ورود / ثبت نام
0

تاثیر پیاده روی در لاغری چیست؟!

تاثیر پیاده روی در لاغری
اندازه متن

تاثیر پیاده روی در لاغری یکی از چالش های ذهنی افراد چاق است.

در دورانی که چاق بودم بارها از دیگران می شنیدم برای لاغر شدن باید پیاده روی کنم.

بارها تصمیم گرفتم برای لاغر شدن از پیاده روی استفاده کنم.

برای اینکه نتیجه بهتر کسب کنم و بتوانم مسافت بیشتری را طی کنم کفش مخصوص پیاده روی که آن زمان به شکل گسترده ای در رسانه ها تبلیغ می شد را تهیه کردم.

چند هفته با کفش های مخصوص پیاده روی مسافت های زیادی را طی کردم اما نه تنها لاغر نشدم بلکه مبتلا به مشکل خارپاشنه شدم.

برای رفع مشکل خارپاشنه چندین بار به پزشک مراجعه کردم، از داروهای عطاری استفاده کردم، هر روز در حمام با سنگ پا محل خارپاشنه را می سائیدم و در نهایت به وسیله دارویی که یک پزشک برای من تجویز کرد از شر این مشکل و درد ناشی از آن رها شدم.

در ذهن من تاثیر پیاده روی در لاغری به حدی زیاد بود که بعد از رفع خارپاشنه دوباره اقدام به پیاده روی کردم و این بار برای اینکه سوخت و ساز بدنم رو بالاتر ببرم علاوه بر راه رفتن هر زمان که کسی در خیابان نبود چند متر می دویدم.

با دویدن ضربان قلبم را بالاتر می بردم و بیشتر نفس نفس می زدم و عرق می کردم و از اینکه برای لاغر شدن تلاش کرده بودم احساس خوبی داشتم.

اما این بار هم لاغر نشدم و به جای آن دچار کمر درد شدم که تا چند سال بعد از درد کمر هنگام نشستن اذیت می شدم.

من بهای زیادی برای باور کردن تاثیر پیاده روی در لاغری پرداخت کردم و به شدت از پیاده روی متنفر شده بودم.

به لطف خدا از زمانی که در مسیر لاغری با ذهن قرار گرفتم، درک کردم که با قدرت ذهن خودم، چاق شده ام و به همین دلیل در تمام سالهای چاقی هرچه تلاش کرده ام از طریق روش های مختلف، لاغر شوم بی فایده بوده است.

با درک قدرت ذهن و نقش ذهن در رفتار و واکنش های جسمی به این نتیجه رسیدم که پیاده روی کردن فقط یک عمل فیزیکی است که تاثیری بر ذهن ندارد و از آنجا که ریشه چاقی در ذهن است، تاثیر پیاده روی در لاغری بسیار ناچیز است و از طرفی به هر مقدار که به واسطه پیاده روی کاهش وزن داشته باشیم بعد ا چند روز پیاده روی نکردن دوباره به حالت قبل بی می گردیم.

نکته جالب توجه برای من تاثیر ذهن بر مغز بود.

به این ترتیب که فرمول ها و تصاویر چاق کننده در ذهن همواره بر مغز تاثیر می گذارند و از طریق مغز فرمان های پرخوری یا ترس از چاقی و … را صادر می کنند.

از این رو تصمیم گرفتم با استفاده از تمرینات مخصوص تاثیر ذهن بر مغز را کاهش دهم.

از آنجایی که عقیده داشتم راه حل هر مشکلی در دل خودش است بنابراین تصمیم گرفتم از پیاده روی کردن که در ذهن بسیاری از افراد چاق مانعی برای لاغر نشدنشان است برای ایجاد فاصله بین ذهن و مغز استفاده کنم.

تمرینات ذهنی را به صورت فایل صوتی آماده کردم و هنگام پیاده روی کردن به آنها گوش می دادم و سعی کردم به آنچه گفته می شود به صورت ذهنی عمل کنم.

در روزهای اول موفقیت چندانی کسب نکردم و فقط انجام تمرینات برای من لذت بخش بود.

اما بعد از چند روز استفاده از تمرینات ذهنی در حین پیاده روی کردن متوجه شدم که تسلط من بر ذهنم در هنگام پیاده روی کردن بیشتر شده است.

به عبارتی تازه متوجه شده بودم که ذهن از مغز جداست و می توان در حالی که با مغز مشغول انجام کاری مانند پیاده روی هستم در ذهنم محاسباتی را انجام دهم بدون اینکه در عملکرد مغز تاثیری داشته باشد.

به مرور به انجام تمرینات ذهنی در حین پیاده روی مسلط شدم و مشتاق شدم تا سطح تمرینات سخت تری را تجربه کنم بنابراین سری دوم از تمرینات ذهنی را آماده کرده و به هنگام پیاده روی گوش می دادم.

نتیجه مانند سری قبل بود، در چند روز اول به خوبی نمی توانستم تمرینات ذهنی سخت تر را انجام دهم اما به نسبت شروع تمرین کردن با ذهن به هنگام پیاده روی بهتر عمل می کردم.

پس از چند روز به مرور بر انجام تمرینات سخت تر ذهنی مسلط شدم و کار به مرحله سوم تمرینات رسید و این بار سطح بالاتری را انتخاب کردم.

با انجام مرحله به مرحله تمرینات ذهنی در حین پیاده روی توانستم در حالی که مغز مشغول صادر کردن دستورات فیزیکی مربوط به پیاده روی کردن است در ذهنم به صورت کاملا مسلط تمرینات مربوطه را انجام دهم و کمرنگ شدن تاثیر ذهن بر مغز برای من واضح شد.

شاید شما هم این تجربه را داشته باشید که هنگام خوردن مواد غذایی به موضوع دیگری فکر می کنید، یا هنگام تماشای تلویزیون در حال پردازش افکاری در ذهن خود هستید که هیچ ارتباطی با آنچه می بینید ندارد.

این حالت به دلیل تاثیر گذاشتن ذهن بر مغز است.

بسیاری از رفتارهای چاق کننده که به صورت اتوماتیک در ما ایجاد شده اند به خاطر تاثیر ذهن بر مغز است و با استفاده از محتوای پیاده روی موثر می توانید به مرور این تاثیر را کم و کمتر کنید.

زمانی که موفق با کاهش تاثیرگذاری ذهن بر مغز می شوید، رفتارهای واکنشی شما مثل پرخوری کردن هایی که اختیاری نیستند به شکل باورنکردنی کاهش پیدا می کنند.

تسلط شما بر تصمیم گیری برای انتخاب مواد غذایی و میزان مصرف به مراتب بیشتر می شود.

این توانایی به دلیل فاصله ایجاد کردن بین ذهن و مغز در شما ایجاد می شود و بعبارتی شما بر عملکرد ذهن و مغز خود مسلط می شوید.

آنچه در فایل های مخصوص پیاده روی موثر برای علاقمندان به استفاده از پیاده روی و تجربه کردن تاثیر پیاده روی بر لاغری آماده کرده ام مجموعه ای از تاثیرگذارترین تمرینات ذهنی به همراه تجسم های عملی است که با استفاده از آنها بعد از چند روز به شکل واضح به تغییراتی که در سطح افکار و اعمال شما ایجاد شده استپی خواهید برد.

در فایل آموزشی تاثیر پیاده روی در لاغری درباره دو موضوع بسیار مهم توضیح داده شده است.

1- تاثیر پیاده روی بر لاغر به روشی که همه ما در دوران چاقی از آن استفاده کرده ایم.

2- تاثیر پیاده روی بر کمرنگ کردن تاثیر ذهن بر مغز و نتایج عالی آن برای استفاده کنندگان از مجموعه فایل های پیاده روی موثر

اطمینان دارم با استفاده از آگاهی های این فایل آموزشی می توانید به شکل بهتری مدیریت ذهن و تاثیر آن بر مغز و جسم را مدیریت کنید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=27613
برچسب ها:
29 نظر در مورد تاثیر پیاده روی در لاغری چیست؟!

دیدگاهتان را بنویسید

   faribadeghani1371@gmail.com
   1400/04/29 19:50
   مدت عضویت: 164 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 192 کلمه

   فایل بسیار اگاهی دهنده بود واقعا چقد من در جق خودم ظلم کردم شرمنده ام پیش خودم واز خودم بابت زجرهایی ک بخودم دادم معذرت میخوام بخدا من مرده متحرک بودم ورزش های سخت زجر اور اعصاب خورد کن خدایا چیا بر من گذشته کاش میتونسم همین الام این محصول بخرم میدونم ک خدا بهم میده
   یک عمر ورزش کردم یک عمر حسرت یک عمر ولع انگار با موادغذایی اشتی کردم نگاه عوض شده اصلا اون فریبا مرده فریبایی ک ب غذای مادرش ن نمیگف امروز چن اشتها نداشت نخورد خدایا چقد لذت میبرم از حس هام از تغییراتم واقعا چ ارزشی داره انقد ما خودمونو اذیت کردیم ما خودمون خودمون کشتیم چقد ب خدا ناسزا گفتم چ روزها خجالت کشیدمو از اینی ک هسنم ولی الان خودمو دوی دارم و از خودم معذرت میخوام از امروز هر روزمیگم فریبا منو ببخش جسم عزیزم منو ببخش معده عزیزم منو ببخش چشمهای عزیزم منو ببخش ک چ روزها تو رو توحسرت گذاشتم از چیا از خوشی هایی خودمو محروم کردم
   استاد عزیز واقعا فایلتون زیبا بود حتی کلمات قاصرن از بیان زیبایی و آگاهی این فایل مرسی ک هستین و هوامونو دارید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/27 10:38
   مدت عضویت: 564 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 400 کلمه

   با سلام 

   الان چند سالی هست که در باشگاههای بانوان ایران ورزشی به نام هیپ هاب  هست که هم سخته و هم لذت بخش و زمانی که انجام میدی همراه با سختی لذت خاصی داره و اصلا زمان رو نمی فهمی.و تنوع اش فوق العاده زیاده .

   البته من فقط دوماه انجام دادم بعد به دلیل کرونا دو سالی هست که باشگاه نمی رم. 😪

   ورزش اش به این صورت هست که درابتدای قدم پای راستت باید با سینه پا قدم برداریو به جلو حرکت کنی  و سرت باید پایین باشه و در قدم بعدی با پای چپ و روی پاشنه پا قدم برداری وسرت بالا باشه و همینطور گام های بعدی . وهم به سمت جلو و هم به سمت عقب تمرین داره .البته این یکی از مراحل هست .

   متاسفانه چون باشگاه بسته شده نمیتونم دیگه تمرین کنم و لذت ببرم و الان که استاد فایلهای پیاده روی موثر رو گذاشتند خوب طبیعتا خیلی بهتره و احتمالا بایستی خیلی لذت بخش باشه و موقع کرونا که باشگاه بستست یا اصلا هر موقع حس پیاده روی داری میتونی انجام بدی و نیاز به زمان خاص و مکان خاص  نداره. درحالیکه باشگاه هفته ای دوبار و فلان ساعت هستش که ممکنه اون لحظه حس ورزش نداشته باشی.

   من خودم اوایل که وارد دوره شدم این فایل رو گوش دادم و یه جورایی دوست داشتم پیاده روی کنم و اون رو بزارم به حساب حس خوب . بعدش به خودم گفتم اینجوری نمیتونم متوجه بشم که این دوره منو لاغر کرد یا پیاده روی . 

   پس فعلا دست نگه دارم ببینم این دوره چیه و استادش چی میخاد آموزش بده و اصلا لاغر میکنه یا نه . وقت واسه پیاده روی هست اگه دیدم مفید نیست خوب همون پیاده روی رو انجام میدم .

   اما از اون روز تا به الان شاید یک الی دو بار پیاده روی کردم نه به نیت لاغری . بلکه هوا خنک بود و من یه مسیری بود که دلم میخواست با خودم تنها باشم و فکر کنم همون قدر پیاده روی کردم و بس. 

   الان که اصلا تمایلی به پیاده روی ندارم انگار دارم استراحت میکنم و خستگی از تنم میره بیرون . من که دنبال موقعیتی بودم که پیاده روی کنم بابت لاغری و بزارم به حساب حس خوب .

   و همراه شدن تو این مسیر برام آنقدر لذت بخشه که حسم رو آنقدر خوب میکنه که اگه یه کم کم حوصله باشم و بی انرژی میام اینجا و شارژ میشم . 😀

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/27 10:09
   مدت عضویت: 564 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 66 کلمه

   با سلام

   وقتی کامنت خانم الی ناز رو خوندم خیلی لذت بردم و ای کاش این سایت قابلیت دو زبانه رو داشت هم به فارسی وهم به انگلیسی. تا مردمان سراسر جهان هم ازش استفاده کنند و بدانند مردی از دیار ایران خودمان این رسالت بزرگ رو به دوش گرفته و خدا رو به شکل زیباتری در دل مردم دنیا معرفی میکنه.  

   به امید اون روز .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/16 22:54
   مدت عضویت: 657 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 371 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان بزرگوار

   همیشه میگفتن برای تناسب اندام باید ورزش کرد و بهترین ورزش پیاده روی است روزی یک ساعت باید پیاده روی کنی تند رفتن بهتر هست .

   ولی راه رفتن با وزن سنگین خیلی سخته و فشار زیادی به زانو و کمر میاد و زود خسته میشدم و هر وقت برای لاغری این کار رو انجام میدادم خیلی خسته میشدم و شب از پادرد خواب نمیرفتم واقعا از پیاده روی تنفر داشتم و کلا چند سالی هست که پیاده روی نمیکنم و هر جا که میخوام برم با ماشین میرم چند روز پیش این فایل رو گوش دادم و احساس خوبی بام داد و چند روزه بهش فکر میکردم و میخواستم امتحانش کنم ولی چون کفشم خوب نبود قرار بود با دخترم بریم کفش بخریم و بعدش عصرها یک ساعتی برم بیرون قدم بزنم و همین یک نکته که استاد توی این فایل گفتن رو انجام بدم (استاد گفتن توی ذهن قدم های پای راست رو بشمریم که مغز فرمان راه رفتن رو بده و ذهن رو منحرف کنیم ) 

   ولی امروز به طور ناخودآگاه من به پیاده روی  رفتم یک پیاده روی ناخواسته . بعد از یک ماه که تقریبا همه جا تعطیل بود و راه بهشت زهرا رو هم بسته بودن امروز به مزار مادرم رفتم فکر نمیکردم که هنوز راه بسته باشه وقتی رسیدم دیدم راه بسته هست و باید پیاده برم اولش پشیمان شدم و میخواستم برگردم ولی خیلی دلم تنگ شده بود با خودم گفتم میرم به امید خدا . دوستانی که به شهر من کرمان آمدن مسجد صاحب الزمان رو دیدن که بهشت زهرا در دامنه کوه هست و یه سربالایی هست و من شروع کردم به راه رفتن که یک دفعه یاد این حرف استاد افتادم و شروع کردم به تمرین کردم و خیلی زود دیدم رسیدم و بعد از زیارت اهل قبور همون راه رو دوباره برگشتم خودم که خیلی لذت بردم از این پیاده روی و مصمم شدم هفته آینده این فایلها رو تهیه کنم . وقتی خونه رسیدم به بچه‌ها گفتم که من اینقدر راه رفتم باورشون نمیشد و من باز هم سپاسگزار خداوند هستم که من را به این سایت هدایت کرد و با استاد عطارروشن آشنا کرد . امروز خیلی حس خوبی داشتم ممنون استاد 🌺🌺

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   الهام خوشبخت
   1400/02/12 09:11
   مدت عضویت: 834 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 58 کلمه

   سلام الهام عزیزم از خوندن نوشته شما خیلی لذت بردم واقعا عالی نوشتید چقدر این هشت روز برای شما پربار بوده آفرین به شما آفرین واقعا تحسینتون میکنم چقدر آرامش در نوشته تون هویدا بود.آفرین که ذهن  ثروتمندی هم دارین لاغری منتظر شماست شک نکنید فقط باید با همین شورواشتیاق ادامه بدین ولیز نخوردید. دوستون دارم موفق باشید 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   ریحانه دوست محمدی
   1400/02/11 17:15
   مدت عضویت: 356 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 261 کلمه

   سلام….. من که شخصا اعتقادی به ورزش و پیاده روی برای لاغری ندارم.. ینی تا الانم فقط شاید یک و ماه و نیم ورزش کردم و توخونه دو ثابت انجام دادم. ولی برای حال خودم بود.هروقت حس داشتم ورزش میکردم. و هرموقع حس نداشتم اصلا به ذهنم نمیگفتم خب امروز ورزش نکردم پس یه قدم از لاغری عقب افتادم یا باورزش یه قدم  به لاغرشدن جلو افتادم… و تا الانم بدون ورزش و پیاده روی به نتیجه دلخواهم رسیدم.. ممکنه روند مسیر لاغری ر و برامون کمی تند تر کنه ولی ورزش نکردن، مانع لاغر شدن نمیشه. فقط حال خودمون رو در مسیر تناسب اندام بهتر میکنه اونم بشرطی که با ذهن و همین تمرینات استاد انجام بشه. وگرنه جز درد و ناراحتی و سختی برامون چیزی به همراه نداره… من فایل های پیاده روی رو خریداری نکردم. ولی اگه گاهی ورزش انجام میدم ذهنم رو متمرکز به تناسب اندام و افکار مثبت میکنم تا هم متوجه زمان نشم هم لذت ببرم…… خواهر من به شدت اعتقاد روی پیاده روی برای لاغری داره.. ینی غذاشو ممکنه حجمشو کمی تغییر بده ولی اگه به قول خودش ورزش و پیاده روی نکنه اصلا لاغر نمیشه. و دقیقا هم همینه.. تمام فرمان ذهنش برای لاغری با پیاده رویه…. اگه هزار تا رژیم و راه دیگه انجام بده بازم اعتقاد داره تا پیاده روی نکنه لاغر نمیشه. و به محض پیاده روی به همون نتیجه دلخواهش میرسه…. و این ذهن عجیییب عجیبه… که هر چی بهش فرمان بدی و فرمولاشو تغییر بدی، دقیقا طبق همون فرمان عمل میکنه و معجزه میکنه .. عمرتون بابرکت… یاعلی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/11 12:54
   مدت عضویت: 229 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,664 کلمه

   سلام دوستاي گلم

   من مدت زيادي نيست عضو سايت هستم.مثل دوستاي ديگه هم نظراتي طلايي و خيلي فني هم ندادم .

   شايد استاد كه هر بار نظر منو ميخونه و تاييد ميكنه ميگه اين شاگرد متوسطه !

   تا اينجا فقط فايلاي رايگانو گوش ميدم هنوز تموم نكردم ولي تموم كنم ميرم اون يكي دوره هارو ثبت نام ميكنم.

   چون تازه با اين روش آشنا شدم واسه اين ميخوام به قولي به اندازه كافي ايمان قلبي داشته باشم.

   من حرف زدن استادو خيلي دوست دارم 

   اولش واسه لاغري عضو سايت شدم ولي الان كه ٨ روزه عضوم واسه فقط شنيدن صداش و صورت با لبخندو انرژي مثبتشون گوش ميدم.

   خيلي ننوشتم خيلي هم تمرين نكردم.

   اما ميدونم جايي كه هستم جاي درسته.با تمام سلولهام ايمان دارم اينا اتلاف وقت نيست همه حرف حرف حقه.

   حالا با فقط گوش دادن به اين فايلاي لاغري تقريبا ٣٠ تا گوش دادم قسم ميخورم من كلا يه انسان ديگه شدم.

   ازالان ٦ روزه اتوماتيكي اين كارارو انجام ميدم 

   صبحا پياده روي رو به نيت لاغري انجام ميدادم حالا ميرم اگه دلم بخواد اگه حالمو خوب كنه اصلا اجباري نيست اصلا زماني هم تعيين نكردم كه بايد ٦كيلومتر بري كه اينقد كالري بسوزوني يا اينكه عرق كني يا اينكه برو تا چربيات اب شه و تمام اون حساي منفي 

   ميرم چون هوا خنكه منم كه راه ميرم بدنم حس خوبي داره اونقدر ميرم كه بهم حال ميده اپل واچم نگا نميكنم كه چقدر شد ميرم لذت تك تك قدمامو ميبرم و بر ميگردم .

   ميام خونه اولين كاري كه ميكردم تو مسير به اين فك ميكردم كه بخورم چي بخورم 

   حالا نه ميام دوش ميگيرم از خودم ميپرسم اگه گشنه اي بخوريم اگه نه هر وقت گشنه شدي هر چي خواستي هست 

   منم ميام ميشينم جلو تلويزيون چندتا برنامه ميبينم يا اون دوستايي كه اينحا نظراتشونو دوست دارم فالوو كردم نظر جديد بزارن ميخونم.

   مني كه صبح ٨-٩ ميمردم صبحونه نخورم حالا ١١ ميخورم 

   راه راهيش كردم به قول استاد تازه با لذت بيشتري ميخورم 

   همه اون افكار مسموم كه روزي ٣ وعده دو ميان وعده تا ساعت …. بايد بخوري جلو چشممه 

   اين قوانين مسخره منو به استرس مينداخت زود برو بخور چون نخوري بعدا بر خوري ميكني 

   اين حرفاي مسخره 

   كسي نگفته بود گشنت شد بخور 

   مث برادر لاغرم كه تا ١٢ گشنش نميشه صبحونرم ميبري اتاقش نميخوره 

   چون گشنش نيست 

   كي گفته بايد ٨ حتما صبحونه بخوري خدايا من تمام عمرم همش با عددا زندگيمو نابود كرده بودم 

   صبحونه رو ميارم من نان جو فقط ميخوردم!

   ميرفتم از كدوم مغازه تو كدوم خيابون چون نان جو لاغر ميكنه 

   اين حرفا چيه اخه من ذهنم بخدا مسموم بود از اين حرفا بابا و داداشاي من نون جو نميخورن همشون لاغرن منو مامانم نون جو ميخوريم اضافه وزن داريم !

   ديگه دليل روشن تر از اين!

   الان يكي دو روزه نون جو نخريدم 

   اصلا خوشمزه نيست كه 

   اصلا من صبحونمو كه تخم مرغ آب پز بود ميخورم نميدونم چرا با نون جو ميخوردم اصلا مزه نداره كه 

   داداشم صبحونه يه تخم مرغ نيمرو با نون معمولي ميخوره لاغره 

   چون با لذت ميخوره چون خوشمزه س چون اگه نمكش كم شه ميگه نميخورم 

   نه اينكه مث من بي مزه و بد طعمم باشه بخوره بگه عيب نداره لاغر ميشم اونم كه نشدم 

   من تمام زندگيم و افكارم با اين فايلا زير سوال رفته 

   هر روز قهوه ميخورم 

   امروز قهوه درست كردم طبق عادت 

   گزاشتم جلوم 

   يه كم خوردم 

   گفتم الهام مزه شو واقعا دوس داري؟

   گفتم نه 

   واسه چي پس قهوه ميخوري 

   چون سيرم ميكنه عوضش چيزاي ديگه رو نميخورم !

   يه لخطه واستادم 

   گفتم واي بر من 

   من همه كارام غلط بوده 

   از خودم پرسيدم؟الان گشنه ته كه داري قهوه ميخوري؟ راستشو بگو اگه گشنته برات هر چي ميخواي ميارم 

   بخدا گشنم نبود 

   رفتم ريختم بيرون اومدم اتاقم با خودم گفتم الهام تو شده بودي آدم كوكي

   تمام اون اطلاعات غلط دكتر تغذيه،مامانم،عمه ت،دختر خاله لاغرت،مجري برنامه لاغري،فلان سوپر مدل لاغر،فلاني مربي بدنسازي ،فلاني مانكن و …. شده بود تمام كوك حركت تو .

   خدايا من ذهنم الان تازه و صاف و پاك و خاليه.

   بخدا با گوش كردن به ٣٠ تا فايل در هم رايگان من خودمو كلا به چالش كشيدم 

   دوستاي گلم گوش كنيد 

   همه ما عين هم نيستيم 

   هر كس به ميزان متفاوت تمرين و تكرار براي گرفتن نكته هاي استاد لازم داره 

   واسه اينه استاد دايم تاكيد ميكنه يكي تو ٢ هفته مطالبو ميگيره لاغر ميشه يكي يه سال يكي سه سال 

   بخدا قسم ميخورم من كلا دفتر لاغري رو بستم 

   واسه كي ميخواستم زود تند سريع لاغر شم؟

   من خودمو شناختم 

   من الهامو فهميدم با اين خرفا من ارزش خودمو فهميدم 

   مثل يه آدم كوك شده بودم كه اراده هيچ چيم دست خودم نبود الان دنيام شده خودم و افكارم و احساسم.

   واسه خودم ارزش قائلم.يعني چي هر يه ساعت ميرفتم اشپزخونه ميخوردم؟يعني چي هر روز كارم تو اينترنت دنبال روش لاغري بود؟يعني چي من آرزوي هر تولدم لاغري بود؟يعني چي به لاغرا نگا ميكردم حسرت ميخوردم؟

   مگه لاغري چيه اخه؟

   به يك چشم بر هم زدن ما هم لاغر ميشيم 

   اين مغز من افتاده رو غلتك  

   هيچ اجباري هيچ عجله اي هيچ استرسي هيچ تخقيري تو اين مسير نيست 

   همش احترام و محبت و علاقه س 

   من مثل يه انسان آزاده غذا ميخورم و وجودم هزاربار قدرداني ميكنه از من كه بهش انرژي لازمو در جهت حركت در مسير آرزوهام ميده.آروزي من لاغري نيست ديگه.چقدر من كوته فك بودم آرزوي تولدم لاغري بود واسه ٣١ سال.

   فردا تولد ٣٢ سالگيمه.پروردگار بمن بهترين و ارزشمندترين هديه تولدو داد.

   استاد عزيزم من رو پاي خودم كار كردم و سالها خارج از كشور بودم.وضع ماليم هم خوبه و راضي بودم تمام داراي مو بدم لاغر شم.واسه من پولدار شدن اونقدر اسونه كه لاغر شدن نبود.

   حالا ميبينم من بهترين سالهاي جووني مو با افكار منفي و تنفر از خودم تباه كردم.

   خدايا منو ببخش.حقمو حلال كن كه اين امانت رو اينقدر روحا هر روز هر روز شكنجه دادم و بهش فقط تنفر و بي توجهي دادم.

   واي بر من 

   امروز من فهميدم كه راه گشايش تمام درها محبته عشقه و علاقس 

   آدم دشمنشو هم با محبت شرمنده ميكنه چه برسه بدنمون .

   الهام عزيزم منو ببخش بابت تمام سالهايي كه گذشت و چه ها كه در حقت نكردم.

   اصلا نگران نباش چون حالا كنترل همه چيز دستمه.

   خدايا من مراقب دختر با شعور و مهربوني كه بهم دادي خواهم بود.امانت دار خوبي خواهم بود توي روز تولدم بهت و به الهام قول ميدم.

   استاد عطار روشن 

   ممنون كه روشنايي راه تاريكي شديد كه من داشتم.

   زندگي حالا زيباست

   زندگي زيبا از فكر زيبا نشات ميگيره.

   دوستتون دارم و اميدوارم وجودتون مملو از عشق و دوست داشتن باشه.

   خوشا به سعادتون كه اول به خودتون و زوم به خلق خدا اينقدر اميد و روشنايي داديد.

   به يقين كه پيامبران كساني جز خود انسانها نيستن كه حرف حق رو به اين نحو براي بشريت ملموس كردن.

   خيلي متشكرم 

   من نه به زودي اما روزي توي آلبوم شگفتي ساز خواهم بود.

   بدن من سالها زمان نياز داره كه منو بابت همه نفرت و خشمي كه بهش دادم ببخشه.

   من عاشق تمام اون لايه هاي چربيمم.خودمو ميبوسم و در اغوش ميكشم و ميگم كه اينجا پناه آرامشت خواهد بود نه منشا تمام سرزنش هاي روزانه.اما دختر من اونقدر مهربونه كه من كه بهش لبخند ميزنم همه بدي هايي كه بهش كردم فراموش ميكنه و ميگه عيب نداره الهام من بخشيدمت.دختر مهربون من توي دو ماه با روش غلط هم ٢٠ كيلو از وزنشو با تمام ماهيچه هامو و چربيامو و ويتامينامو … بخشش كرده تا من عصباني رو خوشحال كنه ولي من متنفر حتي زماني كه اون همه گذشت جسممو ديدم باز جلوي آينه خودمو زشت ديدم و دنبال ايرادات ديگه اينبار بوتاكس كردم و …

   چون تنفر اونجا بود چون شيطان درونم پيروز بود و جسمم از اينكه نتونسته بود همچنان منو خوشحال كنه باز نا اميد و چاق شد.

   حالا من فرشته ي درونم پيروزه من مهربونم من خودمو دوست دارم من غذارو ادمارو هر چيزي كه اطرافمه از منفي ترين چيزها از نظر ديگران من اونارو مثبت ميبينم 

   زمان لازمه عزيز دلم 

   بارها من الهامو نااميد كردم معلومه حق داره زمان ببره كه باز بخواد خوشحالم كنه 

   من جسمم رو كادو كردم گزاشتم كنار كاري بهش ندارم هر جور كه دلش ميخواد باشه حقشه .

   من و ذهنم دوتايي باهميم .دوست شديم ديگه.

   قربونش برم كه اينقدر باشعوره تازه فقط ٣٠ تا فايل در هم گوش دادم اينهمه عوض شده مهربون شده

   حالا ببين من اصولي تو پله به پله گوش بدم چه ميكنه 

   بخدا من هر كاري ميخوام كنم راجع به خوردن قيافه استاد مياد جلو چشمم 

   ميگه فرمولهاي صحيح 

   ميگه عادتاتون رو راه راه ي كنين 

   ميگه عجله نكنين 

   ميگه صبور باشين 

   ميگه ايمان داشته باشيد به راهتون 

   ميگه لاغري اسونترينه پرخوري و چاقي سخته 

   ميگه رفتاراي آدم لاغرو دقت كنين 

   من خيلي فايلا و ويدوهاي اموزشي توي يوتيوب نگاه كردم 

   از برنامه هاي اپرا وينفري راجع به ذهن تا جلسه هاي آموزشي تِد تالك .

   يه بار يه خانومي توي يك جلسه از تد تالك راجع به لاغريش توضيح ميداد.

   گفت تولد ٥٢ سالگيم بود و شمعو كه فوت ميكردم به اين فكر ميكردم كه تنها ارزوم لاغريه.

   اون شب خيلي خسته بودم از اينكه تمام عمرم ارزوم لاغري بود و تصميم گرفتم تنها يك كار كنم.زماني كه گشنم شد بخورم و زماني كه سير نشدم قطع كنم.

   من كه گوش ميكردم خب اينو ميدونستم كه راهش همونه ولي چون واسم سخت بود اينكارو كنم ميرفتم رژيماي ديگه ميگرفتم تا بتونم بيشتر بخورم حتي اگه قراره كلم و كاهو بخورم!

   من خيلي ويديو ديده بودم از كسايي كه ادعا داشتن تنها راه لاغري اينه تا گشنه نشدين نخوريم و تا قبل سيري دست بكشبد.

   لاغري اما هيچكدوم به مغزم نرفته بود.بخدا خودمم ميدونستم كليد موفقيت اينه اما اينكه از كجا شروع كنم اين فرمول رو اجرا كنم هيچ جا توضيح داده نشده بود حداقلش توي گوكل انگليسي نيود.

   تا اينكه ايران اومدم و طبق معمول گوگل كردم اينبار به فارسي

   آرزويم لاغري ست 

   و اين سايت بالا اومد.

   يه سايت نه با ١٠ سطر مقاله 

   يه سايت رنگو رنگ پر از ويديو از يه آقاي معمولي 

   نه از يه آقاي با روپوش دكتر و پر مدعا

   يه آقا با يه لبخند ساده 

   با يه لهجه ي شبرين 

   اطمينان 

   اين رمز موفقيت شماست آقاي روشن 

   پيج شما و ويديوهاي شمااطمينان رو در تنها اولين ويديو به مخاطب ميده 

   و اين اطمينان عامل ادامه ماجراست.

   لباسهاي ساده و بك راندهاي معمولي 

   توي ماشين توي طبيعت موقع ورزش موقع شب روز 

   يك انسان از جنس مارو نشون ميده كه هيچ اصراري براي خويد هيچ محصولي نداره 

   اونقدر مهربون و با سخاوته كه بخاطر اين كلي وقت و انرژي واسه كمك به مردم انجام ميده.

   بهتون تبريك ميگم.

   و به خودم هم تولدمو تبريك ميگم.

   اما اين تولد ٣٢ سالگي من نيست.تولد ١ سالگيمه و من از نو متولد شدم.

   خيلي ممنونم بابت بهترين هديه تولدي كه توي عمرم گرفتم.

   الهام 

   ايران 

   ١١/٢/١٤٠٠

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 74 از 15 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/02/11 18:41
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 55 کلمه

    سلام دوست عزیز
    تولد آگاهانه شما رو تبریک میگم
    خدا رو شکر که افراد عالی که آماده شنیدن و عمل کردن هستند را به سرزمین لاغرها هدایت می کند
    نوشته شما فراتر از انتظار من از فردی است که فقط 8 روزه وارد سرزمین لاغرها شده
    این توانایی نوید شگفتی ساز شدن رو میده
    منتظر خوندن نتایج عالی شما هستم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/02/12 13:00
     مدت عضویت: 229 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 87 کلمه

     سلام استاد مهربون 

     خيلي ممنوم 

     خيلي خوش حال و سر حالم امروز تولدمه و پياده تو هواي خنك با يه موزيك شاد رفتم يه گل فروشي بزرگ و واسه خودم رزاي تازه و خوش بو و صورتي هديه خريدم و گفتم تولدت مبارك الهام من.

     كاش ميتونستم به شما هم گل رز تازه و خوش بو هديه بدم تا بزاريد رو ميزتون و خستگي از تنتون در بياد اينهمه واسه ما وقت با ارزشتون رو صرف ميكنيد.

     روزتون خنك و تازه و خوش بو و پر از انرژي مثبت باشه 🌸🌸🌸

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      رضا عطارروشن
      1400/02/13 15:35
      اندازه متن
      محتوای دیدگاه: 33 کلمه

      سلام دوست عزیز
      تولد آگاهانه شما مبارک باشه
      دریافت گل از شما در من احساس خوب ایجاد می کند و الان هم خوندن نوشته سرشار از احساس شما همین احساس را در من ایجاد کرد

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    1400/02/11 19:17
    مدت عضویت: 834 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 58 کلمه

    سلام دوست عزیزم ورودت رو به جمع متناسبها تبریک می گم ،تولدتون هم مبارک ،ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است ،بهت خیلی تبریک واحسنت می گم که در ابتدای راه اینقدر پرانرژی هستی مطمئن باش خیلی زود شگفتی ساز می شی عزیزم ،مرسی از دست نوشته ی زیبات من که از خوندنش کلی لذت بردم😍😍😍😍😘😘😘😘

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/02/12 12:56
     مدت عضویت: 229 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 18 کلمه

     سلام شيرين جون 

     خيلي ممنون عزيزم 

     اصلا يه حالي ام خوشحال اميدوارم حال دل شمام اينطور تازه و خوشحال باشه.🌸❤️

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    1400/02/11 21:32
    مدت عضویت: 515 روز
    اندازه متن
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 615 کلمه

     سلام الهام خانوم  عزیز

    چقدر نوشته ات  زیبا و دلنشین بود  به خدا  اشگم سرازیر شد .

    عزیزم  به اطمینان بهت میگم خوب جایی هدایت شدی .

    تبریک میگم به شما دوست عزیز .هدایت یافته ی خوشبخت .

    من ۵۳ سالمه وحدود ۲۰ سال از شما بزرگتر .پس سالهایی که ذهن من  ریز ریز چاقتر می شد بیشتر از شماست .به طور قطع باورهای شما  زودتر اصلاح میشه .

    شما با این درک بالا  لایق شگفتی ساز  شدن هستی .چون هر کی باورش و اطمینانش از گرفتن نتیجه محکمتر و بیشتر باشه  زودتر نتیجه می گیره .

    نحوه ی آشنایی شما با سایت تناسب فکری به مدیریت جناب عطار روشن  خیلی شبیه  مدل آشنا شدن خودمه .

    برای همین تاریخ این آشنایی توی ذهنم ماندگار خواهد شد .

    ۱۷ تیر امسال دقیق میشه یکسال که من به اینجا هدایت شدم  .همیشه میگم این هدایت خدا بود و بس .

    از صمیم قلبم از خدا خواسته بودم قبلا کتاب معجزه ی شکرگذاری  خانم راندا برن رو خونده بودم  و یه مدت باهاش کار می کردم  یادمه یکی از جملاتی که در لیست شکرگذاری برای  خواسته هام نوشته بودم و می بایست برای داشتنش پیشاپیش شکرگذاری می کردم این جمله بو د 

    خدایا  از بابت اینکه  با روشی آسان و شگفت انگیز به کاهش وزن می رسم  سپاسگزارم .

     

    و بالاخره بعد از فراز و نشیبهایی  یه شب  قبل خواب گفتم خدایا  دیگه خسته شدم  چرا به هر طرفی امید می بندم نا امید میشم  دیگه خودت باید رشته امور منو به دست بگیری .من این چاقی رو نمی خوام اما اینایی که  تا حالا باهاش خواستم لاغر بشم  بی فایده اس .خودت یه راهی نشونم بده .

    قصد داشتم مراقبه کودک درون رو هم که از یکی اساتید دریافت کرده بودم  گوش کنم ولی  نتونستم جور نشد  فقط روی کاغذی نوشتم و از کودک درونم هم راهنمایی و کمک خواستم .و خوابیدم .

    خدایا چه معجزه ای اتفاق افتاد  ۵ صبح از خواب پریدم  بلند شدم نشستم و خوابالو  اما با عجله  دنبال گوشیم روی تخت  گشتم  پیداش کردم  یکراست رفتم سراغ سایت گوگل   سرچ کردم  لاغری با قوانین متافیزیک  چندتا سایت اومد  دومیش  سایت تناسب فکری بود  واردش شدم و اولین فایل تصویری  مربوط به دوره ی رایگان رو انتخاب کردم و با یک حس و حال عجیبی  شروع کردم  به نگاه کردن و گوش دادن  تا آخر به حال اشگ و هیجان  گوش دادم   همون صبح زود از آدرس تلگرام استاد باهاشون ارتباط گرفتم  و ازشون برای ثبت نام در سایت راهنمایی خواستم و حال و روزمو براشون شرح دادم  ایشونم  به من تبریک گفتن که  خدا انتخابم کرده که  به اینجا بیام چون توانایی تناسب اندام رو از این روش در من دیده .

     

    و این سرآغاز  تحول زندگی و افکار من بود و تا امروز مثل عاشقی که به معشوق رسیده نتونستم از این سایت دل بکنم .

    تا اینکه اواخر بهمن سال گذشته (۹۹)  دوره مقدماتی رو بعد حدود ۸ ماه که در قسمت رایگان  مقاله ها ی طلایی و سایر آگاهی های ارزشمند چرخیدم و به درست بودن این روش اطمینان کامل پیدا کردم خریدم و بهترین  عیدی رو پیشاپیش به خودم دادم .

    چند نفری از دوستان بهم گفتن لاغر تر شدی  ولی خوب  تغییر باورها ی چاق کننده ی ذهن به این سادگیا نیست  ولی تا حدودی موفق شدم که  پیشرفتهایی داشته باشم  از همه مهمتر  پی بردن به قدرت ذهنمه  و اینکه فهمیدم  چاقی جسمی ما به هییییییچ عامل بیرونی  مرتبط نیست .ذهنم با باورای غلط چاق شده  حالا باید زمان بذارم  و همچنان به آموزشها ادامه بدم تا ذهنم از باورای غلط خالی بشه و باور صحیح جاشو بگیره و من شاهد متناسب شدنم باشم .

     

    بازم به شما تبریک میگم  با قوت ادامه بدید  حتما شما جزء شگفتی سازان آینده ای نزدیک خواهید بود .

     

    ارادتمند   شهربانو  باقری     

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/02/12 13:22
     مدت عضویت: 229 روز
     اندازه متن
     همیار لاغری
     محتوای دیدگاه: 365 کلمه

     سلام شهربانوي مهربون 

     ممنون كه وقت گزاشتين اين متنو نوشتين.

     عزيز دلم من بيزينس زيبايي داشتم و بواسطه بيزينسم با تمام زنان از تمام سنين كار ميكردم.

     مشتري هاي ٢٠،٣٠،٤٠ و ٥٠ سال و بالاتر

     و ما طول سرويس زيبايي هم صحبت ميشديم 

     از زندگيمون از حالمون از ناراحتي و شخصي ترين مسائلشون با من صحبت ميكردن.

     هر رِنج سني حال و هواي روحي خودشو داشت.

     داشتم  زنان ٥٠ ساله اي كه مثل يه دختر ٢٠ ساله خساس و ظريف بودن و داشتم دختراي ٣٠ ساله اي كه مثل زن ٥٠ ساله پخته و آروم بودن.

     از نظر من سن فقط يك عدده 

     من به يقين ايمان دارم اگر شما با تمام سلولهاي بدنتون اين دوره و مراحلش رو درك و خون و پوست و مغز استخونتون كنين ديگه هيچ مادياتي (سن،سايز،قيافه،پولو …) شمارو نحيف و حساس نخواهد كرد.

     مادر من هم ٥٣ سال دارن و منو خيلي جوون به دنيا اوردن.من ٣٢ سالمه و هيج فرزندي ندارم.

     مادرم طبق فزهنگ و اعتقادش نگران من و ازدواج و فرزند و… هست.

     هر چي سنم بالاتر ميره خواه ناخواه نگراني اونها بمن منتقل ميشه اما من ايمان دارم اگر من ايمانم رو قوي تر كنم سن برام بي مفهوم خواهد بود .اخه خدا كه سن نداره.اگه اونطوره خدا از همه ما سنش بالاتره بايد پير پير شده باشه

     ولي خدا كه پير نميشه 

     پس ما هم پير نميشيم پس ما هميشه زيباييم و ما هميشه قدرتمنديم و ما هميشه خداييم .

     اينارو نوشتم چون نوشته بوديد من از شما ٢٠ سال بزرگترم و تعداد سالهايي كه افكار چاق احاطه م كردن بيشتره.من ناراحت ميشم ميشنوم يك زن باشعور و ظريف و زيبا مثل شما توي اوج قله ٥٠ سالگي اين حرفو بزنه.بنظر من چون شما سالهاي بيشتري از من زندگي كرديد خداي وجودتون قوي تر و با ريشه تره 

     هر چي خدا تو وجودتون سالهاي بيشتري مهمون بوده باشه بيشتر تو رگهاتون جاري شده و شما خيلي با سرعت تر به كمال و متناسب شدن فكري و جسمي خواهيد رسيد.

     شما يك زن زيباي ٥٠ سال با روحيه ي ظريف دخترانه ايد و من اينو از نوشتتون كاملا حس كردم.

     من به شما قول ميدم زنان حساس و ظريفي مثل شما به واسطه روح حساسشون كمي آرومتر اما با ثبات تر به بهترين نتيجه ميرسن.

      

     روزتون پر از شعف،ذوق،بوهاي تازه و طعم هاي شيرين باشه.🌸💕

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    1400/02/14 00:06
    مدت عضویت: 613 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 42 کلمه

    الهام عزیز خیلی خوش امدی به جمع متناسبهای ذهنی و فکری 

    تولدتم مبارک تولددوباره تو که اینقد زیبا از دلت واسه همه ماها حرف زدی وقتی میخاندم چشام پراز اشک شد خیلی حس حالم عالی شد امیدوارم همیشه شاد متناسب و موفق باشی 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/02/14 10:55
     مدت عضویت: 229 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 78 کلمه

     سلام معصومه ي عزيزم 

     ممنونم كه وقت گزاشتيد و متن منو خونديد و خيلي خوشحالم كه تونستم حس خوبي به شما منتقل كنم.

     اين نشون دهنده ي عطوفت و بازبودن درهاي قلب زيباتون براي تغيير در جهت بهبوده.

     اميدوارم خداي مهربون وجودتون هر روز بيشتر از روز قبل شمارو احاطه و نوراني كنه.

     شما لايق هر انچه كه آرزوشو داريد هستيد چون اينجا و كنار ما تو آرومترين جاي دنيايين.

      

     دوستتون دارم

     امروزتون رو لحظه به لحظه زندگي كنيد شايد كه فردايي نباشد 

     الهام ♥️

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    faribadeghani1371@gmail.com
    1400/04/29 19:41
    مدت عضویت: 164 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 18 کلمه

    چ زیبا واقعا لذت بردم از درکی ک دارید واقعا بیشتر نظر بندیس خیلی زیبا جملات بیان میکنی

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   rastegar.moradzadah.6939@gmail.com
   1400/02/09 00:44
   مدت عضویت: 307 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 413 کلمه

   بنام خداوند حکیم. سلام خدمت دوستان خوب واستاد بی نظیر. این فایل هم مثل همیشه عالی بود وپر از آگاهی ناب. خدایا من چقدر در اشتباه بودم. استاد تا امروز که این فایل رو گوش دادم فکر می کردم این دوره پیاده رویی وورزش که گذاشتین توی سایت باز برا اینکه ما از طریق ورزش وپیاده رویی لاغر بشیم وتاثیرش بیشتر باشه😆بهم نخندین می گفتم درسته استاد می گن روش ذهنی احتیاج به ورزش وپیاده رویی نداره ولی این دوره ها برا اینکه با ورزش وپیاده رویی ولی به روش استاد بهتر نتیجه بگیریم. حالا می فهمم چقدر ارشمنده این دوره وبرای هماهنگ کردن فکر وذهنه ومی تونه خیلی کمک کننده باشه برا تفمیک ذهن وفکر. من هم روی پیاده رویی وورزش برا لاغری خیلی گیر داشتم و. پساده رویی رو زیاد انجام دادم ولی به قول استاد ا. نقدر برام طولانی وسخت می گذشت تایمش که عصبی می شدم هزار بار ساعتو نگاه می کردم که کی تموم بشه ودر طول پیاده رویی همش ذهنم در گیر چاقی واینکه این راه رفتن الان چقدر برام تاثیر گذاشته یا نگذاشته بود. دخترم رو کلاس اول ثبت نام کزدم براش سرویس نگرفتم از اول مهر گفتم بزار خودم ببرم وبیارمش تا یه پیاده رویی بشه برام ویه پارکم نزدیک مدرسش بود اونجام یه ساعت راه برم بعد بردن دخترم. تو برج هفت خوزستان هر روز هواش شرجیه استادم می دونن. اون ماه رو من تو شرجی وحشتناک تند پیاده رویی می کزدم یعنی لباس هام خیس خیس می شد. تا دخترمو ببرم وبعد تو پارک کلی راه می رفتم بعد برمی گشتم خونه بعد دوباره می رفتم دنبالش کلا حساب کنی روزی سه ساعت رو من راه می رفتم اونم با چه سرعتی. ولی هیچ فایده ای نداشت که هیچ تازه چاقترم شدم. چون نا خواسته بخاطر خستگی زیاد غذام زیادتر شد. وچون فکر می کردم راه می رم وعرق زیاد می کنم اشکال نداره بیشتز بخورم روز بعد جبران می کنم. ولی بی فایده بود نتیجش فقط آفتاب سوختی بد صورتم شد که هنوز بعد دو سالم خوب نشده کامل واینکه محبور شدم وسط سال باز برا دخترم سرویس بگیرم چون دیدم دارم روز به روز چاقتر می شم. این بود تجربه من از پیاده رویی با فکر به اینکه لاغرم می کنه فقط استاد یه سوال دارم برا من که دوره سرزمین لاغر هارو نرفتم الان بخوام مال پیاده رویی رو بخرم خوبه یا حتما اول باید دوره ورود به سر زمین لاغرهارو بگذرونم ممنونم ازتون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/02/09 01:21
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 50 کلمه

    سلام دوست عزیز
    این دوره فقط جهت پیاده روی کردنه
    یک فایل آموزشی داره که درباره تاثیر فایل ها توضیح داده میشه و سه فایل مخصوص پیاده روی کردن در محیط باز یا روی تردمیل
    هیچ ارتباطی با دوره های دیگه نداره و به تنهایی برای هماهنگی بین ذهن و جسم مفید است.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/07 01:14
   مدت عضویت: 822 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 152 کلمه

   سلام . 

   من امروزم به این فایل هدایت شدم . ممنون از توضیحات عالیتون مخصوصا در قسمت تاثیر ذهن بر مغز . 

    

   من ۲ ساله که فایلهای پیاده روی رو خریداری کردم . چندباری ازشون استفاده کردم ولی به نظرم میاد اگه تعداد تکرار روزها  به عهده ی خودمون باشه بهتر باشه . البته من فقط روی خودم تجربه دارم . قطعا شمایی که تجربه ی دوستان دیگه رو هم مد نظر قرار دادید تعداد تکرار رو مطابق نظر عموم قرار دادید . من شخصا با دوبار فایل گوش دادن خیلی راحت میتونستم تمارین رو انجام بدم و بار سوم باز دقیقا حواسم میرفت به تردمیل و ساعتش و زمان
   یعنی به نظرم  میشه خودمون از این فایلها ایده بگیریم و تمرینات دیگری رو هم  مشابه همین تمرینات مثلا با صدای خودمون ضبط کنیم و هنگام پیاده روی ازش استفاده کنیم ‌. 

    

   در کل بابت تمام لطفی که شما به ما می کنید ازتون سپاسگزارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/02/07 10:11
    مدت عضویت: 515 روز
    اندازه متن
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 187 کلمه

    سلام  خانوم فاطمه سادات .

    خوب هستید شما ؟ 

    عزیزی که  شگفتی ساز شدی .امیدوارم  بزودی  در جایگاه  شما  قرار بگیرم .

    من شمارو  فالو کردم و هر جا نظر بذاری از طریق ایمیل متوجه میشم و با  علاقه می خونم .یه موقع هایی که عرفانی  حرف می زنی  خیلی متوجه نمیشم  چی میگی  ولی  غیر اینا  باشه  برام  قابل پذیرشه.و ازش درس می گیرم‌.

     

    من به طور جدی از ۱۶ فروردین تمرینات مقدماتی رو شروع کردم   حقیقتا  دوره ی پرباریه و الان تازه رسیدم به تمرینات چهارشنبه هفته دوم .

    روی هر فایل خیلی مکث می کنم ونمی تونم  سرسری  ازشون بگذرم  دلمو خوش کنم که بله گوش دادم تمرینشم نوشتم برم سراغ فایل بعدی  اینجوری که من دارم پیش میرم پایان تمرینات دوره   به یکسال می کشه  .مهم نیست چقدر طول بکشه به قول استاد  در مسیر درست با هر سرعتی که بریم بالاخره  به مقصد می رسیم 

    از اینکه  در کنار دوستان هستی باعث افتخاره ..کاش به شما نزدیک بودم  یا حداقل شماره تماس ازت داشتم   ولی به نظر می آد امکانش نیست .

     

    در هر صورت  ما شمارو دوست داریم .  در پناه خدا باشی 

    دوستدار شما  باقری 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/02/08 07:33
     مدت عضویت: 822 روز
     اندازه متن
     همیار لاغری
     محتوای دیدگاه: 376 کلمه

     سلام . خانوم شهربانو باقری جان . ممنون از لطف شما . من که عالی هستم . شما خوب هستید ؟ 

     ممنون بابت لطفی که به بنده دارید . این همه خوبی قطعا در وجود خود شماست . چون دیدن خوبی دیگران نشاندهنده ی اینه که شما خودتون در مدار خوبی ها قرار دارید و هرچی هم که بهتون میرسه خوبی و زیباییست . 

      

     عزیزم شرمندتونم من مدتیه از تلگرام و واتساپ و اینستا و حتی تلفن منزل فاصله گرفتم که بیشتر روی خودم و راهم تمرکز کنم . در حقیقت ورودیهام رو دارم کنترل میکنم . البته نه اینکه قبلا گروهی غیر از موارد ذهنی داشتما نه 

     اما حتی از طریق  همون گروهها  هم که تمرکزشون روی موارد ذهنی بود احساس میکردم ورودی نادلخواه وارد ذهنم میشه .    البته دوستان خوبی چون شما زیاد داشتم که همگی هم مثل خود شما بزرگواریشون اونقدر زیاد بود که خوبی های خودشون رو در من میدیدن و همواره بهم لطف داشتن . 

      

     اما خودم احساس میکردم افکارم از طریق این گروهها شلوغ میشد و گفتگوهای ذهنیم جهتهای دیگری به خودش میگرفت . از این جهت ترجیح دادم فقط در همین سایت که اولین تحولم از اینجا آغاز شد باشم و حرکتی آرام و مستمر داشته باشم و تمرکزم هم روی ذهنم و شناخت ذهنم و کسب آگاهیها بیشتر باشه . 

      

     وقتی شما داری اینقدر عالی تمریناتتون رو انجام میدید یقین بدونید شگفتی ساز شدنتون حتمیست . 

      

     قدمهای کوچک اما مستمر قطعا مارو به هدف میرسونه . 

     براتون بهترینها رو آرزو دارم دوست گرامی 

     مطمئم خودتونم حس میکنید  وقتی اینجا هستید یعنی همه چیز برای اینکه شما رو به هدف برسونه در اختیارتون هست .

      

      چون حتما خودتونم با استاد مشورتهایی داشتید و دیدین ایشون چگونه بی دریغ همواره آنچه بهش رسیدن رو در اختیار بقیه قرار میدن و راهنماییشون میکنند . به نظرم وقتی خدا و بعد استاد هست دیگه نیازی به کسی دیگه نیست . ما هم همه هرچی داریم از آگاهیهایی هست که اول از هدایت خدا و بعد هم راهنمایی های استاد عزیز بهش رسیدیم .

      

     شما هم که اینقدر عالی دارید تمرینات رو انجام میدید همین حالا هم قطعا از شگفتی سازان هستید و این شگفتیها رو در بهترین زمان در جسمتونم مشاهده خواهید کرد .  در مسیر شاد تناسب موفقیتهاتون روزافزون . 

     بازم بابت لطفی که به بنده داشتید ازتون خیلی سپاسگزارم . 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      1400/02/08 13:29
      مدت عضویت: 515 روز
      اندازه متن
      مدال طلایی
      همیار لاغری
      محتوای دیدگاه: 785 کلمه

      سلام و درود فاطمه جان .

      الهی من فدای شما  عزیزم خیلی وقت بود هر جا می شد در دیدگاهها  نامی و یادی از شما می کردم و دلم می خواست یه روز متوجه اظهار محبتهای من بشید و پیامی ازتون دریافت کنم 

      امروز مقارن با اذان ظهر چهارشنبه  ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ پیام محبت آمیز و زیبای شمارو دریافت کردم🤩🤩  

      باور کنید از خوشحالی اشگ ریختم 😭😭 عزیزم  مرسی محبت کردی واقعا  من عاشقتونم و صمیمانه دوستتون دارم و وقتی اولین بار چند ماه پیش در اوایل آشناییم با سایت  صوت  شمارو که در سایت هست گوش دادم و پیام موفقیتت رو برای همه ارسال کرده بودی   یکبارم اونجا  همراه بغض شما  گریه کردم   و هیجان فوق العاده ای داشتم .

      شما که اشگتون از شوق رسیدن به خواسته ی قلبیتون بود منو به گریه انداخت  .

      حالا هم مثل همون دقایق اشگم سرازیر شد ولی شرایط فکری و روحیم با چند ماه قبل قابل مقایسه نیست  خوشحالم که تونستم دوره مقدماتی رو تهیه کنم و با مسافران سرزمین لاغری همسو و همسفر بشم 

      منتها ما هر کدوم بنا به شرایط خاص فکری و روحیمون در ایستگاههای مختلف پیاده میشیم و جشن پیروزی می گیریم ..

      من بعد از ۱۰ ماه که در فضای لاغری با ذهن قرار گرفتم تازه دارم متوجه میشم که گیر ذهنم در کجاها بوده که  از نظر ظاهری خیلی تغییری نکردم   نه اینکه اصلا تغییر نکرده باشم چند نفری پیدا شدن که  گفتن  آفرین انگار لاغرتر شدی   ولی خوب اونی که می خوام هنوز نشده  شاید چند ماهه دیگه کار داشته باشه و حتما هم همینطوره  من مثل هنرجوی خیاطی ام که بعد ۹ ماه  ۱۰ ماه یا یکسال بعد از کلی تمرین و دوختن و خراب کردن بالاخره مهارت دوخت لباس رو برای خودش و دیگران به دست می آره و گواهینامه می گیره   توقع ندارم که به سرعت به وزن ایده آلم برسم .

      سی ساله دارم به ذهنم یاد می دم چطوری چاق بشه و‌چاق بمونه  حالا یکی یکی با دلیل و مدرک باید حرفامو  پس بگیرم به این الکی ها که نیست ۱۰ ماهه دارم تکرار می کنم خوردن  = با چاقی نیست مثال زدم برای ذهنم فلانی و فلانی از دوست و آشنا و فامیل لاغر و متناسبن از همین غذاها می خورن  ولی  توی همین ماه قبل گفتم خودمو راستی آزمایی کنم ببینم ذهنم قبول کرده که دیگه این فرمولو به اجرا نذاره ؟ با تعجب  دیدم  نه هنوز  کنار نگذاشته   و در فایلهای چهارشنبه هفته دوم فهمیدم  که  با گفتن و تکرار زبانی نمیشه فرمولهارو عوض کرد 

       برای قدم اول فهمیدم که باید نمونه هایی که هر چی می خورن اما لاغرن رو باید با ذکر نام و نسبت  لیست کنم و جدا جدا بنویسم که اینا  با خوردن چاق  نشدن .و یا از گرفتن رژیم و باقی روشها نتیجه نگرفتن.

       

      حالا چطوری ذهنمو آزمایش کردم ؟

      تصمیم گرفتم یک هفته صبحانه مورد علاقمو  بخورم یعنی  چای شیرین شده با نبات کره و نون تازه به مقداری که راضی و احساس سیری کنم 

      ولی بعد یکهفته احساس کردم قشر چربی روی شکمم سفت تر و بیشتر شده   

      بعد گفتم یکهفته به جای چای شیرین یکدونه   تخم مرغ آب پز ‌ با کمی نون و مقداری پنیر و دوتا گردو  بردارم شبیه صبحانه های رژیمی سابق   و ظهر و شب موقع صرف ناهار و شام با یک تغییر رفتاری  کاری کنم که به شکل دستی و مصنوعی  اشتهامو کنترل کنم و کمتر بخورم و زودتر سیر بشم   بعد از یکهفته  متوجه شدم شکمم کوچیکتر و قشر چربی روی شکمم از حالت سفتی خارج شده انگار لاغرتر شدم .

       

      اینجا بود که فهمیدم هنوز بعد از ۱۰ ماه  فعالیت ذهنی همون فرمولها داره اجرا میشه  یعنی خوردن نوعی خاص مواد غذایی چاقم می کنه ولی اگه با یک ماده غذایی که معروف هست به کمک کننده به لاغری  و کم کردن غذا به شکل تنظیم دستی لاغرتر میشم .

       

      این یعنی برای ذهنم هنوز خوردن نوعی خاص از غذاها با مقدار خاص  = هست با چاقی اینجا بود که متوجه شدم هنوز جای کار دارم با این ذهن  حقم دادم بهش  سی سال آموزش چاقی  که به این راحتیا فرمولاش عوض نمیشه 

      و خیلی خوشحالم که تونستم دوره مقدماتی رو اواخر بهمن سال گذشته خریداری کنم و از ۱۶ فروردین به طور جدی وارد انجام تمرینها شدم .

      من واقعا  میشه گفت تمام وقت  دارم تمرین می کنم و کند پیش میرم یعنی  تکلیف هر روز از هفته ارو  سه روزه تموم می کنم .

      اما هیچ عجله ای ندارم  ناراحت نیستم حالمم خوبه و با عشق کار انجام می دم 

      امیدوارم یه روز در جایگاه شما و یا سایر شگفتی سازان عزیز و یا در جایگاه  استاد عزیز و یگانه ام باشم .

      دست شمارو خواهرانه ، دوستانه  و عاشقانه می بوسم  لطف کردی  که جوابمو فرستادی    در پناه خدا باشی 

      ارادتمندت  باقری 

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       1400/02/08 20:29
       مدت عضویت: 822 روز
       اندازه متن
       همیار لاغری
       محتوای دیدگاه: 485 کلمه

       سلام مجدد . ممنون بابت این همه محبت . وجودتون سرشار از عشق الهیست عزیزم  . ممنون که بنده رو قابل این همه عشق و محبت میدونید . به به . حظ کردم  . چه استمراری . چقدر دقیق مراحل  آموزشی رو دارید طی می کنید . چه تجارب عالی و خوبی رو بهمون دادید . خب این حالت به خاطر احساس شما به اون مواد غذاییه و احساس هم  به فرمایش خودتون مطابق  باورهاتون شکل میگیره  . یعنی شما با خوردن مواد غذایی اول حس چاقی می کنید . یهو به نظرتون میاد . همون وقت که این احساس میاد بگید نه فرمولش رو تغییر بدید و بگید این حس منه که نسبت به این مواد غذایی باعث واکنش جسمی من میشه . اگه حستون رو نسبت به مواد غذایی تغییر بدید و بعد دوباره بعد از مدتی که این حس تغییر کرد اگر آزمایش رو دوباره انجام بدید قطعا نتیجه اش با الان فرق خواهد کرد . ببین این حس که میگم درست مثل عشق به یک فرده . ببین دو فردی که عاشق هم هستند با دو فرد معمولی هیچ فرقی ندارند منتها تفاوت اونها به دلیل حسیه که در وجودشون دارن . مثلا برای ما خانوما مردها همه مثل هم هستن چیزی که باعث میشه  یک نفر برامون با بقیه فرق داشته باشه حسیه که ما به اون نفر داریم  . این حس باعث میشه ما واکنشهای متفاوتی نسبت به این آقا داشته باشیم که اگه فرمولهای ذهنیمون رو نسبت به این اقا تغییر بدیم مسلما این آقا هم مثل بقیه آقایون برای ما خواهد بود . این مثال رو عرض کردم که دقیقا حس به مواد غذایی برامون قابل درکتر باشه . یه فرد چاق دقیقا  دقیقا رابطه اش با غذا به واسطه ی احساسش هست. احساسش به نوع مواد غذایی و مقدار مواد غذایی قطعا با یک انسان متناسب متفاوته . ما احساسمون رو که به این مواد تغییر بدیم مسلما نتیجه تفاوت میکنه . حتی احساس شما قطعا نسبت به یکسال پیش نسبت به مواد غذایی تفاوت پیدا کرده  . یعنی مطمئن باشید اگر این آزمایش رو یکسال پیش انجام میدادید  نتیجه با الان فرق داشت و شاید اون مقدار غذایی که در عرض یک هفته به شما احساس چاقی داد اون زمان در عرض دو یا سه روز شما به این احساس میرسیدید و یک هفته ای هم که از غذای رژیمی استفاده کردید قطعا احساس خوب شما تونست یک هفته رو با این نوع خوردن همراهی کنه . یعنی میخوام بگم فرمولهای ذهن شما شاید صد درصد مثل یک فرد متناسب نشدن اما صد درصد نسبت به گذشته اگه صد بود الان تغییر کرده شده ۸۰ یعنی ۲۰ درصد تغییر داشتید اما مطمئن باشید این تغییر ماندگاره  و به مرور بیشتر و بیشتر میشه . راه ما اینه که فقط استمرار داشته باشیم تا به امید خدا ماهم متناسب فکر کنیم متناسب احساس کنیم متناسب رفتار کنیم و متناسب بشیم . 

       در پناه خدا دوست عزیزم . 

        

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       1400/02/17 18:34
       مدت عضویت: 792 روز
       اندازه متن
       محتوای دیدگاه: 43 کلمه

       سلام دوست گرامی موفقیتتون درپیدا کردن گم شده ها واستمرار وامیدوپیشرفتتون روتبریک میگم امیدوارم روزی مثل سادات خانم وهمه شگفتی سازان عکس منم در البوم باافتخار وبرای همیشه ماندگاری تناسب رو داشته باشم از نوشته های باقدرت احساستون استفاده میکنم موفق وسلامت باشید

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   farideh.ganjoortehrani@yahoo.com
   1400/02/06 23:08
   مدت عضویت: 386 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 335 کلمه

   با سلام به استادعزیز ودوستان گرامی، 

   برای من گوش دادن به این فایل خیلی جالب بود وواقعا استاد چقدر شما مهارت پیدا کردید در کار ذهن تبریک میگم به شما، ودلم میخواد تجربه ام را دراین مورد در اختیار شما بگذارم یادم میاد زمانی که تقریبا متناسب بودم وشاید یکی دوکیلو اضافه وزن داشتم ،دختر دومم کوچیک بود ومجبور بودم چون یک ماشین بیشتر نبود وهمسرم می بایست بره مطب ،من پیاده یک مسافتی را نه چندان دور با دخترم می بردمش ومیاوردمش وهمینطور یک وقتهایی مجبور بودم برای انجام بعضی کارها بازهم نه چندان دور پیاده برم وبیام واصلا تفکرم نبود که من اینکارو برای لاغری بکنم چون نیاز نداشتم ودر ضمن در ذهنم هم هیچ فرمول وباوری نداشتم که خوب اگه من دارم پیاده راه میرم خوبه چون لاغر میشم ویا همچنین فکر دیگری اصلا وابدا، وتنها توی این فکربودم در طول مسیر که برم دنبال دخترم و حالا امروز ببینم چه خبر بوده تو مهدکودک وخلاصه توی یک عالم دیگه ای بودم واصلا به اینکه این پیاده روی به نفع منه یا نیست فکر نمی کردم،اینارو میگم که درست می گید وقتی آدم پیاده روی می کنه وخواسش یا ذهنش جای دیگه مشغول باشه تاثیر میذاره خود بخود ،خلاصه من بعد از یکی دوماه متوجه شدم شلوارم به من گشادتر شده ولباسهام همینطور بدون اینکه متوجه شده باشم ،من اونروز نمیدونستم که چطور شد این اتفاق افتاد ولی الان با گوش کردن به فایلهاتون متوجه شدم ،کاملا حق با شماست .چون بعدها که اضافه وزن پیدا کردم هرچی پیاده روی وورزشهای سنگین می کردم چون ذهنم برروی چاقتر نشدن متمرکز بود با زحمت زیاد وپس از مدت طولانی تازه اگر کمی لاغر  می شدم که خوب اگر پیاده روی نمی کردم به هردلیلی یا ادامه نمی دادم به سرعت به حالت اولیه بر می گشتم ،واقعا ممنونم از اینهمه آگاهی ومطمئنا من یکی حتما این دوره تاثیر پیاده روی در لاغری  را تهیه می کنم بسیار بسیار برای من جالب بود .ومطمئنا در روند لاغری  ما تاثیر به سزایی خواهد داشت .

   ممنون ازشما🌺🌺🌺🌺

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 30 از 6 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/02/07 14:31
    مدت عضویت: 515 روز
    اندازه متن
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 307 کلمه

    عرض سلام  دارم خدمت دوست و هم مسیرگرامی خانم فریده تهرانی 

    امیدوارم هر جا هستی حالتون خوب باشه .

    من از دانشجویان  دوره مقدماتی ورود به سرزمین لاغرها هستم .

    قسمتی که نوشتی  امیدوارم  دوره پیاده روی موثر  را خریداری کنم و خیلی با اشتیاق از این موضوع صحبت کردید باعث شد این چند جمله ارو  همراه با خوشحالی از خرید این دوره جالب و تاثیر گذار 

    با شما به اشتراک بذارم .امروز  

    از طریق ایمیل مطلع شدم که خانم فاطمه سادات در جایی نظر گذاشتن  و چون علاقمندم به  خوندن نظراتشون  چون فکر می کنم جزء  معدود شگفتی سازان  دوره  های  جناب عطار روشن هستن که  با وجود  متناسب شدن هنوز با سایت  از طریق دیدگاهها  ارتباط دارن .و واقعا  حرفاش انرژی بخشه و حضورشون در سایت  به دانشجویان  تناسب 

    فکری  یادآوری می کنه که من تونستم پس شما هم می تونی .به هر صورت  از طریق آدرس ایمیل  به  فایلی هدایت شدم که  راجع به  دوره پیاده روی موثر هست .متنهارو  خوندم  و قسمتی که نوشته شده  با استفاده از این محصول روند کاهش وزن ذهنی  سرعت می گیره توجهمو  جلب کرد . وآمدم محصولو  سفارش دادم و فایل تصویری  مقدمه ارو دو بار گوش دادم …حالا خیالم راحت شد وبه خودم تبریک گفتم که  با اینکار یک قدم دیگه به سمت تناسب اندام رویایی خودم برداشتم …من دوست دارم پیاده روی کنم  اما نمی خواستم عنوان وسیله ای برای لاغر شدن بهش نگاه کنم اما نمی دونستم با چه دیدگاهی  و چه اصولی به سمت اینکار  برم  که  روش لاغری ذهنی  در ذهنم متزلزل نشه .و همچنان بتونم به ذهنم ثابت کنم که  لاغری با قدرت ذهن امکانپذیره و هیچ ارتباطی نه با رژیم داره نه پیاده روی نه باشگاه و ورزش ..

     

    خیلی خوشحال شدم که تونستم این چند جمله ارو با شما به اشتراک بگذارم و تشکر کنم از متن زیبایی که نوشتی 

    موفق باشی عزیز

    ارادتمند   باقری  

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     farideh.ganjoortehrani@yahoo.com
     1400/02/07 23:30
     مدت عضویت: 386 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 113 کلمه

     باسلام به شهربانوی عزیزم ،

     خیلی خوشحالم از اینکه نظرتون را برای من نوشتید واز اینکه همراهان گلی مثل شما دارم باعث خوشوقتی منه وسپاسگزارم که منو راهنمایی کردید در خرید این محصول ،ومعتقدم که موثر خواهد بود ،چون راستش من به علت اینکه سرکار میرم درخانه از تردمیل استفاده می کنم ولی باخودم در کلنجار بودم که من الان برای متناسب بودنم روی تردمیل وهمچنین برای سلامتی ،ولی زیاد مطمئن نبودم که آیا واقعا همینطوره یا نیست؟! که استاد به دادم رسید وبه نکته مهمی اشاره کردند که خوب منهم تجربه ای داشتم ولی بهرحال ممنونم از شما که به من گوشزد کردید ،وتشکر می کنم از متن زیبایتان 

     درپناه خداوند باشید همیشه

     دوستدار شما 

     فریده

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/06 21:23
   مدت عضویت: 367 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 801 کلمه

   با سلام خدمت استادگرامی و دوستان عزیز 

   با اینکه سر شام‌بودم و داشتم این فایل گرانبها رو گوش میدادم ترجیح دادم ک اول بیام دیدگاهمو‌ بنویسم و بعد برم سراغ ادامه شام و افطارم ، اونقدری ذهنم با شنیدن این صحبت ها یهو‌حجمی از خاطرات سر ریز  و‌کلی با خودش مرور کارهایی ک من برا رفع چاقی میکردم 😅

   خب از اینجا شروع کنم ک‌منم مثل اغلب افراد چاق سالها برای رفع چاقیم و‌کم‌کردن وزن و یا ترس از اینکه چاق تر نشم ساعت ها پیاده روی میکردم‌ شاید اوایل برم خوش ایند بود ولی وقتی تبدیل ب اجبار شد و هر سال ک میگذشت من نتیجه مطلوب و دائمی نمیگرفتم برام ی کار زجر اور و‌خسته کننده شده بود ولی باز هم‌برا خاطر ترس از چاق تر شدن و از روی ناچاری ادامه میدادم‌گاهی خسته‌میشدم‌و‌ی مدت نمیرفتم ولی باز مجبور میشدم ک شروع کنم ، یکی میگف صب زود بری پیاذه روی خوبه من شروع میکردم از پنج و نیم صب با سختی بیدار میشدم کلی ب زمان و زمین بد میگفتم و‌بر بخت سیاهم‌لعنت و میرفتم پیاده روی 😅😅 بعد میشنیدم ک سر ظهر ک گرمتره بری بهتره عرق زیادمیکنی و‌لاغری بی برو برگرده اخه عرق کردن زیادم یکی از نشونه های چربی سوزی بیشتر میدونستم نمیدونم عرق کردن چ ربطی ب چربی داشت ولی دیگه برام شده بود باور و‌خلاصه سر ظهر میرفتیم با دوستم برا پیاده روی و فقط افتاب سوخته و گرما زده  میشدیم و‌خسته و‌کوفته و‌کلی وقت میزاشتیم ک تا ی پارکی بریم ک مسیر پیاده روی خوب داره و راحت تر باشه ، بعد گفتن ک اگه توی شیب و‌سراشیبی پیاده روی کنی تاثیرش خیلی بیشتره و‌رفتم‌مسیری ک شیب خیلی تندی داشت و ی مدت طولانی ک اونجا پیاده روی کردم ب شدت کمردرد و‌زانو درد گرفتم ک حدود‌چند سال با اینکه سن و سالی ندارم ولی زانو درد و گاهی با برداشتن چیزی ک‌چند کیلو وزن داره کاملا کمرم میگیره و خلاصه اینم شد پیاده روی توی شیب ؛ من سالها هر چند ب طور متداوم نه ولی خوب اغلب اوقات باشگاه میرفتم ، اولش ک رو‌ تردمیل برا گرم کردن میرفتم خوب بودم ولی امان از ساعت اخر و بعد تمرین ک مربی میگف بیست دقه نیم ساعت برا چربی سوزی باید بدویی ، تمام اون زمانو من خودمو شانسمو ژنمو و همه ی چیزایی ک اونارو عامل چاقیم‌میدونستم لعن و‌نفرین میکردم 😂😂و ب خودم بدو بیراه ک کم بخور خودتو کنترل کن و‌خلاصه ک چی بگم بقیه فک‌میکردن من شادو خرم‌میرم‌ باشگاه و ورزش و شادی در حالی ک برای من اون دم و دستگاها در حد چوبه دارو شکجه گاه بود 😅 من همه ی لحظه هایی ک پیاده روی میکردم فقط فکرم و‌تمرکزم روی چاقیم بود من داشتم چاقی و‌عوامل چاقی و راه های چاقی و‌خلاصه هر اموزش ک راجب چاقی داشتمو مرور میکردم و‌انتظار لاغری و لاغر شدن داشتم ☹️

   و ی مورد دیگه راجب اینکه ما خیلی وقتا توی ذهنمون ی چیزیه ولی در زبان ی چیز دیگه میگیم مثل قول زدن خودمون ، مثلا میریم ی پارک زیبا و یا طبیعت بعد ممکنه در زبان بگین ک اره بریم ی چرخی بزنیم و طبیعتو ببینیم ولی در ذهنمون داریم ب این فکر میکنیم ک نه الان ک اومدم اینجا قراره کلی هم خوراکی بخورم بس حداقل ی ذره بچرخم تا مثلا تعادل باشه 🙁 یا همون ک از فایلا استفاده میکنیم ولی میگیم خب یکمم کنارش ورزش کنم یکمم پیاده روی کنم ، منم این مورد برام پیش اومد اوایل ‌ک‌در مسیر لاغری من قرارگرفتم دوره ای ک برای ورزش و هماهنگی ذهن موقع ورزش کردن هستو تهیه کردم و‌دقیقا اونموقع این دوره با این ذهنیت خریدم ک الان ک دارم فایلای لاغری گوش میدم کنارش ورزشم بکنم ک نتیجه بهتری بگیرم ، درسته ک اون فایلا برای هماهنگی ذهن موقع ورزش کردنه ولی من اونارو با این دیدگاه خریدم ک شاید فقط فایلای لاغری تازه اونم من ک دارم از فایلای رایگان استفا‌ده میکنم نتونه ب تنهایی منو لاغر کنه ولی خب خدارو شکر من همون موقع دوره رسبدن ب ارزوهارو شرکت کرده بودم و داشتم هماهنگ بالاغری پیش می اومدم و بی نهایت تاثیر فوق العاده ای بر من‌داشتن و چون من همزمان هم‌دوره رسیدن ب آرزوها و هم‌فایلاهای رایگاه تغییر زندگی و مسیر لاغری رو داشتم گوش میدادم نا خوداگاه این مدته اصلا نتونستم ب ورزش حتی فکر کنم چون خودمم خداروشکر کلی اتفاقات خوب در زندگیم افتاد ک کلا سرگرم اونام بودم و بعدش عید و‌الان اصلا طرز دیدگاهم ب ورزش عوض شده موقع خرید دوره من انتظارم این بود ک کنار فایلا ب ورزش هم بپردازم چون هنوز تحرک و‌ورزش و‌این چیزا رو راه لاغری میدونسم ولی خب الان حتی ورزش هم‌بخوام‌بکنم دیدگاهم نسبت بهش اصلا مثل قبل نیس و حتی مجبوری و از روی اجبار نیست ک بخوام اذیت بشم چون اگاهیام و فرمول هام و‌باورهام نسبت ب قبل خیلی تغییر کردن 🥰

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 50 از 10 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم