ورود / ثبت نام
0

قدرت لاغر شدن را دارید

قدرت لاغر شدن
اندازه متن

ایجاد قدرت لاغر شدن در خود مهمترین موضوعی است که منجر به لاغر شدن می شود.

من تا سن 35 سالگی چاق بودم و آخرین عدد وزنی که در خاطرم است 135 کیلوگرم بود.

بارها برای لاغر شدن از طریق روش های مختلف اقدام کرده بودم. هربار مقداری از وزن و سایز من کم می شود اما سریع تر از آنچه تصور می کردم دوباره به وضعیت قبلی بر می گشنم.

در استفاده از برخی روش ها اصلا نتیجه نمی گرفتن و هیچ تغییری در سایز و وزن من ایجاد نمی شد و هربار تصور می کردم من قدرت لاغر شدن را ندارم.

در واقع من چاقی و چاق تر شدن را باور کرده بودم به همین دلیل هربار که مقداری از سایز یا وزن من کم می شد بیشتر از آنکه خوشحال باشم نگران دوباره چاق شدن بودم و این اثبات می کرد که انتظار من از خودم چاقی بود.

به لطف خدا در سال 1393 با موضوع قدرت ذهن و تغییر زندگی آشنا شدم و تصمیم گرفتم برای تغییر زندگی از قانون جذب و مطالب مربوط به روانشناسی موفقیت استفاده کنم.

پس از چند ماه مطالعه و انجام تمرینات مختلف این ایده در ذهن من ایجاد شد که از آگاهی مربوط به قانون جذب و قدرت ذهن برای لاغر شدن استفاده کنم.

نکته حائز اهمیت در این تصمیم این بود که من قبل از اینکه بخواهم از قانون جذب برای لاغر شدن استفاده کنم باور کرده بودم که با استفاده از این آگاهی ها می توانم زندگی خودم را تغییر دهم.

در سال هایی که من از روش های مختلف برای لاغر شدن استفاده می کردم عقیده من این بود که من نمی توانم لاغر شوم و چاقی من ارثی است، بنابراین به دنبال روش هایی بودم که بلکه از طریق آنها بتوانم لاغر شوم.

نتیجه نهایی در آن سالها چاقی بیشتر بود چون من عقیده داشتم سرنوشت من چاقی است.

ناگفته نماند که در آن سالها در تمام جنبه های زندگی عقیده داشتم که سرنوشت من از قبل تعیین شده است.

در جنبه مالی عقیده داشتم خداوند برای هر انسانی مقدار مشخصی از رزق و روزی را قرار داده است.

در جنبه موفقیت فردی عقیده داشتم خداوند برای هر انسانی مقدار مشخصی از استعداد و توانایی را قرار داده است و خلاصه در هر موضوع از زندگی خداوند را مسئول تعیین مقدار مجاز شرایط زندگی می دانستم و بنابراین هرچه تلاش می کردم تا شرایط زندگی را تغییر دهم در نتیجه نهایی تغییری حاصل نمی شد.

زمانی که با موضوع جذب آشنا شدم احساس کردم نور امیدی بر قلب من تابیده شد و انگیزه زیادی برای تغییر زندگی پیدا کرده بودم.

مانند فردی که پس از سال ها تلاش و کوشش برای یافتن گمشده اش آن را پیدا کرده باشد.

انقدر شور و اشتیاق داشتم که طی چند روز تغییر زیادی در سبک زندگی خودم ایجاد کردم.

به عنوان مثال من که عادت به مطالعه نداشتم و از خواندن هرنوع کتابی متنفر بودم چنان به مطالعه کتابهای موفقیت علاقمند شدم که روزانه چندین ساعت مشغول مطالعه و خلاصه نویسی مطالب مهم بودم.

این تغییر رفتار به این دلیل در من ایجاد شد که من “باور قلبی” پیدا کرده بودم که می توانم زندگی خودم را تغییر بدم.

چند ماه پس از قرار گرفتن در مسیر تغییر زندگی به این ایده رسیدم که از آگاهی هایی که در کتاب های مختلف می خواندم برای تغییر فرمول های ذهنی برای لاغر شدن استفاده کنم.

دلیل اینکه از روزی که شروع به تمرین برای لاغری از طریق ذهن کردم تا به امروز همچنان در این مسیر حرکت می کنم این بود که من باور کرده بودم که قدرت لاغر شدن را دارم و می توانم لاغر شوم.

باوری که در 35 سال قبل در استفاده از روش های مختلف برای لاغر شدن در من وجود نداشت.

باور کردن لاغر شدن پس از اینکه من باور کرده بودم که می توانم زندگی خودم را تغییر دهم و بساعات زیادی از شبانه روز را مشغول مطالعه و دنبال کردن مطالب موفقیت بودم در من ایجاد شد.

حدود 15 ماه بعد از روزی که استفاده از تمرینات ذهنی برای لاغر شدن را آغاز کردم نتایج لاغر شدن در من نمایان شد و شور و اشتیاق من برای ادامه دادن صدچندان شد.

هرچه بیشتر ادامه می دادم تغییرات من واضح تر می شد تا جایی که همه اطرافیان من از تغییرات من شگفت زده شده بودند.

مخصوصا اینکه در دفعات قبل که به هر زور و زحمتی مقداری لاغر می شدم خیلی ها به من می گفتند که لاغر شدی زشت شدی، لاغر شدی چقدر صورتت پیر نشون میده، رنگت زرد شده و …

اما همان افراد پس از مشاهده تغییرات من از اینکه جوان تر به نظر می رسیدم تعجب می کردند و بیشتر مشتاق بودند بدانند از چه روشی برای لاغر شدن استفاده کرده ام.

تغییرات من واضح تر شد و شور و اشتیاق افرادی که مرا می دیدند برای به کارگیری این روش بیشتر شد و به لطف خدا به مسیر آموزش لاغری با ذهن هدایت شدم.

از نیمه های سال 95 آموزش لاغری با ذهن را بر اساس تمرینات و روشی که خودم استفاده کرده بودم را شروع کردم و رفته رفته تعداد افرادی که مشتاق یادگیری لاغری با ذهن بودند بیشتر می شد و دوره آموزشی به شکل بهتر و کاملتری ارائه می شد تا به امروز که پس از بروزرسانی های مکرر تحت عنوان دوره ورود به سرزمین لاغرها جهت یادگیری علاقمندان به لاغری با ذهن اراده می شود.

ارتباط با شرکت کنندگان این فرصت را برای من مهیا کرد که با طرز فکر و نگرش افراد بسیار زیادی درباره چاقی و لاغر نشدن آشنا شوم و از طریق تحلیل اطلاعات و صحبت با شرکت کنندگان دلایل متعددی که سبب می شود افراد در مسیر لاغری با ذهن به نتیجه دلخواه نرسند را پیدا کنم و از طریق فایل های آموزشی مختلف درباره رفع آن موانع ذهنی برای لاغر شدن توضیح داده شده است.

اما یکی از مهمترین نکاتی که مانع لاغری افراد می شود و هیچ فردی درباره آن صحبت نکرد و من به دلیل استمرار در یادگیری اصول ذهنی به آن رسیدم این بود که افرادی که به مسیر لاغری با ذهن هدایت می شوند باور لاغر شدن را در خود ندارند.

آنها باور دارند که چاق هستند و برای چاق بودن خود دلایل مختلفی دارند اما برای لاغر شدن دلیل و مدرک محکمی ندارند.

اتفاقا نه تنها مدرکی برای توانایی لاغر شدن ندارند بلکه به دلیل شکست های مکرر در استفاده از روش های قبلی دلایل زیادی برای اثبات ناتوانی لاغر شدن در ذهن خود دارند.

این افراد با این طرز فکر زمانی که به سایت تناسب فکری می رسند تصور می کنند که گمشده خود را یافته اند و این بار قرار است از طریق روشی جدید که تا حالا درباره آن نشنیده اند و اتفاقا چقدر افراد زیادی توانسته اند با استفاده از آن لاغر شوند آنها هم لاغر خواهند شد.

حرکت خود را شروع کرده و مشغول استفاده از فایل های آموزشی می شوند اما پس از چند روز یا هفته به این دلیل که تغییرات خاصی در جسم خود نمی بینند از ادامه مسیر دلسرد شده و آن را رها می کنند.

با توجه به استفاده هزاران نفر از آموزش های لاغری با ذهن و مطالعه نوشته ها و شنیدن صحبت های آنان به این نتیجه قطعی رسیدم که تنها دلیل نتیجه نگرفتن برخی از افراد این است که آنها باور ندارند می توانند لاغر شوند.

در واقع آنها باور می کنند که لاغری با ذهن روشی صحیح برای لاغر شدن است اما باور ندارند که می توانند لاغر شوند.

خوب دقت کنید درباره تقابل دو باور صحبت می کنم.

1- باور صحیح بودن مسیر لاغری با ذهن.

2- باور من قدرت لاغر شدن را ندارم.

باور اول به واسطه دیدن نتایج شرکت کننده های قبلی و هیاهوی شادی و رضایت استفاده کنندگان از روش لاغری با ذهن در آنها ایجاد می شود.

باور دوم به دلیل بارها شکست خودن در استفاده از روش های لاغری قبلی در آنها ایجاد شده است.

از آنجا که قدمت باور قدرت لاغر شدن را ندارم بسیار بیشتر است به راحتی بر باور اول غلبه کرده و مانع کسب نتیجه توسط این افراد می شود.

بنابراین برای لاغر شدن قبل از استفاده از روش لاغری با ذهن باید این باور را در خود ایجاد کنید که “من می توانم لاغر شوم” “من قدرت لاغر شدن را دارم” سپس تصمیم بگیرید از روش لاغری با ذهن برای رسیدن به هدف خود اقدام کنید.

تا زمانی که شما رسیدن به هدف را غیرممکن بدانید اهمیتی ندارد از چه روشی و برای چه مدت برای رسیدن به هدف استفاده می کنید در نهایت شما موفق نخواهید شد.

اما اگر قبل از شروع حرکت باور کنید که “من می توانم لاغر شوم” و سپی خوشحال باشید که مسیر صحیح برای رسیدن به هدف را پیدا کرده اید در این صورت نتیجه بسیار متفاوت خواهد بود و شما موفق به لاغر شدن می شوید.

به عبارت دیگر باید قدرت لاغر شدن را به خود بدهید نه به روشی که برای لاغر شدن از آن استفاده می کنید.

شاید از نظر کسب و کار حرفه ای کار دستی نباشد که من اعلام کنم روش لاغری با ذهن قدرتی برای لاغر کردن شما ندارد و این شما هستید که قدرت لازم برای لاغر شدن را دارید.

اما هدف من فقط کسب و کار نیست بلکه کمک به افرادی است که سال هاست مانند من از چاقی رنج می کشند و رویای لاغر شدن دارند.

از آنجایی که می دانم نداشتن این باور که من می توانم لاغر شوم تا چه میزان مانع لاغری افراد می شود بنابراین بدون توجه به رعایت کسب و کار موفق این را اعلام می کنم که تا زمانی که خودتان باور نکنید که می توانید لاغر شوید نه تنها روش لاغری با ذهن بلکه هیچ روش دیگری نمی تواند به شما کمک کند که لاغر شوید.

قدم اول ایجاد باور “من می توانم لاغر شوم” است و قدم دوم انتخاب مسیر صحیح برای حرکت به سمت هدف.

مسیر لاغری با ذهن قطعا مسیر صحیح برای لاغر شدن است چرا که من و بسیاری از اعضای سرزمین لاغرها از این مسیر به رویای لاغری خود رسیده ایم.

پس برای رهایی از چاقی و خلق رویای لاغری ابتدا لازم است باور “من می توانم لاغر شوم” را در خود ایجاد کنید.

سپس با شور و اشتیاق از مطالب آموزشی سایت تناسب فکری استفاده کنید تا قدم به قدم به سمت هدف خود حرکت کنید.

فردی که باور می کند می تواند لاغر شود و سپس قدم در مسیر لاغری با ذهن می گذارد همواره با شوق و اشتیاق در این مسیر به حرکت خود ادامه می دهد.

روزها و هفته ها را برای لاغر شدن محاسبه نمی کند.

هر روز خود را وزن نمی کند. لباس های که برایش تنگ شده اند را هر روز به تن نمی کند تا متوجه شود که لاغر شده است یا نه.

با حرف دیگران از ادامه مسیر خود دلسرد نمی شود.

به هر دلیلی در مسیر لاغری با ذهن لیز بخورد مجددا بلند شده و به حرکت خود ادامه می دهد.

اما فردی که باور ندارد می تواند لاغر شود و تصور می کند روش لاغری با ذهن او را لاغر خواهد کرد روز ها را محاسبه می کند تا مطئن شود که لاغری با ذهن برای لاغر شدن موثر است.

هر روز خود را وزن می کند تا مطمئن شود که این روش برای او جواب داده است.

با شنیدن حرف های دیگران و پیشنهاد روش های لاغری دیگر وسوسه می شود که از روش های دیگر در کنار لاغری با ذهن استفاده کند تا سریع تر لاغر شود.

هر روز سایز خود را اندازه می گیرد تا از مطمئن شود در حال لاغر شدن است.

به محض اینکه مقداری کاهش وزن یا سایز پیدا کرد با شور و شوق به دیگران اعلام میکند که من دارم لاغر می شم.

اگر چند روز بگذرد و روند لاغری او شروع نشود یا کند شود به راحتی لیز خورده و توان بلند شدن و ادامه دادن را ندارد.

عملکرد شما در مسیر لاغری با ذهن مشخص کننده چه باوری درباره خود و روش لاغری با ذهن دارید.

آیا باور دارد می توانید لاغر شوید یا باور دارید روش لاغری با ذهن می تواند شما را لاغر کند..

نتیجه این دو طرز نگرش از زمین تا آسمان است.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=29802
برچسب ها:
35 نظر در مورد قدرت لاغر شدن را دارید

دیدگاهتان را بنویسید

   1400/07/27 00:44
   مدت عضویت: 770 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 886 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان خوبم 

   تا اینجا که اول فایل هست باید بگم در گذشته منم همه کاری میکردم که جاقتر نشم یعنی اطمینان داشتم که من به هزاران دلیل که دارم چاق میشم بنا براین همیشه میخواستم به زور و فشار و محدودیت و سختی جلوی اون رو بگیریم و انصافا خوبم عمل میکردم و کلی خودم رو لاغر میکردم اما اون اطمینانی که داشتم باعث میشد  که من دوباره  چاق بشم اون اطمینان برای  افکار و باورهای غلطی  بود که  داشتم مثلا چون ازدواج کردم و کم تحرکم و سوخت و سازم پایین و یا چون اشتهام زیاده  و  یا چون فلان دارو و قرص رو میخورم  طبیعی که چاق بشم و هر چقدر من تلاش میکردم اما  فایده نداشت و دویاره من چاق میشدم .

   و خیلی جالب بود که من با اینکه کلی وزن کم میکردم حتی در حد ۳۰ کیلو کم میکردم اما ته ذهنم میگفتم فایده نداره و اگر کمی مواظب نباشم  من دوباره چاق میشم .

   من هم جز افرادی هستم که وقتی به این سایت رسیدم  احساس کردم گمشده ی خودم رو پیدا کردم و اولین تغییر از احساس من شروع شد و بعد تغییر  در رفتارهای من شروع شد و من دیگه اون حرص،و ولعها و پرخوریهای گذشته  رو نداشتم در حالی که هنوز جسمم تعییر نکرده بود ولی از مسیر لیز نخوردم و ادامه دادم تا کم کم تغییرات رو در جسمم دیدم که انگشترم و ساعتم و کفشهام برام گشاد شدن و انگار لباسهام در تنم راحت تر میشینن   و من اوایلش  فکر میکردم اشتباه میکنم اما دیدم نه من  واقعا تغییر کردم و اطرافیان هم به من میگفتن   و این تغییرات جسمی به خاطر تغییر در افکار و  تغییر در رفتارم بود حقیقتا منم اون اوایل راه فکر میکردم این فایل گوش دادن باعث لاغری من میشه تا اینکه  استاد  در فایلی توضیح دادن نه این نیست که با این فایلها دست و دهن من فلج بشه که دیگه من  نتونم چیزی بردارم و  و یا چیزی بخورم نه استاد  گفتن  خودت باید تغییر کنی رفتار و افکار و احساس  تو باید تغییر کنه و اونجا بود که متوجه شدم جریان چیه و من از همون اویل کار  اطمینان داشتم که من میتونم لاعر بشم همانطور که در زمان چاقی من اطمینان دلشتم که من هر کاری کنم تهش چاق میشم حالا هم باور دارم با این راه من میتونم لاعر بشم و در نهایت من لاغر میشم و هر روز به خودم میگم اگر این دوستان و استاد تونستن پس منم میتونم  در واقع من عمیقا باور کردم که میتونم لاغر بشم و  در خودم حس توانایی میبینم که من میتونم لاغر بشم اگر بازم بهتر رفتار کنم چون همه چیز به عهده ی خودم هست به عهده ی افکار و رفتارم هست و لاغری چیز سختی نیست اگر در مسیر لاغری حرکت کنم و درست فکر کنم و رفتار کنم قطعا لاغر میشم  مثل استاد و دوستان مثل گذشته ی خودم و اصلا چیز سخت و پیچیده ای نیست  کافیه لاغری رو یاد بگیریم و درست رفتار کنم حتما به لاغری میرسم و انتظارم از خودم لاغری هست و من بارها به خودم میگم من فرد شجاع و توانمندی  هستم  من   فردی عاشق لاعری  هستم که سالها از راه غلط اقدام به لاغر شدن  کردم و تازه نتیجه هم گرفتم و اما ماندگار نبوده و حالا وارد مسیر درست شدم پس قطعا نتیجه میگیریم من به خودم اطمینان دارم که میتونم فقط کافیه بهتر به آموزشها عمل کنم و چند لقمه اصافه رو نخورم و حتی ترسهام کمتر بشه و وقتی حرص  ولعهام هنوزم کمتر بشه و …..من حتما لاغر میشم  دختر متناسب من امروز حاضرم به جرات بگم فقط یک عدد و نصفی  سمبوسه در کل روز +یک عدد نارنگی  خورد  همین دیگه هیچی نخورد و اما دیشب دیروقت شام خورد و ناهارم یه ساندویچ خورد و بعد شام کیک هم خورد خوب قشنگ معلومه هر وقت بخواد و نیاز داره میخوره اگر نیاز نداشته باشه بخوره محال ممکنه که بخوره  چون ذهنش متناسب و در مسیر درسته حالا کافیه منم لاعری رو آموزش ببینم و درست به نیاز جسمم پاسخ بدم قطعا به تناسب میرسم و کار سختی نیست  چون کلی از  رفتارهام و افکارم تغییر کرده و دیگه اون حرص،و ولع و ترسها رو ندارم اما هنوزم کامل لاغر نشدم اما هر گز از مسیر خارج نمیشم چون مطعنم باید لاعری رو رو بهتر یاد بگیریم که جسمم بهتر بشه و این بهتر شدن فقط با تمرین کردن بیشتر به دست میاد و به عجله کردن و ناامید شدن نیست چون اگر من با این روش  لاغر بشو نبودم پس باید  من وزن کم نمیکردم اما من تونستم خیلی راحت با این روش کلی سایز و وزن کم کنم و متناسب بشم پس من  بازم میتونم  لاغر تر بشم  چون من  قبلا از این راه نتیجه دیدم فقط باید بهتر به اموزشها عمل کنم تا بازم جسمم بهتر بشه .پس من میتونم لاغر  تر بشم   و باز م سایز و وزن کم کنم و تغییر کنم  اگر بازم افکارم و رفتارم تغییر کنه و به اموزشها عمل کنم .چون مطمعنم که میتونم متناسب بشم اخه سند از این بیشتر که خودم از این روش کلی نتیجه گرفتم پس بازم قدم  محکم برمیدارم  و با اشتیاق  آموزشها رو دنبال میکنم تا زودتر به  لاغری دلخواهم برسم و از وجود خودم و از زندگیم بیشتر لذت ببرم .

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/09 04:58
   مدت عضویت: 410 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,687 کلمه

   به نام خدا
   سلام به استاد عزیزم و همه ی دوستان
   من هم وقتی وارد سایت تناسب فکری شدم به خودم و قدرت خودم در لاغری اصلا اصلاً اطمینان نداشتم، و من نمیتونستم اون کلافگی که بین ذهن خوداگاهم و ناخوداگاهم سر خوردن پیش میاد رو حل و فصل کنم، با اطلاعات تغذیه ای فراوانم چه از کانال یوتیوپ و دنبال کردن ورزشکاران بدنساز و فوق العاده خارجی(اخه من تا حدودی به زبان انگلیسی مسلط هستم) و چه در اینستاگرام و دنبال کردن مربی های ایرانی و اشنا شدن با مفهوم کالری ورودی و خروجی و محاسبه مقدار پروتین و کرب و چربی متوجه شدم که من چطور باید بخورم و چقدر، ولی همیشه نمیتونستم نکاتی که انها میگن رو رعایت کنم، همیشه با خودم میگفتم مگه ما رباتیم که باید طبق مثلا این اطلاعات بخوریم و همیشه میگفتم بابا بدن ما خودش بهتر از همه میدونه الان با این حجم از ورزش و عضله چی نیاز داره و چی باید بهش داده بشه اخه بدن ما رو خدا هوشمند افریده اگه نیاز به پروتین داشته باشه خودش تو دل ما هوس غذاهای گوشتی ایجاد میکنه اگه کربوهیدرات بخواد تو دل ما هوس برنج و جو دوسر و نان و ….ایجاد میکنه، و اینهمه وقت برای توجه به مواد غذایی نیاز نیست، ولی حقیقتا مشکل من که اینا نبود من با خوردن پروتئین و کربوهیدرات و چربی به اون مقدار مشکلی نداشتم مشکل من کیک و شیرینی و نسکافه و بیسکویت و چای و شکلات و خلاصه تمام خوراکی های شیرین بود، من دلم غش میرفت برای خوردن این خوراکی ها، اصلا همش با خودم میگفتم این مربی واقعا نمیفهمه که من الان مثلا عصر باااااااید یه چیز شیرین با چای و قهوه بخورم ؟ اصلا مگه اون تو دل منه که بفهمه الان من چقدر نیاااااز به خوردن این چیزهای شیرین دارم، و مینشستم میخوردم اصلا من مثل یه موجود کاملا بی اختیار مینشستم مثلا حدود یه کیک دوقلو سوپر مارکتی رو با نسکافه یا چای یا قهوه میخوردم یا نصف یه بسته بیسکویت ساقه طلایی کرمدار رو میخوردم (حالا بماند که بعدش عذاب وجدان میگرفتم و میگفتم حالا که خراب کردم بزار فلان چیزو و فلان چیزم بخورم که این خوردن بیشتر از روی حرص و ناراحتی بود نه نیاز، یعنی دیگه اون حالت باااااید بخوری که اولش میخوردم رو نداشتم ولی از ناراحتی و از اینکه به نظر خوشمزه میاد یا بسته بندیش قشنگه یا اصلا دلم میخواد، لج بازی با ذهن سرزنشگرم میخوردم) و همیشه فکر میکردم که بقیه که میتونن لاغر بشوند مثل خواهرم که همیشه متناسبه به این دلیله که انها مثل من نیستند یعنی انها توی بدنشون چیزی وادارشون نمیکنه که حتما باید یه چیز شیرین در روز بخورند به مقداری که قشنگ ارضا بشوند اخه من همون بیسکویت رو نمیتونستم یکی دو دونه بخورم اصلا اگه یکی دو دونه میخوردم با اینکه هیچی نخورم برام هیچ فرقی نمیکرد تازه زجرش بیشتر بود چون طعمش هم در دهانم رفته بود 😋😋 خلاصه من همیشه بین ذهن خوداگاه یا همون اطلاعاتم و ذهن ناخوداگاهم درگیری و کشمکش داشتم، ذهن خوداگاه و اطلاعاتم میگفت نباید بخوری ذهن ناخوداگاهم اصلا نمیپرسید هجوم میبرد به سمت خوردن خوراکی های شیرین. و بعد از خوردن و ارضا شدن از طعم شیرینی حالا نوبت سرزنش ها بود که وارد عمل شود🙍‍♀️🙍‍♀️ و خلاصه که من هیچوقت به این منوال لاغر نشدم و این مشکل باهام بود تا هدایت شدم به سایت تناسب فکری، البته که اویل جسته و گریخته فایل ها رو گوش میدادم در مورد باورها اینکه چاقی ارثیه و من روی فلان فرد چاق خانواده ام رفتم و …. من این باورها رو نداشتم من میگفتم من به خاطره پرخوری و اینکه از خوردن برای استراحت و ارامش و لذت استفاده میکنم چاق هستم یعنی من از خوراکی های شیرین و خوشمزه برای رفع بی حوصلگی برای استراحت کردن برای خستگی درکردن برای ارامش داشتن برای تمرکز کردن استفاده میکنم و به همین دلیل چاق هستم و البته الانم همین رو میگم من به خاطره استفاده از مواد غذایی شیرین برای رفع دیگر نیازها و نه نیاز خوردن استفاده میکنم( خداروشکر که متوجه اشتباهم شدم چون دارم روش کار میکنم). خلاصه که من وارد سایت شدم با مشکل مصرف بالای شیرینیجات، حالا با خودم میگفتم خوب لاغری با ذهن که درسته اصلا قلبم گواه میداد و از قبل هم با مفاهیم قانون جذب اشنا بودم و همچنین متوجه بودم که یک نیرویی فراتر از اراده ی من در تصمیماتم برای لاغری دخالت میکنه و به من دستور خوردن میده حالا شروع کردم فایلها رو گوش دادم و چون منظم گوش نمیدادم و فایل ها رو به ترتیب گوش نمیدادم درست درک نمیکردم . اولا منم فکر میکردم این فایلها باید من رو لاغر کنه این فایلها باید یه کاری کنه، من اگه خودم میتونستم که تا حالا لاغر شده بودم، من اگه خودم میتونستم چیزهای شیرین نخورم که تا حالا انجام داده بودم و اینقدر رژیم هام شکست نمیخورد چون من در مقدار غذا مشکلی ندارم به اندازه میخوردم ولی امان از کیک و بیسکویت😋😋 پس من که اصلا به خودم هیچ اطمینانی نداشتم یعنی روی خودم که حسابی باز نکرده بودم چون من نمیتونستم شیرینی نخورم، اصلا این رو ازم نخواه🤣🤣 و حالا اومده بودم تو سایت تا با گوش دادن فایلها به صورت خود به خود من ببینم که اااااه من دیگه اشتها ندارم اصلا از شیرینی بدم اومده و خود به خود لاغر بشم اصلا شاید انها رو هم مثل قبل بخورم ولی چون تناسب فکری ذهنی با کار کردن روی باورهام با رفتار قبل نتایجم متفاوت شود من همون ادم قبلی باشم با رفتار قبلی ولی با نتایج متفاوت🙄🙄🙄
   حالا با این دیدگاه وارد سایت شدم چی میشنیدم ؟که مواد غذایی باعث چاقی نمیشود، ترس از خوردن باعث چاقی میشود. با خودم چی فکر میکردم؟ فکر میکردم خوب پس من چون از کیک میترسیدم چاقم میکرد پس حالا میامدم کیکم رو با خیال راحت از قبل هم بیشتر میخوردم( قبلش چون میترسیدم یکم رعایت میکردم بعدش هم برای کم کردن کالری مصرفی کلی روی تردمیل میرفتم تا بیشترش رو بسوزونم) حالا چی رو نمیشنیدم؟ بله این رو نمیشنیدم که این رفتار ما در رابطه با مواد غذایی که باعث چاق شدن ما میشود🤔
   نتیجه چی میشد؟ چاقی بیشتر، اندام نامتناسب تر. بعد با خودم میگفتم ای بابا من که الان بدون ترس میخورم با لذت میخورم ، به اندازه ای که باعث ارضا شدن حالت شیرینیم بشه میخورم پس چرا چاق شدم!!!!! حالا نگو من اونموقع داشتم فرمانهای غلط چاقیم رو با فقط باخیال راحت اجرا میکردم نه اینکه رفعشون میکردم یا اینکه در حال یادگیری فرمول های لاغری باشم نه من داشتم چیزی که واقعا بودم رو بدون احساس ترس به نمایش میزاشتم. البته الان فکر میکنم این روند برای من نیاز بود تا اول چیزی که واقعا هستم تمام فرمول های چاقیم رو ببینم و به نمایش بزارم چون همیشه مقداریش رو با ورزش و تردمیل و نخوردن پنهان میکردم و خودم هم نمیدونستم تا چه حد فرمول های چاقی دارم و الان قشنگ قادر شدم خود واقعیم رو ببینم. داشتم میگفتم که من میشنیدم که نباید ترس از خوردن داشته باشید نباید به چاقیتون توجه کنید کسانی بودند که هیچ چیزم نمیخوردند ولی چاقند پس چاقی به خاطره باوره به خاطره انتظار چاقی از خودتونه به خاطره توجه به چاقیتونه به خاطره اینکه فکر میکنید ارثیه و این جور چیزها. میخوام بگم استاد خیلی از ما دچار کج فهمی میشیم فکر میکنیم ما که هیچکار نباید بکنیم همینکه بفهمیم و اگاه بشیم که مثلا چاقی ارثی نیست خود به خود لاغر میشیم و درست متوجه چیزی که شما دارید سعی میکنید به ما بگید نمیشیم. متوجه نمیشیم وقتی شما میگید چاقی ارثی نیست به این دلیله که باباااااا تو به خاطره ارث چاق نشدی ارث بهونست تو به خاطره یک سری رفتار اشتباه چاق شدی که توی ذهن ناخوداگاهته، متوجه نمیشیم وقتی میگید مواد غذایی چاق نمیکنه به این معنی نیست که هرچی بخوری چاق نمیشی چون از خوردن نمیترسی بلکه منظور شما اینکه تا وقتی که به اندازه نیاز بدنت بخوری هیچ مواد غذایی قدرت چاق کردن شما رو نداره چون بدن انقدر هوشمند هست که فرق مواد پرکاری و کم کالری رو که مصرف میکنید تشخیص بده و با توجه به موادی که واردش میشه دستور ادامه ی مصرف و متوقف شدن رو صادر کنه، پس تو بیا تمرکزت رو از فرع که چی بخورم چی نخورم بردار بزار روی اصل که شنیدن و متوجه شدن پیغام سیری است، متوجه نمیشیم وقتی میگید در روز سعی کنید احساستون رو خوب نگه دارید ورودی های خوب به خودتون بدید به چاقیتون توجه نکنید به خاطره اینکه که تمرکزتون از روی خودتون برداشته نشه بره به سمت فرع و حاشیه و بتونید با قدرت و تمرکز بیشتر روی خودتون و جوانه ی لاغریتون کار کنید، بابااااا من اگه هر روز برم خودم رو تو اینه چک کنم به جاهایی از بدنم که نامتناسبه و دوسش ندارم توجه کنم دیگه تمرکز از اصل که شناسایی فرمول های چاقی و جایگزینیش با فرمول های لاغری برداشته میشه میره روی فرع که عجله برای تغییر جسم و رو کم کنی بقیه و غیره است‌. پسر من امسال کلاس اول هست و داره با گرفتن مداد در دستش و نوشتن با مداد اشنا میشه من در حال یاد دادن بهش و کارکردن باهاش سعی میکنم یه محیط شاد و ارام بوجود بیارم مثلا تلویزیون رو خاموش میکنم ازش میخوام پشت میز بشینه قبلش به صورتش اب بزنه تا شاداب باشه و تمرکزش بواسطه ی تلویزیون یا شلوغی بهم نخوره و از طرفی هم سعی میکنم که خودم بیشتر صبور باشم اگه خطایی کرد توی نوشتن خدایی نکرده کم طاقت نشوم و سرش داد نکشم بلکه غلطش رو با خونسردی و خوشحالی پاک کنم و ازش بخوام دوباره مثلا اون خط صاف رو از بالا به سمت خط زمینه بکشه، و البته با هر خط درستی که میکشه تشویقش کنم تا شوق یادگیری درش زیاد بشه و احساس کنه که کار راحتی و حتما از پسش برمیاد و به اسانی خواندن و نوشتن رو یاد بگیره، ما خودمون اینجوری خواندن و نوشتن رو یاد گرفتین تمرین کردیم تمرین، حالا هم برای یادگیری لاغری باید تمرین کنیم برای تمرین هم به حال خوب، تمرکز، تشویق و پاک کردن خطاهامون و جایگزینیشون با فرمول های درست احتیاج داریم به جای اینکه دور خطاهامون خط بکشیم انها رو پاک کنیم و با هر رفتار درستی خودمون رو تشویق کنیم پروسه ی یادگیری از زمان تولد تا مرگ همینجوریه، نیاز به تکرار تمرین تمرکز تشویق و ببخشش و صبر داره همون کاری که با بچه هامون موقع راه رفتن، حرف زدن و یادگیری خواندن و نوشتن میکنیم با خودمون هم باید موقع یادگیری لاغری بکنیم، برای همین استاد میگن حال خوب مهمه، دوری از ورودی بد مهمه چون تمرکزتون و توجهتون رو از اصل برمیداره مثل تلویزیون که خاموشش میکنید وقتی میخواین با بچتون درس کار کنید باید برای خودتون هم موقع یادگیری ورودی های متفی رو خاموش کنید، حالا چی میخوایم یاد بگیریم لاغری، کی میخواد یاد بگیره؟ ما از کی؟ از استاد. کی باید روی خودش کار کنه؟ ما. ما کی میتونیم روی خودمون کار کنیم؟ وقتی باور داشته باشیم میتونیم به خواستمون که لاغری برسیم، میتونیم به خودمون لاغری رو یاد بدیم میتونیم درست رفتار کنیم.
   من یاد گرفتم که من یک سری رفتارها و عادات اشتباه دارم که باعث چاقی من شده و این عادات و رفتار اشتباه من در ذهن ناخوداگاه من حک شده و من چه بخوام و چه نخوام طبق اون فرمول ها و عادات و رفتار اشتباه عمل میکنم، حالا نتایجی که من از اون رفتارها و عاداتی که توی ذهن ناخوداگاهم حک شده نتایجی نیست که من دوست دارم در زندگیم تجربه کنم من نتیجه ی چاق بودن جسمم رو دوست ندارم و میخواهم تغییرش بدهم، چطوری باید اینکارو بکنم؟ باید یک سری فرمولها و رفتارها و عادات جدید رو به ذهن ناخوداگاهم اموزش بدم من باید اموزش بدهم چگونه؟ من یاد گرفتم که ذهن ناخوداگاهم حرف زور حالیش نمیشه اون عاشق خوشی لحظه ایه چون خوردن یه تیکه کیک یا بیسکویت رو که الان میتونه داشته باشه و لذتش رو ببره به لاغری که معلوم نیست کی قراره اتفاق بیوفته یا اصلا میوفته یا نه رو ترجیح میده و در مبارزه با اون قطعا من شکست میخورم بالاخره، پس در ابتدا من اصلا کاری به کار اون ندارم و میام تنها روی یادگیری لاغری کار میکنم یعنی میام اول به ذهنم یاد میدم که مثلا تو داری به خاطره رفع خستگی یا به خاطره لذت یا رفع بی حوصلگی و … میخوری نه نیاز بدنت یعنی اول متوجهش میکنم کاری که داره انجام میده اشتباه در بعضی موارد ذهن ناخوداگاه بلافاصله تا متوجه میشه ان کار اشتباهه قبول میکنه و تکرارش نمیکنه مثلا وقتی بهش میگم ببین ورزش برای لاغری اشتباهه ورزش نمیتونه تو رو لاغر کنه یا از همه مهمتر لاغر نگه داره به این دلیل و این دلیل مثلا فلانی رو ببین چقدر لاغره اصلا ورزش نمیکنه یا خود تو اینقدرم ورزش کردی همیشه هم چاق بودی پس ورزش و پیاده روی تو رو لاغر نمیکنه ذهن ناخوداگاه من با این منطق و دلیل بلافاصله بعد از اگاه شدن قبول میکنه و به همین اسانی یه فرمول اشتباه چاقی با یک فرمول درست لاغری جایگزین میشه و این اگاهی رو ذهن ناخوداگاهم میپذیره و هماهنگ میشه با خواسته ی من در مورد خیلی از باورهای دیگه مثل ارثی بودن چاقی، تیروئید و چاقی و خواب و چاقی هم ذهن با دلایل کاملا منطقی میپذیره و قانع میشه و این فرمول های چاقی به راحتی با اگاهی های درست با فرمول های لاغری جایگزین میشه، ولی حالا مثلا برای من در مورد رفتار و عادات نادرست شیرینی خوردن موضوع برای ذهن ناخوداگاه به همین راحتی نیست و نیاز به کمی تلاش بیشتر دارد البته معما چو حل شود اسان شود، اول زمان نیاز بود که من اگاه به رفتار نادرستم بشوم من بدونم که رفتار غذایی من درست نیست و باید روش کار شود من بیش از نیاز بدنم میخورم من از شیرینیجات برای رفع خستگی، بی حوصلگی و تمرکز و غیره استفاده میکنم یعنی من اول بیام بپذیرم که مشکل دارم و باید حلش کنم و بعد این اطمینان رو داشته باشم که میتونم حلش کنم بالاخره حلش میکنم هرچقدر هم که زمان نیاز داشته باشه میزارم و حلش میکنم ، من فکر میکنم مرحله ی پذیرش و قبول مشکل خیلی مهمه وقتی من تشخیص میدم بابااااا اصلا من تو این مورد مشکل دارم( من قبلن اصلا قبول نمیکردم مشکل دارم چون از حلش میترسیدم فکر میکردم نمیتونم حلش کنم فکر میکردم اینجوریم دیگه این رو اصلا نمیشه کاریش کرد اصلا نباید به این دست بزنید، این خوشی زندگیمه🤣🤣)، خوب پس من قبول کردم که من از مواد شیرین برای رفع نیازهای دیگرم به علاوه ی نیاز خوردنم استفاده میکنم و دیگه نباید اینکار رو بکنم این رو ذهن ناخوداگاهم هم با اگاهی و دلایل منطقی قبول کرد ولی خوب خوردن مواد شیرین برای ذهن ناخوداگاه من یعنی لذت، یعنی ارامش یعنی طعم خوب یعنی شادی یعنی داشتن کاری برای انجام دادن و لذت بردن یعنی تو حال خودت بودن یعنی داشتن تفریح، حالا بهش بگم اینا رو بده و تسلیم کن تا لاغر بشی تا خوش اندام بشی تا هرچی دلت بخواد بپوشی تا اعتماد به نفس داشته باشی تا از دیدن خودت تو ایینه لذت ببری تا عضلاتت رو ببینی، تا جوانتر و زیباتر باشی براش راحتتر میشه ولی بازم براش سخته چون انها لذت فوری و در دسترس در حال حاضر هست پس من میام با صبر با دلخوشی با احساس خوب با بخشش با امید یواش یواش باهاش کار میکنم مثل همون پسرم که الان دارم باهاش نوشتن رو کار میکنم همون فضا رو هم برای خودم بوجود میارم در پایان سال پسرم خواندن و نوشتن رو یاد میگیره براحتی به امید خدا و من هم لاغری با ذهن رو یاد میگیرم و از نتیجه اش لذت میبرم، همین که ذهن ناخوداگاهم پذیرفت که مشکل رفتاری داره نصف راه رو رفته و حالا خودش هم باهام همکاری میکنه تا بواسطه ی اگاهی های درست لاغری رو هم یاد بگیره و انجام بده و نتیجه اش احساس خوب و زیبای تناسب است به امید خدا، ممنونم استاد نازنینم برای این فایل عالی خیلی بهش نیاز داشتم و البته فایل پرخوری عصبی و عادت شیرینی خوردن، ممنون از زحماتتون که رایگان و سخاوتمندانه در اختیار ما گذاشتید.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   faribadeghani1371@gmail.com
   1400/06/15 11:02
   مدت عضویت: 160 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 338 کلمه

   سلام
   منم اولش اینطور بودم همش فک میکردم تا محصول نخرم لاغر نمیشم ولی توان خریدم نداشتم درنتیجه حالم بد بود
   تا اینک نشستم باخددم حرف زدم گفتم اول و اخر خودتی این حرفها یک نوع اگاهی هسنش اون محصولاتم یک کلید هستن یک راهنمایی بیشتر اول اخر باید خودت خودت باشی
   الان خیلی لدت مسیرم از دیدن این فایلها
   مثل این میمونه ک تو سوار واحد بشی یا سوار تاکسی مسلما با تاکسی زودتر میرسی
   لاغری طبیعت منه و این من بودم ک خودمو از طبیعتم خارج کردم و مدام استمرار داشتم تو این مسیر
   ولی الان بیدارم و خودم خودمو نجات دادم و تو مسیر درست با احساس خوب دارم میرم جلو
   از اینک اون حالت افسرده رو ندارم هروز با ذوق بیدارمیشم و میخوابم و زندگی میکنم بزرگترین تعییر زندگی منه تغییر جسمم میاد من یک شبه چاق نشدم ک بخوام یک شبه لاغر شم حتی منی ک میگفتم من ب سرعت نور چاق میشم باز وابسته ب زمان بود
   لاغریم خودش میاد
   من لاغر . میشم و خیلی هم مطمئنم ک میشه ولی من قبل این سایت اصلا نمیدونسم ک زندگی میتونم بکنم بدون لاع۶ری ولی اینو دارم تجریه میکنم و لذت میبرم
   من خودم آزاد کردم مثل کسی ک آوار روش باشه یکی یکی اونا رو برداره بزاره کنار و ازاد بشه
   یک روز میشه ک ب افتاب و نور میرسم من هروز با امید و ذوق و اطمینان اون آوار رو از خودم برمیدارم اگه امید و اون اطمینان نبود هیچ وقت من اون نور نمیتونسم تصور کنم
   مسیر لاغری با ذهن زیباست خیلی چن باعث شد من حس هایی تجربه کنم تو حسرت رسیدن بهش بودم من قبلا اون افتاب دیدم ولمس کردم واون اوار.منو از افتاب رو کردمنم قبلا لاغر بودم و دارم میرم ک بهش برسم
   دوس دارم بیشتر و بیشتر خودمو شاد کنم با خودم دوس باشم من باخودم بیگانه بودم مثل اینک با خودم قهر بودم اصلا خودمو نمیدیم ولی الان مثل مادری ک دوس داره بچشو شاد کنه دوس دارم خودمو شاد کنم
   استاد ممنون بابت این فایل پراز اگاهی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/25 10:44
   مدت عضویت: 721 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 761 کلمه

   سلام

    دو تا جمله در نوشته شما نظرم رو جلب کرد

   ۱_تا زمانی که شما رسیدن به هدف را غیرممکن بدانید اهمیتی ندارد از چه روشی و برای چه مدت برای رسیدن به هدف استفاده می کنید در نهایت شما موفق نخواهید شد.

   ۲_آیا باور دارین که میتونین لاغر بشین یا باور دارین روش لاغری با ذهن میتونه شما رو لاغر کنه…

    

   قبل از فایل درباره اش فکر کردم و با گوش دادن به فایل متوجه شدم که بله من هم مثل همه دوستان ابتدای آشنایی با شما و دیدن تصاویر شگفتی سازان و اصلا موضوع لاغری با ذهن حسابی شور و اشتیاق پیدا کرده بودم و مطمئن بودم دیگه با این روش من لاغر میشم!!!!!

   یعنی ته ذهنم این بود که بقیه روشها بله غلط بودن که من نتونستم لاغر بشم ولی این روش من رو لاغر میکنه…..

   برای همین یه مدت تمرینهام رو نمینوشتم و فقط فایل گوش میکردم چون باور کرده بودم که این ردش من رو لاغر میکنه این آکاهیها من رو لاغر میکنه و با دیدن تصاویر شگفتی سازان و توجه به زمانی که اونا لاغر شدن به خودم نوید میدادم که منم شش ماهه لاغر میشم بعد که نمیشدم یه تصویر پیدا میکردم که ۸ ماهه لاغر شده بود بعد یکساله و….. یعنی من در اعماق باورهام اعتقاد نداشتم که من میتونم لاغر بشم ….

   و این یعنی اصلا قدرت دست من نیست 

   قدرت دست فایلهاست

   قدرت دست ذهن منه

   اگه اون تغییر کنه جسم من رو هم تغییر میده 

   خداییش این نکته خیلی ظریفه وکسی نمیگه اینو…همه اعتقاد دارن آموزشها رو که دنبال کنی موفق میشی….

   و چقدر دیدگاه شما رو دوست داشتم که بیزنسی نیست هدف کمکه کمک به همه آدمهای چاق اون افرادی که ذات و اصل و قدرت خودشون رو فراموش کردن اونایی که از بس حرف و حدیث شنیدن خسته شدن اونایی که با یه شکلات کوچولو وزن اضافه میکنن و با چهار تا قاشق برنج نخوردن وزن کم میکنن اونایی که تمام انرژی شون رو گذاشتن برای اینکه از شر این اضافه ها خلاص بشن اونایی که این همه هزینه کردن این عوارض داروها و دمنوشها و رژیمها و ورزشها رو تحمل کردن تا لاغر بشن و نشدن………چقدر این حرفها ناراحت کننده است… چرا اینطوره واقعا؟؟؟؟؟؟ چون همه ما باور داریم که شکلات و شیرینی و برنج و نون ما رو چاق میکنه چون باور داریم ژنتیک ما چاقیه  چون باور داریم متابولیسم ما پایینه …..چون باور داریم کم تحرکیم….. چون باور داریم هرکاری از دستمون بر میاد جز لاغری ….چون باور داریم ما بی اراده هستیم ….ولی همه اینها فقط به این علت هست که ما باور نداریم ما قدرت چاق کردن و لاغر کردن خودمون رو داریم …..این ماییم که چاقی رو آموختیم پس باز هم این ماییم که باید لاغری رو یاد بگیریم….

   وقتی ما از خودمون انتظار لاغر شدن نداریم قدرت رو میدیم به رژیم و ورزش و دمنوش و دارو …..و فایل آموزشی….

   در صورتیکه اصل خرابه ….پس به قول شما از هر روشی و به هر مدتی ….باز هم نتیجه نمیده….

   در موضوع ثروت هم همینه… من باور داشتم که جملات تاکیدی و گوش دادن به فایلهای آموزشی و خرید دوره های مختلف من رو ثروتمند میکنه در صورتیکه این منم که باید ثروتمند بشم حالا با استفاده از روش صحیح مثل استفاده از دوره های آموزشی…..

   دیشب یه جمله توی کتاب “نیمه تاریک وجود میخوندم که خیلی عجیب و جالب بود”ما از عظمت وجودمون هراس داریم”

   ما ور وجودمون تمام این تواناییها رو داریم ولی از خودمون این توانایی و قدرت رو گرفتیم 

   ما توانایی تناسب رو داریم 

   ما توانایی ثروتمند شدن رو داریم 

   ما توانایی سلامت شدن رو داریم 

   ما توانایی معنوی شدن رو داریم 

   ما توانایی موفق شدن رو داریم ….

   و همه اینها در حد اعلی و بی نهایت… چون اصل و ذات ما از خدایی هست که همه اینها رو داره و ما از اوییم و همانطور که قطره دریا تمام خصوصیات دریا رو در خودش داره ما هم به عنوان جزیی از کل تمام خصوصیات و ویژگیهای اون کل رو داریم 

   ولی با بزرگ شدن تمام اینها رو در خودمون پوشوندیم با حرفهای بقیه و بعد هم با زدن همون حرفها به خودمون…..

   اصلا دلیل اینکه استاد میگن که خواسته ات رو کوچیک کن اینه که اصلا اون خواسته در برابر توانایی ما هیچه هییییییییچ ….عددی نیست که ما متونیم بدستش بیاریم …

   واقعا این درک بهتر چقدر حال آدم رو بهتر میکنه و این چقدر لذت بخشه

   داشتم به این فکر میکردم که این فایل باید اولین فایلی باشه که به محض ورود به سایت میبینیم و میشنویم…..چون اگه این باور ابتدا در ما ایجاد بشه چقدر نتیجه متفاوت خواهد بود ولی شاید هم من و امثال من باید در فرکانس شنیدن و درک این جملات قرار بگیریم تا بشنویم اونم چه شنیدنی….

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/23 04:37
   مدت عضویت: 306 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 933 کلمه

   به نام خدایی که در این نزدیکیست.💖💖💖

   سلام به همه دوستان هم مسیرم 🙋

   مسیر لاغری من : « قدرت لاغر شدن دارید » 🌹🌹

   این فایل خیلی پر محتوا بود به قول معروف آنچه از دل برآید لاجرم بر دل نشیند من که از اول تا آخر فایل یه حس خوبی داشتم چونکه به جواب همه سوالاتی که در ذهنم بود رسیدم💃 .منم برای رسیدن به لاغری خیلی تلاش کردم و همیشه به دنبال راهی برای خلاصی از چاقیم بودم و هر وقت که از هر روشی برای لاغرشدن استفاده میکردم فکر میکردم که اون روش معجزه میکنه و من لاغر میشم و در واقع خودمو در مقابل غول چاقی ناتوان میدیدم و قدرت و از خودم میگرفتم و در عوض می‌دادم به اون روش و چون این باور مخرب و قوی که چاقی من ارثی و ژنتیکیه داشتم ، دیگه پذیرفته بودم که اگر مدت زمان استفاده از یک روشی تموم بشه طبیعیه که دوباره چاق بشم یعنی انتظارم از خودم لاغری نبود😩 و فکر میکردم که من هرکاری هم بکنم باز چاق می‌مونم🙄 چونکه استعداد چاقی دارم 😟و اصلا فکرش هم نمی کردم من بتونم لاغر بشم و لاغر بمونم واصلا لاغری برای همیشه برام غیر قابل باور بود یادمه این اواخر که کرونا اومد خیلی ناراحت بودم🥺 و با خودم میگفتم خدایا از این بعد دیگه بادکنک میشم و همسرم👩‍❤️‍👨 می‌گفت از این به بعد هر روز هم خودت هم بچه ها👫 روزی چند ساعت ورزش کنین که چاق تر نشی. ومن هر روز با بچه‌هام آهنگ میزاشتیم و کلی رقص💃👯 و ورزش🤸🤸 می‌کردیم به حدی که خیس عرق میشدم ونفس هام به شماره میوفتاد و از شدت زانو درد شبا خوابم نمی‌برد واز شدت ناراحتی به خدا میگفتم اینم ارث بود که به ما رسید به ملت ثروت های کلان⛪💰💸💸 رسیده به ما چربی اینم انصافه وهمین طور ادامه داشت تا اینکه بالاخره به این مسیر زیبا🛤️ هدایت شدم اون اوایل از شدت ذوق🥰🥰 تو پوستم نمی گنجیدم و خیلی خوب کاهش وزن و سایز داشتم و ماه اول بدون اینکه متوجه بشم که چی شد سه کیلو وزن کم کردم و همین طور هی کاهش وزن داشتم تا اینکه این اواخر متوجه شدم که انگار دیگه کاهش وزنم اون سرعت قبل و نداره و  خیلی با خودم کلنجار🧐🤔 می‌رفتم که چرا روند لاغر شدن من این قدر کند پیش میره من که فایل هارو با اشتیاق گوش میدم وبه اونا عمل میکنم ، تمرینات رو انجام میدم مطالب سایت و نظرات دوستان می‌خونم و یا با خودم میگفتم که خب حتما نکات طلایی و اصلی در فایل ها ی بعدی و جلوتر ، ویا با خودم میگفتم خب باید عجله نداشته باشم من که به همه حرف هایی که استاد در فایل ها میگن گوش و عمل میکنم بقیه شو میسپارم به خدا . تا اینکه به این فایل هدایت شدم کلی ذوق کردم وقتی حرف های استاد و شنیدم وتا آخر فایل لبخند خوشحالی🤩😍 روی لبم بود. درسته استاد ما افراد چاق این قدر که از روش های مختلف برای لاغرشدن استفاده کردیم و اونقدر گول خوردیم که انگار فراموش کردیم که بابا این منم که در استفاده از هر روشی تونستم وزن کم کنم . قدرت از منه نه از اون قرص چربی سوز ،   پودرهای لاغری ، دمنوش ، عرقیات ، کمربند …….

   در استفاده از این روش هم انگار خوب متوجه نشدیم ، انگار از ذوق این که راه درست و پیدا کردیم هیجان زده شدیم مطلب و خوب درک و هضم نکردیم باز فراموش کردیم که ما قدرتمندیم نه فایل ها ، نه …. به خودم میگم من فراموش کردم که من توانایی مقابله با غول چاقی رو دارم ، درسته که من ایمان دارم که این روش درست ترین روش برای متناسب شدن و متناسب ماندن ولی انگار ایمانم به توانمندی خودم برای لاغر شدن خیلی محکم و راسخ نبوده ، وگرنه روند لاغر شدنم این قدر کند پیش نمی‌رفت .از این لحظه به بعد به خودم یادآوری می‌کنم که من قدرت لاغر شدن و دارم و همون طوری که در زمان چاقیم انتظارم از خودم چاقی بود .و هر کاری هم میکردم تأثیری نداشت و هر روز چاق تر میشدم و روند چاق شدنم استپ نمی‌کرد . الان هم در مسیر لاغری هستم باید بر عکس مسیر چاقیم حرکت کنم  و انتظارم از خودم لاغری باشه و هیچ چیز نباید جلوی لاغرشدن منو بگیره و باید با ایمان قلبی به وجود قدرت مند خودم روند لاغر شدنم به درستی طی بشه .خدایا سپاس گذارم که منو به این مسیر زیبا🛤️ هدایت کردی . استاد سپاس گذارم 🙏🙏که بیدریغ آگاهی های ارزشمند تونو در اختیار ما قرار میدید🌹🌹 .خدایا رها شدن از جهل و نادانی و رسیدن به دانایی و درک و هضم اون چقدر لذت بخش و شیرینه خدایا شکرت 🙏🙏که متوجه مشکلم شدم . خدایا چقدر خوشحالم 😇.من قدرتمندم، من همه چربی‌های اضافی جسم مو آب میکنم و از بین می‌برم ، شکم من تخت و کوچک میشه ، انگشتان من کشیده و زیبا میشه ….. من در مسیر تناسب هستم و این مسیر زیبا رو با راهنمایی های استاد طی میکنم و مطالب و فایل های آموزشی چراغ سبز های مسیر هستن و من ایمان دارم که من قدرتمندم و میخوام و میتونم که لاغر بشم و لیاقت لاغرشدن و دارم واین خواسته مو به زمان بندی الهی میسپارم تا در زندگی واقعی من دیده بشه ان شا الله..🌹🌹🌹

   وای خدایا این فایل این قدر به دلم نشست که اصلاً نفهمیدم کی ساعت گذشت الان که متنم تموم شد چشمم به ساعت گوشیم خورد هنگ کردم . فکر کنم روی این فایل یک سه ، چهار ساعتی وقت گذاشتم .💪💪💪

   با تشکر از زحمات استاد گرامی 🌹🌹🌹

   با آرزوی بهترین ها برای همه دوستان.🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   kouroshzamany95@gmail.com
   1400/05/22 02:19
   مدت عضویت: 114 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 449 کلمه

   سلام و درود خدمت استاد بزرگوار 

   من تازه وارد سایت شدم ولی حدود ده روزی هست که فیلهای آموزشی دوازده جلسه ای رو نگاه میکنم 

   من هم مثل دیگر دوستان پر اراده دیگر از سن پایین حدود سیزده چهارده سالگی به دنبال راهکارهای لاغری بودم والبته اضافه وزن نداشتم شاید حدود دوسه کیلو  ولی دوست داشتم متناسب باشم و متناسب بمانم ولی بدون رژیم و ورزش نمیشد ومن همیشه در حال جنگیدن بودم ودغدغه ذهنی روزانه من بود و حس میکنم بیش از پنجاه درصد توان مغزی من روزانه درگیر این مساله بود با اینکه اضافه وزن نداشتم ولی خانواده من چاق بودن و من میترسیدم از چاقی 

   واین باعث و شروع چاقی من بود و الان حدود بیست و پنج کیلو اضافه وزن دارم و من هزاران راه رو تا الان که سی و یک ساله هستم تجربه کردم حتی یه وقتایی سه چهارروز هیچ چیز نخوردم و توی همون چند روز دوسه کیلو اضاف کردم با کمال تعجب 

   تا اینکه با دوازده جلسه آموزشتون به طور اتفاقی در یوتیوب آشنا شدم که البته نظر خودم اینه که جذب کردم  درست وقتی که دنبال سابلیمینال لاغری میگشتم و گوش کردم و لذت بردم و ادامه دادم و چندین بار گوش کردم و بعد نکته برداری کردم خیلی دلم میخواست ثبت نام کنم تو دوره ورود به سرزمین لاغرها ولی الان نمیتونم به همین دلیل گفتم میتونم با همینا پیش برم و تصمیم گرفتم روزانه تمرینهای توی دوازده جلسه رو انجام بدم و تکرار کنم و یه دفتر برداشتم و اسمش رو گذاشتم دفتر خاطرات لاغری من 

   و همینجور که فایلها رو مرور میکردم فایل مسیر لاغری من رو دیدم و فکر کردم این یه دوره بوده که توی یه مدتی برگزار شده و الان دیگه نیست بازم مشتاقانه جستجو کردم تا اینجا رو دیدم وقتی اینجا رو پیدا کردم انقدررررر به وجججججدد اومدم که اگر کسی همینجوری پول برای دوره ورود به سرزمین لاغرها بم میداد به وجد نمیومدم 

   حس کردم مشتاقانه خواستم ادامه بدم و با اینکه توان مالیش رونداشتم خدا این راه رو جلوی پام گذاشت واقعا این و با تمام وجود حس میکردم و واقعا مشتاقم که ازتون تشکر کنم بابت این کار بزرگ و رایگان در عین حال کاملا ارزشمند 

   من با تمام وجودم سعی میکنم باورهام و عوض کنم و باور لاغر شدن رو در خودم جایگزین کنم و میدونم که میتونم وتمام تلاشم رو میکنم 

   به امید اون روزی هستم که پیام بدم بهتون که استاد شما من رو مدیون خودتون کردید و زندگی من رو ازون همه دغدغه و تلاطم نجات دادید با لطف خدا  ونیت پاکتون 

   و قطعا میشه این راه و باور کرد چون شما انقدر بهش ایمان دارید که رایگان در اختیار دیگران گذاشتید و این مشخصه که این هربه کسب و کار نیست 

   دست مریزاد و خداقوت 

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/05/23 18:01
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 31 کلمه

    سلام و درود
    از اینکه ساکن سرزمین لاغرها شدید خوشحالم و خدا رو شکر که احساس بهتری دارید
    این لینک دوره رایگان مسیر لاغری من هستش می تونید از این دوره استفاده کنید
    https://tanasobefekri.com/?p=24254

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     kouroshzamany95@gmail.com
     1400/05/23 21:07
     مدت عضویت: 114 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 2 کلمه

     سپاس فراوان 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/18 23:27
   مدت عضویت: 803 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 277 کلمه

   سلام استاد گرامی سلام دوستان متعهد

   استاد واقعا پاشنه اشیل من این فایل

   من مدتهاست تودورم ولی هنوز گاهی که بیشتر میخورم احساس میکنم چاق شدم هنوز باور نکردم که میتونم لاغر شم 

   استاد اون احساس لاغری پایدار تو ذهن من ماندگار نیست

   من واقعا اوایل فکر میکردم همین که فایل گوش کنم لاغر میشم الان هم اگر از صبح تا شب احساس لاغری داشته باشم سعی میکنم به کمک احساسم کم بخورم که به نظرم خودش توجه به چاقی

   من دو سال دارم فایل گوش میکنم خیلی از رفتارهام عوض شده ولی هنوز لاغر نشدم البته تا حدودی شاید در حد پنج کیلو

   هنوز فکر میکنم برای لاغر شدن نیاز که به سبب گوش کردن فایلها خوردنم خیلی کم تر بشه تا من متناسب شم  و فکر میکنم هنوز به اون درجه و تعالی نرسیدم که لاغر بشم

   استاد فایلتون عالی بود من مطمین هستم که لاغر میشم

   افرادی که نتیجه نمیگیرن نمیتونن بپزبرن که میتونن لاغر بشن

   استاد من تو دوره ذهنی هستم ولی فقط اسمی در واقع من انتظار دارم که این دوره باید من به حالت ورزش یا رژیم برسونه البته طوری که به راحتی باهاش کنار بیام

   استاد اینکه فایلهای رایگان برام خیلی موثر بود این بود که با یک دنیای جدید اشنا شده بودم و انتظار داشتم که ذهنم لاغرم کنه

   من میتونم لاغر شم چون لایق لاغری هستم و برای یادگیری از فایل ها استفاده میکنم

   استاد دقیقا من از شنیدن بعضی از فایل ها به وجد میام یعنی ببشتر وقتی فایل گوس میکنم حالم خوب برای همین در طول روز سعی میکنم فایل بیشتر گوش کنم

   واقعا ممنون که انقدر متعهدانه چاقی ما رو ریشه یابی میکنید استاد با یادگیری این فایل امیدوارم به زودی خبرهای خوبی دد مورد لاغر شدنم بدهم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/05/19 09:39
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 75 کلمه

    سلام و درود
    ادامه دادن باعث عمیق تر شدن درک نسبت به موضوعات میشه
    اینکه شما ادامه میدی به مرور درک و تسلط شما از موضوع لاغری بیشتر می شه
    در مورد خوردن حتی اگه متناسب هم بشی باز این فکر ترس از خوردن به این راحتی دست بردار نیست بنابراین بهتره بهش بی توجه باشی
    ضمنا دوره پاکسازی چاقی ذهن برای ایجاد شخصیت متناسب خیلی مفیده
    از بخش محصولات تهیه کنید و این مسیر فوق العاده رو ادامه بدید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/05/20 00:47
     مدت عضویت: 803 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 6 کلمه

     ممنون استاد به پیشنهادتون فکر میکنم

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/05/27 22:29
     مدت عضویت: 803 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 58 کلمه

     سلام استاد ببخشید یک سوال دارم هر کس من میبینه میگه لاغر شدی یعنی هر کی چند وقت پیش رفتم دکتر و از من خواست خودم وزن کنم من نتونستم مخالفت کنم و فقط پنج کیلو کم کرده بودم علت چی که پنج کیلو انقدر نشون میده قبلا هیچ وقت با پنج کیلو اتقدر همه نمیگفتن لاغر شدی

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      رضا عطارروشن
      1400/05/27 23:00
      اندازه متن
      محتوای دیدگاه: 14 کلمه

      سلام و درود
      مردم احساس خوبت رو بهت بازگشت می دن نه مقدار وزنت رو

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       1400/05/30 08:50
       مدت عضویت: 803 روز
       اندازه متن
       محتوای دیدگاه: 43 کلمه

       ممنون استاد عالی بود عالی بله من خودم یک متناسب میبینم و بقیه هم من انچیزی میبینند که هستم و در واقع من در ذهنم یک فرد متناسب هستم و بقیه همون را میبینند نه جسمم را واقعا باید جسم را رها کرد

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/11 10:03
   مدت عضویت: 288 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 453 کلمه

   با سلام

   وآنهایی که به قدرت فوق العاده ذهن خود پی بردند.توانستند که تجربه رسیدن به اهداف خود را داشته باشند.

   اینکه ما باید باور کنیم که با قدرت ذهن وباورمان میتوانیم به عنوان ناظر چه اثرات فراوانی بر روی خودمان وچه برای دیگران داشته باشیم.بسیار شگفت انگیز است.

   دانشمندان برای بررسی تعیین باورها برکیفیت زندگی انسانها آزمایشی را در دانشگاه هاروارد انجام دادند.

   یک شهرک را بدور از هیاهو برابر با ۴۰ سال پیش ساختند.

   غذاهای ۴۰ سال پیش در این شهرک پخته میشد.

   خط روی شیشه مغازه ها..فرم مبلمان 

   آهنگها.فیلمهای قدیمی..اخباری که از رادیو وتلویزیون پخش میشد مطابق با ۴۰ سال قبل ساختند.

   بعد ۸۰ پیرمرد و۸۰ پیرزن را انتخاب کردند و از هر نظر مورد آزمایش قراردادند. تعداد موی سر..رنگ موی سر..نوع استخوان..خمیدگی بدن..لرزش دستها..لرزش صدا..میزان فشار خون وغیره..وآنها را بداخل شهرک بردند.

   بعد از گذشت ۵ الی ۶ ماه..کم کم پشتشان صاف شد.راست می ایستادند.لرزش دستهابطور ناخودآگاه از بین رفت.لرزش صدا خوب شد.ضربان قلب مثل افراد جوان….رنگ موی سر.شروع به مشکی شدن کرد وچین وچروک دست وصورت ار بین رفت..

   علت چه بود؟

   خیلی ساده است…آنها چون مطابق ۴۰ سال پیش زندگی کردند باور کرده بودند ۴۰ سال جوانتر شده اند.انسانها همانگونه که باور داشته باشند می توانند بیندیشند.

   باورهای آدمی است که در هر لحظه به او القا میکند که چگونه بیندیشد.

   اصولا فرق بین انسانها ..فرق میان باورهای آنان است.

   انسانهای موفق با..باورهای عالی موفقیت خود را خلق میکنند.

   انسانهای ثروتمند باورهای ثروث آفرین دارند که با اعتماد به نفس عالی خود و بدون توجه به تمام مسائل  به دنبال کسب ثروث می روند وبه لحاظ باورهای مثبتشان به ثروث مطلوب خود می رسند.

   قانون زندگی..قانون باور است.باورهای عالی سرچشمه همه موفقیتهای بزرگ است.

   توانمندیهای یک انسان را باورهای اوتعیین میکند.

   انسانها هر آنچه را که باور دارند خلق میکنند.

   باورهای شما دستاوردهای شما را در زندگی می سازد.

   زیرا باورها تعیین کننده کیفیت اندیشه ها…

   اندیشه ها عامل اولیه اقدام ها..‌‌

   واقدام ها عامل اصلی دستاوردها هستند.

   وخوش شانس کسی است که به این مهم پی میبرد ودر ایده ال خودش زندگی میکنند…بدون دردسر ورنجهای جانبی…یعنی فقط به فقط بجای وقت تلف کردن با موضوعات مختلف ونظر دادن و…..غیره

   روی خودش وفکر وایده خودش کار میکند وبا اطمینان به نتیجه .موفق میشود و شرایط دلخواهش را خلق کند..‌

   و کسانی که برای رسیدن به اهداف منتطر تغییرات بیرونی هستند وبا تلاش فراوان فیزیکی..هزاران فکر وبگیر ونگیر…شک وتردید با سرخوردگی وخستگی و به مقصد نرسیدن جزو نادمان …وبه جا ماندگان با حسرت.

   ایکاش که همه ما در راه درست رسیدن به اهداف خود باشیم…ودر نهایت به خواسته های خود برسیم..

   خداونداخیلی زیاد شکر گزارم که در مسیر درست وصحیح قرار گرفتم…ومتوجه این گنجینه ایی که در اختیارم‌گذاشتی بالاخره شدم…دیر شد..ولی بازم لطفتت شامل حالم شد..وبه این درک رسیدم که باید برای بیشتر شناخت ذهن در یک مسیر درست قدم بردارم…وبا لذت همواره در مسیر بوده وپیش بروم…زیرا این راه نهایی رسیدن به آرزوها است.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   maryamkhazaie0000@gmail.com
   1400/05/10 18:25
   مدت عضویت: 329 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 106 کلمه

   بنام خداوند بخشنده مهربان نکات طلایی ۳ شما قدرت لاغر شدن را دارید ،قدرت لاغر شدن در خود مهمترین موضوعی است ک منجر ب لاغر شدن میشه ، باید قدرت لاغر شدن رو ب خود بدهید ن به روش ک برای لاغر شدن از آن استفاده می کنید ،این جمله بالا خوب واسه ی آدم چاق ک از همه جا نا امید شده و خداوند هدایتش کرده ب این سایت درک کردنش سخته ولی خوب من خودم این طوری درک کردم و نمی دونمم چقدر درسته  با قدرت ذهن خودم می خوام لاغر شوم و با یاد گیری لاغری از طریق دوره می تونم لاغر بشم.،

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   angelikian4040@gmail.com
   1400/04/24 23:40
   مدت عضویت: 196 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 465 کلمه

   من چاقی رو باور کردم سالها دارم باهاش زندگی می کنم چاقی رو قدرتمندتر از خودم دونستم و نتیجش چیزی هست که الان هستم و چاقی در زندگیم همیشه و همه جا همراهم بوده و همیشه باعث محدودیت برای من شده و هر وقت کسی از اراده و باور حرف زده تلاش بیشتر و محروم شدن به یادم میومد تا امروز دلم رو به قدرت فایلها خوش کرده بودم وواقعا خودم و قدرت خودم رو نادیده گرفته بودم من نزدیک به یک سال در این مسیر هستم ولی از ماه رمضان  به اینور لیز خوردم و اشتیاقم رو از دست دادم ولی دوباره بلند شدم درسته به قول استاد این همه فاصله انداختن در این مسیر طبیعی نیست  ولی من دوباره میخوام شروع کنم ولی اینبار نه با قدرت فایلها بلکه با قدرت خودم با نیروی درونیم همون نیرویی که باعث شد استاد متناسب بشن اگر دیگران موفق شدن پس من هم میتونم قوانین  جهان  برای همه یکسان هست بعضی ها که موفق هستند از این قوانین  پیروی میکنن و بعضی از افراد که مخالف قوانین حرکت میکنن بازنده هستن و من میخوام برنده زندگی خودم باشم از چاقی و محدودیت خسته شدم و میخوام برای همیشه  از دست این مهمان  ناخوانده  راحت بشم و زیبایی زندگی  رو دوباره درک کنم و از زندگی خودم لذت ببرم فقط باید در این راه بمونم و ادامه بدم تا باور لاغر شدن  هرروز پررنگ تر بشه نباید فقط در موقع گوش دادن به فایلها و انجام تمرینات فقط این هیجان لاغرشدن همراه من باشه بلکه در تمام مدت شبانه‌روز روی باور قدرتمند لاغری کار کنم و وقتی پذیرفتم که این خود من هست که باید لاغر بشم دیگه کار آسون میشه درسته تو این مدت احساسم تغییر کرد آرامش‌  درونی پیدا کردم ولی جسمم تغییر نکرد چون به این باور نرسیدم و چون احساس لاغری من ادامه دار نبود و مقطعی بودتا زمان گوش دادن به فایلها  حالم خوب بود ولی بعد لاغری در حاشیه بود و فکر وذهن من درگیر مسائل  روزانه زندگی میشد و من تا فایل بعدی یادم میرفت هدفم چی بود و فکر میکردم یک فایل و یک تمرین باعث  لاغری من میشه ولی از جایی که استاد بزرگوار  ما میدونن کی و کجا به داد ما برسن این دفعه هم سروقت این باور رو شکستن و یک باور جدید بما دادن که باید هرروز توی زندگی ما پررنگتر بشه زندگی ما مجموعه ای از باورها و افکار ما هستند وامروز در هر جایگاهی که هستیم از باورها و افکار ماست پی باید این بذر لاغری  رو تنومند و ریشه‌ هاشو در زمین ذهن خودمون پرورش بدیم باید از این بذر نگهداری کنیم تا قدرت و باور لاغر شدن تنومند بشه و با هیچ تند بادی تکون نخوره پس آفرین به خودم و به این نیروی قدرتمند درونم ،،من می توانم لاغر بشم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/22 11:17
   مدت عضویت: 560 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 294 کلمه

   با سلام

   من یاد خاطره ای از دوره راهنمایی ام افتادم .

   من کلاس اول راهنمایی بودم و خواهرم دوسال ازم بزرگتر بود اون سوم  راهنمایی بود و دریک مدرسه درس می خواندیم.  اما معلم ریاضی من و خواهرم یکی بود .

   من همش ریاضی ام خوب بود و نمره بالایی میگرفتم اما

   خواهرم ریاضی اش ضعیف بود و نمره کمی میگرفت. 

   اون همش میخواست نمره کمش رو توجیه بکنه میگفت نحوه تدریس معلم خوب نیست و من نمیتونم نمره خوبی بگیرم و من همش میگفتم پس چرا من میتونم نمره خوبی بگیرم . من وتو که معلممون یکی هست . پس خودت باید بخای و بیشتر تلاش کنی تا نمره خوبی بگیرم.  

   حالا فایل های آموزشی لاغری هم همینطوریه و به ما چطور لاغر شدن رو یاد میده وکلی هم از بچه های این دوره نتیجه گرفتن و این منم که قراره  لاغربشم نه فایل ها منو لاغرکنه ..فایل ها فقط آگاهیهای منو زیاد میکنه واین منم که با توجهات ام و باورهای درست لاغری که به مرور در ذهنم ایجاد میکنم بستر لاغری  رو در ذهنم فراهم میکنم و کم کم لاغر میشم . 

   مثلا مگه فایل ها میتونه احساس منفی رو که طی شبانه روز باهاش روبه رو میشیم مهارکنه . چون همین احساس منفی اشتیاق ما رو کم میکنه . بلکه ما خودمون هستیم که از این احساسات منفی دوری میکنیم و مرتب حس خودمون رو خوب نگه میداریم تااشتیاقمون  بالا باشه . 

   فایل خانم استرهیکس که استاد قرارداده بودند هم همین مطلب رو میرسونه .

   ایشون گفتند لاغری حس خوبه . 

   پس کارهایی که حس خوبه انجام میدیم تا بتونیم هم ارتعاش با خواستمون شویم و لاغربشیم و چقدر در مثال بستنی زیبا ارتباطش دادند .

   پس من باور میکنم که من خودم میتونم با کمک فایل ها لاغربشم . مثل استاد عزیز و دوستان شگفت انگیز سرزمین لاغری.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/22 06:40
   مدت عضویت: 495 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 1,733 کلمه

   شما قدرت لاغر شدن را دارید

   با سلام:قدرت بعنی چه؟توانایی انجام دادن کاری.. 

   هم قدرت فیزیکی داریم و هم قدرت روحی 

   منظور از قدرت فیزیکی همون توانایی هایی که جسم ما دارد

   قدرت روحی هم که مربوط می شه به ذهن و مغز و عملکرد آن که قدرت فیزیکی ما در اصل از قدرت ذهن ما دستور می گیرد 

   سالها که در حال رژیم و روش های مختلف برای کم کردن وزن اضافی بودم و هر بار مقداری کم می کردم و باز دوباره بر می گشتم مرتب در حال بالا و پایین رفتن بودم مثل کودکی که برای اولین بار تجربه بالا و پایین رفتن پله ها براش جالب است لاغر شدن من هم از روش های مختلف حکایت اونون بچه ایی بود که هی می رفت بالا و هی می آمد پایین یادم هست در  یک مقطعی با خودم عهد کردم که هر روز ۱۰۰۰کالری روی تردمیل بسوزم مدتها هر صبح این کار را می کردم و دریق از یک ذره کم شدن ..وزن من ثابت مانده بود 

   و این موضوع بد جوری مرا درگیر کرده بود که چطور ممکن است روزی ۱۰۰۰کالری می سوزم و کم نمی شوم  و خودم را مقعصر می دانستم که شاهد کارم را درست انجام نمی دهم و روش را تغییر دادم (غافل از اینکه اشکال در ذهن من بود )و حالا که فکر می کنم همون موقع ها از یک دکتر شنینپدم که می گفت مغز ما یاددمی گیرد که وقتی می خواهید وزن کم کنید و چون دوست ندارد stop می کند نکته جالب اینجاست که چون از دکتر این را شنیده بودم همون باور باعث شده بود با اونون همه تلاش یک ذره کم نمی کردم با یک ذوق و شوق و یک قدرت درونی شروع کردم و اطمینان داشتم کم می کنم و حالا که به این آگاهی رسیدم متوجه هستم که اطلاعات اشتباه به ذهن من وارد شده و عملکرد آن تغییر نکردن جسمم بود چون اونون باور در ذهنم  نهادینه شده بود بخاطر اینکه از یک فرد مطمعن و قابل قبول شنیده بودم (دکتر)باور قلبی پیدا کرده بودم که ذهن  هوشیار است و یاد می گیرد و مقاومت می کند که از اونی که هستی لاغرتر نشوید و حالا می فهم که چرا کم نمی کردم بخاطر فرمول اشتباه در ذهنم .مدتی گذاشت و مثل  همیشه دنبال روش های مختلف بودم و نظریه دکتر یواش یواش در ذهن من کم رنگ شد بعنی مطالب دیگه جایگزین شد که موفق  شدم از stop که در من ایجاد شده بود رها شوم و طبق زوار گذشته هی کم می کردم و باز دوبار    و. دوباره و این تکرارها و به نتیجه نرسیدن به وزن ایده ال باعث شد که لاغر شدن از نظر من سخت شده بود  و مرتب باید در حال رژیم و ورزش باشم نا بتوانم لاغر بمانم و این ناباوری خود باعث اضافه وزن می شد و هی کار مشکل تر می شد باوری که قدرت لاغر شدن را ندارم !چرا؟چون از هر روشی می رفتم به اون وزن قبل و بعد از چند سال ازدواجم نمی رسیدم اکنون که به این آگاهی رسیدم که همه چی از قدرت ذهن است . لاغری با ذهن را باور کردم اما چون باور  قدرت لاغر شدن را ندارم قوی تر است و چون سالها همدم زندگی ی من بوده براحتی بر باور صیحیح بودن لاغری با ذهن غلبه نمی کند و مانع کسب نتیجه می شود !!راه حل چیست!!؟؟؟باید اول این باور را در خود ایجاد کنیم که می توانیم لاغر شویم و قدرت لاغر شدن را داریم و این باورها تنها در مورد لاغری نبست در همه موارد صدق می کند برا ی شروع یک کاری و هدفی باید به خود اطمینان کنیم که می توانیم موفق شویم و با یک باور قوی  و با قدرت شروع کنیم  —ذهن انسان از قدرت زیادی بر خور دار است و انسان می تواند با استفاده از قدرت ذهن به خیلی از آرزوهای خود دست پیدا کند 

   افراد زیادی بودند که با استفاده از قدرت ذهنشان به اهداف و خواسته های خود رسیده اند و ما آدم‌های خوشبخت که به این روش هدایت شده ایم می توانیم از قدرت ذهن خود برای تغییرات استفاده کنیم 

   مهمترین حالتی که برای شروع لازم است بدانیم عجله نکنیم 

   وقت تعیین نکنیم 

   وزن نکنیم

   حرف دیگران تاثیری در ادامه مسیر نداشته باشدو اگر لیز خوردین دو باره با قدرت بلند شوید و با قدرت راه خود را ادامه دهید درست مثل قبل از دوره که با هر شکست و نا امیدی دوباره با شو.ر  و شوق و روش  جدید شروع می کردیم اما همه می دانیم این بلند شدن و ادامه دادن فرق دارد چون راه را بلد هستیم فقط باید صبور باشیم

   توانی ها و مهارت های حقیقی خود را کشف کنیم تا با نسخه ی بهتری از خودمون با هدفومون روبرو شویم

   مطلبی پیدا کردم طولانی اما خواندش مفید و اموزند است   

   آیا نا به حال فکر کرده اید که چطور می توانید با قدرت ذهن به تمام خواسته ها و آرزوها یی که دارید برسید؟؟؟آیا برای استفاده از قدرت ذهن حتما باید توانایی خاصی داشته باشیم یا هر کس به ابن قدرت دسترسی دارد؟

   گر برای یکی از افراد خانواده‌تان می خواهید خانه ایی بسازید به انتخاب زمین مناسب اقدام می کنید سپس به یک معمار خوب می گردید و از بهترین مصالح ساختمانی و تیر آهن و چوب و……استفاده می کنید تا بتوانید عمری را در آن به آسایش سپری کنید حالا لاغری با ذهن هم همینه ،

   معمار ما کی هست ؟ استاد خوب و مهربان 

   مصالخ خوب چیه ؟تمام آموزش ها یی که توسط استاد می گیریم و همت خودمون

   حالا برای ساختمان ذهنی خود چه طرح و برنامه ایی ریخته اید ؟

   برای رفاه و سعادت شخص خودتون چه کارهایی کرده اید ؟هر چه وارد زندگی خودتان می کنید همان مصالحی است که می خواهید در ساختمان آن خانه به کار ببرید پس از آموزش های استاد بیشترین بهره را ببرد با همت خود 

   ایا برای پایه و اساس ساختمان اندیشه و افکار خود فکری کرده اید ؟اگر افکار شما با بر داشت های ترس و اضطراب  دلواپسی تنگ نظری یاس و نامیدی همراه باشد در آن صورت بافت ذهنی شما به صورت های گوناگون غم و غصه ،ناراحتی اعصاب و محرومیت از هر نوعی تجلی  پیدا خواهد کرد

   شما می توانید از قدرت ذهن در رسیدن به آرزوها و اهداف تان استفاده کنید قدرت ذهن انسان آنقدر زیاد است که شما را می تواند به تمام اهداف و خواسته هایتان برساند اما چون خیلی از افراد این موضوع را نمی دانند از آن جهت رسیدن به آرزوها و رویاهایشان استفاده نمی کنند 

   قدرت ذهن چیست ؟

   ذهن انسان دارای قدرتی است که با استفاده از ان می توانید هر شرایطی که می خواهید خلق کنید اگر بتوانید ورودیهای ذهنتان را کنترل کنید که ورودیهای مخرب وارد نکنید بکی از دلایلی که باعث شده بسیاری از افراد نتوانند به درستی از قدرت ذهن شان استفاده کنند این است که اصلا قدرت ذهن را باور ندارند و فکر می کنند که  قرار است تا آخر در همین شرایط که الان دارند بمانند 

   ذهن انسان قدرت خلق تمام خواسته ها و آرزوها را دارد و اگر اصول آن را بدانید و بتوانید وردی های ذهنتآن را کنترل کنید می توانید از این قدرت نامحدود استفاده کنید 

   تنها فرق انسان‌های موفق و ناموفق در کره زمین این این که به درستی و نادرستی از ذهنشان استفاده می کنند 

   چطور می توانیم از قدرت ذهن استفاده کنیم و ذهنمان را کنترل کنیم ؟ایا با قدرت ذهن به تنهایی می توانید به تمام خواسته ها و آرزوها برسیم یا نه ؟ذهن انسان این قدرت را دارد که تمام خواسته ها و آرزوها را خلق کند البته علاوه بر اینکه شما از قدرت ذهن استفاده می کنید برای رسیدن به خواسته ها تلاش فیزیکی هم باید داسته باشید و اصلا کار زیادی نییست برای رسیدن به خواسته ها ۹۹در صد ذهنی و ۱در صد آن فیزیکی است 

   در مسیر لاغری با ذهن تلاش فیزیکی ما چیست ؟ نوشتن.  خواندن. گوش کردن. و انجام تمرینات 

   اگر از قدرت ذهن تان به درستی استفاده کنید و افکارتان را کنترل کنید 

   باید ذهنتان را به افکار مثبت عادت بدهید ذهن ما مرتب در حال فرستادن انرژی و ارتعاش می باشد ذهن ما خوب و بد را تشخیص نمی دهد اصلا فرقی ندارد که در خواستی که داریم در جهت خواسته ها واهدافتان باشد یا اینکه در جهت ناخواسته هایتان وظیفه ذهن ما فقط دریافت امواج مغزی ما و پاسخ دادن به آنهاست و اصلا فرقی نمی کند که دارید به خواسته هایتان توجه می کنید یا نا خواسته هایتان   ناخواسته ها که همون منفی بافی هاست 

   انرژی و ارتعاشی را که ارسال می‌کنبد باید مثبت و در جهت اهدافتان باشد در این صورت قدرت ذهن می توانید به خواسته و اهدافی که دارید برسید اگر اختیار ذهنتان را در دست بگیرید و بر روی آن کار کنید نتایج شگفت انگیزی وارد زندگیتان می شود ؟چجوری؟؟

   لحظه به لحظه زندگیتان را با افکار و اندیشه های خوب بسازید با قدرت و توانایی ذهنی خود می توانید به سلامتی  

   رابطه عالی

   ثروت 

   لاغری 

   در کل تمام خواسته هایتان 

   یکی از بهترین رمز و راز در جهت اینکه بتوانید انرژی و ارتعاشی مثبتی ارسال کنید اینه که زندگیتان را به بهترین شکل تجسم کنید 

   مثلا تجسم کنید الان که لاغر بودی چکار می کردی به داشتن آن فکر کنید 

   دلیل اینکه خیلی از افراد به خواسته هایشان نمی رسند  اصلا نمی دانند چه می خواهند و هدف و خواسته هایشان دقیقا چه چیز هایی هست  

   افکار منفی نمی گذارد شما به اهداف و خواسته هایی که دارید برسید این را بدانید که همه چیز از افکار و ذهن شما شروع می شود 

   عملی کردن افکار مثبت باعث رسیدن به خواسته و اهداف تان می شود و افکار منفی باعث ایجاد ناخواسته ها می شود 

   هر چیزی که می خواهید در ذهن تجسم کنید تصویر دهید و انرا احساس کنید 

   مثلا :اندام مورد نظر خود را با پوشیدن لباس های مورد نظر در ذهنتان بیاورید و هر چه تجسم قوی تر باشد احساستان بهتر می شود و خواسته ها یتان به درون ضمیر نا خودآگاه یتان وارد می شود اگر این تکنیک را در درون خود ایجاد کنید نتایجش را در زندگیتان خواهی دید 

   من یک عکس خوش اندام در کمد لباسم به دیوار نصب دارم و همیشه آن را می بینم و احساسش می کنم

   در ضمن من هم مثل هنر جوی شما لیلا خانم از تلفنم برای تایپ کردن استفاده می کنم الان ساعت ۲/۵ صبح است همه مطالب را روی دفتر نوشتم و باز دوباره تو سایت باید بنویسم برای همین گذاشتم برای فردا 

   کلی طول کشید که امروز تایپ کردم این را گفتم که ذوق و اشتیاق هر مانعی را از سر راه بر می دارد .با تشکر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   amirali2020110@gmail.com
   1400/04/09 16:41
   مدت عضویت: 300 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 342 کلمه

   بنام خدا 

   با سلام خدمت استاد و دوستان 

   ما باید قدرت  لاغر شدن را در خودمان ایجاد کنیم .

   بیش از یک دهه است که خیلی از روشهای لاغری با ذهن را انجام دادم ورزش ،پیادهروی ،رژیم های سر از خود یا ،رژیم های پزشکی ،دمنوش وووو نزدیک به ۱۰ کیلو هم وزن کم میکردم اما خیلی مقطعی بود و زود بر می گشت چون از همون اول فکر برگشتش بودم چون ذهن من چاق بود .

   اما از،وقتی که با سایت لاغری آشنا شدم به لطف،خدا از همون اول مسئولیت چاقی خودم را پذیرفتم و تعهد دادم که مسئول چاقی خودم هستم و خودم درستش میکنم و مسئول لاغری را بعده گرفتم چون خودم باعث چاقی خودم شدم الان هم خودم با قدرت میگم درستش میکنم نه اینکه با گوش دادن به فایلها و نوشتن منتظر باشم که انها منو لاغر کنند نه فایلها و استاد چراغ راهنمای من هستند اجرا کننده ی اصلی خود من هستم فایلها و استاد به من میگن این راهه اینم چاهه حالا کدومش منم که راه درست را انتخاب میکنم و تلاش میکنم از طریق تکرار،تمرین و عمل کردن به آنها به لذت بزرگ خودم یعنی میرسم وقتی من با توانایی خودم میگم من میتوانم لاغر بشم من ایمان دارم که لاغر میشم همیشه شادم احساسم خوبه اما اگر این شادی و احساس خوب من مقطعی باشه یعنی فقط با فایل گوش دادن و نوشتن شاد باشم و یه ساعت بعدش بازم بر گردم به حالت اولم این یعنی من هنوز قدرت لاغری را در،خودمون ندیدیم و فکر میکنیم باید با قدرت فایل و استاد لاغر بشیم خودمون هیچ این افراد اگر به این طریق پیش برن در این روش هم شکست میخورن ‌و خیلی راحت لیز میخورن و از مسیر خارج میشن 

   ولی اونایی که با توجه به چند بار لیز خوردن بلند شدن و ادامه دادن موفق میشن 

   یکی از عوامل موفقیت ما ایجاد توانمندی در خودمون هست همیشه باید قبل شروع فایل بگیم که من میتوانم لاغر یشم من قدرت لاغر شدن را دارم این طوری بیشتر در مسیر قرار می گیریم و جسم ما لاغر میشود ‌

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/08 18:07
   مدت عضویت: 273 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 289 کلمه

   به نام خدا

   یکی از موضوعاتی که باعث میشه آدم لاغر بشه اینه که احساس لیاقت لاغری رو داشته باشیم .

   باور و یقین لاغری را داشته باشیم .

   وقتی ما روند چاقی مون زیاد میشد مطمئن بودیم که چاق میشیم  از کجا می فهمیم؟ از راههایی که شروع میکردیم به انجام دادن که چاق نشویم دست و پای که میزدی رژیمی که می‌گرفتیم ورزشی که انجام می دادیم….

    وزن و سایز ما کم میشد ولی دوباره بر می گشت چرا ؟چون اطمینانی که به چاقی داشتیم خیلی زیاد بود در زمان چاقی مطمئن بودیم که چاق میشیم یا چاق تر میشه چرا ؟چون هزار دلیل داشتیم که دوباره چاق میشیم .

   یعنی احساس چاقی رو داشتیم حتی زمانی که لاغر بودیم.

   ✅ذهن خیلی راحت میتونه احساسشو خوب یا بد کنه .

   🔴ولی جسم احساس پایدار ذهن رو گوش میده.

    در زمان چاقی اطمینان داشتیم که چاق میشیم یا نگران دوباره  چاقی خودمان بودیم .

   موقع تناسب  اصلاً لذت تناسب را نمی بردیم و مطمئن بودیم دوباره چاق میشیم .

   ✳✳در لاغری با ذهن باید اعتقاد و باور این  باشه که من می توانم لاغر بشم من می توانم متناسب بشم نه اینکه فایلها 

    حالا من می توانم لاغر بشوم چطوری ؟ از مسیر ی که استاد و دوستان رفتند حرف های استاد باید مانند یک راهنما باشه که چطور فکر کنیم.

    و باور و اطمینان از خودم ما آغاز می شود .

   باوری که مطمئن بودیم چاق میشیم خیلی قوی بود به اندازه کوه برف،ولی باوری که در این چند ماهه ایجاد کرده ام  خیلی کوچیکه اندازه یک گلوله برف ولی همین گلوله برف دارد به من کمک میکند تا لاغر و متناسب بشم .و خودش قوی وقوی تربشود .

   تنها دلیل اینکه بعضی دوستان نتیجه عالی میگیرندبعضی ها نمی تونن نتیجه عالی بگیرند . اینکه نمیتونم بپذیرند که میتوانند لاغر بشود.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 16 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فرشته مهربانF.s
   1400/04/08 16:39
   مدت عضویت: 475 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 553 کلمه

   با سلام خدمت استاد گرامی وهمگی دوستان عزیزم

    

   واقعا درسته داشتن باور لاغر شدن من امروز که این فایل دیدم یادم اومد که قبلا ها که ۱۵ کیلو وزن خودمو کم کردم فقط با باور این مساله کم کردم وزنمو درسته ورزش پیاده روی ورژیم بودم وروشم درست نبود اما درکمال ناباوری همه من وزن کم کردم وباعث شگفتی همه شدم اما چون روشم درست نبود ونمیدونستم که ممکنه با چند کیلو کاهش وزن لیز بخورم وباور لاغر شدنم کنار بگذارم همین اتفاقم برام افتاد چون همه جا جار زدم که لاغر شدم هی خودمو وزن کردم فشار ورزش بیشتر کردم تا جایی که احساس کردم اینا منو لاغر میکنن ومن نیستم که میتونم لاغر بشم وقدرت از خودم دادم به رژیم وورزش وپیاده روی که انجام میدادم وهمین موضوع حالمو بد کرد وبعد از شل وسفت کردن دراین روش دوباره وزن من برگشت 

   از طرفیم خیلی کارارو با مخالفت شدید بقیه انجامش دادم ودرش هم بهترین شدم مثلا رانندگی من اینگونه بود ومن چون باورداشتم که میتونم از همه هم بهترم رفتم وکلاس نوشتم وقبولم شدم والانم رانندگیم از همه فامیل بهتره 

   قدرت باور نباید دست کم بگیرم یادمه اون روز داشتن استاد میگفتن شما میخواین لاغر ومتناسب بشین یا میخوایین شرایط روحی وجسمی وخانوادگیتون متعادل بشه کدوم میخوایین ومن به خاطر فشارها ومشکلات تنش های روحی مالی وجسمی وشرایطی که پشت سر گذاشته بودم واقعا باورداشتم که متعادل شدن میخوام حتی یادمه وقتی استاد گفتن این جمله رو من با صدای بلنو گفتم متعادل شدن ویه حسی بهم گفت ببین تو متعادل شدی به خواسته ات رسیدی حالا چی میخوای واقعا مبخوای همینو فقط خودم تعجب کرده بودم با خودم حرف میزدم اما داشتم به خودم جواب میدادم گفتم نه میخوام فرا تر برم ار متعادل شدن وفایل لیاقت لاغری رو باید داشته باشیم گوش دادم با خودم گفتم پس لیاقت کلید حل معمای من باید لیاقت لاغر شدن داشته باشم درست اما الان متوجه شدم تا باور من استعداد وتوان لاغری رو دارم ودر توانم هست که لاغر بشم در خودم ایجاد باید کنم 

   بعد دوباره به خودم گفتم البته که توان لاغری رو دارم 

   اگه نداشتم اینجا چی کار میکردم تازه نه تنها توانشو دارم بلکه خداهم معتقد من توانش دارم که به این مسیر هدایتم کرده حتما دارم من هر روز به خودم میگم که من استعدادلاغری رو دارم اونم به صورت خود به خودی میخوام با تمام وجودم باورش کنم من باوردارم که میتونم متناسب بشم چون توانش دارم چون استعدادش دارم وبدنم خودش باتمام وجودش منو لاغر ومتناسب وزیبا وسالم میکنه 

   من کاری ندارم چجوری میخواد با نفس کشیدنم لاغرم کنه با آب خوردنم با فعالیت هام یا هر کار دیگه ای من دخالت نمیکنم توکارش تاحالاشم دخالت کردم فقط اختلال ایجاد کردم پس باور دارم که هر روز بدنم لاغر تر ومتناسب ترم میکنه ومن هی متوجه تغییرات درخودم میشم همین الانشم تغییراتی کردم خودم حس میکنم پهلوهام جمع وجور تر شده وران هام کوچیک تر شده 

   دیگه لباس های سایز کوچکمو نمیپوشم هر وقت این لباسای روزانم به تنم زار زد از گشادی میرم سراغ لباس کوچک ترام وگرنه چی کار دارم برم هی متر کنم وخودمو اذیت کنم من همین الانشم بینهایت خوشحالم چون تازه فهمیدم که تم لیاقت متناسب شدن دارم هم توان واستعدادش فقط خود من پس خدایا شکرت بابت اندام متناسبم وهمین طور خونه وماشین خوبی که دارم وخواهم داشت وهرروزم بهتر میشن ممنونتم وعاشقتم خدای مهربونم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/04/09 13:24
    مدت عضویت: 234 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 61 کلمه

    مرسی مرسی مرسی از این کامنت خوبت فرشته جان… این قسمتش رو خیلیی دوست داشتم: {من کاری ندارم چجوری میخواد با نفس کشیدنم لاغرم کنه با آب خوردنم با فعالیت هام یا هر کار دیگه ای من دخالت نمیکنم توکارش تاحالاشم دخالت کردم فقط اختلال ایجاد کردم} من همینو باور و تکرار و تمرین کنم نصف راه رو رفتم..بازم ممنون 🙂

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     فرشته مهربانF.s
     1400/04/09 14:55
     مدت عضویت: 475 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 48 کلمه

     سلام هانیه عزیز خواهش میکنم دوستم خوشحالم که نوشته من کمکی برای شما شد موفق ومتناسب بشی عزیزم جدیدا دارم روی عملی کردن آموزش هایی که میبینم کار میکنم وخیلی دوست دارم دوستای گلمم استفادشو ببرن وانرژی خوبشون به منم برسه به امید دیدن همدیگه درقله تناسب اندام

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   angelikian4040@gmail.com
   1400/04/07 23:14
   مدت عضویت: 196 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 329 کلمه

   سلام استاد مهربانی 

   چند وقتی بود که من با خودم در مورد همین مانعی که شما امروز مطرح کردید فکر می کردم ،من حدود یک سال هست با این سایت آشنا شدم دقیقا ابتدا با اشتیاق فایلها رو دنبال می کردم و تمرین ها رو انجام میدادم و احساسم عالی شد حرص و ولع من نسبت به موادغذایی از بین رفت و احساس شادی و اعتماد بنفس در من قوی شد و من بهترین عید نوروز رو داشتم بدون اینکه نسبت به شیرینی و آجیل ولعی داشته باشم عید رو پشت سر گذاشتم و همچنین بهترین ماه رمضان رو داشتم و یک ماه کامل بدون هیج ضعف و سستی روزه گرفتم ولی در جسمم تغییری ایجاد نشد و جسمم رو میبینم و سعی میکنم روش متمرکز نشم ولی نمیشه و من دوباره لیز خوردم و بی اشتیاق شدم و هر چند روز یک بار به سایت سری میزدم و یک تمرین انجام میدادم امروز که  این فایل  رو دیدم فهمیدم شما درست فرمودین من قدرت خودم رو فراموش کردم وفکر میکردم که فایلها احساس منو عوض کردن پس همین فایلها منو لاغر میکنن و خدای درونم و قدرت خودم رو دست کم گرفتم هروقت فایل می دیدم و دیدگاه میخوندم به وجد میومدم و بعد یادم می رفت که من باید بخوام لاغر بشم فکر میکردم تمرین نوشتن من که یک کار روتین روزانه هست خودش کار رو انجام میده من که فایلم رو گوش دادم و تمرینم رو انجام دادم پس ذهنم بقیه کارو انجام میده پس چرا من لاغر نمیشم و میگفتم شاید هنوز استاد اون فوت کوزه گری رو یادم ندادن و امروز فهمیدم که من قرار هست لاغر بشم من  می تونم لاغر بشم ، من باید باورم این باشه که لاغر میشم و امیدی دوباره در وجودم بوجود آمد و ممنونم استاد فرهیخته و دانا که می دونید در هر زمانی چه جوری دست هنرجوهای خودتون رو بگیرید و امروز یک بار دیگه استاد من رو از سردرگمی  نجات دادن ، ممنونم استاد عزیزم 

   خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/04/09 13:27
    مدت عضویت: 234 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 47 کلمه

    وای عالی بود…چقدر خوشحالم که من تنها نیستم توی این حس و حال..انگار این کامنت رو خودم نوشتم…چه خوبه گشت و گذار توی کامنت ها..الان می فهمم وقتی استاد تاکید می کنن کامنت بذارین، کامنت ها رو بخونین و مشارکت داشته باشین برای چیه…خیلی ممنون دوست عزیز

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/07 20:45
   مدت عضویت: 234 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 553 کلمه

   به نام خدایی که راه رو نشونم میده

   سلام به همه دوستان عزیزم

   راستش اون شب که این لایو رو استاد گذاشت با شنیدن حرفهاش انگار گره های ذهنی من باز میشد. انگار این فایل برای من بود و مناسب دغدغه های من……من فهمیدم مشکلم همینه که باور نکردم لاغر میشم….واسه همین به هر ریسمانی چنگ می زنم تا خودم رو از غرق شدن توی چاقی نجات بدم. هر بار هر مسیری رو با شور و شوق و انگیزه بالا شروع میکنم و تا نیمه میرم اما شل میشم و ول می کنم و اون حس و حال روزای اول رو ندارم..حتی همینجا و دوره رایگان لاغری من … وقتی به این سایت هدایت شدم دقیقا گفتم دیگه این خودشه..مخصوصا که استاد هم می گفتن شما که اینجایی برگزیده ای .. تویی که بارها برای لاغری تلاش کردی نمیشه که بی اراده و ضعیف باشی و …. اینها مثل نور بودن توی قلبم و هر بار که فایلی رو گوش می دادم غرق میشدم و لذت می بردم..اما از اون طرف منتظر بودم..منتظر نتیجه..جلوی آینه خودمو می دیدم و لباس هایی که می پوشیدم و هیچ تفاوتی حس نمی کردم…اینم نشد! پس چرا؟ چون من وابسته به فایلها و روش های لاغریم..من وابسته به نیروی بیرونم. فکر کردم همین که گوش بدم به این فایلها کافیه اما اون شب لایو فهمیدم باید به خودم و نیروی درون خودم متکی باشم ولاغیر..هنوزم نمی دونم باید چی کار کنم اما حداقل فهمیدم که چرا چندساله دارم درجا می زنم و الانم که اینجام جلو نمیرم…نمودار لاغری من با روش اصولی همیشه سینوسیه و این به خاطر اون استیصال و به هر ریسمانی چنگ زدنه و ایمان نداشتن. من به خودم و خدای درونم ایمان ندارم که می تونم. من لاغری رو حق خودم نمی دونم انگار. من خودم رو لایق اندام متناسب نمی دونم انگار…نمی دونم چرا؟ نمی دونم چه کاری می تونم انجام بدم. اما همین که استاد گفت رو بهش توجه می کنم: هر روز که بیدار میشم به خودم میگم من می تونم لاغر بشم..در طول روز قبل از فایل گوش دادن و مطلب خوندن این رو تکرار می کنم که همونطور که چاقیم دست خودم بوده، لاغریم هم دست خودمه…من مسئول چاقی و لاغری خودمم. بدون کمک هیچ کسی چاق شدم و الانم بدون کمک کسی می تونم لاغر بشم…این فایلها و دوره ها حکم چراغ های کنار جاده رو دارن، مهم اینه که فرمون ماشین دست منه و گاز و ترمز هم زیرپای خودم…منم که می رونم و جلو میرم یا ترمز می کنم و میکشم شونه خاکی…چراغ ها مسیر رو برام روشن می کنن تا من بتونم راه رو از بیراهه تشخیص بدم و خودم رو به مقصد برسونم.. و البته مهمه که از مسیر لذت ببرم و فقط به مقصد فکر نکنم و این برای من سخت ترین کار دنیاست. من همش منتظر لاغری و اون نتیجه و تغییرم حتی شده توی یک سانت گشاد شدن شلوارم 🙁 

   خدای خوب من کمکم کن…تو بارها و بارها هدایتم کردی و راه رو بهم نشون دادی…بازم کمکم کن تا به خودم متکی بشم و به خودم و قدرت درونم اعتماد کنم و باور کنم که می تونم لاغر بشم..باور کنم نیروی ذهن من اونقدر قوی و قدرتمنده که من رو به هدفم می رسونه…من می تونم همونطور که خیلی ها تونستن..همونطور که خودم هم تونسته بودم قبلا اما این بار موندگار و همیشگی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 7 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/04/07 23:33
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 85 کلمه

    سلام دوست عزیز
    از خوندن نوشته شما لذت ردم
    درسته که بخاطر نتیجه نگرفتن ها اینجا هستی و نوشتی اما درک کردن موضوعیه که هرکسی از عهده اش بر نمیاد
    این جمله در نوشته شما: “هنوزم نمی دونم باید چی کار کنم اما حداقل فهمیدم که چرا چندساله دارم درجا می زنم” خیلی عاااااالیه
    نمی دونم باید چیکار کنم اما فهمیدن مشکل از کجاست
    شناسایی مشکل مرحله اول تغییر کردنه و انسانهای کمی به مهارت پیدا کردن سرنخ ها دست پیدا می کنند
    ادامه بدید که تازه ماجرا داره شروع میشه

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/04/09 19:28
     مدت عضویت: 234 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 35 کلمه

     چقدر ذوق زده شدم از خوندن پاسختون استاد … چه خوب گفتین…ممنون که دلگرمی میدین و تنهامون نمی ذارین … من برای همین جمله مردم : //ادامه بدید که تازه ماجرا داره شروع میشه//

     مرسی واقعا

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    amirali2020110@gmail.com
    1400/04/09 10:04
    مدت عضویت: 300 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 19 کلمه

    سلام،دوست عزیز 

    لذت بردم از نوشته ی شما چه مثال خوبی اون چراغ های کنار جاده را احسنت بر شما 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/04/09 13:18
     مدت عضویت: 234 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 9 کلمه

     ممنون از توجه و همراهی شما دوست عزیز 🙂

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آرامش از من شروع می شود
   1400/04/07 13:19
   مدت عضویت: 254 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 970 کلمه

   به نام خداوند بخشاینده مهربان 

   روز 73: روز دوشنبه هفته سوم تکرار  7 / 4 / 1400

   درود بی پایان بر استاد محترم و همراهان شجاع و قدرتمند که باور دارند می توانند خودشان را تغییر بدهند.

   انسان اشرف مخلوقات است و با توانایی خارق العاده خود بر سایر موجودات حتی بر فرشتگان از سوی خداوند برتری داده شده است. دلیل این برتری قدرتی است که در ذهن انسان وجود دارد و مثل انرژی که در هسته اتم ذخیره شده است تا وقتی شناخته نشده و به فعل در نیامده است هیچ نمود بیرونی ندارد و تنها عده معدودی که با قدرت خارق العاده ذهن خود اشنا می شوند و آن را درک می کنند و از آن بهره می برند به اوج شکوفایی و قدرت می رسند. همانطور که اتم هیدروژن کوچکترین و سبکترین عنصر در واکنشهای طبیعی ضعیف و ناتوان و قابل کنترل به نظر می رسد و با اراده الهی قادر شده است در خورشید طی فرایند هسته ای انرژی درونی هسته خود را آزاد کرده و گرما و انرژی خورشید را که تنها منبع انرژی کل منظومه شمسی و زمین ماست را تامین کند.

   چگونه در جریان آموزشهای مختلف در طول زندگی خود که دون میگوئل روئیز در کتاب چهار میثاق از آن به عنوان اهلی کردن یاد می کند باور کردیم برای ساخت آینده رویایی خود به عاملی بیرونی و کمک دیگران نیازمند هستیم و خدای خود و باور به توانایی خود را از دست دادیم؟ 

   چه خوشبخت هستند کسانی که از این خواب غفلت و باور ناتوانی خود بیدار می شوند و می فهمند که من قدرتمندم  من توانایی تغییر سرنوشت خود را دارم  من در درون خود خدایی دارم که بالاترین قدرت است و همه چیز به دست اوست و اگر با او همسو باشم پس همه چیز به دست توانای من است.

   چه غم انگیز است زندگی کسانی که به خود باور ندارند و برای خوشبختی و شادی آویزان دیگران می شوند و با تمام قدرت سعی در کسب توجه و محبت و دوست داشتن دیگران دارند و انرژی خود را در این راه هدر می دهند و در آخر شکسته تر و مایوس تر به نقطه ای عقب تر از نقطه آغاز باز می گردند در حالیکه کلید خوشبختی  و شادی در درون ماست و باید خودمان ، خودمان را دریابیم واقعا با تمام وجود می گویم احساس آرامش برای تک تک ما از من خودمان شروع می شود. اگر من خودم را دوست داشته باشم برای دیگران هم موجودی دوست داشتنی خواهم بود و می توانم آنها را هم بدون چشمداشت دوست بدارم.

   تجربه مشابه من در داوطلبان کنکور سراسری است. داوطلب با اطمینان از ناتوانی خود و پس از طی هزاران راه مختلف و عدم کسب نتیجه مطلوب به سراغ من می آید و می گوید یعنی من با شرکت در کلاسهای شما قادر خواهم بود بالای 70% در کنکور بزنم؟ می پرسم چرا چنین تصوری داری ؟ و پاسخش این است که چون دیدم بسیاری از کسانی که در کلاسهای شما شرکت داشته اند موفق به کسب 92% و … شده اند. و پاسخ من این است که هر کس گفت تضمینی بیا در شش ماه یا n جلسه می توانی درصد بالای 70  و … در کنکور کسب کنی سراب و توهم و دروغی بیش نیست. هیچ معجزه ای در کار نیست معجزه خود تو هستی اگر خودت را و تواناییها و استعداد هایت را باور داری و تصمیم قاطع برای موفقیت گرفته ای و در این راه همه تلاش خود را به کار خواهی بست بفرما اینجا دقیقا انتخاب درست برای موفقیت شماست و اگر فکر می کنی فقط با واریز شهریه و صرفا ثبت نام در کلاسهای من به موفقیت می رسی و این کلاس من است که تو را موفق می کند و نه تلاش و کوشش خودت سخت در اشتباهی و نه اینجا که هیچ جای دیگر موفق نخواهی شد.

    

   ما همین روند  غلط را در زمینه غلبه در چاقی پیش گرفتیم. خود را موجودی ضعیف تصور کردیم که مورد ظلم قرار گرفته و چاق آفریده شده و شروع به آه و ناله و گله از سرنوشت خود کردیم و در هر بار اقدام برای غلبه بر چاقی از عوامل بیرونی و بدون توجه به توانایی خود و با اطمینان از ناتوانی خود برای مقابله با چاقی اقدام کردیم. تصمیم گرفتیم با رژیم فلان و قرص بهمان و کمربند لاغری و دستبند مسی و ….. یک عامل بیرونی را به جنگ چاقی خودمان بفرستیم و هر بار حتی با کسب نتایج مقطعی شکست خوردیم و دوباره چاق شدیم. چرا؟

   چون روش ما غلط بود. چون اولا این من هستم که باید باور کنم توانایی غلبه بر مشکلاتم را دارم و موجودی دارای اختیار و ذاتا متناسب آفریده شده ام و با پذیرش مسئولیت رفتارهای غلط قبلی که نتیجه اش مشکل اضافه وزن و از بین رفتن سلامتی من شده است و اصلاح آنهاست که خواهم توانست با افزایش آگاهی خودم در مسیر درست گام بردارم و رفتارهای درست را پس از کسب باورهای صحیح جایگزین باورهای غلط قبلی نمایم و به تدریج پس از اصلاح رفتاری تغییرات جسمی هم ایجاد شده و در مسیر کاهش وزن دائمی و تناسب اندام قرار خواهم گرفت.

   بله نه اینجا و نه هیچ کجای دیگر معجزه ای در کار نیست معجزه واقعی این دوره و کلام استاد عطار روشن همان است که خود گمشده مان را بیابیم و ایمان پیدا کنیم که می توانیم و تنها کسی که می تواند به ما کمک کند همانی است که در آینه می بینیم.

    

   قدرت خود تو هستی دوست من باور کن اگر خودت را بشناسی یقین پیدا می کنی که می توانی به هر خواسته ای که داری برسی و تناسب اندام همیشگی کوچکترین دستاوردی است که با شرکت در دوره های آموزشی این سایت پر محتوا و جذاب بدست می آوری.

   استاد نازنین از همه آنچه بی چشمداشت به همگان می آموزید سپاسگزارم و منت دار شما که کمک می کنید با افزایش آگاهی دنیا جای بهتری برای زیستن باشد.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    angelikian4040@gmail.com
    1400/04/07 22:11
    مدت عضویت: 196 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 13 کلمه

    ممنونم به خاطر این نگرش قدرتمند واقعا حرف های شما به دلم نشست

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    1400/04/08 21:19
    مدت عضویت: 670 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 28 کلمه

    سلام دوست عزیز . چقدر عالی بیان کردین.من باور کردم ک فقط وفقط خودم میتونم به خودم کمک کنم تا از این رنج چاقی نجات پیدا کنم .ممنونم 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   adelehreyhani17@gmail.com
   1400/04/07 10:41
   مدت عضویت: 166 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 192 کلمه

   سلام استاد عزیزم و دوستان همراهم

   استاد عالی بود واقعا وصف حال چن روز و چن ماه من بود ، من فکر میکردم که چون فایل رو گوش میکنم و تغییر رفتاری فاحشی رو احساس میکنم باید لاغر بشم، الان متوجه ام که چرا بعد از چندین ماه نتونستم وزنمو کم کنم هیچ، اضافه کردم، ولی بازم خوشحالم، خوشحالم که حداقل حرص و ولع سابقو ندارم، اینکه دیگران بهم میگن رژیم بگیر رو اصلا باور ندارم و خوبی دیگش اینه که خیلی وقته دیگه ترس از خوردن رو خیلی کمتر دارم ، اگه لاغر نشدم در عوض احساسم خوبه، من  برای اینی که الان هستم خوشحالم و از این به بعد تلاشمو بیشتر میکنم برای اینکه باور کنم که میتونم لاغر شم، و یاد فایل که استاد چن وقت پیش گذاشته بودن که میگفتن که هرچند چاق باشی مهم نیست بدن ما ۳۰ تن رو تونسته هضم و دفع کنه این مقدار اضافه وزن که برای من ۲۶ کیلوئه که چیزی نیست، باید بارها تکرار کنم و یادآوری کنم روزهایی که رژیم میگرفتم و لاغر میشدم، پس من قدرت لاغری دارم ولی ایمان باوری ندارم

   خدایا شکرت برای کسب آگاهی امروزم و وجود استادم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم