ورود / ثبت نام
0

از چاقی توبه کنید لاغر می شوید!

توبه کنید لاغر می شوید
اندازه متن

شاید عبارت از چاقی توبه کنید لاغر می شوید به نظر ارتباطی به لاغر شدن نداشته باشد اما یکی از اصلی ترین و تاثیرگذار ترین اقداماتی است که یک فرد چاق برای لاغر شدن باید انجام دهد.

سالهای زیادی از عمر خود را درگیر اضافه وزن و مشکلات مربوط به آن بودم و به لطف خدا از روزی که در مسیر صحیح لاغری با ذهن قرار گرفتم هر روز را زندگی کردم، هر روز سعی کردم احساس بهتری داشته باشم، اشیتاق بیشتری برای تغییر کردن داشته باشم و این احساس خوب و اشتیاق عالی سبب شد که نه تنها در موضوع لاغر شدن بلکه در سایر جنبه های زندگی نتایج عالی کسب کنم.

به عبارتی حرکت در مسیر لاغری فقط باعث تغییر شرایط جسمی من نشد بلکه به وضوح بر سایر جنبه های زندگی من تاثیرگذار گذاشته است.

دوستانی که از دوره های لاغری با ذهن برای خلق آرزوی لاغر شدن خود استفاده می کنند از تغییرات عالی در تمام جنبه های زندگی خود شگفت زده می شوند و البته این فقط لطف خداوند است که به هر شکلی بنده ها را هدایت می کند.

بنده هایی که می خواهند و برای رسیدن به خواسته خود حرکت می کنند.

انسان هایی زیادی اسیر چاقی هستند.

این گروه از انسانها به چند گروه تقسیم می شوند.

1- گروهی که چاقی را پذیرفته اند و تمام عمر خود را در کنار چاقی سپری می کنند.

رنج های زندگی مشترک با چاقی را تجمل می کنند و آن را به حساب تقدیر و شانس خود در زندگی می دانند.

2- گروهی که از وضعیت چاقی خود راضی نیستند و دوست دارند لاغر شوند.

این گروه عادت کرده اند با چاقی زندگی کنند اما از شرایط حاکم بر این زندگی دل خوشی ندارند.

هربار که از زندگی مشترک با چاقی به احساس درد و رنج فراوان می رسند تصمیم می گیرند برای جدا کردن مسیر زندگی خود با چاقی اقداماتی انجام دهند.

چند روزی تلاش می کنند اما از آنجا که به زندگی کردن با چاقی عادت کرده اند پس از چند روز فراموش می کنند که تصمیم گرفته بودند زندگی جدیدی را شروع کنند و به همان زندگی قبلی بسنده می کنند.

3- گروهی که با اینکه چاق هستند اما هرگز آرام و قرار ندارند و دوست دارند لاغر شوند.

این عده که تعدادشان کمتر از گروه های دیگر است بارها برای رها شدن از چاقی تلاش می کنند.

روش های مختلف را امتحان می کنند و بارها تلاش می کنند تا به هر شکل ممکن از شر چاقی رها شوند.

رژیم های سخت می گیرند، ورزش های سنگین انجام می دهند، هر طور شده هزینه تهیه وسایل و برنامه های لاغری را پرداخت می کنند تا بلکه از شر چاقی رها شوند اما نتیجه ای کسب نمی کنند.

رویای لاغر شدن در ذهن این افراد به قدری اهمیت دارد که با اینکه بارها از تلاش خود برای لاغر شدن نتیجه ای کسب نکرده اند اما ذره ای از آرزوی لاغر شدن آنها کاسته نمی شود.

این گروه توسط خداوند به مسیر صحیح هدایت می شوند.

چون هر بنده ای آرزویی داشته باشد و برای رسیدن به آرزوی خود حرکت کند به مسیر صحیح رسیدن به آرزوی خود هدایت می شود.

لاغری با ذهن مسیر رسیدن به آرزوی لاغری شماست.

مسیری که شما آن را پیدا نکردید بلکه توسط خداوند این مسیر به شما معرفی شد.

با این مسیر آشنا شدید بدون اینکه قبلا آن را دیده یا تجربه کرده باشید.

در این مسیر قرار گرفتید تا توبه کنید لاغر می شوید را تجربه کنید.

این ویژگی هدایت است و فقط شامل عده ای می شود که رویای خود را فراموش نمی کنند و برای خلق آن تلاش می کنند.

روزی که تصمیم گرفتم از طریق ذهن برای لاغری اقدام کنم نمی دانستم که این مسیر چه زیبایی هایی به همراه دارد.

من فقط به خاطر رهایی از رنج چاقی و رسیدن به لذت لاغری (تناسب اندام) تصمیم گرفتم در این مسیر حرکت کنم.

مسیری که من آن را پیدا نکرده بودم بلکه به طریقی شگفت انگیز پیش پای من قرار داده شده بود.

در شروع حرکتم در مسیر لاغری با ذهن هیچ ایده یا راهکاری برای نتیجه گرفتن نداشتم اما نیرویی درونی مرا در این مسیر به ادامه حرکت تشویق می کرد و من فقط ادامه دادم.

از آنجایی که آموزشی ذهنی سبب خودشناسی و ایجاد ارتباط بهتر با خودم شد، در ابتدا آرامش و احساس بهتری پیدا کردم و به مرور لذت ارتباط با خدای درون و الهامات الهی را تجربه کردم.

الهامات و هدایتی که از ابتدای تولدم وجود داشته اما به دلیل گسستگی که بین من و درونم وجود داشته قادر به دریافت آن نبودم.

به مرور آموزشهای لاغری با ذهن بیشتر رنگ و بوی ایمان و یکتاپرستی به خود گرفت و فایل های آموزشی فوق العاده ای در این رابطه در دوره لاغری با ذهن گنجانده شد که همه لطف و هدایت الله یکتا بود.

آگاهی که سبب برقراری ارتباط با خود و خدای درون می شود.

نتیجه این ارتباط فراتر از حد تصور است.

تجربه آرامش ذهنی، شادی درونی، افزایش اعتماد به نفس، سکوت ذهنی، سلامت روحی و جسمی و …

خدای مهربان در قرآن کریم راهکار بسیار تاثیرگذار توبه را برای رهایی از رنج و اندوه و احساس گناه قرار داده است، چرا که احساس گناه مخرب ترین احساس در نابودی و ناامیدی انسان ها می باشد.

از آنجا که خداوند خودش ساز و کار جهان را تنظیم کرده است از این احساس خطرناک آگاه بوده است و همواره در قرآن کریم از توبه بعنوان راه رهای از احساس گناه و احساس بد یاد کرده است.

خداوند قادر در قرآن کریم صفات خود را معرفی کرده است که یکی از آنها شفادهنده است، شفا به معنای رهایی از رنج و ناراحتی است.

شفای جسم به معنای رهایی از رنج های جسمی است و شفای روح به معنای رهایی از افکار و فشارهای ذهنی است.

توبه همان شفای نفس است که از طرف پرورگار برای انسان قرار داده شده است، و همواره انسان به توبه کردن دعوت شده است و خداوند پاداش های عظیمی برای توبه کنندگان درنظر گرفته است.

برخلاف آنچه درباره توبه گفته شده است که آن را سخت و پیچیده کرده اند خداوند توبه را در قرآن کریم بسیار ساده بیان کرده است.

توبه به معنای پذیرفتن اشتباه و طلب بخشش کردن از خداوند و سعی در تکرار نکردن آن اشتباه است.

به همین راحتی 

اشتباه چیست؟

هر فکر یا حرف یا عملی که در ما احساس بد ایجاد کند یک حرکت اشتباه است

همانطور که با تندی سخن گفتن با دیگران احساس بد در ما ایجاد می کند و مسلما حرکت اشتباهی است، عادت های فکری و رفتاری ما در قبال جسم خود که باعث ایجاد اضافه وزن و مشکلات بسیاری برای ما شده است نیر حرکت اشتباهی است که در ما احساس بد ایجاد می کند.

همانطور که توبه کردن از عمل اشتباه باعث آرامش روحی و احساس بهتر در ما می شود توبه کردن از رفتار اشتباه خود در قبال جسم نیز باعث ایجاد آرامش روحی و سلامتی جسمی در ما می شود.

باید توجه داشته باشیم همانطور که خداوند در قرآن کریم توبه را راهی برای بازگشت به سوی خدا، به سوی ارامش و احساس خوب قرار داده است و توبه کننده موظف است همواره سعی کند رفتار اشتباه خود را تکرار نکند، توبه از چاقی هم باید به گونه ای باشد که فرد چاق رفتارها و افکارهای اشتباه خود در قبال چاقی را تکرار نکند.

چاقی نتیجه رفتار اشتباهی است که سال های زیادی است ما در قبال جسم خود به کار بسته ایم و توبه از چاقی باید سبب تغییر رفتار اشتباه در قبال جسم خود شود.

در دوره لاغر با ذهن به صورت گام به گام رفتارهای اشتباه ذهنی و عملی خود را شناسایی می کنیم و آنها را با رفتار های صحیح جایگزین می کنیم.

به عبارتی ما در این دوره از چاق تر شدن توبه می کنیم و پاداش الهی که خداوند برای توبه کنندگان قرار داده است را به صورت تناسب اندام، سلامتی، شادی، احساس خوب و … دریافت می کنیم.

توصیه میکنم فایل آموزشی توبه کنید لاغر می شوید را با دقت استفاده کنید و به موضوعات مطرح شده توجه و درباره آنها تفکر کنید.

در این فایل آموزشی نکات بسیار مهم و ارزشمندی برای حرکت در مسیر لاغری با ذهن توضیح داده شده است که امیدوارم آن هایی که برای خود و زندگی ارزش قائلند به خوبی از این توضیحات بهره برده و گامی موثر در جهت متناسب شدن خود بردارند.

تصاویر افرادی که از چاقی خود توبه کرده اند و در مسیر لاغری با ذهن به حرکت خود ادامه داده اند را می توانید در آلبوم شگفتی سازان مشاهده کنید. با مشاهده بارها این تصاویر به خودتان این اطمینان را بدهید که شما هم می توانید لاغر شوید و تصویر شما در قاب مخصوصی که برای شما در نظر گرفته شده است قرار داده شود.

منتظر خواندن نظرات ارزشمند شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=13751
برچسب ها:
104 نظر در مورد از چاقی توبه کنید لاغر می شوید!

دیدگاهتان را بنویسید

   ZahraKasaeipour@gimal.com
   1400/09/09 18:21
   مدت عضویت: 225 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 466 کلمه

   سلام و درود بر همه دوستان عزیز و سلام و درود بر استاد گرامی 

   این فایل ناخودآگاه من رو یاد این  عبارت انداخت:

    “صدبار اگر توبه شکستی بازای”

   انگار به خونه بزرگی رسیدم پر از نعمت و برکت خونه ای که از هر طرف درهای باز و بزرگ داره ، میخواهد با این درهای باز بگه خوش امدید. همه دعوتید به سفره رحمت ، زیبایی. بیاید که همه اینها برای شما تهیه شده. همگی مهمان ویژه خدا هستید .بفرمایید لذت ببرید.

   خجالت نکشید اگر بار اضافی دارید،اگر دیر رسیدید، نگران نباشید که وضعیت ظاهرتون جور نیست.

   خوش امدی که خوشم آمد از امدنت. آفریده عزیزم.

   من لوح پاکی بهت دادم و فرستادمت سفر. با شنیدن و تکرار اطلاعات نادرست لوح پاک ذهنت را آلوده کردی و در نتیجه رفتار اشتباه، جسمت رو به وضعیت نامناسب رسوندی. بعد خودت اسیر ناراحتی شدی ، بارها و بارها تلاش کردی تا وضعیت رو تغییر بدی ، از راههای مختلف تلاش کردی، عرق ریختی، غذا نخوردی، غصه خوردی ،حرص و جوش خوردی، ناامید شدی. اما باز تلاش کردی، میدونستی یک چیز درست نیست. یک جای کار میلنگه، تو دنیای زیبایی ،تو دنیای پر از آفریده های دقیق ،برای عزیزترین آفریده خدا نباید سرنوشت این طوری رقم بخوره. پس ناامید نشدی، تلاش کردی دل بستی به نگاه آفریدگار. به همون افریدگار که از  دریای رحمتش همگان نصیب دارند. همون خدایی که راه بازگشتش به سمت خوبیها همیشه باز بازه . خدایی که با هر صبح همه رو به شروع دوباره دعوت میکنه . همون مهربونی که در چرخه افر ینش بهار و زمستان داره انگار که میگه هیچ وقت ناامید نباشید . از پس هر زمستان بهار هست . برگردید پیش من .هر چقدر که احساس ناتوانی کردید، برگردید .هر چقدر غصه و غم دارید برگردید. من خریدار غصه هاتون هستم . من که مهربانترینم من که تواناترینم. پیش خودم بیایید. راه نجات من هستم.

   و مایی که در اوج ناامیدی خسته و سرگردان از مبارزه با چاقی به خدای بزرگ و مهربون پناه آوردیم،  مهمون سایت تناسب فکری شدیم واقعا هدایت شدیم به اینجا، تا با آموزش های یکی از بنده های خوب خدا ، برگردیم به روزهای اول لوح وجودمون .یادمون بیاد روزهای اول سفر به دنیا چی تو کوله بارمون داشتیم. چقدر قدرت داشتیم ،قرار بود خالق روزهای بزرگ باشیم  ، قرار بود فراوانی و نعمت را گسترش بدیم ، دنیا را به جای بهتر تبدیل کنیم ، تو لشگر خیر  وو شادی باشیم.

   حالا اینجا هستیم. برگشتیم از راه غلط. توبه کردیم.

   فهمیدیم که چاق بودن اشتباه است باید از اشتباه برگردیم و برگشتیم توبه کردیم . اومدیم پیش خدا تا کارها رو به خودش بسپاریم .بگیم با بزرگان کارها آسان شود. اومدیم که با امید خدای بزرگ با آسانترین روش از مرحله چاقی عبور کنیم و بر گردیم به نقش اصیل خودمان برای گسترش شادی و خیر و فراوانی.

   سپاس استاد عزیز از این آگاهی ناب

    

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/09/02 22:43
   مدت عضویت: 445 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 708 کلمه

   سلام ممنونم برای این آگاهی های ناب.  خیلی خداروشکر میکنم که این دید رو نسبت به لاغری پیدا کردم ، من تا یکسال پیش بار ها میشد که تلاش میکردم تا یه ذره از وزنم‌کم کنم و این فشار ذهنی رو کم کنم ولی هربار با وجود نتایج زودگذری که برام داشت حالم بد تر میشد و رفتارم هم به طبع اون برمیگشت به حالتی که توی من استرس و فشار ایجاد کنه ، پرخوری میکردم ، مدام گرسنم بود و به دنبال غذاها برای آرامش خودم میگشتم ، رفتارم با خودم اشتباه بود و همیشه درحال سرزنش خودم بودم . اینا همه مال یکسال پیشه و توی این یکسالی که با لاغری با ذهن آشنا شدم و در معرض این آگاهی ها قرار گرفتم تغییرو توی تک تک رفتار هام و طرز فکرم احساس میکنم ، جسمم تغییر کرده ، خودمو دوست دارم و به خودم خیلی بیشتر احترام میزارم . اینا همه از جایی شروع شد که من نیاز پیدا کردم به تغییر ، یعنی خیلی وقتا میشد که حالم بد بود ولی حاضر نبودم کاری رو انجام بدم که حتی شده یه ذره ، حالمو بهتر کنه ، چون نیازی به تغییر زندگیم نداشتم و واقعا خواسته ی قلبیم نبود که تغییر کنم و لاغر بشم اما این بار که از مسیر لاغری با ذهن دارم حرکت میکنم این نیاز رو توی خودم میبینم ، این نیازو میبینم که بهترین خودم باشم و با آرامش زندگی کنم و با خودم و غذاها در صلح باشم ، خدای این جهانو بشناسم و ازش کمک بگیرم ، دوستای خوبی پیدا کنم که هم مسیر منن ، تصمیم های آگاهانه تری بگیزم و خیلی چیزای دیگه و فکر میکنم نقطه ی عطف همه ی ما ها برای تغییر همین باشه ؛ زمانی که نیاز به بدبختی رو رها کنیم و به جاش اشتیاق پیدا کنیم برای زندگی کردن شبیه کسی که خود ماست اما ورژن متعالی و کاملش ، کامل نه به معنای اینکه جدیدا باب شده و همه میگن نه ما آدما نباید کامل باشیم و ما هممون همیشه یه سری نقص ها داریم ، نه من اینو نمیگم ، به نطر من کامل یعنی تمام ویژگی های خودمونو بپذیریم و باهم داشته باشیمشون ، نه به معنای اینکه فقط ویژگی های خوب داشته باشیم بلکه به معنی اینکه ما یک انسانیم و مجموعه ای از صفات هستیم . این پذیرش قدم اول همه ی تغییر هاست اینکه بپذیریم که ما یک انسان کاملیم و فقط در طول زمان این کامل و متعالی بودن خودمون رو سرکوب و فراموش کردیم. کسانی که این پذیرش رو ندارن همش در حال عجله کردنن و میخوان زود به چیزی که تو ذهنشونه برسن اما وقتی کسی مقدمات یه کاری رو انجام نداده نمیتونه یه نردبان منسجم بسازه که ازش بالا بره. این حربه ی خانم مخربه که هی میگه تو که فایل گوش دادی ولی چرا فلان نشدی چرا بهمان نشدی فقط باید ادامه داد .

   وقتی داشتید درباره ی اون خانم صحبت میکردید که بهتون پیام دادن و گفتن من چند تا فایل گوش دادم ولی لاغر نشدم ، یاد این حرف افتادم که شما همیشه میگید همون طور که چاق شدیم ، لاغر میشیم . شاید این مثال یکم خنده دار باشه ولی مثلا وقتی ی دکتر موقع عمل یه چیزی توی بدن مریض جا میزاره ، باید اون چیزو به روش جراحی از بدن مریض در بیاره مثلا اون چیز از تو دهن مریض که خارج نمیشه!!! دکتر باید دقیقا همون مراحلی که انجام داده و به اشتباه اون وسیله رو جا گذاشته انجام بده و اونو در بیاره. برای لاغر شدن مثل همین عمل جراحی هیچ راه دیگه ای نیست ، یعنی هست ولی یا خطراکن و ریسک بالایی دارن یا اینکه کلا باید بی خیالش بشیم ولی ما هیچ وقت جز کسایی نبودیم که بی خیال لاغری شدن برای همین به این مسیر وارد شدیم و راه آسون لاغری رو پیدا کردیم ، اینا همش به خاطر اون استمرار ما بوده این پاداش ماست که مسیر لاغری با ذهن رو در پیش بگیریم و به آسونی لاغر شیم. ما الان توی این مسیریم و قصد داشتیم از چاقی توبه کنیم . توبه به معنی بازگشته باید از مسیر اشتباه برگردیم و با آغوش باز سرنوشت خودمون که لاغریه رو در آغوش بگیریم..

   خدایا شکرت به خاطر این مسیر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/09/01 23:44
   مدت عضویت: 739 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,160 کلمه

   روز ۴۸ تکرار 

   سلام و درود به دوستان عزیز و استاد گرامی

   خدارو سپاسگذارم برای بودنم در مسیر تغییر و رشد

   از چاقی توبه کنید لاغر میشوید

   من جزء افراد دسته سوم  بودم و هستم که چاقی رو نپذیرفتم و سالها تلاش کردم که بتونم لاغر بشم و در اون مسیرها ،موفقیت های زیادی هم بدست آوردم حتی پشتکار من بخاطر استمرارم در رژیم ها و انجام ورزش ها ،قویتر شد  ،لاغر هم میشدم ولی نمیتونستم تو اون وزن کم شده بمونم 

   و الان خدارو شکر هدایت شدم به این سایت و آموزش های بینظیرش ،در اینکه ما افراد برگزیده هستیم شک ندارم کمااینکه خیلی ها شاید بوسیله افرادی وارد این سایت شدن ولی نموندن و رفتن که اونم مقصر نیستن ، اینو ماهاییکه از خواب مغناطیسی ذهنمون بیدار شدیم متوجه میشیم و هر چقدر تلاش میکنیم اطرافیانمونو بیدار کنیم نمیتونیم و جالبه اونها فکر میکنن ما دیوانه شدیم 

   جالبه ما هر کلاس و دوره ای شرکت میکنیم یا شرکت کردیم ،هیچ عجله ای در رسیدن به نتیجه نداشتیم ،مثلا وقتی تو کلاس تنیس ثبت نام کردم انتظار نداشتم سریع بتونم پیشرفت کنم حتی بعد از ۲ سال که تمرین داشتم هم پیشرفت زیادی نداشتم ،تازه میتونستم با مربی م گیم بدم اونم با اختلاف بسیار زیادی ازش میباختم 

   یا الان که ۳ ساله کلاس رقص میرم از خودم انتظار نداشتم خیلی سرعتی رقصنده قهاری بشم ،ولی برای لاغر شدن همیشه عجله داریم ،عجله داریم سریع از این جسم چاق راحت بشیم ،اونم بخاطر اینه که دوسش نداریم ازش بدمون میاد و  میخواییم سریع تغییرش بدیم 

   برای همین خیلی ها میان تو سایت چندتا فایل گوش میکنن تصور میکنن الان باید ۵ کیلویی بریزن ولی این اتفاق رخ نمیده آخه این حجم اضافه وزن در چندین سال به ما اضافه شده باید بتونیم درک خودمونو در مورد آموزش ها بالا ببریم 

   باور کردن این مسیر و این متد به ما کمک میکنه که هم نتایج عالی بگیریم هم ایمانمون به هدایتمون قویتر میشه ، راه باور سازی این متد هم به این شکله که از چگونگی انجام مراحل آموزش ها مطلع بشیم ،یعنی مطمئن بشیم که ما در حال شناسایی موانع و رفعشون هستیم که با رفع کردن موانع ما خودبخود در مسیر فرمول های صحیح قرار خواهیم گرفت

   مهم برداشتن اون موانعه که جلوی جریان خروشان رودخانه زندگی مارو بسته و جریان روان نیست و درک این موضوع که با تغییر محتویات ذهن و ساختن نقشه های جدید ،در ما رفتارهایی بوجود  میاد که به عملکردهای جدید ختم خواهد شد که اون رفتارها در ما احساسات و انرژی هایی تولید میکنه که مارو میفرسته در مدار تناسب اندام ،فهم همین موضوع باعث میشه ما قدم های محکم و قوی در ادامه راهمون برداریم 

   و دیگه شک و تردید نداشته باشیم ، مدام دنبال نتیجه جسمی نباشیم ،مطمئنیم ما محتویاتو تغییر میدیم بقیه کارها خودبخود انجام خواهد شد ،دیگه عجله ای نخواهیم داشت و بیشتر از مسیر لذت میبریم چرا که الان میدونیم هدفی که با  زیر بنای نیازمندی اجرا بشه به سرانجام نخواهد رسید ،پس رها و بی نیاز به راهمون ادامه خواهیم داد 

    

   قبلا که هیچ اعتمادی به خدا نداشتم ولی چند سالی میشه که در مسیر آموزش هستم و دوست دارم باورهای قدرتمند کننده در مورد خدا بسازم ،اولین باوری که میشه ساختش و لذتشو برد اعتماد به خداونده 

   وقتی به یک نیروی قوی تکیه میکنیم و الهامات و هدایت هاشو دریافت میکنیم دیگه باید به ادامه مسیر هم بهش  اعتماد  کنیم بدونیم که اون خدایی که منو به این سایت هدایت کرد بلده منو تا انتهای هدفم کمک کنه 

   شاید ۱۵ کیلو کم کردن وزن برای من کار سختی باشه ولی برای خدا هیچ کاری سخت نیست ،مگر معجزات خداوندو بارها و بارها ندیدیم ،چرا دیدیم ولی این ذهن منفی باف اجازه نمیده ما به خدا ایمان قوی داشته باشیم چونکه  میدونه اگر ما به خدا بچسبیم دیگه از همه چیز بی نیاز میشیم و به آرامش میرسیم و دیگه خام حرف های شیطان نخواهیم شد

   اگر من میخواستم از این مسیر نتیجه عالی نگیرم که اصلا به اینجا هدایت نمیشدم یا اینهمه مدت موندگار نمیشدم پس من در جای صحیحم قرار گرفتم فقط باید ایمانمو قویتر کنم

   خدا دوست داره ما متناسب باشیم ،سیستم جسمی ما بر پایه سلامتی و تناسب برنامه ریزی شده ،آخه چرا خدا نباید بخواد که ما متناسب باشیم که سالها بمن تزریق کردن که خواست خداست تو چاق باشی ،صلاح خدا چاقی بوده برای تو 

   آخه من متناسب باشم که زیباترم،سالمترم، جذابترم،خوشحالترم،شادترم،با اعتمادبنفس ترم،پر عشق ترم، سبک ترم،سپاسگذارترم وووو آیا خدا با این احساسات من خوشحالتره یا وقتیکه مدام غر بزنم و حالم بد باشه ؟ چاق باشم ؟ کدومش ،آخه مگه خدا خصومتی با من داشته ؟ خدا که این جهان را به تسخیر من در آورده ،چرا باید دلش بخواد من ناراحت و ناراضی و چاق زندگی کنم؟

   اینها باورهای مخرب سالهای طولانی زندگی منه که الان باید نقض بشه  متلاشی بشه تا فرمول های قدرتمندکننده درونم بیدار بشه و منو ببره بسمت لاغر شدن اونم بصورت کاملا طبیعی و نرمال چونکه حق الهی من خوب زندگی کردنه ،متناسب بودنه ،لذت بردنه ،شاد بودنه منم میخوام از حق های خودم استفاده کنم 

    

   خدایا منو ببخش که سالهای زیادی از عمرمو در ناآگاهی بسر بردم ،جسم خودمو نابود کردم، روحیه خودمو تضعیف کردم ،مدام ناراحت بودم ،غمگین بودم،مدام به حرف های منفی درونم گوش کردم ،از خودم متنفر شده بودم ،خدایا منو ببخش که از خودم سالها دور بودم و حتی نیم نگاه محبت آمیزی هم به خودم نداشتم

   خدایا تو وجود منو زیبا آفریدی ولی من انقدر جسممو لاغر و چاق کردم که از شکل اولیه ش خارج شد ،پوستم شل و نافرم  شد ،از خودم راضی نبودم و مدام در دلم با تو و خودم جنگیدم و پدر و مادرمو نفرین کردم

   خدایا منو ببخش که سالهای زیادی پر از کینه و نفرت بودم و اینهمه انرژی منفی به جهانت ساطع کردم ،میخوام تمام رفتارهای اشتباهمو ،عادت های مخربمو دیگه انجام ندم ،میخوام دست بکشم از خود قدیمیم و شخصیت جدیدی بیافرینم که به فطرتم نزدیکتر باشه ،خدایا مثل همیشه کنارم باش و هدایتم کن

   من میخوام یک زندگی جدید رو تجربه کنم،میخوام یک فرد متناسب باشم با بدن سالم و شاداب ،میخوام زندگی پر از آرامشی داشته باشم ،میخوام عاشق خودم باشم خدایا کمکم کن اول خودمو همینجوری که هستم دوست بدارم و هزارتا شرط و شروط برای عشق به خودم نذارم

    

   خدایا ریلم رو عوض کن ،هلم بده تو جاده سلامتی،آرامش و حال خوب ،خدایا تو کمکم کن هر جایی لیز خوردم مثل همیشه بلندم کن ،تمیزم کن و دوباره منو ببر تو مسیر صحیح ،خدایا پشت و پناهم باش مثل همیشه که حامی من بودی،خدایا چشمان منو بینا کن تا ببینم اینهمه نعمتی که بمن دادی تا لذت بیشتری حس کنم

   خدایا ریموت من دست تو باشه ،خدایا منو حفظ کن از شر حرف های ترسناک شیطان ،خدایا میخوام تو حرف بزنی که حرف های تو بوی عشق امید آزادی میده ،خدایا پناه میبرم به تو خدایا تنها تورو میپرستم و تنها از تو یاری میخواهم

    

   خدارو شکر میکنم که تصمیم گرفتم از طریق ذهن لاغر بشم و در این مسیر پر از آگاهی قدم برمیدارم ،من به خدا اعتماد دارم و میدونم تا انتها منو حمایت خواهد کرد  

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    ZahraKasaeipour@gimal.com
    1400/09/09 20:39
    مدت عضویت: 225 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 9 کلمه

    سلام و درود فریده عزیز موفق باشی عالی بود

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   mohannaf1396@gmail.com
   1400/08/25 10:32
   مدت عضویت: 31 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 290 کلمه

   سلام
   چقدر این فایل زیبا بود با اینک من باز من این فایل قبلا گوش دادن باز انگار اولین بار بودمی‌شنیدم
   الان تو اینستا یک متدی هس ک از چهار اصل تشکیل شده
   متاسفم منو ببخش دوستت دارم و متشکرم
   این عبارات برای پاکسازی استفاده میشه
   من هربار و اینها رو استفاده می کردم واقعا حس خوبی داشتم حس میکردم ب خدا نزدیک و نزدیکتر میشدم
   اما می گفتم همش بخورم خدا یعنی چی این آخه چجوری این عبارت پاکسازی میکنه
   الان ک این فایل دیدم ی چیزی تو دلم گف این عبارات همون توبه کردنه
   همون وصل شدنه همون اقرار ب اشتباه کردن و برگشت ب خدا و درخواست بخشش هس
   واقعا ازاین الهام زیبا لذت بردم و چقدر بجا بود واقعا همه چی ب وقتش اینه من چن ماه پیش این در خواست دادم ک خدا این جملات یعنی چی
   والان فهمیدم درکم از این حرفها رو گرفتم
   و من هم فهمیدم ک وقتی میگم خدایا منو ببخش ب خاطر تموم رفتارهای اشتباهم متاسفم ب خاطر ظلم ها و رفتارهای اشتباهم فکرهای اشتباهم خدایا منو ببخش ممنونم ک منو هدایت کردی ب این سایت ب مسیر درست هدایت کردی دوستت دارم و در این مسیررهمراهمی و کمک می میکنی توکل میکنم ب خودت میدونم ک کمکم میکنی
   چ تعبیر زیبایی از توبه داشتید ک هر رفتار ی ک در ما احساس بد ایجاد کند اون گناهه و باید تکرار نشه
   من همین جا میپذیرم و چقدر در برابر جسم و روحم اشتباه کردم
   و چقدر ب این گوهر ناب آرامش رسیدم
   قبلا در دریای نا امیدی غرق بودم با ی در خواست خدا منو ب اینجا رساند خیلی خوشحالم
   هنوز ب نتیجه جسمی نرسیدم ولی من امید دارم و باور دارم و میرسم
   حسم خوبه و از این احساس خوب شادم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   پونه عدل تهرانی
   1400/07/30 02:53
   مدت عضویت: 832 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 466 کلمه

   به نام خدا

   وقت بخیر عزیزان

    

   شفای جسم به معنای رهایی از رنجهای جسمی است. و شفای روح به معنای رهایی از افکار و فشارهای ذهنی است.

   توبه همان شفای نفس است که از طرف پروردگار برای انسان قرار داده شده و همواره انسان به توبه کردن دعوت شده است .

   توبه به معنای پذیرفتن اشتباه و طلب بخشش کردن از خداوند و سعی در تکرار نکردن آن اشتباه است.هر فکر یا حرف یا عملی که در ما ایجاد احساس بد کند اشتباه است.

   عادت های فکری و رفتاری ما در قبال جسم خود که باعث ایجاد اضافه وزن و مشکلات بسیاری برای ما شده نیز حرکت اشتباهی است که در ما احساس بد ایجاد می کند.

   همانطور که توبه کردن از عمل اشتباه باعث آرامش روحی و احساس بهتر در ما می شود توبه کردن از رفتار اشتباه خود در مقابل جسم نیز باعث ایجاد آرامش روحی و سلامتی جسمی در ما می شود.توبه از چاقی هم باید به گونه ای باشد که فرد چاق رفتارها و افکارهای اشتباه خود در قبال چاقی را تکرار نکند.

   اولین گام مهم اینه که می تونیم لاغر بشیم باور کنیم چون وقتی کاری و با شور و اشتیاق شروع می کنیم یعنی که به خدا ایمان داریم بعد کم کم عجله می کنیم و منصرف می شیم .بعد هم می گیم خدا نخواست . چطور ممکنه که خدا نخواد یه کاری و که با شوق شروع کردیم به دلمون افتاده ولی شیطون میاد وسط هی می گه چرا هیچی نشد ؟

   خدا رو شکر خدا رو شکر اوایل شیطونه نتونست منو گول بزنه من خیلی ذوق و شوق داشتم ولی الان ها بعضی وقتها میاد وسط و یه چیزهایی می گه می گه چرا لاغر تر نمی شی دیگه دیگه از بیشتر نمی تونی …. ولی من همچنان دارم ادامه می دم و سعی می کنم و این یاد آوری خوبی بود توبه کردن که دیگه از امروز من هم توبه می کنم خدایا من و ببخش به خاطر رفتارها و افکار اشتباهم که باعث شدم جسمم چاق بشه .من می خوام شادی ،سلامتی و احساس خوب و متناسب شدن و تجربه کنم .

   امروز من صبحونه دعوت بودم خونه یکی از دوستانم خوب خیلی مفصل حلیم و املت و…. خلاصه من به اندازه نیازم خوردم و لذت بردم و رفتارم درست بود یه دونه هم شیرینی خشک برداشتم بخورم گرد بود کوچیک ولی یه گاز زدم دیگه نخوردم طعمشو دوست نداشتم ولی اگه قبل بود اگه هم دوست نداشتم می خوردم از رفتارم راضی بودم.

   اخرش هم یکی از دوستام گفت تو دیگه خیلی لاغر شدی مثل تینیجرها شدی .

   این یاداوری خوبی بود زمانی که یادمون می ره و می خوایم رفتارهای اشتباه و تکرار کنیم باید یادمون بیاد که توبه کردیم .و خداوند ما رو هدایت می کنه . همه چیز پروسه ای هستش هیچ روندی در طبیعت با عجله نیست روند خودشو طی می کنه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/18 00:05
   مدت عضویت: 97 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 4,093 کلمه

   گام21(تکرار1)

   به نام خدا

   اصی ترین و تاثیرگذارترین اقدامی که در لاغر شدن ما نقش مهمی دارد  توبه کردن  ما از چاقیمونه .

   داشتن احساس خوب و اشتیاق برای تغییر کردن سبب میشه که نه تنها در موضوع لاغری بلکه در سایر جنبه های زندگی نتایج عالی کسب کنیم .

   حرکت در مسیر لاغری فقط باعث تغییر شرایط جسمی نمیشه بلکه بر سایر جنبه های زندگی هم تاثیر گذاره .

    استاد من به تازگی وارد شغلی شدم که باید مدام در اینستاگرام باشم و تمام حواسم روی آن باشه از طرف دیگه هم نمیخوام که از آموزش ها و دوره ها دور بشم ، دلیل تاخیر من هم این چند مدت همینه ، میخوام بدونم که آیا من بازهم میتونم نتیجه مو از دوران رایگان کسب کنم یا فقط باید تمام فکر و حواسم روی لاغری باشه ؟! خیلی اعصابم داره خورد میشه ، چون که میخوام فایل گوش کنم فکرم سراغ کارمه ، میرم سرکارم فکرم روی فایل ها و موضوع لاغریمه و این حس و حال بد الانم باعث شد تو کارم یزره شکست بخورم با اینکه براش سرمایه گذاشنه بودم .

   پیشنهاد شما چیه استاد ، شما چه راهکاری به من توصیه میکنید که با خیال راحت بتونم هم تو کسب و کارم نتیجه بگیرم هم تو لاغری ؟! ممنونتون میشم اگه راهکاری به من توصیه کنید .

   هدایت من به این مسیر لطف خدا بوده که به هرشکلی بنده های خودش و برای رسیدن به خواسته هاشون هدایت میکنه .

   منی که میخوام و برای رسیدن به خواسته هام حرکت کردم .

   انسان های زیادی اسیر چاقی هستند و به گروه های مختلفی تقسیم میشن .

   1-گروهی که چاقی خودشون و پذیرفتن و تا اخر عمر باهاش کنار میان ! و چاقی خودشون و به حساب شانس و تقدیر خودشون در زندگی قبول میکنن.

   2- گروهی که از چاقی خودشون ناراضین و دوست دارند  که لاغر بشن .

   این افراد عادت کرده اند که با چاقی زندگی کنند اما از شرایط حاکم بر این زندگی راضی نیستند . هربار که چاقی بهشون فشار میاره تصمیم میگیرند که لاغر بشن و برای جداکردن مسیر زندگیشون از چاقی اقداماتی انجام بدن .مدتی هم تلاش میکنن ولی از اونجایی که به چاقی عادت کرده اند ، بعد از چند روز فراموش میکنن که تصمیم  به لاغری گرفتن  وبه همون زندگی قبلی خودشون بسنده میکنن. مثل مادر من 

   3- این گروه که من هم جزوی از اون هستم گروهی هستند که اضافه وزن دارند اما هرگز آرام و قرار ندارند و دوست دارند لاغر بشن . این عده تعدادشون خیلی کمتر از گروه های دیگه هست و بار ها برای رها شدن از چاقی تلاش میکنن و روش های مختلفی رو امتحان میکنند و هربار هم که شکست خوردند ، قانع نمیشن من که اینطوری بودم که یا باید لاغر بشم و به اون چیزی که میخوام برسم یا باید بمیرم !!

   اصلا شکست حالیم نبود!! شده سخت ترین راها رو هم رفتم تا به نتیجم برسم . همونطور که گفتم من باید در شرایطی زندگی کنم که از خلق شدنم پشیمون نباشم و راضیی عمرمو بگزرونم.

   شده چه رژیم های سختی گرفتم ، ورزش های سنگین انجام دادم و هرکاری برای لاغر شدن انجام داده بودم و نتایجی هم گرفته بودم ولی بعد از مدتی هرچی کم میکردم دوباره برمیگشت .ولی هیچوقت قانع نمیشدم که من باید چاق زندگی کنم اصلاا فکر کردن به این موضوع حالمو بهم میزد !

   رویای لاغرشدن در این افراد به قدری اهمیت دارد که بارها از تلاش خود برای لاغر شدن نتیجه ای کسب نکردن اما ذره ای ازآرزوی لاغرشدن آنها کاسته نمیشود .

   بخاطر همین سرسختی اونها توسط خداوند به مسیر صحیح هدایت میشن . 

   چون هر فردی آرزویی داشته باشه و برای رسیدن به آرزوش حرکت کند به مسیرصحیح رسیدن به آرزوش هدایت میشه .

    لاغری با ذهن مسیر رسیدن به آرزوی لاغری ماست .

    مسیری که ما انرا پیدا نکردیم بلکه توسط خداوند این مسیر به ما معرفی شد. با این مسیر بدون اینکه  قبلا چیزی از آن  دیده یا تجربه کرده باشیم.

    مواجه شدیم تا توبه کنیم تا لاغر بشیم !

   این هدایت ویژه افرادی هست که رویای لاغری خودشون رو به هیج وجه فراموش نمیکنند و برای خلق آن تلاش میکنند .

   آموزش ذهنی سبب خودشناسی و و ایجاد ارتباط بهتر با خود شخص میشه  و در شخص آرامش و احساس بهتری ایجاد میکنه و همچنین سبب افزایش ایمان و ارتباط ما با خدای خودمون میشه.

   الهامات و هدایتی که از ابتدای تولد در درون همه ی ما وجود داشته اما به دلیل گسستگی بین خودمون و درونمون قادر به دریافت آن نبودیم .

   آگاهی هایی که ما در این مسیر کسب میکنیم سبب برقراری ارتباط با خود و خدای درونمون میشه و نتیجه این ارتباط فراتر از حد تصوره

   نتایجی که ابتدا سبب  آرامش ذهنی ، شادی درونی ، افزایش اعتماد بنفس ، خاموشی افکار و ذهنی ، سلامت روجی و جسمی و…

   خداوند بزرگ برای رهایی از رنج و اندوه و احساس گناه در انسان ها راهکار بسیار تاثیر گذاری برای ما قرارداده است که ان هم توبه کردن است . 

     چرا که  احساس گناه مخرب ترین احساس در ناامیدی و نابودی انسان ها میباشد . 

    و از اونجایی که همه ی ما و جهان مخلوق خداوند هستیم و خداوند تنها خودش از ساخت و کار ما آگاهه از این احساس خطرناک آگاه بوده و روشی هم برای کمک کردن به انسان در جهت رفع این احساس قرار داده .

    از توبه بعنوان رهایی از احساس گناه و احساس بد یاد شده است .

   خداوند شفا دهنده است و شفا به معنای رهایی از افکار و فشار های ذهنی است .

   توبه همان شفای نفس است   که از طرف پروردگار برای انسان قرار داده شده است و همواره انسان ها به توبه کردن دعوت شده اند و همچنین پاداش های عظیمی هم برای توبه کنندگان درنظر گرفته شده است .

   توبه بسیار ساده و راحت است . 

    توبه به معنای پذیرفتن اشتباه و طلب بخشش کردن از خداوند و  سعی در تکرار نکردن آن اشتباه است . 

    حالا اشتباه چیست ؟

    هر فکر و یا عملی که در ما احساس بد ایجاد کند یک حرکت اشتباه است .

   عادت های فکری و رفتاری ما در قبال جسممون که باعث ایجاد اضافه وزن و مشکلات بسیاری شده ، حرکتی اشتباه بوده که در ما احساس بد ایجاد کرده . 

    همانطور که توبه کردن از اشتباه باعث آرامش روحی و احساس بهتر در ما میشود توبه کردن از رفتار اشتباهی که ما در قبال جسممون انجام دادیم باعث ایجاد آرامش روحی و سلامتی میشوود . 

   همانطور که توبه راهی برای بازگشت به سوی خدا آرامش و احساس خوب هست ، شخص توبه کننده موظفه که رفتار های اشتباه خودرا تکرار نکند و توبه از چاقی هم باید به گونه ای باشد که فرد رفتار ها و افکار هایی که باعث چاقی اش شده رو دیگه به هیچ وجه  تکرار نکنه.

   چااقی نتیجه رفتار اشتباهی است که سال های زیادی ما در قبال جسم خود انجام دادیم و توبه از چاقی باید سبب تغییر رفتار اشتباه در ما بشه 

   ما در این دوره هاا رفتار های اشتباه ذهنی و عملی  که باعث چاقیمون شده رو شناسایی میکنیم و رفتار صحیح رو جایگزین آن میکنیم و به عبارتی از جچق تر شدن توبه میکنیم و پاداش توبه مون رو که خداوند برامون قرار داده به صورت تناسب اندام ، سلامتی ، شادی و… دریافت میکنیم . 

   خدای عزیزم من میپذیرم که با رفتار و افکار نادرستی که از ااطرافیان و خانواده ام اموزش دیده بودم وخودم هم نمیدونستم و انهارا هر روز تکرار میکردم ، جسم من به همچین شکلی دراومد ، من رو ببخش خدای عزیزم من دیگه رفتار ها و افکار اشتباهیی که باعث ایجاد همچین شرایط جسمی و روحی در من شده رو به هیچ وجه تکرار نمیکنم تا پاداش خودم از این دنیای زیبا که لاغری و تناسب اندام هست رو دیافت کنم .

    

   خدای عزیرم من میپذیرم که چون غذاخوردن و… رو عامل چاق شدنم میدونستم به این وضعیت در اومدم و الان که حقیقت اصلی رو متوجه شدم ، از شما طلب بخشش میکتم و دیگه افکار اشتباهم رو که باعث ایجادچنین شرایطی در زندگی من شده رو تکرار نمیکنم و همه شون و دور میریزم .

   عجله کردن همیشه مانعی هست که باعث نرسیدن به اهداف و یا چپ کردن در مسیر رسیدن به اهدافمون میشه !! 

   و مارو از حرکت کردمن در مسیر منصرف و ناامید میکنه .

   این که با دیدن دوفایل ما صبح پاشیم ببینیم  جسممون لاغرشده ، امکان نداره ! مگه ما صبح پاشدیم دیدیم که یهوو چاق شدیم ؟!خب معلومه که نه !

   لاغر شدن یک روند جسمیه و زمان بره و لاغری با ذهن آموزش ذهنی است و ازاونجایی که قانون هستی اینه که دنیای ما افکار ماست و ما به هرچیزی فکر کنیم و بهش ارتعاش بدیم در زندگیمون اون رو خواهیم داشت ، ابتدا افکار و باورهای ما باید نسبت به خیلی چیزها تغیر کنه تا آن شرایط در زندگی ما نمایان بشه 

   همونطور که ما یک شبه چاق نشدیم ، نباید هم توقع داشته باشیم که یک شبه لاغر بشیم ، گرچه روند لاغر شدن ما خیلی سریع تر و راحت تر از روند چاق شدنه  چون طبیعت جسم لاغری و تناسبه . و همیشه بازگشت به حالت طبیعی و درمان جسم خیلی سریع تر از روند بیمار شدنه ، به همین دلیل لاغر شدن که حالت و امرطبیعیه جسم ماست خیلی سریع تر از زمانی که ما چاق شدیم اتفاق میفته.

   مسیر صحیح در انجام و رسیدن به هر خواسته ای پیدا بشه ، ما هرکاری کنیم دوباره با این مسیر مواجه میشویم  ناخوداگاه ، چه بخوایم چه نخوایم !و این خیلی جالبه دقیقا ، چون منم اون اوایل همچین اشتباهی کرده بودم و چون نمیدونستیم که چطوری باید بنویسم و یا چطوری  فایل های رایگان و پیدا و  استفاده کنم بعد از دیدن چندفایل خب باورهام خیلی تغییر کرد و احساس خوبی پیدا کردم .

   و خب نمیدونستم بقیه فایل های رایگان و از کجا و چطری باید تهیه کنم به همین دلیل دوباره با نوشتن تلقین های مثبت و تصویر سازی و تجسم خواسته هام با توجه به قانون جذب اقدام به لاغرشدن کردم که بازهم نتیجه خاصی نداشت ولی همچنان ادامه دادم که یک روز تو اینستاگرام که بودم استوری نحوه شرکت به دوره های رایگان تون و دیدیم که به صورت igtv قرار داده بودید و خیللییی خوشحال شدم و بعد از ثبت نام از اول تیر به صورت جدی توشون شرکت کردم و الان هم هنوز هستم .

   میخواستم بگم که امکان نداره که بعد از مواجه شدن با حقیقت و واقعیت دوباره به مسیر دیگه ای روی ببریم و شده خواه و ناخواه دوباره مسیر صحیح سر راهمون قرار میگیره .! و این موضوع هدایته و اتفاقی نیست .

    این نیرو میدونه که ما میتونیم از این مسیر به خواسته مون برسیم ، اما خودمون ایمان نداریم و کم کاری میکنیم ! 

   ما در روز وقتمون و خیلیی بیهوده سر اینستاگرام و تلگرام و….و موضوعاتی  میزاریم که هیچ نتیجه ای برامون نداره . خود مننن اینطوریم ! 

   ولی حاظر نیستیم روزی حداقل 30 دقیقه وقت بزاریم که نتیجه ای به این زیبایی و مهمی و برداشت کنیم !! من سعی میکنم با اینک در اینستاگرام فعالیت دارم وقتمو با عشق و علاقه صرف رسیدن به هدفم بکنم و در روز براش حدود دو الی 3 ساعت ، شده 7/8 ساعت هم وقت گذاشتم .!

   و من الان با اطمینان خاطر در این مسیر در حال حرکت هستم .

   پس ما اگر دچار اضافه وزن شدیم  این اتفاق طی یک روز و دوروز و یک هفته و… رخ نداده و هرکس به تعدادسال های زندگیشون زمان برده که الان دراین شرایط و وضعیت هست. 

   و روند اضافه وزن چندسالی  زمان برده تا جسم ما تغییر کنه و حال و احساس ما بدتر بشه. پس انتظار این که با چند تا فایل دیدن یهو جادو جمبل بشه و ما کاملا متناسب بشیم رو نداشته باشیم ! چون همچین اتفاقی نمیفته و نخواهد افتاد .

   باید قانون طبیعت وصبر  زندگی رو در نظر داشته باشیم ! مثلا ما که ی بذر میکاریم فرداییش نمیریم از درختش میوه بچینیم که ! این قانون طبیعته!

   باید روند طبیعیه بدن طی بشه .

   طبیعت هم این شکلیه که کشاوز وقتی بذری رو میکاره روند رشد کردن و جوانه زدن بذر هم زمان مربوط به خودشو میبره ، کشاورز نمیاد بالای سر محصول ذکر و دعا بخونه که محصول یهو فردا میوه یا بذر بده! درسته میاد به محصول سر میزنه ، بهش اب میده ، علف های هرز و از بین میبره و جلوگیری از ایجاد  آفات و حشرات  میکنه ولی روند طبیعی محصول باید طی بشه و اقداماتی  که کشاورز انجام میده یک مراقبت جزعی از روند و تکامل است که خداوند داره انجام میده ! کاری که خداوند داره برای اون محصول انجام میده خیلییی بیشتر از کاریه که کشاورز داره انجام میده به خاطر همین ما باید شکرگزار نعمت هایی باشیم که بهمون داده میشه ! همونطور که وقتی مادر ما برامون غذامیپزه و ما اونو میخوریم و ازش تشکر میکنیم و مادرمون خوشحال میشه و دفعه بعد هم برامون غذارو با عشق علاقه و خوشمزه تر درست میکنه و یا وقتی که شخصی بهمون در انجام کاری کمک میکنه ما ازش تشکر میکنیم اون شخص خوشش میاد و دوست داره بیشتر بهمون کمک کنه و اشتیاق و شورو شوقش بیشتر میشه و مارو بیشتر هدایت میکنه .

   خداوند هم همینطوره هرچی ما در قبال نعمت هایی که بهمون میده ازش بیشتر تشکر کنیم ، خوشحال تر میشه و بهمون بیشتر میده  و وقتی هم که ناله کنیم و بابت چیزهای نداشتمون خدارو کفر بگیم خوشش نمیاد گرجه خداوند مهربان و بزرگه و میبخشه ولی وقتی مثلا ما بعد از غذایی که مادرمون برامون پخته و خوشمون نیومد بگیم این چه غذاییه که درست کردی ؟ چقدر بدمزس ! اه اه حالم بهم خورد و…خب ناراحت میشه و دلش میشکنه و اعتماد بنفسش پایین میاد ویا در هر جنبه و مسیله دیگه ای و یا حتی در خودمون! شما خودتون اگه کسی ازتون تشکر کنه ، خوشتون نمیاد بازم بهش کمک کنید ؟؟ یا اگه یک کاری و انجام بدید و ازتون قدردانی بشه ، خوشتون نمیاد بیشتر اونکارو انجام بدین ؟؟ من که اینطوریم ، اصلا لذت میبرم و انرژی بیشتری میگیرم . 

