ورود / ثبت نام
0

رؤیای لاغری خود را خط نزنید

رؤیای لاغری خود را خط نزنید
اندازه متن

رؤیای لاغری یکی از مهمترین و بزرگترین رؤیاهای افرادی است که اضافه وزن دارند.

آنهایی که فقیر هستند رؤیای ثروتمند شدن دارند.

افرادی که روابط پرتنشی دارند رویای داشتن روابط عاشقانه و عالی را دارند.

این طبیعی است که هرچه را نداریم، رؤیای داشتن آن را داشته باشیم.

خواستن،‌ فرصتی است که خداوند در اختیار همه ما قرار داده است تا با درخواست کردن، آنچه را نداریم خلق کنیم و لذت خلق کردن اش را تجربه کنیم.

تجربه های خلق کردن ما همان اعمال نیک هستند که در پرونده اعمال ما ثبت می شوند. البته این عقیده شخصی بنده است و انتظار ندارم شما یا دیگران با من هم عقیده باشند.

زمانی که شما به همسر دلخواه خود می رسید و زندگی سراسر عشق و مودت را تجربه می کنید، درخواست شما اجابت شده است و از آنجا که نتیجه درخواست شما همان چیزی است که در رؤیای خود داشته اید، خواسته شما نیک و حسنه می باشد و در نامه اعمالتان ثبت می شود.

رسیدن به رؤیای لاغری، رؤیای خانه، ماشین، پول، همسر، فرزند و هر موضوعی که در زندگی دوست دارید تجربه کنید در واقع خلق کردن خواسته هایتان است و خلق کردن عملی مقدس و مورد تایید و حمایت پروردگار است.

اگر چاق هستید و رؤیای لاغری دارید بدانید که این فرصتی برای خلق کردن جسم مورد علاقه تان است.

 • شما با خلق کردن لاغری برای خود سلامتی به ارمغان می آورید.
 • احساس خوب و عشق به خود را تجربه می کنید.
 • اعتماد به نفس بالاتری را در خود ایجاد می کنید.
 • لذت های متعددی در لاغر شدن است که تا زمانی که چاق هستید از تجربه آن ها محروم هستید.

سلامتی، احساس خوب،‌ شادی،‌ آرامش، لذت از زندگی، آرامش ذهنی، رسیدن به صلح با خود و … دستاوردهای خلق کردن لاغری هستند که همگی مقدس و از صفات بی انتهای خداوند هستند.

پس قدم برداشتن در مسیر خلق رؤیای لاغری خود اقدامی مقدس و ارزشمند است و بالاترین ثواب را برای شما به ارمغان می آورد.

یادآوری می کنم این عقیده بنده است و انتظار ندارم مورد تایید دیگران باشد اما چیزی را مطرح کردم که در این چند سال بودن در مسیر لاغری با ذهن به وضوح تجربه کرده ام و البته در نوشته های بسیاری از شرکت کنندگان خوانده ام که چه تغییراتی در احساس و اعمال آنها ایجاد شده است و جسم آنها چقدر تغییر کرده است.

در مسیر خلق رؤیای دوستانم بارها خوانده ام که چه بیماری هایی از جسم آنها خارج شده و سلامتی جای آن را پر کرده است.

اینکه چگونه به احساس خوب با خود رسیده اند و این تغییر احساس باعث بهبود روابط آنها با فرزندان،‌ همسر، خانواده و اطرافیان آنها شده است.

تغییراتی که در زندگی آنها ایجاد شده است همه نوعی خلق کردن است.

خلق کرد خواسته ای که شاید سال هاست دوست داشته اند در زندگی خود آن را داشته باشند اما راهش را نمی دانستند.

لاغری با ذهن راهی برای خلق خواسته های شماست.

خواسته هایی که به شکل مستقیم یا غیرمستقیم به وضعیت جسمانی (چاقی یا لاغری)‌ آنها ارتباط دارد.

مثال های مشابه زیادی در زندگی همه وجود دارد که خواسته ای در ذهن ما ایجاد شده است و مدتی بعد به طریق گوناگون آن خواسته وارد زندگی ما شده است.

اما خواسته های زیادی هستند که از مدت ها قبل در ذهن ما ایجاد شده اند اما کماکان وارد زندگی ما نشده اند و البته بیشتر آنها هرگز وارد زندگی ما نخواهند شد.

نکته کلیدی و جالب توجه این است که:

تفاوت بین خواسته هایی که وارد زندگی ما می شوند با آنهایی که نمی شوند تنها به دلیل خط کشیدن روی آن رؤیاها در ذهن خودمان است.

ما به طور ناخودآگاه روی رؤیاهای ذهن خود خط می کشیم و اجازه ورود آنها را به زندگی خود نمی دهیم.

شاید شما هم مثل من این تجربه را داشته باشید که مدت ها است دوست داشته ام خواسته ای در زندگی ام داشته باشم اما شرایط آن مهیا نشده است.

اما دیده ام که خواسته ای که برای من محقق نشده است در زندگی فرد دیگری وجود دارد و او دارد از آن خواسته استفاده می کند.

دیدن داشته های او باعث ایجاد حسرت در من می شود و این شروع خط کشیدن روی رؤیای خودم است.

حسرت خوردن برای داشته های دیگران به مفهوم خط کشیدم روی رؤیای داشتن آن خواسته است.

حسرت خوردن به مفهوم غیرممکن دانستن تجربه داشتن آن خواسته در ذهن مان است و در قوانین ذهنی هیچ غیرممکنی به ممکن تبدیل نخواهد شد.

اهمیت موضوع زنده نگه داشتن رؤیاهای خود مخصوصا رؤیای لاغری سبب شد تا آنچه باعث تغییر زندگی ام شده است را از طریق این فایل آموزشی  با شما به اشتراک بگذارم.

اطمینان دارم درک این موضوع و عمل کردن به آنچه توضیح داده شده است سبب می شود تا ابتدا به احساس بهتری نسبت به خواسته های خود برسید، سپس امکان تجربه آن خواسته از حالت غیرممکن به حالت ممکن در ذهن شما تبدیل شود و سپس شجاعت و لیاقت داشتن آن خواسته در شما شکل گرفته و در نهایت آن رؤیا در زندگی شما متجلی می شود.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=23482
برچسب ها:
28 نظر در مورد رؤیای لاغری خود را خط نزنید

دیدگاهتان را بنویسید

   1400/09/11 20:54
   مدت عضویت: 775 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,405 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و ارجمند و دوستان خوب و پر انرژیم 

   چقدر عالی گفتین استاد  که یکی از قویترین ابزارهای ذهن دیدن الگو برای رسیدن به خواسته هست پس من  اگر ببینیم  یکی تونسته به اون خواسته برسه و یا یک خواسته ی ای داشته که به اون رسیده پس منم میگم حالا که اون تونسته پس منم میتونم یا اینکه میگم این خواسته هم هست پس  منم میخوام به اون برسم  و دیگه چون آگاهم خودم رو سرکوب نمیکنم و نمیگم نه بابا من کجا و اون ماشین و یا خونه و یا رابطه ی عاطفی زیبا و اندام و زیبا و … کجا آگاهانه میگم اگر اون انسان تونسته به این خواسته ها برسه پس منم میتونم برسم چون اون انسان منم انسانم پس تحلیل نکنید و نگید که نه برای  من نمیشه و روی اون خواسته خط بکشید  تمرکز خودت رو ببر روی داشتن اون خواسته و بارها بگو اگر منم این خواسته رو  در زندگیم داشته باشم چقدر خوب میشه و چقدر بیشتر  لذت میبرم هر چقدر بیشتر به اون خواسته فکر کنم خداوند راه های رسیدن به اون خواسته رو واضح تر میکنه پس فقط من باید حرکت کنم .

   بیشتر ما در مواقعی که الگو   در اطرافمون می ببینیم  که فردی به اون موفقیت و خواسته  رسیده به ضرر خودمون ازش استفاده میکنیم و خیلی راحت روش خط میزنیم چون با حسرت بهش نگاه میکنیم و همش میگیم خوش به حال فلانی  که این رو داره و من ندارم با این کار هم  روی رویای خودم خط میرنم هم نرسیدن به اون رو تقویت میکنم وروی نداشته های خودمون تمرکز میکنیم .

   منم از وقتی آگاه شدم و در این مسیر هستم اگاهانه توجهم رو گداشتم روی زیبایی های اطرافم روی موفقیتهای انسانهای  اطرافم و اگاهانه اونها رو تحسین میکنم بدون اینکه خودم توانایی  انجام خیلی از اونها رو داشته باشم ولی    ناامید نیستم  و منم دوست دارم و امیدوارم که  اون موفقیتها رو تجربه کنم و لذت ببرم .من  در این مدت بودن در مسیر تمام سعیم این هست که  کانون توجهم رو  اگاهانه کنترل کنم و ورودی خوب به خودم بدم تا به هر انچه که دوست دارم برسم .

   و در زمینه ی لاغری  باید بگم من در گذشته همیشه حسرت افراد لاغر رو میخوردم که خوش به حالشون چقدر کم میخورن  و میل خوردن به خیلی چیزها رو ندارن و بیشتر اوقات میگن سیر هستم ولی چرا من همیشه گرسنه هستم و از هر چیزی زیاد باید بخورم تا سیر بشم ؟و همیشه میگفتم انگار بدن من با اونها فرق داره و اینم سرنوشت منه که با زجر و سختی و چنگ و دندون و  محدودیت و مبارزه خودم رو لاغر کنم و اونها خیلی راحت هر چی که بخوان مبخورن و لاغر هستن و  اما در گذشته  در خیلی از  جنبه های  دیگه هم همینطور بودم من وقتی یه فرد با روابط عالی  رو میدیم که بین اطرافیانش خیلی  محبوب  و دوست داشتنی   بود  و همه احترام اون رو داشتن حسرت میخوردم و یا وقتی  فردی با اعتماد به تفس بالا میدیدم حسرت میخوردم  و یا وقتی کسی با قدرت بیان بالا و زیبا و رسا میدیم حسرت میخوردم و یا وقتی فردی  با شخصیت زیبا و آرام و  دلنشین میدیدم حسادت میکردم  …….خلاصه کلی چیز برای حسرت داشتن بود که من هی از اونها دورتر میشدم اما همیشه هم به دنبال راهی بودم که منم مثل اونها بشم همیشه میپرسیدم علتش چیه چرا یکی باید اینطور باشه یکی طور دیگه ؟؟؟شاید مرور کردن همیشگی  همین سوالها در ذهنم باعث،شده که الان در این مسیر باشم و از ته دلم حس میکنم گمشده ی خودم رو پیدا کردم و بسیار این اگاهی ها بر جان و دل من میشینن.

   و حالا که در این مسیرم همیشه  به خودم میگم منم میتونم همه چیز رو با هم داشته باشم و به چطورش فکر نمیکنم چون اگر بگم چطور  دارم روی رویام خط میزنم .

   من الان وقتی زن موفقی در تمام جنبه ها میبینم خوشحال میشم و میگم اگر این فرد  تونسته  پس منم میتونم  یا حد ااقلش اینه که بگم اگر  همچین چیزی هم هست پس منم میخو ام و  چون  نمونه زیاد در اطرافم دیدم خیلی وقته خواستش در من شکل گرفته و دوست دارم همه چیز با هم داشته باشم هم محبوبیت هم ثروت و هم سلامتی و هم اعتماد به نفس و هم روابط زیبا و هم اندام زیبا و جوانی و شادابی و  هم فرزندان عالی و ….و مطعنم بلخره  یه روزی به مسیر درست برای رسیدن به خواسته هام هدایت میشم  .

   من با بودن در این سایت و دیدن استاد و بقیه ی دوستان شگفتی ساز که تونستن از این راه به راحتی وزن  کم کنن  الگو میگیریم و  بارها میگم اگر اونها و بقیه تونستن پس منم میتونم و بارها به مزایای لاغری فکر میکنم که اگر للعر  بشم چه چیزهایی رو به دست میارم و این انگیزه ی خودم    رو قویتر میکنم که منم میتونم لاعر بشم و کم کم صداهای منفی در من کمتر میشن که تو نمیتونی و بلعکس احساس خود باوری دارم که میتونم در واقع روی رویای لاغری خط نمیکشم  و یا روی رویای زندگی بهتر  داشتن  در تمام جنبه ها خط نمیکشم .و اما  مزیتهای وقتی من لاغر بشم :

   زیباتر و جوانتر و شادابتر میشم و  سبکتر  میشم و در لباسها ازادتر و رها تر میشم  در خوردنم و در فعالیت کردنم ازادی  خواهم داشت در زمانم از ادی بیشتری  خواهم داشت حالم بهتر و از دیدن خودم بیشتر لدت میبرم خوشتیپ تر میشم لباسهای رنگ شاد بیشتری میپوشم و خرید کردن بسبار راحت تری خواهم داشت رفتارهای زیباتر و ارام تری خواهم داشت و در همه جا با بهترین پوشش،میتونم ظاهر بشم و اعتناد به نفس بالاتری خواهم داشت و روابط بهتری با همه خواهم داشت و  به خودم بیشتر ایمان میارم برای خلق خواسته هام و   توکلم و ایمانم بهتر میشه  و میتونم فرد تاثیر گذاری بشم  و برای خیلیها الگو بشم .

   استاد با تعریف این داستان قضیه خونه خریدن شما کلی خواسته ی جدید دیگه هم در من شکل گرفته که چه جالبه حالا که میشه به این شکل خونه خرید  پس منم میخوام  و دوست دارم در شهر دیگه خصوصا تهران خونه ای با این شرایط بخرم  .چقدر زیبا رویای شما به واقعیت تبدیل شد .

   من مطمعنم با قدرت ذهن  همه چیز رو میشه به دست اورد و ما این توانایی رو داریم که هر انچه رو که میخواهیم خلق کنیم اما به شرط اینکه رویاها و خواسته ها رو در  دلمون زنده نگه داریم و روی اونها خط نزنیم .

   من از وقتی که در مسیرم خیلی چیزهای کوچیک و حالا نسبتا بزرگ تونستم جذب کنم فقط،به این دلیل که تحسینشون کردم و گفتم منم میتونم داشته باشم ولی هنوز خیلی خواسته دارم که بهشون نرسیدم و باید روی خودم کار کنم و بیشتر باور کنم که میشه همه چیز رو با هم در بهترین کیفیت ها داشته باشم و کاری به چطورش نداشته باشم و امیدوار باشم که من خالق زندگی خودم هستم تا به مسرهای عالی برای رسیدن به خواسته هام هدایت بشم  

   من قبلا هم در یه کامنت دیگه گفتم که استاد پسر من مصداق همین فایل شما هست هر خواسته ای  داشته باشه  خصوصا در خریدن وسایل دلخواهش اینقدر اون رو در دلش زنده نگه میداره  تا به اون برسه چطور ؟؟با سرچ کردن در اینترنت میره ابعاد اون وسیله و جنس،و شکل و …. تمام جوانب اون رو نگاه میکنه و یا  بیشتز اوقات در مورد داشتن اون با من یا خواهرش حرف میزنه و یا نقاشیش رو میکشه و یا با لگو درستش میکنه و یا با کاعد و چسب  درستش میکنه  تا به دستش بیاره اونم خیلی راحت در واقع باید بگم دل پدرش نرم میشه و خیلی راحت باباش که  قبلا بهش،گفته بود نمیشه میبرش،و براش میخره و همیشه به خودم میگم ببین  رویاهایی که رویا نیستن همینه و من نباید روی اونها خط بزنم و نا گفته نماند من خودم هم  با این راه کلی چیزهای عالی جدب کردم ولی هنوزم بیشتر و با کیفیت تر و بزرگتر میخوام و اینجا هست که بازم پای خدا رو  وسط میکشم و میگم من میخوام چطوریش  رو نمیدونم  من بندگیم رو میکنم تو هم خداییت رو بکن تو خودت گفتی اگر بنده ی من یک قدم برداری من صد قدم برای تو برمیدارم  به قول شاعر اگر اشتباه نکنم میگه  تو خودت پای در ره بنه و هیچ مپرس ….

   پس خدای  مهربانم تو  هدایتم کن به مسیرهای  رسیدن به خواسته هام اونم به سادگی و راحتی و عزتمندانه و کاملا طبیعی 

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/13 12:06
   مدت عضویت: 726 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 638 کلمه

   سلام 🙂

   به به چه فایل فوق العاده ای هم انگیزشی هم امید بخش هم آموزشی در جنبه لاغری و سایر جنبه های زندگی واقعا لذت بردم و خیلی ممنونم که این نکات ریز و ساده دست یابی به رویاها رو که تجربه خودتون هست با ما به اشتراک میذارین بسیار متشکرم

   کاملا درسته تمام آنچه ما در بچگی به دست آوردیم خیلی راحت بوده فقط کافی بوده اصرار کنیم یا بهانه بیاریم یا قهر کنیم(برای ما دخترا…)و بدون توجه به توانایی مالی خانواده بالاخره بدستش می آوردیم چون فقط به داشتنش فکر میکردیم رویاش رو میدیدیم و فقط میخواستیم و باید داشته باشیمش وجهان هم طبق قانون هر آنچه بخوایم رو از هزاران راه مختلف بهمون میده 

   بزرگتر که شدیم فراپوش کردیم نحوه درخواست ها رو ونحوه دریافتها رو و همش ذهنمون رفت دنبال اینکه پس چطور ممکنه من که پولش رو ندارم منکه بابای پولداری ندارم منکه ارث بهم نرسیده و نخواهد رسید شانس برنده شدن توی قرعه کشیها رو ندارم ….خلاصه از این دست افکار که فقط کلکهای ذهنه برای اینکه ما رویامون رو خط بزنیم

   درواقع اولین قدم برای خط زدن رویا همون حسرته و حسادت نسبت به دیگران و داشته هاشون و فراموش کردیم که در جهان بی نهایت همه چیز بی نهایته و اگه یکی اون خواسته رو داره به این معنی نیست که بقیه نمیتونن داشته باشن چون فقط یه دونه است و اونم در اختیار اون یه نفره…..نه بینهایت وجود داره و به اندازه تمام آدمها هم هست و خیلی بیشترش…

   دومین راه همین فکر منطقی و استدلالی ما است که میگه چطور ؟از چه راهی؟ کی قراره کمک کنه؟….و این سوالا …و چون پاسخی براش نداریم بی خیال اون رویا میشیم…

   در صورتیکه اصلا چطور و چگونه اش وظیفه ما نیست ..و به ما مربوط نیست…

   وظیفه ما فقط درخواست کردنه و ایمان داشتن به اینکه حتما محقق میشه …همین

   برای همینه که میگن نشان ظاهری ایمان آرامشه…چون تو وقتی ارومی که مطمئن باشی اتفاق می افته…نگران نیستی چطور قراره رخ بده …ترس نداری که نکنه رخ نده‌…ارامی و امید داری …واین یعنی ایمان ومومنان کسانی هستن که به غیب ایمان دارن…به آنچه نمیبینند ….ولی مطمئن هستن از خالق این جهان ….مطمئن هستن از خدایی که از رسیدن ما به خواسته هامون کیف میکنه و لذت میبره خیلی بیشتر از خود ما مشتاقه که به آرزوهامون برسیم چون با رسیدن ما قدرت او جلوه گر میشه حضور او اثبات میشه….

   و به قول شما این خلق کردن آرزو توسط خودما همون عمل صالحی هست که بارها در قرآن ازش نام برده شده و چه عملی صالح تر از این که ما وجود خدا رو ثابت کنیم و قدرت او رو به آدمها نشون بدیم…

   فقط کافیه در این راه از خواسته مون دست نکشیم زمانش اصلا مهم نیست در زمان درستش رخ میده و ما در همین زمانبندی هم باید به خدا اعتماد کنیم وظیفمون اینه به عنوان مخلوق ….

   لاغری هم خواسته من بوده از زمانی که چاق شدم و روشهای مختلف رو هم براش امتحان کردم ولی جواب نداد و چون از این رویا دست نکشیدم ولی بقیه روشها رو رها کردم به لطف خدا هدایت شدم به لاغری با ذهن و وقتی تصاویر شگفتی سازان رو دیدم خیلی امیدوار و مشتاق شدم که این راه رو ادامه بدم تا به رویام برسم و تصمیم دارم تا با متناسب شدنم از این راه خودم هم یه نمونه باشم برای اثبات درستی این روش…

   روشی که خیییییلی آسون وساده و بی محدودیت و بدون یه ذره عرق ریختن لاغرت میکنه و این طریق درست هست همیشه گفتن بهترین روش آسونترین اون هست و چه روشی آسونتر از لاغری با ذهن 

   با استفاده از نعمت بی نظیر و توانمند و پرقدرت ذهن خودت….

   به قول شما به جای اینکه حسرت بخوریم به اندام متناسب آدمها با خودمون بگیم اینهمه آدم تونستن منم میتونم و اگه فقط همین راه رو رفتن منم باید ادامه بدم توی همین مسیر تا به لاغری دوست داشتنیم برسم👌👌

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/24 06:12
   مدت عضویت: 491 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 446 کلمه

   فایل “رویای لاغری خود را خط نزنید.”:

   برای رسیدن به خواسته هایمان تلاش ذهنی و عملی هر دو لازم است.ما در طول این دوره صد گام، تا الان 99 بار تمرین ذهنی داشته ایم ، بعد از ان هم، انها را به طور عملی تمرین کرده ایم.

   بنابراين وقت ان است که نوشتن خواسته ها و رویاهای خودمون را شروع کنیم. همانطور که استاد گفتند ما با یک سری فرامین ابتدایی به دنیا امده ایم، ولی خیلی از رفتارها و فرامين هایی که ما را به خواسته های خودمون برساند را یاد نگرفته ایم.

   چرا ؟

   چون در فرهنگ ما، ایرانیها انسانهای مهربان و با گذشتی هستند، بنابراین با بزرگ شدنمان به عنوان مادر یا پدر ، خواهر یا برادر ، حتی مادر بزرگ یا پدر بزرگ شدن ، روی خواسته های خودمون راخط زده ایم تا برای ديگران فداکاری کرده باشیم.

   الان پس از سپری کردن 99 گام، موقعیت خوبی داریم که سری به درون خود بزنیم و دنبال خواسته های خودمون باشیم.

   به نظرم ذهن ما مثل یک لپ تاپ میماند. ما وقتی یک لپ تاپ تهیه میکنیم، دکمه روشن و خاموش و یک سری نرم افزار روی ان وجود دارد، بعد ما فرامین دیگری مثل  عکس ، ویدیو و تایپ وغیره را روی ان اضافه میکنیم. دقیقاهمه ما مثل یک لپ تاپ با یک سری نرم افزار روی ذهنمان، به دنیا امده ایم مثل بلد بودن گریه کردن ، خوابیدن ، نفس کشیدن. ما برای انها اموزش ندیدیم.

   اما بعد از ان، برای رسیدن به خواسته هایمان یا تحت اموزش نا صحيح قرار گرفته ایم و یا جوری تربیت شده ایم که اصلا اینقدر درگير مسایل دیگر زندگی بوده ایم که اصلا وقت نکرده ایم که به خواسته هایمان، فکر کنیم.

   الان ما میخواهیم روی لپ تاپ ذهنمان ،مثلا9ویدیو نصب کنیم یا میخواهیم مثلا روی ان عکس بریزیم، بنابراین میتوانیم دو حالت انتخاب داشته باشيم:

   1. انتخاب درست و صحیح:

   به عنوان مثال من دوست دارم هر روز عکس شگفتی سازان را روی لپ تاپ ذهنم بریزم.من دوست دارمبیشتروقتم چه در خانه یا سر کار به فایلهای تناسب فکری، گوش کنم پس من ذهنی و عملی دارم در جهتجهت رسیدن به رویای لاغری ام گام برمیدارم.

   در ضمن اضافه کنم که تکرار این اعمال ارادی ما در جهت خواسته مون باعث میشود که بعد از مدتی ما به صورت غیر ارادی،اتوماتیکی به لاغری و تناسب اندام دلخواهمان برسیم. 2. انتخاب بد و ناشايست:

   به عنوان مثال من دوست دارم هر روز عکس تبلیغات لاغری در یک هفته را روی لپ تاپ ذهنم بریزم.من دوست دارم بیشتروقتم چه در خانه یا سر کار به حسرت خوردن افراد متناسب دور وبرم اهمیت بدهم ،پس من ذهنی و عملی دارم در جهت خلاف رویای لاغری ام قدم برمیدارم و رویای لاغری من به مرور خط میخورد و از بین میرود. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/22 22:32
   مدت عضویت: 293 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 351 کلمه

   با سلام خدمت استاد و همگروهیهای عزیزم.

   خط نزدن رویاها…

   در زندگی همیشه آرزوهایم در حد موجودی وتوانم شکل میگرفت یعنی همون پاتو به اندازه گلیمت دراز کن…ناخودآگاه پاهام همیشه روی گلیم خودم بود و بر طبق موجودی وداشته ها بر روی حساب وکتاب خواسته هام تنظیم میشد..و وقتی بهشون میرسیدم چندان هم خوشحال نمیشدم.‌

   واگر خواسته ای کمی دور از ذهن داشتم اونقدر در حال نقشه وبررسی بودم که وقتی بهش میرسیدم بازم توان خوشحالی نداشتم..

   الان من دارم فکر میکنم که چرا من از بدست آوردن ورسیدن به خواسته هایم حالا در حد واندازه خودم اصلا خوشحال نمیشدم…شاد خوشحاا شدن را بلد نبودم.

   و تازه وقتی یکی یه وسیله ایی..چیزی میخرید وهی ذوق میکرد..مداوم در حال تعجب بودم که حالا یه چیزی خریدی..چرا اینقدر ذوق میکنه.‌

   یعنی ذوق کردن هم بلد نبودم.‌‌وتازه بعد از این دوره های جدب..موفقیت وقرار گرفتن در وادی سایت تناسب ذهنی درک میکنم که خوشحالی وذوق کردن یک نوع سپاسگزاری از خداوند است.وحتما من سپاسگزاری درست وحسابی هم بلد نبودم..

   وحالا اگه خودم یه وسیله نو میخریدم وهنوز راه اندازی نشده بود..یکی میومد ومیدید وتبریک میگفت سریع میگفتم تازه نخریدم…ممنونم.‌

   یعنی اینقدر..بی ذوق بودم من…..

   ولی الان متوجه شدم که میتوانم دامنه توقعاتم را بالا تر ببرم…از لاغری با ذهن شروع کردم..کمی از حد انتظارم طولانی تر شده…ولی هرگز نه تنها بفکر خط زدن این آرزو نیستم .بلکه با استمرار واشتیاق هر روز در این وادی مشغول خواندن و تمرین هستم وبسیار امیدوار.‌

   وجسورانه آرزوهای دور از ذهن هم در خیالم شکفته شده که نه تنها آنها را سرکوب نکردم بلکه با ذوق وشوق در ذهنم مشغول پرورش آنها هستم وامیدوارم که بتوانم آن رویاهایم را تجربه کنم.

   من اعتقادم را به فرامین این سایت بیشتر کردم وهمچنین کوشش واستمرارم را..وتا رسیدن به هدف با جدیت ادامه خواهم داد وپس ار آن هم..چون این راه راه صحیح و درست است..

   مگر میشود راه صحیح را رها کرده دنبال کوره راه باشی…هرگز..هرگز

   امیدوارم که به احساس بهتر نسبت به خواسته های دور از ذهنم دروضعیت فعلی برسم..

   وامکان تجربه آن خواسته ها از حالت غیر ممکن به حالت ممکن در ذهنم تبدیل شود

   وسپس آنقدر شجاعت ولیاقت داشته باشم که در زندگیم رخ بدهد و از رویا به واقعیت تبدیل شود.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/29 23:05
   مدت عضویت: 741 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,619 کلمه

   گام ۹۹ 

   سلام وقت بخیر

   رویای لاغری خود را خط نزنید

   داشتن رویا و آرزو ، باعث میشه ما در زندگی انگیزه داشته باشیم و برای هدفمون اشتیاق داشته باشیم ، تصور کنیم که از فردا که از خواب بیدار میشیم به همه آرزوهامون رسیده باشیم ،هیچ مسئله ای نداشته باشیم ، به هیچ چیزی نیاز نداشته باشیم ، ممکنه تا یه مدتی حالمون خوب باشه ،خوشحال باشیم ولی اگر جهان به همون ریتم ،ادامه میداشت ،زندگی کسل کننده میشد ، هیچ هدفی نداشتیم ، برای هیچ کدوم از خواسته هامون تلاشی نمیکردیم ، بلخره خسته میشدیم از راکد موندن 

   پس داشتن رویا ،به ما کمک میکنه ،نو بشیم ، کاری انجام بدیم ، حرکتی کنیم ،یاد بگیریم و یاد بدیم ، حس اشتیاق در ما بوجود میاره ، همین بودن ما در این مسیر برای بدست آوردن یک خواسته ایه به نام تناسب فکر و اندام ، همین تلاش ها ، بودن ها ،گوش دادن ها و نوشتن ها ،باعث میشه ما احیا بشیم ،سرحال بشیم ،آپ دیت بشیم ،مغزمون فعالیت کنه ،فرش بشه ،سلول هاش بازسازی بشه ،  من افرادیو که میبینم هیچ کاری ،هیچ تلاشی و هیچ اکتی ندارن ،بهشون میگم که تو سکون موندن هاشون میگندن ،مثل آبی که راکد باشه ، پس رویا و آرزو به ما کمک میکنه که برای خواسته هامون حرکتی داشته باشیم 

   جهان هستی بخاطر رویاهایی که انسان ها در سر داشتند ،وسعت پیدا کرده و داره اینهمه رشد میکنه ، این قانون سیستم جهان هستیه ،  مثلا رویای پرواز در ذهن برادران رایت بوجود اومد ،که جهان بسمت پیشرفت بره ، اینهمه اختراع و تکنولوژی اومدن که جهانو وسعت بدن و برای جهان های جدیدتر هم ، پیشرفت های خارق العاده ای در راهه ، برای همین بچه هایی که جدید بدنیا میان انقدر با هوش تر از ما هستن ، چونکه ذهن اونها برای پیشرفت های بعدی باید قویتر ساخته بشه ، دوران ما اینترنت ،جهانو دگرگون کرد ،جهان های بعدی خدا میدونه چه چیزهایی بوجود میاد که ما حتی نمیتونیم بهشون فکر کنیم 

    

   و من میدونم یک روزی لاغری با ذهن جهانی میشه ، گسترش جهان به  سمت راحتر زندگی کردن میره ، آدم ها بیشتر با متافیزیک و قدرت ذهنشون آشنا میشن و بدلیل اینکه روش خوب و راحتیه ،بسمتش هدایت میشن ، همونجوری که خیلی از افراد بسمت ثروتمند شدن از طریق تغییر ذهنشون کشیده شدن و آدم های الان بسیار هوشمندتر از قبل هستن و این آگاهی ها داره گسترش پیدا میکنه و خوشحالم که ما جزء اون دسته از آدم هایی بودیم که زودتر به این مسیرها قدم گذاشتیم‌

   من تو چندین تا پیج اینستاگرام  مرتبط با مطالب ذهنی هستم و میبینم که بعضی از فالورهای منهم در پیج های آموزش ذهنی هستن ، این نشون دهنده اینه که ذهن ها در حال تغییر کردنه ، وقتی وارد کلاب هاوس اساتید آموزش ذهنی میشم و میبینم چقدر انسان مشتاق ،۴ ساعت در اون روم هستن که اون مطالبو گوش کنن و یا صحبت کنن متوجه میشم که جهان بسمت پیشرفته 

   یکی از مهمترین دستاوردهای لاغری با ذهن ،حال خوب و آرامشه ، آرامش هم که سرچشمه ی اتفاقات خوبه ، وقتی حس خوب داری ،آرامش داری ،در واقع با خودت در صلحی ، درونت که آرام باشه ،با جهان بیرونت هم حالت خوبه ،حتی اگر کسی بهت بی احترامی هم بکنه ،میگذری ،چونکه حال خودت خوبه ولی وقتی حال خودت خوب نیست ،کسی بهت سلام هم بکنه ،میخوایی خفش کنی ،حال هیچ چیزیو نداری ،تصور کنیم وقتیکه چاقیم و میخواییم بریم مهمونی وقتی کل کمد لباسو ریختی بیرون و هر لباسیو میپوشی ،یکی از یکی زشتره  تو تنت  ،چه حالی میشی😖 انرژی درونت بهم میریزه ، منفی بافت حالتو میگیره ،حس دوست نداشتنی بودنت بیشتر میشه ، خودتو دوست نداری ، چندین تا چین چربی از کمر و شکم و پاهات زده بیرون ، تو اون لحظه دوست نداری بری مهمونی ، لباسو پرت میکنی و بغزت میگیره ، تصور کنید همون لحظه همسرت یا دخترت بیاد تو اتاقت و بگه آیا آماده شدی که بریم ؟  اون لحظه حتی حوصله صحبت کردن هم نداری ، پس حاله بده خیلی میتونه مضر باشه ، وقتی متناسب شدی و حالت سرحاله ،انرژی عشق به همه میدی ، پس آرامش خیلی مهمه ،با یه لاغر شدن که در اون یه عالمه انرژی خوب هست ،میتونیم به جهان اطرافمون هم حس شادابیو منتقل کنیم   و ما انسان های خوشبختی هستیم ،چونکه از حال بد و چاقی ،بسمت لاغری و حال خوب در حرکت هستیم ،قدر لحظات متناسب بودنمونو خوب متوجه میشیم ،مثل شخصی که بیماری داشته و شفا پیدا کرده و قدر نفس کشیدنشو میفهمه 

   لاغر شدن یکی از خواسته هایی بود که این ۷ سال اخیر، من برای همیشه روش خط کشیده بودم و پذیرفته بودم که راه صحیحی برای لاغر شدن نیست ، البته راهی بنام محدودیت ،رژیم و ورزش بود ولی من دیگه توان رفتن تو اون مسیرهارو نداشتم و تصمیم گرفتم که چاق بمانم ، تو این مدت هم فقط حسرت میخوردم ،حرص میخوردم ،عصبی میشدم ،غمگین بودم ، ناامید بودم  تا اینکه ……..   با قدرت ذهنم برای لاغر شدن آشنا شدم و ورق زندگی من برگشت

    بچه که بودم دلم چیزیو میخواست به پدرم میگفتم و میخرید برام ، عاشق دوچرخه سواری بودم ،اوایل که بلد نبودم که با ۲ تا چرخ کار کنم ، ۴ چرخ استفاده میکردم و یادمه اولین بار که سوار دوچرخه شدم و تونستم چند متر بدون خوردن زمین دوچرخه رو  کنترل کنم ،خیلی خوشحال شدم و بعدش که دوچرخه خریدم از صبح میرفتم دوچرخه سواری تا چندین ساعت بازی میکردم ، اون زمانها فقط به بدست آوردنش فکر میکردم ،میدونستم پدرم برام میخره 

   در کودکی بدلیل اینکه هنوز ذهن منطقی ما بوجود نیومده و ما با منبع خود در ارتباط هستیم ،هر چیزیو که بخواییم، دوست داریم بهش برسیم ،به راه و چگونگی بدست آوردنش فکر نمیکنیم ، فقط خواسته مونو میخواییم ،بزرگتر که میشیم ،ذهن منطقیه ما میره تو حساب کتاب کردن اون خواسته ها ، چطور و چگونه رسیدن ها شروع میشه و چونکه باورهای قدرتمند کننده ای در ما نیست ،باور به فراوانی نداریم ، باور به کمبود و شکست داریم پس انتظارات ما هم بسمت نشدن ها میره 

    بخاطر شنیده ها و دیده های ما ،باورهای غالب ما شکل میگیرن ، باورهای ما ،مشاورین درون ما هستند که به ما میگن میشود یا نمیشود ، اگر باور به داشتن خواسته ایو نداشته باشیم ، اون باور ،مارو  بسمت نداشتن اون خواسته هدایت میکنه و تا زمانیکه بازدارنده هایی در ذهن ما سیو شده باشه ،جز حسرت خوردن راه دیگه ای نداریم ، همونطور که به خیلی از خواسته هامون نرسیدیم و به خیلی هاشون هم رسیدیم ،بستگی داره در ذهن ما چه برنامه های تعریف شده باشه 

    

   قبلا تصور میکردم خدا نخواسته من به هدف هام برسم و با اینکه مطمئن بودم نمیتونم بهشون برسم ولی دلم میخواستشون ، بعدا که متوجه شدم همه چیز برمیگرده به محتویات ذهن من و وارد مطالب آموزشی ذهنی شدم ، تازه فهمیدم که اونهمه سال که زجه زدم ،حسرت خوردم ،حالم بد شد و ناامید شدم ، راهم اشتباه بوده 

    با بودن در مسیر صحیح ،یاد گرفتم که منهم میتونم به خواسته هام برسم حتی به خواسته هایی که بنظر ذهن من دور از دسترسه ، فقط کافیه موانع ذهنیو پاک کنم ،قفل هاییکه در زمان های کودکیم شدم باز کنم ، و توانمندی های خودمو تقویت کنم ، اونوقت در مسیر هدف هام قرار خواهم گرفت ،ذهنم که برنامه ریزی مجدد بشه ، منو به مسیرهای راحتری برای رسیدنم میبره که اونوقت نیازی نیست من کار زیادی انجام بدم ،خودبخود تو مسیر رسیدن قرار خواهم گرفت ،مثل ساختن فرمول های لاغری ،که وقتی ساخته بشه ، بخوام نخوام لاغر میشم 

   برای جهان هستی چه فرقی میکنه ،که من سوار ماشین خاصی بشم یا یه شخص دیگه سوار بشه ، من یه خونه چند هزار متری داشته باشم یا فلانی ، اونها پذیرفتن و خودشونو لایق دیدن ،پس تجربه کردن ، مشگل ما اینه که خواستمونو بزرگ میبینیم ،خواسته بزرگ از باورهای کوچیک ما رد نمیشه ، خواسته مونو بزرگتر از خدای خودمون میبینیم ، وقتی دلمون یه خونه و ماشین خاص میخواد ، حتی نمیتونیم خواسته مونو عنوان کنیم ، میترسیم ، فکر میکنیم اون خواسته ها نباید به ما برسه ،مال ما نیست 😒قبلا که به کرات در حال حسرت خوردن بدن لاغر آدم ها بودم ،تازه اگر پولدار هم بود که دیگه بیشتر حالم خراب میشد که ببین مردم هم لاغرن ،هم پولدارن هم …….. اونوقت من هم چاقم هم هر چی سنگه مال پای منه    و این رفتارهای هر روز من بود    👈 تا اینکه با قدرت ذهن خودم آشنا شدم و شروع کردم به تغییر دادن محتویات ذهنم و رفتارهام 

    

   اولین کارهایی که انجام دادم  ، ترک کردن تمام فیلم ها و سریال ها بود که من اون زمانها علاقه شدیدی به دیدن‌ سریال های ترکی داشتم ، دنبال کردن صفحه حوادث روزنامه همشهری که جزء علایقم بود ،حذف شد ، دیدن هر نوع اخبار حذف شد ، صحبت کردن در مورد موضوعات منفی با آدم های منفی حذف شد ،هر چند اون زمانها خودم از همه منفی تر بودم ،پس نوع گویش خودم با خودم هم تغییر کرد ، من یکی از مخبرهای خبرهای بد در خانواده بودم که بسرعت اون رفتارمو عوض کردم و با همون تغییرات کوچیک کوچیک ،سیل عظیمی از اتفاقات خوب وارد زندگیم شد و من رفتم در مسیرهای بهتر ،در واقع من کار خاصی انجام ندادم ،من کارهایو که قبلا انجام میدادمو دیگه انجام ندادم 

   دیدن دوستانیکه از این راه لاغر شدن به ما کمک میکنه که با اشتیاق بیشتری ادامه بدیم ،همین الان که دارم این فایلو میبینم ،دوستم برام عکسی از خودش فرستاد( دوستم هم در دوره مقدماتیه) ،متوجه شدم میخواد نشون بده  که لباسش گشاد شده براش ، عکسی از برچسب خشکشویی که روی لباسش بود برام فرستاد به تاریخ ۲۰۱۹ ، در واقع از اون تاریخ اون لباس دیگه براش تنگ شده بوده و نتونسته بپوشتش و الان تو تنش راحت شده بود ، بهش تبریک گفتم ،بهش گفتم هر کسی در دوره های ذهنی باشه ،لاغر خواهد شد ،بقول استاد سنگ هم تو دوره ها شرکت کنه لاغر میشه😄  تازه این دوست من اصلا  این دوره رو قبول نداشت ، وقتی منو دید که لاغر شدم هم قبول نداشت و میگفت تو چونکه ۲۷  کیلو اضافه داری برای تو اثر میکنه ولی برای منکه اضافه وزنم خیلی بیشتره ،اثر نداره ، و با وجود اینکه ذهنش بشدت مقاومت میکرد که نذاره  این روشو بپذیره ولی  در انتها جسم ایشون شروع کرده به ریختن ، بهش گفتم به زودی عکست میره در شگفتی سازان😊

   لذت های لاغر شدن :

   ☘من وقتیکه لاغر باشم انسان خیلی بهتر و مفیدتری خواهم بود هم برای خودم هم برای اطرافیانم ، لاغر که باشم بیمار نخواهم شد پس خودم و دیگران را رنج نمیدهم ، کارهای شخصی خودمو انجام میدم پس مزاحم دیگران نخواهم شد

    ☘من شادتر خواهم بود ،هر لباسی که خوشم بیاد میخرم و میپوشم ، انرژیم بالاتر میره ،حالم بهتره، خوشحالترم ، اعتمادبنفسم بالاتره،خودمو بیشتر دوست خواهم داشت ، در جمع ها بیشتر حضور خواهم داشت ، شاد که باشم با دیگران رفتار متعادلتری خواهم داشت ،غر نمیزنم  ☘دوستی هام با دوستانم با کیفیتر خواهد شد ،دوستانم در کنار من احساس بهتری دارن ،پایه کوه و پیاده روی و ورزش دوستانم خواهم بود ، بمن افتخار میکنن بجای اینکه از بودن با من خجالت بکشن ☘وقتی لاغر باشم مهربانتر خواهم بود ، چونکه حس های بد ندارم ،چونکه حسرت دیگران رو نمیخورم و حسادت نمیکنم ،پس مهربانتر خواهم شد ،لاغر که باشم حالم خوبه پس حوصله منهم بیشتر میشه و آدم متعادلتری خواهم بود 

   ☘لاغر که باشم‌خداشناسیم  قویتر میشه ،سالها مسبب تمام چاقی هامو خدا میدونستم ،فکر میکردم خدا منو ناقص خلق کرده ،خواست خدا بوده و با اون افکار از خدا دور شده بودم ولی لاغر که باشم دیگه دست از سر خدا برمیدارم و بهش نزدیکتر میشم 

   ☘ عشق ورزی من عالیتر میشه ،به خودم که عشق بورزم اون عشق به بیرون هم سرایت میکنه ،وجود پر از عشق ،عشق تراوش میکنه ،قبلا وجود چاقم پر از نفرت از خود بود و نفرت به جهان میفرستاد ،عشق ورزیم به جهان بیشتر میشه و جهان اطراف من عاشقانه تر خواهد شد

    ☘رابطم با خانواده م بهتر میشه ، اونها دیگه نگران من و مشگلات چاقیم نیستن ، اونها هم خوشحال میشن و به داشتن فرزند ،خواهر و مادری مثل من افتخار میکنن ،حالم که خوب باشه رفتار مودبانه تر و صمیمانه تری با اونها خواهم داشت 

   ☘ رابطه من با خودم عالیتر میشه ،به خودم نزدیکتر خواهم شد ،خودمو دوست خواهم داشت ،به خودم نگاه میکنم لذت میبرم ،از خودم راضی خواهم بود و حس رضایت بیشتر منو به مسیرهای بهتر هدایت میکنه

   ☘ لاغر که باشم ،حالم بهتره ،حالم که بهتر باشه رابطه من با اتفاقات و رویدادها بهتر خواهد شد ،منکه با حوصله باشم در مواجه شدن با اتفاقات در آرامش رفتار خواهم کرد ،مثلا وقتی من چاقم و یک عالمه عوارض چاقی بهم  فشار میاره ،وقتی با اتفاقی روبرو میشم ،توان مقابله با اونو ندارم ،آرامش ندارم ولی وقتی متناسبم و آرومم ،میتونم با رویدادهای زندگیم برخورد بهتری داشته باشم

   ☘رابطم با متناسب ها هم بهتر میشه ،مرتب بهشون حسادت نمیکنم ،حسرت نمیخورم ،منم احساس نرمال بودن خواهم داشت و فرقی بین من و اونها نخواهد بود ☘رابطم با چاق ها هم بهتر میشه ،باهاشون کلنجار نمیرم چونکه من دیگه تو اون جایگاه  نیستم ،میتونم بهشون کمک کنم بیان تو مسیر لاغری با ذهن

    ☘ من سلامتر خواهم بود، سبکتر میشم ،جوانتر میشم ،سرحالتر و پرانرژی تر میشم 

    

   دیروز رفته بودم خشکشویی محلمون ،صاحبش یه خانمیه ،چند ساله من لباس میبرم اونجا ، ۱ ماه پیش که عقد دخترم بود و لباس عقد دخترمو بردم برای شستن ،وقتی فهمید من دختر بزرگ دارم تعجب کرد ،دیروز که مجدد رفتم لباس بدم برای شستن ، بهم گفت توروخدا راستشو بگو ، دختر بزرگ داری ؟ گفتم آره  ، یکمی شروع کرد به حرفایی در مورد این بیماری زدن ،بهش گفتم رهاش کن انقدر درگیر ناراحتی ها نباش ، بهم گفت مطمئنم شما یه کاری انجام میدی که اینهمه مثبت و جوانی ، بهش گفتم آره من تو کارهای ذهنی هستم ، گفت دیدی گفتم تو یه کاری میکنی 😊 اینها همگی نتیجه کار کردن بر ذهنه 

      ☘لاغر که باشم تفریحات بیشتری خواهم داشت ، براحتی تو جمع میرقصم ، توی کلاس رقصم بهتر عمل میکنم چونکه دقت کردم اونهاییکه متناسب هستن ،رقص تو تنشون قشنگتر میشینه ،لباسها تو تنشون قشنگتره ، میتونم با اعتماد بنفس همه جا حضور داشته باشم و این یکی از قشنگترین لذت های لاغر شدنه

    ☘ لاغر که باشم آینده بهتری خواهم داشت ،در سلامتی و زیبایی بسر خواهم برد و آرامش خواهم داشت و دلهره ای ندارم برای آینده 

   ☘ لاغر باشم منشاء اثر خواهم بود ،میتونم برای افرادی که منو میبینن موثر باشم ،میتونم این متدو به دیگران معرفی کنم تا دیگران هم امیدوار بشن برای لاغر شدن ،لاغر بشم نفعم بیشتره تا چاق باشم ،حداقل آلودگی تصویری برای خونم و جامعه م نخواهم داشت ، میتونم لباس های رنگی بپوشم که محیط شهرم خوشرنگتر بشه بجای تیره پوشیدنم

   ☘ وقتی لاغر باشم ، حالم بهتره پس رابطم با حیوانات و گیاهان و پرندگان بهتر خواهد بود ،چونکه دیگران را مقصر چاقیم نمیدونم و با خودم در صلحم ،با حیوانات و گیاهان هم مهربانتر خواهم بود

   ☘ من لاغر باشم خوشبختر خواهم بود،خوشحالتر خواهم بود،یکی از گزینه های خوشبختی، داشتن سلامتیه ،وقتی لاغر باشم سلامترم پس خوشبخترم 

   ☘در کل وقتی لاغر باشم انسان بهتر و بخشنده تر ،با خدا تر ،معنوی تر ،مهربانتر ،شادتر ،با گذشت تر و با کیفیتری خواهم بود

   من هم میتونم متناسبتر بشم و رویایی لاغر شدن خودمو تجربه کنم فقط کافیه به نیروی قدرتمند درونی خودم ایمان بیارم ،محتویات ذهنمو تغییر بدم‌ ،اونوقت نتایج وارد زندگیم میشه 

    همونجوری که  به خیلی از خواسته هام رسیدم ،به تناسب دلخواهم هم براحتی خواهم رسید و لذتشو خواهم برد فقط کافیه بمونم در این راه تمرین و تکرار کنم ،من رویای خودمو تیک خواهم زد همونجوری که خداوند منو هدایت کرد اینجا در ادامه راهم هم کمکم خواهد کرد تا به نتایج مورد دلخواهم برسم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/22 00:59
   مدت عضویت: 354 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 845 کلمه

   سلام و درود پاینده باشید 😍

   رویای لاغری یکی از مهمترین رویاهای افراد چاق هست همانطور که رویای فقیران ثروتمند شدن است و رویای بیماران سلامت بودن و رویای افرادی که در روابط عاطفیشون شکست خوردن یک رابطه ی صمیمانه ی عاشقانه و این طبیعی است که اون چیزی رو که نداریم رویامون باشه .

   و خداوند درخواست رسیدن به رویاهامون رو در ما قرار داده تا تجربه ای جدید خلق کنیم و در صورت لذت بردن از خواسته و عملی کردن هدفمون یک نامه اعمال  

   نیک برامون ثبت بشه و ثواب ببریم  و خداوند خودش ما را در رسیدن به خواستمون حمایت می کنه و خودش ابزاری در ذهن ما قرار داده برای خلق رویامون اما ما خیلی وقتها از این ابزار قدرتمند نا اگاهانه در جهت خط زدن رویامون استفاده می کنیم .افرادی هستند که خیلی راحت به بعضی از رویاهاشون رسیدند چون در ذهنشون توان رسیدن به اون خواسته رو داشتند و اما تعدادی از خواسته هاشون رو با اینکه خیلی بهشون علاقه مند بودند  دریافت نکردند و رویاهایی هم هستند که هرگز عملی نمی شوند ‼️بارها شده از کودکی تا کنون ما اون وسیله و شرایطی که رویامونه رو در دست افراد دیگری و یا شرایط زندگشون دیدیم مثلا در کودکی وقتی اسباب بازی یا دوچرخه یا خوراکیهای در دست دیگران و هم سن و سالهای خودمون می دیدیم اون لحظه دلمون می خواست داشته باشیم و اون حس رو تجربه کنیم و چون تجزیه تحلیل فکری نداشتیم و گفتگویی که حالا پدرم توان مالی خرید این وسیله رو نداره و یا من کجا و این خواسته کجا یا چگونه و چطور میشه !؟و فقط ما می خواستیم می خواستیم و کاری به شرایطش رسیدن نداشتیم و با بهانه گیری و تکرار و یاداوری موضوع بالاخره به خواستمون می رسیدیم و اما وقتی بزرگ شدیم و آموزشهای غلط ذهنی انبوه افکار و فرمول های ذهنی نمی توانم را در ذهن ما به وجود آورد  با تجزیه و تحلیل فکریمون احساس ناتوانی پیدا کردیم و رویامون رو خط زدیم و سرکوبش کردیم و در ما تبدیل شد به حسرت ‼️وقتی نمی تونیم درست فکر کنیم  و اون خواسته رو بزرگ و دور از خودمون میبینیم 

   سریع شروع می کنیم به تجزیه تحلیل میگیم خدا شانس بده یا خوش به حالش یا این بچه پولداره بهش ارث رسیده شانس دارند پارتی دارند دزدی کرده و غیره .و نا آگاهانه رویامون رو خط می زنیم و اون رویا رو خیلی بزرگ و دور از خودمون می بینیم .

   اما اگر به صورت الگو به موضوع نگاه کنیم که اونم مثل من انسانه اگر اون تونسته منم میتونم و خودمون رو تو اون شرایط ببینیم و اون لذت رو حس کنیم و باور داشته باشیم که ما هم می تونیم داشته باشیم خداوند مسیر رسیدن به اون رویا رو برامون واضح می کنه .

   رویای لاغری هم باعث میشه با قدرت خودمون از فرصتی که در اختیار داریم جسمی جدید خلق کنیم و به سلامتی برسیم ،اعتماد به نفس بالایی بگیریم ،زیبای و سبکی رو تجربه کنیم پوشیدن لباسهای شیک و متنوع و رنگهای شاد و روشن و از همه مهتر رسیدن به صلح با خودمون و خدا و مواد غذایی 😍

   اما خیلی وقتها با دیدن افراد متناسب ناراحت میشیم میگیم چطور تونسته خوش به حالش ،راحته همه چی میخوره چاقم نمیشه و حسرت ایجاد میشه تا رویای لاغری من خط بخوره و تاکید بر فرمول ذهنی چاق میشه که من نمی خورم ولی چاق میشم و توجه و تمرکز می ره روی موضوع چاقی گاهی هم افراد چاقتر از خودمون رو میبینیم و میگیم خدارو شکر حالا من دیگه انقدرم چاق نیستم بیچاره !و باز توجه ما روی چاقی میره .

   خیلی وقتها شد که  ما تصمیم میگرفتیم از فردا ورزش کنیم یا رژیم غذایی بگیریم اما انگار یه نیروی درونی اجازه نمی داد و اون همون نیروی سرکوب شده لاغری بود …بنابراین ما باید از الگوهایی که داریم به رویای لاغریمون قدرت ببخشیم  مثل استاد جان و شگفتی سازان عزیز و ببینیم رویامون وجود داره اونا چه حسی دارند و انگیزه و اشتیاق بگیریم برای خلق رویامون .

   من به خیلی از رویاهام رسیدم گردنبد طلایی که پشت ویترین بود و من عاشقش شده بودم و می گفتم اون مال منه و در عرض سه روز مال من شد همین هفته ی پیش بود سیم هندزفری گوشیم قطعی پیدا کرد و من گفتم حتما عالیترش میاد و همه چیز به نفع من در جریانه و همسرم همون شب به طرز عجیبی یک هندزفری بی سیم به روز برام خرید ….دختر سه ساله من مدتی است دوچرخه میخواد هرروزم یادآوری می کنه و بهم خبر رسید که از چندماه جلوتر پدربزرگش براش خریده همسرم همیشه می گفت یعنی میشه ما یه صدمتر زمین تو شمال داشته باشیم ؟اما من رویای داشتن زمینی ۵۰۰متری رو داشتم و در کمال ناباوری ما باهمون پولی که باید برای زمینی ۱۰۰متری هزینه می کردیم صاحب زمینی ۵۰۰متری شدیم از وقتی در مسیر آموزشهای ذهنی هستم به طرزی شگفت انگیز رویاهام محقق می شوند مخصوصا ثروتهای معنوی و امروز من خیلی خواسته دارم تازه دارم زندگی کردن رو یاد می گیریم لذت بردن و خدایی که همواره تحت حفاظت و هدایت و حمایت او هستم ….🍃🌸🍃🌸🍃🌸

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   abolhasanefarzane1@gmail.comcom
   1400/03/15 21:43
   مدت عضویت: 345 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 907 کلمه

   سلام دوستان واستاد گرامی گام ۹۹ اینکه ما ادمها از تواناییهای ذهنیمون استفاده میکنیم اما خیلی از ماها در جهت منفی از ذهنمون استفاده میکنیم  ونمیدونیم که از این شرایط میتونیم در جهت بهتر کردن زندگیمون وشرایطمون وجسممون استفاده کنیم وهمه ما از بچگی بخاطر داریم که ی اسباب بازی وچیزی رو در دست دوستمون هم سن وسالامون میدیدیم وهمون لحظه دوست داشتیم که ما هم اونو داشته باشیم وشروع میکردیم به بهانه گرفتن که منم اونو میخوام واون وارد زندگیمون میشد ومن از دوسالگی تا الان خاطراتشو وقتی فکر میکنم یادم میاد اما یاد ندارم که اینجوری تونسته باشم چیزی رو وارد زندگیم کنم واین ی عقده تو دل من شده بود به طوریکه وقتی دختر بزرگم‌بدنیا اومد وچند ماهه شد از دوچرخه که اون روزا شکل خرگوش بود وجنسش خیلی محکم بود براش خریدم یکم بزرگتر که شد ی موتور پلاستیکی بود که چرخ داشت خریدم واگر خراب میشد ی بچه بزرگتر سوار میشد میشکست دوباره میرفتم میخریدم یکم بزرگتر دوچرخه وهمین طور دوچرخه ها بزرگ وبزرگتر شدن اینجوری فکر میکردم عقده من از بین میره خدائ کم میشد ولی از بین نمیرفت وبرای بچه دومم همین طور از دوچرخه اسکوتر اسکیت و…براش تهیه کردم ولی در بزرگسالی از این روش استفاده کردم که دیدم ی مبلی رو خیلی دوستش داشتم که ما هم مبل داشته باشیم وبعد از مدت کمی وارد زندگیم شد مبل فرش روفرشی ال ای دی ودیگه یادم نمیاد وهمه بچه ها همین کار رو میکنن وقتی اسباب بازی چیزی میخوان میان ومیگن واگر براشون نخری پا فشاری میکنن تا براشون تهیه کنی والان هم از این روش استفاده میکنیم که ی وسیله رو میبینیم حالا هر جا که چقدر اسون میکنه کار ما رو اگر وارد زندگیمون بشه مثل تسیاب برقی چقدر کارمون راحت وبهتر میشه ووما هم دوست داریم که داشته باشیم وحالا داریم ونکته مهم اینجاست که ما خواسته هامونو با تواناهیهامون مقایسه میکنیم وقتی میبینیم که من که نمیتونم اونو بخرم سریع روی خواسته مون خط میکشیم وما الان بعصی موقعها وقتی میبینیم که مثلا دوستم ی تیشرت خریده ومنم میگم‌خوب منم لازم دارم ووتوان خریدشو دارم میرم ومیخرم اما اگر دوستم ی چیز گرونتر بخره مثل موبایل ماشین که در توان مالی اون لحطه من نیست من چجوری میتونم اونو بخرم اون گرون من پول ندارم اون خواسته رو تو دهنم خط میزنم واین باعث حسرت وعقده در ما میشه ومیگیم خوشبحال فلانی فلان گوشی خرید چقدر خوب میشد منم میتونستم بخرم وخیلی وقتا هم به خودمون بد وبیراه میگیم که منکه شانس ندارم ی شوهر پولدارم که ندارم هر چی بخوام برام بخره این حرفا وواگر ی خواستهای بزرگتر از توانایی شماست بجای اینکه حسرت بخوری وخودتو سرزنش کنی من ندارم کاشکه منم میتونستم بخرم این فکرها باعث میشه رویات خط بخوره ویکی از قویترین ابزار دهنی برای رسیدن به خواسته هامون دیدن ودیدن الگو وقتی ی چیزی رو میبینی باید بگی عه اینم هست پس اینم میشه که داشته باشم واینجوری این خواسته در شما شکل میگیره وقتی ی چیزی رو میبینید ویا از چیزی خوشت میاد بجای اینکه سرکوبش کنی باید بگی عه من میتونم داسته باشم فلانی داره پس منم میتونم داشته باشم وتحایل نکنید که اون بهش ارث رسیده تو چی داری اون پول داره تو که مول نداری ونباید خواسته مونو خط بزنیم باید اجازه بدیم به داشتنش فکر کنیم که اگه داشته باشم چی میشه اگه تو زندگیم باشه ندگیم چقدر راحترمیشه ومن با رسیدن به این خواسته ها چه لدتهایی میبرموچقدر حالم خوب میشه چقدر احساسم خوب میشه وباید بشینی وبهش فکر کنی هر چه بیشتر فکر کنی خداوند راهای وارد شدن اون خواسته به زندگیتو بهتون نشون میده وایندمثالددر مورد لاعریم صدق میکنه وما با توجه کردن به فرد چاق احساسمون بد میشه میگیم بابا منکه خوبم این دیگه چه بدبخت بیچاره ایه نمیدونیم که داریم این خواسته رو در دهنمون شکل میدیم که من میخوان عین این باشم چرا من عقبترموهی سال به سال چاقتر میشیم وحالا از طرف دیگه اگه فردی متناسب ببینیم میگیم هر چی دوست داره میخوره وما با حسرت خوردن به خودمون صرر میرسونیم بنابر این شما میتونید با دیدن افراد متناسب وفکر کردن به اینکهدتناسب اندام میتونه چه نقشی در زندگی من داشته باشه ذهن ومعزتو تحریک کنی که شما رو به سمت لاعری هل بده وقتی ما به روی رویاهامون خط میکشیم ی نیرویی در ما بوجود میاد که که وقتیم ما تصمیم میگیریم ورزش کنیم رژیم بگیریم این نیرو نمیداره رویاها رو نباید خط بزنیم باید به داشتنش فکر کنیم به احساسی که در شما ایجاد میکنه فکر کنید وباید باور نی که تو هم میتونی اون رویاتو داشته باشی وتجربه ش کنی ویواش یواش قدم اول برمیداری وهمه چیز اینجوری باید بدست بیاری ولاعریم همینه رویای لاعریتو خط نزن برید عکسهای شگفتی سازان ببینید که اینا هم ی روزی مثل من وشما بودند والان در این شرایط عتلی هستند خوا رو شکر وقتی عکسها رو میبینی داری الگو به دهنت میدی به چطورش فکر نکن که فلانی لاعر شده من هنوز لاعر نشدم بگو منم میتونم اگه بشه چقدر خوب میشه چقدر روحیه ام تعییر میکنه چقدر شاد میشم چقدر احساسم خوب میشه ترامش میگیرم وچقدرهای دیگه  به مزایای لاعری فکر کن اینجوری رویا تو تقویت میکنی وقتی شما هر روز فایل گوش میدی تمرین مینویسی دیدگاه میخونی تصویر شگفتی سازان میبینی داری به دهنت اگاهانه تایید میکنی که منم میتونم لاعر بشم واین روند ادامه بدی میبینی که انتطارت تعییر میکنه نیروی دورنیت تعییر میکنه این دفعه میگه تو میتونی این کار رویای شما رو تقویت میکنه 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/24 19:24
   مدت عضویت: 775 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,926 کلمه

   خیلی از ما در استفاده ی منفی از ابزار  ذهنی خودمون خیلی خوب و عالی و با مهارت هستیم حالا شاید ناگاهانه  اما نمیدونیم از اون میشه در جهت  مثبت هم استفاده کنیم .(واقعا استفاده از ابن ابزار  ذهن رو به ما یاد ندادن  و به ما نگفتن چه قدرتی داریم  و ما  اصلا نمیدونم این ابزار چه استفاده هایی داره و  برای همین نمیتونیم زندگی دلخواهمون رو رقم بزنیم و خودمون رو محکوم به  سر نوشت از پیش تعیین شده میدونیم و هیچ تلاشی نمیکنیم و یا باور داریم نمیشه  اون طور که دوست داریم زندگی کنیم و  زندگی شانسی هست  و یا زندگی روی خوش به بعضیا نشون داده و  به بعضیا نشون نداده  و چیزی دست ما نیست هر طور خدا بخواد ما هم راضیم به رضای خدا و   … اما باید بدونیم هر جا هستیم حق ما هست و خودمون خلقش،کردیم )

   ما از بچگی شده  خیلی وقتا اسباب بازی  میخواستیم  و به پدر و مادر گفتیم و اونها هم برای ما خریدن .و من یادم میاد در گذشته چون خیلی از دوستهام فلان چیز رو داشتن منم به اون رسیدم  حتی الان هم خیلی وقتها یه وسیله رو میبینم تو  خونه بعضیا و  میبینم چقدر کار رو ساده کرده و به اون فضا و  زیبایی داده و ما هم میریم میخریم  و یا من خیلی وقتها میبینم یه لباس قشنگ تن دوستم  بوده و  من خوشم  اومد  و  رفتم خریدم و اما خیلی وقتها یه چیزی میبینم اما چون اون خواسته در توان ما نیست مثل ماشین یا موبایل  روی اون خط میزنیم و اون رو تبدیل به حسرت میکنیم .(من بسیار این تجربه رو داشتم مخصوصا از وقتی وارد این دوره ها شدم یه همزمانی هایی رو تجربه میکنم که فقط بعدش  از شدت خوشحالی و هیجان نمیدونم به کی بگم و خدا رو شکر میکنم و اما منتظر چیزهای بزرگتر هستم و از این نوع همزمانی ها در مقیاس بزرگ میخوام و منتطر اونها هستم و میدونم از همین خلق جیزهای کوچیک به چیزهای بزرگ میرسم و اگر به اونها توجه کنم و اگر همیشه به خودم یاد اور بشم که میتونم منم خلق کنم  موفق  می شم و  برای من بزرگترین و بهترین  خلقم خلق اندام ایده الم بوده و شکر خدا با این کار ایمانم به خودم بسیار بیشتر شده )

   پس حواست باشه خودت رو تخریب نکن حسرت نخور و  خواسته ات رو سرکوب نکن و  روش خط نزن و به جاش  بگو منم میتونم اون رو داشته باشم اون انسان  هست و منم انسان هستم و تحلیلش نکن  تا به خواسته ات برسی و همیشه به خودت  بگو با داشتن  اون خواسته چقدر حالت بهتر  هست و  چقدر لذت بیشتری میبری و خداوند شما رو بهتر هدایت میکنه .(من همیشه به خودم میگم من که تا اینجا تونستم برای خودم اندام عالی خلق کنم پس  یک جسم بهتر  و عالی تر  هم  میتونم  خلق کنم و به اون لاغری مد نطرم که اندام کشیده و لاغری هست برسم به شرط استمرار و تعهد و اشتیاق من به هر چی که دوست دارم میرسم و هر گز بر روی رویای خودم که اندام با وزن ۵۹ کیلو و سایز ۳۸ هست  خط نمیزنم و مییدونم  که  میرسم  و هیچ مانعی بر سر راه خودم نمیبینم و خیلی برام  طبیعی هست که در جسم ایده الم باشم و حق من هست که باشم و هیچ استرس و دلهره ی ندارم که شاید نرسم نه مطمعنم به زودی میرسم )

    

   همه ی افراد چاق از این قانون به ضرر خودشون استفاده میکنن و خیلی وقتا  با رفتن روی ترازو حالشون رو بد کردن یا با دیدن افراد چاق گفتن چه خوب  که اندازه ی این فرد  نیستم و  یا با دیدن افراد لاغر حسرت خوردیم که چرا من نمیتونم مثل اون باشم و همیشه از هر چیزی که دیدم به ضرر خودمون استفاده کردیم و همیشه گفتیم خوش به حال فلانی و در واقع با این حرف زدن گفتیم من بد بخت بیچاره هر  چیز بخورم چاق میشم .(من در راه لاغری  خیلی کارها کردم که بر خلاف قوانین این دوره بوده  مثلا من بارها حسرت خوردم و یا بارها رفتم بر روی ترازو و حالم رو بد کردم و یا نگاه به چاقهای اطرافم کردم و یا …..نتیجه همیشه برای من چاقی بیشتر بوده و اما الان که دارم بر روی خودم کار  میکنم   دقیقا بر عکس این کارها رو انجام میدم و هر چی استاد گفتن به همونا عمل کردم و کلی نتیجه ی عالی گرفتم و میدونم اگر من خیلی از کارها رو نکنم و انجام ندم خود به خود لاغر میشم و نیاز به انجام کار خاصی نیست و من عاشق این سبک و این روش زندگی کردنم و لدت میبرم از بودن در ووره ها و کار کردن بر روی خودم  )

   خیلی وقتا دیدیم تصمیم به لاغری گرفتیم اما یک نیروی درونی نمیزاره من به اون چیز برسم و وقتی نااگاهانه 

   هر آنچه من در چند ساله به دست آوردم  و زندگی کردم بر اساس همین الگو بوده  که تو نمیتونی و یا تو شانس نداری و یا این ها برای تو نیستن و ….  و باعث شده بود قبلا من به هیچ جا نرسم اما از وقتی استاد با قوانین اشنا شد به هر چی خواستن رسیدین حتی همین کسب و کار اینترنتی  استاد ،زمانی که  ایشون  معازه داشتن و دیدن افرادی هستن که کار اینترنتی دارن نگفتن این شانس داره من کحا و این کجا  با وجود اینکه  ایشون توانایی صحبت کردن و ایده  ی خاصی نداشتن  ولی به اون شعل مورد نظر خودشون رسیدن 

   وقتی این افراد موفق رو دیدم   در من هم این ایده شکل گرفت و روی این خواسته ام کار کردم و خط نزدم  روی اون و بعد از یک مدت کار کردن روی خودم  من کار اینترنتی رو شروع کردم حتی در مورد ماشین خوب داشتن هم همینطور وقتی کسی رو  می دیم که ماشین عالی داره دیگه نمیگفتم این دزدی کرده کار خلاف کرده و دیگه از این افکار نداشتم چون قبلا نمیتونستم تحلیل کنم که چطور فردی اینقدر پول داشته باشه پس  روشون خط میزدم و اما حالا به چطورش فکر نکن و روش خط نزن و فقط به بودنش فکر کن و جلو برو تا بهش برسی .(تمام هنر ما همین هست که الان با این شرایط خودمون به اون چیزهایی که نیست نگاه کنیم و تمام چیزهای اطراف رو اون طور که دوست داریم باشن نگاه کنیم و رویا داشته باشیم و روی رویای خودمون خط نزنیم و با این کار رویا رو در  خو دمون زنده نگه داریم  و کاری هم به چطورش ندارم و فکر هم نمیکنم چون روند من رو کند میکنه و مانع درست میکنم برای حرکتم و  به جای این کار نمونه هاش رو در اطراف  خودمون  پیدا کنیم و بیشتر برای ذهنمنون منطقیش کنیم که میشه  من بارها گفتم میشه لاعر بشم چون استاد و دوستان شگفتی ساز تونستن حتی در زمان کم وزنهای اضافه زیادی رو کم کردن مثلا در دو ماه ده کیلو کم کردن پس منم میتونم  و من که در حد  پنج  یا چهار کیلو اضافه دارم به راحتی اون رو کم میکنم و برای جسم و ذهن من این کم کردن اصلا چیز زیادی نیست و به راحتی  از دستش میدم  مثل گدشته ی خودم که با این روش  کلی وزن کم کردم و ذهن من با این خواسته ی من کاملا هماهنگ هست و من به زودی این حلب روعن ر و هم زمین میزارم و متناسب میشم و رها و سبک میشم  ) 

    

   همه ی موفقیتها زندگی رو به همین روش به دست بیار و حتی لاغر شدن هم همین طور  هست . هر روز تصاویر شگفتی سازان رو برو ببین و کاری به چطورش نداشته باش و روی لاغریت خط نزن و به مزایای لاعر شدن فکر کن و اینجور رویات رو تقوبت میکنی و رویات رو خط نزن  و اما اگر بری در آلبوم شگفتی سازان خیلی منطفی تر این رویا رو زنده  تر نگه میداری .

   اگر هر روز یک فایل گوش میدی  و آگاهانه تاییدش  میکنی  که منم میتونم متناسب بشم  پس کم کم انتطار شما از خودتون تغییر میکنه و اون نیروی بازدارنده ی درون انگار صداش ضعیف میشه و تعییر میکنه  وقتی که روی خودمون کار کنیم با دیدن و گوش دادن و نوشتن تمام چیزها رو از این طریق به وجود میاری .(من هر روز یک فایل گوش میدم و اون رو تایید میکنم  با نوشتن دیدگاه هم و خوندن نطر بقیه و اصلا اون صدای منفی باف درون من بسیار صعیف هست و انصافا من از ا ول دوره  در مورد لاغری  با این روش خیلی نجوای منفی  نداشتم  که نمیشه و یا  تو لاعر نمیشی اگر هم داشتم بعضی جاها از این بود که تو چرا کاری نمیکنی برای لاعری  نه ورزشی نه رژیمی که اونم به خاطر این  بوده که  این همه   سال در مغز ما کردن تنها راه درست لاعری از طریق رژیم و ورزش هست و اما من با استمرار  داشتن و تعهد و اشتیاق و انگیزه تو نستم  صدای اون رو کم و کمتر کنم و صدای مثبت درونم که میگفت لاعری با این روش درسته و این جواب میده فقط هر روز برو جلو تو میتونی باید ادامه بدی بلند تر بود و من به خاطر ارامش،و حال خوبی که در این راه داشتم حتی حاصر نبود برای یک روز هم به روش قبل زندگی کنم و اصلا به اون سبک  غذاا بخوردم و رفتار کنم  و تا جایی که تو نستم افکار و باورهام و  رفتارهام رو تغییر بدم جسمم هم تغییر کرده و موفق شدم و هر روز به صدای مثبت درونم که میگه تو داری لاعر تر میشی گوش میکنم و ناامید نمیشم و شکست نمیخورم )

   من  هم دوست دارم یه خانه ی عالیتر با تمام امکانات بخرم و کلید بندازم برم داخلش  

   من هم دوست دارم یه ماشین بزرگ و  جادار و اپشن دار    خارجی و به روز و شاسی بلند داشته باشیم 

   من هم میتونم یک شغل عالی با در آمد خوب بدون زحمت فیزیکی خاصی و بدو ن نیار به سرمایه و مدرک خاصی  داشته باشم  و در اون موفق بشم 

   من هم میتونم یک شخصیت تاثیر گذار و مثبت داشته باشم   و  قدرت بیان  خیلی خوبی  داشته باشم .

   و من میدونم رویا های  من به  واقعیت تبدیل میشن  وبه بودنشون  فکر  میکنم  که اگر الان  باشن  چه تغییری در  من  و زندگی  من  به وجود میارن و به خودم   میگم  من هم میتونم چون بقیه تونستن.(من واقعا قبول دارم میتونم یک زندگی عالی رو خلق کنم و از چیزی که الان دارم بازم بهتر و بهتر بشم و اینقدر لاعری برای من چیز  ساده و طبیعی  و  دست یافتنی شده که دیگه فکر میکنم  نیاز به هیچ کار خاصی نیست و همین طور که دارم هر روز  حلو میرم لاعر تر هم میشم و به دنبال بهتر کردن بقیه جوانب زندگیم هستم  و قطعا میدونم به مسیرهای درست هداست میشم و اونها رو خلق میکنم من خالق زندگی خودم هستم  استاد چقدر عالیه این سبک لاعری من اصلا وارد سایت شما شدم که به اندام  ایده الم برسم و اما  الان به دنبال جست  و جوی این دنیا و قوانینش و خودم و خالق این دنیا و خیلی از چیزها شدم و من همه ی اینها رو از لطف خدا به خودم و از لطف و مهربانی شما استاد گرامی  میدونم  و  یادم میاد میخواستم به چی برسم و از شر چاقی رها باشم  و حالا چه افکاری دارم و میخوام به کجا برسم و اما روی هیچ کدوم از رویاهام خط نمیزنم و همه رو زنده نگه میدارم حتی لاعری ایده ال خودم شاید از نظر خیلیها من الان لاعر باشم ولی بازم میخوام ایده آلتر بشم  و میدونم به زودی بهش میرسم چه بخوام چه نخوام میرسم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/12 10:57
   مدت عضویت: 726 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 874 کلمه

   سلام🙂

   اسم فایل که خودش کلی انگیزاننده است

   نوشته های ابتدای فایل رو که میخونی از اینکه این رویا رو داری که لاغر بشی کلی کیف میکنی که رسیدن به این خواسته و خلق اون چه نیکی و حسناتی برات میاره و از اینکه خداوند این قدرت و توانایی ذهن رو در خلق رویاهات برات قرار داده چقدر لذت میبری و شکر گزارش میشی🙏🙏🙏

   همه ما انسانها با این توانایی ذهن به دنیا میایم چون ما همگی از جنس اون انرژی مبدا هستیم که قدرت خلق کنندگی داره ومیتونیم با داشتن آرزو ورویا و زنده نگه داشتنش و درنهایت خلق آون آرزو دنیا رو گسترش بدیم هم خودمون لذت ببریم و هم دنیا رو جای بهتری برای سایر آدمها کنیم😍😍

   تمام آدمهای دنیا این توانایی رو دارن و هیییییچ فرقی بین اونها نیست چون وقتی مبدا همه یکی هست پس ذرات جدا شده از اون مبدا هم مثل هم هستن و مثل اون مبدا و در واقع همه یکی هستن و اینه معنی اون وحدت و یگانگی و توحید 👌👌👌🙂

   اینهمه انسان موفقی که در موضوعات مختلف میبینیم که در قسمتهای مختلف دنیا رو گسترده کردن هیچ فرقی با ماها ندارن فقط به این توانایی آگاه شدن و از اون دارن استفاده میکنن افرادی مثل بیل گیتس ،برادران رایت،هنری فورد،ادیسون،انیشتین و….

   این توانایی ذهن ما است که به هر چیزی توجه و تمرکز کنه میتونه اونو تا بی نهایت گسترش بده و هیچ محدودیتی هم براش وجود نداره ما با ذهنمون میتونیم خودمون رو به تناسب برسونیم و حتی بیماریهامونو شفا بدیم حتی بدون استفاده از دارو وکم کم علم اینو ثابت میکنه که همانطور که با توجهات منفی و استرسهای مزمن و فعال کردن مداوم محور هیپوتالاموس هیپوفیز ادرنال سیستم ایمنی رو ضعیف کردیم و رشد و ترمیم و بازسازی رو در خودمون متوقف کردیم میتونیم خودمون رو از این وضعیت خلاص کنیم و اونوقت بدنمون همیشه سالم و زیبا و جوان و متناسب بمونه چون دیگه استرسها و توجهات منفی رو متوقف کردیم و برگشتیم به تنظیمات کارخونه که خداوند در روز اول در ذات و طبیعت تک تک ما قرار داده😍😍😍👌👌👌

   ذات و طبیعت این ذهن اینه که میتونه تا بی نهایت گسترش پیدا کنه ولی اختیار به دست ما است که به کدوم جهت هدایتش کنیم اکثر ما انسانها در جهت منفی داریم گسترش میدیم با باورهای اشتباه و افکار منفی و گسترش اونا با تمرکزو توجهمون به همین دلیله که اینهمه بیماری و ترس و نگرانی و روابط درب و داغون و کسب و کارهای ورشکسته و اقتصادهای بدردنخور و فقر و …در دنیا وجود داره

   چقدر تکنیک شما برام جالب بود که وقتی خواسته ای داریم که بقیه دارنش به جای اینکه حسرت بخوریم به خاطر نداشتنش با خودمون بگیم عه چه جالب پس میشه اینو هم داشت اگه اون ادم داره پس منم میتونم داشته باشم چون ما هر دو آدمیم و از یک جنسیم و فرقی با هم نداریم اینجوری رویا ی اون خواسته رو در ذهنمون زنده نگه داریم چون حسرت خوردن یعنی توجه به شرایط الان که نداشتن اون خواسته است و توجه به شرایط الان ما رو از اون خواسته دور میکنه و شروع خط زدن اون رویا است🤨🤨

   یه جایی شنیدم که اگه چیزی رو دیدین که رویای شما است و کس دیگه ای اونو داره به خودتون بگین دنیا و کائنات و خداوند داره اینو بهم نشون میده که ببین اینو هم دارم اگه میخوای میتونم بهت بدمش (شاید هم خود شما گفتین) خوب حالا نقش ما میاد وسط که با دیدن اون خواسته در دست دیگران حسرت بخوریم که ای بابا بقیه رو ببین چجوری دارن عشق میکنن و من بدبخت چطور…‌😶😶😶یا بگیم ای ول چقدر عالیه اینو داشته باشی چقدر راحت تر میشه زندگی چقدر لذت بیشتری میبری😍😍😍 منم میخوامش😍😍😍👌👌

   در واقع خواسته برای خداوند و کائنات بزرگ و کوچیک نداره این ذهن ما است که خواسته ای رو بزرگ میکنه یا کوچیک برای خدا همه یکیه بستگی داره من اونو چطور میبینم و از چه کسی هم دارم درخواست میکنم وقتی عظمت خداوند رو درک کنم متوجه میشم که خواسته من در برابر اون عظمت و قدرت عددی نیست و اتفاقا خدا لذت میبره وقتی من بیشتر بخوام چون میدونه که اون رو به اون بزرگی و عظمت درک کردم که خواسته های بیشتر و بزرگتر میخوام🤩🤩🤩🤩👌👌👌

   یکی از اساتید قانون جذب میگفت موقع درخواست کردن مثل بچه ها باشید بچه ها وقتی چیزی رو میخوان اصلا به شرایط مالی پدر مادر کاری ندارن اینقدر اصرار میکنن تا بالاخره ما براشون اون خواسته رو برآورده میکنیم  حالا ما به عنوان پدر مادر که در برابر عظمت خدا عددی نیستیم پس اگر خواسته ای داریم ازش دست برنداریم ولی عجله هم نداشته باشیم و به خداوند و زمان بندیش ایمان داشته باشیم تا خواسته مون رو دریافت کنیم

   جایی شنیدم اگه خواسته ای در ما شکل گرفته به این دلیله که توانایی رسیدن به اون خواسته در ما قرار داده شده پس با ایمان ادامه بدیم که درنهایت مقصد رسیدنه 🤩🤩🤩🤗🤗🤗

   رویای لاغری هم برای همه ما هست و مسیرش هم به لطف خداوند و همت استاد ساخته شده فقط کافیه که ما هر روز یه قدم در این راه برداریم تا ما هم به تناسب انداممون برسیم و زندگی در تناسب اندام رو تجربه کنیم زندگی ای که همراه با شادی اعتماد به نفس دوست داشتن خود و زیبایی و جوانی هست که این حق ما است و جز این نیست🤩🤩🤩😍😍😍👌👌👌👌🤗🤗🤗🤗🎊🎊🎊

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   ریحانه دوست محمدی
   1399/12/10 13:27
   مدت عضویت: 356 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 564 کلمه

   سلام استاد…. اولین رویایی که برام محال و باورنکردنی بود رویای لاغرشدنم بود… چون از نوزادی گفته بودن من تپل و چاق بودم. یعنی ذهنم نمیتونست جسم لاغرم رو تصور کنه، حتی اینکه بخوام براش تلاشی هم بکنم فایده نداشت…قبل از ورود به این سایت واستارتم برای تغییر، همیشه حسرت لاغری تو دلم بود. یعنی همیشه میگفتم ارزو به گور شدم برای لاغر بودن .. اززمانی ک یادم میومد من تو رژیم بودم و درگیر لاغری ولی چه فایده. فقط تلاش بیهوده بود و پشتش کلی حسرت و اه و ناله… کلی به ادمای متناسب دروبرم حسودیم میشد.. استخر میرفتم بجای شنا و لذت بردن از اون روزم، تمام حواسم به اندام متناسب دیگران بود که چه حالی میکنن، هرچی میخوان میپوشن، هر چ میخوان میخورن ولی من مدام دنبال دلیل برای چاقی خودم و لاغری اونا میگشتم.. ولی بااین همه ناامیدی و نتیجه نگرفتن، هیچ وقت دست از تلاش برای لاغریم برنداشتم. یکی از دلایل اینکه من الان درمسیر لاغری باذهن هستم همینه که خداوند بخاطر تعهدم به رویای لاغریم، و خط نزدن رویای لاغریم، بلاخره منو درمسیر اصلی و درست هدایت کرد.
   دقیقا سه ماه قبل ک استارت واقعی زدم برا تغییر جسمم و زندگیم، اول عکس های چالش لاغری قبل و بعد رو نگاه کردم. اینقدر برام انگیزه شد که من چقدر راهم کوتاه تره نسبت به این ادما…چون ادم های اون عکسا خیلی چاق تر از من بودن و با هرطریقی به رویای لاغریشون رسیده بودن. مهمم نبود برام که از چه راهی رسیدن به رویاشون . مهم نتیجشون بود که نگاه میکردم و بهم انگیزه میداد که لاغری رویا نیس. حقیقته جسمه هر انسانه که پشت چربی های اضافی بدنش مخفی و پنهان شده. حتی یه عکس رو به عنوان نمونه و الگو در گالری ذخیره کردم و تمام این مدت بهش نگاه میکنم و هدفم اینه که منم همون جسم ایده المو بسازم وتجربه کنم… و تا الان خداروهزار بار شکر کلی تغییر جسمی داشتم و هنوزهم درمسیرم.و دارم رویایی که همیشه برام به ارزو تبدیل شده بود رو واقعی می کنم و حسش می کنم. رویای زندگی مورد علاقم هم شبیه رویای لاغریم بود.. یعنی برام محال بود رسیدن به ماشین و زندگی رویاییم.. ولی همیشه به همسرم میگفتم تازنده باشم دست از خواسته هام برنمیدارم. حتی شده یه روز از عمرم زنده باشم، میخوام به ارزوهام برسم..همین تعهدم هم روی خواسته هام باعث بودنم دراین مسیره و خداوند منو هدایت کرد. البته بگم اون زمان برام همه چی آرزو بود. الان آرزویی برام وجود نداره. همه چی واقعی و حقیقیه.. هرچی هست برای چشیدنه.وگرنه وجود مادی نداشت. ما خودمون رویامونو خط زدیم. وگرنه خداوند نعمتهاش برای همه سرازیره. خداوند به هرکس بخواهدبدون حساب روزی میدهد…. الان میفهمم که تاالان من خودم نخواستم رویاهام محقق بشه وگرنه خداوند عدالتش برای همه یکسانه. فرقی براش نداره ادما. هرکس در گرو خواسته هاش و باورش به خداوند و رویاهاش،زندگیشو میسازه و تجربه میکنه. من الان تمام رویاهام که رویا بودن وفقط در ذهن و فکرم میتونستم تجسم کنم، برام شده واقعیت بیرونی زندگیم. زندگی که درانتظار رسیدنش هستم. دیگه محالی وجود نداره. همه چی رو تجربه خواهم کرد به لطف خداوند… و حسرتی برام وجود نداره از دیدن طعم های قشنگی که دوست دارم.، از ماشین مورد علاقم و زندگی لاکچری که دوستش دارم….من با ورودم به سرزمین تناسب فکری و لاغری باذهن، رویاهام رو به واقعیت تبدیل میکنم. رویا نه، آرزو نه، بلکه خواسته هامو.انشالله…عمرتون با برکت.. یاعلی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/21 20:25
   مدت عضویت: 775 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 1,059 کلمه


   ما یه توانایی ذهنی داریم که خیلیها ازاون تقریبا دارن نآاگاهانه یا اگاهانه استفاده میکنن ولی در جهت منفی از این ابزار استفاده میکنن و اما غافل از اینکه از اون میشه در جهت مثبت و بهتر کردن زندگیمون هم میشه استفاده کنیم .
   و خیلی وقتا شده ما قبلا که بچه بودیم و بهانه ی یه وسیله ی بازی و اسباب بازی رو گرفتیم و دوست داشتیم که اون رو داشته باشیم و پدر و مادر خودمون رو مجبور به خرید کردیم .
   بچها وقتی خواسته ای دارن روی خواستشون پافشاری میکنن و امیدوار هستن که پدر و مادر براشون تهییه میکنه و اصلا براشون پولش مهم نیست و اگر میبینن که پدر و مادر شون سخته براشون تهییه کنن اونها بیشتر پافشاری میکنن و بهانه میگیرین تا به اون برسن یعنی اصلا دست از خواستهای خودشون برنمیدارن و ناامید نمیشن و کاری هم ندارن که الان پدر و مادر من پول دارن یا نه فقط به خواسته ی خودشون فکر میکنن.

   خیلی وقتا ما بزرگا هم یه چیزی جایی دیدیم که باعث راحتتر شدن کارها میشه یا زیبایی مکانی میشه و در توان مالی ما هم بوده و تونستیم و رفتیم خریدیم ولی اگر چیزی رو دیدیم که در توان مالی ما نیست ولی یکی دیگه اون رو داره ما سریع روی رویای خودمون خط میزنیم و با حسرت به اون نگاه میکنیم و میگیم ما که نمیتونیم بخریم خوش به حال فلانی که داره و شروع میکنیم به بد و بیراه گفتن و اینا و خودمون رو تحقیر کردن و سرزنش کردن خودمون پس اگر حواسمون نباشه ما به راحتی یه خواسته ای که در توان ما نباشه ذهن ما رو میبره به سمت حسرت و تحقیر و ..
   ولی مهمترین الگوی ذهن دیدن هست پس اگر کسی رو دیدین که یه چیز خوب رو داره باید بگی اگر این فرد تونسته منم میتونم پس به جای تحقیر و سرزنش بگو اگر این قرد تونسته منم میتونم و هیچ وقت تحلیل نکنید که از کجا من به این خواسته برسم چطور بهش دست پیدا کنم فقط به خوبیها و نقاط مثبتش فکر کن و خداوند راه رسیدنش رو به تو میده در لاغری هم همین طور هست .
   پس اگر یه فرد متناسب دیدی حسرت نخور بگو اگر این فرد تونسته منم میتونم پس نگو این فرد هر چی بخواد میخوره ولی من اینطور نیستم چی از این فرد لاغرکمتر دارم که نمیتونم لاعر بشم یعنی هر وقت یه چیز خوب میبینیم به ضرر خودمون از اون استفاده میکنیم و کاری میکنیم که خیلی سریع داخل ذهن ما خط میخوره و از بین میره .
   و وقتی میگیم خوش به حال فلانی هر چی بخوره چاق نمیشه یعنی اینکه من بد بخبت بیچاره هر چی بخورم چاق میشم پس هم لاغری رو خط زدیم هم چاقی رو با توجه داریم جدبش میکنیم .
   پس این ذهنتون رو به سمت لاغری هل بدین و خیلی جاها که ما روی رویاهمون خط زدیم و هی گفتیم ما نمیتونیم که این چیز رو داشته باشم و یا لاعر باشم و اینقدر گفتم من نمیتونم که این نیرو نمیزاره ما به خواستهامون برسیم و به ما میگه تو نمیتونی .
   هر وقت چیزی رو که دوست داری میبینی نگو این فرد شانس داره بابا تو کجا و این کجا محال بهش برسی در حالی که هیچ ایده و هیچ نشانه ای از اون رویا در زندگیت نباشه باید به خودت بگی چون اون فرد تونسته منم میتونم پس بذر ش رو در ذهنت بکار که منم دوست دارم این چیز رو داشته باشم پس سریع خط نکش و اون رویا رو زنده نگه دار و به مزیتهاش فکر کن و اینکه اگر باشه چقدر عالی میشه و اینطور خیلی سریع وارد زندگی تو میشه حالا هر خواسته ای مثل ماشین خونه و لاغری و ..
   پس وقتی خواسته ای رو تو نداری ولی بقبه دارن واما تو نمیتونی داشتن اون خواسته رو تحلیل کنی ذهنت میگه این از راه حلال نیست و از راه دزدی و … هست چون نمیتونی تحلیل ‌کنی چطور میشه اون فرد اون رو داشته باش پس روی اون رو خط میزنی .
   باید به رویاهات فکر کنی و باور کن که میتونی داشته باشی و به چطور داشتنش فکر نکن چون خطش میرنی فقط به مزیتهاش و بودنش فکر کن در مورد رویای خودت فکر کن و خوشحال باش که تو هم میتونی به دستش بیاری و اون رو زنده نگه دار .
   برای لاعری خودت هم همینطور وقتی دوستان شگفتی ساز رو میبینی خوشحال باش که تو هم میتونی چون دوستان ما تونستن پس با دیدن هر روز عکس دوستان شگفتی ساز به رویات فکر کن و به مزیتهاش فکر کن که حالت خوب میشه و سبک میشی و ازاد میشی و …پس رویات رو خط نزن و قتی یه فرد لاعر رو دیدی نگو خوش به حالش ما که نمیتونیم نه خیر رویات رو زنده نگه دار و به سمتش حرکت کن با گوش دادن و نوشتن و دیدن و خوندن فایلها و با دیدن تصویرها و اگاهانه در ذهنت تایید کن که منم میتونم متناسب بشم میبینی انتطارت از خودت تغییر میکنه و اون صدای درونت که هی میگفت تو نمیتونی ولی حالا میگه تو میتونی لاعر بشی ادامه بده و به این صورت رویات رو زنده نگه میداری .
   پس اول باور کن که میتونی داشته باشه میتونی ثروت و یا سلامتی و لاعری و ..داشته باشی پس رویات رو باطل نکن و روی رویات خط نزن.
   وقتی رویایی در ذهن شما شکل میگریه به بودن و داشتنش فکر کن و چه تغییری در زنگی شما به وجود میاد و تاکید کن به خودت که من هم میتونم و این باعث حرکت شما به سمت لاعری میشه
   کسی به ما یاد نداده از این تواناییمون استفاده کنیم ولی من یادگرفتم به لطف این دورها و فایلهای عالی و استاد عزیز و میخوام استفاده کنم و به رویاهای خودم برسم و اونها رو خلق کنم و هیچ وقت به چطور رسیدنشون فکر نمیکنم من چی کار دارم که چطور خود خدا میدونه که چطور و از چه راهی به من بده من فقط باید رویاهام رو زنده نگه دارم و روشون خط نزنم تا به من داده بشه من در خونه ی امید رویاهای خودم رو با عشق و امید زنده نگه میدارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/15 20:18
   مدت عضویت: 366 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 359 کلمه

   سلام به همه دوستان عزیزم
   خط نزدن رویای لاغری یا بهتر بگویم رویای خوشبختی
   انصافا کلید خوشبختی در خط نزدن رویاهاست دو سال پیش با مسرم مستندی نگاه میکردم که در شهری در آمریکا همه مردم صاحب یک هواپیمای شخصی کوچک بودند وقتی پسرم پرسید مامان میشه ما هم هواپیما داشته باشیم من طوری بهش نگاه کردم که از پرسیدن سوالش پشیمون شد 😃😃کودکان در مقایسه با ما فقط رویای داشتن رو در سر دارن اونا به خاطر اینکه فطرت خدایی دارن خواستن به هر چیزی رو ممکن میدونن ولی ما کم کم بهشون یاد میدیم منطقی باشن پاشون رو به اندازه گلیمشون دراز کنن و زیاده خواهی نکنن اینجا همون جایی که ما زندگیشون رو شبیه به خودمون میکنیم و همیشه از دو دو تا چهار تا کردن و اهل حساب و کتاب بودن خودمون خوشحالیم چرا چون در حیطه منطق به رویاها نگاه میکنیم در قوانین طلایی زیستن در دنیا پرسیدن چگونه و چجوری راه بستن همه درهای آرزوست دنیا پر از نعمت سلامتی شادی ثروت و تناسبه ولی وقتی خودت رو دور از دستیابی به اونا میبینی و میپرسی چجوری اخه
   چجوری پولدار بشم چجوری لاغر بشم چجوری خوشبخت یشم
   چجوری ها رو رها کن رویاپردازی کن نترس توکل کن رها باش چجوری بن بسته فکر شیطانه کاینات پر از نعمتهایی که تو در آرزوشون هستی پس منطق رو رها کن اونی که باید بده انقدر در توانش هست که با عقل کوچیک خودمون نمیتونیم چجوری رو درک کنیم خدا از دادن نعمت به بنده اش دریغ نمیکنه ولی من بنده راه رو میبندم چون دنبال چجوری هستم مگه میدونی چجوری خلق شدی مگه میدونی دنیا به لین عظمت چجوری کار میکنه مگه میدونی چطور فصلها عوض میشن مگه میدونی چطور حتی کسری از ثانیه طلوع و غروب خورشید عقب نمی افته ما هیچی از این نظم بزرگ و چگونگی کارکردش نمیدونیم پس چطور برای این آرزوهای کوچک دنبال چگونگی هستیم
   رویای متناسب بودن تا اخر عمر رو در سر می‌میپرورانم و به چگونگی اش کاری ندارم من حسم رو خوب میکنم من نمیخوام بدونم از چه راهی و چگونه قراره وزن کم کنم ورای منطق ورای عقل کوچکم ورای ترسهایم فقط امیدوار باقی میمانم من 💞💞💞💞💞💞

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/10/30 17:46
    مدت عضویت: 822 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 8 کلمه

    چقدر زیبا نوشته اید، دوست دارم چندبار بخونم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/18 20:29
   مدت عضویت: 806 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 795 کلمه


   سلام خدمت خوبان همسفر و دوستان عزیزم و همچنین خدمت استادعزیزو بزرگوار ،من روز به روز شاهد رشد باورهایی درخودم هستم که یک روز در زندگیم،برای دیگران، آن را به خوش شانسی و طالع داشتن نفر، ویا نظر کرده های خدا میدانستم،وربط میدادم.البته کسانی که خیلی چیزها را ساده وبدون دردسر به دست می آوردند ،چون خودم هم از کسانی بودم که اول آخر به خواسته هایم می رسیدم ،ولی همیشه برایم نحوه ی درخواست عجیب بود و عدالت خدا را خیلی متفاوت می دیدم در اینکه بخواهیم اینقدر برای چیزهایی که خیلی ها راحت واز دید من مثل آب خوردن به آن میرسندما این قدر تقلا کنیم ،ولی حالا مطمئن هستم خداوند از ما اخلاص میخواهد ،از ما پاکی نیت میخواهد برای خدا مهم نیست که گیر ما از درون خودمان باشد یا از بیرون ،مهم نیست انسان باشد یا اشیاع، خدا از ما فقط یک چیز میخواهد،که تنهای تنها از او بخواهیم حتی یک درصد ناخالصی هم در خواسته هایمان نداشته باشیم، از هیچ کس واز هیچ چیز،چون خلقتش چنین است که حتما اذن و قدرت و اجازه ی خودش مقدمه هر خواسته ی انسان باشد ،و آنجا هست که خداوند نه بدنبال دلیل نه مدرک نه موقعیت ونه سند است ، او از ما میخواهد هر گونه دلیل محدود کننده ی زمینی ،هر گونه سند و مدرک زمینی را بر روی زمین بگذاریم وخودمان را خلع سلاح از جنس محدودیت های زمینی کنیم ،آنوقت هست که در تمام خزانه غیب به روی ما باز میشود باید برای کمک خواستن از نعمت هایش و نزول برکاتش،ازعالم غیب، باحالت تسلیم ودستان وافکار خالی وبا زبان بی واسطه ،بدون ربط دادن به کسی وچیزی ،در راه وروش خودش جلو رفت با دست خالی وبدون عذر و بهانه، بدون دلایل زمینی ،ومن خودم در هر مرحله از موفقیت هایی که در طی این دوره به آن رسیده ام، دیده ام هر کجا که دلیل مشکلات را کلا حذف کردم ،که به این خاطر چاق هستم ویا لاغر نمی شوم ویا به خاطر فلان کس و فلان دلیل پولدار نمیشوم وغیره وبه تمام دلایل دنیوی دانه دانه کات دادم و حذف کردم به نتیجه رسیدم، در مورد متناسب شدنم ایمان و باور شدیدی برای غذاخوردن داشتم که علت چاقیم غذا خوردنم هست وروی این مورد خیلی وقت گذاشتم، وبعد از اینکه تمام دلایل اشتباه و باورهای غلطم را یکی یکی پاک کردم ،و خیلی وقت از من گرفت، دارم به نتیجه میرسم ،چون فرمول درتمام گرههای زندگی یکی هست، علت میشود دلیلی که می آوریم ، وبهانه میکنیم، ،معلول هم میشود نتیجه نگرفتن .چون خدا ما را وامورمان را به هر دلیل وعلتی که می آوریم واگزار میکند که برو تا همان دلیل وعلت کارت را درست کند ،نه من،و این توکل ودست خالی بودن درمقابل خدا،وبدون قید و شرط بودنمان، یک شاه کلید برای تمام خواسته ها وآمال آرزوهای ما میباشد و حالامن، باور دارم که ذهن ما هیچ گونه دشمنی وبدخواهی نسبت به ما ندارد فقط به اندازه ی قدرت باورهایی که در ذهن داریم رفتارهای منفی از ما سر میزند واینکه یک سری اتیکت ها وبرچسبهایی که افراد آسیب دیده ی روحی و جسمی به خودشان میزنند باعث ادامه ی مشکلاتشان میشود ،همه بستگی به قدرت باور مخرب در ذهن هست و آنچه که منعکس کننده ی رفتار نامطلوب هست ،بودن وقدرت خود دلیل وعلت نامطلوب هست که برای پاکسازی و ترمیم و تصحیح آن باید،رفتار درست، وبه اندازه کار و تکرار و باور سازی بشود، در مورد خودم برای هر فکر اشتباهم،همین گونه در به دست آوردن راه حل مسائل خودم در زندگیم به پیش میروم ،وهر روز ،هر اندازه که به تصحیح و تبدیل باورهای غلطم به درست ،قدم بر میدارم واز معایب و مزایای هر رفتار برای خودم ،آگاه میشوم به همان اندازه که می نویسم وتوجیح و باز سازی میکنم ،داره از قدرت و شدت و تکرار رفتارهای چاق کننده ام یا رفتارهای دیگرم کم و کمتر میکند، و باید از در توجیح،برای رفتارها در خودمان بسیار تلاش کنیم و ذهن ما بسیار هوشمند وبه نفع ما خودش مهر تایید بر رفتار درست میزند وقدرتمندانه آن را در برنامه ی کاریش قرار میدهد ودر مسیر علم و آگاهی ناب در هر مورد از خواسته هایمان برای انتخابهای خوب وعالی کمکمان میکند،پس باید رویا هایمان را خط نزنیم ودرذهنمان نگه داریم و خردمندانه وجسورانه وباشجاعت آنها را در برنامه های پیش رویمان قرار دهیم ،وثابت قدم وبااشتیاق جلو برویم، وبدانیم که آن خواسته ها از آن ما هستند ومال ما هستند،واگر برای ما نباشد ،خداوند آنرا مگر برای کدام مخلوقات دیگرش خلق کرده ،ما انسانها هستیم که سوگلی و عزیز کرده های خدا هستیم و هیچ تبعیضی هم برای ما انسانها در انسان بودن مان و بهره بردن از نعمت هایش قاعل نشده است ،همه در پیشگاهش یکی وبرابرهستیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/09/27 10:36
    مدت عضویت: 726 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 20 کلمه

    سلام چقدر لذت بخش بود و پر از باورهای توحیدی احسنت به شما که اینقدر عالی قانون رو درک کردین👏👏👏

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/05 12:46
   مدت عضویت: 519 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 74 کلمه

   سلام درود عرض میکنم خدمت استاد عزیز. نمیتونم چطور باید بگم خیلی فایل عالی بود هر چی بگم کم گفتم. الان که دارم توجه میکنم من تا حالا چه خواسته های را خط زدم خیلی نگرانم. ومن از الان به بعد تعهد میدم که هر خواسته ای که دارم رو بهش فکر میکنم نه اینکه خط بزنم به خصوص درمورد لاغری. خونه. ماشین. خدایا شکرت بابت آشنا شدن با استاد عزیز من خیلی خوشحالم😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/22 00:44
   مدت عضویت: 739 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 76 کلمه

   چقدر خوب بود
   وقتی نگاه میکنم میبینم خیلی رویاها داشتم که بدون که بفهمم الان واقعی شدن
   پس چرا لاغری و پس میزدم؟
   یکش حاملگیم که رویا بود واقعا خیال بود اما خداروشکر الان شده یه دخمل ۱۴ماهه ناز وسالم
   رسیدن ب عشقم رویا بود والان خداروشکر شده آقای زندگیم….
   وچیزای دیگه و دیگه….
   پس میخوام این رویای لاغری نگهش دارم بهش قدرت بدم بهش محبت بدم و اونم یهو قشنگ بیاد واقعی بشع
   چقدر چشمم ب جهانی دیگه روشن شد سپاس استادم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مریم حسین زاده
   1399/08/18 10:32
   مدت عضویت: 539 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 75 کلمه

   سلام به نکته مهمی توجه ما رو جلب کردید استاد خیلی خوب بود . من در جعبه آرزوهام یک باغ قشنگ خواسته بودم که چندین سال آرزوی چنین باغی رو داشتم بعد از دو ماه قشنگتر از اون باغی که در انتظار ش بودم رو خدا بهم داد چون ایمان داشتم و تمرینات رو انجام داده بودم و به چطوریش کاری نداشتم پس بیایم ارزوهامون رو خط نزنیم بلکه با تمام وجود از خدا بخواهیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/12 01:14
   مدت عضویت: 806 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 728 کلمه

   بدنبال کامنت قبلم که دوست داشتم از رویاهای زندگیم حرف بزنم درسته که در بعضی از رویاهام یه خورده ناخالصی وجودداشتند ودیر رسیدند ولی رسیدم ،چون اونها رو خط نزدم من حالا که دقت میکنم به گذشته ام می بینم تمام خواسته های زندگیم همه از نوع رویاهایی بوده که میخواستم، درسته که تقریبا آدم عجول بودم ولی همیشه رویاهامو دوست داشتم ودنبالشون پیگیر می شدم البته اون رویاهایی که برامون آماده کرده بودند مثل همسر و فرزند و خانه، وشاید خیلی از رویاهای دیگه هم که داشته ام اما اولویت دوم وبعد بودند و تا جاهایی پیش رفتند و متوقف شدند ولی اساسی ها رو احساس میکنم دست پیدا کردم مثل همسر خوب که با اینکه سن کمی داشتم ولی برای انتخابم ارزش قاعل بودم و با مرد مورد نظرم ازدواج کردم و فرزند هم همین ،اصلا تسلیم نمی شدم و حتی جنس جور رو هم از خدا با آرامش میخواستم که هم پسر وهم دختر میخواهم و لطف خدا شامل حالم شد،من قبل از اینکه فرزند دومم را از خداوند هدیه بگیرم ،مدتی صاحب فرزند نشدم چون برای فرزند اولم خیلی دوا و دکتر کردم وخیلی برایم با طی زمان همراه بود،و بدنبال اون زمانی که قصد کردم فرزند دومم رو به دنیا بیارم دیدم باز اون قضایا داره تکرار میشه و دکتر گفت که باید از نو تمام درمانها رو برای بچه دار شدن انجام بدی ،ومن یک روز با حال خراب وترس از شروع یک پروسه ی خیلی عذاب آور دوباره برای بچه دارشدن خودم رو جلو محلی برای عکس های رنگی وجکاپ سیستم بارداری دیدم ،و همانجا بود که من اتفاقا ترس وناامیدیم را خط زدم وبه سمت خدا وامید به او دل بستم و همانجا بدون اینکه وارد مطب دکتربشوم برگشتم خونه وگفتم خدایا من امیدم رو به تو می سپارم واگر تو قصد داشته باشی که به واسطه ی من انسانی ،ویک روح انسانی به زمین بفرستی حتما همین کار رو بدون دوا و دکتر خواهی کرد واگر نخواهی بندگان هیچکاره هستند ،وخداراشاهد میگیرم که همان ماه من متوجه شدم که باردار شده ام و این خیلی عالی و زیبا در ذهنم حک شده والبته من خودم چون خیلی به علم روانشناسی باور داشتم بیشتر نعمتهای زندگیم ،بدنبال کسب آگاهیهایم در این زمینه بوده است یک مورد دیگه زمانی بود که یک اتفاق ناخوشایندی برایم پیش آمد که خیلی احساساتم رو در گیر کرد ومن به واسطه ی آن توانستم ارتباط معنویم راباخدارا خیلی قوی کنم وخیلی عالی دیدگاهم مثبت شده بود،ودر کتاب قانون توانگری کاترین پاندر خواندم که گفته بود برای خودتون روی مقوای بزرگی یک چرخ گردون بسازید و تمام خواسته ها تون رو در اون بنویسید و طراحی کنید ومن عکس خانه ی خدا را مرکز قرار داده بودم و تمام چیزهای دیگه که میخواستم دور تا دور آن عکس چسباندم واون زمان یک پیکان مزدا داشتیم واز خدا یک ماشین سفید آردی خواستیم ویک سفر شمال با همان ماشین و زیارت خانه ی خدا ودانه دانه تمام تصاویر به واقعیت پیوست البته هر روز به آن نگاه میکردم و حالم خیلی خوب میشد،ماشین آردی سفید خریدیم بعد یک مو قعیت خوب ورزرو مهمانسرای بابلسر برامون پیش آمد و همان تابستان شمال رفتیم و به مرور هوس زیارت خانه ی خدا بدجوری به دلم افتاد و همان روزها بود که برای همسرم یک مورد مالی فوق العاده پیش اومد که حتی خودمون هم باور نمی کردیم که یک تقاضای مشاوره و همکاری درتخصص کاری همسرم نسبت به اداره و سازمان کاریش به اون خوبی بگیره، و آن اداره توانسته بودپس از کسب موفقیت به کمک همسرم ،مبلغ خیلی عالی به عنوان دستمزد به او بدهد،وهمسرم خودش هم باورش نمی شد میگفت مبلغ دستمزد را من همینطوری درخواست دادم ولی خیلی عالی با آن موافقت شد وبرای ما یک فرصت عالی در زندگیمان شد وخیلی عجیب چندماه بعد هم به سفر حج عمره رفتیم و سفر به یاد ماندنی برای ما بودو کم کم شروع کردیم به ساخت خانه مورد نظرو مطلوب برای خودمان ،که الان همه به خاطر آن موقعیت عالی که از خدا خواستیم و باور کردیم که خدا ما رو ساپورت خواهد کرد. و الان در شرایط خیلی خوب و رضایتمندی داریم زندگی میکنیم ،ومطمعن هستم که خزانه و گنجینه های خداوند وسیع وبی انتهاست و منتظر هستند که ما لب تر کنیم چه برسد که بطلبیم .خدایا سپاسگزارم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1399/08/12 11:58
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 15 کلمه

    سلام دوست عزیز
    از خوندن نوشته شما لذت بردم
    خدا رو شکر که همیشه همراه ما انسانهاست

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/11 23:56
   مدت عضویت: 806 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 648 کلمه

   سلام و عرض ادب .
   واقعا فایلتون عالی بود استاد عزیز ،خیلی خوشحالم ازاینکه به این راحتی گوش من میتونه با این آگاهیهای ناب و ارزشمند گفته های شما ،هماهنگ بشود ،واقعا شما با تمام زبانهایی که ذهن ما بتواند توانمند بشود وروی پای خودش بایستد ،دارید برای ما مسیر را به صورت آماده و هضم شده در اختیار هنر جویانتون قرار میدید ،ان شاءالله خدا قوت استاد عزیز.من از زمانی که در دوره شرکت کرده ام وروز به روز در مسیر، تلاش کرده ام که باحرف دل شما ،خودم را هم مسیر کنم ،خداراهزاران هزار مرتبه شکر روز به روز به آگاهیهایی دست یافته ام که دارند از درون پیکره ی باور های مخرب من را باز سازی می کنند ودرست است که هم زمان ،باید بگذاریم، وهم همت و تلاش، ولی چیزهایی که به دست می آوریم ،فراتر و بیشتر از سعی ما به ما انگیزه و امیدواری میدهد وخیلی عالی داریم همزمان تمام زیر وبم و ساختار زندگیمان را آپدیت وبه روز رسانی میکنیم و همراه استاد عزیز که باطی زمان سایت ودوره را به روزتر میکنند ما هم داریم شخصیت و منش ووجودمان را به روز رسانی و کاملتر میکنیم و این خودش بسیار عالی هست وما پیروز هستیم که باهمراهی استاد عزیز و استفاده از این آموزشهارا میکنیم ،از طرف دیگه زندگیمان در مسیری در حرکت هست که داعم جلو رویمان با امید و روشنی و تدبیر روز افزون و مسیر تکامل جسمی و روحی داریم سپری میکنیم ،ومن هر چه در میان افراد موفق و تحصیلکرده ی اطرافم نگاه میکنم اصلا هیچ مسیر ویا دانشگاه وجایی را نمی بینم که اون نفر در تمام ابعاد زندگیش در حال کسب علم و آگاهی ،و صاحب موفقیت باشد واگر هم نتیجه ای کسب کند بعد از چند سال ،بسیار کم ویا شاید در زمینه ی یک کسب وکار کوچک باشد، ولی وااااقعا دوره های استاد یک جور عجیب ما رو وادار میکند که ناخودآگاه ، تمام ظاهر وباطن زندگی خودمان وخانواده وهم آینده مان در کنارش، به سمت تعالی و موفقیت و ارزشمندی هدایت کنیم .چیزیکه تمام افراد بشر سالیان سال دارند برای به دست آوردنش که همان خوشبختی و خوشبخت شدن هست ،اینقدر خودشان را به هر آب وآتیشی بزنند،ولی دوره ی عالی استادعزیز تمام گفته های ناگفته ی همه ی انسانها رو توی خودش داره ،و این بزرگترین و تنها ترین فرصت برای هر کسی هست که با این دوره آشنا شده و واقعا ارزش آن را دارد که ما حتی شبانه روز برای آن وقت بگذاریم ،من خودم روز به روز شاهد یک سری تغییرات عالی برای خودم هستم در تمام زمینه ها که فکر میکنم اینها همه خواسته ی تمام انسانها در تمام مرحله های زندگانی بوده نه فقط جسمی بلکه پایه و اساس وحقیقت محض وجود بشر که همیشه داشته با ناشتاخته های کور و مجهول خودش سر و کله میزده ونیاز به منجی ورهنما داشته است و این مسیر همانند فانوسی ،میتواند قدرتمندانه و بسیار مطمئن دستان مارا بگیرد واز جهالتهای خفته وویرانگر درونیمان، مارا به مسیر روشن و سرشار از آگاهی هدایت کند ،من خودم تا قبل از ورود به این دوره ، کسی بودم که با هزاران گره ی کور وسفت ومحکم در زندگیم برخورد داشتم ومانند کسی که در تاریکی محض داره حرکت میکنه وداعم در حرکتش با یک برخورد ویک سری موانع سخت روبه رو میشود در حال کلنجار بودم ولی واقعا توی این مدت دلم خیلی محکم شده سپیدی های صبح روشن زندگی را دارم احساس میکنم ،دیگه از اون همه تاریکی ها وترسها و دلهره ها کمتر میترسم ،وبه امید صبح صادق زندگی بیشتر امیدوارتر شده ام ودل را به خورشید گرم و نورانی برای روشنایی والاتر، بیشتر خوش کرده ام و هیچ کس نمی تواند طلوع خورشید را بعد از سپیده دم انکار کند، اگر که بالقوه رهرو این راه باشیم وبر تعهد خودمان پابرجا باشیم .وبه امید خداوند که هستیم و تا ابد خواهیم بود.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/10 10:08
   مدت عضویت: 675 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 121 کلمه

   سلام بر الله یکتا💖🌹💖💖🌹💖🌹💖سلام بر استاد گرامی ۰💖🌹💖🌹💖
   من همیشه رویاهای رو خط زدم بیشتر تو جنبه وضعیت مال داشتن خونه ای ک همیشه تو رو باهام بوده بعد میگفتم از کجا ما ک پولی برای خرید نداریم.پس بیخیال شدم ‘دوست ماشین مدل بالا ‘
   ولی از وقتی با این دوره آشنا شدم فهمیدم ک رویا هام دست یافتنی هستن و من هم لیاقت داشتن چنین خونه و ماشین رو دارم ‘و به شکر خدا خیلی دیدم عوض شده مرتب نوشته دوستان رو میخونم وب من انگیزه میده ک من هم میتونم ‘هر چیزی ک میخام داشته باشم از تناسب اندام و ماشین و خونه وهر چیزی ک رویاهایش رو دارم .ممنون استاد بابت این آگاهی هایی ک ب مامیدهی 🌹💙🌹💙

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   الهام خوشبخت
   1399/08/09 22:38
   مدت عضویت: 834 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 579 کلمه

   به نام خدای مهربان
   سلام استاد عزیزم !چقدر این فایل فوق العاده وارزشمند وطلایی بود . به نظرم اگر به اگاهی های این فایل عمل کنم صدرصد لاغر ومتناسب میشم نه تنها لاغر میشم بلکه به خواسته های دیگه م هم حتما میرسم فقط بایدباور کنم وایمان داشته باشم که اگر یک نفر تونسته به خواسته ای برسه من هم میتونم .چطور وچگونه اش مهم نیست من فقط باید بخواهم وباور کنم .بایدبه بودنش فکر کنم .خیلی لذت بردم ازین فایل خیلی عالی بود خونه ای هم که خریدنش را تعریف کردید خیلی تحسین برانگیز بود فقط تحسینتون کردم .من دیگه بعد ازین هیچ کدام از رویاهام رو خط نمیزنم حتی اگر خواسته ام رفتن به کره ماه باشه .من هم میتونم فقط باید باور کنم وایمان داشته باشم که من هم میتونم من هم میتونم کار من باور توانستن هست بقیه اش کار خداست .

   داستان خرید وسایل خانه ما هم شبیه داستان شماست استاد .ما یک سال اول ازدواج خانه مادر شوهر زندگی کردیم چون خانه مان هم در حال ساخت بود وکارش تمام نشده بود .خانواده ام به خاطر اختلافاتی که پیش اومد وبه خاطر فقر برای من جهیزیه تهیه نکردن .آن موقع هم به خاطر ساخت خانه همسرم بدهی زیادی داشت ومن خیلی در فکر بودم که حالا خونه هم کامل شد حالا چطورباید وسایل خانه بخریم وناراحت بودم چون خواهرشوهرم هم نیش وکنایه میزداگر جهیزیه داشتی الان خونه اجاره می کردین وخونه مامانم نبودی واذیت نمیشدی .ده سال پیش من آشنایی با قانون جذب نداشتم ولی خیلی تو فکر بودم ولی ارام بودم تا اینکه هنوز چند ماه نگذشته بود که وسایل خانه مان با قیمت خیلی پایین با یک چک قبل اینکه حتی خانه مان تکمیل بشه ازسوی خدا برایمان فرستاده شد.
   ماجرا ازین قرار بود که دایی دوست وهمکار همسرم در یک خانه ای که صاحب خانه ان در تهران بود اجاره می نشستند تاینکه سال نوددر منطقه آذربایجان ورزقان زلزله ای رخ داد ودرشهر ما هم خیلی این زلزله که نزدیک محل زلزله بود احساس شد ویک هفته مردم در کوچه وخیابانها بودند ودر خانه نمیخوابیدند خلاصه به خاطر زلزله اتاق خانه صاحبخانه که در یک اتاق وسایل خانه شان را قبل مهاجرت به تهران آنجا انبار کرده بود اسیب میرسه ودایی دوست همسرم به صاحبخانه زنگ میزنه وماجرا را تعریف میکنه ومرده میاد شهرمون ومیخواد که تمام وسایل خانه رو بفروشه .همکار همسرم قضیه رو به همسرم میگه وهمسرم با صاحبخانه حرف میزنه وتمام وسایل خانه را که خیلی تازه ونو بود میخره باقیمت خیلی خوب تنها یک میلیون چک میده .مبل میز ناهارخوری اجاق گاز بخاری لباسشویی فرش وسایل آشپزخانه ی عالی و… خیلی برای ما خبر خوشی بود وما قبل اینکه خونه مون درست بشه وسایلمون جور شد وما بعد نه ماه وسایل را تو خونمون چیدیم واقعا خیلی برای ما غیر قابل باور بود ولی خدا با ما بود ومن وهمسرم چون رویامونو خط نزده بودیم تونستیم بهش برسیم .یادمه همسرم به همه می گفت به خاطر قلب پاک الهام خدا این وسایل را فرستاد.حالاکه یادم اومد سرشار از احساس خوب شدم وحس سپاسگزاری بهم دست داد .این ماجرا یک درس مهم میده به من که الهام توقبل این آگاهی ها خیلی چیزهای خوب رو جذب کردی مثل همسر خوب وخونه وسایل خونه فززندزیبا وسالم وخیلی چیزهای دیگه .با این اگاهی ها باید به خیلی از خواسته هات باید راحتتر برسی فقط باید باور داشته باشی که خدا از جایی که فکرشو نمیکنی تو رو به خواسته هات می رسونه تو فقط باور کن که میتونی .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/09/27 10:50
    مدت عضویت: 726 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 65 کلمه

    سلام دوست عزیز نوشته تون پر از احساس خوب و پر از درس بود برای من اشکم جاری شد وقتی دیدم خدا اینقدر به ما نزدیکه و به سادگی نعمتها رو وارد زندگی ما میکنه فقط وقتی که قلب و ذهنمون رو از حضور خودش پر کنیم و به معنی واقعی به ایک نعبد و ایاک نستعین عمل کنیم…موفق تر از قبل به پیش برید🙏🙏

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/08 15:29
   مدت عضویت: 775 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 668 کلمه

   عاشق اسم این فایل شدم رویای لاعری خودتون رو خط نزنید

   وای خدا جونم چقد عالیه که میتونم و فرصت دارم که موفقیتهای بچها و استاد و رویاهاشون رو که تونستن به اونها برسن رو گوش کنم و ببینم و درمورد اونها حرف بزنیم خیلی عالیه سپاسگزارم چون واقعاا طرافیان ما مثل ما فکر نمیکنن و چون من تمرکزم بر روی خواسته ها و نقاط مثبت اطراف و زندگیم هست و دوست دارم اگاهانه به قشنگی ها به خوبی ها به موفقیت ها به پیروزیهای افراد در زمبنه های مختلف گوش کنم و نگاه کنم اصلا هیچ تمایلی به شنیدن اخبار و حرف های الکی مردم و نگرانی اونها و ناراحتیهاشون ندارم و خدا رو شکر که این چنین استاد و دورهای خوبی هست که حد اقل یه مقدار برای ما جبران بشه و ببینیم و بشنویم هم در زمینه ی لاعری هم بقیه جوانب زندگی

   من تا حالا بیش از سه بار این فایل رو تاجایی که زمان بهم اجازه داد گوش کردم و لذتش رو بردم و حالم رو خوب کردم چون هر روز رویاهم رو روی برگه ای مینویسم و از خدا میخوام بهم بده و انگار اینده برای من خیلی روشن خیلی امیدوارم که همه چیز عالیتر از الانم که عالی هست میشه و خدا رو درکنارم در زندگیم حس میکنم و حالا با این فایل انگار پیامی از طرف خداوند بود برای من که دست نکش هر روز فکر کن و بنویس اونها رو من به تو میدهم من هستم و بازم بیشتر باورم میشه خدا هر گز دیر نمیکند
   خیلی فایل شما به موقع و عالی بود و فقط باید در مسیر رسیدن به خواسته هام حرکت کنم و موفق بشم
   همین یه جمله ی رویای لاعری خودتون رو خط نزنید چقدر انرژی مثبت داره چقدر تکان دهنده هست و من واقعا خوشحالم از اینکه هدایت شدم به این راه وا ین سایت و این اگاهی ها سپاسگزارم از خدای خودم و این فایل رو یه نشونه میدونم برای خودم که بیشتر به رویاهام فکر کنم و همه رو از ان خودم بدونم
   میخواهم رویا هام رو زنده نگه دارم نمیخواهم هیچکدوم اوناا رو خط بزنم قبلا نا آگاااهانه اگه خط زدم ولی حالا اگاهانه دیگه خط نمیزنم محال ممکنه این کار رو بکنم چون ایمان دارم به خودم و خدام و اینده ای روشنی که در پیش دارم اصلا هر چقدر رویاهام رو بزرگتر میکنم انگار خدا رو خوشحالتر میکنم که آفرین عالیه که این رویا رو هم داری اون رویا رو هم اصافه کردی بهش انگار من رو هل میده به سمت رویاهام و خوشحاله که من رو با این همه رویا میبنه و اگر من خط نزنم رویام رو حتما به من میده ولی به شرط داشتن اون رویا نه خط زدنش
   من رویای لاغری به همراه سلامتی رو دارم و خدا رو شکر که جان جانان هر روز در این مسیر قشنگ و رسیدن به رویام کمکم میکنه منم قبلا بارها این رویا رو خط زدم چون هر وقت یه ادم متناسب دیدم پیش خودم گفتم خوش به حااش هر چی میخوره ولی لاغر ه و چاق نمیشه این یه نعمت که خدا به این شخص داده ولی به من نداده و حسادت میکردم یا ناراحت میشدم و این من رو دورتر میکرد از لاعری ولی حالا دیگه مدتهاس که با این مسایل دهنی اشنا هستم پس هیچ وقت رویام رو خط نمیزنم و از دیدن یه آدم متناسب دوق میکنم و خوشحال میشم و خودم رو در این شرایط جسمی تصور میکنم که منم مثل همین شخص دارم میشم و جسم متناسبی دارم و همینطورم و رویام رو زنده نگه میدارم و میگم اگه این فرد تونسته پس منم میتونم و میرسم و با ایمان و قدرت بیشتر به راهم ادامه میدهم
   پس نگو چطور به رویا م برسم چون با گفتن چطور رسیدن خطش میزنی به مزایای اون رویا فکر کن و زنده نگه اش دار

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/08 09:53
   مدت عضویت: 607 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 198 کلمه

   درود بر آقای عطار روشن عزیز….
   صحبتهاتون خیلی زیبا و تأثیر گذار بود….درسته مربوط به لاغری هست ولی میتونه خیلی کمک کنه به انسان برای خلق بقیه اهدافش در زندگی که همشون به یه طریق خلق میشن اگر به قول شما کارکرد ذهن رو بلد بشیم….
   من خودم سنم 24 هست ولی وزنم 56 کیلو هست با اینکه در خوردن از بقیه کمتر نمیخورم خیلی موقعها بیشتر هم میخورم….ولی راستش از ظاهر و هیکلم رضایت ندارم دوست دارم پرتر شم نه چاق ، جالبه این رؤیا رو دارم ولی اقدامی هم تا الان براش نکردم، صرفا در حد رؤیا مونده به عمل نرسیده. جالبه من در ذهنم یه جورایی از لاغریم خوشم میاد (قطعا به اندازه مشکل چاقی نیست ولی همه چیز تعادلش خوبه) ولی وقتی هم سن وسالانم رو میبینم که بدن خوبی دارن حسرت میخوردم، توی اعتماد بنفسم تأثیر گذاشته
   از لباسی که میپوشم وقتی میپشیدم و گشاد بود میگفتن شبیه مترسک شدی تو چرا هر چی میخوری وزنت بالا نمیره
   به نظرم آموزشهای شما به من هم در به تعادل رسوندن وزنم از نظر ذهنی و تغییر و ریشه یابی باورهای من در مورد خودم و ظاهرم میتونه کمک فراوانی بکنه…
   شاد و سلامت و ثروتمند در پناه خدا

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/08 09:33
   مدت عضویت: 834 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 47 کلمه

   سلام استاد گرامی این فایل فوق العاده زیبا بود عالی عالی ممنونیم از اینکه با عشق همه تجربیات خودتان را در مسیر موفقیت در اختیار ما قرار میدهید انشالله با استفاده از این فایل به نتایج خوبی برسم و مژده پیشرفتم را بشما و دوستان عزیز بدهم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/08 04:37
   مدت عضویت: 834 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 300 کلمه

   سلام استاد عزیز و دوستان گرامی
   چه فایل قشنگ و آموزنده و دلنشینی 👏
   من که الان دارم دوره تکرار پیشرفته را انجام میدم به فایلهایم گوش میدم و تمریناتش را انجام میدم اما از البوم شگفتی سازان برای پررنگتر کردن رویایم استفاده نمیکردم 😟😟
   حالا با دیدن این فایل تصمیم گرفتم اینرا هم به برنامه روزانه ام اضافه کنم ☺☺
   من هم در خرید این خانه ای که الان دارم همین تجربه رسیدن به رویایم را بدست آوردم ☺☺☺
   من دوست داشتم که خانه ای با منظره آب و شهر سیدنی و نزدیک به شهر البته مدرن و طرح زیبا در محل ساکت و خوب داشته باشم 🤔🤔🤔
   داشتن این چنین خانه ای پولی بیشتر از آنچه که ما میتوانستیم تهیه کنیم احتیاج داشت اما چطور این پول تهیه شد به دو صورت یکی اینکه بنگاه معاملات ملکی تلاش زیاد برای گرفتن تخفیف از صاحب خانه کرد و دیگر اینکه بنگاه معاملات ملکی خودمان که خانه ای را که داشتیم به او برای فروش سپرده بودیم تلاش زیاد برای فروختن با قیمت بیشتر کرده بود و هر دو موفق شدند و ما باورمان نمی شد که خانه خودمان را بتوانیم با آن قیمت بالا بفروشیم و این خانه را با این قیمت پایین بخریم 🤲🤲🤲☺☺☺
   این فقط یک نمونه بود من این تجربه را در داشتن مغازه ای که به مدت ۲۶ سال است که آنرا داریم و دو ماشین Mercedes و BMW و مسافرتهای خارج از کشور با بلیط بیزنس کلاس دارم 🤲🤲
   البته آنموقع از قدرت ذهن و زنده نگهداشتن رویا با اطلاع نبودم ولی حالا از این آموزش در درجه اول برای متناسب شدن و همینطور خواسته های دیگر استفاده میکنم 🙏🙏👌👌🤲🤲
   خدای مهربانم سپاسگزارم که مرا به سمت روش تناسب فکری هدایت کردی و ممنونم از شما استاد عزیز که اینهمه آموزشهای ارزنده را با جان و دل در اختیار ما قرار میدهید 🙏🙏🙏☺☺☺

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم