ورود / ثبت نام
0

بهانه بی بهانه

بهانه لاغر نشدن
اندازه متن

از زمانی که در مسیر تغییر کردن قرار گرفتم، درک تفاوت بین نگرش افراد موفق و ناموفق برای من جذاب شد. این علاقه سبب شد که به تفاوت نگرش بین افراد لاغر و چاق توجه کنم و جرقه ایده استفاده از قدرت ذهن برای لاغر شدن در ذهنم زده شد.

مهمترین تفاوت بین افرادی که از شرایط خود راضی و آنهایی که ناراضی هستند نگرش آنها درباره بهانه هاست.

افراد راضی نگرش “بی بهانه بودن” را برای زندگی انتخاب کرده اند و افراد ناراضی نگرش “بهانه داشتن” را انتخاب کرده اند.

افرادی که برای ناراضی بودن خود دلیل دارند و برای عدم توانایی خود در راضی بودن از شرایط کلی بهانه دارند.

این مشخصه افراد ناموفق است.

چاقی باعث نارضایتی افراد است و افرادی که برای چاقی خود دلیل و برای عدم لاغر شدن بهانه دارند تا ابد چاق خواهند ماند. اما افرادی که چاقی باعث نارضایتی آنان شده است و برای چاقی خود دلیل دارند اما برای لاغر نشدن خود بهانه ندارند، دیر یا زود رویای لاغری آنان به واقعیت تبدیل خواهد شد.

سال های زیادی از زندگی ام با چاقی گذشت و در آن ایام بارها برای چاق بودنم به خداوند شکایت می کردم که چرا من را چاق آفریده است.

هربار که تلاش می کردم تا لاغر شوم و شکست می خوردم از خدا عصبانی تر می شدم که چرا من را طوری خلق کرده است که هرگز لاغر نمی شوم.

گله و شکایت های من تا سی و پنج سالگی ادامه داشت که به لطف خدای مهربان با موضوع قدرت ذهن و تغییر زندگی آشنا شدم.

این اولین باری بود که تصمیم گرفتم بدون استفاده از روشهایی که دیگران پیشنهاد می کنند برای لاغر شدن اقدام کنم.

امیدی به لاغر شدن نداشتم اما احساسی در قلب من بود که مرا ترغیب به استفاده از این روش من درآوردی می کرد و برای اولین بار در عمرم به ندای قلبم گوش دادم و وارد مسیری شدم که هیچ نتیجه ای برای آن مشخص نبود.

هر روز که در این مسیر ادامه می دادم درک من از چاقی و دلایل آن بیشتر می شد. روزهایی بود که احساس می کردم خداوند ایده ها و آگاهی هایی به من الهام می کند تا بیشتر موضوع چاقی را درک کنم.

آن روزها نمی دانستم کشف دلیل چاقی، اولین قدم برای رهایی از چاقی است. در روش های قبلی که برای لاغری اقدام کرده بودم هرگز درباره دلایل چاقی توضیح داده نمی شد و فقط به من برنامه غذایی یا ورزشی می دادند و تاکید می کردند که باید مو به مو به آنچه برای من تعیین شده عمل کنم و الا نتیجه نخواهم گرفت.

به مرور که دلایل چاقی برای من واضح شد احساس بهتری نسبت به چاقی پیدا کردم و تصور کردم تنفرم از چاقی کمتر شده است چون دلایل چاقی من برایم واضح شده بود و دیگر دلیلی برای متفر بودن از چاقی نداشتم.

تا قبل از آن چاقی را موضوعی تحمیلی از جانب والدین یا خداوند می دانستم و هرگز آن را نپذیرفته بودم و از آن متنفر بودم اما هرچه بیشتر درباره دلایل چاقی آگاهی کسب می کردم بیشتر برایم واضح می شد که دلیل چاق بودنم فقط خودم هستم.

پذیرش مسئولیت چاقی کار ساده ای نیست چون همه افراد چاق از آن متنفر هستند، پس طبیعی است که مسئولیت چیزی که از آن متنفر هستیم را نمی توانیم بپذیریم.

این هدایت الهی بود که قبل از اینکه به من بگوید، خودت مسئول چاق بودنت هستی، مرا ترغیب به کشف دلایل چاقی ام کرد. به این صورت من به مرور درک کردم که تنها مقصر چاق بودنم خودم هستم.

ماه ها گذشت و من غرق یادگیری اصول ذهن برای درک بیشتر چاقی و تغییر فرمول های چاقی ذهن شدم و بعد از حدود 15 ماه اولین نشانه های تغییر جسم بدون اینکه مانند گذشته برنامه رژیمی یا ورزشی داشته باشم در من ظاهر شد.

این نشانه ها گرچه در برابر میزان چاقی من بسیار ناچیز بودند اما دلیلی برای صحیح بودن مسیر انتخابی من برای رهایی از چاقی بود.

با شوق و اشتیاق ییشتری ادامه دادم و هر ماه نتیجه من واضح و واضح تر می شد.

پس از آنکه به مسیر آموزش لاغری با ذهن هدایت شدم برایم واضح شد که چرا من از کودکی درگیر چاقی بوده ام.

اینکه چرا بارها از روش های مختلف برای لاغر شدن اقدام کرده بودم اما هرگز موفق نمی شدم.

اینکه چرا علاقه زیادی به خوابیدن داشتم، از تحرک داشتم متنفر بودم، کارهای پشت میزی را دوست داشتم و خیلی از موضوعات دیگر که قبلا آنها را دلیل چاقی خودم می دانستم.

در این چند ساله که افراد زیادی از طریق هدایت خداوند به سایت تناسب فکری هدایت شده و مسیر لاغری با ذهن را برای تحقق رویای خود انتخاب کرده اند برایم واضح شد که همه آن مسائل و چالش ها برای این بود که همه افرادی که رویای لاغری دارند و بهانه هایی برای لاغر نشدن خود دارند با مشاهده من و نتایجی که کسب کردم بهانه های خود را رها کنند و امید و انگیزه برای لاغر شدن پیدا کنند.

شرایط چاقی من هیچ بهانه ای برای افرادی که چاق هستند باقی نمی گذارد.

من از بد تولد چاق بوده ام.

بیش از 40 کیلو اضافه وزن پیدا کردم.

35 سال چاق بودم و چربی های من بسیار قدیمی و سفت شده بود.

کار پشت میزی دارم و علاقه به تحرک زیاد ندارم.

در سن 35 سالگی تازه با موضوع لاغری با ذهن آشنا شده ام.

از هیچ آموزش یا مهارت خاصی استفاده نکرده ام.

از هیچ دارو یا عمل جراحی برای لاغری استفاده نکرده ام.

نوع تغذیه من مشابه همه افرادی است که اضافه وزن دارند و تصور می کنند برای لاغر شدن غذاهایی که همیشه می خورند را نباید بخورند.

زندگی من کاملا واضح و شفاف است و هیچ بهانه ای برای چاق ماندن هیچ فرد چاقی باقی نمی گذارد.

مگر اینکه خود فرد نخواهد لاغر شود و همچنان به بهانه داشتن برای لاغر نشدن ادامه دهد والا هیچ اضافه وزنی در برابر قدرت ذهن توان استقامت و ماندگاری ندارد.

قدرت ذهن شما، هر میزان اضافه وزنی را از بین می برد.

هر چقدر که چربی های بدن شما قدیمی و سفت باشند، آنها را آب و دفع می کند.

در هر شرایط سنی باشید، از توانایی جسم شما برای لاغر شدنتان استفاده می کند.

اگر نفس می کشید، قابلیت لاغر شدن را دارید.

این ختم کلام برای رفع هرگونه بهانه ای برای لاغر نشدن است.

بهانه های لاغر نشدن را رها کنید و رویای لاغری خود را محقق کنید و از زندگی در شرایط متناسب لذت ببرید.

این مهمترین رسالت شما در زندگی است.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=30924
برچسب ها:
27 نظر در مورد بهانه بی بهانه

دیدگاهتان را بنویسید

   1400/07/24 22:57
   مدت عضویت: 37 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 664 کلمه

                             به نام خدای هدایتگرم    

   من با گوش دادن به این فایل فهمیدم که..

    

   اینکه بارها به خودم بگم: چرا من چاقم؟ چرا صورتم زودتر از همه جا بزرگ میشه؟ چرا پول خرید دوره رو ندارم؟ چرا پولدار نیستم؟چرا ماشیم مدل بالا ندارم؟ چرا در شهر بزرگ زندگی نمیکنم و و و….فقط باعث میشه من از لحظه الانم لذت نبرم و یک روز خودم رو تباه کنم.

    

   **من هم تا همین امروز تمام کارهام رو گذاشته بودم برای بعد از لاغری!!**عکاسی،لباس های رنگ روشن،شلوار جین و…بعد از لاغر شدن!ولی میدونم این نکته ربطی به اضافه وزنم نداره بلکه ربط به عزت نفسم داره.واِلا من ادم های زیادی رو دیدم که چاقن ولی لباس رنگی میپوشن و عکس های زیبایی از خودشون میگیرن! یعنی اونها از خودشون راضی ان؟ معلومه که نه! فقط یاد گرفتن در لحظه زندگی کنن و تمام برنامه های زندگیشون رو برای بعد از لاغری نریزن! اصلا کدوم لاغری؟ کدوم تناسب اندام؟ اونی که معلوم نیست باشه یا نباشههه؟… کدوم فردا….؟

    

   **نیازی نیست بخاطر چاقی زندگیم رو متوقف کنم**چون من انقدر اهداف و خواسته های بزرگ تر دارم که با توجه و تجسم اونها میتونم احساسم رو عالی کنم چون انقدر پاشنه آشیل دارم که بخوام برای اونها زمان بزارم و موفق بشم تمام زندگی من در جسمم خلاصه نمیشه؛بلکه در شخصیت و جسمم خلاصه میشه..اولویت اول زندگیم لاغری نیست اما یکی از ۱۰ اولویت مهم زندگیم همیشه هست چون من دوست دارم به جسمم احترام بزارم و باهاش محترمانه برخورد کنم! 

    

   **اگر حالم خوب نیست،سپاسگزار نیستم**حالا هرچقدر که میخوام دفتر شکرگزاری پر کنم هی بگم خدایا شکرت! ولی وقتی حالم خوب نباشه یعنی شکرگزار نیستم! فقط زمانی شکرگزارم که در لحظه زندگی کنم حالم خوب باشه و احساس خوبی داشته باشم.اونوقت میتونم بگم من دختر با ایمانی هستم^^

   **من با چاقی درگیر بودم**

   بله.از اول عمرم با جسمم مشکل داشتم،با اینکه وزنم همیشه دربرابر قدم عالی بود ولی دوست داشتم خیلی لاغر باشم! کلا سلیقه من جسم استخونی میپسنده و هنوز هم همینطورم و عاشق افرادی ام که پوست و استخونن!! چیکار کنم خب؟من که از یاد بردم ولی مامانم میگه همیشه از جسمت خجالت میکشیدی و منو دق دادی..راست میگه تا اونجایی که یادمه همیشه از خودم ناراضی بودم:) خیلی..این نارضایتی زمانی که وارد دبیرستان شدم بیشتر شد! هم سن و سالامو میدیدم که چقدر متناسبن و اونوقت خودمم میدیدم که چقد پُر و درشت اندامم خیلی غصه میخوردم و بهشون حسودیم میشد..وقتی مهمونی میرفتم گوشه گیر و افسرده و پرخاشگر میشدم.اخه اونجا پر از افراد متناسب بود و من دائم درگیر لاغری و چاقی..خیلی بد بود…حسادت ترس عصبانیت و ناشکری قاطی و پاطی بود…

    

   **هیچ بهانه ای برای چاق موندن ندارم**هرچقدر بیشتر به بهانه های استاد فکر میکنم بیشتر میفهمم که یکی دوتا بهونه های من که چیزی نیستاگه استاد تونسته پس منم میتونماگر شبنم و فریده جون تونستن پس منم میتونم و….من باید لاغر بشم.بهانه ای برای چاق موندن ندارم.از این لحظه به بعد با استمرارم نشون میدم که اطمینان دارم از این روش لاغر میشم.

    

   **افراد متناسب فکری درباره چاقی ندارن**این صد درصد درسته تصدیقش دوشتِ همکلاسیِ منهبه صورت مصاحبه ازش پرسیدم: وقتی کلمه غذا رو میشنوی چه حسی و دیدگاهی نسبت بهش داریاول کلی تردید داشت و بعد راحت گفت: نمیدونم..تامین نیاز بدن یا ادامه حیات و زندگی!!!من از تعجب دهتم باز مونده بود که بابا قانون داره جواااب میدههههه…..همینههههه…خووودشهدر صورتی که اگر این سوالو از من میپرسیدم میگفتم:راهی برای تپلی و چاق شدن هاهاهابا این جواب دوستم مطمئن شدم که هیچ فرمول چاق نداره! هیییییچی..پاکه پاکه

   متناسب  ها لاغر هستند چون فکر چاقی ندارند؟نهههه..چون فکر چاقی ندارند لاغر هستند.تموم شد و رف

   ** بهونه بی بهونه! **اینکه این دوره رایگانه من نتیجه نمیگیرم و فلان فقط حرفه مفته برعکس انقدر این دوره پُر و عالیه که نتایج عالی ازش میگیرن و گرفتنننن!!! نتیجه اش کلی دوستان دیگه هستن که با همین صدگام چندین سایز کم کردن..ولی خب من باید دوره ورود به سرزمین لاغرهارو در زمان مناسب بخرم و میخرم چون خیلی دوسش دارم و به تک تک اگاهی هاش نیازمندم نگاهی به مبلغش ندارممن فقط اونو میخواممیخوام و به دستش میارمتمااااااااام….

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/21 06:29
   مدت عضویت: 187 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 446 کلمه

   بنام خداوند ثروت و فراوانی و عشق و آرامش 

   سلام به دوستان و استاد زیبانگرشم 

   من دیروز مجدد شروع کردم قدم گذاشتن در این مسیر از دیروز نت برداری میکنم کامنتها رو و فایل استاد رو و کامنتهارو میخونم همانطور که استاد گفتن درست و اصولی میخوام برم جلو و دیگه بهانه هارو بزارم کنار 

   چون به این درک رسیدم شرایطمو دلیل کنم برای رسیدن به خواسته هام نه بهانه کنم و هرجور زمین و مردم و خانواده و سرنوشت رو مقصر نکنم و خودمو قربانی نکنم و این احساس قربانی بودن رو از ریشه از وجودم بیرون کنم و جایگزینش احساس لیاقت و عزت نفس و صلح با درون خودم کنم چرا به این نتیجه و درک رسیدم چون گاهی اتفاقاتی میفته که جهان به روشنی بهت نشون میده ومیگه یا بخوام قوی بشم یا ضعیف بمونم و له بشم تو چرخ جهان 

   من چندوقت پیش اول که خواستم جدی بیام از لاغری باذهن استفاده کنم فایلهارو گوش میدادم و کامنتهارو میخوندم و خیلی روم تاثیر گذاشتن اما یه جایی بخاطر اینکه شرایطمو پذیرفتم که من نمیتونم چون میخواستم خیلی زود به نتیجه برسم و چون نمیتونم دوره هارو بخرم نمیتونم پس 

   تااینکه چندروز قبل یکی از فامیلهام بهم یه رژیمی رو توصیه کرد که بگیرم اول باخودم گفتم اینها که الکین وچون اصلا دوست ندارم غذاهامو کسی بهم تعیین کنه و چی بخورم و نخورم قبول نکردم و بخاطر حرفای استادو کامنتهای دوستان رو ذهنم اثر گذاشته بود دیگه باورم شده بود ک این رژیم گرفتنها منو ب نتیجه نمیرسونه و راستش نسبت به رژیم دیدگاهم تغییر کرده بود احساسم هم نسبت ب رژیم خوب نبود و هم اینکه شنیدم خیلیا بخاطر اینکه خواستن خیلی سریع لاغر بشن مثلا دو هفته ده کیلو کم کردن و ریاضت کشیدن الان کلی ریزش مو دارند و کلی بیماری گرفتن به این یقین رسیدم که واقعا اینها حاشیه هس و هیچ قدرتی قویتر از ذهنم و خدای درونم نیست که بتونه کمکم کنه فقط باید از قوانینش درست درمسیر درست استفاده کنم و بتونم فرمولهارو تو ذهنم درست کنم 

   دیگه خودمو پذیرفتم و تصمیم گرفتم دیگه عجله نکنم دیگه بخاطر حرف مردم نخوام به زور خودمو لاغر کنم برای خودم ارزش قائل باشم و لاغری رو یادبگیرم و در این مسیر درست باشم و فرمولهارو تو ذهنم درست کنم 

   دفعه قبل اومده بودم که ببینم برای لاغری ذهن چی میگن از رو کنجکاوی اومده بودم 

   اما این بار با یقین اومدم دراین مسیر باشم چون درک کردم فقط همین راه درست ترین مسیره 

   و بچسبم به اصل و فرعیات رو بزارم کنار 

   با تمرین و استمرار به موفقیتم میرسم تو قلبم یه حس قوی میگه مسیر موفقیت و رسیدن به خواسته هات همین راه و مسیره و با توکل بخدایم قدم میزارم 

   درپناه رب یگانه وفرمانروایی جهان هستی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/07/24 21:00
    مدت عضویت: 37 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 72 کلمه

    سلام افسانه جان

    خیلی لذت بردم از تصمیمی که گرفتی 

    منم سه روز بعد تو یعنی امروز بر این تصمیمم که دوباره از نو شروع کنم و با خوندنِ کامنتت، انگار خودم رو در تو دیدم.

    منم همین دیدگاه رو داشتم و میگفتم چون رایگانه و نمیتونم دوره بخرم پس ولش کن 

    اما اماااااان از این سایت که مثل گرداب میمونه

    وقتی غرقش بشی هرچقدر هم دست و پا بزنی تورو به سمت خودش میکشه

    مرسی بابت کامنتت

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   adelehreyhani68@gmail.com
   1400/07/11 16:57
   مدت عضویت: 344 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 166 کلمه

   بنام بهترین دوستبا سلام و سپاس به استاد عزیز و دوستان و همراهان خوبممن هیچ وقت حتی زمانی که چاق بودم هیچ کدام از بهانه های گفته شده رو نمیاوردم، شاید بهشون اعتقادی داشتم اما همیشه مطمئن بودم که پرخوری باعث چاق شدنمه.. من و خواهرم هر دو با هم همیشه که بحث میکردیم به هم میگفتیم که خیلی پر خوریم.. ولی هیچ وقت برای رفع پرخوری از طریق ذهن عمل نکردیم بیشتر از طریق رژیم خواستیم فقط کنترل کنیم که در همه موارد ناموفق بودیم بعد یه مدت دوباره به وزن سابق برمیگشتیم… همیشه از خودم میپرسم این همه ولع رو ازکجا میارم؟؟؟ دوستان متناسبم رو میبینم که چجوری میخورن، به غذا فکر نمیکنن، تا گشنه نشن نمیخورن، و وقتی حالت سیری بهشون دست بده بهترین غذارو که بیاری لب نمیزنن… ولی بخش عمده ای از فکر من درگیر چه چیز بخورم هستش.. و مشکل دیگه ای که دارم اینه که انتظار لاغری رو ندارم و فکر میکنم در لاغر شدن ناتوانم..استاد لطفا راهنماییم کنین.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/10 21:02
   مدت عضویت: 192 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 377 کلمه

   به نام خدایی که راه رو نشونم میده

   سلام به استاد عزیز و دوستان همراه

   منم هزاران دلیل، نه، هزاران بهانه داشتم برای چاقی و لاغر نشدنم … سنم از 40 رد شده و دیگه چربی ها سفت شدن و نمیشه به راحتی لاغر شد … کار اداری و نشستن های طولانی باعث چاقی و بزرگ شدن باسن میشه … سوخت و ساز بدنم پایینه … برنج و غذاهای شمالی چاق کننده ست ….چون دست پختم خوبه نم یتونم لاغر بشم … چاقیم ارثیه و هزااران بهانه مختلف که قبلا فکر می کردم دلایل چاقیم هستن اما به لطف بودن در این مسیر فهمیدم بهانه های لاغر نشدن و چاقیم هستن. خدا رو شکر می کنم که 90 درصد بهانه های ذهنی من رو استاد نقض کردن و هر بار توی این سایت یه قفلی از ذهنم باز شد…من ماه ها توی سایت و بین فایلهای رایگان چرخیدم و می خوام بگم رویای خریدن دوره مقدماتی رو داشتم و می دونستم بالاخره یه روزی می خرمش…اما تا اون موقع از فایلهای رایگان و دوره های لاغری رایگان استفاده کردم..یکی دو بار لیز خوردم و از مسیر اصلی دور شدم اما دوباره برگشتم تو مسیر و پر قدرت ادامه دادم و درست زمانی که پر از شور و انگیزه و خواستن بودم، پول خرید دوره برام جور شد و من خریدمش … می خوام بگم اگه از وضعیت فعلی (اینجا مثلا محصولات رایگان سایت) استفاده کنی و لذتش رو ببری، امکاااان نداره به وضعیت بهتر (محصولات لاغری) هدایت نشی..امکاااان نداره…اصلا تا تو به ظرفیت وجودی اون وضعیت مدنظرت نرسی، نباید بهش برسی و نمی رسی..تا من یاد نگرفته باشم از وضع موجود لذت ببرم و حالم باهاش خوب باشه، چطور می خوام توی موقعیت گسترده تر و بزرگتر خودم و زمان و حواسم رو مدیریت کنم و لذت ببرم؟ من تا ظرف وجودم آماده پذیرش مرحله بالاتر نباشه، نمیشه که برم مرحله بالاتر. نمیشه بدون یادگیری جدول ضرب، جذر و انتگرال یاد گرفت که…قدم به قدم باید جلو رفت

   من این رو با همه وجود یاد گرفتم و تجربه کردم و ایمان آوردم که هر چیزی در زمان درستش اتفاق میفته و من باید بهانه ها رو بذارم کنار تا هدفم شفاف و مشخص بشه… تا ذهنم پر از بهانه های چاقی باشه، جایی برای یافتن دلایل چاقی نمی مونه …

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/08 12:13
   مدت عضویت: 263 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 978 کلمه

   به نام خدایی که در این نزدیکیست💖💖💖

   سلام به همه دوستان🙋

   بهانه بی بهانه 🤚🖐️

    

   منم قبلاً برای چاقی و اضافه وزنم کلی باورهای غلط و نادرست داشتم  مثلاً ( چاقی من ارثی و ژنتیکیه ، ازدواج ، بارداری ، زایمان باعث چاقی بیشتر میشه ، تو خونواده و اقوام ما سن مون که از سی رد بشه دیگه وزن مون پایین که نمیاد هیچ تازه چاق ترم میشیم ، سزارین باعث میشه که شکم تا آخر عمر آویزون بمونه ، ما آبم که بخوریم چاق میشیم …..) حالا اینا تازه باورهای من بود باز کلی دلایل واسه چاقیم داشتم مثل (من چونکه تحرکم  کمه چاقم ، من چون برنامه منظمی برای ورزش و پیاده روی ندارم لاغر نمیشم ، من شب ها دیر می‌خوابم صبح ها هم دیر بیدار میشم  ، خواب بعد از ظهر ، خوردن چای زیاد با چیزهای شیرین ،زایمان ، ریزه خواری ، خوردن اضافه غذای بچه ها بخاطر اسراف نشدن ،خوردن بستنی زیاد ، شانس ، داشتن اشتهای زیاد ، علاقه داشتن به کیک و شیرینی و چیزهای شیرین ……)  این همه باور و دلایل و رفتارهای نادرست نسبت به مواد غذایی داشتم بعد به زمین و زمان ناسزا میگفتم که این شانس منه و خدا نخواسته که من متناسب باشم البته نه اینکه کاری برای لاغر شدن انجام نداده باشم من هیچ وقت با چاقی و اضافه وزنم کنار نیومدم و همیشه به دنبال راهی💪 برای خلاصی از چاقیم بودم بخاطر همین به این مسیر 🛤️زیبا هدایت شدم ولی چون ذهن من و همه افراد چاق مملو از افکار چاق کننده ست همیشه می‌خوایم یک جورایی چاقی مونو توجیه کنیم و چون در خانواده چاق بودیم و از بچگی باورها و افکار و رفتار و عادت‌ها و دلایل و بهانه های چاقی در ذهن مون نهادینه شده و مسولیت پذیری چاقی رو آموزش ندیدیم یاد نگرفتیم که مسولیت چاقی مونو بپذیریم بخاطر همین همش دنبال مقصر میگردیم غافل از اینکه درد و درمان هر دو در درون خود ماست آب در کوزه ما تشنه لبان میگردیم همون طور که تونستیم چاقی رو به سختی و با رنج فراوان خلق کنیم صد درصد میتونیم لاغری رو به آسونی و با لذت وافر خلق کنیم .👏👏🌹

   من ایمان دارم که این روش درست ترین روش و ایمان دارم که من توانمندم و قدرتمند ترین ذهن و نیرو برای متناسب شدن و دارم .🌹

   من به مسیر درست از طرف خداوند هدایت گر هدایت شدم و ایمان دارم که خداوند این قدرت و توانایی رو در وجود من دیده که منو به این مسیر زیبا هدایت کرده و خواسته که من از سهل ترین و مستقیم ترین ترین مسیر به آرزوها و اهداف زیبایی که یکی از آنها داشتن تناسب اندام ماندگار برسم 🌹

   پس من بی بهانه در این مسیر با راهنمایی های ارزشمند استاد گرامی و دوستان هم مسیرم حرکت میکنم تا به هدفم برسم .🌹

   استاد الگوی من در این مسیر زیبا هستند و هر جا به مشکل بر بخورم یا خدای نکرده لیز بخورم و یا اگه بخوام به بهانه های مختلف جا بزنم که خدارو شکر تا الان این جور نبوده و ان شا الله بعدشم نباشه با استفاده از آموزش ها و راهنمایی های ایشون دوباره به مسیر بر میگردم 

   من هنوز سعادت نداشتم که از دوره‌های استاد خریداری کنم و دارم از آموزش های ارزشمند و رایگان ایشون استفاده میکنم و با استفاده از همین آموزش ها کلی حالم خوبه خیلی از بیماری‌هام از بین رفتن ، شادتر ، سپاس گذارتر ،سحر خیزتر ، جوون تر ، سالم تر، لاغرتر ، خوش تیپ تر ، فرزتر ، با اعتماد به نفس تر ، حرص و ولع ام نسبت به مواد غذایی کم‌تر ، زیباتر …..شدم .👏👏👏🌹🌹🌹

   این جا که دیگه خبری از تلاش جسمی و رنج و سختی های روش های قبلی ، ورزش های سخت و سنگین ، دمنوش های تلخ و بدمزه قبل از وعده های غذایی ، محدودیت برای مواد غذایی ، قرص و پودر و عرقیات زهرمار ،گن های تنگ و عذاب آور ، پیاده روی های خسته کننده ……نیست هرچه هست تلاش ذهنی و لذت و آرامشه پس هر کس که به این مسیر زیبا🛤️ هدایت بشه و با دیدن زیبایی های این مسیر 🏞️🛤️بازم بهانه بیاره و از این مسیر زیبا خارج بشه اون دیگه خودش ، خودشو لایق متناسب بودن و داشتن آرامش ندونسته به قول معروف بهشت را به بها دهند به بهانه ندهند .ما هم تا رسیدن به بهشت فاصله چندان دوری نداریم و باید بها شو با گوش دادن به فایل های آموزشی و درک و هضم اونا و تبدیل اونا به عمل در زندگی روزمره و مطالعه مقالات و نظرات دوستان و داشتن صبر و آرامش و استمرار و بهانه نیاوردن و جا نزدن ، ایمان و اشتیاق و صرف وقت و انرژی برای آموزش‌ها پرداخت کنیم تا وارد بهشت شویم و از نعمتهای اون لذت ببریم .و بهشت جایگاه کسانی است که ایمان قلبی بیاورند.نه کسانی که فقط زبانی ایمان بیاورند.

   استاد زحمت کشیدن اونقدر فایل رو سایت گذاشتن که من بعضی مواقع با خودم میگم وای چقدر تعداد فایلها زیاده خدا کنه که من بتونم همه اونا رو گوش کنم و بتونم درک کنم . وتا جایی که بتونم سعی میکنم که نهایت استفاده رو از شون ببرم چون واقعا تک تک شون برای کسی که درک کنه ارزشمنده .وبه نظر من این همه فایل و استاد گرامی مثل ایشون که همیشه کنار مون هستند برای کسی که بخواد لاغر بشه دیگه جایی برای جا زدن نداره مگر اینکه خودش دنبال بهانه باشه به قول معروف کسی که بخواد کاری انجام بده راه حل شو پیدا میکنه کسی هم که بخواد کاری و انجام نده بهانه شو جور میکنه . برای کسی هم بخواد از مسولیت شانه خالی کنه بینهایت بهانه وجود داره .

   ان شاالله که منم مثل دوستانم سعادت داشته باشم و بتونم دوره های آموزشی و خریداری کنم و روزی از داشتن اونا لذت ببرم .🌹🌹🌹

   با تشکر از زحمات استاد گرامی🙏🙏🙏🌹🌹🌹

   با آرزوی بهترین ها برای خودم و همه دوستان هم مسیرم 🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/08 00:58
   مدت عضویت: 694 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,707 کلمه

   بهانه بی بهانه 

   سلام استاد و دوستان همراهم 

   خدارو شکر میکنم در مسیر تناسب و تغییر قرار دارم ،من فعلا در دوره مقدماتی در حال مرور کردن مجدد هستم ولی امروز دلم خواست این فایلو گوش کنم و بنویسم هر چند یکبار در اینستاگرام نگاه کردم ولی مجدد به این فایل هدایت شدم 

   منهم قبلا تو  دسته افراد ناراضی قرار داشتم ،ناراضی از هر موقعیتی،هر اتفاقی ،از شرایطم از جسم چاقم از اعصاب خوردم از بدبیاری ها وووو

   و اینها ادامه داشت تا ۴ سال پیش  که با موضوعات ذهنی آشنا شدم ،البته از ۸ سال پیش  آموزش هام شروع شد ولی ذهنم  اون سالها آموختنو  ازم نمیپذیره و جزء کارنامه تمریناتم حساب  نمیکنه

   الان هم که نزدیک به ۲ ساله در سایت تناسب فکری هستم 

   مسلما افراد چاق از وضعیت ناهنجار جسمشون ناراضی هستن ،هر چند که راه های مختلفیو رفتن و میرن ولی باز هم پر از اضطراب های مسیر هستن و همیشه کلی عوامل بیرونی وجود داره که باعث چاقیشون شده که خود منهم قبلا جزء همون دسته بودم 

   خدارو سپاسگذارم که منو هدایت کرد به مسیر آگاهی و تغییر و با آشنا شدنم با لاغری با ذهن درهای آرامش و تناسب و زیبایی بروی من باز شد 

   خوشحالم که منهم به ندای قلبم گوش کردم و وارد دوره ها شدم‌ ،در آرامش در حال طی کردن مسیر گام به گام تناسب هستم ،ذره ذره فرمول های قبلی در حال کمرنگ شدن و فرمول های تناسب در حال ساخته شدن هستن و منهم در کنارشون و کمکشونم 

   من طرف خودمو درست میکنم ،حالمو خوب نگه میدارم ،تمریناتمو انجام میدم‌، شخصیت متناسب در خودم میسازم و نتایج بصورت پی در پی در حال رخ دادنه ،خودمو با نتایج دوستانم مقایسه نمیکنم ،حتی خودمو با ۳ ماه پیشمم مقایسه نمیکنم ، من تمرین میکنم ،همه چیز به موقعش درست میشه 

   اینکه خداوند رویایی رو در قلب ما میذاره و مارو میفرسته بسمتش در روش لاغری با ذهن که توسط استاد عطارروشن بوقوع پیوست ،کاملا مشخص میکنه که استاد برای پیدا کردن و هدایت شدن به این مسیر انتخاب شده بوده و از یک مشکلی که نقطه ضعفشون بود به نقطه قوت رسیدن 

   اینکه با تغییر ذهنشون از چاقی به لاغر شدن برسن ،به جایگاه صحیح مالی برسن ،در روابط عالی بشن در سلامتی وووو

   هر کدوم از ما رویایی داریم که اگر بهانه هایی واسشون نیاریم و هدایت بخواییم میریم بسمتشون و بدستشون میاریم ،اصلا رویاها میان که ما بهشون دسترسی داشته باشیم که جهان هم گسترش پیدا کنه ،اگر ادیسون به فکر اختراع برق نمیفتاد که الان همگی با  نور شمع زندگی میکردیم ،اگر ماشین اختراع نمیشد که ما مثلا برای رفتن به شمال باید ۶ ماه با الاغ و شتر توی راه بودیم 

    

   در کل پذیرش مسئولیت کار راحتی نیست چونکه با پذیرشش باید کارهایی انجام بدیم و یه کارهایی انجام ندیم و مستلزم تلاش و تحرک ما میشه ،باعث میشه ما راه و روشمونو تغییر بدیم ،تا قبل از اینکه مسئولیت چاقیو بپذیریم تمام تقصیرها گردن ،ارث،ژنتیک و سن و زایمان و ازدواج وووو بود ،ما هم کار خاصی جز غر زدن و شکایت کردن نداشتیم ولی الان غر زدن ممنوعه و فقط تغییر و رشد و تناسب آزاده 

   منهم از بدو تولد تپل بودم و در ادامه مسیر زندگیم ۳۰ کیلو اضافه وزن بدست آوردم  ، از ۱۰ سالگی تا ۲ سال پیش چاق بودم و در تلاطم رژیم های زیادی بودم البته لاغر هم شده بودم ولی مجدد برگشت وزن داشتم  

   (قدرت ذهن ما هر میزان اضافه وزنی را از بین میبرد )چه جمله قدرتمندیه 

   اگر نفس میکشید قابلیت لاغر شدن را دارید 

    

   در مورد پذیرش مسائل پیرامون ، سال ۹۸ با دوستم تصمیم گرفتیم که هر ۲ ماه یه سفر خوب بریم ،از اونجاییکه هر دومون عاشق سفر رفتن و کشف جاهای جدید بودیم تصمیمات بلند مدت برنامه ریزی کرده بودیم و سال ۹۸ شروع سفرهای ما بود و تقریبا هر ۲ یا ۳ ماه یکبار میرفتیم تفریح و گردش و داشتیم برنامه ریزی میکردیم که سال ۹۹ سال پر سفر تری داشته باشیم و تمام جاهایو که میخواستیم به مرور بریم روی نقشه پوینت میزدیم 

    

   اتفاقا آخرین سفرمون اسفند سال ۹۸ بود که شروع پیدایش این ویروس بود و از اونجاییکه ما اخبار نگاه نمیکنیم خبر نداشتیم اوضاع جهان به چه شکله ،فقط توی پروازمون که پر بود از مسافرهای چینی و چندتاشون کنار من نشسته بودن ،از ماسک هایی که روی صورتشون بود من شک کردم و از خودم میپرسیدم چرا اینا توی هواپیما ماسک زدن ولی باز هم متوجه نشدم 

   ما از سفر برگشتیم و تازه متوجه اوضاع و احوال شدیم و اون شرایط قرنطینه ووووو که حال و روز بسیار ناراحت کننده ای در سطح جهان بود 

   ما که چند روز قبلش تصمیم گرفته بودیم به مسیر سفریمون ادامه بدیم ، متوجه شدیم فعلا نمیشه اقدامی کرد و باید توی خونه موند و این جریانات تا الان هم ادامه داره 

   اوایل که با این اتفاقات مواجه شده بودیم با خودمون  غر میزدیم که چرا اینجوری شد ووو ولی بعدش پذیرفتیم که باید این شرایطو پذیرفت و تصمیم گرفتیم فعلا در اطراف خودمون و داخلی سفر کنیم تا اوضاع درست بشه و کم کم عادت کردیم که پذیرش مهمترین کاریه که برای آرامش خودمون باید داشته باشیم که هر چقدر بجنگیم بی فایده است 

   الان هم گهگداری که جاده ها باز میشن یه گریزی به شهرهای مختلف میزنیم و سعی میکنیم روحیه سفریمونو حفظ کنیم و خودمونو با شرایط تطبیق میدیم و همینطور لذت هم خواهیم برد، در کل وقتی با موضوعات ذهنی آشنا شدم یاد گرفتم از چیزهای اطرافم لذت ببرم  

   هیچ وقت زمان هاییکه چاق بودم  نتونستم از خودم راضی باشم ،نتونستم خودمو بپذیرم و همواره در جنگ با چاقی بودم و همون نپذیرفتن چاقیم ، حالمو همواره بد میکرد و متنفر بودم از جسمم 

   یکی از رنج های من در قبل،  لباس پوشیدن و مخصوصا لباس خریدن بود ،زمان هاییکه چاقتر بودم از سفر کردن لذت نمیبردم چونکه زیادی درگیر چی بپوشم بودم و این عادت بد هنوز هم کم و بیش با من هست که دوست ندارم لباس بخرم 

   اوایل که وارد دوره شده بودم یه بار از دوستم پرسیدم بنظرت چرا تا الان نتونستی  لاغر بشی ؟ گفت چونکه من صبح تا شب پشت کامپیوترم و تمام مسیرهای رفت و آمدمو با ماشین میرم و هیچ تحرکی ندارم و الان بعد از گذشت چند ماه که دوستم هم در دوره است و انقدر عالی لاغر شده ازش میپرسم تو که تحرک نداشتی و کارت پشت میز نشستن بود چرا داری لاغر میشی؟ و جوابی که میده اینه که الان دارم آلودگی های ذهنمو  تمیز میکنم ،رفتارهامو تغییر میدم و جسمم هم تغییر میکنه و این باور در ذهن من کاملا شکسته شد ، چونکه بی تحرک تر از دوستم ندیدم 

   اتفاقا این دوستم بدلیل اینکه نماز صبح میخونه و بعد از نمازش  نمیخوابه ، جزء آدم های سحر خیز بوده و هست ولی چاق بوده و هست  ،پس سحر خیز بودن هم دخالتی در لاغر شدن نداشته ،در کل قدیمی ها این سحر خیز بودنو به هر چیزی ربطش دادن به پول و رزق و روزی هم ربط دادن ولی میبینیم که یه عالمه افراد فوق ثروتمند داریم که صبح زود از خواب بیدار نمیشن و یه عالمه آدم ها هستن که سحر خیزن ولی فقیر هستن پس این باور هم شکسته میشه 

    

   افزایش سن برای خانم ها یه باور ریشه ای و قویه که بارها شنیدیم بالای ۳۵ سال هر سال ۱ کیلو به وزن خانم ها اضافه میشه و ما منتظر این ازدیاد وزن بودیم ولی خواهر من از من بزرگتره ولی لاغر و متناسبه پس این باور هم شکسته میشه 

   قبلا پر از دلیل بودم برای چاق بودنم و در این مسیر دونه دونه اون دلایل شناسایی شدن و از وجودم کمرنگ و در حال کنده شدن هستن ،الان دلایل زیادی برای لاغر شدن و لاغر موندن دارم بجای دلیل برای چاق بودن 

   من دلیلی ندارم برای لاغر نشدن ،اگر استاد تونستن ،دیگران تونستن خودم هم تا این مرحله تونستم یعنی بقیه راه هم آسونه و میتونم به هدفم برسم

   من مطمئنم این روش درسته چونکه به عملکرد و کارایی ذهنم آگاهم ،میدونم ذهن من با استاد هیچ فرقی نداره ،تفاوت در نوع نگاه و نگرش استاد به چاقی و لاغریه ،اگر منهم سطح دانسته ها و عملکردهامو به اندازه ایشون ببرم بالا میتونم در مدت زمانیکه من نمیدونم چقدره ،به جسم ایده آل خودم برسم ،وقتی به این روش اعتماد دارم دیگه شک و تردید جایز نیست، من فقط حرکت میکنم ،نقشه گنج دستمه ،از چیزی نمیترسم ،راز در ماندگاریست ، ادامه میدم بلخره به ساحل  خواهم رسید ،اتفاقا هر روز هم در سایت هستم ،مینویسم ،میخونم و گوش میکنم 

     مگه ۳۰ کیلو اضافه وزن من در ۲ سال اتفاق افتاد که من انتظار دارم بسرعت لاغر بشم ،به تعداد بارهاییکه در مورد چاقی شنیدم ،دیدم و سرزنش شدم و حالم بد شده باید ،داده های تمیز وارد مغزم کنم 

   اگر یکمی با خودمون صداقت بیرحمانه داشته باشیم و به یاد بیاریم که با وجود و احساسات خودمون چکار کردیم ،دیگه انقدر بهش برای لاغر شدن فشار نمیاریم 

   سالها فقط در حال غر زدن و شکایت کردن بودیم ،خودمونو مسخره کردیم و اجازه دادیم هر کسی تحقیرمون کنه و مدام بدنبال راه حل های دیگران برای لاغر شدن بودیم ،در تمام اون مدت حالمون با خودمون بد بوده و احساس شرمندگی داشتیم و یه عالمه مموری ناراحت کننده که در ذهن و خاطره ما به کرات وجود داره 

   حالا با توجه به اون حجم مموری بد ، چطور انتظار داریم با یه بشگن زدن همه چیز عوض بشه ،یکمی با خودمون مهربانتر باشیم ،مدارا کنیم ، تشویق کنیم ،بهانه نیاریم ، برای خودمون دست بزنیم 

   آخه مگه چند نفر از آدم های حداقل ایران این روشو میشناسن و دارن به کمکش لاغر میشن ؟ خیلی تعداد محدودی هستن که با این فضا آشنا میشن و میمونن ، مهم موندنه نه اومدن

   اول جاده موفقیت همیشه شلوغه ،آخر جاده مهمه که چند نفر تا انتها به راهشون ادامه میدن 

   تمام افراد موفق جهان این قانونو ثابت کردن که راز موفقیتشون در تمرین و تکرار و عشق بوده 

   خودم این مسئله رو متوجه شدم که تو کلاس رقصم به تازگی یکمی رون تر شدم ،اونم بعد از ۳ سال که مستمر دارم کلاس میرم ،حالا چرا الان احساس پیشرفت میکنم چونکه چند روزه دارم چند تا آهنگو میرقصم و تمرین میکنم ،دقت کردم هر زمان تو خونه  تمرین میکنم یه تغییر اساسی دارم که مربی م متوجه میشه ،حالا رقصیدن الویت زندگی من نیست که به تمریناتش زیاد توجه نمیکنم ،میرم که با فضاهای شاد هم در ارتباط باشم ، اگر  الویتم بود حتما تمریناتمو بیشتر میکردم 

   پس راز موفقیت در بودن و قرار دادن ذهن در اطلاعات و فایلهاست 

   یکی از زیباترین قسمت این متد،  اینه که بخور نخور نداره و از سادگی زیادش همه تعجب میکنن و از اونجاییکه برای ذهن ما لاغر شدن کار رنج آور و سختیه ،باور نمیکنه که میشه براحتی لاغر شد که تمام این تمرینات در دوره ها بصورت مفصل آموزش داده شده 

   چند روز پیش که با دخترم صحبت میکردم که ایشون هم در دوره مقدماتی هستن ،میگفت مامان چقدر این روش قشنگه و ازش خوشم اومده ،میگفت ،میخواستم برای لاغر شدن برم باشگاه و تا میتونم ورزش های سخت انجام بدم تا عرق کنم و لاغر بشم ولی الان دوست دارم باشگاه برم که بدنم فرم ورزشی بگیره ،از اونجاییکه دخترم مربی والیباله ،البته تازه کارتشو گرفته ولی بشدت به ورزش و والیبال علاقه داره ،میدونم از این به بعد برای عشقش ورزش میکنه ،بقول خودش برای مربی ها خیلی مهمه که خوش استایل باشن و تو محیط های ورزشی مدام بهشون تاکید میکنن که نوشابه نخورید ،شکلات نخورید ، غذاهای چرب نخورید و دخترم ترس های زیادی از نوع غذاها داره که میدونم در این دوره ها همشون به مرور رفع خواهند شد 

   وظیفه ما پاک کردن چیزیه که باعث پذیرش ما در چاقی شده ،ورزش اجباری نداره ،رژیم نداره ،فقط نیاز به آگاه شدن داره که از خودمون و بدن و ذهن و عملکردهامون مطلع بشیم 

   مشکل ما از زمانی شروع شده که هر کسی هر چیزی گفت باور کردیم و پذیرفتیم ،بارها شنیدم که سوخت و سازت پایینه ،خب میپرسیدم چطور سوخت و سازمو ببرم بالا ؟ میگفتن سخت ورزش کن ،غذاتو کم کن ، همش بدو بدو کن ،منم قبول کردم و از اون به بعد هر چقدر خواستم که از بدبختی های چاقی فرار کنم بیشتر دست و پای خودمو قفل کردم در بد بیاری های چاقی ،چرا ؟ چون آگاه نبودم که بالغانه لاغریو انتخاب کنم ،میخواستم چاقیو تخریب کنم تا به لاغری برسم 

   خبر نداشتم که اون لحظاتیکه داشتم بال بال میزدم برای فرار از چاقی دارم بیشتر در باتلاق چاقی غرق میشم چونکه با دست و پا زدنم داشتم ثابت میکردم که من چاقیو میخوام 

   به بچه هام و اطرافیانم میگم که تمام ضربه هاییکه تا الان خوردیم بخاطر ناآگاهیمون بوده ،ناآگاه بودیم هر کی هر اطلاعاتیو خواست تزریق کرد تو مغزمون ،همیشه درگیر راهکارهای دیگران بودیم 

   تو تمام جنبه های زندگی ،وقتیکه آگاه نبودیم شکست خوردیم ،اگر تو مدار کلاهبردار رفتیم برای ناآگاهیمون بود ،اگر پولهامونو از دست میدادیم برای تفکراتمون بود و خیلی مسائلی که سالها درگیرشون بودیم 

   حالا با آگاه شدنمون حداقل کسی نمیتونه هر خوراکیو به مغزمون بخورونه ، گوشمون در اختیار هر خبری نیست ، خدارو شکر برای همیشه با مقوله متخصص تغذیه و چاقی خداحافظی کردیم 

   قبلا هر کسی هر چیزی میگفت ،میگفتم آره شما درست میگید ولی الان دیگران خیلی سخت میتونن منو قانع کنن و اگر مخالف رفتار یا عملکردی باشم بسرعت یا اون محلو ترک میکنم یا بهشون میگم که مخالف صحبت هاتون هستم 

   الان بجای تاثیر گرفتن از دیگران ، روشون تاثیر میذارم ،چرا به این توانایی رسیدم ؟ چونکه من تونستم روی خودم تاثیر بذارم ،پس الان برای من قاعده بازی عوض شده ،هر چقدر آگاهی عمیقتر ،ترس ها کمتر ،رنج ها کمتر 

   یکی از مسائلی که بین افراد شایعه و همه ما باهاش درگیر بودیم و هستیم ،رسیدن به خواسته هامونه ، اونم بخاطر باورهایه که در اعماق ذهن ما بوده و هست که رسیدن به یک خواسته یو برامون دور از دسترس کرده 

   ما گاهی اوقات حتی نمیتونیم به خواسته هامون فکر کنیم ،حتی خودمونو مجاز به فکر کردن اونها هم نمیدونیم 

   وقتیکه ما به خواسته ها فکر نمیکنیم یعنی پذیرفتیم که نمیتونیم بهشون برسیم ،حالا این خواسته میتونه خرید یک دوره باشه یا خرید یک خونه ، همین الان اگر ازمون بپرسن چرا به خونه مورد علاقت نرسیدی ،۲۰ تا دلیل میاریم که همون دلایل باعث شدن حتی نتونیم نیم نگاهی به رویامون بندازیم

   ولی همه ما در زندگیمون به تکرار به خواسته هایی رسیدیم که اصلا برنامه ای براشون نداشتیم ، برای خریدن دوره ها هم ،فقط کافیه بخواییم ، وظیفه ما خواستنه ،اجابت کردنش با خداست ،چجوری و چطورش وظیفه ما نیست 

   ولی به اشتباه ما دوست داریم وظیفه خدارو انجام بدیم ،یعنی درخواست نمیکنیم ولی میریم میچسبیم به چطور رسیدنش که اصلا وظیفه ما نیست ،بنابراین از رسیدن به خواستمون ناامید میشیم ،چونکه ذهن ما برای رسیدن به خواسته ،فقط چند راهو پیشنهاد میده که همشون هم به بن بست میخوره ولی خدا هزاران راه بلده 

   منم قبلنا فکر میکردم نمیتونم هیچ دوره ایو بخرم ولی از اونجاییکه من عاشق بودن در مسیرهای ذهنی هستم ،خداوند مسیر زیبایو برام باز کرد که الان این مشکلو ندارم ،فقط کافیه پا بذاریم روی موانع و خواسته هامونو بخواییم 

   حالا چجوری خواسته هامونو بخواییم که ارتعاش نیازمندی هم به جهان نفرستیم ؟ مثلا خودمونو در رسیدن به خواسته هامون ببینیم ،حس کنیم ،خواسته هامونو زندگی کنیم ،مثلا خودمونو ببینیم که دوره مورد علاقمونو خریدیم و داریم استفاده ش میکنیم ،حالمون خوبه ،خوشحالیم ، لذت میبریم 

   البته چرایی حس کردن خواسته هم مهمه ،چرا من دارم به خواستم فکر میکنم یا   توجه میکنم ؟ بخاطر اینه که ندارمش ؟ اگر بخاطر کمبودشه که اینکارو ادامه ندم ولی اگر بخاطر اینه که وقتی به خواستم فکر میکنم حالم خوب میشه و لذت میبرم ،این دلایل خوبه و به ما کمک میکنه به خواستمون برسیم 

   مثلا من وقتی وارد سایت شدم روی پای خودم نبودم ،مثل وقتیکه بچه بودیم میرفتیم شهربازی ،لحظه ورودمون به شهر بازی چقدر هیجان بازی کردن داشتیم ، من همونجوری بودم ،اول که چندتا فایل رایگانو گوش کردم ، همزمان برای ۲ تا از دوستانمم میفرستادم ،نت ایران قطع شد ،من تصمیم داشتم دوره هارو بخرم ولی اون ۱۵ روز که هنوز نخریده بودم ،با دلع زیاد فایلهای رایگانو گوش میکردم ،نت که وصل شد دوره هارو خریدم ،میدونستم جایی که خدا هدایتم کرده جای الکی نیست ،اینجا انتخاب خدا بوده ،پس دیگه فکر نکردم فقط اشتیاق بود و بس ،الان هم برام فرقی نمیکنه هر فایلی وارد سایت بشه من گوش میکنم و مینویسم ،چه دوره هام باشه چه رایگان،آگاهی آگاهیه ،فرقی نمیکنه کجای سایت بارگذاری بشه   

   خدارو شکر میکنم برای اینهمه آرامش و حال خوب 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 17 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/07/18 21:01
    مدت عضویت: 384 روز
    اندازه متن
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 376 کلمه

    باسلام خدمت شما دوست عزیز م .

    من امروز فایل پنجم  مسیرلاغری من  رو گوش دادم  اومده بودم توی سایت که نوشته هارو مرورکنم  یه حسی بهم گفت بیام  این  فایل پیش نیاز متنشو بخونم    همونطورکه داشتم می‌خوندم نوشته  های دوستانم می‌خوندم نوشته ی شمارو که  خوندم لذت بردم واقعا همه چیز نوششتون  عالیه وهر جملش درسی داره ومن ازصمیم قلبم خوشحالم که دوستان آگاهی دارم و این همش لطف خداست که مارووارد این مسیر کرد و واقعا ازته دلم میگم که خوشحالم استاد درست میگفتن  .خوندن نوشته ی بچه های سایت خیلی چیزها رویادمیده  بیشترازهر کتاب   وهرچیزدیگه  ای چون تجر بشونه واین فوق العاده است و باعث هیجان انگیز ترشدن  این مسیر میشه .این روزها دارم بیشترو بیشترایمان  پیدا میکنم به این مسیر .ودارم ازاین مسیروتکرارش لذت میبرم . من چندروز پیش شوهرم بهم گفت که برم باشگاه باشگاه نزدیکمون دوباره شروع کردن به نام نویسی برای آبان‌ماه  امامن امروز به شوهرم گفتم حالا باشه یه روش دیگه میگردم ببینم درحالیکه من فقط توفکر لاغری باذهنم  بودم چیزی که قبلاً نداشتم بااینکه توی سایت بودم اما بهش گفتم که دنبال روشی میکردم ولی نگفتم ازاین روش چون قبلاً که گفتم . وتغییری ندید نپذیرفت . اما این بار پذیرش  توسط من شکل گرفته و این فوق العادست تکرارنوشته های بچه ها و خوندن متن های استادتکرارمکرر فایلها برام  لذتبخشه وهیجان دارم ببینم چی نوشتن قبلا عجله داشتم برای لاغرشدن امااینبار میخوام لاغر بمونم واین خیلی  متفاو ته  ولذت  بخشه  چون لاغرموندن دیگه زمان و مکان ونوع غذاو سوخت وسازو…..براش مهم نیست هر کدوم از بچه های سایت پاستا تبدیل به معلمی برای درس زندگی شدن و بچه هاییکه درسن کم وارداین مسیرشدن بیشترمنوبه وجدمیارن ازخوندن نوشته‌های شما دوست عزیز خیلی لذت بردم وهرکلمه وجمله بندیش  برای من درس عمیقی نهفته داشت ازشماممنونم که نوشته هاتونوتوی سایت می‌نویسید تاماهم بهره ببریم . من  هم دلم میخواد دوره ی ورود به سرزمین زیبایی لاغری روبتونم خریداری کنم و قطعااون  روزمیرسه  همونطورکه بعدازمدتهاحالادارم درک میکنم این آموزشها رومن میتونم اون دوره رو بخرم چون خدارودارم وبه کسی التماس نمیکنم برای خریدنش بلکه فقط به خداخواستمومیگم ومبسپارم به اون ناخواسته ی من به وقوع بپیونده واون روز هم دیر نیست  ونزدیکه .چون خدای من ازرگ گردن نزدیکتره واون می‌دونه می وچطور .بازهم ازخداوبعدازشمادوستان سپاسگزارم.بابت این احساس خوب وارامش.🙏🙏🙏🌹🌹🌹

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/07/19 23:51
     مدت عضویت: 694 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 101 کلمه

     سلام  دوست همراهم

     خدارو شکر کامنت من براتون مفید بوده 

     خوشحالم که داره تعداد افراد آگاه به جهان بیشتر میشه که این‌ اتفاق باید رخ بده که جهان برای گسترش خودش نیاز به آگاه شدن ما داره 

     خدارو شکر که هممون در مسیر تغییر و رشد فردی خودمون هستیم و با استمرار در این مسیر میتونیم‌ به هر آنچه دوست داریم‌ برسیم 

     شناخت فردی باعث میشه ما جهان رو از دریچه جدیدی نگاه کنیم و دیگه نتونن اتفاقات  روی ما مثل قبل اثر گذار باشن و هر رویدادی رو در مسیر خیر و برکت خودمون ببینیم

     برای شما دوست عزیز آرزوی تناسب و سلامتی دارم 🌹

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    1400/07/24 21:24
    مدت عضویت: 37 روز
    اندازه متن
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 160 کلمه

    سلام فریده خانم گل

    باز با این کامنتت ترکونده بودی و من نبودم

    فقط میتونم بگم به به

    به به به اییییین همه اگاهی که توی همین یه دونه کامنت جا دادی

    قفل های ذهنم یکی یکی داره باز میشه.حالا میفهمم وقتی استاد میگه کامنتارو بخونین برای چیییی میگه…

    برای این میگه که حالمون صد درجه خوب بشه 

    اصلا عاشق اون جملات پایانیت شدم

    همیشه فکر میکردم نمیتونم دوره رو بخرم 

    ولی الان خیلی امید پیدا کردم و مطمئنم با تجسم رسیدن به خواسته ام و هر روز توی خواسته ام خودم رو دیدن میتونم بهش برسم.

    (البته زمانی که روی باورهای ثروت سازم کار کنم که تموومه)

    خلاصه که من عاشقتم فریده جون.هر بار توی پیج میبینم باز سطر اول مدال اورنده هایی میگم دست مریزاد.

    میدونم چرا تا اینجا نتیجه گرفتی چون همیشه بهای زمانی زیادی میپردازی و هیچ بهانه ای نمیاری

    همیشه دیدم که کامنتت رو در هر شرایطی میزاری و این خیلی خوبه

    افرین واقعا افرین 

    من خیلی خوشبختم که شما جز خانواده مجازی من هستین.بودن در کنار شما غرورآفرینه

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/07/25 01:46
     مدت عضویت: 694 روز
     اندازه متن
     همیار لاغری
     محتوای دیدگاه: 375 کلمه

     سلام آرمیتای عزیز 

     خوشحالم که این مسیرو ادامه دادی که راز در ماندگاریست

     خوشحالم که کامنتم برات خوب بوده ،خدارو شکر من در نوشتن آگاهی های کامنت هام کم نمیذارم وقتی میخوام شروع کنم از روح قدرتمندم میخوام که کمکم کنه و گاهی بعد از نوشتن کامنت هام خودم چندین بار میخونمشون و خودم شگفت زده میشم 

     من همواره در حال یادگیری هستم مثلا الان که ساعت یک و نیم بامداده و در حال نوشتن جواب کامنت شما هستم ،از صبح تا الان یکسره در حال گذروندن دوره هام بودم 

     در واقع ذهنمو خیلی آزاد نمیذارم که دلش بخواد بره تو پیش نویس هام ،دارم تلاش میکنم که براش نگهبان بذارم ،میخوام اونجوری که خودم میخوام تربیتش کنم ،برای همین خیلی مراقبشم ،البته که زیاد هم زیر آبی میره و میخواد از دست من فرار کنه😊

     ممنون از انرژی خوبت آرمیتا جان🥰

     برات خوشحالم که در سنین کم وارد دایره آگاهی شدی ،ادامه بده که مسیر زیبایی در انتظارته ،دختر خانمی که به این راه هدایت میشه حتما متفاوت فکر میکرده و خواسته داشته ،خلاصه خیلی به خودت افتخار کن 

     الویت اولیه من در زندگیم آموزش مطالب ذهنیمه که هر کاری هم که داشته باشم باید انجامشون بدم و از بودنشون لذت میبرم

     منم خوشحالم که دوستان عالی و آگاهی مثل شما دارم⚘

     حتما به تک تک خواسته هات میرسی چرا که ما به این دنیا اومدیم که رویاهامونو تجربه کنیم 

     اگر به خواسته هامون نرسیدیم یا نمیرسیم چونکه قسمتی از ذهن ما نمیخواد که ما برسیم با شناخت قسمت های مختلف درونیمون در واقع با خودشناسی ،میتونیم دسترسی بیشتری داشته باشیم به صندوقچه ناخوداگاهمون 

     قدیمیا میگفتن روزی دست خداست ولی الان مطمئنم که روزی ما دست ناخوداگاه ماست 

     اگر بتونیم پیش فرض های قدیم ذهنی خودمونو بشناسیم و با فرمول های جدید جابجا شون کنیم مسیر زندگی ما ریل عوض میکنه 

     فقط کافیه بخواهیم تا هدایت بشیم 

     پول و ثروت و دوره و هر آنچه که هست برای استفاده ما بوجود اومدن ،اگر خودمونو لایق داشتنشون بدونیم ،ارزشمند بدونیم ،کانون توجهاتمونو ببریم بسمت خواسته هامون و در انجام این کارها تداوم و ممارست داشته باشیم آرام آرام بسمتشون هدایت خواهیم شد ،جوری که خودمون هم تعجب خواهیم کرد

     شناسایی موانع ذهنی بهمون کمک میکنه که در این مسیر بهتر قدم برداریم 

     توجه و تصور  لیزری به خواسته با زیر بنای بی نیازی و رهایی رمز رسیدنه 😉

     موفق باشی دختر باهوش 

      

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      1400/07/25 10:45
      مدت عضویت: 37 روز
      اندازه متن
      محتوای دیدگاه: 53 کلمه

      ممنونم عزیز.باز هم کلی آگاهی بهم دادی 

      و با انرژی دادنت باعث شدی در این مسیر ثابت قدم تر بشم.

      همین که گفتین قبل از نوشتن از روحتون میخواین بهتون بگه برای خودم کلی درس داشت.

      واقعا وقتی میخوندم میفهمیدم این قلم تنها شما نیست 

      بلکه قلمی از شما،روح و قلبتونه 

      متشکرم که به کامنت من پاسخ دادید

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       1400/07/26 01:02
       مدت عضویت: 694 روز
       اندازه متن
       محتوای دیدگاه: 4 کلمه

       خواهش میکنم دوست همراهم⚘

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   amirali2020110@gmail.com
   1400/07/07 14:44
   مدت عضویت: 258 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 349 کلمه

   بنام خدا 

   سلام استاد و دوستان عزیز سایت تناسب فکری 

   اول از هر چیز استاد در مورد داستان دوستی که تعریف کردی میخوام بگم شغلی که الان من دارم خیلی شبیه همان دوستتون میشه من کارمند شبکه بهداشت هستم و ۳ سال دیگه بازنشسته میشم زمانی که من استخدام شدم یه جریانی،داشت من دبیرستان بودم تو یه آ زمون شرکت کردم قبول شدم ما ۳ نفر بودیم از میان ۳ نفر من من قبول شدم و باید میرفتم یه دوره ۲ ساله شبانه روزی که من اصلا راضی نبودم و به بهانه های مختلف نمی رفتم و از طرفی هم مرکز بهداشت با من تماس میگرفتن که چرا نمیایی خلاصه به هر زوری بود رفتم که الان هم برای خانواده کمک خرج خوبی هستم و گاهی میگم اگه من شاغل نبودم خیلی مشکل بود زندگی با یه حقوق .

   و یه موضوع دیگه دوستان من تو دوره رایگان هستم این چندین ماهه از همون اول که شروع کردم با اشتیاق فراوان که منم میتوانم از طریق لاغری با ذهن لاغر بشم چون که استاد و بقیه توانسته ان پس منم میتوانم و از همان اول تقریبا یک هفته از شروع گذشته  بود که تغییرات را در جسم و رفتار خودم مشاهده کردم و به این روش ایمان آوردم و همیشه هم میگم من هم دوره ها را میخرم و تو اولویت کارهام هست هیچ وقت نگفتم نمیتونم یا اینکه این فایلها چون رایگانه تاثیری نداره اتفاقا در من تاثیر زیادی گذاشته از هر لحاظ ومن ادامه خواهم داد تا وقتی که شرایط جور بشه برا خرید دوره ها .

   منم یه روز بهانه های زیادی داشتم برا چاقی اینکه سن که بره بالا سوخت و ساز بدن میاد پایین و چاق میشم یا اینکه کارم پشت میزه تحرک ندارم اما این چند ماهی میشه که تمام این افکار را کنار گذاشتم و ور مسیر هستم که به حمدالله وزن نکردم اما چندین سایز کم کردم و به سایز ۴۲ رسیدم همیشه میگم من میتوانم در همه ی کارها موفق بشم و یه روزی منم شگفتی ساز میشم که از همین جا به این دوستان هم تبریک میگم .

   ممنون استاد از فایل بسیار زیباتون. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   faribadeghani1371@gmail.com
   1400/07/07 13:03
   مدت عضویت: 117 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 513 کلمه

   سلام
   منوقبل این سایت اونقدر کوله بارم سنگین بود ک اصلا حس زندگی نداشتم اصلا ن امیدی ن شوقی ن لذتی
   ولی هزاران بار شکر میکنم برا اون لحظه ای ک با تموم وجودم ب عجز و ناتوانیم اعتراف کردم واز خداوند کمکم خواستم از وقتی ب این سایت اومدم یاد گرفتم ک خدا رو ببینم ازش بخوام توکل کنم نگران نباشم
   مثل تشنه ای هستم ک از مطالب این سایت سیراب نمیشم هر دفعه بیشتر و بیشتر دلم میخواد بیام و بشنوم اگاهتر بشم
   منم خیلی دلم میخواد محصول داشته باشم اولش ناراحت بودم فک میکردم هر کی محصول بگیره اون نتیجه میگیره اما الان ن مطمئنم ک خدا ب وقتش روزی من میکنه
   من هر روز از مطالب رایگان استفاده میکنم و لذت میبرم از اگاهی ک اون فایل ب من تزریق میکنه و خدارو شکر میکنم ک خدا منو هدایت کرد ب این سایت
   من الان واقعا میتونم از خیلی چیزهایی ک هس و نمیریم لذت ببرم زندگی کنم قبلش یک ادم زنده درواقع مرده بودم ولی الان ن خوشحالم از اینک ک هستم ازاینک خدا رو دارم
   از خدا موفقیت بیشتر و بیشتر میخوام
   من اولش ک میخواستم بیام ترسیدم ی چیز تو درونم گف اگه بیای نتونی محصول رو بگیری عاشق این مسیر بشیو نتونی بگیری حسرت میخوری ولی وقتی ب استاد گفتم گف ادامه بده اصلا انگار ی چیزی ب من گف برو بخون بین چیه اولش خیلی حسرت میخوردم چرا من محصول ندارم ولی الان میبینم ک ب خرید نیس ب اون ایمان و باور هس ک باید داشته باشی
   حس خوب حال خوب گرانبهاترین ثروتی هس ک من خیلی وقت بود نداشتمش
   گاهی ب خودم میگفتم چرا من از این دخترم ک خداوند بهم داده شوق نمیکنم چرا
   اما الان از هر قدم بچم لذت میبرم
   من تو باتلاقی بودم ک هرروز بیشتر و بیشتر توش فرو میرفتم اما الان دارم خودم از اون باتلاق بیرون میکشم و میدونم ک موفق میشم چن این دفعه خدا رو دارم
   زندگی زیباس روزها زیبایت ابن ماییم ک با رفتارمون حس بدی داریم مثل اینک شرینی هس ما ازش برنمیداریم تا کاممون شیرین بشه
   وقتی نوجوان بودم هی میگفتم اخه خدا جونم چرا من چرا من چاقم ببین دختر خالم و دختر داییم دوستام همه لاغر چرا من اخه چرا
   ی چیزی تو درونم میگف چن خدا تو رو بیشتر دوس داره میخواد همش ب برا سلامتیت تلاش کنی
   الان میبینم ک خدا خیلی دوسم داره و من بخاطر چاقی تو این مسیرم ودارم لذت میبرم
   اونقدر ورزش کردم ک همش اطرافیانم مامانم میگه بیا پیاده روی رژیم بگیر شکمت خیلی گندس همسرم میگه تردمیل بزن و فلان من همه اینها رو میشنوم ولی ادامه میدم میدونم ک این مسیر مسیر درسته مسیر منه
   همسر هی میگه چاقی ولی من ایمان دارم ب خدای خودم چن من صداش زدم چن من ازش خواستم اینجا رو پیدا کردم میاد اون روزی ک ب این روزهای خودم افتخار کنم الانم افتخار میکنم. چن با فشاری ک اطرافم هس باز من دارم ادامه میدم و افرین میگم ب خودم و خدا برای من کافی است
   ممنون از استاد عزیز بابت فایل بسیار زیبا و عالی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سهیلا عظیمی ویشته
   1400/07/07 11:51
   مدت عضویت: 786 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 7 کلمه

   استاد فایل صوتی محو شده کار نمیکنه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/07/07 12:44
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 4 کلمه

    سلام و درود
    اصلاح شد
    مرسی

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/06 13:49
   مدت عضویت: 728 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,353 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و عزیز و  دوستان خوبم 

   من هم   از وقتی که در مسیر تغییرم تمام هدفم همین هست   که در لحظه زندگی  کنم یعنی نگران آینده نباشم و غم گذشته  رو هم نخورم   و من عاشق این سبک زندگی کردن هستم .منم دقیقا یه مدت  برای اینکه  در دوره هایی شرکت کرده بودم همش غصه میخوردم چرا شاغل نیستم و استقلال مالی ندارم و این موضوع همش رو ی اعصاب من بود و اما  برای یه لحظه به خودم اومدم و گفتم من در این مسیرم که لذت ببرم قدر هر لحظه از زنده بودنم رو بدونم و شاد باشم پس  زندگی من همینی هست که الان دارم و باید از اون لذت ببرم و اگر غیر از این رفتار کنم خلاف قانون هست  و نتایج خوبی نخواهم گزفت  پس افکارم رو تغییر دادم و سعی کردم از هر چیزی که الان دارم لذت ببرم و شاد باشم از همین ازادی که دارم سلامتی که دارم خانواده ی خوبی که دارم و کلی چیز  ریز و درشت دیگه که دارم باید لدت ببرم و   بارها گفتم خد ا رو شکر من  دارم  با زندگی الانم عشق میکنم و لدت میبرم و کلی به وجه مثبت الانم نگاه کردم و سعی کردم از انچه دارم لذت ببرم و حالم رو خوب کنم و دقیقا الانم همین طور هستم    آخه اگه حالت خوب نباشه سپاسگزار نیستی  و سپاسگزاری که به کلام نیست و اگر حالت خوب باشه خود به خود سپاسگزاری و نیاز به گفتن هم نداری و این حال خوب بسیار برای من ارزشمند هست و سرچشمه ی تمام موفقیتهام هست و  اگر حالم خوب باشه هر خواسته ای  در زمان درستش به من داده میشه  فقط کافیه در مسیر درست باشم .

   به به عجب حرفی استاد گفتین  رسالت انسان از بچگی شکل گرفته مثل استاد و ….

    پس هر بهانه ای بیاری  برای لاغر نشدن  توجیه  چاقی خودت هست من خودم جر افراد موفق سایت هستم که در دوره ی اصلی ورود به سرزمین لاعرها شرکت نکردم فقط دوره ی ۱۳ گام تا ۱۳ به در رو خریدم و یک دوره ی کوتاه دیگه ی کنترل اشتها همین و چنان تونستم عالی نتیجه بگیریم که نگو و تمام حرفم این هست که اگر من به این همه فایل رایگان که استاد داره فقط به یکی از اونها  عالی عمل کنم صد در صد عمل کنم چه بخوام چه نخوام لآغر میشم و فقط به زیاد کردن آگاهی ها نیست باید بتونیم به این همه آگاهی عمل کنیم اون وقت که نتیجه میگیری و تازه عمل کردن نه برای مدتی برای همیشه باید باشه تا نتیجه ی همیشگی رو ببینی من هیچ وقت از اینکه دوره ی اصلی رو نداشتم ناراحت نبودم و گفتم اگر من اهل عمل کزدنم به تمام این فایلها عمل میکنم و نتیجه ی  عالی هم خواهم گرفت من بارها به خودم میگم اگر استاد تونسته  در این مسبر نتیجه بگیره پس منم میتونم و اطمینان دارم که نتیجه میگیرم پس نگران زمانش نیستم و برای همین در این مدت زیاد که در سایت بودم حتی یک بار از مسیر خارج نشدم و اصلا الان هر کس در مورد هر راه لاغری  دیگه ای غیر از این راه حرف بزنه من حالم بد میشه که چقدر  نگاه سطحی  به لاغری داره چقدر در مسیر غلطه چقدر کار مسخره و غلطی داره  انجام میده و فقط و فقط بودن در این مسیر درست و لاغری از این راه درست و دایمی و اصولی هست ..

   عادت کن هر چیزی رو نپذیر بدون اینکه در مورد اون فکر کنی ، چون فلانی گفته و  چون فلانی صفت و لقبش این هست پس هیچ حرفی در مورد خودتون چشم بسته  نپذیرید مثلا   کی گفته خانما از یه سنی به بعد چاق میشن ؟؟ اخه چرا قبول میکنی ؟؟بهانه ها رو برای لاعری کنار بزارید .

   من جز عاشقان لاعری با قدرت ذهن  هستم و خوشحالم که در این مسیرم و واقعا با تمام وجودم از این سایت و اگاهیهاش دارم لذت میبرم حتی در زمینه ی تغییر زندگی خیلی این اگاهی ها رو دوست دارم و انصافا دریایی از اگاهی هستن و من رو بسیار بسیار متحول کردن و دارم به صورت عملی از اونها در زندگی خودم استفاده میکنم .مثلا برای لاغری  خودم واقعا دارم سعی میکنم از اندامی که الان دارم لذت ببرم و حالم رو خوب کنم شاید از اندام من بهتر هم در اطرافیان من زیاد باشه اما هرگز با دیدن اونها به خودم ایراد نمیگیریم و برعکس خودم رو تحسین میکنم از کجا به کجا رسیدم منی که ارزو داشتم حد اقل وزنم  ثابت باشه و دیگه هر ماه وزنم بالاتر  نره حالا کلی وزن و سایز کم کردم و تازه هر ماه  هم جمع و جور تر میشم اونم در کمال ازادی و حال خوب با رفتارهای  غدایی بسیار  زیبایی که قبلا ارزو داشتم اینطور رفتار کنم و نمیشد  حالا خود به خود بدون اینکه کار خاصی کنم نمیتونم زیاد بخورم  نمیتونم هر چیزی  در اطرافم بود بخورم  حالا قشنگ انتخاب میکنم که میخوام فلان چیز رو بخورم و اون چیز رو نخورم خیلی مسلط تر بر مواد غدایی رفتار میکنم خیلی  زود سیر میشم خیلی همه چیز از درون من تغییر کرده و من به زودی از بیرون هم هماهنگ با درون خودم میشم .چند تعییر از رفتارهای خودم بگم :

   مثلا دیروز  قلیه ماهی جنوبی که غذای بسیار لذید و خوشمزه ای هست با سبزیجات معطر درست کردم نتونستم یک قطعه ماهی رو کامل بخورم در حالی که قبلا دو یا سه تیکه رو به راحتی میخوردم و تا شب سیر بودم و اخر شب هم سه  لقمه  سوسیس  خوردم  همین .

   همسرم هلو زعفرانی بسیار خوشمزه ای خریده بک دونه از اونها رو نمیتونم بخورم و نصفش میکنم در حالی که قبلا باید دو یا سه تا با هم میخوردم تازه کلی میوه ی دیگه هم میخوردم .

   کلی شیرینی و کلوچه ی محلی خوشمزه ما همیشه داخل جعبه ی اشپزخانه داریم اما من به راحتی میتونم بگذرم و نخورم و فقط داخل وعده ی صبحانه از هر کدوم که خوشم اومد با کارد میبرم و یه مقدار از اون رو  با شیر میخورم و بقیه روز  دیگه هوس نمیکنم  و نمیخورم کاری که در گذشته محال ممکن بود و میگفتم بدن من شیرینی بعد از ناهار  رو میکشه و دست خودم نیست و حتما باید بخورم و میخوردم .

   خلاصه به قول استاد بهانه بی بهانه  منم در گذشته کلی پرخوری میکردم ولی همیشه میگفتم چون کم کاری تیرویید دارم چون فلان دارو رو میخورم چون اشتهام زیاده چون  کم تحرکم و ….اما حالا خوب میدونم همه ی این حرفها  توجیه چاقی خودم بوده و هست اگر به اندازه بخورم و رفتار عدایی درست داشته باشم  و افکار و باورهای درست داشته باشم هیچ چیز مانع متناسب شدن من نیست.

   دقیقا  این حرف درست هست که لاعرها رو اگر خوب نگاه کنی  میبینی اونها فرمولهای چاقی  در ذهنشون ندارن و نمیدونن چاقی چی هست  و نه افکار و نه رفتار  اشتباه ندارن خیلی راحتن هر وقت  واقعا گرسنه باشن  به هر اندازه از هر چیزی که هوس میکنن میخورن و ارامش در خوردن دارن نه مثل چاقها با کلی ترس و نگرانی و استرس غذا بخورن  من خودم بارها شده یه چیزی خوردم و خواهرم و یا دختر متناسبم هم با من  به اندازه نیازشون نه بیشتر خوردن و اونها راحت بودن اما من کلی ترس  سراغم اومده  که الان چاق میشی اما خیلی سریع به یاد اموزشهای استاد افتادم و گفتم نه خیر این عذا هیچ قدرتی برای چاقی من  نداره این افکار من هستن که  قدرت چاقی دارن و سریع از خودم دورشون کردم که خیر مهم به اندازه خوردن هست نه نوع مواد غدایی پس من  چون به اندازه خوردم در مسیر درستم و جای هیچ نگرانی نیست و کلی از این جور افکار دارم که باید به مرور با بودن در سایت اونها رو قویتر و بهتر و پر رنگ تر کنم تا به اندام ایده الم برسم .

   من جز افرادی هستم که به جرات میگم و بارها در کامنتهام هم نوشتم هیچ بهانه ای در مسیر لاعری خودم نمیبینم که لاغر نشم  و واقعا بهانه بی بهانه هست اگر  هنوز چاقم رفتار عدایی خودم و افکارم مشکل داره اگر لاعرم رفتار عدایی خودم و افکارم درست هستن .

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   زیبای خوش اندام
   1400/07/06 10:52
   مدت عضویت: 71 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 357 کلمه

   سلام خدمت استاد خوش اندام و خوش استایل ک‌ با همین لباس پوشیدن چشم بیننده رو ترغیب میکنن برای تناسب اندام و سلام خدمت دوستان گرامی

   خداروشکر میکنم ک در این سایت هستم و دارم فایلای رایگان رو با جون و دل گوش میدم سپاسگزارم ازتون جناب عطارروشن عزیز ک‌شجاعت داشتین و اولین نفری بودین ک قدم در سرزمین لاغرها گذاشتین و این راه رو باز کردین برای مشتاقان آگاهی و عمل و دوستداران اندام زیبا‌و طبیعی و لذت بردن از نعمات پروردگار

   ۲قسمت از این فایل برای من فوقالعاده بود ک فرمودین تمام این مشکلاتی ک از طفولیت داشتین و اینهمه تضادی ک‌بهش  برخوردین اتفاقا لازززمه ی پربارتر کردن و عالیتر کردن نتیجه  کارکردن روی ذهن شما شد و چقدررررر زیبا و پرافتخار هست ک شما رها نکردی دست نکشیدین و از اون حجم از خستگی و به ستوه اومدن از این همه دلیلی ک داشتین ک در چاقی بمونین استفاده کردین و ذهنتون رو انقدررر کار کردینن تا همه این تضادها سوخت شما شد برای رسیدن بسوی خواسته تون ک متناسب شدن هست. و کنترل ذهن اینجا همون جهاد اکبر هست. و بنظرم نکته ش اینجاست ک چقدرررر عالی میشه ک اگر هرکسی تضادهایی ک از بچگی داشته رو برای خودش یاداوری کنه تا بدونه چ رسالتی داره و دنیا گلستان میشه 

   نکته دوم ختم کلام شما در قسمت متن فایل هست ک‌ ؛

   شرایط چاقی من هیچ بهانه ای برای افرادی که چاق هستند باقی نمی گذارد.

   من از بد تولد چاق بوده ام.

   بیش از 40 کیلو اضافه وزن پیدا کردم.

   35 سال چاق بودم و چربی های من بسیار قدیمی و سفت شده بود.

   کار پشت میزی دارم و علاقه به تحرک زیاد ندارم.

   در سن 35 سالگی تازه با موضوع لاغری با ذهن آشنا شده ام.

   از هیچ آموزش یا مهارت خاصی استفاده نکرده ام.

   از هیچ دارو یا عمل جراحی برای لاغری استفاده نکرده ام.

   نوع تغذیه من مشابه همه افرادی است که اضافه وزن دارند و تصور می کنند برای لاغر شدن غذاهایی که همیشه می خورند را نباید بخورند.

   زندگی من کاملا واضح و شفاف است و هیچ بهانه ای برای چاق ماندن هیچ فرد چاقی باقی نمی گذارد.

   و اگر نفس می کشید قابلیت لاغرشدن را دارید

    

    

   عالی بود و بینظیر.. سپاسگزارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   زهرا رضاخانی
   1400/07/06 07:51
   مدت عضویت: 787 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 666 کلمه

   من تا ۳۳سالگی به حال هوای دل خودم اهمیت نمی دادم و عملا فقط برای شادی دیگران زندگی میکردم تمام وقتم انرژی ام پولم برای جلب توجه دیگران میرفت چه خانواده چه دوستان چه همسرم و چه کسان دیگر الان نزدیک ۳ساله در دوره هستم البته  سال اول هیچی از دوره متوجه نمیشدم فایل ها رو گوش میدادم تمرین هم انجام میدادم ولی درک نمیکردم ودر یک سال اخیر که اوضاع ذهنیم آرامتر شده چه بسا آرام شدن ذهنم به خاطر همین دوره است ودرمرحله بعد درکم بیشتر شده و هرچیز بدی رو گوش نمی دهم هرچیز مزخرفی رو نمی بینم وخیلی تلاشم بر کنترل ورودی های ذهنم است و هنوز هم در تلاشم که بیشتر مراقب ورودی های ذهنم باشم َو واقعا خیلی خیلی حال دلم خوبه و باید یاد بگیریم از آنچه هست لذت ببریم و هروقت ذهن کاملا متناسب شد جسم هم لاغر میشه دقیقا همان کاری که زمان چاق شدن انجام دادیم زندگی کردیم و چاق شدیم الان هم باید زندگی کنیم ولاغر بشیم من از همین الانم لذت میبرم و دوره ی قدرت ذهن رو انجام میدهم فایل های روزانه رو انجام میدهم و زمانی ذهنم متناسب شد جسم من رو در بهترین شکل متناسب میکند قبل از شرکت در دوره تمام حال خراب من به خاطر حرف دیگران رفتار دیگران نظر دیگران بود و باعث میشد بیشتر چاق بشم ولی الان میدانم حرف رفتار دیگران براساس یکسری خاطراته اصلا برای من مهم نیست پس من در بهترین حال خودم زندگی میکنم دیگران برای من مهم نیستند حال واحساس من مهمه تمام بهانه های لاغر نشدم رو باید کنار گذاشت من الان شک ندارم هیچ بهانه ای برای لاغر نشدن ندارم چون میدانم دلایلی همچون ارثی بودن پرخوری عصبی پایین بودن متابولیسم کم تحرکی و تمام این ها بهانه وچرت هستند هیچ کدام درست نیست این ها حرف هایی بود ه که از دیگران شنیدم و متاسفانه باور کردم در حالی که اشتباه بوده است آدم ها عادت به فکر کردن ندارند و من الان خوشحالم که متفاوت از تمام آدم های اطرافم زندگی میکنم فکر میکنم ورفتار میکنم 

   عادت کردن به چیزهایی خطر ناک است متاسفانه آدم ها حتی به سخت ترین شرایط عادت میکنند مثل من که فکر میکردم خوشی حال خوبی شادی درونی وارامش برای من نیست ولی الان خیلی شاد هستم آرامش درونی دارم به زندگیم و اینده  ام خیلی خیلی خیلی امیدوارم چون شک ندارم من لایق بهترین نعمت ها زیباترین متناسبترین جسم واندام بهترین کار ودرامد بهترین زندگی بهترین روابط عاشقانه و بهترین خانه و ماشین و بیشترین سلامتی و تندرستی در خودم وعزیزانم هستم چون  من بنده ای خدا هستم و زمانیکه احساسم خوب باشه یعنی سپاسگزارم و خداوند عاشق بندگان سپاسگزار خودشه من الان هیچ دلیلی برای لاغر نشدن ندارم وشک ندارم به بهترین نحو ودر اسانترین شرایط به زیباترین صورت جسم من لاععر میشه ومن از زندگیم باز لدت بیشتری خواهم بررد

   وقتی به افراد خوش اندام ومتناسب نگاه میکنم مثل فرزانه دوستم همسرم خواهرشوهرم  برادرم به هیچ عنوان افکار چاقی ندارند من قبل از اینکه جسمم چاق بشهدر ذهنم قبول کردم من تا ۸سالگی کاملا متناسب بودم ولی کاملا یادمه مدام به من گفته میشد تو مثل خانواده   مادرتی چاق میشی ومن پذیرفتم بهم میگفتند شبیه فلان خاله ات هستی اینجور اونجور ومن در دنیای کودکی خودم فک میکردم اگه چاق بشم خانوادم خوشحال میشوند و تمام مقصر چاقی من خودم هستم چون پذیرفتم چنین افکاری رو در حالی که خواهرم و دو برادر دیگرم نپذیرفتند و کاملا متناسب هستند و برادر بزرگترم که مدام بهش میگفتند شبیه فلان دایی هستی هم چاق شد

   من با مقایسه افراد خانوادم به یقین رسیدم چاقی ارثی نیست چاقیفقط یکسری فرمول ها افکار و رفتارهای چاق کننده است حرف رو میشنوی مدام میشنوی بهش فک میکنی و تکرار فکر میشود باور بعد از باور میشود رفتار و ادامه ی رفتار مساوی با چاقی است به همین راحتی

   من خوشحالم در سن ۳۳سالگی فهمیدم جریان چیه خوشحالم که میتوانم راهنمای خوبی برای فرزندانم باشم لذت میبرم از اینکه قوانین حاکم بر دنیا رو دارم درک میکنم خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/05 22:40
   مدت عضویت: 679 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 736 کلمه

   سلام🙂

   به به چقدر لذت بردم از نگرش شما حتی به موضوع چاقی…اره همینه ….همه آنچه اساتید مختلف دارن بهت یاد میدن همینه…تغییر نگرش و دیدگاه…

   برای همینه که میگن در هر شرایطی که باشی حتی در تاریکی کلی موضوع هست که زیباست و میتونی به اونا توجه کنی و به قولی اگه هم نباشه خودت میتونی اون نور و روشنی باشی…

   همیشه گفتم که از شما در خیلی از موضوعات زندگیم الگو گرفتم …واقعا هم همینطوره و خیلی به من کمک کرده موضوع رسالت شغلی رو بارها هممون شنیدیم ولی این مدلی که شما گفتین اولین باره اینطوری نگاهش کردم..و خیلی برام شیرین بود…

   کاملا با شما موافقم که تمام بهانه هایی که تمام ماها که چاقیم میتونیم داشته باشیم برای لاغر شدن رو شما داشتین والان لاغرین …من خودم هر وقت که به قول شما احساس نا امیدی میکنم از لاغر نشدن و یا درگیر موضوعاتی میشم که اصلا ربطی به من ندارن با یادآوری حرفای شما یا با گوش دادن یه فایل از شما کلا احساسم عوض میشه و با اشتیاق و امید مسیر رو ادامه میدم هزاران بار به خودم میگم اصلا دلیل اینکه استاد نتیجه گرفتن این بوده که ادامه دادن و من هم باید ادامه بدم اگه برام مهمه اگه ایمان دارم این راه درسته اگه میخوام برای همیشه لاغر بمونم اگه میخوام بدون رنج و محدودیت لاغر بشم اگه میخوام از تمام لحظات زندگیم لذت ببرم باید قسمتی از زندگی روزانه ام رو بذارم برای آموزشهای سایت تناسب فکری و همین میشه که الان ساعت ۱۰ ونیم شب یه روز تعطیله و من با خودم گفتم تا فایل امروزم رو گوش ندادم نباید بخوابم البته که هیچ زور و اجباری هم نه از طرف شما است و نه از طرف خودم حتی ولی علاقمه و دوس دارم و برای شنیدن فایلهاتون واقعا اشتیاق دارم.چون زندگی کردن رو از هم از شما یاد میگیرم واکنش دادن به اتفاقات به ظاهر ناگوار رو هم یاد میگیرم استمرار رو از شما می آموزم حتی در موضوع سفر فکر میکنم همه ما دلمون میخواد بریم سفر و گاهی واقعا دلخوریم که چرا نمیتونیم بریم سفر حالا یا به خاطر کرونا یا به خاطر شرایط کاری و….ولی برام جالب بود که گفتین میپذیرم و از همینی که الان هست لذت میبرم و این خیلی درس داره برای همه ما …چون هممون عادت کردیم که در هر شرایطی که هستیم باز هم نق بزنیم و غر بزنیم و ناراضی باشیم که چرا اینجوره و چرا جور دیگه ای نیست …همینم عادته وباید تغییر کنه …باید عادت کنیم از هر چه که الان هستیم و هر شرایط و امکاناتی که الان داریم لذت ببریم …به قول شما مگه میدونیم تا کی مسافر این دنیا هستیم…..چرا یه جوری زندگی نکنیم که به محض اینکه زمان بودن در این دنیا تموم شد بدون حسرت و با آغوشی باز بریم؟؟؟؟

   وقتی داشتین بهانه ها رو میگفتین من توی ذهنم هزینه دوره ها رو هم مرور میکردم و با خودم میگفتم اره خیلی وقتها هزینه دوره رو هم بهونه میکنیم با اینکه اینهمه فایل رایگان توی سایت هست 

   یه استادی میگفت هر جمله ای که بین اش کلمه “ولی” باشه جمله قبل از ولی کلا الکیه و دروغه مثل اینکه میگیم خیلی دلم میخواد دوره های لاغری با ذهن رو بخرم ولی….پولش رو ندارم

   این یعنی تو واقعا دلت نمیخواد دوره ها رو بخری چون بعدش ولی گذاشتی ….و در واقع بعد از ولی بهانه ات رو گفتی….

   اینهمه توی سایت شما و سایت و پیجهای اساتید موفقیت فایل رایگان هست که برای تغییر زندکی حتی یکیش هم کافیه ….ولی کیا حاضرن وقت بذارن همون رایگانها رو گوش بدن؟؟؟؟ فقط اونایی که تغییر زندگیشون براشون اولویت داره….

   به قول استادی هر کس بخواهد کاری رو انجام دهد تمام راههایش رو پیدا میکند و هر کس نخواهد تمام بهانه هایش را….

   حتی اینکه بعد از فوت مادرتون به جای اینکه مثل بقیه آدمها برین “بهشت زهرا”میاین خونه مادرتون برای من جالبه …یه بار از دکتر الهی قمشه ای شنیدم که گفتن ما بعد از خاکسپاری پدرمون دیگه بهشت زهرا نرفتیم چون لزومی نداره پدر اگه میتونه بیاد بهشت زهرا چرا پس نیاد خونه خودمون….

    

   ممنونم کا یادآوری کردین این طرز فکر اشتباهه که فایلهای رایگان نتیجه نمیده و فقط باید دوره ها رو بخریم تا جواب بگیریم این طرز فکر اشتباه خیلی از ماهاست که بازم از بهانه هامونه….

   و حتی این موضوع هم هست که چند تا دوره با قیمت مناسبتر هم دارین که فوق العاده هستن البته برای اونایی که واقعا لاغری براشون مهمه و لاغری با ذهن رو باور کردن👌👌😏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   amirhosseinkhalaji80@gmail.com
   1400/07/05 14:47
   مدت عضویت: 101 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 48 کلمه

   سلام من امیر حسینم

   ۲۰ سالمه و اتفاقی کلیپ های شما رو تو فضای مجازی دیدم و برام جالب شد یک همچنین روشی برای لاغری منم روش های متعددی مثل انواع ورزش ها ، رژیم های مختلف رو انجام دادم ولی نتیجه اش موقتی بود و دوباره وزنم برمیگشت 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/05 12:23
   مدت عضویت: 319 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,182 کلمه

   به نام الله 

   سلام به دوستان مسیر تناسب 

   اولین و موجه ترین دلیلی که منو متقاعد کرد که دیدگاه بنویسم این بود که ببین استاد چه بی بهانه هنوز در مسیر اموزش قدم برمیداره نگاه کن یاد بگیر 

   اونهمه فایل اموزشی رایگان یا دوره اونهمه مطلب و مقاله یعنی هیچوقت استاد پیش خودش فکر نکرده که کافیه شاید اگه یک نفر بخواد فقط از فایلهای رایگان استفاده کنه براش بسه

   پس نشون میده جلوی هر بهانه ای رو بستن پس من چرا برای نوشتن یه دیدگاه بهانه میارم این واقعا یک خصیصه تحسین برانگیز این سایت هست که نشان دهنده پویایی و زنده بودن این سایت و دوره هست 

   دوره های زیادی هست که میگن پشتیبانی داره و آپدیت میشه ولی عین ربات میمونه ولی اینجا لحظه به لحظه ما با استاد تو جزیی ترین مسائل همراهیم این دوره با ما زندگی میکنه و استاد خالصانه بی توقع داره تمام این آگاهی ها رو با ما به اشتراک میزارن 

   به نوبه خودم سر تعظیم فرود میارم در برابر اینهمه خلوص نیت و سادگی و پاکی و تلاش شما🙏🙏🙏🙏🙏

   قسمت اول این فایل برام تداعی کننده پیچیدگی زندگی های امروزی شده که شاید در  کمتر از ۱۰ سال به یمن حضور ما در فضای مجازی چقدر زندگی ها تجمل گرایانه شده 

   الان میبینم حتی کودکان هم وارد این دنیای فانتزی شدن و لباس های آنچنانی و دنیای مد داره دنیای پاک و بی آلایش اونا رو تباه نیکنه 

   الان ادمها به جای لذت بردن از داشته هاشون وقتی اول صبح از خواب پا میشن و شکر کنن که خدایا شکرت یک روز دیگه بهم فرصت زندگی دادی ولی اول گوشی رو باز میکنن میکنن ای وای اقدس رفته ترکیه فاطی رفته کیش مریم مبل نو خریده یا مهری رفته ویلا و کل روز در حال مقایسه خودشون با این ادمها هستن و حرص میخورن همه این اتفاقات فقط به خاطر در دسترس بودن فضای مجازی برای همه و مقایسه سبک زندگی خودشون با دیگران هست

   ولی قبلا اینطور نبود ادمها راصی تر و خوشحالتر بودن انقدر رسانه و دنیای مجازی در حال تحمیل استاندارد های خیالی خودش به ما نبود و ما آرامش بیشتری حداقل در حوزه سبک زندگی خودمون داشتیم 

   حتی کتابخونی هم داره تبدیل میشه به پز دادن و دیگه آدم نمیدونه چی درست چی غلط 

   اما مسئله دوم در مورد بهانه تراشی های ما که سر دراز داه و گاهی اوقات از همراهی ذهن منطقی خودمون در ساختن و تراشیدن این بهانه ها شاخ درمیارم که چقدر راحت ما و دیگران رو توجیه میکنه

   این بهانه تراشی ها منحصر به چاقی نیست و احساس میکنم ادمهای بهانه گیر در همه ابعاد زندگی ید طولایی دارن 

   یادمه چند وقت پیش،شخصی از آشنایان که وارد حوزه آرایشگری شده بود رو مثال زدم که چقدر آدم موفقی بوده و چقدر پیشرفت کرده و جالب بود که ۵ نفر دیگه در اون جمع به من حمله کردن که نه تو اشتباه میکنی اون به خاطر حمایت های پدر و همسرش به اینجا رسیده 

   متاسفانه این خانم با همسرش دچار اختلاف بود و من حمایت خاصی هم از طرف پدرش ندیدم هر چی تلاش کردم قانع بشم آخر چه ربطی داره اون داره نون هنر و زحمت خودشو میخوره و حمایت های دیگران فقط میتونه بهش قوت قلب بده وگرنه اونهمه سر پا ایستادن و خستگی کاری فقط نتیجه عشق اون شخص به کارشه بعدا نتیجه گرفتم این اشخاص فقط اون لحظه در اثر اینکه خودشون رو با این شخص مقایسه کردن و لز موفق بودنش ناراحت شدن سعی در توجیه عدم موفقیت خودشون بودن 

   اگه یه کم دقت کنیم همه ما شاهد این بهانه جویی ها هستیم مخصوصا این روزها که نتایج کنکور اومده و هر کسی که قبول نشده بیشتر اعتراض میکنه میگه سوالات رو فروختن تقلب شده و ….

   ولی اگه ما آدمها یاد بگیریم مسئول شکست هامون کسی نیست غیر از خود ما اونوقت همه چی عوض میشه 

   من خودم همسن استاد  هستم و شاید هیچ نسلی مثل ما شاهد بهانه گیری نبوده از جنگ تا دوران پس از جنگ و سهمیه بندی بر ای استخدام و تحریم و این رئیس جمهوری و اون دولت و الی آخر ولی همه خوب میدونیم همه این حرفها یه مشت بهانه واهی بود 

   در مورد عادت کردن به چاقی یا هر شرایط بغرنج دیگه هم باید عرض کنم ذهن ما از اونجایی که به شدت تنبله و هرگونه تفکر و اندیشه در مورد شرایط موجود رو نمی‌پسنده و دوست داره بر اساس الگوهای همیشگی رفتار کنه سعی میکنه چاقی رو برای ما بدیهی و قابل قبول کنه 

   نمونه اش ظهور سایت ها و پیجهایی که به خانومها اموزش میده چطور متناسب با اندام جاق لباس انتخاب کنید که شما رو لاغرتر نشون بده یا چه رنگهایی مناسب افراد چاقه

   تا حالا به این فکر کردید چرا این اتفاق افتاد و چرا ما به دنبال این مدل یقه یا اون جنس پارچه بودیم که ما رو لاغرتر نشون بده 

   بله اینها حربه های دهن ما بوده که ما رو قانع کنه هر تلاشی در خلاف جهت رو متوقف کنیم و بپذیریم همه چی عالیه

   اما حالا چی با شنیدن حرفهای استاد در مورد شرایط وبا دیدن عکسهای شگفت انگیزان در هر سن از هر شهر از هر نژاد با سطوح تحصیلی و رفاهی مختلف با نگرشها و فرهنگ های گوناگون چه بهانه ای باقی میمونه که ما رو توجیه کنه که نه من با بقیه فرق میکنم و چاقی من درمان بشو نیست

   به جای توجیه چاقی چقدر خودمون رو با افراد متناسب هم سن یا بزرگتر از خودمون مقایسه کردیم 

   چرا هیچوقت نپرسیدی اون که با من هم سنه اندازه من میخوره پس چرا چاقه 

   میدونید چرا چون جرات مواجهه با حقیقت رو نداشتیم چون ذهنمون نمیزاشت چون اونوقت باید به دنبال کشف حقیقت میرفتیم چون اونجا می‌فهمیدیم اره یه جیز اشتباهه چون مثل گالیله که برای اولین بار مطرح کرد زمین گرده مورد تمسخر قرار میگرفنیم 

   ولی یک نفر مثل استاد جرات کرد و رفت دنبال حقیقت همه مرزها رو شکست همه بهانه ها رو خنثی کرد گفت آخه این درست نیست این حق من نیست چرا اینجوریه و گشت جواب رو پیدا کرد 

   من و خیلی های دیگه مثل من از روی تنبلی ذهنمون  گشتیم و بهانه های خوشگل جور کردیم قدیما ژنتیک بود و ارثی بودن بعد که تحصیل کرده و با کلاس شدیم شد متابولیسم پایین تیرویید کم کار و کلی عناوین خوشگل بهش دادیم 

   جالبه هر چی ادمها امروزی تر هستن دلایل شیک تری هم دارن مثل غلبه سودا و بلغم و غیره 

   ولی چرا عین کبک سرمون رو کنیم زیر برف 

   الان و اینجا با خوندن و شنیدن این آگاهی ها به خودمون تبریک بگیم برای شکستن شاخ غول بهانه تراشی ها 

   ما قدم در راه آگاهی و روشنایی گذاشتیم و باید مطمئن باشیم که غلبه بر این مسئله شاید زمان بر باشه ولی شدنیه و باید این جرات و جسارت خودمون برای مقابله با بزرگترین مانع زندگیمون یعنی خودمون رو ستایش کنیم بهش پر وبال بدیم 

   هر کسی که اینجاست از ۹۹ درصد بقیه ای که بیرون از این گود هستن شجاعتر و جسورتره خیلی ها جرات اندیشیدن بهش رو ندارن چه برسه به ورود به این دوره

   استاد از نطر من اونایی که بهانه برای پول میارن هنوز جرات شکستن باورهای قدیمی رو ندارن و این باورها انقدر قدرتمند ن که اونا خودشون رو در برابر اون باورها ناتوان میبینن 

   به خودم و همه دوستان عزیزم در این مسیر افتخار میکنم

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 45 از 9 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    زیبای خوش اندام
    1400/07/06 10:27
    مدت عضویت: 71 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 27 کلمه

    سلام دوست عزیزم چقدررررر عالی این نکات رو فرمودین خیلی جامع و کاربردی بود.. چقدر ریز و مخفی هستن بعضی هاشون.  بابت این کامنت عالی تون سپاسگزارم. 

     

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/07/06 12:07
     مدت عضویت: 319 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 20 کلمه

     سلام عزیزم 

     بسیار خوشحالم که کامنت من رو دوست داشتید برای همه دوستان عزیزم با انگیزه ام صمیمانه ارزوی موفقیت دارم

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    1400/07/07 09:17
    مدت عضویت: 384 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 19 کلمه

    باسلام خدمت دوست عزیز وهم مسیرم از نوشته ی شما نهایت لذت رو بردم و خیلی به دلم نشست.ازسناسپاسگزارم.👌🌹🌹

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/07/07 10:48
     مدت عضویت: 319 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 14 کلمه

     سلام ممنون از لطف و بزرگواری تون واقعا خوشحالم که کامنت منو دوست داشتید🙏🙏🙏🙏

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/05 07:10
   مدت عضویت: 771 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 434 کلمه

    

   با سلام

   چه فایل عالی و چه اطلاعات خوبی دستتون درد نکنه استاد که همیشه بهترین ها را در اختیار ما قرار میدید. 

   من هم سال ها برای چاقی خودم بهانه داشتم هیچوقت دلم نمی خواست فکر کنم که مقصر چاقی خودم هستم همیشه به زمین و زمان گیر می دادم که علت چاقی من این مورده. 

    

   اوایل ازدواج که تازه شروع به چاق شدن کردم چاقی خودمو کاملا طبیعی می دونستم می گفتم خوب طبیعیه هر کی ازدواج کنه چاق میشه، بارداری دوم دیگه بیشتر به چاق شدن خودم حق می دادم، کم تحرکی کم کم به دلایلم اضافه شد می گفتم چون تحرک زیاد ندارم وقت ندارم برم ورزش یا پیاده روی کنم پس طبیعیه که چاق بشم.کم کم که سنم بالا رفت باز هم دلیل دیگه ای برای چاق شدن پیدا کردم.

    

   کم کاری تیروئید هم به دلایلم اضافه شد، یه مدت در محل کارم پشت میز می نشستم و توی همون مدت با بهانه آوردن این که ساعت پشت میز نشستنم زیاده طبیعیه که چاق میشم.

    

   خواب بعد از ظهر، خوردن برنج و ماکارونی، خوردن فست فود، سوخت وساز پایین وهزار بهانه مختلف دیگه برای چاق شدنم می آوردم و همیشه فکر می کردم چقدر مظلوم واقع شدم که این سرنوشت منه و خدا منو چاق کرده و خودم هیچ تقصیری ندارم.

    

   تموم آنروزا کنار من آدمای متناسبی بودن که تموم شرایط من را داشتن ولی هیچ دلیل وبهانه ای برای چاق شدن خودشون نمی آوردن. 

   در محیط کار همکاری داشتم که ۱۰ سال بیشتر از من پشت میز نشین بود و می گفت سال ها معاون مدرسه بوده و تحرک زیادی در محیط کار نداشت ولی بسیار متناسب بود.

    

   خیلیا رو دیدم که بعد از ازدواج کاملا متناسب بودند.

   دوستانی رو می دیدم که بیشتر از من فرزند داشتند ولی کاملا متناسب بودند و …

    

   هیچوقت با خودم فکر نمی کردم این وسط یه چیزی غیر عادیه اونم منم چرا با این که بقیه تو اون شرایط هستن کاملا متناسبن ولی من نه!!؟

    

   پس اینا فقط بهانه بودن و من با این بهانه ها برای خودم شرایطی را فراهم می کردم که چاقی خودمو عادی جلوه بدم و اصلا خودمو مقصر ندونم و همش دنبال بهانه بودم.

    

   با شرکت در دوره یکی یکی بهانه ها را کنار گذاشتم باورهای اشتباهم را با کمک فایل ها اصلاح کردم و به صورت مستمر ادامه دادم به ذهنم باورهای درست دادم اولین کار قبولی چاقی خودم بود این که مقصر این شرایط فقط خودم هستم و ادامه دادم تا به هدف خودم برسم.

   خوشحالم که این دو سال در مسیر هستم و آگاهی واطلاعات جدید به ذهنم میدم ویکی یکی دارم باورهای اشتباهم را اصلاح می کنم.

   سپاس برای این فایل و تشکر از زحمات شما

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم