ورود / ثبت نام
0

در لاغری استمرار داشته باشیم

در لاغری استمرار داشته باشیم
اندازه متن

چگونه در لاغری استمرار داشته باشیم جزء سوالات پرتکرار دوستانی است که در مسیر لاغری با ذهن همراه من هستند.

همه ما تا به امروز بارها به مسافرت رفته ایم. برای هر بار سفر کردن مقصدی را انتخاب کرده ایم و سپس خود را مهیای حرکت کرده ایم و سپس عازم سفر شده ایم.

رسیدن به شرایط جدید در زندگی مانند سفر کردن است. شما تصمیم می گیرید از شرایط فعلی به شرایط جدید عزیمت کنید.

تنها تفاوت سفر کردن از شهری به شهر دیگر با تغییر دادن خود از شرایط فعلی به شرایطی که میخواهیم این است که سفر کردن به شکل فیزیکی و قابل لمس انجام میشود اما تغییر شرایط خود به صورت متافیزیکی و غیر قابل لمس است.

البته عده زیادی تصور می کنند تغییر شرایط زندگی باید به صورت فیزیکی و با تلاش صورت گیرد و به همین دلیل سالهاست در حال زحمت کشیدن هستند اما همواره در رسیدن به شرایطی که رویای آنهاست ناموفق هستند.

همه افراد چاقی که بارها تلاش کرده اند لاغر شوند درحال تلاش فیزیکی برای رسیدن به لاغری بوده اند اما نتیجه ای که کسب کرده اند یا مقداری کاهش وزن و سایز بوده است و یا شکست در تلاش خود برای لاغر شدن به این دلیل که درباره در لاغری استمرار داشته باشیم چیزی نمی دانستند.

برای سفر کردن می توان از طریق مختلف اقدام کرد، میتوان مسیر را با اتوبوس طی کرد، میتوان از قطار استفاده کرد، میتوان با ماشین شخصی خود سفر کرد و همچنین میشود سوار هواپیما شد و به مقصد خود سفر کنیم.

مقصد طریق های مختلف سفر کردن یکسان است اما تجربه ای که از هر طریق کسب میکنیم بسیار متقاوت است.

لاغری با ذهن از لحاظ راحتی و سرعت مشابه سوار شدن به هواپیمای فرست کلاس است و از لحاظ آزادی و لذت بردن از مسیر سفر مانند سوار شدن بر بهترین ماشینی است که میشود برای مسافرت از آن استفاده کرد.

همانطر که سفر کردن به شهر مقصد مسائلی به همراه دارد که در حین سفر باید آنها را برطرف کرد، سفر کردن از وضعیت چاقی به وضعیت لاغری مسائلی دارد که باید در برطرف کردن آنها آگاه باشیم.

اگر آگاهی لازم برای برطرف کردن موانع ذهنی برای لاغر شدن را نداشته باشیم از طی مسیر لاغری خسته میشویم و انگیزه خود را از دست می دهیم.

بنابراین در مسیر آموزش لاغری با ذهن همیشه سعی میکنم موانع احتمالی را برای دوستانم واضح کنم و همچنین راهکار عبور از این موانع را به اشتراک بگذارم.

به این طریق شما از قبل با مسائل این سفر لذت بخش آشنا خواهید بود و مطمئنا چنانچه با این موانع روبرو شوید از قبل نحوه برخورد با این مسائل را می دانید و مطمئنا اختلالی در سفر شگفت انگیز شما از چاقی به لاغری پیش نخواهد آمد.

به نوشته خانم شادی عزیز از هنرجویان دوره ورود به سرزمین لاغرها درباره این فایل آموزشی توجه کنید:

“با ديدن و گوش دادن به اين فايل , انگيزه و شوق و اشتياقم به ادامه ى مسير بيشتر شد و باترى روحم شارژ شد.

من طبق فرموده ى استاد عزيز , هميشه فايل تصويرى رو مى بينم و سپس به فايل صوتى گوش مى دم , و كاغذ و قلم هم دارم براى نوشتن نكته هاى مهم , تا بهتر در ذهنم بمونه و يادآورى بشه .

من هر روز , هدفم رو دنبال مى كنم و هر روز , زيان لاغرى با ذهن رو ياد مى گيرم .

يكى از نكات مهم در هر كارى استمرار است .

قبل از شركت در اين دوره , فكر مى كردم كه وقتى دوره ى آموزشى مقدماتى و پيشرفته رو مى گذرونم , ديگه من لاغر مى شم و پايان كار🙃 اما در اين مسير , دريافتم كه اين يكى از باورهاى اشتباه من در مورد انجام كارها ( اهدافم ) بوده و من اينجورى فكر مى كردم 🙃 اينم يكى از افكار و باورهاى اشتباه ذهنى من كه در اين قسمت بروز كرد🙃

اما در اين مسير دريافتم كه زبان لاغرى با ذهن رو , در هر روز زندگيم بايد بياموزم و حتى لاغرى با ذهن رو , زندگى كنم و اين بشه سبك زندگى روزانه ى من و پايانى هم نداره😊👍

بخاطرِ اينكه سبك درست و صحيح زندگى همينه✅👍

كاملا درسته , بايد استمرار داشت , بايد ادامه داد و ادامه داد …🚶🏻‍♀️ 🚶🏻‍♀️ 🚶🏻‍♀️

همانطور كه لاغرها و افراد متناسب تا آخر عمرشون متناسب و خوش اندام هستن , و باورهاى ذهنى درست و رفتارهاى صحيح غذايى دارن من هم بايد براى متناسب شدن و نتيجه ى عالى , هر روز به اين مسير ادامه بدم و از زندگيم لذت ببرم .

سالهاى سال افكار منفى و باورهاى اشتباه كه از اينو اون شنيده بودم و فكر مى كردم اونا درست مى گن , اما يكبار با خودم نينديشيدم كه خودم چى فكر مى كنم.

در خيلى از مواقع باور و فكر خودم درست بوده اما از اونجايى كه اعتماد به نفسم قوى نبود و به خداوند هم اعتماد 💯 نداشتم , به فكر و انديشه ى خودم شايد اهميت نمى دادم و متاسفانه تحت تاثير حرفاى ديگران هم قرار مى گرفتم .

همش مى خواستم روابط رو حفظ كنم كه كسى ناراحت نشه و يا كه قهر نكنه و براى همين خودم رو ناديده مى گرفتم و تحت فشار روانى هم قرار مى گرفتم , البته خيلى جاها هم خودم اشتباه فكر مى كردم و بعدا متوجه اشتباهاتم مى شدم.

انگارى خداى مهربون مى خواست به من نشون بده حقيقت رو , اما من نمى دونستم چكار كنم بخاطرِ اينكه با خدا بودم و خدارو باور داشتم اما نمى تونستم 💯 اعتماد كنم بخاطرِ ترسها , نگرانى ها و … خودم نبودم ! اما به لطف خداوند مهربان در اين مسير دارم به خودم نزديك و نزديكتر مى شم .

” هر كه خود را شناخت , خداى خود را خواهد شناخت ”

من در اين مسير آرام آرام ادامه مى دم و هيچ عجله اى ندارم , ذهن من نياز به آرامش داره چون خداوند آرامش است .

چاقى من يه شبه اتفاق نيفتاده ‼️

از اونجايى من شروع به انباشته كردن لايه هاى روانى چاقى در بدنم كردم كه احساس خوبى به خودم نداشتم , و از مسير اصلى لاغرى طبيعى م خارج شدم , بخاطرِ خودم و خدا زندگى نمى كردم , و به حرفاى ديگران در مورد خودم اهميت مى دادم و خودم نبودم ,

حتما خدا هم اون سالها هدايتم كرده اما من متوجه نبودم , و بيشتر از اينكه به خودم اهميت بدم , به ديگران اهميت مى دادم , كه اونا راضى باشن , خوشحال باشن , قهر نكنن , رفت و آمد داشته باشيم ‼️

الانم لاغرى من هم يه شبه و به سرعت اتفاق نمى افته , و همه چى بايد با هم هماهنگ باشه , ذهن من با بدن من بايد هماهنگ باشه تا روند لاغرى به طور طبيعى و نرمال پيش بره .

خدايا خيلى خوشحال و سپاسگزارم كه در اين مسير هستم و بعد از سالها مى تونم مهربانى تو رو احساس كنم و در جهت تناسب فكرى و لاغرى با ذهن قدم بردارم .

من به لطف خداوند مهربان در اين مسير مى مونم و ادامه مى دم چون حال و احساس خوب من اينجاست , و دريافتم كه استمرار داشتن , راز موفقيت من در كارها و اهدافم است و مسير زندگى شاد پايانى نداره😊👍

با تشكر فراوان , خدا قوّت , شاد و پرتوان باشيد🧡🧡”

در فایل آموزشی چگونه در لاغری استمرار داشته باشیم درباره چگونه عمل کردن در مسیر لاغری با ذهن توضیحات فوق العاده ای را با دوستانم به اشتراک گذاشته ام. همچین آگاهی از پاسخ پرسش هایی که هنرجوهای لاغری با ذهن مطرح کرده اند می تواند طی مسیر را برای شما آسان تر کند.

با آروی روزهایی سرشار از شادی و موفقیت برای تک تک شما همراهان

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=15100
برچسب ها:
81 نظر در مورد در لاغری استمرار داشته باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

   پونه عدل تهرانی
   1400/09/10 22:49
   مدت عضویت: 833 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 357 کلمه

   به نام خدا

   وقت بخیر عزیزان

   این همه ساله که من با همسرم زندگی کردم هیچ وقت متوجه نشده بودم که فرمولهای ذهنی او اصلا عوض نشده و همیشه دست نخورده باقی مونده ولی من از بس مامانم اینها هی تکرار می کردن نخوری از دستت رفته ،گیرت نمیاد البته همیشه اینها رو شنیده بودم ولی منم بچه بودم تا قبل از زایمان اوکی بودم و این فرمولها همگی بعد از زایمان همگی فعال شدن .منم بعدا فکر می کردم این غذا همیشگی نیست مثلا حلوا همیشه نمی تونی من که بلد نبودم مامانم هم که درست نمی کنه دیگه ولی جایی می رفتیم مخصوصا ماه رمضون‌های فکر من این بود که باید بخورم چون دیگه گیرم نمیاد این چند وقته من چند تا چیزی که اصلا درست نکرده بودم تا الان امتحان کردم و درست کردم و دیدم اره بابا کاری نداره همیشه چون شنیده بودم سخته این چیزها درست کردنش پس من نمی تونم ولی به خوبی تونستم با اینکه اولین بارم بود .

   منم هنوز یه وقتا خوب عمل نمی کنم ولی ادامه دادم نمی دونم دیروز سلمونی بهم گفت که خیلی لاغر شدم ولی چند وقتیه شیطونه اذیت می کنه همش می گه تو دیگه لاغر نشدی همینجور مونده نمی دونم چیکار کنم هی محل نمی زارم ولی همش میاد و اذیت می کنه 

   لاغری و یاد گرفتم تا حدودی ولی چاقی هنوز هستش یادم نرفته ولی کمرنگ تر شده انتظارم از زندگی لاغر شدنه هیچ سختی نمی کشم کار خاصی هم نمی کنم الان هم بیشتر توجه می کنم به رفتار همسرم . اگر انتظار لاغری رو داشته باشیم نتیجه نمی گیریم مثل فشار اوردن به جسم با ورزش و رژیم .ولی هر روز دارم تمرین می کنم فایل گوش می دم 

   تغییرات مثبتم زیاد بوده ولی بعضی وقتا هم خوب عمل نمی کنم .فرمان سیری و می گیرم . حالا دیروز می خواستم دوره لاغری و شروع کنم دیدم باید از شنبه شروع کنم ایشالله در کنار این دوره .منم این چند روزه همش به فکر شکمم هستم می رم جلوی ایینه ولی هی فکرم و می برم به سمت یه چیز دیگه . وای خیلی خطرناکه باید مواظب باشم که چاقی و تقویت نکنم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/08/01 12:24
   مدت عضویت: 117 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 501 کلمه

   به نام خدای مهربان 

   سلام 

   از روزی که با سایت آشنا شدم چیزی دردل من میگفت که باید مدتها ادامه بدی و دوست داشتم 

   از فایل گوش دادن وچیزهایی که یاد میگرفتم لذت میبردم انرژی زیادی در من جریان یافته هرروز رو بعد از صبحانه هدفون میزارم روی گوشم و تاظهر که مشغول کارهام هستم فایل گوش میدم و گاهی دو یا سه بار یه فایل رو گوش میدم و بعد بین کارهام چند دقیق های میشینم و دیدگاهم رو مینویسم و اینجوری روزها رو پر انرژی تر شروع میکنم و زندگی من پر از لذت شده واقعا و من آدم دیگه ای شدم 

   تا قبل ازینکه با این مسیر آشنا بشم همیشه ازینکه کارهایی رو که برای خودم دوست داشتم انجام بدم و به خاطر بچه ها نمیتونستم انجام بدم ناراحت بودم و زندگی برام کسل کننده و پر از افسردگی بود و لحظه شماری میکردم برای خوابیدن تا راحت بشم ازونهمه مسولیتی که سرم ریخته بود بدون وقتی برای خودم 

   حتی این اواخر کاری که برای تخلیه روحی انجام میدادم قلیون کشیدن بود 

   انگار تنها کاری بود که میتونستم برای خودم انجام بدم و یه جورایی لج کردن با خودم وزندگیم بود  

   از زمانی که با این مسیر و کلا با این سایت آشنا شدم دیدم که کاری که من برای خودم میتونم انجام بدم استفاده از این سایته و انقدر از مطالبش لذت میبرم که گاهی که در طول روز وقت ندارم شب تا دو و سه بیدار میمونم تا بتونم استفاده کنم از مطالب و واقعا لذت بخش و آرامش بخشه مخصوصا برای منی که عاشق مطالب خود شناسی و روانشناسی بودم همیشه و از نظرم این مرجع از بقیه کتابها و آموزشهایی که دیدم فوق العاده کاملتر و واضحتر هست 

   من از روز شروع مسیر لاغری به خودم گفتم باید متعهد باشم و این تعهد رو دیدن و تکرار فایلها و نوت برداری و حفظ کردن فایلها میدیدم ولی وسط راه فهمیدم که دارم به خودم سخت میگیرم و بعدش فقط فایل گوش دادم و نوشتم و بقه شو سپردم به قدرت ذهنم و اراده خدا و طبیعت بدنم 

   و الان خیلی راحت ترم 

   نه اینکه پرخوری کنم!نه 

   ولی به زور جلوی خوردنم رو نمیگیرم و با آرامش غذا میخورم در وقت گرسنگی و سعی دارم از خوردن نترسم و عذاب وجدان نگیرم چون نعمتهای خدا برای سیر شدن و تامین انرژی بدن من هست ولی همیشگیه و من به اندازه میخورم هر موقع که میاز داشتم 

   نه از روی عادت نه از روی خوش گذرونی نه از روی ناراحتی نه برای قوی شدن ویا بهانه های دیگه 

   نه خودم و رها کردم ونه انقدر صفت گرفتم که اذیت بشم 

   خودم و دوست دارم و میخوام اونجوری که دوست دارم از زندگیم لذت ببرم از لباس پوشیدنم و تلاش برای رسیدن به هدفهام هر هدفی 

   من شروع به آموزش زبان کردم در همین روزها 

   تصمیم گرفتم ادامه تحصیل بدم و مهم نیست که سخت باشه انجام میدم و به هدفم که گرفتن مدرک روانشناسی هست  میرسم به امید خدا 

   اتفاقا چه همزمان شد این فایل با درخواست امروز من 

   پس من درخواستم رو پس میگیرم استاد و معذرت میخوام 

   خدایا سپاس بابت حال خوبم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/29 17:35
   مدت عضویت: 143 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 774 کلمه

   سلام به همه دوستان همراه! تغییر شرایط ما از چاقی به لاغری یک سفر است که مبدا آن چاقی و مقصد آن لاغری است. تنها تفاوتی که با بقیه سفرها دارد این است که به تلاش فیزیکی و قابل لمس، نیازی ندارد. البته ما چون تاکنون با تلاش فیزیکی می‌خواستیم این سفر را به مقصد برسانیم و ناموفق بوده ایم، شاید پذیرفتن آن در ابتدا برایمان سخت باشد. 

   برای لاغر شدن باید استمرار داشته باشیم. وقتی ما مقصدی را برای سفر انتخاب می کنیم به طریقه های مختلف مثلاً زمینی هوایی و دریایی می توانیم به مقصد برسیم. نتیجه در همه، نهایتا رسیدن به مقصد است. ولی بستگی به نوع انتخابی که انجام می‌دهیم، تجربیات متفاوتی را درک خواهیم کرد. 

   لاغری با ذهن از لحاظ راحتی و سرعت، مثل سفر هوایی با بهترین هواپیماها و صندلی وی آی پی است و به لحاظ لذت بردن از مسیر و آزادی، مثل سفر با بهترین ماشین شخصی می باشد. 

   همانطور که هر سفری ممکن است شامل مسائلی باشد و قبل از سفر باید آن مسائل را برطرف کنیم، باید مسائل لاغری با ذهن را که همان موانع ذهنی هستند را شناسایی و رفع کنیم. 

   این سفر با این موانع نه تنها لذت بخش نیست، بلکه باعث خستگی و دلسردی ما می‌شود. برای سفر لاغری باید آموزش ذهنی درست را یاد بگیریم. وقتی می توانیم از این فایل های آموزشی به خوبی نتیجه بگیریم، که تمام حواس مان را درگیر آموزش بکنیم. با چشم ببینیم با گوش بشنویم و با دست بنویسیم و به این ترتیب مغز مجبور است بیشتر با موضوع مورد آموزش درگیر بشود و تصاویر ذهنی بهتری برای ما بسازد و با تکرار و استمرار آن تصاویر را تثبیت کند. 

   تصویر ذهنی که ما الان از خودمان داریم، تصویر چاقی است و به همین دلیل حتی بدون نگاه کردن به آینه از خودمان بدمان می آید. ما چاقی را آموزش دیده ایم و به راحتی می توانید بر اساس آن رفتار کنیم اما کسی که چاقی را بلد نباشد هر کاری کند نمی‌تواند چاق شود. مثل کسی که خواندن و نوشتن را بلد نباشد و نمی تواند بنویسد چون آموزش ندیده و فرمولهای آن در ذهنش ثبت نشده است، بنابراین کسی که چاقی را بلد نیست با اینکه ابزار خوردن را مثل افراد چاق دارد، اما چاق نمی شود چون مغزش آموزش ندیده و از طرفی تصویر ذهنی چاق هم از خودش ندارد.

    چاقی در مغز ما باقی می‌ماند و فراموش شدنی نیست، فقط باید فرمول های لاغری را هم آموزش ببینیم و با تکرار لاغری را یاد بگیریم. همین طور که برای چاقی، سختی نکشیدیم برای لاغر شدن هم باید بدون هیچ رنج و سختی به نتیجه برسیم. و اگر تا حالا برای لاغری رنج کشیده ایم به این دلیل است که به  بیراهه رفته بودیم. 

    با این که لاغر شدن آسان است اما به هر حال یکسری کارهایی باید انجام بدهیم. باید تمرین، تکرار و علاقه داشته باشیم. هر چیزی را که بیشتر عاشقش باشیم بیشتر برای رسیدن به آن تلاش می‌کنیم. همینطور که چاقی ما یک شبه اتفاق نیفتاده، پس برای  لاغر شدن هم باید در حین استمرار داشتن، صبر و تحمل هم داشته باشیم. به مرور علایق ما تغییر می‌کند، چون انتظار رسیدن به یک مقصد جدید را داریم و در این مسیر اشتیاق در ما ایجاد می‌شود و باورمان هم این است که می توانیم لاغر شویم. 

   اولین نشانه تغییر تصویر ذهنی این است که اضطراب ما کمتر می شود و به جای آن امید و انگیزه برای لاغری در ما شکل می‌گیرد. دومین نشانه این است که حرص و ولع ما به مواد غذایی کمتر می‌شود، چون یاد گرفتیم که ما مستحق به چاق بودن، نیستیم و ذهن را از حالت اسارت خارج می کنیم. نتیجه این آزادی آرامش است و به طور کلی اختیار را خودمان دست میگیریم و اینطوری نیست که مثل قبل هیچ انتخابی نداشته باشیم و فقط محکوم به خوردن باشیم. از اشتباهات در این مسیر دلسرد و نگران نشویم چون نتیجه را تعداد رفتارهای صحیح تعیین می‌کند و با ادامه دادن تعداد های رفتارهای صحیح مان بیشتر می‌شود و تعادل به سمت رفتارهای صحیح کشیده می شود. پس نباید روی اشتباهاتمان تمرکز کنیم. 

   باید از خودمان انتظار لاغری داشته باشیم و به این ترتیب زندگی مان بر اساس انتظارمان تغییر خواهد کرد. هر اندازه لاغر شدن برایمان مهم باشد به همان اندازه اشتیاق برای رسیدن به آن خواهیم داشت. 

   باید وزن ایده آل مان را تصور کنیم و ببینیم اگر در آن وزن باشیم چه مزایایی برای مان دارد و چه احساسی خواهیم داشت؟ 

   از تغییرات من در این دوره این است که امروز برای اولین بار نتوانستم تمام غذایم را بخورم و مقداری غذا در ظرف باقی ماند با این که حجم زیادی غذا هم نکشیده بودم و این باعث خوشحالی من شد. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/24 04:02
   مدت عضویت: 833 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 584 کلمه

   سلام استاد گرامی و عزیز و دوستان خوبم

   در این فایل نکته بسیار جالب و راه کار عملی ساده ای برای چگونه استمرار داشتن پیش روی ما قرار داده شد

    

   استمرار داشتن نتیجه اشتیاق داشتن است و چگونه اشتیاق ایجاد کنیم با نوشتن چیزهایی که با متناسب شدن به دست می آوریم و اینکه آن چیزها چقدر برایمان اهمیت دارد و چقدر از داشتن شان لذت میبریم و زندگی پرنشاطی را تجربه میکنیم

    

   چه راه کار ساده و تاثیرگذاری واقعا لذت بردم

   کار دیگری که میتوانیم انجام دهیم نوشتن موانع لاغر شدن و چگونه برطرف کردن آنهاست و آنها هم خیلی ساده به عمل در خواهند آمد

    

   مثلا وقتیکه یکی از موانع در مسیر لاغری با ذهن بودن حرف زدن با دیگران (به اصطلاح خودمان درد دل کردن) در باره چاقی خودمان هست و در این دوره می آموزیم که اینکار را نکنیم و حتی آنرا در ذهن خودمان مرور نکنیم این میشود برطرف کردن مانع

    

   یا اینکه لباسهای رنگ روشن دوست داریم اما برای مخفی کردن چاقی مان رنگهای تیره و لباسهای گشاد می پوشیم این میشود تقویت فرمول چاقی و یک مانع دیگر برای لاغر شدن

   در اینجا به ما آموزش داده میشود که آن لباس رنگ روشن را تهیه کنیم و بپوشیم و اهمیت ندهیم که دیگران راجع به اضافه وزن ما چی فکر میکنند

   این میشود راه کار ساده برای برطرف کردن مانع

    

   وقتی که جلوی آینه از دیدن چاقی خودمان حالمان بد میشود و از خودمان متنفر میشویم باز داریم مانع برای لاغر شدن ایجاد میکنیم

   در این دوره به ما آموزش داده میشود که این اندام نتیجه افکار و رفتار و داشتن عادتهای اشتباه چندین ساله ماست و الان که داریم لاغری را یاد میگیریم افکار و رفتار ما تغییر پیدا میکند و نتیجه آن در جسم ما به نمایش در می آید و آن متناسب شدن است پس باید با اشتیاق و علاقه به فایلها گوش دهیم و تمرینات را انجام دهیم و آموخته هایمان را در زندگی روزمره به اجرا بگذاریم

    

   وقتیکه با دیدن افراد متناسب حسرت می خوردیم و آه می کشیدیم باز داشتیم مانع برای رسیدن به تناسب اندام برای خودمان ایجاد میکردیم

   در این دوره یاد میگیریم که دیگر افسوس نخوریم و حسادت به آن افراد نداشته باشیم بلکه در دلمان آنها را تحسین کنیم و برایشان خوشحال باشیم و به ذهنمان یادآوری کنیم که ما هم در مسیر درست رسیدن به تناسب هستیم و ما هم به این جور اندام می رسیم و لذت متناسب بودن را تجربه میکنیم

    

   وقتیکه ما گوشه گیر هستیم و دوست نداریم در جمع شرکت کنیم و یا اینکه از ما عکس گرفته شود باز داریم مانع برای رسیدن به تناسب اندام ایجاد میکنیم خوب چکار کنیم؟ باید در دور هم آیی ها شرکت کنیم باید نگران عکس انداختن نباشیم شاید در ابتدا این کار سخت به نظر آید ولی با غلبه کردن به ترسمان و اینکه من با این کار یک مانع دیگر برای رسیدن به هدفم را کنار میزنم خودمان را تشویق به اینکار بکنیم و با تکرار کردن آن دیگر سختی آن هم از بین میرود و برایمان عادی میشود 

    

   اینها فقط چند نمونه از موانع لاغر شدن بود و ما لیست کامل آنها را از دوره پاکسازی چاقی ذهن آموزش می بینیم

    

   مثال اینکه ما چطور و از چه راهی بخواهیم به تناسب اندام برسیم مثال بسیار زیبایی زدید که مسیر لاغری با ذهن مثل سفر کردن در جاده آسفالت و اتوبان و یا با هواپیما فرست کلاس سفر کردن است در مقابل راه های اشتباهی که قبلا می رفتیم و آنها جاده های پر دست انداز و خاکی بدون علائم راهنمایی به رسیدن به مقصد بوده است

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/31 17:46
   مدت عضویت: 774 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,279 کلمه

   سلام خدمت استاد  گرامی  و دوستان خوب و هم مسیرم 

    

   فردی که لاغره با  یک فرد چاق رفتارهاش  خیلی فرق داره چرا فرق داره  ؟؟ چون دستورات مغزیشون  متفاوت هست  و ما در گذشته  چاقی  رو آموزیش دیدیم و خیلی راحت ما چاق میشیم  اما ذهن لاعرها چاقی رو آموزش ندیده .من خودم چون باور داشتم افراد بعد از ازدواج چاق میشن و کلی نمونه و الگو هم  در اطرافم دیده بودم به محض ازدواجم شروع به چاق شدن کردم و اینقدر از  بقیه  شنیدم که حالا زیبا شدی حالا صورتت قشنگ شده که ذهن من  با علاقه در مسیر چاقی حرکت میکرد .و من چاقتر میشدم .

   دلیل اینکه چاقها از خودشون بدشون میاد یعنی تصویر چاق کننده از خودشون در ذهنشون دارن  و همین کار رو سخت میکنه .

    

   بعضیا چاق شدن رو بلد هستن بعضیا بلد نیستن مثل بعضیا که  خواندن و نوشتن بلدن بعضیا بلد نیستن و حالا اونی که چاق هست نمیشه چاقی رو فراموش کنه ولی میتونی لاعری و چیزهای دیگه رو هم یاد بگیری مثل کسی که یک  زبان رو بلد هست و تلاش میکنه بقیه زبانها رو هم یاد بگیره یعنی ذهن قابلیت یادگیری بینهایت  داره و تا زنده هستیم میتونیم ما  چیزهای جدید یاد بگیریم

    .

   همه ی ما به مرور زمان  چاق شدیدم و بلد نبودیم ازش رها بشییم فقط ما باید لاغری رو یاد بگیریم و تمرین کنیم لاغری رو تا یاد بگیریم مثل کسی که رفته نهضت سواد آموزی و سواد رو یاد بگیره .

   اگر فایلهای تصویری رو ببینیم و بشنویم و حین این کار  جملاتی رو بنویسیم تمرکزمون میره بالاتر و اگر بعد از فایل تمرینهای این فایل رو بنویسم اطلاعات در ذهن ما ثبت میشه و لاغری رو  بهتر یاد میگیریم  و این طریق یادگیری لاغری  کار  خیلی راحت هست  از طریق گوشی موبایل در خانه ی خودتون قابل انجام شدن هست و نیاز به رفتن به جای خاصی و حاضر شدن در کلاس خاصی نیست و این خودش از مزیتهای این دوره هست  .

   تلاش برای رسیدن به هدف فقط تلاش فیزیکی نیست که ادم عرق بریزه  و رنج بکشه نه همین باورهای درست به ذهن دادن و تمرینهای ذهنی انجام دادن بسیار تلاشهای تاثیر گذاری هستن اخه کدوم یکی از ما برای چاق شدن عرق ریختیم و سختی کشیدیم  که حالا برای لاغر شدن بخواییم سختی بکشیم ؟؟؟اما  متاسفانه همش به ما اطرافیان این رو گفتن که لاغری سخته و باید پدرت در بیاد تا لاعر بشی اما برای منی که  ماه ها هست در این مسیرم دیگه قبول کردن این حرف سخت هست و  بر عکس گذشته ی خودم   میگم لاغر شدن با قدرت ذهن  بسیار کار اسان و راحتی هست  و لاغر شدن با قدرت ذهن  بسیار لدت بخش،و شیرین  هست .

   من خودم  قبلا که در مسیر غلط بودم و رژیم و   ورزش  شدید داشتم بله لاغری برام سخت بود و واقعا زجر میکشیدیم چون تحت هر شرایطی من باید به باشگاه میرفتم و کلی از وقتم رو صرف اون میکردم و اونحا به خودم کلی فشارهای سنگین میاوردم که شاید چاره ای بشه و دیگه چاقتر نشم اما سلامتی من به خطر افتاده بود و یا همیشه محدودیت شدید عذایی داشتم و هیچ چیز نمیخوردم  تا جایی که  مسخره ی بقیه میشدم  اما همیشه هم چاقتر میشدم چون داشتم به چاقی توجه میکردم و  اما واقعا لاغری با ذهن  خیلی اسون هست .

    

   من هر هنری رو که دوست داشتم یاد بگیریم رفتم آموزش دیدم و تمرین و تکرار کردم تا یاد گرفتم و لاغری با ذهنم همین هست تمرین و تکرار و علاقه میخواد  تا یادش بگیری مثل هر هنر دیگه مثل رانندگی و … . اما  هر کس در زمان خاص خودش لاغری رو   یاد میگیره بستگی به خودت داره که چقدر علاقه داری و در افراد مختلف متفاوت هست و دیگه وقتی در این مسیر قرار میگیری  ذهن از اسارت و محدودیت در میاد که تو آزادی و میتونی از هر چیزی به اندازه نیازت بخوری و بعد  میبینی که تو آرامش داری .و دیگه حرص  و ولع  نداری .و مغز فرمانهای متفاوت صادر میکنه و دیگه پرخوری نمیکنی  و خیلی خوب تر رفتار میکنی نه عالی نباید انتطار داشته باشی در چند هفته تو زیر و رو بشی  همون تغییرات کوچیک تو باید برات ارزشمند باشه و همونها رو باید بزرگ کنی و   تکرار کنی تا به نتیجه  برسی .

   من خودم بعد از مدتها در سایت بودن خیلی وقتها پیش میاد در یک موقعیتی قرار میگیریم که نمیدونم چطور میشه و پرخوری میکنم ولی خودم رو ناراحت نمیکنم و به خودم میگم اگه تا حالا کلی رفتار صحیح داشتم که از  تعداد رفتارهای علط من بیشتر هستن پس ناراحت نمیشم و مهم همین سنگین بودن کفه ی ترازوی کارهای درست من هست و ممکنه تا ابد از این رفتارها ی نادرست چاقی  با من همراه باشه و من نباید ناامید بشم و با ادامه دادن  اموزشها رفتارهای درستم رو بیشتر میکنم  و موفق میشم و حتی خود استاد که  مدتها هست داره آموزش میده  براش پیش میاد که رفتار  نا درستی داشته باشه پس من نباید ناامید بشم که انگار لاغری رو یاد نگرفتم نه باید بارها به خودم بگم  ۱۸ سال من چاقی رو یاد گرفتم حالا در طی دو سال اموزش لاغری نباید انتطار داشته باشم صد در صد رفتارهام  تغییر بکنه .

   اگر هنوز اشتباه دارم در رفتار عذایی ام پس من نباید  و ناامید ناراحت بشم و جا بزنم  خیلی از افراد شاخص در رشته ی خاص مثل کریس رونالدو هم در کارشون یه خطاهایی دارن اما ادامه میدن و نمیگن نه اگر اشتباهی داشتم دیگه ادامه ندم نه کریس با ادامه دادن و تکرار کردن تعداد رفتارهای خطای خودش رو داره کم میکنه و منم اگر ادامه بدم تعداد رفتارهای علطم  کم میشن پس اگر خطا داشتم و رفتار نادرست داشتم نباید ناامید بشم اشتباه همیشه هست  چون  تعداد رفتارهای درست من نتیجه رو رقم میزنه .

    

   نکته :

   • هر فرد تازه وارد ی به سایت  ممکنه رفتارهای صحیحش از نا صحیحیش  کمتر باشه اما به مرور اونها بیشتر میشن .
   • *من باید انتظارم  از خودم لاغری باشه و انتظار درست از خودم داشته باشم تا رفتارهام هر روز درست و صحیح باشن .

   من به قدرت ذهنم و توانایی خودم و علاقه ام اطمینان دارم و فقط دارم از استاد آموزشهام رو یاد می گیرم.

   • باید به ورزش،و یا پیاده روی به عنوان یک کار نشاط اور نگاه کنیم نه به عنوان کار لاغر کننده .
   • من باید قبل از رسیدن به هدفی نقشه ی ذهنی اون رو بکشم که اگر به مانعی خوردم ناامید نشم پس در هر کاری اول پلن ذهنیشی رو بکش .
   • لاعری با دهن تنها روشی هست که ماندگار هست و دایمی هست 
   • استاد بدون اینکه عوامل بیرونی و شرایط بیرونیش رو تعییر بده فقط داره دهنش رو تعییر میده و خیلی راحت نتایج عالی برای ایشون رقم میخوره 
   • من خودم جز افرادی بودم که ته ورزش،و ته نخوردن بودم  اما نتیجه نمیداد  و فهمیده بودم انگار ایراد از چیز دیگه هست و از من نیست تا به این راه هدایت شدم .
   • وقتی سیر هستم دوست دارم بخورم چرا ؟؟به خاطر اینکه ذهنت چاق هست و در مسیر چاقی هست و پر از فرمولهای چاقی هست پس باید اموزشها رو ادامه بدیم تا ذهنمون لاعر بشه .
   • با دیدن فایلها دست و دهن ما فلاج نمیشه که نتونیم غذا  برداریم نه  اینطور نیست با دیدن فایلها توانایی ما در نخوررن خیلی عالی میشه و ما راحت میتونیم نخوریم و از خوردن الکی بگذریم .
   • لاعری با ذهن رو به اطرافیان نگید چون تشویق که نمیشید هیچ تازه مسخره هم میشید که در این دوره شرکت نکنید .
   • نگاه کردن به خودت  با احساس حسرت و یا نفرت و یا  گریه و … باشه  کار رو برای خودت سخت میکنی و داری به ذهنت تصویر چاقی بیشتری و واضح تری میدی باید به خودت عشق بدی و با خودت در صلح باشی 

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آرامش از من شروع می شود
   1400/06/30 19:49
   مدت عضویت: 257 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 868 کلمه

   به نام خدای بخشنده و مهربان 

   روز ۱۶۱: روز ۶۰ تکرار، سه شنبه ۱۴۰۰/۶/۳۰

   سلام 

   نکات این جلسه : 

   ۱_ برای انجام درست استفاده از مراحل آموزشی باید از بیشترین حواس خود استفاده کنیم. یعنی دیدن فایل آموزشی تصویری + شنیدن آن + نوشتن دیدگاه خودت . در این حالت با بیشترین تمرکز  از محتوای آموزشی استفاده می کنیم و بهترین نتیجه را دریافت می کنیم. دقیقا مثل اینکه به فراگیر فرمول ریاضی یاد بدهیم ولی تمرین برایش در نظر نگیریم، مطمینم در این صورت حتی ۲۰٪ آموزش هم حاصل نمی شود.

    

   ۲_ در فرایند لاغرشدن باید نخست در ذهن خود تصویر لاغری را ایجاد کنیم و سپس لاغر شدن و فرمول های ان را بیاموزیم و مغز خود را انباشته از فرمولهای متناسب شدن نماییم و اینکار فقط با اموزش لاغری مهیا می شود.

   در فراگیری رانندگی من از همین روش استفاده کردم. چون در ۱۶ سالگی در صحنه تصادف وحشتناکی حضور داشتم از رانندگی می ترسیدم و همین سبب می شد خوب عمل نکنم و نمی توانستم گواهینامه بگیرم. برای موفقیت در این پروسه نخست رانندگی را تجسم می کردم و از لذت رانندگی می نوشتم و وقتی تصویر راننده خوب و موفق در ذهنم ایجاد شد در کلاس اموزش رانندگی ثبت نام کردم و براحتی موفق شدم. با وجوداینکه هنوز صحنه تصادف را به یاد دارم ولی درضمن راننده خوبی هم هستم.

   پس با ایجاد تصویر ذهنی لاغری و انجام درست تمرینها با وجود اینکه تصویر چاقی در ذهنم هست ولی مغزم از فرمولهای متناسب شدن که اموخته است استفاده کرده و مرا متناسب می کند.

    

   ۳_ کل پروسه لاغری با قدرت ذهن شناخت باورهای چاق کننده و جایگزینی آنها با فرمول های لاغر کننده است. این روش هیچ سختی و مشقتی از نوع فیزیکی و فشار جسمی ندارد. من هم اکنون در کنار ادامه دادن به مسیر لاغری با ذهن ورزش هم می کنم و عرق هم می ریزم ولی می دانم این ورزش کردن اگر به تنهایی قادر به متناسب کردن من بود خب قبلا موفق شده بودم و الان اینجا نبودم. الان ورزش را انجام میدهم برای حفظ احساس شادی و خوشحالی و کاهش سرعت تخریب خودم. می دانم انچه مرا متناسب می کند تصویر لاغری ذهنی من است و اینکه ایمان دارم من متناسب بوده ام و از وزن نرمال خودم گذر کرده ام و براحتی با آموزش به همان وزن دلخواهم بازخواهم گشت.

   ۴_ با ادامه دادن و داشتن اشتیاق به لاغری ، باور می کنم توانایی لاغر شدن رادارم. با صرف وقت و تمرکز بر مفاهیم آموزشی و عملی کردن آنها در زندگی روزمره در مسیر درست لاغر شدن قرار می گیرم و با باور توانایی برای متناسب شدن مغز من شروع به صادر کردن فرمانهای متناسب کننده می کند و احساس خوب را تجربه می کنم. از طرف دیگر چون رژیم و محدودیتی در کار نیست و این ازادی سبب تجربه ارامش و احساس خوب می شود. این حس خوب اشتیاق لاغر شدن را در من بیشتر می کند و به تدریج نتایج در جسم ایجاد می شود. و چون محدودیتی در کار نیست حرص و ولع برای خوردن متوقف می شود زیرا مغز تحت تاثیر تصویر ذهنی جدید فرمانهای متناسب کننده صادر می کند.

   ۵_ همواره فقط و فقط به تغییرات مثبت خود باید توجه کنم. مسلما حتی پس از فراگیری زبان لاغری رفتارهای غلط و چاق کننده هم خواهیم داشت ولی باید به رفتارهای درست خودم توجه کنم و اصلاح رفتار به تدریج و با گذشت زمان رخ می دهد. تجربه نشان می دهد قدرت تشویق از تنبیه بسیار بیشتر است. باید بر تشویق خودم برای تغییرهای مثبت متمرکز باشم و با خودم مهربان باشم و بر خودم سخت نگیرم. با اشتیاق ادامه دهم. نتیجه را رفتارهای مثبت من رقم میزند.

   کسی که سالها اموزش زبان دیده است هم بارها و بارها از کلمات غلط و جملات اشتباه استفاده می کند. استاد هم گاهی مسیله ای را غلط حل می کند و …. یعنی در مسیر لاغری ممکن است روزهای بد هم داشته باشم ولی وقتی تعداد رفتارهای درستم بیشتر از غلط باشد قطعا لاغر می شوم.

   ۶_ منتظر لاغری نباشم بلکه انتظار لاغری را داشته باشم.

   باید هر روز در مسیر لاغری باشم و انتظار خودم از زندگی متناسب شدن باشد.

   ۷_ نداشتن شک و تردید و داشتن اعتماد به مسیر و به خود ضامن موفقیت است. اگر بخودم باور داشته باشم و عاشق متناسب شدن باشم و با اشتیاق ادامه دهم قطعا به نتیجه میرسم. 

   دل دل کردن  در هر مسیری و کج دار و مریز طی کردن مسیر هیچگاه نتیجه درخشانی ندارد.

   اگر بخودت ایمان داری و عاشق تناسب اندام هم هستی یا علی بگو و مستمر ادامه بده ، مقصد متناسب شدن سر جای خودش است و این ماییم که باید به سمت ان حرکت کنیم تا به ان برسیم.

   ۸_ هرچقدر که مشتاق لاغری باشم، در مسیر استمرار خواهم داشت. توجه به نتیجه نتیجه سبب متناسب شدن من می شود یعنی توجه به مزایای متناسب شدن و زنده نگهداشتن عشق به لاغری ،اشتیاق و استمرار را سبب می شود. در این صورت بدون هراس از موانع به سمت مقصد خواهم رفت.

   ۹_ رسیدن به هر هدفی با روشهای ذهنی و NLP بسیار سریعتر و پر بازده تر از روشهای فیزیکی و معمول است.کما اینکه با فشار جسمی از طریق رژیم و ورزش نتوانستیم به تناسب اندام پایدار برسیم ولی شگفتی سازان لاغری با ذهن تضمینی برای روش ذهنی است.

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   faribadeghani1371@gmail.com
   1400/05/31 12:46
   مدت عضویت: 163 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 457 کلمه

   سلام
   مادباید انتظار لاغری داسته باشیم مثل فردی ک بارداره اونقدر انتظار اینو داره ک بچش بعد نه ماه بدنیا میاد ک میره براش سیسمونی میگیره لباس عروسک
   یعنی ب اون درجه حتمیت میرسه ک این کارو میکنه منتظر نیس ک ب دنیا بیاد این کارو بکنه انتظار اون بچه رو داره
   من لا غر ی تشبیه میکنم ب این بارداری و خیلی اطمینانش برام رفته بالا ما تو بارداری خیلی وقتها حال نداریم وضعیت جسمی و اینا ی جوریه ک سخته ولی با این حال میریم چندین ساعت میشینیم دکتر تا صدای بچه رو بشنویم تاببینیم فشارمون چنده یا فلان خسته نمیشیم اونقدر ک مشتاقیم اون کاره سخته ها ولی برا من شیرینه سختی حس نمیکنم
   لاغری هم همینه تصور لاغری تصویرسازیه برا چیزی ک نیس یا نوشتن دربارش اینا سخته چن ک نیس مثل بچه ولی سختیش شیرینه چن ایمان داری ک نتیجه رو جسمت بهت نشون میده من واقعا هر روز انتظار بدنیا امدن لاغری رو دارم
   تو بارداری ما هر ماه یا هرهفته نشانه های بارداری میبینیم با تهوع با بالا اومدن شکم با ورم همه اینها رو ما میبینیم و عشق میکنیم
   در لاغری هم ما هم هر دفعه ی علائمی میبینیم مثل اینو مثلاامروز ناهار ولع نداشتم امروز حس ب خودم خوب بود امروز دیدم ک یکم پهلو رفته تو یا من از خوردن ترسی ندارم چندین مورد دیدم ک ولع ندارم بهش همه اینها نشانه های ب دنیا امدنه یهویی ک معجزه نمیشه کم کم چطور تو بحث بارداریه با اینک مشتاقی شوق داری ک چقدر زود بچتو بغل کنی ولی نه ماه صبر کردن براتو طبیعیه
   درنتیجه باید تو لاغری هم تو مشتاقی این چاقیه بره ولی باید کارهاتو بکنی و هروز انتظار ظهور داشته باشی صبر داشته باشی در عین حال ایمان ی دیدن نتیجه
   من خودم تو بارداری با اینو عاشق شیرینجات بودم شیرینی نمیخوردم یا کمتر ک قند میگرم برا بچه ضرر داره یا نمک کم مصرف میکردم ک فشار میگیرم ضرر داره با اینک اونها رو دوس داشتم ولی با شوق اون کارو انجام میدادم
   در بحث لاغری هم با اینک دردل کردن اخبار منفی و هزاران چیز دیگه من میدونم ک اینها برا من لذت بخشه ک برم ب یکی حرفمو بزنم از بدی ک یکی در حق من کرده حرف بزنم با مادرم ولی میدونم اینها ضرر داره برا وجود لاغری من در نتیجه باید انجامش ندم چن برا لاغریه برا اون انرژی و شوق لاغریه ضرر داره
   الانم من خودم ایمان دارم ک لاغری درمن یهویی ن ولی کم وکم ظهور پیدا میکنه و من چن میدونم ک میاد انتظارشو دارم براش مانتوی و پیرهن اماده کردم و ایمان دارم ک اونها تنم میشه
   با تموم وجودم منتظرم
   استاد عزیز ممنون برا فایل زیبایی ک کلی اطلاعات ب ن من میده

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/23 22:55
   مدت عضویت: 115 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,236 کلمه

   سلام 

   گام چهل چهارم در مسیر لاغری من

    

   چاقی ما اموزش دیدیم با چشم گوش زبان یعنی چی 

   یعنی یک فرد قبل از اینکه چاق بشه والدینش تشویقش کردن به خوردن بیشتر برای بزرگ شدن قوی شدن سالم بودن گفتن اگه میخواه قوی بشی اگه میخواه کسی نتونه کتکت بزنه یا پسر همسایه پسر خالت دیدی چقدر قوی هست اون غذا خورده چاق شده بزرگ قوی شده خلاصه فرد هم مبینه هم میشنوه هم انگیزه پیدا میکنه واسه چاق شدن و دیگه با شوق ذوق چاقی یاد میگیره اموزش مبینه چاق میشه حالا این فرد دیگه بزرگ میشه به هر دلیلی میخواد متناسب بشه میاد با فشار فیزیکی رژیم محدودیت سرزنش تجسم میخواد متناسب بشه ولی متناسب نمیشه که هیچ چاق ترم میشه چون ذهن اموزش دیده وقتی ذهن اموزش ببینه هیچکس نمیتونه جلو پیشرویش بگیره و کار خودش انجام میده

    وتمام تلاش ما در روش ها قبلی این بود که چاقی فراموش کنیم نفرت داشتیم از چاقی خودمان سرزنش میکردیم و هرکاری میکردیم که این چاقی از بین بره ولی ذهن قابلیت پاک کردن یادگیری ندارد چاقی فقط قابلیت یادگیری گسترش اموزش هایی که میبینی دارد 

    

   حالا ویژگی ذهن :

   ذهنی وقتی اموزش ببینه هر اموزشی چاقی فقر سلامتی بیماری بدبختی هر اموزشی که ببینه دیگه این اموزش فراموش نمیشه پاک نمیشه با هر روشی مثلا من وقتی یاد بگیرم راه رفتن خواندن نوشتن رو رانندگی رو اشپزی رو همه اینها ذهنی بوده وقتی من اینها یاد بگیرم یا هر اموزش دیگه که اینجا بحث چاقی است وقتی اموزش دیدم درذهنم اسان شد حالا من تصادف کنم عمل جراحی کنم تلاش فیزیکی رژیم ورزش هرکاری انجام بدم نمیتونم جلو چاقی رو بگیرم چون ذهن قابلیت حذف کردن ندارد ذهن قابلیت اموزش دارد تا زنده ای هر چیزی یادش بدی یاد میگیره و عمل میکنه بهش 

    

   پس ما باید هر چیزی که در زندگی مان نیست و ناراحتیم و احساس مان بد میکنه نبودش به وجود بیاریم مث نبود سلامتی نبود ثروت نبود شادی نبود امکانات رفاهی نبود تناسب اندام همه اینها میشه بدست اورد فقط با یک روش اونم هماهنگی ذهن با خواسته یعنی بیاییم به ذهن اموزش ها صحیح بدیم باورها قدرتمند تا نعمت ها خداوند وارد زندگی مان بشه 

    

   حالا یک فردچاق  بعد سالها تلاش شکست کوتاه نیامدن هدایت میشه به سایت تناسب فکری استاد عطار روشن و اونجا ذهن اموزش مبینه فرمول ها ذهنی تغییر میکنه اموزش صحیح میبینه و رفتار و بعد جسم تغییر میکنه حالا باید طبق گفته استاد اموزش ببینیم ذهن تغییر بدیم اول متن بخونیم بعد فایل تصویری بعد صوتی بعد بنویسیم هرچیزی که درک کردیم دیدگاه بقیه دوستان بخوانیم به گفته ها عمل کنیم و اینجوری ذهن اموزش متناسب شدن مبینه تغییر میکنه باورها نگرش ما و بعد رفتار ما تغییر میکنه ودراخر جسم ما تغییر میکنه و این صحیح ترین مطمعن ترین و ماندگارترین روش لاغرشدن است دقیقا همان جور که چاق شدیم لاغر میشیم همین 

    

    هدف سایت و استاد عطار روشن رسیدن به تناسب ذهنی است در افراد وقتی ذهن متناسب بشه تناسب اندام سلامتی شادی روابط عالی ثروت اعتماد بنفس رفاه لذت ازادی همه این ها به وجود میاد چون ذهن وقتی اموزش لاغری ببینه و سده هایی که جلو این روند طبیعی گرفته شکسته بشه و فرد تغییر کنه با اموزش هایی که میبینه  و تغییر رفتاری و جسمی خودش ببینه قدرت پیدا میکنه واسه تغییر دادن بقیه مسائل خود در زندگی راحت تر و باقدرت بیشتر حل میکنن و تغییرات عظیمی در بقیه زندگی خود انجام میدهند مث استاد عطار روشن خودشان که طی یکسال دوسال در تمام مسائل وجنبه ها زندگی تغییرات عظیمی کسب کرده اند و در حال پیشترفت کردن و رسیدن به مرتبه ها بالاتر هستند چون ذهن اموزش،صحیح دیده وقتی ذهن اموزش ببینه همواره تلاش میکنه این اموزشی که میبینه گسترش بده واسه همین استاد روز به روز موفق تر میشه در همه جنبه ها زندگیش 

    

   پس وقتی داریم اموزش مبینیم در مسیر لاغری چه رایگان چه محصولات اول باید فایلدتصویری ببینیم چون حواس بیشتری از تحت تاثیر قرار میگبره مث چشم گوش و فایل صوتی وبعد نوشتن تمرین انجام میدیم و این زمانی که داریم صرف میکنیم واسه دیدن گوش دادن نوشتن داریم به ذهن اگاهی ها جدید میدیم و یاد میگیریم ذهن در حال یادگیری اصول صحیح یادگیری لاغری هست و متناسب میشیم 

    

   وقتی فایل میبینی تمرین انجام میدی در حال یادگیری لاغری هستی ما از بس لاغر شدن در ذهن مان سخت کردیم و همیشه دانبال روش ها فیریکی بودیم واسه لاغرشدن الان دیگه باور نمیکنیم که همین به همین سادگی میشه متناسب شد فقط با گوش دادن تمرین کردن عمل کردن همین چون ما ماهیت فیزیکی داریم واسه همینم دانبال روش فیزیکی فشار سختی انجام کار فیزیکی هستیم

    

   مگه ما برای چاق شدن سختی کشیدیم مگه نهه ولی واسه لاغر شدن دانبال روش ها سخت طاقت فرسا هستیم و فک میکنیم هرچی روش سخت تر باشه بیشتر وزن کم میکنیم و این کاملا اشتباه هست 

   از مسیر استباه رفتن واسه رسیدن به هر هدفی لاغری ثروت سلامتی شادی ..سخت هست واسه همین هم لاغر شدن در ذهن ما سخت شده و الان که هدایت شدیم به مسیر صحیح دانبال سختی کار هستیم باور نمیکنیم که به همین راحتی میشه متناسب شد بخاطر مسیرها اشتباهی که قبلا رفتیم 

    

    

   لاغر شدن با ذهن لاغر شدن اسان میکنه اگاهی ها متناسب کننده به ذهن میده اگاهی صحیح موانع لاغر شدن برمیداره و ما راحت متناسب میشیم و این کار نیاز به تکرار تمرین نوشتن عمل کردن دارد تا متناسب شد 

    

   به اندازه ای که وقت بزاریم تمرین انجام بدیم علاقه داشته باشیم عاشق لاغری باشیم استمرار داریم ادامه میدیم و نتیجه خواهیم گرفت 

    

    

   وقتی ادامه میدیم در این مسیر و طبق اصول صحیح پیش میریم اشتیاق پیدا میکنیم واسه رسیدن به مقصد و ادامه میدیم استمرار پیدا میکنیم و انتظار لاغر شدن در ما ایجاد میشه باور میکنی که میتونی لاغر بشی و با تعهد هم ادامه میدی استمرار هم داری و نتیجه میگیری وشگفتی ساز میشی 

    

   وقتی عاشق هدف باشی علاقه داشته باشی به هدفت خودت وقت میزاری و هرچقد وقت بزاری نتایج بهتر میگیری و دیگه ترس از چاق شدن نداری استرست کم میشه امید انگیز شور اشتیاقت زیاد تر میشه و احساس ازادی میکنی احساست عالی میشه احساس قدرت ازادی میکنی ازادی در خوردن در انتخاب غذا مقدارش چه رفتاری انجام بدی قدرت پیدا میکنی و خودت انتخاب کننده هستی خودت تصمیم میگیری نه مواد غذایی تصمیم میگیرند 

    

   وقتی شروع میکنی و تغییرات شروع میشه باید توجه کنیم به تغییرات صحیحی که داریم نه به رفتارها اشتباهی که میکنی توجه کنیم و احساس مان رو بد کنیم و لیز بخوریم و باز رها کنیم مسیر صحیح و برگردیم به مسیر چاقی باید تمام توجه خودمان ببریم سر رفتار ها صحیح خود تا انگیزه بگیریم شور اشتیاق زیاد میگیریم و ادامه میدیم تا به وزن ایده ال خود برسیم  

    

    

   پس همه اشتباه میکنن پس نباید توجه خودمان ببریم سر رفتار ها اشتباه خود باید بگیم همه اشتباه میکنن پس ادامه میدیم با تعهد کامل تر تمرین کردن رفتارها اشتبایمان کمتر میشه و رفتارها صحیح زیادتر میشه و این باعث میشه موفق بشیم پیروز،بشیم و به هدف خود لاغری برسیم 

    

   پس همیشه توجه کنیم به رفتارها صحیح خودمان و طبق اصول صحیح پیش بریم و ادامه بدیم و انتظار لاغر شدن در خودمان ایجاد کنیم با اموزش ها صحیحی که میبینیم و باورها صحیح انتظار لاغری در ما ایجاد میشه و ادامه بدیم استمرار داشته باشیم تا به هدف خودمان رسیدن به تناسب اندام هست برسیم 

   منتظر لاغر شدن نباشید انتظار لاغر شدن در خودمان ایجاد کنیم با اموزش ذهن از طریق روش صحیح و با تعهد کامل پیش بریم تا متناسب بشیم 

    

   شاد شاد شاد باشید 

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/21 11:24
   مدت عضویت: 187 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 927 کلمه

   سلام همگی دوستان

   گام چهل و چهارم در لاغری استمرار داشته باشیم: 

   فایلهای تصویری برای اینه که هم با گوش میشنوی و هم با چشم میبینی و کسی که تمرین مینویسه از سه تا حواس استفاده میکنه وقتی تمرینی را فقط با فکر و رویا پردازی بخوای استفاده کنی کار خیلی سختیه، مغز رابط بین فکر کردن و نوشتنه کسی که سواد نداره دستورهای نوشتن تو مغزش ثبت نشده در چاقی و لاغری هم همینطوره که دستوراتش تو مغز نیست!

   ما در ذهنمون فکر میکنیم به چاق شدن و تصویرسازی میکنم و همین بد اومدن از خودمون یک تصویر چاقه که این میشه ذهنی و در مغز هم رفتار های چاق کننده ثبت شده!! بعضیا چاق شدن را بلدن و بعضیا نه ما که بلدیم نمیتونیم چاق شدن را فراموش کنیم مثلا نمیتونیم زبان فارسی را فراموش کنیم تمام روشهای قبلی تلاش میکردیم چاقی را فراموش کنیم چاقی یه چیز بیرونی نیس مال خودته و هیچ روشی نمیتونه اونو بیرون کنه، همه ما به مرور چاق شدیم و میدونستیم داریم چاق میشیم و بلد نبودیم چجوری ازش رها بشیم چون چیزی رو که یاد میگیری نمیتونی فراموش کنی اما میتونی چیز جدیدی یاد بگیری و لاغری با ذهن همین کارو میکنم!! بعد با تمرین لاغر شدن بدن میشه اون چیزی که میخوای مثل سواد یادگرفتنه !!

   وقتی تمرین مینویسی ذهنت متمرکز میشه و به چیزای دیگه فکر نمیکنی و مغز هماهنگ میشه با گوش و چشم!! اینم مثل کلاس های دیگه که رفتی باید یاد بگیری و فقط اقدام کن تا اگاهی های جدید به ذهنت بدی. ما همیشه فکر میکنیم تلاش و رنج باید بکشی تا یه کاری انجام بشه ولی در این روش رنجی وجود نداره و این کل ماجراس چون ماها برای چاقتر شدن سختی نکشیدیم، وقتی از مسیر اشتباه بخوای لاغر بشی سخته و باید رنج بکشی ولی این روش هیچ سختی و محدودیتی نداره!!

   با انجام تمرینات به مرور علایق شما عوض میشه چون انتظار شما داره عوض میشه شما در هر مسیری انتظارت رسیدن به مقصده، دوستانی که این روش رو انجام میدن انتظارشون لاغر شدنه و اول باید باور کرد که من میتونم لاغر بشم و تمریناتو انجام بدی، دوستانی که وقت نمیذارن برای فایلها یعنی مشکلی با چاقیشون نداره و اگه میخوای به چیزی ک علاقه داری برسی باید برای خودت وقت بذاری! اولین نشانه ها احساس خوب و کمتر شدن استرس و بیشتر شدن امید به لاغر شدن، بعدش حرص و ولع کم میشه و از هر غذایی به اندازه مورد نیاز میتونی بخوری و ذهن را از اسارت آزاد میکنی که به انسان آرامش میده!! 

   موانع لاغر شدن را اگه برداریم خود به خود لاغر میشیم!!

   بعضیا انتظار رژیم و این چیزا رو دارن وقتی حروف الفبا رو یاد بگیری میتونی هر متنی را بنویسی و کتابی ک تالا ندیدی را بخونی چون اصل را بلدی، وقتی ما اصل لاغر شدن را به ذهنمون یاد میدیم و مغز درست تصمیم میگیره و فرمان های متفاوتی را صادر میکنه و شما اون حرص و ولع را نخواهی داشت و تصمیم میگیری برای خودت و اختیار میاد دست خودت!!

   انتظار نداشته باش طی دو سه هفته اول همه چیز اوکی باشه شما باید توجه کنی به تغییرات مثبتت اینا مهمه انتظار نداشته باشید که همه چیز کنفیکون بشه طی دو سه هفته و تغییرات مثبتت باید برات ارزشمند باشه، وقتی شما دوره رو شروع میکنید احتمال اینکه اشتباهاتی رو انجام بدین هست ناامید نشید و ادامه بدین، شما باید به رفتار های خوبت توجه کنی نه به یه رفتار اشتباه، رفتار اشتباه همیشه هست ولی نتیجه را تعداد رفتارهای درست رقم میزنن!! اگر بعضی روزا خوب عمل نمیکنید ناامید نشید شما دفعات قبل خیلی خوب عمل کردین و با ادامه دادن دفعات بیشتری را خوب عمل میکنید!!

   خود استاد هم بعضی روزا اشتباه میکنن ولی اینجوری نیستن که اگه اشتباه کردن بگن دیگه تمام و کلی برچسب ناتوانی به خودشون بزنن!! ادامه میدن و انتظارشون از زندگی لاغر شدنه و هیچ وقت ناامید نمیشن!!!

   کریس رونالدو هم بهترین بازیکن جهانه ولی ینی هیچ وقت اشتباه نمیکنه چرا ولی اشتباهاتشو میپذیره و خودشو سرزنش نمیکنه و فقط ادامه میده مسیری رو که در پیش گرفته!! چیزی که نتیجه کلی را رقم میزنه صحیح عمل کردن هاشه که بیشتر از خطا کردن هاشه!!! ما هم وقتی تعداد رفتارهای درستمون بیشتر باشه نتیجه لاغری میشه!! 

   تمرین تکرار استمرار خیلی چیزا رو درست میکنه!!

   هرچی در این مسیر بیشتر ادامه بدین رفتارهای درستتون بیشتر میشه و نتیجه میشه تغییر جسمتون!!

   منتظر لاغر شدن نباشید انتظارتون از زندگی لاغر شدن باشه!!!

   این جمله عالیه وقتی منتظر لاغر شدن باشی همش فکر میکنی یکاری باید انجام بدی بری باشگاه و رژیم و اینا اما وقتی انتظارت از خودت لاغر شدن باشه شما بدون اینکه فعالیت بدنی داشته باشی هر روز جوری زندگی میکنی که در راستای لاغر شدن باشه!! اونایی که منتظر لاغر شدنن همه روش ها رو امتحان و رها میکنن و همش نتیجه را چک میکنن که منجر به بی انگیزه شدن و رهاکردن میشه!!

   پس از این فایل نتیجه گرفتم که برای خودم و زندگیم وقت بذارم و فایل ها رو گوش بدم و بنویسم تا ذهن و مغزم برنامه ریزی جدید بشه و الفبای لاغری را یاد بگیره، مغز توانایی فراموش کردن و پاک کردن نداره ولی با آگاهی های جدید دستورات متفاوتی رو صادر میکنه که در نهایت منجر به لاغر شدن میشه، فقط کافیه که در این مسیر برای خودمون وقت صرف کنیم و تکرار و تمرین کنیم و ادامه بدیم و با یک رفتار اشتباه انرژی و انگیزمون رو از دست ندیم فقط ادامه تا پیروزی و انتظارمون باید لاغری باشه نه اینکه منتظر لاغری باشیم که سبب عجول شدن و رها کردن بشه!!

   مه تاب متناسب و باانگیزه و مستمر در مسیر لاغری

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/04 10:21
   مدت عضویت: 725 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 706 کلمه

   سلام🙂

   به به چقدر لذت بردم از اینهمه آگاهی

   نکته ای که من یاد گرفتم این بود که حتی خودباوری برای لاغر شدن هم با استمرار در مسیر اتفاق می افته یعنی با اینکه بسیاری از ما به خاطر داشتن خاطرات شکست قبلی باور نداریم که میتونیم متناسب بشیم ولی اگه ادامه بدیم و فایلها رو گوش بدیم به تدریج دیدگاه خودمون درباره خودمون هم تغییر میکنه و میپذیریم که ما هم میتونیم متناسب بشیم و رویامون رو زندگی کنیم

   وقتی با گوش دادن به اولین فایلها یا با شنیدن اسم لاغری با ذهن امید در ما زنده شده که اره اینه راه درست لاغر شدن،اره میدونستم که باید راه آسونتری باشه برای لاغر شدن،اره  لاغر شدن باید ساده و بدون رنج و محدودیت باشه تا آدم بتونه همیشه ادامه بده،لاغر موندن باید همیشگی باشه…و بله یافتم راهش رو یافتم…. پس ادامه بدیم مگه در اعماق قلبت باور نداری این حرفها درسته؟؟ مگه این حرفها با روح الهیت هماهنگ نیست؟؟؟ مگه چقدر دیگه باید یه راه آسون باشه؟؟؟؟ مگه لاغری رویات نیست؟؟؟مگه همیشه نمیخواستی هر چیزی رو که دوس داری بخوری و لاغر باشی؟؟؟؟ مگه نمیخواستی با اعتماد به نفس در همه جمعها حضور پیدا کنی؟؟؟ مگه نمیخواستی از دیدن خودت در آینه لذت ببری؟؟؟؟ مگه نمیخواستی بهترین لباسها با زیباترین رنگ و طرح  رو بپوشی بدون اینکه جایی از بدنت بیرون زدگی داشته باشه؟؟؟؟ مگه عاشق لاغری نیستی؟؟؟؟ مگه وقتی لاغر باشی دیگه حسرت اندام بقیه رو خوردن معنی داره؟؟؟ مگه نمیخواستی از خوردن از تفریح از سفر از مهمانی از عروشی از دورهمی از خرید و از تک تک لحظه های زندگیت لذت ببری و این چاقی همیشه روی مخت بود؟؟؟؟مگه فرزی و چابکی لذت بخش نیست؟؟؟ مگه سلامتی و جوانی و زیبایی در تناسب نیست؟؟؟ مگه وقتی متناسب باشی بیشتر از همه خودت از وجودت لذت نمیبری؟؟؟؟ مگه داشتن شکم تخت جذاب و لذت بخش نیست؟؟؟؟ مگه لباسهای زیبا آرزوشون نیست که به تن اندام متناسب و زیبا برن که زیباییشون جلوه نمایی کنه؟؟؟؟ مگه تناسب داشتن و ثروتمند بودن کنار هم بیشتر جذاب نیست برات؟؟؟ مگه شادی و تناسب خواهر دوقلوی هم نیستن؟؟؟؟ 

   پس چرا نباید ادامه بدی؟؟؟؟؟؟؟پس چرا به هدایت خداوند باور نداری؟؟؟؟ پس چرا به حرف و حدیثهای بقیه توجه میکنی؟؟؟؟ چرا به نافرمیهات توجه میکنی؟؟؟؟ چرا به وقتهایی که رفتارت اشتباهه توجه میکنی؟؟؟ پس چرا عجله داری؟؟؟ چرا به زیبایی به جوانی به لبخند و به چشمان درخشان شگفتی سازها توجه نمیکنی؟؟؟

   مگه بارها نخوندی که هر جا توجه باشه انرژی هم همونجاست …. به هر چی توجه کنی اونو وارد زندگیت میکنی…. به هر چی توجه کنی اونو کسترش میدی چون تو خالقی ….چون تو با توجهت خلق میکنی..‌ تو به لاغری توجه کن با گوش دادان فایلها با دیدن و شنیدن با تمرکز …‌با نوشتن تمرینات با بی توجهی به نافرمیها با روی ترازو نرفتن با سایز نکردن فقط گوش بده و تمرین کن و بدنت رو به حال خودش رها کن اجازه بده ترمیمش رو با سرعت خودش انجام بده تو فقط کار درست رو انجام بده اونوقت خیلی اعجاب انگیز متوجه میشی تو هم متناسب شدی عکس تو هم در آلبوم شگفتی سازان قرار گرفته تو هم شگفتی ساز قرن شدی و این چقدر لذت بخشه که جسمت رو خودت خلق کردی و تمام این لذتها با استمرار داشتن ممکن میشه

   تجربه من از استمرار اینه استاد؛از دیدن جسمم در آینه به هم نمیریزم

   عجله ام خیلی کمتر شده

   حرف و حدیث دیگران دیگه مثل قبل منو به هم نمیریزه

   نیازم به تایید دیگران کمتر شده

   درکم از فایلها بیشتر شده

   دیگه از عملکرد اشتباه خودم ناراحت نمیشم و به هم نمیریزم

   وقتی به نافرمیهام توجه میکنم با خودم میگم اینها هم خودش میره بی خیال

   احساس لاغری چابکی و سلامتی و جوانی دارم

   گوش دادن به فایلها برام اولویت هست و در هر شرایطی دوس دارم فایلهام رو گوش بدم و تمرینم رو بنویسم

   تمرین نوشتن برام مهم شده چون میدونم قسمت مهمی از یادگیری هست

   از سر تکلیف تمرین نمیویسم با شور واشتیاق مینویسم 

   اصلا زمان از دستم خارج میشه وقتی دارم تمرین مینویسم و توجه نمیکنم چقدر وقت گذاشتم اتفاقا چون بسیار لذت بخشه به نظرم خود در لحظه حال بودنه😊

   توجهم به تغییرات ظریف بدنم هست و از دیدنشون لذت میبرم

   متوجه میشم که چهره ام زیباتر و جوانتر شده با اینکه صورت لاغر تر شده

   همه اینها فقط به خاطر استمرار داشتنه و به نظر خودم موفقیت قابل توجهی هست😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/13 11:12
   مدت عضویت: 385 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 744 کلمه

   بنام خدای مهربان ،

   با درود به استاد عزیز وهمراهان گرامی ، 

   لاغری  را باید بیاموزیم ودر یادگیری  آن استمرار داشته باشیم.درواقع  با دیدن فایلها وانجام تمرینات در حال آگاهی دادن به ذهنمان  هستیم.وهمچنین با درگیر کردن کانالهای عصبی  مانند چشم ،گوش ، و دستانمان هنگام نت برداری در هنگام صحبت کردن استاد ،می توانیم اثر بخشی موضوعات مورد بحث لاغری  را در ذهنمان بیشتر کنیم.

   در این روش چون رنجی وجود ندارد ونیاز به هیچ عمل فیزیکی نیست ، در ابتدا ی یادگیری  غیر باور است که آیا می شود لاغر  شد بدون هیچ رنجی؟ 

   ودرجواب باید گفت ،آیا برای چاق شدن هریک از ما عمل فیزیکی سختی انجام دادیم؟ ما درواقع فقط اطلاعات غلطی  به ذهنمان دادیم وبه همین دلیل چاق وچاقتر شدیم.

   کار با ذهن درواقع یک کار متافیزیکی است وآشنایی وباور این قسمت نادیده که در اصل فرمانده کل بدن ماست ودستورات از این قسمت به مغز ودیگر اعضای بدن صادر می شود ،در واقع نه تنها دربحث لاغری  بلکه در تمام جنبه های زندگی ما اثر گذار است.

   همانطوریکه قبلا گفته شد تنها ما می خواهیم  اینبار همان مسیر رفته را به همان طریق برگردیم وبه اصل وجایگاه خودمان برسیم بدون هیچ عمل فیزیکی!

   حال در مسیر برگشت لاغر ی همان جاده صاف بهتر وراحت تره ویا جاده بیراهه وپر از فراز نشیب؟ 

   به همین دلیل در این مسیر برگشت ،لاغری  آسان‌ترین کار دنیا می شود😊

   وبطور کلی اینکار هم مانند تمام آموزش‌های رانندگی ،خیاطی، آشپزی واموزشهای درسی ،نیاز به انجام تمرینات ذهنی وتکرار ومشارکت واز همه مهمتر استمرار دارد.

   حالا چه اتفاقی می افتد؟ آهسته آهسته علایق ما عوض می شود ،حرص وولع نسبت به غذاها  کم می شود احساس ما خوب وامیدوار کننده تر می شود ،امی ما به اینکه می توانیم لاغر  شویم بهتر می شود ،ما هر مسیری را که شروع کنیم از همان اول انتظارمان آینه که به مقصد برسیم، وقتی که این آموزش‌ها را شروع می کنیم از همان اول انتظارمان لاغر شدن است.به اندازه اینکه انتظار ما برای لاغرشدن بیشتر می‌شود اشتیاق ماهم بیشتر می شود وباور می کنیم که می توانیم لاغر  شویم بدون هیچ کار ویا عمل فیزیکی! وباید این واقعیت را باور کنیم.

   برای رسیدن به وضعیت دلخواه ،باید وقت گذاشت ،به نظر من بستگی داره که این موضوع  برای ما چقدر اهمیت دارد ،برای رسیدن به آنچه که می خواهیم برسیم ،اولین نشانه ای که پدید می آید احساس خوب شماست وبه همین ترتیب امید واشتیاق ما بیشتر می شود.وبعد حرص وولع ما نسبت به خوردن غذاها کم می شود وبه اندازه نیاز بدن غذا می خوریم ،  دقیقا این حالت برای من ومطمئنا برای همه پیش آمده وچه احساس خوبیه وقتی می بینی که از اسارت غذاها آزاد میشی واین آزادی چقدر به ما آرامش می دهد، واین آرامش کم کم مارا متعادل می کند.

   در ابتدا ما باید به تغییرات مثبت توجه کنیم ،واین بسیار مهم است ! حتی اگر در دوسه هفته اول هرچند کوچک باشد .نباید عجله کرد چون حاصل عجله کردن استرس می باشد واین یکی از موانع مهمه در امر لاغر  شدن ! 

   اگر ما انتظار لاغری  از خودمان داشته باشیم پس باید ادامه بدهیم وهیچگاه هم نا امید نشویم ، یادمان باشد در هر تغییری در هر زمینه ای برای رسیدن به هدف ، صبروحوصله کلید موفقیت است، 

   گاهی پیش می آید که در این مسیر ،  رفتاری اشتباه نسبت به خوردن غذاها داشته باشیم ، ولی این دلیل نمی شود که خودمان را سرزنش کنیم .مهم این است که صحیح عمل کردن ،بیشتر از تعداد اشتباها باشد! 

   وما خودبه خود لاغر  می شویم ، ونباید روی خطاها تمرکز کنیم ویا برروی رفتار نادرست!

   کافیه که تمرین کنیم واستمرار داشته باشیم وادامه بدهیم ،تا رفتارمان در برخورد با غذاها درست تر  وبیشتر بشه! 

   ونکته مهم دیگر اینکه ما نباید منتظر لاغر شدن باشیم ،وقتی منتظر  لاغر  شدن باشیم ،فکر می کنیم باید بریم با شگاه ویا رژیم بگیریم ،ولی وقتی انتظارمان از خودمون لاغر شدن باشد ،دیگه دنبال فعالیت بدنی نیستیم ودوری رفتار می کنیم که تنها به مقصد برسیم از یک جاده صاف وزیبا!

   تمام افرادیکه از عمل های زیبایی استفاده کردن ویا عمل کوچک کردن شکم ویا معده را انجام دادند ،لااقل در اطراف من همیشه پر بوده ومن دیدم ،بعد از مدتی نه تنها برگشتند به حالت قبل ،بلکه چاق تر هم شدند واین دقیقا به قول استادمانند ،فشار آوردن به فنره ! 

    چون آنها می خواستند با عجله وبه یکباره لاغر  شوند بدون اینکه ،فرمول‌های ذهنی خودشان را تغییر دهند! بهر حال خیلی خوشحالم که در مسیر لاغری با  ذهن شرکت کردم وهمچنین از نتیجه ای که به دست آوردم وهمچنان ادامه می دهم ،خدایا شکرت

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/22 17:18
   مدت عضویت: 563 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 345 کلمه

   سلام بر همگی

   همانطور که برای یادگیری هر زبانی باید استمرار داشته باشیم برای یادگیری زبان لاغری هم بایستی استمرار داشته باشیم ودر این مسیر کم کم حرص و ولع که نسبت به موادغذایی داشتیم کاملا از بین میره و کم کم اختیار خوردن به دست خودمون میشه و دراین مسیر احساس ترس از خوردن و عذاب وجدان از پرخوری که ما رو اذیت میکرد خبری نیست . وهر چه بیشتر یاد بگیریم و تو این مسیر استمرار داشته باشیم کم کم در جسم ما هم خودشو نشون میده و لاغر شدن رو تجربه میکنیم .

   لاغری هنر هست مثل هنر رانندگی .

   مگه ما بار اول با یه بار پشت فرمون نشستن راننده شدیم یا علاوه بر آموزشهای چند ماهه و تمرین کردن کم کم مهارت لازم رو پیدا کردیم و هنوز که هنوز باز یه موضوعاتی پیش میاد که باز تجربه ما بیشتر میشه . ما با استمرار دراین کار موفق شدیم راننده بشیم .

    لاغری هم یه هنر هست با آموزش دیدن و با تکرار و استمرار دراین راه هنر این کار رو هم به دست میاریم. 

   مگه ما موقعی که رانندگی تمرین میکردیم و خطا میکردیم آیا ماشین رو فوش میدادیم که چرا خاموش شدی . 

   پس چرا موقع لاغری با ذهن مرتب جسممون رو تو فشارمیزاریم که زود باش لاغرشو و مرتب خودمون را وزن میکنیم .

   وقتی چندبار پشت فرمون بشینیم کم کم ترسمون کم میشه و مهارت مون بیشتر . مهارت لاغری با ذهن هم همینطور کم کم ترس از خوردن کم میشه و مهارت لازم رو به دست میاریم. 

   ما در هرکاری زمان میداریم و آموزش میبینیم و مدام تکرار میکنیم منتها چون لاغری با ذهن رو روشی یک شبه میدونیم و انتظار داریم با چند تا فایل سریع خودمون رو وزن کنیم و کلی وزن کنیم .

   ما وقتی وارد این دوره شدیم میخواستیم و اشتیاق هم داشتیم و تمرینات رو هم انجام میدادیم ولی چون لاغری رو یک هنر ساده میدونیم یا هنر نمیدونیم و فکر میکنیم سریع بایستی نتیجه بگیریم . 

   ما خودمان زبان چاقی رو یاد گرفتیم پس برای زبان لاغری هم بایستی وقت بزاریم و دوباره با تکرار و اشتیاق یاد بگیریم. 

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 6 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   rastegar.moradzadah.6939@gmail.com
   1400/03/22 01:22
   مدت عضویت: 306 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,424 کلمه

                 💕بنام خالق زیبایی 💕

   گام 44     در لاغری استمرار داشته باشیم👍

   با سلام و وقت بخیر خدمت استاد بزرگوار ودوستان هم مسیرم در مسیر سبز تناسب فکری 

   استمرار چه کلمه مهم وبا ارزشی است در مسیر لاغري. 

   اینکه چگونه در مسیر لاغري  استمرار  داشته باشیم نکته ای هست که از اهمیت زیاد برخورداره 

   ♦️کسب مهارت در استمرار داشتن مسیر لاغری را آسان تر وکوتاه تر می کند 

   در گام قبل به سفر وهجرتمون به سرزمین لاغری اشاره کردیم وگفتیم اولین گام برای شروع این سفر هیجان انگیز  خودباوری  هست 

   اهمیت شناسایی موانع لاغری وبر داشتن آن بر سر راه را استاد در هر گام متزکر می شوند وهر گام که می گذره به چگونگی برخورد با این موانع می پردازیم 

   یکی از مهم ترین موانع نداشتن  استمرار  است در نوشته خیلی از دوستانم وهمچنین تجربه های خودم به این موضوع مهم پی بردم که اگر  استمرار  نباشه هیچ آموزشی در مغزوذهن به ثبت نمی رسه 

   وقتی تصمیم می گیریم به سفر برویم ابتدا مقصد را مشخص می کنیم وبعد مهیای سفر می شویم ودر آخر عزیمت خود را شروع می کنیم. 

   تغییر شرایط  زندگی مانند سفر می مونه ما از شرایط فعلی خود به شرایطی که می خواهیم داشته باشیم سفر می کنیم  

   شباهت در ظاهر هر دو سفر از جایی به جای دیگر رفتن است ولی تفاوت سفری که از شهری به شهر دیگر صورت می گیردبا سفر برای تغییر شرایط این است که سفر اول به صورت فیزیکی است وقابل لمس است اما سفر تغییر شرایط به صورت  متا فیزیک است واحتیاج به جابجایی فیزیکی ندارد 

   عده بسیاری برای تغییر شرایط زندگی خود به صورت فیزیکی تلاش می کنند اما از آنجا که این تغییر باید در ذهن ایجاد شود هیچ وقت موفق نمی شوند اون زندگی رویایی که مد نظرشون برای خودشون بسازند این مسعله در چاقی ورژیم های قبلی ما برای کاهش وزن خوب ملموسه 

   ما عمری با تلاش فیزیکی مثل نخوردن وورزش های سنگین وعمل خواستیم یک مسعله متافیزیک رو با روش فیزیکی حل وفصل کنیم اما تنها نتیجه این تلاش نا فرجام یا مقداری کاهش سایز و زن موقت بوده یا شکست 

   چرا در تلاش فیزیکی برای لاغر شدن موفق نمی شویم؟؟ به دلیل اینکه درباره استمرار در لاغری چیزی نمی دانستیم✔️

   وقتی سفری را شروع می کنیم چگونگی وکیفیت راه خیلی مهمه وسیله های مختلفی برای سفر هست که هر کدام در کسی تجربه وکیفیت سفر ما تاثیر خاص خودشون رو دارن مثلا قطار با اتوبوس یا هواپیما یا ماشین شخصی همه در اینکه مارو به یک مقصد می رسونن کارشون مشترک اما در سرعت رسیدن راحتی جا وخیلی مساعل دیگه باهم متفاوت 

   ♦️ مقصد طریق های مختلف سفر کردن یکسان است اما تجربه ای که از هر طریق کسب می کنیم بسیار متفاوت است

   خدایا چقدر عالی که 👈 لاغری با ذهن از لحاظ راحتی وسرعت مشابه سوار شدن به هواپیمای فرست کلاس است واز لحاظ آزادی ولذت بردن از مسیر سفر مانند سوار شدن به بهترین ماشین است که می شود برای مسافرت از آن استفاده کرد 😍😍

   🌹 سفر کردن از وضعیت چاقی به لاغری مساعلی دارد که باید در برطرف کردن آنها آگاه باشیم 

   این مساعل همان موانع ذهنی هستند که به کرات راجب اهمیت شناسایی آنها گفتیم 

   اگر در سفری که به سمت سرزمین لاغرها داریم نتوانیم موانع ذهنی را شناسایی کنیم واز سر راه برداریم نمی توانیم به مقصد برسیم 

   اگر آگاهی لازم برای برطرف کردن موانع ذهنی برای لاغر شدن را نداشته باشیم از طی مسیر لاغری خسته می شویم وانگیزه خود را از دست می دهیم 

              فایل تصویری 🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

   فایل های آموزشی به این دلیل به صورت تصویری آماده می شن که ما بتوانیم تعداد بیشتری از حواس پنج گانه را به کار ببریم  وقتی فایل ها را با تصویر می بینیم علاوه بر قوه شنوایی از قوه بینایی هم استفاده می کنیم واگه تمرین هارا به صورت نوشتاری هم یادداشت کنیم از حس لامسه هم کمک می گیریم 

   دست وقتی با مغز وگوش وچشم همراه شود فکر پراکنده نمی شود ✔️

   اگر سواد را برای نوشتن با فرمول های ذهن برای چاقی ولاغری مقایسه کنیم 👈  شخصی که سواد خواندن ونوشتن ندارد هم ذهن دارد هم مغز دارد هم دست برای نوشتن اما مغز او برای نوشتن آموزش ندیده  وقتی بچه ها در کلاس اول ثبت نام می کنن اول از کشیدن خط های راست بعد مورب بعد دندانه ودر نهایت صداها را می نویسن وتکرار می کنن ودر اثر تکرار وتکرار واستمرار در نوشتن مهارت پیدامی کند  حالا ما که در ابتدا متناسب بودیم برای چاقی هیچ تلاشی نکردیم نرفتیم آگاهانه ورزش کنیم یا کار خاصی بکنیم فقط نا خودآگاه ذهنمون از محیط اطراف خانواده یا دوستان آموزش چاقی رو دیده و دستورات چاقی در مغز ثبت شده ورفتار ما طبق اون دستورات چاق کننده شده وما چاق شدیم فردی که متناسب ذهنش آموزش چاقی رو ندیده ومغزش دستور چاق کننده نداره 

   روند چاق تر شدن 👈 از دو لحاظ چاقی ما بیشتر می شه ودر چاقی استمرار داریم اول از لحاظ ذهنی به این صورت که ما در ذهن خود به چاقی فکر می کنیم با این فکر تصویری که از چاقی خود داریم را تجسم می کنیم ( حتی اگر جلوی آینه نباشیم باز هم با فکر کردن تصویر چافمون رو تجسم می کنیم حالمون از خودمون واوضاع چافیمون بهم می خوره واز خودمون متنفر می شیم 

   از لحاظ مغزی هم که تحت آموزش قرار گرفتیم وکلی باور مخرب ورفتار چاق کننده داریم ودر انجام اونها مهارت کسب کردیم وسالهاست تکرارشون کردیم  حالااین دو دست به دست هم می ده و وند چاقی ما ادامه داره برای همین استاد می گن به حال کسایی که متناسب ولی رفتار اشتباه پر خوری رو دارن غبطه نخورین چون اگه اون تصویر براشون عوض بشه با این رفتار سریع چاق می شن 

   💕 فرد چاق نمی تواند زبان چاقی را که آموخته فراموش کند همان طور که سواد نوشتن هیچ وقت فراموش نمی شود همان طور که زبان مادری هیچ وقت فراموش نمی شود 💕

   در روش های که قبلا برای کاهش وزن داشتیم قصد ما فراموش کردن زبان چاقی بود ما می خواستیم چاقی را با رژیم وعرق ریختن وپیکر تراشی وعمل از جسم خود بر داربم مثل لباسی که از تن در بیاریم 

   ⛔چاقی از بیرون ویا با زور وجبر بر ما تحمیل نشده که با زور از بین ببریم  

   یکی از دلایلی که بعضی افراد نمی توانند لاغر شدن با ذهن را باور کنند این است که ما انسان ها برای رسیدن به هر چیزی تلاش فیزیکی وسختی ورنج را قبول داریم وسخته بپذیریم بدون هیچ تلاش فیزیکی می شود لاغر شد 

   مگر نه اینکه یادگیری هر مهارتی در زندگی نیاز به آموزش دارد 

   روند لاغری با ذهن 👈 وقتی ما فایل های آموزشی را به صورت تصویری نگاه می کنیم وگوش می دیم وتمرین اون فایل رو می نویسیم وبه صورت عملی سعی می کنیم عمل کنیم  انتظار  لاغری در ما ایجاد می شه بعد مغز شروع می کنه به صادر کردن فرمان های جدید اولین نشانه تغییری است که در احساس رخ می ده بعد نگرانی از چاق تر شدن کم می شه امید واشتیاق برای لاغر شدن زیاد می شه  حرص وولع متعادل می شه  چون دیگه حس آزادی در خوردن ورها شدن از اسارت خوردن به ما آرامش می ده این موارد بیس اصلی لاغری هستن وقتی مغز اصل را یاد بگیرد دستورات متفاوتی صادر می کنه  دیگه در برخورد با مواد غذایی قدرت دست ماست می تونیم تصمیم بگیریم چقدر بخوریم واختیار نخوردن دست ماست 

   یکی از موانع لاغر شدن نا امید شدن وتمرکز بر اشتباهات  در مسیر لاغري است 

   ما اگه همیشه در مسیر باشبم وتمرین واستمرار داشته باشیم نباید بخاطر اشتباهاتی که آزمون سر می زنه نا امید بشیم ما سالها چاق بودیم پر از فرمولها ورفتارهای چاق کننده بدیم نباید انتظار داشته باشبم صد درصد رفتارمون صحیح بشه 

   نتیجه را تعداد رفتارهای درست رقم می زنه ✔️

   اگر بعضی روزها خوب عمل نکردین نا امید نشوید 

   رفتارهای اشتباه با استمرار تکرار وتمرین درست می شن

   یکی از دلایل رها کردن روش های قبلی برای لاغری چون مسیر اشتباه بود نداشتن استمرار می دونیم  

   استمرار از انتظار به وجود میاد 💕

   فرق بین انتظار با منتظر بودن در لاغری 🤙

   وقتی در خودت انتظار برای لاغری ایجاد می کنی کل رفتارت در طول رندگی برای لاغری صورت می گیره  

   وقتی منتظر لاغری هستی مدام در حال ول کردن ورها کردن وبرگشتم به مسیر هستی 

    یک رفتار خطر ناک واشتباه ⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔

   نگاه کردن با حسرت به خودت در آینه مثل اینکه بری عکاسی ویه عکس دیگه از چاقی خودت بندازی این کار باعث می شه تصویری که از چاقی خودت داری پر رنگ تر وواضح تر می شه

   چگونه استمرار داشته باشیم؟؟؟ به این فکر کنید اگه به تناسب اندام رسیدین چه شرایطی رو خواهی داشت با فکر کردن به اون شرایط اشتیاق رو ایجاد کنید 

    💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/19 22:04
   مدت عضویت: 277 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 768 کلمه

   گام ۴۴ در لاغری استمرار داشته باشیم.

    به نام خدا🌺🌺🌺 

   وقتی فایل تصویری را نگاه  می کنیم چشم ،گوش ،حواس وفکر همه درگیر میشود.

    ما در ذهن خودمان فکر می کنیم. تصویر سازی می کنیم وقتی تصویری ازخودت داری تصویری چاقی باشدمغز هم فرمان های‌چاقی را یاد گرفته یعنی این که سواد چاقی را آموخته است .

   ❇چاقی و لاغری هم مانند سوادآموزی است وقتی آموزش ببینی یاد میگیری.

   ✅ فایل تصویری خیلی مهم است.

     همه ما به مرور و بلد نبودیم لاغر شویم با این دوره لاغری را یاد میگیریم و چاقی در ذهن می ماند فقط به آن کار نداریم .

   ❇ وقتی در این دوره شرکت می کنید تصور کنید در دانشگاه ثبت نام کرده اید باید فرمول های چاقی را شناسایی کنید و برای لاغر شدن آموزش ببینید.

   ✅ ما برای چاق شدن سختی نکشیدیم پس لاغر شدن هم سختی ندارد .

   ✴✴لاغر شدن تمرین تکرار و علاقه است.

    وقتی که تمرین ها را انجام دهیم و انتظار ما تغییر می کند باور می کنیم می توانیم لاغر شویم لاغر شدن باید مهمترین مسئله زندگی مان بشود باید برایش وقت بگذاریم.

   ✅ اولین نتیجه شروع این مسیر آرامش و اضطراب کمترمی شود

   ✅دومین  حرص و و لع کم می شود از آن اسارت بیرون می آییم با آزادی به توجه کردن به لاغری باعث میشه آرامش بگیریم.

   وقتی اصل لاغر شدن را به ذهنمون یاد بدهیم و اطلاعات  متناسب کننده را به مغزمی‌دهیم . مغز فرمانهای متفاوت را صادر می‌کند وحرص وولع از بین می‌رود و تصمیم گیری می‌کنی برای خوردن.

   ❇ اگر رفتار غلط داشتیم به رفتارهای غلط توجه نکنیم به رفتارهای درست توجه کنیم با ادامه دادن نتیجه میگیریم. 

   ⛔انتظار نداشته باشیم از اول هیچ گونه اشتباهی نداشته باشیم.

    وقتی درست عمل کردن هامون از غلط عمل کردن هامون بیشتر بشه خود به خود لاغر میشویم .

   ❇❇با تمرین و تکرار استمرار اشتباهات مان درست میشود.

   🔴 منتظر لاغرشدن نباشید بلکه انتظارمان از زندگی لاغر شدن باشد منتظر لاغری فکر می کند باید رژیم بگیرد و فعالیت کند 

   ولی اگر انتظارتان از زندگی لاغری باشد افکار تغییر می‌کند و مقصدش لاغری میشود.

   🔴سوال  وقتی سیر هستم باز هم دوست دارم بخورم ؟چون هنوز مغز در مسیر لاغر شده است باید ادامه بدهیم تا خودش درست بشه .

   🔴سوال فایل را گوش می دهم  زیاد بخوریم ؟ فایل گوش بدهیم آموزش می بینیم که وقتی سیر شدیم نخوریم و به نقطه سیری برسیم 

   ⛔نگاه با احساس حسرت و نفرت کار را برای ما سخت می‌کند تصویر چاقی خودمان در ذهنمان تقویت می کند .

   رسیدن به شرایط جدید در زندگی مانند سفر کردن است شما تصمیم می گیرید و در شرایط فعلی به شرایط جدید عزیمت کنید.

    تنها تفاوت سفر کردن با تغییر دادن خود :سفر کردن به شکل فیزیکی و قابل لمس از انجام می شود اما تغییر شرایط خود  به‌صورت متافیزیکی و غیر قابل لمس است.

    لاغری با ذهن از لحاظ راحتی و سرعت مشابه سوار شدن به هواپیمای فرست کلاس است آزادی و لذت بردن از مسیر سفر مانند سوار شدن بهترین ماشینی است که میشود استفاده کرد قطعادر این مسیر لذت می بریم و آزاد هستیم روزی که استاد لایو پیتزای لاغری را گذاشتن بچه‌های من گفتند چطور هر کاری استاد میکنه انجام میدی ما هم پیتزا میخواهیم 😅

     پیتزا در خانه ما از غذاهایی بود که خیلی کم درست می شود اگر هم درست میشد من خیلی کم با استرس و ترس  میخوردم و تا روزهای بعدمی گفتم واااای چقدر کالری خوردم🤯 گفتم باشه و اون روز به لطف استاد اهل خانه ما پیتزای خوشمزه ای خوردن و رفتار من خیلی فرق کرده بود بدون ترس نگرانی مقداری از آن خوردم و لذت بردم به چشم غذا به پیتزا نگاه کردم نه کالری.

    کدام رژیم هست که بتوانید پیتزا به قول رژیمیها غذای ممنوعه بخوری و لذت ببری .

    باید موانع ذهنی را برای طی کردن این مسیر شناسایی کنیم و برطرف کنیم .

   اوایل که میگفتین موانع ذهنی می‌گفتم خدایا موانع ذهنی را چطور برطرف کنم ؟ ونگران بودم با استمرار فهمیدم کافیه با عشق و علاقه ادامه بدهیم این موانع و این مسیر مانند فامیل استاد برایمان روشن روشن میشود .

   ⛔پس نگران نباشید فقط ادامه بدهیم عشق واشتیاق وعلاقه اینجاست.

   🔴🔴 ادامه دادن باعث تکامل می شود.

    ابتدا از نوشتن بدم می آمد و خجالت میکشیدم بقیه نوشته هایم را بخوانند .  ولی الان منتظرم تا کوچکترین وقت استراحت پیدا کنم و بنویسم دفترم هم به خاطر استمرار تکامل یافته و در حال تمام شدن است دفتری که ابتدا چیزی برای نوشتن نداشتم الان خط در پر مینویسم حتی پایین صفحه را هم می نویسم آن هم با  چهار رنگ خودکار .

   هیچ وقت نمی دانستم نوشتن اینقد لذت دارد شروع به نوشتن که می کنی این نوشته ها یکی پس از دیگری به ذهن راه می یابد و در این  لذت شریک تو می شود.💞💞

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 24 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   maryamkhazaie0000@gmail.com
   1400/03/15 18:34
   مدت عضویت: 333 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 225 کلمه

   بنام خداوند بخشنده مهربان سلام ب استاد عزیز و دوستان نازنینم گام ۴۴ در لاغری استمرار داشته باشید .با حرفهایی استاد یاد این کلام از خدای مهربان افتادم صد بار توبه شکستی باز آیی حالا استاد عزیز و مهربان هم میگن لیز خوردی پاشو از اول شروع کن هیچ اشکال نداره رفتار اشتباه انجام دادی ناامید نشو و ادامه بده و اگه عاشق لاغری هستی باید اشتیاق و استمرار داشته باشی استمرار در کاری ک عاشقش باشی بدون شک به نتیجه میرسی ،حالا مام باید لاغری رو آموزش ببینم ،یادگیری از طریق گو ش هست ،چشم ،ونوشتن صورت می گیره وقتی فایلی رو نگاه میکنم ما از طریق چشم و گوش و نوشتن تمرین هام رو در سایت و در دفترمون داریم از این سه طریق ب ذهنمون آموزش میدیم ب همین دلیل هم هست لاغری با ذهن ابن همه شگفتی ساز داره و دوستان اینقدر از این محتوای آموزشی راضی ان ،یادگیری فقط از طریق شنیدن وقتی باشه حس های دیگه می تونن حواس ما رو پرت کنن و ما نتونیم اون نتیجه ی مطلوبی از یک آموزش پرمحتوا اونطوری ک باید و شاید بهره ببریم بعضی اوقات با خودم فکر میکنم چ کار خوبی کردم ک خداوند منو ب این سایت هدایت کرده خدا روشکر ،مطمئنم منم در قرن جدید زندگی جدیدی رو تجربه میکنم خدایا شکرت ممنونم ک صدا مو شنیدی .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/12 21:54
   مدت عضویت: 499 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 772 کلمه

   با سلام :گام ۴۴

   در لاغری استمرار داشته باشید.

   استمرار بستگی دارد به اشتیاق !

   مهم است که چقدر عشق و اشتیاق به لاغری داشته باشیم .قبل از شروع این دوره راههای زیاد و طاقت فرسابی را همه می رفتیم و این راه اشتباه را بارها و بارها با روش‌های مختلف تکرار می کردیم و در آن استمرار داشتیم برای همین جسم ما تغییر می کرد با وجودی که ماندگار نبود ولی تغییر ایجاد می شد و غافل از اینکه ذهن ما چاق است و اکنون که به شکر خدا با این روش آشنا شده ایم آزاد و رها هستیم و این آزادی است که به ما آرامش می دهد .در خوردن هر چیزی آزادیم و انتخاب با ماست 🙏

   استمرار داشته باشیم تا موانع لاغر شدن را در یابیم و یاد می ب گیریم موانع را بر طرف کنیم خیلی راحت واکنشهای در مورد خوردن تغییر می کند وقتی مغز مون اصل را یاد بگیرد فرمولهای متفاوت صادر می کند و دیگر حرص و ولع نداریم و خود انتخاب می کنیم چه ،و کی،و به اندازه نیاز بخوریم و این تغییر فرمولها را من در گام قبلی توضیح دادم که بعد از دو سال رفتن به ایران تغییری که در مقابل آب نبات برای چایی داشتم در گام قبلی توضیح دادم واقعا فرمولها تغییر کرده بود نگاه من نسبت با آب نبات مخصوص چایی و رفتار من نسبت به آن و احساس خوب من به آن .

   به رفتارهای اشتباه خود هم نباید توجه کنیم چون چاقی در ذهن ما هنوز هست پس اگر بعد از مدتی فکر کردیم یا رفتار اشتباهی را در خود مشاهده کردیم نباید نگران باشیم اتفاقا این هفته که نازه از ایران برگشتم متوجه هستم که گاه گاهی ذهنم درگیر فرمولهای چاقی می شه ولی حس بدی در من بوجود نیامد با خود کفتم!!مهم نیست گاهی پیش می اید دوبار بر می گردد .نکته دیگر اینکه باید خود باوری را در خود ایجاد کنیم مثلا وقتی می خواهیم بریم مسافرت کلی از قبل خود را مهیا می کنیم مخصوصا برای یک مسافرت طولانی به همون نسبت وقت بیشتری برای مهیا شدن آن نیاز داریم :نگاهی کنیم به سفری که من به ایران داستم :اول :به دلایلی چند ماه قبل از رفتن بلیط تهیه می کنیم .

   واز خیلی قبل تدارک هدیه هایی که قرار بگیریم ،چی باش ،چه مدل باشه .کی چه دوست دارد و…..

   به سفارشات که توسط افراد داده می شه و….

   و کلی مسایل ریز و درشت  

   همه اینها را باید خیلی قبل از رفتن مهیا کرد کار دو یا سه روز نیست .

   برای رسیدن به سفر لاغر شدن باید خود باوری را در خودمون ایجاد کنیم 

   ذوق و اشتیاق ایجاد کنیم 

   روش لاغری با ذهن واقعا معجزه است ،بدون رژیم ،بدون نگرانی و استرس ،انتخابگر هستیم آزاد و رها هستیم .

   باید استمرار داشته باشیم تا در آن مهارت پیدا کنیم تا جزوه عادت ما بشه تا ذهن ما از فرمولهای متناسب کننده استفاده کند ،چون زبان چاقی از بین نرفته بلکه زبان لاغری اضافه شده  و این استمرار باعث می شه فرمول های لاغری بیشتر در ذهن ما کاشته شود و بعد در جسم ما نمایان شود .

   تنها روشی که در آن هیچ استرس -نگرانی-ترس از خوردن -محدودیت و محرومیت -اضطراب هر روزه —و نه ورزشی و نه رژیمی و هیچ راه سخت و طاقت فرسابی ندارد .روش لاغری با ذهن است .

   یکی از راه هایی که باعث می شه استمرار داشته باشید ؟؟به نظر من !!!هر وقت احساس کردین خسته شدین بر گردین به قبل از آشنایی با این دوره و تمام مراحل هایی که برای لاغر شدن انجام می دادین مرور کنید و درد رنج آن را لمس و حس کنید چون قبلا انجام دادیم می توانیم به راحتی حس و لمس کنیم !!!انون موقع حس خوبی می کنید که در این روش زیبا و بهشتی هستین و ذوق و اشتیاق رسیدن به هدف ما را به استمرار تشویق می کند .!!!

   اگر به وزن ایدهالم برسم چه حسی خواهم داشت؟؟

   اعتماد به نفسم بالا می ره 

   عزت به نفسم بالا می ره

   از دیدن اندامی که آرزویش را دارم لذت می برم

   برای رسیدن به هدف های دیگرم اشتیاق بیشتری پیدا می کنم 

   از سلامتی روح و روانم و جسمم بیشتر لذت می برم

   می توانم بر منفی بافی های ذهنم غلبه و به آنها اجازه ورود ندهم 

   خود باوری در من افزایش پیدا می کند 

   از پوشیدن لباسهای مختلف با مدلها و رنگ‌های زیبا لذت می برم 

   خدایا شکرت .🙏

   نتیجه::متناسب شدن راه دارد -تمرین هایی که انجام می دهیم 

   فایل هایی که گوش می دهیم 

   مطالب دوستان را می خوانیم 

   دیدگاه می نویسم 

   استمرار داریم 

   شک و تردید نداریم

   ایمان داریم که با انجام تمارین به مقصد می رسیم چون راه را پیدا کردیم و باید از راه صیحیح و اصولی که توسط آموزش های استاد می اموزیم به راه خود ادامه دهیم .🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   angelikian4040@gmail.com
   1400/02/31 20:11
   مدت عضویت: 200 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 351 کلمه

   لاغری با ذهن هم مانند همه آموزشهای دیگه نیاز به تکرار داره یادم میاد کلاس اول حروف الفبا رو با نوشتن و تکرار زیاد یاد گرفتم و همچنین جدول ضرب که اول خیلی سخت بود ولی الان برای هر حساب و کتابی به درد همه میخوره حتی افرادی هستن که سواد زیادی ندارم ولی حساب و کتاب کردن رو بلدن و این فقط با تکرار مستمر امکان پذیر هست گوش دادن به فایلها و تمرین کردن به نظر کار آسونی هست ولی در باطن ما داریم آموزشهای لاغری رو به ذهن ناخودآگاه خودمون می سپاریم تا ملکه ذهنمون بشه و در رفتار و احساس ما بوجود بیاد کودکان ما رفتارهای پدر و مادر رو در مغزشون با دیدن و شنیدن ثبت و سپس با تکرار کردن در رفتارشون پدیدار میشه مسیر لاغری با  ذهن با شناسایی موانع ذهنی سعی در برطرف کردن اون موانع داره در همین مدت کم که  حدود چهار ماه در این مسیر قرار گرفتم نشانه های خوبی که استاد فرمودن رو درک کردم احساس آرامش و احساس خوب و نداشتن اظطراب و رفتارهایی  مانند  نداشتن حرص و ولع نسبت به مواد غذایی که قبلا خیلی دور از ذهن بود و با هیچ روشی نمی توان به این سطح از اراده و آگاهی رسید احساس آزادی در خوردن باعث آرامش درونی میشه دیگه از درگیری درونی  موقع خوردن خبری نیست که با خوردن یک لقمه کمتر یا بیشتر عذاب وجدان بگیری حتی اگر دچار اشتباه بشم به رفتارهای درستم که قطعا در این مدت بیشتر شده توجه میکنم و این باعث میشه دیگه خودم رو سرزنش نکنم و اشتباهم رو بپذیرم و سعی کنم دیگه تکرار نکنم و هر چه بیشتر استمرار داشته باشم رفتارهای اشتباه کمتر شده و رفتارهای صحیح من بیشتر میشه و طبعا بر اساس قانون خلأ هر چه درست عمل کنم دیگه جایی برای رفتار اشتباه من نمی مونه و من بدون هیچ زحمتی لاغر میشم و انتظارم از خودم لاغری هست چون من در مسیر درست دارم حرکت میکنم پس قطعا لاغر میشم و همیشه باید این ضرب المثل مهم رو به یاد داشته باشیم که کار نیکو کردن از پر کردن است 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/16 04:21
   مدت عضویت: 661 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,286 کلمه

   سلام سلام😍😍

   خووووب 🤩🤩 حالا که به گام ۴۴ رسیدیم وقتش هست که درباره ی استمرار داشتن هم یاد بگیریم. قبل از آن، باید به خودمون تبریک بگیم که تا این گام با اشتیاق آمدیم و تعهدی برای ادامه ی مسیر به  خودمان بدهیم که تا شگفتی ساز شدن ، تا تجربه ی حس متناسب شدن ادامه بدهیم💪🏻

   تا‌ کِی باید استمرار داشته باشیم؟

   اگر تغییر وضعیت از چاقی به متناسب شدن را یک سفر یا بهتر بگم یک هجرت بدانیم پس حداقل  تا رسیدن به مقصد لازم است که به طور مستمر ادامه بدهیم…

   پایان مسیر لاغری من شاید برای عده ای رسیدن به تناسب اندام ایده آل نباشه اما بعید میدونم ۱۰۰ روز یادگیری و آموزش بی نتیجه باشه .بنابراین باید ادامه بدیم ..این مسیر را از اول شروع کنیم به تکرار، از دوره استفاده کنیم و خلاصه هرکدام باید برنامه ای برای استمرار در مسیر داشته باشیم .من خودم تصمیم گرفتم که دوره ی ورود به سرزمین لاغرها را شروع کنم.مدت هاست ازش فاصله گرفتم و اشتیاق دارم ببینم که با آگاهی هایی که دریافت کردم و ۱۰۰ روز مسیر لاغری را طی کردم وقتی به دوره برمیگردم چه نکات جدیدی پیدا میکنم و حس و حال من برای اجرای آن چطور خواهد بود 🤩🤩

    

   فایل تصویری💻📖🎧✏:

   ✅اهمیت نوشتن:

   وقتی برداشتم از  مطالب گفته شده در فایل ها رو مینویسم یا فکر می کنم و گفته های استاد را روی زندگی خودم منطبق می کنم و مثال می آورم دو تا نتیجه برای من دارد.

   ۱.آموزش ها مدت زمان بیشتری در یادم می ماند و در برخورد با آنها مطالب فایل مرتبط در ذهنم مرور می شود.

   ۲.صحبت های استاد تثبیت، تایید و باورپذیر تر میشود برای من چون که در زندگی خودم هم نمونه های مشابه را تجربه کرده ام.

    

   ✅همانطور که ما نمیتوانیم زبان فارسی را فراموش کنیم ،زبان چاقی هم فراموش شدنی نیست بلکه می توانیم زبان جدیدی یادبگیریم به نام زبان لاغری .

   و با تمرین کردن در این زبان مهارت پیدا کنیم و با استمرار داشتن بیش ترین استفاده ی ما در زندگی و روزمره از زبان لاغری باشد تا به عادت در ما تبدیل بشود و حالت طبیعی ذهن استفاده از فرمول های متناسب کننده باشد و بدین ترتیب دستورات مغز به ذهن هم در جهت تناسب قرار می گیرد و جسم هم طبق سرعت ترمیم به سمت تناسب جسمی ایده آل حرکت می کند.

   ✅تلاش های قبلی ما برای لاغری مثل این بوده که از یک کسی به زبان چینی صحبت می کند درخواست کنی به تو فرانسوی یاد بدهد😂😂 خوب این اتفاق غیرممکن است دقیقا مثل التماس های ما به رژیم و ورزش برای تغییر وضعیت جسمی …اصلا مسیر اشتباه بوده..تغییر تصاویر ذهنی از چاق به لاغر و به دنبال آن تغییر جسم ، هرگز در حد و توان و قدرت رژیم گرفتن و ورزش کردن نیست.⛔

   ✅کلاس آموزشی لاغری؛ بهترین آموزشی که تا الان یاد گرفته ام…🥰🥰

   تنها کلاسی که واقعا عاشقشم 😍😁 ، هیچ وقت برایش استرس نداشتم و ندارم، بدون هیچ زور و اجباری در کلاس هایش شرکت میکنم،تمرین انجام میدم و نتیجه میبینم ، کلاس های  شیرین و لذت بخش لاغری با ذهن است.🥰

   ✅وقتی با خودم فکر میکنم میبینم که در بهترین زمان من با لاغری با ذهن آشنا شدم، از خیلی جهات مثلا یکی اینکه من از روش های وحشتناک برای لاغری استفاده نکردم و انگار خداوند من را بغل کرد و هدایت کرد در این مسیر ، موضوع بعدی اینکه اتفاقاتی در زندگیم افتاد که میگم اگر من با تناسب فکری آشنا نبودم چه رفتارهای اشتباه و ناسپاسی هایی ممکن بود انجام بدم و خداوند من را از همه ی آنها نجات داد، دلیل بعدی اینکه هنوز ازدواج نکردم و شروع کردم به شناخت خودم به شناخت خداوند به دوست داشتن خودم به زیبایی ها توجه کردن که شخصیت من تغییر کرد..وقتی به این موضوع ها فکر میکنم بارها خداوند را سپاسگزاری میکنم که بزرگترین لطف رو در حق من کرد و من را به این مسیر هدایت کرد و هرروز و هرلحظه من را همراهی می کند.💖

   ✅تجربه ی آزادی در خوردن در لاغری با ذهن:

   واقعا حس فوق العاده ای هستش که در دوره ای بهت بگن ورزش‌نکن ، محدودیت به بدنت نده و هرچی دوست بخور اون هم با احساس خوب بخور نه با ترس و عذاب وجدان.

   به نظرم برای یک فرد چاق این تغییر یعنی تجربه ی بهشت . که دیگه محدودیت نداری و در خوردن متعادل میشی و آرامش پیدا میکنی و دیگه حرص نمیزنی چون میدونی که تو تا همیشه آزادی هرچی دلت خواست بخوری و هیچ اتفاقی هم نخواهد افتاد اتفاقا متناسب تر هم میشی.

   ✅پذیرش اشتباهات یکی از راه هایی است که کمک می‌کند همیشه ادامه بدهیم و استمرار داشته باشیم.

   چون اشتباهات همیشه هستند اما چیزی که نتیجه ی کلی را رقم می زند صحیح عمل کردن هاست…

   گول رفتار اشتباه را نخورید که باعث بشود دلسرد بشوید و ادامه ندهید.

   وقتی صحیح عمل کردن ما در این مسیر بیشتر از اشتباهات مان باشد ما خود به خود متناسب می شویم😊.

   ✅استمرار بستگی دارد به اشتیاق ..

   اگر لاغر بشم چه شرایطی خواهم داشت؟

   من در وزن ۵۴ کیلوگرم که ایده آلم است:

   ۱.احساس سبکی میکنم.

   ۲.اعتماد به نفسم بالا میرود.

   ۳.هرلباسی با هررنگی میتوانم بپوشم.

   ۴.از خرید کردن خیلی لذت میبرم.

   ۵.عزت نفسم افزایش پیدا می کند.

   ۶.شادی من افزایش پیدا می کند.

   ۷.صورت من زیباتر می شود .

   ۸.تناسب اندام ماندگار خواهم داشت.

   ۹.اشتیاق رسیدن به سایر اهداف و آرزوهایم را پیدا میکنم.

   ۱۰.تسلط بر افکار منفی پیدا میکنم.

   ۱۱.سلامتی کامل را تجربه می کنم .

   ۱۲.بیشتر سپاسگزاری میکنم .

   ۱۳.آرامش بیشتری در زندگی دارم.

   ۱۴.لذت بیشتری از زندگی ام میبرم.

   ۱۵.در میهمانی ها و عروسی ها همیشه لباس دارم و به راحتی شرکت می کنم.

   ۱۶.احساس میکنم لاغرها ثروتمند هستند بنابراین فکر کردن به تناسب اندام اشتیاق ثروتمند بودن را هم در من تقویت میکند.

   ۱۷.هرچه سن من بالاتر برود ، سلامتی من افزایش می یابد.

   ۱۸. می توانم شلوار جین بپوشم .

   ۱۹.نگران تغییر شرایط زندگی نیستم مثلا سفر و میهمانی چون یادگرفتم در هرشرایطی چطور درست رفتار کنم.

   ۲۰.از سفر رفتن خیلی لذت میبرم.

   ۲۱.از پیاده روی لذت میبرم.

   ۲۲.به راحتی می توانم مسافت زیادی را با احساس خوب طی کنم، به کوه نوردی بروم و از گردش در طبیعت لذت ببرم..

   ۲۳.بعضی دستگاه های بازی، محدودیت وزنی دارند اما من هیچ محدودیتی نخواهم داشت وقتی متناسب باشم.

   ۲۴.در هر صندلی از ماشین ،اتوبوس و هواپیما جا میشوم .

   ۲۵.فشار وزنی از زانوهایم برداشته می شود و سلامتی من بیشتر می شود.

   ۲۶.آزادی در خوردن را به دست میاورم.

   ۲۷.درست رفتار کردن را یاد می گیرم.

   ۲۸.در خرید کردن آزادی خیلی زیادی دارم.

   ۲۹.خودم را خیلی بیشتر دوست دارم.

   ۳۰.احساس خوب در اکثر اوقات زندگی ام دارم.

    

   31.خودباوری من افزایش پیدا می کند.

    

   32.از خودم کلی عکس میگیرم.

    

   33.با شادی میرقصم و لذت میبرم.
   تغییر امروز من 🤩🤩:نمی دونید چه حس فوق العاده ای داره که در ماه رمضان متناسب شدن را تجربه کنی 😍😍..

   خودم که کاملا احساس می کنم سبک تر و متناسب تر شدم.

   دوتا از دوستانم بهم گفتند که لاغر شدم.

   یکی از اقوام هم به من گفت که لاغر شدی .

   پدرم هم چند بار عنوان کرد که چه قدر لاغر شدی .

   و این بهترین هدیه ی ماه رمضان برای من بود..

   تجربه ی متناسب شدن در این ماه مبارک ..🤩🥰💖

   به تغییر رفتارم فکر میکردم و میدیدم که من چه قدر عالی رفتار کردم مثلا من با آب گرم افطار میکردم و وقتی بقیه رو میدیدم که با ۷ -۸تا خرما، چندتا زولبیا بامیه شیر با عسل و غیره تازه روزه شون رو افطار می کنند بعدش بماند😂😂😂 به یقین میرسیدم که چیزی در ذهن من تغییر کرده ، شخصیت من تغییر کرده که من انتخاب های متفاوتی نسبت به سال های قبل دارم ..ولع من شده انتخاب من و خداروشکر بازخوردهایش  را هم دریافت کردم.و میخوام ادامه بدهم و متناسب تر بشوم.💖💖🌹
   وقتی میگم خداوند هدایت میکنه واقعا همینه معنیش .. اول فایل نمی دونستم اصلا چی باید بنویسم ولی یکم که گذشت کلمات خیلی راحت به ذهنم جاری شدند و تند تند تایپ می کردم و آخرش هم از نتیجه خیلی راضی بودم.

   خدایای مهربانم  شکرت برای انجام دادن عالیِ گام امروز…

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/29 14:25
   مدت عضویت: 821 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,658 کلمه

   سلام گام ۴۴ در راه لاغری استمرار داشته باشیم . 

    

   من واقعا به عمق این کلام پی بردم چون فقط شروع کردن کافی نیست . بلکه ادامه دادن هست که هر انسانی رو به نتیجه میرسونه .  وقتی ما یه مسیری رو شروع می کنیم خیلی وقتها نصفه کاره رهاش می کنیم و این دقیقا به خاطر موانعی هست که در اون راه پدید میاد . پس میشه گفت آفت استمرار موانع ذهنی هست . 

   اولین مانع ذهنی که از استمرار داشتن در یک مسیر جلوگیری می کنه نداشتن علاقه به اون کاره . اگه ما کاری رو دوست نداشته باشیم حتی اگه شروعشم کرده باشیم ادامه نمیدیم چون به اون کار علاقه نداریم . پس شرط اول استمرار علاقه است . اما ممکنه پیش بیاد یکی به کاری علاقه داره و کار رو شروع می کنه اما همین که قدم های اول رو بر میداره متوجه میشه این کار سخته و سخت بودن کار مانع از ادامه ی اون مسیر میشه و اون کارو رها میکنه .  تازه خیلی وقتها سختی کار اشتیاق رو هم از بین میبره . پس ویژگی سادگی و آسانی در استمرار داشتن در هر راهی خیلی مهمه . 

    

   همه ی ما به لاغری علاقه داریم و برای همین از شیوه های مختلف خواستیم که به این هدف برسیم . اما به محض ورود متوجه سختی کار شدیم و تمام تمرکزمون رفت روی سختی کارو خیلی هامون از ادامه ی روند لاغری منصرف شدیم و کسانی که یکم بیشتر ادامه دادن در حال مبارزه کردن و نا همسو بودن با خود قرار گرفتن . درون ما راحت طلبه و میدونه ما باید همه چیز رو به راحتی به دست بیاری در حالیکه ما میخوایم هرجور شده به سختی به اون هدف برسیم  اینجاست که ما باز با مانعی دیگر روبرو میشیم . و در حقیقت خودمون تمام این موانع رو ایجاد می کنیم . 

    

    ما برای رهایی از یک مانع به جای اینکه مسیری رو انتخاب کنیم که ساده باشه باز میخواهیم به اون مسیر قبل ادامه بدیم و این بار مبارزه کردن با خودمون رو مانع لاغری خودمون قرار میدیم . هر چقدر ما بیشتر با خودمون و چاقیمون میجنگیم قدرت چاقی در وجودمون بیشتر و بزرگتر میشه و ما کم توان تر میشیم .پس مانع مبارزه کردن و ناهمسو بودن با خود رو در وجودمون پدید میاریم . 

    بعد از مانع سوم که مبارزه بود احساس ناتوانی در مسیر  میاد تا مانعی بشه برای رسیدن به هدف . چون ما در مسیر غلط هرچقدرم خوب عمل کنیم باز هم شکست میخوریم . 

   ما هر چقدر بیشتر در راه غلط استمرار داریم موانع بیشتری جلوی راهمون میاد تا نزاره ادامه بدیم و غافلیم از اینکه بابا اینا موانع نیستن اینا هادی هستن که بگن راهت غلطه برگرد . 

    

    ما هربار میخوایم این موانع رو با بالا بردن همت و توانمون برداریم که اینبار مانع میاد و روی احساس توانمندی ما کار میکنه . ما دیگه نمیتونیم ادامه بدیم و این احساس ناتوانی آفت دیگری میشه برای جلوگیری از مسیر و بعد احساس شکست و نهایتا رها کردن استمرار در اون کار 

    

   خب ما خیلی جاها فکر می کنیم این همه مانع بد هستند و ما راه درست رو داریم میریم و این موانع  اومدن تا جلوی مسیر درست رو بگیرن و غافل از این هستیم که همین باور  خودش یک باور  اشتباه هست . 

   وقتی در مسیری مانع ها پشت سر هم میان و راه مارو تیره و تاریک می کنند یعنی اون راه غلطه . 

   یعنی اون راه رسیدن به هدف نیست . یعنی اون راه بازگشت به مبداء نیست . 

   ما راه رو اشتباه رفتیم که نمیتونستیم استمرار بدیم . 

   وگرنه اگر از راه صحیح بریم نه تنها ذهن ما مانعی برای مسیر ما ایجاد نمی کنه بلکه خودش هدایتمون می کنه . خودش عاملی میشه برای استمرار . 

   خودش هُلمون میده برای پیش رفتن در مسیر .

   وقتی راهی صحیح باشه علاقه خودبخود ایجاد میشه . کار رو ساده و راحت میبینیم . 

   با خودمون در صلح هستیم و اتفاقا همون نیرویی که در مسیر غلط برای ما مانع تراشی میکرد همون نیرو در ما ایجاد شور و اشتیاقی می کنه که قدم های مارو در طی مسیر مثل قدم اول می کنه تازه چه بسا بهتر و بیشتر . ما در راه صحیح در هر قدم احساسمون بهتر میشه بر عکس مسیر اشتباه که اشتیاقمون از بین میرفت اینجا اشتیاقمون بیشتر میشه . 

   پس موانع راه اگه میان جلوی راه مارو می گیرن یعنی میخوان بگن داری اشتباه حرکت می کنی تو باید با حال خوب حرکت کنی . ذهن ما چراغ هدایت ماست . جی پی اس ماست . وقتی ما با نیروی ذهن در مسیر حرکت می کنیم این نیرو کمک کننده است تا ما بیشتر استمرار داشته باشیم . استمرار خودبخود در ما ایجاد میشه . 

   وقتی مسیر درست باشه قطعا مراحل زیر برای ما رخ میده و ما خودبخود در راه استمرار داریم . 

   ۱- علاقه 

   ۲- ساده و راحت بودن راه 

   ۳- صلح درونی 

   ۴- احساس توانایی 

   ۵- احساس پیروزی 

   بله استمرار داشتن خودبه خود هست نه به زور و مبارزه . وقتی ما مسیر صحیح رو برای ادامه ی کار در نظر داریم ما خودبخود در مسیر استمرار داریم . راه بازه . چراغ ذهن روشنه و ما حالمون خوبه و خوبی حالمون روزافزونه . 

   دقیقا همین عاملی (ذهن) که در مسیرهای دیگه مانع ایجاد می کنه در مسیر صحیح هدایتگر میشه . 

   پس اگر ما هر کجای از مسیر دیدیم اشتیاقمون داره کمرنگ میشه بدونیم دوباره داریم راه اشتباه رو میریم بدونیم دوباره وارد بیراهه شدیم . چون تاریک شدن راه نشان از این میده که ما از مسیر صحیح خارج شدیم . 

    

   پس استمرار داشتن در راه صحیح خودبخود ایجاد میشه . اشتیاق خودبخود ایجاد میشه . 

   راه تناسب فکری راه صحیح لاغر شدنه . چون ساده و راحته . چون در ما ایجاد احساس توانمندی و پیروزی می کنه . ما خودمون رو به هدف رسیده میبینیم . 

   و استمرار در مسیر خودبخود ایجاد میشه و نشانه ی اونم اینه هرکسی رفته برگشته . و اگه رفته و جستجو کرده آخرش متوجه شده مسیر لاغری با ذهن تنها لاغر شدنه که میشه در اون استمرار داشت . 

   اما مسیر لاغری با ذهن چرا اینطوره . چرا صحیحه چرا حال آدم رو خوب می کنه چرا تنها مسیر لاغر شدنه و چرا تنها راهیه که میشه در اون استمرار داشت ؟  

   چون مسیر لاغری با ذهن روی محتویات ذهن ما کار می کنه . اون مواد اولیه جهت ساخت کیک لاغری رو اصلاح میکنه . ما میخوایم کیک بپزیم ولی وقتی مواد اولیه فاسده هرچقدرم که مراحلش رو درست بریم کیک خراب میشه . مسیر لاغری با ذهن روی مواد اولیه کار می کنه و بهمون مواد صحیح میده مواد صحیح وارد کارخونه ی کیک سازی میشه و چیزی که بیرون میاد یک کیک خوشمزه است . 

   ما اونقدر وارد این کارخونه مواد بد ریختیم که خیلی وقتها خود دستگاه کیک ساز رو هم تخریب کردیم ولی خبر خوش اینه این دستگاه با تغییر محتوای اولیه خودبخود اصلاح میشه . با مواد جدید اصلاح میشه و خودبخود شروع به کار می کنه . 

    

   خبر خوش اینه مسیر لاغری با ذهن هر تخریبی رو هم ترمیم میکنه . واسه همینه میشه در اون استمرار داشت . البته اینو بگما مواد اولیه که خداوند در ابتدای راه به ماداده بود کاملا سالم بود اما ما خودمون نااگاهانه اون رو تخریب کردیم و فاسدش کردیم و تناسب فکری در حفقیقت محتوا رو داره به محتوای اصلی کارخانه برمیگردونه و در حقیقت ذهن ما رو ریست از کارخانه می کنه . 

   برای اصلاح محتوای ذهنی و خوب شدن مواد اولیه  کارهای زیر لازمه . 

   🔴دیدن فایل تصویری برای داشتن تمرکز بیشتر

   🔴 گوش دادن فایل صوتی 

   🔴انجام تمرینات نوشتاری 

   🔴انجام تمارین عملی مربوط به هر فایل  و استفاده از اون در زندگی روزمره 

    

   وقتی ما آموزشها رو دنبال می کنیم و به درک بهتری از مسیر میرسیم خودبخود دوست داریم عمل کنیم دوست داریم آموزه ها رو به عمل در بیاریم و در امور روزمره ازش استفاده کنیم . پس یکی از کارهایی که باعث میشه ما در راه صحیح به استمرار خودبخودی برسیم این هست که عمل کردن در این راه راحته . عمل ما صالح هست یعنی با صلح درونی همراه . اجبار و اکراه و زور در اون نیست .  یعنی خود ذهن دستور به عمل میده . عمل ما همراستا و همسو با فرمان ذهنی هست نه خلاف اون . خداوند هم در قرآن بارها و بارها اشاره به عمل صالح کرده . تازه اونم نه یک عمل صالح تمام اعمالمون باید صالح باشه . اکثر جاهایی که خداوند از عمل صالح صحبت کرده فرموده عملو الصالحات . در یک تفسیری قبلها خونده بودم  ال در این عبارت در زبان عربی یعنی مجموع میشه به تمام کارها . یعنی تمام اعمالی که ما انجام میدیم زمانی صالح میشه که با صلح درونی همراه بشه و حتی خود اون آقای مفسر میگفت مگه میشه تمام اعمال انسان صالح بشه خودش  نمیتونست توضیحی از این آیه بده در حالیکه ما در راه تناسب فکری با تمام وجودمون دریافتیم که عمل الصالحات که خداوند میفرمایند دقیقا اتفاق میفته و ما اون رو با تمام وجودمون درک کردیم . عمل الصالحات دستور خود ذهنه . ما به محتوای صحیح دست پیدا کردیم و محتوای درونمون اصلاح شده و هر چیزی که از ما تراوش کنه عمل صالحه . بله در مسیر لاغری با ذهن عمل صالح هم خودبخود ایجاد میشه و دستور ذهنی هست . 

   برای لاغر شدن در مسیر صحیح استمرار داریم و استمرار خودبخود با تغییر محتوای ذهنی ایجاد میشود . ما دوست داریم ادامه بدیم . ذهنمون دستور میده به ادامه دادن . حالا اگه ما اینجا ارادی جلوی خودمون رو بگیریم که استمرار نداشته باشیم خود ذهن اونقدر فرمان به استمرار میده تا ما در مسیرمون حرکت کنیم . یعنی چقدر قشنگ و لذتبخشه این راه . 

   در مسیرهای اشتباه ، ذهن ما فرمان رها کردن میداد اینجا به ما فرمان استمرار میده . به به . چقدر زیباست این مسیر . 

   ذهن ما همواره هدایتگر ما بوده . اون در مسیر غلط مانع ما میشده ولی در مسیر صحیح هدایتگر و پشتیبان ماست . فرمان ذهنی ما الان این شده ادامه بده برو برو . وای که چه لذتبخشه این تغییر . 

   خدایا سپاسگزارم .

   استاد ازتون ممنونم 

   فاطمه ازت ممنونم . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    rastegar.moradzadah.6939@gmail.com
    1400/03/21 18:45
    مدت عضویت: 306 روز
    اندازه متن
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 111 کلمه

    سلام خانم سادات عزیزم . مثل همیشه دیدگاهتان عالی بود اینکه اشاره کردین همون چیزی که در روش های قبلی مانع استمرار وادامه ما بود (ذهن) الان خودش عامل استمرار وادامه ی ما برای مسیر شده واینکه مسیر لاغری با ذهن عمل صالح است بسیار درسته. چون در روش های قلبی برای کاهش وزن ما کلافه وعصبی بودیم احساسمون بد بود یه جورای از خدا بیشتر فاصله داشتیم چون حق خودمون رو ضایع شده می دونستیم اما در این روش اولین دستاورد ما آرامش واحساس خوبه. وقتی احساس خوب باشه کل اعمال ما عمل صالح می شه چون از درون به صلح می رسیم وروی بیرون ما هم تاثیر می زاره

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/24 00:45
   مدت عضویت: 740 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,145 کلمه

   گام ۴۴سلام وقتتون بخیر در لاغری استمرار داشته باشیمدیدن فایلهای تصویری اثر بخشی بیشتری داره ،چونکه چندتا بخشو درگیر میکنه و تمرکز بیشتری داریم،ولی من ۹۰ درصد صوتی گوش دادم و جدیدا فایل هارو تصویری میبینم و متوجه شدم عملکرد بهتری دارم و از این به بعد هم تصویری نگاه میکنمدقیقا سالهای زیادی تلاش کردم ،چاقیو ،که سالها آموزش دیده بودمو ،فراموش کنم و لاغر بشم، مثل زمانیه که زبان مادری من فارسیه و من بدون آموزش دیدن،میخوام انگلیسی صحبت کنم ،ذهن و مغز من فرمان فارسی نوشتن را میده تا زمانیکه من شروع کنم به یادگیری زبان انگلیسی من ۴ سال کلاس زبان میرفتم،یادمه روزای اول توی کلاس گریه م گرفته بود،هیچی نمیفهمیدم ،اجازه هم نداشتیم فارسی سئوال کنیم، همونجا تصمیم گرفتم دیگه کلاس زبان نرم ولی ادامه دادم ،با بودن بیشترم در کلاس و شنیدن و نوشتن و حرف زدن ، گوش من به کلمات انگلیسی عادت کرد و من آرام آلام  زبان دیگری را هم آموختم بدلیل بودنم از قبل در دوره های ذهنی و آشنا بودن ذهنم با این مطالب،فکر میکردم همه مطالب لاغری با ذهنو بلدم ،هر چی بیشتر در دوره موندم ،تمرین کردم ،متوجه شدم که هیچی نمیدونم،حالا تازه بعد از ۱۴ ماه ،با خودم که  فکر میکنم ،به خودم میگم  فریده تو چطور پارسال ،باور کرده بودی که این مطالبو میفهمی و درک میکنی ،چونکه الان تازه دارم متوجه صحبت های استاد میشم و حتما سال آینده هم به فهم  امسالم شک میکنم و این آگاهی ها داره بیشترو وبیشتر در وجودم ته نشین میشهتجربیات آدم های چاق خیلی شبیه به همه ،ورزش های سنگین جزء کارهای روزانه من بود،هرچقدر سختی ورزش بیشتر بود ،اثر گذاریش بیشتر بود عرق بیشتر =لاغر شدن بیشترزجر بیشتر=لاغر شدن بهتر  ، دویدن   تندتر = لاغر شدن سریعتر ، رژیم سختر =لاغر شدن تندتر ووووووو   و همه ما سالها در این لوپ تکرار قرار داشتیم و هر چقدر تلاش فیزیکی بیشتری داشتیم انتظار نتایج بزرگتریو داشتیم و وقتی نتایجمون کم بود ،احساس شکست و ناامیدی و حس ناتوانی داشتیم آخه وقتی در دوره ها قرار میگیری که یه تایمیو وقت میذاری برای فایل گوش کردن و نوشتن و خوندن کامنت ها ، یواش یواش باید از آموزش ها در زندگی استفاده کنی،در واقع یه روزی به خودت میایی که میبینی داری آموزش هارو بصورت شبانه روز زندگیشون میکنی ،،در کل آموزش های ذهنی باید بعد از یه مدت به زندگی روزانه تبدیل بشه ،مثلا وقتی من دارم موانع ذهنی برای ثروتمند شدن را شناسایی میکنم ،وقتی در مسئله ای باشم ،یدفعه اون مطالبی که یاد گرفتم به یادم میاد ،اگر ازشون استفاده کنم که عالیه ولی اگر بازم از ذهنیت های قدیمم استفاده کنم ،یعنی هیچ کاری انجام ندادم ،وقتی یاد گرفتم که به غذاها به عنوان خوراکی های مضر و چاق کننده نگاه نکنم ، زمانیکه میخوام  مثلا شیرینی مورد علاقمو بخرم ،دلم میخوادش ،میل دارم ولی اگر نخرم و نخورم و تو اعماق وجودم ازش بترسم و ازش بگذرم و تمام ذهنم پیش اون شیرینیه باشه ،یعنی اون آموزش هارو نفهمیدم ، یا مثلا وقتی شب دیر وقت شده و من گرسنه شدم ،دلم میخواد خوراکی بخورم ولی نمیخورم و میگم آخر شبه بهتره گرسنه بخوابم و میترسم از خوردن چیزی ،یعنی من هیچ تغییری نکردم با تغییر ذهن ،دستورات مغزی هم تغییر میکنن و ما در مسیر لاغر شدن قرار میگیریم در صورتیکه به پیام های جدیدمون عمل کنیمیکی از زیباترین های این متد ،حق انتخاب و محدود نبودنه ،وقتی محدود نباشی ،دیگه ولعی نداری،ترسی نداری،ولع مال محدودیته ،مال ترس از دست دادنه ،یادمه وقتی تصمیم میگرفتم رژیم بگیرم ،از هفته قبلش ،مدام پرخوری میکردم،میترسیدم چونکه  نمیتونستم‌ چیزی بخورم ،الان محدودیتی در کار نیست ،ترسی هم نیست ،آرامش جای ولعو گرفته ،قبلا دستور غذایی داشتم ،شنبه نهار ،۵ قاشق برنج با ۳ قاشق خورشت روغن گرفته ووووو😁این روزها انقدر آزادی دارم که بیشتر اوقات هوس هیچ غذایو ندارم و فقط میخورم که انرژی بگیرم و سیر بشم ،انقدر درگیر غذا نیستم سرزنش کردن که جزء روتین زندگی قبلیم بود و خدارو شکر سالهاست دارم روی این ضعف خودم کار میکنم که بتونم کمتر ازش استفاده کنم که وقتی میرم تو خود سرزنشی ،تمام تلاش هام نادیده گرفته میشه و مثل بازی مار پلی که وقتی ماره نیشمون میزد شاید کل مسیریو که رفته بودیم ،برمیگشتیم سر جای اولمون ، با سرزنش کردن ،هم یه عالمه ،عقب گرد میزنم و باید مجدد خودمو شارژ کنم ،پس سرزنش کردن خودم و دیگران ممنوع ✖چند ماه پیش ،استرس هام در مورد لاغرتر نشدنم زیاد شده بود و مدام منفی بافم بهم هشدار میداد، منم اوایل باهاش میجنگیدم ولی بعد از یه چند ماه متوجه شدم دارم کلنجار بدی با خودم میرم ،با ورودم به این دوره و درک آگاهی های بیشتر،صدای منفی بافم کمرنگتر شد و الان در آرامش بیشتری به مسیرم ادامه میدم ،با اینکه من همچنان در آموزش ها هستم ولی جاده لاغری با ذهن بشدت لغزنده است و موندن و بودن در اون،  شرط گذشتن از موانعشهخدارو شکر میکنم که با استمراری که دارم ،اشتباهاتم کمتر میشه و در مسیر مستحکمتر ادامه میدم و بنظر من گذشتن از همین استباهاته که تکامل مارو کامل میکنه بنظر من هزینه ای که برای این دوره های ذهنی پرداخت میکنیم ارزششو داره ،یه عمر آرامش خیال داشتن چقدر می ارزه ؟  یه عمر نترسیدن از خوردن، تا آخر عمر راحت بودن از رژیم و ورزش های به اجبار ، لاغری دائم ،اعتمادبنفس و عزت نفس بالا، حال خوب،اتفاقات عالی ،انرژی بالا وووووو  چقدر ارزش داره ؟ منکه با جون و دل هر ۳ دوره لاغریو در جا ثبت نام کردم ،بعدش خدا هرگز دیر نمیکند و الان هم خلق آرزوها با قدرت ذهن هستم و همینطور در این دوره عالی  ۱۰۰ گام لاغری من،،  که همگی عالی هستن و هر کدومشون قدمی من رو به سمت هدف هام هدایت میکنهفرمان های مغزی تغییر میکنن وقتیکه ما در مسیر تغییر قرار بگیریم مثلا من وقتی شروع به خوردن میکنم که فرمان گرسنگی بمن گفته شده باشه ،یعنی شکمم قار و قور میکنه ،وقتیکه سیر میشم و صدایی در من میگه سیر شدی ،به اون فرمان جدید گوش میکنم و ادامه نمیدم ،یعنی تو این مدت ۹۰ درصد تونستم به صدای سیر شدنم توجه کنم و دست بکشم از خوردن ،گاهی هم بعد از غذام جا نداشتم و ۱ لیوان نوشیدنی خوردم و احساس فشار شکم داشتم ،با اینکه حجم غذای من بسیار کمه و خیلی زود فرمان سیری بهم گفته میشه ،اگر من به  فرمان های جدید  توجه و عمل  کنم جواب های جدیدی دریافت خواهم کرد ،البته در کنار تمام آموزش ها و تغییر نوع نگاهم به خوراکی هایکی از کارهای دیگه ای نباید انجام بدم ،دیدن خودم در آینه به چشم ایراد و سرزنشه ،انگار با هر بار دیدن خودم و ناراحت شدنم ،در واقع رفتم رو ترازو ،یا اندازه زدن خودم در لباس های قبلیم ،اونم یجور وزن کردنه ولی به یه سبک دیگه بهتره به خودمون اجازه بدیم که تغییرات  در ما آرام آرام صورت بگیره ،انتهای این مسیر لاغر شدنه به شرط قبول کردن و باور کردنش

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   abolhasanefarzane1@gmail.comcom
   1400/01/12 02:40
   مدت عضویت: 344 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 817 کلمه


   سلام دوستان واستاد گرامی گام ۴۴
   وقتی ما فایلها رو گوش میدیم بهتر اولین بار تصویری باشه چون وقتی تصویری گوش میدیم اول گوشمون درگیر میشه بعد چشممون وقتی بعضی از کلماتم بنویسیم دست ما درگیر میشن ومغز ما رابط بین چشم ودست میشه وی هماهنگی بین اینها بوجود میاد
   چرا لاغری با ذهن انقد نتیجه عالی داره ؟
   چون وقتی فایل گوش میدی نه تنها گوش بلکه چشم دست همه در گیر میشن ونتیجه بهتر میشه وقتی مینویسی تمرکزت بیشتر میشه فردی که لاغره با فردیکه چاقه با هم فرق دارن چون دستورات مغزیشون فرق داره من اموزش دیدم چاق شدم بعضی افراد خودشونو بکشند هم نمیتونن لاغر بشن چون اونا اموزش ندیدند چون مغزشون اموزش چاق شدنو ندیدهدما در ذهنمون تصویر سازی چاقی داریم وقتیکه خودمونو میبینیم از خودمون بدمون میاد ی تصویر چاق شدن در خودمون ایجاد میکنیم ومغزی که اموزش دیده افکار چاق کننده داره وچاق میشه بعضی ها چاق شدن بلدن وبعضی ها هم بلد نیستن وما که چاق شدن بلدیم نمیتونیم فراموشش کنیم فقط با گوش دادن به فایلها وتمرین نوشتن لاغری رو یاد میگیریم وبه چاق شدن کاری نداریم وبعدش اون کمرنگ وکمرنگتر میشه ولی فراموش نمیشه وهر کاری کنیمم نمیتونیم فراموش کنیم مثل اینکه ما زبان فارسی بلدیم چند تا زبان دیگه هم میتونیم یاد بگیریم اما فرسی فراموش که نمیکنیم ودرباره چاقیم همین طوره چاقی که از بیرون نیومده مال خودمونه واونو یاد گرفتیم حالا لاغری رو یاد میگیریم اون میره کنار وتوجه بهش نمیکنیم ووقتی که فایل گوش میدیم گوش چشم دست همه باهم هماهنگ میشن دیگه افکارمون پراکنده نمیشه ومغزت هماهنگ میشه با گوش وچشم ودستت ووقتی داریم اموزش میبینیم انگار رفتیم دانشگاه اونجا هم ی رشته ای رو یاد میگیریم اینجا هم همین طور فقط رشته مورد نظر فرق میکنه ومنم تصمیم گرفته بودم کهاین دوره رو شروع کنم وادامه بدم تا به نتیجه برسم اگه بگم خیلی مهم نیست که چند سال طول بکشه دروغ گفتم زمان تایین نمیکنم من میتونم ولاغر میشم من انتخاب شدم من شجاع هستم وخدا منو هدایت کروه من نرسم کی برسه وقتی از مسیر اشتباه بریم حتما به مقصد نمیرسیم ولی وقتی روش صحیح انتخاب کردم خیالم راحته که اخرش تناسب فکری وبعدش تناسب جسمی پیش بسوی هدف ولاغری با ذهن مثل ی جادهای میمونه که اسفالته وراحت میتونی توش راه بری تابلو داره برای ادامه مسیر ودر طول مسیر انقد تنوع داره ولذت بخشه که متوجه نمیشی کی به مقصد رسیدیم اگه باور داشته باشیم وقتی فایل گوش میدیم تمرین میکنیم یعنی داریم اموزش لاغری میبینیم ما هر کاری که الان بلدیم مثل رانندگی خیاطی و..اموزش دیدبم تکرار کردیم استمرار داشتیم نتیجه موفقیته وقتی فایل گوش میدیم ی قلمم برداریم وبعضی از کلمات بنویسیم اینا میشه اگاهی وبه مرور علایقمونم عوص میشه انتظاراتمون عوض میشه وقتی با این روش اشنا بشیم از همون روز اول انتظارمون عوض میشه میشه لاغر شدن وادامهدمیدیم وانتظارمون بیشتر میشه وباور میکنیم که لاعر میشیم ویاد میگیریم تمرین میکنیم ودنبالدمیکنیم وبه نتیجه میرسیم واگر لاغری برامون مهمترین چیز زندگیمون باشه براش وقت میذاریم حالا یکی نیاز داره بیشتر وقت بذاره یکی کمتر تا لاغر بشی وبه اندازهایکه علاقه داری لاغر میشی واولین نشنانه های تغییر هم اینکه احساسمون تغییر میکنه بهتر میشه واضطراب ونگرانی از چاقتر شدن کمتر میشه وامید به لاغری بیشتر میشه این نتیجه شروع لاغریه ونشانه دوم اینکه حرص ولع تو خوردنت متعادل میشه چون داره یاد میگیره که تو محدود نیستی تو محکوم به چاقی نیستی وقرار نیست همش از ی سری مواد غذایی استفاده کنی تو میتونی از هر مواد غذایی که دوست داری به حد نیاز مصرف کنی وذهنت از حالت اصارت خارج میشه وتو ازادی میتونی انتخاب کنی ازادی به انسان ارامش میده ازادی تو غذا خوردن به انسان ارامش میده ازادی تو توجه کرون به لاغری ارامش میده من میتونم لاغر بشم به انسان ارامش میده وما به این احساس میرسیم ورفتار غذاییمون تغییر میکنهدوما موانع لاعری رو برمیداریم وخود به خود لاغر میشیم وما تصمیم نگرفتیم که میخایم در عرض یکسال انقد چاق بشیم وما خیلی راحت چاق شدیم وقتی لاغری رو هم یاد بگیریم خیلی راحت لاغر میشیم وقتی اصل رو یاد میگیری وقتی الفبا رو یاد میگیری دیگه میتونی کتاب بخونی وبنویسی داستلن بنویسی چون اصل بلدی وقتی اصل لاغر شدنو به دهنمون میدیم مغزمون درست تصمیم میگیره واطلاعات درست به مغزمون میدیمتومغز هم فرمانهای متفاوتی میده وما حرص ولع نخواهیم داشت ومغز ما اشتباه میکنه ما باید توجه همون به اشتباهاتمون نباشه توجه کنیم به وقتهاییکه مغزمونرفتارهای خوبی داشته چون نتیجه رو هم رفتارهای خوب رقم میزنن واگه اشتباه هم کرویم نا امید نشیم وادامه بدیم واگه اشتباه سد به خودمون نگیم که دیگه اشتباه شد منکه نمیتونم من عرصه ندارم من ادم تبلی هستم و…وبا ادامه دادن رفتارهای اشتباه هم کمتر میشه وتعادل میاد به سمت رفتارهای صحیح وما لاغر میشیم ونکنته مهم اینکه منتظر لاغر شدن نباشیم انتظارمون لاغرشدن باشه واگه این تمرین انجام بدی که وقتی به وزن ایده الت رسیدی چه شرایطی خواهی داشت اشتیاقت بیشتر میشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/24 11:41
   مدت عضویت: 774 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 3,212 کلمه

   وقتی فایلها رو استاد تصویری میزاره دلیل داره چون میخواد هر فردی هم با چشم ببینه و هم با گوش گوش بده و اگر تمرین رو ها انجام بدیم پس سه تا حواس رو درگیر میکنه چشم و گوش و ذهنت رو درگیر میکنه و نتیجه عالی میشه چون مغز رابط بین فکر کردن و نوشتن هست .فردی که توانایی نوشتن نداره میتونه فکر کنه اما نمیتونه بنویسه چون دستورات نوشتن در مغزش ثبت نشده(من با نوشتن حسم بهتر میشه و قدرت یادگیریم بیشتر میشه در تمام طول دوران تحصیلم هر وقت مطلبی رو یاد نمیگرفتم حتما از این تکنیک استفاده میکردم که بنو یسم و چقدر در یادگیری من تاثیر داشت و بیشتر اوقات همین کار رو میکردم بدون اطلاع داشتن از این موصوعات و حالا هم که در این سایت هستم دقیقا با نوشتن احساس خوبی پیدا میکنم که اتگار در مغز من مطالب نشستن پس به راهم ادامه میدم که هم ببینم و بشونم و بنویسم )

   فرد لاغر رفتارش با رفتار چاقها فرق داره چون خیلی جاها دستورات خوردن در مغزش نیست نمیخوره ولی چاقها خیلی راحت چاق میشن چون بیشتر جاهادستورات خوردن در مغز اونها هست پس ذهن لاغرها چاقی رو آموزش ندیده (بله واقعا رفتار اونها متفاوت هست چاق هر خوراکی در اطرافش بود میخورد ولی لاغرها تا گرسنه نباشن و نیاز نداشته باشن نمیخورن و اصلا نگاه اونها به مواد غدایی متفاوت هست و چاقها به هر بهانه ای شروع به خوردن میکنن ولی لاعرها فقط با یک مورد اونم گرسنگی شروع به خوردن میکنن و خیلی تفاوتهای دیگه )

   وتمام چاقها در ذهنشون فکر میکنن به چاقی مثلا همین که از چاقی خودمون بدمون میاد چون تصویر ذهنی چاق داریم و مغزی هم داریم که آموزش دیده پس ذهن چاق کننده هست چون که ذهن تصویرهای چاقی رو داره و مغز هم دستورهای چاقی رو بلد هست و آموزش دیده (فرد چاق مثل خودم که در بارداری ۱۰۰ کیلو شده بودم و همه چیز میخوردم و هر چیزی رو دلم میخواست در هر حد و اندازه ای میخوردم بدون هیچ محدودیتی و تلافی تمام ایام رژیم رو در این مدت بارداری در میاوردم و خودم رو آزاد میدیم با مجوز خوردن و نتیجه اش میشد جسم ۱۰۰ کیلو تازه با فشار رژیم دکتر تغدیه چونکه متخصص من نگران وزن زیادم بود در اواخر بارداری مجبور شدم زیر نظر دکتر تغذیه برم
   و گرنه ۱۰۰ رو هم رد میکردم و حالا همون مدت کافی بود که ذهن من پر از دستو رات و فرمولهای چاقی بشه و تصویر ذهنی چاق هم داشتم و بعد از بارداری کلی تنفر و احساس بد از چاقی خودم داشتم و اما من به زور رژیم و ورزش چون واقعا متعهد بودم و عاشق لاعری بودم تونستم دوباره لاغر بشم و ۵۹ کیلو بشم و خیلی جسمم عالی شد اما تحت فشار روحی شدید بودم و دلم میخواست بخورم چون ذهنم هنوز چاق بود و آموزش چاقی دیده بود و تصویر چاقی از خودم داشتم و همین چند مورد باعث شده بود هی من ده کیلو برم بالا با رژیم بیارمش پایین وزنم رو دوباره ۸ کیلو میرفتم بالا با زور رژیم میوردمش پایین و همینطور من داشتم چاق و لاغر میشدم و بسیار خسته و ناراحت بودم و اشتیاقم زیاد بود و قدرت و توان لاعری داشتم و اما راه ام غلط بود و نمیدونستم چیکار کنم بارها میگفتم دیکه کاری از دستم ساخته نیست هم ورزش،و هم رژیم میگیریم ولی چرا متناسب نمیمونم واقعا خسته شده بودم تا با استاد عزیز و این راه عالی آشنا شدم )

   چاقی و لاغری هم عین فرد باسواد و بیسواد هست بعضیا چاق شدن رو بلدن بعضیا بلد نیستن (پس من دیگه از چاقی بدم نمیاد که چرا بدن من اینطوره یا لاغر نمیشه و یا چرا جسمم ناتوان هست و یا چرا من نمیتونم اما فلانی میتونه و حسرت بخورم نه به خودم میگم تازه من از لاغرها یه چیزی بیشتر بلدم اونها چاقی رو یاد نگرفتن اما من یاد گرفتم و حالا اگر نتیجه اش رو دوست ندارم میتونم رفتارهای چاقی رو انجام ندم مثل خیلی از چیزها ی دیگه مثلا من از دعوا کردن با کسی خوشم نمیاد و نتیجه اش رو دوست ندارم پس دعوا نمیکنم همین )

   ما میتونیم ده زبان جدید یاد بگیریم اما نمیتونیم زبان مادری رو فراموش کنیم پس هر روشی رو یاد بگیریم مثل رژیم و ورزش ولی ما نمیتونیم با این روشها چاقی رو از بین ببریم نه چاقی مال خودم هست و از بین نمیزه چاقی از بیرون بر ما حاکم نشده و ابنجور نیست که چاقی رو به ما رو تحمیل کرده باشن .(آخه ما چاقی رو از طریق ذهنمون یاد گرفتیم و در تمام روشهای دیگه مثل رژیم و ورزش ما چیزی به ذهنمون یاد نمیدیم فقط فشار به جسممون میاریم و ما انتظار داریم لاغر بشیم ولی امکان نداره چون لاغری هم یاد گرفتنی هست مثل چاقی همین نه اینکه با زور و فشار به لاغری برسیم )

   پس ما باید چیز جدیدی مثل لاغر شدن رو یاد بگیریم و ما میاییم با تمرین های سایت لاغر شدن رو یاد میگیریم و اصلا چیز سختی نیست و نباید محدودیت بزاری چونکه من چاقم پس دیگه نمیتونه لاغر بشم و اقدام نکنی (بگو من کلی چیز تا حالا یاد خودم دادم این رو هم یاد میگیریم اصلا سخت نیست مثل خیلی از چیزها که یاد گرفتی و مدرک داری از همه مهمتر مثل چاقی که یاد گرفتی ولی برای چاقی از اطرافیان و جامعه و خانواده از هر کی بوده چون هی تکرار شده و دیدی رفتارهای چاقی رو و شنیدی و به اوناا عمل کردی یواش یواش در تو چاقی به وجود اومده اما برای یاد گرفتن لاغری از طریق ذهن هیچ کس در اطراف تو نیست که در این مسیر باشه که یادت بده باهاش حرف بزنی و یا ببینی پس فقط سایت استاد هست که کلی دوست هم مسیر داریم و یه راهنمای عالی داریم پس تنها جای آموزش لاعری همین جا هست از طریق دیدن فایل و گوش دادن و نوشتن تا در ذهن ما آموزشها ماندگار بشه و لاغر بشیم )

   دوستانی که از دورها دارن استفاده میکنن و فایلها رو نگاه میکنن و مینویسن چون چشم و گوش و دست با هم همانگ میشن دیگه تمرکزشون خیلی عالی میشه و نتیجه هم عالی میشه .

   من فکر میکنم کلاس ثبت نام کردم برای لاغری و هیچ راهی دیگه نداره به غصه خوردن نیست تا کی میخوای غصه بخوری ؟
   در روش لاغری با ذهن چون رنجی وجود نداره خیلیا فکر میکنن چون من کاری نمیکنم عرق نمیریزم پس لاغر نمیشم اما برای چاقی هم ما که کاری نکردم و زمان گذشت دیدیم چاق و چاقتر شدیم . پس اینطور نیست در مسیر صحیح حرکت کردن سخت نیست فرض کن میخوای سفر کنی به یه شهر و اگر از جاده ی اسفالت حرکت کنی با کلی خدمات و .. خیلی راحتتر هست تا از جاده ی بیراه بری( من خیلی وقت هست این نجواها برام کمرنگ شدن که چرا ورزش نمیکنی و یا رژیم نمیگیری پس لاعر نمیشی و اصلا انگار صد سال که من رژیم نداشتم و ورزش نرفتم و خیلی از اون ایام فاصله گرفتم و دیگه به نظرم کار خیلی بیخودی هست که با رژیم و ورزش برای لاغری دارم وقتم رو هدر میدم و فقط به دنبال آموزش لاغری هستم ).

   من هم خودم تو هر شرایطی ورزش کردم عرق ریختم و رژیم گرفتم و تونستم کلی وزن کم کنم اما خسته میشدم مگر چقدر میتونیم رژیم بگیریم و نخوریم واقعا لاغری با این روش سخت بود و حالا با این روش ذهنی واقعا برام کار آسانی هست طوری که نمیتونم برای بقیه توضیح بدم و خیلی برام سخته بگم دارم چیکار میکنم
   وبه من میخندن بگم فایل گوش میدم و لاغر میشم ..(خدا شاهده من نمیتونم بگم هر وقت حرف از چاقی و لاغری میشه من با ذوق و شوق یه چیزی گفتم که مربوط به این دورهابوده ولی اصلا نپدیرفتن تازه اومدن من رو هم قانع کنن که نخیر این چه حرف مسخره ای هست و من نمیتونستم از خودم و از این راه دفاع کنم پس به خاطر خودم دیگه مدتهاس حرف چاقی و لاغری بشه در هر جمعی هیچ نمیگم و حرفی نمیرنم که مسخره نشم ؛و فقط یه چیز میگم میگم ای کاش استاد اینجا بود و براشون توضیح میداد چون میگم حتما من بلد نیستم خوب توصیح بدم و اطلاعات کافی ندارم ولی حتما خود استاد عالی میتونه این افراد رو متوجه کنه هر چند که هر کس در مسیر نباشه به هیچ عنوان قبول نمیکنه و متوجه نمیشه )
   من هر چیزی رو در زندگی با تمرین و تکرار یاد گرفتم پس آموزش هست و من باید تکرار کنم
   تا یاد بگیریم و حتما باید تمرینها رو بنویسم
   من باید انتطارم از خودم لاغر شدن باشه و هر چقدر انتظارم از خودم بیشتر بشه نتیحه بهتر میشه .اگر لاغر شدن برات مهم هست باید وقت بزاری که به خواسته ات برسی به اندازه ای که علاقه داری برای لاغری وقت میزاری (من هم انتطارم از خودم لاغری هست و همیشه میگم دارم آموزش میبینم چرا لاعر نشم ؟.روز به روز به تناسب ۵۹ کیلویی دارم نزدیکتر میشم )

   اولین نشانه ات این هست احساست بهتر میشه و بعد دیگه حرص،و ولعت کمتر میشه چون دیگه محکوم به خودن غذاهای خاصی نیستی و چون آزادی پیدا میکنیم به انسان آرامش میده و ازادی در تو جه کردن به اینکه من میتونم لاغر بشم تو رو در خوردن متعادل می کنه (من خودم وارد سایت که شدم اولین تغییرم در احساسم بود احساس آرامش،و شادی و توانمندی و آزادی پیدا کردم و انگار همین حرفها رو باید میشنیدیم که نشنیده بودم و متوجه شدم اشکال در جسم من نیست و خیلی خوشحال شدم و متوجه شدم خودم خودم رو چاق کردم و قدرت دست من هست و هیچ عامل بیرونی من رو چاق نکرده و احساس توانایی و قدرت و آرامش پیدا کردم و چقدر آزادی در خوردن باعث شده بود من لذت بیشتری از این مسیر ببرم و از محدودیتهای رژیم رها بشم و من عاشق لاغری که سالها در راه غلط بودم با وارد شدن به این دوره ها و راه صحیح تمام توانم رو اوردم در این مسیر و دارم حرکت میکنم و انتظارم از خودم لاغری هست )
   موانع لاعر شدن رو اگر برداریم خود به خود لاعر میشیم بنابراین اگر لاعری رو یاد بگیریم یه واکنشها و اتفاقهایی میفته
   پس اگر اصل لاغر شدن رو یاد بگیریم و اطلاعات بهش بدیم این مغز فرمانهای متفاوتی رو صادر میکنه و شما دیگه اون حرص و ولع رو ندارید و دیگه اختیار دست ما میاد چون دیگه ذهن فرمان درست میده ( همین دیشب من شام جوجه کباب خوردم رفتم خونه مادرم ماکارانی بود به همرا ه سالاد من واقعا سیر بودم و اصلا میلم نکشید نخوردم و یه چند قاشق سالاد خوردم همین پس من خودم انتخاب میکنم چی بخورم )

   انتظار نداشته باش در طی چند هفته همه چیز زیر و رو بشه هر چه تغییر کردی اون ارزشمند هست .
   اگر اشتباه کردی و پرخوری کردی ناراحت نباش به رفتارهای خوبت تو جه کن و رفتارهای اشتباه تا ابد هست تو به رفتارهای درست خودت در طی این مدت توجه کن که بیشتر هستن و این نشون میده که تو خوب عمل کردی پس ناراحت نشو و ادامه بده تا رفتارهای درستت همیشه ار رفتارهای اشتباهت بیشتر باشه پس اگر اشتباه کردی نگو من لاغر بشو نیستم و بگو من این همه خوب رفتار کردم حالا یه اشتباه هم دارم مهم نیست (من دقیقا همین کار رو میکنم و مدتها هست که آگاهم و اکر یه حایی بعد از مدتها اشتباه کردم دیگه خودم رو سرزنش نمیکنم و حالم رو بد نمیکنم و میگم بابا اینها هنوز همون فرمولهای چاقی هستن در ذهن من که هر از گاهی بالا میان و من رفتار اشتباهی رو انجام میدم اما کلی رفتار صحیح داشتم تا حالا و به اونها تو جه میکنم و نمیزارم حالم بد بشه و ادامه میدم چون هدفم برام مهم هست و میدونم با سرزنش کردن از مسیر دورم میشم و از هدفم دور میشم این کار رو نمیکنم )

   انتظار من از زندگیم لاعر شدن هست حتی اگر گند بزنم و وعده هایی رو خراب کنم بگو من ۲۰ سال چاق شدم و انتطار نداشته باش تو یکی دوسال همه رفتارهام تغییر کنه
   پس بیا روی شخصیت لاغریت کار کن و بگو فرمولهای چاقی چی هست و بیا اونها رو از بین ببر
   من چه بخوام چه نخوام اموزشها رو یا د میگیریگ و با تمرین انجام دادن خطاهای من کمتر میشه و از بین میره در نظر بگیر کریس رونالدو هیچ خطایی نداره ؟خوب داره و اگر خطا کرد اون رو میپدیره و خودش رو سرزنش نمیکنه پس هر چقدر این فرد تمرین کنه خطاهاش کمتر میشه و همیشه چون صحیح عمل کردنهاش بیشتر از خطا کردن هاش هست میشه کریس رونالدو
   پس ما هم تمرکز روی خطاها نباید داشته باش یم اشکال نداره با تمرین و تکرار کمتر میشه پس اگر در مسیر خطایی کردید فکر نکید ما ادم تنبل ی هستیم که لاغر نمیشیم و هر چقدر ادامه بدید رفتار خطای تو کمتر میشه از رفتار درست تو و تعادل میاد به سمت رفتار درست بیشتر و نتیجه عالی میشه
   پس با چند رفتار اشتباه گول نخور و نگو من به نتیجه نمیرسم .(همین چند شب پیش من رفتم باع تا نزدیکای صبح دور اتیش بودیم و سر شب کلی خوراکی کباب کردن و خوردن و همه ی جمع هم به جز یه نفر لاغر بودن و میخوردن اونم با نوشیدنیهای چاق کننده و من هر جا میلم بود از هر چیزی که می خواستم انتخاب میکردم و میخوردم و یه جاهایی گفتم انگار زیاده روی کردم ولی دوباره گفتم نه درسته اما منفی باف گفت داخل تایم خاصی خوردم از اخر شب که هیچ وقت اینکار رو نمیکنم و منم جوابش دادم چون تا اون حد از شب بیدار نمینونم که بخوام بخورم و دوباره به منفی باف گفتم این باعث چاقی من نمیشه و نجواها رو رد کردم و دوباره منفی باف گفت نه زیاد خوردی ولی به خودم گفتم اخه من به حالت زشت پر خوری نرسیدم پس کارم غلط نبوده و احساسم بد نبوده تازه من خیلی از جیزها رو نخوردم چون دوست نداشتم بخورم و پیغام سیری رو دریافت کرده بودم و بازم منفی باف رو که میخواست من رو ناامید کنه به حرفش گوش نکردم و به کارهای مثبتم در خوردن تو جه کردم اون میگفت زیاد خوردی و چاق شدی و چون اخر شب خوردی چاق شدی اما به راحتی جوابش میدادم که نه زمان مهم نیست هر وقت گرسنه ات بود بخور و در ضمن احساسم بد نشد و سنگین نشدم پس زیاد نخوردم و در ضمن هر خوراکی در اطرافم بود نخوردم مثلا سیب زمینی پخته در آتیش رو نخوردم و فقط چهار عدد کتف و بال خوردم همین بدون نون و نوشابه و لدت بردم و نزاشتم به جنبه های منفی که تو خوردی چاق میشی توجه کنم و احساسنم رو بد کنم و از مسیر دور بشم )

   شجاعت داشته باشین بیایین تو مسیر ادامه بدید و منتطر لاعر شدن نباشید و انتطارتون از خودتون لاعر شدن باشه وفتی منتظر باشی همیشه فکر میکنی باید یه کاری انحام بدی ولی اگر انتطار داشته باشی هر روز جوری زندگی میکنی که لاعر بشی .
   پس قبلا که ورزش میکردیم ،و رژیم داشتیم با همه ی این کارها که انجام میدادیم یعنی منتظر لاغر شدن بودیم ولی افرادی که انتظار لاغری دارن هر روز طوری رفتار میکنن که لاغر بشن

   کسی که در دورها شرکت میکنه به توانایی خودش ایمان داره فقط میخواد بیا و راه رو از استاد یاد یگیره این فرد موفق میشه.(من هم دقیقا با این فکر اومدم داخل این سایت و الانم به خودم ایمان دارم که به وزن ۵۹ کیلو میرسم )

   پیاده روی برای لاعر شدن نیاز نیست اگر خودتون پیاده روی رو دوست دارید میتونید به عنوان یه کار نشاط اور و تفریح انجام بدید و اصلا برای لاغری نیاز نیست پس به عنوان علاقه ی خودتون اگر علاقه دارید انجام بدید .(من ورزش منطم میکردم و با تعهد و پشتکار و در دردیف اول کنار مربی ولی به جرات میتونم بگم به جز اون اوایل که متناسب تر بودم و با یه مربی خاص کار میکردم با لذت ورزش میکردم و بعد ازاون مدت که مرتب وزنم بالا و پایین میشد وخیلی از چاقی ترسیده بودم و به ورزش و رژیم چنگ مینداختم و به ترازو التماس میکردم و به مربی و دکتر اتماس میکردم که من رو لاعر کنن و هر کاری بگن من انجام میدم اما وزنم بالا نره من همیشه برای رهایی از چاقی ورزش میکردم و وقتی فهمیدیم جریا ن چیه دیگه نرفتم و هنوزم که هنوز هست حتی یه پیاده روی ساده رو نرفتم و فقط با کنترل ذهن دارم لاغر میشم )
   استمرار بستگی داره به اشتیاق ببین چقدر لاعر شدن برات مهم هست به همون اندازه استمرار داری .
   هر موضوعی برات مهم باشه نیاز به پلن ذهنی یا همون نقشه ی ذهنی داره .
   روش لاغری با ذهن یه روش سریع نیست ولی ماندگار و لدت بخش هست .
   اگر روی ذهنت کار کنی نتایج برات عالی رقم میخوره ولی استمرار در کار کردن میخواد واما تلاش جسمی نداره
   وقتی سیر هستم دوست دارم بخورم چرا ؟؟این به خاطر این هست چون مغزت در مسیر چاقی هست باید لاعری رو یاد بگیری تا رفتارها عوص بشه .(دقیقا من الان بر عکس این حرفم وقتی سیریم حالم از خوردن هر چیزی بد میشه حتی بعصی وقتها اگر کسی جلوی من زیاد غدا بخوره و یا بوش به دماغم بخوره حالم بد یا حدااقلش اینه که از هیچ خوردنی لذت نمیبرم وقتی سیر هستم هر چند قبلا اصلا اینطور نبودم و در هر شرایطی میخوردم )

   وقتی فایلها رو گوش بدی اینطور نیست که نتونی لقمه برداری و یا دستت فلج بشه نه در نهایت خودت تصنیم میگیری فرد چاق میدونه نباید بخوره ولی میخوره و بعدش هر گریه میکنه ولی وقتی لاغری رو یاد بگیری نمیدونی نباید الان بخوری و نمیخوری و ناراحت هم نمیشی
   من همیشه چشمم به شکمم هست و چرا اب نمیشه ؟؟این خطر ناک هست و انجامش نده نگاه کردن با احساس حسرت و نفرت کار رو سختتر میکنه و یه عکس دیگه از چاقی خودت به ذهنت دادی و چاقی رو داری تقویت میکنی و فول اج دی میکنی پس با خودمون باید در صلح باشیم (من الان با خودم و جسمم و خوردنم در صلحم و تمام افراد لاغر اطرافم رو تحسین میکنم و میگم من هم به زودی در این جسم قرار میگیرم و لاغر ۵۹ کیلو میشم و هر روز از مسیریم لدت میبرم )

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/16 23:38
   مدت عضویت: 725 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 597 کلمه

   سلام🙂
   لاغری یاد گرفتنی هست از طریق اموزش
   روند تمام آموزشها با دیدن شنیدن نوشتن و تکرار و تمرین و استمرار هست ما تمام درسهامونو همینطوری یاد گرفتیم و جالبه که با اینکه خیلی وقته از زمان یادگیری درسهای دوران مدرسه و دانشگاه میگذره من با باز کردن کتاب ریاضی فرزندم و دیدن مطالب همه اونا رو به یاد میارم وبه راحتی میتونم به فرزندم در درس ریاضی کمک کنم با اینکه ۲۵،۲۶ ساله که از یادگیری اونا میگذره
   چاقی رو هم ما یاد گرفتیم ولی به صورت کلاس رفتن و …نبوده با دیده ها و شنیده هامون از نزدیکان و تلویزیون و پزشکان و…. بوده و ناخودآگاه صورت گرفته
   یه چیز جالب برای من این بود که ما افراد چاق نسبت به لاغرها یه چیز بیشتر یاد گرفتن اونم چاقی بوده😁
   خوب در لاغری با ذهن ما کاری به چاقی نداریم و اونو رها میکنیم و نمیخوایم فراموشش کنیم در صورتیکه در روشهای قبلی مثل ورزش و رژیم ما میخواستیم چاقی رو فراموش کنیم و این اصلا امکان نداره که چیزی که یاد گرفتیم رو فراموش کنیم .
   ما در کنار چاقی لاغری رو یاد میگیریم با دیدن و شنیدن فایلها و نوشتن درک مون از فایلها
   در واقع از طریق ورودی ذهنمون که چشم و گوش هست داده های لاغری رو وارد میکنیم و با نوشتن درکمون و خوندن کامنتهای دوستان همراه باز هم توجه و تمرکز بیشتری بر موضوع لاغری میذاریم و کم کم فضای ذهنمون رو پر میکنیم از فرمولهای لاغری …این فرآیند در انسانهای مختلف با هم متفاوته هر چه تمرکز بیشتری بذاریم و هرچه زمان بیشتری رو صرف اموزش لاغری کنیم و هر چه فضای ذهنمون رو از موضوعات دیگه اجتماعی و خانوادگی …. خالی کنیم بیشتر فضا برای این موضوع داریم و همین باعث تفاوت ادمها در کسب نتیجه است
   اولین واکنش در این یادگیری احساس خوبه،حس امید به لاغر شدن وعدم نگرانی از چاق شدنه
   به مرور حرص و ولع ما برای خوردن عوض میشه یعنی میل و علاقه ما برای غذاها و شیرینیها و هله هوله کم میشه
   و این خیلی جذابه 🤩🤩🤩
   چیزی که در روشهای قبلی اصلا خبری ازش نبود و اتفاقا برعکس به دلیل محدودیت دوران رژیم برای خوراکیهای خوشمزه و مورد علاقه مون حریصتر میشدیم
   ممکنه رفتارهای اشتباه غذایی یا اون حرص و ولع ها گاهی خودشونو نشون بدن ولی اشکالی نداره مهم اینه که اکثر رفتارهای غذایی ما درسته و نتیجه برآیند اونهاس یعنی وقتی تعداد دفعات رفتار درست بیشتره نتیجه لاغری و تناسب اندامه👌👌
   و این مهمه که ما خودمون رو بپذیریم و توجهمون روی رفتارهای درستمون باشه نه اینکه با سرزنش خودمون روی رفتار نادرست توجه بیشتری بذاریم چون طبق قانون به هر چیزی توجه کنیم اونو در زندکیمون گسترش میدیم پس اگه رفتار درست بیشتری میخوایم باید به رفتارهای درستمون بیشتر توجه کنیم و خودمون رو تشویق کنیم که چقدر خوب رفتار کردیم 😊😊😊
   به مرور از دیدن اندام خودمون در آینه نفرت و حسرت کمتری داریم و خودمون و جسممونو میپذیریم و دوسش داریم و از اینکه ذره ذره داره فرم میگیره لذت میبریم😍😍
   وقتی در مسیر لاغری هستیم و در این مسیر ادامه میدیم بالاخره به مقصد میرسیم زمانش متفاوته اشکالی نداره مهم اینکه در مسیر هستیم👌👌👌
   منکه عاشق این مسیرم و با اشتیاق راهم رو ادامه میدم تا به مقصد برسم اینم نشونه اش👇
   من معمولا صبحها فایل گوش میدم امروز سایت مشکل داشت و از هر راهی امتحان کردم نشد وارد سایت بشم بعد که دیدم استاد استوری کردن سایت در حال بهتر شدنه صبر کردم و امشب که از سر کار برگشتم تصمیم گرفتم قبل از خواب حتما فایلم رو گوش بدم و تمرینم رو بنویسم
   عاشق این شعارم “یا میمیرم یا لاغر میشم”😏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/14 22:14
   مدت عضویت: 512 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,664 کلمه


   (شرح براساس محتوا، اشتیاق و انگیزه، منطقی کردن لاغر شدن)
   .
   سلام استاد عزیزم دوستان گلم
   گام 44 در لاغر شدن استمرار داشته باشید 🌺❤️🌟🤩😍
   😊🤗اول از همه میخام از احساسم بگم که خیلی خوشحالم خیلی شاد شدم با این فایل چون من دقیقا یک شب پیش به استاد پیام دادم گفتم ذهنم هی درگیر چاقیم میشه توجه ام میاد روی شکمم چکار کنم و امروز که این فایل تماشا کردم خیلی راحت شدم خیلی آسوده شدم چون فک کردم من مسیر دارم اشتباه میرم و یجوری ترس اضطراب داشتم گفتم نکنه من دارم بد انجام میدم که ذهنم باز رفته روی چاقی وهی میخاد حالم بد کنه
   و با این فایل فهمیدم که باید ادامه بدم و استمرار داشته باشم توجه ام کامل بزارم روی هدفم ذهنم درگیر مسائل ناراحت کننده نکنم و توجه کنم به تغییرات مثبتم و ادامه بدم خودم دوست داشته باشم وبا خودم درصلح باشم ،😍🤩 حالا بریم آنچه من از این فایل یاد گرفتم شرح بدم.
   🤗😌من از وقتی وارد دوره مسیر لاغری من شدم و پیش مقدمه گفتید اول فایل تصویری گوش کنید بعد صوتی بعد دیدگاه دوستان بعد تمرین انجام بدید من این کارو کردم و کلی برام بهتر شد کلا این دوره خیلی عالیه واسه من که خیلی تازگی داره و از این مسیر اصلا یه روز نشده خسته بشم بگم وای تموم نشد که کلا من قبلا خیلی عجله داشتم کم حوصله بودم ولی این مسیر عاشقش شدم ومعتادشم هر موقع بیکارم میام میخونم گوش میدم مبینم کلا خیلی خوب است.
   ❤️فایل تصویری وقتی مبینی چشمت مبینه گوشت می‌شنوه و اگه هنگام دیدن نکته برداری هم بکنی که دیگه سه تا از حواس ها شما درگیر میشه وتحت تاثیر قرار میگیره و شما رو بیشتر در فضای لاغری قرار میده و به ذهنتان آموزش لاغری میدید و ذهنتان بیشترین تمرکز داره موقع دیدن فایل وخیلی تاثیر گذار است❤️.
   🌱 ما برای چاق شدن آموزش دیدیم و هرچیزی آموزش ببینی نمیتونی فراموش کنی مث ما در کودکی خیلی بازی ها مث قایم موشک اتل متل …یاد گرفتیم بازی کردیم الان صد سالمونم بشه بازم بلدیم مث آشپزی مث رانندگی مث زبان ها محلی فارسی ترکی انگلیسی مث کار با گوشی کامیپوتر مث خیاطی خب همه اینها ما یاد گرفتیم ویرایش همیشه هم تو ذهنمان است و تو هر سنی هم باشیم آموزش های که بلد هستیم فراموش نمی‌تونیم کنیم حالا ما چون قبلا از وضعیت جسمی خودمان بیزار بودیم می‌خواستیم این چاقی از بین ببریم فراموشش کنیم راحت شویم از شرچاقی حالا ما فرمول ها چاقی به ذهن مان داده بودیم تصویر چاقی هم در ذهن مان از خودمان داشتیم انتظار چاقی رو هم داشتیم میخواستیم با روش ها فیزیکی محدودیت فشار سختی لاغر بشیم خب معلومه شکست میخوریم چون ما نمی‌تونیم چاقی فراموش کنیم ولی ذهن ما قابلیت یاد گیری داره میتونیم لاغر شدن آموزش ببینم تمرین کنیم آگاهی جدید به ذهن مان بدیم و راحت لاغر بشیم پس نمیشه چاقی فراموش کرد ولی میشه لاغری یاد گرفت لاغر شد مث این میمونه بگی من کیک بلدم حالا دلم پیتزا میخاد خب اونم آموزش مبینم یاد میگیرم و راحت ذهنت میپذیره و توجهت میاد روی آموزش ها جدید به همین راحتی و زمانی که صرف یادگیری و آموزش دیدن تمرین کردن آگاهی جدید دادن میکنیم به ذهن مان داریم تصویر ها ذهنی ما از خودمان هم تغییر می‌کنه و بیشتر در فضای لاغری قرار میگیریم ونتیجه بهتر میگیریم🌱.
   🔴 لاغرشدن خیلی آسان است ما با روش ها اشتباه واسه لاغر شدن این باور در ذهن مان به وجود آوردیم که لاغر شدن سخت است اگه لاغر شدن مث آموزش نقاشی مث آموزش آرایشگری خیاطی رانندگی در نظر می‌گرفتیم و از اول با مسیر صحیح آشنا میشدیم برای ما لاغر شدن آسان ترین کار دنیا بود حالا سخت است تو ذهنت ایراد نداره با خودت حرف بزن جای اینکه به این اون بخوای ثابت کنی من هرکاری کردم نشد بیا باخودت حرف بزن شفاف سازی کن برای خودت ذهنت بگو آره من این باور ها اشتباه این ترس ها این انتظار چاقی داشتم خیلی عادی است که چاق شدم و روش ها اشتباهی رفتم که نهایتا باعث شکست من شده که این باور ایجاد کرده لاغر شدن سخت است حالا بیام خودم واسه زندگی خودم واسه آرامش خودم از این مسیر که بهترین مسیر است و راه برگشت از چاقی است شروع کنم کار خاصی هم نمیخاد کنی گوش کن ببین بنویس تمرین انجام بده باورها جدید در خودت ایجاد کن اول فایل تصویری ببین بعد صوتی بعد تمرین و انتظارت از خودت میشه لاغر شدن وقتی آموزش ببینی انتظارت از خودت لاغری است و خیلی راحت لاغر میشی همین پس لاغر شدن سخت نیست ما خودمان برای خودمان سختش کردیم ،🔴.
   🌺باید مهمترین موضوع زندگیمان لاغر شدن باشه وبه اندازه ای که ادامه بدی انتظار لاغری در شما ایجاد میشه و به همان اندازه هم اشتیاق واسه لاغر شدن وادامه دادن در شما بیشتر میشه ،🌺.
   🤩😍وحالا اولین تغییرات آموزش احساس شما بهتر میشه نگرانی اظطرابت واسه چاقی کمتر میشه و انگیزه آمیدت اشتیاقت واسه لاغر شدن بیشتر میشه و دومین تغییراتت حرص وله در خوردن در شما کم میشه چون ذهنت یاد میگیره مواد غذایی من چاق نکرده و من میتونم آز هر غذا که دوست دارم به اندازه نیازم بخورم وقتی این فرمول بیاد تو ذهن وحالا ذهن احساس آزادی می‌کنه و از محدودیت میاد بیرون و میپذیری که چاقی من واسه فرمول ها ذهنی است و من میتونم با تغییر فرمول ذهنی تغییر کنم واسه همین آرامش پیدا می‌کنی و باعث میشه رفتار ما عوض بشه و کنترل بیاد دستمان روی خوردنمان و برده ذهن مان نباشیم و کلا دیگه مث یه فرد متناسب رفتار می‌کنی و تغییرات شروع میشه ،🤩😍.
   💐و ما باید همیشه توجه کنیم به تغییرات مثبت خودمان حالا مهم نیست چه مدت در مسیر لاغری با ذهن هستی وقتی رفتار اشتباهی ازت سر زد نترس نگو وای اون همه تلاش بیهوده بود باز زدم خراب کردم باز ترس از چاق شدن ….بگو من یه مدت چاق بودم و این رفتار ها داشتم حالا طبیعی است که باز بعضی وقتها از این رفتار ها انجام بدم و ادامه میدم بیشتر وقت میزارم بیشتر آموزش مبینم و رفتارها اشتباهم کمتر میشه در ادامه دادن مسیر و طبیعی است حالا بعضی روز ها یه اشتباهی هم ازم سر بزنه چون یه عمر از این رفتار ها داشتم حالا انتظار نداشته باشم با یکماه سه ماه تمام رفتارها اشتباه قبلا بزارم کنار مهم اینه که من رفتارها صحیحم بیشتر از رفتارها اشتباهم باشه حالا ادامه میدم و این رفتار اشتباه هم دیگه انجام نمیدم رفتار ها صحیح ما نتیجه رقم میزنه پس توجه کنیم به رفتارها صحیح خودمان اشتباهی هم کردیم خودمان سرزنش نکنیم برچسپ نزنیم به خودمان. وادامه بدیم تکرار کنیم آموزش ببینیم تمرین کنیم و به مرور رفتار ها صحیح ما بیشتر از رفتارها اشتباه میشه و همین رفتارها صحیح است که نتیجه رقم میزنه پس نترس سرزنش نکن خودت احساست بد نکن برچسپ نزن وادامه بده همین گول نخوریم جا نزنیم که لیز بخوریم تو این مسیر سقوط کنیم ،💐🌟
   ما قبلا با انجام دادن روش ها فیزیکی منتظر لاغر شدن بودیم و شکست میخوریم چون لاغر شدن آموزشی است نه فیزیکی نه منتظرش باشیم بلکه باید انتظار لاغری در خودمان ایجاد کنیم حالاچجوری وقتی در مسیر صحیح قدم برداری آموزش ببینی تمرین کنی آگاهی جدید به ذهنت بدی انتظارت از خودت میشه لاغرشدن و خیلی راحت لاغر میشی ،🌟.
   حالا هم می‌خوام از تغییراتم بگم واسه اشتیاق خودم واسه اینکه بفهمم درست عمل کردم.
   ❤️ من اولا دیگه هیچگونه ترسی از خوردن ندارم و خیلی کم نسبت به قبلا میخورم و دیگه با سریال فیلم غذا نمی‌خورم لباسهای برام گشاد شده آرامش دارم عجله ندارم قبلا خیلی عجول بودم واسه خودم میخام لاغر بشم نه دیگران حالا اینم بگم بعضی روزها رفتار ها اشتباه هم دارم که اینم راه حلش با فایل پیدا کردم که اونم ادامه دادن است توجه به تغییرات مثبت است ❤️.
   امشب یه ایده اومد تو ذهنم ودیدم خیلی برای خودم خوب هست بیشتر توجه مارو جلب میکنم گفتم به دوستانم بگم مواقعی که فایل می‌خونید نوشتاری رو با صدا بخونید خیلی عالی است من خودم امشب این کارو کردم خیلی به دلم نشست حسن خوب کرد و توجه رو هم زیاد می‌کنه و من خواستم به شما دوستان در میان بزارم موقع نوشتن تمرین خواندن دیدگاه دوستان با صدا بخونید نرید رو سایلنت اینجور عمل کردن به نظر من که خیلی بهتر است از سایلنت است واسه من که خوب بود خوشم اومد خواستم با شما دوستانم در میان بزارم. ❤️🌺🌺🌺🌺🌺🌺در پناه حق

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/14 15:19
   مدت عضویت: 331 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,190 کلمه


   (شرح براساس محتوا، اشتیاق و انگیزه، منطقی کردن لاغر شدن)
   .
   سلام ب استاد جان عزیز و بزرگوار، و همچنین دوستان گل همسیر😍
   درک ، تحلیل و برداشت من از فایل ۴۴از مسیر لاغری من :خودم ، جسمم ، روانم ، ما پذیرفتیم و باور کردیم ک ما چاقی رو آموختیم اما انقدرر تکرارش میکنم برای ذهنم تا خودش و بالاخره تو جسمم نشون بده بگه بابا حق باشماست 😊💪
   خب ما سالهاا تحت آموزش برای چاقی بودیم انقدر ک بالاخره خودش و توی جسممون نشون دادو گفت ببین چاقی اینه ،،ووقتی ک مامتوجه شدیم دیدیم ک چاقی چقدر بده ، چقدر زشته و اصلا دوسش نداشتیم ، چون محدودمون میکرد،محکوممون میکرد ، و ما شروع کردیم ب رژیم گرفتنای مختلف ک من چون پرخوری کردم چاق شدم ، شروع کردیم ب ورزش ک من چون بی تحرکم چاقم ، شروع کردیم ب چربیسوزی ک من چون الان چاقم چربی بدنمو گرفته….این افکار و باورهای ما در حالتی بود ک ما هیچ وقت تلاش فیزیکی نکرده بودیم برای چاق شدنمون ،ک من ازین رژیم بگیرم ک چاق بشم ، فلان ورزش و انجام بدم ک چاق بشم ، این قرص و دارو و بخورم ک من چاق بشم ،،،ما فقط آموختیمش ، با لذت ، با ارامش ،ما با چاقی زندگی ها کردیم ، برای خلاصی از چاقی کارهایی رو انجام دادیم ک بدتر باعث حفظ شدنش میشد،،زمانهایی ک ما وقتمون رو صرف رژیم وورزش میکردیم تصویر ذهنی ما چاق بوده واون تلاش ها ن تنها لاغرمون نمیکرد بلکه باعث چاقتر شدنمون هم میشد….خب حالا برای لاغر شدن هم مثل چاق شدن ما نباید کارهای سخت و پیچیده ای کنیم ، نباید کارهای فیزیکی و ورزش و رژیم های غذایی مختلف بگیریم..همون جور ک چاقی رو بالذت آموختیم باید ، باید لاغر شدن رو هم بالذت و باارامش یاد بگیریم… همون جور ک چاقی رو براثر ی سری دیده ها ، شنیده ، افکار ،رفتار آموختیم و باورشون کردیم ، الان هم برای لاغر شدن باید ببینیم فایلها رو ، بشنویم حرفای استاد عزیزمون رو ، فرمول های صحیح ودرست رو جایگزین فرمول های اشتباه ومحدود و منفی کنیم ک میشه افکار ما ،ووقتی ک ورودی های ذهن ما مثبت اندیشی، خال خوب ، اشتیاق ، احساس خوب ، لذت ، وارامش ،باشه .رفتار صحیح غذایی ، روابط ما رو شکل میده،،و ما باور میکنیم ک بااموزش از طریق ذهن خیلی راحت و آسان میشود لاغر شد..فقط کافیه باور کنیم و استمرار داشته باشیم..
   در هر جنبه اززندگی هر شغلی ، هر حرفه ای ، هر هنری احتیاج ب آموزش ، تکرار داره..و این تکرار آموزش ها باید بعمل تبدیل بشه.. هیچ کسی درزندگی شب تصمیم نگرفته ک معلم بشه صبح معلم شده باشه ، هیچ کسی شب تصمیم نگرفته آرایشگر باشه صبح آرایشگر شده باشه ،،هر یادگیری و آموزشی ،،نیاز ب یادگیری و آموزش داره،…درلاغری هم همین طوره با یکبار دوبار ،ده بار فایل گوش دادن ما لاغر نمیشیم ، مااستاد نمیشیم ،،ما با یکی دوبار ده بار دیده و شنیده و رفتار براثر باورهامون چاق نشدیم،،انقدر رفتارهای چاق کننده اشتباهمون رو تکرار و تکرار کردیم ک جسم الان مارو شکل داده،
   حتی بودن کسایی ک دراین مسیر بودن ب مدت ۱سال وچون فکرکردن بلدن دیگ و رفتن و رها کردن انا دوباره برگشتن چراا چون حتی با بیش یکسال بودن در مسیر درست باز گول خورده اند.و باز تقریبا ب سایز ووزن قبلیشون برگشتن…این مسیر رو باید هروز و همیشه ادامه بدیم قسمتی اززندگیمون کنیمش مثل حمام رفتن ، نماز خوندن ، آشپزی کردن ، و هرکی بگ من تاکی میخام بمونم تواین مسیر مثل اینه ک بگ من تا کی باید حمام کنم ، من تا کی باید آشپزی کنم غذا بخورم ،،
   کلمه ی صبر دیگ برای من بی معناست وقتیک میخام باین مسیر زندگی کنم.من هروز برای زنده بودن و تامین انرژی باید غذا بخورم .پس هروز فایل گوش میدم و تمرینش رو انجام میدم تا متناسب بشم و متناسب بمونم…پس اگ من الان صبر کنم ک لاغر بشم ..لاغر هم شدم بعدش رها کنم..ممکنه ک فرمول های اشتباه چاق کننده دوباره کم کم منو غافلگیر کننو پرنگ بشه و بعداز چندسال خدای نکرده برسم ب الان.شنیدیم حتما ک از دل برود هرآنکه از دیده برفت ..وما کلا فراموش میکنیم..این مسیر و آموزش هاهم همینطوره اگ ی مدت طولانی ادامه ندیم از دلمون میره چون تو دید ما نیست 😊…پس من جزو کارهای روزانه ام میکنمش و قسمتی مهم اززندگیم قرار ش میدم این فایل و حرفای استاد رو هرچندبار ک تکراری باشن برام.
   برای لاغر شدن ماباید اصل و یاد بگیریم
   اصل لاغر شدن در مسیر لاغری من چیه ؟؟موانع لاغری رو از سرراه برداریم ، استمرار داشته باشیم ، اشتیاق داشته باشیم ، اعتماد بنفس ، اعتماد ب نفس داشته باشیم ،ب توانایی هامون باور داشته باشیم ،،ب خودمون اعتماد و اطمینان داشته باشیم ،همیشه مثبت اندیشی کنیم ، مراقب ورودی های ذهنمون باشیم ،،افکار و باورها مون زندگی فردای مارو رقم میزنه پس مراقبه افکارمونم باشیم.وقتیک اصل هارو یاد بگیریم چ بخواهیم ، چ نخواهیم مالاغر میشیم…مالاغر نشیم کی بشه…
   تفاوت افراد متناسب و چاق تنها در نگرش و افکارشونه..افکار و باور افراد متناسب مثل پیش فرض اولیشون متناسبه و فرمول های صحیح و درستی رو درذهن خودشون دارن…اما عده ای ازین افراد متناسب دوستدارن ک اندازه ۳.۴کیلو چاق بشن ..و زمانی ک رقم بخوره این مقدار چاق شدن دیگ برای ذهن تفاوتی نداره ک چقدره ووقتی ک روند چاق شدنشون شروع بشه با خداست چون اون دسته از افرادمثل ما ک در حال حاضر دارای اضافه وزن هستیم ولی در مسیر بازگشت ب ایستگاه خودمون هستیم ذهنشون رو از حالت خودکار ب حالت دستی تغییر دادن..و روزی میرسه ک ازین کارشون پشیمون و آزرده باشن.
   نتیجه گیری::بهتره ک خودمون رو با چاقی ک الان درگیرش هستیم رو دوست داشته باشیم ، از خودمون بدمون نیاد،،مابرای چاق شدن هیچ کارهفیزیکی و تلاشی نکردیم ،پس بهتر برای لاغر شدن هم کاره فیزیکی و تلاش سختی نکنیم ،،و فقط وقتیک در کلاس لاغری در حال آموزش یادگیری هستیم با دقت ب حرفای استادمون گوش بدیم و ب شکل عالی تحلیل ش کنیم..هیچ وقت هیچ وقت حسرت اندام افراد لاغر رو نخوریم ،خسلدت نکنیم ،،هیچکسی آنقدر خوش اندام نیست ک ما نتونیم مثلش باشیم ، پیش رفرض ما تناسب اندام و زیبایی هست ،مای ایستگاه ایده آل داربم ک فقط و فقط برای خودمونه ،جایگاه خودمونه ،،در مسیری هستیم ک انشاءالله ب جایگاه هستی خودمون برسیم ،خدا خالق زیبایی هاست ، وما بنده های خدای زیبایی هایم ،،پس ما ب زیبایی هامون دست پیدا میکنیم و این دست پیدا کردن کاملا طبیعی چون لیاقت ما طبیعی بودن زیبایی هاست..
   هرکی خود را شناخت ، خدای خود را هم میشناسد..و من خدارو شکر در حال شناخت خودم هستم تواین مسیر علاوه بر لاغر شدنم خودمم دارم پیدا میکنم ک چی ام ، کیه ام باکلی حال و خس خوب ..لذت و آرامش ..و ب امید خدااین راه رو ادامه میدم …تا یابمیرم یا ب هدفهام برسم..خدایا شکرت ک همیشه هواست ب من ، ب ما هست….خدایااا همه میگن تو همه جا هستی ،امااز نظر من تو فقط تو آسمونی نمیدونم چرا شاید بخاطر بزرگیته…خدایااا نزار انقدر وصل بشیم ب زمین ک نتونیم پرواز کنیم….شاید ربطی ب موضوع نداشت ، ولی دوست داشتم این حرف رو اینجا ب خدا بگم 🌹😊😍🙏
   ب امید موفقیت همه ی دوستان 🙏😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/12 14:34
   مدت عضویت: 428 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 27 کلمه

   سلام …..من کاملا استمرار در لاغری رو دارم هیچ عجله ای هم نمیکنم لاغری حق منه و سعی میکنم پر توان این راه عالی رو ادامه بدم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/03 22:43
   مدت عضویت: 702 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 824 کلمه

   به نام خدای مهربان
   سلام استاد عزیز و دوستان پرتلاش

   آدمای چاق با وجود تلاش های زیادی که برای لاغر شدن می کنن نه تنها لاغر نمیشن بلکه بازم چاق میشن چون دارن چاق شدن را یاد میگیرن و آموزش می بینن و آدمای لاغر چاق نمیشن چون چاقی را یاد نگرفتن و باور دارن که چاق نمیشن…
   با شنیدن ای جملات خیلی به فکر فرو رفتم که من چطوری و از کی چاق شدن را یاد گرفتم خیلی فکر کردم و متوجه شدم در واقع از زمانی که متوجه تفاوت زندگی آدمای چاق و آدمای لاغر شدم داشتم چاقی را آموزش میدیدم چون از چاقی خودم عصبانی و متنفر بودم.‌ وقتی بچه بودیم همش ما را تشویق میکردن که آفرین غذاتا بخور که تپل بشی خوشگل بشی…
   زود بزرگ بشی و قوی بشی و نذاری کسی بهت زور بگه…
   ببین بچه های فلانی چقدر لاغر و زشتن ولی شما تپل و خوشگلین…
   یادمه پدر بزرگم خدا بیامرز همیشه به پدرم می گفت تو چی میدی بچه هات می خورن که اینقدر خوشگلن و فلانی بچه هاش همیشه لاغر مردنی اند؟
   منم لذت میبردم که چاقم و لاغر مردنی نیستم یادمه همیشه می گفت بچه های فلانی نون حروم کنن هر چی بخورن مثل اینکه اصلا نخوردن😕
   و خلاصه با این تعاریف و حرف ها ما را تشویق به چاق شدن میکردن و چاق شدن را به ما آموزش می دادن…
   بعد ها که بزرگتر شدم و متوجه شدم که آدمای لاغر زیباترن همه ی تمرکزم رفت روی چاقیم…
   چون همیشه با دیدن آدمای لاغر حسرت می خوردم توی دلم حسودیم می شد که آخه چرا اون اینقدر خوش اندام باشه و من نه…
   همش توی این فکر بودم که چه رژیمی بگیرم لاغربشم اون رژیم بهتره اون یکی بهتره؟
   چی بخورم که لاغر بشم؟
   شنیدم این دارو برای لاغر شدن حرف نداره
   ی داروی جدید اومده که خارجیه و حسابی چربی سوزه…
   میگن پیاده روی با سرعت برای لاغر شدن عالیه…
   شنیدم خوردن کاهو در حجم زیاد عالیه آدمو خیلی لاغر میکنه….
   آب کرفس قاتل چاقیه…..
   صبحا تخم مرغ آب پز خیلی خوبه برای لاغر شدن….
   وعده ناهارو اگر حذف کنی خیلی لاغر میشی…
   فلان دارو را اگر بخوری دشمن چربیاته و حسابی لاغر میشی…..
   اگر برین باشگاه و فلان حرکات ورزشی رو انجام بدی چربیات آب میشه و لاغر میشی…
   صبحانه مفصل و کامل بخورین لاغر میشین….
   افشره ی زیره و لیمو اشتها را کم میکنه و لاغر میشی…
   و خیلی از این موارد و در همه ی زمان هایی که ذهنم روی این موضوعات متمرکز بوده در واقع داشتم به چاقی فکر میکردم و چاقی را یاد می گرفتم و به همین دلیل همه ی تلاشام برای لاغر شدن بیهوده بوده و من دوباره چاق و چاقتر میشدم.در همه ی این موارد من تلاش میکردم که با چاقیم مبارزه کنم و باهاش بجنگم ازش بدم می اومد از خودم بدم می اومده…
   و حتی اگر توی آینه هم نگاه نمیکردم از خودم متنفر بودم چون تصویر ذهنی م چاقی بود چون اینقدر روی موضوع چاقی متمرکز شده بودم و تقریبا همه ی اوقاتم را به چاقی م و راه مبارزه با اون فکر می کردم که در واقع چاق شدن ملکه ذهنم شده بوده….
   وای خدای من چقدر روی چاقی متمرکز بودم یعنی در واقع همیشه، چون یا داشتم به چاقیم فکر میکردم یا داشتم دنبال رژیم لاغری می گشتم و دربارش جست و جو میکردم یا هی به چاقیم توجه میکردم و به خودم بد و بیراه می گفتم و….و نمیدونستم که همه ی اینا یعنی آموزش چاقی😔
   این ضرب المثل را بارها شنیده بودم که (از هر چی بدت میاد سرت میاد)
   اما هیچ وقت فکر نمیکردم در مورد چاقی هم همینطوره من از چاقی متنفر بودم پس بیشتر چاق میشدم…
   و مشکل دیگه اینه که من به دنبال راهی برای مبارزه با چاقی می گشتم و می خواستم به جنگ چاقی برم و از بین ببرمش غافل از اینکه چیزی را که از روزهای آغاز زندگی یاد گرفتم را نمی تونم و نمیشه از بین ببرم و هر چی ببشتر تلاش کنم کمتر موفق میشم یا اصلا موفق نمیشم چون هر چه من بیشتر با چاقی مبارزه میکردم اون مقاوم تر میشد و بیشتر در همه ی وجودم ریشه می دوند..
   من باید به چاقی فکر نمیکردم دربارش اینقدر حرف نمیزدم و تمرکزم را از چاقی بر میداشت و به حال خودش رهاش میکردم و روی لاغری متمرکز میشدم و لاغری را می آموختم تا خیلی راحت و آسون لاغر بشم به دور از اون همه رنج و شکنجه و آزار و اذیت های اون رژیم های کذایی…
   چون برای چاق شدن زحمت و رنج نکشیده بودم که حالا برای لاغر شدن رنج و زحمت بکشم و حالا به لطف خدای مهربون هر چه بیشتر فایل ها را گوش میدم و تمرین انجام میدم بیشتر مطمئن میشم که «لاغری آسون ترین کار دنیاست»
   خدایا شکرت که مرا به مسیر زیبای لاغری با ذهن هدایت کردی🙏
   و هزاران سپاس استاد عزیز که راه صحیح زندگی کردن را به من آموختید🙏
   و من به لطف خدای مهربان و تلاش و پشتکار خودم این مسیر را با ایمان و اطمینان ادامه میدم تا رسیدن به اندام متناسب و زیبا🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   پونه عدل تهرانی
   1399/11/09 23:31
   مدت عضویت: 833 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 295 کلمه

   وقت شما بخیر عزیزان
   در این روش و کلا هر کاری باید یه کمی صبور باشیم اونهایی که بخوان عجله کنن نمی تونن خوب نتیجه بگیرن این چیزیه که زمان محدودی نداره و فقط باید ادامه داد و هر روز این روش و زندگی کرد و توضیح دادنی هم نیست برای کسی آدم نمی تونه توضیح بده خوب چه طوری نتیجه گرفته
   تفاوت فرد چاق و لاغر فقط در فرمولهای ذهنی‌شون هست ما هم چاقی و یاد گرفته بودیم و نمی تونیم چاقی و فراموش کنیم
   در لاغری با ذهن لاغری و یاد می گیریم و به چاقی کاری نداریم با تمرین لاغر شدن بدن رو فرم میاد.فرمولهای اشتباه و بشناسی و فرمولهای جدید رو یاد بگیری .همیشه آدم فکر می کنه تلاش کردن با زور بازوه مگه برای چاق شدن ما کار خاصی انجام دادیم.
   تمرین کنیم و تکرار به مرور علایقمون عوض می شه ،انتظارمون تغییر می کنه و باور می کنی لاغر داری می شی و مغز شروع می کنه فرمانهای جدید دادن
   احساس بهتر می شه و اضطراب کمتر می شه .حرص و ولع کمتر می شه ‌چون یاد می گیری شما محدود نیستی از هر غذایی به اندازه نیاز بخوری آزادی به انسان آرامش می ده و خوردن یواش یواش متعادل می شه مغز درست تصمیم می گیره فرمانهای متفاوتی می ده اختیار میاد دست خودت
   من هم خیلی وقتها رفتار اشتباه دارم این رفتارها به قول شما سریع از بین نمی ره ولی نا امید نمی شم و ادامه می دم و حرف شما تو ذهنمه که روی رفتارهای درستم تمرکز کنم نه رفتارهای اشتباهم
   و انتظارمون از خودمون لاغر شدن باشه نه اینکه منتظر لاغر شدن باشیم انتظارمون این باشه یعنی هر روز جوری زندگی کنیم که همسو باشیم با متناسب شدن نه فقط محدودیت غذایی و تلاش فیزیکی
   ه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سهیلا عظیمی ویشته
   1399/11/07 12:15
   مدت عضویت: 833 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 570 کلمه

   وقتی یک فایل تصویری را میبینیم چند حواس ما در گیر میشه حولس بینایی حواس شنوایی دوتا پارامتر مهم عصبی در گیر میشود و وقتی مینویسیم باز هم تمام تمرکز ما بیشتر میشود وبهتر میتوانیم فایل ها را درک کنیم وقتی مطالب را درک کردیم خودبه خود این مطالب در ذهن ما نهادینه میشود ودستورات به مغز صادر میشود و مغژ دستورات متفاوتی از گذشته میدهد و عادات ما تققیر میکند واینها همه با آموزش وفکر کردن وتمرین کردن وتصویر سازی بدست میاید ما از قبل رفتارهای چاق کننده را به صورت فرمول به ذهن دادیم ومغز هم آن دستورات را به صورت رفتار در ما درآورده بود حالا با آموزش لاغری با ذهن انگار زبان جدیدی را داریم به ذهن آموزش میدهیم چاقی سرجاشه ولی ما با تمرین واستمرار زبان لاغری را به جای آن میگذاریم و مغز هم با اطلاعات جدیدی که بدست میاورد وبه مرور درک میکند آن هم با تکرار درک میکند وبعد رفتلر مارا عوض میکند و کم کم بدن به حالت پیش فرض خودش لاغری نزدیک میشود وقتی اقدام به شروع لاغری با ذهن میکنیم یعنی داریم آموزش میبینیم وباقی آن به دست خودمان واشتیاقی که در این راه داریم است اگر اشتیاق ما زیاد باشد نتیجه لاغری هم بیشتر است واگر استمرار داشته باشیم در انجام تمرینات صد درصد لاغر میشویم بعد از این همه مدت که در ورزش بودم و باور لاغرشدن با ورزش را داشتم ولی الان دیگر باور دارم که ورزش باعث لاغر شدن نمیشود بلکه تققیر باورها وفرمولهای اشتباه وتبدیل آن به فرمولهای درست میتوان لاغر شد به همین راحتی چون ما برای چاق شدن سختی نکشیدیم که برای لاغری سختی ورزش ورژیم را تحمل کنیم تا لاغر شویم وقتی راه آسان مثل لاغری با ذهن وجود داره واین قدرت عظیم در ذهن ما است جرا از این قدرت استفاده نکنیم وبه راحتی مثل آب خوردن لاغر نشویم این همه سال به خودم رنح ورزش های سخت را دادم تا همیشه روی فرم باشم و وقتی کنار گذاشتم این همه اضافه وزن پیدا کردم ولی حالا به شکر خدا در مسیر لاغری با ذهن هستم و واقعا نفهمیدم چطوری این همه لاغر شدم تا ۶ ماه اول هیچ نتیجه ایی در جسم من پیدا نشد ولی با استمرار وتمرین از ماه ۶ به بعد در جسم من لاغری پدیدار شد بدون ذره ایی رژیم ویا ورزش سخت به همین راحتی چون لاغر شدن آسانتربن کار دنیاست ومنتظر لاغری نیستم من انتظار لاغری را از خودم واین مسیر زیبا دارم چون من باور لاغر شدن وتوانایی آن را در خودم حس میکنم و عشق به تناسب اندام باعث میشه بیشتر از زمان را در طی روز اختصاص به انحام تمرینات بدهم وشور واشتیاق برای لاغر شدن ولذتی که از انجام تمرینات میبرم منو تشویق به این کار میکند
   با سپاس از استاد عزیز ودوستان متناسبم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سهیلا عظیمی ویشته
   1399/11/07 11:41
   مدت عضویت: 833 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 244 کلمه

   استمرار در لاغری با ذهن
   بیشتر دانشمندان و نوابغ اولین چیزی که در خودشون حس کردن حس توانایی بوده وبعد از آموزش استمرار در کارشون به موفقیت ها دست پیدا کردند یکیش ادیسون همه بهش میگفتند که بچه خنگیه ولی مادرش بهش میگفت تو باهوشی وادیسون حرف مادرش را باور کرد وبا استمراری که در کارش داشت باعث آن همه اختراعات از جمله برق شد ویا گراهام بل که با استمرار به موفقیت رسید وتلفن را اختراع کرد حالا در هرکار کاری باید اول حس توانایی وقدرت توانایی را در آن کار را در خودمون بارور کنیم وآموزش ببینم وبعدش استمرار وتمرین در آن کار به هدف امون میرسیم در لاغری با ذهن یاد میگیریم که ما آدم توانمدی هستیم وآموزش درست لاغری با ذهن را یاد میگیریم وبا تمرین کردن از طریق دیدن فایل های تصویری و فایل های صوتی وخواندن کپشن های استاد و خواندن نظرات دوستان و انجام تمرینات در سایت یا جزوه واستمرار داشتن وتکرار کردن میتوانبم موفق شویم وصد در صد لاغر میشویم من که خودم در روز حداقل ۵ تا ۶ ساعت در حال آموزش گرفتن وتمرین هستم واشتیاقم هر روز بیشتر میشود چون منتظر لاغری نیستم بلکه انتظارم از این دوره لاغر شدن است
   با تشکر از استاد عزیز و دوستان متناسبم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فرشته مهربانF.s
   1399/10/23 21:21
   مدت عضویت: 479 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 434 کلمه

   استمرار در لاغری یعنی تمرین به اندازه نیازت امروز که این فایل دیدم متوجه شدم که برخلاف چیزی که بعضی وقتا خانم منفی باف میاد وبهم میگه که بیچاره ورزش نمیکنی برای همین کند شده لاغریت با پیاده روی نمیری برای همین هوای تهران به شدت آلودست من با امروز یک هفته است که از خونه بیرون نرفتم با این حال هر روز تقزیبا سر درد وآلرژیم تا حد زیادی اذیتم میکنه راستش یکم این چند روزه ناراحت بودم که ورزش نکردم وپیاده روی نکردم ولی با این فایل فهمیدم که چقدر کار خوبی کردم هم به ریه خودم صدمه نزدم وخودمو مریض نکردم هم کاملا خیالم راحت شد که پیاده روی وهیچ ورزشی من رو متناسب نمیکنه من حتی اگه فعالیت هم نداشته باشم بازم متناسب میشم اگه ذهنم در جهت متناسب شدن باشه درست مثل کسانی که بیهوش روی تخت بیمارستانن برای چند وقت که یا بیشترشو خوابن ویا در کما هستن وقتی در این شرایط قرار میگیرن حتی بلند هم نمیشن روزها ولی بدنشون از آنجایی که در این حالت به شدت بهصورت طبیعی عمل میکنه شروع میکنن به متناسب شدن وبدن فقط به اندازه نیازش طلب میکنه حتی اشخاصی هستن که ۳۰ ۴۰ کیلو هم کم میکنن بعد چند ماه قبلا ها فکر میکردم خب نمیخوره برای همین ولی الان مطمینم که چون ذهنش طبیعی عمل میکنه ما هم همینیم فقط وقتی ذهنمون طبیعی عمل کنه وباورهامون درست عمل کنه ما متناسب میشیم یه دوست دارم که خیلی متناسب همش وقتی میاد خونمون میگه مگه باید همیشه چیزی بخوریم الان متوجه میشم که چقدر قبلا به خوردن بهش اصرار میکردم چقدر تهیه وتدارک میدیدم چقدر خودمو خسته میکردم برای هر مهمونیواینقدر خسته میشدم که اصلا از مهمونی لذت نمیبردم خلاصه خیلی مهم که باور کنیم ما فابریکی متناسبیم فابریکی باید درست رفتار کنیم وخوردنمون فقط برای رفع نیاز جسممون باشه خیلی عالیه که ما بتونیم باورهامونو درست کنیم واین فقط با تکرار انجام پذیره من انتظار لاغری رو میکشم اما منتظر این نیستم که تا عید یا تا هر زمان دیگه ای بشم ۵۸ کیلو من متوجه شدم باید بیشتر تمرین کنم بیشتر نوشته های دوستانمو بخونم بیشتر تمرکز کنم روی یادگرفتن باورهام وجسمم خودشون درست میشن من هر روز خودمو لاغر تر وخوشهیکل تر تصور میکنم ومیبینم حتی وقتی ناخودآگاه چشمم میوفته به پهلوهام میگم اشتباه دیدم من خیلی باریک ترم خطای دید بود وچون دارم باریک تر میشم انتظار هیکل باریک تری رو از خودم میکشم من هر روز متناسب تر دارم میشم وخداروبابتش شکر میکنم وبه خودم آفرین میگم بابت تلاشم وتمرینم برای متناسب شدنم برای ارزش قائل شدن برای خودم وبیشتر رسیگی کردن به خودم 🥰🥰😍😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    سهیلا عظیمی ویشته
    1399/11/07 11:03
    مدت عضویت: 833 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 5 کلمه

    عالی بود دوست عزیزم 👏👏👏👏👏

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/10 06:34
   مدت عضویت: 490 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 145 کلمه

   فایل “چگونه در لاغری استمرار داشته باشیم؟”:

   معنی استمرار :

   معنی کلمه استمرار چیست ؟

   استمرار یعنی بر یک روش رفتن، روان شدن و همیشگی بودن است. استمرار به معنای اتصال و پیوستگی از روی سلامت نیت و استقامت عزیمت است.😊

   استمرار داشتن یعنی چه ؟

   استمرار داشتن به معنای باقی بودن و مستمر بودن است. استمرار داشتن توانا گردیدن در برداشتن چیزی _مانند لاغر شدن _ ویا محکم و استوار شدن ، قوی شدن و روا شدن است. 😊

   استمرار در هر کاری باعث بهبود ان کار و قوی شدن ما در ان کار میشود. ما در هر کاری در ابتدا ی ان به نتیجه نمیرسیم. پس ما در لاغری با ذهن در ابتدای راه به کاهش وزن یکباره نمیرسیم و ما باید برروی هدف و تصميم مان استمرار داشته باشیم. استمرار در انجام تمریناتی که در ظاهر ساده است، میتواند سالها ما را سالم و زیبا نگه دارد.😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/18 00:07
   مدت عضویت: 821 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 182 کلمه

   به نام خدا سلام تکرار واستمرار وعجله نکردن میتونه رفتارهای مثبت لاغری رو در وجودم نهادینه کنه ومن ایمان دارم که با ماندن درمسیر لاغری حتما لاغری در جسم به وجود میاد گوش کردن به فایلها انجام تمرینات وعمل به آنها به مااجازه خارج شدن از این مسیر سرتاسر زیبایی و آرامش را نمیدهد وبا آزادی ولذت میتوانیم به آن برسیم این روزها که به رفتارهای غذاییم توجه میکنم میبینم که من دیگه مثل گذشته علاقه ای به خوراکی های پر ضرر ندارم وکاملا خواسته هام عوض شده ودوست دارم میوه بخورم منی که اصلا علاقه ای به میوه نداشتم وفقط سراغ خوردن کیک بیسکوییت و چیپس وپفک وشکلات میرفتم الان دوست دارم میوه بخورم البته به مقدار نیاز واین یعنی رفتارمن باهدفم داره همسو میشه وکفه ی ترازوی لاغری داره روز به روز بالاتر میره ومن حتما درجسمم آن را مشاهده خواهم کرد هرچند بعضی اوقات اشتباهاتی هم دارم ولی رفتارهای صحیح خیلی بیشتر از اشتباهات است ومن با ادامه دادن این موانع رابرمیدارم واین اشتباهات کوچک را هم اصلاح خواهم کرد خدایا شکرت که من رابه این راه هدایت کردی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/25 22:25
   مدت عضویت: 557 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 770 کلمه


   سلام و درود , استاد عزيز & دوستان گرامى در سرزمين لاغرى با ذهن😊 روز شصتم تكرار , 🔸فايل , چگونه در لاغرى استمرار داشته باشيم⁉️
   با ديدن و گوش دادن به اين فايل , انگيزه و شوق و اشتياقم به ادامه ى مسير بيشتر شد و باترى روحم شارژ شد , من طبق فرموده ى استاد عزيز , هميشه فايل تصويرى رو مى بينم و سپس به فايل صوتى گوش مى دم , و كاغذ و قلم هم دارم براى نوشتن نكته هاى مهم , تا بهتر در ذهنم بمونه و يادآورى بشه . من هر روز , هدفم رو دنبال مى كنم و هر روز , زيان لاغرى با ذهن رو ياد مى گيرم . يكى از نكات مهم در هر كارى استمرار است . قبل از شركت در اين دوره , فكر مى كردم كه وقتى دوره ى آموزشى مقدماتى و پيشرفته رو مى گذرونم , ديگه من لاغر مى شم و پايان كار🙃 اما در اين مسير , دريافتم كه اين يكى از باورهاى اشتباه من در مورد انجام كارها ( اهدافم ) بوده و من اينجورى فكر مى كردم 🙃 اينم يكى از افكار و باورهاى اشتباه ذهنى من كه در اين قسمت بروز كرد🙃اما در اين مسير دريافتم كه زبان لاغرى با ذهن رو , در هر روز زندگيم بايد بياموزم و حتى لاغرى با ذهن رو , زندگى كنم و اين بشه سبك زندگى روزانه ى من و پايانى هم نداره😊👍بخاطرِ اينكه سبك درست و صحيح زندگى همينه✅👍كاملا درسته , بايد استمرار داشت , بايد ادامه داد و ادامه داد …🚶🏻‍♀️ 🚶🏻‍♀️ 🚶🏻‍♀️ همانطور كه لاغرها و افراد متناسب تا آخر عمرشون متناسب و خوش اندام هستن , و باورهاى ذهنى درست و رفتارهاى صحيح غذايى دارن من هم بايد براى متناسب شدن و نتيجه ى عالى , هر روز به اين مسير ادامه بدم و از زندگيم لذت ببرم . سالهاى سال افكار منفى و باورهاى اشتباه كه از اينو اون شنيده بودم و فكر مى كردم اونا درست مى گن , اما يكبار با خودم نينديشيدم كه خودم چى فكر مى كنم , در خيلى از مواقع باور و فكر خودم درست بوده اما از اونجايى كه اعتماد به نفسم قوى نبود و به خداوند هم اعتماد 💯 نداشتم , به فكر و انديشه ى خودم شايد اهميت نمى دادم و متاسفانه تحت تاثير حرفاى ديگران هم قرار مى گرفتم . همش مى خواستم روابط رو حفظ كنم كه كسى ناراحت نشه و يا كه قهر نكنه و براى همين خودم رو ناديده مى گرفتم و تحت فشار روانى هم قرار مى گرفتم , البته خيلى جاها هم خودم اشتباه فكر مى كردم و بعدا متوجه اشتباهاتم مى شدم انگارى خداى مهربون مى خواست به من نشون بده حقيقت رو , اما من نمى دونستم چكار كنم بخاطرِ اينكه با خدا بودم و خدارو باور داشتم اما نمى تونستم 💯 اعتماد كنم بخاطرِ ترسها , نگرانى ها و … خودم نبودم ! اما به لطف خداوند مهربان در اين مسير دارم به خودم نزديك و نزديكتر مى شم .
   ” هر كه خود را شناخت , خداى خود را خواهد شناخت ”
   من در اين مسير آرام آرام ادامه مى دم و هيچ عجله اى ندارم , ذهن من نياز به آرامش داره چون خداوند آرامش است . چاقى من يه شبه اتفاق نيفتاده ‼️از اونجايى من شروع به انباشته كردن لايه هاى روانى چاقى در بدنم كردم كه احساس خوبى به خودم نداشتم , و از مسير اصلى لاغرى طبيعى م خارج شدم , بخاطرِ خودم و خدا زندگى نمى كردم , و به حرفاى ديگران در مورد خودم اهميت مى دادم و خودم نبودم , حتما خدا هم اون سالها هدايتم كرده اما من متوجه نبودم , و بيشتر از اينكه به خودم اهميت بدم , به ديگران اهميت مى دادم , كه اونا راضى باشن , خوشحال باشن , قهر نكنن , رفت و آمد داشته باشيم ‼️الانم لاغرى من هم يه شبه و به سرعت اتفاق نمى افته , و همه چى بايد با هم هماهنگ باشه , ذهن من با بدن من بايد هماهنگ باشه تا روند لاغرى به طور طبيعى و نرمال پيش بره . خدايا خيلى خوشحال و سپاسگزارم كه در اين مسير هستم و بعد از سالها مى تونم مهربانى تو رو احساس كنم و در جهت تناسب فكرى و لاغرى با ذهن قدم بردارم . من به لطف خداوند مهربان در اين مسير مى مونم و ادامه مى دم چون حال و احساس خوب من اينجاست , و دريافتم كه استمرار داشتن , راز موفقيت من در كارها و اهدافم است و مسير زندگى شاد پايانى نداره😊👍
   با تشكر فراوان , خدا قوّت , شاد و پرتوان باشيد🧡🧡

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/02/22 07:07
    مدت عضویت: 490 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 5 کلمه

    شادی جان

    بسیار عالی نوشته اید.

    🙂

     

    خداقوت

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/16 00:39
   مدت عضویت: 467 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 357 کلمه

   سلام به استاد گرامی و دوستان متناسبم…
   بازم یه فایل عالی و بینظیر از استاد که خلاصه هر چی بود که تا حالا در سایت گفته شده:….
   من الان دو ماه ونیمه که با سایت آشنا شدم.‌اوایل خیلی شور و اشتیاق و آرامش بیشتری حتی از الان داشتم.‌اونقد که شب و روز به فکر خوندن فایل ها بودم.‌روزی بیشتر از سه ساعت وقت میذاشتم.با چالش من اینو‌نخوردم دو‌تا از عادت های بد چاق کننده خودمو ترک کردم.‌خیلی راحت میخوردم و دغدغه نداشتم و ندارم.اصلا از چاقی نمیترسم.‌اصلا راجع بهش با خودمم هم صحبت نمیکنم چه برسه با بقیه.‌امشب یکم فقط نتونستم جلوی ورودی های ذهنمو بگیرم و راجه به چیزایی حرف زدم و شنیدم‌‌.معذرت میخوام.‌وگرنه بیشتر مثبت اندیشی میکنم.‌همیشه صبح ها یا موقعی که کسی ناراحتم میکنه جمله شما رو‌تکرارمیکنم که خودت روزتو میسازی. تو مس،ول امروزتی. پس خرابش نکن.‌با بدنم تو صلحم و هر وقت از جلو آینه رد میشم میگم بزودی همه چیز درست میشه و‌ این مهمون ناخونده بیرون میره.‌دوستش دارم. دو تاعکس از ۱۴سال پیش گذاشتم جلو آینه و تصویر سازی ذهنیمو با اونا انحام میدم و خودمو تو آینه ۶۰ کیلویی میبینم. ایستگاه تناسب اندامم که روزی اونجا بودم و به اشتباه ردش کردم.‌رو در و دیوار جملات زیبای استاد رو نوشتم.‌به اندازه سیری فقط غذا بخور. طعم هیچ غذایی به لذت تناسب اندام نمیرسه.‌من هر لحظه دارم لاغر و لاغرتر میشم فقط باید صبور باشم تا تو جسمم هم دیده بشه.‌باید باور عمیق دلشته باشم که مسیرم درسته و من بزودی لاغر میشم.‌انتظارم همین باشه.‌اینم فقط با الگو قرار دادن استاد و دوستان شگفتی سازم میشه.‌وقتی اونا تونستن‌ منم میتونم.‌لاغری با ذهن آسونترین کار دنیاست.اصلا مگه چیه. این همه آدم متناسب و لاغر هستن.‌منم یکیش. کار بزرگی نیست.‌نیاز به هیچ اراده و چیزیم نداره.‌اراده برای کارای بزرگه.‌لاغری که خیلی کوچیک و آسونه.‌به گفته استاد باید موانع لاغری رو از سر راه برداشت تا بهش رسیدیعنی حتی از اشتیاق هم واجب تر. و بعد اشتیاق لاغری رو در خودمون بوحود بیاریم.من خودم لاغری رو انتخاب کردم. بزودی هم لاغر میشم.‌خدا خودش منو به این مسیر هدایت کرده خودش کمکم میکنه ادامه بدم و استمرار داشته باشم‌
   مرسی خدای مهربون من
   مرسی استاد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/09 04:32
   مدت عضویت: 553 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 566 کلمه

   روند شروع تغییرات من از زمان ثبت نام در دوره:
   از همون روز های های اول احساسی شادی درونی و اشتیاق و نشاط در من بسیار زیاد شده بود …
   من هروز تغییرات داشتم و تمام این تغییرا احساسی بودن ،شادی درونیم افزایش پیدا کرد
   اعتماد به نفسم بیشتر شد اروم تر شدم و چند ماه تغییرات من به همین شکل بودن و خبری از تغییر فیزیکی نبود ،و من یاد گرفته بودم در هر شرایطی که هستم همون تغییراتی را که دارم رو ببینم و اشتیاق پیدا کنم ….و کم کم تغییرات درونی شد تغییرات رفتاری و بعد از تغییرات رفتاری
   تغییرات توی فیزیکم نمایان شد اما به شکلای دیگه مثلا میگفتن که زیباتر شدم ، پوستم بهتره شده و تغییراتم اینطکری بود و باز هم این تغییرات ادامه پیدا کرد و تغییرات الانم کم شدن سایزمه و این که همه اطرافیانم بهم میگن که لاغر شدم….و اینکه تغییرات اگر به وجود بیا!دیگه تمومی نداره و تغییرات من هم اونقدر ادامه پیدا میکنه تا به ایده آل خودم برسم خدارو بینهایت سپاس گذارم♡♡♡

   یکی از موانعی خودم خیلی درگیرش بودم همین رفتار هایی که گاهی اوقات سر میزنه و اشتباهه
   خب همیشه توی این جور مواقع من حالم خیلی بد میشد ناانید میشدم و حس میکردم همه چی نابود شده
   اما حالا آگاهیی خیلی بیشتری بهش دارم و دیگه مثل قبل مانع سحتی نمیبینمش….
   ۱_در این مواقع همون ویروسی است که از چاقی گذشته مونده و میاد و بعضی وقت ها خودشو نشون میده و نیاز به پاکسازی داره این ویروس ها که از طریق دوره پاکسازی باید این اتفاق بیوفته
   ۲_رفتار صحیح ما بیشتر از رفتار اشتباهمونه و این خودش باعث میشه جای نگرانی نمونه اگه نگران و ناامید بشیم ممکنه از مسیر خارج شیم اما اگر استمرار داشته باشیم و اگاه باشیم به هیچ عنوان رومون تاثیر نداره و به بهتر ین شکل به هدفمون هم میرسیم
   *مثال رونالدو که ناامید نمیشه با هر خطایی
   ۳_توجه کردن به لاغری بیشتر مثلا من برای اینکه بتونم بیشتر توجه کنم به لاغری لیستی نوشتم جدا که مربوط به تمرینات و حس میکنم اینطوری به لاغری توجه بیشتری دارم مثلا نوشتم خوندن نظرات باقی دوستانم در فلان روز …همون روز یکه وقت نگردم بخونم رو نوشتم که در مواقعی که وقت دارم بخونم یا فایل هایی که نیاز به تکرار داره و ….همه این ها باعث میشه توجه بیستر روی لاغری باشه و دیگه اون رفتار های اشتباهم به صحیح تبدیل شه
   اشتباه نمیتونه نتیجه مارو بهم بریزه اما استمرار میتونه مارو به مقصد برسونه
   و اینم یادم باید باشه که هر رفتار صحیحی از من سر زد نگرا ن این نباشم که دوباره نکنه به رفتار قبلیم برگردم بلکه این رفتار صحیح جدید رو طبیعت خودم و جزوی از خووم بدونم و اگاه باشم که این اصلیه و این ماندگاره
   و درکل توجه روی اشتاباهات نزارم و بیشتر بزارم روی استمرار و توجخ به لاغری …

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/05 17:05
   مدت عضویت: 659 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 299 کلمه

   با سلام خدمت استاد عزیز ودوستان متناسب ، من ۲۵ سال چاق بودم تو این سالها همیشه از خودم و چاقی متنفر بودم احساس میکردم بدبخت ترین آدم روی زمینم ، تصویر چاقی توی ذهن من نقش بسته بود ، مغزم هم فرمولهای چاقی را خوب بلد بود ، مغز و ذهنم با هم هماهنگ بودن و آموزشهای چاقی را که از خانواده و اطرافیان یاد گرفته بودن را تو جسم من به بهترین شکل به نمایش گذاشتن ونتیجه ش سالها چاقی من بود ، من ناخودآگاه زبان چاقی را یاد گرفته بودم ولی زبان لاغری را بلد نبودم مثل آدم بیسوادی که میتونه صحبت کنه ولی نمیتونه بنویسه ، حالا من تو کلاس لاغری ثبت نام کردم و درحال یاد گیری الفبای لاغری هستم و دارم زبان جدیدی یاد میگیرم ، چون زبان چاقی را طی چند سال یاد گرفتم میدونم که هیچ وقت فراموشم نمیشه فقط با یادگیری زبان لاغری دیگه نمیخام از زبان چاقی استفاده کنم ، آموزش زبان لاغری نیاز به یادگیری و تمرین و استمرار داره و هم مثل هر زبان دیگه که میریم آموزشگاه ثبت نام میکنیم و طی چند ماه با تکرار و تمرین مطالب و استمرار داشتن در آن زبان مهارت کسب میکنیم در زبان لاغری هم با دیدن و گوش دادن به فایلها و نوشتن تمرینات مغز آموزش میبینه وبعد از آموزش تبدیل به رفتار لاغری میشه پس باید فرصت یاد گیری و مهارت پیدا کردن را به خودمون بدیم و انتطار لاغری را همیشه داشته باشیم چون وقتی آدم یه چیزی را یاد میگیره و بکار میبنده بعد از مدتی حتما نتیجه میگیره و این نتیجه همیشگی و پایداره مثل وقتی که سوادخوندن ونوشتن را یاد گرفتیم تا آخر عمرمون ، هم میتونیم بخونیم هم بنویسم و من هم علاقه دارم که در زبان لاغری با سواد باشم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/23 10:43
   مدت عضویت: 648 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 189 کلمه

   به نام خدا
   سلام، ماباید لاغری رو اموزش ببینیم همانطور که در تمام جنبه های زندگی (اشپزی ،رانندگی کردن ،سواد داشتن ،و ………)اموزش ذیدیم الان این کارا برامو ن خیلی راحت و ساده هس
   پس باید لاغری رو یاد بگیریم و مغز فرمان میده و ما رفتارهامون تغییر میکنه و با تکرار این رفتارها ما متناسب میشیم
   ما نمیتونیم چاق شدن رو فراموش کنیم جون اموزش دیدیم باید در کنار چاق شدن لاغر شدن رو اموزش ببینیم و با تکرار این رفتارهای لاغر کننده به مرور چاقی کم رنگ تر میشه ولی از بین نمیره
   ما میتونیم در کنار زبان فارسی زبان انگلیسی فرانسه چینی رو یاد بگیریم ولی نمیتونیم فراموش کنیم زبان فارسی رو
   ما نباید با چاقی بجنگیم
   ما نمیخواهیم چاقی رو فراموش کنیم
   ولی میایم لاغر شدن رو یاد میگیریم و با تمرین کردن و استمرار داشتن متناسب میشیم 😍🙏🏻
   ما باید در انتظار لاغری باشیم چون داریم باور میکنیم که داریم لاغر میشیم و تلاش خاصی هم انجام نمیدیم
   خدایا شکرش که در این دوره لاغری رو با اسون ترین شیوه اموزش می بینیم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
   اموزش لاغری برای من بزرگترین و بهترین اموزش هستش 🙏🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/05/30 07:17
   مدت عضویت: 811 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 105 کلمه

   سلام دوستان
   ما بايد منتظر لاغرى نباشيم و منتظر بشيم ك لاغرى بياد ما بايد انتظار لاغرى داشته باشيم حتى زمانى ك در رختخواب هستيم هم بايد فكر كنيم ك ما داريم لاغر ميشيم ما زمانى ك ساكن هستيم هم تمام بدنموم در حال فعاليت هستش و ما متناسب تر ميشويم اين همه افراد متناسب در دنيا هستند ك ك شايد هيچ فعاليت انچنانى هم نداشته باشن اگر ما فكر كنيم ك وجود ما بايد در دنيا متناسب شدن باشه همين ميشه پس ما با گوش دادن و ديدن فايلا و نوشتن فايلا تصوير سازى هايى ك ميكنيم خود به خود متناسب ميشويم خودبه خود🥰

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/05/16 19:27
   مدت عضویت: 764 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 722 کلمه

   سلام
   روند متناسب شدن؟؟
   تمرکز حواس
   خب خیلی فکر کردم دیدم واقعا وقتی میخوایم به یک چیزی توجه کنیم با متمرکز کردن حواسمون خیلی راحت مثل لیزر تاثیر میزاریم توی ذهنمون

   استاد واقعا این را گل گفتید فقط با فکر کردن و رویا پردازی نمیشه
   نتیجه من از دوره شما گویای این مطلب

   بعضا فکر میکردم من آدم وسواسی ام اما با دقت در موضوع تمرکز حواس، در واقع متمرکز کردن انرژی و ارتعاش توی اون زمان من خیلی سریعتر به اون فرکانس تبدیل شدم
   یک دوره ای را چندماه فقط گوش میکردم و هر روز استرسم بیشتر میشد
   دوره خوبی بود منتها اگر مثل شما تمارین طراحی کرده بودن سرعت نتیجه بالا میرفت
   احساس ماهم مثل یک رودخونه است که با ساختن مسیر مناسب باید از هدر رفتش جلوگیری کنیم

   من خودم از حرف زدن نتایج عالی گرفتم….
   مثلا یک مطلب را شما میگید و من اونو بسطش میدم
   با خودم در موردش حرف میزنم
   تحلیلش میکنم
   واقعا سرعت تبدیل فرکانسیم عالی شده
   الهامات قوی برام میاد
   💙💙💙
   حالا شما یک سری واژه های جدید میگید که خیلی روشون فکر میکنم و نتیجه برام دلچسبه
   مثلا نوشتن هماهنگی بین ذهن و جسم ایجاد میکنه

   اگر ما فرض کنیم جسم یک شخص واحد
   ذهن یک شخص واحد
   روح یک شخص واحد
   خب وقتی در فعالیتی این سه دخیل باشند معلومه که هماهنگی ایجاد میشه

   حالا چیش خوبه؟؟؟
   من در معنای ذهن در مورد لاغری فکر میکنم
   جسمم هم با نوشتن میاد توی لاین لاغری
   روح من هم که خواستار آزادی و میدونه خواسته من شدنی
   پس وقتی این سه تا مچ بشن هدر رفت انرژی نخواهیم داشت
   خیلی مبحث جالبی
   دوست دارم بیشتر درکش کنم
   برام پررنگ تر بشه
   الهی شکر
   💙💙💙

   کار دنیا تقلا و تلاش نمیخواد
   در واقع بهتر بگم سیستم کائنات بر پایه مغناطیس
   تو برای تبدیل شدن به هر چیزی باید خواص اونا پیدا کنی، دروناااااا
   عامل بیرونی درست نیست
   🌹🌹🌹

   من هنوز با خودم اونقدر در صلح نیستم….یعنی یک جاهایی هنوز از خودم بدم میاد
   آهاااان فهمیدم
   چون نگران به سمت فریبای چاقم
   نه در حال دیدن فریبای متناسب
   💙💙💙

   استاد من هنوز خیلی جاها غیرز تناسب دنبال عرق ریختن و رسیدن به چیزی هستم
   هماهنگی مغز با گوش و چشم

   واقعا هر عادتی با تکرار تبدیل به رفتار ما شده
   بمرور
   عرق ریختنی در کار نبوده
   🌹🌹🌹

   انتظار را خوب اومدید
   شخص باید باور کنه از طریق ذهن میشه لاغر شد
   قلبا باید باور کنه
   وقتی باور کنی انتظارش را هم داری
   من با یک دوره بعد چندماه گوش کردن دیگه انتظاری نداشتم و نتیجه هم نداشتم
   🌹🌹
   من واقعا از طریق این نشانه هایی که فرمودید مسیر را پیش رفتم
   اوایل بسیار شوق داشتم از یادگیری مطالب جدید
   حسم عالی بود
   بعد بمرور حرص و ولعم کم شد
   و اینکه اول دوره خوردن آزاد میشه واقعا تکنیک فوق العاده ای
   ذهن اسیر را وقتی آزاد کنی دیگه خودشو به در دیوار نمیزنه
   واقعا آزادی به انسان آرامش میده
   🌹🌹🌹

   واقعا ۱ ساعت تفکر از ساعتها عبادت ارزشش بالاتر

   قرار نیست معجزه رخ بدهد!!
   تو یک کتابی خوندم معجزات در تضاد با طبیعت نیستند بلکه با دانش ما در استفاده از طبیعت در تضادن
   واقعا معجزه وجود نداره
   جهان بسیار منظمه
   الهی شکر
   چقدر روزای اول که اینارو از عباسمنش میشنیدم متعجب میشدم
   الان با آگاهی و مطالعه کاملا به این نتیجه رسیدم
   خدارا شکر

   🌹🌹🌹
   شما باید توجه کنی به تغییرات مثبتت!

   استاد موقع گوش کردن این قسمت و نوشتنش یک الهامی بهم شد
   حالا وظیفه ام میدونم برای بچه ها بنویسم:
   مَثَلِ ما و کائنات
   مَثَلِ یک فردی که تو یک جاده داره پیش میره با یک چراغ روشن

   فقط یک وظیفه برای بقا داری
   اونم توجه به لامپ
   یعنی تا وقتی بهش توجه میکنی اونم بهت روشنایی میده و همه راهوبرات روشن میکنه
   اما هر چقدر توجهتو از روز اون برداری گمراهتر میشی
   فقط توجه به لامپ
   کاری به صداهای اطراف نداشته باش
   نگاه تو و قلب تو هست که به لامپ‌روشنایی میده
   و اون لامپ میتونه همه راه و دشتهای اطرافشو برات روشن کنه

   توی مسیر لاغری هم همینه
   اگر به مثبت ها توجه نکنیم گمراه میشیم

   منم این اخلاقو در مسیر لاغری دارم تو خودم تقویت میکنم و موفق هم بودم
   چون بالاخره اشتباه و لغزش ممکن پیش بیاد
   مهم گول اون شیطون زشتول بدترکیبو نخوردن
   بعدشم یک تمرین عالی هست توی دوره با عنوان عاداتهای تحمیلی
   که واقعا قدرتمند
   ذهن تا وقتی متوجه زخم در جسم نشه اونو ترمیم نمیکنه
   ولی به محض متوجه شدن اونو ترمیمش میکنه
   نوشتن این عاداتام باعث شناساییشون میشه و به اعتقاد من بمرور رفع میشه
   چون ذهن میفهمم این مشکل
   و چون کارش حفظ بقاست اونا رفع میکنه
   واقعا مثال رونالدو عالی بود
   قطعا بخاطر کنترل ذهنشه که رونالدو شده
   آفرین
   🌹🌹🌹

   منتظر لاغر شدن نباشید
   انتظارتون از زندگی لاغری باشد

   منتظر یعنی منفعلانه نشستن و نگاه به بیرون
   انتظار چون ریشه اش انفعال اشاره به واکنش و انفعالات درونی داره
   یکجور حرکت انرژی توشه
   یک جور جنبش

   تفاوت در نگاه به عوامل بیرونی و عوامل درونی

   🌹🌹🌹
   ۱۶ مرداد ۹۹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/03/26 16:19
   مدت عضویت: 833 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 373 کلمه

   با سلام خدمت دوستان عزیزم .این فایل هم خیلی عالی بود و خیلی نکات طلایی ازش یاد گرفتم .اول اینکه خوندن و نوشتن و گوش دادن در یادگیری بهتر ما نقش به سزایی رو ایفا میکنه و ما اگه به جای یک اندام از سه اندام استفاده کنیم نتیجه بهتری برای یادگیری میگیریم و بهتر بهتر عمل میکنیم .نکته دوم اینکه زبان لاغری رو اموزش ببینیم همین طور که زبان چاقی رو به خوبی یاد گرفتیم .وقتی ما زبان لاغری رو به خوبی یاد بگیریم مغزفرمانهای متفاوتی به ما میده و ما میتونیم با تکرار اون رفتارها به تناسب اندام برسیم.ما باید با هر چیزی که دوسش نداریم سر جنگ نداشته باشیم و از طریق دوستی با ان کنار بیایم .ما باچاقی نمیتونیم بجنگیم و اون رو از بین ببریم ولی میتونیم کنار چاقی لاغری رو هم یاد بگیریم و ازش استفاده کنیم.نکته بعدی همیشه به نقطه قوت توجه کنیم و نقاط ضعف رو اصلاح کنیم اگه روزی رفتار اشتباه ازمون سر زد خودمون رو سرزنش نکنیم و ناامید نشیم و از مسیر خارج بشیم بلکه در صدد اصلاح کردن اون اشتباه باشیم و خودمون رو به خاطر رفتارهای درست تشویق کنیم و بدونیم رفتارهای اشتباه در هر اموزشی وجود داره و این باعث میشه که نقاط ضعف تبدیل بشه به نقاط قوت در ما ونکته بعد اینکه ما با استمرار داشتن میتونیم این اشتباهات رو کم وکمتر کنیم و بهتر در مسیر حرکت کنیم .چون وقتی ما تکرار و استمرار داشته باشیم میتونیم لاغری رو به ذهن بسپاریم و اون استفاده کنیم.نکته بعدی انتظار لاغری از خودمون داشته باشیم منتظر نتیجه فوری و فیزیکی نباشیم ولی مطمون باشیم که به اون تصویرهایی که به ذهنمون دادیم خواهیم رسید .برای لاغر شدن باید عجله رو کنار بزاریم تا بتونیم داعما در مسیر باشیم .ما باید به حال و هوایی که داریم توجه کنیم به تغییرات روحی که داریم به اینکه حرص ولع خوردن نداریم و استرس چاقی از که از ما دور شده رو بهترین تغییرات بدونیم .و ما خود به خود لاغر میشویم همانطور که خود به خود چاق شدیم .چون ما در چاق شدن سختی نکشیدیم وباید اموزش لاغری هم همراه با اسانی باشه و لاغری با ذهن اسانترین روش برای رسیدن به تناسب اندام هست.خدایاااا سپاسگزارم بابت این مسیر زیییا.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/03/20 09:53
   مدت عضویت: 620 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 109 کلمه

   سلام جالبه که وقتی سوالی پرسیده میشه جوابش را دردنیای بیرون میگیری.من چند روز پیش رفتارهای اشتباهی ازم سر زد ولی ازاونجایی که به این دوره ایمان دارم در گوش کردن به فایلها استمرار داشتم بعضی اوقات خودم رادعوا میکردم که چرا این اشتباه ازت سر زد ولی امروز متوجه شدم که به رفتارهای درستم باید توجه کنم وهمین اشیاق واستمرار رفتارهای صحیح بیشتر میکنه وتعداد رفتارهای اشتباهم کمتر میشه.
   یاد گرفتم چیزی که دوست ندارم توجه نکنم وانتظار لاغری داشته باشم وباور داشته باشم که اگر کسی تونسته با این روش لاغر بشه وبمونه حتی اگر یک نفر باشه پس منم میتونم.پس پیش بسوی یادگیری لاغری ومتناسب شدن….

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فاطمه قدیریان
   1399/03/14 12:04
   مدت عضویت: 803 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 149 کلمه

   سلام من تابحال همینطور که فایل ها رو گوش میدم وپیشرفت میکردم. ولی با خودم فکر میکردم تلاش،زیادی ندارم ووقتی میرفتم سرکار از جلو یک سالن ورزشی رد میشدم وبا خودم حسرت می‌خوردم که اینهمه ادم میرن ورزش ولی من نمی رم یا فقط گوش میدم می‌نویسم و ….
   البته. از نطر خودم حالم خیلی عوض شده اعتماد به نفسم خیلی بهتر شده صورتم عالی شده جمع تر شدم. و…. ولی از نظر دیگران لاغر تر نشدم و کسی چیزی بهم نمیشه
   دخترم با من پیش میره ولی خیلی عالی پیش می ره وموفق شده
   از من سریع تر داره در همه زمینه ها پیش می ره و لاغر شده
   من خوشحالم
   ولی نمیدونم چرا خودم. کندمن هستم
   البته دخترم در انجام تکالیف و….خیلی استمرار داره و دقیق تر عمل میکنه ..

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/03/12 00:34
   مدت عضویت: 805 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 79 کلمه

   با عرض سلام خدمت استاد عزیز .ببخشید یه سوالی که امروز برام پیش اومد البته بعداز انجام تمرینها نکاتی که احساس میکنم خطا های ذهنم هست وبه خودم یادآوری میکنم حس میکنم درمن لحظاتی بعد احساس افسردگی ایجاد میکند وباخودم میگویم شاید نباید نکات منفی درونم رو بنویسم ویه جوری به طرز نوشتن خودم برای حل یابرطرف کردن ذهنیت اشتباهم شک دارم که پس به چه صورتی باید بنویسم که دپرسم نکنداگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشوم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/03/12 11:11
    مدت عضویت: 805 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 5 کلمه

    بسیار سپاسگزارم استاد عزیز وگرامی

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/03/06 20:25
   مدت عضویت: 766 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 457 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و همگی دوستان
   استاد من یه سوال خیلییی مهم دارم و چون فرمودید در تلگرام و واتس آپ ازتون سوال نکنیم من اینجا این سوال رو مطرح میکنم،
   من الان روز ۶٠ تکرار هستم و حدود ۵ ماهه دوره راشروع کردم، راستش من سه ماهه اول دوره خیلی تصویر سازی ذهنی میکردم و تمام فایلها رو گوش میکردم و تمرینها رو انجام میدادم و مثلا وقتی قرار بود تمرین نوار زمان را ٢١ روز تکرار کنم اینکار را میکردم و خیلی خوب نتیجه گرفتم و حالم خوب شده بود ولی دقیقا بعد از اتمام دوره و با شروع دوره تکرار اینجا قرنطینه شد و دقیقا ۵٨ روز من و همسر و فرزندانم در خانه بودیم و فقط ۴ بار در این دو ماه من رفتم خرید و در این مدت نه با کسی ارتباط داشتیم و نه بیرون میرفتیم و چون بچه هام خانه بودند و هر دو خیلی شیطان هستند من مجبور بودم در طول روز باهاشون بازی کنم، درس بدم بهشون، نان درست کنم، خانه ارام باشه که همسرم کارشون رو انجام بدن و…
   و این باعث شد کمکم کمکم تمریناتم رو با دقت کمتری و این دو هفته ی اخیر اصلا انجام ندم😔😔😔😔 و چون قرنطینه خورد به ماه رمضان کار بدتر شد .
   با اینکه من هر روز یکساعت پیاده روی میکردم در خانه ،حتی در ماه رمضان دو ساعت مانده به افطار یکساعت پیاده روی میکردم و یکساعت هم بین پیاده روی و افطار فاصله بود و موقع افطار هم خیلییی خیلییی کم غذا میخوردم، به اندازه ی پسر ۵ سالم شام میخوردم و سحر هم کمی نان و پنیر میخوردم و اصلا شیرینی هم نمیخوردم ولی احساس میکنم لاغریم استپ کرده، خیلی فکر کردم که چرا و متوجه شدم یک دلیلش اینه که خیلی تو ایینه خودم رو وارسی میکنم و دایم سایزم را چک میکردم و الان دو هفته ای هست که دیگه اینکار رو نمیکنم و فقط وقتی خودم را در ایینه میبینم صورتم را نگاه میکنم و به شکم و باسن و رانهای بزرکم توجه نمیکنم ولی باز هم تغییری نکرد😔😔😔
   میخواستم بپرسم ممکنه دلیلش این باشه که من تمرین نوار زمان و تصویر ذهنی و … دیگه انجام نمیدم؟؟؟
   یعنی من هز روز فایلهام رو گرش میدم و نظر دوستان رو هم میخوانم و تو سایت نظرم رو هم مینویسم ولی تمرین دیگری انجام نمیدم تمرینهای هر روزه و سه روز در هفته و یکبار در هفته را😓😓
   البته حدود سه هفته هست که انجام نمیدم و اخساس میکنم لاغریم استپ کرده و دوباره حالم بد شده و عصبی شدم و احساس میکنم هر چه رشتم داره پنیه میشه😭😭😭😭😭
   خیلی ترسیدم و ناراحتم
   خواهششششس میکنم جوابم رو بدید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
   من قبلا هم چند بار ازتون سوال کردم تو سایت ولی جوابم را ندادید
   خواهش میکنم کمکم کنید🙏🏻🙏🏻
   کجا رو دارم اشتباه میرم؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1399/03/07 23:36
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 375 کلمه

    سلام دوست عزیز
    سوال خودت رو مطرح کردی و خودت هم جواب رو دادی ولی باز هم جهت آگاهی بیشتر به این نکته توجه کنید:
    پیاده روی کردن شما دلیل لاغری شما نبوده است که بخواد با انجام ندادنش لاغری شما استپ شده باشه
    ولی اگه شما باور کردی که پیاده روی باعث لاغریت شده بله الان که نمیری احساس میکنی فعالیت کافی برای لاغر شدن نداری
    به همین دلیل بارها در دوره آموزشی تاکید کردم نیازی به پیاده روی نیست مگر اینکه همراه با استفاده از فایل های پیاده روی باشه چون در این صورت به خوبی یاد میگیری هدف از پیاده روی هماهنگی بین ذهن و جسم می باشد نه لاغر شدن
    در مورد قرنطینه هم فقط بهانه ای برای کم کاری و ناراضایتی از خود است. همه لاغرها قرنطینه شدند ولی تغییری در وضعیت جسمانی آنها ایجاد نشده
    پس فرنطینه دلیل چاق شدن و لاغر شدن و اینها نیست
    به این بخش از نوشته خودت توجه کنید:
    “افطار هم خیلییی خیلییی کم غذا میخوردم، به اندازه ی پسر ۵ سالم شام میخوردم و سحر هم کمی نان و پنیر میخوردم و اصلا شیرینی هم نمیخوردم ولی احساس میکنم لاغریم استپ کرده”
    صحبت در مورد مقدار خوردن موضوعی نیست که در دوره آموزشی تاکید یا درباره اش صحبت شده باشه،‌همیشه توصیه به خوردن به اندازه بوده
    وقتی اشاره میکنی خیلی خیلی کم غذا میخوردم یعنی نیازت بیشتر از این بوده و شما بخاطر ترس از چاق شدن یا ترس از لاغر نشدن کمتر میخوردی و انتظار داشتی با کمتر خوردن لاغر تر بشی که امکان نداره و خیال باطلی است
    و برای فردی که داره از دوره آموزش استفاده میکنه نباید از این افکار داشته باشه و اگه هنوز از این افکار دارید نیازه که خیلی بیشتر روی دوره آموزشی کار کنید
    و اگر گوش نمیدی و به هر دلیل توجیه میکنی که چرا گوش نمیدی کاری از من ساخته نیست که بخوام راهنمایی کنم از این وضعیت خارج بشید فقط باید هر روز طبق برنامه از دوره آموزشی استفاده کنید
    و ضمنا فکر کنید این دوره یکی از بچه های شیطون شماست؟
    اگه همین امروز یک فرزند به جمع خانواده شما اضافه بشه چیکار میکنی؟
    میگی به من چی
    فرزند تازه به دنیا اومده رو از خونه بیرون میندازی؟
    یا به هر طریقی شده بهترین حالت رو برای انجام کارهای فرزند جدید انجام میدی
    این دوره فرزند جدید شماست

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/03/06 10:50
   مدت عضویت: 725 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 294 کلمه

   سلام به همه، نکات این فایل اموزشی ۱_دیدن ،شنیدن و نوشتن مثلث یادگیری هستن و در مورد لاغری هم همین موضوع صدق میکنه چون تمرکز بالا میره و یادگیری بهتری صورت میگیره و ماندگار میشه اگاهی در ذهن ما ،۲_۲_هرقدر موضوعی برات اهمیت داره براش وقت بذار لاغری در حال حاضر مهمترین موضوع زندگی منه و من باید براش روزی یکی دوساعت وقت بذارم چرا که نه….وقتی اینقدر اسون،لذت بخش ،بدون زحمت ،بدون محدودیت ،در تخت خوابت …..هست دیگه چی از این بهتر۳_وقتی انتظار لاغری از خودت داشته باشی مشتاق تر هستی برای ادامه دادن ۴_اولین نشانه های لاغری با ذهن احساس خوبه یعنی استرس و نگرانی کمتر وامید واشتیاق بیشتر دومین نشانه هم حرص و ولع کمتر پس خوردن متعادلتر میشه
   ۵_اگه موانع لاغری رو برداریم لاغری خودش در زندگی ما جاری میشه موانع مثل:سرزنش کردن خود،توجه به نازیباییهای اندام،تصویرهای ذهنی،عجله،شبیه دانستن خودمون به کسی دیگه که اتفاقا چاق هست،پذیرفتن چاقی،بزرگ دانستن چاقی،ناتوانی در برابر چاقی،حسرت لاغری و….
   ۶_رفتارهای نادرست ممکنه تا ابد همراه ما باشند مهم برایند رفتارهاست که نتیجه رو رقم میزنه و وقتی تعداد رفتار صحیح بیشتر باشه نتیجه در جسم ما لاغری هست اونم به صورت خود به خود(عاشق این کلمه خود به خود هستم😍)۷_رفتارهای اشتباه با تکرار و استمرار تبدیل به رفتار صحیح میشن
   ۸_منتظر لاغری نباشید ،انتظارتون از زندگی لاغر شدن باشه چون در اولی باید کاری انجام بدین مثل رژیم ،باشگاه،ولی در دومی هر روز جوری رفتار میکنید که نتیجه لاغریه
   ۹_توجه به خودتون و دیدن نافرمیهای بدن مثل گرفتن یه عکس از خودتون و سپردن اون به مغزه و فقط باعث میشه تصویرها فول اچ دی بشه و مغز شما رو ببره به سمت اندامی که توی تصویر ذهنی داره اینکار مثل روی ترازو رفتن یک کار فوق العاده خطرناکه وبیخود بهانه نیارید که نمیتونید انجام بدین،نباااااااااید انجام بدین👌👌👌👌👌

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/03/26 12:43
    مدت عضویت: 833 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 7 کلمه

    از خوندن نوشته شما خیلی لذت بردم👏👏

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   پونه عدل تهرانی
   1399/02/11 07:07
   مدت عضویت: 833 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 107 کلمه

   استاد اینکه ادم از طریق نوشتن و خوندن بلند چیز یاد می گیره من اون موقع ها که درس می خوندم درس‌های حفظی و بلند می خوندم که خودم بشنوم و ریاضیات و اینا رو می نوشتم تمرین حل می کردم خیلی خوب بود برام !
   الان هم که دوره ها. و گوش می دم بعضی وقتا نت برداری می کنم و خیلی خوب آدم توی ذهنش می ره!
   مثلا همین میثاق نامه رو با صدای بلند می خونم و مجسم می کنم ر آخر جمله ها!
   من هم به کسی نگفتم بعد از سه چهار ماه همه متوجه شدن بعد گفتم ! فقط همسرم می دونست !

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/02/02 19:04
   مدت عضویت: 740 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 658 کلمه

   روز ۶۰تکرار
   با سلام و وقت بخیر
   چگونه در لاغری استمرار داشته باشیم
   اول بازم از خدا سپاسگذارم که با این متد آشنا شدم وبه این راحتی دارم لاغر میشم،حالم خوبه،آرامش دارم،هرچی میخوام به اندازه میخورم،حجم غذام کمتر شده ،مثلا امروز من ۱ساعت توی کوچمون پیاده روی آرام داشتم وباورسازی کردم (بخاطر مسئله این روزا که نمیتونم بیرون برم،توی بن بستمون راه میرم)
   بعد از پیاده روی ۲ساعت تمرین رقص داشتم و داشتم یه اجرا رو طراحی وتمرین میکردم وبشدت فعالیت بدنیم زیاد بود که صورتم مثل لبو قرمز شده بود وخیس عرق بودم ،منظورم اینه فشار بدنی زیادی روی من بود وبعد از ۲ساعت انقدر گرسنه شده بودم وبخاطر تمرینم نتونسته بودم چیزی بخورم ودیگه دست وپاهام میلرزید و موقعی که نشستم برای نهار واتفاقا غذای مورد علاقمم داشتیم ولی من بعد از چندتا قاشق احساس سیری کردم و۱قاشق آخرو نخوردم وبا خودم فکر کردم ،منکه از صبح تا حالا انقدر فعالیت بدنی داشتم ،صبحانه هم فقط ۱دونه نون تست با پنیر وگردو خورده بودم ودیگه چیز دیگه ای هم نخوردم ولی بازم مقدار غذام کمه ،اینکه میگن وقتی فعالیت میکنی هی باید بیشتر بخوری دیگه داستانش چیه؟؟
   دیروز رفته بودم پیش یکی از دوستانم کارش داشتم ومجبورن چند ساعتی توی لابی ساختمونشون نشستیم بخاطر ویروس ،نرفتم توی خونشون،این دوستم همیشه اهل تعارف کردن زیاده وبه زور خوراکی میخورونه به مهموناش،مرتب به من ودخترم خوراکی پیشنهاد میداد ،بهش میگفتم من نمیتونم انقدر با هم همه چیزو بخورم ،اگر بخوام میخورم،بنده خدا میگفت واقعا شماها انرژی بدنتونو از کجا میارید ؟باید میوه بخورید،باید همه چیز بخورید ،یکی از دوستان دیگمم متوجه شد من اونجام اونم اومد اونجا،این همین دوستم بود که ۴ماهه تو رژیم سخته ،که از آبان با هم شروع کردیم وبه پیشنهاد من بود ،من انصراف دادم اومدم لاغری با ذهن ولی اون ادمه داد وهمیشه تو این مدت خونه من خودشو وزن کرده وهیچ جای دیگه وزن نمیکنه ،پس دیروز بمن گفت وزنه تم بیار که خودشو وزن کنه ،منم وزنه بخاطر اون رژیمم خریده بودم و وقتی میخواستم به کسی بدمش ،دوستم خواهش کرد نگهش دارم تا انتهای رژیمش اون استفاده کنه ،خلاصه دیروز خودشو وزن میکرد وجیغ میزد ،هی میگفت نه فریده اینجا درست نشون نمیده من باید بیام خونت،دقیقا همون جایی که تو ترازورو میذاشتی خودمو وزن کنم که کمتر نشونم بده ،آخه ۵۰روز پیش که ۷۲کیلو بود ،ودیشب ۷۴نشونش میداد وکلی حالش بد شد بنده خدا ،خودش میگفت باید ۶۸کیلو شده باشم وکلی درگیری با خودش داشت ،منم به کارای اونا نگاه میکردم وبه خودم آفرین میگفتم که بلخره راه صحیح با آرامشو پیدا کردم ،مهم اینه که من از خودم فقط انتظار سلامتی وتناسب وشادی وحال خوب دارم ،این طبیعت منه ،وقتی خدا انسان رو آفرید فکر همه چیزو کرده بود،مثلا قلب وریه وکبد وکلیه وبقیه قسمتای بدنو صحیح آفریده بود و توی چاقی بمن گفته بود خب تو دیگه در رده چاق ها قرار میگیری ،تو نباید لذت بدن زیبارو داشته باشی ای بنده من ،،،خدا همه مارو مثل هم آفرید ما توی خلقتمون دستکاری کردیم وبه این روز افتادیم
   حالا من چاقیو یاد گرفتم ،نمیشه که بندازمش دور ،باهام هست حالا باید زبان لاغریو یاد بگیرم ،تکرار وتمرین باعث میشه در لاغری هم مهارت بدست بیارم

   از ورزشای سنگین که به وفور انجام دادم وضررهاشم دیدم ولی یه عشق ته دلی به ورزش دارم انگار تو خونمه ودلم میخواد هر روز ورزش مورد علاقمو انجام بدم ،از بی تحرکی خوشم نمیاد

   تمام زندگیم از بچگی تا بزرگسالیم به سرزنش گذشت وبعد از سرزنش ،احساس بد ،نفرت،پیش بینی های بد وووووو
   ولی الان دارم یاد میگیرم از اشتباهاتم درس بگیرم وخودمو دوست داشته باشم

   اتفاقا یه مدته همش خودمو جمعتر میبینم،احساس میکنم بدنم داره مدام کوچولو میشه واین واقعیه ،اوایل احساس میکردم چشمام اشتباهی میبینه ولی الان میگم این طبیعت بدن منه و بدن وذهنم داره به طبیعتش برمیگرده واز خودم انتظار لاغر شدن دارم یه چیزیه که حق طبیعی منه ،چرا همه لاغرن منم باید لاغر باشم وخدارو شکر داره این اتفاق بصورت کاملا طبیعی رخ میده
   ممنونم از فایلای بینظیرتون استاد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   طوبی حاج احمدی
   1399/02/02 01:24
   مدت عضویت: 809 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 232 کلمه

   سلام استاد عزیز ودوستان گرامی
   استاد روشن خسته نباشید چقدر این فایلتون عالیه من جواب کلی از سوال هامو گرفتم
   مثل اینکه ما انسان هستیم ومیتونیم اشتباهاتی داشته باشیم نباید ناامید ونگران باشیم با توجه کردن ب درسهای خوب نکات مثبتی ک یاد گرفتیم انجامشون میدیم با یداحساسمونو خوب کنیم ک دوباره با همان شور واشتیاق اول ادامه بدهیم
   لاغری حق من است زمانی در اون ایستگاه بودم وانتظارم لاغرشدن است منتظر لاغری نیستم بلکه اونو حق خودم میدونم ب خاطر همین سعی میکنم با حرکت کردن در مسیر درست ب ان برسم
   من در این مدت بسیار تغییر کردم از اون ادم همیشه نگران وعجول خبری نیست خیلی ارامتر شدم یاد گرفتم ک صبر داشته باشم و شادی خودم راحفظ کنم
   دنبال مسائل ک باعث ناراحتی وافسردگی م میشود را نگیرم واز هر چیزی ک ناراحتم میکند توجه ام را بردارم
   تا ناپدید شود
   من خیلی خوشحالتر م خیلی از مسایل خانوادگی داره حل میشه وی جورایی انگار همه مون خوشحالتر شدیم حتی فرزندانم ک با ما زندگی نمیکنند احساس میکنم ارامتر شدند شکر خدای بزرگ ومهربانم وب لطف استاد بزرگوارمون
   من چند روزیه ک میثاق نامه را صبح ها مینویسم جلوی ایینه اجرا میکنم ب خاطر اینکه هواسم روی چاقی نره از ایینه ایی استفاده میکنم ک سرو صورت خودمو ببینم ک توجه ام روی چاقی نباشه واحساس میکنم حالم بهتره …خدایا شکرت
   استاد سپاسگذارم ??

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/01/29 17:09
   مدت عضویت: 807 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 69 کلمه

   با سلام و ارزوی بهترینها برای شما استاد گرامی لایوتون عالی بود استاد شما مثال رونالدو رو زدین که واقعا عالی بود میخواستم بدونم من چه طوری باید اشتباهم بپذیرم مثلا گاهی با خودم میگم که اشکالی نداره امروز خیلی گرسنه بودم که زیاد خورد با خسته بودم این کار اشتباه؟
   مثال ارث بردن از خدا بی نظیر بود
   و اینه باید اگاهانه انتخاب کنیم خوردن واقعا این دوره ارام بخش

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/12/15 21:13
   مدت عضویت: 788 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 705 کلمه

   با سلام و آرزوی سلامتی برای همه شما عزیزان
   در این فایل استاد توضیح داده اند که ما از این روش چه انتظاری باید داشته باشیم و اونو با روش های دیگر لاغری مقایسه نکنیم برداشت من اینه اگر من انتظار داشته باشم در این روش هم ما با سختی وزن کم کنیم ، پس حالا که این روش راحت و بدون عذاب است پس لاغر شدن را غیر ممکن می بینم چرا ؟ چون من طبق دیده ها و تجربه های قبلی ام این فرمول را ساخته ام :
   عذاب و سختی و عرق ریختن = لاغری و گواه اشتباه بودن این معادله همونه که استاد بارها گفته اند ما بدون عذاب و سختی کشیدن چاق شدیم .من هم با اینکه به قدرت ذهن ایمان داشتم ، گاهی منفی باف به من می گفت میگی لاغر میشی ؟به نظرت لازم نیست باشگاه بری ؟ اصلاً بیا روزی چند دور دور پارک بدو و بعد هم از دستگاه ها استفاده کن و امروز فهمیدم چرا منفی باف به من اونطور می گفته چون در ذهن من سختی کشیدن و عرق ریختن = لاغری بوده و از استاد ممنونم که امروز این موضوع را توضیح دادند و فکر نکنم دیگه از این فکر بتونه به من ضربه ای بزنه .
   مطلب دیگه در مورد تمرکز بر روی نقاط قوت باشد نه نقطه ضعف
   در گذشته من همیشه در حال ایراد گرفتن از خودم بودم و اصلاً نقاط قوت خودم را نمی دیدم و برای همین در موضوع چاقی هم خودم را ناتوان می دیدم و خیلی خودم را شماتت می کردم و اصلا بلد نبودم خودم را ببخشم .و این باعث میشد هر بار پرخوری می کردم روزها با خودم قهرباشم و با دیگران دعوا داشته باشم و تو خودم باشم و برای همین همیشه عبوس و گرفته بودم .اما من در این دوره یاد گرفتم میانگین بگیرم و با توجه به میانگین عملکردم خودم را قضاوت کنم و این بود که تعداد خطاهای من کم و کمتر شد و هر بار که اشتباه کردم و خودم را بخشیدم و گفتم نمیگی اون همه روز درست رفتار کردم و بعد حال و احساسم خوب میشد و باعث میشد وعده غذایی بعد به اندازه بخورم نه اینکه مثل گذشته خراب و خراب تر . تغییراتی را که من در این دوره داشته ام همان موانع لاغری دیروز من است .که به لطف خدا و کمک استاد و تلاش خودم داره کمتر میشه .مواردی که اصلا من فکر نمی کردم مانع باشه .شماتت کردن خودم بعد از پرخوری طبیعی بود برایم .تمرکز کردن روی اشتباهات کاملا درست بود از نظر من چون می خواستم کامل و بی نقص باشم و این را حُسن می دانستم و…..
   و خدا را بسیار سپاسگزارم که آگاهی های مرا هر روز بیشتر میکند .
   استاد جمله جالبی داشتند که منتظر لاغر شدن نباشید بلکه طوری زندگی کنید که از خودتون انتظار لاغری داشته باشید .این جمله را چند بار گوش کردم و در باره منظور استاد فکر کردم و به خودم گفتم شاید منظور این است من نباید انتظار داشته باشم هدف به سمت من بیاید مثلاً من می خواهم موزیسین ماهری شوم اگر من انتظار داشته باشم صِرف علاقه و دوست داشتن من ، روزی این مهارت حتما به سراغ من می آید و هر روز انتظار داشته باشم ،قطعاً محال است بلکه این من هستم که باید با آموزش و تمرین در خودم آن مهارت را ایجاد کنم و روزی آنی شوم که می خواهم ،و لاغری هم یک مهارت است که من باید یاد بگیرم و روزی دارای آن شَوم ،همانطور که مهارت چاقی را یاد دارم. مهارتی که موقعیت من استفاده از آن را ایجاب نمی کند و دیگر به آن نیازی ندارم .
   مطلب آخر اینکه من هم همیشه از کمبود وقت رنج می بردم و دوست داشتم شبانه روز به جای 24ساعت 48 ساعت باشد تا به کارهایم برسم و وقتی در این دوره شرکت کردم تنها نگرانی ام همین بود ولی به قول دوست دیگرمان آنقدر این مسیر لذت بخش و دوست داشتنی بود که شد اولویت من در زندگی ام و هر روز با علاقه به دنبال گوش کردن فایل ها و انجام تمرینات آن هستم و همه اینها را مدیون خدای خوبم و بنده دلسوز و مهربانش استاد عطار روشن هستم ..خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1398/12/17 00:02
    مدت عضویت: 788 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 14 کلمه

    استاد بسیار متشکرم که وقت می گذارید و برداشت ها را می خونید .

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/12/06 18:33
   مدت عضویت: 817 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 148 کلمه

   بهترین نکته ای که از این فایل یادگرفتم اینه که تمرکزی روی اشتباهاتم نداشته باشم ونگران نباشم وکاری که باید انجام بدم استمرار، تکرار وتمرین کردن و موندن درمسیره. امروز میخوام کلی به خودم تبریک بگم وخودمو تشویق کنم تبریک به خاطرتغییراتی که درطی این مدت کسب کردم.به خودم به خاطر این که تونستم عادت ریزه خواری را ترک کنم تبریک میگم. به خودم به خاطر اینکه دیگه هیچ حرص و ولعی برای خوردن بستنی و فست فود ندارم ورفتارم نسبت به اوناکاملا عادی هست تبریک میگم. برای به اندازه خوردنم ولذت بردن از همون مقدار به خودم هزاربار آفرین میگم.برای روحیه شاد و لبخندی که همیشه همراهم شده خودمو تحسین می کنم.به خاطر وقتی که برای بچه هام میزارم وباهاشون بازی می کنم و ازاینکه اوناهم شادن ولذت میبرن خودمو ستایش می کنم وهزاران آفرین به استاد وراهنمایم که اینقدر زیبا مارا دراین مسیرهدایت می کنند.ممنونم استاد??

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/11/24 17:53
   مدت عضویت: 833 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 16 کلمه

   مرسی استاد فایلش عالی بود من یادگرفتم استمرارداشتن در هر کاری یعنی موفقیت ورسیدن به هدف

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/10/14 15:23
   مدت عضویت: 740 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 171 کلمه

   همیشه وقتی شاگرد آماده است معلم پیداش میشه
   سلام استاد مهربان و دوستان پرانرژی
   اول تشکر میکنم از راهنما واستاد مهربانمون که فایلای عالی ضبط میکنن وما هم که تشنه شنیدن این آگاهی های ناب هستیم
   سئوالی که برام پیش اومده ,آیا همزمان با هدف لاغری که در سرزمین لاغرها دارم تمریناتشو انجام میدم,میشه در کنارش هدف استقلال مالی و سلامتی هم انجام بدم,من تمام این فرمول هایی که یاد میگیرم دارم در استقلال مالی هم تمرین میکنم,ولی قانون خارپشتی میگه اگر به یک هدف بیشتر تمرکز کنیم جواب بهتر میگیریم, الان نمیدونم اون تمرینات واسه استقلال مالی و سلامتی میتونم انجام بدم یا نه؟؟ ممنون میشم استاد مثل همیشه جواب منو میدید
   در مورد اینکه دوستان میگن وقتی سئوالی ,مسئله ای پیش میاد و میبینیم تو سایت استاد جوابشو فایل کرده,این بخاطر اینه که ما به این آگاهی ها نیاز داریم و این خواسته به جهان فرستادیم واون جواب هابصورت الهامات به استاد عطار روشن گفته میشه وما هم خوشحال میشیم که هدایت شدیم به اینهمه جواب و آگاهی های لذت بخش

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1398/10/14 21:56
    مدت عضویت: 740 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 88 کلمه

    ممنون استاد از جواب عالیتون
    ولی منظور من از هدف برای سلامتی,روی یک بیماری خاصه که دلیلش چاقی نیست,یعنی فشار ,قند ومریضی هایی که بر اثر چاقی داشته باشیم نیست, اینکه بیام باورهای مریضی مو بشناسم وباورهای صحیح سلامتیو تقویت کنم,بعد هی تمرین کنم,آیا این راه درسته؟یعنی با تمرینات لاغری که فرکانسای بهتری خواهم داشت و مسیرهای جدید وبهتر ذهنی ایجاد میکنم میتونم به مریضی های نسبتا بد هم غلبه کنم؟
    آخه واسه لاغری که ما داریم تمرین میکنیم روی موانع چاقی کار میکنیم,روی موانع سلامتی که کار نمیکنیم ,,

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1398/10/15 08:52
     مدت عضویت: 740 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 7 کلمه

     ممنون استاد از جواب های عالیتون ?

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   پونه عدل تهرانی
   1398/10/13 05:49
   مدت عضویت: 833 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 154 کلمه

   منتظر لاغر شدن نباشید
   انتظارتون از زندگی لاغر شدن باشه این جمله خیلی زیباست فوق العادست!??????
   همیشه این در ذهن ما وجود داشته که باید برای هر کاری سختی بکشیم نابرده رنج گنج میسر نمی شود
   من هم همش به خودم سختی می دادم تمام مدت یا باید رژیم می گرفتم یا باید ورزش می کردم و وقتی هم چند روز مثلا ورزش نمی کردم تمام برنامه بهم می خورد و همون یکی دو پوندی که لاغر شده بودم میامد سر جاش??
   و بعد اونقدر خسته شده بودم که دیگه هیچ کاری نمی کردم …..
   و حالا توی این برنامه ذهنی استمرار داشتن و دارم تمرین می کنم و همچنان امیدوارم و توجه به رفتارهای مثبتم بیشتر می کنم و هنوز و هرروز خطا دارم مخصوصا اگر تو خونه باشم و بیکار!
   همیشه و در همه کارها توجه به نکات مثبت داشتن خیلی مفیده!
   پس همانطور که چاق شدیم به همان صورت هم باید لاغر شیم نه با تلاش جسمی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/10/10 04:50
   مدت عضویت: 833 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 231 کلمه

   سلام استاد عزیز و دوستان خوبم
   این فایل هم مثل همه فایلها بسیار عالی و آموزنده بود
   چقدر آرام بخش است وقتیکه استاد میگویند شما موانع لاغر شدن را برطرف کنید آنوقت لاغر میشوید احتیاج به انجام دادن کار دیگری نیست و اینکه از خودتان انتظار داشته باشید که لاغر شوید نه اینکه منتظر لاغر شدن باشید خیلی این استدلال جالبی است ???
   برداشت دیگر من از این فایل که خیلی برایم دلگرم کننده است این است که برای اشتباه هایتان خودتان را سرزنش نکید این یک امر طبیعی است که گاهی آنطور که دوست دارید رفتار نکنید بیایید به نکات مثبت و تغییرات درستی که کرده اید فکر کنید و خودتان را تشویق کنید این خیلی نکته عالی است برای من پیش آمده که با سرزنش کردن خودم در هر موردی احساس بدی به من دست میداد احساس ناتوانی و بی ارزش بودن میکردم و این اثر بر روی کارها و پیشرفتهای خوبم می گذاشت و آنها را کوچک و بی اهمیت نشان میداد ولی الان که در این دوره هستم و نکات با ارزشی را یاد میگیرم و آنها را به اجرا می گذارم چقدر این یادگیری در زندگی من موثر بوده و تغییرات خوبی را بوجود آورده است
   از خداوند مهربانم سپاسگزارم که مرا به راه تناسب فکری هدایت کرد و از شما استاد دلسوز و با محبت هم ممنونم که به ما این آموزشهای ارزنده را میدهید ??????

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/10/08 02:41
   مدت عضویت: 814 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 635 کلمه

   این همزمانی اتفاقات در زندگی و فایلها با همون موضوع عجیب منو حیرت زده میکنه که خدایا مگه میشه و هر روز میبینم بعله میشه و فقط هم برای من این مسئله اتفاق نمیفته دقیقا در اکثر تمرینات دوستان هم به این مساله اشاره شده و دقیقا شاهدی میشه بر اثبات درستی راه و مقصد.منم دقیقا از همون آدمام که سالها با چاقی جنگیدم و توسر خودم و چاقی و تصویر خودم در آیینه زدم و حتی به خودکشی فکر کردم و در نهایت باز چاق و شکست خورده به زندگی شبیه مردگی ادامه دادم.الان دقیقا ۶ماهه که من هر روز انتظار لاغریو کشیدم و واقعا هنوزم منطق من دنبال در فشار گذاشتن جسمم ،گرسنگی کشیدنهای طولانی،ورزش سنگین،عرق ریختن شدید،کالری شمار دقیق،گرم به گرم اندازه گیری غذاها و کلا عذاب دادن خودمه.که گاهی از دستم در میره و ناخودآگاه چشمی و سرانگشتی حساب کتاب میکنم و دقیقا همون حرکت مثل آتیش زیر خاکستر که با ی باد شعله ور میشه عمل میکنه و دوباره آتیش چاقیو تو من روشن میکنه .الان دیگه میدونم اشکال کارم گذاشتم و فقط با استمرار و انجام به موقع تمرینات و آموزشهام من انسان بهتری میشم ولاغیر.منم یاد سختی های زیادی که برای لاغر شدن کشیدم میفتم اصلا همون تلاشهای نافرجام اینجوری چاقی رو برای من غول کرد که الان باورش برام سخته که لاغری خیلی راحته .یادمه از این سر شهر تا اون سر شهر هفته ایی دو روز میرفتم طب سوزنی به مدت یکسال که از سر تا پامو سوزن دردناک میزدن و فیش برق وصل میکردن و تا ی ساعت بی حرکت باید میخوابیدم تا برق چربیارو بلرزونه .خدایی خنده داره چون همون موقع هم خودم به این کار میخندیدم ولی خب چون میدیدم خیلی ها انجام دادن و نتیجه داده منم انجام دادم ولی نتیجه نگرفتم جوری که بعد از یکسال دکتر به زبون اومد که با این همه برق و سوزنی که به تو وصل کردم کوه هم بود متلاشی شده بود تو کلا ۳/۴کیلو کم کردی که اون هم به چشم بر هم زدنی برگشت.از این دست کارا و فشار جسمی زیاد به خودم آوردم به قول دوست عزیزم که در تمرین قبلی حرف جالبی زد من فاصله ام با حال خوب ودر اصل مسیر درست خیلی زیاد بوده .و واقعا جایگزین کردن فرمولهای درست زمانبره.من دقیقا دیشب که از دیدن دوستم که لاغر شده بود حسرت خوردم واحساس نفرت از خودم کردم و دقیقا تصویر خودم تو ذهنم اومد که چقدر چاقیو
   زشت که ناخودآگاه رفتم دستشویی و نفهمیدم چطوری دارم با خودم تو آیینه تکرار میکنم که من زیباترین مخلوق خداوند در کره خاکی هستم و از دیدن خودم در هر آیینه ایی لذت میبرم و به خودم لبخند میزنم چون من لایق بهترین زندگیم و به لطف خداوند بهش میرسم.من تا آخر شب دوسه بار این کارو ناخودآگاه و بدون برنامه از پیش تعیین شده انجام دادم و نتیجه اش آرامش روانی بود واسم و کمتر اشتباه کردن در صورتی که اگه فقط ۶ماه قبل بود من از حرص و حسرت و نفرت چاقی در مهمانی تا خرخره میخوردم ،میومدم خونه نصفه شب هم هرچی تو خونه بود میبلعیدم و تا شاید یک هفته بعد هم مثل زامبی ها به یخچال حمله ور میشدم و غصه میخوردم و غذا میخوردم .ولی امروزم دقیقا با اینکه مودم پایین بود ولی خیلی معقول رفتار کردم و بی جنگ و استرس حتی ی جرعه ته لیوان دوغم مونده بود که احساس کردم دیگه بسه اونو ریختم سرجاشو و ی آفرین به خودم گفتم که هم سیگنال سیریو گرفتم هم کمتر خودمو کتک زدم امروز.این دوره برای من عالی عمل میکنه و دقیقا نتایج ذهنیم خیلی واضحه و دیگه مطمئنم که لاغری هم خودش میاد .من دارم پیچ و مهره های لاغری ذهنمو سفت میکنم و اون روزیو میبینم که ماشین آنتیک لاغری منم به سرعت شروع به حرکت میکنه و منو به مقصد میرسونه????

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/10/07 21:37
   مدت عضویت: 833 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 348 کلمه

   روز شصت تکرار:
   چه فایل پرباری بود این فایل و چه مثال‌های عالیی در مورد اشتباهات و‌ اینکه هر کسی در هر کاری اشتباه داره زدید. از این‌زاویه هیچوقت بهش نگاه نکرده بودم. خیلی استفاده کردم و خیالم راحت شد. دیگه فکر نکنم به‌خاطر اشتباهاتی که گاهی پیش میاد ناراحت یا وحشت زده بشم.
   خیلی خوبه که هستید و میتونیم از تجربه‌های شما استفاده کنیم. دیگه لازم نیست هر موضوعی رو با آزمون و خطا حلش کنیم. اینم‌از امتیازات فوق‌العاده‌ی این دوره هست که پشتیبانی بی‌نظیری داره.
   نمیدونم چند بار اینو گفتم اما مطمئنم که بارهای بیشمار دیگه‌ای مثل حالا با ذوق و قدردانی باید بازم بگم که خیلی خوشحالم که در این دوره شرکت کردم. به نظر من هر کسی که تصمیم به شرکت در دوره میگیره واقعا انسان خوشبختیه یا بهتر بگم با این کار به خودش خوشبختی رو در کنار تناسب هدیه می‌کنه.
   من هر قدر این اموزش‌ها رو بیشتر دنبال می‌کنم بیشتر تشنه‌ی بارها و بارها شنیدنشون میشم.
   دوستانی که نگران کمبود وقتشون هستن باید بدونن که انقدر به مطالب دوره علاقه‌مند میشن که حاضرن از هر کاری برای بیشتر گوش دادن و بیشتر یاد گرفتن بگذرن.
   مثلا من همین الان در حین کار به این فایل گوش دادم و‌دوباره هم می‌خوام گوش کنم.
   اگه یه روز هندز‌فری رو یادم بره با خودم سرکار بیارم کلی غصه می‌خورم که حیف شد نمیتونم در حین کارم مطالب مورد علاقمو گوش کنم.
   و‌فکر کنم مهم‌ترین درس این فایل برای من اینه که از امروز انتظار بیشتری از خودم برای لاغرشدن و رسیدن به تناسب داشته باشم و‌ دیگه منتظر لاغر شدن نمونم چون من دیگه اینو میدونم که بدن من تمایل و طبیعتش حرکت به سمت تناسبه و اگه من موانع مختلف ذهنی و فیزیکی سر راهش قرار ندم خودبه خود متناسب میشه. همونطور که در طول این مدت شاهد این حرکت بدنم به سمت تناسب ایده‌الم هستم. حتی همین الان شخصی که مدتی منو ندیده بود بهم گفت که خیلی لاغر شدم. بهم گفت تقریبا نصف شدم?.
   چه لذتی داره غوطه ور شدن در دریای خوشبختی و نعمت به لطف تناسب فکری♥️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/03/26 13:44
    مدت عضویت: 833 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 11 کلمه

    خوشحالم که از نتیجه خودتون راضی و خوشحال هستید تبریک میگم👏👏👏

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فروزان رضوانیان
   1398/10/07 20:29
   مدت عضویت: 833 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 94 کلمه

   سلام استاد
   حرفهای شما رو قبول دارم وسعی وتلاشم رو میکنم که حتما عمل کنم ولی شاید من منظورم رو درست ادا نکردم
   من همین الان هم به اندازه نیاز مصرف میکنم ویاد گرفتم که وقتی پالس سیری رو دریافت میکنم دیگه از خوردن پرهیز کنم وتا گرسنم نشه چیزی نمیخورم ولی این مقداری که من مصرف میکنم به نظرم برای وزن فعلیم هستش وباعث کاهش وزنم نمیشه واگر هم بخوام کمتر استفاده کنم وبدن احساس میکنه که در قحطی قرار گرفته وحس رژیم بهم دست میده که از اسمش هم گریزانم متشکر م

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/10/07 15:16
   مدت عضویت: 815 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 530 کلمه

   باسلام واحترام
   خداروشکر که در اموزش لاغری شرکت کردم والان اگه از من بپرسند مهمترین کاری که توی زندگی برای خودت انجام دادی ومهمترین تصمیم اگاهانه ای که برای خودت گرفتی چی بوده با افتخار اعلام میکنم شرکت در اموزشهای استاد عطار روشن .و به این اموزش دیدن افتخار میکنم .وخداروشکر که هر روز یک قدم مثبت برای تغییرات خودم به کمک استاد برمیدارم .
   همیشه فایلهایی که استاد میگذارن یه جوری هست که انگار استاد از مشکلی که دانشجوها ش داشتن خبر داشته واون فایل رو ضبط کرده و توی سایت گذاشته واین نظر خیلی از بچه های دوره هست وخیلی ها تجربه اش کردن .واما این فایل برای من امروز خیلی مفید بود براتون میگم چرا .
   من الان چند وقت هست که دارم‌سعی میکنم اموزشهای لاغری رو برای ارامش واعصاب خودم به کار بگیرم چون همیشه استاد میگن از اموزش لاغری توی همه زمینه ها میشه استفاده کرد.ومن هم دارم سعی میکنم‌این کار رو انجام بدم والان حدود ۹ یا ده روز هست که منی که روزی شاید حداقل بیست بار سر بچه ام داد میزدم ودعواش میکردم واعصاب اون وخودم وخورد میکردم حتی یکبار هم این کار رو نکردم نه با بچه ام نه همسرم ونه هیچ کس دیگه وتوی این چند روز دوبار از کسی حرفی شنیدم که اگر قبلا بود باید برای هر موضوع دست کم دو روز ناراحتی میکشیدم اما خیلی راحت از اون حرفها گذشتم .اما متاسفانه دیشب بعد از ده روز یه بحث نسبتا شدید با همسرم داشتم که خیلی اعصابم رو بهم ریخت وحتی با اینکه اون بنده خدا از من عذر خواهی کرد نتونستم هنوز خودم رو جمع وجور کنم وتا الان که ساعت ۳ هست به خاطر اینکه اعصابم خورد شده شاید ۷ یا ۸ بار سر بچه ام داد زدم ودعوای شدیدش کردم .یه جورایی از خودم بدم اومده بود که چرا بعد از ده روز خطا کردم وانقدر عصبی شدم .از دیشب هم بارها برای خودم تکرار کردم که درسته که همسرم باعث شد بعد از ده روز همه انچه رشته بودم پنبه بشه اما خوب مقصر اصلی خودم هستم که بحث رو ادامه دادم وحالا هم طوری نیست ودوباره از اول شروع میکنم اما خوب این منفی باف همینطور هی گفتدیدی فایده نداشت .دیدی دوام نداشت .دیدی نتونستی . دیگه نمیشه .اصلا تو نمیتونی .تو عرضه نداری .اصلا راهت اشتباه بوده و…..
   اما این فایل استاد واونجا که گفتن اشتباهات هیچ وقت تموم نمیشه فقط تعدادشون کم تر میشه وحتی بعد از چند سال هنوز هم خود ایشون گاهی اشتباه میکنن .وباید به موفقیتهایی که توی مدت داشتیم فکر کنیم برام یه تلنگر بود که این هم یک اشتباه بود که شاید که نه حتما باز هم تکرار خواهد شد واین توهستی که نباید با فکرهای اشتباه دیگه وتکرار منفی ها به این اتش دامن بزنی .واز الان دوباره رفتم برای تمرین اعصاب ارام ،ودادنزدن وصبر داشتن .ومطمئن هستم همونطور که در لاغری به موفقیتهای زیادی دست پیدا کردم .حتما دراین مورد هم موفق میشم وشگفتی ساز میشم .از استاد عزیز بابت همه فایلهای خوبشون ممنونم وازشون میخواهم اگه امکان داره فایلهایی رو هم برای کنترل کردن اعصاب برامون بگذارن چون قطعا به این مورد هم خیلی ها مثل من نیاز دارند .بازم ازتون ممنونم استاد ??

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1398/10/07 19:11
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 296 کلمه

    سلام دوست عزیز
    برای موفقیت هات تبریک میگم
    برای آنچه باعث شادی و آرامشت شده
    توجه داشته باشیم که ما انسان هستیم نه آدم آهنی
    ما انسان هستیم و مملو از افکار و باورهایی که از گذشته در ما ذخیره شده و اونها داره کار خودش رو انجام میده
    اگه شما ده روز خوب بودی این موفقیت بی نظیره
    شما با اینکه تازه در این مسیر قرار گرفتی به نسبت سال های قبل زندگیت هنوز قدمتی در این مسیر نداری و تونستی ده روز عالی باشی و این فوق العاده است
    و نکته مهم اینه که تصور نکن همسرت تونسته شما رو بهم بریزه
    شما واجد بهم ریختن بودی، شما بخشی از وجودت که امکان بهم ریختن رو داشته رفتاری رو به سمت شما جلب کرده که شما رو بهم بریزه
    نه برای اینکه ضعیف بشی یا تو سرت بزنه
    بلکه برای اینکه بهت نشون بده تو این قسمت ضعف هست باید برطرف بشه
    تو باید بعد از آرامش شدن خوشحال باشی که یک موضوع مشکل دار دیگه رو متوجه شدی که باید روش کار کنی
    این اتفاق بارها برای همه ما رخ میده که از کوره در میریم
    اما این از کوره در رفتن های امروز ما کجا و آن از کوره در رفتن های قبلا ما
    این مهمه
    که چقدر تغییر کردیم
    و سعی کنید از قدرت رهایی و بخشش بیشتر کمک بگیرید
    اگه عصبانی هستی با بخشش خودت رو در احساس بهتری قرار بده
    خودت رو ببخش که داری اذیت میشی
    خودت رو دلداری بده که آروم بشی
    و بعد همسرت و فرزندت رو ببخش و در ذهنت برای واکنشی که نسبت به اونها داشتی عذر خواهی کن، ((در ذهنت، اگه نمیتونی با زبان به اونها بگی))
    بارها از فرزندانم معذرت خواهی کردم و اگه موردی پیش بیاد باز هم خواهم کرد
    هم خودم رو می بخشم برای رفتاری که خواسته من نیست و هم از کسانی که باعث آزار اونها شدم عذرخواهی میکنم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1398/10/07 19:20
     مدت عضویت: 815 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 50 کلمه

     ممنونم استاد همیشه خیلی خوب منو راهنمایی کردید و مشکل کارم رو بهم یاد دادید .حتما راهنمائیهای شما رو در رفتارم می گنجانم واز انها به نحو احسنت استفاده میکنم .خدا با من هست واز زبان شما به من الهام کرد که کدام راه درست است .ممنونم ازتون استاد عزیز.??

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1398/10/07 21:46
     مدت عضویت: 833 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 24 کلمه

     چه پاسخ روشنگرانه‌ای . خیلی لذت بردم و استفاده کردم.
     ممنون از پاسخ کاملی که به دوست عزیزمون دادید و موجب راهنمایی همه‌ی ماست.
     سپاس

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1399/03/26 13:54
     مدت عضویت: 833 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 24 کلمه

     همیشه از اینکه سوالهای همه رو جواب میدید خیلی خوشحال میشم و کلی از موضوعات در جهت اگاهی بیشتر استفاده میکنم ممنون از شما🙏🙏

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1399/12/14 18:12
     مدت عضویت: 331 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 65 کلمه

     وقتتون بخیر استاد جان چقدر عالی و روشن وواضح دوست عزیز رو راهنمایی کردید..از حرفاتون منم آرامش گرفتم و منو بفکر برد ک منم همچین رفتارای داشتم و همیشه سعی کردم ک عذر خواهی کنم …ببخشم تامنم بخشیده بشم…و سخت نگیرم ب خودم.و ب بقیه تا سخت نگذره…خیلی عالی بود و کیف کردم و و قطعا تاثیر گذار هست در زندگیم 🙏 🌹

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    1398/10/07 21:52
    مدت عضویت: 833 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 68 کلمه

    دوست عزیز
    ابن چندمین باریه که نوشته‌های شما رو می‌خونم و از تغییرات عالیتون خوشنود میشم خوشنود نه برای شما که برای حس عالی و بینظیری که نوشته‌های شما برای من ایجاد میکنه.
    از هم مسیر بودنمون بسیار خوشحال و خرسندم چون امکان استفاده از میدان انرژی احساسات خوبتون برای من هم فراهم میشه.
    براتون ارزوی پیشرفت‌های مداوم در مسیر تناسب فکری دارم که شامل تناسب جسم هم میشه?

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1398/10/08 12:26
     مدت عضویت: 815 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 39 کلمه

     ممنونم عزیزم .همه ما به لطف خدا بهترین وعالی ترین تغییرات رو در زندگی وجیم وروح خودمون خواهیم داشت .ومن هم خوشحالم که با دوستان بی نظیری مثل شما قدم به قدم به سمت خوشبختی بیشتر پیش میرم ??

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فروزان رضوانیان
   1398/10/07 13:29
   مدت عضویت: 833 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 115 کلمه

   سلام استاد گرامی ودوستان عزیز
   من قبل از دوره یعنی ۱۰ ماه پیش وزنم ۹۰کیلو بود و تا کنون هیچگونه تغییر جسمانی نداشتم
   ولی به لحاظ باورهای غلطی که داشتم تونستم اونها رو اصلاح کنم سوالی که داشتم این بود
   وقتی من به اندازه نیازم از مواد غذایی مصرف میکنم یعنی به اندازه نیاز یک فرد ۹۰کیلویی غذا میخورم پس بنابراین نباید انتظار داشته باشم که به وزن ایده ال خود برسم ونهایتا در همین وزن باقی میمونم فقط تنها مزیتی که داره دیگه وزنم اضافه نمیشه واگر هم اضافه شه خیلی محسوس نیست در حالی که ایده ال من ۶۵ کیلو هستش ومن به اندازه نیاز یه فرد ۹۰ کیلو یی میخورم
   سپاسگزارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/03/26 14:43
    مدت عضویت: 833 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 18 کلمه

    خیلی از خوندن پاسخ به سوال دوستمون لذت بردم و نکاتی برای ذهنم تکرار و روشن شد.ممنون استاد🙏

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/10/07 09:52
   مدت عضویت: 832 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 100 کلمه

   سلام ووقت بخیرحضوراستادعزیز. وهمه عزیزان درامتدادمسیر
   استادممنون ازهمراهی وهمیاریتون واقعافایلهاتون بی نظیره هروقت که گوش می کنم انگاراولین بارهست که گوش می کنم وباهربارگوش کردن مجدد دروازه متفاوتی ازشناخت ذهن به روم باز می شه ممنون وسپاسگزارازهمراهیتون بعدازگذشت17 ماه اشتیاق من بیشترشده وبیشترپیگیرهستم?به محض بازشدن چشمهام ناخودآگاه دستم به سمت گوشی می ره واردسایت می شم مرور می کنم دانلود می کنم بعد بلن می شم وتا وقت خواب مجدداین کارانجام می دم وطی روز مواقع کارهمچنان افکاربامن همراهن ?گوشی وهنذفری ازمن خسته شدن ولی من همچنان مصمم ادامه می دم بااینکه تغییراتم خیلی عالیه ولی تازنده ام ادامه می دهم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   رها ناظم پور
   1398/10/07 09:36
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 164 کلمه

   سلام عرض میکنم خدمت استاد عزیز و دوستان خوب و متناسبم .
   بخشی از این فایل خیلی توجه منو جلب کرد چون مشکلی هست که خودم داشتم و احتمالا خیلی از دوستانم هم این مشکل رو دارند و اون تخطی کردن گاهی ما در خوردن هست بعضی اوقات که اشتباه میکنیم و نا متناسب غذا یا هر چیز دیگری را میخوریم معمولا بعد دچار ناامیدی میشویم استاد به نکته خیلی خوبی اشاره کردن و اون اینکه تعداد دفعاتی که درست عمل میکنیم خیلی بیشتر از دفعاتی است اشتباه میکنیم و معمولا در این شرایط به نتیجه مثبت میرسیم به همین خاطر من تصمیم گرفتم از این روش برای تمام مواردی که میخواهیم تغییر ایجاد کنم استفاده کنم تا به مرور به فرمول ذهنی مثبت تبدیل بشه .
   در معامله بورس همیشه اصل بر این هست که ضرر نکردن محاله ولی معامله گری موفق هست که تعداد سود به زیانش بالاتر باشه به همین خاطر من تصمیم گرفتم به جای ناامیدی به نتیجه توجه کنم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم