ورود / ثبت نام
0

اشتیاق لاغری مانع لاغری می شود!

اشتیاق داشتن
اندازه متن

افرادی که اضافه وزن دارند دوست دارند که همه اضافه وزن خود را کاهش دهند. اشتیاق داشتن برای رسیدن به اندام ایده آل می تواند مانع لاغر شدن شود.

اشتیاق داشتن از اولین اصول موفقیت و تغییر کردن است اما باید بدانید که به راحتی می تواند مانع موفقیت شما در رسیدن به خواسته هایتان شود.

در لاغری با ذهن هدف فقط لاغر شدن نیست بلکه یادگیری اصول عملکرد ذهن برای خلق شرایط دلخواه در زندگی است.

لاغر شدن فقط یک هدف از ده ها هدفی است که می توان در زندگی تعیین کرد و به آن ها رسید.

البته لازم به ذکر است که بسیاری از افرادی که اضافه وزن دارند به بیشتر اهداف خود نمی رسند چرا که آنها موفق به عبور از مانع چاقی و رسیدن به هدف لاغری خود نیستند.

در مورد خودم دقیقا به همین شکل بود و تا وقتی چاق بودم هیچ هدف و انگیزه درست و حسابی برای زندگی کردن نداشتم.

البته ناگفته نماند که اصلا نمی دانستم هدف چیست و اشتیاق داشتن در زندگی چه اهمیتی دارد.

سالها بود هر روز فقط زندگی می کردم و تلاش می کردم مسائل و مشکلاتی که برایم ایجاد می شود را حل و فصل کنم.

اکنون که در شرایط بسیار متفاوتی زندگی می کنم تصور می کنم در آن روزها من فقط تلاش می کردم که زنده بمانم و هیچ تجربه ای درباره زندگی کردن نداشتم.

زنده ماندن با زندگی کردن بسیار متفاوت است.

فردی که می خواهد فقط زنده بماند تمایلی به داشتن هدف در زندگی ندارد. بنابراین نیازی به اشتیاق داشتن هم ندارد.

او ترجیح می دهد به هر شکلی شده مسائل روزمره خود را حل کند و روزها رو به پایان برساند و بر سال های عمر خود اضافه کند.

اما فردی که می خواهد زندگی کند از حل کردن مسائل روزمره خود برای رسیدن به هدف هایی که خودش تعیین کرده است استفاده می کند.

خیلی تفاوت دارد شما هر روز برای حل مسائل همان روز زندگی کنید و منتظر مسائل فردا باشید یا اینکه هر روز به شکلی زندگی کنید که اگر مساله ای حل می کنید برای حرکت به سمت هدفی باشد که برای تجربه کردن انتخاب کرده اید.

در لاغری با ذهن هدف من ایجاد انگیزه و اشتیاق زندگی کردن در دوستانم است نه فقط زنده ماندن.

چرا که با چاقی هم می توان به هرشکلی که شده زنده ماند و روزها را سپری کرد. اما فردی که هدف لاغری را انتخاب می کند تصمیم گرفته است هر روز در عین حالی که چاق است و درگیر مسائل چاقی است اما یک قدم برای تغییر خود بردارد.

او چاقی را بعنوان سرنوشت خود قبول نکرده است و می خواهد با عبور از این مانع به ظاهر بزرگ در ذهنش به خواسته های زیادی که سال هاست دوست داشته است تجربه کند دست پیدا کند.

بنابراین لازم است برای رسیدن به هدف لاغری و سپس دیگر اهداف خود در زندگی از اصول عملکرد ذهن به خوبی آگاهی داشته باشیم تا مسیری که برای خلق رویاهای خود طی می کنیم ضمن کوتاه تر شده ساده تر و لذت بخش تر باشد.

شاید از زبان اساتید زیادی شنیده باشید یا در کتاب های موفقیت خوانده باشید که برای رشد و پیشرفت باید هدف های بزرگ تعیین کنید.

داشتن هدف های بزرگ به انسان اشتیاق و انگیزه حرکت کرد می دهد. داشتن هدف بزرگ نشانه شجاعت و توانمندی افراد عنوان می شود.

به لطف خدا از زمانی که با قدرت ذهن آشنا شدم و تصمیم قاطع گرفتم باید زندگی خودم را تغییر بدهم کتاب های زیادی درباره اصول موفقیت، قدرت ذهن و قانون جذب مطالعه کردم و سعی کردم به آنچه در این کتاب ها گفته می شود عمل کنم.

بنابراین از آنجا که در بسیاری از این کتابها تعیین اهداف بزرگ و دور از دسترس را نشانه شجاعت و اشتیاق فرد برای تغییر کردن عنوان کرده بودند من هم اهداف بزرگی را برای ادامه زندگی ام تعیین کرده بودم و تصور می کردم به این شکل من آدم قوی و توانمندی خواهم بود و جهان به این تصمیم شجاعانه من پاسخ خواهد داد.

اما هرچه در زمینه درک اصول عملکرد ذهن آگاهی بیشتری کسب کردم و مخصوصا از زمانی که توانستم با استفاده از قدرت ذهن به تناسب اندامی که سال ها در رویای من هم نبود دست پیدا کنم به وضوح برایم مشخص شد که داشتن هدف بزرگ به راحتی می تواند مانع حرکت کردن افراد برای تغییر کردن باشد.

زمانی که این موضوع به چند شکل برای خودم در مسیر تغییر کردن رخ داد بیشتر مطمئن شدم که برای حرکت کردن و مخصوصا استمرار داشتن برای تغییر کردن نباید اهداف بزرگ و دور از دسترس تعیین کرد چون هر کاری که انجام آن برای ذهن ما سخت و دشوار باشد از با مقاومت شدید ذهن ناخودآگاه برای انجام دادنش مواجه می شویم.

اگر به زندگی خود توجه کنید موارد بسیاری پیدا خواهید کرد که شما تصمیم به انجام کاری داشته اید اما وقتی درباره مسائلی که در مسیر رسیدن به خواسته خود از زبان دیگران شنیده اید و یا تجربه های سخت دیگران در این مسیر را شنیده اید باعث شده است که شوق و اشتیاق خود برای حرکت کردن به سمت خواسته تان را از دست داده و رویای خود را فراموش کنید.

دلیل این رویداد دادن اطلاعات درباره مسائل و مشکلاتی است که در مسیر رسیدن به آن هدف به ذهن خود داده اید.

هرگونه اطلاعات و آگاهی درباره سختی ها، مشکلات و مسائل رسیدن به هر هدفی را در ذهن خود مرور کنید سبب می شود که ذهن ناخودآگاه شما به راحتی ابتدا شوق و اشتیاق شما را نسبت به خلق آن هدف کاهش داده و سپس شما را از اجرای آن تصمیم منصرف می کند.

این طریق عملکرد ذهن درباره لاغر شدن نیز صدق می کند و به همین دلیل است که افراد زیادی که اضافه وزن دارند بارها تصمیم به لاغر شدن گرفته اند اما پس از مدت کوتاهی از تصمیم خود منصرف شده و چاق بودن را بر سعی برای لاغر شدن ترجیح داده اند.

به لطف خدای مهربان تصمیم من جهت استفاده از قدرت ذهن برای لاغر شدن بعد از کسب آگاهی نسبی درباره چگونگی عملکرد ذهن ناخودآگاه بود به همین دلیل هیچوقت برای لاغر شدن از همان روزهای اول هدف بزرگ تعیین نکرده ام و به همین دلیل توانسته ام چندین سال است به آرامی ولی به صورت پیوسته در مسیر لاغری با ذهن ادامه دهم.

همچنین درباره دیگر جنبه های زندگی همین شیوه را به کار گرفته ام و اطمینان دارم دلیل استمرار و حفظ شور و اشتیاق من برای تغییر کردن و خلق شرایط جدید و دلخواه در زندگی ام رعایت این اصل مهم بوده است که من هیچ وقت هدف های بزرگ و دور از دسترس انتخاب نکرده ام.

اهمیت این موضوع در رسیدن به اهداف به قدری مهم است که درصورت عدم اطلاع از آن به راحتی می تواند باعث شکست یا دلسردی شما برای خلق شرایط رویایی تان شود.

از این رو لازم می دانم درباره این موضوع مهم آنچه درک کرده ام و به من کمک کرده است تا جنبه های مختلف زندگی ام را تغییر دهم با شما دوستان خوبم به اشتراک قرار دهم.

اطمینان دارم درک این آگاهی و عمل کردن به آن باعث تحولی عظیم در بهبود احساس شما برای رسیدن به هدف های مورد نظرتان دارد.

از این رو توصیه می کنم با دقت به محتوای ارائه شده توجه کنید و به آنچه درک می کنید به بهترین شکل عمل کنید.

منتظر خواندن نوشته های ارزشمند شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=23711
برچسب ها:
23 نظر در مورد اشتیاق لاغری مانع لاغری می شود!

دیدگاهتان را بنویسید

   ریحانه دوست محمدی
   1399/12/05 19:16
   مدت عضویت: 356 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 171 کلمه

   سلام…. من اولین قدمم بعد دیدن این فایل، تصمیمم برای پرداخت بدهیمون بود.. کلا 4میلیون و پونصد تومن همسرم باید پرداخت کنه. و منم از قبل تصمیم داشتم که خرید عید امسال انجام بدم، اما حالا نظرم اینه که قبل از ورود به قرن جدید و سال جدید، خودمونو سبک کنیم از بار قرض…. و من میتونم خریدمو کوچیک کوچیک کنم که مجبور نباشم یجا برم خرید کلی کنم…. برای وزن کم کردن هم دقیقا همینه. چالشی که تمام چاقها دارن همینه که ملاکشون عدد وزنه… بااینه وزن اصلا ملاک تناسب اندام و لاغری نیس.. بنظر من بدون در نظر گرفتن وزن و عدد مدنظر برای لاغری، به مسیر ادامه بدیم. چون من روزی رو تجربه کردم که وزنم 40کیلو کم شد اما به تناسب اندامم نرسیدم. پس توجه به وزن مورد نظر فقط مانع رسیدن به خواستمون میشه.و نتیجه نهایی هم ممکنه نباشه…. مهم جسممونه که به تناسب دلخواه برسه…. خداروشکر که هرکس دراین مسیر قرار میگیره، هدایت شده و تمام چالش هاش برطرف میشه… ممنون استاد. عمرتون بابرکت…. یاعلی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/04 01:05
   مدت عضویت: 340 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 72 کلمه

   با عرض سلام و خسته نباشید برای منم کوچیک و تکیه کردن هدف ها پیش اومده البته بیشتر به صورت ناخداگاه مثلا من می رم همیشه یک دور کامل دور دریاچه چیتگر پیاده روی ببشتر وقت ها می خوام شروع کنم می گم از اینجا شروع می کنم و مثلا تا بام لند می رم و هر دفعه رفتم و از باملند رد شدم و یک دور کامل بدون خستگی پیاده رفتم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/14 19:59
   مدت عضویت: 366 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 357 کلمه

   سلام
   فایل کوچک کردن خواسته ها فایل ارزشمندی بود در مسیر تناسب اندام یا رسیدن به هر هدفی به قول استاد ذهن ناخوداگاه دلش نمیخواد از اون‌حاشیه امنی که برای خودش درست کرده خارج بشه چون تغییر شرایط براش خوشایند نیست و هرچه این تغییر بزرگتر باشه مقاومتش بیشتره تمام تلاشش رو میکنه که مارو قانع کنه که این هدف دست یافتنی نیست و دوباره شروع میکنه به بهانه تراشی و دلیل برهان آوردن و جالبه که به طرز عجیبی ما رو قانع میکنه
   در فرایند کاهش وزن وقتی که کل کاهش رو در نظر می‌گیریم مثلا ۱۰ کیلو تو روزهای اول مشتاقیم ولی کم کم ذهن شروع میکنه به بزرگنمایی هدف و تمام موانع رو جلوی چشم ما میاره
   جالبه این فایل یه جورایی در هماهنگی با دوره اول هست امروز داشتم فایلهای دوره رو گوش میکردم واقعا چیزهای جدیدی یاد گرفتم که انگار به این بخش هم مربوط میشه
   بزرگ جلوه دادن هدف در تضاد با ذهن ناخوداگاه قرار میگیره و حس ما رو بد میکنه وقتی فکر میکم من باید ۱۰ کیلو کم کنم احساسم بد میشه ولی وقتی هدف رو کوجیک کنم احساسم خوب باقی میمونه و ذهن که منبع تغذیه اش احساس ماست با ما همراه میشه و کمکمون میکنه همه چی برمیگرده به احساس. هدف رو تا جایی انتخاب‌ کنید که احساستون خوب باشه
   من میتونم هدفهای یک یا حتی نیم کیلو در هفته رو انتخاب کنم چون دست یافتنی هست پس حسم خوبه وقتی حسم خوبه ذهنم رو مثبت تغذیه میکنم پس راحتتر بهش میرسم
   اما در تمام رژیمهای قبلی من هدفم کم کردن همین ۱۰ کیلو بود اونم با حس بد اولش متوجه نبودم خودم رو گول میزدم که جقدر شاداب و سرحالم چقدر از خوردن غذای کمتر احساس خوبی دارم و چقدر ورزش منو سرحال کرده ولی غافل از اینکه احساس بدم افسار ذهن ناخودآگاه رو در دستش گرفته بود و در خلاف جهت هدف من حرکت می‌کرد نکات طلایی واقعا طلایی آن من سومین فایل رو گوش کردم و لذت بردم
   حالا که دارم روی حس خوبم کار میکنم هدفم رو هم دست یافتنی و واقعی تنظیم میکنم تا در دسترس باشه و رسیدن بهش حالم رو بهتر کنه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/01 12:36
   مدت عضویت: 412 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 101 کلمه

   سلام خیلی فایل قشنگی بود .دوس دارم با ها و بارها گوشش ب م خیلی چیزای خوبی ازش یاد گرفتم و فهمیدم کارهایی که میکردم چقدر اشتباه بوده .الان یاد گرفتم که هدفم رو دز هر زمینه ای کوچیک انتخاب کنم من ۳۰ کیلو اضافه وزن دارم.من میخام سه کیلو کم کنم به نظرم خیلی کار راحتیه .
   استاد شما دست خدا روی زمینی .هر وقت که به مشکلی بر میخورم ناخوداگاه هر کدوم از فایلای شما رو گوش میدم به جواب سوالم میرسم .ممنون از اینکه اینقدر با حرفاتون به ما کمک میکنید بهتر در مسیری که هستیم ادامه بدیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مریم حسین زاده
   1399/09/14 20:16
   مدت عضویت: 539 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 159 کلمه

   سلام دوستان . درسته که ما یه هدفی رو در نهایت داریم و اون هدف ممکنه خیلی بزرگ باشه و وقتی بهش فکر میکنی شاید برات دست نیافتنی باشه برای ذهنت سخته که تو چطور میخوای انجامش بدی ولی وقتی در راستای اون هدفت گامهای کوچک برمیداری و خودت رو یک قدم نزدیک هدفت میبینی امیدوارتر قدمهای بعدی رو برمیداری .مثلا وقتی برای یک روز کارهای مختلفی رو برنامه ریزی میکنی اگر از صبح به انتها نگاه کنی ممکنه به خودت بگی این کار ها برای امروز زیاده دچار استرس بشی و نتونی از پسش بربیای ولی وقتی کارهارو قسمت کنی برای هر کاری که انجام دادی خوشحال بشی اخر روز که برسه میبینی به همه کارهات رسیدی . چون ذره ذره انجام دادی .از اول به انتها نگاه نکردی پس در همه کارها میشه این فرمول رو بکار برد و ذهن امادگی پذیرش رو پیدا کنه .ممنون استاد که نکات ظریف و مهم رو به ما یاداوری میکنید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    adelehreyhani28@gmail.com
    1399/09/16 11:39
    مدت عضویت: 375 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 11 کلمه

    عالی بود و برای من نکته خیلی مهمی بود. ممنونم.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/14 04:27
   مدت عضویت: 381 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 419 کلمه

   عالییییییی بود و ارزشمند
   دقیقا حقیقت رو عرض کردید
   من فکر میکنم خیلی از موانع و مشکلات ذهنی ما تزریق اشتباه از محیط، جامعه،اطرافیان، خانواده، انواع رسانه ها، کتاب‌ها، حتی بعضی معلمان و پزشکان و در نهایت خود ماست
   به قول شما خیلی از تبلیغات و کتاب های موفقیت نوشته شده هدف های بزرگ تعیین کنید، بلند پرواز باشید و….
   خیلی هامون شاید زیاد این عبارات یا نمونه هاش رو شنیده باشیم: لاغری تضمینی در ۳۰ روز، ثروتمند شدن در کمتر از یکسال، یادگیری کامل زبان انگلیسی در کمتر از ۲ ماه….
   مگه من ۳۰ کیلو اضافه وزنم رو توی ۳۰ روز بدست آوردم که توی ۳۰ روز از دست بدم؟!!!! چرا باید اصلا براش زمان تعیین کنم؟!!! اونم به اشتباه!
   وقتی گاهی راه رو اشتباه میری و نتیجه ای که دلخواهت هست و اون هدفی و فرایندی که گفتند قراره اتفاق بیافته، نمی افته، ناامید میشی، به توانایی ها خودت شک میکنی و باعث عقب نشینی و در نتیجه پیشرفت که هیچ ،پس رفتت هم میشه
   و مورد دیگه همون بزرگ جلوه دادن هدف و عدم پذیرش ذهن ناخودآگاه هست، یوقتهایی پیش اومده رفتم دکتر تغذیه، اولین کار وزن کشی انجام شده و آنالیز بدن و سایز و…. بعد گفتند چاقی مفرط داری یا درجه دوم و مثلا ۳۰ کیلو اضافه وزن داری و باید کم کنی، ۴ تا سایز باید کم کنی، میزان چربی دور شکمت فلان قدر باید کم بشه و… بعد شنیدن این حرفها بهم حس بد انتقال شده، حس عدم توانایی و قدرت و اراده، اینکه من چطوری ۳۰ کیلو کم کنم؟!!!! مگه من میتونم ۳۰ کیلو کم کنم…
   بنظر منم با کوچیک کردن و خرد کردن هدف ها
   میشه به اهداف بزرگ رسید
   چند وقت پیش به من گفتند باید در عرض چند ماه مدرک آیلتس بگیری!!!!! روز اول گفتم منی که حروف الفبا انگلیسی رو بزور بلدم نمیتونم، و قبول نکردم و گفتم نمیتونم، ولی بعدش گفتم ببین سلیمه، زبان انگلیسی مثل یه اقیانوس میمونه و تو نیازت فعلا اینه که به اندازه یه آبگیر کوچیک، یه رودخانه، یا همون اول ساحل رو ازش یاد بگیری نه کل اقیانوس رو و اینجوری شد که خودم و ذهن قبول کرد که شروع کنم به خوندنش
   در مورد لاغری هم همیشه به وزن ایده خودم که ۷۵ هست فکر کردم و الان که ۱۰۲ کیلو هستم به خودم میگم من در درجه اول میخوام فقط ۳ کیلو کم کنم و از ۳ رقمی به۲ رقمی تبدیل بشم تا خودم و ذهنم بتونه بپذیره و منو همراهی کنه…
   و این مسئله ای که بیان کردید در تمام جنبه های زندگی ما و اطرافیانمون کاربرد داره….

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    adelehreyhani28@gmail.com
    1399/09/16 11:44
    مدت عضویت: 375 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 17 کلمه

    بسیار زیبا، خصوصا مثال زیباتون در مورد زبان، امیدوارم که به هدفاتون در اوج خوشحالی برسید🙏🏻🙏🏻

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/09 17:18
   مدت عضویت: 775 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 589 کلمه


   (مدال دیدگاه برتر برای طریق صحیح منطقی کردن فرمول های جدید)
   موانع هدف دو دسته هستن موانع اولی قابل شناسای هستن و خودمون میدونیم چین و قبول داریم ولی موانع دوم خود خواسته ها هستن که با تکرار اون خواستها مانع رسیدن به اون میشیم

   من بارها در فایلی از استاد شنیدم که هدفت رو تا میتونی کوچیک کن و ریز کن در تمام جنبهای زندگی چه لاغری چه ثروت و مادیات و به جاش تا میتونی باورهای خودت رو بزرگ کن در واقع همون مثال گوی و حلقه عالیه که استاد عطار روشن به ما گفتن فرض کن هدف ما مثل یه گوی و باورهای ما مثل حلقه میمونن که هدف بزرگتر از باورها باشه پس گوی از حلقه رد نمیشه پس برعکس اگه قطر گوی که همان هدف باشه رو کوچیک کنیم و به جاش قطر حلقه رو که باورهای ما هستن رو بزرگ کنیم به راحتی از داخل هم عبور میکنن و هدف ما به صورت تجربه وارد زندگی ما میشه پس بازم برمیگردیم به اینکه تا میتونیم روی باورهامون کار کنیم و استمرار داشته باشیم تا پر رنگ و بزرگ بشن در ذهن ما و هر وقت به هدفت فکر کردی بگو این که چیزی نیست مثلا در مورد لاغری من بارها به خودم میگم این همه ادم لاغر در اطراف من هستن که سلامت و لاغر هستن و هر چی بخوان میخورن و در تناسب کامل هستن پس من هم یکی مثل اونها و حتما به هدفم میرسم اگر عجله نکنم و یا در هر زمینه ی دیگه مثل مادیات این همه آدم ثروتمند و خوشبخت هست در اطرافم حالا من هم یکی مثل اونها برای خدای به این بزرگی و عظمت با این همه فراوانی و نعمت و … اینها که چیزی نیستن و خدا حتما به من میده و من هم با حس خوب منتظر دادنش هستم یعنی ایمان دارم که من رو به هدفم میرسونه
   یا اینکه من بارها با رژیم تونستم وزنهای زیادی رو کم کنم که نشان از توانمندی جسمم هست و اما این اواخر که با دورهای استاد آشنا شدم در اصافه وزن شدید نبودم شاید اگه اشنا نمیشدم دوباره میرسیدم به جای اولم ولی خدا رو شکر به موقع خدا کمکم کرد و پدیرفتم که خدا هرگز دیر نمیکند مثلا شاید در حد ۱۳ کیلویی میخواستم کم کنم یا ۱۴ کیلو نه بیشتر و من به خودم گفتم که من بارها تونستم ۳۰ یا ۴۰ کیلو کم کنم حالا این که دیگه چیزی نیست حتما به راحتی کم میکنم و خدا رو شکر کم هم کردم ولی نمیدونم چقدر دیگه باید کم کنم خودم میگم همینطوری شاید ۵ کیلو شایدم کمتر باید کم کنم تا ایده ال بشم ولی نمیدونستم ریز تر از این هم میشه بهش نگاه کنم مثلا بگم من میخوام یه کیلو کنم اما من همیشه گفتم ۱۴کیلو میخوام کم کنم و در مقابل قبلا خودم که اصلا چیزی نیست و به راحتی کم میکنم ولی بازم کوچیکترش میکنم اصلا میگم من میخوام هفته ای ۳۰۰ گرم کم کنم چقدر اسون و راحت و اینجوری موافقت ذهنم رو هم بیشتر جلب میکنم که با من همکاری بکنه
   پس جسم توانمندم، من از این به بعد با همکاری ذهنم و با قدرت ذهنم هفته ای ۳۰۰ گرم از چربی های اصافه ی تو رو بر میداریم و تو را به ایده آل خودت که بودی میرسونیم من فروغ به تو قول میدم در این راه از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   marziyeh.s1972@gmail.com
   1399/09/09 08:02
   مدت عضویت: 374 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 112 کلمه

   هزاران راه به نتیجه نرسیده رفتم برای لاغری،هربار که گفتم به اطرافیانم دیگه تصمیم گرفتم لاغر بشم واز امروز غذا کم میخورم با تمسخر گفتند اینم مثل سری های قبل دو سه روز شوق و ذوق داری بعدش هیچی دوباره همونی ،اره تو لاغر نمیشی البته یک بارم قبل بارداری ۲۰ کیلو کم کردم ولی بعد زایمان۴۰ کیلو برگشت همش بهم میگن دیگه لاغر نمیشی تو نمی تونی اما شما درست می‌فرمائید ۴۰ کیلو برای ذهن من خیلی مشقت باره اگه بگم پنج کیلو باید کم کنم خیلی بهتره این دفعه به هیچکس نمی گم که من میخوام پنج کیلو کم کنم به خودم تکیه میکنم واز راهنمایی های شما پیروی میکنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/07 01:12
   مدت عضویت: 554 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 212 کلمه

   بارها به اطرافیانم میگفتم که میخوام ۳۰ کیلو کم کنم ، ۳۰ کیلو کم کنم دیگه همه جی اوکیه !
   و از اون ورم هروقت راجب تناسب اندام حرفی زده میشد یاد این ۳۰ کیلو می افتادم و هی تو ذهنم تکرارش میکردم اره ۳۰ کیلو چیزی نیست خیلی ها تونستن منم میتونم!
   و خب تا حدی هم همبن ۳۰ کیلو رو برای خودم آسون کردم البته نمیدون برای ناخوداگاهامم اسون شده یا نه!
   از همین لحظه که با خودم گفتم ۳ کیلو دیگه کم کنم بسته یه حس رهایی بهم دست داد فقط۳ کیلو دیگه فقطط و الان این شوقو دارم که صبح بشه بررم به همه بگم دیگه فقط ۳ کیلو کنم بسه و واقعا حس میکنم الان خیلی راحت تر شد برام چون از اولم ۳ کیلو کم کردن برام کاری نداشت تو همون هفته اول ورزش یا رژیم کم میشد و خودم حسابش نمیکردم !
   پس از این به بعد یاد آوری میکنم هم به خودم هم به اطرافیانم که بیشتر برای خودم تایید بشه و حس خوب بگیرم که من دیگه فقط ۳ کم میکنم فقط

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1399/09/08 18:59
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 15 کلمه

    سلام دوست عزیز
    برای رها تر شدن بهتره به دیگران چیزی نگی
    فقط خودت بدونی کافیه

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   shine bright like a sky
   1399/09/06 19:50
   مدت عضویت: 453 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 177 کلمه

   سلام سلام
   این فایل خیلی عالی بود. قشنگ این فایل الهام شده بود که الان گوش بدمش ، چون من میخواستم یک قطعه جدید با پیانو یاد بگیرم، آهنگش خیلی قشنگه، و وقتی نت اش رو پیدا کردم و بررسیش کردم ۶ صفحه بود و میشه گفت برا من تقریبا سخت بود و نیاز به تمرین زیادی داشت. یه جورایی انگار خیلی سخت و زیاد بود ،
   البته برای یاد گرفتن یک قطعه باید ذره ذره یاد گرفت ، این و میدونستم ولی بازم برام کار سختی بود .خیلی پیش اومده که خواستم قطعه جدیدی و یاد بگیرم و به خاطر سختیش ولش کردم. وقتی این فایل و گوش دادم با خودم گفتم اینکه کاری نداره من میخوام یک آهنگ خیلیی قشنگ یاد بگیرم پس هر روز یک میزان یاد میگیرم همین طور میزان به میزان جلو میرم تا شگفتی خلق بشه. اتفاقا اینطوری بهتره هم در نظرم آسون تر میهد و هم اینکه بهتر یاد میگیرم اشتباهم کمتره. لاغری هم همینطوره من میخوام یک کیلو کم کنم، یک کیلو خیلی کوچیک که مثل آب خوردن کم میشه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فرشته مهربانF.s
   1399/09/05 02:10
   مدت عضویت: 480 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 236 کلمه

   باسلام خدمت دوستان واستاد گرامی
   این فایل بسیار ارزشمند بود ومن بارها به خودم گفتم پس چرا ۵۰ کیلو کم نمیکنم وکی قراره بشم اون مدل هیکلی که خودم میخوام البته من موانع دیگری هم دارم که ذهنمو درگیر خودش کرده اما برای من یک کیلو هم زیاده به نظر من یک کیلو هم ایجاد وسواس ذهنی میکنه از بس که رفتم روی ترازو قبل این دوره ونیم کیلو نیم کیلو ویک کیلو یک کیلو وزنمو کم کردم وهی براش زمان تعیین کردم اون روزا برای خودم مدام زمان میزاشتم که مثلا نمیتونم ده کیلو کم کنم اما یک کیلو یک کیلو که کم میتونم بکنم ویک هفته ای کم میکنم ودر کمال ناباوری هفته بعد با ۵۰۰ گرم کاهش وزن ناامید میشدم یا با ۵۰۰ گرم افزایش وزن شکست خورده خلاصه خیلی بد بود برای همینم فکر کردم در ذهن من گرم کوچیک ترین واحد جهان که میتونم روش بدون وسواس حساب باز کنم فوقش میخواد طولانی تر بشه زمان لاغریم خب بشه منکه براش زمان نگذاشتم برای همین یک گرم یک گرم کم میکنم واز آنجایی که ترازویی نیست که گرم وزن منو بسنجه ومنم ترازویی ندارم در نتیجه بدنم هر چقدر دوست داره وهر جور صلاح میتونه میتونه یک گرم یک گرم وزنمو کم کنه از روزی یک گرم تا روزی چند گرم برای من عالیه فقط همینکه یک گرم یک گرم پیش برم وکم بشه همین عالیه ممنون استاد بابت فایل فوق العادتون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/02 17:49
   مدت عضویت: 593 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 160 کلمه

   سلام استاد عزیز

   من دیشب نماز میخوندم و ازخدا خاستم ک بهم راهی رو نشون بده ک بتونم نتیجه حوب بگیرم داشتم فکر میکردم من اینهمه تغییر کردم ذهنم روحیم و یکمم جسمم ولی هنورم اونی ک میخام نشده گفتم خدایا چی هنوز تو ذهنم حل نشده ک من نمیدونم و جلوی لاغری منو گرفته.
   همون بعدش گوشی مو باز کردم و تو تلگرام فایل شمارو دیدم ک جواب اکثر سوالانم بود.
   البته من چون وزن نمیکنم نشستم فک کردم گفتم تاحالا ک کابشن مشکی ام اندازم شده زبیش ب راجتی بسته میشه اون شلوارا صورتی ام میره الان تنم ولی زبش بسته نمیشه. خب اول من از طریق ذهنم خودم رو اندازه شلوارم میکنم این ک خیلی راحته. ویک نکته جدید ک یاد گرفتم من همیشه با پس انداز کردن مشکل داشتم ینی تا پولی دستم میاد همشو خرج مکنم ولی میخام ازین به بعد از یک مقدار کم طبق گفته شما پس انداز کنم امیدوارم بتونم ب دوتا هدفهام برسم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/02 16:59
   مدت عضویت: 741 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 269 کلمه

   سلام استاد و دوستان همراهم
   یه ضرب المثلی هست که میگه اگر بخوایی فیلو بخوری اول باید به قطعات کوچکتر تقسیمش کنی،،،برای من و ذهنم هم کم کردن ۲۷ کیلو کار راحتی نبود،البته که در حال حاضر اضافه وزنم ۲۷ کیلو نیست،خودمو وزن نمیکنم ولی مطمئنم ۱۷ کیلو از اضافه وزنم مونده ،پس از این به بعد این اضافه وزنو به ۱کیلو وهفتصد تقسیمش میکنم که برام سخت وطولانی نباشه و ذهنم فرار نکنه ،،تو کلاس انعطاف که میرم و وقتی همکلاسی هامو میبینم که حرکات سخت بدنی انجام میدن ،من وحشت میکنم ،البته خوشحالم میشم که در آینده منم مثل اونا توانمند در انجام دادنشون میشم،هرچند منفی بافم میگه ،نه ،تو که نمیتونی درحد اونا پیشرفت کنی ،،ذهنم مدام میخواد منو منصرف کنه ولی از این به بعد بهش میگم که من قراره فقط ۵میلیمتر پیشرفت در تغییر اون حرکت داشته باشم،هر چند مربیم مرتب بهمون گوشزد میکنه ومیگه بچه ها ۱میلیمتر هم تغییر کنید عالیه،،یا گاهی که هدف های بزرگمو تجسم میکنم،ذهنم منو میترسونه که ،تو تازه اول راهی،حالا حالا طول میکشه تا باورهای مالیت تغییر کنن،تا تکاملتو طی کنی،تا به اونجاهاییکه میخوایی برسی ،خیلی زمان میبره، بابا ولش کن و گاهی بی انگیزه میشم از ادامه باورسازی هام ولی این بی انگیزه گی فقط چند ساعت ادامه داره وبه خودم میگم ،حالا اگر تو تمرینات ذهنی هم نکنی که هیچ امیدی به رسیدن به هدفات نیست ،پس بلند و مجدد شروع کن ،مثالهای بیشماری دارم از اینکه کاری برام سخت و دشوار بوده وانجامش ندادم و منصرف شدم،از این به بعد هدفامو کوچیک کوچیک میکنم تا برام راحتر انجام بشه ،ممنون از فایل عالیتون استاد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سهیلا عظیمی ویشته
   1399/09/01 18:12
   مدت عضویت: 833 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 645 کلمه

   سلام استاد عزیزم
   این فایل بسیار ارزشمند را دوبار دیدم بعد از دیدن این فایل انگار ی نوری تو ذهن من روشن شد این بود که گفتین هدف را کوچک کنیم وتقسیم به قدم های کوچک کنیم من همیشه میگفتم ۳۰ کیلو باید کم کنم الان یاد گرفتم که در ۳۰ قدم آن را کم کنم وهر قدم من باید ۱ کیلو باشد تا ذهن من قبول کند که ۱ کیلو چیزی نیست خیلی راحته کم کردن ۱ کیلو واز ذهن ام خواستم راهکاری پیدا کند که ۱ کیلو کم کنم البته الان من تو دوره تکرار ورود به سرزمین لاعری هستم سایز ام نسبت به شروع دوره که بهمن ۹۸ بود خیلی فرق کرده واز خودم راضی هستم ولی این فایل به من یاد داد که به هدف بزرگ فکر نکنم در هر موردی و هر خواسته ایی که دارم آن را تقسیم به اهداف کوچک کنم در باره موانعی که میتواند مخفی باشد واصلا ما فکر نکنیم که آن ها میتواند مانعی برای لاغر شدن ما باشد خیلی فکر کردم شور اشتیاق برای لاغری خوبه اما نباید اینقدر این اشتیاق را زیاد کنیم تا تبدیل به عجله برای زود رسیدن به لاغری در ما بشود همین قدر که اجازه دهیم ذهن ما در آرامش خودش نقشه لاغری را ترسیم کند وما به ذهن امان بازخورد بدهیم وتشویق کنیم کافی است و هر روز فایل وتمرینات مربوط به دوره را انجام دهیم واطلاعات به ذهن ناخوداگاه امان بدهیم که مسیر لاغرشدن را رسم کند ودر آرامش به این مسیر ادامه دهیم تا قدم به قدم به هدف امون برسیم
   استاد در قسمتی از فایل گفتید که مثلا یکی پهلو اش چاقه یا شکمش بزرگه چطوری میشه این توجه به قسمت های موضعی را قدم به قدم یا با هدف های کوچک به سمت لاغرتر شدن پیش برد؟
   ی سوال دیگه هم دارم با اجازه اتون
   چون تو این دوره فقط برای لاغر شدن نیست که شرکت کردیم بلکه برای پیشرفت در زندگی هم درس میگیریم
   استاد اگر خواسته ایی برای خرید مثلا یک ویلا داشته باشم چطور این هدف را تقسیم کنم این ذهن منو درگیر کرده
   تو یکی از فایل ها گفته بودید که خواسته اتون را کوچک کنید تا از حلقه باور ذهن رد بشه با ابن کار یادتون باشه من به خواسته خودم رسیدم ولی این مورد که در این فایل گفتید آیا میشه در باره خرید ملک هم استفاده کرد ؟
   کاملا ذهن من درگیر این دو مورد شده آیا باید خواسته را کوچک کنم بگم این که چیری نیست من خیلی راحت به هدف ام میرسم و یا به چه شکل در ذهن ام هدف را تجزیه کنم تا به خواسته خودم برسم
   در رابطه با یک کیلو کم کردن که چیزی نیست وخیلی راحت من یک کیلو لاغر میشوم وقدم اول را برمیدارم وهدف من ۳۰ قدم بیشتر نیست واین ۳۰ قدم خیلی راحت مثل آب خوردن به سمت لاغر شدن میروم
   استاد ی خواهش دیگه داشتم که بیشتر راجع به باورهای مخفی صحبت کنید لطفا این باورهای مخفی برای هر شخصی تفاوت داره این را میدانم ولی ی سرنخ میخواهم که بتوانم پیداشون کنم مثل همین فایلی که زحمتشو کشیدید آن هم در چنین شرایطی که خانواده منتظرتون بودند ولی شما باز هم به فکر ما بودید واین خیلی برای من ودوستان هم گروه ارزشمنده باز هم از شما بسیار سپاسگذارم استاد عزیز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/01 16:34
   مدت عضویت: 662 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 441 کلمه

   با سلام. وقتی عنوان فایل رو خوندم هم خیلی خوشحال شدم به خاطر فایل جدید و هم تعجب کردم که یعنی چی اشتیاق مانع لاغری می‌شود؟ 🤔😳
   متن رو کامل خوندم و کمی واضح تر شد برام که جریان چیه و وقتی فایل رو گوش کردم متوجه شدم موضوعی هست که خیلی در زندگیم اتفاق میوفته و هیچ وقت فکر نمیکردم همین مانع منه..
   مثلا در موضوع لاغری :
   صد بار به دوستم گفتم که من باید 20 کیلو وزن کم کنم و دوست دارم که 54 کیلو بشم و اونم همیشه گفته نمیتونی 😬..
   به خودم بارها گفتم که 20 کیلو کم کنم فلان میشه و بهمان میشه و در سطح خودآگاه کلی ذوق کردم و به قولی انگیزه و اشتیاق گرفتم، اما متوجه نشدم، اون عقب های ذهنم، اون مسئول تنبل، ترسیده و گفته یااا خدا 😱 20 کیلو؟؟!!
   سراغ نداریم از این اصلا که بتونه 😂 و خط زده این خواسته رو… من ادامه دادم و ادامه دادم و هرروز اشتیاق داشتم ولی نتیجه ای نگرفتم و حیران ماندم که خوب نتیجه کو؟؟ کجاست؟؟
   یا در مورد تحصیلات، خیلی از استادها شنیدم که باید بی شمار کتاب بخونید، بی نهایت تمرین حل کنید تا به موفقیت برسید و این بار از ترس زیاد بودن انجام ندادم.. همیشه دوتا انتخاب داشتم :1: کاری طاقت فرسا با ساعت طولانی در روز انجام دادن (در موضوعات مختلف) و
   2: استراحت کردن
   که فکر میکنم بدونید من کدوم رو انتخاب میکردم..
   خوب کمی هم به خودم حق میدم که در انبوهی از حرف هایی که شنیدم برای موفقیت همیشه سعی و تلاش و مشقت کشیدن بسیار لازم بوده و منم انتخاب میکردم که شاید بعدا بخوام موفق بشم و به استراحت خودم می‌رسیدم. 😂😂
   این ایده رو خیلی دوست دارم و میخوام اجرا کنم که من کلا میخوام 2 کیلو کم کنم. اولا آرامش میده به من، دوما لازم نیست از استراحتم بزنم چون واقعا 2 کیلو کم کردن چیز خاصی نیست هم برای خودم و هم برای ذهنم…
   میخوام انتخاب کنم که امروز من یک مبحث درسی میخوام یاد بگیرم فقط یکی نه کل درس رو..
   مثل قطعات پازل.. من روزی یک قطعه سرجاش میذارم و بالاخره این پازل ساحته میشه مهم نیست چه زمانی ولی در نهایت پازل به پایان میرسه و میتونم هدف و پازل جدیدی برای ساختن انتخاب کنم.
   در مورد انجام دادن تکالیف منم مثل آقا پسر استاد، حجم تکالیف زیاد هم استرس به من میداد و هم نمیتونستم انجام بدم و کلی غر میزدم تا تموم بشه 😂.
   کوچیک کردن و تیکه تیکه کردن هدف یا خواسته، تکنیک فوق العاده عاااالی هستش که از امروز به لیست تمریناتم و سپس عمل بهش در زندگیم اضافه میشه.
   خدایا شکرت برای درک، یادگیری و عبور از این مانع. 💎❤️🌹💚

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/01 16:34
   مدت عضویت: 806 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 293 کلمه


   باعرض سلام
   اتفاقا دو مورد از این موانع در مسیر من هست که یه جورهایی معمولا روی آن توقف دارم وایست میکنم یک مانع که اهمیت و بزرگی و قدرت نگهدارنده درمن دارد ،من بنا به دلایلی نتوانستم از عکس خانمهای زیبا و متناسب برای الگوی ذهنی خودم استفاده کنم و عکس زنان نامحرم ویا حالا غریبه را در اتاق خواب و محل شخصیمان بزنم ،که همیشه به آن نگاه کنم ،درعوض عکس دخترم که بیست وچهار ساله وخوش اندام هست را پرینت کردم وروی کمدم چسباندم ،ولی از اون روز تا به حال یک نجوایی درونم میگفت این عکس دختر تو هست مگر میشود یک مادر ویک دختر هم سایز هم باشند من مادرم واو دختر من هست واو تمام راه هایی که من رفته ام نرفته و محال هست من بتونم هم سایز دختر خودم بشوم واین کار خنده دار هست که البته خودم میدانم باز مانعهای ریزودرشتی در همین یک دیدگاهم دارم،ومانع دیگه یک شلوار بیرونی قبل از دوره خریده بودم وداعم با دست خودم اندازه ای که باید تنگ شود رو برای خودم مشخص میکنم وقبلا هم یک ساسون داده ام ولی باز نجوایی میگوید مگر میشود اینقدر من این شلوار برایم گشاد شود وبه نظر خودم این کار رو خیلی بزرگ میبینم ودور ودر از میبینم ،واز اتفاق هر وقت این شلوار را می پوشم میبینم روی بازو یا سینه وجاهای دیگه لباسهایم گشادشده و آزاد شدن لباسها رو احساس میکنم ولی توی کمر شلوار هیچ تغییری نمی بینم و بیشتر روی اعصابم هست و خودم این مسعله برایم عجیب مانده و علت آن را هم میدانم که دارم توجه منفی میکنم ولی نمی دانستم سطح توقع و خواسته ام رابرای خودم بالا برده بودم وباید آن را خرد خرد کنم تا نتیجه بهتر بشود.ان شاءالله

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/01 15:51
   مدت عضویت: 513 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 208 کلمه


   سلام استاد عزیز خسته نباشید الان که این فایل گوش دادم وتماشا کردم واقعا مث یک روشنایی در تاریکی بود برام من خودم خیلی این اشتباه کردم در مورد لاغری همیشه میگفتم باید ۱۵کیلو کم کنم وهمیشه این تو فکرم بود وبعضی وقتها میگفتم چطوری میشه واحساس ناامیدی شکست میکردم ذهنم مقاومت میکرد رهاش میکردم حتی برام اتفاق افتاده که گفتم فردا سه تا از فایل استاد گوش بدم اون تمرین هم انجام بدم ولی نصفشم انجام ندادم ولی یه روزم همین جوری میگم الان که بیکارم برم فایل گوش بدم مبینم جز اون فایل تمرین انجام دادم دیدگاه دوستان خوندنم بدون اینکه متوجه وقت بشم یا خسته بشم وتو خیلی از کارها خونه هم همین اتفاق ها برام افتاده که وقتی میگم این یه کار انجام بدم رفتم شروع کردم دیدم چندتا کار انجام دادم که اگه از اولش میگفتم میگفتم ای وای نهه نمیتونم این همه کار کنم بیخیال ….استاد عزیزم بابت نکته طلایی که بهمون گفتید خیلی ممنونم ازتون واقعا با این نکات ارزشمند دارید مسیر ما رو برای رسیدن به هدف اسان تر میکنید من می‌خوام از این نکته واسه رسیدن به دوتا از هدفهام استفاده نتیجه که گرفتم میام همین جا اعلام میکنم برای دوستان عزیزم بازم ازتون ممنونم استاد بابت فایل بینظیرتون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/01 14:20
   مدت عضویت: 823 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 92 کلمه

   سلام و صبح بخیر راستش واقعا نکته خیلی خوبی را گفتید من خودم ۳۰ کیلو اضافه وزن دارم سلیزم کم شده این مدت که تو دوره هستم و خداروشکر اضافه به وزنم نشده و کاهش هم نداشتم و تغییر روحی بسیار دادشتم وواقعا شکر خدا که دیدگاهم به زندگی تغییر کرده و خودم را عامل چاقی ام می دونم و خیلی رو باورهام دارم کار می کنم و این ۳۰ کیلو را به ۱ کیلو در ماه تقسیم کردم که خیلی راحت و اسونه واون عدد را کلا از ذهنم پاک کردم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   طوبی حاج احمدی
   1399/09/01 11:56
   مدت عضویت: 810 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 170 کلمه

   سلام دوستان عزیز
   از قدیم گفتن سنگ بزرگ علامت نزدنه
   وما باید بتونیم اونها رو در ذهن مون کوچک کنیم تا انجام دادنش راحتر باشه
   چند روز پیش ب همراه دوستم ب پیاده روی رفتیم وقرار بود فقط نیم ساعتی پیاده روی کنیم اما زمانیکه برگشتیم ومن اصلا احساس خستگی نمیکزدم تازه خیلی هم سرحال بودم دوشی گرفتم وبرای خودم ی چای ریختم وقتی ب پزیرایی امدم نگاه کردم چقدر زمان زود گذشته ومادوساعت1 پیاده روی کردیم ودوستم برام پیغام داد ک ما حدودا ده کلیومتر پیاده روی کردیم بدون اینکه برامون خسته کننده باشه در صورتیکه اگر قبلش ب این فکر می‌کردیم حتما برای نرفتن بهانه‌هایی پیدا می‌کردیم
   ومن برای ذهنم توضیح دادم ک هدف من تناسب بهتر داشتنه واون میتونه یک کیلو باشه ومنو خیلی خوشحال کنه چون هدف من توانستنه توانستن
   این مسئله خیلی مهمه ووقتی شروع بشه تشویق ش میکنم واون بیشتر منو ب وزن ایده الم میرسونه وخوشحالی ب من اشتیاق وانرژی بیشتری برای رسیدن ب هدف را میده
   براتون ارزوی موفقیت دارم
   استاد سپاسگذارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/01 11:52
   مدت عضویت: 475 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 14 کلمه

   سلام آقای عطار روشن ممنونم فوق العاده بود و خیلی استفاده کردم
   موفق ترین باشید
   👌👌

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم