ورود / ثبت نام
0

در انتخاب الگوی لاغری دقت کنید

الگوی لاغری لاغری با ذهن
اندازه متن

در هر کاری داشتن الگو می تواند در کسب نتیجه بهتر موثر باشد. در مسیر لاغری با ذهن داشتن الگوی لاغری تاثیر بسیار زیادی در افزایش شور و اشتیاق شما برای ادامه دادن و لاغر شدن دارد.

از روزی که تصمیم گرفتن از قدرت ذهن برای متناسب شدن استفاده کنم تمام سعی من به کار گرفتن تکنیک های ذهنی بود که مرا از لحاظ ذهنی برای لاغری آماده کند.

زمانی که تصمیم گرفتم آموزش های خودم را برای استفاده و به کارگیری دوستانم ارائه کنم همیشه به دنبال ارائه راهکارهای ساده تر و کارآمدتری برای کسب نتیجه بهتر توسط دوستانم بوده ام و به لطف خدا در این مسیر شگفت انگیز همواره ایده های عالی به من داده شده که در کسب نتیجه عالی دوستانم بسیار تاثیرگذار بوده است.

برخی از اعضای سایت تصور می کنند اگر دوره های آموزشی لاغری با ذهن به صورت حضوری برگزار می شد بسیار تاثیرگذار تر بود و این در حالی است که هیچ یک از آنها برای چاق شدن در هیچ مکانی جضور پیدا نکرده اند.

مهمترین نکته ای که من در به کارگیری لاغری با ذهن درک کردم این است که دقیقا به همان طریقی که چاق شده ایم باید برای لاغر شدن اقدام کنیم.

این بهترین و موثرترین طریق لاغر شدن است که از همان مسیری که چاق شده ایم به سمت لاغری حرکت کنیم.

هیچ یک از افراد چاق برای چاق شدن در کلاس جضوری شرکت نکرده است بنابراین برگزاری کلاس های حضوری برای لاغر شدن منطبق با مسیر چاق شدن نیست.

اگر برخی از افراد تصور می کنند برگزاری کلاس های جضوری لاغری با ذهن می توانست تاثیرگذارتر باشد به دلیل اطلاعاتی است که از اقدامات قبلی خود برای لاغر شدن در ذهن آنها ذخیره شده است.

حضور در مطب پزشک یا مراجعه به موسسه ها برای شرکت در کلاس های مختلف مربوط به لاغری و یا حتی مراجعه به مکان های مختلف برای تهیه دارو و دمنوش های لاغری سبب شده است که در ذهن این افراد لاغر شدن نیاز به حضور در مکان خاص یا فعالیتی ویژه برای قرار گرفتن در مسیر لاغری است.

لاغری با ذهن همانند چاقی با ذهن به شما آموزش داده می شود.

بدون نیاز به حضور در ساعت مشخص در مکان مشخص.

نکته مهم 1: در مسیر رسیدن به هدف همیشه ما به داشتن الگوهای موفق توصیه شده ایم اما چگونه استفاده کردن از الگوها نکته بسیار مهمی است که به آن اشاره واضحی نشده است.

در مسیر لاغری با ذهن الگوهای موفق بسیاری وجود دارد که همواره میتوان از نتایج آنها برای بهبود وضعیت خود استفاده کرد. بنابراین ضروری است که چگونگی استفاده کردن از الگوهای موفق را بدانیم تا در مسیر متناسب شدن با ذهن نتیجه عالی کسب کنیم.

زمانی که نوشته اعضای سایت در بخش دیدگاه را مطالعه می کنید باید توجه داشتید که هدف از مطالع کردن دیدگاه دیگران قرار دادن ذهن در فضای لاغری است.

متاسفانه برخی از دوستان با مطالعه نوشته های دیگران تصور می کنند باید همانگونه که دیگران عمل کرده اند در مسیر لاغری با ذهن عمل کنند و پس از مدت کوتاهی از نحوه عملکرد خود خسته شده و مسیر لاغری با ذهن را ادامه نمی دهند.

ملاک دریافت آگاهی درباره لاغری با ذهن باید فایل های آموزشی باشد نه نوشته های دیگران.

شما باید آنچه در هر فایل آموزشی گفته می شود را دریافت کرده، برای خود تحلیل کنید و با انجام تمرینات مربوطه به هر فایل آموزشی فرمول های لاغری را در ذهن خود گسترش دهید.

خواندن نوشته های دیگران برای شما باید باعث ایجاد اشتیاق و انگیزه برای ادامه دادن شود.

اگر به نکته ای در نوشته ای اشاره شده بود که باعث درک بهتر شما می شود حتما از آن بهره ببرید.

اگر طریقی گفته می شود که به شما این آگاهی را می دهد که اگر به آن صورت عمل کنید احساس بهتری خواهید داشت یا نتیجه بهتری می گیرید حتما الگو برداری کنید.

اما اگر الگوبرداری از طریقی که دیگران عمل می کنند در شما احساس بد ایجاد می کند و باعث استرس و ناراحتی شما می شود به هیچ وجه نباید مطابق عملکرد دیگران رفتار کنید.

آموزش ذهنی برای همه اعضای سایت به یک شکل ارائه می شود اما برداشت از این محتوا به اندازه استفاده کنندگان با هم تفاوت دارد.

هر فردی در ذهن خود فرمول هایی ذخیره کرده است و زمانی که از محتوای آموزشی استفاده می کند آنچه دریافت می کند را با فرمول های ذهن خود ترکیب کرده و خروجی مختص به خود را ایجاد می کند.

در شروع کار احتمال اینکه خروجی ایجاد شده با آنچه گفته شده تفاوت زیاد داشته باشد بسیار زیاد است چن عموما فرمول های ذخیره شده در ذهن افراد اشتباه است.

اما به مرور که در این مسیر حرکت می کنید و استمرار و تمرین انجام می دهید فرمول های اشتباه ذهن شما کمتر می شود و آنچه دریافت می کنید را با فرمول های صحیح تری ترکیب کرده و خروجی شباهت بیشتری به آگاهی دریافتی دارد.

این طریق عملکرد ذهن در نوشته های دوستانی که در دوره پاکسازی چاقی ذهن و دوره پیشرفته لاغری با ذهن شرکت کرده اند به وضوح مشخص است.

این افراد به دلیل طی کردن مراحل ابتدایی و شناسایی بسیاری از فرمول های اشتباه ذهن خود در دوره های آموزشی بعدی به شکل بسیار بهتری آنچه گفته می شود را درک کرده و در نوشته های آنها صحیح تر بودن دریافت آنها به نسبت روزهای اول شرکت در دوره لاغری با ذهن کاملا واضح است.

بنابراین به شما دوست عزیزی که قدم در مسیر لاغری با ذهن گذاشته ای یادآوری می کنم هدف از خواند نوشته های دیگران در مرحله اول قرار گرفتن در فضای لاغری است.

زمانی که شما صرف خواندن دیدگاه های دیگران می کنید در حال توجه کردن به موضوع لاغری هستید و این مهمترین تاثیر خواندن نوشته های دوستان همراه در مسیر لاغری با ذهن است.

چنانچه نوشته ای به شما درک بهتر و آگاهی بیشتری داد و سبب وضوح بیشتر شما از موضوع لاغری با ذهن شد حتما از آن استفاده کنید و در غیر اینصورت ملاک شما برای یادگیری محتوای آموزشی ارائه شده باشد.

نکته مهم 2: ترس از لاغر نشدن طبیعی است اما ادامه ندادن مسیر لاغری با ذهن اصلا طبیعی نیست.

در مطالعه نوشته های دیگران همیشه به این نکته توجه داشته باشید که به دنبال افزایش انگیزه و اطمینان به لاغر شدن خود باشید.

از خواند نوشته هایی که درباره نتیجه نگرفتن یا رها کردن آموزش ها نوشته اند پرهیز کنید. آنها گزینه مناسبی برای الگوی لاغری شما نیستند.

توجه داشته باشید بی نهایت راه برای شکست خوردن وجود دارد و هر فردی به طریقی که خودش می داند از لاغر شدن دلسرد شده است اما نکته مهم این است که فقط یک راه برای موفق شدن وجود دارد و آن ادامه دادن است.

شاید در تصور بسیاری از انسانها شکست خوردن ساده تر از موفق شدن باشد اما در واقعیت به این شکل نیست.

فردی که شکست را می پذیرد علاوه بر اینکه زمان و انرژی خود را هدر داده است باعث تخریب بیشتر اعتماد به نفس خود می شود. شور و اشتیاق و امیدش را از دست می دهد و احساس افسردگی پیدا می کند.

اما فردی که نتیجه نگرفته است اما ادامه می دهد و دست از تلاش برای یادگیری و عمل کردن به آموزشها بر نمی دارد علاوه بر اینکه زمان و انرژی خود را هدر نداده است بلکه امید و انگیزه را در خود زنده نگه می دارد.

امید داشتن مهمترین موضوع در لاغری با ذهن است.

باید مراقب امید خود برای لاغر شدن باشید.

در نوشته های الگوی لاغری خود هر کجا به تغییرات مثبت و همسو با لاغری اشاره شده بود با اشتیاق بخوانید و به خود تاکید کنید که وقتی این فرد توانسته است پس من هم می توانم.

توجه کردن به الگوهای موفق باعث افزایش انگیزه و شور و اشتیاق شما برای خلق رویای لاغری می شود.

از خواندن شکست ها و دلایل شکست الگوی لاغری خودداری کنید.

ما نمی دانیم آن فرد در چه فضای فکری بوده است یا با چه مسائلی در زندگی مواجه است که باعث عدم تمرکز کافی بر آموزش های لاغری با ذهن شده است و در نتیجه سبب شده که فرد نتیجه مطلوب کسب نکند.

به همین دلیل از خواندن شکست های دیگران خودداری کنید و بدانید که شکست هر فردی مربوط به خودش است اما موفقیت هر فرد می تواند برای همه رخ دهد.

چرا که مسیر رسیدن به موفقیت برای همه یکسان است اما راه های شکست بی نهایت است.

بنابراین همیشه در جستجوی مسیر موفقیت باشید و مطمئن باشید اگر از مسیر موفقیت فاصله بگیرید خودبخود شکست خواهید خورد. پس نیاز به یادگیری یا اطلاع از طریق شکست دیگران ندارید.

من زمانی که در مسیر لاغری با ذهن حرکت می کردم هیچ فردی که قبل از من از این مسیر لاغر شده باشد و بتوانم او را الگوی خودم قرار بدهم وجود نداشت و به همین دلیل اهمیت داشتن الگو در مسیر متناسب شدن را به خوبی میدانم و به دوستانم توصیه می کنم که از توضیحات این فایل تصویری برای استفاده بهتر از الگوهای متناسب شدن با قدرت ذهن استفاده کنید.

توضیحات این فایل آموزشی برای دو دسته از دوستانم بسیار مفید است، دوستانی که در دوره آموزشی لاغری با ذهن ثبت نام کرده اند و دوستانی که با روش لاغری با ذهن آشنا شده اند و در حال کسب اطلاع بیشتر هستند.

همچنین نظرات ارزشمند خود درباره الگوبرداری از افراد موفق در لاغری با ذهن ( الگوی لاغری ) را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=11076
برچسب ها:
120 نظر در مورد در انتخاب الگوی لاغری دقت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

   ZahraKasaeipour@gimal.com
   1400/08/24 16:16
   مدت عضویت: 216 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 484 کلمه

   سلام و درود بر استاد گرامی و دوستان همسفر

   بسیار فایل جالبی بود

   هم در موضوع الگو ، هم راههایی شکست و پیروزی هم عامل ترس

   هر سه موضوعات که در این فایل با محوری موضوع الگوی لاغری عنوان شد دریچه هایی را در ذهنم گشود که برآیم قابل توجه بود.

   اول موضوع الگو و الگو گیری در مسیر  لاغری  باذهن  

   شاید یکی از مهمترین وجه تمایز این دوره با سایر روشها ی درمان چاقی منحصر به فرد بودن اونه.  یعنی در تمام روشهای کاهش وزن به همه گروهها یک روش رو پیشنهاد میدهند. یک قرص یک دمنوش یک مدل ورزش و،،، اما در این روش با آموزش چارچوب کار، هر کس باید خودش بره سراغ سرزمین ذهن و باورهای خودش و بر اساس شناختی که از خودش داره و بر اساس میزان صبر، استمرار، تلاش ،ابتکار، تیزهوشی و …. با ذهنش ارتباط برقرار کنه تا باورهای کهنه و پوسیده رو با افکار صحیح جایگزین کنه به همین دلیل این روش منحصر به شخصه و مثل جمله فیلم مارمولک راههای کاهش وزن مثل راههای رسیدن به خدا زیاده.

   و به همین دلیل هم تعیین الگوی رفتاری  تاثیر گذار.  نیست باید به دنبال الگوی انگیزشی و استمرار در مسیر باشیم و با خلاقیت‌های خودمان در جهان ذهنمان باورهای نو بکاریم.

   دوم راههای شکست و پیروزی

   خیلی برام جالب بود این مقایسه مثل تمام زندگی که در صحنه های مختلف دانایی، غیرت، پشتکار و امید به فرد ای بهتر مسیر پیروزی را میسازه و   هزاران بهانه عامل شکسته، مسیر زیبای لاغری هم  ببرای موفقیت به این عوامل احتیاج داره و چقدر طعم پیروزیش نزدیک و آسونه. 

   و اما موضوع ترس از تغییر

   فکر میکنم ما ایرانیها ترس از تغییر یکی از بزرگترین ترسها و ترمزهای زندگیمان شده که دایما با نوستالژی کردن گذشته و زشت نشون دادن حال و اینده آنرا تثبیت و تقویت میکنیم. در حالی که می بینیم اساس کاینات بر تغییر و نوشدنه. اگر تغییر نبود  چرا  این همه روز و شب و سال و ماه چرا همه چیز ثابت و ساکن نیست .به نظر خودم تغییر موهبت الهی به انسان برای تکامله، فرصتی که با کسب آگاهی میتونه ما رو از باورهای کهنه دور و به زندگی درست هدایت کنه، در موضوع لاغری با ذهن استاد به ما یاد دادند که در باورها مون نسبت به تناسب اندام بازنگری کنیم و با ایجاد باورهای جدید این مسیر را اصلاح کنیم حالا من می بینم که این تغییر باور  اینقدر تغییرات در مسیر زندگیم ایجاد کرده که تناسب اندام یکی از اونها ست.  تغییر ساعت خواب و بیداری، افزایش امید و اعتماد به نفس س، بهبود رابطه با همسر و فرزندان، افزایش انرژی از نگاه تایید کننده دیگران . افزایش روحیه برای کار جدید و….،، اگر این  گام درست در مسیر تکامل نیست پس چه نامی باید روی آن گذاشت؟

   من که با امید به خدا و حضور ثمربخش استاد و دوستان این مسیر را ادامه خواهم داد و از اون الگویی برای سایر جنبه های زندگی و تصحیح باورهام خواهم ساخت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   ZahraKasaeipour@gimal.com
   1400/08/24 15:24
   مدت عضویت: 216 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 58 کلمه

   سلام و درود بر استاد گرامی و دوستان همسفر

   بسیار فایل جالبی بود

   هم در موضوع الگو ، هم راههایی شکست و پیروزی هم عامل ترس

   هر سه موضوعات که در این فایل با محوری موضوع الگوی لاغری عنوان شد دریچه هایی را در ذهنم گشود که برآیم قابل توجه بود.

   اول موضوع الگو و الگو گیری در مسیر  لاغری  باذهن  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/08/22 22:01
   مدت عضویت: 343 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,105 کلمه

   من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک 

   چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد💪🏻😇😍🙌

   سلااااام عاشقان زیبایی و نیکویی و دانایی 

   همیشه در مسیر تناسب و تعادل و میانه روی باشید 🙏🏻🌹

    

   الگوی موفقیت برای لاغری (یعنی ذهن من بهونه نیار میشه به آسونی هم میشه)

    

   از زمانی که واژه کرونا جهانی شد خیلی از آموزشها به صورت غیرحضوری شدند و کانالهای مجازی بسیار گسترده شدند و البته که کلاس ها و سمینارهای حضوری یک شوق و هیجان فوق العاده ای ایجاد می کنه و به خاطر وحدت و ارتعاشات در لحظه ی هم فرکانسی ها هست و عالیه اما آموزشهای غیرحضوری هم امتیازهای خودش را داره مثلا هزینه ها کمتره و اینکه مثلا من با توجه به داشتن بچه کوچیک و نبودن اقوام در شهر محل سکونتم همیشه یک حالت افسردگی و اسارت را متحمل می شدم می گفتم یعنی باید این بچه ۷سالش بشه تا من یک کم بتونم برای خودم وقت بزارم؟و دقیقا وقتی دخترم ۲سالش شد هدایت شدم به دوره های آموزشی قوانین جهان هستی و جذب و چقدر آزاد شدم و چقدر به لطف خداوند تونستم دانش کسب کنم و زندگیمو بسازم زمانی که برای رفت و آمد به کلاسهای حضوری از دست میره و یا شلوغی و ازدحام و سروصدا که باید دائم بگویند لطفا سکوت را رعایت کنید روزهای برفی و بارونی و غیره …و در نهایت ما استفاده کردیم و راضی هستیم و هر زمان فایلها در دسترسه و جوابه سؤالهای شخصی به صورت عمومی برای همه در دسترس قرار میگیره که بسیار راه گشاست 

   اما این هم ممکنه خودش یک الگوی ذهنی باشه مثلا مادرها بارها تکرار می کنند بچه ها هیچی یاد نمی گیرند مدارس غیر حضوری شده چون طی سالیان سال مدارس باز بوده و الان انتظار افت تحصیلی دارند خانواده ها و دقیقا همین اتفاق می افته 🤔

   برای لاغری هم افرادی همیشه در مطب حضور پیدا کردند یا عطاری یا باشگاه و ممکنه الان این فرمول ذهنی غیرصحیح را داشته باشند که غیر حضوری نمیشه نتیجه گرفت باید اصلاح بشه !🤔

   راه موفقیت یک راهه همون که خداوند فرمودند در قرآن راه مستقیم و پرنعمت یعنی باور داری مسیر صحیحه حالتم خوبه هرروز هم بهتر میشی (من موندم کی تو ذهنمون کرد راه خدا سخته که کاملا تضاد داره با این آیه و برای همین سختی میکشیم)اما راههای شکست  بسیار زیاد هستند در واقع وقتی در مسیر موفقیت نباشی در مسیر شکستی !یعنی اگر زندگی روزمرگی داریم حتما در مسیر شکست هستیم ولی برای موفق شدن (حال خوب داشتن )باید کاری انجام داد .

   در مسیر یادگیری و فرمولسازی ذهن الگوی موفق بسیار اهمیت داره در سایت تناسب فکری تصاویر بسیاری از دوستانی که در همین مسیر موفق شدند وجود داره و هر کدام ممکنه شرایطی شبیه به ما داشته باشند مثلا سن یا شهرشون یا مدل اندامشون یا تحصیلاتشون و این میتونه الگوی ذهنی خوبی باشه که ذهن ما بهونه نیاره و بگیم اگر دیگران توانستند من هم می توانم 😍🌱

   خواندن دیدگاه دوستان هم برای خود من بسیار لذت بخش هست و خیلی وقتها فرمولهای ذهنی من شناسایی شدند از خوندن دیدگاهشون و قرار بر این هست که ما ذهنمون را در فضای لاغری و یادگیری قرار بدیم نه اینکه تمام سبک اون فرد را جز عملکرد خود قرار بدهیم ملاک اصلی برای ما باید فایلهای آموزشی باشه و اگر ما راه و روشی از دوستان تقلید می کنیم باید حواسمون به احساسمون باشه اگر حالمون خوب بود به تقلید ادامه بدهیم و باید حتما درنظر داشته  باشیم بسیار نزدیک به فایل آموزشی و اصلی خودمون باشه و درغیر اینصورت ناامید می شویم و مسیرمون را گم می کنیم .

   همه ما در مسیر لیز می خوریم و ممکنه بیرون ریزی هایی داشته  باشیم اما چقدر خوبه که کمی آگاهانه بنویسیم گفتن شکست هامون یا حال بدمون چه سودی میتونه برای دیگران داشته باشه آمار نشون میده اکثر افراد نتیجه گرفتن و افرادی هستند که در مسیر لاغری استمرار داشتند و تکرار و تمرین را به خوبی انجام دادند و البته البته البته آکاهی ها را تبدیل به عملکرد کردند ما یادمی گیریم که عمل کنیم قرار نیست که کنفرانس بدیم ؟!…🤔

   یه وقتهایی هم افرادی که شگفتی ساز شدن نسبت به آگاهی دریافتیشون دیدگاه می گزارند که برای من که قدمهای اولم ممکنه قابل درک نباشه اگر بخوام اجرایی کنم نمیشه از گام اول پرید گام صد …میتونم فقط انگیزه بگیرم و مشتاق بشم و تصویرسازی ذهنی داشته باشم که منم لاغر میشم .

   همین که تغییر شروع بشه میتونه تا بی نهایت ادامه داشته باشه 😍😇🌱

   وقتی احساست تغییر کنه و خودت متوجه همون تغییرات کوچولو تو عملکردت بشی و با شوق مسیرتو ادامه بدی هرروز این تغییرات و احساس خوب بیشتر میشه و همینطور ادامه پیدا می کنه تا لاغر بشی و شگفتی ساز بشی 🙏🏻🌟 و تازه داستان شروع میشه لذت بردن از لاغری و آزادی و آزادی در انتخاب لباس در انتخاب خوراکیها در انتخاب ورزش و تفریحات و عزت نفس و اعتماد به نفس بالاتر و شادی و احساس سبکی آشتی کردن کامل با آینه و لذت بردن از دیدن خود و احساس قدرت کردن از اینکه خودم جسمم را خلق کردم اینکه طبیعی باشی  بدون ضایعه و اختلال جسمی مثل گلها و ماهی ها….

   اضافه وزن با تمام رنج و سختی و عذابش درصد کمی فشار به جسم ما وارد می کرده و بیشتر فشار روی روان ما بوده درگیری و عذاب و احساس ضعف و نتوانستن ها دوری از خود و تفریحات و شادی و محروم کردنهای خودمان همه و همه تمام میشه و ما در مسیرهستیم و حتما لاغر میشیم حتی اگر لاک پشتی بریم 🐢

   هر فردی نسبت به باورهای ایجاد شده در ذهنش این مسیر را طی می کنه یعنی آگاهی را میگیره با فرمول ذهنی خودش تطبیق می ده  خروجی روی دیدگاه و عملکردش داره و اصلا نمیشه مقایسه کرد و مسابقه هم نیست به فرض مثال بنده در کمتر از دوماه ۱۰کیلو از اضافه وزنم کم شد اما باورهای غیر صحیحی داشتم که از مسیر خارج شدم مدتی است تغییر نداشتم اما خوشحالم چون ماندگار بوده برام مهم اینه که انقدر خوب لاغری با ذهن را یادبگیریم که نتیجه ماندگار داشته باشیم و از همه مهمتر رفتار ما الگوسازی برای خانوادمون باشه و نسلمون متناسب شوند .

   همین که مسیر چاقی تو ذهنمون استپ شده یعنی موفقیت خدایا شکرت هزاران بار سپاس💖

    

   چقدر لذت می برم استاد با شوق صخبت می کنند یعنی با فرکانس قلبشون آموزش می دهند و شاید افرادی از ایشون تقلید کرده باشند و آموزش لاغری با ذهن داشته باشند ولی چون مسیر و رسالت خود استادجان این بوده و خودشون اضافه وزن داشتند می توانند قلبا آموزش دهند و چقدر خدارا شاکرم که هرکجا دعوت شدم اساتیدم اورجینال بودند و تاپ و این هم موهبت الهی است قلبتون آگاه و جام وجودتون لبریز از عشق الهی 🌹 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   mohannaf1396@gmail.com
   1400/08/18 10:19
   مدت عضویت: 22 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 196 کلمه

   سلام
   مجازی بودن دوره هس ک اونو منحصر ب فرد کرده واقعا هر زمان میخواهیم گوش میدم میخونم اون زمان اجباری ک باید از فلان ساعت گوش بدی نیس واقعا عالیه
   بعدش من ک کامنتها رو میخونم باید ذهنم در فضای لاغری قرار بگیره و سعی کنم از نتایج و دوستان گرفتن اشتیاقم زیاد بشه و بیشتر باور کنم ک اره این نتیجه میده
   استاد الگوی اول آخر ما اول خدا بعد شما هستین
   ک این مسیر رو درک گردید آموزش میدید
   من قبلا و سایت نبودم گوشی پر بود از کسایی ک رژیم میگیرن هی نگاهشان میکردم و چقدرمنظم میخورن وزنشون کم میشه اما من از نتیجه گرفتن اونها ب بی ارادگی خودم پی میبردم یا بیشتر پیش خودم تحقیرمیشدم بیشتر خودمو مقایسه میکردم
   امااینجا من ک میبینم یکی موفق شده اشتیاقم میره بالا
   من خودم و شگفتی سازها رو میبینم ک مدت زدید هی ذهنم میگف ببین اینا موفق شدن که تو دو ماه این نتیجه رو گرفته
   بعدش با خودم حرف زدم گفتم ذهن من با ذهن اون یکیه ولی شاید من دریافتم کمتر باشه شاید اون طوری ک باید درک نکردم یا من هنوز نتونسم از منفی ها خارج شم
   بالاخره ک موفق میشم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/08/04 23:04
   مدت عضویت: 730 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 974 کلمه

   روز ۳۲ تکرار 

   سلام وقت بخیر

   در انتخاب الگوی لاغری دقت کنید

   یکی از کارهای مورد علاقه من خوندن نظرات دوستانه ،قبلا خیلی بیشتر میتونستم بخونم ولی الان که تمام وقتم پره فقط چندتا دونه رو میخونم ،قبلا درک و دریافتم‌ از خوندن با الان متفاوت شده

   ولی یک چیزی که چه قبلا چه الان برای من مشترکه اینه که میدونستم‌ هر باوری که بچه ها در خودشون شناسایی میکنن ممکنه باور من هم بوده باشه و با خوندنشون قفل های  زیادی در ذهنم باز میشد 

   اینکه توی نوشته های تعداد کمی از دوستان ، نگرفتن نتیجه هست دلیلی نمیشه که همه هم همینطور بشن ،هر کدوم از ما افکار مخصوص به خودمونو داریم،درگیری ها، مشغولیات، حس توانمندی، مدل تربیتی ، سن چاقی، حجم چاقی،میزان  عزت نفس و اعتماد بنفس، نوع اجرای تمرینات و عمل کردن بهشون ،بستگی داره 

   یکی اومده تو دوره های رایگان با ۱۰۰ گام تازه فقط با ۴۰ گامش تونسته ۷ کیلو کم کنه ،یکی تو دوره های اصلی هست هنوز مثل اون شخص نتیجه نداره 

   مثلا دوست من با اینکه روی  دوره ها خیلی حساس نبود ،شاید ۲ تا کامنت نوشته باشه ولی تو همون دوره مقدماتی ۲۳ کیلو کم کرد ،از خود من بیشتر که اینهمه فعالیت میکنم ،من براش خوشحال شدم ، نه اینکه من کم گذاشته باشم بلخره یه گیری در من هست که اونم رفع میشه یا اصلا شاید بخاطر حساسیت بالای من بوده ،اتفاقا من دوستمو الگو قرار میدم و میگم ببین این‌ آموزش ها در ما چه تحولات عظیمی ایجاد میکنه که حتی دوست من که خیلی هم توجه نمیکرد داره لاغر میشه 

    

   در مورد کلاس های حضوری ، قبلا که بیشتر کلاس ها حضوری بود و منهم انرژی و جو کلاس های حضوریو دوست داشتم ، چند سالی میشه که کلاس ها آن لاین شده ،این خیلی خوبه که ما هر جایی که هستیم بتونیم کلاس هامونو ببینیم و گوش کنیم ،هم در زمان صرفه جویی میشه ،مثلا در تهران من اگر بخوام از شمالش به مثلا غرب برم حداقل ۴۰ دقیقه تو راهم ،یه ۴۰ دقیقه هم برگشتم طول میکشه ،یک ربع هم باید زودتر تو کلاس باشی ، ۲ ساعت هم کلاسه طول میکشه ،میشه ۴ ساعت 

   من روزهای ۳ شنبه و جمعه  ساعت ۵ تا ۷  دو ساعت کلاس آن لاین بصورت لایو  دارم ،اگر میخواستم ۲ روز در هفته برم کلاس هر روزش ۴ ساعت زمانم میرفت ولی الان خیلی شیک ،موقع کلاسم ،سرفیسمو وصل میکنم به تلوزیون ،میشینم راحت نگاه میکنم  

   هر چند عاشق کلاس های حضوری هم هستم و دوست دارم حداقل هر ۲ ماه یکبار یه کارگاه حضوری داشته باشیم و این قولو از اون استادم گرفتیم که یکمی جریان ویروس متعادلتر شد بتونیم در کارگاه حضوری هم  شرکت کنیم 

   مثلا همچنین  دوست دارم استاد عطارروشن یه کارگاه یک روزه چند ساعته در تهران تشکیل بدن که بتونیم از انرژی اون کلاس هم بهرهمند بشیم 

    

   اینکه ذهن ما مدام ساز مخالف میزنه برای اینکه در مسیر جدیدی نره ،کار جدیدی انجام نده ،بخاطر نوع جنس خودشه که دوست داره یه منطقه امنی برای خودش درست کنه ،دورش حصار بکشه و همونجا تا ابد بمونه ،برای همین با ما همکاری نمیکنه و حتی مارو میترسونه 

   یکی از اساتیدم میگفت خارج شدن از منطقه امن مثل ماهی که سالها توی تونگ بوده و حالا که بهش میگن برو بپر بیرون از تونگ ،بیرون دریا هست ،زیباتره بهتره ،اون ماهی دلش میخواد بره ولی وقتی میپره و با اون حجم آب دریا روبرو میشه وحشت میکنه و دوباره برمیگرده توی تونگش ،با اینکه سالها خودشو به دیواره های تونگ میزنه ولی ازش خارج نمیشه بخاطر اینکه با چالشی روبرو نشه 

   اگر ما به مسیرهای تغییرات ذهنی اعتماد کنیم و در آموزش ها تکرار و استمرار داشته باشیم‌،در کنارش باور کنیم که فقط و فقط با همین آموزش ها میتونیم مسیر ذهنیمونو تغییر بدیم و به هدف هامون برسیم حالا هر هدفی که داشته باشیم‌ که در اینجا منظور ما لاغر شدنه ،باید  شک نکنیم و فقط بریم و بریم و حتما به نتیجه خواهیم رسید

   تجربیاتی که من در این ۲ سال بدست آوردم ،این بوده که باید اطلاعات جدید به مغزم بدم ،تکرار کنم ،ادامه بدم ،شک نکنم، ترمز نزنم ،مراقب باشم که لیز نخورم ،اگر لیز خوردم مجدد برگردم به مسیر ،درس لیز خوردنمو بگیرم ، از تجربیاتش برای ادامه راهم استفاده کنم ، ناامید نشم ، به خودم انگیزه بدم 

   حس هالمو خوب نگه دارم ، اعتماد کنم ، قدرت های درونیمو بشناسم ،توانایی هامو به خودم  یادآوری کنم ،خودمو دوست داشته باشم ، خودمو شجاع و خاص و مهم بدونم ، بدونم که من کاریو انجام دادم که شاید ۸ میلیارد از افراد کره زمین حتی روحشون هم  خبر نداره از این روش ، به خودم افتخار کنم که تونستم‌ با افکارم بدن جدیدی برای خودم بسازم ، به قدرت ذهنم آگاه بشم ، به خدا نزدیک بشم 

   من فهمیدم که بیس وجود من تناسب اندامه و سلامتیه ،نه چاقی و بیماری ،پس حالا که راهشو پیدا کردم با اشتیاق ادامه میدم ، مگه داریم راحتر از این که به این سبک لاغر بشی ، بدون رنج ،با لذت ،با آگاهی ،با حال خوب،با اعتمادبنفس ،به هر کی بگی باورش نمیشه ،فکر میکنه باید پوستش کنده بشه تا لاغر بشه

   شاید بعضی افراد از همون سادگیش گول میخورن ،چند روز پیش که تولد رفته بودم و با یکی از اقوام در مورد لاغری با ذهن صحبت میکردم ازم پرسید بدنت نریخته ؟ منظورش این بود که شل و  آویزون نشده ؟ 

   بدن من بخاطر چاق و لاغر شدن های اشتباه و زیادم قبلا شل شده بود و لاغر شدن الانم تشدیدش نکرده و به ایشون گفتم نه بدن من شلتر نشده ،حتی صورتم هم کوچولوتر شده ولی زشت و زرد و بی رمق کوچولو نشده ،اتفاقا صورتم بیبی شده و خوشم میاد 

   خدارو شکر در مسیر صحیح هستم ،انتهای این جاده تناسب اندامه ،با هر سرعتی بریم میرسیم ،پس نگران نباشیم با اشتیاق ادامه بدیم ، چشم از جسممون برداریم ،خودمونو همینجوری که هستیم بپذیریم ،راضی باشیم تا در مسیر رضایتمندی بیشتری قرار بگیریم 

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/08/04 08:14
   مدت عضویت: 214 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 336 کلمه

   سلام خدمت دوستان عزیز و همچنین استاد گرامی.گام شانزدهمه و داشتن الگوی مناسب برای لاغری.به گفته ی استاد برای لاغری، شرکت کردن حضوری در کلاس های آموزشی برای لاغر شدن تاثیری در نتیجه ی کار نخواهد داشت.و گوش دادن و دیدن فایلهای صوتی اگه درست عمل بشه نتیجه ی لازم رو خواهد داشت و مهمترین نکته اینه که ما در یک صورت نتیجه خواهیم گرفت و اون اینه که با گوش دادن و دیدن فایلها نتیجه بگیریم و تاثیرش رو روی کاهش وزن ببینینم.همانطوری که مابرای چاق شدن کلاس حضوری نرفته ایم برای لاغری هم نیازی به شرکت در کلاسهای حضوری نیست.ما بارها چاق شده ایم و بارها تلاش کردیم که لاغر بشیم.فقط مسسیر رو اشتباه رفتیم.امر‌وز و با قرار گرفتن در مسیر لاغری راه خودمون رو پیدا کردیم.درسته من الان اول راههم و ممکنه وزن زیادی کم نکرده باشم اما از یه چیزی خیلی خوشحالم.من راههم رو پیدا کردم.و سعی میکنم توی این مسیر قدم بردارم.اگه هر حرف مایوس کننده ای ازاطرافیان شنیدم یادوستانی رو دیدم که نتایج خوبی در این راه کسب نکردند ،اینها باعث نخواهند شد من دست از،تلاشم بردارم.پس داشتن الگوی مناسب کمک بسیار زیادی به ما در این راه خواهد کرد.نکته ی بعدی غلبه کردن به ترسی که در درونه ما وجود داره هست.همیشه توی ذهن ما ترس از شکست خوردن وجود داره.من بارها توی لاغر شدن شکست خورده ام و همین شکست باعث شد تمام اعتماد به نفسم رو از دست بدم.و همین،باعث میشد دیگه به لاغر شدن فکر نکنم.ترس دو باره از قرار گرفتن تو شرایط قبلی باعثه این کار میشد.پس باید ادامه داد.ادامه ندادن باعث شکست خواهد شد و من دیگه تن به این شکست نخواهم داد.من اعتماد به نفسم رو دوباره دارم به دست میارم.ادامه دادن و استمرار داشتن میتونه منو رو به هدفم نزدیکتر کنه.از خدای بزرگم ممنونم که من رو توی این راه قرار داد تا بتونم به خودم بیام و تواناییهای خودم رو بشناسم و اراده کنم که توی مسیر بمونم.مطمئنم موندنه تو مسیره که ما رو به هدفمون میرسونه.به امید موفقیت برای همه. 

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/25 22:39
   مدت عضویت: 436 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 753 کلمه

   سلام

   چقدر فایل دلچسب و لذت بخشی بود.

   اولش درباره ی حضوری بودن جلسات لاغری با ذهن صحبت کردین که به نظرم الان توی این سال  ، اینم باید در نظر بگیریم که خیلی از هنرجوها حتی خارج از کشور هستن و اگه آموزش حضوری بشه باز هم اون تعداد از افراد باید به صورت آنلاین استاد رو ببینن یا بعد فیلم اون جلسه ی حضوری رو ببینن یا کلا بی خیالش بشن .البته من خودم اگه یه روزی سمینار های لاغری با ذهن شروع به برگزاری بشن حتما استقبال میکنم و میدونم که چه قدر ایده ی عالی ای هست که استاد این دوره ها رو برگزار کنن و به جهانی شدن لاغری با ذهن هم کمک میکنه اما اینکه کلا بخواد آموزش حضوری بشه و یه عده فکر میکنن اگه غیرحضوری باشه نتیجه نمیده ، این غلط هست و فقط بهونه ایه برای انجام ندادن تمرینات.

   داشتن الگوی لاغری خیلی مهمه . همونطور که استاد همیشه تاکید کردن و تمرینات مربوط به خودش رو توی دوره انجام دادیم اما نباید نتیجه ی یک نفر رو الگوی خودمون قرار بدیم ، چرا که اون فردی که نتیجه ی عالی گرفته یه سری تمریناتی انجام داده ، اشتیاقش بیشتر از ما بوده ، دغدغه های ذهنی کمتری داشته و… و ما باید نحوه ی انجام تمرینات اون شخص و اراده و اشتیاقش رو الگوی خودمون قرار بدیم . اینکه در یه دیدگاه بخونیم که یه نفر یه راه جدید برای خوردن پیدا کرده و ما هم بخوایم ازون به بعد به اون صورت غذا بخوریم اشتباهه و هیچ جای دوره به ما توصیه نشده که به این شکل الگو برداری کنیم . در ضمن ما نمیدونیم که اون شخص بعد از نوشتن اون دیدگاهی که ما الگو قرارش میدیم چند بار دیگه به اون صورت غذا میخوره اصلا شاید خود اون شخص هم بعد از یه مدت بفهمه که این روش نباید دائمی باشه و دیگه ادامش نده اما ما چون در گیر یه سری حربه ها شدیم این موضوع رو درک نمیکنیم و به اون روش ادامه میدیم و ممکنه حتی نتایج بر عکس بشن.

   پس بهتره ما همون گفته های استاد رو الگو قرار بدیم و درگیر موضوع عجله نشیم ، مطمعنا خداوند هر چیزی رو که به استاد الهام کردن برای کمک به خودشون و ما بوده که بهش عمل کنیم و در مسیر لاغری با ذهن پیش بریم و به هدفمون برسیم.

   موضوع بعدی ترس بود که دربارش صحبت های خیلی با ارزشی کردین. 

   اینکه ترس از نتیجه نگرفتن همیشه با ماست اما کسی که به این ترس دامن میزنه نتیجش دور شدن از موفقیته و کسی که با اشتیاق در مسیر درست قدم بر میداره هم که نتیجش معلومه و میشه تجربه ی طعم لذت بخش رسیدن به هدف.

   من عاشق وقتیم که این جمله رو از شما میشنوم: برای شکست خوردن مسیرای زیادی وجود داره اما فقط یه مسیره که ما رو به موفقیت میرسونه.

   این جمله خیلییی درسته. به تعداد آدمایی که دارن توی مسیره رسیدن به هدفشون قدم بر میدارن ، راه شکست خوردن وجود داره اما فقط کسانی که در مسیر درست میمونن و ادامه میدن به موفقیت میرسن درست مثله داستان سیمرغ که فقط سی مرغ به مقصد رسیدن و بقیه از مسیر خارج شدن ، هر کدوم هم به طریق مختلفی ، اما دقیقا همون افرادی که به یک شکل درست رفتار کردن به هدف رسیدن.

   همون طور که گفتید ترس داشتن خیلی طبیعیه و یکی از طبیعی ترین و رایج ترین حس هاییه که یه آدم میتونه تجربه کنه.

    یه جایی مطلبی خوندم درباره ی ترس ، میگفت انسان های اولیه با خطرات خیلی زیادی دست و پنجه نرم میکردن ، هر لحظه ممکن بوده اتفاقی براشون بیوفته و جونشونو از دست بدن مثل حمله ی حیوانات ، یخبندان و هوای سرد ، گرسنگی و خیلی عوامل دیگه و داشتن ترس در اون زمان حکم یه نجات دهنده رو داشته و ترس خوب بوده چرا که باعث میشده آدما بیشتر مراقب خودشون باشن و کارایی رو انجام ندن که ریسک زیادی داره تا بتونن از جونشون محافظت کنن و این ترس با ما تا نسل های بعدی همراه بوده و آخرین نتیجش الانه که ما آخرین نسل های انسان روی زمینیم . الانم نیازه به خودمون یاد آوری کنیم که دنیا خیلی امن تر شده و نیازی نیست انقدر از همه چیز بترسیم و بالعکس ما الان باید توی دل خطر بریم چرا که پیروزی همونجاست و ما باید به این ترس غلبه کنیم.

   ترس خوبه و ما رو از خیلی از خطرات نجات داده ولی نباید اجازه بدیم ترس از شکست خوردن ما رو از طعم لذت بخش پیروزی محروم کنه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/08/22 21:09
    مدت عضویت: 343 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 46 کلمه

    سلام و درود بر شما هم مسیری عزیز 

    بسیار از دیدگاهتون لذت بردم و مخصوصا اشاره به سی مرغ و رسیدن به سیمرغ چقدر خوشحالم که همنشین افرادی هستم که از متون کهن سرزمینمون بهره مند هستند و با سخاوت می بخشند 

    روحتون عااشق و دلتون آگاه 🌹💖

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   پونه عدل تهرانی
   1400/07/24 00:38
   مدت عضویت: 824 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 445 کلمه

   به نام خدا

   وقت بخیر عزیزان

    

   همیشه تو همه موارد کسانی هستن که منفی بافن و یه کارهایی می کنن که دیگران هم باور کنن اگه اینجوری بشه اگه اونطوری بشه …

   خدا رو شکر خدا رو شکر من در بیشتر مواقع کارهای که می کنم به خدا می سپارم از کسی نظر خواهی نمی کنم همه هم تا الان خوب در اومده مثلا بعضی ها تو همه موارد می خوان یه خرید ساده بکنن سلمونی …. تو همه چی باید اول نظر خواهی کنن و بعدش هم منتظرن که نظر خوبی کسی نده ….

   خدا رو شکر که من بوسیله خدا به این مسیر هدایت شدم نه نظر خواهی کردم نه آشنایی داشتم که از این مسیر استفاده کرده باشه فقط نمی دونم این فایلهای رایگان به دلم نشست و شروع کردم چه جوریشم نمی دونم فقط کار کردم و نتیجه داد برای من ۶ پوند خیلی بود توی سه ماه بدون کار خاصی و بعدش دوره و تهیه کردم هنوزم از فایلهای رایگان استفاده می کنم خیلی .با اینکه سه دوره رو دارم .من هم یه بار یه سوال کردم و نظر خواستم توی دوره که بودم یه  سوالی بود که من هر چی فکر کردم در خودم ندیدم بعد نظرها رو خوندم بعد دیدم هیچ کدوم از اینها در من نیست و سوال کردم از بچه ها گفتن نه باید خیلی فکر کنی یه چیزای دیگه گفتن که نه نمی شه این و نداشته باشی حتما داری نمی دونی و بعد دیدم اینجوری نمی شه از استاد سوال کردم که گفتن اگر ندارین اوکیه دیگه وسواس به خرج ندین.

   و مثلا امروز من صبح که بلند شدم گرسنه نبودم کارام و کردم رفتم پیاده روی بعدش که اومدم صبحونه خوردم تقریبا ساعت ۱۱ و الان هم ساعت دو هستش و دارم کارام و می کنم بعضی روزها هم ممکنه صبح بلند می شم یه چیزی بخورم برنامه خاصی ندارم مخصوصا روزهایی که تنهام بیشتر دست خودمه  هر وقت گرسنه بشم چیز می خورم 

   حالا اگه گرسنم نشه تا شب وایمیسم با همسرم شام بخورم اگه گرسنه بشم یه چیزی می خورم یه خورده میوه ای چیزی بعد صبر می کنم تا شام .

   این تنها مسیر لاغر شدن و لاغر ماندن هستش بدون سختی بدون برنامه خاصی . حالا تازه الان که در مسیر لذت می بریم هیچ وقتی که دیگه متناسب متناسب بشیم لذتش بیشتر می شه هر چی می خوایم می پوشیم با هر رنگ و مدل و هر کاری بخوایم می کنیم منظورم کارهایی که قبلا انجام نمی دادیم مثلا استخر نمی رفتیم و ورزشهای دسته جمعی شرکت نمی کردیم حالا با خیال راحت می تونیم انجام بدیم که من توی این تابستون گذشته یه سری کارها که توی لیستم بود انجام دادم خدا رو شکر.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/07 07:44
   مدت عضویت: 88 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,437 کلمه

   بنام خدای بزرگ و مهربان 

   گام 16 (تکرار1)

   داشتن الگوی مناسب در مسیرموفقیت اهمیت زیادی دارد  و برای لاغر شدن احتیاج به تمرین و استمرار هست .

   اگه کلاس ها حضوری بود ، اونطوری خیلی از افراد نمیتونستن شرکت کنن !جون از سر تا سر ایران و حتی از خارج از ایران هم شرکت کننده هست و بعدش این که ما برای چاق شدن ، توهیچ کلاسی شرکت نکردیم ، هیچ برنامه غذایی و رژیمی نداشتیم ، پس درست ترین روش هم اینه که از همین طریق هم لاغر بشیم. 

   تصور برخی از افراد  از موثر بودن کلاس های حضوری  به دلیل اطلاعات و اقدامات و همچنین بازهم فرمول هایی است که در ذهن انها ذخیره شده ! چون در ذهن این افراد لاغر شدن نیاز به حضور درمکان خاص یا انجام فعالیتی خاص برای قرار گرفتن در مسیر لاغری است .

   در هرکاری داشتن الگوی مناسب میتونه در کسب نتیجه بهتر موثر باشه در کل داشتن الگو باعث افزایش شور و اشتیاق در ما میشه .

   دیدگاه های دیگران میتونه الگوی خوبی برای ما باشه .چون ذهن در فضای لاغری قرار میگیره .

   الگو قرار دادن به این معنی نیست که مثل دیگران عمل کنیم چون بعد از مدت کوتاهی از نحوه عملکرد خودمون خسته میشیم و نمینونیم مسیر و ادامه بدیم .

