ورود / ثبت نام
0

عجله کردن برای لاغر شدن

عجله کردن برای لاغر شدن
اندازه متن

هرچه از سالهای اضافه وزن من بیشتر می گذشت، عجله کردن برای لاغر شدن من بیشتر می شد.

عجله داشتن من برای لاغر شدن سبب شده بود که از روش های لاغری که ادعا می کردند در زمان کمتری مقدار بیشتری لاغر خواهم شد بیشتر استفاده کنم.

هر بار که از استفاده روش های مختلف نتیجه نمی گرفتم، افسرده و ناامید از لاغر شدن می شدم و بیشتر باورم می شد که من نمی تونم لاغر بشم و تا ابد باید در چاقی زندگی کنم.

اما هربار به محض مواجه شدن با تبلیغ روشی دیگر که ادعا می کرد در فلان زمان چه مقدار از وزن شما کم می شود بار دیگر امیدوار می شدم که از این طریق شاید بتوانم لاغر شوم و با اشتیاق به دنبال انجام مراحل آن روش بودم و باز داستان تکراری لاغر نشدن من از نو نوشته می شد.

تکرار بی نتیجه بودن تلاش من برای لاغر شدن باعث شده بود که بیشتر از هر زمان دیگر امیدی به لاغر شدنم نداشته باشم و بیشتر از قبل به دنبال روش و راهکاری باشم تا شاید مشکل چاقی من را برطرف کند.

شرایطی که من در دوران چاقی خودم سپری می کردم را همه افرادی که اضافه وزن دارند به شکل های محتلف تجربه کرده اند و به خوبی می دانم تکرار داستان تلاش کردن برای لاغر شدن و نتیجه نگرفتن چقدر سخت و رنج آور است و چه عواقب نا امید کننده ای برای دوستانم به همراه دارد.

از این رو همواره تلاش می کنم تا ضمن آگاه کردن دوستان از موانع ذهنی لاغر شدنشان، به آنها این اطمینان را بدهم که مقصر لاغر نشدن آنها جسم آنها نیست، بلکه فرمول های اشتباهی است که ناخواسته در ذهن آنها شکل گرفته است.

از آنجایی که نتیجه نهایی جسم ما بر اساس محتوای ذهن ما رقم می خورد تلاش کردن برای تغییر جسم بدون اطلاع از چگونگی تغییر محتوای ذهنی کار بیهوده و طاقت فرسایی است.

یکی از پارامترهای اشتباه ذهن افرادی که اضافه وزن دارند، پارامتر زمان است که به صورت کاملا اشتباه در فرمولهای لاغری مورد استفاده قرار می گیرد و باعث ایجاد عجله کردن برای لاغر شدن می شود.

زمان لاغری عامل تحریک کننده و اشتیاق آوری برای افرادی است که اضافه وزن دارند، به صورتی که همه آنها دوست دارند در زمان کوتاهی لاغر شوند و این همان نکته مورد توجه شرکت ها و افرادی است که در زمینه تولید مواد، لوازم و روش های لاغری مشغول به فعالیت هستند.

یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار در جلب مشتری ارائه اسناد و نمونه هایی است که در زمان کوتاهی مقدار زیادی وزن کم کرده اند.

اگر روش لاغری بتواند در ذهن افراد چاق این اطمینان را ایجاد کند که با استفاده از آن روش می شود در مدت زمانی مشخص و اغلب کوتاه مدت مقدار مشخص و البته قابل توجهی وزن کم کرد موفقیت دست نیافتنی در میزان فروش و کسب درآمد خواهد داشت و این همان شمشیر دولبه برای افراد چاق است.

یعنی پارامتز زمان از طرفی می تواند باعث ایجاد اشتیاق لاغر شدن در ذهن افرادی که اضافه وزن دارند شود و از طرفی دیگر می تواند باعث ایجاد افسردگی و نا امیدی شدید در آنهایی شود که موفق به کاهش وزن و سایز قابل توجه در زمان مشخص و کم نمی شوند.

بنابراین توجه به پارامتر زمان و استفاده صحیح از آن برای ایجاد اشتیاق و انگیزه برای لاغر شدن امری مهم و تاثیرگذار در پروسه لاغر شدن است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

از این رو لازم می دانم درباره این موضوع مهم و تاثیرگذار، آگاهی که سبب موفقیت من در متناسب شدن شده است را با دوستانم به اشتراک بگذارم.

نوشته من می توانم عزیز در بخش نظرات:

” وقتی در ماهواره، تبلیغ وسایل ورزشی رو میدیدم و افرادی هم درباره ی نتیجه شون صحبت می‌کردند و عکس قبل و بعد استفاده از آن دستگاه هم نشان داده می‌شد، و بیان میشد که در مدت مثلا 3 ماه 50 کیلو کاهش وزن داشته اند و خیلی قلمی شدند، من هم وسوسه میشدم که هرچی تبلیغ میشه رو تهیه کنم..

حتی یک بار دستگاه دراز نشست هم خریدم ولی بیشتر از چند ماه نتونستم استفاده کنم..

آخه برای ورزش هم باید برنامه ی ذهنی و مسیرش ایجاد بشه تا اون حس استمرار هم بوجود بیاد.. ورزشی که برای کمک به سلامتی و افزایش روحیه ی خوب در ما باشه 😊 و الا میدونیم که ورزش باعث لاغری نمیشه 👌🏻.

من چند روز پیش در سایت دیدم که 500 تا کامنت نوشتم. و با خودم گفتم که چه وقتی میرسه به 530؟ 🤔

همینو گفتم و رد شدم. و امشب دیدم که 526 تا شده و اصلا من نفهمیدم کِی اینهمه متن نوشتم در سایت 😅..

به نظرم لاغری هم باید اینطور باشه.. تا آسان بشه و خیلی راحت بهش برسیم…

من والا زیاد شدن تعداد کامنت هام در سایت هیچ تاثیری روی زندگیم نداشت ولی دوست داشتم که زیاد بشه ولی عجله نکردم و هرروز ادامه دادم تا خود به خود زیاد شد..

اما فکر میکنم با لاغر شدن اتفاق خاصی قراره بیوفته بنابراین در فاصله ای دوردست میبینمش و از طرف دیگر برای رسیدن بهش عجله میکنم..

مثلا قبلا میگفتم لاغر بشم، خونه مون بزرگ میشه، ازدواج میکنم، کلی سفر میرم و… بنابراین چون رسیدن به اینها رو مستلزم گذشت سال ها میدونستم لاغری رو هم از خودم دورتر میکردم. از طرفی هم به خاطر سال ها رنج چاقی دوست داشتم که سریع شرایط جسمی متفاوتی رو تجربه کنم.

اما با خودم صحبت کردم و گفتم لاغری خیلی بهت نزدیکه میتونی در چند ماهه آینده تجربه ش کنی.. و شرایط بعدی هم به دنبالش میان لازم نیست عجله کنی..

لاغر بشی هیچ اتفاق خاصی به خدا برات نمیوفته.. همین خونه، همین پدر و مادر، و همین زندگی رو خواهی داشت بنابراین عجله اصلا معنا و مفهومی نداره 🙈.

اهدافی که در جهت راضی کردن دیگران باشد، نتیجه ای ندارد…

بارها شده که شنیدم این کارو نکنیم فلانی ناراحت میشه، یا این کارو انجام بدیم فلانی دوست داره و…

همیشه هم از خودم میپرسیدم اخه 🤦🏻‍♀️ فلانی چه اهمیتی داره که من باید پا بذارم روی خواسته ی خودم؟ 🤔

و خیلی خوشحالم که در این مسیر فهمیدم عقیده ی من درست بوده و خیلی محکم سر حرفم هستم. و فقط سعی می کنم برای بهتر کردن شرایط خودم اقدام کنم..

اگر میخوام لاغر بشم، هدفم سلامتی و احساس بهتره خودمه، اگر میخوام خوشبخت باشم، برای لذت بردن خودم از زندگی هستش اگر طعم ثروت رو میخوام تجربه کنم برای آرامش و احساس بهتره خودم هستش 😉😊 و زندگی کردن برای خودت خیلی لذت بخشه 😍💃🏻.

وقتی احساس خوبی داشته باشی، گذر زمان برای شما کوتاه میشود..

🎀قبلا فایل صوتی رو بارها گوش داده بودم اما اینبار تصویری رو تماشا کردم و دیدم خیلی برداشتم و درک من از محتوا بهتر شد.. گفتم این تجربه را هم با دوستای خوبم به اشتراک بذارم. 🤗🤩”

ایمان دارم که استفاده از فایل آموزشی عجله کردن برای لاغر شدن و درک کردن آنچه موجب ایجاد اشتیاق در ذهن ما برای لاغر شدن می شود می تواند روند لاغر شدن دوستانم را ساده تر و دست یافتنی تر کند.

 

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=20376
برچسب ها:
55 نظر در مورد عجله کردن برای لاغر شدن

دیدگاهتان را بنویسید

   amirali2020110@gmail.com
   1400/09/02 13:30
   مدت عضویت: 294 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 250 کلمه

   بنام خدا 

   با سلام 

   از قدیم گفتن عجله کار شیطونه چون این شيطان هست که مدام در گوشت پچ پچ میکنه یکسال گذشت چرا هنوز لاغر نشدی با خودم هستم من یکساله که تو سایت تناسب فکری هستم البته تو دوره های رایگان خیلی راضیم چندین سایز کم کردم و مرتب استمرار دارم خیلی آرامش دارم همین که،دوستمون هم نوشته با گوش دادن به فایلها حالم خیلی عالیه ،آرامش دارم ،تغییرات بسیاری کردم و هیچ عجله ای هم ندارم مشتاقتر از هر،روزم ادامه میدم و تا الان که یک سال هست میگذره سمت هیچ روشی دیگه نرفتم و هیچ تبلیغی هم منو وسوسه نکرده چون مسیرم درسته و می‌دانم که این جسم من نیاز به زمان داره که لاغر،بشه و من هیچ کاری ندارم چطور لاغر،میشه و تو چه مدت زمانی چون عشق هست سایت تناسب،فکری حالم خوبه و ادامه میدم .

   حالا فکر کنم من با ماشین میخوام برم مشهد از،همان اولش میدونم با توقف در،شهرهای دیگه و سیاحت کردن یک هفته طول میکشه تا برسم پس دیگه عجله ندارم لاغری هم همینه میدانم این پروسه زمان بره دیگه عجله ای،ندارم با اینکه افکار منفی را هر روز دارم که میگه تو چاقتر،شدی ،شکمت بزرگتر شده و،از این حرفها اما من بهش میگم من چاقی مو دوست دارم ازش متنفر نیستم من خودم یه روز دعوتش کردم که اومده تو جسم من و الان هم میهمانه نمیشه باهاش بدرفتاری کنم خودش داره یواش یواش میره تا موقعی که جسم من را ترک کنه من باهاش دوستم .

   ممنون استاد از فایل بسیار آموزنده. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/08/15 19:19
   مدت عضویت: 764 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,054 کلمه

   سلام خدمت استاد گرام و دوستان خوب و پر تلاشم 

    بازم استاد  چقدر قشنگ طی شدن پروسه لاغری رو برای ما منطقی میکنید که بابا نیاز هست یه زمانی طی بشه تا ما کامل لاغر بشیم  و با عجله  کردن هیچ چیزی درست نمیشه اصلا چرا ما در هر کاری زمان رو پذیرفتیم ولی در لاغری ما این  زمان رو نمیپزیریم و همش میگیم ما تا عید لاغر میشیم یا تا عروسی فلانی من لاغر میشم در حالی که در بقیه کارها من به راحتی میدونم باید زمان مشخصی طی بشه تا به نتیجه برسم مثلا :

   در آشپزی خوب میدونم فلان زمان نیاز هست تا عذام درست بشه .

   یا در طی کردن مسافتها میدونم فلان زمان نیاز هست تا من به مقصد برسم .

   یا در سال تحصیلی من میدونم یک سال نیاز هست تافرزندانم به مقطع بالاتر ارتقا پیدا کنن.

   یا در خیلی چیزهای  دیگه ما بحث زمان رو پذیرفتیم و عجله نمیکنیم 

   ولی بازم باید  همین جا خودم رو تحسین کنم  چون  از  وقتی که   وارد این دوره ها شدم هرگز گرفتار عجله نشدم اینقدر  در این مسیر حالم خوبه و از خودم و رفتارهای جدیدم و سیک خوردنم و آزادیم راضی هستم و لذت میبرم  که  وقتی نجوای عجله بیاد به خودم خیلی بلند و  قوی  میگم  مگر بد میگدره خب معلومه که نه چی از این بهتر که ازادنه بخورم و لدت ببرم و لاعر تر هم بشم  جیزی که در گذشته ارزوش رو داشتم و در خواب هم نمیدیدم به هین سبک لاعر شدن رو پس من ادامه میدم و کاری هم به نجواهای شیطانی ندارم در نهایت من به تتاسب دلخواهم میرسم و هرگز دوست ندارم حتی برای یک لحظه به اون سختیها و محدودیتهای دوران رژیم برگردم و اونها رو تجربه کنم پس  هر نجوای منفی هم داشته  باشم که بگه انگار لاغر تر نشدی پس چی شد انگار  دیگه دوره ها جواب نمیده و …..من خیلی راحت بهش میگم نه فقط باید ادامه بدم تا مهارتم بیشتر بشه و به درستی بیشتر به آموزشها  عمل کنم و بعد قطعا نتیجه خواهم دید پس فروغ بازم دمت گرم که  در این دو سال و خورده ای که در سایت بودی هیچ وقت نگفتی من میخوام تا فلان تاریخ لاعر بشم  و همچنان پیوسته و آهسته داری راهت  رو ادامه میدی .

    و نکته ی  دیگه که هست اینه که اصلا نباید به اینکه چطور بدن چربیها رو دفع میکنه فکر کنی  اصلا من نباید کار داشته باشم و با خودم فکر کنم بگو من با این راه به راحتی لاعر میشم اما چه جوریش رو کاری ندارم به من چه اصلا  بدن چه جوری کارش رو انجام  میده  به قول استاد میخواد ماشین بگیره ببرشون میخواد دفعشون کنه و …. به من ارتباطی نداره .مگر حالا من میدونم چه طور بدنم زخمها رو ترمیم میکنه و یا من نگران این کار بدنم میشم  ؟؟؟ نه هیچ وقت .یا اینکه من هیچ وقت نگران گردش خون و سلول سازی و … در بدنم . نمیشم و به بدنم اعتماد دارم و اونم کارش رو خوب انجام میده پس در این زمینه هم باید به بدنم اعتماد کنم و نگران نباشم .

    و اما نکته ی دیگه این هست که اگر من بخوام به خاطر کس دیگری لاغر بشم هرگز  للغری در بدن من انجام نمیشه نه تنها لاغری بلکه  هر کار دیگه ای که در زندگی بخوام به خاطر دیگری و حرف مردم انجامش بدم یا بهش نمیرسم یا اگر برسم بدون منفعت هست چون ذهن من نمیتونه کاری رو به خاطر کس دیگه انجام بده پس من بارها میگم میخوام لاغر تر بشم که خودم سلامت تر باشم خودم از لحاظ روحی شادابتر باشم خودم سبک تر بشم خودم جوانتر و زیباتر بشم خودم خوش،لباس تر بشم خودم با اعتماد به نفس تر بشم و تتها سودش برای خودم  هست نه هیچ کس دیگه و هیچ به درد اونها نمیخوره .پس در لاغر شدن ما باید لاعری رو برای خودمون بخواییم و برای لاغری نباید عجبله کنیم و زمان رو بپذیریم و بگیم اون زمان  رسیدن به لاغری جزیی از ما هست که اگر حالمون در مسیر خوب باشه ما اصلا گذر زمان رو حس نمیکنیم و انگار اون مدت زمان مثلا اگر دوسال هست میشه دو دقیقه ولی اگر حالت بد باشه و فیلم در بیاری زمان به سختی و کندی برات میگذره و من خودم کسی هستم که اصلا گذر زمان رو حس نکردم و در این مدت چنان با اشتیاق و انگیزه  هر روز یک گام برداشتم و هر روز منتظر بودم که ببینم فایل جدید چیه و چی باید بنویسم و بسیار خوشحال از بودن در این مسیر و گوش دادن به فایل جدید بودم که متوحه گذر زمان نشدم و من هنوزم مشتاقم که این راه رو هر روز با تعهد و انگیزه ادامه بدم و اصلا از بودن در سایت لذت میبرم و حالم خوب میشه و اگر نیام و فایل گوش ندم اون کار  اذیتم میکنه پس به راهم با حال خوب بیشتر ادامه میدم تا بازم کمتر حسش کنم واقعا من از بودن در  این مسیر شاداب و خوشخالم و حال بسیا بسیار عالی دارم که هر روز بابت این نعمت  و آرامش و آزادی و حال خوب از خدا سپاسگزاری میکنم .

   برای من پروسه ی زمان واقعا مخفی هست و من حالم بهتر هست اشتهام تغییر کرده و حرص، ولعم کمتر شده و  حالم بهتر شده من خیلی قشنگ دارم ادامه میدم حالا یه جاهایی هم نجوا هست اما باید بگم خودم خوب جوابش رو میدم و و ضعیفش میکنم تا برمن علبه نکنه و بیشتر اوقات در کامنتهام نوشتم که چطور ساکتش کردم و راهم رو ادامه دادم .

   پروسه ی لاعری یک پروسه ی ذهنی و جسمی  هست پس نیاز داره  عجله نکنیم .

   درسته تمام روشهای بیرونی و تبلیغات  میخوان ما رو وسوسه کنن که اون محصولات  رو تهییه کنیم پس اونها وعده ی های الکی میدن که میخوان   در یک زمان کم  نتایج بزرگ به ما بدن که اصلا اینطور نیست و ما نباید گول بخوریم .

   زمان رو با حال خوب سپری کن تا بهت فشار نیاد و لذت ببری پس بارها  بگو طبیعیه که در یک پروسه ی زمانی برای لاغری باشم و با حال خوب ادامه بده .

   بیتهایت عالی و تاثیر گدار بود و برای منی که در مسیر درستم با این فایلها قدمهام محکمتر و با تعهد تر و مشتاقانه تر میشه پس نتایج من هم  به زودی بزرگ و بزرگتر و عالیتر میشن خدا رو شکر 

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/08/07 21:48
   مدت عضویت: 489 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 946 کلمه

   گام ۷۵:عجله کردن برای لاغر شدن

    با سلام:  در تمام سالها که برای لاغر شدن از روش های مختلف استفاده می کردیم و از روشی به روشی دیگر و هیچ گاه به آنچه آرزو داشتیم نمی رسیدیم چون مسیر را اشتباه داشتیم نه تنها مسیر را اشتباه داشتیم بلکه عجله هم داشتیم غافل از اینکه این رژیم ها یک ازمون سخت و طاقت فرسایی هستند آزمون سخت جسمی که به زور بدن تحمیل می شود و بعد نتیجه آش را هم همه تجربه داریم  وقتی عجول باشیم درگیر یک حالت اضطراب و استرسی می شویم که در اثر عدم نتیجه گرفتن در ما به وجود میاد و همین اضطراب و استرس ناشی از نتیجه نگرفتن می شه که ما نمی توانیم از زندگی مان لذت ببریم و نتوانیم آرامش را تجربه کنیم  وقتی در یک مسیر قرار می گیریم می خواهیم به واسطه اون مسیر به یک خواسته برسیم یکی از موضوعاتی که همیشه بایستی اون رو همراه خودمون داشته باشیم لذت بردن از مسیر زندگیمونه و بتونیم لحظه به لحظه از رشد کردن و پیشرفتمون لذت ببریم و بابت داشته های زندگیمون شکر گذار باشیم در مسیر لاغری با ذهن ما از لحظه به لحظه زندگیمون لذت می ببریم  اما وقتی عجول باشیم نمی توانیم این احساس رو تجربه کنیم چون همیشه داریم دست و پا می زنیم و اصل زندگی در این بین فراموش می شه (مثل قبل از آشنایی با روش ذهنی که برای لاغر شدن از روش‌های مختلف در حال دست و پا زدن بودیم )و اون اینه که زندگی داخل یک مسیر قرار داره زندگی در بک جای مشخص قرار نداره 

   یک موضوعی که من متوجه افراد متناسب شدنمو دیدم صبح یک قهوه بر می دارد و می  ره پشت کامپیوتر و مشغول انجام دادن کارهایش می شه و ضمن اینکه کار می کند ذره دره از قهوه آش را می خورد و اصلا در خوردش عجله ای ندارد با لذت و آرامش همراه با انجام دادن کارش قهوه خودش را می خورد 

   بکی از راههای موفقیت امیز فروشنده ها در مسیر لاغر شدن تبلیقات ؛زمان می باشد ! چرا !؟ چون می دانند افراد در شرایط روحی قرار دارند که از چاق شدن خودشونردر رنج هستند و وقتی تبلیقات می گوید در مدت زمان کم کلی لاغر می شوید حتی مقدار را هم تعیین می کنند و آن فرد چاق این را باور می کند و خود را در شرایط سخت رژیم های طاقت فرسا که کلی آسیب جسمی و روانی وارد می کند  قرار می دهد و به نتیجه هم نمی رسد باید واقف باشیم که لاغر شدن در عرض جند هفته به سلامتی ما آسیب می زند چون غیر ممکن است بدن به روند طبیعی خودش بتواند کلی وزن در مدت کوتا کم کند اما در روش لاغری با ذهن با روند طبیعی پیش می رویم و نه تنها آسیب وارد نمی شود بلکه کلی آسیب های وارده بهبود پیدا می کند

   ۱–مقابل اینه باستید و به هیکلتون گیر بدهید در واقع عجله دارید 

   ۲–روی ترازو رفتن و با دیدن عقربه ها به خود و ترازو و بخت و اقبالتون بد و بیرا بگوید در واقع عجله دارید

   ۳–دچار خشم و استرس می شوید در واقع عجله دارید 

   ۴-به هر چیزی گیر می دهید در واقع عجله دارید 

   اگر می خواهید لاغر شوید و صبور نیستی و می خواهید سریع  از شر چند کیلو اضافه وزنتان خلاص شوید در واقع ناشکیبایی در لاغر شدن کار افرادی است که تصور می کنند بدن انسان مثل یک تکه بخ است و می توان با گذاشتن آن در معرض نور خورشید ذوبش کرد برای همین به سراغ رژیم های مختلف می روند که در تبلیقات شاهد آن هستند

   دلایل دیگر عجله کردن برای لاغری شخص می خواهد خودش را برای عروسی آماده کند و براش زمان هم تعیین می کند :مشتری عروس داشتم که لباسش را آورده بود براش درست کنم و سه هفته مانده بود به عروسش ،گفت:لباسم را طوری انجام بده که تصیمیم دارم چند پوندی کم کنم ،گفتم چه جوری:گفت:این سه هفته رژیم مخصوصی دارم که به سرعت وزن کم می کند و خیلی هم مطمعن بود چون تبلیقات روش اثر گذاشته بود 

   یا اینکه برای عروسی دوست یا فامیل متوجه می شوید لباسی را که چند وقت قبل خریده اید  براتون تنگ شده  و این مقوله بد جوری روی اعصاب تون اثر می گذارد و تصمیم می گیرد که به سرعت باید لاغر شوید و این عجله بی نتیجه باعث کلی صدمات روحی و جسمی می شود 

   یا اینکه می خواهید وزن کم کنید که روی فلانی را کم کنید  یا وزن کم کنید که بیشتر مورد توجه واقع شوید بعنی در واقع برای خودتون نیستی و کار به مراتب سخت تر می کند چون ذهن ما برای کسی کار نمی کند در روش لاغری با ذهن با هیچگونه از این مقوله ها سر و کار نداریم فقط باید لاغر شدن را یاد بگیریم و استمرار داشته باشیم. عجله نکنیم زمان تعیین نکنیم در احساس خوب باشیم و خود را رها کنیم ذهن خودش با گرفتن فرمول های جدید کارش را به نحوه احس انجام می دهد همانطور که وزن اضافه کردن یکباره در ما ایجاد نشده برای کاهش وزن هم نباید عجله کرد

   وقتی ما عجول باشیم انتظار نتیجه های بزرگی رو در اول میسر داریم و به دلیل عدم تمرکز و نگرفتن نتیجه ما به هیچ چیزی نمی رسیم و این باعث می شه که در زندگی تنبل بشیم و کارها و قسمت های دیکه زندگیمون رو بیخیال بشیم و انجام اونارو به تاخیر بندازیم چون نتیجه نگرفتیم انجام دادن بقیه کارها رو بی فایده میدونیم عجله کردن باعث می شه که نتیجه های کوچک زندگیمون رو هم نبینیم و همین باعث دلسردی در زندگی می شود پس برای گرفتن نتیجه بایستی صبر رو به جای عجله جایگزین کنیم .صبر کلید حل مسایل ماست .سپاسگزارم خداوند 

   سپاسگزارم استاد 

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/12 10:39
   مدت عضویت: 715 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 519 کلمه

   سلام

   \"🙂\"/

   عجله کردن یکی از ترمزهای مهم لاغر شدن

   دلیلش هم همون دلایلی هست که عنوان کردین

   خسته شدن از رنج چاقی

   خسته شدن از حرف و حدیث بقیه

   خسته شدن از سالها اضافه وزن

   خسته شدن از اینهمه بار اضافی چربیها

    

   کلا در قرآن هم اومده و انسان رو عجول معرفی کرده و انگار این عجول بودن در ذات ما است حالا جالبه به قول شما ما در بسیاری از موضوعات پروسه زمان رو پذیرفتیم و مهارت در هر چیزی رو به زمان و تجربه ربط میدیم ولی در بعضی موضوعات دیکه مثل لاغر شدن و پولدار شدن و موفق شدن ته دلمون میخواد شب بخوابیم صبح متناسب و ثروتمند شده باشیم.

   و کاملا با حرف شما موافقم که در موضوعاتی مثل لاغر شدن و جوانسازی پوست یا پرپشت شدن و افزایش رشد موهای سر و الانم که ثروتمند شدن چون خودمون دنبال راه سریع و میانبر هستیم شرکتها هم از همین ضعف ما استفاده میکنن و محصول یا دوره ای رو معرفی میکنن که در عرض مدت کوتاهی به نتیجه میرسه قبلا در ماهواره بود الان در تلویزیون ایران هم وارد شدن اینجور تبلیغات 

   در تبلیغات ماهواره ای که من قبلا خیلی میدیدم که یه آدم ورزشکار که تمام بدن عضله است و سیکس پک داره و…رو به عنوان کسی که از محصول اونا استفاده کرده و در مدت کوتاهی به این اندام رسیده معرفی میکردن

   یا یه خانوم لاغر اندام که احتمال زیاد مدلینگ هست رو به عنوان نتیجه استفاده از اون گن لاغری معرفی میکردن

   ما هم که دلمون از چاقی پره چشممون و گوشمون هم داره میبینه و میشنوه که طرف در مدت کوتاهی به این اندام رسیده و راحت فریب این تبلیغات رو میخوریم و مشتری ثابت این شرکتهای مسخره هستیم هربار هم به شکلی فقط عنوان یا محصول عوض میشه و نتیجه هم جز عوارض چیزی نیست

   و نا امیدی و افسردگی و سرزنش خودمون و از دست دادن مبلغ زیادی هزینه….

   همینها باعث شده ما برای لاغر شدن عجله داشته باشیم و حتی با لاغری با ذهن هم که آشنا میشیم نمیپذیریم که این ذهن هست که باید تغییر کنه…

   و جسم که کاره ای نیست و در ضمن یه سرعتی داره که حتی در آدمهای مختلف هم با هم متفاوته

   محتویات ذهنی آدمها متفاوته درگیریهای ذهنیشون با هم متفاوته توجه شون به چاقی  با هم فرق میکنه و حتی درکشون از فایلها متفاوته و همین تفاوتها باعث میشه نتیجه ها هم از نظر زمانی با هم فرق داشته باشه با اینکه روش یکیه….

   ولی همه دلگرمی من به اینه که هر کسی ادامه بده بالاخره متناسب میشه.الگو و شاهد مثالش هم خود شما…‌

   هربار که ذهنم منو نا امید میکنه هربار که توجهم میره روی نافرمیها هربار که انتظارم از خودم لاغری بیشتر هست ولی جسم اونو نشون نمیده (که زیاد هم رخ میده)حرفای شما رو به ذهنم میگم شما رو مثال میزنم به عنوان کسی که ۷ ساله داره در این مسیر حرکت میکنه و با خودم میگم امکان نداره ادامه بدی و لاغر نشی…

   با خودم میگم آخه دردی که نداره محدودیتی که نداره نخوری نداره یه قدم هم لازم نیست برداری پس چرا ادامه ندی…و با همین صحبتها و اقدام برای گوش دادن فایلها ذهنم رو ساکت میکنم و قدم اون روز رو بر میدارم🙂

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   maryamkhazaie0000@gmail.com
   1400/06/10 21:34
   مدت عضویت: 323 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 358 کلمه

   بنام خداوند بخشنده مهربان سلام ب استاد عزیزم و دوستان همراه .گام۷۵عجله کردن برای لاغر شدن .

   عجله کردن واسه  لاغری یکی از موانع ذهن است ،واقعا چرا اینطوریه ک برا همه چی زمان تعریف شده رو قبول می کنیم ولی برا پورسه لاغری ما نمی تونیم بپذیریم ک باید زمان بگذره و پورسه نسبتا طولانیه داره ادم ها عجولن ولی ادم هایی چاق خیلی عجولن ترن ب نظرم .و اینو درک کردن این طراح ها ک محصولات لاغری میفروشن ک ادم هایی چاق شدیدا ب لاغری نیاز دارن و عجولم هستن ب خاطر همینه ک میگن توی یک ماه ۲۰ کیلو وزن کم کنید و وقتی یک ادم چاق این تبلیق رو می بینه و اطلاعی از مسیر صحیح و غلط نداره خودشو ب اب و آتیش میزنه ک اون محصول لاغری رو تهیه کنه ،من خودم خیلی با خودم حرف میزنم ک من ب خاطر خودم می خوام لاغر شم ک دوست دارم سبک تر بشم بهترین لباسها و لباسهایی ک دوس دارم بپوشم ولی منفی با ف میگه ن لاغر بشی ب خاطر عروسی  فلانی ،ک با فلانی بگی دیدی منم لاغر شدم و…در حدی اذیتم میکنه ک چند وقت پیش ی تبلیغ لاغری توی اینستا دیدم ک نوشته بود بدون ورزش و رژیم و دمنوش لاغر شو منم از روی کنجکاوی فالو کردم بعد دیدم تبلیغه الکی بوده طرف برنامه غذایی و ورزشی میده واسه لاغری ،هیچی دیگه  اون هر چند وقتی ی بار ی پست از نتایج کسایی ک نتیجه گرفتن میزاره ،امروز ک یکی منو مسخره کرده بود ب خاطر چاقیم خیلی ناراحت شدم گفتم خدایا جور بشه من این دوره رو شروع کنم فلان وبهمان بعدش از اون طرف منفی باف شروع کرد ک برو رژیم بگیر خودتو لاغر کن واسه عروسی فلانی ک بعدش اونم میاد ببینه ک تو چقدر لاغر شدی بره تو چشش و از این حرفا بعدش گفتم ن اون راه صحیحی نیست من قبلا این راه رو رفتم اینقدر اذیتم کرد رفتم اون پیج رو انفالو کردم ک کلا بی خیالم شه واقعا حال این روزام اصلا خوب نیست سعی میکنم خودمو جمع کنم باز خیلی سخته با آرزوی تناسب واسه همه ی دوستای عزیزم دوستتون دارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   angelikian4040@gmail.com
   1400/05/25 01:01
   مدت عضویت: 190 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 513 کلمه

   زمان پارامتری هست که ما انسانها برای خودمون تعیین کردیم ساعت بیولوژیکی بدن ما همیشه در حالت فعالیت هست هر زمانی که از شبانه روز ما آب و مایعات بخوریم بدن ما عملکرد خودش رو به بهترین شکل انجام میده و یا هر وقت گرسنه شدیم و غذا مصرف کردیم عمل جذب و هضم و دفع در بدن ما بصورت خودکار انجام میشه وقت و زمان برای خیلی از ما انسانها بی ارزش هست ما ساعتها وقت خودمون رو به بطالت سپری میکنیم ولی برای لاغری  تضمین میخواهیم ،استاد دقیقا این اتفاق در کار من هم وجود داره من مشاور پوست و مو هستم وقتی یک محصول رو پیشنهاد میدم افراد اول موضوع زمان رو مطرح میکنن  که کی نتیجه میگیرم و تضمین صددرصد میخوان مثل شما که فرمودین برای لاغری  از شما تضمین میخوان در هیچ جای دنیا تاثیر یک عامل مشترک روی افراد جامعه یکسان نبوده چون عوامل زیادی مانند سن ،جنس ،تغذیه ،استرس و شرایط افراد وجود داره که  با هم کاملا متفاوت هستند وبه همین دلیل ما شاهد این همه محصول متنوع با عملکرد های متفاوت هستیم لاغری هم از این امر مستثنی نیست همه ما از یک فایل مشترک استفاده میکنیم ولی درک هر کدوم از ما با دیگری متفاوت هست و تاثیر اون هم فرق میکنه بعضی از افراد زود و بعضی از افراد دیرتر به نتیجه میرسن در افراد چاق مسئله زمان هم باعث اشتیاق و هم باعث ایجاد افسردگی میشه تعیین زمان در لاغری انسان رو از رسیدن به هدف دور میکنه افراد فکر میکنن فقط با مدت زمان تعیین شده در این مسیر لاغر  میشن ولی بیشترین نتیجه رو افرادی میگیرن که حال و احساس خوبی در این مسیر دارن افرادی که حال بدی دارن نمی تونن ادامه بدن و دلسرد میشن این اتفاق پارسال برای من افتاد اول مسیر رو با اشتیاق طی کردم بعد از چهار ماه منفی باف مدام میگفت چرا لاغر  نشدی اینقدر من به این منفی باف توجه کردم که نا امید شدم و لیز خوردم من اگر به تغییراتی که کرده بودم نسبت به نقطه صفر شروع توجه می کردم ناامید نمی‌شدم بلکه اشتیاقم بیشتر می‌شد و اینکه دیدگاه دوستان رو میخوندم و بچه ها می نوشتن در مدت کم لاغر  شدن بیشتر حالم بد میشد در صورتی که کار من اشتباه بود چون حتی دوقلوهای یکسان هم شرایط یکسانی ندارن و من یاد گرفتم خودم رو بعد یکسال و نیم با نقطه شروع خودم مقایسه کنم و تغییرات مثبت و عالی که در رفتار خودم می بینم، ،هرروز یک فایل و یک آگاهی ارزشمند ،اینقدر این مسیر برای من اشتیاق داره که هروقت ناامید میشم میام توی سایت و حالم خوب میشه اینجا سرزمین رویاهای من هست اینجا همه مثل هم هستیم و حرفهایی در این دیدگاه‌ها گفته میشه که شاید عزیزترین افراد در زندگی ما این حرفها رو نشنیدن و من خودم به شخصه در این سایت احساس راحتی میکنم و خداروشکر میکنم و از استاد عزیزم  سپاسگزارم که این محیط امن و عالی رو برای من فراهم کردن که دیدگاهم رو بنویسم و دیدگاه دوستانم روبخونم ،خدایا شکرت  منو به این مسیر عالی هدایت کردی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/03 23:30
   مدت عضویت: 267 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 512 کلمه

   گام ۷۵ عجله کردن برای لاغرشدن 

   به نام خدا

   هر کار و فعالیتی که شروع میکنیم احتیاج به زمان و فرصت دارد.از ظرف شستن ،نظافت بگیرتا آشپزی… فرصت لازم است  تا غذای مان جا بیفتد کسی  از اعضای خانواده انتظار ندارند که  خورشت یا آبگوشت خیلی زود حاضر شود.اگر از زودپز هم استفاده کنیم باز هم احتیاج به زمان دارد .

   پرندگان برای بقای خودشان تخم می گذارند اگر بخواهند ادامه زندگی و بقای خودشان را ببینند باید زمانی مشخص از ۱۲ تا ۲۱ روز را روی تخم خود باشد .و صبر می کنند  آنها مطمئن هستند که نتیجه تلاش خود را می میبیند وتخم ها را رها نمی کنند .

   برای یادگیری و آموزش وارد دبستان شدیم یک سال طول کشید تا توانستیم حروف الفبا را بشناسیم و فقط جمله کوتاه توانستیم بنویسم و بخوانیم .

   برای گرفتن یک مدرک سالیان سال صبرکردیم و تلاش کردیم هیچ وقت در همان سال‌های اول انتظار مدرک نداشتیم .بایدزمان خودش را طی می کرد.

   اینقدر فکر کردیم که تجسم کردیم ازغذا ترسیدیم و خوردیم تا سالیان بعد چاق شدیم  از همان ابتدا ۸۰ کیلو نبودم پس پروسه چاقی هم زمان لازم داشت .الان هم نباید انتظار داشته باشم به سرعت متناسب شوم.عجله کار راخراب میکنه و باعث میشه انسان مسیر رو رها کنه .

    همین که در این چهار ماهه کلی تغییرات ذهنی داشته‌ام خیلی مهم است و یک پیشرفته.چند نفر به من گفتند جمع دور شدی خودش نشانه‌ای است که من در مسیر درست هستم

   نباید بنالم چرا لباس‌هایم هیچ فرقی نکرده و یا بگویم آنها اشتباه کردند نه ….تغییر در جسم زمان لازم دارد.

   همین که ترس  از خوردن  کیک و شیرینی خیلی کمرنگ شده  بدون هیچ نگرانی هر چه بقیه میخورندرا اگر بخواهم میخورم .اصلا  نسبت به بقیه خیلی کمتر می خورم .

   میل به مواد غذایی هم خیلی کمتر شده اخساس سبکی دارم .خودم را دوست دارم مرتب جلوی آیینه خودم را برانداز نمی کنم و از خودم بدم نمیاد .این یعنی موفقیت .بالاخره روزی میرسد که لباسهایم برایم گشاد بشن .

    

   تناسب من در مرحله ای از پخت غذا قرار گرفته که نه خام است نه پخته.

   اگر در این مرحله ،مسیر را رها کنم‌ همانگونه  خام می مانم ولی اگر ادامه دهم کاملاً پخته می شوم و هم از لحاظ ظاهری و هم از لحاظ باطنی عالی می شوم.

   پس منم ادامه می دهم تا به آرزویم برسم .

   تناسب یکی از آن آرزو هاست من به لطف خدا می خواهم با قدرت ذهنم سلامتی ام را به دست بیاورم .هنگام پیاده رویی  با فایل پیاده‌روی، کارهایی که  استاد برای سلامتی می‌گفت را انجام می دادم به خودم گفتم چرا برای مشکل چندین ساله ام که من را خیلی اذیتم می کند و هیچ چاره ای جز عمل ندارم.

   مگه نه این که خداوند شفا دهنده است پس چرا من هیچ تمرکزی روی قدرت الهی که خداوند به من داده نکنم چندماه تمرکزم را روی این مشکلم بگذارم.تا ذهن قدرتمند من کارشو انجام بده از امروز با خودم عهد بستم که همینطور که برای پیاده روی تمرکز می کنم بر روی سلامتی خودم هم وقت بگذارم.

    تناسب با بودن در این مسیر برایم محقق می شود کافیه به وظایف عمل کنم و بهش زمان بدم.

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/12 20:48
   مدت عضویت: 418 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 141 کلمه

   سلام و خدا قوت ب استاد بزرگوار و دوستان متناسبم…من در بیشتر کارها عجله میکنم دوست دارم خیلی زود نتیجه اش و ببینم چندین مرتبه هم اقدام ب لاغری کردم حالا یا خودم دست ب کار شدم یا در پیج ها بوده همه اش عجله داشتم ک زودی وزن کم کنم یا باشگاه میرفتم همین طور..الان ک چند ماه هستش فکر کنم ۸ ماه باشه واقعا پی ب خیلی از اشتباهاتم بردم اصلا عجله ندارم خیلی آرام و ریلکس هستم همچنان هم ادامه میدهم راضی و خرسند هستم و بودن در این راه ب من آرامش خاصی میده درس زندگی و خداشناسی از استاد بزرگوار یاد گرفتم بنظر من این جور لاغر شدن و زیبا شدن هیج جای دنیا نیست ک در کنار متناسب شدن بخوان چیزهای دیگه ای هم بهت آموزش بدن ..استاد عزیز شاد و سلامت باشید ان شالله🙏🌷🌺

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/09 02:47
   مدت عضویت: 504 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 307 کلمه

   به نام خدا🥀🌹

    

   برداشت از متن :🌹🥀

    

   یکی از پارامترهای اشتباه ذهن افرادی که اضافه وزن دارند، پارامتر زمان است که به صورت کاملا اشتباه در فرمولهای لاغری مورد استفاده قرار می گیرد و باعث ایجاد عجله کردن برای لاغر شدن می شود.🌹

   همه افرادی  که اضافه وزن دارند،  دوست دارند در زمان کوتاهی لاغر شوند و این همان نکته مورد توجه شرکت ها و افرادی است که در زمینه تولید مواد، لوازم و روش های لاغری مشغول به فعالیت هستند.🥀🏖🌺🌷

   روش لاغری که  بتواند در ذهن افراد چاق این اطمینان را ایجاد کند که با استفاده از آن روش می شود در مدت زمانی مشخص و اغلب کوتاه مدت مقدار مشخص و البته قابل توجهی وزن کم کرد موفقیت دست نیافتنی در میزان فروش و کسب درآمد خواهد داشت و این همان شمشیر دولبه برای افراد چاق است.🍀🍀

    

   یعنی پارامتز زمان از طرفی می تواند باعث ایجاد اشتیاق لاغر شدن در ذهن افرادی که اضافه وزن دارند شود و از طرفی دیگر می تواند باعث ایجاد افسردگی و نا امیدی شدید در آنهایی شود که موفق به کاهش وزن و سایز قابل توجه در زمان مشخص و کم نمی شوند.🍁

    

   بنابراین توجه به پارامتر زمان و استفاده صحیح از آن برای ایجاد اشتیاق و انگیزه برای لاغر شدن امری مهم و تاثیرگذار در پروسه لاغر شدن است که باید مورد توجه قرار بگیرد.🏕🏕

    

   ما به خاطر سال ها رنج چاقی دوست داریم که سریع شرایط جسمی متفاوتی رو تجربه کنیم ☘☘

   اما با ید با خودمون صحبت کنیم و بگیم ، لاغری خیلی بهت نزدیکه میتونی در چند ماهه آینده تجربه ش کنی.. و شرایط بعدی هم به دنبالش میان لازم نیست عجله کنی..🌹🥀

   ایمان دارم که استفاده از فایل آموزشی عجله کردن برای لاغر شدن و درک کردن آنچه موجب ایجاد اشتیاق در ذهن ما برای لاغر شدن می شود می تواند روند لاغر شدن دوستانم را ساده تر و دست یافتنی تر کند.🥀🌹🥀🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/07 18:53
   مدت عضویت: 282 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 340 کلمه

   با سلام…وقت بخیر

   من آخر شهریور به گروه ملحق شدم.‌وپیش خودم فکر کردم تا عید شش ماه وقت دارم وخلاصه اتفاقهای خوبی برام میفته.

   دیگه مشغول شخم زدن در گروه شدم..دیدن فایلها.شناختن فرمولهای غلط ذهنم.کار کردن روی فرمولهای صحیح .نوشتن دفترچه های فراوان..دیدن فایلها..خوندن نوشته های بچه ها وبرای تکمیل شدن کارم ۱۳ گام تا ۱۳ بدر رو خریدم .دو بار کار کردم ودر نهایت با نهایت شگفت زدگی دیدم چند کیلو هم به وزنم اضافه شده.😣😪

   کل عید رو تو فکر وخیال بودم.🤔🤔

   هاج و واج یه کمی دلسرد شدم..که دیگران جواب گرفتند منم که اینهمه کار کردم وتازه اضافه وزن آنچنانی نداشتم…

   اما چون حقیقتا دریافته بودم که فرمولهای قبلی ذهنم سرتاسر اشتباه بوده..‌والان این فرمولهایی که دارم درست وصحیح است وخلاصه استاد هم مکرارا

   میگفتند تکرار..کنید…تکرار..‌

   از دوباره دوره صد روزه رو شروع کردم…فایلهای دیگر رو هم می دیدیم خلاصه در حال زیر ورو کردن این مسیر بودم.چون بقول استاد اگه حالت خوبه..اگه احساست خوبه..اگه از مسیر لذت میبری.پس بدون که راهت درسته وادامه بده…در ضمن اینکه من تغییرات عالی واساسی پیدا کرده بودم.

   دیگه از خوردن نمیترسیدم..چه زمان خوردن.چی خوردن..کی خوردن…بعد خوردن حساب وکتاب چقدر خوردن وعداب وجدان..‌‌

   هیچکدوم رو نداشتم ..راحت وفارغ بال شده بودم.

   پس سعی کردم بدون عجله از مسیر لدت ببرم.من خودم همیشه براین عقیده بودم که برای مسافرت باید از مسیر لذت برد..پس اینم مثل اون چرا عجله داشته باشم.من که این راه رو صد در صد قبول دارم.

   حالم خوبه..احساسم خوبه…دیگه اون چند کیلو وزن اضافی منو زیاد اذیت نمیکنه.پس باید ادامه داد.

   با اینکه چند روزیه که همسرم چند بار گفته بنظرم یه کم چاق شدی…میخندم ومیگم تا تورو دارم نیاز به یه لشکر دشمن ندارم.😄😃😅

   ولی موضوع اصلی اینجاست که من خودم راحتم.خودم آرامش دارم..خودم در این مسیر با عشق وعلاقه پیش میرم.وبقول استادم.‌اصل هم خودم هستم.

   وتصمیم دارم با همین فرمون جلو برم  واطمینان دارم با شناخت خودم وخدای خودم…وفرمولهای صحیح ذهنم بالاخره به اهدافم میرسم.

   دیگه احساس متناسب بودن دارم..‌مثل اونهمه سالیانی که متناسب بودم.دیگه رنج نمیکشم.

   نگرانی ندارم…وبجای فکرهای بیهوده به اتفاقات جدید وخوش آیند خودم فکر میکنم.

   وبه این باور هستم که انتظارم زیاد طول نخواهد کشید..رسیدن به اهدافم نزدیک است.

   🙏🙏🙏🙏🙏🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/04/07 23:25
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 67 کلمه

    سلام دوست عزیز
    از اینکه در این مسیر حرکت می کنی خوشحالم و به شما تبریک می گم
    اصلا نگران مقدار اضافه شده نباش
    حتی اگه واقعی باشه
    ذهن تو هنوز هم مقداری از فرمول های چاقی رو در اختیار داره و همون فرمول ها داره نتیجه میده ولی دیگه زورهای آخرشه
    فقط ادامه بده
    از حرف هیچکسی ناراحت نشو اونها در مسیر لاغری نیستند که انتظار همراهی ازشون داشته باشیم
    فقط ادامه بده

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/04/15 18:51
     مدت عضویت: 282 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 51 کلمه

     سلام استادم

     واقعا از جوابتون سپاسگزارم.

     وبی نهایت ممنونم که همواره حواستون به تک تک هنرجوهاتون هست..از اینکه به این گروه هدایت شدم بسیار خوشحالم .واقعا خیالم راحت شد ومنبعد با اطمینان خاطر بیشتری ادامه میدهم.

     چقدر از این جمله تون لذت بردم که دیگه روزهای آخرشه…واقعا ممنونم..

     براتون آرزومند موفقیت های روز افزون هستم.

     🙏🙏🙏🙏

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/06 12:57
   مدت عضویت: 553 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 250 کلمه

   سلام 

   منم یکی از خصوصیتم اینه که در هرکاری عجولم .

   راه رفتنم سریع . صحبت کردنم سریع. غذاخوردنم سریع .و همینطور سریع به مسائل اطرافم واکنش احساسی نشون میدادم که به لطف الهی این آخر یه به خاطر کارکردن روی خودم خیلی کم شده ولی هنوز دارمش.

   برای رسیدن به هدفم از دو نشونه کمک میگیرم :

   ۱. صبر 

   ۲. تحمل 

   صبر یعنی با احساس خوب منتظر گذر زمان بودن . ولذت بردن از آگاهیهای جدید و اشتیاق داشتن  برای گوش دادن فایل ها و انجام تمرینات و آرامش ام در مسیر هست  وبه استاد آموزشهاش ایمان داشته باشم که من هم میتونم .

    

   تحمل یعنی با احساس بد منتظر گذر زمان بودن . مرتب خودمون رو چک کنم ببینم جسمم  تغییری کرده یا نه . فایل ها رو خوب گوش ندم تمرینات رو یک درمیون حل کنم . احساس یاس ناامیدی. و خستگی. پس کو .پس چرا لاغرنشدم.؟

   مشخصه که با تحمل یه کاری دیر یا زود خسته میشم و کنار میزارم .

   اما با صبر واحساس خوب و وقت گذاشتن برای خودم و اینکه طول مسیر هم تمرینمو رو انجام بدم وهم از زندگیم لذت ببرم  به نتیجه میرسم .چون من مرحله به مرحله وزنم اضافه شد پس بایستی مرحله به مرحله کم بشه و این با تکرار آموزشها میسره .

   من برای خودم میخواهم متناسب بشم 

   من برای خودم میخواهم رفتار غذایی درست بشه 

   من برای خودم میخواهم از مزایای متناسب شدن بهره ببرم 

   من برای خودم میخواهم از زندگی لذت ببرم و‌…

   من شایسته رسیدن به بهترین چیزها رو دارم .

   برای من متناسب شدن دلچسب ترین کار دنیاست .

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/01 00:13
   مدت عضویت: 647 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 205 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان بزرگوار 

   قبلا با تبلیغات ماهواره که دستگاه‌های ورزشی رو نشون میداد و تبلیغ لاغری میکرد من وسوسه شدم و دوچرخه ثابت و دستگاه دراز و نشست رو خریدم و چون از باشگاه رفتن ترس داشتم فکر میکردم با این دستگاه‌ها میتونم لاغر بشم اولش با شور و هیجان شروع میکردم و تمرین میکردم ولی بعد از یه مدت خسته میشدم چون تغییری در خودم نمیدیدم میگذاشتم کنار و به عنوان یه  وسیله اضافه گوشه خونه خاک میخورد و میرفتم دنبال یه روش دیگه برای لاغری که تمام روش‌ها مقطعی بودن و میخواستم با تعیین زمان برای لاغری به تناسب اندام برسم که نتيجه ای نمیگرفتم. 

   در هر کاری اگر اشتیاق داشته باشیم برای یاد گرفتن مسلما زود یاد میگیریم مثلا خیاطی یا آشپزی یا رانندگی کردن که برای یاد گرفتن این کارها عجله‌ای نداشتیم و با صبر و حوصله یاد گرفتیم و با استمرار و تکرار در آن کارها خبره شدیم برای یادگیری لاغری با ذهن هم نباید عجله داشته باشیم بلکه باید با احساس خوب باید قدم در این راه بگذاریم با اشتیاق و احساس خوب و صبر و حوصله فرمولهای صحیح رو یاد بگیریم و با تکرار کردن فرمولها ذهن رو آماده رفتارهای درست با مواد غذایی کنیم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/26 14:40
   مدت عضویت: 811 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,365 کلمه

   سلام .

   گام ۷۵ 

   عجله کردن برای لاغر شدن مانع لاغریست . 

   وقتی عجله می کنیم یعنی داریم بر سر راه لاغری مانع قرار میدیم مانعی که نمیزاره دستور لاغری از ذهن به جسم برسه و در نتیجه باز هم فرامین چاقی داره صادر میشه . اصلا کسی که دچار حس عجله میشه یعنی  در ذهنش چاقی هنوز فعاله . وگرنه کسی که با لاغری ذهن  زندگی کنه و سعی کنه اون رو جاری نگه داره میدونه نتیجه ، متعاقب لاغریِ ذهن ،  در جسم ظاهر میشه . 

   پس کسی که ناراحته از چاقی یعنی ذهن چاقش فعاله .

   کسی که عجله میکنه یعنی ذهن چاقش فعاله 

   کسی که به دنبال وزن کردن خودشه یعنی ذهن چاقش فعاله .

   کسی که نگران غذا خوردنشه یعنی ذهن چاقش فعاله .

   کسی که عذاب وجدان می گیره یعنی ذهن چاقش فعاله 

   کسی که ولع داره یعنی ذهن چاقش فعاله 

   کسی که پرخوری میکنه یعنی ذهن چاقش فعاله 

   کسی که حتی پرخوری خودش رو میبینه یعنی ذهن چاقش فعاله 

   کسی که تنبلی می کنه یا حتی خودش رو تنبل می دونه یعنی ذهن چاقش فعاله 

   و مهمممممممتر از همه ی اینها کسی که نمی نویسه یا گوش نمیده  و این مطالب رو مرور نمیکنه یعنی ذهن چاقش  هنوز فعاله . 

   اینا همه واکنشهای ذهن چاقه و وقتی نظام چاقی بر ذهن حاکمه مشخصه که واکنشی همچون موارد بالا در ما پدیدار میشه .۵

    

   پس عجله کردن یکی از واکنشهای ذهن چاقه . کسی که داره لاغری رو بر ذهنش حاکم میکنه سعی می کنه این موانع ذهنی رو از رودخانه ی لاغری لایروبی کنه . یعنی این موارد رو شناسایی و با عمل نکردن به اینها کم کم چاقی رو از ذهن پاکسازی کنه 

    

   ما وقتی دچار عجله میشیم علاوه بر اینکه خود اون احساس  نشان چاقی ذهنه بلکه دیدن و توجه کردن به این احساس نیز نشان از چاقی ذهنه . چون کسی که ذهنش لاغر شده حتی دیگه نمیبینه و توجهی نمی کنه به این احساسات . 

   یعنی توجه کردن به این احساس هم خودش باز واکنش ذهن چاقه و اگر  این توجه نباشه باز به لاغری ذهن نزدیکتره . البته دقیقا این حالتها مثل تغییرات طیف رنگه  

   اینا همش مراحل تکامله و مهم در صلح قرار گرفتن با این مراحل هست . 

   عجله کردن و دیدن عجله شاید جزء ذهن چاق باشه ولی اگر ما در دیدگاه لاغری ذهن باشیم با بودن  این احساس دچار احساس مبارزه و جنگ نمیشیم بلکه حتی با این احساس هم در صلحیم و میدونیم این احساس تاثیری در جریان لاغری ما نداره . ولی وقتی ذهنمون چاقه با احساس عجله  هم دچار جنگ میشیم . پس اینم یه حالته که در موقع مشاهده ی احساس عجله میشه به لاغری نزدیکترش کرد و این احساس رو برطرف کرد . 

   پس از سه منظر احساس عجله بررسی شد .

   ۱- خود احساس عجله واکنش ذهن چاقه .

   ۲- دیدن و توجه کردن به احساس عجله واکنش ذهن چاقه .

   ۳- جنگیدن با احساس عجله بازم واکنش ذهن چاقه . 

   حالا  واکنش ذهن لاغر در مورد این احساس چیه ؟

   ۱- اول اینکه اون اصلا احساس عجله نداره . چون میدونه لاغره . چون میدونه نتیجه میاد . چون ایمان داره در مسیر لاغریه . چون تردید نداره . یقین داره . پس اصلا این احساس در ذهن لاغر ایجاد نمیشه .

    

   ۲- حالا یه مرحله میاییم پایینتر . اگه احساس عجله رو داشتیم واکنش ذهن لاغر بهش چیه ؟ واکنش ذهن لاغر به احساس عجله اینه که بهش توجهی نمی کنه . نمیبینیدش و کم کم این احساس رو پاکسازی می کنه و به فراموشی میسپره و باز میره مدار بالاتر لاغری . 

    

   ۳- حالا باز میاییم مدار پایینتر کسی که احساس عجله داره بهشم توجه میکنه و باهاشم می جنگه واکنش ذهن لاغر به این حالتها چیه ؟ واکنش ذهن لاغر صلح با این حالتهاست . یعنی میگه  اشکالی نداره . خب ممکنه یه زمانهایی انسان دچار این حالتها بشه بررسی می کنیمش تحلیلش می کنیم . راجع بهش صحبت میکنیم . مینویسیم و کم کم این حس رو پاکسازی می کنیم  

    

    ما بیشتر در این مرحله از لاغری هستیم (مرحله ی سوم ) . موانع رو شناسایی می کنیم باهاش به صلح میرسیم برطرفش می کنیم تا مدارمون بالاتر بره و به لاغری اصلی نزدیکتر بشه . البته لاغری ذهن بی نهایته و ما با بررسی و تحلیل مدارهامون رو به لاغری و طیف لاغری نزدیکتر می کنیم  . 

    وگرنه ذهن بی نهایته و شاید نشه نقطه ای رو به عنوان لاغری مطلق در نظر گرفت  . همون جور که چاقی ذهن بی نهایت بود و چاقی یه نقطه نبود یه مسیر بود . یه طیف بود که ما در جهتش حرکت میکردیم و هیچ وقتم پایانی نداشت .  اول هدایت و بعد انتخاب ما بود که از یه جایی از مسیر چاقتر شدن برگشتیم و به مسیر لاغری و لاغرتر شدن وارد شدیم و حرکت کردیم و ادامه دادیم . الانم این انتخاب ماست که تا کدوم مرحله ی لاغری پیش بریم . در هر مداری که باشیم دو تا مدار بالاترم میبینیم و همون دو تا مدار بالاتر به ما اشتیاق میده که ما بازم حرکت کنیم . الان مثلا اینکه ما به مداری برسیم که اصلا احساس عجله در ما پدید نیاد دو مدار بالاتر از مداریه که داریم این احساس رو تحلیل و بررسی می کنیم و باهاش به صلح میرسیم  .  وقتی مدار بالاتر در ما تثبیت بشه طوری که واقعا هیچ احساس عجله ای برای ما پدید نیاد باز مدارهای بالاتر بهمون نشون داده میشه . درست مثل حرکات ماشین در شب که چراغ ماشین  تا صد متر جلوتر رو روشن می کنه تا ما حرکت کنیم و پیش بریم . 

   پس ما وقتی در مدار لاغری به جلوتر حرکت می کنیم میبینیم  احساسات جدیدتری در ما پدید میاد . مثلا احساس لذت بیشتر . احساس ایمان بیشتر . احساس آرامش بیشتر . رها کردن نتیجه .  زندگی با لاغری . مشاهده ی لاغری  و … 

    

   اما نکته ی دیگری نیز در این فایل توجهم رو جلب کرد : 

   زمان لاغری عامل تحریک کننده و اشتیاق آوری برای افرادی است که اضافه وزن دارند، به صورتی که همه آنها دوست دارند در زمان کوتاهی لاغر شوند و این همان نکته مورد توجه شرکت ها و افرادی است که در زمینه تولید مواد، لوازم و روش های لاغری مشغول به فعالیت هستند.

    

   نظر ذهن لاغر در مورد زمان لاغری چیست  ؟ 

    

   ذهن لاغر در همه ی ما هست . خیلی مهمه موقعی که میخوایم تحلیل کنیم نگرش کنیم تفکر کنیم ببینیم با ذهن چاق داریم تحلیل و بررسی می کنیم یا با ذهن لاغر (متناسب ) . ذهن متناسب رنج نمیکشه ولی ذهن چاق رنج می کشه . این اولین نشانه ی تشخیص ذهن چاق از ذهن لاغره . 

   پس میریم سراغ تفسیر زمان لاغری  از نگاه تناسب . 

   زمان در ذهن  متناسب وجود ندارد . چون ذهن متناسب  دارای فرمولهای الهیست . اندیشه ی الهی زمانی بی آغاز و بی پایان است ‌. یعنی همیشه میتوان با آن زندگی کرد .  پس وقتی از نگاه لاغری به زمان نگاه می کنیم میبینیم  تمام زمانها به لاغری اختصاص دارد و ما در هر لحظه داریم با لاغری زندگی می کنیم . نشانه ی بیرونی آن هم اینست که آرامش داریم . دوست داریم حرکت کنیم . احساس سبکی داریم . احساس ولع نداریم . از به اندازه خوردن غذا لذت میبریم .  توجهمان از مواد غذایی برداشته میشود . برای حل تمارین اشتیاق داریم . دوست داریم در سایت بنویسیم و بخوانیم و گوش دهیم و تحلیل کنیم و فکر کنیم و در زندگی از آن استفاده کنیم . تغییر کردن را دوست داریم و دوست داریم قدمهای کوچک در راه لاغری برداریم . خب تمامی این عملها در بیس زمان صورت میگیرد . خب وقتی ما همیشه داریم با لاغری زندگی می کنیم دیگر احساس عجله سراغمان نمی آید . عجله زمانیست که ما از چیزی دوریم و می خواهیم به ان برسیم ولی وقتی ما راه لاغر شدن دائمی را آموخته ایم فقط کافیست  زمان زندگیمان را در محتوای لاغری زندگی کنیم وقتی محتوای زندگی ما تغییر کرد قطعا ظاهر جسم ما هم که دائما و البته آرام در حال تغییر است مطابق با زندگی  جدید ما شکل می گیرد . یعنی خود ما آن را شکل می دهیم و زمان زندگیمان را با لاغری زندگی کرده ایم . 

   پس باز هم به این اصل مهم میرسیم محتوای لاغر کننده را تکرار و تکرارو تکرار کنیم در راهمان استمرار داشته باشیم . ادامه دهیم لاغر میشویم . 

    

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/05 00:27
   مدت عضویت: 730 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 866 کلمه

   گام ۷۵ ،،،، عجله کردن برای لاغر شدن ،،سلام وقت بخیر دوستان و استاد عزیز ،،مقوله عجله کردن ،که تو هر کاری باعث توقف موفقیت ها میشه،، ، شخصیت قبلی من بسیار عجول بود و الان که فکر میکنم متوجه میشم  اون حالت اضطرارم در هر کاری ، کمتر شده ،در کل آدم تند کاری هستم یعنی سریع کارهامو انجام میدم ،مثلا تو باشگاه بعد از اتمام تمرینمون ،اولین کسی که آماده شده ،لباس پوشیده داره از سالن بیرون میره ،منم ،همه هم بهم میگن فریده سریع آماده شد بره ، هر کاریو دوست دارم سریع انجام بدم ،قبلا خیلی ها بهم میگفتن ،عجولی ولی خودم حس میکنم اون التهاب درونیم تو بعضی از کارهام ،کمتر شده 👌 در لاغر شدن هم طبیعیه که همه دوست دارن زودتر نتیجه جسمیشونو ببینن ،قبلا که مدام با ترازو رفتن، چک کردن با لباسها و آینه ،خودمونو رصد میکردیم ،یادمه آخرین رژیمی که قبل از شروعم در این دوره ها، گرفته بودم ، تازه ۹ روز از رژیمم گذشته بود که به متخصص رژیمم پیام دادم ،که آقای فلانی ،چرا من لاغر نشدم ،آخه میدیدم تو پیجش همه از نتایج ۱ هفته ای شونم میگن ،منم انتظار داشتم زودتر لاغر بشم ،آخه اون زمانیکه من اون رژیمو شروع کردم اواسط آبان بود و من میخواستم اول بهمن مسافرت برم و دلم میخواست حسابی لاغر شده باشم ،هر چند اگر اون رژیمو ادامه میدادم حتما ۱۰ کیلویی میریختم ،چونکه تو همون ۱۵ روز که گرفتم ،۳ کیلو کم  شده بودم ولی بعد از ۱۵ روز با این سایت آشنا شدم و اونجارو رها کردم و اومدم اینجا اونم با اشتیاق😁 اوایل این دوره هم عجله داشتم برای جواب گرفتن  ولی انقدر استاد در طول دوره در مورد عجله نداشتن ،صحبت کردن و تاکید کردن، که در انتها قبول کردم که نباید عجله کنم ،نمیدونم چقدر تونستم در عملکردهام اجراش کنم ولی میدونم که دارم با موج تکرار به راهم ادامه میدم ،، رژیم های مختلفی گرفتم که  بیشترشون بر پایه زود و سریع لاغر شدن بنا شده بود ،یادمه یه رژیمه ۱۵ روزه خیلی سخت  گرفتم چونکه میخواستم برم‌ عروسی ،۸ کیلو لاغر شدم ولی  بعد از عروسی مجدد ۸ کیلو مثل عقربه های ساعت برگشت سر جاش 🥴 جالبه که سالها از این رژیم تو اون رژیم بودم ،کوتاهم نمیومدم ، شکست میخوردم ولی بازم ادامه میدادم ،انقدر ادامه دادم که متوجه نشدم سالیان ساله که دارم کلنجار میرم با خودم   👈 سالها جدال کردن با جسم و بدنم ،جنگ با غذاها و خوراکی ها،ترسیدن ازشون ،نپذیرفتن خودم وووو   که فکر میکردم راه درست و صحیح لاغر شدن  همینه که هر چقدر کمتر بخورم و بیشتر ورزش و بدو بدو و تحرک داشته باشم لاغر تر میشم تازه متوجه شدم که جسم من مشکلی نداشته ،تمام ایرادها از ذهن بیمار من بوده ،یعنی تمام اون سالها اشتباه رفته بودم ،فشار الکی به خودم آورده بودم ، حالا میدونم اگر ریشه ها تمیز بشن ،میوه ها سالم و خوشمزه خواهند بود ، اون روزها من فقط به میوه های گندیده توجه میکردم و میخواستم به زور میوه های سالم داشته باشم ،خدارو شکر میکنم که چندین ماهه در حال تمیزکاری ذهنم هستم و شاهد میوه های تر و تازه هم هستم ،این یعنی کار درست ،راه درست 😊  برای خبره شدن تو هر کاری باید زمان و تمرین بذاریم تا بتونیم‌ در اون کار موفقتر باشیم ، مثلا من ۱۰ سال پیش ،۴ سال مدام کلاس زبان انگلیسی رفتم و در انتها پیشرفت زیادی داشتم ،حتی الان که ۱۰ سال از کلاسم گذشته و جدیدا دارم اون کلاسامو ،گوش میکنم و تصمیم گرفتم مجدد شروعشون کنم ،در حین گوش کردن به کلاسم متوجه میشم ،سریع اون اطلاعات بالا میان، با اینکه ۱۰ سال ازشون گذشته ،حتی شوخی هاییکه استادم تو کلاس داشت هم همشونو یادمه ، اتفاقا کلاسای حضوری همین استادمو به دوستم معرفی کردم و ایشون هم الان ترم آخر زبان هستن و وقتی تو ماشین ،فایل کلاسشو میذاره که گوش کنیم و بیشتر جملاتشو منم تکرار میکنم ،میگه فریده هنوز یادته ؟ میگم آره من حتی مدل خندیدن و حرف زدن استادمون هم ،تصویرش میاد جلوی چشمم ،این بخاطر تکرار کردنه ،،،   یا الان که ۲ ساله   تنیس تمرین میکنم هنوز هم  کامل و قوی نشدم و کار و تمرین میبره، ما در همه کارهامون انتظار یدفعه جواب گرفتن نداریم ولی بحث شیرین لاغری که پیش میاد ،دلمون میخواد ۶ ماهه باربی بشیم ،حالا افرادی هم هستن که تونستن تو تایم های کمتر جواب های بهتری بگیرن که اونم بستگی به ذهنیت هاشون و نوع تفکرات،درک  و عملکردهاشون داره ،،،، قبلن ها قسمتی از دلیل لاغر شدنم بخاطر دیگران هم بود ، دلم میخواست لاغر بشم که زیباتر باشم و دیگران مدام بهم نگن چرا چاق شدی ،انگار از اظهار نظر دیگران میترسیدم ولی بعد از آموزش ها ،دیگه به دیگران فکر نکردم ،،، باید به لاغری هم مثل یادگیری مهارتی نگاه کنیم ،مثلا برای یادگیری زبان تا حرفه ای شدن در اون بالای ۲ سال زمان و تمرین میبره برای لاغر شدن هم بالای ۲ سال وقت بذاریم تا نتایج عالیتری بگیریم‌، تازه کار ما از بعد از این‌ شروع میشه ،میخواییم بیشتر خودمون و جسم و جانمونو بشناسیم ،میخواییم ارتباط بهتری باهاش برقرار کنیم و در کنار هم زندگی راحتر ،زیباتر و سلامت تری داشته باشیم    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   abolhasanefarzane1@gmail.comcom
   1400/02/15 17:47
   مدت عضویت: 334 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 926 کلمه

   گام ۷۵ سلام دوستان واستاد گرامی خیلی از ما در زندگیمون خیلی از کارها رو انجام میدیم که در اون زمان پدیرفتیم مثلا وقتی میخوایموبریم سفر میدونیم که این مسیر انقدر زمان میبره ووقتی یکساعت از حرکتمون میگذره هی نمیگیم پس چرا نرسیدیم وپذیرفتیم   که باید این پروسه زمانی بگدره تا ما به مقصد برسیم یا میخوای ی هنری مثل خیاطی یاد بگیری اینو هم میپدیریکه باید پروسهدزمانی بگدره واموزشت به پایان برسه وتازه کارت شروع میشه که باید کار کنی تمرین کنی مهارت پیدا کنی وپدیرفتی که این پروسه زمانی باید طی بشه تا تو ی خیاط بشی تازه نه در حد حرفه ای وبا تاش بیشتر تو حرفه ای مبشیم ووقتی ی ما دوماه پنج ماه که گذشت نمیگیم پس چرا من خیاط ماهر نشدم ولی چطور در مورد لاعری اینجوری فکر نمیکنیم به نطر من چون میبینیم ومیشنویم که فلانی در عرص ۶ ماه ۳۰ یا ۴۰ کیلو وزن کم کرده ی سوال تو دهنمون ایجاد میشه چطورکه فلانی امیر اقا میگم در عرص ۶ ماه انقد کم کرده ولی من در عرص ۱۰ ماه وزن کم نکردم یا اگرم کم کرده باشم انقد نبوده که قابل دید باشه واگر منم احساس کنم که روند لاعریم شروع شده طبعا اشتیاقم بیشتر میشه امیدوار میشم انگیزه میگیرم وبا شور واشتیاق ادامه میدم تا به وزن ایده الم بگیرم فکر میکنم یکم حسودی کردم به امیر اقا که اون تونسته ۴۰ کیلو وزن کم کرده اما من نتونستم از مثلا ۲۵ کیلو ی مقدارشم کم کنم ببخشید نمیدونم چرا حسودی کردم  وما در تمام از جنبهای زندگیمون این پروسه زمان میپدیریم ولی در مورد لاعری زمان در نطر نمیگیریم جسممونو در نطر نمیگیریم‌بابا این جسم پروسه داره زمان میبرهدکلی کار باید انجام بده تا این وصعیت به وصعیت دیگهوتغییر کنه وما هیج جا عجله نمیکنیم ونمیگیم حالا ۳ ماه گدشت و۱۰ ماه گدشت من خیاط نشدم وهیچ وقت در دهنمون این سوال مطرح نشده که من بتونم ۳ماهه خیاط بشم گیتاریست بشم فوتبالیست بشم و…وما میدونین که در عرص ۳ماه نمیشه مهارت کسب کرد واون استادی که گیتاریست شده سالها زحمت کشیده تا تونسته این مهارت کسب کنه ومن بینهایت سپاسگزارم از استاد عزیزم که این مهارت کسب کرده ورایگان در اختیار من قرار داده تا منم بتونم مثل خودش تغییر کنم در تمام جنبه های زندگیم بسیار سپاسگزارم استاد وهیچ وقت نباید برای لاعری زمان مطرح کنیم این ی پروسه ست وزملن بره وتحلیلم نمیکنم که چجوری میخوان چربیهام اب بشن و وزنم کم بشه حالا اگر میخوای لاعر بشی واینو باید به عنوان ی تغییر قبول کنیم وکلمات در دهن ما بار یا قدرت دارن حالا میتونه این بار در جهت منفی باشه ومئشه در جهت مثبت باشهلاعر شدن مثل تیع دو لبه ست میتونی اشتیاق داشته ایجاد کنیم ومیتونیم ترس ایجاد کنیم اگر بتونیم از کلمه لاعری بنفع خودمون استفاده کنیم وانگیزه بگیریم زندگی جدید ی رو شروع کنیم شور واشتیاق پیدا کنیم وسلامت بشیم لباسهای مورد علاقه مونو بپوشیم به تناسب اندام ایده المون برسیم وانگیزه میتونیم ینجوری فکر کنیم وانگیزه بگیریم اگر بخوایراجازه بدی به سمت عجله کردن بری وزودتر لاغر بشم فلانی رو سر جاش بشونم لاعر بشم حرص دیگری رو در بیارم خودتو بخوای به دیگران اثبات کنی اگر بخوای بخاطر دیگران لاعر بشی مطمین باشیم که لاعر نمیشیم چون دهن ما اینکارو نمیکنه چون دهنومون براساس نیاز دیگران کاری میکنه وذهنمون فقط برای خدودمون کار میکنه ما در کلام میگیم قلبم برای تو میتپه تو ی انسان واحدی هستی همین طور که دستت برای توئه همین طور که قلبت برای توئه دهنتم برای تو کار میکنه ما باید موصوع عجله کردن مهار کنیم واصلا دلیل این همه عجله کردن چیه بخاطر سالها اصافه وزن داشتیم بخاطر رنجو  چاقیه بخاطر خطرات که احساس کردیم بخاطر فشار عصبی وروانی که در ماست میخوایم زودتر از این وصعیت خلاص شیم در مورد لاعریم باید زمان بپدیریم زمان جز این ماجرا هستند وقتی در مسیر لاعری هستیم وقتی احساسمون خوبه انگیزه داریم اشتیاق داریم پروسه زمانی طی میشه ولی برای ما بحالت بهتری طی میشه چون ما خوشحالیم وحالمون خوبه زمان کمتر احساس میکنیم مثل این میمونه که ما در ی مجلسی هستیم که خیلی داره بهمون خوش میگدره ویکدفعه ساعت نگاه میکنیم که میبینیم ۵ساعت گدشته برای ما که تو مجلسیمو حالمون خوبه وبهمون خوش میگدره زمان ۵ ساعته مثل یکساعت گدشته اما برای مادرمون که تو خونه ست منتطر منه ۵ ساعت میتونه ۵۹ ساعت گدشته باشه برای دونفر زمان همون ۵ ساعته برای کسیکه در احساس خوب بوده ۵ ساعت یک ساعت مثل یکساعت گدشته برای اونیکه احساس بد داشته ۵ساعت ۵۰ ساعت میگدره واگر این زمان با احساس خوب طی کنی زمان میگدره ولی تو کمتر حسش میکنی خسته نمیشی وسرحالی سشادی واگر برای منم یکم تعییر جسمی به وجود بیاد انگیزه میگیرم امیدوارمیشم وبا اشتیاق ادامه میدم‌چون میدونم که مسیری که توشم درسته وخدا منو انتخاب وهدایت کرده وبالاترین تصمین داره وقتی بعصی وقتا برامون زمان زود میگدره ی وقتاییم زملن دیر میگدره وقتی استرس داری و نگرانی زمان دیر میگدره اما اگر احساسمون خوب باشه زمان زود میگدره در هیچ مورد از زندگیمون این انتظار از خودمون نداریم ولی در مورد لاعری که ی پروسهدذهنیه وی پروسه جسمی ای کار میبره زمان میخواد ودر تبلیعاتم برای لاعریروپوست میان از زمان استفاده میکنن این کرم بگیر ی هفته ای پوستت جوان میشه این کمر بند بگیر ی ماهه لاعر میسی هیچ مهارتی رو نمیشه ی روز ی هفته طی کرد پروسه زمانی خودشو داره لاعریم همین طوره علاوه بر اینکه باید لاعری رو یاد بگیری ی پروسه جسمی هم داره وجسمم‌باید تغییر کنه وفقط میشه با احساس خوب زمان سپری کرد تا بهت فشار نیاد 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   زهرا رضاخانی
   1400/02/09 02:45
   مدت عضویت: 823 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 297 کلمه

   عجله کردن یکی از موانع بزرگ لاغری است ما در تمام مسائل زندگی مسئله ی زمان رو پذیرفتیم مثلا وقتی وارد دانشگاه شدم میدونستم باید ۴سال خوب درس بخوانم تا مدرک لیسانس رو بگیرم  وبعد از گذشت دوترم نگفتم چرا مدرک من رو نمیدن یا وقتی فوق لیسانس قبول شدم میدونستم دوتا دوسال نیم باید دانشگاه باشم در هر مورد نگاه میکنم مسئله زمان پذیرفتم ولی از بس این همه سال تلاش برای لاغری بود ونشد عجله بیشتر شده 

   افراد چاق به خاطر سال ها چاقی عقده ی نپوشیدن لباس های قشنگ حرف دیگران سرکوفت دیگران عجله دارند ولی باید بپذیری این جسم تو به خاطر ۳۳سال تکرار رفتار چاق کننده وافکار چاقی است ۳۳سال هروز در مسیر چاقی بودی پس برای لاغری باید پروسه تکاملی طی شود و تنها راه موفقیت تو تکرار واستمرار با حال خوب است و حذف زمان

   چون تو زمانی چاق شدی اصلا نمی گفتی سال دیگه اینقد چاق بشم وبعد از ۳۳سال شد ۵۰کیلو چاقی لاغری دقیقا همین روندهه ولی سرعت لاغری خیلی بیشتر از چاقی است چون لاغری سلامتی ویسکی وشادی طبیعی جسم است اما چاقی نه

   پس با احساس خوب حال خوب ادامه بده همون جوری دست تو فقط برای توهه پای تو فقط برای توهه ذهن تو هم برای توهه تو نمیتونی برای دیگران لاغر بشی هر چیزی که هدفش دیگران باشند تو بهش نمیرسی هدف لاغری تو فقط باید خودت باشی نه کس دیگه ای 

   پس برای لاغری زمان تعیین نکن برای چشم دراوردن شخص دیگه ای به فکر لاغری تلاش

   من فقط برای خودم برای سلامتی و تندرستی جسمم شادی درونی خودم احساس خوب خودم وپوشیدن لباس های زیبا و لذت بردن از خریدم وپوشیدن خریدهام میخوام لاغر بشم حرف هیچکس نگاه هیچکس برایم مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم ولذت میبرم

   تا زمانی زنده هستم ادامه میدهم با حال خوب

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/03 23:22
   مدت عضویت: 343 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 378 کلمه

   عجله کردن هم یک نیرویی است که به ذهن فشار وارد می کند و دائم درگیری ایجاد می کند که زود باش پس چی شد؟شبیه همون فشارهایی که به جسم وارد می کردیم کلا ساختار این جهان بر پایه صلحه با محدویت و فشار نتیجه ای دریافت نمیشه⁉️ 

   ما در زندگی هرروز و هرلحظه مقصد و هدفهای روزمره ای داریم که خیلی راحت زمان و طول مسیر آنها رو می پذیریم مثلا گاهی در صف های طویل نانوایی می ایستیم و هدفمون اینه که اون نون تازه و خوشمزه رو بخریم اینطور نیست که بگیم اگر تو ۵دقیقه نون به من داده نشه اصلا نمی خوام⁉️چون اون هدف خوشمزه است مثل تناسب اندام 😋یا یادم میاد به خاطر فرمولهای اشتباه ذهنی که همه می گفتند دوران بارداری سخته خلاصه داشت سخت می گذشت اما می دونستم باید تا ۹ماه با این موضوع کنار بیام مثلا نشده بود فکر کنم که من باید ۲ماهه زایمان کنم 😅چون هدف یه صورت ماه بود از خدا …اما واقعا ریشه این عجله کردن برای لاغری در چیست؟به خاطر تبلیغاتی که همیشه با زمان محدود به ما پیشنهاد شده  و در اصل به خاطر تاییدیه گرفتن از دیگران ⁉️یعنی اولویت زندگی ما چرا باید همیشه دیگران باشند ؟درسته که تعریف و تمجید دیگران از ما حالمون رو خوب می کنه اما اگر محسوس فکر کنیم می بینیم که این خود نوعی بند بودن به دیگرانه یعنی خود شرک یعنی از غیر خدا لایک گرفتن ….امروز به لطف خداوند هشیاریم که خودمون جسم و روح و ذهنمون از حضور خدا متجلی شده و از هر چیزی تو این دنیا با ارزشمند تره پس من عاشق لاغری ام چون با ذات و طبیعتم همراه می شم 😍چون جلوه ی آفرینش می شوم به تناسب و تعادل 😍چون میتونه این مسیر زندگی منو متحول کنه و منو به این باور برسونه که من می خواهم و می توانم و می شود 😍چون با خودم به صلح میرسم با خدای خودم و تمام مواد غذایی و زمان و مکان آشتی می کنم ❤️🔥و من برای این مقصد خوشمزه 😋با اشتیاق حرکت می کنم چون می دونم مسیرم درسته لذت میبرم از تمام آموزه های مسیرم تا به هدفم برسم 

   دست از طلب ندارم تا کااام دل برآید 🍃🌺

   خدایا شکرت عاااشقتم ❤️

   سپاس استاد جااان خداراشاکرم هم مسیر شما هستم 🙏🏻🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/03 18:52
   مدت عضویت: 502 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 859 کلمه

   سلام به استاد عزیزم دوستان هم مسیرم گام 75.   🤩😍                           👣 عجله کردن برای لاغر شدن.               🤪 یکی از موانع مهم  لاغر نشدن عجله کردن برای لاغری است یا همان زمان تعیین کردن                                  😑😐 ما برای اینکه از چاقی فراری هستیم خجالت میکشیم از جسممان و خیلی محدودیت فشار به ما میاره و برای اینکه توجه دیگران جلب کنیم یا دهن بقیه رو ببندیم رو کم کنی  دوست داریم هرچه زودتر از شرچاقی رها بشیم          واسه همین عجله میکنیم واسه لاغرشدن                                       و چون انسان ذاتا عجول است شرکتها تبلیغات خود را براساس کمترین بازده زمانی تبلیغ میکنن و افراد چاق که خیلی دوست دارند زودتر لاغر بشوند گول تبلیغات میخورند چون نشان میدهد در 10روز 20کیلو کاهش وزن و افرادی نشان میدهد که بر اثر مصرف بدون هیچ عوارضی به وزن دلخواه رسیدن یا در مورد محصولات ارایشی چون میدونن زن ها عاشق ارایش زیبایی هستن  محصولاتی تبلیغ میکنن در یکماه مصرف تمام چروک ها شما از بین میرود صورتی درخشان صاف گیاهی بدون هیچ عوارضی وخیلی راحت افراد با این تعیین زمان به دام میندازند.                                       باید بپذیریم که لاغر شدن یک پروسه زمان بر است که مث هرکار دیگه نیاز به زمان مورد نظر خودش داره و این باید برای ما جا بیفته که با عجله کردن نمیشه به هیجا رسید و هرکاری زمان خودش لازم داره وقتی ما میخواهیم غذا درس کنیم میدونیم مثلا دوساعت لازم داره پخت این غذا و هر ده دقیقه نمیاییم بگیم چیشد چرا درس نشد نکنه درس نشه زیر گاز بلند کنم تا زودتر بپزه این کارها نمیکنیم و ارامش بدون عجله میدونیم چقدر زمان لازم داره و با خیال راحت سپری میکنیم زمان رو       در مورد مسافرت رفتن آموزش رانندگی  درس خواندن کاشتن بزر درخت میوه دادن همچی پذیرفتیم که زمان لازم داره و عجله نمیکنیم برای لاغر شدن هم باید بپذیریم که لاغر شدن هم نیاز به زمان داره و هرکسی نسبت به اینکه چقدر تلاش میکنه ذهنش در اختیار هدفش که لاغری است میزاره و ذهنش ازاد میکنه از افکار بیهوده و تمام قدرت ذهنش میزاره روی هدفش نتیجه اش متفاوت است یکی مبینی خوب اموزش به عمل تبدیل میکنه در طی یکماه8 کیلو لاغر میشه یکی هم شیش ماه هست ولی وزن کم نمیکنه یا در حد سه چهار کیلو وزن کم میکنه این افراد دارند به اندازه تلاش خود نتیجه میگیرند پس اگه خیلی وقت عضو سایت هستی نتیجه نگرفتی نباید عجله کنی یا ناامید بشی باید بررسی کنی ببینی چقدر صحیح عمل کردی چکارهایی که به ضررت بوده رها کردی چه جاهایی استمرار کردی کوتاهیی نکردی.          😊🤗  خب حالا اولا نباید لاغری واسه دیگران بخواهیم واسه حرف مردم توجه مردم واسه رسیدن به یک هدف دیگه چون ذهن کاری که واسه دیگران باشه انجام نمیده وماشکست میخوریم              ☺️ دوما واسه لاغر شدن زمان تعیین نکنیم تا عید تا عقد فلانی تا یکماه دیگه زمان تعیین کردن یک مانع است واسه لاغرشدن چون شما وقتی زمان تعیین کنی همش توجهت به بدنت جسمت است و هر روز تست میکنی خودت ببینی لاغر شدی یا نهه وباعث ناامیدی ودلسرد شدن میشه  و این توجههه کردن به چاقی است و برای ذهن توجه کردنت ملاک است نهه نیت تو نه تصمیم تو   وبه هرچی به هرشکلی توجه کنی اون موضوع بیشترمیکنی در زندگیت                                      😌😉  سوما با احساس خوب سپری کردن مسیر باعث میشه گذر زمان احساس نکنیم و توجهه ما از زمان گرفته بشه و بااحساس خوب سپری بشه             حالا من تصمیم گرفتم در زمان بیکاری که میام تو اینستا چرخ میزنم و در مورد مشکلات ناراحتی مریضی کلیپ مبینم یا فکر به مشکلاتم میکنم و احساسم بد میکنم یا توجه میکنم به چاقیم بیام کارهایی   که احساسم خوب میکنه انجام بدم دیشب واسه اولین بارتصمیم گرفتم برم تلگرام و کانال استاد لاغری با ذهن یک نگاهی بندازم وقتی رفتم اینقدر برام جالب بودکه دوساعت‌توکانال‌بودم‌‌میخوندم‌واصلا‌خسته‌نشدم‌یه لحظه نگاه ساعت کردم تعجب کردم و هنوزم اشتیاق داشتم باز بخونم بیشتر وخیلی احساس خوبی داشتم و یاد گرفتم چطور احساسم خوب نگه دارم وقتهایی که گلهام اب میدم خیلی انرژی میگیرم وقتهایی که خودم با دست خودم وسیله ای میسازم مث جا مدادی قاب اشپزی خیلی بهم انرژی میده و میخام تلاش کنم بیشتر در احساس خوب بمونم                             بارهاکردن کارهایی که باعث رنج ناراحتی حال بد میشه و جاش کارهایی انجام بدی که دوست داری احساست خوب نگه میدارع و ایده ها بهتری هم بهت میده که زمان با خوشی لذت بیشتری بگذرونیم و اینجوری مسیر برامان با لذت میگذره ،😍🤩😊 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/02 00:26
   مدت عضویت: 824 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 184 کلمه

   عجله کردن برای لاغری،عجله یک خصلت ذاتی در انسانه ونمی شه از بینش برد فقط می شه کنترلش کرد و بنظر من دلیل پیشرفت بشریت تا این حد به خاطر عجول بودنش بوده چون دوست به هر چیزی زود دست پیدا کنه تاتونسته بااختراعات گوناگون خیلی چیزها رو سریع وفوری کرده نسبت به قبل،من بااینکه برای لاغری عجله ندارم ولی بعضی وقتا درگیرش می شم مثلا وقتی خودم توآینه نگاه می کنم ومی بینم چقدر لاغرشدم وچقدر بدنم جمع وجور شده ولی منفی باف بهم می گه این همه وقت شرکت کردی فقط اینقدر تغییر کردی مخصوصا وقتی تعداد روزهای شرکتم در دوره رو می بینم این عجله بیشتر در من ایجاد می شه ولی خیلی وقتا اهمیت نمی دم چون خوب درک کردم که چقدر تغییر کردم من همین که دوره ورود به سرزمین لاغرها رو تموم کردم باردار شدم ونتونستم مثل قبل دوره رو اجراکنم ولی بعد از زایمان سریع وزنم کم شد هر چند در ماه آخر بارداری کاهش وزنم شروع شد واصلا اضافه وزن زیادی هم نداشتم وبازم خدرو شکر می کنم که من رو به این دوره هدایت کرد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/27 14:30
   مدت عضویت: 764 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,265 کلمه

   یکی از این افکار که باعث میشه افراد چاق قید لاغری رو بزنن همون عجله کردن هست .

   و این عحله کردن خیلی راحت افراد رو مایوس و ناامید میکنه(ولی من جز افرادی بودم که هر بار برای لاغری اقدام کردم چون واقعا تعهد داشتم به رژیم و ورزشم سریع نتیجه گرفتم و ناامید نشم و به همه هم گفتم من زود لاعر میشم و برام چیز محالی نبوده ولی هیچ وقت نتیجه ماندگار نبوده و من رو محدودیت و رژیم همیشگی اذیت کرده و در نهایت اون همه سختی رو رها کردم و دوباره بعد از مدتی   که از چاقی خودم خسته شدم  دوباره شروع به رژیم و ورزش کردم و دوباره لاعری خیلی سریع برای من حاصل شده ولی از این همه سختی کلافه شدم و دوباره اون رو رها کردم و …)

    

    

   ما خیلی از کارها در زندگی  انجام میدیم که به راحتی زمان رو پذیرفتیم  مثلا میخوایی سفر کنی از اول میدونی تا مقصد کلی راه هست و  زمان اون رو پذیرفتی چون میدونی مقصد کجا هست و یا در  مورد درس خوندن وقتی دانشگاه قبول بشی میدونی تا مدت زمان گرفتن مدرک باید فلان مقدار زمان رو طی کنی و عجله نمیکنی 

    باید در جنبه های مختلف زندگی  این زمان رو طی کنی  مثلا بخوایی گیتار یاد بگیری هیچ وقت نمیگی من تا سه ماه دیگه گیتاریست خوبی میشم ؟و یا نمیگی من  تا  عروسی خودم گیتاریست خوبی میشم  و خوب گیتار میزنم ؟؟ نه ما هیچ جا عجله نمیکنیم و بحث زمان رو خوب پذیرفتیم مثلا در یاد گرفتن هر هنری مثل گیتار و ….ما خیلی راحت زمان رو میپذیریم و میگیم این  یک پروسه هست و خیلی خنده دار هم هست .( مثلا در جنبه ی هر بیماری و یا سرما خوردگی ما به خوبی میدونیم از وقتی بیمار بشیم تا وقتی که خوب بشیم حالا یه زمانی نیاز هست و هیچ وقت از روز اول انتظار قطع شدن بیماری رو نداریم و میدونیم با گدر زمان ما خوب میشیم یا حتی دربریدن  و یا زخم شدن قسمتی از بدن ما به خوبی میدونیم  یه زمانی نیاز هست  تا این زخم و یا بریدگی خوب بشه و یا در زمینه ی آشپزی و یا کارهای خونه من میدونم فلان غدا خیلی زود حاضر میشه اما اون غدا خیلی دیر خاصر میشه یا حتی نیاز هست از شب من اون رو سر گاز بزارم تا فردا طهر و هیچ وقت عجله نمیکنم )

    

   کدام استاد رو دیدی سه ماه کار کنه و به درحه ی استادی برسه و او کی  بشه ؟؟.نمیشه باید کار کنی  روی خودت .

    

   تمام ادمها عحول هستن باید لاعری رو در ذهن خودتون منطقی کنید .(من بارها به خودم گفتم این راه احتیاج به زمان داره و باید ارام ارام به تناسب برسی مثل جهان هستی  که همه چیز در اون ارام ارام اتفاق میفته و هیچ چیز یک شبه نیست از تغییر فصلها تا طلوع و عروب خورشید تا بزرگ شدن یک بذر  و … همه چیز در جهان  احتیاج به زمان داره  )

    

   چرا  بعضیا میگن من باید تا فلان موقع لاغر بشم خوب نمیشی و احساس یاس و ناامیدی میکنی آخه این یک جسم هست و نمیدونیم در بدن چه اتفاقی افتاد پس تجزیه تحلیل نکن (من هیچ وقت در این مسیر لاغری با ذهن نگفتم تا  فلان زمان خاصی باید من لاغر بشم  و همیشه به خودم گفتم من که دارم جلو میرم و همه چیز که خوب هست  حالا هر وقت لاغر شدم که چه بهتر اگر هم نشدم من که دارم جلو میرم و احساسم و آرامشم هم که عالی هست و دارم لدت میبرم  و از این اگاهی ها استفاده میکنم .)

    

    

   کلمات در ذهن ما بار  و قدرت دارن مثلا :

   در ذهن افرادی که اضافه وزن دارن لاغر شدن یک تیغ دولبه هست هم میتونه در فرد اشتیاق ایجاد کنه و هم میتونه فرد رو نااامید کنه باید از این کلمه به نفع خودت استفاده کنی برای روحیه جدید لباس جدید و اندام جدید اما اگر حواست بره سر این که زود لاغر بشم که بقیه رو ادب کنم یا  لاغر کنم که فلانی من رو رها نکنه و یا  لاغر بشم که فلانی خوشش بیاد اصلا بهش نمیرسی و چون ذهن  تو به هیچ چیز که مربوط به خودت نیست بهش نمیرسه یا اگر برسه هی نتیجه ی خوبی برات نداره چون ذهن ما بر اساس نیاز دیگران نمیتونه کار کنه مثل اینکه بگی قلب من میتپه برای فلانی خنده دار  هست شاید در کلام میگیم اما در عمل همچین چیزی  ممکن نیست پس ذهن ما هم فقط برای خود ما  کار میکنه .(من هر هدفی دارم باید اون رو فقط برای آرامش بیشتر خودم و لذت بیشتر خودم در این دنیای مادی  بخوام و نمیشه به هدفی برسم به خاطر فلانی  و حالا میگم من میخوام لاعر بشم که خودم یه زندگی جدید دیگه رو تجربه کنم با اندام جدید  و سبک جدید زندگی و چقدر لدت بخش هست این لاعری چون من به بهترین حالت روحی و جسمی و ازادی و اعتماد به نفس و روابط و ….من میرسم و فقط و فقط سودش برای خودم هست نه هیچ کس دیگه ای چون من سبکتر میشم من رهاتر میشم من سالمتر میشم من حالم بهتر میشه و برای بقیه چه فرقی داره من للعر باشم و یا چاق باشم هر کس زندگی خودش رو داره و  جسم خودش رو حمل میکنه منم به زودی این جسم جدید ۵۹ کیلو و سایز ۳۸ رو به دست میارم و لذت میبرم هرچند الانم در حال خوب و آرامش هستم حالا شد که بهتر اگرم نشد مهم نیست دارم زندگیم رو میکنم و از اون لذت میبرم حالا لاغری هم یک اپشن خوب برای من هست که از این زندگی لدت بیشتر ببرم و بدم نمیاد تجربه اش کنم   ) 

    

   ما باید این عحله کردن رو مهار کنیم به خاطر رنج چاقی 

   ما باید در موضوع متناسب شدن زمان رو بپذیریم و این جز ماجرا هست .

   و حالا هر روز با فایل گوش دادن و تمرین نوشتن  این پروسه ی زمان گدشتن رو برای خودتون با حال خوب و بهتر طی کنید .

    پس با احساس خوب دورها رو و زمان رو بگدرونید  تا کمتر حسش کنی و چون شادی و خوشحالی و  لذت میبری و دیگه عجله نمیکنی و تمرکزت از روی زمان تا حدودی برداشته میشه .

   احساس خوب و یا احساس بد  میتونه گذر زمان رو تندو یا کند  کنه .

   ما در هیچ جنبه ای از زندگی عجله نمیکنیم و زمان رو پدیرفتم  اما در زمینه ی لاعری چون بارها راه رو  اشتباه رفتیم تحریک شدیم زود  نتیجه بگیریم در خیلی از تبلیغ های لاغری هم میبینیم که میان از زمان کم برای رسیدن به نتایج بزرگ  حرف میزنن و چون انسان عجول هست اون رو تحریک میکنه و منحرف میکنن اما اینطور نیست .( به نظرم تمام ما که در این مسیر هستیم دوست داریم لاغری رو تحربه کنیم و وارد زندگیمون بشه اما هیچ وقت نباید عجله کنیم چون عجله از سمت شیطان میاد و برای منحرف کردن ما هست  و اما باید صبر داشته باشیم اونم با حال خوب و انگیزه و اشتیاق تا پاداش این صبرمون رو بگیریم و اصلا کاری به حرف کسی و اطرافیان  نباید داشته باشیم که به ما چی میکن ما اگر اطمینان داشته باشیم و بدونیم که قطعا نتیجه میگیریم اما هر کس در زمان خودش چون بستگی به سعی و تلاش ما و تعهد ماداره پس ناامید نمیشیم و ناراحت نمیشیم و قطعا به راهمون به خوبی ادامه میدیم و  نتیجه میگیریم  و حتی اگر انوز چاقی خودم رو در ایینه ببینم یا در لباسی و یا کسی بگه اصلا ناراحت نمیشم و با یک ایمان قوی میگم من به زودی لاعر میشم و اطمینان دارم نتیجه رو به زودی میگیرم )

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/19 18:01
   مدت عضویت: 715 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 655 کلمه

   سلام🙂خیلی ممنونم از فرمت جدید و باحال قسمت کامنتهااین فایل خیلی کند پلی میشد و دانلودش هم خیلی طول کشید ولی انصافا کیفیت بی نظیر بود استاد👌👌👌موضوع عجله کردن برای لاغر شدنیکی از موانع بزرگ ذهنی در مسیر لاغر شدن مخصوصا از طریق ذهنمن فکر میکنم موضوعات ذهنی اینطوری هستن که ما موضوع زمان رو میخوایم در اون حذف کنیم یا کوچیک کنیم تا زودتر نتیجه بگیریم😏😉در مورد ثروت هم همینطوره اکثرا فکر میکنیم با یه هفته جمله تاکیدی گفتن و ده روز سپاسگزاری نوشتن قراره دیگه از در ودیوار آسمون وزمین ثروت بباره😉وبه نظرم دلیلش اینه که ما نمیخوایم بپذیریم این موضوعات ذهنی هم در واقع یاد گرفتن هست و یاد گرفتن در هر حال زمانبره 👌👌چطوره که در یادگیری هر مهارتی زمان رو میپذیریم ولی در این موضوعات نمیخوایم قبول کنیم که اینم یادگیری هست و زمان میبره تا با تغییر محتویات ذهن  ما تصمیماتی بگیریم که ما رو پله پله ثروتمند کنه یا مرحله به مرحله لاغر کنه👌البته شاید دلیلش هم واضح باشه غیر از اینکه ما انسانها عجول هستیماز بس رنج چاقی و رنج فقر و نداری زیاد هست ما برای اینکه زودتر از این رنج رها بشیم و به آزادی برسیم  میخوایم این پروسه زودتر تموم بشه 👌👌و از اونجاییکه فکر میکنیم یه دوره است و تموم میشه و بذار دوباره برگردیم به همون حال و هوای قبلیمون زمان برامون طولانی میشه در صورتیکه واقعا اینطور نیست موضوع ثروت یا موضوع لاغری چیزی هست که تا آخر عمر همراه ما است و تاثیرات اون وقتی همیشگی و ماندگار هست که ما این آموزش رو سبک جدید زندگیمون بدونیم و از موقعی که یادش گرفتیم تا همیشه بر این اساس عمل کنیم وگرنه اگه بخوایم از این فضا خارج بشیم باز همون فرمولهای قبلی که به قول استاد عباسمنش مثل سیمان به مغز ما چسبیدن دوباره وارد عمل میشن👌👌👌پذیرش زمان واینکه این یه فرآیند هست که یادگیریش باید طی بشه و در موضوع لاغری حتی فرآیند تغییر جسم رو هم بعد از یادگیری ذهنی داریم کمک میکنه راحت تر و با حال و احساس بهتری مسیر رو ادامه بدیم👌👌به نظر من اینکه درک کنیم وظیفه ما در این ساعت و این روز چیه واونو انجام بدیم و نتیجه رو رها کنیم هم از فشار زمان و رنج چاقی کمتر میشه و هم با احساس بهتری مسیر رو پیش میریمو همین که میدونیم در مسیر هستیم حالمون رو خوب میکنه👌👌😊😊چقدر این جملات شما رو دوس دارم چون با تمام وجود درکش کردم وقتی میگید ذهن شما فقط برای خود شماست و به خاطر دیگران کاری انجام نمیده من در این مدت که در سایت هستم به تازگی حرف ونظر دیگران برام کم اهمیت شده و متوجه شدم که فقط برای خودم برای سلامتیم برای احساس عالی خودم برای اعتماد به نفسم برای آزادیم در انتخاب غذاها و خوراکیها برای آزادیم در انتخاب سایزها و رنگها برای آزادیم در انتخاب مقدار غذا برای لذت بردنم از نعمت خوردن و برای لذت بردن خودم از جسم خودم برای خلق جسم متناسب هست که میخوام لاغر بشمو این اتفاق هم کم کم داره می افته😊😊و تا قبل از این زمان به خاطر بقیه برای اینکه ثابت کنم میتونم لاغر بشم منم میتونم خوش اندام باشم  و‌….خلاصه جلوگیری از حرف و حدیثهای بقیه و پز دادن و نشون دادن اندامم جلو بقیه و نشون دادن تواناییم به بقیه بود که میخواستم لاغر بشم والانه که راحت اینو اعتراف میکنم چون درکش کردم تفاوت اینکه بخوای برای بقیه لاغر بشی تا بخوای برای خودت لاغر بشی چقدر زیاده🤨🤨🤨و خود این مساله چقدر کمک میکنه که زمان رو بذاری کنار و عجله نداشته باشی چون وقتی برای خودت هست دیگه عید و عروسی فلانی و…مهم نیست هر روز با اشتیاق و حال خوب فایلت رو گوش میدی و همینکه برنامه اونروز رو انجام دادی از خودت راضی هستی 👌👌😏در مسیر آگاهی یاد میگیریم که زمان معنی نداره و تنها زمان موجود لحظه حال هست و وقتی در این لحظه حالت خوبه واز اینکه هستی راضی هستی کافیه 🙂🙂🙂 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/17 00:00
   مدت عضویت: 542 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 725 کلمه

   🌹سلام به همگی 🌹
   عجله کردن آفتی هست که در همون ابتدای مسیر اون بذری که تازه در حال جوونه زدن هست رو نابود میکنه . هدف هرچی که باشه عجله کار و خراب میکنه و فرد و مایوس و افسرده میکنه .
   حالا این عجله از کجا سرچشمه میگیره اول ازونجاییکه اکثر افراد چاق سال های زیادی از چاقی و مشکلاتش رنج بردن از خیلی کارها و تفریحات و پوشیدن لباسای مورد علاقشون دور موندن که دوست دارن هرروش جدیدی که پیدا میکنن سریعا جواب بده تا شاید از اون سختی و رنج و محدودیت ها خلاص بشن .و دوم بخاطر حرف دیگرانه.
   نمیشه گفت همه ی کسایی که اضافه وزن دارن اما عده ی زیادی مهم ترین دلیلی که میخوان لاغر بشن اینه که به بقیه ثابت کنن که بالاخره تونستن لاغر بشن که روی فلانی و فلانی رو کم کنن که تلافی حرفایی که شنیدن دربیاد یا توی مراسما و جاهای مختلف همه به به چه چه کنن که چقدر خوب شدی لاغر شدی و…
   اما غافل از این هستن که ذهن ما اصلا براش تعریف نشده که مثلا این شخص رو کمک کن لاغر شه تاهمسرش بیشتر ازش خوشش بیاد یا لاغر شه تا روی دوست و رفیق و فامیلاش کم شه 😆😐
   ذهن نگاه میکنه ببینه من چی رو از ته قلب میخوام بهش توجه و تمرکز دارم چه شرایطی رو میخوام منو میبره به اون سمت .همونطور که قلب و دست و پا و همه اعضای بدن هر انسانی فقط و فقط درخدمت همون آدمه ذهن هم به همین شکل عمل میکنه .مگه میشه قلب من برای کسی دیگه بتپه یا پاهای من به جای یه شخص دیگه حرکت کنه پس ذهنمم نمیتونه بجز من برای کسی دیگه کاری انجام بده .همونطور که ما نمیتونیم زندگی دیگرانو تحت تاثیر قرار بدیم و بارها شده صبح تاشب برای کسی دعا کردیم اما مستجاب نشده این به چه علته؟
   بخاطر اینه که ما نمیتونیم هیچ رقمه برای دیگران کاری کنیم مگر اینکه خودش بخواد . پس عملا عجله کردن برای لاغرشدن از ترس حرف دیگران و بخاطر دیگران امکان پذیر نیست .اینکه من بگم سه ماه دیگه عروسیمه یا مراسم خاصی دعوتیم پس باید لاغر بشم بزرگترین مانعه برای نتیجه گرفتنم بقول استاد مگه میشه من سه ماهه توقع داشته باشم گیتاریست حرفه ای بشم .یا زودتر از 4سال مگه به من مدرک دانشگاهی میدن حالا هی من تلاش کنم هی اصرار کنم گریه و زاری کنم بهم مدرک میدن !!!
   هر کاری یه سلسله مراتبی داره تا اون مراحل طی نشن مشخصه که نتیجه نمیده . مادری رو سراغ دارید که اصرار کنه که نوزاد من مثلا باید 4ماهه به دنیا بیاد چون من عجله دارم دیگه طاقت ندارم میخوام زودتر بچه مو ببینم !همه به همچین آدمی میخندن .پس چون همه میدونن که نوزاد 9ماه زمان احتیاج داره تا تکامل پیدا کنه بدون هیچ عجله ای صبر میکنن خیلی عادی و بدون هیچ حرفی!ولی به لاغری که میرسه همگی توقع داریم تا تاریخ خاصی نتیجه ی عالی بگیریم و کلی سایز و وزن کم کنیم اما روند لاغر شدن در روش ذهنی اینطوری نیست اصلا .اول تغییرات فقط درسطح فکره کم کم جلوی چاقی گرفته میشه اشتها تغییر میکنه عادتها عوض میشن و بشرط استمرار و تکرار و احساس خوب و اشتیاق داشتن نتیجه در جسم به وجود میاد . خداوند بااون همه عظمت و قدرتش این جان و چندروزه خلق کرد نه درعرض یک دقیقه و برای هر چیزی مدت معینی تعیین کرده . یک دونه رو که میکاریم امکان نداره فردا صبح سبز بشه اول جوونه میزنه بعد کلی مراحل طی میشه تا سبز بشه و رشد کنه و….
   باید اینو به خودمون بارها و بارها یادآوری کنیم که لاغری هیچ فرقی بااین مثال هایی که زدیم نداره باید مراحلش طی بشه تا ماندگار باشه وگرنه مثل روش های قبلی اگه فوری و غیراصولی اقدام کنیم دوروز دیگه برمیگردیم به حالت قبل . روش ذهنی این مزیت و داره که اولا ساده و راحته دوما بخاطر تنوع فایل ها خسته کننده نیست و تا آخر عمر میشه ادامش داد اصلا یه سبک زندگیه . حالا تو این مدت هر مراسمی هراتفاقی هم افتاد با حال خوب با آرامش و شادی لذت میبرم در همین حال هم میشه لباسای شاد و قشنگ پوشید میشه خوش تیپ بود پس فکرمون رو بخاطر این مسائل بی اهمیت درگیر نکنیم تا از مسیر خارج نشیم .
   سپاسگزارم استاد 🌷🌷🌷🌷🌷

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سهیلا عظیمی ویشته
   1399/12/24 14:03
   مدت عضویت: 823 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 566 کلمه

   تمرین تکرار روز ۹۶ 

   عجله کردن برای لاغر شدن 

   عجله کردن برای لاغر شدن فرمول اشتباهی است که در ذهن افراد چاق وجود دارد ومانع بزرگی برای لاغر شدن است  تمام افراد چاق بواسطه رنجی که از اضافه وزن میبرند در صدد انجام راههایی که سریع منجر به لاغری میشود شرکت کنند چون عجله دارند که سریع لاغر شوند بخاطر همین حس عجله فرمول عجول بودن در ذهن افراد چاق گسترش بیشتری پیدا میکند واین فرمول باعث میشود که گول هر نوع روش وتبلیغی را بخورند  چون حس عجله نیاز به لاغر شدن هم در وجود فرد چاق بوجود میاورد واین حس نیاز به دنبال راهکارهای متفاوت گشتن را وتلاش های بیهوده به همراه داشتن است ودر نهایت وقتی فرد چاق میبیند که تلاشش به نتیجه نرسیده دچار یاس ونا امیدی وشکست میشود در واقع تمام این فرمولها به شکل زنجیر متصل به هم هستند تا در نهایت احساس شکست وشکست خوردن در فرد جاق تداعی کنند 

   یکی از موانع مهم در لاغر شدن پارامتر زمان است یعنی فرد احساس میکند در زمان کمتر بتواند به لاغری دست پیدا کند واز این رو به سمت تبلیغات هر نوع روشی مثل رژیم ورزش دمنوش قرص روی میاورد تا بتواند در مدت زمان کم  غول چاقی را از پای درآورد 
   پارامتر زمان مثل شمشیر دولبه است یعنی هم میتواند اشتیاق فرد را برای لاغر شدن بیافزاید وهم میتواند  فرد را دچار یاس ونا امیدی کند پس باید از این پارامتر به نحو صیحیح استفاده کرد تا اشتیاق برای لاغری ادامه پیدا کند  

    گاهی عجله کردن میتواند کاری کند که فرد از لاغر شدن منصرف شود چون میخواهد در مدت زمان کوتاهی به نتیجه عالی برسد  ولاغر شود وپروسه تکامل در زمان خودش را در نظر نمیگیرد  

   ما در هر کاری پروسه زمان را در نظر میگیریم مثلا گرفتن مدرک دانشگاهی  که خودش ۴ سال حداقل زمان بر است ویا سفر کردن از شهری به شهر دیگر  که پروسه زمان را در بر دارد   ما برای هر کاری پروسه زمان را در نظر میگریم الا در مورد لاغر شدن  بیشتر افراد چاق  این پروسه زمان را نادیده میگیرند وجسم خود را در نظر نمیگیرند که برای تغییر این جسم هم زمان لازم است   

    زمان تعیین کردن برای لاغری همان عجله کردن است که مانع بزرگی برای لاغر شدن است 

   در تمام جنبه های زندگی وقتی کاری را میخواهیم انجام دهیم به راحتی زمان را میپذیریم مانند باد گیری رانندگی ویا خیاطی وموسیقی  اما در پروسه لاغر شدن اینطور نیستیم و فکر میکنیم باید زود لاغر شویم  ما باید لاغر شدن را در ذهن منطقی کنیم وهیچ وقت نباید برای لاغر شدن زمان تعیین کنیم چون سرعت ترمیم هر جسم با هم متفاوت است  وقتی لاغری با ذهن را کار میکنیم وآگاهی های جدید ودرستی را پیدا میکنیم به این مهم دست پیدا میکنیم که زمان برای لاغر شدن معنا ندارد وهر جسمی طبق روند خودش لاغر میشود واز این آگاهی ها استفاده میکند ونتیجه را رقم میزند  هیچ وقت نباید بخاطر دیگران لاغر شد ویا حتی کاری را بخاطر دیگران انجام بدهیم چون ذهن یک امر شخصی است ومختص به خود شخص است ودیگران برای ذهن معنا ندارد  در موضوع لاغر شدن زمان را باید بپذیریم تا جسم خودش رابا ذهن که آگاه شده است هماهنگ کند وفرمولهای اشتباه را به فرمولهای درست تبدیل کند واین هماهنگی وقتی با احساس خوب همراه شود مدت زمان را کوتاه به نظر میاورد چون احساس خوب  در این مسیر لذت لاغر شدن را زیاد میکند واین دوره بخاطر همین با اشتیاق طی میشود  وبا فایل های گوناگون  اشتیاق ادامه دادن  باعث میشود پروسه زمان کمرنگ شود وفشاری برای هنرجو های لاغری با ذهن بوجود نیاید  همیشه باید مراقب افکار منفی مثل عجله کردن باشیم واجازه ندهیم زمان باعث بهم خوردگی اهداف ما در این راه شود  و به بدن امان اعتماد کنیم که خودش در زمان مناسب اش لاغر میشود  

   با تشکر از استاد عزیز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/24 11:27
   مدت عضویت: 548 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,113 کلمه


   (شرح عالی و تاثیرگذار، ذکر مثال برای درک بهتر، اشتیاق و استمرار)
   .
   سلام و درود , استاد عزيز & دوستان گرامى در سرزمين لاغرى با ذهن😊
   روز نود و شش تكرار , 
   🟠 فايل , عجله كردن براى لاغر شدن , 
   براى هر كار و هدفى كه تصميم داريم انجام بديم يه دوره ى كوتاه مدت و يا بلند مدت رو در نظر مى گيريم , بازم مراحل كاشت , داشت و برداشت در مزرعه مثال بارزى ست كه مى توان آن را سر لوحه ى اهداف و يا كارامون قرار بديم . وقتى هر روز بذر مناسب رو در ذهن مون مى كاريم , بذرها آرام آرام شروع مى كنن به جوانه زدن و در اين فاصله از داشت تا ~~~ برداشت , ايمان ما , صبر ما , زمان برداشت رو تعيين مى كنه , ( صبر توأم با ايمان ) و در هر فردى , بسته به محتويات مخزن ذهنى ش زمان برداشت متفاوت است . بخاطر همينه كه اهميت داره هر روز ورودى هاى ذهنى مونو كنترل و مراقبت كنيم تا برداشت فوق العاده عالى درو كنيم . از قديم زياد شنيده ايم كه , عجله كار شيطونه !همينطور يكى از موانع ذهنى , عجله كردن است , حتما شنيده ايد كه به سوى كار خير بشتابيد , اما من فكر مى كنم حتى در امر ازدواج و خيلى كارايى كه عالى و پسنديده هم هست , نبايد عجله كرد , من وقتى ازدواج كردم , همه چى تقريبا در كوتاه مدت پيش رفت , حتى در ازدواج هم بايد , آرام آرام پيش بريم , اين خيلى عاليه كه مراحل نامزدى , عقد و سپس جشن عروسى برگزار مى شه حتى بهتره كه در هر مرحله , زمان كافى باشه , چطور كه براى تولد نوزادمون , 9 ماه با آرامش در انتظار هستيم , اما براى ازدواج اينقدر عجله و شتاب !!! كه خيليا به محض آشنايى و خواستگارى در يكى دو هفته همه چى رو به سرعت و با عجله جمع و جور مى كنن , مسئله اينه كه در كشور ما , بخاطر محدوديت فرهنگى , شناختى از جنس مخالف نداريم و از اين رو بايد زمان بيشترى رو جهت آشنايى قرار داد و بعد از اون مرحله به مرحله جلو رفت , تا ذهنمون هماهنگ با خواسته ى ما بشه , و يا ذهن من با ذهن همسرم همسو و هماهنگ بشه و اين مستلزم زمان كافى ست . 
   من يادم نمى ياد در كارى عجله كرده باشم , عجله و شتاب , روحيه مو بهم مى ريزه , دستپاچه و كلافه مى شم و نمى تونم درست تصميم بگيرم , اما متاسفانه گاهى تحت تاثير تصميمات عجولانه ى همسرم بوده ام . و در خيلى از تصميمات بخاطر اينكه بحث نشه , ديگه اصرارى هم نداشتم ! با اينكه اصل كار خوب بوده , اما عجله و شتاب از آفت هاى ذهنى ست , كه همون لذت بودن در مسير رو از دست مى ديم . متاسفانه مسائلى هم بخاطر عجله ى در كارها پيش اومده ! 
   لازمه ى هر كارى , وقت كافى ست , حتى براى انعطاف بدن هم حداقل 3 ماه تمرين لازمه . تمام آدماى موّفقى كه روى صحنه چند دقيقه نمايش خارق العاده اى رو نمايش مى دن , حاصل روزها , هفته ها و ماهها كار و كوشش و تلاش اونا در پشت صحنه است , و در واقع اونا استعداد شونو پرورش دادن , استعداد و توانايى شون , بذرى بود كه جوانه زد و با تمرين و تمرين و تمرين شكوفا شد , قطعا مى دونم كه اونا فقط با اشتياق و استمرار تمرين و تمرين كردن , و موّفق شدن , اما ما فقط همون چند دقيقه رو مى بينيم , البته اين استعداد و توانايى در درون همه ى ما وجود داره مثِ همون دانه ى لوبيا كه همه چى در درونش براى جوانه زدن داره , 
   يه فرد متناسب هميشه اول به فكر خودشه , چرا بايد دعوت به عروسى , تلنگرى براى متناسب بودن من باشه ! چرا من اينطور فكر نمى كنم كه من بايد براى خودم متناسب باشم و نه ديگران ! و دقيقا همينا نشون مى ده كه من خودم رو دوست نداشتم ! من عجله اى براى لاغرى ندارم چون آگاه هستم كه اين روند آرام آرام و هوشمندانه انجام مى شه , من ترجيح مى دم با شادى , آرامش , حال خوب و احساس خوب به جشن عروسى برم و از همين حالا آمادگى شركت در جشن هاى عروسى و مهمانى ها رو دارم , بخاطر اينكه من مى خوام شاد باشم و از زندگيم لذت ببرم . 
   من بعضى ها رو ديده ام كه با رژيم غذايى در كوتاه مدت لاغر شدن , اما چهره شون اون طراوت و شادابى رو نداشت , من فكر مى كنم بخاطر اينه كه اونا بدون توجه و آگاهى به ذهن شون , فقط روى بدن شون كار كردن , و اين روى چهره شون اثر مى زاره , تازه ممكنه آب بدن شون رو بجاى چربى سوزى از دست داده باشن و كاهش وزن شون هم , بخاطر كم آبى بدن شون باشه , وگرنه چربى سوزى به همين سرعت اتفاق نمى افته !!! متاسفانه چيزى كه ما ازش غافل هستيم , روحيه ى شاد , آرامش و احساس خوب مون هست كه مى تونه مارو جذاب تَر و متناسب تَر نشون بده , لاغرى ما نبايد به چيزى وابسته باشه , لاغرى فقط بايد براى خودم و براى خدايى كه در من هست , باشه . اما متاسفانه لاغرى ما بخاطر جشن عروسى , بخاطر مهمانى , بخاطر اينكه ديگران مارو تاييد كنن و به به و چه چه كنن !!! و چون زمان كافى براى كاهش وزن نداريم و مى خوايم به سرعت لاغر بشيم , بخاطر همين آرامش كه نداريم , نگران هم كه مى شيم و اينا همه روى چهره ى ما اثر مى زاره . هيچكى به جز خودم براى ذهن من اهميت نداره , پس من فقط براى خودم دوست دارم متناسب باشم , براى اينكه از متناسب شدنم لذت مى برم و احساس خوبى دارم , و در واقع ماهيت اصل وجود من لاغرى طبيعى ست . من دوست دارم به روش طبيعى لاغر شم , حتى اگه در بلند مدت هم باشه , ارزشش رو داره , چون در اين روش هيچ آسيب جسمى , روحى و روانى , نمى بينم و تازه ذهنم در آرامش هست , وقتى هم ذهنم در آرامش باشه , سطح انرژى م افزايش پيدا مى كنه , من در اين دوره ى آموزشى در روند تناسب اندام هستم و هر روز يك قدم رو به جلو ادامه مى دم , حالا اگه جشنى , مراسمى هم باشه من ديگه نگران نيستم , چون حال و احساس من خوبه . آرامش در چهره ى من , اهميت بيشترى از لاغرى بدون هماهنگى با ذهن داره . لذت بردن از زندگى در اين مسير , اولويت من است . 
   با تشكر فراوان , در آرامش خداوند باشيد🥰☃️⛄️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فرشته مهربانF.s
   1399/12/17 11:59
   مدت عضویت: 469 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 470 کلمه

   به نام خدای مهربان وبخشنده
   سلام به همگی
   وقتی داشتم نوشته های دوست عزیزمونو میخوندم متوجه شدم که چقدر شبیه هم فکر میکردیم بارها پاروی دلم گذاشته بودم برای اینکه دیگران ناراحت نشن یک عالمه غذا میپختم وهمیشه کلی اضافه میومد همیشه اونقدر درگیر چند نوع غذا ودسر وسالاد وپیش غذا وپس غذا وحتی شیرینی با چای هم میپختم بودم که یک هفته قبل هر مهمونی که میدادم کلی کار میکردم بازم روز مهمونی از خستگی درحالی که جونم درمیومد بازم کار میکردم یعنی غروب که میشد دلم میخواست تک تک مهمونامو با کتک بیرون کنم 😂😂از بس خسته بودم تا یک هفته بعدشم درد پا وکمر وزانو داشتم وخلاصه یک هفته خوابیدن موجب میشد که کلی از کارام تلمبار بشه ودوباره با یک خونه کثیف وکلی کار روبرو بشم اما الان واقعا تغییر کردم اصلا اصراری به اونهمه اذیت کردن خودم ندارم حتی وقتی کار خونه که انجام میدم اگه خسته بشم دراز میکشم وکلی به خودم استراحت میدم وازشم لذت میبرم وبعدشم بلند میشم وسر صبر کارامو ادامه میدم چند روز پیش مهمونی بودم تمام چیزای خوشمزه مورد علاقه من بود کیک شکلات کباب وخلاصه من اگه قبلا بود خیلی میخوردم اما درکمال تعجب خودم خیلی به اندازه خوردم چون فاصله کباب تا کیک فقط یک ساعت بود زیاد میل نداشتم اول دسر اوردن اما من بیشترشو نخوردم ومتوجه شدم وقتی ژله زیاد دوست ندارم لزومی نداره بخورمش حالا این یکم خوشمزه بود منم یکم خوردم کیک تولدم که همیشه عاشقش بودم وهمیشه بزرگترین تیکه اشو میخوردم فقط وسط کیک خوردم دقیقا جایشو که دوست داشتم ودوسومش باقی موند ودیگه میلم نکشید ونخوردم وخیلی سبک خوابیدم تازه یه چیزدیگه هم متوجه شدم که بیشتر به خانم های متناسب جمع توجه کردم وچند تایی چیز ازشون یاد گرفتم اینکه بیشتر وقتشون به حرف زدن وخوش گذروندن میگذرونن به جای خوردن زیاد نمیشینن وراحتن ومعذب نیستن درضمن اوناهم کیکشونو خیلیشو نخوردن واصلا میلشون نکشید خیلی احساس نزدیکی کردم بهشون چیزی که قبلا وحشت داشتم وهمش فاصله میگرفتمو وفکر میکردم منو قضاوت میکنن اما واقعا لذت بردم واعتماد به نفسم عالی بود اوایل منم روز شماری لاغری داشتم اما الان اصلا عجله ای براش ندارم اصلا دلم میخواد این دوره رو تموم کنم ودوباره با اشتیاق وصبر وتکرار بیشتر هر فایل گوش کنم وکلی لذت ببرم چون احساس میکنم خیلی دوست دارم حالا که حال دلم خوش حالا دوباره شروع کنم منکه دراین شش ماه با همه احوال بدم اینهمه تغییر مثبت کردم واینهمه برکت وعشق اومد درزندگیم واینهمه سلامتی وتناسب اندام بدست آوردم اگه شش ماه دیگه با این حال خوش تکرار وتمرین کنم چقدر همه چیز معجزه وفوق العاده خواهد شد به به خدایا شکرت بابت اینهمه خوشبختی وسلامتی وتناسب اندام بابت مهر وپول وثروت وآرامش خدایا شکرت من خیلی زن خوشبختیم هر روز بیشترش کن وهر روز به ما برکت وروزی بیشتری بده ممنونتم خدایا عاشقتم عاشقتم عاشقتم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/25 01:54
   مدت عضویت: 480 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 264 کلمه

   فایل “عجله کردن برای لاغر شدن. “: 

   وقتی به سن 16 رسیدم تازه متوجه شدم که پدر و مادر من به خاطرحرف مردم زندگي میکنند. خیلی تلاش کردم که به خاطر خودم زندگي کنم ولی خوب والدینم من را اینجوری تربیت کرده بودند و من باید خیلی تلاش میکردم تا خودم را تغییر دهم. البته فهمیدن این داستان خودش قسمت بزرگی از مساله را حل میکند ولی باز تمرین زیادی میخواهد تا بتونم همه ان افکار اشتباه را تغییر دهم. البته الان فرزند مورد علاقه والدینم نیستم چون دارم یاد میگیرم که برای خودم و به خاطر خودم زندگى کنم. والدین من حدود 70 تا 80 ساله هستند ، اصلا از زندگیشون لذت نبرند ، همیشه در سختی و رنج بودند و الان که پیر شدند همچنان همان رویه را دنبال میکنند. هفته پیش سال فوت دو تا از خواهر زاده هایم بود. من هر سال خیلی حالم این موقع بد میشد ولی امسال خیلی بهتر بودم حتی همسرم گفت چقدر تمرینهای تناسب ذهنی تو خوبه چون تو خیلی ارامتر و صبورتر از هر سال رفتار کردی. دوستان من خوشحالم که اینجام. خیلی هامیمیرند و از پیش ما میروند ولی ما زنده هستیم و میتوانیم با شادی زندگي کنیم. من از استاد ممنونم که ما را هدایت میکنند و بسیار برایم لذت بخش است که میخواهم تغییر کنم. امروز 5:30 صبح پاشدم تا تمرینهایم را گوش کنم و از سحر گاه ،خودم را تغییر دهم ، خواب که هميشه هست و نااگاهی در همه جای دنیا به چشم میخورد. پس من سحرگاه پاشدم تا سالهای بعد ،افسوس نادانیم و نااگاهیم را نخورم بلکه طعم شیرین لذت اگاهی و تغییر را بچشم. در پناه حق باشيد. 😀😀😀😀😀😀😀

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/11 22:19
   مدت عضویت: 651 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 524 کلمه

   عجله کردن برای لاغر شدن:
   وقتی در ماهواره، تبلیغ وسایل ورزشی رو میدیدم و افرادی هم درباره ی نتیجه شون صحبت می‌کردند و عکس قبل و بعد استفاده از آن دستگاه هم نشان داده می‌شد، و بیان میشد که در مدت مثلا 3 ماه 50 کیلو کاهش وزن داشته اند و خیلی قلمی شدند، من هم وسوسه میشدم که هرچی تبلیغ میشه رو تهیه کنم..
   حتی یک بار دستگاه دراز نشست هم خریدم ولی بیشتر از چند ماه نتونستم استفاده کنم.. آخه برای ورزش هم برنامه ی ذهنی و مسیرش ایجاد بشه تا اون حس استمرار هم بوجود بیاد.. ورزشی که برای کمک به سلامتی و افزایش روحیه ی خوب در ما باشه 😊 و الا میدونیم که ورزش باعث لاغری نمیشه 👌🏻.
   من چند روز پیش در سایت دیدم که 500 تا کامنت نوشتم. و با خودم گفتم که چه وقتی میرسه به 530؟ 🤔 همینو گفتم و رد شدم. و امشب دیدم که 526 تا شده و اصلا من نفهمیدم کِی اینهمه متن نوشتم در سایت 😅.. به نظرم لاغری هم باید اینطور باشه.. تا آسان بشه و خیلی راحت بهش برسیم… من والا زیاد شدن تعداد کامنت هام در سایت هیچ تاثیری روی زندگیم نداشت ولی دوست داشتم که زیاد بشه ولی عجله نکردم و هرروز ادامه دادم تا خود به خود زیاد شد.. اما فکر میکنم با لاغر شدن اتفاق خاصی قراره بیوفته بنابراین در فاصله ای دوردست میبینمش و از طرف دیگر برای رسیدن بهش عجله میکنم..
   مثلا قبلا میگفتم لاغر بشم، خونه مون بزرگ میشه، ازدواج میکنم، کلی سفر میرم و… بنابراین چون رسیدن به اینها رو مستلزم گذشت سال ها میدونستم لاغری رو هم از خودم دورتر میکردم. از طرفی هم به خاطر سال ها رنج چاقی دوست داشتم که سریع شرایط جسمی متفاوتی رو تجربه کنم.
   اما با خودم صحبت کردم و گفتم لاغری خیلی بهت نزدیکه میتونی در چند ماهه آینده تجربه ش کنی.. و شرایط بعدی هم به دنبالش میان لازم نیست عجله کنی.. لاغر بشی هیچ اتفاق خاصی به خدا برات نمیوفته.. همین خونه، همین پدر و مادر، و همین زندگی رو خواهی داشت بنابراین عجله اصلا معنا و مفهومی نداره 🙈.
   اهدافی که در جهت راضی کردن دیگران باشد، نتیجه ای ندارد…
   بارها شده که شنیدم این کارو نکنیم فلانی ناراحت میشه، یا این کارو انجام بدیم فلانی دوست داره و…
   همیشه هم از خودم میپرسیدم اخه 🤦🏻‍♀️ فلانی چه اهمیتی داره که من باید پا بذارم روی خواسته ی خودم؟ 🤔
   و خیلی خوشحالم که در این مسیر فهمیدم عقیده ی من درست بوده و خیلی محکم سر حرفم هستم. و فقط سعی می کنم برای بهتر کردن شرایط خودم اقدام کنم.. اگر میخوام لاغر بشم، هدفم سلامتی و احساس بهتره خودمه، اگر میخوام خوشبخت باشم، برای لذت بردن خودم از زندگی هستش اگر طعم ثروت رو میخوام تجربه کنم برای آرامش و احساس بهتره خودم هستش 😉😊 و زندگی کردن برای خودت خیلی لذت بخشه 😍💃🏻.
   وقتی احساس خوبی داشته باشی، گذر زمان برای شما کوتاه میشود..

   🎀قبلا فایل صوتی رو بارها گوش داده بودم اما اینبار تصویری رو تماشا کردم و دیدم خیلی برداشتم و درک من از محتوا بهتر شد.. گفتم این تجربه را هم با دوستای خوبم به اشتراک بذارم. 🤗🤩

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/04/15 01:29
    مدت عضویت: 480 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 5 کلمه

    بسیار بسیار عالی بود ممنون.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/05 12:08
   مدت عضویت: 791 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 136 کلمه

   با سلام
   بسیار بسیار عالی بود ممنون، اعتماد کردن به خودت و بدنت باعث میشه عجله کردن کمرنگ بشه با گذر زمان، دوره و طی کردن این پروسه برای من منطقی شده. این روزها راحت تر از قبل می پذیرم که برای متناسب شدن نیاز به زمان دارم و دلیلی نداره بگم دو ماه دیگه یا سه ماه دیگه لاغر شدم ؟ البته که شدم اما اندازه اش رو نمیدونم مهم هم نیست مهم اینه در مسیر درست باشم با رفتار درست بله اینکه دوره رو منطقی بپذیریم به نظر من خودش یه پروسه جداست من الان نگاه هم بسیار متفاوت تره حتی نسبت به زمانی که دوره تکرار رو شروع کردم. فایل امروز هم بسیار به من احساس خوبی داد که این زمانی که داره سپری میشه طبیعیه و من در مسیر درست هستم تشکر.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/27 18:40
   مدت عضویت: 764 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,006 کلمه

   یکی از اون افکاری که باعث میشه افراد قید لاغر شدن رو بزنن عجله برای لاغری هست .
   و این موضوع بسیار مهم هست طوری که افراد رو مایوس و ناامید میکنه و افراد ادامه نمیدن .
   ما خیلی کارها انجام میدیم که در اونها زمان رو پدیرفتیم مثلا ما میخواییم بریم خرید از یه مغازه ای که میدونیم کجاست و ما میدونیم یه فاصله ای هست تا برسیم به مقصد پس غر نمیزنیم و مسیر رو میریم تا برسیم و یا درس خواندن در دانشگاه ما میدونیم باید زمانی رو طی کنیم تا به ما مدرک بدن پس ما در تمام جنبه های زندگی این پروسه ی زمان رو میپذیریم .مثلا میخواییم بریم گیتار زدن رو یاد بگیریم من میرم دوره میگذرونم تا گیتاریست ماهری بشم و هیچ وقت نمیگم من الان میرم آموزش و تا یه ماه دیگه گیتاریست ماهری میشم و در عروسی فلانی
   میتونم گیتار بزنم نه هیچ وقت همچین حرفی نمیزنیم اما برای لاغری بارها گفتیم میخواییم تا دوماه یا یه ماه دیگه لاغر بشیم در صورتی که این جسم هست و زمان میبره تا تغییر کنه ما برای آموختن هر هنری میدونیم باید زمانی رو سپری کنن تا مهارت پیدا کنیم پس میپذیریم زمانی میخواهد تا ما مطرح بشیم و میبینیم هر استادی در هر زمینه ای سالها هست کار مینه تا به درجه ای عالی برسه و اینطور نیست با یکی دوماه به استادی برسه منم قبلا بارها در زمینه ی لاعری عجله کردم با رزیم و ورزش خواستم لاعری بشم ولی حالا باید منطقی فکر کنیم و برای خودمون زمان تعیین نکنیم که تا فلان موقع باید لاغر بشم چون پروسه ی تغییر جسم رو ما نمیدونیم چی هست و ما چطور لاغر میشیم ؟
   کلمات خیلی بار دارن میتونن هم بار منفی هم بار مثبت ایجاد کنن کلمه ی لاغری هم یه تیغه ی دولبه هست این کله در ذهن افراد دو معنی میاره اگر بتونی با این کلمه روحیه خوب و افکار مثبت و جدید و انگیزه و اشتیاق ایحاد کنی که عالیه ولی اگر بگی من لاغر بشم که به بقیه نشون بدم من لاغر بشم که حال فلانی رو بگیرم برم فلان جا خودی نشون بدم هیچ نتیجه ای نمیگیرید.
   چون ذهن ما بر اساس نیاز دیگران نمیتونه کارکنه ذهن ما در خدمت ما هست پس نمیشه بگی به خاطر همسرم به خاطر حرف مردم میخوام لاعر بشم یا بهش نمیرسی یا اگر برسی هیچ سود و منفعتی برات نداره مثل این هست که بگی قلب من برای فلانی میتپه این در حد حرف هست و لی درواقعیت قلبت برای خودت کار میکنه و این خنده دار هست .
   ما باید این عحله کردن رو مهار کنیم در واقع ما به خاطر خیلی از فشارهای روحی و روانی و عصبی و حرف مردم و … هست که میخواییم عحله کنیم و لاغر بشیم ولی باید زمان رو بپدیریم و این جز ماجرا هست .
   ما با وجود دورها زمان رو طی میکنیم بدون اینکه خیلی استرس و نگرانی داشته باشیم در واقع وقتی انگیره و اشتیاق داشته باشی این زمان طی میشه اما کمتر حسش میکنی چون حس و حالت خوب هست گذر زمان رو خیلی حس نمیکنی اما اگر احساست بد باشه زمان بهت فشار میاره و گذر زمان رو خیلی حس میکنی و تو خسته میشی
   پس با احساس خوب در دورها گذر زمان رو خیلی حس نمیکنیم .
   پس ما بعد از مدتی از شروع این دوره ها چون با تغییر اشتها و کمتر شدن ترس از خوردن و نداشتن حرص و ولع برای خوردن و … رو به رو میشیم و اینها رو حس میکنیم انگیزه و اشتیاق ما رو بیشتر میکنه که ادامه بدیم تا به هدف برسیم و با احساس خوبمون میتونیم بر چاقی غلبه کنیم و اون رو شکست بدیم .
   پس مراقب این فکر متفی و فرمول اشتباه باشین و باید این پروسه ی زمان رو برای خودتون منطقی بکنید تا عجله نکنید و ما هیچ وقت در هیچ زمینه ای عجله نمیکنیم ولی در مورد لاغری میگیم نه باید دو هفته ای لاعر بشم یا یه ماه یا کمتر ما انتطار لاغری داریم چرا ؟چون در حال بد و استرس و نگرانی هستیم گدر زمان رو خیلی حس میکنیم.
   ماباید با حال خوب این پروسه رو طی کنیم که گدر زمان رو حس نکنیم و ما باید مثال برنیم که این زمان خیلی طبیعی هست .اگر بخواهیم مثال بزنیم در خیلی چیزها در اطراف ما گذر زمان رو ما پدیرفتیم مثلا :یه خانم از وقتی که متوجه میشه باردار هست تا زمان به دنیا امدن فرزندش میدونه خیلی عالی باید ۹ ماه صبر کنه و هر عجله ای در این روند باعث میشه این پروسه به مشکلاتی بر بخوره پس کاملا زمان رو پدیرفته ایم .
   یا وقتی سرما میخوریم میدونیم در حد یه هفته یا حالا کمتر و بیشتر زمان میبره تا ما خوب بشیم .یا ما اگر خیلی دقیق تو طبیعت نگاه کنیم میبینیم که یه روز ۲۴ ساعت و به عجله کردن نیست و این پروسه باید طی بشه و ما پدیرفتیم و یا هر فصل ۳ ماه هست و خوب این پروسه رو پدرفتیم و عجله نمیکنیم و یا در سفر کردن ما فاصله تا رسیدن به مقصد رو پدیرفتیم و خوب میدونیم باید فلان ساعت صبر کنیم تا برسیم و هیچ گله و شکایتی هم نیست .. و یا ما پذیرفتیم که نوزاد تا یه سالگی راه میره حالا کمی اینور اون ور ولی دیگه از روز اول که به دنیا اومد عحله نمیکنیم و پدیرفتیم این پروسه رو و یا خیلی چیزهای دیگه
   پس در تمام جنبه های زندگی ما این پروسه ی زمان رو پدیرفتیم و هیچ عجله ای نمیکنیم اما در لاغری برای ما به خاطر آموزشهای اشتباه عجله کردن زیاد پیش میاد و ما رو ناامید و شکست خورده میکنه اما باید ما واقف باشیم این زمان رو بپدیریم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1399/10/29 01:16
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 15 کلمه

    عجله کردن تنها موضوعی است که باعث مایوس شدن چاق ها از لاغر شدن میشه

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/22 23:26
   مدت عضویت: 811 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 120 کلمه

   به نام خدا سلام
   وقتی به خودم وتواناییهام وقدرت خدا ایمان آوردم دیگه عجله برام بی معنی شد توجه به تغییرات خوب رفتارهام باعث میشه که عجله کردن برام کمرنگ بشه من چندین سال تلاش کردم عادتهای اشتباهم رو ترک کنم ولی نمیشد وخودمو ناتوان میدیدم حالا به راحتی تونستم تغییر کنم وعادتهای که اذیتم میکرد دیگه تکرار نمیشه پس یعنی من میتونم به هدف ایده الم برسم ودیگه عجله ندارم چون نه محدودیت دارم نه از چیزی محروم هستم نه مجبور به کار ناخوشایندی هستم که بخوام ازش خلاص بشم پس با آرامش درمسیر میمونم وحتی بعد از کسب نتیجه هم دوست ندارم دوره رو ترک کنم ودوست دارم تا آخر عمرم ادامه بدم تابتونم خوب وعالی زندگی کنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/11 13:23
   مدت عضویت: 649 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 409 کلمه


   به نام خدای مهربان ، سلام ، من برای یادگیری هر کاری مثل رانندگی ، شنا ، درس خوندن ، آشپزی ، خیاطی کردن ، دوره ای گذروندم و مدرک گرفتم اونموقع از خودم انتظار نداشتم که همه را خوب بلد باشم و به مهارت رسیده باشم به خودم میگفتم باید اینقدر تکرار کنم تا تو هر کدوم عالی بشم و براشون زمان تعیین نکرده بودم و هر کدوم را که بیشتر علاقه داشتم بیشتر تکرار کردم ، تو اون زمینه عالی شدم ، فقط تو زمینه لاغری من همیشه زمان تعیین میکردم و خیلی عجله داشتم که زود نتیجه ببینم و هر روشی که تبلیغ میشد که زود نتیجه میداد میرفتم سراغش ، مثلا حتما ۳ ماه قبل از عید با هر سختی که رژیم و ورزش یا قرص و دمنوش لاغری بود چند کیلو وزن کم میکردم و سایزم خوب میشد که بتونم راحت لباس بخرم و اینکه عید هرجا برم چاق و زشت نباشم ولی چه فایده تا اول اردیبهشت وزن و سایز کم شده بعد از یکماه برمیگشت و این کار هر سال من بود و یا برای عروسی خواهر و برادرهام هم این قصه تکرار میشد که قبل عروسی وزن کم میکردم و یکماه بعد از عروسی دوباره برمیگشت و من همون آدم چاق قبلی میشدم ، بعد از اینکه با لاغری با ذهن آشنا شدم برای اولین بار بود فهمیدم که برای لاغر شدن نباید زمان تعیین کرد ، مگه من برای چاق شدن زمان تعیین کرده بودم من به مرور و کم کم در طی چند سال چاق شدم ولی حالا برای لاغر شدن میخاستم تو زمان کوتاهی به اندام ایده آلم برسم بدون اینکه توجه کنم ذهنم نمیپذیره و جسمم باید چه مراحلی را طی کنه ، خدا را شکر تو دوره یاد گرفتم که صبور باشم از مسیر لاغری لذت ببرم و فکر زمان تعیین کردن را تو ذهنم پاک کنم و تقریبا این موضوع برام حل شده البته بعضی وقتا خانم منفی یک خودی نشون میده که زمان زیادی گذشته اما من بهش توجه نمیکنم و اونم خاموش میشه و چون دوره جذاب بود من اصلا نفهمیدم که چطور ۱۰ ماه گذشت در صورتیکه تو روشهای گذشته من هر روز را حساب میکردم و منتظر بودم که زودتر اون روش تموم بشه ، خدا را شکر میکنم که به این روش هدایت شدم که دلم نمیخاد هیچ وقت تموم بشه ، استاد از شما ممنونم که با آموزشهای خوبتون دغدغه زمان را از من گرفتید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/01 02:24
   مدت عضویت: 804 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 165 کلمه

   سلام
   من تا الان دوتا چیز تو زندگیم خیلی خوب متوجه شدم اولیش عجله داشتن منتظر بودن چیزی باعث شده به اون چیزی که میخوام نرسم اخرشم ناراحت تر میشم دومیش این جایی میخوام برم یا چیزیو میخوام بشه دقیق برنامه ریزی میکنم و در اخر یه اتفاق هایی میوفته که کلن اون روز یا اون چیزی که میخوام نمیشه همه اینا به من ثابت میکنه فقط باید خدا بخواد مام اگه چیزیو میخوایم نباید خیلی منتظر یا عجله یا برنامه ریزی کنیم براش همچیو بسپاریم به خدا وقتی همچیو بسپاریم بهش به خدا به همونی که میخوایم میرسیم و سعی میکنم جدیدن هر چیزیو میخوام درست شه از خدا درخواست کنم به خودش بسپارم و با صبوری خیلی زیاد رهاش میکنم تا خدا درخواست منو انجام میده و در ۱۰۰درصد مواقع همونی که میخوام میشه در زودترین زمان ممکن قانون زندگی صبور باش همچیو بسپار به خدا همیشه خدایا من و دوستانم رو در مسیر لاغری در مسیر خواسته هاشون همراهی کن❤️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/18 03:04
   مدت عضویت: 543 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 408 کلمه

   همیشه اطرافیانم بهم میگفتن که چه قدر تو آدم آرومی هستی ! چه قدر یواشی چه خونسردی، چه قد سرعتت کمه !و این حرفا…‌
   و خب من اینو قبول کرده بودم که من آدم عجولی نیستم و هیچ وقتم عجله نمیکنم !
   همیشه آروم و کوچیک کوچیک حرکت میکنم ….زمانی هم که میخواستم دوره رو بخرم خوب میدونستم که روش روش ذهنیه و خب خیلی فرق داره با بقیه روش ها ! اصلا این دوره دوره آموزشیه !
   پس میدونستم که نباید عجله کنم ،
   و هم از طرفی در اوایل دوره که هیچ عجله ای نداشتم کلی فایل درمورد عجله کردن هم بود تویه دوره و من عجله کردن رو مانع مهمی دونستم !
   درکل بخوام نگاه کنم از اول دوره تاحالا خیلیم عجله نداشتم و نمیدونم واقعا ۶_۷ماه چجوری گذشت🤷🏻‍♀️
   ولی جاهاییم که فکر عجله کردن میزد به سرم میگفتم که من که آدم عجولی نیستم ! من اصلا بعیده بخوام عجله کنم
   و اینکه عجله کردن سرعت کار رو که زیاد نمیکنه ، جهان و سیستمش که با عجله من کاری نداره ! این منم که میتونم با عجله کردن مانع لاغری بشم و با مرور همین افکار عجله رو کم رنگ میکردم برای خودم
   و اینکه میگفتم به خودم این مسیر به این قشنگی ، این همه لذت میبرم ،این همه قانونای جهان و میفهمم ، این همه حالم خوب شده این همه……پس چرا باید هروز نادیده بگیرم این هارو و بشینم فکر کنم به لاغر نشدن ! اصلا فکر کنم من برای لاغر شدن ثبت نام نکردم ولی ببین چه جای خوبی اومدم !
   الانم خداروشکر چون درک بهتری دارم و همین که تغییراتی داشتم میدونم این رو که تغییرات وقتی به وجود بیاد همینطوریی ادامه خواهد داشت و حالا مانع های ذهنی کمتری دارم عجله هم در من خیلی کمتر شده ! و منِ همیشه آروم هروز گام کوچیک خودم رو برمیدارم و لذتمو میبرم و هروز م بدن من درحال ترمیم کردنه و به منم ربط نداره و خودش کار خودشه خوب بلده ….!

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/01 08:54
   مدت عضویت: 638 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 154 کلمه

   به نام خدا
   سلام به دوستان عزیزم و استاد گرامی
   من قبلا خیلی عجول بودم و دوست داشتم یک ماهه یا دو ماهه لاغر بشم میرفتم پیاده روی ،باشگاه ،کمی سایز و وزن کم میکردم
   و اطرافیان بیشتر بهم فشار می اوردن هی بهم میگفتن وای چقدر خراب شدی اصلا بهت نمیاد و این حرف و حدیث ها باعث شد که دیگه اون مسیرو ادامه ندم و بعد از چند وقتی دوباره به حالت اول برمیگشتم
   خدا رو شکر در این مسیر زمان برام مهم نیس و همانطور که به مرور تمام پروسه های زندگیم رو طی میکنم متناسب شدن هم پروسه داره و به مرور به تناسب اندامم میرسم
   همین که در این مسیر شاد و خوشحالم و حال روحیم خوبه و متوجه ی گذر زمان نمیشم برام کافیه و مطمینم بدون توجه به زمان به هدفم میرسم
   خدایا سپاس که متفاوت از دیگران زندگی میکنم و استمرار برای ادامه ی مسیر دارم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   shine bright like a sky
   1399/08/16 16:01
   مدت عضویت: 443 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 53 کلمه

   سلام سلام
   من میدونستم که نباید عجله کرد و زمان تعیین کرد. ولی انگار یه جورایی نامحسوس و اینکه خودمو گول میزدم زمان تعیین کرده بودم.
   از الان دیگه زمان مهم نیست، در اون زمان هیچ اتفاقی قرار نیست بیوفته و چیزی تغییر کنه، پس مسیر و با خیال راحت و هموار ادامه میدم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فاطمه قدیریان
   1399/08/09 12:27
   مدت عضویت: 793 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 134 کلمه

   سلام استاد عزیز
   تبلیغات بیشتر باعث شده که ما تصور مون از لاغری یه چیز شگفت انگیز باشه یه آرزو که غول چراغ جادو برآورده می‌کنه
   البته بیشتر شون هم ناامید میکنن افراد رو جواب گو هم نیستن
   ولی من یادمه پارسال از استاد سوال کردم تا عروسی پسرم لاغر میشم 🥳 واستاد گفتن زمان تعیین نکن🙃🤔
   منم دیگه بهش فکر نکردم وذفایل ها رو گوش میکردم و…..
   خلاصه شب عروسی پسرم فامیل های که مدتی دور بودیم از هم به من میگفتن چیکار کردی لاغر شدی،🤭😀😀😀😀
   بله بدون توجه زیاد اتفاق خوبی افتاده بود
   ممنونم از برنامه خوبتون استاد من دوره لاغری با ذهن رو کار کردم و میکنم وانشاالا دوره پیشرفته رو هم شرکت میکنم
   پیش بسوی هدف سلامتی و تناسب فکر وذهن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/28 20:42
   مدت عضویت: 457 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 522 کلمه

   سلام استاد گرامی و دوستان خوبم….
   مانع عجله‌….
   یادمه آخرین بارایی مه رژیم گرفتم از سایت اینترنتی خریدم.میکفت دو هفته ۷ کیلو لاغر میشی.‌اون موقع اگه من هفت کیلو‌کم مبشدم خیلی عالی میشدم.‌سریع خریدم.‌اینقدم سخت بود.‌فقط سبزی و اب و میوه بود.‌تا ۹۰ درصد بگم رغایت کردم.‌هر روز رو ترازو‌ بودم و دریغ از یک کیلو.تا اینکه یک هفته ده روز شد پیام دادم به مثلا مشاورشون که کم نشدم.جوابی نگرفتم .طبق معمول من متهم بودن به درست رعایت نکردن.‌استاد تو یه فایلی فرمودین هرکسی به شدت و مدت سالهایی که از اضافه وزن زجر کشیده به همون نسبت واسه لاغری عجله داره و فکر نکنم کسی اندازه من عذاب واقی کشیده باشه. زبلن چاقی مشترکه‌ .همه الان متوجه میشن من چی میگم.چه روزهایی قشنگی از عمرمون که به ناراحتی و غصه گذشت. وقتی تو عروسی حتی با وجود زیباترین و‌فی المثل گرون ترین لباسها اعتماد به نفس حضور در جمع نداشتم.‌با وجود نمره الف بودن پزشکی ‌در خودمون لیاقت و شجاعت ریاست ندیدم.صورت زیبا پشت کوهی از چربی‌گم میشد.‌هنوز هم‌همینه.‌بعد انتظار از اینکه از ما بخواین تنهای تنهای واسه خودمون لاغر شیم نه که قشنگ‌و‌موثر در قدرت ذهن نباشه فقط سخته.‌منی که اوایل به عشق زیبا شدن برای همسر و‌جامعه وبعد بذای خودم اومدم.‌به لطف خدا و تکرار شما الان اینجوری نیست.فقط خودمو میبینم.‌اینکه راحت و سبک شم.‌سالم شم.‌یه باری از روی زانوهام برداشته شه و بعد برای پوشیدن لباسای سایز ۳۶ خوشگل . در نهایت رسیدن به آرامش و‌تولد آگاهانه …من دیروز عکسای دوازده سال پیش مو بطوور اتفاقی دیدم. یادم‌اومد پس من یه دوره هایی با رژیم و این چیزا موقتا متناسب بودم.فقط میخوام اونقدری شم.تو ذهنم هی اون اندام رو یادم میارم و خودمو تحسین میکنم و انتظارم از دوره لاغری با ذهن رسیدن به اون اندامه.‌چقد سن پایین و شاد وسرحال و سبک بودم.عجله ای هم ندارم. بقول شما داره بهمون خوش میگذره. عجله چرا‌‌. خدا خواسته استارت رو زدیم.‌خودش هدایت مون کرده خودش کمک میکنه ادامه بدیم.‌داریم ایستگاه به ایستگاه راه رفته اشتباه روبر میگردیم.‌۳۵ سال راه رفته رو اگه مثلا تو یک سال برگردی زیاده؟ نه.خیلیم خوبه. تازشم افراد با هم متنفاوتن. برین سرگذشت شگفتی سازا رو ببینین بعضیاشون تو سه ماه شش ماه تا یکسال متناسب شدن.‌دیگه چی میخوایم.فقط شرطش اینه که با دقت و درک بالا و تمرکز بخونیم گوش بدیم بنویسیم عمل کنیم و فقط و فقط استمرار داشته باشیم.استاد یه جا باز تو یه فایلی گفتین اگه شما در یه مدتی به هر علتی کم نکردین به این دلیل نیست که شما درست متوجه نمیشین یا مقاومت ذهنی دارین یا مسیر اشتباهه..نه …فقط باید بیشتر ادامه بدین.مثل همون پروسه زمان باشگاه وچهار ستل دانشگاه و مسافت مساقفرت و اینا…
   مرسی استاد که هستین….
   من مس،له زمان و‌عجله رو خیلی وقته با خودم حل کردم و شکر خدا نفمیدم کی هفت هفته شد….منی که دو هفته رو‌ تاب نمیاوردم و هی وزن میکردم و نگرانی و استرس.حالا هفت هفته با شمام و درسته وزن کم نکردم در حد مقایسه عکس ها فقط کاهش متوجه میشم ولی نمود بیرونی نداره ولی راضیم.حسم خوبه. آروم آرومم. نگران نیستم.میدونم مسیرم درسته.‌باورم اینه.انتظارم هم تناسب اندامه بزودی.
   بزودی زود عکس شگفتی مو واستون میفرستم…بذارینش اون جای خالی…..

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/26 15:41
   مدت عضویت: 807 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 175 کلمه

   یادمه وقتی می رفتم باشگاه ورزشی آخرین جلسه که مثلا چهارشنبه بود و دو روز نمی رفتم شنبه اولین کارم این بود که برم رو ترازو و خودمو چک کنم حالا فکر می کردم که چقدر این دو روز وزن کم کردم😂😂
   چقدر عجله داشتم یا وقتی می خواستم خودمو واسه رفتن به یه جشنی آماده کنم می گشتم تو اینترنت دنبال رژیم های یک هفته ای ویا رژیم ۲۱ روزه حس می کردم خیلی سریع منو به نتیجه دلخواهم می رسونه و اوایل دوره هم عجله داشتم و دلم می خواست زود نتیجا بگیرم حتی عکسای آلبوم دوستان شگفت انگیزرا هم نگاه می کردم و می گفتم مثلا این تو۴ماه اینطور نتیجه گرفته پس منم همینطور ولی وقتی دوره را تموم کردم خیلی تغییر نکردم اما به خاطر این که علاقه داشتم و مطمئن بودم که با این روش به نتیجه دلخواهم می رسم استمرار خودمو حفظ کردم و تغییرات منم شروع شد واینو از سایز لباسام متوجه شدم و الان هم خیلی به هدفم نزدیک شدم پس با اشتیاق به مسیرم ادامه میدم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/26 11:10
   مدت عضویت: 730 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 304 کلمه

   سلام به دوستان واستاد گرامی
   این دومین کامنت من برای این فایله

   موضوع این فایل در مورد عجله است ،منکه به شخصیت عجول خونه معروف بودم ،دوست داشتم تمام کارهام زود تموم بشه وبرم سراغ کارای دیگه،تند تند انجام دادن کارها شده بود عادت من که البته هنوزم ادامه داره ولی با دوز کمتر
   زمان هاییکه در رژیم بودم وعجله داشتم زودتر لاغر بشم ،مثلا وقتی ۲۳ساله بودم ودومین دخترمو تازه زایمان کرده بودم ومیخواستم عروسی برم ،هیچ لباس قبل از بارداریم اندازم نبود،پس تصمیم گرفتم رژیم ۱۵ روزه بگیرم ،دقیقا ۱۵ روز قبل از عروسی،فقط اجازه خوردن نصف سینه مرغ آبپز رو در روز داشتم ،فقط ۱وعده بدون نون یا برنج،صورتم زرد وبی رمق شده بود ،تو ۱۵ روز ۸ کیلو کم کردم ،عروسی رفتم ودقیقا بعد از رها کردن رژیم ۸کیلو در عرض چند روز برگشت ،انگار منو مجدد باد کردن😄همیشه تو عجله برای کم کردن وزن و تمام کردن رژیم بودم و توی اون لوپ تکرار گیر کرده بودم
   برای شروع دوره هم فکر میکردم دیگه تا ۶ ماه به سایز ۳۸ میرسم ،چونکه دیده بودم بعضی از شرکت کننده ها رسیدن واین اتفاق رخ نداد و در طی مسیر یاد گرفتم که به بدنم و ذهن قدرتمندم زمان بدم که خودشو ترمیم کنه،رهاشون کنم و به تمریناتم بپردازم ،هنوزم صدایی بمن میگه پس چرا یه ریزش اساسی نمیکنی که چشمگیر باشه ولی من بهش توجه نمیکنم ومطمئنم این صدا کمرنگتر و دورتر میشه به مرور ،زمانیکه فرمول های جدید در من بارگذاری بشه دیگه خودبخود بدن من بسمت لاغری وتماسب حرکت میکنه،هرچند الانم در حال حرکته و من نمیبینم داره تو بدنم چه اتفاقی میفته،متاسفانه ما انتظار بیش از حد از خودمون داریم
   در کل منکه از عملکردم راضی هستم ،نزدیک ۱۱ماهه اینجا هستم وخواهم بود،دوره هام تا پیشرفته تمام شده و در حال تکرارشون هستم دارم لذت میبرم ونتیجه میگیرم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/17 19:05
   مدت عضویت: 764 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 311 کلمه

   سلام
   من یاد گرفتم لاغری با ذهن چون یک اصل نزدیک به اصل سلامتی هست پس زمان مشخصی نداره و برای هر کس در یک زمان اتفاق میفته که بستگی به خود اون شخص داره که چقدر تعهد داره چقد استمرار داره و چقدر باور داره و عمل میکنه
   چقد جالب چه هم زمانی جالبی استاد من امروز جلسه بودم برای پسرم که سال تحصیلی جدیدش رو میخواد شروع کنه و اونم کلاس اول و معلمش مرتب به ما هشدار میداد که عجله نکنید و من در این یک سال تحصیلی به خوبی همشون رو میرسونم و جای نگرانی نیست و کاملا ما رو آماده کرد که در این یک سال بچه های ما راه میفتن و خوندن و توشتن رو یاد میگرن و هیچ مادری انتظار نداره از هفته ی دوم یا سوم یا ماه دوم بچه اش به خوبی بخونه و بنویسه و این چیزی هست که ما پذیرفتیم و عجله نمیکنیم تا آخر سال که بچه ها در وضعیت ایده آل خودشون قرار بگیرن
   پس لاغری با دهنم مثل هر آموزش دیکه نیاز به زمان داره نیاز به استمرار داره و حتما برای هر کس اتفاق میفته اگه به درستی انجام بده
   و من به شخصه این ده ماه که در این مسیرم اصلا حس نکردم زمان رو و باورم نمیشه که ده ماه شده تا دیروز که داشتم داستان هدایتم به این سایت رو در قسمت دیدگاه مینوشتم مجبور بودم زمانش رو بنویسم و اونجا بود که متوجه شدم و گرنه خودم فکر میکنم هنوز که خیلی نیست آشنا شدم حالا سه یا چهار ماه و گدر زمان رو حس نکردم
   و استاد من دارم با آرامش و با انتظار لاغری که از خودم به وجود آوردم در کنار آموزشهای شما جسم ام رو اون جور که میخواهم متناسب کنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/01/19 09:20
   مدت عضویت: 609 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 135 کلمه

   اما این فایل را چندین بار گوش دادم و میخوام اینو بالاخره به خودم یاد بدهم که هیچی انتهایی برای لاغری درنظر نگیر چون همش ذهنم داره داره دنبال انتهاش میگرده چون همیشه عادت داشته براش زمان درنظر بگیرم مثلا یک ماه فشرده شنا کن دوماه فشرده برو باشگاه که هیچکدوم هم نتیجه نداده
   امیدوارم ذهنم اینو قبول کنه که دیگه تا همیشه شرایط همین طوره آگاهانه غذا خوردن بیشتر از سیری نخوردن غیر از موارد گرسنگی نخوردن و…
   راستی من عکسهای دوران عروسی ام را گذاشتم جلو چشمم و هربار که نگاشون میکنم کلی انرژی میگیرم و تصویر سازی میکنم و خودم را از الان مثل اونموقع دارم لاغر تصور میکنم و میگم این حق منه و اون اصل ذات منه و قطعا به اصلم برمیگردم .ممنونم از نکته های عالی و جذابتون .به امید پیروزی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/01/19 09:13
   مدت عضویت: 609 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 125 کلمه

   با سلام خدمت استاد عزیزم
   ممنونم از توضیحات عالی تون
   من همیشه به خودم میگفتم که یک ماه فشرده رعایت کن دوماه رعایت کن و شام نخور برنج نخور شیرینی نخور هله هوله نخور و….بعدش دیگه راحت میشی یعنی درحقیقت به خودم میگفتم دوماه نخور بعدش آزادی بخور.وذهنم لابد پیش خودش حساب کتاب میکرده خب اگر قراره بعدش آزادباشه خب دوباره چاق میشم پس این کار بیهوده و غیرمنطقیه پس بخور….
   از طرفی چون مثلا دوماه زمان کمی هست اگر یک وعده را رعایت نمیکردم یا هله هوله میخوردم عذاب وجدان میگرفتم چون میگفتم دوماه مگه چندوعده است که تو اینم ازدست دادی و ناامید میشدم و میگفتم ای بابا تو که حتی دوماه هم نمی توووونی جلو خودتو بگیری پس بی خیال و باز فاز ناامیدی….

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/01/13 07:18
   مدت عضویت: 716 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 22 کلمه

   با دوباره گوش کردن این فایل الان متوجه شدم ناخودآگاه زمان در نظر گرفته بودم برای نتیجه.با اینکه میدونستم نباید زمان بدیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/01/08 04:55
   مدت عضویت: 716 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 186 کلمه

   بعد از چندین بار رژیم گرفتن و‌ ورزش اجباری و‌دوباره چاقتر شدن و دیدن همه افرادی که در حال طی کردن این دور باطل بودن همیشه به این فکر میکردم که امکان نداره این راه حل تناسب اندام باشه. اینکه همه چیز اجباری و با فشار باشه. رژیم اجباری ورزش اجباری.و نهایتا بازگشت به وزن اولیه
   الان فهمیدم که درست فکر میکردم. همه چیز در ذهن آدماست. ریشه همه مشکلات برنامه ریزی نادرست ذهن هست.
   من عادت کرده بودم همه چیز رو با فشار از ذهنم بخوام. به همین دلیل برنامه ریزی مجدد ذهنی اگرم مدتی جواب میداد به دلایلی دوباره به حالت اولیه برمیگشتم.
   به این نتیجه رسیدم حتی به ذهن هم نباید فشار آورد که برنامه جدید رو بپذیره. به قول یکی از دوستان همه چیز با محبت باید باشه. حتی با ذهنمون باید مهربون باشیم و بهش فشار نیاریم که زودتر برنامه ریزی بشه. بلکه با آرامش و آهسته و با شادی و دل خوش باید پا به پاش حرکت کنیم تا اونم جوابمو بده بدون اینکه اذیت بشه و اذیت بشیم.
   مرسی ذهن خوبم که منو یاری می کنی تا به اهدافم برسم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/01/08 04:43
   مدت عضویت: 716 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 52 کلمه

   برای هر چیز ارزشمند باید زمان گذاشت هم زمانی برای کار کردن روی آن و هم زمانی برای نتیجه دادن. طبعا بدنی که در طی سالیان طولانی ذره ذره چربی اندوخته نیازمند زمانی برای توجه و ترمیم خود است. بدن ارزشمند ما ارزش انتظار کشیدن و زمان گذاشتن برای بهبودش را دارد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/12/05 13:21
   مدت عضویت: 745 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 31 کلمه

   سلام استاد .من یادم‌میره سوالاتمو کدوم روز مطرح کردم ونمیدونم چطور پیداشون کنم ببینم جوابی دادین یانه تا جواب سوالمو بفهمم.ایا راهی هست که مستقیم برم سر سوالاتی که پرسیدم ؟؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/12/03 20:41
   مدت عضویت: 709 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 83 کلمه

   حرفهای شما را کاملا قبول دارم،افرادصاحب نظر در زمینه پرورش استعدادها می گویند یک فعالیت خاص را باید بالای ۱۰۰۰ ساعت تمرین کنی تا در آن حرفی برای گفتن داشته باشی،ولی ما عجله داریم .حتی ارتودنسی یا عمل های زیبایی نیز حداقل یک سال زمان می خواهند تا نتیجه را نشان دهند.استاد این فایل به موقع بود ،باعث انرژی برای ادامه راه می شود درحالی که اطرافیان مثل شما فکر نمی کنند و ممکن است حس عجله وشتاب را در ما بیشتر کنند.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/11/27 00:06
   مدت عضویت: 652 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 43 کلمه

   من الان هفته پنجم هستم و با وجود اینکه در دوره چند بار در این مورد صحبت شد ولی باز هم از دیروز درگیر عجله شده بودم و شنیدن این فایل در کنار فایلهای دوره کمکم کرد تا به مسیر برگردم. استاد سپاسگذارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/11/26 22:47
   مدت عضویت: 665 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 127 کلمه

   سلام ،من روز هشتم برنامه هستم ، ولی بخاطر اینکه نتونستم ۳ روز اخر رو کامل گوش کنم و متمرکز نبودم امروز دوباره از روز اول شروع کردم و احساس میکنم مطلب عمیق تر در ذهنم نشست
   من بشدت روی وزن و شکل ظاهریم حساس بودم و هرچه میخوردم با ولع و زیاده روی بود وبعد حس بد و عذاب وجدان داشتم ولی در این چند روز بدون تغییر خاصی دربرنامه غذاییم و نداشتن تمرکز خاصی روی لاغری، میل به پرخوریم کمتر شده و حدود یک کیلو‌وزن کم کردم، احساس امید و انگیزه بیشتری دارم و‌تمام این مسیر و اتفاقات رو به خدا سپردم و توکل کردم و حرکت میکنم ، حرکتی با ارامش الهی ، سپاس از خداوند مهربانم و سپاس از استاد ارزشمند?????

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/11/24 14:52
   مدت عضویت: 730 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 227 کلمه

   سلام استاد و دوستانم
   دقیقا اوایل دوره لاغری منم زیاد فکر میکردم که باید تا اول بهمن که میرم مسافرت لاغر شده باشم که لباسای مورد علاقه مو بپوشم وکلی برنامه ریزی میکردم واسه خودم ولی بعد از شروع دوره متوجه شدم که باید تمام عجله ایی که دارمو به اشتیاق تبدیل کنم وبعدش خیلی آروم تر شدم
   منم اوایل هدف از لاغریم جلب رضایت وتایید از اطرافیانم بود که ببینن من مثل قبل چقدر توانایی لاغر شدن دارم،آخه قبلنا تا ۲روز رژیم سخت و ورزش میکردم یدفعه وزن وسایزم میریخت و۵سالی میشد که من نه رژیم بودم ونه ورزش میکردم،در اصل خسته شده بودم از اونهمه تلاش ودلم میخواست آزاد ورها باشم ،و با خودم میگفتم منکه رژیم باشم تپلم ،نباشمم چاقم پس چرا خودمو اذیت کنم،و همه میگفتن دیگه سن که بره بالای ۴۰سال متابولیسم بدن میاد پایین ،یا اینکه تو چونکه ورزش ورژیم نداری ،طبیعیه که چاقتر بشی ،و من سال ها در کابوس رژیم و ورزشای سخت واضطراب وحال بد بودم و بسیار از خودم متنفر بودم وخودزشت بینی شدید داشتم وهنوزم دارم ولی داره آروم آروم بهتر میشه
   الان که تو مسیر زیبای لاغری با ذهن هستم احساس امنیت وخاصی دارم ،انگار بعد سال ها که تو جاده صعب العبور وتاریک وترسناکی که بودم ،الان افتادم تو جاده صاف،آرام،امن،قشنگ،سرسبز،شاد،خیال راحت ،آرامش و دارم لذت میبرم و یاد میگیرم ومیدونم نتیجه های عالی در پیش است

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/11/24 13:43
   مدت عضویت: 726 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 249 کلمه

   سلام استاد عزیز
   خیلی بهتون تبریک میگم که از آموزه های استاد عباس منش، در عمل استفاده کردید. و آموزه ها رو در این مورد خاص به دیگران هم انتشار میدید.
   تمام فایل هاتون قابل تحسینه. تک تکشون با ارزشن. سایتتون خیلی جذابه(ux) خوبی داره. برای من خیلی دلچسب بود. حس خوب و انرژی مثبت فراوان، انگیزه از صحبتتاتون، فونتها و قالب سایت، از تصاویر…همه…همه چی عالی ان.
   من حدود ۸ کیلو اضافه دارم، همیشه ام همینقدر بوده، در طی ورزش و رژیم کم میشد، دوباره رها میکردم، برمیگشت. بطور جد تصمیم گرفتم تمام آموزه های شمارو دنبال کنم. از اینکه علاوه بر محصول، فایلهای رایگان هم در اختیار کاربران قرار میدید بازم ممنونم. البته ما خانوادگی کاربر سایت هستیم، خانوادگی گوش میدیم و تمرین میکنیم و صحبت میکنیم درباره مطالب.
   به امید الله، من بعد از لاغری، قصد دارم روی فرم دهی بدن تمرکز کنم. یه پیشنهاد هم در این باره برای شما داشتم. خداروشکر در زمینه ی لاغر شدن به نتایج رسیدید. اگر براتون مقدور بود برای فرم دهی بدن هم باورهای درست و فایلها و محصولات هم تهیه کنید.
   چون علاوه بر خودم، اطرافیانم هستند که لاغر هستند و خیلی مایلند که مثلا فلان قسمت بدنشون کمی پرتر و خوش فرم تر بشه. و البته با باشگاه رفتن و طی کردن برنامه های ورزشی به این نتایج هم میرسن ولی ممکنه دوباره از فرم دربیاد. از طرفی وقتی خیلی راحت میشه با ذهن به هرآنچه میخواهیم برسیم، چرا تمرینات سخت انجام دهیم.
   سپاسگزارم.
   برات آرزوی ثروت و سلامتی و سعادت میکنم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم