0

چه بخواهید چه نخواهید لاغر می‌شوید اگر…

3440 بازدید
لاغری آسان است

لاغری آسان فقط از طریق برنامه ریزی ذهن برای لاغر شدن امکان‌پذیر است.

در ذهن بسیاری از افرادی که اضافه وزن دارند چاق شدن آسان و لاغر شدن سخت است.

در دوران چاقی خودم بارها به دیگران گفته بودم که برای چند کیلو لاغر شدن باید انواع سختی‌ها را تحمل کنم اما برای ده‌ها کیلو چاق شدن نیاز به تحمل هیچ سختی و رنجی نیست و به راحتی چاق می‌شوم.

دلیل این تجربه برنامه ریزی ذهن من برای چاق شدن بود که سبب شده بود چاق شدن برای من آسان و لاغر شدن برای من سخت باشد.

به لطف خدای مهربان از زمانی که در مسیر لاغری با ذهن قرار گرفتم به وضوح برایم روشن شد که تنها زمانی می‌توانم لاغر شدم که در ذهنم لاغری آسان شده باشد و این کار فقط از طریق یادگیری لاغری صورت خواهد گرفت.

مشابه هرکاری که قبل از آنکه آن را یاد بگیریم انجامش برای ما سخت است اما هرچه آگاهی و مهارت ما بیشتر می شود انجام آن کار که زمانی دشوار بود به مراتب آسان و آسان تر می‌شود.

 

چاق شدن سخت و لاغر شدن آسان است

برای جسم ما خارج شدن از حالت طبیعی کار سختی است که نیاز به استمرار و تلاش دارد.

چاق شدن برای جسم ما طبیعی نیست و اگر قصد چاق شدن داشته باشید فقط از طریق برنامه ریزی ذهن می توانید به راحتی و برای همیشه چاق شوید.

حتما افرادی را سراغ دارید که مدت هاست تلاش می‌کنند تا مقداری چاق شوند اما موفق نمی‌شوند چون ذهن این افراد برای چاق شدن برنامه ریزی صحیح نشده است.

برنامه ریزی ذهن باید به صورت ناخودآگاه و بدون توجه و تمرکز بر خواسته باشد والا کاری سخت و طاقت فرسا خواهد بود.

فردی که برای چاق شدن تلاش می‌کند تمرکزش بر لاغری است.

در واقع از لاغری خود رنج می کشد و نیاز دارد با مقداری چاق شدن به احساس لذت برسد اما بدلیل بودن در وضعیت لاغری که برای او رنج آور است همزمان با تلاش برای چاق شدن تمرکز و حواسش به لاغری خودش است و به همین دلیل نتیجه نهایی جسم او برای همیشه لاغری خواهد بود.

در مثال مشابه و آشنا برای ما، قردی که چاق است از چاقی متنفر است و نیاز دارد با لاغر شدن به احساس خوب و رضایت از خود برسید و برای این مهم تلاش می‌کند اما چون در حال حاظر در وضعیت چاقی است تمام تمرکز و حواسش به چاقی خودش است و به همین دلیل علیرغم تلاش فراوان نتیجه نهایی برای آن فرد چاقی بیشتر است.

تا زمانی که در ذهن یک فرد چاق،‌ لاغری سخت و چاقی آسان باشد او همواره در مسیر چاق‌تر شدن خواهد بود و همچنین تا زمانی که در ذهن یک فرد لاغر، چاق شدن سخت و لاغری آسان باشد او همواره در وضعیت لاغری خواهد بود.

تنها راه تغییر وضعیت جسم،‌ تغییر برنامه ریزی ذهن است.

وقتی در ذهن یک فرد چاق، لاغری آسان شود چه بخواهد، چه نخواهد او لاغر خواهد شد.

در دوره های آموزشی لاغر با ذهن از طریق انجام تمرینات تاثیرگذار بر ذهن ناخودآگاه به مرور چاق شدن را برای ذهن سخت و رنج آور و لاغر شدن را آسان و لذت بخش می کنیم و با تکرار و استمرار ذهن ناخودآگاه باور می کند که لاغری آسان و لاغر شدن آسان ترین کار دنیا است.

اهمیت موضوع یادگیری و باور اینکه لاغری آسان است باعث شد تا در فایل آموزشی چه بخواهید چه نخواهید لاغر می‌شوید اگر ذهن خود را برنامه ریزی کنید درباره این موضوع مهم توضیحات کامل به همراه مثال های متعدد در جنبه های مختلف زندگی را آماده کنم.

اطمینان دارم درک این آگاهی و به کارگیری آن در مسیر تغییر فرمول های ذهنی به شما دوستان عزیز کمک می‌کند تا به شکل بهتری حرکت خود به سمت لاغری را ادامه دهید و راحت تر باور کنید لاغری آسان است.

منتظر خواندن نظرات ارزشمند شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

 


مطالب  دیگر درباره این موضوع

  

چه بخواهید چه نخواهید لاغر می‌شوید اگر…

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=21820
اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

18 نظر در مورد چه بخواهید چه نخواهید لاغر می‌شوید اگر…

درباره آنچه درک کردید بنویسید


 1. با سلام و عرض ادب خدمت استاد و دوستان متناسب
  من از روز اول که وارد دوره شدم به این روش ایمان داشتم و مطمئن بودم که نتیجه پایدار میگیرم چون خداوند منو هدایت کرد و به درخواستم پاسخ داد مدت زیادی از خدا درخواست میکردم که یک روش آسون بدون رژیم و سختی پیدا بشه که بتونم به راحتی لاغر بشم و ماندگار باشه اینقدر از روشهای مختلف سخت خسته شده بودم که وقتی با لاغری با ذهن آشنا شدم گفتم این همون چیزیه که دنبالش هستم ، از همون لحظه اول باورش کردم و چون راحتیش برام مهم بود دیگه به زمانش فکر نمیکردم که چقدر طول میکشه تا لاغر بشم اینقدر این روش را دوست داشتم که با شور و اشتیاق هر روز فایلها را گوش میدادم و تمرین میکردم ، اولویت روزانه ام کار کردن فایلها بود مثل نماز برام واجب شده بود و تا حالا نشده که یک روز ناامید بشم و اولین باره که من ۱۰ ماه یک چیز مداوم را با عشق و لذت دنبال میکنم و خسته نشدم هر روز هم اشتیاقم برای ادامه دادن بیشتر میشه چون لاغری با ذهن یک راه الهیه و آدم را به سمت خودش میکشونه و ما به اصل الهی خودمون داریم برمیگردیم ، ذهن من تو این چند ماه برنامه ریزی شد برای لاغری و نتیجه تبدیل به لاغری شد با احساس خوب و لذت و شادی مثل همون وقتی که که با لذت چاق شدم اونموقع هم ذهنم برای چاقی برنامه ریزی شده بود ، کلا برای هر کاری ذهن ما برنامه ریزی شده ، برای ثروت برای فقر برای خوشبختی برای بدبختی و زندگی همه ما بر اساس برنامه ریزی ذهنیمون شکل میگیره پس برای شرایط زندگیمون اگه راضی نیستیم نمیتونیم کسی یا چیزی را مقصر بدونیم باید افکارو انتظارمون از زندگی تغییرکنه تا بتونیم زندگی عالی را تجربه کنیم مثل الان که برنامه ذهنیم برای لاغری تغییر کرد و انتظارم لاغری شد و به سادگی بعد از چند ماه چه بخام چه نخام لاغر شدم و با دوره رسیدن به آرزوها میخام ذهنمو برای رسیدن به ثروت برنامه ریزی کنم و براحتی مثل لاغری نتیجه بگیرم و چه بخام چه نخام ثروتمند بشم ، هر چیزی با تغییرفرمول ذهنی امکانپذیره

  +1
 2. سلام
  چقد لذت برم از این قسمت که گفتید چه بخواید چه نخواید لاغر میشید چون همه ما منتظر شنیدن حرفای امید دهنده هستیم 🙈
  من هروز با علاقه اشتیاق فایل هارو به درستی تکرار میکنم ‌خودمو یجورایی وابسته این فایل ها کردم چون مطمعنم نتیجه میگیرم مثل همه ادمای آین دوره که نتیجه گرفتن پس خسته نمیشم😍 ادامه میدم با نیروی درونی عظیم خودم با اشتیاق زیاد با تمرین زیاد و جا نمیزنم من تمام معادلات مغزمو از چاقی به لاغری تغییر میدم و در این مسیر زیبا کم نمیزارم 🥰
  و میخوام برنامه ریزی های ذهنمو چه برای لاغری چه رابط چه ثروت تغییر بدم و به مثبت ترین شکل ممکن اونو برنامه ریزی کنم تا به کمال آرامش دست پیدا کنم 💕 خدای مهربون مرسی ازین آگاهی های زیبا و کاملی که برای ما قرار میدی و دلم میخواد روزی برسه که هر ثانیه شکرگزار ❤️سلامتی ❤️آرامش قلبی ❤️اندام زیبا برکت بیکران خدا ❤️روابط عالی ❤️نعمت های خداوند باشم خدایا سرانجام ما را چنین کن که تو خشنود باشی ما رستگار خدایا دوست دارم 💕

  +1

 3. برنامه ریزی ذهن چیست و چطور به نتیجه تبدیل میشه ؟
  هر چقدر اطمینان ما به این مسیر بیشتر باشه
  و هر چقدر ارامش ببشتری داشته باشیم و احساس بهتری داشته باشیم قطعا نتیجه ی بهتری هم خواهیم گرفت .
  استرس و نگرانی در هر کاری نتیجه رو خراب میکنه و در لاغری با روشهای دیگه هم چون ما همیشه استرس و ناراحتی و نگرانی داشتیم
  پس نتیجه ی مطلوب نگرفتیم و اگر هم گرفتیم خسته شدیم و و یا نا امید شدیم و یا علتهای دیگه زود رهاش کردیم .
  نتیجه ی نهایی در هر زمینه ای رو برنامه ریزی ذهن برای اون برنامه رقم میرنه .
  در تمام روشهای لاغری ما بدون اینکه محتویات ذهنی رو تغییر بدیم ما پارامترهای بیرونی رو تغییر میدادیم مثلا ورزش رو بیشتر میکردیم یا نخوردن را بیشتر میکردیم و این کاملا اشتباه هست .
  در لاعری با ذهن ما فرمولهای ذهنی رو تغییر میدیم و عوامل بیرونی رو تغییر نمی دیم و فقط با دورها و فیلهای استاد این کار امکان داره که ذهن برنامه ریزی بشه .
  منم با استمرار و اشتیاق در دورهای رایگان دارم دهنم رو برنامه ریزی میکنم برای لاغری و نتیجه رو هم دارم هر روز میبینم .
  وقتی ذهن من برنامه ریزی بشه جسم چاره ای جز تغییر کردن نداره .
  من باید بپدیریم و باور کنم نتیجه ی هر روز من لاعر شدن هست و من مطعنم که هر روز دارم لاعر تر میشم و با اطمینان دارم ادامه میدهم
  اتفاقا همین دیشب خاله های من اومده بودن خونه ی مادرم و منم اونجا بودم و خیلی با تعجب
  نگاه میکردن که چقدر تو لاغر شدی چیکار کردی
  و من رو تشویق میکردن و من فقط میخندیدیم و هیچ حرفی نداشتم و همین نشون میده که من ذهنم برنامه ریزی شده برای لاغری و نتیجه رو دارم میبینم .
  پس من دارم طبق نقشه ی ذهنی لاغری با فایلهای استاد به گنج لاغری میرسم و اصلا هیچ مانعی من رو نااامید نمیکنه چون به هدفم بسیار فکر میکنم و علاقه دارم و برام مهم هست و همیشه گفتم میتونم و من ادامه میدم و تا الانم تونستم و از این بیشتر هم نتیجه خواهم گرفت .
  من این روش رو باور کردم و هر روز گوش کردن به فایلهای دوره جز علاقه مندی و کارهای روزانه ی من هست و اگر به هر دلیلی یه روز نشه فردا با حرص و ولع بیشتر دوبرابر همیشه گوش میدم چون علاقه دارم واز روی زور و اجبار هم نیست و خودم دوست دارم و علاقه دارم .
  من خودم جز افرادی هستم که فقط دارم با فایلهای رایگان کار میکنم و اطمینان دارم نتیجه میگیرم چون استمرار و علاقه و اشتیاق فراوان دارم و من هیچ وقت نگفتم و نپرسیدم نه از کسی نه از استاد که اصلا میشه با فایلهای رایگان لاغر شد یا نمیشه ؟؟ با اطمینان گفتم میشه و ادامه دادم و به لطف خدا خیلی راضی هستم و دارم روز به روز لاغر تر هم میشم و اما با صبور بودن یعنی منی که اینقدر در هر روشی عجله داشتم که زود لاعر بشم در این راه چنان ارامش پیدا کردم که الان یه سال و چند ماهی میشه در این مسیرم انگار اصلا عجله ندارم و ارام ارام هر روز یه قدم با حال و احساس خوب و اشتیاق برای لاعری خودم با گوش دادن به فایلها و نوشتن و خوندن بر میدارم .
  ولی وقتی ذهنمون برنامه ریزی بشه چه بخواهیم چه نخواهیم لاغر میشیم و همیشه هم ممکنه نتیجه رو دوست نداشته باشیم حتی چاقی هم یه نتیجه هست شاید من دوستش نداشته باشم و باعث شادی من نمیشه ولی اینم نتیجه هست
  همه ی ما برای جاق شدن بدون زجر و سختی و ناراحتی چاق شدیم ولی برای لاعری با سختی و زجر و ناراحتی لاعر شدیم چرا ؟؟چون ذهنمون برای چاقی برنامه ریز ی شده و وقتی برای چاقی برنانه ریزی بشه نتیجه میشه چاقی و قتی برای فقر برنامه ریزی بشه نتیجه میشه فقر و بدبختی
  پس نتیجه ی هر مسیری با تغییری برنامه ی ذهنی اون راه عوص میشه .
  پس فرد معتاد ذهنش برای اون اعتیاد برنامه ریزی شده و هر چند بخواد ترک کنه نمیشه دوباره میره سراغ اون مواد .

  اگر نتیجه ی مورد نظر رو هنوز به دست نیاوردی ذهنت هنوز برنامه ریزی نشده باید تکرار کنی تا برسی به نتیجه .
  و من مطمعنم نتیجه ی این مسیر لاغری هست هر چند یه وقتایی منفی باف من رو نااامید کرده ولی رها نکردم چون یه روزی من باور کردم باید ذهنم رو تغییر بدم تا به لاغری برسم .
  هر باوری داشته باشی هر چند تلاش کنی ولی نتیجه ی تو با اون باور تو و عقیده ی تو هماهنگ به دست میاد .
  مثلا اگر باور داشته باشی با ازدواج تو بدبخت بشی و گیر میفتی و … واقعا هم همین نتیجه رو به دست میاری .
  پس برنامه ریزی ذهن و فرمولهای ذهنی رو باید تغییر بدی تا نتیجه ی جدید به دست بیاری .
  وونتیجه هم خیلی آرام ارام ظاهر میشه و قدم به قدم باید جلو بری تا نتیجه رو ببینی و یه دفعه نمیشه همه چیز تغییر کنه باید استمرار داشته باشی تا فرمولهای دهنی تو نگرش تو و انتظار تو تغییر کنه و تصاویر ذهنی تو تغییر کنه تا نتیجه تغییر کنه .
  وقتی لاغری با ذهن رو شروع میکنی با اطمینان جلو برو و ادامه بده وقتی ذهنت رو برنامه ریزی میکنی جسم تو چاره ای جز چاق شدن تو نداره .

  من جز اون افراد کم هستم که با اطمینان با دورهای شما اشنا شدم و ادامه میدم و از روز اول گفتم این راه حل مشکل منه و من نتیجه میگیریم و هنوزم که هنوز دارم ادامه میدم .
  وقتی برنامه ریزی های تو تغییر کنه انتطارت از خودت میشه لاعر شدن و اگر بعد از مدتی فکر میکنی رفتارهات دوباره خراب شده این نشون میده که تو هنوز دوره ها رو باور نکردی و فکر کردی اتفاقی و شانسی بوده که یه مدت رفتار های درست داشتی .

  کسی که ذهنش برای ثروت برنامه ریزی نشده باشه هر چقدر پول بهش بدی اون ثروتمند نمیشه و نمیتونه چون ذهنش مملو از افکار فقرو بدبختی هست باید اول ذهنش تغییر کنه که بتونه ثروتمند بشه پس به داشتن پول زیاد نیست ممکنه فردی کلی پول زیاد بهش برسه اما دوباره از دستش میده پس باید ذهن برنامه ریزی بشه و کاری به عوامل بیرونی نداره باید ذهنت رو برای ثروت برنامه ریزی کنید.
  یواش یواش برنامه ریزی ذهنت رو عوض کن تا تصمیمات متفاوتی بگیری و نتیجه رو در جسم هم میبینی و هر کس در زمان خاص خودش به نتیجه میرسه .
  خیلی فرق میکنه هر روز با اشتیاق فایلها رو دنبال میکنی یا از روی اجبار داری دنبال میکنی .
  من اینقدر تکرار میکنم و ادمه میدم این روش ذهنی رو با استاد عزیز تا برنامه ریزی ذهنی من تغییر کنه و من چه بخوام چه نخوام جسم من تغییر میکنه .

  +3
 4. برنامه ریزی ذهن که نتیجه رو رقم میزنه در هر زمینه ای ، نه تلاش های بیرونی مثل رژیم و….
  این فایل تلنگری بود برای من حس میکردم چند روزه آخره و من دیگه اشتیاق قبل رو ندارم و بی اشتیاق دارم ادامه میدم
  اما از الان به بعد فرق کرده
  من از امروز با باروی قوی تر ادامه میدم ، هروز با اشتیاق بیشتر راه صحیحمو ادامه میدم !
  من وقتی مطمئن باشم که میرسم به تنوسب اندام دلخواهم میرم جلوی آیینه و میگم (من تمام مشکلات و سختی های مسیر را با اشتیاق میپذیرم )
  و این رو هروز میگم پس بایدم عمل کنم و برسم به خواسته خودم چون که رسیدن به هدف برای من مهمترین تصمیم زندگیم است.
  وقتی برنامه ریزی ذهن صورت بگیره چه بخوام چه نخوام لاغر میشم!
  حالا که منم نتیجه رو گرفتم و با اطمینان بیشتر برای رسیدن به همون نقطه ای که میخوام همون تناسب اندامی که میخوام ادامه میدم .
  من اشتیاق دارم برای تکرار برای ادامه مسیر و مثل موشک رفتن و رسیدن به خواسته ام
  من از این لحظه به بعد دوباره اشتیاق قبلم رو به دست آوردم برای ادامه ، برای استمرار و تکرار برای نتیاج و درک بهتر برای بالا بردن خط نرمالم برای عادت های صحیح جدیدم ….
  وقتی برنامه ریزی با چاقی باشه تصمیمات هم ، همسو با چاقیه
  وقتی برنامه ریزی با لاغری باشه تصمیمات همسو با لاغریع و این لاغری صحیح و آسان با برنامه ریزی ذهن است
  یه مثال واضحش در من
  من وقتی برنامه ریزی ذهنم روی چاقی بود
  اولویت اولم همیشه خوردن بود در هر شرایطی ، اگر گشنه میشدم دیگه انگار دنیا داره خراب میشه و کلی با سرعت میرفتم که عدا بخورم باید یه چیزی میخوردم غر میزدم عصبی میشدم و دیگه بهم میریختم
  که من الان باید غذا بخورم و هر کاری داشتم رو رها میکردم …
  ولی الان که برنامه ریزی ذهنم روی لاغریه اینطوری نیست من خیلی کم یا شایدم اصلا به غذا فکر نمیکنم و مشغول کار های دیگه امم و یهو میشنوم که صدای غار و غور داره میاد !
  و باز هم ترجیح میدم اول کارمو تموم کنم بعد برم غذا بخورم و دیگه اصلا هول نیستم ، داد و بیداد نمیکنم که غذا کو !
  و اولویت اولم غذا نیست !
  خیلی برام قابل درکه نقشه و برتامه ریزی ذهنی اینجاست توی نقشه ذهنی من که ایستگاه ها دوباره با هم رو به رو شدن
  من
  با اطمینان بیشتر ،اشتیاق بیشتر تمرکز و ووقت بیشتر ادامه میدم مسیر رو و به لطف خدا دوره های دیگه هم تهیه میکنم برای ادامه مسیر لذت بخش و شگفت انگیزه لاغری
  و من چه بخوام چه نخوام لاغر میشم!

  +2
 5. سلام ،من زماني هايي كه رزيم ميگرفتم و بعد از جند وقتي وزنم برگشت ميخورد و ديكه از رژيم ها خسته شده بودم ديكه هيج وقت كسي كه راهي رو بهم پيشنهاد ميداد قبول نميكردم ميدونستم فايده نداره خدا رو شكر اگاه بودم از اين لحاظش😀
  به خودم سختي نميدادم جون ميدونستم اين سختي ها بي فايده هس
  ولي زماني كه متوجه لاغري از طريق ذهن شدم بدون هيج تحقيقي در اين دوره شركت كردم انكار مطمين بودم كه در اين راه موفق ميشم
  الحمدالله الان هم موفق شدم و باور دارم كه در اين راه به هدفم ميرسم و الان حدود ٦٠-٧٠درصد به نتيجه رسيدم و اشتياق بسيار براي رسيدن به هدف دارم ديشب خواهر همسرم ميگفت حالا ديكه حامله شدي باز جاق ميشي جه فايده ،گفتم من جاق نميشم ديكه
  مطمينم جون ذهنم تغيير كرده و در حال تغييرات بيشتر ،
  من باور دارم همه ي كارها بر اساس ذهن هستش
  كه جطور ذهنت رو برنامه ريزي كرده باشي
  خدا رو شكر در اين مسير با تغيير ذهن ميتونم به هدفم برسم جه بخوام جه نخوام لاغر ميشم جون ذهنم رو تغيير دادم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  +2
 6. روز ۱۰۰تکرار

  سلام وقت بخیر

  هر چقدر بیشتر در مورد ذهن مطالعه میکنم بیشتر متوجه میشم که همه چیز ذهنه و همه چیز بستگی داره به اینکه چطور ضمیرناخواگاهمون برنامه ریزی شده ،چه کار بیهوده ای سالها انجام میدادم، ناآگاهانه ،رژیم میگرفتم که لاغر بشم ،بیخبر از اینکه تا ریشه ها ترمیم نشن نتایج پایدار نخواهند بود،شغل های مختلف امتحان میکردم و تو همشونم شکست میخوردم و به کرات پول های زیادی از دست میدادم ،نگو در ذهن من شکست مالی برنامه ریزی شده بوده و تلاش من بیهوده بوده

  برای بهبود تمام جنبه های زندگی اول باید بریم سراغ داده هاییکه تو کودکی ضبط کردیم ،اگرم نمیدونیم چه چیزهایی در اون هست ،بلندای صدای نتایج زندگیمون حکایت از سر درون میدهد ،یکمی توجه کنیم به خودمون،روابطمون،دارایی هامون،سلامتیمون

  چند روز پیش از خدا هدایت خواسته بودم و کشیده شدم به مطالب و کامنت های سایت دیگری ،انقدر برام اگاهی دهنده بود خوندن نوشته های اون شخص ،توی یکی از جملاتش ،نوشته بود خدای من بزرگتر از خواسته ها و آرزوهای من است ،من به معجزات خداوند عادت دارم،چند روزه دارم اون کامنت هارو میخونم و درون من دگرگون شده ،آخه خداییکه انقدر بینهایته چرا منکه بنده ش هستم انقدر احساس ضعف میکنم،چرا خودمو لایق یه بدن زیبا ومتناسب نمیبینم ؟چرا خودمو لایق رسیدن به خواسته هام نمیدونم؟ مگه خدای من کوچیکه؟مگه خدای من بیماره؟مگه خدای من کمه ؟ پس چرا منکه از او هستم انقدر تو  نجواهای منفی م غرق شدم،از قدرت درونم دور شدم ،این چند روز هر زمان منفی بافم میخواد از چپ وراست بهم ضربه بزنه بهش میگم که من قوی هستم چونکه خدای من قویه،،من به هر انچه میخوام میرسم چونکه خدای من توانمنده و این صداهای قدرتمند کننده تو تمام جنبه های زندگیم بسیار کمک کننده بوده و احساس قدرت وتوانایی بیشتری در خودم احساس میکنم

  در لاغر شدن هم همینطور ،وقتی محتویات ذهن قدیم خودمو نشنوم ،بهش توجه نکنم،آگاه باشم که اون مال من قبلیه و بجای اون نجواهای منفی که میگه تو بیشتر از این لاغر نمیشی ،تو نمیتونی وووووو بهش میگم اتفاقا من باید متناسب باشم و چیزی غیر از لاغریو نمیپذیرم

  اگر قبلا بهم گفتن تو چاقی مدلت چاقه و من کورکورانه پذیرفتم ،حالا هر حرفیو نمیپدیرم ،چونکه در من قدرت خلق کننده گی وجود داره و میتونم زندگیمو اون شکلی که میخوام بسازم واین جملات انرژی زیادیو در من تولید میکنه که میتونم پرقدرت تر به راهم ادامه بدم

  من کاملا تناسب اندام با ذهنو میپذیرم و با اشتیاق در این مسیر هستم و خواهم بود ،متناسب بودن حق الهی منه

  ۲ماه پیش که داشتم با یکی از اساتید ذهنیم صحبت میکردم در مورد راه درامد بالاتر،بهم گفت فریده مگه ۳سال پیش که همکارت تمام پولتو ازت کلاهبرداری کرد تو کار خاصی کرده بودی؟اینهمه ضررهای مالی که دادی مگه تو تلاش خاصی کرده بودی؟ مگه زجر کشیدی؟ تو افتادی تو مسیر اون شخص وخیلی با علاقه کاریو با اون طرف شروع کردی و در انتها ایشون پولارو برداشت ورفت،خیلی راحت تو مسیر موقعیت هایی قرار گرفتی که متضرر بشی ،،استادم بهم گفت تو با اون افکار ناسالم ،پر از آلودگی ،بدون تلاش در مسیر افراد ،موقعیت ها و شرایطی قرار میگرفتی که ضرر کنی ،،هر زمان هم ذهنتو برای پول وثروت تغییر بدی و باورهای قدرتمند کننده مالی بسازی ،بازم باورهات هستن که تورو میبرن تو مسیرهاییکه پول بیشتر وجود دارد تو نمیخواد زیاد زحمت بکشی ،تو وارد دنیای پول وامکانات میشی ،خودبخود وارد دنیای فراوانی میشی ،پس سخت نگیر بذار باورهاییکه داری روشون کار میکنی جون بگیرن
  هر چند از ۳سال پیش که وارد دوره های ذهنی شدم آرام آرام به فرکانس های بالاتری هدایت شدم و نتایج زیادی هم دریافت کردم ولی من بازم میخوام در تمام جنبه های زندگیم با کیفیت تر زندگی کنم وبه حق های الهی خودم برسم

  جالبه هر بار احساس میکنم با شنیدن این جنس مطالب ،تازه دارم یه چیزایی  متوجه میشم وانگار تا حالا هیچی نفهمیده بودم😊انگار تازه بعد از ۱سال متوجه میشم استاد چی میگه 😃چرا فکر میکردم من مطالب ذهنیو خوب میفهمم و درک میکنم ؟ انگار اومدم اول خط
  ممنونم بابت این فایل بینظیر استاد بازم محتویات ذهنی من قشنگتر چیده شد

  +6
 7. سلام به استاد و دوستان عزیز
  واقعا کاری که با اضطراب و نگرانی همراه باشه، به نتیجه مطلوبی ختم نمیشه. منم قبلا که از روش های بیرونی برای لاغر شدن استفاده میکردم هر وقت که کاهش وزن پیدا میکردم، همش ترس این رو داشتم که نکنه دوباره وزنم برگرده و همیشه هم وزنم برمیگشت و اصلا خود این موضوع برام شده بود یه فرمول ذهنی، که از هر روشی کاهش وزنی پیدا کنم دوباره وزنم برمیگرده.
  اما به لطف خدا زمانی که با روش لاغری با ذهن آشنا شدم و از نحوه عملکرد ذهنم آگاهی پیدا کردم، هر روز با آرامش و احساس خوب در این مسیر حرکت کردم و متوجه شدم که چاق و لاغری ما کاملا ذهنی هست و ذهن من هم به لطف رسانه و جامعه و خانواده و دوستان و … در جهت چاقی برنامه ریزی شده، اما خوبی ذهن این هست که قابل برنامه ریزی مجدد هست و میتونم ذهنم رو در جهت لاغری برنامه ریزی کنم.
  برای اینکه ذهنم رو در جهت لاغری برنامه ریزی کنم وظیفه من این هست که هر روز اطلاعات صحیح در مورد لاغری به ذهنم بدهم با گوش دادن به فایل های صوتی و تصویری، با نوشتن تمرینات، با خوندن نظرات دوستانم و …
  وقتی ذهن من برای لاغری برنامه ریزی بشه، مغز که مرکز فرماندهی بدن من هست دستورات چاق کننده رو متوقف میکنه و دستورات لاغر کننده رو صادر میکنه و به مرور رفتارها و واکنش های من تغییر میکنه و این تغییرات سبب متناسب شدن من میشه و من چه بخواهم چه نخواهم متناسب میشم😊.
  خداروشکر توی این مدتی که در دوره هستم کاهش وزن خوبی داشتم، تقریبا 50 درصد مسیر رو طی کردم و هر روز این مسیر زیبا رو با اشتیاق ادامه میدم و تمام تمرکز و توجهم به هدفم هست و هدفم فقط لاغری نیست بلکه دوست دارم در تمام جنبه های زندگیم تغییر کنم و اینقدر هدفم برام با ارزش هست که دیگه سختی ها رو نمی بینم.
  من باور دارم که برنامه ریزی ذهن، زندگی من رو تغییر میده و من رو به همه خواسته و آرزوهام میرسونه😊.

  +6
 8. ستاد ممنونم از راهنمایی ودرسهای بسیار اموزنده تان .
  مشکل در واقع #عادت # من اندازه زیاد پرس وعده غذایی ام هست که دیر سیر میشم و هنوز دقیقا متوجه نشدم احتیاج مصرف غذایی ام چقدر باید باشه .
  ولی از امروز شروع کردم این عادت زیاد خوردن را به عادت متوسط تبدیل کنم . به شما ایمان دارم و دیر یا زود متناسب خواهم شد . با تشکر 🌺🌺🌺🌺🌺🌺

  +6
 9. سلام استاد ،چند ماه پیش که دوره پیشرفته رو خریداری کردم ،آگاهی ام نسبت به کارایی های مغز و ذهن پایین بود .در این مدت مطالعه کردم ،در اغلب ساعات و روزها و تغییراتی نیز در زندگیم به وجود آوردم و حالا با درک خیلییییی بیشتر به فایلهای دوره ونکات طلایی گوش می کنم و الان می فهمم که ذهن انسان چه قدرتی داره ،البته تاحدی .چون در حال یادگیری هستم در تمام جنبه های زندگی و این فرآیند تا آخر عمر ادامه داره.باتشکر از این فایل واینکه هر چقدر تکامل خودتون رو طی می کنید اطلاعات بهتری در اختیار ما قرار می دهید .به امید توفیقات بیشتر برای همگی ودستیابی به رویاهامون .😍👏🙋‍♀️

  +10
 10. سلام خدمت استاد گرامی و دوستان متناسب:
  مانند همیشە زیبا و دلنشین.
  وقتی مدرسە بودم دو دختر عمو همکلاسی من بودن سال اول راهنمای بودیم خانم معلم وقتی برای اولین بار اسمها رو خوندن متوجە فامیل مشترک شد ازشون پرسید شما فامیل هستید گفتن بلە دختر عمو هستیم قضیە جالب شد خانم گفت جە تفاوت زیادیی یکی چاق و یکی لاغر
  لاغرە شروع کرد خانم من دختر قصاب هستم و ایشون مادرش خیاط
  خانم معلم تایید کرد بلە بلە حالا فهمیدم خوب همیشە همین بودە دختر قصاب لاغر و دختر خیاط چاق
  یعنی این باور را داشتن و خانم معلم هم تایید کردن و من برای اولین بار بود کە می شنیدم و چون دوستام رو در همان شرایط دیدم باور کردم.این باور اشتباە رو من یکبار در زندگیم شنیدم و چون دیدم طوری باور کردم کە هنوز یادام هست.
  یعنی انتظار ما از خودمون هر چە هست همون میشیم.
  از این بەبعد من اموزش می بینم و انتظار من لاغری است و دارم مسیرو برمی گردم. و مطمئن هستم بە تناسب دلخواهم می رسم.

  +12
 11. سلام بر استاد گرامی و تمامی دوستان همراهم 💐💐
  فایل بسیار زیبا ونکات طلایی عالی همراه داشت،
  خیلی باورهای اشتباه در زندگی داشتم ک هرچه تلاش میکردم ک لاغر بشم وضع بد تر و بدتر میشد،
  ولی الان با تمام وجودم عاشق متناسب شدن هستم وبدون اینکه سختی بکشم در مسیر لاغر شدن قرار گرفتم وخیلی خوشحالم ک خداوند من را لایق این راه دونست و در این مسیر هدایت کرد ،روز ب روز مشتاقانه تکالیف رو انجام میدم ،
  جمله بسیار عالی بود چ بخواهیم چه نخواهیم لاغرمیشیم اگ باور کنیم ،اگ ذهنم رو تغییر بدیم،سعی میکنم احساسم خوب باشه تا ب رویای خودم دست پیدا کنم .
  استاد عزیز از شما سپاسگزارم 💐

  +11
 12. سلام
  فایلو تازه زدم دانلود بشه
  اما تیترش فوق العادس
  بعضی اوقات جملات را از زوایایی میگید که ساعتها مطالعه نمیتونه اون تاثیرو داشته باشه
  آفرین به شما استاد

  +11
  1. سلام….
   استاد شما معرکه ای. اصلا موضوع فایل قبل باز کردنش آدم رو‌جذب میکنه و سرو پا گوش میشی تا بشنوی استاد چی میگه.‌وقتی ذهنتو برای لاغری برنامه ریزی کنی چه بخوای چه نخوای لاغر میشی.تا اینجا که رسیدم خیلی فایلا اینو از زبون شما شنیده بودم .راز موفقیت همینه….بخونی و گوش کنی و بنویسی و عمل کنی و استمرار داشته باشی تاااااااا اینا به برنامه ریزی در مغزت در جهت لاغری تبدیل شه.‌برنامه ریزی ها باورها و انتظار رو بوجود میارن. عادت های لاغری شکل میگیرن .و در نهایت رفتارهای لاغری بوجود میاد و اینجاست که چه بخوایم چه نخوایم لاغر میشیم.‌خدایا شکرت. چقد راحت. چقد آسون. هیچ فکرشو نمیکردم لاغرشدن اینقد آسون باشه.‌ممنونم استاد گرامی.‌من چند روزی هست متوجه تغییر سایز کوچیکی در خودم شدم. این شروعشه. راه زیادی دارم. ولی این شور و شوق رو به دوستانم وعده بدم که تازه وارد ماه دوم شدم. خیلی عالیه. ایمان دارم که لاغر میشم. باورم انتظارم از خودم لاغریه چون من در مسیر صحیح لاغر شدنم.‌همیشه سیرم. هیچ گشنگی در کار نیست. خدا میدونه چهشورو شوقی دارم.‌گمشده مو‌پیدا کردم.‌یادمه استاد جایی گفت بعضیا انگار منتظر بودن با سایت و‌مطالبش آشنا شن و کشش خاصی دارن.‌من اونجوریم. با تک تک سلول های بدنم آگاهی های بی نظیر استاد رو درک میکنم و خدا رو بابت ش شکر میکنم….
   یادم نرفته …بزودی عکس شگفتیمو واستون میفرستم……

   +7
 13. سلام استاد مثالهاتون عالی بود در مورد برنامه ریزی ذهن یکی از اقوام اول زندگیش خیلی سخت ورشکست کرد و بعد سالها با ارثی که از پدر همسرش رسیده بود دوباره تونست خودش جمع وجور کنه ولی دوباره همون اتفاق ورشکستگی براش افتاد اگر این دوره رو تهیه نکرده بودم مرتب میگفتم خدا چرا؟ ولی الان میدونم اگر دوباره هم بتونه خودش جمع و جور کنه باز هم اون اتفاق میوفته کلا ما همونی میشیم که توی مدارشیم و چاره نداریم جز تغییر باور ذهنیمون دکتر به دوستم گفته که شاید کم کاری تیروئید داشته باشی و پیش متخصص برو اون هم زده علایمش تو نت که اختلال اشتها رو دیده الان خیلی میخوره و داره به سرعت چاق میشه بهش گفتم اخر میری دکتر و میگه تیروئید نداری ولی ده کیلو چاق شدی باورهای ما ما رو میسازند تصاویر ذهنیمون ما رو به همون سمت میبرن

  +14
 14. چه بخواهید چه نخواهید…
  این عبارت رو همیشه برای چیزهای منفی شنیده بودم. چه بخوای چه نخوای مشکلات هست و.. جملاتی شبیه این.
  بیان این عبارت به صورت مثبت که چه بخواهید چه نخواهید لاغر میشوید خیلی به من انرژی و انگیزه داد. چون همیشه میگفتم من بخوام نخوام چاق میشم همینجوری…
  اما… اینجا سرزمینی هستش که تُ مجبور به خوشبخت شدن هستی. راحت بگم اینجا خوشبختی اجباریه 😂😍🌹😊
  جایی که راحتی از اصول اولیه ش هستش و خبری از سختی و رنج نیست و جذاب تر اینکه چه بخوای چه نخوای نتیجه میگیری.

  +14
 15. سلام وقت بخیر
  هر چقدر بیشتر به فایلها گوش میدم و درک بهتری از این جنس آگاهی های ذهنی پیدا میکنم بیشتر باور میکنم که تو مسیر صحیح هستم بیشتر خوشحال میشم وانگار با گوش دیگه ای مطالبو میشنوم ،احساس میکنم پرده هایی از جلوی چشمام کنار رفتن ومسیر برام واضحتر میشه ،این چند وقت اخیر که بیشتر به کارهای ذهنی میپردازم همین حسو دارم و احساس غرور میکنم که در مسیر ذهنی دارم فعالیت میکنم وخدارو شکر دارم تو تمام جنبه های زندگیم کار میکنم و میدونم ومطمئنم تا سال آینده من یه دختر دیگه ای خواهم بود با یه شخصیت متفاوت از گذشته
  منم چندین بار تو شغل های مختلف شکست خوردم وفکر کردم انتخابم اشتباه بوده ودوباره کار دیگه ایو شروع کردم ومجدد همون اتفاق افتاد ،تا اینکه ۲سال پیش تمام پولمو دادم که کاریو شروع کنم واون شخص تمام پولارو برداشت ومتواری شد وفقط دادگاه ودردسر هاش واسه من موند واز اون به بعد ترسیدم و دیگه تو کاری مشارکت نکردم ومنتظرم باورهای مالیمو درست کنم ومطمئنم اون زمان ایده هایی در مسیرم میاد که با باورهای جدیدم هم راستا هستن
  منم شخصیت عجولی دارم دوست دارم تمام کارهام سریع انجام بدم ولی خوشبختانه تو ورزش بسیار پشتکار دارم وسالها ورزش مورد علاقمو ادامه میدم ،اول دوره ،عجله داشتم زودتر سایزم کم بشه تا به خودم ثابت کنم‌ که راهم درست بوده ودر طی دوره یاد گرفتم آرام باشم واشتیاقمو بیشتر کنم
  من به راه ومسیر ذهنی کاملا مطمئن هستم ومیدونم وقتی ذهنم برنامه ریزی مجدد بشه جسمم چاره ای نداره بجز لاغر شدن واین آگاهی خیال منو راحت میکنه
  یادمه چند سال پیش که رفتم تو مسیرهای ذهنی اطرافیانم مسخرم میکردن ولی من هر کاریو با پشتکار تا آخرش انجام میدم وهنوزم هر روز دارم فایل گوش میدم هم تو دوره لاغری وهم عزت نفس،ثروت،قوانین جهان هستی وتمریناتشونو انجام میدم
  موفقیت های زیادی تو زندگیم بدست آوردم که با به یاد آوردنشون به خودم بیشتر اعتماد میکنم و‌میدونم موفقیت موفقیت میاره
  تمرینات این سایت و دوره ها رو هم مرتب انجام میدم ویکی از راه های باورسازیم نوشتن کامنت وخوندن کامنت دوستانه
  واقعا اشتیاق دارم وبا دل وجون تمریناتو انجام میدم ،از همون روز اولی که وارد سایت شدم اشتیاق داشتم ومیدونستم این همون راه درسته س
  نتایج ما حاصل باورها وبرنامه هاییکه در دوران کودکی در ذهن ناخوداکاهمون ضبط شده و بعد از اون ما سالها اون نوار ضبط شده رو به تکرار زندگی کردیم واگر ذهنمونو تغییر بدیم نتایج جدیدی وارد زندگیمون میشه
  جالبه وقتی من دوره های ذهنیو شروع کردم تقریبا ۱۵نفر از اطرافیانم واقوامو با خودم همراه کردم ودوست داشتم با هم کار کنیم که بعد از ۱ماه متوجه شدم بزرگترین اشتباهم بوده که دیگرانو مجبور کنم به رفتن تو راه موفقیت وهمشون متفرق شدن و فقط من موندم تو این راه و خوشحالم که تو این موندگار شدم ودارم نتایج تلاش هامو میبینم
  یه شلواریو که دیگه برام تنگ شده بود ونمیپوشیدمش،امروز پوشیدم ودیدم خیلی گشادم شده🙂
  من جزء اون افرادی بودم که دقیقا میدونستم من یه مسئله ای تو ذهنم دارم بدلیل اینکه از سالها پیش که دوره های روان تحلیلی ،ان ال پی ،خوندن کتاب های بیشمارو گذرونده بودم وبا کارایی ذهنم آشنا شده بودم ،زمانیکه از چاقتر شدن خودم ترسیدم‌ وعاجزانه از خدا خواستم کمکم کنه وبعد هدایت شدم به قسمت عقل کل سایت استادعباسمنش و اونجا اسم استاد عطارروشنو زیاد شنیدم مطمئن شدم این هدایت خداست ،وبعد از چند روز که بیشتر فایلای سایتو گوش دادم تمام دوره هارو با هم خریدم وبا شور واشتیاق زیاد تمریناتو انجام دادم ونتایج جسمیم بعد از ۲ماه ونیم نمایان شد وهنوزم ادامه داره ومیدونم برای ثباتش باید تمرین وتکرار کنم که بره تو ناخوداگاهم و اونوقت لاغر شدن خودبخود انجام‌ میشه بدلیل اینکه ذهنم تغییر کرده وجالبه دوست من با توضیحاتی که بهش میگم وچندتا راهکار که در دوره یاد گرفتیم وبا گوش دادن فقط ۳یا ۴تا فایل ،سایزش خیلی زیاد ریخته وعکسشو واسه استاد فرستادم ،روش لاغری با ذهن بینظیره 👌اتفاقا تو این چند روزه یدفعه به یه درک دیگه ای از لاغری رسیدم که حس اقتدار وقدرت و صحیح بودن مسیرو بهم نوید میده وحس میکنم محکم تر شدم و بیشتر ترغیب میشم که با میل چندین برابر ادامه بدم

  چه بخواهیم چه نخواهیم جسمم عوض میشه اگر ذهنم تغییر کنه

  جمله بسیار قشنگیه

  +19
 16. سلام استادعزیزودوستان همراهم
  ازشنیدن این فایل بسیارلذت بردم همیشه پیش خودم فکرمیکردم که من فقط دارم فایل گوش میکنم وتمرکزروی گفته های استادندارم واسترس اومده بودسراغم ومنفی باف بهم میگفت ولش کن باباچقدرمیخوای هنزفری توی گوشت باشه حین کارفایل گوش کنی فایده ای نداره بروبه بچه هات برس وباهاشون وقت بگذارولی باگوش دادن این فایل به این گفته ایمان بیشتری پیداکردم که خداوندهرلحظه ازهرطریقی هوای مناداره وکمکم میکنه والان متوجه این موضوع شدم که باهمین فایل گوش دادن ذهنم برنامه ریزی میشه وشده واخلاق ورفتاروخواسته ها واهدافم عوض شدندوهیچ نگرانی واسترسی برایم معنانداره ازشمااستادعزیزسپاسگزارم خدایاشکرت

  +14
 17. سلام استاد عزیز و دوستان خوبم
  چه فایل انگیزه بخش و آرامش دهنده و آموزنده ای بود بسیار لذت بردم و اطمینان قلبی ام نسبت به نتیجه گرفتن بیشتر شد و چه جمله زیبایی ” وقتیکه برنامه ریزی ذهن عوض بشه چه بخواهی و چه نخواهی جسمت عوض میشه ” چقدر شنیدن این جمله لذت بخش است ممنونم استاد عزیز باز هم مثل گذشته گل کاشتی 🙏🙏🌹🌹🦋🦋🌹🌹

  +18