ورود / ثبت نام
0

انتظار لاغر شدن داشته باشید

انتظار لاغر شدن
اندازه متن

همه افراد چاق، قبل از اینکه چاق شوند انتظار چاق شدن را داشته اند. برای لاغری شدن از مسیر لاغری با ذهن باید انتظار لاغر شدن را در خود ایجاد کنید.

سال های زیادی از عمرم را درگیر اضافه وزن و ترس از چاقی بیشتر بوده ام و به خوبی انتظار چاق شدن را تجربه کرده ام.

هر سال قبل از ایام عید نوروز مطمئن بودم که بعد از تعطیلات من چاق تر خواهم شد.

همین احساس را در باره ماه رمضان داشتم چون می دانستم بخاطر خوردن زولبیا و بامیه چاق تر می شوم.

هرچه بیشتر چاق می شدم انتظار برای چاق تر شدن بیشتر می شد تا جایی که حتی از شرکت در مراسم جشن عروسی و خوردن یک وعده شام مفصل انتظار چاق تر شدن را داشتم.

انتظار چاق تر شدن بخاطر ایام خاص، شرکت در مهمانی، مسافرت رفتن، خوردن یک وعده شام و خیلی موارد دیگر را همه افراد چاق تجربه کرده اند و به خوبی می دانند انتظار چاق شدن چیست.

اما همه ما چیزی درباره انتظار لاغر شدن نمی دانیم.

البته به شکل ناصحیح انتظار لاغر شدن را به واسطه استفاده از روش های مختلف لاغری در خود ایجاد کرده ایم که البته نتیجه ماندگاری نداشته است.

به این ترتیب که هر بار ما از هر روشی برای لاغر شدن استفاده کرده ایم به واسطه استفاده از آن روش و به میزانی که به آن روش اعتقاد داشته ایم و مصمم بوده ایم که باید لاغر شویم انتظار لاغر شدن در ما ایجاد شده است و نتیجه ای که از آن روش کسب کرده این به واسطع انتظار لاغری بوده که در ما ایجاد شده است.

از آنجایکه انتظار لاغر شدن به دلیل استفاده از روش بیرونی (رژیم، ورزش، مصرف دارو و دمنوش و …) در ما شکل گرفته است به محض اینکه دوره مصرف تمام می شد یا مدت رژیم به پایان می رسید به صورت خودبخود انتظار لاغر شدن ما کمرنگ می شد و با انتظار چاقی که از قبل خیلی پررنگ و واضح بود جایگزین می شد.

دلیل اینکه بعد از هر بار استفاده از برنامه های لاغری دوباره به وزن و سایز قبل و شاید بیشتر بر می گردیم این است که انتظار لاغری به دلیل اتمام مدت رژیم یا ورزش یا هر چیزی در ما از بین می رود و از آنجایی که عقیده داشتم برای لاغر شدن باید از روش خاصی استفاده کنیم بنابراین انتظار لاغر ماندن یا حفظ مقداری که از وزن و سایز ما کاهش پیدا کرده بود را نداشتیم بلکه مطمئن بودیم که دوباره چاق خواهیم شد.

این اطمینان از دوباره چاق شدن به خاطر فرمول های ذخیره شده در ذهن ناخودآگاه ما می باشد که انتظار چاق شدن را در ما ایجاد می کنند.

در روش لاغری با ذهن از طریق ارائه فایل های آموزشی و همچنین انجام تمرینات نوشتاری و مطالعه مطالب درباره لاغر شدن اطلاعات جدید و صحیح درباره لاغری را در ذهن خود ذخیره می کنیم.

این اطلاعات به مرور در ما انتظار لاغر شدن ایجاد می کند و با استمرار داشتن در مسیر لاغری با ذهن انتظار لاغر شدن قوی تر از انتظار چاق شدن در ما می شود و روند لاغر شدن ما شروع می شود.

یکی از موانع ذهنی لاغری شدن در افرادی که از آموزش های لاغری با ذهن استفاده می کنند این است که انتظار لاغری از این روش ندارند.

آنها با اشتیاق از مطالب آموزشی استفاده می کنند و هر روز تکرار و تمرین می کنند اما در ذهن ناخودآگاه آنها لاغر شدن از طریق روش هایی که قبلا بارها استفاده کرده اند یا درباره آن شنیده اند امکانپذیر است بنابراین با اینکه در مسیر لاغری با ذهن با شوق و انگیزه عالی حرکت می کنند اما نتیجه چندانی کسب نمی کنند چون آنها از این روش انتظار لاغری ندارند.

باید به این نکته دقت کنید که لاغر شدن مانند چاق شدن از ذهن شروع می شود و به واسطه آنچه در باره چاقی یا لاغری در ذهن خود ذخیره می کند انتظار چاق شدن یا لاغر شدن در شما شکل می گیرد.

بنابراین همانگونه که در چاق شدن بدون استفاده از برنامه غذایی یا دارویی خاص به راحتی چاق شدید با استفاده از آموزش های لاغری با ذهن و بدون استفاده از برنامه غذایی یا دارو و ورزش می توانید به راحتی لاغر شوید.

شاید برای شما سوال باشد که چرا با اینکه من از آموزش های لاغری با ذهن استفاده می کنم انتظار لاغر شدن در من ایجاد نمی شود؟

پاسخ این است که چون شما درباره روش لاغر شدن در ذهن خود اطلاعات ذخیره کرده اید و اتفاقا چون درباره آن روش ها بارها آگاهی کسب کرده اید باور کرده اید که برای لاغر شدن باید از روش هایی که دیگران استفاده می کنند شما هم استفاده کنید.

از آنجایی که  روش لاغری با ذهن از لحاظ گسترش و شهرت در بین افراد چاق بسیار کمتر از روش های معمول لاغر شدن است بنابراین باور اینکه با روش ذهنی می توان لاغر شد برای بسیاری از افراد چاق دور از ذهن و باور است.

به همین دلیل حتی زمای که در مسیر لاغری با ذهن هستید و به ظاهر تصمیم گرفته اید از این روش برای لاغر شدن استفاده کنید اما گاهی های قبلی و عقیده هایی که درباره لاغر شدن دارید سبب می شود که از تلاش خود در مسیر لاغری با ذهن نتیجه خاصی کسب نکنید.

برای رفع این مشکل و جلوگیری کردن از هدر رفتن زمان و انرژی خود در مسیر لاغری با ذهن باید بارها به خود یادآوری کنید که روش های مختلف لاغری نتیجه مطلوب و ماندگار ندارند و روش لاغری با ذهن است که به صورت اصولی طریق لاغر شدن را به ما می آموزد.

به دلیل اهمیت این موضوع در فایل های آموزشی محتلف سعی کردم به ناکارآمد بودن سایر روش های لاغری تاکید کنم تا اعتباری که در ذهن خود به آن روش ها می دهید را کم رنگ کنم.

هرچه بیشتر بپذیرید و برای شما منطقی شود که سایر روش های لاغری نتیجه مطلوب و ماندگاری ندارند بیشتر در مسیر لاغری با ذهن نتیجه خواهید گرفت.

با مطالعه نوشته های افرادی که از آموزش های لاغری با ذهن استفاده کرده اند و دیدن تصاویر افرادی که شگفتی ساز شده اند می توانید این باور را که روش لاغری با ذهن روش صحیح و ساده برای لاغر شدن است را در ذهن خود پررنگ کنید.

همچنین مراقب افکار منفی ذهن خود باشید که همزمان با استفاده از روش لاغری با ذهن قصد تخریب انگیزه شما را دارند.

افکاری که به شما نوید شکست را می دهندو

افکاری که به شما یادآوری می کنند برای لاغر شدن باید رژیم غذایی داشته باشی یا ورزش های سنگین را انجام دهید.

اینها افکار مزاحمی هستند که به دلیل توجه ما به روش های مختلف لاغری در ذهن ما ایجاد شده اند.

هربار که به دنبال روش جدیدی برای لاغر شدن بوده ایم یا درباره روشی که فردی برای لاغر شدن استفاده کرده است تحقیق و پرس و جو کرده ایم یا زمانی که درباره روش لاغری از رسانه ها شنیده ایم در حال ذخیره آگاهی درباره روش های لاغر شدن در ذهن خود بوده ایم.

اکنون که به تازگی با روش لاغری با ذهن آشنا شده ایم و درباره آن از دیگران چیزی نشنیده ایم طبیعی است که قدرت و تاثیر این روش در ذهن ما کمرنگ باشد.

با توجه به افرادی که از این مسیر نتیجه گرفته اند و همچنین دوستانی که همراه ما در مسیر لاغری با ذهن هستند باید توجه به این روش را در ذهن خود بیشتر و پررنگ تر کنیم.

طبیعی است که در رسانه ها یا گفتگوی افراد درباره لاغری با ذهن چیزی نخواهید شنید.

حتی اگر درباره این روش با دیگران صحبت کنید شما را مسخره و سرزنش خواهند کرد.

بنابراین مسئولیت افزایش قدرت لاغری با ذهن در ذهن خود را باید به عهده بگیرید چون کسی در این مسیر به شما کمک نخواهد کرد.

اهمیت موضوع ایجاد انتظار لاغری همزمان با استفاده از مسیر لاغری با ذهن و همچنین مواد مهم دیگر سبب شد تا از طریق این فایل آموزشی مطالب مهمی را با شما دوستان عزیز به اشتراک بگذارl.

همچنین فایل پرسش و پاسخ مربوط به لایو اینستاگرام درباره این موضوع مهم را از بخش دانلود همین صفحه می توانید دانلود کرده و استفاده کنید.

سوالات دیگران و شنیدن پاسخ آن به شما کمک می کند بیشتر در فضای لاغری با ذهن قرار بگیرید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=24834
120 نظر در مورد انتظار لاغر شدن داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

   1400/09/15 11:45
   مدت عضویت: 829 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 501 کلمه

   سلام به همه عزیزان و استاد نازنینم

   هر روز میگم استاد دیگه چی مونده مثلا در مورد لاغری تو فایلهای هدیه بخواد بگه ولی باز میبینم خیلی موشکافانه در مورد مطلب مهمی دارن صحبت میکنن

   خب من واقعا از خودم انتظار چاقی دارم یعنی این انتظار از 12،13سالگی در من به وجود اومد و تا قبل از اون من اصلا نمیدونستم چاقی چی هست،و این انتظار هر سال قوی تر شد و من بیشتر منتظر چاقتر شدن شدم، همین دیشب داشتم شیرینی میخوردم و از این شیرینی انتظار چاقی داشتم درصورتیکه خواهرزادم خیلی راحت هر روز و هر ساعت حتی نصف شب شیرینی میخوره و لاغره، خب این ترس از غذاها باعث شده ما ازشون انتظار چاقی داشته باشیم و این موضوع خیلی ریشه ای هست و نمیتونیم از خودمون توقع داشته باشیم ترسمون کلا بریزه در عرض چند ماه، هر سال ماه رمضون مطمئن بودم چند کیلو چاقتر میشم و میشدم ولی دامادم بیشتر از من میخورد ولی 10 کیلو کم میکرد،هر سال عید مطمئن بودم چاقتر میشم و میشدم ولی لاغرای خانوادمون همچنان لاغر میموندن، انتظار من از ازدواج و بارداری چاقی بود و چاق هم شدم در حد ترکیدن، من قبل از اینکه شیرینی رو بخورم ازش انتظار چاقی دارم چه برسه وقتی خوردمش، وقتی غذایی رو زیاد بخوریم همون لحظه استرس میگیریم و میگیم هیچی کلی چاق میشم در صورتیکه هنوز یه دیقه از تموم شدنش نمیگذره ولی این انتظار چاقی کار خودشو میکنه و به وزنمون اضافه میشه، بعضی لاغرا به اندازه میخورن که هیچی ولی اونایی که دو برابر من میخوردن همش برام سوال بود این غذا کجا میره واقعا نگو اونا از غذا انتظار چاقی نداشتن خب چاقم نمیشدن ولی من….. 

   استاد یه جایی گفتن تو کار درست و انجام بده اصلا به نتیجه فکر نکن لاغری خودش بخوای نخوای در جسمت به وجود میاد، این بهترین راهه برای چک نکردن و ریختن ترسمون از غذاها، و بهترین راهه برای اینکه انتظار لاغری در ما به وجود بیاد، و مهمتر اینکه باید به استاد ایمان بیاریم، بگیم اینها وحی منزل هستن که از زبون استاد خدا داره بهمون میگه وقتی اینو بپذیریم مطمئنم نتیجه خیلی عالی تر رخ میده، من تا دو هفته پیش یه جور دیگه رفتار میکردم پس درست بود انتظارم از خودم چاقی باشه الان دو هفتست دارم جور دیگه رفتار میکنم پس مسلما نتیجه متفاوتی باید بگیرم و اون تناسبه

    

   انتظارم از خودم لاغریه وقتی به اندازه میخورم

   انتظارم از خودم لاغریه وقتی به غذا فکر نمیکنم

   انتظارم از خودم لاغریه وقتی با آرامش غذا میخورم

   انتظارم از خودم لاغریه وقتی آشغال وارد بدنم نمیکنم

   انتظارم از خودم لاغریه وقتی در سایت فعالیت میکنم و تمرینهامو انجام میدم

   انتظارم از خودم لاغریه وقتی خسته از همه جا هدایت شدم به این روش

   انتظارم از غذاها لاغریه، انتظارم از جسمم تبدیل غذا به انرژی و دفعشون هست، به هیچ عنوان چیزی رو به عنوان چربی نگه نمیداره وقتی من رفتارم درسته

    

   بچه ها بیاین به نتیجه فکر نکنیم از مسیر لذت ببریم نتیجه خودش خود به خود حاصل میشه اینجوری نه به هدف چسبیدیم نه از روند کار خسته شدیم

   همگی موفق باشید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/09/01 10:21
   مدت عضویت: 348 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 747 کلمه

   سلااام💕🌈
   چیزی که به فکرم رسید بااین فایل مینویسم.(فکرام عین حرفای شما نبود)
   درون من یه بچه ست(ذهن) که هیچ نظری از خودش نداره.یه بچه ی کنجکاوه میخواد هرچیزی رو بدونه.یه بچه ی خیلی باهوشه که هرچی رو میبینه یادمیگیره.
   این بچه خیلی خیلییی قدرت داره خیلییی قدرت داره هرچی بخواد میشه به هرچی فکر کنه همون اتفاق براش میوفتهه

   فقط انرژیشو نمیدونه چجوری استفاده کنه!

   هرچیزیو بشنوه میچسبه بهش تا بیشتر ازش سردربیاره میره دنبالش ببینه چقدرواقعیه دنبال اطلاعات درموردش میگرده و هی اطلاعات پیدا میکنه و هی یادش میگیره و عملیش میکنه.هی بهش فکرررر میکنههه و بعدیه مدت همون چیز براای من اتفاق میوفتهه.‌..
   این بچه تاثیرمستقیم داره رو زندگی من رو اندام من

   من وظیفه ام چیه؟
   وظیفه ام تربیت این بچه ست باید به قدرتش جهت بدم تا چیزایی که میخوام توزندگیم اتفاق بیوفته.
   من ولش کردم تا به هرچی میخواد فکرکنه
   این بچه خبرنداره چه قدرتی داره اما من خبردارم.
   یه مدت طولانی از تربیتش غافل بودم سپردمش دست خانواده ام ، خودش رفت تو اجتماع با این اون صحبت کردو هرلحظه هرچی میشنید از ادما صاف یادش میگفت و میرفت دنبالش دنبال یادگیریش و عملی کردنش و…
   حواسم بهش نبودو میشست جلوی تلویزیون.

   چرا من چاق هستم؟

   چون سرسفره که نشستیم بچه کنارم نشسته بود مامان گفت زیاد نخور چاق میشی
   خاله هم که تپل بود حرف مامانو تایید کرد گفت از ما گذشت توباید بفکرخودت باشی و ادامههه…
   بچه رو نگاه اونم به خاله نگاه کرده که غذا میخوره اونم یه لحظه نگاهش افتاده به خاله که بااشتها داره غذا میخوره.

   اما من بهش نگفتم به عمه کنار خاله عمه نشسته نگاه که داره غذارو میخوره و متناسبه.منم هیچی نگفتم و بچه فکرکرد هرغذایی بخوره چاق میشه.
   از روزای بعدش ماه های بعدش لباسام برام تنگ تر شد به همین راحتی.

   ازین به بعد میخوام با این بچه ی قدرتمند رفیق بشم دوسش داشته باشم بذارمش روی پام نذارم جای دیگه بره سفت بغلش کنم و فاصله ای رو بینمون احساس نکنم.
   درگوشش خودم زمزمه کنم.بهش یادبدم
   حرفای جدید بزنم.اصلا بهش نمیگم ازین به بعد هرچی من بگم درسته نه! چون اون هرچی بشنوه صاف قبول میکنه اصلا فکرنمیکنه.نینیه دیگه😁😍
   بهش میگم ببین فلانی رو هرغذایی دوس داره میخوره لذت میبره سیرمیشه و اندامشو نگاه چه زیباست.
   بهش میگم کلی دوست جدید پیدا کردیممم
   دستشو میگیرم میبرمش تو قسمت شگفتی سازها
   بهش میگم
   این فرشته ها به بدنشون اعتماد دارن.میدونن بدنشون کارشو خوب بلده خودش حواسش به انرژیش هست سالمه درسته (سوخت و ساز)میدونن که زیاد بخوابن همش دراز بکشن هرغذایی بخورن ، بدنشون اصلا شکل خوشگله خودشو تغییرنمیده.اونا به بدنشون اعتماد دارن.اونا اصلا انتظار ندارن بدنشون تغییرکنه.
   اونا با غذاها دوستن چشاشونو میبندن و از خوردنشون لذت میبرن وقتی هم سیر شدن میذارن کنار.اونا ازادن هرکاری دلشون بخواد میکنن و برای غذا خوردن زندگی نمیکنن اونا همیشه شادی درونی دارن غذا بخورن شادن دیربخورن شادن
   بدنشون هرطوری باشه دوسش دارن
   اگه زخم شده باشه دوسش دارن و به بدنشون اعتماد دارن که دوباره به حالت اولش برمیگرده.
   اگه یه وقتی اشتباه فکر کنن و بدنشون چاق شه،میدونن بدنشون همیشه متناسبه شکلش و بهش اعتماد دارن که خودش رسیدگی میکنه و اضافات رو حذف میکنه.
   💕💕💕💕💕💕💕
   من به هرچیزی بخوام میرسم.
   این جمله ناقصه باعث میشه مسیرو اشتباه بریم.
   درستش اینه:
   من به هرچیزی مداوم بخوام میرسم.
   خواسته چیه؟آیا اینکه من میگم میخوام فلان چیزو یادبگیرم بهش میرسم؟
   خواسته این نیست که مستقیم بگم میخوام کنکور قبول بشم.
   وقتی هرروز از صبح که پامیشم تا چندین ماه شروع میکنم به خوندن درس تئوریشو حفظ میکنم تمریناشو انجام میدم این یعنی خواسته ی من قبول شدن در کنکور هست.(که یجوردیگه شاید شنیدیم به اسم بها دادن اما من بیشتر اون تعریفو دوس دارم)
   من هرفکری که در لحظه دارم میکنم و هر رفتاری که انجام میدم مشخص میکنه خواسته ی من چی هست.حتی اگه زبانی و خوداگاه تصمیمم برخلاف خواسته ام باشه.
   من هرلحظه مواد غذایی رو که دیدم فکر کردم اینا چاق میکنه
   پس خواسته ی من چاق بودن بوده و چاق شدم.
   من هردفعه خانواده ام رو دیدم به چاقی اندامشون نگاه کردم فکرکردم منم باید شبیه اونا باشم چون فکرمیکردم همه ی اعضای خانواده شبیه همن.
   پس بدن منم شبیه اونا شده.و…..
   این بچه همونطور که گفتم یه فکرو شنیده بعد رفته دنبالش تحقیق دوباره اون فکرو از زبان یه نفر دیگه شنیده کم کم به این نتیجه رسیده همین درسته بعدش براش طبیعی شده که اره باید اینجوری باشه.اما حالا بهش میگم:
   قانونه که متناسب باشم
   قانونه که متناسب باشم
   فیزیک انسان متناسبه و تحت هیچ شرایطی شکلش تغییر نمیکنه.(پس چرا چاق شدم؟چون خدابهم اختیار داده که هرطوری میخوام بدنم شکل بگیره وگرنه درصورت طبیعی متناسب هستم)

   درسته که باید الگو های مخالف باورمو بخونم اما این عباراتو هربارمیگم خیلی لاغری رو توذهن من طبیعی میکنه.
   ممنون💕

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    moradiisomaih@gmail.com
    1400/09/09 02:44
    مدت عضویت: 284 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 9 کلمه

    سلام دیدگاهتو دوست داشتم وتاآخرشو خوندم. پیشبه سوی موفقیت 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/08/21 21:09
   مدت عضویت: 354 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,269 کلمه

   سلام و صدسلام بر استاد پرنور و همکلاسی های فعال😊

   با انتظار لاغری صد درصد لاغر می شویم 🌟

    

   در تموم سالهایی که اضافه وزن داشتم بابت هر موضوعی از خودم انتظار چاقی داشتم اگر پرخوری می کردم می گفتم چاق می شوم اگر می خوابیدم زیاد هم منتظر بودم چاق بشوم و البته که عید نوروز (همین امسال که درهمین دوره هم بودم برای اولین بار نزدیک عید نگرانی من شروع شد که الآن چیکار کنم برم اونجا منزل مادرشوهر نمیشه بگم من سیرم که !بعد یکسره خوراکی می آورند و غذاهای سنتی دیگه باید بخورم و دائم انتظار چاقی را در خودم تقویت کردم و در نهایت دوروز اول فقط عملکرد خوبی داشتم و بعد لرگشتم به سیستم قبل و هرروز فایل گوش می کردم اما خودمو گول می زدم انگار به زور بود دیگه شوق نداشتم )و مسافرت و شام مفصل و خوردن کیک تولد و دورهمی ها به صورت انتظار چاقی در ذهن من تقویت می شدند و دقیقا همین روال پیش می رفت در تمام بازه های زمانی هم که می خواستم از روش بیرونی مثل رژیم و ورزش سخت و روزه گرفتن و غیره لاغر بشم خودم می دانستم که اگر این مسیر را رها کنم باز چاق میشوم و قادر به ادامه اون مسیرها نبودم چون برای من محدود کننده و سخت و طاقت فرسا بود .

   انتظار چاقی در ذهن عاملی است که نمی گذارد لاغر شویم 🌟

   باید انتظار لاغری را در خودمون ایجاد کنیم چه طوری ؟

   با گوش دادن به فایلهای آموزشی و خواندن و نوشتن می توانیم هرروز این انتظار را در ذهن خود ایجاد کنیم 

   اگر به پشت سر نگاه کنیم ما تا چند هفته پیش فقط آرزوی لاغری داشتیم ولی الآن در مسیر لاغری با ذهن هستیم یعنی برای رسیدن به خواستمون داریم هرروز قدمی بر می داریم و کاری انجام می دهیم مثل این میمونه که بخواهیم به شهری سفر کنیم و هر روز چند کیلومتر در مسیر صحیح آن حرکت کنیم پس حتما به مقصد می رسیم اگر ما نرسیم کی می خواد برسه؟!

   اون فردی که آه می کشه و هیچ کاری برای خودش نمی کنه !!!

   پس این انتظار لاغری باید در ذهن من تقویت بشه با آگاهی هایی که هرروز دریافت می کنم که مسیر من صحیحه و حتما نتیجه اون لاغریه .

   خب اول راهم دارم الفبای لاغری را یاد میگیرم نباید انتظار داشته باشم سریع نتیجه بگیرم و مدام خودم رو چک کنم باید گام به گام این آگاهی ها به ذهنم تزریق بشه تا به عمقش نفوذ کنه با ملایمت 😊

   اگر هنوز باور داشته باشم که رژیم و ورزش و روشهای قبلی می توانند نتیجه سریعتری به من بدهند این انتظار لاغری از این مسیر شگفت انگیز در من به وجود نمی آید ؟!

   خواندن دیدگاه دوستان و دیدن تصویر شگفتی سازان بسیار میتونه مؤثر باشه برای ایجاد انتظار لاغری در ذهن هر چقدر مشتاقانه با سایت همراه بشم توانمندی و خودباوری و امید بیشتری در من احیا میشه و خواندن دیدگاه دوستان بسیار عالیه از جهت مشکلات فکری مشترکی که داریم و خیلی وقتها کدهایی براشون در ذهنشون باز شده که اتفاقا رمز موفقیت ماست .

   نوشتن خیلی کمک کننده است البته نوشتنی که با تجزیه تحلیل فکری صورت بگیره و باعث درک مطلب بشه و هر چقدر بیشتر زمان بزاریم برای یادگیری و تفکر ،دیدگاه بهتری میتونیم داشته باشیم 

   جسارت نباشه ولی بعضی از دوستان خوب این مطلب را متوجه نشدند یعنی فکر می کنند فقط باید تعداد کلمات نوشته آنها بسیار زیاد باشه !گاهی فکر می کنم دوستی هدست توی گوشش بوده و نوشته یعنی یک کپی رایت کامل ?!!!

   چقدر ذهن ما بلده منم پارسال می گفتم زیاد بنویسم استاد مدال بده دقیقا یاد اول دبستانم افتادم که برامون ماه و ستاره می چسبوندند روی دفترمون 😁البته خیلی این طرح استاد فوق العاده است و انگیزه بخشه و نشون میده براشون فرقی نمی کنه که دوره رایگان باشی یا پولی و وقت می زارند و می خونند اما به خودم که رجوع کردم گفتم قراره چی دریافت کنم ؟!یادگیری یعنی چی؟!یعنی به صورت شاهد خودم و رفتارم را زیر نظر بگیرم ببینم الآن این آگاهی برای کجای رفتار و عملکرد منه خودمو بسنجم و بیارم روی کاغذبپذیرم و برای اصلاحش اقدام کنم 

   این نوشته های قبل از فایل برام خیلی ارزشمند هستند کلی کد داخلشون هست(سپاس استاد عزیز که زمان میزارید) 

   این کد برای من امروز باز شد که من باید انتظار لاغری را در خودم بسیارتقویت کنم و گفته بودم برای بار دوم در تکرار این مسیر هستم و چند ماه این مسیر را رها کرده بودم من انتظار چاقی بسیاری دارم از پرخوری خودم (و همین که پرخورشدم احساس سنگینی کردم و برگشتم )و انتظار چاقی از ترک مسیر که الگوی اشتباه از مسیرهای قبلی لاغریم داره که رژیم را رها کنی چاق می شی (ولی اون عامل بیرونی بود و فرق داره با آموزش ذهنی ؟!البته من خیلی شاگردم و باید زمان بیشتری اینجا باشم تا استاد لاغری بشوم )به خودم گوشزد می کنم من برای لذت و هم فرکانس شدن با متناسب ها اینجا میمونم 😊به قول یکی از اساتید (تو فقط با پولدارها شنا کن پولدار میشی)پس این یک سبک فکری هست کبوتر با کبوتر و باز با باز انتخاب منه که با متناسبها باشم تازه مسیرشم لذت بخش و آگاهی دهنده و آسونه 💖باید یک سحر بیدار بشم یک جلسه دونفره با خودم بزارم و یکبار برای همیشه حلش کنم …🤔

   البته من مطمئن به این مسیر هستم و سری قبل هم نتیجه عالی گرفتم ۱۰کیلو از اضافه وزنم در کمتر از دوماه کاهش پیدا کرد و انتظار لاغری هم به لطف خداوند در مورد مسیر برام ایجاد شده و همین الآن حس می کنم لاغر شدم و شدم چون دیروز برای لحظه ای چشمم افتاد به آینه قدی و متعجب شدم 😍

   ولی سریع گفتم من فعلا در مراحل اولیه آموزش هستم   

   که (ذهنم بازی در نیار و بخواد هی چک کنم خودم را یا برم لباس سایز کنم ؟!)چقدر موج آگاهی و بیداری در این مدت کرونایی زیاد شد و چقدر کرونا بیدارکننده بود برای من و البته جامعه بشری و ایران من خدارا هزاران بار شکر .(انسانها خواستند آموزش ببیند و بپذیرند که یک چیزایی سر جای خودش نیست مثل خودم )

   خود من که در تکرار هستم الآن فایلها برام تازگی دارند و خیلی بهتر کدش برام باز میشه به دورو برم هم که نگاه می کنم نگرش و بینش افراد بسیار تغییر کرده و چقدر عالی که استاد هر بار این دوره ها را به روز رسانی می کنند و مسیرش آسون تر میشه و این خیلی عالیه یعنی مسیر کوتاهتر و ساده تر میشه .و اگر به قوانین جهان هم بیندیشیم چون ایشون برای رسالت و مسیر لاغری با عشق و علاقه وقت می گزارند و تلاش می کنند باید پیشرفت کنه سایتشون و این نتیجه از شگفتی ساز شدن ما به وجود می آید .💪🏻💪🏻😍

   روحیه سپاسگزاری داشتن توفیقی است الهی که از خداوند بیشتر درخواست می کنم باعث احساس خوب میشه باعث توجه به داشته ها و موهبتها میشه باعث صلح و دوستی میشه .

   بارها میبینم افرادی در اینستا پستها را میبینند و نه لایک می کنند و نه کامنت می زارند یعنی شبیه یک دیوار رفتار می کنند 🤔منم اینطوری بودم ولی از خودم پرسیدم اگر مطالب خوب بود و لذت بردی و جهان برات داره نشونه میاره حداقل از خدا تشکر کن یک ❤️بزار چرا نمی زاری چقدر خوبه این چرایی؟آدم از خودش جوابهایی دریافت می کنه که از افکار خودش متعجب میشه 🤔…

   از پروردگارم تو این لحظه از زمان و مکان سلامتی و تناسب و ثروت و شادی برای تمام بشریت و اساتید عزیزم وهمه شما هم مسیری هام طلب می کنم 🙏🏻و از خداوند می خواهم درک حقیقی تری از سپاسگزاری بهم بده و توفیق و تربیت سپاسگویی بر من بیاموزه 

   خدایا شکرت عاشقتم ❤️❤️❤️

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   ZahraKasaeipour@gimal.com
   1400/08/21 10:10
   مدت عضویت: 227 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 302 کلمه

   سلام و درود هزاران بار بر استاد گرامی و دوستان خوش فکر

   انتظار لاغری، انتظار زیبایی، انتظار ثروت ، انتظار خوشحالی و خوشبختی و ….

   بعد از گذشت چند ماهی که همراه شما هست، و کسب نتایج فوق‌العاده در جسم و روحم میخواهم اقرار کنم که از خودم ، و بدنم و روحم و ذهنم باید عذرخواهی کنم. که تا اینجایی زندگی 48 سالم براشون وقت نگذاشته بودم. در تمام زندگیم انتظار رو جور دیگر معنی کرده بودم و فکر میگردم نباید برای خودم انتظاری داشته باشم نه از خودم نه از دیگران اصلا انتظار داشتن کار خوبی نیست.!!!

   حالا به معنی واقعی وقت گذاشتن برای خودم و انتظار اتفاقات مثبت و شیرین داشتن در زندگی پی بردم و در اصل خدمت کردن و مسیولیت پذیری در قبال خودم.

   به دوستان عزیزم مژده میدم  که شیرینترین سفر عمرشان را آغاز کردند و انتظار سوغاتیهای هیجان انگیز رو داشته باشند در هر منزل . سوغاتی های خوبی مثل اگاهی، شجاعت، صبر، ارامش، لذت بدون ترس زندگی کردن، بدون حسرت شدن، شادبودن، لذت بردن از جشن دنیا  وو هزاران هزار سوغاتی راستی تناسب اندام و لاغری همیشگی که سورپرایز این سفره

   دوست دارم تجربه خودم رو به اشتراک بگذارم. اینکه تو این سفر مثل همه لحظات زندگی شما با افراد دیگر برخورد خواهد کرد و آنها هم نظراتشان را به شما ارایه می دهند پس انتظار این موارد رو داشته باشید و پاسخ مناسب رو اگر دوست دارید و براتون مهمه آماده کنید:

   1 پس چرا لاغرتر نشدی نکته سرکاری؟

   2 صورتت لاغر شده بهت نمیاد! 

   3 نکته بعدا بفهمی این روش دایمی نیست!!

   4کاش فقط موضعی لاغر میشدی

   5 اینطور که تو رفتار میکنی مریض نمیشی ؟

   و…..

   فقط به انتظار لاغری، شادی و خوشحالی باشید . به این حرفها و واکنشها لبخند بزنید نیازی به پاسخ نیست .اونها نمیدونند ما تو چه حس و حالی هستیم تو چه مداری از آگاهی هستیم. 

   موفق باشید.

   ممنونم استاد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   mohannaf1396@gmail.com
   1400/08/16 12:32
   مدت عضویت: 33 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 514 کلمه

   سلام
   من ب این درک رسیدم و اول و آخرش خودمو ذهنم
   و استاد و دوستان فقط راهنما و کمک کننده هستم
   من هر روز فایل گوش میدم میخونم مینویسم پس من دارم تلاش میکنم برا خواستم برا چیزی ک درون من هس و من خودم باعث شدم کم رنگ بشه اما حالا فرصت دارم فرصتی گرانبها ک خدا بهم داره
   خدا این فرصت داره تا من ک خودمو ناتوان و هیچ میدونستم یا کلا الان در برهه ای از زمان هستیم ک همه انسانها از توانایی و قدرتی و خدا بهشون داره ناآگاه هستیم
   و خدا با نشون دادن استاد و دوستان ب من فهموند ک من قدرتشو دارم
   وقتی میرم دیدگاههای قبلمو میخونم میبینم و چقدر آگاه شدم اصلا باورم نمیشه اینا رو من نوشتم انگار ک اولین بار میخونم
   من از خودم انتظار لاغری دارم و مطمئنم و میشم چرا چن من از طرف خدا انتخاب شدم هدایت شدم
   من ب این ایمان و باور رسیدم ک مقصر چاقی خودم هستم وقتی ب افراد متناسب اطرافم نگاه میکنم میبینم ک چقدر باور کردم چیزهایی ک اونها اصلا نمیدونم چیه من باور دارم و تغییر میکنم و از خودم ممنونم و هر روز دارم خودمو بیشتر و بیشتر وصل میکنم
   من از تموم وقتهای اضافه استفاده میکنم برای لذت بردن
   ی زمانی میگفتم خدا من شفای روحی از تو میخوام
   و میبینم ک چقدر عوض شدم پس اگه این تغییر نیس پس چیه
   من الان فریبایی شدم ک قبلا ارزوشو داشتم
   و میدونم و رفته رفته بهتر و اگاهتر میشم و درک میکنم و نتایج جسمی هم میاد بالا
   من الان میبینم اونطور ک باید ب صلح با خودم نرسیدم اونطور ک باید کنترل ذهنم دست خودم نیس
   پله پله تا موفقیت
   منم موفق میشم چن میخوام ک بشم
   از دیدن شگفتی ساز هاخوشحال میشم
   از اینک دوره رو ندارم ناراحتم
   میدونید فقط فقط بخاطر اینک تشنه مطالب این سایتم هر کدوم از این فایلها منو ب آگاهی بیشتر و بیشتر میرسونه و دوس دارم ک داشته باشمش و میدونم ک خدا این نعمت رو ب من میده صدر صد
   من همیجنا از کامنتهای خانوم فریده و فروغ جون خیلی اطمینان آگاهی کسب میکنم و ازشون تشکر میکنم ک فرصت استفاده از این مطالب ب من میدن
   میدونم ک اون اطمینان هنوز اونقدر زیادنیس ب نظرم همونقدر ک مطمئنم ک شب میشه باید همونقدر مطمئن باشیم ک لاغر میشم ولی تموم تلاشمو میکنم و این اطمینان بیشتر بیشتر بشه جوری ک با پوست و استخوان جذبش کنم
   استاد عزیز ممنون ک برا ما وقت میزارید و این آگاهی های ناب رو ب ما میرسد
   یک زن باردار با اینک نه ماه زمان میبره تا بچشو ببینه اون بچه رو حس میکنه اون بچه رو زندگی میکنه مراقبشه باهاش حرف میزنه داستان میگه و فلان با اینک نه ماه معلوم نیس چی بشه نشه ایمان داره ک بچشو بغل میگیره
   منم مطمئنم ک لاغری درونمو میارم بالا و جسمم اونو نشون میده
   وهروز هر وقت خودمو میبینم ک چاقم میگم این چاقی مهمون ناخوندس من جوابش کردم اون میره و هروز در ایستگاههای ی چیزو میندازه بیرون تا اینک در ایستگاه ی ک دیگه هیچ نشانی ازش نمیمونه پیاده میشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/08/01 22:20
   مدت عضویت: 225 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 347 کلمه

   سلام خدمت دوستان و استاد گرامی.گام پانزدهمه.و اینکه توی مسیر لاغری قرار گرفتن خودش باعث میشه لاغر بشیم چون ذهن رو توی این مسیر قرار دادیم.قراره ذهن ما مطالبی رو ببینه و مطالبی رو بخونه که همش صحبت از لاغری و تناسب اندامه و همین مطالب باعث میشه ذهن ما درگیر فرمولهای لاغری بشه و همین سبب لاغریه ما میشه.از روز اولی که توی این مسیر قدم میذاریم نباید انتظار داشته باشیم که با قدم گذاشتن توی هر مرحله وزن کنیم نه اینطور نیست.ممکنه که بیست روز هم بگذره و ذره ای وزن کم نکیم اما نباید امید خودمون رو از دست بدیم .همینکه توی این مسیر قرار گرفتیم به مرور باعث لاغریه ما خواهد شد.چون به ذهنمون یاد میدیم تا چیزهایی رو درباره ی لاغری یاد بگیره که هیچ وقت یاد نداشته.مطالبی رو یاد بگیره که هیچ وقت ملکه ی ذهنش نشده.حالا اینکه به ذهنمون بسپریم که اینا رو یاد بگیره بستگی به تلاش خودمون داره.اینکه تمرینها رو درست انجام بدیم و مطالب و نوشته های دوستان رو هم بخونیم.ما باید یاد بگیریم که انتظار لاغری از خودمون رو داشته باشیم.ما میتونیم لاغر بشیم همونطوری که میتونیم خیلی از کارها رو انجام بدیم و نتیجه بگیریم.هر چه بیشتربه اینن باور برسیم که روشهای دیگه در لاغر شدن مثه گرفتن رژیم یا ورزشهای سخت یا قرص و دمنوش باعث لاغریه دائمی ما نخواهد شد و ما رو دچار عذاب وجدان شدید خواهد کرد به همان اندازه  لاغری با ذهن باعث نتیجه ی مطلوبی روی ما و باعث لاغری خواهد شد و همین امر باعث نتیجه گیری بهتر و پیروزی ما در این مسیرخواهد شد. شاید لاغری با ذهن برای عموم جا نیافتاده باشد و شنیدن اینکه چنین راهی برای لاغری باشد برای دیگران مسخره و قابل شکست به نظر بیاید اما این نباید ما رو از ادامه مسیر منحرف کنه و نباید اجازه بدیم تو تصمیم ما خللی وارد بشه.من مطمئنم این مسیریه که خدا جلوی پای ماگذاشته.و اینجا جا داره از استاد عزیز که اینهمه زحمت کشیده و فایلها رو ضبط و جمع آوری کرده تا ما گوش بدیم تشکر کنم.به امید موفقیت همه ی دوستان. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/19 17:44
   مدت عضویت: 366 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,360 کلمه

   به نام الله

   سلام به دوستان مسیر تناسب 

   حرفهای زیادی از ذهنم‌میگذره و واقعا نمیدونم از کجا شروع کنم 

   اول از ترس شروع میکنم شاید این یکی از بزرگترین موانعی هست که من اون رو تجربه کردم و میکنم اولین بار به صورت واقعی با شیوع ویروس کرونا باهاش مواجه شدم اولش از بیمار شدن ترسیدم ولی بعدها این ترس خیلی دیگه از جنبه های زندگی ما رو درگیر کرد مثل تعطیلی کسب و کارها ترس از دست دادن عزیزان ترس از بیماری و گونه های جدیدش و ترس از چاق شدن به خاطر ورزش نکردن و کم تحرکی 

   اصلا متوجه شدید در این ۱۸ ماه از بروز این بیماری چقدر مردم اضافه وزن پیدا کردن حتی کسانی که ورزش هم نمی‌کردند بر اساس این باور که کم تحرک و دورکار شده اند وزن اضافه کرده اند من هم با این ترسها مواجه شدم ولی بعد از ورود به سایت اگاهانه با ترسهام روبرو شدم من به  واسطه دوری از خونه پدری همیشه ترس از سفر رو داشتم مسافرت در ذهن من یعنی چاقی به خاطر شمالی بودنم و اینکه میگفتن شمالی ها به خاطر برنج خوردن چاق هستند از برنج میترسیدم از دوران قاعدگی بارداری شیردهی و همه چی میترسیدم برای همه شون الگو و دلیل و نمونه عینی داشتم لاغری برام مساوی بود با زحمت، تلاش ،کم خوردن و البته مقدار زیادی شانس و ژنتیک خوب به هیچ عنوان خودم رو لایق لاغری نمیدونستم و با اختلال در هر یک از فعالیت های معمولی منتظر چاق شدن بودم و هیچ راه فراری براش متصور نبودم محکوم به این سرنوشت ادامه میدادم.

   تا اینکه همه چیز عوض شد و من با سایت اشنا شدم راستش الان که فکر میکنم یادم نمیاد چی شد که اومدم به این سایت و اون رو یکی از معجزات زندگی ام میبینم دوره رایگان رو گوش کردم بعد وارد سرزمین لاغرها شدم با استاد دوره کردم و رسیدم به مرداد ماه که در اون ماه درگیر کرونا شدم و چند کیلویی کم کردم و باز هم در اثر یک باور اشتباه و شنیدن حرف یکی از دوستام اضافه وزن من برگشت فقط به خاطر یک حرف حس کردم تمام بنیادهای فکری من فروریخت اونجا دوباره فهمیدم اول راه هستم یک هفته ای حالم بد بود و عصبانی که چرا اینجوری شد .

   با اومدن شهریور سعی کردم به خودم مسلط بشم ولی هنوز ترس از خوردن و سفر باهام بود و من اونا روسرکوب میکردم هنوز برای غذا ها دسته بندی داشتم خودم در اینه چک میکردم روزهای بودن در  سایت رو چک میکردم و خلاصه با این ترسهای نهفته سر میکردم 

   یه مثالی هست تو فارسی که میگن بی خبری خوش خبری اینجا هم صدق میکنه هر چی میزان آگاهی بالاتر میره کشمکش درونی شما و درگیری بین ذهن ناخوداگاه و دهن خودآگاه بالاتر میره و البته در اوایل منطق بر ما پیروز میشه و ما جاهایی تسلیم میشیم یا به اصطلاح لیز میخوریم 

   شهریور هم با این ترسها و سرزنش ها سپری شد حتی یادمه آخرین روز شهریور از ترس چاقتر نشدن فایل پیاده روی رو خریدم ولی یه احساسی بهم میگفت شروعش نکن انگار کاهش وزنم مشروط شده بود به پیاده روی 

   البته قبل از اون دوره روانشناسی لاغری خودت باش رو تهیه کرده بودم و مشغول گوش دادن بودم ذهنم پر از تضاد و درگیری بود میگفتم چه اتفاقی داره میفته و کلا درگیری ذهنی بالایی داشتم و البته اینها نتیجه شکستن فرمولهای قدیمی و جایگزینی فرمولهای جدید بود چون مغزم در حال سیم‌ کشی جدید بود و مقاومتهای درونی من ادامه داشت 

   فایلهای روانشناسی کمک بزرگی بهم کرد و از اون به بعد وقتی برمیگشتم و فایلی رو گوش میکردم در مدار و سطح جدیدی از آگاهی قرار داشتم ساعتها بهش فکر میکردم و اون رو با خودم تجزیه و تحلیل میکردم 

   از اواخر شهریور دوباره وارد دوره صد گام شدم و انگار اولین باربود که فایلها رو گوش میکردم کاملا متفاوت از قبل 

   یادمه اون موقع برای اینکه همه دوره ها رو رفته باشم وارد میشدم ولی الان خوداگاه و کاملا اختیاری و با میل خودم وارد شدم هیچ اجباری در کار نبود 

   اتفاقا هفته قبل در یه تعطیلی سه روزه به شهر زادگاهم رفتم حس میکردم ترسهام خیلی کمتر شده یادمه اون روز تو ماشین اخرین فایل دوره روانشناسی رو گوش کردم که منبع وسیعی از اطلاعات بود مگه غذا هایی که من اونجا میخوردم چه فرقی با خونه خودم داشت ؟ سعی کردم با ترسم منطقی روبرو بشم و به سفر رفتم تقریبا رفتارهام درست بود و جز در موارد ناچیز اشتباهی نکردم ولی باز هم میترسیدم و انتطار چاق شدن رو داشتم از برخوردم با مواد غدایی متوجه ترسهام میشدم یادمه در مسیر برگشت همسرم جایی توقف کرد و چای گرفت و یک تکه  از کیک خونگی ولی من با اینکه گرسنه بودم امتناع کردم ولی یه لحظه از خودم پرسیدم چرا نمیخوری چون میترسی؟

   اگه قراره غذا نقش انرژی دهنده داشته باشه چه فرقی میکنه چی باشه چرا هنوز دسته بندی میکنی و میترسی و اون لحظه یک تکه کیک برداشتم و بدون ترس با چای خوردم از همسرم پرسیدم میخوری گفت نه من رژیم رو بهم‌نمیزنم چون سه ساله بی وقفه باشگاه میره ولی هنوز از یه تکه شیرینی میترسه 

   اون موقع متوجه ترس خودم و اون شدم و دیدم من دارم درست رفتار میکنم

   هدفم از نوشتن این مطالب این بود که بگم بزرگترین ترس من لاغر نشدن بعد از حدود یک سال از بودن در سایت بود من سر این مساله با خودم تعارف داشتم همش میگفتم عالیه من دارم ادامه میدم انگیزه دارم ولی تو دلم اون ته ته دلم یه ترس بزرگ بود میپرسیدم اگه لاغر نشی جی اگه اموزشها جواب ندن چی انگار هر چی جلوتر میرم لایه های جدیدی از ترسها رو شناسایی میکنم و آنالیز میکنم

   اون روز وقتی برگشتم مشغول مرتب کردن وسایلم شدم سایت رو باز کروم و فایل مقصر کیست رو پلی کردم اصلا نفهمیدم چقدر زمان گدشت که من فایل رو گوش کردم در عالم هپروت بودم یه لحظه به خودم نگاه کردم گفتم چیکار کردی تو خیلی از رفتارهای اشتباهت رو درست کردی نقطه سیری رو پیدا کردی هیجانی غذا نمیخوری برای خوردنت دلیل داری از روی بیکاری یا تامین ویتامین یا عادت چیری نمیخوری پس مشکلت چیه

   باز هم یه تلنگر بهم خورد نمیخوام بگم بزرگترین چون میدونم باز هم از این تلنگر ها میخورم دفعات قبل یادمه مثل اون شخصیت معروف میگفتم یافتم یافتم ولی الان نه میفهمم دارم به جلو حرکت میکنم یاد حرف خانم حسنی می افتم میگفت هر چقدر جلوتر میرفتم باورهای جدیدی از من رو میشد حالا با صبر و آگاهی و پختگی بیشتری به مراحل نگاه میکنم با عمق بیشتر ،انگار دارم به بلوغ میرسم من با بزرگترین ترسم یعنی عجله روبرو شدم البته ممکنه روزهای بعد ترسهای دیگه ای هم رو بشه ولی فعلا اینو کشف کردم قبلا هم کشفش کرده بودم ولی الان ریشه ای تر و عمیقتر کاملا متفاوت از قبل 

   قبلا خیلی سرسری میگفتم عجله ندارم ولی الان اگاهانه تر و پخته تر عمل میکنم 

   یه نمونه اش برمیگرده به فایل های پیاده روی 

   من پارسال در دوران کرونا پیاده روی میکردم عادت داشتم مسافت سنج گوشی رو فعال کنم و هر روز بیشتر از قبل برم که لاغرتر بشم و نتیجه هم گرفته بودم 

   قبل از خرید دوره به استاد پیام دادم که میترسم این دوره رو بخرم و کاهش وزن رو به اون مرتبط بدونم و ایشون گفتن نه اینطور نیست

   بعد از خریدن دوره دو هفته صبر کردم و روز ۱۵ مهر اولین بار رفتم شاید بگم یکی از لذت بخش ترین تجربیات عمرم بود اصلا متوجه گذر زمان نشدم چون قبلا عادت داشتم چشمم به گوشی و ساعت باشه و گام ها و کیلومترها رو بشمرم ولی اون روز اصلا تو این حال و هوا نبودم  

   ولی چیزی که میخوام بگم اینه که فرق این دوره با قبل در اینه که من یاد گرفتم و به خودم تاکید می‌کنم این پیاده روی برای لاغری نیست چون پارسال اگه یه روز بارونی یا سرد بود من عصبی میشدم و میگفتم اه امروز حتما چاقتر میشم ولی الان بدون هیچ ترسی چند روز بینش وقفه میندازم و اصلا برای لاغری پیاده روی نمیکنم دارم یاد میگیرم غذا چیزی جزمنبع انرژی نیست و ورزش وپیاده روی برای سلامتی و شادابی و کارکرد بهتر عضلات هست بدن من قابلیت لاغری و متناسب بودن و متناسب ماندن رو داره حالا هر اتفاقی میخواد بیفته

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/08/21 20:10
    مدت عضویت: 354 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 41 کلمه

    سلام و درود بر شما 

    آفرین به شهامتتون و اعتراف و مسئولیت پذیریتون بسیار عالی توضیح دادید کاملا فنی بود و با تجزیه تحیلیل فوق العاده تبریک می گم بابت تناسب ذهنتون که حتما خودشو در جسم نمایان می کنه 

    عالیترینها نصیبتون 😊💖

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/08/22 00:44
     مدت عضویت: 366 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 12 کلمه

     سلام دوست عزیزم

     بسیار مایه افتخاره که شما دیدگاه منو دوست داشتید 🙏🙏🙏

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/14 17:11
   مدت عضویت: 807 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 113 کلمه

   سلام استاد من همیشه انتظار میکشیدم که پیری و تنهایی به سراغم بیاد ولی الان دیگه این رویا یادم رفته جالب اینجاست تمام انتظاراتم منفی بود و هیچ انتظار مثبتی نداشتم یادم خواهرم مستاجر بود و وقتی با ذوق خونش تمیز میکرد و یا حتی برای خونش چیزی میخرید تعجب میکردم و در عرض شش ماه خانه دار شد چون امید داشت من همیشه انتظار داشتم چاق شم وقتی باردار شدم یک نفر به من گفت که تو بارداری هفته های اخر هفته ای پنج کیلو اضافه میکرد و من هم دقیقا هفته ای پنج کیلو اضافه کردم و هر چیز خوب یا بدی که نصیبم شد انتظار من بود که بهش رسیدم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/06 12:46
   مدت عضویت: 99 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,411 کلمه

   بسم الله الرحمن ارحیم 

   گام 15( تکرار 1)

   همه افراد چاق قبل از اینکه چاق بشن ، انتظار چاق شدن رو داشتن. تو این مسیر ما باید انتظار لاغر شدن رو داشته باشیم .

   ما هیچی از انتظار لاغرشدن نمیدونستیم ، البته به شکل های ناصحیح انتظار لاغرشدن از طریق روش های مختلف ( رژیم ، ورزش و…) داشتیم ، که ماندگاری نداشت !

   بخاطر همین هروقت که ما از هر روشی برای لاغرشدن استفاده کردیم و به همون میزانی که  به لاغر شدنمون در اون روش اعتقاد داشتیم و و مصمم بودیم که باید لاغر بشیم ، انتظار لاغر شدن در ما ایجاد شده بود و نتیجه هم به واسطه انتظار لاغری ما  در ما ایجاد شده بود .و به خاطر اینکه نتیجه لاغری ما به دلیل استفاده از روش های بیرونی ( رژیم و ورزش و…) در ما شکل گرفته بود واضح است که بعد از کنار گزاشتن و یا به پایان رسیدن دوره استفاده ، به مرور انتظار لاغر شدن در ما کمرنگ بشه و دوباره انتظار چاق شدن در ما پررنگ بشه!

   پس تنها دلیلی که بعد از اتمام برنامه های لاغری وزن و سایز برمیگشت این بود که انتظار لاغر شدن به دلیل اتمام مدت رژیم ، ورزش و یا …در ما از بین میرفت و چون عقیده داشتیم که برای لاغر شدن باید از روش خاصی استفاده کنیم ، بنابراین انتظار لاغر ماندن یا حفظ اون وزن کم شده در ما نه تنها کمتر میشد بلکه انتظار دوباره چاق شدن هم در ما بیشتر مبیشد !

   و این اطمینان از دوباره چاق شدن به خاطر فرمول های ذخیره شده در ذهن ناخودااه ما میباشد که انتظار چاق شدن رو در ما ایجاد میکنه .

   ما در لاغری با ذهن ،با انجام تمرینامون  اطلاعات جدید و صحیح درباره لاغری رو در ذهن خودمون مون ذخیره میکنیم و این اطلاعات به مرور در ما انتظار لاغر شدن ایجاد میکنه و با استمرار ما در این مسیر، روند لاغر شدن ما شروع میشه .

   یکی از موانع ذهنی لاغر شدن در افرادی که تو این مسیر هستن اینه که اونا انتظار لاغری از این روش رو ندارند وهر چقدر با اشتیاق و تکرار و تمرین در این مسیر هستند چون در ناخوداگاشون لاغر شدن  از طریق روش هایی که قبلا انجام دادن یا دربارش شنیدن امکانپذیره، به همین دلیل نتیجه جندانی کسب نمینند .

   لاغر شدن مثل چاق شدن از ذهن شروع میشود  و ما به واسطه اون چیزی که درباره لاغری یا چاقی در ذهنمون ذخیره میکنیم انتظارش در ما شکل میگیره . 

   پس همانطور که ما بدون استفاده از هر برنامه یا روشی چاق شدیم ، از همین طریق هم میتونیم لاغر بشیم . 

   در این مسیر بیایم انتظار لاغر شدن از روش هایی که نتیجه میگرفتیم و فراموش کنیم و فقط به خودمون یاداوری کنیم که روش های مختلف لاغری نتیجه مطلوب و ماندگار ندارند . این انتظار در ما سبب میشه که ما در مسیر لاغری با ذهن نتیحه خاصی کسب نکنیم و انرژی و زمان ما هدر بره  . و روش لاغری با ذهن تنها ترین و اصولی ترین طریق لاغرشدن رو به ما می اموزد .

   باید مواظب افکارمون هم که میخوان مارو منصرف کنن باشیم افکاری که به ما یاداوری میکنن برای لاغرشدن باید رژیم گرفت و ورزش کرد و.. 

   من این افکار و به کل در خودم خاموش کردم شما هم میتونید .

   مسیولیت افزایش قدرت لاغری با ذهن رو در ذهن خودمون باید به عهده بگیریم چون کسی تو این مسیر به ما کمک نخواهد کرد .

   افرادی که آمادگی بیشتری دارند به این مسیر هدایت میشن 

   هرچقدر جهان پیش میره ، همه چیز در حال پیشرفت است.همه چیز درحال بهبود پیداکردن است . 

   حنی در افراد هم سطح عملکرد و هوشیاری با گذشت زمان بیشتر میشود .

   وقتی ما استمرار داریم . هر روز داریم متفاوت عمل میکنیم پس باید نتیجه بگیریم ، اگه ما نگیریم پس کی باید بگیره ! هر کسی سزای اعمال خودش و به دوش میکشه دیگه .

   پس باید برامون منتقی بشه ما لاغر میشیم چون راهه دیگه ای نداره ، جون ما هر روز داریم برای هدفمون زمان میزاریم ، مثل بقیه روزا که برای لاغر شدن چند ساعت ورزش میکردیم و میدونستیم که لاغر میشیم ، این فایل ها هم مثل هموناس ، صد در صد نتیجه میگیریم ! اصلا امکان نداره که نتیجه نگیریم !!!

   لاغر شدن حق طبیعی ماست و ما باید به این اطمینان داشته باشیم ! 

   چون که ما در اون مسیر حرکت کردیم  و آگاهی بیشتری دریافت کردیم و مغزما از آگاهی که بهش دادیم داره استفاده میکنه  و راه دیگه ای نیست !

   همنطور که ما قبلا افکار چاق کننده و ترس از خوردن و… در ذهنمون داشتیم و چاق شدیم و جالا برای لاغر شدن در ذهنمون داریم ورودی جدید میدیم و در زندگی ما نتیجه  میده .

   فقط باید هوشیار باشیم چون که تا مغز ما ورودی های جدید و بپذیره و عمل کنه ، ی مقدار زمان میبره و اگه الان چاقیم و هنوز لاغر نشدیم ، تو ذوقمون نزنه !

   ما تازه داریم یاد میگیریم و زمان میبره ، چیزی که تازه یادگرفیتم در مغزمون تحلیل و به درک تبدیل بشه و سپس به عمل دربیاد و جسم ما تغییر کنه.

   منم اوایل اینطوری بودم که تا گام 30 ام 32ام هنوز تغییری نکرده بودم نتیجه ای نگرفته بودم و تازه الان حدود 1 هفته س که نتیجه هام شروع شده و داره پر رنگ تر میشه .!

   من خودم اون اولا که با روش لاغری ذهنی آشنا شده بودم ، وقتی استاد میگفت بنویسین ، نمیدونستم چطوری باید بنویسم ، چی باید بنویسم یا الان اینی که نوشتم درسته یا نه؟ و حتی تو دفتر هم مینوشتم بعد مثال ها و آگاهی های خیلی جالبی داشتم که خیلییی دوست داشتم با بقیه اونارو به اشتراک بزارم و از اون زمان تصمیم گرفتم تو سایت دیدگاه بزارم . و از وقتی هم که تو سایت شروع به نوشتن کردم ، نتیجه هام بیشتر شد و دوست ندارم همین موضوع برام فرمول ذهنی بشه .!

   وقتی ما داریم مینویسم تمام تمرکزمون رو لاغریه حتی زمانی که داریم برای چاقیمون هم مثال میزنیم !چون قرق میکنه که ما بخوایم ب ترس از چاقی و .. لاغر بشیم تا از چاقی برای لاغر شدن استاده کنیم اصلا این دوموضوع احساس های مختلفی به ادم میده ، اولی حس بد و دومی حس خوب و امیدوار کننده در ما ایجاد میکنه .

   همش به خودمون بستگی داره !در این روش آرام آرام در ما تغییر احساسی، تغییر نگرش و … ایجاد میشه چه بخوایم ، چه نخوایم!

   تعامل داشتن بهمون خیلی کمک میکنه ! من خودم همینطوریم که هروقت تو اینستا چیز جالبی میبینم یا چیزی که  بهم حس خوب میده ، نظر میزارم  و مینویسم که چقدر عالی و … یا تشکر میکنم .

    حس خیلی خوبی میده !

   همیشه هرکس هرکاریو برای خودش انجام میده .برای پیشرفت خودش یکاری و انجام میده . ماهم به خودمون داریم کمک میکنیم .

   پس عجله نداشته باشیم 

   نتیجه جز لاغری برای ما نخواهد بود!

   منم نقطه گرسنگی و سیریمو متوجه میشم و همیشه براساس نقطه گرسنگیم غذا میخورم ولی بعد از گام نقطه سیری ، گرسنگی خیلی تلاش کردم که وقتی اون حس گرسنگی برطرف شد ، دیگه ادامه ندم و دیدم نتونستم و بدتر هم میشد ، پس راحت گذاشتمش و الان خودش تغیر کرده، الان دیگه سعی نمیکنم که بعد از اینکه برطرف شد نخورم ، بلکه خودم به طور ناخوداگه دست میکشم و هیچ اجباری نیست 

   همیشه هرچیزی متناسبش خوب و زیباست . من هم عاشق صورت لاغر و استخونی و کشیده هستم و هرک میاد به من میگه صورت پر خیلی بهت میاد ، میگم ببخشید صورت منه و خودم مشخص میکنم چی بهش میاد چی نمیاد!

   هیچ چیز چاقی خوشگل نیست  و اینها همه بهونه ی افراد چاقه تا از رنج چاقیشون کم کنن، وگرنه من که خودم  اصلااا از صورت گرد و پر خوشم نمیاد .

   میشه تنقلات رو در زمانی هم که گرسنه نبود خورد چون اگه بخوایم براساس گرسنگی و سیری عمل کنیم حداقل 2 وعده در روز برامون کافیه و دیگه مصرف تنقلات امکانپذیر نیست !پس هیچ مشکلی نیست که اگه ما دلمون خواست یچیزی بخوریم ، ازش به مقداری که برامون رضایت بخشه مصزف کنیم .

   سعی کنیم که تنقلات و میوه و چسبیده به پرخوریو غذاخوردن  نخوریم ! چون نه چاق کننده اند نه …. ،ربط به  به رفتارخودمون با خودمون داره که ما چحوری داریم رفتار میکنیم!

   هر کس به اندازه عملش تو این مسیر نتیجه میگیره .

   من هم انتظار اینو که بعد از طی کردن هرگامی  ،افکارم بیشتر و جسمم هم تغییر کنه و لاغر بشه رو دارم، چون اگه همچین اتفاقی نیفته ، غیرطبیعیه ! ذهن چیزیو که یاد بگیره  در حال گسترش دادن اونه و فراموش نمیکنه !

   شاد و پیروز و متناسیب باشید .

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    ZahraKasaeipour@gimal.com
    1400/08/21 09:44
    مدت عضویت: 227 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 7 کلمه

    سلام دوستان

    خیلی عالی نوشتی مرحبا موفق باشی

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/29 10:30
   مدت عضویت: 144 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 310 کلمه

   سلام به همه دوستان همراه! برای لاغر شدن باید انتظار لاغر شدن را در خود ایجاد کنیم. همان طور که تا حالا از همه رفتارهای غذایی مان انتظار چاق شدن داشته ایم. تاکنون هر بار به هر روشی اقدام به لاغری کرده ایم به میزان اعتقادی که به آن داشتیم و مصمم بودن خودمان انتظار لاغری در ما ایجاد شده است و به واسطه همان انتظار لاغری بوده که نتیجه گرفته ایم و بعد از پایان این روشها اانتظار لاغری کم رنگ و مجددا انتظار چاقی که در ما وجود داشته، پر رنگ و واضح می‌شود. با آموزش دیدن لاغری و استمرار داشتن در مسیر لاغری با ذهن انتظار لاغر شدن قوی تر از انتظار چاق شدن در ما می‌شود و روند لاغر شدن ما شروع می شود. لاغر شدن هم مانند چاق شدن از ذهن شروع می‌شود، باید باور کنید با توجه به تلاشی که دارید انجام می‌دهید و وقتی که می گذارید، حتما لاغر میشوید و اطمينان داشته باشید که لاغر شدن حق طبیعی شماست. فقط باید در این مسیر استمرار داشته باشید و بدانید زمان می‌برد تا چیزی که مغز آموزش می بیند به درک و عمل تبدیل شود. با گوش دادن به فایلها و تمرین کردن باعث تغییر نگرش خودتان می شوید و با این کار روی لاغری تمرکز می کنید. باید به ذهنتان عادت بدهید که کارها نباید سخت پیش برود و لاغری هم نباید برای ذهن شما سخت باشد. با افرادی که در سایت هستند با اعلام نظر و تشویق و… ارتباط ذهنی برقرار کنید. به این شکل هم برای خودتان شاهد ذهنی ایجاد می کنید و هم مسیر برایتان هموار تر می شود و در واقع این هم یک روش برای کمک کردن به خودتان است. با خودتان دائما تکرار کنید اگر من نتیجه نگیرم پس چه کسی قرار است نتیجه بگیرد؟ از همان ابتدا انتظار نتیجه داشته باشید تا به نتیجه برسید. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   moradiisomaih@gmail.com
   1400/06/22 11:30
   مدت عضویت: 284 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 182 کلمه

   سلام  انتظار لاغریداشتن. این من هستم که دارم لاغریو اموزش میبینم ویادمیگیرم باخوندن گوش دادن نوشتن تحلیل کردن وتکرار کردن وحس خوب . تا قبل دوره چون عوامل بیرونیو ودلایل مثل ورزش نکردن  وژنتیک وغذا و…عامل چاقیم میدونستم بنابراین انتظار چاقی داشتم ، اما حالا که توی این مسیر دارم حرکت میکنم انتظارم لاغریه چون ذهنمو شناختم چون فهمیدم که همه چی از ذهن من شروع میشه از باورهای من شروع میشه ، چون دارم فرمولهای لاغری دائمیو به کمک فایلا ونوشته هایو استاد یادمیگیرم وبا خوندن دیدگاه دوستان انرژی میگیرم وبرام تثبیت میشه این مسیر پس انتظار من لاغریه، اگه من انتظار لاغر شدنو نداشته باشم پس کی باید ا ین   انتظارو داشته باشه . ؟انتظار لاغریو دارم چون طبیعتمن لاغر شدنه، انتظار لاغریو دارم چون جسم من دوست داره لاغر بشه، انتظار لاغریو دارم چون لیاقت من لاغر شدنه، انتظار لاغریو دارم چون تناسب اندام وخوش اندامی سهم من هست ، انتظار لاغریو دارم چون خداوند پیش فرض منو اندامی ایده ال ساخته، وخداوند عادل ترینه، انتظار لاغری دارم چون استاد ودوستان شگفتی ساز همین مسیرو رفتن ولاغر شدن.خدایاشکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   mzt.zahra.malakouti.ir
   1400/06/05 18:51
   مدت عضویت: 549 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 451 کلمه

   به نام خداوند بخشنده و مهربان 

   سلام خیلی زیاد از خوندن متن لذت بردم و چقدر جالب منم همیشه قبل از عید و ماه رمضون از خودم انتظار چاق‌شدن رو داشتم و به همه هم میگفتم که همه توی ماه رمضون لاغر میشن ولی من چاق میشم چون خیلی زولبیا و بامیه میخورم.

    وقتی که تازه دوره تناسب شرکت کرده بودم نمیدونستم لاغری ذهنی یعنی چی و فکر می کردم ما با تلقین لاغر میشیم شاید در ظاهر می گفتم که من انتظار لاغر شدن دارم من مطمئنم که لاغر میشم ولی واقعاً چنین باوری را در خودم احساس نمی کردم وقتی که تو همون دوره‌ی تناسب روزی ۱۵ دقیقه ورزش می کردم اون روزها چرا از خودم انتظار لاغر شدن داشتم و لاغر می شدم یا وقتی که یه مقدار خوب حجم مواد غذایی‌ام کم شدن نسبت به قبل میدیدم که من خیلی کمتر میخورم اون موقع باز هم انتظار لاغری داشتم یعنی انتظار لاغری همیشه در حالت رژیم و ورزش برای من به وجود می‌آمد تا بعدا که اسیر این باور شدم که بدن در یک دوره‌ای متوقف میشه و دیگه عادت میکنه و دیگه هیچ تغییری نمیکنه و دقیقا همین اتفاق برای من افتاد و استپ کردم و به همین خاطر به دوره‌ی فوق العاده ۱۰۰ گام هدایت شدم.

   الان فهمیدم که لاغری با ذهن چطوره ما حجم غذامون کم شده درسته ولی واقعاً احساس سیری می کنیم با حسرت و با گرسنگی دست از غذا نمی کشیم من واقعا بعضی وقتا چندتا لقمه اضافه‌تر میخورم معده‌ام اذیت میشه در صورتی که قبلاً باید دو برابر این غذا رو می خوردم تا معده‌ام اذیت بشه. الان میدونم که باورها ،رفتار ،افکار و شخصیت من عوض شده و با رفتارهای  درستی که انجام میدم  لاغر میشم.

    بیشتر از یک ساله که من هر روز در مسیر لاغری و لاغر شدن هستم. فایل گوش میدم تمرین می کنم مطالب دوستان رو میخونم توجه می کنم فکر می‌کنم پس دارم  روز به روز به سمت لاغری حرکت می کنم و قطعاً هم به لاغری میرسم.

    فقط استاد یه سوال داشتم  فایل اینکه چاقی نباید برای ما طبیعی و عادی باشه فوق العاده بود مطالبش خیلی به دلم نشست احساس می‌کنم واقعا نیاز داشتم و بعد از گوش کردن فایل دیگه وقتی به چاقی های خودم نگاه می‌کردم می‌گفتم نه اینا طبیعی نیست نباید این جور باشه باید تخت و صاف باشه باید مثل  انسانهای عادی باشه ولی الان مشکلی در من ایجاد کرده الان وقتی که جلوی آینه وایمیسم بیش از حد توجهم به شکمم هست و احساس خوبی از خودم ندارم وقتی که تو آینه خودمو نگاه می کنم  به شکمم نگاه میکنم و حس بدی بهم دست میده دوستش ندارم و این حس منو اذیت میکنه خواستم ببینم که باید چیکار کنم؟

   ممنون از شما

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/06/06 03:38
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 26 کلمه

    سلام و درود
    در مورد موضوعی که سوال فرمودید در دوره ورود به سرزمین لاغرها مفصل درباره اش توضیح داده شده و تمرینات لازم ارائه شده است.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/04 14:53
   مدت عضویت: 825 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 514 کلمه

   درود و خداقوت :

   گام پانزدهم 

   در فایل گذشته گفتیم ما در انتظار هرچیز باشیم جهان هستی به ان پاسخ میدهد و ما ان راجذب میکنیم 

   وقتی انتظار ما از خودمان و رفتارمان چاقی است پس چاقی راحذب میکنیم امروز در مورد باور و انتظار لاغری صخبت میکنیم چقد در انتظار لاغری هستیم ؟ 

   سالهای زیادی ترس از چاقی داشتیم و اضافه وزن هرغذایی که میخوردیم هر مهمانی و شام مفصلی که میخوردیم در انتظار چاقی  بودبم  حتی همیشه باور داشتیم در ایام عید یا بعد از ماه رمضان ما چاق تر میشویم و این انتظار رو از خودمان داشتیم  و ان را جذب میکردیم و چاق شدن رو بلد بودیم 

   ولی ما از انتظار  برای لاغری چیزی نمیدانیم از هر طریقی و دوره ای ای مه مربوط به لاغری بود دمنوش .ورزش .رژیم خاص این انتظار ما بود که این دوره به ما جواب میده و باعث میشد ما یه میزانی نتیجه ببینیم  این دوره و رژیم نبود که مقداری وزن مارو کاهش میداد بلکه اون انتظاری مه از دوره و ورزش داشتیم به ما پاسخ میداد برای همین است که ما بعد از قطع رژیم یا دوره خاص  باز کاهش وزن استب میشد یا حتی بیشتر چاق میشدیم دلیلش این بود با اتمام رژیم انتظار ماهم از لاغری تموم میشد برای همین دیگه نتیجه خوبی نمیدیدیم .

    

   در روش لاغری باذهن ما با گوش دادن فایل ها و تمرینات و نوشتنهی ها یک سری اطلاعات درست رو در ذهنمون ذخیره میکنیم

   گاهی از افراد درمسیر لاغری باذهن خیلی با ذوق و انگیزه شرکت میکنند تمرینات رو به خوبی انجام میدهند ولی نتیجه خیلی خوبی دریافت نمیکنند و چون به این روش اعتمینان ندارند و انتظار ندارند  که این روش اونهارو به لاغری میرسونه

   نتیجه خوبی نمیگرند هرچند که تمرینات رو انجام بدن  باید انتظار داشته باشیم که این مسیر مارو به متناسب شدن میرسونه با گوش دادن فایلها خواندن نظرات دیگر دوستان این مسیر دیدن عکسهای افرادی که شگفتی ساز شدن و تکرار تکرار این موضوع که تنها موردی من رو به متناسب شدن میرسونه  روش لاغری با ذهن است 

   که این در ذهن ما ذخیره بشه و حک بشه و ما عمیقا باورش کنیم .

   و اگه در این مسیر قرارداریم ولی بازهم فک میکنیم با ورزش و با گرفتن یه رژیم در کنار این مسیر ما زودتر به موفقیت میرسیم اشتباهه چون هنوز فرمولهای درست جایگزین فرمولهای اشتباه ذهنی ما نشدند 

   و خدارو شکر که ما امروزه داریم از این فایلها استفاده میکنیم حهان هستی بسیار گسترده است هرچی به جلو بریم به چیزهای بهتری دست پیدا میکنیم و ماها نسبت له افراد نسل قبلی توانایی یاد گیری بیشتری داریم و خود این فایلها پر محتوا ترشدند نسبت له فایلهای اولیه این دوره 

   پس همه اینا نکاتی است که مارو بهتر و بهتر به موفقیت میرسونه 

    

   من انتظارداشته باشم  که به لاغری میرسم چون حق مسلم من است 

   من باوردارم و انتظار دارم که تنها این مسیر منو به موفقیت میرسونه باصبر .تحمل و اموزش گام به گام 

   و توجه نکردن  به بعضی از فرمولهای چاقی اشتباه که گاهی اوقات باز به سراغم میاد 

   در کل انتظار من از جسمم لاغریاست  چون من توانایی رسیدن بهش رو دارم .و باورم نسبت به این دوره 

   خدایا شکرت 💞

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/03 16:27
   مدت عضویت: 117 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 194 کلمه

   سلام با تشکر از استاد خوب من واقعا با این فایل ها حال می کنم فکر و ذکر من شده همین فایل ها برای من مثل یک کلاس دانشگاه که اگر توجه بهش نشون بدم برای آینده ام خوب هر جا می روم توجه می کنم به تفاوت رفتاری افراد چاق با افراد لاغر و سعی می کنم مثل افراد لاغر رفتار کنم و وقتی پیاده روی می کنم یا کارهای خونه را انجام می دم خودم را در قالب یک جسم کاملا متناسب تجسم می کنم و همیشه به این فکر می کنم که من آدم موفقی هستم من در ضمیمه های رفتاری دیگه ای مثل رفتار با فرزندانم هم تغییر کردم وبا صبر و حوصله بیشتری با بچه ها رفتار می کنم واز این که یک غذا را با تمام لذت می خورم و عذاب وجدان برای چاقی ندارم ارامش در من به وجود اومده من تازه فهمیدم که قبلا با تمام وجود لقمه هایی را که در دهان می گذاشتم حس نمی کردم و تند تند می خوردم برای همین دیر سیر می شدم ولی الان با دقت ولذت غذا می خورم و زودتر هم سیر می شوم خلاصه خیلی ممنون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/25 16:13
   مدت عضویت: 775 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,416 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان عزیزم  

    استاد که  سالها هست در این مسیر هستن میگن  سطح درک  هنرجوها ی جدید  از قدیم خیلی بالا تر  هست و روز به روز این سطح درک بالاتر میره و کاملا مشخصه که این افراد زود موفق میشن .این یعنی جهان روز به روز داره پیشرفت میکنه و تغییر میکنه و هرکس خودش رو مطابقت نده با این پشرفتها شکست میخوره و حذف میشه پس ما هم که جزیی از این جهانیم هر روز باید از روز قبل آگاه تر دانا تر و در مسیر تر باشیم تا به زودی موفق بشیم و همسو با جهان در حال تغییر کردن به سمت بالا و پیشرفت کردن  باشیم .

   منی که هر روز دارم متفاوت از قبل رفتار میکنم و کلی رفتارهای جدید و عالی دارم  چرا نتیجه نگیریم من نگیریم پس کی بگیره ؟؟(قابل توجه ذهنم  من باید نتیجه بگیریم چون در مسیر لاغر شدن هستم )

   من اگر فرصت کنم و یک ذره احساس کنم وقت خالی دارم میرم سراغ  خواندن کامنت ها و من به خصوص   عاشق خوندن کامنتهای یچه هایی هستم که در دوره ی ورود به سرزمین لاغرها شرکت دارن چون سراسر آگاهی هست برای من و من از اون نوشته های دوستان مطالب جدیدی دریافت میکنم و برای کسی که اینقدر پیگیر هست راهی نیست جز لاعر شدن  در واقع من مثل کسی هستم که دارم هر روز برای رسیدن  به شهر مقصد یک قدم برمیدارم  و به زودی به مقصد میرسم و اطمینان دارم نتیجه میگیرم ولی هر روز باید این  کار رو بکنم و فایل گوش بدم و بنویسم و نوشته های دوستان رو بخونم تا نتیجه بگیرم .

   چون مدتها هست در این مسیر حرکت میکنم  دیگه تا حدودی به این روش ذهنی دارم آگاه  تر میشم  و اون رو بیشتر درک میکنم و دارم روی احساس لیاقت و  درک توانمندی های خودم وطبیعی بودن نعمتها  .. کار میکنم .و اما زمان میبره تا من نتیجه رو ببینم و نباید ناراحت بشم و در واقع از وقتی که آگاهی ها رو دریافت میکنم تا درک کامل  کنم یه زمانی رو  طول میکشه  پس هرگز ناامید نشو و از مسیر خارج نشو .

   من با نوشتن در این سایت ، فضای فکری خودم رو در لاغری میبرم و خیلی خوب نتیجه میده و چه بخوام چه نخوام نگرشم عوض میشه و من لاغر میشم .

   وقتی من هر روز در این مسیر باشم و یک فایل گوش بدم و در موردش مینویسم خیلی به لاغری من کمک میکنه و یا   وقتی به دوستان عزیز هم مسیرم پیام میدم که نوشته ی شما خوبه و من خوشم اومده دارم برای خودم شاهد جمع میکنم و دارم بهتر در این مسیر حرکت میکنم  پس همیشه در خواندن و نوشتن کامنت و تشویق بقیه ی دوستان مشارکت داشته باشیم .

   همیشه به خودت بگو کار نباید سخت پیش بره و هر جا دیدی کارت سخته قبول نکن و بگو نه این راهش نیست و یه ایرادی داره و  باید راه من  ساده و آسون باشه و راهش رو پیدا کن  تا موفق بشی .

   من وقتی از کسی سپاسگزاری میکنم هم در خودم و هم در اون فرد حس خوبی به وجود میارم پس همیشه تشکر و قدردانی کنید بابت اون چیزی که به تو کمک میشه و یا حس بهتر  به تو میده و یا راه رو  برای تو آسونتر میکنه و …انجام بده و در راه لاغری هم همینطور هست هر جا دیدی نوشته ای به شما حس خوبی میده سریع بگو و تشکر کن  .

   افرادی که مشتاق استفاده از این آگاهی ها هستن به این راه هدایت میشن و با ذوق و شوق مینویسن و این افراد اول به خودشون کمک میکنن و بعد به دیگری .

   و در این مسیر سعی کنید هر روز یک گام بردارید و اگر وقت اضافه داشتید قدم های  قبلی رو مرور کن و نرو جلو و عجله نکن و بارها بگو  من اگر نتیجه نگیرم پس کی میگیره ؟؟من قطعا تا اخر این دوره شگفتی ساز میشم مطمعنم به تناسب ۵۹ کیلویی میرسم مطمعنم به وزن دلخواهم میرسم چون دارم روی خودم کار میکنم پس قطعا نتیجه میده  و شکی در اون نیست اگر بهتر کار کنم بهتر نتیجه میده .

   من قبول کردم با عمل کردن به آموزشها لاغر میشم و به دنبال هیچ کار دیگه ای نیستم مثل رژیم و ورزش و … نه خیر من مطمعنم با درست کار کردن روی خودم به زودی لاغر میشم و این لاغری با کار کردن روی خودم به وجود میاد و هر دو با هم هست .

   من هم مثل خیلی از دوستان زمانی که تازه وارد سایت شده بودم شجاعت نوشتن در سایت رو نداشتم و حقیقتا خجالت میکشیدم  اون موقع در دفتری برای خودم تمام تمرینات رو انجام میدادم و کل حرفهای استاد رو مو به مو در دفترم مینوشتم و من با این کار سر رسیدها پر کردم  یادم میاد چقدر خودکار و دفتر  تموم میکردم که همسرم میگفت مگر چیکار میکنی و من سه  چهار روزی یک خودکار و دفتر  تموم میکردم و چقدر من  مشتاق تغییر کردن بودم بدون اینکه به استاد حرفی بزنم میشه یا نه من این روش رو باور کرده بودم و با اطمینان صد در صد که میشه حرکت کردم  و این دوره های رایگان رو  شروع کردم  و هر چی استاد میگفتن انجام میدادم و اما یه جاهایی هم اشتباهاتی داشتم که برای اول راه طبیعی هست  مثلا فکر میکردم  باید تمام این حرفها رو حفظ باشم تا لاغر بشم و یا اینکه اگر فایلی گوش دادم دیگه خود به خود در من اتفاقی میفته و من لاعر میشم و یا فکر میکردم تجسم کردن خودم در اندام ایده ال باعث میشه من زودی به اون وزن برسم و چقدر خوب تجسم میکردم ولی هر چقدر جلوتر رفتم اگاه تر شدم و بیشتر متوجه قضیه شدم و خیلی عالی روند تکاملی خودم رو طی کردم  و  نتایج خوبی گرفتم و بعد از خریدن دوره ی  کوتاه  ۱۳ گام  شروع به نوشتن کامنت کردم و چقدر تشویقای استاد باعث شد بیشتر و بیشتر در نوشتن مشارکت کنم و بعد در چالش  من این رو نخوردم شرکت کردم و اونجا هم بارها استاد من رو تشویق کرد هم تو خصوصی پیام دادن هم تو سایت و من  چون کلی متناسب تر شده بودم و استاد هم من رو تشویق میکرد در مسیر درستی و عالی جلو میری دیگه انگیزه ی بیشتری در من به وجود اومد که هر روز در سایت اگر شده یک فایل گوش بدم و بنویسم  تا بازم بر اگاهی های من اضافه بشه و بعد هم که استاد شروع کردن به دادن مدال  طلا و من پشت سرهم مدال میگرفتم و  چقدر از گرفتن این مدالها ذوق میکردم و  همین باعث شد با  جدیت بیشتر کار کنم و خلاصه  در این مدت هرچی بوده برای من انگیزه ی بیشتر تلاش بیشتر و تکرار بیشتر و تعهد بیشتر بوده و هیچ وقت از مسیر خارج نشدم و لیز نخوردم و اگر هر وقت  نجوای منفی  داشتم خودم اون رو ساکت کردم و گفتم من در مسیر درستم و به زودی نتیجه میگیریم و هیچ وقت با کوچکترین فکر و حرفی جا نزدم و حتی برای یک روز این راه رو ول نکردم و منی که اینقدر بهای زمانی و بهای مادی هم تا حدی پرداخت کردم بهای اتگیزه و اشتیاقی که داشتم رو و پرداخت کردم اگر نتیجه نگیرم پس کی باید بگیره ؟؟؟؟؟.

   واقعا حق من هست و من عالی دارم جلو میرم و هیچ فاصله ی زیاری با تناسب ندارم و به زودی زود  زود به سرزمین لاغرها میرسم و در اونجا ساکن میشم چون کلی اگاهی جدید دارم که به من کمک‌میکنن و یک دوره ی جدید دیگه خریدم که تمرینات عالی داره و دقیقا پاشنه ی آ شیل من بوده به نام  حذف فاصله ها و  کنترل اشتها اگر اشتباه نکنم و  خیلی با جدیت زیاد در کنار دوره ی ۱۳ گام و این دوره های رایگان دارم کار میکنم و احساس تناسب بیشتری از درون و بیرون دارم و مطمعنم این همه تغییر رفتار در من بی جواب نیست و به زودی در جسمم من این تغییرات رو خواهم دید .

   من  هم مثل استاد مشتاق خواندن کامنت بچه های ورود به سرزمین لاغرها هستم بچها بیایین بنویسید و واقعا برای کسی که داره روی خودش کار میکنه  مثل من این کامنتها ارزشمند هست و من به شخصه از خیلیای اونها لذت میبرم مخصوصا اون اوایل ورودم به سایت به خواندن کامنتهای خانم سادات عزیز  خیلی خوشحال میشدم چون اگاهی دهنده بودن و حالا هم کلی دوست خوبه دیگه دارم که واقعا عالی دارن کار میکنن .

   سپاسگزار استاد عزیز هستم که این دوره ی صد گام رو طراحی کرد.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/16 16:50
   مدت عضویت: 807 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 399 کلمه

   سلام استاد گرامی و دوستان متعهد

   امروز با خودم گفتم که فکر کن امروز که اواخر مرداد چشم به هم بزنی عید شده اگر لاغر نشی چی که ناگهان تصمیم گرفتم بهتر عمل کنم و به کانالهای عصبی بیشتر دقت کنم و موقع خوردن غذا بیشتر با خودم تکرار کنم که این غذا برای لاغری و سلامتی من و خیلی تعجبی که وقتی بارها گفتم که این غذا برای سلامتی و لاغری من ناخوداگاه دستام رفت بالا و خدا رو شکر کردم خدای مهربونم استاد خیلی وقت بود که برای بهترین غذاها هم شکر نمیکردمش اصلا چرا باید شاکر میبودم از نظر من غذا اومده بود من چاق و بدبخت کنه و من هم که قدرا کنترل خودم نداشتم پس شکر چه معنایی داشت ولی امروز با ابنکه غذای ساده ای هم برای نهار بود سوپ بود واقعا خدتا رو شکر کردم برای نعمتی که گرسنگی من برطرف میکنه من سالم میکنه و به تناسب میرسونه 

   استاد اگر هر روز یک گام برداری پس به نتیجه میرسی و اصلا هم خسته نمیشی پس الان که من دارم گام به گام جلو میرم اونی که لاغر منم

   در مورد ایدا کوچولو یادم دبیرستان بودیم و یکی از بچه ها موبایل باباش اوارده بود اشتباهی مدرسه و مرتب زنگ میزد و ما نمیتونستیم خاموش کنیم خوب دبیرستان ما تهران شهرک غرب بود نه تو یک روستای دور افتاده حتی بلد نبودیم خاموش کنیم چه برسه که بخوایم باهاش کار کنیم 

   مامانم همیشه میگفت بچه های الان باهوش ترن چون تو نور بزرگ میشن قدیم ها برق نبود بچه ها فقط تاریکی میدیدن

   بارها شده برای تشکر کردن دیگران کاری انجام دادم ولی اون فردی که تشکر کرده از سمت من محبت بیشتری دریافت کرده منی که یک بنده کوچکم خدا هم خودش تو قران گفته شکر نعمت نعمتت افزون کند

   استاد من بارها گفتم ‌که دوره شما خیلی متعهد خیلی کامل و خیلی انلاین و زنده در جریان میجوشه و هر سوالی به ذهنت بیاد اینجا براش یک پاسخ ممنون از اینکه مثال میزنید فایل میزارید و متن مینویسید ممنون که از روزی که تناسب شدید خواستید با دیگران تقسیمش کنید

   استاد توجه من هنوز به غذا خیلی و روزهایی که دستی کنترلش میکنم فرداش خیلی لاغر میشم ولی این کار برام سخت هنوز به مرحله ای نرسیدم که خوردنم اتوماتیک بشه البته خیلی رفتارهای غذاییم خوب شده ولی باز هم جای تامل داره ممنون از پاسخگوییتون و ممنون که میخواین زیاد بنویسیم چون موقع نوشتن استرس ندارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/04 01:05
   مدت عضویت: 770 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 609 کلمه

   بنام خدای مهربان 

   سلام دوستان عزیزدرسایت تناسب فکری

   وسلام استاد عزیز

   من با گوش دادن این فایل میخواهم چند سطری بنویسم انتظار لاغری داشتن البته قبلش اعتراف کنم من زیاد انشاء خوبی ندارم ولی انچه که از این فایل یاد گرفتم میخواهم بنویسم  ما توجهان هستی انتظار هرچی رو داشته باشیم بهش میرسیم وبه این امر کاملاواقف که جهان نسبت به آرزوهای ما واکنش نشان میده اگه من انتظار سلامتی داشته باشم صدرصد سلامتم ودسلامتی باقی میمانم واگر انتظار ثروت …جوانی …شادابی……وهرچه روبه کائنات سفارش بدم دریافت میکنم وحال آنکه بستگی به خود ما داره که چقدر برای رسیدن به خواسته مون تلاش میکنم من برای رسیدن به ثروت وفراونی چقدر ذهنم همسو با ثروت کردم چقدر در مورد افراد موفق وثروتمند تحقیق کردم چند تا کتاب درمورد ثروت وفراوانی خوندم پس اگه این کارها رو کرده باشهم کتاب تحقیق بی شک باید منتظرباشم که من درمدار ثروت قرار گرفتم .حالا درمورد انتظار لاغری وقتی که من هرروز فایل گوش میدم ونظرات دوستان میخونم تمرین انجام میدم همش تو فکرم درموردلاغری هست رفتارم دارم همسو میکنم با لاغری وفرمولهای غلط چاقی یکی یکی پاک میشه وجاش به باورهای لاغری میده .من ۳ سال پیش واری دوره شدم بدون اینه فایلهای رایگان کامل گوش بدم چند تا فایل رایگان سرسری گوش دادم وبعد که دیدم زندایی وخالم تو دوره هستند ونتیجه روهرچند کم بود اون اول تو ظاهرشون توجسمشون  دیدم مشتاق شدم ودوره روتهیه کردم وبعدازتهیه کردن جزوه شروع کردم به فایل گوش دادن وتمرین کردن وهرروز تکلیفهام مینوشتم ولی توبعضی تمرینها با حس خوب مینوشتم وبعضی وقتها به خاطر رفع کردن تکلیف از سرم مینوشتم میرفتم وهرروز منتظر معجزه بودم فکر میکردم وبلند میشدم از خواب اتفاق خواصی قرار بیفته نوشته های دوستان توتالار گفتگو تو تلگرام میخوندم همش میگفتم چرا این تغییر تو من اتفاق نمیفته وغافل از این بودم که اونها تمرین وکار زیاد کردن ونسبت به تلاششون برداشت کرده  بودند من آخر دوره حدود من ۵الی ۶ کیلو کم کروم ولی از این نتیجه خوشحال نشدم فکر میکروم بت پایان دوره قرار من به اندام رویایی خودم برسم حالا که بعد از ۳ سال به لطف خدا از این مسیر جدا نشدم ودوالی ۳ کیلو بیشتر اضافه نشدم به خطر اینکه من بذرم خوب ازش محافظت نکردم وهمون درابتدای ریشه بذرم خراب شد به لطف خدای مهربان دوباره با چند تا از دوستان عزیز تو واتستاپ گروه زدیم البته قباش تو تلگرام فعالیت میکردیم ارتعاش میدادیم جمله های تاکیدی مینوشتیم وهمین باعث شده بود که من زیاد فراموش نکنم فرمولهای بی جون بازم خداروشکر الان که تو مسیر هستم وبااحساس خوب اومدم امشب توسایت برای اولین باره فکر کنم تکلیف انجام بدم من میخواستم دوره لاغری با شما شروع کنم نعهد هم دادم ولی دیدم همزمان ازدوتا خیابان نمیتونم رد بشم با خودم گفتم هیچ وقت برای لاغری باذهن دیر نیست اول فایلهای رایگان استاد صد گام شروع کردیم با دوستان والان به لطف خدای مهربان وشما استاد گام ۱۵ روهم گوش دادم من باید ّبذر لاغریم ایندفعه خوب ازش محافظت کنم البته من زیاد توسایت نمیرسم بیتم ونظرات دوستانی که تو واتساپ هستند درمورد گامها مینویسند میخونم ولی بازم تومسیر هستم فایل چند بارگوش میدم مینوسیم برداشتم ویس میگیرم برای دوستان پس من اگه نتیجه نگیرم کی باید نتیجه بگیره چون من تومسیر لاغری هستم وهرروز براش یک قدم بر میدارم درسته دوباره شدوع کروین ومثل ایدا جون تاتی تاتی میکنیم ولی به لطف خدای نهربان وشما اسناد دلسوز من هم گامهای بلند تومسیر برمیدارم وقطعا میدونم که انتظار لاغری دارم میکشم ولاغر میشم ممنون استاد ممنون از دوستانم تو وانساپ شقایق جان ۴اطمه سادات جان انءشالله خدابراشون بهترینها رو رقم بزنه انءشالله تونسته باشم استاد مهربان شماروهم خوشحال کروه باشم با نوشتون توسایت خدایار نگهدار همگی باشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/05/06 00:04
    مدت عضویت: 267 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 54 کلمه

    اگر ایمان دارید که لاغری با ذهن اسانترین و صحیح ترین روش برای لاغریست قطعا 

    پاداش شما لاغریست و لاغیر 

    امیدوارم با تلاش و شور و شوقی که اینبار دارید و ارام ارام بدون عجله در حال طی کردن مسیر با هم هستیم  همگی به  تناسب افکار و تناسب اندام و تناسب احوال برسیم 

    متشکرم دوست خوبم 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    1400/05/06 16:30
    مدت عضویت: 813 روز
    اندازه متن
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 113 کلمه

     سلام عزیز دلم خیلی عالی بود دوست خوبم آفرین بهت واقعا اگه ما متناسب نشیم پس کی قرار بشه و تو فوق العاده ای عزیزم و آرامش و خوشبختی در انتظار همه ماست که در این مسیر شگفتی ساز هستیم 💖

     

    قطعا ما پیروزیم اگر ایمان بیاورم و پاداش این گامهای به ظاهر کوچک و متحول کننده انتظاری جز موفقیت و کامیابی در تمام جنبه های زندگی به طور خود به خودی و بی هیچ فشاری و فقط با لذت بردن گام به گام اتفاق میفته خیلی خوشحالم که با استارتت اینهمه نوشتی و منتظر نوشته های بعدیت هستم خدیجه جونم آفرین به تو و بهت افتخار میکنم و شاهد پیشرفت روز افزونت هستم 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/02 04:49
   مدت عضویت: 813 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,970 کلمه

   بنام خدای مهربان

    

   گام پانزدهم انتظار لاغرتر شدن داشته باشید و اطمینان از لاغری 

    

   سلام خدمت دوستان عزیز و پرتلاشم 

    

   استاد عزیز خیلی متشکریم از بازبینی و متن های جدید و فایلها  به این فوق العادگی و گام ۱۰۰ روز خیلی عالیه 

    

   انصافا منم دیدگاههای دوستان اولی که در این مسیر بودن تا دوستانی که جدید با این مسیر آشنا شدن و کسانی که آمادگی بیشتری دارن با این مسیر آشنا و هدایت میشن و سطح درکشون خیلی عالی و بالاست

    و منم بی نهایت لذت میبرم و این بخاطر اینه که این آموزشات هم داره به تکامل بالایی میرسه و آموزشات هم قوی تر شدن 

    

    و این بر اساس این قانونه که هر چی جهان داره به سمت جلوتر میره تکامل بیشتر میشه و همه چیز بهبود پیدا میکنه و این نکته واقعا خبر خیلی خوبیه

    

   حتی در آیدا جون هم کاملا مشخص و واضحه و انصافا بچه های حالا خیلی سطح هوشیاری و عملکردشون خیلی بیشتره و تفاوت داره با بچه های دو سال قبل و درکشون خیلی بیشتره قشنگ موبایل رو درک میکنه و کارآییشو بلده و اتفاقاتی که میفته رو خوب میفهمه و خیلی خوب میتونه از موبایل استفاده کنه و استاد با خودش مقایسه کرده که در ۲۵ سالگی تازل یاد گرفته و مادرشون که خدا رحمتش کنه در ۶۰ سالگی و هنوزم خیلی از کاراشو بلد نیست ولی بچه یکساله الان قشنگ درک میکنه و به خاطر پیشرفت جهانه 

   و بچه هایی که الان بدنیا میان خیلی راحت تر و سریعتر با تکنولوژی آشنا میشن و یادش میگیرن و اصلا جزو پیش فرض هاشون میشه 

    

    چه جالب بود همین الان که داشتم مینویشتم استوری ایده استفاده از واکر آیدا جون رو دیدم و کلی لذت بردم از اینهمه هوش و درایت

   و بچه هایی که الان با این مسیر آشنا میشن کاملا مشخصه از لحاظ سطح دریافت و درک سطحشون بالاتر از افرادیه که سال گذشته آشنا شدن  

   در دوره هم همینجوره و کامنتای اخر خیلی عالی تره و تفاوت کاملا مشخصه و استاد بیشتر از ما در همه دوره ها شاهدن 

    

   و خیلی عالی میشه و این نوید رو میده که خیلی راحت شرایطشون تغییر میکنه  

   متشکرم از تبریک ویژتون استاد که در کنار دوره شور و اشتیاق استفاده از این گامهای فوق العاده رو هم دارم و فرصت کنم حتما در کنار تمرینام انجامشون میدم 

    

   اگه من نتیجه نگیرم پس کی قراره نتیجه بگیره من که هر روز دارم از قبلم متفاوت رفتار میکنم چرا نتیجه نگیرم پس کی میگیره و اطمینان من صد برابر میشه

    و واقعا متشکرم استاد عزیز انصافا حقیقت محضه 

    

   من کاملا رفتارهای خودمو محک میزنم زمین تا آسمون شده

   قبلا از این آموزشات چیکار میکردم و ورودیهای ذهن من چی بودن یه مشت باورهای غلط و اشتباه و افکار درب و داغون 

    

   و الان چیکار میکنم وقتی هر روز دارم تمریناتم رو انجام میدم میخونم میبینم و گوش میدم و مینویسم و تکرار و تکرار خود به خود عاشق اینم که همه وقتم رو در سایت باشم و هدر ندم وقتمو و برای خودم زمان میزارم و مطالب جدید قطعا در من نتیجه میده و راهی جز لاغری ندارم

    

   و مثل این میمونه که من هر روز دارم چندتا گام به سمت شهر جدید بر میدارم اگه من نرسم کی قراره برسه اونی که حرکت نمیکنه قراره برسه خب من میرسم وقتی که دارم حرکت میکنم دیگه

    و اطمینان دارم که لاغر شدن حق مسلم و طبیعی منه 

    

   اونایی که اصلا تو این فضا نیستن نتیجه بگیرن ؟ خب من نتیجه میگیرم دیگه و من هر روز باید متن رو بخونم و فکر کنم و تحلیل کنم و بنویسم و نوشته های دیگرانم هر چقدر فرصت داشتم بخونم و اینجوری در فضای جدیدی ذهنمو میبرم و نتیجه میده نمونه های مشابه هم زیاد دارم

    

    و اگر چند روز برم کلاس خیاطی شاید نتونم اون مدل رو بدوزم ولی سر در میارم و میفهمم و درکم تفاوت داره با اونی که در مسیر خیاطی نیست

    

    من که به لطف خدا خیلی آدم جو گیری هستم و خدا نکنه از چیزی خوشم بیاد باید تا فیها خالدونش رو در بیارم

    و آروم نمیشم و ذهنم همش در اون مسیر و فاز دستور میده و خدا رو شکر برای هر آموزشی که کامل باشه صبر و حوصلم عالیه و لازمه کار من فقط علاقه و اشتیاقه و این خیلی نعمت بزرگیه خدا رو هزاران بار شکر 

    

   و مغز من از اطلاعات جدیدی که دارم بهش میدم استفاده میکنه و قبل از این دوره من هر روز عوامل چاقی و خاطرات چاقی رو در مغزم فرو کردم افکار بد ترس از غذا خوردن استرس و نگرانی و عادتها و باورها و الگوهای اشتباه و توجه به حرف دیگران و غصه خوردن و ساختن تصاویر چاقی بیشتر و نتیجش شده بود چاقی و هممون تجربشو داریم 

    

   و الانم هر روز دارم فایلهایی مربوط به اطلاعات صحیح و افزایش توانمندی و ساخت تصاویر و جایگزین کردن خاطرات لاغری و سنگین کردن کفه ترازوی لاغری و احساس و حال خوب و شادی و رویاهای خواستنی که بذرشو در ذهنم میکارم و احساس لیاقت و ارزشمندی در خودم و پذیرش خودم و همه اینا میشه ورودی جدید برای مغز من

    

   و بازم مغز من میاد همین ورودیهای جدید رو استفاده میکنه برای ادامه زندگی به لطف و یاری خدای مهربونم و آموزشات بی نظیر 

   فقط باید هوشیار باشم تا ذهنم این فرمولهای جدید رو بپذیره یه مقدار زمان میبره و اینکه الان چاقم فردا و پس فردا هم چاقم تو ذوقم نمیخوره چون من تازه دارم یاد میگیرم و نیاز به زمان داره جایگزینی یادگیریهای جدید

    

    که در مغزم تحلیل بشه ، مرحله کاشت 

   و به درک تبدیل بشه ، مرحله داشت  

   و بعد به عمل در بیاد و جسمم تغییر کنه و این مرحله خود به خود اتفاق میفته زوری و اجبار نیست ، و مرحله برداشت

    

   دقیقا مثل کشاورزی که یه بذر رو میکاره و ازش مراقبت میکنه و علف های هرز رو از بین میبره و منتظر نتیجه محصول میشه و ما هم منتظر محصول درخت لاغری که در ذهنمون کاشتیم هستیم و احتیاج به زمان داره یهویی نیست و نمیتونیم از روی چاقی بپریم رو لاغری باید سرعت ترمیم ریشه رو ببریم بالا نه تخریبشو و خودمون بر علیه خودمون نباشیم بلکه به خودمون کمک کنیم و بعد انتظار نتیجه داشته باشیم که صبر و استقامت و عشق و علاقه فقط لازمه کار ماست و نیاز به هیچ اهرم  رنج و فشاری نیست فقط باید زندگی کنیم و از زندگی لذت ببریم و همه چیز در سایه ارامش امکان پذیره 

    

   و یه عده دارن کم کاری میکنن که حس میکنم خجالتی هستن و جرات و شهامتشون کمه و خودشونو باور ندارن که از این فرصت استفاده و بهره کافی نمیبرن وگرنه انقدر مطالب عالی و فوق العاده و قابل لمس و درک هست که کلی میتونن دربارش بنویسن و میان تمرینی مینویسن که مثلا به زور به ۱۰۰ کلمه برسه و از همینجا به اون دوستان عزیز توصیه میکنم خودشونو باور داشته باشن و شروع کنن به مرور قدرت نوشتنشون زیاد میشه و به مرحله عشق و اشتیاق میرسه و تکامل تدریجی براشون اتفاق میفته و کلی کیف میکنن مثل خود من که جرات نوشتن چند خط هم نداشتم و تا خودتون نخواهید هیچ کاریشم نمیشه کرد 

   خواستن توانستن است خودتونو دست کم نگیرید دوستان پر قدرتم 

    

   و نوشتن خیلی عالیه حتی وقتایی که دارم درباره چاقی خودم مینویسم بازم تمرکزم بر لاغریه چون برای لاغر شدن دارم این کار رو انجام میدم خیلی فرق میکنه

   که من برای چاق تر شدن یه کاری رو انجام میدم و به حالت ترس و نگرانی به چاقی قبلم نگاه میکنم که طبق این روالی که چاق و چاق تر شدم بازم چاق تر میشم

    

    یا اینکه برای اینکه از اون حالت فاصله بگیرم بیام تو حل مساله لاغری دارم به چاقیم نگاه میکنم

    و باورهای قبل اشتباهمو دارم اصلاح میکنم و میفهمم دلایل شکست من و گول خوردنهایی که فقط روحیه منو ضعیف و ناتوان کرده بود جز سراب نبودن و تمام اون روشها بخاطر منافع افراد سودجو و فرصت طلب بود و روشها ضعیف بودن نه من شجاع و توانمند 

    

   و روشهایی که برای چاقی استفاده کردم یا برای لاغر شدن که نتیجه نگرفتم این کمک میکنه که درک من از لاعری با ذهن بهتر بشه و همش بر میگرده به خودم و همه اینها باعث میشه که من در خودم تغییر احساسی میبینم 

   و تغییر نگرش ایجاد میکنم

   و یواش یواش چه بخوام چه نخوام نگرشم عوض میشه 

   نسبت به آن چیزی که دارم میشنوم 

   و آن چیزی که قبلا شنیده بودم  

   و یعنی چیزی که دارم هر روز یک چیز جدید در یک راستا که درسته محتواها متنوع هستن ولی همشون همسو با هدف متناسب شدن من هستن و در مسیر لاغری با ذهن 

   و کسانی که با دیگران تعامل دارن و ارتباط برقرار میکنن 

   وقتی که من نوشته ای رو از یک نفر میخونم جاهاییش رو خوشم میاد یا اصلا از کلش خوشم میاد و براش پیام میدم 

   که مثلا دوست عزیز من استفاده کردم و تشویقشم میکنم 

   و این ارتباط دو سر سود هست

    و از لحاظ ذهنی دارم برای خودم شاهد بوجود میارم  

   و هم مسیر پیدا میکنم

   و هر وقت یه چند نفری میشیم خیالمون راحت تره 

   و مثل معروف یک انگشت صدا نداره ولی وقتی ۵ تا انگشت و یک مشت میشن خیلی تاثیرش بیشتره و قدرت بیشتره 

   انگار میدونیم چه خبره و میخواهیم چیکار کنیم 

   و وقتی ارتباط برقرار میکنیم 

   ممکنه در حد چند کلمه یا چند جمله باشه تشویق یا تبریک یا تشکر که بعضیا خوب انجامش میدن

   و کاملا ناخودآگاهه ولی اینا افرادی هستن که دارن بهتر عمل میکنن 

   وقتی از فردی تشکر میکنیم در واقع داریم از خدا تشکر و قدردانی میکنیم و هم به نفع خودمه و هم انرژی که به طرف مقابل میدیم و ارتباط ذهنی برقرار میشه و به هر دو طرف حس خوبی میده 

   وقتی منم با خوندن دیدگاه دوستی گره ذهنی ازم باز میشه و حس خوبی بهم میده و بهم کمک میکنه که مسیرم واضح تر بشه این ارتباط رو برقرار کنم و باید اینو یاد بگیرم و تشکر کنم

    

   و به این شکل میبینم که جهان خیلی آسان خدمات بهتری میده و تعامل با جهان و جواب دادن به انرژی ها در واقع اول به نفع خودمونه و ذهن متمرکزتر میشه روی موضوع مورد علاقه که تناسب فکریه همه جانبه است 

   و افرادی که مشتاق یادگیری هستن به این سمت هدایت میشن و میان استفاده میکنن و یه عده به شوق و ذوق میان و نگاهشون تغییر میکنه

    و اونا هم دارن به خودشون کمک میکنن و همه داریم به خودمون کمک میکنیم با تمریناتمون  و در هم انگیزه ایجاد میکنیم و یک تعامل زنجیره ایه و همه چی با هم چفت میشه و حرکت ما بهتر میشه 

   نکته دوم که کاملا تغییر کرده و در سایت دیدگاه قابل مشاهده شده 

   و نکته سوم این که روزی فقط یه گام حق ندارم عجله کنم و در یک روز چند تا گام رو برم جلو چون این تمرینم تموم شده میتونم به گام های قبل برگردم و تکرار کنم و باید قدم به قدم پیش رفت و ان شاءالله نتیجه جز لاغری برای ما نخواهد بود

    

   اگه من قراره نتیجه نگیرم پس کی قراره نتیجه بگیره 

   خب من دارم کار میکنم به اندازه ای که دارم کار میکنم نتیجه میگیرم

    و باید انتظار نتیجه رو هم داشته باشم

   من هر روز در سایت دارم کار میکنم و هر چی بهتر کار کنم به مهارت بهتری در یادگیری میرسم و نتیجه جدا از این کار نیست 

   و تنها همین کار باعث لاغری من میشه و نیاز به هیچ اهرم رنج و فشار و عامل بیرونی نیست 

   و به اندازه اینکه از این دوره استفاده کنم نتیجه میگیرم 

   اما اونایی که انتظار نتیجه ندارن میان کنار فایلها یه کار دیگم میکنن و در کنارش نیاز به هیچ ورزش و قرص و دارو و رژیمی نیست 

   و اگر درست درک کرده باشم در نهایت برای من نتیجه خوبی داره و همین کار نتیجش لاغریه 

   لاغری رو جدا نکنید و نیاز به رعایت هیچی نیست 

   و از این مسیر لذت میبرم و استمرار دارم و انتظار لاغری هم دارم 

   خدایا شکرت که در این مسیرم 

   استاد بی نهایت ممنونم از این اطلاعات ارزشمند و زیاد شدن قدرت و آگاهیم 

   آسیه جونم بهت افتخار میکنم و آفرین و تبریک میگم 

   در جهانم همه چیز زیبا و نیکوست و لاغر شدن با قدرت ذهن آسان ترین و لذت بخش ترین کار دنیاست  

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/05/04 00:28
    مدت عضویت: 770 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 70 کلمه

    سلام آسبه حون من مشتاقانه منتظر هستم که شمارا روی قله لاغری ببینم آفرین دوست بسبار قدرتمندم خیلی از نوشته هات لذت بردم من میخواهم امشب بنویسم ولی تا حالا اگه ننوشتم احساس میکنم انشاء خوبی ندارم ولی استارت میزنم توکل به خدا حالا اگه ۵۰ کلمه بشه مهم اینه که منم تو سایت میخواهم فعالیت کنم واین شهامت از شما دوست عزیز یاد گرفتم دویت دارم (یاس فرشته زیبا)

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/05/06 16:21
     مدت عضویت: 813 روز
     اندازه متن
     همیار لاغری
     محتوای دیدگاه: 165 کلمه

     سلام عزیز دلم خیلی ممنونم از ابراز لطفت و مشتاقانه منتظر خوندن نوشته های عالیت هستم 

      اتفاقا بر عکس با شناختی که ازت دارم خیلی هم عالی و فوق العاده ای خدیجه جونم

      و خیلی هم عالی پیش رفتی و نتایج عالی جسمت رو خودم دیدم و میدونم که خیلی توانمندی و قدرت درک بالایی داری عزیزم

      و خیلی خوشحالم که تصمیم گرفتی بنویسی یادته که منم جرات نداشتم و نمینوشتم ولی با تشویق فاطمه سادات گل  احساس و انگیزه نوشتن  در من شکل گرفت و شهامتش در من ایجاد شد

      

     و صد البته علاقه ای که به تناسب اندامم دارم و یادگیری بهتر  این آموزشات استاد عزیزم داشتم و از وقتی مینویسم خیلی برام واضح تر شده مسیر 

     و ننوشتن برای ما مثل اینه که دستمون سر کلاس ریاضی باشه ولی  تمرین ننویسه خب یاد نمگیریم مطمئنم با این استارت خودت میبینی که چقدر گام به گام هم در نوشتن تغییر و پیشرفت میکنی و چقدر تاثیرش در یادگیری بیشتر عالیه برات

      برات ارزوی موفقیت دارم🌹 یاس فرشته زیبا 🌹 

      

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/01 00:21
   مدت عضویت: 643 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,051 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز ودوستان گرامی🌹
   چقدر این فایل جذاب بود 😊واقعااا لذت بردم😊 چقدر فرق هست بین لاغری با ذهن با سایر روش های لاغری.تا قبل از آشنایی با سایت تناسب فکری من چاق بودم و همیشه دوست داشتم لاغر بشم همیشه بر اساس باورهای اشتباهی که از کوچیکی در ذهن من لانه سازی کرده بود  فکر می کردم که تحرک‌داشتن باعث لاغری میشه وبه خاطر این چاقم که تحرک ندارم و تمام تلاشم این بود که تحرک داشته باشم شاید یکم لاغر بشم اینقدر این باور قوی بود که زمانی که  والیبال شروع کردم و تحرک داشتم قشنگ لاغر میشدم  ولی تمام شدن مدرسه همان و تعطیلی والیبال همان و شروع شدن چاقی من همان😔 فقط توی والیبال این اوضاع جسمی من نبود بلکه توی بقیه زمان ها هم اتفاق می افتاد همیشه باور داشتم چون ماه رمضون روزه میگیرم و غذا نمی خوریم چربی های بدنیم آب میشن و دقیقا برایم اتفاق می افتاد و هر سال ماه رمضون ۲کیلویی کم می‌کردم ولی عید فطر همان و شروع چاقی من همان 😔 کارهای توی باغ هم چون فصلی بود  همینطور تا اردیبهشت شروع می شد و گل می‌چیدیم و فعالیت داشتم لاغر می شدم و با تمام شدن فصل چاقی‌ باز‌مهمون من می شد😔  الان که به اون زمان ها فکر میکنم میبینم من فقط دوست داشتم لاغر بشم و یه جورایی مطمئن بودم که تا فعالیت بدنیم به قول گفتنی ۲۴ ساعته و مدام نباشه من لاغر همیشگی نمیشم 😔 و این لاغر شدن ها موقته و انتظار لاغر شدن دائمی نداشتم و برای همین هیچوقت لاغر نمی موندم و جالب تر این بود که توی این همه مدت من هیچوقت تمام بدنم لاغر نمیشد و فقط شکم و پهلوم یکم لاغر میشدن و دوباره به وضع اولش بر می گشت😔 اما از وقتی که با سایت تناسب فکری آشنا شدم دنیای من به شکل معجزه آسایی عوض شد😊 اینجا بود که متوجه شدم که با فشار جسمی من لاغر نمیشم بلکه این باورهای اشتباه هستن که من را به سمت چاق شدن پیش بردن برای همین بوده که تلاش های من نتیجه نداشته واین بی نتیجگی دلیل بر ناتوانایی من نبوده ومسیر رو اشتباه میرفتم و  من توانمند بودم و لایق بهترین ها هستم 😊از وقتی باسایت  و قدرت ذهن آشنا شدم مسیر زندگی من عوض شد ولی باید اعتراف کنم اوایل استمرار هرروزه برای گوش دادن فایل نداشتم هفته ای یه فایلی رو گوش میدادم ولی سعی میکردم در تمام اون هفته هرچی فهمیده بودم توی زندگیم پیاده کنم با این وجود شاهد آب شدن قسمتی از چربی های  اضافه بدنم بودم وقتی نتیجه رو دیدم دیگه مطمئن شدم این روش برای من لاغری همیشگی به ارمغان میاره تا اینکه چند ماه پیش خیلی مصرانه این دوره رو شروع کردم و ۲۰ روز بعد از شروع دوره خیلی از نظر جسمی فرق کردم قشنگ دیگه اصلا توی صورتم آثار تپل بودن نیست😊 در کل بدنم هم اوضاع همینطوره و کلی از اضافه های بدنیم به قول استاد حلب های روغن ازم جدا شدن😊 جالب بود برام توی روش های قبلی فقط یک ناحیه ازجسمم لاغر میشد ولی این روش روی تمام جسمم تاثیر گذاشت و کل بدنم به سمت متناسب شدن پیش میره چند مدت پیش یکی از دوستام بهم گفت وای دختر چقدر لاغر شدی گفت چکار کردی آخه چون خودش هم یکم شکم و پهلو داشت  گفتم براش توضیح بدهم که روشی هست که با ذهن باورهای اشتباه رو از مغزمون پاک میکنه و باورهای صحیح لاغری رو جایگزینش میکنه هیچ فشار جسمی نداره اصلا سختی نداره خیلی راحت و آسون لاغر میشیم خلاصه که کلی توضیح دادم ولی باورش براش سخت بود و و میگفت از وقتی که ماشین دار شده کم تحرک شده و باید ورزش کنم گفت ببینم حالا اگه برنگرده برات خوبه گفتم نه این دیگه دائمیه😊 خب به قول استاد برای کسی که وارد سایت نشده و هیچ اطلاعی نداره هرچقدرم توضیح بدی تا خودشون آثار لاغری رو با چشمشون نبینند باور نمیکنه . این سری که دوره رو شروع کردم برخلاف سری های قبلی هم استمرار دارم و هم برای خودم بیشتر از قبل ارزش قائل شدم و  واقعااا انتظار لاغر شدن رو از خودم داشتم  و لاغر شدن رو خیلی خیلی راحت گرفتم و با عشق و لذت دارم مسیر رو طی میکنم و همونجوری که انتظار داشتم روند لاغر شدنم خیلی سریع و اصولی پیش‌میره😊 بر خلاف سایر روش ها نه از غذاها خودمو محروم کردم نه فعالیت جسمی طاقت فرسا دارم 😊مثل آب خوردن دارم لاغر میشم و این حس عالی رو مدیون شما استاد عزیز هستم🙏🌹تغییر جسمی من خیلی نمایان شده  تا اونجایی که قشنگ متوجه لاغری خودم میشم و باید برای لباس هام ساسون بگیرم و برام گشاد شدن😍 حتی دیگرانم متوجه تغییر جسمی من شدن 😊😊سه روز پیش وقتی دوستم  دوباره منو دید 😍خیلی متعجبانه نگاه کرد و گفت نه انگار واقعااا داری یه کارایی میکنی و لاغر شدی 😊 چقدر خوب و لذت بخش  بود که  خودش بادیدن جسمم به این نتیجه برسه که باورهای اشتباهش باعث چاقی شدن و میشه با اصلاح باورها خیلی راحت لاغر شد فقط باید بخواهیم که لاغر بشویم و استمرار داشته باشیم به قول گفتنی خواستن  توانستن هست و این روش واقعاااا کارآمده 😊 تغییر در من حتی در نحوه فایل گوش دادن و باور دانسته ها و برداشتم از سخنان استاد هم نمایان شده وقتی خودم رو که با دفعه قبل مقایسه میکنم میبینم چقدر شور و اشتیاقم برای لاغر شدن زیاد شده چقدر احساس آرامش در من موج میزنه 😊چقدر روحیه ام عالی شده 😊اعتماد به نفسم شدیدا زیاد شده😊حتی  به این نتیجه رسیدم که رابطه ام با خدا هم خیلی صمیمی تر شده 😊و این کاملا در زندگیم نمایان شده😊به معنای تمام از لحظه لحظه های زندگیم لذت میبرم چون فهمیدم خدا برای من  که اشرف مخلوقاتم بهترین ها رو خواسته واگه من به حتی یه دونه از خواسته هام هم نرسم این کم کاری خودم بوده که خودم رو لایق رسیدن به اون ندونستم😔و باید همیشه خودم رو لایق بهترین ها بدونم😊و از زندگیم با تمام وجود لذت ببرم😊 آره من این همه شادی رو برای این نصیبم شد که دید م نسبت به خودم عوض شد و در این مسیر انتظارم لاغر شدن بود من همچنان این انتظار رو دنبال میکنم تا نه تنها به لاغری بلکه به اوج رسیدن سایر خواسته هام که در این مسیر نصیبم میشه برسم😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/28 22:35
   مدت عضویت: 267 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 752 کلمه

   دیدگاه من ( شقایق ) از گام ۱۵

   انتظار لاغری داشته باشیم

   انتظار یعنی چی ؟
   ابتدا می خوام معنی این کلمه رو کاملا برای خودم روشن کنم
   انتظار یعنی

   خودت را با کمال میل اماده کنی برای دریافت چیزی که دایما به اون فکر میکنی یا حتی راجع بهش صحبت می کنی
   و یقین بدانی
   که آن را دقیق و بی کم و کاست در زمان مقرر دریافت میکنی

   امروز برای کاری به رادیولوژی رفته بودم

   بانوی مسنی برای گرفتن عکس از کمر ش آنجا بود که به سختی فرزندانش او را جابجا میکردند

   بانوی جوانی در صندلی کنار من نشسته بود با دیدن این صحنه و رسیدگی فرزندان به مادر
   رو به من کرد و گفت : یکزمان مادرها به ماها رسیدگی میکنن و چند سال بعد ما باید به اونا برسیم
   و یروزم نوبت ماست که فرزندانمون در پیری و بیماری به ما رسیدگی بکنن
   با ارامی به ایشان گفتم : نه شاید ما جزو ان دسته از افراد نباشیم که نیاز به رسیدگی فرزندان داشته باشیم
   حالا اگر برای چند نفر این اتفاق افتاده قرار نیست که همه این پرسه رو طی کنن ☺️

   گفت نه ، این یه قانون و همینگونه نیز خواهد شد .
   دست از بحث با این بانوی جوان برداشتم و
   به فکر فرو رفتم
   گفتم تو قطعا چنین اتفاقی برایت خواهد افتاد . تو وقتی از الان داری چنین فرمول اشتباهی را اونم بخاطر اینکه در چند تا از اطرافیانت که این اتفاق براشون افتاده
   قانون درست میکنی و به زور هم می خوای به دیگران القا کنی و کاملا پذیرفتی
   دیگه چه انتظاری از زندگیت می شه داشت .

   این یک مثال از صدها مثالیست که ما در زندگی و ادمای اطرافمون می بینیم
   متاسفانه جامعه ی ما روزبروز دارند به جهت منفی کشیده می شن و اگر هم کسی پیدا بشه و بخواد خلاف این پذیرش ها رو ثابت کنه
   نا اگاه خوانده میشه رویا پرداز نامیده میشه

   و اینقدر این پذیرشها و انتظارات منفی را در خودشون ایجاد می کنند که هر روز شاهد ترویج اینگونه انتظارات بد و مخرب در اطرافمون هستیم

   میخواستم به ان بانو بگویم ، چرا بجای این انتظار بد از زندگی اینده ات و این برنامه ی منفی که از الان داری برای بعدهایت میریزی به
   اتفاقات خوشایند
   و زیبا فکر نمیکنی
   چرا انها را نمی پذیری و به آنها فکر نمیکنی

   چرا به رغم اینکه کل ادمای اطراف ما این اتفاق براشون افتاده سرنوشت تو هم باید اینگونه باشد
   اما خب به تازگی به این درک رسیده ام که راجع راه و هدفم با کسی زیاد بحث نکنم ☺️☺️
   بگذریم .
   در مورد خودم

   اگر تمام اطرافیان من بگویند این اتفاق ناخوشایند برایشان افتاده برای تو هم خواهد افتاد ،
   من یکی که دیگر زیر بار نمی روم و غیر از افکار خوب و سالم در ذهن چیزی نمی پرورانم

   و طبیعتا با این افکار خوب چیزی که انتظارش را می کشم اتفاقات بسیار عالی خواهد بود
   در مورد لاغری هم همینطور است
   وقتی من میدانم در حال یادگیری لاغریم ، وقتی ایمان دارم در حال ساخت ذهنی لاغر با باورهای لاغر هستم
   خب طبیعی است باید انتظار لاغری هم داشته باشم
   همانگونه
   که قبلا
   با هر خوردنی منتظر چاقی بودم
   با هر مسافرت یا مهمانی منتظر چاقی بودم
   با امدن ماه رمضان و تعطیلات نوروز منتظر چاقی بودم
   با تمام شدن دوره ی رژیمم منتظر چاقی بودم
   و طبیعی بود که
   دریافتی منم غیر از چاقی چیزی نبود

   خب حالا با تغییر نگاهم برای خودم یاداور می شوم
   من اینقدر به ذهنم یقین دارم
   که دیگر با هیچ اتفاقی چاق نخواهم شد و لاغریست که محصول این افکار و باورهای صحیح خواهد بود
   من از ذهنم و از اموزشها و تلاشها و انجام تمارینم هر روز و هر ساعت منتظر خلق لاغری در اندامم هستم ولاغیر

   در همه ی شرایط چه مسافرت چه مهمانی چه تعطیلات چه ماه رمضان و
   هر اتفاق دیگری ذهن من فقط و فقط مرا لاغر میکند . اخه لزومی هم نداره که لاغر نکنه

   چون در ذهن من دیگر لاغری = عذاب نیست ❌

   بلکه لاغری = لذت ✔️

   در مسافرت من لذت می برم و لاغر میشوم
   در مهمانی من از دورهمی لذت می برم و لاغر می شوم
   در ماه رمضان که بسیار ماه مبارک و دوست داشتنی هست من لذت می برم
   خب در ذهن منم که لذت مساوی با لاغری تعریف شده
   پس من در تمام
   اتفاقات بالا منتظر خلق یک اندام زیبا هستم

   خیلی راحت ، خیلی اسون من لذت می برمو لاغر میشوم ☺️☺️☺️

   خدایا سپاسگزارم
   ممنون استاد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/05/25 00:58
    مدت عضویت: 775 روز
    اندازه متن
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 150 کلمه

    سلام شقایق عزیز 

    دقیقا با این جمله ی شما موافقم که هر کس  در این مسیر هست و ذهنش رو کنترل کنه و مثبت فکر کنه و  اگر هیچ افکار منفی و ترسی نداشته باشه و به آینده امیدوار باشه و کلی افکار خوب داشته باشه برخلاف تمام اطرافیان که دایما ترس و نگرانی از اینده دارن به ما رویا پرداز میگن و بارها به من گفته شده یکم واقع بین تر باش و  باید این دنیا رو با تمام اخبار و حوادث،و تمام وقایعی که میفته ببینی نه اینکه سرت رو بکنی تو برف و از هیچی خبر نداشته باشی و به هیچ وجه من و مسیر من رو درک نمیکنن و تازه مسخره هم میکنن ولی من راه خودم رو میرم هرچند یه جاهایی سخته و در بعضی جمع  ها و بعضی لحظات احساس تنهایی میکنم اما به به قول استاد مثل لشکر یک نفره به راهم ادامه میدم 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 9 از 2 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    1400/07/14 00:30
    مدت عضویت: 515 روز
    اندازه متن
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 254 کلمه

    سلام به دوست عزیز، خانم شقایق .بحث انتظار  بحث جالبیه و اگر فلسفه اشو درک کنیم خیلی چیزا برامون حل میشه .

     

    استاد جایی گفتن که  اون‌چیزی که زندگی و اتفاقات مارو برامون رقم می زنه باورهای ما در هر زمینه ایست . 

    حالا باور چیه ؟

    همون انتظار ما از هر چیز یا از هر شخص .

    مثلا اگر من نوعی انتظارم از همسرم تنگ نظری و خست باشه او هم همینکارو با من خواهد کرد .

     

    ممکنه در ارتباط به شخص دیگه این رفتارو از خودش نشون نده چون انتظار اون آدم از ایشون این نیست.

     

    حالا باید دید ما از وقتی پول دادیم و دوره خریدیم از  خودمون چه انتظاری داریم‌ .؟

     

    بسته به نوع انتظار، از شرکت در دوره و انجام تمرینات ،باورهای من مشخص میشه .

    مثلا من با آموزشها و چیزایی که تا اینجای کار یاد گرفتم فهمیدم که لاغر شدن مثل تکمیل کردن یک پازله .

     

    پازل لاغری باید تکمیل بشه تا ما شاهد کاهش وزن خود باشیم .

     

    برداشتن دونه به دونه موانع ذهنی  در مسیر لاغری قرار دادن یک پازل در جای خودشه .

    بعضی از تکه های این‌پازل اهمیت ویژه دارن مثل پازل انتظار برای لاغر شدن از خود و از ادامه مسیر لاغری با قدرت ذهن .

    اگر تمام پازلهارو سر جای خودشون بذاریم  این یکی رو نتونیم ، هرگز لاغر و یا متناسب نخواهیم شد .

     

    نتیجه این میشه که ما با انجام هر تمرین در هر روز یک پازل را در جای خودش می ذاریم وباید به آموزشها و انجام تمرینات ادامه بدیم و کارو نیمه ،رها نکنیم تا به مقصد نهایی برسیم .

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 4 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   faribadeghani1371@gmail.com
   1400/04/28 11:06
   مدت عضویت: 164 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 190 کلمه

   سلام ب شما استاد عزیز
   من اول ک وارد این مسیر شدم خیلی خوشحالم چن حالم باهاش خوبه الانم خیلی حسم خوبه چن میرسم ب اون چیزی ک دوس دارم چن تو مسیری هستم ک عاشقشم
   من هر روز دارم تلاش میکنم هرروز ی گام میخونم کامنت میخونم صدا گوش میکنم کامنت می نویسم و چن روزه دارم مقالات میخونم لایو ها رو میبینم گاهی وقتم کمه و هندزفری میزارم همراه با کار کردنم گرش میدم جملات تاکیدی و فرمولها رد مرور میکنم از دیروز دارم خودم صدامو ضبط میکنم با خودم حرف میزنم خودمو مجاب میکنم جملات و تاکیدی ضبط کردم هر از گاهی گوش میکنم و انتظار لاغری خیلی در من بیشتره هر از گاهی ذهنم میاد میگه ک نمیشه و فلان منم میگم حتی نشه هم من عاشق این مسیرم تو برو می کارت چون این مسیر پراز حس خوبه از شما استاد خوب میخوام ک بچه ها بگید بیان فرمولهای اشتباه شونو و کارهایی ک هر روز انجام میدن بنویسن تا ماهم بیشتر یاد بگیریم از خانوم سادات خیلی ممنونم ک همیشه بهترین ها برامون مینویسن و اطلاعات بیشتری میدن
   سپاس فراوان استاد لطفا لایوهایربیشتزی بزارید ممنون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   nargesaslanian2021@gmail.com
   1400/04/22 02:37
   مدت عضویت: 164 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 38 کلمه

   من نوشته های دیگران را میخونم ولی چشمم اذیت میشه اینجا بنویسم ولی دفتری اختصاص دادم به تمرینات تناسب اندام که مرتب میخونم وفیلمهارو تماشا میکنم گوش میدهم و پیامها وباورهای جدیدرومرتب تکرار میکنم تا ملکه ذهنم بشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   nargesaslanian2021@gmail.com
   1400/04/22 02:03
   مدت عضویت: 164 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 68 کلمه

   سلام من تمرینات رو انجام میدم  واکمتر به چاقی فکر میکنم ترسم از خوردن غذا خیلی کم شده بیشتر به تناسب اندام فکر میکنم .ولی امروز کمی ولع خوردن داشتم خونسردی خودم رو حفظ کردم .به خودم گفتم قرار نیست تناسب اندام یکی دوروزه اتفاق بیوفته !به کجا چنین شتابان!حوصله کن همه چیز درست میشه؟وایمان قلبی دارم که روش لاغری با ذهن تنها روشی هست که کولاک می‌کنه!

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/05/25 08:27
    مدت عضویت: 515 روز
    اندازه متن
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 339 کلمه

    سلام دوست عزیز،خانوم نرگس ،

     

    ممنون از کامنتی که گذاشتی .

    چیزی به ذهنم رسید اینجا بنویسم .

     

    مسیله خوردن از خیلی سال پیش در ذهن ما خیلی پررنگ جلوه کرده 

    اینقدر که فکر می کنیم اگر بتونیم بر خوردنمون مسلط بشیم و کم بخوریم دیگه کار تمومه و ما لاغر میشیم .من با آموزشهای دوره مقدماتی و سایر قسمتها ،کاملا برام جا افتاده و قبول کردم که تاثیرمسیله خوردن در چاقی در مراحل بسیار پایینتری از نظر سطح اهمیت ،قرار داره و برای اینکه ما به مرحله به اندازه خوردن برای تناسب  و سپس کم خوردن برای لاغر شدن برسیم لازمه در مسیر لاغری با ذهن به آگاهی های دیگری برسیم و اونارو برای ذهنمون حل و فصل کنیم  تا رعایت مسایل مربوط به خوردن برامون فایده داشته باشه ..

    مثلا اگر حتی به یک‌دلیل چاقی برامون طبیعی بوده باشه و توجیهش کرده باشیم چه کم بخوریم  چه به اندازه فایده ای  نداره اگرم نتیجه ای عایدمون بشه موقتیه .

    مثلا  اگر این باور در ما نهادینه شده باشه که ما به هر دلیل نمی تونیم لاغر بشیم و به خودمون شک داشته باشیم که نشانه اش سایز کردن ،وزن کردن ،و دایم جلوی آینه رفتن و انداز ورانداز کردنه ،گیر دادن به مقدار خوردن  فایده ای به حالمون نداره .

     

    با روشهای متداول برای کاهش وزن هم همین مشگلو داشتیم .وگرنه  تعداد زیادی از ما با نخوری و کم خوری و یه کم ورزش کلی وزنمون می آمد پایین  ولی بعدش چی ؟

    هیچی همه اش زحمت بیهوده و برگشت وزن بدتر از سابق .

     

    برای همین وقتی به این آگاهی رسیدم متوجه شدم که‌چرا استاد گرامی و آگاه ما ،در دوره مقدماتی ورود به سرزمین لاغرهااولین بحث مربوط به خوردن  رو در ابتدای هفته چهارم گذاشتن و تعداد  از هنرجوها کامنت گذاشتن یا تعداد دیگری اگر نگذاشتن حتما در دل با خودشون‌ گفتن‌که  ،استاد کاش این آگاهی رو همون هفته اول میگذاشتید .ولی خوب استاد خودش خوب می دونه چی رو کجا بذاره و چه وقت مطرح کنه .

    برای همین به هنرجوها توصیه کرده گامهارو به ترتیب برن جلو و صبور باشن و عجله نکنن 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آرمیتا صدیقی
   1400/04/08 23:37
   مدت عضویت: 170 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 286 کلمه

   به نام خدای مهربان 

   سلام به استاد عزیز و دوستان خوبم.

   واقعا این فایل بسیار هدایتی بود که بیام و تماشا کنم و این حجم از نشانه رو در این فایل بیابم

   فوق العاده بود واقعا! چون من الان یاد گرفتم که بخاطر حال خوبم و قرار گرفتن در این مسیر لاغری باید با دیگران ارتباط برقرار کنم و درباره دیدگاه اونها صحبت کنم و حتی خودم خیلی خیلی بیشتر از قبل توی سایت فعالیت کنم تا باور پذیری من بیشتر بشه..

   توی این فایل و متن اولیه شما به نکته خیلی خوبی اشاره کردید من این روزها با پوست و استخونم دارم حسش میکنم که چون تازه رژیمم رو رها کردم انتظار چاق شدن رو دارم چون از همه شنیدم که بعد از رژیم چاق خواهم شد. پس این باور در من شکل گرفته و این روزها یک باور مخفی داشتم که مانع لاغری من شده.ولی هیچوقت دیر نیست😍 حالا یاد گرفتم که اگه من نتیجه نگیرم پس کی باید نتیجه بگیره؟ کسی که اصلا توی این مسیر نیست و قدمی برنداشته خیلی منطقیه که نتیجه نگیره،ولی منی که همش درحال تلاش و پژوهش توی ذهن خودمم پس نتیجه میگیرم ..

   من منتظر لاغری هستم،کائنات به گوش باش😎

   من از همین حالا منتظر لاغری بیشترم،هر روز از روز قبل بیشتر طالب لاغر شدنم و به زور خودمو از چیزی محروم نمیکنم،اونم به خاطر حرف مردم که ای وای نگن دیدی رژیمشو ول کرد چاق شد؟؟؟ 

   خودمم که مهمم و بس..

   استاد خیلی سپاسگزارم که به من یاد دادید که دیگران رو بابت کمک هایی که به من میکنن تحسین کنم،از همین حالا شروع میکنم و از شما کمال تشکر رو دارم بابت این فایل های عالی که آماده میکنین هم برای خودتون و هم برای ما..

   امیدوارم همیشه متناسب و شاد و ثروتمند باشید💗💕

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/08 10:29
   مدت عضویت: 414 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 642 کلمه

   سلام استاد عزیزم و همه ی دوستان خوبم.
   استاد واقعا ازتون ممنونم، چه فایل خوبی. ما باید انتظار لاغر شدن داشته باشیم واقعا درسته. گاهی ذهن من بهم میگه نه این راه خیلی راحته، این راه انگار هم میخوای خدا رو داشته باشی هم خرما، یعنی هم بخوری هرچی میخوای و هم لاغر باشی!!!؟؟؟ یعنی میتونی بدون عذاب وجدان بخوری و تازه لاغرم بشی؟ یعنی میخوای تردمیل نزنی بعد لاغرم بشی؟؟؟ اگه نشی تازه چاقم بشی چی؟ و من همش این روزا دارم بهش میگم اره میخوام با خیال راحت و به اندازه ی نیازم بخورم و لاغر بشم و بمونم. هر روز براش دلیل و استدلال ادم های لاغری رو میارم که هم راحت میخوردند و هم فعالیتی رو ندارند، هر روز بهش یاداوری میکنم غذا سوخت و انرژی بدن من است، هر روز بهش میگم تو مسیر رو اشتباه میرفتی قبلنا، تو به خودت گرسنگی میدادی، تو کالری میشماردی، تو روی تردمیل خودت رو میکشتی!! تو نااگاه بودی ، تو نمیدونستی وگرنه مسیر همینقدر لذتبخش و اسان بود، تو میل و اشتهات رو دست اطلاعات اشتباه داده بودی و به میل و خواسته ات توجه نمیکردی وگرنه که خدا بدنت رو هوشمند افریده بود، مثلا همیشه من دلم یه چیزی رو میخواست ولی اطلاعاتم میگفت نه این ماده ی غذایی بد است نباید بخوریش، اگه بخوریش قندخون ناگهان بالا میرود و بهد ناگهان پایین می اید و دچار افت قند خون میشوی و همین باز منجر به گرسنگی میشود پس مثلا تو حق نداری بخوری و این ماده ی غذایی بد است، و من با حسرت در حالی که داشتم مثلا تخم مرغ ابپزم رو میخوردم تو دلم ارزو میکردم اون خوراکی رو میتونستم بخورم، من با هیچکدوم از این محرومیت ها لاغر نشدم که چاق شدم چون بهرحال یکدفعه میرفتم از حرص کلش رو باهم میخوردم، یا انقدر خوراکی های مثلا سالم میخوردم که طعمش تزدیک به اون خوراکی باشه که کالریش بالاتر از اون خوراکی میشد و البته که کل روز رو درگیر یه کشمکش تمام نشدنی بین ذهن و خوداگاهم بودم و فکرم همش مشغول چی بخورم چی نخورم بود🙄🙄🙄🙄 ولی امروز فهمیدم که خیلی تغییر کردم و با خودم و بدنم و خواسته ام روراست شدم امروز میخواستم طبق همیشه تخم مرغ ابپز بخورم و قهوه، قهوه ام رو که ریختم چشمم به باقلواها افتاد و خیلی دلم میخواست بخورم، قبلا هرگز اینکارو نمیکردم مخصوصا در صبح که شروع روز است، ولی الان قشنگ نشستم باقلوام و با قهوه خوردم خیلی حس خوب و خوشایند و ارضا شدنی بهم داد، اولش ترسیدم ولی بعد به خودم گفتم نترس همینکه با خودت و خواسته ات رو راست بودی و برخلاف اطلاعاتت عمل کردی یعنی داری باور میکنی به حرف های استاد، نمیگم خوردن قهوه با باقلوا برای صبحانه گزینه ی خوبیه، ولی برای من یعنی رفتن تو دل ترسام، یعنی برابر دونستن همه خوراکی ها از نظر قدرت برای چاق کنندگی و لاغر کنندکی، برای من یعنی ذهنم اروم باشه یعنی به خواسته اش برسه، یعنی تو کل روز کشمکش نداشته باشه، من این صبحانه رو خوردم الان که خیلی راضیم و میخواهم خوراکی ها رو از روی حسی که بهم میدن انتخاب کنم نه اطلاعات تغذیه ای، شاید فردا صبحانه امروز انتخاب من نباشه، ولی نه به این دلیل که این صبحانه خوبه یا بد، یا چاق کنندست یا لاغرکننده، نه من دیگه نمیخوام اینجوری انتخاب کنم، این صبحانه شاید فردا یا فرداهای دیگه انتخاب من نباشه، چون ممکنه حس خوبی به من نده یا هر چی ولی قطعا ممکن نیست انتخاب من به این دلیل نباشه که ممکنه چاقم کنه 😊😊 منظورم اینکه انتخاب من دیگه با توجه به حس و تجربه ای که بهم میده خواهد بود نه اطلاعات تغذیه ای قبلی!!! خوراکی ها چاق کننده نیستند نباید از اونا ترسید فقط باید به سیستم هوشمند بدن اعتماد کرد و جلو رفت و البته خوش اندام شد. ممنون استاد عزیزم برای این فایل نوید بخشتون😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آرمیتا صدیقی
    1400/04/08 23:46
    مدت عضویت: 170 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 67 کلمه

    سلام دوستم.امیدوارم همیشه عالی باشی

    واقعا همینطوره و از خوندن این دیدگاه خیلی آگاهی به من وارد شد،شاید هنوز باور اینکه مواد غذایی باعث چاقی نمیشه برای من خیلی هایلایت و پررنگ نشده باشه ولی میدونم که به مرور زمان تمام این مسائل حل میشه و فرمول های درست جایگزین فرمول های اشتباهم میشه.

    ازت ممنونم که این دیدگاه رو نوشتی و احساست رو با ما به اشتراک گذاشتی

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/06 20:15
   مدت عضویت: 513 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,047 کلمه

   سلام گام پانزدهم در مسیر لاغری من 

    

    

   من خودم خیلی اطلاعاتم رفته بالا از زمان هدایتم به این مسیر 

   روز اول که با این دوره اشنا شدم خیلی عجله داشتم که زودتر دوازده گام تمام کنم یادمه میخوندم روزی چند بار و مینوشتم تو دفترم تو سایت دیدگاه بچها رو میخوندم و میرفتم گام بعدی ولی انتظارم از خودم تغییر نکرده بود میگفتم حالا من همه روش ها رفتم یه مدتم با این دوره باشم و میگفتم استاد هردیدگاه من تحسین کنه یه جواب انگیزیشی بهم بده یعنی من دارم لاغر میشم اصلا درک درستی از مطالب نداشتم و همش این باورم بود که زود تمومش کنم برم وزن کنم ولی هیچوقت عملی نکردم و تازه بیشتر میخوردم میگفتم غذا که چاق نمیکنه پس بخورم هرچقدر میخام 

   تازه هرچی مامانم بهم میگفت کمتر بخور چاق میشی میگفتم مامان چاق نمیشم غذا باعث چاقی من نمیشه و خلاصه با خوشحالی میخوردم عجله میکردم زودتر این دوازده جلسه تموم بشه من وزن کنم یهو ببینم ده کیلو کم کردم تازه تو این مدت هم همش میپرسیدم از همه من لاغر شدم و وقتی بقیه بهم میگفتن تغییری نکردی حرصم میگرفت ناراحت میشدم میگفتم شما چون همیشه کنار من هستید نمیتونید تغییرات من ببینید خلاصه گام هفتم بودم که وزن کردم دیدم یک کیلو نیم لاغر شدم خیلی ذوق کردم به همه میگفتم دیدی من لاغر شدم دیگه نمیدونم بعدش دیگه سرعتم کند شد همبن جوری مث روزنامه خوانی یا بهتر بگم رفع تکلیف گام ها تند تند پشت سر گذاشتم تا باز رفتم وزن کردم منتظر بودم الان ترازو عدد پایین تر نشانم بده البته ترسم داشتم ولی وقتی وزن دیدم تا ثابت ماندم و یخورده هم اضاف کردم در حد نیم کیلو خیلی شوکه شدم چندین بار خودم وزن کردم دیدم درسته خیلی ناراحت شدم گفتم بیا اینم روش استاد دیدی من لاغر نشدم و دوستمم بهم میخندید میگفت بهت گفتم تغییری نکردی خلاصه دیگه کلا سایت ترک کردم 

    

   دیگه همش منتظر چاقی بودم چون گفتم من دیگه کاری نمیکنم حقم چاق بشم اعصابمم خرد بود تا باز چاقی بهم فشار اورد و همش تو دلم یه صدا بود باز برو دوره استاد از اول شروع کن این بار عجله نکن ولی چون برام تکراری بود دیگه دوره هیجانی نداشتم و اومدم به استاد گفتم و خیلی نوشتم برای استاد که من خیلی مشکل دارم نمیتونم لاغر بشم ناراحتم هرچی تو دلم بود بهش گفتم استاد واسم فقط یه خط نوشت دوست عزیز ادامه بده خیلی ناراحت شدم انتظار داشتم استاد بهم بگه خیلی سختی کشیدی واقعا روز ها سختی داری یعنی یجورهایی استادم من تعید کنه دانبال یکی بودم  که بگه اخی بنده خدا این حرفها که بگم تقصیر من نبوده و تقصیر بندازم گردن کسی 😀و حرصم گرفت از استاد و گفتم اره من محصول نخریدم رایگانم چرا بخواد وقتش برای من بزاره و خلاصه خیلی ناراحت شدم 

    

    

   و باز اومدم لیز خوردم چون من اصلا نقطه سیری گرسنگی از هم باز نمیکردم و درحد نیاز اصلا نمیدونستم چیه،تو دوره بودم ولی انتظارم چاق نشدن بیشتر بود نه لاغر شدن ،و فکرم این بود تحسین استاد من لاغر میکنه ،وهمش مینوشتم به هوای مدال گرفتن یادم اولین باری تازه استاد به دیدگاه مدال میداد و بهترین مدال استاد واسه دیدگاه مدال طلاه بود یه روز من مدال طلاه گرفتم اینقدر زوق کردم جیق زدم پریدم مامانم بوس کردم و با صدای بلند میگفتم استاد بهم مدال طلاه داده 😀😃مامانم بهم گفت طلاه پس کجاست گفتم مامان طلاه واقعی نیست ولی از واقعی بیشتر خوشحالم کرده و دیگه دلخوشی من شده بود مدال طلاه عجله نداشتم وزن نمیکردم ولی باز داشتم اشتباه میکردم اونم این بود عمل نمیکردم به حرفها و فقط به عشق مدال مینوشتم 

    

   ولی الان که یکسال تقریبا تو این مسیر هستم خیلی خیلی درکم رفته بالا خیلی قویتر شدم 

   عجله دیگه نمیکنم چون بهم ثابت شده عجله یعنی شکست 

   وزن نمیکنم چون دارم به چاقی توجه میکنم و یعنی شکست  

   حرص نمیخورم که چرا من دیگه شگفتی ساز نشدم چون دیگه فهمیدم من مقصرم چون خیلی بی درک داشتم مسیر طی میکردم و اصلا درک درستی نداشتم 

    

   نقطه گرسنگی سیری یاد گرفتم خیلی قشنگ دارم بهش عمل میکنم و ارامش خاصی دارم 

    

   انتظارم از خودم لاغر شدن شده انگار طبیعی شده برام که من حقم لاغر بشم طبیعی است چون دارم مسیر صحیح طی میکنم 

    

   مث یه رفع تکلیف بهش نگاه نمیکنم و خیلی راحت دوسه ساعت کامل وقت میزارم 

    

   ذهنم درگیر مشکلات مسائل دیگران نمیکنم همیشه ناراحت بودم که چرا من این همه مشکل دارم ولی امروز نمیدونم چرا شاید هم نشانه خداست داره هدایتم میکنه من درک نمیکنم یه ندا تو قلبم به صدا در اومد گفت خوشبحالت که مشکل داری خدا میخواد خودت با قدرت خودت اشنا کنه میخواد خودت بشناسی میخواد به قدرت خودت پی ببری شاید این مشکلات نهاده که تو با قدرت ذهنت حلش کنی لذت ببری از خودت استاد دقیقا همچین حرفی تو قلبم به صدا در اومد و بعد اون یکم انگار حالم خوب شده یعنی احساس ناراحتی ندارم انگار نمیدونم دقیقا چطور بیان کنم شایدم جاش اینجا نبود که بگم ولی یهو اومد و دلم گفت بگو استاد شما که در این مسیر هستید این نجوا هدایتی از طرف خداونده یا من زیادی بزرگش کردم دوستدارم جوابم بدید 

    

   خودم مقایسه نمیکنم با افراد متناسب یا نمیگم پس چرا لاغر نشدم 

    

   اگاهی هایی که دریافت میکنم به عمل تبدیل میکنم خیلی بهم ارامش میده 

    

    

   خلاصه بگم خیلی خیلی تغییر کردم از زمان هدایتم به این مسیر و مطمعنم من متناسب میشم مطمعنم این بار شگفتی ساز میشم ده روز پیشم یهو یه ایده اومد به ذهنم که گفت پاشو از خودت عکس بگیر زمانی که خواستی عکست بزاری البوم شگفتی سازان ببین چقدر لاغر شدی و من همون دقیقه عکس انداختم و میدونم عکس من جز شگفتی سازان سال ۱۴۰۰است 

    

   استاد جان من خیلی نسبت به قبلا تغییر کردم اون زمان هر روز خودم تو اینه بررسی میکردم ولی الان نهه اصلا نه اینکه جلو خودم بگیرم اصلا تو ذهنم نمیاد و خودم فقط مبینم چقدر اگاهی سطح فکر درکم عالی شده چقدر نوشته هام به عمل تبدیل میکنم میدونم خیلی هنوز جای تغییر دارم ولی الانم یه حسی بهم میگه تو انتظارت از خودت تغییر کرده که اینجوری ارامش داری و ادامه میدی 

    

   واقعا هرچه بیشتر در این مسیرحرکت کنی سطح درک فهم اگاهی زیاد زیادتر میشه و ارامش بیشتری داری و کلا به زندگی اومیدوار تر میشی و درهمه جنبه هابهتر میشی واسه من که اینجوری بوده و خداروشکر میکنم☺😊😍

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    faribadeghani1371@gmail.com
    1400/04/28 10:44
    مدت عضویت: 164 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 12 کلمه

    عالی بود از اینکه اشتباهاتتو گفتی تا ماهم درس بگیریم بینهایت ممنونم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 4 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   sana.motalebikhah@gmail.com
   1400/04/04 15:05
   مدت عضویت: 269 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 385 کلمه

   به نام خداوند جان و خرد ❤ سلام و درود…

    

    من سنا مطلب خواه امروز۱۴۰۰/۰۴/۰۴ تعهد میدهم که عاشقانه در این مسیر قدم بردارم و روز به روز به لاغری و تناسب اندام نزدیک تر میشوم و با هر کاری که میکنم،فایل گوش دادن،نوشتن و خواندن و توجه به افراد چاق انتظار لاغری را بیشتر در خودم تقویت میکنم و با عمل به تمام موارد لاغر و لاغر تر میشوم😍💪🌟

    

   لاغری آسان ترین کار دنیا هستش و من موفق ترین شگفتی ساز هستم 💪 زیرا طبیعت بدن من لاغری هستش و عاشق لاغری و تناسب اندام هستش 😍

    

   ذهن من خیلی توانمند و قدرتمند😍و هر روز هم که میگذرد توانمند تر میشه💓ذهن توانمند من ،من را به سمت موفقیت هدایت می‌کنه در همه حال😍یه نمونه اش همین دوره لاغری با ذهن هستش که ذهن قدرتمندم انقد فرکانس بالا و زیبا فرستاد تا خداوند منو به این مسیر هدایت کرد😇و مطمئن هستم که همین ذهن توانمند روز به روز من رو به خواستم که تناسب اندام و لاغری هستش میرسونه و تا آخر عمر لاغر و متناسب هستم و لذت میبرم و از تمام مواد غذایی و نعمت های که خداوند در اختیارم قرار داده با لذت و شادی استفاده میکنم😍نه برای اینکه حوصلم سر رفت بخورم،مهمونیه بخورم و صدها مثال دیگه…غذا نیاز بدنه کنه و من فقط باید به اندازه نیاز بدنم بخورم…نه به اندازه ای که نتونم نفس بکشم نه به اندازه ای که دلم درد بگیره…من به اندازه ای غذا میخورم که سلامت و تندرست و شاداب باشم…من به غذا به عنوان ماده ای که نیاز بدن من را برای زنده ماندن محیا میکند نگاه میکنم نه به عنوان تفریح و سرگرمی و قرص و دارو که وقتی سرمون درد میگیره میخوریم میگیم خوب بشیم،حوصلمون سر می‌ره میخوریم تفریح کنیم…

    

   من برای خودم و بدنم ارزش قائل میشم…بدن من لیاقت خوردن هر چیزی رو نداره…بدن من لیاقت پر خوری و دل درد و اضافه وزن رو نداره…بدن من لایق بهترین هاست،بدن من لایق بهترین لباس و غذا و وزن و فرم هستش😍

    

   مطمئن هستم با ذهن توانمندی که دارم به سادگی و به زیبایی و عزتمندانه بهش میرسم و موفق ترین شگفتی ساز میشوم 💪🌟💪🌟💪🌟💪🌟💪🌟💪🌟💪🌟💪🌟💪🌟💪🌟💪🌟💪

    

   امروز یه انرژی فوق العاده گرفتم برای ادامه مسیرم و مطمئن هستم این انرژی پیشرفتم رو چند برابر می‌کنه💓💓💓💓❤❤❤❤💓💓💓💓

    

    

   سپاس فراوان از استاد عطار روشن 🌸🌸🌸

    

    

   سپاس فراوان از خدای بی همتای خودم🌼🌼🌼

    

    

   خدااااااااااااااااااااایا شکرت

   خدااااااااااااااااااااایا شکرت

   خدااااااااااااااااااااایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/04 05:28
   مدت عضویت: 811 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,501 کلمه

   به نام گشاینده ی کارها 💜💛❤                        ز نامش شود سهل دشوارها 💚💙🧡 

    

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان خوبم 🌺🌺🌺 

    

   استاد در اوایل صحبت هاشون به این نکته اشاره کردند که آگاهی هنرجویان جدیداً خیلی بیشتر از آگاهی هنرجویانیه که مثلاً دو سال پیش یا پارسال در دوره ها شرکت کردند دقیقاً درسته من از خودم مثال بزنم تا برای دوستانی که جدیداً با استاد آشنا شدند یا هنوز ابهاماتی در ذهنشون هست برطرف بشه ! 😊😊😊 

    

    من از اواخر سال ۹۶ بود که توسط خدای مهربان به سمت استاد عزیز و دوره ی بی نظیر بیندیشیم و به تناسب اندام برسیم آشنا شدم و چون هیچ گونه آگاهی از دوره های ذهنی نداشتم به خوبی یادمه که در اون زمان همه چیز برام مبهم بود و یه حالت گیجی در ذهنم وجود داشت و اصلاً نمی تونستم درک کنم که چطوری می تونیم با قدرت ذهن لاغر بشیم ! 🤔🤔🤔 

    

   و کلاً توی ذهنم سعی می کردم مسئله رو به نوعی باز کنم و خیلی کنجکاو بودم که بیشتر بدونم و یک جورایی این مسئله رو برای ذهنم باز کنم که چطوری میشه یکم اطلاعات بیشتری بدست بیارم و در موردش آگاهی بیشتری کسب کنم و در اون زمان وقتی یک فایل رو گوش می دادم به هیچ عنوان به فایلها اون توجهی که باید نمی کردم و تقریباً نگاه گذری به هر کدوم از فایلها داشتم و شدیداً عجله داشتم که به فایل بعدی برسم ! 🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️ 

    

   و در اون زمان واقعاً اینطور درک کرده بودم که همینکه فایلها رو گوش بدم و تمریناتم رو بنویسم کافیه ! 😐😐😐 

    

   پس یکی از اشتباهات من این بود که فکر می کردم قراره بعداً به فایلی برسم که قراره یک شبه منو لاغر کنه ! 😬😬😬 

    

   و انجام تکالیفم برای از سر باز کردن و رفع تکلیف بود ولی با این حال بار اول که دوره رو انجام دادم آخرش متوجه تغییرات سایزی در خودم شده بودم و همسرم و خواهرم آسیه هم متوجه تغییراتم شده بودند ولی متاسفانه از بس عجله داشتم ادامه ندادم ! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ 

    

   و همش دنبال یک معجزه بودم که شب می خوابم صبح بیدار میشم یکدفعه میرم جلوی آینه و جیغ میزنم و می بینم نصف شدم 😁😁😁 

    

   یک مدت هم طبق قانون فیلم راز یعنی قانون جذب هر روز آهنگ مدیتیشن میگذاشتم و دراز می کشیدم و چشمام رو می بستم و به رویای لاغری خودم فکر می کردم ولی بعدش یکراست میرفتم جلوی آینه و منفی باف درونم بهم پوزخند میزد که برو بابا 😏😏😏 مسخره کردی خودتو برو بخواب رویا ببین 🙄🙄🙄 

    

   واقعاً خودم از فکرای اون دوران خنده ام می گیره من هیچ فایلی رو در زندگیم عملی نکردم فقط توقع داشتم هر بار که از جلوی آینه رد میشم نصف بار قبل باشم ! 🤨🤨🤨 

    

   من اول اعتراف کنم که وقتی فایل ها رو گوش میدادم اون درکی که استاد فرمودند و امروز دارم رو به هیچ عنوان نسبت به فایلها نداشتم ولی خودم فکر می کردم کاملاً درک کردم ! 

                                🙈🙈🙈 

    

   مثلاً فایلهایی که استاد گفته بودند این فایل رو دو یا سه بار گوش بدید رو من یکبار گوش میدادم و ذهن منفی باف یا شیطان درون بهم می گفت استاد برای افرادی که ضریب هوشی پایین دارند و با یک بار گوش دادن مطلب رو نمی گیرن گفتند دو یا سه بار تو که باهوشی یکبار گوش بدی متوجه میشی چه کاریه اینقدر وقت بزاری و … 🤐🤐🤐 

    

   و من واقعاً فکر می کردم تکرار برای من نیست ! 

    

   اما الان متوجه شدم علت تاکید استاد برای تکرار فایلها چی بوده ! دوستانی که مثل قبل من فکر می کنید باید بگم که  تکرار مطالب دوره و فایلهای دوره برای درک بهتر مطالب توسط ذهنه و ربطی به باهوشی و کند ذهنی افراد نداره ! 

    

   بعداً که آگاهی من بالاتر رفت واقعاً درک کردم که گاهی بعد از ۶ یا ۷ بار گوش دادن یک فایل مطلبی به گوشم می خورد که انگار بار اولیه که این فایل رو گوش دادم ! 😳😳😳 

    

   خودم تعجب می کردم که چطور ممکنه من اینهمه این فایل رو گوش دادم و تا به حال متوجه این مطلب نشدم ! 😶😶😶 

   ولی علت این مطلب رو هم استاد در چند تا از فایلها توضیح دادند که ذهن ما به میلیونها رشته ی عصبی وصله و مرتب بدون اینکه بخوایم یا بفهمیم حواسمون رو پرت می کنن و تمرکز ما ناخودآگاه به سمت یک خاطره یا … میره و یکدفعه به خودمون میاییم و می بینیم مدتهاست که تمرکزمون رفته به سمت یکی از خاطراتمون ! 😴😴😴 

    

   شما هر چقدر هم که باهوش و با استعداد باشید با یکبار گوش دادن فایلها نمی توانید اون درکی رو بدست بیارید که با دوبار گوش دادن یا بیشتر بدست میارید ! 

    

   من تجربیات خودم رو در اختیارتون گذاشتم که مانع رسیدن من به هدفم شد پس شما از اشتباه من درس بگیرید و تجربه ی اشتباه رو تجربه نکنید ! 

    

   برداشت من از فایل امروز : 

    

   قدم گذاشتن در این مسیر نتیجه ی قطعی تناسب اندام را داره مطمئن باشید که وقتی هر روز دارید فایلها رو گوش میدید و برداشتتون رو می نویسید و مطالب ارزشمند سایت که توسط استاد نوشته شده می خونید و نظرات و دیدگاه های بچه ها رو می خونید هر روز دارید برای لاغری و تناسب اندام وقت میذارید و به لاغری توجه می کنید ! 🤩🤩🤩 

    

   پس شک نکنید که نتیجه ی شما لاغری خواهد بود به شرطی که انتظار لاغری رو در خود ایجاد کنید و مطمئن باشید که به لاغری خواهید رسید ! 😍😍😍 

    

   مثال زیبای استاد : تردید داشتن در رسیدن به لاغری توسط روش لاغری با ذهن مثل این می مونه که ما هر روز یک  مسافتی رو به سمت یک شهر حرکت کنیم و بعد شک داشته باشیم که به این مسیر میرسیم یانه !!! 😲😲😲 

   مگه میشه ما هر روز یک مسیر رو به سمت یک شهر از روش صحیح و راه مستقیم آن طی کنیم و به شهر دیگری برسیم ؟ 

    

   به نظر من که امکان نداره !

    

   من ایمان دارم که آخر مسیری که در اون قدم گذاشتم لاغریه  😍😍😍 

   اما نه لاغری مقطعی بلکه لاغری دائمی و همیشگی 😍😍😍 

   لاغری بدون بازگشت 🤩🤩🤩 

   لاغری با آرامش خیال و رهایی همیشگی از بند چاقی 😍😍😍 

   این لاغری قشنگه نه اون لاغری که با ترس و وحشت و نگرانی از بازگشت دوباره اون باشه 😖😖😖 

    

   لاغری با روشهای دیگه در نهایت عذاب و سختی ! چون مبارزه با ذهن کار بسیار سختیه و اعصاب ضعیف میشه ولی تا حدودی امکان پذیره اما قطعاً برمی گرده و خیلی از افراد تونستن با روشهای دیگه مقدار قابل ملاحظه ای از وزن خودشون رو کم کنن ولی متاسفانه به محض رها کردن رژیم و بازگشت به زندگی قبل از رژیم دوباره بر می گرده ! 

    

   و وقتی با اینهمه رنج و سختی و تلاش و مبارزه با ذهن وزنمون رو کم کنیم و دوباره برگرده و تمام زحماتمون بر باد بره به شدت افسرده میشیم و احساس ضعف و ناتوانی و غم و افسوس بعدش ضربات روحی شدیدی رو به همراه داره و ما رو به شدت از آرزو و خواسته ی دیرینه مون دور می کنه ! 

    

   هر بار که ما انواع روشهای اشتباه لاغری رو امتحان کردیم و شکست خوردیم غول چاقی در برابر ما بیشتر قد کشید و آرزوی لاغری ما ناتوانتر و نا امید تر در برابر این غول بی شاخ و دم خاموش ماند و سوخت و حسرت کشید 😭😭😭 

    

   اما بعد از تلاشهای مکرر و درگیریها و آزمون و خطاهایی که روی جسم بیگناهمون انجام دادیم بالاخره خدای مهربان پاسخ ما رو داد و به طرز شگفت انگیزی راه اصلی و همون صراط مستقیم لاغری رو رو نشونمون داد و ما دو به سمت این دوره ی بی نظیر و استاد بزرگوار و آموزشهای ارزشمندشون هدایت کرد تا برای همیشه به آرزوی شیرین لاغری خودمون برسیم و بقیه ی عمرمون رو در سلامت و زیبایی اندام و … لذت ببریم 😍😍😍 

    

   مطلب مهم : هر روز یک فایل رو گوش بدیم و تمرین اون فایل رو با دقت انجام بدیم و مطالب سایت رو بخونیم و هر چقدر تونستیم دیدگاه ها و نظرات دوستان رو بخونیم تا بیشتر بتونیم درک کنیم و بهره ببریم و از این به بعد به دیدگاه و نظرات بچه ها تا حد ممکن پاسخ بدیم تا انرژی خوبمون هم به خودمون برسه هم به دوستان سایت 🥰🥰🥰 

    

   مطلب دیگه اینکه اگر در یک روز تمرینمون رو انجام دادیم و بازم وقت اضافه آوردیم سراغ فایل بعدی نریم می تونیم بیشتر راجع به اون فایل با خودمون فکر کنیم و بیشتر گوش بدیم یا حتی فایلهای روزهای قبل رو بخونیم اما جلو رفتن ممونوع ❌❌❌ 

    

   اینقدر هم درگیر اشتها و خوردن نباشید به مرور با گوش دادن به فایلها و انجام تمارین دستورات ذهنمون برای خوردن تغییر می کنه و خود به خود درست میشه 🤗🤗🤗 

    

   هر وقت گرسنه بودید به مقدار نیازتون از هر غذایی که دوست دارید بخورید و به پیغام سیری خود توجه کنید و دیگه نگران اشتها و مقدار خوردنتون هم نباشید ☺☺☺ 

    

    برای همه ی شما دوستان عزیز آرزوی رسیدن به تناسب اندام و موفقیت های دیگر در زندگی رو از درگاه خداوند متعال آرزو می کنم 💜💜💜 

    

   شاد و موفق و پیروز باشید 🌺🌺🌺

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آرمیتا صدیقی
    1400/04/09 00:04
    مدت عضویت: 170 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 76 کلمه

    سلام دوست گلم ازت ممنونم که انقدر وقت گذاشتی و کامل و واضح برای ما مسیر خودت رو شرح دادی.

    پس درسته که میگن فرق زیادیست بین کسی که راه را میداند تا کسی که راه را رفته است ..

    و الان متوجه شدم که من چقدر توی این یک هفته اشتباهات داشتم و خداوند سریع من رو هدایت کرد تا دیدگاه های این فایل رو بخونم و دیگه درست تر عمل کنم😍 و بهت افتخار میکنم دوستم💜

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/03 18:04
   مدت عضویت: 188 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 238 کلمه

   سلام همگی دوستان

   گام پانزدهم انتظار لاغری:

   خیلی خوشحالم که شروع کردم به دیدگاه نوشتن و حسم را دو چندان کرده و پاسخ های استاد عزیز هم انگیزه را بیشتر میکنه و همچنین مدال های طلایی و فنی!

   و من نسبت به ۳ سال پیش خودم که دوره را شروع کردم به نظرم بیشتر مشتاق شدم و توانایی لاغر شدن را بیشتر در خودم میبینم و انتظار لاغری از خودم دارم و مطمئنم موفق میشم🥰

   ما دیگه راهی جز لاغر شدن نداریم🤩 

   لاغر شدن حق طبیعی ماست🥰

   یه مقدار زمان میبره که اموزش ها به درک تبدیل بشن و نتیجه حاصل بشه ولی نتیجه بعد آموزش های بسیار لاغری قطعیه!

   با این فایل ها نگرش ما عوض میشه و با نوشتن در سایت و خوندن نظرات دیگران و جواب دادن به اون ها حس خوبی ایجاد میکنه!

   این کار را حتما انجام بده و باعث یک ارتباط ذهنی با افراد میشه و با نوشتن یک تشکر ساده جهان به شما خدمات بهتری میده!

   نوشتن کمک به خود و انگیزه برای دیگران است!

   عجله نکن توی فایل ها و جلوتر نرو ، منکه دیگه واقعا عجله ندارم و حس و حالم با این فایل ها عالیه و دیگه اشتباه قبلمو تکرار نمیکنم و عجله ندارم!

   بارها به خودت بگو اگه قراره من نتیجه نگیرم پس کی باید بگیره؟! من دارم کار میکنم پس نتیجه میگیرم و انتظار نتیجه گرفتن و لاغری را دارم!

   همین فایل‌ها کاره و نتیجه میده و باید انتظار نتیجه را داشته باشیم!

   مه تاب دوستدار و منتظر لاغری🤩🥰

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/04/04 03:10
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 10 کلمه

    سلام دوست عزیز
    وقتی انقدر عالی مینویسید چرا بیشتر نمی نویسی

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/04/04 07:32
     مدت عضویت: 188 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 104 کلمه

     سلام استاد ممنون از توجهتون من این فایل را در مسیر مسافرت نوشتم چون اینبار تعهد دادم که به تمریناتم پایبند باشم و متناسب بشم وظیفه خودم میدونستم که حتما گوش بدم و بنویسم البته به نظر خودم کم هم نیست و تقریباً متناسب با نکته های گفته شده در فایل نوشتم و راستش هم خخخخیلی تجربه استفاده از روش های مختلف دیگه هم ندارم که توی نوشته هام اضافه کنم و من از همون ۳ سال پیش هم انتظار لاغری را از این دوره داشتم پس دیگه نمیدونستم چی بیشتر بنویسم در این رابطه😅

     ان شاء الله در فایلهای بعدی جبران کنم بازم ممنون

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    1400/04/04 05:53
    مدت عضویت: 811 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 28 کلمه

    سلام مهتاب عزیز من از نوشته های شما لذت می برم خیلی عالی و قابل درک می نویسید 

     فقط کاش یکم بیشتر می نوشتید که ما بیشتر فیض ببریم 

    🌺🌺🌺

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/02 11:21
   مدت عضویت: 726 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 537 کلمه

   سلام 🙂

    در قسمت ابتدایی متوجه میشیم که دلیل اینکه از هر روشی لاغر میشیم و نتیجه میگیریم اینه که انتظار لاغری داریم و این انتظار ناخودآگاهه و یه تصمیم آگاهانه و بر اساس اراده ما نیست و تا زمانی که از اون روش داریم استفاده میکنیم هم لاغر میشیم چون انتظار لاغری داریم و به همین صورت با قطع اون روش دیگه لاغری هم متوقف میشه چون انتظار لاغری دیگه نداریم😏

   در مورد لاغری با ذهن هم اگه انتظار لاغری از این روش داریم لاغر میشیم اگه نه هنوز دنبال یه ورزش یا رژیم هستیم در کنار این روش یعنی هنوز این روش رو به عنوان یه روش صحیح برای لاغری قبول نداریم و میخوایم از روشهای مرسومتر هم کنارش کمک بگیریم😑

   دلیلش هم اینه که اولا به هدایت خداوند باور نداریم و دلیل حضورمون رو در این سایت اتفاقی و تصادفی میدونیم و هنوز به خداوند هم به عنوان نیروی هدایتگر ما به مسیر صحیح و درست ایمان نداریم

   و در ضمن اینکه هنوز هم به نیروی ذهنمون برای خلق جسممون ایمان نداریم 

   و این یعنی ناخودآگاه باور نداریم گوش دادن به فایلها و دادن اطلاعات درست به ذهن میتونه در ما انتظار لاغری ایجاد میکنه و این انتظار در نهایت ما رو لاغر میکنه👌👌👌

   بیاین فکر کنیم اگه زمانی رو در روز برای آموزش جدید صرف میکنیم اگه این زمان و این اطلاعات قرار نیست ما رو لاغر کنه پس کسایی که وقتشون رو جوره دیگه ای صرف میکنن لاغر میشن؟؟؟؟؟

   پس با اشتیاق بیشتر و با امید بیشتر و با ایمان به هدایت رب و ایمان به تغییر ذهن برای تغییر جسم فایلها رو گوش بدیم و مطمئن باشیم که در نهایت آنچه به ذهنمون وارد میکنیم خروجی زندگی ما رو شکل میده👌👌👌🙂

   و چه قدرتی بالاتر و زیباتر از اینکه خودت با آموزش و یادگیری و آگاهی زندگی خودت و شرایط خودت و جسم خودت رو خلق کنی و کدوم عمل صالح تر از این در کائنات وجود داره👌👌👌👌😍😍😍😍

   دیدن فایلها و نوشتن کامنت و خوندن نظرات دوستان همراه برای من اینقدر جذاب و لذت بخشه که اصلا متوجه گذر زمان نمیشم و این همون معنی مراقبه است همون بودن در لحظه حاله و بسیار لذت بخشه😊😊😊😊

   کامنت بعضی دوستان اینقدر آگاهی ناب داره که کلی درک آدم رو از باورهای قبلیش تغییر میده و همت واراده بعضی از اونا در شرایط عجیب زندگیهاشون برای من کلی درس داره و خیلی تحسین برانگیزه و افتخار میکنم که هم جنس اونا هستم 👌👌👌👌

   از شما هم به خاطر سایت فوق العاده تون تشکر میکنم که اینقدر دسترسی به فایلها و کامنتها ساده و راحته و هر بار سایت رو ارتقا دادین کلی امکانات اضافه شد به سایت که یکیش همین دادن امتیاز به دیدگاهها هست که بعضی وقتها من حس میکنم که فلان دیدگاه از عالی هم چند درجه بالاتره 👌و دادن امتیاز خیلی حس خوبی به من میده 

   و برای خودم هم وقتی بعدها دیدم دوستی کامنتی برای تشکر یا دلگرمی برام گذاشتن خیلی ذوق میکنم و مشتاقتر ادامه میدم به نظر همه ما انتخاب شرگانی هستیم از سراسر دنیا که بدون اینکه همدیگه رو بشناسیم دور هم جمع شدیم و با بسط آگاهی داریم دنیا رو زیباتر میکنیم و این فقط قانون فرکانسه و جز این نیست

   متشکرم از شما بابت محتواهای عالی و بابت ایجاد چنین فضای صمیمانه و پر از آگاهی 🙏🙏🙏🙏🙏💐💐💐💐

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/25 09:46
   مدت عضویت: 421 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 389 کلمه

   سلام به همه دوستان عزیز و استاد گرامی

   استاد عطاروشن عزیز، وقتی این طوری صحبت می کنید آدم عذاب وجدان می گیره!! می دونید کی عذاب وجدان می گیره؟ کسی که می دونه کاری که درست بوده انجام نداده و یا کاری باید انجام می داده و حواسش هم بوده اما انجامش نداده!!! مثل من که می دونم باید بیشتر بنویسم ولی کم نوشتم! مثل من که باید بیشتر فکرکنم و ظرفیتش رو هم دارم اما گاهی کم می ذارم.

   برای رسیدن به پله های بالاتر باید از پله های پایین عبور کرد! گاهی حس می کنم روی بعضی از پله ها می نشینم و با اینکه می دونم باید بالاتر برم می نشینم و فقط نگاه می کنم. 

   من انتظار دارم لاغر بشم. مثل زمانی که توی خونه قرنطینه شدیم و من انتظار داشتم چاق بشم و شدم!!! از دو سه ماه پیش که شروع کردم انتظار داشتم لاغر بشم و شدم. توقفی رو که روی وزن فعلیم دارم هم انتظارش رو داشتم. اول عید نوروز 1400 به خودم گفتم احساس می کنم دیگه لاغر نمیشم. یه فکر بود که توی سرم و اومد و واقعا هم همین شد! 

   اما الان توی این دو هفته ای که اومدم توی این سایت و شروع کردم انتظارم اینه که لاغر بشم و حس می کنم واقعا سایزم کم شده و حس می کنم لاغرتر هم شدم.

   در برابر خوردن های الکی مقاومت خوبی دارم. هله هوله می بینم اصلا هوس نمی کنم بخورم! خیلی خوشحالم. غذای فراوان سر سفره هست و من به اندازه نیاز بدنم می خورم. حس سیری رو کاملا متوجه می شم و بهش اهمیت می دم.

   ذهنم خیلی مثبت شده. با دقت به اطرافم نگاه می کنم و از دیدن این همه نعمت و فراوانی لذت می برم. می بینم خدا طبیعتش رو هم متناسب آفریده. پرنده چاقی نمی بینم. یعنی من از اون پرنده کمترم؟!!! منی که اشرف مخلوقاتم با این همه عقل و اندیشه قطعا باید بهترین باشم. پس می تونم به خواسته هام برسم. 

   من در این مسیر قدم برداشتم و استوار و محکم به راهم ادامه می دم و می دونم به بهترین نتیجه ها می رسم.

   خدایا شکرت که هر روز مسیر من رو روشن تر می کنی و من رو به سمت بهترین ها هدایت می کنی.

   زندگی من هر روز از هر نظر بهتر و بهتر می شود.

   برای همه آرزوی سلامتی و تناسب فکری و تناسب اندام دارم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/04/04 06:09
    مدت عضویت: 811 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 21 کلمه

    سلام دوست عزیز 

    از خوندن نوشته ی شما لذت بردم 

    آفرین به ذهن توانمند شما که اینقدر آگاهیهای عالی به دست آوردید 👏👏👏😍😍😍

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    mzt.zahra.malakouti.ir
    1400/06/05 19:31
    مدت عضویت: 549 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 41 کلمه

    سلام دوست عزیز

    چه مثال خوبی 

    تلنگر خوبی واسه من بود یعنی من از اون پرنده کمترم اونا هروقت سیر باشن دیگه غذا نمیخورن ذخیره نمیکنن برای اینده 

    نمیگن حیفه اسراف میشه

    ما اشرف مخلوقاتیم باید فوق العاده بهتر از اونا عمل کنیم

    عالی بود عااالی

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/09 19:24
   مدت عضویت: 381 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,031 کلمه

   بنام حق❤

   👣1️⃣5️⃣ انتظار لاغر شدن داشته باشید

    

   فایل بسیار انگیزشی و دلگرم کننده ای بود🙏

    

   قدرت سپاسگذاری:

   سپاسگزاری در هر زمینه ای مانند پله ای میمونه که مارو به مدار بالاتر میرسونه و در مدار بالاتر از همون جنس نعمتی که سپاسگزاریش رو به جا آوردیم بیشتر میشهو احساس سپاسگزاری همون دعاستکه نعمت های بیشتری رو وارد زندگیمون میکنهو در سوره اعراف شیطان قسم خورده که خداوند انسان هارو سپاسگزار نخواهد یافتو در آیه ۷ ابراهیم خداوند می فرماید اگر سپاسگزاری کنید شما را می افزایمو نکته مهم در سپاسگزاری، احساس خوبهو این احساس خوب هنگام سپاسگزاری باعث ورود نعمت ها به زندگیمون میشه

   و در نهایت یه جمله ای از مادربزرگم خدابیامرزم که همیشه میگفتند 

   و سخن مولانا جان بسنده میکنم

   شکر نعمت، نعمتت افزون کند

   کفر نعمت، از کفت بیرون کند

    

   🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆

    

   انتظار داشتن

   توقع، چشم به راه بودن، چشم داشت و انتظار داشتن، حسی کهن و دیرینه در وجود انسان‌هاست.

   همه ما به نوعی از خانواده، دوست، فامیل، آشنا و خودمان توقعاتی داریم. بدون اینکه این حس را واقعا درک کرده و بشناسیم.

    

   ✅ بهتر است این حس را به درستی شناخته و با آن برخورد کنیم!

    

   گاهی از دیگران توقع داریم برای ما کاری انجام دهند یا با ما رفتار خاصی داشته باشند. همچنین ما گاهی از خودمان انتظاراتی داریم، در بعضی مواقع این انتظارات ما بجا و درست است، ولی در بسیاری از موارد انتظارات بی‌جایی داریم و برآورده‌نشدن آن موجب ناامیدی و دلسردی،عدم اعتماد به نفس و عزت نفس ما می‌شود و روی ما تأثیرات منفی می‌گذارد.💯

   🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆

   انتظار چاق شدن # انتظار لاغر شدن

   همه ی افراد چاق با توجه به ورودی های منفی و دریافت آگاهی های اشتباه، انتظار چاق شدن را خوب یاد گرفتند و در خود نهادینه کردند و همیشه انتظار چاق شدن را در خود داشتند و در اکثر مواقع به بهترین شکل ممکن پاسخ این انتظار را دریافت کردند و چاق تر شدند و بالعکس هیچگاه انتظار لاغر شدن را در خود نداشتند!

   انتظار چاق تر شدن را همیشه همراه خود داشته ایم، انتظار چاق تر شدن بخاطر ایام خاص مانند عید نوروز، ماه رمضان، شرکت در مهمانی و عروسی، مسافرت رفتن، خوردن یک وعده شام و موارد این چنینی

   خوب بیاد دارم که 

   همیشه انتظار این را داشتم بعد عید نوروز چاق تر شوم 📛 🔚 در نتیجه بعد عید نوروز چند کیلو وزن اضافه میکردم😕

   همیشه انتظار داشتم که بعد از ماه رمضان چاق تر شوم📛 🔚 در نتیجه بعد از ماه رمضان چند کیلو وزن اضافه میکردم😕

   همیشه انتظار داشتم بعد از مسافرت چاق تر شوم📛 🔚 در نتیجه بعد از مسافرت چند کیلو وزن اضافه میکردم😕

   همیشه انتظار داشتم بعد از ازدواج چاق تر شوم📛🔚 در نتیجه چندین کیلو اضافه شدم😕

   همیشه انتظار داشتم در بارداری و بعد بارداری و شیردهی چاق تر شوم📛🔚 در نتیجه در بارداری و بعد زایمان و شیردهی چاق تر میشدم😕

   همیشه انتظارداشتم بعد یه مهمانی و شام یا وعده غذایی چاق تر شوم📛🔚 و در نتیجه این اتفاق می افتاد😕

   یادم میاد فردای بعد از یک مهمانی دقیقا ۱ کیلو اضافه کردم🙄

   و….

   شاید با خود بگویید من همیشه انتظار چاقی نداشتم و زمان هایی که از روش های مختلف لاغری استفاده میکردم و در صدد لاغری بودم از خود انتظار لاغر شدن داشتم ولی باز سخت در اشتباه هستید، شما همان زمان هم انتظار چاقی داشتید

   درسته انتظار لاغری داشتید اما همزمان هم انتظار چاقی داشتید و از آنجایی که این دو همانند دو قطب آهنربا هستند هیچگاه کنار هم نمیتوانند قرار بگیرند و بالاخره یکی بر دیگری مغلوب، و پیروز میشود

   زمان هایی که انواع رژیم های سخت گیاهخواری،شیر و خرما،جنرال موتورز،کانادایی،خام خواری،بر اساس طبع و مزاج و…. رو میگرفتم، ورزش های سخت انجام میدادم،باشگاه و استخر میرفتم، روی تردمیل و پیاده روی میکردم، دمنوش و قرص و قهوه لاغری میخوردم، از آمپول های لاغری استفاده میکردم، از کمربند حرارتی لاغری، طب سوزنی، امبدینگ، دوچرخه، حلقه ،چرخونک،عرقیجات گیاهی، افسرده لیمو ترش و سرکه سیب،آب کرفس، کالری شماری و…استفاده میکردم واقعااااااااا  از خودم انتظار لاغری داشتم

   اما اولا این انتظار، انتظاری بیخود و عبثی بوده

   و دوما من در عین حال این انتظار رو از خود داشتم که وقتی آن روش ها و اقدامات و عوامل بیرون  را رها کنم دوباره به وزن قبلی برخواهم گشت  و تا زمانی میتوانم انتظار لاغری و کاهش وزن داشته باشم که آن روشها را ادامه دهم…

   و در نهایت آن روش ها را رها میکردم

   و انتظار چاق شدن در من همیشه پررنگ تر و قوی تر بوده و همیشه پیروز میدان…

   🤔 حال باید چه کنیم⁉️

   جواب ساده است در خود انتظار لاغری ایجاد کنیم

   آن را آموزش ببینیم و یاد بگیریم و در خود پرورش دهیم

   وقتی مسیری که انتخاب کرده ایم، میدانیم و مطمئن هستیم درست هست پس چرا نباید انتظار داشته باشم که به مقصد خواهم رسید⁉️🤔

   بر فرض من قصد رفتن به شمال را دارم و از یک راهور و راه بلد نزدیکترین،بهترین ترین،امن ترین و ساده ترین راه رسیدن به مقصدم را میپرسم حالا چرا نباید انتظار داشته باشم که به مقصد میرسم⁉️🤔 مگر اینکه خودم نخوام و وسط راه به هر دلیلی از رفتن پشیمون بشم و استپ کنم یا راه رفته رو دور بزنم و برگردم، در غیر اینصورت حتما به مقصد خواهم رسید…

   چرا با اینکه من از آموزش های لاغری با ذهن استفاده می کنم انتظار لاغر شدن در من ایجاد نمی شود⁉️

   بدلیل اینکه هنوز چاقی من، این اضافه وزن ۳۰_۴۰ کیلویی من، اون آگاهی و  فرمول ها و افکار و باورهای اشتباه و منفی من، اون ذهن چاق من، همراه من توی این مسیر هست

   اونا که یک شبه بدست نیومده که یک شبه بگذارمش روی زمین…

   بدلیل اینکه هنوز کفه ترازو انتظار چاقی من سنگین تر هست

   و درخت چاقی من تنومند و قوی تر هست

   هیچ راهی ندارد جز اینکه ریشه های درخت چاقی خود را بخشکانیم و در مقابل بذر و دانه لاغری که کاشتیم رو هر روز بهش آب بدیم و بهش رسیدگی کنیم تا به درختی محکم و تنومند تبدیل شود، و این جز میسر نمیشود با لاغری ذهنی و استمرار در آن…

    

   اگر می‌خواهید در زندگی اعتبار داشته باشید و بر اساس قطب‌نمای درونی خودتان مسیرتان را پیدا کنید، نباید از دیگران انتظار داشته باشید به شما بگویند چه می‌خواهید. میل و اشتیاق باید ابتدا در درون خود شما باشد. انفعال را کنار بگذارید و از عقاید و ایده‌هایتان پشتیبانی کنید تا بفهمید چه می‌خواهید و چرا آن را می‌خواهید. هیچ‌کس نمی‌تواند این کار را برای شما انجام دهد.

    

   با آرزوی تناسب افکار و اندام برای تمامی دوستان عزیز🫀💪🧠

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 24 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/04/04 06:23
    مدت عضویت: 811 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 28 کلمه

    سلام دوست عزیز نوشته های شما خیلی عالیه و من همیشه از خوندن متنهاتون لذت می برم 😍😍😍 

    اینبارم مثل دفعات قبل گل کاشتید 💜💜💜

    متشکرم و موفق باشید 🌺🌺🌺

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/02 14:11
   مدت عضویت: 524 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 492 کلمه

   سلام به استاد عزیز و دوستان 

   من متن رو خوندیم و هنوز فایل رو گوش ندادم اول برداشتم بنویسم بعدشم برم سراغ فایل 

   انتظار لاغر شدن داشته باشید : 

   واقعا چند بار قبلاً همین رو خونده بودم ولی اصلا متوجه نمیشدم که چی میگه تا اینکه اتفاق زیر افتاد،

   من تو ماه رمضان هر سال وزنم می‌رفت بالا چرا ؟چون واقعا از نیمه شعبان که رد میشد و بوی رمضان میومد دو تا انتظار خیلی تو ذهنم پر رنگ میشد یکی اینکه بعد از سحری خوردن باید بخوابم و فرمولی که چندین ده سال بود تو ذهنم جا خشک کرده بود این بود که خوب الان میخوای بخوابی و هر چی خوردی میخواد تبدیل بشه به چربی و منو چاق کنه حتی نمونه آدم زنده هم داشتم که طرف مثل خرس میخورد بعدش چنان می‌رفت می‌خوابید ولی نی قلیون بود و الان هم نی قلیونه ولی متوجه نبودم که این یه فرموله تو ذهن من. تا اینکه تو فایل «به هر اندازه چاقی، هیچ چیز نیست!» از عملکرد بدن آگاهی کسب کردم به خودم گفتم این بدن آدمی با اینهمه عملکرد که تونسته ۳۷تن رو تبدیل به انرژی یا دفع کنه اصلا برایش مهم نیست که تو بخوابی بشینی راه بری بدوی و یا هر چیز دیگه بدن کار خودشو بلده حالا مثلاً من بخوابم معده ناراحت میشه یا قهر میگه یا وایمیسه نه اون با قدرت کار خودشو بلده و انجام میده فقط به شرطی که من با ذهنم مانع نشمو بزارم کار خودشو انجام بده وکار به کارش با این ذهنم نداشته باشم و یه مورد هم وجود نازنین زولبیا و بامیه که عاشقشم هر سال ترس داشتم ای وای منم این دو تا نازنین رو دوست دارم دوباره بخورم چاق میشم اومدم منطقی با خودم و زولبیا و بامیه صحبت کردم و صحبتمون این مدلی بود که با این دید رفتم جلو که هر چی ماده توی این جهان هست یه مدل انرژیه گمونم به اسم کوارک یا ریسمان جونم بهتون بگه که به زولبیا گفتم تو یه مدل انرژی هستی آخه تو چجوری منو چاق می‌کنی اونم گفت که فقط با قدرتی که با ذهنت به من میدی وگرنه هیچ فرقی با خوراکی های دیگه ندارم و اینکه انرژی های مشابه هم دیگه رو جذب میکنن و اگر من با انرژی دادن بهش که چاق می‌کنه با انرژی ذهنم که چاقی بود مشابه میشن و منجر به چاقی میشه و تصمیم گرفتم به اندازه ای که دلم میخواد با لذت بخورم و به وظیفه بدن که خودش بلده دفع کنه یا جذب کنه کاری نداشته باشم و با لذت بردن ازش فقط بخورمممممش بعد به بامیه هم توضیح دادم اونم قانع شد و امسال با خوبی و خوشی در کنار هم با یه رمضان متفاوت داریم لذت میبریم حالا فقط از این دو مورد و فرمول ذهنی به این نتیجه رسیدم که هر چی بخورم و هر کاری کنم فقط فقط انتظارم لاغر شدن هست و بس. چونکه راحت‌ترین کار دنیا لاغر شدن با ذهنم فقط ذهن.

   شاد و سلامت و لاغر باشید.😋😋😋😋😋😋

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 19 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/02/25 10:03
    مدت عضویت: 421 روز
    اندازه متن
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 81 کلمه

    سلام دوست خوبم.

    چقدر لذت بردم از خوندن دیدگاهت. بین حرفات یادآوری خیلی مهمی رو دیدم: همه چیز از انرژی ساخته شده و ما هرچیزی می خوریم در درون ما به انرژی تبدیل میشه. این ما هستیم که تعیین می کنیم این انرژی چی باشه: شادی، سنگینی، چاقی، رضایت، حال بد، حال خوب….

    من هم ماه رمضان امسال بر خلاف سالهای قبل میلی به خوردن زولبیا و بامیه نداشتم و برام شیرین بود.

    خوشحالم که در مسیر درستی هستیم.

    شاد و سلامت و لاغر باشید!

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   maryamkhazaie0000@gmail.com
   1400/01/27 19:17
   مدت عضویت: 334 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 276 کلمه

   بنام خداوند بخشنده و مهربان عرض سلام خدمت استاد مهربان  ودوستان عزیز .گام ۱۵ انتظار لاغر شدن داشته باشید چقدر حالمو خوب کرد ابن فایل هم چنین کامنت دوستان عزیزم ،من از زمان بلوغ تا دوماه پیش همش در مسیر چاق تر شدن بودم و همیشه در حال توجه ب چاقی بودام  من خواهرم باشگاه بدنسازی داره همیشه بهش میگم اخه چرا من با ید چاق باشم میگه کار خداست امان از ژن بد یکسال بیشتره ک من دیگه ن ورزش کردم و ن رژیم گرفتم و بهم میگه تو اراده نداری باید همیشه بیایی تا لاغر بشی ،این مکالمه هزاران بار بین منو خواهرم رد و بدل شده و من همیشه ته دلم باور نداشتم کار خداست پیش خودم میگفتم ک مگه میشه چرا اون یکی خواهرم ن ورزش میکنه ن رژیم اینقد متناسبه ،ولی من اینطور ،خلاصه تا زمانی ک ب این راه هدایت شدم من یکساله ب این اطمینان رسیدم ک روش های قبلی اصلا نتیجه دائمی و پایدار ندارن و فقط مقطعیه 

   و خدا روشکر ک استاد این مسیر لاغری من رو برای ما ک هنوز امکان خرید دوره رو نداریم خلق کردن خدا خیرتون بده از زمین تا آسمون رفتارمون نسبت ب سالهایی دیگه هم تو عید هم تو ماه رمضون تغییر کرده ،چند روز پیش رفتم در کمدم دیدم چند بسته باز نشده  از دمنوشایی ک دوسال پیش گرفتم داخل کمدم هستن همه رو ریختم تو سطل آشغال خیلی حس خوبی بود این اطمینان داشتن ب روش لاغری با ذهن هست .ومن انتظار لاغر شدن دارم از این مسیر شاید نشنیده ام از این دوره ولی حس و حالی ک بهم میده بی نظیره خدا شکرت .ممنون از استاد عزیز 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/02/25 09:52
    مدت عضویت: 421 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 83 کلمه

    سلام دوست عزیز

    خوشحالم که به این باور رسیدی و اون دمنوش ها رو دور ریختی!

    اما یه باور مخرب دیگه هم باید از ذهنت خارج بشه. این که گفتی “من امکان خرید ندارم”. دوست خوبم دیدگاه فراوانی رو در ذهنت تقویت کن. اینقدر در دنیا ثروت وجود داره که تو می تونی یک ثروت عظیم داشته باشی. نیاز داری به یک سری باورهای ذهنی جدید. به نظرم در موردش تحقیق کن و سعی کن در مسیر ثروت سازی هم قرار بگیری.

    سلامت و ثروتمند باشی.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/23 15:05
   مدت عضویت: 310 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 2,032 کلمه

   به نام خدایی که در این نزدیکیست…..

   مسیر لاغری من: گام پانزدهم.انتظار لاغرشدن داشته باشید. 

   انتظار لاغرشدن با تلاش برای لاغر شدن فرق دارد.

   من از وقتی که ازدواج کردم چاقی من شروع شد وبا بارداری و زایمان انتظار اضافه وزن بیشتر در من روز به روز بیشتر می شد و همین طور هم بود من هر روز چاق و چاق‌تر می‌شدم تا جایی که دیگه همه لباس های من برام تنگ شده بودن ومن هر روز چاق تر و افسرده تر میشدم و بیشتر از این ناراحت می‌شدم که اطرافیان همیشه می‌گفتن این شکم و پهلو و چربی ها دیگه آب ، بشو نیستند و این چاقی تا آخر عمر باهات میمونه مگر اینکه رژیم سفت و سخت بگیری و حسابی هم ورزش کنی و قسمت بد ماجرا اینجا بود که من چاقی و اضافه وزنم رو طبیعی می دونستم وکاملا پذیرفته بودم که چاقی من ارثی و با خودم میگفتم که خب چه کار کنم خدا خواسته که من چاق باشم ، چاقی تو خون و ارثم دیگه با خدا که نمی تونم سر جنگ داشته باشم و همین باور نادرست باعث میشد که وقتی چاق تر می‌شدم تعجب نمی کردم چون برام کاملا طبیعی بود که لاغر نباشم و هیچ وقت از جسمم انتظار لاغرشدن رو نداشتم و این انتظار باعث میشد که هر سال بیشتر از سال قبل به سایز و وزنم اضافه بشه و هر موقع که عروسی 💒، جشنی، افطاری،و یا مهمونی … دعوت می‌شدیم من همیشه روز قبلش عوض اینکه خوشحال باشم عزادار بودم چون هم از اندام ناهماهنگم خجالت می کشیدم و هم نگران چاق تر شدنم بودم اخه این چه انتظاری بود که من از خودم داشتم الان خندم می گیره که اون زمان فکر میکردم با یک وعده غذای مهمونی فکر می کردم الان چند کیلو به وزنم اضافه میشه و باور کنید که چون انتظار من این بود همین اتفاق هم میوفتاد، یا یک باور دیگه ای که داشتم که  همین الان یادم اومد من قبلاً فکر می کردم که بستنی به شدت چاق کننده ست و باورم این بود که من تابستون ها چاق تر میشم و جالب این جاست که من به شدت عاشق بستنی بودم و تابستون که میشد حرص و ولع من به خوردن بستنی خیلی زیاد میشد و همچنین با خوردن یک بستنی انتظار منم از چاق شدنم بیشتر میشد و همیشه تابستون که میشد دوباره مقداری به وزنم اضافه میشد و بعضی اوقات که بیرون می رفتم و افرادی رو میدیدم که از من چاق تر بودن با خودم میگفتم که خدارو شکر که بازم من در حد اینا نیستم و در ذهنم اندام خودمو با اندام اون شخص مقایسه میکردم یعنی توجهم به چاقی بوده وداشتم ناخودآگاه به ذهنم چاق تر شدنو آموزش میدادم هر چند که در ظاهر از چاقی متنفر بودم ولی در واقع با توجهم روی چاقی داشتم چاقی رو بیشتر جذب میکردم . در اون زمان من هیچ چیز در مورد علم لاغرشدن و لاغر ماندن بلد نبودم ولی در عوض همه ما افراد چاق همه راه کار های لاغری از راه های غلط و نادرست مثل رژیم های لاغری_ورزش_قرص های چربی سوز پودرهای لاغری و انواع دمنوش هاها_پیاده روی…. را به خوبی بلدیم و اکثراً در استفاده از این روش ها استادیم.و چونکه انتظار ما وباور ما این بوده که رویای لاغر شدن ومتناسب شدن مون فقط از همین روش ها به واقعیت تبدیل میشه پس در نتیجه برای رسیدن به هدف مون فقط از همین روش های نادرست استفاده می‌کردیم و تا زمانیکه از این روشها استفاده می کردیم مقداری از سایز و وزن مون کم میشد و به محض اینکه مدت زمان اون روشها تموم میشد چاقی ما هم کم کم شروع میشد و ما به وزن قبلی شایدم یه مقدار بیشتر از قبل بر میگشتیم چرا؟ چونکه انتظار ما از لاغرشدن جسممون فقط مربوط می‌شد به زمان استفاده از اون روشها وبا تموم شدن زمان اون روشها دیگه انتظار ما هم از لاغر موندن جسممون تموم میشد و وانتظار چاق شدن دوباره و طبیعی بودن شروع چاقی بخاطر استفاده نکردن از اون روشها آغاز میشد و دوباره باز همون اش و همون کاسه میشد سر لوحه کار ما .در ذهن ما فقط باور چاقی حک شده بود ولی در روش لاغری با قدرت عظیم ذهن که درست ترین وصحیح ترین روش برای لاغر شدن واز همه مهمتر لاغر موندنه اول الفبای لاغری رو به ذهن مون یاد میدیم وبعد آرام آرام با استفاده از فایل های آموزشی موندن مطالب لاغری جدید و صحیح لاغری رو به ذهن مون آموزش میدیم . ویکی از موانع لاغر نشدن دراین روش انتظار لاغر نشدن از این روشه یعنی درسته که در این روش با اینکه خیلی تلاش می‌کنیم و همه کارهایی رو که استاد میگنو با جان و دل انجام میدیم ولی چون تا حالا چیزی از این روش نشنیدیم و کسی هم از اطرافیان ما نبوده که از این روش لاغر شده باشه و همه ما خیلی اتفاقی از طرف خداوند به این مسیر زیبا هدایت شدیم و در رسانه‌ها هم صحبت ویا تبلیغی از این روش نشده و بر عکس روش های دیگه با این که غلط و اشتباه هستن ولی چون خیلی در مورد شون شنیدیم وافراد زیادی رو توی دوست و آشنا دیدیم که از این روشها لاغر شدن پس در نتیجه ذهنمون این روش ها رو بیشتر می‌پذیره و خود مونم قبول داریم که استفاده از این روشها برای لاغرشدن درست و صحیح تر و انتظار مون اینه که وقتی از این روشها برای لاغرشدن استفاده کردیم باید حتماً لاغر بشیم یا بهتر بگم که اصلاً به این روشها ایمان داریم ولی در مورد روش لاغری با ذهن زیاد این انتظار اتفاق نمی افته خب حالا باید چه کار کنیم؟ باید برای اینکه این انتظار و ایمان مون قوی تر بشه باید هر روز البوم دوستان شگفتی ساز مونو نگاه کنیم تا مطمئن بشیم که این روش درست ترین روش برای لاغرشدن و لاغر موندنه و هر روز به خود مون بگیم همون طوری که دوستان مون تونستن با استفاده از این روش به هدف شون برسن حتما ما هم میتونیم لاغر بشیم اونا هم هیچ کار اضافه دیگه ای انجام ندادن اونا هم از همین مطالب لاغری و فایل های اموزشی استفاده کردن و آموزش هاشونو در زندگی عملی کردن خب ما هم که همه این کارها رو انجام میدیم خب پس اگه نتیجه برای اونا لاغری و تناسب اندام بوده برای ما هم صد در صد نتیجه تناسب اندام . چونکه این روش هنوز ورد زبون ها نیست واز طرف رسانه ها هم تبلیغاتی براش صورت نگرفته واگر بخواییم در موردش با کسی صحبت کنیم وبگیم که با استفاده از این روش لاغرشدیم امکان داره که باور نکنن و شاید کلی هم برامون بخندن خوب حقم دارن چونکه چیزی در مورد این روش نشنیدن خب ولی منی که الان مدتیه که دارم از این روش استفاده میکنم و نتیجه هم گرفتم و مقدار قابل توجهی از وزن و سایزم کم شده دیگه باید دیدم نسبت به این روش عوض شده باشه وایمانم خیلی قوی تر از شروع آشنایی من با این روش شده باشه وانتظارم واسه متناسب شدن و متناسب ماندن از این روش چندین برابر شده باشه. و الان که دیگه کلی تغییرات در جسم خودم میبینم قدم ها مو محکم تر از قبل بردارم برای رسیدن به هدفم . من الان دیگه خیلی بهتر درک میکنم که این روش درست ترین و مستقیم ترین روش برای رسیدن به تناسبه و ایمان دارم که بقیه روشها همش اشتباه و دروغه اگه درست بود چرا من که این همه از انواع و اقسام روشها برای لاغری استفاده کردم نتیجه نگرفتم در همه اون روشها هیچ وقت از عملکردم راضی نبودم و به محض اینکه مدت زمان اون روش تموم میشد انگار که منم از زندان آزاد میشدم و حرصمو روی مواد غذایی خالی میکردم ولی در این روش هر روز شادم ، آرامش دارم ، تشنه یادگیری بیشتر این هنر هستم ،و نه تنها اصلا برام خسته کننده نیست بر عکس وقتی وارد سایت تناسب فکری میشم هر غم و غصه ای که داشته باشم فراموش میکنم ، من تازه بعد از سی و شش سال که از خداوند عمر گرفتم فهمیدم که نیروی عظیم و فوق العاده ارزشمندی در وجودم دارم که خداوند به رایگان به من هدیه داده که با استفاده از این نیرو به هر چیزی که بخوام میرسم که من تا الان از وجود این گنج با ارزش در وجودم بی‌خبر بودم و داشتن این آگاهی رو مدیون استاد هستم . استاد یه تشکر ویژه هم دارم از شما به خاطر زحمات بی دریغ تون و آماده کردن مسیر لاغری من .چون مطالب و فایل هایی که زحمت میکشین و به رایگان در اختیار ما قرار میدین واقعا ناب و با ارزش هستن ومن با استفاده از همی آگاهی ها تقریباً دارم به وزن ایده آلم نزدیک میشیم و چیزی نمونده که به هدفم برسم وتو این دوره و زمونه کم‌تر کسی پیدا میشه که بی دریغ و از دل و جون برای دیگران کاری انجام بده و من مطمئنم که خداوند حتما عوض کار خیر شما رو بهتون میده و در ضمن خداوند مادرتونم رحمت کنه و این شا الله در اون دنیا جایگاه شون بهشت باشه چون توی این فایل در مورد مادرتون صحبت کردین خواستم براشون طلب مغفرت کرده باشم .خب جهان هر روز در حال رشد و پیشرفت کردنه چرا من نباید در خودم تغییرات به وجود بیارم منم باید تلاش کنم تا امروزم با روز قبلم فرق داشته باشه همون طور که حضرت علی علیه السلام فرمودند هر کس که امروزش با دیروزش یکی باشد از ما نیست . پس منم باید پا به پای جهان در حرکت باشم وبا تغییرات جهان منم قدمی برای تغییر کردنم بر دارم.خب پس اگه منی که هر روز دارم تلاش میکنم و روی خودم کار میکنم اگه من نتیجه نگیرم پس کی می خواد نتیجه بگیره؟ من ایمان دارم که نتیجه برای من محفوظه. وقتی من دارم هر روز یک نکته جدید از لاغرشدن رو به ذهنم آموزش میدم، منی که دارم ذهنم رو میبرم تو فضای جدید یاد گیری لاغری، منی که دارم هر روز برای رسیدن به هدفم قدم بر میدارم. باید انتظار داشته باشم که لاغر میشم . پس اگه من نتیجه نگیرم پس کی می خواد نتیجه بگیره؟ اونی که اصلاً تو این مسیر نیست. اونی که هیچ تلاشی نمی کنه. خب معلومه که نتیجه برای منه، معلومه که نتیجه تلاش من تناسب اندامه . همون طوری که من هنرهای دیگه ای رو هم در زندگیم یاد گرفتم مثل خیاطی ،آشپزی ، تزریقات، آرایش گری…رو بلدم وبه خوبی انجام میدم وهر روز با تکرار اونا حرفه ای تر میشم . دارم لاغرشدن با روش ذهنی رو هم یاد میگیرم پس اگه هنوزم یه مقدار از اضافه وزنم روی جسمم باشه نباید ناراحت بشم چون من یه شبه چاق نشدم وچاقی رو یاد نگرفتم که حالا بخوام یه شب لاغرشدن رو یاد بگیرم و یه شب لاغر بشم . پس به مرور با یاد گیری و ، وقت گذاشتن روی ذهنم برای لاغری متناسب میشم وچه بخوام وچه نخوام با گذشت زمان نگرشم در مورد روش های نادرست لاغری که تا به امروز در مورد شون شنیدم و ذهنم اونا رو قبول داشت و خودم انتظارم این بود که از اون روشها لاغری میسر میشد کم کم عوض میشه و درنهایت ذهنم فقط و فقط لاغری از طریق ذهن رو می پذیره پس باز هم برای ذهنم تکرار می کنم که اگه هر روز روی خودم کار کنم ودست از تلاش و کوشش بر ندارم و آموزش هامو توی زندگیم عملی کنم حتما نتیجه برای من متناسب شدنه واین من هستم که نتیجه میگیرم و بازم به خودم می گم که اگه من همه کارهایی رو که استاد می‌فرماین به درستی انجام بدم ولی انتظارم از خودم واین روش لاغری نباشه نتیجه درستی نمی گیرم . پس من به قدرت و توانایی جسم و ذهنم ایمان دارم و همچنین به درست و صحیح بودن این روش و مطمئن هستم که تنها با استفاده از روش لاغری با قدرت عظیم ذهن به تناسب ماندگار و همیشگی میرسم وانتظارم از این روش فقط لاغر شدنه ودر آخر بازهم تشکر میکنم از زحمات استاد گرامی و انتظارم اینه که من و همه دوستانم که داریم هر روز روی خودمون کار میکنیم نتیجه سعی و تلاشمون صد در صد متناسب شدنه وهمه مون به آرزوهای زیبامون برسیم ام شا الله.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/20 19:04
   مدت عضویت: 657 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 401 کلمه

   سلام و عرض ارادت گام ۱۵: سالهای سال انتظار چاق شدن رو از خودم داشتم ازدواج در سن پایین ، بارداری و بعد از آن زندگی با ۳ تا بچه که غیر از کارهای خونه و بچه داری و مهمان داشتن و مرتب غذاهای چرب و چیلی درست کردن ،همه فکر و ذهنم روی چاقی بیشتر بود بعد از عیدها و دیدوبازدیدها که همه دور هم جمع میشدیم و خوراکی هم زیاد بود فکرم روی چاقی بیشتر بود بعد از ماه رمضان هم بخاطر پرخوری زیاد در افطار و سحر باز هم فکرم روی چاقی بود بعد از مراسمات مذهبی که عمویم مراسم داشت و ما سه یا چهار روز توی منزل ایشون بودیم و باز هم دور هم جمع میشدیم و شام و ناهار با هم بودیم باز هم فکرم روی چاقی بود و واقعا هم بعدش چاقتر میشدم .بعد از آنکه دختر کوچکم هم به مدرسه رفت دیگه به فکر خودم افتادم و سراغ رژیم و داروی عطاری و دکتر تغذیه و باشگاه و دمنوش رفتم که بعد از هر کدومشون تغییراتی رو در خودم میدیدم و وزنم کمتر میشد ولی بعد از یه مدت دوباره برمیگشت و به معنای واقعی ناامید شده بودم تا اینکه توی یوتیوب ویدئو های استاد عطارروشن رو دیدم و وارد سایت ایشون شدم و به عبارت صحیح هدایت شدم اگر چه هنوز دوره ها رو نخریدم ولی از ۷ روز هفته ۵ روز رو فایل گوش میدم و سعی میکنم صحبت های ایشون رو توی ذهنم تجزیه و تحلیل کنم و بخاطر بسپارم .با گوش دادن به فایلها  خیلی احساس آرامش میکنم و این احساس رو به بچه‌هام هم منتقل میکنم هر جا که خسته میشن یا بی حوصله ،میتونم با حرفهام بهشون امیدواری بدم . سال گذشته دخترم که لیسانس نفت داره و بیکاره همش ناراحت بود که نه شغلی داره و نه میخواد ادامه تحصیل بده توی همون رشته تحصیلی اش . باهاش صحبت کردم و تشویقش کردم که رشته دیگه ای رو پیدا کنه و پیش دو تا مشاور رفتیم و الان میخواد مدیریت بخونه و در مورد کار هم از طریق اینترنت شروع کرد به ترجمه فیلم . چون انگلیسی و تا حدودی آلمانی بلده . خداروشکر درآمد خوبی کسب کرد و دیگه کمتر غر میزنه 😄و اینکه رابطه‌ ام با شوهرم خیلی خوب شده و از همه مهمتر ایمانم بهتر شده و همه اینها رو مدیون صحبت‌ های ارزشمند استاد هستم و از ایشان کمال تشکر رو دارم 🌷🌷

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/17 23:47
   مدت عضویت: 643 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 454 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان گرامی🌹
   انتظار لاغر شدن داشته باشید🤔
   تا قبل از آشنایی با روش لاغری با ذهن چیزی به عنوان انتظار لاغری وجود نداشت همه فکر و ذهن ما این بود که ما چاق هستیم سرنوشتمون چاق شدنه گاهی بر اثر تبلیغات و پیشنهاد دوستان و آشنایان یک سری رژیم ها می گرفتیم که یکم دلمون خوش باشه که شاید چند کیلو موقتا از وزنمون کم کنیم و یه مدت کوتاهی یک یا خیلی تلاش میکردیم دو سایز از لباسامون کم میشد ولی در آخر باز روز از نو و روزی از نو . قطع رژیم همانا و چاق شدن همانا و تقریبا مطمئن شدیم هیچ راهی برای لاغر شدن ما نیست که نیست 😔و شروع به گریه و زاری و ناله به درگاه خدا که آخه این چه زندگیه ما داریم و چرا خیلی ها دارن از زندگی لذت میبرن و هیچ دغدغه ای برای خوردن و پوشیدن و سیر وسیاحت و … ندارند اما ما افسرده و گوشه نشین و آرزوی چهارتا مسافرت بی دغدغه و پوشیدن لباس های خوشکل و خوردن انواع غذا ها داریم 😔اما به خاطر وزن و قیافه مون ازش محرومم😔
   تا اینکه خدا نور هدایت را بر قلب تاباند و با سایت لاغری با ذهن آشنا شدیم 😊
   چقدر حیرت انگیز هست وقتی بفهمی ما هم میتونیم با عشق و علاقه وافر زندگی‌کنیم و از زندگی لذت ببریم و این همه سال فقط و فقط اسیر یک سری باورهای اشتباه بودیم که همین باورها زندگی را به کاممون تلخ کرده بود 😔
   از‌وقتی فهمیدم خدا ذهن ما رو طوری برنامه ریزی کرده که قدرت یادگیری فوق العاده ای داره تا اونجایی که یک بچه یک ساله خیلی راحت و با تکرار میتونه با تکنولوژی روز آشنا بشه و یاد بگیره پس حتما ماهم میتونیم باورهای اشتباه رو از ذهنمون حذف کنیم و لاغری با ذهن رو جایگزینش کنیم و پله پله و با استمرار‌ برای همیشه لاغر شد و لاغر ماند روحم شاد شده که خواستن توانستنه و ما میتونیم 😊 انگیزه ای وافر پیدا کردم برای یادگیری و به عمل رسوندن آموزش های بی نظیر استاد😊
   الان دیگه ذهنم باورش شده لیاقت لاغر شدن و لاغر ماندن داره و خیلی عالی با جسمم هماهنگ شده تا اونجایی که دیگه زمانی که گرسنه هستم به سمت غذا میروم و به انداره نیازم میخورم دیگه با شوق و ذوق به غذاها نگاه میکنم و ترسی از این ندارم که غذایی که قراره بخورم چقدر کالری داره و چقدر‌منو چاق میکنه دیگه ترسی از غذاها ندارم و توی همین مدت اولیه چقدر‌بدنم واکنش نشون داد و یکی‌دو سایز‌مثل آب خوردن کم کردم چقدر‌لباسهام برام گشاد شدن 😊
   و کلا حال خوشی برام به ارمغان آورده و خیلی قوی و محکم به سمت متناسب شدن پیشروی میکنه
   و این همه حال خوش رو مدیون شما استاد عزیز هستم 🙏🙏🙏
    سپاس به خاطر لطف های بی دریغتون🌹🙏🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 11 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/17 19:52
   مدت عضویت: 412 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 271 کلمه

   سلام به همه دوستان و استاد عطار روشن. من زهره هستم ۳۷ سالمه با قد ۱۶۸ و وزن ۱۱۱ . از دیشب شروع کردم به طور جدی این مسیر رو. همه فرنایشات استاد گرامی رو با پوست و خون و از اعماق وجودم درک میکنم و به همشون ایمان دارم. به دو دلیل ۱. دیدن موفقیت فردی که فقط از این روش به لاغری رسیده و مهمتر از اون۲. تغییر احساس خودم بعد از گوش دادن حتی سطحی اون ۱۲ جلسه رایگان استاد. ( حدود ۳ ماه پیش) و لی متاسفانه موفق به ادامش نشدم تا دیشب که با دوره جدید مسیر لاغری من آشنا شدم و به لطف خدا در این مسیر قرار گرفتم.
   بعد از دیدن فایل بالا که استاد تاکید بر نوشتن کامنت داشتن تصمیم گرفتم این متن رو بنویسم که حد اقل این بازخورد رو به استاد بدم که برای زحمتی که برای تهیه این مطالب که انصافا بسسسیار ارزشمند هستن ارزش قائلم. و ازشون بی نهایت سپاسگزارم.
   ولی متاسفانه به دلیل اینکه من دوتا بچه کوچیک دارم و مجبورم بیشتر نصف شبها فایلها رو ببینم چشمم یاری نمیکنه که تایپ کنم. ولی همه تحلیلها رو توی دفتر برای خودم مینویسم و تمرینات رو انجام میدم ان شاالله.
   به امید خدا وقتی که شگفتی ساز شدم حتتتتما وقت میذارم و همه داستان شروع و هدایت و … رو توی سایت مینویسم.
   فعلا فقط در همین حد اعلام میکنم که سیب زمینی نیستم😉
   ودر نهایت باز هم اول خدارا سپاس که هدایتم کرد در این مسیر و بعد استاد عطار روشن عزیز رو سپاس که با نور آگاهی و دانششون روشنگر و حامی من و همه ما در این مسیرند.🤗

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/17 17:34
   مدت عضویت: 278 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 432 کلمه

   سلام برهمگی
   باتوکل برخدا ، من به این راه اطمینان کامل دارم و از همه شام نخوردنها کالری شماری ها .میوه خواری ها خسته شدم .وقتی یادم میامد که درحال خوردن یک قاشق قورمه سبزی به جای اینکه به مزه و طعمش فکر کنم تمام حواسم به کالری غذا بود یا اگه میوه میخواستم بخورم میگفتم از ساعت ۴عصربه بعد نخورم که قندش جذب بدنم میشه .چه شبها که شیرودارچین شامم بود .و صبح تا کی فست بودم تا چربی بسوزونم .طفلی بدنم
   یاحلیم وآبگوشت پیتزا وشیرینی غذای ممنوعه شده بود برام .
   ۶ماه پیش دیگه کلافه شدم همه رو گذاشتم کنار گفتم خدایا نمیتونم با ترس چیزی بخورم .دیگه رژیم بسه ….
   تا خداوند یکماهه روزنه امیدی برام باز کرد و بااین سایت آشنا شدم .فعلا عجله ندارم همینکه این عید از شیرینی و آجیل نترسیدم خداروشکر
   و الانم از نزدیک شدن به ماه مبارک نمی ترسم.همیشه امکان نداشت من توی ماه رمضان چاق نشم فقط یادمه یکسال یک ساعت به افطار پیاده رویی تند میکردم 🤕🤕اون سال چاق نشدم .یادم میاد بعداز افطار اینقدر حالم بدمیشد و قندم افت میکرد ولی من ادامه می دادم که فقط چاق نشم .
   تنها راه موفقیتم همین راه لاغری ذهنی میباشد .چون همه تمرینات رو باشور وعلاقه انجام میدم حتی بیشتر نظرات دوستان رو میخونم و نکته برداری میکنم .همه علایقمو از فیلم دیدن یا صحبت بادوستان و نت گردی رها کردم وباشور وعلاقه دنبال مطالب این سایت هستم .اولا فکرمیکردم این علاقه موقتییه ولی هرروز میل وعلاقه من زیادترمیشه واقعا از بودن دراین سایت لذت میبرم.
   پس به قول استاد من به خواسته ام نرسم کی میخاد برسه .
   گفتم خواسته ام چون من از این صحبتها برای بقیه زندگیمم استفاده میکنم .من وشوهرم یک کار مهمی رو چند ماهه شروع کردیم .ماخیلی دلمون میخواست قبل عید موانعش برطرف بشه وکاررو به سرانجام برسونیم ولی نمیشد حتی ۷عید همه کارهای که انجام داده بودیم به نوعی خراب شد و من خیلی ناراحت شدم شروع کردم به فایل گوش دادن .یکدفعه عجله نکردن و اینکه شمادرمسیر باشید بذارید کارهابه آسانی انجام میگیره توجه رو جلب کرد گفتم خوب چرا من عجله دارم .مهم اینه که دارم درمسیر آرزوم حرکت میکنم و باحرفهام شوهرمم آروم کردم .شکرخدا کارم دوباره به راحتی روی روال عادیش برگشت ودیگه بهش زمان نمیدم .
   واینکه من با فایل های استاد حالم عالییه وانرژی میگیرم واین خوشحالی و انرژی مثبت رو به دانش آموزام انتقال میدم و دراین دوران کرونا که بچه ها از کرونا و کنکور خسته شدند سعی میکنم تشویقشون کنم که برای آینده رنگی وزیبا تلاش کنن.
   واینها رو مدیون استادعزیزم هستم که ماهارو بادل وجون راهنمایی میکنه .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/16 21:27
   مدت عضویت: 684 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 430 کلمه

   سلام به استاد و دوستان عزیز
   ابتدا تشکر ویژه از استاد دارم بابت زحمتی که برای این دوره 100 روزه کشیدند، برای ماهایی که توانایی پرداخت هزینه دوره اصلی رو نداریم. خدا خیرتون بده.
   من حدود یکسال و چهار ماه هست که با شما آشنا شدم، ولی توی این مدت چون ترتیب فایل ها رو نمیدونستم، بعضی از فایل ها رو درست متوجه نمیشدم، چون برخی از این فایل ها، پیش نیاز فایل های دیگه بودند و من خبر نداشتم. اما این دوره 100 روزه چون با نظم و اصول خاصی پیش میره باعث شد که من به یک انضباط فکری برسم و بهتر فایل ها رو درک کنم. سپاسگزارم استاد🌹🌹🌹

   موضوع امروز در مورد انتظار لاغر شدن هست.

   همه ما قبل از اینکه چاق بشیم، به لطف آموزش های والدین، دوستان، معلمان، پزشکان و… انتظار چاق شدن رو در خودمون به وجود آوردیم.
   زمانی که به بلوغ رسیدیم، منتظر چاقی بودیم.
   زمان که ازدواج کردیم، منتظر چاقی بودیم.
   زمانی که زایمان کردیم، منتظر چاقی بودیم.
   و ….

   برای لاغر شدن از طریق ذهن هم، باید ابتدا انتظار لاغری رو در خودمون به وجود بیاریم.  
   به این صورت که فایل گوش بدیم، تمریناتش رو انجام بدیم، دیدگاه دوستان رو مطالعه کنیم، تا از این طریق اطلاعات صحیح در مورد لاغری به ذهنمون بدیم. 
   این اطلاعات به مرور در ما انتظار لاغر شدن ایجاد می کنه و با استمرار داشتن در مسیر لاغری با ذهن، روند لاغر شدن ما شروع میشه.

   خب اگه کاری برای ما مهم هست، باید براش وقت بزاریم، تا به نتیجه دلخواه مون برسیم.
   منی که تناسب اندام برام مهمه، باید براش وقت بزارم، تا به نتیجه دلخواهم برسم. 

   ☆منی که وقت میزارم و از فایل ها استفاده میکنم، حتما نتیجه میگیرم☆

   اگه من نتیجه نگیرم، پس کی میخواد نتیجه بگیره؟
   کسی اصلا فایل گوش نمیده، میخواد نتیجه بگیره؟؟؟؟
   کسی که هنوز لاغری با ذهن رو باور نداره، میخواد نتیجه بگیره؟؟؟

   نه، اصلا اینطور نیست.

   نتیجه حق کسی هست که متفاوت فکر و عمل کنه.
   نتیجه حق کسی هست که ورودی ذهنش رو کنترل کنه و اطلاعات صحیح به ذهنش بده.
   نتیجه حق کسی هست که هر روز یک گام به سمت هدفش برداره.
   نتیجه حق ماست که در مسیر لاغری با ذهن داریم حرکت میکنیم😊.

   هر چقدر ما در مسیر لاغری با ذهن حرکت کنیم، روز به روز آگاهی بیشتری کسب میکنیم و مغز ما از آگاهی که ما بهش میدیم استفاده میکنه و اون رو به کدهای قابل اجرا در جسم تبدیل میکنه و ما به لاغری دست پیدا میکنیم. البته باید اینو هم در نظر بگیریم که ما تازه داریم یاد میگیریم، زمان میبره تا این آگاهی ها در ذهن تحلیل بشه و به عمل در بیاد. 
   پس عجله ای نداشته باشیم و آهسته و پیوسته گام برداریم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   الهام بهرامیان
   1400/01/11 02:52
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 908 کلمه

   بنام خداوند حکیم گام پانزدهم.
   انتظار لاغرشدن را داشته باشین. سلام خدمت دوستان خوب وهم مسیرم واستاد عزیزمون. همه ما چاق های عزیز اونقدر طی سالها سختی رژیم ها وورزش های مختلف رو تجربه کردیم که حالا که به یک نقطه امن رسیدیم
   یه جورایی انگار تو خواب وخیالیم انگار این ما نیستیم هی به آرامشی که کسب کردیم فکر می کنیم هی باور نمی کنیم هی از تغییرات خودبه خودیمون متعحب می شیم واز این حال خوب یه جورایی در تعجبیم. من خودمو در این حال براتون توصیف می کنم.
   هر روز صبح از خواب بیدار می شم وباز یادم می افته دوماهه کجام ودارم به چیا فکر می کنم وچقدر تغییر کردم اونقدر ذوق می کنم که حد نداره اونقدر خیالم راحته وآسودم که حد نداره. من قبل آشناییم با سایت.
   واقعا خیلی حالم بد بود نه دیگه توان رژیم گرفتن داشتم نه توان بی خیال بودن وقید چاقی رو زدن. همون صحبت استاد که گفتن ذهن برا چاقی ول کن ماجرا نیست با دست پس می زنه با پا پیش می کشه از طرفی بهت می گه بخور ول کن حالا بعدن بعد اینکه خوردی میاد سراغت بیچاره چرا کاری برا خودت نمی کنی خیلی چاق شدی وعذاب وجدان.
   من کلا در این حال بودم. اگه همه چیز رو حذف می کردم وففط بخار پز وسبزیجات اونم در حد یه کاسه کوچولو می خوردم اره انتظار لاغری داشتم به شدت. ولی از اونجایی که هیچ انسانی توانایی ادامه این جور برنامه غذایی رو تا ابد نداره طبیعتا منم بعد مدتی خسته می شدم وول می کردم وحالا فکز کتید اون همه مواد غذایی که من حذف می کزدم حالا همه رو می خوردم با ولع بیشتز وچندین برابر گذشته واز همون لقمه اول خوردن دیگه انتظار لاغری می رفتن ودوباره منتطر چاقی بودم.
   ماه رمضون روز اول می اومدم زولبیا وبامیه زو برا خودم حروم می کردم می گفتم اگه حتی به دونه بخورم حرامه برام. با این وجود با نخوردن سحری بازم بعد ماه رمضون من چاقترمی شدم از بس به همه می گفتم من تو ماه رمضان حتما چاقتر می شم. عید هم همین طور همیشه عید برای من مساوی بوده با چاقی.
   مسافرت همیشه برام مساوی بوده با چاقی. محرم ونذری همیشه برام مساوی بوده با چاقی. مهمونی یعنی چاقی. خلاصه همیشه انتظارم از خودم چاقتر شدن بوده وبس وحالا از مدتی که اومدم تو این مسیرلاغری با ذهن سختی اون همه سال برام تمام شده. هنوز در بهتم ودارم کم کم به این آرامش عادت می کنم.
   بعد سالها یکی پیدا شده بهم می گه محدودیت لازم نیست. نمی خواد چیزی رو حذف کنی. نمی خواد ورزش کنی واینا برای یه آدم چاق که حتی آب خوردنشم با ترس بوده یعنی معجزه. من روزهای اول هر روز از خودم می پرسبدم یعنی دیگه واقعا رژیم تمام شده.
   عید بیاد من بدون ترس تا سیر بشم می تونم غذا بخورم آجیل بخورم.
   خدایا بعد عیدم ماه رمضونه چه ماه رمصونی دارم من امسال. این همه شوق وذوق واقعا برای من خیلی عالیه.
   یه مشکلی که دارم ذهن منفی بافم اذیتم می کنه اینکه بهم می گه تو با دوره رایگان لاغرنمی شی واینا همش مقدمس وباید حتما دوره رو بخری وول کن این مسبر رو ولی زود جوابشو می دم می گم ببین من سپردم به خدا برام جور کنه بتونم دوره رو بخرم ومطمعنم خدا حواسش به خواسته من هست اون یه بنده نیست که لازم باشه همش برم سراغشو بهش یادآوری کنم یادش نره چی ازش خواستم پس خودشم منو به خواستم می رسونه.
   اصلا اون خودش این مسیرو بهم معرفی کرده من حتی از یه نفرم راحب لاغری با ذهن چیزی نشنیدم هرگز اسم لاغری با ذهن به گوشم نخورده بود پس اون اینجوری راضی تره که با با همین مسیر لاغری من شروع کنم ببینه لیاقتشو دارم ببینه می تونم استارت رو بزنم هر وقت خودش بدونه وقتشه دوره رو هم می خرم.
   من الان به شدت انتظار لاغری رو از خودم دارم به شدت منتظر لاغریم بدون هیچ عجله ای 34 ساله چاقم حالا چند سالم آموزش ببینم وبعد نتیجه بگیرم یه نتیجه ماندگار بهتره یا تا آخر عمرم هی در سردرگمی وسختی ومحدودیت وعذاب وجدان وترس از خوزدن باشم. کدومش بهتره کدومش می ارزه.؟
   منکه دیگه چشمم رو بستم رو هرچی خارج از منه ودیگه هرگز به هیچ رژیمی اهمیت نمی دم مسعولیت لاغریمو اضافه وزنمو تمام به عهده گرفتم وتا درستش نکنم کنار نمی کشم تا زنده ام. لازمه از همه کسایی که کامنت می زارن تشکر کنم وبراشون بهترین هازو آرزو می کنم وندیده عاشق همتونم هیچ دیدگاهی رو نخونده رها نمی کنم چه کوتاه چه بلند وبدون استثنا همه رو تایید می کنم.
   مخصوصا وجود قدیمی ترا وانایی که خودشون دوره اصلی رو گذروندن وجود شما مایه دلگرمی برای ما تازه واردا خانم سادات عزیز من از همه نوشته های شما عکس می گیرم وچندین باز همه رو می خونم الانم ازتون می خوام اگه این دیدگاه رو خوندین حتما یه راهنماییم بکنید در پاسخ به ذهن منفی باف ونظرتون رو بگین بهم خیلی عزیزین همتون استاد عطاروشن شک ندارم شما برگزیده وانتخاب شده از طرف خداوند هستین چون حرف هاتون خیلی به دل می شینه ما شاید خیلی حرف ها بهمون گغته شده باشه درموزد خیلی مساعل ولی به راحتی نتونستیم بپذیریم اما حرفهای شما رو بدون چون وچرا از اول تا آخر بهمون می چسبه وبا جون ودل قبول داریم اینا اگه از جانب خداوند نباشه اینجوری به دل نمی شینه همتون رو به خدا می سپارم

   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/04/04 06:48
    مدت عضویت: 811 روز
    اندازه متن
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 187 کلمه

    سلام دوست عزیز و توانمندم 

    آفرین به شما که اینقدر عالی و بی نظیر دارید در مسیر تناسب اندام حرکت می کنید و شک نکنید که همه ی ما توسط خدای مهربان به سمت این دوره ی بی نظیر و استاد عزیز و بزرگوار که بی شک انسان والا و برگزیده هستند هدایت شدیم و لطف خدا شامل حال ما شده 

    در مورد ذهن منفی باف باید بگم که همون شیطان و دشمن قسم خورده ی ماست و به قول استاد قسم خورده که نذاره آب خوش از گلوی ما پایین بره پس به حرفش گوش نکنید و به فرشته ی درونتون گوش جان بسپارید و مطمئن باشید که در راه درست و عالی قدم گذاشتید و عجله نکنید و با آموزشهای استاد پیش برید و سعی کنید تمام آموزشها رو در زندگی شخصیتون عملی کنید که انشاءالله همونطور که به سمت این دوره ی عالی هدایت شدید هزینه خرید دوره هم جور میشه ولی اشتباه نکنید این دوره به ظاهر رایگانه ولی مطالب بسیار ارزشمندی داره که منی که دوره ی اصلی و چند دوره ی دیگه رو دارم بازم به سمت این مسیر هدایت شدم 

    موفق باشید 🌺🌺🌺

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/29 07:11
   مدت عضویت: 491 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 226 کلمه

   فایل “گام پانزدهم “:

   این فایل را خیلی دوست داشتم چون احساس خوبی به من داد. لاغر شدن حق طبیعی من است چون من در این فضا هستم و در حال تجزیه و تحليل این فايلها هستم. 

   این حالت اطمينان از لاغری را در این فایل کاملاً حس کردم و واقعا به ان نیاز داشتم. من میدانم که لاغر میشوم و در حال لاغر شدن تدریجی هستم و مهمترین نکته ادامه دادن من است.  

   من معتقدم خواستن افریدن است. خواستنی ، توانستن میشود که افریده شود. بعد از اینکه ما بخواهیم و تصميم بگیریم که لاغر شویم ، باید هر روزی کاری برای هدفمان انجام دهیم تا به هدف لاغری وتناسب اندام خود برسیم.

   در نتیجه خواستن فقط وقتی توانستن است که من حاضر باشیم ان شرایط را بیافرینم. این انگار ما هستیم که در حال حاضر اینجا گام به گام “مسیر لاغری من” را با هم میگذرانیم تا همه به شرایط لاغری و تناسب اندام دلخواهمان برسیم.

   ما نمیتوانیم در خانه بنشینیم و 10 سال فکر کنیم که بالاخره لاغر میشویم و یک دفعه بعد از 10 سال ببینیم که لاغر شده ایم. 

   ما باید اموزش ببینیم و مرحله به مرحله در جهت اموزشها گام برداریم. نتیجه همه ما در انتهای دوره لاغری است و ما همه انتظار لاغری داریم و باید پیشرفت کنیم و ما همه باید انتظار لاغری داشته باشيم. روزها ی اخر سال خوبی را برای شما ارزو میکنم. 

   روز پنجشنبه 28 اسفند ماه سال 1399

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/23 20:21
   مدت عضویت: 482 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 228 کلمه

   انتظار لاغری داشته باشید. سالها از روشهای زیادی برای کاهش وزن استفاده کردیم و تا زمانی که آن روش را باور داشتیم برما اثر داشت وبه محض اینکه این باور کمرنگ میشد اثر اون روش کمرنگ میشد لاغری با ذهن با ذخیره اطلاعات درمورد لاغری در ذهن ما باعث میشه که این باور پررنگ بشه و با استمرار و عمل به این روشها تغییرات زیادی در افکار و رفتار ما بوجود میاد و برای همیشه متناسب خواهیم ماند من و شمایی که هر روز در این مسیر قرار داریم وبا اشتیاق و استمرار به حرفهای استاد گوش میکنیم و تمرین انجام میدیم و این روشها رو در زندگی روزمره خودمون بکار می بریم باید انتظار لاغری داشته باشیم اگر ما لاغر نشیم پس قراره چه.کسی لاغربشه کسی که در این مسیر نیست ؟ ما با دیدن تصاویر افراد شگفتی ساز باور به یقین تبدیل میشه چون افراد زیادی با این روش متناسب شدن و خیلی از هنرجویان دیگه تو این مسیر دارن نتیجه میگیرن و مشت نشانه خروار است و این آموزشها رو فردی به ما میدن که چاقی رو زندگی کردن و با این روش متناسب شدن و باز من خداوند رو شکر میکنم که با این روش آشنا شدم و از استاد عزیزم ممنونم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/22 12:43
   مدت عضویت: 741 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 699 کلمه


   گام ۱۵

   سلام‌ به دوستانم و استاد عطارروشن

   خدارو شکر میکنم که ۱۵ گام با دوستانم همراه بودم و حتما بازم ادامه خواهم داد،تازه اول راه هستم،انگار مطالبو بعد از ۱ سال بهتر متوجه میشم ،منم تو همه دوره ها هستم و برام فرقی نمیکنه ،هر جایی که استاد فایل بذارن ،من تشنه شنیدن آگاهی هاشون هستم،با لذت گوش میکنم ،بهشون تفکر میکنم،با باورهای قدیمیم جابه جاشون میکنم،باعث میشه مطالب قبلی که من پذیرفته بودم در ذهنم نقض بشن و با تکرار و تکرار میدونم و مطمئن هستم به هدفم که خیلی بهش نزدیک شدم خواهم رسید ،نوشتن و خوندن نظرات دوستانم که جزء کارهای روتین منه ،هر روز تایم صبح من مختص دوره لاغریه و بعد به دوره های دیگه میرسم،اولویت زندگی من اول این سایته چونکه میدونم اگر احساسم به خودم و بدنم خوب باشه میتونم یه روز عالیو برای خود بسازم،میتونم صدای منفی بافمو کمرنگ کنم،میتونم از خودم لذت ببرم ،،با داشتن یه حس خوب که از من به دیگران منتقل میشه ،و از دیگران به اطرافشون ،باعث میشه انتقال انرژی مثبت بوجود بیاد، واقعا سپاسگذار خدواند هستم که من خواستم و منو به جای صحیحیش هدایت کرد و کاریو که خدا انجام بده ،فقط خیر وبرکتو شادیه ،خدایی که منو هدایت کرد حتما حمایت هم میکنه ،از استاد هم تشکر ویژه ای دارم که با حس و اشتیاق عالی این مطالبو انتقال میدن امیدوارم که هر چی خیر وشادی که وارد زندگی ما میشه از طریق متناسب شدنمون ،۱۰۰ برابرش وارد زندگی استاد بشه

   استاد به این جمله تون فکر کردم که گفتید ،معلومه که شماها لاغر میشید ،اصلا شما باید لاغر بشید ،دقیقا همینطوره ،آخه اگر ما لاغر نشیم کیا لاغر بشن؟ منیکه ۱۳ ماهه ذهنمو در اختیار مطالب ناجور نذاشتم باید لاغر بشم ،منکه ذهنمو بمب باران فرمول های جدید کردم باید لاغر بشم ،منکه ۱۳ ماهه عادت هر روز شکلات خوردن عادتیم ،خودبخود حذف شده باید لاغر بشم،منکه با خیال راحت خوراکی که میل دارم بدون ترس میخورم باید لاغر بشم،منکه اجازه نمیدم فشار سیری اذیتم کنه متناسب میشم،منکه دیگه به غذاه ها خوراکی ها برچسب چاقی نمیزنم متناسب میشم،منکه دیگه تو جمع آدم هایی نمیشینم که مدام از چاقی هاشون با ترس و دلهره صحبت میکنن ،از نخوردن هاشون میگن ،لاغر میشم ،منکه وقت گرسنگیم غذا میخورم و با لذت هم میخورم لاغر میشم،منکه مثل همه آدم ها فکر و عمل نمیکنم نتیجه متفاوت هم میگیرم ،منکه صدای ذهنمو گوش نمیکنم نتیجه میگیرم ،منکه عاشق خودم شدم و متوجه شدم همه چیز در خود من خلاصه میشه و به خودم محبت میکنم ،حق منه که موفق باشم،حق الهی منه که متناسب باشم،مگه خداوند منو چاق آفرید؟ من بینظیر و یونیک خلق شدم ولی من نفهمیدم ،من ناآکاه بودم ،حالا آگاه شدم ،حق الهی منه که از تمام نعمت های دنیا برخوردار باشم ،دیگه سلامتی و تناسب اندام که جزء طبیعی تریناشونا که من برعکس فکر میکردم طبیعیش اینه که من چاق و بدشانس باشم

   منم‌ قبلا انتظار از خودم فقط چاقی بود،اصلا طبیعی میدونستم ،اگر یک شب شام میرفتیم رستوران از قبل به خودم میگفتم ،وای امشب دوباره چاقتر میشم،اگر مسافرت میرفتیم که دیگه بدتر ،انگار قبل از اینکه من به مقصد برسم ۳ کیلو چربی رفته بود اونجا منتظر من بود😄 تو برگشتمون فقط با خواهرام بهم میگفتیم ببین چقدر ورم کردیم ،عذاب وجدان میگرفتیم اونوقت برمیگشتیم چندین ماه باید رژیم میگرفتیم تا اون ۳ روز جبران بشه ،با هر عدد شیرینی خوردن باید چندین ساعت ورزشو اضافه میکردم و کلی دلهره و استرس میگرفتم،اصلا وقت نهار حالم بد میشد،نمیتونستم غذای مورد علاقمو با آرامش بخورم ،ترس داشتم ،غذای رژیمم که ازش متنفر بودم، حق خوردن وعده شامم که نداشتم ،پس من میموندم یه عالمه احساس بدبختی که در وجودم داشتم ،همش احساس قربانی بودن داشتم ،مرتب در حال ارسال پیام انتظار چاقی در خودم بودم

   جهان رو به گسترشه ،بچه های جدید که متولد میشن بر اساس تکامل جدید دنیا برنامه ریزی میشن، جهان داره وارد زمین جدید میشه و ما هم باید تغییر کنیم ،رشد کنیم ،ذهنو به هر طرف هدایت کنی به همون سمت وسعت پیدا میکنه ما با کانون توجه خودمون این قدرت الهی درونمونو به همون سمت میبریم،سالها اون انرژی قدرتمند بسمت نازیبایی ها،چاقی و شکست برنامه ریزی شده ،حالا میخوام دست اون انرژی بگیریم و بیارمش تو مسیر نور و آگاهی 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/13 00:29
   مدت عضویت: 822 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 425 کلمه

   سلام .گام ۱۵
   پرسش و پاسخ لایو اینستاگرام

   سلام .
   بابت وقتی که در این لایو گذاشتید ازتون سپاسگزارم .

   این فایل منو یاد یه روایتی از حضرت علی ع انداخت . البته صحت و سقمش مد نظرم نیست فقط روایتی که شنیدم رو عنوان میکنم ‌ . روزی که حضرت علی ع فرمود سلونی قبل ان تفقدونی . بپرسید از من قبل از اینکه مرا از دست بدهید . (حالا خود این دستور هم دارای باور مرگ هست بماند و همین موضوع در استناد این روایت به حضرت علی ع شبهه ایجاد می کند . )
   بعد
   سعد پدر عمر (عمربن سعد درکربلا که روبروی امام حسین جنگید) به جای پرسش و سوالات الهی از امام پرسید ریش من چند تا مو داره .
   و حضرت پاسخ دادن بدون که اونقدری ریش داری که توی ریشه ی هر موی ریشت یه بچه شیطان خوابیده

   شما ۳۰ دقیقه از وقتتون رو در اختیار ما گذاشتید اونوقت ما به جای پرسیدن سوالهایی که مسیر لاغر شدن رو بهتر برامون روشن کنه شروع کردن پرسیدن چه غذایی رو کی بخوری و از این حرفا .

   واقعا کی می خوایم بفهمیم معنای عمیق لاغری با ذهن چیه .
   کی میخوایم بفهمیم تمام عادات غذایی ما واکنشهایی هستند که جسم نسبت به محتوای ذهنیمون نشون میده .
   کی میخوایم بفهمیم که به جای پرسش از اینکه چی رو کی بخوریم و چقدر بخوریم و چرا بخوریم و ‌…. سوالاتی در مورد لاغر شدن بپرسیم که محتوای ذهنمون رو بیشتر در مسیر لاغر شدن حفظ کنه . نقش و کارکرد ذهن رو در لاغر شدن پررنگ کنه نه نقش و کارکرد مواد غذایی رو .

   تا زمانیکه حتی نوع سوالات ما تغییر نکرده یعنی ذهن چاقه و چاقی سرنوشت ما .
   آدم لاغر حتی سوالاشم تغییر می کنه .
   برداشت من از این فایل اینه که کسی که ذهنیتش در مسیر لاغر شدن قرار میگیره حتی سوالاتش هم در مسیر لاغریست .
   اما به راستی ذهن لاغر چه سوالاتی میپرسه ؟
   ذهن لاغر برای پایداری در مسیرش چه سوالاتی باید بپرسه .
   ذهن لاغر اصلا یعنی چی ؟
   ذهن لاغر یعنی ذهنی که محتوای اون سبب ایجاد عمل یا عکس العمل لاغر کننده در جسم میشه .
   ذهن لاغر و متناسب یعنی ذهنی که همسو با تناسب حرکت میکنه و دستور میده نه همسو با چاقی .

   به راستی چه سوالاتی در مبحث لاغری با ذهن میشه پرسید ؟
   به هر حال ممنون بابت پاسخهاتون به تمام بچه هایی که در مورد خوردن سوال پرسیده بودن .

   محتوای ذهنمون رو تغییر بدیم عمل و عکس العملمون آهسته آهسته تغییر می کنه .

   سوالاتی که باعث انکار لاغری در ذهن میشه نپرسیم .
   سوالاتی بپرسیم که انگیزمون رو برای لاغر شدن بیشتر کنه .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1399/12/13 02:33
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 48 کلمه

    سلام دوست عزیز
    به نکته عالی اشاره کردید
    سوال خوب وجود ندارد
    سوال کننده اگر لاغری با ذهن را درک کرده باشد نمی تواند سوال مطرح کند چون به مهارت رسیدن به پاسخ هر سوال دست پیدا کرده است
    در غیر اینصورت برای هر سوالی، هر جوابی بشنود نتیجه بخش نخواهد بود

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1399/12/14 09:23
     مدت عضویت: 822 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 63 کلمه

     سلام استاد دقیقا همینه . چون واقعا هر سوالی که در ذهن ایجاد میشه پاسخش بهمون میرسه . ذهن قدرت پاسخ دادن داره . پاسخها در ذهنه . اصلا خیلی اوقات خودبخود داده میشه . جذب میشه و اصلا سوالی نمی مونه و فقط ادامه دادن و رفتن در مسیره که باید ادامه داد ادامه داد . متشکرم بابت پاسختون استاد بزرگوار .

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/12 23:10
   مدت عضویت: 499 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 41 کلمه

   سلام دوست عزیز فاطمه سادات .ممنونم که نظر خودتون را برام نوشتین خیلی لذت بردم و با ایده شما هم کاملا موافق هستم .من همیشه از نوشته های شما لذت می برم و مطمئنم که بازم هم موفق خواهید شد .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/12/14 09:19
    مدت عضویت: 822 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 224 کلمه

    سلام ‌ . خواهش میکنم دوست بزرگوارم . ممنون از شما . قطعا هممون موفق میشیم . فقط باید ادامه بدیم . اصلا یه وقتهایی با خودم میگم ما راهی جز ادامه دادن نداریم . این آگاهیهای درک شده واقعا مارو مشتاقتر می کنند برای پیشروی در مسیر .
    ما قدم به قدم حرکت می کنیم آگاهیمون بالاتر میره . آگاهیها تبدیل به عمل میشن . بهشون عادت می کنیم . شخصیتمون میشن و همون چیزی که در سر نوشتیم تبدیل به سرنوشتمون در بیرون میشن . سرنوشت بیرونی که همه ازش صحبت میکنند همان سرنوشت درونیست . لا یغیروا ما بقوم حتی یغیرو ما به انفسهم .
    سرنوشت هیچ قومی تغییر نمیکنه تا اینکه خودش رو از درون تغییر بده . یعنی همون کاری که ما دقیقا داریم اینجا تغییر می کنیم . به هر اندازه که فضای ذهنی رو تغییر بیم و ادامه بدیم نتیجه ها برامون بیشتر میشن . به عنوان مثال وقتی توی راه مشهدیم اگه ما گنبد رو نبینیم پس کی میخواد ببینه . یا وقتی توی راه شمالیم اگه ما دریا رو نبینیم پس کی میخواد ببینه .
    فقط باید همینجا رفت . اینجا خیالت راحته جی پی است که با مطالب استاد همسو باشه بی برو برگرد به نتیجه میرسی . چون اومدیم که فضای ذهنمون رو تغییر بدیم . اومدیم که سرنوشتمون رو تغییر بدیم .

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/12 21:38
   مدت عضویت: 822 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,281 کلمه

   سلام .
   گام ۱۵ : انتظار لاغری را در خود ایجاد کنید .
   نکات برگزیده از متن :
   ۱- برای لاغر شدن از طریق ذهن انتظار لاغری را در خود ایجاد کنید .
   ۲- انتظار لاغر شدن از طریق بیرونی (رژیم ، ورزش ، دم نوش ، قرص و … ) را فراموش کنید .
   ۳- از لاغری خود اطمینان حاصل کنید .
   ۴- در لاغری با ذهن به واسطه ی فایلهای آموزشی ، انجام تمرینات و مطالعه ی مطالب اطلاعات جدید و صحیح درباره ی لاغری در ذهن خود ذخیره می کنیم که این اطلاعات به مرور در ما انتظار لاغر شدن ایجاد می کند .
   ۵- با استمرار داشتن در مسیر لاغری انتظار لاغر شدن قویتر از انتظار چاق شدن در ما میشود .
   ۶- یکی از موانع لاغری با ذهن نداشتن انتظار لاغری از این روش است .
   ۷- روشهای مختلف لاغری تاثیر ماندگار ندارند و روش لاغری با ذهن است که به صورت اصولی طریق لاغر شدن را به ما می آموزد .
   ۸- انتظار لاغری را با دیدن تصاویر شگفتی سازان لاغری با ذهن و مراقبت از افکار منفی میتوان بیشتر و پررنگ کرد .
   ۹- مسئولیت افزایش قدرت لاغری با ذهن در ذهن خود را باید به عهده بگیرید .

   نکات برگزیده از فایل تصویری :
   ۱- جهان روز به روز در حال گسترده شدن است ‌.
   ۲- فرزندان امروز باهوشتر از گذشته هستند . مثال (آیدای نازنین)
   ۳- شرایط خیلی راحت تغییر می کند.
   ۴- اگر من نتیجه نگیرم کی میخواد نتیجه بگیره .
   اگه من نتیجه نگیرم کی میخواد نتیجه بگیره .
   اگه من نتیجه نگیرم کی میخواد نتیجه بگیره .
   اگه من نتیجه نگیرم کی میخواد نتیجه بگیره .
   ۵- مطمئن باش که لاغر میشی .
   ۶- ماه قبل چه میکردی الان داری چه میکنی . ماه قبل افکارت رو با چه اطلاعاتی پر می کردی الان داری با چه اطلاعاتی پر می کنی .
   ۷- راهی جز لاغر شدن نداریم .
   ۸- هر روز داریم چند گام به سمت مقصد حرکت می کنیم . اگه من نرسم پس کی قراره برسه .
   ۹- اطمینان داشته باشید که لاغر شدن حق طبیعی شماست .
   ۱۰- با گوش دادن فایلها ، انجام تمرینات ، خ واندن نوشته های دیگران ذهن را در فضای جدیدی میبری که نتیجه میده .
   ۱۱- مثال خیاطی برای درک بهتر .
   ۱۲- من حرکت کردم . آگاهی ام بیشتر شده و مغز من از اطلاعات جدید استفاده می کند .
   ۱۳- لاغر شدن و آموزش لاغری جدای از هم نیست . با هم است . وقتی آموزش میبینی نتیجه میگیری . اصلا نباید فکر کنی خب حالا اینارو یاد میگیری برای لاغر شدن چه کاری باید باهاش همراه کنی . این نشون میده تو باز هم باورت همان باور راههای بیرونی برای لاغر شدنه . لاغری با ذهن و لاغر شدن با هم هستند . جدا نیستن .
   ۱۳- مثال افراد سایت و نوشته ها و درک دوستان جدید نسبت به دوستان گذشته و افزایش تعداد افراد شرکت کننده در آموزشها همه نشان از گسترش روزافزون جهان و آگاهیها داره . طوری که الان نسبت به دو سه سال پیش دوستان تازه وارد خیلی آگاهترن .
   ۱۴- تبریک ویژه خدمت دوستانی که قبلا در دوره ها شرکت کردند و الانم دارن با اشتیاق این فایلها رو گوش میدن . (متشکرم )

   حالا بریم سراغ برداشت من از آگاهیهایی که از طریق این فایل و متن وارد ذهن کردم و ببینم چی استخراج میکنم .
   به نام خدا . گام ۱۵ : انتظار من از لاغر شدن .
   سلام . من فایلهای رایگان رو خیلی دوست دارم . چون بهای فایلها رو هر لحظه دارم پرداخت می کنم در حالیکه فایلهای پولی من یکبار با پول دوره رو خریدم و گفتم بهاش رو دادم و تمام . اگر چه اونجا هم علاوه بر پول باید بهای هر فایل رو با انجام تمرینات و گوش کردن و فایلها و … بپردازم ولی چون پول رو دادم همش به خودم اینجور میگم که خب بهاش رو دادم دیگه و اشتیاقم نسبت به گوش دادن و نوشتن کمتر از فایلهای رایگانه البته این فرمول ذهن من هستها . اغلب اشخاص برعکسن وقتی بهای یک فایل رو با پول پرداخت می کنند بیشتر قدرش رو میدونند و سعی می کنند ازش استفاده کنند ‌که البته من سعی می کنم این قسمت رو ازشون یاد بگیرم تا در هر صورت سود کنم . همش سودباشد و سود باشد و سود . ولی حالا میخوام از سود فایلهای رایگان بگم .چون اشتیاقم در این فایلها خیلی بیشتره . خودم حس میکنم کاملا . در فایلهای رایگان من همش دنبال اینم که بتونم با درک بالا و انجام عالی تمرینات بهای اون رو به بهترین نحو بپردازم و این اتفاق هم هر لحظه می افته . چون بهایی که دارم میپردازم بهاییست که میگم هر لحظه باید بدم . به نظر من بهایی که من برای فایلهای رایگان میدم خیلی بیشتر از بهای فایلهای پولیست . چون من هر لحظه و در تک تک لحظاتی که دارم استفاده میکنم حس میکنم به بهترین نحو بهای اون رو همین حالا میپردازم پس باید خوب درک کنم . باید خوب وقت بزارم . چون باید بها بدم . یعنی این باعث میشه من بر عکس خیلیها که برای فایلهای رایگان اشتیاق ندارن من اشتیاق فوق العاده ای برای فایلهای رایگان در وجودم ایجاد بشه که بتونم بهای لطفهای شما رو با جانم و وقتم و نتیجه ای که میگیرم و همچنین استفاده از جمله به جمله ی فایلها و گوش دادن به سفارشات و توصیه های هر فایل و عمل کردن به آگاهیها بزارم ‌.
   من عاشق فایلهای رایگان هستم و ایمان دارم بهترین نتایج رو خواهم گرفت . اینا فرمول ذهن منه نسبت به فایلهای فوق العاده و مخصوصا این دوره ۱۰۰ گام بسیار عالی و مطابق با انضباط فکریست و با نظم و اصول خاصی پیش میره که ایمان دارم نه تنها من که خیلی از دوستانی که از این آگاهیهای فوق العاده دارن استفاده میکنند نتیجه میگیرن .
   اگه ما نتیجه نگیریم پس کی میخواد نتیجه بگیره . اونی که ارزش نمیزاره . اونی که بها نمیده ؟ اونی که گوش نمیده ؟ اونی که استفاده نمی کنه ؟ اونی که ذهنش رو از این آگاهیهای لاغر کننده خالی نگه میداره ؟
   من نتیجه میگیرم چون دارم بیشتر یاد میگیرم و بیشتر عمل میکنم به آگاهیهای داده شده .
   من انتظار لاغر شدن دارم و مطمئم دوباره شگفتی سازتر میشم .
   من کاملا آرام حرکت میکنم و اصلا عجله نمیکنم ‌ ‌.
   جهان روز به روز در حال گسترش آگاهیهاست و من روز به روز بیشتر دارم از آگاهیها بهره مند میشم .
   مسلما امروز من با دیروزم فرق داره چون اطلاعاتی که امروز من وارد وجودم می کنم با اطلاعات روزهای گذشته تفاوت داره .
   اگه من نتیجه نگیرم پس کی میخواد نتیجه بگیره .
   نتیجه گرفتن حق طبیعی و الهی منه . من هر روز دارم بذر تناسب در زمین دلم میکارم و هر روز هم دارم بذرهای گذشته ای که کاشتم را درو میکنم . اگه من نتیجه نگیرم پس کی میخواد نتیجه بگیره .
   من هر روز دارم ورودیهای به ذهنم رو نسبت به روز قبل محافظت بیشتری می کنم تا اطلاعات صحیح وارد ذهنم کنم . من اگه نتیجه نگیرم پس کی میخواد نتیجه بگیره .
   راستی چیزی که من در مورد ورودی ها درک کردم به جز ورودی چشم و گوش و دست و نوشتن و خواندن ، ورودیِ ناخوداگاه هست . خیلی دارم مراقبت می کنم از وردیهای ناخوداگاه .
   من تقریبا تا حد زیادی ورودی چشم و گوش و سایر حواس ظاهری رو کنترل می کنم اما یه وقت میبینیم ناخوداگاه انرژی از کسی دریافت کردم که ورودی مخرب به ذهنم بود .
   من از ناخوداگاه افراد انرژی دریافت می کنم . البته همه همینطورن ولی شاید به این موضوع پی نبرده باشن واسه همینم حتی توی دینمون هم تاکید شده که با دوستان خوب نشست و برخاست کنید . در محیطهای گناه آلود وارد نشید . البته مردم عادی این محیطها رو فکر می کنند فقط محیطهای لهو و لعب هست . در حالیکه منظور از محافظت از محیط دقیقا هر محیطی هست که ما واردش میشیم . هر محیطی که انرژیمون تحلیل میره و ما میفهمیم افراد موجود در اون محفل با ما هم انرژی نبودن و انرژی ما کاهش پیدا کرد .
   پس محافظت از انرژی هم خیلی مهمه اینکه دقت کنیم در جایی قرار بگیریم که حالمون روشن بشه . سبک بشه و انرژیمون زیاد بشه . پس به نظر من مراقبت از این ورودی ناخوداگاه هم خیلی مهم و البته خیلی دقیقه و شاید فقط به گفت و شنود مربوط نشه . چه بسا ممکنه هیچ حرف بدی رد و بدل نشه ولی انرژی باز تحلیل بره . بعضی اشخاص انرژی و انگیزه و عشق آدم رو شدیدا کاهش میدن و بعضی برعکس انرژی انسان رو افزایش میدن . ناخوداگاه بدون اینکه حتی کلامی رد و بدل بشه . چون انسانها در هر حال در حال فکر کردن هستند و فکر انرژی داره . شاید در اون محفل ظاهرا چیزی نگن ولی در فکرشون هزاران حرف رد و بدل میشه . شاید ما عین عبارات و صدای ذهن اونها رو نشنویم ولی ارتعاش افکار اونها رو دریافت می کنیم و البته متقابلا انرژی فکر ما هم روی اونها اثر میزاره . حتی زمانهای مختلف هم تاثیر گزاره . یعنی اینکه چه زمانی ما چه افرادی رو میبینیم خیلی مهمه . چون گفتگوهای ذهنی تغییر میکنه . البته انسانهایی که بویی از تحول نبردن و در پی به روز رسانی افکار خود نیستن گفتگوهای ذهنیشون دائما حول یک محور می چرخه و حالشون ممکنه در بیشتر اوقات بد باشه حتی اگه ظاهرا وانمود کنند که خوب هستند .البته حال خودمون هم خیلی مهمه . زمانی که خودمون در حال بد باشیم مطمئنا قسمتهایی از وجود افراد رو جذب می کنیم که حال بد هست در حالیکه اگه حالمون خوب باشه مطمئنا انرژی های خوب همون افراد رو هم دریافت میکنیم .
   خلاصه اینکه یکی از کارهای دیگه ای هم که خوبه برای لاغریمون انجام بدیم و باعث میشه انتظار لاغری در وجودمون حفظ بشه محافظت از انرژی هست که داریم هدایتش می کنیم سمت لاغر شدن . در محیطهایی که حتی افراد چاق هستند نریم تعارف که نداریم ازشون ناخوداگاه اثر میگیریم . در مهمونیهایی که میدونیم اغلب برنامه ها بخور بخور هست شرکت نکنیم چون حتی اگه اونجا ما کاملا بتونیم با مواد غذایی ایده آل برخورد کنیم اما نشستن در کنار اون افراد ناخوداگاه ما رو به سمت اونها سوق میده تا با اونها هم ارتعاش بشیم و حتی اگه همون لحظه کنترل رفتار کنیم ارتعاش افکار اونها روی ذهن ما اثر میاره و ما تا یکی دو روز بعد دستورهای چاقی از ذهنمون دریافت می کنیم .

   پس مهمه با آدمای چاق نشست و برخاست نکنیم . البته این چاق نه فقط در ظاهر .
   در فایلی از شما که گوش میکردم در مورد پیاده روی در پارک توضیح میفرمودید که افراد موجود در پارک دو دسته هستند اونهایی که چاقن و اومدن که چاقتر نشن و اونهایی که لاغرن که باز اومدن پیاده روی که چاق نشن . یعنی فرقی نمیکنه اندام اونها چاقه یا لاغر توجه هردو گروه به چاقیه و چاقی رو دارن به ذهنشون برنامه میدن . با همه ی این تفاسیر نتیجه میگیریم تنها راه لاغر شدن همین سایته . مطمئن ترین راه لاغر شدن استفاده از آموزشهای همین سایته و انجام تمرینات و عمل به دستورات هر جلسه .
   هیچ کار دیگه ای لازم نیست برای لاغریمون انجام بدیم هرچی که هست در همین آموزشها هست و این آموزشها با لاغر شدن همراهه . جدای از لاغر شدن نیست .
   من دارم آموزش میبینم . پس قطعا نتیجه میگیرم . پس لزومی نداره به نتیجه بچسبم . فقط به انجام تمرینات بپردازم و اینکه سعی کنم دقیقا مو به موی آموزشها حرکت کنم . من دارم حرکت میکنم . پس به مقصد میرسم . اگه من نرسم پس کی میخواد برسه .
   اینا هم برداشتهای من از این درس و این گام امروز بود . حدودا دو سه ساعتی طول کشید . من از یه فیلمم هم با کمال میل گذشتم و تمرینات رو انجام دادم . اصلا دیگه دوست ندارم چیزی به جز اینجا ببینم چون میخوام ذهنم رو با اطلاعات صحیح پر کنم . اشتیاقم داره به سمت این محفل بیشتر هدایت میشه . چون دارم هرروز ذهنم رو با اطلاعات صحیح پر میکنم و تمایلاتم داره تغییر میکنه . اگه من نتیجه نگیرم پس کی میخواد نتیجه بگیره .
   درونم لبخند میزنه و میگه . اگه من نتیجه نگیرم پس کی میخواد نتیجه بگیرم .

   پس وقتی نتیجه هست بهش نمیچسبم و با خیال راحت فقط و فقط روی آموزشها تمرکز می کنم تا خوب عمل کنم به موارد ارائه شده در هر فایل و متن .
   به هر اندازه که فرصت بزارم برای این آموزشها به همون اندازه من تغییر میکنم . من به دنبال تغییر شخصیت هستم . من شخصیت خودم رو که تا حدود زیادی نسبت به گذشته لاغرتر شده با بودن در این سایت بازم به سمت لاغر شدن هدایت می کنم . شخصیت لاغری خودم رو حفظ میکنم و ازش مراقبت می کنم تا بیشتر بشه .
   من عاشق شخصیت لاغر خودم هستم . شخصیت لاغر من به لاغری توجه میکنه و توجهش به لاغریه نه به چاقی . پس من با پیروی از آموزشها از شخصیت لاغرم محافظت میکنم .
   خدایا سپاسگزارم .
   استاد بابت تمام لطفهایی که در حق ما می کنید و ما رو در محیطی گرداوری می کنید که بتونیم آرزوی خودمون رو تبدیل به واقعیت کنیم ازتون سپاسگزارم .
   خدایا شکرت که دوباره منو به سرزمین لاغری هدایت کردی .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/12/13 02:25
    مدت عضویت: 331 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 35 کلمه

    سلام فاطمه سادات عزیز..از نوشته ی شما کلی لذت بردم و کلیییی آگاهییی کسب کردم.مخصوصا ازونجایی ک راجبه تحلیل رفتن انرژی شرح عالی دادید…تبریک میگم بهتون بابت این افکار و درک های فوق العاده تون….

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1399/12/14 09:25
     مدت عضویت: 822 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 11 کلمه

     سلام دوست عزیزم . متشکرم از لطف شما و دیدگاهتون .

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    1400/01/17 18:12
    مدت عضویت: 278 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 48 کلمه

    سلام خانم سادات عزیز
    چقدر قشنگ تحلیل میکنید انگاریک استاد فلسفه واخلاق داره صحبت میکنه .واقعا بعضی جمله های شما رو باید تکرار کنم تا مفهومشو بفهمم .
    درک بالای دارید وقشنگ نتیجه میگیرید .نظرات شما خیلی به من کمک میکنه و نکته های نابی داره .امیدوارم همیشه موفق باشید.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/11 23:35
   مدت عضویت: 699 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 420 کلمه

   با عرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان و استاد عزیز

   1. من بهمن پارسال دوره لاغری با ذهن مقدماتی رو تهیه کردم و انجام دادم و بعد از اون دوره پاکسازی رو تهیه کردم و انجام دادم در تمام اون مدت افت وخیز بسیاری داشتم و گاهی اوقات احساس می کردم که لباسهام کمی آزاد شدن ولی عجله باعث شد که لاغری متوقف بشه ولی من ناامید نشدم همون طور که استاد گفتن ادامه دادم و دوره لاغری با ذهن رایگان رو دیدم و تمریناتش رو انجام دادم و بعضی از عادت های بد غذایی خودم رو در این دوره شناسایی کردم ولی نمی دونستم چطور اونها رو تغییر بدم تا این که یکی از دوستان لطف کردن و در پاسخ کامنت من گفتن که از دوره چالش من اینو نخوردم استفاده کنم .من از این چالش استفاده کرده بودم ولی تا قسمت ۹ دیدم و چون حجم کار خودم زیاد بود دیگه ادامه ندادم پس شروع کردم و انصافا خیلی کمکم کرد و تونستم این عادت های بد غذایی رو خیلی راحت کمرنگ کنم و کم کم با تمرین تقریبا پاک شده وداشتم فکر می کردم که نکات طلایی رو مرور کنم و پیش خودم فکر می کردم که به چه ترتیبی از اونا استفاده کنم که استاد لطف کردند و دوره لاغری من رو درست کردند و کار من خیلی راحت شد دست استاد درد نکنه واقعا به موقع بود و یه مژده بدم بعد از چالش من اینو نخوردم تغییرات فیزیکی در بدنم اتفاق افتاده البته هنوز کمی روندش کنده ولی خیلی منو خوشحال کرده و یک چیز جالب بگم در طول مدتی که با این سایت آشنا شدم اندازه غذا و کیفیت غذا خوردنم چند بار تغییر کرده و هر دفعه به خودم می گفتم که دیگه بیشتر از این تغییر نمی کنه ولی هر دفعه سورپرایز شدم و دوباره تغییر کرد و تازه دارم می فهمم که چقدر چاقی در ذهن و جسم ما نفوذ کرده و بسیار ریشه داره و هر روز مسمم تر میشم که این روش رو ادامه بدم چون تنها راهیه که به تناسب همیشگی می تونم دست پیدا کنم ویک چیز جالب چند روز پیش پسرم گفت خواب منو دیده وقتی پرسیدم چه خوابی گفت خواب دیده که من متناسب شدم و به قدری لاغر شده بودم که در نگاه اول منو نشناخته بود و از اون روز حالم خیلی بهتر شده و مطمعن هستم که یکی از شگفتی سازهای سایت تنا سب فکری هستم و واقعا از استاد برای پشتکار و پیگیریشون کمال تشکر رو دارم و خسته نباشید میگم.❤
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   amirali2020110@gmail.com
   1399/12/09 18:52
   مدت عضویت: 305 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 372 کلمه

   سلام به استاد عزیز و سایر دوستان دیدگاه من از این فایل بسیار آموزنده.
   همه ی افرادی که چاق هستند قبل از اینکه چاق بشن انتظار چاقی در آنها شکل گرفته مثل خودم قبل از اینکه ازدواج کنم احساس چاقی در من بود چون از قبل این را شنیده بودم و فورمول در مغز آماده بود به محض ازدواج چاقتر شدم چون انتظار داشتم و اینکه ماه رمضان هنوز شروع نشده بود من میگفتم زولبیا بامیه نمیخورم چون به شدت چاق کننده هستن و همش حواسم به این موضوع بود که رفتم بازار نخرم یا جایی رفتم تعارف کردن نخورم این همش انتظار چاقی بود برا تعطیلات نوروز همین طور مسافرت همین طور از ترس چاقی چیزی نمیخوردم از بس که همش در انتظار چاقی بودم . ما برای لاغر شدن از مسیر لاغری با ذهن باید انتظار لاغری را داشته باشیم البته ما چون چیزی در مورد انتطار لاغر،شدن را نمی دانیم به شکلهای مختلف و روشهای اشتباه انتظار داشتیم لاغر بشیم اما به نتیجه مطلوب نمی رسیم چرا که روشهای چون با استفاده از عوامل بیرونی مثل ورزش رژیم دمنوش ووووبودهانتظار،لاغر،شدن اشتباه در ما شکل گرفته و تا وقتی این دوره رژیم با،ورزش را ادامه میدادیم لاغر،بودیم وبه محض رها کردن روش دوباره لاغری در،ذهن ما کم رنگ وبه جای آن چاقی در ذهن ما پررنگتر میشد و برای همین ما در،همه،روشها با شکست مواجه می شدیم .حالا هم بعضی از افراد که از،روش لاغری،با ذهن با شور،و اشتیاق دارن مسیر را ادامه میدن و،استمرار دارند اما نتیجه مطلوبی کسب نمیکنند چرا چون هنوز،باور ندارند که فقط با،روش صحیح لاغری با ذهن میتونن به،راحتی لاغر شوند و لاغر،بمانند و همیشه دنبال یه رژیمی در کنار لاغری با ذهن هستند که صد در صد اشتباهه و فقط باید به روش لاغری با ذهن ایمان داشته ودر،این راه استمرار تمرین نوشتاری فایل گوش کردن خواندن نظرات دیگران بهترین روش لاغری میباشد من خدا را شکر در دوره رایگان هستم و نکات طلایی مقاله ها را میخونم تصاویر شگفتی سازان لاغری با ذهن را تماشا میکنم و کلی لذت میرم تمرین ها را کامل انجام میدم شاغل هم هستم دو تا بچه هم دارم و خیلی خیلی خوب هم میرسم و نتیجه دیدم خدا را صدهزار مرتبه شکر از شما هم ممنونم استاد.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   ریحانه دوست محمدی
   1399/12/03 14:24
   مدت عضویت: 356 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 257 کلمه

   سلام… باور من از خودم لاغریه. تناسب اندام و ایده ال شدنه. و هرروز دارم نزدیک و نزدیک تر میشم به هدفم…اینقد ولع غذاخوردنم کنترل شده که بی تفاوت از کنار ماده غذایی مورد علاقم میگزرم. بهونه برای ورزش کردن ندارم. نیازی به باشگاه ندارم. نیازی به تردمیل ندارم. اگه متعهد روی هدفت باشی هیچ چیزی تورو از هدفت و خواستت باز نمیداره. من بااینکه یک خانوم خانه دار هستم، نه باشگاه میرم ونه تردمیل دارم. خونمم اونقدر بزرگ نیس که بتونم دو برم، فقط یه جا ایستاده دو ثابت انجام میدم باچن تا حرکت ورزشی که حالمو بهتر میکنه. اونم نه از روی اجبار و اکراه بلکه از روی عشق و علاقم و حال خوبی که بعد از ورزش کردن بهم میده، انجام میدم. هروقتی هم که حس ندارم خودمو مجبور به انجامش نمیدم. طبق حس و حالم پیش میرم. ولی باهمین روش کلی نتیجه مثبت گرفتم خداروشکر.. که اطرافیانم ازمن سوال میکنن چه حرکتایی انجام میدی و چجوری ورزش میکنی که ماهم مثل تو انجام بدیم بااینکه اونا دستگاه ورزشی دارن… چون خودمو 100درصد باور کردم و انتظارم از خودم بهترین شدنه. ایده ال شدنه. خودمو باور کردم و به قدرت خودم پی بردم که من میتونم به هرچی میخوام برسم. دیگه محال و آرزویی برام وجود نداره. همه چی دردسترسمه.در یه قدمیه منه. فقط من باید حرکت کنم و گام به گام به سمت خواسته هام پیش برم. وگرنه همه چیز سرجاشه… خداروشکر که حالم هرروز از دیروزم بهتر میشه و با اگاهی جدیدتری و قدرت بیشتری پیش میرم به سمت بهترین شدن….. یاعلی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    مریم حسین زاده
    1399/12/07 10:25
    مدت عضویت: 539 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 6 کلمه

    عالی بود همین طوره که میگویید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/03 09:45
   مدت عضویت: 792 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,532 کلمه

   باسلام گام ۱۵ :انتظار لاغر شدن داشته باشید
   چقدر جالبه فکر میکردم فقط غذا خوردن وچگونگی ان باعث چاقی میشه نمی دونستم احساس وفکر اینکه دیگه لاغر نمیشم یک نوع انتظار چاق شدن ومتناسب نشدنه .من هم مثل خیلی ها وقتی زیاد می خوردم در هرجایی که بودم چه خانه چه مهمانی بعد از خوردنم که سنگین می شدم ضمن ناراحت شدن از اینکه چرا خوردم به خودم واطرافیانم می گفتم الان یک کیلو اضافه میکنم ببینید وقتی وزن میکردم واقعا اضافه می کردم گاهی تا دوکیلو هم اضافه کرده بودم نمی دونستم این یک باور انتظار برای چاق شدن هست چون من انتظار داشتم بعد از خوردنم چاق بشم اینها همه در ذهنم باور سازی شده وبه واقعیت تبدیل وچاق تر می شدم .اینکه تمام الگوهای غلط رفتاری ما مثل ورزش ورژیم وتحرکات سنگین وهرفعالیتی که ما برای لاغری انجام میدادیم مارا مدتی لاغر میکرد وبعد دوباره به شکل اولیه بر میگشتیم درواقع نگاهمان به چاقی بعد از این فعالیتها ودوباره بازگشت به حالت اولیه بوده که همان انتظار ما از نتیجه بعد از فعالیت ما ست .
   واقعا کنترل ذهن وپیدا کردن وشناسایی لا یه های باور کار اسانی نیست وباید مرتب مراقب باشیم وصدای نجواهای ذهنی را کم کنیم .دراین مدت ۱۵ روزی که درمسیر لاغری هستم با اینکه نقاط گرسنگی وسیری را رعایت کردم واز قبل هم که لاغری با ذهن تا قسمت ۹ کارکرده بودم وریز خواری وپرخوری نداشتم اما چون نجوای ذهنی هر از مدتی فکر منفی می بافت خیلی پیشرفت نداشتم .از وقتی هم که گامها روشروع کردم هم تغیبر انچنانی نداشتم وبا اینکه ورزش وپیاده روی رو کامل گذاشتم که فکرم را روی ان فعالیتها متمرکز نکنم نه تنها اتفاقی نیوفتاد بلکه کمی اضافه وزن وبزرگی شکمم رو هم دارم .هرروز جلوی ایینه خودمو نگاه میکردم ووقتی میدیدم همون اولیه هست نجواهای منفی ذهنم میگفت هیچ تغییری نکردی فکرنمی کنم بتونی وبه جایی برسی کاش همراه این روش ورزش وپیاده روی روهم ادامه میدادی تاورزش میکردی و میخوردی خیلی بهتر شده بودی وسایز کم کرده بودی اما بازم میگفتم این دوره ۳ ماهه هست حالا برو ببین چی میشه فوقش تغییر نمی کنی دوباره وزن اضافه می کنی واز اول ورزش وپیاده روی شروع می کنی.بااینکه شما چقدر تاکید به امیدواری وتمرکز ذهن برروی جمله اسانترین راه تناسب اندام لاغری با ذهن است ومرتب میگفتید باید مراقب ذهن باشیم که گولمون نزنه ولی بازم منحرف شدم ودرواقع با این بینشم منتظر چاقی بودم بهمین خاطر هست که حتی صدم هم نه وزن ونه سایز کم نکردم .بخصوص با اینکه دوره زندگی با طعم خدا رو هم هم زمان با این دوره میگذرونم ولی دیروز خیلی نا امید وناراحت ازهمه چیز شدم گریه کردم وچقدر خودمو سرزنش کردم که چرا خوردی چرا جلوی خوردنتو نگرفتی حالا هر چی می کنی خودتو گول میزنی فعلا که سرجای اولی عکس شگفتی سازان رو که می دیدم خودمو سرزنش میکردم ببین اینهارو ۵۰ کیلو کم کردند وتو فقط ۱۲ کیلو اضافه داری عرزه کم کردن این مقداررونداری؟ خیلی نامتناسب هم نیستی چرا استوپ کردی وبا اینکه تمرینها رو خوب انجام میدی ولی همونی فرق که نکردی هیچ کمی بیشتر هم شدی.درمورد مسایل دیگه زندگیم هم همینطور خیلی خودمو سرزنش کردم چرا اینکاروکردی چرا عقل درست رفتار کردن رو نداشتی چرا خدابه منم فهم وعقل کامل نداد تا مثل دیگران به موقع ودرست تصمیم بگیرم چرا غرورداشتی چرا اینقدر دیر در این مسیر وارد شدی  چرا زودتر متوجه این فرکانسها نشدم و………خیلی چیزای دیگه .الانم دارم با بغض گریه میکنم ومی نویسم . به خودم گفتم حالا که متوجه شدی پس دیگه ادامه نده  حالا از همین جا شروع کن . پس چی یادگرفتی دلت خوشه که فقط دیدی وشنیدی وخوندی وتمرین نوشتی پس اثرات اینها چیه هیچی 🏵بااینکه خداروشکر از شروع هردودوره تغییراتی خوبی هم در زندگیم افتاده که از خدا وشما بسیار متشکرم اما گاهی بر میگردم به قبل .اینها رو گفتم که کارکرد موزیانه ذهن رو بگم واینکه واقعا هر لحظه باید درهمه موارد به نجواهای دهن توجه کرد که بی راهه نره . همه این افکار انتظار داشتن من از اتفاقهای نه چندان خوبه بااینکه می دونم ولی گاهی نتونستم که نیاز بهتمرین وتکرار واستمرارو کار زیاد داره واقعا ما بیشتر به نکات منفی وناامیدی مانوس هستیم ورها شدن کار زیاد می خواد‌.
   این فایلو دوباره گوش دادم وگفتم بسته دیگه هرچی استاد میریسه وتو همراهی می کنی کردی پنبه باید انتظارت ازهمه چیز عالی باشه واحساس خوب حتی اگه اونو نداشته باشی .
   همه چیز از ذهن شروع میشه با اینکه قبول دارم واعتماد زیاد که رفتارهای ذهنی زندگی ونوع خوشبختی وموفقیت در زندگی مارو مشخص می کنه پس باید روی ذهن کار اساسی بشه.
    دیدن فایلها وانجام تمرینات و خواندن نظرات باید کاملا درونی بشه و ذهن روی احساسات خوب واتفاقها وطعم های خوب باید زیاد تمرکز وتوجه کنه تا اثرات خوبی داشته باشه .خواندن نظرات وپیداشدن احساس خوب با دیدن جملاتی که در نظرات هست درواقع نوعی تشکر وفرستادن فرکانس خوب به جهان هستی هست که بازتاب این حس خوب وتشکر همه ما را که در یک گروه هستیم دربر میگیرد وبرکت کار رو بیشتر وما را در همسو شدن وبیشتر به نتیجه رسیدن می رسونه .خیلی لذت میبرم از خواندن نظرات بخصوص دوستانی بنام های پونه  سادات  حبیبه  ویشنه  الهام واقعا نکات خوبی را بیان می کنند که راهکارهای خوبی هست برای ادامه مسیر از همه دوستانی که نظراتشون را به اشتراک می گذارند بخصوص این عزیزان سپاسگزارم .
   بله با دیدن فایل ها وشنیدن انها وخواندن نظرات ونوشتن دیدگاهمان درماتغییر نگرش ایجاد میشه ورفتارها غلط ذهنی اصلاح می شود وتغییر می کند وما رفتارهای صحیح ذهنی را جایگزین انها می کنیم .
   خواندن نظرات وابراز احساسات در واقع فرستادن ارتعاش فرکانسهای انرژی مثبت وهمسو شدن با انها وهدایت به سمت طعم های خوب واستفاده خوبتر ما از ان انرژیها وطعم ها برای بدست اوردن طعم های بهتر می باشد .
   تشکر از هرکس تشکر از خداست وبرقراری یک حس وارتباط
   ذهنی است با فرد ودر یک ردیف قرارگرفتن است وایجاد حس خوب وشوق بیشتر درادامه مسیر را بهم می دهیم و ما این پیام را به جهان ارسال می کنیم برای دریافت خدمات بهتر.تشکر هم به خودمون کمک می کنه وهم انگیزه در فرد ایجاد می کند .سپاسگزاری در هر چیز باعث تکامل ما درجهان می شود در مورد لاغری هم همینطوره درموقع خواندن نظرات هرجا که چیزی یاد می گیریم وحس خوبی پیدا می کنیم از فرد تشکر کنیم درواقع خیرو برکت ان چیز را هم به سمت خود وهم فرد روانه کردیم .🌹 من هم محتوا وهم متن ها رو می بینم چون درفایلها هم متن ومحتوا با هم فرق داره وهرکدام جدا گانه باعث تمرکز وذخیره و افزایش یک سری اطلاعات واگاهیهای جدید در ذهن ما می شه وشوق ادامه راه وتغییر نگاه ما به مسیر ودرمسیر ماندن را دارد . من واقعا هرروز حداقل ۴ ساعت برای گوش کردن فایل وخواندن محتوا ونظرات ونوشتن نکات مورد توجهم وبعدبرای نوشتن دیدگاهها وقت میگذارم ولی چون این دوره را با دوره زندگی با طعم خدا دارم الان کمتر به انجام تمرینات دوره باطعم خدا میرسم شاید هفته ای یکبار چون این دوره هرروز باید انجام شود وهرروزیک قدم به لاغری نزدیک شویم .  الان بیشتر متوجه میشم که هرکس به اندازه درکش از مطالب وانجام تمریناتش به نتیجه می رسیم یعنی چه .متوجه شدم که درباره لاغری همیشه منتظر چاق شدن بودم وقتی شیرینی می خوردم یا غدای متنوع وزیاد یا کنترل نکردن خوردن در سفر مهمانی وبعد از رژیم وبا حرص وولع خوردن واعتیاد به خوردن وناامید شدن وسرزنش بعد از خوردن همه انتظار به چاقی را درمن افزایش میداده چون هنوز باور چاق شدنم را در ذهن داشتم .به همین خاطر در شروع مسیر لاغر شدن با الگوهای نادرست خوب جلو می رفتم اما فشار جسمی وروحی وخستگی از روشهای نا مناسب به دلیل مورد قبول نبودن ذهن مرا به انتظار به چاقی وحالت اولیه بر می گرداند .چون ذهن راحت طلب است واسانی را می پذیرد نه سختی .درمسیر لاغری باذهن متوجه می شویم که درتمام مدتی که برای تناسب اندام از الگوهای رفتاری نادرست استفاده میکردم در واقع برای چاق تر شدنم فعالیت می کردم چون تمرکز وتوجه من برای لاغر شدن با فشار برجسم وروحم وانتظار برای چاق شدنم بوده وهرچه به باورهای غلط رفتاری من برای رسیدن به تناسب بیشتر عمل وتوجه میکردم رسیدن به تناسب براین دور تر می شد به همین دلیل بوده که وقتی روشهای غلط بافشار وسختی را رها میکردم ذهن اسان خواه که تحت فشار بوده حالا ازاد می شده ومرا به بازگشت به سمت وضع اولیه هدایت میکرد. پس باید انتظارلاغری را درخود به وسیله کنار گذاشتن وتوجه وتمرکز نکردن الگوها وروشهای غلط رفتاری ذخیره شده در ذهن واحترام گذاشتن به خود وجسم با اموزش ویادگیری وجایگزین کردن روشهای صحیح رفتار ذهن را در خود بوجود اوریم .بدانیم فقط نوشتن وتمرین تنها انتظار لاغر شدن وحرکت به سمت لاغری را درمابوجود نمی اورد .با درست کردن فرمولهای ذهنی انتظار لاغری را درخود بوجود اوریم وبا تمرین وتکرار واستمرار فرمولهای صحیح دهنی انتظار لاغری رابیشتر کنیم .اگر با تمام وجود باورنکنیم ومعتقد نشویم که روشها والگوهای غلط رفتاری مارا لاغر نمی کند وباید انها را کنار بگذاریم به نتیجه لاغری وتناسب نمی رسیم .وقتی باور کنیم مسیر لاغر شدن با ذهن درسته خودش نصف راه را رفتیم .توجه داشته باشیم لاغر شدن بسته به مدت نیست بلکه براساس انتظار ما از خودمان برای تناسب وباور لاغر شدن است .اگر بتوانیم باور های غلط وموانع لاغر شدن در این مسیر را برداریم وبا اطمینان وارامش وانتظار عالی برای دیدن نتایج خوب داشته باشیم میتوانیم به تناسب برسیم ونتایج عالی دراین مسیر بگیریم .🌻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/12/12 00:00
    مدت عضویت: 699 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 153 کلمه

    سلام دوست عزیز
    چند نکته بود که فکر کنم به شما کمک کنه اول این که شما خیلی در آیینه خودتون رو وراندازمی کنید و توجه به چاقی خودتون دارید و من هم این مشگل رو داشتم پس این کار رو انجام ندید و دوم این که شما برای لاغری عجله دارید و این در کامنت شما کاملا روشنه و عجله یکی از مخربترین افکاری هست که نمی گذاره که شما متناسب بشید و نکته آخر که به ذهن من میرسه اینه که دو تا دوره رو با هم انجام ندید چون تمرکزتون رو کم میکنه مثل این که دو تا هندونه رو با یک دست بخواید بلند کنید و اگر عادتهای بد غذایی دارید بهتره از دوره چالش من اینو نخوردم استفاده کنید فکر کنم کمکتون کنه و جمله آخر ناامید نباشید و با قدرت ادامه بدید بهتون قول میدم به زودی نتیجه اش رو می بینید. به امید موفقیت روز افزون💪💪💪💪❤

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/01 08:52
   مدت عضویت: 431 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 772 کلمه

   بنام خدا 🌸 گام پانزدهم : اطمینان از لاغری: سالها ی زیادی اطمینان به چاق شدن بیشترین ازقبل داشتم هربار که سال تحصیلی می‌گذشت مطمئن بودم که امسال هم باید برای خودم مانتوبزرگتروگشادتربگیرم ومطمن بودم که این سال هم لباس های من برای مدرسه زوداماده نمیشه و بازهم ازناظم مدرسه تحقیرمیشم وتیکه می‌شنوم وتنبیه میشم تواول سال ومطمن بودم که بچه ها بهم میگن که امسال ارسال قبل چاقترشدم.وقتی جایی دعوت می‌شدیم اطمینان داشتم. که همه به اندام من نگاه میکنن وبه هیکلم بااینکه باچادرسعی میکردم اضافه وزن خودموپنهان کنم ولی چیزی برای پنهان کردن وجودنداشت همه چیز واضح بودوقتی برای خرید لباس میرفتم مطمئن بودم که سایزاندازه ی من روندارن ومطمن بودم که بازهم از طرف پدرومادرسرزنش میشم وقتی لقمه میگرفتم ومیخوردم مطمئن بودم که چاق میشم ومهمانی وماه رمضان وعیدهمیشه من اطمینان داشتم که وقتی این زمانهابگذرن من چاقترمیشم رفتن به مسافرت و شادی وخوردن مطمئن بودم که وقتی سر سفره می‌شینم بانوی ماشین می‌شینم تنقلات میخورم مطمئن بودم که وقتی شروع به خوردن میکنم موردتمسخراطرافیان قراربگیرم وازاطمینان دادن اونها به من که باین کارخانجات توچاق وچاقترمیشی هیچ وقت اطمینان به لاغری نداشتم وفقط به روش هااعتمادمیکردم تابتونم لاغربشم اطمینان خودموازروشهایی که انجام میدادم به دست میاوردم وزمانیکه اون روش رورهامیکردم هم خودم مطمئن بودم و هم دیگران که من چاقترمیشم واطمینان داشتم که این بارچاقترازقبل میشم لاغری ولاغربودن ولاغرموندنوهیچ وقت نمی‌دونستم چطوربدست میادبه خاطرهمین همیشه تقلامیکردم و همیشه اطمینانم بیشترازمن چیزی به چاق بودنوچاق موندن خودم بوداززمانیکه چشم باز کردم و خودمودیدم چاق بودم وخونوادموکه می‌دیدم میگفتن ارث وزنتیک ماچاقیه من بیشتربع این رسیدم که چاقی بخشی اروجودمنه که ازبین نمیره حتادرزمانی که رژیم میگرفتم ووورزش میکردم ورزش میکردم اما به دیگران میگفتم که ژنتیک ماچاق هست و همیشه از لاغری خبری نبود ترس از شنیدن حرفهای دیگران که با دوباره چاق شدی اون روشودیگه انجام نمی‌دی وفکرکردن و تصویرسازی کردن حرفهای اونهاترس ازخوردن ترس از راه رفتن ومسخره شدن ترس ازپرسیده شدن سن به خاطر شکل وظاهرچاقم اینها همه نشون میده که من اطمینانم به چاقی بودچون باچاقی بزرگ شده بودم درناخوداگاه من رشد کرده بودچون هرچقدر برای تغییر دادن وریشه کن کردن وتوقف دادن به این ریشه بایدبیشترسعیموبکنم همیشه اطمینان داشتم آدم عصبی مزاجیم آدم چاقیم آدم خنگ وادم بی احساس وبی عاطفه اییم ادمیم آدمی که ازتغییرمیترسه و همیشه دوست داره توحصارامنی که برای خودش کشیده زندگی کنه و از دیگران وازحرف زدن جلوگیری کنه آدمی که همیشه نگرانه و همیشه هراس داره از شنیدن وازهمه چیزبدش میادوچیزی خوشحالش نمیکنه حتی بچه دار شدن چون مطمئن بودم که وقتی بارداربشم چاق میشم اگه رفتم رووزنه عددبیشتری رونشون میده وترس داشتم به خاطر این که نتونم کنترلش کنم چون مطمئن بودم که نمیتونم کنترلش کنم من همیشه اطمینانم بیشتربه ناخواسته هابود مطمئن بودم که این روش زندگیه ومطمن بودم که خدامنونمی بینه ودو ستم مدارهای وله خاطر چاقی ومشکلات وبیماری های مربوط به زندگی وچاقی من تاب درهمین حال تالحظه ی مرگ خواهم بود . امابعدازاینکه پارسال لاغری با ذهن روشروع کردم ودرمسیرصحیح قرارگرفتم اطمینان به خداپیداکردم وباخدادوست شدم و تونستم که جنبه های مختلف زندگیمو تغییر بدم ولاغربشم امابعدازمدتی با اطمینان کردن به ح ف دیگران که لاغرشدی دیگه بسه وتوخونه لازمه داری چاق میشی بیشتراین جمله که با برگشتی به سمت اول وبازترسهام شروع شد و من که هنوزریشه چاقی ورشپش روازبین نبرده بودم دوباره شروع کردم به چاق شدن واطمینانم به خودموازشخصیت دادم ولی بااین حال بازهم ادامه دادم وحالادارم من قرارگرفتم واینبا بیشتراحساس گذشته مطمئن هستم که من لاغرمیشم وام تک تمریناتمومرورمیکنم حتی اگر خودم اشتباه داشته باشم بازهم مرورمیکنم و مطمئن هستم که این‌بار لاغرمیشم ومطمن هستم که چاقی رومن سالها بزرگش کردم وفکرمیکنم نمیشه امالاغری روبه راحتی وبگذشت زمان خیلی کوتاه ازاین همه سال میتونم بدست بیارم وازفشاروازترس راحت بشم وله آرامش و اطمینان ذهنی برسم ومیدونم که این‌بار نتیجه خیلی فوق العاده هست چون من ازطریق ذهن لاغرشدم امافقط این‌بار اطمینان به روش به تنهایی نیست این‌بار اطمینان به خودم هست واطمینان به جسمم که بارها تونسته ازروشهای مختلف لاغربشه این‌بار ازاین روش اصولی لاغرمیشم ومطمن هستم که منم که زندگیمو می‌سازم نه دیگران ودیگران فقط بخشی از حاشیه های زندگی هستن زمانیکه درموردم حرف میزنن مطمئن هستم که من یک انسان شجاع و وتوانمندم من دراین چندروزه آرامش ذهنیم خیلی بیشتر شده وارومترشدم وکمتربه موادغذایی حرص دارم هنوز هم در برخوردهای خودم کمی مشکل هست اما همچنان تسلیم نشدم وادامه دارم میدم واینکه خواب راحتی دارم ونمیگذارم حرفهای ادمهازندگیموبسازه و تصمیم گرفتم که از زندگی بارطعم خدااستفاده مجددبکنم ودیدگاهشوبنویسم واینارهم روش من اینونخوردم برای ترک عادت‌ها رواستفاده کنم و لذت ببرم از زندگی بدون چاقی همراه با عشق به خداوند باور داشتن تکامل جهان هستی🌸🌸💮⁦🏵️⁩🌹🌲🌹⁦🏵️⁩

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1399/12/02 00:40
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 34 کلمه

    سلام دوست عزیز
    “این باز اطمینان به روش به تنهایی نیست، این بار اطمینان به خودم هست”
    این جمله در نوشته شما فوق العاده است
    اینکه در ذهنت شما این اعتماد به نفس ایجاد شده عالیه
    تبریک میگم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1399/12/02 06:57
     مدت عضویت: 431 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 9 کلمه

     سلام استاد ممنون از شما وازخداسپاسگزارم که منودراین مسیرقرارداد.

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/28 07:54
   مدت عضویت: 499 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 748 کلمه

   گام ۱۵–انتظار لاغر شدن داشته باشید؟
   با سلام:من انتظار لاغر شدن دارم چون خودم را لایق لاغر شدن می دانم ،چون دارم آموزش لاغری با ذهن را یاد می گیرم -هر روز چند ساعتی وقت براش می زارم ،چند بار هر فایلی را گوش می کنم نوشته ها را می خوانم -می نویسم .بهش فکر می کنم و لذت می برم چون باید مثل هر هنری آن را بیاموزم تا در آن ماهر بشم مثل کار خیاطی که هر لباسی را تن کسی نگاه کنم خیلی راحت متوجه می شوم که این لباس کجاش نیاز به اصلاح دارد این هنر را بلدم واز آن لذت می برم در نتیجه لاغری را هم باید همانند هنرهای دیگه یاد گرفت تا بتوانیم سریع موانع و عادتهای بد را شناسایی کنیم و از وقتی در این دوره هستم تغییرات زیادی در من شکوفا شده و نکته مهم‌ و با ارزشی که این روش دارد با کم کردن هیچ تغییر بدی در جنس و رنگ پوست ایجاد نمی شه ،بلکه بر عکس خیلی زیباتر هم می شوید همانطور که دوست عزیز shine bright like a sky در نوشته های خود گفتند که نگران نباشید اصلا صورت خراب نمی شود بلکه زیباتر هم می شه من هم با نظر ایشون کاملا موافقم چون وجود خودم آن را اثبات می کند !!!چطوری؟؟!!براتون می گم..زمانی که همیشه در رژیم بودم و یک کم که وزن و سایزم کم می شد اولین چیزی که شوهرم اعتراض می کرد !!می گفت باز که صورتت لاغر شده و شقیقه هات(منظورم استخوان‌های دو طرف سر کنار ابرو) استخونی شده بیشتر از این لاغر نکن که صورتت بد می شه واین مرا افسرده می کرد چون از طرفی به وزن ایده‌الم نرسیدم واز طرفی صورتم خراب می شه !!!!اما حالا!!!!!!!شکر خدا (و آموزش های استاد عزیز که انشالا همیشه خوب و خوش و در سعادت بیکران باشید استاد)— .نه تنها پوست صورتم بلکه تمام بدنم سفت تر و زیبا تر هم شده .اتفاقا وقتی لاغر می شوید جوانتر و سلامتر هم هستین .خلاصه ابن بود واقعیت من ،دوستان ،با اشتیاق برید جلو که نتیجه را خواهید دید .بر می گردم به موضوع چاقی—قبل از آشنایی با این دوره عوامل چاقی در ذهنم بود ،،ترس از غذا—وزن کردن—-افکار بد—ترس از چاق تر شدن —-ترس که سن و سال بره بالا سوخت و ساز کم می شه—و این افکار نتیجه آش همون چاقی می شود .ذهن کارش را دقیق انجام می دهد .و حالا خیلی خوشبختم که می توانم با آموختن لاغری به ذهنم و تمرین و تکرار در آموختن این هنر ماهر بشم و صبور باشم تا ذهنم ورودیهای جدید را یاد بگیرد و به عمل در بیارد البته تا الان هم خیلی یاد گرفته و تبدیل به عمل هم کرده مثلا همین الان ساعت 7/34بعد از ظهر است ومن ساعت 10صبح گرسنه شدم یک چیزی درست کردم با همسرم خوردیم و تا الان اصلا گرسنه نشدم ولی شوهرم بکساعت پیش گرسنه شد که براش غذا آوردم و گفتم من اصلا گرسنه نیستم فقط کنارت میشینم که تنها نباشی و خودم مشغول خواندن نوشته های دوستان شدم تا شوهرم شامش را تموم کرد در صورتی که قبلا امکان نداشت بزارم شوهرم تنها غذا بخورد فکر می کردم باید با هم غذا بخوریم اگه نخوریم چی می شه ولی امروز این اتفاق افتاد خیلی راحت و آسون بدون هیچ ناراحتی !!من هیچ عجله ای ندارم و مشتاقانه مسیرم را ادامه می دهم …
   یک عادتی دارم و دوست دارم با شما در میان بزارم !!!!وقتی که غذا می خورم و پیغام سیری را حس می کنم برای اینکه از مرحله سیری رد نشوم سریع یک واقعیت را به ذهنم یاد آوری می کنم می گویم ذهن زیبایم هر چند تا قاشقی را که من اضافه بخورم مزه و طعم غذا هیچ تغییری نمی کند مزه همون مزه ای است که قاشق اول را خوردم پس اگر تمام قابلمه را هم بخوری مزه همون مزه است تنها فرقی که هست اگر بیشتر از سیری بخوری به بدن زیبا و سالمت صدمه می زنید و مطمئنا این صدمه را دوست نداری و خوشحال نخواهی بود و بعد یک کوچولو مکث کنید به راحتی کنار می روید و حتی در طول روز به ذهنم می گویم که چه یک قاشق و چه بیشتر مزه غذا تغییر نمی کند پس باید بدانم که اضافی وارد بدنم نکنم .الیته من پر خور نیستم با این روش مرحله سیری را می خواهم ملکه ذهنم کنم نمی دانم درست است یا نه ،استاد و دوستان اگه نظری دارین خوشحال می شم بدانم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/12/12 03:20
    مدت عضویت: 822 روز
    اندازه متن
    مدال طلایی
    محتوای دیدگاه: 683 کلمه


    (شرح عالی، مشارکت در گسترش آگاهی)
    .
    سلام دوست عزیز ممنون از نوشته ی خوبتون و اینکه تجربتون رو از پیغام سیری با ما در میان گذاشتید . بله چون احساستون خوبه ذهن همراهتون میشه و این عادت ملکه ذهنتون میشه .
    تجربه ی خوبیه .
    ولی جالبه منم تقریبا یه تجربه ای در مورد خوردن شبیه تجربه ی شما پیدا کردم . من وقتی سیرم مزه ی غذا رو متوجه نمیشم و اصلا بهم لذت نمیده .
    یعنی مزه ی غذا در دو سه لقمه اول رو میفهمم ولی بعدش غذا برام مثل کاه بی مزه میشه . یعنی میخوام این رو بگم که باوری که الان شما در نوشتتون فرمودید این هست که هر لقمه ای که اضافه میخورید همون مزه ی لقمه ی اوله ولی باوری مشابه برای من ایجاد شده که هر لقمه ای که اضافه بخوریم بی مزه تر از لقمه های اولیست . یعنی همون نیست . . وقتی سیرم لذت لقمه برام کاهش پیدا میکنه چون خودم خواستم چنین فرمولی ایجاد بشه . آخه یه چند روزه دارم روی باور ( وقتی سیری نخور ) کار میکنم و ذهنم هم مطابق این الگو وقتی سیرم لقمه ها رو برام بی مزه میکنه . اون لذت لقمه های اول رو دیگه نمیبرم . برای همین دست از خوردن می کشم . البته این تجربه جدید هست ولی برام شیرینه . دوست دارم که اینطوریه . میدونی از وقتی لاغری با ذهن رو به طور مستمر دوباره شروع کردم اینجوری شده . البته عجله ندارم برای نتیجه . چون میدونم نتیجه میده . من هر روز دارم تمریناتی انجام میدادم که یک ماه پیش انجام نمیدادم . پس قطعا گام به گامی که در راه لاغری برداشته میشه نتیجه میده . ایمان دارم نتیجه میده . چون حالم خوبه و حال خوبم بهم اجازه میده حرکتم مستمر باشه .
    به امید خدا اینبار به نتایجی عالیتر از قبل میرسم . البته نتیجه که میگم منظورم فقط نتیجه جسمی نیست منظورم تغییر شخصیته . من شخصیتم بازم لاغرتر میشه . خیلی امید دارم . البته قبلا عالی نتیجه گرفته بودم ولی شخصیتم تغییر نکرده بود عاداتم تغییر نکرده بود . ولی رفتار و گفتار و افکارم خیلی تغییر کرده بود . یعنی بدون تغییر شخصیت و عادت تونستم نتیجه بگیرم و البته نزاشتم چاق بشم ولی خیلی وقت بود فقط نمیزاشتم چاق بشم ولی به خاطر اینکه هنوز با فرمولهای خوردن با خودم به توافق نرسیده بودم لاغرتر نمیشدم . ولی از وقتی دوباره اومدم و دارم مستمر کار میکنم ذهنم هم در مورد فرمولهای خوردن داره باهام همکاری بیشتری میکنه و باهام همراه شده . او همیشه همراه خوبیه . فقط ما باید درست بدونیم که دنبال چی هستیم . من الان دنبال تغییر شخصیتم . چه بسا ممکنه آدما لاغر بشن ولی شخصیتشون چاق باشه . پس اون لاغری موقته براشون . پس شاید جسما لاغر باشن ولی در معنا چاقن و صد درصد برمیگردن سمت چاقی ‌. چون جسم انسان تابع شخصیت انسانهاست . ولی وقتی شخصیت لاغر بشه بی برو برگرد سرنوشت جسمی ما هم لاغری دائمی میشه .
    شخصیت چیست ؟
    شخصیت شامل عادات، رفتارها، سبک فکر‌ها، شیوه‌ی حرف زدن، درک محیط و تعامل‌های بین فردی است که پیوسته [بر اساس یک الگوی قابل تشخیص] در یک فرد مشاهده می‌شود.
    پس ما با تغییر شخصیت خودمون قطعا سرنوشت دائمی لاغری رو ایجاد می کنیم .

    ما با انرژی بد غذا خوردیم با ترس . با ولع . با نفرت . با احساس محدودیت . ما با داشتن این احساسات بد از غذا خوردن که یک مهارتیست که هم انسانهای لاغر به کار میگیرند و هم انسانهای چاق در جهت چاق کردن خود استفاده کردیم و اکنون داریم یاد میگیریم که از این مهارت به درستی استفاده کنیم . به قول استاد ما که داریم تمرین میکنیم . ما اگه نتیجه نگیریم پس کی نتیجه بگیره .
    موفق باشید دوست عزیز . چون ازمون خواستید نظرمون رو در مورد نوشتتون بگیم بنده هم عرایضم رو در مورد تجربتون نوشتم . ممنون از شما دوست گرامی .

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    الهام بهرامیان
    1400/01/11 00:28
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 23 کلمه

    سلام دوست خوبم روشتون به نظرمن خیلی خوبه منم هر وقت این گفتگوی درونی رو انجام می دم راحت تر کنارمی کشم، 👍💓

    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/24 04:32
   مدت عضویت: 361 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 633 کلمه

   به نام خالق بخشنده مهربان.
   اولين بار در زندگی‌ام، با افزایش تحرک و فعالیت بدنی در منزل، وزن کم کردم. هر روز در حیاط خانه طناب می‌زدم و یا فوتبال بازی می‌کردم و فکر کنم حداکثر نیم ساعت تا ۴۰ دقیقه هم طول می‌کشید و من خیلی خوب و سریع لاغر شدم. دومین بار فقط با حذف نان و برنج خیلی سریع وزن کم کردم طوریکه در عرض یک هفته لباس‌هایم کاملا گشاد شدند. آن زمان اینترنت و گوشی هوشمند نداشتم و کل اطلاعات من در رابطه با لاغری این بود که باید فعالیت بدنی بیشتری داشته باشم و یا نان و برنج کمتری بخورم تا لاغر شوم و نتایجی هم که از این راه کسب کرده بودم کاملا با آگاهی‌ها و باورهای ذهنی من مطابق بود.
   با رفتن به دانشگاه به اینترنت دسترسی پیدا کردم و با رفتن پیش دکتر تغذیه،اطلاعات من در رابطه با مواد غذايي، چاقی، کالری مواد غذایی و کالری سوزی فعالیت‌های بدنی افزایش یافت و کاهش وزن برای من سخت‌تر شد. دیگر با روزی نیم‌ساعت بازی کردن و یا فقط حذف نان و برنج کاهش وزن قابل توجهی نداشتم. با توجه به اطلاعات جدیدی که کسب کرده بودم، دیگر لاغر شدن به این راحتی نبود و باید خیلی سختی می‌کشيدم و توجیه می‌کردم که بار اول بدنم به رژیم و ورزش عادت نداشته و به آن شوک وارد شده و خیلی خوب لاغر شدم. در حالیکه آلان متوجه هستم که نتیجه آن زمان من کاملا منطبق با انتظارات من بوده است‌ و انتظارات من هم توسط باورها و اطلاعات من شکل گرفته بود. هرچه اطلاعات من در رابطه با عوامل چاقی و روش‌های لاغری افزایش می‌یافت، لاغر شدن برای من سخت‌تر و سخت‌تر میشد. درحقیقت من از روشهای لاغری انتظار لاغر کردن و از بدن خودم انتظار چاق شدن داشتم پس وقتی روشهای لاغری را کنار می‌گذاشتم، لاغری هم کنار گذاشته می‌شد و ذهنم انتظارات من از چاقی جسم را برآورده می‌کرد. انتظار چاقی آن‌قدر در من قوی و پررنگ بود که در تمام دوران رژیم و ورزش که درحال کاهش وزن بودم، نگران چاقی دوباره با قطع رژیم و ورزش بودم و این نگرانی به من اجازه نمی‌داد حتی از همان دوران کوتاه لاغر شدن و داشتن اندام بهتر لذت ببرم.
   از عید نوروز، ماه رمضان، ماه محرم، مسافرت انتظار صد در صدی چاقی داشتم. انتظار چاقی به قدری در من رشد کرده بود که حتی از آخر هفته‌ها هم انتظار افزایش وزن داشتم و صبح شنبه با اطمینان از افزایش وزن روی ترازو می‌رفتم.
   یکی از موانع لاغر شدن در روش لاغری با ذهن این است که ناخودآگاه ذهن انتظار لاغری از این روش ندارد. چرا که من به اندازه سی سال تجربه‌های مکرر لاغر شدن فقط از طریق رنج، سختی، محرومیت، عرق ریختن دارم و لاغری بدون سختی برای ذهن من ملموس و پذیرفتنی نیست و این باور فرهنگی غلط که نابرده رنج گنج میسر نمی‌شود هم به آن دامن زده است. برای رفع این مانع باید مرتب به خودم یادآوری کنم که با تمام رنج‌ها و سختی‌هایی که از رژیم و ورزش متحمل میشدم و وزن کم می‌کردم، چقدر سریع در زمان کوتاه نه‌تنها کل اضافه وزن برمی‌گشت بلکه چاق‌تر هم میشدم. با یادآوری مکرر ناکارآمدی این روشها که جز سختی و رنج و اضافه وزن بیشتر، ارمغانی برای من نداشته است‌، باید اعتبار این روش‌ها را برای ذهن کمرنگ و کمرنگ‌تر کنم. از طرف دیگر باید با فایلهای آموزشی، مطالعه، تمرین، تکرار، عمل کردن به اطلاعات جدید، دیدن نتایج شگفتی‌سازان و شنیدن و خواندن حرفهایشان، ذهنم را با اطلاعات جدید و صحیح بمباران اطلاعاتی کنم و اعتبار روش لاغری با ذهن را روز به روز در ذهن افزایش دهم. باید ذهن من راهی جز لاغر شدن جسم متصور نباشد باید بپذیرد که من لایق لاغری هستم و طبیعت من لاغری است در نتیجه انتظاری جز لاغر شدن ندارم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/12/12 22:17
    مدت عضویت: 822 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 427 کلمه

    سلام الهه جون . چقدر این متنتون عالی بود عزیزم مخصوصا قسمتهای اولش . چقدر قشنگ توصیح دادید انتظار چاق شدن جسم و لاغر شدن در رژیمهارو .

    ولی یه نکته برام خیلی جالبه اکثر آدما وقتی رژیم میگرفتن میگفتن ما دیر کم می کردیم و سریع بر میگشت . به نظرم چون خیلیها واقعا تلاش میکردند و رنج خیلی زیادی رو برای لاغر شدن متحمل میشدن و از اونجایی که ذهن برای مراقبت از ما شکل گرفته و برای لذت دادن ما به شدت در مقابل این رنجهایی که ما به خودمون میدادیم مقاومت میکرد و نمیزاشت نتیجه بگیره و یا اگه نتیجه هم میگرفته سریع برمیگردونده تا ما از رژیم و سختی دادن به خودمون ناامید بشیم و به این باور برسیم که دیگه نمیتونم رنج بکشم و دست از رنج دادن خودمون برداریم و ذهن به هدفش که رسوندن ما به لذت هست برسه .

    در حالیکه من خودم شخصا چون اصلا از رژیم خوشم نمیومده خیلی کم تن میدادم به رژیم . یعنی اهمیتی که خیلیها به ظاهرشون میدن ذهن من اون رو برام کمرنگ کرد و خجالت کشیدن از چاقی رو برام کمرنگ کرد و از طرفی اونقدر رژیمها رو با حال بد برام همراه کرد که من اصلا نمیتونستم ادامه بدم . برای همین اصلا نمیزاشتم متحمل رنج بشم در نتیجه ذهنمم خیلی باهام برخورد جدی نمیکرد و وقتی یه مقدار از وزنم رو کم میکردم خیلی دیر بر میگشت به وزن اولیه . یعنی زمان کاهش وزنم خیلی کمتر از برگشت اون بود . یعنی مثلا من اگه فقط دو ماه میتونستم رژیم بگیرم و مثلا ۸ کیلو کم میکردم بازگشت اون مثلا در طول ۶ -۷ماه یا نهایتا یک سال بود . یعنی همیشه انتظارم از خودم همین بود که وزنم دیر برمیگرده . ولی برمیگشت چون انتظار برگشت داشتم .

    در لاغری با ذهن کلا تجربه ی ما با رژیمها و اون کاهش وزنها فرق می کنه . حتی انتظارات ما هم متفاوته . یعنی ما کاملا به ذهن همسو هستیم و هرگز نمیخوایم در لاغری با ذهن متحمل رنج بشیم . وقتی اصل اول لاغر شدن با ذهن لذت هست پس ذهن خودش باهامون همراه میشه و راههایی رو بهمون پیشنهاد میده که خودش کمک کننده است به لاغریمون .
    هر چقدر لذتمون از مسیر و انجام تمارین لذتبخشتر باشه انتظاراتمون از لاغری با ذهن هم بیشتر تغییر میکنه . چون ذهن کاملا باهامون همکاری میکنه .
    من الان داره انتظار لاغری دائمی لز این روش در وجودم شکل میگیره و این برای من خیلی لذتبخشه .
    بازم ممنون از متن خوبتون دوست عزیز

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   abolhasanefarzane1@gmail.comcom
   1399/11/23 11:17
   مدت عضویت: 345 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 396 کلمه

   سلام استاد ودوستان گرامی گام۱۵ من تو دروره لاغری با ذهن وزندگی با طعم خدا شرکت کردم وخدا رو شکر به نتیجه ام رسیدم من اون موقع بیمار بودم والان خدا رو شکر بیماریم خیلی کمتر شده وحسم خوب شده ارامشم ابیشتر شده واین دورها هم رایگان بود اما دوره در مسیر لاغری ی چیز دیگه ست بخاطر وجود شماست استاد چون شما در کنار ما هستید وما ی حس دیگه داریم ی حس قدرت وامید چون شما برامون مشخص کردید کا الان باید این فایل رو بزارم این فایل برای گام ۱۰ خوبه وما پشتمون گرمه که استادمون هست وبا امید واطمینان کامل دوره رو شروع کردیم منکه اینجوری هستم ومن نمیخواستم کم کاری کنم گفتم خلاصه بنویسم وی دلیل دیگه اینکه من بعضی از گامها رو خوب متوجه نمیشدم چند بار گوش میدم وبرای همینه که از بچه ها عقبترم عجله ندارم برای رسیدن به مقصد مقصد مال منه حق منه من تلاش کردم ورا ه به این مسیر گذاشتم وبا شوق زیاد وامید وتوکل به خدا وکمک استادم پیش میرم وبه نتیجه دلخواهم میریم من نرسم که باید برسه اون کسیکه اصلا پا تو این راه نذاشته وخوشحالم که با شما ودوستانم در یک مسیر قرار داریم ووقتی ما فایلها رو گوش میدیم تمریناتشو انجام میدیم ونظاتمونو مینویسیم نظرات دوستان میخونیم در واقع داریم به ورودیهای مغزمون اطلاعات صحیح میدیم واین اطلاعات به فرمول تبدیل میشن واینها نگرش مارو تغییر میدن وما هم به رویایی چندین وچند سالمون میرسیم وهم از همه جهات زندگی تغییر میکنیم اینهارو همش مدیونه شما استاد گرامی وخداوندم هستم شماییکه وقت میذارین وتلاش میکنیین وزحمت میکشین تا این فایلها اماده پخش بشن ممنون ونمیدونم با چه زبونی باید تشکر کنم وانتظارم لاغر شدنه ووقتی تو این مسیر قرار بگیریم دیگه راهی نمونه فقط لاغری واین حق ماست ولاغری از این مسیر جدا نیست واین مسیر اخرش لاغریه چه بخوایم چه نخوایم که خواستن ارزوی دیرینه ماست واینو اون عکسیکه برای ور مسیر من گداشتید تائید میکنه که اولش ی ادم چاق کم کم در مسیر که قرار میگیره لاغر و لاعرتر میشه در نهایت به اخر مسیر که برسه متناسب شده اون ما هستیم وقتی به اخر مسیر رسیدیم ومن میخواستم تولد ایدا جونم تبریک بگم وایشالا رشد کردنش مدرسه رفتنش دانشگاه رفتنش وعروسیشو ببینید وممنون از اینهمه تلاش که برای من کردید واین فیلهای فوق العاده رو تهیه ودر اختیار ما گذاشتید ایشالا خدا عوضشو بهتون بده

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   shine bright like a sky
   1399/11/23 11:07
   مدت عضویت: 453 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 600 کلمه

   😃سلام سلام😃

   واییی چقد من ذوووق کردم. انگار که تشویق شدم بهتر ادامه بدم. واقعا نیاز داشتم که این حرفارو بشنوم.🤧 خیلی خوب بود. واقعا لازمه گاهی اوغات یه نفر به آدم بگه که آره داری درست پیش میری مطمعن باش. آفرین. کارت خوب بود.🤗 اگه من لاغر نشم پس کی میخواد بشه. وقتایی که میرم بیرون و آدمایی و میبینم که اضافه وزن دارن و درحال دَویدنن با خودم میگم ای کاش میتونستم این دنیای لاغری و با اونا آشنا کنم که سختی نکشن، که آگاه بشن لازم نیست این همه عرق بریزن و خودشونو خسته کنن، چون معمولا کسانی که چاقن برا تفریح و سلامتی نمیدَوَن و برای لاغر شدنه. تو ذهنم تصور میکنم رفتم پیششون و باهاشون حرف زدم. تو دانشگاهمون آقایی بودن که خیلی اضافه وزن داشتن و موقعایی که میدیدمشون همیشه تنها بودن، بعد با خودم میگفتم ای کاش بتونم با لاغری با ذهن آشناشون کنم، چون احتمالا خودشون چاقی و دوست نداشتن، نمیدونم والا، بعد چند وقت آگهی فوتشون و گذاشته بودن و خیلی ناراحت شدم. دلیلشو نمیدونم چی بوده آیا کرونا بوده؟ حادثه ای چیزی بوده؟ یا بیماری؟ ولی احساس میکردم که بشه یه زندگی جدید و لاغری و تجربه کنه.😇🙏🙏🙏
   🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆
   وای استاد اینقدر که از کلوچه های مادرتون تعریف کردید که منم دلم میخواد امتحان کنم ببینم چه مزه ایه😂😅
   یادمه روزایی و که با خودم فکر میکردم من یه روزی چاق میشم، بالاخره اون روز میرسه و من چه شکلی میشم؟ از خودم متنفر میشم. و انتظار چاقی و داشتم. و واقعنم درحال چاق شدن بودم😐🤦‍♀️ عجب. یعنی چه یعنی چههههههه!!!!!! چرا اخه من متناسب همچین فکری میکردم. خدایااااا. 🤯🤯 وقتی یه انتظار اشتباه من و چاق کرده پس یه انتظار درست هم میتونه من و لاغر کنه. درست، درسته و شکی توش نیست. معلوم میشه که ذهنمون واقعا قویه، ذهنی که تونسته اون همه به بدن فشار بیاره و چاقش کنه و مشکلات درست کنه پس مطمعن باشین که همین ذهن میتونه لاغرتون کنه. لاغری نه ها، لاغریییییی. این خیلی خبر خوبیه. وقتی تونستین اون همه وزن و به خودتون اضافه کنین پس خیلی راحت میتونین به حالت واقعی که هر آدمی باید داشته برگردین. تازه خیلی خیلی بهتره چون دارین همه ی اون سنگینی و از دست میدین. مثل این میمونه که بخوایین یه عالم چیزای سنگین و که تو دستتونه بزارین زمین. اون لحظه که میزاریمشون زمین راحت میشیم. میگیم آخیییش چقد سنگین بود. لاغریم دقیقا مثل همینه. راحت میشیم. و یه نفس بزرگ میدیم بیرون. 🌬🌬🌬🌬🌬
   درباره لاغر شدن صورت که ممکنه خیلیا نگران باشن که صورتشون خراب میشه و اینا. این نظر منه ولی مطمعن باشین اصلا اصلا زشت نمیشین، اتفاقا بهتر میشید. میدونید چرا؟ چون قبلا دیدیم کسایی و که با روش های دیگه لاغر شدن و چون خواستن با عامل بیرونی خودشونو سریع لاغر کنن بهشون فشار وارد شده و این فشار تو بدنشون نمایان شده و چون پوست بهش مواد مغزی و نرسیده و کم آب شده، و هم اینکه فرصت ترمیم نداشته که بخواد خودشو جمع کنه، همه ی اینا باعث شده چهرشون پژمرده شه. ولی با لاغری با ذهن چون لاغری داره از مغز صادر میشه پس تو کل بدن تاثیر میزاره، مث اینکه دستتون میبره و خودش ترمیم میشه، اینم خیلی خوب پوست خودش جمع میشه و سفت میشه و مطمعن باشین صورتتون درخشان تر و زیباتر از قبل میشه. الان ببینین چقدر صورت استاد میدرخشه و پوستشون خوبه. احتما کسایی و دیدین که لاغرن و صورتشون خوبه. پس این دلیل نمیشه که لاغریِ صورتتون بد باشه. اونقد که مث اسکلت لاغر نمیشه که. خودم دوست دارم که صورتم لاغر بشه و غبغبم از بین بره، الان دوتا چونه دارم😂😂😂

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/19 02:07
   مدت عضویت: 775 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,773 کلمه

   من هم به شخصه همیشه در زندگیم منتظر چاقی بودم فقط در دورانی که رژیم و ورزش داشتم منتظر چاقی نبودم، چطور ؟؟؟
   چون ترسیدم و ترس داشتم از چاقی بیشتر پس منتظر چاقی بودم
   مثلا من اگر شیرینی یا یه وعده غدایی خاص میخوردم در مهمانی یا رستوران حتما منتظر چاقی بودم و به بقیه هم میگفتم که من دیگه چاق شدم ببین چقدر امشب خوردم یا وقتی سفر میرفتم و یا ماه رمضان و یا عید نوروز بود من دیگه منتظر چاقی بودم یادم میاد قبلا که مسافرت میرفتم از لحظه ی اول سفر من میگفتم الان چاق میشم تا زمانی که بر میگشتم چون در مسافرت من رژیم و غذای رژیمی نداشتم و خیلی هم بیشتر میخوردم و میگفتم حالا همین یه مدت هست و دوباره شروع میکنم و برای همین انتظارم از خودم چاقی بود و همیشه هم نتیجه برای من چاقی بیشتر بودو هیچ وقت انتظار لاغری از خودم نداشتم مگر با رژیم و ورزش سخت که اونم برای مقطعی لاغری بود و نتیجه داعمی نبود چرا ؟؟؟ چون من تا زمانی که در رژیم بودم از خودم انتظار لاغری داشتم و به محض خسته شدن از رژیم و باشگاه و کنار گذاشتن رژیم انتظارم از خودم چاقی بود و سریع هم چاق میشدم و چرا اینطور بود چون فرمولهای ذهنی من و ذهن من چاق بودن و اونها با ورزش و رژیم تغییر نمیکردن و اما با دورهای استاد ما یاد میگیریم این فرمولهای ذهنی رو به سمت لاغری تغییر میدیم و انتظار لاغرشدن در ما شکل میگیره و با تکرار این فایلها و تمرین و نوشتن این انتظار پر رنگتر میشه و خیلیها هستن با وجود این دورها و آموزشها ولی باور نمیکنن که میتونن به همین راحتی لاغر بشن و انتظار لاغری از خودشون ندارن و ممکنه چون هنوز اول راه هستن نجوای ذهنی داشته باشن که نه نمیشه بدون تحرک و بدون رژیم تو لاغر بشی اصلا چطور امکان داره تو که هیچ کاری نکنی و اما لاغر بشی ؟؟؟ولی ما نباید گول بخوریم و باید با اشتیاق ادامه بدیم وبریم جلو تا لاغری رو آموزش ببینیم و یاد بگیریم و لاغر هم میشیم و همیشه به خودت بگو مگر من برای چاق شدن کار خاصی کردم مثلا رژیم خاصی و ورزش خاصی کردم که چاق شدم ؟؟؟اگر نه پس حالا هم برای لاغری نیاز به هیچ ورزش،و ورژیم خاصی نداری فقط باید اون رو یاد بگیری اون وقت هست که چه بخوایی چه نخوایی تو لاغر میشی و در مسیر درست قرار میگیری و دلیل اینکه از این نجواهای منفی داری که باید رژیم و ورزش بگیری این هست که چون ذهن با این روش جدید آگاهی نداره و هنوز در بین مردم ناشناخته هست و هم اینکه ذهن دیده که همیشه ما با سختی و رنج لاغری رو به دست آوردیم و هیچ وقت لاغری راحت نبوده و حالا سخته براش قبول کنه با قدرت ذهن میشه لاغر بشیم به همین راحتی و بدون هیچ رنج و سختی .
   همانطور که این ذهن تونسته ما رو چاق کنه همین طور هم میتونه ما رو لاغر کنه فقط چون راه جدید هست و تا حالا در بین مردم ندیده باورش سخت هست و اینقدر باید این فایلها رو تکرار کنیم و بنویسیم تا ذهن متوجه بشه درست ترین و اصولی ترین راه برای لاغری همین روش هست و بقیه ی راه ها ناکار آمد و غیر اصولی هستن و بهترین کار این هست که دوستان شگفتی ساز رو نشون ذهن خودمون بدیم تا باور کنه و همچنین استاد رو میتونیم یه الگوی عالی در این راه برای خودمون قرار بدیم و یا اینکه بگیم به خودمون که بابا همینطور که من رفتم چندین ماه آموزش رانندگی رو یاد گرفتم و الان راننده ماهری هستم حالا هم میتونم لاغری رو یاد بگیریم و در اون ماهر بشم و یا اینکه لاغری در جسم من خیلی راحت و طبیعی اتفاق میفته مثل نفس کشیدن و پلک زدن و رشد مو و ناخن من هست اینقدر راحت و طبیعی هست برای بدن من پس خودت سختش نکن برای خودت .
   و من خودم به شخصه همیشه تنها راه لاغر شدن رو حقیقتا کم خوری و رژیم و ورزش در کنار اون میدونستم و هیچ وقت به هیچ راه دیگه ای فکر نکردم و به همه هم گفتم اگر میخوایی لاغر بشی باید کم بخوری و یا نخوری تا لاغر بشی و خودم از این طریق بارها نتیجه ی عالی ولی در مسیر سخت به دست آوردم ولی هیچ وقت نتیجه ماندگار نبوده و همین موضوع بسیار ناراحت کننده و سخت بود برام و همیشه گله داشتم و غصه میخوردم تا با این روش لاغری با ذهن آشنا شدم و چقدر این روش رو قبول دارم و چقدر حرفهای استاد به جان و روح من میشینه هر چند نجواهای ذهنی زیادی هنوز دارم ولی از اونها قویتر صدایی درونم میگه تو میتونی فقط ادامه بده و این راه درست هست و من دارم با تمام توانم و انگیره و اشتیاقتم و تعهدم در این مسیر حرکت میکنم و خیلی دوست دارم بقیه رو هم بگم اما چون خیلیها به دنبال روشهایی هستن که فقط فشار به جسم میارن قبول نمیکنن و یا اصلا مسخره هم میکنن پس ترجیح میدم که سکوت کنم و حرفی نزنم پس هیچ جا در اطراف من در مورد لاغری با ذهن کسی با من حرف نمیزنه و این روش رو تایید نمیکنه مگر در این سایت تناسب فکری و اینجا همون جایی هست که هر روز با کلی امید و انگیزه و حال خوب واردش میشم و حرف میزنم و میخونم و گوش میدم و اینطور لاغری رو یاد میگیریم و کلی هم دوست خوب هست که با من هم مسیر هستن و اینجا همه مثل هم با یه هدف مشترک هستیم و هیچ کس ما رو مسخره و یا سرزنش نمیکنه تازه مدال طلا و تشویقی هم میگیریم به خاطر حرفهامون و کلی اعتماد به نفس پیدا میکنیم پس با خیال راحت و اشتیاق من هر روز میام تا گامی بردارم چقدر عالیه که در این مسبر هستم خدا رو شکر میکنم .
   همه چیز در جهان در حال بهبود و پیشرفت است .مثال :
   حتی بچه های امروزی با بچهای دو سال پیش فرق دارن بچه های یه ساله ی امروزی کاملا میتونن با موبایل کار کنن .
   و حتی بچهای شرکت کننده در دورها ی یه ماه پیش خیلی آگاهی هایی بیشتری به نسبت بچهای یه سال پیش دارن و این افراد زودتر موفق میشن .
   من هم دارم هر روز یه گام برمیدارم و میدونم منطقی هست که لاغر بشم و راه دیکه ای نداره مثل این هست که من هر روز دارم به سمت شهر مقصدم قدم برمیدارم و به زودی اونجا میرسم .
   و من قطعا به لاغری میرسم و اگر من نرسم پس کی میرسه ؟اونی که کار نمیکنه .
   مغز من داره هر روز آموزش میبینه و راهی جز لاغری نداره و من تا قبل از آشنایی با این دورها چاقی رو در ذهن خودم وارد میکردم و اما حالا دارم لاغری رو وارد میکنم .
   من با نوشتن دیدگاه و با فایل گوش کردن در خودم تغییر نگرش و دیدگاه و طرز فکر پیدا میکنم و بعد هم رفتارها و عادتهای من تغییر میکنه و در نهایت جسم من تغییر میکنه (به شرط اینکه عجله نکنم )
   وقتی من نوشته های دیگران رو میخونم و و از اون نوشته ها لذت میبرم باید اونها رو تشویق کنم تا جهان من رو به مسیرهای بهتر هدایت کنه .
   اگر من قراره نتیجه نگیریم پس کی قراره نتیجه بگیره ؟؟؟؟خودم من خود من فروغ باید لاغر بشم به اندازه ای که من در این سایت فعالیت میکنم نتیجه هم به اون مقدار میگیرم .
   لاغر شدن به مرور در من به وجود میاد و من نباید عجله کنم آخه به من که بد نمیگذره همه چیز در آرامش و حال خوب هست و از هر چیزی که دوست داشته باشم بدون هیچ محدودیتی در هر مکان و زمانی میخورم و تازه روز به روز وزن و سایزم هم داره عالیتر میشه پس چرا باید عجله کنم ؟هیچ عجله ای ندارم و با صبر و اشتیاق و استمرار و تعهد دارم قدم برمیدارم و اتفاقا امروز داخل یه مهمونی بودم که تمام اون جمع به من میگفتن چقدر خوش اندام و لاعر شدی چیکار کردی ؟؟و ذهن من طبق روال قدیم اون زمان که رژیم بودم میخواست عمل کنه چون اون موقع وقتی میرفتم دکترتغذیه هر ماه که وزن کم میکردم و یا همه داخل باشگاه میگفتن لاعر شدی باید حتما به خودم یه تشویقی میدادم و یه دل سیر غدا میخوردم و میگفتم حالا دوباره از فردا شروع میکنم اینم جایزه این همه مدت تلاشم و من بسیار این کار رو میکردم و حالا امروز هم من دیدیم که همه با هم میگن و انصافا هم خودم احساس میکردم چقدر عالیم بعد طبق همون موقع ها فرمول قدیمی چاقی در ذهن من بالا اومد که هر چی دلت میخواد برو بخور حالا که همه میگن لاغری برو بخور ولی برای یه لحظه گفتم اخه چی بخورم ؟؟من هر چی که بخوام دارم میخورم هیچ وقت هم گرسنه نیستم پس چیکار کنم ؟انگار صدایی گفت زیاد بخور اینقدر بخور تا مثل اون موقعها به شکمت فشار بیاد(و به نظرم تنها کاری که الان من دارم میکنم زیاد نمیخورم دقیقا به اندازه میخورم و فکر کنم این منفی باف هم از همین قضیه میتونست تنها سو استفاده کنه و عنوانش کرد ) ولی خیلی منطقی خودم جواب خودم رو دادم که من از اینکار بدم میاد دیگه این یه کار زشت و غیر انسانی هست و من که عقل و شعور دارم هر وقت سیر بودم نمیخورم و در ضمن انگار هدفم که لاعری و تناسب بود خیلی از این کار برام لدت بخشتر بود و اینکه بخوام پر خوری کنم دیگه اون پرخوری نه تنها لدت برام نداره بلکه خیلی هم زشت و زننده شده و هر چی خواستم اضافه یه چیزی بخورم باور کنید نشد و خودم لذت بردم از از این همه تغییر رفتارم و عین متناسبها دارم رفتار میکنم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 1 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/17 14:21
   مدت عضویت: 499 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 68 کلمه

   سلام وقتتون بخیر استاد خدا قوت
   ببخشید آیا پاسخی که دادین پاسخ کامنت بنده است ؟
   و یه پیشنهاد داشتم که آیا امکان داره کامنت ها شماره کذاری بشن چون کامنت بعضی از فایلها زیاد هستن بالای 300 و یه دفعه ای نمیشه نشست و خوند وقتی برمیگردی اتا پیدا کنی زمان میبره و اینکه آدم میفهمه کدوم پاسخ مال کدوم کامنت هست
   ممنون میشم سپاسگزارم از زحمات بی دریغتون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1399/11/17 19:49
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 42 کلمه

    سلام دوست عزیز
    وقتی به کامنتی پاسخ داده میشه دقیقا زیر همون کامنت پاسخ درج می شود
    در مورد شماره گذاری دیدگاه ها بررسی انجام می شود و در صورت امکان حتما اجرا خواهد شد.
    مرسی از همراهی و مشارکت در گسترش لاغری با ذهن

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1399/11/17 23:44
     مدت عضویت: 499 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 37 کلمه

     سپاسگزارم استادجان درسته تقریبا 7 ماه میشه تو سایت عضو شدنم و از فایلهای رایگان شروع کرده بودم واقعیتش کامنت نمیزاشتم چون به تازگی کامنت مینویسم به گفته شما استاد بزرگوار زیاد آشنایی نداشتم

     سپاسگزارم بابت راهنماییتون🙏

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/16 23:42
   مدت عضویت: 552 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 432 کلمه

   بنام خدا.سلام به شما عزیزان . این جلسه انگار جواب شخص من بود!!!! امروز که برای خرید بیرون بودم به یه تضادی برخوردم نه اینکه خودمو سرزنش کنما نه!فقط یه چنددقیقه نجوای منفی اومد سراغم که کاش این روش یکم زودتر نتیجه میداد یا زودتر شروعش کرده بودم ومنم اون سایزی که مد نظرم بود و میتونستم بخرم …. به اینجای فایل که رسیدید : اگه الان چاقی فردا و پس فردا هم چاقی تو ذوقت نخوره چون تازه داری آموزش میبینی زمان میبره باید ادامه بدی انگار داشتید به من این حرفارو میگفتید بابت یه کوچولو حس منفیه غروبم!!!! کلا احساسم ازبین رفت و دوباره انرژی گرفتم که سفت و سخت تر از این چندماه اخیر ادامه بدم . تصمیم گرفتم بیشتر وقت بزارم بیشتر تجزیه تحلیل کنم آگاهیامو ،خودمو تو طول روز ببرم تو فضای لاغریه بیشتر و بیشتر، با توجه به افراد لاغر به رفتاراشون با دیدن عکس شگفتی سازان سایت مرور گام های روزای قبل خوندن نت برداری های خودم ….. خلاصه میخوام شاگرد نمونه این دوره بشم 😊😊😊 واقعا روز بروز دارم درک میکنم که نگرشم داره بیشتر و بیشتر تغییر میکنه یه جاهایی منفی باف میاد سراغم اما خدای خوبم فورا با یه فایل عالی هدایتم میکنه و اون حالت ازبین میره تازه شور و اشتیاقم چندبرابر میشه . تا سال قبل من انتظارم از کوچکترین رفتارام چاقی بوده متاسفانه انگار باخودم دشمنی داشتم فقط درحال سرزنش خودم بودم و احساسم مدام بد بود و همینم منو میبرد به سمت چاقی بیشتر و حال بدتر…. یعنی از هرچیز بیربطی برای خودم فرمولایی ساخته بودم که عین آب خوردن چاق میشدم دیر خوابیدن شب و صبح و خوردن فلان غذا تا ارث و تیروئید ….. یه روزنه امید برای خودم باقی نگذاشته بودم !درسته از یاداوریشون حالم بد میشه که چقدر خودمو اذیت کردم زندگی رو بخودم زهرمار کرده بودم، اما از طرفی هم بخودم تبریک میگم که یک جا دیگه جلوی زیان رسوندن به روح و روان و جسمم و گرفتم به لطف خدا ،شما واصرار و پشتکار خودم. من خیلی وقته که دیگه بجز روش ذهنی به هیچ عامل خارجی اطمینان ندارم و شک ندارم من وهمه دوستان گلم یروزی که خیلی دیر نیست شگفتی ساز میشیم 😍😍😍😍اگه ادامه بدیم اگه شک و به یقین تبدیل کنیم که روش لاغری صحیح فقط فقط و فقط همین روشه و با لذت و اشتیاق ادامه بدیم بدون هیییییییییچ عجله ای و هرلحظه تاکید کنیم بخودمون که چه بخواهیم چه نخواهیم نتیجه تلاشمون استمرارمون و عمل کردن به دانسته هامون چیزی جز لاغری نمیتونه باشه . 💪💪💪💪💖💖💖💖تشکر استاد خوبم 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/16 16:16
   مدت عضویت: 499 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 441 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و گرامی سرشار از انرژی و سلامی دیگر به دوستان هم مسیرم در مسیر سر سبز لاغری که هممون هدفمون متناسب شدن و متناسب ماندن است💃
   خواستم خدمت استاد بزرگوارم عرض کنم که درسته من نمیتونم هر روز کامنت بزارم ولی طبق اون فایل مقدمه دارم پیش میرم یعنی هر روز یک گام میرم جلو میرم حالا میخوام برنامه امو چطور پیش میبرم و اینجا بگم ببینم استاد عزیزم تایید میکنن یا نه ؟
   استاد جان من اولین کاری که میکنم متن قبل از فایل یا همون محتوا رو میخونم و قسمتهای مهم شو نت برداری میکنم .
   دوم اینکه فایل و گوش میکنم و نت برداری میکنم چندین بار عقب میکشم و کلمه به کلمه رو دوباره گوش میکنم. تا قسمتهای مهم شو از قلم ندازم البته نا گفته نمانه که یادداشتهام و فعلا تو چک نویس مینویسم .
   سوم اینکه میرم سراغ کامنت بچه ها اونهارو هم همشون میخونم خیلی از خوندنشون لذت میبرم و به وجد میام مثل اینکه دوپینگ کردم وقسمتهایی که به دلم میشینن و درک و آگاهیمو بیشتر میکنن یادداشت میکنم و تو یه طرف دفترم که باورهای صحیح و اونجا نوشتم و مینویسم.
   چهارم اینکه فردای همانروز صبح قبل از اینکه برم سراغ گام بعدی دوباره فایل و گوش میکنم و اونهایی که تو چک. نویس نوشتم و پاک نویس میکنم چندین بار گوش میکنم و مینویسم.
   پنجم اینکه من حداقل 4 ساعت تو سایت و کلا آموزشها هستم و هر روز آلبوم شگفتی سازان میبینم تحسینشون میکنم وبه خودم میگم ببین لیلی دوستانت تونستن پس تو هم قطعا میتونی. چون تو خیلی توانمندی 😍 الهی شکرت
   ششم اینکه در طول روز که کارای خونه رو انجام میدم به فایلهای که از قبل دانلودشون کردم و گوش میکنم به خودم باورهای صحیح و یادآوری میکنم و وقتی ام بیرون میرم و افراد متناسب میبینم تحسینشون میکنم .
   هفتم اینکه خودم رو تشویق و تحسین میکنم که خیلی عالی دارم آموزشهامو پیش میبرم و از دیدن تغییراتم که هم جسمی هست و هم رفتاری خیلی خیلی خوشحالم استاد حالا ببین چه شود وقتی دوره 100 روزه تمام بشه (جوجه رو آخر پاییز میشمارن 😍) از خوشحالی پر در میاریم و پرواز میکنیم و میرقصیم 💃💃💃😍😍😍 الهی شکرت
   هشتم اینکه انتظار من از خودم لاغری و تناسب هست چرا که ما ذاتمون متناسب بوده و هست
   من بهترین مخلوق خداوند هستم
   من لایق بهترینها هستم
   من لایق متناسب شدن و متناسب ماندن هستم
   مهمترین هدف زندگیم متناسب شدن و متناسب ماندن هست
   لاغر شدن و متناسب شدن آسانترین و راحتترین کار دنیاست مثل آب خوردن الهی شکرت الهی شکرت الهی شکرت
   سپاسگزارم از الله یکتا و مهربانم که ما رو خالق زندگیمان قرار داد.الهی شکرت
   سپاسگزارم از استاد گرانقدر و توانمند
   بازم ممنونم استاد عزیزسپاسگزارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/16 14:49
   مدت عضویت: 499 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 398 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و گرانقدر و سرشار از انرژی مثبت و سلامی دیگر به دوستان هم مسیرم که هممون هدفمون متناسب شدن و متناسب ماندن در مسیر سر سبز لاغری است.
   خواستم خدمت استاد عزیزم بگم که من درسته هر روز کامنت نمیزارم ولی خواستم نحوه آموزشمو اینجا مطرح کنم که واقعا ببینم نظر استاد درباره نحوه آموزش بنده چی هست؟
   استاد جان من هر روز یک گام رو طبق روشی که فرمودین جلو میرم. من اولین کارم خواندن متن قبل از فایل یا همون محتواست رو بعد نت برداری از قسمتهای مهم متن . دوم اینکه فایل کلمه کلمه با جون دل گوش میکنم و نت برداری میکنم وهی فایل عقب میزنم و دوباره گوش میکنم و مینویسم البته اینم بگم در چک نویس.. سوم اینکه میرم سراغ کامنت بچه ها و واقعا از خواندنشون خیلی لذت میبرم بیشتر به وجد میام و مثل اینکه دوپینک کرده باشم😍 چهارم اینکه از کامنت بچه هام هم قسمتهایی که خیلی به دلم میشینن در یه قسمتی از دفترم که باورهای صحیح لاغری نوشتم یادداشت میکنم
   پنچم اینکه فردا صبح قبل از اینکه برم سراغ گام بعدی دوباره فایل گوش میدهم و هی عقب میکشم و پاک نویس میکنم درسته 2 بار فایل گوش میکنم ولی فکر کنم اونکه عقب میکشم یه 5 باری تکرار میشه. ششم اینکه طول روز هم باورهای صحیح و به خودم میگم و افراد متناسب و دیدنی تحسین شون میکنم که چقدر زندگی با طعم تناسب خیلی زیبا و لذت بخش هست الهی شکرت😍
   واینم بگم استاد تو این 15 روز خیلی خیلی جواب گرفتم. ولی نتیجه اصلی بعد 100 روز مشخص میشه ( جوجه رو آخر پاییز میشمارن 😍 ) و خودمو تحسین میکنم که خیلی عالی دارم رو خودم کار میکنم بازم الهی شکرت.
   استاد واقعا از شنیدن فایلها لذت میبرم بعضی فایلها که دیوانم میکنه مثل فایل لیاقت و اون کلمه رژیم و صعود و سقوط
   خیلی حس خوبی بهم میدن
   چرا که من بهترین مخلوق خداوند هستم
   من لایق بهترینهام
   من لایق متناسب شدن هستم💃
   مهمترین هدف زندگی من متناسب شدن است
   انتظار من از خودم متناسب شدن و متناسب ماندن است
   لاغر شدن با ذهن آسانترین و راحترین کار دنیاست مثل آب خوردن الهی شکرت
   فایل امروزم که گوش دادم خیلی انگیزم بیشتر شد
   سپاسگزارم استاد عزیز و توانمندم هر چه ازتون تشکرم کمه زبانم قاصره از گفتنش بازم ممنون استاد زیباییها و خوبیها.
   خیلی خیلی خوشحالم از اینکه تو این مسیرم الهی شکرت سپاسگزارم خدای مهربانم عاشقتم خداجونم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1399/11/16 17:14
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 26 کلمه

    سلام دوست عزیز
    انشاالله وقتی هر روز دیدگاهت رو نوشتی و از نوشته های دیگران استفاده کردی متوجه تفاوت احساس و اطمینانت به کسب نتیجه می شی

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/16 08:53
   مدت عضویت: 791 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 442 کلمه

   سلام سلام
   انتظار لاغري
   چقد اين متن منو به چالش دروني كشيد كه ببينم چند چندم ، از خودم چه انتظاري دارم
   ممنون بابت لايو اون شب و اينكه در دوره قرارش داديد،
   گام ١٥ ٩٩١١١٥
   خدايا شكرت تا اينجاي كار رو بودم كلي مشتاق اين آگاهي هاي جذاب و يادگيري لاغري ذهني در ادامه دوره هستم.
   من هي فك كردم انتظار لاغري دارم ؟
   راستش من براي خودم حتي اگه رژيمم بگيرم و ورزشم بكنم كه ديگه عمرا اين كارارو انجام بدم ، اصلا انتظار لاغري ندارم
   اصلا مغزم استوپ كرده نسبت بهشون ميگه اولا كه نميذارم تو ديگه اون راه هارو بري و دو سالي هست از آخرين رژيمم ميگذره و ديگه حتي تبليغات هم منو نكشونده سمتش
   و من با اونا لاغر بشو نيستم
   آخه من گول زدن نميخام ، چند كيلو لاغري نميخام، من پكيج كامل مادامالعمر ميخام ، ميخام لاغر بشم تا تناسب اندام مورد نظرم ، سايز مورد نظرم و از همه مهمتر بعدشه تا زماني كه تو اين دنيام متناسب زندگي كنم ،متناسب جسمي و ذهني. از همه همه مهمتر آرامش ذهنمه كه سالهاس بِه خاطر رفتارهاي اشتباه خوردن و رفتارهاي غير انساني و اعتياد بِه چاقي ، اون آرامش از بين رفته ، خودباوري رفته ، عزت نفس رفته ، اعتبارم رفته ، من ميخام خودم رو بِه خودم ثابت كنم ، ميخام انساني رفتار كنم ، ميخام دست و پام و دلم نلرزه دو برابر بوها ، مواد خوراكي ، شيريني ها ، رستورانها ، مهموني ها، ميخام نيازم رو فقط پاسخ بدم و ترك كنم اون اعتياد خانمان سوز مجاز و آزاد رو ، ميخام بعد هر خوردن سبك باشم بدون تقلا بگم سير شدم و ديگه حتي ثانيه اي دلم نلرزه كه بابا شيرينيه بخور، نه من ميخام متشخص و انساني با خودم با جسمم رفتار كنم ، ميخام احترام بذارم به خودم و بِه اين امانت كه خالقم بهم داده ، ميخام تا لحظه اي نفس ميكشم سالم باشم ، سلامتي كامل ، ميخام اعتماد كنم به بدنم و خودش با توجه به نيازهاش بهم بگه چي لازمه براش و همون ماده مقوي رو بخورم، اينا روياهاي منه كه در حال تحققه، من ايمان دارم كه ميتونم و از پسش بر ميام، از روزي كه تمرين گرسنگي سيري رو انجام ميدم و رفتارم در روند انساني شدنه انتظار لاغري در من شكوفا شده ، جوونه زده و از همه مهم از احساسم خوبه ، هر روز سه تا ٥ ساعت دارم فايل گوش ميدم و ميخونم و مينويسم تو اين سايت ، با علاقه با عشق ، قبلا فك ميكردم اينا وقت تلف كردنه الان ميدونم مهمترين الويتمه ، خدارو بي نهايت شكرت ميكنم براي حضور استاد و اين دوره شگفت انگيز و خدايا شكرت شكرت شكرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/15 20:52
   مدت عضویت: 513 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,188 کلمه

   سلام سلام به همه امیدوارم در بهترین وضعیت خودتون باشید و سالم شاد
   یه گام دیگه در مسیر لاغری من😉 گام پانزدهم مصادف با روز مادر این روز به تمام مادر وخانم ها هم مسیرم تبریک میگم. 😊😊😊
   آنچه از فایل پانزدهم فهمیدم ،🤗خب برو بریم با یه آگاهی جدید وصحیح ویکی دیگه از موانع سر راهمون برداریم
   انتظار لاغری
   آیا ما انتظارمون از این مسیر خودمون لاغری است یا دو دل هستیم و تو ذهنمون دور از دسترس است و فقط داریم آموزش میبینیم تمرین میکنیم ولی انتظار لاغری نداریم
   ،🤔😐
   خب بیا بریم قبل از آشنایی با روش ذهنی و یه مرور کنم افکارم رو و باور هام. من هم قبلا وقتی یه روشی شروع میکردم انتظار لاغری داشتم اما همین که یکم میزدم جاده خاکی و رعایت نمی‌کردم انتظار چاق تر شدن داشتم این انتظار چاق تر شدن در من بیشتر از انتظار لاغری بود همیشه مثلا میومدم رژیم می‌گرفتم کافی بود یه شب یکم پرخوری میکردم کافی بود برم مهمونی عروسی کیک شیرینی بخورم آقا دیگه من همین جور فوری حکم صادر میکردم ای وای که چاق شدم وای حتما چند کیلو اضافه کردم و اینقدر میگفتم ناراحت بودم سرزنش میکردم خودمون که بیشتر از حد تصورم چاق میشدم و همیشه این انتظار چاقی در من بیشتر بود آره چون فلان رژیم رها کردی طبیعی است وزنت برگرده چون فلانی رفته باشگاه تو نمیری طبیعی چاق تر بشی فلانی فلان دارو میخوره تو نمی‌خوری طبیعی چاق بشی و کلا یجوری بودم که فک میکردم اگه زیاد بخوابم یا کم بخوابم حتما چاق میشم ،😑😐😑
   و اما وقتی با این دوره آشنا شدم یکم خوب پیش رفتم تا اینکه نجوها منفی من گمراه کرد همش تو ذهنم می‌گفت مگه میشه خودت مسخره کردی برو یه نگاه به خودت کن بابا تو باعملم آب نمیشی چه برسه ذهنی و من گفتم بزار هرچی میخواد بشه ادامه میدم ادامه دادم وبکم دلسرد شده بودم چون عجله داشتم واسه لاغری و دلم میخواست خانوادم بگم چقدر تغییر کردی و کلا عجله داشتم و هی گوش میدادم فایل هی هر روز تو آینه خودم چک میکردم و دیگه راستش امیدی نداشتم و ت دلم می‌گفتم باید حتما یه راه دیگه برم اصلا ول کن نخواستم بزار همین جور بمونم وباز با ترک مسیر لاغری با ذهن انتظار چاق شدن داشتم و باورم این بود اگه من یه روز نتونم تمرین کنم فایل گوش بدم چاق میشم و انتظارم برای چاقی بیشتر بود 😃😀😄
   واما الان که شروع جدیدی داشتم چون هم گوش میدم هم تمرین انجام میدم هم عجله ندارم هم زمان در نظر نمی‌گیرم خودم چک نمی کنم تو آینه و خیلی خیلی مهمتر از همه اینها به آموزش ها عمل میکنم یعنی دوستان میخام بگم عمل کردن به آموزش انتظار آدم خیلی مبیره بالا یعنی دارم تجربه خودم میگم خیلی تغییرات در خودم مبینم کلا دیگه عجله ندارم و انتظارم لاغری است این روش این دوره اصلا دست کمی بنظر من از دوره ها پیشرفته لاغری با ذهن نداره من که خیلی راضیم حالا نمی‌گم من همه باورهام پاکسازی شده و باربی شدم ولی دوستان یه آرامشی دارم کلا نگفتنی آدم وقتی بدون مسیر درست میره خیالش راحته نگرانی نداره ومطمعن میشه میرسه به قصد حالا که میرسه به مقصد بستگی به اینکه چقدر روی باور هامون کار کنیم و به آموزش ها عمل کنیم و به همون اندازه هم موفق خواهیم شد
   مثلا تو وقتی واسه عیدت سبزه میکاری مطمعنی سبز جوانه میزنه رشد می‌کنه وانتظارت جوانه زدن و سبز شدن است حالا ما هم مسیر درست انتخاب کردیم با استمرار آموزش تکرارتمرین و بازم تاکید میکنم عمل کردن به آموزش ها در زندگی باعث میشه ما انتظارمون از خودمون لاغر شدن باشه
   لاغر شدن بستگی به اینکه یکسال در دوره هستی یا یکماه نداره بستگی به انتظارت از این روش و خودت داره ،🤗😊🤩 پس این موانع ذهنی لاغر شدن که انتظاری از این مسیر برای لاغری ندارند با باور صحیح انتظار لاغری رو داشته باشیم عوض کنیم.
   لاغر شدن مانند چاق شدن از ذهن شروع میشه وانچه درباره لاغری و چاقی باور میکنیم انتظار چاق شدن یا لاغر شدن در ما شکل میده 🙂😌
   چرا انتظار لاغر شدن با اینکه با روش ذهنی ادامه میدیم در ما وجود نداره ؟. چون برای بیشتر افراد چاق لاغری با ذهن باور کردنی نیست با اینکه این روش ادامه میدن آما عقیده داره حتما باید روش های که دیگران بیشتر استفاده میکنن استفاده کنن تا لاغر بشن وچون این روش ذهنی بین افراد چاق قابل باور نیست و برای بیشتر افراد خنده دارم هست واسه همین نتیجه خاصی اندازه تلاششون کسب نمیکنن. 🤨🤔
   هرچه بیشتر ما بپذیریم این روش لاغری با ذهن بهترین روش است برای لاغر شدن همیشگی وبقیه روش ها نتیجه مطلوب وماندگار ندارد هرچه بیشتر بپذیریم نتیجه بیشتری خواهیم گرفت.
   کاری هم به نجواها ذهنی نداشته باشیم من خودم اول دوره خیلی نجوا ذهنی داشتم اما اینقدر ادامه دادم تمرین کردم عمل کردم که الان خیلی کم شده و در حال فرار است چون می‌دونه روی من تاثیری دیگه نداره پس بیاییم انتظارمون از مسیرمون لاغری بدونیم بچها به طور ساده تر ما این کارها کردیم چاق شدیم حالا آموزش برخالف چاقی مبینیم ولاغر میشم اگه ما لاغر نشیم کی میخواد لاغر بشه ما شگفتی ها قرن جدید هستیم اگه خودمون باور کنیم ادامه بدیم جا نزنیم و ادامه بدیم تکرار تکرار عمل کنیم تا شکارها قرن جدید باشیم دیگه سال جدید این دغدغه هارو نداشته باشم و عکسمونم بزنیم تا آلبوم شگفتی سازان و الگویی بشیم برای بقیه ما لاغر میشم مطمعن باشید هرکه به اندازه انتظارش از این دوره وعمل کردن به این آموزش ها لاغر میشم ،😊😍😊😍😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/15 18:17
   مدت عضویت: 662 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,807 کلمه

   سلام سلام 😍 😍
   یک روز فوق العاده ی دیگه و یک گام دیگه برای کامل کردن پازل لاغری 😻😻
   وقتی رژیم میگرفتم، من اطمینان 💯% داشتم که باید لاغر بشم چون داشتم کاری برای لاغر شدن انجام میدادم دیگه.. بعد از رها کردن هر روشی برای لاغر شدن هم انتظار داشتم که هرچی کم کردم بهم برگرده و بعدش هم دوباره چاق تر بشم.
   وقتی با لاغری با ذهن آشنا شدم، با کلماتی مثل باور، انتظار، لیاقت و… آشنا شدم.. اول فکر میکردم که باور اینکه من میتوانم لاغر بشوم به حرف گفتن کفایت می‌کند اما به مرور متوجه شدم که باور و انتظار در لاغری باید در سطح ناخودآگاه من شکل بگیرد.
   من در چاقی، آنقدر عالی انتظار چاقی را ایجاد کرده بودم که با عوض شدن سال(عید نوروز)، تغییر عادت های غذایی(در ماه رمضان)، تغییر محیط(مثل سفر) و هر عامل دیگری من منتظر بودم که چاق تر بشوم. در مقابل وقت هایی که رژیم میگرفتم یا سخت مریض میشدم انتظار لاغر شدن داشتم 🤦🏻‍♀️.
   مثلا ماه رمضان، با اینکه تصمیم میگرفتم کم تر بخورم یا مثلا سحری نخورم و کم و بیش هم عمل میکردم اما چاق تر میشدم و تعجب میکردم 🤔😳که چرا من چاق شدم؟ 🤔
   یا مثلا یک بار رژیم گرفته بودم از دکتر و کمی هم تغییر جسمی کرده بودم، و یک مسافرت پیش آمد با اینکه من در سفر حتی از مقداری که در برنامه ام نوشته شده بود، کمتر غذا خوردم بعد از چند روز که پدر و مادرم هم به ما ملحق شدند، پدرم گفت چاق تر شدی و پت و پهن شدی 😲😭😢😖. و من در حیرت بودم که اخه من که خیلی کم تر خوردم چرا باید چاق تر بشم؟؟؟؟؟؟؟ 🤔🤔🤔و چرا نتیجه ای که در یک ماه به دست آوردم رو در چند روز از دست بدم و چاق بشم؟؟؟ 😱 😱
   الان به اهمیت موضوع انتظار پی میبرم که من قبلا انتظارم از ماه رمضان یا سفر رفتن، چاق تر شدن بوده وهر بار نتیجه ی انتظارم را دیده ام نه تلاشم را.
   انتظار لاغر شدن برای من محدود بود به رژیم یا مریض شدن و هیچ وقت به این فکر نکرده بودم که لاغری حقیقت و طبیعت جسم من است و چاقی ای که الان همراه من است، بزرگترین و بدترین بیماری است.. یا مثلا انتظار داشتم که اوایل استفاده از هر روشی بیرونی برای لاغری(رژیم، ورزش، و..) خیلی خوب نتیجه میگیرم چون آب بدنم در حال تبخیر شدنه و بعدش سخت و سخت تر میشه چون به چربی ها رسیده و آب شدن چربی کار سختی است.
   وقتی برای دریافت رژیم به دکتر رفتم، از مادرم پرسیدم بعدش که لاغر شدم چی میشه؟🤔 و مادرم گفت که دوباره بهت برنامه ی رژیمی میده تا لاغر بمونی. 😒😏 و من ترسیدم از اینکه مدام درگیر رژیم و برنامه باشم 😂 و هیچ وقت از رژیم اون دکتر نتیجه ای نگرفتم چون نمیخواستم بعدش یک برنامه رژیمی دائمی ازش بگیرم. 😁
   مثل زبان فارسی، کسانی که فقط زبان فارسی بلد هستند تنها انتخاب آنها برای صحبت کردن همین زبان است.. ولی آنها که دو زبانه یا سه زبانه هستند انتخاب میکنند که با توجه به مخاطب شان به چیزی زبانی صحبت کنند و می‌توانند با عده ی بیشتری ارتباط برقرار کنند..
   من وقتی لاغری را بلد نبودم، تنها انتخاب من برای جسمم چاقی بود چون انتخاب دیگری نداشتم.. اما وقتی لاغری را یاد بگیرم میتوانم تنظیمات جسمم را از چاقی روی لاغری تنظیم کنم و آزادی من در انتخاب های دیگر در زندگیم خیلی بیشتر میشود😉.
   یکی از موانع ذهنی لاغری شدن در افرادی که از آموزش های لاغری با ذهن استفاده می کنند این است که انتظار لاغری از این روش ندارند.
   شاید این انتطار لاغری نداشتن از روش لاغری با ذهن به این دلیل هستش که به اندازه ی روش های قبلی کار فیزیکی نداره، سختی نداره، ورزش کردن نداره.
   و خیلی خیلی آسان هستش.
   مثلا مادر خودم. که بهش درباره ی لاغری با ذهن گفتم و یک دوره هم انجام داد و لاغر شد اما ادامه نداد و وقتی بهش میگم بیا دوباره شروع کن میگه نه من باید برنجم رو کم کنم و پیاده روی بروم چون استاد عطارروشن هم در یکی از فایل ها گفتن روزی 7 کیلومتر پیاده روی میکنند.. با اینکه وقتی با لاغری با ذهن لاغر شد ،پیاده روی نکرد اما نمیتونه باور کنه و این انتظار رو داشته باشه که با همین کار ها میتونه لاغر بشه 🌸.
   یا خودم ،فکر میکردم که با انجام تمرینات یه اتفاقی، معجزه ای چیزی میوفته و من لاغر میشم و همش منتظر اون روز و اون اتفاق بودم. الان درک من داره بیشتر میشه که همین هرروز گام برداشتن های من، قراره لاغری در جسم من رو رقم بزنند.. من همیشه عالی و با اشتیاق عمل کردم ولی این انتظار رو نداشتم که همین عملکرد و اشتیاق منه که منجر به نتیجه ی جسمی و لاغری من میشه..
   این فکر که راه دیگران درسته و من باید دنبال آنها بروم و کاری که آنها انجام دادند، منم برای لاغری یا موفقیت در هر جنبه ای از زندگی باید انجام بدهم رو داشتم. و نمیتونستم به راه هایی که به ذهنم می اومدن اعتماد کنم. و این حس رو به دیگران هم القا کرده بودم و میگفتن وایسا میای خودت میگی که راه ما درست بوده و همینطور هم میشد.. اما وقتی با لاغری با ذهن آشنا شدم، انگار چراغ جادوی زندگی خودم رو پیدا کرده بودم و به هیچ کس به جز مادرم نگفتم که از چه راهی دارم حرکت میکنم و خوشحالم که این راه شگفت انگیز رو دارم ادامه میدم.
   یادآوری به ذهن :
   ذهن عزیزم، یادت میاد که بارها و بارها از مسیرهایی برای لاغر شدن استفاده کردم که هدف شون تغییر جسم من با اعمال فشار و محدودیت بود؟ 🤔
   مثلا رژیم هایی که میگرفتم، یادته چه قدر سخت بودند و من چه قدر بداخلاق میشدم وقتی رژیم میگرفتم؟ یادته مامان یه بار بهم گفت نمیخواد لاغر بشی و رژیم رو ولش کن خیلی بداخلاق میشی..
   و نتیجه های آن روش ها هم که یادته.. چند کیلو کم میشدم با سختی و دوباره برمی‌گشت..
   اما اینم یادت هست که از وقتی با لاغری با ذهن آشنا شدم، دیگه چاق نشدم؟؟
   👈🏻 آخرین باری که وزن کردم حدود یک سال گذشته بود و 7 کیلو هم کم کرده بودم با لاغری با ذهن..
   میدونی که چه قدر آسونه.. خیلی آسونه.. حالا من و تو میدونیم که این روش معجزه ی آسونی در لاغریه ولی به هرکس بگم باور نمیکنه و میگه دلت خوشه.. چون نمیدونه.. و انتطارش اینه که برای لاغر شدن برای جونش دربیاد😒 و کلی سختی بکشه..
   ذهن عزیزم با این همه تفاوت که لاغری با ذهن با بقیه روش ها داره، به نظرت وقتش نیست که انتظار لاغری هم در خودمون ایجاد کنیم؟؟ تا آموزش ها و آگاهی ها این بار به صورت لاغری در جسم، ظاهر بشوند؟؟
   ذهن عزیزم میدونم که تو هم عاشق لاغری با ذهن هستی مثل من ❤️ چون که آسونه و میتونم بفهمم از اینکه هرروز سعی میکنی من درست رفتار کنم، از خوش اخلاق شدنم میفهمم که تو راضی هستی از این روش و از اینکه ولعی ندارم به غذاها میفهمم که تو تغییراتی اعمال کردی.. مطمئن هستم که ما میتونیم این انتظار رو ایجاد کنیم و نتایج جسمی هم بگیریم و تا همیشه لاغر بمونیم.. 😍🌸
   یادته که خاله هام گفتن رژیم میگیرند و خیلی راضی بودند و روی ترازو هم وزن کم کردند اما به وضوح دیدی که جسم شون همون بود..
   اما اینم دیدیم که من از سایز 48 به 42 رسیدم و ثابت موندم.. اما میخوام به لطف خدا ❤️ و کمک تو شروع کنم از 42 به 38..
   من و تو معجزه ی واقعی لاغر شدن و لاغر موندن در این دوره چشیدیم پس میتونیم برای دوباره لاغر شدن و به هدف رسیدن ازش استفاده کنیم..
   ازت ممنونم که عااالی همکاری میکنی و خیلی دوستت دارم ❤️😍😘💞

   🌼🌼🌼🌼🌼
   این لایو رو در اینستاگرام دیدم و خیلی لذت بردم و مشتاقانه منتظر بودم تا درگام های مسیر لاغری من، هم دوباره ازش استفاده کنم. 🤗😊
   فایل تصویری 💻🎧:
   نکات :
   1.سعی کنید درکتان از محتوا را بنویسید.
   این که به مروز زمان، سطح درک و آگاهی افزایش پیدا میکنه برای من انگیزه و اشتیاقی هست برای ادامه دادن و تکرار کردن🌼.
   مثلا دختر عموی من که یک سال و چند ماهش هست هم کاملا میدونه که گوشی های الان لمسی هستند و وقتی موبایل مادربزرگم که قدیمی و دکمه دار هستش رو گرفت، میخواست با انگشت هاش صفحه را عوض کنه 😂 😂 و فکر میکرد لمسیه.. اما بعد از چند دقیقه یاد گرفت با سیستم دکمه ای هم کار کنه 😂 و این نشون میده که درک بچه ها خیلی بالاتر رفته و بيش تر شده..
   (تولد آیدای عزیزم هم مبارک باشه 😍)
   2.وقتی هرروز از وقتتان یک جور دیگه و متفاوت استفاده می‌کنید و در مسیر لاغری هستید مطمئن باشید که نتیجه میگیرید.. 🌹
   اطمینان داشته باشید که لاغر شدن حق طبیعی شماست ❤️😍
   مغز شما از آگاهی هایی که به آن می‌دهید استفاده می‌کند، راه دیگری ندارد.
   3.💎اینکه الان چاقی، فردا چاقی، پس فردا هم چاقی تو ذوقت نخوره… بدون که مغزت در حال تحلیل و پذیرش ورودی های جدیده.. 💎
   4.به کامنت هایی که به شما احساس بهتری می‌دهد، بازخورد بدهید.. ارتباط ذهنی با همراهان خود و کسانی که به شما کمک کرده اند، ایجاد کنید 🙏🏻.
   تا از خدمات بهتری که جهان به شما می‌دهد، استفاده کنید. 🏩 💒
   من هم از استاد و همه ی دوستانی که در مسیر همراه هم هستیم، سپاسگزارم 🌹🌹.
   5.در انجام گام ها عجله نکنید.. 🚫 اما مرور کردن مجاز است. ✔️
   💎نتیجه، جز لاغری برای شما نخواهد بود. مطمئن باشید 🌹 💎
   انتظار نتیجه که لاغری هست هم داشته باش ❤️..
   وقتی داری کاری برای لاغریت انجام میدی، مطمئن باش که لاغر میشی.. راهی جز لاغری و نتیجه ای جز لاغری نیست 😊😊😎😎.
   لاغری را جدای از این مسیر ندانید ، اینها باهم است به مرور درست میشود ، عجله نکنید و از این مسیر لذت ببرید.

   تغییر امروز من 😍😍:
   ما هروقت پیتزا 🍕میخریدیم من دوست داشتم که خودم یدونه کامل بخورم همراه با مخلفات مثل سیب زمینی سرخ کرده 🍟و قارچ🍄 و…
   حتی قبلا یکی از دلایلی که میخواستم لاغر بشم این بود که بتونم با خیال راحت یک پیتزا کامل بخورم😂
   امروز ناهار، پیتزا🍕 و سیب زمینی سرخ کرده🍟 به همراه کباب کوبیده🍖 سفارش دادیم.. خلاصه هم تنوع بود و هم عید که معمولا بهانه ای هستش برای پرخوری.. من با دو پَر🍕 و چند تا چنگال🍟 سیر شدم و دیدم که قبل از شکمم، چشم من سیر شده و دیگه دنبال غذاها نیست و از این تغییر خیلی خوشحالم چون وقتی در برابر غذایی که خیلی دوستش دارم درست رفتار میکنم در برابر بقیه مواد غذایی که کاری نداره برای من درست رفتار کردن، مثل آب خوردن آسان است برای من. 😍💃🏻
   و اینکه انتظار من از این رفتارهای درست لاغر شدن هستش 😊🤗💞💖.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/11/16 23:51
    مدت عضویت: 552 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 12 کلمه

    دوست عزیز از کامنتاتون خیلی نکات خوبی برداشت میکنم .موفق باشید 👏👏👏🌸🌸🌸🌸

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    1399/11/17 03:46
    مدت عضویت: 791 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 34 کلمه

    خيلي لذت بردم از نوشته تون ، كامل و جامع بود، تبريك ميگم براي اين تغييرات عالي و مسير آسوني و راحتي ، موفق باشيد تا شگفتي ساز شدن و شگفتي ساز ماندن 💚

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/15 15:34
   مدت عضویت: 331 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,253 کلمه

   باعرض سلام و ادب و احترام خدمت دوستان عزیزو همسیرم و استاد بزرگوارم😍😍💝🤗تولد آیدا عزیزو دوست داشتنی مبآرکآ باشه عروسک 🤩🤩💝💝💃💃💃🌷🌷🌷🌷🌺🌺🌺😘😘😘❤️❤️💛💛💜💜💙💙💚💚♥️♥️💝💝💖💖💗💗💓💓💕💕💋💋👄👄👄💅💅🧚🧚👯👯🌹🌹🎂🎂
   چ روزیه امروز روز خوشحالی وراضی بودن استادک چقدرررر خوشحال شدم ک ازمون راضی هستید بخدا اشک شوق تو چشام جمع شد و گریه کردم احساس غرور و شادی کردم و بخودمون و ب این مسیر و دوستان واقعا بالیدم🤩😭😭خدارو شکر ک منم تواین مسیر هستم 🙏… شما خوبی ک ما خوبیم .شما خوب توضیح میدی ک مایاد میگیریم..شما امیدها رو تو دل ها میکاریدماامیدوارتر میشیم..شمابا عشق آموزش میدید وجواب عشقتون ووقتتون رو میگیرید و خیلیییییییییی چیزهای دیگ ک خودتون باعث و بانیش هستید..این خوشحالی..این حس و حال خوب..این انرژی و انگیزه .این لذت گوارای وجودتون ک لیاقتتون خیلی خیلی بیشترازین حرفاس…امروزروزه زنم هست و ماهم خوشحال ازینکع کادو هارو گرفتیم ونخوردیممممم💃💃💃💃👏👏👏👸👸😍😍😍نتونستیم ک بخوریم ..پرخوری کنیم من واقعا نتونستم.و کلی امسال ازروز زن بودنم خوشحال بودم و لذت بردم..سبک و رهاوخوشحال با حال خوب.خدایآ شکررتتتتت.خدایااا عاشقتممممم زیادددد🙏🙏🙏😘😘😘😘😘
   بریم برای شرح👣🌷🌷
   انتظار لاغر شدن داشته باشید؟؟من همیشه انتظارم تو زندگی شخصیم این بوده ک انسان خوبی باشم نمیدونم چقدر موفق بودم چون تاقبل ازینک باین دوره آشنا بشم تو دیگران میدیدم ک از دهن دیگران بشنوم ک من چقدر خوبم ک شامل(اخلاق.رفتار.دستپخت.مادر بودن.همسر بودن.دختر خوبی برای خانواده بودن.و…..غیره)
   اما برای لاغری چ غم انگیزه ک من موقع هایی ک لاغربودم و فارغ و بدون دغدغه ،از دنیای چاقی و دراوج لذت از لاغریم اوقاتم و روزام سپری میشد.غافل بودم ازینک دارم انتظار چاق شدن رو میکشم.چیزی ک اصلا بهش فکر نمیکردم ک اگ چاق بشم چی میشه خوشگل میشم یالباس قشنگتر بهم میشینه یا.. یا..یا..
   وهروز ک میگذشته ب این انتظار نزدیک و نزدیکتر میشدم.و پرورشش میدادم وتا لحظه موعود ک دربرگرفت..و زمانهای ک من داشتم تلاش میکردم ک از شر چاقی خلاص بشم بدتر داشتم بهش پرو بال میدادم و بدتر ب خودم میچسبوندمش🙄😒وانتظار چاقترشدن رو درخودم و در ذهنم ایجاد میکردم.بخاطر اینه ک هر زمان رژیم یا ورزش من تموم میشد و میدیدم نتیجع اون چیزی نیست ک من میخاستم .ووقتی ک رهاشون میکردم چاقتراز قبلم میشدم .نگو من داشتم ب ذهنم چاقتر شدن رو یاد میدادم بخاطر همین بود ک وزن من بالا تراز اون وزنی میرفت ک شروع ب رژیم وورزش کرده بودم..وانتظار من از آن همه تلاش و سختی و رژیم وورزش انتظاری بوده ک ازشون داشتم ک چقدر لاغری بوده..مثلا ب من میگفتن این رژیم ۳ ماهه ۱۵ کیلو از وزن منو کم میکنه شاید این اتفاق میفتاد..ولی ب محض رها شدن دوباره بدترش برمیگشت چون تو ذهن من فرمول چاقتر شدن ذخیره شده بوده و مثلا وزن منو از ۱۰۰ ک بودم بعداز سه ماه رژیم وورزش و سختی و تلاش ۱۵ کیلو کاهش وزن و سایز ب وزن مثلا۱۱۰ میرسوند🙄😤😞😥😢😮
   این اطمینان از دوباره چاق شدن بخاطر فرمول های ذخیره شده ،در ذهن ناخداگاه ما میباشد.ک انتظار چاق شدن راایجاد میکند😐😶🤭
   خب حالاباید انتظارمو ب لاغری تبدیل کنم و این تبدیل شدن نیاز ب آموزش و یادگیری و اشتیاق.وتمرین.تکراردارهو جدا از هرگونه رژیم وورزش و عمل جراحی و هزاران راه دیگه ای ک شاید هرکدوممون جدا سراغ داشته باشیم‌
   ما برای چاقی تلاشی نکردیمو چاق شدیم چاقی محصول افکارماست خیلی راحت و بالذت چاق شدیم حالا هم ما تلاشی سخت برای لاغری نمیکنیم لاغری رو محصول افکارمون میکنیم و راحت و بالذت این فرمول های لاغری رو جایگزین فرمول های چاقی میکنیم و ب رویایی لاغری و تناسب اندام میرسیم و این یعنی خلق رویا 😍💃و تغییرو متفاوت شدن.. اینجا جای یک جمله خیلی خالی ک دوستدارم با عشق بگم ک:💝لاغرشدن آسانترین کاردنیاست💝
   🌷🌷🌷🌺🌺🌺💮💮💮
   فایل صوتی 🎤🎧/لایو ایستاگرام پاسخ ب سوالات/🙏🤩
   استاد عزیزم ی تشکر ویژه هم بابت اینکه باصبرو خوش رویی با سوالات پرتکراربرخورد میکنید ☺️ و من اگ تاامروز 15/11/99 در تلاش کردنم شوق و اشتیاق داشتم امروز هزاربرابرترازاون شوق و اشتیاق در من ایجاد شد و قدم های محکمم را محکمتر و بااطمیناتر و دل قرص تربرمیدارم.و خدا میدونه ذره ای شک تو دلم تو باورم نیست وایمان دارم تنها راه تغییر زندگی وتناسب اندام ولاغری همین جایی هست ک الان هستم.وجزیی اززندگی و روز مره ام شده..من تاقبل ازین دوره روزام بی معنی و بی مفهوم میگذشت..شب میخابیدم صبح بشه..صبح میخابیدم شب بشه….انگیزه ای برای زندگی کردن نداشتم..بداخلاق و منزوی شده یودم..ب خودم نمیرسیدم وخیلی کارهای کسل کننده دیگ..ولی این روزا ب لطف خدای خوبیهاب لطف شخص خودتون و فایل های انگیزشی وآموزش هاتون اخلاقم خیلی بهتر شده رابطه ام با همسرم و پسرم بهتر شده خوشحالم شادم…انگیزه دارم برای زندگیم..آرزو ها میکنم برای خودم برای آیندم…امیدوارتر شدم ..زندگیم همونی ک بود از لحاظ وسایل و مالی ولی ب چشمم قشنگتر شده .وخیلییی اتفاق های خوب دیگ ..واینک خودم عاشق خودم هستم ب کل دنیا می ارزه و ازین بابت خیلی خوشحالم و خداروشکر میکنم💃💃🙏و ی دنیا ن صددنیااا از شما سپاسگزارم…🙏🙏😍😍💝
   نقطه سیری:ذهن و عمل باید یکی باشه در غیر این صورت ب درک نقطه سیری نمیرسیم و باعث پرخوری میشه ..ولی وقتی آموزش ببینیم و یاد بگیریم .این حس پرخوری کمتر میشه و رفتار ما عوض میشه..فقط باید صبر کردچون اگ بخایم جلوش بگیریم این خودمونیم ک اذیت میشیم….
   نکته بعدی,انتظار گرسنه شدن:تا وقتی ک گرسنه نشدیم نباید چیزی بخوریم .فکنم نباید کلمه درستی نباشه..بهتر بگم ک وقتی سیریم چیزی نخوریم بهتره چون اونموقع فرقی باپرخوری نداره ک عر آشغالی رو وارد بدنمون کنیم.
   🔴باور مخرب بعدازین همه فایل آموزش دیگ قشنگ نیست..و ی حالت بدی درآدم ایجاد میکنه..بنظرم افکار منفی بهتره و قابل درک بیشتر..و من ب شخصه وقتیکه ی افکار منفی رو پیدا میکنم واقعا خوشحال میشم چون باعث میشه ب افکار مثبت تبدیلش کنم واین میشه تغییر☺️ مثلا بجای کلمه خسته نباشید چون بار منفی داره بهتر بگیم خداقوت..شاید ربطی نداشته نباش مثال دیگه😉😊
   راجبه خندهای استاد..واقعا استاد قلبن میگم وقتی باخنده میگید میشه..میتونید..ممکنه…لاغری آسونه واقعا این خنده ک با صداقت هست رو ب طرز شگفت انگیز و عجیبی این باور و در من ایجاد میکنه ک واقعا میشه و میتونم و ممکن هست..انشالله ک همیشه و درتمام مراحل زندگیتون بگید و بخندید..😍🙏
   موضوع بعدی اینکه گرسنه یا سیر هستیم کی و چ زمان چی بخوریم،🙄🤔
   بنظر من ما انقدر ک موقع های ک رژیم گرفتیم انقدر ب ما گفتن ک کی این و بخور کی اون و نخور بعضیا هنوز باورشون اینه ک باید این بخورن یا نخورن یازمان داره این خوردنها…
   اگ اینجوری باش استاد بگن اینم میشه ی جوررژیم دیگ ک😐😶استاد میگن موقع گرسنگی از هر چیزی میتونی اندازه نیاز بدنت استفاده کنی از هر چیزی اندازه نیاز بدن😊ک میتونه شامل غذا باشه..یا میوه..یا اصلا شیرینیجات.ترش.شور..بستگی داره ماموقع گرسنگی دلمون چی بخاد یا چ زمان و مکانی باشه…استاد عزیز اگ ک برداشتو درک من اشتباه است لطفا بگید بهم ک فرمول ش رو تغییر بدم..🙏🙏
   نکته بعدی:اینکه لاغری باعث زشتی میشه😐🙄🤔لباس ب تنش قشنگ نیست..لاغری و همش مریضی ..لاغری و رنگ پریده اینا همه تخیل ذهنی ی سری از افرادک همیشه ی بهانه دارن برای انجام ندادن کارهاشون واگرنع این همه افراد متناسب و زیبا چ زن چ مرد..چ دختر چ پسر..کمر باریک..شکم صاف..پاها نازک..دستها ظریف ی بدن این همه زیبایی میتونه داشته باش حالا بچسبم ب لاغری صورت البته ک مهمه ولی لاغری صورت گونه ها بیشتر خودشو نشون میده.. چهره شاداب تر وروشن تره.چشم ها درشت تر دیده میشه وبازتره..ک من عاشقققق لاغریممم عاااشققققققق و میخام و دوست دارم این لاغریییی💃💃💃💃💝💝💝🤩🤩🤩🤩و میرسم بهشششش 🙏🙏
   و کلام آخر::ما چون اطلاع دقیقی ازین ک این افکار و باورها ی چاقی ک در ماایجاد شده نداریم…شاید هنوز برای ذهن طبیعی نشده.ک لاغرشدن خیلی آسانتراز چاق شدنه.و ما باید بهش آموزش بدیم ..انگیزه بدیم و خیالش رو راحت کنیم ک لاغری اصلا کاره سختی نیست‌
   بنابراین«خودم مسئولیت افزایش قدرت لاغری باذهن را بعهده میگیرم چون جز خودم کسی نمیتونه بهم کمک کنه وازین بابت خیلی خوشحالم….
   شاد و پیروز باشید و ب امید موفقیت همگی🙏🌷

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/11/16 08:59
    مدت عضویت: 791 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 24 کلمه

    دوست عزيز كامنتتون پر از حال خوب و انرژي مثبت بود ، تبريك ميگم ، از نوشته هاتون و نكات استفاده كردم ، ممنونم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1399/11/16 11:30
     مدت عضویت: 331 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 29 کلمه

     سلام دوست عزیززز و همسیرم… انشائ الله ک حال دلتون خوب باش گلم…ممنون بابت تبریک و انرژی دادنتون..وخیلی خیلی خوشحالم ک هممسیرهستیم.ب امید شگفتی شدنمون
     چون لایقشیم ومیتوانیمممم..🌷💪💪

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/15 09:51
   مدت عضویت: 726 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 805 کلمه

   سلام خیلی عالی بود این فایل هم نوشته های ابتدای فایل که در مورد انتظار لاغری بود و گیر خیلی از ماهاست که نمیتونیم بپذیریم که فایل گوش دادن و نوشتن و قرار دادن ذهن در مسیر لاغری میتونه ما رو متناسب کنه و از بس دیدیم و شنیدیم که با رژیم با ورزش با سختی کشیدن یا نخوری با کم خوری و..‌ میشه لاغر شد یا اینکه بارها دیدیم که افراد چاق همواره در حال رژیم هستن و هی وزن و سایز کم میکنن دوباره برمیگرده و برامون دیگه عادی و طبیعی بود که هر کی چاقی دیگه چاقه و اگه بخواد لاغر باشه باید تا آخر عمرش توی ورزش و رژیم باشه و چون امکانپذیر نبود خودمون زیر بارش نمیرفتیم و لذت آزادی با محدودیت رژیم رو نمیخواستیم عوض کنیم برای همین میپذیریم که من چاقم هر کاری هم بکنم چاقم یه دوره ای کم میشم با رژیم ورزش وقتی رهاش میکنم بدتر از قبل برمیگرده و بالاخره استاد اومدن و با این فکر که چرا لاغرها همیشه لاغرن و توجه به رفتار غذایی اونها کردن وتفاوتها کم کم کشف شد و این دوره بی نظیر ساخته شد که به لطف خدا و همت استاد روز به روز هم داره گسترده تر میشه …سپاسگزارم استاد از شما و همتی که در این راه میذارین🙏🙏🙏🙏
   چقدر این جمله تون رو دوس دارم”اگه شماها لاغر نشین پس کی میخواد لاغر بشه”😍😍😍😍
   بله درسته اگه توی مسیر شیراز حرکت کنی هر چقدر هم آهسته بری وقتی ادامه بدی بالاخره به شیراز میرسی من هر روزم رو با فایلهای استاد میگذرونم و سعی میکنم بالاخره زمانی رو برای قرار دادن ذهنم در این مسیر بگذارم حتی اگه اون روز تعطیلی باشه و قرار باشه با خانواده بریم باغ زودتر بیدار میشم که فایلم رو بگذرونم چون اعتقادم اینه که زمانی رو که برای خودم توی این سایت میگذارم قراره منو تغییر بده و زندگیم رو در تمام جهات متناسب کنه و کدوم کار واجبتر از این هست
   تکرار فایلها و نوشتن درکم از اونها و خوندن نظرات همراهانی که با هم در این مسیر هستیم و شاید تکامل وپیشرفت و موفقیتشون هستم بسیار لذت بخشه و گوش دادن صداشون چقدر برای من امید بخشه و احساس میکنم خودم هستم که داره اون حرفا رو میزنه و از احساس فوق العاده اش میگه🤩🤩🤩🤩
   نوشتن کامنت غیر از اینکه سپاسگزاری از استاد بابت فایلهای بی نظیرشون و وقتی که برای نشز این اگاهیهای ناب میدن هست به خود من خیلی کمک میکنه و به وضوح تکامل خودم رو در بیان و شرح درکم از فایلها متوجه میشم و چون زمان میبره یعنی که زمان بیشتری رو در این فضا گذروندم و برای اینکه انسان بهتری باشم تلاش کردم و به قول استاد این همون جهاد فی سبیل الله هست 😊😊😊😊
   خوندن کامنت دوستان هم خیلی عالیه درک متفاوتی که هر کدوم از دوستان از یک فایل مشابه دارن توضبحاتی که راجع به خودشون وتغییراتشون میدن و اینکه تمرین متفاوتی برای عمل به فایلها برای خودشون میسازن(مثل نامه نوشتن به جسمشون)خیلی لذت بخش و آگاهی دهنده است👏👏👏👏
   قسمت پرسش و پاسخ خیلی عالی بود و به نظرم سوالهایی پرسیده شده بود که سوال خیلی از ماها بود ودر برخورد با اجیل ،در مهمانی و رودربایستی چه کنیم اگه حس سیری رو درک کردیم بازم پرخوری کردیم تکلیف چیه …..
   همه و همه پاسخهای فوق العاده ای داشتن از زبان استادی که خودشون سالهاس در این مسیرن و خیلی خوب رفتار افراد چاق رو درک میکنن
   یه جورایی خیال آدم رو راحت میکنه که لازم نیست به خودت سخت بگیری و خیلی از رفتارها و برخوردهای اشتباه در رابطه با مواد غذایی با ادامه دادن مسیر لاغری با ذهن خود به خود حل میشه و اینه که لاغری با ذهن اسونترین کار دنیاس😎😎😎🥳🥳
   در رابزه با چالش من اینو نخوردم من خودم به شخصه یکی از بزرگترین گره هام علاقه به هله هوله و خوراکی بود که همسرم وقتی یه نایلون پر از خوراکی میخریدن نصفش مال من بود نصف دیگه اش هم مال پسرم 😅😅😅
   ولی الان مدتهاست یعنی از زمان چالش من اینو نخوردم که با اینکه هنوز نایلون پر از خوراکی خریده میشه ولی من یا اصلا ازش نمیخورم چون میلم نمیکشه یا نهایتا یه دونه
   که خیلی برای خود من لذت بخشه این تغییر رفتار😊😊😊
   خلاصه که بودن در این سایت جزئ عمر ادم حساب نمیشه و من هر روز مشتاقتر از روز قبلم هستم که بیام و آگاهی جدید دریافت کنم و نظرم و بنویسم و از تغییراتم بگم یا خودم رو واکاوی کنم و از دید یک ناظر به خودم و رفتارهام توجه کنم و اشتباهاتم رو پیدا کنم و بدون سرزنش و اعصاب خوردی سعی کنم متفاوت عمل کنم و شگفتی ساز شون نتیجه و برآیند تمام اینهاست
   قبلا وقتی توی قسمت تصاویر شگفتی سازان به اون قاب میرسیدم که نوشته”اینجا تصویر شگفتی ساز شماست”خیلی ذوق میکردم و لی الان یه حس اطمینان دارم که تصویر منم در این قسمت قرار میگیره به لطف خدا🎁🎁🎁🙏🙏🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/11/16 09:09
    مدت عضویت: 791 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 15 کلمه

    گواراي وجود اين حال خوب و تغيير و انتظار رفتن عكستون تو قاب شگفتي سازها💚

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/15 08:28
   مدت عضویت: 354 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 369 کلمه

   سلام و درود بر استادبزرگوار🌺
   تنها راه لاغر ماندن یادگیری هنر لاغریست🍃🍃🍃
   طی سالهایی که رژیم می گرفتم و ورزش میکردم همیشه یک چالش داشتم اینکه (نزدیک عید شد حالا چیکار کنم ،این کارت عروسی چه وقتی بود ،وای این مهمونا رو چیکار کنم ،حالا چه وقت دعوت کردن بود ،حالا حتما برای خوشحال شدنم باید بریم رستوران ،مسافرت اخه حالا)خلاصه من می خواستم در چارچوب خودم باشم و حتما طبق برگه رژیم و ساعت ورزشیم عمل کنم اگر یک روز وقفه می افتاد دیگه هیچ ….و همه اینها انتظار چاق شدن من بوده و حتی داشتم وارد این دوره می شدم گفتم حیف ماه اخر تو عیده 😁و اصلا انگار این ترس از عید فرمول شده بود برای من ….و اینکه بعد ورودم به دوره ترس از زمان داشتم خب بعضی ها یک سال زمان برده بود لاغر بشن و سریع می زدم صفحه بعد و فرار می کردم و اما تنها امیدم این بود که سطح اگاهی جهان فوق العاده بالاتر رفته و می گفتم حتما من در زمان کمتری نتیجه می گیرم و البته به خودم یاداوری می کردم که من فقط یک هنرجوی لاغری هستم و توجهم رو میزاشتم رو مغزم نه جسمم …و قانون پرداخت بها هم جای خود اینکه مشتاقانه وقت می زارم صبح زود بیدار میشم وفایل روز رو گوش می کنم و اینکه دفتری تهیه کردم و برای خودم می نویسم و هر فرصتی پیدا بشه ویس گوش می کنم یک پیام قدرتمند بود که من حتما لاغر میشم در کنارش صحبت استاد که ماه قبل واقعا من برای لاغر شدن چه می کردم و از همه مهمتر تغییر رفتارم اینکه حداقل اگاه شدم که الان با بینایی تحریک شدم و یا حسم بد شده حتما پرخوری کردم و دستم که فقط به اندازه ی نیاز بر می داره خب حتما در مسیر صحیح هستم و اینکه به خاطر تلاش مضاعف استاد و سطح اگاهیشون بر طبق قانون باید ایشون نتیجه بگیرند و نتیجه میشه شگفتی ساز شدن من و شما😍 و دوست دارم تبادل ذهنی با تمام هم مسیرانم داشته باشم چون ما از یک تن افریده شدیم و شوق بی حدو مرز وقتیه که اخر این دوره هزارن نفر نتیجه شگفتی سازشون رو اعلام کنند.🤝👏👏
   من نتیجه نگیریم کی میخواد بگیره !😉
   🦋🍃🦋🍃🦋….🍃🌸

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   adelehreyhani68@gmail.com
   1399/11/12 10:22
   مدت عضویت: 391 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 395 کلمه

   با سلام و درود به استاد عزیزم و شما دوستان و همراهان خوبم
   استاد مهربانم،همدرد ما عالی بود مگه آگاهی از این بهترم میشه؟؟؟
   در تمام عمرم از خوردن و نخوردن ترسیدم.. در تمام عمرم متر دستم گرفتم همرو اندازه زدم یه مقیاس درست کرده بودم همرو با خودم مقایسه میکردم…اگه غدا میخوردم عذاب وجدان میگرفتم اگه غذا نمیخوردم چشمم دیگه در میومد.. از هر حرف دیگران چقدر به خودم توهین کردم و چقدر در خلوت خودم را سرزنش و تحقیر کزردم..چقدر عذاب هرچقد بگم کم گفتم.. نمیدونم از کجا بگم…از رژیمهای سخت و حوصله سربر تا ورزشهای عجیب و غریبی که الان باعث بیرون زدگی مهره های کمرم شده اند… ساعتها ورزش در روز که به جرأت قسم میخورم اگر فیل بود تا الان میشد گربه… همه مات و مبهوت من تو باشگاه بودن که این چرا داره خودکشی میکنه… به مربیم میگفتم آقا من دارم از درد میمیرم نمیتونم اسکات بزنم..میگفت اون درد، درد عشق و باید خوشحال باشم، انقد درد داشتم که خدا شاهد نمیتونستم راه برم. بالاخره 15 سال مبارزه هیچ فایده ای نداشت چون اصلی ترین که همه فرمانارو داره میده مشکل داره… اون با هر لقمه ی من، با هر فکر و در هر لحظه من داشت فرمان چاقی میداد… تا اینکه من با این مسیر الهی آشنا شدم اگه بدونید چقد ترسام کم شده..آه خدای من از اینکه دیگه چشمم تو غذا نمیمونه چقد تعجب میکنم و لذت میبرم، بیشتر اوقات میگم چی شده، شک میکنم بخدا.. میگم در من چی بوجود اومد اون آدم سابق کو؟؟ اصلا زندگیم زیرو رو شده.. آدم چی بگه به این آدمای سودجو که چقد من و امثال من رو به بازی گرفتن که نهایتش بشه این دردی که الان دارم.. ولی خدارو شاکرم شاید همین درد منو با این مسیر رویایی آشنا کرد… خلاصه اینکه خیلی خوشحالم چون من همش میگفتم یجای کارم میلنگه که من تغییر در جسم نمیبینم که استاد عزززیزم به کمک خداوند جواب این سوال بسیار بسیار مهم و کلیدیمو دادن.حالا میدونم باید چیکار کنم باید انتظار خودم از خودم لاغری کنم.. باید هر روز تمرین کنم و یادآوری هر روزه اینکه مسیرهای گذشته هیچ تأثیری نداشتن رو جز برنامه اصلی زندگیم قرار بدم. هر روز به خودم یادآوری کنم این مسیر چیا به من داد.. خدایا بخاطر آشنایی با این مسیر و داشتن استاد عزیزی که با همه جون و دلش برای ما مایه میزاره خوشحال و شکرگزارم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/11/15 08:35
    مدت عضویت: 354 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 92 کلمه

    سلام هم مسیرم از خوندن متنتون بسیار احساسی شدم اینکه انسان حس کنه ازش سواستفاده شده بدترین حال ممکنه ولی همیشه گنج در خرابه ها پیدا می شه همه ی ما در مسیر زندگی خودمون انقدر تلاش کردیم تا نهایت تسلیم شدیم و اینجا بود که گل نیلوفر در مرداب رویید و انتخاب شدیم و اوج قدرت یک انسان قدرت از دست دادنه بهتون تبریک می گم ما که همه زندگیمون غذا بود و خوردن الان به لطف الله مهربان رها شدیم و این یعنی جشن ازادگی 😍👑🤝🍃🌸

    مسیرتون پر نور و رهااا.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/10 18:41
   مدت عضویت: 513 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 646 کلمه


   (اشتیاق، استمرار، توجه به تغییرات)
   .
   سلام به استاد عزیزم بادیدن فایل تصویری انتظار لاغر شدن داشته باشید خیلی بهم انرژی داد خوشحالم کرد که شما استاد عزیز از ما راضی بودید و باعث شد انرژی بیشتری بگیرم واسه ادامه راه استاد من از شما هرچه تشکر کنم کمه مث اینه یه زندگی دوباره بهم دادین و کلا خیلی ذوق شوق دارم واسه گام ها بعدی چون هر روز یه چیز جدیدی یاد میگیرم کلا خیلی متفاوت است هرگامی باهم درست واسه رسیدن به یک مقصد است ولی جوری نیست آدم کسل کنه یا بخواد واسه رفع نیاز خودش فایل بزار رد بشه که تموم بشه من به شخص خیلی از این دوره خوشم اومده کلا یه زندگی دیگه بهم داده بیشتر وقتم می‌زارم پای فایل گوش دادن نوشتن خیلی بهم آرامش میده مطمعنم می‌کنه و گام به گام جالب تر است هیجان انگیز است و من خودم خیلی تغییرات در خودم دیدم جا داره همینجا از شما خیلی تشکر کنم حتی به خانوادمم گفتم یه استادی هستن که کلا. آدم صدرصد تغییر میده به زندگی برمی گردونه ایمان آدم به خودش خدای خودش زیاد می‌کنه خودشم یکی بوده مث ما و الان در شرایطی عالی خودش به سر مبیره از صفر به صد رسیده ولی چون خانواده من باور نکردن بهم خندیدن گفتن آخر از بس نوشتی تو اون دفتر دیونه شدی اگه راست میگی الان تو کدوم مشکلت حل شده ولی من یه حسی تو درونم بهم میگه این بهترین مسیر است واسه خوشبختی زندگی دوباره کلا استاد زندگی من زیر صفر بود الان به صفر رسیده هم شکر من خودم به شخص خوشحالم من قبلا اون همه پرخوری میکردم از هر شرایطی استفاده میکردم واسه خوردن بیشتر که یکم آرامش داشته باشم یه لحظه شاد باشم خوش باشم ولی الان بدون اینکه من بخوام به بدنم فشار بیارم از خدا گله کنم از خانواده جامعه گله کنم آرومم یه آرامش دارم اصلا نمی‌دونم چجوری بگم که حال من بفهمید بخدا شعار نیست من تازه دارم به زندگی برمی‌گردم دارم خودم میشناسم دارم خودم با همین شرایطی که الان دارم میپذیرم الان نمی‌گم اصلا ناراحت نمیشم یا چیزی نهه ناراحت میشم مشکلم هست ولی دیگه پذیرفتم تقصیر خودم بوده و باید خودمم درستش کنم و مث این میمونه تو یه تاریکی مطلق گیر کرده باشی و یه نوری ببینی وبه سمتش حرکت کنی تا به روشنایی مطلق برسی من خودم هرچی ازتون تشکر کنم دعا کنم براتون کمه مطمعنم خداوند همین جور که زندگی من بهش یه امیدی دادین خداوند صدها برابرش بهتون نعمت میده شما استاد کاری کردین در حق من که در طول عمرم هیچکس یه کلمه از حرف شمارو به من یاد نداد من امروز با دیدن این کلیپ خواستم واقعا با تمام وجودم بابت تمام زحهماتی که برای من و امثال من که گمراه شده بودن کشیدید تشکر میکنم و این مسیر ادامه میدم با تمام وجودم شما بهترین استاد عمرم بودین خیلی حق به گردنم دارید چون من از ظلمت به روشنایی بردید این دوره خیلی عالیه انرژی میده کلا خیلی لذیذ است آدم واسه اینکه یه روز دیگه بیاد گام بعدی برداره کلا خواب نداره من که خودم اینجوریم و صبح هنوز چشمم تو خوابه تو دشکمم گوشی میگیرم دستم میام تو دوره ببینم امروز چه چیزی هست چی میخام یاد بگیرم و دان میکنم گوش میکنم امروز سه بار این کارو کردم تا هی خوابم برده هی باز بیدار میشدم پلی میکردم دفع آخری قشنگ اومدم نشستم گفتم تا تمومش نکنم ول کن نیستم و اصلا یه انرژی دارم واسش که انگار به همچی رسیدم و در طول روز می‌نویسم میخونم تکرار میکنم و اینم بگم که تو این دوره من اجرا میکنم حرفها استاد تو زندگیم نکته به نکتش و باش زندگی میکنم استاد راحت شدم چون حرفها دلم زدم و ازتون بی نهایت تشکر میکنم و تا زنده هستم این دوره به همه کسانی که مشکل دارن معرفی میکنم استاد ازتون ممنونم تا ابد شاگرد شما هستم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1399/11/11 02:35
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 24 کلمه

    سلام دوست عزیز
    خدا رو شکر که احساس بهتری دارید
    اگه عقیده داری زیر صفر بودی و الان صفر هستی خیلی عالیه
    منتظر خبرهای عالی شما هستم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    adelehreyhani30@gmail.com
    1399/11/11 13:47
    مدت عضویت: 312 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 19 کلمه

    با سلام
    چقد متنتون پر احساس بود… امیدوارم شما و همه دوستان به هدفشون برسن و مطمئنم که میرسیم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    1399/11/13 21:13
    مدت عضویت: 480 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 40 کلمه

    چقدر خوب اوضاعتون رو توصیف کردین ، قشنگ اشعه های نور و روشنایی رو تو دل تاریکی میشه دید .خدارو شکر که حالتون بهتره و ممنون که به ما هم امید دادین
    با آرزوی موفقیت روزافزون و تناسب اندام برای همگی

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    1399/11/15 08:44
    مدت عضویت: 354 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 74 کلمه

    سلام هم مسیرم چقدر خوبه که هستی 😍
    و براتون خوشحالم که احساس بهتری رو دارید تجربه می کنید و خودتون و وقتتون رو ارزشمند می دونید و اینکه هر شخص مسیر زندگی خودش رو داره و خودم که به این نتیجه رسیدم که اگر شگفتی ساز بشم این دیگران هستند که از من توضیح می خواهند و حتما اون لحظه برای من از هر لحظه ای تو زندگی شگفتی سازتره .موفق باشید و رهاااا👌👏👏🌹

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/09 22:35
   مدت عضویت: 431 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 177 کلمه

   بنام خدا 🌸 زمانیکه عملی انجام میدم بایدمنتظرنتیجه باشم نتیجه ای بدون ترس ونگران همونطورکه سالها چاق شدم و همیشه انتظار چاقی رومیکشید م چون فکرم وعملم براساس چاقی بودمنتظرچاقی بودم و همیشه چاقترازقبل میشدم چاقی من براساس انتظار م ازخودم وازایندم بودفکری بود که هر روزباخوم مرورش میکردم ونظری بود که راجع به خودم داشتم باورطبیعی بودن چاقی انتظار م بودهرروزفکرهای میکردم منطبق بر چاقی وکارهایی میکردم که منوبه سمت چاقی بیشترمیکشوند هرروزمن درمسیرادامه دادن چاقی بودم وانتظارم هم چاقی بیشترین هرچقدر بیشتر ادامه میدادم بیشتردرمسیرچاقی قرارمیگرفتم چاقی من ارثی نبودچاقی من انتظاری بود که من ازرفتارم داشتم چاقی یک اختلال در رفتارغذاییه یک مشکل ذهنی که ریشه در باورهاوافکارداره من انتظار م بایدازخودم لاغری باشه چون درمسیرلاغری دارم هرروز عمل میکنم وفکرمیکنم پس لاغرمیشم وهرچقدرکه بیشترانجام بدم لاغری من ماندگارترین تثبیت میشه ومن میتونم انتظار خودمون خودم تقویت کنم لاغری حق طبیعی منه پس باید انتظار لاغری روداشته باشم و همیشه انتظار لاغری رودارم چون لیاقتشودارم وچون دارم ادامه میدم پس درمسیرلاغری من اطمینان پیداکردم که من اسونترمیتونم لاغربشم وتغییرکنم 🌸

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم