ورود / ثبت نام
0

برنامه ریزی ذهن برای لاغر شدن

برنامه ریزی ذهن برای لاغر شدن
اندازه متن

برنامه ریزی ذهن برای لاغر شدن تنها کاری است که شما برای لاغر شدن باید آن را به خوبی انجام دهید.

همه ما تجربه سال ها تلاش کردن برای لاغر شدن را داریم و همچنین شرایط تلخ نتیجه نگرفتن و احساس بد ناامیدی و سرزنش کردن خود را تجربه کرده ایم.

تا سن 35 سالگی چاق بودم و سالهای زیادی از عمرم به پای چاقی سوخت و به همین دلیل خیلی خوب حال دل هم نوع های خودم رو درک می کنم.

هر فردی که عضو سرزمین لاغرها می شود خیلی خوشحال می شوم که یک فرد دیگر به مسیر درست لاغر شدن قدم گذاشته است و به لطف خدا نتیجه عالی کسب می کند.

اعتقاد دارم همه اعضای این سایت توسط خداوند انتخاب و به سمت این سایت هدایت شده اند و از آنجایی که خداوند در انتخاب خود اشتباه نمی کند و خوب می داند که چه افرادی توانایی لاغر شدن و رسیدن به آرزوی خود از مسیر لاغری با ذهن را دارند بنابراین همه افرادی که وارد این سایت می شوند و یادگیری لاغر شدن را شروع می کنند از نظر من شگفتی سازانی هستند که به مرور تصویر آنها به آلبوم شگفتی سازان سایت اضافه خواهد شد.

به این تصویر خوب دقت کنید:

این تصویر ایده ای از طرف خداوند برای تشویق و نشان دادن نتیجه حرکت در مسیر لاغری با ذهن به تمام افرادی بود که برای تحقق رویای لاغری خود تصمیم قاطع گرفته و حرکت خود را آغاز می کنند.

این تصویر مقصد همه افرادی است که همراه من در حال حرکت در مسیر لاغری با ذهن هستند.

لذت رهایی از چاقی و اضافه وزن به حدی است که نمی توانم شادی و اساس خوب خودم را از دوستانم پنهان کنم و همیشه به دنبال فرصتی هستم که موضوعی مهم در زمینه لاغری با ذهن را با شما دوستان و همراهان عزیزم به اشتراک بگذارم.

در موضوع لاغری با ذهن همانطور که از اسم آن انتظار می رود مهمترین موضوع برنامه ریزی ذهن برای لاغر شدن است.

برنامه ریزی مطمئنا نیاز به آگاهی و بینش و همچنین پیش بینی موضوعاتی دارد که ممکن است در مسیر حرکت با آن مواجه شویم.

برنامه ریزی ذهن برای لاغر شدن شامل مراحل زیر است:

1- آگاهی صحیح (ارائه شده از طریق فایل های آموزشی)

2- دریافت کردن آگاهی از طریق دیدن و شنیدن (اشتیاق داشتن و متعهد بودن)

3- درک کردن و نفوذ آگاهی (با انجام تمرینات از طریق نوشتن)

4- عمل کردن به آگاهی (کسب مهارت تبدیل آگاهی به عمل در زندگی)

5- تکرار آگاهی های دریافتی (استمرار داشتن)

حرکت در مسیر لاغری با ذهن بر اساس مراحل ذکر شده به ما کمک می کند تا به شکل بهتری در این مسیر حرکت کرده و گام به گام به سوی هدفمان که سلامتی روحی و جسمی است حرکت کنیم.

1- آگاهی صحیح به خود دادن مهمترین مرحله برنامه ریزی ذهن برای لاغر شدن است که باید با دقت انجام شود.

در دنیایی که مملو از آگاهی و اطلاعات مختلف است هوشیاری برای انتخاب آگاهانه اطلاعاتی که به ما کمک کند در مسیر لاغری با ذهن قرار بگیریم از اهمیت بالایی برخوردار است.

به همین دلیل همواره از طریق فایل های مختلف این موضوع مهم را تذکر داده ام و در دوره های آموزشی مختلف با دقت زیادی مطالب و آگاهی مناسب برای برنامه ریزی ذهن جهت لاغر شدن انتخاب و در اختیار علاقمندان قرار داده ام.

2- دریافت کردن آگاهی از طریق دیدن و شنیدن راه ورود، تاثیرگذاری و ایجاد فرمول های جدید در ذهن برای لاغر شدن است.

این مرحله بسیار اهمیت دارد و البته صد در صد به عهده استفاده کننده است.

فردی که تصمیم گرفته است لاغر شود باید برای دریافت آگاهی اقدام کند.

اگر شما اقدام نکنید و از محتوای آموزشی استفاده نکنید چه اهمیتی دارد که به چه میزان آگاهی صحیح در سایت تناسب فکری موجود باشد؟

پس مسیر لاغری با ذهن نیاز به تعامل دو جانبه  از طرف من بعنوان مدرس لاغری با ذهن و شما بعنوان هنرجوی لاغری با ذهن دارد.

همه افرادی که تصویر آنها در قاب “اینجا محل تصویر شگفتی سازی شما در لاغری است” قرار گرفته است، مرحله دریافت آگاهی را به خوبی پشت سر گذاشته اند.

برای درک بهتر اهمیت مرحله دریافت کردن آگاهی کافی است به طریق چاق شدن خود توجه کنیم.

در سالهای زیادی از زندگی همه ما به صورت ناخودآگاه توجه بسیار زیادی به چاقی جسم خود داشته این و از طرفی متعجب از روند چاق تر شدن خود بوده ایم.

چاق تر شدن ارتباط مستقیم با توجه ما به چاقی دارد.

توجه به چاقی به معنای فکر کردن به چاقی یا علاقه داشتن به چاقی نیست بلکه به احساس بدی است که از توجه به چاقی خودمان در ما شکل می گیرد.

اگر ما از دیدن خود در آینه یا عکس ها ناراحت شویم، اگر از شنیدن حرف های دیگران درباره چاقی خود خشمگین شویم، اگر از فکر کردن به شرایط فعلی یا آینده خود احساس ناامیدی کنیم و هر فکر یا عملی که نشان از تنفر و ناراحتی ما از چاقی باشد به منزله توجه به چاقی است و ذهن ما متاسفانه این حالت را به علاقه ما به چاقی نعبیر می کند و تمام توان خود را به کار می گیرد تا ما را به چاقی بیشتر که از نظر ذهن ما گسترش آنچیزی است که مورد علاقه ما است برساند.

تفاوت برداشت ذهن ناخودآگاه با ذهن خودآگاه یا منطق مساله دردسرسازی است که در جنبه های مختلف زندگی ما را با چالش های مختلفی روبرو می کند.

ما در سطح فکر و منطق خود مطمئن هستیم که از فلان موضوع متنفر هستیم و تمام حواس خود را جمع می کنیم تا با آن موضوع ناخواسته مواجه نشویم اما ذهن ناخودآگاه این تلاش ما را به منزله علاقه ما به مواجه شدن با آن موضوع ناخواسته تعبیر می کند و ما را به سمت تجربه آن موضوع تنفر برانگیز بیشتر هدایت می کند.

نکته امیدوار کننده این است که از این قدرت ذهن می توان به نفع خود بهره برد و تلاش من در دوره های لاغری با ذهن این است که با برنامه ریزی مجدد ذهن مسیر هدایت خود را از چاقی بیشتر به سمت لاغری و تناسب اندام تغییر دهیم.

3- درک کردن و نفوذ آگاهی یکی دیگر از مراحل مهم برنامه ریزی ذهن برای لاغر شدن است. این مرحله نیاز به تمرکز دارد.

تمرکز به این معناست که به هنگام استفاده از محتوای آموزشی سعی کنید توجه خود را بر آنچه می شنوید یا می بینید متمرکز کنید.

از آنجایی که ورودی های ذهن ما حواس پنجگانه هستند بنابراین به هنگام دریافت آگاهی اگر بتوانیم از تعداد بیشتری حواس خود استفاده کنیم نتیجه کار بسیار متفاوت خواهد بود.

در فایل های صوتی شما از طریق گوش، در حال دریافت آگاهی هستید.

در این حالت 4 حواس دیگر شما آزاد است و می تواند باعث برهم خوردن تمرکز شما شود.

در فایل های تصویر علاوه بر گوش، چشم شما نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

از آنجایی که چشم ما تاثیرگذارترین حواس در برنامه ریزی ذهن است بسیاری از محتوای آموزشی لاغری با ذهن را به صورت تصویری آماده و ارائه کرده ام تا به شکل بهتری بتوانید از حواس خود جهت برنامه ریزی ذهن برای لاغر شدن استفاده کنید.

پیشنهاد دیگر برای به خدمت گرفتن یک حواس دیگر استفاده از قلم و کاغذ به هنگام استفاده از محتوای آموزشی است.

سعی کنید همزمان با گوش دادن یا شنیدن محوای آموزشی قلم به دست گرفته و کلماتی را به صورت اتفاقی یا انتخابی از محتوای آموزشی انتخاب و روی کاغذ بنویسید.

به این ترتیب شما حواس لامسه خود را نیز به کار گرفته اید. و استفاده همزمان از 3 بخش از 5 بخش دریافت کننده اطلاعات می تواند در بهبود حرکت شما بسیار موثر باشد.

4- عمل کردن به آگاهی ها یکی دیگر از مراحل بسیار تاثیر گذار لاغری در مسیر لاغری با ذهن است.

اگر در اجرای این بخش ضعیف عمل کنید، نتیجه چندانی از سعی خود برای لاغر شدن کسب نخواهید کرد.

باید سعی کنید به آنچه در قالب آگاهی صحیح دریافت می کنید عمل کنید.

برای اجرای صحیح این مرحله به دنبال نکاتی در فایل های آموزشی باشید که بتوانید به آنها عمل کنید.

به این شکل که نکته آموزشی را در زندگی خود به عمل تبدیل کنید.

شاید عمل کردن به نکات آموزشی در ابتدای کار به شکل عالی صورت نپذیرد اما با استمرار در این بخش به مهارت لازم برای بهتر عمل کردن به نکات آموزشی دست پیدا می کنید.

بنابراین اگر در این مرحله دچار لغزش شدید اصلا اهمیتی ندارد و این کاملا طبیعی است چون شما قصد دارید روند چند ساله افکار و رفتار خود را تغییر دهید بنابراین ممکن است نتوانید به یک باره به شکل کامل افکار و رفتار قبلی خود را رها کرده و بر اساس آموزش های جدید عمل کنید.

اما مطمئن باشید با تعهد داشتن برای عمل کردن به آموزش های دریافتی در این بخش به مهارت عالی می رسید و به مرور به شکل خودبخودی صحیح و همسو با لاغر شدن عمل خواهید کرد.

5- تکرار آگاهی های دریافتی تیر آخر و بسیار مهم در برنامه ریزی ذهن برای لاغر شدن است.

تکرار کردن تنها راه بالا بردن مهارت است.

تکرار کردن باعث دریافت آگاهی بیشتر و نفوذ آگاهی در وجود شما (ذهن ناخودآگاه) می شود.

بنابراین اگر رویای لاغر شدن دارید و شور و اشتیاق دارید تا تصویر خود را در قاب مخصوص شگفتی سازان قرار دهید از مرحله بسیار مهم و تاثیرگذار تکرار کردن غافل نشوید.

امیدوارم با استفاده از محتوای این فایل آموزشی فوق العاده تصمیم قاطع جهت شروع برنامه ریزی ذهن برای لاغر شدن از طرف شما اتخاذ شود.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=14974
برچسب ها:
70 نظر در مورد برنامه ریزی ذهن برای لاغر شدن

دیدگاهتان را بنویسید

   پونه عدل تهرانی
   1400/08/28 04:16
   مدت عضویت: 824 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 525 کلمه

   به نام خدا

   وقت بخیر عزیزان

    

   دقیقا همینطوره که می گین از همون راهی که چاق شدیم باید لاغر بشیم . ما معده مون و عمل نکردیم برای چاق شدن ما ورزش نکردیم برای چاق شدن گرم به گرم بدون کار خاصی چاق شدیم همون و باید بریم برعکس برای لاغر شدن لازم نیست حتما عرق بریزیم کم بخوریم نتایج  اصلی و ذهن رقم می زنه .رژیم مثلا هیچ وقت برای چاقی اندازه نگرفتیم چقدر بخوریم چیکار کنیم که بعد برای لاغر شدن هم این رژیم‌ها و اندازه کردنها جواب نمی ده اونروز من داشتم به همسرم می گفتم من همه اینها رو امتحان کردم به جز عمل گفت عمل چی ؟ 

   من امروز با خیال راحت صبحونه خوردم نون و کره و مربا بعدش ناهار رفتم خونه مامانم باقالی پلو با مرغ خوردم دسر هم یه دونه بستنی کوچولو گرد بستنی موشی ولی همه اوکی بود یعنی به اندازه دیگه تصمیم نمی گیرم اون موقع که تصمیم می گرفتم غذا چقدر بخورم همیشه من بعدش احساس سنگینی داشتم ولی خدا رو شکر خدا رو شکر من اصلا الان احساس سنگینی نمی کنم هیچ وقت پس یعنی به اندازه خوردم .

   و سریع اومدم چون اونا بعد از ظهر ها عادت دارن می خوابن دیگه منم اومدم که به کارام برسم و فایل هامو گوش بدم .

   خلاصه احساسم خوب بود .و دیگه برام متناسب شدن خیلی سخت نیست خیلی عادی شدم ممکنه اولاش به مقدار خوردن توجه می کردم اوایل دوره الان نه .

   مثلا دیروز رفتم پیاده روی ولی امروز نرفتم . من هم چند روز پیش حلوا درست کردم و باورم این بود که کار سختیه برای همین تا حالا جرات نکرده بودم درست کنم ولی الآن چند روز پیش این باور و انداختم دور و درست کردم همینطور مربا حالا پروژه های بعدی هم دارم انشالله.

   این باورهای غلط و باید پاک کنیم هی این هی اون چیزی سخت نیست همه چی خدا اسون کرده ما فقط باید به خلاقیت هامون توجه کنیم .من هم تمام ورودی هام و بستم هر روز در اطرافم شکایت و غیبت و اینا می شنوم ناخوداگاه اگه بتونم حرف و عوض می کنم اگه نه اصلا حرف نمی زنم می گم بزار بگن من شرکت نمی کنم .

   همه چی ذهنیه .مثلا یه چیزهایی هم تلقینیه اونجا بودم خالم می گفت دیشب سیرترشی خورده سرش درد گرفته گفتم خاله جون انقدر تلقین نکنین به خودتون گفت نه تلقین نیست مامان بزرگم می گفت نبات بخور … 

   وقتی ورودی خوب بدیم مراقبت کنیم از افکارمون. ساده کنیم متناسب شدن رو .لاغر شدن آسان‌ترین کار دنیاست .لاغری و گم کردم می خوایم پیداش کنم.

   هر چیزی و دوست داشته باشیم یا دوست نداشته باشیم داریم بهش توجه می کنیم.توجه کردن تفاوتی نداره خوب و بد نداره .توجه کردن و توجه نکردن داریم.

   وقتی به چیز خوب توجه می کنیم احساس خوب ولی به چیز بد احساسمون بد می شه .به تناسب اندام فکر کنیم تصویر سازی کنیم  و حواسمون به متناسب شدن باشه دیگه .

   همه این کارها توجه کردن می شه به لاغری .احساس تغییر می کنه رفتار تغییر می کنه .

   ولی به خدا من یه جا می رم هم که حرفهای بی خودی می زنن من حالم بد می شه یعنی دوست دارم زودتر بیام خونه .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   mzt.zahra.malakouti.ir
   1400/08/11 16:21
   مدت عضویت: 538 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 218 کلمه

   به نام خدا 

   ما باید به دنبال یادگیری لاغری باشیم نن تحمیل لاغری .

   باید زندگی عادی  خودمون رو داشته باشیم و لاغر بشیم. باید رفتارمون تغییر کنه احساسمون تغییر کنه تا جسممون هم تغییر کنه. من به ۵۷ کیلوی خودم برمیگردم .من به سایز ۳۸ خودم برمیگردم. من تو سال ۸۵ ،۵۷ کیلو بودم .من تو سال ۸۵ سایز ۳۸ بودم .در ذهن ما باید متناسب شدن فوق العاده ساده و راحت باشه. تا وقتی که متناسب شدن در ذهن ما خیلی سخت باشه ، کاری رنج آور و نیاز به زحمت و نخوردن داشته باشه، مطمئن باشیم که متناسب نمیشیم. ذهن ما کاری که سخت باشه  انجام نمیده .مهمترین عامل برای متناسب شدن باور کردن ،اینکه باور کنیم که ما می‌تونیم متناسب باشیم .در ذهنمون باید ساده کنیم  متناسب شدن رو ، در مورد چیز دست‌نیافتنی صحبت نمی کنیم چیزی که مال خودمونه گمش کردیم و میخوایم پیداش کنیم. در مسیر چاقی و لاغری دو چیز مشترک اولین توجه کردنه چه خوشمون بیاد و چه بدمون بیاد. توجه کردن خوب و بد نداریم .توجه کردن و توجه نکردن داریم. دومین چیز احساس احساس خوبی داریم یا احساس ترس و نگرانی و بدی داریم. باید یاد بگیریم چطور در این اوضاع توجه کنیم به لاغری. دست خودمونه. مسئولیت خودمون، افکارمون رو  باید به عهده بگیریم و آگاهانه تغییر بدیم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/26 12:46
   مدت عضویت: 107 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 548 کلمه

   با سلام و درود 

   برنامه ریزی ذهن 

   ۱.گرفتن آگاهی های جدید که با دیدن فایل در هر روز 

   و حتی روزی چندین بار در مورد موضوع مورد نظر 

    ۲.دریافت کردن آگاهی که به عهده خود شخص است که متعهد بشیم که آگاهی های درست بگیریم هر متنی رو نخونیم هر فیلمی رو نبینیم اخبار نبینیم تبلیغات نبینیم دنبال انواع بیماریها وعلایمش نباشیم و فقط ورودی خوب بگیریم 

   که به نظرم بهترین کار اینه که یه مدت طولانی ورودیهامون از همین سایت باشه تا ذهنمون عادت کنه به مرور مثبت اندیشی  

   ۳,درک ونفوذ آگاهی 

   که برای نفوذ بهتر است از تمام حواس پنج گانه برای درک آگاهی استفاده کنیم بهتره که فایلها رو تصویری ببینیم و نوشتن و خواندن هم باید انجام بشه تا مطالب در ذهن بشینه و مرتب بشه 

   ۴.عمل کردن به آگاهی های دریافتی 

   باید سعی کنیم تمرینهایی که در فایلهها هست رو ثبت کنیم و به برنامه های قبلیمون اضافه کنیم و عملی نکردن تمرینها هیچ فایده ای نخواهد داشت 

   ۵.استمرار در دریافت آگاهی ها 

    ذهن ما در مدت تمام عمرمون تا به حال عادت به منفی بافی و دریاف ورودیهای بد داشته و یه جورایی برای همه مون لذت خاصی داشت خوندن صفحه حوادث روزنامه ها 

   ودنبال کردن اخبار که تغریبا همه ش ورودی بد هست و در کل ورودیهای بد که امروزه خیلی زیادن 

   پس حال باید یه عادت جدید درست کنیم و اونهم گرفتن ورودیهای خوب پی در پی و توجه به اتفاقات و موضوعهای شیرین در اطرافمون هست 

   من حس میکنم دیدن فایلها پی در پی باعث فلج کردن ذهن منفی باف من میشه البته تا زمانی که گوش میدم و توجه میکنم و تمرین میکنم وگرنه طی این دوماه دوسه بار پیش اومد که به دلایلی نتونستم فال نگاه کنم و ذهن منفی بافم فعال میشد و حال من و بد میکرد و نمیزاشت فایلهارو ادامه بدم ولی من بهش غلبه میکردم ولی حس میکنم اگر بیشتر طول میکشید شاید اون بر من غلبه میکرد ولی من انقدر ادامه میدم تا منفی باف درونم کوچیک و کوچیکتر بشه و از بین بره 

   ودر واقع من سیر نمیشم ازینجور اطلاعات و لذت میبرم ازینکه هرروزی که فایل جدید ی رو باز میکنم و تماشا میکنم کلی مطالب جدید یاد میگیرم و به این فکر ویکنم اینه اون چیزی که من همیشه دنبالش بودم و قطعه گمشده من که همیشه برام معما بود 

   خدارو شکر که راهم پیدا شد و رازی که همیشه مثل علامت سوال در ذهن من میچرخید تبدیل به جواب شد جوابهایی کاملا قانع کننده 

   سوالاتی که همیشه در ذهنم بود:

   چرا من باید استعداد چاقی داشته باشم و کل عمرم و باید در تلاش برای لاغری باشم ؟ودر عوض بعضیها با خیال راحت همه چی میخورن و از بزرگترین لذت تو دنیا که خوردن هست بدون عذاب وجدان استفاده میکنند 

   چرا بعضیها انقدر در شغلشون موفق هستند ولی ما اینهمه تلاش میکنیم و به نقطه پاییتر میرسیم ؟!

   چرا بعضیها انقدر روابط خوبی دارند و دوست داشتنی هستند وبعضی ها نه 

    

   چرا بعضیها میتونند واقعا از همه نظر از زندگی راضی باشند و بعضی دیگر نه 

   چرا بعضیها میتونند اونهوه پول داشته باشن که پول تو جیبی شون بتونه زندگی مارو عوض کنه وما … 

   و حالا جواب تک تک سوالم پیدا شده خدارو شکر میکنم که به این مسیر هدایتم کرد 

   و از استاد گرامی هم تشکر میکنم که بدون چشم داشت تلاشتون رو میکنید و بهترین فایلها که ارزششون خیلی زیاد هست رو رایگان در اختیار ما قرار میدید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/23 13:28
   مدت عضویت: 133 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 890 کلمه

   سلام به همه دوستان همراه! ما به دلیل سال‌ها چاقی و استفاده از تمام توان ذهنی مان برای چاق شدن اکنون در چاقی به مرحله استادی رسیده ایم و اگر به ما بگویند می توانید ۵ کیلو یا بیشتر وزن‌تان را اضافه کنید بدون شک همه ما پاسخ مثبت می دهیم ولی اگر از ما بپرسند همین اندازه از وزنمان را می‌توانیم کم کنیم، قطعاً مطمئن نخواهیم بود، بنابراین باید به مرحله‌ای برسیم که این بار در لاغر شدن استاد شویم. همانطور که الان چاق شدن برایمان طبیعی است باید شرایط را طوری تغییر دهیم که لاغر شدن برایمان طبیعی بشود. 

   نباید در ذهنمان لاغری را یک کار سخت و طاقت فرسا بدانیم چرا که ذهن ما هر موقع احساس سختی و رنج بکند به طریقی ما را از انجام دادن آن برنامه منصرف می‌کند تا حالت آرام خودش را حفظ کند. 

   باید باور کنیم که لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست و ما هر وزن ایده‌آلی که الان آرزویش را داریم، یک روز سپری کرده‌ایم و در ما وجود دارد و چیزی عجیب و غریب و دور از دسترسی برایمان نیست که بخواهیم آن را برای ذهنمان خیلی بزرگ کنیم. البته تبلیغات وسایل لاغری از طریق رسانه ها باعث شده، سختی لاغر شدن در ذهن ما ثبت بشود و همین موضوع سبب شده الان هنوز باور نداشته باشیم که به آسانی می توانیم به خواسته مان برسیم. 

   پس باید با دادن باورهای خوب به ذهنمان و دیدن افرادی که توانسته اند موفق شوند و استمرار داشتن در مسیر لاغری فرمول های ذهنی مان را تغییر دهیم و ذهن مان را برنامه ریزی کنیم. 

   همیشه باید به یاد داشته باشیم که هنگام برنامه ریزی باید موارد پیش بینی نشده و خارج از برنامه هم که ممکن است اتفاق بیفتد را در نظر بگیریم و برای آنها هم نقشه داشته باشیم. 

   به طور کلی برنامه ریزی ذهن برای لاغر شدن شامل ۵ مرحله است. 

   مرحله اول :آگاهی صحیح 

   از طریق فایل های آموزشی می‌توانیم به این آگاهی‌ها دسترسی پیدا کنیم. این بخش از آموزش را استاد عزیز به خوبی با ارائه فایل های کامل و جامع و اطلاعات جدید و به روز شده برعهده دارند و جا دارد که همین جا از ایشان بابت زحماتشون قدردانی کنیم. 

   مرحله دوم :دریافت کردن آگاهی ها از طریق دیدن و شنیدن است

    این مرحله را باید با اشتیاق و تعهد فراوان دنبال کنیم. این قسمت کاملا بر عهده ما جویندگان لاغری است که وقت بگذاریم و اطلاعات ارائه شده را مطالعه کنیم به فایل ها به دقت گوش بدهیم. این بخش یک تعامل دو طرفه بین ما و استاد عزیز می باشد. در این سال‌ها با اینکه خیلی از چاقی مان عذاب کشیدیم و دلمان نمی خواسته چاق بشویم ولی برعکس بیشتر و بیشتر چاق شده ایم  و این برایمان خیلی عجیب بود با اینکه توجه کردن به چاقی به معنای علاقه داشتن به چاقی در ما نبوده است ولی به دلیل احساس بدی که در ما شکل گرفته و این حس تنفری که داشته ایم، ذهن آن را به علاقه ما به چاقی تعبیر کرده است و تمام تلاشش را می کند تا آن را در ما گسترش بدهد و متاسفانه این ناشی از تفاوت برداشت ذهن ناخودآگاه با ذهن خودآگاه یا منطق ماست که نمی‌تواند فرق بین علاقه و تنفر را تشخیص بدهد و به صرف توجه کردن ما به چیزی آن را برایمان ایجاد می کند و ما می توانیم از همین موضوع استفاده کنیم و با توجه کردن به لاغری، ذهن را وادار کنیم لاغری را در ما به وجود بیاورد. 

   مرحله سوم :درک کردن و نفوذ آگاهی است. 

   در این مرحله باید چیزی که آموزش میبینیم را درک کنیم و از طریق تمرین کردن و نوشتن می توانیم این آموزش ها را درونی کنیم تا کاملاً محتوای مطالب آموزشی را متوجه بشویم و برای این کار به تمرکز نیاز داریم و باید روی مطالبی که می بینیم و می شنویم متمرکز شویم و بتوانیم از تعداد حواس بیشتری برای درک مطالب استفاده کنیم. مثلا فایل تصویری را به فایل صوتی ترجیح دهیم چون در فایل تصویری علاوه بر حس شنوایی حس بینایی هم درگیر می‌شود یا مثلاً سعی کنیم آموزش‌ها را یادداشت کنیم که به این صورت حس لامسه هم اضافه می‌شود و هم تمرکز ما بالاتر می رود و اطلاعات را با حواس بیشتری دریافت می‌کنیم و احتمال تاثیرگذاری آن را بالاتر می بریم. 

   مرحله چهارم: عمل کردن به آگاهی

    در این قسمت باید تمام چیزهایی را که یاد گرفته ایم به عمل در بیاوریم و در زندگیمان به کار ببریم، به حدی که جزئی از برنامه روزانه مان بشوند و در اجرای آنها مهارت پبدا کنیم. اگر در اجرای این بخش خوب عمل نکنیم، آموزشها نتیجه چندانی برای ما نخواهد داشت. باید نکات آموزشی هر فایل را استخراج کنیم و به کار ببندیم و برای اینکه در انجام این کار مهارت پیدا کنیم، باید استمرار داشته باشیم. از اشتباه کردن در این مسیر نترسیم، چون تغییر رفتارهایمان به یکباره امکان‌پذیر نیست و نیاز به زمان و تکرار دارد و به مرور شکل صحیح رفتار را به صورت ناخودآگاه انجام خواهیم داد. 

   مرحله پنجم: تکرار آگهی های دریافتی

    یعنی این که دائماً اطلاعاتی که آموخته‌ایم را مرور و تکرار کنیم تا ملکه ذهنمان بشود و در این مسیر مداومت و استمرار داشته باشیم. تکرار کردن تنها راه بالا بردن مهارت است و باعث دریافت آگاهی بیشتر و نفوذ آگاهی‌ها در ذهن ناخودآگاهمان می‌شود و در واقع کامل کننده چهار بخش قبلی همین تکرار کردن است تا اطلاعات دریافتی را در خودمان نهادینه کنیم. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/20 16:25
   مدت عضویت: 88 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,717 کلمه

   گام 39

   به نام خداوند بخشنده مهربان 

   تنها کاری که برای لاغر شدن باید انجام بدیم اینه که ذهنمون رو برای لاغر شدن برنامه ریزی کنیم .

   چون هممون سال ها و بارها تلاش کردیم که لاغر بشیم و نتیجه ای نگرفتیم و احساس بد و ناامیدی و سرزنش کردن خودمون و تجربه کردیم .

   و همه ی افرادی که با این سایت آشنا شدند ، انتخاب شده خداوند هستند و ازانجایی هم که خداوند هیچگاه اشتباه نمیکند و میداند که چه کسی توانایی لاغر شدن و رسیدن به آرزوی خود را از مسیر لاغری با ذهن دارد به  نحوی با این مسیر آشنا میشود . 

   شگفتی ساز شدن مقصد همه ی افرادی است که در این مسیر در حال حرکت هستند .

   برنامه ریزی نیاز به آگاهی و بینش و … دارد.

   برنامه ریزی ذهن به این گونه اتفاق می افتد :

   1-آگاهی و ورودی صحیح  که  مهم ترین مرحله برنامه ریزی ذهن است که باید با دقت انجام بشه .که آگاهی های صحیح از طریق فایل های آموزشی در دسترس ماست .

   2-دریافت کردن آگاهی ها از طریق دیدن و شنیدن و ایجاد فرمول های جدید ذهن برای لاغر شدن است و این مرحه بسیار اهمیت دارد و بر عهده استفاده کننده است. چون برای لاغر شدن باید برای دریافت آگاهی اقدام کرد و  اشتیاق داشت و به لاغری متعهد بود.

   و این مرحله نیاز به تعامل دوجانبه از طرف مدرس و هنرجوی لاغری با ذهن داره .

   چون ما سالها  به صورت ناخوداگاه توجه بسیار زیادی به چاقی جسم خودمون داشتیم و از روند جاق تر شدن خودمون متعجب بودیم!.

   در واقع چاق تر شدن ارتباط مستقیمی با توجه ما به چاقی داره .

   و توجه کردن به جاقی به منظور فکر کردن یا علااقه نداشتن به جاقی نیست ، بلکه به احساس بدیه که از توجه به چاقی در ما شکل میگیره . 

   که اگه واکنش ما نسبت به دیدن خودمون تو آینه یا عکس یا شنیدن حرف های دیگران درباره چاقیمون ، ناراحت بشیم یا اعصابمون خورد بشه و نسبت به شرایطمون ناامید بشیم و یا هر فکر و عملی که نشان دهند تنفر و ناراحتی ما از جاقی باشد به منزله توجه ما به چاقی است و متاسفانه ذهن ما این حالت رو به علاقه ما به چاقی تعبیر میکنه و تمام توانشو به کار میبنده تا مارو با چاقی بیشتر که از نظر ذهن ما گسترش چیزی است که بهش علاقه داریم برسونه .

   در کل برداشت ذهن ناخوداگاه با منطق ما متفاوت است مثلا ممکنه ما در منطق خودمون و یا خوداگاهمون از یک موضوعی بیزار باشیم و تمام حواسمون  و جمع میکنیم تا با اون موضوع ناخواسته مواجه نشیم ، اما ذهن ناخوآگاه ما این تلاش رو به منزله علاقه ما با مواجه شدن با آن موضوع ناخواسته تعبیر میکنه و مارو به سمت تجربه اون موضوع نفرت انگیز بیشتر هدایت میکنه . اینجاست که میگن از هرچی بدت بیاد سرت میاد !

   پس ذهن ناخودآگاه فقط توجه ماروکار داره .

   ما در این مسیر از قدرت ذهن ناخوداگاهمون میخوایم به نفع خودمون در لاغرشدن استفاده کنیم و با برنامه ریزی مجدد ذهن مسیر هدایت خودمون رو از چاقی بیشتر به سمت لاغری و تناسب اندام تغییر بدیم . 

   3-درک کردن و نفوذ آگاهی ها که با انجام تمارین از طریق نوشتن صورت میگیره  ، این مرحله نیاز به تمرکز دارد .که به این معناست که هنگام استفاده از فایل ها باید تمام توجه مون رو بر روی انچیز هایی که داریم دریافت میکنیم متمرکز کنیم . 

   از اونجایی که ورودی های ذهن حواس پنچگانه هستند هرچه بتونیم از حواس بیشتری استفاده کنیم ، نتیجه بهتری میبینیم .

   چون ما در فایل های صوتی فقط از ورودی گوشمون استفاده میکنیم و بقیه حواس ما آزاد است و میتونه باعث بهم خوردن تمرکز و حواسمون بشه . 

   در فایل های تصویری علاوه بر گوش ، چشم ما هم مورد استفاده قرار میگیره و  چشم و دیدن از تاثیرگذارترین حواس در برنامه ریزی ذهن است .و  قدرتمند ترین حواس دیگه که نوشتنه چون  ازعضلات و ماهیچه های خیلی بیشتری در جهت درک اگاهی  استفاده میکنه ، ینابراین استفاده همزمان از تمام این حواس در بهبود حرکت ما بسیار موثزند .

    4-عمل کردن به آگاهیو تبدیل آموخته ها به مهارت در زندگی روزمره  خیلی مهمه و عملکرد ضعیف در این بخش باعث میشه که ما  نتونیم نتیجه ی چندانی از سعی خودمون برای لاغر شدن کسب کنیم .

   شاید عمل کردن به نکات آموزشی در ابتدای کار به شکل عالی صورت نگیره اما با استمرار داشتن در این بخش مهارت لازم برای بهتر عمل کردن به نکات اموزشی در ما شکل میگیره . 

   پس اگه در اوایل در این مرحله نتونستیم زیاد خوب عمل کنیم ، اصلا مهم نیست و این کاملا طبیعیه ، چون ما قصد داریم روند چندساله افکارو رفتار خودمون رو تغییر بدیم و این اتقاق یکباره به شکل کامل نمیفته . اما با تعهد داشتن برای عمل کردن به آموزش های دریافتیمون در این بخش به مهارت عالی میرسیم و به مرور به شکل خودبخودی صحیج و همسو با لاغر شدن عمل میکنیم.

   5-و تکرار آگاهی های دریافتی . که این مرحله هم مهم است و تکرار کردن تنها راه بالابردن مهارت است .جون باعث دریافت آگاهی بیشتر و نفوذ اون در ذهن و وجود ما میشه 

   تاثیرگذارترین و مهم ترین موضوع که در لاغر شدن ما نقش داره ، اینه که ما به طریقی که چاق شدیم باید لاغر بشیم ، یعنی مسیر مخالف چاق شدن ، مارو به سوی لاغر شدن هدایت میکنه .

   دلیل اینکه ما برای لاغر شدن کارهای زیادی انجام دادیم و نتیجه ای نگرفتیم ، این بود که از راهی که چاق شده بودیم ، برنگشتیم !

   راحت ترین و نزدیک ترین و سریع ترین راهی که میتونه مارو به مسیر و مقصد قبل خودمون برسونه اینه که همون راه و دور بزنیم و برگردیم.

   مسیری که ما با اون چاق شدیم ،  از طریق ذهن بوده ، پس همونطور که ما با ذهنمون چاق شدیم ، میتونیم با ذهنمون هم لاغر بشیم .

   اگه تا قبل از اینها من برای جاقیم دلایل متعددی از قبیل ، غذا و شانس و ژنتیک و… میدونستم ، با اثبات کردن این که دلایلم منطقی و صحیح نبودن ، کاملا قانع شدم که من از طریق ذهنم چاق شدم با افکار و باورهای نادرستی که از اطرافیانم آموزش دیده بودم .

   همون مسیری که مارو به چاقی رسونده باید مارو به لاغری هم برسونه .

   رژیم و ورزش و داروو… راه برگشت صحیح از چاقی نیست ، مگه ما با رژیم گرفتن یا ورزش کردن چاق شدیم تا بخوایم از این طریق هم لاغر بشیم ؟؟

   راه صحیح و راحت و دایمی  این نیست که با روش های دیگه ای لاغر شد .چون برای خود من این اتفاق بارها و بارها افتاده و من از این بابت واقعاا داغون میشدم که رژیم های سختت میگرفتم ، ورزش های سنگین میکردم ، اما وزنی که کم شده بود رو نمیتونستم حفظ کنم و در مواجه با غذاهاا ، مثل قحطی زده ها رفتار میکردم .

   پس تنها راهش اینه که دوباره GPS رو فعال کنیم و به اون ایستگاهی که ردش کردیم دوباره برگردیم  ما یبار تو اون وزن ایده آلمون  بودیم و ناخواسته ردش کردم و ازش گذشتیم .و ما الان که GPS مون رو روشن کردیم به همون ایستگاه برمیگردیم ،چون همیشه از راحت ترین و نزدیک ترین راه مارو به مقصدمون میرسونه .

   نزدیک ترین راه همیشه چسبیده ترین راه به مسیر رفت است !که ما با دور زدن اون میتونیم به مسیر صحیح برگردیم

   و لاغری با ذهن دقیقا مسیر برگشت جاقیه .  و همه ی افرادی که در مسیر چاقی هستند میتونن با تغییر باورها و افکار و رفتارشون و فرمول های ذهنیشون به نتیجه تغییر رفتار و تغییر جسم و و تغییر  احساس و لاغری و تناسب اندام و وزن دلخواهشون برسن .

   در واقع مقصد خاصی هم نیست ، جایی بوده که ما قبلا بودیم . ولی ما همش اینطوری میگیم که باید تلاش کنیم که به فلان وزن و … برسیم انگار که تا حالا تو زندگیمون همچین چیزی نداشتیم و ندیدیم !! در صورتی که ما اون وزن رو  داشتیم ! تو اون وزن بودیم ! ولی به اشتباه ردش کردیم ! و ایستگاه خودمون رو رد کردیم .

   چیز عجیب و غریبی نیست !

   نمیشه که فردی از وزن 40 کیلو ، یهو بپره بره رو وزن 100 کیلو ! 41 و 42 و 43و…. همه اینهارو رد کردیم . و از ایده ال خودمون گذشتیم . 

   چیز دست نیافتنی نیست ! ما قبلا اینو داشتیم . و چون ردش کردیم ، دلیل نمیشه که ما نمیتونیم داشته باشیمش ، میتونیم دوباره بهش برگردیم . 

    اینجوریی فکر کنیم .

    باید لاغر شدن و متناسب شدن در ذهن ما ساده باشه و این اولین گامه !

   چون تا وقتی که لاغر شدن در ذهن ما کاری سخت و رنج آور ونخوردن و عرق ریختن و… باشه و ما چنین تعریف هایی از لاغر شدن تو ذهنمون داشته باشیم ،ذهن ما نمیزاره و دوست نداره واسه چیزی که برای رسیدن بهش  باید انقدر سختی بکشیم و داشته باشیم و بهش برسیم و نمیزاره که بهش برسیم .

   یکی از دلایل سخت بودن لاغری ، تبلیغات تلویزیونی که اول لاغر شدن رو برامون سختش میکنن و بعد هم برای کسب درامد و فروش محصولاتشون در جهت این که با اون محصول راحت و آسان  لاغر میشیم رو بهمون نشون میدن ، قرص و کمربند و کرم و…

   ولی اون سختی لاغری در ذهن ما هک میشه . و بخاطر همین افرادی که با انجام دادن روش هایی متفاوت در نهایت لاغر نشدن ، چون هنوز در ذهن آنها لاغری خیلیی سخت است .چون اگه غیر از این بود چنین کارهای عجیب و غریبی انجام نمیدادن !

   کسی که میاد برای لاغری به خودش شوک میده و هزینه های سرسام آور میکنه و تو ذهنش برای لاغر شدن اینه که باید  سختی بکشه، مطمعناا لاغر نمیشه .! 

   چون نتیجه نهایی رو ذهن رقم میزنه ، نه شدت تلاش جسمی یا…

   در تمام جنبه های زندگی اینگونه هست و کافیه که باور کنیم مثلا قبولی در فلان رشته یا کار در فلان حیطه سخته !

   امکان نداره که بتونیم توش موفق بشیم .چرا؟؟ چون ذهن کاری رو که براش سخت باشه رو انجام نمیده و مایل هم نیست که انجامش بده و مارو از انجام دادن اون کار هم  منصرف میکنه .و انقدر قدرتمنده که به عنوان جسم نمیشه باهاش مقابله کرد .

   و وقتی ما در ذهنمون فکر چاق کننده داشته باشیم ، هرکاری کنیم ، نمیتونیم لاغر بشیم . و با فشار جسمی هم نمیتونیم باهاش مقابله کنیم .

   هرچیزی که ما در زندگی تجربه میکنیم واقعیت جهان نیست بلکه واقعیت زندگیه خودمونه .

   ما اگه اضافه وزن داریم ، واقعیت جهان این نیست که باید اضافه وزن داشته باشیم .واقعیت ذهنمون این بود چون قبول داشتیم : ژنتیک مون جاقه یا شانسمون اینه و..کلی دلیل دیگه که برامون طبیعی بود که چاق باشیم !

   خودمون اونچیزی رو که باور میکنیم ، تجربه میکنیم ! 

   و وقتی حتی اگه یک نفر هم تو هر جنبه ای تونسته تغییر کنه ، هرکس دیگه ای هم میتونه !همه میتونن !خدا برای همه قرار داده تا تغییر بکنن . و اگه همینطوری با آرامش تو این مسیر حرکت کنیم به خواسته هامون میرسیم 

   هیچ ربطی به هوش و استعداد و اراده …نداره وفقط ذهن و برنامه ریزی ذهن تغییر میکنه و وقتی ذهن تغییر کنه در همه جنبه های زندگی تغییر ایجاد میشه ، تغییرات گستردس ! چون کامپیوتری که درست برنامه ریزی بشه ، تو هر کاری که ما بخوایم ازش استفاده کنیم ، خروچی صحیح بهمون میدع .

   و حتی تغییرات ادامه هم پیدا میکنه فقط باید در اون استمرار داشته باشیم و به حرکت خودمون  هموره ادامه بدیم ، باید آگاهی های جدید و صحیح بدیم ، از ورودی هامون مراقبت کنیم و..

   باید متناسب شدن در ذهن ما اسان بشه .

   تناسب انداممون مال خودمون بوده ، گمش کردیم و الان هم پیداش میکنیم قرار نیست دوباره از اول بسازیمش که یا …..

   و موضوع بعدی اینه که ما تو زندگی از هرچیزی بدمون یا خوشمون بیاد ، داریم بهش توجه میکنیم مثلا از چیزی که خوشمون بیاد مراقبت میکنیم دوسش داریم و… و از چیزی که بدمون بیاد سعی میکنیم ازش دوری کنیم .

   در واقع ما توجه کردن خوب و بد نداریم بلکه یا توجه کردن داریم یا نداریم .و نکته ی مشترک اینها احساسه  که وقتی ما به یک چیز خوب توجه میکنیم ، احساس خوبی داریم و همینطور وقتی به چیز بدی فکر میکنیم ، احساس بدی داریم .

   ودر هر دو مورد بازهم یک ماجراست که اون هم احساسه . 

   و بستگی به خودمون داره که کدومشو میخوایم استفاده کنیم ، خوبش رو یا بدش رو .

   توجه کردن به چاقی در ما احساس بد و توجه کردن به لاغری در ما احساس خوب ایجاد میکنه .

   هردو در ما احساس ایجاد میکنن. بخاطر همین ما باید از مسیری که مارو چاق کرده و احساس بد داشتیم برگردیم و به مسیری که بهمون احساس خوب میده حرکت کنیم .

   پس وقتی ما از دیدن خودمون تو آینه از پرو کردن لباسا و …یا هرچیزی که مربوط به چاقی و اضافه وزنمونه ، حالمون بد میشه ، در حال توجه کردن به چاقی هستیم و هیچ کاری به لاغری نداریم ، چون اونو نمیبینیم و وقتی به خودمون دقت میکنیم ، چاقی خودمون رو میبینیم و بیشتر حواسمون رو به چاقی میدیم ، باید یاد بگیریم چجوری در این اوضاع حواسمون رو به لاغری بدیم و به وجه دیگر وجودمون که تناسب اندام هست توجه کنیم .

   وقتی توجهمون به لاغری بشه و احساسمون خوب بشه ، نتیجش آرامش و باور اینه که میتونیم متناسب بشیم. و وقتی که باور کردیم دیگه کارهای عجیب و غریب انجام نمیدیم  و مسیر رو ادامه میدیم و به مقصد خودمون برمیگردیم .

   پس چاق شدن و لاغر شدن فرقی با هم ندارند فقط بستگی به این داره که ما به کدوم یکی توجه میکنیم !!!

   اگه ما به چاقیمون  توجه کنیم و احساسمون بد باشه ، متاسفانه در مسیر چاق تر شدن قرار داریم ، چه دوست داشته باشیم و چه نداشته باشیم .

   این سیستم بدن و ذهنه که به هرچیزی که فکر یا توجه کنیم اونو گسترش میده !

   و از طرف دیگه اگه به تناسب اندام و لاغری فکر کنیم ، احساس خوب داشته باشیم ، افکار درست داشته باشیم و توجه و تمرین داشته باشیم چون وقتی که ما داریم تمرین انجام میدیم ، حواسمون به متناسب شدنه و دیگه به چاقی توجهی نداریم و بهش فکر نمیکنیم 

   درسته همون لحظه بهمون نتیجه نمیده و خیلی ها بخاطر این که همون لحظه کاری نمیکنه رها میکنن. پس من و دیگ چی میگن!! لابد من دیگه صبرعیوب  دارم که تا 3 ماه هنوز نتیجه نگرفته بودم ولی هنوز ادامه دادم .

   درسته در حال حاظر لاغری هنوز وجود نداره ، ولی ما با انجام تمارین و استفاده از فایل ها در حال فراخوانی و جذب کردن اون هستیم . و ما با انجام تمرینات و استفاده از فایل ها ، در حال آپدیت برنامه GPS  مون در حرکت به مسیر متناسب شدن هستیم. و متوجه تغییرات در رفتارو احساس و … میشیم . و در نهایت نتیجه ما هم تغییر میکنه .

   توجه کردن به هرچی مارو به سمت اون موضوع سوق میده!

   بستگی به خودمون داره که توجه مون و خرج چه چیزهایی میکنیم ، مثل پول که یکی باهاش غذا میخره ، لباس و خونه و سیگارو … بستگی به خود شخص داره که میخواد چ جوری پولشو استفاده کنه . 

   توجه هم در دو جهت مثبت و منفی میشه بکار برد که بازهم دست خودمونه ، پس مسعولیت خودمون و افکارمون رو به عهده بگیریم . حواسمون رو جمع کنیم که توجه مون رو به چی میدیم و تغییرش بدیم و حتی موقع توجه کردن به لاغری هم احساسمون خوب باشه و خوشحال باشیم  که داریم ذهن و GPS   مون رو در راه لاغر شدن به کار میبندیم .

   یک بار برای همیشه تصمیم بگیریم و تا اخر عمر راحت زندگی کنیم.و چه کاریی بهتر از اینکه یک مسیر و بریم و به همه چی برسیم ؟ با ی تیر هزاران نشان میزنیم.

   سلامتی ، احساس خوب ، شادی ، و…

   وقتی حرفی و جریانی درست باشه ؛ خود به خود گسترش پیدا میکنه  دست ما نیست به همین دلیل افراد زیادی با این مسیر آشنا میشن و رویای لاغری خودشون رو زندگی میکنن در صورتی که هیچگونه تبلیغی برای این سایت یا استاد عطار روشن صورت نگرفته .

   و اصلا هم احتیاجی به تبلیغ کردن نیست چون اگه ماجرایی درست باشه ، خود به خود گسترش پیدا میکنه . سیستم دنیا به این صورته !

   و خداوند افرادی و که عاشق لاغری و تناسب اندام هستن و میتونن بهش برسن اما هرکاری کردن نتیجه ای نگرفتن و ازش کمک خواستن و یجورایی تسلیم شدن رو به این مسیر هدایت میکنه ، همونطور که من رو هدایت کرد .

   پس بیاید متناسب بشیم و جهان و جسممون رو جای زیبای برای زندگی کردن کنیم .

   شاد و پیروز و متناسب باشید .

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/20 11:18
   مدت عضویت: 823 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 307 کلمه

   سلام استاد عزیز و دوستان خوبم

   چه فایل جالب و اطلاعات دلگرم کننده ای بود

   چه جالب گفتید که از هر طریقی که چاق شدید باید لاغر شوید و آن البته از طریق ذهن است

    

   لاغری با ذهن راه برگشت از راه چاقی است ما نباید لاغر شدن را برای خودمان سخت کنیم که ذهن حاضر نیست کار سخت انجام دهد

    

   فکر اینکه ما روزی در ایده آل خودمان بودیم و الان آنرا رد کردیم ولی با کمک جی پی اس متناسب شدن میتوانیم به آن وزن که مال خودمان بوده برگردیم

    

   هر چیزی را که ما تجربه میکنیم نتیجه افکار و باور ما در آن مورد است و این تنها برای اضافه وزن نیست بلکه در مورد تمام امورات زندگی مان صدق میکند

    

   نکته کلیدی این فایل استمرار داشتن و مراقب ورودی های ذهن بودن و ساده کردن لاغری در ذهنمان است

    

   وزن ایده آل مال خودمان بوده که آنرا گم کردیم حالا میخواهیم آنرا پیدا کنیم این نکته خیلی به ما احساس توانمندی و آرامش میدهد 

    

   نکته مهم دیگر در این فایل توجه کردن و به دست آوردن احساسی که از آن توجه به ما دست میدهد

   اگر به چاقی توجه کنیم احساسمان بد میشود و نتیجتا در مسیر چاقی باقی خواهیم ماند

   برای همین باید در عین حالی که هنوز متناسب نشدیم به لاغری توجه کنیم که حالمان خوب باشد و احساس خوب داشته باشیم و این یعنی در مسیر لاغری بودن و با استمرار داشتن و باور اینکه میتوانیم لاغر شویم راه برگشت به وزن ایده آلی که قبلا در آن بودیم را طی میکنیم

    

   سیستم ذهن این است که به هر چیزی که توجه کنیم آنرا برایمان بیشتر کرده و آنرا به ما اثبات میکند

    

   گذاشتن آلبوم شگفتی سازان در کنار این صحبت ها خیلی عالی و جالب بود و احساس خوبی به آدم دست میده و مهر تائیدی بر اطلاعات داده شده می باشد 

   ممنونم استاد عزیز برای یک فایل دیگر قشنگ و تاثیرگذار

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/11 19:33
   مدت عضویت: 632 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,095 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان گرامی

   برای برنامه ریزی ذهن برای لاغر شدن چندین  مرحله باید طی شود

   1- آگاهی صحیح ( فایل های آموزشی) مهمترین مرحله برنامه ریزی ذهن برای لاغری هست چون سال ها اطلاعات اشتباه وارد ذهنمون کردیم و همین عامل باعث شد چاقی رو باور کنیم.

   2- دریافت کردن آگاهی از طریق دیدن و شنیدن (اشتیاق داشتن و متعهد بودن)باید توجه کرد به اطلاعات دریافتی

   3- درک کردن و نفوذ آگاهی (با انجام تمرینات از طریق نوشتن) ما از طریق تمام حواس به خوراکی ها توجه میکردیم و باعث چاقیمون شد الانم باید برای لاغری کل حواسمون درگیر آموخته های صحیح لاغری کنیم

   4- عمل کردن به آگاهی (کسب مهارت تبدیل آگاهی به عمل در زندگی) در مسیر چاقی از بس که رفتارهای اشتباه تکرار کرده بودیم جسم و ذهن  ما خود به خود ما رو به سمت چاقی پیش می کشوند الانم باید اینقدر رفتارهای صحیح رو تکرار کنیم که جسم ما از این به بعد خود به خود رفتارهای صحیح رو تکرار کنه و همیشه متناسب باشیم .پس عمل به آموخته ها واجبه .چون دانای بی عمل مثل زنبور بی عسل هست .

   5- تکرار آگاهی های دریافتی (استمرار داشتن) ما سال ها رفتارهای اشتباه رو تکرار کردیم و طول کشید تا به این وزن رسیدیم الانم برای تناسب اندام باید رفتارهای صحیح رو تکرار کنیم و زمان سپری بشه تا ما به اندام ایده آلمون برسیم .

   راحت ترین راه رسیدن  به نقطه مبدا برگشت  از همان مسیری که رفتیم هست

   ما این همه سال دچار باورهای اشتباه بودیم و تنها راه رسیدن به لاغری رو رژیم میدونستیم و هر دفعه رژیم گرفتیم تا بلکه یکم لاغر بشیم ولی جسم ما طاقت این همه سختی رو نداشت و ما  دوباره برگشتیم  به روز اول و چاقی نصیبمون شد .

   چاقی نصیبمون شد چون مسیر رو اشتباه رفته بودیم ما از طریق خوردن مقدار خوراکی سر وقت خاص چاق نشده بودیم که از طریق رژیم غذایی لاغر بشیم.

   ما از طریق پذیرفتن باورهای اشتباه یک سری رفتارهای چاق شونده رو پیش گرفتیم و جسممون تغییر پیدا کرد و چاق  شدیم و الانم برای رسیدن به لاغری باید از طریق ذهن برویم جلو تا رفتارمون خود به خود عوض بشه و جسممون عوض میشه

   ما یک روز توی وزن ایده آلمون بودیم و از ایستگاه مورد نظر به اشتباه رد شدیم

   رسیدن به وزن ایده آل چیز عجیب و غریب نیست اگه سال ها هست از وزن ایده آلمون دور شدیم و ایستگاه رو  رد کردیم دلیل نمیشه که ما نمی توانیم بهش برسیم

   اولین گام لاغری اول متناسب شدن رو برای خودمون  ساده کنیم و سخت نگیریم که ما قدرت و توانایی رسیدن به لاغری نداریم

   تا لاغری تو ذهنمون سخت باشه هیچوقت لاغر نمیشیم

   ما سال ها دچار این اشتباه بودیم که ما لاغر بشو نیستیم و ژنتیک ما چاق شونده هست و تبلیغات تلویزیونی هم بر این سخت بودن لاغر شدن  افزود که سال ها فقط سختی در ذهن ما حک شد و هر چقدر تلاش کردیم لاغر نشدی

   خیلی ها  چون ایمان به خودشون و توانایی  لاغری ندارن‌ هزار تا کار سخت و طاقت فرسا امتحان میکنن تا بلکه لاغر بشوند

   نباید در ذهن لاغر شدن سخت باشه

   توی هر کاری همینجوری هست

   اگه سختی چیزی برامون حک بشه ذهن نمیذاره کار رو انجام بدیم  و هیچ وقت موفق نمیشیم هر چقدر تلاش کنیم نمیشه چون در ذهن ما غیر قابل رسیدن حک شده و قادر به مبارزه با ذهن نیستیم و شکست می خوریم

   توی روابطم همین طوره وقتی تو ذهنمون این باشه که پسر و دختر خوب برا ازدواج نیست یا ازدواج نمی کنیم یا مطمئنا زندگی موفق نخواهیم داشت

   این واقعیت جهان نیست و واقعیت این نیست که ما چاق باشیم و توی هر کاری شکست خورده باشیم

   باور کنیم که چون عطار روشن لاغر شده پس منم می تونم لاغر بشم

   سالها باور اشتباه داشته  و الان راحت گذاشته کنار و باور سازی کرده و تغییر فرمول ذهنی کرده که الان متناسب شده

   فقط باور کرده که لاغر شدن آسان هست

   تغییر توی همه ی جنبه ها سلامتی روابط و … این تازه اول راهه . تنها باید استمرار داشته باشیم و مراقبت کنم از افکار خودم تا موفقیت صد برابر بشه

   ساده کنیم متناسب شدن رو ما لاغری و متناسب بودن رو  گم کردیم الان می خواهیم پیداش کنیم و دوباره لذتش رو می بریم

   همه ما  چقدر چیزی رو که دوست داریم بهش توجه میکنیم که بهش خوش بگذره اذیت نشه در سلامت کامل باشه یعنی ۲۴ ساعته بهش‌ فکر ‌می کنیم.

   جالب اینه وقتی هم از ‌کسی بدمون هم بیاید بازم بهش توجه می کنیم  و ضرب المثل دور شتر بخواب خواب آشفته نبین رو تکرار میکنیم 

   توجه کردن خوب و بد نداره بلکه ما دو بحث توجه کردن و توجه نکردن داریم .

   نکته مشترک ابن توجه ها احساس هست گاهی احساس ترس و نگرانی و گاهی هم  احساس خوب

   این  دقیقا جاده دوطرفه هست از اون که خوشمون میاد لاغری و از اون که بدمون میاد چاقی هست

   احساسمون در مورد چاقی و لاغری متفاوته

    وقتی ‌دیگران از چاقی ما حرف میزنند  حالمون بد میشه از حرف مردم درمورد خودمون  

   باید یاد بگیریم در اوضاع خراب به لاغری توجه کنیم و تمرین کنیم که به چاقی فکر نکنیم

   باید احساسمون خوب کنیم وقتی هنوز چاق هستیم کارهایی که دوس داریم رو‌ دنبال کنیم تا سرگرم‌ باشیم

   وقتی باور کنیم ما می توانیم لاغر بشیم بعد توی مسیر لاغری  قرار می گیریم و کارهای عجیب و غریب می کنیم .

   سیستم بدنه  وقتی به هر چی توجه کنیم ذهن ما رو به سمت اون می کشونه

   وقتی‌ فایل  گوش‌ می‌کنیم و تمرین ها رو ‌هم نوشتاری و هم  عملی انجام بدهیم یعنی داریم توجه می کنیم به متناسب شدن و‌ استمرار در طول زمان ما رو به لاغری می رسونه

   برنامه جی پی اس رسیدن به وزن‌ ایده آلمون آپدیت میشه برای لاغری باور و رفتارمون عوض می کنیم و به سمت لاغری حرکت می کنیم.

   توجه به فقر میریم به سمت تنگدستی توجه به کلیپ بد سمت بدبختی میریم

   باید به چیز های خوب توجه کنیم تا به سمت اتفاق های خوب هدایت شویم

   احساس و توجه مثل پول هست که  هر زمانی و مکانی و هر چیزی که  بخواهیم  میشه خرید و بهش توجه کنیم

   مسئولیت افکار دست خودمونه

   به هر چی توجه کنیم به سمت اون می رویم

   شگفتی رو در خودمون ایجاد کنیم

   چه کاری واجب تر از رسیدن به خود و رسیدن به اندام ایده آل که این روش  باعث رشد ما در همه جنبه های زندگی‌ مون میشه.

   قانون زندگی اینه که هر کاری که درسته خودش گسترش پیدا میکنه و افراد با اون کار  پیشرفت میکنند .

   لاغری با ذهن هم دقیقا نمونه بارزش هست که خیلی راحت افرادی که  لایق متناسب شدن بودن به این مسیر  هدایت شدند و خدا رو شکر نتیجه های عالی کسب کردن و توی خیلی از جنبه های زندگیشون موفق شدند.

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/25 16:18
   مدت عضویت: 797 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 341 کلمه

   سلام استاد گرامی سلام دوستان متعهد

   احساس مثل پول هر جوری بخوای میتونی خرجش کنی میتونی باهاش گل و شکلات بخری میتونی سیگار بخری میتونی بریزیش دور و این نکته خیلی مهم مرتب توجهمون به بدیها و چاقیها بوده من اصلا لاغرها رو نمیدیدم و فکر میکردم همه دارن چاق و چاق تر میشن ولی از وقتی که تو دوره هستم میبینم همه لاغرن با اینکه فست فود میخورن و فعالیتشون کم و زندگی میکنند یک روزی برای من زندگی کردن مساوی چاق شدن بود   ولی الان زندگی کردن من برابر تناسب من و به قدری هر روز لاغر تر میشم که دوست دارم زمان زودتر بگذره دقیقا بر عکس رژیم که میگفتیم وای یک ماه گذشت من هنوز کم نکردم نه واقعا همه چی فرق کرده دیگه خوردن من چاق نمیکنه و برای لاغری نیاز به ورزش نیست چون من برای تنفس هم نیاز به انرژی دارم و برای سوزوندن غذایی که خوردم باید چربی بسوزونم همه چیز تغییر کرده چربیها درست از کارخانه برداشته میشه یعنی جاهای موضعی بر عکس زمانی که فقط با رژیم صورتم لاغر میشد و لباسها یکی یکی اندازم میشه دارم به عقب برمیگردم امروز لباس چند سال پیشم تنم کردم و کت و شلواری که برای بیست سال قبل بود از بالای کمد اواردم و اویزان کردم دیشب تن زدم یک کوچولو مونده که اندازم شه قبلا به گوش کردن فایل خیلی وابسته بودم اگر چند روز فایل گوش نمیکردم چاق میشدم ولی الان  یک هفته فایل گوش نکردم و لاغر تر هم شدم فرمولها نهادینه شده مسیر لاغری با سرعت خیلی بیشتری داره پیش میره فکر میکنم قله رو رد کردم و در سرازیریم پایین کوه تنگه واشی که با من متناسب وعده گذاشته ام درست مثل زمانی کودکی که متناسب بودم و موقع پایین اومدن از کوه دست برادرم میگرفتم و به صورت اریب میدویدیم و با سرعتی بیشتر از باد از کوه پایین می امدیم من متناسب با لباسهایی خیس کنار اتش نشسته و با خودش میگه چه قدر این تناسب اسان بود و من نمیدونستم مثل لذت یک  کوه نوردی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/24 16:50
   مدت عضویت: 764 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,128 کلمه

   ببخشید  استاد دیدگاه  قبلی من  شروع همین دیگاهم بود ولی به خاطر اینکه دستم رفت رو دکمه ارسال شد  بدون اینکه  ویراشش کنم  و بعد از ارسال رفتم روی دکمه ی ویراش و تا اومدم بقیه کامنتم رو بنویسم و بعد ویرایشش کنم  زمانم تموم شد و ویراش هم نشد در حالی که من هنوز کامل فایل رو گوش نداده بودم  و کامنتم رو تکمیل نکرده بودم به خاطر همین ممکنه زیاد غلط املایی داشته باشه  پس  عذر خواهی میکنم و با این  کامنت دیدگاهم رو  ادامه میدم و کامل میکنم .

   در ادامه  ی فایل استاد حرف از توجه کردن و توجه نکردن زدن چقدر  این حرف  و قانون عالیه که ما  باید به جیزهایی که دوست داریم توحه کنیم و چیزهایی رو که دوست نداریم باید رها کنیم و اصلا به اونها توجه نداشته باشیم و برای من هم دقیقا باید لاغری موضوع مورد توجهم باشه و چاقی چیزی باشه که اصلا به اون توجه نکنم یعنی با وجود پیدا بودن  چاقی در بعضی از اندامهای خودم اما به اون توجه نکنم و به اون تناسبی که الان با من نیست و وجود نداره  اما تصویرش رو در ذهنم دارم هر لحظه توجه کنم چون طبق قانون به هر چیزی توجه کنی همون در زندگی تو گسترش پیدا میکنه و اگر  همزمان با این توجه کردن احساس هم قاطی بشه اون موضوع مورد نظر زودتر برای تو به وجود میاد  حالا اگر بری داخل آینه و به اندامهای چاق خودت نگاه کنی و ناراحت  و نگران و …بشی و یا بری روی ترازو  و به عدد  نشان داده  شده توجه کنی و ناراحت  بشی و استرس بگیری  یا به حرف مردم که  بهت میگن انگار تغییر نکردی و  یا چاقتر شدی توجه کنی و بازم ناراحت بشی و یا نگران بشی  و یا اینکه  در موقع خوردن حساب و کتاب کنی  و یا در  موقع پوشیدن لباس  که چی بپوشم که لاغر تر به نظر برسم  وسواس بشی در تمام این موارد تو داری به چاقی توجه میکنی و کار رو برای خودت سخت تر میکنی من خود من با وجود اینکه هنوز در قسمت پایین تنه و بالا تنه یه مقدار اضافه وزن دارم ولی سعی دارم هر وقت رفتم داخل آینه یه نگاه کلی به خودم  کنم و بیشتر به چهره ی خودم نگاه کنم و روی هیچ اندامی زوم نکنم و یا بارها به گشاد شدن لباسهام و مانتوهام توجه میکنم و یا به گشاد شدن انگشتر و دستبندم توجه میکنم و بارها به عکسهای دوران لاغری ۵۹ کیلویی خودم نگاه میکنم و اونها رو در ذهنم به عنوان تصویر ذخیره شده دارم تا طبق قانون به لاغری توجه کرده باشم و در من لاغری  بیشتر بشه و اما همین امروز نهار ساندویچ برگر با قارچ و پنیر داشتم که با فشار شکمی اون رو رها کردم و منفی باف چند باری اومد به من گفت ببین تو الان  بد رفتار کردی و چاق میشی ؟؟اما من بهش میگم عزیزم همین الان که من فشار شکمی دارم نتونستم یه ساندویچ کامل بخورم و تقریبا سه لقمه از اون مونده و هر چقدر الان من زیاد خورده باشم از دوران گدشته ی خودم که با دو ساندویچ  شایدم بیشتر سیر میشدم کمتر خوردم و بازم در مسیر درست و تناسبم و لاغر تر خواهم بود و توجه خودم رو میزارم بر اون چند لقمه ی نخورده و  اینکه من کلی تا حالا  رفتارهای صحیح داشتم و حالا امروز خطایی داشتم مهم نیست  و اما من به رفتارهای درست خودم در این مسیر که هستم   بارها نگاه میکنم و به اونها توجه میکنم و  بعد به خودم میگم من از وقتی در مسیر هستم  از گدشته ی خودم  که در این راه نبودم خیلی عالی تر و بهتر رفتار کردم و اندام بهتری هم  خواهم داشت و دارم .

   در واقع میخوام بگم در هر شرایطی دارم احساسم رو خوب نگه میدارم و رفتارهای درستی و نگاه درستی از خودم نشون میدم تا نتیجه ی درستی هم کسب کنم 

   پس باید به لاغری توجه کنیم و به اون احساس خوب هم بدیم تا به وجود بیاد اما اگر به چاقی توجه کنیم و احساس بد پیدا کنیم اون رو به سمت خودت جذب میکنی پس آگاه باش و درست رفتار کن تا لاغری رو به سمت خودت جذب کنی.

    پس من در آیینه  چاقی  خودم رو برانداز نمیکنم 

   به حرف مردم گوش نمیکنم که انگار چاقتر شدی  و  یا فلانی تغییر نکردی 

   غداها رو حساب و کتاب نمیکنم 

   لباسها رو تفکیک نمیکنم تا لباسی که  من رو لاغر می کنه رو  بپوشم 

   روی ترازو نمیرم 

   چون با این کارها احساسم بد میشه و دارم  به چاقی توجه میکنم  و متاسفانه با این کارها در مسیر غلطم و دارم به چاقی توجه میکنم و چه بخوام و یا نخوام‌من دارم هر روز چاقتر میشم .

   من هر روز با تعهد و اشتیاق یک گام برمیدارم و مینوسم و گوش میدم و میدونم تمام این کارها توجه به لاغری هست و خودم رو آماده میکنم تا به سمت تناسب حرکت کنم من  یواش یواش رفتارم و  بعد احساسم تغییر کرده و میدونم در نهایت جسمم هم تعییر میکنه  و من به زودی در وزن ۵۹ کیلو که مال خودم بوده و یه زمانی در اون بودم  دوباره برمیگردم و این وزن ۵۹ کیلو  مال من هست حق من هست و اما گمش کردم دوباره پیداش میکنم ..

   من به هر چیز منفی و ناراحت کننده و  استرس زار و نگران کننده  نگاه  نمی کنم چون   اون قضیه در  زندگی ما به وحود میاد و ما رو ناراحت تر و نگران تر و  مضطرب تر  میکنه و  اما حالا  من میتونم و اختیار دارم به چاقی  نگاه کنم و حالم بد بشه و یا به تناسبی که نیست  توجه کنم و امیدوار باشم و حالم خوب باشه  دست خودم هست که این احساس خودم رو کجاها  خرج کنم و به چی توجه کنم مسولیت افکار خودم رو باید  قبول کنم و  ببینم به چی توجه میکنم و خودم آگاهانه کانون توجهم رو تغییر بدم و خوشحالم که در این سایتم و دارم به این فایلها گوش میدم و میخونم و مینویسم و دارم به لاغری توجه میکنم و مطمعنم به زودی شگفتی ساز میشم .

   من عاشق این مسیر هستم که با قدم گذاشتن در اون به همه چیز میرسم به آرامش به حال خوب و اعتماد به نفس و سبکی و …. من میرسم .

   وقتی راهی درست باشه خود به خود گسترش پیدا میکنه و میینیم که  هر شرکتی در دنیا کارش درسته بدون تبلیغ و … خودش گسترش پیدا میکنه و این راهم دقیقا همینطور هست چون درسته بدون اینکه استاد هیچ تبلیغی کنه داره گسترش پیدا میکنه و نمونه اش خود من بدون اینکه هیچکس این راه رو به من نشون بده من به راحتی وارد این مسیر شدم و دارم هر روز از اون لذت میبرم . خدایا شکرت برای بودنم در این مسیر عالی و دریافت این آگاهی های ارزشمند و ناب .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/24 15:17
   مدت عضویت: 764 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 544 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان خوبم 

   یکی از بهترین راه ها برای لاعرشدن برگشت از مسیر رفت میباشد  یعنی راحت ترین راه برای برگشت  از هر  مقصدی باند مخالف مسیر رفتن هست و این اسونترین  راه هست .

   من باید از همون مسیری که من رو چاق کرده حالا هم لاغر بکنه به رژیم و ورزش سخت نیست  به مصرف فلان قرص و … نیست .همیشه به خودت بگو اگر من با رژیم ورزش چاق شدم حالا هم با رزیم و برنامه ی غذایی و ورزش میتونم لاعر بشم و اما حالا که این حرف  رو زدم یاد گدشته ی خودم که للعر بودم میفتم یادم میاد همه چیز میخوردم شربت و پفک و چیپس و پیتزا  سیب سرخ شده که عدای مورد علاقه ی من بود و ووووو هر چیزی که میخواستم در هر زمانی میخوردم شب اخر شب شام میخوردم تو مدرسه چندین ساندویچ و پفک و … میخوردم اما همیشه هم للعر بودم حتی یادم میاد عصرا که میشد حتما عصرانه میخوردم و شام هم میخوردم و خلاصه هیچ محدودیتی در کار نبود و بسیار بسیار لاعر هم بودم به چند دلیل که هم افکار و باورهام درست بودن و ذهن لاعر بود هم اینکه رفتار من هم درست بود هر چیزی رو بدون ترس و نگرانی و حساب و کتب میخوردم اما پرخوری و زیاده روی نمیکردم هر ویت نمیخواستم نمیخوردم هر وقت میخواستم میخوردم و همیشه هم لاغر لاغر بودم  تا اینکه ازدواج کردم و چون بسیار شنیده بودم و دیده بودم که ادمها بعد از ازدواج چاق میشن به محص ازدواج کردنم من شروع به چاق شدن کردم چرا چون بسیار میل به خوردن پیدا کرده بودم و بسیار پرخور شده بودم و همه چیز زیاد زیاد میخوردم و همه چیز در خوردن برای من خلاصه میشد تفریح و لدت و سفر و رفع بیکاری و ….. همه در خوردن خلاصه میشدن   در واقع عادتهایی در من به وجود اومده بود که اون باورهای من رو که ادم بعد از ازدواج چاق میشه رو داشت در من به واقعیت تبدیل میکرد و هر چقدر من تلاش کردم با رزیم و ورزش دیگه نتونستم برای همیشه متناسب بشم و واقعا خسته شده بودم تا با این روش اشنا شدم و از وقتی ذهنم رو تغییر دادم تونستم مقدار زیادی کاهش وزن دلشته باشم بدون اینکه هیچ زجر و سختی بکشم فقط من دارم با این روش از باند مخالف برمیگردم و چون جی پی اس من روشنه به راحتی من به وزن دلخواهم میرسم و در ایستگاه مورد نظزم قرار میگیریم .

   پس من با تغییر افکار و باورها و فرمولهای دهنی رفتار من و جسم من و احساس من داره تغییر میکنه و من ب۶ زودی من در وزن دلخواهم قرار خواهم گرفت .

   چون همه ی ما یکروزی در وزن دلخواهمون بودیم اما به اشتباه اون رو رد کردیم پس وقتی در مورد لافری ۵۹ کیلو حرف میزنم در مورد چیز عجیب و عریبی حرف نمیرنم بابا  ۷ود من تا ۶ سال پیش لین جسم ۵۹ کیلو رو داشتم تجربه میکردم و اگر به عقبتر برگردم قبل از ازدواحم سالها در این وزن حتی شاید کمتر هم بودم و حالا دوباره میخوام به این وزن برگردم من یه هویی که نپریدم رو یه وزن بالا نه بلخره روزهایی رو در این وزنهای نرمال بودم و  ولی حالا رد کردم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   amirali2020110@gmail.com
   1400/06/15 16:28
   مدت عضویت: 294 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 275 کلمه

   بنام خدا 

   فایل ۳۹ لاغری با ذهن 

   سلام به دوستان و استاد عطار 

   برای لاغری باید از مسیری که چاق شدیم برگردیم این نکته را در بیشتر فایلها استاد بهش اشاره کرده یعنی ما اگر از شهر خود بخواهیم به شهر دیگه ای سفر کنیم برای برگشت بهترین راه از همان مسیری است که رفتیم یعنی باند مخالف رفتمون میشه مسیر برگشت برای لاغری هم همین طور از مسیر چاقی برمی گردیم .

   ما قبلا مسیرهای دیگه را انتخاب میکردیم برای لاغر شدن رژیم میگرفتیم، ورزش می کردیم ،بعضی جراحی می کردن و هیچ نتیجه ای نگرفتیم و چاقتر هم شدیم چون ما برای چاقی کار خاصی نکردیم یعنی نه،ورزش کردیم که چاق،شدیم نه رژیمی خاص گرفتیم هیچ کاری نکردیم خیلی راحت و یواش یواش چاق شدیم الان هم بدون اینکه کار خاص کنیم یواش یواش لاغر میشویم .

   لاغر شدن اسانترین کار دنیاست ما باید لاغری را در ذهن خودمون آسان کنیم و باور کنیم که میتوانیم از طریق ذهن لاغر شویم .

   نکته مهم توجه به لاغری است ودر عین حالی،که چاق هستیم اما به لاغری فکر کنیم .

   توجه کردن خیلی مهم است مثل اینکه شما از یه نفر خوشت نیاد و دائم بهش فکر کنی و یا بر عکس از یکی خوشت،بیاد و بازم همش توجه ات به اون است در هر دو مورد توجه کردن است اما در یکی از جنبه ها احساست بد میشه و حالتو خراب میکنه .این دو مورد چاقی و لاغری هستن که در چاقی وقتی توجه،میکنی احساست بد میشه و در نتیجه شما چاق تر میشی پس نتیجه می گیریم که توجه را،از روی چاقی برداریم و به لاغری فکر کنیم و به،ذهن لاغری را یاد،بدیم و برای همیشه متناسب شویم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/03 02:16
   مدت عضویت: 228 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 348 کلمه

   به نام خدایی که راه رو نشونم میده

   سلام به استاد عزیز و دوستان همراه

    

   خوشحالم که سرکشی هام به قسمتهای مختلف سایت من رو به بخش “چگونه با ذهن لاغر می شویم”و در نهایت این فایل رسوند…قبلا ندیده بودم..چه حرفهای خوب و نابی زدین استاد…واقعا خدا رو شکر می کنم بابت هدایتتون به این مسیر آگاهی رسانی به بقیه…و خدا رو شکر برای هدایت خودم به این سایت….استاد چه خوب گفتین که نزدیک ترین راه برگشت ، چسبیده به همون راه رفته و مقصد چیز جدیدی نیست که هیچی ازش ندونیم…واقعا همینطوره …لاغری سرزمین ناشناحته و شهر و کشور جدیدی نیست که ندونم چی در انتظارمه…منی که می خوام به 65 کیلو برسم، قبلا هم تو این وزن بودم…چیز عجیب و غریبی نیست که الان ندونم چطور می تونم بهش برسم..من قبلا هم تو اون مسیر بودم فقط از مسیر اشتباه، نفهمیدم و ازش رد شدم…الان دارم یاد می گیرم آروم آروم بهش برسم دوباره

   برای این کار باید توجهم رو بذارم روی لاغری اونم با احساس خوب…سخته؟ می دونم…حق دارم…وقتی خودم و لباسهام رو می بینم چطور توجهم روی چاقیم نباشه آخه؟ همینچور که داشتم می دیدم و می شنیدم این قسمت حرفاتون رو اینا هم از ذهنم گذشت. که خب بعدش چه به موقع جوابم رو دادین و گفتین…با گوش دادن به فایلها و خوندن نظرات و به اصطلاح بمباران ذهنم از آگاهی های مفید، به ذهنم اجازه ندم به ناخواسته هام فکر کنه و حالم رو بد کنه..چون توجه به هرچیزی، اتفاقات از همون جنس رو تو زندگیم میاره…

   و واقعا که خیلی مهمه علاوه بر دریافت آگاهی، هم استمرار داشته باشم توی دریافت هم آگاهی هام رو زندگی کنم و تکرار داشته باشم…برای پاره نشدن اون تار مو، اون رشته امید من باید هرآنچه یاد می گیرم رو هم تکرار کنم هم زندگی کنم…برای خودم از آگاهی هام الگوهای رفتاری درست کنم. سختش نکنم حتی؛ تو همین سایت بچرخم و کامنت بخونم و از تجربه بچه ها استفاده کنم و هربار هم توی روتین زندگیم داشتم سر می خوردم مچ خودم رو بگیرم و برگردم تو مسیر

   خوشحالم که تو این مسیرم و بسیار امیدوار….الهی به امید تو

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   faribadeghani1371@gmail.com
   1400/05/24 19:38
   مدت عضویت: 153 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 289 کلمه

   سلام
   من ب عنوان یک فرد چاق همه تلاشمو کردم تا لاغر بشم رژیم سالم خوری پروتئین و کالری شماری شیر کم خوری من نتیجه گرفتم ولی مثل کسی ک زندانی باشه تا موقعیتش پیش اومد مثل چی حمله کردم ب خوردنی ها
   موندگار نبودن و نیستن
   گاهی واقعا باید بگم ایمان دارم ک ذهن من چاق بوده الان ک با این سایت اشنا شدم و میرم خونه پدری رفتار پدرم با اهل خونه ک ب هرچی دس بزنی میگه چاق میکنه و فلان میبینم ک واقعا ذهن من چاق بوده والا واقعا غذای من چندان زیاد نبوده
   حالا باید از همون مسیری ک رفتم برگردم
   دیروز ی پیرهن داشتم ک بعد سخترین رژیم گرفته بودمش تنم کردم تنگ بود ولی خوب اندازم میشد ب خودم گفتم ببین یه روزی تو این وزن داشتی پس حالا میتونی وقتی این همه ادم تونسته من چرا ن
   من ب خودم و بخدای خودم ایمان دارم یقین دارم ک متناسب میشم
   وی سری فرمولهارو شناسایی کردم ودارم رفعشون میکنم و فرمولهای زیادی برا من باز خواهد شد
   از خداوندگار عزیزم میخوام بیشتر و بیشتر تو مسیر منو همیاری کنه الهام کنه
   من از این فایل یاد گرفتم
   ک من میتونم
   باید فایل ببینم درک کنم واجراکنم و استمرار داشته‌باشم
   باید ورودی های منفی ببندم باید ب خودم اثبات کنم ک رژیمها همه پوچ هستن و موندگار نیستن
   من باید لاغری زندگی کنم و توجه ام بیشتر و بیشتر ب لاغری بدم تا ذهنم تصویر رو ذخیره کنه و در جسم نمایان کنه
   من تو این مسیر خیلی حالم خوبه خیلی حسم خوبه و خدارو شکر میکنم ک منو متناسب کرد
   برای لاغری اول باید ذهنمون لاغر بشه و دهن من لاغر شده و نتایجشو در جسمم خواهم دید صددرصد ایمان دادم
   ممنون استاد برای این فایل زیبا

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/12 18:30
   مدت عضویت: 502 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,103 کلمه

   سلام گام سی نهم در 

   مسیر لاغری من 

    

   ما افراد چاق همیشه دانبال راهی بودیم واسه لاغر شدن و همیشه بیراه میرفتیم مسیر اشتباه انتخاب میکردیم یا برای ما انتخاب می کردند مهم نبود خودمان انتخاب میکنیم یا فلان متخصص یا تبلیغ ماهواره یا فلان رفیق صمیمی همسایه دوست غربیه گفته این مهم بود همه راه هایی که رفتیم اشتباه بوده و باعث شده ما لاغر شدن سخت و دور از توان خود ببینیم و همیشه خودمان ناتوان ضیعف بی اراده خطاب کنیم در صورتی که مشکل از ما نبوده مشکل از انتخاب کردن مسیر اشتباه بوده که باعث بشه ما لاغر شدن و رسیدن به وزن ایده ال یک رویا بدونیم که برای بدست اوردنش باید سخت ترین کارها انجام بدیم مث

    

    خودم من میگفتم خدایا کاش تصادف می کردم تا چندماه میرفتم کما که وقتی به هوش اومدم ببینم خیلی خیلی لاغر شدم واسه چی این دعا در حق خودم می کردم چون باورم این بود من که همه راه رفتم نشد سخته نمیشه به جز این کار راهی نیست

    

   برای رسیدن به تناسب اندام باید از همون مسیری که چاق شدم برگردم نه راهها بی ربط دیگه 

   من از طریق ذهن چاق شدم روزی دنیا امدم که چاق نبودم چون طبیعت وجود انسان تناسب اندام است ولی خودم با گوش دادن به حرف بقیه که برنج چاق میکنه شیرینی چاقی شکم میاره ورزش نکردن باعث چاقی میشه خوابیدن زیاد چاقی میاره بی تحرکی چاقی میاره ارث چلقی میاره فلان مریضی چاقی میاره حالا این حرفها مدت ها به صورت نوار از زبون قوم اشنا دوست شنیده شده نمونه هم دیده تو خانواده خودش اقوام اشنا خب چیشده باور کرده که چاقی برای این عوامل به وجود میاد طبیعی است چاق شدن بعد میترسی نکنه منم مث مامانم چاق بشم تا شیرینی کمتر بخورم که چاق نشم وای دیشب عروسی بود اندازه خرس خوردم حتما دیگه چاق میشم باور کردی اول که چاق بشی طبیعی است بعد ترسیدی که نکنه چاق بشم بعدم طبیعی شده برات به این دلیل اون دلیل چاق شدنم طبیعی است و همین باورها و افکار چاق کننده در ذهن من شکل گرفت و راحت ارام چاق شدم و دیگه هرچه تلاش فیزیکی میکردم واسه لاغر شدن موفق نمیشدم چون مسیر اشتباه رفتم 

    

   الانم واسه متناسب شدن باید از طریق ذهن عمل کنم و متناسب بشم از همون راهی که چاق شدم از همون راه هم لاغر بشم من از طریق ذهن چاق شدم از طریق ذهنم باید متناسب بشم اگه میخوام متناسب بشم برای همیشه باید از روش لاغری با ذهن شروع کنم 

    

    

   باید متناسب شدن در ذهن اسان کنیم این قدر شکست خوردیم و تبلیغات دیدیم و دانبال راه ها اشتباه بودیم که متناسب شدن در ذهن مان سخت شده است و ذهن قانون خودش دارد کاری براش سخته انجام نمیده کاری براش اسان راحت انجام میده باید لاغری در ذهن مان اسان کنیم بگیم بارها به خودمان ما الان در هر وزنی هستیم میخواهیم برسیم به وزن ایده المان این وزن ایده ال قبلا مال خود ما بوده در این وزن قبلا زندگی کردیم چیز عجیبی نیست از وزن ایده ال مان رد شدیم حالا باید برگردیم همین این وزن ایده ال قبلا مال خود ما بوده فقط باید برگردیم ذهن اصلاح کنیم در مسیر صحیح قدم برداریم تا برگردیم به وزن ایده ال خودمان وقتی استاد تو نسته از طریق همین ذهن که در وجود همه ما انسان ها وجود دارد متناسب بشه و از وزن ۱۳۵برسه به وزن هشتاد کیلو گرم ما هم میتونیم شرایط مان رو تغییر بدیم مث این همه دوستان که اضافه وزن داشتند حتی بالاتر از ما ولی از طریق ذهن متناسب شدند ما هم میتونیم فقط باید باور کنیم که متناسب شدن اسان است رسیدن به وزن ایده ال یک چیز عادی است قبلا در این وزن بودیم با افکار چاق کننده از وزن ایده ال مان رد شدیم الانم برمیگردیم ذهن اصلاح میکنیم مث استاد بقیه دوستان شگفتی ساز میشیم الگویی برای بقیه میشیم 

    

   پس گام اول اینکه باید از طریقی چاق شدیم از همون طریق لاغر بشیم و متناسب شدن رسیدن به وزن ایده ال یک چیز،طبیعی است این وزن ایده ال خودمان بوده قبلا در این وزن بودیم الانم ذهن مان رو اصلاح میکنیم اموزش لاغری مبینیم تمرین میکنیم عمل میکنیم به نکات در فایل ها و راحت باورها ذهنی تغییر میکنه ودر نهایت جسم ما تغییر،میکنه 

    

    

   گام دوم برای متناسب شدن توجه کردن به لاغری است به هرچیزی توجه کنی تجربش میکنی در زندگی 

   چه ما از چاقی خوشمان بیاد چه بدمان بیاد و از حرف بقیه که بگن فرخنده چه چاق شدی یکم مراعات کن وزنت رفته بالا چه به این حرفها توجه کنیم و واکنش نشان بدیم توضیح بدیم که نه من در انجام روشی هستم که داره متناسبم میکنه و ناراحت بشیم و احساسمان بد بشه و چهه خوش مان بیاد از چاقی در هر دوصورت داریم به چاقی توجه میکنیم 

   برای ذهن مهم نیست خوشت میاد یا بدت میاد میگه این فرد داره به چاقی توجه میکنه همش در مورد چاقی حرف میزنه کارهایی انجام میده بدش میاد خلاصه مدام داره توجه میکنه به چاقی خودش در اینه در لباس مهمانی عکس پس توجه به هرچی کنی جذب میکنی پس چاق بیشتر بهش بده و چاق میشیم حالا باید چکار کنیم اگه اینجوری هست که تا عمر داریم چاق میمونیم 

    

   راه حل باید به لاغری توجه کنیم الان که چاقیم چطور به چیزی که نیست توجه کنیم از طریق روش لاغری با ذهن با حرف زدن در مورد لاغری با ذهن اموزش دیدن گوش دادن نوشتن تمرین انجام دادن تمرینات دوستان خواندن عمل کردن به نکات در فایل هادیدن البوم شگفتی سازان اسان کردن لاغری در ذهن موانع ذهنی رو برطرف کردن همه اینها باعث میشه توجه ات بره روی لاغری ورودی متناسب بدی به ذهن احساست خوب بکنی انگیزه بیشتر،بگیری استاد یک انسان است مث همه ما با همه مشکلات تونست متناسب بشه منم میتونم متناسب بشم استاد از طریق ذهن عمل کرد و متناسب شد زندگیش تغییر کرد منم از طریق ذهن عمل میکنم با تعهد کامل استمرار شور اشتیاق پیش میرم مطمعنم متناسب میشم مث بقیه دوستان شگفتی سازم 

   پس لاغر شدن اسان است فقط باید باور کنیم و توجه کنیم به متناسب شدن از طریق روش لاغری با ذهن همین 

    

   واقعیت زندگی ما واقعیت جهان نیست فقط باورها ماست که داریم تجربش میکنیم همین 

   اگه باورت این که فقیری و همه مردم فقیرند پول نیست زندگی سخته …شبانه روزم تلاش کنی ثروتمند نمیشی زندگی با خوشی ارامشی نداری چون داری باورت جذب میکنی 

   پس اگه چاقی مشکل مالی روحی جسمی داری اینها واقعیت جهان نیست بلکه واقعیت ذهنت است باید باورهات تغییر بدی رسیدن به هرچیزی در ذهنت اسان راحت کنی موانع برداری توجه کنی به چیزی که الان نداری از،طریق ذهن باورها افکار تا به اهدافت دست یابی 

    

   شاد شاد باشید 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 7 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/08 23:46
   مدت عضویت: 177 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 1,673 کلمه

   سلام همگی دوستان

   گام سی و نهم برنامه ریزی برای لاغر شدن:

   از همون مسیری که چاق شدیم باید لاغر بشیم، دلیل اینکه خیلی از ماها سالهاست داریم تلاش میکنیم که متناسب بشیم اما موفق نمیشیم اینه که مسیری که ما رو چاق کرده برنگشتیم، رفتیم یه مسیر های دیگه را برمیگردیم از پشت کوه داریم برمیگردیم از بیابون داریم بر میگردیم از جاهای سخت و سنگلاخی داریم برمیگردیم و خیلی خسته میشیم ولی به مقصد نمیرسیم!

   شما از هر جاده ای از شهر خودتون به سمت مقصد در حال سفر باشی راحت ترین نزدیک ترین و مطمئن ترین راهی که شما رو به مبدا برمیگردونه باند مخالف خودتونه نه اینکه برین دور کشو دور بزنید و از یه مسیر دیگه بیاین!!! در مورد لاغری با ذهن هم همینه ساده ترینش باند مخالف چاقیه، وقتی ما از طریق ذهنمون چاق شدیم پس از طریق ذهنمون هم میتونیم لاغر بشیم، حالا شاید شما هنوز به این تایید نرسیده باشین که من از طریق ذهنم چاق شدم چون خیلیا چاقی را به دلایل مختلفی میدونن: غذا ژنتیک شانس و خیلی چیزا رو دخیل میدونن که در گام های قبلی صحبت شد!! ولی همون مسیری که ما رو به چاقی رسونده باید به لاغری برسونه، رژیم های سختی که ما میگیریم، ورزش های سختی که ما انجام میدیم، داروهای مختلفی که ما میخوریم، عمل جراحی انجام میدیم، هیچ کدوم از این راه ها راه برگشت چاقی ما نیست یعنی ما از این طریق ها چاق نشدیم که الان با اینا لاغر بشیم!!

   وقتی ذهن رو تغییر بدی دیگه برات فرقی نداره که الان ماه رمضونه عید نوروزه یا یک مهمونی آنچنانی در صورتی که قبلا همه این ها عاملی بود برای چاقتر شدن!!! 

   برای متناسب شدن با قدرت ذهن نیاز به کار عجیب و غریبی نیست نیاز به اینکه چیز جدیدی یاد بگیری نیست فقط نیازه که برگردی نیازه که GPS رو فعال کنی و برگردی به ایستگاه وزن ایده آلت و همیشه بهترین راه و نزدیک ترین راه رو به ما نشون میده!!

   لاغری با ذهن دقیقا مسیر برگشت چاقیه!

   با تغییر فرمول های ذهنی، رفتار تغییر می‌کنه و در نتیجه جسم و احساسشون تغییر میکنه و به مقصد می رسیددر واقع همان جایی که قبلا بودیم!! وقتی میگی هدف من رسیدن به ۵۰ کیلوعه انگار داری درباره چیزی صحبت میکنی که اصلا اون رو ندیدی و تجربه نکردی و نمیدونی چیه، همچین خبری نیست که همه ما اون وزن ایده آلی که میخوایم بهش برسیم مال خودمون بوده و یک زمانی از اونجا رد شدیم به اشتباه مسیر رو ادامه دادیم رد شدیم و به مسیر چاقی رفتیم پس وقتی درباره لاغری حرف میزنی درباره یه چیز عجیب و غریب حرف نزن بعضیا میگن بابا ما که نمیتونیم مگه میشه لاغر شد مگه میشه فکر کرد لاغر شد چهارتا فایل گوش داد لاغر شد، یک جوری درباره لاغری حرف میزنن که انگار اصلا نمیدونن چی هست اصلا انگار تجربش نداشتن، بابا همه ما یه روزی لاغر بودیم مگه میشه یه فردی از وزن ۴۰ کیلو بپره وزن ۱۳۰ کیلو؟! خب تموم اون کیلو ها رو اون بنده خدا رد کرده پس از ایده آلش گذشته!!! وقتی میخوای درباره تناسب اندام حرف بزنی درباره لاغری فکر کنی اینجوری فکر نکن که یک چیز عجیب و غریبه یک چیز دست نیافتنیه، بابا ما اینو داشتیم قبلا حالا اگر سالهاست ازش دور شدیم و سالهاست اون ایستگاه رو رد کردیم و دیگه اون شادی و نشاطی که در ایستگاه تناسب اندام داشتیم را فراموش کردیم دلیل نمیشه که ما اونو از خودمون ندونیم اون یکی از ایستگاه های زندگی ما بوده و ما میتونیم بهش برگردیم، اگه اینجوری فکر کنی لاغر شدن در ذهنتون خیلی راحت تر میشه!!تا وقتی متناسب شدن در ذهن شما خیلی سخت و رنج آور باشه مطمئن باشید شما متناسب نخواهید شد چون ذهن شما نمیذاره به دست آوردی که انقدر سختی براش باید بکشید برسید بنابراین نمیتونید به اون چیز برسید!!

   یکی از دلایلی که متناسب شدن در ذهن ما سخته تبلیغات تلویزیونیه تبلیغاتی که اول میاد متناسب شدن را خیلی سخت جلوه میکنه بعد میاد میگه من یک راه آسون بهت نشون میدم بیا من این کمربند رو بنت میدم این کرِم این دارو رو بهت میدم و تو میتونی متناسب بشی کلی هم تصویرا رو بهت نشون میده ولی اون چیزی که برا ما قابل لمسه و در ذهنمون حک میشه سختی متناسب شدنه و افرادی هم که از این چیزا استفاده کردن و نتیجه نگرفتن چون هنوز در ذهنشون متناسب شدن خیلی کار سختیه چون اگر غیر از این بود دست به این کارهای عجیب و غریب نمیزدن، یارو به خودش برق وصل کرده ک متناسب بشه، شوک داده که متناسب بشه وقتی در ذهن این فرد متناسب شدن سخت و دست نیافتنیه که تحمل این نوع فشار ها رو داره این کارهای سخت رو انجام میده این هزینه های گزاف رو پرداخت میکنه مطمئن باشید که این فرد نتیجه نمیگیره چون نتیجه نهایی را داره ذهن اون فرد رقم میزنه نه تلاش فیزیکی اون نه شدت ولتاژ برقی که به بدنش میدن نه اون عرقی که میریزه نه اون حجم کرمی که به خودش میماله اصلا اینا نیست، ذهن داره اون رو نقش میبنده و وقتی شما دست به کارای عجیب و غریب میزنی یعنی در ذهن شما لاغر شدن خیلی سخته و شما عمرا به چیزی که در ذهنت سخته نمیرسی در تمام جنبه های زندگی به همین شکله!! در موضوع کنکور و قبولی، ارتباطات و ازدواج کسب‌وکار و کلا همه چیز برات سخت میشه و نمیرسی بهشون!!

   همین الان اگه این باور در ذهن شما ایجاد بشه که چون رضا عطار روشن تونسته لاغر بشه پس منم میتونم لاغر بشم دیگه کار تمومه دیگه شما در مسیر قرار میگیری و اون حرکت مداوم و آرامتو ادامه بدی شما متناسب میشی، من کار عجیب و غریبی نکردم فکر نکنید که من یه ذره از شما توانمندترم ، فکر نکنید من یک ذره از شما باهوشترم با اراده ترم اصلا اینجوری نیست و تا دلت بخواد کارهای عجیب و غریب و احمقانه انجام دادم که اصلا نشون نمیده من ضریب هوشی بالایی داشته باشم و تا دلتون بخواد کارهایی شروع کردم و نیمه کاره رهاش کردم، سالها فکر میکردم آدم بی اراده ای ام، سالها بهم گفته بودن تو به هیجا نمیرسی، سالها بهم گفته بودن تو نمیتونی لاغر بشی نمیتونی موفق بشی نمیتونی شغل خوب داشته باشی نمیتونی استخدام بشی تو نمیتونی تو نمیتونی!!! همه این ها رو بهم گفته بودن پس فکر نکنید منی که متناسب شدم خیلی با شما فرق دارم اصلا اینجوری نیست و فقط من یه روزی فهمیدم که متناسب شدن بستگی به ذهن داره و شروع کردم به یادگیری، باور سازی و تغییر فرمول های ذهنی و نتیجه الان اون چیزیه که شما دارین میبینید!

   نکته اصلی اینه که در ذهنتون ساده کنید متناسب شدن را فکر نکنید که دارین درباره موضوع عجیب و غریب حرف میزنیم خودت فکر کن به نتیجه میرسی که متناسب بودی یه روزی و اصلا نیاز نیست که اثبات کنن که ما متناسب بودیم!!

   نکته دوم دیدی وقتی یک کسی یا چیزی را دوست داشته باشی چقدر بهش محبت میکنی و چقد حواست هست بهش خوش بگذره یا رابطه خراب نشه سر وقت کارا انجام بشه دوست داری از تو راضی باشه دیدی چقدر دقت میکنی که حالتون خوب باشه همیشه!! حالا نقطه مقابلش اگه از کسی خوشت نیاد یا فلانی آدم آب زیرکاه یا دو بهم زنیه دیدی چقدر حواست هست که یهو کار خرابی نکنه یا مثلا کلاه سرت نذاره، درگیری نشه و از این داستانا، وقتی کسی رو دوست داشته باشی بهش توجه میکنی وقتی از کسی خوشت نیاد باش راحت نباشی بازم خیلی حواستو بهش میدی ضرب المثل داریم میگه دور از شتر بخواب خواب آشفته نبین، دور از شتر بخواب یعنی حواست باشه نزدیک شتر نشی این یعنی توجه کردن، در هر دو حالت یه سری موضوعات مشترکه اولیش توجه کردنه چه شما از کسی خوشت بیاد چه بدت بیاد شما داری به اون توجه میکنی، توجه کردن تفاوتی نداره خوب و بدی نداره یک عامله یک چیزه! ما توجه کردن خوب و بد نداریم توجه کردن و توجه نکردن داریم، بنابراین این توجه کردن میتونه به خوب باشه میتونه به بد باشه پس در این مثال چه به آدم خوب چه به ادم بد شما داری توجه میکنی نکته دوم مشترکشون احساسه وقتی شما به یه چیز خوب توجه میکنی احساس خوب داری و برای چیز بد احساس ترس و نگرانی داری پس بازم در هر دو مورد یک ماجراس احساسه فقط بستگی داره که تو کدومش رو بخوای استفاده کنی خوبشو میخوای یا بدشو میخوای هر دو احساسه این مثال همون جاده دوطرفه چاقی و لاغریه!

   فرض کن فردی که ازش خوشت میاد لاغریه و فردی که ازش بدت میاد چاقیه حالا وقتی شما توجه میکنی به چاقی خودت فکر کن ببین چقد به چاقی داری توجه میکنی چقد به لاغری داری توجه میکنی؟!، وقتی به واقی توجه میکنی احساست چیه وقتی به لاغری فکر میکنی احساست چیه؟! در هر دو مورد شما داری از یک ماجرا استفاده میکنی از یک توانایی خودت استفاده میکنی به همین دلیل که اصرار دارم همون مسیری که شما را چاق می‌کنه میتونه شما را لاغر کنه!!

   باید یادبگیریم چطور در این اوضاع وانفسا حواسمون را بدیم به لاغری و توجه کنیم به وجه دیگر وجودمون که تناسب اندامه و این تمرین مبخواد!!

   اگر ب چاقی توجه کنی و در حال بد باقی بمونی شما در مسیر چاقتر شدن هستی و این سیستم بدنه و در طرف دیگه اگه یاد بگیری که به تناسب اندام فکر کنی تصویر سازی کنی افکار درست داشته باشی توجه درست داشته باشی احساس خوب داشته باشی تمریناتت را انجام بدی(چون حواست به متناسب شدنه) در مسیر متناسب شدن هستی و مثل دیگر دوستانه در این مسیر متناسب میشی!

   مسئولیت افکارت را بر عهده بگیر که به چی فکر میکنی به چی توجه میکنی و خودت آگاهانه تغییر بده و خوشحال باش که وقتی حواست به لاغریه و داری تمرین انجام میدی مینویسی نظرات دیگران رو میخونی تصاویر متناسب شده ها رو میبینی به خودت آفرین بگو که داری ذهنت را برنامه ریزی میکنی برای متناسب شدن به خودت تبریک بگو و اشتیاقت رو بیشتر کن و ادامه بده و شگفتی را در خودت خلق کن!!!

   مه تاب متناسب با احساسی عالی در مسیر لاغری😍✌️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/28 10:12
   مدت عضویت: 715 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 559 کلمه

   سلام🙂

   تنها کاری که برای لاغر شدن باید انجام بدیم برنامه ریزی ذهنه

   چقدر ابن جمله آرامش بخشه

   چقدر خیال آدم رو راحت میکنه

   چقدر دل نشینه

   و چقدر درسته وقتی باور کنیم که با ذهنمون چاق شدیم 

   وقتی باور کنیم که برای چاق شدن کار خاصی نکردیم رژیم نگرفتیم ،ورزش نکردیم ،دمنوش نخوردیم، قرص نخوردیم ،جراحی نکردیم …..

   خیلی از ماها قبل از آشنایی با این سایت اصلا نمیدونستیم چرا چاق شدیم و هرکاری هم میکنیم لاغر نمیشیم ،چاقتر هم میشیم

   نمیدونستیم چرا اینقدر لاغر شدن برامون سخت بود ولی چاق شدن اینقدر راحت بود؟؟؟؟؟ اصلا هیچ کاری نمیخواست 

   برامون عجیب بود چرا همون غذاهایی که ما رو چاق میکنه لاغرها رو چاق نمیکنه؟؟؟؟؟

   من خودم هرگز باور نمیکردم چاق بشم اصلا فکرشم نمیکردم ولی یه وقتی به خودم اومدم دیدم وزنم داره بالا میره و لباسهام دارن تنگ میشن با اینکه نه غذام رو زیاد کرده بودم نه کار دیگه ای… هفته به هفته روی ترازو میرفتم میدیدم اضافه کردم دوباره ترسهام از چاقتر شدن بیشتر میشد دوباره وزن میکردم میدیدم بازم چاقتر شدم نگو با این ترس و نگرانی داشتم توجه و علاقه ام رو به چاقی نشون میدادم و چاقی بیشتر رو به سمت خودم میکشوندم

   چون از عملگرد ذهن نا خودآگاهم آگاه نبودم و نمیدونستم که توجهات من رو علایق من ترجمه میکنه و مثل یه خدمتکار باوفا اون ها رو برام جذب میکنه

   چون نمیدونستم عواطف و احساسات و باورهای من زبان من با کائناته وهرانچه در من احساس خوب یا بد بوجود میاره جهان هم اتفاقاتی مشابه اون احساسات رو وارد زندگیم میکنه

   وقتی با وزن کردن مداوم خودم ،با دیدن اندامم در آینه ،با حرف و نظر دیگران درباره چاقیم احساسم بد میشده و ترس و نگرانی از چاقی در من بوجود می اومده چاقی بیشتر که ترس و نگرانی و حال بد بیشتر رو داشته وارد زندگیم میکردم و غافل بودم که خودم دارم با توجهاتم خودم رو چاقتر میکنم🤨

   وقتی چند سال ورزشهای سخت مختلف رو امتحان کردم و کم خوری و نخوری رو هم امتحان کردم خسته شدم از این یو یو سایز و رفتم سراغ روشهای غیر معمول لاغر شدن مثل ای اف تی ،مراقبه،سوجوک تراپی،…. و  باز هم دیدم که نتیجه ای ندارن تصمیم گرفتم رهاش کنم ولی باز هم ته دلم میخواستم لاغر بشم ولی نه از روشهای سخت و بی ثمر قبلی و به قول شما تسلیم شدم (به قول جول اوستین دست از مبارزه برداشتم و اونوقت خدا اومد و جاری شد… تا زمانی که خودت مبارزه کنی خدا حلو نمیاد… ولی وقتی تسلیم شدی خودش به بهترین و ساده ترین و موثرترین و ماندگارترین روش هدایتت میکنه … همون روشی که باهاش چاق شدی حالا از مسیر برگشت لاغر میشی

   واقعا چرا کسی جز شما به این فکر نکرده که با همون روش چاقی میشه لاغر شد؟؟؟؟؟ 

   بسیاری از اساتید موفقیت هم خودشون از بقیه روشها دارن استفاده میکنن و به این مسیر هدایت نشدن😬

   خدا رو بسیار شاکر و سپاسگزارم که تسلیم شدم و خودش هدایتم کرد و با شما و سایت شما آشنا شدم 

    

   خود شما الان که آخر تیر ۹۹ هست و من دارم این فایل رو میبینم از زمان ضبط این فایل لاغرتر شدین و خود همین مساله لاغری با ذهن رو تایید میکنه و نشون میده استمرار چقدر مهمه  همه کسایی که وقت بذارن برای توجه به لاغری با گوش دادن فایلها نوشتن درکشون از فایلها و عمل کردن به فایلها و ادامه دادن همین روند به قول شما چه بخوان چه نخوان لاغر میشن😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/28 23:09
   مدت عضویت: 275 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,315 کلمه

   سلام به استاد گلم و همه هم کلاسی های من در یادگیری لاغری باذهن.گام۳۹برنامه ریزی ذهن برای لاغرشدن.چیزهایی که از این گام یاد گرفتم :

   برنامه ریزی ذهن برای لاغرشدن تنها کاری است که همه ما باید برای لاغری شدن به خوبی انجام بدیم اصلا مهمترین موضوع در مسیر لاغری با ذهن برنامه ریزی ذهن است.

   برنامه ریزی نیازمند آگاهی،بینش و پیش بینی مسائلی است که ممکنه در مسیر لاغری پیش بیاد و باهاش روبرو بشیم.

   مراحل برنامه ریزی ذهن برای لاغرشدن به شرح زیر است:

   ۱ آگاهی صحیح که از طریق فایل های آموزشی ارائه میشه.

   ۲ دریافت آگاهی از طریق دیدن و شنیدن منظور اشتیاق و متعهد بودن هست. 

   ۳ درک کردن و نفوذ آگاهی که اونم با انجام تمرینات از طریق نوشتن انجام میشه.

   ۴ عمل کردن به آگاهی یعنی تبدیل آگاهی به عمل در زندگی.

   ۵ تکرار آگاهی های دریافتی یعنی استمرار داشتن.

   عمل کردن به مراحل بالا در مسیر لاغری با ذهن باعث میشه بهتر عمل کنیم در مسیر و قدم به قدم پیش بریم به سوی سلامتی جسمی و روحی.

   ۱ آگاهی صحیح دادن به خود مهمترین مرحله است در برنامه ریزی ذهن برای لاغری که باید با دقت انجام بشه.در جهانی که پر از آگاهی و اطلاعات مختلف است هوشیاری میخواد که ما اطلاعاتی رو انتخاب کنیم اونم آگاهانه که به ما برای لاغر شدن کمک کند و این از اهمیت زیادی برخوردار است. مثالش خود من، من سعی کردم که به موضوعاتی که ربطی به من ندارن اصلا توجه نکنم چه برسه به این که پیگیرش باشم فقط به خودم توجه دارم به مطالبی که یاد میگیرم در این مسیر و به مزایایی که در انتظار منه فکر میکنم وخیلی اشتیاقمو زیاد میکنه این کار.

   ۲ دریافت کردن آگاهی از طریق دیدن و شنیدن که راه ورود و ایجاد فرمول های جدید در ذهن برای لاغرشدن است.این مرحله هم خیلی مهمه و مطمئنا به عهده خود ماست منی که تصمیم گرفتم لاغرشم پس باید برای دریافت آگاهی اقدام کنم.ولی اگه اقدام نکنم چه فایده داره که سایت پراز کلی مطالب عالی و تاثیر گذاره.پس مسیر لاغری با ذهن مستلزم تعامل دو طرفه است که یه طرفش استاده که البته کارشون رو عالی انجام میدن و طرف دوم که من هنرجو هستم که باید آموزش هامو به نخو احسنت انجام بدم البته برام خیلی لذت بخشه چون هربار یه جیز جدید یاد میگیری و من یادگیری رو خیلی دوست دارم. برای اینکه درک بهتری داشته باشیم از این مرحله کافیه به طریق چاق شدن خودمون توجه کنیم.من تو سالهای زیادی از زندگیم که در چاق بودن گذشت به صورت ناخودآگاه توجه زیادی به چاقی داشتم و از طرفی تعجب میکردم از چاق ترشدن خودم در هرسال که میگذشت.

   توجه کردن این نیست که بهش فکر میکنی یا علاقه داری به چاقی،بلکه احساس بدی است که از توجه به چاقی خودمون در ما شکل میگیره. من خودمو میگم که تو اون سالها اصلا کنار دوستام عکس نمیگرفتم یا مثل دوستام از خودم عکس سلفی بگیرم وسعی میکردم با شکلک درآوردن خودمو از عکس گرفتن منع کنم.حتی هربار که خودمو حاضر میکردم برم سرکار وقتی تو آیینه نگاه میکردم از خودم بدم میومد و بعضی وقتها در مسیر رفتن به سرکار اشکهام جمع میشد و بغض گلومو میگرفت ولی خداروشکر الان هربار که نگاهم به آیینه میفته به خودم افتخار میکنم خودمو میبوسم و تشویق میکنم خودمو.الان توجهم به لاغری خودم هست که حس واقعا فوق العاده ای هست برام.

   پس هر فکر یا عملی که نشان از تنفر و ناراحتی از چاقی باشه به منزله توجه به چاقی است وذهن ما متأسفانه این حالت رو به علاقه ما به چاقی تعبیر میکنه و تمام سعیشو میکنه که ما رو به چاقی بیشتر برسونه و مدام اونو گسترش میده.

   تفاوت برداشت ذهن ناخودآگاه با ذهن خودآگاه یا منطق تعجب برانگیزه در روبرو شدن با مسائل مختلف زندگی.مثلا ما در سطح فکر و منطق مطمئنیم که از موضوعی متنفر هستیم و تمام حواسمون رو جمع میکنیم که با اون موضوع مواجه نشیم ولی ذهن ناخودآگاه ما این تلاش رو به منزله علاقه ما به مواجه شدن با اون موضوع تعبیر میکنه ما رو ترغیب میکنه به تجربه هرچه بیشتر اون موضوع.حالا جای امیدواری هست که از این قدرت به نفع خودمون استفاده کنیم.

   ۳ درک کردن و نفوذ آگاهی یکی دیگه از مراحل مهم برنامه ریزی ذهن برای لاغرشدن است. که نیازمند تمرکز کردن است یعنی اینکه موقع استفاده از محتوای آموزشی تمام توجهمون رو به اونچه میشنویم و میبینیم بکنیم.ورودی های ذهن ما که برمبنای حواس پنجگانه است باید سعی کنیم موقع دریافت آگاهی از حواس بیشتری استفاده کنیم که باعث میشه نتیجه متفاوت تری داشته باشیم.وقتی فایل صوتی گوش میدیم فقط از حس شنوایی استفاده میکنیم اما وقتی از فایل تصویری استفاده میکنیم از دوتا حسمون استفاده میکنیم یعنی بینایی و شنوایی که باعث تمرکز بیشتر میشه.چشم تاثیرگذارترین حواس در برنامه ریزی ذهن است این جمله شگفت انگیزه برای من. من خودن هرچیزی رو که بخوام یادبگیرم و خوب متوجهش بشم قشنگ یه دفتر برمیدارم و مطالب مهم ونکات آموزشی و مهم رو مینویسم و تازه متوجه شدم که این کار هم تمرکز روی موضوع رو بیشتر میکنه که خوبه برای من چون حس لامسه من هم همراه هست با حواس دیگرم.

   ۴ عمل کردن به آگاهی ها که یکی از مراحل تاثیر گذار در مسیر لاغری باذهن هست.اگه درست انجانش ندیم نتیجه چندانی نخواهیم برد برای لاغرشدن. من خودم مطااب اول رو یه بار میخونم یه بار مینویسم و باز یه بار فایلها رو نگاه میکنم ویه بار هم مینویسم که برام خوشایند و بعد به عمل درمیارم وقتی به کارهای دیگه میرسم بهش فکر میکنم نکته های کلیدی رو برای خودم تکرار میکنم و اشتیاق و انگیزه من چند برابر میشه.فقط باید تمرین کنید شاید اولش نتونید به خوبی انجامش بدین ولی به مرور براتون راحت میشه.

   ۵ تکرار آگاهی های دریافتی که دیگه مرحله آخر هست و خیلی سرنوشت سازه در لاغرشدن.تکرار کردن باعث میشه تا مهارت پیدا کنیم نه تنها در لاغری بلکه در یادگیری هرچیزی تو زندگی و باعث نفوذ بیشتر آگاهی در ذهن ما میشه.

   از همون مسیری که چاق شدیم باید لاغر بشیم و دلیل شکست من و بقیه افراد تو سالهای زندگیشون همین بوده که به مسیرهای مختلف میخواستیم لاغر بشیم درصورتی که راه اصلی رو که قبلا درجهت چاقی رفتیم رو باید برای لاغرشدن میرفتیم که واقعا ساده ترین راه هست برای لاغرشدن.چطور تونستیم از طریق ذهن چاق بشیم از همون راه هم میتونیم لاغر بشیم اینم یه نکته آموزنده دیگه از فایل.و استاد راست میگه که ما برای چاق شدن که از دارو یا رژیم و برنامه خاصی استفاده نکردیم که الان بخوایم برای لاغرشدن استفاده کنیم.برای لاغرشدن لازم نیست کار عجیب و غریبی انجام بدی کارهایی که منم قبلا برای لاغری انجام میدادم چون لاغری رو برای خودم سخت میکردم ن اینکه کلی روش اشتباه برای لاغری انجام میدادم و نتیجه نمیگرفتم دیگه برام سخت شده بود ولی الان در مسیر درست و صحیح برای لاغری هستم و لاغرشدن برام راحت وشیرین شده.و این آموزشها همونGps است که از همون آشنایی روشنش کردم که اون هم راحت ترین و نزدیک ترین راه رو بهم نشون داده برای لاغرشدن.مسیر لاغری با ذهن همون مسیر برگشت چاقی ماست که ما سالها گمش کردیم الان دوباره میخوایم پیداش کنیم و از مزایاش لذت ببریم.

   قدرت ذهن خیلی بیشتر از جسم است و جسم نمیتونه در مقابل قدرت ذهن مقاومت کنه پس با فشار جسم که نمیشه بر ذهن غلبه کرد.

   هرچیزی که ما در زندگی تجربه میکنیم واقعیت جهان نیست واقعیت زندگی ماست.خودت اون چیزی رو که باور داری تجربه میکنی این دوتا جمله خیلی بی نظیره .

   نکته آخر اینکه فقط باید ادامه بدم و استمرار داشته باشم باید ورودی خوب به ذهنم بدم مراقبت کنم ازافکار خودم باید لاغری رو آسون کنم برای خودم.باید توجه کنم به لاغری.توجه کردن که خوب و بد نداره که نهم اون احساسی هست که در ما به وجود میاره فقط بستگی به تو داره که کدوم حس رو انتخاب میکنی و باید یادبگیرم که تو این اوضاع چطور توجهمون رو بدیم به لاغری که این تمرین می‌خواهد. پس مسئولیت افکارت رو به عهده بگیر.

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 12 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/18 13:03
   مدت عضویت: 553 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 617 کلمه

   سلام برهمگی

   متناسب شدن رو در ذهن خود ساده کنید 

   چون هدفی که از نظر ذهنت سخت باشه هیچ وقت بهش نمی رسید. چون ذهن ما یه منطقه ایمن برای خودش داره و اگه کاری براش سخت باشه هیچ وقت نمیزاره بهش برسیم .

   ما در روش لاغری با ذهن که هیچ سختی نداره مثل روشی و مسیری  که باهاش چاق شدیم همون مسیر رو برمی گردیم وبه ایستگاه وزن ایده آلمون می رسیم . و این امر با فایل های آموزشی و آگاهیهای این دوره و با آگاهیها دیدن و شنیدن نتایج شگفت انگیزان و اشتیاق و استمرار در این دوره و درک کردن و نفوذ آگاهی با توجه به شنیدن و تمرین کردن و عمل کردن و استمرار دراین مسیر میسر خواهد بود .

   ما زبان چاقی رو یاد گرفتیم پس زبان لاغری رو هم به راحتی یاد میگیریم. 

   و واقعیت زندگی من باورهای منه . نه اون چه که تو جهان هست . من میتونم هرچه که میخام داشته باشم فقط باید توجه به اون داشته باشم .

   مثال ساده .

   یک روز با دوستت میری باغ وحش . و اون بین تمامی حیوانات .کنار قفسه خرگوش ها وامیایسته واونها رو نگاه میکنه بعد روز تولدش براش خرگوش میخری  و اون میگه چرا خرگوش خریدی؟ من اصلن خرگوش دوست ندارم و طوطی دوست دارم . شما تعجب میکنید و میگی اون روز که رفته بودیم باغ وحش و تو فقط داشتی خرگوشها رو نگاه میکردی و من هم فهمیدم تو به خرگوش علاقه داری و تولدت برات خرگوش خریدم .

   زندگی ما همین جوریه ما چیزهایی که نمی خواهیم داریم بهش توجه میکنیم و همون رو به جهان سفارش میدیم .

   سیل . زلزله . گرانی . تصادف . تلاق  و.. که میبینیم و می شنویم خصوصا فیلم های ماهواره ایی ترک. بعد که تو زندگی ما اتفاق میافته میگیم همه جایی هست و حسمون بد میشه حالا با ناراحتی یا نگرانی و… و همون تو زندگی ما اتفاق میافته . و اون حس رو تجربه میکنیم .

   وفکر میکنیم واقعیت زندگی من واقعیت جهان هست در حالیکه خیلی آدم ها دوروبرمن هستند که اینجوری نیستند وخیلی هم موفقند چرا . چون خودشون انتخاب میکنند چی رو توجه کنند . چی رو بشنوند . چی رو صحبت کنند.و حسشون رو همش خوب نگه دارند .  

   پس چاقی هم نمونه ای از این مساله است. چرا مدام در مورد چاقی نگرانیم . چرا خودمون روتو آینه نصفه میبینیم چرا حسمون رو بد نگه میداریم؟ 

   ما مسیری که میخواهیم مسیر متناسب شدن حس خوب هست پس حسمون رو باید مرتب خوب نگه داریم و مهارت مون رو باید نشون بدیم و زمانی که چاقیم و به نظر خودمون باید نگران باشیم اما این مسیری نیست که ما رو به هدف متناسب شدن برسونه. ما باید تو همین مسیر و با همین شرایط مرتب احساس خودمونو خوب کنیم و مرتب آگاهیها و باورهای درست رو جایگزین همون افکار چاقی بکنیم . اشتیاق داشته باشیم به مزیتهای لاغری توجه کنیم و تصاویر شگفت انگیزان رو ببینیم و متناسب شدن رو تو ذهنمان ساده کنیم و…. با همین کارها حس خودمون رو خوب نگه داریم تا به متناسب شدن برسیم.  

   حالا که به این هدفمند رسیدیم میبینیم از جنبه های دیگه هم خیلی تغییرکردیم وکلی مشکلات از زندگی ما کمرنگ یا پاک شدند . چرا . چون ورودی های ذهنمان رو کنترل میکنیم و همینجوری به هر چیزی و مطلبی اجازه ورود نمی دهیم .

   و واقعیت زندگی ما میشه سلامتی ‌ موفقیت و راحتی و پیشرفت و… . اگرچه ممکنه تو جهان هر نوعی باشه شکست و موفقیت نگرانی و بدبختی و..  ولی شامل ما نمیشه . 

   ما قدر خودمون رو میدونیم  با انتخاب های خودمون در دروازه کنترل ذهن .

   البته این کار هم اشتیاق و استمرار میخواد.  

   ما مشتاقان مسیر تناسب اندام شایسته تناسب اندام و تمامی اهدافمون هستیم .

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   rastegar.moradzadah.6939@gmail.com
   1400/03/13 18:28
   مدت عضویت: 296 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 987 کلمه

   بنام خالق زیبایی ها 

   گام 39

   ♦️ برنامه ریزی ذهن برای لاغر شدن♦️

   به این دلیل سالها در چاق شدن عالی عمل کرده ایم که از تمام توان خود برای چاق شدن استفاده کردیم حالا باید ذهن خود را برای لاغری برنامه ریزی کنیم. از تمام توان خود برای لاغر شدن استفاده کنیم 

   🎉 سالها بخاطر ماندن در چاقی در چاق شدن مهارت کسب کردیم حالا با برنامه ریزی ذهن برای لاغر شدن باید در لاغری مهارت کسب کنیم🎉

   💎 مهم ترین کار در لاغری با ذهن برنامه ریزی ذهن برای لاغری است💎

   برای برنامه ریزی ذهن نیاز به آگاهی وبینش وپیش بینی موضوعاتی داریم که ممکن است در مسیر حرکت با آن مواجه شویم

   🎊 مراحل برنامه ریزی ذهن 🎊

   1_آگاهی صحیح (آگاهی صحیح تو سط استاد از طریق فایل های آموزشی ایجاد شده است. وما در میان انبوه آگاهی ها وتبلیغات با خواست خداوند ونیاز درونی خودمان به این آگاهی ناب وخالص استاد هدایت شدیم  این مرحله  مهم ترین مرحله از مراحل برنامه ریزی ذهن است وباید با دقت انتخاب شود .) 

   2_دریافت آگاهی ها.(این مرحله هم مرحله مهمی است. دریافت آگاهی از طریق دیدن وشنبدین راه ورودی.،تاثیر گذاری وایجاد فرمول های جدید در ذهن برای لاغر شدن است. برای درک بهتر دریافت آگاهی کافی است به طریق چاق شدن خود توجه کنیم  سال‌های زیادی از عمرمان به صورت ناخودآگاه به چاقی توجه کردیم توجه به چاقی به معنای فکر کردن به چاقی یا تنفر ما از چاقی نیست. بلکه مربوط به  احساس ما است. وقتی از آینه فراری هستیم. در عکس های دسته جمعی شرکت نمی کنیم  از خرید لباس وشرکت در مجالس گریزانم وبا هر کدام از اینها احساس خود کم بینی. بی ارزشی سرزنش وحقارت در ما ایجاد می شود درواقعه داریم به چاقی توجه می کنیم. 

   یکی از مشکلاتی که برای ما در برخورد با ذهن ناخود آگاه وجود دارد تفاوت آن با منطق وذهن خود آگاه است. شاید ما از موضوعی بیزار باشیم وتمام سعی خود را بکنیم از آن فرار کنیم وخود را در آن موقعیت قرار ندهیم. اما این برای ذهن ناخودآگاه به منظله توجه وعلاقه ما محسوب می شود وتمام تلاشش را می کند تا مارا به آن علاقه وتوجه برساند حالا فرقی ندارد علاقه ما بوده یا نه 

   وجای شکر گذاری دارد وخوشحال که ما می توانیم از این قدرت ذهن به نفع خودمان ورسیدن به خواسته هایمان استفاده کنیم  با برنامه ریزی مجدد

   پس هر فکر وعملی که نشان از تنفر وناراحتی ما از چاقی باشد توجه به چاقی محسوب می شود 

   3_ رک کردن ونفوذ آگاهی ها (این مرحله از برنامه ریزی ذهن نیاز به تمرکز دارد . از آنجا که ورودی های ذهن از طریق حواس پنج گانه ایجاد می شود پس هرچقدر بتوانیم تعداد بیشتری از حواس را در دریافت آگاهی ها به کار ببریم بهتر عمل خواهیم کرد 

   ما از طریق حواس شنیداری فایل هارا می شنویم 

   اما 4حواس دیگر ما آزاد هستن ومی توانند کانون توجه ما را عوض کنند 

   در فایل های تصویری دو حواس دیداری که مهم ترین حواس است وشنیداری به کار برده می شن وعمل کرد بهتر می شود. 

   ما می توانیم از حواس لامسه هم استفاده کنیم از طریق کاغذ وقلم ونوشتن بخش های مهم وکلیدی فایل ها توجه ما بیشتر می شود 

   پس به کار بردن سه حواس دیدن. شنیدن. نوشتن باعث ایجاد تمرکز ما می شود 

   4_عمل کردن به آگاهی ها (این مرحله یکی از تاثیر گذار ترین مراحل برنامه ریزی ذهنی است. اگر در این مرحله ضعیف عمل کنیم نمی توانیم از سعی وتلاش خود از مراحل قبل نتیجه ای کسب کنیم. 

   باید به آنچه در قالب آگاهی صحیح در یافت می کنیم عمل کنیم. باید در فایل ها به دنبال نکاتی باشیم که بتوانیم آنها را به عمل تبدیل کنیم وان را در زندگی خود به کار ببریم 

   مثل همین تمرین فهمیدن احساس گرسنگی واحساس سیری

   شاید در ابتدا به عمل درآوردن آگاهی ها سخت باشد وما بارها دچار لغزش بشویم اما نباید ناامید شویم چون ما سالها با افکار ورفتارهای خود زندگی کردیم وحالا طول می کشد تا افکار جدید را به عمل تبدیل کنیم. باید  متعهد  باشیم واستمرار  داشته باشیم تا کم کم این آگاهی ها به عمل تبدیل شوند ودر انجام آنها مهارتکسب کنیم 

   5_تکرار آگاهی های دریافتی (این مرحله تیر آخر وبسیار مهمی در برنامه ریزی ذهنی برای لاغری است تکرار کردن باعث دریافت آگاهی بیشتر ونفوذ آگاهی ها می شود 

   ♦️ تکرار کردن تنها راه بالا بردن مهارت است♦️

              🌹 فایل تصویری🌹

   ما باید یاد بگیری که از همان راهی که چاق شدیم باید لاغر شویم

   مسیر لاغری با ذهن باند مخالف مسیر چاقی است

   ما باید تا می توانیم متناسب شدن را برای ذهن خود آسان کنیم. باید تا می توانیم ورودی های خوب احساس خوب انگیزه در خود ایجاد کنیم. 

   باید در این وانفسا در هجوم افکار منفی تبلیغات اخبار بد حرف وحدیث دیگران حال خودمان را خوب کنیم. 

   باید به  لاغری  فکر کنیم در حالی که هنوز چاق هستیم

   لاغر شویم قبل از آنکه لاغر شویم

   راه دیگری نداریم واقعا باید به فکر خودمان وذهنمان واحساسمان باشیم 

   احساس مانند پول است می توانیم هر طور که می خواهیم آن را خرج کنیم یا باهاش حال خوب ایجاد کنیم یا حال بد 

   توجه به چاقی یک وجه مشترک دارد وآن هم خود توجه است حالا اگر از چاقی بیزار باشی یا نه فقط توجه ما مهم است وظیفه ذهن رساند ما به کانون توجه ماست 

   اگر به چاقی فکر کنی ومدام افکارت به چاقی ختم بشه متاسفانه چاق خواهی ماند ⛔

   با انجام تمرینات تصویر سازی درست. حس خوب انگیزه اشتیاق استمرار تعهد ودادن ورودی مثبت وبستن راه ورودی های مخرب وناامید کننده می توانیم موفق شویم. می توانیم به رویای خود جامعه عمل بپوشانیم. 

   💖ما باید مسعولیت افکار خودمان را به عهده بگیریم مثل کودکی نو پا مراقب آگاهی های باشیم که کسب کردیم. مراقب ورودی های باشیم که قدرت تخریب وناامیدی ما را دارند. 💖

   خدایا شکرت برای حضورم در سرزمین لاغرها 

   خدایا شکرت برای اینکه در مدار شنیدن ودرک کردن این آگاهی ها هستم 

   خدایا شکرت بخاطر توجهی که بهم داری 

   خدایا شکرت بخاطر دستی که هیچ وقت از همایتم خسته نمی شود 

   استاد امیدوارم شکل نوشتم درست شده باشه ومورد پسندتون واقعه بشه خیلی بزگوارین  🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/11 19:56
   مدت عضویت: 267 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 723 کلمه

   گام ۳۹ برنامه ریزی ذهن برای لاغر شدن 

   به نام خدا 

   در موضوع لاغری باذهن مهمترین موضوع برنامه ریزی ذهن برای لاغر شدن است .

   ✴✴مراحل برنامه ریزی ذهن 

   ❇آگاهی صحیح که از طریق فایل های آموزشی به دست می آید .

   ❇دریافت کردن آگاهی از طریق دیدن وشنیدن (اشتیاق داشتن و متعهد بودن )

   ❇درک کردن و نفود آگاهی (انجام تمرینات از طریق نوشتن )

   ❇عمل کردن به آگاهی (کسب مهارت تبدیل آگاهی به عمل در زندگی ) 

   ❇ تکرار آگاهی های دریافتی (استمرار داشتن )

   حرکت درمسیر لاغری باذهن براساس این مراحل باعث میشه شکل بهتری دراین مسیر حرکت کنیم .وبه هدفمون برسیم .

   1️⃣آگاهی صحیح  :مهمترین،مرحله است .

   دردنیاآگاهی واطلاعات مختلفی است هوسیاری برای انتخاب آگاهانه اطلاعاتی که به ما کمک کند درمسیرلاغری باذهن قرار بگیریم از اهمیت بالایی برخوردار است .

   2️⃣🔴دریافت کزدن اگاهی از طریق دیدن وشنیدن راه ورود، تاثیر گذاری و ایجاد فرمول های جدید در ذهن برای لاغر شدن است .این مرحله صدردرصد برعهده استفاده کننده است که تصمیم بگیرد چه مطالبی گوش کند .

   من به مطالعه رمان و مطالب تاریخی خیلی علاقه داشتم که با فضای مجازی دیگر کتاب نمی خوانم ولی از وقتی با این سایت آشنا شدم مطالبی میخوانم که نه رمان است نه تاریخ ولی مرا خیلی به خودش جذب کرده طوری که دوست دارم بیشترین وقت را دراینجا بگذرانم .وسعی میکنم حال خوبی که به من میده با اخبار وحوادث خرابش نکنم .

   چاق شدن ارتباط مستقیم باتوجه ما به چاقی دارد .

   ⛔توجه به چاقی به معنای فکرکردن به چاقی یاعلاقه داشتن به چاقی نیست .

   🔴توجه به چاقی احساس بدی است که از توجه به چاقی خودمان یا ازدیدن خود درآینه یا عکس یا شنیدن حرف های دیگران درباره چاقی ایجاد شد .واینها نشانه علاقه ما به چاقی تعبیر شدو ذهن ما تمام سعی خودش را در چاقی بیشتر می کند .

   ✳✳مادر سطح فکر ومنطق خود مطمئن هستیم که از فلان موضوع متنفر هستیم و تمام حواس خود راجمع میکنیم تا باآن موضوع ناخواسته مواجه نشویم اماذهن ناخودآگاه این تلاش مارا به منزله علاقه ما به مواجه شدن با آن موضوع ناخواسته تعبیر میکند و ما را به سمتش هدایت می کند .

   3️⃣درک کردن ونفوذ آگاهی نیاز به تمرگز دارد .

   ✅فایل تصویری خیلی تاثیر گذار است چون چشم ما تاثیر گذارترین حواس دربرنامه ریزی ذهن است .

   ✅پس شنیدن و دیدن و نوشتن استفاده همزمان از ۳بخش از ۵بخش دریافت کننده اطلاعات می تواند دربهبود حرکت ما بسیار موثرباشد .

   4️⃣عمل کردن به آگاهی ها :باید به دنبال نکاتی درفایل ها باشیم که بتوانیم به آنها عمل کنیم .

   🔴اگردراین مرحله دچار لغزش شدید اصلا اهمیتی ندارد باتعهد داشتن برای عمل کردن به آموزشهای دریافتی در این بخش به مهارت عالی می رسیم .

   5️⃣تکرار باعث آگاهی بیشتر ونفوذ آگاهی در وجود شما و ذهن ناخودآگاه می شود .

   برای رسیدن به رویای چندین ساله ام شور واشتیاق دارم ودراین استمرار دارم و میدانم که عکسی که اول دوره گرفته ام درقاب شگفت انگیزان جای میگیرد فقط باید صبر داشته باشم .

   همان راهی که مارا به چاقی رساند بااید به لاغری برسونه .

   ساده ترین و ماندگارترین راه مسیر لاغری باذهنه .

   همه ما وزن ایده آلی که می خواهیم برسیم ایستگاه خودمان بوده که رد کردیم کافییه که فقط برگردیم تا به وزن ۶۰ برسم .

   لاغری باید ساده باشه اگر با رژیم های سخت و فست های طولانی و ورزشهای سخت همراه شد اصلا لاغر نمی شویم .بلکه مثل من مریض میشویم و ماهها باید مشکلاتی که آن لاعری ایجاد کرده بود را درست میکردم .

   ❇هرچیزی که ما درزندگی تجربه می کنیم واقعیت جهان نیست واقعیت ذهن ماست .❤❤❤این جمله رو خیلی دوست دارم .

   همین الان اگر باور داریم که مثل استاد لاغر مبشویم پس مطمئن باش درمسیر هستی ولاغر میشوی .

   نکات اصلی لاغر شدن :

   ✴لاغرشدن راساده کن 

   ✴✴اگر از فردی که خوشت بیاد ودوست داشته باشی چقدر بهش رسیدگی می کنی برعکس اگه ازش خوشت نیاد بازم بهش توجه می کنی که بهش نزدیک نشی .پس توجه خوب وبد فرق نمی کند مهم توجه است .و احساس 

   پس ما با انجام تمرینها حسمون را خوب میکنیم افکارخودمونو درست میکنیم و نظرات دیگران را میخوانیم تا حواس ما از چاقی پرت شود .وباتمرین کردن لاعری را فرامی خوانیم و لاغری را می سازیم و برنامه Gps را آپدیت می کنیم  و در نهایت نتیجه تناسب است .

   ⛔توجه به هرچیزی که دوست نداشته باشیم ما را به سمت آن سوق می دهد .

   مسئولیت افکار خودمان را برعهده بگیریم و توجه را آگاهانه تغییر بدهیم تا به هرچیزی که آرزویش را داریم برسیم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   maryamkhazaie0000@gmail.com
   1400/02/31 18:20
   مدت عضویت: 323 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 214 کلمه

   بنام خداوندبخشنده مهربان سلام ب استاد عزیزم و دوستان نازنین گام ۳۹ برنامه ریزی ذهن برای لاغرشدن .ما برای متناسب شدن باید ذهن خود رو بر روی متناسب شدن تنظیم کنیم ذهن ما تا الان بر روی چاق شدن تنظیم شده ب هزاران دلیل و ما الان برای متناسب شدن باید ذهنمون رو برنامه ریزی کنیم بر متناسب شدن و  برنامه ریزی ذهن فقط با آموزش دیدن امکان پذیره ،ما باید از اون راهی ک چاق شدیم دور برگردون بزنیم و از باند مخالفش حرکت کنیم تا به مقصدمون ک متناسب شدن هست برسیم لاغر شدن مثل آب خوردنه چون من مثل آب خوردن چاق شدم و هیچ کاریم براش انجام ندادم الان هم دارم آموزش می بینم و استمرار دارم در مسیرم و مث استاد و تمامی شگفتی سازان ک آموزش دیدن و استمرار داشتن و ب مقصدشون رسیدن من هم ب مقصدم میرسم خدا روشکر ک خداوند مهربان اینقد منو دوس داره و من رو ب این مسیر هدایت کرده اخه چند تا از عزیزام وقتی از این مطالب براشون میگم مسخرم میکنن و منم ب توصیه استاد دیگه این کار رو انجام ندادم و چیزی نمیگم در این باره ان شاالله اونام هدایت بشن ممنون از استاد مهربانم بابت این همه سعی و تلاشی برای رسوندن آگاهی با ما مکنین 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/14 22:03
   مدت عضویت: 471 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 569 کلمه

   با دیدن این فایل ارزشمند خیلی حالم بهتر شد و دوباره خداوند متعال رو شکر کردم وایمانم بیشتر شد اینکه خداوند این توانایی رو فقط به ما انسانها که اشرف مخلوقات هستیم داده و اون نعمت اینه که ما هرطور که بخواهیم ذهنمون رو برنامه ریزی میکنیم و سپس به تک تک خواسته هامون می‌رسیم به نظر شما این نعمت کمیه ؟ من که به انسان بودنم افتخار میکنم البته اگر بدونیم چه جوری ذهنمون رو برنامه ریزی کنیم که به لطف استاد عزیزم متوجه شدیم.در عصری که ما انسانها در معرض موج عظیمی از تبلیغات مختلف وگسترده هستیم خیلی مهمه که از چه منبعی برای دریافت استفاده کنیم که در موضوع لاغری با ذهن منبع آگاهیهای ما از فایلهای استاد هست و برای دریافت آگاهی ها از حواسمون باید استفاده کنیم حواس پنج گانه و با دیدن و شنیدن و حس لامسه بهترین درک رو خواهیم داشت و سپس درک اون اطلاعات که با تمرکز و توجه وتفکر روی اون اطلاعات درک ما رو بیشتر خواهد شد و سپس عملی کردن نکته ها در زندگی روزمره که در فایلها وجود داره و همچنین استمرار و اشتیاق در این مسیر ما رو به هدفمون که تناسب اندام ایده آل هست خواهد رساند این تمام برنامه ریزی ذهن برای لاغری هست که سایت تناسب فکری تمام آگاهی های لازم برای لاغری با ذهن رو برای ما فراهم کرده و بقیش به چگونگی استفاده و اجرای  ما از این اطلاعات ارزشمند دارد ذهن ما همانطوری که برای چاقی برنامه ریزی شد برای لاغری هم نیاز به برنامه ریزی مجدد داره و این امتیاز ما نسبت به موجودات دیگه است ما باید از همون باندی که مسیر چاقی رو طی کردیم باند مخالف همیشه مسیر لاغری خواهد بود قرار نیست کار عجیب و غریبی برای لاغری انجام بدیم چون ما خیلی راحت و ساده چاق شدیم پس لاغری رو برای خودتون سخت نکنید که هر چیز سخت رو ذهن ما باهاش مخالفت میکنه ما یک روز متناسب بودیم و از ایستگاه ایده آل خودمون عبور کردیم و الان با روشن کردن GPS خودمون از باند مخالف چاقی دور زده و در جاده لاغری پیش میریم بدون هیچ عجله و سختی دوباره به ایستگاه ایده آل خودمون میرسیم واقعیت جهان اون چیزی نیست که ما درک میکنیم واقعیت ذهن ماست ذهن ما بسیار قدرتمند هست و جسم ما نمی تونه باهاش مقابله کنه باور ذهنی ما مهمه نه شرایطی که در پیرامون ماست ما باید ورودی های منفی ذهن رو ببندیم و با یادگیری و باورسازی به فرمول سازی مجدد ذهن برای لاغری اقدام کنیم ما با تمرکز و توجه به چاقی راه خودمون رو سخت تر کردیم درسته از چاقی تنفر داشتیم ولی ذهن ناخودآگاه ما تنفر از چاقی رو به منزله علاقه به چاقی میدونه و چاقی رو گسترش میده حتی اگر ما احساسمون به چاقی بد باشه پس نقطه مقابل چاقی لاغریه کافیه توجه و تمرکزت رو از چاقی برداری به چاقی جسمت توجه نکن و نادیده اش بگیر و بالعکس به لاغری توجه کن و با احساس خوب لاغری رو گسترش بده و فقط هر روز یک قدم به طرف لاغری بردار و استمرار و اشتیاق در این راه شگفتی بوجود میاره که خودت متعجب خواهی شدو این تغییر در تمام مراحل زندگی ما بوجود خواهد آمد و کافیه فقط باور کنیم که ما توانایی لاغر شدن رو داریم و تنها راه لاغر شدن لاغری با ذهن است که فقط ما به این مسیر هدایت شدیم . خدایااااااا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/10 06:11
   مدت عضویت: 651 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 683 کلمه

   سلام سلام 😍😍

   هر گام از این دوره برای من مثل یک کتاب هستش. اول که در قسمت مسیر لاغری من، مقدمه ی فایل را میخوانم احساس میکنم خلاصه ای که معمولا پشت کتاب ها می نویسند را مطالعه می کنم بعد وارد صفحه ی گام آن روز می شوم و مطالعه ی آن به منزله ی مطالعه ی یک کتاب است برای من و فایل آموزشی شرح و توضیحات بیشتر و خواندن نظرات دوستان برای من مثل این است که از دیدگاه های متفاوتی این کتاب را مطالعه کرده باشم..

   در پایان آن گام مرا یک قدم به موفقیت نزدیک تر می کند و مطالبی که یاد گرفته ام در ذهنم حک می شوند تا مسیر مرا سبز و پر نور تر کنند .😊😊

    

   فایل تصویری💻🎧📖✏:

   ✅راحت ترین و مطمئن ترین راه برای لاغر شدن ، باند مخالف چاقی است ..و چون چاقی ما ذهنی بوده ، لاغری هم باید ذهنی باشد..

   ✅همه ی ما یک روزی لاغر بودیم و همه ی ما تجربه ی لاغر شدن را داشتیم قبلا😊

   ✅باید باور سخت بودن متناسب شدن را بشکنیم و به نظر من فایل چاقی هیچی نیست به راحتی این باور اشتباه را از بین می برد.

   ✅کارهای عجیب و غریب انجام دادن برای لاغر شدن یعنی لاغری در ذهن شما خیلی سخت است.

   ✅اهمیت باورها در تمام جنبه های زندگی در سلامتی ، در روابط، در ازدواج ،در شغل ،در تناسب اندام و…به قدری است که میتوان گفت نتیجه را باورهای ذهنی ما رقم می زنند.✅هرچیزی که ما در زندگی تجربه می کنیم واقعیت جهان نیست، واقعیت زندگی ماست..

   ✅روزی می رسد که لاغر بودن (متناسب بودن) برای طبیعی خواهد بود…

   ✅آن چیزی را که باور می کنی ، تجربه می کنی ..

   ✅حرکت مداوم و آرام به سمت تغییر شخصیت چاق به شخصیت متناسب ، شما را به تناسب اندام می رساند.

   ✅متناسب شدن باعث تغییر در تمام جنبه های زندگی شما می شود..

   ✅ادامه دادن، استمرار،ورودی خوب دادن به ذهن، مراقب افکار بودن باعث می شود نتیجه ی ما بهتر و بهتر شود..

   ✅دوست دارم ۵۴ کیلو باشم و الان نمی دونم چند کیلو هستم ولی مطمئن هستم که من یک روزی در ۵۴ کیلو بودم ..چیزی نیست که بخواهم دوباره بسازم یا اختراع کنم چیزی هست که من یک روزی داشتم و مدت ها در آن شرایط زندگی کرده ام اما از من رد شده و رفته و من میخواهم دوباره به من بازگردد و این آسان ترین کار دنیاست.

   💎قدرت۱۱۴۹💎

   لطفا به این محاسبات توجه کنید
   👇🏻

   23000-20=22980
   22980/20=1149
    حالا این اعداد چی هستند؟!👈🏻اگر فایل چاقی هیچی نیست را تماشا کرده باشید ، می دانید که اگر فرض کنیم سالی یک تُن ما غذا خورده ایم بنابراین من در سن ۲۳ سالگی ، ۲۳ تُن معادل ۲۳۰۰۰ کیلوگرم غذا مصرف کرده ام و جسم من آن را دفع کرده یا به انرژی تبدیل کرده است.بنابراین در قدرت جسم من هیچ شکی نیست.

   عدد ۲۰ ، مقدار اضافه وزنی است که من دارم که وقتی از ۲۳۰۰۰ کیلو کم کردم به عدد ۲۲۹۸۰ کیلوگرم رسیدم..

   حالا این عدد به دست آمده (۲۲۹۸۰) را تقسیم بر ۲۰ کیلوگرم کردم، تا تعداد دفعاتی که جسم من ۲۰ کیلو از اضافه ها را دفع کرده به دست بیاید..

   نتیجه =۱۱۴۹ 😳😳😳

   فکر نمیکنم کاری وجود داشته باشد که ۱۱۴۹ بار آن را انجام بدهیم و در آن به مرحله ی استادی نرسیم ..

   یعنی انجام آن کار برای ما مثل آب خوردن می شود..

   به همین دلیل است که در قدرت و توانمندی جسم هیچ شکی نیست و می گوییم چاقی هیچ چیز نیست.💪🏻💃🏻

   از نتیجه گرفتن و متناسب شدن ۱۰۰٪ اطمینان داشته باشید و با خیال راحت و در آرامش به تغییر فرمول های چاقی و کاهش قدرت ذهن چاق بپردازید😍👈🏻💎

    

   💎با خودت تکرار کن :جسم من آماده است که برای ۱۱۵۰ بار این اضافه ها را از خود دفع کرده و مرا به سلامتی و تناسب اندام ایده آلم برساند😍

   ✅توجه کردن :

   توجه کردن یک عامل است و فرقی ندارد به موضوع بد باشد یا خوب..نکته ی مشترک چه در توجه مثبت چه در توجه منفی ، احساس است..

   توجه و احساس شما بر هرچیزی متمرکز شود ، مسیر زندگی شما به آن سمت متمایل می شود ..

   💎مسئولیت افکارت را به عهده بگیر و آن ها را آگاهانه تغییر بده و در جهتی که می خواهی از آن استفاده کن.💎

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/09 19:09
   مدت عضویت: 489 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 702 کلمه

   گام ۳۹ برنامه ریزی ذهن برای لاغر شدن 

   برنامه ریزی ذهن برای هر هدفی ،اول باید شوق و اشتیاق باشد تا بتوانیم تغییر ایجاد کنیم برای هر تغییری نیاز به حرکت داریم ،برای حرکت اول باید برنامه ریزی کنیم و مشخص کنیم که چگونه و در چه مسیری قدم بر داریم و مسیری را انتخاب می کنیم که حرکت کردن در آن نهایت لذت را ببریم و به مقصد هم برسیم باید هوشیار باشیم که در بین راه گول منفی بافی ها را نخوریم که این منفی بافی ها مانع حرکت ما به سمت مقصد می شوند .

   نباید عجله داشته باشیم و با عشق و علاقه به راه خودمون ادامه بدهیم چون تغییرات در ذهن آهسته انجام می گیرد و این تغییرات را می توانیم از واکنشهای بدن متوجه بشویم .اصل مهم !؟چه آگاهی هایی را به ورودی ذهن خود می دهیم —

   ۱–آگاهی صیحیح به ذهن خود دادن .مهمه که از کجا آگاهی بگیریم و چگونه ان را درک کنیم چون هر اگاهی  نه تنها در مسیر لاغری با ذهن بلکه در تمام مسایل که به ذهن میدهیم با تمرین و تکراره آنها تغییر در ذهن بوجود می اید و این آگاهی ها باید از طریق فایل های آموزشی اسناد به ذهن خود ارابه بدهیم 

   ۲–باید آنها را خوب درک کنیم و همرا با عشق و اشتیاق و متعهد در انجام آن باشیم 

   ۳–آگاهی های مفید و ارزنده استاد را قدر بدانیم و آنها را در زندگی به عمل در بیاریم

   ۴–استمرار داشته باشیم و از آگاهی های دریافتی استفاده کنیم 

   مثلا :من که تصمیم گرفته ام لاغر بشوم باید از فرصت ناب نهایت استفاده را داشته باشم و خداوند ما را دوست داشته که به این مسیر هدایت شده ایم و اکنون ما هستیم که باید استفاده کنیم و لذت ببریم خیلی اهمیت دا رد که تمرکز داشته باشیم واز حواس ۵گانه خود بطور صیحیح و آگاهانه استفاده کنیم .

   الان که در هتل هستیم صبح که می رویم برای صبحانه چشمم به تمام خوراکی‌های رنگ به رنگ با شکل و ظاهر زیبا می افتد در همون لحظه فکرم به سمت مزه آن هدایت می شه -گوشم می شنود که کدوم بهتره —بویایی من بو. را حس می کند —می خوام بگم تمام حواس ۵گانه هم زمان با هم مشغول انتخاب می شوند و ذهن من که آموزش دیده بر اثر تمرین و تکرار در این مدت واکنش رفتاری من نسبت به قبل کاملا متفاوت است و خدا را شکر که ابن تغییرات را در خود می بینم هیچکدوم ار حواس ۵گانه من تحریک نشد بلکه بطور صیحیح و زیبا کارش را انجام می داد من تمام خوراکی ها را نزاره کردم که خودم را محک بزنم جالب بود که هیچ گونهحرص و ولع در من ایجاد نشد 

   مثل چی؟کلی پول دادم حیف است نخورم اسراف می شه و…….هیچ گونه از این عادت های بد در من ظهور نشد و خدا را شکر کهبا آرامش و بدون ترس و بدون نگرانی آنچه را که دلم می خواست به مقدار نیاز انتخاب کردم و لذت خوردن آن را بردم واقعا که ذهن ما معجزه می کند —خیلی لذت بخش است که در شرایطی قرار بگیرید با غذاهای متنوع و هیچ گونه حرص و ولع خوردن نداشته باشیدو اصلا فکر نکنید چون پول دادی حیف است که نخوری اگه نخوری از کیسه ات رفته‌ات و این عادت های جدیدی است کهجایگزین عادت های اشتباه شده است و خدا را شکر که در تمام تمام مسافرتهایی که تا حالا بعد از آشنایی با این دوره داشته ام متوجه این تغییرات شده ام و حس بسیار عالی و لذت بخشی دارد همانطور که استاد فر مودند آگاهی صیحیح به خود دادن —دریافت کردن آگاهی از طریق دیدن و شنیدن —تمرکز و درک مطالب به آگاهی ها —اگر در این مراحل ضیعیف عمل کنیم نتیجه چندانی کسب نخواهیم کرد آگاهی‌هایی را که دریافت می کنیم و آن را در زندگی خود بکار بگیریم چه بخواهیم چه نخواهیم لاغر می شویم چون ذهن ما اموزش دیده و به مرحله ای میرسیم که غذا خوردن در مرحله اول قرار نمی گیرد بر خلاف قبلا —-تکرار کردن است که باعث دریافت آگاهی بیشتر و نفوذ آگاهی در ضمیر نا خودآگاه می شود و هر کس رویای لاغری را دا رد و با شور و شو ق بر نامه ها را دنبال کند قطعا موفق می شود 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/30 03:06
   مدت عضویت: 528 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 177 کلمه

   سلام 

    

   بیشتر افرادی که متناسب هستند همه اونها این نگرانی رو دارن که نکنه چیزی بخورن چاق بشن یکی از اون افراد خودم بود که واقعا متناسب بودم و رفتار غذایی خیلی نرمالی داشتم اما یادمه که دلم میخواست یکمی چاقتر بشم اما وقتی بدنم شروع به چاقتر شدن کرد نگران این بودم که نکنه زیادی چاق بشم و از اندامم خارج بشم و همیشه در خوردن پرهیز داشتم و گاهی حتی یادم میرفت که غذامو کنترل کنم و این بی توجهی باعث چاقتر شدن من شد اما دیگه نمیتونستم خودم رو کنترل کنم چونکه مسیر متناسب خودم رو گم گرده بودم و به هر راهی میرفتم و هر روشی رو استفاده میکردم تا به مسیر قبلم بازگردم اما دیگه نمیشد چون دیگه ذهنم ذهن قبل نبود و رفتارم اون رفتار متناسب قبلم نبود و توی این مسیر های اشتباه که چه ضربه ها و زاین های بدنی نبود که ندیده باشم و حالا به لطف خدا تونستم مسیر قبلم رو تا حدودی پیدا کنم و دارم ادامش میدم تا ان شاءالله به مبدا یی که بودم برگردم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/23 10:19
   مدت عضویت: 811 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,279 کلمه

   سلام . 

   گام ۳۹ برنامه ریزی ذهن برای لاغر شدن .

   1- آگاهی صحیح (ارائه شده از طریق فایل های آموزشی) 

   2- دریافت کردن آگاهی از طریق دیدن و شنیدن (اشتیاق داشتن و متعهد بودن) 

   3- درک کردن و نفوذ آگاهی (با انجام تمرینات از طریق نوشتن)

   4- عمل کردن به آگاهی (کسب مهارت تبدیل آگاهی به عمل در زندگی)

   5- تکرار آگاهی های دریافتی (استمرار داشتن)

    

   در ابتدا تمایل برای تغییر سبب حرکت میشود .  در ابتدای حرکت راه برایمان نامعلوم است . چون ما فقط تمایل برای تغییر کردن را در خود ایجاد کرده ایم اما نمیدانیم چگونه و چطور و از کجا باید این تغییر را آغاز کنیم . تغییر باید راحت باشد ‌ . اگر در تغییر کردن حس عذاب  و رنج به خود بدهیم ذهن ما تمایل خود برای تغییر کردن را از دست میدهد  و ما را از ادامه ی راه منصرف می کند .  برنامه ریزی مجدد ذهن تغییری ساده است که حرکت آهسته ی ما اصلا برای ذهن نمایان نمیشود و شاید بعد از مدتی اصلا ندانیم چطور تغییر کرده ایم . فقط از واکنشهای بدن متوجه تغییرات ذهن خواهیم شد . ما از طریق واکنشهای بدن میتوانیم پی به محتویات ذهنی خود ببریم . در قسمت مشاهدات هرجا که  با مورد نادلخواهی مواجه شویم نشاندهنده ی اینست که در ذهن ما در این قسمت اطلاعات و کدهای نادلخواه ذخیره شده که لازم است آن را شناسایی کنیم . با دلیل و شاهد آوردن آن را رد کنیم و باور صحیح را جایگزین کنیم . اما باور جدید چگونه جایگزین میشود با انجام مراحل برنامه ریزی مجدد ذهن . 

   مرحله ی اول : تغییر آگاهیهاست . برای تغییر مساله ی نادلخواهی که با آن مواجه هستیم  ما ابتدا باید اگاهیهای موجود در ذهن خود را در مورد آن تغییر دهیم 

    ما باید آگاهیهای صحیح در مورد راه و هدف و خواسته ی خود در ذهن ایجاد کنیم . در حقیقت ما باید خوراک ذهن خود را تغییر دهیم . منابعی که از آن کسب آگاهی می کردیم تغییر دهیم و کلا ورودیهای صحیح به خود بدهیم . 

   آگاهیهای جدید در مورد راه صحیح لاغر شدن  در سایت تناسب فکری به وفور در حال بارگزاریست و حتی به روزرسانی میشود ‌. یعنی ذهن ما مرتب در مورد لاغری به روزرسانی میشود . پس لازمه تغییر آگاهیها اینست که به طور مستمر در سایت تناسب فکری حرکت کرده و آگاهیهای جدید و صحیح را جایگزین باورهای گذشته کنیم . 

   مرحله ی دوم برنامه ریزی ذهن دریافت کردن این آگاهیهاست . ورودی ذهن از طریق حواس پنجگانه صورت میگیرد . پس تغییر ورودیها باعث تغییر ذهنیت میشود و متناسب با ورودیهای جدید اگاهی ذهن تغییر کرده و تغییر ورودیها سبب تغییر آگاهیهای ذهن میشود و تغییر آگاهیها سبب تغییر واکنشهای جسم میشود . 

   پس باید حواس پنجگانه ی خود را برای کسب آگاهیهای سایت تناسب فکری به کار گیریم و این عمل مهمترین عمل برای دریافت آگاهیهاست . 

   فایلها را ببینیم و بشنویم (بینایی و شنوایی)

   متنها را بخوانیم (بینایی و گفتگوهای ذهنی) 

   تمرینات را بنویسیم . (حس لامسه ، بینایی و گفتگوی ذهن ) 

   به نظر من این سه کار سبب میشود گفتگوهای ذهنی در سایر زمانهای شبانه روز تغییر کند و گفتگوهای زبانی ما نیز متناسب با آگاهیهای وارد شده تغییر کند و باز همین گفتگوای جدید ورودی جدید را از طریق شنوایی به ذهن انتقال میدهد . 

   مرحله ی سوم درک کردن آگاهیهاست . هرچقدر ما بیشتر به گوش دادن خواندن و نوشتن متعهد باشیم آگاهیهای وارد شده را بهتر درک می کنیم و شاید در ابتدای راه ما ندانیم چطور لاغر میشویم ولی وقتی به دریافت آگاهیها متعهد باشیم کم کم خیلی بهتر درک می کنیم و هرچقدر بهتر درک کنیم بهتر عمل می کنیم . یعنی اگر میبینیم عمل ما آنچنان دلخواه نسده به خاطر اینست که هنوز خوب درک نکرده ایم . وقتی عالی درک کنیم عمل خود را نیز عالی  خلق کردیم . چون ما دانسته ایم که عمل و کار باید راحت انجام شود . عملی که با جان کندن و سختی همراه باشد عمل صالح نیست و نه تنها سبب لاغری نمیشود بلکه در خلاف جهت مسیر فرمولهای نادلخواه رو در ذهن تثبیت می کند . 

   مسیر لاغری باید ساده تر از مسیر چاقی برای ما شود . 

   اگر مسیر چاقی برای ذهن راحتتر از لاغری باشد ذهن به چاقی متمایل است اگر مسیر لاغری ساده تر از مسیر چاقی باشد تمایل ذهن برای لاغریست یعنی یک حساب دو دوتا چهارتاست . تا جاییکه میتوانیم باید بهتر درک کنیم تا کار برایمان ساده تر شود . 

   مرحله ی چهارم  تغییر محتوای ذهنی و برنامه ریزی مجدد ذهن عمل کردن به آموزه هاست . آموزه ها قسمت تئوری دارد و قسمت عملی . ما هرچقدر درکمان از آگاهیهای ارائه شده بهتر شود انجام کار برایمان ساده تر است . پس لازمه ی عمل بهتر و ساده تر درک بهتر از مطالب ارائه شده است پس تا میتوانیم باید راه را برای خود ساده کنیم . باید ماهر شویم . مهارت پیدا کردن سبب میشود کار ساده شود . بهتر درک کردن سبب میشود کار برایمان ساده شود . 

   مرحله ی پنجم برنامه ریزی مجدد ذهن استمرار داشتن است . برای ماهر شدن و ساده تر شدن عملکرد باید در دریافت آگاهیها استمرار داشت . استمرار سبب میشود ذهن در راه جدید متعهد شود . تعهد بیشتر سبب تغییر عادت میشود و ما به محتویات ذهنی جدید عادت می کنیم و ناخوداگاه ما از رفتارها و آگاهیهای صحیح پر میشود و عمل ما خودبخود سبب لاغر شدنمان میشود . 

   جسم ما خیلی راحت تغییر می کند اگر خوب بشنویم خوب بخوانیم خوب بنویسیم و خوب عمل کنیم . 

   اما نکته ی خیلی عالی در این فایل صحبت کردن در مورد  تغییر کانون توجه بود . ما باید بدانیم در زمانیکه شاید دور و بر ما پر شده باشد از ورودیهای چاق کننده تمرکز و توجه خود را روی لاغری با ذهن و اطلاعات صحیح بگذاریم . 

   توجه کردن هم خود باعث تغییر ذهنیت میشود و هم تغییر ذهنیت باعث تغییر کانون توجه میشود . یعنی اینها همه چرخه است . ما از هر قسمتی از چرخه وارد شویم این مسیر مرتب در گردش است و علتی معلول دیگریست و معلولی علت دیگریست . چرخه مرتب به همدیگر تبدیل میشود و وقتی ما وارد چرخه ی تناسب اندام بیفتیم روز به روز بیشتر شاهد تغییرات خود هستیم . مثلا وقتی ما فایلها را گوش میدهی گوش دادن فایلها توجه ما را به سمت لاغری و ساده بودن این راه بیشتر می کند و وقتی توجه ما بیشتر جلب شد باز بیشتر دوست داریم فایل گوش بدیم و تمرکز کنیم . وقتی ما بیشتر گوش میدیم و تمرکزمون بیشتره درکمون بالاتره و عملمون صحیحتر و بالعکس وقتی  عمل ما در جهت تناسب اندام باشد اشتیاق ما برای انجام دادن تمارین و گوش دادن فایلها بیشتر میشود . 

   این چرخه ی تناسب اندام است . وقتی برنامه ریزی ذهن تغییر کند و ما وارد چرخه ی تناسب اندام شویم دیگر مهم نیست کجای مسیر هستیم . آگاهیها مرتب همدیگر را ایجاد می کنند و ما راه خود را میرویم حتی اگر در میان انبوهی از اطلاعات چاق کننده گیر کنیم وقتی ذهن ما آسانی لاغر شدن رو درک می کنه همه ی اون اطلاعات رو خوبخود پاکسازی می کنه و از بین میبره  و ما ناخوداگاه در مسیر چنین اطلاعاتی دیگه قرار نمیگیریم . 

    

   تغییر مجدد محتویات ذهن اشتیاق و انگیزه ی انسان را تغییر میدهد . حس توانایی رو تغییر میدهد و با تغییر احساسات ما ما خودبخود تغییرات را در جسم خود مشاهده می کنیم . 

    

   تنها راه لاغر شدن لاغری با ذهن است و لاغری با ذهن یعنی تغییر نگرش و تغییر ساده راحت و آسان و جذاب و دلچسب در تمام مقاطع زندگی . 

   باز هم برای خودم تاکید میکنم لازمه ی تمام این تجربه های نیکو و درک بالاتر و عمل صحیحتر و مهارت بیشتر استمرار است و استمرار است و استمرار . 

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 12 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/20 11:12
   مدت عضویت: 649 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 335 کلمه

   وقتی فکر می کنم می بینم از سنین 6 یا 7 سالگی (قبلش رو یادم نیست) انگار ذهن من برنامه ریزی شده بود که چطوری و مرحله به مرحله، با دقت کافی، منو پیش ببره به چاقی و اضافه وزن، کوچولو کوچولو و ماه به ماه، طوری که اصلا متوجه نمی شدم چطوری داره وزنم رو میره ولی من باز هم ادامه می دادم. اینکه حتما باید برای زنگ تفریح های مدرسه، چند تا لقمه کره و مربای هویج مامان پز با خودم می بردم. اینکه حتما باید وقتی هوا گرم بود و از مدرسه میومدم باید 2 تا لیوان شیرکاکائوی خیلی شیرین می خوردم و اگه این کار رو نمی کردم انگار یه چیزی تو زندگیم کم بود و من نمی تونستم به بقیه کارها و انجام تکالیفم بپردازم. کم کم که بزرگ شدم دیدم انگار داره اوضاع خراب میشه؛ اما اون روزها با برنامه ریزی ذهن و این نوع مسائل، هیچ آشنایی نداشتم. سعی داشتم با انواع رژیم های سخت مثل خام گیاهخواری وزنم رو کم کنم. تابستان ها می رفتم باشگاه و عرق می ریختم تا به خیال خودم وزنم رو کم کنم. آخه واقعا از اندام خودم خجالت می کشیدم و داشتم منزوی می شدم. اما همه اینها دوره ای بود و انگار تاثیری روی من نداشت؛ تا جایی که پذیرفته بودم که این سرنوشت منه و باید باهاش یه جورایی کنار بیام.گذشت و گذشت تا اینکه به صور اتفاقی در تلگرام با گروه تناسب ذهنی آشنا شدم و اگرچه در تمام گروه های تلگرامی که بودم هیچ مطلبی از اونها رو نمی خوندم اما باز هم اتفاقی یکی از ویس های استاد عطار روشن رو شنیدم و حسابی جذبش شدم.رفتم پی وی استاد و ازشون تشکر کردم.این شد دروازه ورود من به روش تناسب ذهنی و شروع برنامه ریزی ذهنم تا بتونم بشم اونی که می خوام. الان هم گام به گام دارم در مسیر تناسب ذهنی پیش میرم و ذهنم رو با فایل های دوره تناسب برنامه ریزی می کنم تا به امید خدای مهربان، برسم به وزن 68 کیلوگرم و سایز 38…

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/19 00:58
   مدت عضویت: 730 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,228 کلمه

   گام ۳۹سلام دوستان و استاد عزیز ممنونم برای تغییرات عالی که در سایت اجرا میکنید خوشحالم که در حال برنامه ریزی ذهن خودم برای بهتر زندگی کردن هستم ،هم در قسمت تناسب اندام و سلامتی هم در بقیه جنبه های زندگیم و خدارو شکر در حال تجربه تغییر باورهای خودم هستمامروز داشتم با دوستم در مورد لاغری با ذهن صحبت میکردم ،ایشون هم در دوره مقدماتی هستن و اضافه وزن زیادی دارن و از صحبتاش متوجه میشم  که براش خیلی باور پذیر نیست که بتونه مثلا ۷۰ کیلو کم کنه ،بهش گفتم بنظرت خدایی که مارو هدایت کرده به این مسیر ،هدایت کرد که فقط بیاییم تو مسیر و بعدش لاغر نشیم و سرخورده بشیم؟  بهش گفتم معلومه که مارو فرستاده تا تو این مسیر به لاغر شدن و خیلی مزایای دیگه برسیم‌ و لذتشو ببریم ،بهش یه تمرینی دادم ،گفتم تو هر روز چه استاد توی تمرینات بگن از مزایای لاغری بنویسید چه نگن ،تو برای خودت بنویس ،انقدر بنویس که برای قسمت احساسی مغزت ،لذت لاغری بزرگ و بزرگتر بشه که با اشتیاق بیشتری به مسیرت ادامه بدی ، هر چند سایز کم کرده ولی منفی بافش اصلا اجازه نمیده که لاغرتر شدنشو بپذیره،  با اینکه من باهاش زیاد صحبت میکنم ،بقول استاد هر چقدر سن  چاقی ما و ضربه هاییکه بر اثر چاقی خوردیم بیشتر باشه ،سختر لاغر شدن رو میپذیریموقتی تازه وارد سایت شدم و کادر عکس شگفتی سازان رو دیدم‌ گفتم ،عکس منهم بزودی در اون کادر مشاهده خواهد شد و این اتفاق افتاد ،الان هم برای دومین بار میگم عکسم به عنوان شگفتی سازان در اون کادر قرار خواهد گرفتمن واقعا خودمو انتخاب شده از طرف خداوند میدونم که مطمئن بود  میتونم از این طریق به لاغری دائمی برسم ،کاری که خدا انجام بده کار درست و حسابیهسالها آگاهی های اشتباهی به ذهنم منتقل کردم ،از طریق خانواده ،الگوهام،مدرسه،تبلیغات ،جامعه و تلوزیون همه گفتن و منم گوش کردم و بی چون و چرا قبول کردم،بهم گفتن تو ارثی چاقی من پذیرفتم ،گفتن تو ژنتیکت چاقیه ،تو استخون بندیت درشته ،خدا خواسته برات وووووو  و من باز هم قبول کردم و تمام محتویات ذهن من پر بود از اطلاعات چاقی ،معلومه من در جاده چاقی هدایت شدم هیچ وقت از دیدن خودم در آینه خوشحال نمیشدم مگر زمان هاییکه لاغر تر میشدم تازه اون موقع ها هم یا ترس از چاقتر شدن داشتم یا چونکه بدنم شل شده بود ،بازم غر میزدمحرف دیگران که هم اذیت کننده بود و یجورایی فرار میکردم توجه بر چاقی  کار هر لحظه من بود و با هر بار بد شدن حالم بازم کانون توجهم بیشتر بسمت چاقیم جلب میشدمتاسفانه پارسال زیاد از فایل های تصویری استفاده نکردم ولی ۶ ماهی میشه بیشتر از فیلم ها استفاده میکنم و متوجه شدم تمرکزم بالاتر رفته قبلا هم‌   همزمان که گوش میدادم کامنتمم مینوشتم،،،یعنی ۲ خط مقاله رو میخونم ،هر چه به ذهنم بیاد مینویسم،بعد فایل تصویری نگاه میکنم و همزمان هم کامنتمو مینویسم و این مدل نوشتن باعث میشه هیچ مطلبیو  از دست ندم و در انتها  باید این دانسته هارو به عمل تبدیل کنیم یعنی زمانیکه گرسنه نیستم به زور چیزی نخورم ، موقع خوردن غذا اگر باورهای قدیم اومدن که منو بترسونن بهشون بگم که خوراکی ها منو چاق نکرده و نمیکنه ،ترس های من منو چاق کرده ، اگر دلم خوراکیو خواست حتما به اندازه نیازم ازش مصرف کنم نذارم ساعتها ذهنم به اون خوراکی فکر کنه چونکه میدونم تو تمام اون مدت ذهنم فکر میکنه من در حال خوردن اون خوراکی هستم ، یعنی اینکه خودمو وزن نکنم ،چه با ترازو ،چه با رفتن جلوی آینه ،چه با پوشیدن لباسهام که ببینم برام گشاد شدن یا نهمعلومه که  ( تکرار مادر همه موفقیت هاست )قبلا باور داشتم که لاغر شدن برای من اصلا امکان پذیر نیست مخصوصا زمانیکه سنم از ۳۵ گذشت و کاملا تسلیم باور ازدیاد سن برابر است با چاقی  ،شدم و انگار خلع سلاح شدم و دیگه به خودم فشاری نیوردم،دیگه رژیمی نگرفتم ،دقیقا با نزدیک شدن  به سن ۴۰ سالگی ،تمام شرایط من دست به دست هم دادن که من نه بتونم ورزش کنم نه رژیم بگیرم و اون باور خودشو به اون طریق بمن ثابت کرد ،همه باورهاییکه داشتم در طول مسیر خودشونو بمن ثابت کردن و من شاهد چاقتر شدن خودم بودممنم یه مدت به پاهام وردنه نون پزی میکشیدم که سلولیت هام از بین بره ،کمربند لاغری هم امتحان کردم،سونای بشگه ای ،طب سوزنی ،ماساژ لاغری ووووووو همگی قسمتی از  تلاش های بی وقفه من بودنچه حس خوبیه که متوجه بشم وزن و سایز ایده آلم مال خودمه و میتونم مجدد بهش برسم ،ساده کردن لاغری در ذهن باعث میشه برای من قابل دسترس باشه و ذهنم کمکم کنه برای رسیدن راحتر بهشسالها نااگاهانه احساس بد  چاقیو  انتخاب کرده و ۱۴ ماهه آگاهانه احساس خوب متناسب بودن رو انتخاب کردم ،معلومه که لذت بیشتری بردم ،تو همه جنبه های زندگیم تاثیر گذاشته،تونستم خودمو بهتر ارائه بدم ،اعتماد بنفسم بهتر شده،عزت نفسم عالیتر شده،به مکان ها و موقعیت های مناسب هدایت شدم، لباس توی تنم قشنگتره ،احساس خودارزشمندی دارم ،آرامش در خوردن دارم ،مثلا الان داشتم این فایلو نگاه میکردم و کامنتمو مینوشتم که متوجه شدم استاد لایو دارن ،اومدم لایو دیدم و برگشتم اینجا که بقیه کامنتمو بنویسم ،احساس گرسنگی داشتم چونکه شام هم هنوز نخورده بودم ،با اینکه الان ساعت ۱۲:۲۲ شبه ،دلم غذا نخواست ولی ترجیح دادم یه قهوه ترک با شیر درست کنم با ۱ دونه بیسکویت و یه دونه نون تست خوردم ،اینها یعنی عمل به آموزه ها ،قبلا اگر به گرسنگی آخر شب برخورد میکردم که چند ساعتی عذاب وجدان داشتم در آخر هم یا میترسیدم و میگفتم گشنه بخواب و همش تو فکر گرسنگیم بودم و خودمو نفرین میکردم یا اگر چیزی میخوردم تا فردا حالم بد بود و به خودم برای عمل خوردنم فحش میدادم یعنی هر دو طرف ضرر بود ،الان با خیال راحت سیر شدم ،لذت خوراکی که دوست داشتم بردم ،کودک درونمم خوشش اومد قبلا بهم گفته بودن بعد از غذا نباید استراحت کنی تا ۲ ساعت و یادمه چه زجری میکشیدم ،الکی راه میرفتم ،فعالیت میکردم که غذام هضم بشه زودتر و چاقتر نشم ،الان محدودیت و ناراحتی ندارم ،آزاد آزادم خوشحالم‌ که با  گوش کردن هر روزه فایلها ،نوشتن،خوندن و حرف زدن در مورد لاغری با ذهن در حال اپ دیت کردن جی پی اس لاغریم هستم و هر روز در مسیر تمرینات ،فرمول هایی در من شناسایی و نقض میشه ،درسته چندین ماهه در دوره هستم ولی هر چقدر که به عقب برمیگردم،به نحوه انجام دادن تمریناتم ،به فهم و درکم از قوانین و از این دوره متوجه میشم هنوز اول راهم و هیچی نمیدونم ،ولی این احساس نمیدونم ها بهم حس خوب میده  انگار هر چقدر میگذره من شارژ تر میشم ،تازه متوجه میشم من آدم خاصی هستم که متفاوت از بقیه خیلی مواردو درک میکنم ،اصلا خاص هستم که سالهاست تصمیم گرفتم از طریق ذهنم به خواسته هام برسم ،مگه چند درصد از آدم ها این مطالبو بلدن ،حتی روحشون خبر نداره که الان یه عده آدم های متفاوت اینجا هستن و در حال ردو بدل کردن این آگاهی هستن و سپاسگذار خداوند هستم آفرین به من که دارم ذهنمو فعال میکنم‌ روی زیبایی ها ،تناسب فکر و بدن آفرین به من که مسئولیت خودم و چاقی خودم پذیرفتمآفرین به من که تصمیم گرفتم تولد پارسالم با تولد دوباره من یکی بشه و شروع زندگی تناسب فکر و اندام من باشه آفرین به من که ۱۴ ماهه دارم هر روز فایل گوش میدم مینویسم و لذت میبرم خدار‌ شکر میکنم‌ که در مسیر صحیح قرار گرفتم        

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   abolhasanefarzane1@gmail.comcom
   1400/01/06 13:25
   مدت عضویت: 334 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 872 کلمه

   سلام استاد ودوستان گرامی
   گام ۳۹ ویکی دیگر از مهمترین موضوعات لاغری
   در واقع تمام موضوعات بسیار مهم هستند وما باید به یکی یکی انها عمل کنیم علت اینکه ما در مسیرهایی رفتیم لاغر نشدیم یعنی موندگار نبود اینکه مسیریکه رفتیم کاملا اشتباه بوده یعنی ما از مسیر شرق رفتیم وخواستیم از مسیر غرب برگردیم خوب خیلی واضحه وخیلی روشنه که هر چی برگردیم به مقصد نمیرسیم راه صحیح اینکه از راهیکه رفتیم باند سمت راست رفتیم باید از باند سمت چپ برگردیم منطقیه وعقلانی اما ما نادانسته راه اشتباه رفتیم وجلوی ضررو هر جا بگیری منفعته والان با کمک خدا واستاد گرامی راه صحیح پیدا کردیم وادامه میدیم ونتیجه هم کاملا مشخص شگفتی ساز شدن
   ومن جا داره که از استادم وخدای مهربونم تشکر کنم که منو به این راه هدایت کردن ممنونم بینهایت ودر چاقی هم همین طوره اسونترین وساده ترین رها لاین کناری خودمونه برای برگشتن ووقتی ما از طریق ذهنمون چاق شدیم وبرای چاق شدنمون هیچ کاری نکردیم نه دمنوش خوردیم ورزش نکردیم سونا خشک نرفتیم واما برای لاغر شدن تمام این کارها رو کردیم چون بلد نبودیم علمشو نداشتیم اما با کمک استادمون علمشو یاد میگیریم ونتیجه نهایی هم شگفتی ساز شدنمونه وتا قبل از اینکه وارد سایت بشیم عوامل بیرونی رو مقصر میدونستیم اما الان میدونیم که خودم تنها مقصرم وفهمیدیم که من البته ۱۸ ساله که رژیم گرفتم ورزش کردم و…به نتیجه نرسیدم فهمیدم که فقط با لاغری با ذهن میشه لاغر شد واز این مهمتر که لاغر موند وما نیاز نیست که چیز جدید یاد بگیریم فقط ما از وزن ایدهالمون گذشتیم کافیه چی پی تس روشن کنیم تا ما رو به مقصد نهایی که همون وزن ایده المونه که سالیان سال که گمش کرده بودیم مال خودمون بوده رو پیدا کنیم وقتی درباره لاغری صحبت میکنیم طوری حرف نزنیم که اگار ی چیز دوریه وی چیز عجیب وعریبیه چیزی بوده که مال ما بوده وما گمش کرده بودیم وخوشبختانه الان پیداش کردیم وما باید اول متناسب شدن تو ذهنمون ساده کنیم ووقتی ما تو ذهنمون لاغر شدن کار سختیه وکاری شمردن داشته باشه رژیم سخت داشته باشه و…ذهن ما نمیتونه کار سخت بپذیره ودر نتیجه ما لاغر نمیشیم ونتیجه نهایی رو ذهن میگیره وذهن کار سختو انجام نمیده وقتی ما تو ذهنمون فرمولهای چاق کننده داشته باشیم هر کاری کنیم لاغر نمیشیم واین فرمول در تمام جهات زندگی همین طوره باید اول فرمولها تغییر کنن بعد نتیجه مشخص میشه اگه تو ذهنت پول دراوردن سخت باشه خوب دنیا هم کاری میکنه همین اندازه بلکن بیشتر زحمت بکشی تا پول دربیاری وهر چی که ما تجربه میکنیم واقعیت جهان نیست واقعیت ذهن ماست واقعیت جهان اینکه ما متناسب باشیم اما واقعیت دهنمون چاق بودنه وقتی چیزی رو باور میکنید وارد زندگیمون میشه وقتی ذهنتو برنامه ریزی میکنیی فرقی نمیکنه برای چی برنامه ریزی کروی چون ذهنت تغییر میکنه در تمام جهات تغییر بوجود میاد خوشبختانه ونیاز نیست در هر زمینه مثل ثروت ارامش سلامتی احساس خوب امید اعتماد به نفس و…برنامه ریزی کنیم باید ورودی خوب به مغزمون بدیم یعنی فقط فکرهای خوب کنیم واگر تونستیم که میتونیم فکرهای خوب کنیم نتیجه بزرگ وبزرگو بزرگتر میشه نکته مهم اینکه لاغر شدن از نظر ذهنمون اسون باشه چون ما قبلا متناسب بودیم وسالها با اون وزن ایده ال زندگی کردیم حالا دوباره بدست اوردنش کار سختی نیست فقط باور کنیم که میتونیم بقیه ش حله وجی پی اس روشن میکنیم وراه وبرمیگردیم واون راه قدم به قدم به ما نشون میده وجی پی اس لاغری همون لاغری با ذهنه که ما یاد میگیریم چطور باید لاغربشیم ولذتشو ببریم تا حالا دیدید که وقتی ما ی نفرو دوست داریم چقدر بهش توجه میکنیم احترام میداریم حالمون باهاش خوشه واگه کسی دوست نداشته باشیم حواسمون هست بهش نکنه ی وقت کاری کنه واین نکنه ها هم توجه کردن به اونه وتوجه کردنه وخوب وبدم نداره واونم ما انتخاب میکنیم که میخوایم خوب انتخاب کنیم یا بدو ونقطه بعدی احساس وقتی به چیز خوب فکر میکنی یا با اون کسی هستی که دوستش داری چقدر احساست خوبه وارامش داری وبر عکس وقتی با اون کسی هستی که دوستش ندارس ودائم تو استرس هستی وحالت بده که مبادا کاری کنه وحالا باید خوب فکر کنی ببینی چقدر به چاقی فکر میکنی وچقدر احساست بد میشه ووقتی به لاغری فکر میکنی ببین چه حالی داری وچقد احساس ارامش داری چقدر لدت میبری وچقدر امید داری وتصمیم بگیر ببین کدومش بهتره ویکبار راه درست وانتخاب کن وباید به لاغری توجه کنیم در صورتیکه چاقی سر جاش هست وبه لاغری توجه کردن اولش سخته اما وقتی تمرین کنی وفکر لاغر شدن بکنی که وقتی لاغر شدی چی میشه خود به خود دیگه به چاقی فکر نمیکنی ونتبجه کم کم مشخص میشه وسیستم بدن اینجوریه که به هر چیز فکر کنی بیشتر میشه اون تشخیص نمیده خوب وبد رو از هم فقط بیشتر میکنه واگه به پول فکر کنی بیشتر میشه به درد وبدبختی مردن و..فکر کنی بازم بیشتر میشه حالا خود دانی حالا گوش بده تمرین کن بنویس نظرات دوستان بخون فایل به عمل تبدیل کن جی پی است ابدیت وبه روز میشه ومیبینی رفتارت تغییر میکنه افکارت تغییر میکنه ونتیجه نهایی لاغر شدنه ومسئولیت افکارتو بپذیر وفکرهاتو تغییر بده درست میشه وقتی تمریناتتو انجام میدی له خودت تبریک بگو ویکبار تصمیم درست بگیر نتیجه برای همه مشخصه به امید اون روز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/17 02:39
   مدت عضویت: 764 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,763 کلمه

   دلیل اینکه ما خیلی وقت هست داریم تلاش میکنیم لاغ
   ر بشیم اما نشدیم چون ما داریم از راهی برای برگشت تلاش میکنم که اشتباه هست و اون راه برگشت ما نیست و ما از بیراه داریم برمیگردیم .(من که قبول دارم اخه من برای چاقیم هیچ کار خاصی اصلا نکردم حتی یه ورزش یا یا قرص و یا دمنوش و … همینطور خود به خود چاق شدم اما خوب که نگاه میکنم به گذشته ی خودم میبینم بسیار افکار اشتباه داشتم مثل اینکه چون ازدواج کردم پس چاق میشم چون باردار شدم پس باید چاق بشم چون اشتها دارم باید چاق بشم چون غذای چرب و غیر رژیمی میخورم باید جاق بشم و یا چون قرص،هورمونی میخورم باید چاق بشم چون کم کاری تیرویید دارم باید چاق بشم و همه این افکار من رو به سمت چاقی بردن و حالا هم میخوام از طریق دادن افکار صحیح به ذهنم لاعر بشم که فقط با این دوره امکان پذیر هست )
   ما خوب میدونم از هر راهی به سمت مقصد حرکت کردیم برای برگشت دقیقا باید از سمت مخالف همون مسیر به سمت مبدا باید حرکت کنیم (من با افکار غلط که از طریق اطرافیان و جامعه و رسانه ها و پزشکان و دوست و مربی و …. به من داده شد من چاق شدم و حالا هم باید با افکار درست که فقط استاد عطار روشن عزیز به ما در این سایت میگن ما باید لاغر بشیم چون هیچ کس از این روش اطلاعات درستی نداره و نمیتونه به ما کمک کنه و باهاش حرف بزنیم و اطلاعاتی نداره پس فقط باید در این سایت باشیم و هر روز یه گام برداریم )

   در مورد لاغری با ذهن هم همینطور هست چون ما با ذهنمون چاق شدیم حالا هم باید از طریق ذهنمون لاغر بشیم و این راه درست هست .
   ممکنه قبول نداشته باشین که از طریق ذهن چاق شده اید و دلایل دیگه رو مثل ارث و ژنتیک و غذاها و کم فعالیتی و … رو دلیل چاقی خودتون بدونید (،من قبلا که در این مسیر نبودم کلی از این دلایل که بالا گفتم داشتم و مانع لاعری من شده بودن اما با این دوره یاد گرفتم و همه رو نقض کردم و هیچ مانعی جلوی راه خودم نمیبینم و چند وقت پیش یه فرد چاقی در جمعی گفت من از وقتی ورزش نکردم چاق شدم و من اینقدر به نظرم مسخره بود و خنده دار بود که یه متناسب در جمع دقیقا حرف دل من رو زد که به اون فرد چاق گفت اتفاقا منم به خاطر کرونا یک سال بیشتر هست باشگاه نمیریم ولی چرا چاق نشدم و بعد هم چون از گذشته ی من با خبر هست گفت ایشون هم نمیرن باشگاه ولی چرا چاقتر که نشدن هیچ لاغر تر هم شده و من در دل دلم گفتم آفرین این اصل مطلب هست و در دلم گفتم تو فقط مانع ذهنی برای لاغری داری همین )
   پس رژیم و ورزشهای سنگین و دارو و قرص هیچ کدوم از این راه ها راه برکشت ما نیست چون ما از این طریق چاقی نشده ایم .مگر از این طریق شما چاق شده باشید که حالا دوباره از همون راه هم میتونید لاغر بشید .

   پس راه ساده و همیشگی و داییمی اش رژیم و عمل و .. نیست و من بارها با رژیم سختی کشیدم اما دوباره به حالت اول برگشتم .
   اگر ما بخواهیم با رژیم سنگین لاغر بشیم یه جایی بلخره ما خسته میشیم و در اولین فرصتها مثلا تا مهمانی باشه و یا عید نورورز بشه و یا ماه رمضان و یا سفری باشه ما زیاد میخوریم و چاق می شیم اما استاد مدتها هست که در این مسیر هست و لاغر هست .(؛واقعا مسیر آسان و راحت هست کافیه داخل این مسیر با تعهد و انگیزه و اشتیاق قدم برداریم با فایل گوش دادن و انجام تمرینات و عملی کردن حرفهای استا د و لاغری همیشگی بدون سختی به ما داده میشه من الان هر چی که بخوام به اندازه نیازم میخورم اما دارم روز به روز لاغر تر هم میشم و همیشه به خودم میگم من میتونم به وزن دلخواهم برسم اصلا کار سختی نیست چون تا حالا تونستم کلی وزن کم کنم پس دوباره هم میتونم کم کنم و به اندام رویایی خودم برسم که سایز ۳۸ و وزن ۵۹ کیلو هست من توانمند هستم )
   پس در این مسیر نیاز به کار جدید و کار عجیب و غریب نیست فقط ما باید برگردیم و از راه مخالف برگردیم با جی پی اس روشن ما به مبدا بر میگردیم و اگر هر جا اشتباه کردیم جی پی اس به ما میگه از کجا برگردین و لاغری با ذهن مثل جی پی اس هست (من تمام کارهای گدشته ی خودم رو مثل ورزش،و رژیم و ترس و نگرانی و کالری شماری و عرق ریختن و وزن کردن و … رو رها کردم و دارم با این فایلها که مثل جی پی اس هستن هر روز یه قدم به سمت مبدا بر میدارم و حرکت میکنم و میدونم به زودی به جایگاه دلخواهم میرسم چون دارم درست حرکت میکنم و به قول استا خیلی از کارهای گذشته ی رو اگر انجام ندیدم کلی خود به خود لاعر میشیم بدون اینکه بخو اییم کار جدیدی انجام بدیم ) .
   و اگر بگیم من میخوام به وزن دلخواهم که …کیلو هست برسم انگار یه وزن عجیب هست و نمیدونیم چی هست ولی نه اشتباه نکن یه روزی در این وزن بودی مال خودت هست ولی ردش کردی
   پس نگو نه محال …. کیلو بشم نه همه ی ما یه روز لاغر بودیم و من از وزن ۴۰ کیلو نپریدیم ۷۵ کیلو حتما به روز در وزن دلخواهم بودم
   و اصلا چیز عجیب و غریبی نیست اگر ما ردش کردیم دلیل نیست اون رو از خودمون دور بدونیم (من همیشه میگم و گفتم من میخوام ۵۹ کیلو بشم وواقعا برام چیز سختی نیست چون تا ۱۸ سالگی در همین وزن بودم و بعد از این سن که ازدواح کردم چاق شدم و من بارها در این مدت چاقی برای لاغری تلاش کردم و موفق شدم و به وزن دلخواهم رسیدیم و همین ۶ سال پیش هم در این وزن بودم ولی چون راهم اشتباه بود از دستش دادم ولی حق من هست سهم من هست و خیلی برام طبیعی هست و من دوباره به دستش میارم )
   اگر در ذهنتون لاغر شدن کار سختی باشه و با کالری شماری و وزن کردن باشه مطمعن باش به اون نمیرسی چون ذهن به هر چیزی که براش سخت باشه نمیزاره برسه (من چقدر قبلا از این کارها میکردم و چقدر از نتیجه دورتر میشدم و اما نمیدونستم چرا و علتش چی هست و خیلی ناراحت میشدم و اما این اواخر خودم رو دیگه تسلیم میدونستم چون میگفتم دیگه ته رژیم و ورزش رو دارم باید چیکار کنم که نکردم تا با این مسیر آشنا شدم و چقدر به همه میگفتم و به خودم میگفتم چاقی راحت و لاغری سخته و دقیقا ذهن من من رو به سمت چاقی سوق میدادو من بازم نمیدونستم جریان چیه و همیشه در حال حرف زدن با بقیه و خودم در مورد چاقی بودم )
   و همیشه سختی لاغر شدن در ذهن ما حک شده چون بارها به ما گفتن لاغری سخت هست و به ما گفتن برای رهایی از چاقی باید کارهای سخت و طاقت فرسا و عجیب و غریب کنید مثل برق وصل کردن و … چون در ذهن این فرد لاغری سخت هست که باید به خاطرش این همه درد و برق رو تحمل کنه مطمعن باش بهش نمیرسی تا وقتی که در ذهنت لاغر شدن سخت هست (اون اوایل ازدواجم که چاق شده بودم و من لاغر زیر ۶۰ کیلو تا ۸۰ کیلو و شایدم بیشتر در عرض دو سال شده بودم یادم میاد برای رهایی از اون چاقی تصمیم گرفتم برم یه جایی که با برق میگفتن لاغر میکنیم و قشنگ یادم هست زیر دستگاه رفتم و به من برق وصل کردن و من چون خیلی برایم دردناک و سخت بود فقط یکی دو جلسه رفتم و دیگه ادامه ندادم و همیشه میگفتم فقط با رزیم و ورزش من لاغر میشم و واقعا هم چون بارها از این طریق به نتیجه رسیده بودم دیگه خیلی راحت این قضیه رو باور کرده بودم اما چون در ذهنم لاغر ماندن سخت و غیر ممکن بود و کار بسیار دشواری بود هیچ وقت ثابت نمیموندم )
   نه تنها لاغری بلکه هر چیزی که در ذهن تو سخت باشه به اون نمیرسی .
   کافیه این حرفها رو باور کنی کار برات سختتر میشه و اینقدر ذهن قدرتمند هست که نمیزاره ما به عنوان جسم لاغر بشیم حالا هر چقدر تلاش کنی عرق بریزی و ورزش کنی امکان نداره لاغر بشی و حالا تو هر چقدر تلاش کنی چون در ذهنت لاغری سخته بهش نمیرسی حتی در قبولی دانشگاه و روابط و و .. اگر درذهنت افکاری باشه که قبولی سخته و افراد خوب برای ازدواج نیست دیگه مهم نیست چقدر تلاش کنی مطمعن باش در نهایت نتیجه ای میبینی که راضی کننده نیست و همه برمیگرده به ذهنمون
   و هر چیزی در زندگیمون میبینیم واقعیت جهان نیست واقعیت ذهن ما هست و چاقی ما همیشه برای ما طبیعی بوده چون در ذهنمون پذیرفته بودیم که چاقی حق ما هست چون ارثی وزنتیک و … هست ولی حالا اگر همه با هم فریاد بزنن که لاغری ارثی هست و نمیشه من میخندم و همچین ورودی هایی رو ببند و بگو چون استاد تونسته پس منم میتو نم و حرکت مدوام و آرام داشته باش تا موفق بشی (من به شخصه بسیار ورودیهای ذهنم رو کتترل میکنم و هر جا حرف از بدبختی و بیماری و چاقی و خوردن باشه سریع بلند میشم میرم جای دیگه و یا خودم رو یه طوری مشغول میکنم که خیلی به حرفها توجه نکنم و نتیجه داده و هر کسی در اطراف من بگه من به فلان علت لاغر نمیشم واقعا براش تاسف میخورم که چقدر مانع برای خودش درست کرده و ای کاش میدونست لاعری بسیار اسان و راحت هست و اینها همش غلطه ولی متاسفانه نمیشه با هر کسی در این خصوص آگاهی ها حرف زد پس سکوت میکنم و فقط به این مسیر قشنگنم و آموزشهای عالی فکر میکنم چون استاد و بقیه دوستان شگفتی ساز هستن که کلی نتیجه گرفتن با وجود اینکه قبلا کلی افکار اشتباه داشتن و خودم چقدر با افکار غلط خودم رو چاق کرده بودم و اما به لطف خدا الان با این دورها دارم بدون سختی و بدون هیچ فعالیت فیزیکی خاصی به لاغری ۵۹ کیلو میرسم .)
   استاد هم عین ما هست از ما خیلی توانمند تر و با هوش تر نیست و خیلی با استعداددهای خاص و عجیب و غریب و … نیست و استاد میگن قبلا تا دلت بخواهد کارهای عجیب و غریب کرده فقط استاد باور کرده بود میتونه موفق بشه و شروع کرد به یادگیری و تغییر فرمولهای ذهنی و این آموزشها رو زندگیشون کرد و موفق شد (منم همیشه گفتم وقتی استاد تونسته پس منم میتونم و دیگه کاری به هیچ کس نداشتم و تا تونستم در این مسیر تلاش کردم فایل گوش دادم و نوشتم و خوندم و اگر من موفق نشم پس کی موفق بشه ؟؟؟؟.؟من حتما موفق میشم )

   استاد میگن من قبلا پکیج بزرگی از مشکلات بودم چون ذهنم خراب بود ولی استاد شروع کردن به تغییر کردن و ذهنش رو تغییر داد و جسمش و روابطش و ثروتش و کسب و کارش هم تغییر کرد و چون تا این حد تغییرات برای استاد به وحود اومده که از ۲۰ در جه زیر صفر اومده به ۲۰ درجه بالای صفر پس خدا میدونه تا کجا میتونه بره فقط باید ادامه بدی استمرار داشته باشه و از افکار خودت مراقبت کنی تا نتیجه اش رو ببینی (من هم در جسمم هم در خیلی از جنبه های زندگیم با یک سال پیشم قابل مقایسه نیستم که واقعا نمیشه اینجا حساب کنم ولی واقفم به تک تک تغییراتم و رسیدن به موفقیتهام به اونها زیاد توجه میکنم و خدا رو شکر میکنم و میگم همین حرف رو میگم به خودم که الان که در عرض ۱۶ ماه من اومدم در این سطح از زندگی پس چند سال دیگه کجا هستم ؟؟و شوق زیادی تمام وجودم رو میگیره و پر انگیزه تر ادامه میدم )
   در ذهنت لاغر شدن رو ساده کن و به خودت بقبولون
   اگر میخوای در باره ی لاغری حرف بزنی فکر نکن در مورد چیز عجیبی میخوای حرف بزنی
   بگو لاغری مال خودم هست گمش کردم و دوباره پیداش میکنم و لذتش رو میبرم (من کی خیلی وزن ۵۹ کیلو برام آسون و نزدیک هست چون لباسهای دوران ۵۹ کیلو رو هنوز دارم عکسها و فیلم ها هستن و تا همین ۴ یا ۵ سال پیش شایدم کمتر من در این وزن بودم اما چون راهم غلط بوده از دستش دادم اما دوباره به دستش میارم )
   اگر از کسی خوشتون بیاد یا هر وسیله ای رو دوست داشته باشین حواستون هست بهش ولی اگر از کسی خوشتون نیاد همیشه حواستون بهش هست که کار خرابی نکنه در هر دو حالت به اون فرد خیلی توجه کردیم چه از کسی خوشت بیاد چه بدت بیاد شما به اون فرد تو جه کردین توجه کردن یه عامل هست و ما در این دنیا توجه کردن و تو جه نکردن داریم نه اینکه تو جه خوب و بد داشته باشیم
   و ما در هر دو مورد احساس داشتیم و در مورد اول احساس خوب و در مورد دوم احساس ترس و نگرانی داشتم
   پس بازم نقطه ی اشتراک در هر دومورد ما احسای به خرج دادیم
   حالا فکر کن فرد بد و خوب که بالا مثال زدیم همون چاقی و لاغری هستن و حالا ببین چقدر بهشون توجه میکنی ؟؟و چه احساسی به هر دوشون داری ؟؟
   وقتی به چاقی خود ت توجه میکنی و حالت بد هست از خودت داری به چاقی توجه میکنی
   ما باید یاد بگیریم در در حالی که چاق هستیم حواسمون رو بدیم به لاغری و این تمرین میخواد و ما باید حواسمون رو به وجه دیگه بدیم و نتیجه اش آرامش میشه و کار عجیب و غریب نمیخواد فقط بستگی داره به کدومشون داریم توجه میکنیم .
   اگر به خوایی به چاقی تو جه کنی در حال بد هستی و به حرفهای بقیه در مورد خودت تو جه کنی در چاقی میمونی و چاقی در تو گسترش پیدا میکنه
   ولی اگر افکار درست داشته باشی و فایل گوش بدی و تمرینها رو درست انجام بدی همینا باعث میشه تو به چاقی تو جه نکنی و به جاش در فضای لاغری باشی و ممکنه همون لحظه نتیجه نده ولی باید بخونی و بنویسی و همه ی این کارها میشه لاغری و ما با تمرین کردن و خوندن دارین خودمون رو آماده میکنیم برای لاغری و در نهایت رفتار شما تغییر میکنه و بعد جسم شما تغییر میکنه(خیلی هنر میخواد که ما به چیزی که نیست توحه کنیم و به چیزی که هست بی توجه باشیم و دقیقا استاد با این اموزشها داره همین کار رو میکنه و توجه ما رو به سمت لاغری میاره با همین خواندن و نوشتنها داره ذهن ما برنامه ریزی میشه برای لاغری پس تمام توجه و تمرکز خودم رو گداشتم روی این دوره های ناب )
   اگر توجه به فقر و حوادث کنی به اون سمت میری
   اگر به اخبار و بیماریها و زلزله و سیل و …و توجه کنی همیشه ترس و نگرانی داریم چرا چون به این موضوعات توجه کردیم و نگاه کردیم
   این توجه و احساس ما مثل پول هست که هر لحظه در اختیار ما هست و ‌میتونیم خرجش کنیم میتونیم با پولمون بریم سفر کنیم و خو ش بگذرونیم و یا پولمون رو خرج بیماری و بدبختی ها کنیم و این احساس مثل سرمایه ی ما هست
   پس ما با این مسیر به همه چیز میرسیم به ارامش و خوشتیپی و لباسهای آن چنانی
   وقتی جریانی و حرفی درست باشه خود به خود گسترش پیدا میکنه

   من میخوام این جسم رو به جای بهتری برای زندگی کردن تبدیل کنم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/11 10:03
   مدت عضویت: 715 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 777 کلمه

   سلام🙂
   نکات خیییییلی مهمی داشت این فایل
   کلا جایی که خیلی گوینده با هیجان حرف میزنه خیلی حرفای مهم ودرستی داره گفته میشه (این تجربه منه)
   نکاتی که من از این فایل عالی دریافت کردم رو بریم مرور کنیم؛
   اول اینکه باور کنیم که ما از طریق ذهنمون چاق شدیم
   با دیده ها و شنیده هامون (ورودی ذهن) با دیدن اطرافیان چاق با دیدن اینکه همواره در تلاش برای کاهش وزن هستن با دیدن رفتارهای غذایی اونا با شنیدن ارثی بودن چاقی با شنیدن تذکر مداوم پدرم به مادرم درباره کم خوردن شنیدن بخور چاق بشی خوشگل بشی بزرگ بشی مریض نشی و…..
   و هزاران ورودی دیگه باور یا همون فرمولهای چاق کننده ایجاد شده بعد با توجه ما به چاقی از طریق توجه به افراد چاق توجه به رفتارهای غذاییشون رژیم گرفتنها ورزش کردنها روی ترازو رفتنها توجه به نافرمیهای جسممون و محرومیت ها سرزنشها عذاب وجدانها که همگی در احساس بد مشترکند ما این جسم رو برای خودمون ساختیم جسم ما کاره ای نبوده فقط نمایشگر ذهنمون بوده
   در واقع ذهن ما ابتدا چاق شده و با توجه ما و احساس بدی که در ما ایجاد شده و از اونجاییکه این قانونه کائناتیه؛به هر چیزی توجه کنی اونو گسترش میدی ؛ذهن ناخودآگاه ما هم سعی کرده مثل یک خدمتگزار وفادار اونی که ما بهش توجه کردیم رو برامون بیشتر کنه ،و ما رو چاق و چاقتر کرده و دوباره ما با چاقتر شدن ناراحت تر شدیم با خوردن نگران چاقتر شدن شدیم و همه اینا در واقع توجه به چاقی بوده و ما غافل بودیم از درک این قوانین و این شرایط رو بوجود اوردیم
   خوب حالا که متوجه شدیم که قانون چیه و ذهن چطور کار میکنه و چاقی چطور بوجود اومده خوب برعکس عمل کنیم راه سریعترش همینه دیگه برعکس راهی که قبلا رفتیم بریم
   یعنی اول آگاهی متفاوت و لاغر کننده بدیم به ذهنمون از طریق همون ورودی چشم و گوش و بعد توجه کنیم به لاغری با دیدن افراد متناسب با دیدن رفتارهاشون با دیدن فرزی و سبکی شون با تحسین اندام متناسبشون با لذت بردن اززیبایی لباسهایی که در تن اونا هست و…
   احساس خوب رو در خودمون تقویت کنیم و با بی توجهی به نا فرمیهای بدنمون با چک نکردن سایز و وزنمون با بی توجهی به حرف و نظر بقیه درباره خودمون با تقویت اعتماد به نفس و کم کردن نیاز به تایید توسط دیگران …احساس خوب رو پشتیبانی کنیم
   وبا قرار دادن ذهنمون در فضای لاغری با خوندن نظرات دوستان هم سفر با تایید نتایج اونا در ذهنمون با دیدن تصاویر شگفتی سازان با دیدن قاب خالی که جای تصویر شگفتی ساز ما است(چقدر لذت بخشه🤩🤩) با نوشتن درکمون از محتوای فایلها آگاهی صحیح و احساس خوب رو تقویت کنیم
   و با استمرار داشتن تمام این ها رو در ذهنمون به صورت فرمول جدید محکم کنیم تا از این به بعد برای ما اینجوری کار کنه و ذهن ما رو لاغر کنه🎁🎁🎁
   نکته دوم اینه مهم اینه که لاغری رو برای خودمون آسون کنیم
   با خودمون بارها بگیم که من قبلا لاغر بودم و سالها در وزن ۶۰ و حتی کمترش بودم و این وزن مال منه و فقط ازش رد شدم کافیه که بهش برگردم بدست آوردنی نیست چیزی بیرون از من نیست تلاشی نمیخواد مال خودم بوده سالها الان هم باز میتونم داشته باشمش به راحتی با برگشتن از همون مسیری که رفتم
   لاغری ذات منه طبیعت منه از اولی که خداوند من رو خلق کرده سالم وکاملا متناسب خلق کرده من در واقع دارم به اصل و ذات خودم برمیگردم چیز عجیب و دست نیافتنی ای نیست که😊😊😊😊
   همین سخت بودن لاغر شدن عم باز یه باوره یه فرمول ذهنی هست که باز هم از طریق دیدن و شنیدن در ذهن ما ثبت شده

   وقتی من بارها تلاش مادرم رو برای لاغری دیدم ده سال ورزش ده ها بار رژیم گرفتن بارها استفاده از دمنوش هزینه برای خرید دستکاههای لاغری که تبلیغ میشد رژیم گرفتن عمه ام و حالا بچه هاشون و باز هم همگی هنوز چاق هستن و از خودشون متنفرن و همیشه در حال نالیدن از چاقی هستن و دیدن محدودیتها و محرومیت ها شون از غذاها ….یا دیدن زندایی خودم که برای اینکه متناسب بمونه در یک رژیم دائمی ،سالاد خوری همیشگی،برنج ۴تا قاشق خوردن و انواع ورزشها رو رفتن ….
   همه ابنا رو دیدم و باور کردم که سخته لاغر شدن
   حالا هم باید استاد رو ببینم و شگفتی سازان لاغری با ذهن رو که فقط با گوش دادن فایلها و نوشتن و استمرار در این مسیر بدون هیچ رژیم وورزش و محدودیت به سادگی با شادی و لذت متناسب شدن و سالهاست که در تناسب دارن زندگی میکنن اونوقت کم کم باور کنم که میشه به راحتی لاغر شد و برای همیشه لاغر موند و از لاغر لذت برد🤩🤩🤩🤩😍😍😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/09 22:46
   مدت عضویت: 321 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 800 کلمه

   سلاممم سلااااام حالتون چطوره دوستان عزیزو همسیرم😍همون جور ک میدونیدامروز روز و فایل ۳۹از مسیرلاغری باقدرت ذهنه،،،بریم برای ی شرح انشاءالله عالی 🤸🤾👣👣
   🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

   خب شرح این فایل رو از ی سوال از خودمون شروع میکنم ک ما در سالهایی ک بدنبال لاغری بودیم چند بار از خودمون پرسیدیم ک اصلا چرا ما چاق هستیم؟؟راستش من تاقبل از آشنایی بااین مسیر هیچ وقت از خودم نپرسیده بودم حتی بهش فکرم نکرده بودم…
   الان کاری باافکار ، دیده ، شنیده ها ندارم ،،،چون اینا در ناخودآگاه من بوده ،،
   اما در خودآگاهم هیچ تلاش فیزیکی نکردم برای چاق شدنم..اینک برم ورزشی کنم ، دمنوشی بخرم ، رژیمی بگیرم ، عمل جراحی کنم ، پیاده روی کنم ، چربیسوزی استفاده کنم ، من داشتم زندگی خودم رو میگذروندم، کاری ب چاقی نداشتم ، پس چرااااا وقتیک من کاری برای چاق شدنم نکرده بودم ،،باید برای لاغریم کاری میکردم چرااا ؟؟؟؟چرا من قبل ازینک صورت مسله رو حل کنم ک نمیدونستم چیه ؟کیه ؟دنبال نتیجه بودم …..مثل این میمونه ک من بخام ی شرکت بزنم از همه چیش بی اطلاع باشم ک چندتا کارگر میخاد ، پول اولیه چقدرمیخاد و فقط دنبال سود دهی باشم..ک چرا این شرکت سود نمیده ، پس این شغل بدر د نمیخوره برم سراغ ی شغل دیگ،،،
   رژیم گرفتنای قبل ماهم همینجوری بوده ک ما ی رژیمی میگرفتیم نتیجه نمیداد یا ی وقتایی هم میداد اونی نبود ک ما میخاستیم ،،میگفتیم ذهن ما نسبت ب این رژیم مقاومه میرفتیم سراغ ی رژیم دیگ.در حالی ک ما اول باید صورت مسله روحل میکردیم بعد میرفتیم دنبال نتیجه صورت مسله چی بوده اینکه چرا و چگونه چاق شدیم؟؟…ودر مسیر لاغری با قدرت ذهن ما یاد گرفتیم ک مااول صورت مسأله رو حل کنیم ک رژیم ها وورزش ها و دارو هایی بود ک ما میگرفتیم ، انجام میدادیم و نتیجه نمیگرفتیم ، نتیجه نمیگرفتیم چون هیچ کدوم از اونا مارو چاق نکرده بودن ک حالا بخان مارو لاغر کنن..پس هر چی ک دلیل و بهانه چاقی اوردیم رد شدن…برای دلیل هامون منطق اوردیم و رد صلاحیت شدن…و ذهنمون رو درگیرکردیم ک آقا ، خانم ،این روش هایی رو ک تاالان رفتیم بی نتیجه بوده ،،حالا بیاییم از راه و روش درست ادامه بدیم..ما باید از همون راهی ک چاق شدیم ..لاغر هم بشیم ..GPSما وقتی ک روشنش کردیم نشون داد ما هیلی وقته ک مقصد خودمون رو رد کردیم و از ایستگاه ک مال خودمونه ،،متعلق ب خودم هست و رد کردیم..و باید دور بزنیم از همون مسیر و برگردیم ..و ما چون خلاف رفتیم ورود ممنوع رو رد کردیم در مسیر برگشت ی سری موانع ذهنی داریم ک باید اونا رو برداریم و مم کم گماس گماس ب مقصدمون میرسیم ..چرا دچار موانع هست چون چند ساله مااون مسیرو طی کردیم و الان خیلی وقته ..تواین چند ساله جاده هارو نوسازی مردن .دو بانده کردن .پل هوایی زدن….پس با صبر موانع رو برمیداریم با کمک ذهن..و انشاءالله ب مقصدمون ایستگاه خودمون میرسیم اگر که ،،،باباوری قلبی،،باشه
   🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
   از ی جایی ب بعد احساس وارد میشه:ما همیشه در تلاش بودیم ک از شر چاقی خلاص بشیم بخاطر این رهایی هم همه کاری کردیم ، رژیم های سخت ، ورزش های سنگین ، داروهای تلخ ، دمنوش های تند و بدمزه ، پیاده روی های چند ساعته و غیره…ما باخودآگاهمون اومدیم این روش هارو انجام دادیم بلکه از چاقی خلاص بشیم ،،ناخودآگاهمون باین روش ها چاقی رو بدتر ب ما میچسبونده،،احساس ما رهایی بوده ،،،احساس ناخودآگاهم رهایی نبوده…و اینجا بستگی داره ک احساسم خوب بوده باشه یا بد..
   خب من خودمو بگم من دردوران رژیم وورزش همش حالم بد بوده ، احساس فشار و زور میکردم ، ناراحت و عصبی بودم ، و من باین کارها و رفتارم در ناخوداگاهم این فرمول رو ایجاد کردم ک من چاقی رو دوست دارم و همیشه بهم دادش….اما در مسیر لاغری من یاد گرفتم ک خودمو بپذیرم دوست داشته ،،عاشق خودم باشم ،،مسیولیت چاقیمو بپذیرم ک خودم باعث بودم و ربطی ب عوامل بیرونی نداره ، و مسیولیت لاغری خودم و بپذیرم در مسیر و راه درست ب ذهنم امنیت بدم ، آرامش بدم تا با من همسو بشه با من راه بیاد ، بدون سختی و ناراحتی و غم و غصه و گریه و زاری،،این امنیت و باید ایجادکنم چون ذهن هر چیزی رو ک براش سخت باشه رو انجام نمیده ،و تغیر نمیکنه….پس ب احساساتمون توجه کنیم ، ب احساسات خوبیمون بها بدیم جذبشون کنیم دوسشون داشته باشیم ،بها بدیم ب خودمون ، ب وقتمون ،ب احساساتمون ومراقب ورودی های ذهنمون باشیم ک همیشه ورودی های ناب و عالی بدیم ، مثبت اندیشی کنیم ،،اگ حالمون هم بد بود ادامه بدیم ، ادامه بدیم ،،صبر کنیم،،خیلی صبررر،و انتظار لاغر شدن داشته باشیم از خودمون هروز و هروز با شوق و ذوق و اشتیاق فایل هامون رو گوش بدیم ، تمرینات و انجام بدیم ، ومنتظر معجزه خودمون ، از خودمون باشیم .
   انشاءالله 🙏
   ب امید موفقیت همه ی دوستان همسیرم🌷😍🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/09 21:48
   مدت عضویت: 502 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,448 کلمه

   سلام سلام ،😊🙂☺️🤗.
   گام 39برنامه ریزی ذهنی برای لاغر شدن
   خیلی این فایل ارزشمند بود کلا گلچینی بود از هر آنچه تا الان یاد گرفتیم در مسیر لاغری من.
   ما باید از همان راهی که چاق شدیم برگردبم تا لاغر بشیم
   ما از راه تلاش فیزیکی رژیم دمنوش ورزش عمل جراحی شوک چاق نشدیم که الان واسه لاغر شدن از این طریق ها عمل میکنیم وشکست میخوریم چون راه اشتباه رفتیم مسیر سخت دشوار کردیم واسه خودمان از چاله در اومدیم افتادیم تو چاه.
   باید واسه لاغر شدن باند مخالف چاقی برگردیم یعنی چی یعنی ما آموزش چاقی دیدیم چاق شدیم حالا باید آموزش لاغری ببینیم تا لاغربشیم
   GPSلاغری با ذهن روشن کنیم که بهترین مسیر و نزدیکترین مسیر به ما نشان خواهد داد چیز عجیب غریبی نیست وزنی که در رویا ماست ما الان در هر شرایط وزنی که باشیم مثلا 100کیلو هستی وزن دلخواهت 50کیلو است خب ما یه زمانی در این وزن بودیم به دلایل آموزش ها اشتباه مسیر رد کردیم و از ایستگاه مورد نظر رد کردیم پس چیز عجیب غریبی نیست وزن دلخواه ما حالا رد کردیم باید برگردیم.
   لاغری با ذهن دقیقا راه برگشت است چون با ذهن چاق شدی با ذهنم لاغر خواهی شد با آموزش دیدن کم کم افکارت تغییر می‌کنه باور هات تغییر می‌کنه رفتارت تغییر می‌کنه در نتیجه جسمتم تغییر خواهد کرد.
   همه ما وزنی که الان میگیم مگه میشه من بشم 60کیلو سی کیلو بخوام کم کنم مگه میشه اصلا یجور در مورد ش حرف می‌زنیم انگار اصلا ما یه زمانی تو این وزن نبودیم حالا ما این وزن رد کردیم مسیر اشتباه رفتیم گم شدیم حالابیاییم برگردیم اون مسیر همین چیز عجیبی نیست افرادی که لاغری باور ندارند دست به کارها عجیب غریب میزن ودر نهایت هم شکست میخورن.
   متناسب شدن باید در ذهن آسان کنیم تا وقتی متناسب شدن برای مان سخت باشد ما شکست میخوریم چون ذهن کاری که بدونه سخته انجام نمیده پس اول برای ذهن مان اسانش کنیم لاغری با ذهن رو و دلیل اینکه متناسب شدن برای ما سخت است تبلیغات تلویزیونی است که اول در ذهن فرد چاق لاغری سخت دشوار می‌کنه بعد محصولش بهش پیشنهاد میده و باعث میشه متناسب شدن برای ما سخت باشه چون روش ومحصولاتی که هم تبلیغ می‌کنه باعث لاغری نخواهد شد و این در ذهن ما پررنگتر میشه که واقعا لاغر شدن سخت است و نیاز به کارها سخت عجیب غریب دارد. این ذهن است که نتیجه رقم میزنه نه تلاش فیزیکی ما پس ما اولا واسه لاغرشدن باید به این مسیر که هدایت شدیم توسط خداوند ادامه بدیم وقتی ادامه بدیم در تغییر افکار باشیم بدون اینکه سختی بکشیم راحت رفتارهامون تغییر خواهد کرد و قشنگ برامون مشخص میشه که لاغری با ذهن خیلی راحت است و اشتیاق ما برای ادامه بیشتر میشه در هر موضوعی که الان برات سخت است دشوار شکست خواهی خرد چون ذهن میاد براساس باور هات اتفاقات وارد زندگیت می‌کنه اگه باورت این باشه پسر خوب نیست واسه ازدواج مطمعنن با کسی ازدواج خواهی کرد که به باور تو نزدیک باشه و یکسری اتفاقات خواهد افتاد که بگی من مطمعن بودم آدم خوب نیست حالا هر موضوعی میخاد باشه ذهن میاد براساس باورت آیندت میسازه.
   پس باید برای تغییر شرایط روی باورمان کار کنیم نه تلاش فیزیکی کنیم چون اصل مشکل از ذهن است نه پیرامون ما.
   هرچیزی تجربه میکنیم واقعیت درون من است نه واقعیت جهان اگر الان اضافه وزن داری بخاطر افکار باورها خودت است نهه واقعیت جهان این است که همه افراد چاق باید باشند حالا بخاطر یکسری عواملی که در ذهن مان ساختیم باورمان افکارمان چاقی به وجود آوردیم اگه همین الان شما باور کنی چون این همه افراد با همین روش لاغری با ذهن توانستند لاغر بشن‌من‌هم‌میتوانم لاغر بشم خیلی راحت لاغر میشی همه چی برمیگرده به باورها ما وقتی مشکل اضافه وزنت برطرف کنی روی همه جنبه ها زندگی تاثیر خواهد گذاشت چون همین الان چاقی روی همه شرایط ما تاثیر گذاشته باید لاغر شدن ساده کنیم در ذهن مان توجه خود رو از چاقی برداریم بزاریم روی لاغری حالا چطوری با آموزش دیدن گوش دادن تمرین کردن عمل کردن استمرار داشتن دیدگاه دوستان خواندن اینجوری ذهن ما توجه اش از چاقی برمیدارد ومیزاره روی لاغری و آرام آرام این توجهات بیشتر میشه و به هرچی توجه کنی چه خوب چه بد احساست درگیر می‌کنی حالا چه خوشت بیاد چه بدت بیاد از اون مورد وارد زندگیت می‌کنه چون ذهن میگه این خوشش اومده که توجه می‌کنه و توجه ماروروی علاقه ما حساب می‌کنه و وارد زندگی مان میکند حالا چه از چاقی خوشت بیاد چه بدت بیاد وقتی از خودت بدت بیاد حسی خوبی به خودت نداشته باشی عکس از خودت نگیری از حرف دیگران که چه چاق شدی ناراحت بشی بترسی از خوردن کلا داری توجه میکنی به چاقی وچاق ترم خواهی شد باید توجه نکنیم به چاقی چطوری این که احساسمون درگیر چاقی نکنیم هرکه هرچیزی گفت بگه ما مطمعنیم در حال برگشت هستیم ورود متناسب میشی و این افراد ظاهر مارو مبینن قضاوت میکنن بعد یه مدت دیگه تغییرات ظاهری هم خواهند دید پس الان هیچ توجه ای نکنیم خودمون دوست داشته باشیم چون این جسم آفریده خودمان است خودمان با باورمان جسممان رو در این شرایط وزنی قرار دادیم وبازم با تغییر افکارمون ورژن جدیدمان رو خلق خواهیم کرد پس توجه مان رو بزاریم روی لاغری با آموزش دیدن گوش کردن عمل کردن تمرین کرد و وقتی باور کردی که میتونی متناسب بشی خیلی راحت متناسب خواهی شد چاقی و لاغری هیچ فرقی باهم ندارند فقط مهم اینه داری به کدومش توجه میکنی احساست خرج کدومش می‌کنی همون برات اتفاق خواهد افتاد باید افکارت کنترل کنی از ورودی بد جلوگیری کنی وقتت خرج موضاعات ناراحت کننده اخبار کلیپ ها بد نکنی باید تمام افکارت بزاری روی هدفم و تمام توجهت بزاری روی لاغری و فقط گوش کنی آموزش ببینی تمرین کنی عمل کنی دیدگاه دوستان بخونی چون اینجوری زمان زیادی در فضای لاغری هستی اینجوری برنامه ریزی ذهنیت داری میسازی ولاغر خواهی شد و روابطتت عالی میشه احساست اعتماد بنفست شادیت قدرت انتخاب لباست سلامتیت وضعیت مالیت همه چی تغییر می‌کنه چون باورهای تغییر کرده و این برنامه ریزی ذهنی نه فقط متناسب شدن بلکه روی همه موضاعات تاثیر خواهد گذاشت مسئولیت افکارت برعهده بگیر آگاهانه افکارت انتخاب کن تا نتیجه ایده آل بگیری
   پس همچی برمیگرده به افکار ما باورها ما پس تعهد بده عمل کننده آموزش ها باشی نه فقط نویسنده و نزار افکار و باور ها محدود کننده کنترات بدست بگیره خودت افکارت کنترل کن تا آیندت بدست بگیری قربانی ذهنت نباش بلکه پادشاه ذهنت باش و از این نعمت الهی برای خوشبختی خودت استفاده کن و از آن بهره کامل ببر همچی میشه تغییر داد اول از درون دیگه کار بیرون نداشته باش خودش تغییر می‌کنه پس افکارت باورهات بساز تا آیندت بسازی با شرایط فوق العاده عالی در همه جنبه ها

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1399/12/11 19:27
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 38 کلمه

    سلام دوست عزیز
    تبریک میگم به شما
    عالی داری پیش میری
    این مسیر شگفتی ساز شدنه
    پیشنهاد می کنم بجای استفاده از “فاصله های زیاد” در بین نوشته از کلید “اینتر” استفاده کنید تا در خط بعدی نوشته رو ادامه بدید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/08 10:13
   مدت عضویت: 418 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 59 کلمه

   سلام ..واقعا ذهن چیز عجیبه بارها و بارها ب خودم ثابت شده اگه ورودی بد بهش بدم خروجیش همون میشه اگه در مورد یکی ک خوشم نمیاد فکر میکنم بیشتر پیام برام میاد ان شالله ک بتونم وردی های خوبی رو وارد ذهنم کنم تا ب آرامش بیشتری برسم همین طور ک در مسیر لاغری دارم ب آرامش میرسم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   پونه عدل تهرانی
   1399/11/05 02:27
   مدت عضویت: 824 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 192 کلمه

   وقت شما بخیر عزیزان
   دیگه بعد این همه مدت بهمون ثابت شده که از همون مسیری که چاق شدیم باید از همون مسیر هم لاغر شیم در طی زندگی روزمره .
   از چیزی استفاده نکردیم برای چاق شدن نه رژیم خاصی بوده نه قرص خوردیم هیچ کار خاصی نکردیم غیر از پر خوریهای بی خودی تا مرز خفگی
   از طریق ذهنمون چاق شدیم از طریق ذهنمون هم می تونیم لاغر شیم چیز عجیبی نیست دور دست نیست ما یه روزی در همون وزن ایده المون بودیم و می تونیم دوباره با کمک GPS اپ دیت شدمون به اون نقطه برسیم.
   باید متناسب شدن و در ذهنمون ساده کنیم کوچیک کنیم تا وقتی که در ذهنمون سخت باشه مثل نیاز به نخوردن ، کالری شمردن و نمی تونیم متناسب بشیم.وقتی آدم فکر راههای عجیب و غریب باشه برای متناسب شدن یعنی در ذهنش لاغر شدن خیلی سخته و وقتی چیزی برای ذهن سخت باشه انجام نمی ده راه حلی صادر نمی کنه.
   باید ادامه بدیم و ورودیها رو تغییر بدیم و توجه کنیم به لاغری با انجام تمرین‌ها و دستورات و احساسمون خوب می شه رفتارمون درست می شه و نتیجه می گیریم به همین راحتی .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سهیلا عظیمی ویشته
   1399/11/01 13:02
   مدت عضویت: 823 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 803 کلمه


   .
   برنامه ریزی ذهن برای لاغرشدن ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰

   ما از چه طریقی چاق شدیم ؟ اول باید این سوال را در ذهن طرح کنیم وبعد به جواب آن فکر کنیم ما هیچ قرصی نخوردیم که چاق بشیم ما هبچ دمنوشی نخوردیم که چاق بشیم ما هیچ عمل جراحی نکردیم که چاق بشیم ما هیچ برنامه غذایی نداشتیم که چاق بشیم ما از طریق افکار و فرمولهای اشتباه در ذهن به طرف چاقی کشانده شدیم حالا برای لاغری هیچ روشی تاثیر مدوام نداره الا همان روش ذهنی یعنی از همان راهی که رفتیم برگردیم تا لاغر شویم همان مسیر ذهنی را برگردیم نه از بی راه های متفاوت بلکه راحت ترین راه همان است که برگردیم باند مخالف چاقی را باید طی کنیم تا به ایستگاهی که قبلا ایده آل بودیم برسیم ما خودمون یک زمان در ایستگاه و وزن دلخواه امون بودیم پس این وزن برای ما بیگانه نیست بلکه مال خودمان است پس خیلی راحت ذهن ما قانع میشود این وزنی بوده که در آن زندگی کردیم کلی خاطرات از آن وزن داریم وزنی که دلخواه ما بوده و مال خودمان است وذهن قبول میکند برگردد و وقتی آموزش را داشته باشیم یعنی جی پی اس را روشن کنیم از کوتاه ترین ونزدیک ترین راه برمیگردیم ودر وزن دلخواه که مال خودمان است قرار میگیریم مقصد خاصی نیست مقصدی است که قبلا بودیم وتجربه اشو داریم ما ی روز آنجا بودیم ولی با سهل انگاری و توجه نکردن از وزن رد شدیم و گذشتیم وقتی ما میخواهیم در باره لاغر ی فکر کنیم یا حرف بزنیم نباید فکر کنیم لاغری چیز عجیب غریبه بلکه چون قبلا اونو داشتیم پس خیلی لاغر شدن خیلی ساده است نباید گول تبلیغات را بخوریم که لاغر شدن را در ذهن ما سخت کرده اند تا محصولات خودشان را بفروشند اگر لاغر شدن در ذهن سخت باشه ما هیچ وقت لاغر نمیشویم اگر به کارهای عجیب غریب دست بزنیم تا لاغر شویم هیچ وقت لاغر نمیشویم چون ذهن کاری که برایش سخت باشد انجام نمیدهد با فشار جسمی نمیشه بر ذهن پیروز شد باید لاعری را برای ذهن ساده کرد تا ذهن هدفش با جسم برای لاغر شدن هم سو شود هر چیزی که در جهان وجود دارد واقیعت زندگی نیست بلکه واقعیت در خود ما وذهن ماست ما باید به خودمون اعتماد داشته باشیم و باور کنیم که از همان طریق ذهن لاغر میشویم ودر مسیر مثل استاد که لاغر شدن ما هم لاغر میشویم اگر باور کنیم همه چی در ذهن انسانه وتقییر فرمول های اشتباه به فرومول های درست میتوان موفق شد چون سیستم وبرنامه درسته پس موفقیت هم در ست بدست میاید که همان نتیجه ایی است کهدانتظارش داریم واین مسیر ادامه دارد نکته اصلی ساده کردن متناسب شدن است وفقط به این موضوع فکر کن که زمانی متناسب بودیم پس دوباره میتوانیم به همان تناسب برگردیم چون اونو گم کرده بودیم حالا باید پیداش کنیم
   ۰۰۰۰۰
   توجه کردن یا توجه نکردن
   توجه خوب یا توجه بد نداریم
   ما فقط توجه کردن یا توجه نکردن داریم
   وقتی توجه به چیزی یا کسی میکنیم احساسی در ما پدید میاید اگر این احساس خوب باشد توجه خوب واگر این توجه دارای احساس بد باشد توحه بد است ولی در مورد توجه فقط احساسه که این احساسه خوب باشه یا بد در مورد چاقی فکر و توجه میکنیم احساس امون بد میشه ذهن تشخیص اصل از بدل را نمیده فکر میکنه چاقی را دوست داریم که داریم توجه میکنیم پس به چاقی توجه نکنیم حرفی در باره چاقی نزنیم واحساس امون را بد نکنینم اگر به لاغر توجه کنیم احساس امون خوب میشو د و ذهن ما متوجه میشود لاغری را دوست داریم در فضای لاعری باشیم به تناسب اتدام فکر کنیم تمرینات را انجام بدیم و نوشته دوستان را بخوانیم تا توجه به لاغری در ما زیاد شود وبه چاقی فکر نکنیم ومسیر لاغری را ادامه بدهیم همه این کارها میشود توجه به لاغری وحرکت به سمت تناسب اندام تا در نهایت رفتار ما عوض میشود ودر نتیجه متناسب میشویم چه بخواهیم چه نخواهیم متناسب میشویم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فرشته مهربانF.s
   1399/10/19 13:22
   مدت عضویت: 469 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 428 کلمه

   با سلام
   داشتم نوشته های دوستان خوبم میخواندم ومتوجه نکات مهم وجالبی شدم فهمیدم که تا به حال به این دقت نکرده بودم که اگه برای خودم ریویو کنم سخنان استاد با نوشتن چقدر بهتر درک میکنم وچقدر راحت تر باور میکنم ونکته بعد اینکه توجه چقدر چیز مهمیه واحساس ما با توجه کردن به هر چیزی اونو به سمت ما میکشونه حالا چه بد چه خوب جالب اینجا بود که منم مثل دوست عزیزمون در رویای ۵۸ کیلوگرم به سر میبرم اما تا امروز خوب توجه نکرده بودم که زندگی در این وزن وسایز چگونه خواهد بود من امروز سعی کردم تا خودم رو هر بار که میخواهم به یاد بیارم اون دختر باریک ومتناسبی که در رویامه به یاد بیارم در واقع دوستی دارم که چون قد بلنده مثل من وبسیار خوش هیکل مطمینم منم اون شکلی میشه هیکلم وخودمو در بدن اون تجسم میکنم با کمر باریک وشکم وپهلو تخت پاهای متناسب کشیده واندامی ظریف ودوست داشتنی تازه من از ایشونم زیبا تر میشم چون استخوان بندی بسیار درشتی دارن وبا وجود اینکه خیلی لاغر هستن بازم درشت دیده میشن ولی من وقتی متناسب بشم که حتمامیشم بسیار زیبا تر دیده میشم چون استخوان بندی متوسط وخوبی دارم نه نحیف وزشت ونه درشت وزمخت جالبه ها خدا چقدر دوستم داشته که حتی در این مساله هم هوامو داشته باید من بابت نعمت هایی که خدا بهم داده شاکر باشم حتما شما دوستان هم مواردی پیدا میکنید در وجودتون که شاکرش باشید واین خیلی عالیه من برنامه ریزی میکنم ذهنمو هر روز با یاد آوری باورهای درست با یادگیریشون با برگشتن از لاین مخالف چاقی به خودم که من فقط مقصدمو رد کردم قرار بوده برسم به تناسب اندام وبمونم در اون بهشت در خانه همیشگی خودم اما الان ردش کردم پس حق من برگشت به زادگاهمه برگشت به وجودمه برگشت به اصل خودمه من بودم در تناسب در وزن ۵۸ وحالا رد شده ایرادی نداره حتی اتوبان ها هم دور برگردون دارن الان من خیلی پیش رفتم اما پیدا کردم زیر گذرشو وبرگشتم به راه اصلیم ودارم میام تا برسم به مقصدم در مسیرم همه چیز برام تکراری اما در جهت خلافش ومن باید به جای مرور جاده کناریم چشممو به جاده روبرو بدوزم تا در امنیت کامل برم اینجاست که استادگفتن که به چاقی فکر وتوجه نکنید تمرکزتون بگذارید روی لاغری وپیش برید با سرعت ممکن چون بالاخره میرسیم حالا برا یکی دوماه طول میکشه برا یکی ۶ ماه برای یکی یک سال وبرای یکی هم چند سال مهم نیست مهم اینکه هر چی به مقصد نزدیک تر بشی خوشحال تر میشی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/06 03:29
   مدت عضویت: 480 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 118 کلمه

   فایل “برنامه ریزی ذهنی برای لاغر شدن “:

   برنامه ریزی ذهن یکی از مهمترين رازهای بشر هست که با تغییر اون نه تنها در زمینه تناسب اندام بلکه در هر زمینه ای میتونیم رویاهامون رو زندگی کنیم. با اگاهی به افکار غلطی که از طریق خانواده و محیط و فرهنگ جامعه از کودکی به ما القا شده ، میتونیم برنامه ریزی مجدد ذهن رو اغاز کنیم. چون تا به چیزی اگاهی نداشته باشیم، نمیتونیم تغییرش بدیم. با گوش دادن مداوم به فایلها ، تمرکز ذهن ما بروی لاغری میرود. ذهن ما برای چاق بودن برنامه ریزی شده است و برای اینکه لاغر شویم و به تناسب اندام دلخواه خود برسیم باید ذهن خود را دوباره برنامه ریزی کنیم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/30 16:56
   مدت عضویت: 824 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 137 کلمه

   آسون ترین راه برای لاغری ،لاغری باذهنه ،بدون استرس وراحت وباآموزش وجایگزینی رفتارهای غلط بادرست ولذت بردن از مسیر ،وصف ناپذیره ،اصلااین ذهن چیز عجیبیه وخیلی قدرتمندوتوانمنده وهرچقدر بشناسیش همون قدر می تونی زندگیت رو کنترل کنی ،من قبل ازشرکت دردوره کاملا تسلیم چاقی شده بودم وخودم رو ناچار ودرمانده می دیدم وروز به روز از خودم بدم میومد واصلانگای خودم نمی کردم نه توی آینه ونه عکس می گرفتم علایقم برام مهم نود ولی باورود به این دوره اول یاذگرفتم خودم رو دوست داشته باشم وبخاطرخودم لاغربشم برای سلامتی خودم ولذت بردن از زندگی والان بااینکه یک سال از شرکت کردن من گذشته وخیلی رفتار وبدنم عوض شده ولی هنوز به هدف نهایی برم واین نیاز به استمرار وتکرار داره بدون اینکه ورزش کنم یارژیم بگیرم در کمال آرامش وشادی لاغر می شم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/24 21:06
   مدت عضویت: 764 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 1,075 کلمه


   من از همون راهی که چاق شدم میخوام لاغر بشم مثال اینکه:
   من ازهر راهی رفتم سفر و حالا میخوام برگردم باید از باند مخالف همون راه برگردم
   وقتی من از طریقم ذهنم چاق شدم باید از طریق ذهنم ام لاغر بشم من از طریق قرص یا عمل یا رژیم و ورزش چاق نشدم که حالا بخواهم با قرص و دمنوش و رژیم و عمل لاغر بشم
   من برای متناسب شدن با قدرت ذهن نیاز به کار خاص و عجیب و غریبی نیست فقط باید راه درست رو انتخاب کنم و از نزدیکترین راه برگردم در واقع منی که در مسیر چاقیم باید مسیر رو دور بزنم و با افکار صحیح و رفتار و نگرش درست به لاغری برگردم و نتیجه اینکه من احساسم و جسمم تغییر میکنه
   منم میخوام به وزن ۵۹ کیلو که هدفم هست برسم ولی اصلا نباید برام عجیب و سخت باشه چون این وزن رو قبلا داشتم و در این وزن بودم ولی از دستش دادم من تا قبل از ازدواجم در این وزن بودم و سه چهار سال پیش هم با رژیم در این وزن بودم ولی چون راهم و افکارم اشتباه بود در اون وزن نموندم و از دستش دادم
   پس نباید برای خودم سختش کنم و یه چیز دست نیافتنیش کنم چون سالها از اون دور بودم دلیل بر این نمیشه که تناسب ۵۹ کیلو رو از خودم دور بدونم .
   در ذهن من متناسب شدن اسانترین کار دنیا هست مثل نفس کشیدن مثل پلک زدن مثل اب خوردن مثل رشدمو و ناخن و …
   اما اگر لاعری رو سخت بدونیم و هنوزم کالری شماری میکنیم و هنوزم از خوردن ترس داریم به سختی ما به تناسب میرسیم یا اصلا نمیرسیم
   ما از اطرافیان و جامعه و دورو بری ها متوجه شدیم لاغری سخت هست و دنبال کار های عجیب و غریب هستیم مثل شوک و عمل و …و چون در ذهن ما سخت هست مابه اون هدف و خواسته نمیرسیم
   در تمام جنبه های زندگی هیچ وقت هدف رو برای خودت سخت و دست نیافتنی نکنید و باور نکنید رسیدن به اون سخته چون هر چقدر تلاش کنید بی فایده هست چون در ذهن ما سخته پس محال ممکنه به اون برسیم
   اگر من فکر چاق کننده داشته باشم ولی شب تا صبح تلاش کنم ورزش و رزیم بگیریم محال به اون برسم و موفق باشم چون ذهنم و فرمولها و تصویرهای ذهنیم خرابه پس امکان نداره به اون خواسته برسیم
   من اگر سالها اضافه وزن داشتم واقعیت جهان این نبوده که من چاق باشم چون ذهنم پر از فرمولهای چاق کننده و بد هست من چاق شدم چون گفتم ژنتیک و ارثیه و … من چاق شدم
   پس حالا من میگم من میتونم لاغر بشم چون استاد از این راه متناسب شده پس منم میتونم لاعر بشم و هیچ ربطی به توانایی و هوش و جسم و و اراده و …نداره فقط باید باور کنیم که من طبیعی که لاغر بشم و فرمولها رو باید تغییر بدیم .
   وقتی ذهنت رو تنظیم کنی و درست برنامه ریزی کنی حتما به هدفت میرسی چون ذهنت ارام و درسته .
   من باید تغبیر کنم باید ذهنم رو تغییر بدم که لاعری با ذهن خیلی راحت و دست یافتنی و حق من هست که من متناسب باشم و وزن ۵۹ کیلو مال خودم بوده و هست فقط گمش کردم و دوباره میخوام پیداش کنم و بهش برسم من حتما میرسم ومن باید ورودی و افکار خودم رو کنترل کنم تا برسم
   توجه کردن یک عامل هست که اگر ما از چیزی خوشمون نیاد و یا خوشمون بیاد ولی به اون توجه کنیم طبق قانون جذب به اون میرسیم اما ما توجه کردن و توجه نکردن هم داریم که میتونیم با توجه نکردن به ناخواستها از اونها دور بشیم و جدبشون نکنیم
   وقتی من دارم به چیز خوب تو جه میکنیم با احساس همراه هست حالا اگر مورد خوبی باشه و من توجه کنم احساسم خوب میشه و اگر مورد بدی باشه من توجه کنم احساسم بد میشه ولی در هر دو مورد احساس ما برانگیخته میشه و فرقی نداره که ما احساس خوب داشتیم یا بد و یا توجه به چیز خوب کردیم یا به چیز بد توجه کردیم فقط مهمتوجه و به دنبال اون احساسی هست که پیدا میکنیم و ازن دوعامل بسیار مهم باعث جدب اون موردی میشه که ما توجه کردیم میخواد خوشمون بیاد یا بدمون بیاد مهم نیست مهم توجه ما هست
   حالا چقدر به چاقی توجه میکنیم و چقدر به لاعری توجه میکنیم ودر چاقی چه احساسی داریم و در لاغری خودمون چه احساسی داریم
   چیزی که هست ما باید به لاغری توجه کنیم و احساسمون رو خوب کنیم و ارامش پیدا کنیم و باور کنیم میتونیم متناسب بشیم
   پس درسته الان چاقیم و لی نباید به چاقی توجه کنیم و حالمون بد بشه اینطور ما در مسیر چاق شدنیم و ذهن هم به هر چیزی که توجه کنیم اون رو گسترش میده
   و اگر ما در حالی که اصافه وزن داریم ولی به لاعری توجه کنیم و حالمون رو خوب کنیم و توجه و احساس خوب داشته باشیم در مسیر لاعری هستیم
   یکی از بهترین راها که بتونیم به لاغری توجه کنیم تمرینها رو نوشتن هست و توجه به استاد و گوش کردن به فاییلها و خوندن کامنتها هست که باعث میشه به لاعری توجه کنیم و رفتار ما و تصویر دهنی ما تغییر میکنه و در نهایت جسم ما هم تغییر میکنه
   پس توجه خودتون رو تغییر بدید
   توجه خیلی مهم هست
   من به چی توجه میکنم ؟
   .
   پس توجه و احساس یکی هست و میتونی به هر چیزی تبدبلش کنی مثل پول هست میخوای خرج قتل و فقر و دزدی و حادثه های بد و چاقی بیماری و … کنی یا بر عکس خرج خوبیها لاعری و اتفاقهای خوب و سلامتی و ثروت و … بکنی
   هیچ فرقی نداره تو جه و احساس هستن که در نهایت برای ما رقم میزنن ما به چه چیزی برسیم پس خوشحال باش اگر به چیزهای خوب توجه میکنی به خودت آفرین و تبریک بگو تا شگفتی رو در خودت خلق کنی
   وقتی احساست خوب بود بدون در مسیر درستی و اگر احساست بد بود بدون در مسیر غلطی و در واقع احساس ما هست که راه درست و غلط رو نشون ما میده

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/19 23:51
   مدت عضویت: 692 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 372 کلمه

   به نام خدای مهربان
   با سلام محضر استاد عزیز عطار روشن و دوستان شگفتی سازم

   من ی زمانی سالها قبل متناسب بودم با وزن عالی،من تونسته بودم البته با تحمل مشکلات ی رژیم غذایی سخت و رنج آور به وزن ایده آل و عالی برسم خیلی لذت داشت راحت می تونستم هر لباسی را که دوست دارم بخرم و همه چی خیلی لذت‌بخش بود اما من از اون ایستگاه گذشتم در واقع ایستگاه را رد کردم چون با رژیم خیلی سخت به اون شرایط رسیده بودم دچار مشکلات زیادی شدم و ناچار ایستگاه عالی خودم را رد کردم و اون شرایط برام پایدار نبود چون بسختی بدست اومده بود ولی به هر حال من به تناسب اندام عالی رسیده بودم پس اون وزن و تناسب اندام مال خودمه قبلا داشتمش و بازم می تونم بدستش بیارم و بهش برسم، با این تفاوت که حالا در این روش فوق العاده، خیلی آسون و راحت بدون هیچ مشکل و سختی و رنجی دوباره برمیگردم دور میزنم و به اون ایستگاه عالی خودم میرسم من حتما متناسب میشم چون قبلا هم در اون شرایط متناسب بودم پس حالا که بخاطر اشتباهاتی اون ایستگاه عالی را رد کردم دور میزنم بر میگردم اصلا عجله ندارم به چاقی فکر نمیکنم فقط هدف را در نظر میگیرم و بهش فکر میکنم به اندام متناسبی که خواهم داشت به لباس خریدن که چقدر برام لذت‌بخش میشه به لباسای شیک و خوشگلی که دوست دارم بپوشم به سلامتی و آرامش و زیبایی که بدست میارم فکر میکنم به مهمونی هایی که با اشتیاق و لذت می رم به لذتی که از زندگی ، آرامش، سبکبالی ، سلامتی و شادی و زیبایی که بدست میارم فکر میکنم به کارهایی که همیشه دوست داشتم انجام بدم و چاقی موقعیتش را ازم گرفت فکر میکنم به احساس آزادی رهایی و پرواز فکر میکنم به جسم زیبایی که با آموزش صحیح برای خودم خلق کرده ام فکر میکنم و….و شوق و اشتیاقم برای ادامه ی مسیر صد چندان میشه…الان که دارم احساسم را از متناسب شدن می نویسم اینقدر هیجان زده و خوشحالم که با همه ی وجود خودم را متناسب احساس میکنم و ایمان قلبی دارم که حتما متناسب خواهم شد و خدا را هزاران بار بخاطر هدایتم به این مسیر عالی شکر میکنم.
   موفق باشید.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/15 00:29
   مدت عضویت: 811 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 136 کلمه

   به نام خدا
   سلام
   لاغرشدن آسانترین کار دنیاست
   اوایل خیلی سخت بود که باور کنم لاغری آسان است هرجاتبلیغ لاغری آسا ن رامیدیم پیگیری میکردم بعضی هارو انجام میدادم وبعضی هاروقبلا انجام داده بودم وشکست خورده بودم وقتی اوایل فایلهای رایگان رو گوش میدادم گفتم اینم مثل بقیه درحد حرفه لاغری برام یه غول بود اوایل دوره اشتیاق زیادی داشتم ولی استرس خیلی زیادی هم داشتم که نتیجه نگیرم ولی به مرور استرس رفتو جاشو آرامش گرفت خیلی از رفتارهام تغییر کردو به لطف خدا من خودم رو یه انسان متناسب میدونم وهرروز توجهم به لاغری بیشتر میشه واز دیدن انسانهای متناسب لذت میبرم وخودم رو مثل اونا تصور میکنم با لباسای قشنگی که میپوشن خودمو تصور میکنم ولاغری برایم یک حس زیبا ولذت بخش است
   خدایا شکرت که من مسیر درست تناسبم را پیدا کردم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/24 01:57
   مدت عضویت: 651 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 35 کلمه

   با سلام. من یکبار زندگی خواهم کرد و می‌خواهم که در این زندگی شاد و متناسب باشم. من به درست بودن این مسیر ایمان دارم و با توجه به لاغری و احساس خوب ادامه می‌دهم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/18 02:09
   مدت عضویت: 548 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 398 کلمه

   سلام و درود , استاد عزيز & دوستان گرامى سرزمين لاغرى با ذهن😊 روز پنجاه و ششم تكرار ,
   🔸 فايل , برنامه ريزى ذهن براى لاغر شدن ,
   من باور دارم كه با تناسب فكرى و لاغرى با ذهن به اندام ايده آلم مى رسم , من در اندام ايده آل , سايز و وزن ايده آلم بوده ام . يادمه اون سالها گاهى اوقات با ترازو هايى كه توو خيابون بود , خودم رو وزن مى كردم و عدد روى ترازو برام كاملا عادى بود و فقط يه عدد بود , وزنم طبيعى و نرمال بود و ديدن عدد روى ترازو برام عجيب و غريب نبود , در ذهنم فقط يك عدد بود . به راحتى لباس مى خريدم و سايزم هم بود , لباسا برام راحت بودن , يادم نمى ياد كه لباسى برام تنگ بوده باشه , وقتى هم غذا مى خورديم , به اندازه ى كافى غذا مى خوردم . اما خيلى از نگرانى هاى امروزى رو نداشتم . به اخبار توجهى نداشتم . وقتى هم پياده روى تا مدرسه داشتم , اين حرفا توو ذهنم نبود كه پياده برم تا مدرسه كه لاغر شم , هيچ نجواى ذهنى در من از پياده روى نبود . من اين كارو انجام مى دادم چون بايد مى رسيدم مدرسه🙃 اما بعدا , از مسير اصلى خارج شدم و به مسئله ى زندگيم زووم كرده بودم , اصن مهارت حل مسئله رو براى آرامش خودم نداشتم و نگران و مضطرب بودم , ترس هم تا حدودى داشتم , اعتمادم به خداوند قوى نبود . نمى تونستم نگرانى هامو رها كنم , مسئله ى اصلى اين بود كه رابطه م با خدا , خوب نبود , شايد كمى ترس هم بود … در اين مسير احساس مى كنم كه آنچه را كه سالها در جستجويش بوده ام , يافتم . و تمرين مى كنم كه توجهم به چيزاى خوب باشه , و به هر آنچه كه دوست دارم . توجهم به اين مسير در جهت تناسب اندام و لاغرى با ذهنم باشه . توجهم به هر آنچه كه در اين مسير هست , باشه و مراقب احساس خوبم باشم . طبيعى ست كه وقتى به چيزاى خوب توجه كنم احساس خوبى هم دارم و از مسير خارج نمى شم . gps ذهن من , احساس خوب منه , كه ردياب مسيرم هست .
   با تشكر فراوان , شاد و پيروز باشيد🧡🧡

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/05 03:07
   مدت عضویت: 543 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 379 کلمه

   نکته اول : لاغر شدت رو تو ذهنمون آسون ببین بلاخره من یه زمانی تو همون وزن ایده آلی که میخوام بودم، من یه زمانی ۵۰ کیلو بودم من به اون ایستگاه رسیدم و حالا از ایستگاهم رد شدم از همون مسیری که رد شدم حالا دوباهر از همون مسیر میخوام برگردم برسم به همون وزن ایده آلم به همون شکل ، این کار خیلی اسونه لاغری با ذهن خیلی آسونه طبق اون اطلاعات و آموزش هایی که به ذهنم دادم جسمم همونطور عمل کرده و حالا آموزهاو اطلاعات صحیح میدم دوباره جسم من هم به سمت صحیح پیش میره،لاغر شدن خیلی آسونه شاید زمانبر باشه اما ما یک شبه هم چاق نشدیم ….شاید طول بکشه ولی مسیری که درسته هرچه قدر هم گه کند حرکت کنیم در اخر باز به مقصدمون میرسیم….
   نکته دوم:توجه به خواسته +داشتن حس خوب
   هر موضوعی خودش ۲ موضوع است یک بودن خواسته ، نبودن خواسته
   حالا اینجا هم باید به لاغری بودن لاغری باید به خواستمون توجه کنیم +حس خوب
   همه جا توجه دلشته باشیم به لاغری و دور و برمون پره افراد متناسب ، رفتار افراد متناسب توی فیلم ها مجله ها حتی خودمون که کمی تغییر میکنیم و هدفمون تصویر ذهنمون …..باید توجه کنیم به لاغری و ابن رو یاد بگیریم
   مکته بعدی :تمام تمرکز و حواسمون رو روی خواسته اامون بزاریم ، تمام توجه مون رو بزاریم روی مسائلی که به شخص خودمون مربوطه …نه کس دیگه ، حس خودمون رو با توجه به خواسته هامون و اطرافیامون خوب کنیم نه اینکه بیایم توجه کنیم به ی شری مطالب که بدن و مارو منفی میکنن …ما اونارو نمیخوایم ولی با توجه کردن باعث میشه توزندگیمون اون اتفاق ها وارد شه …پس تمام افکار مون رو تمام وقتمون رو میزاریم روی خواسته های خودمون روی اینکه از راه خارج نشیم روی این که حس خوب داشته باشیم روی اینکه وجود خدارو حس کنیم و این رمز موفقفیت ماست در تمام جنبه های زندگی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/07 18:25
   مدت عضویت: 457 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 454 کلمه

   سلام. سلام .سلام به استاد عزیز و دوستانی که رویای متناسب شدن دارن….
   وای باز دوباره یه فایل عالی. پلک نزدم.‌سی دقیقه خندیدم و اشک ریختم.‌مگه میشه .تلپاتی در این حد.من به هر چی فکر میکنم استاد دقیقا با همین موضوع فایل میذاره.‌صحبت میکنه.‌آسان کردن لاغری در ذهن و توجه کردن به لاغری و‌ پذیرفتن مس؛ولیت افکار خود…ظهر ناهار ماکارونی بود. با اینکه مدت هاست دیگه بی دغدغه و عذاب وجدان ولی به اندازه میخورم ولی همه فکرای مربوط به اینکه ماکارونی نشاسته خالص وچاق کننده ست از ذهنم رد شد.گرچه سریع ازش رد شدم.‌بعدازظهری حتی یه بار خودمو سایز کردم که بلافاصله پشیمون شدم.حتی رفتم یه نیم ساعت پیش که ضعف کوچیکس داشتم یه خوشه انگور و یه تیکه نون و پنیر خوردم ولی در اعماق وجودم یکی گفت مگه قرار نبود عصرونه نخوری چاق میشی.با اینکه بررسی کردم واقعا گشنه م شده بود .خدایا استاد به موقع به دادم رسیدی. همش فکر میکردم با یه ماه گوش دادن به فایلا و انجام تمرینا پس مسیرم درست بوده ولی….استاد کمکم کنین.‌چجوری این توجه به چاقی رو بردارم و به لاغری توجه کنم. اینکه یه فرد لاغر رو تو ذهنم تصور کنم و ستایشش کنم درسته. اینکه مزایا و‌محاسن لاغری رو مرور کنم‌کافیه. آرزوی سلامتی و خوب شدن کم کاری تیروییدم ؛ خوشتیپ شدن و پوشیدن لباسای رنگ‌و وارنگی که تو کمدم آویزونه؛ بالا رفتن اعماد بنفسم؛ سن و سال پایین تر که با لاغر شدن بهش میرسم؛ کیفیت بالای زندگی….آره استاد .ممنونم که به موقع به دادم رسیدی. ترازو که. خیلی وقته تعطیله ولی گهگاهی خودمو سایز میکردم. یا موقع رفتن سر کار و مانتو پویدن و دیدن باز موندن دکمه ها گرچه به زبون میارم که من با بدنم‌در صلحم و این وجه نامتقارن مهمون چند روزه منه.‌من در مسیر لاغریم و بزودی لاغر میشم ولی ته دلم از این موضوع ناراحت بودم.میدونم فقط تمرین لازم دارم که ذهنم با زبانم همشو بشه. سعی خودمو میکنم. استمرار دارم و ولش نمیکنم. استاد همون اولا شما رو الگوی خودم قرار دادم‌و گفتم استاد تونسته منم میتونم. هیچم مهم نیست چقد زیاد دارم. لاغری خیلی کوچیک و آسونه.‌من یک کیلو یککیلو کم میکنم. زمان هم مهم نیست.‌گرچه من ذاتا آدم عجولیم و بابت ۳۵ سالی که چاق هستم و زجر کشیدم عجله لاغری دارم ولی پذیرفتم باید صبور باشم.‌طبق معمول هر روزچشمم رو باز میکنم قبل هر کاری در سکوت و تمرکز یه فایل گوش میدم و روزمو با صدای و حرفای زیبای شما شروع میکنم.‌مدت هاست دیگه در فایل مینویسم.‌عمل میکنم.‌فقط موقع گشنگی میخورم .به اندازه.‌و استمرار هر روزه دارم.‌همین الانم شیطان خانوم منفی باف ذهنم میاد و سرک میکشه و یه لبخند کجی میزنه که مثلا به همین خیال باش ولی قسم میخورم روشو کم میکنم…بزودی عکس شگفتی مو واستون میفرستم…

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/03 22:08
   مدت عضویت: 582 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 123 کلمه

   باسلام
   من دوروز هست ک این غایل رو گوش میدم دفعات اول چیزخاصی متوما نشدم ولی هرچقد ببشتر گوش میدم برام روشن ترمیشه.
   من جندروزی هست تمرکزم ففط روی چاقب بوده چون الان فهمیدم.. حسم خوب نبوده و همش فکر مکردم جرا لاغر نمیشم چرا نشدم هنوز ولی بی انصافیه من خیلی تغییر کردم رفتار احساسات و…. ولی از اونجای ک هر سوالی در ذهنم مطرح میشه در حلسه و غایل بعد حوابشو میگرم ولصح و روشن هست برام ک این راه این مسیر درسته این فایل ب موقه بود چون فهميدم ک تمرکزم رو چاقی بوده چون حسم و رفتار های بد کم کم دارن شرو میشن و من بموقع جلوشو گرفتم.
   من ایمان دارم نتجیه عالی میگیریم چون در مسیر درست هستم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/22 08:42
   مدت عضویت: 649 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 376 کلمه

   سلام خدمت استاد و همه دوستان متناسب ، من چند روزه که دارم این فایل میبینم خیلی راجبش فکرکردم ، من نمیدنستم که از همون مسیری که چاق شدم باید لاغربشم و فقط باید از باند مخالف چاقی حرکت کنم ، خدا را شکر که این دوره راه مخالف چاقی را به من نشون داد ، وقتی که چاق بودم به همه راهای فرعی وارد شده بودم برای لاغری ، چون همه ، مسیرهای اشتباهی بودن ونتیجه همه راها چاقی بیشتر بود چون ذهن من همراهی نمیکرد و دوست نداشت تحت فشار قرار بگیره ذهنم راحتی را میخاست ولی من جسسم را تحت فشار قرار میدادم که ی مقداری لاغر بشه با انواع دمنوشها و قرص های چربیسوز ، رژیمهای اصولی دکتر تغذیه و رژیمهای غیر اصولی آدمهای مختلف که باعث آسیبهای زیاد جسمی شد و جذب تبلیغات شدن و دستگاه درازو نشست خریدن که با اون همه درازو نشست زدنهای زیاد دریغ از یک کیلو وزن کم کردن ، تو تمام اینها ذهن من مخالفت میکرد چون باتوجه کردن من به چاقی و استفاده مداوم از فرمولهای چاق کننده که همه ش با لذت و راحتی بوده ، ذهنم عادت کرده بود به شرایط راحت ، حالا تو راه برگشت باند مخالف چاقی با آموزش ایستگاه به ایستگاه لاغری که خیلی راه راحت و لذت بخشه و من فقط با گوش دادن به فایلها و عمل کردن به اونها و خوندن نظرات دوستان و نوشتن در سایت تو مسیر برگشت لاغری آسان هستم برای همین ذهن من بر خلاف راهای گذشته که سخت بود دست از مخالفت و مقاومت برداشت و همکاری کرد که الان نتیجه لاغری تو جسم من ظاهر شده که سایز و وزن کم کردم ، تو مسیر برگشت من فقط به لاغری توجه کردم با اینکه هتوز چاقم اما تمام توجه ام را گذاشتم روی لاغری و چاقی را فراموش کردم الان خیلی وقتها یادم میره که هنوز اضافه وزن دارم سعی میکنم با این شرایط از زندگیم لذت ببرم ، تمام راهای اشتباه فقط با برگشت از راه مخالف آن راه به نتیجه درست میرسه البته اگر با احساس خوب و رضایت و آرامش مسیر برگشتو طی کنیم ، جمله طلایی این فایله که بسیار تو تمام جنبه های زندگی کاربرد داره ، خدایا شکرت بابت این فایل عالی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/12 10:45
   مدت عضویت: 638 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 105 کلمه

   به نام خدا
   سلام خدمت دوستان عزيز و استاد گرامي و بزرگوار
   من مسوليت جاقي خودم رو بر عهده ميگيرم
   براي جاق شدن راه هاي زيادي رو طي كردم جي بي اسم رو روشن ميكنم و در دور برگردون اول دور ميزنم و به سمت سرزمين لاغرها حركت ميكنم و از نزديكترين راه ميتونم به متناسب شدن برسم
   متناسب شدن خيلي راحته مثل اب خوردن روز به روز گرم به گرم وزن كم ميكنم
   خدايا شكرت كه به اسوني به وزن دلخواهم ميرسم 🙏🏻
   در طول مسير برگشت احساسم خوبه
   شاد و خوشحال هستم و به تابلوهاي كه به متناسب شدن نزديكه توجه ميكنم
   🙏🏻🙏🏻🙏🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/05/05 01:00
   مدت عضویت: 754 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 826 کلمه

   سلام

   از همون مسیری که چاق شدی باید لاغر بشی

   خب این برمیگرده به اینکه چقدر قانون را درک کرده باشیم

   همه چیز اول در متافیزیک اتفاق میفته بعد در فیزیک
   همه چیز اول در ذهن بعد در جسم

   ما اول احساس سرما میکنیم بعد لباس میپوشیم
   احساس گرما میکنیم بعد کولرو روشن میکنیم

   اول احساس چاقی کردیم بعد جسممون لباس چاقی پوشیده

   خلاصه که همه چیز در ابتدا در سطح احساس ما اتفاق میفته
   بعد تبدیل به واقعیت فیزیکی میشه

   اول ذهن چاق شده
   حالا باید اول ذهن لاغر بشه
   اونم با دادن محتویات جدید
   فرمولهای جدید
   تمرینهای جدید
   که همه اش توجه مثبت به متناسب شدن

   🌱🌱🌱

   ذهن هیچ وقت دنبال کار سخت نیست

   چون حفظ بقای ما مهمترین رسالتشه
   و دنبال کمترین مصرف انرژی

   خب باید خداراشکر کرد بخاطر این خلقت ناب
   بخاطر طراحی این سیستم فوق العاده

   تا وقتی متناسب شدن برای ذهن ماسخت تعریف شده باشه اون هرگز متناسب نمیشه
   اجازه نمیده
   چون رئیس ایشونه

   خب در هر اداره ای در هر سازمانی در هر سیستمی این رئیس که نتیجه نهایی را رقم میزنه
   اونم با توجه به اهدافی که سازمان داره
   با کمترین هزینه هم میخواد به بهترین نتیجه برسه
   چون بقای سازمان مهمترین هدف

   این اصلا بد نیست
   تازه باید خدارا هم شکر کرد بخاطر این خلقت عالی
   این طراحی بی نظیر

   به همین دلیل هر تغییری در سازمان باید ابتدا مورد پذیرش رییس باشه
   تا ذهن قبول نکنه اجازه نمیده هیچ اتفاقی در جسم بیفته
   چرا ما جسم و فیزیک را همه کاره میدونیم؟؟!!!!
   همه کاره ذهن
   نتیجه نهایی را اون رقم میزنه

   جسم هیچ قدرتی در برابر ذهن نداره
   🌱🌱🌱

   ما فقط باید ذهنو قانع کنیم
   البته اگر باهوش باشیم با نظام ارزشی ذهن پیش میریم
   با رگ خوابش

   میگیم ذهن جان این تناسب برای من جلوگیری از نابودی
   هدیه سلامتی و بقاست
   باعث شادی من
   باعث احساس خوبمه

   خب اونم که رگ خوابش حفظ بقاست
   باما همراه میشه

   اینا تو هر سیستمی میشه دید
   🌹🌹🌹

   حالا چالش چی؟؟؟؟
   چالش توجه به تناسبه وقتی که اون تناسبو تو واقعیت الانت نداری
   و از چاقی الانت در رنجی

   راه عالیش که من واقعا کیف کردم از طراحی دوره؛
   وجود تمارین روزانه، فشرده( طوری که دیگه طول روز اصلا بخوای هم وقت نداری به چاقی فکر کنی) آهنگ های شاد اول صبح، نوشتن تمارین و…..
   بعدشم شب میشه و میخوابی

   عملا دیگه فرصتشو نداری توجه منفی کنی
   این خیلی عالی بود
   من خودم روحیاتم خیلی مچ با تمارین روزانه و تحلیل و کار داشتن
   توی دانشگاه اصلا از استادای آسون بگیر خوشم نمیومد
   همیشه میگفتم یک ترم واس این درسا زیاد
   تو یکماه میشه همه را گذروند
   چرا انقد وقت تلف کنی
   🌱🌱🌱🌱

   ما به عنوان یک انسان
   یک موجود ارتعاشی
   که خلقتمون هدفمند بوده
   با یک دارایی عالی، یعنی بهترین دارایی طراحی و خلق شدیم
   اونم احساسمونه
   ما بوسیله احساسمون با کائنات در ارتباطیم
   چیز خیلی مهمی که خیلیا نمیدونن
   زبان برقراری ارتباط با کائنات احساس

   باید زبونشو یاد بگیریم
   میشه بری تو یک کشوری و زبونشو ندونی کارت خوب پیش بره آیااااا؟؟؟؟؟
   محال

   ما با طیف احساسمون میگیم چی میخوایم
   اونم میگه فرمانبردارم سرورم
   فقط احساس مارا بیشتر میکنه

   اما قلبمون از بچگی همیشه به ما میگفته در مسیر درستیم یا غلط
   با ناراحت و نگران شدنمون

   ولی ما متوجه نبودیم

   در هر صورت بدونیم ندونیم تا حالا دارایمونو اغلب خرج ناخواسته ها کردیم

   بابا پولاتو درست خرج کن

   کی پولشو میده آشغال و زباله توی جوبو بخره؟؟؟
   آدم دیوونه ام این کارو نمیکنه

   حتی یک آدمی که عقل نداره

   اما ما تا الان بدلیل آگاه نبودن احساسمون خرج توجه به چاقی، فقر، دلار، ویروس، ماشالله کمم نیست تو مملکت ما…..کردیم

   خب علاوه بر اینکه پولای اون روزمونو نتونستیم چیز خوب بخریم، چیز بدم خریدیم ….مثل ترقه که باهاش رفتیم و اون روزمونو سوزوندیم

   🤔🤔🤔

   ما که نمیتونیم در آن واحد هم چیز بد بخریم هم خوب

   پس توجهمونو به چیزهای خوب بدیم
   که البته ترمزا کم نیست در زمینه تناسب که استاد عالی توی دوره رفعش میکنه

   یعنی خوب کردن حس در زمینه تناسب را تسهیل میکنه
   دهن شیطونو میبنده

   🌱🌱🌱

   این تیکه را نمیفهمم::
   وقتی جریانی درست باشد خود بخود گسترش پیدا میکنه🤔🤔

   خب یک آدم چاق درخواست تناسب داده،
   کائناتم جوابشو داده
   استاد هم ایمان داره
   خب تبلیغات اینجا یعنی تقلا
   در صورتی که جهان قانونمند
   مثلا توی بهار باغبون نمیره دونه دونه درختارو بیدار کنه
   اونا خودشون از دمای هوا متوجه میشن و گل میدن
   جهان کاملا منظم طراحی شده
   یا زمستونا بخواب میرن با حس کردن سرمای هوا

   🤔🤔🤔

   خب من وقتی حس ارزشمندی کنم چیزهای ارزشمند چاره ای جز ورود به زندگی منو ندارن
   همانند همانندو جذب میکنه
   🤔🤔

   چطور میتونم جریان فروشمو در مسیر درست قرار بدم تا همانندشو جذب کنه؟؟؟
   من وقتی توجه مثبت به تناسب دارم حسم من چاره ای نداره جز اینکه به یک جسم متناسب تبدیل بشه
   اصلا قدرت سرپیچی نداره
   چون خالق عالی طراحی کرده
   خدایا شکرت بخاطر این طراحی عالی

   سپاس گزارم
   آنکس که تورا شناخت جان را چه کند
   فرزندو عیالو خانمان را چه کند

   دیوانه کنی هر دوجهانش بخشی
   دیوانه تو هر دو جهان را چه کند
   🌱🌱

   استاد میگه به محصولش ایمان داشته
   منم باید به محصولم ایمان داشته باشم

   باید قلبم گواهی بده
   محصول استاد پاسخ کائنات به نیاز یک عده است
   محصول منم پاسخ کائنات به یک تضاد بزرگه

   پس تبلیغات، کلاس فروش رفتن، گیف دادن به مشتری…همه یکجور تقلاست وقتی قلبت ایمان نداره
   میگی این محصول که خوب نیست بزار یجوری جذابش کنم
   بزار یجور بفروشم
   در صورتیکه انرژی من بدون اینکه دهنم باز بشه حرفشو با کائنات زده و به نتیجه هم رسیدن

   دلم راضی نشو بازم
   یک چیزی هست که نمیفهممش🤔🤔

   خدایا بهم الهام کن

   ممنون استاد بخاطر شوقتون تو این فایل که پشت هم جملات میومد

   یاد کویر دکتر شریعتی افتادم
   قلم پر
   👏👏👏

   بامداد ۵ مرداد ۹۹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/04/06 22:02
   مدت عضویت: 801 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 198 کلمه

   درود به دوستان و استاد عزیز
   بسیار فایل تاثیر گزاری بود . تمام نظرات دوستان و خوندم و لذت بردم با اینکه از کوه اومده بودم و یک روز تفریحی طولانی رو داشتم ولی خودمو موظف به خوندن تمام فایل ها می کنم . چرا؟ بایستی به این ذهن خورانده بشه همینطوری که اگهی های بازرگانی بهش خوراندن سالها تبلیغ بستنی .شکلات چیپس و پفک .نان و کلوچه های خوشمزه . خوبه که بدبخت کردن حالا اگهی های لاغری تبلیغات پشت سر هم و گیجی و منگی و سرگردانی . این فایل فوق العادست یک بار کمه نگاه کنیم تو سررسیدم های لایتش می کنم که مرتب نگا کنم . یک عمر اراجیف گوش دادیم بس دیگه دیگه خسته ایم دیگه ذهنمون غذای روح می خواد بهش نمی رسه می گه برو غذا بخور . اینم نتیجه ش چون اصل و از بدل تشخیص نمی ده خودمون باید اصل و تشخیص بدیم این فایل ها اصلن هدیه فرستاده از بهشتن در کلام جناب روشن به ما ارائه میشه ِلاغری رو سفارش بدیم تا جنس تناسب اندام بدستمون برسه با تلاش با پی گیری با اشتیاق مزد اشتیاقمون لبخند رضایت از شگفتی ساز شدنه . پیش بسوی رضایت .🙏🙏🙏❤❤❤❤👏💎💎💎💎

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/03/29 02:28
   مدت عضویت: 792 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 42 کلمه

   با درود بر شگفتی سازان، چقدر موضوع توجه مهم هست. تمرین توجهم به امور و ابعادی که در من احساس خوب ایجاد میکند را هر لحظه با خودم میکنم و بهش میخوام متعهد باشم. باور دارم در مسیر درست قرار دارم. متشکرم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/03/19 18:37
   مدت عضویت: 823 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 78 کلمه

   با سلام خدمت همه دوستان شگفتی سازم.فایل عالی و پر انگیزه ای بود.به درستی که ما اگه سه اصل رو رعایت کنیم اتقاقات خوبی برامون میوفته چه در ضمینه لاغری چه در ضمینه روابط و غیره…تغییر باورها،توجه و احساس این سه شرط مهم در رسیدن به خاستمون هست .
   من مسولیت چاقی خودم را برعهده میگیرم و میخاااام از امروز توجهم رو به سمت لاغری ببرم و به قول استاد پاداشی بگیرم .
   خدایاااا سپاسگزارم بابت این مسیر زیبا….

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/03/11 11:28
   مدت عضویت: 715 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 361 کلمه

   سلام استاد عزیزم ،واااای بی نظیر بود این فایل نوشته های ابتدای فایل خودش یه عالمه درس داشت
   برنامه ریزی ذهن برای لاغری ۳تا بخش داره؛مهمترین بخش اگاهی صحیح هست بله هزاران اگاهی از هزاران طریق و از ادمها دانشمندان،اطبا سنتی،اساتید ژنتیک،پزشکان رشته های مختلف،اطرافیان،وتلویزیون،فضای مجازی،و……در هر لحظه وارد زندگی ما میشه و به قول یکی از اساتید موفقیت نیاز جانعه رو پیدا کن و ازش پول بساز متاسفانه میلیونها روش برای لاغری درهر لحظه در سراسر دنیا از طرق مختلف داره تبلیغ میشه کرمها،دستگاههای لاغری(اب راکت، ویبرو شیپ،کمربند لاغری،کمربند ساعت شنی)، قرصها و داروهای شیمیایی،سنتی،دمنوشها، انواع و اقسام ورزشهای سخت،مراقبه لاغری،وeft, سوجوک تراپی و….. هزاران روشی هستند که من توی این مدت دیدم وشنیدم و خیلیهاش رو هم امتحان کردم ولی همگی راه اشتباه لاغری هستند وایمان دارم تنها روش درست و صحیح ،راحت و ماندگار لاغری با ذهن هست که وقتی ادامه دادم و موانع رو شناختم و ازش عبور کردم با کمک فایلهای بی نظیر استاد عزیزم به این ایستگاه عالی متناسب شدن هم میرسم
   دومین موضوع برنامه ریزی ذهنی توجه همیشگی هست حالا تو اراده داری و حق انتخاب که کدوم رو انتخاب کنی توجه به لاغری و بی توجهی به چاقی یا توجه به چاقی غیر از این دو راه دیگه ای وجود نداره و این مانع اگه رد بشه حتما شگفتی سازی اتفاق می افته،بزرگترین مانع که در تمام مراحل لاغری همراه ما هست و هم توسط خودمون و هم توسط اطرافیان و توسط عکسها وتصویر خودمون در اینه مدام و مدام کنارمون هست و حالمون رو بد میکنه ولی بازهم توی این سایت هست که تو راههای مختلف عبور از این مانع رو می اموزی و میتونی با حال بهتر ادامه بدی پس اینم یه دلیل دیگه که ایمان دارم این راه تنها راه درست لاغری هست
   وسومین روش تکرار و تکرار دانسته هاست تکرار و استمرار چرا که نه اگه موضوعی برای من اهمیت داره باید برای اموزش و یادگیریش وقت بذارم و موضوع تناسب اندام در حال حاضر مهمترین موضوع زندگی منه پس براش وقت میذارم و واقعا لذت میبرم از بودن در این سایت گوش دادن مطالب جدید،خوندن نظرات دوستان جان اینقدر که اصلا متوجه گذر زمان نمیشم😊😊😊
   خوشحالم همراتون هستم استاد عزیزززززز😍😍😍😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/03/01 14:52
   مدت عضویت: 756 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 45 کلمه

   سلام و ارادت
   واقعا توجه کردن به هر مرضوعی ما رو به سمت ان موضوع هدایت میکنه و چقدر خوبه وقتی در مسیر لاغری هستیم همواره توجهمون به تناسب و افراد متناسب باشه و با تحسین این افراد دایم ذهنمون رو به سمت تناسب هدایت کنیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   پونه عدل تهرانی
   1399/02/05 06:46
   مدت عضویت: 824 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 138 کلمه

   توجه کردن به هر چیزی ما رو در مسیر اون قرار می ده خیلی عالیه این جمله که تو ذهنم حک شده که باعث می شه که من به چیزهایی که علاقه ندارم توجه نکنم می شنوم می بینم گاهی اوقات که در اطرافم موضوعاتی هست ولی جدیدا تا یه نفر می خواد حرفی و بزنه که دوست ندارم می گم من نمی خوام بشنوم یا موضوع و عوض می کنم !
   مواظب ورودیهای ذهنم هستم ! لاغر شدن و کوچک می کنم پونه جون تا اینجا اومدی جلو چند روز دیگه یک ساله می شی ایشالله پس همچنان ادامه بده و باور داشته باش من اون موقع که شروع کردم عکسی هم ندیده بودم همین فایلهای رایگان و گوش دادم پس ادامه بده تا بی نهایت !
   امروز جایی بودم بازم بهم گفتن که لاغر تر شدم !

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    فاطمه قدیریان
    1399/03/09 15:27
    مدت عضویت: 793 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 48 کلمه

    موفق باشی عزیزم منم نزدیک یکساله که آشنا شدم با استاد
    امروز فهمیدم بیشتر توجه من به چاقی بوده ….و تمرین ها رو درست و کامل نمیخونم و انجام نمیدم از امروز میخوام تغییر کنم
    شما احساست نسبت به پیشرفت خودتون چطوره. ر

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/01/29 16:14
   مدت عضویت: 730 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 408 کلمه

   پاداش ما در حال آماده شدنه وبه زودی به ما داده میشه
   چقدر این جمله لذت بخشه
   روز ۵۶تکرار
   سلام به دوستان واستاد عزیز
   اگر استاد عطار روشن تونستن لاغر بشن ولاغر بمونن من هم میتونم اگر دوستانم تونستن من هم میتونم ،فقط کافیه دور برگردونو دور بزنم ،از همون جاده چاقی برگردم به مسیر صحیح،سالها میخواستم برم اصفهان ولی توی جاده مشهد بودم ،حالا فهمیدم اصلا اون جاده به اصفهان نمیرسیده ،الان دور زدم دارم یواش یواش تابلوهای جاده اصفهانو میبینم ،احساس آرامش دارم که راهم درست شد ،حالا باید به چی پی اسم توجه کنم اون بهم میگه چقدر به چپ وراست برم ،خوندن نظرات دوستان جزء زندگی عادی من شده ،لذت میبرم از دیدگاهاشون
   از اینهمه پیشرفتشون،منم میتونم به هدفم برسم ،دارم تلاش میکنم،۱۰۰درصد میرسم
   امروز داشتم از اجرای رقص خودم فیلم میگرفتم که بفرستم برای مربی م،فیلمو نگاه کردم ببینم چطور شده،،مثل همیشه اول منفی باف بدو بدو اومد وشروع کرد به غرغر کردن که ببین تو فیلم،تو اصلا لاغر نشدی ،تازه لباس سیاه تنته ،فکر کنم اون سایزی م که فکر میکنی کم کردی الکی بوده ودیدم داره حالم بد میشه ،منم در جوابش میگفتم ،من مسئولیت چاقیمو به عهده میگیرم ،تازه اول راهم ،دارم ریش هارو ترمیم میکنم وخلاصه کشمکشی بود بین من وایشون که در انتها استاد عطارروشن برنده شدن با این فایل ارزشمند وشروع کردم به گوش دادن حالم کم کم بهتر شد
   ممنونم از اینهمه فایل واطلاعات عالی،حالا که فکرشو میکنم میبینم قبلنا که بلد نبودم با منفی بافم صحبت کنم چقدر به حرفاش گوش میدادم وحالم بد میشد،دیشب با دخترم یه مشاجره ای داشتم ،ایشون ناخن کار هستن ونظرش این بود که از شنبه بره سرکار،منم مخالفت کردم وگفتم چونکه تو همش با دست و سرو صورت مشتری سر وکار داری نمیذارم بری و حالم بد شده بود از جملاتی که دخترم بهم گفت،،منفی بافم خوشحال وخندون اومد وسط وشروع کرد همه چیزو بهم میبافت وجالبه وقتی افسارش از دستم در میره سرم سنگین میشه وهر کاری میکنم نمیتونم از پسش بر بیام،چپ و راست ضربه میزنه،به قول یکی از اساتید میگن،افکار منفیو باید اولش مراقبش باشی اگر اون فکر منفی بزرگ بشه مثل بهمن میشه ،وجمع وجور کردنش سخت تر میشه ،از صبح داشتم با منفی بافم کلنجار میرفتم در انتها رفتم تمرین رقص وحالم بهتر شد ،تو تمرین رقص چونکه بشدت هماهنگی بین جسم وذهن و روح بوجود میاد ،تو بهتر شدن حالم اثر خوبی میذاره
   میخوام روز به روز قویتر بشم وبتونم خودمو تو شرایط مختلف کنترل کنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   طوبی حاج احمدی
   1399/01/27 13:51
   مدت عضویت: 799 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 116 کلمه

   سلام
   استاد روشن چقدر این فایلتون عالیه ممنونم از شما
   خیلی ب من کمک کرد ک از این حالت ک درگیرش شدم خودمو بکشم بیرون
   متوجه بشم ک توجه م روی چاقی رفته وباید تغییرش بدم چی پی اس روشن کنم ودوباره توجه ب لاغری کنم
   ودرمسیر درست حرکت کنم با امیدوار بودن وخوشحالی وراحتی کاررا برای ذهن م اسان کنم
   ک بتونم با خوشحالی وبا انرژی ادامه بدم
   وزن ۶۴ کیلو مال خودم بوده ومن دوباره میخوام پی ش بگیرم
   من میتونم ب راحتی وشادی ب تناسب اندام برسم
   من باور دارم با دور زدن ودر مسیر درست حرکت کنم
   لاغر شدن اسانترین کار دنیاست
   من میتونم مثل اب خوردن ب لاغری برسم
   سپاسگذارم استاد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/01/26 15:26
   مدت عضویت: 651 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 150 کلمه

   سلام. جواب استاد به کامنت یکی از دوستان رو دیدم که نوشته بودند :پاداش شما در حال آماده شدنه.
   یاد سفارش های اینترنتی افتادم که وقتی هزینه رو پرداخت میکنم و کارها رو انجام میدم پیام :سفارش شما در حال پیگیری است میاد اول بعد از مدتی سفارش شما در حال آماده سازی است و در نهایت سفارش شما ارسال شده است.
   برام شبیه مسیر متناسب شدن بود که با ثبت نام در دوره و اقدام کردن برای لاغری در ذهن ما پیغام لاغری شما در حال پیگیری است ایجاد شده بعد با ادامه دادن و فایل گوش دادن و آموزش لاغری این پیام به بخش های بعدی منتقل میشه که لاغری شما در حال آماده سازی است ایجاد میشه و ما نتایجی رو دریافت میکنیم. دوره در امتداد مسیر رو انجام میدیم، تکرار میکنیم و تکرار میکنیم و پیام لاغری شما در حال ارسال است ایجاد میشه و ما متناسب میشیم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/12/10 20:39
   مدت عضویت: 778 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 109 کلمه

   سلام
   من از این فایل یاد گرفتم توجه ام به لاغری باشد و اصلاً چاقی ام را نبینم و به حرف ها و مواردی که منو یاد چاقی می اندازد فکر و توجه نداشته باشم .من از لاغری برای خودم یک غولی ساخته بودم ، یک قله مرتفع بود که صعود بر آن غیرممکن بود برایم . من در این مسیر آگاهی هایی پیدا کرده ام که باعث شده ذهن من طور دیگری برنامه ریزی کند طور دیگری دستور بدهد و باعث شده طبعم و خواسته هایم عوض شود ولی باید این راه را ادامه بدهم تا ملکه ذهنم شود تا جایی که اصلاً ذهنم فقط لاغری را ببیند .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/12/02 16:00
   مدت عضویت: 807 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 97 کلمه

   من میخوام زندگیمو درتمام جنبه ها تغییر بدم پس تا انتهای مسیر را با اشتیاق فراوان طی می کنم و باز هم تکرار میکنم ودراین مسیر می مانم وادامه میدم تا به وزن دلخواهم برسم ولذت آنرا به خوبی درک کنم. من عاشق متناسب شدنم و برای این عشق تلاش می کنم، فایلا رو مرتب گوش میدم ، می نویسم، نظرات دوستان را میخونم، تصاویرافرادمتناسب را نگاه می کنم وتحسینشون می کنم و میگم اینا تونستند پس من هم می تونم و اینطور انگیزه خودمو بالاترمی برم وبا این کارا احساسم هر روز بهتر وعالی تر میشه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/11/16 13:32
   مدت عضویت: 824 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 47 کلمه

   من تصمیم قاطع خودم رو گرفتم برای لاغری اون هم از طریق ذهن وخیلی جالبه قبلا همیشهفقط به افراد چاق توجه می کردم وخودم رو بااونها مقایسه می کردم ولی الان کاملا برعکس شده اصلا دوست ندارم انسانهای چاق رو نگاه کنم وفقط توجهم به انسانهای متناسبه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   پونه عدل تهرانی
   1398/10/08 08:03
   مدت عضویت: 824 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 86 کلمه

   برای چاق شدن کار خاصی انجام ندادیم پس باید به همین روش هم لاغر شیم!
   باید ساده کنیم لاغر شدن و در دهنمون اره منم می تونم به وزن ایده الم برسم چون یه روزی در همون وزن بودم فقط باید بر گردم با توجه کردن به لاغری !
   انجام تمرینات و خوندن نظرات دیگران کم کم توجه ما به لاغری بیشتر می شه و فرمولهای لاغری در ذهنمون ایجاد می شه و بعد رفتارهای آدم‌های متناسب و پیدا می کنیم و کم کم متناسب می شیم انشالله

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/10/04 11:22
   مدت عضویت: 823 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 65 کلمه

   سلام استاد عزیز و گرامی و تمام دوستان خوبم
   چه فایل انگیزشی و آموزشی عالی بود چقدر صادقانه و صمیمانه این آموزشها را به ما میدهید استاد عزیز من لذت میبرم از لحن صحبتهایتان از لبخند دلنشین تان و این احساس خوبی به ما میدهد و یادگیری این تعالیم را برایمان آسانتر میکند ممنونم خداوند پشت و پناه شما و خانواده گرامی تان باشد ??????

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/10/03 00:47
   مدت عضویت: 823 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 186 کلمه

   روز پنجاه‌وشش تکرار:
   این فایل رو دوبار پشت سر هم دیدم تا سهم بیشتری از انرژی فوق‌العاده‌ای که منتقل می‌کنه و اثر مثبتی که میذاره ببرم.
   داشتم فکر می‌کردم‌من از کدوم راه رفتم که چاق شدم و جواب دادم من همش به چاقی توجه کردم از چاقی ترسیدم نگران چاقی بودم حالم بد بود. دچار استرس و اندوه بودم به خاطر چاقی. به هر طرف در مسیر چاق شدن که نگاه کردم چاقی رو دیدم و بهش توجه کردم و نبود لاغری رو. همه‌ی خواستم تناسب بود اما به نبود تناسب توجه می‌کردم.
   اما اون روزها گذشته حالا همه‌ی خواست من رسیدن به تناسب ایده‌المه و همه‌ی سعیم در توجه به لاغریه و چشیدن طعم تناسب.
   خیلی خوشحالم که به این مسیر هدایت شدم و از این روش نه فقط برای رسیدن به تناسب بلکه برای بهتر زندگی کردن و رسیدن به سایر آرزوهامم استفاده می‌کنم. آرزوهایی که بیشترشون در اثر آشنا شدن با لاغری ذهنی در من شکل گرفته. آرزوهایی که تا قبل از ورود به دوره اصلا به نظرم فکر کردن بهشون هم غلط میومد. حالا زندگی زیباست و من لایق بهترین‌ها?

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/10/02 12:41
   مدت عضویت: 805 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 507 کلمه

   با سلام واحترام
   وقتی میخواستم توی دوره شرکت کنم مردد بودم که ایا من هم نتیجه میگیرم یانه ؟به درستی روش ایمان داشتم چون فایلهای رایگان رو گوش کرده بودم ودیدم حرفها درسته ،همه چیز منطقی بود. برای همین به استاد پیام دادم وسوال کردم چند درصد از اونهایی که همراهتون بودن جواب گرفتن .واستاد به من جواب داد شاید اینکه بگم صد درصد جواب گرفتند نباشه وعده ای هم شکست خوردند چون دوست داشتن شکست بخورن .اما توی هر کاری ادم باید به موفقهای اون توجه کنه نه شکست خورده ها.اون موقع نمیتونستم درک کنم یعنی چی ؟اما با این حال ثبت نام کردم وبا عشق شروع کردم یکی دو ماه ادامه دادم اما به بهانه های مختلف وارجح دادن خیلی از کارها به خودم وهدف خودم دنبال فایلها رها شد یک روز گوش میدادم یک روز گوش نمیدادم تا دیگه کلا رها شد .اما ته دلم یه چیزی میگفت راه تو همینه ودوباره شروع کن .ومن دوباره به استاد پیام دادم واستاد بهم گفت به خاطر کم کاری تنبیه میشی وباید از اول دوره دوباره شروع کنی وهر روز هم تمرینهات رو برای من بفرستی ومن دوباره از برج ۲ شروع کردم اما اینبار با یک تعهد سعت وسخت تر وبا کمک استاد دوره رو دوباره شروع کردم وادامه دادم والان در دوره امتداد مسیر هستم توی این مدت دیگه حتی یک روز هم نشد که فایلهام رو گوش ندم شده بود ساعت ۲ بعد از نصفه شب حتما این کار رو میکردم واصلا معتاد شدم به فایلهای استاد ،باهاشون احساس خوبی دارم اینکه دارم جسم وروح وزندگی خودم رو به سمت وسویی که دوست دارم پیش میبرم برام لذت بخش هست .وخوب خداروشکر نتیجه هم دیدم وباز هم میبینم .
   والان از خداوند سپاسگذارم که پا روی تردید خودم گذاشتم واز مانع تردید گذشتم .توی دوره فقط به موفقها نگاه کردم واونها رو الگوی خودم قرار دادم .با خودم گفتم اگه اونها توانستند من هم صد درصد میتوانم . وشروع کردم به برگشت مسیر اشتباهی که رفته بودم .توی مسیر خیلی جاها برام سوال پیش میومد وحتی گاهی ناامید میشدم .گاهی توی دو راهی می افتادم .اما با سوال کردن از استاد وراهنماییهای ایشان مسیر درست رو پیدا میکردم .توی این مسیر کم کم یاد گرفتم چطور به لاغری توجه کنم وتوجه خودم از چاقی رو بردارم وبه قول استاد دوستی ودشمنی با چاقی رو رها کردم وفقط با لاغری دوستی کردم .وانوقت چاقی کم کم خوش جل وپلاسش رو جمع کرد و از بدنم بیرون رفت وباز هم داره میره .با دوستی با لاغری وتوجه کردن به اون احساسم رو خوب کردم وذهنم من رو داره به سمت وسوی احساس خوب بیشتر پیش میبره .
   من در این دوره مرحله به مرحله پیش رفتم ،اول رضایت ذهن خودم رو بدست اوردم واون رو باخودم همراه کردم اموزشها رو بهش دادم .افکار درست رو به جای افکار اشتباه گذاشتم وشروع به تمرین اموخته ها وتکرار اونها کردم وانگاه جسم وروح وذهنم در یک مسیر قرار داده شدند ودارند به من کمک میکنند ومرا به جایی که روزی از ان گذشتم با خوبی وخوشی واحساس ارامش برمیگردانند.?✏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1398/10/02 21:24
    مدت عضویت: 805 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 12 کلمه

    ممنونم استاد .بله حتما همینطوره .ومن مدیون کمکها ولطف شما هستم ??

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/07/23 20:14
   مدت عضویت: 788 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 39 کلمه

   من خوشحا‌لم که در این دوره شرکت کردرم . وامید دارم که از طریق ذهن و احساس خوب به وزن قبلی خودم بر می گردم انشالله و به امید خدای بزرگ و یاری اسناد و همت خودم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم