ورود / ثبت نام
0

استفاده از قوانین در عمل (قسمت پنجم)

قانون جذب عملی
اندازه متن

سی و پنج سال از زندگی ام در حسرت زندگی دیگران گذشت.

هربار که فردی را می دیدم که شرایط بهتر از من دارد احساس حسرت و ناامیدی می کردم.

خیلی وقت ها در این مواقع به خداوند گله و شکایت می کردم که چرا سرنوشت من را اینگونه رقم زده است که همیشه باید در سختی و رنج باشم.

چرا من نباید شرایط مالی خوبی داشته باشم؟

چرا من را در خانواده ثروتمندی متولد نکرده؟

چرا من در کشور درست و حسابی به دنیا نیامده ام؟

و خیلی چراهای دیگر در ذهنم مرور می شد و در نهایت با احساس ناامیدی بیشتر مشغول حل و فصل مشکلاتم می شدم.

زمانی که به لطف خداوند با موضوع قدرت ذهن و قانون جذب آشنا شدم هرگز تصور نمی کردم می توانم زندگی خودم را تغییر دهم.

در ابتدا تصور می کردم اینها نوعی کلاه برداری است چون تا آن روز هرکه به من وعده زندگی بهتر یا شرایط بهتر را داده بود از من سوء استفاده کرده بود و در شرایطی به این مباحث آشنا شدم که بارها از وعده و وعیدهای دیگران لطمه خورده بودم.

هنوز هم نمی دانم چرا و چطور شد که نسبت به دنبال کردن یادگیری و به کارگیری قوانین ذهنی متعهد شدم اما هرچه بود سبب شد تا پس از گذشت چند سال شرایط زندگی من دگرگون شود.

از آن روزها فقط 7 سال می گذرد اما در این هفت سال به اندازه چند برابر سی و پنج سال قبل از آن زندگی کرده ام.

اگر روز اول که با قوانین جذب و کنترل ذهن آشنا شده بودم به من می گفتند پس از 7 سال به این شرایط خواهم رسید قسم می خوردم که هرگز این اتفاق نخواهد افتاد و با ده انگشت زیر آن را امضا می کردم.

فاصله این روزها با آن شرایط من در ذهنم به قدری دور بود که هرگز به آن فکر هم نکرده بودم چون هیچ تجربه یا مورد مشابهی ندیده بودم که بخواهم مانند آن را برای خودم تصور یا تجسم کنم.

تغییری که امروز در زندگی من ایجاد شده است برای افرادی که تازه قدم در مسیر تغییر گذاشته اند عجیب و باورنکردنی است حتی برای آنان که این همه سال است مرا می شناسند و از نزدیک در جریان طریقه زندگی من هستند قابل باور نیست.

اما آنچه واقعیت دارد این است که هرآنچه امروز در حال تجربه کردن هستم را سال ها قبل نیز می توانستم تجربه کنم و آن همه سختی و رنج را متحمل نشوم اگر از قدرت ذهن و توانایی خودم در خلق شرایط زندگی ام اطلاع داشتم.

نه تنها شرایط امروز من بلکه هر شرایطی که هر فردی دوست دارد تجربه کند را همه انسان ها می توانند با استفاده از قدرت ذهن خود در زندگی شان خلق کنند اگر از آنچه تا به امروز می دانسته و به آن عمل می کردند دست برداشته و به آنچه بعنوان قوانین قدرت ذهن و تغییر زندگی توضیح داده می شود عمل کنند.

موضوعاتی که در این قسمت از مجموعه فایل های آموزشی استفاده از قوانین در عمل مطرح و توضیح داده می شود درباره باور کردن قدرت تغییر کردن است که در وجود همه انسان ها نهاده شده است اما بسیاری از آن بی اطلاع هستند و تصور می کنند شرایط زندگی آنها وابسته به افراد و شرایط پیرامون شان است.

این بخشی از زندگی شخصی من بر اساس استفاده از فرمول های ذهنی جدید است که در نهایت باعث تغییر شرایط زندگی من شده است.

اطمینان دارم آگاهی که در این مستند آموزشی ارائه شد است به من و دوستانم کمک می کند تا نگرش و عملکرد بهتری در زندگی داشته باشیم.

برای استفاده بهتر از این مجموعه آموزشی پیشنهاد می کنم در هر جلسه قوانین ذکر شده را استخراج کرده و درباره آن در بخش نظرات برداشت خود را بنویسید. به این ترتیب علاوه بر کمک به خود برای درک بهتر قوانین به دیگران کمک می کنید تا برداشت بهتر و عمیق تری از نکات آموزشی هر جلسه داشته باشند.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=31020
برچسب ها:
2 نظر در مورد استفاده از قوانین در عمل (قسمت پنجم)

دیدگاهتان را بنویسید

   پونه عدل تهرانی
   1400/08/16 04:37
   مدت عضویت: 828 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 382 کلمه

   به نام خدا

   وقت بخیر عزیزان

    

   خداوند برای تک تک انسانها راه هاشو بلده که به خواسته هاش برسه .و واقعا همینطوره خلاقیت .باید آدم برا خودش ارزش قایل بشه و قدر خودشو بدونه که من به شخصه هیچ وقت ندونستم . همیشه مامانم ما رو یه طوری بار آورده بود که وابسته باشیم مثلا هیچ وقت بهمون نگفته بود باید کارکنین خوبه . یادمه همیشه چون خودش کار بیرون کرده بود البته من خیلی کوچیک بودم به قول خودش دو جا کار می کرده نمی دونم سختش بوده چی بوده همیشه می گفت خوب نیست آدم کار بیرون داشته باشه ولی من همیشه دوست داشتم نمی دونم اینها توی ذهنم بوده یه چند وقتی بعد از تحصیلاتم رفتم  دنبال کار ولی نتونستم کار بگیرم و بیخیال شدم ولی اومدم اینجا دخترم که رفت مدرسه شروع کردم به کارهای داوطلبی و بعدش هم که رفتم توی داروخانه احساس خوبی داشتم ولی الان که دیگه خونه نشین شدم خودم لازم داشتم چند وقت تو خونه باشم حالا تا بعد ببینم چیکار دلم می خواد بکنم ایشالله . همیشه مامانم می گفت زن و مرد اگه هر دو کار کنن زندگیشون بهم می خوره حالا من اکه یه وقت این چیزها و بگم یا ناراحت می شه ولی خوب می گفته یا می خواد بحث کنه حوصله ندارم .ولی آدم خوبه که مستقل باشه اعتماد به نفس می ده به آدم .من هم همیشه به دخترم می گم رفتی سر کار ازدواج کردی ایشالله من بچه هات و نگه می دارم تو کارت و داشته باش .

   حالا منم الان که تو خونه ام تو اینستا می زارم غذا درست می کنم خرید میرم از این کارها دوست دارم که فالور هام زیاد بشن تا بتونم کار بگیرم برای تبلیغات ایشالله .ایدهاش اومده بود توی ذهنم  و من هم اجرا کردم.

   اعتقاد داشته باشی کاری و ول نمی کنی.همیشه ادامه می دی و اشتیاق داری .

   کسی که نوسان داره نشون می ده که درک درستی نداره و بالا و پایین می شه .

   من هم جدیدا همینطوری شدم احساساتم خیلی بالا و پایین می شه و امروز هم یه سری حرفهای بی خودی زدم که همسو نبود با اراده خداوند .تعادل نداشتم اصلا امروز .افراد موفق فاصله هیجانیشون کمه .خیلی خوبه ولی بعضی ها خیلی ناراحت می شن 

   حالا نمی دونه آدم چی باید بگه برا بچه ها معمولا .

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/08/10 19:15
   مدت عضویت: 768 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,513 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان خوبم 

   من که عاشق تغییر کردن هستم و  چقدر  من احتیاج به شنیدن  این آگاهی ها داشتم و چقدر شنیدن این آگاهی از زبان شما استاد که برای من الگوی  فردی موفق در این راه  هستید لذت بخش هست و من رو بیشتر تشویق میکنه که بازم بیشتر از قبل  در مسیر باشم و کنترل ذهن کنم و ورودی خوب به خودم  بدم و روی خودم و باورهام  بیشتر کار کنم  .

   و دقیقا استاد برای من و  شما و هرکسی که در مسیر تغییر هست این تغییراتی که در زمینه ی افکار و باور و زندگی شخصی که  کردیم خیلی  واضح و آشکار نمیشه مگر در کنار افرادی  قرار بگیریم که زندگی ما در گذشته عین هم بوده یا به یک سبک و روال بوده و یا شخصیتی مثل هم داشتیم  به شخصه یه زمانی با افرادی از اطرافیانم  بسیار صمیمی بودم و دست بر قضا از وقتی وارد  این مسیر شدم و تصمیم گرفتم از وقتم بهتر استفاده کنم و با این اگاهی ها  ورودی خوب به خودم بدم   از اونها  انگار دور شدم بدون اینکه کار خاصی کنم ولی خوب بازم یه جاهایی کنار هم قرار میگیرییم ولی در حرفها و در زندگی ما و در افکار ما و رفتار ما  از زمین  تا اسمون فاصله افتاده خیلی جالبه  همین دیشب  پیش شخصی بودم و داشتم باهاش چند جمله حرف میزدم و در زمینه ی خیلی عادی مثل نحوه ی خرید کردن داشتیم حرف میزدیم و ایشون چندین بار به من گفت وای چقدررتو تغییر کردی چقدر علایق و سلیقه ی تو تغییر کرده چون جدیدا زندگی رو خیلی راحت تر  برای خودم میخوام برای همین خرید از مرکز خریدهای  بزرگ رو دوست دارم حتی دررزمینه ی پوشاک و وووو چون در هر زمینه ای  که بگی اونها تنوع بیشتر دارن و کلی جنس یک جا هستو من راحت تر خرید میکنم  و رفتن به بازار به سبک قدیم رو زیاد دوست ندارم چون هم وقت گیر هست هم جای پارک ندارن هم مثل قبل به دنبال جاهای قیمت مناسب نمیگردم و اعتقادی به این کار ندارم و ترجیح میدم از  مرکز خریدهای بزرگ در شهرم  برای خودم خرید کنم ووووو این کار برای این دوست عزیزم که  بیکار بود و به دنبال  وقت گذرانی و قدم زدن در خیابان  و به دنبال جاهای قیمت مناسب و …. بود اصلا پذیرفته نبود و حالا این یک مدل اختلاف سلیقه با اطرافیانم بود که تا کمی  قبل منم مثل ایشون فکر میکردم اما حالا نگاهم به تمام موضوعات زندگی فرق کرده و این یک مورد که گفتم بسیار پیش پا افتاده بود در مسایل بزرگتر هم‌نگاه های جدید تری پیدا کردم و فقط زمانی که در کنار اطرافیانم حضور دارم متوجه این تغییرات میشم .

   وای استاد چقدر من احتیاج به این باورهای صحیح دارم که میشه به آزادی زمانی و مکانی و مالی  رسید بدون اینکه مدرکت و یا شهرت و یا کشورت  و یا خانواده ات عوض بشه  مثل خود شما که مدرکتون از چهار نفر  همراه در سفر کمتر بود و  از هر لحاظ دیگه  و  داشته های فردی شما استاد از اونها کمتر  داشتین  اما زندگی شما با اونها بسیار  متفاوت  تر و زیباتر و آزادتر و … بود  و این تفاوت در زندگی شما و اونها به خاطر این هست که شما  بیشتر تلاش  ذهنی و کمتر تلاش فیزیکی کردید و قدم درراین راه زیبا گداشتید پس این ماجرا  به من هم این نوید رو میده که منم میتونم تغییر کنم و بازم زندگی زیباتری برای خودم درست کنم اگر استمرار و انگیزه  داشته باشم و ربطی به شانس و … نداره اتفاقا منفی باف  من بارها به من  میگه  که من علاقه ی خاصی ندارم  و یا من که ایده ی خاصی ندارم و میخوام ناامید بشم اما دوباره میگم نه بلخره استمرار در مسیر درست کلی نتایج خوب به همراه میاره  و کلی ایده و الهام به من  در سمت رسیدن به هدفهام به من داده میشه پس کافیه بمونم و جا نزنم  و از شرایطی که دارم لذت ببرم و حالم خوب باشه تا به هدفم برسم . 

   دقیقا استاد منم وقتی با دوستان خودم که هر کدوم وارد یه شغل عالی شدن حرف میزنم میبینم که هر کدوم به نوعی چقدر مشکلات دارن و ممکنه کلی ثروت زیاد داشته باشن اما هیچ کدوم آرامش ندارن و یا حتی  بعضیاشون در روابط زناشویی  شکست خوردن و بارها به خودم میگم خدا رو شکر اگر فعلا رسالتم رو در این دنیا پیدا نکردم اما آرامش دارم اما ازادی دارم اما حال خوب دارم اما سلامتی دارم وووووو اتفاقا همین دیروز یکی از دوستای صمیمی من که مدیر یه شرکت بسیار بزرگ در تهران هست با من تماس گرفت و کلی از مسایل و مشکلات  زندگییش برای من گفت و گریه میکرد که حتی  به خاطر اون مشکلات مجبور به خوردن قرص ارامش بخش شده در حالی که ایشون کلی توانایی داره در زمینه تحصیلات در زمینه مدیریت در زمینه  ی زبان خارجی فول در زمینه ی استقلال فردی و رانندگی و  در زمینه ثروت در زمینه ی داشتن فرزند نخبه و عالی  و  …. اما این حال روزش بود و من همونجا گفتم اگر  چه من خیلی چیزام از اون کمتر هست  مثل تحصلات و ثروت و خیلی از مهارتهام مثل زبان خارجی ووووو اما به خدا از خودم و زندگیم  راضیم  چون فرزندان عالی دارم همسر عالی دارم حال خوب دارم ارامش دارم اصلا همین خانه دار بودنم باعث شده آزادی زمانی و مکانی داشته باشم  هر وقت اراده کنم هر جا که بخوام میرم و همسر بینظیری دارم که از لحاظ مالی هم خدا رو شکر مشکل خاصی نداره پس بازم نزاشتم  مغلوب  اون منفی باف درونم بشم  که همیشه حتی همین دیروز  میگفت ببین  از لحاظ کاری و ثروت تو کجایی و دوستهات کجان و اونها چه زندگی دارن و تو چه زندگی دارن  و یا اونها چه فرزندان موفقی دارن و تو چه فرزندانی داری  ووووووکلی از این افکار بد و منفی داشته  باشم و دوباره با این تماس  دیروز عصر دوستم  که همیشه نماد فردی موفق  برای من هست بار دیگه به  یاد اورم کرد که موفقیت در یک زمینه فایده نداره باید در تمام جنبه ها ادم موفق باشه و اصل اون حال خوب و ارامش هست که اگر اون رو داشته باشیم موفقیت هم برای ما به دست میاد و خدا رو شکر من الان حالم خوبه آرامش دارم و با خودم و دنیای خودم و خدای خودم عشق میکنم وو با تمام دارایی هام  عشق میکنم و لذت میببرم حتی از غدایی که میخورم از وسیله های زندگیم از لباس تنم از موهای سرم از  قیافم از همه چیز راضیم و مطعنم اگر در این مسیر بمونم و استمرار داشته باشم الهام و ایده های الهی رو دریافت خواهم کرد و تبدیل به فردی خدایی تر میشم و زندگی خدا گونه تری رو تجربه خواهم کرد اما به شرط عمل کردن به آموزشهایی که هر روز دارم یاد میگیرم .

   خدا رو شکر که منم  در این مسیرم و من  باور کردم که میتونم تغییر کنم مثل خیلیها که تونستن تغییر کنن پس منم میتونم تعییر کنم فقط باید عجله نکنم حتی اگر نتیجه ی دلخواه رو نبینم ولی بازم ادامه میدم به امید رسیدن به رویاهام ادامه میدم مثل استاد عطار روشن و خیلیهای دیگه که خودشون برای خودشون کاری کردن و اصلا به دنبال این نبودن که یکی دیگه براشون کاری کنه .

   من عاشق این مطالبم و از جون و دلم این آگاهی ها رو دوست دارم و به اونها عمل میکنم و به دنبال جو و  مد و این حرفها نیستم و نبودم چون این مطالب  با روح من و یا درون من   سازگار هستن و حالم رو بهتر میکنن و آرامش برام میارن  دوستشون دارم  و خدا رو شکر من در این مسیر الهی خیلی بالا و پایین نشدم و فاصله ی این بالا و پایین شدن هام زیاد نیست شاید بعصی وقتا بالا و پایین بشم اما خیلی کم هستن و سریع دوباره وارد مسیر میشم پس  افراد  ی که خیلی فاصله ی بین  افسردگی و ناامیدی  در شکستشون  با  هیجان و شادی  در پیروزیشون زیاد نیست و بهم نمیریزن و یا خیلی هیجانی نمیشن  اینها افرادی  موفق هستن و این رمز موفقیت  اونها هست .پس اگر  یک بار در کاری شکست خوردی در دیوار نباش و ناامید نباش و سقوط نکن و  بگو من باید بیشتر روی خودم کار کنم و عیب نداره که شکست خوردم دیگه پیش اومده و این افراد افراد موفقی هستن که خیلی بهم نمیریزن .پس هر چقدر بیشتر ادامه بدی و حرکت کنی فاصله ی بین این دو حالت امید و ناامیدی کمتر میشه .پس نوسان زیاد یعنی این راه رو  درک نکردی و رفتارت درست نیست .

   موفقیت  در این مسیر در گرو انجام دادن یه سری کارها و انجام ندادن یه سری از  کارها با هم هست و این مجموعه با هم  فرد رو موفق میکنه  و در این مسیر  موفقیت به دنبال عجله نباشید و نگید  که  ای کاش منم مثل فلانی در عرض یکی دوسال به این همه موفقیت و ثروت برسم  هر فرد موفقی پشت موفقیتش کلی تلاش و استمرار و تکامل  هست.

   من  از خدای خودم و از شما  استاد عزیز بابت این اگاهی ها بینهایت سپاسگزارم .

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 17 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم