0

علت چاقی شما قدرت ذهن شماست

5766 بازدید
علت چاقی

مهمترین کاری که برای لاغر شدن باید انجام دهیم، کشف علت چاقی است.

موضوعی که در تمام روش‌های لاغری مدنظر قرار نمی‌گیرد و به همین دلیل استفاده از آن روش‌ها نتیجه مطلوب به همراه ندارد.

بعد از ۳۵ سال زندگی در شرایط چاقی از زمانی که با روش لاغری با ذهن آشنا شدم و به لطف خدا نتیجه عالی گرفتم،‌ مطمئن شدم که علت چاقی من فقط و فقط قدرت چاقی ذهن من بوده است.

لاغری با ذهن به من کمک کرد تا قدرت چاقی ذهن خود را به قدرت لاغری تبدیل کنم و بعد از آن تغییرات جسمی من از چاقی به لاغری آغاز و تا امروز ادامه داشته است.

 

ویژگی های ذهن انسان

ذهن هر انسانی قابل برنامه ریزی است و در هر موضوعی مورد آموزش قرار گیرد در آن موضوع قدرت پیدا می‌کند و سبب بروز رفتاری همسو با آن موضوع در فرد می‌شود.

همه انسانها در زمان تولد ذهنی پاک و بدون برنامه دارند و به مرور ذهن آنها توسط خانواده،‌ رسانه‌ها و اطرافیان در موضوعات مختلف برنامه‌ریزی می‌شود.

برنامه ریزی ذهن در نهایت سبب می‌شود که آن فرد تحت تاثیر برنامه های قدرت گرفته در ذهنش رفتار کرده و زندگی کند و نتیجه زندگی هر انسانی بنا به موضوعات قدرت گرفته در ذهنش شکل می‌گیرد.

نکته قابل توجه در مورد ذهن ما در بدو تولد این است که برنامه قدرت گرفته در ذهن ما در رابطه با وضعیت جسمی ما لاغری یا تناسب اندام است.

به همین علت بسیاری از انسانها از بدو تولد تا روزی که زنده هسند در شرایط جسمی متناسب به سر می برند.

 

برنامه ریزی ذهن برای چاقی چگونه صورت می گیرد

از آنجایی که ذهن ما قابل برنامه ریزی است،‌ به مرور توسط خانواده یا رسانه ها و اطرافیان برای چاق شدن برنامه ریزی می شود.

وقتی برنامه ریزی چاقی ذهن ادامه پیدا کرد قدرت چاقی در ذهن ما شکل می گیرد و قدرت چاقی ذهن ما سبب بروز رفتار و واکنش هایی در ما می شود که علت چاقی ما را تشکیل می دهند.

از نمونه واکنش های رفتاری که قدرت چاقی در فرد ایجاد می‌کند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ترس و نگرانی از چاق شدن
 • ترس و نگرانی از غذا خوردن
 • عادت کردن به وزن کردن برای مراقبت از وضعیت خود
 • اقدام کردن برای استفاده از برنامه های رژیم غذایی
 • اقدام کردن برای بالا بردن سوخت و ساز بدن
 • تحقیق کردن درباره روش های لاغری
 • صحبت کردن درباره وضعیت جسمی خود و ابراز نگرانی از چاق شدن
 • بروز رفتارهایی که نشان از نگرانی از چاق تر شدن یا پیشگیری از چاق تر شدن است

اینها نمونه هایی از تاثیرات قدرت چاقی ذهن در تغییر رفتار فرد یا ایجاد عادت های جدید در فرد است که باعث تغییر در رفتار و عادت های فرد شده و علت چاقی فرد را شکل می دهند.

استفاده از روش های مختلف لاغری شاید در نهایت با تمام سختی و محدودیت هایی که برای فرد به همراه دارد باعث کاهش وزن یا سایز شود ولی در نهایت تاثیری بر تغییر قدرت چاقی ذهن ندارد.

به همین دلیل پس از رها کردن روش لاغری مجددا فرد به حالت چاق قبل بر می گردد و این تجربه ای است که هر فدر چاقی که از هر روش لاغری استفاده کرده است آن را تجربه کرده و به خوبی درک میکند.

 

راه حل صحیح لاغر شدن برای همیشه

بنابراین اگر قصد لاغر شدن و از آن مهمر لاغر ماندن را دارید باید توجه داشته باشید که تنها راه ممکن برای لاغر شدن دائمی تغییر علت چاقی است نه نتیجه آن که چاقی است.

علت چاقی شما تنها و تنها قدرت چاقی ذهن شماست و اگر قصد لاغر شدن دارید باید علت چاقی را به علت لاغری تغییر دهید و علت لاغری چیزی نیست جز ایجاد قدرت لاغری در ذهن.

قدرت لاغری از قبل در ذهن همه انسانها وجود دارد و در افراد چاق به واسطه آموزش های چاق کننده این قدرت از حالت لاغری به چاقی تغییر وضعیت پیدا کرده.

بنابراین فعال کردن قدرت لاغری ذهن آسان تر از قدرت چاقی است چرا که از قبل تمام برنامه های صحیح و لاغر کننده در ذهن ما وجود داشته است و فقط کافی است با شناسایی عوامل قدرت دهنده چاقی در ذهن و اصلاح آنها به مرور قدرت چاقی ذهن خود را به قدرت لاغری تغیر دهیم.

اگر برای انجام این کار اشتیاق داشته باشید و به خوبی از آموزش های ارائه شده در سایت تناسب فکری استفاده کنید،‌ چه بخواهید چه نخواهید لاغر خواهید شد.

اهمیت علت چاقی و قدرت چاقی ذهن و ضرورت تغییر وضعیت ذهن از حالت چاق به لاغر سبب شد تا توضیحات مهمی را از طریق این فایل تصویری با دوستانم به اشتراک بگذارم.

منتظر خواندن نظرات شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

 

دیدگاه های برگزیده:

نوشته خانم سادات عزیز

نوشته من می توانم عزیز

نوشته خانم مریم عزیز

 


مطالب  دیگر درباره این موضوع

  

علت چاقی شما قدرت ذهن شماست

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=22032
اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

57 نظر در مورد علت چاقی شما قدرت ذهن شماست

درباره آنچه درک کردید بنویسید

 1. به نام خدا سلام
  بودن در این دوره یعنی بودن درسرزمین امید ،امیدی که مدتها ناامید شده بود ولی حالا روزنه های امید دردلش روشن شده است.
  یادمه زمانی که بالاغری باذهن آشنا شدم اول قصد داشتم برای عروسی یکی از نزدیکان لاغربشم ولی بعد از ورودبه دوره دیگه برام اهمیت نداشت وبدون اینکه بخوام ذهنمو درگیر کنم لباسی که دوست داشتم دوختم واونجوری که میخواستم رفتم عروسی وخیلی جالب بود هر کس منو میدیداز زیباییم خودم ولباسم تعریف میکرد ومیگفتن عالی شدی درصورتی که من اصلا سایز کم نکرده بودم واونجا به معجزه بودن جملات میثاق نامه پی بردم .من زیباترین مخلوق خداوند درکره یخاکی هستم وهمه انسانها ازدیدن من شگفت زده میشوند .

  0
 2. به نام خدای مهربان ، سلام ، روز ۱۰۱ تکرار
  من تا قبل از دوره لاغری با ذهن حتی یک درصد هم فکر نمیکردم عامل چاقیم درونی باشه چون باورهای قابل قبولی برای چاقی داشتم که از نظر همه آدما چه مربی ورزش چه دکتر تغذیه چه آدمهای اطرافم کاملا تایید میشد که چاقی من در اثر زایمان و سوخت و ساز پایین بدن و کم تحرکی و پرخوری وخیلی باورهای دیگه بوجود آمده که همه هم بهم میگفتن کمتر بخور تا لاغر بشی و این دلایل همه عوامل بیرونی بود یعنی دوست داشتم به همه بگم من مقصر چاقیم نیستم بلکه تقصیر عوامل بیرونیه و مسئولیت چاقیم را نمی پذیرفتم برای همین هر کاری برای لاغر شدن به غیراز جراحی انجام دادم اما هیچ نتیجه ای نداشت و بعد از مدت کوتاهی وزنی که کم میکردم دو برابر برمیگشت و همیشه حالم بد بود بخاطر این بود که ذهن من پر از فرمولهای چاقی بود و من فقط به جسم فشار می آوردم ولی تو دوره لاغری فرمولهای ذهنیم تغییر کرد و اصلا حتی برای یک ذره جسمم تحت فشار نبود با فایل گوش دادن تمرین کردن و نوشتن و احساس خوب و آرامش داشتن کم کم جسم من به سمت لاغری شروع به حرکت کرد ، من عاشق لاغری هستم و تمام مسئولیت (۰ تا ۱۰۰ )این مسیر را قبول میکنم و کسی مسئول لاغر کردن من نیست و این بهترین و راحترین راه لاغریه که تا الان تجربه کردم ، من تمام تمرکزمو گذاشتم روی لاغری واز هر چیزی یا خبری که ذهن منو درگیر کنه که از لاغری فاصله بگیرم دوری میکنم و فقط میخام برای خودم لاغربشم نه دیگران وچون تازه مهارت لاغری را یاد گرفتم و تا الان نتیجه های خوبی گرفتم ، امیدوارانه و با اشتیاق تمام دوره های مربوط به لاغری را ادامه میدم چون این راه فقط لاغری نیست بلکه جاده خوشبختیه ، خدایا شکرت که منو به این مسیر هدایت کردی

  +1
 3. سلام
  هیچ چیزی در چاقی من تاثیر نداشته من مسئولیت چاقی خودم بر عهده میگیرم
  من با علاقه و عشق در این مسیر قرارگرفتم و خیلی دوست داشتم در این دوره باشم که به صورت خیلی یهویی شرکت کردم و الان که فکر میکنم میبینم اشنا شدن من با این دوره خریداری این دوره برای من اتفاقی نبوده و قشنگ واس من مشخصه که خدا منو نه تنها به این دوره دعوت نکرده بلکه منو هل داده بود در این مسیر
  من میخوام خیلی متعهد تر باشم که خدا همونی که میخواستم یهو بهم داده پس باید خوب این دوره رو یادبگیرم تا بیشتر قدردان خداوند باشم تا به خدا ثابت کنم منم دوسش دارم و جسم خودم که خانه خداست زیبا کنم و من انقد واس خودم ارزش قائلم که میخوام واس خودم و خدای خودم لاغر شم و نه تنها نظر هیچ ادمی واس من ذره ای مهم نیست بلکه زمان رسیدن به لاغری ام واس من مهم نیست عجله ای ندارم با صبوری محکم قدم میزنم 😊❤️

  +3
 4. به نام خدا

  من تمام مسؤلیت چاقی خودم رو برعهده میگرم..
  با ورودد ب این دوره و وقتی ک فهمیدم این چاقی و اصافه وزن فقط فقط خودمم مسول ش منم. خب من تلاش زیادی کردم ولی اصلا لاغر نشدم ک هیچ بیشتر چاق شدم خب این خودش خیلی واصحه ک من اصلا برای چاق شدن این همه تلاش نکردم فقط ذهنم مقشوش بود هرچقدر هم تلاش کردم نتونستم تغییزش بدم چون درون ذهن من خلاف اون تلاش ها بود چاقی از ذهن من تولید میشد غیر ذهن من هم هیچ چیزی دیگه ای نمتونه بمن لاغری و تناسب انداممو بده. انقد فرمول تو ذهنم ساخته بودم درواقفع این فرمول ها بهانه ای بود ک مسولیت چاقی رو گردن عوامل بیرونی بندازم ولی الان جند ماهیی هست ک تو دوره هستم علاوه بر جسمم ذهنم هم تغییر کرده و از وقتی بذیرفتم ک مسولیت چاقی من خودم ذهنم هست حتی اون فرمولها و عاداتها ی قبلیم برام مزحک شده و بعص هاشم ک اصلا یادم نمیاد ولی وقتی تو جزوه رو خوندم یادم امد ک اینهارم من باور داشتم ولی الام ارومم. چون ذهنم رو اروم کردم.

  +1

 5. چرا ما چاق شدیم ؟
  به این دلیل که از سنی که ما اصافه وزن داشتیم دلیلهای چاقیمون رو از بقیه شنیدیم و دلیلهای زیادی برای چاقی ما به ما گفتن که همه هم بیرونی هستن مثلا به ما گفتن دلیل چاقی تو ارثی یا ژنتیک هست یا به خاطر مصرف دارو یا به خاطر کم تحرکی یا …. هست که همه عوامل بیرونی هستن و ذهن ما هم که تا حالا شنیده دلیل چاقی من بیرون از خودم هست و حالا با شروع این دوره ما متوجه میشیم که دلیل چاقی درونی هست و خودمون هستیم بنابراین ذهن نمیتونه قبول کنه براش سخته هضم این قضیه که تو بدون ورزش و رژیم و محدویت غذایی تو لاغر بشی و نجوای منفی زیاد در وجود تو حرف میزنه که تو چطور میخوای موفق بشی در حالی که هیچ کار خاصی برای خودت انجام ندادی و چون ذهن بارها شنیده عامل چاقی در بیرون تو هست حالا نمیتونه قبول کنه که من خودم رو چاق کردم و مسیولیت چاقی خودم رو بپدیرم پس میاد میگه تو نمیتو نی با فایلهای دوره و تمرینها لاغربشی برو سراغ عمل و قرص و رژیم و دمنوش و ورزش و …..
  امکان نداره وقتی قدرت چاقی ذهنت زیاده تو با عمل معده لاغر بشی .
  مثلا خیلیها میگن معده ی ما بزرگ هست میخواییم مقداری از اون رو برداریم اما نمیدونیم چه چیزی باعث چاقی معده ی ما شده مگه ما رفتیم از بیرون یه معده ی بزرگ نصب کردیم؟ نه با خوردن چاق شدیم که دستورشون از مغز میاد و معده بزرگ شده پس اگر عمل کنی ولی مغزت رو که عمل نکردی با کوچیک کردن معده مگه تو میتو نی خودت رو لاعر کنی ؟نه خیر باید رفتارهات تغییر کنه که تو لاعر بشی
  اصلا معده باعث پرخوری نیست که عملش کنی .فرمانهای خوردن از مغز ما صادر میشه نه از معده حالا میخوای عملش کنی بکن ولی رفتارهای تو که تعییر نمیکنن واون لاعری که بعد از عمل تو پیدا میکنی به خاطر محدودیت خوردن هست که تو همین الانم اگر بدون عمل اونطور بخوری لاغر میشی برا یه مدت ولی بعدش چی ؟
  مغز این فرد و فرمولهای دهنی و تصویر چاقی این فرد که تغییر نکرده و قدرت چاقی ذهن این فرد که تغییر نکرده
  پس هر چقدر جسمت رو تحت فشار و تغییر بزاری با عمل و پیکر تراشی و رژیم اما فایده نداره چون ذهن اون فرد که هیچ تغییری نکرده و فقط خواستیم جسم تغییر کنه باید ذهن رو تغیر بدیم و قدرت چاقی اون رو تغییر بدیم به قدرت لاغری ذهن با زور شاید یه مدت لاعر بشیم ولی ماندگار نیست باید تصاویر و فرمولهای ذهنی رو تغییر بدیم و ترموستات ذهنی رو تغییر بدیم تا نتیجه ی همه اینها تغییر رفتار باشه به راحتی و نه به زور خیلی راحت باید تغییر کنه با گوش دان به فایبها و تمرین نوشتن و تمرین خوندن
  کی گفته ما با صوت خاص و عبارت خاص و شوک و …. ما لاغر میشیم اینها همه مسخره هست حتی من به روشهای گدشته ی خودم ورزش و رزیم هم خندم میگیره مسخره هست
  من باید او ل ذهن رو یاد بدهم لاغری رو و بعد نتیجه رو در جسمم میبینم پس لاِغری یه هنر مثل خیلی از هنرهای دیگه هست که من باید یادش بگیرم
  و نتیجه رو در جسمم میبینم
  ودر لاغری اصلا نباید به دنبال زمان خاصی باشم که تا فلان زمان لاغر بشم چون محال بخواییم تعیین کنیم در چه زمانی لاعر میشیم هر کس براساس محتوای ذهنی خودش و خیلی پارامترای دیگه مثل پشت کار و عمل و انگیزه و …. نتیجه رو در یک زمانی میبینه ممکنه سه چهار ماه ممکنه سه چهار سال پس اصلا در این دوره های ذهنی زمان تعیین نمیکنن
  من عاشق این مسیر هستم و میخوام تغیر کنم و با انگیزه و اشتیاق ادامه میدم واصلا کاری به روشهای لاغری و حرفهای بقیه و توصیهای مربی ورزشی و ودکترهای تغذیه و و… ندارم فقط تمام حواسم و تمرکزم بر روی این دوره و حرفهای استاد هست و هر روز ذوق دارم برم ببینم استاد در فایل بعدی میخواد چی بگه و با علاقه من فایلها رو دنبال میکنم و اما هر از گاهی منفی باف میاد من رو نااامید کنه که تو هیچ محدودیت غذایی و ورزش خاصی نداری پس چطور میخوای لاعر بشی ولی انگار یه صدایی خیلی بلند تر از اون داخل وحودم فریاد میزنه گول نخور برو جلو تا داری نتیجه میگیری راهت صحیح برو و ادامه بده و من بیشتر از قبل و قویتر از گدشته و با علاقه ادامه میدم تا نتیجه ی عالی رو بگیرم
  من عاشق این سبک و این اگاهی ها و این دورها هستم و همچنان دارم با اشتیاق جلو میرم و من علاقه مند به حرفهای استاد و مشتاق شنیدن اگاهی های استاد هستم و من هر روز در این مسیر هستم و خواهم بود و همین استمرار من باعث شده که ناامید نشم و از مسیر خارج نشم و تازه علاوه بر اینکه ناامید نشدم مشتاقتر و علاقه مند تر هم شدم .
  من به دنبال هیچ عامل بیرونی برای لاعر شدن خودم نمیگردم و به نطرم مسخره هم میاد مثل این هست که من عاشق نقاشی باشم ولی بگم باید یکی هر روز بکشه تا من یاد بگیریم لاعری هم یادگرفتنی هست باید یادش بگیریم و حتما مهارتش رو به دست بیارم
  من خودم خیلی افراد لاغر رو سراغ دارم که تکون هم نمیخورن ولی اصلا چاق نمیشن چون چاقی رو یاد نگرفتن نمونه اش دختر خودم که اصلا هیچ فعالیت خاصی نداره اما همیشه در تناسب اندام کامل هست و هر چیزی هم بخواد به دور از نگرانی در هر زمانی میخوره و اما بسیار خوش اندام و زیبا هست ولی ذهن من چاقی رو یاد گرفتع و حالا باید لاغری رویادش بدم
  من این لاغر ی رو برای خودم میخوام نه هیچ کس دیگه ذهن من به خاطر هیچ کس دیگه در من تغییر به وجود نمیاره فقط ذهنم برای خودم هست .
  پس من برای خودم میخوام لاعر بشم چون به قول استاد شخصی ترین چیز در هر ادم همین اندام و جسم اون هست که هر لحطه با اون فرد و من همرا ه هست و مخصوص خودم هست پس میخوام خودم از خودم راصی باشم و خوشم بیاد از خودم نه هیچ کس دیگه و من برای خودم میخوام لاعر بشم که تمام فایده های اون به خودم میرسه و هیچ سودی برای هیچ کس دیگه نداره مگر خودم
  خودم خوشتیپ میشم
  خودم سلامت میشم
  خودم رها و ازاد میشم
  خودم اعتماد به نفسم خوب میشه
  خودم باکلاس تر میشم
  خودم …

  +17
 6. هیچ دلیلی برای چاق بودن وجود نداره جز قدرت ذهن خودمون !
  نه عوامل بیرونی که هرکسی رسید به ما گفت (کم تحرکی،زیاد میخوری، ارث بردی)
  و لاغری با هیچ مسیری جز مسیر لاغری با ذهنم ایجاد میشه
  از طریق تغییر نقشه ذهنی
  تغییر برنامه ریزی ذهنی
  تغییر عادت ها
  تغییر باور ها
  تصویر های ذهنی و….
  در آخر هم لاغری خیلی آسون بدون این که بفهمیم در ما ایجاد میشه
  بارها گفتم و هم به خودم تاکیید کردم که من اونقدر عاشق لاغری هستم که هیچ وقت ناامید نشم
  من اونقدر عاشق لاغری هستم که هیچ وقت از مسیر برنگردم
  من اونقدر عاشق لاغری هستم که لاغر میشم!
  من خیلی اشتیاق دارم برای تکراره دوره برای تهیه دوره های جدید برای بودن در مسیر برای داشتن آگاهیی های جدید و من عاشق لاغری با قددت ذهنم
  اونقدر ادامه میدم تا مهارت لاغری رو به طور عااالی یاد بگیرم

  +8
 7. سلام خدمت دوستان عزیز و استاد عطار روشن واقعا هم روشن (از طرف خدا )هستند👌🏻چقدر تجربیات عالی دارن بهتون افتخار میکنم استاد عطار روشن 👏🏻👏🏻👏🏻من از زمانی که وارد دوره شدم تمام باورهام عوض شد و تمام فایل های که استاد میگن و تایید میکنم خوشبختانه رزیم های سخت و کارای زیادی برای تناسب اندام انجام ندادم و چون میدونستم همش الکیه فقط این دوره بود که بدون اینکه تحقیق کنم و بدونم چیه شرکت کردم و الان هر جه استاد بگن قبول دارم و ذهنم می پذیره و همه باورهای اشتباهم رو جایگزین باورهای صحیح کردم
  من تمام مسولیت چاقی خودم رو میپذیرم و هیچ عوامل بیرونی رو مقصر نمیدونم و باید الان از طریق ذهن به تناسب اندام برسم
  من به انسان های متناسب توجه میکنم وانها رو الگوی خود در رسیدن به هدفم قرار میدم
  من میخام به انضباط فکری دست پیدا کنم و تمام تلاش خود را خواهم کرد
  من هر ر‌وز مشتاقانه فایل ها رو گوش میدم و هر روز مشتاق تر میشم برای ادامه دادنش چون واقعا عاشق این دوره هستم و برای همیشه در این دوره باقی می مونم و از تجربیات عالی استاد استفاده میکنم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  +6
 8. روز ۱۰۱ تکرار

  سلام وقت بخیر

  خدارو شکر میکنم که به مسیر لاغری با ذهن هدایت شدم

  و مطمئنم بهترین راه لاغری همین متده

  تازه این روش عالی و موندگارو پیدا کردم و با اشتیاق تا آخرش ادامه میدم ،برای تغییرات اساسی باید متفاوت عمل کرد ،اگر روش های قبلی کارساز بود که الان تو دوره نبودیم‌ ، ،دیوانگی محضه که بخواییم از این مسیر منحرف بشیم ،حتی نمیتونم بهش فکر کنم ،یکی از افتخاراتم اینه که من شکل عموم جامعه فکر ،رفتار و عمل نمیکنم پس باید نتایجی بگیرم که عموم جامعه نمیگیرن

  ۲تا از آشناهای من چند سال پیش عمل کوچیک کردن معده انجام دادن ،مادر و دختر هستن،دختره که هنوز بعد از چند سال لاغره ولی گاهی میشنوم که معده ش خونریزی داره ولی مادره یکمی تپلتر شده ،من اطلاعی از میزان و نوع رژیم غذایشون ندارم ولی اطلاعاتی که من دارم راه و روش خوبی نیست

  اتفاقا ۲سال پیش من ی دوره  ای اف تی انجام میدادم که باید به نقاطی از بدن ضربه های آرومی میزدیم و جملاتیو تکرار میکردیم که برای من جواب نداد

  یه مدت طولانی ویس های مراقبه لاغری گوش میدادم بازم جواب نبود

  واقعا درمانده شده بودم،به هر جایی چنگ مینداختم شاید اثری داشته باشه،پارسال تابستون ۱۰ جلسه با یه ان ال پیست کار کردم و در انتها گفت برو تو حالت آلفا و خودتو لاغر تصور کن که ضمیرناخوداگاهت برنامه ریزی مجدد بشه و بازم بی اثر بود که بعدش به یه رژیم دیگه کشیده شدم و بعد از اون رژیم که آخرین راهکارم بود وارد سایت شدم و دوران طلایی تناسب فکری وجسمی من شروع شد

  خوشحالم که در زمان مناسب وارد این سایت شدم و چند ساله در حال آموزش کنترل ذهن در تمرین و تکرار هستم

  و کاملا این جنس آگاهی هارو میشناسم و درک میکنم

  خدارو شکر دوره پیشرفته رو هم تمام کردم وبعد از اتمام این فایل های تکرار ،اماده میشم که پرقدرت پیشرفته رو مجدد شروع کنم واین پروسه همچنان ادامه دارد

  +7
 9. سلام به استاد و دوستان عزیز
  مهمترین کاری که برای لاغر شدن باید انجام دهیم، کشف علت چاقی است.
  قبلا فکر میکردم که علت چاقی من پرخوری و کم تحرکی هست به همین دلیل از غذا خوردن ترس داشتم با اینکه کم هم غذا میخوردم ولی چون باور داشتم که خوردن منو چاق میکنه، همون یه مقدار کم هم با عذاب وجدان میخوردم.
  برای اینکه از بتونم روند اضافه وزنم رو متوقف کنم به رژیم های غذایی رو می آوردم، به پیاده روی و طناب زدن مشغول میشدم، دمنوش استفاده میکردم، دوهفته یکبار خودم رو وزن میکردم و …
  قبلا نمیدونستم که با این رفتارهام دارم قدرت چاقی رو در ذهنم تقویت میکنم.
  اما از وقتی که با دوره لاغری با ذهن آشنا شدم متوجه این رفتار اشتباهم شدم، و فهمیدم که علت چاقی من فقط ” قدرت چاقی ذهن من ” بوده است.
  آموزش های استاد به من یاد داد که میتونم قدرت چاقی ذهنم رو به قدرت لاغری تبدیل کنم، چون ذهن ما قابل برنامه ریزی هست و همین ذهنی که ما رو چاق کرده میتونه ما رو هم لاغر کنه، به شرطی که همونقدر که واسه چاق شدن استمرار داشتم برای لاغری هم استمرار داشته باشم و ذهنم رو لبریز اطلاعات لاغر کننده کنم. چون هر هدفی با استمرار داشتن به دست میاد.
  خداروشکر تا اینجای مسیر که خیلی خوب پیش رفتم و کلی تغییرات در زندگیم داشتم چه از لحاظ روحی و چه از لحاظ جسمی😊.
  با خودم عهد کردم که همیشه در این مسیر زیبا بمونم و با اشتیاق ادامه بدم 😊.

  +5
 10. سلام
  استاد چقدر این جمله کلیدی بود کا شما ابتدای فایل تایپ کردین”ذهن هر انسانی قابل برنامه ریزی است و در هر موضوعی مورد آموزش قرار گیرد در آن موضوع قدرت پیدا می‌کند و سبب بروز رفتاری همسو با آن موضوع در فرد می‌شود”
  این جمله طلایی هدف تمام اموزشهای ذهنی هست
  درک همین یک جمله به تنهایی مشخص میکنه که چرا من چاقم،چرا اوضاع روابطم اینجوریه،چرا در موضوع ثروت روی این ترموستات تنظیم شدم،چرا از نظر سلامتی در این موقعیت هستم و….‌هزاران موضوع دیگه ای که تمام اساتید موفقیت دارن اموزش میدن
  تنها راه تغییر شرایط در هر موضوعی یادگیری هست یادگیری هم ابتدا از شناخت خودت و شناخت باورها و فرمولهای اشتباه شروع میشه بعد که اونا رو شناسایی کردی به تدریج با فرمولهای صحیح جایگزین میکنی و نتیجه این جایگزینی به تدریج تغییر رفتارته و کم کم در اون مسئله بهتر وبهتر میشی ،وتنها وتنها روش برای یادگیری موضوعات جدید تکرار و تکرار و تمرینه 👌👌👌👌👌
  استاد چقدر حرفای شما به دلم نشست و وقتی فکز کردم دیدم چقدر با شغل من تشابه داره ،منم همیشه به مراجعه کننده هام میگم مراقبت پوست و مو یه مراقبت دائم و روتینه اگه میبینی که حوصله اینکارا رو نداری اصلا از اول شروع نکن،پس انتظار هم نداشته باش پوست و موی خوبی داشته باشی
  به قول انیشتین احمقانه است که همون کارای قبلی رو انجام بدیم وانتظار نتیجه متفاوت داشته باشیم
  یادگیری هم به قول شما استاد اشتیاق میخواد اگه اشتیاق و انگیزه نباشه خسته میشیم و وقتی این اشتیاق وجود داره و کم نمیشه که اون موضوع برای من مهم باشه،اولویتم باشه،علاقه من باشه ،اینطوری که باشه من هر روز به عشق یادگیری پا میشم،فایلم رو گوش میدم و نظرم رو مینویسم،نظر دوستانم رو هم میخونم زمانش هم اصلا اهمیتی نداره
  من با افتخار اعلام میکنم که شاگرد درس لاغری با ذهن شما استاد عزیزم هستم و تا همیشه هم باقی میمونم❤

  +5
 11. سلام .
  تغییر انتظار خیلی کلمه ی جالبیه . امروز توی مطالعه ی سایت چندین بار به این جمله از شما رسیدم .
  تغییر انتظار از زندگی
  تغییر انتظار از خداوند
  تغییر انتظار از جسم

  جالبه این انتظار رو خیلی از اوقات منفی باف ذهن برامون تعریف کرده .
  فرشته همه اش سکوت میکنه . ما باید کاری کنیم ندای فرشته رو بیشتر عمل کنیم تا اون بیشتر صحبت کنه . دنبال صدای فرشته بدویم .بهش توجه کنیم . اون وقت اون انتظار مارو از زندگی یا خداوند یا جسم تغییر میده .

  انتظار من از زندگی موفقیت است .
  من موفقیت را همین حالا هم زندگی میکنم .
  همین که مینویسم بزرگترین موفقیت است . همین که میشنوم بزرگترین موفقیت است . همین که فکر میکنم بزرگترین موفقیت است . همین که تصمیم گرفته ام در مدار خوبی باقی بمانم بزرگترین موفقیت است . پس انتظارم موفق بودن است . چون من هم اکنون دارم با موفقیت زندگی میکنم . نگرشم را به ناخواسته هایم تغییر میدهم این یعنی موفقیت . زاویه ی نگاهم را به ناخواسته هایم تغییر میدهم . این یعنی موفقیت . به داشته هایم توجه میکنم این یعنی موفقیت . انتظار من از زندگی خوشبختیست . من خوشبختم چون خدا را یافته ام . چون آرامش خدایی را تجربه کرده ام . چون دوستش دارم . چون دوست دارم هدایتم کند . پس من هم اکنون خوشبختم چون خدارا دارم . خدای من به من نعمتهای بیکران داده پس من خوشبختم . پس خوشبختی برای من خلق میشود . پس انتظار من خوشبختیست . من در مدار خوشبختی باقی می مانم .

  انتظار من لاغر بودن است . چون من ورودیها را کنترل میکنم . ذهن خودم را از ترس و نگرانی و نفرت از چاقی پر نمیکنم . اطلاعات ذهنی ام را با ورودیهای چاق کننده پر نمیکنم . هنگام خوردن با چشم و گوش و فکر و حس لامسه غذا نمیخورم . من فقط از یک راه غذا میخورم . راه دهان . من تمام سعیم را میکنم که در مسیرم ثابت قدم بمانم و آن را ترک نکنم .
  پس وقتی عملم در جهت لاغریست انتظار من هم لاغر شدن است .

  انتظارم را تغییر میدهم . از همین حالا انتظارم از جسمم را تغییر میدهم . من تغییر مدار بدهم انتظارم هم تغییر خواهد کرد . یعنی در مدار لاغری قطعا انتظار لاغری هم رخ خواهد داد . اگر انتظار لاغری از خودمان نداریم این نشاندهنده ی اینست که روی مدار چاقی هستیم . من تغییر مدار میدهم پس انتظارم هم همسو با مداری که در آن هستم خلق میشود .
  در مدار امید قرار میگیرم و در آن استمرار ایجاد می کنم پس انتظارم نیز امیدوار بودن به هر آنچیزیست که قرار است برای من رخ دهد .
  من به زندگی امیدوار هستم .
  به خداوند امیدوار هستم .
  من به جسمم و لاغری ام امیدوار هستم .
  پس انتظار دارم همینها نیز برای من خلق شود . اگر خلق نشد یعنی باز تغییر مسیر داده ام . باید بتوانم استمرار داشته باشم . نباید غافل شوم . باید نظارت کنم . ناظر باشم تا مدار ذهنم تغییر نکند .
  هرکسی خودش میفهمد اکنون روی چه مداری قرار گرفته . اگر میبینید علاقه ای برای شنیدن کلام استاد ندارید چون در مدار صحبتهایش نیستید . مدار خود را تغییر دهید . خود را با کلام استاد همسو کنید . آن وقت میبینید در مدار ذهنی استاد قرار میگیرید و میتوانید صحبتهای ایشان را حتی اگر طولانی هم باشد بدون مقاومت ذهنی و با احساس خوب و اشتیاق گوش دهید .
  ذهن خود را برای شنیدن سخنان استاد خاموش کنیم . یک ساعت فقط ورودی کلام استاد را وارد ذهن کنیم .
  بعد از یک ساعت اجازه دهیم ذهن بگوید . شروع کنیم به نوشتن . حال کلام استاد از طریق ذهن ما بر کاغذ یا بر سایت جاری میشود . اگر خالص بود که هیچ اما اگر ناخالص بود خود را نشان میدهد پس باز هم باید گوش کنیم .

  به هر جهت همسو شدن با ذهن استاد استمرار میخواهد .
  ذهن ما تمام اطلاعات را از کلام استاد دریافت میکند و کم کم مدار ذهنی تغییر میکند . وقتی مدار ذهنی تغییر کرد طبیعتا انتظار لاغر شدن هم در ذهن ما خلق میشود . ما وقتی ما دقیقا مو به موی کلام استاد را عمل کنیم قطعا نتیجه ی عالی انتظار میرود . ولی وقتی باز هم طبق اطلاعات ذهن خودمان عمل کنیم طبیعیست انتظاری که در ما شکل میگیرد خلاف جهت خواسته ی ماست .

  کلام استاد از بیرون صدای فرشته ی درونی را بیشتر به گوش ما می رساند . چون استاد هم از فرشته ی درونی خود صحبت میکند . پس جذب اتفاق می افتد و ندای فرشته ی درونی ما نیز شروع میکند به حرف زدن . کم کم قدرت ذهن را از منفی باف میگیرد و در طول روز ما شاهد خواهیم بود به جای اینکه منفی باف سخن بگوید فرشته سخن می گوید . هر چقدر این روند شنیدن و تحلیل کردن بیشتر رخ دهد زندگی ما بیشتر تغییر خواهد کرد و انتظار ما از جسم نیز تغییر خواهد کرد . انتظار ما از خداوند بهتر خواهد شد چون بیشتر اورا خواهیم شناخت . کسی که انتظارش از خداوند کم است یعنی هنوز خدا را درست نشناخته . پس باید بکوشد تا خداوند را بیشتر بشناسد تا انتظارش از خداوند بیشتر شود . خدا وظیفشه که مارو خوشبخت کنه . وظیفشه . چون قادر متعاله .
  وقتی جسم و ذهن رو بیشتر بشناسیم و سیستمی که خداوند ساخته رو بیشتر درک کنیم بیشتر میفهمیم که لاغر شدن از طریق ذهن چقدر راحت خلق میشه و فقط با تغییر کدهای ذهنی خودبخود جسم آروم میشه و راه لاغری رو در پیش میگیره .
  ذهن آرام = جسم آرام
  ذهن لاغر = جسم لاغر
  ذهن جوان = جسم جوان
  ذهن سالم = جسم سالم
  ذهن زایا = جسم زایا
  ذهن امیدوار = جسم امیدوار
  ذهن خوشبخت = زندگی خوشبخت
  ذهن پیروز = پیروزی بیشتر
  استمرار و استمرار و استمرار = خلق پیروزیهای پی در پی .

  خیلی شیرینه به خدا این راه .

  خدایا مرا در این راه ثابت قدم بفرما . کاری کن بیشتر و بیشتر عمرم را در اینجا بگذرانم تا حالم روزبه روز بهتر شود و انتظارم از تو بیشتر و بیشتر و بیشتر شود . باورم نسبت به تو عمیقتر شود .

  خدایا مرا در اینجا نگاه دار تا حال خوبم مثل قبل که در اینجا زندگی میکردم دوباره بهتر و بهتر و بهتر شود . و انتظارم نیز همینست . انتظارم اینست که شادی روزافزون بر من دمیده خواهد شد چون وقتی با شادی هم نشین شویم شاد بود نیز انتظار میرود .
  خدایا سپاسگزارم .

  +12
 12. سلام ممنون از تمام بزرگوارانی که نظر لطفتشون رو در مورد پیام قبل ابراز کردن .

  قطعا نگاه شما عزیزان زیباست که زیبا میبینید . سپاس از همه ی شما سروران گرامی .

  استاد ببخشید فایلی که در کانال در مورد دندان گذاشته بودین رو در اینجا با اجازتون نظرم رو در موردش مینویسم .

  در تحقیقات جدید نشون داده شده که دندان هم همانند سایر اعضا قدرت ترمیم خودش رو داره . اگه اشتباه نکنم دانشمندان ژاپنی به این نکته پی برده اند .
  منتها ما هنوز چون این مساله رو ندیدیم باور نداریم خیلی جالبه همچین قدرتی رو خداوند در بدن قرار داره . ولی بعد از صد سال چون باوری مبنی بر از بین رفتن دندان در سن و سال بالا نداریم ذهن دوباره شروع میکنه به دندانسازی . یعنی تصویر ذهنی مبنی بر خراب شدن دندان در ذهن نداریم چون باورهای خراب شدن و پوسیده شدن دندان کار خودشو کرده و دندانها رو خراب کرده و از بین برده پس دیگه اون باورها روی جسم کار نمیکنند و جسم طبق باورهای اصلی که در وجودش ذخیره شده است شروع میکنه به ساخت دندان .

  نمیدونم منظورمو تونستم درست برسونم یا نه
  ولی اون جور که شنیدم

  دندان هم عضوی از اعضای بدن هست . منتها جنسش سخته و مثل استخوانه . استخوانها هم روند ترمیمشون کنده . دندانها هم همانند استخوانها سرعت ترمیمش نسبت به بافتهای نرمتر کمتره . و چون باکتریها داخل دهان مشغول فعالیت هستندو باور تخریب دندان در ما به صورت آشکارا در حال فعالیته سرعت تخریب بالاتر از سرعت ترمیم میشه برای همین دندان رو به خرابی پیش میره .
  البته این اتفاق دقیقا طبق باورهای ما داره اتفاق میفته .

  غیر از اون مورد در جایی خوندم یکی از عزیزانی که در طب سنتی بودند با چکاندن روغن حنظل در گوش باکتریهای موجود در دهان رو از بین میبردند در نتیجه سرعت تخریب کند میشد و دندان آرام ارام ترمیم میشد . یکی از بچه هایی که فکر میکنم اهل جنوب بود قسم میخورد که مدتی اینکارو انجام داده و نتیجه گرفته .
  یعنی به نظرم اینجور میشه تحلیل کرد که چون این عزیز به این کار اعتقاد داشتند و باور داشتن که روغن حنظل باکتریها رو میکشه کم کم باور ترمیم دندان در ذهنشون جایگزین شده و ذهنشون قدرت تخریب رو کمتر کرده و گذاشته روند ترمیمی کار خودشو انجام بده کردند .
  از نظر عقل و منطق هم که حساب میکنیم میبینیم این مساله رو میشه اثبات کرد .

  تازه در مورد خودم من تجربه ی جالبی داشتم زمانهایی دندان من خراب میشد که فکرم درگیر بود فکرم آرام نبود یعنی ذهن ناآرام من باعث میشد دندانم خراب بشه . چون فکر ناآرام سیستم ایمنی رو ضعیف میکنه بدن در مقابل میکروبها و باکتریها ضعیف میشه و اونها قدرتشون بیشتر میشه و دندان شروع میکنه به خراب شدن گرچه باز هم روند ترمیمی در حال انجامه ولی قدرت تخریب در شرایط ناارام بیشتر از قدرت ترمیم میشه و عواملی مثل میکروب یا باکتری فرصت پیدا میکنند تا به تخریب بدن بپردازند .

  یعنی واقعا دندان هم که یکی از اعضای بدن ماست کاملا تحت فرمان ذهنه منتها ما هنوز از فرمولهای موجود در ذهن در جهت دندان آگاهی کامل پیدا نکردیم و باورمون براینه دندان خراب میشه و دیگه در نمیاد و این فرمول داره در جسممون پدید میاد و جایگزین فرمول اصلی شده .

  یه چیز خیلی جالبتر که دیدم و واقعا قدرت ذهن رو در مورد دندان هم به اثبات میرسونه یکی از آشنایانمان است ایشون ماهی یکبار دندونشون رو مسواک میزنند . ۵۴ سال سن دارند
  اصلا هم تا حالا دندونپزشکی نرفتن . دندان درد نگرفتن و دندونهاشونم کاملا سالمه باورشون براینه که مسواک زدن دندونارو خراب میکنه .
  در حالیکه خانومشون مرتب مسواک میزنه دندونپزشکی میره و همیشه هم چندتا دندان خراب داره .
  یعنی واقعا برام اثبات شده قدرت ذهن روی دندان هم اثر داره و باورهای انسان حتی در مورد سلامت دندان هم کاملا کارایی دارند .
  واقعا کار ذهن خیلییییی جالبه و تنها دلیل اتفاقات جسم ما همین فرمولهای ذهنی هستند .
  فقط کاش میشد روند احیای بدن برای تمام ذهنها مورد پذیرش واقع میشد و انسانها حتی در مورد طول عمر بیشتر هم به باورهای جدید میرسیدند . واقعا این بحثها خیلیییی جالبه
  از سالیان پیش تا حالا این همه تغییر و تکامل در گونه های مختلف جانداری نشان میده خداوند دائما در حال آپدیت کردن مخلوقاتشه و هر بار ورژن جدید رو مناسب با شرایط همون زمان رونمایی میکنه . پس قطعا اگر انسان امروزه بخواد و روی مساله ی ترمیم جسم از طریق ذهن کار کنه به نتایج فوق العاده ای برای طول عمر بیشتر خواهد رسید . چون خداوند وعده داده انسان نامیراست . پس چنین قابلیتی رو براش قرار داده ولی ما بازهم باتوجه به تمام چیزهایی که دیدیم خودمون رو برای مردن آماده میکنیم نه برای زندگی کردن .
  تصویر مرگ رو برای خودمون خلق میکنیم و مرگ اتفاق میفته . در حالیکه کاش میشد هممون دست به دست هم میدادیم و خودمون رو برای صده های دوم و سوم زندگی آماده میکردیم . اونم در حالتی کاملا جوان و سرپا .
  چون جوانی وعده ایست که خداوند به مومنین داده .
  نامیرایی وعده ایست که خداوند به مومنین داده .
  منتها موانعش باورهای ما هستند . مشاهدات ما هستند . ذهنهای محدود میمیرند . ذهن های پیر پیر میشوند .

  راستی دندانهای جدید شما قطعا تا چند روز آینده یا نهایتا یکماه آینده آرام خواهند شد و ذهن شما قدرت سازگاری با شرایط جدید رو در دهانتون ایجاد خواهد کرد و براتون عادی خواهد شد .

  بدن خودشو با شرایط جدید وفق میده و ذهن قدرتمندتون راهی برای جفت و جور کردن دندانها پیدا خواهد کرد درست مثل کفشی که اولش پای آدم رو میزنه ولی بعد از مدتی کفش تابع پای انسان میشه و مطابق اون شکل میگیره و دیگه اذیت نمیکنه . احتمالا ذهنتون انقدر دندوناتون رو به هم سایش میده تا با هم هماهنگ بشن ولی جالبه بعد از مدتی نتیجه رو برامون بگید که چطور دندانهای جدید با دهانتون سازگار شد .
  ممنون از ویدیوتون خیلی عالی بود .
  ببخشید که اینجا نظرم رو نوشتم .

  +12
  1. سلام دوست عزیزم ممنونم ازاطلاعات خوبتون که دراختیارمامیگذاریدامیدوارم بتونیم باهم دردهه های دوم وسوم وبالاترجوان وشادکنارهم بمونیم وازاون لحظات لذت ببریم 🤗
   پس ماخودمون باحرفامون که به بچه هامون میزنیم واطلاعات غلط به اونهامیدیم باعث خراب شدن دندوناشون میشیم مثلا که شیرینی وشکلات نخوردندونات خراب میشندیااگه مسواک نزنی دندونات خراب میشه واونهاایناباورمیکنندودندوناشون توی سنهای پائین خراب میشه منم این راشنیدم که انسان میتونه دندون جدیددربیاره وخواهرم میگفت برای استادشون این اتفاق افتاده وبهشون نشون داده بودکه تازه اززیرلثه اومده بودبیرون والانم که این نوشته هاراخوندم خیلی برام جالب بود وباورپذیرترشدکه همه چیزبستگی به باورهای ماداره

   +5
 13. سلام
  فعال کردن علت لاغری در ذهن .

  اولین عاملی که انسان را در هر مسیری می کشاند عشق و انگیزه و هیجان آشنایی با ناشناخته هاست .

  بعد از مدتی عشق و اتش اولیه فروکش کرده و جای خود را به عقل و منطق می دهد .
  گرچه عشق و انگیزه همچنان وجود دارد اما کور نیست شناخت نیز به آن اضافه شده .
  یکی از رفتارهایی که در این متن از عوامل چاق کننده فرمودید وزن کردن بود .
  اوایل کار ذهن انسان نمیتواند باور کند که ترازو یکی از بزرگترین موانع لاغر شدن است . چون ترازو از نظر منطق تنها وسیله ای برای سنجیدن است . اما به مرور زمان میبیند هرچه بیشتر خود را وزن میکند بیشتر اضافه وزن پیدا میکند . یا کاهش وزن دلخواه خود را ندارد یا وزنش را میبیند که ثابت مانده درحالیکه او توقع کاهش را از خود داشته . همین چند عامل باعث اثرگزاری بد روی ذهن میشود و انسان را از مسیر و قدرت دادن لاغری در ذهن خارج میکند .

  اوایل راه شما تاکید میکردید که به هیچ عنوان وزن نکنید اما ذهن من تنها به دلیل همان عشق و هیجان اولیه به این راه و فقط چون شما میگفتید اطاعت میکرد و من وزن نمیکردم اما ذهنم قانع نشده بود و بنابراین دستور ذهنی وجود داشت و بعد از مدتی وزن کردن را آغاز کردم و ذهنم مدام دستور آن را تکرار میکرد و من هم اطاعت میکردم .

  یعنی این فرمول از ذهنم کنار گذاشته نمیشد .

  تا اینکه یک روز شاید اوایل فروردین بود جرقه ای در ذهنم زد و باعث شد کاملا درک کنم چرا ترازو ذهن انسان را به مسیر چاقی هدایت میکند ؟

  تمام این حالات به یکباره در ذهنم روشن شد .
  ما خودمان را وزن میکنیم .
  سه حالت پیش می آید .
  یا وزنمان کم میشود .
  یا ثابت است .
  یا اضافه شده است .
  هر سه ی این حالتها انسان را دوباره به مسیر چاقی برمیگرداند .
  اگر وزنمان کم شده باشد میگوییم وزنم کم شده دیگه . حالا یه روز فایل گوش ندم اتفاقی نمیفته که . یه روز کار نکنم روی ذهنم چیزی نمیشه که . حالا این ناخونک رو بزنم چیزی نیست که . من که وزنم کم شده حالا این شیرینی رو بخورم یا نخورم اتفاقی نمیفته که و هزاران هزار گفتگوهای ذهنی که کم کم انسان را از مسیر لاغری خارج کرده و به مسیر چاقی هدایت میکند ‌
  اگر وزنمان ثابت مانده باشد و ما مثلا توقع کاهش داشتیم چه گفتگوهایی در ما ایجاد میشود :
  چرا وزنم تغییر نمیکنه .
  چرا من انقدر بدبختم چرا من لاغر نمیشم . چرا استپ کردم . من لاغر بشو نیستم . این همه سختی دادم به خودم (این جمله کاملا یک جمله ی چاق کننده است)
  این همه مراقب بودم چرا کم نشدم بدن من سوخت و سازش پایینه و ….. تمام این گفتگوها نشان از این دارد که ذهن مسیر چاق کننده رو در پیش گرفته و کم کم برای آرام کردن خود رفتارهای چاق کننده را دستور میدهد .
  پس ثابت ماندن وزن هم سبب میشود ذهن انسان پر از گفتگوهای چاق کننده شود .

  اگر وزنمان اضافه شده باشد که هیهات . تمام ذهن ما هر بذری از لاغری را که در وجودمان کاشتیم به یکباره لگد کوب میکند و زمین و زمان را فحش میدهد نفرت از چاقی ناامیدی عصبانیت ناآرامی و …. همه هجوم می اورند ‌ و دستور به رفتارهای چاق کننده در ذهن اوج میگیرد . ولع امان آدم را میبرد . احساس محدودیت احساس خودکنترلی جنگ با خود و دستورهای پی در پی برای خوردن و …..

  پس هر سه ی این حالتها گفتگوهایی را در ذهن ایجاد میکند که انسان را به مسیر چاقی هدایت میکند . پس نتیجه میگیریم ترازو صد درصد یکی از عواملیست که به چاقی ذهن قدرت میدهدو ما باید برای ضعیف کردن قدرت چاقی ذهن ترازو را کلا شیفت دیلیت کنیم .

  باورتان میشود دیگر هیچ دستور ذهنی مبنی بر وزن کردن از ذهنم صادر نمیشود .چون خود ذهنم دلیل آورده که اگر میخواهی در مسیر لاغری بمانی ترازو را دور بریز .

  استاد یه نکته ی جالب اینکه ما چه بخواهیم چه نخواهیم مسیر لاغری در ذهنمان دارد کار خودش را میکند در ناخوداگاهمان یعنی ما اگر مدتی هم از این راه دوربمانیم وبعد دوباره برگردیم میبینیم مسیر لاغری بسیار زیبا و قشنگ همچنان سرسبز و امیدوار کننده در ذهن دارد کار خودش را میکند .
  اما خوداگاهیِ ما به آن قدرت میدهد . چون لذت درک کردن در این دنیا بیش از هر لذت دیگریست .

  و این درک هر زمان که به آن رجوع کنی هست و هرگز از بین نخواهد رفت .

  لاغری در نهاد ما وجود دارد ما با توجه کردن و معطوف کردن آگاهی به آن به آن کود میدهیم . با توجه کردن به گفتگوهای ذهنی و از بین بردن نگرانیها و ایجاد حال خوب به آن نیرو میدهیم .

  به آن قدرت میدهیم تا در فکر ما جاری شود تا در احساس ما جاری شود تا در رفتار ما جاری شود .

  ما هرگاه در مسیر لاغری قرار بگیریم ذهن ما دستور به رفتار لاغر کننده میدهد . خیلی روشن است .
  پس بدانیم اگر رفتار چاق کننده از ما سر میزند ذهن ما در مسیر چاقیست .
  به سراغش برویم آن عاملی که مارا در چاقی ذهن نگه داشته قطعا یک فکر و یک باور است . جستجویش کنیم پیدا میکنیم وقتی پیدا شد دنبال راه حل بگردیم که چطور میشود که آن باور را به طور کاملا منطقی با باور صحیح جایگزین کرد . فکر کنیم تا عامل را برداریم . و گفتگوهای ذهنی را دوباره به مسیر لاغری هدایت کنیم . مسیر لاغری دوباره باز میشود .

  امیدوار باشیم هرگز دیر نمیشود .

  خدا هرگز دیر نمیکند . همیشه فرصت هست . خداوند بی نهایت فرصت به ما داده . نیازی به عجله کردن نیست . ذهن باید این راه را آرام آرام هضم کند . خودش کمک میکند باورهای اشتباهش را از بین میبرد .
  باورهای صحیح را جایگزین میکند . دستور به رفتارهای لاغر کننده می دهد . منطقش را بر لاغری استوار میکند . ذهن کمک میکند که

  دائما در مسیر لاغری بمانیم . فقط باید سررشته را نگه داریم . سررشته از خواستن آغاز میشود بخواهیم که لاغر شویم . بخواهیم که در لاغری ذهن بمانیم . کم کم راه باز میشود .

  درخواست ما به کائنات وجودمان ارسال میشود تمام سلولها تغییر مسیر میدهند . دی ان ای سلولها از طریق افکار ما اصلاح میشود سلولهای جدید با دستور جدید ساخته میشوند .
  دی ان ای ما رونوشت افکار ماست .
  ملکولهایی که رونوشت دی ان ای را لاغر میکنند از طریق افکار جذب دی ان ای میشوند ملکولهای چاق کننده از دی ان ای حذف میشوند .
  رفتار ما از دستورات ذهنی نشئت میگیرد . وقتی ذهن ما در مسیر لاغریست دستورهای چاق کننده صادر نمیشود . دستور به رفتارهای لاغر کننده صادر میشود .
  جسم کاملا تحت فرمان ذهن است کاملا تحت فرمان ذهن .
  همان ذهنی که برای رسیدن به لذت میگفت بخور و بخور و بخورو تکرار میکرد و تکرار میکرد و عادتش بود

  حالا میگوید نه نیازی ندارم . میلی ندارم . کافیست . نمیخواهم .
  بله ذهن میگوید نه . ذهن تکرار میکند نه . نه نه . ذهن ایست میدهد . نمیخواهد و فراموش میکند . ذهن از قدرت فراموشی استفاده میکند . قدرت فراموشی همان شیفت دیلیت است .

  ذهن افکار چاق کننده را شیفت دیلیت میکند . فراموش میکند .
  توجه ما از چاقی برداشته میشود و به لاغری میرود . ما چاقی را فراموش میکنیم کم کم . آرام آرام . توجهمان از روی چاقی برداشته میشود و روی لاغری قرار میگیرد .

  اما فقط باید بخواهیم . اوایل توجه هنوز روی چاقیست اما کم کم با آگاهی با دادن اطلاعات جدید به ذهن در مورد لاغری که تنها و تنها در همین سایت وجود دارد توجه ذهن برداشته میشود . سیستم تغییر میکند . همه چیز تغییر میکند . پازل چاقی از بین میرود و پازل لاغری جای آنرا میگیرد .

  چون در مسیر لاغری قرار گرفته . افکار چاق کننده را آرام آرام محو میکند به فراموشی میسپرد ‌.
  ذهن ما پس میزند . همان ذهنی که مرتب دستورات چاق کننده صادر میکرد حالا میگوید نه .
  چه شگفتیی از این بالاتر که تنها و تنها با اصلاح ریشه کل سیستم وجودمان تغییر جهت میدهد .
  چقدر زیباست . چقدر لذت بخش است . حظ میکنم از این همه زیبایی که خداوند در وجود تمام ما انسانها قرار داده است .
  چه عظمتی از این بالاتر که تمام این سیستم تنها و تنها با یک کد کار میکند .

  درک این نکته واقعا حائز اهمیت است . اینها را هر زمان بیشتر و بیشتر میتوان درک کرد هر وقت که سراغش بیاییم درک جدیدی بر ما الهام میشود و در این دنیا چه لذتی بالاتر از درک کردن وجود دارد .

  تا نبیند کودکی که سیب هست
  کی پیاز گَنده را بدهد ز دست

  ذهن من اکنون سیب را به دست آورده . سیب من قدرت درک کردن است . ذهن من دستور به درک کردن و شناختن را صادر میکند . دستور به تحلیل کردن .
  اینها پایانی ندارد و بزرگترین لذت برای ذهن من وصل شدن به بی نهایتی که هیچ وقت تمام نمیشود .

  این لذت برای ذهن من جایگزین لذت خوردن شده است . خوردن ، پیاز گندیده ای بود که در دست ذهنم بود و برای رسیدن به لذت ، مدام به آن دستور میداد اما اکنون لذت درک کردن ، واقعا همانند سیبی در دست ذهنم قرار گرفته و پیاز گندیده را کنار گذاشته .

  ذهنم لبخند میزند . راضیست . شاید هم خدایم است . راضیست میخندد . من در مسیر لاغری با ذهن خنده ی خدا را حس میکنم و چه لذتی از این بالاتر که خدا به تو لبخند میزند .

  +31
  1. سلام عالی توضیح دادید
   اسم ترازو که میاد اولین واکنش ذهن اینکه من وزنم مشکل داره که قطعا اولین پیغامش اینکه نکنه هنوز چاقم هنوز وزنم کم نشده باشه.
   خود من یه عادتی دارم اینکه وقتی استاد میگه ترازو فراموش شود دیگه حتی برای کنجکاوی یا امتحان هم سراغش نمیرم در حد وحی میدونم اوامر استاد رو بخاطر همین یک هفته هست با سایت اشنا شدم ولی در حد اینکه اگر برای لاغری دو سه هفته ورزش میکردم ،جواب گرفتم.

   +9
  2. دوست عزیز ومهربانم
   مرسی ک اینقدر قشنگ توضیح دادی
   منکه خیلی استفاده کردم
   ولذت میبرم از خواندن نوشته های شما
   وکلی درس یاد گرفتم وسعی میکنم چند بار انها را بخوانم وبگردم تا درخودم علت چاقی ذهن را پیدا کنم
   وروشون کار کنم
   ازتون سپاسگذارم

   +7
  3. سلام فاطمه سادات عزیز واقعا بهتون تبریک میگم از قدرت تفکر بالایی برخوردار هستید چقدر ابن قدرت تفکر که شما دارید در رشد معنویات تاثیر گذار است سلامت و سعادتمند باشید

   +5
  4. سلام دوست عزیزم
   واقعاازاین نوشته شمالذت بردم وبه گفته شماهیچ لذتی بالاترازدرک کردن وجودنداردبراتون بهترینهاراازخداوندمیخواهم وخداوندراشکرگزارم برای استادعالی وبینظیرودوستان عالی وخیلی خوبی که دارم خیلی ازبودن دراین جمع خوشحالم خدایاشکرت 🤗

   +5
  5. سلام دوست عزیز،چقدر عالی توضیح دادین همیشه از خوندن نوشته های شما و آگاهی هایی ک برای اشتراک میزارین استفاده می کنم، خدایا شکرت ک چنین دوستان و استاد بی نظیری را به من هدیه دادی،خدایا شکرت شکرت 🌺🌺🌺🌺🌺🌺

   +3
  1. سلام استاد. بله برای من هم همینطور شده فایل ها نه آنلاین پخش میشن نه دانلود میشن. فیلترشکن هم روشن نیست و حافظه گوشی هم پر نیست چند بار امتحان کردم نشد حتی از چند سایت من دانلود کردم درست بود.

   +4
 14. دوستان عزیز باز هم سلام
  یک موردی که یادم رفت در نوشته قبلی بگم
  من یک ماه قبل دارویی رو شروع کردم ، اضافه وزن ناگهانی جزء عوارضش بود که خوشبختانه به دلیل فرمول های درستی که در ذهنم نقش بسته هیچ اثری روی من نزاشت و من به لاغر شدن ادامه دادم
  یک موضوع دیگه هم که بگم این هست که من قبلا که تو تلگرام استاد کانال داشتن و بعدا که در سایت می خوندم که دوستان نوشته ما بدون هیچ زحمتی اشتهامون کم شده و … می گفتم چطور ممکنه… ولی پیش خودم میگفتم اگه اونا تونستن پس من هم می تونم و استاد در یکی از فایل ها گفتن مغز انسان ها هیچ تفاوتی با هم نداره پس ادامه میدم
  ووو برای من هم این اتفاق افتاد حجم غذام کم شده منی که امکان نداشت هر روز کیک یا شکلات نخورم الان هفته ای یک بار شده و …
  فقط باز خواستم بگم کم نیارید و ادامه بدین

  +12
 15. سلام دوستان عزیز
  من میخوام از یک تجربم براتون بگم با وجود این که اصلا نوشتن برام اسون نیست اما چون حس میکنم این تجریات شاید بتونه به دوستان کمک کنه این مطلب می نویسم
  من ۲۷ / ۱۰ /۱۳۹۷ دوره ورود به سرزمین لاغرها با کلی ذوق و شوق تهیه کردم و شروع کردم به گوش دادن فایل ها اما وقتی رسیدم به هفته هفتم چون نتیجه نگرفته بودم دلسرد شدم دوره رها کردم که بعد از اون نه تنها شروع به چاق شدن کردم و در این میان یک سری مشکلات خانوادگی هم برام پیش اومد که این موضوع هم باعث شد چاق تر و چاق تر بشم اما اما اما من از اول که این دوره تهیه کردم ایمان داشتم که تنها راه لاغر شدن این که فرمول های ذهنی تغییر داد
  دی ماه ۹۸ دوباره دوره با تعهد شروع کردم و به خودم گفتم هیچ عجله ای برای تموم کردن نیست و تا هر فایل کامل درک نکنم ول کن نیستم من بعضی از فایل ها رو ۱۴ ۱۵ بار گوش دادم و در حال حاضر فایل ۶۸هستم و تقریبا دو هفته ای میشه که همه بهم میگن لاغر شدی و لباسام هم گشاد شدن البته خودمو وزن نکردم که ببینم چقدر وزن کم کردم اما احساس بسیار خوبی دارم دوستان فقط ادامه بدین ، در هر شرایطی ادامه بدین

  +15
 16. سلام بر خداوند بخشنده و مهربانم🌹💐🌹
  سلام براستاد گرامی 💐💐
  من هم دوره تکرار هستم ،روزهای اول کمی سُست بودم وایمانم ضعیف بود ک آیا با این دوره میتونم ب نتیجه برسم ،من سختی های زیادی را ب خاطر چاقی متحمل شدم ،یک فرد افسرده ،و داغون،۲ سال پیش سکته قلبی کردم وبعد از اون ۴ ماه یک طرف بدنم فلج شده بود وبعد از مدتی با تلاش خودم وکار درمانی فیزیوتراپی کم کم بهتر شدم و تونستم راه بزن ولی بعد از اون دیگه خیلی نفس تنگی گرفتم و،وزن من بقدری زیاد شده بود ک ۴ قدم هم با زور راه میرفتم و مرتب از دستگاه اکسیژن استفاده میکردم و روزهای خیلی سختی رو پشت سر گذاشتم،هر روز مرگم را از خدا میخاستم ،خیلی درد ناک بود،یک روز توسط خاهرم با این دوره آشنا شدم و دوره را تهیه کردم و شروع کردم وادارد هزاران بار سپاس گذارم ک الان در این مسیر هستم و من را هدایت و حمایت میکنه ،با این ک هنوز اون تناسب اندامی ک مَدِ نظرم هست نرسیدم ولی بقدری تغییرات ذهنی و رفتاریم زیاد بوده ک تمام خانوادم و اطرافیانم بهم مرتب میگند چقدر عوض شدی،و مهم تر از همه خودم خیلی خیلی از خودم راضی هستم ،موانع ذهنی من زیاد بوده وهر از گاهی مانع پیش رفتم میشه ولی من قرص ومحکم ادامه میدم تا روزی ک نفس میکشم،
  دیروز ی دفعه ب خودم اومدم دیدم من اصلا tvنگاه نمیکنم ،وخیلی ذوق کردم من ک از وقتی چشمام باز میشد باید تمام برنامه ها رو میدیدم ولی الان اصلا برام مهم نیست ک چ برنامه ای داره،
  از روزی ک دوره را شروع کردم کم کم بدون اینکه متوجه بشم نفس تنگی من بهتر شد و اول دستگاه اکسیژن را کنار گذاشتم وبعد داروهام رو خیلی کم کردم و الان هم خیلی راحت کارهام رو خودم بدون کمک ب کسی انجام میدم پیاده روی میرم،منی ک برای یک لیوان آب ب کمک نیاز داشتم و بلند شدن و نشستن برایم خیلی سخت بود الان خداروشکر خیلی عالی هستم وهر روز خودم را تصور میکنم ک جزو شگفتی سازان شدم و دارم برای استاد از کجا بودن وب کجا رسیدم حرف میزنم ،واقعا این دوره برای من یک معجزه بود،خدایا شکرت ،
  استادعزیزم هر موقع ک یک مانعی در ذهنم میاد با شنیدن صدای شما کلی انرژی میگیرم،و دوباره از جا بلند میشم ،توی این ۴۱سال عمرم تاحالا خودم برای خودم چیزی نخاستم ولی این بار بدون کمک اطرافیانم برای خودم و سلامتی خودم دارم قدم بر میدارم اینقدر فایل گوش میدم و این دوره با گوشت وپوست وخونم یکی بشه و بهترین باشم واز خودم راضی باشم ، از شما بی نهایت ممنونم استاد عزیزم، 💐💐💐💐💐💐💐

  +30
  1. سلام دوست عزیزم واقعا خیلی خوشحالم که حالتون بهتره و آرزوی سلامت کامل و تناسب اندام همیشگی براتون دارم و مطمئنم که به آرزوی خودتون می رسید چون پشتکار خوبی دارید و مسمم هستید آرزوی بهترین ها رو براتون دارم

   +21
  2. آفرین به دوستان پرتوانم که خواستن که موفق باشن،سالم باشن،خوش اندام باشن ،چونکه اینها حق الهی ماست وباید داشته باشیمشون ،اگر اینو باور کنیم که ما به این جهان اومدیم که فقط سلامت وشاد وثروتمند باشیم ،ذهنمون مارو میبره تو مسیر خواسته هامون

   +18
  3. چه تغییرات فوق‌العاده‌ای داشتید. دل آدم با خوندن پیام شما که بر اینهمه مشکل با نیروی اشتیاق و علاقه پیروز شدید شاد میشه. براتون سلامتی و شادی و تناسبی ایده‌ال رو ارزومندم بانوی توانا

   +19
  4. دوست عزیز واقعا بهتون تبریک میگم
   افرین ب شما ک با اراده وپشت کار ادامه میدید
   ومطمعا باشید ب ارزوتون میرسید وب جمع شگفتی سازان اضافه می شوید
   موفق باشید

   +17
   1. سلام بر دوستان همراهم از اینکه نوشته من رو خوندید و ب من انرژی وامید دادین از تک تک شما سپاسگزارم،
    من هم برای همه ی شما آرزوی بهترین ها رو دارم، ممنونم 💐

    +15
 17. سلام. این فایل به اندازه ی یک دوره برای من آموزنده هستش. اولش که با دوره ی لاغری با ذهن آشنا شدم فکر میکردم یک روش جادویی برای لاغر شدن هستش و درکی از لاغری با ذهن که امروز دارم، نداشتم.
  هرروز که گذشت بیشتر برای من اثبات شد که منطقی ترین روش برای تغییر شرایط فعلی از هر نظر از چاقی به لاغری، از احساس بد به احساس خوب و تغییر زندگی، تناسب فکری هستش. من برای بار چهارم در حال تکرار دوره ی لاغری با ذهن هستم. و از خداوند میخوام که به زودی بتونم در دوره های پاکسازی و پیشرفته هم شرکت کنم و خیلی مشتاق یادگیری آموزش های این دوره ها هستم و برای شرکت کنندگان این دوره بهترین احساس و نتایج رو آرزو میکنم.
  دوره ی ورود به سرزمین لاغرها که الان در حال تکرارش هستم هم واقعا فوق العاده است و واقعا سپاسگزارم که دارمش و میتونم هر چه قدر دلم میخواد استفاده کنم، لذت ببرم و یاد بگیرم.
  من واقعا از حرف استاد که گفتن نتایج لاغری را محدود به لاغری بازوها یا ران ها نکنیم، لذت بردم. واقعا درسته. من این سری که در حال تکرار و لذت بردن هستم هدفم رو تغییر زندگی گذاشتم و طبق توصیه استاد، لاغری را فراموش کردم و با لذت ادامه میدم.
  من با این حرف هم موافقم که توجه به مسائل بیرونی باعث میشه بعضی وقتا احساس ناامیدی و ناامنی کنیم، توجه به مسائل خودمون خیلی مهم تره ولی طبق عادت گاهی برمیگردیم و توجه ما میره روی مسائل غیر از خودمون و باعث میشه از مسیر منحرف بشیم.
  باز هم تشکر میکنم به خاطر این فایل عااالی

  +28
 18. بسیار بسیار عالی استاد گرانقدر ما را با موانع وگفتگوهای ذهنی اشنا میکنید ..من عاشق لاغری با ذهن هستم من همش دنبال راهی بودم که مرا از درون کنترل کند و..درونم به من میگفت راهی هست که تو از مغز رفتارت کنترل بشه ..من اون روزها با خودم میگفتم چقد من ارادم در مقابل خوردن ضعیفه ونمیدونستم این دستور از مغزه ومن چاره ای ندارم وباید اطاعت کنم والا در حنگ قرار میگیرم .ومن هر روز ناامید تر از قبل میشدم ومیگفتم چرا من نمیتونم اصولی وزن کم کنم اخه این یعنی چی که یه نفر به من بگه صبح دو کف دست نون بخور ونهار ۸قاشق ومیوه ۳عددو…..تا با سایت شما اشنا شدم والان دارم فایلهارو کوش میدم بعضی روزها هن ناامید میشم ولی دباره در مسیر قرار میگیرم وامیدوار میشم وهمه به من گفتن که تغییر کردی ومن خوشحالمد

  +20
 19. سلام.وقتتون بخیر
  خیلی برام جالبه ….که شگردهای خانم منفی باف خیلی زیاده و هر چی در مسیر جلوتر میرم نوع شگردشو برام عوض می‌کنه….
  استاد من در تکرار هستم و این دوره رو خیلی بهتر از خود دوره انجام میدم و خییییییلی تغییرات ذهنی داشتم و واقعا به نظر خودم عالی بودم و تغییرات جسمی هم داشتم و با اینکه خودم رو وزن نکردم اما حدودا حدس میزنم ۵_۶کیلو کم شدم .
  اما از اونجایی که دقیقا من با گوش دادن به فایل ها و جدی پیگیری کردن دوره زندگی با طعم خدا فکر میکردم گمشده ام رو پیدا کردم و شدیدا میخواستم تغییرات و تناسب ذهن و روح رو هم همراه با جسم پیدا کنم (چون همون‌طور که می‌گفتید تناسب جسم بدون تناسب ذهن و روح دائمی و همیشگی نیست)
  درنتیجه خیلی با مانع های زیادی برخورد میکنم که چند روز درگیرم می کنه اما با فایل گوش دادن و تمرکز بر این موضوعات و تحلیل اون برای خودم اون مانع ررو پشت سر مذارم و این احساس بهم دست میده که یک پله بالاتر رفتم و قوی تر شدم
  اما چیزی که الان برای من سوال شده اینه که من در میثاق نامه ای که خودم تنظیم کردم و همراه با میثاق نامه ای که شما تنظیم کردین هر روز هردو رو جلو آینه میخونم و گفتم من لیاقت زندگی با بزرگواری و بلند نظری و صبر و درک بالا و خوش بینی و آرامش و رهایی و عزت نفس و فروتنی رو دارم و روی تک تک آنها سعی میکنم زوم کنم حالا به مرحله ای رسیدم که تناسب ذهنی و این تغییرات برام مهمتر از تناسب اندام شده و فکر میکنم که در ذهنم در رده دوم الویت قرار گرفته و فکر میکنم کار منفی باف هست و فکر میکنم که روند تغییراتم کند شده و کمی از اینکه هدفم تغییر کرده (به نظرم از لحاظ اندام )نگرانم …..
  به نظر شما اشتباه من کجاست و چیکار باید بکنم

  +19
  1. بله شما درست میگید.‌‌.‌‌…فکر میکنم باید همه چیز رو ساده تر بگیرم ….و انشا قطعا در این مسیر رهاتر و سهل گیرتر هم خواهم شد سپااااااس گزارم 🙏🙏🌺🌺

   +10
 20. سلام استاد عطارروشن و دوستان عزیز
  من بدنیا اومدم تپل بودم و وقتی بزرگتر شدم مورد توجه اطرافیانم بودم ،دیگه خودمم پذیرفته بودم که مدل وژنتیک من چاقیه ،ارثیه ،استخون بندیم درشته و با پذیرفتن این باورها در ذهنم ،رفتارها وعادت هایی در من شکل گرفت که مختص آدم‌های چاق بود،مثلا پرخور شدم و این مسئله تو بچگی برای من یک آپشن خوب حساب میشد ،بدلیل اینکه ۲تا خواهر های بزرگتر من لاغر وبد غذا بودن ومن برای جلب رضایت پدرم غذا زیاد میخوردم و تشویق هم میشدم،با بزرگتر شدنم پدرم متوجه شده بود که اوضاع مناسبی ندارم واز ۱۰سالگی شام خوردنو ممنوع کرد ،وعده صبحانه ونهار اجازه داشتم چندین بشقاب بخورم ولی از غروب به بعد نه ،،با انجام این مدل رژیم و ترس از گرسنه موندن ،وعده های نهارمو بیشتر میخوردم وهمیشه اضطراب شامو داشتم مخصوصا که بیشتر مهمونی ها هم شب بود وبه همه هم سپرده بود که من شام نخورم،یجورایی عقده شام خوردن داشتم ، عادت یواشکی خوردن هم به عادت های بدم اضافه شد وهمیشه استرس داشتم کسی نفهمه
  این جریانات ادامه داشت ومن نمیدونستم داره چه باورهای مخربی در من شکل میگیره ،بعد از اون باورهای بزرگتر وعمیق تری در من شکل گرفت وفوندانسیون بدنم بر پایه چاقی برنامه ریزی شد ،از ۱۸سالگی وارد ورزش و رژیم های متخصصین تغذیه شدم و ۳۰ کیلو یدفعه لاغر میشدم و بعد از رها کردن مجدد به ۹۵میرسیدم‌ واین جریانات ادامه داشت همراه با قرص ودارو و دم نوش و من خسته تر وبی اعتمادبنفس تر میشدم ،از خودم بدم میومد و دوست نداشتم حتی خودمو تو آینه نگاه کنم ، واقعا از خدا میخواستم کمکم کنه و بصورت کاملا شگفت انگیز به این سایت هدایت شدم ،از اونجاییکه کاملا مطمئن بودم به این روش هر ۳تا دوره خریدم و وارد دوره ها شدم تمریناتشو با اشتیاق انجام دادم ودر حال حاضر گام ۹ دوره پیشرفته هستم ،خدارو شکر تغییرات زیادی داشتم ،هم سایزی ،هم درونی
  نوشتن وخوندن سایت دوست دارم وبسیار کمک کننده است برای باورسازی ،با اشتیاق به فایلها گوش میدم و در زندگی اجراشون میکنم‌ ،میدونم‌ هیچ راهی برای لاغری ریشه ای وجود نداره ،من تمام عمرمو تو رژیم وورزش و درمان‌ بودم ،دیگه حاضر نیستم حتی به اون دوران فکر هم بکنم،بینهایت از این دوره راضی م‌ ومیخوام ادامه بدم تا این فرمول های جدید توی ذهنم دانلود بشه اونوقت لاغری خودبخود انجام میشه
  آخه هیچ سختی نداره و تمام مدت من دارم لذت میبرم ،آرامش دارم ،ترسام ریخته ،آزادی عمل دارم ،شادم ،مسیرم درسته
  منکه راضی و خوشحالم و در این مسیر خواهم موند

  از استاد عطار روشن هم سپاسگذارم که دلسوزانه برای ما فایل تهیه میکنید

  +20
 21. باسلام خدمت استاد بزرگوار و دوستان شاد ومتناسبم
  استاد این فایل بی نظیر بودو من با گوش دادنش انگار یه دور دیگه کامل دوره را مرور کرده باشم از بس توش نکته ها را دوباره برایمان توضیح دادید. اینکه دلایل چاقی زیادی را برای خودمون ردیف کرده بودیم و همیشه علت چاقی را بیرون از خودمون می دونستیم یااینکه مسئولیت چاقی ما با خودمونه و باید حتمابپذیریمش(طبق میثاق نامه ای که هر روز می خونیمش) اینکه نباید به نجواهای منفی باف وجودمون گوش بدیم و نباید عجله داشته باشیم و سعی کنیم خودمونو با دیگران مقایسه نکنیم که فلانی از اون روش به لاغری رسیده و منم باید اون راه را امتحان کنم چون یادمه یه جایی از دوره شما فرمودین که اگه به این روش باور قلبی دارید دیگه باید قبول کنید و طبق آموزش های این دوره پیش برید.
  “فرمان لاغری از مغز باید صادر بشه وبه معده هیچ ربطی نداره” این جمله منو حسابی به وجد میاره قبلا بعداز صرف غذا همیشه دلم میخواست یه تکه شکلات یا کیک و شیرینی بخورم و همیشه می گفتم اگه اینو نخورم انگار ته معده ام خالیه در حالی که تموم این فرمانا از مغزمن صادر می شد چون الان یه مقدار غذا که می خورم سیر میشم و تا رسیدن وعده دیگه اصلا احساس گرسنگی ندارم برای من حذف ریزه خواری ها رویایی بود ولی الان و با گذشت دوره و الان که در حال تکرارهستم خدا روشکر رفتارم خود به خودعوض شده
  استاد من بعداز زایمان افزایش وزن زیادی داشتم و حالم خیلی بد بود ودلم می خواست زودتر به وزن قبل از بارداری برسم اون موقع توی ماهواره یه نوع کمربند لاغری را خیلی تبلیغ می کردن یادمه قیمتشم بالا بود ولی من سال ۸۲ هزینه زیادی بابتش پرداخت کردم و فکر کردم حالا مثل همون مدل های تبلیغاتی که توی ماهواره هستن لاغر میشم اما بعداز خرید واستفاده عملاهیچ تاثیری برام نداشت شاید به خاطر این که خودم خیلی توی خوردن رعایت می کردم یه ۲کیلو لاغر شدم که اونم سریع برگشت.
  من برای دوره تکرار جزوه اول را برداشتم و این دفعه نکات رابرای خودم در دفتری جداگانه یادداشت می کنم و فکر می کنم الان با تمرکز خیلی بالاتری در حال تکراردوره هستم.

  +19
  1. سلام استاد من ۱۵ ماه که دوره رو ثبت نام کردم اوایل خیلی مشتاق بودم و تمرینات عالی انجام میدادم ولی کم کم دچار روزمرگی شدم و تفننی فایل گوش دادم دو سه باری دوره رو کامل انجام دادم ولی خودم از خودم راضی نبودم خوب من هیچ تغییری در جسمم ندیدم البته گاها تغییر میکردم ولی به مرور بر میگشت ولی اصلا نا امید نشدم حتی یک لحظه و سمت هیچ روش جدیدی هم نرفتم قبلا هر ماه یک رژیم جدید میگرفتم هنوز هم ایمان دارم تنها روش لاغری لاغری با ذهن استاد روشن اوایل فکر میکردم که خیلی خوب میفهمم استاد چی میگن ولی الان متوجه شدم خیلی باید با دقت بیشتری فایلها رو گوش کنم اینکه دوستان نتیجه دیدن ولی من نه حتما یک جای کار من اشتباست تقریبا دلیلش میدونم اونم اینکه برای گوش کردن فایلها وقت نمیزارم اما چرا با توجه به اینکه باور دارم این مسیر عالی نمیتونم فایلها رو مستمر و هر روز گوش کنم

   +24
   1. سلام دوست عزیز
    به نکته ای اشاره کردید که بسیار ریشه ای و مخفی است
    خیلی ها این جمله را می گویند:
    من باور دارم که این روش من را لاغر میکند
    من باور دارم که ثروتمند می شوم
    من باور دارم که با یه فرد ایده ال ازدواج میکنم
    من باور دارم در قرعه کشی شرکت می کنم و برنده میشوم
    من باور دارم که خداوند مرا حمایت میکند
    اما در واقعیت می بینیم که باورهای افراد نتیجه ای برای آنها در بر ندارد
    دلیل این اتفاق ناهماهنگی بین باور و عملکرد است
    ریشه عملکرد هر انسانی در باورهای اوست نه در حرف زدن های او
    به جمله خودت توجه کن:
    ” چرا با توجه به اینکه باور دارم این مسیر عالی نمیتونم فایلها رو مستمر و هر روز گوش کنم ”
    این جمله به دو بخش تفکیک میشود:
    ۱- چرا با توجه به اینکه باور دارم این مسیر عالی است: عقیده شما
    ۲- نمی توانم فایل ها رو مستمر و هر روز گوش کنم: عملکرد شما

    باور شما برابر با عقیده شما نیست
    باور شما برابر با عملکرد شما می باشد

    اگر هر روز فایل گوش نمیدی و عمل نمیکنی یعنی باور نداری که این کار و این مسیر شما به سمت متناسب شدن هدایت میکنه
    هیچوقت حرف به عمل تبدیل نمیشه بلکه فقط باوره که به عمل تبدیل میشه
    کار به عمل برآید نه به حرف
    من باور دارم فقط یک جمله است که اتفاقا خیلی زیباست
    ولی من گوش نمیکنم و عمل نمیکنم دقیقا نشون میده چه باوری داری نه اینکه چه جمله ای درباره باور خودت به کار می برید

    امیدوارم تفاوت بین باور کردن و حرف زدن را به خوبی متوجه بشید که این به شما کمک میکنه با اشتیاق و انگیزه متناسب شدن در این مسیر حرکت کنید

    +37
    1. سلام
     هر باوری که در ما قدرتمندتر باشه همون باور عملکرد ما رو به وجود میاره . اینکه فرمودید اگه هرروز فایل گوش نمیدی و عمل نمیکنی یعنی باور نداری که این مسیر شمارو به سمت متناسب شدن هدایت میکنه .

     به نظرم ایشون باور دارن که تنها و تنها این مسیر باعث لاغرشدنشونه اما اگه نتیجه نمیگیرند علتش نداشتن باور به این راه نیست علتش اینه که باورشون به چاقیشون قدرتمندتره .
     ببینید دور و بر ما پر از افرادی هستند که دائما داریم باهاشون صحبت میکنیم و همه باورهایی دارند که به چاقی قدرت میده به مواد غذایی قدرت میده به گناه قدرت میده به ناامیدی قدرت میده . به نظرم اولین راه اینه که ارتباط خودمون رو با این جور رسانه ها و آدما قطع کنیم .

     کنترل ورودی ذهن رو جدی بگیریم . چیزی که به درخت چاقی در وجودمون آب میده رو جدی بگیریم .

     ببینید علاقه داشتن خیلی مهمه . متاسفانه علاقه و انگیزه ی ما پخش و پلاست . تمرکزمون روی خیلی چیزاست . شاخه شاخه شده است . برای همین قدرت عملمون پایین میاد . مثل آبی که اگه از یه مسیر رد بشه بسیار پرقدرته ولی اگر هزار شاخه بشه مشخصه که زورش کم میشه و زوری نداره که به عمل برسه .
     ایشون باور داره که این راه تنها مسیره . اما ورودیهاش کنترل نشده است . دغدغه های دیگه ای در ذهن دارند که بیشتر حواسشون به اونهاست . عاشق مسیر هستند اما هنوز علاقه شون به راههای دیگه هم هست .
     اگه میبینید الان شما اینقدر موفقید به خاطر تمرکز و انرژی و انگیزه و عشقتونه که تنها و تنها روی همین مسیر گذاشتید و به نوعی مسیرهای دیگه رو به این راه هدایت کردید و نزاشتید حواستون به چند چیز متفرق بشه .
     این دوستمون باور چاقیش به اندازه ی یک درخت تنومند پرقدرته و باور لاغریش به اندازه ی یک نهال .

     اب درخت چاقی رو باید قطع کنه تا ورودیهارو کنترل نکنه درخت لاغری جون نمیگیره . باورش قوی نمیشه که به عملکرد تبدیل بشه .

     عادت های قبلی زورشون زیاده اب انرژی آدم رو به سمت عادات قبلی میبرن . تغییر عادت اولش خیلی سخته ولی وقتی عشق همراهش بشه کم کم وابستگی به چاقی از بین میره .

     یه مشکل دیگه ای هم که هست اینه که ما احساس مالکیت نسبت به چاقی داریم ولی احساس مالکیت نسبت به لاغری نداریم .

     احساس مالکیت وابستگی میاره .

     عادات ما ریشه اش در احساس مالکیت هست .

     وقتی ما یه چیزی رو مال خودمون میدونیم اون در ما قدرت میگیره . ما باید عمیقا به این باور برسیم که چاقی برای بدن ما نیست . ما نسبت به چاقی هیچ مالکیتی نداریم . لاغری هست که برای بدن ماست . .

     احساس مالکیت نسبت به چیزی داشتن نمیزاره ذهن ما اون رو رها کنه و ما مدام در عذابیم .
     دل نکندن از چاقی و عوامل و موانع چاق کننده و عادات چاق کننده .
     ما هنوز از چاقی لذت میبریم . چاقی رو راحتتر میدونیم . بهش وابستگی داریم و ازش رنج می کشیم .

     همنشینی با افراد چاق به این وابستگی قدرت میده . ما باید از درون خودمون از ادمای چاق هم دل بکنیم و باهاشون تا جایی که ممکنه قطع رابطه کنیم چون فرکانس فکرشون روی فکر ما اثر میزاره . باید تا جایی که میتونیم با آدمهای لاغر در ارتباط باشیم . البته ادمای لاعری که فکرشون لاغره .
     ادمای لاغری که از لاغریشون لذت میبرن حالشون خوبه .
     همنشینی خیلی مهمه . چون ضمیر ما ناخوداگاه از هم نشینامون تاثیر مثبت و منفی میگیره .

     این دوستمون حتی اگه فایلها رو هم گوش نمیده باید هم نشینیش رو با اینجا زیادتر کنه و صحبتهای شما و دوستان موفق رو فقط بخونه . نه اصلا برای لاغر شدن فقط برای تغییر کانون توجهش . برای آب دادن به باورهای صحیحش . برای اینکه آب درخت چاقی رو قطع کنه .

     فقط بخونه نگاه کنه . خودشو مجبور نکنه . فایلها رو به ترتیب هم گوش نده اشکالی نداره . درسته نظم و ترتیب خوبه ولی شاید هنوز به انضباط فکری نرسیده نخواد که یهو همه چیز رو با هم درست کنه . کم کم شروع کنه . قدم به قدم آهسته اهسته .
     باور لاغریش کم کم جون میگیره . آبش زیاد میشه و قدرت عمل پیدا میکنه . هم نشینیش رو هم با هرچه غیر این مسیره کمرنگ تر کنه . البته صفر که نمیشه ولی خودشون باید انتخاب کنند . چیزهایی رو که علاقشون به این مسیر رو کمرنگ میکنه انتخاب نکنند . چیزهایی رو انتخاب کنند که علاقه و تمرکزشون رو روی این مسیر بیشتر میکنه .

     خیلی صحبت کردم اما جمع بندی مطالبم اینو میگه که همنشینی با هرچه غیر از این راه هست رو تا جاییه که در توانش هست کمرنگ کنه تا آب درخت چاقی قطع بشه و تا جایی که میتونه با بچه های موفق و یا شما تبادل اطلاعات کنه تا توجه و علاقه اش بیاد سمت این مسیر تا نهال لاغریش قدرت بگیره . بعد این آب به عملکرد میرسه و عملکرد هم قوی میشه .

     +24
     1. کنترل ورودیهای ذهن

      ما در این انبار، گندم می‌کنیم

      گندمِ جمع‌آمده، گم می‌کنیم

      می‌نیاندیشیم آخر ما به هوش

      که‌این خلل در گندم است از مکرِ موش

      موش تا انبار ما حفره‌ زده‌ است

      وز فَن‌اش، انبار ما ویران شده است

      اول ای جان دفع شرِ موش کن

      وانگهان در جمع گندم، جوش کن

      +23
     2. فاطمه سادات عزیزم چه قدر نظر شما برای من مؤثر و جالب بود. ممنونم از شما 🌸 🌸. تغییر کانون توجه واقعا نکته ی مهمی هستش. من نمیتونم هم به خودم برسم هم به کار و مشکلات بقیه. مثلا دیشب قرار گرفتن در بحثی که اصلا به من مربوط نبود باعث شد تا مدتی بهش فکر کنم و نتونم فایل ها رو گوش بدم و امروز با نوشته ی شما من متوجه اشتباه خودم شدم و یادگرفتم که همونطور که من یک قلب دارم میتونم برای یک نفر که خودم هستم کارو به نحو عالی انجام بدم و به قول شما یک آب وقتی تنها جاری میشه قدرت داره ولی وقتی شاخه شاخه بشه نمیتونه عملکرد اون آب قوی رو داشته باشه.

      +16
     3. خیلی عالی توضیح دادید سادات خانم ممنونم🌹

      +12
     4. سلام فاطمه سادات عزیز
      خیلی بی نظیر توضیح دادید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻لذت بردم و خیلی اموزندن بود، من درست در حال پیشرفت بودم حالم خیلی خوب بود و انضباط فکری رو داشتم تجربه میکردم برایم مهمانی امد انقدر از مشکلات گذشته گفت و منهم تشنه حرف زدن تمام گذشته که گذشته و میدانستم برایم بجز دردسر و عقب افتادن از لذت زندگی الانم نتیجهای نداره به خانم منفی باف غرغرو گوش کردن و حرف زدم انقدر حرف زدم که دو هفته بیشتر حالم بد شد من ایمان دارم که این راه تنها راه و لی بیشتر به خانم منفی باف گوش میدم و درست گفتید احساس مالکیت دارم برای چاقی انگاری هنوز نمیخوام این درد رو از خودم دور کنم مرسی عزیزم با جمله مالکیت داشتن الان ریشه مشکلاتم رو فهمیدم لاغری حق من است و چاقی جسم زیبای من رو به تاراج برده باید نهال زیبای لاغریم را از زیر سایه چاقی بیرون بکشم و از زندگی لذت ببرم باید لباس موردعلاقهام را بپوشم و جشن پیروزی را بگیرم

      +7
     5. متشکرم سادات خانوم بسیار مو شکافانه وزیبا جواب دادید لذت بردم از این تفسیر 🙏❤🌹

      +5
    2. سلام خدمت استادعزیزودوستان همراه
     مسئله ای که برای دوست عزیزمون پیش اومده برای من هم اتفاق افتاده ولی من ۸ماهه که دوره راتهیه کردم وتاثیرات خیلی خوبی دررفتارواخلاق ودیدگاهم داشته فقط درجسمم تغییرزیادی بوجودنیمده وقتی دیدم دوستان اینقدرعالی تغییرکردندمتعجب شدم وباخودم گفتم حتمایه جای کارم اشکال داره که استادعزیزجواب سوالم رادادندوتصمیم گرفتم ازشنبه بصورت خیلی جدی دوره تکرارراشروع کنم وتایم خاصی رابرای انجام تمرینات درنظربگیرم واینباربادقت ووقت بیشترفایلهارابصورت تصویری استفاده کنم تابه نتیجه دلخواهم برسم پس بازهم برمیگرده به باورهاوهمه چیزبه باوربستگی داره ممنون ازفایل عالی وپرمحتواتون هیچکس بجزخودمن نمیتونه کاری برای من انجام بده پس خودم بایدتلاش کنم تابه هدفم برسم

     +19
    3. سلام. این سؤال من هم بود و شما خیلی عالی جواب دادین استاد با خوندن جواب شما چند تا مثال هم به ذهن من اومد که اینجا مینویسم.
     به نظرم باور درست اونیکه ۱٫نتیجه اش در زندگی مشخص باشه مثلامن باور دارم روزی دست خداست و به من میرسه هم نباید انتظار از بنده داشته باشم و هم باید طبق این باور روزی من بی حساب برسه و در کلام من هویدا باشه که هراتفاقی بیوفته روزی من به من میرسه. و ۲٫اون باور باید محرک و انگیزاننده باشه برای حرکت کردن من اگر باور دارم با کلاس زبان رفتن میتونم یه زبان دیگر یاد بگیرم ولی نرم و ثبت نام کنم محاله من زبان جدید یاد بگیرم چون اقدام نکردم که همسو با باورم باشه . یعنی مسیر از مبدا باور شروع بشه و به مقصدِ هدف برسه.
     وقتی من باور میکنم و اقدام میکنم عامل رسیدن من به نتیجه باورم استمرار من هستش. و حفظ اون حال خوب روز اول شروعم.
     طبق تجربه خودم میگم باور تنها هیچ نتیجه ای نخواهد داشت. اما نمیدونم که عمل بدون باور آیا نتیجه میده یا نه چون همچین تجربه ای نداشتم. ولی احساس میکنم که عمل کردن بدون باور نتیجه داره چون بالخره یک کاری در جهان مادی داره انجام میشه و حتما نتیجه داره اما با باور به اون کار حتما عمل کردن آسان تر و شیرین تر میشود. در فایلی استاد گفتن باور یعنی انتظار ما. یک چیز دیگر که وجود دارد ایمان و اعتماد کردن است. ایمان یعنی نمیدونم چجوری ولی میدونم که میشه و اتفاق میوفته و اعتماد کردن یعنی تنها از این مسیر باید خواسته ی من اتفاق بیوفته. و باور یعنی که من بلند بشم و راه بیفتم تا نتایج آشکار بشه. من قول میدم اگر کسی فقط فایلها رو گوش کنه تا آخر دنیا هم گوش کنه هیچ نتیجه ای نمیگیره. ولی بازم قول میدم که اگر کسی باور کنه یعنی بلند بشه و واقعا اقدام کنه و عمل کنه به هرچیزی که گفته شده بدون قضاوت (نمیدونم چرا گفته شده این فایل تکرار بشه ولی چون اعتماد کردم و ایمان دارم انجامش میدم. و باور و انتظار من، این هستش که نتیجه میده.) حتما حتما حتما نتیجه میگیره. و جالبه که نتیجه علاوه بر لاغری خیلی چیزهای خوب دیگر هم هستش.
     مثال ها :
     من باور دارم که قدرت مطلق خداست ولی انتظارم از مردمِ که کمکی به من بکنند.
     من باور دارم که روزی رسان خداست ولی میگم شرایط اقتصادی نمیذاره که من ثروتمند بشم.
     من باور دارم که هیچ برگی بی اذن خدا نمیوفته ولی اتفاقات و کارهارو به شانس یا بی شانسی نسبت میدم.
     من باور دارم که موفقیت دیگران تاثیری در شکست یا موفقیت من نداره ولی چرا از موفقیت بقیه ناراحت میشم و میگم خدا برای اون خواست، برای من نمیخواد . (البته من اینجوری نیستم ولی چون در اطرافیان دیدم به عنوان مثال نوشتم.)
     من باور دارم که خدا منبع خیره و جز خوبی به بنده هاش نمیده و در قرآن گفته من به بندگانم ظلم نمیکنم پس چرا رویداد های بد رو به خدا نسبت میدم و میگم خیره در حالی که مقصرشون خود من هستم.

     +19
    4. ممنون استاد عالی بود واقعا کلمات از بیان احساسم نسبت به پاسخگویی شما ناتوانند فقط میتونم بگم بارها و بارها پاسختون خوندم شما درست فرمودید عملکرد من نشانه باور من از دوستان هم متشکرم دوباره شروع میکنم اینبار با یک باور واقعی

     +10
    5. سلام استاد گرامی بازم عالی و بی نظیر
     من هم احساس میکردم باور دارم که این راه تنها راه نجات و پرواز در سرزمین رویاهاست ولی به اندازه باورم تلاش کردم هرچند من دوماه در دوره هستم با این جواب شما باید اندازه باورهایم را گسترش بدم و برای بزرگتر شدن باورم بکوشم ادر این مطلب من فهمیدم که خانم منفی باف خیلی روی من تاثیر داره و من باوجود دونستن این مطلب خودم رو به خنگی میزنم که مثلا خیلی قوی هستم این ٢ روز که شارژ نت ما تموم شده بود ولی من حالم خوب بود الان فهمیدم خانم منفی باف غرغرو داشت از کم کاری من لذت میبرد از اینکه یکی از وردیهای زیبایم از کار افتاده بود
     غرغر زدن 🚫 ممنوع باید پر کار باشم و بدونم دارم خودم رو گول میزنم من باورم قوی نیست دارم ادای ازمهای موفق رو در میارم دارم با دیدن عکسها هنوز حسرت میخورم و دارم باز باورهایم را کوچکتر میکنم من ندای شیطانی وجودم را هنوز کنترل نکردم و هنوز دارم با نداهای منفی خوش میگذرونم که این خوش گذروندن فقط به نفع خانم منفی باف و شیطان درونم است
     خداوندا سپاسگذارم که با تمام عیبهای که برای حرکت دارم و ناامیدهای که من را از راه باز میدار تو همچنان من را دوست داری و هر روز گرهای ار مشکلاتم را برایم باز میکنی
     خداوندا من از زندگی ام راضی هستم و از بودن در این مسیر خیلی راضی هستم و خوشحالم که من را هر روز یک قدم به جلوتر می رانی و هرگز از این بنده نا امیدت نا امید نمیشوی
     خداوندا سپاسگذارم بخاطر این مکان زیبا. و این استاد مهربان و این دوستان پر از انرژی

     +5
   2. سلام خدمت استاد عزیز و دوستان خوبم
    با اجازه استاد عزیز من هم تجربه ای که در این زمینه داشتم و نظرم رو میگم امیدوارم بهتون کمک کنه .
    من یکبار دوره رو شروع کردم و حدود سه چهار ماه خیلی پرانگیزه ادامه دادم ولی بعد از حدود چهار ماهی شد یه روز گوش دادن دوروز ندادن و بعد از دوهفته کلا دوره رو رها کردم وبعد از اون دو یه ماه گذشت یه روز خیلی با خودم فکر کردم و گفتم تو قبلا میگفتی رژیم داره سخته ،ورزش داره محدودیت داره ولی این دوره هیچ محدودیتی برات نداشت یعنی تو عرضه انجام این کار رو هم نداشتی روزی یکساعت فایل گوش دادن بود اونهم هر ساعت از شبانه روز که دلت میخواست و خلاصه با این حرفها به خودم بهم برخورد و دوباره شروع کردم اما اینبار خیلی متفاوت تر ،من هر روزبه هر ترتیبی که بود حتی تا ساعت یک و دو بعد از نصفه شب هم که شده بود تمرینهام رو انجام دادم .و خدارو شکر به نتایج خیلی خیلی عالی هم رسیدم .اما دلایلی که بعدا متوجه شدم که به خاطر اونها سست شدم این بود که اولا من در باورم توی فایلهای استاد دنبال یه فرمول میگشتم ،اینکه یه جایی بگه چیکار کن ،چیکار نکن ،و من چون همچین نکته ای رو نمیفهمیدم فکر میکردم همه اونهایی که نتیجه گرفتن اون موضوع رو درک کردند ولی من نه ،به خاطر همین به هر کدوم از بچه ها که عکسشون رو توی تالار میگذاشتن پیام میدادم تا ببینم چه کار خاصی انجام دادن ،چطوری فایل گوش میدادن و همه فقط میگفتن به فایلها گوش کن همین ،و من راستش از دستشون ناراحت میشدم که چرا زورشون میاد به بقیه هم بگن تا اینکه یکبار یه دوستی وقتی بهش پیام دادم گفت دیگه خسته شدم از بس صبح تا حالا به پیامها جواب دادم و من خیلی خیلی از دستش دلگیر و ناراحت شدم درصورتیکه ایشون بزرگترین لطف رو به من کردند از اون روز به خودم گفتم دیگه به هیچ کس پیام نمیدم که بخواد کلاس برام بزاره فایلها رو گوش میدم و طبق تمرینهایی که گفته پیش میرم بالاخره متوجه میشم که استاد چی میگه و این همون نکته طلایی من بود که فقط ادامه دادم و همینطور که پیش رفتم و فایلها رو تکرار کردم یه نکته هایی رو از فایلها درک کردم که قبلا شاید اصلا نشنیده بودم .و دقیقا همونطور که بقیه دوستان گفتند خود به خود بدون اینکه کارخاصی انجام بدم رفتارم کم کم عوض شد ،افکارم عوض شد و لاغر شدم .
    و دومین ایرادی که کار من داشت و باعث شد اون روز دوره رو رها کنم این بود که خودم رو و توانایی خودم رو باور نداشتم ،باور نداشتم که میتونم این کار رو با موفقیت انجام بدم و برای این باورم هم سعی کردم به خودم بقبولانم که توانائیهای زیادی دارم و حدااقلش اینه که من اون زمانی که دارم فایل گوش میدم اعصابم راحته و حس خوبی دارم پس ادامه میدم و سومین ایرادم همون عجله کردنی بود که بارها استاد توی همه فایلها گفتن عجله نداشته باشید ولی من برای تغییر جسمم عجله داشتم ولی برای بار دوم سعی کردم عجله نکنم و هر جا که عجله میکردم و یا اشتباه میکردم و حالم بد میشد هم استاد بهم کمک میکردند و هم فایلهای رایگان ده جلسه ای که اون اول گوش داده بودم خیلی برام انرژی بخش بود هرجا کم می اوردم شروع میکردم چند روز اون فایلها رو گوش میکردم و حال خودم رو با اون فایلها خوب میکردم .
    و من اینو بهتون قول میدم فقط هر روز فابلهاتون رو گوش بدین و تمرینات رو انجام بدین دیگه هر جوری باشه میتوننین خودتون رو برای این کار متقاعد کنیین و فقط طبق گفته استاد ادامه بده و استمدار داشته باش بعد خیلی عالی به نتیجه میرسی من هم دیر به نتیجه رسیدم ،ولی رسیدم ،هنوز تا پایان و رسیدن به هدف راه دارم اما خوشحالم که این مسیر رو برای زندگی خودم انتخاب کردم و همه جوره دارم زندگی خودم رو متحول میکنم .
    برات ارزوی موفقیت میکنم .و به زودی عکس شگفتی ساز شدن شمارو هم له یاری خدا در البوم خواهیم دید.
    موفق باشید

    +26
    1. پاسختون عالی بود واقعا من هم همیشه فکر میکردم فرمولی وجود. اره که از من پنهان مونده بله دوست عزیزم رمز موفقیت استمرار در گوش کردن فایلهاست

     +12
     1. چه جمع عالی ای داریم اینجا 😍😍 وقتی کامنت ها رو میخونم و لذت میبرم که کلی دوست خوب مجازی دارم که همه یک روزی به نتیجه عالی میرسیم، خداروشکر میکنم و واقعا لذت میبرم از پاسخ های فوق‌العاده تون.

      +11