ورود / ثبت نام
0

بهترین روش لاغری،‌لاغر شدن با ذهن است

بهترین روش لاغری
اندازه متن

بهترین روش لاغری کدام است؟

بهترین روش لاغری روشی است که لاغر شدن را به ما آموزش دهد.

در سال‌های زیادی از زندگی اضافه وزن داشتم و از روش‌های مختلف برای لاعر شدن استفاده کردم و از همه آنها برای مدت کوتاه یا به مقدار کم نتیجه گرفتم اما هیچ‌کدام از آن روش‌ها باعث لاغری ماندگار در من نشد.

چون همه روش‌های لاغری سعی می‌کنند اضافه وزنی که در جسم ما نمایان شده است را برطرف کنند در صورتی که:

اضافه وزن محصول چاقی است و چاقی مجموعه ای از افکار و تصاویری است که در ذهن ما ایجاد و تثبیت شده است.

تفاوت بین اضافه وزن و چاقی موضوع بسیار مهم و تاثیرگذاری در کشف علت چاقی و چگونه برطرف کردن آن است که در هفته اول دوره آموزشی ورود به سرزمین لاغرها به طور مفصل درباره آن توضیح داده شده است.

هدف روش‌های مختلف لاغری برای برطرف کردن اضافه وزن ما مثال فردی است که تلاش می‌کند با دادن پول به آدمی که توانایی اداره زندگی خودش را ندارد کمک کند تا به شرایط بهتر برسد.

شاید این جمله را شنیده باشید که اگر می‌خواهید به فردی کمک کنید بهتر است به جای دادن ماهی به او،‌ دانش ماهیگیری را به او آموزش دهید تا همیشه بتواند زندگی خود را مدیریت کند.

بهترین روش لاغری، روشی است که به فردی که اضافه وزن دارد لاغر شدن را آموزش دهد نه اینکه تلاش کند با ارائه برنامه های غذایی، تنظیم برنامه های ورزشی یا تجویر دارو و … لاغری را در فرد چاق ایجاد کند.

همانطور که هیچ فرد چاقی با استفاده از برنامه غذایی یا ورزشی یا مصرف دارو به اضافه وزن دست پیدا نکرده است،‌ هیچ فرد متناسبی برای لاعر بودن خود از هیچ برنامه غذایی یا ورزشی یا دارویی استفاده نمی‌کند.

متناسب بودن و سلامت بودن حق طبیعی انسانهاست

متناسب بودن،‌ سلامت بودن،‌ خوشبخت بودن،‌ ثروتمند بودن و … برنامه های پیش فرضی است که از سوی خداوند برای ما قرار داده شده است.

اگر می‌بینید فردی به صورت خیلی طبیعی متناسب است تعجب نکنید که چگونه این فرد سال هاست در تناسب اندام عالی زندگی می‌کند، بلکه بدانید که این برنامه و تنظیم الهی است که در مغز آن فرد قرار داده شده است.

اگر فردی را مشاهده می‌کنید که سال‌هاست در سلامتی کامل زندگی می‌کند، تعجب نکنید که چگونه آن فرد توانسته در این شرایط باشد،‌ بلکه بدانید که برنامه و تنظیم الهی در مغز انسانها به گونه‌ای است که باید همیشه در سلامتی کامل باشند.

اما اگر برای همه انسانها اینچنین نیست به دلیل اشتباه خداوند در برنامه ریزی مغز انسان یا تفکیک انسانها توسط خداوند برای متناسب بودن یا چاق بودن نیست،‌ بلکه بخاطر حق انتخاب و قدرت برنامه‌ریزی ذهن است که در اختیار انسان قرار داده شده است.

قدرتی که در اختیار هیچ موجود دیگری نیست و به همین دلیل است که در طبیعت ما با حیوان چاق،‌ افسرده یا عصبانی و … مواجه نمی‌شویم.

چون حیوانات توانایی تصویرسازی ذهنی و برنامه ریزی مغز خود را ندارند و هر موجودی بر اساس غریزه خود تمام فعالیت‌های زندگی اش را مدیریت می‌کند.

توانایی انسان در تصویر سازی و خلق شرایط زندگی

انسان به واسطه قدرت خلق کردن که توسط خداوند به او داده شده است توانایی تصویرسازی ذهنی را دارد و تصویرسازی ذهنی طی استمرار و تکرار شدن به فرمول های مغزی تبدیل شده و به شکل رفتارهای جسمی از انسان اجرا می‌شود.

چاق شدن از تصویرسازی چاقی در ذهن شروع می‌شود،‌ بر اثر تکرار و توجه به چاقی،‌ تصاویر ذهنی به فرمول‌های مغزی تبدیل می‌شوند. سپس مغز فرمان‌های متفاوتی صادر می‌کند که نتیجه آنها تغییر جسم از حالت متناسب به چاق و از چاق به چاق‌تر است.

اگر چاق هستید و عزم لاغر شدن دارید بدانید که بهترین روش لاغری، روشی است که لاغر شدن را به شما آموزش دهد نه اینکه سعی کند از طریق محدود کردن شما در خوردن یا مجبور کردن شما به فعالیت ورزشی یا مصرف هرگونه دارو شما را به تناسب اندام برساند.

بهترین روش لاغری یادگیری لاغر شدن از طریق ذهن است. به شکلی که:

ابتدا تصاویر لاغری از خودمان در ذهن ایجاد شود،‌ سپس با استمرار در یادگیری لاغری با ذهن تصاویر ذهنی به فرمول های جدید مغزی که لاغر کننده هستند تبدیل می‌شوند و در نهایت دستورات جدید مغزی که متناسب کننده هستند رفتار ما را تغییر می‌دهد و در نتیجه جسم ما از حالت چاق به حالت متناسب تغییر وضعیت می‌دهد.

اگر رویای لاغر شدن دارید و به دنبال بهترین روش لاغری هستید بدانید که لاغر شدن باید از درون شما شروع شود نه از بیرون شما.

همه روش هایی لاغری که تا قبل از قرار گرفتن در مسیر لاغری با ذهن انجام داده بودم سعی داشتند لاغری را از جسم من شروع کنند و به دلیل اینکه شروع تغییرات، منشاء درونی نداشت و تمام تمرکز و فشار بر جسم که عامل بیرونی محسوب می شود بود،‌ نتیجه حاصل شده از همه آن روش ها،‌ از همه آن تجمل سختی‌ها و رنج ها فقط چاقی بیشتر،‌ افسردگی و ناامیدی بیشتر بود.

بهترین روش لاغری را چگونه تشخیص دهیم؟

از نشانه های تشخیص بهترین روش لاغری این است که به هنگام اجرای آن روش احساس آرامش درونی،‌ شادی درونی،‌ باور به متناسب شدن،‌ آسان بودن و اشتیاق برای ادامه دادن را تجربه می‌کنید.

مواردی که در هیچکدام از روش هایی که برای لاغر شدن اتفاده کرده بودم وجود نداشت.

رژیم گرفتن،‌ ورزش کردن برای لاغر شدن،‌ مصرف دمنوش و داروهای لاغری،‌ عمل جراحی کردن و … باعث ایجاد احساس آرامش در فردی که اضافه وزن دارند نمی‌شود،‌ شادی درونی به همراه ندارد،‌ هرچه بیشتر از مدت رژیم یا برنامه ورزشی سپری می‌شد اطمینان من نسبت به نتیجه گرفتن کمتر می‌شد و هرچه بیشتر از زمان مصرف دمنوش و داروهای لاغری می‌گذشت احساس ناامیدی و افسردگی از لاغر شدن در من بیشتر می‌شد.

پس از سال‌ها تلاش برای لاغر شدن از روش های مختلف و تحمل سختی و رنج های فراوان به این نتیجه رسیدم که بهترین روش لاغری،‌ روشی است که لاغر شدن را به من آموزش دهد نه اینکه سعی کند به هر طریق ممکن مرا لاغر کند و از آنجایی که مرکز یادگیری انسان ذهن و مغز اوست بنابراین به اطمینان رسیدم که بهترین روش لاغری،‌ لاغری با ذهن است.

مهم ترین پرسشی که در مسیر لاغری با ذهن مطرح است این است که چگونه می‌توان با فکر کردن لاغر شد؟

با آگاهی که از طریق تماشای فایل آموزشی این بخش دریافت می کنید به وضوح به پاسخ این سوال مهم و پرتکرار را خواهید رسید و زمانی که به اطمینان قلبی از چگونه لاغر شدن با قدرت ذهن یا فکر کردن برسید مطمئن تر خواهید شد که بهترین روش لاغری،‌ روش لاغری با ذهن است.

منتظر خواندن نظرات ارزشمند شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=21418
برچسب ها:
51 نظر در مورد بهترین روش لاغری،‌لاغر شدن با ذهن است

دیدگاهتان را بنویسید

   1400/09/10 04:14
   مدت عضویت: 828 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 258 کلمه

   سلام و درود به استاد عزیز و گرامی و دوستان همراهم 

   چه فایل عالی و قشنگی بود و چه آسان با مثالهای قابل درک این موضوع چطور از طریق ذهن لاغر میشویم آموزش داده شد

   اینطور نیست که ما با فکر کردن به لاغری لاغر میشویم بلکه با یادگیری لاغری لاغر میشویم

   همانطور که با یادگیری چاقی چاق شدیم

   ما لاغری را به مغزمان یاد میدهیم و او این آموزشها را در جسم مان به نمایش میگذارد

   جسم فقط نمایش دهنده آگاهی هاست و دستورات از مغز صادر میشود

   ما نمیتوانیم لاغر شدن را به جسم یاد بدهیم از طریق رژیم و یا ورزش و هر طریق دیگر

   مثالهایی که زده شد برای اثبات اینکه جسم یادگیرنده نیست خیلی منطقی و قابل فهم بود

   موضوع افتادگی پوست بعد از لاغر شدن هم خیلی جالب بود

   اگر این لاغری با فشار آوردن به جسم و یا عمل جراحی انجام شده باشد چونکه مغز دخالتی در آن نداشته مشکل افتادگی پوست بوجود می آید و من شنیده ام این اشخاص باید عمل بریدن پوستهای اضافی را هم انجام دهند

   اما وقتیکه مغز پروسه لاغر شدن را انجام میدهد مراحل جمع شدن پوست هم انجام میشود و فرد را دچار مشکل افتادگی پوست نمیکند

    

   همه چیز را به مغز بسپاریم و کاری به اینکه چطور ما را لاغر میکند و چطور پوست را جمع میکند نداشته باشیم این قدرت وجود ماست که از طرف خداوند در ما نهاده شده است فقط باید به این قدرت الهی ایمان و اطمینان داشته باشیم و از نتیجه کار که رسیدن به تناسب اندام با شادی و به سادگی و بدون هیچ مشکلی است لذت ببریم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   azamhoseinzadeh0180@gmail.com
   1400/09/03 07:09
   مدت عضویت: 97 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 226 کلمه

   سلام به استاد عزیز و همراهان گرامی

    

   گام ۸۳ بهترین روش لاغری

    

   فرمانده بدن مدیر من

   فرمانده من مغزم هست هر چی اون دستور بده اعضا اطاعت و اجرا می کنند و هیچ کدوم نمی پرسن چرا 

   در جنگ یا در یک کارخانه هیچ کس به فرمانده و مدیر ایراد نمی گیره همه سربازها اوامر رو اطاعت می کنند و هیچ سوالی هم نمی پرسن چون می دونن اون از همه آگاه تر شایسته تر هست و بهش اعتماد دارن

   تمام کارهای بدن ما رو هم مغزمون فرماندهی و دستور میده مثل خوردن نوشتن رفتن و…..

   پس ما باید فرمول های مغزی مون رو تغییر بدیم تا فرمانده مون طبق این فرمول ها دستورات جدید بده 

   در جنگ فرمانده میاد با توجه به اطلاعاتی که داره با توجه به آگاهی هاش و اطلاعاتی که مشاورانش اطرافیانش میدن دستورات جدید میده 

   مغز ما هم با توجه به آگاهی ها و اطلاعاتی که به اون داده شده چه از طریق آموزش چه از طریق اطرافیان دستورات رو میده و اعضا اطاعت می کنند

    

   پس ما باید اطلاعات و آگاهی های درستی درباره لاغری به فرمانده مون بدیم تا اون دستورات لاغری رو صادر کته 

   با یادگیری استمرار در این مسیر درست فرمول های مغزی مون رو تصحیح و به دستورات لاغری درست تبدیل می کنیم و نتیجه پیروزی خواهد بود پیروزی که آرامش اعتماد به نفس لذت بردن از زندگی و تناسب اندام رو به همراه خواهد داشت 

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/08/24 18:47
   مدت عضویت: 768 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 877 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان خوبم 

    

   اول از همه بگم منم اون اوایل دوره که تازه به این آگاهی ها رسیده بودم خیلی دوست داشتم به بقیه  که مشکل چاقی دارن و در حال تلاش برای لاعری هستن بگم  که همچین راهی هست  (هنوزم دوست دارم بگم و وقتی میبینمشون در حال سختی کشیدن هستن براشون ناراحت میشم ولی دیگه خوب میدونم  این کار اشتباهی هست و من فقط مسول خودم هستم) که نیاز به سختی و زجر نداره ولی  در گذشته به تعدادی از اطرافیانم که مشکل چاقی داشتن گفتم ولی چون در مدار شنیدن این آگاهی ها نبودن این روش رو  دنبال نکردن و خوششون نیومد و تازه بعضیاشون میخواستن من رو هم از ادامه دادن در این راه منصرف کنن که این حرفها درست نیست و امکان نداره و … که من چون بارها  از استاد شنیده بودم به کسی نگید که در این مسیر هستید چون که شما رو منحرف میکنن پسبحث رو  ادامه نمیدادم و دیگه هیچکس رو هم  نگفتم و از هدر رفتن انرژیم برای هدایت دیگران به این راه درست  جلوگیری کردم و تمام انرژیم رو برای  کار کردن روی خودم  گذاشتم و دو سالی میشه که جدی دارم هر روز روی خودم کار میکنم و شکر خدا نتایج عالی هم داشتم .

   چقدر جالب  من هم  اون اوایل اشنایی با دوره فکر میکردم باید خوب تجسم کنم و یادم چشمام رو میبستم و خودم رو با اندام دلخواهم تجسم میکردم ولی هنوز به اون وزن دلخواهم که تجسم میکردم  نرسیدم و حالا متوجه میشم موضوع فکر کردن نیست موضوع یادگیری هست .

   من اگر یاد بگیریم حرف بزنم و بشنونم  این دلیل بر سواد داشتن من که  شامل  خواندن و نوشتن  میشه نیست یعنی برای خواندن و نوشتن من باید دوره بگذرونم و یا  مدرسه برم تا  یاد بگیریم پس چاقی هم همینطور هست بدون ابنکه سواد خواندن و نوشتن اون رو داشته باشم من زبان چاقی رو یاد گرفتم  در واقع بدون اینکه من دوره بگذرونم چاقی رو یاد گرفتم مثل زبان مادری  که راحت یاد گرفتم چاقی رو هم یاد گرفتم پس مغز قابلیت یادگیری داره و هر چیزی رو یادبگیره میتونه اجراش کنه پس همه چیز از یادگیری با مغز شروع میشه پس لاغری رو باید یادبگیریم و از مغز باید شروع بشه  پس  زمانی که ما رژیم داریم فقط داریم به جسم فشار میاریم و کاری به یادگیری از مغز نداریم  و این کار مثل این هست که ما دستمون رو ببریم داخل کلاس ریاضی بزاریم و بهش آموزش ریاضی  بدیم خب یاد نمیگیره چون ریاضی رو مغز یاد میگیره و دست ما نمایشش میده حروف الفبا رو مغز ما یاد میگیره و دست ما نمایشش میده پس اگر میخوایی لاغری رو یاد بگیر تا جسمت نمایشش بده اینطور نیست که جسم ما خود به خود لاغر بشه پس این مغز که باید لاغر بشه .

   و ما میبینم افرادی که مشکل مغزی دارن دست و پا دارن اما نمیتونن به راحتی قدم بردارن و یا .. چون مغزشون سالم نیست .پس فرمانده ی جسم ما مغز ما هست پس چاقی و لاغری از معز شروع میشه و به جسم میرسه پس لاغری فکر کردنی نیست یاد گرفتن لاغری هست با تمرین و انجام دادن لاغری شما اون رو یادمیگیرید.

   من هیچ وقت در زمانهای که  یه هویی  چاقی میشدم  نگران نبودم که وای حالا پوستم چی میشه نکنه کش نیاد و ….. حالا هم که دارم لاغر میشم نباید نگران پوستم باشم که نکنه جمع نشه و شل بشه چون لاعری در این روش از طریق ذهن هست مغز خودش به خوبی همه چیز رو کنترل میکنه و هیچ مشکل خاصی نیست ولی اگر با روشی که غیر از روش ذهنی که با فشار به جسم  همراه هست و ما میخواهیم  از این طریق خودمون رو لاغر کنیم کلی پوستمون خراب میشه چون معز دخالتی در اون لاعری  نداشته .و واقعا  این روش همه چیزش عالی هست خدا رو شکر حتی پوستمون هم بهتر میشه و نباید نگران اون باشیم من که خودم اللن پوستم واقعا عالی و بینطیر شده و قابل مقایسه با گدشته ی خودم نیست و اینم از شگفتیهای این راه هست .

   و یه نکته ی دیگه که هست اینه که  ما هیچ وقت نباید فکر کنیم که حالا با این روش چطور من لاغر میشم ؟؟؟ کاری نداشته باش اون مغز کار خودش رو خوب بلده شاید نیاز باشه که عادتهای ما عوض بشه میشه شاید نیاز باشه پوست ما جمع بشه میشه شاید نیاز باشه هوسها و میل و اشتهای ما  تغییر کنه میکنه این کار مغز هست و من نباید به زور  کمتر بخورم و یا رژیم بگیریم در حالی که مغز من پر از فرمولهای چاق کننده هست  .

   کس که خوب نقاشی میکنه هنر نقاشی  کشیدن در مغز اون هست نه  دستش کسی  که خوب موسیقی اجرا میکنه  هنر نواختن موسیقی  در مغز اون هست ته در دستش پس به چطورش فکر نکن  که من چطور لاغر میشم همانطور که نفهمیدم من چطور  چاق شدم لاغری هم همینطور هست .

   لاغری یاد گرفتنی هست پس با خرید کردن دوره هم تو لاغر نمیشی مگر کار کنی روی خودت تا نتیجه رو ببینی پس من با یادگیری لاغری لاغر میشم مثل یادگیری آشپزی اگر من آشپزی رو بلدم با دستم دارم انجامش میدم اما در معز من تمام اون اگاهی ها داره ذخیره میشه پس کاری به چطورش نداشته باش و اقدام کن.

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/08/22 10:05
   مدت عضویت: 252 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 137 کلمه

   سلام به استاد و دوستان عزیز 🥰🥰

    

     واقعا استاد اگر کسی بخواهد به مسیر لاغری با ذهن باور کند همین یک فایل برایش کافی است که بشنود . چقدر لاغری اسان بوده و ما سخت اش کردیم . منم در اوایل به کسی در مورد لاغری با ذهن اگر میگفتم مسخره ام میکردند . ولی حالا که خودم به این توانایی رسیدم که حرفهایشان را نادیده میگیرم کم کم دارم به خانواده ام منتقل میکنم یاد گیری ام رو .من که این ۹ ماه که وارد مسیر شدم تا حالا فقط از فایلهای رایگان استفاده کردم نمی دونید چقدر تغییر کردم ترس از خوردن دیگه ندارم حرص و ولع ندارم . کاهش وزن زیادی داشتم خیلی خوشحالم خیلی حالا که از کسی میشنوم در باره یک روش لاغری اگر صحبت میکنند تو دل خودم میخندم بهش 😅

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   maryamkhazaie0000@gmail.com
   1400/07/21 00:08
   مدت عضویت: 327 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 148 کلمه

   بنام خداوند بخشنده و مهربان سلام ب استاد عزیز و دوستان همراه گام ۸۳ بهترین روش لاغری ،روش لاغری با ذهن است 

   در روشهایی قبل ما فقط با جسممون کار داریم و با محدود کردن غذا و دمنوش خوردن می خوایم ک اضافه وزن رو کم کنیم در حالی ک چاقی ما اول از ذهن شروع شده، و جسم ما تنها یک نمایشگره هر چی از مغز بهش دستور داده بشه بعدش جسم اونو ب نمایش میزاره چاقی در ذهن ماست اضافه وزن در جسم ما ،همه اعضای بدن ما از ذهن ما دستور میگیرن دست ما ب خودی خود نمی تونه نقاشی ،پیانو یا هر کاری دیگه رو انجام بده ،ما باید این آگاهی رو ب ذهنمون بدیم آموزش ببینه باورهای درست جایگزین باورهای غلط بشن و با تکرار و استمرار ما بتونیم تصویر ذهنی مون رو عوض کنیم و بعد آرام آرام جسم هم تغییر میکنه ،

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   faribadeghani1371@gmail.com
   1400/07/06 22:36
   مدت عضویت: 158 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 496 کلمه

   سلام
   استاد عزیز ممنون بایت فایل زیبا و با مثالهای قابل درک
   همیشه شنیده بودم ک میگفتن تو درسهایی خوندن برای مثلا مردم روستا باید با زبان قابل درک صحبت کنیم و لفظ قلم نیایم ی جوری ک اونا مارو از خودشون بدونن ن اینک کلمات انگلیسی و اینا در رابطه با ارباب رجوع بکار برد ک طرف هنگ کنه
   الان میببنم این همه سال این همه ادم دیدم ولی هیچ کی اندازه شما منو درک نکرده حتی مادرم
   ممنون ک هستید ممنون ک میدونید ما ب چ چیزی نیاز داریم و برامون تهیه میکنید
   تو کتاب دینی خونده بودم ک انسان قدرت انتخاب داره ولی هیچ وقت در این حد درک نکرده بودم ک حق انتخاب واختیار چیه ولی الان با گوش دادن این فایل میفهم
   لاغرشدن و لاغر ماندن ادامه و استمرار و تکرار میخواد واقعا من میببنم ک با تکرار چقد اطمینان من بالا میره
   لاغر شون یاد گرفتنی همون طور ک نوشتن و اشپزی کردن نقاشی کردن چاق شدن یادگرفتنی هستش
   وقتی ما میخوابم قک۶رمه سبزی بپزیم باید بریم اطلاعات جمع کنیم ببینیم باچی بپزیم چجوری بپزیم بعد وارد عمل میشیم خرید میکنیم و میایم مراحل اولیه اجرایی میکنیم و در نهایت
   میپزیمش و در بارهای اول هی تست میکنیم ببینیم مزش چجوریه نمکش ترشیش و اینا هنوز ماهر نیستیم حتی انتظار خوشمزه شدن نداریم حتی اگه بهترین مواد اولیه تهیه ببینیم
   حتی بریم ب دیگرانم بگیم میگن بار اولته
   ولی رفته رفته ماهر تر میشیم بعد چند سال دیگه اندازه مواد دستمون میاد فقط یکیار دوبار میچشیم اون استرس و نگرانی ک بدمزه بشه بسوزه و اینا دیگه نیس این ماجرا با تکرار با استمرار با کم نیاوردن با قبول مسئولیت ک خودمون باید یاد بگیریم با ازمون و خطا
   ب چنین مهارتی دست پیدا میکنیم و لاغری درست مثل اینه باید ب خودت فرصت بدی باید صبر داشته باشی باید تکرار کنی تا ب عمق مطلب پی ببری ایمانت بره بالا و اون اطمینان جاصل بشه
   من در اواسط گامها ی پیرهن ک برام کوچیک بود درآوردم نصب کردم تو اتاقم و درک از اون فایله اون بود ک اطمینان با نصب اون پیرهن برا من حاصل میشه اما بعد چن ماه دیدم من اصلا ب اون پیرهن توجهی ندارم و الان میبینم ک تکرار مطالب ک اون اطمینان حاصل میکنی ن جمله تاکیدی ن لباس
   فقط و فقط باید با افزایش اگاهی و تکرار و استمرار باور و اطمینان بالا بره ودر نهایت ذهنم یاد بگیره و جسمم نشون بده
   من خودم کسایی میشناسم ک با کالری شماری چندین ساله ب اندام متناسب رسیدن خودشو از همه چی محروم کرده از کیک و فلان ولی با استمرارش با تکرارش حتی حفظه اون اندازه ها رو و ب اون چیزی ک خواسته رسیده
   تکرار و ادامه دادن واستمراربزرگترین کلید لاغریه اگه میخوای پازل لاغری رو پر کنی بابد این سه تا اصل رو داشته باشی
   با این ها هی کلید بندازی و وارد مغزت بشی و این اطلاعات هی ببری و بزاری اون جای باید
   تا پازلها کنار هم قرار بگیرن و در اخر اون تصویر ایجاد بشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/24 10:58
   مدت عضویت: 719 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 722 کلمه

   سلام🙂

    مطلبی که من یاد گرفتم از این فایل اینه که چاقی با اضافه وزن دو تا مفهوم جداگانه است ولی ما این دو تا رو به جای هم استفاده میکنین

   چاقی در ذهن ما است و به واسطه یادگیری ایجاد شده ولی اضافه وزن در جسم ما است و محصول چاقیه…

   چاقی رو ما یاد گرفتیم مثل هر مهارت دیگه ای که یاد گرفتیم مثل حرف زدن مثل راه رفتن مثل غذاخوردن..‌

   و این یادگیری آگاهانه نبوده از طریق دیدن و شنیدن صحبتهای اطرافیان و معلمین و رسانه ها بوده در واقع ما برای چاقی انتخابی آگاهانه نکردیم نا آگاهانه چاقی رو یاد گرفتیم ولی در هر حال ما اون رو یادگرفتیم و اینقدر تکرار کردیم که به بهترین شکل خودمون انجامش دادیم و جسممون رو به اضافه وزن رسوندیم

   پس اینکه فکر میکنیم اضافه وزن ما ژنتیکی هست کاملا غلطه … ما در اصل خلقت کاملا متناسب بودیم و برای کسی مثل من تا سالها متناسب بودم ولی خود این جمله که چاقی ما ارثی هست رو من بارها از مادرم و سایر افراد فامیل که چاق بودن و همواره در تلاش برای کاهش وزن بودن شنیده بودم و در واقع این رو هم به عنوان علت چاقی یاد گرفته بودم.الان که داشتم اینو مینوشتم به خاطرم اومد که یکی از خاله های من بالای ۶۰ سال سنشونه و من هیچ وقت ندیدم ایشون چاق باشن همیشه در یه سایز و وزن البته مثلا به خاطر کرونا لاغر تر شدن ولی دوباره برگشتن به همون سایز و وزن همیشگی و جالبه تا حالا از ایشون من نشنیدم که چاقی ما ارثی هست ولی از مادرم بارها شنیدم همین خالم ۵ تا فرزند دارن که ۳ تا شون کاملا متناسب هستن و یکی از دختر خاله ها چاق میشه و همواره یا داره ورزش میکنه یا رژیم میگیره ودر واقع در حال یو یو از چاقی به لاغری و برعکس هستش ایشون کم کاری تیرویید داره مثل من و خاله ام یه روز میگفتن شماها به خاطر تیرویید هست که چاق میشین یعنی  دو تا حرف متفاوت از دو تا خواهر…همین خاله ام به واسطه شغل خودشون و همسرشون فعالیت زیادی دارن و مادرم و ایشون هر دوتایی اعتقاد دارن چاقی به خاطر بی تحرکی هست و خالم کار خونه رو به عنوان تحرک اصلا قبول ندارن …ببینین چقدر راحت ما در خانواده های مختلف علتهای چاقی رو شنیدیم و یاد گرفتیم و در ذهن ما به عنوان فرمول ذخیره شده و  وقتی در موقعیتی  مشابه  قرار گرفتیم اون فرمول برای خود ما عمل کرده و ما رو به اضافه وزن رسونده.

    

   خوب مرکز یادگیری همه ما مغز ما است و ما هر مهارتی رو که بخوایم یاد بگیریم با دیدن و شنیدن هست بعد اون مهارت رو با دست تمرین میکنیم و میشه مهارت ما…پس دست ما که اون رو انجام میده کاره ای نیست تحت فرمان مغز ما که یاد گرفته حرکت می کنه و اون کار به شکل ماهرانه انجام میشه.

   چاقی هم مهارتی هست که مغز ما یاد گرفته و جسم ما اونو داره نمایش میده به بهترین شکل… پس فشار آوردن به جسم با ورزش و رژیم ودمنوش و قرص کاملا مسخره است چون چیزی به مغز یاد نمیده فقط نمایشگر رو داره تغییر میده اونم با محدودیت و سختی و چون ذهن اینجا با محدودیت و سختی موافق نیست بنای ناسازگاری رو میذاره و هم استفاده از اون روش رو برای ما سخت و غیر ممکن جلوه میده و هم به تدریج سرعت تغییر  جسم رو کند میکنه برای همین به تدریج ما خسته و اعصاب خورد میشیم و وزنمون هم نسبت به اول دچار استپ میشه و رها میکنیم

   لاغر شدنی صحیح هست که با همون روش چاق شدن باشه…. یعنی آموزش لاغری به مغز و بدون هیچ فشار و محدودیت و سختی به جسم….

   این آموزش فقط در این سایت داده میشه و تکرار و تکرار اون باعث ساخت فرمولهای لاغری میشه و به تدریج فرمانهای مغزی به جسم تغییر میکنه که در واقع همون تغییر رفتار غذایی هست و جسم آروم آروم تغییر میکنه چون دیگه سرعت ترمیم همیشگی جسم با سرعت تخریب برابر میشه و بعد کم کم تخریب کمتر میشه و ترمیم همیشگی و با سرعت ثابت جسم ما ،تناسب رو برای ما میسازه 

   پس میبینیم که در این پروسه ما کاره ای نیستیم فقط آموزش ها رو تکرار میکنیم و بقیه روند به شکل کاملا اتوماتیک و عالی انجام میشه برای همینه که لاغری با ذهن آسونترین کار دنیاست👌👌

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/27 18:54
   مدت عضویت: 422 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 6 کلمه

   احسنت ب شما استاد بزرگوار 👌👏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/15 13:47
   مدت عضویت: 286 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 538 کلمه

   سلام.وقت بخیر

   امروز برام جریانی پیش اومد وبعد که این فایل رو دیدم.واقعا متحیر شدم در فکر فرو رفتم که چقدر استاد به مسئله مهمی اشاره کردند.

   صبح با همسرم صحبت میکردیم ایشون یه مثال زد برای تایید حرفش..یهویی یاد یه آهنگ که دقیقا همین ضرب المثل توش تکرار میشد ویه خواننده محبوب زمان قبل از انقلاب خونده بود افتادم و مداوم اون آهنگ‌رو چندین بار پیش خودم خوندم و خیلی تعجب کردم که چطور کل آهنگ با اون همه شعر یادمه اونم برای چهل وچند سال پیش…

   بعد که حرفهای استاد رو در این گام شنیدم متوجه شدم که واقعا چطوره که من یه آهنگ اینطور واضح وخوب یادمه وهمشو بدون ایراد میخونم..ولی مثلا کتابی که دو سال پیش خوندم یادم نمیاد یا اصلا بیشتر درسهایی که تو دبیرستان خوندم یادم نیست.

   بعضی از درسها رو که واقعا حفظ میکردم بطوری که وقتی از جلسه امتحان بیرون می اومدم کلا همشو یادم میرفت چون اون درسها رو دوست نداشتم.مثل مثلثاث..جبر..فیزیک…حالا رشته من تجربی بود ولی این درسها رو هم باید میخوندیم.

   اما اون آهنگ مورد علاقه ام رو بارها وبارها همان زمان در رادیو زیاد پخش میکردند یا خودم تو کاست بارها اونو رو میشنیدم وازش لذت میبردم.

   یعنی زیاد شنیدن با احساس خوب وتکرار باعث ثبت شدن در ذهن میشه ومثل امروز بعد اینهمه سال من کل اون آهنگ رو خوندم واصلا حتی یه کلمه اش هم فراموشم نشده بود..‌

   پس چطور کتابی که همین چند وقت پیش خوندم دقیقا یادم نیست چون اون کتاب رو یکبار خوندم گذاستم تو کتابخانه وتمام…..نه فکری در موردش کردم نه بحثی..نه تکراری…

   هر چند موضوع جالبی هم داشته یکی..دو روزی در ذهنم بوده…وبس

   پس طبق فرمایش استاد فقط به فقط باید ادامه داد

   منم بعد چند ماه که در این مسیر بودم وفکر میکردم که ای بابا بیشتر وقتم رو صرف خوندن…فایل دیدن ونوشتن وخلاصه در خدمت گروه هستم.بطوری که اگه همینقدر برای تعیین رشته دانشگاهی وقت میگذاشتم حتما رشته بهتری قبول میشدم.😄😄

   ولی چرا تغییراتی در خودم از لحاظ جسمی مشاهده نمیکنم وکمی ناراحت بودم که آیا واقعا مسیر درسته وخلاصه فکر وخیالهای زیاد

   و وقتی نوشته های دوستان رو میخوندم که اونها هم همین مشکل رو دارند واستاد تکرار میکنند که فقط ادامه بدید. واقعا امروز بطور قطعی درک کردم که با تکرار زیاد این فرمولها برای ذهن جا می افته و روتین میشه…کما اینکه من هنوز بعضی وقتها با وجود اینهمه تکرار از خوردن بعضی غذاها میترسم..ویا هنوز که هنوزه از عصر به بعد مطلقا چیزی نمیخورم..با اینکه میدونم هیچ ماده غدایی و در هر زمان خوردن باعث چاقی من نمیشه.

   پس چرا هنوز گاهی من واهمه دارم چون اون فرمولهای اشتباه در وجودم هنوز مشغول فعالیت است ولی خوب کمرنگتر….دیگه قانع شدم که بدون هیچ شک و نگرانی در این مسیر باید کوشش کنم برای آموختن..برای فراگیری فرمولهای درست وابدی. بدون در نظر گرفتن زمان وبدون فکر کردن به چند کیلو اضافه وزنم.و…و

   استاد واقعا ازتون ممنونم که اینقدر وقت میگذارید تا بچه ها رو به هر طریقی شده به راه راست هدایت کنید.من که گویا دارم از اول برای یاد گیری اقدام میکنم وشور وحال ایام مدرسه…درس…اون فضاها رو دارم البته بمراتب با اشتیاق بیشتر وکوشش وپیگیری مستمرتر در ضمنی که همشاگردیهای عالی دارم که با خوندن نوشته های آنان کلی مطلب یاد میگیرم وبیشتر سوالهام جواب داده میشه.

   ممنونم از همه دوستان وممنون از استاد

   در پناه خدا باشید.🤗🤗🤗

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/10 09:45
   مدت عضویت: 558 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 208 کلمه

   سلام و درود به دوستان واستادعزیزم

   اینطوری که من متوجه شدم برای رسیدن به هر هدفی چه مالی . چه سلامتی . چه روابط . چه لاغری ابتدا بایستی خوب اون بخش رو یاد بگیریم  .از آنجاییکه ما چاقی رو خوب یاد گرفتیم ؟ از موقعی که جنین بودیم تا به الان که چاقیم . وآرام آرام پروسه چاقی درما شکل گرفت و برای لاغر شدن هم این مسیر رو بایستی طی کنیم تا به نتیجه دلخواهمون برسیم .

   با آموزشهای که دراین دوره میبینیم . فایل ها رو گوش میدیم . کامنتها رو میخونیم و تمرینات رو انجام میدیم .و در زندگی روزمره مراقب افکارمون احساسمون هستیم و مرتب این روند رو تکرار میکنیم تا متناسب بشیم . 

   چون ذهن ما با توجهات به محیط پیرامونمان پروسه چاقی رو یاد گرفت و تصویر سازی ذهنی در آن شکل گرفت و حس ترس از چاقی درما شکل گرفت و دستورات مغزی به کل بدن داده شد تا با فرمول جدید چاقی کارکنند. پس بدن ما با دستورات مغزی کار میکنه واز خودش هیچی نداره .

   پس برای لاغر شدن به اینکه فقط یه گوشه بشینیم و فکر کنیم و تصویرها رو بسازیم جواب نمیده . بلکه همین روند رو که برای چاقی طی کردیم برای لاغری طی کنیم تا متناسب بشیم .

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/13 02:02
   مدت عضویت: 735 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,603 کلمه

   گام ۸۳ ،، سلام استاد و دوستان همراهم ،وقت بخیر ،،بهترین روش لاغری ،لاغر شدن با ذهن است ،،،بهترین روش لاغری، روشی ست که لاغر شدن را به ما آموزش بدهد ،کاملا موافق این سبک متد هستم ، ما تو هر کاری آموزش دیدیم که تونستیم موفق بشیم  ،تو این چند ماه اخیر من و دوستم داریم‌ در باغ ایشون ،درخت کاری وگلکاری و سبزی میکاریم ،تو این مدت که میریم خرید نهال ، گل ،بذر ،خاک و کود وووو  کلی چیز یاد گرفتیم در رابطه با کاشتن و گل و گیاه ، خود اون فروشنده ها ،یه آموزش کلی بهمون میدن که اگر ما یاد نگرفته بودیم کل نهالها و گل و بذرهارو هدر میدادیم و نتیجه خوبی هم نمیگرفتیم ،این چند وقت که در حال انجام کار باغبانی هستم ، توجه میکنم برای بوجود آمدن یک درخت و میوه و محصولش ،چقدر کارهای قبلی انجام میشه ،وقتی خاک اونجارو شخم میزدن ،تمیزش میکردن،مواد افزودنی تقویتی روش میرختن ووووو با خودم فکر میکردم که منهم الان دارم ذهنمو شخم میزنم که تمیز بشه که وقتی بذر و نهال فرمول های جدیدو توش میکارم ،خوب و قدرتمند رشد کنه ، امروز بعد از چند روز ،کار کاشتن ، تموم شد ،اتفاقا نشستیم که استراحت کنیم و یه آتیش خوشگلم روشن کرده بودیم ،داشتم به نتیجه تلاشمون تو اون باغ نگاه میکردم ،بازم با خودم فکر کردم که حالا باید کنار این درختان و گیاهان ،باشیم ،مراقبتشون کنیم ،مواظب آب و هواشون باشیم ، بعد به خودم گفتم ،فریده تو هم تازه بذرهای کوچیک لاغریتو کاشتی ،تازه شروع رسیدگی و مراقبت هاته ، ما ۶۴ تا درخت کاشتیم که تخمین زدیم سال آینده یه کوچولو میوه بدن ، باز هم به خودم گفتم که میوه های تلاش تو هم به مرور بهتر و عالیتر خواهند شد ،فقط صبره با عشق میخواد ،همیاری میخواد ،مهربانی میخواد ،دوست داشتن میخواد ، این مسیر تنها راهیه که میتونه مارو  به تناسب فکر و جسم برسونه ، با برنامه ریزی مجدد ذهن ،میتونیم به هر آنچه که میخواهیم و باور داشته باشیم برسیم‌ ،،    احساس میکنم سالهاست از چاقی خودم دور شدم ،انقدر دور که وقتی میخوام از اون زمانها چیزی بنویسم باید فکر کنم ،گاهی یادم میره که من چه دورانیو گذروندم و احساس میکنم من سالهاست که  افکار لاغریو دارم ، واقعا اون زمانها ما برای چاقتر شدنمون  کار خاصی انجام نمیدادیم ، زندگی میکردیم و چاق میشدیم ،برای لاغر شدن هم باید زندگی کنیم و لاغر بشیم ،،،متناسب بودن و سلامت بودن حق طبیعی انسان هاست ،چقدر تکرار این جمله زیباست ،اینها حق های الهی و طبیعی ما بودند و هستن که ما از اونها بیخبر بودیم ،این جملاتو باید هر روز به خودمون یادآوری کنیم و بگیم که ما به این دنیا اومدیم که فقط تجربیات عالی داشته باشیم‌،نیومدیم رنج ببریم ،چاق باشیم،فقیر باشیم و بیمار ،بعدشم بمیریم و تمام ،،ما اومدیم در این دنیا عشق کنیم،لذت ببریم وشاد باشیم ،ولی خود من از زندگی چیزهای دیگه ای شنیده بودم که دقیقا مخالف اینها بود ،بخاطر همون عقایدی که یه روزی تو بچگیم شنیدم و پذیرفتم ، اون زندگی رو هم تجربه کردم ، حالا نمیخوام هر حرفیو از هر کسی بشنوم و قبول کنم ،میخوام آگاهانه ،حرف های جدید و بروز و کمک کننده بشنوم و انتخاب کنم که بپذیرم یا نه ،،  هر زمان اساتیدم در مورد قدرت خلق کردن در انسان ها آموزشی میدادن ،با خودم فکر میکردم که یعنی چی که ما میتونیم خلق کنیم‌🤔 اون زمانها احساس میکردم اونجوری که اون زمانها  میفهمم درسته ،حالا متوجه شدم که اون زمانها من اصلا درک درستی نداشتم ، قدرت خلق کردن یعنی من به هر آنچه توجه کنم در حال فرستادن کارت دعوت به زندگی خودم هستم ، آیا به چاقی توجه میکنم ؟ به چاقی توجه میکنم یعنی چی ؟ یعنی در طول شبانه روز همش خودمو تو آینه چک میکنم و غرق ناراحتی میشم از دیدن بدن چاقم ، یعنی وقتی میخوام چیزی بخورم نگران میشم ،یعنی در درونم از خوردن میترسم ،از چاقتر شدن میترسم ،یعنی اضطراب دارم ،یعنی در موردچاقی با دیگران صحبت میکنم، یعنی به آدم های چاق توجه میکنم ،،اگر دلم میخواد لاغر بشم در کنار آموزش هام ،کانون توجهمو بذارم روی لاغر شدن ،، چجوری ؟ یعنی تغییرات کوچیک و بزرگ درونیمو مرتب برای خودم بزرگ نمایی کنم ،یعنی موفقیت های کوچیک و بزرگ خودمو به خودم یادآوری کنم ،یعنی به خودم مرتب بگم‌ که من لایق لاغر شدن هستم من لاغر نشم کی بشه ،،یعنی وقتی میخوام بخوابم به لاغرتر شدنم فکر کنم ،تصویر سازی کنم ،ببینم که دارم لذت میبرم از جسم جدیدم،یعنی خودمو با لاغرترها مقایسه نکنم ،به خودم احترام بذارم ،اجازه بدم ذهن و جسمم در آرامش به کارشون برسن ،یعنی تو خوردن هام مدام غذاهارو تفکیک نکنم به چاق کننده و لاغر کننده ، در کل آرامش داشته باشم و من کار خودمو انجام بدم و اجازه بدم خدا هم کار خودشو انجام بده ،،، وقتی به این فکر میکنم که ذهن ما راه ارتباطی بین ما و خداونده و من الان این موضوعو میدونم و میتونم برای رسیدن به سلامتی،تناسب اندام وووو  در زندگیم ازش استفاده کنم ،فقط کافیه که آموزش ببینم و در این مسیر بمونم و آموزش هامو زندگی کنم ،خوشحال میشم ،انگار خدا کلید گنجو بهمون داده تازه آدرسه  گنجم گفته ، فقط باید باور کنیم و بریم بسمتش  ،،،، با آموزش ها ،تصاویر جدیدی از ما ساخته میشه که اون تصاویر بوسیله جسم تجربه خواهد شد ،،،،اولین نشانه های لاغر شدن صحیح ، احساس ماست ،تو تمام روش های قدیم ،حال ما بد بود،بیحال بودیم،خسته بودیم،غمگین بودیم ، افسرده بودیم،  ترسو شده بودیم ،درونمون آشفته و متلاطم بود ،ناامید بودیم، بی اعتمادبنفس و بی عزت نفس بودیم ،حس لیاقت نداشتیم و در انتها هم چاقی ما برمیگشت ، در لاغری با ذهن ،تمام این تجربیات بر عکس شد ، اولین نشانه ش ،حس آرامش که من چقدر این حسو دوست دارم ، حس استراحت کردن دارم ،انگار بعد از سالها پیاده رفتن در کوهستان پر از سنگلاخ ،به یک مکان آرام و امن رسیدم و دارم یه دل سیر استراحت میکنم‌ ،،، اولین بار که این جنس آگاهی های ذهنیو  شنیدم میخکوب شدم ،با اینکه از سالها قبلش در دوره های روان درمانی و غیره شرکت کرده بودم،  ولی انگار ذهنم آماده شنیدن بود، ولع یادگیری داشتم و دوست داشتم به همه فریاد بزنم و بگم که دنیا اون چیزی نبوده که به ما یاد دادن ،ما هم میتونیم با کیفیتر زندگی کنیم ،، اوایل دوره هام بود ، شروع کردم به ارشاد کردن اطرافیان خودم ، حرف هاییکه من میزدم دقیقا برعکس نظریات اطرافیانم بود و بعد از مدتی بمن گفتن انگار توهم زدی و واقعیت دنیارو نمیبینی ، سرتو از زیر برف بیار بیرون 🥴☹ کلی بهم برخورد ،تازه کانال تلگرام خانوادگی زده بودم و هر چی یاد میگرفتمو به شکل ویس به اونها هم یاد میدادم ، من از بچگی دوست داشتم معلم میشدم و آموزش دادنو دوست داشتم ، با عشق براشون ویس میذاشتم و خودم لذت میبردم ولی بعد از مدتی متوجه شدم ، داره باورسازی های خودم زیر سئوال میره ،ترجیح دادم در سکوت به راهم ادامه بدم ،هر چند این ادامه دادنه به خالی شدن من از اطرافیانم‌ ختم شد ،دیگه هر حرفیو نمیپسندیم ،گوشم حساس شده بود و بهم آلارم میداد ، من در این راه ماندم و ادامه دادم ،تقریبا نزدیک به ۴ ساله در مسیر کنترل ذهن بصورت فشرده هستم و از خودم و عملکردهام و نتایج بیشمارم راضی هستم ،در حال حاضر من به کسی فشاری نمیارم که به حرف های من گوش کنید ،الان دیگران از من درخواست میکنن که من باهاشون در مورد مسائلشون حرف بزنم و دقیقا برعکس اون زمانیه که تازه این مسیرو شروع کردم ،،،یه استادی دارم که مدام بهمون میگه بچه ها ،نخوایید که به زور به کسی چیزی یاد بدید ،بذارید نتایجتون بجای شما صحبت کنن ،مطمئن باشید آدم ها وقتی شمارو موفق ببینند ، بسمت شما جذب خواهند شد ،،، منم سالها دریم بورد داشتم که عکس ماشین ،ویلا وووو روی اون چسبونده بودم ، و پارسال همشونو جمع کردم  البته الان روی دیوار روبروی تخت اتاقمو چیزهایی چسبوندم ،مثل پول ،عکس زمان لاغری خودمو ،عکس یک خانم هنرپیشه لاغری که دوست دارم هم هیکلشون بشم‌، نقشه کشوری که دوست دارم بهش مهاجرت کنم ، نماد بینهایت و (نوشته  *لاغر شدن آسانترین کار دنیاست *) و اینهارو هر روز با حس خوب نگاه میکنم و میدونم این خواسته های من که روی دیوار هستن   انرژی دارن و با دیدنه با احساس بهشون ، کانون توجهم  بسمت اونها خواهد بود ،،  ۱۰ سال پیش که کلاس زبان میرفتم ،تقریبا ۲ سال کلاس زبان رفته بودم که با یکی از قویترین استاد زبان تهران آشنا شدم که روشش با تمام کلاس های زبان تفاوت داشت ، ایشون عقیده داشتن که بچه وقتی بدنیا میاد تا ۲ سالگی بیشتر کلماتو درک میکنه و میتونه آرام آرام به زبان مادریش صحبت کنه ولی نمیتونه چیزی بنویسه ، در کلاس ایشون تا ۳ ترم،یعنی تا ۱سال و نیم  ،خبری از نوشتن نبود ،تازه ترم چهارش ،نوشتاری و مکاتبه داشتن  و من بیشترین رشدم در کلاس ایشون بود ،،، جسم ما لاغری یا چاقی رو  نمایش میده ، جسم تجربه کننده است ، مطمئنم  که با تکرار کردن این آموزه ها ،بهترو بهتر به این درک میرسم که فرمانروای جسم ما مغز ماست ،،، ما سالها تلاش کردیم که به جسممون یاد بدیم که لاغر بشه ،نگو فرمانها در مغز صادر میشده ،،،، جالبه سالها ما مبارزه درونی و بیرونی با رژیم گرفتن داشتیم  و ولع بسیار زیاد برای خوردن داشتیم ولی با صادر کردن فرمانهای جدید از مغز ،براحتی مدل خوردن و رفتار غذاییمون بدون جنگ تغییر پیدا کرد ،، ، ما با یاد گرفتن لاغری  لاغر خواهیم شد 😊

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   abolhasanefarzane1@gmail.comcom
   1400/02/23 23:44
   مدت عضویت: 338 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 671 کلمه
   • سلام دوستان واستاد گرامی گام ۸۳ یکی از پر تکرار ترین سوالات اینکهچطور میشه با ذهن لاعر شد وما نباید با کسی صحبت کنیم در مورد لاعری با ذهن چون ما این روش قبول داریمودیگران باور ندارند چون ما در مدارش قرار گرفتیم یعنی اونا تصورشون اینکه یعنی فکر میکنن که من میخوام ثروتمند بشیم بعد ثروت مند بشیم میخواین سلامت بشیم پس سلامت میشیم مغز ما قابلیت یاد گیری داره اونهاییکه سواد خوندن ونوشتن دارن خوب رفتن ویاد گرفتن وحرف زدن با خوندن ونوشتن فرق داره وهمه میتونن حرف بزنن اما اما قابایت خوندن ونوشتن ندارن یعنی دیدیم بغضی ها که روستایی هستند انقد خوب حرف میزنن که شما وقتی میبینشون باور نمیکنی که این فرد سواد نداره وبچه ها همین بعصی از بچه ها از ۸ یا ۹ ماهگی شروع میکنن به حرف زدن اما سواد خوندن ونوشتن ندارن داریم بعصی از ادمهارو که مثل دبر زبان استاد که کاملا بر حرف زدن وخوندن مسلط هستند اما قابلیت نوشتاری ندارن خوب برای اینکه تمرین نکردن وباید اموزشم ببینن ما از بچگی صحبت کردن یاد گرفتیم بدون اینکه سواد خوندن ونوشتن داشته باشیم ومن نمیدونم که چی شد چطور شد که دهنم برنامه ریزی شد وبعدش فرمولهای دهنیم تغییر کرد وبه محص اینکه باردار شدم روند چاق شدنم شروع شد وچاقیم از بچگی یاد گرفتیم ویا شایدم در بزرگسالی وما ریاصی هم یاد گرفتیم که میتونیم ریاضی بنویسیم مغز ما ریاصی یاد گرفته ودست ما که نمیتونه چیزی یاد بگیره واگر هزار سالم دستمونو تنهایی بدون جسممون بذاریم تو کلاس ریاصی اون نمیتونه ریاصی یاد بگیره پس همه چیز از معز شروع میشه ولاعریم باید از مغز شروع بشه ودر تمام روشهایی که ما رزیم گرفتیم ومیخواستیم گیاه خوار بشیم برای لاعری دقیقا مثل این میمونه که دستمونو تنهایی بذاریم کلاس ریاصی که یاد بگیره قرار نیست دست ریاصی یاد بگیرهدوقرار نیست که جسمت لاعری یاد بگیرهدقبل از اینکه مغزت یاد بگیره یعنی از مغزت یاد میگیری با دستت به نمایش میداری وریاصی حل میکنیم ویعنی معزت چاقی یاد گرفته وجسمت نمایش میده واعریم باید مغزت شروع بشه وبه جسمت تموم بشه وهمیشه اینجوری بوده که مغزت یاد گرفته وجسمت نمایش میده مثل راه رفتن تعادل داشتن قدم برداشتن  وفردیکه مشکل مغزی داره دست وپا واینا داره ولی مغزش مشکل داره ولاعر شدن فکر کردنی نیست بلکه اموزش دیدنی یاد گرفتنیه ودوستی میگه من لاعر بشم پوستم شل نشه ما چاق شدن چون از طریق دهن صورت گرفته بود هیچ مشکلی نداشتیم برای اینکه اگه چاق بشم پوستم چجوری میخواد باز بشه وذهن خود به خود این پروسه چاقی طی کرده ولاعریم همینجوره اگر از طریق دهن انجام بشه دهن خودش میدونه اگر الان نیازه که رفتارمون تعییر کنه خوب میکنه اگر الان نیاز باشه پوستمون جمع بشه پس میشه ومعز خودش پروسه لاعری رو هم طی میکنه واگر ما میشنویم که فلانی لاعر شده وپوستش افتادگی پیدا کرده به دلیل اینکه اون فرد رفته وچربیهای بدنشو برداشته وچون این کار با دست صورت گرفته این مشکلاتم داره اما در لاعری با دهن ما به هیچ عنوان از این مشکلات نداریم برعکس دوستان شگفتی ساز دیدم که حدود ۳۰ یا ۴۰ کیلو وزن کم کردن اما صورتشون نه تنها مشکلی ایجاد نمیشه بلکه پوستشون شفافتر وشادابتر شدن وجوانتر شدن وقتی ما دستمون بریده میشه ما اصلا خبر نداریم چی میشهرچجوری پروسش طی میشه که به بهترین نحو ترمیم میشن چون معز این کارو میکنه ولی وقتی جراحی میکنیم اینجوری نیست اثار بخیه زدن تا اخر عمرت باقی میمونه واین مانع از سر راهتون بردارید که چطور میخوام لاعر بشم ما فقط لاعری رو یاد میگیریم ومغز وطیفه شو انجام میده وجسم ما هم نمایش میده لاعری رو ما خیلی از کارها رو با دهن یاد میگیریم وبا دست نمایش میده وهنرمندیکه نقاشی میکنه با مغزش یاد گرفته با دست نقاشی میکشه چاقی از مغز شروع شده لاعریم باید از معز شروع بشه پس به این فکر نکنید چطور من میخوام لاعر بشم اگر فکر کنی لاعر نمیشی وتنها با لاعری با دهن میتونی لاعر بشی باید یاد بگیری لاعری رو مثل تمام چیزیهای دیگه ایکه یاد گرفتیم رانندگی موسیقی اشپزی 
   •  
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/15 00:55
   مدت عضویت: 828 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 172 کلمه

   استاد به يك مانه لاغري خوب اشاره كرديد ،كه چطوري با فكر كردن لاغر مي شم ؟لاغري هم مثل مهارتها ودانشهايي كه تا الان بشريت ياد گرفته يادگرفتنيه ،فكرش رو بكنيد كه اگه اينجوري نبود كه بي انصافي مي شد واين با عدالت خدا وند جورنمي شه كه بعضي ها لاغرن وبعضي ها چاق ؟وتناسب اندام با ذهن بهترين ودرواقع تنها روش اسون ونتيجه بخشه وخيلي لذت بخشه وبا ارامش همراهه ،وبنظر من من چرا بايد غصه ي همه چيز رو بخورم بدن خودش كارش رو بلده وبه من چه كه چطوري مي خواد لاغر بشه ،بوست چي مي شه قرار نيست كه راجبش فكر كنم وقتي ما راجب مكانيسم عملكرد بدن فكر مي كنيم اونرو مختل مي كنيم بذاريم خودش كارش رو انجام بده بدون دخالت ما من خودم با دخالت در عملكرد اركانهاي مختلف بدنم ساليان زيادي براي خودم مشكل درست كردم والان به اين نتيجه رسيدم بي خيال خيلي چيزا باشم وكاررو به كاردونش سپرد كار من نيست كه واينجوري باخيال راحتر هم لاغر مي شم هم سلامت وشاد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   زهرا رضاخانی
   1400/02/14 03:30
   مدت عضویت: 828 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 181 کلمه

   تمام چیزهای در زندگی یاد گرفتی از مغز شروع شده و جسم تو نمایش داده عین رانندگی آشپزی نوشتن زبان مغز تو یادگرفته تو با دستت نمایش دادی 

   جسم تو نمایشگر مغز تو است عین بازیگری که نمایش نامه ی نویسنده رو اجرا میکنه مغز تو نویسنده واصل است همانجوری که وقتی چاق شدی مغز تو تمام امور رو هماهنگ کرد وپوست تو پاره نشد کش اومد الان هم که مغزت لاغری رو یاد بگیره پوست تو شل نمیشه و خود مغز دستور درست لاغر شدن رو میده وقتی لاغری رومعزت یاد بگیره تمام مسایلشو تنظیم میکنه وبه زیباترین شکل ممکن لاغر میشی عین استاد وهزاران نفر دیگه که از این مسیر لاغر شدند یزره بدنشون شل و زشت نشده چون مغز تنظیم کرده عمل میکنه عین ترمیم زخم عین تمام فعالیت هایی که در بدن بدون نقص انجام میشه عین تنفس ضربان قلب گردش خون کلیه ها شش ها معده روده تمام فرآیندها در بدن با دستور مغز بدون کوچکترین عیب ونقصی صورت میگیرد وقتی لاغری رو مغز یاد بگیره میشه عین سلول سازی 

   مغز ما و ذهن ما توانایی عظیمی دارند

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/06 00:05
   مدت عضویت: 768 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,436 کلمه

   چطور میشه با ذهن لاغر شد ؟

   من هم قبلا که وارد این مسیر شدم از ذوق که مشکل اصلی رو کشف کرده بودم  به هر کس که میرسیدم میگفتم  یه همچین راهی هست و باید از این راه لاعر شد و اما  همه مسخره میکردن و میگفتن بابا چطور  ؟و یا اصلا دنبال نمیکردن و توجهی نداشتن و  یا علاوه بر اینکه خودشون اصلا این مسایل رو باور نمیکردن میخواستن من رو هم از مسیر درست خارج کنن و قانع کنن که حرفهات غلط هست ولی حالا مبفهمم که من این روش رو  باور کردم بقیه که باور نکردن پس  به هیچ کس نگم  بهتر هست چون بقیه باور نکردن  و  طبیعی  که نتیجه نگیرن .

   فقط با فکر کردن و تجسم  ما به نتایج نمیرسیم .

   کلا هر کس که وارد این راه  و قانون جذب میشه  ممکنه به اشتباه برداشت کنه که  اگر به چیزی فکر کنه به اون میرسه و یا  اگر عکس و فیلم تهییه کنیم و به اونها نگاه کنیم اون چیز مال من میشه .(من قبلا اینطور فکر میکردم که باید خودم رو در اون وزن دلخواهم تجسم کنم و  زمان زیادی رو با اون افکار باشم که نتیجه زودتر برای ما رقم بخوره ولی بعدا متوجه شدم که نه بابا وقتی ذهن من چاقه و پر از فرمولهای چاقی این تجسم خالی به در نمیخوره  و  مثل همون قطره هست در مقابل  دریای چاقی  پس اول باید ذهن رو آموزش بدیم و بعد در کنار اون از تجسم هم میشه استفاده کرد برای نتیجه ی بهتر مثلا میشه من خودم رو  در وزن ایده الم با لباس دلخواهم تصور کنم که دارم به فلان مکان میریم و چه احساسی رو دارم :من احساس زیبایی و خوشتیپی و رها بودن و سبک بودن و لاغر بودن میکنم و احساس جوانی و زیبایی میکنم    و در حالی که  با لباس دلخواهم   که از کمر به من چسبیده و کمرم باریک و روی معده ی من و شکم من  صاف هست و من  در آینه قدی خونمون  دارم  این همه زیبایی رو نطارت میکنم و با تمام وجودم لاغری ۵۹ کیلو رو تجربه میکنم رو تجسم‌کنم  و من    فقط  این لاغری رو برای خودم و حال بهتر خودم میخوام و به عنوان یک تجربه ی ارزشمند در زندگیم اون رو میخوام که تمام لباسهام گشاد بشن و تحت هیچ فشاری نباشم  و خیلی سبک باشم و در کار کردن و انجام فعالیتها  راحت تر باشم و برای خرید کردن سایز مانکن رو بخرم و از هر مغازه ای که خواستم میتونم خرید کنم و من بسیار جوانتر به نطر میرسم و  در ازادی کامل از هر غذایی  که خواستم میخورم و چقدر دوست دارم  در وزن ۵۹ کیلو و سایز ۳۸ یه جین خوشرنگ به همراه  لباس سفید و کتونی سفید  بپوشم و بیرون برم و …. ).

   ولی بعدا دیدم  که اینطور نیست  مغز ما قابلیت یادگیری داره .مثلا :

   توانایی سواد داشتن به حرف زدن   و شنیدن  نیست .

   شنیدن و گفت و گو کردن با خوندن و نوشتن خیلی فرق داره و اون سواد نیست پس برای همین به مدرسه میریم  و گرنه همه ی ما حرف زدن رو بلد هستیم ولی میریم مدرسه که سواد رو یاد بگیریم .

   مغز قابلیت یادگیری داره و وقتی یاد بگیره میشه به آموزشها  عمل کنه .

    همیشه یادگیری از مغز شروع میشه و اگر بلدیم بنویسیم  دو  به اضافه ی  دو میشه چهار  دست ما  این رو یاد نگرفته مغز ما یاد گرفته و همه چیز از مغز شروع میشه .(اگر من پرخوری میکنم مغز من اون رو یاد گرفته و  دستور پشت سر هم خوردن رو صادر میکنه و دست و دهنم فقط اجرا میکنن و در نهایت  در جسم نشون داده میشه و اگر من الان بسیار کم میخورم چون مغز من داره  لاغری رو یاد میگیره و دست و دهنم فقط اجرا میکنن و در نهایت در جسم من نشون داده میشه پس فقط  با خریدن دوره ها آدم لاعر نمیشه و  اینطور نیست که  دست و دهن من از کار بیفتن و دیگه من نتونم غذا وارد دهنم کنم نه خیر باید روی خودم  کار کنم تمرین و تکرار و خوندن و نوشتن داشته باشم و هر روز  آگاهی صحیح  به مغزم بدم تا اون لاغری رو یاد بگیره و من در نهایت در جسمم نتیجه رو ببینم و من هم هر روز دارم یک قدم برمیدارم و به ذهنم میگم هیچ غذایی قدرت چاق و یا لاغر  کردن من رو نداره فقط تو میتونی من رو لاعر کنی  و این ۵ کیلو رو از جسم من برداری  با دستورهای صحیح غذایی و افکار درست   ).

