ورود / ثبت نام
0

قدرت لاغر شدن را دارید

قدرت لاغر شدن
اندازه متن

ایجاد قدرت لاغر شدن در خود مهمترین موضوعی است که منجر به لاغر شدن می شود.

من تا سن 35 سالگی چاق بودم و آخرین عدد وزنی که در خاطرم است 135 کیلوگرم بود.

بارها برای لاغر شدن از طریق روش های مختلف اقدام کرده بودم. هربار مقداری از وزن و سایز من کم می شود اما سریع تر از آنچه تصور می کردم دوباره به وضعیت قبلی بر می گشنم.

در استفاده از برخی روش ها اصلا نتیجه نمی گرفتن و هیچ تغییری در سایز و وزن من ایجاد نمی شد و هربار تصور می کردم من قدرت لاغر شدن را ندارم.

در واقع من چاقی و چاق تر شدن را باور کرده بودم به همین دلیل هربار که مقداری از سایز یا وزن من کم می شد بیشتر از آنکه خوشحال باشم نگران دوباره چاق شدن بودم و این اثبات می کرد که انتظار من از خودم چاقی بود.

به لطف خدا در سال 1393 با موضوع قدرت ذهن و تغییر زندگی آشنا شدم و تصمیم گرفتم برای تغییر زندگی از قانون جذب و مطالب مربوط به روانشناسی موفقیت استفاده کنم.

پس از چند ماه مطالعه و انجام تمرینات مختلف این ایده در ذهن من ایجاد شد که از آگاهی مربوط به قانون جذب و قدرت ذهن برای لاغر شدن استفاده کنم.

نکته حائز اهمیت در این تصمیم این بود که من قبل از اینکه بخواهم از قانون جذب برای لاغر شدن استفاده کنم باور کرده بودم که با استفاده از این آگاهی ها می توانم زندگی خودم را تغییر دهم.

در سال هایی که من از روش های مختلف برای لاغر شدن استفاده می کردم عقیده من این بود که من نمی توانم لاغر شوم و چاقی من ارثی است، بنابراین به دنبال روش هایی بودم که بلکه از طریق آنها بتوانم لاغر شوم.

نتیجه نهایی در آن سالها چاقی بیشتر بود چون من عقیده داشتم سرنوشت من چاقی است.

ناگفته نماند که در آن سالها در تمام جنبه های زندگی عقیده داشتم که سرنوشت من از قبل تعیین شده است.

در جنبه مالی عقیده داشتم خداوند برای هر انسانی مقدار مشخصی از رزق و روزی را قرار داده است.

در جنبه موفقیت فردی عقیده داشتم خداوند برای هر انسانی مقدار مشخصی از استعداد و توانایی را قرار داده است و خلاصه در هر موضوع از زندگی خداوند را مسئول تعیین مقدار مجاز شرایط زندگی می دانستم و بنابراین هرچه تلاش می کردم تا شرایط زندگی را تغییر دهم در نتیجه نهایی تغییری حاصل نمی شد.

زمانی که با موضوع جذب آشنا شدم احساس کردم نور امیدی بر قلب من تابیده شد و انگیزه زیادی برای تغییر زندگی پیدا کرده بودم.

مانند فردی که پس از سال ها تلاش و کوشش برای یافتن گمشده اش آن را پیدا کرده باشد.

انقدر شور و اشتیاق داشتم که طی چند روز تغییر زیادی در سبک زندگی خودم ایجاد کردم.

به عنوان مثال من که عادت به مطالعه نداشتم و از خواندن هرنوع کتابی متنفر بودم چنان به مطالعه کتابهای موفقیت علاقمند شدم که روزانه چندین ساعت مشغول مطالعه و خلاصه نویسی مطالب مهم بودم.

این تغییر رفتار به این دلیل در من ایجاد شد که من “باور قلبی” پیدا کرده بودم که می توانم زندگی خودم را تغییر بدم.

چند ماه پس از قرار گرفتن در مسیر تغییر زندگی به این ایده رسیدم که از آگاهی هایی که در کتاب های مختلف می خواندم برای تغییر فرمول های ذهنی برای لاغر شدن استفاده کنم.

دلیل اینکه از روزی که شروع به تمرین برای لاغری از طریق ذهن کردم تا به امروز همچنان در این مسیر حرکت می کنم این بود که من باور کرده بودم که قدرت لاغر شدن را دارم و می توانم لاغر شوم.

باوری که در 35 سال قبل در استفاده از روش های مختلف برای لاغر شدن در من وجود نداشت.

باور کردن لاغر شدن پس از اینکه من باور کرده بودم که می توانم زندگی خودم را تغییر دهم و بساعات زیادی از شبانه روز را مشغول مطالعه و دنبال کردن مطالب موفقیت بودم در من ایجاد شد.

حدود 15 ماه بعد از روزی که استفاده از تمرینات ذهنی برای لاغر شدن را آغاز کردم نتایج لاغر شدن در من نمایان شد و شور و اشتیاق من برای ادامه دادن صدچندان شد.

هرچه بیشتر ادامه می دادم تغییرات من واضح تر می شد تا جایی که همه اطرافیان من از تغییرات من شگفت زده شده بودند.

مخصوصا اینکه در دفعات قبل که به هر زور و زحمتی مقداری لاغر می شدم خیلی ها به من می گفتند که لاغر شدی زشت شدی، لاغر شدی چقدر صورتت پیر نشون میده، رنگت زرد شده و …

اما همان افراد پس از مشاهده تغییرات من از اینکه جوان تر به نظر می رسیدم تعجب می کردند و بیشتر مشتاق بودند بدانند از چه روشی برای لاغر شدن استفاده کرده ام.

تغییرات من واضح تر شد و شور و اشتیاق افرادی که مرا می دیدند برای به کارگیری این روش بیشتر شد و به لطف خدا به مسیر آموزش لاغری با ذهن هدایت شدم.

از نیمه های سال 95 آموزش لاغری با ذهن را بر اساس تمرینات و روشی که خودم استفاده کرده بودم را شروع کردم و رفته رفته تعداد افرادی که مشتاق یادگیری لاغری با ذهن بودند بیشتر می شد و دوره آموزشی به شکل بهتر و کاملتری ارائه می شد تا به امروز که پس از بروزرسانی های مکرر تحت عنوان دوره ورود به سرزمین لاغرها جهت یادگیری علاقمندان به لاغری با ذهن اراده می شود.

ارتباط با شرکت کنندگان این فرصت را برای من مهیا کرد که با طرز فکر و نگرش افراد بسیار زیادی درباره چاقی و لاغر نشدن آشنا شوم و از طریق تحلیل اطلاعات و صحبت با شرکت کنندگان دلایل متعددی که سبب می شود افراد در مسیر لاغری با ذهن به نتیجه دلخواه نرسند را پیدا کنم و از طریق فایل های آموزشی مختلف درباره رفع آن موانع ذهنی برای لاغر شدن توضیح داده شده است.

اما یکی از مهمترین نکاتی که مانع لاغری افراد می شود و هیچ فردی درباره آن صحبت نکرد و من به دلیل استمرار در یادگیری اصول ذهنی به آن رسیدم این بود که افرادی که به مسیر لاغری با ذهن هدایت می شوند باور لاغر شدن را در خود ندارند.

آنها باور دارند که چاق هستند و برای چاق بودن خود دلایل مختلفی دارند اما برای لاغر شدن دلیل و مدرک محکمی ندارند.

اتفاقا نه تنها مدرکی برای توانایی لاغر شدن ندارند بلکه به دلیل شکست های مکرر در استفاده از روش های قبلی دلایل زیادی برای اثبات ناتوانی لاغر شدن در ذهن خود دارند.

این افراد با این طرز فکر زمانی که به سایت تناسب فکری می رسند تصور می کنند که گمشده خود را یافته اند و این بار قرار است از طریق روشی جدید که تا حالا درباره آن نشنیده اند و اتفاقا چقدر افراد زیادی توانسته اند با استفاده از آن لاغر شوند آنها هم لاغر خواهند شد.

حرکت خود را شروع کرده و مشغول استفاده از فایل های آموزشی می شوند اما پس از چند روز یا هفته به این دلیل که تغییرات خاصی در جسم خود نمی بینند از ادامه مسیر دلسرد شده و آن را رها می کنند.

با توجه به استفاده هزاران نفر از آموزش های لاغری با ذهن و مطالعه نوشته ها و شنیدن صحبت های آنان به این نتیجه قطعی رسیدم که تنها دلیل نتیجه نگرفتن برخی از افراد این است که آنها باور ندارند می توانند لاغر شوند.

در واقع آنها باور می کنند که لاغری با ذهن روشی صحیح برای لاغر شدن است اما باور ندارند که می توانند لاغر شوند.

خوب دقت کنید درباره تقابل دو باور صحبت می کنم.

1- باور صحیح بودن مسیر لاغری با ذهن.

2- باور من قدرت لاغر شدن را ندارم.

باور اول به واسطه دیدن نتایج شرکت کننده های قبلی و هیاهوی شادی و رضایت استفاده کنندگان از روش لاغری با ذهن در آنها ایجاد می شود.

باور دوم به دلیل بارها شکست خودن در استفاده از روش های لاغری قبلی در آنها ایجاد شده است.

از آنجا که قدمت باور قدرت لاغر شدن را ندارم بسیار بیشتر است به راحتی بر باور اول غلبه کرده و مانع کسب نتیجه توسط این افراد می شود.

بنابراین برای لاغر شدن قبل از استفاده از روش لاغری با ذهن باید این باور را در خود ایجاد کنید که “من می توانم لاغر شوم” “من قدرت لاغر شدن را دارم” سپس تصمیم بگیرید از روش لاغری با ذهن برای رسیدن به هدف خود اقدام کنید.

تا زمانی که شما رسیدن به هدف را غیرممکن بدانید اهمیتی ندارد از چه روشی و برای چه مدت برای رسیدن به هدف استفاده می کنید در نهایت شما موفق نخواهید شد.

اما اگر قبل از شروع حرکت باور کنید که “من می توانم لاغر شوم” و سپی خوشحال باشید که مسیر صحیح برای رسیدن به هدف را پیدا کرده اید در این صورت نتیجه بسیار متفاوت خواهد بود و شما موفق به لاغر شدن می شوید.

به عبارت دیگر باید قدرت لاغر شدن را به خود بدهید نه به روشی که برای لاغر شدن از آن استفاده می کنید.

شاید از نظر کسب و کار حرفه ای کار دستی نباشد که من اعلام کنم روش لاغری با ذهن قدرتی برای لاغر کردن شما ندارد و این شما هستید که قدرت لازم برای لاغر شدن را دارید.

اما هدف من فقط کسب و کار نیست بلکه کمک به افرادی است که سال هاست مانند من از چاقی رنج می کشند و رویای لاغر شدن دارند.

از آنجایی که می دانم نداشتن این باور که من می توانم لاغر شوم تا چه میزان مانع لاغری افراد می شود بنابراین بدون توجه به رعایت کسب و کار موفق این را اعلام می کنم که تا زمانی که خودتان باور نکنید که می توانید لاغر شوید نه تنها روش لاغری با ذهن بلکه هیچ روش دیگری نمی تواند به شما کمک کند که لاغر شوید.

قدم اول ایجاد باور “من می توانم لاغر شوم” است و قدم دوم انتخاب مسیر صحیح برای حرکت به سمت هدف.

مسیر لاغری با ذهن قطعا مسیر صحیح برای لاغر شدن است چرا که من و بسیاری از اعضای سرزمین لاغرها از این مسیر به رویای لاغری خود رسیده ایم.

پس برای رهایی از چاقی و خلق رویای لاغری ابتدا لازم است باور “من می توانم لاغر شوم” را در خود ایجاد کنید.

سپس با شور و اشتیاق از مطالب آموزشی سایت تناسب فکری استفاده کنید تا قدم به قدم به سمت هدف خود حرکت کنید.

فردی که باور می کند می تواند لاغر شود و سپس قدم در مسیر لاغری با ذهن می گذارد همواره با شوق و اشتیاق در این مسیر به حرکت خود ادامه می دهد.

روزها و هفته ها را برای لاغر شدن محاسبه نمی کند.

هر روز خود را وزن نمی کند. لباس های که برایش تنگ شده اند را هر روز به تن نمی کند تا متوجه شود که لاغر شده است یا نه.

با حرف دیگران از ادامه مسیر خود دلسرد نمی شود.

به هر دلیلی در مسیر لاغری با ذهن لیز بخورد مجددا بلند شده و به حرکت خود ادامه می دهد.

اما فردی که باور ندارد می تواند لاغر شود و تصور می کند روش لاغری با ذهن او را لاغر خواهد کرد روز ها را محاسبه می کند تا مطئن شود که لاغری با ذهن برای لاغر شدن موثر است.

هر روز خود را وزن می کند تا مطمئن شود که این روش برای او جواب داده است.

با شنیدن حرف های دیگران و پیشنهاد روش های لاغری دیگر وسوسه می شود که از روش های دیگر در کنار لاغری با ذهن استفاده کند تا سریع تر لاغر شود.

هر روز سایز خود را اندازه می گیرد تا از مطمئن شود در حال لاغر شدن است.

به محض اینکه مقداری کاهش وزن یا سایز پیدا کرد با شور و شوق به دیگران اعلام میکند که من دارم لاغر می شم.

اگر چند روز بگذرد و روند لاغری او شروع نشود یا کند شود به راحتی لیز خورده و توان بلند شدن و ادامه دادن را ندارد.

عملکرد شما در مسیر لاغری با ذهن مشخص کننده چه باوری درباره خود و روش لاغری با ذهن دارید.

آیا باور دارد می توانید لاغر شوید یا باور دارید روش لاغری با ذهن می تواند شما را لاغر کند..

نتیجه این دو طرز نگرش از زمین تا آسمان است.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=29802
برچسب ها:
19 نظر در مورد قدرت لاغر شدن را دارید

دیدگاهتان را بنویسید

   angelikian4040@gmail.com
   1400/04/24 23:40
   مدت عضویت: 68 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 465 کلمه

   من چاقی رو باور کردم سالها دارم باهاش زندگی می کنم چاقی رو قدرتمندتر از خودم دونستم و نتیجش چیزی هست که الان هستم و چاقی در زندگیم همیشه و همه جا همراهم بوده و همیشه باعث محدودیت برای من شده و هر وقت کسی از اراده و باور حرف زده تلاش بیشتر و محروم شدن به یادم میومد تا امروز دلم رو به قدرت فایلها خوش کرده بودم وواقعا خودم و قدرت خودم رو نادیده گرفته بودم من نزدیک به یک سال در این مسیر هستم ولی از ماه رمضان  به اینور لیز خوردم و اشتیاقم رو از دست دادم ولی دوباره بلند شدم درسته به قول استاد این همه فاصله انداختن در این مسیر طبیعی نیست  ولی من دوباره میخوام شروع کنم ولی اینبار نه با قدرت فایلها بلکه با قدرت خودم با نیروی درونیم همون نیرویی که باعث شد استاد متناسب بشن اگر دیگران موفق شدن پس من هم میتونم قوانین  جهان  برای همه یکسان هست بعضی ها که موفق هستند از این قوانین  پیروی میکنن و بعضی از افراد که مخالف قوانین حرکت میکنن بازنده هستن و من میخوام برنده زندگی خودم باشم از چاقی و محدودیت خسته شدم و میخوام برای همیشه  از دست این مهمان  ناخوانده  راحت بشم و زیبایی زندگی  رو دوباره درک کنم و از زندگی خودم لذت ببرم فقط باید در این راه بمونم و ادامه بدم تا باور لاغر شدن  هرروز پررنگ تر بشه نباید فقط در موقع گوش دادن به فایلها و انجام تمرینات فقط این هیجان لاغرشدن همراه من باشه بلکه در تمام مدت شبانه‌روز روی باور قدرتمند لاغری کار کنم و وقتی پذیرفتم که این خود من هست که باید لاغر بشم دیگه کار آسون میشه درسته تو این مدت احساسم تغییر کرد آرامش‌  درونی پیدا کردم ولی جسمم تغییر نکرد چون به این باور نرسیدم و چون احساس لاغری من ادامه دار نبود و مقطعی بودتا زمان گوش دادن به فایلها  حالم خوب بود ولی بعد لاغری در حاشیه بود و فکر وذهن من درگیر مسائل  روزانه زندگی میشد و من تا فایل بعدی یادم میرفت هدفم چی بود و فکر میکردم یک فایل و یک تمرین باعث  لاغری من میشه ولی از جایی که استاد بزرگوار  ما میدونن کی و کجا به داد ما برسن این دفعه هم سروقت این باور رو شکستن و یک باور جدید بما دادن که باید هرروز توی زندگی ما پررنگتر بشه زندگی ما مجموعه ای از باورها و افکار ما هستند وامروز در هر جایگاهی که هستیم از باورها و افکار ماست پی باید این بذر لاغری  رو تنومند و ریشه‌ هاشو در زمین ذهن خودمون پرورش بدیم باید از این بذر نگهداری کنیم تا قدرت و باور لاغر شدن تنومند بشه و با هیچ تند بادی تکون نخوره پس آفرین به خودم و به این نیروی قدرتمند درونم ،،من می توانم لاغر بشم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/22 11:17
   مدت عضویت: 431 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 294 کلمه

   با سلام

   من یاد خاطره ای از دوره راهنمایی ام افتادم .

   من کلاس اول راهنمایی بودم و خواهرم دوسال ازم بزرگتر بود اون سوم  راهنمایی بود و دریک مدرسه درس می خواندیم.  اما معلم ریاضی من و خواهرم یکی بود .

   من همش ریاضی ام خوب بود و نمره بالایی میگرفتم اما

   خواهرم ریاضی اش ضعیف بود و نمره کمی میگرفت. 

   اون همش میخواست نمره کمش رو توجیه بکنه میگفت نحوه تدریس معلم خوب نیست و من نمیتونم نمره خوبی بگیرم و من همش میگفتم پس چرا من میتونم نمره خوبی بگیرم . من وتو که معلممون یکی هست . پس خودت باید بخای و بیشتر تلاش کنی تا نمره خوبی بگیرم.  

   حالا فایل های آموزشی لاغری هم همینطوریه و به ما چطور لاغر شدن رو یاد میده وکلی هم از بچه های این دوره نتیجه گرفتن و این منم که قراره  لاغربشم نه فایل ها منو لاغرکنه ..فایل ها فقط آگاهیهای منو زیاد میکنه واین منم که با توجهات ام و باورهای درست لاغری که به مرور در ذهنم ایجاد میکنم بستر لاغری  رو در ذهنم فراهم میکنم و کم کم لاغر میشم . 

   مثلا مگه فایل ها میتونه احساس منفی رو که طی شبانه روز باهاش روبه رو میشیم مهارکنه . چون همین احساس منفی اشتیاق ما رو کم میکنه . بلکه ما خودمون هستیم که از این احساسات منفی دوری میکنیم و مرتب حس خودمون رو خوب نگه میداریم تااشتیاقمون  بالا باشه . 

   فایل خانم استرهیکس که استاد قرارداده بودند هم همین مطلب رو میرسونه .

   ایشون گفتند لاغری حس خوبه . 

   پس کارهایی که حس خوبه انجام میدیم تا بتونیم هم ارتعاش با خواستمون شویم و لاغربشیم و چقدر در مثال بستنی زیبا ارتباطش دادند .

   پس من باور میکنم که من خودم میتونم با کمک فایل ها لاغربشم . مثل استاد عزیز و دوستان شگفت انگیز سرزمین لاغری.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/22 06:40
   مدت عضویت: 367 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 1,733 کلمه

   شما قدرت لاغر شدن را دارید

   با سلام:قدرت بعنی چه؟توانایی انجام دادن کاری.. 

   هم قدرت فیزیکی داریم و هم قدرت روحی 

   منظور از قدرت فیزیکی همون توانایی هایی که جسم ما دارد

   قدرت روحی هم که مربوط می شه به ذهن و مغز و عملکرد آن که قدرت فیزیکی ما در اصل از قدرت ذهن ما دستور می گیرد 

   سالها که در حال رژیم و روش های مختلف برای کم کردن وزن اضافی بودم و هر بار مقداری کم می کردم و باز دوباره بر می گشتم مرتب در حال بالا و پایین رفتن بودم مثل کودکی که برای اولین بار تجربه بالا و پایین رفتن پله ها براش جالب است لاغر شدن من هم از روش های مختلف حکایت اونون بچه ایی بود که هی می رفت بالا و هی می آمد پایین یادم هست در  یک مقطعی با خودم عهد کردم که هر روز ۱۰۰۰کالری روی تردمیل بسوزم مدتها هر صبح این کار را می کردم و دریق از یک ذره کم شدن ..وزن من ثابت مانده بود 

   و این موضوع بد جوری مرا درگیر کرده بود که چطور ممکن است روزی ۱۰۰۰کالری می سوزم و کم نمی شوم  و خودم را مقعصر می دانستم که شاهد کارم را درست انجام نمی دهم و روش را تغییر دادم (غافل از اینکه اشکال در ذهن من بود )و حالا که فکر می کنم همون موقع ها از یک دکتر شنینپدم که می گفت مغز ما یاددمی گیرد که وقتی می خواهید وزن کم کنید و چون دوست ندارد stop می کند نکته جالب اینجاست که چون از دکتر این را شنیده بودم همون باور باعث شده بود با اونون همه تلاش یک ذره کم نمی کردم با یک ذوق و شوق و یک قدرت درونی شروع کردم و اطمینان داشتم کم می کنم و حالا که به این آگاهی رسیدم متوجه هستم که اطلاعات اشتباه به ذهن من وارد شده و عملکرد آن تغییر نکردن جسمم بود چون اونون باور در ذهنم  نهادینه شده بود بخاطر اینکه از یک فرد مطمعن و قابل قبول شنیده بودم (دکتر)باور قلبی پیدا کرده بودم که ذهن  هوشیار است و یاد می گیرد و مقاومت می کند که از اونی که هستی لاغرتر نشوید و حالا می فهم که چرا کم نمی کردم بخاطر فرمول اشتباه در ذهنم .مدتی گذاشت و مثل  همیشه دنبال روش های مختلف بودم و نظریه دکتر یواش یواش در ذهن من کم رنگ شد بعنی مطالب دیگه جایگزین شد که موفق  شدم از stop که در من ایجاد شده بود رها شوم و طبق زوار گذشته هی کم می کردم و باز دوبار    و. دوباره و این تکرارها و به نتیجه نرسیدن به وزن ایده ال باعث شد که لاغر شدن از نظر من سخت شده بود  و مرتب باید در حال رژیم و ورزش باشم نا بتوانم لاغر بمانم و این ناباوری خود باعث اضافه وزن می شد و هی کار مشکل تر می شد باوری که قدرت لاغر شدن را ندارم !چرا؟چون از هر روشی می رفتم به اون وزن قبل و بعد از چند سال ازدواجم نمی رسیدم اکنون که به این آگاهی رسیدم که همه چی از قدرت ذهن است . لاغری با ذهن را باور کردم اما چون باور  قدرت لاغر شدن را ندارم قوی تر است و چون سالها همدم زندگی ی من بوده براحتی بر باور صیحیح بودن لاغری با ذهن غلبه نمی کند و مانع کسب نتیجه می شود !!راه حل چیست!!؟؟؟باید اول این باور را در خود ایجاد کنیم که می توانیم لاغر شویم و قدرت لاغر شدن را داریم و این باورها تنها در مورد لاغری نبست در همه موارد صدق می کند برا ی شروع یک کاری و هدفی باید به خود اطمینان کنیم که می توانیم موفق شویم و با یک باور قوی  و با قدرت شروع کنیم  —ذهن انسان از قدرت زیادی بر خور دار است و انسان می تواند با استفاده از قدرت ذهن به خیلی از آرزوهای خود دست پیدا کند 

   افراد زیادی بودند که با استفاده از قدرت ذهنشان به اهداف و خواسته های خود رسیده اند و ما آدم‌های خوشبخت که به این روش هدایت شده ایم می توانیم از قدرت ذهن خود برای تغییرات استفاده کنیم 

   مهمترین حالتی که برای شروع لازم است بدانیم عجله نکنیم 

   وقت تعیین نکنیم 

   وزن نکنیم

   حرف دیگران تاثیری در ادامه مسیر نداشته باشدو اگر لیز خوردین دو باره با قدرت بلند شوید و با قدرت راه خود را ادامه دهید درست مثل قبل از دوره که با هر شکست و نا امیدی دوباره با شو.ر  و شوق و روش  جدید شروع می کردیم اما همه می دانیم این بلند شدن و ادامه دادن فرق دارد چون راه را بلد هستیم فقط باید صبور باشیم

   توانی ها و مهارت های حقیقی خود را کشف کنیم تا با نسخه ی بهتری از خودمون با هدفومون روبرو شویم

   مطلبی پیدا کردم طولانی اما خواندش مفید و اموزند است   

   آیا نا به حال فکر کرده اید که چطور می توانید با قدرت ذهن به تمام خواسته ها و آرزوها یی که دارید برسید؟؟؟آیا برای استفاده از قدرت ذهن حتما باید توانایی خاصی داشته باشیم یا هر کس به ابن قدرت دسترسی دارد؟

   گر برای یکی از افراد خانواده‌تان می خواهید خانه ایی بسازید به انتخاب زمین مناسب اقدام می کنید سپس به یک معمار خوب می گردید و از بهترین مصالح ساختمانی و تیر آهن و چوب و……استفاده می کنید تا بتوانید عمری را در آن به آسایش سپری کنید حالا لاغری با ذهن هم همینه ،

   معمار ما کی هست ؟ استاد خوب و مهربان 

   مصالخ خوب چیه ؟تمام آموزش ها یی که توسط استاد می گیریم و همت خودمون

   حالا برای ساختمان ذهنی خود چه طرح و برنامه ایی ریخته اید ؟

   برای رفاه و سعادت شخص خودتون چه کارهایی کرده اید ؟هر چه وارد زندگی خودتان می کنید همان مصالحی است که می خواهید در ساختمان آن خانه به کار ببرید پس از آموزش های استاد بیشترین بهره را ببرد با همت خود 

   ایا برای پایه و اساس ساختمان اندیشه و افکار خود فکری کرده اید ؟اگر افکار شما با بر داشت های ترس و اضطراب  دلواپسی تنگ نظری یاس و نامیدی همراه باشد در آن صورت بافت ذهنی شما به صورت های گوناگون غم و غصه ،ناراحتی اعصاب و محرومیت از هر نوعی تجلی  پیدا خواهد کرد

   شما می توانید از قدرت ذهن در رسیدن به آرزوها و اهداف تان استفاده کنید قدرت ذهن انسان آنقدر زیاد است که شما را می تواند به تمام اهداف و خواسته هایتان برساند اما چون خیلی از افراد این موضوع را نمی دانند از آن جهت رسیدن به آرزوها و رویاهایشان استفاده نمی کنند 

   قدرت ذهن چیست ؟

   ذهن انسان دارای قدرتی است که با استفاده از ان می توانید هر شرایطی که می خواهید خلق کنید اگر بتوانید ورودیهای ذهنتان را کنترل کنید که ورودیهای مخرب وارد نکنید بکی از دلایلی که باعث شده بسیاری از افراد نتوانند به درستی از قدرت ذهن شان استفاده کنند این است که اصلا قدرت ذهن را باور ندارند و فکر می کنند که  قرار است تا آخر در همین شرایط که الان دارند بمانند 

   ذهن انسان قدرت خلق تمام خواسته ها و آرزوها را دارد و اگر اصول آن را بدانید و بتوانید وردی های ذهنتآن را کنترل کنید می توانید از این قدرت نامحدود استفاده کنید 

   تنها فرق انسان‌های موفق و ناموفق در کره زمین این این که به درستی و نادرستی از ذهنشان استفاده می کنند 

   چطور می توانیم از قدرت ذهن استفاده کنیم و ذهنمان را کنترل کنیم ؟ایا با قدرت ذهن به تنهایی می توانید به تمام خواسته ها و آرزوها برسیم یا نه ؟ذهن انسان این قدرت را دارد که تمام خواسته ها و آرزوها را خلق کند البته علاوه بر اینکه شما از قدرت ذهن استفاده می کنید برای رسیدن به خواسته ها تلاش فیزیکی هم باید داسته باشید و اصلا کار زیادی نییست برای رسیدن به خواسته ها ۹۹در صد ذهنی و ۱در صد آن فیزیکی است 

   در مسیر لاغری با ذهن تلاش فیزیکی ما چیست ؟ نوشتن.  خواندن. گوش کردن. و انجام تمرینات 

   اگر از قدرت ذهن تان به درستی استفاده کنید و افکارتان را کنترل کنید 

   باید ذهنتان را به افکار مثبت عادت بدهید ذهن ما مرتب در حال فرستادن انرژی و ارتعاش می باشد ذهن ما خوب و بد را تشخیص نمی دهد اصلا فرقی ندارد که در خواستی که داریم در جهت خواسته ها واهدافتان باشد یا اینکه در جهت ناخواسته هایتان وظیفه ذهن ما فقط دریافت امواج مغزی ما و پاسخ دادن به آنهاست و اصلا فرقی نمی کند که دارید به خواسته هایتان توجه می کنید یا نا خواسته هایتان   ناخواسته ها که همون منفی بافی هاست 

   انرژی و ارتعاشی را که ارسال می‌کنبد باید مثبت و در جهت اهدافتان باشد در این صورت قدرت ذهن می توانید به خواسته و اهدافی که دارید برسید اگر اختیار ذهنتان را در دست بگیرید و بر روی آن کار کنید نتایج شگفت انگیزی وارد زندگیتان می شود ؟چجوری؟؟

   لحظه به لحظه زندگیتان را با افکار و اندیشه های خوب بسازید با قدرت و توانایی ذهنی خود می توانید به سلامتی  

   رابطه عالی

   ثروت 

   لاغری 

   در کل تمام خواسته هایتان 

   یکی از بهترین رمز و راز در جهت اینکه بتوانید انرژی و ارتعاشی مثبتی ارسال کنید اینه که زندگیتان را به بهترین شکل تجسم کنید 

   مثلا تجسم کنید الان که لاغر بودی چکار می کردی به داشتن آن فکر کنید 

   دلیل اینکه خیلی از افراد به خواسته هایشان نمی رسند  اصلا نمی دانند چه می خواهند و هدف و خواسته هایشان دقیقا چه چیز هایی هست  

   افکار منفی نمی گذارد شما به اهداف و خواسته هایی که دارید برسید این را بدانید که همه چیز از افکار و ذهن شما شروع می شود 

   عملی کردن افکار مثبت باعث رسیدن به خواسته و اهداف تان می شود و افکار منفی باعث ایجاد ناخواسته ها می شود 

   هر چیزی که می خواهید در ذهن تجسم کنید تصویر دهید و انرا احساس کنید 

   مثلا :اندام مورد نظر خود را با پوشیدن لباس های مورد نظر در ذهنتان بیاورید و هر چه تجسم قوی تر باشد احساستان بهتر می شود و خواسته ها یتان به درون ضمیر نا خودآگاه یتان وارد می شود اگر این تکنیک را در درون خود ایجاد کنید نتایجش را در زندگیتان خواهی دید 

   من یک عکس خوش اندام در کمد لباسم به دیوار نصب دارم و همیشه آن را می بینم و احساسش می کنم

   در ضمن من هم مثل هنر جوی شما لیلا خانم از تلفنم برای تایپ کردن استفاده می کنم الان ساعت ۲/۵ صبح است همه مطالب را روی دفتر نوشتم و باز دوباره تو سایت باید بنویسم برای همین گذاشتم برای فردا 

   کلی طول کشید که امروز تایپ کردم این را گفتم که ذوق و اشتیاق هر مانعی را از سر راه بر می دارد .با تشکر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   amirali2020110@gmail.com
   1400/04/09 16:41
   مدت عضویت: 172 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 342 کلمه

   بنام خدا 

   با سلام خدمت استاد و دوستان 

   ما باید قدرت  لاغر شدن را در خودمان ایجاد کنیم .

   بیش از یک دهه است که خیلی از روشهای لاغری با ذهن را انجام دادم ورزش ،پیادهروی ،رژیم های سر از خود یا ،رژیم های پزشکی ،دمنوش وووو نزدیک به ۱۰ کیلو هم وزن کم میکردم اما خیلی مقطعی بود و زود بر می گشت چون از همون اول فکر برگشتش بودم چون ذهن من چاق بود .

   اما از،وقتی که با سایت لاغری آشنا شدم به لطف،خدا از همون اول مسئولیت چاقی خودم را پذیرفتم و تعهد دادم که مسئول چاقی خودم هستم و خودم درستش میکنم و مسئول لاغری را بعده گرفتم چون خودم باعث چاقی خودم شدم الان هم خودم با قدرت میگم درستش میکنم نه اینکه با گوش دادن به فایلها و نوشتن منتظر باشم که انها منو لاغر کنند نه فایلها و استاد چراغ راهنمای من هستند اجرا کننده ی اصلی خود من هستم فایلها و استاد به من میگن این راهه اینم چاهه حالا کدومش منم که راه درست را انتخاب میکنم و تلاش میکنم از طریق تکرار،تمرین و عمل کردن به آنها به لذت بزرگ خودم یعنی میرسم وقتی من با توانایی خودم میگم من میتوانم لاغر بشم من ایمان دارم که لاغر میشم همیشه شادم احساسم خوبه اما اگر این شادی و احساس خوب من مقطعی باشه یعنی فقط با فایل گوش دادن و نوشتن شاد باشم و یه ساعت بعدش بازم بر گردم به حالت اولم این یعنی من هنوز قدرت لاغری را در،خودمون ندیدیم و فکر میکنیم باید با قدرت فایل و استاد لاغر بشیم خودمون هیچ این افراد اگر به این طریق پیش برن در این روش هم شکست میخورن ‌و خیلی راحت لیز میخورن و از مسیر خارج میشن 

   ولی اونایی که با توجه به چند بار لیز خوردن بلند شدن و ادامه دادن موفق میشن 

   یکی از عوامل موفقیت ما ایجاد توانمندی در خودمون هست همیشه باید قبل شروع فایل بگیم که من میتوانم لاغر یشم من قدرت لاغر شدن را دارم این طوری بیشتر در مسیر قرار می گیریم و جسم ما لاغر میشود ‌

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/08 18:07
   مدت عضویت: 145 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 289 کلمه

   به نام خدا

   یکی از موضوعاتی که باعث میشه آدم لاغر بشه اینه که احساس لیاقت لاغری رو داشته باشیم .

   باور و یقین لاغری را داشته باشیم .

   وقتی ما روند چاقی مون زیاد میشد مطمئن بودیم که چاق میشیم  از کجا می فهمیم؟ از راههایی که شروع میکردیم به انجام دادن که چاق نشویم دست و پای که میزدی رژیمی که می‌گرفتیم ورزشی که انجام می دادیم….

    وزن و سایز ما کم میشد ولی دوباره بر می گشت چرا ؟چون اطمینانی که به چاقی داشتیم خیلی زیاد بود در زمان چاقی مطمئن بودیم که چاق میشیم یا چاق تر میشه چرا ؟چون هزار دلیل داشتیم که دوباره چاق میشیم .

   یعنی احساس چاقی رو داشتیم حتی زمانی که لاغر بودیم.

   ✅ذهن خیلی راحت میتونه احساسشو خوب یا بد کنه .

   🔴ولی جسم احساس پایدار ذهن رو گوش میده.

    در زمان چاقی اطمینان داشتیم که چاق میشیم یا نگران دوباره  چاقی خودمان بودیم .

   موقع تناسب  اصلاً لذت تناسب را نمی بردیم و مطمئن بودیم دوباره چاق میشیم .

   ✳✳در لاغری با ذهن باید اعتقاد و باور این  باشه که من می توانم لاغر بشم من می توانم متناسب بشم نه اینکه فایلها 

    حالا من می توانم لاغر بشوم چطوری ؟ از مسیر ی که استاد و دوستان رفتند حرف های استاد باید مانند یک راهنما باشه که چطور فکر کنیم.

    و باور و اطمینان از خودم ما آغاز می شود .

   باوری که مطمئن بودیم چاق میشیم خیلی قوی بود به اندازه کوه برف،ولی باوری که در این چند ماهه ایجاد کرده ام  خیلی کوچیکه اندازه یک گلوله برف ولی همین گلوله برف دارد به من کمک میکند تا لاغر و متناسب بشم .و خودش قوی وقوی تربشود .

   تنها دلیل اینکه بعضی دوستان نتیجه عالی میگیرندبعضی ها نمی تونن نتیجه عالی بگیرند . اینکه نمیتونم بپذیرند که میتوانند لاغر بشود.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فرشته مهربانF.s
   1400/04/08 16:39
   مدت عضویت: 347 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 553 کلمه

   با سلام خدمت استاد گرامی وهمگی دوستان عزیزم

    

   واقعا درسته داشتن باور لاغر شدن من امروز که این فایل دیدم یادم اومد که قبلا ها که ۱۵ کیلو وزن خودمو کم کردم فقط با باور این مساله کم کردم وزنمو درسته ورزش پیاده روی ورژیم بودم وروشم درست نبود اما درکمال ناباوری همه من وزن کم کردم وباعث شگفتی همه شدم اما چون روشم درست نبود ونمیدونستم که ممکنه با چند کیلو کاهش وزن لیز بخورم وباور لاغر شدنم کنار بگذارم همین اتفاقم برام افتاد چون همه جا جار زدم که لاغر شدم هی خودمو وزن کردم فشار ورزش بیشتر کردم تا جایی که احساس کردم اینا منو لاغر میکنن ومن نیستم که میتونم لاغر بشم وقدرت از خودم دادم به رژیم وورزش وپیاده روی که انجام میدادم وهمین موضوع حالمو بد کرد وبعد از شل وسفت کردن دراین روش دوباره وزن من برگشت 

   از طرفیم خیلی کارارو با مخالفت شدید بقیه انجامش دادم ودرش هم بهترین شدم مثلا رانندگی من اینگونه بود ومن چون باورداشتم که میتونم از همه هم بهترم رفتم وکلاس نوشتم وقبولم شدم والانم رانندگیم از همه فامیل بهتره 

   قدرت باور نباید دست کم بگیرم یادمه اون روز داشتن استاد میگفتن شما میخواین لاغر ومتناسب بشین یا میخوایین شرایط روحی وجسمی وخانوادگیتون متعادل بشه کدوم میخوایین ومن به خاطر فشارها ومشکلات تنش های روحی مالی وجسمی وشرایطی که پشت سر گذاشته بودم واقعا باورداشتم که متعادل شدن میخوام حتی یادمه وقتی استاد گفتن این جمله رو من با صدای بلنو گفتم متعادل شدن ویه حسی بهم گفت ببین تو متعادل شدی به خواسته ات رسیدی حالا چی میخوای واقعا مبخوای همینو فقط خودم تعجب کرده بودم با خودم حرف میزدم اما داشتم به خودم جواب میدادم گفتم نه میخوام فرا تر برم ار متعادل شدن وفایل لیاقت لاغری رو باید داشته باشیم گوش دادم با خودم گفتم پس لیاقت کلید حل معمای من باید لیاقت لاغر شدن داشته باشم درست اما الان متوجه شدم تا باور من استعداد وتوان لاغری رو دارم ودر توانم هست که لاغر بشم در خودم ایجاد باید کنم 

   بعد دوباره به خودم گفتم البته که توان لاغری رو دارم 

   اگه نداشتم اینجا چی کار میکردم تازه نه تنها توانشو دارم بلکه خداهم معتقد من توانش دارم که به این مسیر هدایتم کرده حتما دارم من هر روز به خودم میگم که من استعدادلاغری رو دارم اونم به صورت خود به خودی میخوام با تمام وجودم باورش کنم من باوردارم که میتونم متناسب بشم چون توانش دارم چون استعدادش دارم وبدنم خودش باتمام وجودش منو لاغر ومتناسب وزیبا وسالم میکنه 

   من کاری ندارم چجوری میخواد با نفس کشیدنم لاغرم کنه با آب خوردنم با فعالیت هام یا هر کار دیگه ای من دخالت نمیکنم توکارش تاحالاشم دخالت کردم فقط اختلال ایجاد کردم پس باور دارم که هر روز بدنم لاغر تر ومتناسب ترم میکنه ومن هی متوجه تغییرات درخودم میشم همین الانشم تغییراتی کردم خودم حس میکنم پهلوهام جمع وجور تر شده وران هام کوچیک تر شده 

   دیگه لباس های سایز کوچکمو نمیپوشم هر وقت این لباسای روزانم به تنم زار زد از گشادی میرم سراغ لباس کوچک ترام وگرنه چی کار دارم برم هی متر کنم وخودمو اذیت کنم من همین الانشم بینهایت خوشحالم چون تازه فهمیدم که تم لیاقت متناسب شدن دارم هم توان واستعدادش فقط خود من پس خدایا شکرت بابت اندام متناسبم وهمین طور خونه وماشین خوبی که دارم وخواهم داشت وهرروزم بهتر میشن ممنونتم وعاشقتم خدای مهربونم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/04/09 13:24
    مدت عضویت: 106 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 61 کلمه

    مرسی مرسی مرسی از این کامنت خوبت فرشته جان… این قسمتش رو خیلیی دوست داشتم: {من کاری ندارم چجوری میخواد با نفس کشیدنم لاغرم کنه با آب خوردنم با فعالیت هام یا هر کار دیگه ای من دخالت نمیکنم توکارش تاحالاشم دخالت کردم فقط اختلال ایجاد کردم} من همینو باور و تکرار و تمرین کنم نصف راه رو رفتم..بازم ممنون 🙂

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     فرشته مهربانF.s
     1400/04/09 14:55
     مدت عضویت: 347 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 48 کلمه

     سلام هانیه عزیز خواهش میکنم دوستم خوشحالم که نوشته من کمکی برای شما شد موفق ومتناسب بشی عزیزم جدیدا دارم روی عملی کردن آموزش هایی که میبینم کار میکنم وخیلی دوست دارم دوستای گلمم استفادشو ببرن وانرژی خوبشون به منم برسه به امید دیدن همدیگه درقله تناسب اندام

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   angelikian4040@gmail.com
   1400/04/07 23:14
   مدت عضویت: 68 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 329 کلمه

   سلام استاد مهربانی 

   چند وقتی بود که من با خودم در مورد همین مانعی که شما امروز مطرح کردید فکر می کردم ،من حدود یک سال هست با این سایت آشنا شدم دقیقا ابتدا با اشتیاق فایلها رو دنبال می کردم و تمرین ها رو انجام میدادم و احساسم عالی شد حرص و ولع من نسبت به موادغذایی از بین رفت و احساس شادی و اعتماد بنفس در من قوی شد و من بهترین عید نوروز رو داشتم بدون اینکه نسبت به شیرینی و آجیل ولعی داشته باشم عید رو پشت سر گذاشتم و همچنین بهترین ماه رمضان رو داشتم و یک ماه کامل بدون هیج ضعف و سستی روزه گرفتم ولی در جسمم تغییری ایجاد نشد و جسمم رو میبینم و سعی میکنم روش متمرکز نشم ولی نمیشه و من دوباره لیز خوردم و بی اشتیاق شدم و هر چند روز یک بار به سایت سری میزدم و یک تمرین انجام میدادم امروز که  این فایل  رو دیدم فهمیدم شما درست فرمودین من قدرت خودم رو فراموش کردم وفکر میکردم که فایلها احساس منو عوض کردن پس همین فایلها منو لاغر میکنن و خدای درونم و قدرت خودم رو دست کم گرفتم هروقت فایل می دیدم و دیدگاه میخوندم به وجد میومدم و بعد یادم می رفت که من باید بخوام لاغر بشم فکر میکردم تمرین نوشتن من که یک کار روتین روزانه هست خودش کار رو انجام میده من که فایلم رو گوش دادم و تمرینم رو انجام دادم پس ذهنم بقیه کارو انجام میده پس چرا من لاغر نمیشم و میگفتم شاید هنوز استاد اون فوت کوزه گری رو یادم ندادن و امروز فهمیدم که من قرار هست لاغر بشم من  می تونم لاغر بشم ، من باید باورم این باشه که لاغر میشم و امیدی دوباره در وجودم بوجود آمد و ممنونم استاد فرهیخته و دانا که می دونید در هر زمانی چه جوری دست هنرجوهای خودتون رو بگیرید و امروز یک بار دیگه استاد من رو از سردرگمی  نجات دادن ، ممنونم استاد عزیزم 

   خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/04/09 13:27
    مدت عضویت: 106 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 47 کلمه

    وای عالی بود…چقدر خوشحالم که من تنها نیستم توی این حس و حال..انگار این کامنت رو خودم نوشتم…چه خوبه گشت و گذار توی کامنت ها..الان می فهمم وقتی استاد تاکید می کنن کامنت بذارین، کامنت ها رو بخونین و مشارکت داشته باشین برای چیه…خیلی ممنون دوست عزیز

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/07 20:45
   مدت عضویت: 106 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 553 کلمه

   به نام خدایی که راه رو نشونم میده

   سلام به همه دوستان عزیزم

   راستش اون شب که این لایو رو استاد گذاشت با شنیدن حرفهاش انگار گره های ذهنی من باز میشد. انگار این فایل برای من بود و مناسب دغدغه های من……من فهمیدم مشکلم همینه که باور نکردم لاغر میشم….واسه همین به هر ریسمانی چنگ می زنم تا خودم رو از غرق شدن توی چاقی نجات بدم. هر بار هر مسیری رو با شور و شوق و انگیزه بالا شروع میکنم و تا نیمه میرم اما شل میشم و ول می کنم و اون حس و حال روزای اول رو ندارم..حتی همینجا و دوره رایگان لاغری من … وقتی به این سایت هدایت شدم دقیقا گفتم دیگه این خودشه..مخصوصا که استاد هم می گفتن شما که اینجایی برگزیده ای .. تویی که بارها برای لاغری تلاش کردی نمیشه که بی اراده و ضعیف باشی و …. اینها مثل نور بودن توی قلبم و هر بار که فایلی رو گوش می دادم غرق میشدم و لذت می بردم..اما از اون طرف منتظر بودم..منتظر نتیجه..جلوی آینه خودمو می دیدم و لباس هایی که می پوشیدم و هیچ تفاوتی حس نمی کردم…اینم نشد! پس چرا؟ چون من وابسته به فایلها و روش های لاغریم..من وابسته به نیروی بیرونم. فکر کردم همین که گوش بدم به این فایلها کافیه اما اون شب لایو فهمیدم باید به خودم و نیروی درون خودم متکی باشم ولاغیر..هنوزم نمی دونم باید چی کار کنم اما حداقل فهمیدم که چرا چندساله دارم درجا می زنم و الانم که اینجام جلو نمیرم…نمودار لاغری من با روش اصولی همیشه سینوسیه و این به خاطر اون استیصال و به هر ریسمانی چنگ زدنه و ایمان نداشتن. من به خودم و خدای درونم ایمان ندارم که می تونم. من لاغری رو حق خودم نمی دونم انگار. من خودم رو لایق اندام متناسب نمی دونم انگار…نمی دونم چرا؟ نمی دونم چه کاری می تونم انجام بدم. اما همین که استاد گفت رو بهش توجه می کنم: هر روز که بیدار میشم به خودم میگم من می تونم لاغر بشم..در طول روز قبل از فایل گوش دادن و مطلب خوندن این رو تکرار می کنم که همونطور که چاقیم دست خودم بوده، لاغریم هم دست خودمه…من مسئول چاقی و لاغری خودمم. بدون کمک هیچ کسی چاق شدم و الانم بدون کمک کسی می تونم لاغر بشم…این فایلها و دوره ها حکم چراغ های کنار جاده رو دارن، مهم اینه که فرمون ماشین دست منه و گاز و ترمز هم زیرپای خودم…منم که می رونم و جلو میرم یا ترمز می کنم و میکشم شونه خاکی…چراغ ها مسیر رو برام روشن می کنن تا من بتونم راه رو از بیراهه تشخیص بدم و خودم رو به مقصد برسونم.. و البته مهمه که از مسیر لذت ببرم و فقط به مقصد فکر نکنم و این برای من سخت ترین کار دنیاست. من همش منتظر لاغری و اون نتیجه و تغییرم حتی شده توی یک سانت گشاد شدن شلوارم 🙁 

   خدای خوب من کمکم کن…تو بارها و بارها هدایتم کردی و راه رو بهم نشون دادی…بازم کمکم کن تا به خودم متکی بشم و به خودم و قدرت درونم اعتماد کنم و باور کنم که می تونم لاغر بشم..باور کنم نیروی ذهن من اونقدر قوی و قدرتمنده که من رو به هدفم می رسونه…من می تونم همونطور که خیلی ها تونستن..همونطور که خودم هم تونسته بودم قبلا اما این بار موندگار و همیشگی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/04/07 23:33
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 85 کلمه

    سلام دوست عزیز
    از خوندن نوشته شما لذت ردم
    درسته که بخاطر نتیجه نگرفتن ها اینجا هستی و نوشتی اما درک کردن موضوعیه که هرکسی از عهده اش بر نمیاد
    این جمله در نوشته شما: “هنوزم نمی دونم باید چی کار کنم اما حداقل فهمیدم که چرا چندساله دارم درجا می زنم” خیلی عاااااالیه
    نمی دونم باید چیکار کنم اما فهمیدن مشکل از کجاست
    شناسایی مشکل مرحله اول تغییر کردنه و انسانهای کمی به مهارت پیدا کردن سرنخ ها دست پیدا می کنند
    ادامه بدید که تازه ماجرا داره شروع میشه

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/04/09 19:28
     مدت عضویت: 106 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 35 کلمه

     چقدر ذوق زده شدم از خوندن پاسختون استاد … چه خوب گفتین…ممنون که دلگرمی میدین و تنهامون نمی ذارین … من برای همین جمله مردم : //ادامه بدید که تازه ماجرا داره شروع میشه//

     مرسی واقعا

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    amirali2020110@gmail.com
    1400/04/09 10:04
    مدت عضویت: 172 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 19 کلمه

    سلام،دوست عزیز 

    لذت بردم از نوشته ی شما چه مثال خوبی اون چراغ های کنار جاده را احسنت بر شما 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/04/09 13:18
     مدت عضویت: 106 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 9 کلمه

     ممنون از توجه و همراهی شما دوست عزیز 🙂

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آرامش از من شروع می شود
   1400/04/07 13:19
   مدت عضویت: 125 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 970 کلمه

   به نام خداوند بخشاینده مهربان 

   روز 73: روز دوشنبه هفته سوم تکرار  7 / 4 / 1400

   درود بی پایان بر استاد محترم و همراهان شجاع و قدرتمند که باور دارند می توانند خودشان را تغییر بدهند.

   انسان اشرف مخلوقات است و با توانایی خارق العاده خود بر سایر موجودات حتی بر فرشتگان از سوی خداوند برتری داده شده است. دلیل این برتری قدرتی است که در ذهن انسان وجود دارد و مثل انرژی که در هسته اتم ذخیره شده است تا وقتی شناخته نشده و به فعل در نیامده است هیچ نمود بیرونی ندارد و تنها عده معدودی که با قدرت خارق العاده ذهن خود اشنا می شوند و آن را درک می کنند و از آن بهره می برند به اوج شکوفایی و قدرت می رسند. همانطور که اتم هیدروژن کوچکترین و سبکترین عنصر در واکنشهای طبیعی ضعیف و ناتوان و قابل کنترل به نظر می رسد و با اراده الهی قادر شده است در خورشید طی فرایند هسته ای انرژی درونی هسته خود را آزاد کرده و گرما و انرژی خورشید را که تنها منبع انرژی کل منظومه شمسی و زمین ماست را تامین کند.

   چگونه در جریان آموزشهای مختلف در طول زندگی خود که دون میگوئل روئیز در کتاب چهار میثاق از آن به عنوان اهلی کردن یاد می کند باور کردیم برای ساخت آینده رویایی خود به عاملی بیرونی و کمک دیگران نیازمند هستیم و خدای خود و باور به توانایی خود را از دست دادیم؟ 

   چه خوشبخت هستند کسانی که از این خواب غفلت و باور ناتوانی خود بیدار می شوند و می فهمند که من قدرتمندم  من توانایی تغییر سرنوشت خود را دارم  من در درون خود خدایی دارم که بالاترین قدرت است و همه چیز به دست اوست و اگر با او همسو باشم پس همه چیز به دست توانای من است.

   چه غم انگیز است زندگی کسانی که به خود باور ندارند و برای خوشبختی و شادی آویزان دیگران می شوند و با تمام قدرت سعی در کسب توجه و محبت و دوست داشتن دیگران دارند و انرژی خود را در این راه هدر می دهند و در آخر شکسته تر و مایوس تر به نقطه ای عقب تر از نقطه آغاز باز می گردند در حالیکه کلید خوشبختی  و شادی در درون ماست و باید خودمان ، خودمان را دریابیم واقعا با تمام وجود می گویم احساس آرامش برای تک تک ما از من خودمان شروع می شود. اگر من خودم را دوست داشته باشم برای دیگران هم موجودی دوست داشتنی خواهم بود و می توانم آنها را هم بدون چشمداشت دوست بدارم.

   تجربه مشابه من در داوطلبان کنکور سراسری است. داوطلب با اطمینان از ناتوانی خود و پس از طی هزاران راه مختلف و عدم کسب نتیجه مطلوب به سراغ من می آید و می گوید یعنی من با شرکت در کلاسهای شما قادر خواهم بود بالای 70% در کنکور بزنم؟ می پرسم چرا چنین تصوری داری ؟ و پاسخش این است که چون دیدم بسیاری از کسانی که در کلاسهای شما شرکت داشته اند موفق به کسب 92% و … شده اند. و پاسخ من این است که هر کس گفت تضمینی بیا در شش ماه یا n جلسه می توانی درصد بالای 70  و … در کنکور کسب کنی سراب و توهم و دروغی بیش نیست. هیچ معجزه ای در کار نیست معجزه خود تو هستی اگر خودت را و تواناییها و استعداد هایت را باور داری و تصمیم قاطع برای موفقیت گرفته ای و در این راه همه تلاش خود را به کار خواهی بست بفرما اینجا دقیقا انتخاب درست برای موفقیت شماست و اگر فکر می کنی فقط با واریز شهریه و صرفا ثبت نام در کلاسهای من به موفقیت می رسی و این کلاس من است که تو را موفق می کند و نه تلاش و کوشش خودت سخت در اشتباهی و نه اینجا که هیچ جای دیگر موفق نخواهی شد.

    

   ما همین روند  غلط را در زمینه غلبه در چاقی پیش گرفتیم. خود را موجودی ضعیف تصور کردیم که مورد ظلم قرار گرفته و چاق آفریده شده و شروع به آه و ناله و گله از سرنوشت خود کردیم و در هر بار اقدام برای غلبه بر چاقی از عوامل بیرونی و بدون توجه به توانایی خود و با اطمینان از ناتوانی خود برای مقابله با چاقی اقدام کردیم. تصمیم گرفتیم با رژیم فلان و قرص بهمان و کمربند لاغری و دستبند مسی و ….. یک عامل بیرونی را به جنگ چاقی خودمان بفرستیم و هر بار حتی با کسب نتایج مقطعی شکست خوردیم و دوباره چاق شدیم. چرا؟

   چون روش ما غلط بود. چون اولا این من هستم که باید باور کنم توانایی غلبه بر مشکلاتم را دارم و موجودی دارای اختیار و ذاتا متناسب آفریده شده ام و با پذیرش مسئولیت رفتارهای غلط قبلی که نتیجه اش مشکل اضافه وزن و از بین رفتن سلامتی من شده است و اصلاح آنهاست که خواهم توانست با افزایش آگاهی خودم در مسیر درست گام بردارم و رفتارهای درست را پس از کسب باورهای صحیح جایگزین باورهای غلط قبلی نمایم و به تدریج پس از اصلاح رفتاری تغییرات جسمی هم ایجاد شده و در مسیر کاهش وزن دائمی و تناسب اندام قرار خواهم گرفت.

   بله نه اینجا و نه هیچ کجای دیگر معجزه ای در کار نیست معجزه واقعی این دوره و کلام استاد عطار روشن همان است که خود گمشده مان را بیابیم و ایمان پیدا کنیم که می توانیم و تنها کسی که می تواند به ما کمک کند همانی است که در آینه می بینیم.

    

   قدرت خود تو هستی دوست من باور کن اگر خودت را بشناسی یقین پیدا می کنی که می توانی به هر خواسته ای که داری برسی و تناسب اندام همیشگی کوچکترین دستاوردی است که با شرکت در دوره های آموزشی این سایت پر محتوا و جذاب بدست می آوری.

   استاد نازنین از همه آنچه بی چشمداشت به همگان می آموزید سپاسگزارم و منت دار شما که کمک می کنید با افزایش آگاهی دنیا جای بهتری برای زیستن باشد.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    angelikian4040@gmail.com
    1400/04/07 22:11
    مدت عضویت: 68 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 13 کلمه

    ممنونم به خاطر این نگرش قدرتمند واقعا حرف های شما به دلم نشست

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    1400/04/08 21:19
    مدت عضویت: 542 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 28 کلمه

    سلام دوست عزیز . چقدر عالی بیان کردین.من باور کردم ک فقط وفقط خودم میتونم به خودم کمک کنم تا از این رنج چاقی نجات پیدا کنم .ممنونم 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   adelehreyhani17@gmail.com
   1400/04/07 10:41
   مدت عضویت: 38 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 192 کلمه

   سلام استاد عزیزم و دوستان همراهم

   استاد عالی بود واقعا وصف حال چن روز و چن ماه من بود ، من فکر میکردم که چون فایل رو گوش میکنم و تغییر رفتاری فاحشی رو احساس میکنم باید لاغر بشم، الان متوجه ام که چرا بعد از چندین ماه نتونستم وزنمو کم کنم هیچ، اضافه کردم، ولی بازم خوشحالم، خوشحالم که حداقل حرص و ولع سابقو ندارم، اینکه دیگران بهم میگن رژیم بگیر رو اصلا باور ندارم و خوبی دیگش اینه که خیلی وقته دیگه ترس از خوردن رو خیلی کمتر دارم ، اگه لاغر نشدم در عوض احساسم خوبه، من  برای اینی که الان هستم خوشحالم و از این به بعد تلاشمو بیشتر میکنم برای اینکه باور کنم که میتونم لاغر شم، و یاد فایل که استاد چن وقت پیش گذاشته بودن که میگفتن که هرچند چاق باشی مهم نیست بدن ما ۳۰ تن رو تونسته هضم و دفع کنه این مقدار اضافه وزن که برای من ۲۶ کیلوئه که چیزی نیست، باید بارها تکرار کنم و یادآوری کنم روزهایی که رژیم میگرفتم و لاغر میشدم، پس من قدرت لاغری دارم ولی ایمان باوری ندارم

   خدایا شکرت برای کسب آگاهی امروزم و وجود استادم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم