مهمترین کاری که برای لاغر شدن باید انجام دهیم، کشف علت چاقی است.

موضوعی که در تمام روش‌های لاغری مدنظر قرار نمی‌گیرد و به همین دلیل استفاده از آن روش‌ها نتیجه مطلوب به همراه ندارد.

بعد از ۳۵ سال زندگی در شرایط چاقی از زمانی که با روش لاغری با ذهن آشنا شدم و به لطف خدا نتیجه عالی گرفتم،‌ مطمئن شدم که علت چاقی من فقط و فقط قدرت چاقی ذهن من بوده است.

لاغری با ذهن به من کمک کرد تا قدرت چاقی ذهن خود را به قدرت لاغری تبدیل کنم و بعد از آن تغییرات جسمی من از چاقی به لاغری آغاز و تا امروز ادامه داشته است.

 

ویژگی های ذهن انسان

ذهن هر انسانی قابل برنامه ریزی است و در هر موضوعی مورد آموزش قرار گیرد در آن موضوع قدرت پیدا می‌کند و سبب بروز رفتاری همسو با آن موضوع در فرد می‌شود.

همه انسانها در زمان تولد ذهنی پاک و بدون برنامه دارند و به مرور ذهن آنها توسط خانواده،‌ رسانه‌ها و اطرافیان در موضوعات مختلف برنامه‌ریزی می‌شود.

برنامه ریزی ذهن در نهایت سبب می‌شود که آن فرد تحت تاثیر برنامه های قدرت گرفته در ذهنش رفتار کرده و زندگی کند و نتیجه زندگی هر انسانی بنا به موضوعات قدرت گرفته در ذهنش شکل می‌گیرد.

نکته قابل توجه در مورد ذهن ما در بدو تولد این است که برنامه قدرت گرفته در ذهن ما در رابطه با وضعیت جسمی ما لاغری یا تناسب اندام است.

به همین علت بسیاری از انسانها از بدو تولد تا روزی که زنده هسند در شرایط جسمی متناسب به سر می برند.

 

برنامه ریزی ذهن برای چاقی چگونه صورت می گیرد

از آنجایی که ذهن ما قابل برنامه ریزی است،‌ به مرور توسط خانواده یا رسانه ها و اطرافیان برای چاق شدن برنامه ریزی می شود.

وقتی برنامه ریزی چاقی ذهن ادامه پیدا کرد قدرت چاقی در ذهن ما شکل می گیرد و قدرت چاقی ذهن ما سبب بروز رفتار و واکنش هایی در ما می شود که علت چاقی ما را تشکیل می دهند.

از نمونه واکنش های رفتاری که قدرت چاقی در فرد ایجاد می‌کند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ترس و نگرانی از چاق شدن
  • ترس و نگرانی از غذا خوردن
  • عادت کردن به وزن کردن برای مراقبت از وضعیت خود
  • اقدام کردن برای استفاده از برنامه های رژیم غذایی
  • اقدام کردن برای بالا بردن سوخت و ساز بدن
  • تحقیق کردن درباره روش های لاغری
  • صحبت کردن درباره وضعیت جسمی خود و ابراز نگرانی از چاق شدن
  • بروز رفتارهایی که نشان از نگرانی از چاق تر شدن یا پیشگیری از چاق تر شدن است

اینها نمونه هایی از تاثیرات قدرت چاقی ذهن در تغییر رفتار فرد یا ایجاد عادت های جدید در فرد است که باعث تغییر در رفتار و عادت های فرد شده و علت چاقی فرد را شکل می دهند.

استفاده از روش های مختلف لاغری شاید در نهایت با تمام سختی و محدودیت هایی که برای فرد به همراه دارد باعث کاهش وزن یا سایز شود ولی در نهایت تاثیری بر تغییر قدرت چاقی ذهن ندارد.

به همین دلیل پس از رها کردن روش لاغری مجددا فرد به حالت چاق قبل بر می گردد و این تجربه ای است که هر فدر چاقی که از هر روش لاغری استفاده کرده است آن را تجربه کرده و به خوبی درک میکند.

 

راه حل صحیح لاغر شدن برای همیشه

بنابراین اگر قصد لاغر شدن و از آن مهمر لاغر ماندن را دارید باید توجه داشته باشید که تنها راه ممکن برای لاغر شدن دائمی تغییر علت چاقی است نه نتیجه آن که چاقی است.

علت چاقی شما تنها و تنها قدرت چاقی ذهن شماست و اگر قصد لاغر شدن دارید باید علت چاقی را به علت لاغری تغییر دهید و علت لاغری چیزی نیست جز ایجاد قدرت لاغری در ذهن.

قدرت لاغری از قبل در ذهن همه انسانها وجود دارد و در افراد چاق به واسطه آموزش های چاق کننده این قدرت از حالت لاغری به چاقی تغییر وضعیت پیدا کرده.

بنابراین فعال کردن قدرت لاغری ذهن آسان تر از قدرت چاقی است چرا که از قبل تمام برنامه های صحیح و لاغر کننده در ذهن ما وجود داشته است و فقط کافی است با شناسایی عوامل قدرت دهنده چاقی در ذهن و اصلاح آنها به مرور قدرت چاقی ذهن خود را به قدرت لاغری تغیر دهیم.

اگر برای انجام این کار اشتیاق داشته باشید و به خوبی از آموزش های ارائه شده در سایت تناسب فکری استفاده کنید،‌ چه بخواهید چه نخواهید لاغر خواهید شد.

اهمیت علت چاقی و قدرت چاقی ذهن و ضرورت تغییر وضعیت ذهن از حالت چاق به لاغر سبب شد تا توضیحات مهمی را از طریق این فایل تصویری با دوستانم به اشتراک بگذارم.

منتظر خواندن نظرات شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

 

دیدگاه های برگزیده:

نوشته خانم سادات عزیز

نوشته من می توانم عزیز

نوشته خانم مریم عزیز