   و هر کس که رژیم سخت داره مثل این هست که  بگه من میخوام دست خودم  رو در  کلاس ریاضی  قراد بدم که ریاضی یاد بگیره  و این امکان نداره و مغز ما باید ریاضی رو یاد بگیره که دست ما نمایش بده و وقتی سواد رو یاد میگیریم دست ما اون رو نمایش میده پس چاقی رو مغز ما یاد گرفته و جسم من اون رو نمایش داده پس فقط به جسمت قرار نیست لاغر شدن رو یاد بدید این طور اصلا نتیجه نمیگیریدو یا نتیجه ماندکار نمیگیرید  چون در رژیم جسم ما لاغر شدن رو یاد نمیگیره و مغز ما باید  یاد بگیره .(من بارها گقتم این دورها  به قدری رفتار عذایی من رو درست کردن   و تغییر دادن  که من قبلا  با همکاری دکتر تعدیه و مربی ورزش،و خودم با هم نمیتونستم رفتارم رو کنترل کنم و تازه  برعکس هم  نتیجه میگرفتم و من خیلی خوشحالم که خودم دارم با قدرت  ذهن خودم لاغر میشم و همین عالیه و ارزش داره در حالی که قبلا فقط به جسمم فشار میوردم و با محدودیت غذایی و ورزش سنگین میخواستم لاغر بشم و خیلی هم خوب لاغر میشدم اما نتیجه ماندگار نبود  چون ذهنم هماهنگ با خواسته نبود ذهنم چاق بود و پر از فرمولهای چاق کننده بود که بخور تو بخور برای هر چیزی بخور تفریح میری بخور حوصله ات سر میره بخور سرت در میکنه بخور رفتی بیرون بخور پولش رو دادی بخور رفتی مهمونی بخور   رفتی سفر بخور  اسراف نشه بخور یه لقنه ی آخر غدا رو بخور…)

    

   اگر الان من راه رفتن رو بلد هستم چون مغز من  این کار رو  یاد گرفته ومن اجرا میکنم خیلی افراد که مشکل مغزی دارن دست و پا دارن ولی نمیتونن راه برن چون مغزشون مشکل داره .(کلا مغز رهبر این جسم هست و تمام فرمانها از اونجا سرچشمه میگیره و  در بدن اتوماتیک انجام میشه و و ما هیچ وقت نگران نبودیم خوب فردا چه  مقدار تنفس کنم که زنده بمونم یا هیچ وقت نگفتم حالا برای زخم دستم چنتا سلول نیاز دارم که خوب بشه هیچ وقت ما نگران نبودیم و این فعالیتها خود به خود انجام شده و اما تنها فرمان بدن که انسان در اون دخالت داره خوردن هست و بببین خودمون رو به چه  روزی در آوردیم و البته در لاغرها این فرمان مثل بقیه فرمانهای جسمشون  اتوماتیک هست و اونها هیچ نگرانی و استرسی ندارن و به راحتی و با لذت و به اندازه نیاز خوردن  به این نیاز پاسخ میدن و در نهایت لاغر هم هستن   ولی  در چاقها به صورت دستی هست و اتوماتیک نیست  چون ذهن هم دخالت داره  و همیشه با کلی افکار بد و استرس و زیاده روی به این نیاز پاسخ دادن و در نهایت چاقی رو هم به وجود اوردن  )

   لاغر شدن یاد گرفتنی هست و با فکر کردن نیست بشینی فکر کنی و لاغر بشی .

   از انجام تمرینات و مرور کردن فایلها و … به ذهنت اگاهی میدی و در مغز شما داره تحلیل میشه و موضوع برات ساده تر میشه و موانع لاغر شدن رو شناسایی میکنی .(من هر روز دارم به ذهنم اگاهی  صحیح میدم و میگم خود به خود لاغری در من اتفاق میفته چون دارم این روش رو یاد میگیریم و انجام میدم و اما ذهنم مانع داره چرا در دوره ی اصلی  شرکت نکردی پس نمیتونم لاعرت کنم  چون هر چی استاد عکس میزاره از دوستان شگفتی ساز در دوره ی اصلی شرکت کردن و حالا من چطور با این آموزشها تو رو لاغر کنم ؟؟؟؟ ولی  من بهش میگم که فقط  به خریدن دوره  نیست نه که خریدن بد باشه اون عالیه ولی چیزی که نتیجه رو برای ما رقم میزنه  تعهد و عمل کردن به  اموزشها هست  حتی آموزشهای رایگان و   لاغری هیچ ربطی به زیاد کردن اطلاعات نداره فقط تعهد و اشتیاق و عمل کردن  هست  و همین نجوا  ی منفی باف باعث،شده بارها در آینه برم و خودم رو نگاه کنم و ببینم لاعر نشدم چون ترسیدم نکنه روند من متوقف بشه و دیگه لاعر تر نشم ولی بعدش سریع میگم آخه کارت غلطه تو که اطمینان داری میتونی  لاغر بشی و در مسیر درستی  هستی پس این کار چیه  توجه نکن و بیخیال باش و فقط ادامه بده  تا نتیجه رو بگیری و من نباید مغلوب این نجوای منفی باف  بشم وتا خواستم نگران بشم میگم تو در مسیر درستی و داری کارت رو درست انجام میدی پس با لذت و به اندازه  غدا بخور و احساس خوب داشته باش )

    

   پس تلاش نکن به جسمت لاعر شدن رو یاد  بدی  که  باید نخوری و محدودیت داشته باشی  و سوخت و سازت رو بالا ببری در  این صورت جسم یاد نخواهد گرفت و لاغر نخواهد شد  و باید مغز رو آموزش  لاغری  داد.(من هنوز هر از گاهی ذهن منفی بافم میگه نخور در هر ساعتی هر چی خواستی نخور و گرنه لاغر نمیشی اما سریع نمونه نشونش میدم که دخترم و یا خواهرم هر جیزی  رو در هر زمانی به مقدار نیاز میخورن و لاعر هم هستن و هیچ آدم  لاغری در اطرافم با رنج و سختی لاغر نیست و من هم به اسانی لاعر میشم فقط تو با من همکاری کن  اون وقت  من یک لاعر شگفتی ساز میشم من با مجوز دادن تو میتونم لاعر بشم در واقع تو باید بدونی این غذایی که من میخورم تمام انرژیش صرف سلامتی جسمم میشه و هیچ  مشکل خاصی برای من به وجود نمیاره پس نگران نباش ذهن عزیزم این غدا لازم هست برای بدنم چون به اندازه نیازم میخورمو پرخوری نمیکنم و اون یه لقمه بیشتر از پیغام سیری که هر از گاهی اتفاق میفته  هم هیچ قدرتی برای جاقی من  نداره  ولی قول میدم دیگه بیشتر از نیازم حتی یک لقمه هم نخورم چون خودم حالم بد میشه  ).

    

   خیلیا که دوست دا رن لاغر بشن میگه نکنه پوستم شل بشه و ترس و نگرانی دارن  ولی زمانی که چاق شدیم همچین ترسی و نگرانی و یا  مشکلی نداشتیم چون چاقی از مغز بوده مراحل کشش پوست به آسانی  صورت گرفته و چربی زیرش جمع شده و چون  در چاقی مغز داره  مراحل انجام میده پروسه اش رو بلد هست ما نگران نمیشیم که حالا باید چیکار کنیم اما در مورد لاغر شدن ما نگرانیم حالا چی کار کنیم  ؟چون با فشار به جسم میخوایی لاغر  بشی ولی  اگر  لاغری از مغز باشه خودش پوست رو جمع میکنه و سفت میکنه و هیچ اختلالی ایجاد نمیشه .

   و هر کس لاعری رو از مغر شروع کنه اصلا شل شدن و افتادگی پوست نداره چون مغز من داره یاد می گیره .(معز خودش همه چیز رو مدیریت میکنه  همانطور که وقتی فعالیت شدید داریم خودش ضربان قلب رو بالا میبره  و یا هر وقت خواب هستیم پلک زدن صورت نمیگیره بقیه کارهای جسم رو هم خودش به خوبی انجام میده و جای نگرانی نیست به شرطی که آموزش بدیم و آموزش از مغز ما باشه و من الان دارم ذهنم رو تربیت میکنم برای لاغری که من  باید در حد سیری و رفع نیاز بتونم غدا بخورم نه در حد خفگی و فشار شکم و دل درد من بدون هیچ گونه فشاری باید دست از عدا بکشم فقط  باید احساس سیری کنم   در حالی که سبک هستم و …).

    

   هر وقت دستمون آسیب میبینه  ما نگران نیستیم و میبینیم خودش عالی این کار رو انجام میده و جوش میخوره و اثری از اون نیست ولی آثار جراحی میمونه چون توسط بشر انجام میشه و  آثار اون میمونه اما  ترمیم زخمها و بریدگی چون  توسط معز انجام میشه جاش نمیمونه .

   معز ما وطیفه داره جسم ما رو لاعر کنه و اون لاغری رو نمایش بده حالا هر طور صلاح میدونه با تغییر عادتها و یا افکار و ….و به زور نیست به کم خوری و .. نیست چون مغز ما پر از فرمولهای  چاق  کننده هست .(من باید خودم کمی بیشتر به جسمم اعتماد کنم و بگم من دارم خوب رفتار میکنم  چون مغزم دستورهای عالی  و صحیح میده و قطعا   این  ذهن لاغر من به زودی من رو متناسب میکنه و اصلا نگران نشم و منحرف نشم و اصلا گول منفی باف رو نخورم فقط اطمینان کنم مثل زمانی که دستم زخم میشه و خودش جوش میخوره حالا هم نگران نباشم و بگم خودش هر تغییری نیاز باشه در من  انجام میده و من رو لاغر میکنه و دیگه با این اطمینان هر روز به خوردنم دقت نمیکنم که بببینم زیاد خوردم یا کم هر دفعه داخل ایینه خودم رو نگاه نمیکنم که ببینم لاغر تر شدم یا نه پس اطمینان واقعی باید داشته باشم همانطور که برای نفس کشیدنم و صربان قلبم و گردش خونم و پلک زدنم نگران نیستم برای لاغری خودم هم نباید نگران باشم خودش  جسم من رو به سمت تناسب و لاعری و سلامتی میبره   و بازم قول میدم به خخودم که داخل آیینه هر روز خودم رو چک نکنم )

    

   مثال ریاضی به مغز  آموزش داده میشه و لی نمایش اون اعداد با دست هست  رو همیشه در ذهنتون داشته باشید و یا  هرکس خوب ساز میزنه و یانقاشی میکشه در مغزش  اون هنر رو خوب یاد گرفته و  با دست  فقط اون هنر رو نشون میده 

   کاری به چطورش نداشته باش که چطور لاغر میشی .

   و گرنه لاعر نمیشی .

   و یادگیری لاغری بسیار اسان هست و باید هر بار مطالب بهتر و عالیتر بشن.

   با خریدن دوره لاغر نمیشی باید کار کنی و تمرین کنی و با فکر کردن لاغر نمیشی با یادگیری لاغری لاغر میشی  .(من بازم به خودم میگم خیالت راحت من خیلی هنرها رو یاد گرفتم و نتیحه رو  با دستم و یا جسمم نشون دام مثل رانندگی و یا گلسازی و یا ارایشگری و یا کامپیوتر و یا اشپزی و حالا هم من بعد از ۱۸ ماه در سایت بودن لاغری رو با تعهد و انگیزه و اشتیاق خوب یاد گرفتم و قطعا به زودی در جسمم نمایش داده میشه ومن یک شگفتی ساز میشم و به زور و فشار نیست و به نگرانی و استرس نیست فقط اعتماد کن  با من همکاری کن .و به من فرصت ترمیم بده و استاد عزیز هم در اخر گفتن  لاغری هیچ ربطی به خریدن دوره ی خاصی نداره که بخری و تو لاعر بشی خیر  فقط با استمرار و تعهد و عمل کردن  به هر اگاهی من میتونم نتیجه بگیریم) 

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/02/06 09:16
    مدت عضویت: 508 روز
    اندازه متن
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 1,320 کلمه

    فروغ جان سلام وقت بخیر .

    من شهربانو   هستم .

    من سال گذشته ۱۷ تیر به سایت تناسب فکری به شکلی عجیب و حیرت انگیز هدایت شدم  و همین اتفاق باعث شد کمترین شکی نسبت به نتیجه گیری از این روش نداشته باشم .

    مدت ۸ ماه در دوره های رایگان می چرخیدم  لابلای ۱۲جلسه سمینار رایگان سری هم به مقاله ها و نکات طلایی و باقی مطالب می زدم 

    من واقعا لذت می بردم  از هر فایل  که گوش می دادم یا هم نگاه می کردم و هم می شنیدم تمریناتمم می نوشتم تا جلسه دهم تمرین نوشتم و در دیدگاهها ثبت کردم  .

    هر از گاه که  استاد اشاره ای به دوره   ورود به سرزمین لاغرها می کرد  آتش اشتیاق من برای فراهم کردن هزینه  این دوره در من شعله می کشید .

    دوست داشتم هر روز بدونم درباره یادگیری مفاهیم و شاخصهای لاغری ذهنی دقیقا چه چیزی رو باید مطالعه کنم تا ذهنم با یک نظم خاصی جلو بره و مطالب رو بهتر یاد بگیرم .

     

    این میل و علاقه باعث شد که قبل از گرونتر شدن دوره مقدماتی  پنهان از همسرم زنجیر طلامو بفروشم و جاش یه زنجیر بدلی  منتها جنس مرغوب بذارم  تا این دوره تموم بشه وقتی دید که چقدر خوب متناسب شدم اون موقع  دیگه میگم بهش ولی فعلا صلاح نیست .

    چون از نظر خودش که بارها می گه لاغر شدن که‌چیزی نیس یه خورده کمتر بخور چربی و شیرینی جات خیلی کم بخور یه خورده فعالیتتو بیشتر کن لاغر میشی 

    خیلی خنده داره ها چون خودشم اضافه وزن داره و اصلا متناسب نیست با اینکه هر روز یکساعت روی تردمیل راه میره و به قول خودش چربی شیرینی نون و برنجشو محدود کرده  بهش میگم اگه به این سادگیا بود چرا خودت  تغییر درست و حسابی  نکردی .این شکم چیه که داری   میگه ببین پاهامو  جاهای دیگه امو  خوب لاغر کردم میگم به این شکل لاغر شدن فایده نداره این نمیشه تناسب اتفاقا اگر شکمتو آب کردی حسابه  که به هیکلت زیبایی بده  اینجوری فایده نداره 

     

    من خیلی دوست داشتم اصلا متوجه تمریناتم نشه ولی  نشد چون بازنشسته اس و بیشتر مواقع خونه اس 

    تغییر دادن کل فرمولهای چاق کننده ذهن  کار ساده ای نیست نمیشه که فقط یکساعت دوساعت وقت بذاریم  بعدم با خیال راحت بریم ده جور کار دیگه هم انجام بدیم و فکرمونو ببریم به جاهای دیگه  به نظرم باید تمام وقت به این آموزشها ادامه بدیم‌. 

    نظر خودم اینه  این کار یعنی یاد دادن لاغری طبیعی به ذهنی که سی ساله مملو از افکار و باورهای غلط شده باید کل شبانه روز رو بهش اختصاص داد از هر فرصتی برای ادامه تمرین و آموزش به ذهن استفاده کرد .

    برا همین من نتونستم از همسرم مخفی کنم 

    اوایل  که هی اخطار می داد نری  پول  بدی واسه این‌چیزاها  

    اون موقع که توی دوره های رایگان بودم  می گفتم نه بابا  پول کجا بود به خدا اینا همه اش رایگانه .

    الانم که دوره  فوق العاده  مقدماتی رو خریدم خوب دارم بیش از گذشته به انجام‌ تمرینها به شکل منظم ادامه می دم چند بار گفته من باورم نمیشه پول نداده باشی  مگه این استادتون  بیکاره بشینه مفتی فایل ضبط کنه و وقت بذاره اونم مفتی  مگه خودش کار و زندگی نداره    گفتم بابا پول زیادی ندادم  یه دویست هزار تومنی دادم  اینکه چیزی نیست در مقابل این همه فایل ضبط شده که در اختیار ما گذاشته 

     

    خلاصه که فروغ جان مام با این آقای همسر مشکلات داریم .

     

    حالا چرا روز و شب چسبیدم به این آموزشها و تمرینا  حد اقل برای من جنبه پراهمیتی داره 

    میگم انشا الله به کمک لطف خدا لاغریم به شکل واضح شروع  بشه و همسرم براحتی به زبون بیاره که  لاغر شدی  نه اینکه بگه لاغرتر شدی و بعد اون راز طلایی رو بگم و راحت شم اون پلاک طلام الان زنجیر بدلی داره  با اینکه جنس خوبی داره و فروشنده تضمین داد که با آب حموم  رنگش نمی ره ولی با این‌حال بازش کردم  و توی کمد گذاشتمش  یک بار ازم پرسید که چرا گردن بندتو باز کردی  گفتم می خوام یه مدت نباشه از تنوع و تازگی نیفته  حالا یه مدت بدلی استفاده می کنم برای تنوع .

     

    خلاصه یه مدت اینجوری قضیه مسکوت بمونه تا ببینم بالاخره  این ذهن من کی رضایت می ده از حجم چربی روی شکمم طوری کم کنه که لاغر شدنم به چشم بیاد  الان چند سایز کم کردم اینو از گشادتر شدن مانتو و شلوارام فهمیدم ولی هنوز از حجم شکم آنچنان کم نشده که خیلی مورد توجه قرار بگیره ..قبول داری که با آب شدن چربی شکم میشه گفت  من لاغر شدم  اصلا فقط این عضوه که چاقیش بد نماست   وگرنه همین  زنهایی که به عنوان شاخ فلان بهمان  اسم در کردن  آدمای لاغرین که شکم تخت و صافی دارن ولی جاهای دیگه اشونو با پروتز درشت می کنن که  شدن شاخ 😃😃

     

    و همین موضوع  باعث شده که واسه ما چاقها  آب کردن شکم پهلو به مرکز توجه ما تبدیل شده و همین توجه و حساسیت ما به این عضو باعث میشه  به آسونی تن به تغییر نده  البته  منظور تن دادن ذهن برای تغییر این عضوه  

     

    شاید اگر این ذهن می تونست حرف بزنه داد می زد که ای بابا تو با توجه زیادت به این قسمت مثل کسی می مونی که پاتو گذاشتی لای در خونه نمی ذاری بسته بشه .لطفا شکم رو از مرکزیت توجهت  بردار  بذار من کارمو انجام بدم .😄این ذهن بیچاره  عجب  گیری افتاده به خدا از دست ما 😆

     

    وقتتو نگیرم  چند کلمه دیگه عرض کنم خدمتت و عرضم تمام 

    من شما رو  فالو  کردم هر جا نظر بذاری با کمال میل می خونم و لذت می برم .

    و معمولا نظراتت رو در قسمت علاقمندی های خودم ذخیره می کنم 

    چون مث خودم با عشق می نویسی حرفات از روی درک کامل و از ته دله   یعنی  دلی حرف می زنی .

    فروغ عزیز امیدوارم  براحتی پول خرید دوره برات فراهم بشه و بتونی از آموزشهای منظم و فوق العاده  دوره مقدماتی بهره مند بشی  من از اواخر بهمن پارسال (۹۹)  دوره ارو خریدم ولی  چندتا فایل بیشتر نتونستم گوش بدم و تمرینشو بنویسم چون خورد به اسفند ماه پایانی سال و نزدیک شدن به گرفتاریای سال نو   چند ماه قبل دوره ۱۳ گام تا ۱۳ به در رو خریده بودم و یک زمان دو ماهه من صرف اون کردم بیشتر وقتم درگیر فراگیری مطالب ارزشمند اون‌پنج جلسه شد که برای بروز رسانی به دوره اضافه شده بود   اما به خودم قول داده بودم برای ایام عید دوباره مطابق با اول فروردین  قشنگ روزبروز طبق جزوه تمرین انجام بدم چون مطمین بودم در ایام عید  نمیشه به برنامه عادی  در دوره مقدماتی بپردازم  خلاصه تمرینات دوره مقدماتی رو  به طور جدی از ۱۶ فروردین امسال شروع کردم بعد از تمرینات ۱۳ گام‌‌ و واقعا دارم لذتشو می برم و هیچ از حرکتی که زدم و دوره خریدم  پشیمون نیستم فقط نباید بخاطر دیگران و حرفشون دچار نگرانی یا عجله بشم باید با آرامش دوره ارو تموم کنم تا مستحق گرفتن گواهی نامه لاغری بشم الان تا دوره تموم نشه انتظار لاغری ندارم  ممکنه یه اتفاقایی برای دلخوشیم بیفته ولی کامل اون چیزی که می خوام نیست و باید بتونم توجهمو از عضو شکم  خودم بردارم  ای امان از این شکم 😄 

     

    امیدوارم  تو رو بزودی در اونجا ملاقات کنم و از نوشته های زیبای شما در انجام تمرینات لذت ببرم  و هر دو با هم جزء  شگفتی سازان  سال جدید باشیم .

     

    از مثال قشنگی که زدی خیلی خوشم اومد  اونجا که گفتی  کسانی هستن که  دست و پا دارن ولی فلج یا نیمه فلجن دور از جون  شما ولی حرکت ندارن و حتما روی ویلچر میشینن و پرستار بهشون غذا می ده  چون مغز شون مشگل پیدا کرده  دیگه وظیفه اشو انجام نمی ده .فرمانهای مغزی دچار اختلال شدن  وگرنه دست و‌پاهاشون که همونه  صحیح و سالم 

    حالا ما چاقها هم فرمانهای مغزی که از طریق ذهن فرماندهی و رهبری میشه  دچار اشکال شده   و در حقیقت این فرمولها و الگوهای ذخیره شده در ذهن ماست که  نمایشی از چاقی در بدن ما به اجرا گذاشته    خیلی دوستت دارم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/02/06 10:42
     مدت عضویت: 768 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 178 کلمه

     سلام دوست خوبم 

     چقدر خوشحال شدم  شهربانو جان که پیام دادین 

     دقیقا منم الان همچین شرایطی دارم 

      امیدوارم شرایط برا من هم  مهیا بشه و وارد دورهای اصلی استاد عزیز بشم 

     چقدر قشنگ اشاره کردین بله جدیدا من به دو نقطه از بدنم زیاد دارم توجه میکنم یکی شکم و پهلو و یکی ران های خودم و اما خیلی اگاهم به این کارم و میدونم  این توجه نتیجه بر عکس میده و چاقی بیشتر به وجود مباره   و سریع به خودم گفتم   و  قول دادم زیاد داخل آیینه نرم و به اونها توجه نکنم و یا اگر رفتم  فقط به چهره ی خودم توجه کنم  چون میدونم این کار منفی باف هست 

     چقدر خوشحال شدم از دلگرمی شما دوست خوب و مهربانم  خوشحالم که در چنین فصایی هستم .

      اتفاقا همین دیروز وارد دوره ی ۱۳ گام تا ۱۳ به در شدم و دیدم  شما اونجا هستین و  کلی فعالیت داشتین خوشحال شدم و حتما بعد از پایان این دوره دوباره میام اونجا و کامنتهای عالی شما رو میخونم چون میدونم کلی آگاهی برای من داره و من  فعالیت بیشتری میکنم .

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      1400/02/06 13:56
      مدت عضویت: 508 روز
      اندازه متن
      محتوای دیدگاه: 133 کلمه

      فروغ جان سلام مجدد 

      پیامتو دریافت کردم و خوندم .عالی نوشتی .بله  من در دوره ۱۳ گام  خیلی فعال عمل کردم .خصوصا روی  درک مطلب از جلسات قبل از شروع برنامه گامها .

      توجه نکردن به اندامهای چاق خصوصا قسمتهایی رو که دوست نداریم کار واقعا سختیه .چند وقت پیش  گفتم شکم بند ببندم  شکمم جمع شه باز پشیمون شدم  چون بستن شکم بند  یعنی من چاقم و از این عضو بدم می آد و می خوام دیده نشه به چشم نیاد .‌‌این دقیقا همون کاریه که نباید بکنیم ..من هنوز با این قسمت بدنم به صلح نرسیدم  و گاهی  اسباب نگرانیم میشه.

      غصه نخور  خدا بزرگه  به قول فرمایش استاد  خدا هرگز دیر نمی کنه  شما هم به موقع  وارد دوره مقدماتی میشی  .توکل به خدا 

      فقط نمی دونم ایمیلم به دستت رسید یا نه ؟ 

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       1400/02/06 16:58
       مدت عضویت: 768 روز
       اندازه متن
       همیار لاغری
       محتوای دیدگاه: 143 کلمه

       شهربانو ی عزیزم 

       خوشحالم که در یک دوره  ی مشترک با هم هستیم و من در اولین فرصت  حتما وارد دوره میشم و نطرات ارزشمند شما رو میخونم عزیزم .

       شهربانو جان  حقیقتا خیلی تا حالا برام خلا نبوده که  دوره ی اصلی استاد  رو شرکت نکردم  چون دوره ی رایگان استاد عالیه  و واقعا اگر کسی کار کنه روی خودش عالی نتیجه میده و  حتی همین الانم خیلی احساس خلا نمیکنم  شاید از این باشه که خیلی اضافه وزن من کم هست نمیدونم یا شاید  هم از اینکه باور دارم من میتونم و اطمینان  دارم که  صد در صد با دوره های  رایگانها جواب  می گیریم ولی این چند وقت هست یه صدایی من رو اذیت میکنه که ببین وزن کم نکردی و این حرفها و منم دارم  تمام تلاشم رو میکنم که ساکتش کنم .

        واقعا  اطمینان دارم خدا هر گز دیر نمیکند .

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/27 10:13
   مدت عضویت: 719 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,027 کلمه

   سلام🙂

   یه مانع جالب😮

   فکر کردن به اینکه چطور با فکر کردن لاغر میشیم…

   خوب جواب اینه که شما با فکر کردن لاغر نمیشی 

   همینطور که با تجسم کردن لاغر نمیشی

   همینطور که با تکرار عبارت تاکیدی لاغر نمیشی

   همینطور که فقط با گوش دادن به فایلها لاغر نمیشی

   همینطور که فقط با نگاه کردن به تصاویر قبل و بعد افراد شگفتی ساز لاغر و تجسم خودت در اون حالت لاغر نمیشی

   این فایل بر این موضوع بسیار مهم تاکید داره که ما همه چیز رو یاد میگیریم حرف زدن ،راه رفتن، نحوه غذا خوردن، اداب اجتماعی ،احترام گذاشتن به بقیه ،نحوه احوالپرسی، نخوه آشپزی، گیتار زدن، رانندگی ،همسر داری ،فرزند پروری،نحوه رفتار با خودمون،نحوه مشتری مداری،نحوه سخنرانی،تاثیر گزاری بر دیگران و..خیلی موضوعات دیگه 

   و همه این یادگیریها از مغز شروع میشه  و با دیدن و شنیدن و تکرار این پروسه در اندامها و رفتارهای ما خودش رو نشون میده 

   ما با دیدن و شنیدن کلمات اطرافیان و تکرار اونا حرف زدن رو آموختیم با دیدن و شنیدن نحوه احترام گذاشتن به خودمون و بقیه رو آموختیم

   حالا خیلی از این آموزشها ناخودآگاه بوده و خیلیهاشم خودآگاه

   مثلا ما نحوه واکنش دادن به مسائل منفی رو ناخودآگاه از اطرافیان و از فیلمها و…یاد گرفتیم و اینه که خیلیهامون در برخورد با موضوعی منفی ولو ساده و پیش پا افتاده به سرعت عصبانی و خشمگین میشیم و داد و هوار میکنیم و سر خودمون یا بقیه فریاد میزنیم 

   و بعدش هم پشیمون میشیم و خود سرزنشیو عذاب وجدان میاد سراغمون 

   چون بارها و بارها این واکنش رو در اطرافیانمون و در فیلمها و سریالها و گفتگوهای تلویزیونی  و …دیدیم و در شرایط اروم و نرمالی هم بودیم ولی اینو یاد گرفتیم اگه چنین مساله ای پیش اومد یا مشابه اون ما هم باید این واکنش رو نشون بدیم چون طبیعی اینه که عصبانی باشی و صداتو بالا ببری نه اینکه آروم باشی و شرایط رو بپذیری و فکری برای حلش بکنی

   در مورد آموزش خودآگاهانه هم مثل آموزش درسها در مدرسه یا یادگیری موسیقی و….که به اجبار یا داوطلبانه در مسبر آموزش قرار گرفتیم و از معلم یا استادی اصول رو آموختیم و با تکرار اونها اونها رو یاد گرفتیم هرچه زمان بیشتری براش گذاشتیم بهتر هم یاد گرفتیم چون در مغزمون فضای بیشتری براش قرار داده شد  در ضمن پروسه و زمان یادگیری رو هم پذیرفتیم که قرار نیست یه شبه و چند ماهه کامل یاد بگیریم و حتی بعد از یاد گرفتن کامل هم کاملا برامون پذیرفتنی بوده که برای حرفه ای شدن تکرار و تکرار و تکرار لازمه

   خوب همه این آموزشها در مغز انجام شده و در اندامهای ما خودش رو نمایش داده

   در مورد چاقی هم ما اول باید باور کنیم گه ما چاقی رو هم یاد گرفتیم خود آگاه نبوده و دوره آموزشی براش نرفتیم …کاملا ناخودآگاه بوده و از اطرافیان و فیلمها و کارتونها درباره خوبیهای چاقی شنیدیم مثل اینکه بچه هایی که خوب غذا میخورن سالمترن ،همه بیشتر دوستشون دارن،کمتر آسیب میبینن ،دیرتر مریض میشن ،زودتر بزرگ میشن،خوشگلترن و…

   .

   بعد ها که بزرگتر شدیم درباره این شنیدیم که هرکسی به بلوغ برسه چاق میشه هر کسی ازدواج کنه چاق میشه هر خانمی باردار بشه چاق میشه پا به سن بذاری چاق میشی  بی تحرک باشه چاق میشی ژنتیک ما چاقیه کم کاری تیرویید چاقی میده داروها چاق میکنن و…از این دست جملات و سندش رو هم بارها و بارها در اطرافیانمون دیدیم پس برامون خیلی پذیرفتنی شده

   بعدها که خودمون در اون شرایط قرار گرفتیم با وجودی که متناسب بودیم ترس از چاق شدن با توجه به تصاویر چاقی که از تکرار این جملات در ذهنمون ساخته بودیم وجود ما رو گرفت و کم کم رفتارهای چاق کننده ناشی از دستورات مغزی که چاقی رو یاد گرفته شروع شده که اوایل خیلی هم نبوده وگاهی اتفاق می افتاده ولی به مرور بیشتر شده و ما یکی دوکیلو اضافه وزن پیدا کردیم و برامون طبیعی شده با توجه به اون باورهای قبلی ، بعد که این اضافه ها بیشتر شد این دفعه از چاقتر شدن ترسیدیم و سعی کردیم با کم خوری با ورزش با کنترل خودمون جلوی چاقتر شدن رو بگیریم غافل از اینکه مغزی که چاقی رو یاد گرفته هر گونه توجه ما به چاقی رو چه مثبت چه منفی به معنی علاقه ما تفسیر کرده و ما رو چاق و چاقتر کرده و این پروسه ای هست که اتفاق افتاده  و اینجا معنی اونجمله استاد رو در ابتدای نوشته این فایل آموزشی درک میکنیم که “چاقی در ذهن ما است و محصول افکار و تصاویر هست و اضافه وزن محصول اون چاقی هست ”

    

   وقتی این پروسه رو درک کنیم ایندفعه برامون پذیرفتنی میشه که لاغری هم که برعکس چاقی هست مثل اون باید یاد گرفته بشه و از مغز شروع بشه

   فقط اینبار کاملا آگاهانه و با آموزشهای سایت تناسب فکری و قرار دادن قسمتی از زمان روزانه ات برای یادگیری و تکرار فایلهای آموزشی تا کم کم تصاویر لاغر در ذهن ما شکل بگیره فرمولهای جدید جایگزین بشه تکرار بشه اینقدر تکرار بشه تا تثبیت بشه و برسه به مرحله ناآگاهی و شایستگی اونوقت در رفتارهای ما خودش رو نشون میده و چون فرمان از مغز صادر شده هر جایی که لازمه ما آگاهانه انتخاب کنیم چی بخوریم به چه مقدار بخوریم چه زمانی میل نداشته باشیم کی پیغام سیری رو دریافت کنیم و…. دستورش صادر میشه ودر مورد جسم هم باز چون تحت فرمان مغز هست به موقع چربیها کم میشن همزمان پوست هم جمع میشه و کاهش چربیها با سفت شدن پوست همزمان اتفاق می افته و این پروسه به قدری آرام و روان و زیبا و هوشمندانه اتفاق می افته که ما متوجه نمیشیم بعد ها از سایز لباسهامون و… متوجه میشیم حتی خود استاد هم با اینکه چند ساله در این مسیرن بعد از پوشیدن لباسی که چند ماه قبل خریدن و بعد از پوشیدنش متوجه میشن که براشون آزاد شده

   پس ما هم لازم نیست اصلا به چگونگی لاغر شدن و اینکه چطور قراره این فایلها ما رو لاغر کنه توجه کنیم و یه مانع درست کنیم در راه متناسب شدنمون فقط کافیه قدمهای هر روز رو برداریم و به این مغز و جسم هوشمندی که ساخته خدای دانا هست اعتماد کنیم و ایمان داشته باشیم به هدایت پروردگارمون و با اشتیاق این مسیر رو ادامه بدیم که پادتش تناسب به همه ما داده میشه🎁🎁🎁🎁

   دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره😏😏🤩🤩🤩😉😉

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/11 06:41
   مدت عضویت: 552 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 849 کلمه


   با سلام و درود , استاد عزيز & دوستان گرامى در سرزمين لاغرى با ذهن🙂
   روز نود و هشت تكرار , 
   فايل , بهترين روش لاغرى , لاغرى با ذهن است . 
   ❄️هميشه توجه و تمركزم روى كاهش وزنم بوده تا لاغرى , و اين خطاى ذهنى ام بوده ! عدد روى ترازو , مثِ اينه كه ما با بعضى اعداد احساس خوبى نداريم , و استدلال ذهنى با ديدن عدد روى ترازو شروع مى شه ! و خودمون رو قضاوت مى كنيم , و نگران مى شيم . ما دانش و آگاهى سطحى از عملكرد ذهن , قلب , كبد , كليه ها و آنچه در بدن مون روى مى ده , داريم , و به درستى نمى دونيم كه بدن ما , چگونه به بهترين وجه در خدمت ماست , كه هيچ فردى در جهان نمى تونه اون خدمات رو به هر قيمتى براى ما انجام بده , و خداروشكر و سپاس اين كار به طور خدادادى و شگفت انگيز , لحظه به لحظه در بدن ما در حال انجام است . بدن ما هوشيار و بيداره و فقط بايد بهش گوش بديم . در دنياى امروزى اينقدر خودمونو سرگرم محيط اطراف مون مى كنيم كه از خودمون غافل مى شيم , منم همينطور ! چون همه چى رو در بيرون خودم مى ديدم ! من از اين مسير لذت مى برم بخاطر اينكه با خودم هستم , خودم رو دوباره يافتم , من در اين مسير ياد مى گيرم كه خودم رو دوست داشته باشم , و مراقب جسم , روح و روانم باشم . من دريافتم كه مغز ما هر چيزى رو ياد مى گيره , و هر روز در حال فراگيرى ست , اما مغز ما با اشتياق و استمرار عالى تَر عمل مى كنه . براى يادگرفتن زبان انگليسى و يا حركات انعطافى و … بايد استمرار داشت , الان خيلى از كارايى رو كه خودم مى خواستم ياد بگيرم فقط به علت اينكه استمرار نداشتم , بخوبى ياد نگرفتم . من فكر مى كنم استمرار در مسير , از اركان اين دوره ى آموزشى ست . 
   ❄️من منتظر نمى شم كه تشويق , و دوست داشتن خودمو از بيرون بگيرم , من خودم مشوّق خودم هستم , در اجراى ميثاق نامه وقتى مى گم , لاغر شدن آسان ترين كار دنياست , بعدش مى گم , خدا مى گه , لاغرى كارى نداره كه🙃و چون از زبان خدا مى گم , احساس بهترى دارم . براى انجام كاراى بزرگ , بهتره اون كار رو به كاراى كوچكتر تقسيم كنيم , لاغرى با ذهن يك هدف بلند مدت هست و به همين خاطر اين هدف بزرگ رو تقسيم مى كنيم به اهداف كوچكتر , و هر روز قدم به قدم پيش مى ريم . 
   ❄️بهترین روش لاغری را چگونه تشخیص دهیم⁉️
   از احساس خوبم , از آرامش درونم , از اينكه باور كنم كه لاغرى با ذهن , ممكن و امكان پذير است , از اشتياق و استمرارى كه در مسير دارم . البته ممكنه گاهى نگران هم بشم و يا احساس بد داشته باشم , و اين طبيعى ست , اما در نگرانى و احساس بد باقى نمى مونم . 
   ❄️مهم ترین پرسشی که در مسیر لاغری با ذهن مطرح است این است که چگونه می‌توان با فکر کردن لاغر شد⁉️
   من در اين مسير , زبان لاغرى رو با ذهنم ياد مى گيرم , و يه دگرگونى در افكار و باورهاى ذهنى م اتفاق مى افته . من فكر كردن به لاغرى رو با اجراى ميثاق نامه و ديدن و گوش دادن به فايلهاى اين دوره ى آموزشى , با تمرينات نوشتارى به زيان لاغرى با ذهن ياد مى گيرم , اما اين كافى نيست و بايد اشتياق و استمرار هم داشت . ذهن من , هر روز در اين مسير در روند افزايش آگاهى ذهنى ست , و در لاغرى با ذهن , بدن به طور طبيعى لاغر مى شه , بدون اينكه من كارى انجام بدم , همه چى به طور طبيعى و خودكار انجام مى شه , و من نگران هيچى نيستم . همه چى رو ذهنى تجربه مى كنم . گاهى احساس خوبى دارم و احساس مى كنم دارم روز به روز بهتر مى شم و تشويق مى شم براى ادامه ى مسير . و البته گاهى هم ممكنه به علت موانع ذهنى م , اون احساس خوب رو در مورد بدنم نداشته باشم , و به خودم مى گم , فقط ادامه بده🙃چندى پيش , در گالرى عكسام , عكسى رو از چند سال قبل ديدم و رشد موهام توجهم رو جلب كرد , جالبه كه من اين چند سال اصن متوجه رشد موهام نشده بودم !و الان كه موهام بلندتر از چند سال پيش هست , همش فكر مى كردم موهام هميشه بلند بوده اما متوجه شدم كه موهام رشد كرده , و تفاوت رو در عكسام ديدم . احساس كردم كه خدا مى خواست بهم نشون بده كه چگونه لاغرى با ذهن در بدنم اتفاق مى افته ! 
   باورهاى ذهنى من هر روز , فايل به فايل تغيير مى كنه و اصلاح مى شه . من با قوّت خداوند و با اطمينان قلبى در اين مسير هستم و از نشانه هاى احساس خوبم در اين مسير لذت مى برم . 
   با تشكر فراوان , در آرامش خداوند باشيد🥰💙💙

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سهیلا عظیمی ویشته
   1400/01/04 17:29
   مدت عضویت: 827 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,187 کلمه

   بهترین روش لاغری کدام است؟
   بهترین روش روشی است که لاغر شدن را به ما آموزش میدهد
   آیا روشهای غیر لاغری با ذهن برای لاغر شدن موثر است ؟ 

   خیر بارها افراد چاق از روشهای غیره مثل رژیم ورزش قرص لاغری دمنوشها جراحی ماساژ وغیره استفاده کردند شاید برای مدت کوتاهی لاغر شدند ولی لاغر نمانند  ودوباره به حالت قبلی برگشتند وشاید هم بیشتر از قبل چاقتر شدن چون برای لاغری آموزش ندیده بودند وجسم خود را تحت فشار میگذاشتند بلکه لاغر شوند در صورتیکه جسم فقط نمایشگر افکار افراد است وچاقی ریشه در ذهن دارد وچون این آگاهی را افراد چاق ندارند به روشهای مختلف برای لاغر شدن پناه میبرند 

   فرق اضافه وزن وچاقی چیست ؟ 

   اضافه وزن محصول چاقی است وچاقی مجموعه افکار وتصاویری است که در ذهن تثبیت شده است 

   یکی از تاثیر گذار ترین رفع علت چاقی شناختن تفاوت چاقی واضافه وزن است  اضافه وزن همان است که در جسم مشاهده میشود وچاقی فرمولهای چاق کننده ایی است که در ذهن فعال هستند وعادت ورفتار های چاقی را در فرد بوجود میاورد  

   آیا با لاغری با ذهن میشود اضافه وزن را ازبین برد ؟ سوال بسیار مهمی که احتیاج به یک بررسی دقیق دارد اضافه وزن محصول چاقی است یعنی یک فرد چاق در ذهن خود افکار و فرمولهایی دارد که از زمان کودکی بامجموع آن افکار روبه رو شده است سپس آن افکار با تکرار زیاد دیده ها وشنییده ها وارد ضمیر ناخودآگاه فرد شده است وضمیر ناخودآگاه که خود عضوی است متافیزیکی که خوب را از بد ویا اصل را از بدل تشخیص نمیدهد واین افکار را به یک باور طبیعی مبدل میسازد بعد از طبیعی شدن این باور آن را به شکل تصاویر در ذهن میسازد وسپس کد نویسی میکند وآن را به صورت عادت در فرد بوجود میآورد واین عادت را تکرار میکند چون ذهن دوست دارد در همان عادت باقی بماند وتغییر نکند و همان تکرار عادت های اشتباه باعث اضافه وزن در فرد میشود تا فرد به شکل تصویر ی که محصول افکار چاقی است در بیاید  در نتیجه اضافه وزن بوجود میاید 

   بهترین روش لاغری کدام است ؟ 

   بهترین روش آموزش لاغری با ذهن است نه رژیم نه ورزش سنگین نه قرص وجراحی ……

   همانطور که برای چاق شدن از هیچ روشی جز تکرار رفتارهای اشتباه پیروی نکردیم پس برای لاغری هم باید از تکرار رفتارهای درستی که آموزش میبینم باید پیروی کنیم تا لاغر شویم 

   حق طبیعی هر انسانی متناسب بودن ثروتمند بودن وسلامت بودن است اگر الان ما صاحب این حق نیستیم اشتباه از خودمان است نه از خالق ما چون این موارد طبیعی به صورت ارثی از خداوند در پیش فرض روح ما به ودیعه گذاشته شده ولی این ما هستیم که این هدایا طبیعی را با آموزش های غلطی که از کودکی و والدین واطرافیان وجامعه ورساناها گرفتیم خراب کردیم   
   قدرت ذهن قدرتی است که فقط منحصر به انسان است وهیچ موجودی این قدرت را در اختیار ندارد تمام حیوانات از روی غریزه کار میکنند وقدرت تصویر سازی ندارند این انسانها هستند که قدرت تصویر سازی دارند وبا قدرت ذهن اشان میتوانند زندگی دلخواهشان را طراحی کنند ولی برای استفاده از این قدرت نیاز به آموزش دارند 

   چگونه میتوان از آموزش ذهنی استفاده کرد ؟ 

   برای آموزش ذهنی باید مراحل زیر را بخوبی یاد بگیریم ودر این آموزش ها تکرار واستمرار داشته باشیم 
   مثال برای لاغری با ذهن 
   مرحله اول تصاویر لاغری از خودمان را در ذهن امان ایجاد کنیم وسپس با تکرار واستمرار آموزش لاغری با ذهن تصاویر لاغری ذهن را با فرمولهای جدید لاغری تبدیل کنیم تا در نهایت ذهن ومغز فرمانهای لاغری رابه جسم صادر کنند یعنی تغییر رفتار از چاقی به لاغری شود  

   این مسعله را همیشه باید به یاد داشته باشیم که اگر تغییری میخواهیم در جسم خود ویا زندگی خود داشته باشیم این تغییر باید از درون ما باشد نه بیرون از ما   همه چی در درون ماست شادی ثروت آرامش خوشحالی ولاغری فقط در درون ماست وهیچ چیزی از بیرون ازما نمیتواند در زندگی ما تقییر ایجاد کند 

   بهترین روش لاغری را چگونه تشخیص میدهید؟ بهترین روش روشی است که به نا آرامش دهد مارا شاد نگه دارد  آسان باشد وهر روز اشتیاق ما برای ادامه دادنش بیشتر شود وآموزش لاغری با ذهن دارای تمام این مزایاست 

   آیا روشهای غیر لاغری با ذهن میتواند خوب باشد ؟ طبق ۳۰ سال تجربه در امر ورزش وباشگاه داری وارایه انواع رژیم ها به این نتیجه رسیدم که به هیچ عنوان این روشها ماندگار نیستند  چون در اثر سختی این روشها فرد دچار تنش و استرس میگردد وپس از مدتی که این روشهای سخت وطاقت فرسا ادامه پیدا میکند فرد دچار یاس ونا امیدی وافسردگی میگردد ودر نهایت چون شادی وآرامش ندارد روش های کذایی را رها میکند وبعد از آن دچار شکست روحی وبی ارزشی وفاقد اعتماد به نفس میگردد 

   چگونه میتوان با فکر کردن لاغر شد ؟  

    زمانی که آموزش های ذهنی را یاد میگیریم  اول باید این روش را باور کنیم  باور کردن آن مهمترین مرحله آموزش ذهنی است در صورتیکه خیلی از افراد باور نمیکنند و وقتی وارد این آموزشها میشویم نباید با کسانی که از این آموزشها اطلاعاتی ندارند صحبت کنیم زیرا این افراد از روی نا آگاهی ممکن است باعث دلسردی در امر آموزش ما شوند 

   فکر و ذهن  دو مقوله جداست وقتی فکر میکنیم در ضمیر آگاه ما  اتفاق میافتد وما باید با یاد گرفتن آموزش دیدن این فکر را به ضمیر ناخود آگاه یا همان ذهن انتقال بدهیم  تا بتوانیم از آن فکر در توانایی ذهن استفاده کنیم   

     
   زمانی میتوانیم از قدرت ذهن استفاده کنیم که آموزش دیده باشیم و طرز استفاده از قدرت را بلد شویم 

   دقیقا مانند این که یک کودک بلد ه حرف بزنه از والدین یاد میگیره حرف بزنه ولی برای سواد داشتن باید بره آموزش ببینه تا باسواد بشود  

   همه چی از مغز شروع میشود چون مغز محل یادگیری است وتا یادگیری در کار نباشد نمیتوان کاری را انجام داد   
   مغز یاد میگیرد وجسم این یادگیری را نشان میدهد 

   مانند لاغری که مغز آموزش میبیند وفرمولهای درست را یاد میگیرد وتکرار میکند ودر نهایت جسم این یادگیری را نشان میدهد ولاغر میشود فرمانده جسم ما مغز ماست  چاقی از مغز شروع میشود در جسم خودش را نشان میدهد لاغری هم از مغز شروع میشود وخودش را در جسم نشان میدهد  

   این مهم فقط با تکرار واستمرار فایل ها وتمرینات به مغز آموزش میدهیم تا فرمولهای درست را بتوانیم جایگزین فرمولهای اشتباه کنیم  وبه این شکل به سمت لاغری پیش برویم 

   زمانی که با رژیم یا جراحی ویا ورزش لاغر میشویم افتادگی پوست به مراتب شدید تر از لاغری با ذهن است چون در این روشها آمدیم لاغری را از جسم شروع کردیم و اجازه ندادیم ذهن با جسم خودش را هماهنگ کند وافتادگی پوست رخ میدهد در صورتیکه وقتی لاغری را از ذهن شروع میکنیم اول افکار وفرمولهای اشتباه را در ذهن پیدا میکنیم وبعد فرمولهای درست را جایگزینش میکنیم وجسم را به سمت لاغری آرام آرام هدایت میکنیم وهمین امر موجب میشود که ذهن وجسم با هم هماهنگ شوند وپوست که جزیی از جسم است خودش را با این تغییر وفق دهد ودچار افتادگی وچین وچروک نشود واثبات این مسعله اول در صورت استاد وبعد در شگفتی سازان دوره مشهود است   

   این هماهنگی توسط مغز انجام میشود وپوست با هماهنگی مغز جمع میشود  در صورتیکه با رژیم وجراحی پوست بشدت دچار افتادگی میشود چون مغز دخالتی در این امر ندارد 

   رژیم چرا سخت است ؟ چون ما با رژیم میخواهیم جلوی خواسته و فرمان مغز را بگیریم واجازه ندهیم غذا بخوریم واین پروسه فقط مدت کمی میتواند دوام داشته باشد در نهایت مجبور به اطاعت از ذهن میشویم  برای همین رژیم گرفتن سخت است 
   تنها راه لاغری آموزش لاغری با ذهن است  که تمام آگاهی های درست به مغز داده میشود وجسم آرام آرام لاغر میشود به چطور لاغر شدنش نباید فکر کرد باید فقط روی لاغر شدن جسم تمرکز کرد تا لاغری بوجود بیاید واین کار ممکن نیست الا با اجرای درست تمرینات وگوش کردن به فایل های آموزشی استاد  

   موفقیت دوستان همراه واستاد عزیزم را خواستارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/01/11 08:08
    مدت عضویت: 552 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 61 کلمه

    دوست عزيز و همراه , فوق العاده عااالى بيان كرديد . موّفق باشيد😍
    اين قسمت از ديدگاه , توجهم رو جلب كرد >>> 
     فکر و ذهن دو مقوله جداست وقتی فکر میکنیم در ضمیر آگاه ما اتفاق میافتد وما باید با یاد گرفتن آموزش دیدن این فکر را به ضمیر ناخود آگاه یا همان ذهن انتقال بدهیم تا بتوانیم از آن فکر در توانایی ذهن استفاده کنیم 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     سهیلا عظیمی ویشته
     1400/01/11 15:24
     مدت عضویت: 827 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 42 کلمه

     ممنونم عزیزم از همراهی شما دوست خوبم امیدوارم آنچه که در ذهن ام درک میکنم بخوبی برای دوستانم شرح دهم واین تجربه های گرانبها از هدایت استاد عزیزمون است امیدوارم که شما وتمامی دوستانم با موفقیت همراه هم باشیم 😘😘😘😘😘😘😘

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/27 00:48
   مدت عضویت: 484 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 259 کلمه

   فایل “بهترین روش لاغری ، لاغر شدن با ذهن است. “:

   همه ما وقتی با هم حرف میزنیم بدون اینکه از طرف مقابل بپرسیم دانشگاه رفتی ، مدرک داری ، سواد داری میتونیم به راحتی بفهمیم که طرف مقابل باسواد هست یانه. چطور ؟

   ما به راحتی از کلماتی که طرف مقابل به کار میبرد و جملاتی که بیان میکند متوجه میشویم که او در چه سطحی سواد دارد ، تحصیلات دارد و چه مدرکی دارد و یا بهتر بگویم چه سطح فکری دارد. 

   به همین طریق ذکرشده فوق ،ما میتوانیم به چاقی خودمان پی ببریم، اینکه ما با خودمون روراست باشیم. از صبح تا شب چقدر ذهن ما به خوردن مواد غذایی فکر میکند ، برای چی غذا میخوریم ایا برای لذت بردن از خوردن غذا میخوریم یا انرژي دادن به بدن.

   چقدر با ديگران برای ارتباط داشتن با انها درباره غذا خوردن حرف میزنیم. برای تفریح کردن برای خوردن غذا بيرون میرویم یا برای قدم زدن ، در دل طبيعت برای دیدن زیباییهامیرویم یا برای هوای پاک تنفس کردن ، برای فقط دیداردیگران از خانه بیرون میرویم یا لذت بردن از خانه بیرون رفتن و هوا خوردن ویا با دیگران در پارک کباب خوردن. ایا تازگیها چندین بار شده ما به تفريحاتی غیر از خوردن فکر کرده باشیم ؟!؟

   خیلی اسان میشود خودمون ، خودمون را رصد کنیم و از ذهنمون خبر دار شویم که درون ان چه میگذرد. برای همه ما از خودمون به خودمون ،نزدیکتر کسی نیست. پس ما با دقت ، تجزیه و تحلیل ذهنمون میتوانیم خودمون را بشناسیم ، اموزشها را یاد بگیریم و تکرار کنیم و استمرارداشته باشیم تا به هدفمان برسیم. 🤗🤗

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/14 11:35
   مدت عضویت: 655 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 400 کلمه

   بهترین روش لاغری، لاغر شدن با ذهن است.
   کلا هرکاری رو یاد بگیری آرامش بیشتری داری و مطمئن هستی که موفقیت های بیشتر و طولانی تری میتونی داشته باشی.. با آموزش دیدن خیالت داره که همه ی فوت و فن های اون رشته رو بلد هستی و اگر مانعی هم پیش بیاد از اون برای پیشرفت خودت استفاده میکنی. 😉

   موضوع فکر کردن نیست، یادگرفتن است.
   توانایی حرف زدن با سواد داشتن فرق میکند. 😉
   مغز قابلیت یادگیری دارد و وقتی چیزی را یادبگیرد میتواند به آن عمل کند..
   من در مدرسه جدول ضرب و مشتق را یادگرفته ام. اما به دلیل تکرار خیلی بیشتر جدول ضرب در من نهادینه شده ولی از مشتق فقط اسم آن را به خاطر دارم 😂 😂.
   جسم قابلیت یاد گرفتن ندارد، جسم قابلیت عمل کردن دارد.
   عضوی که باید یاد بگیرد مغز است که فرمانده جسم ما است.
   ⚠️دقت کنید که با ديگرانی که در مدار آگاهی های لاغری نیستند،صحبت نکنید. 🚫⛔
   من الان تفاوت فکر کردن و اینکه چجوری میشه با ذهن لاغر شد رو کاملا احساس میکنم اما نمیدونم اون چیزی که درک میکنم رو چجوری توضیح بدم 😂 😂… مثل رانندگی یاد گرفتن و یه مدت رانندگی کردن که هرچه قدر تمرار بشه باعث راحت تر شدن رانندگی میشه، یادگیری لاغری و لاغر شدن هم اینجوریه.. ذهنیه
   به فکر کردن و رویاپردازی و اینا نیست، باید یادبگیری که سیستم ذهنی ات تغییر کنه فکر یک لایه ی سطحی هستش باید لایه های عمقی و پایین تر تغییر کنه و با آموزش درست و زیاد تکرار کردن این اتفاق میوفته..
   همه چیز از مغز شروع می‌شود هم چنین چاقی و لاغری از مغز شروع میشوند.
   من لاغر بشم پوستم شل نمیشه؟
   چطور چاق شدی پوستت کشیده نشد و دردی نداشتی چون مغز داشته این کارو انجام می‌داده و جسم رو وفق میده با چاقی. همونطور هم در لاغری، چون از مغز شروع میشه، مشکلی پیدا نمیشه چون مغز مدیریت میکنه و جایی اثری از چاقی در جسم نمیذاره بمونه😉 به بدن مون اعتماد کنیم. اون کارش رو خیلی عالی بلده، لازم نیست نگران باشیم که پوست چی میشه، صورت چی میشه و… . همون مغزی که این جسم رو چاق کرده خودش هم لاغرش میکنه.. خیلی عالی بلده.. ما هیچی از عملکرد بدن مون نمیدونیم.. وظيفه ی ما روزی یک گام برداشتن هستش، همون رو با احساس خوب و عالی انجام بدیم، مغز، این فرمانده قدرتمند، خودش بلده چیکار کنه 😎😊.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/24 11:31
   مدت عضویت: 816 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 241 کلمه

   به نام خدا سلام
   دیشب اتفاق جالبی برام افتاد من بعد از شام رفتم خونه ی مادرم وکاملا سیر بودم ومثل همیشه بساط تخمه ومیوه وشیرینی به راه بود .جدیدا اصلا ریزه خواری ندارم وروی رفتارهام کنترل دارم دیشب شروع کردم تخمه خوردن وبعد از چند تا تخمه ای که خوردم دیدم اصلا نمیتونم بخورم واز خوردنشون حالم بهم میخوره وکاری که من مدتی آگاهانه انجام نداده بودم وکنترلش کرده بودم حالا ناخودآگاه نمیتونستم اون رفتار رو انجام بدم ودیگه تا زمانی که اونجا بودم بجز چای هیچی نتونستم بخورم نه که نخواستم ومقاومت کرده باشم نه اصلا از گلوم پایین نمیرفت وباعث شد که خیلی خوشحال بشم از اینکه ناخود آگاهم با خواسته ی من همراه شده ومنو درجهت خواسته ام هدایت میکنه واین راز یادگیری باقدرت ذهن وآموزشهای ذهنیه اینکه یه کارو یه مدت تمرین میکنی وبعد میبینی که درناخودآگاهت به خوبی شکل گرفته ونهادینه شده .درهمین شرایط خواهرم که مدتی با رژیم وورزش اندامش رو درست کرده خیلی براش سخت بود که چیزی نخوره ومیگفت اینو نمیخورم چاق میکنه ،تخمه روبزارید اونور من نخورم ومشخص بود که داره مقاومت میکنه ودستور ذهنش یه چیز دیگه است واز زمانی که لاغر شده پوستش خراب شده درصورتی که همه به من میگن توچیکار کردی که پوستت اینقدر خوب شده ومن ایمان دارم که لاغری با آموزشهای ذهنی بهترین روش برای لاغرشدن دائمی وبدون سختی است وسراسر لذت وآرامش است ومن از خداوند سپاسگذارم که به این روش هدایتم کرد .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/15 00:50
   مدت عضویت: 653 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 377 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان متناسب
   قبلا وقتی میخاستم لاغر کنم زود روشم را برای دیگران توضیح میدادم که چه رژیم خوبیه یا ورزش یا دمنوش خوبیه و بقیه را هم تشویق میکردم دیگران هم منو هر روز چک میکردن وحالمو بد میکردن ، وقتی با مباحث ذهنی آشنا شدم و هدایت شدم به سمت لاغری با ذهن ، از روز اول که وارد دوره شدم تا الان که چند ماه میگذره به کسی نگفتم چون دیدم کسی کار ذهنی را باور نمیکنه و چون باشگاه میرم دیگران فکر میکنن به خاطر ورزشه که لاغر شدم خیلی هم دلم میخاد بهشون بگم و دوره را معرفی کنم اما دیدم اهلش نیستن اونا فقط دوست دارن لاغر بشن اما مثل من عاشق لاغری نیستن برای همین سکوت میکنم ، لاغری با ذهن فکر کردن به لاغری نیست بلکه یاد گرفتن زبان لاغریه ما زبان چاقی را از خانواده ، اطرافیان و رسانه ها و جامعه در سطح گسترده ای یاد گرفتیم که خیلی هم آشکار و عمومی بود اما حالا باید زبان لاغری را مخفیانه یاد بگیریم و لاغر بشیم تا کسانی که عاشق لاغری باشن با دیدن ما مشتاق این روش بشن چون بیشتر آدما کار ذهنی را قبول ندارن ، زبان لاغری مثل مدرسه رفتنه که یاد میگیریم بخونیم و بنویسیم ، در این روش مغز ما الفبای لاغری را یاد میگیره و با صادر کردن فرمان لاغری به اندامهای ما باعث جلوگیری رفتارهای غلط غذایی و پرخوری میشه و ما اندازه خوردن را یاد میگیریم که بعد از چند ماه منجر به لاغری میشه یعنی اول مغز لاغری را یاد میگیره بعد جسم لاغری را نمایش میده ، این بهترین شکل لاغریه چون مغز فرمان میده تو فرایند لاغرشدن پوست آدم شل و آویزون نمیشه و خیلی از بیماریهای ناشی از چاقی هم براحتی برطرف میشه و آدم بدون دوا و دکتر سلامت میشه ، من کسایی را دیدم که با رژیم و یا جراحی خیلی لاغر شده بودن ولی پوست صورت و بدنشون کش میومد و چروک و آویزون بود تازه میگفتن باید بریم جراحی پلاستک کنیم که پوستمون جمع بشه ، خدا را شکر میکنم که به این مسیر زیبا هدایت شدم و به بهترین شکل ممکن لاغر و سلامت و زیبا شدم و احتیاجی هم به جراحی پلاستیک ندارم ، خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/04 00:18
   مدت عضویت: 808 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 73 کلمه

   سلام
   ما از بچگی همچی مثل ورزش کردن غذا خوردن خوندن نوشتن رانندگی یاد گرفتیم اول با مغز بد با جسم عمل کردیم بهش و همه فرمان ها از مغز شروع میشه و برای یادگیری لاغری باید یادبگیری تمرین کنی تا مغز یاد بگیره و نتیجه لاغری تو جسم ببینیم
   لاغر شدن با ذهن آسون ترین کار دنیاست
   لاغر شدن با ذهن آسون ترین کار دنیاست
   لاغر شدن با ذهن آسون ترین کار دنیاست

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/21 03:37
   مدت عضویت: 547 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 273 کلمه

   خدایا بینهایت شکرت ، بارها شکرر که من رو به این مسیر هدایت کردی به این مسیری که اصلی ترین مسیر لاغر شدنه !
   خدایا ممنونم ازت بینهاتتت♥️
   لاغری هنری است که باید آن را آموخت….
   ذهن یادگیرنده و جسم نشان دهنده است ، دقیقا مثل همه ماها که اول سر کلاس نشستیم و نوشتن را یادگرفتیم و دست ما شروع کرد به نشان دادن آموخته ها روی کا غذ ….
   دقیقا مثل نقاشی که اصول نقاشی رو اول یاد میگیره و بعد شروع میکنه به کشیدن نقاشی و نشون دادن هنری که آموخته از طریق ذهنش…
   مثل گیتاریستی که مبانی رو اول یاد میگیره و بعد با دستش شروع میکنه نواختن و به نمایش گذاشتن هنر موسیقیش ….
   و حالا مثل من که درحال یادگیری لاغری هستم و جسمم هم نمایش دهنده لاغری من است….
   خوشحالم که خدا من رو به این مسیر هدایت کرد
   خوشحالم که خدا من رو لایق دونست برای متناسب شدن
   خوشحالم که خدا توانایی و استعداد لاغری رو در من دید
   و به پاس قدردانی از خدا کوچکترین کاری که من میتونم انجام بدم تا به لاغری دلخواهم برسم برداشتن گام های کوچک اما پیوسته و هروزه !
   وقتی در مسیر درست باشی مهم نیست که چه قدر کند حرکت کنی و چه قدر زمان میبره مهم اینکه بلاخره میرسی به مقصد ♥️
   مقصدی ماندگار

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/18 18:50
   مدت عضویت: 768 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 648 کلمه


   چطور میشه با ذهن لاغر شد ؟
   این سوال خیلی مهم منم از وقتی با این دورها اشنا شدم دوست داشتم به تمام اطرافیانم که دارن تلاش میکنن برای لاعر شدن بگم همچین چیزی هست ولی متاسفانه اطرافیان نه تنها قبول نمیکنن شاید به نطرشون هم مسخره و غیر ممکن باشه که با فکر کردن به تناسب اندام رسید
   البته منم خودم اول فکر میکردم با فکر کردن هست و خیلی از وقتا من با تصور کردن خودم در اندام ایدا ال و یا نگاه کردن به عکس گذشته ام که متناسب بودم میخواستم به هدفم برسم
   و زودتر لاعر بشم و خیلی هم با تمرکز این کار رو میکردم وتصویر لاعرم رو در ذهنم می آوردم ولی بعد از گدشت مدتها من هنوز به اون لاعری که تو فکرم بود نرسیدم هر چند که نزدیکم ولی هنوزم یه مقدار جاداره
   پس موضوع فقط فکر کردن نیست یاد گرفتن هست من باید لاغری رو یاد بگیرم و فقط به حرف زدن نیست باید بتونم اموزشها رو یاد بگیرم و به اونها عمل کنم تا به هدفم برسم
   مثلا :کسی که خوب زبانی رو حرف بزنه ولی بلد نباشه بنویسه و بخونه اون شخص با سواد نیست

   پس توانایی مغز ما در حرف زدن دلیل بر سواد ما در خوندن و نوشتن نیست اگر اینطور بود که هیچ بچه ای به مدرسه نمیرفت که باسواد بشه چون به خوبی بلد هست حرف بزنه .

   پس من چاقی رو از اطرافیان یاد گرفتم بدون اینکه تمرین و دوره و سواد اون رو داشته باشم
   پس مغز ما قابلیت یادگیری داره و اگر چیزی رو یاد بگیره میتونه به اون عمل کنه
   مغز من هر چیزی رو که یاد بگیره به اون عمل میکنه پس چاقی هم از مغز شروع شده و لاعری هم از مغز شروع شده
   پس جسم من نمیتونه لاغری رو نشون بده قبل از اینکه مغز من یاد گرفته باشه
   مغز من چاقی رو یاد گرفته و جسم من داره اون رو نمایش میده و اگر بخواهم لاعر بشم باید به معزم یاد بدم تا نتیجه رو در جسمم ببینم پس با ورزش و قرص و جراحی و رژیم معز من که یاد نمیگیره لاغری رو پس اول باید با مغزم یاد بگیریم پس اگر الان بلدم راه برم چون راه رفتن رو به مغزم یاد دادم و اگر کسی مشکلات مغزی داره میبینیم با داشتن تمام اندامها ولی نمیتونه راه بره چون مغزش مشکل داره پس موصوع فکردن به لاعری نیست یادگیری لاغری هست
   پس من با دیدن فایلها لاغری رو اموزش میبینم البته به مغزم اموزش میدم چون جسم من یاد نخواهد گرفت و دراموزش هیچ کاره هست .

   و روی این باور که با لاغری با ذهن پوست اصلا شل نمیشه هم باید کار کرد تا برای ذهن منطقی بشه مثلا :
   همانطور که در چاق شدن مانگران نبودیم و ترس نداشتیم که حالا چه بلایی روی پوست ما میاد با این اصافه وزن ایا هنوز هم کش میاد؟ نمیترکه ؟و از این افکار ما هیچ وقت نداشتیم پس باید برای لاغری هم نداشته باشیم چون که مغز داره اموزس میبینه خیلی به راحتی مغز خودش پوست رو جمع میکنه که شل نشه در واقع ما باید به جسممون اعتماد کنیم اون خودش به راحتی کارها رو انجام میده.
   پس مغز من به زور برنامهای رژیمی نمیتونه نخوره چون مغز یاد نگرفته و دستور خوردن میده ولی رژیم میگه نخور واینجور که رژیم سخته
   و درواقع فردی که نوازنده خوبی هست با ذهنش تونسته موسیقی رو یاد بگیره و دستش نشانده ی ان اموزش هست

   من با فکر کردن لاعر نمیشم من با یادگرفتن لاغری لاغر میشم
   مثل رانندگی و آشپزی یا مو سیقی یا زبان خارجه و یا هر چیز دیگه ما اول اموزش دیدیم معز ما یاد گرفته و بعد ما نتیجه اش رو دیدیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/05 10:46
   مدت عضویت: 642 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 261 کلمه

   با سلام خدمت دوستان عزیز و استاد گرامی 🌹🌹🌹
   یه روزی خونه ی دختر عمه ام مهمون بودیم موقع ناهار عروس عمه ام اینا بعد از چند قاشق غذا نشست کنار و دیگه غذا نخورد دختر عمه ام ازش پرسید جرا دیگه نمیخوری چیزی نخوردی بخور
   جواب داد گفت نه دیگه کافیه مغزم میگه بسه
   من نمیدونستم جه داره میگه
   همیشه تو فکر این حرفش بودم که چرا گفت مغزم میگه بسه
   تا الان که در این دوره هستم متوجه شدم که همه ی دستورات بدن از مغز صادر میشه
   و این مغزه که میزان غذای هر فرد رو تعیین میکنه
   خدا رو شکر که در این مسیر قرار گرفتم و متوجه این مهم شدم
   دیشب خونه مادر بزرگم بودم مهمون داشتن دوتا از مهموناشون خیلی جاق بودند خیلی
   یه زنی با یه دخترش سر سفره به دخترش میگفت دیگه بسه نخور
   بهش میگفتن جرا نمیزاری بخوره گفت بردمش دکتر گفته نباید زیاد سیر بخوره بهم گفتن تا کم بخوره ولی زود زود بهش غذا بده
   بعد از شام به مادرش گفتم یه راهی هست برای متناسب شدن از طریق ذهن
   برای دوتاتون خوبه
   گفت نه حوصله ندارم و نمیتونم دیگه ادامه ندادم چون در مدارش نبود و فایده نداشت باهاش صحبت کنم میگفت ما همه مون از بچگی چاقیم یه عکسی بهم نشون داد گفت این بچه ی خواهرمه نگاهش کن سه ماهشه مشخصه
   خلاصه اصلا زیر بار نمیرفت و فایده نداشت باهاش صحبت کنم
   خدا رو شکر کردم من با اشتیاق و ارامش شامم رو خوردم و در ارامش زندگی میکنم زندگی اینا همش محدودیته عذابه رنجه
   🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   shine bright like a sky
   1399/08/11 18:19
   مدت عضویت: 447 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 93 کلمه

   سلام
   چقدر مثال دست و ریاضی خوب بود. واقعا هم همینطوره جسم خود به خود یاد نمیگیره که لاغر بشه. مثل اینکه دستتو بزاری تو کلاس ریاضی، تا صد سال دیگه هم دستت فرمول هارو یاد نمیگیره ،همین طور هم که جسم خودش لاغری و یاد نمیگیره. جسم از مغز فرمان میبره و همه چیز از مغز شروع میشه، پس لاغری هم اول با مغز شروع میشه، از طریق یاد گرفتن لاغری با ذهن.
   وقتی لاغری با ذهن و یاد بگیریم جسم ما چاره ای جز لاغر شدن نداره چون از مغز فرمان میبره.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/01 13:27
   مدت عضویت: 735 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 342 کلمه

   سلام دوستان واستاد
   روش های بیشماری از لاغر شدن ها رو امتحان کردم که فقط روی جسم من فشار وارد میکرد،نخوردن نان،برنج،روغن،شام وووو
   انجام ورزش های سنگین و طولانی اونم هر روز هفته ،بار خستگی جسمی و ذهنی زیادیو برای من به همراه داشت ،یادمه سیزده بدر چند سال پیش که قرص های چربی سوز مصرف میکردم وحسابی هم‌لاغر شده بودم ،هرچندتو بعضی از قسمت های صورتم سوراخ های ریزی نمایان شده بود و صورتم زرد و زشت شده بود و همه فکر میکردم من مواد مصرف میکنم😱
   ومجبور بودم همراه اون قرص ها ،ورزش هم داشته باشم‌، اون روز سیزده بدر من تمام مدت داشتم ورزش میکردم اونم ۲ وعده ،چونکه روزی ۲تا قرص میخوردم ،همه اقوام بهم میخندیدن که فریده تو چرا یه سال چاقی ،سال بعد یکمی لاغرتر ؟چرا یه شکل نیستی؟ و من جواب ها و دلایل بیشماری میاوردم که منکه مقصر نیستم
   نمیدونستم من از یک‌ درخت آفت زده نباید انتظار میوه داشته باشم ،اول نیازه اون درخت ترمیم بشه،سم زدایی بشه ،آب و تغذیه ش میزون بشه ،ویتامینه بشه تازه بعدش باید بذر کاشته بشه و من برای لاغر شدن ۳۰ سال به همون سبک‌ قدیم‌ جنگیدم ،انشتین میگه کار احمقانه ایه که فکر کنی با همون رفتارهای قدیم به نتایج جدید برسی و من سالها در جا زدم ، در تمام‌ مدتی که رژیم بودم بی حال بودم،غمگین بودم
   تایم غذام ناراحت بودم ،از محدودیت خوشم نمیومد ،از زندگیم راضی نبودم

   در واقع سپاسگذار نبودم‌
   چندین‌بار از وزن ۹۵ کیلو به ۷۰ تا ۸۰ کیلو رسیدم ،بدنم حالت شل و اویزونی شده
   بهم گفتن چونکه زیاد چاق ولاغر شدی پوستت جا باز کرده و دیگه خوب نمیشه،یکی از بارهای سنگین من همینه که نکنه بدنم شلتر از این بشه ،چند وقتیه دارم به خودم تاکید میکنم که این بدنی که تونست اینجوری کش بیاد حتما میتونه این پوستو جمع کنه ،ولی بازم باورش برام راحت نیست ،امیدوارم و میخوام که این باورو بسازم که منم میتونم بدن زیبا وسفتی داشته باشم ،منم میتونم یه روزی دامن کوتاه بپوشم و از بدن خوش فرم‌خودم لذت ببرم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/28 21:53
   مدت عضویت: 678 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 262 کلمه

   سلام به استاد و دوستان عزیز
   قبلا که از روش های بیرونی (رژیم، طناب زدن، دمنوش، پیاده روی و… ) برای لاغر شدن استفاده میکردم اصلا احساس آرامش نداشتم و همش ناراحت بودم و مدام گله و شکایت میکردم به خدا که چرا بقیه هر چی دوست دارند میخورند و متناسب هستند ولی من آب هم بخورم چاق میشم.
   اما خداروشکر از وقتی که با روش لاغری با ذهن آشنا شدم و از نحوه عملکرد ذهن و مغزم آگاهی پیدا کردم کاملا به آرامش رسیدم.
   واقعا موضوع فکر کردن نیست، یاد گرفتن هست. باید آموزش های ذهنی یاد بگیریم با گوش دادن به فایل ها، با انجام تمرینات، با خوندن نظرات دوستان، اینقدر تکرار کنیم تا ملکه ذهنمون بشه. چون مغز ما قابلیت یادگیری داره و همه مهارتها، یادگیری شون از مغز ما شروع شده و در جسم ما نمایش داده شده (جسم فقط عمل میکنه). مثل همون یاد گرفتن ریاضی که مغز ما یاد گرفت، دست ما نمایشش داد.
   چاقی هم یادگیریش از مغز شروع شده و در جسم نمایش داده شده. بنابراین لاغری هم باید یادگیریش از مغز شروع بشه و در جسم ما نمایش داده بشه.
   وقتی لاغری از مغز شروع بشه، چون ذهن آمادگی لازم رو کسب میکنه، همه چی به صورت اصولی پیش میره، چون مغز ترمیم کردن بلد هست. اما وقتی تغییرات جسمی رو بالا ببریم با رژیم، با ورزش و … ، چون ذهن این آمادگی رو نداره، خیلی مشکلات واسه ما به وجود میاره، مشکلاتی مثل :
   ریزش مو، افتادگی پوست و…
   بنابراین باید اصولی لاغری رو یاد بگیریم.
   من واقعا اطمینان دارم که بهترین روش لاغری،‌ لاغری با ذهن است😊.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/04/28 17:29
   مدت عضویت: 531 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 5 کلمه

   چجوری مغزمون رو یاد بدیم؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/04/14 18:53
   مدت عضویت: 620 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 89 کلمه

   سلام استاد ممنون از فایل زیباتون واقعا من نمیدونستم که لاغری هم از مغز شروع میشود وسعی میکنم هر طور شده با استمرار وجانزدن این مسیر رو ادامه بدم ..چون بعضی روزها که فایلاتون رو گوش نمیدم ..دباره از مسیر دور میشم واستپ میکنم ولی دباره به خودم دلداذی میدم ومیگن من باید تو این مسیر بمونم تا یاد بگیرم واین مستلزم زمان هست باید زمان بگذره ومن به ۳ یا ۴ماه بسنده نکنم واقعا از این فایل من درس گرفتم برای رسیدن به همهی هدفهام …ممنون از شما

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/03/19 10:16
   مدت عضویت: 796 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 131 کلمه

   سلام خیلی عالی بوداستاد
   من قبلاخیلی بافکرکردن به آرزوهام یاتصورکردن یامدیتیشن کردن میخواستم به آرزوهام برسم وخیلی هم مینوشتم ولی باگوش دادن به این فایل متوجه شدم که دلیل اینکه به آون چیزایی که میخواستم نرسیدم این بوده که ذهنم واون خواسته های من باهم هماهنگ نبودندوقتی چیزی رامیخواستم وبهش نمیرسیدم باحس تنفرولجبازی وخیلی حسهای بددیگه میگفتم دوباره نشدولش کن ولی بازوروفشارادامه میدادم وبه هردری میزدم ولی الان خداراهزارمرتبه شکراگه خواسته ای داشته باشمبهش فکرمیکنم تصورمیکنم که به خواسته ام رسیدم مینویسم درموردش ولی دیگه بیخیالش میشم ومدام فکرم درگیراون مسیله نیست ونقشه برای بدست آوردنش نمیکشم رهاش میکنم وخیلی سریع به اون میرسم واین رابرای خودم تکرارمیکنم که راه رابرای خداوندبازکردی تابه بهترین شکل برات انجام بده ودیگه حس بدی نسبت به اینکه چرابهش نرسیدم وچرانشدوپس کی وقتشه و…خداراشکرندارم ازشمااستادعزیزسپاسگزارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/03/07 19:45
   مدت عضویت: 773 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 377 کلمه

   خیلی قشنگ بود، من از سن ١۴ سالگی عکس زنی رو روی جلد البوم عکسی دیدم که شلوار جین ابی پاشون بود با یه تیشرت آبی و کفش پاشنه باریک و بلند من البوم رو در دستام میگرفتم و ساعتها حسرت میخوردم خودم رو در اون حالت تصور میکردم رویا پردازی میکردم و رژیم میگرفتم و ورزش میکردم و عوامل بیرونی رو تغییر میدادم و بعدها فهمیدم که ذهن هم باید کمک کند ولی چطوری 😔😔😔اصلا روش لاغری با ذهن یعنی چی ؟؟؟؟ سالهای سال درگیر این سوال بودم چون در خودم توانمندی نمیدیم این راز رو کشف کنم وفقط سالهای سال حسرت خوردم و خودم سرزنش کردم و احساس حقارت کردم ولی هرگز این رو نمیدونستم که اینا لازم نیست هیچ کاری با حسرت و تشنج به سرانجام نمیرسه، دیگه دارم با ذهنم دوست میشم و ازش کمک میخوام که همراهیم کنه و یاد گرفتم که ذهن کاری رو انجام میده که ما از انجامش لذت میبریم پس من از چاقی لذت نمیبردن چرا همش چاق و چاقتر شدم؟؟؟؟؟ دیگه اینجا فهمیدم من از خوردن لذت میبرم و ذهنم خوردن رو برام بیشتر و بیشتر میکنه و چون سیستم بدنم همه مثل هم است من سیلوهای بزرگی در شکم و پهلو و بازو و..، درست کردن و مواد زیاد خوردن شده رو انبار و انبار کردم. خدایا شکرت که هدایتم کردی و اینجا هر روز پنجرهای به روی باغ زیبای سهلامتی باز میشه خدایا شکرت که دارم هدایت میشم و شکرت که دارم یاد میگیرم که الگوهای جدید رو به ذهنم یاد بدم ولی با لذت و خشنودی. خدایا شکرت که من رو به این گروه هدایت کردی که جواب بسیاری از سوالهام رو گرفتم١- ذهن باید همراهیم کنه و اول اون متناسب بشه بعد من متناسب میشم٢- لذت بردن از هر کاری ذهن رو هدایت میکنه که ما رو به اون لذت بیشتر برسون چه خوردن باشه، چه ناراحتی ، چه حس قربانی بودن و یا لاغری و تناسب اندام و سلامتی ٣- هر وقت ذهنم لاغر شد دیگه نه غم می ماند و نه غصه ورزش کردن و به اندازه خوردن غیر اردای میشه و من زجر نمی کشم و لذت میبرم و چون لذت میبرم ذهنم تا ابد یاریم میده۴- وقتی متناسب شدم خانوادهای سالم و متناسب خواهم داشت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/03/02 13:43
   مدت عضویت: 668 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 228 کلمه

   سلام به همگی و استاد عزیز
   من این فایل رو گوش دادم حس خوب و امیدواری به من دست داد که اولا لاغری مسئله پیچیده ای نیست که نشه بهش غلبه کرد و تا آخر عمر حسرت لاغری کشید مثل هزاران هزار کار و فعالیت دیگه که تا امروز بلد نبودیم اموزش میبینیم و کم کم یاد میگیریم مثل رانندگی مثل زبان خارجی ساز زدن و ریاضی و خواندن نوشتن و تحصیلات دانشگاهی و انواع ورزش ها
   من در خانواده چاقی و از کودکی چاقی رو یاد گرفتم یاد این مثال افتادم که ما هممون فارسی رو خیلی راحت یاد گرفتیم و حتی دستور زبان رو هم نمیدونستیم حالا برای ازادی عمل بیشتر و برای ارتباطات قوی تر و حس بهتر و ازادی عمل بیشتر احتیاج به یادگیری زبان خارجی پیدا میکنیم
   اوایل ادم همش ناراحته و میگه خوش به حال اونها که زبان مادریشون انگلیسی هست و غمی ندارند این عین افرادی هست که در خانواده لاغر بزرگ شدند ولی بعد با دیدن افراد موفق میبینی خب خدا یه نعمت خیلی بزرگ به ما داده و اون ذهن و مغر اموزش پذیر ما هست و هزاران نفر هستند که مثل بلبل انگلیسی حرف میزنن با اینکه ایرانی هستند در نتیجه خداروشکرررررر میکنم که قابلیت یادگیری هست و میتوان لاغری رو اموزش دید و در تمام عمرمون ازش استفاده کرد خدارو شکر از این شرایط و آگاهی ها

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/02/31 00:47
   مدت عضویت: 585 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 149 کلمه

   سلام استاد عطار روشن من ۴ روزی است که خودم را متعهد کردم هر روز دو تا از فایلهای شما رو گوش بدهم و یک ربعی کامنتهای بچه ها را بخونم .قبلا یه جورایی با چاقیم کنار اومده بودم و اصلا دوست نداشتم خودم را در آینه ببینم وکلا دیگه بیخیال جسمم شده بودم .امروز اتفاق جالبی برام افتاد برای اولین بار در زندگیم پسرم بهم چیزی تعارف کرد من گفتم نمیخورم ودر ذهنم گفتم جسمم را خودم به این روز درآوردم و مسئولیتش را قبول کردم که متناسبش کنم استاد برای اولین بار بود که برای جسمم ارزش قائل شدم و بهش بها دادم و یه حسی بهم میگه با ادامه دادن نتایج عالی میگیرم من اولین بار است که کامنت میذارم و مطمئن هستم کامنتهای بسیار عالی از نتایجم میزارم چون واقعا احساسم عالی شده وخیلی خوشحالم که به نجواهای ذهنم گوش ندادم و احساسم را نوشتم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فرزانه رفیعا
   1399/02/30 18:31
   مدت عضویت: 827 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 71 کلمه

   بسیار عالی و مفید ممنون از شما استاد گرامی استاد من از فایلهای رایگان شما استفاده کردم ولی زمانیکه چند کیلو کم میکنم با خودم میگم خوب حالا برگردم یه مدت اون طوری که دلم میخواد میخورم دوباره وزنم میاد سر جاش بطوریکه دکتر بهم گفت برو هیپنو تراپی لطفا کمکم کنید ۵۶ سالمه از ۱۴ سالگی این مشگل رو دارن ممنون ازتون ۲ ساله همه فایلاتونو فال و میکنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/02/29 19:14
   مدت عضویت: 668 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 290 کلمه

   سلام بر پروردگار عشق و مهربانی 💐😍
   سلام بر استاد گرامی و سلام بر دوستان گرامی
   تمام صحبت های شما استاد عزیز آموزنده هستند والبته نوشته های شما با اون تنوع رنگ ها من رو خیلی جذب میکنه اول بخونم بعد ببینم چندین مرتبه
   من قبل از این دوره مراحل لاغری و چاقی زیادی رو تجربه کردم ودر تمام مراحل ب محض وزن کم کردن تمام پوست صورتم و بدنم شل وبی ریخت میشد 😔😔
   الان در این مدت ک در دوره هستم اصلا به اینکه پوستم شل بشه چ اتفاقی برام میفته فکر نمیکردم ،امروز بعد از این مدت ب خودم ک نگاه کردم دیدم گردنم لاغر شده ولی اصلا پوست گردن و غَب غَب من افتاده نشده😍یا شکمم جم شده و حتی سفت تر از قبل شده ….به خودم گفتم خوب اونروزهایی ک مثل بادکنک داشتی وزن زیاد میکردی و اصلا هواست ب جا باز کردن بدنت نبود الانم مثل همون باد کنک ک وقتی رهاش کنی کم کم خالی میشه و ب حالت اولش بر میگرده بدنت هم خودش بلده چیکار کنه .اینم نشانه هاش .خیلی از این بابت خوشحالم وخدارو هزاران بار سپاس گذارم. 🙏💐
   استاد واقعا نوشتن معجزه میکنه .من از وقتی شروع ب نوشتن کردم خیلی از چیزهایی ک در نوشتم در خاست کردم فورا بهش رسیدم وهر روز ایمان ب خدای خودم ک ب قلم قسم خورده بیشتر میشه… ،،من چند روز بود ک با یکی از اعضای خانواده ی مشکلی داشتم و همش نگران بودم و فکرم رو درگیر کرده بود امروز صبح شروع کردم نوشتن واز خدای خودم کمک خاستم .استاد تا ساعت ۱ ی راه حلی جلو پام گذاشته شد ک خودم گریم افتاد و سجده شکر بجا آوردم .اینقدر احساسم عالیه ک خاستم اینجا ب اشتراک بزارم .ممنونم استاد عزیز ومهربان 💐💐💐💐

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/02/29 08:15
   مدت عضویت: 828 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 438 کلمه

   سلام استاد عزیز و دوستان خوبم
   من زمانیکه اضافه وزن داشتم به همسرم که متناسب بود حسادت میکردم چونکه میدیدم او بیشتر از من غذا میخوره هر جور شیرینی را به هر مقداری که میخواست میخورد ولی من در عوض خودم را زجر میدادم که شیرینی نخورم و یا کمتر بخورم اما او متناسب بود و من چاق بوده و اضافه وزن داشتم تا اینکه اخیرا ورق برگشت من با وارد شدن به سرزمین زیبای لاغرها لاغری را آموختم و با تغییر باورها و به کار گرفتن آموخته هایم سایز کم کردم و از مسیر رسیدن به هدفم لذت برده و برای همیشه در این مسیر زیبا می مانم 😍😍😍
   حالا از همسرم بگویم که اخیرا سه کیلو وزن اضافه کرده و نگران شده است و از دکترش راهنمایی خواسته و ما همه میدانیم که دکتر چه میگوید از او خواسته که مواظب مواد غذایی که مصرف میکند باشد و غذاهای کم چرب و لبنیات بدون چربی مصرف کند 🤔😟🤔
   در اینجا من از آموخته هایم در مورد اینکه ما چه باوری داریم و آن باورها زندگی ما را رقم میزند از او پرسیدم فکر میکنی علت چاق شدنت چیست و او گفت به خاطر اینکه دیگر نمیتوانم هفته ای دو بار به مدت هر دفعه دو ساعت والیبال بازی کنم (به خاطر ممنوع شدن در رابطه با مهار کردن گسترش ویروس کرونا در دو ماه گذشته) گفتم پس باور تو این بود که چون این ورزش را بطور مداوم به مدت بیش از ۲۵ سال است که انجام میدهی متناسب بودی و او حرف مرا تایید کرده و اصرار بر این دارد که علت چاق شدنش همین است 😟😟😟
   من به او گفتم چون این باور الان شکسته شده ذهن تو فعال برای چاق شدن شده باید این باور را درست کنی تا از چاق شدن جلوگیری کنی برایش این مثال را آوردم کسانیکه بعد از ازدواج چاق میشوند چون باورشان این است و تا وقتیکه مجرد هستند متناسبند ولیکن وقتیکه ازدواج کردند این فرمول فعال میشود و آنها چاق میشوند 😫😫😫
   بهش پیشنهاد کردم دوره لاغری با ذهن را شروع کند البته قبول نکرد و دلیلش این بود که وقت برای انجام این برنامه ندارد من گفتم وقت را باید ایجاد کنی به جای اینکه وقتت را صرف بودن در شبکه های مجازی کنی یک ساعت در این برنامه وقت بگذار 😊😊😊
   من بیش از این چیزی به او نمی گویم چون باید خودش آمادگی داشته باشد البته او این روش را قبول دارد چون نتیجه اش را در من می بیند ولیکن به فرکانس که مایل به شرکت در دوره شود نرسیده است
   این تجزیه و تحلیل در مورد همسرم برایم جالب بود و راستش ازش لذت هم بردم 😊😊😊😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/02/29 16:16
    مدت عضویت: 827 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 25 کلمه

    ممنونم که این مسائل رو اینجا برای استفاده‌ی هممون مطرح کردید
    هر قدر بیشتر دلیل و شاهد جمع کنیم باورهای جدیدمون بیشتر قدرت میگیرن

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    1399/02/29 18:24
    مدت عضویت: 587 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 13 کلمه

    آفرین به شما دوست عزیز چقدردرست وصحیح وکاملاساده اماقابل درک تعریف کردین 🙏🌸

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/02/28 23:57
   مدت عضویت: 805 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 794 کلمه

   با نام و یاد خدا

   و با سلام و تشکر فراوان و خدا قوت خدمت استاد بی نظیر که واقعا هر فایلتون و نوشته های فوق العادتون نوازش دهنده روح و آرامش بیشتری در همه ما میشه دقیقا با مثال های شیرین و فوق العادتون نجواهای شیرین مغزی به دنبال داره و فرشته درونم شروع به شادی و هیجان و شعف زیادی میکنه و موانع ذهنی و ترسها یکی یکی کشف میشن و میفهمم واقعا اشکال کار من همینه واقعا وجود دست تو کلاس ریاضی به تنهایی کافی نیست و احتیاج داره ذهن رو آموزش و تمرین و تکرار لذت بخش بدی تا بیاموزه و یاد بگیره منم بارها خودمو تو اندام عالی تصور کردم و گاهی از اطرافیان می شنیدم که باید این تصویر سازی شفاف باشه و خوب تمرکز کنی و تصاویر مانکن بودن خودم برام واقعا شفاف و عالی نبود و خیلی کم رنگ در حد نشوندن لبخند به لبهام بود و احساس رضایت لحظه ای ولی ادامه دار بودنش کوتاه و زودگذر بودو بی نتیجه درست مثل خریدن اون باغی که مثال زدین روحم کاملا آماده دریافته چون آرامشم کاملا نشون دهنده این همه تغییرات عالیه ولی جسمم تغییر نمیکنه

   و فکر میکنم موفق نشدنم برای تغییرات جسمی که گوش میدم تکرار میکنم ولی بخاطر مشق ننوشتن و تنبلی در دانشکده آموزش زبان شیرین تناسب اندام منه و نتیجه یک بار گوش دادن این فایل به صورت تصویری به پهنای صورت لبخندم بود و مثالش دقیقا مثل منه که دستم بدون هیچ حرکتی سر کلاس ریاضی نشسته حالا من هر چقدر بهتر تمرکز کنم ریاضی یاد گرفتنم فقط به صورت ذهنیه و حساب و کتاب واقعی یاد نمیگیرم یا حتی هر هنری یا حتی آموزش زبان جدید تا به عمل نرسیده برای همینه که در آرامش کامل هستم بدون نتیجه جسمی با وجود اینکه بارها خودم رو مقید کردم به نوشتن باز تنبلی و بهانه های ذهنی مانع از نوشتن میشه از جمله خجالت از نوشتن افکارم و حس نداشتن اعتماد به نفس که نکنه درست نفهمیده باشم و چرت و پرت بنویسم که اینم با تکرار و تمرین بهتر و بهتر میشه و مطمئنم نوشته هام روز به روز قدرتمندتر و عالی تر میشه باید شروع کنم و شجاعتم رو نشون بدم تا جسمم متوجه تغییرات بزرگ تری بشه و شگفت انگیز بشم مثل سایر دوستان شجاع و توانمندی که نظرات عالیشون رو مینویسن و واقعا از خوندن نظرات عالیشون غرق در لذت میشم خیلی از این حرفها رو بی اختیار نوشتم

   نکته بعدی هم برای شل نشدن پوست واقعا بارها و بارها از دیگران شنیدم و دیدم که پوستشون شل شده و آویزون و این پوست رو باید عمل کنن و بردارن هر چند این ترس تو ناخودآگاه منم بود و میگفتم به تناسب برسم پوست که مهم نیس ولی الان واقعا وقتی توضیحات شیوا و عالی شما رو شنیدم خیلی خیلی به نظرم خنده دار اومد که با این روش ذهنی کسی بخواد نگران شل شدن و افتادگی پوستش باشه هیچ کدوم ما آدمای چاق وقتی خواستیم چاق بشیم نگران این نبودیم که نکنه پوستمون منفجر بشه و تاب نیاره اینهمه کشش و چاقی رو حتی زنان باردار هم نگران کش اومدن پوستشون نیستن و براشون کاملا طبیعیه حتی ترک های پوستی شون چون به یکباره زایمان میکنن و حجم زیادی یهو تخلیه میشه مثل تخلیه شدن یک دفعه ای چربیها بدون گرفتن توافق ذهنی حالا ما آدمای چاق ذهنمون آمادگی چاق شدن داره وای باز هم عظمت خدا کاملا مشخصه که سلول سلول بدن ما آفریننده توانایی داره ولی باز فراموش میکنیم واقعا با روش ذهنی هیچ نگرانی از این بابت نیس که همه چی از درون خود آدمه عینا مثال دانه لوبیاتون و روش بیرونی که اهرم رنج و فشار داره دخیل نیس پس خنده داره این جور نگرانی های مسخره و واقعا خود به خودی بارها و بارها زخم هامون خوب شده بدون هیچ توجه و دخالتی و هربار زخمها رو خودمون دست کاری کردیم دچار مشکل شدیم چه خوبه که همه چیز به صورت آموزشی و اتوماتیک درست بشه به کمک خالق توانمندمون و آموزشهای بی نظیر شما

   استاد واقعا نوشتن معجزه میکنه و بهش ایمان پیدا کردم ذره ذره وجودم در نوشتن دخیله و احساس رضایتم بیشتر شده الان که مینویسم من حس میکنم وجودم باز هم در حال مخفی کاریه و شیطنت میکنه اما با نوشتن ارتعاشات ذهنی من بیشتر و بیشتر میشه وای که چه هیجانی منو گرفته 😂😂😂 قبل از اینکه شروع کنم به نوشتن حس میکنم حرفی ندارم برای نوشتن ولی وقتی شروع کردم به نوشتن به قول دوستام یکی باید منو از برق بکشه

   متناسب شدن با روش ذهنی آسون ترین و لذت بخش ترین کار دنیاست و در جهانم همه چیز زیبا و نیکوست به لطف خدای مهربونم و کمک شما استاد و راهنمای گرامی برای شناخت بهتر وجودی خودمون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/02/28 11:16
   مدت عضویت: 719 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 345 کلمه

   سلام ،فایل فوق العاده بود استاد طبق روال پر از اگاهیهای عالی،پیرو این صحبت شما که فرمودین این موضوع لاغری با ذهن رو به همه نگین چون همه باور نمیکنن چون در فرکانسش نیستن،دیروز من رفته بودم دندانپزشکی ،همکار دندانپزشک چاق هستن بعد از معاینه اومدن از من پرسیدن که به نظر شما(من پزشک هستم)من برای BMI(شاخص توده بدنی وزن تقسیم بر قد به توان ۲)بالایی که دارم یه دکتر پیشنهاد داده اسلیو کنم(از جمله عملهای کاهش حجم معده)به نظر شما انجام بدم یا نه منم گفتم دکتر طبق اطلاعاتی که من دارم و دیدم نتیجه کسایی که برای لاغری عمل کردن ۱۰ تا ۲۰ کیلوی اول به خاطر کاهش حجم مهده و کاهش حجم غذایی که شما میتونی بخوری راحت کم میشه ولی بعدش دوباره برگشت میکنه و شما با همون حجم کم غذا هم دوباره شروع میکنی به چاق شدن و براش مثال زدم خانم بهاره رهنما رو و… و گفتم دکتر ما به مواد غذایی اعتیاد داریم و باید این اعتیاد رو برطرف کنیم و…. جالبه دستیار دکتر که ادم متناسبی هست همون موقع گفت که دکتر چاقی توی مغزه ابنجا باید درست بشه و یه روشی هست به نام OA و…من سی دی اش رو دارم خواستین بهتون میدم ولی دکتر خیلی با حالت مسخره ما رو نگاه کرد و…و من واقعا این حرف شما رو حسابی درک کردم که کسی که این روش رو باور نداره حتی اسمش هم براش ببری اصلا قبول نداره و مغزش کاملا errorمیده ،حالا که فکر میکنم منم قبلنا اسم این روش رو شنیده بودم ولی اصلا سمتش نرفته بودم و الان چند ماه هست که با این روش آشنا شدم وکاملا باورش دارم و مطمئنم که تنها روش طبیعی لاغری ماندگار هست و به همین علت هست که هر روز به این سایت میام و اموزشها رو مشتاقانه دنبال میکنم و میدونم که انتهای این مسیر لاغری در کنار زیبایی و جوانی هست و هرچقدر هم زمان ببره در نهایت به این هدف ختم میشه.ممنون از شما استاد عزیزم به قول شما خیلی خوشحالم همراتون هستم و ممنون بابت فایلهای عالی🙏🙏🙏💚

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/02/27 23:53
   مدت عضویت: 827 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 130 کلمه

   از نکته‌ای که در مورد نگرانی در حین چاق شدن گفتید خیلی استفاده کردم. مثال خیلی خوبی بود. واقعا هم هیچکدام از ما در حین چاق شدن نگران جا باز کردن پوست یا توانایی بدنمون در اداپته کردن ‌خودش با چاقی نبودیم. موقع لاغر شدن هم بابد به ذهن و بدنمون اعتماد کامل داشته باشیم.
   این اتفاق درون بدن هم به اشکال مختلف می‌افته مثلا وقتی عفونتی در قسمتی از بدن پدبد میاد و اون عفونت مقداری از بافت‌نرم یا سخت رو اسیب میزنه و تخریب می‌کنه و جایگزینشون میشه چه بدن خودش به تنهایی بتونه اونو محدود و رفع کنه و چه دارو به کمک بدن بیاد بازم بازسازی نسوج آسیب دبده توسط خود بدن انجام میشه و نیازی نیست که شخص از مکانیسم دقیقش اطلاع داشته باشه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/02/27 23:40
   مدت عضویت: 735 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 488 کلمه

   سلام وقت بخیر
   بهترین روش لاغر شدن لاغری با ذهنه
   تمام عمرمو تو احساس بدوچاقی گذشت ،از خدا شاکی بودم که چرا تو خلقت من با بقیه فرق گذاشته،بدنیا اومدم تپل بودم،سومین فرزند خانواده بودم و۲تا خواهر قبلیم خیلی لاغر بودن وتلافی نحیف بودن اونها رو سر من خالی کردن ،مادرم میگه تا ۴سالگی شیر میخوردم وپدرم به هیچ وجه به مادرم اجازه نمیداده که منو از شیر بگیرن ،انگار علاقه شدیدی بمن داشته پدرم،البته تا کوچیک بودم تپل بودن من شیرین بوده چونکه از ۱۰سالگیم سرزنش های پدرم شروع شد وخیلی اذیتم میکرد ،شام نخوردن و رژیمو گذاشت توی باورهای من واولین مین گذاری ذهنیو منو انجام داد،دیگه از اون به بعد یک شب شام خوردن من برابر بود با انفجار یک مین تو ذهن من و عواقب اون ،احساسات بد نفرت زشتی خودکم ببینی احساس بی لیاقتی و هر روز این برنامه بیشتر وبیشتر در من دانلود میشد،بقیه عقاید اطرافیان هم ضمیمه بیشتر شدن اون فرمول ها شد حالا دیگه پر بودم از مین های خطرناک،،،، فریده استخون بندیش درشته پس برای همیشه گنده میمونه، تو ارثی وژنتیکی چاقی، مدل بدنت اینجوریه خدا زشت آفریدتت، باید تنبیه بشی وهیچی نخوری ،داری بلوغ میشی،ازدواج کردی،باردار شدی،تیروئید داری،سنت بالا رفته ،استعداد داری،شیرینی وغذاهای ممنوعه میخوری،ورزش نمیکنی،رژیم درست وسخت نداری،ویتامین وهورمن میخوری،شام میخوری،اجابت مزاج نداری ،چاقیت عصبیه ویه عالمه حرف شنیدم وهر روز اونا تکرار کردن وبعدش خودم تو ذهنم تکرارشون کردم ،معلومه تمام ذهنم آلوده بود به افکار ورفتار وعادات چاقی ،انتظار لاغری که نمیتونستم داشته باشم ،وقتی میریم کلاس زبان انگلیسی ،که خروجیمون زبان آلمانی نمیتونه باشه ،منم خروجی چاقی داشتم،انقد چاق ولاغر شدم تو این چند سالم که گوشت بدنم شل و آویزون شده بقول استاد بدلیل اینکه به زور لاغر شدن ،بصورت طبیعی اگر لاغر میشدن هرگز پوست شکل ناهنجار نمیشد ویکی از باورهای نگهبان الان من همین شل تر شدن بدنه ،متاسفانه پذیرفتم که بدنم باید شل باشه وفکر میکنم دیگه نمیشه کاریش کرد چونکه همه گفتن من شکل عمه م هستم وایشونم بدن شلی داره واز لاغرتر شدن هم میترسم بدلیل اینکه واقعا نمیخوام بدنم شلتر از این بشه وتو این آموزشا استاد میگن نگران نباشید ،به بدنتون اعتماد کنید ،بدن خودش میدونه چطور به صورت کاملا طبیعی مراحل لاغر شدنو طی کنه
   منم تو این مدت ۶ماه با گوش دادن به فایلها،نوشتن وخوندن کامنتای دوستان،عمل به آموزه ها ، تلاش میکنم اون ذهنیت های قدیمی کمرنگ وفرمول های جدید پر رنگ بشه وبرای رسیدن به هدفم باید استمرار وتمرین داشته باشم که انجام تمرینات برای من بسیار لذت بخشه ،میدونم بعد از این سربالایی ها ،دره ها ،یه دشت بزرگ وقشنگی هست که استاد به همراه دوستانی که زودتر از من اونجا رسیدن منتظر من هستن، منم دارم لذت میبرم وراحت وآسون به تناسب اندام میرسم خدارو شکر کم کردن سایز در من از ماه سوم شروع شده و داره آروم وراحت کار خودشو انجام میده ،منم کاریش ندارم سرگرم تمرینات خودم هستم میدونم آخر این راه هم تناسب اندامه هم تناسب ونظم فکره

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سهیلا عظیمی ویشته
   1399/02/27 20:08
   مدت عضویت: 827 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 132 کلمه

   استاد من کاملا این فایل را با اآموزشهای خوب شما درک کردم والان که سه ماهه توی این دوره هستم کاملا درک کردم که فقط از طریق ذهن میشود لاغر شد با این که ۴۰ سال عمرم در ورزش گذشته وهمیشه در رژیم بودم اگر کنار گذاشتم به سرعت برگشت داشتم وبا شرکت در دوره آموزشی کاملا فهمیدم که همه چی حتی چاقی ولاغری از ذهن انسان نشئت میگیرد واگر بتوانیم ذهن را آموزش دهیم نه تنها لاغری دائمی بلکه هدفهای دیگری هم در زندگی به راحتی میتوانیم به دست بیاریم امیدوارم دوستان عزیز این فرصت طلایی را از دست ندهند و به جامعه تناسب فکری بپیونند با تشکر از استاد عزیزم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم