ورود / ثبت نام
0

انگیزه و اشتیاق خود را حفظ کنید

انگیزه و اشتیاق
اندازه متن

انگیزه و اشتیاق مهمترین عامل موفقیت در هر جنبه ای زندگی است.

حفظ انگیزه و اشتیاق در مسیر لاغری با ذهن نقش تعیین کننده در شگفتی ساز شدن استفاده کنندگان دارد.

از ویژگی های منحصر به فرد دوره های لاغری با ذهن این است که خودم به همراه هنرجویان لاغری با ذهن در این مسیر هستم.

آنچه از قدرت ذهن و عملکرد ذهن در لاغری آسان را درک و تجربه می کنم با دوستانم به اشتراک می گذارم و به این سبب دوره های لاغری با ذهن همیشه در حال به روز رسانی هستند.

نوشتن تمرینات آموزشی توسط هنرجویان و بررسی همه نوشته ها توسط من، سبب شده است که برداشت واضحی از عملکرد هنرجویان دوره های لاغری با ذهن داشته باشم و همچنین نحوه تاثیرپذیری هنرجویان از طریق آگاهی های ارائه شده در جلسات آموزشی را دنبال می کنم و هرگونه ابهام در درک صحیح از آنچه گفته شده است را در صورت نیاز به دوره های آموزشی اضافه میکنم.

این انگیزه و اشتیاق من برای لاغرتر شدن و کمک به دوستانی است که آرزوی لاغر شدن دارند.

به لطف خدای مهربان با هدایت افراد از شهرها و کشورهای مختلف با روش لاغری با ذهن آگاهی وسیع تری از نحوه شکل گیری افکار چاق کننده که از طریق والدین، فرهنگ و آداب و رسوم مناطق مختلف در ذهن افرادی که اضافه وزن دارند ایجاد میشود کسب کرده ام و همین امر سبب شده تا با تسلط بیشتری از طریق عملکرد ذهن در استفاده از آگاهی های چاق کننده را با استفاده کنندگان از دوره های لاغری با ذهن به اشتراک بگذارم.

تداوم حرکت من در درک و به کارگیری اصول ذهن در لاغر شدن و انتخاب هدف های بزرگتر برای ایجاد چالش در زندگی شخصی سبب شده که همواره در تلاش برای ارائه محتوایی تاثیرگذارتر باشم و این مهم در به روز رسانی دوره ورود به سرزمین لاغرها (گام اول) که تحت عنوان در امتداد مسیر لاغری به دوره  آموزش اضافه شد به وضوح مشخص است.

دوره پاکسازی چاقی ذهن (گام دوم) ، شاهکار دیگری از تاثیرگذاری ذهن در لاغر شدن است که تمرکز بر ایجاد شخصیت متناسب در ما دارد، در این دوره با کار کردن بر نقاط ضعف شخصیت خود علاوه بر ایجاد شخصیت متناسب و متفاوت از قبل در خود، به شکل گیری فردی که همواره در مسیر متناسب شدن است و با انتخاب های صحیح به متناسب تر شدن و متناسب ماندن خود کمک میکند تبدیل می شویم.

و در گام سوم، دوره پیشرفته لاغری با ذهن مجموعه ای بی نظیر برای دست یابی به سطحی بالاتر از تجربه زندگی است. در این دوره می آموزیم چگونه با کنترل احساس و توجه به نکات مثبت زندگی شرایط متفاوتی را در مسیر زندگی خود تجربه کنیم.

در این دوره با قدرت خلق کردن خود از طریق توجه به آنچه دوست داریم در زندگی تجربه کنیم، آشنا میشویم. این آشنایی نه تنها باعث درک بهتر چگونه خلق کردن جسم خود میشود بلکه به ما می آموزد چگونه از قدرت خلق کردن خود در تغییر سایر جنبه های زندگی استفاده کنیم و در نهایت هم از نظر جسمی و هم از نظر شرایط زندگی در وضعیتی متفاوت قرار بگیریم.

حرکت کردن در مسیر تجربه زیبایی اندام، بعد از رسیدن به تناسب اندام سبب شد تا آگاهی بیشتری در زمینه کنترل ذهن و چگونگی تاثیر آن بر جسم کسب کنم و تصمیم دارم این آگاهی را از طریق به روز رسانی گسترده دوره پیشرفته لاغری با ذهن با دوستانم به اشتراک فرار دهم.

از این رو ضمن اعلام بروزرسانی گسترده و بی نظیر دوره پیشرفته لاغری با ذهن از هنرجویان لاغری با ذهن درخواست می کنم پیشنهادات خود جهت ارائه هرچه بهتر دوره پیشرفته را از طریق ثبت نظر خود در بخش دیدگاه همین صفحه به اطلاع من برسانند.

خواندن نظرات شما بعنوان استفاده کنندگان دوره های لاغری با ذهن به من کمک میکند تا به شکل بهتری مسیر لاغری با ذهن را با هم ادامه دهیم.

در این فایل آموزشی توضیحات تکمیلی و مفصلی درباره چگونگی حفظ اشتیاق برای ادامه مسیر لاغری با ذهن و همچنین کلیات محتوایی که قرار است به دوره پیشرفته اضافه شود برای علاقمندان به لاغری با ذهن ارائه شده است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

نوشته خانم عشق عزیز در بخش نظرات این فایل آموزشی:

“من اوایل دوره‌ی مقدماتی بودم که دوره‌ی پاکسازی استارت خورد و من شانس اینو داشتم که از اول در اون دوره حضور داشته باشم.

از همون موقع همیشه به این فکر می‌کردم که کاش دو سال زودتر با تناسب فکری آشنا می‌شدم تا جزو گروه اول شرکت‌کننده‌های دوره‌ی مقدماتی باشم و همیشه رویاپردازی می‌کردم که انجام دادن دسته‌جمعی دوره چه حسی میتونه داشته باشه. همش دلم می‌خواست به یه طریقی اینو تجربه کنم.

بعد یه روز در کمال تعجب خبر تکرار دوره رو به ما دادین و چقدر روزهای عالییی بودن…

دوره‌ی پیشرفته رو که سه ماه پیش خریدم یه حسی بهم میگفت هنوز وقت شروعش نرسیده.

با شروع سال جدید به شروع دوره‌ی پیشرفته فکر کردم ولی بازم میدونستم که این‌کارو نمیکنم چون از اولشم ته دلم مطمئن بودم که این دوره رو به نوعی قراره لایو انجام بدیم.

در اواخر دوره‌ی تکرار یه بار استاد به این موضوع اشاره کردن اون موقع فکر کردم خواسته‌ام داره به حقیقت می‌پیونده ولی بعد هیچ خبری نشد. در عین حال متوجه بودم که حتی اگر قرار باشه دوره‌ی پیشرفته مرور بشه من اول باید انجامش بدم و بعد به مرور برسم و نمیتونم یهو مرور رو شروع کنم .

الان می‌بینم دقیقا در بهترین زمان ممکن برای من قراره دوره‌ی پیشرفته رو نه به شکل مرور بلکه به شکل یه شروع جدید کار کنیم. دیگه از این بهتر نمیشه.???

حتی لازم نیست مرور دوره‌ی پاکسازی رو قطع کنم میتونم با فراغ بال هر قدر می‌خوام براش وقت بذارم.

همه‌ی این اتفاقات درس و نشانه‌ای دیگه برای منه که هر چه رو ادم از صمیم قلب و با اشتیاق ارزو کنه زمین و زمان دست به‌دست هم میدن تا به وقوع بپیونده.حتی اگر نیاز باشه همه چی طوری دست به دست هم میده که یک ایده‌ی جدید به ذهن استاد روشن برسه برای اجرای دوره‌ی پیشرفته به شیوه‌ای جدید ??????☺️☺️☺️ ?♥️.

من با اینکه جزوه‌ی دوره رو همون سه ماه پیش پرینت کردم اما حتی لاشو باز نکردم یه نگاه بندازم چون دوست داشتم زمانش که برسه برای مطلع شدن از محتویات هر صفحش همون اشتیاق دوره‌ی مقدماتی رو حس کنم. نمی‌خواستم‌ برای لحظه‌ای کنجکاوی سورپرایز از بین بره برای همین از محتویاتش اطلاع ندارم اما خود استاد روشن قبلا گفتن که تمرکز زیادی رو تجسم خلاق شده.

دلم می‌خواد تو این دوره هر روز دقایقی به تجسم یه موضوع خاص اختصاص پیدا کنه که به شکل یه تیتر بهمون داده میشه.

مثلا ده دقیقه اندیشیدن به حال و هوای پیاده‌روی با یه لباس ورزش شیک بر اندام متناسبمون وقتی دوره تموم شده . یا تجسم یه مهمانی به افتخار رسیدن به تناسب رویاییمون در یه رستوران شیک.

حتی در پیدا کردن تیترهای متنوع میشه از نظرات همه‌ی هنرجوها استفاده کرد.

در هر حال از همین حالا خیلی انگیزه و اشتیاق دارم.

در مورد انجام تمرین‌ها تو سایت که من به شخصه خیلی از این کار خوشم میاد با اینهمه معتقدم سایت جای نوشتن رو کاغذ و نمیگیره و به چند دلیل من مایلم هر دو در کنار هم باشن:

۱- نوشتن رو کاغذ روح داره و ارامش و لذت خاصی ایجاد می‌کنه و لااقل برای من سریع‌تر از تایپ کردن پیش میره در نتیجه اگه حتی روزی نرسم کار نوشتن تو سایتو انجام بدم اما تمرین تو جزوه عقب نمیفته و میشه راحت‌تر با دوره پیش رفت.

۲-من به شخصه وقتی هم تو جزوه می‌نویسم هم تو سایت در اصل دو بار به موضوع فکر می‌کنم دو بار نوشته‌هامو مجسم می‌کنم و دو تا متن مختلف می‌نویسم. یکی خلاصه‌تر و کلی‌تر برای سایت و یکی مفصل‌تر و ازادانه‌تر برای جزوه.

۳- بعضی موضوعات وقتی به شکل خصوصی نوشته میشه میتونه کامل‌تر باشه. خیلی وقت‌ها من موضوعی رو به شکل موردی و با مثال برای خودم مینویسم ولی تو سایت چون در اختیار عمومه به شکل کلی بهش می‌پردازم و ریز نمیشم چون میتونه مربوط به مسائل خصوصی باشه.

۴- جزوه‌ی مقدماتی من همیشه دم دستمه و هر روز تمرینی رو ازش می‌خونم دسترسی بهش خیلی آسونه و فقط کافیه دستمو دراز کنم و‌به مطلب مورد نظرم دست پیدا کنم ولی اگه قرار بود تمرین‌هامو از تو سایت بخونم وقت زیادی میگرفت و به این آسونی در دسترس نمی‌بود. در مورد دوره‌ی پیشرفته هم فکر می‌کنم به همین شکل باشه.

می‌خوام به دوستانم پیشنهاد کنم حتی اگه تازه در این مسیر قدم گذاشتن دوره‌ی پیشرفته رو هم تهیه کنن چون بعدتر حتما این کارو خواهند کرد. من خودم بارها فکر کردم که کاش همون اول همه‌ی دوره‌ها رو تهیه می‌کردم چون به‌صرفه‌تر می شد.

در نهایت می‌خوام بار دیگه از شما سپاسگزاری کنم جناب روشن که همیشه در کنارمون هستید و پشتیبانی شما دائما حس میشه و اینهمه برای اینکه هنرجوهاتون بهتر مسیر تناسب رو طی کنن تلاش می‌کنید.”

ایمان دارم که استفاده از محتوا انگیزه و اشتیاق و درک کردن آنچه موجب ایجاد اشتیاق در ذهن ما برای متناسب شدن می شود میتواند روند لاغر شدن دوستانم را ساده تر و دست یافتنی تر کند.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=20655
برچسب ها:
25 نظر در مورد انگیزه و اشتیاق خود را حفظ کنید

دیدگاهتان را بنویسید

   azamhoseinzadeh0180@gmail.com
   1400/08/28 08:10
   مدت عضویت: 104 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 486 کلمه

   سلام به استاد عزیز  و همراهان گرامی 

   گام ۷۸ حفظ انگیزه و اشتیاق

    

   انگیزه و اشتیاق مانند موتور محرکه است که عامل اصلی برای حرکت کردن تلاش کردن هستش اول باید انگیزه و اشتیاق داشته باشی تا بتونی کاری رو شروع کنی و گرنه هیچ کاری شروع نمیشه 

   من هر روز صبح با انگیزه و اشتیاق اولین کار صبح ام که از خواب بیدار میشم بعد نماز و شکرگزاری ام اومدن به این سایت هست خدارو شکر در این مدت تونستم با انگیزه و اشتیاق هر روز این کار رو انجام بدم اوایل ممکن بود بعد ازظهر یا شب هم گوش بدم کم کم متوجه شدم بهترین موقع برای من و تاثیر گذاشتن و اینکه صبح تا بچه ها از خواب بیدار نشدن می تونم به راحتی و با فراغ بال به تمرینات برسم 

    

   من دیروز یک دیدگاه در سایت نوشتم دفعه بعد که سراغ گوشی ام رفتم اینقدر هیجان زده شدم که دیدم پیامش اومده و مدال طلایی گرفتم انگیزه ام برای نوشتن دیدگاه هايم در سایت خیلی بیشتر شد چون فهمیدم کسی هست که بخونه و امتیاز بده

   شما واقعا استاد هستید من چون خودم معلم هستم می بینم که کار شما مانند معلمان سخت کوش و واقعی هست 

   معلم نمی تونه موفق باشه و حتی بهترین مطالب رو داشته باشه ولی وقتی تکالیف بچه ها رو نگاه نکنه اشکالات شون رو متوجه نشه نفهمه بچه ها کجا مشکل دارن کجا خوبن که دیگه تکرار اضافی و خسته کننده نداشته باشه کجا رو باید بیشتر کار کنه واقعا استاد سپاسگزارم به خاطر وقتی که میذارید

    

   به روز بودن و آپدیت بودن سایت و دوره ها هم از ویژگی های یک معلم موفق هست که شما دارید

   همراه بودن با دانش آموزان تون با ما هم نکته مثبت دیگه است

   مهمتر از همه از نظر من همدرد بودن هم مسیر بودن شما با ماست اینکه ما مطالب و آگاهی ها رو از کسی داریم می گیریم که خودشون این مسیر رو طی کردن تجربه کردن ما رو درک می کنند ما رو مسخره نمی کنند اگه مشکلی داشته باشیم خیلی وقت ها آدم می‌ترسه مشکلش بیماری اش رو به کسی بگه و اون طرف مسخره اش کنه ولی ما از این موضوع نمی ترسیم

    

   در مورد نوشتن استاد نطر من این هست که نوشتن خیلی عالی هست نوشتن روی کاغذ اثرش خیلی بالاتر از خوندن و گوش دادن هست حتی من شنیدم در مورد درس خوندن نوشتن مطلب مورد نظر ۲۵ بار تاثیرش بیشتر از خوندن مطلب هست 

   در ضمن ممکن است فردی مشکل در تایپ کردن یا به خاطر سن و شرایط جسمی کار کردن با گوشی سخت باشه البته نوشتن در سایت خیلی خوبه به خاطر به اشتراک گذاشتن اطلاعات و آگاهی ها ولی نوشتن روی کاغذ هم در کنارش برای خود فرد به عنوان مرور و در هنگامی که اینترنت نیست شرایطش رو نداشته باشیم یا حتی به عنوان خوندن و برگه زدن مانند یک دفتر خاطره می مونه و تغییراتمون رو بعد از یک مدت پی بینیم خیلی عالیه و انرژی زاست 

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/16 10:02
   مدت عضویت: 726 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 435 کلمه

   سلام

   یه وجه تمایز خیلی مهم سایت شما با سایر سایتهای آموزشی و حتی دوره های آموزشی همینه که دیدگاهها اول توسط شخص شما خونده میشه و بعد از تایید شما در سایت نمایش داده میشه و هر ومن در این مدت کا با شما هستم هر وقت مشکلی یا سوالی داشتم در قالب همون کامنت نوشتم و شما من رو راهنمایی کردین 

   ایده دادن مدال طلایی فنی و همیاری هم که واقعا بی نظیره و فکر میکنم بعد از اینکه این ایده رو اجرایی کردین خیلی سطح دیدگاهها بالاتر رفته و کامنت دوستان خیلی عالی و پیشرفته است که به قول شما خیلی از دیدگاهها شایسته مدال طلایی و فنی هست و ادم از خوندنشون واقعا لذت میبره.

   و مدال همیاری هم که تشویقی هست برای اینکه نظرات همدیگه رو بخونیم و کمک کنیم به همدیگه برای درک بهتر و آسونتر لاغری.

   در این دوسال من شاهد بروزرسانیهای زیادی بودم هم در دوره های آموزشی هم در فایلهای رایگان و هم در شکل ظاهری سایت و استفاده راحت تره کاربران از سایت که واقعا جای تشکر داره .خیلی ممنونم ازتون 🙏🙏

   من در خیلی از سایتهای آموزشی دنبال مطالب میگردم و انصافا سایت شما جزئ سایتهایی هست که دسترسی به مطالب خیلی راحته و حتی گذاشتن عکس پروفایل فقط بازدن یه دکمه انجام میشه و این از مزیتهای فوق العاده سایت هست.

    

   فایلهای رایگان اینقدر مطالب عالی و کاربردی توش مطرح میشه که به راحتی با دنبال کردن همون آموزشها میشه محتویات ذهن رو درباره چاقی و لاغری کشف کنیم و هر کسی به هر دلیلی نخواد در دوره آموزشی شرکت کنه با استفاده از محتواهای رایگان و مرور اونا میتونه هم جسمش رو تغییر بده و هم زندکیش رو .به قول خودتون اینکه فایلی رایگان هست به معنی بی ارزش بودن اون محتویات نیست فقط بهای مالی نداره وگرنه هر کسی از اونا استفاده کرده میتونه ادعا کنه که از بسیاری از دوره های پولی که در ایران داره برگزار میشه محتویات ارزشمندتری داره و این لطف شماست که آگاهیها رو در اختیار بقیه قرار میدین آگاهیهای نابی که هزار بار هم بشنوی باز هم برات تازگی داره چون از سرچشمه آگاهی اومده و بسیار بسیار ارزشمنده.

   اون جمله ای که شما در انتهای نوشته فایلها میذارین یا در آخر فایلها میگید که”منتظر خوندن نوشته هاتون هستم”اینقدر انگیزه بخشه که یه جورایی آدم رو مشتاق میکنه به اینکه هم فایل رو خوب گوش بده و هم برداشتش رو از اون آموزش در قالب یه متن بنویسه و بعد هم با اشتیاق منتظر تایید دیدگاهش باشه مثل دانش آموز خوبی که مشقش رو قشنگ و مرتب مینویسه و منتظره که معلم ببینه و زیرش کنار امضا یه مهر صد آفرین بزنه.🙂

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/06/17 16:08
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 52 کلمه

    سلام و درود
    از لطف و محبت شما دوست عزیز سپاسگزارم
    همه تغییرات سایت ایده های ساده ای هستند که در لحظه داده شدن به ظاهر هیچ اهمیتی ندارند ولی بعد از مدتی که اجرا میشه تاثیر عالی در عملکرد سایت و اعضای سرزمین لاغرها داره
    خدا رو شکر هر روز در حال گسترش هستیم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   maryamkhazaie0000@gmail.com
   1400/06/15 19:21
   مدت عضویت: 334 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 73 کلمه

   بنام خداوند بخشنده مهربان سلام ب استاد عزیز و دوستان همراه، گام ۷۸ انگیزه و اشتیاق خود را حفظ کنید

   مهمترین موارد برای ادامه دادن هر مسیری داشتن انگیزه و اشتیاق هست ک این متاسفانه در من اونقدر ها نیس و و همیشه بی انگیزه و اشتیاقی ندارم ،و نمی دونم واقعا چی کار کنم و خیلی بی انگیزه میام ی فایلی گوش میدم و ی چیزی می نویسم  و تا روز بعد ……

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/05 14:46
   مدت عضویت: 278 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 523 کلمه

   همگام ۷۸ انگیزه و اشتیاق خود را حفظ کنید 

    

   به نام خدا 

   انگیزه و اشتیاق مهمترین عامل موفقیت در هر جنبه ای از زندگی است از ویژگی های مهم و منحصر به فرد دوره های لاغری با ذهن همراهی استاد با ما هنرجویان است و هر آنچه از قدرت ذهن و عملکرد ذهن در لاغری آسان رادرک و تجربه می‌کند با دوستانش به اشتراک می‌گذارد.

    

    هرچه درک استادبیشتر میشود دوره‌ها بیشتر و بیشتر به روز می شود.

   نوشتن تمرینات آموزشی توسط ما و بررسی نوشته ها توسط استاد سبب می‌شود که برداشت واضحی از عملکرد هنرجویان دوره لاغری با ذهن داشته باشیم .

   این انگیزه و اشتیاق استاد کمک زیادی به ما کسانی که آرزوی لاغر شدن داریم میکند.

    تداوم حرکت در درک و به کارگیری اصول ذهن در لاغر شدن و انتخاب هدف های بزرگتر برای ایجاد چالش در زندگی شخصی و ارائه محتوای تاثیرگذار در دوره ورود به سرزمین لاغرها (گام اول)شده است .

   دوره پاکسازی چاقی ذهن (گام دوم) شاهکار دیگر از تاثیر پذیری ذهن در لاغر شدن است که تمرکز بر ایجاد شخصیت  متناسب در ما دارد با کار کردن بر نقاط ضعف شخصیت خود علاوه بر ایجاد شخصیت متناسب و متفاوت از قبل خود.

    

    گام سوم دوره پیشرفته لاغری باذهن مجموعه ای بی نظیر برای دستیابی به سطحی بالاتر از تجربه زندگی است که می آموزیم چگونه با کنترل احساس و توجه به نکات مثبت زندگی شرایط متفاوتی را در مسیر زندگی خود تجربه کنید.

    

    با قدرت خلق کردن خود از طریق توجه به آنچه دوست داریم در زندگی تجربه کنیم که آشنا می شویم .

   این آشنایی ۱_ باعث درک بهتر است چگونه حال کردن جسم خود می شود ۳_ می آموزد چگونه از قدرت خلق کردن خود در تغییر سایر جنبه های زندگی استفاده کنیم در نهایت هم از نظر جسمی و از نظر شرایط زندگی در وضعیت متفاوت قرار بگیریم.

    

    تجسم خلاق خیلی مهمه مثلاً ده دقیقه اندیشیدن به حال و هوای پیاده روی با یک لباس ورزشی شیک بر اندام متناسب 

    

    یا تجسم یک مهمانی به افتخار رسیدن به تناسب رویاییمون در یک رستوران شیک

    

    اولویت اول تون بودن در حال خوب باشد و شخص خودتان باشه .

   نکته: استاد راه‌های زیادی رفت شکست خورد ولی ناامید نشد و حاصل موفقیت هایش را در اختیار ما قرار داد .

   این شور واشتیاقی که ما داریم این جهانی نیست امکان ندارد که چیزی هرقدر عالی و خوب باشد ولی با استمرار در آن متنفر نشویم .یک ورزش خوراکی یا لباس یا رنگ یا تفریح …وقتی هرروز استفاده بشه دیگه لذت و جذابیتی ندارد .

   ولی بودن در این راه لذتی به طعم فطرت الهی دارد که نه تنها از آن سیر نمی شویم بلکه مشتاق تر میشویم که فردا زودتر و بیشتر دراین راه باشیم .خدایا سپاسگزارم که این لذت وطعم را به من چشاندی .

   از تو می خواهم که این شورو اشتیاق را از من نگیری و هرروز بیشتر وبیشترش کنی تا بتوانم خودم وزندگیم را تغییر دهم و بیشتر رنگ خدا بگیرند .

    

   باور اشتباه خواب باعث چاقی میشه که به راحتی این باور حل میشه چون تنوع ندارد .

   ولی خوردن چون چند بار باید غذا بخوریم و تنوع زیادی دارد به راحتی ترس از خوردن برداشته نمی شود اگر ۱۰ درصد هم از خوردن ترس داشته باشیم زیاد است.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   ZahraKasaeipour@gimal.com
   1400/04/22 00:35
   مدت عضویت: 227 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 253 کلمه

   سلام و درود فراوان

   برای ادای احترام و  سپاسگزاری از استاد گرامی و تمام دوستان عزیزی که بدون دیدن آنها احساس میکنم سالهاست  آنها را میشناسم، دنبال عبارت مناسب میگردم و فکر میکنم بهترین عبارت همان سپاس بی نهایت است که استاد در اغاز هر سخن تقدیم خداوند مهربان می نمایند.

   حدود دو ماه است که همراه سایت تناسب فکری هستم و سعی میکنم تا همگام شوم . بدون اغراق لحظات درس گرفتن از استاد گرامی و همه عزیزان جزو بهترین و کاربردیترین لحظات زندگیم بود که به جز خیر، آرامش ، امید، نشاط، تناسب فکر و اندام حاصل دیگری نداشته . ساده سازی روشها و احساس لذت از انجام تمریم ها و کسب نتایج حیرت آور برای من به قدری شادی آفرین بوده که احساس میکنم خداوند مهربان با لطفی ویژه مرا هدایت کرده و هدایت خواهد نمود. تمام این نتایج هر لحظه انگیزه و اشتیاقم را برای دانستن بیشتر و کسب آگاهی بیشتر میکند . نمیتوانم با این نتایج حیرت آور به روش های قبل برگردم بعضی وقتها فکر میکنم قبلا چطور با این ابهامات زندگی میکردم مثل افرادی که در دنیای دیجیتال تصویری از دنیای قبل نمی توانند داشته باشند از جمله فرزندان که دایما میپرسند مگه میشه بدون اینترنت زندگی کرد من هم از خودم میپرسم تا الان چطور زندگی خودم را پیش برده ام و خدا چه قدر مهربان و پر رحمت است که در عین تمام نا اگاهی هایم مرا محفوظ داشته وو به این مسیر سبز هدایت نموده‌است    از همه عزیزان و استاد گرامی بی نهایت سپاسگزارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/20 05:50
   مدت عضویت: 491 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 461 کلمه

   فایل “انگیزه و اشتیاق خود را حفظ کنید.”

   خیلی از ماها معتقديم که وقت نداریم، بنابراین هر روز تمرین خودمون را انجام میدهیم و بعد که با گذشت یکسال یا دو سال، بعد از همه تغییرات روحیکه در ما ایجاد میشود ،میبینیم که هنوز جسممون تغییر خاصی نکرده است.🤢

   دلیلش چی است ؟🤔

   بگذاریم  24 ساعت ازوقت یک روز را با هم در دنباله بررسی کنیم:🙄

   ما سر کار میرویم وبه طور میانگین حدود 9 ساعت روزانه وقت میگذاریم.  برای چای و میوه خوردن و غذا دور خانواده خوردن هم که حدود 2 ساعت روزانه وقت میگذاریم.😋

   برای دوش گرفتن و یا راز و نیاز با خدا هم که حدود 1 ساعت روزانه وقت میگذاریم.برای خواب هم که حدود 8 ساعت به طور متوسط هر شب وقت میگذاریم.😴

   برای خرید روزانه و رانندگي کردن هم حدود 2 ساعت وقت میگذاریم.  برای تماشای تلویزیون هم حدود 2 ساعت روزانه وقت میگذاریم. میبینید که 24 ساعت تمام شد ، پس ما اصلا وقت نداریم که برای تمرین تناسب ذهنی وقت بگذاریم، تا چه برسد به خواندن تمرینهای دیگر دوستانمان در سایت.😢

   واقعاً ما هنوز عاشق لاغر ی هستیم ؟🤔

   جواب این است ؟ نه نیستیم ، ما عاشق لاغر ی نیستیم چون حاضر نیستیم انجام تمرین و دیدن فایل و خواندن تمرینهای ديگران را در ابتدای لیست روزانه خودمون قرار بدهیم.🤓

   پس چطور میتوانیم این موضوع را اصلاح کنيم ؟🤔

   ما میتوانیم لیست کارهای روزانه خودمون را بنویسیم و در همان اول روز،جایی را برای سایت تناسب فکری قرار دهیم.😉

   بعد کارهای واجب و ضروری را در برنامه خود قرار دهیم.شايد در ابتدا سخت باشد ، ولی اگر اصرار کنید و استمرار داشته باشید، عادت میکنید.😬

   من چون در خارج از ایران زندگی میکنم، یک گوشی مخصوص نوشتن تمرینها دارم، چون من مثل استاد یا دوستان دیگر ساکن ایرانم، در لپ تاپم، امکان تایپ فارسی را ندارم پس مجبورم که در گوشی تمرینها را در یک دفترچه اینترنتی بنویسم ، بعد مطلب را کپی بگیرم.😳

   به سایت مراجعه کنم و مطلب کپی شده را انجا قرار بدهم.  گاهی اینقدر این مراحل ارام انجام میشود که من باید خیلی صبوری کنم.😍

   در ضمن این را بگويم در اوایل دوره ،من مجبور بودم که در یک صفحه فارسی تایپ، دراینترنت یک خط یک خط بنویسم و بعد کپی کنم.😎

   بعضی مواقع در اتاق که مشغول انجام تمرین بودم ، گریه میکردم و تمرینها را انجام میدادم و استاد برام نوشتند “خیلی کم مینویسید ولی اگر در جزوه بیشتر مینویسید قابل قبول است.”😏

   بعد که ذهنم باز شد ، یک گوشی را مخصوص این کار قرار دادم. این را گفتم تا بگویم اشتیاق تا چه حد میتواند یک فرد را در مسیر رو به جلو هدایت کند و انگیزه در دل اشتياق خود به خود به وجود می اید. بعد ان فرد خود به خود راه رسیدن به هدفش را مییابد اگر واقعاً بخواهد و رسیدن به هدف برایش مهم باشد. 💆

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 24 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    ZahraKasaeipour@gimal.com
    1400/04/22 00:21
    مدت عضویت: 227 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 4 کلمه

    درود بر شما افرین

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/04/26 06:23
     مدت عضویت: 491 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 1 کلمه

     بسیارممنونم.

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/08 09:41
   مدت عضویت: 564 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 150 کلمه

   سلام بر همگی

   من یه پیشنهاد دارم .

   چون استاد علاوه بر متناسب شدن در زمینه مالی هم موفق بودند.

   وچون ما به نحوه تدریس و آموزش استاد وپشتیبانی اش   آشنایی داریم و دراین مسیر هستیم و هممون مطمئنیم که نتیجه میگیریم حالا یکی زودتر ویکی دیرتر.

   به جای اینکه یه دوره از یه استاد دیگه برای موفقیت مالی بخریم از استاد خواهش کنیم که یه دوره برای موفقیت مالی بزاره و اون هم مثل دوره متناسب شدن با جزیات روی مساله مالی کارکنیم و با حل تمرینات باورهای غلطی که داریم رو با کمک هم شناسایی کنیم تا در زمینه مالی هم موفق بشیم . چون اینجوری خودمون شاید ۱۰ تا باور غلط رو کشف کنیم ولی اگه استاد آموزش بدن و همه تمرینات رو حل کنیم کلی باور را شناسایی میکنیم و زودتر به نتیجه می رسیم.  

   چون در جامعه امروز فکرنکنم قضیه مالی دست کمی از متناسب شدن داشته باشه 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/04/08 22:06
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 36 کلمه

    سلام دوست عزیز
    از اعتماد و لطف و محبت شما بی نهایت سپاسگزارم
    انشاالله در مورد مسائل مالی و کسب و کار موفق در قسمت 4 دوره رسیدن به آرزوها با قدرت ذهن توضیحات کامل داده خواهد شد.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/07 13:43
   مدت عضویت: 741 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,042 کلمه

   گام ۷۸ ،،انگیزه و اشتیاق خود را حفظ کنید ،،،سلام وقت بخیر ،، یکی از آپشن های خوبی که این دوره ها داره ،انجام تمریناته که باعث میشه مدام ذهن ما درگیر این موضاعات باشه و همراهی استاد در کنار هنرجوها ،باعث داشتن انرژی مضاعف برای طی کردن مسیر خواهد بود ، اشتیاق داشتن در این راه ، میتونه راه رو کوتاهتر ، راحتر و شادتر کنه ،،، خدارو شکر میکنم که در همون ابتدا هر ۳ دوره + خدا هرگز دیر نمیکند و الان هم خلق آرزوها با قدرت ذهنو ،خریداری کردم و تا چند ماهه دیگه که یکمی تو تکرار ها بودم ،میرم برای خرید روانشناس لاغری خود باشید ،،، ، مجموعه ای از دانستن و عمل کردن به تمام دوره ها و همینطور دوره هاییکه در سایت هست ،میتونه از ریشه ،شخصیت و هویت تازه و نویی با داده های جدید و متناسب کننده از ما بسازه ،،این کار باید آرام و با صبوری طی بشه ،عجله ای نداشته باشیم ،به بدن خسته و ناراحت خودمون زمان بدیم که بازسازی کنه هر آنچه که ما سالها خرابش کردیم ،هر کدوم از دوره ها قسمتی از تخریب ذهنمونو ترمیم میکنه ،وقتیکه تمام فرمانها از مغز صادر میشه که برنامه هاش در ذهن ماست،پس در ابتدا باید محتویات ذهن ما مورد بررسی قرار بگیره،شناسایی بشه ،روشون تمرین بشه ،و آرام آرام ،مسیرهای ذهنی یا نورون های مغزی جدیدی در ما ساخته بشه که بر اثر زیاد تکرار کردن اصولی به سطح مغز ما بچسبه و شروع تغییرات ما استارت خواهد خورد ،بعد از اون نیازه که ادامه بدیم و اطلاعات بیشتری وارد مغزمون کنیم ،این پروسه میتونه با دوره پاکسازی ادامه پیدا کنه و با شروع دوره پیشرفته ،بیشتر ترس های ما از خوردن کمو کمتر میشه ،همه این آموزش ها بهم متصل هستند و مجموعه ای از همشون ،میتونه تمام سوراخ های ذهنی مارو بپوشونه و مهم تر از همه استفاده کردن این دانسته ها در زندگی ،که وقتی یاد گرفتیم چطور باورهای قدیم رو نقض کنیم و نگرشمون عوض میشه ،باز هم نخواییم که از داده های قدیم استفاده کنیم ،یعنی دیالوگ های ما با خودمون و نگرشمونو همسان با آموزش هامون تغییر بدیم ، مثلا وقتی گرسنه ایم و هزاران فکر منفی میاد سراغمون که بهمون میگه ،مبادا چیزی بخوری ها ، اگر خوراکی شیرین بخوری چاق میشی ،اگر برنج در وعده شام یا دیر وقت بخوری چاق میشی ، و اگر اگر های زیادی که درونمون مارو میترسونه ،بتونیم در اون لحظات خودمونو بکشیم بیرون از اون دایره ترس ها که همون ترسها باعث نجواهای چاقی بیشتر در ما خواهند شد که باعث میشن باورسازی در مسیر  مضرش پیش بره و در ادامه مشاهده میکنیم که حال و احساسمون بشدت بد شده که احساس بد سرمنشاء رفتن به مسیر لیز خوردن و سقوطه ، پس مهمه که بتونیم و این قدرتو بدست بیاریم که با خودمون رفتار قدرتمندانه داشته باشیم که اون حس توانمندی در ما ،مارو میبره به مسیر بالا و زیبا ،،، مهم اجرا  کردن آموزه هاست ،وگرنه که ما بینهایت دوره و کلاس شرکت کردیم که هیچ وقت ازشون در زندگی استفاده ای نکردیم و فقط بصورت دانسته در مغز ما موندن  ،،  روزهای اول که دوره رو شروع کرده بودم و خیلی با فضای سایت آشنا نبودم ،تمریناتمو فقط در جزوه م انجام میدادم ،بعد از یه مدت کوتاه که مدام میشنیدم که کامنت خوندن چقدر مفیده ،نوشتن چقدر اثر گذاره ،وارد قسمت کامنت ها شدم و متوجه شدم ،خوندن نظرات دوستانم چقدر میتونه به باورسازی های من کمک کنه ، نوشتن خودم باعث میشه که محتویات ذهنی م یه شخم اساسی بخوره و از اون به بعد یکی از کارهای مورد علاقم که هم به باورسازی هم کمک میکنه هم حال درونیم بهتر میشه ،بودن در سایته ،،مجموعه ای از انجام تمام این کارها باعث تغییر و پیشرفت ما خواهد شد ،،،دیشب دخترم داشت از رستوران رفتن خودش با دوستانشون میگفت ،میگفت یکی از دوستانش که یکمی چاق بوده و با ورزش ها و رژیم های  سخت لاغرتر شده ،دیشب تو جمعشون بوده ،اینها توی رستوران داشتن غذای فست فود سفارش میدادن و اون دوستشون که قبلا چاق بوده ،هیچی سفارش نداده و گفته من نمیتونم اینجور غذاهارو بخورم ، دخترم بهش گفته ،مامان من قبلا چاق بود  و همش تو رژیم بود ولی الان ۱سال و نیمه داره با قدرت ذهن و دوره هاییکه طی میکنه هم لاغر میشه هم رژیم و محدودیت نداره ،دوستش بهش گفته بود یعنی فست فود هم اجازه داره بخوره ،دخترم گفته همه چیز میخوره ،سبک شون با تغییر ذهنه ،دخترم بهش گفته بود تو غذاتو بخور تا جاییکه سیر شدی دیگه ادامه نده ،دخترم میگفت بهش گفتم بهت سایتشونو میدم برو راحت میشی از این وضعیتت ، دوستش انقدر خوشحال شده بود و دخترم میگفت ،با اشتیاق سفارش غذا داد و انقدر خوشحال شد ،بعد گفته بود میتونم نوشابه هم بخورم ؟ دخترم گفته بود اره بخور،،، ،یعنی انقدر این باورهای خوردن نخوردن در ذهن ما وحشتناک ریشه دار شده که با ترس حرف نوشابه رو میزنیم ،،،دیشب  با خودم فکر کردم ،گفتم فریده تو  که در مورد این دوره ها با بچه هات حرفی نزدی ولی رفتارت با خودت  داره روی بچه هات هم  اثر میذاره ، قبلا همیشه منو در رژیم و ورزش و سختی دیده بودن و یه باور بزرگ در ذهنشون بود که مامانم چاقه و داره رنج میکشه و ۱۰۰ درصد رفتار ترسوی من روی اونها اثر میذاشته ولی الان همه چیز برعکس شده ،حتی دخترانمم باور کردن که رژیم و ورزش کارساز نیست ،چونکه مورد عملی منو میبینن ،،  ترس از خوردن یکی از ریشه ای ترین ترس هاست و یک باور قوی در ماست که در طی این دوره ها کمرنگ میشه و در دوره پیشرفته بصورت کاملا ریشه ای حل میشه و در انتها تکرار همون تکرارها باعث تغییرات بنیادین در ما خواهد شد ،حواسمون باشه که ما فعلا در حال یادگیری نت های لاغری هستیم بعد از اون باید شروع به نواختن موسیقی لاغری کنیم ،،، شاید بعضی از ما تصور کردیم که با گذروندن دوره و لاغر شدن دیگه باید همه این تمرین هارو رها کنیم و برگردیم به زندگی قبلیمون ولی ،تازه از این به بعد میخواییم از دوره ها در زندگی استفاده کنیم و لذت ببریم ،،،خوشحالم که تونستم تا اینجا به خوبی پیش برم و میدونم در حال ساخت مسیرهای تناسب هستم🌹 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 50 از 10 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    سهیلا عظیمی ویشته
    1400/03/07 19:27
    مدت عضویت: 833 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 87 کلمه

    عالی بود فریده جون   خوشحالم که از موفقیت هات مینویسی همین تشویق بزرگی برای ما همراهان میشه  منم الان که دوره پاکسازی را شروع کردم   تا جلسه ۱۵ هستم کلی  دیدگاه ام  تغییر کرده    پاکسازی  دوره ایی که باید آرام آرام پیش رفت در واقع مثل غذای خوشمزه ایی که باید خوب جا بیافته  تا مزه اش بهتر حس کرد   برای همین جلسات اش را طولانی تر میکنم تا بهتر درک کنم    و بعد انشالله برم پیشرفته      ممنونم دوست خوبم 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/03/08 12:18
     مدت عضویت: 741 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 53 کلمه

     سلام سهیلای عزیز دوست همراهم 

     خب خدارو شکر بقیه دوره هارو خریدید ، یادتونه که ازم پرسیدید بقیه دوره هارو بخرم یا نه ،بهتون گفتم هر دوره قسمتی از ذهن مارو میسازه و بنظر من همه دوره ها با هم غوغا میکنه 😊 موفقتر باشی دوستم 🌹

     خدارو شکر نوشته هام کمک کننده است 🥰

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/06 19:52
   مدت عضویت: 513 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 736 کلمه

   سلام گام 78در مسیر لاغری من ،😍😊 اشتیاق انگیزه خود را حفظ کنید
   پایه و اساس رسیدن به هدف و طی کردن مسیر احساس خوب داشتن است و وقتی اشتیاق انگیزه داشته باشیم با احساس خوب لذت مسیر طی میکنیم  و این دوره بهترین دوره جهان هست  کامل جامعه است از همه نظر
   ;بنظر من استاد چون خودش یک فرد چاق بوده که تصمیم گرفت با تغییر جسم خودش از روشی کاملا اصولی و رسیدن به لاغری از طریق ذهن که کاملا روشی متفاوت بود کاملا صحیح بود وبدون محدودیتی سختی رنج رژیم ورزش بود و این ها این دوره منحصربفرد کرده
   استاد خودشان این مشکل چاقی داشته و از این طریق لاغرشده و هرروز هم داره اگاهی جدیدی به ما اموزش میده و افراد زیادی از این طریق لاغر شدن نه که لاغر شدن بلکه به تناسب ذهنی رسیدن و این هم خودش انگیزه شوراشتیاق زیاد میکنه &
   😌☺️     وچه فایل رایگان گوش بدی تمرین انجام بدی چه محصولات بخری هرسوالی از استاد داشته باشی جواب میده واین کارم باعث ارامش خاطراست که  افراد میتونن با استاد در ارتباط باشن وسوال بپرسن انتقاد پیشنهاد بدن به استاد و استاد خودشان جواب میدهند و این خیلی به افراد انگیزه میده از نظر اعتماد بنفس هم خیلی اعتماد بنفسشان میره بالا که مهم هستن و به خودشون بیشتر اعتماد میکنن و احساسشون خیلی بهتر میشه
   استاد تمرینات خودشون جواب میدهندوقت میذارند چه فایل رایگان باشه چه محصولات باشه فرقی نمیزارن خودشون پاسخگو هستن مدال میدن بیشتر جاهایی که نیاز به جواب داشته باشه جواب میدهند اینم خیلی تاثیر داره در شور اشتیاق و اینکه مهم اعتماد بنفست نیره بالا بیشتر خودت قبول داری آرامش بیشتری بهت دست میده و خیلی تاثیرات عالی میزاره وافراد مسیر با ارامش خاطر طی میکنن.
   خیلی دوره جامعه کامل هست واسمش واقعا برازندش است تناسب فکری واقعا هم همین جور است حتی افرادی که فایل رایگان گوش میدن میتونن تغییر کنن و نتایج عالی بدست بیاورند
   روشی که
   هر روز در حال بروزرسانی است هر روز اگاهی ها جدیدتری در هر زمینه ای میزارند استاد خودشون این کارو میکنن و همه وقتشون میزارند واسه ارتقا دوره و راحتی دوستان افرادی که هدایت میشوند به این مسیر خیلی راحتت بدون هزینه ای میتونن از دوره ها رایگان استفاده کنن و هیچ فشاری نیست به خریدن محصول وهیچ اسراری نیست و یک محیط دوستانه است که افراد میتونن از دیدگاه هم خبردار بشن بخونن جواب بدهند وبنویسند دیدگاه خودشون رو  😍🤩    البوم شگفتی سازان است که گذاشته شده واسه اینکه افراد باور کنن که این دوره نتیجه میده که ببین افرادی بودن که از نظر سنی ازخودشان  بزرگتر بوده حتی وزنی هم بیشتر ولی لاغر شدند شاداب هستن زیباتر شدند پوستی شفاف تر از قبل دارند و اینها همش انگیزه شور اشتیاق است &
   با این دوره افراد
   خودشون باور میکنن بعد میفهمن مسیر قبلی اشتباه بوده و بهترین مسیر برای رسیدن به هرچیزی از طریق ذهن انجام میشه و باور میکنن که همه افراد از این نعمت الهی برخوردار هستند وهمیشه در حال اموزش دیدن تجربه کردن است با خودشون اشتی میکنن بعد با خدای خودشان و بهترین مسیر برای خداشناسی است و کلا تحول عظیمی رخ میده در انسان و از جهنمی که یرای خودشان ناخواسته درست کردن بهشتی اگاهانه میسازه این دوره   🤩😍       وهمین مسیر صد روزه لاغری با ذهن خودش بهترین دوره است و کلی اگاهی مفید هست و رایگان در اختیار همه گذاشته شده و من اینجا از استاد عزیزم ممنونم بهترین مسیر است تولدی اگاهانه است و پر از شور اشتیاق همین لایوها زنده  خودش بهترین اگاهی درش گفته میشه میتونی خیلی راحت سوال بپرسی شرکت کنی نظر بدی و خیلی خیلی انرژی بخش است شور استیاق میبره بالا
   هرچی بگم کم گفتم بهترین مسیر است واسه رسیدن به خواسته و همیشه هم در حال تغییر واگاهی مفیدتری در اختیارافرادمیذاره
   ; ،،🤩😍😌ممنونم استاد که هستید همیشه و با لبخندی که همیشه سر لب دارید خودش شور اشتیاق من چند برابر می‌کنه و شما بنظر من تنها استادی هستین که به آگاهی و قوانینی که آموزش میدید عمل میکنیدچون شمارو موقعی که مادر عزیزاتان رو از دست دادیدخدا رحمتش کنه دیدم که لبخند به لب اومدید جلو دوربین لایو گذاشتید و تمرینات پاسخگو بودید و پابند بودید به قوانین که در هر شرایطی هم که باشی باید از مسیر دوره خارج نشی  و خیلی خوشحالم که هدایت شدم به بهترین مسیر دنیا ☺️😊استاد عزیزم همیشه شاد پیروز باشید شاگرد همیشگی شما که زندگی کردن یادش دادی 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/22 10:38
   مدت عضویت: 726 روز
   اندازه متن
   همیار لاغری
   محتوای دیدگاه: 748 کلمه

   سلام🙂همیشه شما روی حال خوب داشتن و اینکه شخص خودمون اولویت اول زندگیمون باشه تاکید میکنین🤗🤗که خود من الان که بیش از یکساله با شما همراه هستم درکش میکنم که چقدر موضوع مهمیه و اینکه توی این یکسال بارها شما رو در لایوها و فایلهای آموزشی دیدم که واقعا چقدر احساس خوبی دارین و خود این الگو گرفتنها باعث میکنه ما باور کنیم که حرفی که شما میزنین با عملتون یکی هست آونوقت حرف شما خیلی بیشتر در ما تاثیر میذاره👌👌👌حتی در زمانی که شما مادرتون رو از دست داده بودین و پستی در همین رابطه گذاشته بودین من خیلی نگران حال و روحیه شما بودم ولی وقتی لایو گذاشتین و دیدم که با تک پوش رنگی سر و صورت اصلاح کرده و مرتب و چهره خندون و روحیه همیشگی حاضر شدین کلی ازتون یاد گرفتم و تحسینتون کردم که چقدر عالی طبق آگاهیها و قوانین دارین رفتار میکنین👏👏👌👌👌😍😍😍باز هم که دوباره سه نفر از نزدیکانتونو در مدت ۲ هفته از دست دادین و باز هم لایو گذاشتین و ادامه رسالتتون و هدفتون که آموزش لاغری هست رو رفتین باز هم برای من درس بزرگی داشت که استادی که من دارم ازشون یادمیگیرم چقدر خودشون به آموزشهاشون پایبند هستن و استمرار رو در هر شرایطی دارن👌👌👌به نوبه خودم از طرف تمامی اعضای سایت از شما تشکر میکنم 🙏🙏🙏🙏🙏توی این ۱۵،۱۶ ماهی که با شما هستم بارها دیدم که در جهت ارتقای سایت و به روز رسانی دوره ها و حتی باز نویسی و ضبط و ادیت فایلها چقدر وقت گذاشتین و از اونجاییکه خود شما پشت صحنه تمام این مسیر هستین و کامنت تک تک ماها رو میخونین و فرقی بین کساییکه دوره های رایگان رو دارن استفاده میکنن با کساییکه هزینه گامهای لاغری رو پرداخت کردن نمیذارین خییییییلی دلگرمی بزرگی هست و خود این تایید کامنتها توسط شخص شما برای خود من به شخصه یکی از عوامل مهم استمرار و ادامه بوده که باز هم خیلی خیلی سپاسگزارم🙏🙏🙏🙏این حرکت اخیر شما برای ایجاد مسیر صد روزه “مسیر لاغری من”کمک خیلی بزرگی کرده به همه کساییکه در سایت شما هستن و با اشتیاق فایلهای شما رو دنبال میکنن👌👌👌 بسیار سپاسگزارم که با یادگیری قدرت ذهن هدایت شدین که مهمترین مساله خودتون که چاقی هست رو برطرف کنین و بعد از اون هم به مسیر آموزش هدایت شدین و مسیر تازه و جدید ونابی رو در برطرف کردن مساله جهانی چاقی ایجاد کردین و امیدی شدین برای تمام افراد چاقی که از همه روشهای لاغری استفاده کردن و جواب نگرفتن یا دوباره چاق شدن و دیگه یه جورایی خسته و نا امید هستن از این چاقی که مثل کنه به جسم و روانشون چسبیده و قصد رها کردن هم نداره😑🤨🤨ممنون که اینقدر با علاقه و اشتیاق تمام موضوعاتی که به ما کمک میکنه که مسیر رو هموارتر و ساده تر و لذت بخشتر طی کنیم رو با ما در قالب فایلهای صوتی تصویری لایوها واستوریها به اشتراک میذارین👏👏👏👏یکی دیگه از خصوصیاتی که شما دارین اینه که خیلی صادقانه و خودمونی ضعفها و ترسها و مواردی که خودتون از مسیر خارج شدین رو میگین و ما انگار با یه دوست صمیمی همراه هستیم  تا در سمت شاگردی یه استادی که خودش رو مغز لاغری میدونه و از موضع بالاتر به شاگردها نگاه میکنه وبه همین دلیله که ما راحت میایم در نوشته هامون به اشتباهاتمون اعتراف میکنیم و با خیال راحت بدون اینکه احساس بدی داشته باشیم که توبیخ بشیم یا مورد انتقاد و سرزنش قرار بگیریم اونا رو مینویسیم👌👌👌احساس همراهی با استاد و دوستانی که همه درد مشترک دارن و زخم خورده از حرف و حدیثهای دوستان و نزدیکان هستن و نا امید از شرایط جسمیشون وارد سایت میشن خییییلی خییییلی به همه ما کمک میکنه که کم کم جسم و روانمون رو ترمیم کنیم و خودمون رو با هر جسمی که داریم دوست داشته باشیم و خودمون رو در اولویت زندگیمون قرار بدیم و انقدر اعتماد به نفسمون بالا بره  که دیگه نیازی به تایید شدن توسط بقیه نداشته باشیم، هم لاغر بشیم و هم سالم ،هم لاغر بشیم و هم حالمون خوب باشه ،هم لاغر بشیم و هم جوان و شاداب،  هم لاغر بشیم و هم پر از عشق به خود، هم لاغر بشیم و هم زیبا ،هم لاغر بشیم و هم به خود شناسی و خداشناسی برسیمخدایی کدوم دوره در جهان هست که همه اینها در یک دوره آموزشی بهت اضافه کنهاینها حرفای دلم بود که مدتها بود میخواستم بهتون بگم و اینجا نوشتمش 😊😊😊بسیارممنونم که اینقدر خوب و عالی و عاشقانه همراه ما هستین و وجودتون و حضور مجازیتون اینقدر برای ما دلگرم کننده است🙏🙏🙏🙏💐💐💐

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/01/22 22:23
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 59 کلمه

    سلام دوست عزیز
    از خوندن نوشته شما واقعا به احساس بهتر رسیدم و شما را دستی از دستان خداوند برای انتقال انرژی مثبت به خودم می بینم و مدال همیاری لاغری با من را به شما اهدا کردم
    تا به خودم تاکید کنم که این سایت و افراد حاظر در آن همه از لطف و بخشنده بودن خداونده
    خدا رو شکر

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    1400/01/23 09:18
    مدت عضویت: 726 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 9 کلمه

    سپاسگزارم استاد🙏🙏🙏

    افتخاری هست برای من که همیار لاغری باشم🙂🙂

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   طوبی حاج احمدی
   1399/01/29 02:31
   مدت عضویت: 810 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 96 کلمه

   سلام استاد عزیز ودوستان گرامی
   با تشکر ویژه از زحمات شما استاد روشن ک مارا رها نکردید برای اینکه درمسیر بمانیم واز هدفمون دور نشویم زحمت میکشید باعث دلگرمی ما هستید
   استاد من خیلی خوشحالم ک دوره گام سوم را تهیه کردم ولی متاسفانه هنوز گام دوم را تهیه نکردم ک انشالا ب زودی تهیه میکنم سوالی داشتم
   شما از چه زمانی گام سوم را شروع میکنید؟
   من که در گام اول وتکرار دوره روز ۵۷ هستم ایا میتونم با شما گام سوم را شروع کنم؟ یا اینکه باید تکرار دوره تمام بشود؟
   از شما سپاسگذارم ??

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/01/16 00:17
   مدت عضویت: 741 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 152 کلمه

   سلام
   منم خدارو شکر هر ۳دوره رو ۱۰آذر ۹۸ تهیه کردم
   دوره اول که عالی بود ،هنوز در تکرار هستم،البته دوره پاکسازیو شروع کردم وتا جلسه ۵گوش دادم که خیلی آگاهی های بینظیری داره ،دوره سوم بعد از پاکسازی وتکرار دوره اول ،شروع میکنم و خیلی خوشحالم که داره آپدیت میشه ،نوشتن در سایت برای من خیلی مفید بوده وخیلی مورد علاقمه ،نظرات دوستان خودش یه دنیای باورسازیه برای من ،زیاد با جزوه موافق نیستم بدلیل اینکه اوایل که تو جزوه تمریناتمو انجام میدادم دیگه تو سایت نمیومدم ،ولی الان فقط تو سایت هستم و راضی ترم ،ولی ممکنه دوستان دیگه بودن جزوه دوست داشته باشن،البته میتونه جزوه هم باشه هر کسی دوست داشته باشه استفاده کنه
   دوره ها بینظیرن ،منکه خیلی راضی م ،همینکه میتونم سئوالاتمو بنویسم و مطمئنم از طرف استاد وبعضی از دوستان جواب داده میشه خیلی عالیه
   هر روز منتظر شنیدن آگاهی های جدید هستم
   ممنونم استاد از ایده های جدیدتون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/01/15 02:54
   مدت عضویت: 662 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 149 کلمه

   سلام خدمت استاد عطار روشن گرامی
   من خواهر خانم فتاحی هستم
   استاد از شما خیلی ممنونم برای دوره های خیلی عالی و فوق العادتون
   استاد ما هم یک سالی میشه دوره پیشرفته لاغری با ذهن رو خریداری کردیم ولی تا حالا ازش استفاده نکردیم و این یه فرصت خیلی خوب و عالی هستش که با آپدیت این دوره همزمان با دیگر دوستان دوره پیشرفته رو شروع کنیم. استاد اگر میشه لطف کنید در مورد خوردن هایی که تحت تاثیر جمع قرار میگیریم و باعث میشه پرخوری کنیم و بیشتر از نیاز بدنمون مصرف کنیم بیشتر ما رو راهنمایی کنید و اینکه من خودم به شخصه با اینکه بعضی وقتا پیغام سیری رو دریافت میکنم و میدونم که بدنم نیاز نداره ولی باز میخورم لطفا در این مورد هم بیشتر راهنمایی کنید
   و اینکه اگه جزوه هم همچنان در دسترس ما باشه به نظرم خیلی خوب میشه
   با تشکر از شما استاد عزیز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/01/11 22:18
   مدت عضویت: 835 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 320 کلمه

   به نام خداوند بخشنده مهربان
   سلام استاد گرامی
   من فروردین ۹۷ با دوره لاغری با قدرت ذهن بصورت کاملا تصادفی آشنا شدم و در دوره مقدماتی شرکت کردم و مدت زمان دوره ۸ هفته بود و ۸ هفته هم تکرار دوره،من قصد داشتم ۳۰ کیلو وزن کم کنم و طی گذشت یکسال،یعنی تا فروردین ۹۸،از وزن ۸۶ کیلو رسیدم به ۷۳ کیلو،و هنوز هم ۷۳ کیلو هستم و در این وزن باقی موندم.حس و حالم خیلی خوب و عالیه و مطمئنم که هنوز هم وزن کم می کنم چندبار تصمیم گرفتم دوره پیشرفته لاغری رو شرکت کنم ولی نمی دونم چرا شروع نکردم و همش به خودم می گفتم چرا من فقط این مقدار وزن کم کردم من که قصد داشتم ۳۰ کیلو وزن کم کنم، خیلی با خودم درگیر بودم و خیلی فکر می کردم که چکار کنم.
   تا اینکه تقریبا چند وقتی هست که یه موضوعی به ذهنم خطور کرد، در مورد طبعها،افرادی که دموی،صفراوی،سودایی و بلغمی مزاج هستن.
   متوجه شدم که من بلغمی مزاج هستم،در مورد افراد بلغمی مزاج زیاد سرج کردم که چه عواملی باعث افزایش خلط بلغم در بدن میشه، خیلی وقت گذاشتم و یه چیزایی رو متوجه شدم.
   طبق صحبت های شما استاد گرامی،که گفته بودید همه چیز در درون توست و هیچ عامل بیرونی باعث چاقی تو نیست،در مورد خودم حس می کنم که باید تعادل در بدن من برقرار بشه تا به وزن مورد نظرم برسم و خیلی جالبه استاد، یکی از آروزهای من هم اینه که وقتی به وزن دلخواهم رسیدم،برم و زیبای اندام کار کنم .ولی من هم بعد از گذشت ۲ سال هنوز ترس از خوردن دارم.
   استاد گرامی،نمی دونم چجوری بگم،فقط اینو بگم که من تمام وقتم رو با گوش دادن به صحبت های شما و عمل کردن به آنچه یاد می دهید، صرف می کنم.خیلی چیزا ازتون یاد گرفتم،در پایان، خیلی سپاسگزارم از شما که اینهمه وقت می زارید برای ما،واقعا خدا قوت.
   خداوند رو سپاسگزارم که مرا به این راه درست هدایت کرد.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/01/10 17:41
   مدت عضویت: 834 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 769 کلمه

   چه خبر خوبی امروز دادین☺️☺️
   من اوایل دوره‌ی مقدماتی بودم که دوره‌ی پاکسازی استارت خورد و من شانس اینو داشتم که از اول در اون دوره حضور داشته باشم. از همون موقع همیشه به این فکر می‌کردم که کاش دو سال زودتر با تناسب فکری آشنا می‌شدم تا جزو گروه اول شرکت‌کننده‌های دوره‌ی مقدماتی باشم و همیشه رویاپردازی می‌کردم که انجام دادن دسته‌جمعی دوره چه حسی میتونه داشته باشه. همش دلم می‌خواست به یه طریقی اینو تجربه کنم.
   بعد یه روز در کمال تعجب خبر تکرار دوره رو به ما دادین و چقدر روزهای عالییی بودن…
   دوره‌ی پیشرفته رو که سه ماه پیش خریدم یه حسی بهم میگفت هنوز وقت شروعش نرسیده.
   با شروع سال جدید به شروع دوره‌ی پیشرفته فکر کردم ولی بازم میدونستم که این‌کارو نمیکنم چون از اولشم ته دلم مطمئن بودم که این دوره رو به نوعی قراره لایو انجام بدیم. در اواخر دوره‌ی تکرار یه بار استاد به این موضوع اشاره کردن اون موقع فکر کردم خواسته‌ام داره به حقیقت می‌پیونده ولی بعد هیچ خبری نشد. در عین حال متوجه بودم که حتی اگر قرار باشه دوره‌ی پیشرفته مرور بشه من اول باید انجامش بدم و بعد به مرور برسم و نمیتونم یهو مرور رو شروع کنم .
   الان می‌بینم دقیقا در بهترین زمان ممکن برای من قراره دوره‌ی پیشرفته رو نه به شکل مرور بلکه به شکل یه شروع جدید کار کنیم. دیگه از این بهتر نمیشه.???
   حتی لازم نیست مرور دوره‌ی پاکسازی رو قطع کنم میتونم با فراغ بال هر قدر می‌خوام براش وقت بذارم.
   همه‌ی این اتفاقات درس و نشانه‌ای دیگه برای منه که هر چه رو ادم از صمیم قلب و با اشتیاق ارزو کنه زمین و زمان دست به‌دست هم میدن تا به وقوع بپیونده.حتی اگر نیاز باشه همه چی طوری دست به دست هم میده که یک ایده‌ی جدید به ذهن استاد روشن برسه برای اجرای دوره‌ی پیشرفته به شیوه‌ای جدید ??????☺️☺️☺️ ?♥️.

   من با اینکه جزوه‌ی دوره رو همون سه ماه پیش پرینت کردم اما حتی لاشو باز نکردم یه نگاه بندازم چون دوست داشتم زمانش که برسه برای مطلع شدن از محتویات هر صفحش همون اشتیاق دوره‌ی مقدماتی رو حس کنم. نمی‌خواستم‌برای لحظه‌ای کنجکاوی سورپرایز از بین بره برای همین از محتویاتش اطلاع ندارم اما خود استاد روشن قبلا گفتن که تمرکز زیادی رو تجسم خلاق شده.
   دلم می‌خواد تو این دوره هر روز دقایقی به تجسم یه موضوع خاص اختصاص پیدا کنه که به شکل یه تیتر بهمون داده میشه. مثلا ده دقیقه اندیشیدن به حال و هوای پیاده‌روی با یه لباس ورزش شیک بر اندام متناسبمون وقتی دوره تموم شده . یا تجسم یه مهمانی به افتخار رسیدن به تناسب رویاییمون در یه رستوران شیک.
   حتی در پیدا کردن تیترهای متنوع میشه از نظرات همه‌ی هنرجوها استفاده کرد.
   در هر حال از همین حالا خیلی هیجان دارم.

   در مورد انجام تمرین‌ها تو سایت که من به شخصه خیلی از این کار خوشم میاد با اینهمه معتقدم سایت جای نوشتن رو کاغذو نمیگیره و به چند دلیل من مایلم هر دو در کنار هم باشن:
   ۱- نوشتن رو کاغذ روح داره و ارامش و لذت خاصی ایجاد می‌کنه و لااقل برای من سریع‌تر از تایپ کردن پیش میره در نتیجه اگه حتی روزی نرسم کار نوشتن تو سایتو انجام بدم اما تمرین تو جزوه عقب نمیفته و میشه راحت‌تر با دوره پیش رفت.
   ۲-من به شخصه وقتی هم تو جزوه می‌نویسم هم تو سایت در اصل دو بار به موضوع فکر می‌کنم دو بار نوشته‌هامو مجسم می‌کنم و دو تا متن مختلف می‌نویسم. یکی خلاصه‌تر و کلی‌تر برای سایت و یکی مفصل‌تر و ازادانه‌تر برای جزوه.
   ۳- بعضی موضوعات وقتی به شکل خصوصی نوشته میشه میتونه کامل‌تر باشه. خیلی وقت‌ها من موضوعی رو به شکل موردی و با مثال برای خودم مینویسم ولی تو سایت چون در اختیار عمومه به شکل کلی بهش می‌پردازم و ریز نمیشم چون میتونه مربوط به مسائل خصوصی باشه.
   ۴- جزوه‌ی مقدماتی من همیشه دم دستمه و هر روز تمرینی رو ازش می‌خونم دسترسی بهش خیلی آسونه و فقط کافیه دستمو دراز کنم و‌به مطلب مورد نظرم دست پیدا کنم ولی اگه قرار بود تمرین‌هامو از تو سایت بخونم وقت زیادی میگرفت و به این آسونی در دسترس نمی‌بود.در مورد دوره‌ی پیشرفته هم فکر می‌کنم به همین شکل باشه.

   می‌خوام به دوستانم پیشنهاد کنم حتی اگه تازه در این مسیر قدم گذاشتن دوره‌ی پیشرفته رو هم تهیه کنن چون بعدتر حتما این کارو خواهند کرد. من خودم بارها فکر کردم که کاش همون اول همه‌ی دوره‌ها رو تهیه می‌کردم چون به‌صرفه‌تر میبود.

   در نهایت می‌خوام بار دیگه از شما سپاسگزاری کنم جناب روشن که همیشه در کنارمون هستید و پشتیبانی شما دائما حس میشه و اینهمه برای اینکه هنرجوهاتون بهتر مسیر تناسب رو طی کنن تلاش می‌کنید.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    abolhasanefarzane1@gmail.comcom
    1400/02/18 00:50
    مدت عضویت: 345 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 390 کلمه

    سلام استاد ودوستان گرامی گام ۷۸ همیشه انتخاب اولتون احساس خوب باشهدالویت اولتون بودن در احساس خوب باشه وتوجه کردن به احساس خوب باشه والویت در زندگی شخصیتونوخودتومن باشید یکی از مزایای لاغری با ذهن اینکه استادم دارن همزمان با نا  مسیر لاغری با ذهن طی میکنن ومنم بخاطر اینکه از مسیر خارج نشم تصمیم دارم وقتی تونستم دوره تهیه کنم یکی یکی اونارو تهیه میکنم این دفعه اصولیتر واین دفه با تمام اگاهیهایی که از دوره رایگان بدست اوردم اونها رو تهیه میکنم که هر فایلی رو که گوش دادم چند بار تکرار میکنم موضوع اونو یاداشت میکنم تا در تمام زمینهای زندگی ازش استفاده کنم وبه عمل تبدیل کنم ووقتی فایل دوم گوش دادم بازم فایل قبلی تکرار میکنم تمرینشو که یادم نره واینجوری نتیجه بهتری میگیرم ومن فکر میکنم تازه روند لاعریم شروع شده چون حس میکنم یکم داره شکمم کوچیکتر میشهدنمیدونم این نشانه شروع روند لاعری یا نه ومن خوشحالم بخاطر ابدیت کردن دورها نه بخاطر رایگان بودن اونها فقط بخاطر اینکه شما اگاهیهای جدیدتونو در اختیار دوستان قرار میدید وبغص وقتها هم وقتی دیدگاه بچه ها رو میخونید به مشکلاتشون توجه میکنید وبرای رفع اونها اقدام میکنید ومهمتر النکه شاید شما اون مشکل نداشته باشید ولی بچه ها دارن شما با ابدیت کردن اونهارو رفع میکنید ومن خیلی خوشحالم که شما انقد خوبین وما انسانهای مجزا از هم زندگی میکنیم درسته که چاقی ی زبان مشترکه اما در جزییات با هم متفاوتهدچون محتویات دهنی ما افکار ما شنیدهای مادفرهنگ ما در مورد چاقی متفاوتهدواین خیلی خوبه که وقتی دوره تهیه میکنی یا از فایلهای رایگان استفاده میکنیم اگر سوالی پیش اومد از استادمون بتونیم بپرسیپ ومن هر وقت سوالی برام پیش اومده جوابشو در فایل بعدی گرفتم یا اینکه از طریق تلگرام با شما مشورت کردم ومشکلم حل شده وبابت این موصوع هم بینهایت سپاسگزارم ومنم هنوز ترس از غذا خوردن نسبت به بعصی از مواد غذایی دارم مثلا ارده مربا چون شنیدم چربه وچربی هم باعث چاقی میشه وتجربه هم قبلا داشتم که استفاده کردم چاقتر شدم وبخاطر همین وقتی میخورم میترسم که نکنه چاق بشم وبعد بافاصله حرف عوض میکنم ومیگم نه من چاق نمیشم من تازه روند لاغریم شروع شده وبرای من مخربترین عامل فکر میکم اول بیماریم باشه وبعد چاقیم همون غولیکه جلوی اون رودخانه نعمتهای خداوند گرفته ومیذاره وارد زندگی من بشن ومن دوتا غول دارم یکی بیماری ودیگری چاقی 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    1400/04/20 05:56
    مدت عضویت: 491 روز
    اندازه متن
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 413 کلمه

    سلام دوست خوبم

    نوشته شما یکی از زیباترین نوشته هایی بود که تا حالا در سایت خوانده بودم.چقدرزیبا نوشتید که “هر چیزی را از صمیم قلب و با اشتیاق اروز کنیم ، زمین و زمان دست به دست هم میدهند تا ان هدف به وقوع بپیوندد.”🌞

    این فقط یک جمله نیست ، بلکه یک حقيقت است.من میتوانم قسم بخورم که شاید کل فایلهای “زندگی با طعم خدا” ، فایلهای “پیاده موثر” و حتی فایلها ی “زندگی خود را تغییر دهیم” را میشود در همین یک جمله خلاصه کرد.🌞

    من روی این جمله خیلی کار کرده ام. چرا؟🦉

    چون استاد در فایلهای ذکر شده عنوان کردند و هر دفعه تکرارش میکردند.من این جمله را زندگی کردم و هر چه بیشتر این ورد را در چراغ جادو گفتم و بیشتر تمرینش کردم ، غول چراغ جادو، برایم بیشتر از قبل ارزوها و خواسته هایم را براورده کرده است.🌞

    شاید برای بعضی افراد ،باور این صحبت من غیر ممکن باشد؛ ولی من این جمله را تمرین کردم ، زندگیش کردم و شغل مناسب خودم را یافتم ،خانه ای که در ان ارامش داشته باشم، را اجاره کردم ، همسرم با من مهربان شد ، پسرم عاشقم شد ، روابطم با افرادی که بد بود و سالها قطع بود؛ دوباره از نو دوستانه، سر گرفت.🌞

    دوستان این حرفها دارد برای من که ساکن ایران نیستم هم کار میکند، چون قانون یکی است؛ اگر بخواهی باورش کنی، اگر هم که نخواهی حتما یک بهانه یا دلیلی پیدا میکنی و ردش میکنی.🌞

    اگر مثل من فقط تمرین کنی، به مرور صدای نجواها ی ذهنی ات کم میشود ، قطع نمیشود ولی خوب ، کم کم صداش از بم بودن در ذهنت میافتد و تو خالق زندگی زیبای خودت میشوی.🌞

    ما هر روز جوانتر و زیباتر میشویم، اگر فقط و فقط و فقط ،خودمون را دوست بداریم و به تمرین کردنمان ادامه بدهیم حتی تا اخر عمر.🌞

    فکر کنید اینجا در این سایت ،مطب طبیب حاذقی است که شما هر روز نوبت دارید ، پس امیدوارم هر روز برای دیدن “خود دوست داشتنی تان” وقت بگذارید ،که بهترین پزشک حاذق ما خداوند است که در درون ماست و نه در محیط خارج.🌞

    یک بار هزینه کنید و در یکی از دوره های سایت ثبت نام کنید و تا اخر عمر علاوه بر درمان هر نوع بیماری جسمی و روحی خود، بیمه هم میشوید هم بیمه عمر و هم بیمه روح ، دیگرهیچ تعلل و تردیدی جایز نیست. پس مطمئن باش ، اقدام کن و زیبایی را که خداوند مهربان به تو عطا کرده را ببین .🌞

    🌼🌼🌼سالم و متناسب باشید. 🌼🌼🌼

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 4 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم