0

رؤیای لاغری خود را خط نزنید

1489 بازدید
رؤیای لاغری خود را خط نزنید

رؤیای لاغری یکی از مهمترین و بزرگترین رؤیاهای افرادی است که اضافه وزن دارند.

آنهایی که فقیر هستند رؤیای ثروتمند شدن دارند.

افرادی که روابط پرتنشی دارند رویای داشتن روابط عاشقانه و عالی را دارند.

این طبیعی است که هرچه را نداریم، رؤیای داشتن آن را داشته باشیم.

خواستن،‌ فرصتی است که خداوند در اختیار همه ما قرار داده است تا با درخواست کردن، آنچه را نداریم خلق کنیم و لذت خلق کردن اش را تجربه کنیم.

تجربه های خلق کردن ما همان اعمال نیک هستند که در پرونده اعمال ما ثبت می شوند. البته این عقیده شخصی بنده است و انتظار ندارم شما یا دیگران با من هم عقیده باشند.

زمانی که شما به همسر دلخواه خود می رسید و زندگی سراسر عشق و مودت را تجربه می کنید، درخواست شما اجابت شده است و از آنجا که نتیجه درخواست شما همان چیزی است که در رؤیای خود داشته اید، خواسته شما نیک و حسنه می باشد و در نامه اعمالتان ثبت می شود.

رسیدن به رؤیای لاغری، رؤیای خانه، ماشین، پول، همسر، فرزند و هر موضوعی که در زندگی دوست دارید تجربه کنید در واقع خلق کردن خواسته هایتان است و خلق کردن عملی مقدس و مورد تایید و حمایت پروردگار است.

اگر چاق هستید و رؤیای لاغری دارید بدانید که این فرصتی برای خلق کردن جسم مورد علاقه تان است.

 • شما با خلق کردن لاغری برای خود سلامتی به ارمغان می آورید.
 • احساس خوب و عشق به خود را تجربه می کنید.
 • اعتماد به نفس بالاتری را در خود ایجاد می کنید.
 • لذت های متعددی در لاغر شدن است که تا زمانی که چاق هستید از تجربه آن ها محروم هستید.

سلامتی، احساس خوب،‌ شادی،‌ آرامش، لذت از زندگی، آرامش ذهنی، رسیدن به صلح با خود و … دستاوردهای خلق کردن لاغری هستند که همگی مقدس و از صفات بی انتهای خداوند هستند.

پس قدم برداشتن در مسیر خلق رؤیای لاغری خود اقدامی مقدس و ارزشمند است و بالاترین ثواب را برای شما به ارمغان می آورد.

یادآوری می کنم این عقیده بنده است و انتظار ندارم مورد تایید دیگران باشد اما چیزی را مطرح کردم که در این چند سال بودن در مسیر لاغری با ذهن به وضوح تجربه کرده ام و البته در نوشته های بسیاری از شرکت کنندگان خوانده ام که چه تغییراتی در احساس و اعمال آنها ایجاد شده است و جسم آنها چقدر تغییر کرده است.

در مسیر خلق رؤیای دوستانم بارها خوانده ام که چه بیماری هایی از جسم آنها خارج شده و سلامتی جای آن را پر کرده است.

اینکه چگونه به احساس خوب با خود رسیده اند و این تغییر احساس باعث بهبود روابط آنها با فرزندان،‌ همسر، خانواده و اطرافیان آنها شده است.

تغییراتی که در زندگی آنها ایجاد شده است همه نوعی خلق کردن است.

خلق کرد خواسته ای که شاید سال هاست دوست داشته اند در زندگی خود آن را داشته باشند اما راهش را نمی دانستند.

لاغری با ذهن راهی برای خلق خواسته های شماست.

خواسته هایی که به شکل مستقیم یا غیرمستقیم به وضعیت جسمانی (چاقی یا لاغری)‌ آنها ارتباط دارد.

مثال های مشابه زیادی در زندگی همه وجود دارد که خواسته ای در ذهن ما ایجاد شده است و مدتی بعد به طریق گوناگون آن خواسته وارد زندگی ما شده است.

اما خواسته های زیادی هستند که از مدت ها قبل در ذهن ما ایجاد شده اند اما کماکان وارد زندگی ما نشده اند و البته بیشتر آنها هرگز وارد زندگی ما نخواهند شد.

نکته کلیدی و جالب توجه این است که:

تفاوت بین خواسته هایی که وارد زندگی ما می شوند با آنهایی که نمی شوند تنها به دلیل خط کشیدن روی آن رؤیاها در ذهن خودمان است.

ما به طور ناخودآگاه روی رؤیاهای ذهن خود خط می کشیم و اجازه ورود آنها را به زندگی خود نمی دهیم.

شاید شما هم مثل من این تجربه را داشته باشید که مدت ها است دوست داشته ام خواسته ای در زندگی ام داشته باشم اما شرایط آن مهیا نشده است.

اما دیده ام که خواسته ای که برای من محقق نشده است در زندگی فرد دیگری وجود دارد و او دارد از آن خواسته استفاده می کند.

دیدن داشته های او باعث ایجاد حسرت در من می شود و این شروع خط کشیدن روی رؤیای خودم است.

حسرت خوردن برای داشته های دیگران به مفهوم خط کشیدم روی رؤیای داشتن آن خواسته است.

حسرت خوردن به مفهوم غیرممکن دانستن تجربه داشتن آن خواسته در ذهن مان است و در قوانین ذهنی هیچ غیرممکنی به ممکن تبدیل نخواهد شد.

اهمیت موضوع زنده نگه داشتن رؤیاهای خود مخصوصا رؤیای لاغری سبب شد تا آنچه باعث تغییر زندگی ام شده است را از طریق این فایل آموزشی  با شما به اشتراک بگذارم.

اطمینان دارم درک این موضوع و عمل کردن به آنچه توضیح داده شده است سبب می شود تا ابتدا به احساس بهتری نسبت به خواسته های خود برسید، سپس امکان تجربه آن خواسته از حالت غیرممکن به حالت ممکن در ذهن شما تبدیل شود و سپس شجاعت و لیاقت داشتن آن خواسته در شما شکل گرفته و در نهایت آن رؤیا در زندگی شما متجلی می شود.

منتظر خواندن نوشته های ارزشمند شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

 


آموزش‌های دیگر مرتبط با این موضوع: 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=23482
اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

18 نظر در مورد رؤیای لاغری خود را خط نزنید

درباره آنچه درک کردید بنویسید


 1. ما یه توانایی ذهنی داریم که خیلیها ازاون تقریبا دارن نآاگاهانه یا اگاهانه استفاده میکنن ولی در جهت منفی از این ابزار استفاده میکنن و اما غافل از اینکه از اون میشه در جهت مثبت و بهتر کردن زندگیمون هم میشه استفاده کنیم .
  و خیلی وقتا شده ما قبلا که بچه بودیم و بهانه ی یه وسیله ی بازی و اسباب بازی رو گرفتیم و دوست داشتیم که اون رو داشته باشیم و پدر و مادر خودمون رو مجبور به خرید کردیم .
  بچها وقتی خواسته ای دارن روی خواستشون پافشاری میکنن و امیدوار هستن که پدر و مادر براشون تهییه میکنه و اصلا براشون پولش مهم نیست و اگر میبینن که پدر و مادر شون سخته براشون تهییه کنن اونها بیشتر پافشاری میکنن و بهانه میگیرین تا به اون برسن یعنی اصلا دست از خواستهای خودشون برنمیدارن و ناامید نمیشن و کاری هم ندارن که الان پدر و مادر من پول دارن یا نه فقط به خواسته ی خودشون فکر میکنن.

  خیلی وقتا ما بزرگا هم یه چیزی جایی دیدیم که باعث راحتتر شدن کارها میشه یا زیبایی مکانی میشه و در توان مالی ما هم بوده و تونستیم و رفتیم خریدیم ولی اگر چیزی رو دیدیم که در توان مالی ما نیست ولی یکی دیگه اون رو داره ما سریع روی رویای خودمون خط میزنیم و با حسرت به اون نگاه میکنیم و میگیم ما که نمیتونیم بخریم خوش به حال فلانی که داره و شروع میکنیم به بد و بیراه گفتن و اینا و خودمون رو تحقیر کردن و سرزنش کردن خودمون پس اگر حواسمون نباشه ما به راحتی یه خواسته ای که در توان ما نباشه ذهن ما رو میبره به سمت حسرت و تحقیر و ..
  ولی مهمترین الگوی ذهن دیدن هست پس اگر کسی رو دیدین که یه چیز خوب رو داره باید بگی اگر این فرد تونسته منم میتونم پس به جای تحقیر و سرزنش بگو اگر این قرد تونسته منم میتونم و هیچ وقت تحلیل نکنید که از کجا من به این خواسته برسم چطور بهش دست پیدا کنم فقط به خوبیها و نقاط مثبتش فکر کن و خداوند راه رسیدنش رو به تو میده در لاغری هم همین طور هست .
  پس اگر یه فرد متناسب دیدی حسرت نخور بگو اگر این فرد تونسته منم میتونم پس نگو این فرد هر چی بخواد میخوره ولی من اینطور نیستم چی از این فرد لاغرکمتر دارم که نمیتونم لاعر بشم یعنی هر وقت یه چیز خوب میبینیم به ضرر خودمون از اون استفاده میکنیم و کاری میکنیم که خیلی سریع داخل ذهن ما خط میخوره و از بین میره .
  و وقتی میگیم خوش به حال فلانی هر چی بخوره چاق نمیشه یعنی اینکه من بد بخبت بیچاره هر چی بخورم چاق میشم پس هم لاغری رو خط زدیم هم چاقی رو با توجه داریم جدبش میکنیم .
  پس این ذهنتون رو به سمت لاغری هل بدین و خیلی جاها که ما روی رویاهمون خط زدیم و هی گفتیم ما نمیتونیم که این چیز رو داشته باشم و یا لاعر باشم و اینقدر گفتم من نمیتونم که این نیرو نمیزاره ما به خواستهامون برسیم و به ما میگه تو نمیتونی .
  هر وقت چیزی رو که دوست داری میبینی نگو این فرد شانس داره بابا تو کجا و این کجا محال بهش برسی در حالی که هیچ ایده و هیچ نشانه ای از اون رویا در زندگیت نباشه باید به خودت بگی چون اون فرد تونسته منم میتونم پس بذر ش رو در ذهنت بکار که منم دوست دارم این چیز رو داشته باشم پس سریع خط نکش و اون رویا رو زنده نگه دار و به مزیتهاش فکر کن و اینکه اگر باشه چقدر عالی میشه و اینطور خیلی سریع وارد زندگی تو میشه حالا هر خواسته ای مثل ماشین خونه و لاغری و ..
  پس وقتی خواسته ای رو تو نداری ولی بقبه دارن واما تو نمیتونی داشتن اون خواسته رو تحلیل کنی ذهنت میگه این از راه حلال نیست و از راه دزدی و … هست چون نمیتونی تحلیل ‌کنی چطور میشه اون فرد اون رو داشته باش پس روی اون رو خط میزنی .
  باید به رویاهات فکر کنی و باور کن که میتونی داشته باشی و به چطور داشتنش فکر نکن چون خطش میرنی فقط به مزیتهاش و بودنش فکر کن در مورد رویای خودت فکر کن و خوشحال باش که تو هم میتونی به دستش بیاری و اون رو زنده نگه دار .
  برای لاعری خودت هم همینطور وقتی دوستان شگفتی ساز رو میبینی خوشحال باش که تو هم میتونی چون دوستان ما تونستن پس با دیدن هر روز عکس دوستان شگفتی ساز به رویات فکر کن و به مزیتهاش فکر کن که حالت خوب میشه و سبک میشی و ازاد میشی و …پس رویات رو خط نزن و قتی یه فرد لاعر رو دیدی نگو خوش به حالش ما که نمیتونیم نه خیر رویات رو زنده نگه دار و به سمتش حرکت کن با گوش دادن و نوشتن و دیدن و خوندن فایلها و با دیدن تصویرها و اگاهانه در ذهنت تایید کن که منم میتونم متناسب بشم میبینی انتطارت از خودت تغییر میکنه و اون صدای درونت که هی میگفت تو نمیتونی ولی حالا میگه تو میتونی لاعر بشی ادامه بده و به این صورت رویات رو زنده نگه میداری .
  پس اول باور کن که میتونی داشته باشه میتونی ثروت و یا سلامتی و لاعری و ..داشته باشی پس رویات رو باطل نکن و روی رویات خط نزن.
  وقتی رویایی در ذهن شما شکل میگریه به بودن و داشتنش فکر کن و چه تغییری در زنگی شما به وجود میاد و تاکید کن به خودت که من هم میتونم و این باعث حرکت شما به سمت لاعری میشه
  کسی به ما یاد نداده از این تواناییمون استفاده کنیم ولی من یادگرفتم به لطف این دورها و فایلهای عالی و استاد عزیز و میخوام استفاده کنم و به رویاهای خودم برسم و اونها رو خلق کنم و هیچ وقت به چطور رسیدنشون فکر نمیکنم من چی کار دارم که چطور خود خدا میدونه که چطور و از چه راهی به من بده من فقط باید رویاهام رو زنده نگه دارم و روشون خط نزنم تا به من داده بشه من در خونه ی امید رویاهای خودم رو با عشق و امید زنده نگه میدارم

  +4
 2. سلام به همه دوستان عزیزم
  خط نزدن رویای لاغری یا بهتر بگویم رویای خوشبختی
  انصافا کلید خوشبختی در خط نزدن رویاهاست دو سال پیش با مسرم مستندی نگاه میکردم که در شهری در آمریکا همه مردم صاحب یک هواپیمای شخصی کوچک بودند وقتی پسرم پرسید مامان میشه ما هم هواپیما داشته باشیم من طوری بهش نگاه کردم که از پرسیدن سوالش پشیمون شد 😃😃کودکان در مقایسه با ما فقط رویای داشتن رو در سر دارن اونا به خاطر اینکه فطرت خدایی دارن خواستن به هر چیزی رو ممکن میدونن ولی ما کم کم بهشون یاد میدیم منطقی باشن پاشون رو به اندازه گلیمشون دراز کنن و زیاده خواهی نکنن اینجا همون جایی که ما زندگیشون رو شبیه به خودمون میکنیم و همیشه از دو دو تا چهار تا کردن و اهل حساب و کتاب بودن خودمون خوشحالیم چرا چون در حیطه منطق به رویاها نگاه میکنیم در قوانین طلایی زیستن در دنیا پرسیدن چگونه و چجوری راه بستن همه درهای آرزوست دنیا پر از نعمت سلامتی شادی ثروت و تناسبه ولی وقتی خودت رو دور از دستیابی به اونا میبینی و میپرسی چجوری اخه
  چجوری پولدار بشم چجوری لاغر بشم چجوری خوشبخت یشم
  چجوری ها رو رها کن رویاپردازی کن نترس توکل کن رها باش چجوری بن بسته فکر شیطانه کاینات پر از نعمتهایی که تو در آرزوشون هستی پس منطق رو رها کن اونی که باید بده انقدر در توانش هست که با عقل کوچیک خودمون نمیتونیم چجوری رو درک کنیم خدا از دادن نعمت به بنده اش دریغ نمیکنه ولی من بنده راه رو میبندم چون دنبال چجوری هستم مگه میدونی چجوری خلق شدی مگه میدونی دنیا به لین عظمت چجوری کار میکنه مگه میدونی چطور فصلها عوض میشن مگه میدونی چطور حتی کسری از ثانیه طلوع و غروب خورشید عقب نمی افته ما هیچی از این نظم بزرگ و چگونگی کارکردش نمیدونیم پس چطور برای این آرزوهای کوچک دنبال چگونگی هستیم
  رویای متناسب بودن تا اخر عمر رو در سر می‌میپرورانم و به چگونگی اش کاری ندارم من حسم رو خوب میکنم من نمیخوام بدونم از چه راهی و چگونه قراره وزن کم کنم ورای منطق ورای عقل کوچکم ورای ترسهایم فقط امیدوار باقی میمانم من 💞💞💞💞💞💞

  +2

 3. سلام خدمت خوبان همسفر و دوستان عزیزم و همچنین خدمت استادعزیزو بزرگوار ،من روز به روز شاهد رشد باورهایی درخودم هستم که یک روز در زندگیم،برای دیگران، آن را به خوش شانسی و طالع داشتن نفر، ویا نظر کرده های خدا میدانستم،وربط میدادم.البته کسانی که خیلی چیزها را ساده وبدون دردسر به دست می آوردند ،چون خودم هم از کسانی بودم که اول آخر به خواسته هایم می رسیدم ،ولی همیشه برایم نحوه ی درخواست عجیب بود و عدالت خدا را خیلی متفاوت می دیدم در اینکه بخواهیم اینقدر برای چیزهایی که خیلی ها راحت واز دید من مثل آب خوردن به آن میرسندما این قدر تقلا کنیم ،ولی حالا مطمئن هستم خداوند از ما اخلاص میخواهد ،از ما پاکی نیت میخواهد برای خدا مهم نیست که گیر ما از درون خودمان باشد یا از بیرون ،مهم نیست انسان باشد یا اشیاع، خدا از ما فقط یک چیز میخواهد،که تنهای تنها از او بخواهیم حتی یک درصد ناخالصی هم در خواسته هایمان نداشته باشیم، از هیچ کس واز هیچ چیز،چون خلقتش چنین است که حتما اذن و قدرت و اجازه ی خودش مقدمه هر خواسته ی انسان باشد ،و آنجا هست که خداوند نه بدنبال دلیل نه مدرک نه موقعیت ونه سند است ، او از ما میخواهد هر گونه دلیل محدود کننده ی زمینی ،هر گونه سند و مدرک زمینی را بر روی زمین بگذاریم وخودمان را خلع سلاح از جنس محدودیت های زمینی کنیم ،آنوقت هست که در تمام خزانه غیب به روی ما باز میشود باید برای کمک خواستن از نعمت هایش و نزول برکاتش،ازعالم غیب، باحالت تسلیم ودستان وافکار خالی وبا زبان بی واسطه ،بدون ربط دادن به کسی وچیزی ،در راه وروش خودش جلو رفت با دست خالی وبدون عذر و بهانه، بدون دلایل زمینی ،ومن خودم در هر مرحله از موفقیت هایی که در طی این دوره به آن رسیده ام، دیده ام هر کجا که دلیل مشکلات را کلا حذف کردم ،که به این خاطر چاق هستم ویا لاغر نمی شوم ویا به خاطر فلان کس و فلان دلیل پولدار نمیشوم وغیره وبه تمام دلایل دنیوی دانه دانه کات دادم و حذف کردم به نتیجه رسیدم، در مورد متناسب شدنم ایمان و باور شدیدی برای غذاخوردن داشتم که علت چاقیم غذا خوردنم هست وروی این مورد خیلی وقت گذاشتم، وبعد از اینکه تمام دلایل اشتباه و باورهای غلطم را یکی یکی پاک کردم ،و خیلی وقت از من گرفت، دارم به نتیجه میرسم ،چون فرمول درتمام گرههای زندگی یکی هست، علت میشود دلیلی که می آوریم ، وبهانه میکنیم، ،معلول هم میشود نتیجه نگرفتن .چون خدا ما را وامورمان را به هر دلیل وعلتی که می آوریم واگزار میکند که برو تا همان دلیل وعلت کارت را درست کند ،نه من،و این توکل ودست خالی بودن درمقابل خدا،وبدون قید و شرط بودنمان، یک شاه کلید برای تمام خواسته ها وآمال آرزوهای ما میباشد و حالامن، باور دارم که ذهن ما هیچ گونه دشمنی وبدخواهی نسبت به ما ندارد فقط به اندازه ی قدرت باورهایی که در ذهن داریم رفتارهای منفی از ما سر میزند واینکه یک سری اتیکت ها وبرچسبهایی که افراد آسیب دیده ی روحی و جسمی به خودشان میزنند باعث ادامه ی مشکلاتشان میشود ،همه بستگی به قدرت باور مخرب در ذهن هست و آنچه که منعکس کننده ی رفتار نامطلوب هست ،بودن وقدرت خود دلیل وعلت نامطلوب هست که برای پاکسازی و ترمیم و تصحیح آن باید،رفتار درست، وبه اندازه کار و تکرار و باور سازی بشود، در مورد خودم برای هر فکر اشتباهم،همین گونه در به دست آوردن راه حل مسائل خودم در زندگیم به پیش میروم ،وهر روز ،هر اندازه که به تصحیح و تبدیل باورهای غلطم به درست ،قدم بر میدارم واز معایب و مزایای هر رفتار برای خودم ،آگاه میشوم به همان اندازه که می نویسم وتوجیح و باز سازی میکنم ،داره از قدرت و شدت و تکرار رفتارهای چاق کننده ام یا رفتارهای دیگرم کم و کمتر میکند، و باید از در توجیح،برای رفتارها در خودمان بسیار تلاش کنیم و ذهن ما بسیار هوشمند وبه نفع ما خودش مهر تایید بر رفتار درست میزند وقدرتمندانه آن را در برنامه ی کاریش قرار میدهد ودر مسیر علم و آگاهی ناب در هر مورد از خواسته هایمان برای انتخابهای خوب وعالی کمکمان میکند،پس باید رویا هایمان را خط نزنیم ودرذهنمان نگه داریم و خردمندانه وجسورانه وباشجاعت آنها را در برنامه های پیش رویمان قرار دهیم ،وثابت قدم وبااشتیاق جلو برویم، وبدانیم که آن خواسته ها از آن ما هستند ومال ما هستند،واگر برای ما نباشد ،خداوند آنرا مگر برای کدام مخلوقات دیگرش خلق کرده ،ما انسانها هستیم که سوگلی و عزیز کرده های خدا هستیم و هیچ تبعیضی هم برای ما انسانها در انسان بودن مان و بهره بردن از نعمت هایش قاعل نشده است ،همه در پیشگاهش یکی وبرابرهستیم

  +4
 4. سلام درود عرض میکنم خدمت استاد عزیز. نمیتونم چطور باید بگم خیلی فایل عالی بود هر چی بگم کم گفتم. الان که دارم توجه میکنم من تا حالا چه خواسته های را خط زدم خیلی نگرانم. ومن از الان به بعد تعهد میدم که هر خواسته ای که دارم رو بهش فکر میکنم نه اینکه خط بزنم به خصوص درمورد لاغری. خونه. ماشین. خدایا شکرت بابت آشنا شدن با استاد عزیز من خیلی خوشحالم😊

  +3
 5. چقدر خوب بود
  وقتی نگاه میکنم میبینم خیلی رویاها داشتم که بدون که بفهمم الان واقعی شدن
  پس چرا لاغری و پس میزدم؟
  یکش حاملگیم که رویا بود واقعا خیال بود اما خداروشکر الان شده یه دخمل ۱۴ماهه ناز وسالم
  رسیدن ب عشقم رویا بود والان خداروشکر شده آقای زندگیم….
  وچیزای دیگه و دیگه….
  پس میخوام این رویای لاغری نگهش دارم بهش قدرت بدم بهش محبت بدم و اونم یهو قشنگ بیاد واقعی بشع
  چقدر چشمم ب جهانی دیگه روشن شد سپاس استادم

  +4
 6. سلام به نکته مهمی توجه ما رو جلب کردید استاد خیلی خوب بود . من در جعبه آرزوهام یک باغ قشنگ خواسته بودم که چندین سال آرزوی چنین باغی رو داشتم بعد از دو ماه قشنگتر از اون باغی که در انتظار ش بودم رو خدا بهم داد چون ایمان داشتم و تمرینات رو انجام داده بودم و به چطوریش کاری نداشتم پس بیایم ارزوهامون رو خط نزنیم بلکه با تمام وجود از خدا بخواهیم

  +4
 7. بدنبال کامنت قبلم که دوست داشتم از رویاهای زندگیم حرف بزنم درسته که در بعضی از رویاهام یه خورده ناخالصی وجودداشتند ودیر رسیدند ولی رسیدم ،چون اونها رو خط نزدم من حالا که دقت میکنم به گذشته ام می بینم تمام خواسته های زندگیم همه از نوع رویاهایی بوده که میخواستم، درسته که تقریبا آدم عجول بودم ولی همیشه رویاهامو دوست داشتم ودنبالشون پیگیر می شدم البته اون رویاهایی که برامون آماده کرده بودند مثل همسر و فرزند و خانه، وشاید خیلی از رویاهای دیگه هم که داشته ام اما اولویت دوم وبعد بودند و تا جاهایی پیش رفتند و متوقف شدند ولی اساسی ها رو احساس میکنم دست پیدا کردم مثل همسر خوب که با اینکه سن کمی داشتم ولی برای انتخابم ارزش قاعل بودم و با مرد مورد نظرم ازدواج کردم و فرزند هم همین ،اصلا تسلیم نمی شدم و حتی جنس جور رو هم از خدا با آرامش میخواستم که هم پسر وهم دختر میخواهم و لطف خدا شامل حالم شد،من قبل از اینکه فرزند دومم را از خداوند هدیه بگیرم ،مدتی صاحب فرزند نشدم چون برای فرزند اولم خیلی دوا و دکتر کردم وخیلی برایم با طی زمان همراه بود،و بدنبال اون زمانی که قصد کردم فرزند دومم رو به دنیا بیارم دیدم باز اون قضایا داره تکرار میشه و دکتر گفت که باید از نو تمام درمانها رو برای بچه دار شدن انجام بدی ،ومن یک روز با حال خراب وترس از شروع یک پروسه ی خیلی عذاب آور دوباره برای بچه دارشدن خودم رو جلو محلی برای عکس های رنگی وجکاپ سیستم بارداری دیدم ،و همانجا بود که من اتفاقا ترس وناامیدیم را خط زدم وبه سمت خدا وامید به او دل بستم و همانجا بدون اینکه وارد مطب دکتربشوم برگشتم خونه وگفتم خدایا من امیدم رو به تو می سپارم واگر تو قصد داشته باشی که به واسطه ی من انسانی ،ویک روح انسانی به زمین بفرستی حتما همین کار رو بدون دوا و دکتر خواهی کرد واگر نخواهی بندگان هیچکاره هستند ،وخداراشاهد میگیرم که همان ماه من متوجه شدم که باردار شده ام و این خیلی عالی و زیبا در ذهنم حک شده والبته من خودم چون خیلی به علم روانشناسی باور داشتم بیشتر نعمتهای زندگیم ،بدنبال کسب آگاهیهایم در این زمینه بوده است یک مورد دیگه زمانی بود که یک اتفاق ناخوشایندی برایم پیش آمد که خیلی احساساتم رو در گیر کرد ومن به واسطه ی آن توانستم ارتباط معنویم راباخدارا خیلی قوی کنم وخیلی عالی دیدگاهم مثبت شده بود،ودر کتاب قانون توانگری کاترین پاندر خواندم که گفته بود برای خودتون روی مقوای بزرگی یک چرخ گردون بسازید و تمام خواسته ها تون رو در اون بنویسید و طراحی کنید ومن عکس خانه ی خدا را مرکز قرار داده بودم و تمام چیزهای دیگه که میخواستم دور تا دور آن عکس چسباندم واون زمان یک پیکان مزدا داشتیم واز خدا یک ماشین سفید آردی خواستیم ویک سفر شمال با همان ماشین و زیارت خانه ی خدا ودانه دانه تمام تصاویر به واقعیت پیوست البته هر روز به آن نگاه میکردم و حالم خیلی خوب میشد،ماشین آردی سفید خریدیم بعد یک مو قعیت خوب ورزرو مهمانسرای بابلسر برامون پیش آمد و همان تابستان شمال رفتیم و به مرور هوس زیارت خانه ی خدا بدجوری به دلم افتاد و همان روزها بود که برای همسرم یک مورد مالی فوق العاده پیش اومد که حتی خودمون هم باور نمی کردیم که یک تقاضای مشاوره و همکاری درتخصص کاری همسرم نسبت به اداره و سازمان کاریش به اون خوبی بگیره، و آن اداره توانسته بودپس از کسب موفقیت به کمک همسرم ،مبلغ خیلی عالی به عنوان دستمزد به او بدهد،وهمسرم خودش هم باورش نمی شد میگفت مبلغ دستمزد را من همینطوری درخواست دادم ولی خیلی عالی با آن موافقت شد وبرای ما یک فرصت عالی در زندگیمان شد وخیلی عجیب چندماه بعد هم به سفر حج عمره رفتیم و سفر به یاد ماندنی برای ما بودو کم کم شروع کردیم به ساخت خانه مورد نظرو مطلوب برای خودمان ،که الان همه به خاطر آن موقعیت عالی که از خدا خواستیم و باور کردیم که خدا ما رو ساپورت خواهد کرد. و الان در شرایط خیلی خوب و رضایتمندی داریم زندگی میکنیم ،ومطمعن هستم که خزانه و گنجینه های خداوند وسیع وبی انتهاست و منتظر هستند که ما لب تر کنیم چه برسد که بطلبیم .خدایا سپاسگزارم.

  +4
 8. سلام و عرض ادب .
  واقعا فایلتون عالی بود استاد عزیز ،خیلی خوشحالم ازاینکه به این راحتی گوش من میتونه با این آگاهیهای ناب و ارزشمند گفته های شما ،هماهنگ بشود ،واقعا شما با تمام زبانهایی که ذهن ما بتواند توانمند بشود وروی پای خودش بایستد ،دارید برای ما مسیر را به صورت آماده و هضم شده در اختیار هنر جویانتون قرار میدید ،ان شاءالله خدا قوت استاد عزیز.من از زمانی که در دوره شرکت کرده ام وروز به روز در مسیر، تلاش کرده ام که باحرف دل شما ،خودم را هم مسیر کنم ،خداراهزاران هزار مرتبه شکر روز به روز به آگاهیهایی دست یافته ام که دارند از درون پیکره ی باور های مخرب من را باز سازی می کنند ودرست است که هم زمان ،باید بگذاریم، وهم همت و تلاش، ولی چیزهایی که به دست می آوریم ،فراتر و بیشتر از سعی ما به ما انگیزه و امیدواری میدهد وخیلی عالی داریم همزمان تمام زیر وبم و ساختار زندگیمان را آپدیت وبه روز رسانی میکنیم و همراه استاد عزیز که باطی زمان سایت ودوره را به روزتر میکنند ما هم داریم شخصیت و منش ووجودمان را به روز رسانی و کاملتر میکنیم و این خودش بسیار عالی هست وما پیروز هستیم که باهمراهی استاد عزیز و استفاده از این آموزشهارا میکنیم ،از طرف دیگه زندگیمان در مسیری در حرکت هست که داعم جلو رویمان با امید و روشنی و تدبیر روز افزون و مسیر تکامل جسمی و روحی داریم سپری میکنیم ،ومن هر چه در میان افراد موفق و تحصیلکرده ی اطرافم نگاه میکنم اصلا هیچ مسیر ویا دانشگاه وجایی را نمی بینم که اون نفر در تمام ابعاد زندگیش در حال کسب علم و آگاهی ،و صاحب موفقیت باشد واگر هم نتیجه ای کسب کند بعد از چند سال ،بسیار کم ویا شاید در زمینه ی یک کسب وکار کوچک باشد، ولی وااااقعا دوره های استاد یک جور عجیب ما رو وادار میکند که ناخودآگاه ، تمام ظاهر وباطن زندگی خودمان وخانواده وهم آینده مان در کنارش، به سمت تعالی و موفقیت و ارزشمندی هدایت کنیم .چیزیکه تمام افراد بشر سالیان سال دارند برای به دست آوردنش که همان خوشبختی و خوشبخت شدن هست ،اینقدر خودشان را به هر آب وآتیشی بزنند،ولی دوره ی عالی استادعزیز تمام گفته های ناگفته ی همه ی انسانها رو توی خودش داره ،و این بزرگترین و تنها ترین فرصت برای هر کسی هست که با این دوره آشنا شده و واقعا ارزش آن را دارد که ما حتی شبانه روز برای آن وقت بگذاریم ،من خودم روز به روز شاهد یک سری تغییرات عالی برای خودم هستم در تمام زمینه ها که فکر میکنم اینها همه خواسته ی تمام انسانها در تمام مرحله های زندگانی بوده نه فقط جسمی بلکه پایه و اساس وحقیقت محض وجود بشر که همیشه داشته با ناشتاخته های کور و مجهول خودش سر و کله میزده ونیاز به منجی ورهنما داشته است و این مسیر همانند فانوسی ،میتواند قدرتمندانه و بسیار مطمئن دستان مارا بگیرد واز جهالتهای خفته وویرانگر درونیمان، مارا به مسیر روشن و سرشار از آگاهی هدایت کند ،من خودم تا قبل از ورود به این دوره ، کسی بودم که با هزاران گره ی کور وسفت ومحکم در زندگیم برخورد داشتم ومانند کسی که در تاریکی محض داره حرکت میکنه وداعم در حرکتش با یک برخورد ویک سری موانع سخت روبه رو میشود در حال کلنجار بودم ولی واقعا توی این مدت دلم خیلی محکم شده سپیدی های صبح روشن زندگی را دارم احساس میکنم ،دیگه از اون همه تاریکی ها وترسها و دلهره ها کمتر میترسم ،وبه امید صبح صادق زندگی بیشتر امیدوارتر شده ام ودل را به خورشید گرم و نورانی برای روشنایی والاتر، بیشتر خوش کرده ام و هیچ کس نمی تواند طلوع خورشید را بعد از سپیده دم انکار کند، اگر که بالقوه رهرو این راه باشیم وبر تعهد خودمان پابرجا باشیم .وبه امید خداوند که هستیم و تا ابد خواهیم بود.

  +2
 9. سلام بر الله یکتا💖🌹💖💖🌹💖🌹💖سلام بر استاد گرامی ۰💖🌹💖🌹💖
  من همیشه رویاهای رو خط زدم بیشتر تو جنبه وضعیت مال داشتن خونه ای ک همیشه تو رو باهام بوده بعد میگفتم از کجا ما ک پولی برای خرید نداریم.پس بیخیال شدم ‘دوست ماشین مدل بالا ‘
  ولی از وقتی با این دوره آشنا شدم فهمیدم ک رویا هام دست یافتنی هستن و من هم لیاقت داشتن چنین خونه و ماشین رو دارم ‘و به شکر خدا خیلی دیدم عوض شده مرتب نوشته دوستان رو میخونم وب من انگیزه میده ک من هم میتونم ‘هر چیزی ک میخام داشته باشم از تناسب اندام و ماشین و خونه وهر چیزی ک رویاهایش رو دارم .ممنون استاد بابت این آگاهی هایی ک ب مامیدهی 🌹💙🌹💙

  +4
 10. به نام خدای مهربان
  سلام استاد عزیزم !چقدر این فایل فوق العاده وارزشمند وطلایی بود . به نظرم اگر به اگاهی های این فایل عمل کنم صدرصد لاغر ومتناسب میشم نه تنها لاغر میشم بلکه به خواسته های دیگه م هم حتما میرسم فقط بایدباور کنم وایمان داشته باشم که اگر یک نفر تونسته به خواسته ای برسه من هم میتونم .چطور وچگونه اش مهم نیست من فقط باید بخواهم وباور کنم .بایدبه بودنش فکر کنم .خیلی لذت بردم ازین فایل خیلی عالی بود خونه ای هم که خریدنش را تعریف کردید خیلی تحسین برانگیز بود فقط تحسینتون کردم .من دیگه بعد ازین هیچ کدام از رویاهام رو خط نمیزنم حتی اگر خواسته ام رفتن به کره ماه باشه .من هم میتونم فقط باید باور کنم وایمان داشته باشم که من هم میتونم من هم میتونم کار من باور توانستن هست بقیه اش کار خداست .

  داستان خرید وسایل خانه ما هم شبیه داستان شماست استاد .ما یک سال اول ازدواج خانه مادر شوهر زندگی کردیم چون خانه مان هم در حال ساخت بود وکارش تمام نشده بود .خانواده ام به خاطر اختلافاتی که پیش اومد وبه خاطر فقر برای من جهیزیه تهیه نکردن .آن موقع هم به خاطر ساخت خانه همسرم بدهی زیادی داشت ومن خیلی در فکر بودم که حالا خونه هم کامل شد حالا چطورباید وسایل خانه بخریم وناراحت بودم چون خواهرشوهرم هم نیش وکنایه میزداگر جهیزیه داشتی الان خونه اجاره می کردین وخونه مامانم نبودی واذیت نمیشدی .ده سال پیش من آشنایی با قانون جذب نداشتم ولی خیلی تو فکر بودم ولی ارام بودم تا اینکه هنوز چند ماه نگذشته بود که وسایل خانه مان با قیمت خیلی پایین با یک چک قبل اینکه حتی خانه مان تکمیل بشه ازسوی خدا برایمان فرستاده شد.
  ماجرا ازین قرار بود که دایی دوست وهمکار همسرم در یک خانه ای که صاحب خانه ان در تهران بود اجاره می نشستند تاینکه سال نوددر منطقه آذربایجان ورزقان زلزله ای رخ داد ودرشهر ما هم خیلی این زلزله که نزدیک محل زلزله بود احساس شد ویک هفته مردم در کوچه وخیابانها بودند ودر خانه نمیخوابیدند خلاصه به خاطر زلزله اتاق خانه صاحبخانه که در یک اتاق وسایل خانه شان را قبل مهاجرت به تهران آنجا انبار کرده بود اسیب میرسه ودایی دوست همسرم به صاحبخانه زنگ میزنه وماجرا را تعریف میکنه ومرده میاد شهرمون ومیخواد که تمام وسایل خانه رو بفروشه .همکار همسرم قضیه رو به همسرم میگه وهمسرم با صاحبخانه حرف میزنه وتمام وسایل خانه را که خیلی تازه ونو بود میخره باقیمت خیلی خوب تنها یک میلیون چک میده .مبل میز ناهارخوری اجاق گاز بخاری لباسشویی فرش وسایل آشپزخانه ی عالی و… خیلی برای ما خبر خوشی بود وما قبل اینکه خونه مون درست بشه وسایلمون جور شد وما بعد نه ماه وسایل را تو خونمون چیدیم واقعا خیلی برای ما غیر قابل باور بود ولی خدا با ما بود ومن وهمسرم چون رویامونو خط نزده بودیم تونستیم بهش برسیم .یادمه همسرم به همه می گفت به خاطر قلب پاک الهام خدا این وسایل را فرستاد.حالاکه یادم اومد سرشار از احساس خوب شدم وحس سپاسگزاری بهم دست داد .این ماجرا یک درس مهم میده به من که الهام توقبل این آگاهی ها خیلی چیزهای خوب رو جذب کردی مثل همسر خوب وخونه وسایل خونه فززندزیبا وسالم وخیلی چیزهای دیگه .با این اگاهی ها باید به خیلی از خواسته هات باید راحتتر برسی فقط باید باور داشته باشی که خدا از جایی که فکرشو نمیکنی تو رو به خواسته هات می رسونه تو فقط باور کن که میتونی .

  +7
  1. سلام دوست عزیز نوشته تون پر از احساس خوب و پر از درس بود برای من اشکم جاری شد وقتی دیدم خدا اینقدر به ما نزدیکه و به سادگی نعمتها رو وارد زندگی ما میکنه فقط وقتی که قلب و ذهنمون رو از حضور خودش پر کنیم و به معنی واقعی به ایک نعبد و ایاک نستعین عمل کنیم…موفق تر از قبل به پیش برید🙏🙏

   +1
 11. عاشق اسم این فایل شدم رویای لاعری خودتون رو خط نزنید

  وای خدا جونم چقد عالیه که میتونم و فرصت دارم که موفقیتهای بچها و استاد و رویاهاشون رو که تونستن به اونها برسن رو گوش کنم و ببینم و درمورد اونها حرف بزنیم خیلی عالیه سپاسگزارم چون واقعاا طرافیان ما مثل ما فکر نمیکنن و چون من تمرکزم بر روی خواسته ها و نقاط مثبت اطراف و زندگیم هست و دوست دارم اگاهانه به قشنگی ها به خوبی ها به موفقیت ها به پیروزیهای افراد در زمبنه های مختلف گوش کنم و نگاه کنم اصلا هیچ تمایلی به شنیدن اخبار و حرف های الکی مردم و نگرانی اونها و ناراحتیهاشون ندارم و خدا رو شکر که این چنین استاد و دورهای خوبی هست که حد اقل یه مقدار برای ما جبران بشه و ببینیم و بشنویم هم در زمینه ی لاعری هم بقیه جوانب زندگی

  من تا حالا بیش از سه بار این فایل رو تاجایی که زمان بهم اجازه داد گوش کردم و لذتش رو بردم و حالم رو خوب کردم چون هر روز رویاهم رو روی برگه ای مینویسم و از خدا میخوام بهم بده و انگار اینده برای من خیلی روشن خیلی امیدوارم که همه چیز عالیتر از الانم که عالی هست میشه و خدا رو درکنارم در زندگیم حس میکنم و حالا با این فایل انگار پیامی از طرف خداوند بود برای من که دست نکش هر روز فکر کن و بنویس اونها رو من به تو میدهم من هستم و بازم بیشتر باورم میشه خدا هر گز دیر نمیکند
  خیلی فایل شما به موقع و عالی بود و فقط باید در مسیر رسیدن به خواسته هام حرکت کنم و موفق بشم
  همین یه جمله ی رویای لاعری خودتون رو خط نزنید چقدر انرژی مثبت داره چقدر تکان دهنده هست و من واقعا خوشحالم از اینکه هدایت شدم به این راه وا ین سایت و این اگاهی ها سپاسگزارم از خدای خودم و این فایل رو یه نشونه میدونم برای خودم که بیشتر به رویاهام فکر کنم و همه رو از ان خودم بدونم
  میخواهم رویا هام رو زنده نگه دارم نمیخواهم هیچکدوم اوناا رو خط بزنم قبلا نا آگاااهانه اگه خط زدم ولی حالا اگاهانه دیگه خط نمیزنم محال ممکنه این کار رو بکنم چون ایمان دارم به خودم و خدام و اینده ای روشنی که در پیش دارم اصلا هر چقدر رویاهام رو بزرگتر میکنم انگار خدا رو خوشحالتر میکنم که آفرین عالیه که این رویا رو هم داری اون رویا رو هم اصافه کردی بهش انگار من رو هل میده به سمت رویاهام و خوشحاله که من رو با این همه رویا میبنه و اگر من خط نزنم رویام رو حتما به من میده ولی به شرط داشتن اون رویا نه خط زدنش
  من رویای لاغری به همراه سلامتی رو دارم و خدا رو شکر که جان جانان هر روز در این مسیر قشنگ و رسیدن به رویام کمکم میکنه منم قبلا بارها این رویا رو خط زدم چون هر وقت یه ادم متناسب دیدم پیش خودم گفتم خوش به حااش هر چی میخوره ولی لاغر ه و چاق نمیشه این یه نعمت که خدا به این شخص داده ولی به من نداده و حسادت میکردم یا ناراحت میشدم و این من رو دورتر میکرد از لاعری ولی حالا دیگه مدتهاس که با این مسایل دهنی اشنا هستم پس هیچ وقت رویام رو خط نمیزنم و از دیدن یه آدم متناسب دوق میکنم و خوشحال میشم و خودم رو در این شرایط جسمی تصور میکنم که منم مثل همین شخص دارم میشم و جسم متناسبی دارم و همینطورم و رویام رو زنده نگه میدارم و میگم اگه این فرد تونسته پس منم میتونم و میرسم و با ایمان و قدرت بیشتر به راهم ادامه میدهم
  پس نگو چطور به رویا م برسم چون با گفتن چطور رسیدن خطش میزنی به مزایای اون رویا فکر کن و زنده نگه اش دار

  +9
 12. درود بر آقای عطار روشن عزیز….
  صحبتهاتون خیلی زیبا و تأثیر گذار بود….درسته مربوط به لاغری هست ولی میتونه خیلی کمک کنه به انسان برای خلق بقیه اهدافش در زندگی که همشون به یه طریق خلق میشن اگر به قول شما کارکرد ذهن رو بلد بشیم….
  من خودم سنم 24 هست ولی وزنم 56 کیلو هست با اینکه در خوردن از بقیه کمتر نمیخورم خیلی موقعها بیشتر هم میخورم….ولی راستش از ظاهر و هیکلم رضایت ندارم دوست دارم پرتر شم نه چاق ، جالبه این رؤیا رو دارم ولی اقدامی هم تا الان براش نکردم، صرفا در حد رؤیا مونده به عمل نرسیده. جالبه من در ذهنم یه جورایی از لاغریم خوشم میاد (قطعا به اندازه مشکل چاقی نیست ولی همه چیز تعادلش خوبه) ولی وقتی هم سن وسالانم رو میبینم که بدن خوبی دارن حسرت میخوردم، توی اعتماد بنفسم تأثیر گذاشته
  از لباسی که میپوشم وقتی میپشیدم و گشاد بود میگفتن شبیه مترسک شدی تو چرا هر چی میخوری وزنت بالا نمیره
  به نظرم آموزشهای شما به من هم در به تعادل رسوندن وزنم از نظر ذهنی و تغییر و ریشه یابی باورهای من در مورد خودم و ظاهرم میتونه کمک فراوانی بکنه…
  شاد و سلامت و ثروتمند در پناه خدا

  +8
 13. سلام استاد گرامی این فایل فوق العاده زیبا بود عالی عالی ممنونیم از اینکه با عشق همه تجربیات خودتان را در مسیر موفقیت در اختیار ما قرار میدهید انشالله با استفاده از این فایل به نتایج خوبی برسم و مژده پیشرفتم را بشما و دوستان عزیز بدهم

  +6
 14. سلام استاد عزیز و دوستان گرامی
  چه فایل قشنگ و آموزنده و دلنشینی 👏
  من که الان دارم دوره تکرار پیشرفته را انجام میدم به فایلهایم گوش میدم و تمریناتش را انجام میدم اما از البوم شگفتی سازان برای پررنگتر کردن رویایم استفاده نمیکردم 😟😟
  حالا با دیدن این فایل تصمیم گرفتم اینرا هم به برنامه روزانه ام اضافه کنم ☺☺
  من هم در خرید این خانه ای که الان دارم همین تجربه رسیدن به رویایم را بدست آوردم ☺☺☺
  من دوست داشتم که خانه ای با منظره آب و شهر سیدنی و نزدیک به شهر البته مدرن و طرح زیبا در محل ساکت و خوب داشته باشم 🤔🤔🤔
  داشتن این چنین خانه ای پولی بیشتر از آنچه که ما میتوانستیم تهیه کنیم احتیاج داشت اما چطور این پول تهیه شد به دو صورت یکی اینکه بنگاه معاملات ملکی تلاش زیاد برای گرفتن تخفیف از صاحب خانه کرد و دیگر اینکه بنگاه معاملات ملکی خودمان که خانه ای را که داشتیم به او برای فروش سپرده بودیم تلاش زیاد برای فروختن با قیمت بیشتر کرده بود و هر دو موفق شدند و ما باورمان نمی شد که خانه خودمان را بتوانیم با آن قیمت بالا بفروشیم و این خانه را با این قیمت پایین بخریم 🤲🤲🤲☺☺☺
  این فقط یک نمونه بود من این تجربه را در داشتن مغازه ای که به مدت ۲۶ سال است که آنرا داریم و دو ماشین Mercedes و BMW و مسافرتهای خارج از کشور با بلیط بیزنس کلاس دارم 🤲🤲
  البته آنموقع از قدرت ذهن و زنده نگهداشتن رویا با اطلاع نبودم ولی حالا از این آموزش در درجه اول برای متناسب شدن و همینطور خواسته های دیگر استفاده میکنم 🙏🙏👌👌🤲🤲
  خدای مهربانم سپاسگزارم که مرا به سمت روش تناسب فکری هدایت کردی و ممنونم از شما استاد عزیز که اینهمه آموزشهای ارزنده را با جان و دل در اختیار ما قرار میدهید 🙏🙏🙏☺☺☺

  +16