   ملاک ما باید فایل های آموزشی باشه ! با انجام دادن تمرینات مربوطه به هر فایل ، فرمول های لاغری رو در ذهن خودمون گسترش میدیم .

   و خواندن نوشته های دیگران باید باعث ایجاد انگیزه و شور و اشتیاق برای ادامه دادن بشه !

   اگر اطلاعات جدیدی به ما میده ، ازش استفاده کنیم ، و … در کل اگه احساس خوبی در ما ایجاد میکنه و ما میدونیم که میتونیم از اون طریق انجامش بدیم یا با انجام دادنش حس خوب میگیریم ، حتما الگو برداری کنیم . ولی اگه حس بد به ما میده و باعث استرس و ناراحتی میشه ، به هیچ وجه نباید مطابق عملکرد دیگران رفتار کنیم .چون خیلی از افراد هستن که میان از کسی که نتیجه بیشتر و بهتری گرفته مثل اون اقدام کنن تا نتیجه بگیرن !

   آموزش ذهنی برای همه به یک شکل است اما برداشت محتوا در افراد با هم متفاوت است .

   چون هر فردی فرمول های اشتباهی داره که  در این مسیر با استفاده از محتوای آموزشی انچیزی که دریافت میکنه و با فرمول های ذهن خودش ترکیب میکنه و خروجی مختص به خودش رو ایجاد میکنه و ممکنه که خروجی ایجاد شده با اون چیزی که گفته شده تفاوت زیادی داشته باشه .جون عموما فرمول های ذخیره شده در ذهن افراد اشتباه است .

   اما با مرور در حرکت و استمرار در این مسیر و تکرار و تمرین ، فرمول های اشتباه ذهن به مرور کمتر و با فرمول های صحیح ترکیب شده و خروجی شبیه به آگاهی دریافتی ایجاد میشود .

   تبدیل کردن آموزش ها به عمل باعث موفقیت میشه !چون که ما چیزیو یاد میگیریم باید به رفتار و عملمون تبدیلش کنیم و این تبدیل کردنه در افراد با هم متنفات است .

   پس هدف از خواندن نوشته های دیگران  قرارگرفتن در مسیر لاغری است .چون در حال توجه کردن به موضوع لاغری هستیم.

   سبک خودمون رو با حرف های دیگران تغییر ندهیم ؛ چون برای رسیدن به نتیجه احتیاج به حرف های دیگران نداریم در فایل ها آموزش ها گفته شده ، حرف های دیگران فقط برای ما باید الهام باش !

   ترس برتمام افکار ما غالب هست و ما هرکاری و بخوایم انجام بدیم ، همیشه ی بخشی در حال محاسبه و… که اگه نشه چی !

   به قول خودمون همش نفوذ بد میزنیم ! طبیعیه که مارو میترسونه ، تا ما کاری نکنیم و همون چیزی که هستیم باقی بمونیم ، جون دوست داره !

   برای منم همیشه بوده و حتی الان هم گاهی هست  که میخوام یکاریو شروع کنم ، همش میگه اونابی که نتیجه نگرفتن ، نکنه منم مثل اونا جزع نتیجه نگرفته ها بشم و…. ولی من همیشه  خاموشش میکنم و کارامو انجام میدم و نتیجه هم میگیرم !

   یا برو بپرس نمیشه و…. و دنبال اشخاصی که شکست میخورن میگرده !

   و خیلیی از ما عادت داریم که وقتی میخوایم یکاریو انجام بدبیم یا مثلا چیزی و بخریم از دیگران میپرسیم که مثلا تو فلان ماشین و داری راضی هستی ؟ یا فلان کارو انجام میدی نتیجه گرفتی؟ و…. و ته دلمون دوست داریم بشنویم که بگه نه ، راضی نبوده و…

   چون ذهن ما دوست داره از اون کاری که میخوایم انجام بدیم منصرفمون کنه ، از اون تصمیمی که به تغییر کردن گرفتیم منصرفمون کنه ، به خصوص لاغری !

   چون با وضعیت موجود راحته و نمیخواد تغییر کنه و هرچی ما بیشتر متوجه میشیم و میفهمیم که اوضاع چیه و داریم  تغییرش میدیم ، بیشتر تلاش میکنه برای منصرف کردن ما 

   البته من خودم اینطوری نیستم و برای انجام کارام از تجربه کسی نمی پرسم .

   ذهن همیشه دنبال نشدن هاست ، بزرگنمایی نشدن ها !

   ترس از لاغرنشدن طبیعی است اما ادامه ندادن مسیر لاغری با ذهن اصلا طبیعی نیست.

    باید در مطالعه نوشته های دیگران همیشه به دنبال افزایش انگیزه و اطمینان به لاغر شدن خودمون باشیم  . از خواندن  نتایج گرفته نشده یا رها شده خودداری کنیم چون گزینه مناسبی برای الگو نیستند .

   بی نهایت راه برای شکست خوردن وجود دارد ، اما فقط یک راه برای موفقیت وجود دارد و ان تمرکز داشتن ، استمرار و دامه دادن است . 

   هرکسی به طریقی که خودش میدونه  شکست خورده و دلسرد شده !

   در مسیر موفقیت علاقه هست ، اشتیاق هست ، تکرار کردن هست و…

   ولی در مسیر شکست ، انجام ندادن ، بی میل بودن و نمیشه و …..

   برای الگو گرفان باید از افرا موفق استفاده کنیم نه اشخاصی که شکست خوردن !

   من هم یک ماه یا بیشتر شرکت کردم  و همه تمرینارو انجام میدادم ولی نتیجه نگرفته بودم ولی جا نزدم و تازه الان دو هفتس که  بعد از نمیدونم چند ماه تغییراتم شروع شده ! واقعا به خود فرد بستگی داره ! به فرمول های ذخیره شده در ذهنش !

   لاغری با ذهن خیلی آسان و راحته !

   فقط باید باور کرد چون حتی کسی هم بود که بدون اینکه فایلی گوش کنه یا تمرینی انجام بده و بنویسه با شنیدن چند تا نکته ، تغییر کرد !

   ذهن ما خیلی توانمنده برای لاغر کردن ما !

   شکست خوردن ساده تر از موفقیت نیست !

    فردی که شکست رو پذیرفته علاوه بر اینکه زمان و انرژی خودش و هدر داده بلکه اعتماد بنفس خودش رو هم تخریب کرده و شور و اشتیاق امیدش و از دست میده و احساس افسردگی میکنه.

   ولی فردی که نمیپذیره و ادامه میده و دست از تلاش کردن و یادگیری برنمیداره ، علاوه بر اینکه زمان و انرژیشو هدر نداده، بلکه امید و انگیزه رو هم در خودش زنده نگه میداره .

    امید داشتن مهمترین موضوع در لاغری با ذهن است .

   باید اینشکل باشه که در نوشته های دیگران هرجا به تغییرات مثبت و همسو با لاغری اشاره شد به خودمون تاکید کنیم که وقتی این فرد تونسته ، پس منم میتونم.

    چیزی که من همیشه به خودم میگم !

   توجه به الگوی های موفق باعث ایجاد انگیزه و اشتیاق برای خلق رویای ما میشه .

   شکست ها و دلایل شکست  دیگران به خودشون و میزان عملکردشون و عدم تمرکز کافی  بر آموزش های لاغری با ذهن بسنگی داره که باعث شده فرد نتیجه مطلوب کسب نکنه ، وگرنه مسیر درسته !

   پس شکست هر فردی مربوط به خودش است اما موفقیت هر فرد میتونه برای همه رخ بده. 

   چون که مسیر رسیدن به موفیت برای همه یکسانه .

    پس باید همیشه در جستجوی مسیر موفقیت باشیم و مطمعن باشیم که اگه از مسیر فاصله بگیریم ، خودبه خود شکست میخوریم .پس نیازی به یادگیری یا اطلاع از شکست دیگران نداریم !

   وقتی تغییر شروع بشه تا بی نهایت میتونه ادامه پیدا کنه !و هرچقدر اشتیاق ما برای لاغرشدن بیشتر باشه ، نتیجه ما بهتر میشه !

   و این نتیجه هیچ پایانی نداره !

   باید لذت ببریم از تناسبمون ، تازه زندگی شروع میشه !باید تلافی  دوران چاقیمون و کنیم و از دوران لاغریمون لذت ببریم .

   زندگی با تناسب اندام خیلی لذت بخشه !

   اضافه وزن ما حاصل تکرار یکسری از افکارو باور و رفتار های ماست ، خودمون هم دوست نداشتیم چاق بشیم، حق کسی نیست که چاق بشه J ما اموزش دیدیم و سالهای زیادی نتونستیم اونجوری که میخواستیم  زندگی کنیم !چون اضافه وزن بر خلاف اونچیزی که میگه رو جسم تاثیر میزاره رو ذهن ما فشار میاره . چون جسم ما داره زندگی میکنه علایم حیاتی رو داره ولی اضافه وزن باعث میشه که اعتماد بنفسمون از دست بره و اونطوری که لایقش هستیم پیشرفت نکنیم و….

   زنئگی با لاغری یک زندگی کاملا جدیده و ما آزادیم ! آزادیم در خوردن هرچی که دوست داریم ، آزادیم در انتخاب و خرید لباس ، تفریح ، گردش و….

   همه تو این مسیر لاغر میشیم ، چون خیلی ها لاغرشدن !

   اگه درست انجامش بدیم خیلی راحت تر هم لاغر میشیم . 

    

   شاد و پیروز و متناسب باشید 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/30 11:24
   مدت عضویت: 133 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 716 کلمه

   سلام به همه دوستان همراه! برای اینکه در مسیر لاغری شور و اشتیاق داشته باشیم لازم است برای خودمان الگویی تعیین کنیم. با اینکه الگوهای موفق خیلی می توانند در این مسیر به ما کمک کنند اما باید یاد بگیریم چطور از این الگوها استفاده کنیم. توجه داشته باشید که خواندن دیدگاه‌های دیگران برای این است که شما در فضای لاغری قرار بگیرید و توجه تان روی لاغری باشد و لزوما به این معنی نیست که شما هم باید مثل آنها عمل کنید. ملاک دریافت آگاهی ها درباره لاغری با ذهن باید فایل های آموزشی باشد. خواندن نوشته های دیگران صرفا برای ایجاد اشتیاق و انگیزه در شما است. اگر روشی ارائه می کنند که شما با انجام آن احساس بهتری دارید و نتیجه بهتری میگیرید، حتما انجام بدهید اما اگر برعکس در شما احساس بد و استرس تولید می کند نباید مثل آنها رفتار کنید. در ابتدای آموزش، خروجی آموزش‌ها با ورودی آنها متفاوت است چون همچنان فرمولهای ذهنی شما اشتباه است و البته این خروجی ها با توجه به تصورات ذهنی هر فرد، در افراد مختلف هم متفاوت است. ولی با تمرین و استمرار شباهت بین ورودی و خروجی بیشتر می شود. نکته دیگر اینکه ترس از لاغر نشدن طبیعی است اما ادامه ندادن مسیر لاغری با ذهن اصلا طبیعی نیست. از خواندن نوشته هایی که نتیجه نگرفته اند یا رها کرده اند خودداری کنید. توجه کنید که بی نهایت راه برای شکست خوردن وجود دارد اما فقط یک راه برای موفقیت موجود است و آن هم ادامه دادن است. امید داشتن مهمترین موضوع در لاغری با ذهن است. ما نمی‌دانیم کسانی که نتیجه نگرفته اند چقدر تلاش کرده اند و در چه شرایطی بوده اند. شکست هر کسی برای خودش است اما موفقیت می‌تواند برای همه رخ بدهد. بنابراین همیشه در جستجوی موفقیت باشید و بدانید اگر از این مسیر فاصله بگیرید خود به خود شکست خواهید خورد. در انجام هر کاری یک بخش از ذهنمان را ترس از انجام دادن آن کار فرا می‌گیرد و طبیعی ذهن این است که می خواهد ما کاری انجام ندهیم! مخصوصا درمورد لاغری که ذهن بیشتر سعی می کند ما را منصرف کند. راه موفقیت در هر چیزی تمرکز کردن، توجه کردن و استمرار داشتن است. باور کنید ذهن ما خیلی آماده و توانمند هست برای اینکه ما را لاغر کند و وقتی تغییر شروع شود تا بی نهایت می تواند ادامه پیدا کند. گام امروز دقیقا برای خودم اتفاق افتاده بود. من در دوره ثبت نام نکردم و میخواستم تمام این 100 گام را طی کنم وبعدا اگر واقعا تغییر کردم و احساس کردم برایم جواب می دهد، ثبت نام کنم. هزینه کردن برای لاغری و خریدهایی که کردم و جواب نگرفتم و هزینه نسبتا زیاد این دوره باعث شده است که خیلی محتاط باشم، بعد وقتی توی سایت میدیدم دوستانی که بالای 500 روز از عضویت آنها گذشته است و تازه می‌خواهند دوباره فایلهای مقدماتی را نگاه کنند و از اول آموزش ببینند چون نتیجه نگرفته اند، مرا واقعا بدبین می‌کرد که اگر قرار بود نتیجه بگیرند توی این مدت زمان گرفته بودند و اعتمادم نسبت به این روش کم میشد و حالا با تذکر استاد متوجه شدم که نباید فقط آنها را ملاک قرار بدهم، از دوستان خوبم میخواهم که هرکسی در این دوره شرکت کرده و نتیجه گرفته برای انگیزه دادن به دیگران که تازه با این روش آشنا شده اند، از نتایج خودشان توی دیدگاه‌ها صحبت کنند. من خودم از وقتی به طور جدی 100 گام را شروع کرده ام یعنی حدود دو هفته و بعد از دریافت اولین تمرین که به گرسنگی و سیری دقت کنید، الان عملا یک وعده غذایی کمتر میخورم و سعی می کنم در وعده های دیگر هم مثل قبل عمل نکنم و مقدار کمتری غذا مصرف کنم و نگرانم که چون آگاهانه دارم تصمیم به کمتر خوردن میگیرم ذهنم این را رژیم تلقی کند. البته هنوز واقعا نقطه سیری خودم را نمی‌شناسم، چون هنوز بعد از اینکه غذا میخورم تمایل به خوردن دارم. سعی می کنم آرام تر و با لذت بردن، غذا بخورم. درمورد نوشیدنی هایی مثل نوشابه، دلستر، نسکافه، هات چاکلت و… هم طرز رفتار صحیح را نمی‌دانم اگر باور کنم که غذاها چاق کننده نیستند پس خوردن آنها در هر زمان و به هر مقدار نباید مشکلی داشته باشد ولی این برای ذهنم هنوز قابل درک نیست لطفا راهنمایی بفرمایید. با تشکر! 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/06/31 11:03
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 109 کلمه

    سلام و درود
    برای باور اینکه غذاها چاق کننده نیستند به نظرم وجود این همه آدم متناسب در اطراف شما که از همین غذاهایی که شما استفاده می کنید می خورند و متناسب هستند کافی است
    اگه غذا قدرت چاق کنندگی داشت پس همه انسان ها باید چاق می شدند
    پس خیلی واضحه که هیچ غذایی قدرت چاق کنندگی نداره
    در مورد خوردن بهترین توصیه من برای افرادی که هنوز از دوره ورود به سرزمین لاغرها استفاده نکرده اند اینه که از عملکرد خودت راضی باش
    سعی کن از عملکرد خودت در خوردن مواد غذایی راضی باشی
    برنامه ریزی ذهن برای تقویت عملکرد ناخودآگاه از طریق دوره ورود به سرزمین لاغرها انجام می شود
    موفق باشید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   moradiisomaih@gmail.com
   1400/06/27 10:46
   مدت عضویت: 274 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 278 کلمه

   سلام ،     دریافت من از گام شانزدهم:الگو داشتن توراه موفقیت عالیه وباعث میشه راهو بهتر پیش بریم وموفق بشیم، من الگومو استادوفایلای آموزشیشون قرار دادم ، واقعا الگوی عالی هستن وکاملا باورای ذهنمون زیرو رومیشه ، اول ذهن تغییر میکنه بعد درکنارش به عمل خوردنمونم درست میشه من خوشحالم که الگوی مناسبی برای لاغر شدنم انتخاب کردم وخداوند به من توجه ویژه داشته خدایاشکرت ، وبا خوندن دیدگاه دوستان هم انگیزه میگیرم بخصوص دوستان شگفتی سازی که ازموفقیت های متناسب شدنشون میگن ، همه ای این موارد باعث میشه من بفهمم که منم میتونم وراهمو درست انتخاب کردم ، هیچ سختی هم توی راه نیست و همه اش عشقه وآرامش ، چون قبلنا ورزش وباعث لاغری میدونستم که حالا این باورم تغییر کرده ، قبلنا نخوردن و حذف یک وعده غذایی ویا خوردن سالاد وسبزی های خام رو در وعده شام عامل لاغری میدونستم  که حالا میدونم این ذهن منه روی خوراکیا تاثیر میذاره ، قبلنا سن واستعداد وعامل چاقیم میدونستم که به ورود به این دوره و گوش دادن به فایلای استاد وخوندن دیدگاه های دوستان این مورد هم حل شد و… بله بهترین الگو رو دارم ومن موفق میشم، راحتی این دوره اینه که غیر حضوری دردست رس و رایگان هست و هر چقدر و هر زمان که بخوام گوشش میدم و متنارو میخونم ، تمریناتشم ساده و عالی و نتیجه بخشه چون دارم ازش نتیجه میگیرم ، خدایاشکرت ، 😍، درسته که ترازو رو ملاک لاغری باید ندونیم اما من بعد 21روز وزن کشی کردم بخاطر اینکه بدونم دارم درست تمارینمو انجام میدم یا اشتباه ودیدم بله درست دارم پیش میرم چون 2کیلو ونیم لاغرترشدم وخوشحالم که توی روند صحیح قرار دارم ،.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/24 03:33
   مدت عضویت: 823 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 392 کلمه

   سلام به استاد عزیزمان و دوستان خوبمان

   این فایل خیلی عالی و انگیزه بخش بود مخصوصا دیدن عکس مادری که بدون شرکت در دوره نتیجه به این خوبی گرفته بودند

   من فکر میکنم چون ایشان اصلا انتظاری از گرفتن نتیجه فقط به خاطر اینکه دخترشان راجع به دوره با ایشان حرف زده نداشته اند ذهنشان در آرامش بوده و این نتیجه شگفت انگیز را رقم زده است

   انتظار نداشتن و رها کردن هدف این نتیجه را به بار می آورد

   مثل زمانیکه اسناد تاکید کردند که فکر کنید در دوره ای به غیر از لاغری شرکت کرده اید آیا از بودن در آن دوره انتظار لاغر شدن دارید البته که ندارید و این کلید کار کردن با ذهن است که او را به حال خودش بگذارید و تنها با اشتیاق به فایلها گوش بدهید و تمرینات را انجام بدهید

   در احساس خوب باشید و به این دوره و قدرت ذهنتان اطمینان کنید

   عجله کردن برای رسیدن به هدف را کنار بگذارید و از بودن در مسیر لذت برده و شوق اینکه روز بعد چه موضوعی را قرار است یاد بگیرم در بودن در مسیر استمرار داشته باشید 

   در مورد دوره که بصورت مجازی است نه حضوری من خیلی برای این تصمیم شما استاد عزیز تشکر میکنم

   چون عادلانه نبود که فقط کسانیکه میتوانستند در دوره حضور پیدا کنند از این نعمت برخوردار باشند

   من و دوستانی که در خارج از کشور زندگی میکنیم و امکان آمدن به ایران برایمان نیست و یا خیلی مشکل است از بودن در این دوره شگفت انگیز محروم میشدیم باز هم ممنونم که امکان شرکت در این دوره شگفت انگیز را به ما دادید

   در مورد الگوبرداری چون ذهن ما کارش حفظ بقای ماست و نمی خواهد ما شکست بخوریم و احساس بد پیدا کنیم اتوماتیک وار ما را متوجه کسانیکه در امری شکست خوردند میکند تا اگر حتی کوچکترین امکان برای شکست وجود داشته باشد ما از تجربه کردن آن منع میکند

   در اینجاست که ما باید آگاهانه مثالهایی از افرادی که موفق شدند را برای ذهنمان بزنیم و به او اطمینان بدهیم که امکان موفق شدن هم وجود دارد

   در مورد متناسب شدن که خوشبختانه آلبوم شگفتی سازان وجود دارد که حی و حاضر آنرا تحویل ذهن محافظه کارمان میدهیم تا قانع شود که این روش درست است و دوستان زیادی از طی کردن این مسیر نتایج عالی گرفته اند و ما هم میتوانیم یکی دیگر از کسانی باشیم که عکسمان در این آلبوم زیبا گذاشته شود

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   maryammansoori20@gmail.com
   1400/06/08 11:40
   مدت عضویت: 139 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 433 کلمه

   به نام خدا زيباييها

   سلام به همه دوستان زيباتر و استاد گرانقدر

   قطعا همه ما در مراحل مختلف زندگي و روزمرگي الگو داشتن و الگو برداري را به وفور تجربه كرده ايم ، بارها الگو انتخاب كرده اين و بارها به عنوان الگو انتخاب شده ايم.

   *** پس با نگاهي اجمالي به چرخه طبيعت و نحوه زندگي بشريا ميتوان دريافت كه الگو برداري امري بديهي است، حال ميزان صحيح يا ما صحيح بكار بودم الگوها در شيوه زندگي تماما به جنس برداشت و ديد ما از موضوع دارد.

   اگر دقت كرده باشيم تا قبل از ورود به مسير تناسب ذهني در همين مسير لاغري از طريق جسم

   • چند روش رژيم و ورزش درماني را الگو خود قرار داديم؟
   • چه تعداد افراد را سرمشق خود قرار داديم كه مثلا با فلان روش رژيم و دارو كاهش وزن چشمگير داشته اند و از نظر ما نتايج عالي گرفته بودند؟

   اما هيچوقت به اين دقت نكرديم كه ايا الگويي كه ما بعنوان سرلوحه و انگيزه انتخاب كرده اين ايا خود از عملكردش رضايت دارد؟

   ايا خود تو از روش يا فردي ديگر الگو برداري نكرده است؟

   پس با توضيحات استاد گرامي بايد به اين نتيجه رسيده باشيم كه تنها  كپي ، پِيست چاره كار نيست.

   اين متد مختص ربات و كامپيوتر است نه ذهن انسان،

   ذهني كه خداوند ذات و طبيعتش را به بالاترين نحو ممكن هوشمند و كمال گرا خلق كرده است.

   بله كاملا درست است: چشم ميبيند ، الگو برداري ميكند و در ذهن انچه را تو دوست داري ذخيره ميكند اما نكته اينجاست كه نحوه استفاده از ان كاملا به خود ما بستگي دارد.

   • اينكه ما دائما الگوي ذهنيمان را مورد حلاجي قرار دهيم و مزايا و معايب انرا شناسايي كنيم و انچه خوشايند ماست را استخراج كرده و انگيزه و اميد را در خود بارور كنيم

   ويا نه!!!

   فقط نقطه مقابل چشممان را ببينيم و مانند يك ربات برنامه ريزي شده فقط انچه به او تلقين شده است را دنبال كنيم

   مسلما راه دوما بسياز أسان تر و ساده تر است اما قطعا كارامد نخواهد بود.

   چون طعم شيرين و لذت بخش انچه انسان خود طبق تجربه و تلاش خود بدست اورده و با پشتكار و اميد و خواست خود قدم در ان نهاده را هرگز فراموش نخواهد كرد و اين لذت تا أبديت براي تو هر روز تازه و تازه تر خواهد شد.

   در نتيجه اانگيزه و اميد بهترين الگوي هر شخصي در هر مسيري خواهد بود

   چه خوب است اگر در اين مسير( عشق به خود ، اميد،علاقه و شور و انگيزه ) را در ميان تجربيات افراد موفق سرمشق و الگوي خود قرار دهيم نه شيوه متفاوت عملكرد انها را…

   دقيقا مانند اين جمله كه بسيار براي من نؤيد بهش و سرشار از انگيزه بود

   لاغر شدن اسانترين كار دنياست👌🏻👌🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/07 12:50
   مدت عضویت: 815 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 175 کلمه

   درود و خداقوت گام شانزدهم : من خیلی خوشحالم که این دورها به صورت مجازی چون این فایلهذ هرجا تو هر موقعیتی باشیم  میتوتیم گوش بدیم وازش استفاده کنیم این باز خودش نشون میده مسیر لاغری با ذهن خیلی راحتتره چه بسا اگه حضوری بودشاید ما که در شهرهای دیگه هستیم بهش دسترسی نداشتیم من سعی میکنم الگوی من برلی اموزش فایل استاد باشع خواندن نظرات دیگردوستان هم میتونه به من کمک کنه و زمانی که صرف خواندن نظرات دیگران میکنم به همان میزان من در مسیر لاغری قرار میگیرم یعنی ذهنم به سمت لاغری ولی این نکته که درجه دوم الگدی من افراد موفق این دورهاست و ممکنه یه عده از دوستان درنوشته هاشون گفته باشن من از این دوره نتیجه ندیدم یاقبول ندارم یا یه جور دیگه تمرین کردن  این مهم نیست پس الویت و چیزی که باید بهش گوش بدیم فایلهای استاد ه اگه سوالی شکی چیزی برخورد کردم از خود استاد سوال کنم مرحله دوم از نوشته دوستان استفاده کنم برای انگیزه شور اشتیاق بیشتر ماندن در دوره و همین طور بیشتر وقت گذاشتن تو این مسیر 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   mzt.zahra.malakouti.ir
   1400/06/06 15:33
   مدت عضویت: 538 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 198 کلمه

   به نام خدا

    الگوبرداری 

   داشتن الگو در هر مسیری خوبه حتی در دین هم ائمه و اولیا برای ما الگو هستند و ما سعی می کنیم شبیه اون ها رفتار کنیم .

   حقیقتا من هم خیلی گرفتار این موضوع میشدم یه جورایی الگوبرداری که نه مقایسه کردن هر وقت نوشته‌های بعضی از دوستان رو میخوندم یا تصاویر شگفتی ساز ها رو می دیدم با خودم می گفتم یعنی اینها چیکار کردن یعنی چند بار فایل ها رو گوش می کردند یعنی غذاشون خیلی کم شده کنارش ورزش هم می کردند مگه اونا چطوری گوش می‌کردند که توی این مدت انقدر زیاد کم کردند ولی من نتونستم اینقدر زیاد کم کنم در صورتی که من به روش و اندازه خودم چاق شدم از کسی کمک نگرفتم تفکرات و رفتارهای خاص خودم رو داشتم و چاق شدم و حالا هم برای لاغر شدن طبق آن چیزی که می فهم و رعایت می کنم لاغر میشم مدت و زمان مهم نیست رسیدن به هدفم مهمه

    خوندن مطالب دوستان خیلی وقت ها بهم تلنگر میزنه و نکته جالبی برای من داشته یا خیلی وقت ها شبیه حرف های دل من بوده و همه امید بخش 

   از مطالب دوستان انگیزه میگیرم برای ادامه دادن متناسب شدن و موفقیت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/04 16:03
   مدت عضویت: 106 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 120 کلمه

   سلام استاد من واقعا امروز خوشحالم چون مانتویی که چند وقت بود راکه لای دکمه هاش باز می موند را انداخته بودم تو کمد وبدون استفاده مونده بود اما امروز رفتم سراغش تنم کردم کاملا اندازه ام بود خیلی خوشحال شدم و باور به این که من می تونم و لاغری خیلی کار راحتی در من زیادتر شد خودت رو شکر می کنم واز شما تشکر می کنم .من و خواهرم هر دو فایلها را گوش می دهیم وهر وقت به هم می رسیم در مورد گفته های شما با بحث و گفت وگو می کنیم و تمام صحبت های ما بیشتر در این ضمینه است و واقعا لذت می بریم وبرای ادامه دادن این راه بیشتر تلاش می کنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/26 15:52
   مدت عضویت: 764 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 992 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان خوبم 

   اول اینکه بگم چقدر عالی هست که این دوره ها به صورت  مجازی برگزار میشه 

   چون من همیشه به فایلهای آموزشی دسترسی دارم و میتونم بارها حرفهای استاد رو مرور کنم و گوش بدم و محدود به زمان سر کلاس نیست .

   دوم اینکه در هر زمانی که وقت آزاد داشتم گوش میدم حتی شده نیمه ی شب فایل میزارم و گوش میدم  و محدود به زمان خاصی نیست .

   و سوم اینکه در هر شهری باشیم به راحتی در دوره شرکت میکنیم و مربوط به مکان خاصی نیست که این خودش خیلی ارزشمند هست .

    

   و چهارم اینکه هر وقت استاد تو ضیحی بود و یا جواب سوالی بود به صورت فایل برای همه داخل سایت میزارن و ما هم دسترسی داریم و گوش میدیم .

   پنجم اینکه زمان و وقت  ما در مسیر رفت و آمد هدر نمیره و از وقتمون خیلی بهتر استفاده میکنیم 

   و اگر ما در ذهنمون ابن هست که نه  ،،باید برای لاغری کلاسها  حضوری باشه به خاطر فرمولهای غلطی هست که از  گذشته در  ذهن ما هست چون قبلا  برای لاغری به جایی مراجعه کردیم حالا یا باشگاه یا دکتر تعدیه یا ….بوده حالا  سخته بپذیریم که به  راحتی به همین راحتی  لاغری در ما  میتونه اتفاق میفته بدون هیچ کار خاصی .

    اما در شرایط حال حاضر  جامعه و کشور که همه کسب و کارها به سمت آنلاین میره حتی آموزش مدارس و دانشگاه و …. به خاطر شرایط این بیماری مجازی شده و  چقدر خوبه که این دوره ها ی آموزشی لاغری  خودشون قبل از اینکه به مشکل الان جامعه  بربخورن و تغییر کنن از قبل  به صورت مجازی آماده شدن  و در این شرایط که همه در خانه هستیم و نمیشه خیلی بیرون بریم بهترین موقعیت برای کار کردن روی خودمون هست و با خیال راحت با یک گوشی موبایل و اینترنت بدون هیچ سختی  در خونه ی خودمون ما در مسیر تناسب حرکت میکنیم و روز به روز متناسب تر میشیم  بر خلاف خیلیها که از وقتی باشگاه ها تعطیل شدن و این بیماری اومده و خانه نشین شدن دارن روز به روز چاقتر میشن و ناراحت و افسرده هستن.  اما برای حرکت درراین مسیر باید بدونیم هر روز باید یک فایل از استاد گوش بدیم و بعد  در موردش بنویسیم  و بعد اگر وقت کردیم دیدگاه دوستان رو بخونیم تا در فضای لاغری قرار بگیریم و با خوندن کامنت بچه ها ما داریم به لاغری توجه میکنیم ولی باید مواظب باشیم در خوندن دیدگاه ها به دنبال دیدگاه افرادی بریم که  در این مسیر موفق بودن و هستن و تونستن نتیجه بگیرن و در ضمن در هر دیدگاه موفقی  با دیدن موفقیت افراد به خودمون  بگیم دیدی یک نفر دیگه هم تونسته در این مسیر موفق باشه  پس منم میتونم و برای ذهن خودمون لاغری با این روش رو منطقی تر کنیم   تا  ذهن باور کنه که میشه و اگر باور کنه نصف راه رو رفتیم   اگر بخواهیم درراین مسیر حرکت کنیم فقط از راهی  که استاد میگن باید حرکت کنیم و اگر دوستی راهی رو رفته که برای ما سخته و یا نشدنی هست و یا با زجر هست ما نباید انجام بدیم چون هر کس با توجه به محتوای ذهنی خودش برداشتی  از  فایل  میکنه و کاری میکنه که شاید برای همه کارراآمد نباشه و یا درست نباشه و فقط و فقط ما باید نگاه به موفقیت دوستان کنیم و از راه استاد و آموزشهای ایشون جلو بریم .

   و این رو بدونیم برای موفقیت افراد فقط یک راه هست مثلا همه ی افراد موفق تلاش میکنن و پشتکار و تعهد دارن و استمرار دارن و انگیزه و علاقه دارن و لی برای شکست هزاران دلیل و راه هست که افراد به نتیجه نرسیدن پس کاری به افراد شکست خورده  نداشته باش هر چند که ذهن به خاطر ویژگی ترسو بودن که داره  برای حرکت در هر راه جدیدی  میگرده ببینه کی  نتونسته در اون راه به موفقیت برسه و بگه ببین سخته و نمیشه پس تو هم نرو و دنبال نکن ولی باید ما به این ذهن آگاه باشیم و بدونیم که برای  موفقیت نباید اینطور فکر کرد  و  من  خودم بارها شده خواستم کاری بکنم از بقیه پرسیدم فلانی تو که رفتی تو این راه ،آیا سخت بوده و اگر میگفتن اره واقعا دیگه رغبت نمیکردم و نمیرفتم و اگر به جای یکی چندتا میگفتن سخته دیگه باورم میشد نمیشه ولی حالا که درراین مسیرم برعکس  گذشته هستم و فکر میکنم  اگر در راهی حتی یک نفر تونسته به موفقیت برسه میگم اگر اون نفر تونسته پس منم میتونم و به دنبال موفقیت حرکت میکنم .

   من تناسب واقعا برام لذت بخش هست چون آزادی در خوردن در خریدن و پوشیدن و فعالیت کردن و بقیه ی جنبه هه میاره چون تناسب برای من یک زندگی  به سبک جدید جدید میاره که عاشق این سبک  زندگی و خوردنم و به زودی یه اندام جدید رو تجربه میکنم .

   من خودم به شخصه دارم حسابی روی به اندازه خوردن  یا همون کنترل اشتها کار میکنم با آموزشهای استاد و دوستان موفق در مسیر و تا به اینحا یه خطاهایی کوچیک داشتم و اما رفتارهای درستم خیلی بیشتر از خطاهای من هستن و من عالی دارم رفتار میکنم پس به قول استاد چه بخوام چه نخوام من لاعر میشم .

   وافعا باورم نمیشه این خودم هستم چقدر خوردن من و دخترم شبیه به هم شده تقریبا در یک اندازه شده بدون تقلا و سختی بدون فیلم در اوردن نقطهی سیری من و گرسنگی من خیلی تغییر کرده  به صورت ناخود آگاه من دیگه غذا رو ول میکنم  و در حدی میخورم که هم احساس رضایت از خودم  دارم سیرم و هم فشار شکمی ندارم همین امروز ناهار از رستوران دلخواهم خریدم ولی انگار هیچ حرص  و  ولع که نداشتم هیچ انگار مثل قبل مزشون  برای من نبودن و خیلی راحت بعد از چند لقمه کنار گذاشتم و به خودم گفتم هر وقت خواستم دوباره میخورم حالا شاید یه ساعت دیگه باشه شاید سه ساعت باشه شاید تا عروب باشه بستگی به نیاز جسمم داره که به موقع به اون جواب میدم.

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آرامش از من شروع می شود
   1400/05/21 09:00
   مدت عضویت: 247 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 471 کلمه

   به نام خدای مهربان 

   روز ۱۱۹: روز سی و دوم تکرار،  پنج شنبه ۱۴۰۰/۵/۲۱

   سلام 

   با شرایط پاندمی پیش آمده تصور نمی کنم هیچ دوره آموزشی به سبک سابق و حضوری تکرار شود و بسیار عالی که آموزش لاغری با ذهن از سالها قبل بسیار مدرن و امروزی بصورت مجازی ارایه شده است ،حتی قبل از لزوم مجازی بودن آموزشها بصورت مجازی و امکان اموزش با شرایط برابر را برای هر فرد مشتاق لاغری در هر کجای جهان فراهم می کند.

   هر آنچه برای موفقیت در مسیر متناسب شدن با ذهن لازم دارم در فایلهای آموزشی گفته شده است. قرار نیست با خواندن دیدگاههای دوستان مسیرم را تغییر بدهم. سبک لاغر شدن ذهنی را نباید با دیدگاههای دیگران تغییر دهیم. برای من بارها پیش آمده که با خواندن دیدگاههای منفی و بیانگر شکست روحیه ام خراب شده و حالم بد شده است ولی بعد از کسب این تجربه دریافتم که چقدر خوب است که دیدگاهها برچسب دارد و من می توانم انتخاب کنم چه دیدگاههایی را دنبال کنم و چه دیدگاههایی را نخوانم و یا چگونه اطلاعات خودم را افزایش بدهم تا بتوانم همیار لاغری برخی دوستان باشم. 

   نکته بعدی اینکه من به این مسیر هدایت شده ام چون خداوند آگاه می داند که من توانایی موفق شدن در این مسیر را دارم. پس به یاری خداوند و توانایی خودم و صحیح بودن مسیر و کیفیت بی نظیر آموزشهای ارائه شده ایمان دارم و می دانم اگر به نجواهای بخش منفی باف ذهنم اهمیت ندهم و با استمرار و اشتیاق ادامه دهم و سعی در عملی کردن آموزه هایم در زندگی روزمره داشته باشم و سعی کنم هر روزبهترازدیروز عمل کنم قطعا موفق می شوم. باید خودم بخواهم سرعت تخریب جسمم را کاهش دهم و در مسیر صعود به قله لاغری باشم و نه اینکه با بی توجهی به رفتارم در مسیر سقوط قرار بگیرم.

   ذهن من بسیار قدرتمند است و همانطور که با آموزش چاقی مرا بسادگی چاق کرد پس هم اکنون با فراگیری لاغری مرا به آسانی آب خوردن لاغر خواهد کرد. 

   لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست.

   می دانم متناسب شدن آرزویی بزرگ برای همه افراد چاق است و می دانم کمک به متناسب شدن سایر انسانها کاری بسیار ارزنده و صواب است. چه لذتی دارد با متناسب شدن خود و کمک به متناسب شدن دیگران سبب سبک شدن زمین دوست داشتنی مان شویم. با هر کیلو کاهش وزن حس می کنم زمین از من تشکر می کند که سبک تر شده ام و وزن اضافی به اون تحمیل نمی کنم.

   اضافه وزن بسیار بیشتر از فشار جسمی، فشار روحی دارد. شخص دارای اضافه وزن در اوج موفقیت یک حسرت بزرگ دارد که مانع درک کامل لذت و خوشبختی از زندگی می شود. 

   خوشایند و الهام بخش است که در جملات پایانی استاد می گوید: 

   نگران نباشید همگی لاغر می شوید چون در مسیر درست قرار گرفته اید.

   در پناه الله مهربان همگی  شاد  باشید و در مسیر متناسب شدن.

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/17 07:06
   مدت عضویت: 797 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 177 کلمه

   سلام استاد گرامی سلام دوستان متعهد

   دوستان من اوایل دوره حتی از عکس شگفت انگیزان هم ایراد میگرفتم و میگفتم نه این دورلین جابه جا کرده یا شکمش بسته و یا دوست متناسبی که تو گروه ازش پرسیده بودن حالا که باروش ذهنی متناسب شدی چی خوردی گفت کمی ابدوغ بدون نان اون هم چون خیلی گرمم بود با خودم گفتم این رژیم یعنی مرتب دنبال دلایلی برای رد این دوره پیدا میکردم ولی الان اصلا نمیتونم دوره رو رد کنم همه چیز برای من قبول کردن دوره است چون من اگر فقط یک بار تونستم روی غذام کنترل داشته باشم استاد من فقط با گفتن چند نکته خواهرزادم ۲۰ کیلو لاغر کردم و وقتی گفت خاله شما من لاغر کردین باورم نشد 

   استاد در مورد لاغری حضوری بگم که چون نمیخوام نام ببرم یکی از اساتید کا در سالن بزرگی همه رو جمع میکنه و در مو د لاغری و طرز غذا خوردن صحبت میکنه همه با حسی عالی هستن ولی وقتی میان بیرون کلا همه چی تموم میشه چه روشی بهتر از روشی که هر روز هست

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   nargesaslanian2021@gmail.com
   1400/05/14 19:15
   مدت عضویت: 153 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 67 کلمه

   سلام  خدمت همه عزیزان

   من سعی میکنم تمام آگاهی های لازم برای لاغر شدن از طریق ذهن رو از طریق نوشته ها و فایلهای استاد دریافت کنم  وبرای انگیزه گرفتن  ادامه مسیر وداشتن حس خوب  نوشته های دیگران بخونم ونوشتن های افراد موفق رو بخونم که چگونه موفق شدن.وامید داشته باشم وتمرینات رو انجام بدم وبعدداز تماشای فایلهاوخوندن نوشته های استاد اونها و تحلیل کنم ودربخش نظرات بنویسم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/09 22:43
   مدت عضویت: 504 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 822 کلمه

     عرض سلام ،ادب و احترام 

   محظر استاد عزیر و دوستان همراه 

    

   موضوع این جلسه :

         الگو برداری برای لاغری 

   __________________________

    

   در هر کاری داشتن الگو می تواند در کسب نتیجه بهتر موثر باشد. در مسیر لاغری با ذهن داشتن الگوی لاغری تاثیر بسیار زیادی در افزایش شور و اشتیاق شما برای ادامه دادن و لاغر شدن دارد.

    

   بهترین و موثرترین طریق لاغر شدن است که از همان مسیری که چاق شده ایم به سمت لاغری حرکت کنیم.

    

   هیچ یک از افراد چاق برای چاق شدن در کلاس جضوری شرکت نکرده است بنابراین برگزاری کلاس های حضوری برای لاغر شدن منطبق با مسیر چاق شدن نیست

    

   چرا برخی افراد فکر می کنند که باید برای یادگیری لاغری از کلاسهای حضوری استفاده کنند ؟اگر برخی از افراد تصور می کنند برگزاری کلاس های جضوری لاغری با ذهن می توانست تاثیرگذارتر باشد به دلیل اطلاعاتی است که از اقدامات قبلی خود برای لاغر شدن در ذهن آنها ذخیره شده است.

    

   چرا دیدگاههای ،هنرجویان هر کدام مختص خودشان است و ما به عنوان خواننده ی این نظرات چگونه باید عمل کنیم تا بیشترین بهره را ببریم ؟ 

   زیرا  هر فردی در ذهن خود فرمول هایی ذخیره کرده است و زمانی که از محتوای آموزشی استفاده می کند آنچه دریافت می کند را با فرمول های ذهن خود ترکیب کرده و خروجی مختص به خود را ایجاد می کند.

   دلیل اهمیت دیدگاههای  هنرجویان با سابقه تر چیست ؟ 

   در شروع کار احتمال اینکه خروجی ایجاد شده با آنچه گفته شده تفاوت زیاد داشته باشد بسیار زیاد است چون عموما فرمول های ذخیره شده در ذهن افراد اشتباه است.

   اما به مرور که در این مسیر حرکت می کنید و استمرار و تمرین انجام می دهید فرمول های اشتباه ذهن شما کمتر می شود و آنچه دریافت می کنید را با فرمول های صحیح تری ترکیب کرده و خروجی شباهت بیشتری به آگاهی دریافتی دارد.

          ☘☘☘☘☘☘

   فایده خواندن هر دیدگاه در جلسات آموزشی چه چیزایی می تونه باشه ؟به شما دوست عزیزی که قدم در مسیر لاغری با ذهن گذاشته ای یادآوری می کنم هدف از خواند نوشته های دیگران در مرحله اول قرار گرفتن در فضای لاغری است.

   زمانی که شما صرف خواندن دیدگاه های دیگران می کنید در حال توجه کردن به موضوع لاغری هستید و این مهمترین تاثیر خواندن نوشته های دوستان همراه در مسیر لاغری با ذهن است.

   چنانچه نوشته ای به شما درک بهتر و آگاهی بیشتری داد و سبب وضوح بیشتر شما از موضوع لاغری با ذهن شد حتما از آن استفاده کنید و در غیر اینصورت ملاک شما برای یادگیری محتوای آموزشی ارائه شده باشد.

   در مطالعه نوشته های دیگران همیشه به این نکته توجه داشته باشید که به دنبال افزایش انگیزه و اطمینان به لاغر شدن خود باشید.

   از خواند نوشته هایی که درباره نتیجه نگرفتن یا رها کردن آموزش ها نوشته اند پرهیز کنید. آنها گزینه مناسبی برای الگوی لاغری شما نیستند.

    

   توجه داشته باشید بی نهایت راه برای شکست خوردن وجود دارد و هر فردی به طریقی که خودش می داند از لاغر شدن دلسرد شده است اما نکته مهم این است که فقط یک راه برای موفق شدن وجود دارد و آن ادامه دادن است.

   نتایج پذیرفتن شکست در این مسیر :

   فردی که شکست را می پذیرد علاوه بر اینکه زمان و انرژی خود را هدر داده است باعث تخریب بیشتر اعتماد به نفس خود می شود. شور و اشتیاق و امیدش را از دست می دهد و احساس افسردگی پیدا می کند.

   نتیجه استمرار در آموزش چی می تونه باشه ؟

   اما فردی که نتیجه نگرفته است اما ادامه می دهد و دست از تلاش برای یادگیری و عمل کردن به آموزشها بر نمی دارد علاوه بر اینکه زمان و انرژی خود را هدر نداده است بلکه امید و انگیزه را در خود زنده نگه می دارد.

    

   امید داشتن مهمترین موضوع در لاغری با ذهن است.

    

   باید مراقب امید خود برای لاغر شدن باشید.

   در هنگام خواندن هر دیدگاه ،باید به دنبال چه چیزی باشیم ؟

   در نوشته های الگوی لاغری خود هر کجا به تغییرات مثبت و همسو با لاغری اشاره شده بود با اشتیاق بخوانید و به خود تاکید کنید که وقتی این فرد توانسته است پس من هم می توانم.

   توجه کردن به الگوهای موفق باعث افزایش انگیزه و شور و اشتیاق شما برای خلق رویای لاغری می شود.

    

   چرا باید از خواندن شکست ها و دلایل شکست الگوی لاغری خودداری کنید.؟؟؟؟؟؟

    

   زیرا ما نمی دانیم آن فرد در چه فضای فکری بوده است یا با چه مسائلی در زندگی مواجه است که باعث عدم تمرکز کافی بر آموزش های لاغری با ذهن شده است و در نتیجه سبب شده که فرد نتیجه مطلوب کسب نکند.

   به همین دلیل از خواندن شکست های دیگران خودداری کنید .

    

    بدانید که شکست هر فردی مربوط به خودش است اما موفقیت هر فرد می تواند برای همه رخ دهد.چرا که مسیر رسیدن به موفقیت برای همه یکسان است اما راه های شکست بی نهایت است.

          نکته آخر (بسیار مهم )

   بنابراین همیشه در جستجوی مسیر موفقیت باشید و مطمئن باشید اگر از مسیر موفقیت فاصله بگیرید خودبخود شکست خواهید خورد. پس نیاز به یادگیری یا اطلاع از طریق شکست دیگران ندارید.♦️♦️♦️♦️♦️♦️

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/05 11:57
   مدت عضویت: 256 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 510 کلمه

   گام ۱۶ در انتخاب الگوی لاغری دقت کنید با سلام

   وقتی من سه سال پیش به  مسیر لاغری با ذهن هدایت شدم اولین انگیزه ام برای حرکت فایلای استاد بود که در غالب ۱۲ فایل رایگان که خواهرم فاطمه سادات در گروه خانوادگی مون ارسال می کرد با شنیدن آن فایلا انگار جهانی تازه به رویم باز می شد انگار کویری تشنه بودم که کلمات استاد مانند باران سیرابم میکرد حرفهایی که تا آن زمان نشنیده بودم  و کاملا حرفهای دل خودم بود

   من اکثر طول زندگیم را در حال رژیم بودم و زمانی هم که رژیم نداشتم در حال پرورش افکار چاقی در ذهن و دادن خوراکهای ذهنی برای چاقتر شدنم بودم و

   خلاصه که ان وقتها نه افکار خوبی داشتم و نه اندام خوبی 😁😁

    

   خب بگذریم ، در اوایل مسیر ذهنی  من  ، تمرینهایی که من انجام میدادم اصلا اینگونه نبود ما فقط در گروهی که موفقین لاغری با ذهن ایجاد کرده. بودن عبارات تاکیدی می گفتیم و از عکسا و کارهایی که آنها انجام میدادن انگیزه میگرفتیم و یه جمله ای هم که یادش بخیر خیلی استفاده میکردیم این بود :

   «لاغر شدن آسانترین کار دنیاست »

   که واقعا هم  همین جمله کلی مسیر رو برامون آسون میکرد

   اما همه ی اینها فقط و فقط انرژی بودند برای حرکت من در مسیر صحیح ، یجورایی حالت شارژ کننده داشتند و آن کسی که باید سعی میکرد ، تا گامها را برداره ، تا انتخاب کنه فقط خودم بودم و بس چون تنها کسی که چاقم کرد خودم بودم و فرمولای اشتباه

   از این عبارات نتیجه می گیرم الگوها فقط برای نشان دادن راه  و مسیر هدایت آمده اند حالا فرقی نمیکند چه مسیری باشد صحیح یا غلط ، الگو فقط نشاندهنده ی راه است و راهنما

    

   اما اصلیترین عامل فقط خودمان هستیم که کدام راه انتخاب کنیم  تا پایانش مشابه  همان چیزی  باشد که راهنمایان نشانمان دادند

   در طول تاریخ هم خداوند راهنمایان و الگوهای زیادی برای ما فرستاد تا مسیر صحیح یکتا پرستی را به ما نشان بدهنداز آدم گرفته  تا خاتم ( ص )  همه به ما نشان دادند اگر می خواهید رستگار شوید بهترین راه همین شیوه ایست که ما بکار گرفته ایم اگر می خواهید موحد واقعی باشیداگر میخواهید یکتا پرست واقعی  باشیدمی توانید   زندگیتان را بر پایه ی برنامه های  ما تغییر دهید و قطعا نتایج شما هم مثل ما خواهد بود

   اما متاسفانه در طول تاریخ این هدف گم شد و هدف اصلی فرستادگان الهی به دست انسانها به بیراهه کشیده شد

    به بحث خودمان که لاغریست بر می گردیم ،در مورد هدایت در مسیر تناسب هم همینگونه است

   اگر ما بجای  انگیزه گرفتن از دوستان موفق و قبول و پذیرفتن اینکه اگر آنها توانستند پس من هم میتوانم درگیر چگونگی رفتارهای انها بشویم و تمرکز کنیم بر اینکه هر کاری که آنها کردند ما هم همان کار را بکنیم طبیعتا نتیجه بخش نخواهد بود چرا که قطعا فرمولهای ذهنی که مرا چاق کرد یا راه هایی که من برای چاقیم طی کردم شاید در جاهایی با  آن اشخاص  مشابه باشد اما اصلا یکی نیست

   پس ما با استفاده از الگوهای موفق فقط میتوانیم از روششان استفاده کنیم  و شور و اشتیاق مضاعف ایجاد کنیم و آنها رو روی خودمان و افکارمان پیاده کنیم و به مسیر ادامه بدهیم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/06/30 11:35
    مدت عضویت: 133 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 67 کلمه

    سلام دوست عزیز متن عالی ای بود فقط در آخرین پاراگراف یه اشتباه هست که گفتین در استفاده از الگوهای موفق باید از روششان استفاده کنیم و احتمالا منظورتان از نتیجه گرفتن آنها و ایجاد انگیزه در خودمان هست، چون همین طور که خودتان هم در متن اشاره کرده اید روش هرکسی منحصر به خودش هست و ممکن است همان روش روی بقیه جواب ندهد. موفق باشید 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/31 15:42
   مدت عضویت: 632 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,039 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان گرامی🌹
   چقدر خوبه که دوره لاغری با ذهن حضوری نیست😊 اصولا ذهن ما راحت طلب هست و راحتی رو دوست داره و توی هر مسئله ای که اجبار در کار باشه ذهن ساز مخالف میکنه و شروع به مقاومت میکنه و تمام سعی خودش میکنه که مارو از انجام اون کار و فعالیت منصرف کنه وقتی هم کلاس حضوری باشه خواه یا ناخواه برای برخی ها  نوعی اجبار محسوب میشه .کلاس های حضوری اگه با شور و اشتیاق باشه و تمام افراد در یک سن وراستا باشن و توی یک شهر باشند عالی هست ولی روش لاغری با ذهن برای افراد شور و اشتیاق وافر وجود داره ولی  تمام افراد در یک شهر زندگی نمیکنند و تمام افراد در یک سن وراستا نیستن توی لاغری با ذهن از کودک و نوجوان گرفته تا جوان ومیان سال و مرد و زن هست و از نظر شغلی بخواهیم حساب کنیم کارمند و دکتر و  پرستار و معلم و دانش آموز و استاد و دانشجو گرفته تا زن خانه دار و شغل آزاد برای همین اگه یه ساعت خاص و حضوری باشه شاید صد تا و یکی نتونند حضور به هم رسانند و نتیجه ی عالی کسب کنند ولی الان که غیر حضوری هست خیلی عالیه😍چون تمام افراد طبق برنامه ریزی خودشون یک تایمی برای گوش دادن و انجام تکالیف در نظر می گیرند  به قول استاد لاغر شدن راحت ترین کار دنیاست و نتیجه میگیریم که نباید این مسیر راحت و دلنشین رو برای خودمون سخت کنیم و باید توی روز سر فرصت و با خیال راحت به فایل ها و تکالیفمون بپردازیم 😊 نه اینکه سر یک ساعت خاص که ممکنه سر اداره یا توی پست شغلی خودمون هزارتاکار داشته باشیم و اصلا تمرکز حواس نداشته باشیم 😔 پس برای اینکه  بهترین نتیجه رو بگیریم باید آزاد و رها توی مسیر گام برداریم😊 من خودم به شخصه فایل ها رو توی طول روز با ذوق و شوق  زمانی که فکر مشغولی ندارم گوش میدم چون تایم خاصی نیست خیلی تاثیر پذیر تر هست برام 😊  و توی دل شب‌ یا ظهر  در اوج سکوت که ذهنم متمرکز باشه تکالیفم رو انجام میدم 😊خیلی حس خوبی بهم‌ میده که هر وقت بخوام میتونم فایل گوش بدم و تکالیف انجام بدم😊 از وقتی که لاغر شدن رو برای خودم راحت گرفتم خیلی حال خوبی دارم و این مسیر خیلی برام هموار شده😊توی زندگیم هیچ وقت زندگی خودم رو با دیگران مقایسه نمیکنم چون من از عمق زندگی خودم خبر دارم و به قول گفتنی با مشکلاتی دست و پنجه نرم کردم که شاید دیگران اصلا همچنین مشکلاتی توی زندگیشون ندیدن و برعکس من ظاهر زندگی دیگران رو می بینم و از عمق زندگیشون خبر ندارم و نمیدونم با چه مشکلاتی دست و پنجه نرم میکنن 😔من فقط خودم رو با دیروز خودم مقایسه میکنم نه با فردی دیگه 😊توی این مسیر هم من خودم رو با هیچکس مقایسه نمیکنم از اونجایی که استاد تمام مطالب  ها رو خیلی واضح وبا زبانی  ساده بیان کردن به قول گفتنی چراغ مسیرلاغری رو برای ما روشن کردند تا پا به تاریکی که همون نا امیدی هست روبرو نشویم و پس خیلی راحت می تونیم این مسیر رو دنبال کنیم 😊 فایل دوستان برای من بیانگر این هست که من تنها دچار باورهای اشتباه نبودم بلکه افراد متنوعی هستند که مشگل افکاری من رو داشتن و الان با تفاوت زمانی متوجه باورهای اشتباه خودشون شدن و در تلاش هستن که باورهای صحیح لاغری رو جایگزین باورهای اشتباه چاقی کنند و همه نوع افرادی با هر گونه شرایطی توانایی رسیدن به لاغری رو دارند و خیلی مستمر دارند در این مسیر حرکت میکنن پس من هم توانمند هستم و هیچ بهونه ای توی این مسیر راهی برای ورود نداره و باید مثل دوستان استمرار داشته باشم  تا به نتیجه دلخواه برسم😊تماشای عکس دوستانی که به لاغری رسیدن باعث میشه من در این مسیر شور و اشتیاق بیشتری پیدا کنم و بر‌مطمئن بودن این روش برای رسیدن به لاغری همیشگی مهر‌تایید میزنه😊و باعث میشه روحیه بگیرم که منم به لاغری و تناسب اندام دلخواهم میرسم 😊 و یقین پیدا میکنم که خواستن توانستن هست😊 فقط باید بخواهیم و در این مسیر‌محکم و استوار‌گام بر داریم😊 ذهن من در این مسیر من رو یاری میکنه چون با لاغر شدن به اعتماد به نفس فراوان و آرامش روح و روان ولایق دونستن خودم برای داشتن بهترین ها و… می رسم با یاری ذهن ،جسم من هم تغییر پیدا میکنه و تمام تلاش خودش میکنه که به لاغری برسه😊 من مطمئنم که این روش کارآمد هست و نتیجه بخشه و قشنگ درک میکنم  که چطور مادر عزیزمون که استاد تعریف میکردند لاغر شدن چون به وضوح میبینم که مادر‌ و خواهر خودم هم فقط با برخی جملات و تیکه کلام هایی که بهشون گفتیم لاغر شدن.اونا که مثل من هرروز فایل گوش نمیدن و تکالیفی هم انجام نمیدن فقط و فقط با اصلاح چند عادت غذایی اشتباهی که به لطف استاد کشف شد رو تغییر دادند لاغر شدن پس‌ من مطمئنا خیلی زود به اندام دلخواهم میرسم 😊هر چند که توی جسم خودمم آثار فراوانی از لاغر شدن مثل اصلاح شدن عادت غذاییم و نداشتن حرص و وله خوردن و گشاد شدن لباس هام و از بین رفتن چربی های اضافه در نقطه نقطه بدنم و…وجود داره😊و این بیانگر اصولی بودن و مثمر به ثمر بودن لاغری با ذهن هست😊 توی شهر‌ما یه طایفه وجود داره که خیلی با هم متحدند طوری که وقتی برای یکی از بچه هاشون مشکلی پیش میاد کل طایفه جمع می شوند و مشکل اون بنده خدارو حل میکنن  و هروقت هم یه چیزی دارند خیر داراییشون به تمام دوستان و آشنایانشون میرسونن 😊همیشه ما می گیم این طایفه به خاطر اینکه متحدند و گره از کار و مشکلات افراد باز‌میکنن خدا هم مشکلشون حل میکنه و به هر‌جایی که لایق باشن میرسونه حالا که خدا سیستم بدنی ما صد برابر این طایفه باهم متحد کرده و با کوچک ترین زخم بدنی سیستم دفاعی مجهز میشه و سریع درمانش میکنه  چرا ذهنمون رو با باور لاغری پر نکنیم و باهمت و تلاش به متناسب شدن  که لایق خودمون هست نرسیم و تا خیر لاغریمون که روحیه و انگیزه و امید و اعتماد به نفس و…هست به دیگران نرسونیم تا همه با عشق از زندگی لذت ببرند 😊پس پیش به سوی لاغری😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   faribadeghani1371@gmail.com
   1400/04/29 11:40
   مدت عضویت: 153 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 204 کلمه

   سلام
   خیلی خیلی خوشحالم این اموزشها حضوری نیستن منی ک شهرستانم دور هستم اینطوری تو خونم براحتی برا فایلها دردسترس هس و واقعا خوشحالم و از استاد کمال تشکر رو دارم
   من خودم تو دیدگاهها بیشتر دنبال اینم ک یه مطلبی یاد بگیرم ببینم مثلا چ فرمولی داشته ک اگه منم داشته باشم اصلاحش کنم
   الگوی لاعری واقعا لایوها خیلی اثر گزار هستن حتمیت کار رو برا ما بیشتر و بیشتر میکنن شوق میدن و اشتیاق میدن و استاد ارامشی ک دارید رو قبل از لاغری برا خودم ارزو دارم همیشه خونسرد و ارامش دارید واقعا تبریک میگم و دوس دارم ب این حس برسم
   من خودم چن هفتس تو سایتم اخلاقهام خیلی تغییر کرده مثلا پرخوری کمتر شده تمام سعیم ب اینه ک تا نقطه سیری بخورم تا گشنه نشدم نخورم عین بچه ها مشق می نویسم و جملات تاکیدی مینویسم تا شوقم بره بالا اطمینانم بره بالا و موفقیتم رو بیشتر باور کنم و از دیروز تصمیم دارم فرمول های اشتباه رو هروز بنویسم و نقض کنم تا باور پذیریش بیشتر و بیشتر بشه برام و تمام سعیم میکنم و لاغری رو جذب میکنم من صدرصد موفق میشم من لاغرهستم
   لاغری آسانترین کار دنیاست
   استاد عزیز لطفا بیشتر لایو بزارید ممنونم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/07 23:37
   مدت عضویت: 502 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 470 کلمه

   سلام گام شانزدهم در مسیر لاغری من

    

    

   اولا خداروشکر میکنم که این روش غیر حضوری است و هرجا باشی با جستجو در سایت میتونی به مطالب خیلی راحت ساده دسترسی پیدا کنی و استفاده کنی هر زمان هر ساعت که خودت بخواه میتونی بهره ببری و هرکس در هرجا هر استانی باشه یا افراد خارج از کشور خیلی ساده راحت میتونن ارتباط برقرار کنن و هیچ هزینه وقتی در بر نمیگیره و راحت ساده از این روش استفاده می کنیم در این جا  از استاد عزیزم تشکر میکنم که دوره غیر حضوری گذاشته و واسه نسل های بعد از ما هم این مطالب طلایی راحت در دسترس قرار میگیره 😊☺

    

    

   من هم شروع هدایتم به این مسیر این اشتباه مرتکب شدم و یکی از دوستام که استفاده کرده بود از این مطالب و نتیجه عالی گرفته بود همش ازش میپرسیدم چیکار کردی لاغر شدی چجوری تمرین انجام میدادی و چندبار فایل گوش میدادی هر گام روزی چند بار تکرار میکردی و فکرم این بود اگه مث دوستم عمل کنم منم شگفتی ساز میشم وزن کم میکنم ولی یه مدت که انجام دادم خسته شدم رها کردم دیدم خیلی اذیت میشم و نمیتونم و شکست خوردم 

    

   بعدها فهمیدم که همچی کامل توضیح داده شده و چگونگی انجام تمرین همچی کامل استاد توضیح داده و من خودم اشتباه راه رفتم من باید افراد موفق و شگفتی ساز انگیزه بهم بده و مسیر با علاقه درک بهتری طی کنم 

   تنها راه شگفتی ساز شدن عمل کردن به اگاهی است که دریافت میکنیم همین 

    

    

   من همیشه در انجام هر کاری ذهنم ساز مخالف زده و فک میکردم شیطان نمیزاره یا خدا نمیخواد و سرنوشت منه و همیشه ناراحت بودم که چرا همش صدای تو ذهنم میگه نمیشه نمیتونی دیدی فلانی انجام داد شکست خورد و همش ذهنم دانبال شکستها و نشدن ها بود دانبال افرادی بود که شکست خوردن در این جنبه 

    

   و در این مسیر فهمیدم که ذهن از تغییر کردن خوشش نمیاد واسه همین هرکاری میکنه که پشیمونت کنه از تصمیمت واسه تغییر و باید گوش نکنی بهش راه خودت ادامه بدی و دانبال افرادی باشی که موفق شدن و هی در ذهنت تایید کنی مبینی این تونست فلانی تونست تو هم میتونی و ادامه بدی و خداروشکر میکنم که در این فهمیدم ذهن کارش چیه و باید چطور عمل کنم که موفق بشم 

    

   ذهن کارش بزرگنمایی سخت کردن کار است در ابتدا شروع چون از تغییر کردن خوشش نمیاد ولی اگه شروع کنه به تغییر تا بی نهایت ادامه پیدا میکنه و نقطه پایانی نداره 

    

   پس به تغییرات خودمان توجه کنیم خوشحال باشیم که ما در حال تغییر کردن هستیم و این تغییرات تا بی نهایت ادامه پیدا میکنه و تازه اول شروع تغییرات خودمان هستیم 

   من که خیلی تغییرات کردم و خیلی خوشحالم و میدونم این تغییرات من روز به روز بیشتر میشه چون این تغییرات از ذهن شروع شده ومن یک شگفتی سازم 😊☺

    

   شاد پیروز موفق باشید 😊☺

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   sana.motalebikhah@gmail.com
   1400/04/05 18:00
   مدت عضویت: 259 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 304 کلمه

   به نام خداوند جان و خرد ❤ سلام و درود…

    

   من واقعا نتایج و تغییر رو تو خودم میبینم…چند تا همکار دارم که متناسب هستن و همش رفتارشان رو زیر نظر دارم…منی که قبلاً باید. تا ته بشقاب رو می‌خوردم الان تا احساس سیری میکنم به خودم میگم نه…می‌دونم آگاهانه هستش چون من اول راه هستم و با تکرار تمرین میشه برام عادت😍تمام سعی خودمو میکنم آروم غذا بخورم و ولع نداشته باشم….قبلا یادمه وقتی کسی به یه غذای خوشمزه دست رد میزد و نمی‌خورد من همش میگفتم خوشبحالش من آرزومه یه چیو نخورم ولی نمیشه😊😁ولی الان به اون آرزو رسیدم به راحتی و آسونی خوشمزه ترین غذا رو هم جلوم بزارن سیر باشم بدون هیچ ناراحتی نمی‌خورم،چون قبلا همش میگفتم رژیم تو روحیه تاثیر داره و روحیه رو خراب می‌کنه چون دوست داری بخوری ولی نمیتونی یا میخوری ولی با ترس و لرز…..ولی الان نه نمیخورم بدون هیچ ترسی تازه با لذت نمیخورم😍تو این چند وقته خیلی موفقیت های بزرگی کسب کردم 💪💪💪🌟🌟🌟💪💪💪منی که سر کار ناهارم رو باید تا آخر می‌خوردم الان هر موقع سیر میشم دیگه نمیخورم و نمیگم حیفه وغیره…

    

   همش رفتار همکار لاغر و چاق خودم رو نگاه میکنم،افراد چاق همیشه زودتر پامیشن میرم صبحانه میخورن ولی افراد لاغر هر موقع واقعا گشنشون میشه و خیلی آروم ولی افراد چاق تند تند و با ولع…

    

   منم همش سعی میکنم آروم غذا بخورم هر موقع گشنم شد برم صبحونه بخورم و هر موقع احساس سیری کردم دست بکشم از غذا خوردن💪

    

   الان که روز شانزدهم هستم خیلی از خودم و موفقیت های که به دست آوردم راضی هستم چون رچحیم توش خوبه و حسرت غذا رو ندارم😊

    

    

   خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت به سادگی و به زیبایی و عزتمندانه به اندام ایده آلم رسیدم😍

    

   خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت بهترین استاد و بهترین آموزش و بهترین مسیر رو سر راهم قرار دادی😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/05 11:13
   مدت عضویت: 177 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,149 کلمه

   سلام همگی دوستان

   گام شانزدهم الگوی لاغری:

   یک سری از دوستان گفتن که اگه دوره بصورت حضوری بود بهتر بود در صورتی که دوره حضوری مشکلات خاص خودش را داره و زمان بیشتری لازم داره برای رفتن سر کلاس و حتی افرادی که در شهر های دیگه هستن امکان حضور براشون فراهم نیست، پس همین فایل ها عالی هستن و هرکسی مطابق با فعالیت های روزمره به اون ها گوش میده و آموزش ها را فرا میگیره!👍

   تمام چیزهایی که نیاز داریم برای ذهن و لاغر شدن در فایل ها گفته شده و نیازی نیست که برای این مسئله از صحبت های دیگران استفاده کنیم، خوبه که از تجربیات دیگران استفاده کنیم و انگیزه بگیریم بیشتر نه روش آن ها👍

   ما باید از افراد موفق انگیزه بگیریم!

   دوستی شرکت کرده و تغییر کرده و عکس میگذاره، وقتی ما اینو میخونیم در درجه اول موفقیت اون باید برای ما مهم باشه، سند باشه که به خودمون بگیم ببین اینم تونست یه نفر دیگه هم تونست شاید شبیه من و هم سن من باشه پس منم میتونم🥰

   اگر به جزئیات توجه کنید مسلما هرکسی از طریق خودش و ذهنش بوده و برداشتش متفاوت با دیگرانه! 

   Base کار یکیه فایلها تکنیک ها روش ها یکیه ولی چون دوره و آموزش ها ذهنیه هر فرد بنا به شرایط خودش برداشت متفاوتی داره، البته نه اینطور که یه نفر برداشت کنه سمت چپ میره و یه نفر سمت راست! برداشت ها متفاوته چون افراد نقش دارن در نتایجشون و استاد یک طرفه که نمیتونه نتایج را رقم بزنه! دوستانی ک شرکت کردن نقش بسیار مهمی دارن در اثربخشی فایل ها چون باید انجامش بدن! 

   افرادی که آموزش ها را به عمل تبدیل میکنند شگفتی ساز می‌شوند!

   این تبدیل کردن در افراد متفاوت میشه! توجه داشته باش که هرچی نیازه برا لاغر شدن در دوره گفته شده، توصیه دوستان هم از نظر انگیزه و اشتیاق در شما باید تاثیر بذاره حالا شاید یک نکته هم گفته باشه که شما بگی عه من تا حالا داشتم به این شکل رفتار می کردم و این دوست داره اینطور رفتار میکنه پس اینجا را میتونم بهتر باشم!!!

   اگر از صبحت ها و نتایج دوستان به این نتیجه رسیدین که میتونه نتایجتون بهتر باشه یا اگر به این شکل رفتار کنید راحت ترین خب حتما این کار را انجام بدین اما اگر دیدین توصیه و صحبتی که شده با مسیر شما تفاوتش زیاده یعنی دچار تردید میشی که آیا سبک خودم درسته یا سبک این دوست، نباید اون را ملاک عملتون قرار بدین و باید روش خودتون رو ادامه بدین و در نهایت که شک و تردید داشتین باید به استاد پیام بدید تا بررسی کنن و توضیح بدن!

   از نوشته های دوستان استفاده کنید برای انگیزه گرفتن و ادامه دادن سبکتون را با دیگران تغییر ندین!!

   اگه تغییرات کم باشه و به نظرت مورد قبوله ممکنه برات تاثیر گذار باشه!

   افرادی که میگن چند ماهه ما تو دوره یا سایت هستیم و همه خوشحالیم تو این روش و حسمون خوبه ولی پیام یه نفر را میبینی که میگه یک ماهه تو دوره شرکت کردم ولی تغییری نکردم، من را به شک انداخته باید چیکار کنم؟

   ببینید سیستم ذهنی ما به شکلیه که ترس بر تمام افکار ما غالبه! شما هرکاری که بخوای انجام بدی یه بخشی از ذهن مشغول محاسبه و اون ترسیه که اگه نشه چی میشه!!! در همه موارد مثلا کسب و کار و سفر ، بخشی از ذهن میگه اگه نشد چی اگه اگه اگه!

   این بخش طبیعی ذهن ماست و همیشه سعیش اینه که ما کاری نکنیم و دوست داره همون چیزی ک هستیم باقی بمونیم! حالا خودت فکر کن ببین تو زندگی هرکاری خواستین بکنید ذهنتون ساز مخالف زده که نه نمیشه! همه رفتن نشد برا توام نمیشه! برو بپرس از بقیه! ور همیشه هم ما دنبال سوال بودیم که مثلا شما دو ساله این مسیر را رفتی چیشد؟ یا مثلا دو ساله مغازه زدی راضی هستی؟ بعد ته ته دلمون هم دوست داریم طرف بگه نه من این مسیر را اومدم این مشکلات را دارم من راضی نیستم تو دیگه نیا، بخاطر اینکه ذهن ما دوست داره سریع منصرف بشیم از تصمیم جدید!

   راه موفقیت فقط یک راهه: تمرکز کردن روی مسیر، دقت کردن و استمرار داشتن!!

   ولی راه های شکست بی نهاااااایته!!

   برای موضوعی افراد شکست خورده هست که هر کدوم دلایل خودشون را دارن! اما دلایل موفقیت خیلی شبیهه مثل سعی و تلاش، علاقه ، اشتیاق، استمرار!

   در شکست ها: انجام ندادن، بی میل بودن، من نمیتونم ها، مقاومت، اون فلانی هم نتونست!!

   در این مسیر لاغری افراد موفق را الگوی خودت قرار بده نه اون هایی که میان میگن نتیجه نگرفتیم یک ماهه، بهتون اطمینان میدم که این افراد اون کارهایی که باید انجام میدادن ندادن و تمرکز کافی نداشتن!!!

   یه دوستی میگفتن مادرشون طبق تماس هایی که باهاشون داشتن یه سری اموزش ها را براشون گفتن و مادرشون طی یک مدتی بدون هیچ تمرین نوشتن و فایل گوش دادن فقط با همون چندتا نکته به تغییرات شگفت انگیز رسیده!!!

   ببین چقدر ساده است متناسب شدن با ذهن👆

   باور کن ذهنت آماده و توانمنده برا لاغر کردن و خیلی ساده و آسونه!

   دوسسسستان به نکات مثبت نوشته ها توجه کنید، به موفقیت هاشون توجه کنید، به مطالبی که استاد توی کانال و پیجشون میذارن توجه کنید!!! خوندن همین ها باعث میشه که در مسیر باشین و ذهنتون روی لاغر شدن باشه!! 

   این ها 👆 کمک میکنه که توجه و تمرکز ما روی لاغر شدن باشه👍

   وقتی تغییر شروع بشه مهم نیست میزانش چقدره این تا بی نهایت میتونه ادامه داشته باشه😍

   مثلا حرص و ولع قبل را نداشتن، یا با شام نون میخورده و دیگه میل نداره این ها یعنی تغییر شده! هر چقدر احساستون بهتر و اشتیاقتون برای لاغر شدن بیشتر باشه شما نتیجتون بهتر میشه و این نتیجه پایانی نداره!

   وظیفه ما اینه که تا اخر عمر متناسب بمونیم و لذت ببریم🥰 باید جبران سالهای چاقی را بکنیم!

   اضافه وزن فشاری ک ب ذهنمیاره خ بیشتر از جسمه چون جسم در هر صورت داره فعالیتش را انجام میده اضافه وزن اعتماد به نفس را نابود میکنه و نمیذاره کارهایی ک دوست داریم را انجام بدیم و از توانایی هامون استفاده کنیم و ما را منزوی و گوشه گیر میکنه!زندگی با لاغری یه زندگی جدیده🥰 همه لااااغر میشیم !!

   تجربه خودم:

   اون موقعی که دوره را با دوستانم شروع کردیم شور و اشتیاق زیادی داشتیم و باهم پیش میرفتیم وسطای راه کم کم حرفا زیاد میشد که تغییری نکردیم و فقط حسمون خوبه و یا حرف از خوردن میشد و میگفتیم که همه که حرف از اشتها و نخوردن میزنن پس چه فرقی داره با رژیم!! در صورتی که به اون درکی که باید نرسیده بودیم و اصلا درکی از نخوردن بصورت ناخودآگاه و میل نداشتن نداشتیم و الگو ها را به اشتباه تعیین کرده بودیم و هر حرف بقیه توی مسیر ما تاثیرگذار بود که از یه جایی یکی یکی متفرق شدیم ولی الان که برگشتم تازه میفهمم اشتباهات گذشتمو و خوشحالم که دوباره به این مسیر هدایت شدم و این هدایت آگاهانه بود نسبت به قبلی و مطمئنا از نتایج عالی برخوردار خواهم شد و خودم میشم یک الگوی لاغری😍🥰

   مه تاب الگوی لاغر و بی نظیر 💖🥰

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/05 03:16
   مدت عضویت: 800 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,978 کلمه

   💜🧡💙آغاز هر کلامی نام خدای یکتا               ❤💚💖 همواره می برم من نام مقدسش را 

    

   سلام خدمت استاد بزرگوار و دوستان خوبم 🌺🌺🌺 

    

   گام شانزدهم : در انتخاب الگوی لاغری خود دقت کنید ! 

    

   استاد قبل از هر چیزی باید بگم که الگوی من در رسیدن به تناسب اندام شما هستید و من تا به حال حرف اشتباه یا خطایی از شما ندیدم که بترسم که از آن الگو برداری کنم و مطمئنم اگر راه شما رو برای رسیدن به هدفم ادامه بدم موفق خواهم شد مثل خودتون و اینهمه شگفتی ساز که از آموزش های عالیتون بهره گرفتند و به هدفشون رسیدند من هم به زودی شگفتی ساز میشم و خیلی خوشحالم 😍😍😍 

    

   صبح که از خواب بیدار میشم اولین کاری که می کنم گوشیم رو برمیدارم و سایت رو چک می کنم که ببینم شما نوشته ی دیروزم رو تایید کردید و چه مدالی بهم دادین و وقتی می بینم مدال فنی گرفتم خیلی خوشحال میشم و برای خواهرم آسیه و دوستم مهتاب و مامانم که هر سه از هنر جویان شما هستند به اشتراک می گذارم و جوابهاتون رو و نوشته های هر روز خودمون رو با هم به اشتراک می گذاریم و لذت می بریم 🥰🥰🥰 

    

   من روز به روز ذوق و شوقم برای انجام تمریناتم و گوش دادن به صحبتهاتون و خواندن مطالب عالی که برامون گذاشتید بیشتر میشه و سعی می کنم هر فایل رو چند بار گوش بدم تا بهتر بتونم مطالب فایل رو درک کنم و بعد از نوشتن تمرینم هم سعی می کنم تا جایی که بتونم نوشته های دوستانم در سایت رو مطالعه کنم 😊😊😊 

    

   حتی گاهی که مهمون دارم یا مهمونی میرم و در طول روز فرصت نمی کنم تمرینم رو انجام بدم کل شب رو بیدار می مونم و فایل اون روز رو گوش میدم و گاهاً تا ۶ و ۷ صبح در حال انجام تمرینم هستم بعد می خوابم ☺☺☺ 

    

   برداشت من از فایل امروز : 

    

    اگر شخص خاصی رو به عنوان  الگوی خودتون در لاغری قرار دادین مواظب باشید که : 

    

   ۱. اشتباهات اون شخص رو که منجر به شکست خودش شده الگوی خودتون قرار نید و زیاد بهش دقت و توجه نکنید و بهش فکر نکنید که چرا شکست خورد چون ما نمی دونیم که اون شخص در چه شرایطی داره زندگی می کنه و چه الگوهای اشتباهی در ذهنش وجود داشته که باعث شکستش شده ! 

    

    همیشه مد نظر داشته باشید که راههای شکست خوردن خیلی زیاده و بینهایت راه برای شکست خوردن وجود داره ولی راه رسیدن به موفقیت فقط یک راهه و اون هم استمرار داشتن و ادامه دادنه ! 

    

   مثل اینهمه راه که برای لاغری وجود داره و همه اشتباهه و هر کس هر کدوم از این راهها رو انجام بده شکست رو در زندگی تجربه می کنه 🤕🤕🤕 

    

   ولی از بین اینهمه راه که برای لاغری وجود داره فقط یک راهه که میشه از اون سربلند و پیروز بیرون اومد و قطعاً به موفقیت و رسیدن به هدف می انجامه و اون هم راه ذهنیه 😍😍😍 

    

   ۲. اگر مطالب دوستان رو خوندید و متوجه شدید که راهی که یکی از دوستان انجام داده و در اون موفقیت کسب کرده اگر با راه شما فرق داشت و خواستید همون روش رو انجام بدید باید یک نکته رو بهش توجه کنید که اگر حالتون رو بهتر می کنه و برای شما هم انجام اون کار مفیده که اشکالی نداره و می تونید انجام بدید ! 

    

   اما اگر قراره حالتون رو بد کنه یا به شما استرس وارد کنه به هیچ عنوان از اون روش تقلید نکنید چون در نهایت باعث میشه که شما امیدتون رو به طور کل از دست بدید و دیگه کلاً ادامه ندید 

    

   مثل یکی از خواهران من که با ذوق و شوق فراوان به همراه من و خواهرم آسیه و مامانم این دوره رو شروع کرد ولی تا متوجه میشد که یک نفر نتیجه گرفته میرفت توی پی ویش و مرتب ازش سوال می پرسید که چکار کردی که به موفقیت رسیدی و … 

    

   و چند نفر از اون دوستان هم نمی دونم چه جوابی دادی بودند که باعث شد خواهر من اشتباه برداشت کنه و کلاً از دوره فاصله بگیره و مرتب میگه تمام کسانی که از راه ذهنی لاغر شدند رژیم گرفتند و با حس خوب ادامه دادند که موفق شدند ! میگه شماها هم دارید خودتون رو گول میزنید ! 

    

   اما من و خواهرم آسیه و مامانم اصلاً این حرف رو قبول نداریم و این مطلب رو درک کردیم وه وقتی ذهن لاغری رو یاد بگیره به صورت ناخودآگاه الگوهای ذهنیش تغییر می کنه و صد درصد انتخابهاش هم تغییر می کنه ! 

    

   مثلاً من از صحبتهای خیلی از افرادی که با روش ذهنی لاغر شدند متوجه شدم که خیلیاشون در زمان چاقی عاشق شیرینی و شکلات بودند و وقتی ذهنشون تغییر کرده دیگه علاقه ای به خوردن شکلات و شیرینی نداشتند و این تغییر عادته نه رژیم ! ولی خواهرم اشتباه متوجه شده و فکر می کنه خود اون شخص خودش رو از خوردن شکلات و شیرینی محروم کرده 

    

   و برای اینکه خودش رو خوشحال نشون بده میگه دوست ندارم !!! با یکی از دوستان گفته بود من دو روزه میلی به غذا ندارم و فقط یک دونه خرما و یک سیب خوردم ! خوهرم هی به ما گفت ببینید اینا رژیم دارن ! خوب معلومه هر کس روزی یک دونه خرما یا یک دونه سیب بخوره لاغر میشه این با رژیم چه فرقی داره ؟ و مرتب می گفت اینا دارن خودشون رو گول میزنن ! 

    

   و من الان به محض اینکه صحبتهای استاد رو شنیدم به یاد خواهر خودم افتادم که چطور از حرف دوستان برداشت اشتباه کرد و دیگه روش ذهنی رو انجام نداد و الان دوباره داره همون روشهای اشتباه قبل رو برای لاغری انجام میده و بسیار افسرده و نا امیده و فقط داره خودش رو شکنجه می کنه 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ 

   و من و آسیه امید داریم که وقتی ما شگفتی ساز شدیم اون خواهرم هم دوباره دوره رو که تنها راه لاغریشه شروع کنه و اینقدر عذاب بی فایده بر خودش تحمیل نکنه 😊😊😊 

    

   برداشت من از متن استاد :

    

   بعضی از بچه های دوره فکر می کنند اگر دوره های آموزشی لاغری با ذهن به صورت حضوری برگزار می شد بسیار تاثیرگذار تر بود ولی در جواب این افراد باید گفت که هیچ یک از شما برای چاق شدن در هیچ مکان خاصی حضور پیدا نکرده اید ! 

    

   مهمترین نکته ای که برای لاغری با ذهن باید در نظر داشته باشید اینه که باید دقیقاً به همان طریقه ای که چاق شدیم برای لاغری اقدام کنیم و باید از همان مسیری که برای چاق شدن طی کردیم برای لاغر شدن برگردیم ! 

   هیچ یک از افراد چاق برای چاق شدن در کلاس جضوری شرکت نکرده است بنابراین برگزاری کلاس های حضوری برای لاغر شدن منطبق با مسیر چاق شدن نیست.

   اگر برخی از افراد تصور می کنند برگزاری کلاس های حضوری لاغری با ذهن می توانست تاثیرگذارتر باشد به دلیل اطلاعاتی است که از اقدامات قبلی خود برای لاغر شدن در ذهن آنها ذخیره شده است.

    

   چون این افراد قبلاً همیشه برای لاغر شدن به مطلب پزشک یا  متخصصین تغذیه یا باشگاه های ورزشی و یا حتی برای گرفتن دارو و دمنوش در داروخانه یا عطاری حضور پیدا کردند فکر می کنند که کلاً برای لاغر شدن باید در مکان خاصی حضور پیدا کنند ! 

    

   لاغری با ذهن همانند چاقی با ذهن به شما آموزش داده می شود و نیاز به حضور در ساعت مشخص و مکان خاصی ندارد همانطور که چاق شدن نیاز به حضور در مکان خاصی نداشت! 

    

   نکته مهم ۱: در مسیر رسیدن به هدف همیشه ما به داشتن الگوهای موفق توصیه شده ایم اما چگونه استفاده کردن از الگوها نکته بسیار مهمی است که به آن اشاره واضحی نشده است . 

    

   در مسیر لاغری با ذهن الگوهای موفق بسیاری وجود دارد که میتوانیم از نتایج آنها برای بهبود وضعیت خودمون استفاده کنیم ! 

   ما برای استفاده از این الگوهای موفق اول باید یاد بگیریم که چطور باید ازشون تقلید کنیم تا نتیجه ی عالی بگیریم و در مسیر درست لاغری با ذهن حرکت کنیم و نتایج عالی بگیریم  😍😍😍 

   وقتی نوشته های بچه های سایت رو مطالعه می کنیم باید به این نکته توجه داشته باشیم که هدف ما از مطالعه ی دیدگاه ها قرار دادن ذهن در فضای لاغریه و نباید طوری عمل کنیم که بعد از یک مدت کوتاه از این کار خسته بشیم و دیگه مسیر لاغری رو ادامه ندیم ! 

   ملاک دریافت آگاهی درباره ی لاغری با ذهن باید فایل های آموزشی باشه نه نوشته های دیگران ! 

   ما باید مطالب آموزشی هر فایل رو کامل درک کنیم و برای خودمون تحلیل کنیم و اینگونه فرمول های لاغری رو در ذهنمون خودمون ثبت و ذخیره کنیم تا کفه ی ترازوی فرمول های لاغری در ذهنمون سنگین تر از کفه ی ترازوی فرمولهای چاقی بشه و ذهنمون از فرمولهای لاغری استفاده کنه ! 

   خواندن نوشته های دیگران برای ما باید باعث ایجاد اشتیاق و انگیزه برای ادامه دادنمون بشه ! 

   اگر به نکته ای در نوشته ای اشاره شده بود که باعث درک بهتر ما میشد حتما از آن بهره ببریم ! 

    

   اگر روشی گفته می شود که به ما این آگاهی را می دهد که اگر به آن صورت عمل کنیم احساس بهتری خواهیم داشت یا نتیجه بهتری می گیریم حتما الگو برداری کنیم . 

    

   اما اگر الگوبرداری از روشی که دیگران عمل می کنند در ما احساس بد ایجاد می کند و باعث استرس و ناراحتی ما می شود به هیچ وجه نباید مطابق عملکرد دیگران رفتار کنیم . 

    

   مطالب فایل های آموزشی برای همه ی اعضای سایت به یک شکل ارائه میشه ولی برداشت های افراد با هم فرق داره و هر شخصی در ذهن خودش یکسری فرمول ذخیره کرده و در زمانی که از فایل های آموزشی استفاده می کنه آن درکی که از مطالب این فایل ها پیدا می کنه رو با فرمول هایی که از قبل توی ذهنش داشته ترکیب می کنه و اطلاعات جدید مخصوص به خودش رو ایجاد می کنه ! 

    

   ولی در ابتدای کار احتمال اینکه این که این اطلاعات جدید با اطلاعات فایل های اصلی تفاوت زیادی داشته باشه خیلی زیاده چون معمولاً اطلاعاتی که از قبل در ذهن ناخوداگاهشون داشتن اشتباه بوده ! 

    

   اما وقتی در مسیر باقی بمونن و به حرکتشون در مسیر ادامه بدن و در انجام تمارین و گوش دادن به فایل ها استمرار داشته باشن به مرور اشتباهات ذهنشون کمتر میشه ! 

    

    و با اطلاعات جدیدی که از فایل ها دریافت می کنند رو با فرمول های صحیح تری ترکیب می کنند و اون اطلاعات جدید شباهت بیشتری به اطلاعات فایل های اصلی پیدا می کنه ! 

    

   و این طریقه ی عملکرد ذهنه که هر چی بیشتر روش کار بشه شکل صحیح تری به خودش می گیره چون درک افراد بالاتر میره و فرمولهای اشتباه هر کسی توسط خودش شناسایی و اصلاح میشه ! 

    

   خواندن دیدگاه های بچه های سایت باعث میشه ذهن شما بیشتر در فضای لاغری قرار بگیره و آگاهی ما با خواندن بعضی دیدگاه ها بالاتر میره و باعث درک بهتر مطالب میشه !  

   نکته مهم ۲: ترس از لاغر نشدن طبیعی است اما ادامه ندادن مسیر لاغری با ذهن اصلا طبیعی نیست.

    

   در مطالعه نوشته های دیگران همیشه به این نکته توجه داشته باشید که به دنبال افزایش انگیزه و اطمینان به لاغر شدن خود باشید.

   امید داشتن مهمترین موضوع در لاغری با ذهن است. 

   باید مراقب امید خود برای لاغر شدن باشید. 

   در نوشته های الگوی لاغری خود هر کجا به تغییرات مثبت و همسو با لاغری اشاره شده بود با اشتیاق بخوانید و به خود تاکید کنید که وقتی این فرد توانسته است پس من هم می توانم. 

    توجه کردن به الگوهای موفق باعث افزایش انگیزه و شور و اشتیاق شما برای خلق رویای لاغری می کند ! 

   پس ما نیازی به فهمیدن علت شکست دیگران نداریم و نباید در مورد علت شکست دیگران کنجکاو باشیم چون افرادی که شکست می خورند الگوی مناسبی برای ما نیستند ! 

    

   ما باید همیشه در جستجوی مسیر موفقیت افراد باشیم و افراد موفق رو الگوی خودمون قرار بدیم تا نتیجه ی مشابه به آنها بگیریم ! 

    

    دوستان همیشه این رو به یاد داشته باشید که ما در مسیری قدم گذاشتیم که هیچ راهی جز لاغری نداریم پس شک نکنید و استمرار داشته باشی که موفقیت ما قطعیه 😍😍😍 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/03 09:27
   مدت عضویت: 715 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 625 کلمه

   سلام🙂

   هر وقت به این فایل شما میرسم و تغییرات جسمی شما رو از اون موقع تا حالا مقایسه میکنم بارها به خودم میگم اینه نتیجه استمرار داشتن و ادامه دادن

   باوجودیکه در این فایل هم از تناسب برخوردارید ولی تناسب الانتون قابل مقایسه با اون زمان نیست و به نظر من چه الگویی بهتر از خود شما👌👌👌

   👈در ادامه دادن

   👈در نحوه غذا خوردن

   👈در نترسیدن از غذاها

   👈در ساده گرفتن لاغری

   👈در آرامش و شادی و لذت بردن از لحظات زندگی

   👈گسترش لاغری با ذهن با پیدا کردن ایرادات ذهنی افراد مختلف و یافتن راه حلش

   👈دسترسی به لایه های پایینی و باورهای اولیه 

   👈مشتاق بودن

   👈کمک به همه دوستانی که در این مسیر هستن

   👈گرفتن دست همه ماهایی که لیز خوردیم و میخوریم

   👈تشویق ماها برای ادامه مسیر صحیح با دادن مدال و با دادن پاسخ به موقع

   👈برگزاری لایو با دوستانی که نتایج عالی گرفتن 

   👈بهتر کردن سایت هم در سرعت هم در امکانات و هم در دسترسی آسونتر

   👈علاقه به لاغری 

   👈واکنش منفی ندادن به اتفاقات محیط

   👈دلسوزی نکردن برای بقیه

   👈تمرکز داشتن بر هدف و مسیر و زندگی و لذت های خودت

   👈پذیرفتن خودت و جسمت در هر شرایطی

   👈همواره به دنبال آموزش و یادگیری بودن

   👈اشتیاق و علاقه به نتیجه گرفتن افراد بیشتر از لاغری با ذهن ولذت تجربه زندگی در تناسب

   👈رها کردن نتیجه و ایمان داشتن به خودت و به ذهنت و به مسیر آموزشی

   👈شهودی زندگی کردن…..

   این جمله شما رو خیلی دوس داشتم و برام درس داشت”ذهن دنبال نشدن هاست”

   “دنبال بزرگنمایی نشدنها”

   و این برای ما بارها در این مسیر اتفاق افتاده حتی در لایو دیشب با خانم صبا توجه ام روی کامنت دوستایی بود که میگفتن از نظر احساسی و رفتاری نتیجه گرفتن ولی جسمی نه😬

   منم بارها در کامنت دوستان یا وویس یا فایل تصویری که گذاشتن به دنبال نحوه خوردن و نحوه استفاده شون از فایلها بودم و به قول شما هر چه نتیجه شون بهتر بود کلامشون برام من مهمتر بود و از اینکه مثلا آجیلشونو جدا کرده بودن از بقیه برام جای سوال بود که استاد که اصلا همچی چیزی نگفتن و….

   و اینها هم حتی به نظر من مثالهایی از لیز خوردن هست با وجود در مسیر بودن

   اینها راه های فریب ذهن ماست برای همون نشدنها برای تمرکز بر تفاوتها 

   به قول شما راه موفقیت فقط اینه👈تمرکز برمسیر و هدف،عملی کردن آموزشها(تلاش)و استمرار داشتن👉

   هر مسیری غیر از این مسیر شکسته 

   پس فقط یه راه برای موفقیت وجود داره و هزار راه برای شکست👌👌👌😑😑

   در لایو دیشب نکته ای که یاد گرفتم این بود که این منم که باید لاغر شدن از ذهن رو یاد بگیرم و حتی فایلهای آموزشی هم نمیتونن منو لاغر کنن 

   و این مشکل من بود که فکر میکردم گوش دادن به فایلها منو لاغر میکنه

   و در واقع قدرت رو از ذهنن گرفته بودم و داده بودم به فایلها که جزیی از همون محیط و عوامل محیطی هستن

   در صورتیکه این قدرت دست منه منم که با توانایی ذهنم میتونم لاغر بشم من هستم که با تحلیل آموزش برای خودم باور جدید میسازم و طبق اون باور رفتار و عادت جدید بوجود میارم

   من یاد گرفتم که تا زمانی که دیدگاه من عوض نشه از لاغری خبری نیست هزار بار هم فایل گوش بدم تغییری رخ نمیده😶😶😶

   چطور دیدگاهم تغییر میکنه وقتی شخصیت من تغییر کنه و من از نظر شخصیت و کلام و رفتار و فکر شخصیت آدمهای متناسب رو پیدا کنم اونوقت لاغری شروع میشه و خبر خوب اینه که اگه تغییرات شروع بشه تا بی نهایت میتونه ادامه پیدا کنه به شرطی که من ادامه بدم و بر این شخصیت متناسب پایدار بمونم👌👌👌

   پس الگو برداری هم خودش یه جزییاتی داره که باید بدونیم ورعایت کنیم اونم اینه که با موفق شدن هر کس و با متناسب شدن هر فردی به خودمون بگیم ببین اینم تونست اون یکی هم تونست پس منم میتونم چون مسیر یکیه واگه  این همه انسان تونستن با تغییر ذهن و افکار لاغر بشن منم میتونم چون راحته اگه راحت نبود افراد کمی میتونستن🙂🙂🙂🙂

    

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/04/03 22:29
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 45 کلمه

    سلام دوست عزیز
    وقتی توضیحات شما رو خوندم کنجکاو شدم ببینم در این فایل چه شکلی بودم
    وقتی فایل رو پلی کردم دیدم به نسبت الانم توپولی به حساب می یام و خدا رو شکر کردم که همچنان دارم ادامه میدم
    به نکته عالی اشاره کردید
    سپاسگزارم از شما

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/01 12:13
   مدت عضویت: 526 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 493 کلمه

   باسلام  نظرمن در مورد این فایل اینه که ما باید این فایلها رو گوش کنیم وخودمون اول توی ذهنمون تحلیل کنیم وبعد مطالب دوستان رو بخونیم اونی که شباهت به افکار من داشت رو باید در نطر بگیریم چون هرکس مطالب جدیدی که یادمیگیره میاد با فرمولهای اشتباهی که داشته وهر کدوممون اون فرمولهای اشتباه به طور خاصی توی ذهنمون کد نویسی شده اند برای همین مثلا ممکن ههمون ترس از خوردن داشته باشیم ولی رفتار واکنشی مربوط به این فرمول برای هر کدوممون متفاوته وبه یک جور عمل نمیکنیم پس باید فایلها رو گوش کنیم وطبق تحلیل های ذهن خودنون تحلیل کنیم وبعد وارد عمل شویم وملاک درست بودن عملها مون هم این باشه اگه امروزم با دیروزم وحتی این هفته ام با هفته قبلم فرق میکنه وداخر از همه مهمتر به نظر من احساس خوردنتون با احساس خورون روزهای قبلتون فرق میکنه کار تمومه ودرست انجام دادیدن وتموم دیگه فکر بد نکنید وانتظار لاعری رو داشته باشید وبه برداشتهای دیگران کاری نداشته باشیم چون تیدیل بع عمل کردن این فایلها در افراد مختلف متفاوته فقط ماباید در نوشته های دیگران انگیزه بگیریم وبدانیم این نوشته ها فقط سند قطیعیت ودرست بودن این فایلها این سایت است وشاهد عینی ودرست وواقعی این سایتند پس با انرژی بیشتر وزیادتر استمرار داشته باشیم وبه یقین برسیم وتلاش کنیم وبدانیم که این حرفها همه درسته واین حرفها رو به عمل تبدیل کنیم .سبک عمل کردن هر کس متفاوته .سبک لاعری هرکس فرق میکنه .درمورد قسمت دوم فایل استاد که فرمودند بعضی ها میگن ما با طی چند ماه هیچ فرقی نکردند من میتونم به جرات بگم که این حرف کاملا اشتباه میتونم ثابت کنم حالا براتون توصیح میدم چون بعضی ها میان تغییر رو فقط فیزیکی وجسمی میدونن ویعنی فقط روی نتیجه فکر میکنن وتمرکز میکنن در صورتی که توی روش فکری فقط باید از لحاظ ذهنی کارکنی وبه نتیجه کار نداشته باشی چون تو داری بذر بامبو رو میکاری  وقتی بامبو شروع به رشد میکنه دیگه روزی قد میکسه وبلند میشه در بامبو شاید چند سال طول بکشه وفقط باید بهش اب بدی وبعد از چند سال رشد میکنه وقتی هم رشد میکنه خیلی سریع وفوری قد میکسه وجبران اون چند سال میشه یا درخت پسته هفت سال فقط رسیدگی میخواد بعد از هفت سال برداشت میشه واون هم با پول زیاد از فروشش پس نتیجه اینها فقط دنبال تغییرات جسمیه اند حتما توی احساسسون بعد از یک ماه فرق میشه حتما حداقل توی همون ساعت گوش دادند به فایل که تغییر احساس داشتند همین لحظات کچیک تغییر احساس توی هر روز میدونید چه قدر مفیده وفرق میکنه با ماه پیششون پس تغییرات شاملاحساس وافکار مثبت ونترسیدن ونگران نبودن و…. هرکدوم به هر اندازه که در ادم شکل بگیره میسه تغییر .فقط استمرار وتوجه کرون به لاعری وعمل کرون همین وبس ودراخر اعتماد وبا انگیزه واشتیاق وشادی وارامش دوباره وصد باره شروع کن ولذت ببر وخدارو شکر کن وهزار باره شکر کن ممنونم خداجون که گذاشتی زندگی ام رو خودم خلق کنم خدایا شکرت 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/04/02 00:09
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 23 کلمه

    سلام دوست عزیز
    لطفا از اینتر برای جداسازی و پاراگراف بندی دیدگاهتون استفاده کنید
    به این شکل زیباتر و خواندن اون ساده تر می شه

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/05 18:23
   مدت عضویت: 553 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 148 کلمه

    سلام خدمت استاد و دوستان عزیزم

   به نظرم در هرکاری بخواهیم موفق بشیم و بخواهیم الگوخوبی داشته باشیم  از یه شخصی الگو بگیریم که خودش تو اون حرفه موفق شده باشه .

   مثلا اگه بخواهیم در کارخیاطی یا موسیقی یا لاغری و… الگو بگیریم بایستی در این حرفه ها اول خودش  موفق باشه .

   چند وقت پیش یه خانوم تو اینستا گرام تبلیغ لاغری میکرد با مزاج شناسی . من داشتم کامنتها  رو میخوندم دیدم یکی کامنت گذاشته  که اگه مزاج شناسی راهکار لاغری هست پس چرا خودتون چاقین . و من تو همون لحظه وقتی خوندم به خودم اومدم و دیگه پیجشو دنبال نکردم .

   استاد چون خودش این راه و رفته و تجربیاتش رو داره و خودش هم موفق شده پس الگوی مناسبی هست و دلمون قرض تره به این راه.و ذهنمان هم کمتر مقاومت میکنه و یه جورایی آموزش هاش به دلمون میشینه و میگه راه درست همینه .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    adelehreyhani98@gmail.com
    1400/03/18 18:15
    مدت عضویت: 199 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 43 کلمه

    سلام با سپاس از نظرتون

    اما با احترام با نظرتون مخالفم

    مهم نیست که چه کسی حرفی میزند ، من باید بسنجم حرفی که زده میشه درست یا نادرست

    فکر میکنم با تجربیات و آگاهی هائیکه بدست آوردیم تا کنون، میتونیم بسنجیم که چه می گویند.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/31 14:01
   مدت عضویت: 275 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 329 کلمه

   با سلام.در مورد موضوع اول یعنی کلاسهای حضوری راستش منم موافق نیستم که کلاسا حضوری باش چون برای خیلیا مقدور نیست که حضور داشته باشن وقتی تکنولوژی آنقدر پیشرفت کرده چرا ازش استفاده نکنیم چرا کاری که راحت برا خودمون سخت میکنیم و به صورت مجازی باعث میشه هر موقع که وقت داشتیم و هر جا که باشیم و دوست داشتیم بتونیم فایل ها رو گوش کنیم و ازش لذت ببریم و استفاده کنیم.

   در مورد انتخاب الگوی لاغری هم من فقط استاد عزیزم الگو میدونم چون اون هم یه زمانی مثل ما بود و در شرایط ما بود با این تفاوت که خودش به تنهایی و بدون الگو توانسته این همه موفقیت کسب کنه و به راهش ادامه بده واقعا بهشون آفرین میگم و بهشون افتخار میکنم که تونستن موفق بشن.من وقتی فایلهای استاد رو گوش میدم انقدر حالم خوب میشه آنقدر اشتیاق دارم که دوست دارم تا شب به فایل گوش بدم و کارهای دیگه رو با شور اشتیاق بیشتری انجام میدم و همش تو ذهنم مرورش میکنم که آره من امروز اینو یاد گرفتم و بهش هم عمل میکنم و تمرکزم روی حرف های استاد که باید چیکار کنیم و به عمل تبدیلش کنیم.

   بعد اون میشینم دیدگاههای دیگران میخونم و انگار اشتیاقم چند برابر میشه که آره این دوست هم اینجوری داره عمل میکنه یا این نکته خیلی بهم انرژی میده یا این نظر هم جالب و واقعا کارآمد.به نظر من خوندن دیدگاه دیگران خیلی الهام بخش هم به آدم کمک میکنه که تو فضای لاغری باش و هم اشتیاق و انگیزه رو زیاد میکنه وباعث میشه یه چیزی به آگاهی هام اضافه بشه و یه نکاتی رو اضافه میکنه به اطلاعاتی که دارم.و وقتی کسی موفق میشه وعکس میزاره منم خوشحال میشم از موفقیتش و به خودم میگم منم به زودی عکس خودمو میزارم و اشتیاقی میشم برای بقیه مثل این دوست عزیزمون. بازم از استاد عزیزم تشکر ویژه دارم و هم دوستانی که دیدگاه میزارن که به من شور و انگیزه میده برای ادامه دادن.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/25 12:59
   مدت عضویت: 411 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 453 کلمه

   سلام به همه دوستان عزیز و استاد گرامی

   امید

   امید

   امید

   در این فایل واقعا امید موج می زد. چه آرامشی گرفتم از جمله های آخر شما که با اطمینان به همه ما می گید که همه شما لاغر می شید! 

   اگر در شروع هر کاری امید نداشته باشیم قطعا اون کار رو اصلا شروع نمی کنیم! یا در همون قدم های اول رهاش می کنیم. این امیده که ما رو تا انتهای مسیر استوار و ثابت قدم نگه می داره و مثل عصای دست ماست! (منظورم عصایی مثل عصای کوهنوردیه. نه عصایی که ناتوان ها دستشون می گیرند). 

   وقتی امید دارم شاد هستم. احساس خوب دارم. خوشحالم. لبخند می زنم. همه کارهام رو با دقت و حوصله و با تمرکز بالا انجام می دم. مثل همین حالا که اینقدر امید دارم و اینقدر شور و اشتیاق دارم که همه کارهام رو رها کردم و فقط به لاغر شدن و تناسب اندام فکر می کنم. با اشتیاق فایلها رو گوش می دم و خودم رو موظف کردم که بعد از خوندن و شنیدن هر گام حتما یه دیدگاه بنویسم و چند دیدگاه رو بخونم. و یه تصمیم دیگه هم در گام قبلی گرفتم که به چند تا دیدگاه پاسخ هم بدم و انرژی خوبی که دریافت کردم و نشر بدم. جاری شدن انرژی به همه ما کمک می کنه. جهان رو گسترش میده و همه می تونیم در مسیر درست باقی بمونیم.

   خوندن دیدگاه های بقیه برام جذابه. دنبال نقاط مشترک می گردم و خیلی برام جالبه که خاطرات و حرف های گذشته و حال و آینده خودم رو توی همین حرف ها می خونم و به وجد میام که دیگرانی همچون من دارن به مسیر درست هدایت می شن. خدایا شکرت. خدایا شکرت که آگاهی بین همه ما داره گسترش پیدا می کنه و من هر روز آگاه تر از روز قبل میشم و هر روز بیشتر از زندگیم لذت می برم.

   شادی و سلامتی حق طبیعی منه. هیچ نوزادی چاق به دنیا نمیاد. هیچ نوزادی اضافه وزن نداره. نوزادها همه اندامی متناسب دارند. پس طبیعت جهان بر تناسب اندام تاکید داره و داره به من می گه برگرد به اصل خودت. برگرد به لیلایی که روزی که به دنیا اومد بدنی کامل داشت. سالم بود و تناسب اندام داشت. بدون هیچ اضافه وزنی. و من دارم در مسیر درست زندگی قدم بر میدارم. من دارم در مسیر الهی زندگی می کنم. و این رو از احساس خوبی که دارم متوجه میشم. درک من از جهان هستی گسترش پیدا کرده و هر روز حس بهتری دارم. هر روز زندگی من داره بهتر میشه. از هر نظر. به هر جنبه ای از زندگیم که نگاه میکنم پیشرفت رو می بینم و خیلی خوشحالم که خدا من رو هدایت کرد. خدایا شکرت.

   برای همه دوستان آرزوی سلامتی و شادی و تناسب اندام دارم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/12 01:56
   مدت عضویت: 370 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,220 کلمه

   بنام حق❤

   بی وقفه بریم سراغ 👣1️⃣6️⃣ 🥰 در انتخاب الگوی لاغری دقت کنید

    

   ممنون از فایل بسیار عالی، مخصوصا تصویر و تغییرات مادر محترمی که در ویدیو بود واقعاااااااا عالی بود.🙏

   🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆

   اولین نکته: آموزش حضوری یا آموزش غیرحضوری❓

   در مورد اینکه برخی از افراد تصور می کنند برگزاری کلاس های حضوری لاغری با ذهن می توانست تاثیرگذارتر باشد بنظرم سخت در اشتباه هستند و اصلا همین باور و طرز فکر می‌تواند یکی از موانع ذهنی و دلیل و بهانه ی برای عدم رسیدن به موفقیت یا همان لاغری شود.

   امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و فناوری ارتباطات، اطلاعات و دانش به سرعت و در کمترین زمان ممکن و با کیفیت عالی در سرتاسر جهان در حال تبادل می باشد.

   این تسریع و تسهیل در تمام جنبه های زندگی وجود دارد و جهان همیشه در حال ترقی و بهبود و پیشرفت در تمام جنبه ها بوده است.💯

   بخصوص در طی یکسال و چند ماهی که از وجود کرونا میگذرد فکر میکنم بشریت به لزوم این امر مهم دریافتند.

   آموزش مجازی و غیرحضوری میتواند فوایدی داشته باشد که در آموزش حضوری نمیتوان یافت:✅ مختصر و مفید

   امروزه اکثر مدرسان رشته های مختلف برای آموزش مطالب از کلاس های آنلاین استفاده می کنند . مختصر سازی مطلب در ارائه آن بسیار مهم است به همین خاطر مطالبی که  در آموزش های مجازی ارائه می شود مختصر است تا مطالب غیر مهم جانشین مطالب ضروری نشوند . برای کسانی که از استفاده ی شبکه های اجتماعی لذت می برند آموزش های آنلاین بهترین گزینه است.

   ✅ در دسترس و بروز

   آموزش های مجازی با در دست داشتن رسانه ها می توانند به آسانی نیازهای مخاطبان را برطرف کنند . . به همین خاطر شما با داشتن یک گوشی هوشمند به راحتی می توانید در هر ساعت از شبانه روز به یادگیری ادامه دهید.

   ✅ محدودیت زمان و مکان وحود ندارد

    شما می توانید با استفاده از آموزش های مجازی در هر زمان و مکانی به آنها دسترسی نامحدود داشته باشید . دوره های آنلاین 60 درصد کمتر از تدریس های سنتی وقت می گیرد و مفیدتر است.

   ✅ هزینه کم و باصرفه

   دوره های آموزش مجازی (آنلاین) هزینه ای نزدیک به یک پنجم هزینه های کلاس های حضوری دارند به همین خاطر این دوره های راهی برای صرفه جویی و سرمایه گذاری مناسب می باشند.

   ✅ مناسب برای افراد شاغل و پرمشغله

   کلاس های آموزشی آنلاین نیاز به انگیزه ی بالا برای پیشرفت در دوره های مجازی دارد . این نوع آموزش ها برای افراد شاغل بسیار ایده آل و منحصر به فرد است زیرا این کلاس ها ضبط می شوند بنابراین افراد می توانند در هر زمان که بخواهند آنها را دانلود کرده و مشاهده کنند .

    

   مگر جز اینکه مسیر لاغری با ذهن باید مسیری راحت، آسان، در دسترس،لذت بخش باشد💯

   🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆

   نکته دوم: انتخاب الگوی مناسب

    

   🟣 ما برای ایجاد یک تغییر در خودمان نیازمند یک منبع هستیم که این منبع در درون ما می باشد.اما گاهی در پیدا کردن این منبع دچار مشکل می شویم و دسترسی به منبع مشکل می گردد.در اینجا ما می توانیم با استفاده از تکنیک های الگوبرداری منابعی را شناسایی کنیم که این منابع ما را در الگو برداری و رسیدن به هدفی که مورد نظرماست یاری می دهد.انسان همیشه مدل برداری را بصورت ناخودآگاه انجام داده است مانند زمانی که می خواست آسمان را تسخیر کند و پرندگان را الگوی خود قرار داد و یا حتی هر کودکی که راه رفتن را یاد می گیرد روش راه رفتن را از یکی از نزدیکان الگو برداری می کند.همین عمل را می توانیم برای کارهای بزرگتر نیز انجام دهیم در این صورت ما می توانیم یک صرفه جویی کامل در زمان ، تجربه و گاهی در پول انجام دهیم.یعنی اگر شخصی کاری انجام داد ما هم می توانیم انجام دهیم درصورتی که مانع ذهنی یا فیزیکی نداشته باشیم.

   ✅ در اینجا و بحث لاغری ذهنی اولین الگو و مدل ما استاد عزیز می باشد، و بعد دوستان پیشکسوت و شگفتی ساز 

   اوایل که با این سایت آشنا شدم وقتی بعضی نوشته های دوستان رو می‌خواندم که مثلا بعد از مدت کوتاه ۱هفته و ۲هفته و ۱ماه… تغییرات زیادی حتی در جسم خود مشاهده کردند و بیان میکردند، بجای انگیزه بیشتر به خود میگفتم پس چرا در من این تغییرات شکل نگرفت❓🤔

   ما انسان هستیم، بنظرم همانگونه که هر انسانی اثر انگشت منحصر به فرد خود را دارد، به همان نسبت هم ذهن و افکار منحصر به فرد و شرایط خاص خودش را داشت

   و قابل قیاس با یکدیگر نیستند

   افکار،باورها،فرمول های ذهنی، عادات،احساسات،شرایط زندگی،میزان درک و آگاهی شخص از فایل ها، میزان عملکرد هر شخص، اضافه وزن و… هر شخصی با شخص دیگر متفاوت است و همین امر باعث نتایج متفاوتی میشود

   نتیجه نهایی برای همه یکسان و لاغری می باشد ولی این مسائل باعث تفاوت در میزان و زمان نتیجه میگردد…

   بنابراین، اول اینکه اطمینان داشته باشیم و عجله نداشته باشیم و استمرار داشته باشیم و اینکه فایل ها آگاهی لازم و آنچه که باید بدانیم را می دهند اما جهت درک و آگاهی بیشتر می‌توانیم از نظرات و عملکرد و دیدگاه های دوستان استفاده کنیم به شرطی که: آنها را غربال کنیم، اونهایی که حس خوب و انگیزه بیشتر و بهتر بهمون میده و برامون مفید هست رو جذب کنیم و بقیه رو رها کنیم….💯

   🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆

    

   و نکته آخر: ترس😱🥶

    

   🔴 امتحان در قالب ترس

   💫بی‌تردید یکی از امتحانات ما ترس است و این امتحان شایع‌ترین امتحان‌هاست و در صدر یکی از مشهورترین آیات قرآن ذکر امتحانات ترس است. وَلَنَبْلُوَنَّکُمْ بِشَیْءٍ مِّنَ الْخَوفْ وَالْجُوعِ وَنَقْصٍ مِّنَ الأَمَوَالِ وَالأنفُسِ وَالثَّمَرَاتِ وَبَشِّرِ الصَّابِرِینَ  (155، بقره) »و مسلماً شما را به چیزی از ترس و گرسنگی و زیان مالی و جانی و کاهش محصولات می‌آزماییم، و صابران را نوید ده« برخی از استعدادهای ما در متن ترس‌های ما باید رشد کند. وقتی ما با ترس امتحان می‌شویم یعنی کشف استعدادهای پنهان ما تکامل روحی و معنوی ما در بستر ترس باید صورت گیرد.

   🔴 اولویت با ترس است

   وقتی اولین مورد از موارد امتحان ما ترس است و خداوند متعال صریحاً آن را بیان می‌کند؛ باید بدانیم که ترس به صورت تصادفی نیست. از یک ترس که رد می‌شویم به ترسی بعدی می‌افتیم. اگر به عنوان یک امتحان بدانیم همین دانایی، ترس ما را کم خواهد کرد؛ چون عوامل ترس را می‌شناسیم و می‌فهمیم که برخی عوامل فقط ترس هستند و بلا پشت سر آن‌ها نیست.

   ✅ وقتی یکی از شایع‌ترین امتحانات ما ترس باشد عوامل ترس ممکن است مختلف باشند ممکن است دشمن، ابلیس یا حتی خود ما یا رفقا و یا احمق‌های جامعه یا مشاوران نادان ما باشند. اگر نعوذبالله جامعه‌ای مبتلا به سیاست ورزان ترسو باشد، آن‌ها ما را می‌ترسانند. اگر خدا ما را بترساند و ما را از خود می‌ترساند. از خطرات جدی ما را می‌ترساند. ابلیس از خاصیت ترس انسان حسن سوءاستفاده !!! را به عمل می‌آورد و انسان را به زمین می‌زند. ترس غیر از خدا و خطر غیر واقعی استعدادهای انسان را می‌سوزاند و مرگ برای انسان خواهد آورد و آن‌ها را به مرده‌های متحرک تبدیل می‌کند. به قول معروف ترس برادر مرگ است.

   ذهن انسان همیشه راحت طلب بوده و به دنبال راحتی بوده، و در مقابل برای رسیدن به هر موفقیتی انسان در ابتدا باید بر ترس خود غلبه کند، در مورد لاغری با ذهن هم همینطور هست، وقتی از لاغر شدن بترسیم، وقتی از ادامه دادن بترسیم، شیطان جدا از ما نیست، شیطان در درون ماست و گفتگوهای ذهنی که من با او انجام می‌دهم نتیجه اش میشه ترس، ناامیدی، استرس، عدم اعتماد،بی انگیزه شدن و…و در نهایت شکست و عدم موفقیت…

    

   با آرزوی تناسب افکار و اندام برای تمامی دوستان🫀💪🧠

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/02/31 12:55
    مدت عضویت: 275 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 10 کلمه

    سلام دوست عزیز دیدگاهت واقعا عالی و به جاست ممنونم.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/03/01 12:32
     مدت عضویت: 370 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 18 کلمه

     سلام دوست من

     ممنون از محبت و نگاه زیباتون🙏🙏🙏🌹🌹🌹🌹

     با آرزوی تناسب افکار و اندام برای شما و تمامی دوستان🫀💪🧠

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/01 03:19
   مدت عضویت: 300 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,544 کلمه

   به نام خدایی که در این نزدیکیست…..

   سلام.  مسیر لاغری من. گام شانزدهم :در انتخاب الگوی لاغری دقت کنید.

   الگوی لاغری داشتن تاثیر بسزایی در شور و اشتیاق داشتن برای لاغری دارد.

   اول از هر چیز خداوند رو شاکرم بخاطر پیشرفت علم و تکنولوژی و، وجود فضای مجازی.که ارتباط بین انسان ها رو خیلی راحت و سریع و اسون کرده و همچنین شکر به خاطر وجود استاد روشن که علم لاغری با قدرت ذهن رو یاد گرفتن و اونقدر بزرگواران که با دیگران هم به اشتراک میزارن وخنده و شادی و رسیدن به تناسب اندام رو به خیلی ها هدیه دادن و همچنین ممنون از استاد به خاطر راه اندازی سایت تناسب فکری و بازم تشکر به خاطر این که زحمت کشیدن و مسیر لاغری من رو برای من و دوستانم در سایت قرار دادین .

   به نظر من هم اموزش به صورت غیر حضوری خیلی بهتر چونکه در هر زمان و مکانی که باشم میتونم از مطالب سایت استفاده کنم حتی الان که 🌙 رمضونه وقتی که دارم افطار و یا سحری درست میکنم فایل ها رو با اشتیاق گوش 👂 میکنم و یا اگه بازم وقت داشته باشم نظرات دوستان رو میخونم وخیلی برام لذت بخشه ولی اگه آموزش ها به صورت حضوری بود من یکی اصلا نمی تونستم از آموزش ها استفاده کنم چون اصلا برام ممکن نبود . که بتونم به صورت حضوری در کلاس ها شرکت کنم.ودر ضمن ما برای چاق شدن توی هیچ کلاسی به صورت حضوری شرکت نکردیم که چاقی رو آموزش دیده باشیم که حالا بخواییم واسه یاد گیری لاغری تو  کلاس های آموزشی حضوری شرکت کنیم.

   برای لاغرشدن از طریق ذهن استاد زحمت کشیدن و همه چیزو در فایل های آموزشی قرار دادن و ملاک ما برای یادگیری لاغرشدن باید استفاده از فایل های آموزشی باشه نه خوندن نظرات دوستان و اگه استاد تاکید دارند که حتماً نظرات دوستان رو بخونیم بیشتر بخاطر اینه که ذهن مون در فضای لاغری قرار بگیره .در لاغری از طریق ذهن آموزش برای همه یکسانه ولی برداشت هر شخص در مورد اون مطلب آموزشی با توجه به ذهنیت اون فرده و کاملا با ذهنیت شخص دیگری که همون فایل رو گوشی کرده فرق میکنه وبه خاطر همینه که نظرات دوستان کاملاً با هم متفاوت ولی معمولا در مفهوم همه شبیه هم هستند و ، وقتی که نوشته ها رو میخونی متوجه میشی که همه در مورد یک موضوع نوشتن و به همین دلیله که یکی زودتر نتیجه میگیره و یکی دیر تر نتیجه میگیره ولی خبر خوب اینکه نتیجه برای همه‌ی افرادی که آموزش ها رو یاد می گیرند و در زندگی روزمره تبدیل به عمل می کنند محفوظه و به قول معروف دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره .در روش ذهنی تلاش جسمی وجود نداره هر چی هست تلاش ذهنیه وکسی بهتر نتیجه میگیره که تلاش ذهنیه بهتری داشته باشد .خب تلاش ذهنی چطور بدست میاد ؟با تکرار و تمرین اموزش ها. یعنی هرچه بیشتر آموزش ها یی رو که می بینیم در زندگی تکرار و تمرین کنیم ذهن مون بیشتر تلاش می کنه که ما رو به تناسب مون نزدیک تر کنه.و  نتیجه بهتر  بدست میاد .پس وقتی که من از فایل های آموزشی استفاده می کنم باید سعی کنم  مطالبو خوب در ذهنم حلاجی کنم و درک کنم که توی اون فایلی که وقت گذاشتم و گوش 👂 کردم ببینم مشکل من کجای ذهنم بوده که منو به سمت چاقی برده و مانع لاغری من شده اون مانعی که باعث میشده من در زندگی روزمره رفتار نادرستی رو مدام تکرار کنم و تکرار اون رفتار تبدیل به عادت نادرستی که باعث اضافه وزن من شده رو شناسایی کنم و اون رفتار نادرست رو تبدیل به رفتار درست کنم و اونقدر اون رفتار درست رو در زندگیم تکرار کنم تا برام تبدیل به یک عادت درست بشه و این عادت درست برای من تناسب اندام رو به ارمغان بیاره . پس در روش ذهنی باید تلاش کنیم تا آموزش ها رو در زندگی تبدیل به عمل کنیم نه اینکه از صبح تا شب 🌃 فقط وقت بزاریم فایل گوش 👂 کنیم ، مطالب سایت و نظرات دوستان رو بخونیم ولی هیچکدوم و در زندگی استفاده نکنیم بعد بگیم چرا از فلان تاریخ تو این مسیر هستیم ولی لاغر نشدیم خب معلومه که نتیجه‌ نمی گیریم و تلاش ذهنی یعنی همین .

   مثلاً من خودم هر سال ماه 🌙 رمضون موقع سحری و افطاری در حد ترکیدن غذا میخوردم و با خودم می گفتم میخوام روزه بگیرم باید غذا زیاد بخورم تا جون داشته باشم و همیشه بعد افطار دیگه نمی تونستم تکون بخورم و سال های پیش در این ماه اصلا حوصله نداشتم و بیشتر روز و میخوابیدم و می‌گفتم در این ماه خوابیدن هم خودش عبادت محسوب میشه  ولی امسال دارم لذت می برم از روزه گرفتن سحر شاید فقط بتونم یه پیش دستی غذا بخورم افطار هم همینطور و احساس میکنم امسال عبادتم مورد قبول تره اصلا از این حس سبکی که دارم لذت میبرم در طول روز کلی کار انجام میدم واصلا خسته نمی شم و غذا خوردن در حد فشار شکمی رو یه کار نادرست و دور از انسانیت میدانم واین یعنی که من در مسیر صحیح هستم و همچنین دارم آموزش ها بی رو که یاد می گیرمو در زندگی تبدیل به عمل می‌کنم ولذت میبرم و کار به عمل بر آید نه به حرف و مطمئن هستم که باز هم متناسب تر از اینی که شدم میشم 

    و هدف از خوندن نظرات دوستان باید در جهت انگیزه گرفتن از اونا باشه وسعی کنیم که از افراد موفق در این مسیر الگو بگیریم که البته الگوی من خود استاد هستن که چاق بودن ودرد ما چاق ها رو میدونن واز طریق همین روش لاغرشدن و چاقی شون بر نگشته .واگر احیانا خوندن نظر دوستی ما رو دچار سر در گمی کرد ذهن مونو در گیر اون نوشته نکنیم و در مورد اون موضوع از استاد بپرسیم تا ذهن مون به آرامش برسه .

   وگرنه ممکنه که دلسرد بشیم وذهن مون ما رو از ادامه مسیر منصرف کنه چونکه هر وقت که ما بخواهیم یه تصمیم جدید بگیریم ذهن مون سعی میکنه که ما رو از انجام اون کار منصرف کنه وکار ذهن بزرگ نمایی نکات منفی من خودم چند بار تصمیم گرفتم که برم آرایشگری رو به صورت حرفه‌ای یاد بگیریم ولی ذهنم هر بار به دلایل مختلف مثل الان دیگه همه جا پر شده از سالن های آرایش ، دیگه همه از طریق اینترنت این حرفه رو کم و بیش یاد میگیرن و گلیم خودشونو از آب میکشن بیرون، هر کس مشتری های مخصوص خودشو داره حالا کو تا تو یاد بگیری و مشتری پیدا کنی، الانم که جدیداً میگه دیگه کرونا شده همه جا مخصوصا سالن ها تعطیلات. امان از این ذهن که مدام ساز مخالف میزنه حالا در مورد لاغری اونم از طریق ذهن که دیگه هر کاری از دستش بر بیاد انجام میده که مارو از رسیدن به هدف مون منصرف کنه . پس باید تو این مسیر خیلی حواس مون جمع باشه چون هر جا که کار خیری بخواد انجام بشه شیطان 😈 هم بساطشو تو اون مسیر پهن میکنه 

   تو این مسیر ترس از لاغر نشدن طبیعیه ولی ادامه ندادن به مسیر طبیعی نیست ودر لاغری ذهنی داشته امید وایمان به درستی این روش خیلی مهمه .و باید سعی کنیم که امید مونو از دست ✋ ندیدم و با دیدن موفقیت دیگران با خود مون بگیم اگه واسه این دوستان مون اتفاق افتاده پس صد در صد موفقیت نصیب ما هم میشه وما هم طعم شیرین تناسب رو میچشیم چرا که موفقیت برای همه یکسانه و شکست هر کس فقط برای خود اون فرده  . معمولاً دلایل موفقیت در افراد موفق خیلی به هم شباهت داره و تقریباً درهمه اونا شور و اشتیاق و علاقه تکرار و تمرین و تلاش و پشتکار یکسانه ولی در افراد شکست خورده دلایل بیشماری وجود داره و هر کس دلایل مخصوص خود شو داره پس ما باید از افراد موفق الهام بگیریم .و اگه در نوشته ها شون نکاتی بود که به ما کمک میکنه که بهتر نتیجه بگیریم از اون استفاده کنیم ولی اگه برامون سخت بود یا ما رو دچار سر در گمی کرد کاری به روش اون شخص نداشته باشیم و به روش خودمون ادامه بدیم.البته منکه فکر میکنم این روش خیلی راحت و آسونه وصحت این موضوع رو آلبوم دوستان شگفتی ساز که توش هم کوچک هست هم بزرگ، هم پیر هست، هم جوون، هم آقا هست ،هم خانم، حتی خانم بارداری که فقط شکم شون مشخصه که باردارن و بقیه اندام شون کاملا متناسبه، ثابت میکنه .ودر ضمن عکس اون مادر عزیزی که استاد توی فایل آموزشی گذاشتن بازم مهر تاییدی بر آسون بودن این روش . من خودم این روش رو به خواهرم توضیح دادم وایشون بدون اینکه حتی یک دونه فایل گوش 👂 کرده باشن ، فقط مطالب سایت و نظرات دوستان رو با عشق و علاقه مطالعه میکنن کلی وزن و سایز کم کردن وبه نظرم از منم دارن بهتر عمل میکنن ودارن از تناسب و زندگی جدید شون لذت میبرن چن شب پیش که خونه شون بودیم دیدم که بازم لاغرتر شده و می‌گفت که میخوام عکس مو واسه استاد بفرستم ومن وقتی که خوشحالی خواهر مو میبینم منم خوشحال می شم . چون شادی و تناسب حق همه مونه و همه مون لیاقت شو داریم ومن مطمئنم که هر کدام از ما یک شگفتی ساز هستیم . با آرزوی بهترین ها برای استاد و همه دوستان.

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   maryamkhazaie0000@gmail.com
   1400/01/29 02:28
   مدت عضویت: 323 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 293 کلمه

   بنام خداوند بخشنده و مهربان سلام ب استاد عزیز و دوستان گرامی گام شانزدهم در انتخاب الگولاغری دقت کنید توی هر کاری داشتن الگو  کمک ب پیشرفت بهتر در اون راه  میشه ،خدا رو صد هزاران با شکر ک این اینترنت و فضای مجازی هست ک ب این وسیله ما ب این راه هدایت شدیم وگرنه اگر کلاسها حضوری بود من یکی ک نمی تونستم شرکت کنم ،در موردالگو لاغری من خودم مطالبی ک استاددر فایل ها میگن رو از اونا پیروی میکنم  چند باری پیش اومده دیدگاه دوستان رو خوندم و ب شک افتادم و بعد با خودم حرف زدم ک من ک نمی دونم این دوستمون چند وقته وارد دوره شده تمارین و چ طور انجام میده ،از همه مهمتر باورشون چیه در مورد چاقی یا تناسب اندام ،من این مسئله رو کاملا درک کردم ک برداشت افراد از یک موضوعی می تونه کاملا متفاوت باشه برا همین من فقط دید گاه ها رو تا جای ک بتونم می خونم و اگر نکته مفیدی باشه استفاده میکنم و جایی ک ب تضاد بخورم حتما از استاد میپرسم .استاد عزیز تو چند تا از فایل هاتون ب این موضوع اشاره کردید ک نغییرات در آموزش لاغری باذهن اینقدر آروم اتفاق میفته ک وقتی کسی ازت میپرسه چطوری؟نمی تونی توضیح بدی من این موضوع رو درک نمیکردم ، ولی آلان کاملا می فهمم ی اتفاق های توی ذهن  من افتاده و من نمی دونم چ جوری افتاده ک من اصلا ولع نسبت ب مواد غذایی و شیرینی جات ندارم یا هر چیز دیگه ای اصلا خودمم متعجبم خدا رو هزاران با شکر و اینها همه نشان از ساده بودن و بی دردسر بودن این راهه آرام و بی سرو صدا داره ما رو ب آرزومون میرسونه خدایا شکرت مرسی ک هستی استاد عزیز🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/19 15:57
   مدت عضویت: 267 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 23 کلمه

   سلام من دیشب نظرمو درمورد این فایل نوشتم و فرستادم ولی ثبت نشده .باید دوباره بنویسم چون دارم فایل بعدی رو تحلیل میکنم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/01/19 17:34
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 13 کلمه

    سلام دوست عزیز
    دیدگاه های ثبت شده روز گذشته بازبینی و تایید شده است

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/19 00:10
   مدت عضویت: 632 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 372 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان گرامی🌹
   در انتخاب الگوی لاغری دقت کنید 🤔
   ما برای چاق شدن هیچ کلاسی نرفتیم که چاق شدن رو آموزش ببینیم بلکه یک سری باورهای ذهنی اشتباه ما را در مسیر چاق شدن برد و باعث چاقی ما شد.برای لاغر شدن هم ما باید دقیقا از همین روشی‌که چاق شدیم استفاده کنیم تا لاغر بشویم تا نتیجه دلخواه خودمون بدست بیاوریم.پس‌بهترین روش برای لاغر شدن لاغری با ذهن هست .ذهن ما قدرت یادگیری فوق العاده دارد و خیلی راحت میتونه لاغری با ذهن رو یاد بگیره  ولی برای تثبیت یادگیری خود نیاز به زمان و تمرین و استمرار داره تا یادگیری تثبیت شده به مرحله عمل و اجرا شدن برسه.کلا ما برای اینکه هر‌کاری انجام بدهیم یک سری تحقیقات اولیه انجام میدهیم و از کسانی که قبلا اون کار رو انجام دادن میپرسیم که فلان کاری که انجام دادید خوب بوده ثمربخش بوده مشکلی در مسیر نداشتید تا ذهن مطمئن بشه که اون کار خوبه و بعد شروع به اجرا کردن اون روش میکنیم .هرچند از اونجایی که ذهن ما یکم تنبله دلش میخاد نتیجه ثمربخش نباشه تا یه بهونه ای پیدا کنه که اون کاری که چند وقته پیگیرشه انجام نده.دقیقا توی لاغری با ذهنم همین مسئله مطرحه وقتی نوشته دوستان می خونیم و از تغییرات خودشون برای مامینویسن یا وقتی عکس دوستانی که متناسب شدن رو میبینیم دقیقا مهر تائید به کارآمد بودن روش لاغری با ذهن زده می شود.نکته مهم در لاغری با ذهن این هست که هرکسی باید سبک و سیاق مخصوص  به خودش برای لاغری  داشته باشه و از شیوه و سبک دیگران تقلید نکنه که چون فلانی اینطور عمل کرده منم مثل اون باشم تا نتیجه بگیرم نه . باید به این توجه کنیم همون طوری که هر‌کدام از ما توی خانواده های مختلف  یا شهرهای متفاوت هستیم و توی یه سری باورهای اشتباه متفاوت غرق بودیم که  باعث چاقیمون شدن  و مثل هم نبودیم پس مطمئنا برای لاغر شدنم باید سبک و سیاق ها با هم فرق کنه و به شیوه خودمون لاغر بشویمهرکسی واقعااا به روش لاغری باذهن ایمان داشته باشه و در این مسیر استمرار داشته باشه مطمئنا به نتیجه دلخواه خودش میرسه😊و اگه خدایی نکرده نتیجه نگرفتن به خاطر اینه که در این مسیر مطمئنا کم کاری کردن.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/18 16:34
   مدت عضویت: 674 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 496 کلمه

   سلام به استاد و دوستان عزیز
   منم خوشحالم که این دوره، غیرحضوری برگزار میشه، چون اگه حضوری بود خیلی ها نمی تونستند توی دوره شرکت کنند، و اونایی هم که می تونستند شرکت کنند کلی از وقتشون جهت آماده شدن و رفت و برگشت به کلاس ها، هدر میرفت. اما در غیر حضوری تعداد افراد بیشتر هست، مشارکت بیشتر و بهتر هست، در هر ساعتی از روز میتونیم به فایل ها دسترسی داشته باشیم و زودتر به جواب سوالاتمون برسیم.

   گام 16. در انتخاب الگوی لاغری دقت کنید.

   برای موفق شدن در هر حوزه ای، باید افرادی که در اون حوزه موفق هستند رو الگوی خودمون قرار بدیم (نه افرادی که شکست خوردند) و این الگو قرار دادن صرفا به خاطر جنبه انگیزشی اش باشه، نه اینکه هر کاری که اونا کردند منم دقیقا همون کار رو انجام بدم. نه، ما باید راه و روش خودمون رو در پیش بگیریم و از افراد موفق فقط انگیزه بگیریم و به خودمون بگیم وقتی فلانی از این مسیر تونست به هدفش برسه، پس منم میتونم از این مسیر به هدفم برسم.
   الگوی من در لاغری با ذهن فقط و فقط استاد عطارروشن هست، چون استاد حرف و عملشون یکی هست و با روش ذهنی تونستند به لاغری ماندگار دست پیدا کنند.
   وقتی استاد عطارروشن تونستند با روش ذهنی به لاغری ماندگار برسند پس منم میتونم از روش ذهنی به لاغری ماندگار برسم. 
   اما رسیدن به لاغری ماندگار از طریق ذهن، نیاز به آموزش و تمرین داره. همون جوری که تمرین روپایی و شوت باعث میشه یه فردی تا بهترین بازیکن دنیا پیش بره، تمرین ذهنی هم باعث میشه که فرد تصویر سازیش تغییر کنه، خودباوریش تغییر کنه، فرمولای ذهنیش تغییر کنه و نتیجه اش میشه تغییر رفتار، و تغییر رفتار در نهایت به تغییر جسم ختم میشه. 
   تغییر وقتی شروع بشه، دیگه تا بی نهایت ادامه پیدا میکنه. مثل بذری در خاک کاشته شده و جوانه زده، دیگه اون بذر تا درخت شدن، میوه دادن و دوباره بذر دادن پیش میره.
   پس هر چقدر ما در این مسیر با شور و اشتیاق آموزش ببینیم و با عشق و علاقه به آموزشها عمل کنیم، بهتر نتیجه میگیریم و به تناسب اندام ایده آل مون میرسیم.
   وقتی به تناسب اندام ایده آل رسیدیم، تازه این اول راهه، باید تلافی هر رنج و تحقیری که برای چاقی کشیدیم رو سرش در بیاریم. دیگه با لذت لباس سایز پایین بخریم😊، آزادیم هر جا دوست داریم بریم😊، توی عروسی ها و جشن تولدها برقصیم😊، حسابی از اندام مون لذت ببریم😊.

   نکته مهم این هست که برای رسیدن به لذت تناسب اندام باید روی هدفمون تمرکز کنیم و استمرار داشته باشیم. چون برای موفق شدن فقط یک راه وجود داره و اونم تمرکز کردن و استمرار داشتن هست. اما برای شکست خوردن هزار تا راه وجود داره ( بی میل بودن، نمیتونم، نمیشه، نشد، اینم نتونست و …)، به اندازه تمام آدمای روی زمین راه برای شکست خوردن وجود داره. چون هر کسی که خودش نتیجه نگرفته به راحتی میتونه ما رو دلسرد کنه، و ما باید یاد بگیریم از افراد موفق الگو برداری کنیم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   الهام بهرامیان
   1400/01/12 01:36
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 509 کلمه

   بنام ایزد دانا. گام شانزدهم. الگوی لاغری داشتن. سلام وصد سلام خدمت دوستان گل واستاد عزیز. این گام شاید یکی از تاثیرگذارترین فایل ها رو برای من داشت. ما برای کسب موفقیت در هر زمینه ای احتیاج به الگوی داریم. معنی کلمه الگو یعنی نمونه ی چیزی یا کسی که قبولش داریم ومی خوایم کاملا شبیه اون باشیم. حالا این الگو باید با احتیاط ودقت خاصی انتخاب بشه تا ما رو در مسیر موفقیت کمک کنه. در مسیر لاغری با ذهن استاد خودشون بهترین الگو هستن برای ما. همین فایل نمی دونم مال چند سال قبله ولی استاد الان تو فایل های اخیر نسبت به این ویدعو خیلی لاغرتر شدن ومن اینو تو بقیه فایل ها هم متوجه شدم. این یعنی ایشون همیشه در مسیر بودن.واستمرار وپشتکارشون ادامه داشته وهمین مورد بهترین الگومی تونه برای هر کسی باشه. خوندن دیدگاه دیگر دوستان خیلی کمک می کنه ما در فضای لاغری بمونیم واز دیدن وشنیدن موفقیتشون اشتیاقمون برای لاغری بیشتر بشه اما از اونجایی که ذهن همیشه دنبال بهانه ودلیل برای متوقف کردن ما داره تا یه نفر می گه نتیجه نگرفتم مارو به سمتش می کشونه ومارو وادارمی کنه دلیل شکستش رو بپرسیم این در همه موارد دیگم اتفاق می افته ولی ما باید هوشیار باشیم وبدونیم بیس کار لاغری با ذهن برای همه یکسانه چه برا اونی که رها کرده وادامه نداده چه برا اونی که کلی موفقیت داشته واین دیگه بستگی به خود فرد داره چطور شنیده ها ودیده های فایل های اموزشی رو به عمل تبدیل کرده باشه. فضای ذهن همه ما شاید در خیلی از موارد مثل هم باشه ولی نحوه درک وبرداشت هر کسی با دیگری فرق داره. بعضی از دوستان تجربیات خودشون رو لطف می کنن می نویسن ما اگه دیدیم تجربشون به کارمون میاد وبا عمل کردن بهش احساسمون بهتر می شه خوب می تونیم ازش کمک بگیریم واگه نه سخت بود برامون ومارو تحت فشار گذاشت اصلا لازم نیست بهش توجه کنیم وباید درک خودمون از فایل هارو با بهترین احساس به عمل تبدیل کنیم. باید امید خودمون رو حفظ کنیم مراقب امیدمون باشیم راه موفقیت چه در لاغری وچه در هر زمینه ی دیگری همیشه یکسانه شامل علاقه واشتیاق واستمرار می شه ولی راه شکست بی نهایت است ما برای شرکت نکردن در یک مسابقه می تونیم بی نهایت دلیل بیاریم وهمه هم قبولش کنن جز خودمون ولی برای شرکت کزدن در اون مسابقه فقط یه دلیل هست اونم اشتیاق وعلاقه است. ترس برای هرکاری چیزی است که همیشه با ماست پس اینکه بترسیم طبیعی است ولی اینکه مسیر را رها کنیم طبیعی نیست. شکست هیچ وقت آسان نیست کسی که شکست بخوره ورها کنه افسرده وناامیدمی شه واعتماد به نفسش از بین میره ولی کسی که نتیجه نمی گیره یا دیر می گیره همیشه امید داره به اینکه بالاخره نتیجه می گیره همیشه اشتیاق داره وهمین صبر واستمرار بالاخره اونو به هدف خواهد رسوند. پس همیشه باید در مسیر بمونیم وفقط اینو بدونیم.عمل کردن به آموزش ها می تونه مارو به موفقیت برسونه بقیه موارد برای درمسیر ماندن وحفظ اشتیاق وانگیزه ی ماست. به امید موفقیت همه دوستان گلم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فرشته کیانی
   1399/12/25 18:41
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 458 کلمه

   سلام استاد خوبم ،به نظر من کلاس های غیرحضوری خیلی بهتر هستن ،من حدود ده ،پونزده سال قبل که دانشگاه می رفتم استادم در مورد موضوعی بنام دهکده جهانی حرف میزدن و می گفتن در سالهای آینده روابط به صورت مجازی خواهد شد و همه انسانها از تمام نقاط دنیا با هم در ارتباط خواهند بود و الان که می بینم ما از طریق فضای مجازی با انسانهای دیگه در سایر نقاط دنیا به تبادل اطلاعات می پردازیم خیلی خوشحالم چرا که اگر فضای مجازی نبود من که در یکی از شهرهای جنوب شرقی ایران هستم همیشه از این هدایت الهی محروم بودم ،موضوع دیگه این هست من بیشتر مطالب دوستانی رو می خونم که استاد به دیدگاهشون مدال طلا میدن و چون قبل از دیدن این فایل فکر میکردم چون مورد تائید استاد هستن پس من هم تمام نظرشون رو باید بپذیرم چون استاد به نوشته اونها مدال دادن که البته استاد با ارسال این فایل جواب منو دادن ولی خدایی بعضی از نوشته ها به درک بهتر من کمک زیادی کردن و باعث انگیزه بیشتردر من شدند ،موضوع بعدی اینکه استاد من از برج مرداد 99 با سایت شما آشنا شدم و فکر میکردم فقط با گوش دادن به فایلها و انجام تمرین ها موفق میشم و چون توی این مسیر که خیلی لغزنده ست با حرف خواهر شوهرم که گفتن چقدر چاقتر شدی لیز خوردم و کله پا شدم و همه چیز رو کنار گذاشتم بعد از سه ماه دوباره هدایت شدم چون دیدم راهی بجز لاغر شدن ندارم و چون به این روش ایمان کامل دارم دوباره شروع کردم و سعی کردم به گفته های شما عمل کنم و خداروشکر الان که دو ماه میگذره من دو سایز کم کردم اصلا حرص و ولع به موادغذایی ندارم عادتهایی رو که میخواستم کنار بذارم کم کم دارم کنار میذارم و با قدرت و اشتیاق و استمرار و عمل به این فرمولهای لاغری توی این مسیر پیش می رم به قول شما راههای شکست بینهایت هستند ولی راه موفقیت یک دونه است امید به لاغری عامل مهم در موفقیت است و تناسب با خودش خیلی چیزهای خوبی رو همراه داره سلامتی ،اعتماد به نفس،شادی ،سبکبالی و مهمترینش پوشیدن لباسهای شیک و شادی که ما افراد چاق همیشه در حسرتش بودیم ولی. شکست با خودش بی میلی ،عذاب وجدان و حال بد رو به همراه داره خداروشکر که استاد دانا و فهیمی همچون استاد عطار.روشن داریم ایشون که خودشون بدون هیچ الگویی و با این همه رنج و سختی به تناسب رسیدن چی بگن ولی ایشون هرروز عاشقتر میشن و مصمم تر به این راه ادامه میدن به نظر من هم لاغری با ذهن آسون تر از اون چیزی هست که فکرش رو میکنید فقط کافیه در این مسیر باقی بمونید ،خدایااااااااا شکرت

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1399/12/26 01:05
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 18 کلمه

    سلام دوست عزیز
    تبریک میگم به شما
    از خوندن نتایج شما لذت بردم
    چقدر عالی در مسیر تغییر کردن قرار گرفتید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/24 00:41
   مدت عضویت: 730 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 614 کلمه


   .

   گام‌ ۱۶

   سلام وقت بخیر

   منم با کلاس های غیر حضوری موافقم،مخصوصا تهران که ترافیک بیشتری هست ،ولی من انرژی کلاس های حضوریو خیلی دوست دارم،مثلا در حال حاضر در یک کلاس علم ثروت غیرحضوری شرکت کردم و هر ماه یک لایو دونفره هم با استادمون داریم ولی مدام به استادمون غر میزنیم که باید یه کارگاه یا میتینگ برامون بذاره که از نزدیک هم از انرژی ایشون بهره مند بشیم،ولی برای دوره لاغری با ذهن چونکه استاد دزفول هستند و امکان دیدار ایشون نیست باید به این شکل استفاده کنیم هر چند من دوست دارم استاد عزیزمونو از نزدیک ببینم و اگر سفری به دزفول داشته باشم حتما میرم و میبینمشون یا اگر استاد سفری به تهران داشته باشن خوشحال میشم که ببینمشون

   پارسال که تصمیم گرفتم در دوره ها شرکت کنم ،بدون تردید انجامش دادم،به این باور رسیده بودم که من مسئله ذهنی دارم با توجه به کلاس های زیادی که در حوضه ذهن شرکت کرده بودم و کتابی که خونده بودم ،شک نداشتم به این متد و جالبه وقتی به این نتیجه رسیدم ،تقریبا ۱۵ روز بعدش ،به این سایت بصورت صحیحی هدایت شدم ،اوایل دوره شایدبعضی کامنتای دوستان اثر گذار بود ولی بعدا یاد گرفتم که هر کسی با نگرش و معیارهای ذهنی خودش وارد دوره میشه و قرار نیست همه ما نتایج مشابه داشته باشیم،اگر دوستانم موفق شدن پس منم میتونم موفق بشم ولی اگر بعضی از دوستانم موفق نشدن بخاطر نوع عملکرد خودشون بوده و من میتونم عملکرد بهتری داشته باشم و نتیجمم متفاوت خواهد بود

   واقعا زمانیکه چاقتر بودم حالم خیلی بد بود،احساس بدی به خودم داشتم،مدام صدایی در من به من میگفت تو لایق زندگی خوب نیستی،تولایق لباس های قشنگ نیستی،تو لایق داشتن خواسته هات نیستی ،هیچ اعتماد بنفسی وجود نداشت و خدارو شکر میکنم که با شناخت خودم و خودش به این مسیر هدایت شدم که در وحله اول با خودم آشتی کنم به خودم نزدیک بشم خودمو بپذیرم و بعد هم متناسبتر باشم که بتونم از حق طبیعی و الهی خودم استفاده کنم ،متوجه بشم که طبیعیه که من متناسب باشم با اینکه قبلا باور داشتم که طبیعیه که من چاق باشم ،باعث شد بفهمم که من سالم وسلامت ومتناسب متولد شدم ،قصد خداوند از خلقت من بالاتر از این چیزها بوده ،من الان یاد گرفتم که به بدنم ،به زندگیم با شخصیت قبلیم نگاه نکنم،باید با قوانین جدیدی که دردحال آموزشش هستم نگاه کنم،اگر اون شخصیت قبلی بلد بود که منو تو مسیرهای صحیح قرار بده که قرار داده بود،من یاد گرفتم که هر روز هم فایل گوش کنم،کامنت بنویسم،بخونم،فکرهای متفاوت داشته باشم،گفتگوهای زیبا داشته باشم،به خودم عشق بورزم،جور دیگه ای به خودم نگاه کنم،نکات مثبت خودمو ببینم و تشویق کنم،خودمو سرزنش نکنم،با دیگران مقایسه نکنم ،به خودم احترام بذارم،خودمو با داشته هام وبدنم نسنجم ،خویشتن پذیری داشته باشم،خودمو بخاطر مخلوق بودن بخوام،،،،، ، من همون آدم چند سال پیش نیستم من حتی آدم یک هفته پیش هم نیستم ،هر لحظه سلول های من داره برنامه ریزی مجدد میشه،هر لحظه در من راه های جدید نورونی تشکیل میشه که مسیر منو بسمت بهتر شدن میبره ،من جزء همون آدم های ۱ درصدی جهان هستم که از شرایط خودم خسته شدم و خواستم تغییر کنم و جهان هم اکسپت گفت و من مرتب در حال گسترش بسمت آموزش هام هستم ،بقول استاد ،شما که در حال یادگیری هستید لاغر میشید،اگر شما لاغر نشید کی لاغر بشه؟

   من هم تعهد میدم باز هم در مسیر بهتر شدن ها بمانم تا بتونم فرد مورد دلخواهمو در وجودم زایش کنم ،مثل مادری که ۹ماه مراقب جنین خودش منتظر میمونه و بعد از اون هم مراقبش خواهد بود،مواظب جوانه های تغییرات و رشد و تناسب اندام خودم باشم،تغذیه شون کنم،نازشون کنم و شاهد بزرگتر شدنشون هستم  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 25 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/15 03:47
   مدت عضویت: 811 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,353 کلمه

   گام ۱۶ : در انتخاب الگوی لاغری دقت کنید .
   الگو داشتن در هر کاری کمک می کنه تا اون کار با موفقیت بیشتری پیش بره .

   اولین الگوی همه ی ما شما هستید استاد . چون اول اینکه خودتون قبلا چاق بودید و کاملا با روحیات یک انسان چاق و ذهن چاق آشنا هستید .
   دوم اینکه قدم های مستمری برای لاغری برداشتید و با لاغری زندگی کردید .
   سوم اینکه هرگز برای گرفتن نتیجه عجله نداشتید .
   چهارم اینکه هرگز در مسیر لاغری با ذهن به خودتون سخت نگرفتید و همواره با اشتیاق قدم برداشتید .
   پنجم اینکه رنج لاغر شدن در دیگر شیوه های لاغری رو برای خودتون تبدیل به لذت کردید
   ششم اینکه فضای ذهنتون رو دائما با لاغری به روزرسانی می کنید .

   هفتم اینکه الان لاغر هستید و هرگز این راه رو رها نکردید
   و ….
   بزرگترین الگوی مسیر لاغری با ذهن برای ما خود شما هستید . کلمه ی پیشوا ، امام ، رهبر و… دقیقا به معنای الگو هستند و دقیقا مثل ائمه معصومین که در راه دین به عنوان الگو هستند و هرکسی که در راه دین وارد میشه اولین کارش این هست که زندگیش رو تا حد زیادی به این الگوها نزدیک کنه ما هم در زندگی لاغریمون باید الگویی رو انتخاب کنیم که خودش قبلا این راه رو رفته و به موففیت هم رسیده و حالا داره بی دریغ راه موفقیتش رو به ما آموزش میده و ما باید تلاش کنیم ذهنمون رو با شما که پیشرو ما هستید تنظیم کنیم تا عملکردمونم شبیه شما بشه و نتایجمون هم عالی به دست بیاد .
   داشتن الگو به ما کمک میکنه بتونیم معیارهای دلخواهمون رو بهتر انتخاب کنیم تا تصویری از لاغری دلخواهمون رو به ذهنمون بدیم و ذهن ما طبق اون الگو حرکت خودش رو آغاز کنه .
   تا جاییکه میدونم ذهن هیچ وقت بدون الگو حرکت نمی کنه .چون خیلی محتاطه . حتی برای چاق شدن هم از الگو استفاده کردیم . بله ما دقیقا برای چاق شدن هم از الگو استفاده کردیم ابتدا مسیر چاقی رو در اطرافیانمون دیدیم در ذهنمون با لذت ترسیم کردیم (خوداگاه یا ناخوداگاه) و بعد چاقی در ابتدا با لذت شکل گرفت و بعد که عادت کردیم و به رنج چاقی رسیدیم در صدد بر اومدیم برای اینکه بخوایم دوباره به لاغریمون برسیم .
   پس چاق شدن ما هم خودش الگوبرداری از عملکرد اطرافیانمون بود که کم کم انتخابش کردیم و سبب شد چاقی برای ما هم به تبعیت از الگوها شکل بگیره .

   یکی دیگه از الگوهای خوب ما برای لاغر شدنمون ، خودِ چاق شدن هست .

   ما چاقی رو میشناسیم با راههاش آشنا هستیم . با الگوهاش آشنا هستیم با عملکردهاش آشنا هستیم با احساسات و عواطفش آشنا هستیم . ما چاقی رو عالی خلق کردیم شاید از یه زمانی به بعد متوجه شدیم که ما این نوع آفرینش رو نمیخوایم ولی به عنوان یک خلقت که بهش نگاه کنیم الگوی موفقی بوده و خیلی عالی به نتیجه رسیده .
   درسته مسیرش الان مسیر نادلخواه ماست ولی اون زمان که داشتیم طی میکردیمش واقعا درش موفق بودیم و اگه دقیقا مطابق همون در مسیر لاغری حرکت کنیم قطعا در مسیر لاغریمونم موفق خواهیم بود . تازه چه بسا موفقتر .

   چاقی در من به عنوان یک الگو چه ویژگیهایی دارد که من از آن میتوانم درس بگیرم ؟

   اولین ویژگی چاق شدن ما لذت بردن هست . ما ابتدا از چاق شدن لذت بردیم و چاقی خلق شد .
   مورد بعدی اینکه ما راحت چاق شدیم . تصویر ذهنی چاقی ما این بود که چاقی در ذهن ما بسیار ساده شد . یعنی موضوع پیچیده ای نبود . ذهن خیلی راحت مسیر چاقی رو یاد گرفت و در اون مسیر حرکت کرد.
   مورد بعدی استمراره . استمرار در مسیر چاقی همیشه بود . ما شب و روز در مسیر چاقی حرکت می کردیم یعنی زمان خاصی نداشت که بگیم خب الان میخوام چاقی رو تمرین کنم . این تمرینها همیشگی بود . اونقدر عادت کرده بودیم که در هر زمانی از شبانه روز انجامش میدادیم .
   از جلوی آیینه رد میشدیم میدیدیمش . به خصوص در خورد و خوراک و فعالیتهای روزانه بسیار می دیدیمش . شب میخواستیم بخوابیم بهش فکر میکردیم . برای آیندمون برنامه ریزی می کردیمش . بهش توجه می کردیم . کاملا احساساتمون رو درگیر خودش کرده بود .
   کاملا افکارمون مشغولش بود . عملکردمون رو کاملا تحت تاثیر قرار داده بود و خلاصه همیشگی بود . حرف وکلاممون چاقی بود . دوستان دور و برمون چاق بودند ما با چاقی زندگی کردیم همه اینها نشان از استمرار حرکت در مسیر چاقی بود .
   البته این چند مورد فقط مواردی هستند که به خوداگاه اومدند وگرنه اگه بیشتر فکر کنم به اندازه ی کل این سایت میشه مطلب نوشت .
   اما بهترین الگوی لاعری ما که تلفیقی از دو الگوی بالا هست مطالب و فایلهای این سایت هست . مطالب و فایلها و بعد عمل کردن به فایلها و استمرار و قدم هر روزه در انجام تمرینات بهترین الگوی لاغری ما رو تشکیل میدن چرا که مطالب ذهن شماست و دوم اینکه قدم به قدم از چاقی الگوبرداری شده تا لاغریمون هم درست مثل چاقیمون و چه بسا بهتر از اون به موفقیت برسه . چون لاغر شدن با اصل وجودمون هماهنگه و راحتتر از چاقی خلق میشه . کسی که در چاقی موفق بوده قطعا میتونه در لاغری موفقتر باشه .

   پس بازم میرسیم به اینکه این سایت رو رها نکنیم . استمرار داشته باشیم . در آموختن استمرار داشته باشیم تا فضای ذهنمون پر از حس ناب لاغرشدن بشه . تا انتظاراتمون از خودمون تغییر کنه . تا نشانه ها تغییر کنه تا ایمانمون تغییر کنه تا طبیعت و تمایلاتمون تغییر کنه .
   ما باید تغییر کنیم . پس برای تغییر باید الگوهای ذهنیمونم تغییر کنه .
   الگوهای ذهنی لاغری که به شکست منجر میشن الگوهای مناسبی نیستن . الگوی لاغری باید موفق باشه . مطالب این سایت تماما الگوهای خوبی هستن چون اول اینکه صاحبشون رو موفق کردن دوم اینکه افراد زیادی از اونها استفاده کردن و موفق شدند و سوم اینکه همیشگی بوده و استمرار داره . چهارم اینکه راحته و لذتبخش . پس تک تک فایلها خودش بهترین الگوست .
   نوشته های دیگران رو نباید الگو قرار بدیم اونها رو فقط باید انگیزه ای بدونیم تا اشتیاقمون در راه بیشتر بشه و بگیم مطالب این سایت این همه انسان رو داره به موفقیت میرسونه پس قطعا منم با عمل کردن به فایلها میتونم در راهم موفق بشم . فقط باید تمرکزمون روی فایلها و مطالب استاد باشه تا بتونیم عملکردی مطابق عملکرد گفته شده در فایل داشته باشیم .

   نتیجه اینکه اینجا رو رها نکنیم و هر روز در جهت لاغریمون گام برداریم . اینجا کانون تناسب هست و اگر مطابق فایلها عمل کنیم به بهترین نتایج میرسیم .

   نترسیم و ادامه بدیم . ترس ایمان وارونه است از بس روشهای دیگر لاغری با شکست همراه بودن تصویر ذهنی شکست در لاغری اینجا هم میاد تا خلق بشه اما لذت لاغر شدن در اینجا اونقدر زیاده که ترس رو از بین میبره . موفقیت اونقدر زیاده که شکست رو از بین میبره . اینجا راهی نیست که آدم توش شکست بخوره . چون شکست از سختی میاد . وقتی کاری سخت باشه انعطاف نداشته باشه توش شکست ایجاد میشه تا اون سختی بشکنه و از بین بره . چون سختی هست که باعث شکست میشه . ولی این راه راه انعطافه . لاغری ما انعطاف پذیره و خودشو با هر شرایطی وفق میده . شب ، روز ، صبح زود ظهر عصر مهمانی خانه در جمع یا تنها با بچه بی بچه کار بیرون خانه دار و …. فرقی نداره تحت هر شرایطی لاغری همراه ماست و خودشو وفق میده با شرایط. چون چاقی ما هم دقیقا همینجوری بود و خودش رو با هر شرایطی وفق میداد واسه همین موفق بود پس لاغری ما هم موفق میشه .
   من با اشتیاق و ایمان امروز هم در مسیر لاغری حرکت کردم و الان که ساعت ۳:۳۰ شب هست دارم با لاغری زندگی میکنم و با انجام تمرینات امروز هم گامی در مسیر لاغرشدنم برداشتم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/03 09:37
   مدت عضویت: 781 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,393 کلمه

   باسلام گام ۱۶ :درانتخاب الگوی لاغری دقت کنید
   چقدر جالب در دیدگاه دیروزم درمورد مطلب امروز نوشته بودم امروز که این فایل رو گوش میدادم گفتم وای خدای من چقدر زود جوابمو دادی چقدر ضعیف فکر کردم وچقد حال بدی به خودم دادم وعجله در پیدا کردن نتیجه .الان به جواب گفته های خودم رسیدم .این نجواهای منفی ذهنی چقدر می کشونتمون به این طرف وان طرف تا فرارکنه از تناسب چون هنوز لذتشو نچشیده ونمی دونه چه حال خوبی داره لاغری وزندگی با متناسب شدن چقدر خوشاینده برا همین نمی خواد تن به قدم گذاشتن در این راهو بده وبراش سخته که عادتها ورفتارهای غلطشو عوض کنه و صحیحش رو یادبگیره .ممنون استاد گرامی که هیچ جای سوال وشبهه ای برا امدن وحرکت در مسیر لاغر شدن رو با پاسخ ها ودلایل عالیتون نمی گذارید وسست شدن رو ازما دور می کنید بزرگوارید .
   بله چون ذهنه که مارو به بی راهه تشویق کرده و خواهان اسانی وراحتیه وخوردن وزیاد خوردن براش لذت بخس تر از نخوردن وباحرص وولع خوردنه پس همین ذهنه که با فرمولهای غلطش مارو به این روس تشویق کرده از طریق ذهن چاق شدیم از همین طریق هم باید به تناسب برسیم .اساسی ترین مطلبی که درمسیر رسیدن به لاغری باید یفهمیم اینه که درک کنیم باید ازهمان مسیر که چاق شدیم لاغر شویم که ذهن است واصلی ترین روش متناسب شدن است.وقتی درمسیر لاغری به روش دهن قراربگیریم یکی از چیزهای موثر برای تشویق ماندن وادامه راه پیدا کردن الگوهای مناسب وموفقی که این راه را پیمودند می باشدباید هم از چگونگی موفقیتشان وهم چگونگی را ه موفقیتشان استفده کنیم . افراد موفق به لاغر شدن با نوشتن تجربه ها ودیدگاهشون دراین مسیر در انتقال راه وروشها و تجربیاتشون مشوق خوبی برای هدایت در مانون وادامه مسیر هستند چون با خواندن نظرات و مطالعه انها ذهن را در فضای لاغری قرار میدهیم که هدف اصلی رسیدن به لاغری میباشد .البته نباید هرطوری که انها عمل کردند ما هم عمل کنیم چون تعدادی بعداز مدت کمی احساس خستگی در بودن این راه وعملکرد خود شدند ومسیر را رها کردند.ملاک دریافت اگاهی درباره لاغری با ذهن فایل های اموزشی است نه نوشته شرکت کنندگان دوره .روش صحیح مسیر دریافت انچه از دیدن فایلهای اموزشی دیدیم وتحلیل اموزش ها وانجام تمرینات داده شده مربوط به هر فایل باعث گسترش فرمولهای لاغری دردهن شویم .خواندن نظرات دیگران بایدباعث ایجاد شوق وانگیزه برای ماندن وادامه دادن مسیر لاغری درماشود .ابتدا باید افرادی که موفق به گرفتن نتیجه شدند ویا عکس گداشته اند را در نطر بگیریم 🏵وبگوییم حالا که افرادی از این روش نتیجه گرفتن ولاغر شدند پس میشه ومن هم میتونم .وباشوروشوق بیشتری دراین مسیر قدم بگذاریم. ممکن ایت کسانی باشند که هنوز نتیجه نگرفتند ونظر خودشان را بیان کر ه باشند نباید به جزییات گفته ها توجه کنیم چون پایه واساس کار یکی است ومحتوا وتکنیک وروش واموزش انها برای همه یکسان است اما نظر هر شخص بر اساس برداشتش از ان موضوع است که می نویسد ونباید به جزییات وبرداشت انها توجه کردچون فایل که همان محتوای اموزش است را استاد اموزش می دهد وما هستیم که نقش مهم عمل کردن درست به محتوا را به عمل ذهن یافرمولهای صحیح ذهنی تبدیل می کنیم وشگفتی ساز می شویم .استفاده از فایلها ونظرات باید باعث ایجاد شوق انگیزه در ما شود. اصل محتوای اموزشها برای همه یکسان است ولی نوع برداشت هر شخص براساس درک واستفاده او متفاوت می باشد .در ذهن هرکسی فرمولهای ذهنیش طبق اموزشهای دیده شده ویادگیری ودرکش از ان محتوا ذخیره شده است وبرهمین مبنا از محتواهای اموزشی استفاده ودریافت می کند بعد با فرمولهای ذهنی خودش انها را ترکیب کرده ونتیجه حاصل شده از این ترکیب را ارائه می دهد .اگر نظرات نوشته شده باعث درک بهتر مسیر لاغری شود باید از انها استفاده کرد ویا اگر اطلاعات واگاهیهای داده شده درعملکرد مون به ما احساس خوب بدهد ونتیجه خوبی بگیریم اشکالی ندارد که از ان الگو برداری کنیم وهمینطور اگر برداشت نوشته شده دوستان از محتوا باعث راحت تر استفاده وبه نتیجه رسیدن ما می شود وما اذیت نمی شویم میتوانیم انها مورد استفاده قرار دهیم درغیر اینصورت نباید به انها توجهی کرد ویا خواند .از نوشته ها باید برای انگیزه گرفتن وادامه دادن به راه باید استفاده کردولی نباید ازسبک انها الگو گرفت .اگر دیدیم با عمل به برداشت انها به نتیجه می رسیم وراحتیم واحساس خوبی داریم وبهتر در مسیر حرکت می کنیم میتوانیم از ان الهام بگیریم .اینکه میترسیم که از این راه به نتیجه می رسیم یانه این ترس طبیعی است چون درهرکاری که میخواهیم انجام دهیم ذهن پارازیتهای خودش را می پراند وافکارمنفی خودرانجوا می کند که اگه نشه ونتیجه نده چکار کنم مثلا اگر مغازه پوشاک گذاشتیم وفروش نداشت چی ایا این مغازه رو برای پوشاک هزینه کنیم یا نه .ذهنش کارش ترسوندن ماست که دنبال کاری که میخواهیم نرویم وهمانجایی که هستیم بمانیم وبدنبال بهانه میگرده و شاهد بیاره که نمی شه به ما میگه برو از دیگرانم سوال کن ببین نتیجه نداه .ان وقت ماهم از خداخواسته اگه یک مورد یا شاهدم پیدا کنیم که ان راه درست نیست خیال خودمون رو راحت می کنیم وراحت میشینیم ومیگیم نشد .🌹
   افرادیکه تازه وارد مسیر لاغری با ذهن شدند چون تازه اول راهند ممکن است برای انها خروجی ایجادشده با دریافتشان متفاوت باشد به این علت که فرمولهای ذخیره شده غلط در ذهنشان متفاوت است وبه مرور زمان باحرکت دراین مسیر با اموزش وتمرین کردن وتداوم وتکرار مطالب ، فرمولهای اشتباه ذهن کمتر می شود وبا فرمولهای صحیح تر ترکیب شده ان وقت دریافتی ما با خروجیمون شباهت بیشتری به اگاهی دریافتی یا محتوای اموزشی پیدا می کند پس باید هدفمان از خواندن نظرات قرارگرفتن درمسیر لاغری با دهن باشد.وقت گذاشتن مابرای خواندن نظرات درحال توجه به رسیدن به تناسب اندامیم که این اصلی ترین اثرخواندن نوشته هاست که می خواهیم به ان برسیم .پس اگر نوشته ای به مادرک خوب واگاهی لازم بدهد وموضوع لاغری با ذهن را برایمان واضح تر کند باید از انها استفاده کرد.ترس از لاغر نشدن با روش ذهن طبیعی است اما ادامه ندادن راه لاغری با ذهن غیر طبیعی است. بهتر هدفمان از خواندن نظرات دیگران افزایش انگیزه واطمینان به لاغر شدن باشد واز خواندن نوشته هایی که یاس وناامیدی ونتیجه نگرفتن ازراه لاغری باذهن رابیان می کند بپرهیزید چون نمی تواند الگوی مناسبی برای مسیر لاغریتان باشدوما نمی دانیم علت شکست انها چه بوده ودرذهن اوچه می گذشته وچه فکر ومسائلی در زندگیشان بوده که نتیجه مطلوب نگرفته که باعث عدم تمرکز کافی او۸. راه موفقیت هرچیزعلاقه واشتیاق و ودرک درست وتمرکز وتوجه وتلاش وتمرین واستمرار درچیزی است که می خواهی ان را بدست اوریم .نرسیدن به خواسته را شکست خوردن دران چیز می دانیم .برای شکست خوردن درهرچیز بی نهایت بهانه ودلیل با بیان نشد و انجام ندادن ونمی توانم و……وجود داره اما برای حرکت درهر راهی واستمرار دران وموفق شدن یک راه وجود دارد .خیلی ها شکست براشون بهتر است ازموفق شدن اما این اتفاق بسیار زیان داردچون فرد شکست خورده علاوه برصرف زمان وانرژی و ازدست دادن اعتماد به نفس وعلاقه به ادامه دادن راه وایجاد افسردگی دراو می شود.
   کسانی که شکست خوردند وبه نتیجه مطلوب نرسیدندبرروی موضوع تمرکز کامل نکردند ویاتمرینات رودرست انجام ندادند . کسانی هستند که دردوره شرکت نکردند وفقط با توضیح مختصری به نتیجه رسیدن چون خواستن توانستن است وانها خواستند ودرست عمل کردند به تمرینات وتوجه به نکات مثبت ومطالب گفته سده درفایل ها داشتند .نتیجه گرفتن ازدوره بسیار اسان هست چون ذهن بسیار قدرتمنداست .خواندن نوشته ها باعث تمرکز برروی مسیر وتوجه به هدفمان است که همیشه درمسیر باشیم .نکات مثبت فایلها تصویری وصوتی ابزاری است برای کمک درماندن وادامه مسیر .مطلب مهم این هست که تغییر شروع شودنه مقدار تغییر .هرچه علاقه ما به تغییر بیستر باشد نتیجه بهتر است .کسانی که شکست می خورند اما دست از تلاش برنداشته وادامه می دهند علاوه بر اینکه وقت وانرژیشان هدر نرفته بلکه برایشان باعث افزایش امید وانگیزه حرکت وتلاش بیشتر برای ادامه دادن می شود.امید داشتن برای رسیدن به نتیجه مهم ترین موضوع رسیدن به لاغری با ذهن است .باید مراقب باشیم که امیدوار باشیم برای نتیجه گرفتن خوب .به هنگام خواندن نظرات جاهایی را کهافراد با تغییرات خوب همراه شدن ودرمسیر لاغری پیش می روند انرا با شوق بخوانیم وبه خود تاکید کنیم حال که او توانسته من هم می توانم.دیدن عکسهای شگفتی ساز والگوهای موفق انگیزه وشورواشتیاقمان را برای رسیدن به لاغری بیشتر می کند .
   خدایا بابت همه چیز سپاسگزارم از سما استاد گرامی نیز بسیار متشکرم .
   استاد ازبابت مرتب کردن وبه روز کردن سایت ممنون واقعا عالی شده خیلی زحمت کشیدیدبرای راحت دردسترس بودن همه چیز برای ما نگاه خداوند همشه برزندگیتان 🌻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/02 17:49
   مدت عضویت: 421 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 668 کلمه

   بنام خدا 🌸 گام شانزدهم الگوی لاغری : برای هر فردی در تمام جنبه های زندگی الگوهای مختلفی وجودداره حتی برای چاقی و لاغری خیلی تلاش کردم که برای لاغری الگویی داشته باشم وبه اونها توجه میکردم اما توجه کردم بیشتربه شکل حسرت بود اینکه چطور میشه منم مثل اون افرادلاغربشم وبعدازاینکه الان اون فرد مسیرچاقی داره قرارمیگیره چون آرزویش این بود که چاق بشه وحالادارم داره بعدازاونهمه تلاش درمسیرچاقی قرارمیگیره تصمیم گرفتم که از اون الگوبرداری نکنم اون فردی بود که به شدت متناسب بودوحدوچهل ودوکیلوبوداماحالاخوشحال بودا اینکه شش کیلواضافه کرده وچهلوهشت کیلوشده ومیگفت که هنوزجادارم برای چاقی وخوشحال بودوبراش دردلم ابرازناراحتی کردم که چقدرمیتونه دراین مسیرادامه بده ومعلوم نیس چاقی اونوتاکجامیبره. بگذریم اماهمه ی مادرتمام جنبه های زندگی افرادی داریم که به اونها به عنوان نماد نگاه میکنیم درواقعیت اونها روبه عنوان الگودرنظرمیگیریم هم شخصیتی وهم ازنظررفتاری وهمه چیزدرطی مسیرزندگی افرادشکست خورده دریه سری ازجنبه های زندگی وجوددارن پدریم سری افراد موفق مسیرزندگی برای همه یکیه اماروش استفاده از این مسیر برای افراد روش های که استفاده میکنن متفاوته به خاطر اینکه محتویات ذهنی افرادمتفاوته دراین مسیرلاغری باذهن برای همه اطلاعات و داده هایکسانه اماروش استفاده کردن مامتفاوته چون هرکسی برنامه ریزی ذهنی متفاوتیداشته وبه همین خاطر هم تفاوت افرادچاقی گیری افرادبه خاطربرنامه ریزی ذهنی اونهاست کارهای ماوعادتهای مادرناخوداگاه ماتثبیت شده چون ماازبچگی آموزش دیدیم وبعددرزندگی اعمالش کردیم و هیچکدوم یادمون نمیادچطورچاق شدیم به خاطر اینکه این محتویات درذهن ماتثبیت شده وزمان مشخصی ندارد به خاطر همین هم به چاقی به عنوان شخصیت وجودی خودمون نگاه میکنیم ومادرطی این مسیر الگوهای چاق زیادی رو بدیم وبازندگیشون مواجه شدیم به خاطر همین هم هست که چاق شدیم وچاقترمیشی ذهن ماالگوهای ماروبیان عنوان اسناد بایگانی کرد وهربارکه خواستیم اقدامی کنیم باتوجه به اسنادی که داشت باترسوندن ما ونشون دادن اون اسنادماروازمسیر خودمون فاصله دادومادراون جنبه ها به موفقیت نرسیدیم چاقی مایه خاطراطلااعاتی هست که مایه ذهنمان دادیم و هم مابقای مارودرتغییرنکردن میدونهبه خاطر همین هم رژیم گرفتیم ودوباره چاق شدیم به خاطراین بود که الگوهای ذهنی ماتغییرنکرده بودواینکه برگشتن به چاقی برای ماازنظرذهن بقای مابود عملکردن در لاغری با ذهن این الگوهاروتغییرمیده وبرنامه ریزی واسنادذهنی وهمهرچیزذودرمسیرتغیرمیده که ما می‌خواهیم وقتی مایه داده های جدیدتری که ازلاغری باذهن عمل کنیم درمسیرلاغری باذهن قرارمیگیریم عمل کردن به این داده ها و اطلاعات باعث همسوشدن ذهن ما وجسم ماباافکارمامیشه وتکرارشدن عادت وباعث باورمامیشه ودرنتیجه ذهن متناسب بالگردهای متناسب به وجود می‌آمد الگو‌های متناسب افرادی که دراین زمینه نتیجه گرفتن بیشترازبقیه ی افراد کمک کننده است ودوم اینکه توجه به خودمون به عنوان شخصی که دراین مسیرقرارگرفته هم می‌تونه به ماانگیزه بده اگر چیزی برای اولین بار تجربه میشه چرامااولین نفری نباشیم که اونوتجربه می‌کنه و به عنوان یک الگو به خودمون نگاه کنیم الگویی برای اطرافیان برای فرزندان و خانواده ومهمترازهمه افتخاربه خودم که درمسیری قرار گرفتمکه اولین تجربه ای هست که هرکسی ازاونهراس داره وحالاتجربش میکنم چون بودن آدمایی که برای بار اول اونوتجربه کردن ومن هم می‌خوام توگروه اونها باشمتوگروه افرادیکه برای اولین بار اونوتجربه کردن ولذت بردن بودن درکنار این افراد الگوهای متفاوت لذت بیشتری داره بودن درمسیرلاغری باذهن یک تجربه ی جذابه که هیچ شخصی نمیتونه لذتشوتازمانیکه دراین مسیرقراربگیره تجربه کنهوخودبه خود باعث کشش وموندگارشدنت دراین روش میشه . زمان نبایدملاک قراربگیرم اینکه من اول ماه یااخرماه شروع کردم پس کی لاغرمیشم منم خیلی به این فکرکردم اماوقتی نگاه کردم دیدم تمام زندگی برای همه ی خواسته هام زمان تعیین کردم و همیشه در نودونه درصد بهشون نرسیدم چون ماجرای زندگیم خودم نبودم ودیگران خیلی بیشترازمن اهمیت داشتن برای رهاشدن ازحرفاشون ولی واقعیت اینه متهمین انسانی هستیم که اونها دارن می بینن ماداریم تغییرمیکنیم نیازبه این نداریم که دیگران ماروتاییدکنن کالای خودمون خودمون تایید کنیم وشخصیتموبسازم فعلی روبپذیروباخودت تابتونم شخصیتی جدید بسازیم شخصیت مایه تعدادسالهای عمرمون شکل گرفته پس یک روزودوروزنیس ونبایدبراش زمان تعیین کردهایی شخصیت زمان می‌بره وبایدبپذیرم که استمراداشته باشم چون هرچقدر که بیشتر باشه یا خودم وافکارم اشنامیشم بیشتربایدبه دنبال تغییر شخصیت خودم باشم واین بایک روزودوروزنیس پذیرنیس وممنون ازهمه ی دوستان به خاطر دیدگاه‌ها ی پرمحتوایی که مینویسن وازاستادبابت فایلها پرمعناومفهومشون.🌸🌸🌸🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/29 10:00
   مدت عضویت: 489 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 305 کلمه

   گام۱۶–دقت در الگوی لاغری
   به نام خدا ،البته که نحوه آموزشی بصورت مجازی خیلی بهتر است مخصوصا با تکنولوژی پیشرفته که این روزها در دسترس همگان آست و هر لحظه اراده کنید می توانید از آموزش ها استفاده کنید و مزیته های بسیاری دارد—هیچ نوع محدودیتی ندارد نه زمانی -نه مکانی ،هر زمان که تصمیم بگیرید انتخاب می کنید و هر کجا که باشید می توانید از این مطالب آموزشی بهره بگیرید فقط بستگی به همت و پشتکار هر شخص دارد.در وقت صرفه جویی می شود رمانی که صرف رفت و آمد با ترافیک می شود من از هر زاویه ای که به آن بنگرم متوجه می شوم که چقدر خوشبخت هستم که این گونه امکانات در اختیار دارم و این بستگی به همت خودم دارد که چقدر و چگونه بتوانم از این امکانات به نحوه احسن استفاده کنم —از نوشته های دوستان می توانیم انگیزه بگیریم و هدف خود را با اشتیاق بهتری دنبال کنیم همه نوشته ها زیبا هستند و با خواندن آنها ذهن ما بیشتر درگیر یادگیری لاغری می شود ‌و خودش یک تمرین و تکرار است —ایده های مختلف هر کدوم با ارزش آست .که می شه انگیزه گرفت.اما باید دفت کنیم که نمی شه رفتار و عادت کس دیگر را تقلید کرد اگر جنبه تقلید باشه به اشتباه می افتیم چون طرز تفکر و تحلیل هر کسی منحصر به خودش است مسیر یکی آست اما فکر و رفتار و عادتها فرق دارد برای همین آست که نتیجه ها یکی نیست یکی زودتر به میدان می رسد یکی دیرتر یکی شک و تردید دارد اما یکی دیگه مصمم و با ایمان راسخ جلو می رود —و داشتن الگو همیشه آدم را تشویق به ادامه هدف می کند در نتیجه در انتخاب الگو باید دقیق و هوشیار باشیم .شگفتی سازان خود الگوی است برای اثبات این روش.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/27 18:20
   مدت عضویت: 354 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 335 کلمه

   سلام سلام سلااام به تمام دوستان گلم واستاد بی نظیرم
   نمیدونم چرا من امروز به این فایل هدایت شدم حتما باید رسالتی رو انجام می‌دادم وحس میکنم باید کامنت بزارم برای اون افرادی که به این دوره شک دارن وعجله میکنن به نظر من چون شک دارن زود نتیجه نمیگیرن
   من خودم فک کنم اوایل برج 10 بود که وارد سایت شدم وبا فایل های رایگان شروع کردم واقعا شگفت زده شدم هرروز آلبوم شگفتی هارو میدیدم واخر شب وقتی همسرم از سرکار میومد واسش توضیح میدادم آنچه رو که درک کرده بودم وخیلی ذوق داشتم که ببینم فایل بعدی چی میگه وچه آگاهی هایی به من میده که من تاحالا از ش بی‌خبر بودم هرروز مشتاق تر وپرانگیزه تر حدود 20 روزی بود که ادامه میدادم واقعا تو رفتار مون تغیراتی بوجود اومده بود اشتهامون کم شده بود میل شدیدی به نرمش صبحگاهی پیدا کردم منی که همیشه در مقابل ورزش ونرمش مقاومت داشتم براحتی وباانگیزه شروع به نرمش فقط در حد 10دقیقه یاکمتر کردم وبه من انرژی فوق العاده ی میداد حس میکردم بدنم نرم‌تر وپرانرژی تر برای ادامه ی بقیه ی روزم میشه کاملا تغییرات رو در بدنم حس میکردم برای همین تصمیم گرفتم تو دوره شرکت کنم وشرکت کردم وهمچنان دارم ادامه میدم ولی همسرم تو سایت نیست وهیچ فایلی تاحالا گوش نداده فقط باحرفها وگفته های من کاملا وزن کم کرده براحتی واسونی لباس‌های 2ایکس به زور تنش میشد ولی حالا لباسی که میپوشه ایکس لارج شده تازه اونم تو تنش آزاده
   . حس میکنم برای همسرم بیشتر از من اثر گذاشته چون منتظر لاغری نیست وزیاد بهش فکر نمیکنه ونچسبیده وبه حرفها ی منکه با اشتیاق بهش میزنم ایمان داره برای همین خیلی زود نتیجه گرفته وهرروز داره خوش تیپ تر میشه
   این موضوع رواینجا بیان کردم تا اونایی که شک دارن شکشون بر طرف بشه و به این دوره ایمان داشته باشن
   هرکسی به اندازه ی ایمانش پاداش میگیره

   به امید اینکه تمام افراد سایت شگفتی ساز باشن وانگیزه ای برای نفر بعدی باشن 😊😊😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 2 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/12/02 13:33
    مدت عضویت: 421 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 18 کلمه

    سلام دوست عزیز بهتون تبریک میگم و ازشماممنونم که این احساس و اتفاق خوب روبامابه اشترک گذاشتین سپاسگزارم.🌸💐

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/24 22:00
   مدت عضویت: 660 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 319 کلمه

   با سلام خدمت دوستان هم گروهی
   با توجه به اینکه اموزش امروز انتخاب الگوی مناسب برای لاغری هست . طبق اموزشهای قبلی استاد که گفتن فرمول لاغری در ذهن همه ما وجود دارد فقط بر اثر استفاده زیاد از الگوی چاقی در ذهن ما گم شده است یعنی همه ما از قبل متناسب بودیم . من دوست دارم خود متناسبم زمانی که لاغر بودم الگوی لاغری من باشد و از خودم الگو بگیرم بنظرم این هم الگوی متناسبی میتواند باشد.
   البته برای انجام این تمرینات نیاز به حضور در هیچ کلاسی نیست چون احتیاج به تمرکز و فکر کردن دارد و هر چه در جایی تنها فکر کنی و با اشتیاق تمرینات را انجام دهی نتیجه بهتری بدست می اید.
   یادداشت های مثبت دوستان که در ادامه اموزشها قرار میگیرد ذهن ما را در فضای لاغری قرار میدهد و باعث توجه هر چه بیشتر ما به لاغری میشود.
   طبق توصیه استاد نباید به دیدگاههای منفی توجه کنیم بلکه فقط راه موفقیت را دنبال کنیم و بدون هیچ شکی ان را ادامه دهیم که حتما به نتیجه میرسیم چرا که تنها راه برای لاغری فقط همین است.
   استفاده از تجربیات دیگران تنها برای ایجاد انگیزه و اشتیاق در خود است و تنها راه اموزش فقط از طریق سایت است نه روشهای دیگران.چون برداشتها متفاوت است.
   و نکته مهم این است که باید اموزشها را حتما به رفتار و عمل تبدیل کنیم تا نتیجه بگیریم و شگفتی ساز شویم.
   ترس چیزی طبیعی در ذهن است که مانع انجام کار میشود و ساز مخالف میزند تا ما را منصرف کند . خود ما هم انگار تمایل داریم ان کار را انجام ندهیم مخصوصا تناسب فکری که روشی جدید است بیشتر ذهن سعی در منصرف کردن ما دارد و ما نباید به ان توجه کنیم در غیر اینصورت محکوم به شکست میشویم. ولی موفقیت در این روش بسیار جذاب و شیرین است و قرار گرفتن در ان فرد را بیشتر جذب خود میکند.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   abolhasanefarzane1@gmail.comcom
   1399/11/24 12:53
   مدت عضویت: 334 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 615 کلمه

   سلام دوستان واستاد گرامی گام ۱۶ منم خدارو شکر میکنم که جلساتمون غیر حضوریه چون هر وقت هر لحظه هر زمانیکه بخواهیم میتونیم از فایل اسنفاده بهینه کنیم اما اگر حضوری بود ۹۹درصد بچه های گروه نمیتونستیم شرکت کنیم من تو کرج هستم وخوشحالم که خداوند استادی رو برامون انتخاب کرده که خودشم تو این مسیره وهر سوالی داشته باشیم بصورت فایل در میاره که اگر احیاناکسی دیگه ام این مشکل داشته باشه برطرف میشه شکر خدا واما دیدگاه دوستان ما هر اموزشی که باید در مورد لاغری ببینیم استادم تو فایلهای مختلف بهمون یاد میده ومن بینهایت بابت تک تک کلماتی که از استادم درس میگیرم سپاسگدارم وما نیازی نیست از سبک یاد گیری دوستان استفاده کنیم فقط برای انگیزه گرفتن وعمل کردن اونها رو میخونیم وموفقیتشون مهمه ومسیله دیگه ترس است که ترس یکی از حسهای ماست وهمه ما اون حس داریم ویکی بیشتر استفاده میکنه یکی کمتر وما باید کمتر استفاده کنیم چون یاد گرفتیم که هیچ هیچ روشی وجود نداره که مارو لاغر کنه ولاغر بمونیم تنها روش صحیح لاغر شدن لاغری با ذهنه واین طبیعیه چون دهن ما دوست نداره تغئر کنه وبرای همینه که اون موقع که رژیم میگرفتیم بارها تصمیم گرفتیم که ورزشم کنیم حالا از فردا حالا از شنبه واصلا این فردا وشنبه ها نیومد ببینید راه موفقیت فقط یک راهه اونم فقط باید تمرکز کنیم دقت کنیم استمرار داشته باشیم واشتیاق وعلاقه داشته باشیم در اون مسیر اما راهای شکست بینهایته بی میل بودن مقاومت کرون نمیشه نمیتونم نشد اینم نتونست و…وما باید یاد بگیریم از افراد موفق الگو برداری کنیم که ی نمونش استادمونه هر روز جلوی چشامونه واما این دوستمون که گفته من یکماه شرکت کردم ونتیجه نگرفتم من به جرات میگم که این دوستم حواسش نیست به تغییراتش ممکنه که تغییر ش فقط احسلس خوب وارامش باشه اون فقط همه هواسشو داده به جسمش امکان نداره کسی تغییر نکنه باید بشینی فکر کنی ببینی که قبل از شرکت در دوره چجوری بودی الان چجوری هستی حالا با کمی دقت میبینه که چقدر تغییر کروه واون ندیده واون مادر عزیری که با چند جمله ای که از دخترشون شنیده لاغر شده من بخدا به این مادر افتخار میکنم وهمین طور به این دوستمون که مادرشون انقد درکش بالا بوده که این موضوع درک کرده افرین احسنت به این مادر میبوسمت از راه دور مادر واما من من به هیچ کس نگفتم که تو سایت عضو شدم وچکار میکنم حتی به دخترهام‌اما اما دختر کوچیکم از وقتی من عضو سایت شدم من چند گیلو لاغر شدم وبه چسم کسی نیومده اما دخترم اصلا نمیدونه ی همچین چیزی هست اون انقد لاغر شده که همه میگن نصف شدی حالا میبینیم که لاغر شدن چقدر اسونه ومن هنوز تغییر جسمی چشمگیری نداشتم که تصمیم بگیرم تو این گروهها برای همیشه بمونم وقتی شروع بشه ومن کم گم لاغر بشم حتما انگیزه واشتیاق پیدا میکنم وتو سایت میمونم به امید خدا ومن دوست داشتم که بازم تو بعضی از فایلها یاداوری کنید که از هر چیزی که تو زندگی داریم ِلذت ببریم چون من هنوز این موضوع خوب یاد نگرفتم ممنون میشم استاد وما میدونیم که اضافه وزن چه بلاها که بسرمون نیاورده اعتماد به نفس که کلا منحله سلامتی که کم شده روی اعصاب که بینهایت اثر گذاشته واما زندگی بعد از لاغر شدن چه لذتی داره ی زندگی کاملا جدید ی ادم جدید شدیم با کلی افکار جدید وکلی تغییر در تمام امور زندگی ومطئن باشیم چون ما انتخاب شدیم هدایت شدیم وخداوند اساتد رو در مسیر ما قرار داده تا از تجربیات ارزشمند ایشون لذت ببریم وتلافی تمام درد ورنچ چاقی جبران کنیم پیش بسوی زندگی جدید بعد از متناسب شدن ممنونم استاد بابت تمام اموزشهاییکه به من دادید واگاهیهایکه در اختیار من قرار دادید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/22 19:00
   مدت عضویت: 355 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 812 کلمه

   به نام الله
   سلام
   در مورد نحوه آموزش دوره که به صورت‌ مجازی هست دیگه فکر نمیکنم سوالی ابهامی در مورد اهمیتش باقی مونده باشه این روزها با وضعیت قرنطینه و کردنل شاید بسیار باید خرسند باشیم که تکنولوژی انقدر پیشرفت کرده که دوره های آموزشی رو بشه به صورت مجازی برگزار کرد و بزرگترین مزیت اون بهره مندی از ناب ترین مطالب آموزشی و برترین استادها بدون محدودیت زمان و مکان هست نکته بعدی در مورد الگو برداری در حین اموزش است من به عنوان مدرس زبان شاید بیشترین سوال رو از شاگردانم داشتم گه که میپرسن این روش خوبه یا اون روش البته منظورشون تقلید الگوی یادگیری شخص خاصی است شاید یکی از حوزه هایی که در اون تغییرات چشم‌گیری رو شاهد بودیم اموزش زبان است با روشها و متدهای جدید ولی از نظر من پایه و اساس مواد اموزشی فرقی نداره و من توصیه هم‌ اینه که اونی موفق میشه گه انگیزه استمرار و اشتیاق رو تا اخر دوره حفظ کنه وگرنه متاسفانه شروان زیادی رو دیدم که با خرجهای هنگفت از نظیر کتاب سی دی فلش کارت و… راه به جایی نبردن این رو میشه تعمیم داد به این دوره ادمها با استایل های فکری و یادگیری گوناگون در دوره شرکت میکنن و نتیجه های مختلفی میگیرن این نشون دهنده میزان علاقه اشتیاق و تمرینشون هست از نظر من حتی در تضمین شده ترین دوره های آموزشی افرادی هستن که شکست میخورن و اون رو گردن دوره میندازن برداشت من فکر میکنم مهم تر اینه که ما در چه مداری از یادگیری باشیم و چه ذهنیتی نسبت به دوره داریم اگر مردد هستید و شک دارید قطعا نظرات و کامنت های منفی نظرتون رو جلب میکنه چرا ؟ چون ذهن شما میخواد از این تغییر فرار کنه دنبال دردسر نیست حوصله نداره خودش رو به چالش بکشه پس خیلی راحت و منطقی شما رو به دنبال کامنتهای منفی بیشتر میکشونه و اخر سر میبینید کفه منفی سنگیتر شده و کار از کار گذشته
   قطعا در طی هر مسیری ادم یه سری مشکلات براش پیش میاد ولی ارزیابی کلی مهمه خود من دیروز عین روزهای قبل دوره رفتار کردم کلی ریزه خواری الکی اونم بعد دوماه شرکت در دوره شب با شدت از کار خودم عصبانی بودم ولی وقتی فکر کردم به جلی سرزنش خودم گفتم ببین تو مدتهاست ایک کار رو کنار گذاشتی حالا فقط یک سوم مسیر رو طی کردی و اینا طبیعیه عین شاگردات وقتی یه جمله رو میگن تو به کل جمله دقت میکنی متوفقشون نمیکنی میگی افرین فقط یه اشتباه کوچولو داشتی و کل مسیر اونا رو زیر سوال نمیبری
   مسئله بعدی در مورد ترس های ماست قطعا تجربیات تلخ ما از روش‌های گذشته بذر نا امیدی رو تو ذهنماکاشته ولی کم کم باید توجه بهش رو کم کنیم یکی از مشکل‌ترین کارها تجسم مسیر راحته عین کاری که بچه ها انجام میدن این خصلت کودک۸برای من آموزنده اس و اوون از فطرت پاک الهی شون سرچشمه می‌گیرد دیدید وقتی چیزی رو میخوان اصلا به چگونگی اون فکر نمیکن اینکه شما پولش رو دارید یا نه برلشون بده یا خوبه اندازه شون هست یا طعمش رو دوست دارن یا نه‌فقط میخوانو دیگه هیچی مهم نیست به سختی مسیر کاری ندارن به اینده فکر نمیکنن همین خصلت رو نهادینه کنیم کافیه ما میخوایم لاغر بشیم همین نه به شکست های دیگران کاری داریم نه منطقی نشون دادن راه سخت یا هر مشکل دیگه لاغری اسونه اگر تو ذهنت اسون بشه لاغری شیرینه اگه شیرین مزه اش کنی اونقت به ذهنت اجازه میدی جلو بره
   یه اعترافی بکنم الیته میدونم تخطی بزرگی از آموزه هام هست ولی دوست دارم شما هم بدونید امروز یکی از لباسهای قبلی رو پوشیدم دیدم تنگه ولی برای یه لحظه حالم گرفته شد بعدش شروع کردم به نوشتن گفتم خوب حالا چطوری اول از اینکه از اموزشها تخطی کردم ناراحت شدم ولی گفتم خوب برخورد چطوره اگه قبلا بود به شدت عصبی میشدم ولی دیدم آرامشم رو حفظ کردم گفتم من به این دوره ایمان دارم و لین لباس خوسگل دو تا چند وقت دیگه ت تنم دوباره میبینم از اینکه انقدر سریع حالم رو خوب کردم هیجان زده ام این نشونه موفقیت منه این یعنی تو داری راهت رو درست میری
   من یه تکنیک پاکسازی انجام میدم و اساس کلی اون اینه اگه مشکلی برات پیش اومد خدا رو شکر کن و بگو خوشحالم که با بروز این مشکل منو متوجه خودم کردی که برگردم و لذت بازگشت به سرمنشا حیات رو کسب کنم خوشحال‌کننده فرصتی به من دادی که خودم رو از انرژی های منفی پاک کنم
   حالا من هم خوشحالم که اگر چه یه انفاق ناخوشایند در جسمم افتاده ولی خداوند منو در مسیر اگاهی قرار داده من خیلی قدرتمندم که جسارت شرکت در این دوره و به چالش کشیدن باورهای به این قدرتمندی رو دارم من کسی هستم که لذت میبرم‌چون در مقلیسه با خیلی ها اون ییرون تسلیم نشدم مغلوب نشدم‌تصمیم‌گرفتم شروع کردم ایمان دارم و ادامه میدم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/19 23:19
   مدت عضویت: 764 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 901 کلمه

   در مورد غیر حضوری بودن دورها باید بگم که خیلی مزیتها داره و اول اینکه من در هر تایمی که برام بشه فایلها رو پلی میکنم و گوش میکنم و محدود به زمان خاصی نیستیم و در هر جایی از دنیا باشم به فایلها دسترسی دارم و محدودیت مکانی هم ندارم حتی در مسافرت هم باشم گوش میدم و چقدر در وقت ما صرفه جویی میشه و با کمترین زمان ما میتونیم به کلی آگاهی دسترسی پیدا کنیم و دیگه وقت ما هدر نمیره چون نیاز نیست تایمی برای رفت و امد به اون مکان در نطر بگیریم و ما به تمام فایلها همیشه دسترسی داریم و میتونیم چندین بار هر فایلی رو گوش بدیم و استاد هرموضوعی رو که فکر کنه به درد ما میخوره سریع انتشارش میده و ما در کمترین زمان اون رو دریافت میکنیم (بازم جای تشکر و قدردانی هست از استاد عزیز ) .

   ما هر وقت کامنتای بچه ها رو میخونیم اگر در بین اونها کامنتی ببینیم که گفته من خوب نتیجه گرفتم اما با سبک خودش ممکنه سریع شما تحریک بشید که ببینم اون چه کرده که منم انجام بدم ولی ما نیاز نداریم برای هر بخش این لاغری با ذهن الگو بگیریم میتونیم فقط از کامنتا انگیزه و اشتیاق بگیریم اما الگو نباید بگیریم ما باید در درجه ی اول از موفقیت اون فرد الگو بگیریم و بگیم که این فرد هم تونست پس منم میتونم .
   بیس کار فایلهای آموزشی و تکنیکها برای همه یکسان هست اما چون دورها ذهنی هست هر کس بر اساس محتوای ذهنی خودش برداشت میکنه و برداشتها یه مقدار متفاوت هست و افرادی که آموزشهای استاد رو به عمل تبدیل میکنن شگفتی ساز میشن و این تبدیل کردنها ممکنه با هم یه مقدار متفاوت باشه پس توجه داشته باشین که هر چی نیاز باشه استاد در دوره ها میگن و حالا اگر در کامنتها به راهی برخوردین که اگر از این راه برین شما راحتتر هستین خوب برو ولی اگر احساس کردی سخته و در شما دو دلی ایجاد میکنه نباید انجام بدید و در نهایت از استاد بپرسید تا شما رو راهنمایی بکنه .
   ۱:از نوشته های دوستان برای انگیزه و اشتیاق استفاده کنید .
   ۲:و ما نباید سبکمون رو از روی نوشته های دیگران تغییر بدیم .
   ۳:از نوشته های دیگران میتونیم الهام و درس بگیریم .
   دوستانی هستن که این سبک لاغری رو خیلی میپسندن و آرامش این سبک رو خیلی دوست دارن و این خیلی لذت بخش هست .و اما افرادی هم هستن که دارن در این مسیر حرکت میکنن و اما یه کامنت رو میخونن لا به لای کامنتا که هنوز نتیجه نگرفته اون شخص و میگه من هم میترسم نتیجه نگیرم ببین سیستم ذهنی ما طوری هست که همیشه به دنبال ترس و نگرانی و اگر نشه چی میشه ؟؟؟ هست و ته ذهن ما همیشه نمیشه هست و بارها ذهن ساز مخالف زده که نه نمیشه این همه آدم رفته نشده و برای تو هم نمیشه و ما هر وقت میخواییم کاری رو شروع کنیم میریم از بقیه میپرسیم شما که شروع کردین راضی هستین؟؟؟ و ذهن اینطور هست چون دوست داره سریع ما رو منصرف کنه و چون با وضعیت جدید راحت هست و نمیخواد تغییر کنه پس به دنبال بزرگنمایی نشدنها هست .
   راه موفقیت فقط یک راه هست و اون هم تمرکز و دقت و استمرار و تلاش کر دن هست اما راه های شکست بی نهایت هست بنابراین در هرموضوعی بی نهایت افراد شکست خورده هست که هر کس دلایل خودش رو داره و اما افراد موفق معمولا یه راه دارن همشون علاقه و استمرار و اشتیاق و تعهد دارن .
   پس ما باید همیشه به افراد موفق نگاه کنیم و اینها ملاک ما باشن نه افراد شکست خورده .
   و هر کس در این دورها باشه و عمل کنه به آموزشها امکان نداره نتیجه نبینه پس ما باید همیشه به افراد موفق نگاه کنیم و لاغری با ذهن خیلی ساده هست (در حدی که اگر به نکته ها عمل کنید لاغر میشید )ذهن ما بسیار آماده و توانمند هست برای لاغری .
   به نکات مثبت نوشتها توجه کنبد و به موفقیتهای دوستان توجه کنید و به فایلهایی که استاد میزاره خوب توجه کنید تا هدف ما فراموشمون نشه و توجه ما به سمت به لاعر شدن باشه .
   و حالا هر کس در خودش تغییرات شروع بشه هر چند کم ولی مهم نیست دیگه تا بینهایت ادامه داره و اگر تغییر رفتاری داره شروع میشه در شما این تعییرات تا بینهایت هست و این تغییرات پایان نداره و تا زمانی که زنده هستین میتونیم ادامه بدیم و از تناسبمون لدت ببریم و تلافی چاقی رو در بیاریم .
   و ما وقتی لاغر و لاغرتر میشیم لذتهامون بزرگ و بزرگتر میشه .
   چاقی ما حاصل یه سری افکار و عادتهای ما هست که خودمون هم اون رو دوست نداریم و باعث شده ما پیشرفت نکنیم و توانایی خودمون رونمایش ندیدم و این چاقی خیلی به ذهن ما فشار میاره وبه جسم ممکنه خیلی فشار نیاره و این چاقی ما رو گوشه گیر و منزوی میکنه
   و اما به جاش با لاغری آزادی در هر جنبه ی زندگی پیدا میکنیم .
   همه ی ما لاغر میشیم مطمعن باشید .
   مسیری هست که هر کس شروع کنه لاغر میشه و از زندگی با تناسب اندام لذت خواهید برد .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/11/24 20:00
    مدت عضویت: 660 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 5 کلمه

    متشکر از نوشته مفید شما

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/17 18:12
   مدت عضویت: 715 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,086 کلمه

   سلام
   همیشه از اساتید موفقیت میشنویم که یکی از راههای موفقیت الگو برداری از افراد موفقه و ببینید اونها چه کاری رو انجام میدن چه باورهایی دارن چه عادتهایی دارن چجوری لباس میپوشن چطوری در اجتماع حاضر میشن و….
   به نظر من مهمترین کاری که ما به عنوان تمرین الگو برداری در لاغری با ذهن باید انجام بدیم این هست که رفتار و عادتها و نحوه برخورد با مواد غذایی و طرز تفکر ادمهای متناسب رو در هر روز و هر لحظه دارن رو ببینیم وازش یاد بگیریم و با رفتار خودمون و باور و عادتهای خودمون مقایسه کنیم و هر جایی نیاز به اصلاح داره اصلاح کنیم چون این عادتهای تکراری و باورهای تکراری هست که مهمه نه رفتار یا حرفی که گاهی از اونها در شرایط خاص میبینیم
   من یه پسر نوجوانی دارم که کاملا متناسبه و از بچگی هم لاغر بوده قبلا که در این مسیر نبودم توجهی به رفتاراش نداشتم ولی الان که استاد این رو به عنوان یه تمرین همیشگی قرار دادن خیلی ریزتر میشن در رفتارها و حرفها و طرز برخوردش با مواد غذایی
   ایشون تا زمانی که گرسنه نباشه اصلا غذا نمیخوره و خیلی از اوقات صبحانه نمیخوره و وقتی من هم اصرار میکنم میگه گرسنه نیستم ،به محض اینکه سیر میشه دست از خوردن میکشه حتی اگه فقط یکی دوتا قاشق مونده باشه ته بشقابش،به خوراکی و شیرینی علاقه داره و میخوره هیچ وقت ندیدم یا نشنیدم که اینها رو نخوره با این دلیل که چاق میکنه یا ضرر داره ،یه بار که همسرم یه جعبه قطاب گرفته بودن چند تاش رو پشت سر هم داشت میخورد بهش گفتم خوبه مامان تو اینقدر شیرینی دوست داری و میخوری چاق هم نمیشی گفت من موقع خوردن اصلا به اینکه این منو چاق میکنه فکر نمیکنم میخورم چون خوشمزه است🙂👌
   موقع غذا خوردن ندیدم که نوشیدنیش رو با غذا بخوره و همیشه بعد از غذا اونو میخوره یا اگه میلش نباشه دیگه نمیخوردش (من خودم تازگیها متوجه شدم بین غذا نوشیدنی میخورم و اگه سیر هم باشم در هر صورت نوشیدنی رو میخورم😶)
   هر رنگی از لباس که تنش میکنه خیلی روی تنش میشینه و زیباس حتی لباس سفید😍
   خیلی کم دیدم که خودشو وزن کنه آخرین بار برای پر کردن فرمی برای مدرسه که قد ووزن رو خواسته بود خودش رو وزن کرد
   براش همه غذاها و خوراکیها یکی هستن و برچسبی نمیزنه که فلان غذا یا خوراکی چاق کننده است
   بسیار کم تحرک هست و مخصوصا امسال به خاطر شرایط اموزش انلاین همیشه توی خونه است ولی چاق هم نشده و روند طبیعی خودش رو داره طی میکنه
   خیلی کم جلوی آینه میره که خودشو و جسمش رو چک کنه
   از خودش و جسمش لذت میبره و بارها به من گفته ببین مامان رگهای پشت دست من چقدر مردونه است😍😍
   کم چای میخوره و اگه هم بخوره معمولا بدون قند میخوره

   همین نکته ها رو هم رعایت کنم کلی در این مسیر جلو رفتم
   در مورد نوشته های دیگر دوستان هم باید بگم که اره یه وقتایی بوده که منم با خوندن نظرات اونا یا گوش دادن به وویسها از نحوه استفاده اونا از فایل تعجب کردم و دیدم که چقدر با برداشت من متفاوت بوده و گاهی احساس میکنم که بعضی ها در واقع در کنار آموزش لاغری دارن رژیم میگیدن یا به نوعی از اموزشها برای خودشون رژیم و برنامه غذایی میسازن یا میشنوم که اجیل و خوراکیهاشونو متفاوت از بقیه انتخاب میکنن مخصوصا وقتی میبینم کسی در مدت کوتاهی که داره از اموزشها استفاده میکنه وزن زیادی کم کرده و چون برای خودم اینطور نبوده با وجود پشتکارم ،دنبال این میگردم که ورزشی یا رژیمی چیزی کنارش داره استفاده میکنه که انقدر خوب نتیجه گرفته😶😶
   ولی باز هم وقتی استوریهای استاد رو در رابطه با غذاهایی که میذارن ،مقدار روغنی که در حین سرخ کردن استفاده میکنن و جلز و ولز روغن رو به اسم کنسرت لاغری😅 نانگذاری میکنن خیالم راحت میشه که روش من هم اشتباه نیست و لازم نیست مقدار یا نوع مواد غذاییت رو عوض کنی در این مسیر👌برای همین هم هست که اسانترین روش لاغری هست
   دیروز ما یه سفر یکروزه رفته بودیم و رفتارهای خودم و تغییراتم رو دوس داشتم براتون بگم صبحانه رو که خوردیم تا ناهار با اینکه همسرم دو بار پیشنهاد دادن که خوراکی بگیرم یا رانی بگیرم گفتم نه بذار موقع ناهار نزدیکه و گشنمون که شد میریم برای ناهار (در صورتیکه قبلا حتما موقع خرید خوراکی یا نوشیدنی میگرفتیم و اتفاقا به پیشنهاد من هم بود)برای ناهار ساندویچ کباب ترکی گرفتیم(جاتون خالی)و ساندویجها بزرگ بود من نصف ساندویچ رو که خوردم کاملا سیر شدم حتی یه کوچولو نوشیدنی هم بعدش نخوردم🙂
   عصر دوباره برای ادامه خرید رفتیم بازار کنار یه مغازه که نوشیدنی و یه دکور پر از دونات و بامیه و… دارن رد شدیم و من نگاه کردم ولی اصلا هوسم نشد که بگیریم و بخوریم (در صورتیکه قبلا به محض دیدن این صحنه پام شل میشد و حتما بایستی میگرفتیم و میخوردیم😁)
   موقع برگشتن ساعت نزدیکای ۷ شب بود و همسرم گفتن که گشنه تون نیست نمیخواین یه چیزی بخوریم بعد بریم که من و پسر گفتیم نه،من گفتم حالا اگه گشنه شدیم توی راه یه چیزی میخوریم یه شهری هست یه ساعت مونده به شهر خودمون که کبابای خوبی داره همسرم باز هم پیشنهاد دادن که اینجا بریم کباب من گفتم که هنوز که گشنمون نشده بریم خونه و ساعت ۹ ونیم شام خوردیم و من وقتی به رفتارام نگاه کردم خیلی لذت بردم و اگه اینا تغییر نیست پس چیه ؟ درسته که من تغییرات جسمی واضحی نداشتم ولی همین تغییرات رفتاری نشون میده که ذهن تغییر کرده و وقتی ادامه بدم کم کم تغییرات جسمی هم رخ میده
   بارها شده که از خودم ناامید شدم و وقتی نتایج دوستان رو در زمان کوتاه تری دیدم با خودم گفتم که ببین اینم نتیجه گرفت ولی تو هیچی 🤨 وفایل گوش دادن هم فایده ای نداره
   ولی باز هم اومدم فایلم رو گوش دادم و تمرینم رو نوشتم و باز منو برده توی فضای تناسب و از اونجایی که به روشهای ذهنی باور دارم و بارها دیدم که استاد به کساییکه نتیجه نگرفتن فقط تاکید کردن که ادامه بدین و ادامه بدین و اونا با ادامه دادن شور و اشتیاقشون برگشته و نتیجه هم گرفتن یا خوندم نظرات دوستانی که با زمان طولانی تری مثل دوسال هم نتیجه گرفتن یا خود استاد که همچنان هم در مسیر هستن انگیزه گرفتم و ادامه دادم و طبق قول استاد همه ما لاغر میشیم نگران نباشیم و فقط ادامه بدیم ما توی مسیر هستیم و در هر صورت با سرعت کم یا زیاد به مقصدمون که تناسب اندام هست میرسیم🙏🙏🙏🎁🎁🎁
   به امید موفقیت همه دوستان❤❤❤

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/11/24 20:08
    مدت عضویت: 660 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 15 کلمه

    با تشکر نوشته خیلی جالبی بود بنظرم زبان حال خیلی از هم گروهی ها بود.👍👍

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/17 08:52
   مدت عضویت: 780 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 749 کلمه

   سلام 🙋‍♀️
   روزتون بِه شادي دوستان عزيزم
   گام ١٦، ٩٩١١١٦
   🟠استاد واقعا خداروشكر كه اين دوره غير حضوري هست كه من و همه دوستان از همه جاي ايران و دنيا ميتونن بِه راحتي تو دوره شركت كنن و نكات رو هر موقع لازم ميدونيد با سخاوت انتشار ميديد. خيلي نعمت بزرگيه اين ارتباط اينترني و دوره هاي آنلاين و من خدارو شاكرم براي اين تكنولوژي رو بِه پيشرفت.
   🟢استاد نميدونم اين فايل مال چه زمانيه ولي همينطور كه تو فايل گفتيد من تا آخر ادامه ميدم و متناسب ميشم ، الان نسبت به فايل تصويري كه ميبينمتون خيلي متناسب تريد ، خداروشكر ، چقد اين مسير لذت بخشه همينطور متناسب تر و جوون تو ميشيم تو اين مسير ☺️
   🔵نكته بسيار مهم : الگو پيدا كردن👌
   كاملا در مورد عملكرد ذهن تو ورود بِه هركار جديد درست ميگيد من سناريو هاي ذهن خودم برام مرور شد هركاري ميكنه تا تورو منصرف كنه و يه نشونه كوچيك يه حرف يه نَفَر رو كه اگه منفي باشه در اون مسير انقد بزرگ ميكنه و تكرار ميكنه تا بتونه منصرفت كنه
   ما دقيقا بايد مثل خودش عمل كنيم اون خودكار قرمز دستشه و دور نكات منفي خط ميكشه ما بايد خودكار سبز برداريم و دور نكات مثبت خط بكشيم و همونطور كه اون هي تكرار ميكنه ما هم كار خودمون رو بكنيم و نكات مثبت رو تكرار كنيم و تو ذهنمون بزرگ كنيم
   كل زندگيمون براي احساس خوب داشتن بايد اون خودكار سبزه دستمون باشه و توجه كنيم به نكات مثبت
   منم از روزي كه دوره رو شروع كرديم توجه ميكنم به نكات مثبت فراووان كامنت ها و انگيزه و اشتياقم بيشتر و بيشتر ميشه و خودكار سبزه دستمه و غرق لذت ميشم از خوشي و اون حال خوبي كه تو كامنت ها هست و انگيزم از نتايج دوستان به شدت بالا ميره و اگر كم كاري ميكنم جاهايي يكم به خودم ميام و ميگم بايد قوي تر عمل كنم ، كامنت ها فعل شدن رو پر رنگ ميكنه ، به خودم ميگيم ميشه
   انتظار لاغري رو در من بالا ميبره
   حرف هاتون استاد منو غرق لذت ميكنه
   ميرم تو تجسم و حالم عالي تر ميشه
   چقد عكس مادر اون دوستمون تحسين برانگيزه ، خيلي لذت بردم ، درود بر ايشون
   واقعا واقعا چقد لاغر شدن سادس، ذهن ما تمايلش به لاغر شدن ، اون تناسب خدادادي خيلي زياده، خيلي مشتاقه كه لاغر بشه و غرق لذت بشه ، همينطور زيبايي اين مسير آسوني و لذت بردنشه ،((وقتي شروع بشه تا بينهايت ادامه داره )) خداي من عاليه ، مهم اينه شروع بشه كه من شروع كردم ، الهي شكرت
   هرچقد اشتياق بيشتر باشه نتايج زودتر پديدار ميشه
   ما ميخايم متناسب بشيم و تلافي اون همه سال چاقي و استرس و ترس و محدوديت رو تلاقي كنيم ، غرق لذت بشيم و تا زنده ايم ادامه بديم، قطعا زندگي لا تناسب اندام خيلي خيلي خيلي لذت بخشه و منتظرش هستم. ما خودمون انتخاب نكرديم چاق بشيم اون فرمول ها ما رو برد بِه مسير چاقي، مهم اينه الان ميدونيم خالقيم ، ميتونيم خلق كنيم زندگي جديد و زيبامون رو و ما قدرت تغيير زندگي خودمون رو داريم ☺️
   واقعا اضافه وزن مانع بزرگيه تو زندگي ، نميذاره اونطور كه بايد پيشرفت كنيم ، خودباوري و اعتمادبنفسي نميمونه ديگه ، واقعا لذت دروني و حال خوب دروني رو خدشه دار ميكنه ، هميشه ردپاش وسط خوشي ها هست كه ناخوشت كنه، مهموني ميخاي بري خوش بگذروني ناخوشت ميكنه در انتخاب لباس در حال بدي نسبت به اندام در …
   💚عاشق اين جمله ام: ⭐️زندگي با تناسب اندام زندگي با آزاديه، آزادي انتخاب رنگ ها ، لباس ها، آزادي خريد ، آزادي انتخاب نوع غذا ، آرامش هر لحظه ، زندگي و زنده بودن با تناسب اندام يه چيز ديگس، خيلي سادس همه لاغر ميشيم ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
   خدايا شكرت

   💛تغييرات من : من خيلي احساسم خوبه ، نجواهام كمتر شده ، حالم با خودم خيلي خيلي بهتره ، از ديدن خودم تو آينه فراري نيستم ، و خالم رو ديدن اندامم بد نميكنه و اتفاقا با حس خوب نگاهش ميكنم و ميگم داري لاغر ميشي 😍 حس بي نظير سبك بودن واقعا دوسش دارم واقعا حس لذت بخشيه، حس گرسنگي و بعدش خوردن موادغذايي دلخواه خيلي خيلي حس خوبيه ، بعد از خوردن و سيري وقتي فشار شكم نداري چقد حس بي نظيره و كه قبلا با سرزنش و عصبي شدن از رفتار غير انسانيم بود، ترسم از خوردن خيلي كمتر شده و گاهي يكم بعضي وقتا شده موقع گرسنگي واقعي نبوده و ناخنك زدم، اما بيشتر اوقات تابع قانون عمل كردم و رو بِه بهتر شدن هستم خداروشكر 💚
   ازتون سپاسگزارم استادجان
   در پناه الله بِه همه روياهاتون برسيد ❤️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/17 04:30
   مدت عضویت: 296 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 986 کلمه

   سلااااام سلااااام 😍😍من اومدممم💃 انشاءالله ک حالتون و حال داتون عالی عالی باش..🤲🙏
   ی روزه دیگ..ی فایل عالییی دیگ دیگ آدم چی میخاد واسه عالی بودن ❤️❤️
   گام شانزدهم از مسیرلاغری من؛داشتن الگو🤗
   قبلش ی چیزی بگم ک آجیتون امروز تاچندساعت پیش متاسفانه دسترسی ب فایل ها نداشتم ومثل مرغ سر کنده بودم داشتم روانی میشدم ببرنم دیوونه خونه..تنظیمات گوشی و دست کاری کرده بودم فایل باز نمیشدمجبور شدم تنظیمات کارخونه کنم.دوباره جیمیل بسازم. و در خدمتتون باشم..خلاصه داستان ها داشتم والان ک اینجام خوشحالترینم💃💃💃
   و ی نکته دیگه ک؛استاد عزیزم شما جدا از کلمه ب کلمه حرفاتون ک پرمعنی ومفهوم انگیزشی هست..س سلام و خ خدانگهدارتونم برای من انگیزه س
   وقتی ک سلام میکنید و پرانرژی و خوشحال ب شخصه دلم خیلی قرص تر میشه ک یکی هست هروز انسانها رو ی قدم و قدم ب قدم هول بده تو مسیر موفقیت و خوشبختی..کسی مثل شما ک تصورم اینه ک یعنی برید من هستم..برید میتونید..برید موفق میشید..بریدمیتونید…واین تلاشهای ماه شمارو خیلی خوشحال میکنه…وخدانگهدارتون ک بعدش میگید منتظرتونم چقدر خوبه یکی باش ک منتظرمون باش..منتظر موفقیتمون..منتظر پیشرفت.منتظر خوشبختیمون و….و چقدر خوبه ک هوامون و داری الهی ک همیشه خدا هواتون و داشته باشه…بلند بگید آمین🤲🙏❤️این انتظارو حتی شاید عزیزان خودمون نداشته باشن..ومنتظر تغییر فکری و جسمی ما نباشن خوده من همسرم ی شب باهاش بحثم شد گفت ک الکی که بهش گفتم عقاید خودتو برای خودت نگهدارو دیگ راجبه لاغری وچاقی با من حرف نزن هرکی ب عقاید خودش و خوشحالم بخدا ک یکی هست ک منتظر موفقیتون😍😍😊
   الان ساعت ۳:۴۱دقیقه صبح پنجشنبه س..چون دسترسی نداشتم منفی باف گف بخاب فردا دیدگاهتو مینویسی ..گفتم نبابا کارامروز ب فردا مسپارم فردام روزه خداست..هرچند الان جزو فرداعه ولی من روی تاریکیش حساب کردم😂😂😉😉
   بریم سراغ شرح این مطلب جان ببینم تاکجا پیش میریم
   آماده اید بزنید بریمممم👣👣🌹🌹
   🌺لاغرشدن هدفی است ک برای رسیدن بهش نیاز ب استمرار و تمرین است.و دراین مسیر داشتن الگوی لاغری مناسب اهمیت زیادی دارد.
   راستش تاامروز من درکی از الگو برای لاغری نداشتم ک مثلا من دختر خواهرشوهرم ک خیلی خوش استایل هست رو الگوی خودم قرار بدم بگم از حالا منم کاری کنم بشم مثل مهدیه…چون اصلا ازش درکی نداشتم اون ی جوری رفتار غذایی داشت من ی جور…البته تاقبل ازین دوره هااا…و همیشه الگو رو برای خیاطی میدونستم و بافتنی😬🤭
   اخه اگ بهانه تلقی نشه باید این داشتن الگو رو از بچگی برای ما جا مینداختن…
   ولی متاسفانه بجای الگو دادن مارو امرو نهی کردن..ک مثلا ببین(پسر فلانی درس خونه .تو صبح تاشب سیگار میکشی یا ببین فعلانی چ کاری دست وپا کرده تو صبح تا شب الافی….یا تو مدرسه همیشه بجای الگو دادن میگفتن ببین طرف زبان انگلیسیش از تو بهتره خاک توسرت..همیشه زدن تو سرمون کسی بهمون نگفته ک ببین دوستت زبان انگلیسی و چطوری میخونه ازش بپرس ازش ایده بگیر توام بهتر شو.بنظر من اینها ریشه از بچگی داره و اون تولد نااگاهانه …خب حالا بعد از تولدآگاهانم اگ بخام الگو لاغری داشته باشم بعله باید توجه کنم ب افکار و عقاید مثبت..چون من دارم افکار و عقاید منفی م رو تاجایی ک ممکنه سعی میکنم کمرنگ کنم..و هیچوقت شکست ها بر من تاثیر نخاهد گذاشت…کلمه ها حرفا دیده و شنیده های مثبت شور و انگیزه در ما بوجود میاره ک اره ماهم میتونیم.پس در هر کاری ،داشتن الگو میتواند در کسب نتیجه بهترموثر باشد.مخصوصا در افزایش شور و اشتیاق برای ادامه دادن ماها.و بهترین و موثرترین طریق لاغرشدن اینه ک از همان راهی ک چاق شدیم برگردیم (انشاءالله)❤️🙏🌺

   🔴موضوع بعدی:مابرای چاق شدن سر هیچ کلاسی نرفتیم ک چاق بشیم و تادلتون بخاد کارهای عجیب و غریب کردم برای چاقتر شدنش😂😂 دوراز جون الان واین مسیرپس برای لاغر شدن هم نیازی ب کلاس های حضوری نیست…ب این شکلی ک الان هست عالی چرا؟؟چون هرکی ی وقتی داره ..چون هر چقدر ک بخایم میتونیم فایل هارو تکرار کنیم ونت برداری کنیم..و…،اگ کلاسی گذاشته بشه فرقی باباشگاه رفتن و پیاده روی های چند ساعته نداره ک..ما میتونیم ب روش دیگه ای انتخاب کنیم البته این نظر منه واون اینه ک اون زمانی و ک برای رفتن باشگاه صرف میکردیم و خودکشی نصفش کافی برای درک وفهم این فایل های ارزشمند.🔴😊
   کاهش وزن در سراسردنیا یک معضل جدی است.و سالمترین الگو کاهش وزن روشی ک کاهش وزن ب روش طبیعی صورت بگیره..دقت کنید (طبیعییی)😊
   وقتی شرایط زمان فرق کنه رفتارم هم فرق خواهد کرد.همانگونه ک یک هنرمند برای طرح و خَلق اثر هنری ،ب الگو نیاز داره انسان هم برای شکل دادن ب شخصیت خودش،ب الگو احتیاج داره تاساختمان اخلاقی ،فکری،و شخصیش ومثل اون کنه
   مثل بچهای کلاس اول اول ب آنها آموزش میدن از روی الگو بنویسن(آب،بابا)بعد خوندن رو.چون اول باالگو خو وآروم میشن و درست و طبیعی در مسیر قرار میگیرن😍

   ترس از لاغر نشدن طبیعی است.اماادامه ندادن در مسیر لاغری باذهن اصلا طبیعی نیست..ن ک ن نیست کی گفته طبیعیی👊😠ما همیشه باید بدنبال افزایش انگیزه و اشتیاق باشیم برای لاغری در هر شرایط ممکن..ی روزم ی روزه .حتی یک ساعتم یک ساعته.حتی اگ بعداز ماهها هم نتیجه ای کسب نشه چرا؟؟چون فایل برای همه یکی.انگیزه وامیددادن یکی ولی باورها متفاوته فکرها متفاوته یکی ۳ ماهه جواب میگیره.یکی ۶ ماهه..یکی شاید بعداز یکسال تازه تغییر میکنه…ولی ما باید آرامش خودمون و حفظ کنیم..تو مسیر لذت ببریم و کسایی م نتیجه گرفتن براشون خوشحال باشیم و همچنین برای خودمون چون برامون روشنار میشه سند و مدرک میشه و باورنون قوی و قوی تر میشه ک ماهم میتونیم ی روز مثل اونا بشیم…پس همیشه باید امیدوار بود و شوق و اشتیاق..تمرین و تکراررر،
   واز تجربه دیگران استفادع کنیم ن از روششون ..هر کسی ی روشی داره..ختی توی غذا درست کردن…یکی قرمه سبزی یدفعه همه موادشو میریزه تو قابلمه و میپزه..یکی مرحله ب مرحله…وزمان پخت این ها فرق میکنه….پس از خودمون از راهمون نامید نشیم ..نترسیم..امیدوار باشیم .و عمل کنیم ..با فایل گوش دادن و نوشتن و خوندن نمیگم کاری نمیکنیم ولی صفر تا۱۰۰ روزمون نیست ..وقتی ک عمل کنیم و فرمولها رو جایگزین کنیم صفر تاصدمون میشه صفر تا هزاررر..تا بینهایتت..تا بی کران….
   ب امید موفقیت همه ی دوستان همسیرم..🌹🌹
   یادتون نره لاغریی خیلییی آسونه هاااا سخت نگیریم ب زندگی و ب خودمون🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/17 02:26
   مدت عضویت: 651 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 779 کلمه

   سلام سلام 😍 😍
   امروز وقت نکردم گام امروز رو انجام دادم بنابراین با تعهد و اشتیاق خیلی زیاد الان اومدم تا گام امروزم را بردارم. 💪🏻. گفتم دو ساعت دیر میخوابم ولی به تعهدی که دادم، عمل میکنم و لذتشو میبرم همین الان و هم وقتی نتیجه گرفتم.. 🙏🏻 😊
   الگو داشتن :
   برای رسیدن به هر موفقيتی، باید افرادی که در مسیری که ما می‌خواهیم حرکت کنیم، موفق بوده اند را شناسایی کنیم و تلاش کنیم مثل آنها رفتار کنیم تا نتیجه ی مشابه آنها بگیریم و ما هم موفق شویم.
   البته ما باید سبکی شخصی و اختصاصی برای لاغر شدن داشته باشیم که فقط برای ماست همانطور که در چاقی هم سبکی مخصوص به خودمان داشتیم😉
   نکته ای که درباره ی لاغری با ذهن خیلی دوست دارم این است که هم راه نشان داده می‌شود، هم موانع گفته میشود هم راه های برطرف کردن آن ها، و هم مدل اجرای هر دوره به طور واضح توضیح داده می‌شود و راه کاملا آسان و بی خطر است…

   فایل تصویری 💻🎧🕑🌛:
   مزیت آموزش مجازی :
   برای من این است که 1.چون من در شهری که استاد زندگی میکنند، نیستم اگر لاغری با ذهن حضوری بود ،نمیتونستم شرکت کنم و اصلا آشنا نمیشدم با این روش..
   2.اگر حضوری بود باید کلی هزینه رفت و آمد پرداخت میکردم و خانواده ام اجازه ی شرکت در کلاس ها رو به من نمیدادند.. اما الان نصف شب دلم خواسته و اومدم در کلاس لاغری با ذهن تا مطالب جدید یاد بگیرم. 🤓🤭
   3.با شرایط فعلی اگر کلاس ها حضوری بود، کلا کنسل میشد. 🤷🏻‍♀️ 😅
   خداوند رو خیلی شکر میکنم به خاطر اینترنت و فضای مجازی که زندگی رو خیلی آسون تر کرده 🙇🏻‍♀️.
   🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
   نکات:
   1. تا جاییکه نوشته های بچه ها، احساس خوبی به شما می‌دهد، مجاز هستید آنها را بخوانید..
   به نکات مثبت نوشته ها، توجه کنید..
   2.از نوشته های بچه ها، برای افزایش انگیزه ی خود استفاده کنید و نه پیدا کردن راه جدید برای لاغری.
   ✔️در مدرسه به ما میگفتند برید ببینید اونایی که درس شون خوبه چجوری درس میخونن ،که به نظر من خیلی اشتباه هستش، چون هرکس سبک خاص خودشو داره و دلیلی نداره اگر من از سبک یک نفر دیگه استفاده کنم، نتیجه ی اون رو بگیرم.. اما مسیر موفقیت یک مسیر هستش با سبک های مختلف.. هرکس بنابر طبیعت خودش راه موفقیت رو طی میکنه.
   3.موفقیت دیگران، باید اثباتی باشد برای ما که، من هم میتوانم موفق بشوم..
   4.ملاک شما، افراد موفق باشند..

   ساز مخالف زدن ذهن:🎻🎺🎸🎷
   جز مسیر لاغری با ذهن ،که ذهنم رو قانع به استفاده از آموزش های اون کردم، در بقیه ی راه ها اون همکاری لازم رو نداره با من 😅.
   مثلا شروع کردم خوشنویسی انگلیسی دو روز بعد دیگه حوصلم نیومد، کتاب خواندن از روزی 5 صفحه شروع کردم و ادامه دادم اما دوتا کتاب که تموم شد، دیگه انگار خسته شدم، دوست دارم ولی حس ش رو ندارم 😐 فکر اون حس رو باید ذهن ایجاد کنه.. چون درباره ی لاغری با ذهن ،من همیشه حس و حالش رو دارم 😍😎🌹😇.

   به ساده بودن و نتیجه بخش بودن لاغری با ذهن ایمان داشته باشید 🌹 یقین داشته باشید که از این روش (ذهنی)، لاغر میشوید.

   تغيير امروز من 😍😍:
   امروز ما میهمان داشتیم که چاق هم هستند و گفتند که من میخوام یک رژیم برای خودم بنویسم، میخوای برای تو هم بنویسم؟ 🤔 و منم با اطمینان گفتم نه.. من دیگه هیچ وقت رژیم نمیگیرم. 😎😎
   جالب بود وقت ناهار، من ریلکس هرچی دوست داشتم به اندازه ی نیازم خوردم ولی ایشون هرچی برمیداشت میگفت چاق کننده است و اتفاقا میخوردش ولی غرِ چاق کننده بودنشون رو هم میزد دیگه 😂 😂.
   وقتی میبینم که الان چه قدر آرامش دارم و دنبال هیچ روش بیرونی برای لاغری نیستم 😁 و با صبر دارم هرروز یک گام برمیدارم، به خودم میگم این یک تغییر خیلی بزرگه 🤩🌹.. و این جمله ی استاد رو هم با خودم مرور میکنم که اگر امروز چاقی، فردا چاقی و پس فردا هم چاقی، تو ذوق ات نخوره. و مطمئن باش که نتیجه ی تو جز لاغری نخواهد بود. 🤭💃🏻.
   «من از این مسیر لاغر میشم »
   🤩😎😍
   و ادامه میدم برای تغییر سایر شرایط زندگیم 🤩🤗😇🧚.

   آهان! یک تغییر دیگه ی من که خیلی ربطی به لاغری نداره ولی دوستش دارم..
   امشب دوستم بعد از چند ماه اومد دیدنم،، و میگفت خسته شدم از بس گریه کردم پای تلویزیون برای اخبار و اتفاقاتی که میوفته و من گفتم چی شده مگه؟ 🤔 😂 خوبه که همه چیز 🤣..
   و خداروشکر اونم توضیح نداد که چی شده و گفت ول کن ندونی بهتره.
   و من خیلی خوشحالم که اخبار و تلویزیون نگاه نمیکنم و وقتم رو عاقلانه و به انتخاب خودم صرف چیزهایی که خودم انتخاب می‌کنم و دوست دارم، میکنم 🌸 🌸.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/16 22:54
   مدت عضویت: 502 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,148 کلمه

   سلام به استاد عزیزم و دوستان هم مسیرم 😌👣👣👣
   گام شانزدهم اول از همه خداروشکر میکنم شانزده گام پیش رفتم با اشتیاق استمرار و عمل کردن به آگاهی ها جدید. 😍🤩😍
   اول از همه از شما استاد عزیزم ممنونم که بفکر همه بودین و این دوره غیر حضوری نهادین خیلی خوبه چون هرکسی از هرجایی روستا شهر دور نزدیک حتی خارج از کشور میتونن شرکت کنن وخیلی راحت است چون زمانش تو دست خودمون است مثلا نگفتید فلان روز فلان ساعت فایل می‌زارم اینجوری خیلی ها به مشکل برمی‌خوردن واسه آموزش دیدن ولی الان غیر حضوری خیلی راحت هروقت خودت بخواه شب روز نصف شب میتونی آموزش ببینی و هیچ محدودیتی هم نیست و باز استاد واقعا از شما هرچی تشکر کنم کمه چون پاسخگو سوالات ما هم هستید یعنی اینقدر سخاوتمند هستید اینقدر بزرگوار هستید که چه افرادی که تو دوره شرکت کنن چه افرادی که رایگان شرکت کنن پاسخ سوالاتشون میدید و ذهنشون آروم میکنید و مث یه راهنما یه ناجی همیشه هستید و وقت میزارید وجواب گو هستید خیلی خوبهه واز شما هرچی تشکر کنم کمه چون همین کار شما باعث آرامش بیشتر ما میشه و اشتیاقمون بیشتر می‌کنه همین که جواب دیدگاه هارو میدید .🤩😍😊🤗🤗. خب برای رسیدن به هر هدفی همیشه ذهن دانبال این گشته کی این راه رفته موفق شده ما هم الگو خودمون قرار بدیم و عمل کنیم
   😑😐 من خودم وقتی دوستم این دوره بهم معرفی کرد فوری ازش پرسیدم یعنی تو چکار کردی چقدر نتیجه گرفتی چند کیلو لاغر شدی و اونم گفت من ده کیلو کم کردم و خیلی وقت وزن نکردم گفتم خدایی یعنی واقعا لاغر شدی مگه میشه جون خودت چیکار کردی چجوری تمرین کردی چیکاری کردی اون بهم بگو تا منم انجام بدم گفت خب من اومدم هرچی از فایل دریافت کردم تو دفترم نوشتم بعد تمرین انجام دادم تو دفتر بعد تو سایت گفتم هر فایل چقدر روش موندی گفت چهار روز گفت تو این چهار روز من فایل گوش میدم مبینم و بعد روز چهارم تمرین انجام میدم تو سایت گفتم همین گفت آره من انجام دادم دو هفته گذشت دیگه خسته شدم کسل شده بودم فقط روز شماری میکردم روزها تموم بشه و نصف دوره هم بودم کلا رها کردم واقعا الگو برداری از دیگران اشتباه است ومن خودم نمونه واضح این نکته هستم من این کارو کردم شکست خوردم ،🤪.
   اولا که استاد خودشون گفتن ما چکار کنیم و چجوری تمرین کنیم پس ما نباید دانبال این باشیم که فرد موفق چجوری عمل کرده ما هم همون کار کنیم این اشتباه است 😶😐🤪
   بهترین الگو برای لاغری با ذهن باید دیدگاه افراد موفق باشه نه بخواهیم مث اونها عمل کنیم باید بگیم این تونست منم میتونم و مشتاق بشیم برای ادامه دادن مسیر حالا اگه نکته ای تو دیدگاه دوستان بود که دیدیم احساسمون بهتر می‌کنه ما هم انجام بدیم نکته ای چیزی که بنظرمون بهتر باشه حسمون بهترکنه ماهم انجام بدیم وعمل کنیم بهش ،🤗😊🤗😊.
   از افراد موفق الگو برداری کنیم نه افرادی که شکست خوردن
   افرادی که آموزش هارو به عمل تبدیل میکنن شگفت ساز میشن. وتبدیل کردن به عمل در افراد متفاوت است واسه همین نتایج هم متفاوت است
   ذهن ما همیشه می‌ترسه از تغییر کردن و همیشه دانبال اینه که ما هیچ تغییری نکنیم و خودمون همون جور که هستیم باقی بمونیم و همیشه در همه زمینه ها مخصوصا لاغری همه تلاشش می‌کنه که مارو منصرف کنه از اون مسیر هدف
   ذهن ما همیشه دانبال نشدن هاست نمیشه دیدی اون نتونست یعنی اگه تو دوست داشته باشی بری دونده بشی مدال بیاری فوری ذهن دانبال این میگرده نمیشه تو نمیتونی الکی وقتت تلف نکن دیدی فلانی رفت نتونست و همش میزنه که مارو منصرف کنه در مورد لاغری هم همین جوره حتی اگه ببینه تو داری یکم پیشرفت می‌کنی بازم کار خودش می‌کنه و میخاد تورو از مسیر و تغییر کردن منصرف کنه به هر بهانه دلیلی ،
   🤨🤩😜ولی باید اینقدر ادامه بدی تمرین کنی تکرار کنی ومهتر از اون به آموزش ها عمل کنی تا تغییر شروع بشه وقتی تغییر کردن شروع بشه دیگه هیچ کس جلو دارش نیست تا بی نهایت ادامه میده و پایانی نداره باید ادامه بدیم لاغر شدن خیلی ساده است ما ساده راحت چاق شدیم و خیلی راحتر هم لاغر میشیم شک نکنیم ادامه بدیم وعمل کنیم خیلی مهمه 😊😊🤗🤩😍
   پس الگو خودمان رو افراد موفق قرار بدیم و استمرار داشته باشیم ادامه بدیم و عمل کنیم و ایمان داشته باشیم که لاغر خواهیم شد اگه کسی موفق نشده مطمعن باش اون خودش راه درست نرفته و عمل نکرده و مشکل از خودش است نه دوره من خودم قبلاً عمل نمی‌کردم تغییری هم نمی‌کردم الان دارم عمل میکنم به گفته ها استاد خیلی خداروشکر دارم تغییرات در خودم مبینم 😃😀🤗
   ذهن ما خیلی توانمند است برای لاغر شدن همین مادر دوستمون الگو قرار بدیم نگاه اون نه اصلا تو دوره شرکت کرده نه تمرین نه فایل فقط دخترش چندتا نکته گفته اون فقط عمل کرده ببینید چه شگفتی به وجود آورده پس بپذیریم که ذهن ما خیلی قوی است برای لاغر شدن پس با خواندن دیدگاه دوستان و والگو برداری از دیدگاه افراد موفق خودمون در فضا لاغری قرار بدیم وبگیم خداروشکر این تونست منم میتونم و با اشتیاق بیشتر ادامه بدیم لاغری برای همه است هرکسی به اندازه آموزش های که مبینه وبهش عمل می‌کنه همون اندازه هم موفق میشه این شرایط برای همه است پس خودمون گول نزنیم خودمون کنترل ذهنمون بدست بگیریم اگه این ذهن باشه که میخاد همیشه ما همینی که هستیم باقی بمونیم پس برای تغییر کردن شروع کنیم و ادامه بدیم مهم نیست چنده ماه یا چند سال در این دوره ای ادامه بده عمل کن نتیجه بگیر همین ،🤩😍🤗

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/14 22:08
   مدت عضویت: 418 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 141 کلمه

   سلام..من ک خودمم باورم نمیشه ک چ ب آسانی دارم متناسب میشم منی ک اینقدر تو فکر لاغر شدن بودم همه‌اش می گفتم مگه میشه با چند خط نوشتن و یه صدا گوش دادن لاغر شد بله واقعا میشه و برای من ک شده باورم نمیشه من بیشتر روزها شده ک ناهار میل ندارم نمیخورم ممکنه عصر بخورم وقتی احساس گرسنگی میکنم اینقدر لذت میبرم ولی قبل از ورود ب دوره اینجور نبودم ظهر میل نداشتم هم کنار خانواده سر سفره میدونم وای چقدر زیاده روی می کردم و نمیدونستم مواظب بدن خودم نبودم روز ب روز اضافه وزن پیدا میکردم من می فهمیدم احساس سنگینی میکردم احساس خوبی نداشتم همیشه نگران و ناراحت خودم بودم الحمدالله الان ک روز ب روز شادتر روز ب روز متوجه میشم ک دارم تغییر میکنم بخصوص در خوردن ..استاد عزیز خدا بهتون سلامتی بده🙏💐

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/13 12:50
   مدت عضویت: 823 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 351 کلمه

   با سلام خدمت دوستان شگفتی سازم.
   اموزش هارو به بومی خودتون تبدیل کنید و استمرار داشته باشید .من هم در دوره بعضی نوشته هارو میخوندم که فکر میکردم شاید اونها دارن بهتر عمل میکنن اما بعدها با تکرار و استمرار باعث شد بفهمم که باید اون چیزی رو که در اموزشها یاد میگیریم به عمل در رفتار تبدیل کنیم و اون چیزی رو که از اموزش ها درک میکنیم رفتار کنیم و اون رو بومی خودمون کنیم و از خوندن نظرات دوستان انگیزه و انرژی بگیریم برای بهتر عمل کردن نه مقایسه کردن رفتار بقیه با خودمون ویا مثل اونها رفتار کردن .مثلا شاید یکی از دوستان دوست داشته باشه در وعده نهار از برنج استفاده کنه و شما دوست داشته باشید از نان یا اصلا از هیچ کدوم استفاده نکنه و ما باید این رو مد نظر بگیریم که استفاده به اندازه نیاز در وعده نهار مهمه نه خوردن نان یا برنج یا …..پس نکته اموزشی ما که باید به عمل تبدیل کنیم خوردن به اندازه و دریافت پیغام سیری هست نه خوردن فلان ماده غذایی پس بیایم اموزش هارو به عمل تبدیل کنیم و به شکلی که درک میکنیم از انها استفاده کنیم.
   میتونم بگم یکی از اسانترین روش هایی که ما میتونیم با ان موفق بشیم در هر کاری اون ذهنی هست واین تها روش برای رسیدن به تناسب اندام داعمی است .و ما وقتی افرادی رو میبینیم که عکسشون رو در گروه شگفتی سازان میزارن باید به تغییرات عالی که داشتن توجه کنیم مثلا در همه عکسها چقدر افراد لاغرتر و بشاشتر شدن و چقدر اندام زیباتر و چقدر بلندتر نشون داده شدن و در مورد افرادی که پیام میدن که ما جواب نگرفتیم فکر کنیم که چرا نتیجه نگرفتن شاید تمرینات رو انجام ندادن و یا شاید به خوبی درک نکردن و یا شاید عمل نکردن و یا شاید انتظارشون تغییرنکرده و یا شاید هنوز باورهای نگهبان مخفی دارن که اونهارو از نتیجه باز میداره.پس همیشه به دنبال نتیجه افراد موفق باشیم و انگیزه ای باشه برا خودمون.
   همه لاغر میشن به اسونی هم لاغر میشن عاشق این جمله استادم که خیلی به من انگیزه داد برا استمرار داشتن.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/06 12:27
   مدت عضویت: 804 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 175 کلمه

   سلام ماهرلحظه آماده گرفتن آگاهی باشیم من اعتراف میکنم دوستان فایلهای رایگان پرازآگاهی فقط ماازتنبلی یااینکه دنبال فوت کوزه گری هستیم مابه خودمون زحمت نمیدهیم دانلودکنیم یاگوش کنیم شمشیرنجات انسان آگاهی من همه دانلودکردم هرروزصبح باصدای استادصبحانه میخورم ناهاروشام واقعاداخلش اگاهی فقط بایدگوش کنیم وعمل کنیم انقدرطبیعی صحبت میکنند برآمده ازذهن انسان چاق بوده چون ماهمه یک شکل رفتارمیکنیم برای همینه مابایدرفتارانسانهای لاغرببینیم چندوقتی هست به لاغرخیلی توجه میکنم دست میکشم ازکارای اشتباهم قبلاتنبلی میکردم پیاده روی نمیکردم جدیدابهانه ای پیاده روی میروم من تومسیرهستم بعضی هاوقتی میگی لاغری باذهن فکرمیکنن یه جابشینن کاری انجام ندن حل میشه ولی با ذهن تمرین کنیم عادتش میشه پیاده روی بره غذاکم بخوره این کارودیگه خودش انجام میده خودبخود دیگه کسی دعوانمیکنه پاشوبروپیاده روی قبل ازهرکسی به قول استادمقاومت ذهنیه اسمش تنبلیه میادسراغت نمیزاره حرکت کنی اسمشودیگه نمیزاری رژیم که فرارکنی خودخودت بارضایت میلی دست به نخوردن میزنی اینم کافی نیست بازبایدتمرین کردادامه داد تمرین نشه فردادوباره کارهای قبلی انجام میدی من اینوفهمیدم گفتم به اشتراک بزارم ازاستادممنونم که ماروبیدارمیکنه انگاری خواب چاقی (غفلت) بودیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/03 21:44
   مدت عضویت: 747 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 619 کلمه


   (اشتیاق، استمرار، استفاده از مثال برای درک بهتر)
   .
   به نام خداوند بخشنده مهربان
   سلام
   چقدر جالب که نوشتن این دیدگاه برای من مصادف شد با تجربه یک مهمانی شام که با جمعی از دوستان بودم
   یه جمعی داریم که هر موقع دور هم جمع میشیم هر کسی به اندازه خانواده خودش غذا میاره تا صاحب خونه به زحمت نیفته و بشه زود به زود همو ببینیم
   البته من کاری به درست و غلطش ندارم چون از نظر ذهنی و ارتباطاتم خیلی تغییر کردم
   ولی اصل این مطلب اینه که اسم این مهمونیا قابلمه پارتیه ( به خاطر اون توضیحی که دادم)
   دیشب من با یه جمع نسبتا پر خور سر میزی پر از غذا مواجه بودم و تنوع غذا بیداد میکرد
   باورتون میشه برای اینکه به صورت تلقینی نخوام بخورم همون موقع دنبال یه الگو بودم تا با توجه به اون بتونم رفتار درستی با این تنوع داشته باشم؟
   خیلی کار سختی بود ………..واقعا میگم
   ولی بلاخره یکی پیدا کردم و سعی کردم تا میتونم به رفتارش نسبت به غذا توجه کنم
   چون خیلی آدم متناسب اطرافم بود که داشتند پرخوری می کردند و من نمی خواستم اون رفتارارو انجام بدم
   خلاصه اگه بدونید که با چه تلاش ذهنی و با یادآوری مکرر فرمول های ذهنی لاغری داشتم چقدر سعی می کردم که درست رفتار کنم
   یعنی صدای فرشته ی درونم، آروم غذا خوردن ، استفاده ی متعادل از تنوع، (توجه کمتر به غذارو سعی کردم ولی نشد) اهرم رنج و لذت و دیگه هرچی بگین اون موقع به دادم رسید تا من در یک مهمانی نخوام هم رنگ جماعت پرخور بشم وووووو از غذام لذت ببرم و احساس محرومیت هم نکنم
   داستان دیشب من داستان الگو برداری بود
   میتونستم هم با فرمول های حرفه ای چاقیم الگوبرداری کنم و خودم با غذا خفه کنم
   و هم تمام سعیمو کردم که از یادگیری های لاغری با ذهن استفاده کنم و مثل یک انسان رفتار کنم
   چون قبلش هم بهم گفته بودن که چقدر لاغر شدم
   تمرین مصاحبه برای الگو برداری خیبلی به من کمک کرد فکر می کنم تو بیشتر کامنت هایی که نوشتم گفتم که چقدر این تمرین به من کمک کرد
   دقیقا عملی کردن فرمول هاست که جواب میده
   من اوایل تو سایت که بودم بعضی وقتا خودم با بعضی از افرادی که متناسب شده بودند مقایسه می کردم و میخواستم ظاهرم با همون سرعت تغییرکنه و این شده بود ملاک جواب گرفتنم از این دوره
   یواش یواش دیدم این طرز نگاه منو آزرده و دلسسرد میکنه و اشتباهه
   هر چیزی برای هر کسی یک روال منحصر به فرد داره
   ما انسان ها زمانی از آتیش برای پخت و پز استفاده می کردیم و حالا به اشعه ی ماکروفر رسیدیم
   از آتش به ماکروفر
   و حالا به قوله کتاب اثر مرکب منتظر جوابای ماکروفری هستیم
   زود تند سریع
   که در مورد کاهش وزن اصلا جواب نمیده
   من هر روز دارم سعی می کنم درست و با الگو برداری درست رفتار کنم
   ولی وقتی هم که اشتباه می کنم اونقدر خودمو سرزنش نمی کنم که بخوام ناامید بشم
   خب یکسالی هست که از شروع دوره ی تناسب فکری من میگذره و من هم سایز و هم وزن خوبی کم کردم
   هنوز ایده آل خودم نشدم ولی خب خیلی تغییر کردم خیلی
   دیگه هر چی دم دستم میاد رو نمی خوردم
   برای خودم احترام و ارزش قائلم
   از تلاش ذهنی راضیم
   اگه تا اینجای کار وزنی کم کردم که واقعا به راحتی بوده از این جا به بعد هم کم می کنم
   چقدر از همه چیز این دوره راضیم ……..واقعاممنونم استادم
   من امروز پیاده روی بسیار خوبی داشتم …امروز هرچی دلم خواست رو خوردم ……….امروز سعی کردم یه جواریی به میثاق نامه عمل کنم
   دقیقا یکسری الگو و فرمول لاغری تکرار شونده داره منو متناسب میکنه
   از اینکه هر روز سعی می کنم بهتر عمل کنم بی نهایت از خداوند ممنونم
   از شما جناب عطار روشن عزیز به خاطر شکل دادن به این مسیر راحت و لذت بخش و با نتیجه ممنونم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/20 00:39
   مدت عضویت: 764 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 738 کلمه


   ما با این دورهای لاغری با ذهن میتونیم لاغری رو آموزش ببینیم و یاد بگیریم بدون هیچ زجر و سختی و اعمال فشاری ما از راه اصولی لاغر میشیم .
   و ما میتونیم از افراد موفق انگیزه بگیریم و بادیدن دوستان شگفتی ساز ما باید ایمان و اطمینانمون برای لاغری با این روش بیشتر بشه که اونها تونستن پس منم هم میتونم و با علاقه و تعهد ادامه بدیم .
   چون دوره ذهنی هست ممکنه برداشتها کمی متفاوت باشه نه خیلی زیاد که مثلا یه نفر چپ بره یه نفر راست نه در حد کمی اختلاف هست به خاطر محتوایی ذهنی هر فرد و شرایط جسمی هر فرد هست پس نباید ما سردر گم بشیم و یا کار برامون سخت بشه ما باید ملاک عمل رو بر اساس حرفهای استاد بزاریم و به اونها عمل کنیم و اگر جایی مشکل یا سوالی داشتیم فقط از خودشون راهنمایی بگیریم .
   عمل کردن به آموزشها با عث موفقیت هر فرد میشه پس توجه کنید به فایلها و محتوا و بعد به اونها عمل کنید .
   اگر از صحبتهای دوستان به این نتیجه برسید که اگر عمل کنید بهتر هست و راحتتر هستین پس عمل کنید ولی اگر دیدید سبک این دوستتون کمی سخت هست و در شما دو دلی به وجود اورده پس کاری نداشته باشین و عمل نکنید پس فقط از گفته های دیگران انگیزه و اشتیاق بگیرید ولی سبکتون رو عوص نکنید .
   موقع شروع دورهای لاغری و اصلا شروع هر کار جدید دیگه در بقیه ی جنبه های زندگیمون ممکنه
   ترس در وجود ما باشه و هر کاری بخواهیم انجام بدیم همیشه نجوایی هست که به ما بگه اگه نشد و نتیحه نداد چی و ….و این طبیعی ذهن ما هست که همیشه ما رو میترسونه که ما کاری رو نکنیم .اصلا از ویژگیهای ذهن ترسو بودن هست .

   ذهن ما همیشه دنبال اون نشدنهاست .راه موفق شدن فقط یه راه هست ولی راه های شکست زیاد هست و در موفقیتها انگیزه و علاقه و تعهد هست ولی در شکستها بی میل بودن بی انگیزه بودن و ادامه ندادن و خیلی چیزها ست.
   پس اگر به دنبال الگوهای موفق باشید حتما شما هم موفق میشید .
   لاغری با ذهن بسیار ساده هست و ذهن ما بسیار آماده هست و توانمند هست برای لاغر شدن پس اقدام کنید و عمل کنید به این فایلها تا موفق بشید درسته ما بارها برای لاغر شدن سختی کشیدیم ولی حالا با این دورهای جدید لاعری با ذهن لاغرشدن آسون شده به قول استاد که گفتن قبلا هم در خونه ها آب نبوده و در زمان قدیم مردم میرفتن و از جایی آب میوردن و استفاده میکردن ولی حالا داخل تمام خونه ها لوله کشی آب هست و استفاده از اون بسیار راحت و آسان هست و حالا این روش جدید لاغری هم بسیار آسان هست و مثل قبلا ما با زجر و سختی نیست کافیه با استمرار و علاقه ادامه بدیم تا موفق بشیم ..
   لاغر شدن خیلی آسون هست و بسیار ساده هست پس توصیه این هست به نکات مثبت نوشته های دوستان توجه کنید و ذهنتون رو روی لاغر شدن متمرکز کنید و تا زنده هستید در این مسیر باشید و لذت ببرید .
   وقتی تغییر شروع میشه مهم نیست مقدارش چقدر باشد اگر شروع بشه تا بی نهایت ادامه داره حتی اگر در حد کمتر شدن حرص و ولع شما برای خوردن باشه تغییرات شروع شده باید ادامه داد و امیدوار باشیم و ایمان داشته باشیم که نتیجه خواهیم گرفت .
   هر چقدر اشتیاق و انگیره بیشتر باشه نتیجه بیشتر میشه .
   من تا زنده هستم در این مسیر میمونم و از تناسبم به سبک جدید بی نهایت لذت میبرم .
   و خیلی لدت بخش هست زندگی با طعم تناسب .
   هر کس چاق هست اموزش دیده و چاق شده واز چاقی خودمون ناراحت بودیم و نتونستیم از خودمون و زندگیمون لذت ببریم و همیشه در حال بد و افسردگی بودیم و کلا
   اضافه وزن باعث میشه اعتماد به نفس ما از دست بره و ما نتوستیم استعداهای خودمون رو نشون بدیم ولی با لاغری آزادی خودمون رو در تمام جنبه ها به دست میاریم .

   من عاشق این سبک لاغر شدن هستم و این سبک زندگی کردن هستم پس تا زنده هستم در این مسیر میمانم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   پونه عدل تهرانی
   1399/10/03 04:19
   مدت عضویت: 824 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 351 کلمه

   وقت همگی بخیر
   من هم خدا رو شکر می کنم که دوره ها غیر حضوریه و همه از همه جای دنیا می تونیم شرکت کنیم و دوستای جدید پیدا کنیم خیلی خوشحالم
   من هم از نظرات دیگران اشتیاق می گیرم ولی سبکم به مدل خودمه و تعریف کردنی هم نیست نظرات و خیلی وقتا می خونم مثلا اولین بار که در دوره بودم اون قسمت باورهای نگهبان من هر چی فکر می کردم می دیدم من همچین باورهایی ندارم بعد از بچه ها که سوال کردم گفتن نه داری نمی دونی باید فکر کنی خلاصه چند روز بعدش با استاد صحبت کردم و گفتن اگه نداری اوکیه ممکنه لازم نیست حتما همه داشته باشن دیگه خیالم راحت شد
   پایه و اساس یکیه فقط بستگی داره به برداشت خود آدم و اینکه چطوری این اموزشها و در زندگی پیاده کنه و نتیجه بگیره
   مثلا امروز من ناهار خیلی هم گرسنه نبودم ولی چون از دیشب غذا مونده بود کمی برای شوهرم گرم کردم و خودم ماست و خیار خوردم چند وقت پیش عدس پلو درست کرده بودم یه ظرف هم به همسایمون دادم که خارجین بعد امروز یه کیک گذاشته بودن توی ظرف و برامون آوردن من هم چایی درست کردم و یه برش از اون کیکه اوردم بخورم ولی نتونستم یه دفعه مثل اینکه سنگین بود خیلی و زود پیام سیری و گرفتم با اینکه نا هار نخورده بودم ولی اگه قبل بود ممکن بود که ناهار می خوردم کیک هم تا ته می خوردم حتما ولی این یکی از تغییرات بود
   من دارم ادامه می دم کم نیاوردم و هیچ وقت هم از کسی نپرسیدم شما چیکار کردی توی دوره و از این چیزها ولی الان به همه توصیه و پیشنهاد می کنم و آدرس سایت و می دم و خیلی دوست دارم بقیه هم باور کنن و متناسب بشن
   برای من از اولش تغییر شروع شد حالا با فایل رایگان ممکنه که حالا ۲ کیلو و نیم کم کردم ولی قبلش من باید خودم و می کشتم تا یک کیلو کم کنم
   و اینها همه باعث شد که من دوره و تهیه کنم با تمام پیچ و خم هایی که بود سر راهم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سهیلا عظیمی ویشته
   1399/09/22 16:23
   مدت عضویت: 823 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 19 کلمه

   ممنونم استاد عزیزم از مدال طلا امیدوارم شاگرد خوبی در این راه باشم وباعث افتخار شما وخودم بشوم سپاسگذارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سهیلا عظیمی ویشته
   1399/09/22 09:15
   مدت عضویت: 823 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 805 کلمه


   من با کلاس های آنلاین موافقم چون اگر کلاس حضوری بود هیچ وقت نمیتوانستم در آن شرکت کنم چون استاد در شهر دزفول هستند ومن در تهران آن وقت چگونه میتوانستم هر بار که کلاسی تشکیل میشد این مسافت را طی کنم واز استاد عزیزم تشکر میکنم که این کلاسها را با شور اشتیاق وصف ناپذیری برای ما تشکیل میدهند خدایا شکرت

   در رابطه با نکات طلایی
   استاد عزیزم وقتی این فایل را گوش کردم یاد خودم افتادم که ۶ ماه از حضور من در دوره میگذشت با اینکه هر روز فایل گوش میکردم وتمریناتم را در جزوه انجام میدادم هیچ تعقیری در جسم من به وجود نمیامد احساس ام خوب شده ولی شک وتردیدهام زیاد بود وقتی کامنتهای موفقیت های دوستانم را میخواندم ویک نگاه به خودم میکردم ومیدیدم که هیچ تعقیری در جسم من بوجود نیامده هم نگران میشدم وهم نا امید اما بازم ی حسی در درونم میگفت این را ه را ول نکن ی روز خونه دوستی دعوت شدم ودوستانم به من گفتند چقدر چاقتر شدی واین حرف آنها مثل پتکی بود که به سر من زدند و من برای اینکه به آنها ثابت کنم که چاقتر نشدم رفتم روی وزنه و وای چه دیدم ۳ کیلو هم اضافه تر شده بودم باور کنید که دنیا رو سرم خراب شد گفتم بیا سهیلا خانم دیدی لاغر نشدی که هیچ چاقتر هم شدی منتظر بودم ساعت مهنانی تمام شه برگردم خونه وبه شما پیام بدم اومدم ویک پیام گله آمیز برای شما نوشتم (همین جا عذرخواهی میکنم ) شما فقط ی جمله به من گفتید گفتید ادامه بده اولش خیلی جا خوردم چون انتظار داشتم منو دلداری بدین واشکال کارمو پیدا کنید چند روز حالم بد بود تا این که دیدم تو اینیستا عکس رها جون را گذاشتین رها جون از شگفتی ساز های دوره است بلا فاصله رفتم دایرکت رها جون فقط ازش خواستم به عنوان یک آدم موفق تو این دوره بگه چیکار کرده ایشون هم گفت فقط ادامه بده وتکرار کن همون حرف شما را زد پیش خودم گفتم استاد که این حرف را به من زده چرا من عصبانی شدم وباورش نکردم اگر رها جون موفق شده پس من هم با ادامه دادن وتکرار کردن حتما موفق میشوم واز فردای آن روز دوره را از روز اول شروع کردم باتکرار کردن ونوشتن زیاد تقریبا ۴ تا دفتر ۱۰۰ برگ تا هفته نهم را نوشتم وسعی کردم به تمام حرفهای شما عمل کنم بعد از تقریبا دوماه دیدم جسمم تعقیر کرده شلوارها گشادتر شده مانتو های کنار گذاشته اندازه ام شده دیگه تو پوست خودم نمبگنجیدم اینقدر شاد بودم که نگو هر روز اشتیاق برای ادامه دادن بیشتر شد چون نتایج نه تنها در روح من اثر گذاشته بود بلکه حالا در جسم خودم هم میدیدم حالا یواش یواش اطرافیان به من میگفتند لاغر شدی ومن هر روز خوشحالتر میشدم که تلاشم بی نتیجه نبود برداشت ذهنی از گوش دادن به فایل ها خیلی مهمه هیچ کسی نباید خودش را در این مورد با کسی مقایسه کنه مثلا ممکنه من با یک پیش دستی غذا پیغام سیری خودم را حس کنم ولی یک دوست دیگه با یک پشقاب غذا پیغام سیری را درک کنه مهم اندازه غذا نیست مهم درک پیغام سیر شدنه واین که به این پیغام توجه کنیم ودست از خوردن غذا بکشیم در تمام تمرینات من سعی کردم تمرین را درک کنم ببینم استاد چه راهکاری نشون میده وعمل کنم به شکر خدا وراهنمایی استاد خیلی لاغر شدم به طوریکه استاد ی پست در اینیستا برای من گذاشتند ومرا شگفتی ساز خطاب کردند همینجا از استادم تشکر میکنم واز دوستانم میخواهم که این فایل ها را با گوش جان گوش کنند نه با گوش جسم اینقدر که تکرار هر فایل برای من لذت بخشه هیچی نمیتونه جایش را بگیره اگر اغراق نباشه من با این فایل ها زندگی مبکنم هیچ فرضتی را از دست نمیدهم مهمترین کار من همینه که از صبح زود بیدار شوم وبا فایل صبحگاهی ومیثاق نامه کارم را شروع کنم بقول معروف الان حال دلم خوبه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    سهیلا عظیمی ویشته
    1399/09/22 13:51
    مدت عضویت: 823 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 19 کلمه

    ممنونم استاد عزیزم از مدال طلا امیدوارم شاگرد خوبی در این راه باشم وباعث افتخار شما وخودم بشوم سپاسگذارم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/13 02:45
   مدت عضویت: 603 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 388 کلمه

   سلام من از گفته های استاد خیلی استفاده بردم اینکه برای خودمون الگوی مناسب انتخاب کنیم تا در مسیر قرار بگیریم تا با اشتیاق لاغر شویم این حس خوب هست که به ما انگیزه می ده به ما استمرار در مسیر می ده حس خوب بادیدن چیزهای مثبت قوی و قوی تر میشه همونطور که استاد گفتن به دنبال خوبی ها و تغییرات مثبت افراد باشیم و این ی کوچولو می خاد که همت کنیم مثبت فکر کنیم وگرنه منفی فکر کردن اصلا کار سختی نیست خیای راحت تا به نکته منفی اجازه ورود به ذهن رو بدی سریع بدون هیچ زحمتی کارشو می کنه و حس بد را در ما ایجاد می کنه و در نهایت ما تز مسیر دور میشیم البته این نوید هست که ذهن در آن واحد نمی تونه دو حس را با هم داشته باشه باید یاد بگیریم وقتی حسمون بد میشه چه جوری خوبش کنیم اصلا نیازی نیست جایی دنبتل راه حل باشی با تمربناتی که استاد می دهند هماهنگ باشیم در مقابل حسهای بد مثل : از اینکه زیاد خوردیم یا از چند کانال حسی خوردیم یا رفتیم تفریح رعایت نکردیم همش مواظب باشیم حسمونو خوب کنیم با داشتن الگوی مناسب الگوی من استاد عطا روشن هستن ایشون می گن به تمرینات ادامه بدهم و با تمرکز واستمرار جلو برم من هم الگو برداری می کنم و به پیش می رم من خیلی تغییر کردم دیگه وقتی صبح میشه بلافاصله حس گرسنگی ندارم دیگه نگاه نمی کنم همه غذا می خورن من هم برم بخورم هر وقت نیازم شد میخورم و سر سفره قبلا فکر می کردم برای کیف کردن از خوردن باید تا حد خفگی باید بخورم ولی الان نه من با یواش یواش خوردن غذا بلعیدن غذا و برداشتن قاشق و نگاه کردن به رفتار افراد متناسب لذتی را تجربه می کنم که هزار برابر بیشتر از لذتی هست که با حالت قبل هست چون می دانم این خوردن نیاز جسم هست و نگه داری از امانت الهی به درستی اینکه با ازن مدل خوردن به جسمم احترام گذاشتم و طبیعتا احترام دوبرابری را از اطرافم دریافت می کنم این مدل رفتار کردن یعنی من دیگه معده ام سطل زباله نیستمن انسانم و اشرف مخلوقات. ولی در رفتار قبلیم من اصلا به این چیزها فکر هم نمی کردم فقط خوردن برام مهم بود استاد از شما سپاسگذارم.💗💗💗💗💕💎💎💎💎

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/12 08:27
   مدت عضویت: 480 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 314 کلمه

   فایل “دو نکته مهم برای لاغری بیشتر”:

   اگر ما باور پيدا کنیم همانطور که خیلی عادی و راحت چاق شدیم ، خیلی راحت هم لاغر میشیم. ما با ید به تمرینها عمل کنيم و خوبیهای افراد ی که شگفتی ساز شده اند را تحسین کنیم و به خواسته لاغری مان عشق بورزیم ،بعد خود به خود هدایت میشیم به مسیر خواسته تناسب اندام دلخواهمان. ما میخواهیم باورهای غلط در زمینه تناسب اندام را به صورت عملی در ذهن خود تغییر بدهیم. ما هر موقعی به تصميم جدیدی فکر میکنیم ، نگرانیها گاهی مانع عملکرد ما میشوند و این نگرانیها باعث میشوند که ما از تصميم خود منصرف شویم. البته این یک امر طبیعی است ولی اگر ما عاشق تناسب اندام و لاغری باشيم ،امکان ندارد که ما مایل به تغییر نباشیم. به نظر من ما ادمها گاهی به علت داشتن شک ، از زمان و مکان مناسب هم میترسیم. یعنی مدام این شک به ما تلنگر میزند که اگر این انتخاب و تصمیم درست نباشد ، چی؟
   البته براي من تصميم قاطع به لاغری فقط و فقط و فقط از طریق لاغری با ذهن در ذهنم حک شده است.
   دوستان عزیز ، این شک ها ما رااز صعود و پرواز منصرف میکند. لطف کنید که شک را از دریچه ی قلب و ذهنتان بیرون کنید و خود را از این عامل مهم تردید در تصميم گیری نجات دهید.در اینجا دوست دارم از تغییرات خودم در 120 روز حضورم در دوره بنویسم. من از همسرم و پسرم خو استم که انها از دیدن خودشون تغییرات من رابگویند : “تو الان به عنوان همسرمن، ارامش بیشتری داری. صبورتر شده ای و در حال حاضرشنونده بهتری هستی. ” و ” مامان، تو الان از قبل خیلی شادتر و خوشحالتر شده ای و اگر اتفاق بدی برایت پیش بیاید ، خیلی سریع راه حلهای بهتری در مقابله با ان به ذهنت میرسد.” سپاس از همه. 🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   الهام خوشبخت
   1399/09/06 09:20
   مدت عضویت: 823 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 382 کلمه

   به نام خدای مهربان

   سلام خدمت همه ی دوستان همفرکانسی عزیز ودوست داشتنی واستاد مهربانم

   من هم با نظر استاد موافقم ما نباید نتایج دوستانمان را با خودمون مقایسه کنیم واقعیت من هم بعضی وقتها خودم را با دوستان مقایسه میکردم مثلا اگر تو کامنتی می خوندم که نوشتن دوماهه سایز ووزن کم کردن یا پنج کیلو کم کردن باور نمی کردم ومنفی بافم می گفت الکی میگن ایناهنوز رژیم را ول نکردن در حال استفاده از دوره باز هم رژیم هستن .لاغری با ذهن زمان بر هست وطول میکشه راستش باور نمیکردم چون من خودم تو دوماه نتایج جسمی ندیدم واین که ما نباید برداشتهای دوستان از فایلها رو ملاک عمل قرار بدیم وهرچی استاد میگن رو تو دستور کارقرار بدیم وسوالی داشتیم یا شبهه ای پیش آمد از خود استاد سوال بپرسیم. من واقعا از خواندن کامنت دوستانم خیلی لذت میبرم وعاشق خوندن مطالب دوستان هستم وخیلی چیزها یاد می گیرم ومطالب فایل را بهتر درک می کنم وقتی نوشته هارو می خونم اونروز رفتار صحیح غذایی خوبی دارم وحجم غذام کم میشه امتحان کردم چند روزی وقت نشد بخونم دیدم کلا از مسیر دارم خارج میشم وهمش دنبال غذا خوردن بودم مثل قبل کلا همه چیز مثل قبل شده بود .ولی خدارو شکر حالم چند روزه خیلی عالیه خیلی عالیه احساسم خوبه بهتر ازین نمیشه آدم وقتی تو مسیره حالش خوبه همه چی خوبه رفتارش خوبه .خدارو هزار مرتبه شکر خدای مهربانم .استاد عزیزم صحیح می فرمایند باید به آگاهی هامون عمل کنیم واگاهی ها رو در رفتارمون ظاهر کنیم ولی به نظرم تا افکار وباورهامون عوض نشه تو رفتارمون هم نمیتونیم تغییر ایجاد کنیم باید ذهن تغییر کنه تا آرام آرام رفتارمون هم عوض بشه. ما تو دوره رژیم می خواستیم با زور رفتار صحیح غذایی داشته باشیم و خودمون رو مجبور می کردیم تاکمتر بخوریم ودچار پر خوری نشیم یا ورزش میکردیم با رنج وزحمت وناراحتی تا وزنمون کم بشه ولی فایده نداشت چون ذهنمون چاق بود واز این کارها لذت نمیبرد ولی بعد دوره ما با لذت رفتار صحیح غذایی داریم و کمتر می خوریم با لذت. یا ورزش را برای لذت وحال خوب وسلامتی میکنیم چون ذهن داره آرام آرام لاغری رو یاد می گیره ونتیجه تغییر باور ها در رفتار مون خودش رو نشون میده.
   ممنونم استاد بابت تمام آگاهی های جدید زنده باشید. 🙏🌹❤️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/24 19:29
   مدت عضویت: 716 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 298 کلمه

   از نوشته های دوستان خیلی استفاده کردم.در واقع تکمیل کننده فایل ها هستند.منم معتقدم بیش از حد درگیر فایل ها شدم و باید بیشتر خودم رو درگیر عملی کردن اونها کنم و عجله ای برای فایل بعدی نداشته باشم.هیچ ضرورتی نداره هر روز فایل جدید گوش کنم.میتونم روی یه فایل تمرکز کنم تا خوب درکش کنم بعد برم سراغ بعدی.میتونم با دانسته ها و آگاهی هایی که تا همین امروز بدست آوردم از دوره کاملا لاغر بشم.مول مادری که فقط چند نکته از دوره رو درک کردن و تونستن وزن کن کتن. در واقع این دوره یه معجزه هست و با چند نکته آش هم میشه لاغر شد.
   مطمینم کسانی که سریع نتیجه گرفتن خیلی بهتر از من به تمرین‌ها عمل کردن و تمرکز و‌تعهد بیشتری داشتن .
   با اینکه حدود هشت ماه تو دوره هستم ولی هنوز موفق نشدم خیلی از دانسته ها را درونی و‌نهادینه کنم. مثلا مرتب حواسم به جسمم بخصوص شکمم هست.
   دقت کردم در زمان هایی که حواسم از جسمم پرت شد چقدر سریع لاغر شدم ولی باز هم خانم منفی باف حواسم رو به سمت جسمم میبره.
   معلومه که تعهدم کافی نیست برای رسیدن به وزن ایده آلم. انجام یه سری تمرین ها رو به تعویق میندازم تا سر فرصت انجامشون بدم و طبیعی که رسیدن به هدفم زمانبر باشه.ولی ناامید نمیشم و‌همچتلن تا رسیدن به وزن ایده آلم ادامه میدم گاهی با انگیزه زیاد گاهی با انگیزه کم. مهم اینه که استمرار دارم .
   میدونم اصل و‌حقیقت لاغری آسون بودنه و این خود ما هستیم که سختش کردیم واسه خودمون.نمونش مادری که بدون شرکت در دوره لاغر شدن.
   نباید به حربه های خانم منفی باف بی توجه باشم چون اون هیچ وقت از منحرف مردن من از مسیر دست برنمیداره.ایندفعه با تعلل ‌تعویق انداختن انجام تمرینات وارد شده.
   باید اشتیاق و انگیزم بیشتر کنم تا نتونه‌موفق بشه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/24 09:26
   مدت عضویت: 457 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 206 کلمه

   سلام به استاد گرامی و دوستان متناسبم…
   منم هر روز بعد خوندن متن و تماشای فایل استاد حتما یه عالمه از نظرات دوستان رو میخونم و بعد حتما نظرمو‌مینویسم.چون این دستور استاده و میگه همه اینها با هم بعلاوه عمل در طول روز و استمرار باعث میشه به نتیجه برسم.خوب خدا رو شکر هر چی خوندم تا حالا فقط قوت قلبی بوده واسم.‌مخصوصا دوستانی که علاوه بر نظرات اشاره به تغییراتشون طی مدتی که با سایت آشنا هستن میکنن و این منو تشویق میکنه که مسیرم درسته و قوی تر ادامه بدم.نمیدونم چرا سوالی واسم پیش نیومده تا خالا.‌چون شاید ذهن من دنبال چون و چرا نیست.‌من مثل شاگرد و مریدی هم که در مخضر استاد گوش به دهن اون داره و‌براش مهم نیست چرا و چگونه. فقط چون استاد میگه و تونسته پس درسته.‌میخونم به جان دل گوش میدم مینویسم انجام میدم و استمرار دارم تا حصول نتیجه عالی.‌تمام.‌فقط هر چی استاد میگه رو چشم بذارین و انجام بدین.‌با ذهن کنجکاوتونم دوستاته برخورد کنین و منفی باف رو که مثل من در غل و زنجیر کنین.‌تو‌گوشاتون پنبه بذارین . دهن اونم با چسب ببندین.‌خداوند چراغی فرستاده براتون هدایت گر در روزهای ناامیدی. پس دوست من به دنبالش برو باشد که بزودی به مقصد برسی.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   زهرا رضاخانی
   1399/07/22 11:57
   مدت عضویت: 823 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 220 کلمه

   روز ۳۲ در امتداد مسیر
   برای شکست هزاران راه وجود دارد وبرای موفقیت فقط یک راه.
   تنها راه لاغر شدن و لاغر ماندن همین لاغری با قدرت ذهن است چون ما برای چاق شدن رژیم نگرفتیم ورزش نکردیم قرص نخوردیم پس برای لاغری هم همین گونه باید لاغر شویم وقتی از این راه خیلی ها لاغر شدند و لاغر ماندن پس صحیح بودن راه کاملا مشخص است من خواسته خودم رو که تناسب فکری و لاغری است مشخص کردم روش خودمم رو هم لاغری با قدرت ذهن انتخاب کردم و از صحت مسیر هم مطمینم پس فقط و فقط باید تمام تلاش خودم رو در ساختن مسیر به کار ببرم با عشق علاقه و اشتیاق مسیر رو برای خودم بسازم و از مسیر لذت ببرم وزندگی کنم
   این راه راه موفقیت در بسیاری از جنبه های زندگی من است همانجور که چاقی خیلی از جنبه های زندگی من را تحت تاثیر قرار داده است پس روش لاغری من هم باید همین گونه باید
   من بعد از یک سال و۸ماه در این مسیر بودن تغییرات شگفت انگیزی داشتم و حال روحی روانی من عالی شده است رفتار غذایی منهم خیلی خیلی فرق کرده است و زندگیم خیلی بهتر شده استحالدلم خوبه شادتر شدم امیدوارتر شدم خوشحالم و از زندگی لذت میبرم و روز به روز از مسیر بیشتر لدت میبرم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/13 16:24
   مدت عضویت: 652 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 490 کلمه

   با سلام وعرض ادب💐🌺
   همان طور كه اموختم ذهن من از كانال هاي متفاوتي آموزش ميبيند وبه يك باور ايمان ميآورد كه نتيجه آن ميشود رفتار مطابق آن باور عجين شده در ناخوداگاه ( فرضا با شنيدن ، وديدن ونوشتن وخواندن نظرات ديگران و..) .
   اين كه ما ديدگاهمونو بعد از هر فايل آموزشي در سايت به اشتراك ميگذاريم خود عامل انگيزشي و مشوقي است براي در مسير بودن وادامه دادن.👌🏻❤️
   واما نكته قابل بحث اينكه اگر ، يكي از دوستان كه فرضا به نتيجه قطعي رسيده ويا موفقيت چشم گيري كشف كرده واز راهي رفته كه با روش وبرنا مه من فرق داشته باشد ومن مردد شوم .چاره كار چيه؟؟؟
   اولا بايستي در مورد اشتراك گزاري نظرات ، افراد موفق در سايت من بايستي بدانم كه، اين موفقيت تنها برانگيزاننده من جهت ادامه مسير باشد.
   ثانيا: من با شركتم در اين دوره اصل اموزش را بلدم فقط جزئيات ( شرائط هر فرد ، در نوع برداشتش تاثير دارد ، وهمچنين عملي كردن آموزشها در زندگي) از فردي به فرد ديگر متفاوت است .
   ثالثا: اگر سبك فرد موفق كه نظراتش را اشتراك گزاري كرده با من فرق دارد ، ومن اگر بتونم از آن الهام والگوبرداري تا جايي بكنم كه به اصل روش من تغييري جزيي ايجاد كند ومن سريعتر به نتيجه برسم ، اشكال نداره وقابل اعمال است. 👌🏻❤️
   رابعا: اگر من با جزئيات نظر فرد موفق دچار ترديد نسبت به عملكرد خودم واو شدم ومرا در دوراهي قرار داد بايستي از چراغ راهم( مشورت استاد عزيزم) مدد جويم.👌🏻👌🏻💐
   واما مبحث دوم اين كه : اگر در طي مسير دوستي نظري مبني بر اينكه با اين كه يك ماه در دوره ام كوچكترين تغييري نكرده را ابراز نمود ، ومنو به ترديد اين دوره واداشت، چه كنم ؟؟؟؟
   من بايستي بدانم واگاه باشم كه ذهن تمايل به حفظ وضعيت موجود وبقا را در هر مورد كه من ميخواهم وارد آموزش جديد ويا تغيير شرائط ويا شروع كاري جديد هستم ، را دارد ، واين طبيعي است كه در هر مقطع از مرحله يك شروع جديد دنبال بهانه تراشي (با استفاده از ترس طبيعي ذهن)جهت توقف آن بر آيد ، صرفنظر از اينكه آيا فردي كه در دوره است در چه شرائط ومرحله ايست ودر ذهنش چه ميگذرد فرضا : آيا مراحل آموزشي را گام به گام ودرست انجام داده ؟
   وديگر اين كه من بايستي دنبال افراد موفق در سايت باشم وآن ها را الگو وانگيزه خود بدانم جهت ادامه مسيرودر ثاني بدانم كه موفقيت تنها يك راه دارد ( تمركز ، دقت علاقه اشتياق واستمرار وتلاش) وراه هاي شكست بي نهايت( انجام ندادن، بي ميلي، نميشه و…) در نتيجه اگر از افراد موفق الگو برداري كنم وتغييري حاصل بشه ولو كوچكترين تغيير ، اين يعني موفقيت چرا كه؟ 👌🏻❤️
   من ديگر در مسير ( لاغري ) قرار گرفتم وضمن احساس عاليم به سرعت وبي نهايت روبه زياد شدن لاغريم ميشتابم وميشوم انچه كه بايد شد ( احسن الخالقين)👌🏻👌🏻❤️👏👏💃💃💃💃💃

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/10 09:47
   مدت عضویت: 548 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 167 کلمه

   سلام و درود استاد گرامى & دوستان سرزمين لاغرى يا ذهن 😊 روز سى و دوم تكرار , فايل تصويرى ,
   “ دو نكته مهم براى لاغرى بيشتر “
   من وقتى موفقيت دوستان عزيز رو در اين مسير مى بينم , اميدوارتر ادامه مى دم و انگيزه ى بيشترى پيدا مى كنم . من خوشحال و سپاسگزارم هر روزم رو با هدف زندگى مى كنم , و به لطف خداوند به نتيجه ى عالى مى رسم . آگاه هستم كه اصلاح الگوها و باورهاى ذهنى زمان بر هست و سرعتى نيست . و تغييرات يواش يواش انجام مى گيره . همچنين تغيير الگوهاى رفتارى مصرف مواد غذايى مستلزم زمان است . سالهاى سال من از خودم غافل شدم و از خودم مراقبت نكردم و حالا كه به لطف خداوند مهربان در اين مسير قرار گرفتم با آرامش و صبر , مطابق با هدف برنامه ريزى شده ى استاد عزيز به پيش مى روم .
   با تشكر فراوان , شاد و سلامت باشيد💗💖

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/09 02:41
   مدت عضویت: 543 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 81 کلمه

   در آلبوم شگفتی سازان بارها دیدم افرادی رو که موفق شدند ۳۰ کیلو وزن کم کنند پس من هم میتونم و اون افراد رو الگو موفقیت خودم قرار میدم🌼
   من اقدام کردم تغییرات داشتم و این تغییرات هم ادامه خواهد داشت بیشتر و بیشتر میشن و حال من هم خوب تر و خوب تر میشه و به همین صورت من مثل آب خوردن خیلی راحت به وزن دلخواه خودم میرسم 🌼
   لاغر شدن خیلی آسونه …خداروشکر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/08 20:01
   مدت عضویت: 824 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 107 کلمه

   من قبلا همش جنبه های منفی افراد یا اون کاری که می خواستم رو الگو خودم قرار می دادم به قولی نیمه خالی لیوان رو میدیدم وهمیشه به فکر شکست خوردن یا سرنگرفتن اون کاری که می خواستم انجام بدم بودم ولی الان یادگرفتم به درون خودم مراجعه کنم واگه اون کار برام احساس خوب وشادیاور داشته باشه انجام می دم واگه برعکسش باشه واحساس استرس ونگرانی در من ایجاد کنه ،انجام نمی دم وسعی می کنم جنبه های مثبت هر چیزی رو نگاه کنم وکاری به جنبه ی منفیش نداشته باشم واون کسی رو که الگوی لاغری خودم قرار دادم رو از دید مثبت نگاه کنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/06 14:56
   مدت عضویت: 664 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 116 کلمه

   سلام بر خداوند عزیزم’خداوندی یگانه💖🌹
   سلام بر استاد گرامی🦋🌹🦋🌹
   من از همون اول وقتی آلبوم شگفتی سازان رو دیدم ب خودم گفتم اگ این همه افراد ت مستند ب نتیجه عالی برسم پس من هم میتونم وآن ها رو برای رسیدن ب هدفم قرار دادم ‘
   با دوستانی ک نتیجه گرفتند در ارتباط هستم و از احساس و چگونه برخورد کردن با فرمول ها ازشون میپرسم
   استاد عزیزم ک با یک کلام در پاسخ سوالاتم کلی انرژی بهم میدهند
   الگو سازی واقعا نتیجه عالی میده’
   من خودم را کسی مقایسه نمیکنم و تلاش خودم رو میکنم تا فرمول های صحیح را روزانه در زندگیم استفاده کنم تا فرمول های اشتباه بی رنگ و بیرنگ بشه’
   من عاشق متناسب شدن هستم’

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/24 00:19
   مدت عضویت: 692 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 385 کلمه

   به نام خدای مهربان
   با سلام محضر استاد عزیز عطار روشن و دوستان شگفتی سازم
   این فایل خیلی برای من مؤثر بود انگار به این حرفا و این تذکرات خیلی نیاز داشتم خیلی احساس آرامش کردم حتی از شدت شوق وقتی صحبت های استاد را گوش میدادم می خواستم گریه کنم اینکه اینهمه به ما امید میدن در ما اشتیاق ایجاد می کنن و ما را به ادامه راه و رسیدن حتمی به تناسب اندام امیدوار می کنن…
   من از اول دوره با ایمان و اطمینان و اشتیاق فوق العاده به فایلها گوش میدادم و تمریناتم را علیرغم شرایط دشواری که دارم انجام می دادم و به لطف خدای مهربون و با زحمات و راهنمایی های استاد عزیز خیلی تغییرات عالی از نظر روحی و ذهنی داشتم و هر روز این تغییرات بیشتر و محسوس تر میشه بطوریکه بعضی از اطرافیان من از این تغییرات شگفت زده شدن…از آرامشی که دارم اعتماد به نفسم که خیلی بالا رفته از تغییر نگرشم به زندگی و اطرافیان از خیلی خیلی کم شدن عصبانیتام از صبور شدنم از بالا رفتن تحملم و خیلی تغییرات رفتاری عالی دیگه و خودم هم خیلی خوشحالم و خدا را بخاطر لطف و هدایتش سپاسگزارم اما راستش اوایل نه ولی حالا که در دوره ی تکرار هستیم وقتی پیام بعضی از دوستان را می خونم که خیلی تغییر از نظر جسمی داشتن، قدری دچار استرس و دلشوره میشدم از اینکه پس چرا من تا حالا تغییر جسمی نداشتم و یک کم حالم گرفته میشد..ولی دوباره به خودم امید میدادم و همچنان سعی میکردم با اشتیاق ادامه بدم…
   با شنیدن این فایل خیلی آروم شدم و فهمیدم که نباید خودم را با دیگران مقایسه کنم حتما شرایط اون دوستان با من خیلی متفاوت بوده، که تونستن خیلی زود از نظر جسمی هم تغییر کنن،و با خودم گفتم من که اون همه تغییرات عالی داشتم حتما از نظر جسمی هم تغییر خواهم کرد عجله نمیکنم،خودم را با هیچکس جز خودم مقایسه نمیکنم و با شور و اشتیاق و آرامش راهم را ادامه میدم و مطمئنم که به لطف خدای مهربون و کمک های بارون مهربونی(فرشته ی درونم) و راهنمایی های استاد عزیز و همت و پشتکار و تلاش و تمرکز بیشتر خودم حتما به تناسب اندام هم خواهم رسید من ایمان دارم من مطمئنم و به لطف خدای مهربان امیدوار…‌
   با آرزوی موفقیت برای خودم و همه ی دوستان عزیز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/15 22:41
   مدت عضویت: 666 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 10 کلمه

   من دوبار دیدگاهمو نوشتم ولی موقع ارسال متاسفانه پاک شد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/05/31 21:54
   مدت عضویت: 582 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 338 کلمه

   به نام خدا
   من هم یکبار یک کامنت دوستان رو خوندم وایشون گفته بودن من خیلی دوماه یا یگ ماه فکر کنم گفته بودن شرکت کردم و هیچ نتیجه ای ندیدم این موند گوشه ذهن من اونهمه نتیجه ک بقیه گرفته بودن رو هم دیدم ولی همش دختر غرغرو اینو تکرار مکرد و ازونجای ک هرچیزی تو ذهن تمرار بشه همون میشه واقعا من هم تغییری نکردم ناراحت بودم وشاکی ولی نشستم دوره رو ازاول ورق زدم خوندم جزوه رو منطورم هست دیدم من چقدر تقییر کزدم چ باورها ی مسخره و خنده داری داشتم من دیگه صبح شب یا هروقت غذا دیدم بخورم نیستم من دیگه درر حد ترکیدن نمخورم من وقتی گرسنم میشه و شکمم صداش در میاد میخورم و هروقت سیر شدم دست میکشم خیلیییییییییی راحت من دیمه از رنگ شاد نمیترسم لباسهای گشاد نمیپوشم ب کمد لباسم نگا کردم هیچ لباس گله گشادی دیگه نداشتم هیچ رنگ تیره ای تو کمدم نمونده بود و این من بودم من جدید حرف کسی روم تأثیر نداشت این مهم منم الان ک میبینم الانم خیلی خوبم دیگه روب روی اینه خودمو وجب نمکنم و هیچ عذاب فکری ندارم اینهمهههههه تغییز کردم تواین مدت کم…
   بنطر من اون خانوم محترمی ک گفتین مادرشون وزرن کم کردن بنَطر من ایشون اصلا نگرانی نداشتن و ب نتیجه وابسته نبودن قطعا یچیزهای جدیو وخوب رو شنیدن بهش عمل کردن شاید ایشون مطمن بودن ک ب وزن دلخواهشان میرسن بنطرم نگرانی و ترس از نتیجه نگرفتن باعث میشه اصلااااا بهش نرسیم و بیشتر عذاب اوره به اندازه تمام روزهای عمرم ب این حرف مطمنم وقتی بیخال یکچیزی بشی خودش میاد طرفت این شعاز منه من همیشه هرچیزیو یکی دوبار میخام بعد کلا یادم میره البته بگم غیر تناسب چون تو اولا خیلی نگران بودم ولی الان چن وقتیه بیخالش شدم نکه امگیزه نداشته باشم یا دلسرد باشم وغیره نه من دوره م رو با اشتیاق کامل انجام میدم فایلهامو گوش میدم ولرت میبرم در هر لحظه زندگیم ازش استفاده میکنم درست عمل مکنم میدونم متناسب میشم هیچ نگرانی هم ندارم دیگه. خدارشکر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/05/20 13:54
   مدت عضویت: 744 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 275 کلمه

   با سلام
   بی شک خوندن نظرات دوستان تاالان خیلی به من کمک کرده که درمسیر بمونم وبه من انرژی داده وخیلی مسائل رو یاد آوری کرده البته بعضی وقتا باعث شده که من خودم رو مقایسه کنم ولی زود متوجه ترفند منفی باف شدم که این هم همون عجله کردنه.
   خوشحالم برای اون مادری که اینقدر راحت وآسون تونست وزن کم کنه واین نشونه آسون بودن مسیرتناسب اندامه ایشون بدون نوشتن وگوش دادن فایلها به تناسب رسیدن وتنها با عملی کردن چندتا از آموزشهای دوره موفق شدن شاید ما بیشتر خودمون رو درگیر نوشتن وگوش دادن به فایلها کردیم وهمش منتظر فایل بعدی وآموزش بعدی هستیم طوری که عمل کردن درصد کمتری از کارمون رو به خودش اختصاص داده وفکر میکنیم که هنوز خیلی چیزای دیگه باید یاد بگیریم تا متناسب بشیم درحالی که ایشون با چندتا از آموزشها که تازه خود فایل رو نشنیدن وخلاصه مطلب رو از دخترشون شنیدن اینقدر راحت وزن کم کردن ‌.
   من خیلی به این مساله فکر کردم درسته که گوش دادن فایلها و نوشتن درسایت خیلی تاثیر داره برای اینکه باورهامون تغییر کنه ولی عمل کردن به اونا تاثیرش خیلی بیشتره ونیاز نیست اینقدر سریع پیش بریم وآموزشهای جدید رو یاد بگیریم الان ماخیلی چیز یاد گرفتیم اگه بتونیم اونا رو عملی کنیم خیلی بیشتر نتیجه میگیریم نمیدونم واقعا استاد من فکرم خیلی درگیر شده واحساس میکنم خودم رو زیاد درگیر فایل گوش دادن وتمرین نوشتن کردم ودرصد کمتری از وقت وانرژیم رو صرف عمل کردن به آموخته ها کردم الان که فکر میکنم ودفترم رو نگاه میکنم میبینم خیلی از تمرینها بوده که من دوسه روز انجام دادم وبعد دیگه کنار گذاشته شده ورفتم سراغ تمرین بعداستادلطفا منو راهنمایی کنید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/05/21 09:24
    مدت عضویت: 744 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 11 کلمه

    درسته استاد منم تلاشم رو میکنم که به این تعادل برسم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/04/30 21:59
   مدت عضویت: 638 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 415 کلمه

   به نام حق
   سلام به همه ي دوستان حاضر در سايت
   براي من اينكه استاد از اين دوره نتيجه گرفتن حكم تاييدي هست براي ادامه مسير
   جون وقتي يك نفر در يك كاري موفق بشه پس بقيه هم ميتونن موفق بشن و اون كار رو ادامه بدن
   البته اين براي اينه كه به اين روش اعتماد دارم و يكي از بهترين روشها هستش كه در جهان وجود داره
   اما خوندن نوشته هاي دوستان و موفقيت هاشون بهم انرزي ميد ه و استمرارم براي ادامه مسير بيشتر ميشه
   و از روزي كه اون كليپ خانم وهمسرشون رو ديدم در اينستا كه جقدر لاغر شذه بودن بيشتر انگيزه گرفتم براي ادامه مسير از اون روز تا الان يك هفته ميگذره همش تصوير اون خانم و اقا در ذهنم هس كه جقدر نتيجه ي عالي گرفتن و هر روز در ذهنم تشويقشون ميكنم و انرزيم بيشتر ميشه و با خودم ميكم ان شاالله منم به زودي شكفتي ساز ميشم و به نتيجه ي نهايي كه مد نظرم هس ميرسم
   من اومدم عكس خودم زماني كه متناسب بودم در اتاق رو اينه ميز ارايشم زدم و بعضي مواقع اونو نكاه ميكنم و تصور ميكنم خودم در اون تناسب خيلي بهم حس خوبي ذست ميده و به خودم ميكم ميتونم برگردم به اون موقع جرا نشه مكه من از اول اينقدر بودم من در اون شرايط بودم كه با تكرار رفتارهاي اشتباهم ايني شدم كه الان هستم و الان هم با تكرار رفتارهاي ذرست به وزن قبليم برميگردم 🙏🏻
   خيلي خوشحالم براي اون مادر عزيزي كه جقدر تغييرات داشتند براشون ارزوي موفقيت ميكنم و بازاين تصوير در ذهنم حك شد براي ادامه مسير كه بدون هيج فايل و نوشته اي نتيجه گرفتن و با عمل كردن به كفته ها تونستن نتيجه ي خوبي ببينن
   البته ناكفته نماند كه من هم در اين مورد تلفني با خواهرم صحبت ميكنم در مورد تناسب اندام و بهش ميكم كه بايد اينحور رفتار كنيم و جند باري در اين مورد باهاش صحبت كردم و تاحدودي سر از كار ذهن در اورده
   اون روزي ديدمش مي بينم لاغر شده ميكم جيكار كردي ميكه كارهاي كه كفتي انجام دادم و ميكفت كه خيلي روش خوبيه جقدر اسونه متناسب شدن با اين سبك
   استا سپاسگزارم ازتون بخاطر اين فايل هاي زيبا و عالي خيلي تاثير گذار هستن من هم تا زنده هستم ميخام از اين روش استفاده كنم جون از اين روش در تمام جنبه هاي زندگيت تغيير ميكتي و شاد و خوشحال هستي اميداورم كه هميشه موفق و مويد باشي 🙏🏻🌹🌸

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/04/12 00:46
   مدت عضویت: 649 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 187 کلمه

   با سلام ، من وقتی وارد دوره شدم و تغییرات احساس خوب را از همون اول دیدم اطمینان پیدا کردم که این راه درسترین راهه و من حتما نتیجه میگیرم چون خداوند منو به این مسیر هدایت کرده وچون عاشق لاغرشدن بودم هر روز با اشتیاق تمریناتو انجام میدادم و پیامهای دوستان را میخوندم و از نظرات دوستان استفاده میکردم که باعث شوق و انگیزه بیشتری برای ادامه دادن شد ، من از شنیدن و خوندن هر مطلبی در مورد لاغری لذت میبرم ، به نظر من غیر ممکنه که کسی در این مسیر باشه و هیچ تغییری نبینه و از زندگی لذت نبره چون من لذتی را که تو این ۴ ماه از زندگیم بردم تو ۲۰ سال گذشته نبرده بودم این برای من خیلی ارزشمنده چون اعتماد به نفس پیدا کردم و عاشق خودم شدم و خودم را لایق متناسب شدن میدانم و از همه مهمتر سلامتی جسم عزیزم که تو همین مدت کم بدست آوردم ، هیچ روشی در گذشته نتونست اینها را به من هدیه بده ، هر روز شکر گذار خداوندم که منو به بهترین مسیر و بهترین استاد هدایت کرد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/02/25 04:06
   مدت عضویت: 792 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 414 کلمه

   سپاسگزارم از این فایل بسیار تاثیر گذار؛ حقیقتش من خودم جز هنرجویانی بودم که بعضی از باورهای چاقیم زمان بیشتری برد تا باورهای لاغری جایگزینش بشه. و همین موضوع من رو دچار مشگلاتی از جمله مقایسه خودم با افرادی که زودتر از من نتیجه گرفته بودن میکرد. من بارها فایلها رو گوش دادم و بارها از استاد سوالات گوناگون پرسیدم. دقیقاً کارهایی که ایشون میگفتن انجام ندید مثل قضاوت نکردن دوره و یا عجله نکردن و مقایسه خودتون با فرد دیگه، من انجام میدادم. خدارا شکر میکنم که بلاخره در اثر استمرار خیلی از مفاهیم برای من باز شد و باورهای خیلی عالی و مفیدی در من شکل گرفت. من کلاً انسان کم خوری خودم رو میدانستم و ملاکم مقایسه خودم با افراد پر خور بود و آدمهایی که کمتر از من میخوردن از نظرم افراد مشگل داری بودن و دقیقاً هم نمیدونستم چرا قضاوتشون میکنم و چه مشگلی دارند. من تو این دوره یکی از آموزه هام این بوده که من خودم را وقتی با خودم مقایسه میکنم تازه میفهمم نیازم چیست. من فهمیدم اتفاقاً من نیازهم کمتر از آن چیزی هم هست که میخورم و من دقیقاً وقتی حالت گرسنگیم برطرف میشه برام ملاک سیری نبوده و خلاصه خیلی آیتمهای دیگه که اصلاً در شمارش تخریبهام هم واردشون نمیکردم چرا که ملاکم و الگوهام افرادی با شرایط متفاوت با خودم بودند. یکی دیگه از باورهایی که به سختی تغییر کرد این بود که من اگه به اندازه نیازم دقیقاً بخورم به مرور لاغر میشم. با استاد خیلی حرف زدم و خیلی خوب تمرینات را اجرا کردم تا کم کم این باور را جایگزین کردم. فکر میکردم باید خیلی گرسنگی بکشم تا لاغر شم. به جرات میتوانم اذعان کنم برخی قانون ها در من در حال نهادینه شدن هست. در خال حاضر وقتی فایلها را گوش میدهم خیلی در من عمیقتر و بازتر مینشیند و کاملاً میدانم که هر یک از تغییراتم به شکل ایجاد شد و هر کجا تغییری نکردم دلیلش چی بود. من در حال حاضر فقط خودم را با خودم مقایسه میکنم حتی الگوی تناسبم هم تناسب خودم هست که در سه سال پیش دارا بودم و سالهای قبل آن در آن تناسب زندگی کردم. دوره های آموزشی استاد عطار روشن یکی هست بینظیر هست فقط باید باور کرد ایمان آورد و عمل کرد به تک تک صحبتهای ایشون و تکرار کرد. ایشون بسیار حمایتگر هستند. من هر روز دوست دارم از ایشون تشکر کنم. خدا را شکر میگویم. من مشتاقانه ادامه میدهم چرا که مسیر تغییر بی انتهاست.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/02/18 11:39
   مدت عضویت: 610 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 259 کلمه

   سلام. استاد عزیز ودوستان همراه دراین مسیر زیبای متناسب شدن
   خدا رو شکر که در این مسیر قرار گرفتم یک.عمر دنبال این بودم که چجوری میتونم متناسب بشم وبمونم
   خیلی روشها را امتحان کردم واون نتیجه که میخواستم نتونستم بگیرم وامروز. خوشحالم برای یافتن این مسیر برای آگاهی های جدیدم برای اینکه. ایمان دارم که این مسیری است که منو به هدفم میرسونه دارم لذت میبرم در حرکت در این مسیر البته خانم منفی باف خیلی وقتها میاد وبهم میگه که هنوز که اونجوری که میخوای نشدی
   یا این بار که اشتباه کردی ولی با آگاهی هایی که از قدرت ذهنم بدست آوردم میدونم چجوری ساکتش کنم .بهش بی توجهی کنم .میدونم از این خصوصیت ذهنم.که عجوله داره استفاده میکنه ولی بهش میگم.من یک شبه چاق نشدم که یک.شبه لاغربشم.
   یاد گرفتم که باید نگاهم را به سمت زیبایی ها ببرم شاید هنوز یک وقتهایی اشتباه کنم ولی. به خودم
   میگم.که یک عمر داشتی اشتباه فکر میکردی واشتباه عمل میکردی مطمئن باش با تکرار تمرین میتونی یاد بگیری لاغری را فقط باید استمرار داشته باشی.
   خدا رو شکر. روزهایی فوق العاده ای را دارم سپری میکنم ونشونه های زیبایی دارم.می بینم. من عاشق جاده شمال هستم وقتی تک درختها را رو دامنه کوهها میبینم به خودم.میگم.رسیدیم وکمکم.درختچه ها به درخت تبدیل میشن وتعدادشون زیاد میشه جوری که جای خالی توی کوه نمیبینی.از همون اول ایمان داری مسیرت درسته .این مسیر هم.مثل جاده شمال برای منه میدونم نشونه ها اونقدر زیاد. میشن که دیگه وقتی برسم کناردریا متناسب متناسب هستم .با این تفاوت که در طول مسیر لذت بردم.خدایا سپاس .سپاس سپاس

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/02/14 11:12
   مدت عضویت: 651 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 226 کلمه

   در مورد اینکه گاهی فکر میکنیم نتیجه نگرفتیم من می‌خوام یکی از ایرادات خودم رو عرض کنم ، من کلا یک فرد کمال گرا هستم یعنی هیچوقت متوسط منو راضی نمیکنه ، تا مدتها فکر میکردم این خیلی خوبه اما حالا متوجه شدم این خصیصه من یک ایراد داره چون باعث میشه من ناشکر و ناراضی باشم و تا نتیجه نهایی رو نبینم احساس رضایت نداشته باشم . من متوجه این ایراد هستم و سعی دارم رفعش کنم اما بهر حال رفع این مشکل هم کار می‌بره و مسلما فردی که این مشکل رو نداره از من زودتر نتیجه میگیره چون از تغییرات کوچک ایجاد شده در ذهن و رفتارش خیلی خوشحالتر میشه و این خوشحالی کلید موفقیت این دوره است . من چندین بار بخاطر همین خصوصیت اخلاقیم دلسرد شدم و دوره رو رها کردم اما بعد دیدم که فرار کردن از مشکل راه حل نیست ، شاید این دوره بتونه کمکم کنه که علاوه بر چاقی این خصوصیت اخلاقی من هم برطرف بشه ، دیگه سعی میکنم از تغییرات کوچک خوشحال بشم اگر در طول روز حتی یک بار هم بتونم طبق آموزه های دوره عمل کنم خودم رو تشویق میکنم هنوز هم نتونستم صد درصد درست عمل کنم اما این دیگه دلیل دلسردی من نمیشه ادامه میدم به امید روزی که حتی اون شخصیت ایده‌آلیست وجودم هم از کارم راضی باشه .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فاطمه قدیریان
   1399/01/26 11:11
   مدت عضویت: 793 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 193 کلمه

   سلام من میدونم که آلن روش بهترین و تنها روش لاغری هست که منو به هدفم میرسونه ولی خیلی کند پیش میبرم کلا آدم کامل گرایی هستم گاهی یه فایل رو چندبار گوش میکنم که چیزی ازقلم نیفته!!!!و گاهی که با لذت و راحتی گوش میکنم احساس میکنم کارم رو درست انجام ندادم ونتیجه گیریم عقب میفته. ….
   تمام سالهای گذشته درگیر رژیم های مختلف بودم هرگز کامل و دقیق نتونستم انجام بدم همیشه فکر میکنم دیگران خیلی دقیق و کامل کارها رو انجام میدن وبرای همین بهتر نتیجه میگیرن از لحاظ کاری سرم شلوغه مخصوصا دوران کرونا ودورکاری های در خانه وکار های خانه باعث میشه وقت زیادی نداشته باشم برای تمرکز و استمرار روزانه ونوشتن تکالیف وانجام دقیق اونا
   وفکر میکنم بخاطر همین هست که نتیجه جسمی قابل ملاحظه‌ای نگرفتم البته دخترم و همسرم میگن که لاغر شدی ولی من فکر میکنم برای تشویق من میگن ولی احساس بهتری دارم و مخصوصا از لحاظ روحی عالی شدم
   شاید اول روی روانم اثر گذاشته ….کلا ادم صبوری نیستم…..
   ولی اطمینان دارم م تا عید سال دیگه به هدفم میرسم و جزو شگفتی سازان میشم…

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   پونه عدل تهرانی
   1399/01/05 04:52
   مدت عضویت: 824 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 176 کلمه

   من با اطمینان می گم به اونایی که تازه می خوان بیان دوره رو استفاده کنن که حتما این کار و بکنن و هیچ شکی نداشته باشن اگه فقط فایلها وگوش بدن و تمرینات اصلا نمی فهمن چه جوری لاغر می شن اصلا هیچ کسی نمی تونه برای کس دیگه توضیح بده هر جوری که هر کسی برداشت می کنه به همون اندازه لاغر می شه حالا یکی سریع تر یکی کند تر !
   من بدون اینکه کسی بهم گفته باشه یا کسی و دیده باشم که قبلا از این دوره استفاده کرده باشه خودم با اطمینان کامل پس از گذروندن دوره رایگان انقدر تند تند فایلها و گوش دادم اصلا نمی دونم چقدر طول کشید ولی بعد از ۱۲ فایل ۶ پوند لاغر شدم !
   و الان هم دوره چهارم هستم اصلا تکراری نشده هر روز چیز جدیدی می شنوم تو فایلها و همچنان ادامه می دم ولی الان به نظرم خیلی راحت تر از قبل شده برام و هر روز کاری می کنم که احساسم خوب بمونه نمی زارم کسی باعث بشه من حالم خراب شه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/12/28 22:11
   مدت عضویت: 651 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 231 کلمه

   سلام اون قسمتي كه با حرف هاي دختر ،مادر تغيير كرده منو ياد يك خاطره انداخت. يك بار استادمون سركلاس كه ديد ما خسته ايم چندتا تمرين از حركات يوگا داد تا بچه ها سرحال بيان، بعد گفتش من چند ساله يوگا كار ميكنم و اما هنوز بعضي حركاتش برام سخته انجام دادنش اما جلسه ي قبل خانمي تازه كار به باشگاه اومد و بااينكه تا حالا يوگا كار نكرده بود ،حركاتي كه استاد ميگفت رو خيلي راحت انجام ميداد اما ما كه خيلي هم ادعا داشتيم نتونستيم حركات رو انجام بديم، وقتي از استاد پرسيديم كه اين خانم با اينكه هيچي بلد نبود چرا انقدر عالي و حتي بهتر از ما حركات رو انجام داد؟ استاد يوگا جواب داده كه : اين خانوم به اين دليل كه هيچي از يوگا بلد نبود كاملا به من اعتماد كرد و هركاري من انجام دادم دقيقا انجام داده و براش راحت بوده اما شما چون چند ساله يوگا كار ميكنيد، بيشتر به آموخته هاي خودتون تكيه كردين و زياد به من توجه و دقت نكردين و نتونستين درست تمرين ها رو انجام بدين. من در مورد خودم احساس ميكنم كه همين مشكل رو دارم. من بيشتر از يكساله در دوره هستم و هنوز تا تناسب ايده آلم مونده و بايد مثل قبل و بيشتر به حرف هاي استاد توجه و دقت كنم و دقيقا هرچي استاد ميگن رو انجام بدم،موفق ميشم در نهايت.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   طوبی حاج احمدی
   1398/12/14 18:49
   مدت عضویت: 799 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 112 کلمه

   سلام دوستان عزیز
   من ک تصمیم دارم تا اخر عمرم این راه را ادامه بدهم پس سعی میکنم عجله نکنم ولی هرروز تازمانبکه حالم خوبه تمرینات را انجام بدم ب صحبتها استاد عزیز مون اعتماد صددرصد دارم ک همگی ما موفق میشویم
   واین بستگی ب پشت کار واستعداد من داره ب خاطر این هیچ عجله ایی برای نتجه نهایی ندارم وکلی با این فایلها وتمرینات لذت میبرم وحالم بسیار خوبه وخوشحالم وسعی میکنم ک ب درسهایی ک میگیرم عمل کنم تا موفق شوم ولی خوب ی روز خیلی خوب از میتونم وی روز کمتر واین بستگی ب شرایط زندگی من داره
   برای همگی ارزوی موفقیت دارم
   برای استاد عزیرمون ارزوی سلامتی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/11/02 19:37
   مدت عضویت: 709 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 205 کلمه

   من الان فقط دارم روی فایل ها کار می کنم وبه هیچ چیز دیگری کار ندارم .مدام تمرکزم روی رفتارهای نامناسبم است وهرروز روش تمرین کردن را بهتر از روز قبل یاد می گیرم وحال خوبی دارم .خواندن نوشته های دوستان برای من فقط حکم تاکید بیشتر بر این روش است .چون بالاخره در زندگی اکثر ما حتما افرادی هستند که به اصطلاح آیه یس می خوانند وباعث نا امیدی می شوند .در ضمن من با دنیای بیرون ارتباطی ندارم وتنها ارتباط من همین گفت وگو هاست که باعث انگیزه من می شود .ولی مطمعنم خدا من را با آشنایی با این روش به آرامش رسانده است .شاید برای بعضی ها خنده دار باشد ولی همین چاقی باعث آزار های بسیاری برای من شده است ورفع آن دنیایی از آرامش رابرای من به ارمغان می آورد .احتمالا دیده اید که افراد بسیاری سایت موفقیت دایر کرده اند وشاید توانمندی هم داشته باشند اما در بین آنها که تصمیم به تهیه کرده بودم این سایت با این عنوان تمام تمرکز من را به خود اختصاص داد وبدون معطلی گفتم اگر قرار است هزینه ای کنم باید در این مسیر خاص باشد .برای آخرین بار خداحافظی با چاقی وای از گفتن این جمله چه لذتی بردم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/11/02 19:17
   مدت عضویت: 709 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 58 کلمه

   کاملا حق با شما است اگر کلاس ها حضوری بود همسرم از شرکت من در آن امتناع می ورزید وشاید خیلی افراد دیگر هم باشند که بنا به دلایل گوناگون از شرکت حضوری معذور باشند .این هم به نظرم خواست خداست که به این صورت است وگرنه من حداقل از آن بی بهره می شدم .باز هم تشکر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   پونه عدل تهرانی
   1398/09/12 02:46
   مدت عضویت: 824 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 141 کلمه

   به قول شما از موفقیت دیگران در این راه انگیزه می گیرم و خودم و در هیچ موردی با دیگران مقایسه نمی کنم فقط توجه می کنم به احساسم این روزها و اینکه احساسم بیشتر موقع ها خوبه و من مطمین می شم که در مسیر قرار دارم و عجله هم ندارم فقط از دیدن خودم در آیینه لذت می برم و خودم و تحسین می کنم که تا اینجا پیش اومدم به لطف خدا و داره کم کم لاغر شدن برام اسون می شه و جزو زندگیم می شه منظورم اینکه عادی می شه کار خاصی نمی کنم به خودم سختی نمی دم قبلن هر وقت می خواستم برم مسافرت خیلی بعدش ناراحت می شدم چون تموم برنامه هام به هم می ریخت ولی الان با خیال راحت می رم مسافرت و غذای بیرون می خورم ! ممنون استاد گرامی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/08/23 13:06
   مدت عضویت: 823 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 281 کلمه

   خوندن نوشته‌های دیگران واقعا در خوب شدن حس و حال خیلی تاثیر داره و خیلی وقت‌ها هم نگرشی رو آشکار می‌کنه که از چشم من دور مونده بوده برای همین خیلی خوشم میاد دیدگاهای دوستانو بخونم.
   در ابتدای راه منم تا حدودی تحت تاثیر موفقیت‌های دوستانم و نگران شدن از نتیجه‌ی خودم قرار گرفتم. حتی با اینکه من خودم جزو کسانی هستم که با گذشت دو سه هفته از شروع آشناییم با این سایت سایز کم کردم با اینحال این تجربه رو داشتم ولی خیلی سریع با شنیدن فایل‌هایی مثل همین فایل استاد تونستم نگرانی رو تبدیل به امیدواری کنم و در نتیجه نتایجم هر روز پررنگ‌تر و پررنگ‌تر شد.
   به دوستانم هم دو توصیه می‌کنم اول اینکه حواسشون به عجله باشه که مانع بزرگی در روند تناسبه و دوم اینکه استفاده از مسیر هنرجوهای دیگه تنها راهو ناهموار میکنه چون همونطور که استاد بارها گفتن به تعداد شرکت‌کننده‌ها نوآوری در روش استفاده از این دوره میتونه وجود داشته باشه و این هر کدوم از ما هستیم که بهترین روش رو با استفاده از اموزش‌های دوره‌مون و شرایط فردی خودمون خلق می‌کنیم.
   حالا بنا بر تجربه‌ی شخصی من از خوندن نوشته‌های دوستانم چند مورد همیشه مشترک بوده و همه‌ی اون موارد هم مربوط به باور و افکار دوستانیه که نتیجه گرفتن و نه طرز خوردن و نخوردنشون. و اون داشتن حس خوب، امیدوار بودن، ایمان داشتن به این روش و باور کردن لاغری با ذهنه.
   تنها مورد عملی که من باهاش مواجه شدم و در همه‌ی افراد مشترک بوده توجه به پالس سیری هست که من معتقدم اونم ناخوداگاه در هر کسی که در این مسیر استمرار داره بوجود میاد و با اشتیاق و خواست قلبی خودمون بهش توجه می‌کنیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/08/22 02:04
   مدت عضویت: 823 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 59 کلمه

   سلام استاد عزیز و بزرگوار و همه دوستان خوبم
   از دیدن این فایل بسیار لذت بردم و نکات آموزشی ارزشمندی یاد گرفتم برای مثال اینکه خودمان را با بقیه اعضای گروه مقایسه نکنیم بلکه از آنها انگیزه بگیریم که اگر اون تونست پس من هم میتونم
   بسیار سپاسگزارم استاد عزیز همیشه و در همه حال موفق و موید باشید ???

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/08/20 20:07
   مدت عضویت: 805 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 434 کلمه

   با سلام واحترام
   من وقتی دوره رو شروع کردم توی گروه بچه ها همه از احساسهای خوبشون واینکه چقدر عالی شدند ،چقدر تغییر روحی داشتند صحبت میکردند ومن پیش خودم میگفتم پس چرا من احساسم عالی نیست چرا مثل بقبه انقدر خوشحال نیستم وچرا های اینچنین .به استاد پیام دادم وازشون کمک خواستم ،یادم اونروز استاد به من گفت شما کارتون باب اسفنجی زیاد میبینید؟تو تازه توی راه افتادی چطور به این سریعی دنبال تغییر هستی ودنبال شگفتی ناگهانی به مرور همه چیز درست میشه فقط ادامه بده .ومن ادامه دادم و معنی اون احساس خوبی که بچه ها ازش صحبت میکردند رو فهمیدم واین رو هم فهمیدم که حتی همه ما نظراتمون در مورد احساس خوب هم فرق میکنه یکی مثل من دنبال یه تغییر خاص هست ویکی با یه کلمه حرف، حسش عالی میشه .اما یاد گرفتم به شیوه خودم احساس خوب داشته باشم وموفق هم بودم . وهمینطور این تجربه رو برای کاهش وزنم هم داشتم وقتی بچه ها عکسشون رو میگذاشتند سریع بهشون پیام میدادم که شما چیکار کردین ؟چطوری فایل گوش میدادین ؟وسوالهای اینچنینی وهمه هم بهم میگفتند ما فقط تمرینهای که استاد گفتند رو انجام میدادیم وفایل گوش میدادیم .تا اینکه یک روز به یکی از بچه ها که عکسشون رو گذاشته بود پیام دادم ،بهش تبریک گفتم وازش خواستم بهم بگه چطور تمرینها رو انجام میداد .اون دوستمون هم خیلی سرد وبد جواب منو داد وگفت خیلی خسته شدم وجواب چند نفر وبدم و ازاین دست حرفها .اول ازش ناراحت شدم خبلی هم ناراحت شدم وپیش خودم گفتم روزی که من عکسم رو بگذارم هر کس که کمک بخواد حتما بهش کمک میکنم .و از اون روز به هیچ کدوم از بچه ها پیام ندادم وازشون سوال نکردم فقط بهشون تبریک میگفتم ومیگفتم اگه اون تونسته منم میتونم .واین موضوع گذشت تا من به مرور شروع به کم کردن وزن کردم .وکاهش وزن خوبی هم تا حالا داشته ام وخدارو شکر راضی هستم .هنوز ایده ال نبستم اما تا اینجا هم راضی هستم .والان اون دوستمون رو درک میکنم که سوالهای تعداد زیادی مثل من ایشون رو کلافه کرده بوده واینکه واقعا اون‌نمیتونست کمکی بهم بکنه چون هرکس به یه طریقی از موضوع برداشت میکنه ویه رفتار خاصی برای خودش داره .ولی مهم اینه که همه توی مسیر هستیم وداریم حرکت میکنیم .حالا یکی از ما با پیکان ،یکی با پراید ،یکی با بنز ☺اما دیر یازود همه ما به مقصد میرسیم .واینکه استاد فرمودند اگر تغییرات شروع بشه میتونه تا بینهایت ادامه پیدا کنه خوشحال تر وامیدوار تر شدم پس تغییرات من هم که شروع شده تا بی نهایت ادامه پیدا میکنه خدایا سپاسگزارم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/08/20 17:25
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 102 کلمه

   سلام استاد عزيز واقعا صحبتهاى شما آرامش بخشه و باز هم مثل هميشه جواب يكى ديگه از سوالام و گرفتم من هر وقت دوستان شگفتى ساز راجع به خودشون و طرز غذا خوردنشون و مقدار غذاشون صحبت ميكردن من استرس ميگرفتم و ميگفتم من چرا يشتر ميخورم يا چرا تغييرات من كمتره و الان فهميدم كه نبايد خودم و با كسى مقايسه كنم چون تغييرات هر كس متفاوته و فهميدم كه لقط بايد با احساس خوب پيش بروم ومطمئن باشم كه اين روش راحت ترين مسير براى رسيدن به تناسب است و خدا راسپاس ميگذارم كه مرا به اين مسير هدايت كرد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/08/20 10:13
   مدت عضویت: 824 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 132 کلمه

   سلام دوستان
   من ازقبل ازاینکه بااین روش آشناشوم باشگاه می رفتم بچه های باشگاه به شدت ورزش می کردندحرکات رابیشتروتندترمی زدندوزمانی که مربی می گفتندحالابادمبل کارمی کنیم اونها توی هردستشون 2تادمبل می گرفتندامامن هیچ دمبلی به دست نمی گرفتم وفقط شادبودم ولبخندمیزدم ودرحدتوانم حرکات راانجام می دادم وتامربی می خواست آهنگ راعوض کندیاوسیله ورزشی بیاردمن ازفرصت استفاده می کردم ومی رقصیدم،خیلی هاچپ چپ به من نگاه می کردندآخه وزن من ازهمشون بیشتربودبعدازمدتی که اونایه چندکیلوکم کردندمن هم اندامم ریزریزتغییرکرداونهابالاخره بعدازمدتی خسته شدندوبسیارخوردند وچاقترشدندامامن همچنان ریزریزدارم تغییرمی کنم،بالذت واحساس عالی?
   زمانی که اوناباحس بدبه من نگاه می کردندوبه شدت ورزش می کردندیادم اومدبه داستان مسابقه خرگوش ولاک پشت،به خودم گفتم ببین تواگرچه تغییراتت آرومه امانهایت به هدفت میرسی?
   اونهادرذهن من حکم خرگوش بودندوخودم رالاک پشت می دیدم که درکمال آرامش ولذت مسیرراطی کردتابه هدفش رسید????

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1398/08/23 11:22
    مدت عضویت: 823 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 107 کلمه

    چقدر این نوشته عالیه
    داستان خرگوش و لاک‌پشت مثالی شیرینه که هممون همیشه باید یادمون باشه
    البته سرعت ما از لاک‌پشت خیلی بیشتره‌ها ولی مثال کاملا پیامی رو که باید میرسونه
    ضمنا یاد یه فیلم تو اینستا افتادم 🙂
    «یه لاک‌پشتو گذاشته بودن رو تردمیل و سرعت تردمیلو هی اصافه می‌کردن لاک‌پشته هم حرکتشو تندتر میکرد تا اینکه راه رفتنش به دویدن تند تبدیل شد» خیلی جالب بود من نمیدونستم در هنگام نیاز لاک‌پشت میتونه انقد تند بدوه…
    حکایت شروع تغییراته وقتی شروع میشه هر چی میگذره بر سرعت و شدتش افزوده میشه ?
    پس بازم میرسیم به جمله‌ای که من عاشقشم: « خوش به حال ما»

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    طوبی حاج احمدی
    1398/12/14 18:54
    مدت عضویت: 799 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 12 کلمه

    چقدر عالیه من هم مثل شما هستم وریز ریز جلو میروم وخوشحالم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   شراره شيركاني
   1398/08/03 14:36
   مدت عضویت: 799 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 47 کلمه

   استاد مهربان؛ من از شنيدنه فايلها و اموزشهاي بينظيره شما بسيار خرسند ميشم؛ و اميدوار و شاد مسيره متناسب شدن را ادامه ميدم ؛ هر روز با انكيزه ي بيشتر ب مسيرم ادامه ميدم و ان شاءالله هر جه زودتر ب هدفم خواهم رسيد؛ ممنونم از شما

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/08/01 13:36
   مدت عضویت: 821 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 87 کلمه

   سلام ودرود خدابه شمااستادمحترم ممنون خیلی مطالب عالی ‌مفید بودوخداراشکرمیکنم که من رادراین مسیرقرار دادتا به آرامش برسم واقعا من خودم هم که با سایت شماآشناشدم فکرنمیکردم که لاغری باذهن تاثیر گذارباشه واقعیت داشته باشه اما الان باتمام وجود میگم اگر لاغری به روش درستی روکسی بخواد دنبال کنه همین روش با ذهن هست چون منم تمام روش ها و رژیم هارودنبال کردم وبه نتیجه نرسیدم من این شجاعت رادارم که خدمت شمابگم مسیردرست همین ذهن هست واز خدای مهربان میخواهم که مرا دراین مسیر یاریم کند

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سهیلا زلکی نژاد
   1397/12/11 07:48
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 79 کلمه

   سلام خدمت استاد مهربانیها ??خیلی عالی بود مطالب بجایی گفته شد ?البته به نطر من حتی اون کسی که میگه من تغییر نکردم دورس به خودش توجه کنه میبینه که خیلی از رفتارش دورس شده ولی چون هنوز در جسم خودش تغییر ی ندیده اینو بیان کرده چون من قبل از تغییر جسمم افکارم تغییر کرد واین تغییرات خوب و مدیون استاد بزگوار هستم انشاالله که همگی در پناه خدای خوب و مهربون باشیم و همیشه متناسب ??

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   و. ک
   1397/12/07 20:15
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 88 کلمه

   سلام
   بعد از شننیدن فایل دو نکته مهم
   دوستان من هم که در هفته دوم اموزشی بودم پیامی از دوستی شنیدم که می گفت :
   من در همین دوهفته لباسام ده سانت برام گشاد شده
   منم باور نکردم تغییر به این زودی صورت بگیره
   واین موضوع رو با استاد در میان گذاشتم
   استاد در مورد باور کردن و احساس خوب و افکار درست توضیح دادن
   و من فهمیدم که باید با این روش جلو رفت
   ولی زمان تغییرات متفاوته
   و هرکس بنا به تفکر و احساسش نتیجه می گیره
   وگرنه همه متناسب خواهند شد.
   متشکرم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فاطمه
   1397/12/07 08:42
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 60 کلمه

   سلام
   استاد نمیدونم چطوریه که من هروقت سوالی دارم با اولین فایلی که میذارید جواب سوال من در اون فایل هستش. یعنی من انقدر ذوق میکنم بدون کم و کاست جوابم رو میگیرم و مسیرم واضح تر و روشن تر میشه و اشتیاق عالی برای ادامه دادن میگیرم.. ?? ? این فایل هم عالی بود و سپاسگزارم از شما ? ?

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مهمان
   1397/01/19 22:21
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 79 کلمه

   آقای عطار روشن عزیز سلام و عرض ادب و احترام
   چقدر از موفقیت های پیاپی شما خوشحال میشم
   خدارو صد هزار مرتبه شکر
   منزل جدید مبارک باشه . بله هر کسی فقط به خدا توکل کنه از فرش به عرش میرسه
   برای بهتر شدن کیفیت ویدئو ها یک رکوردر تهیه کنید به همراه یک میکروفون یقه ای
   صداتون رو هم زمان تصویر برداری ضبط کنید و بعد با نرم افزار Adobe primeire صدا و تصویر را میکس کنید

   در پناه خداوند بزرگ باشید

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   Soheila (پرستو)
   1397/01/09 23:37
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 48 کلمه

   سلام و درود به استاد تواناییها
   از شنیدن حرفهای سراسر انگیزتون بسیار خوشحالم، مدتیست در دوره شرکت کردم و با اعجازهای این دوره تونستم زندگیم رو از نو بنا کنم.
   تغییر در من آغاز شده و ایمان دارم تا بینهایت ادامه پیدا میکنه و میتونم به آرزوهام دست بیابم.
   سپاسگزارم?

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم