ورود / ثبت نام
0

رهایی از افکار منفی (قسمت سوم)

رهایی از افکار منفی و احساس بد
اندازه متن

نمی‌توانید هدفی مقدس تر از رهایی از افکار منفی را در زندگی‌ تان جستجو نمایید!

اگر تصور می کنید زندگی شما مانند کالایی است که به شما تحویل داده شده و قابل تغییر نیست باید به شما بگم که من هم چند سال قبل این تصور را داشتم به عنوان فردی که توانسته‌ام از شرایطی سخت زندگی خود را تغییر دهم به شما می گویم که نیازی نیست به زندگی خوب دیگران با حسرت نگاه کنید، چون شما هم می توانید زندگی فوق العاده ای را تجربه کنید.

زیرا هیچ فردی آنقدر خوشبخت نیست که شما نتوانید به اندازه‌ی او خوشبخت شوید…

سالهای زیادی از زندگی ام را با افکار منفی و مشکلات زیادی سپری کردم اما همیشه اشتیاقِ فراوان برای تغییر زندگی را داشتم و به دنبالی راهی برای رسیدن به خواسته خودم بودم، به دنبال مهم‌ترین عامل تغییر زندگی بودم و به لطف خدای مهربان شروع به آموزش خودم برای تغییر زندگی کردم، کتاب های زیادی را مطالعه کردم، از آموزش های اساتید مطرحی بهره بردم و در نهایت به روی دست یافتم که به تغییر زندگی را برایم آسان کرد.

دوره رایگان زندگی با طعم خدا حاصلِ نتایج بخشی از این سالها است  برخی از آن در هیچ کتابی یافت نمی شود و شامل تجارب موفقیت آمیز خودم می باشد.

مأموریت این دوره، آموزش رهایی از افکار منفی و چگونه تغییر دادن زندگی به هر فردی است، که تصمیم گرفته و متعهد شده تا نه تنها فردی باشد که تغییر کرده است بلکه قادر باشد شرایط خانواده اش را تغییر دهد.

زیرا همه ما وظیفه داریم که با رهایی از افکار منفی تغییر کنیم و زندگی را آنگونه که خداوند برای ما مقدر کرده است تجربه کنیم.

ما به این جهان فرستاده شدیم تا بتوانیم همه‌ی زیبایی‌های جهان را تجربه کنیم، تا آزادانه برای خودمان زندگی کنیم، تا تجربه یک زندگی پر از رفاه و آسایش را تجربه کنیم.

زیرا این توانایی و لیاقت به همه ما داده شده است تا بتوانیم تجربه زندگی موفق و سرشار از شادی و احساس خوب و عشق و علاقه به دیگران را داشته باشیم.

ما وظیفه داریم از  توانایی که خداوند به ما داده است استفاده کنیم تا  در لحظه مرگمان، “بدون حسرت آنچه که می‌توانستیم انجام دهیم اما ندادیم”، در آرامش و زیبایی این جهان را ترک کنیم.

تا بتوانیم به همه بگوییم، خوب زندگی کردن، نه تنها آسان، بلکه طبیعی‌ترین نوع زندگی است زیرا ما ذاتاٌ و طبیعتاٌ خوشبخت هستیم. چون بنده خدا هستیم.

خدا را شکر می‌کنم که مرا در این مسیر شگفت انگیز قرار داد.

خدا را شکر می کنم که توانستنم با ارائه آنچه که زندگی خودم را از بدترین شرایط، به شرایطی مطلوبی که هر روز در حال بهتر شدن است رساند، در دوره خدا هرگز دیر نمی کند به شما و افرادی زیادی در سراسر جهان کمک کنم تا با باورکردن خود و توانایی بهتر زندگی کردن تغییرات شگفت انگیزی در جهان پیرامون خود ایجاد کنند.

نوشته خانم شادی عزیز دربخش نظرات این فایل باعث گستش آگاهی در ذهن ما می شود.

“من از اين فايل دريافتم , خداوند مهربان عطيه اى شگفت انگيز و خارق العاده درون همه ى ما انسانها قرار داده , كه اگه هر فردى به هر دليل و دلايلى , سالها خووب زندگى نكرده , بتونه با تغيير و اصلاح باورهاى ذهنى , زندگيش رو , ترميم و بازسازى كنه .

خدا مى گه , هيچوقت دير نيست , تو هنوز فرصت دارى و مى تونى آنطورى كه دوست دارى زندگى كنى .

خداوند , ذهن شگفت انگيز رو به همه ى ما انسانها داده تا هر كسى مسئوليت زندگى خودشو به عهده بگيره و چقدر سيستم جهان هوشمندانه و خارق العاده است .

به هر چى توجه و تمركز كنم همون وارد زندگيم مى شه , پس چرا به چيزايى كه دوست ندارم , توجه كنم !

من هر لحظه در مسير انتخاب هستم و با هدايت الهى انتخاب مى كنم ,

من انتخاب كرده ام كه در اين مسير با اشتياق و استمرار ادامه بدم ,

من انتخاب كردم كه در نگرانى هام به خداوند اعتماد كنم و در ناراحتى و احساس بد باقى نمونم و مراقب احساس خوبم باشم .

بيشتر مردم مى ترسن و نگرانن از بيماريها , از فقر و كمبودها , از اخبارا و رسانه هاى خبرى كه با تيتراژ خبرى همه رو نگران مى كنن , جالب اينجاست كه متاسفانه برنامه هاى خبر 24 ساعت شبانه روز , مدام تكرار و تكرار مى شه .

من هم مراقب نبودم كه همين چيزايى كه منو نگران مى كنه , رو رها كنم و نگاهم و اعتمادم به خدا باشه و نه به اوضاع نگران كننده .

همه ى چيزايى كه سالها در ذهنم انباشته شده , يادم نمى ياد كه به چه چيزايى توجه كردم , تو ذهنم چه چيزايى رو ذخيره كردم , اما جالبه كه ذهنم به من يادآورى مى كنه كه چه چيزايى در ذهنم ذخيره شده , و مانع دريافت نعمتها و رحمتها در زندگيم هست .

من هر روز دارم در اين مسير تمرين مى كنم تا نگرانى هامو رها كنم و آگاه باشم كه خداوند در كنترل جهان است .

من فكر مى كنم براى اينكه ذهنم رو از تمام افكار منفى , ترسها , نگرانى ها , شنيده ها , و … پاكسازى كنم , بايد هر روز با هدف برنامه ريزى شده در مسير ادامه بدم ,

بايد حجم زيادى از باورهاى اشتباه ذهنم رو , رها مى كردم , تمام چيزايى كه به روان من آسيب زده بود , هر بار يكى يكى , توو ذهنم انباشته مى شدن ,

به لطف خداوند مهربان و با هدايت الهى من در اين مسير قرار گرفتم در واقع اين مسير , به سوى من جذب شد , و هر فايلى رو كه مى بينم و گوش مى دم , خوشحال و سپاسگزارم .

هر روز براى من روزى تازه هست , و دريافتم كه ترس و نگرانى و به دنبال آن احساس بد مثِ دور كوه چرخيدن هست , و نمى زاره من توو زندگيم جلو برم .

براى ادامه دادن در مسير بايد💯 به خداوند اعتماد كنم و با رهایی از افکار منفی به آرامش برسم و باور داشته باشم كه نگران هيچى نباشم و مراقب وروديهاى ذهنم باشم , به همين سادگى نيست اما در اين مسير با اعتماد كردن به خداوند , راه هموارتر مى شه .

نگرانى مانع آرامش و احساس خوب در منه .

در اين مسير , من با خودم در آرامشم , هر روز ذهنم با افكار خوب , احساس خوب تغذيه مى شه , من تغيير رو از خودم شروع مى كنم ,

قبلا فكر مى كردم كه موانع ذهنى & مسائل زندگيم بايد بيرون از من حل بشن و يا برطرف بشن , اگه اين بود , اگه اون نبود , اگه اينطور مى شد , اگه اونطور نمى شد , زندگيم بهتر مى بود … تا من احساس خوب داشته باشم ,

اما الان دريافتم كه بايد درون من و آنچه در ذهنم وجود داره , اصلاح بشه تا زندگى رو آنطور كه دوست دارم ببينم .

من در اين مسير تمرين مى كنم قضاوت نكنم چون من نمى تونم ذهن ديگران رو بخونم . چه بسا نعمتها و رحمتهاى فراوانى در نزد خداوند دارم اما موانع ذهنى م مانع از دريافت اونا شده .
با تشكر فراوان , شاد و شادمان باشيد🥰🎄🎄”

به شما دوست عزیزی که به هر طریقی با من و این مطلب مواجه شده اید توصیه میکنم فایل های رایگانی که به منظور رهایی از افکار و تغییر زندگی قرار داده ام را با دقت گوش داده و به تمرینات آن عمل کنید و چنانچه احساس کردید توانایی آموزش های بیشتر و کاربری تر را دارم از محتوای آموزشی دوره شگفت انگیز خدا هرگز دیر نمی کند استفاده کنید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=11084
برچسب ها:
44 نظر در مورد رهایی از افکار منفی (قسمت سوم)

دیدگاهتان را بنویسید

   1400/08/20 10:55
   مدت عضویت: 832 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 133 کلمه

   سلام استاد عزیز و گرامی و دوستان خوبم

   چه فایل آموزشی عالی بود 

   ذهنمان را از افکار منفی خالی کنیم تا نعمت های خداوند جا برای ورود به ذهنمان داشته باشند

   ذهن ما مثل مخزنی است که هر چه در آن وارد کنیم همان را بعنوان خروجی تحویل خواهیم گرفت

   اگر ذهنمان پر از افکار منفی باشد دیگر نباید توقع داشته باشیم که افکار خوب و سازنده وارد ذهنمان شود چونکه جای خالی وجود ندارد

    

   قبول کردن اینکه نعمت های خداوند بینهایت است و هیچوقت کم نمی آید دیگر نگران سبقت گرفتن از دیگران برای بدست آوردن آن و یا حسادت کردن به دیگران برای داشتن آن نمی شویم چون برای همه بینهایت نعمتها در جهان هستی وجود دارد و هیچوقت تمام نمیشود

   برای دریافت نعمتها برای کسان دیگر خوشحال باشید که با اینکار به درگاه الهی نزدیکتر میشوید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/19 18:05
   مدت عضویت: 773 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,089 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان خوبم 

   تا اینجا یاد گرفتم که با رها کردن افکار منفی من به طبقه های بالااتر میریم و زندگی بهتری رو تجربه میکنم .

   از مومنین میپرسن  چه چیزی  از خداوند به شما رسیده ؟؟ و اونها میگن فقط خیر و خوبی و جالبه که خداوند هم میگه مومن کسی هست که نه غم داره نه اندوه  در حالی که امروزه در مونین بسیار  کم دیده میشه و اینم براثر ورودی بد  داشتن هست که  افراد اینطور میشن و. کلی ترس و نگرانی پیدا میکنن

   خداوند میگه هر چیزی از من  به شما میرسه فقط خیر و خوبی هست اما ما باید جا برای دریافت اونها بزاریم  و جالبه خیر و خوبی به صورت کالا و پول نیست به صورت ایده و افکار هست و  ما با عمل کردن به اونها به همه چیز میرسیم 

   پس وقتی عصبی و ناراحتی و مخزن ذهنت  پر از افکار منفی  هست نمیتونی ایده ها و الهام رو دریافت کنی و به سطح بالاتر بری چون فضای خالی در ذهنت  نزاشتی  پس به آرامش،و ایده های خوب نمیرسی پس توجه داشته باشین  فقط ما از طریق ایده ها و افکار خوب و عمل کردن به اونها  میتونیم پیشرفت کنیم .

   هیچ فرد بدبختی یه شبه خوشبخت نشده  پس اگر میخواهید تعییرات ماندگاری داشته باشید مخزن خودت رو از افکار منفی خالی کن و جا برای ایده ها و افکار مثبت داشته باش تا مورد رحمت خداوند قرار بگیری .

    در گذشته منم تصور میکردم موفقیت و میزان دریافت نعمتها از خداوند به میزان عبادتهای هر کس بستگی داره و هر شخصی بیشتر نماز و روزه داره بیشتر موفق میشه و لی حالا خوب میدونم ارتباط خداوند با ما از طریق ذهن ما هست اگر مواظب ورودیهای ذهن خودمون باشیم و سعی کنیم بیشتر افکار مثبت رو وارد کنیم در مدارهای بالاتری میرم و کلی نعمت و رحمت دریافت میکنیم .

   پس اجازه نده با کینه و نفرت و عصبانیت از فردی مخزن خودت رو از افکار منفی پر کنی و با بخشش اون فرد مخزن خودت رو خالی نگه دار تا خداوند به تو صبر و ارامش و هدیه بده .

   اگر الان در شرایط سختی هستیم و کلی استرس و نگرانی داریم باید بتوتیم به خدا اعتماد کنیم و جا برای الهامات الهی خالی بزاریم تا آرامش،و عشق و محبت وارد زندگی شما بشه و شما بهتر زندگی کنید .

    مثلا اگر ذهنت رو مملو از افکار منفی بیماری کنی خودت رو از شفا دور میکنی و جای برای سلامتی نمیزاری و اگر به شخصی برای موفقیت  حسادت کنی قطعا فضای ذهن خودت رو پرتر میکنی فقط به عدالت خداوند اعتماد کن و بگو حتما حقش هست  که درراین نقطه باشه و جا در ذهنت برای پیشرفت و دادن نعمتهای بیشتر بزار و فراهم کن و خودت رو از نگرانی رها کن تا ارامش،وسط طوفان داشته باشی و بگو خدا هرگز دیر نمیکند ‌.

   هر چقدر درخواستهای تو بیشتر باشه چیزی از منابع خدا کم نمیشه  پس  باور به فراوانی نعمتها داشته باش و ذهنت رو از محدودیت خارج کن و به هیچ کس حسادت نکن و چشم به دریافت نعمت الهی داشته باش .

   درهای رحمت الهی بی انتها هست و هر کس امادگی دریافت داشته باشه برای اون  باز میشه بنابراین هر کس در هرجای دنیا  با هر دین و ایمانی که باشه اگر طبق این قوانین عمل کنه مورد لطف و رحمت خدا قرار میگیره و درهای رحمت به روی اون باز میشه رمز دریافت نعمتهای الهی این هست که ما مهیا بشیم برای دریافت اونها و تنها با با خوشحال شدن و حال خوب زندگی کردن و حسادت نکردن و غصه نخوردن شما نعمتها رو دریافت خواهید کرد باید از دریافت نعمتها توسط بنده های دیگر خوشحال باشی تا خودت هم نعمت دریافت کنی پس سعی کن به نعمتهای خودت نزد خداوند دسترسی داشته باشیم .

   هر کس هر نعمتی داره مطعمن باش از اون نعمت به اسم تو پیش خداوند ثبت شده و من با تلاش،و اگاهی بیشتر میتونم اون رو به دست بیارم .اگر لیاقت و ظرفیت  دریافتش رو داشته باشم  پس  من باید روی خودم کار کنم تا در اینده چیزهای جدیدی و زندگی جدید رو تجربه کتم  که نشون میده فضل و رحمت خدا بی انتهاس  .

   زندگی گذشته ی من با  زندگی الان من قابل مقایسه نیست و هر چقدر ففا رو خالی کنم موهبتهای بیشتری رو دریافت میکنم خدا نمیاره بزاره زیر بالشتم  ایده و افکاری الهام میشه که در گذشته  بهم الهام نمیشد ‌و به مرور شما پیشرفت میکنید .

   من با اطمینان با خداوند ادامه میدم تا زندگی من متحول بشه و بعد  من میگم من و این همه خوشبختی طبیعی هست پس تمام کینه و نفرت و حسادت و ترس و عصبانیت و .. رو رها میکنم و مخزن خودم رو خالی میکنم و به حرکت ادامه میدم و من در زمان مقررر به نعمتهایی که به اسم من ثبت شده میرسم در قران امده چه کسی از خداوند به عهدش وفادارتر هست اکنون بشارت باد بر شما و به داد و ستدی که با خدا کردی و و این هست پیروزی شما .

   ایمان داشتن خیلی مهم هست و در قران رکن اصلی جوانی هست و ما در اطرافمون خیلی افراد جوون رو میبینیم که با داشتن سن کم افسرده و ناراحت هستن چون ایمان ندارن و برعکس خیلی افراد مسنی هستن که با وجود سن زیادشون 

    بشاش،و با روحیه هستن و وقتی باهاشون حرف میزنیم میبینم گروه اول به خدا ایمان ندارن و گروه دوم به خدا ایمان دارن و ایمان به خدا فقط به نماز و روزه نیست ها  بلکه  ارتباط درونی خیلی عمیقی هست پس  اگر استرس و نگرانی و غصه  نداشته باشیم در هشتاد سالگی هم میتونیم جوون باشیم چون روح ما که پیر نمیشه  این جسم که پیر میشه و اگر روحی قوی شاد و با ایمان داشته باشی مانع پیری جسم میشود  راز جوانی در این سه نکته هست :نگران نباشید و به خدا بسپازید و مسایل رو رها کنید تا خداوند اونها رو حل کنه و شاد باشید و بخندید و تا اخر عمر جوان و با نشاط زندگی خواهید کرد .در واقع این افراد چون هیچ وقت افکار منفی و نگرانی نداشتن خداوند جای اونها رو با افکار مثبت و انرژی بخش،پر کرده و اونها سلامت و شاداب هستن  اگر میخوایی همیشه شاداب و سالم و پرانرژی و جوان باشی باید فضای کمتری رو به نگرانی ها و استرسها اختصاص بدی  همواره به دنبال خالی کردن ذهنت از کینه و حسادت و ناراحتی ها و .. باش و اجازه نده ذهنت رو با این چیزها پرکنی .

   اگر درر زندگی تو تغییری ایجاد شده بدون در سطح افکار تو تغییری به وجود اومده پس برای تغییر محتوای مخزن فکریتون تلاش کنید 

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/20 09:38
   مدت عضویت: 724 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 546 کلمه

   سلام<🙂>
   تعریف مومنین در قرآن کسانی هستند که نه ترسی دارن و نه  اندوهگین میشوند

   چقدر شبیهیم ما به این تعریف؟؟؟؟ 

   ترس از افکار و نگرانی آینده میاد

   غم هم از افکار مربوط به گذشته

   به تعبیری اونی مومن هست که در لحظه حال باشه

   لحظه ای که نه ترسی در اون هست و نه غمی 

   لحظه ای که زنده و سرحال هستی لحظه ای که پر از شادی سلامتی آرامش و حال خوبه

   هر لحظه ای که داری نفس میکشی و هم لحظه ای که داری بازدم میکنی

   چقدر از ما در لحظه حال هستیم؟؟؟؟؟

   چهره هر کدوم از ما نشاندهنده افکاری هست که داریم مرور میکنیم…و ببینین چهره خودمون و اکثر انسانها در بیشتر اوقات یه چهره در هم رفته است…‌

   پس اکثرماها در اکثر اوقات در لحظه حال نیستیم و از نعمت لذت بردن در اون لحظه محرومیم

   بودن در لحظه حال مخزنی خالی از افکار منفی میخواد 

   بودن درلحظه حال ایمان میخواد

   ایمان به خدایی که میلیاردها سال قبل از ما بوده و میلیاردها سال بعد از ما هم خواهد بود

   ایمان به خدایی که قادر مطلقه و هر خدمتی ازش برمیاد و همواره منتظر تا ما درخواست کنیم و او اجابت کنه

   خدایی که از زمانی که فقط یه سلول بودیم ما رو به شکل انسانی با میلیاردها سلول فوق هوشمند و زیبا تبدیل کرده همون خدایی که هرلحظه با ماست و همراه مااست و از پشت مردمک چشم ما میبینه و پشت پرده گوش ما میشنوه اونی که از رگ گردن به ما نزدیکتره و هرلحظه در حال حفاظت حمایت و هدایت ما است

   خدایی که تمام انچه در زندگی دنیوی میساختیم رو از قبل برای ما آماده کرده و در جاده زندگی ما قرار داده هدیه هایی که فقط اسم ما بر اون نقش بسته و فقط متعلق به ما است و وقتی با ایمان و امید و شادی در مسیر اصلی حرکت کنیم در ایستگاههای مختلف میتونیم اونو دریافت کنیم 

   ولی اکثر اوقات ما در جاده خاکی هستیم و درحال گلایه و ناله و زاری که پس چرا به من این نعمت رو نمیدی؟؟؟؟ غافل از اینکه خودمون از مسیر خارج شدیم وگرنه نعمت های ما در مسبر اصلی و درایستگاه های خودشون منتظر ما هستن

   سه تا نکته رو گفتین برای بودن در این مسیر

   ۱_نگران نبودن و سپردن امور به دست توانای مطلق

   ۲_رها کردن تمام مسائل و ایمان به او

   ۳_شاد بودن

   اینا همون فاکتورهای در لحظه بودنه …

   کی میتونیم شاد باشیم ؟ موقعی که نگران نباشیم و غمگین هم نباشیم

   و کی این اتفاق می افته ؟وقتی ایمان داشته باشیم به خدایی که ما رو از هیچ خلق کرد و همواره ما رو در آعوش پر مهرش گرفته و در مسیر زندگی داره جلو میبره

   خدایی کدوم از ما متوجهیم که در آعوش پر مهر خالقمون هستیم؟؟؟؟؟

   کدوم از ما حاضریم دست از ترسها و نگرانیهامون برداریم برای آینده ای که هنوز نیومده؟؟؟؟

   کدوم از ما حاضریم دست از عصه خوردن بر گذشته ای که گذشته و رد شده برداریم؟؟؟؟

   به قول دانشمندان فیزیک کوانتوم اصلا گذشته و آینده ای نیست و زمان فقط یه توهمه یه قرارداده بین ما انسانها برای زندگی بر این کره خاکی

   تنها لحظه موجود لحظه حال هست لحظه حال ابدی….

   ما هر لحظه با افکارمون داریم ارتعاش صادر میکنیم اگه متوجه باشیم و ارتعاش شادی و لدت رو ارسال کنیم لحظه بعد هم که ما به عنوان آینده فرض میکنیم پر از اتفاقات و شرایط شادی آور و لذت بخش میشه این قانونه و فوانین خدا همواره ثابته….

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/05/20 11:15
    مدت عضویت: 513 روز
    اندازه متن
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 98 کلمه

        سلام به دوست گرامی ام خانم صابری .

    این جملاتت در انتهای نوشته ات عالی بود 👏👏👏👏👏👏

     

    به قول دانشمندان فیزیک کوانتوم اصلا گذشته و آینده ای نیست و زمان فقط یه توهمه یه قرارداده بین ما انسانها برای زندگی بر این کره خاکی

    تنها لحظه موجود لحظه حال هست لحظه حال ابدی….

    ما هر لحظه با افکارمون داریم ارتعاش صادر میکنیم اگه متوجه باشیم و ارتعاش شادی و لدت رو ارسال کنیم لحظه بعد هم که ما به عنوان آینده فرض میکنیم پر از اتفاقات و شرایط شادی آور و لذت بخش میشه این قانونه و فوانین خدا همواره ثابته….👏👏👏👏👏

     

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/05/21 10:17
     مدت عضویت: 724 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 16 کلمه

     سلام 

     ممنون از اینکه وقت میذارین و نوشته منو میخونین🙏🙏

     و خیلی ممنونم بابت انرژی مثبتی که میدین❤❤

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/05 15:09
   مدت عضویت: 276 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,206 کلمه

   گام ۵۶ چگونه زندگی خودمان را تغییر دهیم .

    به نام خدا💞💞

   میراث خداوند به مومنین  خیر و خوبی است .مومنین کسانی هستند که نه غم دارند نه اندوه غم واندوه در اثر چیست ؟افکار منفی مخزن ذهن ما که خروجی آن میشه مشکلات ناراحتی وغم. اگر می خواهی غم و اندوه نداشته باشیم که جز مومنین قرار بگیریم اول باید مخزن خودت را خالی کنیم تا جاباز بشه برای خیر و خوبی که از طرف خداوند می رسد.⛔ اگر فکر می کنید که دریافت نعمت به صورت کالا و پول باشد سخت در اشتباه است هیچ وقت خداوند به صورت مستقیم یک نعمت نمیده .خیر و خوبی را به صورت افکار و ایده ها می دهد که با عمل به ایده و افکار می‌توانیم به نعمتها دست پیدا کنیم.⛔شخصی که می گوید هرکار می کنم به جایی نمیرسد چون فضای ذهنشون برای فضای خاص باقی نمی ماند وقتی ذهنت پر از افکار منفی ست انتظار ایده و افکار مثبت پیشرفت دهنده نداشته باشیم .✅برای تغییر زندگی خودت و ارتقا به مرحله بالاتر اول باید محتویات ذهنت را بررسی کنید .۰🔴خداوند می‌خواهد زندگی ما را سراسر خیر و برکت کند ولی چطور وقتی فضای ذهنت پر از افکار منفی و و فضایی برای دریافت نیست چطور به آرامش برسید ؟✅دریافت ما از سوی خداوند تنها از طریق فکر و ایده است چون خداوند و جهان هستی هیچ وقت فقط ما را شوکه نمی‌کند مثلاً تغییر ناگهانی و ورود به پیشرفت سابقه نداشته در زندگی کسی دیده بشه .اگر در جریان زندگی کسی که پیشرفت کرده باشیم می فهمیم قبل از اینکه تغییرات فیزیکی در زندگی اش باشد درفکرش تغییر بوده توجه اش به توسعه و پیشرفت بوده وقتی به این موضوع توجه پرده افشار متناسب وارد شده و خروجی شده چیزی که می خواهد پس اگر می‌خواهیم تغییرات ماندگاری تجربه کنیم راهش مخزن خود را از افکار منفی و مزاحم خالی کنیم جا برای افکار مثبت الهی و ایده ها باز کنی و مورد لطف و رحمت الهی قرار بگیری.ارتباط خدا با ما از طریق ذهن و مخزن افکار من وقتی مراقب ورودی ذهن باشیم سعی کنیم افکار مثبت وارد مخزن ذهنمون بشه به همون نسبت در طبقات بالاتری در جهان هستی قرار می‌گیریم.

    از امروز دقت بیشتری داشته باشید چطور افکاری وارد مخزن ما میشه اگر کسی ما را ناراحت کرد فکر کنید اجازه بدهیم کینه و نفرت و عصبانیت وارد مخزن ما بشود یانه؟

    با بخشش طرف مخزن را خالی نگه داریم اونوقت که خداوند لذت بخشش رو به شما عطا می کنه و آرامش را به ما هدیه میدهد .

   اگر به بیماری گرفتار شدید یا شرایط سختی دارید یا با همسرت روابط مشکل داری در این شرایط هم باید به خداوند اعتماد کنیم و استرس و نگرانی را به مخزن خود راه ندهید جا برای دریافت نعمات الهی ایجاد کرده باشید .💞

   در این شرایط سختی ما به ⏪راحتی تبدیل میشه توسط خداوند بیماری ما⏮ سلامتی خشم و کینه ⏪جای خودش را به محبت ودوستی میدهد.

    با این کارها برای خداوند فضای ایجاد کردیم که زندگی ما را به نعمت هایی که برای بهتر زندگی کردن احتیاج داریم پر کنیم.

   وقتی که خودت را رها می کنی باور می کنید که خداوند دیر نمی کند

   🔴 خبر خوب که لطف خداوند نامحدود و میتوانیم از خداوند بیشتر بخواهیم.

    هر انسانی مخزن خود را از افکار منفی خالی می کند درهای رحمت الهی بر روی او باز میشه 

   و رمز موفقیت مهیا شدن برای دریافته.

    همکارت ترفیع گرفت حسادت نکن ماشین خوب گرفت خوشحال باش که از نعمت بیشتری برخوردار شده .

   ✅هر چقدر دریافت نعمت ها توسط بندگان تو را خوشحال کند خودت را به در درگاه الهی نزدیک تر ببین

   مطمئن باشددر درگاه الهی چیزی که به اسم ما ثبت شده  و به دست کسی دیگه نمی رسد.

    پس سعی کن به نعمت‌های خودمان در نزد خداونددسترسی پیدا کنیم.

   🔴 خداوند برای همه نعمت مساوی قرار دادیم ولی این ما هستیم که به اندازه های مختلف اجازه دسترسی به آنها را به خودمان می دهیم .

   ✅هر نعمتی در دست کسی دیدی بدان مثل همان برای ما هم هست که ما می‌توانیم با تلاش بیشتر به این نعمت دست پیدا کنیم.

    از این مسیر با اطمینان حرکت کند و به خدا اعتماد کنید نگرانی ،اضطراب ، ترس را رها کنید مخزن ما را تنگ میکند ۰💞آیه قران :چه کسی از خداوند بر عهدش وفادار تر است💞 🔴خداوند ایمان داشتن را مهمترین رکن جوانی و شادابی می داند ایمان تنها نماز و روزه نیست بلکه فراتر از اونه ارتباط درونی و عمیق تر از اون چیزی که در ظاهر نشان میدهیم.

   ⛔ زندگی توام با استرس و نگرانی انسان را پیر میکند .

   ✅افکار انسان هاست که خودش را در جسم ما نشان می دهد.

   🎁 راز جوانی در این سه نکته است🔴 نگران نباشید🔴 به خدا بسپارید و🔴 شاد باشید بخندید .

   اگرمی خواهیددر زندگی خودمان همیشه پر نشاط و سالم باشیم باید فضای کمتری از وجود خودتو به نگرانی ها اختصاص بدی.

   همواره به دنبال خالی کردن ذهن از کینه و ناراحتی باشید اجازه ندهید احساس شکست و پشیمانی ذهن شما را پر کنه هدفی مقدس تر از رهایی از افکار منفی در زندگی نیست همه ما وظیفه داریم که با رهایی از افکار منفی تغییر کنیم و زندگی را آنگونه که خداوند برای ما مقدر کرده است تجربه کنیم.

   من آدم حساس وزود رنجی هستم گفتار و رفتار اطرافیانم برایم خیلی مهم است است هر سخنی را در ذهن مرتب بررسی می کردم چون آدم رک وصریحی نیستم و نمی توانم در گفتگوها شرکت کنم به قول معروف جواب بدهم .

   به من خیلی فشار می‌آیدو در ذهنم جدال و جنگ به پا می شود خیلی ناراحت می شوم چند روزی از جمع دور می‌شوم بعضی وقت ها اینقدر به من فشار می‌آمد که تبدیل به بیماری میشد اون موقع نمی فهمیدم این بیماری به خاطر چیست ولی کم کم باهجوم بیماری ها فهمیدم که باید به دنبال علت باشم .

   در پاییز گذشته دوره ی جذب انرژی شرکت کردم که به من کمک کرد و این حسی که فکر می‌کردم اطرافیان از من متنفرندرا بهتر کنم و حس درونی ام بهتر بشه.

    ولی بازم تنفر از خودم ادامه داشت تا در اسفند ۹۹ با این سایت آشنا شدم به لطف خدا این دوره حس تنفر از خودم کم کم تبدیل به دوست داشتن خودم  داره میشه.

    🔴 تا جایی که بتوانم سعی می کنم افکار منفی را از مخزن ذهنم پاک کنم تا مهیای تحول بیشتری بشوم.

    همیشه گمانم این بود که خواستن بیشتر از خداوند پررویه و کاردرستی نیست اگر بیستربخواهم حق بقیه رو خوردم 🙄😔نمی دانستم دراین جهان خداوند به فکر همه بوده وخوان نعمت الهی برای همه پهنه .

    الان هرچه خیر و خوبی و سلامتی و ثروت و موفقیت در جهان هست برای خودم و خانواده ام می خواهم و می دانم خداوندبه من می‌دهد.

    همیشه برایم سوال بود که خداوند میفرماید بخوانید تا اجابت کنم یعنی چیه ؟

   بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را گمانم این بود که هنگام بیماری ،گناه و گرفتاری خداوند را صدا بزنیم و ما را نجات بدهد.

    چرا هیچ وقت فکر نکردم که خداوند برای موفقیت و ثروت و سلامتی بیشتر صدا کنم؟

    چرا نگفتم خداوند بهترین حالت مرا میخواهد؟

    مگر جز این است که هر عاشقی بهترین حالت معشوق را میخواهد؟

    مگر جز این است که خداوند اول بار عاشق ما انسانها شده ؟بعدما عاشق خداوند شدیم و می خواست که ما عاشقش باشیم( چه بخواهیم چه نخواهیم) 

   پس خودرا آماده گرفتن هدایای عاشقمان کنیم کافیست برای گرفتن هدایای جا باز کنیم و به استقبالش برویم💞💞

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/05 14:21
   مدت عضویت: 497 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 679 کلمه

   سلام گام ۵۶

   رهایی  از افکار منفی 

   رهایی از افکار منفی یک هنر است !همری که برای ما آرامش و شادی و جسمی سالم به ارمغان می اورد

   افکار منفی طوفانی است که اگر اجازه بدهیم وارد مخزن ما بشه تا ما را نابود نکند رها نمی کند اما اگر هنرمند باشیم و باد بگیریم هیچ وقت گرفتار طوفان نخواهیم شد ممکن است نسیمی بوزد!! اما نه طوفان!!!

   وقتی از کسی ناراحت می شویم اگر مدام به آن فکر کنیم و به خودمون اجازه بدهیم که کینه و نفرت وارد مخزن ما بشه طوفان می اید  و ویران می کند اما اگر بخشش باشد مثل نسیم می وزد و رد می شود 

   چگونه از افکار منفی رها شویم؟بستگی به آبمان و اعتماد افراد دارد ۱-.اگر به خداوند اعتماد داشته باشیم و خیلی با ما دم خور بشه ۲ دقیقه بیشتر جایی ندارد

   ۲-به جای نفرت و کینه بخشش داشته باشیم تا پر طبقات بالاتر ی از جهان هستی قرار بگیریم تا نعمت های بیشتری وارد زندگی خود کنیم دقت به ورودیهای خود داشته باشیم 

   اگر در شرایط سخت مثل بیماری باشیم باید  به خدا اعتماد کنیم و منفی ها که باعث استرس و اضطراب می شوند جایی در مخزن ما نداشته باشند و نعمت های خدا که شامل آرامش   بخشش.  و شادی و تمام چیزهای خوب در مخزن ما باشد  در چینبن حالتی آست که کینه و دشمنی جای خود را به عشق و دوستی می دهد و مریضی جای خود را با سلامتی عوض می کند 

   ‌مهمترین و موثرترین راه برای رهایی از افکار منفی ؟

   هر صبح تا بیدار می شویم شکرگزار تمام نعمتهای الهی باشیم .

   سلامتی

   قرار گرفتن در سرزمین سر سبز لاغرها 

   داشتن فرزندان خوب 

   روابط خوب و سالم با خانواده

   هوای خوب 

   خونه و وسایل و امکانات رفاهی عالی

   دوسنان خوب و………….

   و هنگام خواب مجدا شکرگزاری می کنیم تا بتوانیم از شر منفی بافی ها رها شویم و استمرار داشته باشیم تا تغییرات را دریافت کنیم و فضای خالی برای خدا در مخزن خود ایجاد کنیم تا زندگی بهتری را داشته باشیم و به عدالت خداوند اعتماد کنیم و احترام بگذاریم

   ما به این جهان آمده‌ایم تا از همه زیبایی‌ها ی آن لذت ببریم و تجربه کنیم یک زندگی پر از صفا و آرامش و آسایش 

   خداوند این توانایی و لیاقت را به همه ما داده تا بتوانیم تجربه یک زندگی زیبا و موفق و سرشار از حس خوب داشته باشیم چون ما به گونه ای خلق شده ایم  که قادر هستیم هر آنچه را می خواهیم به دست بگیریم چون ذاتا و طبیعتا خوشبخت هستیم چون بنده خدا هستیم ..اما اگر ذهن ما منفی ببافد و نادرست برنامه ریزی بشود به جای شادی و خوشبختی ، محدودیتها را خواهیم دید 

   از این لحظه با خدای  خود عهد و پیمان می بندم که بیشترین و بهترین لذت از زندگی را ببرم !!چرا؟؟ چون خداوند ذهنی را به من داده که اگر درست استفاده بشه معجزه می کند 

   وقتی که به هر چی توبه کنیم و تمرکز کنیم آن را به زندگی خود وارد می کنیم —متاسفانه ما همه یاد گرفته‌ایم  به  چیزهایی که دوست نداریم توجه کنیم و آن را وارد زندگی خود کنیم چون غافل بودیم که هر چی را به ذهن می دهیم همون را هم دریافت می کنیم چون ذهن خوب و بد را تشخیص نمی دهد 

   خدا را شکر که هدایت شدیم تا خود را بشناسیم و اکنون  که هدایت شدم —انتخاب می کنم که با اشتیاق و استمرار ادامه بدهم—- و به خدا اعتماد کنم  

   خودم را در اختیار احساس بد و منفی قرار ندهم و برای این کار باید در مسیر باشم و ادامه دهم و منفی ها را رها کنم تا جای خالی برای مثبت ها باشد وقتی تغییرات در من بوجود بیاد تمام مسایل بیرون هم تغییر می کند—سه نکته مهم را رعایت کنیم تا فضای حالی برای ورودیهای خدایی داشته  باشیم 

   نگران مباشیم و به خدا اعتماد کنیم 

   مسایل را رها کنیم تا خدا خودش حلش کند 

   شاد باشیم و بخندیم

   وقنی درون من و ذهن من تغییر کند و مثبت و اندیش  باشد آنچه که خواهانش هستم به دست خواهم گرفت  

   خدا هرگز دیر نمی کند و لطف و نعمت خداوند بی نهایت است 

   روح شاد و قوی و با ایمان  مانع  پیری جسم می سود 🙏  

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/21 09:08
   مدت عضویت: 562 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 486 کلمه

   سلام بر همراهان تناسب فکری 

   خداوند بزرگ ومهربان سیستم جهان رو طوری خلق کرد که هرچه بخواهیم تا بی نهایت میتونیم بهش دست پیدا کنیم

   بی نهایت ثروت . بی نهایت روابط خوب . بی نهایت آرامش وبی نهایت سلامتی و… فقط کافیه با ذهنمان جلوی اینهمه خیر و خوبی رو نگیریم و دروازه ذهنمان رو به روی افکار منفی ببندیم و هرچه بهتر اینکار رو بکنیم کم کم ذهنمان پر میشه از افکار مثبت واحساسات خوب . اونوقت هست که کم کم در طبقات بالای ذهنی از هر لحاظ قرارگیریم و دروازه نعمت در هر طبقه ای که هستیم به همون اندازه برامون باز میشه . 

   و در هر طبقه ذهنی که قرار بگیریم افکار خوب همون طبقه به ذهنمان میاد و همون انجام میدیم و مرتب رشد میکنیم باز هم باید آگاهی هامون رو مرتب زیاد کنیم و مرتب احساسمان رو خوب کنیم و به موضوعات مثبت بیشتر توجه کنیم و آنقدر در این کار به شایستگی برسیم که بدون آنکه خودمون متوجه بشیم مرتب افکار خوب تو ذهنمان مرور بشه و مرتب در طبقات بالاتر ذهنی قرار بگیریم .

   یه مثالی بزنم .

   وقتی یک بچه ای که اولین بار میخواد بند کفشش رو ببنده اوایل براش سخته و یکی باید کنارش باشه و آموزش ببینه بعد کم کم چند بار خودش امتحان کنه و یواش یواش یاد بگیره . کم کم همین بچه به راحتی بند کفشش رو میبنده  وبا تکرار این کار کم کم به مرحله ای مدرسه که وقتی داره با والدینش صحبت میکنه بدون آنکه تمرکز کنه سریع بندکفش رو میبنده. و این همون مرحله شایستگی هست.  البته طبقات ذهنی حد و مرز نداره وات بی نهایت طبقه هست و ما فقط یه کار قراره بکنیم کانون توجهات خودمون رو درست کنیم و به افکار منفی تو ذهنمان اجازه ورود ندیم .

   وقتی میخواهیم ثروتمند بشیم به ثروتمندان احترام بگذاریم و همش اونها رو تحسین کنیم . دنیا رو پر از فراوانی ببینیم.  شرایط بیرونی دلار و تحریم و… رو به ثروت گره نزنیم . در مورد گرونی صحبت نکنیم یه فقیر دیدیم بهش کمک کنیم و ردشیم و واکنش احساسی نشون ندهیم .و نشینیم به همدیگه بگیم آخی تو این هوا گرم خانمه با بچش تو پیاده رو نشسته بود گدایی میکرد . در مورد فقر صحبت نکنیم .هر خونه بزرگ وهر ماشین مدل بالا و … رو دیدیم به صاحبش فاش ندیم که یا خودش دزد کرده یا باباش و تو دلمون خدا رو شکر کنیم که اینهمه نعمت و ثروت زیاده . هر پولی که به دست میاییم یا هر پولی که خرج میکنیم خدا رو به خاطر داشتنش شکر کنیم . تو رسانه وتلویزیون نشینیم فیلم های فقرا و بدبختی رو نگاه کنیم چون یه جورایی ذهنمان رو برنامه ریزی میکنه و دروازه ثروت رو به رویمان میبنده و اگه درآمدی داریم حتی شده یه کمی هم ببخشیم و مطمئن باشیم بیشترش بهمون بر میگرده و…. اینها نمونه نگرش وافکار مثبت به پول که دروازه ثروت رو به رویمان باز میکنه.

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   maryamkhazaie0000@gmail.com
   1400/03/08 00:25
   مدت عضویت: 332 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 185 کلمه

   بنام خداوند بخشنده مهربان سلام خدمت استاد عزیز و دوستان نازنینم رهایی از افکار منفی قسمت سوم .والله از بچگی تو ذهن من رفته ک خداوند خیلی عادله ظالم رو از مظلوم میگیره ولی در باره ی چیزایی دیگه ن انگاری نمی تونه و کاری ازش ساخته نیست ، ب نظرم این مباحث اینقد ساده ان خیلیا شک میکنن و مسخره میکنن قبول ندارن .من قبلا کسی رو میدیدم ک لباس مارک پوشیده یا ماشینی بهتر از مال ما داشت یا خونش خلاصه هرچیزی ک من نداشتم از قدیم اینو شنیده بودم ک پیشانی منو کجا میشانی یعنی شانس باید داشته باشی وگرنه قیافه اینا اصلا مهم نیس ،ولی ی مدته ک دیدم عوض شده ی جورایی درک کردم چی ب چیه هر کی و می بینم چیزی و داره ک من ندارم واقعا از ته دل تحسینش میکنم و خدا رو شکر میکنم این شخص تونسته ب این سطح از خواسته هاش برسه ،دنیا اون طوری نیست ک ۲۶ ساله فرو کردن تو مغز ما دنیا قانون داره ان شاالله درک کنیم قوانینش رو و ما هم تغییر کنیم از هر نظر ان شاالله.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/05 16:31
   مدت عضویت: 427 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 82 کلمه

   بنام خداوند بخشنده و مهربان…چ فایل خوبی بود من تا چند دقیقه فقط ب فکر فرو رفتم خدا قوت استاد بزرگوار و بخشنده..بنظر من همه اش خود آدم مقصر و گرنه خداوند بخشنده ب همه میبخشه حالا یکی کمتر یکی بیشتر ک اونم بنا ب اون فکر و ذهن و نیت خود ما هستش من همیشه و در همه شرایط و موقعیتی ک هستم ک ب الله توکل میکنم و همه چی رو از خودش میخوام و بهم هم داده الهی شکر..

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/14 11:18
   مدت عضویت: 820 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 642 کلمه

   سلام . 

   گام ۵۶ 

   رهایی از افکار منفی 

   شادی عظیمی اومده توی وجودم . چقدر این فایل عالی بود . چقدر شاد کننده بود . چقدر آرامشبخش بود . واقعا گاهی اوقات آدم به سکوت میرسه تا فقط نفس بکشه در هوای خدا . 

   استاد بابت این فایل عالی ازتون سپاسگزارم . 

   من این تصویر در ذهنم نقش بست که ذهنم  بین  من و روحم فاصله انداخته . من به محض اینکه بخوام روحم اجابت می کنه . منتها در ذهنم بسته است که به دستم نمیرسه . 

   نشانه ی اومدن از سمت روح هم ایده هایی هست که بهمون وارد میشه . 

   من دیروز درخواستی از خدا کردم . 

   یه نفر رو برام فرستاد ایده ی من از زبون این شخص خارج شد . از دیروز دارم بهش فکر میکنم که این ایده رو عملی کنم یا نه . دیروز به همسرم گفتم ولی اشک توی چشماش جمع شد گفت یکم دیگه صبر کن میدونستم اگه اصرار کنم راضی میشه . سه بار از قرآن استخاره گرفتم هر سه بارش خوب اومد . 

    

   حالا فقط یکم تحقیق باید بکنم . میدونم این کار به راحتی قابل انجامه . روشن میبینمش . قبلا توی یکی از متنام نوشته بودم که روشنی و یا تاریکی یه اتفاقی که میخوام در آینده خلقش کنم توی وجودم میبینم . صحنه ای نمیبینم . فقط روشن یا تاریک بودنش رو میبینم . ایده ای که بهم اومده روشنه تا تهش رو میبینم . به توانایی خودم برای رسیدن بهش ایمان دارم . شاید راضی کردن همسرم یکم وقت ببره اما میشه . 

   فعلا از ایده صحبتی نمی کنم . اجازه میدم به ثمر بشینه بعد اینجا هم مطرح میکنم و ازش میگم . 

    

   بله ما قادریم به تمام ارزوهامون برسیم . چقدر خوب فرمودید وقتی ما یه ماشین میخوایم خدا یه ماشین پشت در نمیاره خدا ایده اش رو بهمون الهام میکنه . 

    

   اما این که ما به این ایده ها عمل کنیم یا نه بقیه اش با خودمونه . 

   حالا از خدا همتی میخوام که عمل رو برام راحتتر کنه . طوری که از فکر تا عملم خیلی راحت طی بشه . 

    

   وای حتی خداوند این رو هم به ما داده . در کسری از زمان فکر میتونه به عمل تبدیل بشه . فرمان مغزی که صادر میشه سریعا فکر به عمل تبدیل میشه . 

    

   فقط خواست ماست فقط ما باید بخوایم تا اجابت بشه تا عمل کنیم . باید بخوایم که عمل کنیم .  عمل کردن سخت نیست . 

   عمل کردن به ایده ها خیلی راحته . 

   وای خدا وجود ما چقدر توانمنده . چقدر امروز به درک بهتری از براورده شدن آرزوها در این فایل رسیدم . 

   خیلی لذت بردم . 

   شاید چیز زیادی نتونم بنویسم ولی روشنایی در وجودم میبینم . راهم باز شده . دارم میبینم . دارم تصویرهایی از ایده ام میبینم . خداوند بین ما انسانها هیچ تفاوتی قائل نشده . 

   پازل خوبی از این فایل عالی برام پیدا شد . شادیم به وصف نمیاد . فقط میتونم بگم متشکرم . 

   خداوند خوان نعمتش گسترده است و این خوان نعمت رو از طریق ایده ها به ما نشون میده و  ما اون رو به وجود  میاریم .  

   خدایا سپاسگزارم 

   استاد ازتون ممنونم 

   فاطمه سپاسگزارم من ایمان دارم . ایمان دارم که خداوند فقط خیر و برکت روزی من کرده . ایمان دارم روزی تمام ما خیر و برکته . اصلا بد وجود نداره . همه اش نعمته . ما در اقیانوس نعمت غرقیم اما نمیبینیم . حتی ناخواسته هامونم نعمتیه که داره نعمتهای دیگه رو به سمتمون میاره . فقط نگاه ما بهشون بده . ما اگه چاق شدیم برای این بود که با لاغری با ذهن آشنا بشیم . پس چاقی برامون نعمت بود که با روند رسیدن به آرزوها آشنا بشیم . همه چیز نعمته . فقط خودمونیم که باید چشمهامون رو باز کنیم . او گشاینده است . روح ما گشاینده است . او دیدگان مارو باز می کنه تا ببینیم آنچه نادیدنیست . خدایا من ایمان دارم . خدایا شکرت . شکرت . شکرت .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/09 15:42
   مدت عضویت: 739 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 594 کلمه

   گام ۵۶ ،، رهایی از افکار منفی ،،،،سلام استاد عطارروشن و دوستان همراهم ،خوشحالم که در این مسیر زیبا قدم گذاشتم تا بتونم متفاوت تر ببینم و زندگی کنم ،،،من شنیده بودم که سرنوشت ما از قبل نوشته شده و فقط در شب های قدر ،سرنوشتمون نوشته میشه و اگر اون شبها در مکان های معنوی تا صبح قران به سر با گریه از خدا خواهش و التماس کنی شاید شاید نگاه کوچیکی بهت بکنه وگرنه که رفتی ته دره ،،منم که آدم مذهبی نبودم و اینجور مکانهارو چند سال یکبار شاید میدیدم ،باور کرده بودم ،منکه جزء رانده شده های ،درگاه خداوندم ،،پس سرنوشت درست حسابی برای خودم انتظار نداشتم و فکر میکردم من برای این درد و رنج ها اومدم و بعدش میمیرم و تمام میشه ،،پس تلاشی نمیکردم بجز شکایت کردن از وضعیت مالی،جسمی،روابط ووووولی از اونجاییکه از بچگی بلند پرواز بودم و همیشه در رویاهام زندگی خوبیو برای خودم تصور میکردم ،قلبم منو میبرد بسمت راه حل ها ،با اونهمه اطلاعات منفی ذهنم ،باز هم تلاش میکردم تا به مسیر صحیح برسم ،عاشق کتاب های موفقیت بودم و هستم،دنبال دوره ها و کلاس های متفاوت ،بدنیال تغییر بودم و جهان هم منو هدایت میکرد به جاهایی،به دوره هایی به کتاب هایی و به اساتیدی که قسمتی از شخصیت و ذهن جدید من ساخته بشه ،،،وقتیکه مخزنمون پر باشه از ناراحتی و نگرانی ،جایی برای داده های بیشتر نداریم،مثل فنجونی که پره ،هر چقدر پر ترش کنیم سرریز میشه ،،مخزن ذهن ما که از قبل پر از داده های منفی بوده ،از حالا که داریم یاد میگیریم چطور و چگونه با محتویات ذهنی برخورد کنیم ،نباید از اون ذهنیت های قدیم و مخرب استفاده کنیم ،باید اطلاعات جدید به ذهنمون بدیم ،مراقب ورودی هامون باشیم ،مراقب تغذیه ذهنمون باشیم ،،یعنی اگر مراقب اولین نجواهای منفی نباشیم و اون بذر منفی حرکت کنه بعد از چند ساعت اون بذر تبدیل به بهمنی شده که ساعتها و روزها حالتو خراب میکنه و خودمون هم اصلا متوجه نمیشیم ،،بارها در سالیان عمرم حسادت داشتم  البته اون زمانها دوست نداشتم کسی بفهمه ولی الان این حالت های وجودمو پذیرفتم که هست ولی آگاهانه باهاش برخورد میکنم،حسادت از احساس کمبود میاد،در درون من صدایی میگه همه چیز کمه ، حالا اگر کسی به موقعیتی رسید و من نرسیدم ،اون صداها میان و مدام بمن گوشزد میکنن که من کم هستم من نتونستم مثل آدم های موفق عمل کنم من نتونستم روابط خوبو تجربه کنم ووووو  و تمام اون احساسات از باور کمبود و فقر میاد وقتی این مطالبو یاد گرفتم متوجه شدم که با خودم چه برخوردی کنم و باورهای فراوانی و ثروت را در خودم تقویت کنم و به خودم احساس ارزشمندی تزریق کنم که من لایق زندگی عالی و متفاوت هستم و حتما بهش خواهم رسید چونکه من خالق زندگی خودم هستم ،من اشرف مخلوقاتم ،من ابر قدرت هستم چونکه مخلوق خداوند هستم من معجزه خداوند هستم و ساختن چنین باورهایی در من ،از من شخصیت توانمندی خواهد ساخت که سوخت انرژی من خواهد شد برای ادامه راهم ،،خوشحالی ،آرامش ،شادی،ثروت و فراوانی حق الهی ماست که تا حالا ازشون بی خبر بودیم ،مثل زمانیکه به   شخصی  میگن ،از پدرت بهت ارث و ثروته  فراونی رسیده ،و اون شخص اصلا خبر نداشته که پدر پولداری داشته و وقتی از ثروت پدرش خبر دار میشه میتونه به حقش برسه ،حق الهی ما هم فراوانیه ولی خبر نداشتیم ،الان متوجه شدیم ،باید انتظارمون از جهان ،خیر و برکت باشه ،باید از خودمون انتظار شادی سلامتی حال خوب و آرامشو داشته باشیم ،اینها همگی طبیعیه ، و باور این موضوعات مارو بسمت خیر وبرکت هدایت خواهد کرد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   abolhasanefarzane1@gmail.comcom
   1400/01/25 21:23
   مدت عضویت: 343 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 933 کلمه

   سلام استاد ودوستان گرامی گام ۵۶ خدا در قران از مومنین سوال میکنه که از خدا چه چیزهایی به شما رسیده ومومنین میگن فقط خیر وخوبی وخدا در قران میگه مومنین نه غم دارن ونه اندوه وغم واندوه بر اثر چیه افکار منفی که وارد وردیهای مخزنمون میشه وخروجیش میسه مشکلات وغم واندوه وبه راحتی میشه به نتیجه رسید واگر افکار منفیرنداشته باشیم جز مومنین قرار میگیریم اول باید مخزنمونو خالی کنیم از افکار منفی دوری کنیم تا جا برای برای خیر وخوبی از طرف خدا خداوند میفرماید هر چی از طرف من میرسد همه خیر و خوببست وقتی شما فضای در ذهنت نداری که این خیر وخوبی دریافت کنی وچه انتظار داری نعمتها در زندگی یاد بشه اگر فکر کنی که دریافتهای نعمتها بصورت کالا ویا پول دریافت بشه کاملا در اشتباه هستینووهیچ وقت خداوند بصورت مستقیم نعمتی رو نمیده یعنی فکر کنی ی ماشین نیاز داری صب که پاشی ی ماشین دم خونتون باشه خیر وخوبی بصورت تفکار خوب وایدهای ست که به ذهن شما خطور میکنه وشما با عمل کردن به این فکرها وایدها میتونید از نعمتهای خدا استفاده کنید چرا وقتی ناراحتی عصبانی هستی بیماری ساده ترین کارها رو هم نمیتونی انجام بدی چون خروجی ما مشکل داره وقتی مخزن شما از افکار منفی باشه نمیتونی راهکار عال برای زندگی خودت بدست بیاری دوقتی ذهنت ومخزنت از افکار منفیرپر شده باشه انتظار تراوش افکار روند نداشته باشید قدم اول برای تغییر زندگی وارتقا به طبقه بالاتر بازنگری ورودیهای مخزن خودت باشه خدا میخواد شما رو پر از خیر وخوبی کنه ارامش کنه چجوری وقتی مخزن شما فصای خالی برای دریافت نیست چطور توقع داری به ارامش برسی ودریافت شما از طریق افکار وایدهاست وبه هیچ طریق دیگه ای نیست شاید در زندگی دیگران دیده باشیم که در عرص یکسال اوضاع زندگیش متحول بشه وقتی در جریان زندگیش قرار بگیری متوجه میشی قبل از اینکهداین افکار در زندگیش رخ بده اول در دهنش رخ داده به فکر تغییر کردن بوده وتوجهش به توسعه دادن بوده وبه مرور وقتی به این موضوع توجه کردهدورودیهای مخزن ذهنش تغییر کرده وافکار مثبت به ورودی ذهنش وارد شده وخورجبش همون چیزیهاییکه ما میبینمه هیج فدری نیست که ی شبه پولدار بشهددر واقعیت وجود نداره اگر میخوای تغییرات ماندگار رو در زندگیت تجربه کنی تنها راهش اینکهدمخزنتو خالی کنی از افکار منفی ومزاحم تا جا برای افکار الهی ایدها والهامات الهی باز کنی اونوقت درهای نعمتهای الهی به روی شما باز میشه ومورد لطف ورحمت الهی قرار میکیری ارتباط ما با خدا از طریق ذهن ومخزن افکارمونه وقتی مراقب ورودی دهنت باشی وسعی کنی بیشتر افکار مثبت وارد مخزنت کنی به همون نسبت هم در طبقه بالاتر جهان قرار میگیری واز نعمتهای بیشتری در زندگیت برخوردار میشی از امروز دقت بیشتری داشته باش که چه چیزی رو وارد مخزنت میکنی اگر کسی شما رو ناراحت میکنه به خکدت بگی که اجازه میدی که کینه نفرت حسادت عصبانیت افکار منفی وارد مخزنت بشه یا نهدیا با بخشش اون فرد مخزنتو خالی نگه میداری تا خدا با چیزهای بهتری پر کنه وانوقت که خداوند لذت بخشش وگذشت بهتون عطا میکنه باید در مورد خودت هم همین طور باشه ور سختی ها بیماریها هستی با همسرت رابطه خوبی نداری در این شرایط هم بتونی به خدا ایمان بیاری واعتماد کنی به خداد استرس ونگرانی به مخزنت راه نده تا جایی برای دریافت نعمتهای الهی داشته باشی در این شرایط که بیماری به سلامتی خشم وکینه به عشق تبدیل میشه وقتی بیمار هستیم ذهنومن مملو از افکار نا امید کنندست ترس از بدتر شدن شرایط شما داری خودتو از نعمت شفا دور میکنی شما جایی برای نعمت شفا نذاشتتی وقتی با کسی مشکلی داری ودائم داری اون افکار ومرور میکنی هر روز کینه ونفرت در شما بیشتر وبیشتر میشه وشما جایی برای محبت در زندگیت نخواهی داشت درداینجا باید به عدالت خدا اعتماد کنی واحترام بذاری ومرور این افکار رو متوقف کنی تا فضا برای دریافت موقعیت بهتر وپیشرفت بیشتر برای خودت فراهم کنی هر چقدر در دهنت درخواست نعمت داشته باشی هیچ تاثیری در منابع الهی نداره پس دهنتو از محدودیتها خارج کن وتصور کن که سهم تو از جهان بیشتر از اینه واگر اینو بپذیری حسادت کردن دیگه معنا نداره وبجای حسادت وچشم داشتن به زندگی دیگران چشمت به درگاه خداوند باشه وبه همین دلیله که هر انسانی در هر کجا با هر دینی طبق این قانون عمل کنه ومخزنشو از افکار مزاحم خالی کنه مورد لطف ومحبت خدا قرار میگیره رمز دریافتهای نعمتهای بیشتر تنها وتنها در مهیا کردن برای دریافت خوشحال شدن برای دریافت دیگرانه اگر همکارت ترفیع گرفت باید خوشحال بشی اون جای تو رو نگرفته حسادت نکن نگو چرا اون گرفته من نگرفتم بهش تبریک بگو هر نعمتی در اختیار هر انسانی دیدی که تو انو نداشتی مطمئن باش از همین نزد خدا هست وبا تلاش بیشتر بهش میرسی وقتی به این اگاهی برسی که از همه نعمتهای خداوند نزد خداوبرای شما هم هست ین من هستم که باید لیاقت داشته باشم وتلاش کنم جای خالی داشته باشم تا محبتهارو دریافت کنم خدا نمیذاره زیر بالشتم ایده ها وفکرهارو برات میذاره وهمئنها رو عملی کن به شرایط بالاتر میرسی نگرانی استرس اصطراب ترس حسادت اینها رو رها کن اینها زندگی شما رو محدود میکنه به خدا اعتماد کن به وعدهای الهی ایمان بیار حرکت خودتو شروع کن وخداوند ایمان داشتن مهمترین رکن نشاط وجوانی معرفی کرده راز جوانی در این سه نکته ست نگران نباش وبه خدا بسپار مسایل رو رها کن تا خدا اونو حل کنه وشاد باشید وبخندید شما در این شرایط تا اخر عمرتون جوان میمانید وهمواره بدنبال خالی کرون ذهنت باش از ناراحتیها حسادتها دور باش هر کجا اشتباه کردی خودتو ببخش وتصمیم بگیر به شکل بهتری عمل کنی 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/08 02:37
   مدت عضویت: 773 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,780 کلمه

   از مونین سوال شده که از خداوند چه چیزی به شما رسیده؟ مومنین جواب دادن خیر خوبی .
   مونین کسانی هستن که نه غم دارن نه اندوه
   اگر میخوایی جز مونین باشی باید اول مخزن افکارت رو از افکار منفی خالی کنی ( اگر خداوند رو به عنوان تنها قدرت جهان بدونیم تمام مشکلها حل میشه و هر کس با هر قدرتی و هر جایگاهی و نیرویی که باشه در مقابل خداوند هیچ چیز نیست و خداوند از همه بالاتر هست و همین خداوند بارها در قرآن گقته من از رگ گردن به شما نزدیکترم من پیش تو هستم فقط به یاد من باش مرا یاد کن و از من بخواه تا به تو بدم و اجبات کنم و تو رو یاد کنم و مونین همینها رو باور دارن که نگران نیستن و غم و اندوه ندارن و مخزن ذهنشون رو با افکارمنفی پر نمیکنن)

   خداوند میگه هر چه از من به شما میرسد همش خیر و خوبی هست و اما وقتی فضای ذهنت خالی نیست که نعمتها رو به صورت ایده و الهام دریافت کنی این الهامات خداوند به درد نمی خوره و باید بدونیم خداوند نعمتها رو به صورت یه ماشین و یا یک کیسه پول و یا خونه به شما نمیده به صورت افکار و ایده و الهامات به ما میده و دیدیم که وقتی عصبانی هستیم نمیتونیم هیچ کاری انجام بدیم چون ذهنمون پر از خشم و عصبانت و کینه و … هست پس وقتی فضای خالی در ذهنت نداری با فکر کردن نمیتونی به هیچ جاا برسی (خداوند میخواد که تمام بنده هاش در خیر و خوبی و فراوانی و بهترین نعمتها باشن و به انسانها قدرت ذهن داده و قدرت فکر کردن و شعور داده تا هر کس که وارد مسیر درست شد اونها رو دریافت کنه و هر کس در مسیر نباشه در یافت نمیکنه و خداوند به زور هیچ کس رو تغییر نمیده که نعمت دریافت کنه هر کس خودش بخواد و تلاش کنه هدایت میشه به جای درست و خداوند کمکش میکنه و بهترینا رو دریافت میکنه )

   باید برای تغییر زندگیت اول محتویات ذهنیت رو بررسی کنی
   اگر آرامش نداری چطور میخوای به افکار خوب برسی ما در این جهان فقط از طریق افکار و ایده ها با خداوند در ارتباط هستیم و هیچ وقت جهان هستی شما رو شوکه نمیکنه که یک دفعه کلی ماشین و پول و ثروت بده ممکنه من از زندگی کسی شوکه بشم که چقدر زندگیش تغییر کرد ! اما مطمعن باش خود اون فرد از مدتها قبل به فکر اینها بود و افکار متناسب در ذهنش داشته که به همه ی اون ثروتها رسیده .( باید همیشه بدونیم که هر کس هر جایگاهی داره حتما حقش هست و جهان نه پارتی بازی داره نه ظلم و ستم با کسی داره و نه دشمنی با کسی داره نه به کسی رحم میکنه اگر نعمتهای زیادی داده قطعا اون فرد برای اونها تلاش کرده و ایمان داشته که خدا به اون میده و اگر نداره قطعا ایمانش در اون مورد ضعیف بود و ناامید بوده که خدا بهش نمیده و تلاش نکرده و به دنبال این نامیدی ارامش هم میره واگر آرامش بره قطعا الهام و افکار مناسب هم نخواهد داشت و موفق نخواهد بود )

   هیچ فقیری یه شب فقیر نشده و هر فردی که یه شبه به پول رسیده و به قول خودش مینابر زده و با زرنگی به پول رسیده دیر یا زود اون پول رو از دست میده و چنین فردی ثروتمند پایداری نیست چون تکاملش رو طی نکرده
   اگر تغییرات ماندگار میخوای باید مخزن ذهنت رو خالی کنی و مورد لطف و رحمت الهی قرار بگیری .(هیچ چیز در این جهان به زور و یک شبه نیست نه فقیر شدن نه ثروتمند شدن نه چاق شدن نه لاغر شدن و نه هیچ چیز دیگه و همه چیز کم کم شروع میشه به طبیعت که نگاه کنیم میبینیم هیچ پدیده ای در اون یه هویی نیست نه طلوع و غروب خورشید نه تغییر فصلها و نه رشد گل و گیاه و نه هیچ چیز دیگه و ما هم جز این طبیعت هستیم و از این قوانین جهان مستثنی نیستیم پس به دنبال میانبر و را ه های یک شب موفق شدن نباشید )

   همیشه از موفقیت افراد در کشورهای دیگه که مسلمون نیست تعجب کردم و گفتم چرا یک ایرانی با تمام عبادتهاش،و مسلمون بودنش موفق نیست و اما فلان شخص غیر مسلمون که نماز نمیخونه موفق هست و فکر میکردم میزان نعمتها با میزان عبادتهای ما در تماس هست اما حالا متو جه شدم هر چقدر مخزن خودت رو کنترل کنی در مدار بالاتر و نعمتهای بیشتر قرار میگیری ( اصل همون مخزن ما هست که با چه چیزهایی پر شده و مهم نیست سفید پوست هستیم یا سیاه پوست در چه کشوری هستیم و چه زبانی داریم و یا چه دینی و مذهبی داریم همه ما از یک جنس هستیم و در همه ی ما یک اصل هست و انسانها فقط در سطح افکارشون متفاوت هستن و همین نتیجه های متفاوت رو رقم میزنه )

   پس کینه و نفرت و عصبانیت مخزن افکارت رو پر میکنه و با گذشت و مهربانی و افکار مثبت باید ذهنت رو پر کنی و یا اگر در بیماری و روابط بد هستی باید در این شرایط به خدا اعتماد کنی و استرس و نگرانی در خودت به وجود نیاری تا سختی و بیماری و روابط بد به آسانی و سلامتی و رابطه ا ی پر از عشق و مودت تبدیل بشه و با این کار برای خدا فضا ایجاد کردی تا زندگی شما رو با نعمتها و خیر و خوبی پر کنه .(ما باید متوحه باشیم و آگاه باشیم هر لحظه به خدا وصل باشیم و از او ناامید نباشیم و کسی که واقعا به خدا ایمان و توکل و اعتماد رو داره خود به خود فکر منفی،و ناراحتی و کینه و سختی از اون دور میشه و به ذهن خودش راه نمیده و فضا رو خالی میزاره چون به خدا امیدوار هست و خداهم به خاطر این اعتمادش و ایمانش به اون از خیر و خوبیهای بی نهایتش میده و امید و انگیزه و اعتماد رو در این فرد چند برابر میکنه )

   اگر ذهن خودت رو با ناامیدی و بیماری ها و کینه و نفرت پر کنی جایی برای شفا و عشق و محبت و سلامتی نمیزاری .اگر کینه و حسادت داشته باشی نسبت به کسی فضای ذهنت رو بیشتر پرمیکنی باید فضای ذهنت رو باز برازی تا خدا به تو نعمتهای بیشتر بده پس خودت رو رها کن از افکار منفی تا بیشتر درک کنی خدا هر گز تو رو رها نمیکنه .(خداوند همیشه با ما هست و در کنار ما هست و خواست خداوند این هست که به ما فقط خیر و خوبی برسه اما این ما هستیم که از خداوند نمیخو اییم به ما بده و از بنده های اون درخواست خیر و خوبی میکنیم و اگر روی قدرت کسی دیگه غیر از خدا حساب باز کنی هیچ وقت نتیجه ی خوبی برای ما نداره پس خودت رو از افکار منفی رها کن و و بخواه که به تو بده و منتظر باش،که خدا به تو بهترینا رو بده قطعا به تو میده و هر کس هر بدی در زندگیش میبینه نتیجه ی اعمال خودش هست و گرنه از خداوند فقط خیر و خوبی به ما میرسه )

   لطف خدا بی انتها هست و منابع اون بی حد و اندازه هست پس ذهنت رو از محدودیت خارج کن و نگو فلانی چرا به جایی رسید پس من چی ؟؟؟ به جای حسادت به بقیه چشمت به درگاه خداوند باید باشه و هر چقدر ذهنتون رو از افکار مزاحم رها کنید درهای رحمت الهی بر روی همه باز میشن و بی انتها هستن و هر کس هر جای دنیا با هر دینی و مذهبی از افکار مزاحم مخزنش رو خالی کنه مورد لطف و رحمت خداوند قرار میگیره و هر چقدر مخزن ذهنت خالی باشه نعمتهای بیشتری و عشق و محبت بیشتری از خدا دریافت میکنی به هیچ کس حسادت نکن و ایمان داشته باش و خودت رو به درهای رحمت نزدیکتر کن همه ی آدمها به یک اندازه به نعمتها نزدیک هستن ولی هر کس با آگاهی و تلاش خودش میشه به اون نعمتها دست پیدا کنه
   قبلا میگفتم چرا همیشه رابطه ام و ثروتم و سلامتیم و .. اینقدر خرابن و بد هستن اما وقتی به این آگاهی ها دست پیدا کردم که از تمام این نعمتها نزد خداوند یکی به اسم من هست تلاش کردم تا به اونها برسم و به چیزهایی رسیدیم که در رویای من نبود و این ثابت میکنه فضل و رحمت خداوند بی انتهاست( خداوند بی نهایت هست و خوبیها و فضل و بخشش و هر صفت دیگه اش هم بی انتها هستن پس نباید کینه و حسادت داشته باشیم در واقع گر روی باور فراوانی خدا کار کنیم دیگه هیچ کس رو رقیب نمیدونیم و حسادت نمیکنیم و میدونیم از هر نعمتی که دوست داریم داشته باشیم خداوند داره و به ما میده و من قبلا در زمینه ی لاعری بسیار حسادت میکردم که چقدر فلانی خوش اندام هست چرا من اینطور نیستم اما الان فقط تحسین میکنم تا ذهنم متوجه بشه پس لاغری چیز خوبیه و باید بهش برسم و حتی هر فرد ثروتمندی رو من تحسین میکنم تا ذهنم بازم متوجه بشه ثروت چیز خوبی هست و با تحسین کردن هر خواسته ی دلخواهم من موافقت ذهن ام رو جلب میکنم تا خود به خود اون خواسته در زندگی من بیشتر بشه و جذبش کنم )

   مثلا :رابطه ام و با همسرم و دوستام و اطرافیانم عالی بود حالا عالی تر شده و تصور میکردم من هم میخوام از این نعمتها داشته باشم و موهبتهای بیشتری دریافت کنم
   اما خدا هیچ وقت هیچ خواسته ای رو نمیزاره زیر بالشتم فقط با ایده و الهام با من ارتباط برقرار میکنه و منم شرایط سخت گذشته ام رو تغییر دادم و الان در بهترین شرایط هستم .(پس به دنبال این نباش که خدا باید بزار زیر بالشت تو نه خودش گفته از تو حرکت از من برکت ما باید با ایمان و توکل به خودش قدم برداریم و اونم ما رو هدایت و حمایت میکنه مثل مسیر لاغری که در پیش داریم من وارد این دورها شدم به هدایت خدای خوبم و دارم قدم بر میدارم و مطمعنم خودش آگاهی ها ی لازم و تعهد لازم و انگیزه و اشتیاق رو به من میده تا من موفقتر بشم و به خواستم برسم و من مخزن ذهنم رو فقط با افکار مثبت پر میکنم که من میتونم لاعر بشم و لاعری حق من هست و من از خدا به ارث بردم و هر روز انتظارم لاعری هست و لاغری خیلی راحت برام اتفاق میفته و لاغری بسیار ساده و آسان هست و … )

   این مسیر رو با اطمینان شروع کنید و با اعتماد به خداوند حرکت کنید و بگو من و این همه خوشبختی طبیعی هست و دیگه به دنبال هر چیزی نرو مثل کینه و حسادت و ترس
   چه کسی به خدا از عهدش وفادارتر هست
   پس ایمان داشته باش،و شروع کنی (من با ایمان به خودم که همون خداوند خودم هست دورهای لاغری با قدرت ذهن رو شروع کردم و روی هیچ چیز و هیچ عامل بیرونی حساب باز نکردم و گفتم وارد این مسیر میشم و خودم میتونم خودم رو لاغر کنم بدون نیاز به هیچ چیز و جسم جدید و زندگی جدیدم رو خلق میکنم و تونستم اما هنوزم بیشتر میخوام )

   خیلیا بر خلاف سن پایینی که دارن خسته و نامید هستن به خاطر ایمان نداشتن هست و ناامید هستن برعکس بعضی از افراد مسنی که سر حال هستن چون این افراد ایمان دارن پس شاید از نظر سنی این افراد پیر نباشن ولی از نظر روحی پیر شدن و متاسفانه از این افراد دراطراف ما زیادن اگر نگرانی و استرسی نداشته باشیم و اندوهگین نباشیم در سن بالا هم میشه احساس جوانی کرد چون روح ما هیچ وقت پیر نمیشه
   و افراد مسن هم با هم متفاوت هستن چون افکار اونها متفاوت هست( منم خیلی از این افراد میبینم در اطرافم که با وجود سن کم اما احساس پیری میکنن و بلعکس با سن زیاد احساس جوانی میکنن و این اثبات میکنه روح ما سن نداره و عدد رو نمیشناسه و ما آدمها در قید و بند زمانها و عمر و اعداد سن و سال هستیم و برای خودمون حد و مرز و محدودیت میزاریم در حالی که غلط هست هر کس به واسطه افکارش و ذهنش و ورودیهای ذهنش نتیجه رو برای خودش در زندگی رقم میزنه )

   راز حوانی در این سه نکته هست نگران نباشید به خدا بسپارید تا خدا حل کنه و شاد باشید و بخندید تا آخر عمر جوان و با نشاط باشید
   از فرد مسنی که سرحال هست بپرس میبینی همه ی این افراد مشکل داشتن و لی رها کردن و خداوند کمکشون کرده و خداوند اونها رو با افکار خوب و انرژی بخش پر کرده
   اگر میخوایی همیشه شاداب و جوان باشی باید همواره به دنبال خالی کردن ذهنت از افکار منفی باشی و تصمیم درست بگیری و اجازه نده اونها تو رو پر کنن
   با بررسی زندگی خودت به اون حرفها میرسی (پس بازم میگیم مومن کسی هست که نه عم داره نه اندوه پس نگران هیچ چیز نباش اگر میخواهی مومن واقعی باشی و خداوند جواب این اعتماد تو رو میده و از بینهایت دست بر روی زمین به کمک تو میاد و خیر و خوبی بی انتهاش رو به سمت تو میاره پس هیچ وقت اجازه نده در افکار منفی بمونی و ناامید و ناراحت بشی که این همون بی ایمانی هست )
   و من جا داره طبق وعده ای که دادم خودم رو تشویق و تحسین کنم که رفتار بسیار زیبا و درست خوردن در مهمانی امشب داشتم بعد از مدتها خودم رو محک زدم واقعا ذهنم داره در زمینه ی لاغری تربیت میشه ما امشب مهمان بودیم در باغ و میدونستم شب شام مفصل هست و اما اصلا نترسیدم و ظهر هم غذای مفصل درست کردم و راحت به اندازه نیاز خوردم اگر قبلا بود که جرات نمیکردم و ترس داشتم باید یه چیز کم حجم و ساده میخوردم و یا رژیمی میخوردم تا شب که شام بخورم و اما راحت خوردم به اندازه نیازم تا شب که شد سر سفره نشستم ولی اصلا تحریک نشدم و حرص و ولع نداشتم و پر خوری نکردم ته دیگ برداشتم اما دیدم نمیخوام چون خیلی چرب هست و نخوردم و بعد دیدم برنجم واقعا زیاده مقدار زیادی رو در اوردم چون غذاها پرسی و آماده بودن و بازم دیدم زیاده همه اش رو نخوردم و نصف مرغم رو دادم به پسرم و نخوردم چون واقعا سیر بودم و از خوردن هیچ لذتی نمیبردم و من یاد گرفتم غذا برای رفع نیاز حسم من هست و اگر سیر هستم هیچ دلیلی نداره بخورم و بعد شام دونات تعارف کردن من نتوستم بیشتر از یک گاز بخورم چون هنوز از شام سیر بودم و نخوردم و بعد چیپس و پفک و کرانچی بود که کمی تحریک شدم برم با جمع بخورم رفتم یه مشت برداشتم ولی اینقدر سیر بودم که واقعا لذت برام نداشتن و اصلا کاری به خوردن بقیه و در فضای سبز بودن و فقط یه امشب هست و … نداشتم و خیلی راحت از اونها گذشتم و نخوردم به جز چند دونه و گفتم وقتی سیر هستم دلیلی نداره بخورم و خلاصه رفتار امشبم عالی بود و خودم رو تشویق و تحسین میکنم .در حالی که بقیه ی افراد همش میگفتن وای چقدر خوردیم کاش کمتر میخوردیم ادیت بودن اما من سبک و سرحال بودم و میگفتن اگر جا نداشتن و سیر بودن چرا خوردن ؟؟؟و بعد شام همش میگفتن بیایین اهنگ بزرایم کمی فعالیت کنیم شاید هصم بشن و من با دید اینکه برم فعالیتی داشته باشم که لدت ببرم رفتم وسط و چقدر تفاوت رو احساس کردم امشب .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/04 11:59
   مدت عضویت: 427 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 37 کلمه

   بنام خدا..من فقط میتونم بگم فایل بسیار خوبی بود من تمام سعی و تلاش خودم رو میکنم ک اشتباهات و افکار منفی رو کنار بزارم بجاش خوب باشم و خوبی کنم و قلبم رو پاک نگه دارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/29 07:25
   مدت عضویت: 724 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 713 کلمه

   سلام🙂
   أَلَا إِنَّ أَوْلِيَاءَ اللَّهِ لَا خَوْفٌ عَلَيْهِمْ وَلَا هُمْ يَحْزَنُونَ(آیه ۶۲ سوره یونس)
   همانا اولیا خدا کسانی هستند که نه ترسی دارن و نه اندوهگین میشوند
   ترس از آینده میاد و مصداقهایی داره مثل نگرانی ،استرس،اضطراب،نا امیدی،شک،
   و غم از گذشته میاد و مصداقهاش هم شامل اندوه ،غصه،افسردگی، و.سرزنش عذاب وجدان….
   هست
   خداوند از طریق افکار با ما ارتباط میگیره هر چه مخزن ذهنمون خالی تر باشه از افکار منفی خداوند بیشتر حضور پیدا میکنه و خودش رو به شکل ثروت سلامتی تناسب اندام ارامش عشق رفاه برکت رونق و…. جاری میکنه
   خوب این افکار منفی چی هستن ؟ همون ترس و نگرانی های ما از آینده ای که هنوز رخ نداده و غم و اندوه از گذشته ای که دیگه تمام شده
   در واقع همه ما فقط در لحظه اکنون حضور داریم و همه چیز هم فقط در این لحظه است و خدا هم فقط در این لحظه حضور داره
   در واقع در کائنات خداوند اصلا چیزی به اسم زمان وجود نداره زمان برای زندگی فیزیکی ما انسانها برای زندگی روی کره زمان به عنوان قرار داد هست و تنها لحظه موجود لحظه حال هست
   ما درلحظه حال که باشیم نه ترسی داریم ونه غمی
   در این لحظه همه چیزهایی که ما بهش فکر میکنیم و جزئ آرزوهامونه خلق شده و زمان دریافتش وقتی هست که در مدار اون خواسته قرار بگیریم
   خداوند از تمام نعمتهای این جهان برای تک تک ما کادو آماده کرده و اسم ما رو روش زده و قراره دودستی از دم در خونه ما تقدیم ما بشه و هر کادویی متعلق به صاحب اسم نوشته شده روی اون کادو هست و به کس دیگه ای تعلق نمیگیره
   اگه الان نعمتی رو بقیه دارن و ما نداریم به این معنی نیست که از اون نعمت برای ماوجود نداره یا اینکه خداوند اونها رو بیشتر از ما دوس داره
   در واقع سطح زندگی ما با سطح شناخت ما از خدا رابطه مستقیم داره هرچه ذهنمون رو از افکار منفی گذشته و آینده خالی کردیم و جاش باورهای توحیدی گذاشتیم به همون اندازه نعمت و ثروت به صورت افکار و ایده ها و الهامات فوق العاده وارد زندگی ما میشه
   تصور کنید که نعمتهای خداوند مثل یه بارونی هست که همیشه داره میباره ولی هر کس به اندازه سطل و ظرف ذهنیش از اون نعمت دریافت میکنه وخبر خوب اینه که ما میتونیم آگاهانه با تغییر افکار و باورهامون سطل و ظرفمون رو بزرگ کنیم تا نعمت بیشتری در اون جا بگیره و اندازه این ظرف هم نامحدوده مثل نعمتهای خداوند که نا محدوده
   وقتی این بارش نعمت همیشگی هست و هر لحظه داره میباره به یک اندازه در تمام کره زمین پس حسادت جایی نداره فقط کافیه که سطلت رو بزرگ کنی و نیاز نیست حواست به سطل دیگران باشه که چقدر بزرگه … فقط کافیه که سطلت رو بزرگ کنی وفقط روی ذهن و باور های خودت کار کنی و خدا رو بیشتر و بیشتر وارد زندگیت کنی اونم نه خدایی که بقیه بهت معرفی کردن که عذاب دهنده و قهار و …هست و به اندازه تعداد نمازهایی که خوندی یا روزه هایی که گرفتی حساب کتاب میکنه و اونوقت نعمت میده نه اینها رو بریز دور
   خدای شخصی خودت رو بساز خدایی رو بساز که پر از عشق ، فراوانی ، پول ، ثروت ،سلامتی ،روابط عاشقانه، ارامش ، برکته
   اونی که میخواد تو شاد باشی ارام باشی و همه نگرانیها و ترسهات رو بهش بسپاری که به عالیترین شکل برات برطرف کنه اونی که هر چی بیشتر ازش بخوای بیشتر عاشقت میشه که اونو به این بزرگی و عظمت قبول داری که هر روز بیشتر میخوای
   من که عاشق این خدام و میدونم و ایمان دارم که هر باوری به خدا داشته باشم به همون شکل وارد زندگیم میشه و من میخوام که خدا به شکل پول ،ثروت،سلامتی،تناسب اندام،عشق،ارامش،فراوانی ،آگاهی،اعتماد و ایمان،حال خوب خودش رو در زندگی من نشون بده و تنها راهش هم نغییر افکار خودمه
   همونطور که خودش در کتابش فرموده إِنَّ اللَّهَ لا يُغَيِّرُ ما بِقَومٍ حَتّىٰ يُغَيِّروا ما بِأَنفُسِهِم

   خداوند سرنوشت قومی رو تغییر نمیده مگر اینکه اونا خودشون رو تغییر بدن
   یعنی خود خدا هم تا زمانی که ما تغییر نکنیم نمیتونه زندگی ما رو تغییر بده
   👈دوستان ما هدایت شدیم و در مسیر درستیم فقط کافیه ادامه بدیم و تک تک کادوها مونو در ایستگاههای توی مسیر برداریم و ازش لذت ببریم🤩🤩🤩🎁🎁🎁

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   F:sh
   1399/12/26 22:36
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,434 کلمه


   سلام به استادگرامی و دوستان گلم گام 56رهایی از افکار منفی 3. 👣
   آنچه من از این گام دریافت کردم خدمت دوستانم شرح میدهم. 😌😌
   برای تغییر زندگی چه جسمی چه عاطفی روحی روابط سلامتی ثروت …ما باید از طریق ذهن اول مشکلمان رو حل کنیم تومان این مشکلات. ذهنی است برعکس روش ها گذشته که ما همیشه برای هرچیزی می‌خواستیم مشکلمان رو فیزیکی حل کنیم و همیشه هم شکست می‌خوردیم و نتیجه اش میشد حسرت ناراحتی ناامیدی ناشکری افکار بد نارضایتی از خودمان از جامعه خانواده دوستان خداوند که مارو نمی‌بینه … حالا ما آموختیم که باید هرمشکلی که داریم در هر زمینه ای اول باید از طریق ذهن مشکلمان رو حل کنیم 😑🙂
   حالا برای تغییر زندگی مان تغییر طبقه خودمان در جهان هستی و ارتفاع خودمان باید از طریق ذهن عمل کنیم تا در زندگی مان نعمت هایی که حسرتش میخوریم آرزوش داریم بهش دست یابیم و کلا به نعمت های که حق طبیعی ماست دست یا بیم. 😌🙂
   اولا آموختیم که باید بررسی کنیم ببینیم ذهن مان رو از چه افکاری پر کردیم و زندگی الان ما حق ماست چون افکار باور مازندگی مارو میسازه. 😊
   بعد باید طبق یک هفته تمام افکار منفی فکر منفی که بروی ما اثر میذاشت واحساس مارو درگیر میکرد بنویسیم ببینیم ذهن مان از چه محتوا منفی پر شده است بعد در گام دوم آموختیم که برای ارتفاع خودمان در جهان هستی باید جلو افکار منفی بگیریم و از ورودی افکاری منفی جلوگیری کنیم تا ذهن ما فضای بیشتری به افکار منفی نده و بعد آموختیم که شبها با آرامش بخوابیم صبح ها در باغ نعمت ها الهی قدم بزنیم و هر کاری داریم بگیم خدا هست جور میشه خدا کمکمون می‌کنه بهترین معامله امروز کنم خدا کمکم می‌کنه امتحان قبول بشم خدا کمک می‌کنه امروز کار خوب گیرم بیاد واز این حرفها بعد به هر طریقی هرکسی مارو عصبی کرد فوری هواسمون پرت کنیم و روی اون ناراحتی عصبانیت نمونیم که واکنش احساسی نشون بدیم و در ذهن مان ذخیره کنیم وبگیم این فرد میخواد طبقه ما رو در جهان هستی بیاره پایین پس رها کنیم خودمان رو از افکار منفی رو و زود از اون حالت در بیاییم و مشکلات کوچیک کنیم در نظرمان و خودمان و خدای خودمان بزرگ کنیم در برابر مشکلات 🤩😍❤️
   حالا در گام سوم باید ذهن مان رو خالی کنیم از افکار منفی تا فضای بیشتر خالی کنیم واسه دریافت نعمت ها الهی و تنها از این طریق ما میتوانیم نعمت ها الهی دریافت کنیم. 😍🤩😊
   ما باید جلو ورودی افکار منفی به ذهنمان رو بگیریم تا فضای برای دریافت نعمت ها الهی داشته باشیم نعمت ها خداوند ذهنی است که به صورت فکر ایده به ذهن ما میخوره نه به صورت فیزیکی قابل دیدن لمس کردن نیست پس نعمت خداوند به صورت کالا نیست بلکه ذهنی است 😊🤗
   وباید استفاده از این ایده ها میتوانیم زندگی خودمان رو تغییر بدیم و آمادگی دریافت نعمت ها الهی داشته باشیم.
   اگر می‌خواهیم برای همیشه و به صورت ماندگار تغییر کنیم باید محتوا ذهنی تغییر بدیم و ذهن مان رو خالی کنیم از افکار منفی تا جایی برای افکار مثبت ونعمت ها الهی باشد 😌🙂
   ارتباط خداوند با ما از طریق ذهن است من خودم قبلا فک میکردم آدم باید خیلی بدبخت بیچاره باشه خیلی درد بکشه تا با خدا ارتباط برقرار کنه و آدمها نماز روزه ای با خداوند در ارتباط هستند والی امروز فهمیدم از طریق ذهن و افکار باور ها ماست وقتی مراقب ورودی ذهن مان باشیم و سعی کنیم فضای بیشتری به افکار مثبت بدهیم به همون نسبت در طبقات جهان هستی تغییر میکنیم و از این وضعیت الان به طبقات بالاتر میرویم از امروز باید آگاهانه عمل کنیم هرکسی به هر طریقی مارو ناراحت کرد باید فک کنیم اجازه بدیم به صورت افکارمنفی ناراحتی غم در فضای ذهن ما پر بشه یا آن فرد ببخشیم و از نعمت ببخش لذت ببریم و فضای ذهن مان رو مسموم نکنیم و جاش محبت عشق پر کنیم باید ببخشیم هم دیگران رو و هم خودمان رو اگر می‌خواهیم تغییر کنیم و ذهن مان رو برای دریافت نعمت الهی آماده کنیم
   اگر شما مریض شدی ذهنت از افکار منفی پر کنی ترس استرس از مریضی بیشتر خوب نشدن بدتر شدن پر کنی اینجور شما داری خودت از نعمت شفا دور می‌کنی چیه همین صورت باید آگاهانه عمل کنی تا فضای ذهنت خالی نگه داری واسه دریافت نعمت ها الهی باید حسادت بزاری کنار به خداوند ایمان داشته باشی و شروع کنی و اولا متوقف کنید افکار منفی رو تا فضای بیشتری برای دریافت نعمت ها الهی داشته باشی. وقتی به خداوند ایمان داشته باشی و بپذیری نعمت ها الهی پایانی ندارد ما حسادت نمی‌کنیم چون میدانیم برای ما هم هست چنین نعمتی فقط باید ایمان داشته باشیم و منتظر دریافت نعمت الهی باشیم و از نعمت های که دیگران بدست می‌آورند خوشحال باشیم وحسادت نکنیم چون خداوند هم برای ما به اسم ما هر نعمتی که فکرش کنی و در رویا آرزوهات باشه بهت داده فقط باید ذهن خالی کنی از افکار محدود کننده مزاحم پس از نعمت های که دیگران دریافت میکنن خوشحال باشیم چون ما هم چنین نعمتی داریم فقط در زمان مقرر به ما داده میشود این ما هستیم که جلو نعمت ها الهی گرفتیم و به اندازه ها مختلف در زندگی ما وجود داره پس ایمان داشته باشیم شروع کنیم مهمترین رکن جوانی شادابی ایمان داشتن است. 🤩😍
   ایمان به نماز روزه نیست بلکه ارتباط درونی است بلکه باور ها ماست زندگی با استرس ناراحتی آدم پیر می‌کنه شاید سنی نداشته باشه از نظر جسمی ولی روحی پیر افسرده است. 😐😑
   اگر ایمان داشته باشیم استرس نگرانی نداشته باشیم در سن 90سالگی هم جوان خواهیم بود. 😊🤩
   روح که پیر نمیشه بلکه جسم است که پیر میشه.
   افکار ذهنی ما خودش در جسم ما نشان خواهد داد. ،😊
   نگران نباشیم به خدا بسپاریم مسائل رو رها کنیم تا خداوند خودش حلش کند شاد باشیم بخندیم این راز جوانی است.
   پس ببخش خودت دیگران رو ذهنت از افکار منفی پاک کن و هرچه بیشتر روی پاکسازی ذهنت از افکار منفی کار کنی نعمت ها بیشتری به صورت ایده دریافت خواهی کرد و از نعمت های که به دیگران می‌رسد خوشحال باشید تا به در رحمت الهی نزدیکتر شوید و ایمان داشته باشید و حالا میخواهم بگم که در این مسیر بودن و از این فایل ها استفاده کردن خودش نعمت الهی است که خداوند مارو هدایت کرده برای تغییر زندگی و دریافت نعمت ها الهی پس به خداوند ایمان داشته باشیم حرکت کنیم مسیر خودمان رو و نکات رو رعایت کنیم ،😍🤩😌❤️

   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/26 01:22
   مدت عضویت: 373 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 192 کلمه

   حالا که در راه تغییر زندگی قدم برداشتم ،متوجه شدم اصول تناسب اندام و تغییر زندگی کاملا یکسان هستند و این بدان معنا هست که این جهان از اون چیزی که در ذهن ما است، با قانون و نظم تر هست ..همانگونه که اگر با جراحی لاغرشویم به خاطر فرمول های چاق کننده ،دوباره چاق خواهیم شد ،پس اگر فردی فقیر در قرعه کشی برنده شود طبق فرمول های فقیر کننده به زودی به حالت قبل برمیگرده ..برای دریافت نعمت های خداوند باید شایستگی و لیاقت آن را داشته باشیم .و برای افزایش سطح خودمون در جهان هستی فقط کافی است مخزن محدود خود را از افکار منفی خالی کنیم تا جایی برای ایده و الهام الهی خالی شود ..و در گام آخر زندگی همان گونه خواهد شد که میخواهیم.پس از امروز برای دریافت سلامت ،مخزن خودرا از بیماری و برای دریافت عشق ،مخزن خودم رو از کینه و دشمنی خالی میکنم از خداوند بسیار متشکر هستم که من را در این راه هدایت کرد ،و استاد عزیز ،براش شما در زندگی نعمت های بیشتری آرزو خواهم کرد و با تمام وجودم متشکر شما هستم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فرشته مهربانF.s
   1399/11/25 00:10
   مدت عضویت: 478 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 226 کلمه

   این فایل معجزه ای بود از جانب خدا وحی بود یا هر چیزی من کلی گریه کردم تا حالا خدارو اینجور ندیده بودم که خواستار اینهمه عشق ومحبت به من باشه خودم دوست داشته باشم منم بارها شنیده بودم خودمو باید دوست داشته باشم اما چطور حتی کتاب هایی هم درموردش خونده بودم اما چطور هیچ وقت نفهمیدم چطور میتونم خودمو دوست داشته باشم تا امروز که این فایل گوش کردم که شروع کنم کارهایی که دوست ندارم وانجام ندم باخودم عهد ببندم حتی اگه بمیرمم انجامشون نمیدم وکارهایی که دوستدارمو بگذارم تو لیست چیزایی که حتما انجامشون بدم خیلی جالب بود فردا لیستامو درست میکنم وشروع میکنم به انجام دادنشون ممنونم خدای مهربونم ممنونم استاد عزیزم وممنونم فرشته مهربان دوست داشتیم که اینجوری هوای دل من ودارین امروز خیلی گریه کردم که استاد گفتن خداوند انسان های خاص رو انتخاب کرده چقدر دوستای خوب ومثبتی پیدا کردم اینجا چقدر چیزهای آموزنده یاد گرفتم یه عمر خانوادم کردن در مغزم که با مرد نامحرم نباید حرف زد چه برسه به یادگیری حتی زمانی که دانشگاه رفتم استادهای مردمو با احساس گناه سپری میکردم درس خواندنمو درمحضرشون فکر میکردم ایمانم ضعیف شده که اینقدر برام راحت شده باهاشون حرف زدن وسوال پرسیدن خدایا شکرت که منو هدایت کردی ازت باتمام وجودم میخوام همسرمم رو هم هدایت کنی دراین مسیر تا ایمان بیاره به وجودت وبه وجودخودش آمین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/03 05:40
   مدت عضویت: 489 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 267 کلمه

   فایل “تغییر زندگی قسمت سوم :

   هر کدام از ما افکار و برداشت های متفاوتی را تا الان در ذهنمان داشته ایم. الان وقت ان فرا رسیده که افکار پوسیده خود را دور بریزیم و تغییر افکار را شروع کنیم تا زندگي خود را به گونه ای دیگر تجربه کنیم. 😀

   خداوند یکتا همواره در کنار ماست و به ما کمک میکند. براي خداوند ، زن و مرد فرقی ندارد. حقوق انسانها براي خدا یکسان و برابر است. ما میتوانیم ازادانه حرفهای خود را با خدا بیان کنیم. 😀

   افکار عمیق ما میتواند ما را ازاد کند تا ما تغییرات اساسی در زندگیمان دهیم. مطلبی را در جایی خواندم که به دلم نشست :” بارقه حقیقت شعاع ساطع از تصادم افکار است. ” وقتی حتی حقيقت از افکار حاصل میشود ، چرا باور نکنیم که افکار ما زندگی ما را تغییر میدهد ؟ منتظر چی هستیم ؟🤔

   الان فهمیدم که بلوغ و تمایز من با کسانیکه این دوره را نگذرانده اند فقط و فقط و فقط معطوف به افکار من است. تکرار افکار مثبت من ،زندگي من را برای همیشه تغییر خواهد داد. منتظر چی هستم ؟🤔

   بیایید خودمون را از افکار منفی و انتقاد امیز رها کنیم ؟ منتظر چی هستیم ؟

   بیایید خودمون را پر کنیم از افکار عالیه ، بگذاريم این افکار مثل یک قوه محرکه ای ما را در جریان زندگی پیش ببرد. ما لایق و سزاوار افکار مثبت هستیم. منتظر چی هستیم ؟🤔

   من به خودم اجازه میدهم تا افکاری مثبت و عمیق در من تا زمانی تراوش کند تا من ازاد شوم و به هرچه میخواهم برسم. ممنونم از شما دوستان خوبم. 😀😇🤗

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/02 07:01
   مدت عضویت: 556 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 746 کلمه


   (اشتیاق، بازیابی محتویات ذهنی از طریق نوشتن)
   .
   سلام و درود استاد عزيز & دوستان گرامى در سرزمين لاغرى با ذهن😊 روز هشتاد و يكم تكرار , فايل تغيير زندگى ,
   ❄️من از اين فايل دريافتم , خداوند مهربان عطيه اى شگفت انگيز و خارق العاده درون همه ى ما انسانها قرار داده , كه اگه هر فردى به هر دليل و دلايلى , سالها خووب زندگى نكرده , بتونه با تغيير و اصلاح باورهاى ذهنى , زندگيش رو , ترميم و بازسازى كنه . خدا مى گه , هيچوقت دير نيست , تو هنوز فرصت دارى و مى تونى آنطورى كه دوست دارى زندگى كنى . خداوند , ذهن شگفت انگيز رو به همه ى ما انسانها داده تا هر كسى مسئوليت زندگى خودشو به عهده بگيره و چقدر سيستم جهان هوشمندانه و خارق العاده است . به هر چى توجه و تمركز كنم همون وارد زندگيم مى شه , پس چرا به چيزايى كه دوست ندارم , توجه كنم ! من هر لحظه در مسير انتخاب هستم و با هدايت الهى انتخاب مى كنم , من انتخاب كرده ام كه در اين مسير با اشتياق و استمرار ادامه بدم , من انتخاب كردم كه در نگرانى هام به خداوند اعتماد كنم و در ناراحتى و احساس بد باقى نمونم و مراقب احساس خوبم باشم . بيشتر مردم مى ترسن و نگرانن از بيماريها , از فقر و كمبودها , از اخبارا و رسانه هاى خبرى كه با تيتراژ خبرى همه رو نگران مى كنن , جالب اينجاست كه متاسفانه برنامه هاى خبر 24 ساعت شبانه روز , مدام تكرار و تكرار مى شه . و من هم مراقب نبودم كه همين چيزايى كه منو نگران مى كنه , رو رها كنم و نگاهم و اعتمادم به خدا باشه و نه به اوضاع نگران كننده . همه ى چيزايى كه سالها در ذهنم انباشته شده , يادم نمى ياد كه به چه چيزايى توجه كردم , توو ذهنم چه چيزايى رو ذخيره كردم , اما جالبه كه ذهنم به من يادآورى مى كنه كه چه چيزايى در ذهنم ذخيره شده , و مانع دريافت نعمتها و رحمتها در زندگيم هست . من هر روز دارم در اين مسير تمرين مى كنم تا نگرانى هامو رها كنم و آگاه باشم كه خداوند در كنترل جهان است .
   من فكر مى كنم براى اينكه ذهنم رو از تمام افكار منفى , ترسها , نگرانى ها , شنيده ها , و … پاكسازى كنم , بايد هر روز با هدف برنامه ريزى شده در مسير ادامه بدم , بايد حجم زيادى از باورهاى اشتباه ذهنم رو , رها مى كردم , تمام چيزايى كه به روان من آسيب زده بود , هر بار يكى يكى , توو ذهنم انباشته مى شدن , به لطف خداوند مهربان و با هدايت الهى من در اين مسير قرار گرفتم در واقع اين مسير , به سوى من جذب شد , و هر فايلى رو كه مى بينم و گوش مى دم , خوشحال و سپاسگزارم . هر روز براى من روزى تازه هست , و دريافتم كه ترس و نگرانى و به دنبال آن احساس بد مثِ دور كوه چرخيدن هست , و نمى زاره من توو زندگيم جلو برم . براى ادامه دادن در مسير بايد💯 به خداوند اعتماد كنم و باور داشته باشم كه نگران هيچى نباشم و مراقب وروديهاى ذهنم باشم , به همين سادگى نيست اما در اين مسير با اعتماد كردن به خداوند , راه هموارتر مى شه . نگرانى مانع آرامش و احساس خوب در منه . در اين مسير , من با خودم در آرامشم , هر روز ذهنم با افكار خوب , احساس خوب تغذيه مى شه , من تغيير رو از خودم شروع مى كنم , قبلا فكر مى كردم كه موانع ذهنى & مسائل زندگيم بايد بيرون از من حل بشن و يا برطرف بشن , اگه اين بود , اگه اون نبود , اگه اينطور مى شد , اگه اونطور نمى شد , زندگيم بهتر مى بود … تا من احساس خوب داشته باشم , اما الان دريافتم كه بايد درون من و آنچه در ذهنم وجود داره , اصلاح بشه تا زندگى رو آنطور كه دوست دارم ببينم . من در اين مسير تمرين مى كنم قضاوت نكنم چون من نمى تونم ذهن ديگران رو بخونم . چه بسا نعمتها و رحمتهاى فراوانى در نزد خداوند دارم اما موانع ذهنى م مانع از دريافت اونا شده .
   با تشكر فراوان , شاد و شادمان باشيد🥰🎄🎄

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/03/10 21:54
    مدت عضویت: 489 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 6 کلمه

    بسیار عالی، زیبآ وجامع نوشته اید.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/09 21:58
   مدت عضویت: 820 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 135 کلمه

   به نام خدا سلام
   خداوند بنده هاشو خیلی دوست داره وهمیشه برای بنده هاش خیر وخوبی وشادی میخواد واین خودماییم که با بیرون کردن شیطان وگرفتن قدرت ازاو باید زمینه را برای الطاف ونعمتهای بیشمار خداوند مهیا کنیم 😍😍😍
   من سعی میکنم به ذهنم ورودیهای مثبت بدم تابتونم نتایج مثبت دریافت کنم مثلا کسانی که خیلی ازشون ناراحت بودمو اول تودلم بخشیدم بعد سعی کردم مثل خدا رفتارکنم وخوبیهاشون رو ببینم خوب که فکر کردم دیدم تو این ناراحتی ها از همه بیشتر خودم مقصر بودم چون به مسائل کوچیک پروبال بزرگی دادم وبه قول معروف از کاه کوه ساختم بعد دیدم که چقدر آروم شدم وچقدر اونایی که ازشون دلخورم رو دوستشون دارم ودیگه تنفری تووجودم نیست وچقدر زندگی بدون کینه ونفرت لذت بخش است از خدامیخوام که دراین مسیر عالی هدایت بیشتر یاریم کند.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/02 05:27
   مدت عضویت: 552 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 144 کلمه

   مرتقب ورودی هامون باشیم ، خالی بزاریم مخزنمون رو تا با نعمات و ایده های الهی پر بشن اگر مخزن ما پر باشه از کینه و نفرت و غم اندوه !اگر ورودی ما این ها باشه جا برای افکار خدایی نعمت ها نمیمونه و زندگیم با توجه به مخزن خودمون اتفاقات رو برامون رقم میزنه!
   افکار منفی باید بیرون بشه از مخزنم ، باید مراقب ورودی هام باشم باید جا بزارم برای نعمت های خدا
   اگه الان مشکل ، بیماری ، ناراحتی دارم به خدا میسپارم و رها میکنم منفی هارو افکار بدو و منتظر میشینم خدای من پر کنه جای افکار منفیو با نعمت هاش با کمک هاش با ایده و راه حل هاش ….
   من از امروز تصمیم گرفتم
   ۱_نگران هیچ موضوعی نباشم و همه چیز رو به خدا بسپارم
   ۲_ مسائلم رو رها میکنم و به خدا میسپارم
   ۳_شاد و میخندم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/29 01:09
   مدت عضویت: 658 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 115 کلمه

   به نام خدا ، سلام ، روز ۸۱ ، من از روزی که با خدای واقعی آشنا شدم و روی خودم کار کردم دیگه حیفم اومد که مخزن ذهنم را از افکار منفی پر کنم ، خدایی که خیر مطلقه و عاشق افکار خوب و مثبته پس چرا من مخزنم را از چیزی که خدا میخاد پر نکنم ، من سعی میکنم در لحظه زندگی کنم و لذت ببرم به خودم و تمام هستی عشق بورزم ، خشم و کینه و حسادت تو وجود من جایی ندارن و هر لحظه را با خدا زندگی میکنم و با یادش تمام وجودم پر از آرامش میشه خدایا شکرت که منو به این مسیر زیبا هدایت کردی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/04 21:40
   مدت عضویت: 647 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 74 کلمه

   سلام .من دارم كار ميكنم روي خودم سعي ميكنم بيشتر خوشحال باشم كمتر ناراحت بشم
   ببخشم
   همه ي خصوصيات خوب رو داشته باشم و
   از هر كسي كينه اي به دل دارم همه رو ببخشم و قلبم پاک کنم از کینه و کدورت حسد
   چون بیشترین ضربه به خودم میزنم
   سعی میکنم بیشتر خوشحال باشم و بر فکرهای مثبتم بیافزایم تا جا واسه ی دریافت و نعمت های خوب خدا داشته باشم
   🙏🏻🙏🏻🙏🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/02 12:43
   مدت عضویت: 832 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 35 کلمه

   با سلام خدمت استاد ما اگه هر روز افکار منفی رو رو کاغذ بنویسیم باعث نمیشه بهش توجه کرده باشیم ؟؟؟میتونیم روی کاغذ بنویسیم و بعد پارش کنیم لطفا منو در اینباره راهنمایی کنید ؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/25 14:47
   مدت عضویت: 832 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 65 کلمه

   چقدر این فایل عالی بود و من چقدر لذت بردم از فایلای امروز.بدرستی که اگر ما تمام وردی های ذهنمون رو پر کنیم از بدی ها کینه ها حسد و نداشته ها جایی برای خوبی ها و دریافت نعمت ها نداریم .خدایاااا من از امروز میخام وردی های ذهنمو کنترل کنم تا جا برای به تو رسیدن بیشتر باز بشه در این مسیر یاریم کن.🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/18 11:28
   مدت عضویت: 816 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 154 کلمه

   چه فایل زیبا و آرامش بخشی بود خیلی لذت بردم که روزم را با گوش دادن به این فایل آغاز کردم از نظرات دوستان هم خیلی استفاده کردم دراین فایل زیبا که پراز نکته است یادگرفتم که مخزنم را باید از افکار منفی، کینه ،حسادت ، غم واندوه خالی کنم و جا را برای دریافت نعمت های الهی باز کنم یاد گرفتم ببخشم و بگذرم تا ورودی ذهنم به روی خوبی ها بازشود و درمسیر دریافت نعمت های الهی قرار بگیرم.یاد گرفتم که درتمام شرایط فقط باید به خدا اعتمادکنم و منتظر دریافت نعمت هایی که به اسم من هست باشم باید ذهنم را از تمام بدی ها پاک کنم باید بتونم ببخشم ،شاد باشم و مسائل را فقط به خدا بسپارم باید ذهنم را ازتمام نگرانی ها خالی کنم. خدایا شکرت که درمسیر دریافت این آگاهی ها قرار گرفتم سپاسگزارم استاد عطار روشن عزیز ان شاءالله خداوند خیر بیشتری به زندگیتان وارد کند🤗😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/03/08 22:29
   مدت عضویت: 660 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 382 کلمه

   روز هشتاد و یکم تکرار :
   سلام. 💎هیچ فردی آنقدر خوشبخت نیست که شما نتوانید به اندازه‌ی او خوشبخت شوید…💎
   خیلی خوشحالم در مسیری هستم که همیشه از خدا یاد میشه. قبلا فکر میکردم اگر پولدار بشم از خدا دور میشم و آدم بدی میشم و خوبی رو معادل با فقر میدونستم.
   در صورتیکه خبر نداشتم خدایی که خزائن آسمان ها و زمین برای اوست چطور ممکنه بنده ای رو خوب بدونه که فقیر هستش. خداوند ثروتمند ترین در همه عالم هستش پس اگر بخوام تجربه ای لذت بخش از خدا داشته باشم باید در جستجوی خدایی باشم بی نهایت، بزرگ، قدرتمند و مهربان. خدایی که ثروتمنده و ثروت میده، سالمِ و سلامتی میده، رازقِ و روزی میده، عاشقِ و عشق در زندگیم جاری میکنه، مهربانِ و مهربانی میکنه، نظم و تعادل در خلقتش شگفت انگیزه پس تناسب فکری و نظم میده، تنهاست ولی هیچ وقت تنهام نمیذاره.
   وجود همچین خدایی باعث ایجاد آرامش میشه همانطور که در قرآن آمده الا بذکر الله تطمئن القلوب. آگاه باش که با یاد خدا دلها آرام میگیرد.
   اینکه وقتی کسی به آرزو و خواسته اش میرسه دست قدرت خدا رو ببینم که به بنده اش داره نعمت میده و همون خدا در زندگی منم هست و میتونه عین اون نعمت رو به منم بده، به من آرامش میده و حسادت دیگه معنایی نداره.

   امروز فایل مثل خدا رفتار کن هم در برنامه داشتم و گوش کردم.
   امشب، اتفاقی شنیدم جمعی دارند درباره ی من پشت سرم صحبت میکنند لحظه ی اول ناراحت شدم ولی بعدش جمله ی مثل خدا رفتار کن اومد به ذهنم. گفتم خدا در این لحظه چه میکنه؟؟ کلمه ی بخشش به ذهنم اومد. و آرام شدم. بخشیدم و دیدم دیگه اصلا ناراحت نیستم ازشون. همون لحظه ای که ناراحت شدم به فکرم اومد کارخوبی که هرروز برای یکی از اون افراد انجام میدم و کمکش میکنم رو دیگه انجام ندم تا تنبیه بشه ولی بعدش گفتم آدم ها خیلی گناه می‌کنند و به خودشون ستم میکنند اما خدا نه چیزی میگه نه همون لحظه نعمتی ازشون میگیره و تصمیم گرفتم که انتخابم بخشش و در نتیجه آرامش باشه 😊 😊 و خیلی لذت بردم. 🌹 🌹
   کار خیلی سختی هستش مثل خدا رفتار کردن اما هرقدر تلاش کنیم نتیجه ی عالی میده. و باید انقدر تکرار کنیم تا عادی باشه برامون این مدل زندگی کردن.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   پونه عدل تهرانی
   1399/03/06 03:20
   مدت عضویت: 832 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 166 کلمه

   مومنان نه غمی دارند و نه ترسی البته مومنان واقعی و این همیشه در ذهنم هست بسیار در قرآن اومده !
   پس باید همواره ما ذهنمون و از افکار منفی خالی کنیم نگران نباشیم نزاریم شیطونه ترس بندازه تو وجوودمون تا بتونیم جا رو خالی کنیم برای دریافت نعمتهای بیشتر و ارتقا به سطح بالاتر تمرینش خیلی قشنگه که هر روز و هر لحظه باید تمرین کنیم این چیزا رو که دیگه مثل مومنان واقعی شویم !
   از موفقیتهای دیگران لذت ببریم حسودی نکنیم از همه چیز یکی به اسم ما ثبت شده به موقع ما هم دریافت می کنیم فقط باید کینه ای نباشیم همه رو دوست داشته باشیم
   باید در هر شرایط به خدا ایمان داشته باشیم و توکل کنیم که خدا همه کارها رو روبراه می کنه خدا کنترل کننده همه چیز هست درهای رحمت به رویت باز می شوروی اما راز جوانی مخصوصا برای خانم‌ها!
   ۱-نگران نباشید و به خدا بسپارید
   ۲-مسایل را رها کنید تا خداوند اونها رو حل کند
   ۳-شاد باشید و بخندید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   طوبی حاج احمدی
   1399/02/31 20:25
   مدت عضویت: 808 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 128 کلمه

   سلام وقت همگی بخیر
   استاد خسته نباشید چقدر صحبت‌هاتون عالی بود ومن چقدر ب شنیدنش احتیاج داشتم ک از این خواب غفلت بیدار بشم وتلنگر خوب وب جایی بود
   میخواستم نت برداری کنم ودر دفتر بنویسم ولی تمام درسهاتون خوب ومفید بود ونمیشد بعضی هاشو انتخاب کرد چون من ب تمامش احتیاج داشتم ودر دفترم نوشتم ک همیشه از شون استفاده کنم
   من باید خودمو ببخشم وخودمو سرزنش نکنم ک چرا نمیتونم مثل بقیه عمل کنم وخودمو ببخشم ک فضا ی خالی بشه برای الهامات الهی ک اگر ناراحت ونگران باشم فضای ذهن م زا پر میکنم ودوباره سردر گم میشم پس همانطوریکه خداوند همیشه بخشنده ومهربان است‌ من هم خودمو می بخشم وادامه میدهم خدایا شکرت
   استاد سپاسگذارم
   استاد سلامت باشید وارامش رفیق راه تان باشد همیشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/02/26 15:36
   مدت عضویت: 739 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 278 کلمه

   روز ۸۱تکرار
   سلام
   این فایل هم عالی بود
   مخزن ذهن خودمو خالی کنم تا جا باز باشه برای ورود نعمت های خداوند
   قانون خلاء ایجاد کنیم ،کائنات همیشه جای خالیو پر میکنه واینبار میخوام اولا ذهن و وجودمو خالی کنم از خشم ها،نبخشیدن ها،ترس ها،غم ها،مریضی ها ونگرانی هاش،اضطراب ها
   کار راحتی نیست ،ذهن من مثل یک نوار ضبط شده ایه که تو سنین ۱تا۷سال برنامه ریزی شده والان میخوام یه برنامه دیگه ای روش نصب کنم ،باید خود قبلیمو نشنوم،نباید تو گذشته غمگین خودم باشم،نباید تو آینده مبهم فرو برم ،باید در لحظه باشم،لذت ببرم از زندگیم،شاد باشم ،بگذرم از هر آنچه اذیتم میکنه ،رها کنم ،بسپارم به دستان قدرتمند خداوند ،بخندم تا جهان کار خودشو انجام بده ،از مسیر خداوند کنار برم،مگه ما سوار هواپیما میشیم مرتب به خلبان میگیم برو به چپ ،برو به راست،ارتفاعو کم کن ،دخالتی نمیکنیم،با خیال راحت میشینیم،میخوابیم ومطمئنیم مارو به مقصد میرسونه ،چطوره که به خدای خودمون اعتماد نمیکنیم،میخواییم پولدار بشیم ،به خدا راه نشون میدیم،میخواییم سلامت باشیم ،به خدا تز میدیم،میخواییم به خواسته هامون برسیم ،به خدا پیشنهاد میدیم ،همش استرس داریم ،میترسیم ،یاد بگیریم از سر راه خدا کنار بریم تا اونم به کارش برسه
   کارهاییکه من باید انجام بدم واینجا مینویسم که یادم بمونه

   هر روز مطالبیو بخونم،گوش بدم که به خودشناسی وخداشناسی من کمک میکنه مثل همین فایلها ،نوشتن وخوندن نظرات دوستانم،استمرار وتکرار ،سپاسگذاری وداشتن احساس خوب،تمرکز بر نکات واتفاقات مثبت ،خالی کردن ذهن وفکر از افکار ناراحت کننده ،گذشتن از حرف ونظر بد اطرافیان،دوست داشتن خود وارزش واحترام به خودم،پذیرفتن خودم بدون قید وشرط ؛شاد بودن وانجام کارهایی که بهم حس خوب میده باعث میشه اتفاقات بهتری وارد زندگیم بشه
   ممنونم از فایل های بینظیرتون استاد عطارروشن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/01/24 22:33
   مدت عضویت: 787 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 106 کلمه

   با سلام
   استاد از اینکه با دست و دلبازی دانسته های خود را در دوره لاغری با ذهن در اختیار ما می گذارید سپاسگزارم .این فایل هایی را که در دوره گذاشته اید شاید جزء اون مطالبی که در روز اول تصمیم داشته اید برای دوره بگذارید نبوده .اما چون دوست دارید همه مثل شما از ارامش و رفاه برخوردار باشند این فایل ها را اضافه کرده اید و چقدر پر بار و عالی است و اگر ما اینها را در زندگی به کار ببریم قطعاً تحولی بزرگ در زندگی ما هم پدید خواهد آورد و ما دعاگوی شما خواهیم بود .فقط می تونم بگویم سپاس

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/11/07 23:10
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 136 کلمه

   سلام به استاد عزیز
   این فایل هم خیلی عالی هست و آگاهی های نابی داره…
   ۲ تا نکته که خیلی برام جذاب بود که در موردش گفتین
   ۱.این که نعمت های خدا از طریق افکار و ایده هایی هست ‌که به ما الهام میکنه و این نیست ‌که به صورت فیزیکی و یهو چیزی به ما بده
   ۲.خداوند و جهان هیچ وقت ما رو شگفت زده نمی کنه و نعمت ها خیلی طبیعی و آروم آروم وارد زندگی ما میشه …
   و این که باید سعی کنیم ذهنمون رو خالی نگه داریم از افکار منفی مثل خشم ، کینه ، عصبانیت ، نگرانی ، ترس و….
   تا جا باشه برای افکار و ایده های الهی که بتونیم دریافتشون کنیم و با عمل کردن بهشون نعمت های بیشتری وارد زندگی مون بشه ….خیلی آگاهی های خوبی بود ممنون از شما

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   پونه عدل تهرانی
   1398/11/07 05:56
   مدت عضویت: 832 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 184 کلمه

   من امروز صبح که بلند شدم فرشته درونم گفت که دوباره این فایلهای دیروز رو گوش بدم نظرم و دیروز نوشته بودم ولی نمی دونم چرا پاک شده
   خلاصه خیلی عالی بود من امروز از صبح که بلند شدم با خودم تکرار کردم مثل خدا رفتا کن مثل خدا رفتار کن و همه رو دوست داشته باش و همش این تو ذهنم بود رفتم سرکار همش گوشزد می کردم به خودم که چیزی منو اذیت نکنه هر کی هر حرفی زد من دنبالش و نگرفتم نداشتم بره توی مغزم خیلی عالیه این گفته ها اگه یادم باشه که هر روز تمرین کنم ندارم افکار منفی وارد ذهنم بشه ولی عجب صبری خدا داره با این همه کارهای بندگان
   صبح که بلند می شم دعا می کنم و همه چیز رو به خدا می سپرم و تا افکار منفی میاد می گم من به خدا ایمان دارم هی تکرار می کنم اینو
   و می شینم تو ماشین موزیک می زارم موزیک درمانی باعث می شه خوشحال بشم و شاد و این است رمز جوانی و مومنان نه غمی دارند نه اندوهی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/11/05 23:26
   مدت عضویت: 814 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 710 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز ودوستان خوبم

   خدایا شکرت که من رو به این مسیر هدایت کردی ومن به بهانه لاغر شدن پا به این مسیر وجاده زیبا گذاشتم .وهر روز دارم گام به گام مثل مسیر لاغری قدمهایی رو برای زندگی خودم برمیدارم .دارم خدا رو بهتر درک میکنم ،محبت خدا رو درک میکنم .یاد میگیرم که چرا همیشه میگفتم که ادم وقتی یه روز با همسرش یا بچه اش دعواش میشه تا چند روز این بحث وجدلها ادامه داره واین به خاطر جذب منفی های بیشتر به خاطر پر کردن مخزن ما با اون بحث وجدلهاست .
   الان دارم درک میکنم که وقتی استاد بهم میگه اگه مشکلی برات پیش اومد به خاطره اینه که بدونی توی اون نقطه ضعف وکاستی داری تا بتونی خودت رو ارتقا بدی یعنی چه ؟خدایا چطور من سالها فکر میکردم من واز یاد بردی ،از من دور شدی ،چطور میتونستم بگم بد شانسم ،چطور خودم رو بدبخت ترین ادمها معرفی میکردم ،میگفتم اون موقع که خدا داشت قسمتها رو توی پیشانی ما مینوشت معلوم نیست با چی نوشت …
   چطور میتونستم انقدر سنگدل باشم ،حال اینکه خودم باعث همه این اتفاقهای بد زندگی خودم بودم .ااان که فایلهای استاد رو گوش میدم تا جای امکان زندگی گذشته ام مانند یک فیلم تز جلوی چشمانم میگذرد وهمه ان ناراحتی ها را از چشم خودم میبینم .وپیش خدا میگم همه اون چیرهایی که الان دارم هم به خاطر لطف خدا بوده وگر نه شاید به خاطر رفتارم اینها رو هم نداشتم .
   توی دوره زندگی با طعم خداخیلی چیزها نوشتم که دوست دارم داشته باشم اما الان نظرم عوض شده نه اینکه اونها رو نخوام نه ،همه نعمتهای خدا رو دوست دارم اما اولین ومهمترین چیزی که الان از خدا میخوام اینه که خدایا من رو با اصل خودم اشنا کن ،به من کمک کن تا به همه چیز به چشم بصیرت نگاه کنم ،کمکم کن تا خودم رو درک کنم تورو درک کنم جهان هستی رو درک کنم خوبیهدی این دنیا رو درک کنم .کمکم کن که همه اون کارها وافکاری که باعث تیره شدن رابطه من با تو شده ،رو بشناسم وبه راحتی ترکشون کنم وجایگزینهای مناسب براش بگذارم .
   خدایا اون پرده ای که جلوی چشم و وقلب وروح وذهنم افتاده ومن روشنایی اصل خودم رو نمیتونم ببینم رو برام کنار بزن .خدایا کمکم کن که توی این مسیر راه همواره برام اسان وهموار بشه و کمکم کن تا بهترینها رو انجام بدم .تا به بهترین احساس ها برسم ودر پس اون احساس های خوب انموقع به هرچه بخواهم دست پیدا میکنم .همیشه فکر میکردم وقتی چیزی از خدا بخوام نمیتونم مستقیم بهش بگم نذر ونیاز میکردم به همه امامها وامامزاده ها متوسل میشدم تا اونها پادر میونی کنند وخواسته من رو از خدا بخوان وبگیرن .والان میفهمم که این نوعی شرک بوده چطور من خدا رو انقدر سنگدل ونامهربان حساب میکردم که حتی به خودم اجازه حرف زدن مستقیم ودرخواستم از او دو نداشتم .وقتی هم که از او میخواستم اگه گریه وزاری میکردم دلم یه کم قرص میشد که خوب احتمال براورده شدن این حاجتم هست اونم نه با یک روز گریه وزاری بلکه به تعداد روز زیاد ومتوالی،
   اما این روزها میبینم من خیلی راحت ترازاینها میتونستم لا خدا حرف بزنم واز او درخواست داشته باشم و حتی اگه با صدای دلم نه زبانم باشد او میشنود وخواسته ام را اجابت میکند همان لحظه اجابت میشود اما اگر من ان را نمیگیرم به خاط نقص در کارها وافکار خودگ هست .گاهی پیش خودم میگم ای کاش من زودتر این چیزها رو می فهمیدم ،چهل سال از عمرم وبهترین روزهای زندگی خودم رو به سختی وفکرهای شیطانی گذراندم و چقدر دیر شده اما باز می اندیشم ومیگویم نه اگه حتی الان رو دریابی حتی اگه برای یک سوعت بتونی تغییر کنی ودیگه عمرت به دنیا نباشه بعد از این یک ساعت خیلی شاد وخوشحال خواهی بود .
   استاد از صمیم قلبم ازتون‌سپاسگذارم ،نمیدونم باید چه دعایی در حقتون بکنم ، چون خدا همه حق برای شما رو میدونه وحتما بهترینها رو به خاطر کمک به بقیه مردم به شما میده .اما من هم از خدا برای شما ارزوی سلامتی وطول عمر باعزت ورسیدن به هر انچه که دوست دارید وحق شماست وبهترینها در دنیا و اخرت رو دارم .موفق باشید استاد عزیز ودوستان خوبم ،واز خدا موفقیت خودم رو هم در این مسیر خواستارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/02/26 15:10
    مدت عضویت: 739 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 4 کلمه

    عالی نوشتید دوست عزیز

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    1399/03/09 09:25
    مدت عضویت: 673 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 10 کلمه

    سلام دوست عزیزم از نوشته شما لذت بردم .عالی بود

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/11/04 22:26
   مدت عضویت: 832 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 185 کلمه

   روز هشتاد و یک تکرار:
   از صمیم قلب دلم می‌خواد همه‌ی نگرانی‌ها رو رها کنم و سراسر سرشار از سپاسگزاری و شادی باشم و همه‌ی مشکلاتمو به جهان بسپارم تا برام حلشون کنه. چون حل مسائلی که پیش رومه از دست من خارجه پس دلم می‌خواد هر روز اطمینان قلبی بیشتری حس کنم و مطمئن تر باشم که بهترین رویدادها در انتظار من و خانوادمه.
   دلم می‌خواد ذهنم مملو از ارامش و راحتی خیال باشه تا ارتعاشات وجودم مثبت بشه و در نتیجه امکان ورود رویدادهای مثبت رو فراهم کنم.
   تا حدود زیادی با استفاده از اموزش‌هایی که استاد روشن با فایلهای مختلف در اختیار علاقه‌مندان گذاشتن و همینطور استفاده از سایر منابع موفق شدم در خودم تغییر ایجاد کنم
   و این تغییر باعث شده من روی ورودی‌های ذهنم خیلی حساس بشم و به محض اینکه افکارم به سمت توجه به مشکلات یا نگرانی‌ها بره زود هشیار بشم و بخوام بیشتر روی افکارم کار کنم و هر قدر ماهر تر میشم اشتیاق من به یادگیری و بدست اوردن مهارت‌های بیشتر شدیدتر میشه.
   این فایل‌های تغییر زندگی رو خیلی دوست دارم واقعا فوق‌العاده هستن.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/11/04 03:45
   مدت عضویت: 832 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 85 کلمه

   سلام به استاد گرانقدر خودمان و تمام دوستان عزیز
   خیلی از دوباره شنیدن این فایل لذت بردم چقدر با شور و شوق دانسته های خودتان را با ما شریک میشوید ممنونم از اینکه تصمیم گرفتید این دوره های شگفت انگیز و تاثیر گذارنده بر احساس و اطلاعات ما را برگزار کنید
   از خداوند مهربانم سپاسگزاری میکنم که مرا در این مسیر زیبا قرار داد و خوشحالم از اینکه خداوندم مرا درخور مواجه شدن با این سایت دانسته است و مرا بطرف آن راهنمایی کرده است ???

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   روزیتا
   1397/11/27 10:02
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 58 کلمه

   سلام از وقتی با شما آشنا شدم حالم بهتر شده اگر دویست سال پیش بود میتونستین ادعای پیامبری کنین ? چون خیلی تاثیر مثبت میزارین شایدم در زندگیهای قبلی پیامبر بودین در هر حال پیام آور خوبی و شادی برای من بودین و حالم خوب شده از ده هزار تا دکتر و قرص بهتره راه و روش شما!

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   yousefi.maryam@ymail.com
   1397/06/27 07:33
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 42 کلمه

   سلام استاد عزیز
   بسیار عالی و پر از حس خوب بود. خدایا سپاسگذارم ک در مدارش بودم و تونستم این حرفها رو بشنوم و این اگاهیها رو دریافت کنم . اطمینان دارم ک من و این همه خوشبختی کاملا طبیعی و امکان پذیره.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رها ناظم پور
    1398/11/03 10:56
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 70 کلمه

    این فایل بسیار آموزنده و تاثیر گذار بود ممنونم من خیلی استفاده کردم امروز قصد انجام کاری رو داشتم که گرچه با میثاق نامه خودم مطابقت دادم و عمل تخریب بود ولی خیلی از سر ناراحتی میل به انجام اون کار که زدن حرفی بود داشتم با شنیدن این فایل کاملا منصرف شدم و خیلی خوشحالم از شما تشکر میکنم که در تمام لحظه های زندگی ما حضور مثبت دارید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم