همه افراد چاق در زندگی برای یک بار هم که شده از رژیم لاغری برای کاهش وزن استفاده کرده اند و طعم تلخ این روش را چشیده اند.

از آنجایی که خودم و همه افرادی که در این سالها با آنها در دوره تناسب ذهنی آشنا شده ام از رژیم لاغری نتیجه دائمی نگرفته اند تصمیم گرفتم تا درباره این عبارت وحشتناک توضیحاتی برای شما همراهان عزیز بدهم.

اتفاقا این توضیحات همراه شد با سوال یکی از هنرجوهای دوره تناسب ذهنی که با توجه تلاش و استمراری که در انجام تمرینات و گوش دادن به فایل های صوتی داشت نتیجه قابل قبولی کسب نکرده بود.

ریشه بسیاری از دلایلی که نمی توانیم متناسب شویم، باورهایی است که نسبت به کلمه رژیم لاغری داریم.

 

همه افرادی که اضافه وزن دارند و رویای متناسب شدن دارند باید این حقیقت را بپذیرند که از طریق محدودیت غذایی نمی توانند متناسب شوند و برای همیشه متناسب بمانند.

موضوع مهم در کاهش وزن برگشت نشدن مقدار وزنی است که به سختی و با رعایت رژیم لاغری از ما کاسته شده است.

 

بنابراین به شما دوست خوبم که به هر علتی دوست داری مقداری از وزن خود را کاهش دهید و شرایط جسم تازه ای برای خود خلق کنید و زندگی جدیدی را ادامه دهید توصیه می کنم از امروز به هیچ وجه به دنبال امتحان کردن رژیم های مختلف نباشید چون علاوه بر اینکه نتیجه ای برای شما به همراه نمی آورد بلکه باعث ناامیدی شما برای لاغر شدن می شود.

 

در این فایل توضیحاتی درباره رژیم و نتایج مخرب آن که تجربیات سال های چاقی خودم و کار کردن با افراد چاق بسیاری بوده است را به اطلاع شما می رسانم.

برای واضح کردن اینکه به راحتی با قدرت ذهن خود می توانید در مسیر متناسب شدن قرار بگیرید تمرینی برای یک هفته شما در نظر گرفته ام که با رعایت آن به راحنی می توانید در طی یک هفته تسلط بیشتری بر میزان خوردن خود داشته باشید و به اصطلاح اشتهای خود را کنترل کنید.

چون معضل بسیاری از افراد چاق عدم توانایی کنترل اشتهای خودشان است که سبب افزایش ماه به ماه وزن آنها می شود.

در این فایل صوتی راهکاری برای افزایش تسلط بر رفتار غذایی خود به شما دوست خوبم ارائه می کنم و از شما انتظار دارم این روش را برای یک هفته انجام دهید تا از توانایی خود و کارآمدی روش ذهنی برای متناسب شدن اطلاع بیشتری پیدا کنید

منتظر خواندن نظرات ارزشمند شما هستم

همراه همیشگی شما رضا عطارروشن