   سیسم خداوند اینطوریه .

   هرچیزی  که بر روی این زمینه تجلیات خداوند هستند که باید بابت داشتن انها خداروشکر کرد 

   شکرگزاری خیلی نتایج فوق العاده ای داره .

   باید باور کنیم که لاغر میشیم تا لاغر بشیم ! 

   پس خداوندی که از همون لحظه ای که بذر در زمین کاشته شد ، کارشو شروع کرد و روند و سیستمش فعال شد . و تا  رشد بذر و  دریافت محصول کار اصلی رو خداوند انجام داد !

   این سیستم خداونده که هر کسی بخواد خودشو اصلاح کنه یا یک خوبی و نیکی انجام بده ، خداوند خودش انجام میده و ما انسان ها فقط یک کار جزیشو انجام میدیم . تا لذتش رو هم ببریم ! وگرنه  حتی همون کارم انجام ندیم ، بالاخره خودش اون کارو به عمل میاره . پس اینا لطف خداونده که خودش داره کار و انجام میده .

    پس وقتی که ما باور کنیم نقش خداوند در اصلاح جسم ما به مراتب بیشتر از نقش خودماست ! چون بدن ما دوست داره که متناسب بشه . سیستم طبیعیه بدنه ماست که اصلاح کنه و مشکلاتش رو رفع کنه .

   مثل بریدن دست مون !که ما وقتی دستمون رو میبریم ، خودش همه کارا رو انجام میده سلول سازی و بازسازی و جوش خوردنش و… انجام میده و بعد ازچند روز دیگه حتی اثری هم ازش نیست !فوق فوقش ما میایم ی چسب زخم میزنیم روش که اگه هم نزنیم بازم خودش رو درمان میکنه . این همه کاار های دیگه که ما نمیدونم چقدر زیادن رو همه رو خداوند بدون سر و صدا و بدون هیج منت و خواهشی … انجام داده و همه اینها سیستم خداونده . 

   تنها چیزی که مانع  از لاغرشدن افراد میشه باور نکردن اوناست که میتونن لاغر بشن ! اولین مانع و سراشیبی همینه ، وقتی باور اینکه میتونیم لاغر بشیم در ما شکل بگیره میفتیم تو سرازیری  و کار ما خیلی آسون تر و راحت تر میشه وقتی افراد زیادی نتیجه گرفتن در این مسیر ، نه یکی  دوتا هااا ! نه ! خیلییی هااا ، پس تو هم لاغر میشی ، امکان نداره که لاغر نشی !

   پس باور کنیم که میتونیم تغییر کنیم ،  وقتی باور کنیم دیگه بقیه کار خود بخود انجام میشه خیلییی آسون و راحت .

   این گام اول یزره سخته، چون به تعداد روزهایی  که ما اضافه وزن رو زندگی کردیم و به تعداد دفعاتی که ما از هر مسیری اقدام کردیم لاغر بشیم  وشکست خوردیم و نتیجه نگرفتیم برامون رهلیی از اون سخت تر شده   خیلی از افراد انگیزه و امید و ایمان ندارن که میتونن از این رنج رها بشن به خاطر همین بعد از چند روز مسیرو رها میکنن .

   من که میگم هیچ چیز سخنی وجود نداره ، مگه اینکه خودمون برای خودمون سختش کنیم !

   یعنیی ما اگه بتونیم ایم سربالایی اول و ( که همون باور کردنه) طی کنیم و به سرازیری برسیم ، کار خیلی آسون تر میشه .

   من باور کردم که میتونم لاغر بشم و به امیدخدا همینطور در این مسیر در حال حرکت هستم و خیلی نتایج جزعی هم در جسمم دارم میبینم ولی هنوز بالای ترازو نرفتم و با خدا عهد بستم که خدایا هر وقت من وزنم به 60 رسید برم  رو ترازو و ببینم و به همین ترتیب تا بالاخره به وزن ایده ال و متناسبم برسم .

   کسی که به این مسیر هدایت شده و هنوز تو دوره ها چه رایگان چه سرزمین لاغر ها شرکت نکرده ، هنوز باور نکرده که میتونه لاغر بشه !

   البته اینم بگم که اگه ما با آرامش و توکل به خدا در این مسیر حرکت کنیم و تمریناتش رو انجام بدیم ، باور خود به خود در ما شکل میگیره ، چه بخوایم چه نخوایم . 

   این دوره ها تحولات گسترده ای در نتیجه ما در همه جنبه ها ی  زندگی داره ! این گام باعث شد که من دوباره به خدای خودم نزذیک تر بشم ، مدتی بود که شکرگزاری نمیکردم ولی دیگه الان در همین لحظه از زندگیم بابت تمام چیزهایی که دارم از خداوند متشکرم . 

   من به هدایت خداوند در این مسیر  قرار گرفتم و  خداوند خودش خواسته تا  نتیجه رو بهم بده ، من بذز لاغری رو در وجودم کاشتم و با استفاده از فایل ها و دوره ها دارم آبیاریش میکنم و علف های هرزشو میچینم و دارم به رشد بذر لاغریم کمک میکنم و چه بخوام چه نخوام خداوند روند اصلاح و تغییر بدن من رو انجام میده . 

   همونطور هم در مسیر کسب و کارم که به تازگی هدایت شدم کارهای لازم رو انجام دادم پس من چه بخوام چه نخوام به چیزهایی که میخواهم میرسم . و خداوند خودش باقی کار ها رو برایم انجام میدهد .

   همونطور که در شروع هرکاری امید ما به خداوند است نتیجه هم با توجه به امید ما به خداوند پاسخ میده .

   استاد ممنونم از این فایل فوق العاده من گیرمو امروز تو کسب کارم هم پیدا کردم ، تو مرحله آخر هم باید امیدم به خداوند باشه . 

   همه ی ما به خصوص خودمن  در خیلی از جنبه های زندگیمون وقتی یکاریو شروع میکنیم اولش با انگیزه و اشتیاق شروع میکنیم چون نیرو خداوند پشت ماست و هدایت شدیم و اشتیاق در درون ما شعله ور شده که ما میتونیم در مسیری که قرار گرفتیم یا انتخاب کردیم موفق بشیم .

   این رو باور کنیم که  خداوند کار اشتباه انجام نمیدهد . 

   واگه ذوق و شوقی برای انجام کاری در ما ایجاد شده مطمعن باشیم که ما توانایی موفق شدن در اون کار رو داریم .

    هستند  افرادی که هر کاریو با اشتیاق و انگیزه انجام میدن اما بعد از مدتی توش سست میشن و اونو رها میکنن و جالب هم اینه که میگن قسمت نبود ، خدا نخواست !

    خدایی که مارو در ابتدای مسیر قرار میده ، تا اخرش باهامون هست .  

    خدا همیشه بهترین هارو برامون میخواد .

   پس به خدا ایمان داشته باشیدم و بهش اطمینان کنیم .

   لاغری با ذهن مسیریه که ما از اون به نتیجه میرسیم.

   همه ی ماهایی که الان داریم از این فایل استفاده میکنیم به طریقی با این مسیر آشنا شدیم یا هدایت شدیم .

   به بی نهایت طریق خداوند داره افرادی رو که میتونن از این روش نتیجه بگیرن رو با این مسیر اشنا میکنه .

   چون تنها خداوند به نهان آشکار ما آگاهه و اون میدونه که در قلب ما چی میگذره و تمام افرادی که با این مسیر آشنا شدن و هدایت شدن ، مطمعن باشیم که میتونیم از این مسیر به خواسته خودمون برسیم که این مسیر بهمون پیشنهاد شده .

   خداوند کار اشتباه انجام نمیده ، فقط کافیه که بهش و به قدرتش ایمان بیاریم .

   خدا خیلی دوست داره که ما لاغر بشیم و بخاطر همین سیستم بدن مارو به این شکل طراحی کرده و همپنین سیستم بدنمون رو طوری تنظیم کرده که همیشه اصلاح بشیم .

   بارها در طول زندگیمون ، به جسمون آسیب وارد شده ، بارها بیمار شدیم ولی اونقدر سیستم ایمنی بدن ما قویه که همیشه هم خوب شدیم حالا ممکنه  که ما کاری هم انجام داده باشیم ، دکتری رفته باشیم و یا دارویی مصرف کنیم اماکاری که خداوند در دفع این ویروس ها و باکتری ها انجام داده کجا و کاری که ما کردیم کجا ؟

   کاری که خداوند برای ما انجام میده ، به مراتب بزرگ تر از کاریه که ما برای خودمون انجام میدیم .

   حتی گام اول رو هم خدا برامون برداشته و ما هدایت شدیم ، فقط باید ایمان داشته باشیم و اقدام کنیم .

   حتی در این مسیر گامهای بعدی رو هم خداوند برامون برمیداره و هدایتمون میکنه و احساس خوب در ما ایجاد میکنه .

   همه کار رو خداوند داره انجام میده .

   پس به توانایی خودمون ایمان بیاریم و باور کنیم که میتونیم مناسب بشیم ، اگه این باور در ما شکل بگیره ، خیلی از مسیر رو طی کردیم .

   خداوند اونقدر بزرگ و بخشندس که تایین نکرده مثلا تا اینقدر میبخشم ، بقیه رو نمیبخشم یا به اندازه گناهایی که کردیم التماس کنیم تا مارو ببخشه و…

   وقتی حرف از توبه هست ینی برگشت  سریع یعنی به محض این که قبول کردیم که اشتباه کردیم و از خداوند طلب بخشش کنیم و ازش درخواست کنیم  که مارو از این اشتباهی که در حق خودمون یا دیگران کردیم رها کن  و…

   وقتی توبه کنیم ، خداوند سریع برگشت و انجام میده . و خداوند رحمتش رو به سوی بنده هاش میفرسته .

   اضافه وزن هم یک رفتار اشتباه و یک گناهه!چون یکسری رفتار و افکار  اشتباه داشتیم که شرایطمون اینشکلی تغییر کرد .و وقتی از خداوند در برابر رفتارهای اشتباهی که در حق جسممون کردیم و این شرایط رو برای خودمون ایجاد کردیم طلب بخشش کنیم و ازش بخوایم که اصلاح بشیم و شرایط جدیدی رو تجربه کنیم و…خداوند مارو هل میده به سمت موفقیت و پشت و پناه ماست . همونطور که الان مارو هل داده  و ما هدایت شدیم چون هیچ گونه تبلیغ و سمینار و .. برای  استاد عطار روشن انجام نشده است . و همه کار خدا بوده .

   پس تمام مسیر رو به خدا ایمان داشته باشیم . در تمام جنبه های زندگی!

    متناسب شدن که حالا یک بخش از زندگیه ولی الویت اوله منه در کنار تمام کارهای دیگه ای که دارم انجام میدم .

   هرکاری رو که ما با انگیزه و اشتیاق شروع میکنیم ، ایمانمون به خداست . 

   ولی بعضی اوقات انگیزه های کاذب هم هست ، که مثلا با حرف کسی عصبانی و ناراحت شدیم و گفتیم باید دیگه لاغر بشیم و بریم فلان کار و بکنیم و روی فلانی رو کم کنیم و… اینا همه انگیزهای کاذبی هست که برای ما شکست میاره و اعصاب مارو بیشتر خراب میکنه . 

   دوسال پیش بودم دیگه! میخواستم پز بدم که لاغر شدم و روی یسری افراد و کم کنم و کارای زیادی کردم ولی شکست خوردم و اعصابم داغون شده بود و… شرایط بدی بود تعریفش نکنم بهتره .

   ولی وقتی یجاهایی تصمیم میگیریم که باید کاری انجام بدیم و انگیزه داریم ، این همین ایمان هست که به ندای پروردگار پاسخ میدیم و کارو شروع میکنیم اما بعدش منصرف میشیم .

   چون که عجله میکنیم !

   بساط شیطان هم که پای عجله پهنه ! إ هی تحریک میکنه که چند روز گذشت ، یک هفته گذشت برای من 4 ماه گذشت چی شد ؟؟ پس چرا نتیجه نگرفتی ؟ فلانی نتیجه نگرفت تو هنوز….

   .اعصابمون و بهم میریزه و  به قول خودمون کرم خودشو میریزه و در میره و ما میمونیم یک غم و ناراحتی بیشتر و بزرگتر .

    لاغرشدن آسان ترین کار دنیاست ، اگر باور کنیم که میتونیم .

   تک تک تمریناتی که ما در این دوره انجام میدیم ، پازل متناسب شدن رو در ذهن ما میچینه و تصویر متناسبی رو از خودمون در ذهنمون به وجود میاره بخاطر همین یک عالمه نتیجه عالی داره !

   فقط سعی کنید که متناسب بشید حالا از هر روشی که میدونید . به هرحال هرچقدر براش تلاش کنیم نتیجه میگیریم اگر هم که میخوایم  به آسانی لاغر بشیم هم مسیر لاغری با ذهن هست ولی فقط سعی کنید که لاغر بشید و زندگی جدیدی رو تجربه کنید .

   پس با انگیزه ادامه بدیم و ایمان داشته باشیم که خداوند که تا همینجا مارو رسونده تا آخر مسیر هم با ما خواهد بود .

   شاد و پیروز و متناسب باشید  .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/07/18 09:33
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 59 کلمه

    سلام و درود
    زمان استفاده از محتوای هر روز یک تا یک و نیم ساعته
    در این زمان به اینستا و کسب و کار فکر نکنید و فقط تمرکزت روی آموزش ها و انجام تمرینات باشه
    در باقی ساعات روز که مشغول کار و اینستا هستی به آموزشها و لاغری فکر نکن
    به این شکل هر کار رو به شکل احسنت انجام میدی

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/07/20 18:54
     مدت عضویت: 97 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 7 کلمه

     خیلیی ممنونم از راهنماییتون استاد، چشم 🙏🏻❤️

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/10 13:57
   مدت عضویت: 832 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 359 کلمه

   درود به شما استاد گرامی و همه دوستان همراهم

   این فایل بسیار آموزنده با عنوان تعجب برانگیز از چاقی توبه کنید لاغر میشوید خیلی جالب بود

   پر از ایجاد شور وشوق و امید دهنده و هیجان برانگیز بود

   یادآوری اینکه خداوند مهربان ما را به این مسیر هدایت کرده است چونکه میداند ما انگیزه و توانایی برای رسیدن به تناسب اندام را داریم چقدر به انسان آرامش و شور و اشتیاق برای ادامه دادن میدهد

   من واقعا با این تجزیه و تحلیل شما موافقم  از اینکه ما با اشتباهاتی که مرتکب شدیم به بدنمان ضربه وارد کرده و او را از حالت پیش فرض خود که متناسب بودن است و خدا اینرا برای ما مقدر کرده است دور کردیم

   وقتیکه معنی توبه این است که ما به اشتباهمان پی ببریم و از خدای مهربان تقاضای بخشش کرده و دیگر آن عمل اشتباه را انجام ندهیم پس اقدام ما برای لاغر شدن با تعریف توبه کردن جور در می آید 

   این پیام خیلی دلگرم کننده و آرامش بخش است که خداوند درهای رحمت را به روی توبه کنندگان باز میکند

   چه رحمتی بهتر از آنکه ما تناسب اندام آنهم به سادگی آب خوردن را هدیه بگیریم

   باور کردن به متناسب شدن واقعا کلید آسان کردن مسیر و رسیدن به هدف است

   من خوشبختانه این باور را دارم و با ایمان به خدای مهربانم که راه درست را به من نشان داده و در این مسیر مرا همراهی و پشتیبانی میکند با اطمینان خاطر به سوی هدفم با شور و شوق فراوان و با استمرار پیش میروم

   مثالهای کشاورزی و زمان دادن به رشد محصولات خیلی عالی بود و اینکه ما هم بخشی از این کائنات هستیم و برای رسیدن به تناسب اندام باید به بدنمان این زمان را بدهیم که ترمیم بشود و در این پروسه ما باید هر چقدر میتوانیم از مقدار تخریب کم کنیم 

   عجله را باید به طور کلی کنار بگذاریم و به این فکر کنیم که چقدر طول کشید که ما چاق شویم حالا یک دهم آن زمان را به بدنمان وقت بدهیم دیگر دچار عجله نمی شویم و زمانیکه بدنمان کمتر از آن زمانی که توقع داشتیم نیاز است برای ترمیم خودش را ترمیم کند آنوقت خیلی بیشتر از نتیجه لذت برده و هیجان زده میشویم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/04 12:45
   مدت عضویت: 142 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 558 کلمه

   سلام به همه دوستان همراه! اگر هنوز با اینکه بارها در رسیدن به لاغری شکست خورده اید، آرزوی لاغری را در دل دارید پس یعنی شکست ها نتوانسته شما را از هدفتان دور کند، بنابراین لایق لاغر شدن هستید. یکی از اصلی ترین و تاثیرگذارترین اقداماتی که یک فرد چاق برای لاغر شدن باید انجام بدهد توبه کردن از چاقی است. افراد چاق را می‌توان در چند گروه دسته بندی کرد. گروه اول: چاقی خود را پذیرفته اند و با مشکلات آن کنار آمده اند. 

   گروه دوم: از وضعیت خود راضی نیستند و می‌خواهند لاغر شوند، اما فقط زمانی که مشکلات چاقی به آنها فشار وارد می کند تصمیم به لاغری می گیرند و خیلی زود هم به روال قبلی خودشان برمی‌گردند. 

   گروه سوم: افرادی هستند که هرگز چاقی خود را نمی پذیرند و برای لاغر شدن آرام و قرار ندارند و البته نسبت به دو گروه دیگر، افراد کمتری را شامل می‌شوند. افراد این گروه از هیچ روش و تلاشی برای لاغری دست برنمی‌دارند، حتی اگر بارها شکست بخورند و در نهایت توسط خداوند به مسیر صحیح هدایت می شوند. 

   خداوندی که ساز و کار جهان هستی را بنا کرده است برای رهایی بندگانش از احساس ویران کننده گناه، توبه را قرار داده است که به معنای پذیرفتن اشتباه و طلب بخشش کردن از خداوند و سعی در تکرار نکردن آن اشتباه است. بنابراین خدایی که ما را خلق کرده و به فکر روح و روان ما هست حتما برای رهایی جسممان از مریضی، چاقی و سختی، هم راهکاری قرار داده است. بنابراین بپذیریم که چاقی ما اشتباه بوده است و از خداوند و خودمان و جسممان که باعث شده ایم این همه رنج و سختی بکشد طلب بخشش کنیم و سعی کنیم دوباره این اشتباه چاقی را تکرار نکنیم و نتیجه آن برایمان آرامش روحی و سلامتی جسم خواهد بود. باید باور کنیم که می‌توانیم لاغر شویم و اگر این را باور کنیم مابقی کار خود به خود آسان می‌شود. الان بخاطر بارهایی که تلاش کردیم و بی نتیجه بوده است نمی توانیم به این باور برسیم که می‌توانیم متناسب شویم. ما باید شروع کنیم و به مسیرمان شک نداشته باشیم، مابقی کارها را خود خداوند انجام می دهد. ما اگر در این مسیر 10 قدم برداریم خداوند 90 گام مابقی را تا رسیدن به هدف طی می کند. امکان ندارد خدایی که ما را در ابتدا به یک مسیر هدایت می کند، آخر مسیر ما را رها کند. فقط باید به خداوند ایمان داشته باشیم و بدانیم خداوند کار اشتباه انجام نمی دهد و در ما این توانایی را دیده است که با این روش لاغر می‌شویم که ما را به این مسیر آورده است. 

   درمقابل خداوند از چاقی توبه می کنیم و مطمئن هستیم شیطان همیشه در هر مسیری با ما همراه است. در ابتدا توبه می کنیم و به خداوند ایمان داریم ولی از همان ابتدای مسیر و خصوصا وقتی که عجله می کنیم تا نتایج توبه را در خود ببینیم، شیطان از این نقطه ضعف ما استفاده می کند و کاری می کند که افکارمان روی مسیر متمرکز نباشد و ما را از ادامه مسیر ناامید می کند و با فریب هایش باعث می‌شود که توبه خود را فراموش کنیم. به یاد داشته باشیم که باید ایمانمان را قوی تر کنیم تا از وسوسه های شیطان به دور باشیم و سر عهد خودمان با خداوند باقی بمانیم تا درهای رحمت اللهی به روی شما باز شود. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/17 20:10
   مدت عضویت: 806 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 16 کلمه

   سلام استاد چرا نظرات دیگه تایید نمیشه 

   نظرات من تایید نمیشه یا این مشکل برای همه هست؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/06/17 22:59
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 7 کلمه

    سلام و درود
    همه نظرات تایید شده است

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/06/19 23:56
     مدت عضویت: 806 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 4 کلمه

     ممنون استاد لطفتان مستدام

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/16 19:12
   مدت عضویت: 824 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 532 کلمه

   درود و خدا قوت 

   گام بیست و یکم : 

   در این دوره میخوایم به  این موضوع بپردازیم که اولین گام در اینجا  باوراست باور اینکه ما لاغر میشیم و متناسب اصلا طبیعت جسم ما متناسب شدن است .

   ما بابد با روند طبیعی بدنمون تو حه کنیم و مشکل بزرگی که بعضی افراد باهاش روبهرو نیشوند و باعث میشه نا امید بشن یا منصرف بشن یا انگیزه برای ادامه دادن نداشته باشن عجله کردن به هر حال این همون هدایته هست که وقتی من به هر طریقی در این مسیر  قرار گرفتم باهاش اشنا شدم سر راه من قرار گرفته  و من استارتش رو زدم  پس خدا خواسته خواست خدا بوده و این همون چراغ چشمک زن هست برای رسیدن به هدف .پس دلیلی برای نا امیدی وجود نداره یکی از موانعی که اجازه نمیدن من تا اخر این مسیر برم  باور نداشتنه 

   ما به تعداد روزهای که چاق بودیم به تعداد روزهای که با جسمم‌ن بد رفتار کردیم و به تمام دوره های که رفتیم و نتیجه ندیدیم  باور اینکه  من متناسب میشم برام‌ن سخت  میشه 

   تلبتهتا یه جای طبیعییولی باید بت این نکته تو جه کنیم که وقتی باور و ایمان ما کامل شد بقیه مسیر خود به خود ادامه دارمیشه همراه با نتیجه  ما یک شبه چاق نشدیم  که بخواییم یک شبه لاغر بشم  ما با یه مهمونی و یه پر خوری چاق نشدیم  که توقع داریم با یک فایل متناسب بشیم 

   در هر کاری روال به این صورته که شما اگه بخوایین یک کاری رو اصولی انجام بدین یک باید نسبت به اون کار و توانایی خود و نتیجه باور داشته باشین  مرحله دوم استمرارو صبر  و ایمان و وقتی پروسه تکامل به اتمام رسید دیگه برای همیشه اون نتیجه مطلوب رو برای ما داره و نتیجه خوب ادامه دار هست 

   نقش خدا در اصلاح جسممون  خیلی زیاده یه جای سیستم بدنمون و طبیعت بدنمون یه جای به دست خداست 

   خدا خواسته که من دذ این مسیر قرار بگیرم و این لطف خداونده این مسیر مسیر کمی در زندگی من نیست قطعا قراره تحولات بیشتری  جز متناسب شدن  در زندگی من اتفاق بیفته پس کار کمی نیست 

   خوب من با توجه به اهمیت این موضوع صبر کنم عجله رو حذف کنم و چیزی که خیلی مهمه اینه که باور و ایمان داشته باشم 

   باور به خودم و تونایهایم 

   ایمان به خدا که همیشه صلاح من و میخواست وبهترینهارو برام میخواد 

   باور به روشی که درش قرار دارم  و مسیری که دارم قدم بر میدارم 

   وقنی در مسیری که شروع میکنیم و اشتیاقش در ما هست پس توانایش رو داریم و خدا خواسته و خدا این توانایی رو در ما دیده که در این مسیرو در سر راه  من قرار داده 

   در این مسیر کاری که  خدا برامون انجام میدیم  خیلی بیشتر از اونی که هودمون میخواییم انجام بدیم چون خدا دوست داره بدن ما اصلاح بشه  پس کافی فقط ایمان بیاریم 💞

   من در این مسیر به خدا وروشی که درش قدم برداشتم ایمان دارم و باور دارم طبیعت بدن من متناسب شدن هست خدایا منو ببخش که این رفتارو تا به امروز با جسمم داشتم خدا به من کمک کن 

   این مسیر اقدام بدون توجه به نتیجه و نداشتن عجله و یک شبه رسیدن به هدف  داشتن ایمان و باور  ابمان به خدا 💞💞💞 خدایا شکرت که همیشه پشت و پناه من هستی 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   mzt.zahra.malakouti.ir
   1400/06/16 12:39
   مدت عضویت: 547 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 386 کلمه

   به‌نام‌خدا 

   سلام

    اول از همه یه باور تو ذهنم پیدا کردم و جالب بود برای خودم باور اینکه برای لاغر شدن باید گشنگی کشید هر وقت که گشنگی کشیدی و چیزی نخوردی پس داری لاغر میشی و بدن از چربیهای قبلیت کم میکنه تا انرژی بگیره .چند وقت بود که سر شب غذا می خوردیم و دیر می می خوابیدیم من آخر شب گرسنه بودم ولی چون حال نداشتم از تنبلی نمی‌رفتم چیزی بخورم و سعی می‌کردم بخوابم ولی از این احساس گرسنگی حس خوبی داشتم حس خوب لاغر شدن و متوجه شدم من هنوز هم باورم اینه برای لاغر شدن باید گرسنگی و زجر کشید خوشحالم که این باور خودم پیدا کردم و باید این باور رو تقویت کنم که لاغرشدن آسان ترین کار دنیاست بدون زجر کشیدن و با لذت بردن.

    اما فایل امروز خیلی عالی و جالب بود وقتی عنوان فایل رو دیدم خیلی مشتاق شدم ببینم یعنی چی توبه از چاقی  قراره توی فایل چی گفته بشه و چقدر جالب بود حقیقت‌های بود که در اطرافمون بود ولی ما بهش توجه نمی کردیم بارها شده بود که مریض شده بودم و هیچ دارویی هم مصرف نکردم و هیچ کار خاصی هم نکردم ولی بدنم کمک کرده و بعد از یه مدت حالم خوب شده یا مثال کشاورز عالی بود که اولش در مراحل کاشت و نگهداری امیدش به خدا بود ولی بعد از برداشت و فروش امیدش به خریداران و میدون دارا بود باید باور کنیم شروع و هدایتمون به این مسیر به وسیله خدا بوده و با توکل و به امید خدا شروع کردیم و نتیجه هم دست خداست با توکل به خدا و مراقبت از نهال مون مطمئناً برداشت خوبی می کنیم فقط باید ایمان داشته باشیم و  باور داشته باشیم که ما در مسیر درستی هستیم 

   توبه از چاقی هم کاملا درسته ما هروقت کار اشتباهی رو انجام میدیم احساس بدی در ما به وجود می اومد و همیشه برای خلاصی از این احساس بعد توبه می کردیم و حالمون و احساسمون خوب می شد پس توبه می کنم به خاطر رفتارهای اشتباهی که با بدنم داشتم به خاطر ظلمی که در حق خودم کردم به خاطر فشاری که بر جسم وارد کردم به خاطر حال بدی که پیدا کردم توبه می کنم و سعی می کنم دیگه این اشتباهات را تکرار نکنم و همیشه در مسیر تناسب، آرامش و خدایی قدم بردارم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آرامش از من شروع می شود
   1400/06/12 11:46
   مدت عضویت: 256 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 425 کلمه

   به نام خدای بخشنده و مهربان

   روز ۱۴۴: روز ۴۸ تکرار، روز جمعه ۱۴۰۰/۶/۱۲

   سلام 

   اضافه وزن کنونی من نتیجه سالها مداومت بر رفتارها و باورهای چاق کننده من بوده است. بدن من بسیار هوشمند است و همواره در حال ترمیم جسم من و رفع چاقی آن است و در گذشته چون من سرعت تخریب خودم را بالاتر از سرعت ترمیم خودم برده بودم، طی سالها مداومت بر این شیوه چاق شدم. اکنون سرعت تخریب خودم را کم کرده ام و ایمان دارم توانایی متناسب شدن را دارم چون سیستم طبیعی بدن من تناسب است به شرط آنکه من در کار آن اختلال ایجاد نکنم. من معتقدم تناسب اندام هم به آرامی رخ می دهد و در این روش از ریزش مو و افتادگی پوست و شل شدن بازو و…. خبری نیست چون با فشار جسمی رخ نداده بلکه با آرامش و روندطبیعی تکاملی جسم من رخ می دهد، پس هیچ آسیب و عوارضی به جسم من تحمیل نمی کند.

   همانطور که وقتی در کودکی با جمع کردن پول تو جیبی های خودم بعد از  مدتها می توانستم وسیله مورد علاقه ام را بخرم و به شدت لذت بیشتری نسبت به  چیزی داشت که مثلا به عنوان کادو دریافت کرده بودم.

   بدن من هوشمندانه در جهت اصلاح و ترمیم خودش در حال تلاش است و من با کنار کشیدن خودم و عجله نکردن به نظاره متناسب شدن خودم می نشینم.

   من بارها با اشتیاق برای متناسب شدن اقدام کردم و آنقدر این کار را ادامه دادم که در نهایت خداوند مرا به مسیر درست لاغری با ذهن هدایت کرد. پس خداوند آگاه به نهان و آشکار مرا توانمند و مستعد متناسب شدن از این مسیر شناسایی کرده است و در شناخت خداوند اشتباهی وجود ندارد. پس باید به این انتخاب پروردگار قادر مهربان لبیک بگویم و ادامه بدهم. باید با ایمان به توانایی خودم برای لاغر شدن با اشتیاق ادامه بدهم و مطمئن باشم اگر عجله نکنم و در مسیر بمانم حتما به نتیجه طلایی متناسب شدنم می رسم.

   سالها با افکار ورفتار اشتباه به جسم خودم آسیب زدم و از شادی و لذت و آرامش و اعتماد به نفس دور شدم. خدایا توبه می کنم برای همه اشتباهات عملی و ذهنی که در حق جسمم روا داشته ام ، خدای بخشاینده مهربان در ترک این رفتارها و افکارهای غلط و انجام رفتارهای درست و پرورش باورهای صحیح ذهنی مرا به عالی ترین شکل حمایت نما. مرا از نجواهای منفی شیطان درونم محافظت فرما.

   خدایا به من و دوستان همراهم گامهای استوار در جهت بهتر شدن عطا فرما و ما را در مسیر زیبای متناسب شدن به شکل عالی حمایت و هدایت فرما. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/02 17:43
   مدت عضویت: 773 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,948 کلمه

    

   به نام خدای مهربان 

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان  خوبم 

   ما اگر دچار اضافه وزن شدیم در یک روز و یک ماه اینطور نشدیم به تعداد سالهای زندگییمون اینطور شدیم  و چاقی ما  یک دفعه نبوده ما طی مدتها اینطور چاق شدیم اما چرا انتظار داریم با دو یا سه  هفته لاغر بشیم  خیلیا به خاطر عجله ای که میکنن از مسیر خارج میشن .

   چرا من برای  چاقی خودم کاری نمیکنم ؟؟بابا هر روز فایل گوش بده و بنویس و بخون و اونها رو تبدیل به عمل کن تا نتیجه رو ببینی و در کتار تمام این کارها باید باور کنم که میتونم لاغر بشم و اگر همین رو باور کنم نصف راه رو رفتیم و بقیه ی کار خود به خود انحام میشه  و چون من  بارها برای لاغری  تلاش کردم و رنج کشیدم و نشد لاغری برام کار سخت و غیر ممکنی هست و اگر من بتونم  این سررابالایی رو طی کنم که لاغر شدن امکان داره بقیه راه که اون طرف قله هست سرازیری میشه پس ایمان داشته باشید که میشود که امکان داره ما لاغر بشیم اما با طی کردن تکامل ما لاعر میشیم نه با عجله یعنی ما انتظار داریم بعد از چند روز گوش دادن به فایلها بریم داخل آیینه و ببینیم کاملا لاغر شدیم !!!!! اما این غلطه امکان نداره باید تغییرات مرحله به مرحله در ما به وجود بیاد و یک شبه و یک هفته ای نیست مثل کاشت بذر در طبیعت که نگاه کنید میبینید اون مرحله به مرحله داره رشد میکنه و یک دفعه بزرگ نمیشه و اما کشاورز از این بذر ها یه مراقبتی کرده به اونها آب و  کود داده علفهای هرز رو چیده تا اون بذر بزرگ شده پس کشاور ننشسته بالا سر بذرها گریه و زاری کنه تا اونها بزرگ بشن نه مراقبت کرده پس ما هم باید مراقب بذرهای تناسبی که در ذهنمون کاشتیم باشیم و هر روز اونها رو تکرار کنیم تا در ذهن ما پرر رنگ و قوی بشن و جون بگیرین و نتیجه رو در جسم ببینیم .

   من باید نقش خداوند رو در جسم باور کنم تا نقش خودم رو در  روند کاهش وزن باور کنم .ببینید هر وقت در جسم ما اتفاقی میفته مثلا جایی زخم میشه و یا مشکلی براش پیش میاد جسم ما سریع در جهت ترمیم اون قسمت اقدام میکنه و سلولسازی و  جوش خوردن … رو انجام میده و  اون قسمت خوب میشه من نهایت یه چسبی بتونم بزنم ببین من چیکار کردم خدا چیکار کرده ؟؟همه ی این کارها رو خداوند انجام میده و همه ی اینها لطف خداوند هست پس در این مسیر که میخواهیم طی کنیم  و ما رو به شادی و سلامتی و اعتماد به نفس و خود باوری برسونه  آیا ما به خدا ایمان نداریم ؟؟؟؟

   در نظر بگیر یک کشاورز زمانی که بذر رو میکاره به امید خدا اون رو میکاره یا به امید اون مردم میکاره  ؟؟؟ اگر خوب  دقت کنید مبینید به امید خداهست یعنی اون کشاورز میکاره حالا هر از گاهی اب میده و کود میده  اما به امید خدا  کار رو شروع میکنه اما برای فروش،دیگه  امیدش، به خد ا نیست به بازار  و اون فرد خریدار و … هست و برای همین  اعلب موارد شکست میخورن .

    

   برای شروع هر کاری دقیقا همینطور هستیم با انگیزه شروع میکنیم چون نیروی خدا پشت ما هست و  ما اشتیاق داریم که میتونیم موفق بشیم و خداوند هیچ وقت کار اشتباه نمیکنه اگر در ون ما ذوق و شوقی هست که من میتونم مطمعن باش من توانایی موفق شدن رو دارم و من همه ی کارها رو با انگیزه و اشتیاق انجام میدم .

   همیشه بگو به خودت من به خدا ایمان دارم که موفق میشم و بگو لاغری با ذهن مسیری هست که شما با اون به نتیجه میرسید به خدا اطمینان داشته باشید هر کدوم از ما به طریقی به سایت هدایت شدیم چون خداوند میدونسته که ما درراین مسیر موفق میشیم پس به بی نهایت راه خداوند افراد ی رو که توانایی دارن با این راه آشنا میکنه چون خداوند به نهان و درون انسانها آشکار هست و از،قلب انسانها اگاه هست و تمام ما که در این مسیر هستیم باید بدونیم ما توانایی موفق شدن و لاعر شدن از این طریق رو داریم مطمعن باشید خداوند کار اشتباه انجام نمیده فقط کافیه به خداوند و به نیروی اون ایمان بیارید من در طول زندگی بارها برای  بدنم 

   مشکلی پیش اومده و یا بیمار شده اما سریع خوب شده و حالا در این مدت ممکنه ما هم کاری برای خودمون کرده باشیم اما کاری که خداوند در مقابل این ویروس و مشکلات انجام داده کجا و کار ما کجا ؟؟.

   پس گام اول رو برای ما خدا برداشته که ما رو به این مسیر هدایت کرده و گامهای بعدی رو هم خداوند برای ما برمیداره حالمون رو عالی میکنه و استاد هم به عنوان راهنما هستن در این راه مقدس پس ایمان بیارید  به توانایی خودتون و باور کنید که میتونید متتاسب بشید .خداوند در قران  ایه های زیادی برا ی توبه  گفته و ما خیلی  ایه داریم ولی هیچ وقت برای اون حد و مرز نزاشته که تا فلان اندازه میبخشم و یا …. نه فقط باید خیلی سریع توبه کنید و خداوند سریع میبخشه و بیشترین رحمت رو به این بنده ها میده که برمیگردن و توبه میکنن اضافه وزن هم مثل یک گناه و توبه هست و ما تاحالا خیلی کارهای اشتباه کردیم و اینم  یک  رفتار اشتباه هست 

   و بگو خدایا من رو ببخش،که در این سالها این رفتار اشتباه رو با خو دم کردم  و این گناه رو کردم من میخوام تغییر کنم و شرایط جدید رو تجربه کنم من میخوام شادی رو تجربه کنم و من میخوام سلامتی رو تجربه کنم و من میخوام زندگی دیگه رو تجربه کنم و ببین چطور خداوند پشت و پناه شما هست و شما رو هل میده به سمت موفقیت .

   به خدا ایمان داشته باشید و در تمام مسیر لاغری  و  بقیه ی جنبه های زندگی به خدا ایمان داشته باشید و هر کاری رو با اشتیاق شروع میکنی به خدا ایمان داری که شروع میکنی پس ادامه بده  تا موفق بشی .و اما شما در ادامه ی مسیر ممکنه عجله کنی  و ناامید بشی حالا چرا عجله میکنی چون شیطان بساطش رو در عجله کردن پهن میکنه و از این طریق میخواد افراد رو از موفقیت دور کنه 

   لاعر شدن آسانترین کار دنیا هست اگر باور کنید که میتونید لاعر شوید .

   کوه بزرگی بین ما و استاد هست به نام باور استاد باور کرده که میتونه لاغر بشه و این همه نتایج عالی داره و اما اگر هنوز  ما نتایج عالی نداریم چون باور درست نداریم که میتونیم لاعر بشیم . اگر ایمان بیاریم و انگیزه و اشتیاق پیدا کنیم و  اقدام کنم قطعا موفق میشیم 

   سعی کنید تا زندگی جدیدی رو تجربه کنید .

   برداشت من از فایل ::

   من عاشق این دسته از فایلهای لاغری هستم که  پای خداوند و  آیه های قران  هم وسط میاد و اونها  اصل ماجرای لاغری ما میشن من که خیلی لذت میبرم خودم جز افرادی هستم که بسیار انگیزه و اشتیاق برای تغییر در تمام جوانب زندگیم دارم و بیشتر از همه برای لاغری خودم  انگیزه دارم و امید دارم و  تلاش میکنم و تا حالا نشده از مسیر خارج بشم اما  هر ازگاهی یه نحوایی میاد در ذهنم که چی شد چرا لاغر کامل  نشدی  و یا در آینه خودم رو نگاهی میکنم و میگم چرا لاعر نشدم ؟؟چرا استپ شدی ؟؟ولی بارها  به این صداهای منفی باف در ذهنم با صدای بلند جواب میدم تو نمیبینی من دارم هر روز به صورت خیلی جزی تعییر میکنم و هر روز یک قدم به لاعری دلخواهم دارم نزدیک میشم چون در مسیر درستم چون دارم هر روز  قدم برمیدارم  و خلاصه میدونم این کار شیطان هست که من رو از مسیر خارج کنه و اما من ایمانم رو از دست نمیدم من انسان متوکل و با ایمانی  هستم و بارها میگم خدا من رو توانا دیده که وارد  این مسر شدم پس حتما از پسش برمیام فقط کافیه امیدوار باشم و باور کنم که میتونم و عمل کنم به اموزشها قطعا نتیجه رو میبینم و اگر به خودم یاد اوری کنم این بدن من تحت نیرویی  و قدرتی داره اداره میشه که بالاترین قدرت جهان هست و من خودم هیچ کاره هستم من فقط،یه عالمه افکار دارم که اونجا داخل اون افکار شیطان هم هست که با افکار بد من رو ناامید کنه دیگه به این افکار بد خودم بها نمیدم و اونها رو باور نمیکنم و به بدنم و اون قدرت درون خودم بیشتر اعتماد میکنم که به سمت لاغری حرکت کنم .

   من میخوام توبه کنم بابت تمام افکار و رفتار و باورهای غلطم که در جهت شیطانی بودن و من رو چاق کردن و هنوز اثار اون چاقی در بدن من هست .

   خدایا توبه میکنم به خاطر اینکه قدرت رو از تو گرفتم و به خوراکیها  دادم و اونها رو در بدنم بسیار تاثیر گذار دونستم 

   خدایا من توبه میکنم به خاطر اینکه تو بارها گفتی شفا میدم نه دوا اما من ناامید شدم که نه انگار لاغر بشو نیستم .

   خدایا توبه میکنم که تو  جسم یه این عالی و تر و تمیزی و سالم در اول خلقت به من دادی و اما من مواظبش نبودم و گول شیطان  رو خوردم و از مسیر اصلی دور شدم .

   خدایا توبه میکنم که بارها به خودم ضربه زدم  با  پرخوری  که کردم و حالم بد شد  و اینقدر خوررم تا حالت تهوع و دل درد گرفتم و اینها نشانه بود که تو میگفتی این اندازه نخور بدنت داره بیمار میشه اما من متوجه نمیشدم .

   خدایا توبه میکنم که تو رو به عنوان رب العالمین ندونستم و میگفتم فلان دکتر و دارو و ورزش،و .. فقط میتونن من رو لاعر کنن .

   خدایا توبه میکنم که بارها از ترس اسرافی که به علط برای ما معنی شد ه من به خودم صربه زدوم و از توی به این مهربونی ترسیدم و زیادتر خوردم و اما  داشتم  با این کارم به  خودم و تو  که درون منی بی احترامی میکردم و  جسم خودم رو پارکینگ بیماریها میکردم .

   خدایا توبه میکنم بابت اینکه بارها گفتی مومن کسی هست که به غیب ایمان داره اما من نتوستم به اون لاعری دلخواهم امیدوار باشم  که میتونم به دستش بیارم و به چاقی خودم که هر لحظه همراه من هست توجه کردم و ناامید شدم .

   خدایا من توبه میکنم بابت اینکه تو من رو جز افراد توانمند و برگزیده ی خودت انتخاب کردی و وارد این مسیر کردی و اما من بارها در گدشته  گفتم من فرد ناتوانی هستم و نمیتونم .

   خدایا من توبه میکنم بابت اینکه بین من و یک فرد لاعر هیچ تفاوتی قرار ندادی اما من فکر میکردم بدن من یه چیزی کمتر از اونها یا بیشتر داره نه من هیچ چیز کمتر ندارم فقط،باور به بودن خدا در درون خودم  کم شده بود که این فکر رو میکر م چون آدمها همه در بیس و پایه یکی هستن و هیچ فرقی با هم ندارن و این ذهنشون هست که متفاوت هست  .

   خدا جونم توبه میکنم  از چاقی خودم و تمام افکار و باورهای چاق کننده و رفتارهای چاق کننده و جسم چاقی که به خودم هدیه دادم و مطمعنم تو هستی و میپزیری و من بازم با اطمینان یا همون ایمان بیشتر به راهم ادامه میدم و میدونم به زودی متناسب میشم و یک زندگی جدید رو شروع میکنم  چون این همه اشتیاق در من بیخودی نیست این همه استمرار و در تعهد در من الکی نیست این هدایت شدن من الکی نیست خدا رو پشت تمام این ها احساس میکنم پس به پشتوانه ی خدای خودم و در پناه خودش راهم رو ادامه میدم و مطمعنم به اون چیزی که میخوام میرسم اگر من نرسم پس کی برسه ؟؟..

   خدا رو سپاسگزارم بابت بودن در این مسیر زیبا و عالی و پر از اگاهی و امید  و ایمان و  توکل و حال خوب و  استاد عالی و ……

    

    

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/23 14:22
   مدت عضویت: 806 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 163 کلمه

   سلام استاد گرامی سلام دوستان متعهد

   گام بیست و یکم

   امروز دیدم باز هم سایز کم کردم اون هم از قسمتهایی که همیشه میگفتم لاغرنمیشه هیچ وقت

   این دوره عالی نه به خاطر اینکه من سایز کم کردم نه به خاطر اینکه به من باور داد به من اعتماد بهنفس داد من دیگه داشتم نابود میشدم حتی متلک های اطرافیان زیاد شده بود اینکه تو عرضه نداری لاغر شی الان فهمیدم من مسیر اشتباه میرفتم بذر کاشتم بذر لاغری میدونم الان تو وجودم نهال شده یک نهال زیبا شکوفه داده چون همه دارن میبیننش پس رشد کرده بزرگ شده فقط باید باورش کنم باید بهش توجه کنم باید بهش برسم نباید بزارم کرم ها بهش افت بزنن

   با باور لاغری

   با باور اینکه قدرت در دست خودم

   با باور اینکه غذا قدرت چاق کنندگی ندارد

   با باور اینکه فقط به پیغام گرسنگی پاسخ بدم

   از نهالم مراقبت میکنم تا درختی تنومند شود و برای نسلی از من سایه و میوه داشته باشد من لاغری را به نسل بعد خودم ارث میدهم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/22 19:17
   مدت عضویت: 265 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 533 کلمه

   سلام مجدد 

   در مورد فایل توبه کردن از چاقی  مواردی همین الان به ذهنم رسید 

   در نوشته های باور ساز ، استاد از اراده ی خداوند و اراده ی خودمون صحبت کردند 

   وقتی خوب فکر میکنم 

   میبینم که محو شدن در اراده ی خداوند حتی در لاغری هم میتواند کمک کننده ی ما باشد و می شود همان توبه از چاقی 

   به نظر من چاقی چون احساس بسیار ناخوشایند و ناامیدی  در ما ایجاد میکند میتوان گفت بازتاب اراده ی شخصی است 

   یعنی فرمولهایش همه ساخته ی دست خودمون هست و وقتی بخواهیم از چاقی توبه کنیم یعنی از این احساس بد میخواهیم برگردیم 

   میخواهیم در اراده ی الله محو شویم ، چرا که لاغری زیباییست و یکی از ویژگیهای خداوند هم زیبایی است 

   پس قطعا لاغری کاملا همسو با اراده ی خداوند است و طبیعتا این لاغری در ما احساسی بسیار عالی ایجاد میکند 

   ما اگر بتوانیم حتی در لاغری هم اراده ی خودمان را کنار بگذاریم  وبه یگانگی با اراده ی خداوند برسیم محصولی که بدست می آوریم قطعا لاغریست . چون لاغری حالی بسیار نیکو در ما ایجاد میکنم 

   وقتی حتی در مورد لاغری اینگونه فکر میکنم می بینم که  لاغری بسیار آسان می شود 

   البته لازم به ذکر است بنا به فایلی که همین دیروز از استاد شنیدم در یکی از گامهای زندگی با طعم خدا فهمیدم که منظور از اراده ی خدا ، همان اراده ایست که در من جریان داره همان محور اصلی وجودی من ، همان خود برتر و نقطه پرگار . وقتی همه ی کارهایم را به این خود برتر و خود روحانی بسپارم حتی لاغر شدن هم اسان میشود

    

   همسو شدن با این نیروی عظیم یعنی کنار رفتن من جسمی ، این من جسمی اگر کنار برد و آن نیروی عظیم که به منبع الهیت وصل است وارد عمل شود تمام خوبیها بر ما جاری میگردد 

   و این میشود معنی اصلی توبه ، توبه کردن  و بازگشتن از  من جسم که محصولش چاقی و ناراحتی بود به  آن نیروی عظیمی که دائما بر من جاریست 

   اگر کارها را حتی لاغریم را به او  بسپارم آنوقت میتوانم بگویم  مانند آن دانه ی ذرتی میشوم که ارام و بی دغدغه دل خاک را میشکافد و رشد میکند ، او طبق سیستمی که خداوند در درونش قرار داده عمل میکند و کاملا با او همسوست 

   الان کاملا معنی همسو بودم با جریان الهی را درک میکنم 

   از این اگاهیهایی که امروز بدست اوردم کلی ذوق و شوق درونم جاری شده و اشک شوق سراسر صورتم را پوشانده 

   خیلی خوشحالم  و مینازم به چنین جریانی که خودش هدایتم کرد به این مسیر 

   و واقعا آمده بودم لاغر شوم سرگشته ی کویش شدم 

   لاغری یکی از دستاوردهای این راه است و صد البته من به وسیله ی همین لاغری بود که به وحدانیت ربم و نیروی عظیمی که در من جریان دارد پی بردم و اگاه شدم 

   و ما هرگاه در مورد هر کاری ، مثل لاغری که ساخت اندام و جسم هست و حتی  ساخت دیگر  ابعاد زندگی با این جریان عظیم که در وجود همه ی ما جاریست یکی شویم 

   میتوانیم خلق کنیم هر انچه میخواهیم را 

    چون یکی دیگر از ویژگیهای این جریان دائما جاری در من خلاقیت است پس اگر من جسمی در من روحانی محو شود و به یگانگی برسد  قطعا خلق میکند انچه من میخواهم را 

   ممنونم استاد 

   و ممنونم ای پروردگار بی حدو حساب من

   شکرت شکرت 

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/22 03:40
   مدت عضویت: 265 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 547 کلمه

    گام ۲۱*

   *از چاقی توبه کنید لاغر می شوید*

   با سلام و عرض ادب

   تا بحال کلمه ی توبه را برای لاغر شدن نشنیده بودم و وقتی بار اول با این جمله مواجه شدم یجورایی به فکر فرو رفتم ، توبه از چاقی 🤔

   اما خب کم کم  چراغ های زیادی در ذهنم روشن شد

   همیشه وقتی ما  کار ناخوشایندی انجام  میدادیم  و یه موقع عذاب وجدان و نگرانی در ما ایجاد میشد به ما میگفتند توبه کنید چرا که اغوش خداوند برای  بازگشت ما  همیشه باز است .

   و واقعا این کلمه توبه  کلی به ما ارامش و احساس سبکی میداد.

   یعنی کاملا واضح بود که در برابر یک رفتار نا خوشایند همیشه چیزی بود که این احساس را پاک کنه  و ما رو از اون احساس خارج کنه و به حال خوب برسونه  و آن هم چیزی نبود غیر از توبه و بازگشت .

   دقیقا مثل آبی که بر آتش ریخته میشد و آتش عذاب وجدان را در ما خاموش میکرد و وقتی خوب فکر کردم دیدم چاقی هم واقعا یک واکنش نا خوشاینده به یکسری فرمولای غلط لاغری ست

   چاقی هم جز احساس بد و نا امیدی چیزی در ما ایجاد نمیکنه احساسی که لذتش آنی بود و عذاب وجدانش دائمی و طبیعتا افرادی وارد مسیر توبه و باز گشت  می شوند که واقعا  چاقی برایشان رنج اور و گناهی نا بخشودنی شده باشه چون افرادی که چاقی رو پذیرفتن و باور کرده اند هیچ گاه برای بازگشت انگیزه و ایمان لازم را ندارند و حتی اگر برگردند باز لغزش خواهند داشت و تنها افرادی موفقند که به مسیر برگشت ایمان دارند و چاقی را هرگز نمی پذیرند واز  لذتهای زودگذر  آن براحتی میگذرند

   توبه از چاقی همان شروع مسیر صحیح لاغری ست ، همین مسیری که ما با ایمان به خدا و باور و یقین قلبی واردش شدیم همین راهی که غیر از لاغری چیزهای با ارزش دیگری به دست می آوریم.🔴 مثل ارامش قلبی ، 🔴 مثل خود دوستی ، 🔴 مثل تغییر دیدگاه  در تمام ابعاد زندگی ، و ….

   اما  واقعا برای ماندن در این  مسیر بازگشت  و نشکستن توبه،  ما نیاز به یک ایمان قلبی داریم ایمانی که نشات گرفته از نور الله باشد

   اگر این نکته را مرتب برای خودمون پر رنگ کنیم که ما انتخاب شده ی خدا هستیم و وقتی جرقه ی  آرزویی در دل ما زده شد  از طرف خداوند بوده و او حامی ما خواهد بود هیچ گاه سست نمیشویم

   همانطور که  برای رشد یک دانه نقش خداوند خیلی خیلی بیشتر و پر رنگتر از نقش آن کشاورز هست خداوند اینقدر حواسش به آن دانه هست که تمام  کارها خیلی منظم و دقیق در زمان مقرر برای رشد گیاه  محقق میشود

   و این کاملا نشان میدهد وقتی هدایت  ما توسط خداوند باشد قطعا او تا رسیدن به سر منزل مقصود حامی و پشتیبان ماست

   همین امر مانع نگرانیها  و ورود هر گونه گفتگوهای ذهنی منفی و یا احیانا سُر خوردن ما می شود

   پس بیاییم برای رسیدن به احساس خوب لاغری از چاقی و ریشه های ذهنی اش توبه کنیم و باز گردیم

   بیاییم  هر جا که حس کردیم فرمول نا صحیحی در ما روشن شده و احساس ما داره ارووم آرووم به سمت بدی و نا امیدی میره  سریع توبه کنیم و به سمت لاغری باز گردیم رفتار و فرمولای چاقی را کنار بگذاریم و دلخوش باشیم به راه بازگشت به مسیر اصلی و طبیعی خودمان که غیر از حال خوب و آرامش چیزی ندارد ممنونم خدای خوبم که  لحظه به لحظه هدایت و حمایتم میکنی ممنونم استاد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/08/27 21:12
    مدت عضویت: 352 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 1,086 کلمه

    سلام هم مسیری های متعهد و متناسب😍👋

     

    همه افراد چاق رویای لاغری دارند اما سه دسته اند

     

    دسته اول که چاقی خود را پذیرفتند و گفتند طبیعی هست دیگه کاری نمیشه کرد  و با جمله همینه که هست خود را قانع کرده اند .

     

    دوسته دوم تحت فشار و دردو رنج و تحقیر شدن از سمت دیگران تصمیم به لاغر شدن می گیرند و یک مدتی که از یک روش لاغری استفاده می کنند و شکست می خورند و  خسته می شوند و مسیر را رها می کنند 

     

    و دسته سوم افراد کمی هستند نسبت به دسته اول و دوم که بارها و سالها در مسیر های مختلفی برای لاغری تلاش کردند و شکست هم خورده اند اما دست از رویای خود بر نمی دارند و آنها انتخاب شدگان هستند که توسط خداوند در مسیر صحیح و آسون  و ماندگار لاغری با ذهن  قرار می گیرند .

     

    با توجه به اینکه سایت تناسب فکری هیچ تبلیغی هیچ جایی نداره و شیوه های مختلفی که دوستان با این سایت آشنا شدند میتوان ثابت کرد که فقط ما دعوت شده ایم چون خداوند این توانایی را در ما دیده است و خداوند هرگز برای ما درد و رنج و سختی و بیماری مقرر نکرده است .باید باور کنیم که لاغر می شویم فقط یک باوره …🤔

     

    🌟پس می خواهم به این هدایت و انتخاب ایمان بیاورم🙏🏻♥ 

     

    از چاقی توبه کنید؟!

    اساسا آفرینش ما بر آرامش و آزادی بوده و اگر داریم در جنبه هایی از زندگی دردو رنجی متحمل می شویم به خاطر این هست که در بیراهه هستیم .

     

    چاقی هم همیشه برای ما درد و عذاب و رنج به همراه داشته است و حالتی غیر طبیعی بوده است که همسو و هماهنگ با احساس آرامش و شادی و عزت نفس ما نبوده است و همیشه با نوعی عذاب وجدان و احساس گناه همراه ما بوده است .

    بدترین نوع احساس برای انسان احساس گناه هست که ناامیدی و دوری از رحمانیت خدا را به همراه دارد.

    در داستان حضرت موسی (ع)هم می خوانیم که ایشون بعد از واقعه کشتن آن فرد که اتفاقی هم بود سالها احساس گناه داشتند و یک روزی خسته شدند و به درگاه خداوند متعال رفتند و توبه کردند و مسیر رسالتشون بر ایشون آشکار شد (به نظر من همه ما سالهای بسیاری این بار احساس گناه را از چاقی و البته خیلی از مسائل زندگی با خود حمل کردیم چون اصولا در روش خانواده هامون فقط تنبیه بوده نه بخشش نه تشویق …و خدای ذهن ما پادشاهی بی رحم بوده است .

    من تا قبل از آشنایی با قوانین جذب از کلمه خود توبه می ترسیدم چون شنیده بودم مثلا ۴۰روز باید سحر بیدار بشی و نمازشب بخونی و التماس کنی و زاری کنه تا خدا قبول کنه یعنی میگه چندبار آخه ؟!

    تازه گفته بودند که بعضی گناهان هم کبیره هستند و بخششی در کار نیست .سالها احساس گناه داشتم و هنوزم دارم و بسیار خودم را قضاوت می کنم و البته کمی از آموزشها بهتر شده ام ولی این بار متعفن هنوز هم هست و به خداوند می سپارم که در وجودم اصلاح بشه .و خودم را عمیق دوست بدارم 🕯🕊

     

    🌟توبه یعنی رجوع به خود یعنی بازگشت به حال خوب .

    و همین که متوجه اشتباهمون بشیم از روی احساستمون توبه می کنیم و در لحظه این بخشش اتفاق می افته .

    ما توبه می کنیم چون متوجه شدیم حالمون بده و از خدا کمک می خواهیم که ما را در مسیر مستقیم و پرنعمت آرامش هدایت کند.

     

    فردی که متوجه بشود که اشتباه کرده به خودش و جسمش ظلم کرده و توبه می کند با اشتیاق انگیزه و قدرت ، کمی برای مسیر صحیح و درست تلاش می کند .این تلاش به اینصورته که من هرروز متعهد باشم بیام یک قدم برای لاغری بر دارم ایمان داشته باشم که خداوند تا آخرش با منه و سعی کنم آرام آرام اگاهی های دریافت شده را عمل کنم .

    همانطور که یک دانه برای رشدش از هدایت خدوند بهره مند میشه و در پروسه زمانی که براش قرار گرفته به مرحله محصول دهی میرسه و شاید کشاورز هفته ای یکبار بهش کمی آب بده منم در مسیری که خداوند انتخاب کرده برام باید خیالم راحت باشه و هرروز یک قدم برای یادگیری بردارم …و چقدر استاد زیبا با گفته هاشون اون کشاورز را با ایمان کردند من باور دارم تأثیری داشته این حرف ها بر اون مرد چون اصولا ما فکر نمی کنیم و قتی آگاه بشیم به خود میاییم چقدر قشنگ وقتی دانه را می کاری نگرانی سبز نشه ؟!کی رشدش می ده ؟!کی محافظتش می کنه ؟!کی روزی رسانه ؟

    پس چرا برای نتیجه و مرحله آخر که فروشه نگرانی و ایمان به خدا نداری ؟!خدایی که ۸۰درصد مسیر را برات هموار کرده تا آخرش باهاته و او هرگز دیر نمی کند و خداوند هرگز اشتباه نمی کند اعتماد کنیم 🙏🏻

     

    اما عجله کردن کار شیطونه هر چند روز یکبار میگه چی شد ؟!و انقدر برنامه میچینه که ناامید کنه و یا مسیر را رها کنی (همین امروز از صبح می خوام بیام سر آموزشهام بی حوصله بودم انگار دلم نمی خواست زور بود انگار بی تفاوت شده بودم ولی گفتم قول دادم و دیدگاه یکی از دوستان را خوندم خیلی کمک کننده بود برام (طلب خیر براشون 🍃🌸)هر وقت احساس ناامیدی کردی امیدت به خدایی باشه که انتخابت کرده و هدایت کرده (همون خدایی که از دانه نهال می رویاند )و به قول استا عزیز یادته روز اول چقدر شوق داشتی ؟!چقدر انگیزه داشتی ؟چقدر ایمان داشتی ؟

    چی شد پس ؟!به خودت بیا آرزو 

     

    می خوام برم از گام اول دیدگاههای خودم را بخونم خیلی لذت میبرم می خوام یادم بیاد که خدا با منه 😇😍💗💗💗

     

    جسم ما یک پروسه زمانی می خواهد برای تغییر کردن نباید انتظار داشته باشیم و خودمون را چک کنیم به هر حال این تنها راهه و آخرین راه ….هر چقدر رها کنیم آخر بازمیگردیم همینجا  هرچقدر هم درجا بزنیم آخر حرکت می کنیم و هرچقدر هم کند حرکت کنیم در نهایت به مقصد میرسیم .اما خوش به حال اونهایی که با شوق و انرژی حرکت می کنند و مسیر براشون لذت بخش میشه و یادگیری بهتر در ذهنشون صورت می گیره و نتیجه تغییرات بهتر و سریعتری را تجربه می کنند ..💪🏻💪🏻🦋

     

    می خواهم کمی با خود فکر کنم چه چیزهایی باید از ذهنم و زندگیم جدا شوند تا شوق و انگیزه خود را بازیابم ….این روزها چه می کنم من که موفقیتهای بسیاری کسب کرده ام /در قربانی کردن هم رکوردهای بسیاری دارم حذف اینستا فامیلی حذف تلوزیون حذف  وات ساپ و انسانهای بی هدف از زندگیم  و …..

     

    خالقم با من است همیشه از اویم با اویم پیش اویم به او باز می گردم♥️🕯 

     

    جاانتون پرنور و قلمتون نگارنده نقش زیبایی ها …🍃🌸

     

     

     

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     رضا عطارروشن
     1400/08/28 02:30
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 20 کلمه

     سلام و درود
     لطفا در نوشتن دیدگاه دقت کنید
     این نوشته به اشتباه در پاسخ به دیدگاه دوست دیگری نوشته شده است

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   nargesaslanian2021@gmail.com
   1400/05/16 17:02
   مدت عضویت: 162 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 121 کلمه

   سلام خدمت همه دوستان.

   چاقی رفتار اشتباهی هست که فرد چاق در برابر بدن نسبت به اون مرتکب شده،وتنها راه برگشت از این رفتار غلط توبه هست که خداوند در قرآن به آن اشاره کرده.ما تنها افراد خوشبختی هستیم که هر کدوم به شکلی به این مسیر دعوت شدیم وخداوند مارو در این وادی به حال خودمون رها نکرده ونمیکند وراهی که جلو پای ما قرار داده بازگشت توبه از رفتار نادرست هست که دیگر سعی کنیم اشتباهات خود رو دیگر تکرار نکنیم دارین صورت هست که به معنای واقعی ما با توبه کردن شفا پیدا میکنیم هم شفای جان ونفس یا روح روان وهم شفای جسم یعنی سلامتی ،شادی .و……واین یعنی واقعا خداوند به فکرمون هست و درحال هدایت ماست،کاملا محسوس.

    

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/11 22:41
   مدت عضویت: 641 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,154 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان گرامی🌹
   داستان چاقی ما مثل زندگی یک دختر بچه ای به نام فرشته هست که همه دوستش دارند و بهش بها می دهند و نازش میکنن وبا شیطنت هاش میخندن و کلی ذوقش میکنن .این فرشته کوچولو رفته رفته بزرگ و بزرگ تر میشه توی همین زمان رشدش بر اساس باورهای اشتباهی که به ذهنش منتقل میکنن باور میکنه که تپل شدن توی خانواده اونا عادی هست همین یک باور اشتباه باعث شد تپل شدنش براش خیلی راحت و عادی جلوه بکنه 😔
   چون هنوزم بچه هست خیلی راحت قبول میکنه و توی مسیر چاقی گام بر می داره تا اینکه مهد کودک میره بعدشم مدرسه توی مدرسه متوجه تفاوت های جسمی خودش با دوستانش میشه ولی خب چون بچه مدرسه ای هست و تقریبا همه هم سایز هم هستن خیلی تلاش برای متناسب شدن خودش نمی کنه تا اینکه وارد دانشگاه میشه و دیگه می بینه از اون فضای مدرسه و فرهنگ محله ای خودش و بچه های هم سایز خودش خبری نیست و به جای اون با آدم های متناسب با فرهنگ جدید و تفکرات جدید روزها رو باید سپری کنه😔 اینجا هست که حسابی به خاطر جسم خودش خجالت می کشه و با عزمی راسخ شروع به متناسب شدن می کنه😊
   👈 چون فرهنگ ها متفاوته هر کسی رژیم خاص خودش رو داره و به فرشته پیشنهاد میده یکی میگه بیا این دمنوش ها رو بخور یکی میگه این کمربند حسابی شکمت رو آب می کنه یکی میگه فقط خام و گیاه خواری چاره کار تو هست یکی میگه فقط رژیم فلان دکتر و…. خلاصه اینکه همه می شوند طبیب و هر کی یه نسخه نشون میده 😔فرشته تپلی هم همه ی تمام تلاش خودش میکنه که لاغر بشه ولی هر روش رو نهایت تا ۲ ماه بیشتر ادامه نمیتونه بده
   خلاصه اینکه چندین میلیون خرج کرد وانواع رژیم ها رو امتحان کرد تا اینکه لاغربشه اما جز چند کیلو کاهش وزنی که دوباره بعد از مدتی برگشت و خراب شدن پوستش و ریزش مو ثمره ای عایدش نشد😔 بعد که به خودش اومد دید اوضاع بدتر شده که بهتر نشده😔برای برگردوندن وضعیت ظاهری زیباییش کلی شامپو و کرم خرید تا پوست وموهاش به حالت اولیه برگرده.
   چرا فرشته لاغر نشد🤔👈👈چون یقین پیدا کرده بود که چاق شدن توی خانواده اونا عادیه وطبیعی هست که چاق باشه اگر چاق نباشه یعنی یه جای کار مشکل داره 😔برای همین هیچ روشی توانایی مبارزه با این باور قوی رو نداشت و توی همه ی روش ها شکست خورد😔
   توی همین اوضاع واحوال آشفته اش خواستگارم براش پیدا شد و ازدواج کرد و اوضاع بدتر شد و نسخه پیچی های فامیل های شوهرم به بقیه نسخه های لاغری اضافه شد😔فرشته هم با دیدن افرادی که از اون روش لاغر شده بودند حسابی روحیه گرفت و اون روش ها هم امتحان کرد ولی باز هم بی ثمر بود و چند کیلو هم که لاغر شده بود با قطع کردن رژیم بر می گشت 😔
   زندگی همین جوری براش سخت می گذشت که متوجه شد که توی زندگی مشترکش جای بزرگترین لذت و دلخوشی زندگیش که همیشه آرزوی داشتنش رو داشت که همون بچه دار شدن هست خیلی خیلی خالی هست و بر افسردگی هاش اضافه شد😔 این بار دیگه پیگیری هاش جدی تر شد👈 برای بچه دار شدن پیش چندین دکتر متخصص رفت و نتیجه اقداماتش این شد که 👈👈به علت چاق بودن توانایی بچه دار شدن نداره و برای اینکه لذت مادر بودن رو بچشه باید لاغر بشه😔😔
   اینجا بود که فهمید به خاطر چاقی علاوه بر نداشتن اعتماد به نفس و روحیه شاد و حال خوش و نپوشیدن خوشکل ترین لباس ها و نخوردن انواع غذاها و …باید 👈محرومیت بچه دار شدن هم بهش اضافه کنه شاید تا الان تونسته بود با عواقب چاقی تا حدودی کنار بیاد ولی با بچه نداری اصلا نمیتونه کنار بیاد😥
   👈👈 بچه که نباشه 👈 لذت چشیدن طعم پدرومادر شدن هم نیست 👈صفا و صمیمیت توی خونه خیلی کم رنگ میشه 👈عشق وعلاقه و انگیزه ی زندگی شاد کم رنگ میشه 👈حتی دلت نمیخاد مهمونی ها بری و از خونه بیرون بیای چون بالاخره توی مسیر یکی دوتا بچه می بینی و حسرت نداشتن یکی از اونا روی دلت سنگینی می کنه و بیشتر حالت گرفته میشه😔 این تازه گوشه ای از عواقبش هست😔
   تا اینکه از عالم و آدم سیر میشه والتماس خدا می کنه که خدایا خودت به دادم برس که زندگیم داره از هم می پاشه خدا هم از اونجایی که همیشه خیر وصالح بنده هاش می خواد مسیر لاغر شدن رو با آشنایی با سایت تناسب فکری جلوی راهش می ذاره و درهای امید یکی یکی براش باز میشه 😍 هرروز به حال خوشش اضافه میشه و خدا رو شکر آزمایش های انجام داده هم نوید آمادگی مادر شدن رو بهش میده 😊الان هر کدوم از ما یه فرشته هستیم فرشته ای که قرار طعم بزرگترین لذت رو که متناسب شدن و رسیدن به اندام ایده آل اعتماد به نفس عالی و حال خوب و رابطه ی عالی با اطرافیانمون و خدا هست و…
   بچشیم روند لاغری ما مثل روند رشد یه جنین هست 😊 همون جوری که تا خدا نخاد یه برگی از درخت نمی افته مطمئن باشید اگه خدا نمیخواست ما متناسب بشیم هیچ وقت راه هایی که به این مسیر لاغری ختم میشه رو جلوی پای ما نمی گذاشت😊الانم همه چی آماده هست برای چشیدن طعم شیرین لاغری و مادری( از این بابت که لاغر شدن در وجود ما مثل اینه که یک بچه ای رو به این دنیا تحویل بدهی😊) 👈همون جوری که رشد یه جنین زمان نیاز داره و مرحله به مرحله هست و خدا توی دل تاریکی انسانی رو پله پله به تکامل میرسونه 👈👈آشنایی با سایت تناسب فکری هم زمانی که از عالم و آدم نا امید بودیم در اوج نا امیدی به داد ما رسید باید زمان سپری بشه و گام به گام مرحله ها طی بشه تا به لاغری برسیم 😊 👈همون جوری که برای زن باردار باید از نظر رفتاری و غذایی احتیاط کنه و بعضی از غذاها مثل گلاب و زعفرون و طالبی و شاهی و… رو نخوره ،در زندگی روز مره اش وسایل سنگین بلند نکنه و کارهای سخت انجام نده چون باعث سقط جنینش سقط میشه 👈👈ما هم باید رفتارهای اشتباه و عادت غذایی نا صحیح رو کنار بگذاریم و حرص و وله غذایی نداشته باشیم و در برخورد با مواد غذایی خیلی مراقب باشیم و به اندازه نیازمون غذا بخوریم تا به روند لاغری مون لطمه ای وارد نشه 😊👈 برای بچه آوری همون جور که اگه مراقبت نشه امکان سقط بچه هست 👈👈توی مسیر لاغری هم اگه رفتار غذایی مون اصلاح نشه واستمرار نداشته باشیم امکان ترک مسیر و چاق شدن هست😔
   حالا که ما انتخاب شده ی خدا هستیم و قصد چشیدن بزرگترین لذت رو داریم پس ‌باید خیلی محکم و استوار در مسیر بمونیم و عجله نکنیم تا به سر‌مقصد متناسبی برسیم 😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   amirali2020110@gmail.com
   1400/04/27 15:56
   مدت عضویت: 303 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 253 کلمه

   بنام خدا 

   سلام استاد و دوستان عزیز .

   من سالهای زیادی را از عمرم با چاقی سپری کردم دوران نوجوانی و اوایل کاری نداشتم و با اینکه از درون ناراحت بودم اما اقدامی نمیکردم مقل همان انسانها میگفتم دیگه تقدیر منه که باید تا آخر عمر چاق باشم و بعد ازدواج دیگه خیلی دوست داشتم لاغرتر بشم انواع ورزش ،رژیم ،دمنوش ،پزشکی را امتحان کردم باز نتیجه ای حاصل نشد و،رها میکردم مثل اون دسته دیگر،از از انسانها که تلاش میکردند و در نتیجه رها میکردند .

   اما چند ماه پیش به عجیبی که واقعا هدایت الهی بود به این سایت هدایت شدم و از اون موقع تا الان دارم هر روز با اشتیاق بیشتر ادامه میدم و الان که این فایل را گوش دادم مسافرتم مشهد مقدس با وجود گاهی خستگی زیاد اما باید،روزی حداقل یک ساعت از وقت خودم را صرف این کار کنم گاهی همسرم میگه خوب بزار تا برگردیم میگم نه من تا آخر عمرم تو هر شرایطی کارمون ترک نمیکنم و ادامه میدم چون فقط لاغری با ذهن نیست تو تمام جنبه های زندگی من تاثیر داره 

   به آرامش رسیدم ،احساسم خوبه ،شادم من الان بهترین مسارفتم را میگذرانم چون حالم خیلی خوبه ‌

   هر کس کار اشتباهی کند و توبه کند خدا همان موقع او را می بخشد .چاقی هم همین،طور است ما باید توبه از،چاقی که دیگه رفتار اشتباهی را انجام ندهیم و با این فایل های صد گام روزی یک رفتار اشتباه خود را شناسایی و،به جای آن رفتار صحیح جای گزین میکنیم و حرکت به سوی متناسب شدن .

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/14 07:48
   مدت عضویت: 511 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 691 کلمه

   سلام گام ۲۱در مسیر لاغری من 😊

   توبه کنید تا لاغر شوید 

   ما افراد چاق سالها زیادی چاق بودیم و به تعداد سالهایی که چاق بودیم رنج چاقی کشیدیم و همیشه سعی کردیم یک راه حل پیدا کنیم واسه رهایی از چاقی به دلیل شکست هایی که خوردیم خودمان رو ناتوان دیدیم در لاغر شدن ولی باز ادامه دادیم دست بردار نبودیم اینقدر سمجاعت کردیم که خداوند مارو به مسیر صحیح که لاغری با ذهن است هدایت کرد حالا باید

    

    توبه کنیم یعنی پی ببریم که اشتباه کردیم سعی کنیم دیگه تکرارش نکنیم و از خداوند طلب بخشش کنیم 

   اشتباه چیست هر کاری یا فکری که در ما احساس بد ایجاد کنه رو اشتباه میگویند مث 👈 دیدن کلیپ ها تصادف در ما احساس بد ایجاد میکنه هرفکر و عملی که باعث به وجود امدن اضافه وزن در جسم ما شده یک اشتباه است و احساس بد ایجاد کرده که روی همه جنبه ها زندگی ما تاثیر گذار بوده 

   پس از این احساس بد توبه میکنیم و پاداش ما ارامش شادی احساس خوب تناسب اندادم است پس اگر میخواهیم لاغر بشیم باید توبه کنیم 

    

   قدم اول در لاغرشدن👈باورکنیم که میتوانیم لاغر بشیم ما به تعداد سالهایی که تلاش کردیم شکست خوردیم لاغر شدن در ذهن ما سخت تر شده بخاطر همین چند روز یا چندماه ادامه میدیم بعد رها میکنیم چون ایمان به خودمان نداریم که میتوانیم لاغر بشیم فک میکنیم ما توانایی لاغر شدن نداریم این قایل نوشتن است که میخواد مارو متناسب کنه این اشتباه است ما باید خودمان باور کنیم که ما میتوانیم لاغر بشیم ما توانایی لاغر شدن داریم این فایل ها هم روش صحیح به ما اموزش میده ☺😉😊

    

   بدن ما دوست داره که متناسب بشه وخودش اصلاح کنه هنگامی که ما مریض میشیم مافقط قرص دارو میخوریم و یک مراقبت جزی داریم ولی این بدن ماست که بدن ما رو ترمیم میکنه و مث روز اولش میکنه پس چاقی هم به این شکل است باید اجازه بدی بدن خودش توانایی لاغر،شدن داره اگه اجازه بدیم بهش و خومان رو بشناسیم که من فرخنده توانایی متناسب شدن دارم و اندامم عاشق لاغر شدن است 

   خداوندی که مارو به این مسیر هدایت کرد این توانایی در ما دیده که مارو هدایت کرده پس چرا در ادامه مسیر ناامید میشیم و رها میکنیم چون ما به خودمان ایمان نداریم و خودمان رو ناتوان مبینیم واسه همین رها میکنیم 

    

    

   خداوند کار اشتباه انجام نمیده مطمعن باشید این توانایی درما دیده که ماروبه این مسیر هدایت کرده 😊

    

   باور کنیم که میتونیم متناسب بشیم ما توانایی لاغر شدن داریم پس از اشتباهاتی که باعث احساس بد اضافه وزن در ما شده توبه کنیم و سعی کنیم دیگه تکرارش نکنیم من ببخش خدایا که سالها خودم جسمم اطرافیانم زجر دادم من ببخش توبه میکنم از این کار اشتباه 

   ادامه بدیم این مسیر شگفت انگیز رو که روی تمام جنبه ها زندگی ما تاثیر گذار است و همراه شادی خوشحالی اعتماد بنفس بالا اندام ایده ال الگو بودن برای بقیه ازادی در خوردن در خرید کردن در تفریح کردن احساس لایق دونستن خودمان با لذت عکس گرفتن از خودمان ….پس به این مسیر صحیح هدایت شدیم به خودمان اعتماد کنیم که میتونیم لاغر بشیم جسم ما توانایی لاغر شدن داره فقط ادامه بدیم این مسیر صحیح گول شیطان نخوریم عجله نکنیم عجله کردن کار شیطان است به خودمان مسیرمان اعتماد کنیم ادامه بدیم مطمعن باشیم که متناسب میشیم از نظر ذهنی روحی رفتاری جسمی در همه جنبه ها و خیلی خسلی پیشرفت میکنیم در همه جنبه ها چون ما داریم قانون یاد میگیریم اصل قانون همینه که در مسیر داریم اموزش مبینیم 

    

   پس هزار بار به خودت بگو 👈من توانایی لاغر شدن دارم بدن من توانایی متناسب شدن دارد 👏👏

   لاغر شدن اسان ترین کاردنیاست اگر باور کنیم که ما میتوانیم لاغر بشیم 👏

    

    

   این همه افراد در این مسیر متناسب شدند چون باور کردند میتوانند لاغرشوند پس خودت باور کن به بدنت اعتماد کن عجله نکنید و ادامه بدید تا شگفت ساز بشیم مث بقیه افراد شگفت سازدر این مسیر الهی 😊☺

   صحیح ترین مسیر برای متناسب شدن مسیر لاغری با ذهن است ما هدایت شدیم از طرف خداوند و بدن ما این قدرت دارد که متناسب بشه فقط باید خودمان ادامه بدیم به خودمان اعتماد کنبم که ما میتوانیم لاغر بشیم همین 

    

    

   😊☺😉😍شاد شاد شاد باشید😃😀

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/12 04:57
   مدت عضویت: 809 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,619 کلمه

   به نام خداوند دریا و نور 💝💝💝                  💝💝💝 خدایی که دارد به هر جا حضور 

   سلام خدمت استاد عزیز و همراهان خوبم 💖💖💖 

    

   گام بیست و یکم : از چاقی توبه کنید لاغر می شوید! 

   خلاصه ای از متن استاد : 

   شاید عبارت از چاقی توبه کنید ربطی به لاغری نداشته باشه اما یکی از اصلی ترین و تاثیر گذارترین اقداماتیه که یک فرد چاق باید انجام بده ! 

    

   حرکت در مسیر لاغری فقط باعث تغییر شرایط جسمی نمیشه بلکه بر سایر جنبه های زندگی ما تاثیر می گذاره 😊😊😊 

    

   تمام دوستانی که به مسیر لاغری با ذهن هدایت میشن فقط لطف خداست که شامل حالشون شده 

   چون استاد هیچ گونه تبلیغاتی برای سایت و دوره نکردن و تمام این افراد به نوع شگفت انگیزی با استاد و دوره ی تناسب فکری آشنا شدند و خدا این توانایی رو در وجود اونا می دیده که با این دوره می تونن لاغر بشن 🥰🥰🥰 

    

    افراد زیادی اسیر چاقی هستند . 

   و این افراد به چند گروه تقسیم میشن : 

    

   ۱. گروهی که چاقی خودشون رو پذیرفتن و کل عمرشون رو با چاقی سپری می کنند و رنج و عذاب زندگی با چاقی رو تحمل می کنند و اون رو به حساب شانس و تقدیرشون می دونن ! 

    

   ۲. گروهی که از وضعیت چاقی خودشون راضی نیستن و دوست دارن لاغر بشن و از وضعیت چاقی خودشون ناراضی هستند 

    اما به چاقی عادت کردند و وقتی که شرایط سخت زندگی با چاقی بهشون فشار میاره تصمیم می گیرند یک تلاشی بکنن و مسیر زندگیشون رو از چاقی جدا کنند

    و چند روزی تلاش می کنند اما از اونجایی که به زندگی با چاقی عادت کرده اند فراموش می کنند که چه تصمیمی گرفته بودند و به زندگی قبلی خودشون بر می گردند ! 

    

   ۳. گروه دیگری هستند که با اینکه چاق هستند اما هرگز آروم و قرار ندارند و دوست دارند لاغر بشن 

   این عده تعدادشون کمتر از گروه های دیگه ست بارها برای رها شدن از چاقی تلاش می کنند 

   روش های مختلف رو امتحان می کنند و بارها تلاش می کنند تا به هر طریقی که ممکنه از شد چاقی نجات پیدا کنند 

   بارها رژیم های سخت و طاقت فرسا می گیرند و ورزشهای سخت و سنگین انجام میدند و تمام هزینه های مربوط به لاغری رو هر طور شده فراهم می کنند و پرداخت می کنند تا هر طور شده از شر چاقی راحت بشن 

   اما نتیجه ای نمی گیرند 

   ولی رویای لاغری به حدی در ذهن این افراد اهمیت داره که با اینکه بارها نتیجه نمی گیرند اما ذره ای از آروزوشون کم نمیشه و این گروه توسط خدا به مسیر صحیح هدایت میشن 😍😍😍 

   چون هر بنده ای که آرزویی داشته باشه و در جهت آرزوش حرکت کنه و برای رسیدن به این آرزو تلاش بکنه خدا بهش مسیر صحیح رسیدن به اون آرزو رو نشون میده و به مسیر درست هدایتش می کنه 🥰🥰🥰 

    

   💖لاغری با ذهن مسیر رسیدن به آرزوی لاغری شماست💖 

    

   مسیری که شما پیداش نکردید بلکه توسط خدا این مسیر به شما معرفی شده 

   با این مسیر آشنا شدید بدون اینکه قبلاً اون رو دیده باشین یا تجربه کرده باشین ! 

   در این مسیر قرار گرفتید تا توبه کنید لاغر می شوید را تجربه کنید. 

   و این ویژگی هدایته و فقط شامل عده ای میشه که رویای خودش رو فراموش نکنه و برای خلقش تلاش کنه 😍😍😍 

    

   قرار گرفتن در این مسیر زیبایی های زیادی رو به همراه داره 

   درسته که ما برای تناسب اندام به این مسیر وارد شدیم اما این مسیر می تونه در کل زندگیمون تغییر ایجاد کنه ! 

    

    آموزش ذهنی باعث خودشناسی و ارتباط بهتر با خودمون میشه و باعث میشه خدای درونمون رو بشناسیم و بتونیم باهاش ارتباطی که از ابتدای تولدمون داشتیم و به مرور باهاش فاصله گرفتیم رو دوباره برقرار کنیم 😍😍😍 

    

   از آنجایی که احساس گناه مخرب ترین احساس در نبودی و نا امیدی انسان هاست و خداوند یکتا خودش ما و این دنیا رو خلق کرده از اول از این احساس انسانها آگاه بوده راهکار توبه رو برای ما قرار داده که بسیار تاثیر گذاره 

   و در قرآن از توبه به عنوان راه رهایی از احساس گناه و احساسات بد یاد کرده 🥰🥰🥰 

    

   خدا وند متعال در قرآن کریم صفات خودش را معرفی کرده و یکی از این صفات شفا دهنده است 

   شفا به معنی رهایی از رنج و ناراحتی است . 

   و شفای جسم به معنی رهایی از رنج های جسمیه 

   و شفای روح به معنی رهایی از افکار و فشارهای ذهنیه 

   و توبه همون شفای نفسه که از طرف خدای بزرگ برای انسان ها قرار داده شده و همیشه انسان به توبه کردن دعوت شده 😍😍😍 

   و خداوند پاداشهای عظیمی برای توبه کنندگان قرار داده 

   و بر خلاف اون چیزی که درباره ی توبه گفته شده که اون رو سخت و پیچیده کردند خداوند توبه را در قرآن خیلی ساده بیان کرده 

   توبه به معنی پذیرفتن اشتباه و طلب بخشش کردناز خداوند و سعی در تکرار نکردن اون اشتباهه 😍😍😍 

                          😍به همین راحتی 😍

    اشتباه چیست؟

   هر فکر یا حرف یا عملی که در ما احساس بد ایجاد کنه یک حرکت اشتباهه !

   همون طوری که بد حرف زدن با دیگران احساس بد در ما ایجاد می کند و مسلما حرکت اشتباهیه 

   الگوهای فکری و رفتاری ما در قبال جسم خودمون که باعث ایجاد اضافه وزن و مشکلات بسیاری برای ما شده هم حرکت اشتباهیه که در ما احساس بد ایجاد می کنه ! 

    

   همون طوری که توبه کردن از عمل اشتباه باعث آرامش روحی و احساس بهتر در ما می شه  توبه کردن از رفتار اشتباه خودمون در قبال جسم نیز باعث ایجاد آرامش روحی و سلامتی جسمی در ما می شه ! 

   باید توجه داشته باشیم همون طوری که خداوند در قرآن کریم توبه را راهی برای بازگشت به سوی خدا 

   به سوی ارامش 

   و احساس خوب قرار داده 

   و توبه کننده موظفه سعی کنه رفتار اشتباه خودش رو تکرار نکنه !

    توبه از چاقی هم باید به گونه ای باشه که فرد چاق رفتارها و افکارهای اشتباه خود در قبال چاقی را تکرار نکنه 

   چاقی نتیجه رفتار اشتباهیه که سال های زیادی ما در قبال جسم خود به کار بستیم و توبه از چاقی باید سبب تغییر رفتار اشتباه در قبال جسم خودمون بشه ! 

   در دوره ی لاغر با ذهن به صورت گام به گام رفتارهای اشتباه ذهنی و عملی خودمون رو شناسایی می کنیم و اون ها رو با رفتار های صحیح جایگزین می کنیم.

   به عبارتی ما در این دوره از چاق تر شدن توبه می کنیم و پاداش الهی که خداوند برای توبه کنندگان قرار داده است را به صورت تناسب اندام، سلامتی، شادی، احساس خوب و … دریافت می کنیم. 😍😍😍 👏👏👏 💃🏻💃🏻💃🏻

    

   استاد من به نوبه ی خودم از آموزشهای این مطالب بسیار عالی و ارزشمند سبب شد کلی حالم دگرگون بشه ازتون بی نهایت سپاسگزارم 

   خوندن و باز نویسی متن شما برام خیلی خیلی درس داشت با خوندن این مطالب و نوشتنش اینقدر حالم خوب شد که دیگه برام مهم نیست سریع لاغر بشم و واقعاً به خودم گفتم شاید چاقی من هم بی حکمت نبوده 

   و باعث شد به خاطر لاغر شدن تا این حد تلاش کنم و خدا به سمت شما هدایتم کنه تا این آگاهی های فوق العاده ارزشمند رو بدست بیارم 🤩🤩🤩 

   خواهرم آسیه زمانی که من لیز خورده بودم همش بهم می گفت استاد میگن باید از مسیر تناسب اندام لذت ببری و نباید اینقدر عجله کنی 

   ولی من بهش می گفتم آخه چطور میشه چاق باشی و از مسیر تناسب اندام لذت ببری ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ 

   گفتم آسی تو الان داری از چاقیت لذت می بری ؟ گفت آره الان عاشق خودمم همه چیز خودمو دوست دارم و از مسیر لاغریمم دارم واقعاً لذت می برم ! ! ! ! ! ! ! 

   و یه جورایی از این حرفش لجم می گرفت و پیش خودم می گفتم خوب شاید لاغر شدن اینقدر که برای من مهمه برای اون مهم نیست ! 

   شاید اونقدری که من عاشق رسیدن به تناسب اندامم اون نیست ! 

   ولی ته دلم می دونستم آسی واقعاً بزرگترین آرزوی زندگیش لاغر شدن بوده و هست ! 

   ولی خوب که دقت می کردم می دیدم این آسی اون آسی سابق نیست ! خیلی تغییر کرده ! اصلاً یه آدم دیگه شده ! پس حتماً داره درست میگه ! 

   اما شیطان درونم ( خانم حسود دروغگو ) گفت آخه تو یه نگاه به هیکلش بکن اصلاً فرقی کرده ؟ 

   فرشته ی درونم ( پری مهربون ) گفت : تو یه نگاه به رفتار غذاییش بکن زمین تا آسمون فرق کرده اصلاً ولع خوردن نداره خیلی داره درست رفتار می کنه مشکل آسی خوردنش نیست چون خیلی وقته درست شده ایرادش فرمولهای اشتباه ذهنیشه که نمیذاره لاغر بشه و خلاصه یک مدت مرتب با خودم کلنجار می رفتم !

    ولی امروز به حرفش رسیدم 

   واقعاً راست می گفت من باید از مسیر رسیدن به تناسب اندام لذت ببرم که واقعاً که دقت می کنم اینبار دارم از مسیر لذت می برم اصلاً عجله ندارم 

   دیگه برام مهم نیست که زودتر لاغر بشم چون مطمئنم دارم میرم به سمت لاغری و با همه ی وجودم ایمان دارم مسیر رسیدن به تناسب اندامم همین مسیره و به زودی بهش میرسم 😍😍😍 

   اما اینبار برای رفتن به فایل بعد و آگاهی های جدید مشتاقم 

   یک مطلب مهم که این بار سد راهم بود این بود که زمانی که لیز خورده بودم رفتن به کلاس نقاشی رو شروع کردم و درست از چند ماه قبل از کرونا من کلاس می رفتم و کلاس نقاشی خیلی وقتم رو پر کرده بود 

   و وقتی دوباره می خواستم به این مسیر برگردم انجام تکالیف کلاس نقاشی مانع میشد و من بین دو عشق گیر کرده بودم واقعاً مدتها سر در گم بودم نه می تونستم از نقاشی بگذرم 

    

    آخه شرایط کلاس نقاشیمم خاصه و همسرم به هیچ عنوان اجازه نمی داد برم کلاس حالا که قبول کرده بود و رفته بودم می ترسیدم دیگه نرم و دوباره اجازه نده برم از طرفی مربی نقاشیم هم ممکن بود از نزدیک خونه ما نقل مکان کنه و خودش هم مسئله ای براش پیش اومده که  چند وقتی کلاسمون تعطیل میشد 

   خلاصه من به خودم گفتم کلاس نقاشی برات مهم تره یا لاغری ؟ دیدم لاغری قد الم کرد پس گفتم یا اینوری یا اونوری و به مربیم پیام دادم گفتم فعلاً نمیام کلاس تا چند وقت 

    

   و الان خیالم راحته که اولویت اول زندگیم لاغریه و همه چیز حتی فیلم دیدن که یکی دیگه از سرگرمیهام بود تعطیل کردم و حتی بازی های مورد علاقه ام رو خیلی خیلی کم میرم سراغش و دارم از مسیر لاغریم لذت می برم 

   بریم به ادامه ی تمرین : 

   توبه نامه : 

   خدای مهربون من قبل از هر چیزی بی نهایت ازت ممنونم که منو به سمت روش صحیح تناسب اندام هدایت کردی تا اینهمه آگاهی های عالی و بی نظیر رو یاد بگیرم 

   خدایا من به خاطر چاقیم توبه می کنم 

   چون می دونم فقط خودم مقصر چاقیم هستم 

   خدای بزرگ من می دونم که چقدر اشتباه کردم و چقدر به جسم و روح خودم ظلم کردم منو به بزرگی خودت ببخش 

   من تمام تلاشم رو می کنم که همه ی تلاشم رو بکنم و آموزشهای استاد رو به کار بگیرم و در زندگیم به عمل در بیارمشون و دیگه اشتباهات قبلی رو تکرار نکنم 

   خدای عزیزم کمکم کن که موفق بشم 🤲🤲🤲 

   برداشت من از فایل آموزشی استاد : 

    

   ما وقتی چاق شدیم با یک روز و دو روز چاق نشدیم و مدتها طول کشیده تا به این وزن رسیدیم پس نباید عجله داشته باشیم و انتظار داشته باشیم که با چند تا فایل گوش دادن معجزه بشه و سریع لاغر بشیم ! 

   عجله داشتن باعث میشه که خیلی زود نا امید بشیم و از مسیر درست منحرف بشیم 

    

   بساط شیطان پای عجله پهنه!

   لاغر شدن آسانترین کار دنیاست اگر باور کنید که میتونید ! 

    

   درست مثل خود من که همین عجله کردن هر بار باعث شد لیز بخورم و مطمئنم اگر همون اولین بار عجله نمی کردم و از زمستان سال ۹۶ که در دوره شرکت کردم ادامه داده بودم الان در شرایط ایده آل تناسب خودم قرار گرفته بودم ! 

    

   تنها چیزی که مانع متناسب شدن افراد میشه اینه که باور نکردن می تونن متناسب بشن ! ! ! 

    

   گام اول اینه که باور کنیم می تونیم متناسب بشیم و اگر باور کنیم دیگه بقیه اش راحت و آسون میشه !  

    

   گام اول برامون خیلی سخته 

   چون به تعداد روزهایی که اضافه وزن رو زندگی کردیم برامون رها شدن ازش سخت تر شده ! 

   به تعداد دفعاتی که ما از هر مسیری قدام کردیم برای لاغر شدن و شکست خوردیم الان رها شدن از لاغری برامون سخت تر شده !

   ما ایمان نداریم که بتونیم از چاقی رها بشیم یکی دو روز همراه هستیم بعد رها میکنیم 

   اگه بتونید این سربالایی اول، این باور که شما میتونید متناسب بشید را طی کنید و به اونور قله برسید که سرازیریه دیگه خیلی کار اسونتر میشه!

   خیلی مهمه که باور کنید میتونید متناسب بشید! 

   روند طبیعت به این شکل نیست که شما یه بذری بکاری دو روز بعد بیای ببینی محصول داده ! 

   هر چیزی یه پروسه ای داره و یه کشاورز نمیتونه بیاد بالا سرشون بشینه گریه زاری کنه التماس کنه که محصول بده ! 

    

   سیستم خداوند به این صورته که هر کسی بخواد یه نیکی یا خوبی انجام بده  سیستم خدا این کار رو انجام میده ! 

   ما انسان ها فقط یک کار جزئی رو انجام میدیم برای اینکه لذت ببریم 

   و گرنه نیازی به سختی کشیدن نیست و لطف خداونده که خودش کارها را انجام میده! 

   افرادی که در این مسیر قدم گذاشتند بعد از اینکه ذهنشون آماده شده و باور کردن می تونن متناسب بشن نقش خداوند در جسمشون به مراتب بیشتر از نقش خودشون بوده ! 

   طبیعت بدن ما لاغریه و سیستمش اینه که مشکلاتش رو اصلاح کنه مثل وقتی که دستمون می بره ما فوقش فقط یه چسب زخم میزنیم و بعد یک مدت در میاریم و بدن خودش اون قسمت از دست که بریده ترمیم می کنه و بعد از چند روز می بینی که اثری از اون بریدگی باقی نمونده و کامل خوب شده !

    ما چیکار کردیم خدا چیکار کرده ؟ 

    ما فوقش فقط یه چسب زخم زدیم دیگه این همه کارهای دیگه را خداوند بدون سر و صدا بدون اینکه منصرف بشه بدون اینکه ناامید بشه جسم ما این کار را انجام داده و همه این ها سیستم خداونده همه این ها لطف خداست ! 😍😍😍 

   مسیر رسیدن به تناسب اندام هم به همین صورته ما فقط فایل گوش میدیم و با حس خوب تمرینمون رو انجام میدیم و سعی می کنیم اون رو به عمل در زندگی در بیاریم باقی کارها دیگه با خداست ! 

   و باید امیدمون به خدا باشه و نا امید نشیم . 

   وقتی ما یه کاری رو شروع می کنیم اولش کلی انگیزه و اشتیاق داریم چون نیروی خدا پشت ماست و خودش ما رو هدایت کرده و این اشتیاق و امید در درون ما شعله ور کرده چون خدا می دونه ما می تونیم در اون مسیر موقع بشیم ! 

    

    باور کنید که خداوند کار اشتباه انجام نمیده اگر در شما ذوق و شوقی برای انجام یک کاری ایجاد شده مطمئن باشید که شما توانایی موفق شدن در اون کار را دارید ! 

    

    خیلی از ما وقتی کاری رو شروع می کنیم کلی ذوق و شوق داریم برای انجام اون کار ولی چند روز که می گذره شور و اشتیاقمون از بین میره و اون کار رو رها می کنیم ! و جالب اینجاست که بعدش خیلی راحت میگیم خدا نخواست !!!

   آخه چطور ممکنه خدایی که شما را در این مسیر قرار داده آخر مسیر را براتون خراب کنه ؟؟؟؟؟

   لاغری با ذهن مسیریه که مطمئنا با اون به نتیجه میرسیم  و همه ما از سمت خدای بزرگ به این مسیر هدایت شدیم  خداوند که کار اشتباه نمی کنه ! 

   کاری که خداوند در این مسیر برامون انجام میده به مراتب بزرگتر از کاریه که خودمون انجام میدیم

   وقتی ما یک رفتار اشتباه می کنیم کافیه اکه از اون رفتار پشیمون باشیم و بدونیم اشتباه کردیم و توبه کنیم و سعیرکنیم دیگه اون اشتباه رو تکرار نکنیم خداوند متعال توبه پذیره و بخشش خدا فوق تصور ماست ! 

   برای چاقیمون هم همین که بدونیم و قبول کنیم اشتباه کردیم و توبه کنیم و تلاش کنیم که دیگه اون اشتباه رو دیگه انجام ندیم خداوند ما رو می بخشه و در انجام بهتر این کار کمکمون می کنه ! 

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/11 12:07
   مدت عضویت: 186 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,733 کلمه

   سلام همگی دوستان

   گام بیست و یکم توبه از چاقی:

   دوستی که پیام دادن و گفتن با دیدن چند فایل اول هیچ نتیجه ای نگرفتن و دیگه انجام ندادن و بعد از مدتی پیام دادن که من انجام ندادم و چه توصیه ای برام دارین؟! این دوست کلی هم تحقیقات کرده بود از دوستان توی دوره و با اطمینان کامل خریده بود دوره را! وزن بالایی هم داشته ولی استفاده نکرده! 

   ما اگر دچار اضافه وزن زن شدیم طی یک روز و دو روز و یک هفته رخ نداده هرکسی به تعداد سالهای زندگیش، اون هایی که از بچگی اضافه وزن داشتن به تعداد سالهای زندگیشون زمان برده که الان توی این شرایط هستن، اون هایی که مثلا از ازدواج به بعد اضافه وزن پیدا کردن بالاخره دو سه سالی میگذره ، خانوم هایی که از بارداری اضافه وزن پیدا کردن بازهم مدتی ازش میگذره، یعنی اضافه وزن به این شکل نیست که طی یک هفته، ده روز، دوماه، سه ماه یهویی به این حد اضافه وزن برسه، مطمئنا چند سالی هست داره این روند ادامه پیدا میکنه و هی احساس ما بدتر شده و مقدار اضافه وزن ماهم بیشتر شده پس چرا انتظار دارین با چندتا فایل دیدن شما لاغر بشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا روند طبیعی بدنت را بهش توجه نمیکنی؟؟ مگه دو سه روزه چاق شدی که انتظار داشته باشیم دو سه روزه متناسب بشیم؟؟؟ این یکی از مشکلات بسیار بزرگ پیش روی افرادی که اضافه وزن دارن که نمیذاره اون ها روندشون را ادامه بدن!!!! عجله کردن سبب میشه که اون ها از تصمیمی که گرفتن منصرف بشن و یا ناامید بشن و یا یه مدت بذارن کنار و دوباره بعد یه مدتی برمیگردن👍

   دقیقا مثل خودم که دوره را به هر طریقی بود تا اخر رفتم ولی دیگه بعدش عجله کردم و ناامید شدم و رها کردم ولی بالاخره برگشتم و تو این مدت واقعاً فهمیدم که این راه بهترین راهه و الان خیلی راحت تر میتونم باور کنم و به تناسب میرسم به راحتی🥰

   این برگشتم اتفاقی نبوده و هدایت دوباره بوده از سمت خدای عزیزم که میدونه این تنها راهیه که من میتونم باهاش به تناسب اندام دلخواهم برسم!🥰

   انقدر وقت صرف میکنیم برای اینستا و کلیپ و فیلم و… ولی برای گوش دادن فایلها و انجام تمرینهاش میگیم وقت نداریم واقعا یعنی ارزش نداره ۳۰ دقیقه برای تغییر زندگیمون وقت بذاریم؟! ولی برای کارهای بیهوده ای که هیچ سودی برامون نداره همیشه وقت داریم!!

   تنها چیزی که مانع لاغر شدن افراد میشه اینه که باور نمیکنن که میتونن لاغر بشن👍

   گام اول اینه که بااااااور کنی که میتونی تغییر کنی و دیگه بقیه کار خیلی راحت و آسون میشه!!!

   این گام اول خیلی سخته، چرا؟ چون به تعداد روزهایی که ما اضافه وزن را زندگی کردیم برامون رها شدن از اون سخت تر شده، به تعداد دفعاتی که ما از هر مسیری از هر روشی اقدام کردیم برای لاغر شدن و شکست خوردیم، الان رهایی از این مشکل در ذهنمون از هر مشکلی سخت تر و بزرگتر شده، انگیزه امید و ایمان نداریم که بتونیم از این مسئله رها بشیم، یکی دو روز همراه هستیم بعد رها میکنیم، اگه بتونید این سربالایی اول، این باور که شما میتونید متناسب بشید را طی کنید و به اونور قله برسید که سرازیریه دیگه خیلی کار اسونتر میشه!

   خیلی مهمه که باور کنید میتونید متناسب بشید! اون دوستمون هم مطمئنا باور نکرده که میتونسته متناسب بشه و با چند تا فایل رها کرده! یه سری افراد دوست دارن هر روز که از خواب پامیشن یه عالمه تغییر کرده باشن😆✌️ بابا روند جسم شما به این شکل نیست، روند کل جهان هستی به این شکل نیست!!!

   روند طبیعت به این شکل نیست که شما یه بذری بکاری دو روز بعد بیای ببینی محصول داده! هر چیزی یه پروسه ای داره و یه کشاورز نمیتونه بیاد بالاسرشون بشینه گریه زاری کنه التماس کنه که محصول بده!!! ۴ماه یا ۶ ماه یه پروسه ای داره به عمل رسیدن این محصول، کار کشاورز اینه که هر چند وقت یکبار میاد سر میزنه اگه آبی بخواد بده یا علفی آفتی چیزی را دفع کنه! یک مراقبت جزئی از این مسیر از این روند که خداوند داره انجام میده 👍 به نظر شما برای این پروسه ۶ ماه رشد ذرت خدا چقدر داره کار انجام میده و کشاورز چقدر؟ خداوندی که از لحظه ای که این بذر کاشته شده کارش را شروع کرده،سیستم فعال شده این بذر جوانه زده رشد کرده به اینجا رسیده و ببینید به نسبت این کاری که کشاورز انجام میده، کار خدا چقدره کار کشاورز چقدر؟!

   این سیستم خداونده که هرکسی بخواد اصلاح کنه هرکسی بخواد یک خوبی یک نیکی یک محصول یک خدمتی را انجام بده خداوند سیستمش این کار را انجام میده، فقط ما انسان ها یک کار جزئیشو انجام میدیم بخاطر اینکه لذتش را هم ببریم و الا همون کار را هم انجام ندیم این محصول یه چیزی ازش به عمل میاد، نیازم نیست سختی کشیدن و لطف خداونده که خودش کارها را انجام میده!

   اون هایی که در مسیر لاغری قرار گرفتن تایید میکنن این حرف ها را که بعد از اینکه ذهنشون آماده شد و باور کردن، نقش خداوند در جسمشون به مراتب بیشتر از نقش خودشونه اصلا بدن ما دوست داره که متناسب بشه اصلأ سیستم بدن اینه که اصلاح کنه، سیستم بدن اینه که مشکلاتش را اصلاح کنه مثل بریدن دستتونه که خودش همه کار را انجام میده فوق فوقش اینه که یه چسب زخم بزنی و یکی دو ساعت بعدشم در میاری، جوش خوردنش سلول سازی پیوند خوردنش همه این کارها بعد چند روز میبینی اصلا اثرش هم نیست، خب ما چیکار کردیم خدا چیکار کرده؟ ما فوقش فقط یه چسب زخم زدیم دیگه این همه کارهای دیگه را خداوند بدون سر و صدا بدون اینکه منصرف بشه بدون اینکه ناامید بشه جسم ما این کار را انجام داده و همه این ها سیستم خداونده همه این ها لطف خداونده!

   پس چرا ما در مسیری که میخوایم طی کنیم و ما را به خوشبختی ما را به آزادی ما را به احساس خوب به شادی به سلامتی به روابط خوب به اعتقاد به نفس عالی به شکوفایی در زندگی و خیلی چیزهای دیگه میرسونه چرا ما اون ایمانی که در ابتدای مسیر داریم در طول مسیر نداریم دیگه؟؟؟ چرا خدا را فراموش میکنیم دیگه؟؟؟

   کشاورزی که سبزی کاشته بود و گفته اگه زمانی که محصول ما میده بازار خوب باشه سبزی فروشا بخرن و بنکدار میدون تره بار آدم منصفی باشه سودمون خوبه و خلاصه کلی پارامتر گذاشته برای نتیجه کار!! شما نصف کار را به خدا ایمان داری، روز اول که بذر را میکاری آیا امیدت به اون سبزی فروشه است که این بذر سبز بشه؟ آیا امیدت به اون بنکدار میدون تره باره که بذر شما سبز بشه یا امیدت به خداونده؟؟ مسلما به خداونده!!! پس شروع کار امیدت به خداس و نصف مسیر را خوب میای و این مسیر هم با توجه به امید تو به خدا خوب پیش میره اما نصفه دوم که فروششه دیگه امیدت به خدا نیست، امیدت به سبزی فروشه و بازار و بنکدار و شرایط دلار و فلان و فلان!!!!

   در خیلی از جنبه های زندگیمون همینطوری هستیم!! یه کاری را وقتی میخوایم شروع کنیم چرا انگیزه و اشتیاق داریم؟! چون نیروی خداوند پشت ماست! چون هدایت شدیم و این اشتیاق درون ما شعله ور شده که میتونیم ما در مسیری که قرار گرفتیم یا انتخاب کردیم موفق بشیم!!! باور کنید که خداوند کار اشتباه انجام نمیده اگر در شما ذوق و شوقی برای انجام یک کاری ایجاد شده مطمئن باشید که شما توانایی موفق شدن در اون کار را دارید و دیدید خیلی از ما همه کارهای زندگیمون را با اشتیاق و انگیزه شروع میکنیم و چند روز میگذره یواش یواش سست و سست و سست تر میشیم و رها میکنیم بعد میگیم خدا نخواست 😂 چطور ممکنه خدایی که شما را در مسیر قرار میده آخر مسیر را براتون خراب کنه؟! این فکر را رها کنید و بگید خدا همیشه بهترین را برای من میخواد و به خدا ایمان داشته باشین!!!

   لاغری با ذهن مسیریه که مطمئنا با اون به نتیجه میرسین👍✌️🏅 و همه ما توسط خداوند به این مسیر هدایت شدیم!! خداوند کار اشتباه انجام نمیده!! کاری که خداوند در این مسیر برامون انجام میده به مراتب بزرگتر از کاریه که خودمون انجام میدیم!!

   خداوند هیچی را تعیین نکرده که مثلا تا این حد را من میبخشم و از اون بیشتر را نمیبخشم یا مثلا گفته باشه به اندازه ای که گناه کردی باید بیای التماس کنی تا من ببخشم همیشه هر وقت حرف از توبه است یعنی برگشت سریع یعنی همینکه متوجه شدی اشتباه کردی بگی خدایا منو ببخش خدایا منو رها کن از این اشتباه از این رنج از این سختی از این ستمی که به خودم کردم به دیگران کردم! وقتی توبه کنی خداوند همیشه سریع برگشت را انجام میده بلافاصله میگه بخشش و رحمت خدا در اکثر آیات میگه رحمتم را به بنده هام می‌فرستم درهای بهشت به روشون باز میشه، کسایی که برمیگردن و توبه میکنن!!

   اضافه وزن هم مثل یک رفتار اشتباهه، مثل یک گناهه، حالا میخوای اسمشو بذاری گناه خطا هرچیزی، هر رفتار اشتباهی که دارین و فکر میکنید اون رفتار اشتباه بوده و بابتش از خدا عذرخواهی میکنید توبه میکنید و دیگه انجامش نمیدی، اضافه وزن هم دقیقاً فکر کنید گناهه، یک اشتباهه، واقعاً هم همینجوری یه رفتار و ی افکار اشتباه داشتیم که اینجوری شده و زمانی که به خداوند توبه کنیم و بگیم خدایا منو ببخش که در این سالها این رفتار را با جسمم کردم این شرایط را برا خودم به وجود اوردم، من میخوام اصلاح بشم من میخوام شرایط جدیدی را تجربه کنم من میخوام شادی را تجربه کنم من میخوام احساس خوب، سلامتی، زندگی دیگه ای را تجربه کنم و ببینید چطور خداوند پشت و پناه شماست و شما را هول میده به سمت موفقیت!!! گرچه الانم این کار را انجام داده هرکی داره این فایل را میبینه به طریقی با این روش آشنا شده و همه این ها هدایت خداونده!!

   به خدا ایمان داشته باشید مسیر را که شروع میکنید ادامه بدید تمام مسیر را به خدا ایمان داشته باشید در تمام جنبه های زندگیتون!👍

   بساط شیطان پای عجله پهنه!

   لاغر شدن آسانترین کار دنیاست اگرررررر باور کنید که میتونید!

   من به همراه فرشته مهربونم مه تاب از اشتباه رفتاری و باورهای غلط و در واقع چاقی توبه میکنم و به کمک هم و لطف خداوند مهربانم به تناسب اندام همیشگی دست میابم همینکه تا الان هم حالم عالیه و یه مقدار رفتارهام تغییر کرده لطف خداوندم بوده و راضی و خوشحالم و ادامه مسیر هم ب همین طریق پیش میرم و باور دارم که من میتواااانم😍🥰

   مه تاب مشتاق لاغری و تناسب اندام همیشگی🥰💖

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   mah.sana.motalebi.khah@gmail.com
   1400/04/10 13:12
   مدت عضویت: 161 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 679 کلمه

   به نام خداوند جان و خرد

   سلام ودرود

   خدایا،خالق بی همتای من مرا ببخش…مرا ببخش بدن زیبایی که در اختیارم قرار دادی را با رفتار و افکارم به این شکل درآوردم…خدایا مرا ببخش که برای یه هوس زودگذر با پرخوری درد و احساس بد را برای خودم به ارمغان آوردم🙏🏻

   خدا جانم از رفتار زشت خودم توبه میکنم…از همین لحظه  به بعد از این موهبت الهی ،این نعمت بی نظیری که در اختیارم قرار دادی به بهترین شکل ممکن نگه داری میکنم😍

   دیگه نمیزارم کوچیک ترین آزاری بهش برسه…

   دیگه نمیزارم هیچ دل درد و فشار شکمی رو تحمل کنه…

   دیگه نمیزارم حسش بد بشه…

   این نعمت الهی این بدن زیبا باید هر روز شاداب تر😍سلامت تر🥰زیبا تر😇تندرست تر😊پر انرژی تر🤩جذاب تر☺️متناسب تر🥳باشه

   بدن من باید بهترین هارو تجربه کنه…

   بدن من باید بهترین مواد غدایی رو تجربه کنه…

   بدن من باید به اندازه نیازش مواد غذایی مصرف کنه…

   خدا جانم تعهد میدم از همین امروز که با بدنم به بهترین شکل رفتار کنم و عاشقانه دوسش داشته باشم😍من برای بدن خودم تمام سعیمو میکنم💪🏻حتی شده از خواب شیرین صبح گاهی بزنم و هر روز ساعت پنج صبح پاشم و کارامو انجام بدم و شش صبح برم سراغ خواندن و شنیدن و نوشتن لاغری با ذهن🤩🤩🤩حتی شده تمام تعارف هارو رد کنم که حالا یکم بیشتر بخور حالا امشب مهمونیه حالا اومدیم مسافرت…حتی شده از غذای مورد علاقم بگذرم چون میدونم الان بدنم به اون غذا هیچ احتیاجی نداره😇😇😇مثل دیشب،،،سیب زمینی سرخ کرده یکی از محبوب ترین های منه و هیچ وقت نمیشد که نخورم،حتی وقتی داشتم سرخ میکردم همیشه بیشتر سرخ میکردم که یکم قبل سفره بخورم و سر سفره هم که حتمااااا میخوردم…ولی دیروز که از سرکار اومدم احساس  گرسنگی میکردم و غذا خوردم…شب وقتی داشتم سیب زمینی  سرخ میکردم اصلا نخوردم🤩💪🏻🌟چند تا دونه خوردم و سریع با خودم فکر کردم که آیا بدنت نیاز داره  و دیدم نه و دیگه  نخوردم اونم با لذت نخوردم با خوشحالی نخوردم با لبخند نخوردم😀😃😄😁یعنی یه موفقیت بزرگ💪🏻🌟💪🏻

   مثل وقتی اون هوس میگه بخور بخور ولی وقتی توجه میکنم میبینم به اندازه نیازم خوردم و سیرم حتی اگه لقمه دستم باشه میزارمش زمین💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻

   آره آره آره من با لاغرررررر شدن خودم باور کامل دارم🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟من به این که هدایت شده خداوند هستم باور کامل دارم🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩من به این که خداوند مرا میخواد با لذت لاغر کنه ایمان کامل دارم😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇

   وگرنه روش هایی که بنده های خدا جلو پام گذاشتن با درد و رنج همرا بود و این یعنی روش نادرست…

   قبلا وقتی رژیم میگرفتم غذا نمیخوردم ورزش سنگین میکردم و تو حسرت غذا بودم…و یکی بهم میگفت لاغر شدی…آره شدم با درد و رنج ولییییی🙁

   ولی الان با لذت دارم لاغر میشم…مادرم وقتی بهم میگه چقدرررر جمع تر شدی لبخند میزنم😊چون با لذت و شادی و نشاط دارم لاغر میشم😇

   استاد  یه استوری گذاشتن که برای لاغری به دندان ها قفل میزنن😣😖😫😟😔😞😩🥺😢😭این عمق فاجعه  هستش…آدم هایی که اضافه وزن  دارن با بی فکری یه عده چقدررررر باید درد و رنج تحمل کنن آخههه☹️☹️☹️☹️

   همه ما چقدر تجربه داریم که با این روش ها وزن کم کردیم ولی سریع دوباره چاق شدیم پس این روش ها همه غلطه❌❌❌❌❌حالا دهن رو با قفل ببندید یا با چسب ببندید یا اصلا تو یه اتاق زندانی کنید و هیچی ندید بخوره وقتی یه مدت بگذره و طرف لاغر بشه و برگرده به زندگی طبیعی بازم چاااااق میشه چون غذا رو ازش گرفتید🙂رفتار و افکارم رو که ازش نگرفتید اونا ثابت قدم سرجای خودشون هستن🙃

   باید از رفتار و افکارم خودمون توبه کنیم باید راه درست رو بریم تا به نتیجه درست برسیم…

   چاقی انقد فشار میاره که هر راه و روشی که بهت پیشنهاد میشه رو قبولی میکنی و باید قبول کنی که تو اشرف مخلوقات هستی و تنها باید از خدا یاری بخوای تا خدا بهترین راه رو سرراهت قرار بده…

   من توبه میکنم از چاقی و باور دارم که میتونم لاغر بشم و تا آخر عمر لاغر بمونم💪🏻🌟💪🏻

   لاغری آسان ترین کار دنیا هستش چون طبیعت بدن ما لاغری هستش و من موفق ترین شگفتی ساز خواهم شد و تا آخر عمر با لذت و تناسب اندام زندگی خواهم کرد🌟💪🏻🌟💪🏻🌟💪🏻

    

   به خودم و خدای خودم که مرا به این مسیر هدایت کرد قول می‌دهم که از رفتار زشت گذشته خودم رهایی یابم و خدای گونه زندگی کنم😍

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/09 11:49
   مدت عضویت: 535 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 575 کلمه

   با سلام دوستان واستاد گرامی امروز دوباره استاد باز فرمودند باور لاعری رو باید داشته باشید من اولش به خودم گفتم من که دارم باز فایل رو قطع کردم دوباره فک کردم ایا من واقعا باور دارم کمی فکر کردم گفتم استاد توی تغییر زندگی میگن باید باور داشته باشی که ثروت وسلامتی حق طبیعی تمام مردم جهان هستش توی تناسب اندام هم میگه که لاعری وتناسب اندم حق طبیعی بدن هر انسانیه پس من اینطوری برداشتم شد اگه تو واقعا به این عقیده داری که لاعری حق طبیعی هستش پس باید باور داسته باشی که حتما لاعر میشی ولاعری به نطرمن قسمت کوچکه پذیرفتن این باور اخه اگه من باور واقعی نه به لفظلاعری حق منه ومن حتما لاعر میشم وخیلی این کار اسونه ولی باید پروسه خودش رو طبق روال قانون حاکم برجهان طی کند قبولداشته باشم این صحبتهای بالارو فک میکنم اولش به لاعری همیشگی وبعد سلامتی همیشگی وبعد زندگی خوب چون اعتماد به نفسم بالا میره واین اعتماد به نفس جز اصلی پیشرفت در همه زندگی هستش به نطرم توی شغل وروابط با دیگران ودر همه چیز پس ایا من واقعا این باور رو قبول دارم دارم فک میکنم مبیبنم حقیقتا هنوز کاملا نه اخه هنوز  با دیدن خودم توی ایینه بعصی وقتها میگم چرا خیلی تغییر نکردم هنوز پس عمیقا این باور درست ریشه نداره هنوز باید بهش برسم ابش بدم کودش بدم خلاصه پرسه طبیعی جهان ر و طی کنه تا در من عمیق وریشه ای بشه وباید نمونه های درستش رو ببینم به حرفهاشون گوش کنم به عملهاشون دقت کنم به رفتارشون بررسی کنم تا این باور درست در من ریشه بدواند مثل بعصی ادمها کلا انگار ثروتمند به دنیا اومدند توی رفتارشون گفتارشون وتوی عملکردشون ثروتمندند وهمیشه همین طوری اند واز درودشت هم براشون میاد پس ماهم خودمون رو متناسب بدونیم تا برای ما هم همین طوری بیادچون دیگه اگه باور کنی بقیه کار با خداست ما فقط فقط باید تصمیم بگیریم وبیاییم با تمام توان توی کار بقیه اش با خداست دیگه باید رهاش کنی وبا خیالراحت به اندازه بخور ودیگه خدا میاد وسط و قوانین دنیا وبعد خود به خود کار به صورت خود کار انجام میشه من که واقعا خدا رو شکر میکنم که انتخاب شدم توسط خدا فقط توسط خدا و به خدا واقعا ایمان دارم که خداوند کار اشتباه انجام نمیده وخداوند به مراتب درستتر از من گام بر میداره  ووافعا در طی مسیر فقط خدا داره کار میکنه من فقط یک درصد کار رو انجام میدم بقیه اش خداست خدایا امروز از ته دلم وقتی این رو دارم مینویسم خیلی با احساس خوب ومحکم میگم خدایا مرا ببخش بابت تمام خساراتی رو که به بدنم وروحم ونفسم وجسمم زدم خدایا من راببخش خدایا مرا در تمام کارهای اشتباه زندگی ام ببخش خدایا توبه میکنم وسعی میکنم دیگه به لطف تو کار اشتباه نکنم خدایا من را ببخش بابت تمام ترسهایی که بابت خوردنم واستفاده نعمتهایت داشته ام مرا ببخش بابت عذاب وجدان استفاده از نعمتهایت مرا ببخش خدایا مراببخش که همش عجله میکنم ومیخوام قانون دنیایت رو دور بزنم خدایا مرا ببخش بابت افکاری که میگفتم خداوند برای من فرق گداشته که من هم اب میخورم چاق میشم ولی بعصی ها هرچه میخورند چاق نمیشن  خدایا مرا ببخش بابت اینکه خودم رو کلا چاق میدیدم خدایا خلاصه به خاطر تمام افکار نادرست واعمال نادرست مرا ببخش واز اممروز من تولدی جدیددارم چون مطمینم خدا من را همین الان بخشید وتمام وبه من دیگه توی راه درست کمکم میکنه خدایا شکرت شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/08 10:18
   مدت عضویت: 724 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 953 کلمه

   سلام🙂

   توبه یعنی باز گشت ،بازگشت از اشتباه

   اشتباه چیه؟ هر آنچه باعث ایجاد احساس بد در ما شده

   پس گناه شامل همه افکار و رفتار اشتباه میشه 

   پس شامل افکار و رفتار اشتباه در مورد خودمون هم میشه

   پس هر فکر و عملی که باعث احساس بد در ما میشه و ما رو ضعیف و ناتوان و فقیر و بیمار و افسرده و چاق میکنه و عزت نفس ما رو پایین میاره گناهه و ما میتونیم با توبه برگردیم به اون اصل و ذات خودمون که زیبایی سلامتی تناسب اندام ثروت آرامش شادی و عزت نفسه👌👌👌

   و نکته مهمش هم اینه که توبه و بازگشت خیلی سریع پذیرفته میشه از سمت خداوند و او همواره منتظر ما است که برگردیم و به محض اینکه ما بفهمیم که اشتباه کردیم و درخواست ببخشش کنیم بلافاصله بخشیده میشیم چون او بارها خودش رو تواب و رحیم معرفی کرده 👌👌👌👌🙂

   نکته مهم این فایل ایمانه 

   ایمان به خداوندی که هرلحظه داره ما رو هدایت میکنه هدایت به هر مسیری که خودمون انتخاب میکنیم 

   چون او ما رو در انتخاب آزاد گذاشته و این ماییم که راه درست رو انتخاب میکنیم یا راه اشتباه رو

   راه درست همون راهی هست که احساس خوب به ما میده و راه اشتباه راهی هست که احساس بدی در ما ایجاد میکنه

   پس درسته که ما انتخاب میکنیم کدوم مسیر رو بریم ولی یه سیستم راهنما و جی پی اس در ما قرار داده شده که نشونمون میده راهی که میریم درسته یا نه👌👌👌🙂

   اینکه ما هدایت شدیم به مسیر تناسب فکری هم انتخاب ما بوده ما افراد چاقی که چاقی خودمون رو نپذیرفتیم و با وجودیکه بارهاو بارها از راههای سخت و عجیب برای لاغری اقدام کردیم و نتیجه نگرفتیم باز هم کوتاه نیومدیم ما اون کسایی هستیم که میدونستیم میتونیم متناسب بشیم چون رویای لاغری رو در ذهن داشتیم  و اگه رویایی در تو قرار داده شده به این معنی هست که تواناییش هم به تو داده شده به قول استاد الهی فمشهای چرا رویای پرواز در هیچ گوسفندی قرار نداره چون تواناییش رو نداره

   پس همین کوتاه نیامدنهای ما بوده که بالاخره ما رو به مسیر صحیح رسونده 👌👌👌

   ایمان بیاریم به پرودرگاری که هر لحظه داره ما رو هدایت میکنه 

   وایمان بیاریم به خودمون که این توانایی رو داشتیم که از این طریق به رویای تناسب خودمون برسیم و نه تنها لاغر بشیم بلکه تمام اون سلامتی روحی و جسمی و عزت نفسی که در راه چاقی از دست داده بودیم هم احیا کنیم و شاد و جوان و زیبا و متناسب و  با عزت  بشیم🙂🙂🙂🙂👌👌👌

   اولین کاری که باید انجام بدیم اینه که باور کنیم که میتونیم متناسب بشیم

   خود همین باور به تنهایی تفاوت ایجاد میکنه بین شگفتی ساز شدن و چاق موندن👌👌👌

   این همان کوهی هست که بین چاقی و تناسب قرار گرفته و به محض اینکه این باور در ما ایجاد شد روند تناسب خیلی آسانتر و روانتر میشه و در واقع ما در مسیر سرازیری قرار میگیریم🙂🙂

   همین باوره که باعث میشه لیز بخوریم همین باوره که باعث میشه ادامه ندیم همین باوره که باعث میشه برای خودمون و روبامون وقت نذاریم همین باوره که باعث میشه چاق و افسرده بمونیم همین باوره که باعث میشه چاقی رو سرنوشت و قسمتمون بدونیم همین باوره که به راحتی ما رو از اصل و ذاتمون دور میکنه همین باوره که باعث میشه خدا رو آنطور که باید نشناسیم همین باوره که باعث میشه به همه چی چنگ بندازیم جز به حبل الله

   واین جز شرک نیست👌👌👌👌

   و خدا گفته هر گناهی رو میبخشم به جز شرک

   تنها چیزی که میتونه این باور رو در ما تقویت کنه عجله کردنه

   به قول استاد عجله کردن بساط شیطانه 

   یه جایی خوندم شیطان توی بساطش یه وسیله خیلی قدیمی و کهنه داره که وقتی از سایر حربه هاش نتونه انسان رو منحرف کنه از اون استفاده میکنه و اون حربه کهنه و قدیمی ولی موثر “نا امیدیه”

   و شیطان همون ذهن ما است همون افکار منفی و نا امید کننده ای که همواره داره یادآور میشه کع تو نمیتونی تو همیشه چاق میمونی ببین فایل هم گوش دادی جواب نگرفتی ببین همه هم بتونن تو نمیتونی و وقتی به این افکار جا میدیم و باهاش همراه میشیم کم کم تمام فضای ذهن ما رو میگیرن و انوقت ما میمونیم و یه کلافه سردرگم از افکار نا امید کننده و ناتوان کننده

   پس باز هم این ماییم که به افکار اجازه میدیم اینقدر بزرگ بشن که تبدیل به کلاف بشن و راهش اینه که خودمون رو از افکارمون جدا کنیم و با آگاه بودن از اولین فکرهای منفی همون جا کاتش کنیم تا اینقدر گسترده نشه که نتونیم براش کاری کنیم👌👌👌👌

   مگه ما قراره چه کنیم جز روزی یه فایل گوش کردن ؟؟؟؟؟؟ جز دادن اطلاعات صحیح به ذهن؟؟؟؟؟؟ بقیه کار رو که خداوند داره انجام میده ….👌👌👌 خودش هدایتمون کرده خودش هم سیستم مغز ما رو بر اساس داده ها تنظیم میکنه خودش هم سیستم بدن ما رو بر تناسب و دفع اضافات قرار داده هضم و جذب و دفع رو به بهترین شکل توسط سلولهای هوشمند جسممون داره انجام میده نیاز بدن به انرژی رو بر اساس دریافت پیغام سیری داره انجام میده و چربی سازی رو به بهترین شکل متوقف کرده و همزمان با کاهش سایز پوست ما هم داره جمع و سفت میشه و اندام به زیباترین شکل ممکن داره فرم داده میشه چهره شاداب و جوان و زیبا میشه و همه اینها رو خداوند داره انجام میده 

   انوقت ما فقط قراره به جای وقت گذروندنهای بیهوده در تلگرام و اینستاگرام زمانی رو بذاریم و آگاهیهایی رو به ذهنمون بدیم که باز هم کلام خداونده و از زبان استاد عطار روشن داره گفته میشه و همان چیزهایی هست که من شنونده نیاز دارم بشنوم و دریافت کنم و این هم جز هوش و شعور کائنات چیز دیگری نیست🙂🙂🙂🙂👌👌👌👌

   فقط کافیه شنونده خوبی باشیم و آنچه گفته میشه رو در حد خودمون درک کنیم ودرباره اش فکر کنیم و تحلیلمونو بنویسیم همین 👌👌👌

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/18 10:47
   مدت عضویت: 308 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,806 کلمه

   به نام خدایی که در این نزدیکیست 💖💖💖

   سلام _ مسیر لاغری من : گام بیست و یکم : از چاقی توبه کنید لاغر می‌شوید.

   چاقی من از کجا شروع شد ؟ اصلا چرا من چاق شدم ؟ من که قبل از ازدواج آدم متناسبی بودم و کلا ۶۰ کیلو بودم و همیشه وزنم ثابت بود . چی شد که بعد از ازدواج حتی به مرز ۹۰ کیلو هم رسیدم یعنی منه ۶۰ کیلو یی وزن ۹۰ کیلو شدن رو هم تجربه کردم من که رفتارهای غذاییم درست بودن . چی شد که این قدر افکار و رفتار های غذاییم تغییر کردند ؟ .قبل از هدایتم به این مسیر اصلا به این چیزها فکر نمی کردم. چون باور داشتم که چاقیم ارثیه و تحمل تمام مشکلات چاقی رو طبیعی میدونستم . امروز با گوش 👂 دادن به فایل این گام خیلی به این موضوعات فکر کردم . من افراد زیادی رو در خانواده و فامیل مون دیدم و می بینم که چاقی رو پذیرفتن و همه رنج و فشار وسختی های چاقی رو تحمل می‌کنند و حتی بودند کسانی که با وجود همون چاقی از دنیا رفتند ولی من با وجود اینکه چاقی مو ارثی میدونستم ولی هیچ وقت با اون کنار نیومدم و هیچ وقت از داشتن اندام نامتناسبم  راضی نبودم و همیشه به دنبال راهکاری برای رهایی از اضافه وزنم بودم واز روش های مختلف ورزش ، پیاده‌روی ، دمنوش های مختلف لاغری ، قرص های چربی سوزی ، پودرهای لاغری ، رقص ، قهوه ، چای سبز ، باشگاه ……. استفاده میکردم ولی چون همه اون روشها نادرست بودن هیچ وقت نتیجه دلخواه مو نگرفتم و همیشه در حال چاق و لاغر شدن بودم و از این چاق و لاغر شدن مداوم چه ضرباتی ندانسته به روح 👻 و جسمم وارد می‌کردم 

   تا اینکه خداوند متعال که شاهد تلاش های پی در پی من بود . منو به درست ترین و زیبا ترین مسیر که سراسر آرامش و شادی و نشاط و شادابی و سلامتی …… هدایت کرد 💖💖💖🙏

   خدایا ممنون به خاطر هدایتم به این مسیر زیبا و شکر به خاطر وجود استاد نازنینی مثل استاد روشن که با آگاهی هایی که در اختیار مون قرار میدن در هر گام یکی از دلایل اضافه وزنم برام روشن میشه 🙏🙏🙏.ممنون استاد که به مشکلات افراد چاق موشکافانه و با دقت میپردازید . 

   چقدر این عبارت زیباست توبه کنید تا لاغر شوید . من خیلی درباره این موضوع فکر کردم فکر کنم سه ، چهار روز افکارم مشغول موضوعات این گام بود. چرا در زمان چاقیم هیچ وقت به این چیزا فکر نمی کردم؟ خدایا پذیرفتن ارثی بودن چاقی چه باور قوی و قدرتمند و همچنین مخربیه . وچون من این باور (ارثی) داشتم . هیچ وقت مشکلات چاقی و افکار و رفتار های چاق کننده مو خطا و اشتباه و نادرست نمیدونستم و تکرار و انجام اون اعمال رو کاملاً طبیعی و عادی می دونستم. خدایا شکرت که در این مسیر هر روز چیزهای جدید یاد می گیرم. 

   توبه چیست ؟ توبه یعنی پذیرفتن گناه و اشتباه وطلب عفو و بخشش کردن از خداوند متعال و سعی در تکرار نکردن اون خطا و اشتباه. 

   اشتباه چیست؟ هر فکر یا هر حرف یا هر عملی که انجام دادن آن باعث ایجاد احساس بد در ما شود یک حرکت اشتباه است. 

   چاقی چه ارتباطی با توبه کردن دارد ؟ همان طوری که انجام هر کار اشتباهی مثل دروغ گفتن یا تهمت زدن به دیگران و یا غیبت کردن باعث ایجاد احساس بد در ما میشود ( حتما یک کار اشتباه است ) پس تکرار عادت‌های نادرست رفتاری و افکار نادرست در مورد مواد غذایی موجب افزایش چربی و اضافه وزن می‌شود که به صورت چاقی در جسم مون نمایان میشه واین چاق بودن باعث ایجاد احساس بد در روح و روان افراد چاق می شود (یک حرکت اشتباه)

   خداوند در قرآن کریم بارها بندگان را به سوی توبه دعوت کرده چون بهترین راه برای رهایی از رنج و اندوه و احساس گناه است . چرا که احساس گناه مخرب ترین احساس در نابودی و نا امیدی انسان هاست. خب همان طور که اگر ما یک کار اشتباهی انجام دادیم وبعد از انجام اون کار پشیمون شدیم خداوند این فرصت را نه یک بار بلکه هزاران بار در اختیار ما قرار داده که طلب بخشش کنیم و دیگه اون عمل اشتباه رو انجام ندیم وخداوند خودش در قرآن فرمودند که بخشیده میشیم پس نتیجه میگیریم که چاقی هم نتیجه انجام دادن تکرار عادت‌های رفتاری و افکار نادرست و اشتباه نسبت به مواد غذایی که باعث اضافه وزن در جسم افراد چاق شده .و زمانی که فرد چاق رفتارهای نادرست چاق کننده از خودش نشون میده بعدش دچار پشیمونی و عذاب وجدان میشه پس اینم یک حرکت اشتباه محسوب میشه و خداوند در قرآن کریم توبه را راهی برای رهایی از این احساس بد  و حس پشیمونی و گناه و رسیدن به آرامش و احساس خوب قرار داده .و ، وظیفه توبه کننده این است که رفتار اشتباه خود شو دیگه تکرار نکنه. پس الان منم اگه میخوام متناسب بشم و برای همیشه از اون احساسات بدی که داشتم رها بشم و بتونم بهتر به مسیرم ادامه بدم باید توبه کنم .

   خدایا توبه میکنم از تمامی افکار و رفتارهای نادرستم در مورد مواد غذایی که ندانسته باعث چاقی و اضافه وزنم شدم و به جسمم ضربه زدم و اونو از حالت زیباش خارج کردم . 

   خدایا منو ببخش که با انجام رفتارهای اشتباهم بدن مو پارکینگ انواع بیماریها کرده بودم .

   خدایا منو ببخش که در جوانی به جای اینکه شاد و تندرست و سرحال باشم غمگین و افسرده و بودم و مثل افراد سالمند همیشه پاکت داروهام هر زمان و هر مکان کنارم بود. 

   خدایا منو ببخش که قبل از هدایتم داشتم ندانسته آموزش های چاق کننده به فرزندانم یاد می دادم.

   خدایا منو ببخش که با وجود سیری در حد خفگی و فشار شکم غذا می خوردم.

   خدایا منو ببخش که از غذاها به عنوان تفریح و لذت و سرگرمی استفاده می کردم.

   خدایا منو ببخش که در اوقات فراغت بجای اینکه به انجام کارهای مفید بپردازم همیشه مشغول خوردن بودم .

   خدایا من ببخش که شب 🌃 قبل از خواب همیشه به غذاها فکر می کردم و از شب قبل نقشه میکشیدم که فردا چی بپزم .

   خدایا منو ببخش ……….

   قطعا تمام این رفتارهایی که من انجام میدادم نادرست و اشتباه بودند چون بعد از انجام اونا دچار احساس گناه و پشیمونی و عذاب وجدان میشدم پس برای انجام ندادن اونا نیاز به توبه و طلب بخشش از خداوند و روح و جسمم دارم .و ایمان دارم که بخشیده شدم و اگر غیر از این بود الان اینجا نبودم . 

   چاقی نتیجه تکرار رفتارهای اشتباهی است که سالها در حق جسم مون انجام دادیم . و توبه از چاقی باید باعث تغییر رفتار های اشتباه نسبت به جسم مون بشه .

   خداوند کار اشتباهی انجام نمیده . و اگر شور و اشتیاق لاغرشدن در وجود من صورت گرفته صد در صد خداوند متعال این توانایی رو در من دیده که منو به این مسیر صحیح هدایت کرده تا من از راه درست به آرزوم برسم . خداوند سراسر نیکی و خیر و تمام چیزهای خوبو واسه بنده هاش میخواد . فقط کافیه که من بهش ایمان داشته باشم و امیدوار باشم که اگه من در این مسیر استمرار داشته باشم و آموزش هامو به درستی در زندگیم تبدیل به عمل کنم صد در صد نتیجه برای من محفوظه و اگر ایمان من به نیروی خداوند درست باشه خداوند خودش باقی کارها رو به بهترین شکل ممکن انجام میده . و کاری که خداوند در این مسیر برای من انجام میده هزاران برابر بیشتر از کاریه که من برای خودم انجام میدم . 

   اصلاً بدن من متناسب شدن رو دوست داره و تلاش میکنه که مشکلات شو رفع کنه من خودم چند وقت پیش پام شکسته بود بعد رفتم دکتر و دکتر پای منو گچ گرفت و گفت باید دو هفته ای تو گچ باشه و دارو داد و گفت که باید داروها مو سر وقت بخورم و من تنها کاری که انجام می دادم این بود که سر وقت داروها مو می‌خوردم برای اینکه درد کمتری بکشم و من اصلاً نمیدونم چه اتفاقی دریدن من افتاد و چطور شد، پای من که تو گچ بود ومنم چیزی نمی‌دیدم وفقط استراحت میکردم باقی کارها رو خداوند خودش انجام میداد ومن هیچ عجله ای نداشتم که مثلاً هرروز بخوام کچ پامو باز کنم ببینم گرفته یانه چون میدونستم که باید روندش وزمانی که دکتر گفته طی بشه بعد برم مطب تا دکتر گچ پامو باز کنه و بدون اینکه من متوجه شوم و خداوند به بهترین شکل پای منو خوب کرد و گرنه دکتر که تنها کاری که انجام داد فقط گچ گرفتن بود ، من خودمم که هیچ کاری انجام نمی‌دادم فقط استراحت میکردم ، ویا من عمل جراحی هم که انجام ندادم. پس این فقط کار خداوند بود  همان طور که در دعای جوشن کبیر هم داریم که از خداوند این طور یاد کرده (ای کسی که استخوان شکسته را دوباره بهم جوش میدهی) . کاری که من انجام دادم چه بود؟ شکستن پام . کاری که خداوند انجام داد چه بود ؟ به هم جوش دادن استخوان شکسته پای من حتی بهتر از اولش . خداوند این طور هوای بنده هاشو داره ودر همه جنبه های مختلف زندگی بدون اینکه خودمون متوجه بشیم بهمون کمک میکنه ولی ما خود مو میگم فقط زمان مشکلات مون به یاد خدا میوفتیم . خدایا شکرت که این قدر هوای بنده هاتو داری. و اگه من  از یادت غافل بشم تو بازم فراموشم نمی‌کنی.🙏🙏🙏

   چاقی من یک روزه به وجود نیومده که حالا من انتظار داشته باشم که یک روزه از جسمم بیرون بره و همون طوری که من سال ها رفتارهای نادرست چاق کننده رو آموزش دیدم و اونا رو به صورت مداوم انجام دادم و برای چاق شدن هیچ عجله‌ای نداشتم و با تکرار و تمرین و ممارست گرم به گرم به جسمم اضافه شد و پروسه چاقی من طی شد و سالها طول کشید تا من از یک فرد متناسب تبدیل شدم به یک فرد چاق . حالا با هدایتم به این مسیر . باید عجله نداشته باشم چون من تازه دارم لاغری رو یاد میگیرم و باید با تمرکزم روی آموزش ها، وبا تکرار و تمرین اونا سعی کنم که افکار و رفتار های لاغر کننده در من به وجود بیاد و آرام آرام گرم به گرم از وزنم کم بشه و در کمال آرامش و صبر و شکیبایی روند لاغر شدنم طی بشه و از خداوند میخوام که نه تنها در مسیر متناسب شدن بلکه در همه جنبه های مختلف زندگی هدایت و کمکم کنه تا به آرزوهای زیبا و منطقیم برسم. لاغر شدن آسون ترین کار دنیاست اگه راه رسیدن بهشو از روش درست که لاغرشدن از طریق ذهنه یاد بگیریم. متناسب شدن حق منه ومن ایمان دارم خدایی که منو به این مسیر زیبا هدایت کرده با سعی و تلاشی که من دارم حتما تا آخر مسیر همراه منه وکمک وهدایتم میکنه تا به هدفم برسم . وبا تشکر از زحمات استاد گرامی و با آرزوی بهترین ها برای همه 🌹🌹🌹.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/03/29 12:40
    مدت عضویت: 384 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 21 کلمه

    با سلام به شما دوست عزیز، 

    از خواندن دیدگاه شما لذت بردم وخوشحالم که به این آگاهی‌ها واموزشها هدایت شدیم .خداروشکر 

    موفق باشید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/09 12:41
   مدت عضویت: 562 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 159 کلمه

   سلام بر مشتاقان تناسب اندام 

   هیچ وقت فکرنمیکردم برای چاق شدن هم باید توبه کرد و ما با هر سری روشهایی که برای لاغری خودمان انتخاب میکردیم چون از ته دلمان باب میل ما نبود هم به جسم و هم به روحمان فشار میاوردیم  تا وزنمون رو یه کم هم شده بیاریم پایین . و تو همین مسیر بارها و بارها احساسمان بد میشد . حس بد ترس از چاق تر شدن . حس بد غذا نخوردن با آرامش . حس بد رژیم غذایی . حس بد تنگ شدن لباس.  حس بد وزن کردن و دوباره وزن بالا رفتن . حس بد سرزنش اطرافیان و پند هایشان . حس بد کم شدن اعتماد به نفس. حس بد نپوشیدن لباسهای روشن و دلخواه.  و…

   با توبه خدای بخشنده درونمون رو پاکسازی میکنه از احساسات بد ومنفی. 

   و با تکرار استغفار تا حدی که وقتی به گذشته تلخمون نگاه میکنیم و خاطرات به ذهنمان میاد دیگه احساسمان بد نشه .

   استغفرالله ربی واتوب الیه .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/05 21:58
   مدت عضویت: 284 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 716 کلمه

   با سلام. نکاتی که از گام بیست و یکم یاد گرفتم از چاقی توبه کنید لاغر می شوید.

   ۱_ اکثر افراد فکر می کنند توبه کردن از چاقی باعث لاغری نمی شود ولی این یکی از اصلی ترین و تاثیرگذارترین کارهایی است که یک فرد چاق باید انجام دهد.

   ۲_ حرکت در مسیر لاغری علاوه بر تغییر شرایط جسمی تمام جنبه های دیگه زندگی رو هم در برمی گیرد.

   ۳_ افرادی که اسیر چاقی می شوند به چند گروه تقسیم می شوند:

   گروه اول:گروهی که چاقی را پذیرفته اند و تمام عمر را در کنار چاقی سپری می کنند.رنجهای بودن با چاقی رو تحمل کردن و اون رو به حساب تقدیر و شانس می دانند.

   گروه دوم:گروهی که از وضعیت چاقی خود راضی نیستند و دوست دارند لاغر شوند اما به چاقی و زندگی کردن با اون عادت کردند و چند بار هم تلاش می کنند برای لاغری ولی چون عادت کردند به چاقی دوباره به زندگی قبلی برمی گردند.

   گروه سوم:گروهی که با وجود چاقی آرام و قرار ندارند و دوست دارن که لاغر شوند و بارها و بارها برای لاغری سعی و تلاش خودشون رو کردند مثل رژیم سخت ورزش سنگین وخیلی کارهای سخت و رنج آوری که برای رسیدن به رویای لاغری خودشون انجام دادن، نمونه اش خود من.ولی نتیجه ای کسب نکردن با وجود تمام تلاشها ذره ای از شور و اشتیاق آنها برای لاغر شدن کم نشده است.این گروه توسط خداوند هدایت می شوند و مسیر لاغری با ذهن هم همون مسیر هدایت شده توسط خداوند است.

   ۴_ آگاهی که در این مسیر به دست می آوریم باعث ایجاد ارتباط بین خودمون و خدای درونمون میشه نتیجه این ارتباط آرامش ذهنی شادی و اعتماد به نفس بالا و سلامت جسمی و روحی وکلی اتفاقای خوب دیگه برای ما می شود .

   ۵_ خدای خوب و مهربون در قرآن کریم راه حل بسیار تاثیرگذار توبه را برای رهایی از رنج و اندوه و احساس گناه قرار داده است.

   ۶_ احساس گناه مخرب ترین احساس در نابودی و نا امیدی انسان هاست.پس خداوند از توبه به عنوان راه رهایی از احساس گناه واحساس بد یاد کرده است.

   ۷_ یکی از صفات خوب خدا در قرآن کریم شفادهنده است به معنای رهایی از رنج و و ناراحتی است.

   ۸_ شفای جسمی به معنای رهایی از رنجهای جسمی است و شفای روحی به معنای رهایی از افکار و فشارهای ذهنی است. 

   ۹_ توبه همان شفای نفس است که از طرف خدا برای انسان قرار داده شده است و همواره انسان رو به توبه کردن دعوت کرده است و خداوند پاداشهای عظیمی رو برای توبه کنندگان در نظر گرفته است.

   ۱۰_ خداوند در قرآن کریم توبه را بسیار ساده بیان کرده است توبه به معنای پذیرفتن اشتباه و طلب بخشش از خداوند و سعی در تکرار نکردن آن اشتباه است.

   ۱۱_ اشتباه یعنی هر فکر و حرف و عملی که در ما احساس بد ایجاد کند یک حرکت اشباه است.

   ۱۲_ همان طور که عادتهای اشتباه در برخورد با دیگران که در ما احساس بد ایجاد می کند حرکت اشتباهی است عادتهای فکری و رفتاری که در مقابل جسممون انجام می دهیم که باعث چاق شدن ما می شود هم اشتباه محسوب می شود.

   ۱۳_ پس توبه کردن از رفتار اشتباه ما در مقابل خودمون باعث آرامش روحی و جسمی می شود.

   ۱۴_ توبه از چاقی هم باید طوری باشد که فرد چاق رفتارها و افکارهای اشتباه خود در قبال چاقی را تکرار نکند.

   ۱۵_ اضافه وزن به این شکل نیست که در مدت کوتاهی چاق شده باشیم پس نباید عجله کرد. بدن باید روند طبیعی خودش رو برای لاغری طی کنه و این پروسه زمان بر است.

   ۱۶_ یکی از مهمترین مشکلات افراد در نرسیدن به تناسب اندام همین عجله کردن است که باعث میشه از تصمیمی که گرفتن منصرف بشن و ناامید بشوند.

   ۱۷_ یکی از موانع افراد برای لاغر شدن این است که باور ندارن که می توانند لاغر شوند.و انگیزه و امید و باور خیلی خیلی مهم است.

   ۱۸_ باید در هر کاری به خداوند ایمان داشته باشیم و اگر برای انجام دادن کاری اشتیاق و انگیزه دارین بدونید که خدا شمارو هدایت کرده و مطمئن هست که شما از پسش برمیاد.

   مطلب آخر اینکه خدایا منو ببخش بابت ستمی که تو این سالها به جسمم کردم که باعث شده من چاق بشم و میخوام که اصلاح بشم و پاداش این توبه رو که لاغری و کلی مزایای دیگه است رو دریافت کنم، 

                      💖  آمین 💖

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/06 21:52
   مدت عضویت: 641 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 528 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان گرامی🌹از چاقی توبه کنید لاغر می شوید🤔. افراد چاق چند دسته هستند گروهی که چاقی را پذیرفته اند و تمام عمر خود را در کنار چاقی سپری می کنند.گروهی که از وضعیت چاقی خود راضی نیستند و دوست دارند لاغر شوند.گروهی که با اینکه چاق هستند اما هرگز آرام و قرار ندارند و دوست دارند لاغر شوند.من جز همین گروه آخری هستم که به لطف خدا با سایت تناسب فکری آشنا شدم و پی‌به افکار اشتباهی که درمورد چاقی داشتم بردم و فهمیدم مقصر اصلی چاقی‌من خودم هستم و مسئولیت چاقیم رو به عهده گرفتم و هرروز به صورت عملی برروی باورها و رفتارهایم کار میکنم و به سمت متناسب شدن حرکت میکنم😊یکی از صفات خداوند شفا دهنده هست شفا یعنی از رنج و سختی رها شدن هستشفا هم شامل جسم میشه که از درد و رنج رها می شویم و هم شامل روح میشه که از افکارهای پوچ و آزار دهنده خلاص می شویم.ما سال های زیادی با پر خوری وقبول این  باور که چاقی  ارثی و ژنتیکی و سرنوشت نهایی ما هست باعث آزار و اذیت جسم و روح خودمون شدیم و کلی زجر کشیدیم و طعنه ها شنیدیم و  افسرده و از زندگی نا امید شدیم 😔الان که به لطف خدا با مسیر درست لاغری آشنا شدیم باید تمام سعی و تلاش خودمون برای جبران اون آزار و اذیت هایی که به جسم و روحمون وارد کردیم بکنیم تا به آرامش روح و روان برسیم .یکی دیگه از صفات خداوند توبه پذیر بودنه زمانی که ما خواسته یا ناخواسته مرتکب اشتباه یا گناهی بشویم و بعد از کرده خود پشیمان بشویم به درگاه خداوند توبه میکنیم و دیگر اون کار اشتباه رو تکرار نمی کنیم توی عالم لاغری با ذهن هم ما باید توبه کنیم یعنی بپذیریم باور و رفتار ما اشتباه بوده که باعث  چاقیمون شده و دیگر به سمت اون باورها و  رفتارهای اشتباه نرویم و  رفتارهای صحیح چه به صورت باور چه عمل رو یاد بگیریم و جایگزین باورو رفتارهای اشتباه سابق کنیم تا به نتیجه دلخواه  که همان لاغری با ذهنه برسیم😊👈مهمترین عامل در لاغر نشدن افراد چاق باور نکردن اینکه ما می توانیم لاغر بشویم هست.همین باور اینقدر قوی هست که باعث نتیجه نگرفتن افراد میشه .از اونجایی که ما یه شبه و یک ماهه چاق نشدیم و طی سال ها ریزه ریزه چاقی مهمون ما شد پس نبایدم انتظار داشته باشیم خیلی سریع لاغر بشویم نه هرگز .همون طوری که چاق شدن ما زمان بر  بود لاغر شدن هم نیاز به زمان داره برای موفق شدن .باید در این مسیر صبور باشیم و تمام تلاش خودمون جهت لاغر شدن به کار ببریم.😊همون جوری که یه کشاورز به امید خدا بذر میکاره و باور داره به ثمر می نشینه ما هم باید باور کنیم که میتوانیم لاغر بشویم و لیاقت لاغری رو داریم😊زمانی که ما از لحاظ جسمی لاغر بشویم این لاغری بر روی سایر جنبه های زندگیمون تاثیر میذاره و باعث میشه  اعتماد به نفسمون بالا میره. آرامش روح وروان  می گیریم .انگیزه زندگی پیدا میکنیم .حال دلمون خوب میشه وبا عشق و علاقه زندگی میکنیم و صدها حال خوب دیگه 😊پس پیش به سوی پذیرفتن اینکه ما لایق لاغری هستیم و می توانیم لاغر بشویم😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   maryamkhazaie0000@gmail.com
   1400/02/03 02:00
   مدت عضویت: 332 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 161 کلمه

   بنام خداوند بخشنده و مهربان سلام ب استاد عزیز و دوستان عزیز گام ۲۱ از چاقی توبه کنید لاغر می شوید .من چندین بار این فایل رو دیدم و هر دفعه ی چیز جدیدی ازش می شنوم ک انگار اولین باره شنیدم ،چاقی نتیجه رفتارهایی اشتباهی است ک ما سالهای زیادی تکرارشون کردیم ،رفتار اشتباه هم باعث چاقی مون و این همه حس بد و تنفر شده هم ی نو گناه و ما باید توبه کنیم از چاقی تا لاغر بشیم ،توبه یعنی بپذیریم اشتباه کردیم و طلب بخشش کنیم از خداوند و سعی کنیم ک تکرار نکنیم اون رفتار ها رو .مبحث توکل کردن ب خداوند در این فایل خیلی زیبا و دلنشین بود ما باید ی سری تمارین رو انجام بدیم و استمرار داشته باشیم در اون کارها و بقیه رو ب دست های قدرتمند خداوند بسپاریم ،ان شاالله ک خداوند ب من و همه ی دوستانم ک در این راه هستیم درک قانون تکامل رو عطا کنه .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/25 22:54
   مدت عضویت: 683 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 318 کلمه

   سلام به استاد و دوستان عزیز
   چقدر این فایل عالی بود، واقعا لذت بردم.وقتی این فایل رو گوش دادم یاد اتفاقات گذشته افتادم، تازه دلیل یکسری اتفاقات برام روشن شد.
    ما هم قبلا توی باغمون کشت گندم و جو داشتیم، کلی هم درخت داشتیم که بهترین محصول رو به ما میدادن، اما همیشه موقع فروش، درآمدمون خیلی راضی کننده نبود، الان فهمیدم که دلیلش چی بوده. تا زمانی که امیدمون به خدا بود و کارمون رو به خدا سپردیم، بهترین نتیجه رو گرفتیم، اما زمانی که امیدمون به بازار و مشتری بود، نتیجه رضایت بخشی نگرفتیم.
    توی لاغری هم همین طور هست، اولش با ایمان به خدا شروع می کنیم، امید و انگیزه داریم، اما بعدش ایمان مون کمرنگ میشه، ما سست میشیم و رهاش میکنیم. منم قبلا روش های زیادی واسه لاغر شدن استفاده کردم، همیشه هم اولش با شور و شوق روشم رو دنبال میکردم اما بعدش سست میشدم و رهاش میکردم و دوباره رفتار اشتباه خودم رو تکرار میکردم. تکرار رفتار اشتباه، باعث شد روز به روز چاق تر بشم و به جایی برسم که از این رفتار اشتباه و این سبک زندگی به ستوه بیام، دیگه از این وضع خسته شده بودم، از خدا درخواست کمک کردم که منو از این وضع نجات بده.
   خداروشکر 5 ماه بعد از درخواستم با روش لاغری با ذهن آشنا شدم، از وقتی با روش صحیح لاغری آشنا شدم، دیگه از رفتارهای اشتباهی که با جسمم داشتم توبه کردم. از وقتی که توبه کردم آرامش روحی و احساس بهتر در من ایجاد شد. هیچ عجله ای هم واسه زود نتیجه گرفتن ندارم، به بدنم فرصت میدم که روند طبیعی خودش طی کنه (مثل یک بذر که  باید روند طبیعیش طی بشه تا به ثمر برسه)، منم که یکی دو ماهه چاق نشدم که انتظار داشته باشم یکی دو ماهه لاغر بشم، پس عجله ای نیست😊.
   تنها وظیفه من این هست که از بذر تناسبی که در ذهنم کاشتم مراقبت کنم تا دچار آفت نشن.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   rastegar.moradzadah.6939@gmail.com
   1400/01/19 13:56
   مدت عضویت: 305 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 866 کلمه

   بنام خداوند بخشنده ومهربان. گام 21 توبه کنید تا لاغر شوید سلام استاد ای کاش می تواستم حالی را که الان دارم برایتان شرح دهم. نمی دانید با من چه کرداین فایل. در چه حالی بودم وبه چه حالی رسیدم. استاد شما گفتین حدودای سال 96 _95 توی تلگرام فعالیت رو شروع کردین ودوره ها شروع شده. من همون سال مدام در تلگرام بودم. در یک دوره رژیم شرکت کرده بودم که ورزش در خانه هم داشت. ولی اون زمان من اصلا چیزی به اسم لاغری با ذهن رو نمی دونستم اگر این هدایت خداوند نیست وخواست خداوند نیست چرا باید چند سال بگذرد ومن تازه با شما آشنا شوم چرا همان سال 96 که مدام در تلگرام بودم شمارا پیدا نکردم. پس این خواست خداوند بود که من چند سال بی خبر باشم چند سال از چندین روش دیگه امتحان کنم بعد با شما آشنا بشم. من در طول این چهار پنج سال قرص چربی سوز. دمنوش. باشگاه. وچندین روش دیگم امتحان کردم وبه نتیجه نرسیدم. این نشون می ده من اون وقتا هنوز به یه خواست درونی ویه حس که از دورن از خدا کمک بخوام نرسبدم. من همیشه فکر می کردم. خدا دوست داره من چاق باشم. تا گناه نکنم تا همیشه لباس ساده وگل گشاد تنم باشه. دیگه این درک رو نداشتم که فقط ظاهر نیست. من با این جنگ وکانجار داعم با خودم واین عذاب وجدان دارم در حق روح وروان وجسم خودم چه ظلمی می کنم. تازه از همه مهم تر خدا دوست نداره من افسرده وکسل وبی حوصله باشم. من فقط به ظاهر توجه کزدم از حس درونیم غافل بودم از اون حس شادابی وَطراوت وزیبایی که پیش فرض خلقتم هست وطبیعت وجودم هست بی خبر بودم والان یک انقلاب در من اتفاق افتاده. تازه فهمیدم چقدر غافل بودم از خودم. به اون قسمت سبزی فروش که رسبدین واقعا به هق هق گریه افتادم.چقدر در شناخت خداوند ودرکش عاجز وناتوان بودم. چه کارها که برای من نکرده. ومن هیچ دخل وتصرفی در آن نداشتم. به راستی که هر کاری به خدا سپرده بشه به نحواحسنت سرانجام می گیره. من بچه که بودم. بابام تو روستا زمین کشاورزی داشت هنوزم دارن. تو فصل پاییز می رفت بذر رو می کاشت وبرمی گشت شهر وما دوسه ماه بعد با بابام می رفتیم برا سرکشی زمین. و می دیم چه زیبا زمین تمامن سبز وبذرها به محصول تبدیل شدن تنها کار بابام این بود که بذر رو کاشت فقط بقیه کار رو خداوند بی عیب ونقص انجام داد وبابام هیج دخالتی در اون نداشت. موقع فروش محصول هم که می شد تازه اون موقعه بحث پیش می اومد که شانس آوردیم به قیمت خریدن یا زیر قیمت خریدن یا دیر اقدام کردیم برای برداشت یا دیر بردیم برای فروش. تا اون زمان که کار به خدا سپرده می شد ونگران اینکه بذر تو دل خاک رها شده نبودن وخداوند به بهترین شکل ممکن کار رو به سرانجام رسوند. اما وقتی که خودشون وارد کار شدن وخودشون رو مسعول وعامل خرید وفروش دونستن عیب ونقص وکم کاست پیش اومد البته در اون بخشم باز همه چیز توسط بازوان توانمند خداوند انجام می شه ولی باور واعتقلد وایمان بخش انسانی در کار خلل ایجاد می کنه تا حالا هزاران بار جه در امر لاغری چه در جنبه های مختلف کاری رو با عزم وجزم راسخ شروع کردم ولی بعد از مدتی رها کردم وسست شدم واین نشون می ده اول کار با ایمان به خداوند وهدایتش شروع کزدم وبعد سست شدم ورها کردم. من واقعا به جای رسیده بودم که خودمو دیگه در مقابل چاقی تسلیم کزدم وگفتم واقعا دیگه توانشو ندارم وهمون شب با اسم لاغری با ذهن وروز بعدش با چهره وراه استاد آشنا شدم. ایمان دارم فقط وففط هدایت وخواست خداوند بوده. تو این مدت دوماه هم جندین وچندباره لیز خوردم وهر بار یه فایل باز کردم که حالمو دگرگون کرده وبه گریه افتادم از غفلت خودم واز هدایت وتوجه خداوند. من جز دسته سوم افردا چاق هستم. همون دسته که واقعا جنگیدم برا لاغر شدن ولی ایراد کارم باورم بود. ایمان ضعیفم. وحالا اول توی دفتر نوشتم بعد اینجا می نویسم. که =خدایا خدای خوب ومهربانم تو توبه پذیری. وخودت گفتی در توبه برای همه هر زمان وهر لحظه با هر شرایط وهر حالی که هستن بازه. من تا حالا غافل ونادان به احوال خودم بودم واما اکنون برایم روشن شده که چه ظالمی در حق حسمم که امانت توست روا داشتم. او را اذیت ورنجور کزدم با پرخوری با رفتار اشتباه با احساس بد. حالا خواستار حال خوب. احساس خوب. زیبایی. تناسب. شادابی. جوانی وتناسب ذهن وتناسب جسمم. وبه درگاهت توبه می کنم از اشتباهاتم وتمام سعی ام را می کنم دیگر اشتباهات گذشته را تکرار نکنم. مرا ببخش وتوبه ام را بپذیر آمین یا رب العالمین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/18 01:02
   مدت عضویت: 756 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 562 کلمه

   به نام خداوند بخشنده مهربان
   سلام
   چقدر این فایل ارزشمنده
   با این که این دو سه روز چندین بار این فایلو گوش دادم ولی امشب که به صورت تصویری این فایلو دیدم بازم برام آموزنده و تاثیر گزار بود
   چقدر متن مقاله این فایل برام آموزنده و تاثیر گزار بود
   معنی شفا: رهایی از رنج و ناراحتی ………شفای جسم یعنی رهایی از رنج جسمی و شفای روح یعنی رهایی از رنج و ناراحتی
   توبه به معنی: شفای نفس و یعنی رهایی از افکار و فشارهای ذهنی
   توبه یعنی پذیرفتن اشتباه و طلب بخشش کردن از خداوند و سعی در تکرار نکردن اون اشتباه

   من اولین باری هست که دارم این معانی رو میفهمم و می بینم
   حتی برای اینکه درست بفهمم یه بار نوشتمشون و بازم دارم می بینم و تایپشون می کنم و حالا یکم دارم متوجه می شم چه بار احساسی خوبی دارن
   و بعد بررسی ریشه ای تر که میشه
   اشتباه چیست؟ هر فکر یا حرف یا عملی که در ما احساس بد ایجاد کنه میشه اشتباه
   چه سوال و جواب کلیدی واقعا
   تا اینجا که به من کمک شد
   و اما فایل
   در مورد عجله راستش من اونقدر از هر جایی و هر روشی برای لاغری نا امید بودم که صددر صد این روش رو موثر می دیدم و به لطف خدا بعد از چند هفته نتیجه رو هم دیدم
   اشتیاقم برای یادگیری این روش اونقدر زیاد بود که همسرم متعجب می شد و وقتی بهش پیشنهاد دادم توام بیا دوره رو کار کن ، گفت که فرصت نداره اینقدر وقت بزاره و منم بهش گفتم من خودم دلم می خواد اینطوری کار کنم و وقت بیشتری بزارم و نیازی نیست اون مثل من باشه
   چون من ساعت ها پشت سیستم مینشستم و همراه با دفتر و جزوه تمرینات رو به صورت مفصل انجام می دادم
   خب نتیجه هم معلوم شد
   همچنان هم ادامه میدم
   شاید هر روز تو سایت ننویسم ولی هر روز به نحوی تمرینات تناسب فکری رو انجام میدم
   چقدر صحبت شما با اون کشاورز سبزی خوردن برام الهام بخش بود
   اینکه مثل یه عالمه کاری که خودم میکنم تا زمانی که میتونم اون محصول رو آماده کنم و میتونم مراحل آماده سازی کارم رو ببینم فقط ایمان دارم و ایمانم در مراحل بعدی که مشتری رو نمیشناسم یا طریق خرید مشتری از خودم رو نمیدونم چطوری شکل میگیره رو با بی ایمانی طی می کنم و این همون جاست که خدا میشه مومنین به غیب ایمان دارند
   وقعا کاری که من می کنمم چقدره و کاری که خدا میکنه چقدره
   امشب یه کمی فکرم مشغول پسرم شد که کجاست کی میاد کجا بوده و شیطون داشت منو منحرف می کرد که یه الهام بهم خیلی آرامش داشت
   اینکه زمانی که این بچه در شکم من بوده مگه من پرسیدم که حالا کی دستش درست میشه ، کی چشماش تشکیل میشه ، کی قلبش به ضربان میافته و کی کامل میشه
   مگه من پرسیدم؟
   نه
   اونقدر شرک درونم زیاده که فکر می کنم تا وقتی تو شکمم بوده تحت حمایت من بوده و حالا که دیگه بزرگ شده و به دنبال زندگی خودشه باید همچنان من ازش مراقبت کنم
   بعد بلند به خودم گفتم
   همون طور که خدا این بچه رو در شکمم مراقبت کرد خودش همیشه و هر جا ازش مراقبت میکنه
   من توانایی ندارم و در حدی نیستم که از فرزندم حمایت کنم و مراقبش باشم
   امیدورم بهش همیشه خوش بگذره و زندگی شاد و پر از لذتی رو تجربه کنه
   چقدر این فایل کمک کننده و موثر بود واقعا ممنونم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/30 12:16
   مدت عضویت: 739 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 540 کلمه

   گام ۲۱

   سلام به دوستان و استاد عزیز

   سال نو هم مبارک

   امیدوارم امسال رو با افکار و نگرش متفاوتری شروع کنیم و وارد مدار سلامتی و شادی های بیشتری بشیم که دنیای ما ساختنیه و میتونیم اونجوری که دلمون میخواد خلقش کنیم

   الان که دارم این کامنتو مینویسم ۲ ساعت به سال تحویل ۱۴۰۰ مونده و من برای نو شدن افکارم در تلاشم ،میخوام آینده خودمو چه در سلامتی و تناسب اندام چه در ثروت و بقیه جنبه ها طبق قوانین جهان هستی بسازم ،میخوام با شخصیت جدیدم وارد قرن جدید بشم ،میخوام تفکرات متناسب کننده در خودم تقویت کنم،بکارم و ازشون مراقبت کنم تا از من هویت جدیدی ساخته بشه و میدونم خداوند و جهان هم بمن کمک کرده و کمک خواهد کرد

   قبلا چاقی خودمو پذیرفته بودم و از مسیرهای اشتباهی دوست داشتم به هدف تناسب برسم و سختی های زیادیو تحمل کردم ،فکر میکردم شانس و اقبال من همینه،مادرم میگفت روسری مادر سر دخترشه یعنی مادر هر چی باشه دخترش بهش شبیه میشه ،منم که مادرمو میدیدم که تو تمام جنبه های زندگیش نتونست موفق باشه ،تازه چاق هم بود ،پس منم تو ذهن خودم قبول کردم که باید شبیه مادرم باشم،ولی به مرور از وضعیتم خسته شدم ولی چاره ای نداشتم و انقدر این پروسه ادامه پیدا کرد که واقعا خسته شدم،دلم پر میزد برای آرامش حال خوب،بدن متناسب ،از ۱۸ سالگی جنگ واقعی من با مقابله با چاقی شروع شد،به هر دری میزدم،احساس ارزشمندی خودمو از دست داده بودم،فکر میکردم اگر لاغر بشم هم خودم بیشتر از خودم راضی میشم هم اطرافیانم ،هر روش و متد وقرص و ورزش و رژیمی که در ایران وجود داشتو امتحان کردم ،مرتب تو کم کردن و زیاد کردن وزن بودم ،اگر امسال دوستم منو میدید که متناسب تر شدم ،سال دیگه ش تعجب میکرد که چاقتر شدم و مرتب در نوسان و استرس چاقی بودم،من واقعا رویای خودمو فراموش نکردم و به زیبایی هدایت شدم به این مسیر زیبا وسبز ،

   خداوند میدونست و خودش این قانونو گذاشت توی سیستم جهانش که با احساسات ما ارتباط برقرار کنه برای همین میگه توبه کن و بخشیده خواهی شد ،که ما در حال و هوای بد نمونیم و بتونیم وارد مدار دریافت ها قرار بگیریم ،بودن و فهم این مطالب هم تکامل میخواد ،من ۱۳ ماهه در دوره هستم تازه از چندین سال قبل هم در آموزش علوم ذهنی بودم ولی تازه بعضی از مطالبو میفهمم ،درک میکنم و تازه میخوام عمل کنم پس عجله هیچ معنی جز اینکه ما درکی از قوانین نداریم نداره

   مشگل ما از زمانی شروع شد که به خدا اعتماد نکردیم ما به هر کسی اعتماد داریم جز خدا سوار هواپیما میشیم راحت تا مقصد با آرامش میخوابیم ،چونکه به خلبان اعتماد داریم،مدام که نمیریم تو کابین خلبان بپرسیم ازش ،آقای خلبان ما کی میرسیم؟آیا میرسیم؟از چه راه هایی میری که برسیم؟ میخوایی من بگم از کجا بریم که زودتر برسیم ؟

   اینهارو که نمیگیم،نگران نیستیم،فقط میریم

   همونطوری که ما خواستیم و هدایت شدیم به این متد، بقیه مسیر هم صحیح و درست ادامه میدیم ،خداوندی که هدایتمون کرده حتما حمایتمون هم میکنه

   منهم میخوام مسیر سلامتی ،تناسب و حال خوبو انتخاب کنم و حتما خداوند و جهان هستی منو راهنمایی کرده و خواهد کرد

   امیدوارم که لحظات شاد و سلامتیو برای خودمون بسازیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/24 02:56
   مدت عضویت: 660 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 321 کلمه

   توبه کنید تا لاغر شوید
   با سلام🤩 .تیتر رو کمی تغییر دادم تا معنیِ جمله بشه : نتیجه ی توبه از چاقی ،حتما لاغری هستش. انتظارمون باید از توبه همین باشه .اگر یک فرد از گناهش توبه کنه ولی آمرزیده نشه پس فرقش با فرد گناهکار چیه؟ و اصلا فایده ی توبه چی هستش؟
   از آنجایی که خداوند کار بیهوده نمیکنه پس وقتی به بنده اش میگه توبه کن بخشیده میشی پس حتما باید بنده ،شرایط متفاوتی رو تجربه کنه و احساس بهتری بعد از توبه داشته باشه.
   نکته ی دیگه اینکه خداوند حدی برای توبه تعیین نکرده که مثلا ۱۰۰ بار بیشتر دیگه نمیتونی توبه کنی 😂 نه! همیشه و هرجا وقتی فهمیدی اشتباه کردی میتونی برگردی و تا وقتی زنده هستی وقت برای جبران هست و باید ایمان داشته باشی که خداوند ،سریع الجواب هستش و به همون سرعتی که از گناه تو میگذره ،میتونه زندگیت رو هم تغییر بده و دگرگون کنه …
   الان که در آخرین روزهای سال ۹۹ هستیم ،بهترین وقت هستش که از خیلی از رفتارها و عادت هایی که داریم توبه کنیم،که یکیش میتونه چاقی باشه و به نظر من مهم ترینش هست چون عقل سالم در جسم سالمه ..
   فایل تصویری:
   توبه : برگشت از مسیر چاقی و شروع مسیر لاغری
   باور : داشتن انگیزه،امید و ایمان که میتوانم متناسب بشوم.(سربالایی اول)
   صبر : یک عامل مهم برای ادامه دادن و احساس خوب داشتن برای مدتی تا نتیجه گرفتن .چون سرعت ترمیم جسم ثابت است و تغییری نمیکند.
   مثل کشاورز،کار ما یک مراقبت جزئی از مسیر است تمام کار را خداوند انجام میدهد.
   چرا ما در مسیر خوشبختی ،ایمانی که در روز اول داریم در ادمه ی مسیر نداریم؟؟
   وقتی خداوند تو را به راهی هدایت کرده حتما پایانِ راه را هم برای تو مشخص کرده و خوبی تو را میخواهد و خدا میخواهد که نتیجه بگیری که تو را به این مسیر هدایت کرده پس بهانه ای نداری …..
   برای افزایش شور و اشتیاق👈🏻💎تمام مسیر را به خدا ایمان داشته باشید.💎

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/21 12:51
   مدت عضویت: 820 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,165 کلمه

   سلام .
   ادامه گام ۲۱ : از چاقی توبه کنید لاغر میشوید .
   نکات برداشت شده از فایل
   ۱- ما اگر دچار اضافه وزن شده ایم این اضافه وزن طی یک روز و دو روز و یکماه و دو ماه نبوده .
   ۲- ما مدت زیادی با چاقی زندگی کردیم و در مسیر چاقی حرکت کردیم .
   برای من آغاز چاق شدنم دقیقا بر میگرده
   ( به سن ۱۱ سالگی و وزن ۴۰ کیلو . یعنی من الان ۲۵ ساله با چاقی دارم زندگی می کنم ‌. گرچه دو سال و نیمه که با لاغری آشنا شدم و کلی از فرمولهای ذهنم درست شده ولی در طی این دو سال و نیم فقط ۴-۵ ماه من از این فرمولهای لاغر کننده در زندگی روزمره ام استفاده کردم . در بقیه مدت من در جهت چاقتر نشدن حرکت کردم .
   یادمه در یکی از مباحثتون که مرور میکردم فرمودید خیلی از ما نیتمون چاقتر نشدنه نه لاغر شدن . مثلا کسانی که پیاده روی میکنند بیشترشون توجهشون به چاقی و اونایی که لاغرن برای جلوگیری از چاق شدن و اونایی که چاقن برای جلوگیری از چاقتر نشدن .شایدم ظاهرا بگن ما میخوایم لاغر کنیم ولی هدفشون بیش از لاغر کردن چاق نشدنه . یعنی باز هم توجهشون روی چاقیه نه لاغری .
   خب این فرمولیه در ذهن و برای چاقتر نشدن در زندگی روزمره استفاده کردیم .
   در حالیکه در این فرمول ما از چاقی توبه نکردیم و به سمت لاغری برنگشتیم . یعنی همچنان جهتمان در جهت چاقی ذهنه .
   چون انتظارمون از خودمون لاغر شدن نیست بلکه چاقتر نشدنه .
   ۳- عدم توجه به روند طبیعی بدن یکی از مشکلات افرادیست که اضافه وزن دارند و آنها را دچار عجله کردن میکند ‌.
   بله این عبارت دقیقا یکی از فرمولهای ذهنی ماست . عجله کردن یک واکنشه و ریشه ی اون عدم توجه به روند طبیعی بدن هست . وقتی ما روند طبیعی بدن رو در نظر بگیریم به آرامش میرسیم و به جای اینکه دچار خلاء رسیدن به آرزومون بشیم بر عکس ایمانمونم برای رسیدن به آرزومون بیشتر میشه . پس برای اینکه واکنش عجله در خودمون ایجاد نکنیم از فرمول (عدم توجه به روند طبیعی بدن ) در زندگی روزمره استفاده نکنیم بلکه از فرمول صحیح استفاده کنیم . توجه به روند طبیعی بدن تا واکنشی که با این فرمول در خودمون ایجاد می کنیم آرامش باشه .
   ۴- خداوند می داند ما از طریق لاغری با ذهن به نتیجه می رسیم .
   ۵- برای لاغری با ذهن وقت بگذاریم . از کارهای بیهوده دست بکشیم و وقت خود را صرف چیزی کنیم که برای ما سود دارد .
   ۶- خیلی مهمه که باور کنم میتوانم لاغر شوم . این گام اول لاغری با ذهن است .
   ۷- گام اول سخت است . چون به مقدار روزهایی که ما با چاقی زندگی کردیم رها شدن از اون برامون سختتر شده .
   ۸- به تعداد بارهایی که ما اقدام کردیم و شکست خوردیم اکنون رها شدن از این مشکل برامون سختتر شده و ما انگیزه و امید و ایمان نداریم که بتونیم از این مشکل رها بشیم که اگر بتونیم این سربالایی اول رو رد کنیم . باور کردن اینکه من می تونم متناسب بشم رو رد کنیم بقیه اش می افته روی سر پایینی .
   ۹- روند جسم ما با عجله نیست . پروسه داره انجام دادنش . مثال مزرعه ی ذرت برای درک بهتر مطلب
   ۱۰- کار باغبان مراقبت جزئی از روندیه که خداوند داره انجام میده . تمام کارها را خداوند داره انجام میده . نسبت کاری که کشاورز می کنه به کار خدا خیلی خیلی کمتره .
   ۱۱- این سیستم خداوند است وقتی بخواهیم کار نیکی انجام دهیم خداوند کارها را انجام میدهد . کار نیک کاریست که حال ما رو خوب می کنه و ما از انجام دادنش احساس رضایت داریم .
   ۱۲- بعد از اینکه باور کردیم که میتوانیم لاغر شویم نقش خداوند در اصلاح وضعیت جسم ما به مراتب بیشتر از نقش خود ماست .
   ۱۳- بدن ما دوست دارد متناسب شود . سیستم بدن اینه که مشکلاتش را رفع کند (مثال زخم و جوش خوردن و …. برای درک بهتر مطلب )
   ۱۴- خداوند بدون سر و صدا و بدون ناامیدی کار خود را انجام می دهد .
   ۱۵- به تعداد افرادی که از آموزشها استفاده می کنند نتایج مختلفی در زندگیشان ایجاد شده .
   ۱۶- چرا ایمانی رو که روز اول در مسیر داریم در طی مسیر از دست میدیم ؟ چرا خدا رو فراموش می کنیم ؟
   ۱۷- شروع کار ما ایمان به خداست نصف مسیر را خوب می آییم و تا زمانیکه ایمانمان به خداست زمین به ما جواب میدهد ولی مرحله ی آخر امیدمان به خدا نیست به شرایط بازار و …‌ است . (مثال کشاورز و محصولات برای درک بهتر مطلب)
   ۱۸- در اول کار اشتیاق و انگیزه داریم چون هدایت شدیم چون نیروی خداوند پشت کار ماست . چون اشتیاقی در ما صورت گرفته که در مسیری که قرار گرفتیم میتونیم موفق باشیم .
   ۱۹- باور کنیم خداوند کار اشتباهی انجام نمیدهد .
   ۲۰- اگر ذوق و شوق انجام کاری در ما ایجاد شده مطمئن باشیم ما توانایی موفق شدن در اون کار رو داریم .
   ۲۱- ما با اشتیاق شروع می کنیم بعد کم کم رها می کنیم . بعد میگیم خدا نخواست .
   ۲۲- چطور ممکنه خدایی که مارو با اشتیاق در مسیری قرار میده آخر مسیر رو برای ما خراب کنه .
   ۲۳- خدا بهترین را برای من می خواهد .
   ۲۴- به خدا ایمان داشته باشیم .
   ۲۵- لاغری با ذهن مسیریه که مطمئنا از اون نتایج عالی میگیریم .
   ۲۶- به خدا ایمان و اطمینان داشته باشیم .
   ۲۷- خداوند به بی نهایت طریق افرادی را که می توانند از این راه نتیجه بگیرند با استاد آشنا کرد .
   ۲۸- خداوند می داند در قلب انسانها چه می گذرد .
   ۲۹- من از این مسیر می توانم نتیجه بگیرم . این مسیر به من پیشنهاد شده ‌ . خداوند مرا به این مسیر هدایت کرده . به خدا ایمان بیاوریم .
   ۳۰- خداوند کار اشتباه انجام نمیدهد .
   ۳۱- خداوند دوست دارد ما متناسب شویم .
   ۳۲- در این مسیر کاری که خداوند برای من انجام میدهد به مراتب بزرگتر از کاریست که من انجام میدهم .

   ۳۳- هدایت – ایمان – اقدام . استاد راهنما هستند . همه ی کار رو خداوند انجام میدهد . ایمان بیاوریم به توانایی خودمون .
   ۳۴- خداوند هرگز برای گناه حد نگذاشته که مثلا بخشش من تا فلان قدره . بخشش الهی همواره و همواره از گناهان ما بزرگتره و ما هرچقدرم که به خودمون آسیب زده باشیم وقتی برگردیم و با خدای وجودمون همسو بشیم بخشش خداوند رو بیشتر در زندگیمون حس می کنیم . البته حتی زمانیکه در حال انجام بدترین گناهانی که حالمان را خراب می کند هم هستیم باز هم بخشش الهی بر ما جاریست و از تاثیر گناهان بر ما می کاهد و همان بخشش است که انسان را دعوت به توبه و بازگشت می دهد .
   برگشت از مسیر رو خداوند سریع انجام میده . خداوند دائما رحمتش رو بر ما میفرستد .
   ۳۵- اضافه وزن یک اشتباه است و زمانیکه به خداوند توبه کنیم که من میخوام اصلاح بشم ، من میخوام شادی و احساس خوب و سلامتی را تجربه کنم ببینید چگونه خداوند پشت و پناه شماست و شمارو هل می دهد سمت موفقیت .
   ۳۶- در تمام مسیر به خدا ایمان داشته باشیم .
   ۳۷- انگیزه همان ایمان به هدایت پروردگار است که در ما ایجاد می شود . (این جمله طلایی💥💥💛💛👑👑👑🔔🔔🔔🔔🕎🕎🕎🕎🕎🗝🗝🗝🗝🗝🎺🎺🎺 بود . انگیزه همان ایمان به هدایت پرودرگار است که در ما ایجاد میشود .
   انگیزه همان ایمان به هدایت پروردگار است که در ما ایجاد میشود ‌. 💚💚💚💚💚)
   ۳۸- چیزی که انگیزه ی ما را از ادامه ی مسیر باز میدارد عجله کردن است ‌. بساط شیطان روی عجله کردن پهن است . (عجله کار شیطونه )
   ۳۹- لاغر شدن آسانترین کار دنیاست . اگر باور کنیم که می توانیم لاغر شویم .
   ۴۰- فاصله ی بین استاد و افراد موفق با کسانی دیگر که تازه شروع کرده اند کوه باور است .
   ۴۱- همانطور که خداوند مرا تا اینجا کشانده در طول مسیر هم با من است و به من انگیزه و اشتیاق می دهد .
   ۴۲- کوه باور را اگر رد کنیم کارها درست میشود .
   ۴۳- سعی کنیم متناسب شویم .
   اقدام کنیم .
   زندگی جدید را تجربه کنیم .
   مسیر لاغری با ذهن ساده است .

   چقدر این فایل سرشار از آگاهی بود . وقتی یه دور گوش میدم . یه دور در دفتر می نویسم و یه دور اینجا مینویسم و بعد چند دور اینجا میخونم و نظرات دوستان دیگه رو هم مرور میکنم چقدر تاثیر بهتری روم داره . هربار درک بهتری برام ایجاد میشه و اشتیاق و انگیزه ام رو بیشتر و بیشتر می کنه .
   چاقی یعنی حال بد و اندوه و ناراحتی و
   تناسب و کاهش وزن برای رسیدن به وزن ایده آل یعنی در مسیر حال خوب حرکت کردن .
   شفا یعنی رها شدن از رنج و درد و اندوه چه در جسم و چه در ذهن .
   پس چاقی برای ذهن یعنی اندوه و ناراحتی
   و لاغر شدن یعنی شفا .
   پس اگر ما میخوایم از غم و اندوه رها بشیم باید بتونیم به کانون شفا متصل بشیم و از گسستگی بین خودمون و خدای وجودمون که کانون شفا هست رها بشیم. وقتی ما به سمت خود الهیمون برگردیم به آرامش و بی نیازی می رسیم و بسیاری از فقدان های ذهنی ما با روح الهیمون پر میشه . اصلا فقدان همون احساس گسسته شدن از روح الهی وجودمون هست . وقتی هر لحظه بین خودمون و خدای وجودمون احساس اتصال کنیم به امنیت خاطر میرسیم . حالمون خوب میشه . کم کم احساس بی نیازی از هر آنچه غیر از خودمون هست می کنیم و کم کم به آرامش وصف ناشدنی دست پیدا می کنیم .
   توبه کردن گریه و زاری و ضجه زدن نیست .🚫🚫🚫🚫
   توبه کردن یعنی به اصل خود بازگشتن . یعنی از غم و اندوه فاصله گرفتن و به شادی و نشاط نزدیک شدن .

   توبه کردن یعنی اینکه دست خداوند رو در تمام کارهای روزمره ببینیم و اون انرژی رو در جهت تخریب کردن خودمون استفاده نکنیم .
   کسی که داره چاق میشه از نیروی الهی وجودش به جای صرف کردن در شادی و لذت و حس خوب و تایید کردن خودش داره جهت اندوه و سرزنش و احساس گناه و اعمالی که حال آدم رو میگیره استفاده می کنه واسه همین حالش بد میشه .

   جهت نیروی الهی در ذات خود بی شکل و بی رنگ و بی چیزه ولی وقتی جاری میشه میلش اینه که همواره بر خیر جاری بشه یعنی اون عقل پاک و اندیشه الهی انسانها انرژی بی شکل رو تبدیل به خیر می کنه . چرا که اولین ظهور الهی در عقل هست . (اول ما خلق الله العقل ). فکر میکنم عقل در وجود انسان فراتر از ذهنه . عقل الهی جایگاه فرشته ی الهیست و همواره مارو بر خیر دعوت می کنه .
   ولی ما با ذهنیت خودمون انرژی پاک الهی رو تبدیل می کنیم به حال بد و افکار و رفتار و توجهات منفی و ….
   پس بهتره بازگشت کنیم به سمت الهی وجودمون و فرمولهای ذهنمون رو مطابق فرمولهای الهی و عقلانی وجودمون کنیم تا از چاقی شفا پیدا کنیم .
   ما باید فرمولهای لاغر کننده الهی رو در زندگی روزمره ی خود استفاده کنیم تا عادات ما کم کم تغییر کنند و شخصیت و سرنوشت ما از چاقی به لاغری تغییر کنه ‌.

   کوه باور خیلی مثال قشنگی بود .
   بله بین ما و آرزوهامون رو کوه باور فاصله انداخته . این مثال منو یاد عبارت حضرت موسی انداخت که به خداوند گفت میخوام ببینمت و خداوند گفت لن ترانی و بعد خداوند به کوه طور صاعقه ای زد و کوه رو در هم شکافت و موسی بیهوش شد . عرفا میگن اون کوه کوه هستی موسی بود و به عبارت ما کوه باور موسی بود . خداوند کوه باورهای پوسیده ی موسی رو در هم کوبید و موسی خدای خودش رو دید .
   و دقیقا فرمایش شما هم همینو میگه .
   حتی خداوند کوههای باور مارو به یک لحظه ریزه ریزه می کنه . اصلا مثالی که برای قیامت میزنند نیز دقیقا همینه روزی که کوههای استوار همچون تکه های پنبه متلاشی میشن . دقیقا وقتی که انسان باورهای کهنه و معیوبش بشکنه و ریزه ریزه بشه روز رستاخیز و از نو زنده شدنش ایجاد میشه . رستاخیز فقط یک روز نیست . هر روزی که ما از نو متولد میشیم و کوه باورهامون تکه تکه میشه رستاخیز داره رخ میده . معاد و بازگشت و زنده شدن هر لحظه داره اتفاق میفته و چقدر زیباست که باورهای مارو خداوند ما تغییر میده .
   خداوند با نام فرشته ی صور اسرافیل در صور میدمه و انسانها زنده میشن و قیامت چقدر نزدیکه و همین حالا در حال رخ دادنه . چون نظام باورهای ما در حال متلاشی شدنه .
   بین ما و آرزوهامون هیچ فاصله ای نیست و خداوند تمام کارها رو خودش انجام میده ما فقط سعی کنیم لذت ببریم و در مسیر بمانیم و متناسب شویم .
   و از این همه آفرینش لذت ببریم . بپذیریم لذت از نو زنده شدن رو .
   خداوند همینجاست و داره هر لحظه آفرینشی جدید برای ما خلق می کنه . ایمان بیاریم که خداوند برای ما متناسب شدن رو میخواد و این روند کاملا آرام و آهسته اتفاق می افته . پس عجله نکنیم و فقط نظاره کنیم این همه زیبایی رو .

   استاد بابت این فایل عالی ازتون بی نهایت سپاسگزارم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/20 23:05
   مدت عضویت: 820 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 3,222 کلمه

   سلام .
   گام ۲۱: از چاقی توبه کنید لاغر میشوید .

   چقدر این مطلب پربار بود . ممنون از شما .
   من امروز یه فرمول چاق کننده پیدا کردم و اتفاقا موفقیت بزرگی برام بود .
   فرمول ذهنی چاق کننده ی من این بود که وقتی کسی باید غذا بخوره و نمیخوره ذهن من به من دستور خوردن میده .
   شاید خیلی مسخره باشه ولی این فرمول دقیقا از مادرم به ما منتقل شده . یعنی وقتی میگه همه باید غذاهاشون رو بخورن اگه نخوریم و یخورده اش بمونه اعصابش خورد میشه و اگه خودشم نخوره به یکی دیگه میگه بیا اون رو بخوریم .

   دیشب یه فیلم نشون میداد کلی کباب درست کرده بودن و کلی تزئین . طبق فرمول چاقی انتظارم از اونها خوردن اون کبابها بود ولی اونا هی حرف میزدن . من به جای اینکه حواسم به فیلم باشه به غذای اونها بود که داشت سرد میشد اعصابم خورد میشد میدیدم حس ولع در خودم زیاد شده بود تا اینکه اونها خوردن و ذهن من آروم شد و دستور پرخوریش متوقف شد . خب من دیشب رفتار پرخوری نداشتم . اما خب چون در رفتار نیومد خیلی هم واکاوی نکردم که ریشه رو بشناسم .
   البته این حالت قبلا طوری بود که حتما باید اونها تا ته میخوردن تا من ولعم کنار میرفت ولی چون روی فرمول تا ته غذا خوردن کار کردیم در این قسمت ذهن من همینکه اونها شروع کردن به خوردن آروم شد و دیگه دیدم دستور خوردن در ذهنم متوقف شد .

   قبلا هم
   خیلی فیلمهای دیگه دیده بودم که کلی میز رو میچینند ولی موقع خوردن اونقدر حرفهای دیگه براشون پیش میاد که ممکنه حتی دعواشون بشه و آخرم هیچ کدوم از غذاها رو نخورن و یه عده میز رو ترک کنند و تازه بعضی های دیگه میز رو به هم بزنند و برن . در چنین صحنه هایی من خیلی حرصم میگیره و دلم به حال اون غذاهای حیف و میل شده میسوخت . ذهن خودم به من دستور به خوردن میده . من تا به امروز این فرمول را شناسایی نکرده بودم .
   خیلی برام عجیب بود که چرا این فرمول در من تولید واکنش پرخوری میکنه . این چند روز من خیلی عالی عمل کردم اصلا دستور پرخوری از ذهنم صادر نشده بود . یعنی خوردنم کاملا تحت مدیریت من بود . اما امروز دیدم ذهنم دستور به خوردن خارج از معیار میده و فرمولش رو هم پیدا کردم . فهمیدم فرمولی در ذهن من داره کار میکنه که واکنش ذهن من شده دستور به پرخوری .
   چون ما تا الان فهمیدیم پرخوری یک واکنش هست که کلی فرمول ذهنی این واکنش رو ایجاد می کنه .
   خیلی از فرمولها رو درست کردیم بنابراین پرخوریهامون نسبت به قبل خیلی کمتر شده .
   اما امروز که دیدم واکنش پرخوری از ذهنم صادر شد و حتی به عمل اومد فهمیدم یه فرمول داره کار میکنه که من روش کار نکردم . البته دیشب چون به عمل نیومد در پی اون نرفتم ولی امروز که به عمل اومد گفتم باید پیداش کنم . اولش نفهمیدم فرمول چیه . ولی بعد از مدتی فکر کردن فهمیدم و فرمول رو پیدا کردم .
   امروز همسرم طبق معمولش ناهار رو نخورد . من بهش میگفتم غذاتو آماده کنم میگفت نه . چون من خودم خونه ی مامانم ناهار خورده بودم . ایشونم صبحانه شون رو دیر خورده بودن و سیر بودن ساعت ۴ شد گفتم گرم کنم گفت نه . سیرم ولی ذهن من داشت واکنشهاش طبق این فرمول شروع میشد . باز هم تا دو ساعت رها کردم تا ساعت ۶ شب . فقط حسم رو میدیدم که داره تغییر میکنه که دیگه بالاخره آقا تصمیم به خوردن گرفت و منم باهاش شروع کردم به خوردن . میخواستم جلوی خودم رو بگیرم ولی دیدم این کار همسو با رفتار درونیم نیست البته بعدش میخواستم بیسکوییت و چیپس هم بخورم که دیگه جلوی خودم رو گرفتم و گفتم بزار تحلیل کنیم این رفتار رو . نیازی نیست بازم ادامه بدی . کافیه ولی خب الان که ازش گذشته میگفتم کاش از اول جلوی خودم رو میگرفتم ولی اگه میگرفتم شاید فرمول رو پیدا نمیکردم . فرمول (موقع غذای دیگران اگه نخورن ذهن من اونقدر دستور به خوردن میده تا خودم شروع کنم به خوردن . یعنی به جای اونا خودم میخورم که آروم بشم ) واقعا فرمول عجیبیه . ریشه هاش رو هنوز درست نشناختم . ولی آخه چرا باید این فرمول باشه . به من چه که دیگران نمیخورن . خب اونا سیرن چرا باید در ذهن من چنین فرمولی باشه .
   اتفاقا زمان قبل ازدواج که با زهره (خواهر دوقلوم) غذا میخوردیم اون همیشه اضافه غذاش رو میزاشت و من برای اینکه مامانم اعصابش خورد نشه اون مقدار اضافه غذای اون رو علاوه بر غذای خودم میخوردم . از همون زمان این فرمول هم شکل گرفت. که اگه کسی غذاش رو نخوره برای اینکه مامانم حرص نخوره من میخورم . ولی اینجا که دیگه مامانم نیست که حرص بخوره خودم طبق عادت وقتی کسی زمانی که باید غذاشو بخوره نمیخوره من خودم شروع میکنم به خوردن اشتباه .
   این خوردن اشتباهه . چون حال آدم رو بد میکنه . از این خوردن های اشتباه باید توبه کرد .
   توبه : پذیرش اشتباه (کار یا حرف یا فکری که حال آدم رو بد میکنه )
   طلب بخشش از خداوند
   سعی در تکرار نکردن آن .
   خب من میخواهم از محتوای آموزشی امروز (توبه کردن ) در زندگی روزمره استفاده کنم .
   من امروز رفتار اشتباه داشتم (پرخوری)
   این رفتار دستور ذهن چاق من بود و رفتار درونی من امر به خوردن بود که رفتار بیرونی رو هم من مطابق با آن ایجاد کردم ‌.
   اما ما تا الان آموختیم اگر میخواهیم فعل اشتباهی را درست کنیم باید منشاء تولید آن رفتار شناخته شود .
   الان رفتار اشتباه پرخوری بود و عامل ایجاد کننده ی آن فرمول ذهنی من بود که من امروز به خوبی آن را پیدا کردم .
   ( وقتی زمان خوردن دیگران فرا رسیده انتظار ذهن چاق من اینست که آنها بخورند و اگر خوردند ذهن من آرام است ولی اگر نخورند و مدام حرف بزنند ذهن من دستور خوردن به من را صادر می کند )
   واقعا فرمول عجیبیه . ولی باعث رفتار و واکنش پرخوری میشه و حالم رو بد میکنه . پس باید ازش توبه کرد .
   مرحله اولِ توبه . میپذیرم که این فرمول اشتباهه . از خداوند طلب بخشش می کنم و سعی میکنم که دیگر این فرمول رو تکرار نکنم .
   حالا ببینیم چطور میشه فرمول صحیح به جای این فرمول جایگزین کرد .
   خب اول باید ذهن رو متقاعد کنیم این فرمول اشتباهه و استفاده از اون باعث چاق کردن من میشه . چون در من تولید واکنش پرخوری می کنه .
   دوم اینکه خوردن دیگران چه ربطی به من داره . به من چه که دیگران نمیخورن . اصلا چرا از فرمول اونها استفاده نمیکنم .
   چرا میخوام فرمول چاق کننده ی ذهنمو به دیگران انتقال بدم.
   خب وقتی دیگران نمیخورن چرا تو خودت باید بخوری . آخه چه ربطی داره . وقت غذای اوناست خب اگه گرسنه باشن خودشون میخورن . چرا انتظارت از برخورد با غذاها فقط خوردنه ؟ تازه انتظارت از رفتار متناسب دیگران با غذا برای خودت خوردنه . خیلی مسخره است . 😒😒😒

   آخه این درسته تو به جای دیگران بخوری . حالا چون در نوجوانی تو با این کار ااشتباه ذهن چاق مامانتو راضی میکردی پس فکر میکنی چون مامان راضی بوده پس کار خوبیه . نه عزیزم کار خوبی نیست . چون تو الان نزدیک ۳۷ سالت شده و خودت باید راه زندگیتو انتخاب کنی . خیلی آگاه شدی که چه کار باید کنی . پس اول باید ذهن خدایی خودتو راضی کنی نه ذهن چاق مادرتو .
   چون الان خدای تو دیگه خدای چاقی نیست . تو خدای خودت رو تغییر دادی پس باید کاری کنی خدای لاغریت راضی باشه نه خدای چاقی .
   چرا فکر میکنی وقتی غذایی رو میبینی اولین چیزی که به ذهنت میرسه خوردن اون غذاست ؟ چرا فقط در مواجهه با مواد غذایی اولین دستوری که به ذهن میاد خوردنه .
   چرا فکر می کنی اگه دیگران نمیخورن تو باید بخوری ؟
   این فرمولها خلاف جهت لاغر شدنه . الان یه قدم نسبت به دیروزت آگاهتر شدی پس خیلی خوبه . فرمول رو شناسایی کردی توبه هم کردی که دیگه از این فرمول در زندگی روزمره استفاده نکنی . چون استفاده از این فرمول واکنش پرخوری رو به ما نمایش میده .
   و ما هم که نمیخوایم که دیگه پرخوری کنیم پس این فرمول رو هم مثل فرمولهای دیگه کنار میزاریم .
   و هروقتم که موقعیت این فرمول پیش اومد باید آگاه باشیم ازش استفاده نکنیم .

   فرمول جایگزین : وقتی کسی غذاش رو نمیخوره تو هم نخور .
   وقتی کسی غذاش رو دوست نداره تو هم دوست نداشته باش .
   تو مثل اونا باش چرا اونا مثل تو باشن . تو از اونا یاد بگیر چرا اونا از تو یاد بگیرن .
   مثل فرمولهای انسانهای متناسب رفتار کن . چرا اونا مثل فرمولهای انسانهای چاق رفتار کنند .
   یاد بگیر .
   وقتی نمیخورن بگو ببین آفرین آفرین که اختیارتون رو دست غذاها نمیدید . آفرین که قدرتتون رو به دست خودتون گرفتید

   یه جایی در یکی از متنهاتون میخوندم از گفتگوهای ذهنی میشه فهمید محتوای ذهن چیه .

   من امروز کارهای درست هم انجام دادم . قبلا بعد از پرخوری میرفتم پیاده روی میکردم که جبران کنم . امروز ذهنم (فکر کنم ذهن لاغرم) بعد از پرخوری به من گفت الان به فکر جبران نباش . بشین به کاری که کردی فکر کن و ببین چرا پرخوری بعد از حدودا یکماه اومد سراغت .

   اگه بخوای جبران کنی احساست خوب میشه دنبال ریشه نمیگردی و مطمئنا بازم این قضیه پیش میاد .
   در ضمن پیاده روی برای جبران نیست . اگه پیاده روی رو به این نیت انجام بدی ریشه ی این پرخوری پررنگ تر میشه و متوجه ریشه ی این رفتار اشتباه نمیشی . پیاده روی برای لذت بردنه .
   حتی موقع پرخوری هم هی میخواستم جلوی خودمو بگیرم ولی ذهن لاغرم اجازه نداد جلوی خودمو بگیرم .گفت راهش این نیست که جلوی خودتو بگیری . ذهن چاقم هم که دستور به خوردن و حال میکرد کسی جلوش رو نمیگیره . البته جلوی بیسکوییت و چیپس رو گرفتم چون دیگه خیلی خیلی حالم بد میشد . گفتم همینجا کافیه .
   ذهن لاغرم میگفت نگران نباش ما همین رفتار رو تبدیل به رفتار لاغر کننده می کنیم . به من اعتماد کن . اون زمان گفتم یه چیز میگه الکی دلخوشم کنه و ذهن چاقمم خوشحال از اینکه جلوی خودمو نمیگرفتم .
   اما ذهن لاغرم به وعده ای که داد عمل کرد . من رو با ریشه ی این رفتار آشنا کرد . با فرمول اشتباه ذهنم .
   خب من امروز به طور عملی این ریشه رو پیدا کردم و حالا از این ریشه و این عمل از این ریشه توبه میکنم و به سمت خداوند باز میگردم .
   رفتار صحیح رو با توجه به دستور ذهن لاغرم دوباره پیش میگیرم .
   و فرمول صحیح رو انجام میدم . چون باز هم این موقعیت پیش میاد و من حالا دیگه فهمیدم به جای استفاده از فرمول اشتباه و بد شدن حالم از فرمول صحیح تبعیت کنم و فرمول صحیح دقیقا همون شناسایی الگوی ذهنی اون متناسبینی هست که همون لحظه دارن رفتار صحیح رو نشون میدن .
   مثلا دیشب سر فیلم فرمولهای صحیح ذهن متناسبین با توجه به عملکردشون اینا بود .
   ( دیدن و چیدن غذا در همه ی مواقع برابر با خوردن نیست )
   (اولویت اول حتما خوردن نیست . مطالب خیلی مهمتری هم به جز غذا برای افراد متناسب هست )
   ( موقع عصبانیت واکنش انسانهای متناسب خوردن نیست . بلکه رفتن و میز رو ترک کردن هست )
   فرمول ذهن همسرم امروز (وقتی سیره هبچی نمیخوره حتی اگه دیگران اصرارش کنند )
   ( وقتی برای خودش حدی میزاره که نخوره نمیخوره و به راحتی از اون غذا صرف نظر میکنه )
   (دیدن غذاها حتی اگه پرچرب و خوشمزه هم باشه واکنشش براش خوردن نیست و اگه گرسنه نباشه نمیخوره )
   خب اینا چند تا الگوی جایگزینه که از رفتارهای انسانهای متناسب میشه استفاده کرد و جایگزین فرمول ذهنی خودم کرد و مهمتر از همه ی اینها خودباوریه ‌ این که من باور کنم حالا دیگه منم یه متناسبم و شایسته ی فرمولهای متناسب کننده تر هستم . باید در زندگی روزمره از فرمولهای متناسب کننده استفاده کنم چون من یک متناسب هستم .
   دیگه عمل دلخواه من در مواجهه با مواد غذایی خوردن نیست . پرخوری نیست .
   عمل دلخواه من نخوردن هست .
   من از نخوردن بیشتر لذت میبرم .
   چون انسانهای متناسبِ درست رفتار فرمولهای ذهنیشون اصلا به خوردن ختم نمیشه .
   واسه همینه اونا اصلا به خوردن فکر نمی کنند . چون اصلا فرمول ذهنیشون برای خوردن خیلی کمه شاید فقط یک مورد باشه .
   پس ما هم باید دقیقا از اونها یاد بگیریم و از فرمولهاشون در زندگی روزمره بیشتر استفاده کنیم .
   پس من امروز طبق محتوای آموزشی اشتباهم رو پذیرفتم و از خدای وجودم و البته خودم تقاضای بخشش دارم و سعی میکنم فرمولهای چاق کننده ای که شناساییشون کردم رو دیگه در زندگی روزمره به کار نبرم و بر عکس سعی کنم از فرمولهای جایگزین در زندگی روزمره استفاده کنم .
   به جای ملامت خودم رو تحسین کنم که از یک امر چاق کننده در جهت لاغر کردن ذهنم استفاده کردم و به جای اینکه حالم بد بشه حال خوبم چند برابر شد .
   حالا حتی اگه بخوام جبران هم کنم خیلی راحت و با موافقت ذهنم حتی این رفتار امروز رو جبران میکنم تا حال خوبم هم بازم بیشتر بشه .
   حالا بریم سراغ محتوای آموزشی البته چون متن شما خیلی پربار بود فقط مطالب ارائه شده در متن رو در این پست میزارم و نکات فایل رو در پست بعد میزارم .

   گام ۲۱:

   از چاقی توبه کنید لاغر میشوید .

   نکات در متن .

   ۱- ( از چاقی توبه کنید لاغر میشوید ) یکی از اصلی ترین و تاثیرگزارترین اقداماتیست که یک فرد چاق برای لاغر شدن باید انجام دهد .

   ۲- زندگی ما از روزی شروع شد که به لطف خدا در مسیر صحیح لاغری با ذهن وارد شدیم .

   ۳- اقدامات تاثیرگزار در مسیر لاغری با ذهن :

   ✔سعی کردن برای داشتن احساس خوب ✔اشتیاق روز افزون برای تغییر

   ۴- حرکت در مسیر لاغری با ذهن فقط باعث تغییر شرایط جسمی نمیشود . بلکه به وضوح بر سایر جنبه های زندگی تاثیر دارد .

   ۵- اگر بخواهیم و حرکت کنیم خداوند هدایت می کند .

   ۶- دسته بندی انسانهای چاق :

   ⛌۱-

   ❌گروهی که چاقی را پذیرفته اند

   ❌ تمام عمر خود را در کنار چاقی سپری می کنند .

   ❌رنج چاقی را تحمل می کنند .

   ❌به تقدیر و شانس اعتقاد دارند .

   ⛌۲-

   🚫گروهی که از وضعیت چاقی خود راضی نیستند .

   🚫دوست دارند لاغر شوند .

   به چاقی عادت دارند .

   🚫از شرایط حاکم بر زندگی راضی نیستند .

   🚫اقداماتی برای چاقی انجام داده اند اما به دلیل عادت کردن به چاقی بعد از چند روز آنها را رها کردند .

   ⛌۳-

   ♻ گروهی که با اینکه چاق هستند اما هرگز آرام و قرار ندارند و دوست دارند لاغر شوند .

   ♻برای رهایی از چاقی تلاش می کنند .

   ♻روشهای مختلف را امتحان می کنند .

   ♻رژیم های سخت ، ورزشهای سنگین و ♻هزینه برای برنامه های لاغری می پردازند ، اما نتیجه ای کسب نمی کنند .

   ♻رویای لاغری در ذهنشان اهمیت دارد .

   ♻آرزوی لاغری در آنها با وجود اینکه نتیجه ای کسب نکرده اند ، کاسته نشده .

   ۷- گروه سوم ⬆ مشمول هدایت الهی می شوند .

   ۸- هر بنده ای آرزویی داشته باشد و برای رسیدن به آرزوی خود حرکت کند ، به مسیر صحیح رسیدن به آرزوی خود هدایت می شود .

   ۹- لاغری با ذهن مسیر رسیدن به آرزوی شماست .

   ۱۰- مسیر لاغری با ذهن هدایت خداوند بود .

   ۱۱- مسیر لاغری با ذهن تجربه ی توبه کنید لاغر شوید است .

   ۱۲- مسیر لاغری با ذهن زیباست .

   ۱۳- ما برای رهایی از رنج چاقی و رسیدن به لذت لاغری (تناسب اندام) در مسیر تناسب حرکت می کنیم .

   ۱۴- لاغری با ذهن هدایت نیروی درونیست .

   ۱۵- آموزش ذهنی سبب خودشناسی و ایجاد ارتباط بهتر با خود است .

   ۱۶- ابتدای مسیر لاغری با ذهن آرامش و احساس بهتر را تجربه می کنیم و بعد لذت ارتباط با خدای درون و الهامات الهی .

   ۱۷- گسستگی من و درونم سبب عدم دریافت الهامات و هدایت الهیست .

   ۱۸- آموزشهای لاغری با ذهن رنگ و بوی ایمان و یکتاپرستی دارد .

   ۱۹- آگاهیهای ارائه شده در لاغری با ذهن سبب برقراری ارتباط با خود و خدای درون میشود که نتیجه ی آن فراتر از حد تصور است .

   ۲۰- تجربه های آرامش ذهنی ، شادی درونی ، افزایش اعتماد به نفس ، سکوت ذهنی ، سلامت روحی و جسمی حاصل از ارتباط با خود و خدای درون است .

   ۲۱- راهکار توبه برای رهایی از رنج و اندوه و احساس گناه که مخرب ترین احساس در نابودی و نومیدی انسانهاست .

   ۲۲- شفادهنده یکی از صفات خداوند است.

   ۲۳- شفا به معنای رهایی از رنج و ناراحتیست .

   ۲۴- توبه شفای نفس است که از طرف خدا برای انسان قرار داده شده است .

   ۲۵- انسان همواره به توبه کردن دعوت شده است .

   ۲۶- خداوند پاداشهای عظیمی برای توبه کنندگان در نظر گرفته است .

   ۲۷- توبه ساده است :

   ✔پذیرفتن اشتباه

   ✔طلب بخشش از خداوند

   ✔سعی در تکرار نکردن آن

   ۲۸- اشتباه چیست ؟ هر فکر یا حرف یا عملی که در ما احساس بد ایجاد کند یک حرکت اشتباه است .

   ۲۹- عادتهای فکری و رفتاری ما در قبال جسم باعث ایجاد اضافه وزن و مشکلات بسیاری برای ما شده است .

   (چون در ما احساس بد ایجاد می کند پس اشتباه است )

   ۳۰- توبه کردن از رفتار اشتباه با جسم سبب آرامش روحی و سلامتی جسمی در ما میشود .

   ۳۱- توبه از چاقی باید به گونه ای باشد که فرد چاق رفتارها و افکارهای اشتباه خود در قبال چاقی را تکرار نکند.

   ۳۲- چاقی نتیجه ی رفتار اشتباهیست که ما در قبال جسم خود به کار بسته ایم و توبه از چاقی باید سبب تغییر رفتار اشتباه در قبال جسم خود شود .

   ۳۳- در دوره ی لاغری با ذهن به صورت گام به گام رفتارهای اشتباه ذهنی و عملی خود را شناسایی و آنها را با رفتارهای صحیح جایگزین می کنیم .

   ۳۴- ما در دوره ی لاغری با ذهن از چاقتر شدن توبه می کنیم و پاداش الهی که خداوند برای توبه کنندگان قرار داده است را به صورت تناسب اندام ، سلامتی ، شادی ، احساس خوب و …. دریافت می کنیم .

   ۳۵- با مشاهده ی تصاویر شگفتی سازان این اطمینان را به خودمان بدهیم که میتوانیم لاغر شویم و لاغر بمانیم .

   بقیه در پست بعد ادامه دارد …..

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/12/22 03:07
    مدت عضویت: 330 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 28 کلمه

    سلام دوست عزیز، از نوشته شما کلی نکته برداری کردم و خیلی تاثیر گذار بود ، ممنون از ب اشتراک گذاشتن کشفیاتت،ب امید موفقیت روز افزون برای شما😍🌹😊

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1399/12/22 07:28
     مدت عضویت: 820 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 40 کلمه

     سلام . سپاسگزارم از توجه شما دوست عزیز .
     قطعا هممون میتونیم با استمرار در مسیر تناسب فکری ، محتویات ذهنمون و عملکردش رو در جهت لاغری تغییر بدیم .
     ممنون از شما . موفق هستید . موفقتر باشید .

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    rastegar.moradzadah.6939@gmail.com
    1400/01/19 23:44
    مدت عضویت: 305 روز
    اندازه متن
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 223 کلمه

    سلام خانم سادات چقدر عالی بهتون تبریک می گم برای شناسایی این فرمول چاقی اینکه وقتی دیگران نمی خورن ما دوست داریم بخوریم این فرمول در منم هست وحالا که شما گفتین برای منم روشن شد خوب که فکر کردم بله منم همین طورم. همین امشب چند تیکه هندوانه قاچ کرده بودم تو یخچال تا خنک بشه بیاریم بخوریم که همسرم گفت خوابم میاد. گفتم بزار هندونه رو بیارم گفت نمی خورم خوابم میاد. با اینکه چشماش داشت سنگین می شد انگار یکی همش می گفت برم هندونه رو بیار رفتم آوزدمش وصداش زدم بازم گفت نمی خورم. ولی من نشستیم با دخترم خوزدیم هندونه هارو با اینکه اصلا نیاز نداشتم فقط چون اون گفت نمی خورم انگار قل قلکم داد ذهن چاقم که برو بیارش. وخیلی وقتایی دیگه این اتقاق برام افتاده واینکه من نمی دونستم باید بزارم ذهن چاقم این جور وقتا کار خودشو بکنه جلوشو نگیرم بعد کشف کنم چرا این اتفاق افتاد تا دیگه در موقعیت های مشابه بتونم جلوشو بگیرم منم از این به بعد می گم به من چه که دیگران نمی خورن خوب منم نمی خورم وقتی اونا میل ندارن منم میل ندارم 😊 منم از این رفتار چاق کنندم به درگاه خداوند توبه می کنم واشتباهم رو می پذیرم وسعی وتلاشم از ابن به بعد در ابن است دیگر این اشتباه را تکرار نکنم سپاس

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/16 19:30
   مدت عضویت: 429 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 600 کلمه


   بنام خدا 🌸 گام بیست و یکم.
   ازچاقی توبه کنید.
   من سالها ی زیادی عادت کردم بی هدف زندگی کنم و هدف مشخص ولذت مشخصی نداشتم درتموم سالها من فقط زندگی کردم اماازمانیکه بالاغری ذهنی اشناشدم وهنوزهم درموردش شگفت زدم اماراضیم که به این مسیر هدایت شدم همیشه آرزوم بود این که من قبل از اینکه بمیرم یه قهرمان باشم یاادمها آزمون خاطرات خوب توذهنشون باشه و…وکلی توذهنم سناریومیبافتم که من اگه اتفاقی بیفته چه شودواووووه کلی برای بعدازمرگم برنامه ریزی کرده بودم امادرواقعیت زندگیم زنده که بودم فقط زنده بودموقتی بالاغری باذهن آشنا شدم فهمیدم که باید همه ی ایناروبریزم دوروفقط برای خودم زندگی کنم وتوبه کردم…….. توبه کردم وپذیرفته شدم ازسمت خدای خودم چون اون راه توبه روبرام باز گذاشت واززمانیکه تونستم به این آگاهی هابرسم خیلی معانی رودرک کردم ازبی هدف بودن توبه کردم از احساس نامیدی توبه کردم از احساس گناه و پشیمونی توبه کردم و ازغمگین بودن بی دلیل توبه کردم ازبی دلیل حرف زدن توبه کردم و ازتقلاکردن برای موردتوجه دیگران بودن توبه کردم حالا خودم قهرمان زندگیمم نیازبه این ندارم که قهرمان کسی بشم خیلی بارها و بارها به خودم آسیب زدم امرخداکمکم کرده و همیشه کنارم بوده حالادرمساله چاقی هم کنارم بوده و منوبه لاغری با ذهن هدایت کرد الان میتونم خودم انتخاب کنم و تصمیم بگیرم حتااگرم اشتباه باشه میپذیرمش درحالیکه قبال ترس ازاین داشتم که منوبه خاطرکارهاوحرفهام قضاوت کنن اما اون ترس هاهم توبه کردم لاغری باذهن یک توبه ی عملی بودکه من انجامش دادم من دارم به خواسته های که سالها بهشون توجه نکردم وبرای تنبلیم بهونه آوردم توجه میکنم و دارم عمل میکنم وتوبه کردم ازخوردن تامرزخفگی وحالت تهوع توبه کردم ازباورهاییکه سالها خودمونیم به پذیرفتنشون کردم ازمسول قراردادن دیگران به خاطر مشکلاتم از ناله کردن وگریه کردن و احساس بی لیاقتی وبی ارزش بودن توبه کردم و توانمندشدم ازبی علاقه بودن به زندگی توبه کردم و ازمقصردونستن خداتوزندگیم توبه کردم و ایمان جدیدی درمن شکل گرفت من شخصیت درونی جدیدی رودارم تجربه میکنم نیازبه آهنگ برای داشتن حال خوب ندارم نیازبه بودن درجمع برای تجربه حال خوب روندارموحالاچون توبه کردم به زندگی جدیدی رسیدم آسون و راحت بدون دردسرتورفتارام مشکل داشتم امامنعطف شدم باخودم چون درنهایت خودمم که براخودم مهمم ومیمونم نه کس دیگه ازوابسته بودن به دیگران هم توبه کردم و توکل کردم به خدا 🌸 وبه زندگی ایمان پیداکردم وقتی لاغری باذهنوانجام میدادم فهمیدم که زندگی اونطورکه ادماتعریف میکنن بدوبی رحم نیست زندگی زندگیه اینم یادگرفتم وبازتوبه کردم زندگی جدیدلذت واحساس خوب لذت بردن بدون نیاز به عوامل بیرونی وقتی لاغری باذهنوانجام دادم تونستم به زندگی قبلی خودم پایان بدم و زندگی جدیدی که آگاهانه داره با دستای من ساخته میشه روتجربه کنم وتونستم زنده بودن روتجربه کنم سالهای زیادی فقط زندگی کردم اما الان دارم زندگی میکنم و از زندگی قبلیم توبه کردم و الان دارم به زندگی جدید که خدا برام قرارداده لذت می برم الان اگرکه بخوام بمیرم ناراحت نیستم و حداقل خیالم راحته که درحق خودم ظلم نکردم و پاسخ خواسته هامودادم و اون دنیا حرفی برای گفتن دارم اینم یادگرفتم که نیازنیست حتماتواین دنیایه عالمه حرف بزنم وکسی حرفمونفهمه حتی خودم . مهم اینه که وقتی حرف میزنم راضی باشم واززنده بودنم سپاسگزاریم واززندگی سابقم توبه کردم وبه زندگی جدیدم سلام گفتم ازعجله کردن برای دیدن نتیجه ازدیدن کلیپ های آزاردهنده ازچیزهایی که فقط مخزن فکریمو پرمیکنه وهیچ منفعتی نداره وفقط زمان وذهن منو میگیره ازاونهاتوبه کردم والان درارامش کامل هستم و به زندگی باطعم خداهم سلام گفتم ودرهم مسیرلاغری وهم مسیرزندگی باطعم خداقرارگرفتم وازخدابییینهایت سپاسسگزارررررم که من رودراین مسیرهدایت کردوازاستادسپاسگزارم که نحوه‌ی استفاده از این مسیر رودارن آموزش میدن که چطورخودمونوبیدارکنیم . وسپاس فراوان از دوستان همراه.🌹⁦🏵️⁩⁦🏵️⁩🌸🌸🌸🌸

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/12 11:17
   مدت عضویت: 498 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 701 کلمه


   (انجام عالی تمرین، شرح عالی بر اساس محتوا، ذکر مثال برای درک بهتر)
   .
   با سلام گام ۲۱
   شما لایق لاغر شدن هستید .از چاقی توبه کنید لاغر می شوید
   یادم می اید که در زمانهای نو جوانی اگر حرفی و یا رفتاری را انجام می دادم که باعث ناراحتی من و با شخص دیگری می شد خودم را سرزنش می کردم و از خداوند طلب بخشش و این عمل در من یک آرامش روحی و حس بهتری بوجود می آورد وقتی که دیدم استادنوشتند از چاقی توبه کنید لاغر می شوید خیلی جالب بود و من هیچوقت به این نکته فکر نکرده بودم که برای چاقی باید توبه کرد!!!خیلی عالی استاد ——اگر این موضوع را مو شکافانه بررسی کنیم به این می رسیم توبه==لاغری. چطوری؟؟؟همانطور که استاد در توضیحاتشون بسیار زیبا معنی کرده اند .توبه برای رهایی از رنج های جسمی و شفای روح به معنای رهایی از افکار و فشارهای ذهنی —سال‌های که در رژیم بودم و از خوردن خیلی غذاها مثل کربوهیدرت —و شیرینیجات و محروم و محدود کردن مواد غذایی بخاطر ترس از چاقی و این محرومییت و محدودیت مواد غذایی به روح و روان من فشار می آورد و من را عصبی و افسرده که چرا نمی توانم آنطور که دوست دارم انتخاب کنم و بخورم.—و اکنون 👏از این فشار روحی رها و آزاد هستم —چرا؟؟؟چون هیچ محرومیت و محدودیت در مواد غذایی ندارم و انتخاب با خودم هست و بعلاوه فشار روحی فشار جسمی هم وجود داشت مثل ورزشهای که در حد عرق کردن و نوع ورزشهایی که توسط مربی ورزش تعیین می شد .نشست و بر خاست های مختلف و بسیار حرکات دیگر رقص های مختلف که فقط از روی اجبار برای لاغر شدن انجام می شد یا اینکه هر روز صبح قبل از صبحانه روی ترتمیل می رفتم با سرعت بالا همراه با شیب تند و بعضی حرکات ورزشی روی ترتمیل انجام می دادم وبعد وزن کردن هر روز همه فشار جسمی و روحی بود-در صورتی که اکنون👏هیچگونه فشار جسمی و روحی وجود ندارد چون انتخاب کردم که از مسیر لاغری با ذهن برم جلو ودر این روش هیچ گونه رنج و سختی چه فیزیکی و چه روحی وجود ندارد
   همین الان که می نویسم !!این گفته به ذهنم رسید !!که مافرشته هایی که هدایت شده ایم به این مسیر !توبه کنندگان هستیم !!که خداوند مارا هدایت کرده به این مسیر بهشتی —-
   از چاقی توبه کنید !!؟؟؟پس ما توبه کرده ایم چه جوری؟؟خسته و درمانده از رزیم های دایمی -ورزش های سخت از اجبار —دنبال کردن تبلیغات و کلی هزینه -گول خوردن و…بعد خداوند ما را برای رهایی از همه این درد و رنج ها هدایت می کند به مسیر لاغری با ذهن توسط استاد گرامی رضا عطار روشن و پاداش ما توبه کنند گان همون لاغری وبا تناسب اندام می باشد که اکنون در مسیر آن هستیم و هر روز بهتر و بهتر و نزدیک و نزدیکتر و هر چه ریسمان توبه را قوی تر کنیم راحت‌تر پاداش را دریافت می کنیم منظورم از ریسمان توبه را قوی تر بعنی ایمانمون در این راه قوینر باشد و اگرمتوجه عادت های بد بشویم و به فکر اصلاح آن بر آییم در نتیجه هر روز یک گام جدید به سوی لاغر شدن داریم..اگر خود را لایق آنچه که دوست داریم بدانیم آن را بدست می گیریم .باید بخاطر داشته باشیم که کسی که توبه می کند مسول است رفتار و کردار اشتباه خود را تکرارنکندیعنی توبه از چاقی هم باید به گونه ای باشد که رفتارها و افکار و عادت های اشتباهی که سال‌ها دامن گیر آن بوده‌ایم را تکرا ر نکنیم و توبه سبب تغییر در افکار -رفتار-و عادت ما می شود ۱-روی غذا خوردنمون مدیریت صیحیح داشته باشیم ۲-از هیچی خود را محروم نکنیم ۳-از هیچی خود را محدود نکنیم ۴-گرسنگی و سیری را به موقع دریافت کنیم ۵-خودمون را دوست بداریم واز نگاه کردن به خودمون نهایت لذت را داشته باشیم۶–زیبایی را برای خودتون بخواهی نه برای کس دیگری ۸–وزن کردن را از زندگی خارج کنیم۹–ورزش را از اجبار انجام ندهیم۹-۱۰-انتخاب کننده باشید و تمام فرمولهای صیحیح را جایگزین فرمولهای اشتباه کنیم و پاداش الهی که خداوند برای ما قرار داده‌ تناسب اندام—شادی—سلامتی—‌احساس خوب را دریافت می کنیم .🙏ممنون از استاد و همه دوستان عزیز💐

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/10 00:36
   مدت عضویت: 537 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 151 کلمه

   سلام له همه دوستان و استاد عزیز

   همیشه باور اینو داشتم که من میتونم لاغر بشم حتی توی هر مسیری که بودم امید به لاغر شدن داشتم و همیشه پر اراده بودم اما چون از مسیرهای اشتباهی که میرفتم نتیجه ثابتی نمیگرفتم

   واز زمانیکه که وارد مسیر لاغری با ذهن شدم به این ایمان و باور رسیدم که خدا من رو هدایت کرده چون خودش میدید که من چقدر برای متناسب شدن داشتم تلاش میکردم وبه مسیر درست راهنماییم کرد و من میخوام تمام تلاشم رو بکنم تا در هدفم موفق بشم چون وقتی متناسب بشم خوشبخت ترین و خوشحال ترین و شاد ترین فرد روی زمین خواهم بود و سلامتی کامل رو بدست میارم .
   از خدا میخوام به من انرژی و قدرت و اراده و باور قوی تری بده تا از این مسیر با موفقیت بیرون ببام 
   خدایا خیلی خوشحالم که در همه مراحل زندگیم من رو رها نکردی و نخواهی کرد خدتیا سپاسگذار

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/07 18:29
   مدت عضویت: 660 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 457 کلمه

   گام بیست و یکم مسیر لاغری من:
   ارتباط دادن مسائل زندگی از جمله چاقی و لاغری به خداوند و مخصوصا اینکه خداوند مشتاق متناسب شدن من هستش احساس خیلی خوبی به من میده و اشتیاق و انگیزه رو در من افزایش میدهد..
   چونكه قبلا هميشه میگفتم و میشنیدم که خدا خواسته ما چاق باشیم،ارثیه دیگه کاری نمیشه کرد و…
   بعدش که مطمئن شدم خداوند موافق 100٪ تناسب اندام من هستش،نوبت من میرسه که از اشتباهم توبه کنم ،اشتباهی به نام چاقی که یک روز احتمالا با یک فکر وارد ذهن من شد و قرار نبوده ماندگار بشه اما با توجه من ،باقی مانده و رشد کرده و جسم و روح منو هم تحت تاثیر قرار داده…
   امروز نوبت منه که از این اشتباه توبه کنم و دیگه اصراری بر آن نداشته باشم،رهاش کنم و شروع کنم به توجه کردن به مسیر درست و ادامه دادن تا به نتیجه رسیدن…
   من از این فایل موضوعات خیلی مهمی یادگرفتم ..در مورد اون مثال کشاورز که استاد گفتند من فکر میکنم چون انسان نمیتونه در زمان رشد در طبیعت دخالت کنه کاملا تسلیمه و به خدا توکل میکنه اما چون در سایر جنبه های زندگی حرف اطرافیان براش پررنگ میشه رفته رفته نقش خداوند هم کمرنگ تر می‌شه تا به جایی میرسیم که فقط در حد حرف خداوند رو قبول داریم و در ذهن مون قدرتش رو کم می‌کنیم..
   چون دکترها گفتند، چون استادم گفت ،چون فلاني که خیلی حالیشه گفته،اون یکی خیلی مؤمنه این حرف رو زده و…. . باید از این حرف ها رها بشم و فقط افسار امور رو در دستان خداوند ببینم و به او توکل کنم هرچه قدر بهتر عمل کنم بهتر نتیجه میگیرم و برای این روند پایانی نیست…
   در مورد چاقی ،توبه از مسیرهای اشتباه هم خیلی مهم هستش و اینکه دیگه به سمت استفاده از اون روش ها نرویم…

   توبه ی من از چاقی:
   ۱. باور اینکه طبیعت و حالت اصلی جسم من ،تناسب اندام و سلامتی است و خداوند هميشه میخواهد که من در سلامتی کامل جسم و روح باشم.
   ۲. من مسئولیت چاقی خودم را برعهده میگیرم.
   ۳.من مسئولیت لاغری خودم را هم برعهده میگیرم.
   ۴.من ایمان دارم که توانایی متناسب شدن را دارم.
   ۵.من از چاقی و افکار های منفی که به دنبال آن میایند توبه میکنم و از خداوند میخواهم مرا در مسیر تناسب هدایت و حمایت کند…
   ۶.من متعهد میشوم که فقط از مسیر ذهنی برای لاغر شدن استفاده کنم..
   ۷.من تعهد میدهم که هرروز با احساس خوب و اشتیاق ادامه بدهم.

   تغییر امروز من 😍
   من امروز با اینکه دو مدل غذا داشتیم ،یک نوع غذا رو خوردم با اینکه یکم وسوسه شدم اما دیدم کاذبه و سیر شده بودم…
   یادمه قبلا هرچی سرسفره بود رو باید تست میکردم حتی شده یه لقمه کوچیک ولی میخوردم..
   بنابراین این یک تغییر خوب و نشانه ی تغییر فرمول های ذهنی هستش …

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/07 00:06
   مدت عضویت: 790 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,027 کلمه

   باسلام گام  ۲۱ : ازچاقی توبه کنید لاغر می شوید
   این جمله رو چند ماه پیش در یکی از فایلهای متفرقه دیده بودم به خودم گفتم این یعنی چی لاغری چه ربطی به توبه داره اما چون داشتم نکات طلایی رو دنبال میکردم به سراغش نرفتم تا اینکه در این گام دوباره این جمله رو دیدم اولش لبخندی زدم وگفتم دوباره اینجا اومد اگه با اینهمه صحبتهای استاد وعملکردشون اشنا نبودم که خالصانه صحبت می کنند وهرچه خود اول عملکردند به ما اموزش میدهند ان وقت این تصور پیش می اومد که وای بازم شروع شد که ایشونم مثل دیگران که از حرفها ومشکلات باب دل مردم حرف میزنند خوب که جذب کردند می رند سراغ القاعات مورد نظر خودشون .ولی نه اینطور اصلا نیست چه مبحث مهم ومعنی دار فراموش شده وبی اهمیت در نظرم از دست روزگار بیان کردید چقدر معنی ومفهوم کلمه توبه عمیق و تبعات عالی داره .ازوقتی که معنی اعتقادات ودین را فهمیدم به خیال خودم شنیده های نیت خوب داشته باش دست وپات خیر باشه صالح عمل کن   بامردم رفتارت خوب باشه و……… را به خوبی عمل میکردم تا زمانیکه مشکلی برایم پیش امد که فکر میکردم از کجا بود که اینطور زمین خوردم من که هرچه دین گفته انجام دادم پس چرا اینطور شد حقم این نبوداما با گوش دادن به فایلهاتون هرچه می گذره متوجه اشتباهاتم میشم که فقط فهرست وار عمل میکردم ونه مفهومی .اگر درونی باشه اموخته ها وباتمام وجود بفهمی همه چیز همیشگی میشه .همه اموزشهاتون یک به یک هرکدوم از قبلی عالیتر وپرمحتوا تره ومهم اینکه چون از جان برمیاد به جان هم میشینه . انقدر واضح ومو شکافانه وعمیق واز روی اگاهی کامل مطالب رو انتخاب واموزش صحیح وعالی میدید که هرباردری به رویمون بازمیشه واشتباهات وگیرهای کاراهامون وجهت وروش درست زندگی کردن ورسیدن به ارامش وخواسته هامون رویاد میگیریم البته بسیار تاسف که چرا به این دیری هدایت شدیم واین همه عمر را لذت ظاهری اگر برده باشیم گذروندیم .ولی باز هم خداروشکر که از همین الان شروع کردیم وهرچه ازعمرمون باقیه استفاده کنیم . خدایا هزار بار شکرت .
   همه چیز روقدم به قدم ودرست و به جا برای اماده سازی ذهن بیان می کنید از شما بسیار سپاسگزارم . واقعا این دوره فقط لاغری با ذهن نیست یک دوره کامل درس زندگی واشتی کردن باخودمون و روزگار واطرافیان و قبول بادرک اتفاقهایی است که برامون می افته و راه صحیح زندگی کردن را اموزش می ده ویاد اوری می کنه .زندگی با طعم خدا همراه مسیر لاغری خیلی از فراموش وگم شده هامو برام برگردوند وحال خوب واحساس خوب امید واری برای همه چیز رو بعد از سالها رنج وغم وحسرت وپشیمانی برام بدنبال داشته .
   تاحالا نه شنیده بودم ونه فکر میکردم که اصلا به اندازه سر سوزنی لاغری با توبه ارتباطی داشته باشه .
    واقعا لطف خدا شامل حالم شد که دراین مسیر قرارگرفتم وباعث شده هرروز حالم خوبتر بشه وبیشتر علاقمندبه ماندن وادامه دادن به راه را داشته باشم ودرهمه جنبه های زندگیم اموزشها را استفاده کنم.
   بله همینطور که گفتید بعضی از افراد چاق اضافه وزنشان رو شانسی میدونند که خدا بهشون شانس لاغر بودنو نداده و یاچاقی شونو ارثی میدونند ویا بهانه هایی که باعث عدم حرکت انها برای تغییر برای تناسب باشه رو دارند .بعضی دیگر چاقیشونو قبول دارند و از وضع ظاهریشون ناراحت هستند واز روش های الگوهای غلط استفاده می کنند تا از شرایط مسلط برزندگیشان خلاص شوند اما فشار جسمی وروحی حاصل از روشهای سخت انها را خسته واز ادامه مسیر باز می کنه وادامه نمی دهند .عده ء دیگری از چاق ها هستند که از جسم نامتناسب وسنگین خود ناراضی هستند وتلاشهای بسیاری برای پیدا کردن راههایی برای رسیدن به تناسب کرده وانها را امتحان می کنند وشکست می خورند اما ناامید از شکست نمی شوند چون لاغر شدن برایشان بسیار اهمیت دارد وبه دنبال راه دیگری میگردند . خداوند تلاشهای افراد را میبیند وبراساس همت وتلاش وپی گیریشان انها رابه بهترین ها هدایت می کند .این افراد هم که ناامید نشدن خدا تلاش انها را برای رسیدن به متناسب شدن میبیند ونگاه خدابه انها باعث هدایت کردنشان به سمت مسیر صحیح لاغرشدن که همان لاغری با ذهن ورسیدن به ارزویشان هست شده است . من هم مثل کسانی که در این دوره ها هستند واقعا با نگاه خدا وارد این مسیر شدم چون هیچ اطلاعی از این راه نداشتم واصلا نمی دانستم با ذهن هم میشود لاغر شد ودرکلاس یوگا صحبت از این روش شد ومن هم که دیگر رژیم گرفتن و ورزش کردن را نمی خواستم ودنبال راه راحت تر واسانتری میگشتم در اینترنت دنبال روش لاغری با ذهن می گشتم که اولین چیزی که پیدا کردم سایت شما بود وبدون اینکه بدنبال جاهای دیگری بروم شروع به استفاده از فایلهای رایگان شما روکردم .خواندن مقالات شما وگوش دادن به فایلها وخواندن نظرات دوستان وانجام تمرینات 🏵احساس خوبی برایم داشت مخصوصا اینکه محدودیت ومحرومیت غذایی هم ندارد. برای ماندن وادامه دادن مسیر داشتن احساس خوب واطمینان به راه شرط اساسی است .یاد اوری این مطلب که هدایت به این مسیر شامل حال هرکسی نمی شود وفقط کسانی که واقعا تناسب را بخواهند لایق بودن در این مسیرهستند احساس خوبی درمابوجود می اورد که باعث اراده شروع راه وماندن در راه وادامه دادن به راه را درما می کند. از ویژگی های این مسیر اشتی کردن با خودمان است که بوسیله ان ارامش واحساس بهتر بودن دراین را به ما می دهد .به مرور زمان طی این دوره با استفاده از این اموزشها با ندای درون خود برای یاد اور شدن وتذکر رفتار اشتباه غذایی و رفتارها وفرمولهای صحیح مانوس می شویم وهشدارهای به موقع ذهن والهامات درونی را به وضوح حس ودریافت می کنیم . طبیعت ما از ابتدا لاغری بوده وبادستکاری ان بین ما وتناسب انداممان فاصله افتاده وباعث کم رنگ ویا ازبین رفتن این ندای هشداردهنده درونی شده . بودن دراین مسیر وماندن وادامه دادن این راه نتیجه عالی تناسب اندام را بدنبال دارد که درپی ان شادی درونی وسلامتی وارامش ذهنی واعتماد به نفس وسکوت ذهن وارامش روحی وجسمی را بدست می اوریم .همه چاقها رنج چاقی که براساس گناه پرخوری وبی موقع خوری وبیش از اندازه خوردن بوده راچشیده اند ودنبال راه حلی برای رهایی از این رنج واحساس گناه دارند .خدای مهربان برای رهایی انسانها از دردو رنج وگناه را توبه کردن از اشتباهات وکج رویهارا پیش پای انسانها گذاشته .چون احساس گناه بسیار تخریب کننده وباعث ایجاد نا امیدی ونابودی انسانهاست . راه توبه کردن برای لاغر شدن هم یعنی رهایی از گناه پرخوری وبیش از اندازه خوردن ونجات از رنج چاقی.ازصفات خدا شفا دهنده گی است که انهم به معنی رهایی از رنج وناراحتی است .شفای جسم به معنی رهاشدن از رنج جسم وشفای روح یعنی رهاشدن از فشار ورنج افکار وذهن منفی است .
    معنای کلمه توبه مانند معنای کلمه شفا است یعنی شفای نفس که از طرف خدا برای انسانها قرارداده شده وهمینطور توبه که خدا انسان رابه توبه کردن دعوت کرده وبرای توبه کننده ها اجری عظیم قرارداده .
   معنی کلمه توبه یعنی قبول اشتباه خود وطلب بخشش از خدا وسعی در تکرار نکردن ان اشتباه است پس توبه بسیار راحت واسان است برخلاف تصور سخت وناممکنی که برایمان بوجود اوردند .
    معنی کلمه اشتباه یعنی هر حرف وحرکت ورفتار نادرست که درما احساس بد بوجود اورد . مثلا خیلی راحت قضاوت کردن وحرف زدن در باره دیگران ودرواقع با ابروی انها بازی کردن یک گناه وکار زشتی است که درما احساس تنفر از خود به وجود می اورد چون کار اشتباهی است .
    اثررفتارهای غلط ذهنی وعادتهای رفتاری اشتبا ه مادرخوردن برجسم بصورت اضافه وزن وچاقی ومشکلات دیگر درمانمایان می شود که خود حرکت اشتباهی است که درمااحساس بدی را ایجاد می کند .چون توبه کردن درما ایجاد ارامش روحی و سلامتی جسمی واحساس خوب نسبت به اشتباهی که کردیم رامی کند پس توبه دربرابر انجام رفتار اشتباه خوردن در برابرجسم که ان را از حالت طبیعی به چاقی مبدل کرده هم باعث ایجاد ارامش روحی وسلامت جسمی در ما می شود.
   روش توبه کردن ماهم از رفتارچاق کننده ماکه موجب چاقی ما شده بوسیله شناسایی قدم به قدم رفتار غلط ذهنی وعملی خودمان وجایگزینی انها با رفتار صحیح می باشد .🌹پاداش توبه در برابر اعمال از طرف خدا اجر عظیم ودربرابر چاقی ،سلامتی وشادی واعتماد به نفس واحساس خوب ولاغری می باشد . تصاویرافرادی که در البوم شگفتی سازان هستند نشان دهنده کسانی است که از چاقی توبه کردند واطمینان به مسیر لاغری با ذهن ونتیجه گرفتن دارد را نشان میدهد که باور کنیم ماهم به لاغری میرسیم و یکی از قاب عکسها هم مخصوص به ماست.
   البته باید توجه داشته باشیم که به محض توبه کردن طی چند روز ما به تناسب نمی رسیم چون درمدت کوتاه وچند روز چاق نشدیم که بخواهیم بزودی لاغر شویم ونباید برای رسیدن به لاغری عجله کرد.از موانع بزرگ لاغر شدن درچاق ها همین عجله کردن در رسیدن به تناسب است باعجله کردن جلو گذران روند عادی حرکت به سمت لاغری گرفته شده وناامیدی وانصراف از ادامه دادن مسیر حاصل می شود. چون وارد شدن ما دراین مسیر اتفاقی نبوده ودراثر نتیجه نرسیدن انجام روشهای زیادی که برای لاغر شدن انجام دا دیم نیروی توانمندی وشوق وعلاقه ما به لاغری ،مارابه این مسیر هدایت کرده ووقتی مادر این راه قدم بگذاریم وبعد از مدتی ان را رها کنیم ودوباره باز گردیم ،این برگشت دوباره ما، همان نیرویی است که میداند ما توانمندیم ومی توانیم به لاغری برسیم. شروع مسیر رسیدن به لاغری نیروی باورکردن است که من می توانم
   با نگاه به عکس های شگفتی سازان که این مسیر راباموفقیت طی کرده اند ونشان دادند که می توانند ، توجه باور ما را به ادامه دادن راه افزایش می هد اگر این مرحله یعنی باور کردن رابگذرانیم نصف راه رارفته ایم . شروع و برداشتن قدم اول مسیر که ایجاد باور است سخت ترین قسمت کار است زیرادرهمان مدتی که ماچاق شدیم به همان مدت رهاشدن از چاقی برایمان دشوار است .به تعداد روشهایی که ما برای لاغر شدن تلاش کردیم ونتیجه نگرفتیم و برایمان مشکل شده حالا درذهنمان رهایی از این مشکل سخت شده وان مشکل برایمان بزرگ وبزرگتر شده درنتیجه ما انگیزه وامید وایمان به رهایی از چاقی ولاغر شدن نداریم به همین علت چند روزی با مسیر همراه می شویم بعد رها می کنیم .پس باید اول باورمان راتقویت کنیم برای این کار علاوه برنگاه به تصاویر شگفتی سازان وگوش دادن به صوت دوستان ودیدن فایل ها وفیلمها وخواندن نوشته ها باید به مزیتهای لاغری وتاثیر مثبت ان درجنبه های مختلف زندگیمان توجه کنیم تا باور وایمان برای نتیجه رسیدن درماافزایش یابد .باید برای این مهم که لاغری برای سلامتی وهمه ابعاد زندگی ما موثراست وقت بگذاریم قطعا با دیدن چند فایل به تنهایی نمی شود لاِغر شد.همانطور که برای رسیدن به یک خواسته مان ما فقط دعا می کنیم وبقیه کارها با خداست که به کائنات دستور میدهد عالم وجهان هستی دست به دست هم بدهند تا دیر یازود ما به خواسته مان برسیم دراین مورد ما فقط کار ساده دعا کردن واطمینان به استجابت را که کار زیادی نیست انجام میدهیم کار مهم ردیف کردن همه چیز تا ما باان فرکانس برسیم با خداوند بزرگ است .⚘درمسیر لاغری هم همینطوره کافیه که با اطمینان کامل وباور قوی به لاغر شدن گام برداریم وحرکت کنیم وادامه دهیم این کار سهم ما است بقیه کارها را خدا انجام میده نه ما فقط باید ایمان واطمینان به مسیر داشته باشیم. ما چیزی از خود نداریم هرچه داریم لطف وعنایت خداست . وقتی به لطف خدا میتوانیم کار خوبی انجام دهیم پاداش این کار لذت واحساس خوبی هست که از انجام ان کار داریم واین لذت نوعی تشویق برای ادامه دادن وتکرار ان است .برای لاغری هم به همین نحو وقتی با انگیزه واشتیاق راه رو شروع کنیم وادامه بدیم پاداشش به نتیجه رسیدنه .
    دوستی داشتم که می گفت حتی نمک داخل غذاتون رو از خدا بخواهید ان وقت خیلی متوجه منظورش نشدم وفکر میکردم توکل به خدا یعنی زبانی بگو خدایا توکل به خودت اما الان بیشتر معنی سپردن به خدا رو متوجه میشم .
   اگر پشتکار داشته باشیم وایمان وباور به راه واقعا لاغری اسانترین کار دنیاست و تا لاغری فاصله ای نیست .انجام تمرینات مثل اجرهای دیوار ساختمان هستند که سرجایشان درست چیده شوند دیوار صاف ومحکم درست می شود ،تمرینات هم اگر صحیح انجام شود در ذهن درست ذخیره می شود .
   دیدن فایلها وانجام تمرینات وخواندن نوشته ها هم نعمت بزرگی است مانند هدایتمان به این مسیر که باید قدر ان و ارزش استاد که واسطه یادگیری ما است از طرف خدا را بدانیم و برای شکر گذاری از این نعمت بزرگ درست استفاده کنیم تا به نتیجه برسیم .
   خدایا بابت تمام نعمتهایت متشکرم واز شما استاد گرامی نیز سپاسگزارم .🌺

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   abolhasanefarzane1@gmail.comcom
   1399/12/04 15:27
   مدت عضویت: 343 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 540 کلمه

   سلام استاد ودوستان گرامی گام۲۱اینکه این دوست عزیزمون که فایل تهیه کرده وادامه نداده چون باور نداشته وامید نداشته که میتونه از این روش لاعر بشه وقتی ما میریم دکتر حالا برای هر بیماری مگه وقتی بریم دکتر وبیام سریع خوب میشیم یا وقتی یکی دوروز از مصرف داروها ما خوب میشیم باید دوره درمان تکمیل کنیم به گفته های دکتر گوش کنیم تا به نتیجه برسیم این دوره ها هم همینطوره باید اول گام به گام فرمولهای ذهنمون تغییر بدیم تا به متیجه برسیم ایشالا باید عجله نداشته باشیم چون عجله کرون باعث ناامید شدن ما میشهدوباید باور کنیم که میتونیم از این روش به نتیجه واقعی برسیم با ایمان به خدا واعتماد به خدا وقتی باور کرویم بقیه کار وخدا خکدش برامون انجام میده نگران نباشیم بنطر من این تنها راه لاغر شدنه چون هر کدوم از ما بارها راهای زیادی امتحان کردیم اما به نتیجه نرسیدیم که الان اینجا در خدمت استاد هستیم پس باور کنیم وراه ادامه بدیم چون خدا ما رو هدایت کروه انتخاب کرده وما رو در ای مسیر قرار داده تا با استاد عزیزمون اشنا بشیم وایشون هم با تمام تاشی که میکنه مارو به مقصد برسونه پدرم ی باغ داره فصل بهار که میشه میره وی سری به باع میزنهوعلفای حرز میچینه‌بعد طی دو مرحله در زمان های مناسب سم میزنه بقیه کارو خدا خودش انجام میده که شکوفه دادن درخت ودر اومدن میوه صبر کردن تا کمکم میوه تغییر رنگ میده وتا خرداد که فصل برداشته اونه ما هم مثل اون دوست کشاورزموناز اول کار به خدا ایمان داریم اما وقتی فصل برداشت که میرسه دیگه امیدمون نا امید میشه که حالا چقد زحمت کشیدم وحالا میدون بار کیلویی چند برداره و زحمتم هدر نره و…نمیدونم که چرا ما انسانها اینجوری هستیم که از اول ایمان داریم اما وسط راه کم میاریم در تمام جهات زندیگم همین جوریم ها برای چاقی ها همین طوره ما نباید نا امید باشبم چون خدا مارو هدایت کرده امتخاب کرده ودر این مسیر قرار داده اخه تضمینی از این بالاتر مگه داریم استاد عزیزمونم هم که تو همه فایلها میگه این تنها روشیه که میتونه مارو به مقصد برسونه وما مطئن باشیم که میتونیم لاغر بشیم ما بارها بیمار شدیم ونهایت رفتیم دکتر وی سری دارو داده بقیه کارو کی انجام میده خدایی که ما رو افریده ما چکار کردیم واون چکار میکنه واما توبه کردن اینکه در قرانم اومده کهتوبه کنی سریع خدا میپدیره اصافه وزنم ی گناه چون ما با رفتارهای غلط خودمون جسمی رو که خدا صیقلی شده تحکیل ما داده به این روز در اوردیم پس توبه میکنم‌که خدایا منو ببخش بابت این رفتار زشتم خدایا منو ببخش که سالها این رفتارهای اشتباه انجام دادم‌ناخواسته بوده والان پشیمونم وتوبه میکنم که این اشتباهاتمو تکرار نکنم منمیخوام ی فرزانه جدید دیگه ای بشم من میخوام دیگه اشتباهاتمو تکرار نکنم من میخواموزندگی دیگه ای رو تجربه کنم من میخوام در تمام جهات زندگی تغییر کنم میخواممن میخوام تغییر کنم واز تو هم میخوام که کمکم کنی والانم داره کمکم میکنه که الان اینجا هستم به لطف خدا واستاد عزیزم همه دور هم هستیم ودر یک مسی حرکت میکنیم و ما باید در تمام مسیر به خدا ایمان داشتهوباشیم وبهش اعتماد کنیم واینو بدونیم که خدا همیشه با ماست وپشتیبان ما خدایا ممنونم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/25 19:59
   مدت عضویت: 773 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,437 کلمه

   ما اگر دچار اضافه وزن شدیم این اتفاق طی دو سه روز رخ نداد ه به تعداد سالهای زندگیمون زمان برده حالا اگر چاقی ما بعد از ازداوج بوده بازم چند سالی گذشته تا ما چاق شدیم و یه دفعه نبوده و مطمعنا به مروز زمان بیشتر شده و احساس ما هم بدتر شده پس چرا انتطار داری با دو یا سه تا فایل لاغر بشیم مگه ما دو سه روزه چاق شدیم که بخواییم دو سه روزه لاغر بشیم و خیلیها این مشکل رو دارن و با عجله کردن از مسیر لاغری با ذهن خارج میشن و ادامه نمیدن(من هیچ عجله ای ندارم و با حال خوب و اشتیاق و استمرار و تعهد دارم جلو میرم و به اندازه ی تلاشی که میکنم تا حرفهای استاد رو به عمل تبدیل کنم دارم نتیجه میگیریم چون من هر روز فایل گوش دادن و نوشتن رو دارم و واقعا جز برنامه های زندگیم شده ولی موضوع اصلی این هست که چقدر من دارم عمل میکنم و این نتیجه رو رقم میزنه ) .

   چطور این همه وقت صرف کارهای بیهودی میکنی ولی روزی نیم ساعت یا یک ساعت وقت برای این دوره ها و آموزشها نمیزاری که کل زندگیت رو تغییر میده .(ما باید هر روز یه گام هر چند کوچیک برای خودمون برداریم از راه درست که آموزش لاعری با دهن هست تا ذهن ما همرا ه ما بشه و فرمولهای جدید جایگزین فرمولهای قدیم بشه و رفتارهای درست جایگزین رفتارهای غلط گذشته بشن )

   با دیدن نتایج دیگران در خودتون انگیزه ایجاد کنید و امید پیدا کنید و باور کنید که شما هم میتونید تغییر کنید (من خیلی وقت هست یعنی از زمانی که با این روش آشنا شدم متوجه شدم که من میتونم لاغر بشم و امید و انگیزه پیدا کردم برای رسیدن به هدفم و با دیدن دوستان شگفتی ساز و خود استاد ذهنم راحتتر پذیرفت که لاغری خیلی راحت در من به وجود میاد بدون سختی ولی باید به جسمم زمان بدم ).

   رهایی از این چاقی خیلی برامون سخت شده به تعداد دفعاتی که ما از لاغری شکست خوردیم لاغری برای ما سختتر شده و ما ناامید و بی ایمان شدیم و باور نداریم که میتونیم لاعر بشیم و اگر بتونیم همین یه کار یعنی ایجاد باور در خودمون رو به وجود بیاریم بالاترین کار رو انجام دادیم (من هم باور اینکه میتونم لاعر بشم رو هر روز در خودم دارم قویتر میکنم و میگم بهش میرسم و همیشه به خودم میگم اینهمه آدم متناسب در اطراف من هست من هم یکی مثل این آدم ها و واقعا از درون احساس متناسب بودن و سبک بودن میکنم و میدونم به زودی جسم من هم سبکتر و متناسبتر میشه ).

   روند جسم ما و کل جهان به صورت یه دفعه ای نیست که مثلا شب بذری بکاریم و فردا پاشیم ببینیم اون بزرگ شده نه پروسه ای داره و اینطور نیست که کشاورز بشینه بالای زمینش و گریه و زاری کنه تا زمینش محصول بده .و حالا کار کشاورز چی هست ؟؟باید مراقبت کنه از اون زمینش علف هرزی رشد نکنه و یا آفت ها رو از بین ببره و یا اگر آبیاری میخواد اگر مراقبت میخواد کشاورز انجام بده (پس ما هم مثل همین کشاورز باید از ذهنمون مراقبت کنیم و بذر لاغری رو بکارییم و منتطر باشیم و مواظب باشیم تا بذرهای ما رشد کنن و تبدیل به درخت تنومند لاِغری بشن و اگر هر فکر منفی و شیطانی هم داشتیم اون رو از خودمون دور کنیم و خلاصه باید مواظب باشیم تا نتیجه رو ببینیم )

   هر وقت ذهن ما آماده شده نقش خداوند در جسم ما بیشتر از هر چیزی در جسم ما هست و جسم ما مشتاق هست که متتاسب بشه و میبینیم که وقتی جایی در بدن ما زخم میشه ما نهایتش یه چسب زخم میز نیم ولی بدنمون خودش کارهای ترمیم و اصلاح رو انجام میده و اون زخم جوش میخوره و سلوسازی میشه و پبوند و ترمیم ایجاد میشه پس ما چی کار کردیم و خدا چی کار کرد پس چرا باور نمیکنیم و ایمان نداریم و خدا رو فراموش میکنیم که ما میتونیم لاغر بشیم ( اتفاقا من هم به خودم میگم که من باید فقط باور کنم که میتونم و خدا خودش کمکم میکنه و من رو به تناسب دلخواهم میرسونم خودش گفته از تو حرکت از من برکت من قدم اول که باور کردن هست رو در خودم ایجاد کردم و خدا هم پشت و پناه من هست و من رو حمایت میکنه و من دوست دارم غیر خدا محتاج هیچ کس نباشم نه دکتر تغذیه نه باشگاه نه قرص و نه دوا و مطمعنم با این روش دقیقا همین اتفاق برای من میوفته که البته در این مسیر استاد عطار روشن دستهای خداوند بر روی زمین هستن و نجات دهنده ی ما از چاقی ).

   یه کشاورز به امید مردم بذر نمیکاره و با امید به خدا بذر رو میکاره و منتظر هست که رشد کنه و بزرگ بشه ولی موقع فروش دیگه امید کشاور ز به خدا نیست به مردم هست که بخرن و بذرها فروش برن چرا اینطور هست ؟؟؟(اینجا همین بی ایمانی کشاورز و همچنین مردم رو نشون میده که اکثر مردم به حرف به خدا ایمان دارن و اما در عمل که میشه به خدا ایمان ندارن ).

   اگر در ما ذوق و شوقی هست برای کاری مطمعن باشید در ما توانایی انجام اون کار هست و اگر ما وسط کار سست و ضعیف میشیم و ادامه نمیدیم میگیم خدا برای ما نمیخواد ولی مدتها هست که دیگه این حرفها رو بر زبونم نمیارم و به خدا ایمان دارم (من خودم ذوق و شوق لاعرشدن رو از همون اول داشتم و هنوزم دارم و مطمعنم من توانایی لاغر شدن رو دارم ).
   و خدا هر فردی رو که بدونه توانایی لاغر شدن داره با این مسیر آشنا میکنه .
   و خداوند دوست داره ما لاعر بشیم و سیستم بدن ما اینطور هست که همیشه به سمت اصلاح شدن و بهتر شدن حرکت میکنه پس باید ایمان بیاریم و اقدام کنیم و خدا هم کمکمون میکنه و ما موفق میشیم و اگر ما باور کنیم میتونیم لاغر بشیم کلی از مسیر رو طی کردیم (سیستم جهان و سیستم بدن من که جزیی از این جهان هست به سمت اصلاح شدن هست وهر کس اصافه وزن داره جسمش مشتاق هست به سمت لاعری حرکت کنه و اون اصافه وزن رو نداشته باشه فقط باید ایمان داشته باشیم که میتونیم لاعر بشیم بدون هیچ عامل بیرونی ) .
   هر جا در قران حرف از توبه هست خداوند سریع میگه بهشت من و رحمت من به این افراد تو به کننده داده میشه و اضافه وزن هم مثل گناه هست و هر وقت تو به کنید و بگید دیگه افکار و رفتار چاق کننده انحام نمیدیم چون واقعا چاقی یه مشت افکار اشتباه هست و بگو خدایا دیگه نمیخوام چاقی و بیماری ها رو داشته باشم و میخوام تناسب و سلامتی رو امتحان کنم و خدا توبه ی شما رو قبول میکنه و شما رو هل میده به سمت تناسب و سلامتی .

   پس اگر الان ما زنده هستیم این لطف خدا هست و ما اینجا فقط لذت میبریم و نتیجه اش رو هم در زندگی میبینیم .
   پس هر کاری رو با اشتیاق شروع میکنیم و انگیزه داریم اون همون ایمان به خدا هست که ما داریم به ندای پرودگار درونمون پاسخ میدیم و اما بعدش که عجله میکنیم دیگه این عجله کار شیطان هست و ما رو از مسیر خارج میکنه .
   لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست اگر که باور کنید میتونید لاغر بشید ( لاغر شدن خیلی راحت هست مثل نفس کشیدن ما مثل پلک زدن ما مثل صربان قلب ما مثل رشد مو و ناخن ما و ..)
   زمانی که کسی روی افکارش کار کنه و تمرینها رو انجام بده پازل لاغری رو در ذهن خودش ایجاد میکنه (پس همین فایل گوش کردنها و تمرین انجام دادنها باعث تغییر تصویر دهنی ما میشن ) .

   لطف پردگار هست که من به این مسیر هدایت شدم و لاعری رو یا گرفتم و ایمان دارم که میتونم و با انگیزه دارم ا دامه میدم و ایمان دارم خدا من رو به موفقیتها میرسونه و تمام سختی کار همین کوه باور هست که اگر ردش کنی کلی جلو میفتی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/23 14:55
   مدت عضویت: 330 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,689 کلمه

   سلااااااااااااااممممم😊😍وقتتون بخیر و خوشی 🙏 امیدوارم در بهترین حالت ممکنه زتدگیتون باشید دوستان عزیزو همسیرم😊🙏گام بیست و یکم از مسیر لاغری من (توبه کنید تا لاغر شوید)
   قبلش ی نکته ای مهم رو بگم خدمتتون ک من تمرین این فایل رو انجام دادم ولی چون استادم تایید نکردن اون درک و اشتیاق من رو …پیش خودم گفتم ک درکم ازین مطلب اونی نبوده ک شرح دادم شاید نزدیک بوده شایدم نبوده بخاطر همین برگشتم و دوباره فایل گوش دادم و قبل از فایل مطالب و خوندم و بععععله متوجه شدم درکم درست نبوده و اون رو پاک کردم و الان دوباره درک رو براتون ب اشتراک میزارم….
   امیدوارم ک باخوندنش حوصلتون سر نره ☺️🙏
   بخاطر تغییرات سایت هم از شما استاد عزیزم تشکر دارم ک ی نوع انگیزه س حداقل برای من و کاره خوندن رو ب مراتب آسونتر کرده و بالذت بیشتری می‌خونیم ☺️🌹
   🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

   🔴شاید کسایی ک از قدرت لاغری با ذهن بی اطلاع باشن ، با شنیدن این جمله : (توبه کنید تا لاغر شوید ) ,خنده ای ب روی لب بیارن و بگن ای بابا اینا دیگ کین ک همه چی و بهم ربط میدن اصلا چ ربطی داره .نمیدونم شاید اگ خودمم بودم چند سال پیش اگ میدیدم خندم میگرفت یا ی آهی میکشیدم میگفتم ای بابا من با جسمم نتونستم حالا بیام با ذهنم لاغر بشم یا خدای نکرده مسخره میکردم ک یعنی چی توبه کنم لاغر بشم یعنی ب کسایی ک بهشون بدی کردم برم طلب حلالیت کنم بگم فلانی تروخدا منو ببخش ک من لاغر بشم ،،یا لاغری من دست بخشیدن گناه منه …بخاطر درک و فهمی ک ازش نداشتم…

   • الآن ک دارم فکر میکنم بهتر دارم درک میکنم ک قبلا چرا توبه میکردیم🤔🧐بخاطر بدی ب دیگران ، تهمت زدن ، تحقیر کردن ، دلشکستن ، بی گناه کردن خودمون و گناه انداختن گردن کسی دیگ ،حق الناس و….
   1. خب من با دونستن اینا ی چیزی رو متوجه شدم ک من همه ی این را ب یکی کردم و نمیدونستم ب خودم 😐

   ما همیشه فکر میکنیم ک بدیگران بدهکاریم و همیشه باید از عوامل بیرونی وابسته باشیم فرقی هم نمیکنه چ برای تشکر ، چ برای عذرخواهی ، غافل ازینک خودمون در درجه اول قرار داریم و تو اولویت هستیم ، خب من ب خودم بدی کردم 😔🙄 ب خودم تهمت زدم ک بی عرضه و ناتوانم ، هر لباسی رو ک دوست داشتم بپوشم و نتونستم خودمو تحقیر کردم ک خاک تو سرت باین هیکلت ک هیچی بهت قشنگ نیست و نمیاد ،وقتی برای لاغرشدن همه کاری میکردم و لاغر نمیشدم القابی رو ب خودم میدادم و دل خودمو شکستم ، من برای لاغری باید دستور از جایی دیگ صادر میشد اما من لاغر نشدنم رو مینداختم گردن جسم بیگناهم ک بجز اینک ب زور و فشار من از وزن و سایزم کمی کم میکرد کاره دیگ ای ازش برنمیومد و اصلا دخالتی نداشت ….من بد کردم ، من اشتباه کردم باید کاری کنم ، باید کاری کنم ک خودمو ببخشم 🙄🤔باید توبه کنم😊🤗😍
   من شنیدم اگ کسی از هر کاری توبه کنه و اون کار رو دیگ تکرار نکنه توبه اش پذیرفته و خدا میبخشتش،
   حالا من میخام توبه کنم تا پذیرفته بشه و دیگ تکرارش نکنم تا خودم منو ببخشه ووقتی ک بخشیده شدم برم کنار تا خدا خودش همه چی رو حل کنه ، آخه دیگ لازم نیست من کاری کنم ، دست و پا بزنم ، نگران باشم ، بترسم ، خودمو سرزنش و مقایسه کنم 🤸🤗در عوض کناررفتنم و سپردن خودم و کارهام ب خدا باید ایمان قوی ،حال خوب ، اشتیاق ، اعتماد ، صبر ، صبر ،صبر داشته باشم و باوررررداشته باشم ک میشه ک راهم درسته 👌ووقتی ک حرفام و آموزش های و رو ک یادگرفتم رو عمل کردم بهشون چ بخام چ نخام تواین راه ادامه میدم ،باید ادامه بدم راه دیگ ای ندارم برای محقق کردن آرزوم وخلق رویای لاغریم باید ادامه بدم ب مسیر لاغری با ذهن نباید عجله کنم عجله کردن منو از مسیر خارج میکنه این مسیر این آموزش و یادگیری ها این صبر و اشتیاق ها و عمل کردن ب آنها کدنتیجه اش آرزوی مارو محقق میکنه دیرو زود داره ولی سوخت و سوز نداره….وقتیکه حال انسانها خوبه …شوق و شور..انگیزه وامید دارن هروز…هروز امیدوارترازروز فبل هستن من ب شخصه حاضر نیستم حال خوبم رو با هیچ چیز مخصوصا افکار منفی جایگزین کنم و این شور و انگیزه توجه منو ب جسمم کمتر میکنه چون دغدغه ندارم فکر و خیال ک هنوز چاقم رو ندارم و آزاد و رهام و این ادامه دادن ها ب طرز شگفت انگیزی من و همه ی مارو شگفت زده میکنه (انشاءالله)🙏🙏

   🔴انسانهای زیادی اسیر چاقی هستند: گروهی ک چاقی رو پذیرفتن و تمام عمرشون رو چاق خواهند بود و زندگی خواهند کرد بدون اینک برن دنبال رژیم یا ورزشی.
   گروهی دیگ از وضعیت چاقیشون راضی نیستن و دوست دارن لاغر باشن، این گروه هروز بدنبال رژیم و ورزش های خاص هستند ک در مدت زمان کوتاهی لاغر بشن و هر دفعه با شکست رو ب رو میشوند و خسته از روز و ماه و ستل قبل 😐🤔
   چون ب احساس درد و رنج میرسن…
   گروه دیگ ک خودم باافتخار چند وقتیه جزوشون هستم گروهین ک علائ رقم اون همه تلاش و سختی و رنج و ناراحتی بازم نامید نشدن و امیدوارانه تر بدنبال مسیری درستن و اونجاس ک خدا مثل همیشه وارد میشه و ی مسیرشست و رفته و ترو تمیز بدون هر گونه آلودگی و عوارض ، ی مسیر نو از نگاه نو اصلا ی مسیری ک با همه روش ها رو راه ها فرق میکنه رو میزاره سر راهمون و هدایتمون میکنه ک بفرما ببینم خودت چ میکنی بنظرم افراد این مسیر ک ادامه میدن خاصن انتخاب شده ها هستن،😍😍خدایآ شکرت ک منم تواین مسیرم و انتخاب شده ی خودت هستم خدا عاشقتمممم تا دنیا دنیاستتتت🌹🌹🌹🌹🌹
   واقعا خدا هیچوقت دیر نمیکند دقیقا جایی چیزهایی رو ک دوست داریم میده بهمون ک ب اون درکِ رسیده باشیم 👌😍و آمادگی دریافتش رو داشته باشیم …و اگر قبل این درک و آمادگی باش ما هیچ وقت نمیتونیم ب خواسته هامون برسیم .و حالا باید توبه کنیم تا لاغر بشیم …و اینو بگم ک این مسیر علاوه بر لاغری و تناسب اندام ، آرامش ، لذت ، حال خوب ، سلامتی ، شادی ، اعتماد ب نفس بالا رو هم میتونیم تجربه کنیم 👌🙏و این عالیییی ترینه بخای لاغر بشی و کلی تغییر کنی و اصلا ب ی شخصیت دیگ ای تبدیل بشیم« انشاءالله 🙏»

   🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
   همیشه ب ما گفتن و اینطور برامون جاش انداختن ک توبه کردن با رنج و اندوه واحساس گناهه و باید ماه ها ، سالها ، زجه بزنیم و گریه کنیم ک آیا خدا میبخشتمون یا ن ، چونک احساس گناه مخربترین احساس در نابودی و نامیدی انسانها ست .در حالی ک خدا خودش سازو کار جهان رو تنظیم کرده و ازین احساس آگاه بوده و در قرآن میفرمایید :توبه بعنوان راه رهایی از احساس گناه و احساس بد است ووقتی ک توبه میکنیم و خدا میبخشد در واقع مارو شفا داده …شفا ب معنای رهایی از رنج های جسمی و شفا روح ب معنای رهایی از افکار و رفتارهای ذهنی….
   توبه همان شفای ذهنی است ک از طرف خدا برای انسان قرار داده شده است و همواره انسان ب توبه کردندعوت شده و خداوند پاداش عظیمی برای توبه کنندگان در نظر گرفته است.
   بر خلاف تصورات دیگران کدتوبه پیچیده و سخت است ، خدا توبه را آسان بیان کرده و توبه ب معنای پذیرفتن اشتباه و طلب بخشش کردن از خداوند است …..🤗🤗🤗♥️
   اشتباه چیست ؟؟هر فکریا حرف یا عملی ک در ما احساس بدایجاد کند یک حرکت اشتباه است ، مثل تند حرف زدن باوالدین ک در مااحساس بد ایجاد میکند و صدرصد حرکت اشتباهی است …یاعادت و باورهای ما در قبال جسم ک باعث اضافه وزن ما شده و حرکت اشتباه ک در مااحساس بد میکنه‌..
   همانطور ک توبه کردن از عمل اشتباه باعث آرامش روحی و احساس بهتر در ما میشود‌‌…
   توبه کردن از رفتار اشتباه خود در قبال جسم نیز باعث ایجاد آرامش درونی ، و سلامتی جسمی در ما میشود..و فرد چاق رفتار و افکار های اشتباه خودرا در مقابل چاقی نباید تکرار کند…..
   🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
   فایل صوتی 🎤🎧
   ما یک شبه ، یک ماه و یا حتی یکساله چاق نشدیم ک الان انتظار داشته باشیم با یکی دوبار یا حتی ۱ماه فایل گوش کردن و ب بهترین شکل ممکن تمرینات رو انجام دادن لاغر بشیم ،،،ما ب اندازه سالهایی ک چاق بودیم برای لاغری سختی نخاهیم کشید فقط چند ماه نهایتن یکی دوسال فاصله داریم باایده آل مون البته اگ بااشتیاق و استمرار پیش بریم …پس با رها کردن باعجله کردن با خدا خدا کردن ما لاغر نمیشویم…فقط وفقط صبر و اشتیاق و عمل کردن کارها آسون میشه ..لاغری و لاغر شدن آسون میشه…کافیه باور کنیم …وقتیک بذر باور کاشته بشه و بهش رسیدگی بشه ک شکوفا بشه و روند رشد هر چی بهترش شروع بشه گاهی زمان کم گاهی زمان طولانی نیازه …ی گل هروز آب میخاد …ی گل ده رو یا یک ماه یکبار ..هر چیزی هر طبیعتی باید روند ش طی بشه ….گلی ک ماهی یبار آب میخاد اگ هروز بهش آب بدیم ن تنها اون گلی رو ک ازش انتظار داریم نمیشه بلکه همون هفته ی اول خراب شده …پس صبر لازمه برای هر کاری و عجله کردن مارو ب نامیدی میرسونه و در نهایت رها میکنیم ….و چ بهتر ک الان ادامه بدیم ن اینک بریم و برگردیم ☺️☺️🤸
   باید تو هر کاری مخصوصا لاغری خودمون با ذهن صبر کنیم ، انرژی داشته باشیم ، مشتاق باشیم ، امگیزه داشته باشیم بخودمون ب راهمون امید داشته باشیم اعتماد کنیم …عمل کنیم…کاره اصلا سخت و پیچیده ای نیست..مگ خودمون و سخت و پیچیده ش کنیم ..

   و ب اون دوستی ک رها کرده بودن …دوست عزیز شما زمان هایی رو هم ک رژیم غذایی میگرفتی یا ورزشی میکردی یکی دو روزه نتیجه ای کسب نمیکردی….ما همه مثل همیم پس خوب میدونیم ک تغییری نمیدیم.و اینم خیلی خوب میدونیم ک وقت هم نتیجه نمیگرفتیم نمیرفتیم ب مربی مون بگیم ک رژیمت لاغر نکردم 😐.پس این بدون گوش دادن ب فایل حتی ب مدت ۱ماه شب وروز و بدون وقفه مارو لاغر نمیکنه …معجزه نمیکنه…ک عه حالا چون تو بیشتر سختی کشیدی بیا این لاغری برای تو برو حالشو ببر..‌و پس صبر و باور و عمل کردن از مهممترین رکن لاغری با قدرت ذهنه…‌ب امید موفقیت همگی 🙏🌹


   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/22 23:27
   مدت عضویت: 550 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 167 کلمه

   سلام خدمت استاد و دوستان عزیزم .اینکه تک تک ما هدایت شدیم صدرصد درسته چون بارها و بارها هر راهی رو رفتیم با تصمیم قاطعانه شروع کردیم اما به دوسه ماه نکشیده شایدم کمتر رها کردیم اون رژیم و اون ورزش رو. خسته شدیم ناامید افسرده و…… اما برای اولین باره که خوده من یه راهی رو شروع کردم برای لاغری و اشتیاقم روزبروز داره بیشتر میشه حالم عالیه با ذوق و شوق میام سر تمرینا و فایل گوش دادن.شاید یه روزایی پیش بیاد که یه کوچولو عجله سراغم اومده باشه اونم بخاطر شدت علاقم به لاغریه اما خستگی نه .پس شک ندارم اینکه اینجام کار خداست.من از شیوه ی زندگی قبلیم توبه میکنم و بدنم رو بااارزش ترین داراییم میدونم و تمام سعیم رو میکنم که رفتارای قبلم رو تکرار نکنم و از خدا میخوام منو ببخشه و کمکم کنه تمام احساسات فوق العاده بعد از متناسب شدن رو تجربه کنم و تواین مسیر کمکم کنه که استمرار داشته باشم . ممنونم استاد عزیز .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/22 10:22
   مدت عضویت: 724 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 535 کلمه

   سلام استاد
   اول سپاسگزارم بابت تغییراتی که در سایت دادین وباعث شده هم استفاده کاربران راحت بشه وهم جذابتر شده🙏😍😍
   ثانیا نوشته های ابتدای فایل فوق العاده بود و پر از آگاهی ناب هم در مورد لاغری و هم در مورد خداوند ،مفهوم هدایت،مفهوم توبه،معنی کلمه گناه و….

   همیشه شنیدن این جمله از شما که”شما توسط خداوند به این مسیر هدایت شدین”منو سر کیف میاره و قند توی دلم آب میشه و عاشق این خدایی میشم که هر لحظه داره ما رو هدایت میکنه 🙏🙏🙏😍😍😍
   داستان هدایت خود من و تمام کساییکه که وارد این سایت شدن خودش به قدری عالی و شگفت آور هست که آدم انگشت به دهن میمونه از نحوه هدایت و هزاران راه و روشی که خدا انسانها رو وارد این مسیر کرده
   بی نهایت لذت بخشه شنیدن این جمله از شما که “خدا این توانایی رو در شما دیده که شما به این مسیر هدایت کرده”😍😍😍😍😍
   بله من شما و همه دوستان همسفر هنوز ایمان داشتیم که اره باید روش بهتر عالیتر راحت تر و ماندگارتری باشه برای لاغری ،و رویای لاغری مون رو فراموش نکردیم با وجودیکه این همه روش رو امتحان کردیم ونتیجه نداده و امید داشتیم که لاغر میشیم
   حالا میفهمم که وقتی اساتید میگن همه چیز ایمانه یعنی چی؟ وقتی میگن رو یای خودتونو فراموش نکنید یعنی چی ؟
   دیروز به صورت الهام به من گفته شد که اصلا لازم نیست تو کاری بکنی تو فقط از سر راه کنار برو و بذار که خداوند به صورت ثروت تناسب خوشبختی سلامتی عشق ارامش و حال خوب جاری بشه فقط همین
   و کنار رفتن من یعنی اینکه دیگه دست و پا نزنم دیگه نگران نباشم دیگه نترسم دیگه خودم رو مقایسه نکنم یعنی با ذهنی که مشکل رو بوجود اورده نخوام جواب مشکل رو هم پیدا کنم یعنی باور کنم و ایمان داشته باشم به خدایی که اصل این خلقت رو بر خیر قرار داده و مسیر این جهان و همه ما به سوی نور و پیروزی هست حتی اگه ظاهر اتفاقات بد باشه .
   ایمان که داشته باشی حتی اگه نتیجه رو نبینی بازم ادامه میدی چون ته قلبت میدونه که این مسیر درسته ایمان که داشته باشی میدونی که گوش دادان همین فایلها و قرار دادن ذهنت در مسیر لاغری تو رو متناسب میکنه و احتیاج به هیچ رژیم و ورزش و سختی کشیدن و حسرت خوردنی نیست و ایمانه که من وقتی دیروز دیدم که دختر عمه ام با رژیم لیمومی در عرض چند ماه حسابی لاغر شده با خودم گفتم که لاغری برای منم هست اونم با روش بسیار اسون ،ناراحت نشدم که هیچی خوشحال هم بودم که به راحتی لاغر میشم و لاغر میمونم در صورتیکه ایشون داشت میگفت من باید سعی کنم این اندامو نگه دارم و از اینکه کیک تولد خورده بودن و این ماه وزن کم نکرده بودن صحبت میکرد و من دیدم که توی راه من هییییییچ محدودیتی وجود نداره و به راحتی و با لذت و بدون ترس از هر چیزی که دوس داری به اندازه ای که میل داری بخوری و لاغر بشی😍😍😍😍
   این ایمانه منه که بعد از ۱۳ ماه من هنوز اینجام و با اشتیاق فایلهامو گوش میدم و از اندامی که خودم دارم میسازم لذت میبرم 😍😍😍😍
   ممنونم از شما استاد عزیزم بابت آگاهیهای عالی که با ما به اشتراک میذارین 🙏🙏🙏🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/21 19:01
   مدت عضویت: 511 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,014 کلمه

   سلام به استاد معجزه ها و دوستان شگفتی سازام
   من هم قبلا تا وسط دوره اومدم همین عجله کردن کار دستم داد از ادامه مسیر من منصرف کرد.
   بزرگترین مانع واسه افراد چاق همین است که ما باور داریم نمیتونیم لاغر بشیم.
   من شخصا تجربه کردم اولین بار که با دوره آشنا شدم خیلی عجله داشتم واسه لاغرشدن یعنی فایل که گوش میدادم فردا که بیدار میشدم تو آینه خودم نگاه میکردم و همین عجله کار دستم داد هر دقیقه نجوها تو ذهنم بود که پس چیشد تو که لاغر نشدی بیا ببین همونی ودلسردم کرد از ادامه مسیر اما من اینجا خودم اعتراف میکنم که من سری قبلی اصلا عمل نمی‌کردم می‌نوشتم گوش میدادم دیدگاه می‌فرستادم ولی عمل نمی‌کردم و اصلا نمی‌فهمیدم راستش بخواه الان تو این مسیر خیلی خیلی خیلی حرفها استاد میفهمم و وقتی میگه لاغرشدن آسان ترین کار دنیاست واقعا باور میکنم چون دارم آموزش ها استاد عمل میکنم و برام راحت شده ساده شده ما قبلا باور کردیم که ن میتونیم لاغر بشیم به دلیل این که به تعداد سال های که با این باور زندگی کردیم الان باورش برامون سخت شده که میتونیم لاغر بشیم من که خودم با عمل کردن به آموزش ها باورش کردم که میتونم لاغر بشم و نظر شخصی من عمل کردن حتی کمرنگ هم خیلی قوی تر از عمل نکردن است ما یکماه شیش ماه چاق نشدیم که الان بخواهیم یکماهه لاغر بشیم مطمعننن این چاقی ما چندین سال است ولی لاغر شدن خیلی سریع انجام میگیره ولی طبق روند طبیعی خودش طبق قانون قاعده خودش خداوند این نیرو به ماداده که هر خسارتی به جسمون وارد کنیم اون بدن توانایی ترمیم و بازسازی جسم داره ولی طبق پروسه زمانی خودش پیش میره نباید عجله کنیم همونجور که وقتی میریم کلاس نقاشی انتظار نداریم هفته اول بهترین نقاشی بکشیم و به آموزش عمل میکنیم تمرین میکنیم هر روز تا مثلا دو ماه سه ماه اون آموزش به پایان برسه بعد ما بتونیم تو نقاشی کشیدن قوی بشیم باید واسه لاغر شدن هم همین کارو کنیم و دست از عجله برداریم جسم ما به تنهایی می‌تونه متناسب بشه اگه ما جلو روند طبیعیش نگیریم با فرمول ها اشتباه الان که این چاقی برای خودمون درس کردیم بیاییم با انتخاب روش صحیح و آموزش دیدن تمرین کردن وعمل کردن و ایمان داشتن به اینکه من میتونم لاغر بشه چون خداوند من هدایت کرده به این مسیر خداوند این قدرت در من دیده این توانایی رو که مارو هدایت کرده به این مسیر پس ایمان داشته باشیم موفق میشیم وعمل کنیم به آموزش ها در زندگیمون
   همچی دیگه جور ذهن قابل آموزش است به روش صحیح هدایت شدیم خداوند برامون انتخاب کرده کی می‌تونه بهتر از خداوند از توانایی ما آگاه باشه چه حرفی با ارزش و اعتبار تر از حرف خداوند مارو هدایت کرده استاد عزیز که فرستادی از طرف خداوند است که مارو راهنمایی کنه در این مسیر. منحرف نشیم از مسیر و هدایتگر ما در این مسیر باشه
   بدن ما توانایی و قدرت لاغر شدن داره وعاشق تناسب اندام است فقط میخاد ما باور کنیم و ادامه بدیم این مسیرو و عمل کنیم همین باور کن که میتونی لاغر بشی بقیش ساده است نگیم خداوند برای ما نخواست نشد شانس نداریم خداوند همیشه بهترین هارو برای ما میخاد اگه نمیخاست با این مسیر آشنا نمیشدیم با استاد عزیز پس خداوند بهترین هارو برای ما میخاد که بهترین راه برای ما انتخاب کرده مارو به بهترین مسیر هدایت کرده خداوند کار اشتباه انجام نمیده
   این توانایی در ما دیده که مارو هدایت کرده به این مسیر پس دست از بهانه تراشی برداریم و این مسیر ادامه بدیم
   من خودم آدمی بودم که نصف مسیر بودم رها کردم چون عجله کردم چون باور نکردم میتونم چون عمل نکردم به آموزش ها استاد و خیلی اشتباهات دیگه ولی این مسیر معجزه می‌کنه اگه باور کنید ادامه بدید و توبه کنید از اینکه نخواسته به خودمون به بدنمون به روح واحساسمون ظلم کردیم و فشار آوردیم به جسمون و راه اشتباه رفتیم به دیگران هم ظلم کردیم ستم کردیم چون همیشه عصبی ناراحت افسرده پرخاشگر بودیم و خیلی ناشکری کردیم و از نعمت ها خداوند فراری بودیم و اونها عامل چاقیمون میدونستیم توبه کنیم و بگیم خدایا من ببخش بخاطر این همه ظلمی که به خودم ذهنم جسمم و اطرافیانم کردم ببخش من که با این همه ناشکری من باز به بهترین مسیر هدایت کردی من زندگی سالم میخام من زندگی با اندام ایده آل میخام من راحتی آسایش میخام من آرامش آزادی قدرت رهایی از همه افکار زشت زننده میخام من میخام تا زنده ام زندگی کنم خدایا من ببخش بابت همه ستم هایی که ناخواسته در حق خودم کردم و من به تو ایمان دارم که همیشه بهترین ها رو برای من میخاه بهترین زندگی بهترین اندام بهترین وضع روحی و خدایا شکرت که من رو به این مسیر هدایت کردی که خودم بهتر بشناسم و بعد به صلح در بیام با خدای خودم و از شما استاد عزیزم خیلی ممنونم خیلی خیلی ممنونم که همیشه راهنما ما هستید باتشکر از استاد گرامی و دوستان که لطف میکنن این مطالب میخونن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/21 10:29
   مدت عضویت: 789 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 452 کلمه

   سلام 🙋‍♀️
   گام ٢١، ٩٩١١٢١
   خدايا شكرت
   بسيلر بسيار بسيار فايل پر محتوايي بود و از خدا سپاسگزارم براي جاري شدن اين آگاهي به زبان استاد💛
   من خيلي فايل ها هست من تا اينجا گوش دادم بسيار هم مسير قانون بي تغيير كائنات هست و من از محتوا در زمينه هاي ديگه زندگيم هم استفاده كردم ، مثل همين فايل وقتي از سمت خدا حرف ميزديد من رفتم تو كارهام كه واقعا در برابر كاري كه خدا ميكنه و هدايت ميكنه و من قدمي بر ميدارم ، كار خدا كجا و كار من كجا ، چقد خدا همه چي رو راحت ميكنه وقتي همراهش باشيم ، وقتي اعتماد كنيم وقتي كنترل ذهن كنيم و اجازه نديم شيطان بساط پهن كنه و ما رو از اعتماد بِه مسير منصرف كنه ، ايمان ما به خدا به هدايت خدا ، خيلي مهمه ، كه دست نكشيم از مسير و ادامه بديم قطعا مسيري كه هدايت خداست و بذرش كاشته شده نتيجه مطلوب داره ، وسط راه مشرك نشيم ، اگه فلاني اينطوري كنه اگه … ما ميتونيم به نتيجه برسيم نه ، ترمز ميشه برامون
   همينطور تو مسير لاغري منم چون اين نجوا رو دارم خوب ميفهمم اين دوست عزيز چي ميگن ، بِه قول استاد عجله بساط شيطانه كه پهن ميكنه و ما اگه بهش چراغ سبز نشون بديم باختيم، تسليم شيطان شديم و از ادامه مسير پا پس ميكشيم
   ما الان ٢١ گام رو باهم اومديم من خيلي درس ياد گرفتم ، خيلي شكرگزار خدا هستم ، هر روز صبح تشنه گام بعديم ، ولي خوب نجوا دارم منم ، پس كو ؟ نتيجه كو؟ هنوز كه لاغر نشدي!!!! ميگم چند ساله چاق شدي ؟ ميشه ؟ ميشه يك ماهه متناسب بشي؟ ظرف بدنت آمادش نيست ، نميتونه يهويي لاغر بشه اصلا اين روند جهانه ، هر چيزي روند داره تكاملي بايد پيش بره ، اونوقت كه باورهاي درست نشست تو ناخودآگاهت تصاعدي هم ميشه اما اجازه بده ، الان تغيير نكردي ؟ ميگم كردم، حسم خوبه ، عصبي نيستم از خودم از خوردن، فشارشكم ندارم، دارم ترك اعتباد ميكنم ، دارم احساس احترام و لياقتت رو نسبت به بدنم ياد ميگيرم💚
   خداي من خداي مهربونم من بابت اين سالها كه با بدنم كه قراره سالها باهاش زندگي كنم بد رفتار كردن بد تا كردم بي احترامي كردم ، پوستم ترك خورده زانو درد گرفتم يبوست گرفتم ، منو ببخش ، ميخام از اين مسير لذت بخش برم بِه سمت سلامتي ، شادي ، عزت نفس ، خودباوري ، آزادي ، آزادي ، آزادي…
   خدايا سپاسگزارتم هر لحظه
   تو منبع خيري و تنها قدرت عالم.
   من متعهد ميرم بِه سمت متناسب شدن و شگفتي ساز شدن.
   ديدن عكس شگفتي سازها بزرگترين انگيزه و باورسازي ذهن من براي اينه كه باور كردم ميتونم لاغر بشم . اونا تونستن منم ميتونم 💛

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/15 23:09
   مدت عضویت: 661 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 623 کلمه

   با عرض سلام وادب خدمت استاد عزیز و دوستان 🌺💐
   توبه کنید تا لاغر شوید🤔🤔؟؟؟؟؟؟
   بله درست شنیدم اگر توبه کنم ، وابرازپشیمانی وشرمنده گی از اضافه وزنم کنم، یعنی اقرار در درگاه ایزد متعالی وپذیرفتن اشتباه و قبول ومسوولیت پذیری ام در مورد چاقی👌🏻👌🏻.
   قبل از هر چیزبايدبدانم، چه چیز مرا هدایت شده به توبه ورحمت خداوند ودر نتیجه این مسیر روشن قرار داده، اتفاقی یا لطف خداوند؟؟🧐🧐
   قطعا لطف خداوند با خواست وآرزوی قلبی من ، اشتیاق وشور اولیه وجرقه را در دلم ایجاد نموده، که من اکنون در راهم پس:👌🏻❤️
   ۱- ایمان داشته باشم که لطف خداوند شامل حالم شده، پس من بایستی، ادامه بدهم تا برسم به انتهاي اين مرحمت وهدايت الهي.👌🏻👌🏻
   ٢-عجله نكنم، چراكه عجله حربه شيطان است جهت ناميدي بشر، از راه درستي كه با الهام فرشته درونش آغاز كرده، مسلما من ابتداي راه انگيزه وشوق عالي ، جهت طي طريق داشتم كه ، منفي درونم( خانوم ژوليده) پس از يكي دو هفته مرا بازخواست ميكند ، كه چي شد، هنوز تغييري از لحاظ جسمي نكردي؟ اين روش هم مثل ساير روشها ، شعار بود و.. چراكه او خوشحالي و شور وشعف واحساس عالي وانگيزه ام را نميتواند تحمل كند، 😡😡 واما چاره كار؟؟؟
   من بايستي بدانم كه جهت ، عجله نكردن :
   اولا با كسي شركتم رادر اين مسير در ميان نگذارم تا مورد باز خواست اطرافيانم يعني آفات بيروني قرار نگيرم .
   ثانيا: مراقبه كنم تا دچار آفت دروني يعني شيطان هم نشوم كه خود اوج نا اميدي است👌🏻👌🏻
   ٣-وفت گذاشتن فقط روزي يك ساعت ويا بيشتر ، جهت در مسير بودن با گوش دادن به فايل هاي روزانه واجراي هر روزي ميثاق نامه وگذاشتن نظراتم در سايت وخواندن نظرات دوستان و عملي كردنشان در روزمرگي ام .👌🏻👌🏻❤️
   ٤-ايمان داشتنم به ادامه مسير همان طور كه هدايت شدم، حتما بايستي موانع وسختي هاي مسير رابا دل وجان بپذيرم، وتوجهي به زمزمه هاي منفي درونم نداشته باشم وفقط با صبوري ادامه دهم.👌🏻👌🏻
   ٥-ايمان داشته باشم لاغري آسانترين كار دنياست وباور داشته باشم كه من هم ميتوانم ، لاغر شوم با آوردن دلائل( فرضا ، داشتن احساس عاليم وشادي واعتماد به نفسي كه تا الان از ابتداي مسير داشتم ويا اينكه ديگر به غذام انرژي منفي نميدم ويادر برخورد با تنوع مواد غذايي ونان وشيريني ها تمايلاتم اتوماتيكوار كاسته شده وبا تغييراتي كه در اصل رفتارهاي غلظ غذائيم ايجاد نمودم مثل خوردن نصف اسلايس كيك عصرانه با چاي ويا اصلا اگر نباشد صرف خودرن چاي با يك خرما ويا كشمش كفايت ميكند و…) واما چرا باور اين كه من هم ميتوانم لاغر شوم وبرسم به انتهاي قله ومسير سراشيبي جاده آسان تناسب، سخته به دو دليله:
   اولا اينكه بايستي بدانم به تعداد روز هايي كه گذشته ومن ذره ذره اضافه كردم زمان لازم دارم (مثل پروسه كشاورزي وگذشتن زمان ) تا نونهالم شكوفا شود وثمر ببخشد، پس اگر ايمان داشته باشم( صرف نظر از تعداد دفعات قبلي كه شركت نمودم ونتيجه ماندگار نگرفتم) كه به وسيله خداوند در اين مسير هدايت شدم من فقط در مسير ثبت نام كنم وبقيه امور رابا ايمان قطعي بسپارم به خودش ، با سرعتي بالاتر از عمل وعجله خودم به نتيجه مهيجي دست مي يازم👌🏻👏👏💃
   ثانيا: من بايستي توبه كنم واز خداوند طلب بخشش به خاطر آن كه جسمم را كه مامن ومحل نگهداري امانتي اش ( روح القدس) بوده را پاركينك انواع بيمارها وآشغالهاي اضافي قرار دادم كه اين خانه مجلل را نازيبا ومخرب نمودم ونتوانستم بار امانتش را آن جور كه شايسته اش است ( يعني در مسير ومنبع شادي قرار دادن) حفظ كنم ، وايمان به بخشش سريع خداوند داشته باشم وبه تعهداتم وجبران اشتباهات پاي بند باشم ، تا خودش به آسانترين راه مرا به انتهاي مسير برساند چرا كه فرموده است:
   خداوند توبه بندگانش را ميپذيرد وبلافاصله رحمتش را شامل حالشون ميكند.👌🏻👌🏻❤️👏👏💃💃💃💃💃💃💃

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/11/19 08:34
    مدت عضویت: 661 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 30 کلمه

    با سلام💐💐
    ممنونم ، از توجه ودقت نظر در بررسی ومطالعه نظرات من ودوستانم🙏🏻🙏🏻🌺🌹
    حضور همیشگی شما در طی این مسیر روشن ، مایه دلگرمی و اشتیاق صد چندانم میشود.❤️👌🏻👌🏻

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   پونه عدل تهرانی
   1399/10/23 03:28
   مدت عضویت: 832 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 218 کلمه

   به به وقت همه دوستان بخیر انشالله
   اتفاقا من امروز همش حواسم به این بود که خدا دوست داره که ما در بهترین حالات خودمون باشیم متناسب بودن و سلامتی همش اینا تو فکرم بود از صبح من معمولا فایل صبحگاهی و میثاق نامه و انجام می دم قبل از اینکه برم سرکار و فایلها و تمرینات و بعد از ظهر ها که الان که رسیدم به این فایل واقعا خیلی دلنشین بود خدایا شکرت
   اولش که ما با انگیزه همیشه کاری رو شروع می کنیم یعنی به خدا ایمان داریم وسطاش سست می شیم و اشتیاقمون و از دست می دیم کار شیطونه است بعد ول می کنیم و می گیم خدا نخواست و باید این همیشه یادمون باشه که خداوند بهترین ها رو برامون می خواد و خداوند به آشکار و نهان ما آگاه است
   کاری که همیشه خدا انجام می ده خیلی مهم‌ترین از اونیه که خودمون انجام می دیم برای خودمون
   خدایا منو ببخش که در این سالها مواظب جسمم نبودم می خوام شادی و تجربه کنم می خوام احساس خوب و سلامتی و زندگی جدید و تجربه کنم و ایمان دارم ایمان دارم که به بهترین شکل متناسب خودم می رسم انشالله
   خدایا شکرت که همیشه هستی و حمایتم می کنی من به نیروی تو ایمان دارم و خودم و به این نیرو متصل می بینم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/22 09:14
   مدت عضویت: 816 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 221 کلمه

   “توبه کنیدلاغر می شوید” وقتی فایل را اول صبح امروز گوش دادم یاد اوایلی افتادم که وارد مسیر شده بودم که ذوق وشوق فراوانی داشتم ولی ازطرفی ته دلم ترس واسترس داشتم از این که این مسیر نتونه منو به خواسته ام برسونه من قبل از این مسیر خوب خیلی برای رسیدن به وزن دلخواهم تلاش کرده بودم و چندین بار رژیم های مختلف را گرفتم دکتر تغذیه رفته بودم ورزش و….اما از همه شون یه جورایی خسته می شدم و تهش ول می کردم و بازم شکست می خوردم اما از روزی که این مسیرو شروع کردم دارم ادامه میدم و یه بار هم نشده که فکر کنم راهم اشتباه بوده شاید بعضی روزا تمریناتم را به خوبی و اونجوری که دلم می خواد انجام نمیدم ولی با این روش احساسم خوبه و هیچوقت رهاش نمی کنم و ادامه میدم و استمرار دارم تا به نتیجه و وزن دلخواهم برسم و از این که این همه سال با پرخوری به بدن نازنینم آسیب رسوندم از صمیم قلب از خدا توبه کردم و به خودم قول دادم دیگه این کارو نکنم و الان خوشحالم که تو این مدت هیچ نوع پرخوری وفشار شکم را نداشتم فقط باید خودمو باور کنم و باورامو قوی تر کنم و این که مطمئن باشم تنها راهی که می تونه منو به هدفم برسونه همین راهه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سهیلا عظیمی ویشته
   1399/10/19 08:23
   مدت عضویت: 832 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 530 کلمه


   برداشت فایل توبه کنید تا لاغر شوید
   در رابطه با دوست عزیزی که دوره را ادامه نداده بخاطر ایمانی که به دوره نداشته وخواسته با عجله وزود تر به تناسب برسه فکر اشتتباهی که در هر شخصی میتواند وجود داشته باشه چون به روند طبیعی بدن برای ترمیم توجه نکردنه تمام سیستم الهی در هر بخش از جهان الهی بر اساس ترمیم و بهتر شدن در زمان خودش پیش میره ویک مورد که خیلی در تناسب اندام وجود داره باور کردن متناسب شدنه وقتی این باور بخواهد بوجود بیاید باید عجله نکرد تا این سربالایی را بتوانیم پشت سر بگذاریم تا بتوانیم راحت سر پایینی را برویم وبه نتیجه برسیم این باور با ایمان به خداوند بدست میاید همان خدایی که ما را لایق تناسب اندام داشتن دانسته وخواسته از راه صیحیح ودرست وآسان به آن برسیم واین دوره واستاد عزیز را در سر راه ما قرار داده اگر این ایمان در اول کار در ما بوجود آمده پس عجله نکنیم وباور داشته باشیم که تا آخر راه هم لطف خدا شامل حال ما میشه وقتی بذری کاشته میشه ما چه کاری برای مراقبت جز آب دادن و کود دادن آن انجام میدیم باقی کار به دست خداست خدا وند خودش باعث رشد و نتیجه آن بذر ورسیدن آن به محصول میشه خداوند عجول نیست پس این صفت را باید در خودمون رشد بدیم وعجله در هر کاری را کنار بگذاریم تا به نتایج عالی دست پیدا کنیم از وقتی که ایمانم وباورم را در نتیجه این دوره رشد دادم نتایج خوبی گرفتم اول حال روحی من خوب شد و کم کم نتایج این حال خوب در جسم من نمایان شد عجله را کنار گذاشتم وباور کردم در هر صورت من لاغر میشوم چون تمریناتم را خوب انجام میدهم وبه آن عمل میکنم واین فایل موضوع مهمی را برای من روشن کرد که توبه کنم خدا فرموده هر اشتباهی هر گناهی کردی توبه کن تا ببخشم ودر رحمت را برایت باز کنم منم سالها به بدنم صدمه زدم با پرخوری وبی رویه غذا خوردن وبار اضافه جسمم تحمیل کردم خدایا توبه کردم دیگر نمیخواهم جسمم تحت فشار چاقی قرار بگیرد چون بدن من دوست دارد متناسب باشد وروح من هم دوست دارد متناسب باشد وخودش در جسم متناسب تجربه کند و من با پرخوری این فرصت را از روح خودم دریغ کردم خدایا منو ببخش و کمک کن تا افکار درست جایگزین افکار وباورهای اشتباه من شود وبه من صبر بده تا این پروسه را مانند دیگر سیستم الهی خودت که سراسر با صبر است به تکامل برسانم خدایا سپاسگذارم برای این آگاهیهایی که از این دوره درخشان بدست آوردم خدایا استاد عزیز ما را در پناه سلامتی وشادی قرار بده خدایا دوستان عزززی که در این دوره هستند صبر بده تا به تناسب اندام دلخواهشان برسند الهی آمین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فرشته مهربانF.s
   1399/10/11 12:02
   مدت عضویت: 478 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 656 کلمه


   با سلام
   میخوام به اون شخصی که انصراف داد بگم که هر شرایطی داری وضعت از من بدتر نبوده ونیست من ۱۱۰ کیلو حدودا وزنم بود اما چیزی که اوضاع ووحشتناک میکرد تصادف با سرعت ۱۲۰ تا بود که درشهر غریب من وهمسرم کردیم وکلی آسیب دیدیم واگه بدونی با چه شرایط جسمی وروحی درحالی که ماشینمون له شده بود مجبور به اسباب کشی هم شدیم بیشتر وحشت میکنی اگه فکر میکنی این روش جواب نمیده باشه درست میگی اما تا آخرشو بخون لطفا دراون شرایط وحشتناک بی پولی وآسیب جسمی وروحی وکلی کار واز همه مهم تر اینکه نجات پیدا کرده بودیم از مرگ حتمی فقط یه چیز من امید وار کرد رحمت خدا خیلی گریه کردم وبا تمام وجودم خواستم حالا که جونمون نجات داده زندگی روحمونم نجات بده دیگه بریده بودم از بدبختیام وسختیاش نمیگم اون زمان با دوره استاد آشنا شدم نه ۶ ماه قبل اما من مثل شما ولش کردم وحتی حاضر نشدم بخرمش امیدم نابود شده بود اما وقتی مرگ با چشمام دیدم تازه فهمیدم ای دل غافل منکه اصلا زندگی نکردم یه چیزی بهم گفت یه سر به سایت بزنم وبا خوندن کامنت ها تصمیم گرفتم بالاخره بخرمش با کلی قرض وبدهی خریدم دوره تناسب فکری رو اما تنها امیدم بود که اوضاعم درست شه دوسه ماه اول اونقدر افسرده بودم که اصلا نتیجه نگرفتم یعنی جسمی ولاغر نشدم ولی کم کم حال روحیم خوب شد اوایلش افسردگی شدیدی داشتم واصلا شوقی نداشتم فقط خودمو مجبور میکردم تمرین ها رو انجام بدم به مرور کم کم اثرش دیدم یکم صورتم جمع شده بود بازم ادامه دادم بعد سه ماه حال روحیم به حدی خوب شده بود که باورم نمیشد دیگه افسرده نبودم گریه نمیکردم نمیگم کلی تغییر کردم نه جسمی نه ولی روحی وذهنی چرا داشتم کم کم متوجه تغییرات میشد حال خوب یکم خود باوری ویکم ایمان به خدا هر روز درکمال تعجب حالم بهتر میشد وقتی میثاق نامه رو میخوندم واعتماد به نفسم بیشتر میشد اینم بگم که قبل دوره لباس سایزم پیدا نمیشد وپنجاه وچند هم به تنم زار میزد خیلی وحشتناک بود داغون شده بودم از نظر روحی یادمه که حتی قبل این ماجرا ها وقتی رفتم یک مانتو بخرم اونقدر گشاد بود وزشت که از شدت ناراحتی بغض کردم تازه همونم تنگم بود الان که دارم مینویسم حدود ۴ ماه وچند روز درمسیرم همسرم دیگه به ستوه اومده بود گفت که لباس گرم نداری وباید پالتو بخری حالا هر چی من استرس داشتم وناچار بودم وقتی به فروشگاه رفتم فروشنده گفت که بعید میدونم سایزتون داشته باشم وخلاصه بعد از کلی گشتن سایز ۴۸ اورد خیلی عصبانی شد همسرم که چرا سایز بزرگ ندارین اما من یه تصمیم عجیب گرفتم گفتم بزار بپوشمش دلم میخوادامتحانش کنم اگه نشد میریم وقتی درون اتاق پرو پوشیدمش وتک تک دکمه هاشو بستم از خوشحالی جیغ زدم وقتی نشونش دادم به همسرم باورش نمیشد منی که سایزم لباس گیر نمیومد سایز ۴۸ شده بودم این درحالی بود که نه رژیمی در کار بود ونه ورزشی خیلی خوشحال شدم البته نخریدمش چون ۳ ملیون پولش بود😅ولی خب به اندازه ۳۰ ملیون خوشحال شدم بله نتیجه نمیگیری شما اگه ادامه ندی اگه ایمان نیاری به قدرت خدا اگه دنبال زود رسیدن باشی همش نتایجتو میزنه داغون میکنه اما اگه ادامه بدی ورها کنی نتیجه رو یهو میبینی مثل من اولش سایزت گیر میاد وکلی خوشحال میشی وبعدشم بیشتر متناسب میشی البته من از اون موقع هم کمی جمع وجور تر شدم وهمین به من نشون میده که درمسیر درستم بیخیال نتیجه اصلا ده سال دیگه باشه من حالم با این فایلا خوبه پس گوش میدم وخدا خودش بیشتر کارو انجام میده من درست رفتار میکنم درمسیر درست دیر یا زود به مقصدم میرسم خیلی این فایل برام جالب بود ولذت بردم من برای اولین بار درمهمانی بزرگی که دیشب بودم ۸۰ درصد صحیح رفتار کردم وبا کلی اعتماد به نفس ودرست رفتار کردن از خودم لذت بردم وبه خودم افتخار کردم آفرین به من وهمه کسانی که درست رفتار میکنند🥰😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/30 20:32
   مدت عضویت: 489 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 70 کلمه

   فایل “توبه کنید لاغر میشوید! “:

   ما تا الان از این دوره اگاهی نداشتیم ولی الان که اگاه شدیم مطمئن باشیم که خودمان را اصلاح کنیم و دیگر جرم مثل قبل خوردن را، دنبال نکنیم. این بار به خودمون قول بدهیم که قبل از وقوع جرم پر خوری ، رفتار ها و باورها و اصول خودمون را اصلاح کتیم. همه با هم مهیای عزیمت به سرزمین لاغرها میشویم. 😀

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/02 17:53
   مدت عضویت: 832 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 124 کلمه

   من هم وقتی به این دوره هدایت شدم ،یه حسی در قلبم من رو دعوت می کردکه دراین دوره شرکت کنم ومن از همون اول ودیدن چندتا از ویدیوهای استاد ولحجشون که برای من خیلی مانوس بود ،احساس راحتی واطمینان به من داد وباور کنید بدون هیچ تحقیقی به شرکت دراین دوره اقدام کردم درسته یه چند ماهی طول کشید تاکسی رو پیدا کنم واز طریق اون پول رو به حساب واریز کنم ولی نمی دونید چقدر خوشحال بودم وقتی عکس رسید پرداخت وجه رو برای استاد فرستادم واز طرف استاد برام نامه خوشامد گویی امد ،از خوشحالی داشتم پرواز می کردم وواقعا لاغری باذهن خیلی ساده است ومثل توبه کردن از رفتاهای اشتباه چاق کننده وتکرار وجایگزینی رفتار های درست متناسب کننده است

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/01 21:42
   مدت عضویت: 820 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 132 کلمه

   من در اوایل دوره شوق خیلی زیادی داشتم ولی به شدت استرس داشتم که نتیجه میگیرم یانه دوره رو تونستم تموم کنم وخیلی خوب داشتم نتیجه میگرفتم ولی نمیدونم شاید اونموقع باور نکردم که دیگه تکرارش نکردم البته آفت اطرافم زیاد بود واونموقع که لاغر شدم کار زیادی داشتم وهمه میگفتن بخاطر اینکه زیاد کار میکنی لاغر شدی نمیدونم شاید باورمو اونموقع عوضکردندو من سردشدم نسبت به تکرار ولی دوباره شروع کردم والان میبینم که نسبت به دفعه اول که دوره رومیگذرونم خیلی آرامش بیشتری دارم وخیلی راحت وبالذت میتونم از خوردن بگذرم وفقط زمانی که احساس گرسنگی دارم میتونم چیزی بخورم وبعضی موقع حتی اونموقع هم خیلی میلی به خوردن ندارم واز این احساسم لذت میبرم پس این یعنی من دیگه باور کردم ودیگه ذهنم پذیرفته که من میتونم تغییر کنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/21 13:07
   مدت عضویت: 800 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 220 کلمه

   با سلام
   اگه تا امروز توی دوره هستم این به این معناست که باور و ایمان دارم که از این روش نتیجه می گیرم. برای دوستانی که شاید این تجربه داشتن یا تازه وارد شدن میگم که من هم جزو افرادی بودم که زمانی ترسیدم و بعد از گذروندن دوره اول و نیمه مسیر تکرار همون اوایلش با اینکه بسیار رفتار غذاییم و باورهام عوض شده بود اما پا پس کشیدم و ول کردم و بعد هم متاسفانه کمی چاق شدم ولی به لطف خدا از اول تیرماه دوباره برگشتم چون باور داشتم این روش تنها روشی که به من می گه عدالت خدا در تناسب اندام داشتن برای همه ست ، و الان با گذشت حدود پنج ماه خیلی باورهام و رفتارهای غذایی عالی دارم و به چشم در جسمم لاغر شدن رو دیدم لباسهایی که توی ماه های گذشته برای من تنگ شده بود به لطف خدا و بودنم در مسیر دوباره اندازم شدن و اینکه دیگران بهم میگن لاغر شدی. هنوز هم ترس و عجول بودن با من هست اما به لطف خدا هرروز دارم بهتر میشم و دارم می پذیرم که ترمیم بدن من به شکل الهی در حال انجام و نیازی به ترس و کم صبری نیست . خوشحالم که با تمام ترسهام مقابله کردم و می کنم و در مسیر تناسب اندام هستم خدارو شکر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/18 23:46
   مدت عضویت: 701 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 496 کلمه

   به نام خدای مهربان
   سلام استاد عزیز و دوستان پرتلاش
   حالا که خوب فکر میکنم می بینم بیشتر مشکلاتم توی زندگیم بخاطر این بوده که واقعا و از صمیم قلب خدا را باور نداشتم در حرف و سخن و شعار خیلی ادعا میکنیم که خدا باور داریم و همش توی کارا میگیم توکل به خدا ولی از صمیم قلب مون نیست فقط لقلقه ی زبون مونه…
   اگر نه برای هیچ کار درست و خوبی تردید نمیکردیم و بطور جدی اقدام میکردیم مثل همین لاغری….
   البته در مورد خودم میگم ی دلیل اصلیش هم‌ اینه که بارها با سختی فراوون رژیم گرفتم و نتیجه ای نگرفتم امابه نظرم خودم این هم یک توجیه بی ارزشه چون در تمام اون رژیم ها خیلی سختی می کشیدم ولی حالا با این روش بدون هر گونه سختی و محدودیتی می تونم به آرزوهای دیرینه م برسم فقط قدری همت می خواد و ایمان و اطمینان قلبی به خدای مهربونی که مرا به این مسیر عالی هدایت کرد…خدایا تو خودت این ایمان راسخ را در دل و قلبم قرار بده🙏🙏🙏
   من بذرم را کاشته ام بذر لاغری حالا فقط باید با شنیدن فایل ها و انجام تمرینات بذرم را مراقبت کنم علف های هرزش که همون وسوسه های شیطان هست را جدا کنم آبیاریش کنم و کود بهش بدم و بقیه ش را با ایمان و اطمینان کامل به خدای مهربونی که مرا به این سمت هدایت کرد بسپارم تا به لطف و یاری و نظارت همیشگیش بذرم را به ثمر برسونه و من نتیجه زیبای لاغری و زیبایی و آرامش و اعتماد به نفس و لذت از زندگی را ببینم….
   اینکه گاهی دلگیر میشم از این که چرا وزنم کم نشده،متاسفانه بخاطر ضعف ایمانی و عدم باور قلبی به خدای مهربونه….مثل اینه که کشاورز بذرش را بکاره و هر روز بره اونا از زیر خاک دربیاره و نگاه کنه که چرا رشد نکرده 😳 اینطوری کلا بذرش را از بین میبره،،،،
   خدای مهربون هر کار خوب و صحیح را پشتیبانی و حمایت میکنه. همونطور که ما را آفرید و رشد داد و خطرات را ازمون دور کرد و همیشه در شرایط سخت درهای زیادی را به روی ما گشود.
   من از صمیم قلبم به خدای مهربونم که همین قلب را در به بهترین شکل برای من آفرید و بدون اینکه من متوجه بشم کار و تنظیماتش را انجام میدهه و من فقط می بینم که زنده ام،می تونه مرا به آرزوی دیرینه م که لاغری هست برسونه بدون اینکه من بفهمم چی شد و چطور این اتفاق افتاد….قطعا در مورد لاغری با ذهن هم اگر خدا را و قدرت و توانایی خدا را با همه وجود باور کنیم و بقیه ی کارا رو به خودش بسپاریم حتما به نتیجه میرسیم…
   خدایا به ما ایمان قوی و قلبی عنایت کن تا حضور زیبایت را در همه ی امور زندگی مون با همه ی وجود احساس کنیم و زندگی مون را به تو بسپاریم.
   من مطمئنم که به لطف خدای مهربون و راهنمایی های استاد عزیز و همت خودم به نتیجه ی عالی که متناسب شدن هست میرسم.
   به امید آن روز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/16 01:02
   مدت عضویت: 660 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 217 کلمه

   روز چهل و هشتم تکرار:
   توبه کنید لاغر میشوید .
   نمیدونم چرا دوست دارم درباره ی اهمیت احساس خوب داشتن بنویسم .و اینکه احساس خوب باعث میشه ادامه بدی و همیشه حالت خوب باشه .توبه می کنیم که حالمون بهتر بشه و با آرامش بیشتری ادامه بدیم .کوله بار افکار منفی رو زمین میذاریم و سبکبال و رها باز هم ادامه میدیم.هر وقت که احساس خوبی داریم برای خودمون اهمیت قایل هستیم و برای پیشرفت و تجربه ی احساس خوب بهتر تلاش میکنیم.
   من با خواندن نظرات دوستان همیشه احساس بهتری پیدا میکنم و مطالب سایت رو مثل یک چشمه همیشه جوشانِ انرژی مثبت میدونم که مهم نیست حال من چیه ، وقتی میام اینجا عااااااالی میشم و فوق العاده انرژی و انگیزه میگیرم.
   من میخوام توبه کنم و از مسیر تعلل برگردم به راه استمرار و دوباره ادامه بدم و تکرار کنم .
   من تصمیم گرفتم این چند ماه باقی مانده تا پایان این قرن با تمام اشتیاق و احساسم در این مسیر حرکت کنم . نگفتم تمام تلاشم چون لاغری خیلی آسان است و نیازی به تلاش زیاد ندارد اما من با تمام عشقم ادامه می دهم.
   من وقتی هرروز همراه و هم گام با شما هستم خیلی احساس خوبی دارم و هرروز شاهد افزایش انرژی و اشتیاق خودم هستم پس ادامه میدم و ادامه میدم و تکرار میکنم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/01 17:17
   مدت عضویت: 466 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 269 کلمه

   با سلام به استاد گرامی و دوستان متناسبم….
   من امروز در تاریخ آبان ۹۹ توبه میکنم از چاقی و دوباره تعهد میدم که وزنم رو کم کنم ودراین راه از هیچ تلاشی فروگذار نکنم.‌
   خدای خوب و‌مهربون همانطور که منو به این سایت هدایت کردی کمکم کن در این مسیر لاغری با ذهن ادامه بدم و‌استمرار داشته باشم.‌
   درسته استاد…الا بذکر الله تطم،ن القلوب…واقعا با یاد خدا دلها آرام میکیره….
   وقتی فکر میکنی اول و آخر همه چیز و همه کس و همه کارا خداست چه جای نا آرامی و ناراحتی…
   من هنوزم گاهی در جمع فراموش میکنم در سایت شما عضوم و یا در مسیر لاغری هستم و‌پیفام سیری رو قراموش میکنم و دستم به هر سمتی میره و‌ میل ندارم یادم نمیاد .چرا اینجوریه. شاید چون در جمع خانواده یا دوستان ذهنم میره به سمت گذشته و پرخوری ها و همه چی خوری ها….نمیدونم …اگه به این مرحله برسم مطم،نم که فرمول های لاغری دیکه کامل جایگزین فرمول چاقی شدن.‌میدونم فرمول چاقی پاک‌نمیشن فقط باید جایگزین شن.‌فقط باید از مسیر خارج نشد.
   استاد عزیز من به مسیری که هستم مطم،نم .این مسیر مقصدش لاغری و تناسب اندامه.‌من باورم اینه.انتظارم از خودم فقط لاغریه.‌فقط گاهی شاید بخاطر اینکه مثلا دو سه روز دورم از مسیر یهو از مسیر خارج میشم و بی هوا میخورم. اینو میدونم با خوندنا و فایل دیدن مستمر و نوشتن و ادامه دادن همیشگی راه درست میشه.‌اینه که استاد شما همش تاکید میکنین با هر احساسی که داریم فقط ادامه بدیم. روزی یکی دو ساعت بهای لاغری رو‌که وقت گذاشتن برای خوندن فایلاست بپردازیم .همین…..
   خدایا کمکم کن.
   استاد ممنون که هستین
   یه چیزی بگین اشتیاق دو روز پیشم برگرده….

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1399/08/04 10:52
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 38 کلمه

    سلام دوست عزیز
    اشتیاق شما جدا از شما نیست و نمی تونه جایی بره
    این شما هستی که با توجه کردن به موضوعات پیرامون خودت تمرکزت رو از خودت بر می داری و اشتیاقت برای رسیدگی به خودت کم میشه

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/28 10:01
   مدت عضویت: 556 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 387 کلمه

   سلام و درود , استاد عزيز & دوستان سرزمين لاغرى با ذهن😊
   روز چهل و هشت تكرار , 🎶 🎵 🎼 موزيك فايل صبحگاهى لذت بخش و انرژى زا بود😍
   فايل , توبه كنيد لاغر مى شويد !
   من به لطف خداوند مهربان , به سمتِ اين مسير هدايت شدم . در اين مسير , من به خداوند مهربان اعتماد مى كنم و هر روز , با احساس خوب , با آرامش و شادى كه همگى لطف و فيض خداوند به من هست . در اين مسير آهسته و پيوسته ادامه مى دم و آگاه هستم كه تغييرات يواش يواش صورت مى گيره و عجله و شتاب در اين مسير از حربه هاى ذهن منفى بافم است . كارهاى خداوند با آرامش و صبر است و آرام آرام انجام مى شه مثِ تكامل نوزاد , كه حداقل 9 ماه تا تولد يه نوزاد سالم و كامل زمان مى بره . هر تغييرى در جهان هستى به آرامى انجام مى شه , تغيير فصلها , و هر فصل زيبايى خودشو داره . منم آرام آرام چاق شدم طورى كه هر روز احساس چاق شدن نكردم ! تا اينكه به يه عروسى دعوت شدم , يا اينكه رفتم لباس بخرم و اونوقت بود كه تازه متوجه شدم چاق شدم !هر گاه , برنامه ى جشنى مى شد , يادم مى اومد كه چاق شدم !
   به همين سادگى و به همين راحتى هم لاغر مى شم , آرام آرام , طورى كه به بدنم شوك وارد نشه , بخاطرِ اينكه بدنم سالها ست كه اسير چاقى و اضافه وزن است , و به بكباره و به سرعت , ذهن من , وارد عمل نمى شه و همه چى , طى يك فرايند و پروسه انجام مى شه . محصولات كشاورزى هم طى يك پروسه در حال رشد و نمو هست و زمان كافى نياز داره . خداوندا , من متاسفم و مسئولم و توبه مى كنم از اينكه از بدنم بخوبى مراقبت نكردم و از خودم غافل شدم , خداى مهربان , من به تو اعتماد مى كنم و اميدوارم با لطف و فيض و هدايت الهى ت , من در اين مسير با احساس خوب , آرامش و شادى به هدفم , لاغرى با ذهن مى رسم . سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم .
   با تشكر فراوان , شاد و سرسبز باشيد🧡🧡

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/26 01:19
   مدت عضویت: 552 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 206 کلمه

   من سال ها بود که اشتباه فکر میکردم رفتار اشتباه داشتم باور های اشتباه داشتم خودن به بدن خودم صدمه میزدم ،خودم خانه خدارو پر از آشغال کردم و این همه رفتار اشتباه داشتم و حالا خداروشکر میکنم که من رو به این مسیر هدایت و من ایمان اوردم و انجام دادم و تغییرات من حالا شروع شده و دیگه من تمام سعی خودم رو بر این میزارم که مبادا با افکارم یا رفتار تخریب کنم و هرطور که شده سرعت تخریب رو کم میکنم تا خیلی اسون و راحت بدنم ترمیم کنه صدمه ای رو که خودم زدم و این لطف خداعه که وقتی دستمو میبرم باز زخم ترمیم میشه واین هم مثل همون صدمه است و ترمیم میشه و من توبه میکنم …خدایا من رو ببخش که سال ها به خانه تو صدمه وارد کردم و رفتار صحیحی نداشتم خدای من ، تمام سعی و تلاش خودم رو میکنم تا دیگه تخریبی وارد نکنم نه با افکار نه رفتارم و مطمئنم و ایمان دارم که به لطف خدای مهربان و تلاش خودم به هدف خودم میرسم 💕💕💕

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/05/31 10:13
   مدت عضویت: 647 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 313 کلمه

   به نام حق
   سلام بر دوستان عزیز و استاد گرامی
   امروزتاریخ ۹۹/۵/۳۰تصمیم گرفتم توبه کنم از این جسم با ارزشی که خداوند در اختیار من گذاشته و من بی حساب و کتاب هر جوری که خواستم باهاش رفتار کردم و ضربه های محکمی به این جسم وارد کردم الان که یادم میاد چه کارهای باهاش کردم خیلی ناراحت میشم پشیمونم بخاطر این رفتارهای زشتی که در قبال این جسم مقدسی که خداوند صحت و سلامت در اختیارم گذاشته انجام میدادم

   خدایا منو ببخش که با پرخوری ها اشغال وارد بدنم کردم و همبشه خدا و اطرافیانم رو مقصر میدونستم که خدا میخاد من زجر بکشم من مریض باشم خواست خداس
   همیشه دعا میکردم که خدا یک راهی رو جلوی روم قرار بده که بتونم به اسونی متناسب بشم خدایا ممنونم ازت که منو هدایت کردی در این مسیر زیبا ممنونم ازت که وقتی چیزی ازت میخام بی منت جلوی روم قرار میدی سپاسگزارم محبوبم

   زمانی که دوستم اومد خونمون و بهم گفت که اینجور برنامه ای هس از طریق ذهن بدون اینکه فکرش رو بکنم از دوستم شماره استاد رو گرفتم و با استاد صحبت کردم و سریع وارد گروه شدم بدون اینکه از کسی بپرسم چه جوره و تحقیق چیزی بکنم به استاد اطمینان کردم و باورم شد که در این دوره به نتیجه میرسم یعنی اول به خدا و بعد به استاد اطمینان کردم و مطمین بودم که در این روش من موفق میشم به یاری خدا 🙏🏻

   من تغییرات زیادی داشتم وزن و سایز زیادی کم کردم هله هوله نمیخورم
   پیغام سیری و گرسنگی رو دریافت میکنم خیلی زیبا با مواد خوراکی روبرو میشم
   عاشق خودم شدم به خودم خیلی احترام میزارم هر روز میثاق نامه رو با شور و هیجان زیادی اجرا میکنم و الان در این وزنی که هستم بازم دوست دارم متناسب تر بشم و به یاری خداوند و استاد عزیز به نتیجه ی دلخواهم میرسم 👏🏻🙏🏻😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    شراره شيركاني
    1399/06/01 16:36
    مدت عضویت: 808 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 81 کلمه

    با سلام ؛ من تا اينجاي دوره خيلي اموزشها ياد كرفتم؛خيلي احساس شادي در من ايجاد شد ك من ميتونم ب خواسته ي خودم برسم ؛من قبلا واقعا احساس كناه داشتم ؛اخه بدنه من كناهي نداشت اين من بودم ك اذيتش ميكردم و با ديدن اين فايل تحت تاثير بسزايي قرار كرفتم با خودم فكر كردم ك از بدنم عذر خواهي ميكنم و دوستش دارم و توبه ميكنم و عهد مبندم با خودم ك از اين هديه ي الهي مواظبت بكنم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/05/26 14:57
   مدت عضویت: 658 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 281 کلمه

   سلام به استاد عزیز و دوستان متناسب ، من روزی که دوره را خریدم یک لحظه هم شک نکردم که نتیجه نمیده و ایمان داشتم که این تنها راه متناسب شدنه چون از طرف خداوند هدایت شدم برای خرید دوره چون قصدم خرید دوره دیگه ای بود و از روز ورود به دوره تا الان که روز ۴۸ هست خدا را مدام شکر میکنم که هدایت شدم به بهترین مسیر زندگی چون من دوره های اساتید دیگه را هم تهیه کرده بودم و کار میکردم ولی ته دلم میگفتم چه فایده داره که پیشرفت کنم من که هنوز چاقم و چاقی را مانع پیشرفت خودم میدونستم و خداوند واقعا کارش درسته و به موقع هدایت میکنه که برای لذت بردن از زندگی اول باید لاغر بشم خیلی خوشحالم که قدم به این سرزمین رویایی گذاشتم و از همون اول خودمو بخشیدم که با ناآگاهی جسمم را به این روز درآورده بودم گفتم خدایی که منو به این مسیر هدایت کرده حتما منو بخشیده و بیشتر از من دوست داره که متناسب و سلامت بشم و تنها کاری که من بابت سپاسگذاری باید انجام بدم اول اینکه باورم قوی بشه و دوم متعهد به انجام تمرینات باشم و احساس گناه از خودم دور کنم خدا را شکر تا اینجای دوره نتایج خیلی خوبی گرفتم ، سلامتی که با تک تک سلولهام حسش میکنم دردهایی که خیلی خیلی کم شدن ، جمع شدن سایزم و کم شدن غذا و ولع خوردن ، اینها همه معجزه این برنامه س که به ساده ترین شکل ممکن انجام شده و با ایمان صد در صد به این روش تا پایان خوش اندامی و سلامتی با صبر و حوصله و حمایت خداوند پیش میرم ، خدایا شکرررررت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/05/20 00:06
   مدت عضویت: 813 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 127 کلمه

   سلام
   مطمعنم كه خدا اين توانايي در من ديده كه منو به اين دوره هدايت كرده و يه درصدم شك ندارم و متاسفم كه اين همه سال اسيب به جسمم زدم افسوس خوردم روح و جسمم ازار دادم و به خودم اسيب زدمم الان متاسفمم و اميدوارم كه با ايمان قوي به خدا بتونم اسيبي كه به روح و جسم زدمو ترميم كنم و به يه جسم زيبا و روح شاد برسمم و به خودم قول بدم كه تمام حس هاي منفي بدمو بريزم دور تا با روح شادم به جسم زيبام و تمام خواسته هاي ديگه مثل ثروت و خوشبختي ام به راحتي برسم خدايا ازت ممنونم كه منو در اين مسير قرار دادي تا بتونم زندگي اين ❤️دنيامو از همه نظر به بهشت تبديل كنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/03/29 18:53
   مدت عضویت: 670 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 120 کلمه

   با سلام من به این روش ایمان دارم که با ذهن میشود لاغر شد من بدون آنکه متوجه بشوم که چطور فقط با گوش دادن به فایلها وانجام تمرینها حالا که در روز ۴۷ تکرار هستم با وجود اینکه من مثل دوستان دیگر غدایم خیلی کم نشده وهیچ کدام از وعده های غذاییم حذف نشده خیلی خوب سایز ووزن کم کردم اباسهایی که قبلا به تنم نمیرفت را حالا پیتوانم بپوشم شاید یک کمی هنوز چسبان باشند ولی راحت میپوشم واین برایم بسیار لذت بخش است من هیچ عجلهای ندارم وبارها دوره ها را تکرار میکنم خیلی ممنون اسناد که این روش شما بهترین وراحترین راه برای رسیدن به تناسب اندام است ممنون برای این همه تلاش موفق باشید همیشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/03/19 07:26
   مدت عضویت: 801 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 37 کلمه

   با سلام، من مطمئن شدم که میتوانم به خواسته هام برسم و مطمئن هستم که باید سیر تکاملی هر چیزی را طی کنم و این روند تدریجیست و عجله هیچ فایده ای نداره این قانون هست.
   سپاسگزارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/03/08 19:17
   مدت عضویت: 619 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 127 کلمه

   سلام خدمت همه
   چه احساس عالیه است وقتی دیگه ذهنت باور میکنه لاغری آسون ترین کار دنیاست.این منم که اینو میگم کسی که یکی از بزرگترین مسئله زندگی ام تناسب اندامم بود الان که در حال تکرار دوره هستم ایمان دارم به این جمله وروز بروز دارم نتایج اونو میبینم
   اصلا متوجه نشدم چجوری یکسری رفتارهام تغییر کرد بدون سختی .بدون رنج.من عالی در حال متناسب شدن هستم ومیدونم که عجله آفته همیشه وقتی ذهنم درگیر عجله میشه بهش میگم همون جور که آهسته چاق شدی آهسته هم لاغر میشی فقط تخریب تباید داشته باشی یا حداقل کم کم کنی تا اونو به صفر برسونی که اونم با تکرار وانجام تمرینها هر روز بطور مستمر بدست میاد…..خدایا شکرت برای این روش ساده .استاد سپاسگزارم برای همه ی کمکهاتون🌺🌺🌺🌺

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/03/08 09:29
   مدت عضویت: 660 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 195 کلمه

   چند روز هست که منفی بافی حسابی شروع کرده بود به تخریب شدید روحیه من ، البته من مدام در حال گفتگوی درونی با خودم بودم تا اجازه ندم منفی باف به هدفش برسه اما دیشب احساس کردم که به کمک استاد نیاز دارم ، بنابراین تصمیم داشتم امروز بعد از انجام کارهای دوره به ایشون پیام بدم و ازشون کمک بخوام تا با صحبت هاشون به من برای بالا بردن روحیه کمک کنند.
   اما دوستان ، در حیرتم از چیدمان خداوند وقتی این فایل رو دیدم تمام آنچه نیاز داشتم رو شنیدم ، انگار که استاد دارن مختص مشکل من و فقط خطاب به من صحبت میکنند. خدایا شکرت .
   استاد شما گفتید همین که به این دوره هدایت شدیم به این معنی است که خداوند میخواد که ما متناسب بشیم ، من به این حرفتان ایمان دارم و اینکه امروز من بدون اینکه سوالم رو بپرسم جوابم رو که از قبل آماده شده بود گرفتم ، ایمانم رو به این موضوع دو چندان کرد .
   خداوندا من خودم رو به دستان تو سپردم ، تو هدایتم کن ، دلداری ام بده ، قلبم رو آرام کن و راه رو بر من هموار کن . آمین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/02/29 15:26
   مدت عضویت: 804 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 320 کلمه

   با عرض سلام خدمت همه دوستان خوبم واستادعزیزومهربانمان.خداونداسپاسگزارم که توفیق حضور در گروه رو دارم خداجون ممنونم که من هم دارم پله های موفقیت رو یکی پس از دیگری طی میکنم فهمیدم عجله آفت بذرلاغری من هست وبا گذشت زمان وبه لطف خدا دارم این قدرت کنترل فکرم رو بدست می گیرم من طی دوره متوجه شدم که ما نه فقط در مسیر لاغری نیاز به پاکسازی ذهن داریم که در تمام ذره ذره رفتار گفتار وکردارمان در کل زندگی نیاز به تغییر و برنامه ریزی داریم و وقتی در یکی از این مسیر ها داریم حرکت میکنیم یه جورایی ما وارد کل خزانه ذهنی میشویم و نباید فکر کنیم به زودی به لاغری دست پیدا میکنیم بلکه باید به این توجه کنیم که دایره خطاها اشتباهاتمان توی زندگی چقدر بوده و وسعت داشته چون این دوره ی بسیار عالی ذهنی درحال آنلاین کردن کل اطلاعات ذهنمان به سمت پاکسازی و تغییر است چون سیستم ما در تمام ابعاد زندگیمان همه بر می گردد به کار ذهن ما نمی توانیم به جسممان بگوییم تو لاغر شو ولی رفتار اشتباه دیگرم بعدا درست میکنم در صورتیکه اصلا این کار غیر ممکن هست و این برنامه یک کارزار بزرگی را در حال به روز رسانی و پاکسازی هست نه فقط جسم ما داره این اطلاعات درست رو میگیره بلکه تمام شخصیت و منش ما رو هم داره زیبا وخارق العاده ومتعادل میکنه ومن خدارا سپاسگزارم برای تمام امتیازات مثبت و نیکی که طی این دوره شامل حالم کرده که آنقدر آرامش وحس امنیت وحس خوب بودن رو به من بخشیده که فکر میکنم لاغر شدن به حاشیه زندگیم رفته ولی من میدونم ومطمعن هستم که با صبر و تلاش ومداومتم در دوره به همراه استاد عزیزم به تمام خواسته هایم یکی پس از دیگری خواهم رسید و با این همه تغییر در زندگیم ،به هر تغییردیگری که بخواهم بدهم ایمان کامل دارم ومی توانم، به امید و لطف خداوند.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/02/24 19:17
   مدت عضویت: 765 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 175 کلمه

   سلام به همگی
   من تو این مدت که دوره را شروع کردم تغییرات فراوانی در خودم دیدم از نظر احساسی و جسمی ولی بارها و بارها احساسم بد شد یعنی خیلی مواقع منفی باف ذهنم بهم گفت تو لاغر نمیشی، یا بهم میگفت چرا شکمت کوچک نشده!! یه مدت عادت کرده بودم روزی ده بار خودم رو تو ایینه نگاه میکردم و خیلییبی اینکار بد بود و احساسم بد میشد چند روزی هست وقتی میزم جلوی ایینه فقط صورتم را نگاه میکنم و خدا رو سکر میکنم و سعی میکنم به شکم و باسنم و پاهام نگاه نکنم و احساس میکنم حالم بهتره و واقعا این موضوع را تجربه کردم که عجله کار رو خراب میکنه.
   دیروز بعد از مدت ها برای بچه هام نوتلا خریدم و منی که دیوانه ی نوتلا بودم اصلاااا میلم نکشید حتی یک لقمه کوچک ازش بخورم و بازم برام ثابت شد این دوره شگفت انگیزه
   واقعا ممنونم ازتون.
   از خداوند هم میخوام که من رو در این مسیر مثل قبل حمایت و هدایت کنند🙏🏻🙏🏻🙏🏻 تا بتونم به قله ی تناسب و زیبایی برسم🥰

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/02/11 23:41
   مدت عضویت: 832 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 277 کلمه

   با سلام خدمت دوستان شگفتی سازم .من هم همینجا میخام توبه کنم و از خدا طلب بخشش کنم که بدنی رو که برای من سالم در اختیارم قرار داد با اضافه خوری و رفتار اشتباه به این وضع دچار کردم و از خودش کمک میخام که منو در این مسیر یاری کنه.
   من چند وقت پیش یکم تو مسیر سرد شدم ولی تقصیر منفی باف بود و مدام میگفت لاغر نشدی و من مدام میگفتم من تو مسیر درست هستم و نباید عجله کنم .تا گذشت و چند شب پیش به مهمونی خانوادگی رفتم و همه خواهرام میگفتن افرین چقدر لاغر شدی چکار کردی خیلی خوب شدی و من مدام لبخند میزدم و تو دلم خودمو تشویق میکردم .و فکر میکنم از خوشحالی زیاد دو سه ساعت رقصیدم و کلی خودمو تشویق کردم .و میخام از خدا خیلی تشکر کنم که من رو نجات داد خیلی ممنونم ازت .خدایااااااا سپاسگزارم.
   من مطمونم وقتی ارزویی به دلت میوفته حتما حتما میتونی بهش برسی چون من روزی خیلی دوس داشتم رانندگی کنم و الان هر وقت رانندگی میکنم خدارو شکر میکنم که چقدر همه چی اسون پیش رفت.
   استاد مثال کشاورز و جوانه زدن عالیه که ما هر وقت به عجله کردن فکر کردیم دوباره و دوباره یادمون به کشاورزی بیوفته و بدونیم که برای داشتن محصول باید صبر کنیم و توکل داشته باشیم.
   استاد من هر وقت نا امید میشم یه فایل شما روبه روم قرار میگیره که حالمو عوض میکنه و از خدا میخام که هرکس که احتیاج به تناسب داره به این راه هدایت بشه چون تنها راهی هست که میتونم به جرات بگم فقط فقط این تنها راه رسیدن به اندام ایداله .ممنونم از شما و سپاسگزارم از خدااااااا???

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/02/03 00:03
   مدت عضویت: 804 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 17 کلمه

   سلام استاد من دوره براپسر نه ساله ام میخواستم ،لطفا اگه تهیه شده شرایطش بگید تاتهیه کنم.ممنون.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/02/01 10:50
   مدت عضویت: 804 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 22 کلمه

   خسته نباشید استاد میخواستم ببینم دوره برای بچه ها که گفتید در دست اماده کردن دارید ،آماده شده که بخایم تهیه کنیم؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/02/02 14:13
    مدت عضویت: 804 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 6 کلمه

    سلام استاد دوره برای بچه هاست؟

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   پونه عدل تهرانی
   1399/01/26 04:27
   مدت عضویت: 832 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 139 کلمه

   من هم همینجا توبه می کنم به درگاه خدا ، خدایا اشتباه کردممنو ببخش از اینکه مراقب بدنم نبودم و به سمت چاقی بردمش و باور دارم که خداوند منو به سمت متناسب شدن هدایت می کنه انشالله!
   من واقعا این مسیر رو باور کردم و می دونم که هر چیزی روندی داره که باید این روند به حالت عادی طی شود و یهویی نمی شه که آدم وزنش کم شه و باید مراحلش طی شود فقط باید صبر کرد تا خود به خود انجام شه
   من اصلا نمی دونم چه جوری لاغر تر شدم فقط فایلهام و گوش دادم و تمریناتم و انجام دادم آدم بعد این کارها خود به خود لاغر می شه شاید آدم نتونه برای کسی توضیح بده ولی برای خود آدم خیلی جالبه این روش من تقریبا دو هفته دیگه یک ساله می شم!

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/01/23 01:21
   مدت عضویت: 713 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 99 کلمه

   سلام استاد چقدر قشنگ جواب کشاورز دادین کلی من ازاین جوابتون نتیجه گرفتم چه خوبه این فایل ها رو بنا به نیاز هنرجو ها تهیه میکنید واقعا خیلی از جواب سوالامو تو این فایلا میگیرم و چقدر خوبه که به خوندن دیدگاه ها تاکید میکنید واقعا دیدگاه ها بمثابه یک دوره تجربی و عملی است و چقدر اسم های متناسبی برای فایلا انتخاب میکنید و توبه واقعا مفهوم کاملی رفتار درست وعدم برگشت واقعی به رفتارها و باورهای غلط هست خدایا شکر که شما رو داین مسیر دارم که با گوشزد های بجا به موقع مدد یار هستین ???

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/01/21 22:41
   مدت عضویت: 739 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 618 کلمه

   روز ۴۸ تکرار
   سلام به دوستان پرقدرتم واستاد مهربان
   امروز دوستمو بعد از ۳۵ روز دیدم و خلاصه از ظهر تا شب با هم بیرون خرید داشتم و ماشینم تعمیرگاه برده بودیم ،دوستم تمام دوره های استادو برای من خریده وخودش وارد کامیپوترش میکنه ،روی فلش میریزه وشسته رفته بمن میده و منم گوش میدم ،یعنی دسترسی خودش به فایلا خیلی راحته ولی متاسفانه گوش نمیده با اینکه باور وایمان داره به این روش ،و منو داره میبینه که لاغر شدم ،اوایل بهش اصرار میکردم ولی به توصیه استاد که میگن به کسی زور نکنید برای استفاده از دوره ها،منم منصرف شدم وفقط تو این مدت گاهی مطالبیو که یاد میگیرمو به ایشونم توضیح میدم ،ومیدیدم که ایشونم داره سایز کم میکنه،وزنشونم خیلی بالاست ،مدل وعادت خوردن من تغییر کرده وایشونم مدل خوردنشو تغییر داده،مثلا عادت داشتن با نهار یا شام ۲تا نوشیدنی بزرگ میخوردن الان یا نمیخورن یا اگر پیش بیاد ۱دونه میخورن،قبلا اگر من غذایی میپختم وبهش میگفتم اگر گرسنه ای بخور ،میگفت ،من سیرم باشم میخورم غذای تورو ،قبلا عادت داشتن سینما میرفتیم پفک یا چیپس وپف فیل و یخ در بهشت میگرفتن ،الان ترجیحا اگر میل نداشته باشیم فقط آب،امروز دیدم غذاشو تا آخرش نخورد ،قبلا فکر میکرد هرچقدر غذا توی بشقابه باید تموم کنه ،الان یاد گرفته میگه مراقب جوانه های لاغریم هستم ،اتفاقا امروز نهار بهش گفتم ای وای ماست نخریدیم ،یا وسایل سالاد ،ایشون در جوابم گفت ،مگه آقای عطارروشن نمیگه حتما نباید ماست وسالاد بخوریم با غذامون? متوجه شدم حواسش به مطالبی که یاد میگیره هست و مدل خوردنش کاملا تغییر کرده و امروز بازم دیدم سایزش ریخته ،بهش گفتم آفرین معلومه آشغال وارد بدنت نکردی،در صورتیکه قبلا چندتا راهی که واسه لاغری رفته بود به بن بست خورده بود و دیگه قید لاغر شدنو زده بود
   ایشون عادت داشتن که هر روز چندین بار وزن کشی کنن و وزن ۱۶۰کیلو تو ذهنش مونده وانگار اذیتش میکنه ،امروز میگفت خیلی دوست داره بره روی وزنه و ببینه که ۱۶۰کیلو نیست ،و خودشم میگفت چقدر اضطراب میگرفتم هر وقت وزن کشی میکردم واصرار داشت که بهش یه فن و تکنیکی یاد بدم که بتونه وزن ۱۶۰کیلو پاک کنه،منم بهش گفتم فایلارو گوش بده ،تمرین کن ،یه مسئله به این بزرگیو که نمیتونی با یه ورد از ذهنت پاک کنی ،،باید با گوش دادن فایلا،تمرین وتکرار ونوشتن وخوندن نظرات دوستان و ادامه دادن و تغییر رفتار وعادات ،یواش یواش پازل ذهنی وتصویر جدیدت ساخته میشه واونوقته که از خلق سلامتی وتناسب اندام خودت لذت میبری

   منم احساس میکنم تازه دارم پازل خود متناسبمو دونه دونه هر روز قسمتیشو میچینم و بعد از یه مدتی که نمیدونم چقدره، اون خانم متناسب لباس سفیدی که مد نظرمه وعکسش تو اتاقمه وهر روز میبینمش ،ظاهر میشه و من به خودم از الان برای خلق فریده جدید متناسب با یه عالمه شخصیت عالیتر آفرین میگم
   فریده ای که خودم ساختمش ،نه اون فریده ای که ساختنش
   همونطور که این راه خداگونه بود حتما مسیر هم خداگونه است ،استاد هم خداگونه است،همراهانمم خداگونه اند ،حتما بازم مثل همیشه خدا با مهربانی هر چه تمام تر دست منو میگیره وهدایتم میکنه که خیلی راحتر و شادتر این مسیرو طی کنم
   منکه از اول مطمئن بودم به این روش ،از الان به بعد ۱۰۰۰برابر بیشتر ایمان دارم
   در ضمن امروز که دوستم منو بعد از ۳۵روز دید گفت چقدر پاهات وپهلوهات ریخته ،منم که خودم شاهد اینهمه تغییر خودم هستم ،پس خودمو بیشتر تشویق کردم وگفتم آفرین فریده تو بینظیرترین دختر دنیایی ،البته که اگر قبلا بهم میگفت اصلا قبول نمیکردم و منفی بافم میگفت داره دروغ میگه
   ممنونم استاد از اینهمه انرژی که برای هنرجوهاتون میذارید ،حتما با نتایجمون با عکسامون خوشحالتون میکنیم که جواب تمام زحمتاییکه کشیدید حداقل جبران بشه ،عکس منو اجازه دارید بذارید تو تمام دنیای مجازیتون ،به زودی?

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   طوبی حاج احمدی
   1399/01/14 20:21
   مدت عضویت: 808 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 110 کلمه

   سلام استاد عزیز ودوستان گرامی
   من توبه میکنم واز خدای مهربانم طلب بخشش دارم
   من قول میدهم ک کارهای اشتباهی را ک باعث چاقی واضافه وزنم شده تکرار نکنم
   من مطمعن هستم ک در مسیر درستی قرار گرفتم وبا تکرار عادتهای درست ب لاغری وتناسب اندام میرسم
   من ب جسم خودم اعتماد دارم ومیدانم ک خیلی راحت کار درست را انجام میدهد ومرا ب تناسب همیشگی میرساند
   خدایا ب همانگونه ک مسیر درست را نشانم دادی مرا برای رسیدن ب لاغری وتناسب اندام یاری کن وب من قدرت بده ب هدف خودم برسم
   خدایا شکرت ک توبه مرا قبول کردی ومرا ب هدفم میرسانی خداجونم خیلی خیلی دوستت دارم ?

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/12/02 21:53
   مدت عضویت: 787 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 250 کلمه

   با سلام
   با درسی که از فایل ها گرفته ام ،ناامیدی و عجله بزرگترین مانع هایی است که می توانند مانع موفقیت من بشوند . اگر ارتباط من با این برنامه قطع شود قطعا منفی باف توسط این دو عامل مرا از ادامه راه باز میدارد . نهال لاغری که این دوره در ذهن تک تک ما کاشته هنوز ضعیف است و به تنومندی درخت چاقی نیست . پس بسیار آسیب پذیر می تواند باشد و من باید هر روز با گوش دادن به فایل ها آن را آبیاری کنم ، کود بدم تا اون هم قوی بشه و درخت چاقی روز به روز ضعیف و ضعیف تر بشه .پس من با چند ماه کار کردن بی نیاز از تمرین کردن نمی شوم .و چقدر این فایل در اینجای دوره به جا و به موقع بود .در گوشی ها یک قسمتی داره به نام reminder (یادآوری) که بعضی مناسبت ها را که می خواهیم به ما یادآوری می کنه . اون نشانه ها یی که از دفترچه جدا کردیم و رنگ کردیم و وزن دلخواهمان راروی آن نوشتیم هم هر لحظه هدفمان را برای ما یادآوری می کند .امید را یادآوری می کند و اینکه خدا هست در کنار من و به من کمک می کند .من که توبه کردم از چاقی و خیال برگشت به آن را ندارم . ما تنها نیستیم .
   با سپاس از استاد عطار روشن که بی خیال لاغری ما نمی شوند ، همانطوری که بی خیال تناسب اندام خودشون نشدند .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/11/24 11:26
   مدت عضویت: 816 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 110 کلمه

   من پس از سال ها رژیم گرفتن وناامیدشدن از لاغری دائمی وهمیشگی یه روز به طور اتفاقی به سایت لاغری با ذهن هدایت شدم والان خوشحالم که می دونم خواست خدا بوده چون دیگه واقعا خسته شده بودم گاهی عجله می کنم و دلم میخوادکه زودتر نتیجه بگیرم وحتی بعضی مواقع تصاویر دوستانی که متناسب شدن رامی بینم وزمان لاغرشدنشون را میخونم که درچه مدتی نتیجه گرفتن منم عجله می کنم ولی بازم به حرف های استادمراجعه می کنم که فرمودن این به باورشما برمی گرده واینکه تا چه حدتونستید باورهای ذهنی خودتون را تغییر دهید پس من دراین مسیر میمونم تا بتونم باورهامو آنطور که بایدتغییر بدم ومتناسب بشم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/10/25 19:02
   مدت عضویت: 832 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 69 کلمه

   من هم مطمئن هستم که خدا من رو به این دوره هدایت کرد چون خیلی دوست داشتم ومی خواستم لاغر شم ودر این زمینه تلاش زیادی کردم وخدارو شکر که بااین دوره آشنا شدم وکاش خیلی زودتر از لین بااین دوره آشنا می شدم حتما تاالان به وزن دلخواهم می رسیدم ولی بازم الان هم خوبه که یادگرفتم میتونم لاغر بشم وباآرامش غذا بخورم بدون ترس از چاقی واسترس

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   پونه عدل تهرانی
   1398/09/29 23:43
   مدت عضویت: 832 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 79 کلمه

   من هم نمی گم به طور اتفاقی بلکه به خواست خدا این با این سایت آشنا شدم و بالاخره تا اینجا پیش اومدم ولی بعضی روزها حوصله‌م کم می شه و می گم لعنت بر شیطون و دوباره نمی دارم وقفه بیوفته و ادامه می دهم تا انتها ایشالله به لطف خدا! و باور کردم از اول که این فایلها رو گوش دادم ولی به کسی نگفته بودم تا چند وقت که همه ازم سوال کردن دیگه گفتم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    زرینوش کریمی
    1398/11/22 01:01
    مدت عضویت: 828 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 42 کلمه

    با سلام خدمت شما خیلی ممنون از فایلهای خوبتون همه حرفهای شما درست هست ولی چون مدت بسیار زیادی در این حالت بودیم دلمون می خواد زودتر متناسب شیم زودتر از این وضع خلاصشیم به این دلیل است که عجله میکنیم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/09/26 08:09
   مدت عضویت: 832 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 77 کلمه

   سلام استاد عزیز و گرامی و دوستان خوبم
   چقدر این فایل قشنگ و امید دهنده است البته من اطمینان کامل دارم که از این روش به نتیجه میرسم همانطوریکه دو سوم از وزنی که باید کم میکردم را کم کرده ام و یک سوم دیگر را هم به آسانی مثل قبل کم میکنم و به وزن ایده الم میرسم
   مرسی اسناد عزیزم پیدا کردن این روش لاغری با ذهن بهترین اتفاقی بود که در زندگی ام افتاد ????

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/09/23 20:47
   مدت عضویت: 832 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 225 کلمه

   روز چهل و هشتم تکرار:
   من فکر می‌کنم برای تک‌تک مایی که در این مسیر به سمت تناسب در حال حرکتیم گه‌گاه پیش میاد که احساس نامیدی، احساس عدم اطمینان از نتیجه، نگرانی از عدم موفقیت و یا طولانی به نظر رسیدن مسیر زو تجربه کنیم. این یه روند اجتناب ناپذیره اما مهم اینه که با وجود این احساسات منفی بتونیم همچنان به مسیر ادامه بدیم و دوباره ارتعاشات مثبت رو در وجودمون افزایش بدیم.
   در هر راهی که انسان‌ها قدم میذارن اگر نامیدی به اون‌ها چیره بشه نمیتونن ادامه بدن.
   در مورد خودم بارها به این نتیجه رسیدم که اگه از این مسیر خسته بشم چه راه دیگه‌ای در پیش رومه که بخوام از اون طریق فایده‌ای به خودم برسونم و همیشه جوابم این بوده که اگر من باورهای جدیدمو رها کنم باز برمیگردم به شرایطی که خودمو محکوم میدیدم به یک سرنوشت از پیش تعیین شده، چاقی بیشتر،مشکلات و بیماری‌های ناشی از اون،ناراحتی و یأسی که حاصل عدم موفقیت در کاهش وزن و مزمت‌های دیگرانه.
   من سال‌ها با اون روش زندگی کردم و‌هر سال چاق‌تر از قبل شدم پس چرا یکی دو سال وقت صرف مسیری نمی‌کنم که پیش پای منه و پیمودنش آسونه و افراد زیادی با استفاده ازش نتیجه گرفتن. مگه چی برای از دست دادن دارم که کمی اعتماد نمی‌کنم و از افکار و باورهای قدیمیم دست بر نمیدارم؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1398/09/24 12:28
    مدت عضویت: 832 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 13 کلمه

    سپاسگزار شما هستم که چشم منو به دیدن از نوعی دیگر باز کردید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/09/23 09:29
   مدت عضویت: 806 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 359 کلمه

   در رابطه با فایل توبه کنید و لاغر شوید
   تاثیر باور بر لاغری
   وقتی سالها پیش به طور جدی تصمیم به گرفتن رژیمی بر مبنای کم خوری و ورزش کردم باور داشتم که لاغر میشم و اتفاقا هر شب از خدا میخواستم که لاغر شم ولی البته فقط میخواستم که لاغر شم و مثل زمان قبل از خرید دوره که از خداوند خواسته بودم روشی که برای همیشه لاغر شم اونزمان اینجوری خواستم طلب نمیکردم. ولی به قدری باورم قوی بود که اگر در طی رژیم کسی به من میگفت چاق شدی تو دلم بهش میخندیدم و میگفتم ادم احمق نمیدونه من رژیمم و البته با اون همه زحمت و اون باور قوی 23 کیلو کم کردم و جاهای موضعیم کمتر لاغر شد چوم باور داشتم که اینها ژنتیکی و نکته مهم که ما اونزمان ترازو نداشتیم و من برای وزن کردن خودم ماهی یکبار یا دوهفته یکبار به خونه خواهرم میرفتم و خودم وزن میکردم نکته مهم اینکه از وقتی ترازو خریدیم نتونستم بیشتر از هفت کیلو وزن کم کنم هر روز روی ترازو میرفتم روزهایی که کاهش وزن نداشتم ناامید میشدم و میخوردم و روزهایی که کاهش داشتم خوشحال میشدم و رژیم دقیق رعایت نمیکردم و در اخر وقتی رژیم بودم یکسال شکلات چیپس ادامس بستنی کیک نخوردم خیلی به خاطر نخوردنش عذاب نمیکشیدم چون خیای انگیزه داشتم ولی نخوردنم به صورت دستی و انتخابی بود اگر هم میخواستم میتونستم بخورم ولی الان نخوردنم به صورت اتوماتیک یعنی نمیخوام و اصلا بهش فکر نمیکنم اگر هم بخورم اون به بیرون تف میکنم چون نمیتونم قورتش بدم مثلا دیروز در یک مهمانی یک عدد چای و شیرینی خوردم ولی کیک نخوردم نتونستم بخورم نه اینکه بخوام ولی نخورم البته خیلی چیزها هم با لذت و به اندازه میخورم ولی در کل یادم نمیاد که چی و به چه اندازه خوردم فقط میتونم بگم که هر وقت گرسنه شدم به اندازه غذای مورد علاقم میل کردم و بعدش هم احساس سنگینی و انباشتگی نداشتم از خدای بزرگ و مهربان میخوام همانطوری که من هدایت کرد و در این مسیر قرار داد من وتمام دوستان هم مسیرم موفق به مقصد برسونه و از دوستانی که این مطلب میخونند میخوام امین بگویند
   با تشکر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/07/03 22:21
    مدت عضویت: 480 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 34 کلمه

    از خداوند متعال متشکرم که من رو در این راه هدایت کرد من به خداوند قول میدم که در راه متناسب شدن عجله نکنم و بدنم رو به عالی ترین شکل برسونم انشاء الله

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم