ورود / ثبت نام
0

چگونه می شود با ذهن لاغر شد؟

رهایی از چاقی
اندازه متن

برای رهایی از چاقی باید هنر لاغر شدن را بیاموزید. همانگونه که در گذشته هنر چاق شدن را آموخته اید.

تا همین چند سال گذشته چاق بودم.

چاقی از زمان کودکی همراه من بود. اگرچه اصلا از آن خوشم نمی آمد اما بیش از 35 سال همراه من در زندگی بود.

سی و پنج سال اضافه وزن شاهد رنج و ناراحتی من از حضورش در جسمم بود، اما حاضر به ترک جسم من نمی شد.

بارها برای رهایی از چاقی تلاش کردم اما نتیجه ای کسب نکردم.

البته از حق نگذریم دو سه باری در حد چند کیلو کاهش وزن و سایز را تجربه کرده بودم اما آنچه از لاغر شدن را که با زحمت و سختی فراوان به دست می آوردم به راحتی آب خوردن از دست می دادم

همیشه این سوال در ذهنم بود که چرا به سختی لاغر می شودم اما به راحتی چاق می شوم؟

رهایی از چاقی مهمترین آرزوی من در زندگی بود که البته هیچ امیدی برای تحقق آن نداشتم چون 35 سال چاق بودن به من ثابت کرده بود که من لاغر بشو نیستم و سرنوشت من چاقی است.

تلاشم برای لاغر شدن پیوسته نبود و معمولا هر وقت که از چاقی خیلی اذیت می شدم یا شنیدن حرف ها و نصیحت های دیگران درباره چاقی مرا خورد می کرد دوباره تصمیم قاطع می گرفتم که باید لاغر شوم.

هربار که از شدت چاقی و عصبانیت تصمیم می گرفتم لاغر شدم به دنبال روش جدیدی برای لاغر شدن بودم. روشی که در مدت کوتاهی بتواند مقدار زیادی از وزن من را کاهش دهد و من را به رویای لاغری برساند.

رژیم های مختلف، ورزش های سبک و سنگین، داروهای عطاری و قرص های لاغری، گن های لاغری و خلاصه هر وسیله، دارو یا برنامه رژیمی برای لاغری پیدا می کردم را برای مدتی استفاده می کردم اما نتیجه همه آنها چیزی جز احساس شکست و ناامید شدن از لاغری نبود.

به لطف خدا در سن 35 سالگی با موضوع ذهن و قدرت ذهن در خلق زندگی آشنا شدم.

آشنایی که از سال 1396 شروع شد و کماکان ادامه دارد.

آنچه درباره ذهن و قدرتش در خلق آرزوها و شرایط زندگی می خواندم و می شنیدم مرا به این واداشت که از قدرت ذهن برای خلق آرزوی لاغری استفاده کنم.

تصمیمی که بیشتر خنده دار بود تا کارآمد چون همه روش های قبلی که ادعا می کردند در چه مدت چه مقدار کاهش وزن خواهم داشت را استفاده کرده بودم و نتیجه ای کسب نکرده بودم و اکنون می خواستم از قدرت ذهن برای لاغر شدن استفاده کنم.

روشی که نه کسی درباره آن ادعایی داشت و نه صحبتی درباره لاغری با ذهن شنیده یا خوانده بودم.

تصمیم من برای لاغر شدن با قدرت ذهن بیشتر برای سرگرمی بود نه لاغر شدن چون در شروع این تصمیم هیچ امیدی به لاغر شدن نداشتم.

مدت ها مشغول این بازی سرگرم کننده بودم و تمرینات ذهنی برای لاغر شدن انجام می دادم.

تمریناتی که نه کسی قبل از من انجام داده بود و نه نتیجه ی انجام آنها مشخص بود.

بیشتر از اینکه به فکر نتیجه از روش لاغری با ذهن باشم، مشغول شدن به نوشتن، تجسم کردن و فکر کردن به لاغری برای من خوشایند بود و به همین سبب حدود 2 سال این بازی سرگرم کننده را ادامه دادم.

به لطف خدا تغییرات بسیاری در سطح فکر و نگرش من ایجاد شد و احساس من از چاقی و ناامیدی برای لاغر شدن به احساس توانمندی برای لاغر شدن تغییر پیدا کرد و پس از مدتی تغییرات جسمی در من شکل گرفت.

تغییراتی که برای من لذت بخش و برای دیگران باور نکردنی بود.

هرچه بیشتر ادامه دادم تغییرات واضح تر شد و سوال اطرافیان که از چه روشی برای لاغری استفاده می کنم بیشتر شد.

سوال بسیاری از افرادی که مثل من چاق بودند و دوست داشتند لاغر شوند این بود که:

چگونه می شود با قدرت ذهن لاغر شد؟

موضوعی که جواب آن سالهای قبل برای خودم هم مبهم بود و از روزی که سعی کردم ذهنم را برای لاغر شدن برنامه ریزی کنم، به مرور با کسب نتایج اولیه و مشاهده نشانه های تاثیرگذار بودن این روش فوق العاده، ایمان و باورم به قدرت ذهن در لاغر شدن بیشتر و بیشتر شد.

زمانی که در مسیر لاغری با ذهن به تمرین و تکرار مشغول بودم تمرینات ذهنی زیادی را به کار گرفتم و خیلی سعی کردم تا بهترین تمرین ها که بیشترین تاثیر را روی ذهن و عملکرد من دارد را شناسایی کرده و بیشتر بر تکرار آن تمرینات تمرکز داشته باشم.

هرچه تغییرات من بیشتر می شد و سایز و وزن من کمتر می شد، شور و اشتیاق من برای ادامه دادن اضافه میشد.

از روزی که اولین گام برای لاغری با ذهن را برداشتم تا امروز که به لطف خدا سالهاست از رنج چاقی فاصله گرفته ام هر روز در جستجوی دستیابی به راهکارهای بهتر و ساده تر برای آموزش چگونه لاغر شدن با قدرت ذهن هستم.

به لطف خدا نتیجه عالی خودم و افراد زیادی که در طی این چند سال از آموزشهای من استفاده کردن سبب شد که با تمرکز بیشتر و برنامه ریزی منظم تری به معرفی و گسترس این روش شگفت انگیز ادامه بدهم و البته لطف خدای مهربان در هدایت دوستانم به سمت من و این روش نقش اصلی در گسترش این روش شگفت انگیز داشته است.

به دلیل سوال دوستان بی شماری که علاقمند به استفاده از این روش برای رهایی از چاقی و خلق زندگی جدیدی برای خود هستند تصمیم گرفتم در قالب یک فایل آموزشی تصویری چگونگی لاغر شدن با قدرت ذهن را توضیح دهم.

امیدوارم عزیزانی که علاقمند به لاغر شدن هستند اما به هر دلیلی نتوانسته اند به رویای خود جامه عمل بپوشانند با دیدن این فایل تصویری فوق العاده انرژی و توان مظاعف پیدا کنند و با همت عالی قدم در مسیر صحیح لاغری بگذارند.

به لطف خدای مهربان شما هم مثل من و سایر دوستان شگفتی سازی که از این روش شگفت انگیز برای خلق رویای خود استفاده کرده اند میتوانید به راحتی و تنها با اندکی تلاش و مقداری بیشتر صبر و استمرار به رویای چندین ساله خود دست پیدا کنید.

لاغر شدن موضوعی است که تغییرات زیادی در جنبه های مختلف زندگی ما بوجود می آورد. شما هم میتوانید با استفاده از آموزش لاغری با ذهن سعی در خلق زندگی جدیدی برای خود داشته باشید و زندگی جدیدی را به خود و اطرافیانتان هدیه کنید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=11235
برچسب ها:
211 نظر در مورد چگونه می شود با ذهن لاغر شد؟

دیدگاهتان را بنویسید

   1400/09/02 13:09
   مدت عضویت: 823 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 485 کلمه

   سلام 

   من هیچوقت فکر نمیکردم چاق شدن و یاد گرفتم، الان که به بچگی هام فکر میکنم میبینم من تو کل دوران ابتدایی لاغر بودم و از راهنمایی کم کم خوردن هام بیشتر شد ولی اضافه وزن نداشتم تا سوم راهنمایی و اول دبیرستان که دیدم چند کیلو چاق تر از حالت طبیعی هستم و از اونجا هر سال به وزنم اضافه شد، حتی یک بار با خودم فکر نکردم من که تا سن 10،11 سالگی لاغر بودم چطوری این و باور کرده بودم که چاقی من ارثیه، چرا انقد چاقیمو به بیرون از خودم ربط میدادم، چقد مسئولیت و از گردن خودت بگیری و بدی به چیزای دیگه راحته واقعا، هر راهی بود من واسه لاغری امتحان کرده بودم ولی هیچ وقت لاغری با ذهن و نشنیده بودم درست جایی که تسلیم شدم خدا مسیر و بهم نشون داد، من اعتراف میکنم عاشق لاغری نبودم وگرنه انقد تو این مسیر لیز نمیخوردم، استاد نمیدونین چقد حالم خوبه همین چند روزی که برگشتم به مسیر، از اینکه چشمم دنبال خوردن نیست فکرم پیش خوردن نیست از اینکه معدم سبکه چقد راحتم، چقد از خودم راضی ام وقتی به اندازه میخورم، چقد حال و هوام عوض شده، نمیدونم با این همه مزایایی که این روش داره چرا انقد من میرفتم جاده خاکی، دو سه روزه از دست عذاب وجدان بعد از پرخوری و اون حس بدش راحت شدم، از خودم ممنونم که خودم و نجات دادم دوباره، اگه هر روز و هر لحظه ازتون تشکر کنم استاد بازم کمه، خدا بهتون سلامتی و نعمت فراوون بده

   همیشه پاهای لاغر برای آرزوی دست نیافتنی بود، اندام متناسب برام رویا بود، میدونین چقد حالم خوب شد وقتی اولین بار شنیدم منم میتونم اونجوری که میخوام لباس بپوشم هرچی ک میخوام هرچی که دلم میخواد همه اینا مال منم هست، اگه الان اونجوری که میخوام نشدم دیگه تسلیم سرنوشت نیستم میدونم ایراد یه جایی تو ذهن و عملکرد خودمه و به محض درست شدن همه چی عوض میشه، الان حتی خوشحالم از اینکه دورامو زدم لیز هامو خوردم حتی چاق هم شدم تا با اطمینان برگردم به این مسیر، تنها جاییه که هیچوقت پشیمون نشدم از برگشتم و هیچوقت بهم بد نگذشته 

   من چرا چاق شدم؟؟ 

   چون تقلید کردم رفتارهای خانوادمو و تو عالم بچگی فکر میکردم درستش اینه منم همه چی بخورم غذامو تا آخر بخورم و همه سعی ام و کردم این کار و درست انجام بدم تا تشویق بشم و منی که تمام عادت های غذاییم درست بود فکرشو نمیکردم دارم با این کارم همچین آینده ای رو برای خودم میسازم، چاقی رو تو ذهن خودم کاشتم و 15،16 سال ازش مراقبت کردم، عالی هم اینکارو انجام دادم، الانم یه چیزی باید تو ذهنم عوض بشه چیزی اون بیرون نیست همش دروغه

   من نگاهم این نیست که 3 ماه دیگه کجام و چه نتایجی گرفتم نگاهم و عوض کردم میخوام فقط امروز و درست عمل کنم و امروز و عالی زندگی کنم و یه تیک خوشگل اخر شب واسه خودم بزنم

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/08/10 22:20
   مدت عضویت: 440 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 897 کلمه

   سلااام

   چقدر درست و قشنگ بودن این آگاهی ها ، مطمعنم خودتون هم نمیدونید چقدر با این فایل ها ایمان و امید ما بیشتر میشه برای ادامه دادن! تک تک جملات رو باید قورت داد و انقدر تکرار کرد تا چیزی فراتر از یه آگاهی بشه توی ذهنمون . 

   دقیقا درست گفتید و من چقدر با این حرفای شما احساس نزدیکی میکنم . من سال ها بود که با آرامش غذا خوردن رو تجربه نمیکردم و اصلا نمیدونستم چه موهبتیه . هر وقت گرسنم میشد استرس میگرفتم چون میدونستم قراره کلی پرخوری کنم و بعدش اون احساس بد بیاد سراغم برای همین به خودم گرسنگی میدادم فکر میکردم اگه گرسنگی بکشم خیلی بهتر از اینه که برم غذا بخورم و هم چاق بشم ، هم عذاب وجدان بگیرم ، هم از خودم بدم بیاد ، هم بخوام از فشار معده بالا بیارم و مشکلات جسمی و روحی پیدا کنم اما این تصمیماتم فایده نداشت ، تا شروع میکردم به غذا خوردن انگار تمااااام قولایی که به خودم داده بودم بخار میشد و میرفت توی فضا ، انگار اصلا از اول وجود نداشتن . این همه به خودم میگفتم به اندازه میخورم ، همون جوری که توی رژیم گفته از مواد غذایی مصرف میکنم ولی همینکه پام میرسید سر سفره انگار مغزم یه بشکن میزد و میگفت تا میتونی بخور ، بخور بخور و دیگه من تو حال خودم نبودم . 

   چه قدر خاطرات زشت و بدی هستن حتی با مرور کردنشون هم حالم بد میشه دیگه چه برسه به انجام دادنش. البته این چند وقته که کمتر میومدم تو سایت و آگاهی ها برام کمرنگ شده بودن دوباره سراغ پرخوری رفتم ولی الان اینجام و دارم از آگاهی ها استفاده میکنم ، ته این مسیر برای من لاغریه و خدا ته مسیر منتظرمه و من به زودی خدا رو توی آینه و توی اندام متناسبم میبینم ولی این خیلی مهمه که من درست رفتار کنم و پرخوری نکنم چون این کار واقعا زشته ، بی احترامی به این جسم با ارزشمه ، من وقتی سپهر یه چیزی میخوره و پوستشو همینطوری رها میکنه تو خونه خیلی بدم میاد و همش بهش میگم مگه خونه سطل آشغاله که پوسته هارو همینطوری ول میکنی رو زمین ولی دست بر قضا خودم با پرخوری دارم همین کارو با جسمم میکنم و آشغالایی که بدنم هیچ نیازی بهشون نداره رو دارم خالی میکنم تو بدنم ، در واقع بدن من از پرخوری چاق نمیشه ازین چاق میشه چون ناراحته که دارم باهاش این رفتار ها رو انجام میدم و هر روز بهش بی احترامی میکنم ولی من به خودم قول دادم ، قول دادم که هر روز یک قدم بر دارم و به هدف خودم نزدیک تر بشم . همین دو سه روزی که دوباره دارم مطالب رو پیگیری میکنم رفتارم تغییری نکرده چون من یه مدتی کم و بیش دور بودم از فضای لاغری با ذهن و به خودم حق میدم که به همین زودی رفتارم تغییر نکنه و باید با ته نشین شدن دوباره ی این اطلاعات برگردم به حالت عالی خودم ولی همین دو روزه خیلی احساس بهتری نسبت به خودم دارم چون دارم به قول هایی که به خودم دادم عمل میکنم و این یعنی احترام به خودم . نمیدونید چه احساس قشنگیه که صبحا وقتی دارم گزارش روز قبلم رو مینویسم به خودم بگم که لاغری با ذهن رو انجام دادم و بعد جلوش یه تیک بزنم:)))) این احساسو با هیچ چیز عوض نمیکنم.

   توی فایل همون حرفای عالی همیشگی رو زدین که دوست دارم برای خودم تکرارشون کنم:

   یک: لاغر شدن مثل یادگیری یه زبان جدیده باید هر روز پیگیریش کنی ، تمرین انجام بدی و تو ذهنت با خودت هر چند با غلط املایی و گرامری ولی با اون زبان با خودت حرف بزنی تا آگاهی های جدید برات مرور بشن و کم کم جایگزین زبان قدیمی بشن

   دو: هر روز باید یک گام بر داری . نه دو گام نه با عجله بلکه یک گام ولی اونقدر اون گامو تکرار کن که ملکه ی ذهنت بشه هیچ اشکالی نداره یک فایل رو هزار بار گوش داد ؛ اینکه یه فایلو هزار بار گوش بدی بهتر از اینه که هزار تا فایلو فقط یه بار گوش بدی.

   سه: تنها روش صحیح لاغری ، لاغری با ذهنه . با روشای دیگه هم میشه لاغر شد ولی اول اینکه باقی نمیمونه و همونطور که باد اورده اون عدد جدید روی ترازو رو ، همون طور هم باد میبرتش و دوم اینکه ما با رژیم و ورزش و دمنوش و عمل جراحی هیچ تغییری در سبک زندگی مون ، فکر کردنمون ، تصمیم هامون و انتخاب هامون اتفاق نمیوفته . لاغری با ذهن به این خاطر صحیحه چون ما توی این روش تبدیل به یه آدم متناسب نمیشیم بلکه تبدیل به انسانی میشیم که لیاقت و شایستگی متناسب شدن و متناسب موندن رو داره . ما اینجا تبدیل به این قهرمان میشیم وگرنه رژیم گرفتن و لاغر شدن و برگشتن سر خونه ی اول که از همه بر میاد مگه ما کم رژیم گرفتیم؟ من خودم تمام وقتمو میزاشتم برای انجام هر چه بهتر رژیم ولی کو نتیجش؟ اگه نتیجه داده بود که الان اینجا نبودم و خداروشکر که نتیجه نداد و خداروشکر که چاق شدم تا بتونم این سایت رو پیدا کنم و روش زندگی کردن رو یاد بگیرم

    این روش فقط از قهرمانا بر میاد ، منم قهرمان داستان خودمم و توی این مسیر با نهایت قدرت قدم بر میدارم و به چیزی که برام مقدر شده میرسم

   خدایا شکرت

   ممنونم استاد عزیز و زیبا

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/08/08 20:50
   مدت عضویت: 735 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 790 کلمه

   جلسه ۳۵ تکرار 

   چگونه میشود با ذهن لاغر شد؟

   سلام وقت بخیر 

   چرا براحتی چاق میشم و بسختی و رنج  لاغر میشم؟ این سئوالیه که تو ذهن بیشتر افراد چاق بوده و هست ، اون وقتا با خودم فکر میکردم چرا ۳ روز میرم مسافرت ۳ کیلو چاق میشم ولی اینهمه رژیم میگیرم براحتی لاغر نمیشم ؟ 

   هر کسی جوابی بمن میداد و در انتها از تجمیع تمام جواب ها  چند تا باور مخرب در خودم شکل دادم و با اون باورها سالها در مسیر لاغر شدن سختی و رنج کشیدم 

   الان میفهمم دلیل اونهمه رنج ،بخاطر نداشتن اطلاعات کافی از بدن و ساختار ذهنم بود ، فکر میکردم وجود من همینجوری الکی بوجود اومده ، خدا دلش خواسته منو این‌ شکلی بیافرینه ، منم از شانس بدم چاق شدم 

   نکته مهمی که از نوشته های مقاله استاد متوجه شدم اینکه استاد نوشتن (بیشتر از اینکه به فکر نتیجه از روش لاغری با ذهن باشم ،مشغول نوشتن ،تجسم کردن و فکر کردن به لاغری بودم) دقیقا برعکس کاری که ما هنرجوها انجام میدیم 

   یعنی انقدر که ما دنبال نتیجه هستیم دنبال تمرکز بر تمرینات نیستیم ،انگار رو اضطرار هستیم ،مدام چشممون دنبال تغییرات جسممونه ، تازه توجه به تغییرات جسم هم نداریم تمرکز بر نگرفتن نتایجه جسمی داریم 

   یعنی مدام به خودمون میگیم پس چرا لاغر نشدم نکنه جواب نگیرم ،نکنه رو من جواب نمیده و بهتره از این به بعد  بیشتر به تمرینات و زندگی‌ کردنشون فکر کنیم و فشارو از جسم برداریم 

   اینکه ما مدام از جسممون ایراد میگیریم یعنی دوسش نداریم و ازش بدمون میاد ،خب قبلا هم در رژیم ها همین بلا رو سر جسممون می آوردیم بصورت رژیم های سخت ،ورزش ها،دم نوش ها ،عمل ها ووو و یه حس تنفر ، الان هم داریم مدام سرزنشش میکنیم و منتظر تغییر دادنش  هستیم بدون اینکه حتی لحظه ای فکر کنیم ،که تو این مدت ما فقط از جسممون خواسته داشتیم ،اول درونیات مغزمونو تصحیح کنیم بعد دنبال نتیجه باشیم ،اول بذرو بکاریم بعد دنبال درخت باشیم 

    

   ما چاق شدن رو یاد گرفتیم ،چجوری یاد گرفتیم؟ با شنیده ها و دیده هاییکه در خانواده و جامعه باهاشون برخورد کردیم، با نصیحت هاییکه به ما شد ،با ترس هاییکه برای ما تعریف شد ،با پیشنهاد هاییکه به ما دادن، با تعریف هاییکه از چاقی شد که مدام بما گوشزد کردن که این غذا مضره و چاق کننده است ،شام خوردن چاق کننده است ، برنج ،نون ،شیرینی جات ،فست فودها ،نوشابه ها ،روغن ووو چاق کننده هستند

   اگر شیرینی ها چاق کننده هستن چرا الان که من خوراکی های شیرین براحتی مصرف میکنم چاق نمیشم تازه لاغرتر هم میشم ، چرا قبلا جرات نمیکردم پنکیک بخورم حتی بهش فکر هم میکردم عذاب وجدان میگرفتم و احساس میکردم چاق شدم ولی این روزها خبری از چاقی من نیست ،اتفاقا یک هفته ای میشه هر روز عصر یا شب ،درست میکنم ،چرا الان نمیترسم ؟ چرا الان انقدر نمیخورم که حس خفگی داشته باشم ،چونکه ولعی ندارم ،محدودیتی ندارم میدونم هر وقت دلم بخواد میتونم مصرف کنم حق انتخاب دارم

   تمام درد ما در سالهاییکه رژیم بودیم و اون اندازه ای که تلاش میکردیم و نخوری ها میکشیدیم و ورزش ها میکردیم این بود که ما دائم در اضطراب چاق شدن بودیم ،در ترس خوردن و چاقتر شدن بودیم ،در عذاب  وجدان خوردن بودیم ،در ناراحتی نخوردن بودیم ،در احساس گرسنگی بودیم ،در حس بی لیاقتی بودیم ، حس دوست نداشتنی بودن داشتیم 

   حس تنفر از خود داشتیم ،حس زشت بودن داشتیم ،اعتماد بنفس و عزت نفسی در ما وجود نداشت ،اون حجم از استرس و حال ناخوب ، آیا نتیجش میشد لاغری و رضایت ؟

   معلومه که نه نمیشد ،حالا چرا اونهارو تجربه میکردیم ؟چونکه اون شکلی برنامه ریزی شده بودیم ،مغز اون فرمان هارو میداد، حالا چرا حالمون از هر جهت خوبه و تمام اون ناخوبی هاییکه بالا نوشتم تبدیل به زیبایی شده ،چونکه در حال تغییر دستورات مغز جانمان هستیم 

   الان اگر همه چیز بهتر از قبله چونکه اون استرس ناراحت کننده در وجود ما نیست ،حس امیدواری بیشتر شده در ما در نتیجه ما بسمت زیباتری هدایت میشیم 

   پس برای لاغر شدن بجای فشار به بدن ،محتویات مغزو تغییر بدیم ،اگر از کامپیوترمون برنامه فتوشاپ میخواییم اول برنامه قبلیو پاک کنیم ،فشار به دستگاهمون نیاریم بعد برنامه فتوشاپو بریزیم تو دستگاه و استفاده کنیم 

   الان هم در حال پاک کردن چاقی و دانلود کردن برنامه لاغری هستیم ،خدارو شکر انقدر نتایجم زیاده و دارم از مسیرم لذت میبرم ،از اینهمه تغییر کیف میکنم ،داره در وجود من شخصیت یک فرد متناسب دانلود میشه که رفتارها و عادت هام بسیار زیباتر شده 

   چقدر حس شیرینیه ،حس رضایت از خود، همون خودی که یه زمانی دوسش نداشتم و الان عاشقش شدم ،قبلا تنفر میدادم تنفر دریافت میکردم ،الان حس شگفت انگیز بودن دارم یکی از شگفتی سازان شدم ،جهان بازتاب درون ماست 

    

   خدایا شکرت برای اینهمه عظمت و بزرگیت که هر آنچه میخواهم برایم فراهم است 

     

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/08/07 20:50
   مدت عضویت: 347 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 865 کلمه

   سلام و درود پاینده باشید😍

   چه فایل ارزنده ای ؟…انگار کل صد گام خلاصه شده بود 

   لاغری هنری است که باید یادبگیریم

   طی سالهای زیادی با رژیم غذایی و ورزش و قرص لاغری و گیاهی و دمنوش و روزه گرفتن و غیره…در تلاش بودم که از اضافه وزنم کم کنم و خیلی خوب هم موفق می شدم اما عذابش آنجا بود که همین که کمی احساس آسودگی می کردم و چشم به هم می زدم باز یواش یواش چاق شده بودم و نمی تونستم شرایط لاغری ام را حفظ کنم و مسیر و اون روش لاغری را ادامه بدهم .عجیب بود راحت و سریع چاق می شدم و باسختی لاغر؟!🤔

   انقدر احساس شکست و ناتوانی می کردم که بیخیال می شدم تا اینکه باز یک عروسی و عید نوروز بخوره یا برم پرو لباس یا کسی بهم حرفی بزنه و بخواد منو نصیحت کنه که یه کم حواست به خودت باشه و جلوی خودتو بگیر ؟!…باز دوباره تصمیم میگرفتم یک روش جدید لاغری پیدا کنم که به سرعت اضافه وزنم را کاهش بدهم ..

   یعنی با قدرت ذهن میشه لاغر شد؟!چه طوری؟!

   (نتیجه ثابت و ماندگار باشه 😍مگر اینکه از آموزه ها و یادگیریها استفاده نشه یعنی سوییچ لاغری را خاموش کنیم ….🤔)

   در تمام روشهای لاغری که قبل استفاده می کردیم فشار بر جسم بود با محدودیت غذایی و یا ورزش زیاد به خاطر سوخت و ساز بیشتر بدن و این تصمیمی بود که ما گرفته بودیم بدون هماهنگی با ذهن ؟!!!

   تمام دستورات از مغز ما صادر میشه که عملکرد و رفتار فیزیکی داریم و خود مغز از ذهن و آموزشهاش (فرمولهای ثبت شده )در آن تأثیر می گیره !

   به همین دلیل وقتی از شروع برنامه های لاغری ما مدتی می گذشت کار سخت تر میشد و تا جایی که ذهن ما را هدایت می کرد به آنچه که آموزش دیده بود و براش الگو و فرمول بود و جنگ و جدالی صورت می گرفت بین تصمیم ما و هدایت ذهن که همسو نبود مثلا فرمولهای چاقی ذهن ما را هدایت می کردند به سمت پرخوری و خاطرات لذت بخش مواد غذایی و برای ما سناریو می چیدند اما ما تصمیم گرفته بودیم نخوریم و در محدویت بودیم و یا اینکه احساس سیری داشتیم و اصلا نیاز به خوردن غذا نداشتیم اما تحریک می شدیم و دعوت می شدیم و سوپرایز با خوراکی !

   اصلا عجیب بود ؟!…من همیشه با خودم می گفتم شانسه منه همین تصمیم می گیرم همه دلشون رستوران می خواد و همه هوس تولد می کنند ….

   این تضاد باعث می شد عصبی بشیم و پرخاشگر و تا یه جایی دیگه طاقت نمی آوردیم و ذهن پیروز می شد و مسیر را رها می کردیم و باز شکست می خوردیم و این بار ناتوانی هر بار سنگین تر می شد.

   روش لاغری با ذهن 🍃🌸

   ببینیم چاقی اصلا چی هست چقدر مخربه چقدر مضره چقدر کشنده است و چه مشکلاتی داره ؟!…

   بعد از اون لاغری چیست ؟!..چه حس و حالی داره 😇چه مزایایی داره ؟چه پاداشهایی داره و چه قدرتی را در ما احیا می کنه ؟!..

   و بعد مسیر لاغری را یاد بگیریم قدم به قدم و به ذهنمون لاغری را آموزش بدهیم .

   ما از کودکی چاقی را به صورت ناخودآگاه یاد گرفتیم از والدین و جامعه و رسانه و تبلیغات از دیدن و شنیدن مثل زبان مادری خیلی آسون و راحت و با تکرار دیده و شنیده ها ی چاقی استاد شدیم در چاقی و داریم سالها  با این آموزه ها زندگی می کنیم 

   خبر خوب اینه که ذهن ما این قابلیت را داره که باز هم یاد بگیره و اگر بتونیم آموزش ذهنی و تسلط بر آن را یاد بگیریم در تمام جنبه های زندگیمون تحول ایجاد میشه و عالیه 📚

   ما جدول ضرب و رانندگی و خیاطی و …را یادگرفتیم یعنی دیدیم و شنیدیم بعد هم نوشتیم و تکرار و تمرین کردیم پس راز یادگیری لاغری هم اینه که طبق آموزهای سایت یادبگیریم بنویسیم و تکرار و تمرین و استمرار استمرار استمرار(به اندازه زمانیکه که در آموزه های چاقی استمرار داشتیم تا با جان ما عجین بشه )

   خیلی از دوستان خسته اند از مسیرهای کم شکن لاغری که رفتند و احساس ناتوانی می کنند نه دوست عزیز شما خیلی هم توانمندی وگرنه نمی اومدی اینجا دنبال لاغری 😊و همون اولین بار که شکست می خوردی بیخیال می شدی حالا بیاییم همون شوق و توانی که گذاشتیم واسه بیراهه ها بزار واسه این مسیر مستقیم (اهدنا الصراط المستقیم)پر نعمت و راحت 💎

   اگر مسیر اشتباه باشه مقصدی نداره هر چقدر تلاش کنی و سرعت بگیری هر چقدر هم سختی بکشی به جایی نمی رسی اما اگر مسیر صحیح باشه هرچقدر هم کند باشی از مسیرت لذت میبری آرومی و دلشاد چون مطئمن هستی بالاخره به مقصد می رسی 😍

   یادمون باشه چقدر به خاطر اضافه وزن خودمون رو محروم کردیم از تمام لذتها و تفریحات چقدر گفتیم بزار لاغر بشوم بعدا …

   متناسب شدن یعنی تولد دوباره و این فرصتی است برای اینکه جلوه کنیم از حضور عشق و زیبایی اش و افرادی که از اول متناسب بوده اند نمی تونند این حس را تجربه کنند در واقع شخصیت چاقی موهبتی برامون داره که لاغری و ارزشمندیست .

   🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃

   بنیانگذار نسل متناسب باشیم بزاریم از ما شروع بشه و فرزندانمون را ازخطر چاقی نجات بدهیم این یک رسالته الگو میشیم برای خیلی از افراد …چه کار عظیمی من لایقش هستم  خدایا شکرت خدایا عاشقتم ♥️  

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   ZahraKasaeipour@gimal.com
   1400/08/05 11:40
   مدت عضویت: 221 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 325 کلمه

   سلام و درود بر همه دوستان همسیر و سلام و درود بر استاد عزیزم

   چندماهی ست که در این مسیر سبز و در این سرزمین دوست داشتنی هستم و فکر نمیکنم بخواهم که هیچ وقت از اینجا برم. چون کجا میتوانم یاد بگیرم که به عنوان یک انسان یک آفریده دارای احترام یک مخلوق دارای قدرت و توانمند میتوانم زندگی کنم ،میتوانم خلق کنم. واقعا لاغری و تناسب اندام بهانه است من میخواهم کوله باری از باورهای نادرست را کنار بزارم و زندگی شاد رو مزه مزه کنم .این نعمت حیات ،این فرصت طلایی تنفس، چرا که من توانا هستم و باید دانا باشم .باید بهترین ها رو یاد بگیرم باید باورهای موجودم رو دوباره بازبینی کنم. هر چیزی که موجب شده از زندگی لذت نبرم هر چیزی که باعث رنجش و رنج منه هر باوری که زندگی رو برام تلخ کرده هر چیزی که باعث شده اعتماد به نفسم کم بشه باید بازبینی بشه. هر چیزی که مانع این شده که خودم رو دوست داشته باشم همه اینها باید دوباره نویسی بشه من که میدانم در جوی بزرگ شدم که دایما نوستالژی گذشته و توهم آینده باعث حرفهایی پر از ناامیدی و ناتوان کننده در جمع های خانوادگی بوده. من که میدانم جوری خودمون روبه عنوان قربانی شرایط بار آوردیم که یادمان رفته چقدر قدرتمندیم.

   با افتخار عرض میکنم که تا حالا به لطف استا از فایل های رایگان استفاده کردم و واقعا حس تولد دوباره دارم با اینکه اضافه وزن خیلی مشکل زندگیم نبود شاید از نظر اطرافیان همیشه متناسب بودم و این نوعی زیاده خواهی است ولی من خودم میدونم که تناسب حق منه زندگی شاد حق منه و از همه محترم آسان بودن رسیدن به این حق شیرینه . پس چرا استفاده نکنم .به دوستان تازه وارد مژده میدم که مسیری درست رو انتخاب کردید مزه مزه اش کنید و لذت ببرید تناسب اندام یکی از هدیه های شماست چیزهای خیلی مهم تری را پیدا خواهید کرد.  استاد عزیز بی نهایت سپاسگزارم خداقوت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/28 20:56
   مدت عضویت: 78 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 518 کلمه

                        به نام خدای عزیز و خالق 

   سلام استاد جون و دوستای گلم.

   هر بار گوش دادن و دیدن این فایل من رو به وجد میاره.چون برای بار دهمه میبینمش..

   ذهن منفی باف میگه ای بابا باز این فایل؟ یک فایل جدید بیار تحلیلش کنم.

   ولی کدوم تحلیل؟ توی گام های بعدی هیچ رازی نهفته نیست.همه چیز توی همین گام و امروزه..

   شما در فایل بهانه بی بهانه گفتید: از همین فایل رایگان نهایت لذت رو ببر! 

   و میدونم این لذت و استفاده ،من رو به سمت دوره ها هدایت میکنه.

   پس لازم میدونم به ذهن منفی بافم بگم : آروم باش عزیزم.این روشی که تو میگی اشتباهه! درسته فایل جدید هیجان زدت میکنه اما معجزه ای برات رقم نمیزنه.

   همین فایل رو بِبَلع تا بقیه فایل ها هم به همین شکل رقم بخوره.

   کسالت داشتم و دیروز نتونستم فایلم رو گوش بدم اما این بر این مبنی نیست که رها کنم.

   من فقط ادامه میدم،لذت میبرم و در انتها هدایت میشم! 

    

   ((همه ما به یک اندازه به نعمت های جهان دسترسی داریم،فقط راه هارو بلد نیستیم! 

   مثل بچه ۵ ساله ای هستیم که مادر و پدرش رو در بازار گم کرده

   به همون اندازه عجز و ناتوانی رو حس میکنیم،ترسیدیم،نگرانی داریم و راه خونه رو بلد نیستیم.))

   امروز این جملات ارزشمند رو یاد گرفتم،با خودم گفتم چه جالب! درباره لاغری هم راه همینه..

   همه ما به تناسب اندام دسترسی داریم ولی راه رسیدن بهش رو بلد نیستیم.

    در این سایت روزانه با همون ۱ ساعت هم یاد میگیریم.

   که قطعا وقتی وارد این سایت میشی بیش از یک ساعت درگیرش میشی. میدونی چرا؟ چون داره اصل و واقعیت رو میگه و حرفِ حق شیرینه..

   منفی بافم حرف های زیادی میزنه.چرا اشتهات کم نشده؟ عه دیدی زیاد خوردی دیدی نتونستی خودتو کنترل کنی؟ دیدی چاق شدی؟ جواب نمیده..!

   ولی دارم بهش میگم عزیزِ من..این باور ها و عادت ها یک شبه به وجود نیومده که یک شبه از بین بره.

   هنوز گام دومم و از خودم توقع ندارم مثل کسی رفتار کنم که تا گام صدم رفته و یا دوره خریده! 

   من باید با خودم مقایسه بشم نه با دیگران..

   من فقط با خودم مسابقه میدم..

   من فقط با روز قبلم مقایسه میشم..

   همین و بس 

   خوشحالم که هر راهی برم،هرجا برم،لیز بخورم،با سر بخورم زمین،توی جاده ماشینم رو چپ کنم،چاق بشم،لاغر بشم، باز ایستگاه اخر این فضا و سایتِ..”در رابطه با تناسب اندامم”

    

   منفی بافم حرف های دیگه هم بلده بزنه؛اینکه تو اولویتت الان چیز ها و اهداف بزرگترته،لاغری رو میخوای چیکار؟

   ولی وقتی میبینم تا من بیماری پرخوریم رو رفع نکنم نمیتونم روی بقیه مسائل فوکوس کنم،وقتی فکر به خوردنم رو از بین نبرم نمیتونم به چیز دیگه ای فکر کنم.

   پس این روتین و لازمه زندگیمه که زمانی در ۲۴ ساعتم رو به این سایت اختصاص بدم.

   مهم اینه ضرر نمیکنم و به دل ناشناخته هام میرم

   خدا رو صد هزار مرتبه شکر که این حرف هارو به من الهام کرد و اینجا نوشتم.

   گاهی نیازی نیست زور بزنم تا چیزی بنویسم،وقتی از روحم بخوام حرف بزنه میزنه..

   و این رو از فریده جان یاد گرفتم که برای نوشتن کامنت هام زور نزنم! نخوام جملات فایل رو تکرار کنم.

   بلکه چکیده آگاهی هارو از روحم بپرسم و ببینم چه چیزهایی یاد گرفته؟

   اونم بهم کمک میکنه تا بنویسم،بنویسم و بنویسم..

    

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   faribadeghani1371@gmail.com
   1400/07/27 11:38
   مدت عضویت: 157 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 287 کلمه

   سلام
   روش لاغری باذهن اینو ب من یاد داد ک لاغری اسونه
   من از روشهای قبلی خیلی تو عذاب بودم هر دقیقه ب خوردنم نگا میکردم ۳ قاشق برنج میکشیدم اما یه قاشق یه قاشق از دیس برمیداشتم
   از لحاظ روانی تشنه شده بودم تشنه غذا
   از ترازو بدم میومد
   از اینک راحت نبودم خسته بودم
   اما روش لاغری با ذهن ب من یاد داد ک نباید بترسم نباید سخت بگیرم
   من یکبار تو عمرم رژیم سخت گرفتم و لاغرشدم و تموم لباسهای زیبا و اندامی برا خودم گرفتم و میدونم ک چقدر لذت بردم اونقدر ک سختی رژیم و نمیدیم
   ولی افسوس ک مسیرم اشتباه بود
   اما الان از مسیر درست میرم و میرسم گام ب گام بدون عجله
   دفعه قبل فایل گوش میدادم متن میخوندم و دیدگاه میخوندم و تکرار
   الان نت برمیدارم و از دل مطلب تمرین درمیارم
   و تعداد بیشتری دیدگاه میخونم
   فقط فقط استرس اینک حتما باید فایل گوش بوم و دیر شد وفلان منو اذیت میکنه از خدای خودم میخوام منو ب یه فایلی هدایت کنه ک این استرس رو از بین ببرم
   لاغری با ذهن هر ایستگاهش شیرینه
   حس خوب حال خوب
   میرسه ک من تو ایستگاهی پیاده میشم ک تغییر جسمی میبینم
   من عاشق لاغری هستم
   خدایا ب من طعم زیبای لاغری بچشان
   دردوره قبلی من عمل کمتری داشتم الان تموم فکرم ب عمل کردنه
   میدونم ک موفق میشم
   من خدا رو دارم خدایا بخاطر همه فشارهایی ک در طول این چن سال بخودم دادم منو ببخش متاسفم ک انقدر خودم اذیت کردم خودم ندیدم دوستت دارم ک کنارمی حامیه من هستی ممنونم و متشکرم ک من ب این مسیر هدایت کردی
   فریبا جانم منو ببخش
   ببخش ک ندیدمت اذیتت کردم بخاطر دیگران
   ممنون از استاد عزیز ک کمکم میکنید تا ما ب ارزوی چندین سالمون برسیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/24 08:06
   مدت عضویت: 227 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 546 کلمه

   بنام خداوند قادر و علیم و حکیم 

   سلام به استاد و دوستان زیبانگرشم

   برای خودم متعهد شدم که اگه میخوام رشدکنم باید برای موفقیتم برنامه داشته باشم و با کیفیت برنامه رو انجام بدم حتی شده قدمهای کوچیک اما با کیفیت و استمرار داشته باشم نباشه که یک روز کل فایلهارو گوش بدم و بعد تا یک هفته دیگه بزارم کنارشون 

   باخودم بستم از صدگام شروع کنم الان سه روزهه دارم از گام اول فایل رو نت برداری کردم طول روز صوتیشو گوش دادم و همه کامنتهای دوستانو رو خوندم و ازشون نت برداری کردم تا کامل از زاویه دیدهای مختلف فایل استاد تو ذهنم جاپیداکنه و بشه باورم و بعد هم کامنت بزارم تا اثرمو محکمتر کنم و هرشب فایلهای نوشته های باورساز رو بخونم و بعدش  حتما البوم شگفتی سازان رو نگاه کنم که همه دوستان تونستن به هدفشون تناسب اندام برسن پس منم میتونم وقتی البوم شفگفتی ساز رو نگاه میکنم با حس خیلی خوب و باورشدن و تونستن و بالبخند بخواب میرم  و بعد برم فایل دوم 

   تغییراتو با همین چندروز حس میکنم بیشتر حس و حالم خوبه صبح ها بیدار میشم یه دفترچه برداشتم واز نکات مثبت خودم رو مینویسم که باعث شده بیشتر خودمو دوست داشته باشم و حس سبکی میکنم کمتر بفکر غذا خوردنم و میلم کمتر شده و خداروبینهایت شکر میکنم برای این مسیر زیبا

   من چند مدت قبل از دوازده گام شروع کردم وقتی فهمیدم میشه با ذهن لاغر شد باهیجان شروع کردم به فایل گوش دادن و کامنت خوندن همونجا با همون دو هفته ک ادامه دادم تغییرات روحیمو کاملا متوجه شدم اما ازبس اطرافیان میگفتن چقدر چاق شدی و ازاین حرفا روحیه مو دوباره باختم و یه دوستی بهم یه رژیم معرفی کرد که خیلی زود لاغر میشی من بااینکه دیگه ذهنم پذیرفته بود ک رژیم و این چیزها دیگه برای من اثر نداره چون پرده پشت صحنه رژیم واین چیزها از جلوی ذهنم برداشته شده بود ک همه چیز از ذهنمه و باید ذهنمو درست کنم و فرمولهای چاقی رو درست کنم و فرمولهای لاغری رو جایگزین کنم وقتی دیدم این پیشنهاد رژیم گرفتن بهم شد اولش گفتم برم بگیرم تا زودتر لاغر شم اما همون لحظه احساسم بد شد وقتی حس کردم احساسم بد شده متوجه شدم مسیر اشتباهی میرم حتی ذهنم هم مقاومت داشت با رژیم گرفتن خوشحال شدم که ذهنم پذیرفته بود رژیم و این چیزها اصلا اصل نیستن و راه درست مسیر تناسب فکریه و این دفعه ذهنم بامن همراه شد که بیام از صدگام شروع کنم اونم با اصول درست نه عجله کردن الان دیگه باورمه که من این اخرین بارهه و این روزهای اخرهه چاقی منه وقتی تو این مسیر لاغر بشم دیگه چاقی وجود نداره پس بالذت و اطمینان از مسیرم لذت میبرم برای همین بدون عجله داشتن فقط میخوام از تک تک فایلهاو کامنتهای دوستان بهترین استفاده رو ببرم وقتی فایل استادرو گوش میدم و نت برداری میکنم و کنارش از کامنتها نت برداری میکنم متوجه شدم خیلی عمیق تر این اگاهیهای ناب وارد ذهنم و ناخوداگاهم میشه و چقدر لذت بخشه این مسیر که هم زندگیم داره تغییرمیکنه هم دارم باورهامو درست میکنم هم متناسب میشم هم به کلی اگاهی عالی میرسم و هم خودمو دوست دارم و هم از مسیرم لذت میبرم و چقدر داره بیشتر باورم میشه این مسیر درستترین مسیر و اسانترین مسیر متناسب شدنه 

   خداجونم عاشقانه عاشقتم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/07/28 21:02
    مدت عضویت: 78 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 66 کلمه

    سلام افسانه عزیز،دوستِ متاسبم.

    مرسی از کامنت انرژی بخشت 

    واقعا لذت بردن از مسیر همه چیزه

    شاید اصلا فردایی وجود نداره که ما داریم انقدر خودمون رو بخاطرش میکشیم.

    خوشحالم که تمرکزت رو بیشتر روی سایت گذاشتی و گوش میکنی 

    امیدوارم من هم ازت یاد بگیرم و بر اساس اولویت بندیم فایل هارو گوش بدم.

    بسیار بسیار لذت میبرم که اینجا حرف همدیگه رو میفهمیم.

    مشتاقم بقیه کامنت هات رو بخونم عزیزم

    موفق باشی

     

     

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   majidyfard.m.77.5.11@gmail.com
   1400/07/18 00:03
   مدت عضویت: 57 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 111 کلمه

   سلام و وقت بخیر خدمت اعضا و استاد محترم

   یه چیزی که این دوره داره ولی بقیه دوره ها نداره اینه که مدرس این دوره خودش نتیجه گرفته ولی وقتی پیش یه دکتر تغذیه میری اون با روش علمی خودش قطعن اگر چاق بود نتیجه نمی گرفت و اون هیچ وقت افسردگی و ناراحتی و سرخوردگی یه آدم چاق رودرک نمیکنه ولی وقتی کسی میگه من ۳۰ کیلو کم کردم بدون هیچ زحمتی و فقط با یادگیری بک روش خیلی عالیه و یه نکته دیگه اینکه حال خوب و انگیزه و اعتماد به نفسی که این جا پیدا میکنم تو هیچ مطب دکتری پیدا نمیشه.

   به امید روزی که منم شگفتی ساز بشم. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/07/28 21:14
    مدت عضویت: 78 روز
    اندازه متن
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 290 کلمه

    سلام دوست هم مسیر

    واقعا درست میگید.

    در مطب دکتر تغذیه، بیشتر آدم سرخورده و افسرده میشه.

     

    با اینکه تا حالا رژیم از دکتر تغذیه نگرفتم ولی میتونم تصور کنم چه فضای وحشتناکی اونجا هست.

     

    فرد چاق وقتی داره لباس میپوشه تا بره دکتر تغذیه هزار بار خودش رو سرزنش میکنه و در دلش میگه: بالاخره از شر چاقی خلاص میشم . یا شاید هم میگه: خدایا تا کِی؟

     

    وقتی سوارِ ماشین یا وسیله نقلیه است تا برسه به مقصد،حرف اطرافیان در ذهنش مرور میشه.به جسمش نگاه میکنه و ازش متنفر میشه.

     

    وقتی میرسه کلینیک و کلی آدم چاق دیگه رو میبینه که منتظر نوبتشون هستن،بیشتر اعتماد به نفسش سرکوب میشه و سطح فرکانسش فوق العاده پایین میاد.

     

    وقتی وارد اتاق دکتر میشه و وزن و سایزش گرفته میشه دیگه نزدیکه که گریه‌اش بگیره و بزنه تمام وسایل های اتاق رو بشکنه.

     

    و زمانی که میرسه خونه و باید مشغول پخت و پز غذاهایی بشه که بهش گفته شده بخوره تیر آخر زده میشه و ته ته ته ته بدبختیش رو حس میکنه.

     

    حالا بگو ببینم این آدم دیگه چطور میتونه به خدای خودش نزدیک بشه؟ کِی وقت میکنه به ثروت و خوشبختی فکر کنه؟

    کِی میتونه بفهمه خدا واقعا بخشنده و مهربانه وقتی فکر میکنه چاقی بهش تحمیل شده؟!

    وقتی فکر میکنه خدا سهم زندگی ارام رو ازش گرفته و دائم باید درگیر تغذیه اش باشه،دیگه هرچقدر فایل موفقیت گوش کنه نِ می تونه اون طور که باید باور کنه.

    چون جسم ما به اندازه روح ما ارزشمنده و قوانین خاص خودش رو داره

    پس چه زیبا میشه اگر کنارِ کار های روزمره مون برای اینجا هم وقت بزاریم. چیزی از ما کم نمیشه بلکه اضافه هم میشه.

     

    خدای من….کِی این همه غرق شدم و نوشتم؟ 

    اینه نتیجه گوش دادن به ندای درونت..

    واقعیت هارو به زبون میاره..

     

    خلاصه که دوستم به نکته خوبی اشاره کردی..

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   kiananaseh2008@gmail.com
   1400/07/16 18:52
   مدت عضویت: 100 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 378 کلمه

   وقتی به ذهنت برای لاغری آموزش نداده باشی هر کاری بکنی و هر چقدر رژیم بگیری و ورزش کنی بازم چاق میشی دوباره.

   آقا بالاتر از عمل جراحی که نداریم من تونستم چیزی حدود ۳۵ کیلو کم کنم و اینگونه بود که با این عمل جسمم را تحت فشار گذاشته بودم به طوریکه هیچی نمیاونستم بخورم و از اونطرف ورزش زیاد هم میکردم شاید ۶ ساعت تو روز.

   خیلی زیاده ولی لاغر میشدم و خوشحال بودم تا اینکه بعد از ۲ سال خیلی کم و به صورت گرم گرم شروع کردم به چاق شدن به طوریکه اصلا متوجه نمیشدم ولی بازهم خیلی ورزش میکردم و سعی میکرد حفظش کنم و همش میگفتم این ۵ کیلو طوری نیست تا اینکه بر اثر ورزش زیاد بیرون زدگی دیسک پیدا کردم همراه با درد سیاتیک شدید و دیگه نمیتونستم و طی این ۱ سال ۵ کیلو دیگه هم چاق شدم چون ذهن من همان ذهن چاق قبلی بودو به همین منوال گذشت تا اینکه من باردارشدم و از بارداری هم ۷کیلو اضافه وزن به من موند و من موندمو دوباره دنیایی از غم و غصه و اینکه چرا من اینطوریم.

   خودم را سرزنش میکردم و همیشه افسرده بودم و دوباره شروع کردم به رژیمهای مختلف ولی طبق معمول به خاطر ذهنم که فورمولهای چاقی را آموزش دیده هست دوباره هم شکست خوردم.

   مطمئنم اینبار پیروز میشم و از این بار روانی چاقی که سالهاست منو خرد کرده رها میشم.

   من یک بار طعم لاغری را چشیدم ولی از راه غلط میتونم به همه بگم اینقدر شیرینه که حد نداره و حاضرم تمام دنیامو بدم و به اون حد لاغری البته از راه درست و برای همیشه دست پیدا کنم

   مطمئنم اینبار به جای درستی اومدم و برای همیشه لاغر خواهم شد.

   یادمه پیاده روی میکردم و مدام این جمله تاکیدی را میگفتم که به راحتی و به آسانی و برای همیشه به وزن ایده آلم دست پیدا کردهام و از خداوندگار هستی شاکر بودم و فکر میکنم از بسکه این جمله را گفتم خداوند این متد لاغری با ذهن را در مسیر زندگی من قرار داد.

   مطمئنم لاغر میشم برای همیشه با این روش و شما و استاد عزیز را در جریان میگذارم حتما.

   همانطور که به آسانی و راحتی چاق شدم به همون روش هم لاغر خوام شد.

   از خداوند به خاطر قرار گرفتن آقای عطار روشن در زندگی سپاسگذارم🙏🙏🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/07/28 21:19
    مدت عضویت: 78 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 57 کلمه

    سلام دوستِ هدفمندم

    وای وای وای…

    یعنی عمل جراحی هم در مقابل باورِ اشتباه کم میاره..

    دیگه گولِ عمل رو هم نمیخورم! 

    چون یکی اینجاست که میگه اونم جواب نداده

    پس؟..

    همه چیز باوره

    همه چیز افکار و باور ماست.جهان آیینه‌ای است که درون مارا نشان میدهد

    پس اگر درونِ من فکر من چاق باشه جهان میچرخه و در انتها درونت رو بهت نشون میده.تمااااااام

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/11 06:01
   مدت عضویت: 219 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 179 کلمه

   سلام خدمت استاد و تمام دوستانی که قدم توی این راه گذاشتن.امروز گام دوم مسیر لاغری رو طی میکنم.وقتی یادم میوفته که چقدر سختی کشیدم تا یک کیلو از وزنم رو کم کنم مو به تنم سیخ میشه‌..دست به  دامن شدن به ورزش کردن سخت،کالری شمردن و حتی قرص لاغری گیاهی برای کم کردن وزن میشدم اما دوباره بعد از چند ماه میشدم همون آدم قبلی.چرا چون ذهنم نمیخاست قبول کنه که بخاد لاغر بشم و فقط این جسم خسته ی من بود که با هر تلاش میخاست به تناسب برسه.ذهنی که به خودش سپرده تمام فرمولهای چاقی رو باید تغییر داد.با گوش کردن صحبتهای آقای عطار روشن به این نتیجه رسیدم که اول از همه باید روی ذهن کار کرد تا بتونیم به ذهنمون یاد بدیم تا بدونه چاقی چه مضراتی داره و لاغری چقد برای سلامتی خوبه و اینطوری ذهن رو در مسیر لاغر شدن هدایت کنیم.و البته که این کار نیازمند تلاشه.تلاش کردن برای ذهنی که سالها فقط فرمولهای چاقی رو بلده.اما از اونجایی که ذهن میتونه بارها آموزش ببینه بسیار امیدوارم که نتیجه کسب کنم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/07 19:16
   مدت عضویت: 425 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 366 کلمه

   بنام خدا 🌹

   مسیر لاغری باذهن مسیری هست که استمرار لازم داره هنر ادامه دادن .صبور بودن  ومنتظر بودن وقتی به چیزی  اعتقاد و اعتماد داشته باشی منتظر نتیجه میمونی  .و برات مهم نیست چقدر زمان میگذره اما میدونی  که  بهش  میرسی من  بااینکه سال98 اواخرش  شروع کردم  اما حالا دارم درک میکنم و به اعتماد کامل رسیدم درطی مدتی که من میخواستم لاغربشم از روش های مختلف دوتاچیز وجود داشت  نخوردن وپر تحرک  بودن برای رسیدن به نتیجه ،  نتیجه ای که هم ماندگار نبود و فقط برای تجربه ی لذت لاغرشدن بود که اون لذت هم دوام چندانی نداشت چون   روی اعصاب و روان من تاثیر می‌گذاشت  یه فایلی استاد میگفت  پیاده روی کردن باعث به هم ریخته ترشدن فرمول های ذهنی میشه و اینو  من تجربه کردم . لاغری درسته که ازطریق ذهن شروع بشه من امروز توجه کردم که چاقی من مرحله به مرحله شکل گرفته و همین کاری که داریم در لاغری با ذهن انجام مید یم اینه که مرحله به مرحله داریم آموزش می بینیم  درموردچاقی  من اول ازچاقی ترسیدم به خاطر غذاخوردن وبعد از غذاخوردن وبعد تلاش برای نیفتادن تو دام  چاقی و درنهایت چاق شدن ورژ یم گرفتن وفرارکردن 

    ازخو دم که با عثش شدم و احساس بد از  قضاوت شدن توسط دیگران و نفرت از چاقی… چاقی ارثی نیست اموز شیه مثل خیلی چیزهاییکه از خو نوادم یاد گرفتم  مثلاً نون وبرنج وخو رشت خوردن رومن از پدرم  یادگرفتم لقمه ی بزرگ برداشتن و هم همینطور.وتک تک این رفتارهاوافکارروازاونها یاد گرفتم  امامن نمی‌دونستم که مقصر خودمم ووقتی هم که فهمیدم مسولیتشو برعهده  نگرفتم و خواستم بارژیم  گرفتن ورزش کردن صورت مسئله روپاک کنم درسته لاغری نه تنها هنره بلکه زندگی کردن مثل یک فردمتناسب هم  هنر ه یادگرفتن احساس سیری و متناسب بودن زندگی متناسب دقیقا این چیزیه که همه ی مامیخوایم لاغری با ذهن زمان نیاز نداره بلکه  درطی زمانه هرچقدر بیشتر ادامه بدی نتیجه ی بهتری به دست میاری وهر چقدرعجله کنی بیشترزمانو ازدست میدی   برای چاقی نه زحمتی کشیدم نه کاری کردم فقط بهش اضافه کردم حالا برای لاغری هم بدون زحمت و بدون اضافه کردن یا نکردن چیزی میتونم لاغربشم ولاغر بمونم برای همیشه چیزی که همیشه میخواستم. باتشکر از شما دوستان وازاستاد.🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/04 21:37
   مدت عضویت: 811 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 545 کلمه

   با سلام به استاد عزیز و دوستان هم مسیر

    

   من تاسن ۲۶ سالگی واقعا یه فرد متناسب بودم که خیلی زندگی راحت و بی دردسری داشتم فارغ از هرگونه استرس و اضطرابی غذا میخوردم هیچوقت به فکر چاق شدن نبودم اصلا در موردش فکر هم نمی کردم متاسفانه به خاطر حرف اطرافیان و باور اون حرفا بعد از ازدواج روند چاقی من شروع شد و از اون زمان به بعد بود که من از ترس چاق تر نشدن به فکر چاره افتادم 

    

   در طی این سال ها فقط جسمم را تحت فشار قرار می دادم و تمام اقدامات من فیزیکی بود و می خواستم از طریق فیزیکی با یک روشی خودمو لاغر کنم در حالی که ذهنم اصلا با من هماهنگ نبود و در مسیر جداگانه برای خودش پیش می رفت.

    

    

   من رژیم دکتر تغذیه را رعایت می کردم ولی ذهنم منو به خوردن دعوت می کرد حتی شده یه لقمه بیشتر،یه تکه کیک بیشتر، یه شکلات اضافه تر

   و در تمام اون مدت من فقط جسمم را تحت فشار قرار می دادم و می خواستم مخالفش عمل کنم.

    

   نمی دونستم این مغز منه که فرمان میده و من نمی تونستم مخالف اون عمل کنم.چون مغز من تحت تاثیر ذهنم بود ذهن من برای چاق شدن برنامه ریزی شده بود چون توی ذهنم این باور جا گرفته بود که بعد از ازدواج آدما چاق میشن، اگه کم تحرک باشی چاق میشی، اگه استراحتت زیاد باشه چاق میشی، اگه زیاد بخوابی چاق میشی، اگه برنج بخوری چاق میشی، اگه کم کاری تیروئید داری چاق میشی و خلاصه کلی رفتار تو ذهنم کد گداری شده بود که منو به سمت چاقی بیشتر سوق می داد.

    

    

   من از رفتارهای غذایی خودم دلخور بودم و دوست نداشتم اونا رو تکرار کنم و همیشه عصبی می شدم که خوب چرا این قدر بی اراده هستم و نمی تونم رژیمم رو ادامه بدم، چرا از رفتن به سالن ورزش خودداری می کنم در حالی که ریشه تموم اینا در ذهنم بود ولی من فقط می خواستم جسمم را تحت فشار بذارم و هیچوقت نتونستم این هماهنگی را به وجود بیارم.و تمام این ها به خاطر عدم هماهنگی ذهن و جسمم بود.

    

   چاقی ارثی نیست، یادگرفتنیه، مثل خیلی از رفتارها وکارهایی که انجام می دادم . ما چاق شدن رو به خوبی یادگرفتیم و با فرمول هایی که یاد گرفتیم چاقی رو هر روز زندگی کردیم. 

    

   ذهن آموزش پذیر هست و به خوبی میشه با آموزش رفتارهای درست لاغری را هم بیاموزیم فقط کافیه اصول لاغر شدن را یاد بگیریم،تکرار وتمرین کنیم و لاغر شدن را به ذهنمون یاد بدیم و در مسیر بمونیم و استمرار داشته باشیم. 

    

   برای لاغر شدن جسممون را تحت فشار قرار ندیم چون تلاش بی فایده است اصلا نباید عجله داشته باشیم چون ما یک هفته و یک ماه ویکساله چاق نشدیم ذره ذره وزنمون اضافه شد پس برای لاغر شدن نباید زمان خاصی را درنظر بگیریم چون نمی تونیم در زمان مشخصی لاغر بشیم بلکه باید در مسیر لاغری بمونیم، راه های درست را به ذهنمون آموزش بدیم تا بتونیم به لاغری پایدار وهمیشگی برسیم لاغری ای که دیگه نگران بازگشت اون به سمت چاقی نباشیم. لاغری که در جریان زندگی به دست بیاد نه اینکه مرتب خودمونو تحت رژیم های مختلف قرار بدیم. 

    

   لاغر شدن خیلی راحت و آسونه ،اگر از مسیر صحیح، حرکتمون را آغاز کنیم و در مسیر بمونیم و تکرار وتمرین کنیم.

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   negarmalekzade2377@gmail.com
   1400/07/02 18:25
   مدت عضویت: 147 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 962 کلمه

   سلام به استاد عزیز ودوستان سایت⚘⚘

    

   مشکل ما در کاهش وزن مشکل ذهنی است

    ما مشکلی در ذهن داریم که نمی تونیم لاغر بشیم و یا لاغر بمونیم 

   اما در روش لاغری با ذهن یاد میگیریم که چطور میتونیم ذهنمون رو  برای لاغر شدن و لاغر موندن تربیت کنیم

   لاغری با ذهن اگرچه نسبت به سایر روشهای لاغری یه مقداری زمانش بیشتر و نیاز به صبر و استمرار بیشتری داره 

   ولی نتیجه اون ماندگار و ثابته وقتی که ما از هر روشی برای لاغری استفاده کردیم ما سعی کردیم جسممون رو تحت فشار قرار بدیم و از غذاخوردن خودمون رو محروم می کردیم و سعی می‌کردیم فعالیت بدنی روزانه مون رو بالا ببریم و با تحت فشار قرار دادن خودمون مقداری از وزن و سایزمون  کم می شد

    اما دلیل اینکه در تمام این مراحل و دفعاتی که ما برای لاغری اقدام کردیم، همیشه انجام کار به سختی صورت می گرفته،

   به خاطر این بوده که اقدام فیزیکی ما برای کاهش وزن و سایر با اقدام ذهنمون همسو نبوده 

   یعنی ما تصمیم میگرفتیم لاغرشیم و اقدام می‌کردیم از روشی برای لاغری استفاده می‌کردیم اما ذهن ما همچین تصمیمی نداشت و ذهنمون طبق روال گذشته خودش، ما را به پرخوری تشویق می‌کرد 

   و ما را هدایت می‌کرد به سمت جاهایی که غذاهای خوب بود روش‌های پرخوری را به ما نشان می داد و ما را تحریک می‌کرد وذهن  روال کار خودش را طی می‌کرد

    اما ما بودیم که تصمیم گرفته بودیم که لاغرشیم و در اصل داشتیم با ذهنمون مبارزه می‌کردیم ما می‌خواستیم طبق برنامه غذاییمون غذا مصرف کنیم اما ذهنمون همچین تصمیمی نداشت و دائماً ما را به سمت پرخوری هدایت می‌کرد 

   به خاطر همینه که در تمام روش‌هایی که ما برای لاغری استفاده کردیم هر چقدر که از شروع تصمیم گیری ما می‌گذشت کار سخت‌تر می‌شد

    چرا که تلاش ذهنمون برای اینکه ما را به مسیری که در ذهنمون طراحی شده برای چاقی، ما را می خواست به این سمت هدایت کنه

   و این جنگ و گریز بین ما وذهنمون برای اینکه نمی خواستیم وارد مسیر چاقی بشیم و ذهنمون تلاش می‌کرد ما را به مسیر چاقی قبلی برگردونه

    باعث می‌شد که ما عصبانی بشیم پرخاشگر بشیم و ناراحت و خسته بشیم از این تلاش و مبارزه هر روزه 

   در نهایت رها می‌کردیم و دوباره با خیال راحت ما را به مسیری که سالها آن را طی کردیم هدایت می کرد

    

    تمام فعالیت‌های بدنی ما تحت کنترل مغزمون است و هر فعالیت بدنی که ما انجام می‌دهیم با مغزمون این کار صورت می گیره و فرمانش از مغز صادر میشه 

    

   هر بار که دست شما برای برداشتن لقمه‌ای حرکت میکنه این فرمان از مغز صادر میشه وگرنه شما نمی تونید بدون دخالت مغز اقدام کنید برای هر حرکت فیزیکی

    مغز ما تحت تاثیر ذهن ماست وقتی ذهن ما برنامه‌ریزی شده برای چاق شدن، مطمئناً فرمان هایی که مغز ما به اعضای بدن ما صادر میکنه در جهت چاق شدن و چاق تر شدن است 

   خیلی وقت ها ما میدونیم که سیر هستیم و تازه غذا خوردیم و احساس سیری می کنیم اما وقتی با یک شیرینی مواجه میشیم با یک ماده غذایی که خاطرات خوب ازش داریم و از خوردنش لذت میبریم مواجه میشیم دست ما میره به سمت برداشتن لقمه 

   و با اینکه ما می‌دونیم نباید بخوریم ، به راحتی دستمون اونو بر می داره و اونو می خوریم و بعد از خوردن عذاب وجدان می گیریم و ناراحت میشیم 

    و این اضطراب و ناراحتی باعث تشدید چاقی میشه. تصمیم می گیرین  که نخورین اما به موقش نمیتونید تصمیمتون رو عملی کنید و می خورین و بعد هم ناراحت میشین

   چاقی ارثی نیست چاقی یادگرفتنیه و آموزش دیدنیه مثل خیلی از رفتارهای ما

    

    پس ما چاقی رو یاد گرفتیم بدون اینکه خودمان تصمیم گرفته باشیم چاق بشیم چاق شدن رو یاد گرفتیم و نتیجه اونها جسم و وزنی  است که داریم

    

   پس میشه لاغر شدن را هم آموزش دید همانطور که چاق شدن رو آموزش دیدیم برای اینکه بخواهی لاغر شدن را یاد بگیری باید اصول کار کردن و تسلط داشتن بر ذهن رو یاد بگیری

    

    دلیل شکست خوردن ما از رژیم هایی که می گرفتیم و دوباره به حالت اول چاقی برمی‌گشتیم به خاطر این بود که

    

    در حالی که به خودت فشار می‌آوردی که وزنتو بیاری پایین هیچ برنامه‌ای برای آموزش دادن لاغری به ذهنت نداشتی و فقط داشتی به جسمت فشار می‌آوردی

    

    شما با هر قدرت و انگیزه و توان اگر در مسیر اشتباه حرکت کنید مطمئناً به مقصد نمی رسید ولی اگر با هر سرعتی حتی آهسته و کند در مسیر صحیح حرکت کنی به هدفت میرسی 

    

   تفاوت رسیدن به مقصد و نرسیدن به مقصد در تلاش و سرعت و کوشش نیست در مسیر درسته

   هر بار که از تلاشمون برای لاغری نتیجه نگیریم متاسفانه بر بار سنگینی چاقی اضافه میشه و ما خودمون رو ناتوان تر از قبل می بینیم برای لاغری

    

    در روش لاغری با ذهن باید هر روز تمرینات را با شور و اشتیاق عالی انجام دهیم

    

    باید هر روز یک قدم به سمت لاغری برداریم و اون  قدم فیزیکی نیست و سختی نداره ،دوندگی و محرومیت غذایی نداره و آموزش ذهنیه

    

    از طریق فایل گوش دادن و نوشتن و تمرین کردن 

    

   هر کجا در مسیر لاغری دیدی داره بهت سخت میگذره، بدون داری مسیر رو اشتباه میری و همانطور که برای چاق شدن سختی نکشیدیم لاغری با ذهن هم به همین شکله بدون اینکه شما سختی بکشید وزن با ذهن متعادل میشه

    

    به اندازه‌ای که در آموزش ذهنتون خوب رفتار کنید، خوب عمل کنید وزن و سایز تون متعادل میشه با ذهنتون

    اضافه وزن تاثیری صدها برابر روی اعصاب و روان ما داره 

   اضافه وزن  محدودیت به وجود میاره، اعتماد به نفس افراد رو خورد میکنه توانایی هاشون رو ازبین میبره

    پس برای تغییر کردن همت کنید، اشتیاق زندگی دوباره رو در خودتون زنده کنید،  لاغر شدن رو یاد بگیرید و لاغر شدن رو زندگی کنید

    و زندگی جدیدی برای خودتون خلق کنید

    

    لاغر شدن خیلی ساده است ،اگر از مسیر صحیح، حرکت رو شروع کنید و استمراااااااااااااار داشته باشید.

    

   باسپاس از شما استاد عزیز آقای عطار روشن بابت این سایت عالیتون

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/30 22:49
   مدت عضویت: 78 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 284 کلمه

   سلام استاد گل و دوستان متعهد و متناسبم.

   در گام گذشته من یاد گرفتم: 

   گول روش های غیر ذهنی رو برای لاغر شدن نخورم.

   ترس از خوردن نداشته باشم و با لذت غذا بخورم.

   و حالا

   من اومدم با یک لیست بلند و بالا 

   که در پاسخ به صورت مسئله: چرا من چاقم و خیلی ها لاغر هستن؟

   لیست عوامل چاقیِ من: 

    

   ویتامین و قرص های مکمل باعث افزایش اشتهام شده 

   بعد از رها کردن رژیم قطعا چاق میشم 

   من مدلمه و صورت بزرگ و غبغب دارم 

   من استخون بندی درشتی دارم 

   هرجام آب بشه بازوهام آب نمیشه 

   پرخوری و اضافه خوری میکنم 

   فکر میکنم چاقی ارثی و ژنتیکی‌ست

   نوشابه تنقلات و شیرینی جات باعث چاقی میشه 

   هرکس شادتر ثروتمند تر باشه چاق تره 

   فقط زمانی خود به خود لاغر میشی که مریض باشی

   من یا سیرم یا در حال انفجار هستم

   باور به اینکه ازدواج و زایمان باعث چاقی میشه 

   مسافرت و مهمانی باعث پرخوری و چاقیم میشه

   فست فود و غذای رستوران من رو چاق میکنه

   تا زمانی که سر کار میرم چون خسته میشم گشنه میشم و چاق میشم

   وقتی خیلی لاغر میشم شبیه معتادها میشم پس بهتره یکم تپل باشم .

   تند تند غذا خوردن

   با ترس و لرز غذا خوردن

   کربوهیدرات زیاد مصرف کردن 

   نون و برنج باعث چاقی و اضافه وزن میشن 

   و…

    

    

    

   میدونین! ما در تمام روش های قبلی فقط دنبال این بودیم که چطور لاغر بشیم؟ اما هیچوقت از خودمون نخواستیم بپرسیم چرا چاق شدیم و چرا بقیه لاغر هستن؟

   و دلیل موفقیت همیشگی در این روش بخاطر اینه که ما تمام کارهایی که قبلا برای لاغری انجام میدادیم رو انجام‌نمیدیم

   به جاش تمامِ باور هامون رو مثل ساعت شنی برعکس میکنیم و از نو‌میسازیم !!!

    

   امروز هم گذشت و از این آگاهی ها به خوبی استفاده کردم.

   خدایاشکرت که من رو با این سایت اشنا کردی.‌.

   هر روزم رو به تو عزیزترین میسپارم..😍🥰

   سپاس استاد عزیز! بابت زحمات بی دریغتون

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/26 07:02
   مدت عضویت: 828 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 573 کلمه

   سلام به شما استاد گرامی و همه دوستان خوبم

   چه توضیحات جامع و اطلاعات نابی در این فایل بود

   لاغری با ذهن برای خیلی از افراد باورنکردنی و شاید یک توهم به نظرشان بیاید

   این اشخاص باید این اطلاعات را دریافت کنند و خودشان حداقل از فایلهای رایگان استفاده کنند تا درست بودن این روش زا تجربه کنند تا بتوانند باور کنند و قدرت ذهن را درک کنند

   من خودم دو سال و نیم پیش بطور اتفاقی و بدون اینکه دنبال روش لاغری باشم با یکی از ویدیوهای لاغری با ذهن  که در یوتیوب بود آشنا شدم 

   صحبتهای استاد خیلی به دلم نشست و با وارد شدن به سایت تناسب فکری ویدیو های دیگری را تماشا کردم

   به نظرم خیلی جالب آمد من از ذهن و قدرتش چیز زیادی نمی دانستم برای همین کنجکاو بودم که در این مورد اطلاعات بدست بیاورم

   تصمیم گرفتم که دوره رایگان لاغری با ذهن را انجام دهم

   در همان یکی دو هفته اول تغییرات رفتاری متفاوتی در برخورد با شیرینی جات پیدا کردم که خودم هم باورم نمی شد

   این بود که با اطمینان کامل درست بودن این روش اقدام به خرید دوره ورود به سرزمین لاغرها کردم 

   در آنجا بود که متوجه شدم این برخورد من در یوتیوب با ویدیوی لاغری با ذهن هدایت خداوند مهربانم بود نه شانس و اتفاق

   من دیگر تسلیم شده بودم و تلاشم را برای لاغر شدن متوقف کرده بودم

   من مدت حدود ۴۰ سال در تلاش برای لاغر شدن بودم و یادم نیست چند روش مختلف را امتحان کردم و هر بار مقدار های مختلفی کم میکردم ولی ماندگار نبود و دوباره به وزن قبلی ام و بعضی اوقات حتی بیشتر هم بر می گشتم

   این چاق شدن مجدد خیلی حالم را بد میکرد نه به خاطر خود چاقی بلکه احساس ناتوانی و حسرت متناسب بودن و سرزنش کردن خودم که حتما جایی اشتباه کردم که دوباره چاق شدم به حدی که دیگر دست از تلاش کشیدم گفتم چه فایده که من اینقدر سختی می کشم و لاغر میشوم اما دوباره چاق میشوم پس دیگر قبول کنم که این سرنوشت من است و خودم را در همین حالت چاق بپذیرم 

   آنموقع اصلا خودم را دوست نداشتم و میتوانم بگویم وقتیکه اندام چاق خودم را در آینه میدیدم به خودم بد و بیراه می گفتم واز خودم متنفر میشدم

   با شروع دوره ورود به سرزمین لاغرها اول تغییرات درونی در من بوجود آمد احساس آرامش میکردم دیگر از خودم بدم نمی آمد دیگر احساس ناتوانی نمی کردم

   امید به رسیدن به لاغری در من شعله ور شده بود

   بعد از سه ماه تغییرات جسمی را هم در خودم ملاحظه کردم که این شور و اشتیاقم را چند برابر کرد

   بقدری از بودن در این مسیر لذت میبرم و تشنه یادگیری بیشتری در مورد ذهن و عملکرد آن و معجزات آن هستم که برنامه های دیگری را هم تهیه کردم واز استفاده چندین باره آنها لذت فراوان میبرم

   ورود به سرزمین لاغرها بهترین تصمیمی بود که در زندگی ام گرفتم

   من خداوند مهربانم را بینهایت سپاسگزارم که مرا به این مسیر زیبا هدایت کرد

   من برای همیشه و تا آخر عمرم در این مسیر باقی خواهم ماند و با یادگیری آموزشها در دوره های مختلف تناسب فکری زندگی بهتری برای خودم ایجاد میکنم

   همین الان هم وقتیکه خودم را با زمانیکه در این مسیر نبودم مقایسه میکنم خیلی از لحاظ فکری و رفتاری عوض شده ام نه فقط در مورد لاغری بلکه در مورد همه جوانب زندگیم

   خدایا سپاسگزارم استاد عزیزم از شما ممنونم که با عشق و علاقه نامحدود دوره های متعددی برنامه ریزی کرده و آنها را در اختیار ما قرار میدهید متشکرم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/16 12:40
   مدت عضویت: 137 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 426 کلمه

   سلام به همه دوستان همراه، یادداشت‌های خودم از گام دوم را به عنوان تکلیف و تمرین امروز اینجا مینویسم: برای رهایی از چاقی باید هنر لاغر شدن را بیاموزید، می‌توانید به راحتی و با اندکی تلاش و مقدار بیشتری صبر و استمرار به رویای چندین ساله خود دست پیدا کنید، از خودتان بپرسید چرا به راحتی چاق می‌شویم ولی برای لاغری باید کلی سختی بکشیم؟ مساله لاغر شدن نیست مشکل لاغر ماندن و برنگشتن وزن هست، در روش لاغری با ذهن یاد میگیریم چطور ذهنمان را برای لاغر شدن و لاغر ماندن تربیت کنیم، این روش در مقایسه با سایر روش‌ها زمان بیشتری طول می کشد تا به نتیجه برسد ولی نتیجه آن پایدار است، در سایر روش‌ها جسم را تحت فشار قرار میدادیم ولی چون اقدام فیزیکی ما با اقدام ذهنی ما همسو نبوده به نتیجه دلخواه نرسیده ایم و این تنش بین جسم و ذهن ما باعث می‌شود، بدخلق، عصبانی و مضطرب و ناراحت بشویم و در نهایت تلاش را رها کنیم. کلیه فعالیت‌های بدنی ما از طریق مغز و فرمان آن انجام می‌شود، مغز ما تحت تاثیر ذهن ماست، اگر ذهن ما برای چاقی برنامه ریزی شده باشد فرمان های صادر شده هم برای چاق تر شدن صادر می‌شود. اضطراب و ناراحتی و افسردگی ناشی از عذاب وجدان بابت خوردن، موجب افزایش وزن می‌شود، در روش لاغری با ذهن ابتدا با توضیح چاقی آشنا می‌شویم که چی هست و بعد لاغری و مزایای آن را یاد می‌گیریم و سپس مسیر لاغری را آموزش می‌بینیم، تمام افرادی که اضافه وزن دارند تحت آموزش چاقی قرار گرفته اند. چاقی ارثی نیست بلکه آموزش دیدنی ست پس ما چاق شدن را یاد گرفته ایم، باید اصول کارکردن و تسلط بر ذهن را یاد بگیریم و لاغر شدن را به ذهن آموزش بدهیم، در رژیم‌های قبلی همیشه دنبال خوردن بودیم ولی چون در برنامه رژیمی بودیم از خوردن امتناع می کردیم که این یعنی ذهن در مسیر لاغری نبوده و در نهایت جسم به ذهنمان تسلیم میشد، حرکت در مسیر اشتباه با هر سرعتی ما را به مقصد صحیح نمیرساند، هربار که از تلاش برای لاغری نتیجه نگیریم متاسفانه بر بار سنگین چاقی اضافه می شود، دوره لاغری با ذهن یک کلاس آموزشی هست. هرجا در مسیر لاغر شدن احساس سختی کردی بدان که داری راه را اشتباه می‌روی. لاغر شدن به معنی زندگی و تولد دوباره هست. لاغر شدن خیلی ساده هست اگر از مسیر صحیح شروع کنیم و استمرار داشته باشیم. چاقی یک سری فرمول ذخیره شده در ذهن هست که می توان آنها را با فرمول های لاغری جایگزین کنیم، ممنون از توجه شما

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 21 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/16 06:00
   مدت عضویت: 92 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,668 کلمه

   با سلام

    

   گام دوم (تکرار 1)

   من هم از کودکی دارای اضافه وزن بودم ، چاق نبودم ولی توپر بودم و همینطور که بزرگ تر میشدم ، وزنمم بیشتر میشد.

   من از سن 14 سالگی تا الان که 19 سالمه 3بار خیلی عالی لاغر شده بودم ولی نتونسته بودم نگهشون دارم و یا لاغر تر بشم و روش های زیادی هم براشون استفاده کرده بودم.

   انواع رژیم ها،( از ساده بگیر تا سخت در حد کشتن خودت) ورزش ها: پیاده روی و دویدن و دمبل و رقص و …دمنوش و مواد ارگانیک و قرص و … 

   طب سوزنی و ….

   همشون هم عالی جواب داده بود با اینکه پدرم دراومده، ولییی پایدار نبود.

   و برای منم این سوال همیشه بود که چرا انقدر سخت لاغر میشیم و سریع چاق میشظیم! مثلا 1 کیلو وزن و تو 1 هفته کم میکردم بعد همون 1 کیلویی که انقد براش زحمت کشیده بودیم و تو 1 شب اضافه میکردم ! خیلی رو اعصابم فشار  میومد خیلی سخت بود که بخوای با همچین اتفاقی کنار بیای!

   لاغر شدن رو باید یادبگیریم ، همونطور که چاق شدن و یاد گرفتیم . چون چاقی یک مشکل ذهنیه 

   از نظر من چاقی یک بیماریه ّ، بیماری ذهنی !

   یادم میاد اخرین بار که برای لاغر شدن از روش های دیگه استفاده میکردم و خیلی خسته شده بودم گفتم : خدایا، تو که خیلی بزرگی و این درخواست من اصلا برات چیزی نیست ، تو که برای پیامبرامون معجزه کردی و برای حضرت موسی دریا رو نصف کردی ، یکی عصاشو مار کردی و …. میشه منم ی شب بخوابم بلند شم بعد ببینم اونطوری که میخوام شدم؟ نخواستم برام اسمون و نصف کنی که!خخخخخ!

   ولی بعدش که به مسیر هدایت شدم و در حال حاظر 33 گام برداشتم ، تازه متوجه شدم که خدا حتی میتونه این کارو هم بکنه ولی دوباره من میتونستم چاق بشم ! چون ذهنیتم که تغییر نکرده بود!و من بازهم به راحتی میتونستم چاق بشم !

   پس خداوند بزرگ راه حلشو از ریشش بهم نشون داد.

   ما تو روش لاغر با ذهن، ذهنمونو برای لاغر شدن و لاغر موندن تربیت میکنم. درسته که زمان بشتری میبره و احتیاح به صبرو حوصله و استمرار بیشتری داره ، ولی نتیجه اون دایمیه، ماندگاره و ثابته و اصلا امکان این که ما دوباره چاق بشیم ، به هیچ وجه وجود نداره!  غیر از اینکه از اموزش هامون استفاده نکنیم!

    

   در تمام روش های لاغری که ما از اون ها استفاده میکردیم ، به نحوی با محدود کردن خودمون و سختی دادنو فشار اوردن  به جسممون میخواستیم لاغر بشیم . یعنی فقط میخواستیم نتیجه رو تغییر بدیم!و هیچ روشی برای لاغر کردن ذهنمون نداشتیم ! مثلا وقتی تو  رژیم بودیم دلمون میخواست غذابخوریم، دنبال خوردن بودیم و…. ولی جلوی خودمون و نگه میداشتیم ، این نشون میداد که ذهن ما تو مسیر چاق شدن بوده!و ما شخصا جلوگیری میکردیم از خوردن !

   و در تمام این روش ها ، ذهن ما با جسم ما هماهنگ نبوده! چون ما خودمون فقط تصمیم میگرفتیم که در جسممون نغییر ایجاد کنیم ولی ذهنمون همچین تصمیمی نداشت و مارو بیشتر به مسیر هایی هدایت میکرد که چاقترمون کنه !

   مثلا خود من اینطوری بودم که تا 3 ماه خودم رو در خوردن محدود کرده بودم و الان در برابر غذا حریص شدم! 

   یعنی نمیشه در کل تو هرچی باهاش مقاومت کنی ،  تلافیشو سرت در میاره!خخخ!

   در اصل داشتیم باهاش مبارزه میکردیم!

   خود من اینطوری بودم که اواخر رژیمم نمیتونستم دیگه به خودم زیاد سخت بگیرم و یزره از کنترلم خارج شده بود.

   ( یعنی در واقع از کنترلم خارج نشده بود ، بلکه از توانم خارج شده بود! )

   اوایل همیشه با شور و اشتیاق شروع میکردم ولی هرچه بیشتر میگذشت برام سخت تر و طاقت فرسا میشد ! چون که برنامه های چاقی و چاق شدن در ذهنم ایجاد شده بود و باید اجرا میشد دیگه! 

   در اوایل که هر غذایی میدیم خودمو کنترل میکردم و میتونستم جلوی خودمو بگیرم  ولی بعد از  4 ماه دیگه نمیتونستم بدجور مقاومت میکرد با من و من دلم میخواست بخورم ولی از طرفی هم به خودم یاداوری میکردم و جلوی خودمو میگرفتم و و باعث میشد که من عصبی بشم  ، پرخاشگر بشم  اشفته و اصلااا ی وضعیتی بود که فقط خدا میدونه:) ولی نمیتونستم هم در مقابلش پیروز  بشم و شکست میخوردم ازش و بعد از اینکه غذا میخوردم دیگه …..

   واقعا حس افسردگی و پشیمانیش  ادم و خورد میکرد اصلا! 

   بعد که یزره خودم و اروم میکردم و به خودم میگفتم اشکال نداره و دفعه بعدی رعایت میکنم ، وعده بعدی رو بدتر هم میکردم و باز هم دوباره عذاب وجدان و همون حس و بد و دوباره دوباره و دوباره ….

   انگار که تو ی چرخه ی بی انتها گم شده بودم.

   و در نهایت دیگه ادامه نمیدادیم و چاق تر هم میشدیم

   اون عذاب وجدانی که ما بعد از هر بار غذا خوردن میگرفتیم ، عامل اصلی چاق تر شدن ما بوده و چاقی مارو تشدید هم میکرده

   (تمام فعالیت های بدنی ما به دستور و فرمان مغزمون انجام میشه و مغز هم تحت تاثیر ذهن ماست)

    بنا براین اگه ذهن ما برای چاقی برنامه ریزی شده باشه تمام دستور های مغزی در جهت چاق کردن ما اجرا میشه!

   مثلا این موقع هایی که ما میدونم سیر هستیم ولی دلمون میخواد که بازم بخوریم و یا دستمون میره و بازهم برمیداریم میخوریم .و بعد عذاب وجدان میگیریم 

   اینجا به قول خودم ذهنمون گرسنشه نه بدنمون!

   هر بار که ما از رفتارغذاییمون ، ناراحت باشیم و عذاب وجدان بگیریم، درواقع خودمونو سرزنش میکنیم و ضعیف نشون میدیم و به همین دلیل دفعه بعد و دفعات بعد تر هم مابیشتر از دفعات قبل تر میخوردیم و اون بر ما پیروز میشد.

   همه افرادی که اضافه وزن دارند ، تحت امورش چاق شدن قرارگرفتند.

    کسانی که چاق هستند واعضای خونوادشون هم اضافه وزن دارند ، از کودکی تحت اموزش چاق شدن قرار گرفتند.

   مثل صحبت کردن و….

   از کودگی شنیدن که زیاد نخور چاق میشی!فعالیت داشته باش چاق نشی و…

   یعنی از کودکی یاد میگیرن که چطور ادم چاق میشه ؟ چه کارایی انجام می ده که چاقش میکنه؟و… حالا فکرشو هم بکن که کسایی هم بهت اینارو اموزش میدن که خودشون اطلاعات صحیح راجع بهش ندارن!

   همین من ! چون مادرم چاق بود و هی تلاش میکرد که لاغر بشه و زیاد هی میگفت دلیل این که چاقه چیه و ….منم یادگرفته بودم ازش  و الان در این وضعیتم !

   یا حتی دارم به وضوح میبینم که یکی از زنداییم به شدت روی وزن و اندامش حساسه و هرکاری میکنه که در حالت متناسب باشه و دختر دایی من هم که از تا وقتی که 4-5 سالش بود اونقدر که لاغر بود به زنداییم میگفتن بهش بیشتر غذا بده! من اگه جای زنداییم بود بهشون میگفتم( بچه ی خودمه و میخوام هرجور که راحته زندگی کنه، به شما چه ربطی داره؟)

   ولی الان دارم میبینم که دختر داییم  که الان 7 سال داره مامانش میگه 2-3 کیلو چاق شده، با اینکه کم غذا میخورد !

   و من برای ی مدتی رفته بودم  خونشون و دیدم تمام فکر و ذکر و صحبت تو خونه اونا درباره چاق بودن و لاغر شدن و … اینا بود. طوری که وقتی خودم اومدم خونه دیدیم تو اون دو روزی که خونه داییم بودم، منم چاق شدم! 

   حتی دیدم که رفتارغذایی دخترداییمم تغییر کرده ! با اینکه 7 سالش بود حجم غذای تو بشقابش از منی که 19 سالمه بیشتر بود!

   و من الان با نوشتن این دیدگاه متوجه شدم که چطوری چاق شدیم!  اول ذهنمون چاق شد بعد جسممون!

   انقدر که در معرض تکرار گفته ها و شنیده ها در مورد چاقی قرارگرفتیم اول در ذهنمون چاق شدیم . با یکی دوبار گفتن نه هااا اونطوری فایده نداره ، من دیدم پشت سرهمممم داشتن درباره چاقی حرف میزدن و انگار که وظیفشون تو این دنیا اینه که چاق بشن و لاغر بشن وچاق بشن و…

   پس ما برای این که   بخوایم از همین روش هم لاغر بشیم که از طریق ذهنه و همون راهیه که مارو چاق کرده و باید برای لاغر شدن ازش استفاده کنیم ، دقیقاا همینطوریه!

   خیلییی سادسس! فقط باید دربارش فکر کنیم و مورد توجهمون باشه ، باید دربارش بشنویم ، ببینیم. نه یکی دوبار،يا، نه ببینم تموم بشه بعد خودم لاغر بشم!

    

   من که  الان فهمیدم باید چیکار کنم. خدایا شکرت

    

   پس ما چاقی و یادگرفتیم و اصلا هم براش سختی نکشیدیم ! فقط در موقیعیتش قرار گرفتیم ،مثل زندگی کردن با افراد چاق و دربارش شنیدیم و… به صورت  ناخوداگاه خیلی راحت یادش گرفتیم!تو همه ی زمینه ها این موضوع صدق میکنه هاا ، مثل صحبت کردن به زبان فارسی ، که ما در موقیتش قرار داریم و شنیدیم و صحبت کردیم و خیلییی ناخوداگاه یاد گرفتیم که چطوری فارسی صحبت کنیم .

   کسی که تو انگلستان زندگی میکنه که بلد نیست فارسی صحبت کنه ، به زبان انگلیسی صحبتت میکنه ، چون در موقعیتی قرار داشته که همه اونجا انگلیسی صحبت میکردن و اون هم یاد گرفته ، ولی میتونه زبان فارسی هم یاد بگیره که بتونه فارسی متوجه بشه و بعد از مدتی تکرار کردن بتونه فارسی صحبت کنه .

   پس ما با ناخوداگاهمون به اسانی یادگرفتیم ولی الان که میخوایم  خوداگاه اقدام کنیم و چیزی و یادبگیریم یزره برامون سخت تر میشه چون ما باید اگاهانه تلاش کنیم و یادبگیریم

   من خودم الان انگلیسی و کامل بلدم و درحال حاظر هم دارم زبان المانی و یادمیگیرم ولی دقت کردم که بعضی اوقات که از فضای زبان المانی دور شدم ،ی مقدار برام سخت شد ! ولی بعد که بیشتر ادامه دادم و میدم دیدم که دوباره روان شدم . و یا الان که دارم المانی و به عنوان زبان سوم یادمیگیرم و ارتباطم با زبان انگلیسی کمتر شده ، به روانی قبل نمیتونم انگیسی صحبت کنم ! البته دوباره با تمرین و تکرار کردن دوباره روان میشم!

   این نشون میده که همه ی اینها تکراره ، فقططططط تکراررر و در مسیربودن!

   حتی الان متوچه این نکته ی جالب هم شدم ، من زمانی که برای یادگیری انگلیسی و روان شدنم در اون، کتاب هایی تهیه کرده بودم ، و یا حتی همین الان که کتاب کار های المانی هم تهیه کردم، توی همه ی کتاب ها 4 بخش وجود داره که در نهایت از اون 4 بخش در ازمون ایلتس انگلیسی و گوته المانی سوال میاد 

   1_ reading_ lessen_خواندن

   2_writing_schreiben_نوشتن

   3_listening_horen_شنیدن

   4_speaking_sprechen_صحبت کردن

   !!!!!!

   جالبه نه؟  

    

    بنابراین خیلی از افراد چاقی که در خانواده ای متولد شدند که اعضای خانواده چاق بوده اند، به سادگی و ناخواسته چاقی رو یادگرفته اند بدون اینکه نصمیم داشته باشن  که چاق بشن و با تکرار کردن رفتار های نا متناسب  و فرمول های چاقیی و رفتارهایی که که خودشون در ذهنشون ذخیره کردن و اونو زندگی کردن و به خاطر همین در این وضعیت جسمی قرار دارند.وبعد به این باور میرسن که چاقیشون ارثیه! 

   در صورتی که در واقعیت اموزش دیدنیه!

   و ذهن انسان این قابلیتو داره که بارهاااا آموزش ببینه!

   برای یادگیری لاغری باید اصول تسلط  داشتن روی ذهن رو یاد گرفت. 

   دلیل اینکه ما در روش های قبل شکست میخوردیم این بود که اموزش های لازم برای لاغرشدن ذهنمون و بهش ندادیم با اینکه خیلی عالی وزن و سایز کم کرده بودیم. و بعد از اینکه روش و ول کردیم و یا تموم کردیم دوباره چاق شدیم بخاطر این بوده ک ذهن ما فقط چاق شدن رو بلد بوده! و مارو دوباره  به سمت چاق شدن هدایت کرده.

   و تنها راهش با ذهنه ، چاق شدن با غذاخوردن نیست با عرق نکردن نیست و…. 

   بیماریه ذهنیه!هیچ راه دیگه ای نداره و هیچ راه سریع دیگه ای هم نداره!

   تمام روش هایی که باهاشون مواجه شدیم برای تبلیغ گفته شده که  کاهش وزن 10 کیلو در یک ماه یا 5 کیلو در هفته و ….اینا مارو به نتیجه نمیرسونه!در هر روشی که زمان و مقدار مشخص شده باشه، کاملا اشتباه و دروغه!

    مگه ما تو 1 هفته 5 کیلو چاق شدیم که بخوایم 5 کیلو هم کم کنیم و یا در 1 ماه…..

   چون چاق شدن و لاغرشدن ،زمان و مقدار ندارد!

   (ما اصلا تصمیم نگرفته بودیم که تا چه مدت ، چه قدر چاق بشیم! و نمیتونیم هم تصمیم بگیریم که تا چه مدت چقدر لاغر کنیم)

    

   من اینو مطعنم که هرکس تو این مسیر یا تو این سایته، فرد ناتوانی نیست ، بلکه فرد خیلی توانمندی هم هست که به این مسیر هدایت شده ، جا نزده برای لاغرشدن .فقط مسیر ایی که میرفته اشتباه بوده که فکر کنم خودش هم نمیدونسته .

    فردی ناتوانه که با یک یا دوبار شکست خوردن جا میزنه و دیگه ادامه نمیده 

    

   ولی فرد مثل من …!

    

   حرکت در مسیر اشتباه با هر قدرت و توان و سرعتی هم که باشه ، مارو به مقصد نمیرسونه !

   ولی در مسیر درست با هر سرعتی که بخوای بری به مقصد میرسی.

   تفاوت رسیدن و نرسیدن به مقصد  در سرعت و انگیزه و تلاش و… نیست بلکه در مسیر است.

   پس ما فرد ناتوانی نبودیم بلکه داشتیم در مسیر اشتباه حرکت میکردیم.

    

   چاق و لاغر شدن های مکرر باعث ایجاد احساس نا امیدی و ناتوانی درلاغر نشدن در افرادچاق میشه .

   درواقع هرچقدر که ما از تلاشمون برای لاغر شدن نتیجه نگیریم بر سنگینی بار چاقی افزوده میشه!

   کسی که شور و اشتیاق داشته باشه در این مسیر به همون اندازه هم نتیجه میگیره

   و فقط باید به کارهایی که گفته شده عمل کنیم که اصلا هم کار سختی نیست از نظر من ،

   با دیدن و نوشتن و خوندن 

   دیگه سخت تر از غذا نخوردن و ورزش کردن  نیست که ؟!!

   تو  این روش که دیگه نه گرسنگی بهت میدن ، نه بهت میگن ورزش کن ،و …

    

    هیچیییییی!

    

   هیچ کاری نیاز نیست انجام بدی ، فقط گوش بده و چیزهایی که متوجه شدی رو بنویس.

    دیگه خیلییی هم سختته که اگر  بخوای بنویسی ، تایپ کن! 

    

   مسیر لاغری باید برامون خیلی اسون باشه . اگه جایی داشت بهمون سخت میگذشت ، مسیر اشتباهه و دیگه ادامه نده!

   چون ما برای چاق شدن سختی نکشیدیم ، ورزش نکردیم و…. و اتفاقا لذت هم بردیم ، غذاهای خوشمزه خوردیم و… همینطوری هم چاق شدیم ، و برای اینکه هم بخوایم لاغر بشیم باید لاغری ومسیر لاغری  به اسانی و شیرینی همون مسیری باشه که مارو چاق کرده! در روش لاغری با ذهن ، ذهن و جسم ما باهم متعادل  میشه و ما هرچقدر در اموزش های ذهنمون بهتر عمل و بهتر رفتار کنیم سایز و وزن جسم ما کمتر میشود .

    

   همچنین  تاثیر روش های ذهنی گسترده است و باعث تغییر در همه ی جوانب زندگی میشه و بهبود شرایط به وحود میاد ، سبب افزایش اعتماد به نفس و شادی درونی و ارامش و ….. میشه 

   لاغری یک زندگی دیگس ، شاید کسی که از اول لاغر بوده نتونسنه باشه خودشو در ورژن چاق خودش ببینه ، ولی ماها در هردو تا حالت خودمونو دیدیم ! 

   چاقی تاثیر خیلی زیادی در اعتماد بفس افراد داره ، جه بساا افرادی هستن با توانایی های  بسیار عالی و فوق العاده ، اما بخاطر جسمشون اون اعتماد بنفس و در بروز دادن خودشون و توانایی هاشون ندارن!

   که لاغری باذهن اونم درست میکنه ، چون نتیجش گستردس و وقتی ذهن تغییر کنه ، در تمام زندگی ادم تفاوت ایجاد میشه.

    

   فشار اضافه وزن و چاقی رو اعصاب و روان  افراده .

    

   چون بدن انسان در هر حالت ، علایم حیاتی خودشو داره و داره زندگی میکنه . اما فشاری که روی اعصاب ادم میزاره صد ها برابر بیشتره 

    

   من میخوام تغییر کنم و  میخوام اونطوری زندگی کنم که راضی باشم و لذت ببرم و میتونم .

   همه میتونن.

   یک نفر تونسته ، پشت اون خیلی های دیگر هم تونستن ! 

   چون لاغر شدن خیلی سادس اگه از مسیر صحیح اقدام بشه . 

   و تنها نکته استمرار داشتن در ان است. ما در  چاقی استمرار داشتیم که الان چاق هستیم !

   تمام دفعه هایی که از هر روشی خواستیم خودمون رو لاغر کنیم در چاقی استمرار داشتیم . 

   استمرار داشتیم چون فرمول هاش تو ذهنمون نوشته شده بود و چیزی که در ذهن افراد باشه ناخوداگاه بهش دست پیدا میکنه

   خیلی کارایی که ما در روز بدون ازینکه بخوایم فکر کنیم که باید چطوری انجامشون بدیم ، بدون تصمیم گرفتن انجامشون میدیم ، بدون اینکه قکر کنیم راه میریم ، بدون اینکه فکر کنیم نفس میکشیم و… اینا فرمولها تو ذهنمون نوشته شده بوده ، و چاقی هم همینطوریه!فرمول هایی هست در ذهن ما که م بدون اینکه بخوایم ازش استفاده میکنیم!

   بنابراین همونطور که ما بدون اینکه هیچ کاری کنیم ، تونستیم چاق بشیم ، بدون اینکه هم کاری کنیم ، میتونیم لاغر بشیم ، اگه صحیح ببینیم ، صحیح باور کنیم و در مسیر صحیح زندگی کنیم.

   تنها رمز کار اموزش دیدنه لاغری است

    خوشحالم و از خداوند عزیزم سپاسگزارم بابت اگاهی های عالی که امروز دریافت کردم

   شاد و پیروز و متناسب باشید !

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/07/28 21:51
    مدت عضویت: 78 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 28 کلمه

    سلام دوستم

    به شدت لذت بردم! در برابر این متن زیبا و نکات ارزنده کم اوردم 

    درود بر شما.

    خوشحالم در کنار شما هستم.چه بسا خوسحالم تا گام های بالاتر رفتید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/14 08:23
   مدت عضویت: 110 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 622 کلمه

   به نام خدا 

   گام دوم در مسیر لاغری من 

    

   همه ما افراد چاق سالها در حال تلاش واسه لاغر شدن بودیم و هرکسی هر راهی میگفت میرفتیم که متناسب بشیم یا هر تبلیغی میدیدیم که مثلا تو یکماه ۱۰کیلو کم کن با کله میرفتیم و فوری محصول میخریدم که متناسب بشیم و تا حدودی هم کم میکردیم ولی به محض رها کردن اون روش فوری بازم برمیگشتیم نقطه اول 

    

   حالا چرا رها میکردیم چون ذهن ما اموزش چاق شدن دیده بود و مغزما که براساس تصویرها ذهنی ما یا همان اموزش ها ذهنی که تشکیل شده از افکار ماست فرمان صادر میکنه به اعضای بدن خب الان من مغزم دستور میداد بخور ولی من میگفتم نهه رژیمم چی میشه تا یه مدتی دوام بیاری ولی دیگه کلافه میشی عصبی میشی میگی نخوردم چرا پس لاغر نشدم نگاه بقیه چه راحت میخورن همین یبار بخورم از شنبه رژیم میگیرم حالا عروسی است بخورم دیگه غذای اینجوری گیرم نمیاد بخورم بعدا میرم باشگاه اب میشه و خلاصه چون نمیتونیم تا همیشه در رژیم باشیم یا همیشه ورزش ها سخت کنیم یا دارو دمنوش لاغری بخوریم رها میکنیم باز چون ذهن روال خودش پیش میرود باز فرمان ها چاقی صادر میشه تشویق میشویم به بیشتر خوردن حرص میزنیم بیشتر بخوریم حتی اگه در خفگی باشیم باز شیرینی کبابی چیزی که اوردن تعارف کنن یا نکنن هم ما میخوریم و چاق چاق تر میشیم 

   شاید دوماه طول بکشه ما سه چهار کیلو کم کنیم ولی در عرض دوهفته ما سه کیلو اضاف میکنیم

    

    و اینجاست که به این نتیجه میرسیم لاغر شدن سخت است ما توانایی لاغر شدن نداریم 

   مابصورت ناخواسته چاقی در خودمان شکل دادیم با یادگیری چاقی که از والدین اطرافیان دوستان رسانه اطلاعات جمع کردیم پذیرفتیم باور کردیم چاقی در ذهن مان شکل دادیم و چاق شدیم و پذیرفتیم طبیعت وجود من است دقیقا مث یک ادم نابینا که هیچی نمبینه عمل کردیم کور کورانه و انگار هیچ اختیاری نداریم این زندگی خداوند برای ما رقم زده اجباری است پذیرفتیم 

   و باز اومدیم واسه لاغر شدن به حرف بقیه توجه کردیم پیش رفتیم بازشکست خوردیم چون ما مسیر اشتباه رفتیم یک مسیر اشتباه تا صدسال هم بری با بالاترین سرعت بازم اشتباه است مث خود ما افراد چاق مث استاد که ۳۵سال چاق بود مث ما مسیر ها اشتباه زیادی رفت و جز شکست چیزی نبود 

    

    

   ما چاقی اموزش دیدیم از طریق ذهن چاق شدیم و الانم با اموزش دیدن یاد گرفتن لاغری از طریق ذهن متناسب خواهیم شد 

   لاغر شدن باید یاد بگیریم یک مهارت است مث بقیه مهارت ها که یاد گرفتیم مگه ما متولد شدیم اشپز بودیم یا راننده بودیم یا دکتر بودیم یا ورزشکار بودیم یا نقاش بودیم …همه اینها یاد گرفتیم تمرین استمرار زمان برد تا یادگرفتیم واسه یک دکتر شدن سی سال اموزش دیدیم درس خوندیم تا بعدش دکتر شدیم 

   واسه راننده شدن سه ماه اموزش دیدیم یکسال تمرین کردیم تا یک راننده خوب شدیم بدون ترس رانندگی کردیم یاد گرفتیم واسه هر کاری زمان خودش گڋاشتیم راحت پذیرفتیم که این همه زمان میخواد و داریم یاد میگیریم توقع نداشتیم تو یکماه به هدفمان برسیم وزمان پذیرفتیم 

    

    

   الانم واسه متناسب شدن باید بپذیریم ما در حال یادگیری متناسب شدن هستیم نه داریم متناسب میشیم که هر دقیقه بگیم پس کو من که لاغر نشدم ما داریم یاد میگیریم متناسب شدن رو نیاز به تمرین تکرار استمرار شور اشتیاق دارد نیاز به عمل دارد به قول معروف علم بی عمل هیچ است 

    

   پس ما هم متناسب میشیم به شرطی که گام به گام پیش بریم و بگیم مادر حال یادگیری هستیم و این یادگیری نیاز به تمرین تکرار استمرار عمل دارد و الان منتظر لاغرشدن نباشیم عجله نکنیم تا خیلی راحت صحیح و برای همیشه متناسب بشیم متناسب بمونیم 

    

   پس نکته این گام لاغرشدن یک مهارت است که باید یادش بگیریم مث بقیه مهارت ها دیگه که داریم به همین راحتی 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/10 03:05
   مدت عضویت: 252 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 40 کلمه

   سلام 

   وقت همگی بخیر

   جالب است که کم کم دارد به ذهنم  ثابت می شود که لاغری یک مهارت است که باید اموخته شود 

   مهارتی که شروع تا پایانش مسیری پر فراز و نشیب است امیدوارم بتونم تو این مسیر ثابت قدم باشم

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/06 13:03
   مدت عضویت: 166 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 308 کلمه

    سلام

   هر اتفاقی که در اطراف ما رخ میده و هر رفتار ما نشات گرفته از ذهن ماست.ذهن ما بر اساس فرکانس های غالب ما (باورها) شرایطی رو برای ما ایجاد می کنه که اتفاقاتی همسو با باور های ما رخ بدهند و در واقع جسم ما که شامل مغز هم میشه تحت فرمان ذهن ماست و ما بارها در کتاب های درسیمون خوندیم که هر حرکتی که انجام میدیم اول دستورش در مغز ما صادر میشه.حالا فکر کن این مغز ما هم زیر نظر ذهن ما هست.پس اگر تا الان می گفتی من ابم می خورم چاق می شم. من اصلا دست خودم نیست که غذا زیاد نخورم اصلا نمیشه بدون که اشتباه می کردی. چون همون مغزم تحت فرمان ذهنته و تو توانایی کنترل ذهنت و تغییر فرکانست بوسیله تغییر باورهاتو داریپس نشدی در کار نیست.عدم داشتن تناسب اندام ارثی نیست و یاد گرفتنیه برخلاف چیزی که خیلیا ازش بعنوان یه بهانه استفاده می کنن و نمی دونن که با این بهونه نه تنها خودشون رو تسکین نمیدن بلکه از تناسب اندام و طراوت و شادابی خودشونو دور می کنن.یک خبر خوب اینه که درسته تا اینجا در مسیر نادرستی اموزش دیدی ولی انسان این ویژگی و توانایی رو داره که می تونه چندین بار اموزش ببینه و تغییر کنه و کلی مهارت یاد بگیره.فائزه همونطور که تا الان هیچ کاری نکردی برای اینکه لاغر بمونی (نه کالری شمردی نه اینکه حواست باشه چه غذا های رو بخوری یا نخوری بدون اینکه ورزش خاصی انجام بدی)برای اینکه متانسب و یکم چاق تر بشی هم نباید کار سختی انجام بدی اره باید کار انجام بدی باید تلاش بکنی ولی تلاشی که با لذت همراه باشه.شاید الگوی خوبی برای دوستان باشه که من چندین سال (۷:۸)سال تقریبا یک توده بدنی ثابت داشتم در واقع وزنم تعییر می کرد ولی قدمم رشد می کرد به همون نسبت.(لاغر بودم)

   خداحافظ دوست من.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/03 11:49
   مدت عضویت: 823 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 449 کلمه

   سلام

   من تو دوران کودکیم انقد متناسب بودم، یادمه اصلا هیچ غذایی مورد علاقم نبود فقط میخوردم که گرسنه نباشم کلی غذا بود که اصلا دوسش نداشتم و نمیخوردم، اصلا یادم نمیاد درگیر خوردن بوده باشم، از چیپس و پفک اصلا خوشم نمیومد تنها خوراکی مورد علاقم لواشک بود، خلاصه اینکه با غذا همون برخوردی رو داشتم که با آب داشتم، و چقدر راحت و سبک بود مغزم، ولی خانواده ی تقریبا پرخوری داشتم، همشون همه ی غذاهارو دوست داشتن و من کم کم یاد گرفتم باید همه غذاهارو دوست داشته باشم، یاد گرفتم اونایی که بیشتر دوست دارم رو باید بیشتر بخورم تا لذت بیشتری ببریم، کم کم تو ذهن من خوردن مساوی لذت بردن قرار گرفت و منی که از خوردن لذت نمیبردم کم کم عادتهام تغییر کرد، جسم زیبا و متناسب من در مسیر چاقی قرار گرفت و هرگز نفهمیدم دارم چه بلایی سر خودم میارم، کاش یکی آیندمو بهم نشون میداد و من همونجا جلوی تربیت غلط ذهنمو میگرفتم، الان همه غذاها مورد علاقمه از شور و شیرین، همه خورشت ها و گوشت ها، از خودم تعجب میکنم چطور من الان همه غذاهارو دوست دارم، چقد من واقعا استمرار داشتم تو آموزش چاقی به ذهنم، شاگرد اولم شدم خدایی، دیگه هرچی لازمه برای چاقی رو من ماهرم توش، دیگه این روند و ادامه داده بودم تا اخرای راهنمایی دیدم دارم جزء اضافه وزنی ها حساب میام و اول دبیرستان دیگه چاقیم مشخص بود راحت 10 کیلو باید لاغر میشدم، شروع رژیمم شد همون سال و من از 16 سالگی در چرخه ی معیوب لاغری و بعدش چاقی و باز لاغری و بعدش چاقی وارد شدم و مثل باتلاق هر سال بیشتر منو داخل خودش فرو برد، اون 8،10 کیلو اضافه وزن در اثر مداومت من برای چاقتر شدن در طول 15 سال رسید به 35 کیلو اضافه وزن، منه متناسب بعد از 30 سال به یک چاق 90 کیلویی تبدیل شده بود، این 10 کیلو بعد از هر بار اتفاق یکم روش میرفت، مثل بعد ازدواج بعد بارداری بعد زایمان و این مدل داستانها تا رسید به 35 کیلو اضافه وزن، چقد آروم و بی سر و صدا ذهنم داشت درساشو پس میداد، درسایی که خودم بهش یاد داده بودم، الان یک سال و نیمه در این مسیر ذهنی هستم ولی عادتهام هنوز اصلاح نشدن، کمتر شدن ولی مورد رضایت من نیست، البته کاهلی از خودم بود، به هر حال من خودم و کلاس اولی میدونم و با خودم فکر میکنم من هیچی نمیدونم و از اول میخوام گوش کنم ببینم چی میشنوم، تا بتونم درک کنم و ان شاءالله عمل کنم و استمرار داشته باشم و این قسمت از ذهنمو که سالهاست در دستان پرخوری اسیر مانده آزاد کنم و طعم آزادی ذهن رو بچشم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/07/28 22:06
    مدت عضویت: 78 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 53 کلمه

    سلام دوست گلم

    به به ببین چی از توی حرفات در اوردم

    میخوای با خودت فکر کردی که هیچی نمیدونی و میخوای از اول گوش کنی؟

    فکر کنب هیچی نمیدونی

    چه جمله طلایی بود چون تا همین الان ذهنم میگفت تو اینارو میدونی

    ولی میخوام از همین حالا جوری تمرین کنم انگار هیچی نمیدونم..

    مرسی دوستم کلی اگاهی دادی

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/31 23:31
   مدت عضویت: 104 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 185 کلمه

   سلام به شما استاد عزیز

   من واقعا قبلا راه زیادی تمرین کردم برای لاغر شدن 

   از رژیم غذایی ورزش سخت قرص چربی سوزی هر سری وزن کمتر کم میکردم به من می گفتن بافت چربی مقاومی دارم دهمین جور باورم شده بود که من زود لاغر نمیشم 

   واقعا الان سیرم فقط دوست دارم بخورم وقتی میخورم عذاب وجدان میگیرم وای برم رو ترازو هر چی یه هفته تلاش کردم به باد دادم تو مجالس دعوتی همش حرص میخوردم که چرا اونا با لذت میخورن من هر چی میخورم چاقتر میشدم

   الان با صحبت های شما متوجه میشم که جسم تلاش میکرده اما ذهنم برعکس اون 

   واقعا چه باورهای مشترکی چاقی ارثیه  ما همه چاقیم 

   انا الان تو این تو قدم متوجه همه باور های مخرب ذهنم شدم 

   و واقعا اشتیاق و ذوق برای ادامه دارم و دو روزه با لذت غذا میخورم واقعا اشتها کمتر شده 

   و الان همین جا متعهد میشم که تا قدم آخر همراه استاد باشم 

   چون یه الگو عالی میشم برا دخترم که به سرنوشت من دچار نشه 

   سپاس از لطف شما 

   همش منتظرم جلسه بعدی ببینم تمرین چی داره 

   چکار کنم اما قول دادم هر روز یه قدم 

   با آرزوی موفقیت همه دوستان

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   asrakhadmy307@gmail.com
   1400/05/26 20:42
   مدت عضویت: 108 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 250 کلمه

    

    

   🌸بنام خدای مهربان🌸

    

    

   سلام به همه دوستان سرزمین لاغر ها و استاد عزیز. 

    

    وقتی بچه بودم مادر و  پدرم مجبور بودن که با قاشق و مقداری غذا پشت سرم باشند تا به هر بهانه ای یک قاشق غذا بخورم ، در بچگی علاقه ای به خوردن نداشتم.

    یادم هست که تا سن ۹ سالگی اندام زبانزدی داشتم .

   تا اینکه تو ۹ سالگی دستم شکست و به حرف دکتر که سریعتر جوش بخوره و عمل نشه حسابی شروع به خوردن کردم . الان 14 سالمه و حدود 8 تا 10 کیلو اضافه وزن دارم 

   منم مثل همه دوستان انواع رژیم ها ، گیاهان دارویی ، ورزش های هوازی و سخت را امتحان کردم و نتیجه کوتاه مدت گرفتم . من فکر میکردم که چاقی من بخاطر زیاد خوردن از اون زمان به بعده و الان فهمیدم که باید به ذهنم یاد بدم که بتونم متناسب بشم.

   حدود پنج روز پیش ناامید از اینکه الان سن رویایی من بود و باید هرچی که دوست دارم و بخورم و بپوشم ولی نمیتونم .

   تا اینکه توی یه کانال با متدa.j آشنا شدم مطالبی خوندم که راجب ذهن و قدرت جذب بود . توی گوگل سرچ کردم و چندتا از فیلم های استاد بالا اومد ، فیلم جلسه اول را نگاه کردم و وارد سایت شدم . 

   دوره های رایگان و شروع کردم و حسابی امیدوارم و لاغر شدن را جزو تفریحات خودم قرار دادم . دوباره می‌خوام اسرایی بشم که اندامش زبانزد بود

    

   خواستم از همه دوستانی که دیدگاهاشون و مینویسن و میخونیم و استاد عزیز تشکر کنم 

   \"😍\"/
   \"🙏🏻\"/

    

    

   ایشالله هممون موفق بشیم😘

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/05/28 10:34
    مدت عضویت: 286 روز
    اندازه متن
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 122 کلمه

    سلام

    اسرا جان خوش آمدی

    از همین الان خودت را اسرایی که اندامش زبانزد است.

    تصور کن.

    عزیزم بهت تبریک میگویم که با این سن کم بهترین انتخاب را داشتی ویکراست به هدف زدی

    و به امید خدا خیلی زود نتیجه میگیری.

    در ضمن اینکه وقتی به سن بالاتر رسیدی پشیمان از اونهمه کارهای بیهوده برای لاغری واسترس چاق شدن نیستی.ویک عمر در کمال آرامش وآسودگی  با اندام دلخواه بدون کوچکترین نگرانی بخوشی ولذت میخوری..راحت وسبکبال زندگی میکنی..

    همواره آرزومندم که نسل جدید خوش شانس باشند واز سن پایین با قدرت بیش از حد ذهن خود آشنا بشوند.تا در زندگی در کمال راحتی خیال به هدفها و آرمانهای خود… دست پیدا کنند.

    وشما به شکرانه خدا یکی از اون خوش شانسها بودی.

    برات موفقیت و تجربه رسیدن به آرزوهاتو آرزو میکنم.عزیزم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    1400/07/28 22:08
    مدت عضویت: 78 روز
    اندازه متن
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 116 کلمه

    سلام اسرا عزیزم

    ببین کی اینجاست! یک عضو کوچک تر این خانواده

    از ته دلم بهت تبریک میگم و مطمئنم میتونی موفق بشی

    منم ۱۶ سال دارم و چقدر من خوشحال میشم وقتی به این نعمت که در بهترین سن و ابتدای جوانی لاغری با ذهن رو یاد میگیریم توجه میکنم.

    ما واقعا خوشبختیم و این رو نادیده میگیریم

    من وقتی هم سن تو بودم با قوانین جهان هستی اشنا شدم.

    از زمانت به خوبی استفاده کن 

    مطمئن باش نتایج فوق العاده میگیری

    اگر کسی دو سال پیش بهم میگفت نتیجه های امروزت رو میگیری قطعا فکر میکردم مواد مخدر مصرف کرده و چرت میگه 

    اما الان در زندگی من نتایج رخ داده(از طریق قوانین جذب)

    پس استمرار به خرج بده تا به اسرای حقیقی برگردی

    عااآااشقتم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   kouroshzamany95@gmail.com
   1400/05/23 22:09
   مدت عضویت: 112 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 259 کلمه

   به نام خدای مهربانم 

   باسلام خدمت استاد وهمه ی همراهان 

   من از حدود چهارده سالگی رژیم گرفتن رو شروع کردم با اینکه اونموقع اضافه وزن نداشتم وفقط با یک یا دو کیلو وزن کم کردن کلی اندامم زیبا به نظر میومد ولی تنفر و توجه زیاد من به چاق نشدن باعث میشد مدام در جنگ با خودم باشم و کم بخورم و گاهی اصلا نخورم و لاغر میشدم و مدت زیادی لاغر نگه میداشتم و همه تحسینم میکردن که چقدر اندامم زیباست ولی همیشه در ذهن من و در درون من جنگ و ناراحتی بود حتی زمانی که لاغر بودم میدونستم به محض اینکه یکم عادی غذا بخورم سریع چاق و بد فرم میشم و همیشه میترسیدم ازینکه یه وقت کسی بم بگه تپل شدی یا چاقتر شدی و اگر این و این و میشنیدم دنیا رو سرم خراب میشد 

   یعنی تو تمام روشهای لاغری حتی. اگر موفق هم بشیم وحتی اگر به مدت طولانی وزنمون رو پایین نگه داریم اما آرامش ولذت و خودباوری نداریم 

   و مثل من بعد از گذشت چندین سال که الان سی و دوساله هستم براثر توجه به چاقی و خودتخریبی الان بیست و پنج کیلو اضافه دارم با اینکه همش در حال رژیم هستم 

   انقدر مطمین شده بودم که لاغر نمیشم که دیگه هر چقدر رژیم میگرفتم حتی گرمی کم نمیکردم واین داغونم میکرداما به لطف خدای مهربانم با این مسیر آشنا شدم و به خودم قول میدم تمام تلاشم را بکنم که یاد بگیرم و به بدن خودم اعتماد کنم 

   بازهم هزاران بار هزاران بار از استاد عزیز تشکر میکنم که اینطور خالصانه به امثال من کمک میکنند

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/23 14:25
   مدت عضویت: 668 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 192 کلمه

   سلام به همگی 

   قدم دوم 

   من خیلی از روش های مختلفی وزن کم کردم همه چی جز عمل جراحی و اونهم بهم پیشنهاد شد حتی ولی با این سایت آشنا شده بودم و قبول نکردم خدا خیلی دوستم داره و من رو هدایت کرد و مخصوصا با این دوره که قدم به قدم هست و هر دفعه وزن کم کردم و موفق بودم ولی بیشتر از قبل برگشتم که خیلی مخرب هست و زجر آور که احساس ناتوانی میکنی به اشتباه و به پای خودت میزاری این شکست رو . رهایی از چاقی بزرگترین و مهمترین آرزوی من ازکودکی تا به همین امروز بوده ولی مثل همین متن تلاشم برای لاغری پیوسته نبوده و معمولا هر وقت از چاقی خیلی اذیت میشدم یا از حرف های مردم و نصیحت ها خسته میشدم شروع به لاغری و تصمیم میگرفتم و تا یکم کم میشد و دور میشدم از اون نقطه فراموش میکردم سختی رو . ولی این راه راحت ترین هست و با آرامش میخواهم به ذهنم لاغری رو یاد بدم و زندگی جدیدی رو باهم تجربه کنیم و من در این مسیر میدونم هرچی تغییرات من بیشتر بشه شور و اشتیاق من بیشتر میشه 

    ا

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   پونه عدل تهرانی
   1400/05/22 06:04
   مدت عضویت: 828 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 319 کلمه

   به نام خدا

   وقت بخیر عزیزان

    

   من هم در این دوره اینو یاد گرفتم و همیشه توی ذهنم هست که توی اون برنامه های رژیمی که من قبل از دوره داشتم فقط به جسمم فشار میاوردم ولی ذهنم همون ذهن چاق بود همش ترس همش توجهم به چاقی بود نکنه اینو بخورم چاق تر بشم 

   نکنه ورزش نکنم چاق تر بشم. همه این فرمولها بود . حالا اتفاقا امروز منزل مامانم بودم می گفتن یکی از دوستاشون براش یه سری چیز فرستاده که اگه آدم اینا رو بخوره لاغر می شه مثلا آب لیمو ترش و گردو و توت فرنگی …… 

   نمی دونم منهم شاید قبلا همیشه به دنبال چیزهایی بودم که بخورم و لاغر شم مثل چایی سبز یه مدت حتما باید دوبار در روز چایی سبز می خوردم .

     راه صحیحش همینه اصلا ما برای چاق شدن زمان تعیین نکردیم پس برای لاغر شدن هم نباید زمان و مقدار تعیین کنیم

   من هم اون موقع همیشه دوست داشتم سریع بیام پایین یه ماهه انقدر بیام ….

   حالا این روش ممکنه که خیلی سریع نباشه ولی درسته و آدم اگه خوب انجام بده و دنبال کنه به مرور افکار و رفتارش تغییر می کنه . این روش به طور ناخوداگاهه.دست خودت نیست ولی می بینی به مرور میاد کمتر می شه به بی خودی خوردن.

   همه چی می خوریم الان همه هنوز می پرسن از من نوشابه می خوری ،پیتزا می خوری……

   من هم یه مدت رژیمی می گرفتم که ظرف هم داشت همه کوچولو کوچولو که انقدر میوه انقدر غذا ،،،، خوبم اومدم پایین ولی همیشه گرسنه بودم همش حسرت می خوردم که زودتر این تموم بشه .

   مثلا من امروز پیاده روی کردم بعد از یک هفته برای حال خوب .قدیما باید هر روز من پیاده روی می کردم اگه می خواستم وزنم کم بشه.

   از همه راهایی که قبل انجام دادم راحت‌تره.اصلا خود به خوده . وزن و سایز متعادل می شه با ذهنتون.

   لاغر شدن و یاد بگیریم و زندگی کنیم لاغر شدن و .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آرمیتا صدیقی
   1400/05/19 23:26
   مدت عضویت: 133 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 691 کلمه

   به نام خدای زیبایی ها

   سلام خدمت استاد و دوستای گلم

   اکنون کاری را شروع کرده ام که می توانستم ده سال پیش آغاز کنم، اما از اینکه برای آن بیست سال دیگر صبر نکردم، دلشادم.-پائلو کوئیولو

   نکته جالب توجه اینه که همه ما مدتی رژیم گرفتیم و تونستیم مقداری از وزن و سایزمون رو کم کنیم اما چون مسیر بی راهه بوده به نتیجه ثابت نرسیدیم..در روش لاغری با ذهن “ذهنم را برای لاغر شدن و لاغر ماندن تربیت میکنم”

   به نظر من هر کاری رو با عجله انجام بدیم به نتیجه نمیرسیممثلا به عنوان دانش اموز یا دانشجو اگر طی سال کتاب های درسی رو مرور و تکرار کنیم قطعا امتحانات ما پر از موفقیت میشه اما اگر درس هارو تلنبار کنیم و  خوندن رو بزاریم برای شب امتحان،قطعا به نتیجه موفقیت امیز نمیرسیم.و در مثال های دیگه مثل رانندگی، اشپزی، کارهای خونه،نویسندگی و … این قانون پا برجاست .

   چرا با عجله نمیشه کاری رو درست انجام دادگچون در این صورت ما قانون تکامل رو رعایت نمیکنیم و از جهان سیلی های محکمی میخوریم.

   چرا زمان هایی که برای لاغری تلاش میکردم احساس خلا و تنگنا داشتم؟((چون اقدام فیزیکی من با اقدام ذهنی‌ام همسو نبود))

   وقتی رژیم کتوژنیک داشتم همیشه به روزی فکر میکردم که رژیمم که تموم شد یک روز برم کلی خوراکی شیرینی و کیک و بستنی بگیرم بزارم توی کمدم و اروم اروم بخورم و این افکار نشان دهنده این بود که من اقدام فیزیکی کرده بودم اما با اقدام ذهنی‌ام که همچنان دنبال چاقی بیشتر بود همسو نبود

   حالا فهمیدم چرا موقع رژیمم افسردگی شدید گرفتم و همش دلم میخاست با دوستام باشم! چون هرچقدر که میگذشت جنگ بین من و ذهنم بیشتر میشد و همیشه درگیر بودم..

   باید به ذهن ناخوداگاهم حق بدم که بعد از گذشت دو ماه هنوز پرخوری ها  و قحطی زدگی های خودش رو داره.چون یک مدت مداوم بهش سختی دادم و خواستم جسمم رو تغییر بدم پس دلیل این پرخوری هام هنوز همون مسیر اشتباهه..

      #  تمام فعالیت های بدن ما تحت تاثیر مغز ماستمغز ما تحت فرمان ذهن ماست  #

   من برای برداشتن یک لیوان نیاز به فرمان از طرف مغزم دارم و تا فرمان رو نفرسته من نمیتونم لیوان رو بردارمدرباره موضوع خوردن هم همینطوره، برای هر قاشقی که میخوام بخورم نیاز به دستور مغزم دارم از اونجایی که مغز من دستورات خودش رو از ذهن میگیره و ذهن من پر از فرمول چاقیه و برای چاقی برنامه ریزی شده پس کنترلی روی رفتارم ندارم و غذای اضافی به بدنم تزریق میکنم؛بعد از این رفتارم پشیمون میشم

   و همین *پشیمون شدن*  باعث تشدید چاقی من میشد چرا؟! ساده‌است چون پشیمانی،ترس،تحقیر کردن خود جز احساسات بدِ و طبق قانون :  احساس خوب =اتفاقات خوب__ احساس بد=اتفاقات بد

   امروز یاد گرفتم که هر بار از رفتار غذاییم ناراحت بشم باعث پسرفتم میشه و خودم رو ضعیف تر میکنم و دفعات بیشتری اینکارو انجام میدم .

   همونطور که از بچگی معلمان‌ما : خانواده جامعه اطرافیان و رسانه و..به ما زبان فارسی یاد دادن به صورت ناخوداگاه ما فارسی رو عالی یاد گرفتیم و اگر از همون‌بچگی به ما زبان لاغری رو یاد میدادن به صورت ناخوداگاه متناسبانه رفتار میکردیم

   اما عیبی نداره!! ما اینجاییم تا تغییر کنیم :*)خوشحالیم از ابنه هیچوقت برای شروع دیر نیست.

   اگر همین الان اقدام کنم که ارایشگری یاد بگیرم طی مدت زمانی میتونم حرفه ای بشم پس توی این سن طلایی هنر لاغری رو یاد بگیرم میتونم شگفتی ساز بشم

   من تونستم رژیم بگیرم ورزش کنم و لاغر بشم اما چرا نتونستم اون وزن و سایز رو نگه دارم؟من اگر بخوام نویسنده ماهری بشم نمیتونم بدون یادگیری و سر خود داستانی بنویسم و پیش بهترین نویسنده جهان ببرم و توقع تایید و تحسین داشته باشم.! مطمئنا اون نویسنده به من و داستانم میخنده و منو رد میکنه برم اما اگر خوب تمرین کنم ، داستان رو بالا پایین کنم و نویسندگی رو کامل یاد بگیرم به احتمال زیاد اون نویسنده متن من رو تایید میکنه و میپذیره‌‌…

   در مورد موضوع چاقی و لاغری هم همینه !!اگر من خودم رو حسابی لاغر کنم،به ذهن و جسمم فشار بیارم و… وقتی جسمم رو پیش ذهنم ببرم قطعا به من و داستان غم انگیزم میخنده و میگه برو تو لاغر نمیشی! نمیتونی! تو کلا باید قبول کنی که چاقی…

   اما من میخوام قبول کنم که چاقم! انقدر یادگیری رو جدی میگیرم تا موفق بشم

   تمااااااآاااااااام

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/16 01:02
   مدت عضویت: 642 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 792 کلمه

   به نام خدا 

   با سلام خدمت دوستان متناسب و استاد عزیز و گرامی 

   گام دوم :چگونه میشود با قدرت ذهن لاغر شد ؟

   همیشه به دنبال جواب این سوال بودم که چرا لاغر شدن اینقدر سخت و‌دشواره؟

   ولی چاق شدن مثل اب خوردنه ؟

   چرا برای چاق شدن نمیخاد زحمت بکشی ؟

   چرا هر بار که میخام برای لاغری اقدام کنم یه مانع سر راهم قرار میگیره 

   لاغر شدن خیلی برام سخت و سخت بود و محدودیت در غذا خوردن رو نمیتونستم تحمل کنم 

   هربار که اقدام میکردم برای لاغری تا یه حدودی میتونستم خودم و در محدودیت قرار بدم چون واقعا محدودیت برام سخت بود و ذهن هم که محدودیت رو دوست نداره 

   من عاشق لاغری هستم و همیشه هم ناراحتم که چرا نمیتونم وزن زیادی کم کنم و به اون ایده الی که دوست دارم برسم 

   چون ذهن من اونقدر فرمول های اشتباه در ذهنش ذخیره کرده که مغزم دستور محدودیت رو نمیتونه قبول کنه و این محدودیت غذایی رو نمی پذیره 

   اینقدر از اطرافیان و افرادهای چاق شنیدم که لاغر شدن سخته که این خودش یه مانع بزرگ در جلوی روی من بوده و‌این مانع نمیزاشته به اون کاهش وزن دست پیدا کنم و مدت زمان این روش ها هم خیلی کم بود چون برام سخت میگذشت نمی تونستم بیشتر از دو ماه طاقت بیارم و دوباره به اون روش قبلیم که پرخوری بود برمیگشتم خیلی راحت بود چاق شدن مثل اب خوردنه 

   ما چاقی رو از ابتدای زندگیمون یاد گرفتیم مثل زبان مادری که از بدو تولد یاد گرفتیم 

   چاقی هم خیلی راحت از اطرافیان پدر و مادر و خواهر و برادر و‌دوست و اشنا و یاد گرفتیم 

   ما باید لاغری رو اگاهانه اموزش ببینیم همانند سایر کارها مثل رانندگی کردن اشپری کردن زبان انگلیسی یاد گرفتن گیتار زدن صحبت کردن و …….همانطور که برای رانندگی کردن بارها و بارها تمرین و تکرار داشتیم تا اینکه راننده شدیم باید برای لاغر شدن هم به صورت مکرر و استمرار داشتن تمرین و تکرار داشته باشیم تا لاغری رو یاد بگیربم و لاغری رو زندکی کنیم 

   از اونجایی هم که ذهن محدودیت رو دوست نداره و باید در کمال ارامش و‌دوستی به ذهنمون لاغری رو اموزش بدیم و بارها به ذهنمون یاد اوری کنیم که لاغر شدن  اسانترین  کار دنیاس 

   واقعا هم همین طوره

   کاش از همون بدو تولد این باور صحیح رو در ذهن پرورش داده بودند 

   الان که در این دوره ها هستم به ایمان و باور ۱۰۰در صد رسیدم که روش  لاغری از طریق ذهن اولین و اخرین روشه که در جهان وجود داره چون به راحتی و در شادی و اخساس خوب انجام میگیره 

   در تمام روش های دیگه همش در جنگ و‌نزاع با خودت هستی 

   هر روز عصبی و ناراحت از خودت متنفری احساس خوبی نداری حالت بده کرسنه ای محدودیت در غذاها داری 

   اما در این روش از طریق ذهن لاغری خیلی ارام و راحت و‌عالی صورت میکیره 

   روزانه با چند تا فایل گوش دادن و تمرین انجام دادن فرمول های ذهنیمون تغییر میکنه و ذهن به مغز دستوز صحیح رو اعلام میکنه 

   و‌مغز فرمانبردار ذهنمون هس 

   البته با تکرار و تمرین و استمرار داشتن و عمل کردن  به اون جیری که در این مسیر گفته میشه میتونیم فرمول های ذهنیمون رو تغییر بدیم 

   الان من در ارامش غذا میخورم ترس از خوردن ندارم حرص و وله ام نسبت به مواد خوراکی کم شده 

   غذای مورد علاقه ندارم 

   به اندازه ی نیاز بدنم غذا میخورم 

   اینا همش از نشانه های اینه که من در مسیر تناسب اندام هستم و اسان بودن این روش رو بیشتر و بیشتر برام تداعی میکنه که فقط لاغری از طریق ذهن هستش که میتونه مارو در این شرایط عالی و خوب قرار بده 

   در کدام روش میتونی به اسانی و در ارامش و شادی و‌احساس خوب زندکی راحت و اسوده ای داشته باشی  

   هر روز که ادامه میدم و هر روز که یک قدم دیگه برای متناسب شدن برمیدارم به اون خواسته هام نزدیک و نزدیک تر میشوم 

   من ایمان دارم این روش اسون و راحته که ادم ها رو به تناسب میرسونه و از همه مهم تر در تناسب باقی میزاره 

   در روش های دیگه هم ادم لاغر میشه ولی نمیشه لاغری رو حفظ کرد و بعد از مدتی به وزن قبلی برمیگردن 

   اما در روش لاغری با ذهن میشه لاغر شددددددددددددو لاغر موندددددددددد‌دد‌‌د

   از زمانی که ذهنم رو برای لاغر شدن برنامه ریزی کردم وشاهد نشانه های بسیاری در خودم شدم احساس خوبی از خودم دارم و عاشق خودم شدم 

   ایمان و باوررم در این روش به قدرت ذهن روز به روز بیشتر و بیشتر میشه 

   و به خودم افتخار میکنم که ادم قوی و توانمندی هستم که تونستم بعد از این همه شکست در روش های دیگه باز راه خودم و ادامه بدم البته این بار راه درست و صحیح 

   به اون خواسته ام که متناسب شدن حال خوب احساس خوب از خودم از زندکی از خانواده ام و لذت بردن از زندکی و ……رسیدم 

   لاغر شدن فقط از طریق ذهنننننننننننننن صورت میگیرد 

    

   سپاس فراوان از خداوند متعال و استاد بزرگوار و گرامی 🌹🌹🌹🌹🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 18 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   mzt.zahra.malakouti.ir
   1400/05/12 16:25
   مدت عضویت: 542 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 140 کلمه

   چرا دوست داریم سریع لاغر بشیم؟

    چون از چاقی خودمون بدمون میاد ازش خسته شدیم می‌خواهیم خیلی سریع و زود از شرش راحت بشیم پس  احساس خوبی نسبت به خودمون نداریم پس خودمون رو قبول نداریم و دوست نداریم و از دیدن خودمون لذت نمیبریم با احساس بد هیچ اتفاق خوبی نمیافته پس من هیکل همین الانم رو دوست دارم ازش راضی هستم من خوش هیکلم فقط دوست دارم جذاب تر بشم حالا مهم نیست چند وقت این اتفاق طول میکشه سه ماه دیگه یک سال دیگه هیچ عجله ای ندارم تو مسیر هستم هر روز یک گام به سمت لاغری بر می دارم یه چیز جدید یاد میگیرم ذهنم و شخصیتم را عوض می کنم بدنم هم کم‌کم هر وقت دلش خواست و دوست داشت خودش رو تغییر میده و جذاب تر میکنه

    پس هیچ عجله ای نیست

   پیش به سوی موفقیت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   mzt.zahra.malakouti.ir
   1400/05/12 16:22
   مدت عضویت: 542 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 137 کلمه

   سلام دوستان

    ما با رژیم ها و ورزش جسممون رو تحت فشار قرار میدادیم و به جسممون غذا نمی دادیم تا برای انرژی لازم از چربی هامون برداره و ما لاغربشیم.

    ورزش کردیم تا چربی ها رو بسوزونیم و لاغر بشیم و هی به جسممون فشار آوردیم تا با رنج و سختی لاغر بشیم ولی بعدش با حرص و ولع بیشتر خیلی سریع و بیشتر از قبل چاق شدیم تمام کارهای  جسم ما به فرماندهی مغز ما انجام میشه ولی تو رژیم ها و ورزش ها ما ذهن رو نادیده گرفتیم و فقط به جسم فشار آوردیم جنگ بین ذهن و جسم نتیجه‌اش رها کردن همه چیز و چاق شدن دوباره است حالا می خواهیم ذهن را لاغر کنیم تا جسم هم خودش رو با آن هماهنگ کنه و لاغر بشه به همین راحتی

    پیش به سوی لاغر کردن ذهن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/11 19:27
   مدت عضویت: 768 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,452 کلمه

   به نام خداوند مهربان 

   منم خیلی رژیم ها  رو  در گدشته امتحان میکردم و مقطعی کم میکردم اما دوباره برمیگشت و همین من رو اذیت میکرد و خوب میدونستم مشکل از من نیست چون با هر رژیمی که میگرفتم من عالی وزن کم میکردم ولی نمیتونستم اون  و حفظ کنم و همیشه این برام سوال بودم چرا من نمیتونم برای همیشه لاغر بشم . و همیشه میگفتم چرا اینقدر راحت چاق میشم و اما برای لاعری باید سختی و رنج بکشم و با همین سوالها که در ذهنم بود من با این روش آشنا شدم و دقیقا متوجه شدم مشکل از ذهن من هست نه چیز دیگه  و واقعا من هم جز اون دسته افرادی بودم که عالی وزن  کم میکردم اما بر میگشت و همیشه  میخو استم کاری کنم که برنگرده و اما من  با این روش  دارم  ذهنم رو تر بیت میکنم که دیگه هیچ وقت  چاق نشم مگر نخوام از چیزی که یاد گرفتم استفاده کنم .

   من  همیشه سعی کردم   با محدودیت و رژیم و کم خوری  خودم رو لاعر کنم اما ذهنم همیشه به دنبال پرخوری و خوردنهای زیاد و اون غدا و این غدا  خوردن بود  و من رو هدایت میکرد به خاطر همین کار من سخت میشد و در واقع چون جنگ بین چاقی ذهن و تصمیم لاغری من  وجود داشت من  همیشه شکست میخوردم و عصبی میشدم .

   چون خوردن ما یک دستور مغز ی هست و  از مغز میاد و مغز ما تحت تاثیر ذهن ما هست .

   یعنی ما با اینکه میدونیم نباید بخوریم اما دست ما به سمت اون خوردنی میره و ما اون رو برمیداریم و بعدش ناراحت و عصبی میشیم .درواقع تصمیم داریم نخوریم .اما نمیشه 

   به ذهنمون باید یاد بدیم چاقی چیه و چه مشکلاتی داره و بعد بهش میگیم لاغری چی هست و چه مزایایی داره و ما تمام اینها رو گام به گام  باید انجام بدیم تا به ذهنمون لاغر شدن رو یاد بدیم ‌

   .

   تمام افرادی که اضافه وزن دارن از یه مقطعی به بعد چاق شدن یا از کودکی چاق شدن که  از پدر و مادر شون  اون رو یاد گرفتن مثل یاد گرفتن زبان مادری و هیچ سختی نکشیدن چون ناخود اگاه  و از جامعه و یا  والدین یاد گرفتیم  ولی حالا اگر بخواهیم زبان دیگه رو یاد بگیریم سخته چون میخو اهیم اگاهانه اون رو یاد بگیریم .

   خیلی افراد چون رفتارهای چاق کننده رو مرتب تکرار میکنن چاق هستن ولی فکر میکنن چاقی ا رثی هست بدون اینکه تلاشی کنن این افراد چاقی رو یاد گرفتن مثل خیلی از آموزشهای دیگه که ما میریم اون رو یاد بگیریم  مثل رانندگی و خیاط،ی و آشپزی و .. باید لاغر شدن رو هم یاد بگیریم و باید اصول کار کردن روی اون رو یاد بگیریم .

   ما هر بار در گذشته  تصمیم گرفتیم لاغر بشیم اما ذهنمون فقط چاق شدن رو بلد بوده و ما رو چاق کرده برای همین هر دفعه ما تصمیم گرفتیم لاغر بشیم شکست خوردیم و دوباره چاق شدیم .

   چاق شدن و لاغر شدن زمان و مقدار نداره که در چه زمانی چه مقدار لاغر بشی و هر کس این وعده ها رو به شما  داد دروغ هست و ما دوباره برگشت وزن داشتیم چون برای چاقی ما اینطور چاق نشدیم و با بر نامه های لاغری فقط به جسم فشار میاریم و در نهایت جسم ما دوباره چاق میشه چون ذهن ما در مسیر چاق شدن بوده و فقط ما به زور به جسم میخواستیم لاغر بشیم .

   پس من  فردی ناتوان در لاغری نیستم فردی ناتوان هست که یک بار شکست بخوره دیگه اقدام نکنه و اگر فردی بارها اقدام کرده  و موفق نشده ناتوان نیست بسیار توانمند هست و فقط راه اونها اشتباه هست و من از هر مسیری شرکت کنم شکست میخوردم .

   من در تمام موارد کم نزاشتم و یاد م میاد چقدر زحمت میکشیدم و  چقدر  مراقبت میکردم از خودم که زیاد نخورم  طبق جدول بخورم و مواد خاص تهیبه میکردم و ورزش میکردم اما نتیجه ی ماندگار نمیداد و برای یک مقطع کوتاهی خوب بود و این چاق و لاغر شدن های مجدد واقعا ویران کنتده هست که ما فکر میکنیم نمیتونیم لاعر بشیم و خودمون رو ناتوان میبینیم از قبل و اما از وقتی که وارد این مسیر شدم و این روش رو استفاده کردم نتایج عالی رو کسب کردم  که باعث افزایش اعتناد به نفس در من شده .

   من باید هر روز یک قدم به سمت لاعری برداریم با فایل گوش دادن و نوشتن و تمرین کردن  مثل هر آموزش دیگه ای مثل زمانی که در مدرسه در س میخواندید ولی باید براش زمان بزاارید لاغر شدن بسیار آسان هست و هر جا دیدی بهت سخت میگذره بدون داری اشتباه میکنی .

   من بدون اینکه سختی بکشم وزنم متعادل میشه با جسم اگر خوب رفتار کنم و عمل کنم وزنم متعادل میشه با ذهن و جسم .

   من دارم به ذهنم یاد میدم چطور رفتار کنم و این باعث شادی واعتماد به نفس بیشتر میشه و آرامش،و … به وجود میاد که خیلی از جنبه های زندگی ما تغییر میکنه .

   افراد متناسب این شانس رو ندارن مثل ما زندگی دوباره ی لاغری رو  تجربه کنن .

   افراد چاق اصلا روشون نمیشه تو انایی خودشون رو نشون  بدن  اضافه وزن محدودیت میاره و اعتماد به نفس رو از بین میبره پس باید همت کنید و اون رو تغییر بدید و اگر والدین لاغری رو یاد بگیرین فرزندان اونها هم خود به خود لاغری رو یاد میگیرین و تاثیرات این دوره فقط برای خودمون نیست برای اعضای خانواده هست پس لاعری رو یاد بگیرید و با  اشتیاق زندگی دوباره رو خلق کنید من تونستم و یک و سال و نیم هست که  لاعر تر شدمو به تناسبم نزدیک شدم   و از زندگی و خوردن دارم لذت میبرم و زندگی جدید ی رو دارم  تجربه میکنم .

   من باید  بخوام تا قدم در این مسیر بزارم .

   من اشتیاق فراوانی برای لاعر شدن دارم و دوست دارم از این مسیر لاغر بشم و من بسیار استمرار دارم تا نتیجه بگیریم مثل اون موقع که برای چاقی استمرار داشتم و ذهنم یاد گرفت و ناخود اگاه انجام میدادم و هر کاری به ناخود اگاه سپرده بشه  بدون فکر کردن انجام میشه و ما دیگه  به راحتی اون رو انجام میدیم مثل جدول ضرب و یا آشپزی و یا رانندگی .چاقی هم یک فرمول هست که ما اونها رو یاد گرفتیم و در ناخودآگاه ما هستن و ما بدون فکر اونها رو انجام میدیم پس ما باید لاغری رو هم یاد بگیریم و به ناخود آگاه بسپاریم تا فرمولهای اون بدون فکر کردن به اجرا در بیان .

    

   برداشت من از فایل ؛

   من الان بعد  از مدتها که در سایت  تناسب فکری هستم و دوباره این فایل  رو گوش  دادم  به خودم گفتم من   خیلی وقت هست که در ذهنم لاغری کلی مزیت داره و مساوی هست با حال خوب و لذت و سلامتی و ازادی و اعتماد به نفس،و خود باوری و آرامش و خوشتیپی و …..  و چاقی در ذهنم  مساوی هست با مشکلات و درد و رنج و محدودیت سختی و حال بد و نگرانی و استرس و عصبی بودن  و بیماری و بد لباسی و مشکلات  و واقعا به خوبی تونستم این کار رو انجام بدم و د ر واقع لاغری  در قسمت لذت ذهن من هست و چاقی در قسمت  رنج ذهن من هست و ذهن من بسیار دوست داره لاغری رو یاد بگیره و میدونه که چقدر مزیت داره و  میدونه هر پرخوری چقدر ضرر داره و با من همکاری میکنه تا من به وزن دلخواهم برسم و من بسیار به خودم میبالم که درراین مسیرم چون دارم لاغری رو یاد میگیریم چون هر روز دارم متناسبتر میشم چون ذهنم هر روز مهارتش برای یاد اجرای آموزشها داره بیشتر میشه و ذهنم کلی اطلاعات در ست رو هر روز داره مرور میکنه و یاد میگیره و من هرروز انتطارم از خودم لاعری بیشتر هست .و من با استمرار و تعهد در این مسیر دارم قدم برمیدارم چون عاشق لاغریم و با  لاغری  عشق میکنم و اومدن در سایت و نوشتن کامنت و فایل گوش،دادن جز لذتهای من هست  که اگر یکی دو روز انجام ندم واقعا حالم بد میشه و هر روز  با عشق و علاقه دارم این مطالب رو دنبال میکنم و تمام تلاشم این هست که به اونها عمل کنم من این روش رو باور کردم و برای خودم منطقیش کردم که بسیار آسان هست و  گفتم این روش بسیار جدید هست که خیلیها هنوز به اون نرسیدن و نخواهند رسید باید از طرف خداوند  هدایت بشی به این راه و من که هدایت شدم باید بهش کامل اعتمادکنم  تا نتیجه بگیریم و خداوند فقط ما رو به ساده ترین و بهترین راه ها هدایت میکنه پس بسیار ساده و اسون هست فقط باید تعهد و پشتکار داشته باشی و  عجله نکنی    چون اگر کاری برای ذهن سخت باشه هرگز برای رسیدن به اون تلاش نمیکنه و رهاش میکنه 

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/10 14:13
   مدت عضویت: 164 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 381 کلمه

   باسلام خدمت استاد عزیز ودوستان گرامی .

   برداشت من از این فایل اینه که لاغری یه موضوع ولاغر ماندن مطلبی دیگر است .وفقط ما در صورتی لاغری دائمی رو تجربه میکنیم که ذهنم هم با جسم هم راستا باشد .تمام تلاش‌های ما تا اکنون در جهت لاغری فقط جسممان رو تحت تاثیر می‌گذاشت وبااینکه نتیجه موقتی هم می‌گرفتیم والبته همراه با عوارض جسمی وروحی بوده،بعد مدتی به حالت چاق قبلی بلکه چاقتر هم برمی گشتیم.

   وبه این صورت سیکل معیوب شروع می‌شد یعنی با این شکست ما ارتعاشهای منفی شامل عدم اراده ،ناتوانی،بی کفایتی،ژن معیوب،سوخت وساز پایین ،استعداد چاقی وهزاران فرمول اشتباه رو به دنیا میفرستادیم وبعد از مدتی همه اون انرژی ها رو در جسم وروح وزندگیمون پس میگرفتم.وچقدر راحت با یک روش اشتباه همه چیز رو خراب میکردیم.

   ما در روش لاغری با ذهن یاد میگیریم که مشکل از ذهن شروع میشه وسعی میکنیم با روش‌های ذهنی مسئله رو حل کنیم .البته در این روش ما نیاز به تمرین ومقاومت وتوجه داریم ونباید با افکار منفی واشتباه وبی ربط انرژی خودمون رو هدر بدیم .و منتظر دریافت نتیجه باشیم .

   در یک جایی استاد از تاثیر این روش بر سایر اعضای خانواده نام بردند که دوست داشتم برای شما از تجربه خودم بگم .

   من یک پسر ۱۴ ساله دارم که تپل هست و از اوجایی که از نظر ظاهری به دایی های چاقش شباهت داره ،نا خودآگاه رفتار غذا خوردنش شبیه آدمهای چاق شده ومن دیدم که ما چقدر این قضیه رو تقویت کردیم ودر حال کاشتن چاقی در ذهن پسرم بودیم .من سعی میگردم مراقب غذا خوردنش باشم ومرتب یادآوری میکردم که کمتر بخور بستنی نخور ،ورزش کن.  …..وبصورت اشتباه داشتم ترس از غذا خوردن رو در ذهن پاک پسرم ایجاد میکردم .

   از وقتی با این سایت واین روش آشنا شدم در حد آگاهی پسرم با اون صحبت کردم وگفتم تو اگه ظاهرت شبیه دایی هات است ژنت شبیه پدرت هست که متناسبه پدرت هم وقتی به سن شما بود تپل بود ولی بعدلاغر شد .باورتون نمیشه همین چند جمله کافی بود که ولع پسر من به غذا خوردن کم بشه یه وقتهایی من نگرانش میشم که چقدر کم غذا میخوره این جمله که سیر شدم ودیگه نمی‌خورم رو جدیدا می‌شنوم وبسسسسیار خوشحالم .

   من خدا رو خیییلی شکر میکنم از طریق استاد عطار روشن با این روش آشناشدم .وامیدارم بتونم ادامه بدم.🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/06 17:41
   مدت عضویت: 819 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 286 کلمه

   درد‌ خدا قوت 

   گام دوم : مشکل از رژیم و فعالیت بدنی من نیست 

   مشکل از ان است 

   مه فعالیت بدنی من با ذهنم هماهنگی نداره 

   مغز ما تحت تاپیر ذهن ماست 

   گبرای لاغری رو به ذهنم اموزش بدم 

   رژیم گزفتن ها فقط تصمیم خود ما بود نه تصمیم ذهن ما و این باعث میشه گاهی اوقات ذهن مقاوم تر بشه و من فقط جسم خود رو اذیتکردم 

   هر بار که شما از رفتار غذای خودت ناراضی باشی فقط خودت اذیت میشی و افسرده 

   در مسیری لاغری با ذهن ما به ذهنمون اول یاد میدم چاقی چه عوارضی دارد برای ما .لاغری چه سودهای برای ما داره 

   باید لاغر شدن رو به ذهنم اموزش بدم 

   همه افراد چاق تحت اموزش چاق شدن قرار گرفتن 

   در لاغری باذهن هیچ وقت مشخص نمیکند شما در چه مدت زمان چه مقدار لاغر میشوید یا وزن کم میکنید .

   در هنگام رژیم هیچ برنانه ای برای ذهنم نبود 

   پایگاه رهبری جسم ما ذهن ماست 

   من به این صد گام متعهد برای رسیدن به رویایی لاغری 

   هر روز  یه قدم به سمت لاغری  بدون محدودیت غذایی و رژیم و ورزش سخت 

   از طریق فایل و نوشتن و تمرین . گوش دادن 

   دوره لاغری با ذهن مثل کلاس اموزشی هست هر روز یه ساعت باید وقت گذاشت لاغر شدن بسیار اسونه 

   لکه بهت سخت شد بدون نسیر را اشتباه میری 

   میزان اضاف وزن شما بیشتر روی روحیات روی اعصاب .تواتایها  و ذهن شما تاپیر منفی میزاره  بیشتر تا تاثیر متفی جسمی .

   هنه ما در طول عمر  برای چاق شدن استمرار داشتیم که چاق شدیم چون فرمول هاش در ذهنمون نوشته شده 

   باید یک سری تکنیک ها ویک سری اموزشها و فرمولهای لاغری رو به ذهنمون بدیم فرمول لاغری رو ذخیره کنید و به ذهن و ناخدادگاهمون اموزش بدیم 

   تا به سمت لاغر شدن هدایت شویم 

   رنز کار : اموزش لاغری به ذهن است .

    

    

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/03 10:44
   مدت عضویت: 801 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 652 کلمه

   هر بار که رژیم بودم منتظر بودم که لاغر شم‌و بتونم تمام خوراکیهایی که محدود بود بخورم خوب این الان کاملا نشون میده که ذهنم مرتب دستور به خوردن میداده ولی الان که با دوره اشنا هستم هیچ خوراکی یا ماده غذایی تو ذهنم نیست که تصمیمی برای خوردنش داشته باشم جز یک لیوان اب برای اینکه تشنه هستم صبحانه رو خوردم و از قبل نان را برای خودم جیره بندی نکردم حتی کره و مربا هم خوردم ولی رفتارم عالی بود نه گرسنه بلند شدم و نه در حد انفجار سیرم و احساس سبکی دارم و این بهترین احساس از زندگی دیگه پرونده خوردن و نخوردن برای من بسته شده اینکه مدام از اول صبح برای خوردن و نخوردن نقشه بکشم الان میدونم که در مسیر درست هستم و هرانچه هم بخورم جز برای انرژی دادن به من و متناسب کردنم نیست

   قبلا خوردن برای من برابر چاق شدن بود یعنی وقتی گرسنه میشدم احساس نا امیدی داشتم حتی اگر بک لقمه میخوردم و چون ناتوان از کم خوردن بودم پس کلا میخوردم و وقتی سیر میشدم با خودم میگفتم پس از فردا شروع میکنم و این روند ادامه داشت و ادامه داشت 

   همیشه تعجب میکردم که همسرم از خوردن پلو و خورشت سیر میشه چون من از خوردن پلو و خورشت اصلا سیر نمیشدم و تا وقتی بود میخوردم خوردن من ازقبل انداختن سفره شروع میشد و سر سفره برای خودم مقدار خیلی کمی میکشیدم و تا خوردن ته غذای بچه ها و موقع جمع کردن از قابلمه ادامه داشت در واقع خودم گول میزدم ولی همسرم مثل یک جنتلمن برای خودش میکشید و با لذت میخورد و بعد غذا مسواک میزد و بعد از ظهر که از خواب بلند میشدیم اون به دنبال چای بود و من دوباره به دنبال غذا 

   خوب اگر اینها دستور ذهن برای چاقی نیست پس چی؟

   مگه من چی کار میکردم مگه کارگر معدن بودم که اتقدر به غذا احتیاج داشته باشم اگر احتیاج و نیازم بود پس این همه چربی چی بود؟

   چرا الان سیر میشم چرا عصرها گرسنه نمیشم چرا وقتی میوه میخورم دیگه نمیتونم غذا بخورم قبلا هر خوراکی در معده بیچارم جایگاه مخصوصی داشت پیتزا و اش و میوه و چای و شیرینی همه تو معدم جایگاه خودش داشت مثلا وقتی پیتزا خورده میشد باز هم اش رشته باید خورده میشد خوب کاملا مشخص که معده من جای این همه مواد نداشت که اگر داشت که جلو نمیومد در حد انفجار و کبد چرب و سنگ صفرا نمیگرفتم این ذهن من بود که برای تمام این مواد جا داشت و حتی برای تمام خوراکی های دنیا هم جا داره و معده بیچاره باید قبول میکرد چون دستور از بالا بود ولی الان میدونم که جسمم تازه وقتی گرسنه است اندازه یک پیش دستی کوچک میوه خوری (من به گفته استاد ظرف غذام کوچک کردم اگر قبلا هر کس به من میگفت این کار کن امکان نداشت قبول کنم ولی الان وقتی میز میچینم با لذت ظرف کوچکم میارم وای استاد واقعا شما به چه زبونی گفتید ممنون و )جاداره برای غذا پس کاملا مشخص که برای لاغری باید جسم و ذهنم با هم هماهنگ بشه روح که خودش هماهنگ اون اصلا متناسب و تناسب و زیبایی و شادی و ازادی را فریاد میزند انسان های بزرگ روح بزرگی داشتن روح کمال گراست تمام رنگهای شاد طلب روح *روح خودش نور زیبایی در نقاشیهای مینیاتوری جای داره جسم هم که نمیتونه زیاد بخوره و این همه اضافه وزن نمیتونه تحمل کنه و اعتراضش با عدم تناسب و بیماری نشون میده  روح هم نمیتونه تحقیر و عدم اعتماد بع نفس و رنگهای تیره برای لاغر نشان داده شدن تحمل کنه پس الان روح و جسم هماهنگ شدن برای تناسب و میمونه ذهن که اون هم به لطف خدا و قرار گرفتن در نسیر لاغری با ذهن هر روز داره هماهنگ و هماهنگ تر میشه خوب نتیجه لاغری و تناسب با لذت

   پیوستنامه

   استاد دوره صد کام فوق العادست از خدای منان درخواست دارم کمکم کنه هر روز گام بردارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آرمیتا صدیقی
   1400/05/01 15:52
   مدت عضویت: 133 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 900 کلمه

   به نام خدای مهربان سلام خدمت همگی

   گام دوم: مشکل در نحوه خوردن و فعالیت بدنی من نیست.بلکه  فرمول های ذهنی چاق مانع لاغر ماندنم میشود‌.

   سوالات متدوالی که هر فرد نامتناسب از خودش میپرسه :چرا من نمیتونم لاغر بشم و لاغر بمونم؟!چرا انقدر راحت چاق میشم اما به سختی لاغر میشم؟

   در روش لاغری با ذهن من یاد میگیرم که ذهنم رو برای لاغر شدن و لاغر موندن تربیت کنم.

   خوشحالی این روش اینه که اکرچه نیاز به صبر و استمرار فراوان داره اما در نهایت لاغریم ماندگارِ و مگه من از دنیا چی میخوام؟ همین رو.‌.

   یکی از دلایل شکست در روش های اشتباه لاغری این است که 《اقدام فیزیکی من با اقدام ذهنی‌ام همسو نیست》هرچقدر هم که تلاش کنم تا جسمم رو لاغر کنم چون فرمول های ذهنی من چاق هست،به من فرمان هایی میده که در مسیر چاق تر شدن باشه.

   ◇تمام فعالیت های بدنی‌ام تحت فرمان مغز من است.◇تمام فعالیت های بدنی‌ام تحت فرمان مغز من است.

   هر بار که دستم برای برداشتن لقمه ای دراز میشه،این فرمان از طریق مغز من صادر میشه.از اونجایی که [ مغز من تحت تاثیر ذهن من است] و ذهن من پر از فرمول های چاقی است،اگر گاهی لقمه های اضافی میخورم یا وقتی سیر هستم  شیرینی یا میوه و… میخورم تقصیر من و اراده من نیست بلکه این فرمان از طرف مغز صادر میشه و دست من به طور غیرارادی سمت مواد غذایی میره.و جالبه بعد از اینکه اون چیز رو میخورم حسابی ناراحت میشم و عذاب وجدان میگیرم،در کل احساسات بد رو درون خودم راه میدم و توقع دارم کائنات ندیده بگیره و جسم من رو لاغر نگه داره!چون من دارم برخلاف قانون (احساس خوب=اتفاقات خوب) عمل میکنم نتیجه‌ای جز ناخواسته نمیگیرم.

   هر بار که از رفتار غذایی خودم ناراحت بشم،باعث میشم که دفعه بعدی بدتر انجامش بدم و تکرار و تکرار و تکرار…اما اگر ناراحت نشم و به خودم فرصت بدم تا فرمول های ذهنی‌ام عوض بشه و خود به خود اون کار رو تکرار نکنم اون وقته که جهان به من پاسخ مثبت میده.

   منی که اضافه وزن داشتم تحت آموزش چاقی بودم.چطور؟من از کودکی یاد گرفتم چگونه چاق بشم،چون مامان و بابا و امیر داداشم نامتناسب بودن و من اون زمان متناسب بودم.من چاقی رو مثل راه رفتن، صحبت کردن به زبان مادریم ،لباس تن کردن،دوچرخه سواری و..یاد گرفتم!!من این کار ها رو تحت تاثیر جامعه و خانواده یاد گرفتم و به مرور در این مورد بهتر شدم و پیشرفت کردم.چرا الان اگر بخوام زبان جدید موردعلاقم رو یاد بگیرم برام دشوار هست ؟  چون قراره این کار رو آگاهانه انجام بدم!! پس قطعا سخت ترهدرست مثل تغییر کردن!! که سخته اما نتیجه مطلوب داره!در نظر میگیرم که چاقی زبان مادری من بود که تحت تاثیر جامعه و خانواده ،ناخوداگاه به مرور یاد گرفتم و هر روز توی این مورد پیشرفت کردم .و لاغری زبان موردعلاقه جدیدم است که در بزرگ سالی به صورت آگاهانه اقدام به یادگیری میکنم.((پس قطعااا برای ما دشوار تر و طی زمان طولانی  تر رقم میخوره))اگر نزارم تکامل طی بشه بارها دیدم که چه سیلی هایی از جهان خوردم و دوباره پرت شدم به نقطه شروعم..

   چاقی ارثی نیست¤یاد گرفتی است¤

   مثل گیتار،پیانو،وکالت،روانشناسی،تِنیس و..که تمام این امثال به من یاد اوری کرد که همه این فعالیت ها رو باید با علاقه و استمرار به صورت خوداگاه یاد بگیرم و از کار کردن روی این موضوع لذت ببرم و بدونم اگه من نتیجه نگیرم پس کی نتیجه میگیره؟

   نمونه بارزش خودم و استاد عطار روشن هستیم.که به مرور از دوران طفولیت چاقی رو یاد گرفتیم.

   سوال پیش میاد_آرمیتا تو در لاغری ناتوانی؟خیر چون در این ۱۶ سال عمرت فقط دو بار رژیم گرفتی و هر دو بار اراده فوق العاده‌ای داشتی و عالی و خوشتیپ شدی^^ حالا با این مسیر که فوق العاده میشی.

   در این گام یاد گرفتم که سعی و کار کردن روی خودم باید اندازه آرزوم باشه! ارزوم چقدر بزرگه؟؟! به همون اندازه باید به درستی تمریناتم رو انجام بدم فقط سه مااااه تا بهم ثابت بشه این راه درسته..

   {لاغر شدن باید خیلی آسان باشد_اگر آسان نیست راه رو اشتباه میرم_چون برای چاقی رنج نکشیدم که برای لاغری رنج خاصی بکشم}

   و جمله بسیار امیدوار کننده‌ای در فایل بود…#ذهن میتواند بارها آموزش ببیند#چقدر این جمله به من آرامش داد..پس میتونم دوباره طی این ۹۸ روز باقی مانده ذهم رو برای لاغری اموزش بدم..پاسخ سوالم رو هم پیدا کردم که چرا الان که رژیمم رو ول کردم داشتم اضافه میکردم؟ گرچه من ۲ ماه به جسمم سختی دادم و یکهو ۸ کیلو لاغرش کردم(الهی بگردم براش) اما چون ذهن من پررر از فرمول های ذهنی چاق بود خیلی طبیعی بود که کار هایی بکنم در راستای چاق شدن! اما از همین حالا دیگه متوقف شد^^

   سوالات منطقی:آیا برای چاقی زمان تعیین کردم؟ خیرآیا منطقی‌ست که برای لاغری زمان تعیین کنم؟ خیر آیا با زمان تعیین کردن در رژیم‌ اخیرم نتیجه ماندگار گرفتم؟ خیر پس کار درست چیست؟ اینکه با صبر و اشتیاق و البته توکل فقط ادامه بدم و منتظر نتیجه نباشم.

   به اندازه‌ای که تمریناتم رو درست انجام بدم به مهون اندازه ذهنم لاغر میشه و سپس وزن و سایزم همسان با ذهنم میشه..و این یعنی در هر شرایط جسمی که الان هستم پس ذهنم با اون همسانه.. وگرنه دنیا نامرد نیست خدا هم بد منو نمیخواد.در آخر..لاغر شدن یعنی تولد دوباره‌ام:) تولدی که متناسب ها جشن نمیگیرن و جز موفقیت های اونها نیست..پس خوشحالم که من دو بار در سال متولد میشم”~”من هم میتونم مثل دوستان شگفتی سازم و اقای عطارروشن متناسبِ شاد بشم،از این کار به عنوان موفقیت‌ام‌ یاد کنم..

   سپاس از استاد گلم این جلسه خیلی خیلی آگااهی های ارزشمندی داشت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/05/02 01:58
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 53 کلمه

    سلام دوست عزیز
    از خوندن نوشته های شما لذت می برم
    دیدگاه شما اثبات می کند ذهن ما فراتر از سن است، روح ما سن ندارد
    دریافت آگاهی شما عالی است
    بیان درک از مطلب شما عالی است
    ارتباط آگاهی با دنیای پیرامون عالی است
    عملکرد شما نتیجه ای جز شگفتی ساز شدن نداره
    با اشتیاق و اطمینان ادامه بدید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آرمیتا صدیقی
     1400/05/03 14:05
     مدت عضویت: 133 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 28 کلمه

     ممنونم استاد.خوشحال شدم که دیدگاه من مورد پسند شما بود.
     خودم هم خیلی امیدوارم که شگفتی ساز میشم.چون یک ایمان و باور درون من فریاد میزنه که ادامه بدم..

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    1400/05/02 14:52
    مدت عضویت: 735 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 59 کلمه

    خوشحالم برات آرمیتا جان ،مشخصه که تمریناتتو خوب انجام دادی که اون اضطرابت از چاق شدن  کم شده ، ترست از خوردن کمتر شده 

    رمز موفقیت ادامه دادنه و در ادامه مسیر راه حل ها بهت گفته میشه ،صبر داشتن در این مسیر با اشتیاق و خودباوری و اعتمادبنفس  کمک میکنه که زیباتر به مقصد برسیم 

    موفق باشی دوست همراه من🌹

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آرمیتا صدیقی
     1400/05/03 14:10
     مدت عضویت: 133 روز
     اندازه متن
     همیار لاغری
     محتوای دیدگاه: 171 کلمه

     سلام خانوم فریده عزیز.بله شما در جریان بودی که چه ترس ها و اضطراب هایی رو پشت سر گذاشتم،شاید هنوز کمابیش همراه من هستن اما به مرور همه چیز درست میشه و ترس ها کمرنگ و کمرنگ تر میشه.
     به وضوح تکامل خودم رو حس میکنم که روز اول چقدر با عجز به همه جا چنگ مینداختم که چاق نشم ولی حالا خودم رو میپذیرم و با عشق فقط با لذت این مسیر رو ادامه میدم.نتیجه هرچه که میخواد بشه بشه!
     من ایندفعه به انتخاب خودم اینجا نیستم که نگران برگشت یا چاق شدن باشم.خدا همواره مواظب من بود و من رو انتخاب کرد.
     از این جهت میگم مواظب من بود،چون از همون ابتدا در سن کم من رو وارد اگاهی های فوق العاده کرد که یک وقت نلغزم و بعد از رژیمم من رو با سایت اشنا کرد تا مبادا چاق بشم و افسردگی بگیرم.
     ایمان دارم به خدایی که همه بخاطر انتخاب شدن توسط اون داریم در این مسیر حرکت میکنیم.
     و در اخر ممنونم که دیدگاه من رو خوندید،خیلی خوشحال شدم.

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      1400/05/03 21:26
      مدت عضویت: 735 روز
      اندازه متن
      همیار لاغری
      محتوای دیدگاه: 106 کلمه

      سلام آرمیتای عزیز

      خوشحال شدم برات عزیزم ،تو یکی از خاص ترین بنده های خدایی که با سن کمت اینجایی ، جاییکه شاید خیلی ها مثل خود من سالها سختی های زیادیو متحمل شدم تا به اینجا رسیدم ،خدارو شکر که اول راه هدایت شدی به صراط مستقیم 

      حالا که اینجایی این برات نشانه ای باشه و مطمئن به مسیرت ادامه بده ،صبر با اشنیاق داشته باش و اجازه بده خدا و ذهنت کار خودشونو انجام بدن ،تو هم کار خودتو انجام بده ،نگران نباش و به صدای منفی درونت توجه نکن ،خودتو مدام برای بودنت در اینجا تشویق کن تا سوخت مسیرت باشه

      موفق باشی دوست همراه عزیز🌹

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آرمیتا صدیقی
   1400/04/27 13:21
   مدت عضویت: 163 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 657 کلمه

   به نام خدای مهربان 

   گام دوم: 

   لاغر شدن و متناسب شدن هنری‌ست که باید یاد بگیریم 

   مثل یادگیری اشپزی،نویسندگی،رانندگی و…

   من از زمانی که یادم‌میاد در حال چاق و لاغر شدن بودم که اثراتش به صورت تَرَک پوستی روی بدنم خودش رو نشون داده.

   وقتی چاق هستیم باید بفهمیم که مشکل در خوردن و فعالیت بدنی ما نیست،چون میلیون ها آدم هستن که نه کم میخورن و نه ورزش میکنن اما همیشه متناسب هستن.

   بلکه موضوع چیز دیگه‌ای هست،چون شاید از روش های اشتباه بتونیم لاغر بشیم اما نمیتونیم لاغر بمونیم.

   و حالا در دوره مسیر لاغری من یاد میگیریم ذهنمون رو برای لاغر شدن و لاغر موندن “تربیت” کنیم.

    

   روزگاری بود که غذام رو کم کرده بودم و فعالیت بدنیم رو بالاتر برده بودم و با تحت فشار قرار دادن جسم و روحم سعی در کاهش وزنم داشتم.اما چون اقدام فیزیکیم با اقدام ذهنبم همسو نبود،بلافصله بعد از رها کردن اقدام فیزیکی من دوباره چاق میشدم.

   دلیل اینکه لاغری همیشه همراه با رنج و سختی بوده هم همینه،اینکه ذهن و جسمم باهم همسو نبودن و متوجه این موضوع نبودم..

   یعنی من همیشه خودم تصمیم میگرفتم‌ لاغر بشم،یک روش رو انتخاب میکردم و شروع میکردم.اما ذهنم که همچین تصمیمی نداشت؛پس منو تحریک میکرد تا پرخوری کنم،منو به جاهایی هدایت میکرد که ماده غذایی رو ببینم که ازش خاطره خوبی دارم و اونو بخورم.

   تمام فعالیت های بدن ما تحت فرمان ذهن ماست.

   به عنوان مثال ما وقتی میخوایم یک لقمه رو برداریم و بخوریم اون فرمان از طرف ذهن ما میاد و ما نمیتونیم کنترلی روش داشته باشیم.

   برای همونه خیلی وقتا برای تک تکمون اتفاق افتاده که کاملا سیر هستیم اما تا یک شیرینی میبینم برمیداریم و میخوریم،چون ذهن ما برای چاقی برنامه ریزی شده و به ما فرمان هایی میده که در جهت چاق شدن و چاق تر شدن هست..

   حالا وقتی ما لقمه رو برمیدادیم و میخوریم تازه عذاب وجدان میگیریم و ناراحت میشیم.که همین ((ناراحتی)) باعث ((تشدید چاقی )) میشه.

   هرچقدر ناراحتی تو بابت خوردن اون ماده غذایی بیشتر باشه و بیشتر خودتو سرزنش کنی دفعه های بیشتر اون کارو تکرار میکنی،بدون اینکه تو اراده کنی.

   کسانی که پدر و مادر چاقی دارن یا خودشون از بچگی چاق بودن ذهنشون برای چاقی اموزش دیده.دقیقا مثل یادگیری زبان فارسی که ما تلاشی برای یادگیریش نکردیم و از طریق خانواده جامعه و کشور زبان مادریمون رو یاد گرفتیم،حالا اگر بخوایم یک زبان دیگه یاد بگیریم برامون‌سخت میشه چون باید به صورت اگاه براش تلاش کنیم “دقیقا مثل یادگیری لاغری”

    

   چرا فکر میکنیم چاقی ارثی‌ست؟ چون کسانی که در خانواده های چاق بزرگ شدن به سادگی تحت اموزش چاقی قرار داشتن و وقتی بزرگ شدن رفتارهایی رو انجام‌میدادن که اونهارو به سمت چاقی میکشونه..

   و حالاااا نکته خوشحال کننده اینه که ما میتونیم بارها ذهنمون رو برنامه ریزی کنیم و بهش لاغری رو یاد بدیم😍 همونجور که چاقی رو یادش دادیم

   چاق شدن که زمان و مقدار نداره.تا حالا هم تعیین نکردم تا سال بعد قراره چند کیلو کم کنیم و …

   پس لاغری هم زمان مقدار نداره و نباید تعیین کنیم که قراره چقد لاغر بشیم.

   همه‌مون خوب میدونیم زمنی که توی رژیم‌بودیم باز هم هوس خوردن داشتیم،دوست داشتیم بیشتر بخوریم  ولی چون یادمون میومد که رژیمیم نمیخوردیم و یک جنگ بزرگ توی ذهنمون برپا میشد.

   ما همیشه مسیر لاغری رو اشتباه رفتیم…برای همون به مقصد نمیرسیم

   به عنوان مثال ما میخوایم بریم تهران،اما از راه کرج میریم.حالا اگر با هر سرعتی چه اروم و چه تند بریم باز هم به تهران نمیرسیم چون از اول توی جاده اشتباهی قرار داشتیم.

   ولی اگر از همون اول از جاده تهران بریم قطعا به تهران میرسیم و خوشحال میشیم..

   پس موفقیت در تلاش و کوشش نیست،بلکه در مسیر درست هموار است.

   هر جاهم دیدیم‌لاغری داره سخت میشه باید بدونیم راه رو اشتباه اومدیم و باید ایراد کارمون رو پیدا کنیم.

   میدونین..واقعا افراد متناسب یک هدف از ما کمتر دارن،یک خواسته کمتر…

   چون‌اون ها همیشه متناسب بودن و نیازی به لاغر شدن‌ندارن.اما ما چون چاقی و عوارض رو تحمل وردیم حالا قدر لاغری رو بیشتر میدونیم و بیشتر لذت میبریم:)💓 

   خدایا صد هزار مرتبه شکرت

   استاد سپاسگزارم بابت این فایل عالی.گان دوم رو هم در جهت لاغری برداشتیم💪🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/26 21:12
   مدت عضویت: 138 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 95 کلمه

   با سلام خدمت استاد گرامی فقط دریک جمله جانا سخن از دل ما میگویید

   دقیقا توصیف چرخه معیوبی که واقعا چاق ها در آن گرفتار شدند از زبان شما استاد گرامی چه به جا و چه سنجیده بیان شد

   من به طور بسیار اتفاقی با سایت شما آشنا شدم وبه قول شما مطمئنم که خدا ما را هدایت میکنه به سمت خیر وصلاحمان.

   صددرصد امیدوار و مصمم هستم که قدم به قدم با آموزشهای مفید وکاربردی

   شما به سلامتی دلخواه برسم شروع میکنم با توکل به خدا به امید رسیدن به هدف باتشکر ازشما استاد مهربان و مردم دوست

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/26 21:08
   مدت عضویت: 138 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 93 کلمه

   با سلام خدمت استاد گرامی فقط دریک جمله جانا سخن از دل ما میگویید

   دقیقا توصیف چرخه معیوبی که واقعا چاق ها در آن گرفتار شدند از زبان شما استاد گرامی چه به جا و چه سنجیده بیان شد

   من به طور بسیار اتفاقی با سایت شما آشنا شدم وبه قول شما مطمئنم که خدا ما را هدایت میکنه به سمت خیر وصلاحمان.

   صددرصد امیدوار و مصمم هستم که قدم به قدم با آموزشهای

   شما به سلامتی دارم دلخواه برسم شروع میکنم با توکل به خدا به امید رسیدن به هدفباتشکر ازشما استاد مهربان و مردم دوست

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   moradiisomaih@gmail.com
   1400/04/21 19:31
   مدت عضویت: 278 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 348 کلمه

   گام دوم :تمام روش های که تا قبل از روش  لاغری با ذهن برای لاغری استفاده کردیم وبا اونا وزن کم کردیم یا وزنمون برگشته بعد رها کردن اون روش تمام وزن که کم کرده بودیم یا بیشتر از اون مقدار دوباره به وزن ما اضافه شده دلیلش هم ذهن هست چون ذهن فقط و فقط فرمول های چاقی رو یاد گرفته بود ومغز مجبور بود به جسم دستورات و رفتارهای چاق کننده بفرسته و مانع از کار کرد درست جسم برای دفع و سوخت وساز ویا بهتره بگم ترمیم پیش فرض جسم که لاغر اندامی وتناسب هست بشه، ولی ما الان با یادگیری فرمولهای لاغر کننده به ذهنمون که مانند هر هنری این یادگیری هم هنر هست یادمیگیریم که ذهنمون لاغر کنیم وبه هر میزان در این راه استمرار داشته باشیم ذهن بیشتر یاد میگیره وناخوداگاه جسم ما هم لاغر میشه ورفتارهای لاغر کننده هم انجام میدیم به صورت کاملا ناخوداگاه چون مغز از فرمولهای ذهنی دستور میگیره و به کل جسم این پیام ها و دستوراتو میفرسته که برطبق اون پیام که صادر شده عمل کنند. وتنها وتنها راه نهادینه کردن این آموزش ها برای تغییر کردن استمرار داشتن در این راه هست، گوش دادن فایلها، خوندن نظرات دوستان ، خوندن جزوه ای استاد ، وانجام تمارینی که گفتن، نوشتن مطالب مهم ، ساده کردن اموخته ها با مثال های مشابه برای فهم و درک بیشتر ، بله لاغری با ذهن خیلی اسون هست به شرط یادگیری و استمرار در یادگیری، فرق لاغری با ذهن با روش های دیگه لاغری ، این هست که لاغری باذهن ممکنه اندکی طولانی تر ویواش تر پیش بره اما ماندگاره، و روی جنبه های دیگه زندگیمون تا ثیر میزاره تاثیرات کاملا مثبت ، ومارو توانمند میکنه ما و قدرتمونو به خودمون میشناسونه باعث میشه اعتماد به نفسمون بالابره ، واز لحاظ روانی و عصبی هیچ درد و رنجی نکشیم و در عوض مشتاق تر بشیم برای یادگیری بیشتر این روش چون اسونه چون لذت بخشه چون به ما قدرت میده ، چون میفهمییم قدرت زندگی دست خودمونه و دیگه تا اخر عمرمون به راحتی لاغری باذهنوزندگی میکنیم .ممنون استاد عزیزم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    maryammansoori20@gmail.com
    1400/04/23 19:11
    مدت عضویت: 144 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 115 کلمه

    به نام خداي مهربانم

    طبيعتا من هم مانند ساير دوستان روش هاي لاغري زيادي رو استفاده كردم و الان كه به عقب نگاه ميكنم ميبينم چه مشقتها و تلاش هاي سخت داشتم و متاسفانه با نتيجه كوتاه و موقت و چقدر از لذت هاي زندگي و عمرم دور ماندم  براي رسيدن به لاغري و جز نا اميد شدن از خودم هيچ برايم نداشت اما الان كه حرفاي استاد گرامي رو ميشنوم واقعا اين رو درك ميكنم كه چقدر مسيرم اشتباه بوده و چقدر ذهنم توي اضافه وزن من دخيل بوده .. اما جلو ضرر رو از هرجا بگيري منفعته انشالله با ياري خدا و راهنماييهاي شما استاد عزيز من هم موفق خواهم شد.. ممنون و سپاسگزارم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/18 09:20
   مدت عضویت: 347 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,024 کلمه

   به نام بی نام او 

   سلاام و درود پاینده باشید 😍

   در تمام سالهایی که اضافه وزن داشتیم و از روشهای مختلف لاغری (رژیم غذایی و ورزش کردن و دمنوش و قرص لاغری و کمربند لاغری و لیزر و جراحی )استفاده کردیم نتیجه ای دریافت نکردیم شاید چندباری چندکیلو از اضافه وزن و سایزمون کم شده باشه ولی نتیجه ماندگار نبود و به راحتی چاق شدیم .

   اما یه روز قشنگی به سایت تناسب فکری هدایت شدیم و حرفهای جدیدی می شنویم شگفتاااا🤔😇

   لاغری با قدرت ذهن و تضمین ماندگاری آن 

   در همه ی سالهایی که در تلاش بودیم تا با فشار به جسممون کاهشی در اضافه وزنمون داشته باشیم فقط ما تصمیم گرفته بودیم و این تصمیم ما با ذهنمون همسو نبود یعنی در واقع ما برای هر کار فیزیکی از مغزمون دستور می گیریم و مغز ما تحت تأثیر ذهنمون کار می کنه🤔تمام آموزشهایی که ما به ذهنمون در طی سالها زندگی چه آگاهانه (رانندگی و خیاطی )و چه ناآگاهانه (آشپزی و چاقی و صحبت کردن به زبان مادری )داده ایم به صورت فرمول های ذهنی در ذهن ما ذخیره شده اند و به صورت ناخودآگاه و بدون فکر دستوراتش از طریق مغز صادر شده و به صورت واکنشهای رفتاری و فیزیکی در ما پدیدار می شوند ما الان دیگه برای رانندگی و آشپزی و صحبت کردن فکر نمی کنیم چون این مهارتها رو یااد گرفتیم و در آنها استمرار داشتیم دقیقا وقتی دست ما به سمت لقمه ای می ره که برداره داره دستورش از مغز که تحت تأثیر ذهن هست صادر میشه و ما می خوریم و بعد عذاب وجدان می گیریم و ناراحت می شیم و اتفاقا هر بار که به این حس می رسیم بیشتر خودمون رو سرکوب می کنیم و در برابر چاقی ضعیف تر شده و قدرت بیشتری به چاقی می دهیم و ما از کودکی چاقی را از والدین خود آموزش دیده ایم به راحتی همانطور که افرادی هستند که دو یا چند زبان رو به راحتی صحبت می کنند .پس متوجه شدیم که هر بار که ما تصمیم می گرفتیم از روشی برای لاغری استفاده کنیم خواسته ما با آموزش ذهنی ما که چاق بوده همسو و هماهنگ نبوده مثلا همیشه میل به خوردن داشتیم اما به زور تحت عنوان رژیم غذایی خودمون رو محدود می کردیم  و هربار که تصمیم می گرفتیم که نخوریم اتفاقا باز می خوردیم و ذهنمون بیشتر ما رو هدایت می کرد به سمت تنوع غذایی و شرایطی که ما چاقی رو بهتر تجربه کنیم و همین ناهماهنگی تصمیم ما با ذهن باعث بدخلقی و عصبی شدن ما می شد تا جایی که این تداخل باعث می شد به سختی و با درد و رنج فراوان مدتی رو در اون روش لاغری سپری کنیم و در نهاایت خسته می شدیم و رها می کردیم و باز ذهن پیروز می شد و به اموزش و عملکرد خودش ادامه می داد و اتفاقا همین خودش استمرار در چاقی و چاق تر شدن بود این چاقی هر چند برای ما عذاب آور شده بود اما بدن ما به خوبی عملکرد خودش رو انجام می داد قلب و کلیه ها و جریان خون و دستگاه گوارش خیلی هوشمندانه ادامه زندگی ما را مدیریت می کردند ولی فشااار اصلی و غیر قابل تحمل روی اعصاب و روان ما بود .حالا ما باید اول برای ذهنمون چاقی رو توضیح بدیم که چه معضلاتی در زندگی ما داشته است اعتماد به نفسمون رو با هر بار شکست از دست دادیم شادیمون رو لذت غذاخوردن و سلامتی و زیباییمون رو و این چاقی در تمام جنبه های زندگی مارو محدود کرده و خیلی از افرادچاق هستند که توانمندی های بسیاری دارند ولی به دلیل چاقی نمی تونند خودشون رو عرضه کنند و دچار افسردگی شده اند .حالا لاغری رو توضیح می دهیم که چقدر مزایا برای ما داره زیبایی و سلامتی و شادی درونی ،اعتماد به نفس و آزادی در خرید در تفریح در پوشش و از همه دوست داشتن خود و لذت بردن از خوردن و آرامش همه از مزایای طبیعی شدن ما هست .مسیر لاغری با ذهن مسیری بسیار هموار و پرنعمته من خودم تجربه کردم باور کنید 🥰اول از همه باید بدونیم که همونطوری که به راحتی چاق شدیم خیلی آسونتر لاغر میشیم بعد از اون ما هیچ وقت تعیبن نکردیم که در چه زمانی چقدر اضافه وزن پیدا کنیم ⁉️فقط این همه سال آموزشهای چاقی رو هرروز قدم به قدم تمرین و تکرار کردیم پس برای لاغری هم قدم به قدم یاد می گیریم با فایلهای آموزشی سایت تناسب فکری (دیدن فایلهای تصویری و صوتی و نوشتن تمرینات و عمل کردن به آنها )یعنی ذهنمون رو برنامه ریزی کنیم و آموزش جدید داشته باشیم در قالب آموزش لاغری یا زبان لاغری یا هنر لاغری  🎶🍃دقیقا مثل کلاس اول دبستان که بودیم تصویر و صدای معلم رو داشتیم بعد نوشتن و تمرین و تکرار و نتیجه امروز اینه که سواد خواندن و نوشتن رو داریم و این مسیر رو هر روز با یک قدم فاصله گرفتن از شرایط فعلی و نزدیک شدن به شگفتی ساز شدنمون ادامه می دهیم .

   😇مسیر لاغری با ذهن را باید با شوق و احساس خوب طی کرد یعنی اگر سختی کشیدین و رنج آور شد مسیر بیراهه است استپ کنید⛔️

   در تمام سالهایی که اضافه وزن داشتیم و از روشهای مختلف برای لاغری استفاده می کردیم برای این سختی می کشیدیم چون مسیرمون اشتباه بود تابلو نداشت ، خاکی بود ،دره داشت ،خط کشی نداشت، چراغ نداشت ،علائم راهنمایی نداشت ،پمپ بنزین نبود 😲بعد هر چقدرم گازشو می گرفتی و تلاش می کردی و به خودت فشاار می آوردی به مقصد نمی رسیدی و سرگشته می شدی و ناامید .

   اما مسیر لاغری با ذهن مسیر صحیح و درسته تابلو داره (امید و اشتیاق و احساس خوب)راهش خط کشی داره چراق داره تازه آسفالت شده (استاد به روزرسانی می کنند و هربار آسونتر میشه)😇😂پمپ بنزین داره هرچی دوست داری میخوری آزادی و من نمیگم دیگه یکدفعه گازشو میگیرین تا گام صد 😂

   اما به این معنا نیست که ما فکر کنیم گوش دادن ما می خواد ما رو لاغر کنه نه🤔⁉️باید به مروز زمان نگرش و افکار ما تغییر کنه و فرمولهای جدید در ذهنمون ایجاد بشه و انقدر در یادگیری زبان لاغری استمرار داشته باشیم که مثل جدول ضرب دودوتای لاغری به راحتی حل بشه .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/18 02:58
   مدت عضویت: 162 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,503 کلمه

   به نام خدا 

   با عرض سلام و ارادت خدمت استاد گرامی و دوستان عزیز 🌹🌹

   گام دوم ،برای من گامی سخت و فشرده بود که دقیقا نمیدونم چند روز است توش گیر کردم ولی شکر خدا می خوام درموردش بنویسم 

   الان می فهمم نوشتن چقدر مهم است و استاد برای چی این قدر تاکید در نوشتن دارن ،من چون دوست دارم حتما بنویسم الان چند روزه این فایل رو شاید ده بار گوش کردم ولی نمی تونستم بنویسم چون نمی تونستم بنویسم یعنی یک جای کار اشتباه بود و من این فایل رو درک نمی کردم امشب دوباره گوش کردم و توی دفترم شروع کردم به نوشتن ،بعد نوشته ها رو مرور کردم و برای خودم مثال آوردم الان حس خوبی دارم ،این چند روز حس بدی داشتم این فایل اصلا برام جا نمی افتاد خیلی نگران شده بودم گفتم ذهنم شروع کرده باهام لجبازی کردن 😔😔

   ولی حالا می خوام براتون از روز سوم کلاسم بنویسم 

   مثل همیشه با شور و شوق وارد کلاس شدم 

   جزوه مطابق معمول روی میز بود و استاد با نگاه مهربون همیشگی قبراق و خندان توی کلاس بود 

   با سلام وارد می شدیم و با اشتیاق برای برداشتن گام دوم با عجله جزوه رو شروع به خواندن می کردیم 

   چگونه می شود با ذهن لاغر شد ؟

   شروع فوق العاده ای بود سوال من از وقتی با تناسب فکری آشنا شدم ،شاید هنوزم نفهمیده باشم وای خدای من واقعا انگار خنگ شدم 

   نوشته ما باید هنر لاغری رو بیاموزیم همیشه عاشق اینم که باید لاغری رو یادش بگیرم آن حالمو خوب می کنه چون می دونم یاد گرفتن و تمرین کردن ،یک کار همیشگی و ماندگار است 

   استادم از لاغری خودشون نوشتن و از ورودشون به این راه از راه های رفته برای لاغری 

   یک نوشته ی فوق العاده توجه منو جلب کرد اینکه لاغری با ذهن برای استاد سرگرمی و بازی بود خیلی عالیه دوست دارم این راه رو مثل بازی یاد بگیرم 

   بازی حال آدمو خوب می کنه ،سرگرمی واقعا لذت بخشه وای وقتی غرق یک بازی که دوستش داری میشی اصلا متوجه گذر زمان نمیشی این بهترین دیدگاه از نظر من برای این راهه 

   استادم خیلی زحمت کشیدن برای پیدا کردم راه و به لطف خدا موفق شدن و ما الان شاهد موفقیت ایشون و همراهانشان هستیم تازه ما خیلی خوش بحالمون می شه چون استاد راه رو تشریحی رفتن ما قراره تستی بریم 😄😄

   بعد از  خوندن جزوه سرمون رو بلند کردیم و استاد منتظر ما بودن تا با صحبت های قشنگشون ما رو راهنمایی کنند 

   استاد خودشون شروع کردن به تعریف چاقی شون و راههای رفته برای لاغری از رژیم و قرص و ورزش و…

   تداعی خاطرات برای من ، سه بار رژیم غذایی داشتم اولین بار وقتی دبیرستان می رفتم اصلا تو فکر چاقی نبودم دختر دایی مامانم این معضل رو توی ذهن من و خواهرم کرد که لاغر بشین ما هم یادمه کار خواستی نکردیم چون بلد نبودیم صبحانه یک کف دست نان و پنیر و ناهار برنج یک کفگیر و هیچی دیگه خودش کم کم لاغر شد چون نه ترازو داشتیم که هی وزن کنیم همین طوری ادامه دادیم تا لاغر شدیم عالی شدم به وزن ۵۲ رسیدم ولی برگشت یکبار پسر اولم دنیا اومد خیلی چاق شدم پیش دکتر تغذیه رفتم از ۸۵ به ۶۳ رسیدم ولی برگشت اونموقع سال ۸۳ فکر می کردم چون رژیم تًثبیت  رو از دکتر نگرفتم چاق شدم اون بار هم رسیدم و آخرین بار سال ۹۶ بود که لاغرشدم و فاجعه شد بازم بعد دو سال تلاش برگشت 

   مشکل منم مثل همه برگشت بود نه لاغر شدن 

   استادم گفت متوجه شده جای دیگه مشکل داره یعنی ذهنی ،البته منم به اینجا رسیدم ولی من فکر می کردم مغزم یک چیزی یا شاید یک ویتامین کم داره 🤭🤭

   دنبالش کردم منو به اینجا رسوند خداروشکر 

   استاد می گن یاد گرفتن چطوری با ذهن لاغر بشن و قراره به ما هم یاد بدن توی پوست خودم نمی گنجم خیلی اشتیاق برای آموزش دارم 

   ایشون  می گن این روش صبر و حوصله و استمرار زیاد می خواد باشه هستم ،قبول تمام تلاشم رو می کنم می خوام برای همیشه متناسب باشم 

   استاد از فشاری که جسممون آوردیم تا متناسب بشیم گفتند فکر کردم مثل یک درخت می مونم که ذهنم ریشه است و مغزم تنه درخت و جسمم میوه و برگ که البته زیبایی درخت به برگ و میوه است 

   من روی درختم میوه های خراب داشتم و دوستشون نداشتم هر بار که خواستم میوه بچینم و بخورم کرم خورده و خراب بود منم میوه ها رو می کندم می ریختم دور و با سمپاش روی درختم رو سم پاشی می کردم یعنی جسمم رو تحت فشار گذاشتم حالا می فهمم هر بار درختم بازم میوه اش خراب بود منم با زحمت زیادی که برای میوه ها می کشیدم هربار همین اتفاق می افتاد حالا فهمیدم مشکل از ریشه بود آخه از ریشه سم و کود شیمیایی وارد درختم می‌شده و به ریشه می رسیده و میوه رو خراب می کرده حالا راه چاره پیدا شد باید اون سم ها رو از ریشه پاک کنم و کود سالم و آب تمیز به ریشه برسونم ،من دوست نداشتم و نمیدونم چه طوری ولی پیش اومده حالا خداروشکر راه حل مناسب رو پیدا کردم فقط باید استمرار داشته باشم و صبر کنم تا ریشه ی درختم از تمام سموم پاک بشه آب و کود سالم برسونه به تنه و اونم برسونه به برگ و میوه بعد چه لذتی ببرم از خوردن اون میوه های خوش مزه 

   الان یاد گرفتم برای اینکه ریشه رو پاک سازی باید چه مراحلی رو طی کنم 

   ۱_ باید به ذهنم یاد بدم که چاقی چه ضررهایی برام داره؟ می دونید بدن هوشمندی که خداوند به من عنایت کرده فقط در پی تکامل و تندرستی است تا حالا شده یک جای بدنتان زخمی بشه ،بدون اینکه کاری انجام بدید خودش کم کم شروع می کنه به بهتر شدن آخه ذهنم فرمان بهبودی داده ،ذهنم دوست داره و یاد گرفته برای تناسب و تندرستی من تلاش کنه وای که اگه مواد سمی واردش نمی شدن چی میشد 

   حالا اگه به ذهنم یادآوری کنم که عزیزم اگه فرمولت رو عوض نکنی باعث بیماری روحی و جسمی من میشی و چه اتفاق های بدی برام می افته حتما تمام تلاشش رو می کنه که به من کمک کنه 

   ۲_ باید به ذهنم یاد بدم لاغری چقدر برام فایده داره 

   مطمئنم ذهنم عاشق لاغری میشه چون لاغری حال روحی من و جسمی منو خوب می کنه 

   ۳_ حالا که میدونه چی برای من خوبه منم باید بهش یاد بدم چطوری فرمول هاشو تغییر بده که این قسمت سوم دست استاد رو می بوسه و من از ایشون یاد خواهم گرفت ان شاالله 

   یادآوری استاد به دوران گذشته و آموزش دیدن ما برای لاغری ،من ناخواسته یاد گرفتم چاق بشم که البته یادم نمیاد چطوری مثل آموزش زبان مادری 

   یادمه وقتی ازدواج کردم آشپزی بلد بودم در صورتی که هیچ وقت آموزش آشپزی ندیده بودم این مورد بهم فهموند چطوری یاد گرفتم بدون اینکه آموزش خاصی ببینم 

   ما آموزش هایی رو که دیدیم داریم اجرا می کنیم 

   غیر از آموزش هایی که از والدین برای چاقی یاد گرفتم چون مادرم اضافه وزن دارن چند نکته هم یادم اومد که باعث چاقی من بوده 

   اول اینکه اسراف نکردن مواد غذایی برای چاقی من خیلی نقش داشت و داره همه رو می خوردم که دور نریزم 😔😔

   دوم اینکه من دوست ندارم تنهایی غذا بخورم و اگه کسی هم میومد به من می گفت بیا با هم بخوریم من با اینکه سیر بودم باهاش می خوردم تنها نباشه اینم هنوز درست نشده مثلا الان موقع ناهار سیر هستم و می تونم بعدا بخورم ولی چون دوست دارم با خانواده غذا بخورم میشینم و می خورم 😔😔 البته به اندازه 

   نکته مهم اینه که ذهن ما فرمانده است و بقیه اعضا بخصوص مغز ازش دستور می گیره پس من باید به فرمانده تجهیزات خوبی برسونم تا بتونه این قلعه رو به یک دژ مستحکم تبدیل کنه 

   قراره آهسته و آرام پیش بریم تا کم کم اون فرمول ها رو پاک کنیم و فرمول جدید جایگزین کنیم 

   حالا میدونم باید ذهنم رو دوباره آموزش بدم 

   امسال تابستان پسرم رو کلاس زبان نوشتم و الان دو جلسه است کلاس میره ،حالا با تمام وجودم حس می کنم چطوری باید به ذهنم آموزش بدم 

   پسرم هر روز باید کلمات جدید رو با سی دی گوش بده بعد کلمات رو تکرار کنه ،دیکته بنویسه هر روز صبح و شب درست مثل من هر روز فایل گوش بدم تمرین کنم و بنویسم الان می تونم خوب درک کنم که چندین سال طول می کشه پسرم بتونه زبان رو خوب یاد بگیره و حرف بزنه ،آموزش های من هم طول می کشه تا یاد بگیرم باید کلمه کلمه توی ذهنم بسپارم ولی حتما چند سال دیگه تناسب رو خوب یاد گرفتم 

   نکته پایانی کلاس و مهمترین نکته قدم های صدگام ما استمرار است  و این خیلی مهمه 

   ما با استمرار و تکرار و تمرین فرمول های جدید رو به ذهن ناخودآگاه می سپاریم و ذهن با یاد گیری فرمول های جدید از اونا استفاده می کنه و ما دیگه هیچ وقت از  دست رفتن تناسبمون رو نمی بینیم 

   کلاس امروز رو هم با یاد گرفتن خیلی چیزهای جدید به پایان رسوندم امیدوارم تک تک مطالبم رو با تمام وجود تمرین کنم و استمرار داشته باشم 

   با سپاس فراوان از استاد گرامیم و آرزوی سلامتی و سعادت برای ایشون 

   در امان خداوند باشید 🙏🙏🌹🌹

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   monirekhoshnoodi82@gmail.com
   1400/04/12 09:15
   مدت عضویت: 153 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 54 کلمه

   خیلی ممنون از صحبتها و رهنمودهای عاالی شما استاد عزیز.

   به معنای واقعی ،کمبود این نوع آموزش در دنیا حس میشد و میشه و خیلی خوشحالم که تونستم با شما آشنا بشم که این خلا رو به طور شیرین و عملکردی و نتیجه بخش انجام دادین و حالا در اختیار دیگران میزارین.

   سپاس برای نیت خیرتون🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سیده آمنه یاقوتی
   1400/04/09 00:44
   مدت عضویت: 264 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 598 کلمه

   گام دوم👣۷،۴،۱۴۰۰نکات متن✔️✅به این موضوع فکر کنید و سعی کنید به شکل کاملا منطقی در ذهن خود بپذیرید که شما قصد یادگیری لاغر شدن با قدرت ذهن را دارید.یادگیری به منزله لاغر شدن(متناسب شدن) نیست.

   لاغری(متناسب شدن)یک هنراست که باید یادش بگیرمهمانطور که چاقی رو یادگرفتمخوب یادمه همیشه لاغر بود و باتکرار و استمرار در افکار و باورهای چاق کننده بازهم لاغر بودم وتکاملش رو طی کرد تااین باورها رسوخ کرد و بلاخره نتایجش توی جسمم پیداشد و به شکل اضافه وزن خودشو نشون داد

   پس الان هم باتکرار واستمرار در مسیر لاغری باذهن باید صبور باشم و مدام نگم چرا نشد پس کی لاغر میشم و این حرف هاچون تااین کارکردن روی ذهن تبدیل به باور بشه یک پروسه ی تکاملیه و باید طی بشهو وقتی عمیق بشه نتایج توی جسمم ظاهر میشه😘

   پس عجله ممنوع✖️گله شکایت ممنوع✖️مدام رو وزنه رفتن وجلو آینه رفتن ممنوع✖️پس صبر مهم ترین کلید این راهه👍

   سؤالی که برای من هم مثل استاد عطار روشن پیش می اومد این بود که چرا راحت چاق میشم؟چرا انقد سریع وزن وسایزم برمیگرده؟

   حالا جوابشو میدونم چون ذهن من پر بود از فرمول ها و باورها وبرنامه هایی برای اضافه وزن و درباکس مغزم هیچ اطلاعاتی برای راحت لاغرشدن یاهمیشه لاغرموندن نبود

   بزارید براتون یه مثال بزنم که شاید خیلی هاازجمله خودم باهاش روبه روشدیم واونم اینکه

   وقتی بچه بودم اگه کاری میکردم که بزرگترهام و اذیت میکرد خب تنبیه میشدم و باکس مغزمن این عمل وعکس العمل رو ثبت کرده بود و وقتی خودم ازدواج کردم و بچه دارشدم اون الگوی تکرار شونده برای پسرم تکرار شد،،بااینکه اصلا دوست ندلشتم و همیشه بعدش حالم بد میشداما چرا؟چون من روش های آرام برخورد کردن برای این نوع رفتارها رو توی مغزم نداشتم وتنها باور این بود که بچه کارناشایست بکنه باید تنبیه شه وگرنه پرو میشه

   دقیقا مثل چاقی ولاغریما برای چاق شدن فرمول و مسیر و نقشه داریمامابرای متناسب شدن هیچ فرمول و برنامه ومسیری نداریم😫

   برای همینه که حتی وقتی به سهتی مقدار زیادی از اضافه وزنم کم میشد سریع برمی گشت چون من روی نتیجه کار کردم نه روی ریشه😍

   لاغری با ذهن این هنر زیبا و دوست داشتنی رابه من آموزش میدهدکه چگونه باکس لاغری را در ذهنم ایجاد کنم☺️بعد ازایجاد باکس چگونه باورها و اعتقادات جدید ومفید را در آن تعبیه کنم 💪وبع شاهد تغییرات باشم که خودبه خود در جسمم پدیدارمیشوندواین تغییرات راحت و آسان و بدون هیچ رژیم،ورزش یاسختی خواهد بود و فقط با کار کردن روی ذهنم ایجاد میشود

   نکات فایل📼لاغری باذهن برای من آمنه تاابد هست به چه شرطی؟به شرط اینکه ذهنم و تربیت کنم و همیشه روی ذهنم کار کنمواستمرار و تکرار کافی داشته باشموحسم خوب باشه

   درتمام روش های لاغری ذهن من و باورهام همسو بودن وبامن آمنه همسو نبودن و نتیجه ی این دوگانگی شکست بودچرا؟چون ذهنم همراهی نمیکرد و تقصیری هم نداشته چون فقط فرمول چاقی دارهومن مدام عصبانی وناراحت میشدم که پس چرا لاغر نمیشم غافل از اینکه مغز من همه کاره ی جسم منه وخود مغز تحت تأثیر ذهن منهوذهن من برنامه هاش باچاقی پرشده پس نتیجه چاقی روز افزونهچرا روز افزون؟چون ذهن همه چیز و گسترش میده

   ذهن من برای خیلی از غذاها و فرمول ها خاطره داره و من بشخصه دیدم که ذهنم با دیدن یا بو کردن غذاها تحریک میشه و معده ی منو تحریک میکنه و بعد همون چرخه ی تکرار شوندهوبعدسرکوفت زدن بخودم و باور به اینکه من چاقم ونمیتونم لاغرشم

   در روش لاغری با ذهن من یاد میگیرم چاقی چیه؟وبعد یاد میگیرم لاغری چیه؟

   بعد کم کم یادگیری رو عمیق و عمیق تر میشه و من به وزن ایده آلم میرسم

   خداجوووونم شکرت برای این آگاهی ها وعمل به تعهدم شکرت عشقم

    

   هر روز فقط یک قدم باتعهد و صبرجمیل 

   آهسته و پیوسته

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    monirekhoshnoodi82@gmail.com
    1400/04/12 09:19
    مدت عضویت: 153 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 1 کلمه

    عااااالی

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سیده آمنه یاقوتی
   1400/04/08 02:59
   مدت عضویت: 264 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 606 کلمه

   گام دوم👣۷،۴،۱۴۰۰

   نکات متن✔️✅

   به این موضوع فکر کنید و سعی کنید به شکل کاملا منطقی در ذهن خود بپذیرید که شما قصد یادگیری لاغر شدن با قدرت ذهن را دارید.یادگیری به منزله لاغر شدن(متناسب شدن) نیست.

   لاغری(متناسب شدن)یک هنراست که باید یادش بگیرم همانطور که چاقی رو یادگرفتم خوب یادمه همیشه لاغر بود و باتکرار و استمرار در افکار و باورهای چاق کننده بازهم لاغر بودم وتکاملش رو طی کرد تااین باورها رسوخ کرد و بلاخره نتایجش توی جسمم پیداشد و به شکل اضافه وزن خودشو نشون داد

   پس الان هم باتکرار واستمرار در مسیر لاغری باذهن باید صبور باشم و مدام نگم چرا نشد پس کی لاغر میشم و این حرف هاچون تااین کارکردن روی ذهن تبدیل به باور بشه یک پروسه ی تکاملیه و باید طی بشه و وقتی عمیق بشه نتایج توی جسمم ظاهر میشه😘

   پس عجله ممنوع✖️

   گله شکایت ممنوع✖️

   مدام رو وزنه رفتن وجلو آینه رفتن ممنوع✖️

   پس صبر مهم ترین کلید این راهه👍

   سؤالی که برای من هم مثل استاد عطار روشن پیش می اومد این بود که چرا راحت چاق میشم؟

   چرا انقد سریع وزن وسایزم برمیگرده؟

   حالا جوابشو میدونم چون ذهن من پر بود از فرمول ها و باورها وبرنامه هایی برای اضافه وزن و درباکس مغزم هیچ اطلاعاتی برای راحت لاغرشدن یاهمیشه لاغرموندن نبود

   بزارید براتون یه مثال بزنم که شاید خیلی هاازجمله خودم باهاش روبه روشدیم واونم اینکه

   وقتی بچه بودم اگه کاری میکردم که بزرگترهام و اذیت میکرد خب تنبیه میشدم و باکس مغزمن این عمل وعکس العمل رو ثبت کرده بود و وقتی خودم ازدواج کردم و بچه دارشدم اون الگوی تکرار شونده برای پسرم تکرار شد،،بااینکه اصلا دوست ندلشتم و همیشه بعدش حالم بد میشد

   اما چرا؟

   چون من روش های آرام برخورد کردن برای این نوع رفتارها رو توی مغزم نداشتم وتنها باور این بود که بچه کارناشایست بکنه باید تنبیه شه وگرنه پرو میشه

   دقیقا مثل چاقی ولاغریما برای چاق شدن فرمول و مسیر و نقشه داریمامابرای متناسب شدن هیچ فرمول و برنامه ومسیری نداریم😫

   برای همینه که حتی وقتی به سهتی مقدار زیادی از اضافه وزنم کم میشد سریع برمی گشت چون من روی نتیجه کار کردم نه روی ریشه😍

   لاغری با ذهن این هنر زیبا و دوست داشتنی رابه من آموزش میدهدکه چگونه باکس لاغری را در ذهنم ایجاد کنم☺️بعد ازایجاد باکس چگونه باورها و اعتقادات جدید ومفید را در آن تعبیه کنم 💪وبع شاهد تغییرات باشم که خودبه خود در جسمم پدیدارمیشوندواین تغییرات راحت و آسان و بدون هیچ رژیم،ورزش یاسختی خواهد بود و فقط با کار کردن روی ذهنم ایجاد میشود

   نکات فایل📼

   لاغری باذهن برای من آمنه تاابد هست به چه شرطی؟به شرط اینکه ذهنم و تربیت کنم و همیشه روی ذهنم کار کنم واستمرار و تکرار کافی داشته باشم وحسم خوب باشه

   درتمام روش های لاغری ذهن من و باورهام همسو بودن وبامن آمنه همسو نبودن و نتیجه ی این دوگانگی شکست بودچرا؟چون ذهنم همراهی نمیکرد و تقصیری هم نداشته چون فقط فرمول چاقی داره ومن مدام عصبانی وناراحت میشدم که پس چرا لاغر نمیشم غافل از اینکه مغز من همه کاره ی جسم منه وخود مغز تحت تأثیر ذهن منه وذهن من برنامه هاش باچاقی پرشده پس نتیجه چاقی روز افزونهچرا روز افزون؟چون ذهن همه چیز و گسترش میده

   ذهن من برای خیلی از غذاها و فرمول ها خاطره داره و من بشخصه دیدم که ذهنم با دیدن یا بو کردن غذاها تحریک میشه و معده ی منو تحریک میکنه و بعد همون چرخه ی تکرار شونده وبعدسرکوفت زدن بخودم و باور به اینکه من چاقم ونمیتونم لاغرشم

   در روش لاغری با ذهن من یاد میگیرم چاقی چیه؟

   و

   بعد یاد میگیرم لاغری چیه؟

   بعد کم کم یادگیری رو عمیق و عمیق تر میشه و من به وزن ایده آلم میرسم

   خداجوووونم شکرت برای این آگاهی ها وعمل به تعهدم شکرت عشقم

    

   هر روز فقط یک قدم باتعهد و صبرجمیل 

   آهسته و پیوسته

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فرشته مهربانF.s
   1400/04/02 14:53
   مدت عضویت: 473 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 509 کلمه

   با سلام خدمت استاد گرامی ودوستان عزیزم

   معرفی لاغری 

   وقتی اومدم داخل این سایت اصلا نمیدونستم لاغری با ذهن چیه آگاهی چیه وباورهای من غلطن وباید درست بشن چیه حتی نمیدونستم رفتارهام چقدر اشتباهن وهمش خانواده ژنتیک وغذاها وشرایط پراسترس کشور وخلاصه همه چیز بهانه میکردم تا چاقیمو بندازم گردنش از اون روز تا الان بینهایت تغییر کردم ولعم خیلی کم شده خیلی کمتر به خوراکی ها مواد غذایی فکر میکنم خودمو بیشتر دوست دارمو ورفتاری که باعث اذیت ناراحتی وصدمه زدن وتحت فشار قرار گرفتنم بشه انجام نمیدم به لطف خدا هر روز داره زندگی من وهمسرم بهتر میشه کلی دوست خوب پیدا کردم اینجا همیشه تو زندگیم دلم میخواست کلی دوست متناسب داشته باشم والان دارمشون همشون فوق العاده مهربون همراه موفق وشاکر ومثبت هستن با کلی توانایی وقابلیت وزیبایی خیلی دوستشون دارم اینجا ما همگیمون یک گروهیم گروهی که برای موفقیت جمعیمون تلاش میکنیم خیلی جالب که اینجا تمام بخش های زندیگمو تحت تاثیر خودش قرار داده من خیلی خوشحالم وخیلی راضیم که اعتماد به نفسم افزایش پیدا کرده آرامشم بیشتر شده رفاه وثروتمنون داره روز به روز بیشتر میشه من معتقدم وقتی هر روز بیشتر یاد بگیرم وفرمول های ذهنمیم هر روز بهتر واصلاح تر بشه یهو چشم باز میکنم ومیبینم وای خدای من کی من ۵۸ کیلو شدم وخودم نفهمیدم خیلی هیجان انگیز الان ۳ روز دارم این فایل میبینم خیلی فوق العاده بود خیلی یعنی یه جوری هر دفعه میبینمش یه کم تشنگیم بهتر میشه امروز با اینکه میدونم میتونم روزها سر همین فایل فقط بگذرونم از بس فوق العاده است مثل همه فایل ها گفتم بیام وتغییراتمو بنویسم وفردا برم فایل بعدی بعد این صد گام دوره های دیگه رو هم کار میکنم ومیخوام همه دوره ها رو به گام هام اضافه کنم من این طور فکر میکنم تا آخرین روز زندگیم گام دارم برای برداشتن واز الان ذوق دارم که وای خدای من چقدر شگفت انگیز که حتی روز آخر زتدگیم هم گام بردارم وبرسم به فوق العاده ترین ها ودراوج برم به دنیای باقی من که فکر میکنم حتی اون دنیا هم قرار این گام ها برداشته بشه احتمالا دراون دنیا همگی ما قرار دوباره مثل اینجا جمع بشیم وبا هم محشور بشیم چیزی که درقران هم آمده که خداوند فرمودند انسان ها با همنشینان خودشون دردنیای باقی محشور میشن یعنی من کلی دوست ثروتمند فوق العاده جذاب متناسب با ایمان قدرتمند توانمند ماهر وپراز استعداد های فوق العاده وبا کول باری پراز چیزای خوب دارم وخودمم یکی از همین بهترین ها م وبا شادی بهترین زندگی رو دراون سمتم ادامه میدیم با استاد فوق العادمون این خیلی بینظیر که آدم بیاد یک چیزشو درست کنه اما شگفتی ساز بشه من ایمان دارم به این دوره با تمام وجودم وبسیار خوشحال وسپاسگزارم که هر روزخداوند اتفاقات فوق العاده ای رو درزندگی من قرار میده که حیرت زده بشم از ثروت از سلامتی بیشتر از موفقیت از تناسب اندام از آرامش از هیجان واشتیاق زندگی خلاصه من منتظر رسیدن بهترین هام خدایا خودت شگفت زده وسورپرایزم کن نشستم داخل خونه خودم ومنتظرم برسونیشون معبودم ممنون وسپاسگزارم وخیلی خوشحال وراضیم معبود من عاشقتم ومیپرستمت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/01 22:55
   مدت عضویت: 527 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,426 کلمه

   بنام خدای تناسب اندام💪

    

   گام  ۲ (۱۴۰۰/۰۴/۰۱)

   “چگونه میشود با ذهن لاغر شد ؟”

    

   سلام به استاد عطار روشن و خانواده صمیمی تناسب اندام😍

    

    

   📌من میخوام برای هر گام  از دل هر جلسه به این سوالات  پایین جواب بدم و برداشت های خودم رو بنویسم :

    

   ۱. موارد اساسی و نکات کلیدیِ توضیح داده شده در این جلسه برای من چیست؟

   ۲. کدامیک از این موارد به من بیشتر کمک کرده است؟

   ۳. برنامه‌ی شخصی‌ِ من برای اجرای «آن مورد اساسی در عمل»‌ چیست؟

    

   ( استاد همین جا قبل شروع کامنت بگم  امروز دقیقا 365 روز هستش که در این سایت هستم و خیلی خوشحالم و بگم که که شاید هر روز کامنت نمیذارم چون دارم کامنت های بچه ها رو در هر موضوع میخونم برا همین کمی طول میکشه و برا همین یه فاصله یکی دو روزه  در کامنت نوشتن میفته و این نشانه خارج شدن نیس بلکه من اینبار به صورت کاملا جدی متعهد به لاغر شدن هستم ولی آهسته و پیوسته)

    

   ✍️

   خب بریم سراغ نکات کلیدی و برداشت من از تاپیک این جلسه:

    

   مشکل خیلی از افراد چاق در نحوه نخوردن و فعالیت آنها نمیباشد بلکه یک مسئله دیگری است که مانع از به تناسب اندام رسیدن است که حفظ شود و تا آخر عمر در تناسب بمانند ، 

   چیزی نیست جز 

   ✴️فرمول های لاغری در ذهن افراد✴️

    

   ما باید همیشه از خودمان سوال کنیم که :

   ❓چرا نمیتوانیم لاغر بمانیم ؟

    

   ❓چرا من هر کاری که میکنم و مقداری از وزن و سایزم کم میشود دوباره به سایز و وزن قبلی و یا بیشتر بر میگردم؟

    

   ❓چرا اینقدر راحت و بدون زحمت من میتوانم چاق شوم اما ، هر وقت بخوام لاغر بشم باید اینقدر سختی بکشم؟

    

   -مشکل افراد در کاهش وزن همین مشکل ذهنی است👌

    

   #در روش لاغری با ذهن من یاد گرفتم که چطور میتوانم ذهنم را برای لاغر شدن و لاغر ماندن تربیت کنم؟

   و به این ترتیب مسیر لاغری با ذهن گرچه به نسبت لاغری با سایر روش ها یه مقداری زمانش بیشتر است و نیاز به صبر و استمرار بیشتری دارد اما در عوض نتیجه آن ماندگار و ابدی و ثابت است و هیچ وقت به سایز قبلی بر نمیگردید تا وقتی که در این مسیر هستید و در حال آموزش و یادگیری میباشید👌

    

   نکته مهم:

   تمام فعالیت بدنی ما تحت کنترل مغزمان است و این مغز خودش تحت تاثیر ذهنمان است ، وقتی ذهنمان برنامه ریزی شده باشد برای چاقی یا لاغری یا ثروت و فقر 

   مطمئنا فرمان هایی که مغز ما به اعضای بدنمان صادر میکند در جهت چاق شدن و چاق تر شدن است👌

    

   ❌❌مشکل افراد چاق در این است که:

   قبلا ، خیلی از مواد غذایی که میخوردند لذت برده اند و برای ذهن  خوردن لذت بخش شده است  و به مغز دستور میدهد و دست میرود به سمت آن چیزی که برای ذهن خوشمزه و دارای لذت است و بعدِ خوردن نیز ، فرد به عذاب وجدان و اضطراب از چاق شدن بیشتر میرسد و در احساس بد ،ماندگار میماند و چاق شدن بیشتر هر روزه را تجربه میکند و تشدید پیدا میکند👍

    

   دام خطرناک:🚫📛⭕️👹

    

   هر بار شما از رفتار غذایی خودت ناراحت و عصبی بشوی ، خودت را سرزنش و سرکوب میکنی و خودت را ضعیف تر نشان میدهی و همین عمل باعث میشود که دفعات بعد هم بازم این کار رو تکرار کنی 👌👌

    

   ✍️

   اما در روش لاغری با ذهن:

    

   ما اول به ذهنمان یاد میدهیم و آموزش میدهیم که :

   چاقی یعنی چی؟

   چاقی چه مسائلی رو به دنبال داره؟

   چاقی چه مشکلاتی رو به همراه داره؟

   و

   بعدش یاد میدهیم که:

   لاغری یعنی چی؟

   لاغری چه مزایایی داره؟

   لاغری چه نتایج خوبی را برایمان به ارمغان میاره؟

   و

   سپس مسیر لاغری را بهش یاد میدهیم ، تمام اینها به صورت مراحل گام به گام در دوره لاغری با ذهن توضیح داده میشود و باید یواش یواش به ذهنت لاغری را آموزش بدهی!👌

    

   #همه افرادی که اضافه وزن  دارند ،تحت آموزش چاق شدن قرار گرفته اند.

    

   #تمام افرادی که اضافه وزن دارند و پدر و مادر آنها اضافه وزن دارند از بچگی تحت آموزش چاق شدن قرار گرفته اند.

    

   ✔️خیلی از رفتار های ما در کودکی شکل گرفته است ،همین چاق شدن که رفتار چاق شوندگی را سالیان دراز  با خود به همراه دارد و خیلی از افراد فکر میکنند که چاقی ارثی است .

   اما خیر ، چاقی یاد گرفتنی است مثل خیلی از رفتار هایی که یاد گرفتیم و شده عادت های ما👌

   پس ما چاقی را یاد گرفته ایم ، بدون اینکه ما تصمیم گرفته باشیم که چاق شویم ،چاق شدن را یاد گرفتیم و ما سالها فرمول های چاق شدن را که در ذهنمان ثبت کرده ایم به صورت ناخودآگاه داریم با آنها بازی میکنیم و باهاشون زندگی میکنیم و نتیجه این آموزش چاقی ؛

   جسمی است که برای ما باقی مانده است و وزنی است که ما الان آن را داریم😶

    

   😍نکته امیدوار کننده و جالب:

   👇👇

   این ذهن ما میتواند بار ها در زمینه های بی نهایتی و مختلفی آموزش ببیند 

   مثل آموزش های گیتار، موسیقی ، نقاشی ، رانندگی و…

   پس میشود لاغر شدن را بهش آموزش داد

   و برای اینکه باید لاغر شدن را یاد بگیری اول باید اصول کار کردن با ذهن را آموزش ببینی👌

    

   #هیچ راه سریع دیگری و ماندگار برای لاغر شدن وجود ندارد ، جز یادگیری لاغری با ذهن👍

    

    

   📌نکته مهم:

   هر روش و هر توصیه ای برای لاغر شدن به شما شد که زمان و مقدار رو مشخص میکرد ،مثلا در ۳ ماه ۲۰ کیلو گرم لاغر میکنی ، این روش ۱۰۰% اشتباه و دروغ است و این روش نمیتواند شما رو به لاغری برساند.

    

    

    

   #اصلا چاق شدن و لاغر شدن  زمان و مقدار نداره👌

   چون:

    هیچ کدام از شما تصمیم نگرفته اید که مثلا در یکسال چند کیلو گرم چاق بشوید و

   هیچ کدام از شما نمیتوانید تصمیم بگیرید که در یکسال چند کیلو گرم لاغر بشوید.

    

    

   #پایگاه رهبری جسم ما فقط و فقط ذهن ماست که باید لاغری را آموزش ببیند

   و این ذهن ماست که بر روی مغز ما تاثیر میگذارد و رفتار های ما را کنترل میکند.

    

    

   📌نکته طلایی:

   تمام دفعاتی که شما برای لاغری اقدام کردید در عین حالی که شما داشتید مثلا از برنامه رژیمی استفاده میکردید اما همیشه هوس خوردن را داشتید و همیشه دوست داشتید که بخورید و همیشه چشمت دنبال خوردن و غذا بود و اما وقتی یادت میامد که نه من رژیم دارم و من باید طبق این برنامه رژیمی عمل کنم و به همین دلیل بود که شما اقدام به خوردن نمیکردی و این ثابت میکند که ذهن شما در مسیر چاق شدن بوده و شما خودت شخصا اقدام میکردی برای نخوردن و لاغر شدن و این پروسه دوامی ندارد و ماندگار نیست.

    

    

   #شما با هر قدرت و انگیزه و توانی در مسیر اشتباه حرکت کنی ، مطمئنا به مقصد نمیرسی ولی اگر با هر سرعتی حتی آهسته و خیلی کند و لاکپشت وار در مسیر صحیح حرکت کنی بالاخره به مقصد  و هدف میرسی نه به هوس👌

   و تفاوت رسیدن به مقصد و نرسیدن به مقصد در تلاش و سرعت و کوشش نیست بلکه در مسیر یادگیری است.

    

   #کسی که میخواهد لاغر شود و رویای لاغری دارد باید برنامه ای که وجود دارد و تمرینات و فایل ها رو هر روز با شور و اشتیاق  و احساس عالی انجام بدهد و باید هر روز یک قدم برای لاغری بردارد و این قدم ، نه فیزیکی است ، نه سختی دارد ، نه دوندگی  دارد، نه محرومیت غذایی دارد بلکه فقط ، آموزش دادن به ذهن است 👌

   لاغر شدن باید خیلی خیلی آسان باشد.

    

   هرجا در مسیر لاغر شدن بهت سخت میگذره بدان که داری مسیر رو اشتباه میری ،چون هیچکدام از ما برای چاق شدن سختی نکشیده ایم و خیلی راحت چاق شدیم در طول سالها.

    

    

   #به اندازه ای که در آموزش دادن به ذهنتان خوب رفتار و عمل کنید ، وزن و سایز شما متعادل میشود و 

   اعتماد به نفس و شادی درونی و احساس درونیتان افزایش میابد و خیلی از جنبه های زندگیتان با دوره لاغری با ذهن تغییر میکند.

    

    

   #لاغر شدن به معنای زندگی و تولد دوباره است و این تولد دوباره را افراد چاق فقط میفهمند👌

    

   ✍️نکته مهم:

    

   ❌اضافه وزن ، تاثیری هزاران برابر بر روی اعصاب و روان ما دارد.

    

   ❌اضافه وزن ، محدودیت در ذهنمان به وجود می آورد به خصوص در زندگیمان.

    

   ❌اضافه وزن ، اعتماد به نفس را خرد میکند.

    

   ❌اضافه وزن ، توانایی را از بین میبرد.

   و….

   خیلی لازم است که برای تغییر کردن اقدام کنید و همت کنید و جهادی اکبر به راه بیاندازید ،پس اول ضروری است که برای خودتان لاغر شدن را یاد بگیرید تا اطرافیان از شما الگو برداری کنند و لاغر شدن را زندگی کنید و تولد دوباره را ایجاد کنید و اشتیاق زندگی دوباره را در خودتان زنده کنید.

    

    

   #شما باید بخواهید که زندگی جدیدی را تجربه کنید و قدم در مسیر لاغری با ذهن بگذارید.

    

   #لاغر شدن خیلی راحت و آسان است و باید استمرار داشته باشید فقط ، تا در ناخودآگاه شما ذخیره شود و بدون اینکه بخواهید باید جزئی از شخصیت و رفتارتان شود و لاغر گونه زندگی کنید.

    

   # تنها رمز کار آموزش دادن لاغری به ذهن است برای تغییر دادن زندگی دوباره👌👌👌😍

    

    

   🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

   خدایا شکرتتتت که منو انتخاب کردی در این مسیر زیبا قدم بردارم کمکم کن که ثابت قدم باشم در این مسیر و ذهنمو کنترل کنم🙏🙏🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/04/02 00:54
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 28 کلمه

    سلام دوست عزیز
    از اینکه با این اشتیاق و احساس عالی در مسیر صحیح در حال حرکت کردن هستید خوشحالم
    خدا رو شکر برای همراهی دوستان عالی در سرزمین لاغرها

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/04/02 08:27
     مدت عضویت: 527 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 69 کلمه

     سلامممم استاددد عطار روشن عزیزم.

     دورت بگردم که قوت قلب بهم دادی 😍😍😢😭😭

     خیلی عشقی مرد خیلی ،

     این جواب شما تایید خداوند بود برای من که میلاد، آفرین با همین قدرت به جلو متعهدانه حرکت کن .

     خدایا شکرتتت 

     اول صبح اشکم در اومد رفیق😢😭

      

     من این طناب لاغری با ذهن رو محکم چسبیدم تا به تناسب اندام برسم💪 و هیچ وقت رهاش نمیکنم.

      

     من میتونم و میخوام و میشود❤️

     (ان اقول له کن فیکون)

      

     خدایا شکرت🙏

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/30 17:34
   مدت عضویت: 408 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 697 کلمه

   به نام خدا
   موضوع این جلسه لاغری با ذهن
   خیلی از ماها بارها رژیم های سخت و سفت گرفتیم و رها کردیم و بعد احساس ناتوانی در لاغر شدن و شکست کردیم، فکر میکردیم مشکل از ماست که نمیتونیم لاغر شویم ما اراده ی کافی برای رژیم گرفتن یا انگیزه ی کافی برای رژیم گرفتن رو نداریم درحالیکه مشکل از ما نیست، مشکل از نحوه ی خوردن و فعالیت ما نیست مشکل از ذهن ماست، مشکل حتی توانایی بدن برای لاغر شدن هم نیست چون هز روش های قبلی لاغر میشدیم ولی نمیتونستیم لاغر بمونیم. ما براحتی و بدون زحمت چاق میشویم ولی به سختی لاغر میشویم، چون ما با روش های اشتباه لاغر میشویم و مشکل اینکه وزنمون دوباره برمیگرده!!! در روش لاغری با ذهن یاد میگیریم چطور ذهنمون رو برای لاغر شدن و از ان مهمتر لاغر موندن اموزش دهیم. ما همیشه سعی میکردیم جسممون رو تحت فشار قرار بدهیم، غذا نمیخوردیم، ورزش میکردیم، عرق میریختیم، گرسنگی میکشیدیم تا لاغر شویم و با تحت فشار قرار دادن خودمون مقداری وزن کم میکردیم ولی این سختی برای لاغر شدن به این دلیل بود که اقدام فیزیکی ما برای لاغر شدن با اقدام ذهنمون همسو نبود یعنی ما تصمیم میگرفتیم که لاغر شویم ولی ذهنمون همچین تصمیمی نداشت و کماکان طبق روال خودش ما رو تشویق میکرد به پرخوری ما رو هدایت میکرد به جاهایی که غذای خوشمزه بود و ما رو تحریک میکرد به خوردن اما خود ما تصمیم داشتیم لاغر بشویم و با ذهنمون مبارزه میکردیم و میخواستیم طبق برنامه ی غذاییمون و رژیممون پیش بریم ولی ذهنمون همچین تصمیمی نداشت و برای همین هر چقدر پیش میرفتیم در رژیم و تلاش میکردیم کار سختتر میشد چون ما میخواستیم تو حالت رژیم و راه لاغر شدن باشیم ولی ذهنمون باهامون مبارزه میکرد و میخواست ما طبق قبل و رفتارهای چاق کننده رفتار کنیم!!!! برای همین ما عصبی و پرخاشگر میشدیم و خسته میشدیم و در نهایت رها میکردیم و انوقت ذهنمون با خیال راحا یواش یواش ما رو هدایت میکرد به انجام رفتارهای قبلی که سال ها انجام داده بودیم.
   تمام فعایتهای بدن ما تحت نظر مغز ماست و مغز ما تحت حمایت ذهن ماست و وقتی ذهن ما برنامه ریزی شده برای چاق شدن فرمانهایی که مغز ما به بدن ما صادر میکنه در جهت چاق شدن و چاقتر شدن است😮😮😮 برای همینه که گاهی کاملا سیر هستیم و اصلا قصد خوردن نداریم ولی با دیدن یه شیرینی دلچسب خوراکی که خاطره ی خوبی رو در ما زنده میکنه با وجود سیری دستمون رو دراز میکنیم و اون رو میخوریم😋 و بعد از خوردن عذاب وجدان میگیریم اضطراب میگیریم خشمگین میشیم و ناراحت میشیم که چرا خوردیم!!! و هر بار که ما از رفتار غذایی خودمون ناراحت و خشنگین میشیم خودمون رو ضعیفتر میکنیم و این ضعیف شدن باعث میشه اون رفتار رو تکرار کنیم.
   در روش لاغری با ذهن نا اول به ذهنمون یاد میدهیم چاقی یعنی چی؟ و چه مسائلی رو به دنبال داره؟ و چه مشکلاتی رو بوجود می اورد؟ و بعد بهش یاد میدیم لاغری چه مزایایی داره؟ و بعد مسیر لاغری رو بهش یاد میدهیم.
   چاقی ارثی نیست اموزش دیدنی است ما چاقی رو یاد گرفتیم بدون اینکه تصمیم بگیریم چاق شویم. ما فرمول های چاقی رو یاد گرفتیم ولی میتونیم فرمول های لاغری رو یاد بگیریم و ۷وشبختانه ذهن رو میشه اموزش داد.
   تفاوت رسیدن به مقصد و نرسیدن به مقصد در تلاش و کوشش نیست در مسیری است که انتخاب میکنید.
   لاغر شدن باید خیلی اسان باشد هرجا دیدی داری برای لاغر شدن خیلی تلاش میکنی بدون مسیرت اشتباه است همانطور که برای چاق شدن هیچ تلاشی نکردی و سختی نکشیدی.
   من در این جلسه متوجه کارکرد ذهن و مغز شدم. برای اینکه به خواسته ای برسم باید مغز و ذهنم با هم همراه و در یک جهت باشند وگرنه رسیدن به خواسته غیر ممکن و یک تلاش تمام نشدنی است. ما برای لاغری اول باید ذهنمون رو قانع کنیم که لاغر شدن چه مزایایی برای ما داره و چاق شدن چه مشکلاتی رو چه از نظر روحی و چه از نظر جسمی برای ما داره، و بعد که پذیرفت لاغر شدن رو بهش یاد بدهیم. حالا چطور اینکارا رو بکنیم؟ نمیدونم منتظر رفتن به جلسات بعدی و پیدا کردن جواب این سوال هستم😃🙋‍♀️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/26 13:25
   مدت عضویت: 245 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 651 کلمه

   سلام به خداوند مهربان خدازیباست وزیباییهارادوستدارد.

   سلام به استادشادوپرازعشق که شادی عشق روبه ماهدیه میده.

   سلام به همراهمان پرازشوروهیجان و بامطالبهای زیایشان.

   گام دوم چگونه باذهن لاغرشویم.

   این لاغری چیست که مارااینگونه درگیرخودش کرده .

   منکه ازکودکی چاق بودم حتی دردل مادرم که بودم چاق بودم چون بارهاشنیده بودم که مادرم میگفت تووبرادرت توبارداریم خیلی اذیتم کردین چون خیلی بزرگ بودیم آخه ماسه بردارومن بودم.

   پس زبان چاقی از همون موقع که نطفه بسته شده در من جاخوش کرده بودواحتیاجی نبودیادش بدم چون از اول ودرکنار من بود.

   توهشت ماهگی ازم عکس گرفتن وقتی میبینم فکر کنم یه ده .پانزده کیلوی میشدم😊😊😊

   حالا بریم برای یادگیری ویاد دادن زبان به ذهن عزیز که زبان لاغری روهم یاد بگیره درکنارزبان چاقی .

   زمان مااصلانمیدونستن که رژیم چیه حتی اسمش روهم نشنیده بودیم .

   اصلابلدنبودیم که چطور بایدلاغربشیم. 😳😳

   اون زمان نه دکترتغذیه بود نه کسی راه کاربلدبود.

   فقط میگفتن کم بخورشام نخورشیرینی نخورفقط بلدبودن بگن نخور.

   اما ذهن مایادگرفته بود که همیشه بخوره اونهم بالذت.

   همه میگفتن نخوراماذهن میگفت بخوربه حرف اونهاروگوش نده توبخور.وخیلی وقت‌ها شده بودکه یواشکی دورازچشم دیگران همیشه مشغول خوردن بودم.

   یادم هست ده دوازده سال داشتم یواشکی دورازچشم مادرم نون برمیداشتم روغن کرمانشاهی روش میمالیدم میخوردم. آخه اون زمان همه چیز فراوان بود مثل حالا نبود که هیچی نتونی بخری .وبعضی موقعها فکر می‌کردم که اون نون روغنهابوده که حالاتبدیل به چربیه شکم شدن.

   وبعد ازدواج همیشه وقتی استرس ناراحتی واضطراب داشتم بدتر چاق میشدم.چون یه اشتهای کاذبی پیدامیکردم که حد نداشت فکر کنید که بخواهیم غذا بخوریم نصف بشقاب رو خورده بودم و اینقدرضعف

   داشتم که اختیار نداشتم قاشق روبه دهانم ببرم می گفتم کاش کسی بوداین غذارومیدادمیخوردم. واینهاباعث شده بودکه من بیشترچاق بشم وو قتی بخودم اومدم که که صدوده(۱۱۰ )کیلوگرم شده بودم.واین رو هم بگم که تا اون موقع برای لاغرشدنم خیلی تلاش کرده بودم ولی همشون بی نتیجه بودند.

   وبه پیشنهاد یکی از دوستام پیش یک دکترتغذیه رفتم و شروع کردم به رژیم گرفتن، وخیلی عالی نتیجه دادولی خیلی به جسمم فشارآوردم یادم هست ضمن اینکه رژیم میگرفتم درهفته سه روزهم آب درمانی میکردم سه روزبجزآب هیچ چیزدیگه ای نمیخوردم و درعرض چندماه به (۷۳ )کیلوگرم

   رسیدم واینقدرخوشحال بودم این‌قدر سبک شده بودم میخواستم پرواز کنم احساس می‌کردم موقع راه رفتن روابرهاهستم واین برایم خیلی خوشایندبود.

   اماغافل ازاین بودم که فقط به جسمم فشاراورده بودم فرمولهای اشتباه ذهنی سرجایشان باقی مونده بودن من فقط جسمم روکوچیک کرده بودم وباشروع دورباره استرس واضطراب وناراحتی درمدت کوتاهی به صد کیلوگرم برگشتم چون راهم ومسیری که طی میکردم ازبیخ وبن اشتباه بودچون ذهنم هنوز زبان لاغری رویادنگرفته بود وبراش ناشنابودواین پرسه ادامه داشت تاسال۹۹ و دیگه افتاده بودم تودریای متلاتم وپرخروش چاقی و هرچه دست پا میزدم بیشتردرحال غرق شدن بودم واینقدردادزدم تایکی به کمکم بیاد امابیفایده بودواون موقع بودکه خودم رورهاکردمو به دستان قدرتمندخداسپردم و خودم رو باآسایش وآرامش دردریای چاقی رها کردم ودراون موقع بود احساس کردم دستی به طرفم دراز شدودستم رو گرفت ومن رو بطرف ساحل برد واون وقت متوجه شدم که اون دست پورمهر استادبودکه ازطرف خدابه سویم آمده بود.

   ومن چهارماه است درکناراستاد هستم وبآگاهیهای که بافایلهاومطالب وباانجام تمرینات تازه دارم زبان لاغری روبذهنم یادمیدهم وهنوزاول راهم درست است که هنوزدرجسمم اتفاقی نیافتاده اما درذهنم.افکارام ورفتارهایم اتفاقهای افتاده ومن متوجه عوض شدن فرمولهای ذهنی شدم وباایجادوجایگزین کردن فرمولهای صحیح بافرمولهای اشتباه درمسیردرست لاغری قراردارم .

   بقول استاد اگه ماراه رو اشتباه بریم هرچقدرباسرعت زیادهم بریم هیچ وقت به مقصدنمیرسیم اما اگه ماراه درست رو انتخاب کنیم وباقدمهای کوتاه آهسته و پیوسته با آرامش وآسایش درونی باخوشحالی وشادی به راه مان ادامه بدهیم به مقصدمیرسیم .

   وخدای که منوبه این راه هدایت کرده تا من باتکرار.تمرین.استمرارودربودن دراین راه میتونم به تناسب اندام زیبا به خواسته های که دارم برسم چون اینجا فقط برای لاغرشدن نیست ومادربودندراین راه میتونیم درتمام جنبه های زندگی و باطعمهای خداآشنا شده وبه آنچه که می‌خواهیم برسیم.

   ومن قرارگذاشتم تو تمام آخردیدگاهام تعهدبنویسم.

   من سوسن تعهدمیدهم که ازامروز۱۴۰۰/۳/۲۶باارامش وآسایش بدون هیچ زحمتی بدون هیچ آزارواذیتی خودم روبه شصت کیلوگرم برسانم وازهیچ تلاش و کوششی سربازنمیزنم ومن این روبه جسم وروحم قول میدهم با تمام وجودم.

   واستادوتمام همرانم رابه خدای بزرگ میسپار درپناه خداوند مهربان

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/25 08:08
   مدت عضویت: 507 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 767 کلمه

   سلام گام دوم در مسیر لاغری من 😊.    ما از زمان تولدمون همچی از طریق ذهن یاد گرفتیم حرف زدن راه رفتن نوشتن خواندن اول تکرار کردیم بارها ودرطی تکرار زیاد در ذهنمان حک شد یادگرفتیم 🤗😍. ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هرچیزی که الان توانایی انجامش داریم یه زمانی یاد گرفتیم از طریق تکرار تمرین و سپردن به ذهن و الان میتونیم چشم بسته انجام بدیم چون در ذهن مان حک شده 😊😌.                                   چاقی رو هم از طریق ذهن یاد گرفتیم با فرمول ها اشتباه رفتارها مکرر اشتباه در نحوه خوردن ترس از مواد غذایی و انجام دادن روش ها اشتباه برای لاغر شدن توجه به چاقی بیشتر این چیزها دست به دست هم داده که ذهن آموزش چاقی ببینه و مغز که فرمانده تمام سیستم بدن است ازمحتوا ذهن دستور میگیره ذهن آموزش ‌‌‌‌‌‌چاقی‌‌دیده.‌ مغزم دستور میده به پرخوری بیشتر رفتارها چاق کننده بیشتر و روز به روز ما چاق تر میشیم 🙆🤦.                       حالا ما واسه اینکه این غول چاقی که تمام اعصاب روان مارو از ما‌گرفته برای‌مبارزه‌‌ورهایی‌ازچاقی‌میومدیم‌ از طریق عوامل بیرونی محدودیت فشار خوردن غذا ودمنوش ها بی مزه تلخ ترش و محدودیت غذایی رژیم ورزش ها سخت سنگین می‌خواستیم لاغر بشیم ولی غافل از اینکه چاقی ما ذهنی است نه مث لباس است که با عوامل بیرونی تنگ گشادش کنیم چاقی یاد گرفته بودیم و هر روزم مغز ماطبق فرمول ها چاقی که خودمان بهش آموزش دادیم عمل می‌کرد ولی میومدیم جسم بیچاره مینهادیم تحت فشار و بعدم که نتیجه نمیگرفتیم واسه مدت کوتاهی لاغر میشدیم و بعد برمیگشتیم نقطه اول دقیقا مث کش بودیم میومدیم جلو و هرجا رها میشدیم به نقطه اول برمیگشتیم 😃وجای اینکه به روش ها شک کنیم به خودمان برچسپ بی لیاقتی ناتوانی بی عرضه بودن نمیتونی نمیشه میزدیم همه چاقی ما بیشتر میشد چون تمام توجه ما روی چاقی بوده هم از نظر روحی زیر فشار بودیم و پرخاشگر عصبی میشدیم افسرده اعتماد بنفس پایین لایق ندونستن وخودمان خیلی خرد میکردیم واین بود نتیجه سالها تلاش ما  ولی الان یاد گرفتم همون جور که با تکرار فرمول ها چاق کننده چاقی یاد گرفتم و این شده نتیجه اش همین الان بدون عجله لاغری به ذهنم آموزش میدم آرام آرام با تکرار با تعهد کامل و شروع میکنم و ذهنم پاک میکنم از محدودیت فشار وبرچسپ‌زدن ها منفی و به خودم افتخار میکنم چون توانایی لاغر شدن دارم فقط مسیر قبلا اشتباه رفتم چاقی در ذهن من بوده من رفتارم تغییر میدادم مث این میمونه داری آشپزی می‌کنی و برنج پختی حالا برنج نمیخواه میخواه همین برنج بکنی آش رشته ومیایی شعلش‌کم‌میکنی‌‌زیاد‌میکنی‌ولی‌ چیزی‌تغییر نمیکنه چون محتوا عوض نکردی فقط عوامل بیرونی تغییر دادی😃الانم واسه اینکه بخوای لاغر بشی باید محتوا ذهن تغییر بدی وقتی ذهن آموزش لاغری دید هرکاری می‌کنه که بیشتر تورو به اون آموزشی که دیده نزدیک کنه و مغزم با توجه به ذهن دستور میده و از این طریق مغزم فرمان ها لاغر کننده میده به پرخوری تشویقت نمیکنه به حرص خوردن زیاد بخورم کم میشه دعوتت نمیکنه به ترس از خوردن دعوتت نمیکنه و اینجوری اصول صحیح یاد میگیری و آرام بی دردسر با آرامش کامل احساس عالی روز به روز لاغرتر میشی ♥️💖❤️  پس چاقی از طریق ذهن بوده و برای لاغر شدن هم باید از طریق ذهن عمل کنیم نه فشار محدودیت رژیم ترس ……وبااطمینان کامل در این مسیر قدم برداریم چون خداوند ما رو هدایت کرده پس دیگه جای شک ترس ناامیدی نیست جای موفقیت احساس خوب تغییر زندگی تولدی دوباره است پس با خیال راحت پیش برید چون خداوند. به همچی آگاه است و این توانایی در ما دیده و لاغری مث کتاب انگلیسی بدون که باید تکرار بشه نوشته بشه خونده بشه تا حک بشه در ذهن مان لاغری هم همین جوره به همین راحتی است 😀😃🤗.             من از طریق ذهن چاق شدم از طریق ذهنم لاغر میشم واسه لاغر شدن نیاز به یه چیز داریم اونم ذهن است که همه ما داریم پس از این نعمت معجزه گر استفاده کنیم برای تغییر شرایط پیش اومده همچی میشه تغییر داد چون ذهن همیشه قابلیت یادگیری داره پس پیش به سوی تولدی آگاهانه زندگی جدید زندگی سرشار از سلامتی حال خوب اتفاقات عالی رفاه آسایش اندام ایده آل پوشیدن لباسهای رنگی دلخواه عکس ها جذاب کوهنوردی بدون خستگی کلا زندگی صد درجه تغییر می‌کنه 😀😃🤗🤩😍♥️💖❤️وقتی می‌نویسم که چه چیزهایی تجربه میکنم با لاغری ذوق میکنم لبخند میاد رو لبهام‌😃😀میخام قرن جدید بزنم به اسم خودم یک شگفتی ساز داره حرف میزنه😉😍🤩🤗تا گام بعدی موفق پیروز باشید و با حال خوب بگذرونید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/03/25 09:50
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 54 کلمه

    سلام دوست عزیز
    از اینکه با احساس خوب در مسیر صحیح حرکت میکنید خوشحالم
    لطفا در نوشتن دیدگاه سعی کنید از پاراگراف بندی برای جدا سازی بخش های مختلف دیدگاه استفاده کنید
    از کلید اینتر enter برای نوشتن موضوع جدید از ابتدای خط استفاده کنید
    به این شکل ظاهر نوشته شما زیباتر شده و خوندنش راحت تره
    موفق باشید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/03/25 20:06
     مدت عضویت: 507 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 49 کلمه

     سلام استاد جان من از طریق گوشی انجام میدم تمریناتم تمام سعی ام میکنم که آراسته زیبا بنویسم حالا گام سوم نوشتم ایشالله مورد تایید شما قرار بگیره سه ساعت دقیق مشغولش بودم استاد جان اگه مورد تایید بود لطفا بهم بگید با تشکر از زحمات شما استاد جان

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/25 00:45
   مدت عضویت: 636 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 403 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان گرامی🌹ما زمانی که به دنیا آمدیم‌ هیچ چیز‌بلد نبودیم و تنها چیزی که از‌عهده ما ساخته بود فقط‌گریه بود رفته رفته صدا ها رو‌شنیدیم ومحیط  اطراف رو دیدیم وآشنا شدیم و پدرو مادر و خانواده و فامیل شدن مشوق‌ما برای راه رفتن و صحبت‌کردن و باعث رشد‌ ما شدن و‌ماهم صددرصد بهشون اعتماد کردیم و‌پله پله قدم‌ برداشتیم گاهی هم زمین خوردیم و بزرگترها علت زمین خوردن‌رو به ما گوش‌زد میکردن و ما باز‌شروع کردیم و حرکت کردیم تا اینکه راحت و بی دردسر راه رفتیم و‌توی صحبت کردنم هم گاهی کلمات رو اشتباه تلفظ‌کردیم و کلی بزرگترها ذوقمون میکردن تلفظ صحیح کلمه رو‌به‌ما آموزش می دادن  و‌ما ادامه  دادیم تا اینکه قشنگ صحبت کردن رو یاد گرفتیم هر‌چقدر بزرگتر شدیم نیاز به یادگیری ما بیشتر شد از مهد و‌مدرسه گرفته تا دانشگاه رو برای‌ما تداعی‌کردن که این گام‌های زندگیتونه و بزرگ‌میشی‌ و خانم مهندس میشی و… ما هم طبق برنامه ریزی‌مغزی واسه خودمون تصویر سازی می‌کردیم وسط‌این همه تصویر سازی متاسفانه ورودی های منفی و ویرانگری‌مثل این‌که ما ژنتیکی چاق هستیم و‌با رسیدن به  سن رشد روند چاقی شروع میشه و …. به ذهن ما وارد شد ولانه سازی‌کرد ما هم طبق‌ برنامه ذهنیمون باور کردیم و بهش‌بها دادیم و رفته رفته به مرحله عمل رسوندیمش‌و‌چاق شدیم آره ما از همون اول تولد مدام در حال یادگیری هنر‌ بودیم و هستیم همون جور که چاق‌شدن‌رو آموزش دیدیم‌وبه سرانجامش‌رسوندیم‌ چرا لاغری رو یاد‌نگیریم و به تمام رویا هامون برسیمما چاق شدیم‌چون مسیر چاقی برای‌ما هموار بود و بدون هیچ ترسی و استرسی و‌گاهی با لذت این مسیر‌رو طی‌کردیم وقتی‌به نتیجه رسید شروع به تغییر‌نتیجه چاقی  از طریق انواع رژیم ها کردیم و توی این مسیر‌ گول وعده های دروغین( مدت زمان یک‌ماهه و اثر بخشی‌ فوری و ….) انواع سایت ها و‌شرکت ها خوردیم‌ غافل از اینکه تمام این روش ها فقط جسم ما رو تحت فشار قرار‌ داد و مشکل چاقی‌ما‌ رو‌ ریشه یابی نکرد 😔برای همین با‌متوقف شدن رژیم ، چاقی‌ما بر‌گشت‌میخورد و مهمان بدن ما می‌شد پس‌باید برای حل تمام مشکل ها ابتدا باید مشکل ریشه یابی بشه تا خیلی راحت به نتیجه دلخواه برسیم وتلاش‌ما مثمر به ثمر بشه الان که به فضل خدا فهمیدیم مشکل اصلی ذهن ما و قدرت باور ما هست و ما دائما در حال یادگیری هستیم و‌می شود خیلی راحت لاغری با ذهن رو یادبگیریم پس با همت قوی انشالله به سمت لاغری قدم بر‌می‌داریم و به اندام ایده آل خود میرسیم😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/24 16:22
   مدت عضویت: 173 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,019 کلمه

   سلام ب همه ی دوستان همسیرم 🙂 

   من هم مثل بقیه دوستان همسیر روش های مختلف وزیادی رو تجربه کردم برای رسیدن به لاغرشدن و تناسب اندام از جمله : رژیم های غذایی اسم های معروف دکتر کرمانی ، جنرال ، لیمویی ، شیر خرما ، همچنین رژیم های ۱۵ روزه با ۴ کیلو کاهش وزن ،رژیم های ک هم مقدار داشت و هم زمان ،، ورزش های سبک و سنگین ، پیاده رویی های چند ساعته ، دوچرخه سواری ، انواع و اقسام دمنوش ها ، قرص های چربیسوزی ، چای ترش  ،،چای سبز ، و همچنین انواع قهوه سیاه و سبز با اسم های بازم معروف و قهوهای مثل اسپرسو ، یا قهوه ترک ک چربیسوزی بیشتری دارن ، انواع نان جو ک حتما باید از فلان منطقه و فلان اسم باشه ،،از رژیم های ک بالیمو ترش تازه بود و نگم براتون ک باید ناشتا میخوردم و اون سوزش اول صبحی ک ب خیال خودم تاثیر داره میزاره چربیسوزی میکنه فکرشم حس بدی رو منتقل میکنه ک در طول روز هیچی نخوردی و با ضعف از خواب بیدار شدی و بخای صبح خودمون رو بالیمو ترش تازه شروع کنی😃 

   اما با آشنا شدنم با مسیر لاغری با قدرت ذهن دیگ خبری از انواع و اقسام رژیم های غذایی مختلف و متنوع نیست اما چیزی در درون این مسیر هست ک هیچکس و هیچگاه ب ما نگفتن واونم چیزی نیست جز صبر کردن و عجله ای نداشتن ،، در راه و روش های قبلی بخاطر اینک حرف خودشون رو ب کُرسی بنشونن ، بخاطر اینک بگن ما کارمون درسته وکار بلدیم و درکنار نتیجه ی نسبی ما مشتری جمع کنن برای خودشون مارو ترقیب میکردن ب نخوردن و فعالیت فیزیکی زیاد ، ب عرق کردن ، و چون فشار روی جسم هست و درحالت عادی و جدااز رژیم اگ چیزی نخوریم ، یا کم بخوریم لاغر شدن مقطعی تو شاخشه و از طرفی ک حتما باید ماهی ۴کبلو کم کنیم و ما بخاطر اینک نشون بدیم بااراده ایم و توان رژیم گرفتن و داریم ، از طرفی حرفاشون بهمون ثابت نشه ک از خوردن نمیتونی بگذری حتی گاهی شکممون رو بااب پر میکردیم و حتی کمترازاون دستورات رژیم میخوردیم و کاملا بدنمون رو با قحطی مطلق رو ب رو میکردیم ،🤭🤔☹️ 

   این درحالی هست ک ما کل سالهای چاق شدنمون با لذت و آرامش بوده ، با خاطره سازی و سناریو چیدن بوده ،..حالا من کسی هستم ک دراوج لذت چاق شدم و حالا لباس سایزم نیست ، اطرافیان هرکسی ی حرفی میزنه ک چاقتر شدی ، هیکلت زشت شده ، کمتر بخور ،ورزش کن ، ب خودت بیا ، بسه دو روز دیگ دچار انواع بیماری ها میشی ،و من بخاطر حرفهای دیگران میخاستم ک لاغر بشم و این تصمیم ، و این فکر فقط خود آگاه من بوده و در ناخودآگاه من ذهن من اصلا این تصمیم خبر نداشته و حتی اگ ک خبردار هم میشد پیروی نمیکرد،و باخبر شدن این ذهن فرمانروایی وجود من طولی نمیکشید ک متوجه میشد و من رو برو میشدم با پرخاشگری ، عصبانیت شدید ، بقول قبل پرخوری های عصبی 😟😬😑خب چرا این اتفاقات برای من میفتاد؟!🤔🧐🙄

   چونک من سالها ذهنمو آموزش دادم ب بخور ی شبه , بخور دیگ گیرت نمیاد ،بخور نذریه ،تبرکه ،بخور پولشو دادی حیفه ،بخور ناراحت میشه ، بخور ی شب هزار شب نمیشه ،بخور میوه س آبه ،بخور خنکت بشه ، بخور گرم بشی ،بخور از کَفت میره ، هییییی چند سال متوالی و بدون وقفه گفتم بخور ،بخور بخور،….

   الان چیشده بعداز سالها بیام بگم stap✋خب چ انتظاری باید از ذهن عزیزم داشته باشم ،،ذهنی ک دست پرورده ی خودمه تامن چیزی رو وارد مخزنه ورودیش نکنم خروجی مفیدی برای من نخاهد داشت ،،من سالها گاز دادم و رفتم و بعد زدم ب جاده خالی یهو بهم بگن ایست مشخصه ک میخورم ب دَرو دیوار یا کوه و صخره ،و هستن افرادی ک سقوط میکنن ب ته دَره ،(افرادی ک با چاقیشون کنار میان و رها میکنن انواع رژیم وورزش)…. 

   من در تمام سالها ک تلاش فیزیکی میکردم تا ب زور عرقم دربیاد و فکنم هرچی عرق بیشتر چربیسوزی بهتر تنها داشتم ب جسمم فشار میوردم ، وقتیک در دوران رژیم (خوردن ممنوع)❌⛔ اگر ک دلم چیزی میخاست و منعش میکردم داشتم سر پیچی از دستورات میکردم داشتم با ذهنم مبارزه میکردم و خیلی زود جواب سرپیچیمو میگرفتم با حال خیلی بد ، با گریه شروع میکردم ب پرخوری انگار با هربار پرخوری خون بهترتو رگ های بدنم جاری میشد ، انگار رودی بودم خشک و بدون آب .قلبم بهتر پمپاژ میکردو جون تازه ای میگرفتن دست وپاهام 😑😑 و من هیچ وقت نتونستم در مقابل ذهنم وایسم ،هیچکس نمیتونه ،من ک تازه متوجه سدم و دارم روش کار میکنم اما متاسفانه هنوزم بسیارن ازاین افراد و انسانها ک دارن باینک نمیدونن ایراد کارشون کجاست دست و پنجه نرم میکنن..ب امید روزی ک خدا هدایتشون کنه ب «صراط المستقیم» 

   🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

   تمام فعالیت های بدنی ما تحت تأثیر مغز ماست 

   مغز ما تحت تاثیره ذهن ماست ،،، ذهن ما برنامه ریزی شده برای چاق شدن چرا دستوراتش ب سمت بردن ما ب چاق شدن و چاقتر شدن هست چون از طریق دیده ها و شنیده های خودمون آموزش چاق شدن رو دیده ،باتوجه کردنای ما فهمیده چاق شدن بعنی چی و چون این اطلاعات. آگاهی ها و ورودی هارو ملکه ای کرده دووجود خودش (ذهن) پس ما هرکاری میکردیم علاوه براون درد و رنج و سختی بدتر چاق بودن مارو برای خودش پرنگتر میکرده ک حالا اگ رژیمی میگرفتیم یا ورزشی میکردیم میگفته این خواهان چاقتر شدن بیشتره چون تصویر ذهنیش از ما یک فرد چاق بوده و همچنین باهروز برانداز کردن خودمون ، کالری شماری کردن و وزن کردن مواد غذایی و همچنین خودمون 🤭🤭🙄 

   🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

   منم مثل خیلی دیگ از افراد چاق بودن برام مسایل و مشکلاتی رو بهمراه داشت مثل: نرفتن توی مراسمات عروسی دورهمی ها ,نپوشیدن لباس و کفش های مورد علاقه ام ، سختی بد تو زایمان ک بعلت چاق بودنم آخر سزارین شدم 😔😓 تحقیر،تمسخر،دیگران ،اجازه دخالت افراد و تجویز هرکی ی نسخه برای خودش و من چون نیاز داشتم ب لاغر شدن حتی مقطعی ک اراده م قویه و میتونم و عرضه دارم به حرفاشون گوش میکردم😒😤 نرفتن دنبال شغل و حرفه ی مورد علاقه ام و خیلییییی مورد و مسایل دیگ ک دیگ نمیخام حتی بهشون در مسیر لاغری من فکر کنم 😊😊 

   اما در مسیر لاغری با قدرت ذهن ما یاد میگیریم ک هیچ نوع رژیم وورزشی و هیچ نوع ماده ی غذایی ب انداز ه ی نیاز بدن و تامین انرژی در چاق و لاغری ما هیچ تاثیری ندارد , یاد میگیریم ک بجای عجله کردن و دویدن دنبال روش های سریع و سراب صبر کنیم و آگاهی های جدیدی رو وارد مخزن ورودی ذهنمون کنیم تا نتیجه ی داخواهمان رو انشاءالله کسب کنیم و همیشه بجای دنبال نتیجه بودن اول صورت مسله رو حل کنیم ، 

   در مسیر لاغری با قدرت ذهن یاد میگیریم ک لاغری یعنی چه؟! لاغر شدن و لاغر موندن برای من یعنی بهشت ، خوشبختی ، آرامش ، زندگی بدون دغدغه چاقی و دنبال رفتن ب هر روش غیر اصولی ،یعنی شروعی دوباره ،تولدی دیگر، احساس آزادی ،رهایی ، سلامتی ، اعتماد ب نفس بالا, و خیلی دیگ ازین حس و حال های عالی و ناب ک در ادامه مسیر می‌رسیم بهشون انشاءالله 🙏😍 

   اول راه مسیر لاغری من ب این حس ها رسیدم چون در روش های قبلی فقط دنبال سرزنش کردن خودم بودم ،دنبال برچسب زدن های تو بی عرضه ای ، تو ناتوانی ، همه تونستن تو ن بودم ک به  خودم بزنم و خودمو فقط سرکوب کنم وشخصیت و غرورمو زیر سوال ببرم ک همیشه هم موفق بودم ومن باین کارهای غیر اخلاقیم تقریبا اعتماد و عزت نفسی برای خودم نذاشته بودم😔😔 ک انشاءالله 🙏 بادراین مسیر بودنم و ادامه دادنم همه ی آون چیزهایی رو ک از دست دادم ب دست میارم😊 

    

   موضوع بعدی:ما چاقی رو یاد گرفتیم بدون اینک تصمیم ب آموزشش رو دیده باشیم ،اینک ما تصمیم گرفته باشیم ک توی ۶ماه ۱۰کیلو اضاف کنیم و هیچ وقت نخاستیم ،این یادگرفتن ما ی روزی ی جایی بوده ک ما خبر نداشتیم  ی  ورودی  بوده ک وارد مخزن ذهنمون شده و ما حالا یابا تعجبمون ،یا تنفرمون ، یاخوشحالیمون  یاحتی گاهی  خنثی بودنمون  نسبت  ب  اون ورودی فرمولی رو ایجاد کرده ک بعد از سالها سایدم گاهی ماها نتیجه ی الان مارو رقم زده ،این ورودی ها ن تنها در بحث چاق و لاغری بلک در بحثهای همچون ثروت ، قدرت ، سلامتی ،حرفه ،وخیلی دیگ در جنبهای مختلف زندگی انسانها تاثیر دارد، 

   اما خبر خوب اینه برای افرادی مثل من ، مثل ما ک میشود لاغر شدن و لاغر ماندن رو هم آموزش دید ودر زندگیهامون بعمل تبدیلش کرد و حضِ شو بذد و کیفشو کرد..و کافیه ک ما قلبن و باباوری قوی و عشق و استمرارو اشتیاق بخاییم ک فرمول های صحیح و درست لاغر شدن رو جایگزین فرمول های غلط و اشتباهچاق شدن و چاقتر شدن کنیم ، واین فرمول سازی و تلاش ن فیزیکی بلک آسانتر و راحتر  لاغر شدن رو خیلی لذتبخشتر میکنه چونک پیش فرض همه ی ماانسانها از بدو تولد بدنی عاری از چربی و در سلامت کامل بوده است..پس لاغر شدن خیلی آسانتراز چاق شدن است چرا ک چاق شدنی ک دراوج لذت وآرامش بوده ولی بعدش ترس ،عذاب وجدان ،سرکوب احساسات رو بهمراه داشته رو نمیشه دوست داشت و بهش عشق ورزید درمقایل لاغر شدنی ک حق طبیعی ماست و دراوج لذت و آرامش میتونه باشه ،اون حس ترس ،عذاب وجدان و سرکوب احساساتمون رو از بین می‌بره و ترمیم میکنه زخمهای رو ک تمام سالهای ک با رنج و سختی و درد گذشت و حال خوبی رو بهمون میده اگر ک فقط بخاییم ، و اصول کارکردن و تسلط بروی لاغر شدن رو یاد بگیریم

   🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺 

   ماافراد توانمندی هستیم ک تالان اینجا ودراین مسیر هستیم اگر ک نبودیم یا رها کرده  یا بدنبال روشهای لاغر شدن بودم یا مثل چند ماه قبل خودم داشتم درجا میزدم و دنبال روش های بی اساسی بودم ک مجبور ب گرفتنشون میشدم،،

   ما باهر سرعتی درراه وروش اشتباه قرار بگیریم هیچ وقت ب مقصد نمیرسیم چون راه و روشمون اشتباهه …اما اگر دریک مسیر صیحیح و درست حتی باکمترین سرعت حرکت کنیم بالاخره ب مقصد و هدفمون خواهیم رسید «رسیدن ب هر هدفی ب تلاش و کوشش فرد نیست بلک ب مسیری هست دراون قرار داره چ بسا مسیری باشه (مسیرلاغری من)شسته روفته و تروتمیز)😍😍رسیدن ب هدف حتمی بابودن و موندن 💪👍👌  

   فقط ما باید سعیمون اندازه علاقمون باشه هروز یک قدم هرچند کوچک ولی درعین حاال قدم بزرگیه برای خودش برای رسیدن ب لاغر شدن و متناسب موندن مثل همه ی زمانهایی ک باید سر کلاس‌های

   درسی حاضر میشدیم،و با کلاسهای متفرقه اما مهم دیگ از جمله زبان ،خیاطی ، رانندگی ، آشپزی کامپوتر،و حتی کلاسهای جذب قدرت. ثروت حالا باید سر کلاسهای لاغرشدن حاضر بشیم و دوره شو بگذرونیم چ پولی چ رایگان و تا تکاملش پایان نیافته عجله نکنیم ک هی بگیم پس چیشد ویااینم نشد ..همه چی بستگی ب نگرش و فرمول و درنهایت بینش و فعالیت و باور خودمون داره 😑🤗😊 

   🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

   حرف آخر ازین قسمت از فایل : مابرای چاقی استمرار داشتیم درسته تلاش میکردیم ک لاغر بشیم ولی چاق بودنه همراه مابوده وقتیک ذهن آموزش ببینه فرمولهای اون رو ذخیره میکنه مثل آشپزی و رانندگی ما بدون اینک فکر کنیم آشپزی میکنیم ، رانندگی میکنیم پس فرمول چاقی ذخیره شده درذهن ما و ما باهاش زندگی کردیم ،شاید فرمول چاقی ذهن من فقط یکی دوتا باشه ولی سالهاست اون و تکرار کردم ، روش اصرار داشتم و ریششو هروز ک گذشته محکم و محکم تر کردم پس ب زمان نیاز داره ک شناسایی کنه باور ش کنه سعی در پاکسازیش کنه و در نهایت جایگزینی انجام بشه رفتار من تغیبر کنه و درآخر نتیجه رو توی جسم من ب نمایش بزاره …وتااین پروسه طی بشه ما باید هروز کاری رو درجهت باور پذیری بیشتر برا ذهن و تکرارش , بایدقدمی برداریم وهم اینک خودمون لیز نخوریم …این فشاری ک روی جسم ما هست ک برای هرکسی ی مقداره چند صد برابرش روی ذهنه ماقرار دارد..پس با صبر و اشتیاق و استمرار ما لاغر شدن و متناسب موندن رو یاد میگیریم انشاءالله زندگیش می کنیم و لذتشو میبریم فقط کافیه ک بخاییم و تغیبر رو دوست داشته باشیم 🤗😍😍 

   ب امید موفقیت دوستان عزیزو همسیرم 😍🙏 

   امیدوارم پاراگراف بندی درستی ارایه داده باشم 🙏🙏

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/22 04:37
   مدت عضویت: 805 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 1,547 کلمه

   به نام خداوند بخشنده ی مهربان 😍😍😍سلام خدمت استاد عزیزم و دوستان گلم 💓💓💓تمرین گام دوم : چگونه می شود با قدرت ذهن لاغر شد ؟من از سال ۹۶ که با این دوره آشنا شدم مرتب این سوال رو از خودم می پرسیدم و باورش برام خیلی سخت بود که بشه با قدرت ذهن لاغر شد ولی تا امروز که آگاهی های بیشتری پیدا کردم نظرم به طور کل عوض شده و اطمینان دارم که همه چیز انسان در گرو قدرت ذهنه ! به لطف خدا و آموزشهای استاد خوبم و دیگر اساتید این آگاهی ها رو بدست آوردم که کل زندگی انسان بر پایه ی قدرت ذهن است ! و امروز  به جرات می توانم بگویم که با مروری که در زندگی خودم و اطرافیانم کردم هر روز این امر برایم بیشتر ثابت شده که حتی تمام بیماریهایی که ما انسانها به آن مبتلا می شویم از طریق آموخته هایی است که از زمان کودکی تا به امروز در ضمیر ناخود آگاهمان ذخیره شده ! آموخته هایی که حتی ممکن است خودمان آنها را فراموش کرده باشیم و یادمان نباشد ! جسم ما از خود هیچ اراده ای ندارد و از مغزمان دستور می گیرد و هیچ کدام از اعضای بدن ما بدون رضایت و اجازه مغز نمی تواند کوچکترین حرکتی داشته باشد ! حالا مغز ما از چه کسی دستور می گیرد؟ از ذهن ما دستور می گیرد ! ذهن ما از دو نیم کره تشکیل شده : ✅نیمکره ی سمت راست که همان ذهن خودآگاه ماست  ✅ و نیمکره ی سمت چپ که همان ذهن ناخودآگاه ماست وقتی ما می خواهیم به صورت ارادی چیزی را یاد بگیریم این کار توسط ذهن خودآگاه ما صورت می گیرد ! و ما ابتدا تمام اطلاعاتی که در زندگیمان یاد می گیریم در ذهن خودآگاه وارد می شود و وقتی در مورد مطلبی به اطمینان کامل برسیم و کاملاً باور کنیم که این مطلب صحت دارد آن مطلب وارد ذهن ناخودآگاه می شود تا در موقعیت مناسب از آن استفاده شود ! مطالبی که در ذهن خودآگاه ما وارد می شود به صورت کاملاً ارادی وارد می شود و به صورت کاملاً ارادی مورد استفاده قرار می گیرد اما مطالبی که وارد ذهن ناخودآگاهمان می شود ما متوجه نمی شویم که چه زمانی این کار صورت می گیرد و به باور ما تبدیل میشن و به صورت یک الگوی رفتاری در ما در میاید ! و ما به صورت غیر ارادی یک سری از رفتارها رو انجام میدهیم مثل زمانی که نوزاد بودیم و کم کم بصورت غیر ارادی یاد گرفتیم به زبان اطرافیانمان حرف بزنیم یا یاد گرفتیم که راه برویم !   یا مثلاً شخصی عادت دارد هر روز به محض اینکه از خواب بیدار می شود به صورت کاملاً غیر ارادی و بدون هیچ گونه مقاومت ذهنی به حمام می رود و دوش می گیرد چون این کار را به صورت غیر ارادی و توسط ذهن ناخودآگاه انجام میدهد و این رفتار در او به صورت یک الگوی رفتاری غیر ارادی در ذهن ناخودآگاه ذخیره شده و خودش هم متوجه نمشود که چطور هر روز این کار را انجام میدهد ! مثال هایی از خودم :⬅️زمانی که من کلاس چهارم ابتدایی بودم به شدت لاغر بودم تا حدی که یکبار پشت مانتویم سوخت و پشت مانتوی مدرسه ام جمع شد و لاغری اندامم در مانتوام مشخص شد ! نماینده ی کلاسمان که با حسرت به اندامم نگاه می کرد از من پرسید که شما خانوادگی تا این حد لاغر هستید ؟ من که تا آن روز به این مسئله توجهی نکرده بودم فکری کردم و گفتم نه ! فقط من لاغرم گفت خوب پس تو هم چاق می شوی !!! من با حیرت بهش نگاه کردم و گفتم چرا ؟ گفت مگر نمی دانی ؟ لاغری و چاقی ژنتیکی است اگر همه ی افراد خانواده شما چاق باشند پس تو هم ژنتیک چاقی داری و به زودی چاق می شوی ! با این حرف اولین جرقه ی چاقی در من زده شد ! 😟😟😟⬅️و بعد از آن عمه ام که مشغول دوختن لباس عید برایمان بود مرتب به ما تذکر میداد که مبادا چاق شوید من برای لباسهایتان جادرز نگذاشته ام و لباستان تنگ می شود و برای عید لباس ندارید و من از اون جایی که از لباسم خیلی خوشم آمده بود و همینطور می ترسیدم که آبرویم برود و مسخره ام کنند و دقیقاً هم همینطور شد ☹️☹️☹️ ⬅️ من در کودکی شنیده بودم و در اطرافیان مثل مادرم دیده بودم که اگر کسی سزارین کند چاق می شود و از بس شکم مادرم بعد از زایمان آخرش که سزارین بود بزرگ مانده بود و همه فکر می کردند دوباره بارداره و به همه می گفت نه چون سزارین کردم شکمم بزرگ مانده و همه تایید می کردند من هم باور کردم و چون خودم سه بار سزارین کردم هر بار بعد زایمان چاقتر شدم 😑😑😑⬅️یا از بچه گی مرتب شنیده بودم کم کاری تیروئید و کم خونی دو عامل چاقی هستند به محض اینکه آزمایش دادم و فهمیدم کم کاری تیروئید و کم خونی دارم خیلی سریع چاقتر شدم چون باور کرده بودم و پذیرفته بودم کسی که کم خونه یا کم کاری تیروئید داره طبیعیه که چاق بشه ! 😑😑😑⬅️یکی دیگر از عوامل چاق شدنم هم این بود که اواخر دوران عقدم بود و داشتم آماده میشدم برای عروسی و من تا قبل از عروسی چاق نبودم فقط کمی اضافه وزن داشتم یکی از دوستانمون که به دیدنمان آمده بود جریان عروسی خودش را برایمان تعریف کرد و مرتب به من گوشزد کرد که وقتی عروسی کنی خیلی باید مواظب باشی که چاق نشوی چون من وقتی عروسی کردم در عرض یک ماه ۱۰ کیلو چاق شدم و من خیلی ترسیدم که مبادا من هم همین بلا سرم بیاید گفت چون تنهایی و حوصله ات سر میرود همش می خواهی یک چیزی بخوری که حوصله ات بیاید سرجایش و تو هم مثل من استعداد چاقی داری پس قطعاً چاقتر می شوی ! حرفهای او به شدت مرا ترساند و همش به حرفهایش فکر می کردم و به هر کس می گفتم حرفش را تایید می کرد و برایم مثال میزد که فلان شخص بعد عروسیش یکدفعه چقدر چاق شده و من بیشتر ترسیدم 😓😓😓 وبعد عروسی همانطور که مرتب از اطرافیان شنیده بودم کمتر از یک ماه طول کشید که ۱۰ کیلو چاقتر شدم 😑😑😑 این ها تنها چند مثال از باورهایی بود که من از بچه گی در مورد چاقی در ذهن ناخودآگاهم رفته بود و باعث چاقی من شد ! در مورد مسائل دیگر مانند بیماری و ثروت و روابط و …هم همینطور است ! و این نکاتی که گفتم مصداق صحبتهای استاد است که این دوره فقط برای لاغر شدن نیست بلکه در تمام جوانب زندگی ما تاثیر می گذارد که لاغری و تناسب اندام یکی از آنهاست

   حالا جواب سوال بالا : ذهن ما فقط چاق شدن را یاد گرفته به خاطر همین تا به حال هر چه رژیم گرفتیم و برای لاغری تلاش کردیم و هر اندازه از وزنمان را کاهش دادیم به محض اینکه رژیممان را رها کردیم دوباره چاق شدیم ! چون ذهن ما چاقی را یاد گرفته و فقط بلد است چاق شود ! چون تمام الگوهای رفتاری که در ضمیر ناخودآگاه ما ذخیره شده الگوهای چاق کننده است ! ما باید همانگونه که چاقی را یاد گرفتیم لاغری را بیاموزیم تا ذهن ما یاد بگیرد لاغر شود ! و این امر تنها با گوش دادن فایلهای استاد و انجام تمارین سبب تغییر الگوی رفتاری ما شده و ما به صورت ناخودآگاه همانگونه که نفهمیدیم چگونه چاق شدیم لاغر می شویم !یعنی همان مسیری که برای چاق شدن طی کردیم تا به اینجا رسیدیم برای لاغری طی می کنیم تا به تناسب اندام همیشگی دست پیدا کنیم ما در تمامی رژیم ها و ورزشها و تمام کارهایی که برای لاغری انجام دادیم فقط داشتیم صورت مسئله را پاک می کردیم و برای حل مسئله هیچ راه حلی پیدا نمی کردیم اما اینبار می خواهیم یکبار برای همیشه مسئله را حل کنیم و جوابی درست برای مسئله ی چاقیمان پیدا کنیم تا برای همیشه و تا آخر عمر دیگر گرفتار این مسئله نباشیم تمامی روشهای قبلی راه حل درمان اضافه وزن ما بود در صورتی که مشکل اصلی ما چاقی ذهنمان بود ! مشکل ما این بود که ذهنمان فقط چاق شدن را یاد گرفته بود و هیچ گونه اطلاعاتی راجع به لاغر شدن نداشت و بلد نبود اما وقتی ذهن ما لاغری را یاد بگیرد بدون اینکه تلاشی بکنیم یا با ذهن خودمان مبارزه کنیم در کمال صلح و آرامش موافقت ذهنمان را بدست بیاوریم خیلی راحت و بدون درد سر راه رفته را باز می گردین و یکبار برای همیشه لاغر میشویم و لاغر می مانیم 😍😍😍😍 به همین راحتی 🥰🥰🥰لاغر شدن خیلی راحت تر از اون چیزیه که فکرش رو می کردیم فقط بلد نبودیم و همیشه روشهای غلط و نادرست رو انتخاب می کردیم !تمام مسیر های قبلی که برای لاغر شدن رفتیم اشتباه بود وگرنه لاغر شدن اصلاً کار سختی نیست ! ما اشتباه کردیم و باید اشتباهمان رو بپذیریم لاغر شدن خیلی خیلی راحته ! اما یک راه بیشتر نداره و آن هم از طریق ذهنه چون چاق شدن هم تنها از طریق ذهن صورت گرفت و ما متوجه نشدیم اما همیشه برای لاغر شدن بیراهه رفتیم اینبار از راه روش درست جلو می رویم و آخر این راه فقط یک جواب دارد و آن هم لاغری دائم و همیشگی است 😍😍😍😍😍پیش به سوی دنیایی زیبا و دست یافتن به تمام آرزوهایمان 🥰🥰🥰💪💪💪

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/03/22 14:44
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 27 کلمه

    سلام دوست عزیز
    نوشته شما عالیه
    اگه از پاراگراف بندی استفاده کنید مدال فنی دریافت می کنید و دوستان زیادی از آگاهی نوشته های شما بهره مند می شوند

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/19 09:06
   مدت عضویت: 719 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 381 کلمه

   سلام🙂

   سوال اصلی اینه…

   چرا اینقدر راحت چاق میشیم ولی برای لاغر شدن باید سختی بکشیم؟؟؟؟؟

   همه ما میدونیم که تمام اعمال فیزیکی بدن تحت فرمان مغز صورت میگیره در مورد چاقی هم تمام حرکات بدن مثل برداشتن لقمه و..‌‌ توسط مغز صورت میگیره

   اینو باید بددنیم که مغز تحت تاثیر ذهنه

   ذهن هم قابل یادگیری و برنامه ریزیه

   مادر بچگی توسط والدین اطرافیان معلمها رسانه ها و…. و با دیدن و شنیدن برنانه ریزی شدیم و الان داریم طبق اون برنانه ها عمل میکنیم

   به همین دلیله که با وجودی که از چاقی متنفریم و هزاران راه برای خلاصی از اون رو رفتیم باز هم موفق نشدیم لاغر بشیم و مهمتر اینکه برای همیشه لاغر بمونیم

   چون برنانه ذهن ما چاقی بوده اونوقت ما با اراده خودمون میخواستیم برخلاف اون عمل کنیم همین باعث جنگ اعصاب شده و در نهایت بعد از مدتی اون روش رو رها کردیم

   بیاین فکر کنیم اصلا چرا برای لاغر شدن ما باید اینهمه محرومیت بکشیم و از غذاهایی که دوس داریم نخوریم؟؟؟؟ یا برای کاهش سایز اینقدر ورزش کنیم و عرق بریزیم؟؟؟؟ مگه ما چقدر بیشتر از افراد لاغری که دور و برمون هستن میخوریم؟  

   مگه اونا چقدر باشگاه میرن یا پیاده روی میکنن؟

   واقعیت اینه که ما بیشتر از اونا نمیخوریم در برخی موارد حتی کمتر هم میخوریم و افراد زیادی متناسبی رو میشناسیم که اصلا یه قدم هم راه نمیرن چه برسه به اینکه عرق کنن….🤨

   پس تفاوت در غذاها و متابولیسم بدن و ژنتیک و داروها و بیماریها نیست….

   تفاوت فقط در ذهن ما است

   ذهن ما برای چاقی برنانه ریزی شده ولی ذهن اونا  نه😶

   و همینه که تنها راه اساسی و اصولی برای لاغر شدن لاغری با قدرت ذهنه

   ذهنی که بسیار قدرتمنده و قابلیت یادگیری بداره اونم بارها و بارها

   در واقع ما باید اینبار در جهت مخالف ذهنمون رو برنامه ریزی کنیم فقط اینبار با آموزش خودآگاه لاغری فرمولهای قبلی رو کمرنگ کنیم تا تصاویر جدیدی از تناسب در ذهن شکل بگیره و آونوقتمغز هم دستورات متفاوتی صادر کنه و نتیجه رفتارهای غذایی متفاوت میشه تناسب اندام🤗

   هر چقدر در آموزش جدید مشتاقتر باشیم و استمرار داشته باشیم در نهایت حتی با سرعت کم هم به مقصد میرسیم چون مسیر درسته👌👌👌

   این رو هم نتایج استاد و همه کساییکه از این آموزشها استفاده کردن و متناسب شدن ثابت میکنه🙂

   پس فقط بیاین ادامه بدیم که به قول استاد تنها کاریه که ما باید انجام بدیم😉  

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/16 11:07
   مدت عضویت: 182 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 443 کلمه

   سلام همگی دوستانگام دوم:

   خیلی روش های اشتباه مختلفی هست که گاها چند کیلو کاهش وزن خواهند داشت ولی مجدد بازگشت به وزن قبلی را در پیش خواهد داشت.‌‌…

   در روش لاغری با ذهن، ذهن برای لاغر شدن و لاغر ماندن تربیت می شود👍

   این مسیر یه مقدار زمانش بیشتره ولی نتایجش ثابت 👍

   اقدام فیزیکی برا کاهش وزن و سایز با اقدام ذهن همسو نبوده و نتیجه ای نداشته در روش های قبلی….

   دقیقا هر وقت میخواستم رژیم بگیرم همیشه فرصت بخور بخور پیش میومد و منم دلم میخواست که بخورم😥

   همه فعالیت های ما تحت کنترل مغز ماست حرکت دست به سمت لقمه از فرمان های مغز ماست…

   مغز ما تحت تاثیر ذهن ماست😍👍وقتی ذهن برنامه ریزی شده باشه برای چاق شدن فرمان هایی هم که مغز صادر میکنه در جهت چاق شدن و چاقتر شدنه…👍

   وقتی مطمئنی سیری ولی با یه مواد غذایی که برامون لذت بخش بوده دست میره به سمت برداشتنش و میخوریم و تازه بعدش مضطرب و ناراحت میشیم که چرا خوردیم…

   هر بار ک از رفتار غذاییت ناراحت بشی خودت را سرزنش  و سرکوب میکنی خودت را ضعیفتر میکنی و دفعات بعد بازم تکرار میکنی.

   تمام افرادی که اضافه وزن دارن از بچگی تحت آموزش چاق شدن قرار گرفتن مثل صحبت کردن ک از پدر و مادر ب راحتی یاد گرفتیم و به صورت ناخودآگاه بوده!👍

   چاقی ارثی نیست👍👍👍👍👍چاقی آموزش دیدنی و یاد گرفتنیه👍و ما چاق شدن را یاد گرفتیم👍

   نکته جالب: ذهن ما میتونه بارها اموزش ببینه😍

   مثل اموزش های دیگه نقاشی رانندگی خیاطی و …

   وقتی توی رژیم های قبلی بازگشت داشتیم برای این بوده که ذهن ما فقط چاق شدن را بلد بوده..

   هییییچچچچ راه دیگه ای ندااااریم این راه تنهااااا راهه👍

   هر روش و هر توصیه ای که زمان و مقدار کاهش را مشخص کرد صددرصد اشتباه و دروغه👍

   روش های رژیم فقط روی جسم تمرکزه و روی اموزش ذهن کاری انجام نمیشه و بازگشت حتمیه چون پایگاه رهبری جسم ما ذهن ماست😍👍 و ذهنه که بر مغز تاثیر میگذاره و رفتار ما را کنترل می‌کنه….

   وقتی در مسیر اشتباه حرکت کنی به مقصد نمیرسی در عوض با هر سرعتی در مسیر صحیح حرکت کنی بالاخره به مقصد و هدفت می رسی👍

   تفاوتش فقط مسیره نه تلاش و کوشش😍👍

   باید برای آموزش لاغری باید وقت بذاری فایل گوش بدی زمانش مهم نیست و هیچ سختی به خودت نباید بدی 🥰

   نتایج دیگه ای هم داره این روش مثل اعتماد به نفس و شادی و حس خوب 🥰

   لاغر شدن تولدی دوباره است و لذت بخشه😍🥰

   اضافه وزن تاثیری صدها برابر روی اعصاب و روان ما داره و محدودیت به وجود میاره و اعتماد به نفس را خورد میکنه و توانایی ها را از بین میبره…!پپپپپس اقدااام کن همممت کن تو میتووونی😍🥰🥰🥰با آموزش دادن لاغری به ذهن به راحتی میشه لاغر شد بدون هیچ سختی ای😍🥰🥰🥳🥳

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 18 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/11 11:32
   مدت عضویت: 530 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 524 کلمه

   استاد سلام فک کنم من همین فابل رو ۴یا ۵ بار در زمانهای مختلف در عرص ۲سال گردش در سایتتون وپرسه زدن در سایت بدون هدف گوش کردم وفقط همون لحیه یت در همون روز بوده است ونتیجه زیادی کسب نکروم ولی تقریبا دوهفته است که دارم در سایت با هدف میچرخم ویکی یکی چالش ها ودروه ها رو میبینم و گوش میدم بر گه اوردم نکته بردای میکنم ودر سایت منطم مینویسم در دفتر هم مینویسم وامروز که فایل رو دیدمچیزها وحرفهای بیشتری رو فهمیدم وانگار برام تازگی داشت واطلاعات جدیدی بود در این فایال فهمیدم همش مربوط به ذهن من است مثلا هوس اصلا ما اندامی در بدن به نام هوس نداریم که این هوس از نطر من یک فکر منفی واشتباه است مثل تمام کارها وهدفهای دیگه زندگی ام که باید برای رسیدن بهسون به افکار منفی فکر نکنیم پس باید به این فکر منفی فکر نکیم اخه ههممون میدونیم که گرسنگی واقعی از زمین تا ایمون علامتهاش با هوس فرق داره هوس فکر منفی است که ناشی از فرمول اشتباهی است که در ذهن من است ومن با چالش تبنو نخوردم به خواست خدا این رو کشف کردم در مورد من این فرمول اشتباه اینه که من خیلی چاق نیستم وته دلم از این اندامم راصی هستم ویک جورهایی نطر سوهرم در مورد چاقی ام مهمه وچون اون چاق دوست داره ویکی دیکه که بیشتر مهمه من کلا خیلی کارهامو به عقب میندازم وجمله معروفی دارم که میگم عیبی نداره از فردا به صورت جدی شروع میکنم که این هم ناشی از فرمول اشتباه اول اخه هنوز چاقی ام برام خیلی ازار دههنده نیست و خیلی جدی هدفم نشده بود چونکه من توی این سایت قسمت تغییر زندگی رو بیشتر میخوندم واستمرارم بیشتر بود وحتی تمرین نوشتنی بیشتری در مورد تغییر زندگی انجام میدادم وخیلی هم در زندگی به طور جدی انجام میدادم وبسیار افکار منفی در هر مورد زندگی ام کم وکمتر شد وبه خدا اینقدر زندگی ام فرق کرده از همه نطر که همه میپریند ومیاین وغضو سایت میشن ولی میرن قسمت تغییر زنگی رو نگاه میکنند چون من توی اون مسیر پیشرفتم بیشتر بود وو قتی میگم شماها که اصافه وزن دارید قسمت لاعری روهم ببینید میگن نه تو که زیاد لاغر نشدی ولی نمیدونند که من خودم هدفم در اون وقت زندگی بوده ولی تقریبا دوهفته است که به طور جدی دارم رو ی این روش کار میکنم ومطمینم که موفق میسم  نه به خاطر اونها بلکه به خاطر خودم وحالا امروز فهمیدم که چرا توی اون قسمت موفقترم چون فرمولهای اشتباه توی اون مورد توی ذهنم کمتر یا لااقل پن خودم زیاد روی اون فرمولهای اشتباه توی زندگی ام زون نبودهام وهر وقت چالشی توی زندگی ام بوده اون فرمولهای اشتباه خودش رو نشون میداده ولی توی مسیله لاعری از بیست ستله که دارم ورودی اشتباه توی دهنم وارد میکننم وقدمت فرمولهاش اشتباه توی دهنم زیاده وهمیسه با این فرمولهادر ستیزبودهام و وتین فرمولها رو توی لهنم با رفتار زیر رو وصیعلشون میدادم وتوی این مو صوع زمان وووقت بیستری باید بگلارم ولی مطمینم که موافقم نمیدونید وقتی میگم مطمینم چقدر با احساس اطمینان دارم میگم واحساسم خوبه دوباره وصد باره خدایا شکرت شکرت شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/01 22:04
   مدت عضویت: 493 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 25 کلمه

   سلام وقتتون بخیر پاسخ به دیدگاه فاطمه جان متن دیدگاه من نصف بیشترش حذف شده چرا

    

   من از فاطمه جان یه درخواست داشتم که پاک شده

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/03/01 22:40
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 13 کلمه

    سلام دوست عزیز
    نوشته های حاوی درخواست یا اشتراک اطلاعات شخصی حذف می شوند

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/31 09:44
   مدت عضویت: 815 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,018 کلمه

   گام ۳ : 

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان عزیز سایت تناسب فکری . 

    من برگشتم به خونه ی دوستداشتنی خودم . 

   در این یک هفته هم با شما بودم و باحدودا بیست نفر  از دوستان داریم دوره ی صدگام رو آرام آرام طی می کنیم . هفته ای دو تا گام رو بر میداریم . موشکافی میکنیم . تمام نکات متن و فایل رو استخراج می کنیم برای هم توضیح میدیم و بعد هم از دو گام در هفته چند تا سوال میپرسم و بچه ها دوباره به فایلها و متنها مراجعه می کنند دوباره گوش می کنند و خلاصه با شما همچنان همراهیم . استاد همه ی دوستان دعای خیرشون بدرقه ی راه شماست . خیلی شاد هستن از اینکه استاد خوبی مثل شما دارن و دارن از تجربیاتتون استفاده می کنند . خدا رو چه دیدیم شاید هم امکان خرید دوره براشون فراهم شد و اومدن و دوره ها رو خریدن . اما همین دوره ی صدگام هم خودش به تنهایی فوق العادست و واقعا دوستانی که مشتاقن عالی ازش نتیجه میگیرن . چون خیلی خوب محتوای ذهن رو تغییر میده من خودم شخصا که تا گام ۶۶ تنها شروع کردم خودم به وضوح تغییرات خودم رو نسبت به گام اول که حدودا بهمن ماه شروع کرده بودم دیدم . ذهن من عالی تغییر کرده بود و حالا که باز هم با اشتیاق دوباره برگشتم کلاس اول و دارم با دوستان همین گامها رو تکرار می کنیم ایمان دارم نتایج عالیتری در انتظار ما هست . هر کدوم از گامها رو هم که به صورت متن نوشتم به لطف خدا در اینجا هم میزارم چون اینجا که ثبت می کنم خیالم راحته اگه نکته ای چیزی باشه  از شما میپرسم و خیالم راحته از مسیر خارج نمیشم . چون ذهنم رو با شما همسو می کنم .

    

   تمرین مقدمه و گام ۱ رو به صورت ویس در گروه قرار داده بودم . برای همین نمیشه اینجا بزارم . اما گام ۳ رو هم به صورت ویس قرار دادم و هم به صورت متن حالا متن رو که حاوی نکات آموزشی فایلتون هست  در اینجا هم قرار میدم . 

    

   با تشکر از شما استاد گرامی که این سایت رو قرار دادید تا ما با انگیزه و اشتیاق تمریناتمون رو انجام بدیم و واقعا از در کنار شما بودن و استفاده از آگاهیهای شما استاد گرامی در مسیر لاغری لذت ببریم و شاد باشیم و خوشبختانه اونقدر اگاهیها روزافزونه که بی وقفه از ذهن استخراج  میشه . 

    

   خدا میدونه الان که شما دارید با بچه ها دوره ی ورود به سرزمین لاغرها رو انجام میدید چقدر آگاهی در همون متنهایی که به عنوان شاگرد در سایت گذاشتید  هست که حتی اگه کسی خودش  دوره رو شروع نکنه با خوندن تمارین شما به کلی آگاهی میتونه برسه و فرمولهای لاغری ذهنش جان تازه ای به خودشون بگیره . 

   ازتون سپاسگزارم استاد . 

    

   گام ۳ : 

   🔴نتیجه ی قرصها و رژیمها و دمنوشها موقت هست . مدتی نتیجه میده اما دوباره بر میگرده . 

   🔴اما ادامه ی رژیم ممکن نیست و نتیجه حفظ نمیشود . نتایج نسبی هست اما مسیر رژیم را نمیتوان همواره حفظ کرد .

    

   🔴چرا چاق شدن برای ما آسان است اما لاغر شدن سخت ؟ ✔پاسخ در ذهن و قدرت ذهن ماست . مشکل ما در کاهش وزن وچیزی در ذهن ماست که باید تغییر کند . 

   🔴ما در مسیر لاغری با ذهن یادمیگیریم که ذهنمان را برای لاغر شدن و لاغر ماندن هدایت کنیم .

   🔴شاید زمانش نسبت به سایر روشها بیشتر باشه اما در عوض نتیجه ی آن ماندگاره . مگر اینکه از چیزی که یاد گرفتیم استفاده نکنیم .  

   🌺🌺🌺🌺نکته ی مهم ما باید از چیزهایی که داریم قدم به قدم یاد میگیریم در طول روز استفاده کنیم 🌺🌺🌺🌺

   🔴روشهای لاغری مثل رژیم و بالا بردن فعالیت روزانه ..‌‌. فقط جسم را تحت فشار قرار می دهد .

    

   چرا انجام این دو کار برای ما سخت بود ؟ چون 

   🔵اقدام فیزیکی من برای کاهش وزن با اقدام ذهنم همسو نبوده .

   🔵من تصمیم به لاغری داشتم و اقدام میکردم از یک روشی برای لاغری استفاده کنم اما ذهن من همچین تصمیمی نداشت . ذهنم طبق روال گذشته کماکان منو تشویش به پرخوری می کرد . منو هدایت میکرد به سمت غذا و کار خودشو داشت طی میکرد اما من بودم که میخواستم لاغر بشم و در اصل داشتم با ذهنم مبارزه می کردم .برای همین بود که هر چقدر از زمان رژیم بیشتر میگذشت پرخاشگری و خستگی ما بیشتر میشد و در نهایت هم رها میکردم .

    

   ❣هر فعالیت که ما انجام میدیم فرمانهاش از مغز صادر میشه و مغز ما تحت تاثیر ذهن ماست . وقتی ذهن ما برای چاق شدن برنامه ریزی شده باشه مطمئنا فرمانهایی که مغز ما به اعضای بدن ما صادر می کنه در جهت چاق شدن و چاقتر شدنه .

    

   🔴حالتهای ناراحتی و افسردگی از چاقی خیلی تنوع داره و رفتارهای اشتباه غذایی خیلی متنوعه و ما خیلیهاش رو تجربه کردیم . مثلا میخوریم ناراحت میشیم . تصمیم میگیریم نخوریم اما به موقعش نمیتونیم تصمیممون رو عملی کنیم و میخوریم و ناراحت میشیم ‌ .

    ↩↩↩↩هربار که ما از تصمیم غذایی خودمون ناراحت میشیم و یاعصبانی بشیم خودمون رو سرزنش می کنیم  داریم خودمون رو ضعیفتر میکنیم و دفعات بعد بازم این کارو تکرار میکنیم . ↪↪↪

   ❌❌❌❌❌یعنی ما با سرزنش کردن خودمون رو ضعیفتر و چاقی رو قویتر می کنیم و احساس ناتوانی در راه لاغر شدن پیدا می کنیم .❌❌❌❌❌

   🔵در لاغری با ذهن ما اول به ذهن یاد میدیم چاقی یعنی چی ؟

   چاقی چه مسائلی رو به دنبال داره ؟

   چاقی چه مشکلاتی رو به همراه داره ؟

   لاغری چه مزایایی داره ؟

   لاغری چه نتایج خوبی برای ما داره ؟ و سپس مسیر لاغری رو بهش یاد میدیم .

   چاقی آموزش دیدنیه ارثی نیست . ما چاقی رو یاد گرفتیم . سالها داریم فرمولهای چاق شدن رو زندگی می کنیم و نتیجه ی آموزشهای چاقی جسم و وزنیه که الان داریم .

   اما نقطه امیدواره کننده اینه که ذهن ما میتونه بارها آموزش ببینه . مثل موسیقی نقاشی رانندگی .

    

   💠لاغر شدن رو هم میشه آموزش دید .

    

   💠برای یادگیری لاغری با ذهن باید اصول کار کردن و تسلط داشتن بر ذهن رو یاد گرفت .

    

   🔰هر روشی هر توصیه ای برای لاغر شدن به ما شد و زمان و مقدار به ما داده شد این روش صد درصد دروغه و این روش نمیتونه مارو به لاغری برسونه . 

   ❣❣❣❣❣لاغر شدن و لاغر موندن زمان و مقدار نداره . ❣❣❣❣❣

   ⚘⚘⚘⚘⚘ما هرگز تصمیم نگرفتیم در یک ماه یا یک سال  چقدر چاق شویم پس هرگز هم نمیتوانیم بگوییم در فلان زمان انقدر لاغر شویم .⚘⚘⚘⚘⚘⚘

    

   نکته ی بسیار بسیار مهم فایل دقیقا همین بود. 👆/p> 

   🔵تنها راه برای لاغر شدن یادگیری لاغریست .🔵

    

   🔵هیچ راه دیگری ندارد .

    

   🔵هیچ راه سریع دیگری ندارد .

    

   🔵هر روشی برای لاغر شدن به ما پیشنهاد داده شد و زمان و مقدار رو مشخص کرد این روش صد در صد اشتباه و دروغه .

    

   🔵اصلا چاق شدن و لاغر شدن زمان و مقدار نداره .

    

   🔵هیچ کدوم از ما برای چاق شدن تصمیم نگرفتیم که مثلا در یک سال چند کیلو چاق بشیم .

    

   🔵 علت بالا رفتن دوباره ی وزن بعد از رها کردن مسیرهای کاهش وزن قبلی (رژیم دمنوش ورزش و…)به این دلیل بود که ما فقط روی جسم برنامه داشتیم اما هیچ برنامه ای روی ذهن برای لاغر شدن نداشتیم و ذهن ما باز داشت برنامه های چاق کننده ی خودشو تکرار میکرد . ما فقط به جسم فشار می آوردیم گرچه موفق میشدیم اما مساله اینست که پایگاه رهبری جسم ما ذهن ماست و ذهن ماست که بر مغز ما تاثیر میزاره و رفتار مارو کنترل میکنه .

    

   🔵ذهن ما باید سیر شود . اما غذای ذهن فیزیکی نیست. ما با تکرار و تمرین و مطالعه ی آگاهیهای لاغر کننده به ذهن خود غذای لاغری میدهیم و او را سیر می کنیم .

    

   🔵ما انسان ناتوانی نیستیم . فقط مسیر را اشتباه انتخاب کرده بودیم .

    

   🔵 ما با هر توان قدرت و انگیزه در مسیر اشتباه حرکت کنیم مطمئنا به مقصد نمیرسیم ؛ درعوض اگر با هر سرعتی حتی اگر خیلی کند در مسیر صحیح حرکت کنیم به هدف میرسیم .🌺🌺🌺 تفاوت رسیدن یا نرسیدن  به مقصد در تلاش و کوشش نیست تفاوت  در انتخاب مسیره .🌺🌺🌺

    

   🔵هرباری که از لاغر شدنمان نتیجه نگیریم متاسفانه بر بار سنگین چاقی اضافه میشه و چاقی در وجود ما بزرگتر میشه و ما خودمون رو در راه لاغر شدن ناتوان تر میبینیم .

    

   🔵 شرط اصلی آموختن لاغری علاقه است . علاقه ی ما به لاغر شدن و یادگیری مسیر لاغری باعث میشه ما در  پیگیری آموزشها استمرار داشته باشیم .

   🔵 کسی که رویای لاغری داره باید برنامه هایی که استاد برامون در نظر گرفته ، فایلهای صوتی متنها و تمریناتی که برای هر گام در نظر گرفتن رو هرروز با شور و اشتیاق عالی انجام بده ‌.

   🔵باید هر روز یک قدم در راه لاغری برداره .🔵

    

   🔵 قدمهای مسیر لاغری با ذهن فیزیکی نیست . سختی نداره دوندگی نداره  محرومیت غذایی نداره آموزش ذهنیه از طریق فایل گوش دادن و نوشتن و تمرین کردن و تکرار کردن و یادگرفتن هست .

   🔵ما در دانشگاه لاغری ثبت نام کرده ایم . ➰➰➰

    

    🔵هر روز باید ۴۵ دقیقه تا یک ساعت برای فایلها و تمرینات وقت بزاریم . ساعتش مهم نیست هر زمان که خودمون دوست داشتیم .

    

   🔵 لاغر شدن باید خیلی آسون باشه .

   ❌❌❌❌هر جا دیدیم در مسیر لاغر شدن داره بهمون سخت میگذره بدونیم داریم مسیر رو اشتباه میریم . چون هیچ کدوم از ما برای چاقی زحمت نکشیدیم . ❌❌❌❌

    

   🔴به اندازه ای که در آموزشهای ذهنمون خوب رفتار کنیم ؛ خوب عمل کنیم ؛ وزن و سایز ما با ذهن ما متعادل می شود .

    

   🔴از شگفتیهای دوره ی لاغری با ذهن اینه که نتایج گسترده ای در زندگی ما ایجاد میکنه .

    

   🔴 وقتی ما یادبگیریم چگونه با ذهنمان رفتار کنیم ؛ چگونه بهش آموزش بدیم ؛ چگونه ذهنمون رو برنامه ریزی کنیم ؛ مطمئنا در افزایش اعتماد به نفس ، شادی ، احساس خوب و توانمندی ما تاثیر مثبت میزاره .

    

   🔴لاغر شدن به معنای زندگی دوباره است . به معنای تولد دوباره است .🔴یکی از مسائلی که چاقی برای ماداره اینه که مقدار وزنی که اضافه داریم شاید روی جسم ما ده کیلو بیست کیلو سی کیلو چهل کیلو اضافه وزن وجود داشته باشه اما جسم  ما داره کار خودشو انجام میده . بدن ما توانایی عمل کردن با اضافه وزن رو داره شاید بعدها با مشکلاتی مواجه بشیم ولی الان داریم زندگیمون رو می کنیم ؛  

    

   اما نکته ی مهم اینه که👈اضافه وزن تاثیری صدها برابر روی اعصاب و روان ما داره . اضافه وزن در زندگی ما محدودیت به وجود میاره . اعتماد به نفس مارو خورد میکنه . تواناییهامون رو از بین میبره .

    

   🔴پس خیلی لازمه  برای تغییر کردن اقدام کنیم .

    

    🔴 ضروریه اول به خاطر خودمون و بعد به خاطر آینده ی فرزندانمون لاغر شدن رو یاد بگیریم .نیازی به آموزش به فرزندانمون نیست . خودمون یاد بگیریم فرزندان ما خودبخود از ما یاد میگیرن . اونها از ما الگو میگیرن .

    

    🌷تاثیرات لاغری با ذهن فقط برای خودمان نیست برای سایر اعضای خانواده است .

    

   🌷اشتیاق زندگی دوباره رو در خودمون زنده کنیم .

    

   🌷 باشنیدن این صبحتها اشتیاق ما برای متناسب شدن بیشتر میشه .

    

   🌷 لاغر شدن خیلی ساده است اگر از مسیر صحیح حرکت رو شروع کنیم و استمرار داشته باشیم .

    

   🌷 همه ی ما به اندازه ی سالهای عمرمون برای چاق شدن استمرار داشتیم ؛ در تمام دفعاتی که از روشهای مختلف میخواستیم لاغر بشیم در واقع بر چاقی استمرار داشتیم . درسته تلاش میکردیم لاغر بشیم اما نتیجه چی بود ؟ نتیجه چاقی بود .

    

   ❣ما استمرار داشتیم در چاقی چرا استمرار داشتیم چون فرمولهاش در ذهن نوشته شده و وقتی فرمولها نوشته بشه ناخوداگاه انجام میشه .

    

   ❣ما خیلی وقتها بسیاری از مهارتهامون رو بدون فکر کردن انجام میدیم مثل آشپزی رانندگی جدول ضرب و .‌.. چون فرمولهاش در ناخوداگاه ذهن ما ذخیره شده و بدو اینکه ما تصمیم بگیریم از اونها استفاده می کنیم .

    

   ❣ چاقی هم یه سری فرموله در ذهن ما ذخیره شده بدون اینکه ما بخوایم و حتی بهش فکر کنیم که اینها فرمولهای چاقیه داریم ازش استفاده می کنیم .

    

   ❣ ما می تونیم فرمولهای لاغری رو به ذهنمون آموزش بدیم ؛ به ناخوداگاهمون بسپریمشون و بدون اینکه تلاش خاصی بکنیم ؛ به سمت لاغر شدن هدایت بشیم .

   ❣ همانطور که ما بدون اینکه سعی کرده باشیم تونسته باشیم چاق بشیم همانطور هم اگر از مسیر درست ( مسیر یادگیری)حرکت کنیم بدون اینکه زحمت آنچنانی بکشیم عرق بریزیم سختی بکشیم میتونیم لاغر بشیم .

   ✅✅✔✔ ↩↩↩↩تنها رمز کار آموزش دادن لاغری به ذهنمونه
   .✅✅✔✔↪↪↪↪

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 46 از 10 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/02/31 15:57
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 202 کلمه

    سلام فاطمه عزیز
    از اینکه بعد از چند روز سفر کردن به سرزمین لاغرها برگشتید خوشحالم
    در قرآن از کلام خدا بارها می شنویم:
    ایمان و عمل صالح
    ایمان رو در آیه های مختلف تعریف کرده
    ایمان: فردی که نه ترس دارد ونه غم
    ایمان: فردی که در انجام کارها به خدا پناه می برد
    و تعریف های مشابهی از ایمان داریم
    اما در مورد عمل صالح تعریف مشخصی وجود نداره
    به این دلیل که نتیجه ایمان خودبخود عمل صالحه
    ایمان باید تعریف بشه که مشخص بشه یعنی چی
    اما عمل صالح نیاز به تعریف نداره چون وقتی ایمان شکل بگیره هر عملی عمل صالحه
    وقتی شما به توانایی خودت در لاغر شدن و تغییر کردن ایمان آوردی هر عملی از شما سربزنه عمل صالحه
    نوشته های شما عمل صالحه چون باعث گسترش حال خوب در خودت و دیگران میشه
    عمل صالح از نظر من عملی است که اول در فرد عمل کننده و سچس در افراد تحت تاثیر عمل احساس خوب ایجاد میکنه
    خدا رو شکر میکنم که صالحان به سرزمین لاغرها هدایت میشوند
    صالحان افرادی هستند که به خود و توانایی خود ایمان دارند، هدایت الله را باور کرده و در مسیر هدایت شده حرکت می کنند و علاوه بر اینکه احساس خوب در خود ایجاد می کنند باعث ایجاد احساس خوب در دیگران می شوند.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 20 از 4 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/02/31 21:00
     مدت عضویت: 815 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 204 کلمه

     سلام استاد گرامی . 

      

     چو عُمرم مدتی با گُل گذر کرد 

     کمال همنشین در من اثر کرد 

     وگرنه من همان خاکم که هستم . 

      

     استاد بنده هرچی دارم از آموزشهای شماست . تمام این احساس خوب در وجود شماست و ما اول از هدایت خداوند و بعد هم از همنشین شدن با شما به این همه احساس خوب رسیدیم . 

     وگرنه که اگر به خودمون بود و افکار منفی ها و حالهای بد خدا میدونه تا الان چه سرنوشتی برای خودمون رقم زده بودیم . خدارو بابت این هدایت بارها شکرگزارم . 

      

     و از شما بی نهایت سپاسگزارم که همواره با رویی گشاده از تمام بچه ها استقبال می کنید و ما رو به سمت عمل صالح ترغیب میفرمایید و چقدر عالی فرمودید وقتی انسان در مسیر ایمان هست همه ی اعمالی که از او سر میزنه صالحه و چه از این زیباتر که ما به لطف خداوند و از همنشینی با شما استادی که خودتون هم از صالحین هستید تاثیر گرفتیم و ما هم به شما پیوستیم . چه افتخاری از این بالاتر . خدایا سپاسگزارتم . استاد ازتون بی نهایت ممنونم . 

      

      

      و همچنین  متشکرم  از استقبال گرمتون از بازگشتم  . خوشحال شدم بابت پیام عالیتون . عمرتون جاویدان . بهترینها رو براتون آرزو دارم .  شادیهاتون روزافزون . 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      1400/03/01 19:35
      مدت عضویت: 508 روز
      اندازه متن
      محتوای دیدگاه: 135 کلمه

      خانم فاطمه سادات عزیز سلام  امیدوارم  حالت عالی باشه و از هر جهت  رو به راه  .منم خیلی خوشحالم که برگشتی .

      می خواستم اگه ممکنه  دیدگاه منو از فایل  ۲۷ چهارشنبه هفته سوم  بخونی  و نظرتو برام بفرستی …حتما  حوصله  داشته باشی تا آخرش بخونی  و پیش بینی خودتو  از نتیجه تمرینم برام بفرستی  ..دوسه روز روی این دیدگاه فکر کردم تا بالاخره امروز نوشتمش . 

      چون قراره این دیدگاه ۲۱ روز هر روز خونده و تجسم بشه  از روی  تایید شده اش در دفترم شرح ایستگاههای تناسب رو باز نویسی می کنم  کنار میثاق نامه ام .

      قراره طبق توصیه استاد  تاثیر تناسب اندام خودمو در سایر جنبه های زندگی در دیدگاه جداگانه بنویسم . ولی منظورم دیدگاه شرح ایستگاهها هست که  خواهش دارم  بخونی

      خیلی دوستت دارم 💝💝💝

      و‌متشکرم از لطف و مهربونیت

      دست حق به همراهت …

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       1400/03/03 15:03
       مدت عضویت: 815 روز
       اندازه متن
       محتوای دیدگاه: 28 کلمه

       سلام لطف دارید  شهربانو جان . چشم میخونم  من دارم اینجا درس پس میدم ‌ و قطعا من هم از شما دوستان عزیزم کلی چیز یاد میگیرم . 

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       1400/03/03 15:08
       مدت عضویت: 815 روز
       اندازه متن
       محتوای دیدگاه: 56 کلمه

       سلام شما لطف دارید شهربانو جان چشم مطالعه میکنم و نظرم رو به عنوان همکلاسی میگم . چون ما همگی داریم از هم می آموزیم و بنده هم فرقی با شما ندارم . قطعا اون چیزی که ذهن شما شما رو به سمتش هدایت کرده بهترین راه هست و بهترین نتایج رو براتون به ارمغان میاره 

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
        1400/03/04 12:58
        مدت عضویت: 508 روز
        اندازه متن
        محتوای دیدگاه: 11 کلمه

         قربون  محبت  و صفای شما بانوی عزیز 

        موفق و موید باشید .🥰🥰💝💝💝💝💝💝💝💝💝

        برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
        امتیاز: 0 از 0 رأی
        افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
         1400/03/06 07:55
         مدت عضویت: 815 روز
         اندازه متن
         محتوای دیدگاه: 8 کلمه

         زنده باشید شهربانوجان و برقرار در مسیر تناسب 

         برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
         امتیاز: 0 از 0 رأی
         افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    1400/02/31 22:20
    مدت عضویت: 271 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 12 کلمه

    سلام خانم سادات عزیزممنون از نظرات خوب وزیباتون 

    (این بخش حذف شد)

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/03/03 15:10
     مدت عضویت: 815 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 8 کلمه

     سلام عزیزم ممنونم از شما و نگاه زیباتون 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    1400/03/01 00:53
    مدت عضویت: 493 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 22 کلمه

    سلام فاطمه جان من عاشق نوشته های شما هستم از بدو ورودم کامنتهاتون میخونم.و باورهاشو یادداشت میکنم خیلی از کامنتهاتون لذت میبرم 

    به امید الله یکتا منتظر عکس شگفتی سازم باشید

     

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/03/03 15:15
     مدت عضویت: 815 روز
     اندازه متن
     همیار لاغری
     محتوای دیدگاه: 130 کلمه

     سلام لیلی جان شگفتی ساز شدن واقعا یکی از نتایج اولیه ی این مسیر هست و خدا میدونه ما قراره با این آموزشها چه نتایج و سرنوشتهای زیبایی رو برای خودمون رقم بزنیم . ما فقط باید یاد بگیریم . هر چی بیشتر تکرار و تمرین کنیم ذهن ما بیشتر تغییر می کنه . اصلا بینظیره این حرکت . وقتی استمرار بدیم نتایج عالی به دستمون میرسه . خیلی خوشحالم از این همه ایمانی که در شما نسبت به این روش میبینم . چون به فرمایش استاد وقتی ایمان باشه هر عملی که از انسان سر میزنه عمل صالحه و به گفته ی خواهرم عمل صالح عکس العمل ایمانه . وقتی به یه چیزی ایمان داری نتیجه گرفتن عکس العمل اون ایمانه و قطعا به سمت ما جذب میشه ‌ 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    1400/03/01 17:15
    مدت عضویت: 815 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 8 کلمه

    ببخشید اصلاح میکنم این گام ۲ هست . 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   tahahydary607@Emil.com
   1400/02/30 07:35
   مدت عضویت: 220 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 115 کلمه

   باسلام و درود به استاد عزیز ودوستان خوبم از وقتی که خودمو شناختم چاق بودم از همون بچگی و این چاقی وحس بد همیشه همراه من بود و از هر راهی استفاده می‌کردم که از من جدا بشه اما افسوس که همه راههابعد از تحمل وسختی گرفتن رژیم های سخت بعد از مدت کوتاهی دوباره به شکست منتهی میشد و باز روز از نو روزی اما از وقتی که با سایت بی نظیر تناسب فکری آشنا شدم با اراده و استمرار در انجام تمرینات قدم در این را گذاشتم وتمام مسئولیت چاقی خودمو می‌پذیرم وبا امید بخدا تا رسیدن به هدفم که تناسب اندام هستش قدم بر میدارم با تشکر از استاد ودوستان شگفتی ساز 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   saberehsadat@gmail.com
   1400/02/29 19:55
   مدت عضویت: 260 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 891 کلمه

   با سلام

   گام ۲ . من قدم در این مسیر لاغری گذاشتم تا لاغری را بیاموزم . تا یاد بگیرم که ذهنم را از قید و بند خیلی چیزها رها کنم یاد بگیرم تا خودم ذهنم را طبق برنامه ها و کدهای صحیحی که از آدمهای درستی (چون استاد عطار روشن که دستانی از دستان خداوند هستند )  می شنیدم ،  از نو بنویسم . خدایا شکرت من در این گام هم جوانه ی لاغریم را به وسیله ی باورهای صحیح آبیاری میکنم .

   خب ما زبان چاقی را خوب بلدیم چون از بچگی  ذهن ما طبق یکسری باورای غلط کد نویسی شد و با آشکار شدن چاقی  ما مجبور شدیم برای رهایی از شر این چاقی به راههای جسمی مختلفی پناه ببریم  که شاید برای مدتی جوابگوی ما بودن اما چون ذهن ما هنوز چاق بود و تمام کدها و فرمولها یش بر اساس باورهای چاق کنندگی نوشته شده بود ناخودآگاه جسم به حالت قبلی باز میگشت . اما در لاغری با ذهن ما آمده ایم اصولی و برای همیشه کار  را تمام کنیم و در واقع ذهنمان را از نو تربیت کنیم ، و از پایه و اساس فرمولهای چاقی را ریشه کن و جای آن باورهای صحیح لاغری را بنویسیم

   اینجاست که باید برای لاغری هم یکسری اموزش ببینیم همانطور که برای چاق شدنمان حتی از دوره ی جنینی یکسری اطلاعات نادرست توسط والدین  در ذهن ما نشست و ما کم کم.  در این امر استاد شدیم و حالالاغری با ذهن این اطلاعات صحیح و درست را در اختیار ما میگذارد تا در لاغری هم استاد شویم .

   خب چون درون ذهن ما یکسری اطلاعات غلط که منجر به چاقی ما شد هست باید برای ریشه کن کردن این اطلاعات آرام ارام  با استاد که خبره ی این کار شدند همراه بشیم و از اموزشهای ایشون برای اموختن و یادگیری و پیشرفت استفاده کنیم گام به گام و آرام

   و از طرفی باید از این باورها و اطلاعات صحیح به خوبی مراقبت کنیم چون ذهن ما هنوز به مرحله مهارت نرسیده ، ما با کنترل ورودیها ی نا صحیح  که مرتب از جاهای مختلف بر ما وارد میشه  و از طرفی با ورودیهای درست لاغری میتوانیم روزبروز در یادگیری موفق و موفق تر بشویم

   وقتی ما تصمیم قاطع گرفتیم که از طریق ذهن لاغر بشیم و با روشی کاملا درست و صحیح این کار را انجام بدیم باید بر تعهدمون   پایپند باشیم باید با ایمان و اعتماد کامل از جوانه های لاغری که هر لحظه در حال رشد هستند کاملا مراقبت کنیم که خدای ناکرده تحت تاثیر عوامل و باورای ناصحیح قبلی شکسته نشوند ما برای همین تعهد دادیم ، و من باز هم اینجا متعهد میشوم  و سوگند یاد میکنم هر روز و هرروز با اطلاعات درست لاغری جوانه ام را آبیاری کنم و از ورود هر گونه آفت به جوانه ام جلوگیری کنم .

    از طرفی ما باید کاملا توجه داشته باشیم  که  عجله در یادگیری هیچ نقشی نداره و اگر ما دچار این فرایند بشویم قطعا چیزی جز شکست و حال و احساس بد عایدمان نمی شود مگر ما برای چاقی زمان گذاشتیم مگر ما اصلا متوجه شدیم کی چاق شدیم خب چرا باید برای لاغری عجول باشیم که صد درصد اشتباه است و کسانی که به ما وعده های این چنینی میدهند  فقط قصد تبلیغ کالاها و بدست آوردن مبلغ هنگفتی پول را دارند  

   دقیقا مثل کلاس های کنکور. که به دانش آموزان وعده قبولی کنکور در یکماه یا یک زمان محدود را میدهند .وقتی دانش آموزی در طی ۴ سال درس خواندن در دبیرستان هیچ آگاهی از درس ها ندارد چگونه می توان توقع داشت در عرض یکماه یا … به چنان مهارتی دست یابد که نفر اول کنکور شود

   همانطور که این مسئله کاملا بعید و دور از ذهن است  برای لاغر شدن هم دقیقا صدق میکند ، از طرفی هر چیزی که حال و احساس مارا بد و خراب میکند اصلا درست نیست  که عجله هم یکی از همین موارد است کسی که در تله عجله می افتد دائما مجبور به چک کردن خود از طرق مختلف است

   یا جلوی آینه است ، یا روی ترازو ، یا در حال عکس گرفتن و انداز ، بر انداز کردن خودش و وقتی میبینه داره به آن زمان موعود نزدیک میشه و هیچ اتفاقی هنوز نیفتاده دچار استرس و حال و احساس بد می شود و چون حال و احساس ما همان جی پی اس ماست یعنی  اگر خوب باشد قطعا ما در مسیر درست هستیم و اگر بد باشد در مسیر اشتباه

   خب این حال بدی که از عجله کردن در ما ایجاد شده دقیقا نشون میده که ما راه و مسیر را اشتباه می رویم .

   ما باید تمام این انرژی ها و افکار را صرف یادگیری با اصول  لاغری کرده و با تمام ذوق و شوق علاقه ی مان در مسیر درست بکار بگیریم  

   قدمهایی حتی کوچک اما مستمر باید یقین داشته باشیم با تمرین و تکرار این اصول درست  ، این فرمولهایی که از نو نوشته ایم لاغری زیبایی در انتظار ماست این لاغری صحیح همان تولد دوباره ی ما به حساب می آید . زندگی سراسر شوق و احساس خوب دقیقا مثل آدمی که در حال یادگیری مهارتی جدید است  .

   این کدها ی درست و این تغذیه ی صحیح لاغری برای ذهن ان توانمندی ذهن را که طی سالهای چاقی از بین رفته بود را از نو باز میگرداند و ما به جایگاهی میرسیم که میتوانیم فریاد بزنیم :🎤🎤🎤ذهن من میتواند همانگونه که در کارهای دیگر مهارت  و قدرت دارد  به راحتی و آسانی قدرت لاغر کردن مرا هم دارد . ذهن من در لاغری هم توانمند و قدرتمند است

   خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   amirrezahafezi6@gmajl.com
   1400/02/24 15:10
   مدت عضویت: 201 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 95 کلمه

   سلام استاد گرامی منم به بهانه سپاس از شما مینویسم که صحبتهای شما در مورد من هم صدق میکند من تحت نظر متخصص تغذیه مدتی بودم وچند کیلو کم کردم ودوباره برگشتم بعد به سمت قرصهایرچربی سوز سنتی رفتم وچون هزینه زیادی دادم فکر میکردم که ده کیلویی که کم کردم اصلا برنمیگردم ولی برگشت ورژیمهای مختلف از رژیم تک خوری گرفته تا گیاه خواری وغیره والان اطمینان دارم روش لاغری با ذهن بهترین روش انشاالله که در گامهای بعدی ودر کنار شما بتونم با نتایج عالی وغیر قابل برگشت برسم ممنونم در پناه حق

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/15 09:56
   مدت عضویت: 415 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 254 کلمه

   سلام

   می خوام به همه دوستان این اطمینان رو بدم که لاغر شدن و لاغر موندن واقعا ساده ترین کار دنیاست. من هیچ دوره ای از زندگیم چاق نبودم. حتی بعد از زایمان سریع به وزن ایده آلم برگشتم. اما یکی دو ساله که ذهنیت غلطی در من شکل گرفت و باورهای لاغریم رو گم کردم. به همین خاطر 6-5 کیلو وزنم زیاد شد. این وسط راه های غلطی رفتم: ورزش برای لاغر شدن، پیاده رو برای لاغر شدن، کم خوردن برای لاغر شدن، حتی دمنوش لاغری!!!! گرچه من ورزش و پیاده روی و کم خوردن رو قبلا هم داشتم اما این بار با فشار و استرس و برای لاغر شدن انجامشون می دادم و هر بار 2-3 کیلوگرم وزنم کم می شد ولی باز برمی گشت سر جای اولش! چند ماه پیش دو باره به خودم اومدم و چند تا روش ذهنی رو امتحان کردم چون مطمئن شده بودم مشکل از ذهن منه. فهمیدم که ذهن من دیگه مثل قبل نیست! با تمرین و لذت از کارهایی که انجام می دادم 3 کیلوگرم از وزنم کم شد و تصمیم گرفتم بیام پیش استاد بزرگ! و جالبه که دیدم من حدود 7 ماه پیش اومدم و عضو سایت شدم اما بازم به خاطر اون باورهای غلطی که داشتم از مسیر جا موندم.  حالا بدون فکر کردن به گذشته اینجام تا متعهدانه مسیر رو پیش برم و  با آرامش و  لذت به وزن ایده آل و اندام متناسب خودم برگردم. مطمئن هستم این مسیر بهترین  و امن ترین مسیره! 

   برای همه اندامی متناسب همراه با سلامتی آرزومندم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/13 18:39
   مدت عضویت: 223 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,437 کلمه

   سلام به همه دوستاي گلم

   ▪️گام دوم:

   قسمت اول توضيحات استاد اين بود كه بارها روشهاي مختلفي براي لاغري انتخاب كردن و تا حدودي موفق بودن اما بعد مدتي خسته شدن و تحت فشار ذهن روش رو رها و بالطبع چاق شدند.

   اين تجربه ي مشتركي هست كه همه ي ما داشتيم و اگر بخواييم به گذشته برگرديم موردهاي زيادي براي مثال زدن داريم.

   پروسه و گردونه ي بي انتهاي چاقي و اضافه وزن من شامل سه مرحله بود.

   مرحله ١)٧-١٨ سالگي

   اين مرحله تمام اطلاعات و آگاهي من بر پايه ي اطلاعات مادرم و خونوادم بودن.من تو اين رِنج سني علاقه ي زيادي هم به صحبت در موردچاقي و پيدا كردن روشهاي لاغري نبودم.ذهن من درگير مسائل مهمتري از چاقي بود و كمي توپر بودن من از هم سن و سالهام ،تاثير زيادي روي نحوه ي خوردن من يا عادات امروزه ي من نداشتن.

   من ريزه خواري نداشتم.علاقه ي متوسطي به تنقلات داشتم و درگيري ذهني من درس و مسائل خونوادگيمون بود و به اين دليل اضافه وزن خاصي نداشتم.

   مرحله ٢)١٨-٢٩ سالگي

   تمام چالش من و امتحان ٨٠% از روشهاي لاغري من تو اين دهه از زندگي من صورت گرفت.مدرسه تموم شده بود و وارد دانشگاه شدم وخواه ناخواه مورد توجه جنس مخالف موضوع اضافه وزن من بارزتر شد و منو به نگراني انداخت.اينجا بود كه من راههاي لاغريم رو به طرز كاملا حرفه اي و جدي شروع كردم.

   ١٨-٢١ سالگي (وزن ٧٨ )امتحان رژيم با متخصص تغذيه و ورزش نتيجه = نا اميدي از رژيم غذايي و ورزش در نتيجه چاقي بيشتر

   ٢١-٢٣ سالگي تلاش مجدد متخصص تغذيه همراه با داروها و پودرهاي لاغري تجويز شده توسط پزشك نتيجه =١٥ كيلو كاهش وزن ووزن گيري مجدد در عرض ٣ ماه

   ٢٤ سالگي تلاش مجدد توسط خودم و كم خوري و روزه متناوب گيري و كاهش ٢٠ كيلو در عرض ٣ ماه اين وزن بعد از ٦ ماه بعد آرومآروم بمن برگشت

   ٢٧ سالگي تلاش مجدد با حذف گوشت و پروتيين و گياه خواري و كاهش ٢٠ كيلوگرمي و رسيدن به مرز ٥٣ كيلوگرم اين وزن كمترين وزني بود كه من پيدا كردم و تا يكسال بعد حدود ١٤ كيلوگرم اون بمن برگشت

   ٢٨و٢٩ سالگي اوج افسردگي من از تلاشهاي بي وقفه جهت لاغري و رسيدن به وزن ٥٣ كيلوگرم بود.من متوجه شدم توي اين دو سال به خاطر فشار فوقالعاده شديدي كه روحا به خودم وارد ميكردم جهت لاغري ،يكسري عادات فوقالعاده زشت غذايي در من شكل گرفت.عاداتيكه هيچوقت قبل اونارو تجربه نكرده بودم و نميتونستم خودم رو كنترل كنم تا انجامشون ندم.من واقعا ضربه و نفرت فوقالعاده بالايي ازخودم داشتم و اين مسير لاغري من رو بي نهايت دشوار ميكرد.

   نخوردن طولاني مدت و بعد خوردن تا سر حد مرگ و حالت تهوع و منفجر شدن 😔من خودم رو تنبيه ميكردم من از خودم فوقالعاده تنفرداشتم و متاسفانه روز به روز چاق تر ميشدم

   دوستاي گلم اينا براي من خيلي خصوصي ان اما دلم ميخواد بنويسم هم ذهنم آروم ميشه هم شايد شما هم همچين عاداتي و احساسي داشتين و ما بيشتر به مسيري كه توش هستيم ايمان مياريم .

   عادت بد ديگه اي بعد عادت اول اين بود كه من به داروهاي ملين و قرص هاي ملين رو اوردم چون حالم واقعا بد ميشد و مجبور ميشدم مقدار خيلي زياد داروهاي ملين براي رهايي از فشار جسميم استفاده كنم.

   به دنبال اين دو عادت من تصميم جديدي گرفتم كه نخورم و فقط بجووم اما قورت ندم.😢😭من نميدونستم چرا اينكارو ميكردم اما اين بهمن تسكين ميداد چون هر چي ميخواستم ميخوردم اما قورت نميدادم و بيرون ميريختم و توي ذهنم اين طور فكر ميكردم من كالري به مصرف نرسوندم پس چاق نميشم(اما ميشدم)

   چه صدمه هايي كه موضوع كالري و ترس از اعداد بمن وارد نكرده.چقدر من ميترسيدم از اعداد از كالري ها از روغن از شيريني زندگيمن مملو بود از ترس ، نفرت از خود و ديگران،انزوا و افسردگي.

   ٢٩-٣٠ سالگي تصميم گرفتم خودم رو كاملا اصولي از اين كابوس نجات بدم.مربي خصوصي و تمرينات فوقالعاده سخت همراه با رژيم غذايي از سر نفرت از خود 😔(مشكل من از ابتدا همين تنفر بود نه چاقي)، انجام دادم و تا حدود زيادي با وجود اشتباه بودن ذهنيتم راجع به خودم و با وجود حاكم بودن تنفر از جسمم و خودم و همه چيم ،وزنم رو كم كردم و نسبتا آروم شدم.اما حرص و ولع خوردن،صداهاي نااميد كنندهي درونم از اينكه تو باز چاق ميشي اينكه تو هنوزم چاقي اينكه تو در مقابل غذا ضعيفي اينكه اگه يك روز تمرين نكني چاق ميشي اينكه… هزاران و هزاران افكار غلط ٢٤ ساعت شبانه روز حتي توي خوابم منو آزار ميداد. من بعد از رها كردن باشگاه و ورزشهاي طاقت فرساو عدم رعايت رژيمم كم كم به اضافه وزن سابقم برگشتم و روي عدد ٧٠ موندم.(تا به امروز)

   مرحله ٣)٣١ سالگيم : من توي اين سن به يك يقين رسيدم.

   استاد من توي اين سن مطمئن بودم مشكل جسمم نيست مشكل ذهنمه.

   تحقيقات من راجع به رفتارها و عادات غذاييم راجع به احساسهاي درونم راجع به تنفر از خود راجع به خداشناسي راجع به خودشناسي راجع به عشق به خود راجع به تنها موارد معنوي شروع شد.

   من توي اون سن شدت عادات بدم تا حد زيادي كاهش پيدا كرده بود چون شروع به قبول اين موضوع كردم كه من همين هستم و محكوم هستم كه قبول كنم كه وزنم تا اخر عمرم ٧٠ بمونه و تسليم.

   من واقعا خسته بودم خسته از تلاشهاي شبانه روزيم خسته از تنفرها و شكنجه هاي روحي و جسمي اينبار از در محبت به خودم واردشدم.

   اون زمان هنوز با سايت شما آشنا نبودم.

   من قانع شدم لباسهاي سايز ٣٨من تنم نميشه و من سايز ٤٢ هستم كه بايد خودمو همين كه هستم دوست داشته باشم.تمام لباسهاي سايز كوچيكم كه با عشق اونها تلاش ميكردم كه لاغر شم به خيريه بخشيدم و تمام كمد لباسم رو سايزهاي بزرگ خريدم.هنوز درونم فوقالعاده غمگين بودم اما به ناچار حقيقت تلخ چاقيم رو قبول كردم.درسته توي دلم ناراحت بودم اما حداقل از حس تنفرم كمتر شده بود.

   شروع به خوندن كتابهاي روانشناسي و گفتگوهاي موثر در رابطه با سلامت روح و عشق به خود كردم.

   اونها كمك زيادي بمن كردن كه بتونم آرامش نسبي روزانه اي داشته باشم اما ذهن من در حد اشباع پر بود از ترديد و تمام افكار منفي كه شما تصور كنين.

   من خودم رو تنها شكست خورده ي يك جنگ ١٤ سالهاي ميدونستم كه تنها براي كم كردن ١٥ كيلوگرم باختم.اين حس شكست و ذلت منو بي نهايت ضعيف توي چشم خودم ميديد كه با وجود اينكه من به فايلاهاي مثبت و روشني دهنده گوش ميكردم ولي اون حس همچنان حكمراني ميكرد.

   من يقين پيدا كرده بودم مشكل از ذهن منه اما هيچ منبع كامل و جامعي براي هدايتم نبود.

   خيلي خسته بودم استاد، واقعا هنوز نميتونستم قبول كنم كه باختم و وزن آرزوهاي من تنها در غالب يك تصوير و عدد توي خاطراتم خواهد بود.

   ديگه سرچ نميكردم لاغري در ١٠ روز

   ديگه نمينوشتم چگونه سريع لاغر شويم؟

   ديگه هيچ پيج لاغري رو فالوو نميكردم

   چون ايمانم به همه ي اينها رو از دست داده بودم و ميدونستم من مشكل از ذهنم و فكرم و ارادم و فرمانهاي مغزمه.

   يك روز كه خسته از افكارم و دنبال كورسوي اميدي براي تنها تجربه ي يك بار ديگه ي لاغري بودم تايپ كردم :

   “خدايا تنها آرزويم لاغري ست”

   اولين سايت سايته تناسب فكري بود.

   من بي توجه به اسم سايت كليك كردم و نوشته اي در مورد لاغري با ذهن بود 😊

   مثل تشنه اي كه آب پيدا كرده باشه تا آخرشو خوندم

   اين فقط يه متن كوچيك روانشناسي نبود

   نه اين تبليغم نبود

   ويديو داشت وويس داشت اين پيج منوو داشت و كلي مطالب دسته بندي شده ي ديگه داشت

   من هميشه دنبال يه گروه از كسايي بودم كه درد منو بفهمن تا شايد اونا كمكم كنن

   اين پيج تازه كلي آدم از جنس من داشت 

   صاحب پيج خيلي زميني و مهربون بود و حرفاش شد آبي كه روي آتيش دل من ريخته شد و من بعد سالها خودم رو به اينجا سپردم .

   من تمرينارو اوايل انجام نميدادم فقط همه ي فايلارو گوش ميكردم روزي ٥ تا 😔آخه من خيلي خوشحال بودم

   من ميدونستم كه جوابي توي فايل آخر نيست فقط چون تشنه ي اين حرفا بودم هر چي بيشتر گوش ميكردم آروم ميشدم

   من توي فايلا دنبال اين نيستم چجور لاغر شم

   من به عشق حرفايي كه در به در دنبالش بودم ميام گوش ميدم

   تازه شروع كردم به مسير گام به گام لاغري

   تازه شروع كردم به نوشتن و تمرينات

   همه اينارو به عشق مينويسم تنها مينويسم چون آروم ميشم

   چون ميخوام همه ي اون فرشته هاي مهربوني كه اينجان اونام بخونن

   اخه ماها كه اينجاييم هممون خيلي روحا اذيت شديم واسه اين من همرو اينجا دوست دارم چون تنها عشق و محبته كه به ما كمك خواهدكرد به آرامش ذهني و جسمي برسيم.

   استاد من مينويسم هر روز تا يك ذره هم شده به سهم خودم بگم مرسي بگم ممنون بگم خسته نباشين بگم خدا قوت.

   دوستاي گلم شمام بنويسين من نوشته هاتونو ميخونم.من براي هممون دعا ميكنم تا دلامون آروم وبي كينه مثل روز اول تولدمون سفيدوروشن باشه.

   با عشق

   الهام ❤️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 21 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آرمیتا صدیقی
    1400/05/01 18:13
    مدت عضویت: 133 روز
    اندازه متن
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 87 کلمه

    سلام دوست عزیزم.به به به این متن

    به به به این همه شباهت که به هم دیگه داشتیم..

    منم دقیقا انجام میدم تا احساس ارامش کنم،چون هیچ مدال طلایی توی وزن موردعلاقمون منتظر ما نیست که بیاد بره توی گردنمون! فقط عشق و آرامشه..

    بارها به خودم میگم که من وزن ۵۳(مثل شما) رو نمیخوام.بلکه من عشق و ارامش و شادی و تناسب رو باهم دیگه میخوام..

    اگه بهم بگن تورو متناسب میکنیم ولی شاوی و ارامش رو ازت میگیریم صد سااال نمیخوامش..

    دوستم خیلی متنت قشنگ بود.خوشحالم که هم قدم هستیم.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   abolhasanefarzane1@gmail.comcom
   1400/02/04 18:25
   مدت عضویت: 338 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 931 کلمه

   سلام دوستان واستاد گرامی گام ۲ منم خیلی روشها رو امتحان کردم ورزش میکردم منظم وقرصهای چربی سوز درست میکردم با فلفل وعسل دارچین زنجبل زیره انصافا از این قرصا نتیجه نگرفتم ولی رژیمهایی که داستم خدایی عالی بود ونه وزن ایده الم یکبار رسیدم بقیه هم وزن کم کردن اما لاغر میشدم اما موندنی نبود برمیگشتم سدجای اولمومنم همش سوال میکروم چرا من انقد زود چاق میشم اما انقد زود لاغر نمیشم وبرای چاقی هیچ زجر وسختی اذیت نشدم اما برای لاغری تا دلت بخواد عذاب کشیدم سختی کشیدم ودر روش لاغری با ذهن یاد میگیریم که ذهنمونو برای لاغر شدن ولاغر موندن اموزش بدیم ومسیر لاعری با ذهن ی مسیر درسته اما یکم زمانبره اما در عوض نتیجه ش اون چیزیکه ما سالهای ستل دنبالش بودیم وچون مسیرمون درست نبود بهش نمیرسیدیم وموندگار نبود وما وقتی از روشهای دیگه استفاده میکردیم فقط وفقط جسم بیچارمونو تحت فشار قرار میدادیم که تو باید لاعر بشی اونم لاغر مبشد ولی ما که ذهنمونو برای لاغری اموزش نداده بودیم ودر نتیجه ذهن دوباره ما رو هدایت میکرد به سمت چاقی وما در مدت کوتاهی که رژیممون موم شده بود برمیگشیتم وزمانیکه ما تصمیم گرفته بودیم لاغر بشیم رژیم میگرفتیم ورزش میکرویم‌تا لاغر بشبم اما دهنمون که این تصمیم نگرفته بود اون طبق گذشته رفتار میکرد چون ذهن ما پر شده بود از فرمولهای چاق کننده وما رو هدایت میکرد به سمت چاق وچاقی بیشتر واین تصاد باعث میشد که من عصبانی بشم پرخاشگر بشمووخسته بشم ورها میکروم وذهنم با خیال راحت منو به سمت چاقی میبرد تمام فعالیت ما تحت کنترل مغزمون هستند هر فعالیتی که انجام میدیم فرمانش از مغز صادر میشهدوقتی دهن ما تنظیم شده برای چاقی پس ذهن ما رو هدایت میکنه به سمت  وچاقی ومطمینا فرمانهایی صادر میکنه در جهت چاقی هست وخیلی وقتا میدونیم سیریم اما به شیرینی که برخورد یکنیم دستمون میره وبرمیداره ومیخوره وبعد عذاب وجدان شروع میشه واین اظطراب ونگرانی باعث چاقتر شدن ما میشن ووقتی که از خورون ناراحت میشیم وخودمونو سرزنش میکنیم فقط خودمونو ضعیف میکنیم وبازم اینکار و میکنیم در روش لاغری با ذهن ما اول به ذهنمون یاد میدیم که چاقی یعنی چی وچاقی چه مسائلی رو بدنبال داره وچه مشکلاتی برای ما بوجود میاره بعد بهش یاد میدیم لاغری چیه چه مزایایی داره وچه نتایج عالی برامون داره واین کارها رو ما با ایل گوش دادن تمرین نوشتن به عمل تبدیل کردن ااونو بدست میاریم وما چاقی از بچگی یاد گرفتیم البته بغصی از ما هم موقع بارداری یا ازدواج چاق شدیم مثل زبان فارسی یا زبان محلی یا زبان سوممون یاد گرفتیم ومان هم زبان سوم داریم از بچگی یاد گرفتم با ی جمله که کنار هر حرف ی ز اضافه کن میشه زبان زرگری اما تلان اگه بخوایم ی زبان جدید یاد بگیریم دیگه بع اون اسونی نیست اونو باید اگاهانه یاد بگیری مثل زبان انگلیسی وخیلی رفتارهای ما از کوچیکی شکل گرفته مثل اینکه مهربون باشیم وخیلی از ما فکر میکردیم چاقی ارثیه چاقی ارثی نیست اموزش دیدنی مثل تمام چیزهایی که تو زندگیمون اموزشش دیدم درس خوندیم رانندگی یاد گرفتبم اشپزی یاد گرفتیم همه اینها اموزش بودن پس نیش لاعری رو هم اموزش دید همون طور که چاقی اموزش دیدم‌اگر میخوای لاغری رو یاد بگیری باید اصول کار کردن وتسلط داشتن بر ذهن یاد بگیریم وهیچ راهی دیگه ای وجود نداره برای لاغر شدن واگر هر روشی که به شما معرفی کردن که گفته بودن که این روش انتخاب کن در عرص یکماه ۱۰ کیلو وزن کم میکنی اون کاملا اشتباهه چون اصلا چاق شدن ولاعر شدن زمان ومقدار نداره هیچ کدوم از ما تصمیم نگرفتیم چقدر چاق بشیم یا چقدر میتونیم لاعر بشیم ومیدونیم که رهبر جسم ما ذهن ماست واون بر مغز تاثیر میذاره ورفتار مار و کنترل میکنه وما فرد توان مندی هستیم چون در طول مدتی که اضافه وزن پیدا کردیم بارها وبارها تلاش کردیم از روشهای مختلف لاغر بشیم وفردیکه انقدر تلاش کرده ناتوان نیست بلکه خیلهم توانمنده فقط مسیرش اشتباه بوده فردیکه در مسیر اشتباه باشه باهر سرعتی هم حرکت کنه به مقصد نمیرسه اما فردیکه در مسیر درست قرار داره باهر سرعتی اهسته وکند هم حرکت کنه اخرش به نتیجه میرسه واین لاعر شدن وچاق شدن ما فقط باعث میشه که ما فکر کنیم که ما نا توانیم ما ضعیف هستیم اعتماد بنفس مارو پایین میاره وما فکر میکنیم که نمیتونیم لاعر بشیم کسی که رویای لاغری داره باید فایلها رو گوش کنه تمرین بنویسه تا به رویاش برسه مثل تمام اموزشهایی که تو عمرمون دیدیم ووقتی ما در مسیر لاعری قرار بگیریم اموزش ببینبیم اعتماد به نفسمون میره بالا توانمند میشیم وبه این باور میرسیم که ما هم میتونیم لاعر بشیم مثل تمام دوستانیکه لاغر شدن ولاعر شدن ی تولد دوبارهست افراد متناسب نمیتونن این تولد دوباره رو تجربه کنن یکی از مایل که چاقی به همراه داره اینکه شایرد ۱۰ کیلو یا ۲۰کیلو اصافه وزن داریم اما جسم ما داره کارشو انجام میده قلب ما داره کارشو انجام میده مغز داره کارشو انجام میده واضافه ورزن صدها برابر در ذهن ما تاثیر میذاره پس ضروری که لاغری رو یاد بگیریم چون فرزندان ما هم تحت تاثیر رفتارهای ما قرار میگیرن واز ما الگو میگرن ولاغر میشن تاثیر لاعری فقط برای من نیست تاثیرش در کل خانواده است ولاعری رو یاد بگیریم وزندگی کنیم وزندگی جدید برای خودمون خلق کنیم واشتیاق زندگی رو در خودمون دوباره زنده کنیم وچاقی ی سری فرمول در دهن ماسذخیره شده وبدن اینکه بخوایم داریم ازشون استفاده میکنیم وما میتونیم فرمولهای لاغری رو در ذهنمون ذخیره کنیم وبه سمت لاغری حرکت کنیم تنها فقط باید به ذهنمون اموزش بدیم لاعری رو تا اون مارو هدایت کنه به سمت لاغری وما لاغر میشیم 

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   mina.1366.az@gmail.com
   1400/01/28 16:54
   مدت عضویت: 275 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 483 کلمه

   به نام خدای عشق و ثروت 

   گام دوم 

   ما در هیچ دوره ای از زندگی آموزشی برای صحبت کردن به زبان مادری یا راه رفتن و ……ندیده ایم 

   ذهن ما از دوره جنینی به بعد از طریق دیدن و شنیدن و درک کردن خیلی از آموزشها رو ثبت و ضبط کرده 

   درمورد چاقی هم این مسئله آموزش صدق میکند 

   ما خیلی از حرفها رو شنیدیم و در ناخودآگاه ذهنمون باور 

   کردیم خیلی از رفتارهای غلط را دیدیم و در ناخودآگاه ذهنمون ثبت کردیم و مرحله به مرحله همه ی آنها را انجام دادیم 

   من از زمانیکه یادم میاد کمی نسبت به هم سن و سال های  خودم ثپل تر  بودم و این تفاوت در دوران مدرسه بیشتر خودشو بهم نشون داد و باعث شد بیشتر از پیش بهش توجه کنم تا زمانیکه تصمیم گرفتم رژیم بگیرم 

   از انواع رژیم کم خوری و ورزش ویوگا و رقص و  رژیم پودرهای لاغری و انواع دمنوش ها و تغییر نوع روغن خوراکی و ….. 

   تمام این روشها تا مرحله کمی اثر داشت و باعث کاهش وزنم میشد اما بعد از مدتی دوباره بازگشت داشت و مثل قبل  میشدم چون من جسمم را درحال فشار قرار میدادم 

   و ذهنم نمی‌خواست این روشو ادامه بده و باعث اختلالات ذهنی و پرخاشگری و عصبی میشدم و درنهایت رژیم  رها میشد

   این ثپلی کم کم تبدیل به چاقی و اضافه وزن شد و بازم تلاش می‌کردم برای از بین بردن چاقیم اما نتیجه در حد کم بود و وقتی اطرافیان میگفتن یکم جمع شدی رژیم گرفتی ؟ ذهنم می‌گفت خب بسته دیگه رژیم 

    هیکلت خوب شده بقیه تأیید کردن دیگه و یکم آروم میشدم و روش لاغری رو ول میکردم و دوباره کم کم به وضعیت قبل برمیگشتم و وزنم اضافه شود و عذاب وجدان می‌شوند سراغم 

   باور ها و عادت های غلط باعث شد که چاقی را بازی کنیم و نتوانیم به باور درست لاغری برسیم 

   الان که در مرحله هدایت از طرف خدای عشق و دوستی  به سمت لاغری با ذهن هستم ایمان دارم خدا جواب دعاهایم را داده و میتوانم به بزرگترین آرزو و خواسته زندگیم برسم و زندگی دوباره را تجربه کنم و لذت ببرم 

   الان حدود ۴۵ روزه که از اولین روزی که به سایت تناسب فکری هدایت شدم میگذره 

   با اینکه آموزش خاصی را شروع نکردم و با گوش دادن  فایلهای رایگان استاد روشن به این مرحله از آرامش رسیدم که خوردن باعث چاقی من نشده و نمیشه 

   خیلی راحت میخورم و لذت میبرم و دیگه وزنم اضافه نمیشه 

   حتی در حال کاهش وزن هم هستم و راحت موقع سیری دست از غذا میکشم و ولع خوردن ندارم و جمله میل ندارم را به طرز باور نکردنی راحت و بدون فکر بکار میبرم 

   دیگه بعد از خوردن عذاب وجدان ندارم و اصلا فکر هم نمیکنم که این غذا در بدن من به چی تبدیل میشه و الان  میدانم همش انرژی هست و بس

   الان فقط و فقط از لذت های لاغری به ذهنم میگم وتصورات  ذهنیم را از چاقی معطوف کردم به لاغری و خودمو خیلی  دوست دارم و شکر گذار خدای خودم هستم

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سیده آمنه یاقوتی
   1400/01/24 22:50
   مدت عضویت: 264 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 972 کلمه

   سلام خدمت تمام دوستان متناسب و خوش استایلم.من گام یک تا3روگوش دادم وبه ترتیب کامنت نوشتم،حالاقدم دوم هستم برای نوشتن ورفتم اون ته ته و بیشتر نظرات و خوندم

   یه جاهاییش بدلم نچسبید ومیخوام درکم از فایل و صحبت های استاد رو بگم.

   آگاهی های نظرات و فایل گام دوم

   1.لاغری آسونترین کار دنیاست و اگه دیدیم یه جایی داریم عذاب میکشیم بدونیم راهمون غلطه)

   2.تواین راه مهم لذت بردن از مسیروعشق کردن وباحس شادی ونشاط پیش رفتن (برعکس تمام روش های موجود که فقط استرس زاهستش و تهش نتیجه دائمی نیست)

   3.عجله نداشتن وصبر(تحمل نه چون تحمل باصبر متفاوته و اگه داریم تحمل میکنیم یعنی سختی و رنج ولی صبر یعنی لذت یعنی خدایا میدونم این راهشه وجزاین نیست میدونم وتسلیم توأم)

   4.اینکه مرتب تکرار وتمرین کنم و حتما بنویسم چون درنوشتن ذهن و چشم و تمام حواس باهم کارمیکنه

   5.این دوره فقط برای تناسب اندام نیست وبقول استاد تو همه ی جنبه ها مارو تغییر میده بدون هیچ سروصدایی

   6.مامیتونیم به هر هدفی بااین روش برسیم به شرط استمرار و تکرار و عمل کردن

   7.باید راحت و بدون تقلا و سختی متناسب بشیم نه با عوض کردن ظرف غذا،نه با کوچک کردن قاشق نه باهیچ روشی فقط با تغییر فرمول ها(خیلی هانوشته بودن نباید غذاخوردن رو برای ذهن لذت بخش کنیم وفقط برای رفع نیاز باشه ولی من برای چاقی هم هیچ لذتی از غذا نمیبردم نه بویی نه مزه ایی ونه حتی طعمی اما حالا بادقت بهش نگاه میکنم بوش میکنم لذت میبرم لقمه تو دهنمه لذت میبرم طعمش ومزه اش و میفهمم وهرلحظه شکرمیکنم ونکته اینه که فرق این لذت با اون لذت دراینه که درچاقی لذت همراه بانگرانی و استرس و ترس از اضافه وزن بود و مدام ولع و حرص خوردنم زیاد میشد قشنگ یادمه وقتی میگفتن فلان غذا کمه کم بخورید به همه برسه میترکیدم و طوری میخوردم که همسرم جلوی خانواده اش زیرچشمی هی میگفت آمنه برابقیه هم بزار یا تا میوه ایی چیزی میومد وسط مادرهمسرم طفلی میگفت بیایید بخورید تموم شد ومن چقد ناراحت میشدم و بهم برمیخورد وحتی قهر میکردم اما این لذتی که الان دارم واقعا شیرینه وحتی ازکم یه غذایاخوراکی لذت میبرم(بقول استاد اگه به معده و حس چشایی بویایی باشه باهمون یه لقمه ادم طعم ومزه رو میفهمه و عشق میکنه وسیر میشه پس چی میشه که لذته تبدیل به ولع میشه؟حس کمبود واااای تموم نشه من این غذارو دوس دارم اهه چراکمه واینها باورهایی هست که تو ذهن نهادینه شده من خودم داشتم الان بهترم یادمه یه غذایاخوراکی خوب که می آورد پدرم همش میگفتن کم بخورید تموم نشه ومن همش ترس از نبود اون مواد و داشتم وکم کم به همه چیز نگاهم اینجوری شد ولی حالا بااینکه گاهی لیز میخورم واون تریه میاد ولی سریع به خودم میگم این ذهن و خودت بااین چیزاپرش کردی تقصیراون نیست که تقصیر خودته پس بهش نتوپ که چرا واین حرفا عوضش بگو فدای سرت مرررسی بهم ضعف هارو نشون میدی تانقطه ی قوتمون بشن وبه قول یکی از فامیل هامون که متناسبه میگه من از بوی غذا و دیدنش هم سیر میشم)

    

   8.دنبال معججزه وفرمول خاصی نگردیم قرار نیست فرمول یاورد شگفت وخارق العاده ایی بگیم و لاغرشیم زود نه ماازهمون روشی که چاق شدیم ازهموون روش لاغرمیشیم چطور باتغییر فرمول های ذهنی بدون رنج بلکه بالذت وخوردن هرچی دلم بخواد بدون اینکه بترسم چون میدونم بیش از نیازم نمیخورم (برای منی که از بدوتولد لاغروباریک وظریف بودم وبعدازسن15چاقی تو رون هاوپهلو بیشتر بوده وبعدزود لاغرکردم وبعد22سالگی منفجرشدم وسال93تا9420کیلوکم کردم ولی بااسترس وکالری شماری و رقص و ورزش و کنترل آگاهانه خوردنم ومجدداز60به76رسیدن وحالا باقدرت ذهن یقین دارم میترکونم وشگفتی سازمیشم تاابد)

   ۹.این روش یقینا خود خودشه که منو به سرمنزل مقصود میرسونه چون دارم میبینم که بااختیارخودم ونه زور واجبار وترس به خودم متهدشدم وبرای خودم ارزش واحترام قائلم(این واقعا برام مهم بوده وهست که باپرخوری نکردن وشیک وزیباخوردن تازه همه هی تعارف میکنن نه مثل قبل که نگران بودن وای الان همه رو میخوره واین باعث میشه من خودمو محترم بشمارم و ارزش خودم ولیاقتم وحفظ کنم هرچندمیدونم درگذشته ی نه چندان دور هم این تقصیر ذهنم و بدنم نبوده ومقصر منم که فرمول هارو غلط بارگذاری کردم وبه خودم ظلم کردم)

   ۱٠.در روش های گذشته فقط به ناخواسته توجه کردیم ولی باروش تناسب ذهنی(لاغری باذهن)فقط به خواسته توجه میکنیم وروز به روز بهش نزدیک و نزدیکتر میشیم

   11.نکته ی خیلی مهمی که هست اینه که مابرای خودمو جسممون و زیباییمون لاغر میشیم نه دیگران و میخواییم دل خودمون وشاد کنیم از اندام متناسبمون لذت ببریم و قربدیم وبرقصیم وبرعکس قبل که فقط از ترس نکنه بگن چاقه اندام بیریختی داره لاغرمیشدیم یا اقدام میکردیم

    

   ودرآخر هم که واقعا حال دلم بااین روش عالیه الان بیشتر دوست دارم وقت بزارم و میخوام یه سایز شلوار 36_38برسم ویقین دارم که میرسم حتما چون باذهن هرچیزی امکان پذیره

    

   خدایا شکرت که انقدمشتاقم برای خوندن ونوشتن وگوش دادن

   الان راحت خودمو به صرف همه چیز دعوت میکنم وعشق میکنم که خوش اندامم وبزودی از 68کیلوبه60وحتی کمتر میرسم چون تونستم وشده حتی باروش غلط پس باصحیحش حتما عالی تر و بینظیرتر میشه

    

   راستی باورهای غلط نسبت به پوست که شل میشه و می افته وغیره هم داره تصحیح میشه 

   وباورهای غلط درمورد مو که وااای لاغرشدم موهام ریخت هم الکیه چون من باقدرت ذهنم کارمیکنم وجالبه برام که حتی صورتم توپروخوب مونده

   برعکس قبل که انقدتو میرفت که سیاه میشد وهمه میگفتن وای (که همین یه مانع برای لاغریم بود که وای لاغری زشتت میکنه پس ذهن برای اینکه زشت نشم مانع لاغریم میشد وولی الان میدونم بالاغری زیباترو زیباتر میشم) چه بدشده بابا یذره وزن اضافه کن صورتت پرشه

   ولی الان میدونم باذهنم میتونم همه جوره حتی موضعی هم وزنم و کم کنم و عالی پیش میرم

   خدایاشکرت برای این نعمت ها که حتی همین چاقی هم نعمتیه وباعث شد اینهمه آگاهی کسب کنم برای تمام زندگیم

   وبقول خانم راندا برن این هاموهبت های مشکلاتیه که البته از دید ما مشکله ورنج وگرنه که همه چیز برای ارتقای منه و منو هر روز بیشتر وبیشتر موفق میکنن و رومدار پیشرفت وموفقیتم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/22 00:34
   مدت عضویت: 325 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,765 کلمه

   سلام🙂 وقت همگی بخیر😍خب من هم مثل تمام افرادی ک دارای اضافه وزن هستن روش های مختلف و زیادی رو برای لاغر شدن دنبال کردم مثل رژیم های غذایی مختلف با اسم های معروف دکتر کرمانی ،جنرال ، لیمویی ،شیروخرما ، رژیم‌های ک همراه لیمو بود،ورزش های سبک و سنگینی انجام دادم چ بااپلیکیشن توی گوشی موبایلم ، چ رفتن ب باشگاه ، پیادروی های چند ساعته ،حلقه های هلاهوپ ، روزهای اول ، هفته های اول همه چی خوب بود وهمراه با شوق وذوق و حتی ب خودم اجازه هوس کردن هم نمیدادم ، این شوروذوق روزهای اول ماه اول باهرتلاش و منع کردنی ک بود منو مواجه میکرد با 3،4کیلو کم کردن ، اما ب مرور ک میگذشت یه لقمه ،ی لقمه ،یواشکی خوردن ها ،هوس کردنهای غذا ،بوی غذای حتی بدمزه وغذایی ک اصلا دوست نداشتم منو دیوانه میکرد وچون من میخاستم طبق اون رژیم عمل کنم و خودم رو منع میکردم درادامه یا عصبانی میشدم و پرخاشگر یا میخوردم میخوردم بعدش عذاب وجدان و سرزنش خودم ،،،هیچوقت نمیشد اون سایز ووزن رو حفظ کنم حتی حفظش بیشتراز چندروز نبود علاوه ب اون وزن وسایزی ک برمیگشت برای خودم بود بیشترازون هم میشد…ماهمیشه راحت وبدون زحمت چاق میشدیم حتی بالذت ، حتی باخوراکی ها خاطره میساختیم وهنوزم میسازیم ،یا درذهنمون یا درکناردیگران سناریو میچینیم ک چیو با چی بخوریم،فلان کافه یا رستوران ،یا پارک فلان خوراکی بخوریم ک اگ زمستون باشه باون خوراکی گرم بشیم و بچسبه وحال بده ،اگرم تابستون باشه بااون خوراکی خنکمون بشه وجیگرمون حال بیاا ،ویا تشنگیمون رو رفع کنه ،یا خستگیمون بره ،خلاصه همیشه برای خوردن حرف برای گفتنهااا داریم…وقتیک ما همچنین سناریو وخاطرات دل انگیزی رو برای ذهنمون لذت بخش کردیم ،و بااون لذت خوردن ما آرامش داریم و حالمون خوبه حالا جداازروزهای تنهایی و سرزنش کردن خودمون پس برای لاغر شدن چ توقعی باید از ذهنمون داشته باشیم وقتیک مواجهش میکنیم با قعطی ، با منع کردن لذت خوردنیها ،ما چاق شدن رو بالذت وآرامش آموزش دیدیم ،اما لاغر شدن رو با رنج و سختی اماجایی برای ناراحتی ونگرانی نیست ،همانطور ک چاق شدن و چاقتر شدن رو خیلی راحت و ساده وباارامش ب ذهنمون آموزش دادیم برای لاغر شدن هم میتونیم ب ذهنمون این آرامش و لذت رو بدیم و ذهن رو از نقطه امن خودش تغییر خاصی ندیم.فقط ی کوچولو دچار دوگانگیش میکنیم تا متوجهش کنیم ک لاغرشدن از چاق شدن خیلی آسانترس.خب حالا ذهن رو چطور میتونیم برای لاغر شدن و لاغر موندن آموزش بدیم..روش لاغری با قدرت ذهن علارقم همه ی روش های دیگ ک زمان و مقدار تعیین میکننن این روش همچین سَبکی نداره و نخاهد داشت و نیاز ب زمان داره..وعلاوه بر نداشتن مقدار وزمان محدود ومشخص نتیجه اش علارقم روش های دیگ ک نسبی و زود گذر بود ،این نتیجه اش دایمی و ثابت خواهد بود.مگر اینک شخص یا فردی باشد کنتواند ونخواهد ازین آموزش ها استفاده ی بهینه کند🙂🙄من درتمام روش هایی ک بکار میبردم برای لاغر شدنم فقط ب جسمم فشار وارد میکردم ،از طریق رژیم های سفت و سخت خودم رو محدود و محروم میکردم ،از طریق ورزشهای سنگین ک باعث کمردرد و زانو درد درمن میشد خودم رو رنج و عذاب میدادم ، از طریق دمنوش های بی مزه و تلخ و همراه با خالت تهوع و ضعف و افتادن فشار من میشد ،از طریق قرصهای چربیسوز شیمیایی ک هورمون های بدن من رو تحت تاثیر خودش قرار میدادو باعث اختلال درانجام بعضی از کارهای سیستم بدن من میشد وخیلیییی دیگ از کارهایی ک فقط باعث میشد من ب جسمم فشاروارد کنم برای لاغر شدنی ک جز اندکی وزن و سایزچشمگیری هم نمیشد، ونتیجه ای تاثیر گذار وجدی هم نداشت….چرا من باهرروشی ک اقدام میکردم  نتیجه ای هم حاصل نمیشد؟؟!!! چون ذهن و جسم من باهم همسو نبودن ب چ صورت .🙄🤔😟من ناخواسته وکاملا ناخودآگاه ذهنمو رو ب چاق و چاقترشدن آموزش داده بودیم .ولی از طرفی دنبال لاغر شدن بودم درحالیک ذهن من ب خواستهای من عمل میکرد ک چاق شدن بود ،من در خودآگاهم تصمیم میگرفتم ک لاغر بشم و تمام کارهای فیزیکی و تحرک و رژیم های مختلف نتنها من رو بلاغر شدن نمیرسوندبلک بعداز رها کردن منو از وزن و سایز فعلیم هم دورتر میکرد واضاف میکردم.ذهن آموزش دیده ی من منو تشویق میکرد ب پرخوری ، ب هرچیزی ک ب چاقترشدن من کمک میکرد.درحالی ک من خودمو منع میکردم از خوردنی ها ،از لذت ها،،تفاوت ذهن ناخودآگاه با ذهن خودآگاهم این بود ک من میخاستم لاغر بشم ، از شرش خلاص بشم از طریق رژیم وورزش..اما در ذهن ناخودآگاه من همچین چیزی نبوده اون تحت آموزش من بیشتر خواهان چاق شدنه من بوده ،بیشتر بهم میچسبوندش ،حتی از طریق اون رژیم وورزشهای ک برای من سخت و طاقت فرسابوده برای ذهنم لذت و آرامش بوده چطور بصورتی ک انقدر فشار میورد ب من ،این سلولهای عصبی و فعال میکرد و چون من قدرت مقابله با ذهن رو نداشتم شکست میخوردم و مثل قحطی زدها از هرچیزه خوشمزه ،بدمزه ،ترش وشوروشیرین وتلخ درحد انفجاروفشار شکم میخوردم وذهنم ازین همه خوشیو سرخوشی ازسر نفرت ازخوردن وسرزنش لذت میبرد و آرامش داشت چون فکر میکرد منو داره ب خواسته ی ناخواسته ام میرسونده،😏😐☹️😒😤 تمام فعالیت های بدنی ما تحت تاثیر ذهن (مغز)ماست مثل تکان دادن دست ،راه رفتن ، برداشتن شی ،لباس عوض کردن ،حمام رفتن ،وحتی غذا خوردن .پس هردفعه ک ما با پرخوری مواجه میشدیم این یک دستور بوده از طرف ذهن ،مغزماتحت تاثیر ذهنه ماست .خاطرات خوش خوردنها ،مراسمات ،عروسیها ،دورهمی ها،مسافرت،سرگرمی وغیره باینک میدونیم نباید بخوریم ولی میخوریم بعدش عذاب وجدان و سرزنش وبعد اظطراب و استرس و نگرانی و عذاب وجدان بخودمون ک یه نوع بازم چاق شدن هست 😐من بارها بارها تصمیم گرفتم ک لاغر بشم ، از طریق رژیم ، ورزش ، از بعدازاین عروسی ،اون عروسی ،از بعد تعطیلات ،از بعد مسافرت واز شنبهای معروف ک هیچ وقت برای من محقق نشدولی هروقت ک ب زمان موعد میرسید من جا میزدم ،ی اتفاقی میفتاد ،هی میگفتم از فردا ، ازفلان ساعت برای ورزش ، بعدازینکار بعدازون کار.اما درمسیر لاغری باقدرت ذهن ما ب ذهن یاد میدیم ک چاقی یعنی چی و چ مزایایی داره بعد لاغرشدن ومتناسب موندن رو آموزش میبینیم ومزایاش رو براش روشن میکنیم وبعد ک قانع شد وکمی با ماراه اومد وهمسو شد مسیر صحیح ودرست رو نشونش میدیم تا لاغر شدن رو هم مثل چاق شدن یاد بگیره ،مثل یادگیری زبان محلی وفارسی ک ماتحت آموزش خانواده و معلمانمون بودیم ناخودآگاه یاد گرفتیم ،والان اگ بخایم لاغر شدن رو یادبگیریم باید مثل هر هنره دیگ ای این زبان رو آموزش ببینیم مثل خیاطی ، رانندگی ،کامپوتر،نقاشی ،مکانیکی ،سفالگری،وکلی از شغل ومهارتهای دیگ ای ک نیاز ب آموزش دارد.چاقی ارتی ،ژنتیک ،بخت واقبال ، سرنوشت وخداخواسته نیست، چاقی آموزش دیدنی ویادگرفتنی است مثل خیلی از رفتارهای ما.ما بدون اینک تصمیمی گرفته باشیم برای چاق و چاقتر شدن ، چاق شدیم و فرمولهای چاقی ک خودمون در ذهنمون ایجاد کردیم داریم آن فرمول هارو تکرار وتکرارتر و زندگی میکنیم و نتیجه اش سایز ووزن درحال حاضر ماست.ذهن انسانها بارها و بارها میتونه آموزش های گوناگون ومختلفی رو ببینه حتی درعین حال میتونه چند آموزش رو باهم یادبگیره مثل زمانهایی ک ما ب مدرسه میرفتیم و دریک روز میتونستیم چند درس رو باهم یادبگیریم و حتی دریک روز میتونستیم چند تا امتحان مختلف رو امتحان بدیم.حتی درموضوعات علمی ،هنری ،ورزشی ،نقاشی و غیره.وما برای هر مهارت یا شغل نیاز ب آموزش ویادگیری داریم ،پس لاغر شدن رو هم میشه یادگرفت فقط کافیه اصول و تسلط داشتن روی ذهنمون رو یاد بگیریم…. چرا ماهربار ازهرروشی استفاده میکردیم برای لاغرشدن با شکست مواجه میشدیم⁉️⁉️🧐 چون لاغرشدن رو ما دراون روش ها ب ذهن آموزش ندادیم و بعد بعداز چندروز رها میکردیم واون وزن و سایز برمیگشت چون ذهن ما فقط چاق شدن رو بلد بوده…ودرتمام تبلیغاتی ک برای لاغر شدن از مقدار وزمان صحبت میشه اون روش کاملا اشتباه و غلط و گول زننده است چرا؟؟!!چون ما برای چاق شدن هیچوقت مقدار و زمان تعیین نکرده بودیم،پایگاه رهبری جسم ذهن ماست و ذهن روی ما تاثیر میزاره و رفتار مارو کنترل میکنه.ب چ صورت..بصورتی ک ما در همه ی روشهای لاغری چون ذهن ما در مسیر چاق شدن بوده هوس خوردن داشتیم ،حرص وولع داشتیم درحالیک طبق رژیم غذایی مون پیش میرفتیم وخودمون رو از همه ی منع میکردیم 😐ماانسانهای توانا و قدرتمندی هستیم ک الان اینجا و دراین مسیر هستیم ک اگ نبودیم همون راه اول علاوه برمسیر و راه وروش اشتباه رها میکردیم وتسلیم سرنوشتی میشدیم ک حق ولیاقت مانبوده ونیست .پس ناتوان نیستیم چون درهمون راه و روش اشتباه درمسیر سختودشوار بازهم مقداری از سایز ووزن ما کم میشد..و ما باید اینو همیشه بخاطر داشته باشیم ک درمسیری ک اشتباه و غلط هست باهر توان ،انگیزه و شوروشوقی ادامه بدیم ما هیچوقت ب مقصد وهدفمون نمیرسیم..وبرعکس در مسیری درست و صحیح باهر سرعتی حتی کند ماحرکت کنیم بالاخره دیریازود ب اون مقصد،هدف و ایستگاهمون میرسیم انشاءالله 🙏اگرک مادرمسیری بودیم ک دروحودمون شوق وانگیزه بوده ولی ب نتیجه ای دست پیدا نکردیم و نسبی بوده نتیجمون این نشانه ی ناتوانی ما نیست بلک درمسیر اشتباه و غلط ما بوده ک مارو ب هدف دلخواهمون ک لاغر شدن هست نرسونده.درحالی ک بارها پیش اومده بخاطر راه و مسیر اشتباه ما خسته شدیم ونامید ولی بازم ادامه دادیم و خدا دستمون رو گرفته و هدایت کرده ب مسیر تناسب فکری😍😊دراین مسیرعده ای از افراد زود نتیجه میگیرن ،عده ای دیر ،و هستن افرادی هم ک نتیجه ای نمیگیرن ،نتیجه نگرفتن افراد ب اشتباه و غلط بودن مسیر نیست ب سرنوشت و اقبال چاق بودنشون نیست ب اینه ک شاید همت و انگیزه و شوق و اشتیاقشون ب اندازه هدف و خواستشون بزرگ نبوده وتلاش نکردن ،باور نکردن و بعنوان یک رژیم غذایی یا ی دوره ورزش بدنسازی یا حالا چربیسوزی ب این مسیر نگاه کردن..کسی ک لاغر شدن براش مهمه رویایی لاغر شدن خودش رو میخاد ب واقعیت تبدیل کنه باید شورواشتیاق و استمرار داشته باشه با خال هوی وعشق تمریناتشرو انجام بده و علاقه داشته باشه وباور ب هودش ب تواناییش و ب این مسیر ک هدایت شده داشته باشه…باید این روش رو مثل همه ی کلاس های آموزشی دیگ ک خاضر میشه یا مثل الان ک آنلاین هستن کلاسها طی کنه و بگذرونی ،درک کنه بفهمدش مثل کلاسهای نقاشی ،خیاطی ،کامپیوتر،لاغرشدن  خیلی از چاق شدن اسانتراست فقط باید براش وقت بزاریم  واین وقت گذاشتن باید با حال خوب واشتیاق باش.باین کار اموزش دیدن باعث میشه ک ذهن و جسم همسو بشن برای لاغر شدن وتنها درمسیرلاغری با ذهن لاغر شدن امکان پذیره😍😊😉لاغر شدن تولدی دوباره س ،یک تغییره در همه ی جنبه های زندگی اگر ک ادامه بدیم و استمرار داشته باشیم .ومامیتونیم مثل استاد عزیزمون ودوستان شگفتی ساز تغییری درزندگیمون ،درتناسب انداممون بدیم اگر ک بخایم پس ما میتوانیم پس میشه ب امید موفقیت همه دوستان همسیر😍🙏 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 22 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/19 20:12
   مدت عضویت: 425 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 761 کلمه

   بنام خدا گام دوم 🌹لاغری تنهاوتنهاوتنهاوتنهاازطریق ذهن امکان پذیره تنهاراه آسون وراحت وتنهاروشی که درتمام جنبه های زندگی تاثیر میذاره یقیناروشی که بتونه تمام بخش‌های زندگیوبگیره وتغییربده لاغری باذهن هستش من بااینکه درطی این روش کلی لیزخوردم اماارامشم روبدست آوردم وافکارم خیلی تغییر کرده وباعمل کردن به آموزشها دارم درمسیرقرارمیگیرم من تامرحله ی بیست و چهارم عمل کردم امابازدوباره برگشتم و گفتم نبایدبذام که این افکارکه من هنوزچاقم ورفتارم تغییر نکرده منوناامیدکنه ودرکمال ناباوری دیشب که همسرم ازمن باگوشی جدیدم که میخواست فقط کیفیت دوربینش روچک کنه ببینه متوجه شدم که در کمال ناباوری من لاغرترشدم اززمانی که چاق بودم وبااینکه هنوزغذاخوردنم اون طورکه میخواستم تغییر نکرده بودامافهمیدم که همه چیزواقعابه ذهن بستگی داره و به میزان اعتماد ی که به این روش داشته باشم وحالل تصمیم گرفتم که بیشتربه خودم واین روش اعتماد کنم وهرچیزی که به ذهنم میادروانجام بدم بنابراین دوباره اومدم این چندگام روکه ازقبل انجام داد ه بودم مرورکنم وبه گام های جدیدی که نرسیدم برسم و این بارهم هی مرورکنم ومرورکنم تابه  تمام جهت های زندگیم تغییرایجادکنم لاغری باذهن  .لاغری باذهن یک پروسه ای هست که کاملازمان برهس دراین دوره نه زمان مطرح هست و نه مقدارکاهش وزن ونه مقدارغذغ دراین دوره آزمون راهی که چاق شدم لاغرمیشم واین باربرای همیشه لاغرمیمونم . لاغری باذهن یعنی تغییرافکاروبراساس تغییرافکارتغییرباورها درتمام زمانیکه من از روشها ی مختلف لاغری استفاده میکردم فقط جسمموتحت فشارمیذاشتم که لاغربشم ولاغر میشدم امانمیتونستم لاغربمونم به خاطر این که لاغری من فقط فشارجسم بودوهیچ تغییر دربخش افکارم رخ نداده بودلاغری باعث تغییر شخصیت من نشده بود بلکه من فقط به جسمم فشارمیدادم تالاغربشم وذهنم وافکارم وعادتهام تغییر نکرده بودترس ازخوردن پشیمونی به خاطر پرخوری واضافه خوری  وهمه ی اینها باعث میشدکه من بیشتردرمسیرچاقی باشم زمانیکه من رژیم می‌گرفتم ذهنم خواستش چاقی بودوخواستهی من لاغری به همین خاطرچون ناهماهنگی صورت می‌گرفت من به سمت چاقی حرکت میکردم درزمان رژیم  من عادتهاموکمترازقبل تکرار می کردم عادتهای من به خاطر افکارم وباورهام شکل گرفته بودوزمانی که من عادتهاموکمترتکرارمیک دم بااینکه لاغرمیشدم اماباورهامتغییرنکرده بودومنوبه سمت چاقی بیشترهدایت میکردلاغری باذهن نه تنهاعادتهاروتغییرمیده بلکه ریشه ی اصلی عادتهاکه باورهاوافکارم هست روتغییرمیده وبه سمت لاغری هدایت می‌کنه واین کاربایک روزیادوروزنیست بلکه نیاز به پروسه ی زمانی داره مثل چاقی لاغری هم یک هنره مثل خیاطیوگلذوزی ومیشه برای همیشه لاغرموندهم.نطورکه تالان چاق بودم میتونم لاغربشم ولاغر بمونم برای همیشه من چاقی رومثل حرف زدن ازخونوادم یادگرفتن وحالاهم میتونم لاغرشدم رویادبگیرم ومدام تکرارش کنم تا رناخوداگاه من ذخیره بشه ومن لاغربشمد طی این مدت من بایدصبورباشم ومن یهویه زمانی ذهنم این میومدکه برای چی پیام بنویسم ومشق ولی گاهی اوقات توی دفترم می‌نشینم چیه جلسه اول رومرورمیکردم وحالادیشب این نتیجه ی عالی واینم فهمیدم که ذهن منفی بافم  مبخوادمنو منحرف کنه واین م یادگرفتم که به فرشته ی درونم گوش بدم وباهم همسوبشیم برای رسیدن به خواسته هاومن فرشته فرشته  ی درونم روبعدا زچندباردیدن وگوش دادن به فایلهای زندگی باطعم خداتونستم بشناسم و الان فهمیدم که لاغری فقط لاغری جسم نیست و لاغری ازطریق ذهپه درسته هنوزخیلیابه من درباره ی اینکه چاقم وچرالاغر نمیشم گله میکنن ولی من امروزبعدازدوباره گوش دادن این فایل به این نکته رسیدم کهلاغری بایدازطریق ذهن صورت بگیره دراین روش تغییرافکارهست ووتغیررفتاربرتساس تغییرافمارثورت میگیره دوم . لاغری برای تمام مدت بایدباشه نه برای یک زمان ویادوره ی خاص بلکه باید برای تمام عمرصورت بگیره که بااعتمادکردن به خودم واین روش میتونم لاغربشم ولاغر بمونمسوم لاغری یک امرکاملاطبیعی ومستمر بایدباشه همونطورکه چاقی برام بوده وچهارم .نبایدعجله کنم چون عجله هیچ پردی رودوانمیکنه پنجم .عمل کننده باشم سعی کنم همونطورکه گوش میدم اونهاروبه عمل درزندگی تبدیل کنم و تکرارکنم تادرناخوداگاهم نفوذکنه ومن لاغربشم ششم .لاغری باذهن .یعنی همسوکردن ذهن وجسم هس..ویادگیری اصول ذهن یعنی تولنایی یادگیری قوانین جهان .هفتم طبیعت همیشه دراستمراراست پس من هم بایدمثل طبیعت دراستمرارباشم ودرنسیرپیشرفت وتکامل واگرتوقفی درطبیعت ایجادبشه یعنی یک مانعی هست وس اگرمن نتونم لاغربشم ودرمسیرتکاملم یک توقفژ صورت بگیره پس مانعی عست که اون مانع بایدازبین بره لاغری باذهن یعنی اربین بردن موانع ذهنی وبه بیرون کاری نداره زمانی که درونیات تغییرکنه شرایط بیرون هم تغییرمیکنه  وبه سادگی لاغری   صورت میگیره لاغری باذهن یعنی تغییرازدرون ویادگرفتن زندگی جدی نمی‌دونم شایدمثال درستی نباشه شایدم باشه .انگارمثل یک بچه که بهش یادمیدی چطور ازپس خودش بربیاد خودتم باهاش دوباره زندگی کردن ویادمیگیری لاغری باذهن همم همینه همونطورکه دارم یا میگیرم که به ذهنم یادبدم که چطوررفتارکنه وچطورلاغر بشم خودمم باهاش که قرارمیگیرم یا میگیرم که لاغربشم ولاغر بمونم برای همیشه نوازندگی جدیدی تجربه کنم .واعتمادبه نفس وعزت نفس و احساس ارزشمندی ولذتهاروکسب کنم ازنووهمه چیزکم کم کم وبه مرورویواش یواش تغییرمیکنه بدون جهش چون هیچ چیزی جهشی نیست و همه چیز تکاملیه حتی جسم لاغری هم بایدتکاملی باشه وبه این شکل میشه برای همیشه لاغرموندوازلاغر ی لذت برد.🌹🌹🌹🌱🌱

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/01/20 03:51
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 22 کلمه

    سلام دوست عزیز
    نوشته بسیار خوبی است ولی به دلیل چسبیده بودن بسیاری از کلمات خوندنش سخت شده و مدال فنی داده نشد

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/01/21 08:43
     مدت عضویت: 425 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 17 کلمه

     باسلام خدمت استاد گرامی .ازشماممنونم که وقت گذاشتید.وبابت تذکرتون مچکرم سعی میکنم باربعدبیشتردقت کنم ازشمابابت توجهتون سپاسگزارم.🙏🙏

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   sana.motalebikhah@gmail.com
   1400/01/18 22:59
   مدت عضویت: 263 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 331 کلمه

   به نام خالق بی همتاسلام و دورد…با گوش دادن فایل دوم چقدرررر یاد این شعر افتادم…

   بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست / در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

   واقعا هم همینه…هرچی هست درون خودمونه…وقتی داشتم صحبت های با ارزش استاد رو گوش میدادم…یه دوری هم تو زندگی خودم میزدم… مغز به تمام بدن فرمان میدهد و مغز تحت کنترل ذهنه،ذهنی که فقط برای چاقی تربیت شده،فقط آموزش های چاقی رو دیده… تو غذا خوردن خودم توجه کردم…غذامو کامل میخورم ولی هنوز گشنمه این ذهن منه که هنوز سیر نشده…این ذهن منه که باهام لج می‌کنه و بیشتر میخوره،وقتی یاد این میوفتم که اگه این غذارو بخورم چاق میشم،باهام لج می‌کنه و هر چی میخورم سیر نمیشه…این ذهن منه که فرمول های قشنگ می‌خواسته و من همش فرمول‌های چاقی رو مرور میکردم،به خاطر همین باهام لج کرد و به شکل اضافه وزن درآمد…بهم فهموند وقتیکه تو  با حرف دیگران که همش اذیت می‌کنی منم اذیتمو به شکل اضافه وزن بهت نشون میدم…بهم نشون داد که بزار راحت زندگی کنم،بزار برای خودم زندگی کنم،بزار آرامش داشته باشم،بزار لذت ببرم از زندگی…انقد بهم گفت و گفت و منم از این دوگانگی که برام ایجاد شده بود به خدا درخواست دادم و خداااا هدایتم کرد به مسیر درست… مطمئنم که تو بهترین زمان و مکان اینجا هستم❤️

   من بالای آسمان این شهر خدایی دیدمکه هر ناممکنی را ممکن میسازد،فقط کافیست زمانش برسد…

   و زمان هدایت شدن و وارد مسیر شدن من هم رسیده😍 بله ما از کودکی در حال آموزش دیدن های اشتباه بودیم ولیییی ذهن ما خیلی قدرتمنده،هر زمانی بخوابم میتونیم بهترین آموزش هارو بهش بدیم و الان هم تو مسیر بهترین آموزش ها قرار گرفتم…فرمول‌های ذهنیمو تغییر میدم ،آموزش های درست رو وارد ذهنم میکنم و تا آخر عمر با وزن متناسبم کلیییی لذت میبرم ❤️ تعهد میدم تو خواندن نظرات دوستان و نوشتن نظرات خودم،با جان دل گوش دادن فایل ها کوشا باشم و ایمان و اطمینان کامل به آموزش های استاد داشته باشم…  میخواهم💪میتوانم😍میشود🌟 

   لاغری آسان ترین و لذت بخش ترین کار دنیاست❤️

   1400/1/18❤ چهار شنبه ❤️ساعت22:۵۸

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/01/21 00:08
    مدت عضویت: 325 روز
    اندازه متن
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 276 کلمه

    سلام دوست همسیر🙂نوشته ی شمارو خوندم و شما در نوشتتون شرح داده بودید ک ذهن شما باهاتون لج میکنه 🤔 و این لج و اذیت کردن رو ب شکل اضافه وزن برای شما ب نمایش گذاشته ☹️ دوست عزیزم ذهن ما برای ماست از بدو تولد تا حتی بعداز مرگ…تا حالا باخودتون فکر کردید ک چرا ذهنی ک خودمون آموزشش دادیم بخاد باهامون لج کنه ، این دید شما نسبت ب ذهنتون اشتباهه چرا ؟؟چونک ذهن رو مابا رفتارهای تکراریمون پرش میکنیم مملو از افکار منفی یا افکار مثبت ….الان اگ شما غذاتون رو کامل خوردید و باز گرسنه هستید، این ذهن نیست ک گرسنه اس .شما چاق شدن رو براش لذت بخش کردی ، شما با افکار و رفتارهای پرتکرار و اشتباه ذهنتون رو برای چاق و چاقتر شدن آماده کردید….ذهن ما چیزه جدایی از مانیست ، همانطور ک ذهن ما از بدو تولد مثل لوح سفید پاک پاک بوده ، جسم ما ذهن متناسب ما هم از بدو تولد بدنی عاری از چربی و چاقی بوده ، همونطور ک ما از بدو تولد تحت آموزش خانواده بودیم برای تربیت درست ، تحت آموزش تحصیل بودیم برای سواد چاقی رو هم یاد گرفتیم ، از طریق دیدهامون ،از طریق شنیده هامون ،،،شما نباید دیدگاه منفی روی ذهنتون داشته باشید…و چون اینجا لاغری با قدرت ذهنه همه ی تقصیرات رو بندازیم گردن ذهن ، ما خودمون باعث شدیم ک ذهنمون دستور هی خوردن بده …..بیشترازین براتون توضیح نمیدم چون خدایی نکرده ممکنه دچار دوگانگی بشید..پیشنهاد میکنم ک حتما حتما ادامه بدید فایل ها رو آموزش ببینیدبیشتر متوجه حرفام میشید..امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم ب این فرمول اشتباه ذهنیتون🙏 ب امید تناسب فکری و تناسب اندام 😊

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   sana.motalebikhah@gmail.com
   1400/01/18 15:36
   مدت عضویت: 263 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 371 کلمه

   سلام و درود

   امروز فایل دوم رو گوش دادم و همش با خودم تکرار میکردم که من باید موفق ترین شگفتی ساز بشم💪🌟💪دیروز یه تجربه تلخ و شیرین هم داشتم…با یکی از دوستام قرار گذاشتیم بریم پاساژ خرید…مسیر رو که داشتم طی میکردم شروع کردم بلند بلند با خودم صحبت کردن😁میگفتم سنای قشنگم ،استاد راست میگه لاغری آسون ترین کار دنیای🌟
   میدونی چرا:::::::::۱_اعتماد به نفس رو بالا می‌بره
   ۲_همیشه جذابی
   ۳_هر لباسی بخوای میپوشی با هر رنگ و مدلی
   ۴_هر غذایی بخوای میخوری با لذت و آرامش و عشق
   ۵_بدنت همیشه رو فرمه و شکمت تخت و قشنگ
   ۶_سلامت و تندرستی
   ۷_احساس رضایت از خودت داری
   ۸_وقتی میری رو ترازو و میبینی وزنت متعادل هستش کلییییییی خوشحال میشی
   ۹_احساس سبکی و سرحالی داری
   ۱۰_و خیلی دلایل قشنگ دیگه…

   ولیییی چاقی خیلیییییی سخته یه چیزی از خیلییییی،خیلی سخت تره
   میدونی چرا:::::
   ۱_هر لباسی رو نمیتونی بپوشید
   ۲_از غذا خوردن لذت نمی‌برم
   ۳_همش احساس کمبود داری
   ۴_یه جا میری همش سعی میکنی خودتو بپوشونی ،شکمتو بدی تو ویاااااا اصلا نمیری
   ۵_لباسای گشاد و با رنگ مشکی میپوشی که مثلاً من لاغرم
   ۶_تو جمع احساس می‌کنی از بقیه کم آری
   ۷_ورزش های سخت می‌کنی و تا یه هفته بدنت درد میگیره بدوووون هیچ نتیجه ای
   ۸_غذاهای بدون طعم و مزه میخوری بدون هیچ نتیجه ای
   ۹_همیشه یه احساس ترس و گناهی همراهته که انگار قاتل زنجیره ای
   ۱۰_لباس هیچ وقت تو تنت قشنگ نیست
   ۱۱_همش عصبانی
   ۱۲_همش ناراحتی
   ۱۳_همش مظطربی
   ۱۴_همش منتظری یکی یه چیز بهت بگه و تو جوابشو بدی
   ۱۵_وووو خیلی دلایل مختلف دیگه…

   بلند بلند با خودم حرف زدم تا به دوستم رسیدم و رفتیم پاساژ…مغازه هارو که نگاه میکردم دلم یه شلوار لی آبی آسمونی میخواست…واقعا چرا همش باید مشکی بپوشم که جمع تر نشون بدمممم…دلو زدم به دریا و رفتم تو یه مغازه و شلوار مورد نظرم رو گفتم برام بیاره…فروشنده گفت چه سایزی…چقدرررررررر تو گفتن سایز حسن بد شد…گفتم۴۲_۴۴….

   زمانی هم که شلوار رو گرفتم رفتم پرو انگار یه بعضی ته گلوم بود…

   گفتم بیاااا وقتی میگن لاغری آسون ترین کار دنیا هستش و چاقی سخت ترین کار دنیا همینه دیگه…اگه میگفتی۳۸هم حست بد میشد…نههههه ذوقم میکردی…

   خلاصههه خودم رو سر گرم کردم تا رسیدم خونه و صبح متن و فایل روز دوم رو گوش کردم

   استاد گفتن امیدوارم انگیزه گرفته باشید برای مسیر لاغری با ذهن…همینجا می‌خوام بگم استاااااد انگیزه ام برای انجام این کار بی نهایت و بهتون قول میدم یکی از موفق ترین شگفتی سازان من هستممممم💪💪💪💪💪

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 17 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/18 15:34
   مدت عضویت: 406 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 144 کلمه

   واااای عااالیه. این بار دوم بود که من این ویدئو رو تماشا میکردم. بار اول ۳ ماه پیش بود وقتی تازه عضو سایت شده بودم و ۱۲ جلسه رایگان رو نگاه میکردم. ولی وااااقعا قدرت درک و ایجاد احساس عاااالی که بار دوم از این فیلم داشتم قابل قیاس با دفعه اول نبود.
   اگه بهم میگفتن بیا دوباره اون ۱۲ جلسه رو ببین اصلا حوصلم نمیومد ولی با اینکه اول فیلم متوجه شدم که این رو قبلا دیدم ولی چون جزء مسیر لاغری من بود و به عنوان یکی از اون ۱۰۰ گام ارائه شده بود دوست داشتم ببینمش و کمال میل دوباره گوش کردم و جالبه که درک و احساس من در اینبار اصلا قابل مقایسه با دفعه اول نبود. عاااتلی بو استاد . تازه میفهمم چرا خودتون هم از مرور نوشته هاتون لذت میبرید. خدا بهتون سلامتی و قوت بده. خسته نباشید🤗

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 1 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/17 11:42
   مدت عضویت: 361 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 1,159 کلمه

   با سلام خدمت عزیزان
   گام دوم :اموزش ذهن برای لاغری
   و چقدر زیباست این مسیر و آموزش ها وقتی همه ی خوردنی ها در اختیار و دسترسته ولی هیچ ولع و حرصی نداری برای خوردنش ،چقدر آرامش داره این مسیر ،منی ک سالها خودمو از خوردن محروم میکردم رژیم میگرفتم و در رژیم ها همیشه پریشان بودم مدام سراغ کمدو کابینت و یخچال میرفتم و نگاه خوراکیام میکردم بعد کلی اه و ناله ک چرا باید من ب فلانی رفته باشم و محکوم ب چاقی باشم و راحت نتونم چیزایی ک دوست دارمو بخورم و اگه بخورم کوفتم بشه اینقد ک بعدش عذاب وجدان بگیرم یا مجبور شم دمنوشای بد مزه بخورم ک دفع بشه و یا کلی ورزش و پیاده روی و بدو بدو و …. وای خدای من وقتی دارم فکرشم میکنن دلم برا خودم میسوزه ک چقد سخت گرفته بودم لاغر شدنو و در حالی ک چقدر آسون و راحت بوده ؛ از وقتی خودمو شناختم دیدم اطرافیان میگن شبیه مامانتی مثل اونا تو پر لپی هستی بعدها از مامانم میشنیدم ک آبم بخوره چاق میشه سوخت و سازش کمه ،معدش بزرگه و ذهن من با شنیدن اینا میگف تو شبیه این ادمی بس منو تنظیم میکرد ب همون سمت و سو ، سالها خواسته و ناخواسته تحت اموزش چاقی شدم و از خودم انتظار لاغری داشتم ، کلی فرمول و افکار چاق کننده در ذهن ک غذاتو بخور گناهه ،اسرافه، دستشو رد نکن ،نذریه ،خوشحالی بخور ،عصبی هستی بخور ،مهمونی ی روزه عروسی ی روزه ،بخور بدنت ضعیف نشه نیرو داشته باشی و بعد فرمول ها ک الان ک تحرک نداری چاق میشی ،افسردگی چاقی میاره ،این دارو چاقی میاره این غذاها چاق کننده اس و ….. وشروع شد و واقعا نمیدونم دقیقا چاقی من از کوجا شروع شد اروم و اهسته و راحت وارد شد بدون هیچ سختی و فشاری چون اموزش دیده بودم و وقتی متوجه شدم ک اطرافیانم بهم گوش زد کرد و لباسهای تنگ شده 😔 استرس و وحشت اومد محدود کردن ها،فشار ب جسم ،و کلی روش های مختلف ک بی نهایت زجر و زحمت و دلخوری و ناراحتی و محدودیت داشت تا ی ذره کم کنم و وقتی ک میبریدم و خسته میشدم و رها میکردم خیلی زود همه زحمت هام بر باد میرف و برمیگشتم ،من چاقیو اموزش دیده بودم اونم ن ی روز و دو روز از اول زندگیم چون در خونواده ای بودم ک این مشکل و درگیریو داشتن بس اموزشم بیشتر بود ، بعد ذهنی ک سالها اموزش دیده و الان براش ب صورت ناخودآگاه در اومده و در جسم ب نمایش در اومده رو با فشار بیرونی ب جسم میخواستم لاغر کنم ،در حالی ک جسمم نقشی نداره و فقط ی نمایشگره ،من عاشق لاغری و‌تناسب بودم یعنی روحم دوست داشت ک تجربه لاغری رو داشته باشه ولی ذهنم هماهنگ نبود و چیزای دیگه ای اموزش دیده بود،وقتی من شروع کردم و ب این مسیر هدایت شدم با گوش دادن فایلا اموزش هام شروع شد وقتی نشستم و برای خودم نوشتم باعث شد ک تمرکزم بیشتر بشه و وقتی می اومدم و توی سایت نوشته ی دوستان رو میخوندم هم موانع و باورهای خودم برام شناسایی میشد و خیلی جاها ایمان و اعتمادم ب مسیر بیشتر میشد و آگاهیام هم هر روز بیشتر میشد چون در گیر مسائل عاطفی و رابطه بودم باعث شد چشم از جسمم برداشته بشه ولی اموزش هامو با دقت انجام میدادم و در بیشتر زندگی عمل میکردم شاید ی مدت برای خودم حس کردم ک دارم وسواس ب خرج میدم و دقت میکنم ک کی گرسنمه کی سیر میشم و یا اینکه این گرسنگی واقعیه و یا از روی عادت و این مسائل با خودم گفتم نکنه ک بخوام برا همیشه مجبور شم دقت کنم نکنه وسواس شدم ولی برای خودم اومدم و مثال زدم اینکه هر چیو ک خواستم اموزش ببینم اولش باید دقت میکردم و بعد با اموزش و اگاهی و تکرار و تکرار دیگه ب ناخوداگاهم داده میشد و بعد ها من دیگه نیازی ب دقت نداشتم مثل رانندگی ک خیلیم میترسیدم و اوایل وقتی میخواستم دنده عوض کنم نگاه دنده میکردم 😅و یا جای ترمز و گاز و …اشتباه میگرفتم و مجبور بودم دقت کنم ولی با تکرار و استمرار الان تقریبا ی راننده خوب شدم و وقتی میشینم پشت فرمون اصلا ب این فک نمیکنم ک قراره چیا رو رعایت کنم برا رانندگی قراره کجا گاز بدم و ترمز و کلاچ بگیرم و همه ی اینها ب صورت ناخودآگاه در اومده و من بدون اینکه دقت کنم انجام میدم و یا بچه ک بودم دوس داشتم بافتنی ببافم و وقتی میل بافتنی رو دست گرفتم مدام دقت میکردم ک دونه های کاوا در نره از میل و ب طرز بافت دقت میکردم و وقتی ک تکرار کردم دیگه برام عادی شده بود و خیلی راحت وقتی مشغول صحبت و فیلم هم بودم انگشتام ب طور ناخودگاه ب کار خودشون مشغول بودن و کلی از این مثال ها وقتی گیتارو میخواستم یاد بگیرم و برای خودم عادی کردم ک این دقت عادیه چون من اول راهم دارم اموزش میبینم ، من راه های زیادی رو امتحان کردم ولی چون در هیچ کدومشون موافقت ذهنمو نداشتم و ذهنم مدام مخالف بود و دوست نداشت در سختی قرار بگیره و لاغر شدن رو هم سخت میدونست و فکر میکرد ک اسیب میبینم چون خودم همچین باورهایی بهش داده بودم نمیزاشت لاغر بشم و یا خیلی زود منو برمیگردوند ب سمت اضافه وزن ، ولی الان دارم بهش اموزش لاغری رو میدم و لاغر شدن رو براش اسون کردم کلی تجربه های زیبا و جدید رو قراره تجربه کنم و همینا این مسیرو براش لذت بخش کرده و الان هماهنگ شده با روحم ب سمت تجربه لاغری ،وقتی من هر روز گامی برمیدارم برای آگاهی بیشتر درباره لاغری و استمرار دارم و عمل میکنم و ذهنمو برنامه ریزی کردم برا تناسب و لاغری و سایز و‌وزنی ک دوست دارم همه ی اینها باعث میشه ک ذهنم باهام هماهنگ بشه و منو ب خواسته برسونه و خلقش کنه؛ من دارم لاغری رو اموزش میبینم و چیزی ک ذهن یاد بگیره برای همیشه بکارش میبره و هر وق ک بخوام میتونم ازش استفاده کنم، درسته ک اموزش های چاقی رو فراموش نمیکنه ولی من اونقدر اموزش های لاغری رو تکرار میکنم تا پر رنگتر از اموزش های قبلیم باشم و کلی فرمول های جدید ک غذا فقط انرژیه و قدرت چاق کنندگی نداره ،طبیعت من لاغری و تناسبه بدنم خودش بلده کار هضم رو انجام بده اگه من دخالت نکنم و مانع براش پیش نیارم، و همه ی این اموزش ها الان نتیجه اش شده تناسب من و دارم ب خواسته ی چندین سالم ک فکر میکردم رسبدن بهش محال و دست نیافتنیه میرسم با گام های کوچک و مستمر و با اموزش ذهنم داره تناسب در جسمم ب زیباترین شکل ب نمایش در میاد و طعم لذت بخش این تجربه رو دارم میچشم ،خدایا بی نهایت سپاس ک در همه حال ب بهترین و راحت ترین مسیر هدایتمون میکنی اگه خودمو توجه ب ندای درونمون داشته باشم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/06 14:00
   مدت عضویت: 252 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 539 کلمه

   به نام خدای مهربان 🌺
   سلام به استاد عزیزم و تمام هم مسیر های من در این مسیر زیبا😍
   دومین روز و دومین گام این مسیر
   استاد جمله قشنگیییی گفتین واقعا چند دقیقه منو به فکر فرو برد .
   گفتین مغز ما تحت تاثیر ذهن ماست .
   حالا چقدر ما به ذهنمون افکار آلوده دادیم ، چقدر به احساس بد توجه کردیم ، چقدر به چاقی ، به نرسیدن به آرزوها و… پر و بال دادیم !!
   و ذهن ما هم چقد افراد و شرایط نادلخواه رو برامون به ارمغان اورد !
   اگه به چاقی توجه نمیکردم ، اگه به خودم نمیگفتم که چاقی ارثیه یا من استخوونم درشته و هزار جور توجیهات دیگه چه بسا که الان در شرایط دلخواه و ایده آل بودم ،
   ولی خوب به قول شما تولد دوباره رو تجربه خواهیم کرد و این خیلی خوبه☺✌
   لاغری من مربوط به ذهن منه و با درونم میتونم درمانش کنم نه عوامل بیرونی مثل ورزش و دمنوش و رژیم و …
   در جیب توست اگر خلوتی و انجمنی است
   برون ز خویش کجا میروی جهان خالیست!
   حالا باید به ذهنم غذا های خوب بدم ، کانون توجهم رو عوض کنم ، موانع لاغری من دلایلی مثل ژنتیک بود در حالی که پدر و مادرم متناسبن و فقط یه سری از فامیلامون چاقن و من چراااا فکر میکردم ژن من مثل اونهاست؟! چرا پس ژن پدر و مادرم مثل اونا نیست!!
   و واقعا به موانع ذهنیم خنده ام میگره ، فکر میکردم کم تحرکم در حالی که خیلی بیشتر از دوستام و همکلاسیام تحرک داشتم و انواع اقسام کلاس ها رو رفتم که گاهی اوقات دوستام تعجب میکردن از حجم برنامه من! ولی من فکر میکردم از صبح تا شب باید بدوی عرق کنی و غذا نخوری مگر سبزیجات😑! چند وقت پیش تو کتاب شیمی ام دیدم که نوشته بود که اگه یه همبرگر بخوری باید ۴۵ دقیقه ورزش کنی تا بسوزونیش ، و واقعا حالم خراب شد که من روزی چقد غذا میخورم و فقط نیم ساعت پیاده روی میکنم و اونجوری که تخمین زدم دیدم که کلا بعد چند سال در نرز انفجار قرار میگیرم در حالی که میدیم کسایی که روزی چقدرر غذا میخورن ولی چاق نمیشدن ولی من با یه بشقاب غذا چرا انقدر چاق میشم؟ یا اینکه فکر میکردم چون همش درس میخونم و تحرک ندارم چاقم ! بعد رفتم مقایسه کردم خودمو با رتبه یک کنکور چند سال که شاید خیلی بیشتر از من یه جا ثابت میشستن درس میخوندن پس چرا متناسبن؟؟ یا فکر میکردم افراد لاغر سوخت و سازشون بالاست ، خب من و یه فرد لاغر قلب و ریه و کلیه و کبد و معده و مغز و کلی اندام و سلول سالم داریم که همشون دارن به سلامت کار میکنن پس چرا باید اندامهای فرد لاغر مصرف انرژیشون زیاد باشه؟
   و بلاخر باور کردم من خودم چاقیم رو بوجود اوردم با باورهای مسمومم !
   اصلا این دنیا مبنی بر باوره ، من باور داشتم چاق میشم و ذهنم رو بر این اساس برنامه ریزی کردم و شدم .
   حالا من که از بچگیم چاق بودم و شونزده ساله ارزومه لاغر شم باور های محدود کننده ام رو شناسایی کردم و باور قدرتمند کننده رو جایگزینش کردم .
   هر روز به خودم میگم همون طور که بقیه تونستن لاغر بشن من هم میتونم
   و جمله طلایی
   لاغر شدن اسون ترین کار دنیاست😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/03 23:02
   مدت عضویت: 636 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 471 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان گرامی 🌹
   برای لاغری با ذهن ابتدا باید مانع لاغری خودمون رو پیدا کنیم
    آخه ماروش های زیادی برای لاغری تجربه کردیم قرص دمنوش ورزش و…البته نتیجه نسبی هم کسب کردیم و چند کیلو کم کردیم ولی ماندگار نبود و دوباره چاق شدیم و اضافه وزنه برگشته اما چرا ما اینقدرو بدون زحمت میتونیم چاق بشیم ولی لاغری نه 😔
   خب اینا بر‌میگرده به ذهن ما که چقدر فوق العاده برنامه ریزی شده بوده برای چاق شدن و خیلی هم موفق بوده اما ما برای لاغر شدن به جای اینکه بیایم فرمول ذهنیمون رو عوض کنیم و لاغری رو به ذهنمون آموزش بدهیم فقط و فقط جسم خودمون رو تحت فشار‌گذاشته بودیم برای همین یک جدالی بین ذهنی که خیلی قوی برای‌چاق شدن برنامه ریزی شده و فشار جسمی ما برای لاغری 😔خب‌مطمئنا جسم شکست میخورد و ثمره این شکست هم اعصاب خردی و احساس ناتوانی و پذیرش چاقی خودمون و بیخیالی رژیم بود که متاسفانه همه اینو تجربه کردیم 😔😔😔
   از اونجایی که مغز ما فرمانروای جسم هست و کل فعالیت بدنیمون دستورش از مغز صادر میشه و اندام ها فقط اجراش میکنن و از خودشون اختیاری ندارن جالب اینجاست خود مغز هم تحت فرمان ذهن ما هست متاسفانه ذهن ما از کودکی یا در یک برهه زمانی از والدین و دوستان وجامعه چاق شدن رو یاد گرفته و ما نا خواسته خیلی راحت اجراش کردیم و چاق شدیم 😔اما خوبی ذهن به اینه که آموزش پذیره و میتونه کلی برنامه آموزش ببینه و انجام بده پس خیلی راحت میتونیم همون جوری که ذهن ما چاقی رو آموزش دیده و‌موفق شده میتونیم لاغر شدن رو به ذهنمون آموزش بدهیم و لاغر بشویم البته با تمرین و استمرار 😊
   روش های لاغری با رژیم و ورزش و دمنوش و کمربند و قرص و …. تنها منجر به کاهش وزن موقت شد و دوباره برگشتن اما برعکس این روش ها لاغری با ذهن به طور پیوسته و پله پله منجر به لاغری میشه و زمان بر هست ولی نتیجه اون لاغری اون دائمیه😊😊
   ما نا توان نیستیم بلکه توانمند بودیم که روش های متفاوتی برای لاغری انتخاب کردیم اما مقصر ما نبودیم که نتیجه نگرفتیم😔بلکه روش ها اشتباه بود که منجر به نتیجه دلخواه ما نشد و به جاش احساس نا امیدی و ناتوانی و اضافه وزن دوباره نصیب ما شد😔
   پس اگر همون مقدار انرژی که برای روش های دیگه لاغری که انجام میدادیم برای لاغری با ذهن انجام بدهیم مطمئنا نتیجه فوق العاده ای میگیریم😍😍
   همون جوری که ما راحت چاق شدیم و هیچ دردسری نکشیدیم لاغری با ذهن هم همین طوره و خیلی راحت میتونیم لاغر بشیم
   لاغر شدن فقط جسم ما رو تحت تاثیر نمیذاره بلکه کل جنبه زندگی ما تحت تاثیر میذاره و منجر به یک زندگی با آرامش و فوق العاده میشه
   به قول استاد لاغر شدن آسانترین کار دنیاست😊
   فقط و فقط خواستن ما و استمرار و تمرین ما در این مسیر لاغری با ذهن می طلبه💪

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/03 19:08
   مدت عضویت: 678 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 531 کلمه


   سلام به استاد و دوستان عزیز
   من زمانی که تصمیم گرفتم لاغر بشم به دلیل باورهای اشتباهی که در ذهن من بود، تنها راه لاغر شدن رو 2 چیز میدونستم:
   1. کم بخورم.
   2. تحرکم رو بالا ببرم.
   با توجه به این افکاری که داشتم شروع کردم به رژیم گرفتن و انجام دادن ورزش هایی که بتونم بیشتر عرق کنم و سریع تر لاغر بشم. با انجام دادن این دو کار، مقداری کاهش وزن پیدا میکردم اما ماندگار نبودند و به محض رها کردن رژیم و ورزش، دوباره وزنم برمیگشت و این کار مدام تکرار میشد و من روز به روز خسته تر و منزوی تر میشدم و به این نتیجه رسیدم که من لاغر بشو نیستم و خدا سرنوشت منو اینجوری نوشته که از خوردن و از زندگی کردن لذتی نبرم. زندگی من پر از حسرت شده بود، وقتی از همه جا ناامید شدم رو به آسمون کردم و از خدا خواستم که کمکم کنه و منو از اضافه وزن نجات بده که بتونم مثل بقیه راحت زندگی کنم و لذت ببرم. خداوند هم صدای منو شنید و آدرس استاد عطارروشن رو به من داد😊. من 12 آذر 98 با استاد عطارروشن آشنا شدم و به مسیر زیبای لاغری با ذهن هدایت شدم. توی این دوره به لطف خدا آگاهی های نابی بدست آوردم که هیچ جای دیگه نمیتونستم بدستش بیارم. توی این دوره متوجه شدم که مشکل اضافه وزنم جسمی نیست بلکه ذهنی هست، پس من باید آموزش های ذهنی رو یاد بگیرم.
   اینجا بود که به اشتباه خودم پی بردم، چون من قبلا فقط به جسمم فشار وارد میکردم و هیچ برنامه ای برای ذهنم نداشتم و هر چه بیشتر خودمو تحت فشار قرار میدادم، ذهنم بیشتر منو به پرخوری تشویق میکرد و این باعث تنش و درگیری در من شده بود، چون ذهنم به سمت چاقی برنامه ریزی شده بود و من داشتم با ذهنم مبارزه میکردم که کاری کاملا بی فایده بود، وقتی ذهن با جسم هماهنگ نباشه همین میشه😢. اما خداروشکر که ذهن قابل برنامه ریزی مجدد هست و ما میتونیم به کمک آموزش های استاد، برنامه ریزی ذهنمون رو از چاقی به سمت لاغری ببریم😊. چون مغز مرکز فرماندهی بدن هست و همه دستورات از مغز صادر میشه و به اعضاء فرمان داده میشه، خود مغز هم از ذهن تاثیر میپذیره و اون تصویرهایی که در ذهن ما هست رو به کدهای قابل اجرا در جسم تبدیل میکنه. اگه ما تصویر ذهنی چاق از خودمون داشته باشیم مغز همین تصویرهای چاق رو به کدهای قابل اجرا تبدیل میکنه و در نهایت جسم ما چاق میشه و اگه تصویر ذهنی لاغر از خودمون داشته باشیم مغز این تصویرهای لاغر رو به کدهای قابل اجرا در جسم تبدیل میکنه و در نهایت جسم ما لاغر میشه، به همین سادگی😊.
   کلا مسیر لاغری با ذهن راحته، اگه واقعا توی مسیر داریم سختی میکشیم یعنی فایل ها رو درست درک نکردیم، موانع ها رو درست شناسایی نکردیم، ذهن خودمون رو روی موضوعاتی متمرکز کردیم(حرف و حدیث ها، قضاوت دیگران و…) که هیچ فایده ای برامون نداره و ما رو از زندگی خودمون دور میکنه.
   پس اگه میخواییم راحت لاغر بشیم باید تمام تمرکزمون روی هدفمون باشه و استمرار به خرج بدیم. همونطوری که برای چاقی استمرار داشتیم برای لاغری هم باید استمرار به خرج بدیم😊.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/27 19:46
   مدت عضویت: 271 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 100 کلمه

   خدایاشکرت که این راه رو پیش پای من قرار دادی .سعی میکنم مثل رانندگی که خیلی ازش میترسیدم برام باشه قبلا بااینکه گواهی نامه داشتم ولی بهش فکرکه میگردم خیلی برام سخت بود ولی با تلاش زیاد خودم الان دیگه خیلی آسون و راحت شده و بهش فکرهم نمیکنم چون در ذهن ناخودآگاه جای گرفته .پس میتوانم درمسیرلاغری باذهن هم موفق بشوم .اگر نمیخواست موفق بشم خدای مهربانم من رو دراین راه قرار نمیدادم .
   عجله ندارم هرفایل رو چند روز گوش میدم بعد میرم فایل بعدی .منتظر اوقات بیکارییم که وارد سایت مورد علاقه شما بشم و لذت ببرم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/20 00:38
   مدت عضویت: 733 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 129 کلمه

   چقدر ایمانم بیشتر شد در این مسیر باشم و محکم بگم لاغری از این مسیر فقط هست وبس
   خوشحالم بار دیگع محکمتر پای گذاشتم و قرار در آخرین فایل این دوره کلی تغییر کرده باشم
   و با شروع سال جدید فصل جدیدی در من و زندگیم و فکرم اتفاق بیوفتع
   یه نسرین جدید با کلی حال خوب جدید
   میخوام الان فقط تجسم کنم چند مدت دیگع چقدر خوب تغییر کردم اصلا میخوام اونقدر رویت بافی لاغری کنم تا ب زودی خودم خیلی لاغر ببینم غرق لاغری بشم
   اصلاهم سخت نیست مگه سخت بود چاق بشم
   مگه سخت بود بخورم خوب نه
   پس اینجاهم هیچ سختی نیست فقط قرار کلی چیزای خوب یاد بگیرم مثل عشق ب رانندگی که در اولین جلسه هرمرحله باقدرت فکرم قبول شدم
   این مسیرم هم قرار آموزش ببینم و عشق کنم
   خدایا شکرت
   یاعلی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/18 12:17
   مدت عضویت: 375 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 932 کلمه


   بنام حق❤
   گام 2️⃣ چگونه می شود با ذهن لاغر شد
   ما افراد چاق برای یکبار هم شده توی ذهنمون از خودمون این سوال رو پرسیدیم که
   🤔چه تفاوتی بین من و افراد متناسب وجود داره هر دو از یک غذا تغذیه میکنیم و چه بسا افرادی رو هم بیاد می اوردیم که از ما بیشتر غذا میخورند اما اونا متناسب و ما چاق هستیم⁉️
   اما جواب این سوال رو اشتباه میدادیم یا بهمون اشتباه میگفتند، مثلا چون سوخت و ساز بدن تو پایینه، چون تیروئید داری،چون ارثی چاق هستید، چون فعالیت بدنی ات کمه،چون ورزش نمیکنی و باشگاه نمیری،چون کارت پشت میز نشینی و کارمندی هست،چون غذاهای فست فودی میخوری و…. و هزاران پاسخ اشتباه و غلطی که دریافت کردیم و به این سوال مون دادیم، بخاطر همین پاسخ های اشتباه است که هیچ وقت به نتیجه یا همون لاغری دائمی و پایدار نرسیدیم…‌
   دفعات لاغر شدن و چاق شدن مجدد واقعا ویران کننده است احساس بد و ناامیدی بهمون دست میده و هر بار که به بار چاقی ما اضافه میشه ما هر بار خودمون رو ناتوان تر از قبل برای لاغری می پنداریم
   در صورتیکه فردی که در طول عمرش ۱۰ بار ۲۰ بار از روش های مختلف لاغری عمل میکنه فرد ناتوانی نیسا بلکه روش هایی که انتخاب کرده است اشتباه بوده است.
   چرا وقتی لاغر می شویم دوباره بر میگردد و چاق میشویم⁉️🤔
   ✅ در تمام دفعاتی که ما از تمام روش های لاغری استفاده می کردیم ما فقط سعی می کردیم جسممان را تحت فشار قرار دهیم و سعی می کردیم خودمان را از بعضی غذاها محروم کنیم ، فعالیت بدنی مون بیشتر کنیم و‌‌‌ با تحت فشار قرار دادن جسممان مقداری از سایز و وزن مان کم میشد اما ماندگار نبود
   ✅ دلیل اینکه همیشه این کار با سختی صورت می‌گرفت بخاطر این بوده که اقدام فیزیکی من برای کاهش وزن و سایزم با اقدام ذهنم همسو نیوده یعنی من تصمیم میگرفتم از یه روش برای لاغری اقدام کنم اما ذهنم همچین تصمیمی نداشت و ذهنم مثل روال گذشته کماکان منو تشویق میکرد به پرخوری، منو هدایت میکرد به سمت جاهایی که غذاهای خوی بود، روش های پرخوری رو به من نشون می داد،منو تحریک میکرد و…
   🟢اون روال کار خودش رو داشته می کرده و در حقیقت این من بودم که تصمیم گرفته بودم که لاغر بشن و در واقع من داشتم با ذهنم مبارزه می کردم
   من میخواستم طبق برنامه غذایی و رژیمم غذایی ام عمل کنم ولی ذهنم همچین تصمیمی نداشت و اون دائما منو به سمت پرخوری هدایت میکرد بخاطر همین توی تمام روش هایی که از لاغری استفاده کردین هر چقدر از شروع تصمیم گیری و اقدام ما میگذشت کار سختتر میشد
   چرا که تلاش ذهن ما برای رساندن ما به مسیر اصلی که در ذهن ما طراحی شده بود برای چاقی ما رو میخواست به اون هدایت کنه و این جنگ و گریز بین من و ذهنم باعث پرخاشگری و عصبانیت و خستگی من می شد و در نهایت رها می کردم و پس از اون مجدد ذهنم یواش یواش منو دوباره هدایت میکرد به مسیری که من سالها اونو طی کرده بودم.
   🧠 تمام فعالیت های بدنی ما تحت کنترل مغز ما هست و فرمان تمام کارهامون از مغز صادر می‌شود و مغز ما تحت تاثیر ذهن ما هست
   پایگاه رهبری جسم ما، ذهن ما است و این ذهن ما است که بر مغز ما تاثیر می گذارد و در نهایت جسم ما را می سازد
   وقتی ذهن ما برنامه ریزی شده باشه برای چاقی مطمئنا فرمان هایی که مغز به اعضای بدن ما صادر می کنه در جهت چاق شدن و چاق تر شدن هست
   روش لاغری با ذهن به چه صورت است⁉️🤔
   در روش لاغری با ذهن اول به ذهن یاد میدین که چاقی یعنی چی؟ چاقی چه مسائل و مشکلاتی رو به دنبال داره
   بعدش بهش یاد میدیم که لاغری چیه؟ لاغری چه مزایایی برای ما داره، بعد مسیر لاغری رو بهش یاد میدیم
   باید ذهن رو برای لاغر شدن و لاغر ماندن تربیت کرد
   ممکنه مسیر لاغری با ذهن نیاز به زمان بیشتر و صبر و استمرار بیشتری داشته باشه ولی در عوض نتیجه ی آن ثابت و ماندگار است
   باید به ذهن مون لاغر شدن را یاد بدهیم
   تمام افرادی که اضافه وزن دارند تحت آموزش چاق شدن قرار گرفتند از خانواده،دوستان،مربیان باشگاه،معلم ها،کتاب ها و مجلات و رسانه ها،پزشکان و… تمام افراد چاقی که پدر و مادرشون اضافه وزن دارند از بچگی تحت آموزش چاقی قرار گرفتند بصورت ناخودآگاه و خیلی راحت و به سادگی زبان مادری مون
   چاقی ارثی نیست بلکه آموزش دیدنی و یادگرفتن است
   ما چاقی رو یاد گرفتیم بدون اینکه تصمیم به چاقی بگیریم
   حالا باید چیکار کنیم؟🤔
   باید لاغر شدن رو به ذهن مون یاد بدهیم
   ذهن میتونه بارها آموزش ببینه میشه لاغر شدن رو آموزش دید مثل چاق شدن رو که آموزش دیدیم، مثل نقاشی،موسیقی،زبان دوم، و هر هنر دیگه ای
   از کجا متوجه بشیم روشی که برای لاغری انتخاب کردیم درسته⁉️🤔
   در هر روشی اگه به شما مقدار و زمان برای کاهش وزن داده شد 💯درصد اشتباه است و منجر به لاغر شدن ما نمی شود
   اصلا چاق شدن یا لاغر شدن مقدار و زمان ندارد
   لاغرشدن خیلی راحت و آسان هست، هر وقت در مسیر لاغر شدن دیدی داره بهت سخت میگذره بدون که داری راه رو اشتباه میری
   و هر کسی با هر قدرت و توان و سرعتی در مسیر اشتباه حرکت کنه مطمئنا به مقصد نمیرسه اما برعکس با هر سرعت و توان هرچند کند در مسیر درست حرکت کنی بالاخره به مقصد می رسی
   ✅تفاوت در رسیدن یا نرسیدن به مقصد در تلاش و کوشش و سرعت نیست بلکه در مسیر است
   لاغرشدن خیلی ساده است به شرطی که در مسیر درست حرکت کنیم و در آن استمرار 🏃‍♀️ داشته باشیم
   با آرزوی تناسب افکار و اندام برای تمامی دوستان🫀💪🧠

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/18 11:49
   مدت عضویت: 279 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 190 کلمه

   سلام به همه شماها واقعا راست میگن استاد منم قبلا فکر میکردم چاقی انتسابی به من نسبت دادن و من چاق شدم ولی الان متوجه شدم که اکتسابی با آموزش کسب کنی و یاد بگیرم مثل بچه ای که تازه یاد میگیره که از پله ها بالا بره اولش یکم سخته براش ولی وقتی اولین پله رو رفت خوشحال میشه که بقیه رو هم ادامه بده هرچقدر بیشتر بالا بره بیشتر خوشحال میشه و ذوق میکنه و به خودم افتخار میکنم تو این سالها چقدر قدرتمند و توانا بودم که تو هر شرایطی رژیمهای سخت انجام میدادم ورزشهای سخت که حتی به یه آدم متناسب بگی انجام بده بگه کی میتونه این همه کار انجام بده این همه سختی بکشه یادم میاد دوستم یکم شکم داشت بهم میگفت چجوری این شکم آب میکنی منم میگفتم هر روز یه ساعت ورزش میکنم اونم میگفت من حوصله نمیکنم یه کار اضافه بکنم بعد از کار چون خسته میشم تو چجوری میتونی هر روز این کار تکرار میکنی الان متوجه حرفش میشم که من خیلی با استعداد و توانمندم.ممنون از خدا که معجزه رو بهم نشون داد و من دارم دوباره متولد میشم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   maryamkhazaie0000@gmail.com
   1399/12/16 01:26
   مدت عضویت: 327 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 263 کلمه

   سلام ب دوستان عزیزم ان شاالله حالتون عالیه عالی باشه .فایل این جلسه چگونه می شود با ذهن لاغر شد .من از سال سوم راهنمایی شروع ب چاق شدن کردم و از همون سالها رژیم گرفتنهام ،هم شروع شد چقدر ،رژیم ،ورزش ،پیاده رویی ولی تا مدت رژیم و ورزش تموم میشد یا من دیگه توانایی شو نداشتم ب سرعت برق و باد وزن از دست رفته بر میگشت ،اینقدر خوشحالم ک دیگه ورزش و رژیم نمی گیرم ک نگم براتون ،من یکسال بیشتره ک دیگه نه رژیم گرفتم و ن ورزش کردم چون میدونم دیگه اینقدر این راه ها رو رفتم و نتیجه نگرفتم میدونم تهش چیه والله من ۱۲ جلسه رایگان رو چند بار گوش دادم تو این یک سال ب نظرم خوب درکش نکرده بودم مثلا من این باور رو داشتم ک اگه بزارم گرسنه بشم زیاد میخورم هی ریز ریز می خوردم ک موقعه وعده اصلی خیلی نخورم الان تو این دوره نقطه سیری و گرسنگی رو متوجه شدم ک باید چی کار میکردم ب نظرم توی ابن یکسال اگه اینو متوجه میشدم الان خیلی وزن کم کرده بودم ولی خوب باید الان متوجه میشدم بازم خدا رو شکر میکنم ک تو این مسیرم خدایا شکرت الانم واسه این ک از دست چاقی رها بشیم باید لاغر شدن رو یاد بگیریم ،همون طوری ک چاق شدن رو یاد گرفتیم و استمرار داشتیم در مسیرش باید در مسیر لاغری هم استمرار داشته باشیم تا ب رویای شیرینمون برسیم این حال خوش لاغری رو برای تک تکتون آرزو میکنم عزیزای دلم ،وبرای همه دوستانم آرزویی سلامتی میکنم .یا علی.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/09 23:47
   مدت عضویت: 735 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 624 کلمه

   گام سوم ،مسیر لاغری من

   سلام دوستان عزیز و استاد بینظیر

   استاد چقدر خوشحالم که چند سال پیش که در مسیرهای ذهنی قرار گرفتید به الهامات ورویای لاغری خود توجه کردید و با رفتن در دل ناشناخته ها ،دوره های لاغری با ذهنو خلق کردید که هم خودتون نیاز داشتید و هم بینهایت آدم های دیگه که همه مون به نوعی گرفتار چاقی و عوارضش بودیم و خدارو سپاسگذارم‌ که نیازهای بنده هاشو با قرار دادن رویایی در ذهن آدم ها به واقعیت تبدیل میکنه ،از نوزادی که طهم تلخ چاقیو چشیدم همیشه یه سئوال در ذهنم میچرخید که چرا من با آدم های دیگه فرق دارم؟ آخه چرا من؟ جواب های زیادی اطرافیانم بهم گفتن اینکه تو ژنتیکت چاقه ارثی چاقی،استخون بندیت توپره،خلقت خداوند بوده،چونکه تا ۴سالگی شیر مادرتو خوردی ووووو و من موندم و یه عالمه دلیل که به مراتب که بزرگتر میشدم‌ دلایل ها هم بیشتر میشد ،خودمو در یک گرداب بزرگ پر از مشکلات چاقی میدیدم که راه فراری نیست ،من ۴۴سال در چاقی بسر بردم ،تمام نجواها و گفتگوهای درونی من پر بود از نمیشودها،زشت تر شدن ها،بی ریخت تر شدن ها،متنفر شدن ها،ترس ها،رژیم ها،ورزش ها ،،از صبح که بیدار میشدم یک نوار ضبط شده دوران کودکیم همزمان با من روشن میشد،که به من میگفت من کی هستم، چی بگم،چی بخورم،چی نخورم کجا برم،آیا برم، مثل یک مشاور اعظم ،که البته حرف های خوبی به من نمیزد و من محو حرف های اون بودم، یعنی صدای دیگه ای نبود جز خودش ،منم دنیارو فقط اونجا دیده بودم ، خلاصه در اون لوپ گرفتار میچرخیدم ولی همچنان دنبال کور سوی امیدی بودم، چندین سال فقط در رژیم های مختلف بودم،دایم الرژیم بودن برای من عادی شده بود و اگر روزی غذای نرمالی میخوردم باید تاوانشو با دویدن ها و روزها رژیم سختر جبران میکردم،،از آینه متنفر بودم و احساس میکردم ماه به ماه چاقتر میشم و میشدم ،،اگر بخوام از روزهای سخت گذشته بگم ساعتها میتونم بنویسم ولی چونکه بیشتر ما آدم های چاق سرگذشت مشابه داریم زیاد ادامه نمیدم ،،

   تا اینکه خسته شده بودم ،یادمه آخرین باری که رفتم پالتو بخرم و متوجه شدم حتی سایز ۴۶ هم واسم تنگه ،قلبم لرزید میدونستم دارم به مرز ۹۵ کیلو میرسم ،گریه م‌گرفت ،پالتو رو نخریدم ،بدنبال راه و روشی بودم و چونکه از قبل در مسیرهای ذهنی بودم ،با خودم گفتم اگر میشه با تغییر ذهن به همه چیز رسید پس میشه به لاغر شدن هم رسید و دقیقا ۱۵ روز بعدش به این سایت هدایت شدم،واقعا خوشحال شدم میدونستم خود خود خدا دست منو گرفت و گذاشت تو دستان این دوره ها ،از پارسال تا حالا تازه طعم شیرین زندگی با آرامشو دارم میچشم ،واقعا ۴۴سال قبلو زندگی نکردم ،الان همش تو احساس آرامش هستم ولی قبلا احساس آزادی و آرامش در خوردن برای من رویای دست نیافتنی بود،من بسیار زیاد رستوران میرم ،قبلا خیلی ترس از رستوران رفتن داشتم ولی الان راحتر شدم ،به اندازه نیازم مصرف میکنم و تمام،،،

   خوشحالم که در حال ساخت باورهای جدید هستم ،میدونم راهم درسته خداییکه منو هدایت کرد اینجا حمایتمم میکنه که به زودی به نتایج بهتری برسم،خدارو شکر عکس منکه در آلبوم شگفتی سازان هست و میدونم بازم عکس های جدیدتری خواهم فرستاد از تناسب بیشترم ،موفقیت در این مسیر حتمی ست ،امروز در حین پیاده روی داشتم با خودم صحبت میکردم،گفتم ببین فریده ،سالها در درون تو غوغایی بود همش حس بد و منفور ،اگر این ذهن بلد بود بهت حرف های خوب بزنه که زده بود پس به امید این ذهن نباش خودت به خودت دیالوگ های زیبا بگو ،خودتو تشویق کن ،عزت نفس وحس لیاقتتو بالاتر ببر اونوقت جهان هستی لاجرم تورو به مسیرهای تناسب بیشتر میبره،جهان جاییکه اصلا گول نمیخوره تماما با احساسات من در ارتباطه

   بارم خدارو شکر میکنم که جزء هدایت شده ها بودم که من خواستم و خداوند پاسخ داد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها