0

چرا اراده برای لاغری سخت تر از چاقی است؟

1979 بازدید
اراده برای لاغری

بسیاری از افرادی که اضافه وزن دارند از اینکه اراده برای لاغری ندارند احساس بدی پیدا می کنند.

 

در این چند ساله که به واسطه آموزش های لاغری با دهن نوشته های افراد بسیار زیادی را مطالعه کرده‌ام همواره یکی از دغدغه های افراد چاق نداشتن اراده برای لاغری بوده است.

 

سوالات زیادی در ذهن افرادی که چاق هستند درباره اراده لاغری نداشتن ایجاد می شود:

 • چرا نمی توانم لاغر شوم؟
 • چرا اراده برای لاعر شدن ندارم؟
 • چطور انگیره برای لاغر شدن پیدا کنم؟
 • چرا به راحتی چاق می شوم ولی برای لاغر شدن باید انقدر سختی بکشم؟
 • چطور انگیزه لاغر را در خودم ایجاد کنم؟

و بسیاری سوالات دیگر که ناشی از عدم توانایی در لاغر شدن افراد است.

 

چرا برای فرد چاق لاغر شدن سخت است

هر بار که فردی برای لاغر شدن اقدام کند و به هر دلیل نتواند مسیر خود برای لاغر شدن را ادامه دهد احساس یاس و ناتوانی برای لاغر شدن در ذهنش پررنگ تر می شود.

 

هر بار که شما تصمیم بگیرید لاغر شوید و از هر روشی اقدام کنید اما نتیجه نگیرید یا از ادامه دادن روش لاغری خود خسته شوید علاوه بر اینکه انگیزه لاغری در شما کم رنگ تر می شود اعتقاد و باور شما نسبت به این که چاق شدن آسان است ولی لاغر شدن سخت است پررنگ تر می شود.

 

علت اینکه افراد چاق اراده برای لاغری ندارند این نیست که واقعا انسان های ناتوانی هستند بلکه به این دلیل است که از نحوه عملکرد ذهن و جسم اطلاعی ندارند.

همه افرادی که چاق هستند برای چاق تر شدن عجله نداشته اند بلکه بسیار نگران و مضطرب بوده‌اند که مبادا چاق‌تر شوند اما همه این افراد برای لاغر شدن به شدت عجله دارند.

 

عجله برای لاغری داشتن به شکل قابل ملاحظه ای اراده لاغری شما را تخریب و باعث رها کردن روش لاغری شما خواهد شد.

 

از آنجا که ما برای چاق شدن از روش خاصی استفاده نکرده ایم یا تصمیم قاطع نگرفته ایم که باید تا فلان تاریخ به چه وزنی برسیم،‌ عجله ای برای رسیدن به خواسته خود نداشته ایم و به همین دلیل خیلی آسان و بدون توجه به زمان چاق شدن به مرور چاق تر شده ایم.

اما هر بار که تصمیم گرفته ایم لاغر شویم چون از روش که برای ما تعیین کرده اند اقدام کرده ایم،‌ عجله داشتیم که زودتر نتیجه بگیریم تا درستی روش لاغری برایمان ثابت شده یا احساس خوشایند موفقیت در لاغر شدن را تجربه کنیم.

 

چرا برای جسم ما چاق شدن آسان است

از آنجایی که جسم ما برای چاق شدن و لاغر شدن از سیستم هوشمندانه خودش استفاده می کند توجهی به عجله ما برای لاعر شدن ندارد.

عدم آگاهی ما از نحوه عملکرد جسم برای لاغر شدن سبب می شود که بعد از چند روز که برای لاغر شدن تصمم گرفته ایم و سعی می‌کنیم روش لاغری که در پش گرفته ایم به خوبی انجام دهیم،‌ اما چون نتیجه خاصی از تلاش روزانه خود کسب نمی کنیم به مرور اراده برای لاغری را از دست داده و لاغر شدن را رها می کنیم.

 

هربار که فرد چاق برای لاغر شدن اقدام می کند و نتیجه مطلوب کسب نمی کند بیشتر احساس می‌کند اراده برای لاغری ندارد. و این در حالی است که برای لاغر شدن نیاز به اراده نداریم همانطور که برای چاق شدن توجهی به اراده خود برای چاقی نداشتیم.

وقتی صحبت از اراده برای لاغری می شود به این معنی است که فرد باید تلاش کند بر خلاف میل و علاقه خود رفتار کند.

تلاش کند بر خلاف میل و اشتهای خود برای خوردن گرسنگی را تحمل کند.

تلاش کند بر خلاف علاقه خود برای ورزش کردن و عرق ریختن،‌ تا میتواند تجرک داشته باشد و عرق کند.

تلاش کند تا برخلاف علاقه خود برای خوردن دارو یا دمنوش های لاغری هر طور که شده در روز چند مرتبه از دارو یا دمنوش استفاده کند.

 

اراده برای لاغری در ذهن بسیاری از افرادی که اضافه وزن دارند به معنی مبارزه با علایق خود است.

از آنجایی که محروم کردن خود از لذت بردن از زندگی کار سخت و طاقت فرسایی است،‌به هر مقدار که افراد اراده برای لاغری در خود ایجاد کرده باشند و از هر روشی برای لاغر شدن اقدام کرده باشند نمی توانند به رویای لاغری خود دست پیدا کنند.

 

لاغری با ذهن تنها روشی است که برای لاغر شدن با آن نیاز به اراده برای لاغری ندارید.

 

در دوره آموزشی ورود به سرزمین لاغرها شما از همان مسیر و طریقی که ذهن و جسم شما برای چاق شدن استفاده کرده است برای لاغر شدن استفاده می کنید.

اگر عقیده دارید که چاق شدن آسان است و لاغر شدن سخت است به این دلیل است که روشی که برای چاقی در پیش گرفته اید کاملا ذهنی و بر اساس عملکرد جسم شما بر اساس دستورات مغزی شما برای چاق شدن بوده است به همین دلیل خیلی ساده و بدون تحمل رنج و سختی چاق شده اید.

 • جسم ما برای انجام هیچ عمل مربوط به خود سختی و رنج متحمل نمی شود.
 • جسم شما برای طپش قلبتان که در تمام لحظات عمر شما تکرار می شود سختی و رنج نمی کشد.
 • جسم شما برای میلیاردها بار پلک زدن در طول عمر شما متحمل سختی و رنج نمی شود.
 • جسم شما برای میلیارها سلولی که در طول عمر شما تولید میکند سختی و رنجی متحمل نمی شود.

 

به دلیل اینکه جسم شما برای چاق شدن متحمل سختی و رنج نمی شود شما عقیده دارید چاق شدن آسان است چون پروسه ای کاملا درونی و هوشمندانه است.

وقتی شما تصمیم می‌گیرید با استفاده از روش هایی بیرونی مانند رژیم گرفتن،‌ ورزش کردن،‌ دارو خوردن یا هر طریق دیگری جسم خود را وادار به لاغر شدن کنید،‌ تلاش ما برای محبور کردن جسمتان برای لاغر شدن کاری سخت و طاقت فرسا و البته بی هوده است به همین دلیل شما تصور می‌کنید اراده برای لاغری ندارید در حالی که لاغر شدن مانند چاق شدن نیاز به اراده ندارد.

 

لاغر شدن مانند چاق شدن نیاز به برنامه ریزی ذهن برای لاغری دارد.

 

برنامه ریزی ذهن برای لاغر شدن چگونه است

وقتی ذهن شما برای لاغر شدن برنامه ریزی شود،‌مغز شما دستورات چاقی خود را متوقف و سپس دستورات لاغری را صادر می‌کند و به همین دلیل به مرور رفتارها و واکنش های شما تغییر می‌کند و در نهایت این تغییرات سبب متناسب شدن شما می شود.

و در آن صورت است که شما حتما خواهید گفت لاغر شدن چقدر آسان است،‌ چقدر لذت بخش است و چقدر سریع اتفاق افتاد.

چرا که در این روش شما می آموزید توجه خود از چاقی را بردارید و به رویای خود که لاغری است توجه کنید.

وقتی به آنچه اکنون از بودنش رنج می کشید توجه نکنید،‌ خودبخود اراده برای لاغری در شما تقویت می شود.

به راحتی هر روز مراحل لاغر شدن را طی می کنید و پس از مدتی متوجه می شوید که بدون شما بدون سختی و رنج در حال تغییر وضعیت از چاقی به لاغری است.

این تجربه لذت بخش را همه افرادی که از مسیر لاغری با ذهن برای لاغر شدن اقدام کرده اند تجربه کرده اند و اگر شما هم از اضافه وزن و چاقی رنج می کنشید می توانید از این مسیر ساده و لذت بخش که نیاز به هیچگونه اراده برای لاغری ندارد اقدام کنید و مانند دوستان زیادی که تصاویر برخی از آنان در آلبوم شگفتی سازان موجود است به رویای لاغری خود برسید.

همچنین برای ایجاد اشتیاق و انگیزه در خود می توانید توضیحات تصویری دوستانی که از این مسیر ساده و لذتبخش به رویای لاغری خود رسیده اند بارها تماشا کنید تا باور کنید میشود همانطور که ساده و راحت چاق شده اید،‌ این بار ساده و راحت لاغر شوید.

اراده برای لاغری داشتن موضوع بسیار مهمی است که مانع ذهنی بسیاری از افراد چاق برای لاغر شدن می شود.

توضیحات مفصل فایل آموزشی اراده برای لاغری سخت از اراده برای چاق است به شما کمک میکند تا درک بهتری از عملکرد ذهن و جسم در چاق شدن و لاغر شدن پیدا کنید و باور کنید لاغر شدن نیاز به اراده برای لاغری ندارد بلکه نیاز به آموزش صحیح و دقت در انجام تمرینات و استمرار دارد.

منتظر خوندن نظرات ارزشمند شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

 


مطالب دیگر درباره این موضوع

  

چرا اراده برای لاغری سخت تر از چاقی است؟

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=22109
پادکست صوتی

باکس دانلود

اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

20 نظر در مورد چرا اراده برای لاغری سخت تر از چاقی است؟

دیدگاهتان را بنویسید

 1. روز ۱۰۲ تکرار

  سلام وقت بخیر

  اگر موانع لاغر شدن را برداریم‌ خودبخود لاغر میشم

  یکی از بزرگترین باورهای مخرب من هم بوده،اینکه من سریع چاق میشدم و لاغر شدن بسیار دیر وبسختی انجام میشد

  و واقعا هم سریع چاق شدنه به تکرار اتفاق میفتاد و من تعجب میکردم آخه سیستم بدنی من چه مشکلی داره و اطلاع نداشتم که چه آلودگی های در ذهنم هست که اجازه نمیده ،بتونم در وضعیت نرمالی بمونم

  هر روز ،هر لحظه هم خودمو تو آینه نگاه میکردم و مطمئن تر میشدم که چقدر نخواستنی تر شدم و این احساسات ناراحت کننده جزء زندگیم بود وبهشون اعتیاد داشتم ،هنوزم اون چک کردن های جلوی کم وبیش انجام میشه و هر زمان به یاد میارم که نباید خودمو چک کنم و همین یه کار کوچیک باعث میشه در ذهن من تصویرهای چاقی بیشتری ترسیم بشه ،آگاه میشم و دوباره به مسیر ادامه میدم

  نجوای منفی که گاهی  با من هست اینکه بهم میگه پس چرا زودتر جواب نمیگیری ،داره ۱سال میشه ،هر چند اندازه ش کم شده و حجم اذیت شدن من کمتر شده ولی کم وبیش با من هست ،در حقیقت این نجواها ،همون باورهای مخرب ما هستن که با گذروندن دوره به باورهای قدرتمند کننده تبدیل میشم ،برای همین صداشون کم جونتر میشه

  لاغر شدن به اراده نیاز نداره به آموزش وعلاقه واشتیاق نیاز داره

  1+
 2. وای که چقدر این فایل خوب بود. اصن انگار من منتظر همین بودم.
  قبلنا که شروع میکردم به رژیم گرفتن یکسره درحال سانت گرفتن و وزن کردن بودم. داشتم دیوونه میشدم.
  وقتی شروع میکردم رژیم گرفتن روز اول خودمو وزن میکردم بعد میگفتم با خودم که دیگه وزن نکنم تا ببینم چقدر کم میشم که سورپرایز شم یا اینکه چشمم میوفته به اون عدده ناراحت نشم. رکوردم اون موقع دو هفته رو وزنه نرفتن بود.✌🤦‍♀️
  بعد دور کمرمم اندازه میگرفتم. هر روز اندازه میگرفتم کم میشد
  ولی وقتی که میدیدم یک سانت بیشتر شده دیگه واویلا بود.
  دیگه اون متر تو اتاق خودم بود مامانم دنبال متره میگشت😂
  آخه تو خونمون هرچی گم بشه از تو اتاق من پیدا میشه .نمیدونم چرا.😂 میگن باز تو برداشتی اونو؟😂

  ( به این چیزی که الان هستیم توجه نکنیم.) البته من از وقتی وارد سایت شدم دیگه خودمو وزن نکردم و نمیدونم چقدر کم کردم ولی بقیه بهم گفتن لاغر شدی🙈
  و سعی کردم خیلی تو آینه به خودم توجه نکنم .
  خیلی از مواقع سرمو میندازم پایین تا چشمم به آیینه نیوفته.😂
  ولی الانمو دوست دارم.

  1+
 3. سلام به استاد و دوستان عزیز
  منم قبلا جزء کسانی بودم که برای لاغر شدن خیلی عجله داشتم. قبلا چون مقصر اضافه وزنم رو عوامل بیرونی میدونستم بنابراین برای کاهش وزنم از روشهای بیرونی (رژیم، ورزش، دمنوش و…) استفاده میکردم.
  از هر روشی (رژیم، ورزش، دمنوش و…) که برای لاغر شدنم استفاده میکردم یک کار مشترکی که واسه همه روش ها انجام میدادم این بود که “دو هفته یکبار” ، خودم رو وزن میکردم.
  لحظه ای که میخواستم خودم رو وزن کنم یکی از پر استرس ترین لحظه های زندگیم بود که مبادا وزنم بیشتر شده باشه. اگه عدد ترازو وزن بیشتر رو نشون میداد که من کلا از روشم دلسرد میشدم و کم کم روشم رو رها میکردم. اگه هم عدد ترازو وزنم رو کمتر نشون میداد بازم خیلی خوشحال نبودم چون با خودم میگفتم که دو هفته سختی کشیدم، همش 1 کیلو کم کردم؟؟؟
  واقعا رفتن روی ترازو واسم عذاب الهی بود و مدام به خدا گله و شکایت میکردم که خدایا این چه تقدیریه که واسم رقم زدی؟ چرا داری اذیتم میکنی؟ و….
  خلاصه که از هر روشی که برای لاغر شدن استفاده کردم، من رو به نتیجه دلخواهم نرسوند که هیچ، بدترم وزنم اضافه تر میشد و توجهم به اضافه وزن بیشتر میکرد.
  اما خداروشکر از وقتی که با روش لاغری با ذهن آشنا شدم و از نحوه عملکرد ذهنم آگاهی پیدا کردم، متوجه شدم که چاقی و لاغری ما کاملا ذهنی هستند و همین ذهنی که تونسته ما رو چاق کنه، میتونه ما رو هم لاغر کنه.
  خداروشکر که توی این مدتی که در دوره هستم هیچ سختی نکشیدم و اصلا توجهم به اضافه وزنم نبود، چون در روش لاغری با ذهن قرار نیست ما نتیجه رو رقم بزنیم بلکه نتیجه خودش خودبخود رقم میخوره. تنها وظیفه ما این هست که اطلاعات صحیح در مورد لاغری به ذهنمون بدیم و ذهنمون رو برای لاغر شدن برنامه ریزی کنیم.
  چون وقتی ذهن ما برای لاغر شدن برنامه ریزی بشه،‌ مغز ما دستورات چاقی خود را متوقف میکنه و سپس دستورات لاغری را صادر می‌کنه و به همین دلیل به مرور رفتارها و واکنش های ما تغییر می‌کنه و در نهایت این تغییرات سبب متناسب شدن ما میشه.

  1+
 4. لاغر شدن آسانترین کار دنیاست…معلومه که هست
  من سه روز بدلیلی نتونستم بیام سایت و فایلا رو‌گوش کنم ولی بصورت خودآگاه و ناخودآکاه تمرینا رو انجام میدادم.‌مثلا بعد ناهار کسی چیزی به‌من تعرف کرد که بوی خیلی خوبی داشت ولی بی اختیار گفتم مرسی من سیرم…این قبلا از من بعید بود…مرسی…مرسی استاد…من در مسیر لاغری هستم و خدا بخواد شگفتی ساز بعدی شما….

  1+
 5. سلام
  لاغر شدن آسانترین کار دنیاست
  لاغر شدن از طریق ذهن آسانترین کار دنیاس
  چون فقط کافیه یادبگیری لاغری رو یاد بگیری فرمولهای چاقی چی بوده حالا جایگزینش کنی با فرمولهای لاغری بعد به مرور و کم کم با لذت و با شادی و با آزادی کامل جسمت متناسب میشه
  این تتیجه استاد عطار روشن و هزاران نفری هست که این روش رو باور کردن و ادامه دادن پس اگه برای اونا شده به راحتی برای منم میشه چون جسم ومغز همه ما ادمها مثل همه
  من باید ترمز هامو شناسایی کنم و فقط کافیه که پامو از روی اونا بردارم با اینکار اجازه میدم که جسمم خودش خودش رو ترمیم کنه و متناسب کنه بدون هیچ زحمتی بدون هیچ ناراحتی و اعصاب خوردی
  یکی از مهمترین ترمزها عجله کردنه واااااای که چقدر مهمه و چقدر تاثیر گذاره و این ترمز باعث میشه همه ما یه وقتایی حالمون بد بشه و بعضیها اینقدر حالشون بد میشه که به کل رها میکنن ولی ولی اونایی که باز هم ادامه میدن چون باور کردن این مسیر درسته شگفتی ساز میشن
  استاد از هزاران طریق بارها وبارها این ترمز رو به شکلهای مختلف گوشزد کردن و بارها وبارها تاکید کردن که به جسمت توجه نکن این جسم حالا حالاها کار میبره بارها گفتن هرکسی بتونه از این مانع عبور کنه قطعا شگفتی ساز میشه بارها گفتن تو در این مسیر داری به چیزی فکر میکنی که الان همراهت نیست و دقیقا چاقی که میخوای ازش فرار کنی هر روز وهر لحظه همراهته،این ترمز یکی از پاشنه های آشیل منه و با اینکه بارها و بارها شنیدم از استاد بازهم موقع تعویض لباس میرم جلوی آینه و خودم رو برانداز میکنم و با اینکه میدونم اشتباهه بازهم انجام میدم بارها ذهنم تشویقم کرده برم روی ترازو ببینم اینهمه فایل گوش دادم فایده ای هم داشته یا برم خودم رو سایز کنم ببینم چیزی هم از دور شکمم کم شده …که به لطف خدا و فایلهای استاد یادم رفته وانجامش ندادم
  استاد بارها گفتن که از حست متوجه شو که توی این مسیر هستی یانه ،حس خوبت کاملا تایید میکنه که مسیرت درسته ،حتی در مورد مقدار غذا استاد همیشه میگن همین که بعد از خوردن حست خوبه یعنی مقداری که خوردی درست بوده و حجم اصلا اهمیتی نداره
  بارها وبارها گفتن که توی این مسیر گاهی متوجه میشی که لباسات انگار برات تنگتر شده یا کسی بهت نمیگه فلانی انگار کمی جمع و جور تر شدی حتی ممکنه بهت بگن کمی از دفعه قبل چاقتر شدی ولی هیچکس بهت نمیگه فلانی چقدر روی ذهنت کار کردی افرین همه اینا هست و وقتی از همه اینا رد بشی و اجازه بدی فرمولهای جدید توی ذهنت بشینه و رفتارت تغییر کنه کم کم جسمت هم تغییر میکنه
  استاد من مطمئنم و هر روز هم بر ایمانم اضافه میشه که این روش درست ترین،صحیح ترین ،اسانترین وماندگارترین روش لاغری هست و من میخوام فقط با این روش متناسب بشم😊😊😊

  9+
 6. با سلام خدمت استاد گرامی ،الان ۲هفته است که هیچ کدام از فایل ها باز نمی شوند برای من چه دوره های رایگان و چه دوره های خریداری شده.باید چه کنم.

  2+
 7. لاغر شدن مثل خوب شدن زخمه
  مگه برا خوب شدن زخم بدن ما کاری میکنیم ک برا لاغری کاری کنیم؟؟؟
  فقط باید از سر راه بدنمون بریم کناااار
  اون خودش خودکار خوب میکنه ما رو متناسب میکنه
  من یه زخم گوشه ناخنم دارم ک چندین ساله ک هست خوب میشه باز دوباره زخمش میکنم😑 از استرس نا دونسته دارم ب خودم اسیب میزنم
  ولی جدیدا رفتم کناااار
  بزار بدنم خود جوش خودشو ب سلامتی برسونه
  رسالت و وظیفه سیستم ایمنی بدنم مراقبت از بدنه
  منم یه رسالت و وظیفه ی دیگه ای دااااارم
  والا این ک نشستم سر راه بدنم ن میزارم اون ب رسالتش برسه ن خودم میرم ب رسالتم برسم
  همه فکرم درگیر چاقی و لاغری باشه ایا درست؟؟؟
  خدا منو افریده ک فقط بگم چاقم لاغرم؟؟؟ وات د فاااز؟؟؟
  والا خدا اینقد بیکار نیست ک منو اینقد بی هدف بیافرینه
  خدا منو هدفمند افریده
  هدف من عاشق شدنه
  عشق دادنه
  ب مردم ب خانوادم ب دنیا
  لذت بردنه
  بعد من دائم بینم زار بزنم چاقم چاقم کنم ایا ب هدفم رسیدم؟؟؟ 😑😑😑

  8+
 8. سلام استاد عزیزم ودوستان دقیقا این یکی از کارها من بود که هرچی برای لاغری شروع میکردم فوری میرفتم جلو آینه ببینم لاغر شدم یا نهه یا از دوستانم خانوادم میپرسیدم یا خودم وزن میکردم خیلی عجله داشتم ودلم میخاست یجوری بهم امید بده آره کارت درسته داری لاغر میشی ادامه بده ودقیقا چون از وضعیت موجود راضی نبودم وعجله داشتم با کارها فیزیکی سخت گرفتن به خودم به وزن دلخواهم برسم اونم سریع حتی یک کیلو هم شده کم کنم که امیدوار بشم حتی زمانی هم اومدم این سایت و فایل اول رایگان گوش دادم بازم همون عجله داشتم ولی الان که این میخونم فهمیدم کارم اشتباه است باید اصلا عجله ای نداشته باشم و بهش فکر نکنم و فایل ها گوش بدم تمرین ها انجام بدم و خودم همین الان با این وضعیتی که دارم دوست داشته باشم استاد این کار من درسته همین جوری پیش برم یا بازم اشتباه میکنم لطفا مرا راهنمایی کنید با تشکر فراوان

  6+
 9. سلام به استاد عزیز من با دیدن این فایل این برداشت رو کردم که منتظر نباش برای لاغری ولی انتظارت از خودت لاغری باشه یعنی همون رفتن رو ترازو هر روز، خودت رو داخل آیینه چک کنی که چاق شدی یا لاغر شدی شکمت جای خودش یا کوچیکتر شده اینا همه منتظر لاغری بودن هست که اصلا نتیجه نمیده یا شایدم میشه بگیم نیاز به لاغری نباید داشته باشیم حالا طبق اصول لاغری با ذهن میریم جلو گوش میدیم فایل ها رو تمرین انجام میدیم ولی نباید حال خوب خودت رو به لاغری گره بزنی یا خوشحالی خودت رو نباید در گرو جسم لاغر بدونیم باید به این جا برسی که زندم زندگی میکنم الانم خوبم دوست دارم لاغر تر بشم و اون لآغری رو هم تجربه کنم و اینجا هست که یاد فایل استاد افتادم که میگه خواسته ات هست که میخوایی لاغر بشی یا نیاز داری که لاغر بشی کلا در تمام موارد همین موضوع هست.

  5+
 10. سلام استاد این فایل برای من باز نمی شود حتی کپی کرده و از گوگل سرچ کردم خواستم ببینم که متاسفانه نشد ایا مشکل از سمت من پس چرا بقیه فایلها باز میشود با تشکر

  3+
  1. سلام استاد، وقت بخیر
   این فایل واقعا عالی بود.
   من هم قبلا همین مشکل رو داشتم و مدام خودم رو وزن میکردم و توی آینه زیاد نگاه میکردم و حسرت میخوردم که چرا با اینکه کم غذا میخورم و ورزش میکنم ولی لاغر نمیشم.
   قبلا نمی دونستم که با وزن کردن و نگاه به آینه دارم چه بلایی سر خودم میارم. ولی از وقتی که با دوره شما آشنا شدم دیگه رفتارام خیلی عوض شدند. دیگه خودم رو وزن نکردم چون به فرموده شما روی ترازو رفتن یکی از ساده ترین حربه ذهن هست برای اینکه شما رو چاق کنه.
   ترازو عین مین جنگی هست. چون شما وقتی روی مین جنگی بری معلوم نیست چ بلایی سرت میاد. دستت رو بکنه. پات قطع بشه. بمیری کلا. قطع نخاع بشی. اصلا مشخص نیست. روی ترازو دقیقا مشابه مین جنگی هست وقتی رفتی روش معلوم نیست چ بلایی رو سرت میاره کاملا حالتو داغون میکنه و چاقی بیشتر تنها ارمغان استفاده از ترازو هست.
   توی آینه نگاه کردنم خیلی کمتر از قبل شده و الان برخلاف قبل، نگاه کردنم توی آینه با لذت هست نه با حسرت.

   تقریبا هفت ماه هست که تمرکزم از روی اضافه وزنم برداشتم و فقط لاغری رو با عشق دنبال میکنم😊.

   ممنون از شما، از این که با خلوص و صداقت تمام دانسته‌هایتان را به من آموختید بی نهایت از شما سپاسگزارم🌹🌸

   7+
 11. سلام وممنون از این فایل عالی واقعا همین طور هست باید تمرکز و ترس از چاقی را برداریم و لذت لاغری را جاش بزاریم واقعا این قدرت باور هست که کار مکنه و میشه خیلی مهم هست واحساس خوب رمز موقعیت چون فرصت زندگی کردن برای ما فقط ۱ بار هست اگه اون هم همش فکر منفی کنی که نمیشه و غصه بخوری ولی میشه پس رها کن چاقی رو لذت ببر از لاغری در راه هست

  12+
 12. سلام استاد این فایل واقعا عالى بود و فکر میکنم یکى از دلایل کند پیش رفتن من به سمت لاغرى باشد استاد اینکه من روزى چند بار خودم و تو ایینه بررسى میکنم البته دیگه مثل قبل حالم بد نمیشه خودم و دوست دارم و تغییراتى هم داشتم ولى ته دلم به خاطر کم بودن سرعت لاغرى ام کمى ناراحت میشوم ولى دوباره خودم و راضى میکنم که اشکالى نداره همینکه ریز ریز لاغر میشم هم خیلى خوبه استاد ممکنه این دلیل کند بودن رسیدن به نتیجه باشه؟به نظر شما بهتر نیست که من خودم و تو ایینه نگاه نکنم؟

  15+
 13. سلام خدمت استاد عزیز ودوستان متناسب :
  این فایل خیلی عالیه منو یاد روزی انداخت که میخواستم برم خدمت سربازی یادم میاد همه دوستانم بهم میگفتن صبرکن بری سربازی خیلی لاغر میشی دقیقاً وقتی رفته بودم دوره آموزشی به مدت دوماه بخاطریکه ما گُردان لیسانس ها بودیم خیلی کمتر بهمون سخت میگرفتن وغذا هم مرتب میخوردم وبقولاً مغازه هم داخل پادگان بود ازاونجاهم هرچه میخواستم تهیه میکردم یعنی اینکه اصلاً نه رژیمی درکاربود ونه هم تمرین های خیلی شدید حتی منوچندتای دیگه ازسربازها که خیلی چاق بودیم بیرون ازصف مینشستیم بعضی ازوقتا خلاصه اینکه وقتی ازآموزشی اومدم بعد یک روز رفتم روی ترازو ۹کیلو کم کرده بودم اینم الان میفهمم بخاطراین بوده که این فرمول به ذهنم داده بودم که هرکه بره سربازی لاغرمیشه وازجاییکه من برای لاغری هیچ آموزشی نداشتم تغییرجسمم نسبت به تغییر فکرم خیلی خیلی کند عمل کرده بود آخه اون زمان طبق فرمول وزن وقد و دور مچ دست وازاین چیزا من خیلی اضافه وزن داشتم و۹کیلو هیچی نبود خلاصه اونجاهم بخودم دقیقاً این حرفو زدم که خدمت سربازی هم نتونست لاغرت کنه وچاقی ابدی دارم حتی بعداز یک ماه این حرفوهم به دوستم گفتم دیگه بعدازاون دوباره بحالت اول برگشتم که دیگه درطول خدمتم حتی لباسمم برام تنگ میشد.
  ولی استاد من ازوقتی این دوره روتهیه کرده ام الان هفته اول تکرار هستم وهمیشه آینده جسم خودم رو در قالب جسم یکی ازدوستانم که خیلی لاغره روتجسم میکنم وحتماً نمیذارم شرایط جسمی الانم بهم گول بزنه که به آینده ای که مد نظرم هست نرسم حتی دیشب تواین فکربودم که یه عکسی ازش تهیه کنم و سرخودم رو بذارم روی تن اون و توگوشیم ذخیره کنم وبهش نگاه کنم بنظرتون مشکلی نداره؟؟؟؟
  ممنون وسپاسگزارم

  15+
 14. از آنجا که ما برای چاق شدن از روش خاصی استفاده نکرده ایم یا تصمیم قاطع نگرفته ایم که باید تا فلان تاریخ به چه وزنی برسیم،‌ عجله ای برای رسیدن به (خواسته خود) نداشته ایم و به همین دلیل خیلی آسان و بدون توجه به زمان چاق شدن به مرور چاق تر شده ایم.
  سلام استاد من یک سوال داشتم از متن این قسمت. چاقی که هیچ وقت خواسته ی ما نبوده حداقل خواسته ی آگاهانه ما نبوده و همیشه در تلاش برای فرار از اون بودیم. برای همین هم زمان و عجله ای در کار نبوده چون هیچ وقت اونو نمیخواستیم. ولی به دستش آوردیم.

  12+
  1. شاید چاقی خواسته ما نبوده ولی چه بخوایم چه نخوایم تمام ذهن و فکرمان از بچگی بوده من خودم مثال میزنم از بچگی دوست نداشتم چاق شم ورزش میکردم که لاغر شم کم میخوردم که چاق نشم خودم چاق میدیدم و کلا تمام افکارم حول محور چاقی میچرخید چون افراد چاق در نزدیکانم بود

   7+