخت است پررنگ تر می شود.

 

علت اینکه افراد چاق اراده برای لاغری ندارند این نیست که واقعا انسان های ناتوانی هستند بلکه به این دلیل است که از نحوه عملکرد ذهن و جسم اطلاعی ندارند.

همه افرادی که چاق هستند برای چاق تر شدن عجله نداشته اند بلکه بسیار نگران و مضطرب بوده‌اند که مبادا چاق‌تر شوند اما همه این افراد برای لاغر شدن به شدت عجله دارند.

 

عجله برای لاغری داشتن به شکل قابل ملاحظه ای اراده لاغری شما را تخریب و باعث رها کردن روش لاغری شما خواهد شد.

 

از آنجا که ما برای چاق شدن از روش خاصی استفاده نکرده ایم یا تصمیم قاطع نگرفته ایم که باید تا فلان تاریخ به چه وزنی برسیم،‌ عجله ای برای رسیدن به خواسته خود نداشته ایم و به همین دلیل خیلی آسان و بدون توجه به زمان چاق شدن به مرور چاق تر شده ایم.

اما هر بار که تصمیم گرفته ایم لاغر شویم چون از روش که برای ما تعیین کرده اند اقدام کرده ایم،‌ عجله داشتیم که زودتر نتیجه بگیریم تا درستی روش لاغری برایمان ثابت شده یا احساس خوشایند موفقیت در لاغر شدن را تجربه کنیم.

 

چرا برای جسم ما چاق شدن آسان است

از آنجایی که جسم ما برای چاق شدن و لاغر شدن از سیستم هوشمندانه خودش استفاده می کند توجهی به عجله ما برای لاعر شدن ندارد.

عدم آگاهی ما از نحوه عملکرد جسم برای لاغر شدن سبب می شود که بعد از چند روز که برای لاغر شدن تصمم گرفته ایم و سعی می‌کنیم روش لاغری که در پش گرفته ایم به خوبی انجام دهیم،‌ اما چون نتیجه خاصی از تلاش روزانه خود کسب نمی کنیم به مرور اراده برای لاغری را از دست داده و لاغر شدن را رها می کنیم.

 

هربار که فرد چاق برای لاغر شدن اقدام می کند و نتیجه مطلوب کسب نمی کند بیشتر احساس می‌کند اراده برای لاغری ندارد. و این در حالی است که برای لاغر شدن نیاز به اراده نداریم همانطور که برای چاق شدن توجهی به اراده خود برای چاقی نداشتیم.

وقتی صحبت از اراده برای لاغری می شود به این معنی است که فرد باید تلاش کند بر خلاف میل و علاقه خود رفتار کند.

تلاش کند بر خلاف میل و اشتهای خود برای خوردن گرسنگی را تحمل کند.

تلاش کند بر خلاف علاقه خود برای ورزش کردن و عرق ریختن،‌ تا میتواند تجرک داشته باشد و عرق کند.

تلاش کند تا برخلاف علاقه خود برای خوردن دارو یا دمنوش های لاغری هر طور که شده در روز چند مرتبه از دارو یا دمنوش استفاده کند.

 

اراده برای لاغری در ذهن بسیاری از افرادی که اضافه وزن دارند به معنی مبارزه با علایق خود است.

از آنجایی که محروم کردن خود از لذت بردن از زندگی کار سخت و طاقت فرسایی است،‌به هر مقدار که افراد اراده برای لاغری در خود ایجاد کرده باشند و از هر روشی برای لاغر شدن اقدام کرده باشند نمی توانند به رویای لاغری خود دست پیدا کنند.

 

لاغری با ذهن تنها روشی است که برای لاغر شدن با آن نیاز به اراده برای لاغری ندارید.

 

در دوره آموزشی ورود به سرزمین لاغرها شما از همان مسیر و طریقی که ذهن و جسم شما برای چاق شدن استفاده کرده است برای لاغر شدن استفاده می کنید.

اگر عقیده دارید که چاق شدن آسان است و لاغر شدن سخت است به این دلیل است که روشی که برای چاقی در پیش گرفته اید کاملا ذهنی و بر اساس عملکرد جسم شما بر اساس دستورات مغزی شما برای چاق شدن بوده است به همین دلیل خیلی ساده و بدون تحمل رنج و سختی چاق شده اید.

  • جسم ما برای انجام هیچ عمل مربوط به خود سختی و رنج متحمل نمی شود.
  • جسم شما برای طپش قلبتان که در تمام لحظات عمر شما تکرار می شود سختی و رنج نمی کشد.
  • جسم شما برای میلیاردها بار پلک زدن در طول عمر شما متحمل سختی و رنج نمی شود.
  • جسم شما برای میلیارها سلولی که در طول عمر شما تولید میکند سختی و رنجی متحمل نمی شود.

 

به دلیل اینکه جسم شما برای چاق شدن متحمل سختی و رنج نمی شود شما عقیده دارید چاق شدن آسان است چون پروسه ای کاملا درونی و هوشمندانه است.

وقتی شما تصمیم می‌گیرید با استفاده از روش هایی بیرونی مانند رژیم گرفتن،‌ ورزش کردن،‌ دارو خوردن یا هر طریق دیگری جسم خود را وادار به لاغر شدن کنید،‌ تلاش ما برای محبور کردن جسمتان برای لاغر شدن کاری سخت و طاقت فرسا و البته بی هوده است به همین دلیل شما تصور می‌کنید اراده برای لاغری ندارید در حالی که لاغر شدن مانند چاق شدن نیاز به اراده ندارد.

 

لاغر شدن مانند چاق شدن نیاز به برنامه ریزی ذهن برای لاغری دارد.

 

برنامه ریزی ذهن برای لاغر شدن چگونه است

وقتی ذهن شما برای لاغر شدن برنامه ریزی شود،‌مغز شما دستورات چاقی خود را متوقف و سپس دستورات لاغری را صادر می‌کند و به همین دلیل به مرور رفتارها و واکنش های شما تغییر می‌کند و در نهایت این تغییرات سبب متناسب شدن شما می شود.

و در آن صورت است که شما حتما خواهید گفت لاغر شدن چقدر آسان است،‌ چقدر لذت بخش است و چقدر سریع اتفاق افتاد.

چرا که در این روش شما می آموزید توجه خود از چاقی را بردارید و به رویای خود که لاغری است توجه کنید.

وقتی به آنچه اکنون از بودنش رنج می کشید توجه نکنید،‌ خودبخود اراده برای لاغری در شما تقویت می شود.

به راحتی هر روز مراحل لاغر شدن را طی می کنید و پس از مدتی متوجه می شوید که بدون شما بدون سختی و رنج در حال تغییر وضعیت از چاقی به لاغری است.

این تجربه لذت بخش را همه افرادی که از مسیر لاغری با ذهن برای لاغر شدن اقدام کرده اند تجربه کرده اند و اگر شما هم از اضافه وزن و چاقی رنج می کنشید می توانید از این مسیر ساده و لذت بخش که نیاز به هیچگونه اراده برای لاغری ندارد اقدام کنید و مانند دوستان زیادی که تصاویر برخی از آنان در آلبوم شگفتی سازان موجود است به رویای لاغری خود برسید.

همچنین برای ایجاد اشتیاق و انگیزه در خود می توانید توضیحات تصویری دوستانی که از این مسیر ساده و لذتبخش به رویای لاغری خود رسیده اند بارها تماشا کنید تا باور کنید میشود همانطور که ساده و راحت چاق شده اید،‌ این بار ساده و راحت لاغر شوید.

اراده برای لاغری داشتن موضوع بسیار مهمی است که مانع ذهنی بسیاری از افراد چاق برای لاغر شدن می شود.

توضیحات مفصل فایل آموزشی اراده برای لاغری سخت از اراده برای چاق است به شما کمک میکند تا درک بهتری از عملکرد ذهن و جسم در چاق شدن و لاغر شدن پیدا کنید و باور کنید لاغر شدن نیاز به اراده برای لاغری ندارد بلکه نیاز به آموزش صحیح و دقت در انجام تمرینات و استمرار دارد.

منتظر خوندن نظرات ارزشمند شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن