ورود / ثبت نام
0

لاغری با ذهن آسان است

لاغری با ذهن آسان است
اندازه متن

لاغر شدن از مسیر لاغری با ذهن آسان است اما اگر شما عقیده داشته باشید لاغر شدن سخت است، هرگز لاغر نخواهید شد.

همه ما در طول عمر خود رویاهای زیادی داریم که به آنها نمی رسیم.

مهمترین دلیل نرسیدن به رویاها اینه که فکر می کنیم رسیدن به اون رویا خیلی سخته و یه جورایی انگار ارزشش این همه سختی و رنج رو نداره.

وقتی رسیدن به رویا برای ذهن ما سخت و رنج آور باشه، ذهن ما تمام تلاش خودش رو میکنه که مانع حرکت ما به سمت رویامون بشه.

نکته جالب توجه اینه که در 100 درصد موارد هم موفق میشه.

افرادی که به رویاهای خود می رسند با افرادی که نمی رسند از نظر فیزیکی و شرایط پیرامون خود تفاوتی ندارند و فقط تفاوت آنها در نگرش آنها برای رسیدن به رویاست.

افرادی که به رویای خود می رسند در ذهنشان رسیدن به آن رویا کار ساده ای است، یا حداقل کار سخت و رنج آوری نیست .

عامل دیگری که سختی رسیدن به رویا را به آسانی تبدیل میکند عشق است.

هرچقدر که عاشق رسیدن به رویای خود باشید به همان اندازه حرکت کردن و طی مسیر برای رسیدن به خواسته برای شما ساده تر و از طرفی جذاب تر خواهد بود.

بنابراین نگرش ما نسبت به رویایی که داریم نقش تعیین کننده در خلق آن رویا دارد.

35 سال از زندگی من با چاقی گذشت. سال هایی که سرشار از رنج و سختی بود.

سختی چاقی فقط شامل احساس بد درونی و صدماتی که چاقی به عزت نفس من وارد کرده بود نمی شد بلکه شنیدن حرف ها و نصیحت های دیگران فشار چاقی را صد چندان می کرد.

بارها از فشار چاقی تصمیم می گرفتم هرطور که شده لاغر شدم و از روش های مختلفی مانند رژیم گرفتن، ورزش کردن، دارو خوردن و … استفاده می کردم اما هرگز موفق به غلبه بر چاقی نشدم.

بارها شکست خودت در استفاده از روش های مختلف باعث تخریب بیشتر روحیه و اعتماد به نفس من شده بود.

خودم را انسان بی اراده و ناتوانی دربرابر چاقی می دیدم.

از طرفی صحبت های خانواده که همیشه تاکید می کردند چاقی ما ارثی است و تلاش تو برای لاغر شدن بی فایده است، شدت یاس و ناامیدی از لاغر شدن را در من افزایش می داد.

اکنون که در این جایگاه هستم به خاطر می آورم هربار که تصمیم می گرفتم به هر طریقی شده لاغر شوم و نتیجه نمی گرفتم، بیشتر احساس می کردم در برابر چاقی ضعیف و ناتوان شده ام و چاره ای جز چاق بودن و با چاقی زندگی کردن ندارم.

خیلی دوست داشتم لاغر شوم اما لاغر شدن را کاری سخت و طاقت فرسا می دیدم که از توان و اراده من خارج بود.

بسیاری از افرادی که اضافه وزن دارند رویای لاغر شدن دارند اما هیچوقت لاغر نمی شوند.

در ذهن آنها لاغر شدن کاری سخت و رنج آور است که نیاز به اراده بالایی دارد و از آنجایی که بارها از روش های مختلف برای لاغر شدن اقدام کرده و نتیجه نگرفته اند تصور می کنند آدم بی اراده ای هستند و به همین دلیل رویای لاغر شدن خود را خط می زنند.

توجه کردن به رنج و سختی لاغر شدن سبب می شود که شوق و انگیزه حرکت به سمت لاغری را نداشته باشند.

آنها شجاعت روبرو شدن با سختی و رنجی که به صورت توهم در ذهم خود ایجاد کرده اند را ندارند.

اگر رویای لاغر شدن دارید بسیار اهمیت دارد که در ذهن خود رسیدن به تناسب اندام را ساده و دست یافتنی کنید.

مهمترین دلیل اینکه لاغر شدن در ذهن شما سخت است مسیرهایی است که تاکنون برای لاغر شدن طی کرده اید. البته شنیدن گفته های دیگران درباره ارثی بودن چاقی یا در دلیلی که باعث منطقی شدن چاق بودن برای شما شده باشد نیز در این امر نقش اساسی دارد.

اولین نوید و شادباشی که برای شما دارم این است که مسیر لاغری با ذهن هیچ شباهتی به روش های قبلی که برای لاغر شدن استفاده کرده اید ندارد.

لاغری با ذهن مسیری ساده، نشاط آور و انگیزه بخش برای لاغر شدن است.

هر روز که در مسیر لاغری با ذهن به حرکت خود ادامه دهید برای ادامه دادن مشتاق تر و باانگیزه تر می شوید.

هر روز که از حضور شما در مسیر لاغری با ذهن می گذرد تفاوت احساس، نگرش و اطمینان خود برای لاغر شدن را به نسب روزی که قدم در این مسیر گذاشته اید درک می کنید.

هر روز که می گذرد فاصله خود با تحقق رویای خود (لاغر شدن) را کمتر می بینید.

این تفاوت اساسی روش لاغری با ذهن با هر روشی است که برای لاغری ارائه شده است.

محتوای فایل آموزشی لاغری با ذهن آسان است درباره چگونگی تنظیم افکار خود برای لاغر شدن است.

امیدوارم با استفاده از این محتوای ارزشمند تصمیم قاطع و البته شادی بخش خود برای لاغر شدن را بگیرید و همراه من در مسیر لاغری با ذهن به حرکت خود ادامه دهید تا آنچه در رویای خود دارید را در واقعیت زندگی خود تجربه کنید.

من و بسیاری از افرادی که قدم در مسیر لاغری با ذهن گذاشتند و در این مسیر استمرار داشتند و به آنچه گفته شده عمل کردند پس از مدتی رویای خود را به صورت واقعی، قابل لمس و درک تجربه کردند.

فاصله شما تا شگفتی ساز شدن فقط تغییر فرمول های چاقی ذهن است.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=15044
برچسب ها:
34 نظر در مورد لاغری با ذهن آسان است

دیدگاهتان را بنویسید

   پونه عدل تهرانی
   1400/09/09 01:21
   مدت عضویت: 833 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 609 کلمه

   به نام خدا

   وقت بخیر عزیزان

    

   من هم مثل بقیه ذهنم چاقی و یاد گرفته بود و روی چاقی تنظیم شده بود با حرفای اطرافیان و چیزهایی که دیده بودیم . ولی اونهایی که متناسب بودن و متناسب موندن اینها ذهنشون چاق شدن و یاد نگرفته بوده روی همون فرمولهای لاغری که بوده دست نخورده باقی مونده . من هم از اول به این مسیر اطمینان کرده بودم اصلا مثل دیگران نیستم بخوام یه جایی برم یا یه کاری و شروع کنم مشورت کنم با کسی مثلا یادمه که سلمونی می خواستم برم اینجا اولین بار خودم گشتم یه سلمونی ایرانی پیدا کردم و خیلی هم خوب بود بعدا همه پرسیدن از من که کجاست اونها هم برن .همینطور این  مسیر هم همینطور انگار که یه چیزی بهم می گفت این راه درستشه شروع کن فقط به هیچیکی هم نگفتم حتی وقتی که فایلهای رایگان و گوش می دادم .

   اره واقعا ما همه چیزمون خوردنه ناراحتی ،شادی و خستگی من هم این چند روزه یه ذره رفتارهام فکر کنم پرخوری بود البته نه مثل قبل ولی حالا دورهمی می چسبه و از این چیزها زیاد میامد توی ذهنم چون چند روز تعطیل بود دور هم بودیم و دخترم اومده بود بعدش ولی دیگه فکر نکردم به این حرفا یه وقت میامد و می رفت ولی من به میزمان خوردنم توجه نمی کردم و قدرت نمی دادم به این فکرها .فکرم دیگه بیشتر الان متناسب شده .افکارم و بیشتر کنترل شده می بینم .

   و فکر کنم منم الان انتظارم لاغر شدنه .هر چی می خورم انتظارم لاغر شدنه .همه چی هم می خورم یه تارت کدو حلوایی درست کردم برای این چند روزه البته دو تا درست کرده بودم که هی به همه هم دادم ولی جاتون خالی خوشمزه شده بود خودم هم خیلی خوردم ولی تقسیم هم کردم ..

   این مسیله ماه رمضان هم قبلا همینطور بود برای من من خیلی همیشه دوست داشتم سحری بلند شم و صبحونه بخورم نان قندی و پنیر ولی این اواخر هی از بس مامانم می گفت سحری بلندشه خوابش نمی بره یواش یواش من هم بلند نشدم و بدون سحری روزه می گرفتیم منم همین فکر و داشتم چون مامانم هم می گفت بخور چون سحری نمی خوریم یه چیزی بخور نگاهت داره تا افطار خرما بخور  آخر شب اینو بخور اون و بخور حالا تا پارسال که من افطار می کردم دیگه ساعت ۸-۹ بعد تا ۱۰ هم می خوابیدم چون باید صبح زود می رفتم سرکار ولی خوب مامانم تا آخر شب بیدار بود و هی به من هم می گفت قبل از دوره ولی من دیگه بعد از دوره یاد گرفتم چه جوری فرمولهام عوض شده بود و انبار کردن و انداختم دور .زیاد خوردن دلیل بر گشنه نشدن نیست .والا معده یخچال نیست که ذخیره کنه. نباید بگی مثلا وقتی گرسنته حرف نزن این یاداوری خوبی بود هی من حرف زدم نباید تغذیه کنیم حرف نزنیم خودش تموم می شه مثلا من دشیب یه خورده غذا خوردم البته خیلی زود ساعت ۶-۷ اینطوری بود بعد هم بستنی خوردم هی انگار یه صدایی می گفت خوب گشنت می شه زود شام خوردی دیگه اعتنا نکردم زود هم رفتم بخوابم . موقع ماه رمضون هم همینطوره همش منتظر افطاریم که چی بخوریم .

   به این فکر نباید بکنیم که چند ساعت باید گرسنگی بکشم . معده هم یخچال نیست که غذا رو ذخیره کنه فقط هضم می کنه یا چربی یا انرژی .خیلی فایل خوبی بود نمی دونم فکر کنم من دفعه اولم بود اینو گوش دادم ولی خیلی مفید بود مرسی.

   همیشه به اندازه خودش بخوره آدم دیگه چی بخوره چی نخوره نیست .چی بخورم چی نخورم خوردن در ذهنمون درست نیست . رفتار درست اینکه از هرچیزی دوست دارم به اندازه نیازم بخورم. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   mzt.zahra.malakouti.ir
   1400/08/22 14:57
   مدت عضویت: 548 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 149 کلمه

   به نام خدا

    وقتی ذهنت رو تغییر بدی کل زندگیت تغییر میکنه .تغییر ذهن یعنی اطلاعات جدید و آگاهی های جدید بهش میدیم .قبل از اینکه به مقصد برسیم کلی تغییر ایجاد میشه. انسان بی نهایت و هر کاری رو میتونه بکنه. من الان مطمئنم و ایمان دارم که لاغر شدن خیلی راحت و ساده است. درسته که خیلی دیر مطلب رو متوجه شدم ولی خیلی الان بهش اطمینان دارم حالا فهمیدم که خیلی چیز پیچیده و سختی نیست قدرت ذهن رو دست کم گرفته بودم .الان از رفتارهای خودم خیلی تعجب می کنم  بدون توجه بدون هیچ کاری خودکار آرومتر غذا میخورم خیلی کمتر غذا میخورم زود هم گرسنم نمیشم. یه وقتایی هم به اندازه نیازم مثل انسانهای عادی غذا میخورم .خیلی دارم شبیه آدم های متناسب میشم و این خیلی خوشحالم میکنه .خیلی خوشحالم که صدگام رو شروع کردم.فوق العاده فوق العاده زیاد برای من آگاهی بخش بود

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/08/02 16:44
   مدت عضویت: 642 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,086 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان گرامی

   لاغری با ذهن آسان است و  چیز عجیبی نیست

   ما یک مدت طولانی ذهنمون روی چاقی تنظیم شده بود به خاطر همین تمام اعمال و رفتار در مسیر چاقی حرکت می کرد و  نتیجه ای جز چاقی برای ما نداشت.

   مثلا ناراحت بودیم برای اینکه از اون حس و حال در بیاییم متوسل به خوراکی می شدیم یا خوشحال بودیم برای اینکه دیگرانم سهیم شادی مون کنیم اونا رو به غذا دعوت و بخور بخور راه می انداختیم .یا می خواستیم برویم گشت و گذار تمام فکر و ذهنمون این بود چی با چی  برداریم  که حسابی بهمون خوش بگذره . یا توی مهمونی و عروسی ها تمام ذهنمون درگیر این بود که کجا بنشینیم تا زودتر غذا بهمون برسه و بعدشم انگار قحطی زدگان تا مرز خفگی می خوردیم و هی به خودمون می گفتیم پولش دادم باید حسابی بخورم و… تمام این رفتارها نتیجه ای جز چاق تر شدن ما برامون نداشت .

   باور کنیم که سال ها بر اساس باورهای اشتباه حرکت کردیم و ما لیاقت و توانایی  لاغر شدن رو داریم .

   الانم باید ذهنمون رو روی لاغری تنظیم کنیم تا تمام رفتار ما به سمت و سوی لاغری حرکت کنه و به اندام دلخواهمون برسیم .

   ما از هیچ غذایی محروم نیستیم همه چی به اندازه نیازمون می توانیم بخوریم اینجوری دیگه حرص و وله خوردن نداریم و پر خوری نمی کنیم و خیلی راحت در مسیر لاغری گام بر می داریم

   وقتی ذهن رو تغییر بدهیم نتیجه های مختلفی کسب می کنیم

   همان طوری که وقتی در مسیر چاقی حرکت می کردیم مدام اعصاب خردی از تنگ شدن لباس ها و طعنه های اطرافیان و محروم بودن  از خوردن خوراکی ها و ناراحتی و نداشتن اعتماد به نفس و خجالت کشیدن از حضور در جمع و بیماری های گوارشی و کر درد و معده درد و پا درد و نگرانی و استرس و…داشتیم .

    وقتی هم در مسیر لاغری گام بر داریم لحظه به لحظه آرامش و آسایش از کم شدن سایز مون و اعتماد به نفس و روحیه قوی و حال خوش و… نصیبمون می شه .

   بخواهیم کلی حساب کنیم هر کاری که شروع کنیم و در مسیرش گام  برداریم  یک سری آثار و تبعاتی دارد

   ما به سمت لاغری با ذهن هدایت شده ایم

   وقتی که ما قراره یک زبان جدید مثل انگلیسی یاد بگیریم دیگه باید کل تمرکز مون روی اون زبان باشه و تا وقتی هم در کلاس هستیم باید با اون زبان صحبت کنیم تا بتوانیم بر اون زبان مسلط بشیم .

   توی مسیر لاغری با ذهن هم همین طوره وقتی وارد این مسیر می شویم باید کل تمرکزمون روی این مسیر باشه و کل روشهای لاغری رو فراموش کنیم ‌تا بتوانیم بهترین نتیجه رو بگیریم و به تناسب اندام دلخواهمون برسیم .

   وقتی ما در مسیر چاقی بودیم اصلا متوجه نشدیم چطور چاق شدیم الانم در مسیر لاغری با ذهن نباید به نحوه لاغر شدن مون فکر کنیم

   وقتی به چگونگی لاغر شدن مون فکر کنیم فقط روند لاغر شدن مون کند میشه .

   همون طور که سال ها زندگی کردیم و اصلا به نحوه ی نفس کشیدن مون و دیدن مون و  چشیدن مون و… توجه نکردیم  و این جسم قدرت قدرتمند ما بوده که به صورت اتوماتیک و منظم عمل کردن و به خوبی و خوشی زندگی کردیم

   الانم این جسم ما هست که به صورت خیلی اتوماتیک و به راحتی تونسته و میتونه ما رو به تناسب اندام دلخواهمون برسونه.

   مغز ما فرماندهی کل بدنمون هست و ما سال ها  به مغزمون یاد دادیم که رفتارهای چاق شونده داشته باشه   از اونجایی که ذهن تا مرز بی نهایت پیش میرود ما هم رفتارهای چاقی رو تا مرز خفگی پیش  می بردیم و دیگه نای حرکت کردن رو نداشتیم

    الانم خیلی راحت می توانیم رفتارهای لاغری رو جایگزین باورهای اشتباه گذشته مون کنیم و به تناسب اندام دلخواه مون برسیم

   توی هر مسیری که حرکت کنیم باید استمرار داشته باشیم

   این استمرار هست که ما رو به سرانجام می رسونه .

   وقتی هدفت مشخص باشه و قدم در مسیر هدفت بگذاریم و استمرار داشته باشی به نتیجه می رسی  ولی وقتی استمرار نداشته باشی  نباید انتظار نتیجه دلخواه داشتی

   یکی با استمرار میشه استاد خوانندگی و یکی میشه اسطوره فوتبال  و یکی میشه قهرمان ملی و…  ولی استمرار که نداشته باشیم میشه هزار تا خواسته داشته و حسرت نرسیده به دنیای  آرزوها ت  .

   یکی دیگه از باورهای اشتباهی که ما نسبت به معده مون داریم اینه که فکر میکنیم معده مون انبار هست و ما می توانیم هر وقت بخواهیم از اون غذا برداریم .

   درصورتی که کار معده هضم غذا هست و سال ها این کار رو برای ما انجام داده و حدود ۳۰ تن مواد خوراکی رو هضم کرده . اصولا هر وقت ما غذا میخوریم بعد از مدت زمان کمی معده شروع به هضم غذا می کنه .

   بدن انسان اصولا به یک سری ویتامین ها نیاز داره که در اولین نوبت این ویتامین ها رو جذب میکنه و بعد یک کمی برای نیازش ذخیره میکنه و بقیه غذا رو نه برای جذب لازم داره نه برای انرژی .برای همین به صورت چربی ذخیره میکنه .و این همه چربی های اضافه ناشی از زیاده خوری هایی هست که ما داشتیم .که به تبع اون کلی درد و مرض هم برای ما به ارمغان می آورد.

   همیشه باید به اندازه نیازمون بخوریم تا همیشه سلامت باشیم.

   ما نباید توی زندگی مون ترس از درد داشته باشیم .بلکه باید با مشکلات روبرو شویم .

   فکر یک درد خیلی سخت تر از خود درد هست

   واقعا هم همین طوره یه همکاری دارم خیلی ترس از واکسن کرونا داشت  تا قبل از اینکه به رده سنی خودش برسه همه اش ترس داشت .تا اینکه نوبت به اون رسید و قرار بود مثلا هفته دیگه بریم بزنیم  .از طرفی هی به خودش تلقین میکرد که من یکم کرونا گرفتم .در صورتی که سالم بود و هیچی اش نبود .فقط ترس از واکسن داشت .اینقدر این ترس توی وجودش بود که با تلقین های زیادی که به خودش کرد راضی بود که  کرونا بگیره ولی واکسن نخاد بزنه آخرشم همین طور شد و کرونا گرفت . ولی ما نه هیچ ترسی نداشتیم با وجود اینکه بیشتر ساعت شبانه روز پیش هم بودیم حتی به عیادت ش رفتیم ولی اصلا کرونا نگرفتیم .

   همینه ترس از درد از خود درد بدتر هست .

   تا زمانی که وارد یه مسیری نشدیم همه اش سختی و مشکلاتش رو می بینیم ولی وقتی وارد می شیم می بینیم چقدر همه چی راحت طی می شه و به مقصد می رسیم.

   دقیقا مثل لاغری که الان خیلی خوب و عالی به سمت لاغری حرکت میکنیم بدون اینکه بفهمیم چطور لاغر شدیم.

   لاغری با ذهن مسیری ساده، نشاط آور و انگیزه بخش برای لاغر شدن است.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/27 14:27
   مدت عضویت: 143 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 831 کلمه

   سلام به همه دوستان همراه! در مسیر لاغری با ذهن همزمان که مشغول فرمول سازی برای ذهن هستیم باید موانع ذهنی را هم شناسایی و برطرف کنیم، وگرنه به نتیجه درخشانی نخواهیم رسید. باید لاغر شدن را برای ذهنمان آسان کنیم. اگر باور داشته باشیم لاغر شدن سخت است. هرگز لاغر نخواهیم شد. 

   نه فقط لاغری بلکه هر آرزویی را اگر برای ذهن خودمان سخت جلوه بدهیم، قطعاً اجازه به دست آوردنش را به ما نخواهد داد. کسانی موفق می شوند به خواسته‌هایشان برسند که اولاً آن را به ذهنشان کار ساده ای نشان بدهند و به او اطمینان بدهند که هیچ رنج و سختی ای نیاز نیست تحمل کند و دوم اینکه عاشق خواسته هایشان باشند. 

   همه ما تجربه بارها و بارها رژیم گرفتن، ورزش های سخت، خوردن قرص ها و دمنوش های بدمزه و حرف شنیدن از دیگران را داریم و هر بار مایوس تر شدیم و اعتماد به نفس بیشتری را از دست دادیم و خودمان را بی اراده تر و نالایق تر دانستیم و دسترسی به رویاهایمان سخت تر و حتی محال شد. وقتی به این همه رنج و سختی فکر کنیم و لاغری برایمان این همه رنج و مشقت داشته باشد، دیگر انگیزه‌ای برای ادامه دادن نخواهیم داشت و به همین دلیل لاغر شدن الان در ذهن ما بسیار سخت شده است. البته باورهای غلط دیگر مثل ارثی بودن چاقی، عوارض چاق کننده داروها، چاق شدن بعد از ازدواج و زایمان و…  در چاق شدن ما نقش داشته اند. بنابراین باید اول به ذهن‌مان اطمینان بدهیم که روش لاغری با ذهن هیچ کدام از سختی‌های روش‌های قبلی را ندارد، بلکه یک مسیر ساده نشاط‌آور و انگیزه بخش برای لاغر شدن است. 

   در این مسیر هر روز اطمینان و انگیزه بیشتری داریم و رسیدن به آرزوی لاغری را به خودمان نزدیک‌تر می بینیم. برعکس روش‌های قبلی که برای پایان دوره لحظه شماری می کردیم در این روش هر روز اشتیاق برای آموزش مطالب جدید و تمرین های جدید داریم. فقط کافی است استمرار داشته باشیم و فرمولهای ذهنی مان را تغییر بدهیم. 

   یکی از موانع ذهنی ما این است که مگر میشود با فکر کردن به لاغری تغییر کرد و لاغر شد. همین یک مانع را اگر بتوانیم از سر راه برداریم به راحتی مابقی موانع قابل حذف کردن می شوند. 

   باید این طور فکر کنیم که ذهن ما تا الان روی چاقی تنظیم بوده است و به راحتی عوض کردن دکمه کانال تلویزیون می توانیم تنظیم ذهن مان را هم عوض کنیم و از کانال چاقی به کانال لاغری برویم و هرچقدر تاکنون به خاطر چاقی اذیت شده ایم با لاغر شدن میتوانیم چندین برابر لذت ببریم و دنیای متفاوتی را تجربه کنیم. 

   این را باور کنیم که برای طی کردن این مسیر انتخاب شده ایم و خدا این توانایی را درون ما دیده که بتوانیم از پس موانع ذهنی مان برآییم و خودش ما را به این مسیر هدایت کرده است. بنابراین دیگر نیازی نیست که بخواهیم چگونگی لاغر شدن بدنمان را تجزیه و تحلیل کنیم و به خودمان بگوییم اگر قرار است هر چیزی بخوریم و نیازی هم به فعالیت بدنی نداریم، چطور ممکن است لاغر شویم؟ مگر وقتی بدنمان آسیب می بیند و خودش خوب می شود ما به چگونگی آن فکر می کنیم؟ بدن خودش شرایط ترمیم و اصلاح خودش را بلد است و ما نباید در کار آن اختلال ایجاد کنیم. ما نباید با فکر کردن به روند چگونه اتفاق افتادن و تصور اینکه خیلی کار عجیب و غریبی است، در کار بازسازی بدن مانع تراشی کنیم. مغز ما قابلیت یادگیری دارد و قادر به انجام هر کاری است به همین دلیل انسان ها تا بی نهایت می تواند پیشرفت کند. پس باید آموزش های جدیدی به آن بدهیم و از جمله این فرمول های جدید باید این باشد که از خودمان انتظار لاغری داشته باشیم همانطور که تاکنون منتظر چاقی بودیم و بدون هیچ تلاشی چاق تر می شدیم باید انتظاراتمان را تغییر بدهیم و رفتارهای مان را عوض کنیم. 

   مثلاً وقتی گرسنه هستیم دائماً در مورد گرسنگی حرف نزنیم و با این کار ولع خودمان به خوردن را بیشتر نکنیم. از هر غذایی که دوست داریم به اندازه نیازمان می توانیم بخوریم. بنابراین از مواد غذایی ترس نداشته باشیم. 

   مواد غذایی به خودی خود چاق کننده نیستند، نحوه رفتار ما با آنها تا کنون باعث چاقی ما شده است. 

   باید بدانیم که معده ما یخچال بدن ما نیست که خوراکی ها را برایمان ذخیره کند و اگر زیادتر بخوریم، دیرتر گرسنه نمی شویم. معده هر میزان غذایی که واردش شود را هضم می کند و فقط با ورود حجم زیادی از مواد غذایی، به معده مان آسیب می زنیم، چون باید فعالیت بیشتری انجام بدهد. 

   از گرسنگی ترس نداشته باشیم در اکثر مواقع ترس از یک موضوع از مواجه شدن با خود موضوع دردناک تر است. نگرانی برای گرسنه شدن از خود گرسنگی واقعی، فشار بیشتری به ذهن ما وارد می‌کند و باعث تحریک بیشتر ما برای خوردن می شود. 

   ذهن ما می‌خواهد از محدودیت و قحطی اجتناب کند، بنابراین وقتی نگران نبودن غذا باشد حجم بیشتری چربی برای خودش ذخیره می کند، پس روند به مغزمان را دستکاری نکنیم. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/29 17:47
   مدت عضویت: 774 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 952 کلمه

   سلام خدمت استاد  گرامی و دوستان خوبم .

    

   لاغر شدن با ذهن رو باید خیلی آسان بدونید اصلا با قدرت ذهن خیلی راحت به تمام  هدفهای  زندگی میشه رسید و حالا داریم با این قدرت ذهن به لاغری میرسیم .

   ذهن ما اینطور هست که وقتی اطلاعات جدید  و متفاوت بهش بدیم نتیجه هم جدید  و  متفاوت میشه.

   من هم الان دارم به ذهنم  اطلاعات جدید لاعری  میدم و نتیجه ی جدید لاغری رو دارم در جسمم  میبینم .

   به به بازم استاد تاکید میکنن که ما افراد این ساین هدایت شده ی خداوند هستیم پس قطعا اگر در این راه قدم بردارم نتیجه های عالی به ما داده میشه چون خدادر ما توانایی رسیدن به اون هدف رو دیده که ما را وارد این مسیر کرده 

   من مدتها هست در مورد هیچ روش لاغری تحقیق نمیکنم و دنبال هیچ پیج و کانال لاغری نیستم و فقط و فقط در این سایت هستم و با آموزشهای استاد دارم نتیجه ی عالی میگیریم و بقیه روشها رو تعطیل کردم واقعا تعطیل کردم ها دیگه هر دکتری هر کارشناس تغذیه ای بگه با این کار با این نوع خوردن چاق و یا لاغر میشید من اصلا باور نمیکنم همین چند روز پیش  جایی بودم که پزشک عزیزی داشت میگفت که فلان چیز بخورین  چون کالریش کمه و یا  فلان چیز رو نخورین چون  کالریش زیاده  و توصیه های دیگه  هم کرد که باعث لاغری  ما  یعنی میشد ولی من در دلم فقط میخندیدم که این حرفها چیه  من قبول ندارم فقط لاغری با قدرت ذهن درست و اصولی هست و باید در این مسیر باشی تا  به راحتی و یدون سختیو محدودیت  لاغری بشی  حتی حرف از تیرویید دراومد ایشون از عوارض کم کاری تیرویید کلی چیز گفتن و  چاقی رو هم جز  عارضه هاش گذاشتن ولی من بازم قبول نکردم چون خودم با وجود این این مشکل هیچ کدوم ار عارضه هاش رو نداشتم و  تازه تونستم کلی وزن هم کنم  پس هنوزم میتونم متناسب تر بشم و من واقعا این روش رو باور دارم و هر روز در این مسیر حرکت میکنم تا به وزن دلخواهم برسم .

   من در گدشته   اول چاقی رو یاد گرفتم و رفتارهام چاق کننده  شد و بعد جسمم چاق شد  مثلا  چاقها  در مهمانیها و عروسیها و و  تولدها و شادیها و عزاها تفریحشون با خوردن هست و اگر چاقها  ناراحت باشن میخورن و یا  خوشحال باشن میخورن  خسته باشن  میخورن و …. اینها میشه فرمانهای مغز وقتی مغزمون چاقی رو یاد بگیره اینطوره در همه حالت فرمان خوردن میده اما اگر ذهن رو برای لاغری تربیت کنم دیگه مغز مفرمانهای متفاوت میده و رفتار متفاوت از قبل میشه و در نهایت جسم ما متفاوت از قبل میشه .

   من خودم با  مدتها بودن در سایت مغزم فرمانهای متفاوت تری صادر  میکنه  و من شدم اینی که الان هستم و کلی لاغر تر شدم  مثلا : در موقع جمع کردن سفره دوست ندارم باقی مانده ی غدای بچه ها یا همسرم رو بخورم و یا موقع درست کردن غدا دوست ندارم کلی از  غذا  رو پای گاز بخورم  و یا خونه مادرم که برم حرص   وولع عدای اونجا رو ندارم و ….. .

   من واقعا  در قلبم امیدوارم که میتونم در وزن ۵۹ کیلو قرار بگیریم و انتظارم از خودم لاغر ترشدن هست که واقعا برای من رخ داده و میدونم این کم چیزی نیست برای  فردی  که درست تمرینهاش رو انجام بده و هر روز در مسیر باشه  امکانش هشت که همچین چیزی  رو به دست میاره  .

   و اما چندین نکته ی مفید :

   *افراد چاق تصورشون در مورد معده اشتباه هست فکر میکنن معده یخچال هست و مثلا اگر قراره تا شب چیزی نخورن و یا  روزه باشن پس سحری رو بیشتر  می خورن  این یک فکر اشتباه هست ما در معده نمیتونیم چیزی رو ذخیره کنیم بنا براین هر چقدر بیشتر بخوریم تمام اون طی پروسه هضم میشه و تبدیل به انرژی میشه  که یا مصرف میشه یا ذخیره میشه  یا دفع میشه ولی غذا در معده   فریز که نمیشه  پس پرخوری کار بسیار اشتباهی هست که هرگز نباید انجام بدیم .

    

   *فکر مواجه شدن با یک درد و یا موضوع  خیلی سخت تر از  برخورد با اون موضوع و یا درد  هست  در واقع  ترس از درد خیلی سخت تر از مواجه شدن با خود اون درد هست .پس ترس مواجه شدن با گرسنگی خیلی بیشتر از خود اون گرسنگی هست پس از ترس در یک وعده هایی مثل سحری  زیادتر میخوریم  که مبادا تا شب گرسنه بشیم اما به خودت بگو نترس   از گرسنگی نمی میری  و فقط مواجه شو  با گرسنگی  هیچ چیز خاصی نیست نمی میری .بعضیا حتی ترس از  درد  آمپول و یا واکسن و …. داشتن ولی دیدن که هیچ چیز خاصی نیست خودشون در ذهنشون اون درد رو بزرگ کردن. پس ترس از درد و یا گرسنگی نداشته باش و گرنه ذهن پدرت رو در میاره هر وقت گرسنه هستی در مورد گرسنگی خودت هی حرف نزن هی بازگو نکن و گرنه کارت سخت تر میشه .

   این ذهن ما یه جورایی خنگه و نمیدونه این ترسها و نگرانیها از درد و گرسنگی  چیه چون فقط تو ترس و نگرانی داری و جیغ میزنی و داد و بیداد میکنی اونم این حرفها رو پذیرفته .

   پس هیچ وقت  از ترس نبودن غدا زیادتر عدا نخور .

   فکر نکن معده یخچال هست که در زمانهای مختلف به تو غدا بده پس پرخوری نکن و هر لحظه به اندازه نیازت غدا بخور .

   *غذا ها هیچ فرقی با هم ندارن که بگی من چی بخورم که چاق نشم ؟همه چیز به اندازه نیاز بخور و اگر این سوال رو بکنی معلومه خوردن در ذهنت درست نیست و غذاها در ذهنت تعریف متفاوت دارن و چاقی خودت رو گردن غذاها میندازی  و این غلطه 

   رفتار درست این هست که از هر غذایی که دوست دارم به اندازه نیازم بخورم .

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   faribadeghani1371@gmail.com
   1400/05/29 13:05
   مدت عضویت: 163 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 233 کلمه

   سلام
   لاغر شدن اسانترین وار دنیاست
   ب ما از کوچکی یاد دادن قبل از اینک ی کاری انجام بدیم اونو برا خودمون سخت کنیم
   پیش داوری کنیم تو دل کار نرفتیم ولی از سختیش میگیم
   اگه تو مسیر باشیم و بریم تو دلش
   میبینیم سختی نیس و ما اگه عشقمون اون کاره باشه سختیش برامون خیلی شیرین میشه
   باید عاشق بود
   تا تو این مسیر تو پستی وبلندی ایمانت باشه و ادامه بدی
   من واقعا تو ماه رمضان اینطوریم ک میگید مثل چی حمله میکنم حتما سحری رو بدون اینو اشتها داشته باشم میخورم کم میخورم ولی چن اشتها ندارم باعث میشه معدم درد بگیره و نتوانم بخوابم تو افطاری اونقدر حمله میکنم ب غذا ک حالم بهم مبخوره تا چندین ساعت ورم میکنه معدم و مصیبتها داریم
   واقعا من خودم اعتقادم ب این بود ک بزار سحری بخورم نخورم گرسنم میشه
   یا بزار افطاری زیاد بخورم چن از صبح هیچی نخوردم
   اصلا مسئله اینک ب اندازه نیازم بخورم نمیدیم
   و واقعا خیلی این فایل ب من اگاهی داد
   من باور دارم ک لاغری و رسیدن بهش صددرصد برا من و برا بقیه امکان پذیره
   دیدید همه میگن هرچقدر پول بدی همون قدر اش میخوری
   الان همینه هرچ قدر باور داشته باشیم ک میشه همون قدر نتیچه رو لمس میکنم
   تو دل این مسیر بودن خیلب چیزا ب من داده شاید لاغری هنوز نیس ولی خیلی چیزا هس ک از خود لاغریه مهمتره
   خدایا شکرت ک تو مسیرم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/18 22:04
   مدت عضویت: 512 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,205 کلمه

   سلام گام چهل دوم در مسیر لاغری من 

    

   لاغرشدن باید اسان کنیم در ذهن مان تا متناسب بشیم و اسان شدن لاغری در ڋهن با فشار فیزیکی تجسم فکر رویاپردازی بدست نمی اید پس اینکه بخواهی بشینی فک کنی و زبانی بگی اره استاد گفته لاغرشدن اسان ترین کار دنیاست منم همین حرف تکرار کنم در ذهنم باورم اسان میشه اشتباه است 

    

    

   باید با شفاف سازی برداشتن موانع ذهنی باور ها صحیح وارد ذهن کردن و عمل کردن که خیلی مهمه عمل کنی که همه اینها خلاصه میشه در روش لاغری با ذهن وقتی ما گام به گام پیش بریم لاغر شدن در ذهن مان اسان میشه چون داریم موانع لاغر،شدن شناسایی میکنیم برمیداریم پس راه صحیح انتخاب روش صحیح است و بعد با تعهد کامل پیش رفتن است عاشق متناسب بودن است 

    

   وقتی عاشق هدفت باشی تمام دنیا جلوت وایسه کوتاه نمیایی ادامه میدی تا به هدفت برسی 

   پس الان مهم نیست در چه شرایطی چه وزنی باشی مهم اینه خداوند هدایتت کرده به مسیر صحیح یعنی این قدرت در تو دیده فقط کافیه خودت باور کنی ذهنت باور کنی که ذهنی که تونسته من به این شکل در بیاره و چاقم کنه میتونه متناسبمم کنه درصورتی خودم بپذیرم باور کنم که میتونم متناسب بشم 

    

   باتغییر ذهن مان میتوانیم جسم مان و شرایط پیرامون خود را در هر جنبه ای تغییر بدیم باید بپذیریم چون ما قبلا خیلی تلاش فیزیکی کردیم شرایط جسمی یا هر شرایط دیگ مون تغییر نکرده الانم برای ما سخت است که باور کنیم به همین اسانی میشه تغییر کرد 

    

   اسانی کار باعث شده ما باور نکنیم که به همین راحتی میشه از جسم چاق به لاغر تبدیل شد واسه همین برای خودمان سخته که باور کنیم همینم مانع لاغر شدن ما میشه پس باید باور کنیم که ذهن همیشه قابل تغییر است قابلیت یادگیری دارد هر چیزی بهش یاد بدی در ذهنت اسان کنی تجربه میکنی و تغییرات در شرایط زندگی خود مبینیم 

    

    

   ما انسان ها میگیم باید اول ببینیم تا بعد باور کنیم یعنی منتظریم اول لاغر بشیم تا باور کنیم که بله میشه متناسب شد میشه تغییر کرد ولی باید اول باور کنیم که میشه تغییر کرد بعد شرایط جسمی روحی مالی و هرچیز دیگه تغییر میکنه 

    

   اسانی کار مانع شده باور کنیم چون ما باور کردیم که باید سختی بکشیم تا به هدفی برسیم واسه همین باور نمیکنیم که بشه به همین راحتی لاغر،شد فقط با تغییر ذهن میشه لاغر شد میشه شرایط دیگه خودمان در جنبه ها مختلف تغییر داد 

   پس لاغر شدن اسان است راحته فقط باید محتوا ذهن تغییر بدیم بعد نتیجه شگفت زده مان میکنید کافیه باور کنیم و فردی که عاشق هدفش است عاشق متناسب شدن است خودش مشتاق است هر روز با اگاهانه قدم به قدم پیش میره محتوا باور ها ذهنش تغییر میده و اول احساسش بعد افکارش بعد رفتارش ودر اخر جسمش تغییر میکنه 

    

   ما که این همه تلاش کردیم هیچ تغییری نکردیم هر راهی هرکسی گفت انجام دادیم هیچی نشد جز،شکست حالا بیاییم امتحان کنیم اصلا بگیم حالا یه مدت دو ماه سه ماه شیش ماه میاییم از این روش استفاده کنیم بگیم این روشی است که خداوند هدایت مان کرده به این مسیر خداوندی که اگاه هست به همه چیز این توانایی در مادیده و ما هدایت شدیم حالا استاد بعد ۳۵سال چاقی با عشق بدون هیچ الگو راهنمایی شروع کرد طی یکسال متناسب شد این همه دوستان در این چه از دوره رایگان چه از دوره سرزمین شگفتی سازان متناسب شدن پس بیاییم خودمان گول نزنیم هرچی روش تبلیغات هست بزاریم کنار و یه مدت تمام وقت در این مسیر حرکت کنیم گوش کنیم ببینیم درک کنیم عمل کنیم و دیگه کاری به نتیجه نداشته باشیم یا اینکه چطور میشه لاغرشد این همه اضافه وزن کجا میره چی میشه کاری نداشته باشیم و وظیفه خودمان انجام بدیم در مسیر با شور اشتیاق تعهد کامل پیش بریم دیگه کاری به اینکه چی میشه لاغر شد نداشته باشیم و راحت اسان لاغر خواهیم شد و در همه جنبه ها زندگی ما تغییر ایجاد خواهد شد 

    

    

   تمام شرایطی که الان داریم در هر جنبه ای ما خودمان به ذهن مان یاد دادیم و تجربش کردیم و تمام اموزش هایی که بلدیم هنرهایی که بلدیم به ذهن مان اموزش دادیم و الان خیلی راحت انجام میدیم مث رانندگی ،اشپزی،خیاطی،چاقی ،لاغری ،فقر ،ثروت،و‌همه چیزهایی که الان بلدیم تجربه کردیم به ذهن مان یاد دادیم و داریم تجربه میکنیم 

   ما چاقی یاد گرفتیم چاق شدیم و رفتارها چاقی در ما افزایش پیدا کرده و چاق شدیم خیلی راحت 

   الانم باید متناسب شدن اموزش ببینیم یاد بگیریم عمل کنیم تا رفتار ما تغییر کنه ودرنهایت جسم تغییر کنه و متناسب بشیم همین چیز سخت پیچیده ای نیست خودمان برای خودمان سختش کردیم بخاطر مسیرها اشتباهی که رفتیم الانم مهم نیست چه وزنی داری وقتی فرمول ذهن تغییر بدی رفتار تغییر میکنه و در نهایت جسم تغییر میکنه به همین راحتی فقط کافیه باور کنی و متناسب شدن در ذهنت اسان کنی انتظارت از خودت لاغر شدن باشه و راحت با انجام تمرین و تعهد کامل پیش بری انتظارت از خودت تغییر میکنه و انتظار لاغر شدن داری از خودت و راحت متناسب میشی 

    

   چند نکته مهم 

    

   معده ما یخچال نیست محل ذخیره مواد غذایی نیست افراد چاق این دیدگاه دارند در مورد معده خودشان که هرچه بیشتر بخورند در طی روز سیر باقی میمونند مخصوصا در ماه رمضان میگن سحری زیاد بخوریم که تا شب افطار گرسنه نشیم و این فکر کاملا اشتباه است چون معده که انبار نیست هرچقدر بخوری یا هرچی که بخوری بعد نیم ساعت هضم میشه بعد دوسه ساعت تبدیل به انرژی میشه یا دفع میشه یا به انرژی چربی تبدیل میشه همین پس این اشتباه است 

    

   من خودم هم در ماه رمضان هم در ماه ها دیگه این دیدگاه داشتم که مثلا صبحونه زیاد بخورم که تا ساعت دو سه ظهر گشنم نشه درد گرسنگی نکشم یا شب زیاد بخورم سحری هم بخورم محکم چون میخوام روزه بگیرم تا گرسنه نشم و دیدم این بود معده مانند انبار هست که هر ساعتی من گشنه خواستم بشم بهم غذا میرسونه از مواد ذخیره در انبار معده و این کاملا اشتباه هست کار معده هضم مواد غذایی و تبدیل ان به انرژی است و دفع مواد غذایی .همین 

    

   چرا در مورد بقیه اعضای بدن این فکر نداریم که مثلا زیاد اب بخوریم که تشنه نشیم چرا این ترس نداریم چرا نمیگیم زیاد نفس بکشیم ممکنه کم بیاریم چرا نمیگیم زیاد پلک بزنیم در مورد هیچ چیزی هیچ نظریه فکری نداریم ولی در مورد معده خود خوردن این نظریه داریم چون اموزش چاقی دیدیم و همه افکار رفتارمان براساس چاق شدن است چاقی بیشتر و رفتار ها چاق کننده انجام میدیم ولی یک فرد متناسب چنین رفتاری اصلاندارد معده خود را محل ذخیره مواد غذایی نمیبینه حرص نمیزنه واسع بیشتر خوردن پس متناسب رفتار کنیم تا متناسب بشیم 

    

   هروقتی احساس گرسنگی کردیم در موردش حرف نزنیم فکر نکنیم نگیم هی گشنمون هست چون داریم این گرسنگی بیشتر میکنیم ارام باشیم حرفش نزنیم این درد از گرسنگی هی بیشتر میکنیم و ذهن واکنش نشان میدهد میترسه پس هر زمان گرسنه شدیم حرفش نزنیم نگیم این همه زمان غذا نخوردیم که بشه افطار که بخورم 

    

   پس نه زمان براش تعیین کنیم نه موقع گرسنگی هی بگیم گرسنه هستیم وای چی بخورم و یخچالم انبار نیست به حد نیاز بخوریم هر زمان که دوست داشتیم گشنه بودیم به حد نیاز بخوریم هرچی ددست داریم به حد نیاز بخوریم همین 

    

   شاد شاد شاد باشید 

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/16 23:14
   مدت عضویت: 187 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 753 کلمه

   سلام همگی دوستان

   گام چهل و دوم لاغری با ذهن آسان است:

   لاغری با ذهن یک موضوع عجیب و پیچیده نیست بلکه یک موضوع ساده است مثل کولرهای گازی که انتظار سرما ازش داریم هوای گرم هم میده بیرون و فقط با یک دکمه قابل تغییره به همین راحتی!! 

   وقتی ذهن روی چاقی تنظیم شده باشه اتفاقات و رفتارها و نتایج جوریه که نتیجش میشه چاقتر شدن وقتی ذهن را تغییر بدی به حالت تناسب نتیجش میشه تناسب اندام به همین راحتی!! و در تمام جنبه های زندگی هم همینطوره!!

   وقتی مسیرت به سمت مشهده شهر و روستاهایی رو میبینی ولی اگه مقصد رو عوض کنی به سمت تبریز و شهر و روستاهای متفاوتی رو میبینی اما فقط مقصد را عوض کردی اما کل مسیر و فرهنگ و آداب و همه چی عوض میشه، ذهن هم همینجوره وقتی ذهنتو تغییر بدی برا لاغر شدن با اموزشات و اطلاعات و آگاهی جدید بهش بدی نتیجه متفاوت میشه نه تنها در مقصد قبل از اینکه به مقصد برسی خیلی چیزا عوض میشه: سلامتی روابط احساس !! 

   وقتی لاغری با ذهن را شروع کردی همه پیجای رژیم و لاغری و همه روش ها را کنار بذار و فقط همین دوره را انجام بده و نباید اینو انجام بدی ولی چشمت دنبال یه روش دیگه باشه!!!

   چربی ها رو بذار به حال خودش تو چیکار داری که چجور آب میشن، فقط مهم اینه که خارج میشن و میره!!! وقتی به روند چربی سوزی فکر میکنی کارو سخت میکنی و در کار ذهن اختلال ایجاد میکنی!! 

   لاغری با ذهن ساده است و فقط باید به حرفای استاد گوش و تمرینها رو انجام بدیم!! یه سری رفتارهای ما اتوماتیکه مثل ضربان قلب، هضم غذا و مغزه که این کار ها رو مدیریت میکنه، مغز قابلیت یادگیری داره و همه چیزایی که در زندگی یاد گرفتیم رو به مغز یاد دادیم خیاطی اشپزی و ریاضی و … با استمرار و تمرین!! وقتی مغز فرمان درست نده بازیکن فوتبال درست نمیتونه فرمان بده چون اموخته هاش فرق میکنه!! 

   ما چاقی را یاد گرفتیم و نتیجش این شده که رفتارهامون چاق کننده شده در میهمانی ها عروسی ها و در خانه شادیمون با خوردنه عزامون با خوردنه تفریحمون با خوردنه گریه کردنمون با خوردنه اینا میشه فرمان های مغز که برای چاقتر شدنه در همه حال میگه بخور!!! حالا وقتی این مغز را اموزش بدی برای لاغری فرمان های متفاوتی صادر میکنه چیز عجیب و غریبی نیست که بگی من نمیتونم!!! میزان اضافه وزنت هم اصلا مهم نیست!! و اگر فایلها رو تا الان درست گوش داده باشی دیگه الان باید از خودت انتظار لاغری داشته باشی!!

   برای ماه رمضان همه آدم های چاااق تصورشون درباره معدشون اشتباهه اونا فکر میکنن معدشون یخچاله!!! چون قراره تا شب گشنه باشم پس سحری بیشتر بخورم دیگه اوکیه و ذخیره میشه!!! معده ما جای ذخیره غذا نیست جای آسیاب و هضم غذاست به همین دلیل اگه شما اول صبح ده برابر نیازت هم غذا بخوری تمام اون طی پروسه هضم تموم میشه، غذا یا باید به انرژی تبدیل بشه یا دفع بشه یا چربی بشه و از این سه حالت خارج نیست!!

   فکر ترس از درد خیلی سخت تر از مواجه شدن با اون موضوعه، ترس از روزه هم خیلی سخت تر از مواجه شدن با اونه!! 

   زیاد خوردن دلیل بر گشنه نشدن نیست و کلا با این موضوع مواجه شو، از درد ها نترسید!! درد آمپول یک نمونشه که خیلی افراد میترسن ولی وقتی میزنن میبینن انقدر ها هم ترس و درد نداشته!! 

   وقتی تشنه باشی و اب نباشه هی که بگی آب بدن واکنش بیشتری نشون میده و ضعیف تر میشه و این هم نمونه ای از ترسه که نباید بگی چون ذهن پدرت رو در میاره، هر بار که بگی گشنته سروصدای شکمت در میاد و … ولی وقتی نگی تموم میشه!!

   اگه میخوای رفتارت رو در سحر تغییر بدی هیچ وقت به زمان گرسنگی فکر نکن بر اساس زمانی که گشنه هستی شروع نکن به سحری خوردن که بخوای بهم بریزی و زیاد بخوری و عذاب وجدان بیاد بعد میبینی ماه رمضون میگذره و میبینی رفتار های اشتباه تو ده برابر شده و چاقترم شدی، برای افطار هم خیلیا همین فکر را میکنن از یکساعت دو ساعت قبل از افطار میگن این همه ساعته گشنه شدیم کی بشه افطار بشه کی بشه اذانو بگن و …. وقتی افطار بشه حمله میکنن!! 

   پس معده یخچال نیست و دو سه ساعته همه را تمام میکنه!! هر لحظه‌ به اندازه نیازت بخور و به بعدش فکر نکن تا آرامش داشته باشی!!

   لاغری با ذهن اسونترین کار دنیاست فقط کافیه که آموزش ها رو یادبگیریم و بذاریم ذهن کار خودشو بکنه!!

   مه تاب متناسب و در حال آموزش ذهن و مغز😊✌️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/02 09:04
   مدت عضویت: 725 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 769 کلمه

   سلام🙂

   همیشه شما در فایلها تاکید دارین که موانع ذهنی رو که شناسایی کنیم و برداریم لاغری خود به خود اتفاق می افته

   یکی از مهمترین باورها اینه که لاغر شدن سخته

   اینم به خاطر حرفهای بقیه است و بی نتیجه بودن تلاشهای خودمون و اطرافیان که از روشهای مختلف امتحان کردیم و با رنج و سختی و محدودیت و عرق ریختن و نخوری چند کیلو کم کردیم ولی به راحتی برگشته

   یا باورمون اینه که چاقی ما ژنتیکی هست و نحوه خلقتمون اینه پس نمیتونیم ژنتیک یا خلقت رو عوض کنیم😶

   به همین دلیل وقتی با لاغری با ذهن هم آشنا میشیم واز شما میشنویم که این روش نه رژیم داره نه ورزش داره نه دمنوش و نه دارو ….و ذهنیت قبلیمون هم اینه که فقط با سختی کشیدن هست که میشه لاغر شد باورمون ضعیفه به توانایی ذهنمون و چون عجله داریم که زودتر هم لاغر بشیم و ذهن هم که کاری به عجله ما نداره و سرعتش ربطی به عوامل بیرونی نداره ما فکر میکنیم اگه کنار این روش رژیم بگیریم یا ورزش کنیم میتونیم سرعت تغییر جسم رو بیشتر کنیم و باز هم این فریب ذهنه که میگه حالا فایل هاتو گوش کن رژیمت رو هم بگیر فایلات رو گوش کن پیاده روی هم برو… اینجوری هم ذهنت تغییر میکنه هم زودتر لاغر میشی …😁

   در صورتیکه به قول شما کسی که این دو تا رو در کنار هم انجام میده یا برداشتش از فایلها کم خوری ومحدودیت هست یعنی لاغری با ذهن رو هنوز درک نکرده

   کسی که این روش رو باور میکنه به قول شما مثل اسب مسابقه چشمش رو روی سایر مسیر ها باید ببنده و تمرکزش رو بذاره فقط روی این روش👌👌

   و یکی از بهترین راهکارهای شما اینه که 

   برو چرخ هاتو بزن برو همه روشهای دیگه رو امتحان کن اگه نتیجه گرفتی که خیلی هم عالی اگه نگرفتی دوباره برگرد  که اینبار مطمئنتر از دفعات قبلی لاغری با ذهن رو ادامه میدی🙂

   برای باور پذیر تر شدن لاغری با ذهن اول باید بپذیریم که ما چاقی رو یاد گرفتیم که ناخودآگاه بوده مثل خیلی از مهارتهایی که یاد گرفتیم و الان به خوبی و بدون فکر کردن انجامش میدیم

   پس لاغری رو هم میتونیم یاد بگیریم مثل بقیه مهارتها

   در کتابی میخوندم که ذهن همون عملکرد مغزه و ما برای چیزهای مختلفی که یاد گرفتیم ذهن جداگانه داریم و وقتی اینهمه تکرار کردیم بدن ما خودش اون رو به صورت اتوماتیک انجام میده و در واقع بدن تبدیل به ذهن میشه و ما برای انجام اون کار نیاز به فکر کردن نداریم

   مثل رانندگی….که اوایل باید فکر میکردیم چه دنده ای اینجا مناسبه کجا باید ترمز رو با کلاج بگیریم کجا بدون کلاچ و….. ولی الان که سالهاست رانندگی میکنیم همزمان با رانندگی با تلفن صحبت میکنیم ،با بغل دستیمون حرف میزنیم ،چیزی میخوریم و خیلی خوب و به موقع هم دنده عوض میکنیم و ترمز میزنیم و…..یعنی اینقدر تکرار شده که بدن ما خودش اتوماتیک انجامش میده

   در مورد چاقی هم همینطوره اینقدر خوب یاد گرفتیم که بدن خیلی عالی چربیها رو ذخیره میکنه و به همین دلیله که به راحتی چاق میشیم

   خوب اگه لاغری رو هم یاد بگیریم و انقدر تکرار کنیم که شبکه سیناپسی مغزی اون قوی بشه اونوقت بدنمون به راحتی انجامش میده و رفتارهای ما در جهت تناسب قرار میگیره و خیلی ساده و عادی ما عادتهای قبلی رو دیگه تکرار نمیکنیم خیلی عادی پیغام سیری رو درک میکنیم و خیلی طبیعی موقع گرسنگی غذا میخوریم نه هر وقتی که چشممون به خوراکی خورد…. و به این ترتیب ما لاغر میشیم 

   بدون اینکه لازم باشه فکر کنیم چطوری قراره چربیها دفع بشن😏

   ما فقط لازمه که باور کنیم لاغری با ذهن رو و با اشتیاق و انگیزه هر روز یه قدم برداریم بقیه کارها رو بدن خودش به بهترین شکل انجامش میده چطور و چگونه اش به ما مربوط نیست و با فکر کردن به چطور کار رو برای خودمون سخت نکنیم👌👌🙂

   یه موضوع جالب در مورد شغل من و فرمول ذهنی بگم که من با اینکه پزشک هستم و ساز و کار معده رو هم آموزش دیدم و میدونم که هر غذایی که مصرف کنیم نیم ساعت بعد با مخلوط شدن با شیره معده شروع به ورود به روده ها میکنه و ۲ساعت بعد چیزی از غذای مصرفی در معده نیست باز هم طبق فرمولهای ذهنیم در وعده سحر زیاده روی میکردم و منم معده ام رو یخچال میدونستم گه برای ۱۵ ،۱۶ ساعت گرسنگی باید ذخیره داشته باشم😬😬

   یعنی اینقدر فرمولهای چاق کننده قوی هستن که با وجود آگاهی من درباره عملکرد معده رفتار من با اون فرمولها تطابق داشت  که به لطف خدا با آموزشهای این سایت الان خیلی درست تر رفتار میکنم و مدتهاست که فشار شکم و درد و ناراحتی شکم رو بعد از غذا تجربه نکردم😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/10 20:58
   مدت عضویت: 285 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 705 کلمه

   سلام به استاد و همه همراهان علاقه به متناسب شدن.

   گام۴۲لاغری با ذهن آسان است.

   این جمله و این روش برام اثبات شده که عمل کردن به این روش لاغری باذهن واقعا آسان و شیرینه و در طی این مدتی که در این مسیر هستم چندین بار خودم رو تست کردم جالبه که منم میخواستم یه موضوعی یا یه فایلی باشه در مورد ماه رمضون که من هم تغییرات خودم رو بگم منم این چند سالی که روزه میگرفتم همیشه نصفه نیمه رها میکردم بهونه میاوردم و نمیتونستم روزه بگیرم اما امسال یه حال و هوای دیگه ای داشت برام منم هرسال سحری در حد مرگ میخوردم البته بهم میگفتن بخور چون فردا روزه میگیری چندین ساعت گرسنه میمونی وجالب اینکه مامانم همیشه میگفت کلی چایی بخور که فراد تشنه نشی که بتونی دوام بیاری که روزه بگیری و تا ساعت ۱۲نمیشد من گرسنه میشدم وتشنه افطار هم انقدر ولع خوردن داشتم و خوب سند هم برای خوردن داشتم که این ۱۴ساعتی که چیزی نخوردم کلی انرژیم کم شده ویتامین بدنم کم شده و باید الان مثل باطری ماشین باید با خوردن زیاد شارژش کنم و خیلی هم اذیت میشدم چون فشار شکم داشتم و در حد ترکیدن میخوردم. البته همه خانواده اینجوری بود.ولی امسال خیلی روزه داری برام خوب و عالی بود یادمه اولاش توی یکی از فایلها گفته بودین که تو ماه رمضون انقدر میخوریم در حدخفگی بابا این معده که یخچال نیست بعدیکی دو ساعت معده اون غذا رو هضم میکنه واون حرف بهم یادآوری شد و منم اومدم امتحان کردم چند روز اول واقعا دیدم میشه این کار رو انجام داد وآخرای رمضون فهمیدم که غذام یک سوم غذایی هست که هرسال در ماه رمضان میخورم و کلی هم وزنم کم شد هرسال باخودم و همه دعوا میکردم که آقا من روزه میگیرم چاقتر میشم و بدم میومد از چاق شدنه نگو از فرمولها و رفتارهای چاق کننده من بوده که من چاق تر میشم ولی امسال یه حال معنوی خاصی برام داشت انگار اولین بار بود که تو عمرم دارم لذت روزه گرفتن رو میچشم.جالب داداشم هم چاق اونم مثل هرسال من نصفه نیمه روزه رو رها کرد و میگفت من با روزه چاق میشم منم لبخند میزدم که نه من اون آدم قبلی نیستم و کلی عوض شده رفتارهام .موقع سحری به اندازه همون وعده و نیاز بدنم میخوردم و مادرم اصرار میکرد که بخور فردا روزه میگیری منم میگفتم نمیتونم بیشتر از این بخورم میلم نمیکشه و جالب اینکه اصلا چایی هم میلم نمیکشیدو درطول روز با وجود کارهای زیادی که باوجود فارق شدن زن داداشم انجام میدادم اصلا خسته و گرسنه نمیشدم چرا بعضی وقتها گرسنه میشدم ولی اصلا درموردش زیاد فکر نمیکردم و بعد چند دقیقه میدیدم اون گرسنگی رفع شده و هرسال از شدت گرسنگی خوابم هم نمیومد ولی امسال تایک ساعت من میخوابیدم و اطرافیان میگفتن من به جای تو بودم اصلا باوجود گرسنگی خوابم نمیبرد منم میگفتم انقدر الان راحت میخوابم باوجود گرسنگی و جالب هرسال تو رمضون انقدر بی حال و خسته میشدم که نمیتونستم کار اضافی انجام بدم ولی امسال در عرض ۱۵روز باوجود کار زیاد تونستم قرآن رو هم تا عید ختم کنم خیلی حالم خوب بود و موقع عید انگار دنیا رو بهم دادن چون کمی لاغرشده بودم از گشادی لباسهام و میگفتم این امتحان کردنه ارزششو داشت اینم نتیجش.واقعا کار سختی نیست که بگین چجوری میشه با این روش لاغرشد اونی که عاشق هدفش باشه اگه تا لبه مرگ هم باش تمام تلاششو میکنه که اون کار رو انجام بده تا به هدفش که عاشقشه برسه حالا این راه آسون و شیرین که جای خود دارد.من واقعا خوشحالم که هدایت شدم به این سایت منم قبلا نگرشم این بود که اگه بخوام به یه هدفی برسم باید کلی سختی بکشم تازه اگه بهش برسم ولی از وقتی وارد این سایت شدم و دارم لاغر میشم به خودم میگم این لاغرشدن که قبلا برات غیرممکنم بود الان که لاغر شدی دیگه هدفهای دیگت برات عین آب خوردنه که به کمک خدا میخوام ازتمام دوره ها استفاده کنم برای تغییر جهانی زندگی خودم و شخصیت خودم.من به خودم و توانایی هام افتخار میکنم و به ذهن و جسمم آفرین میگم و از شما استاد دلبند هم بی نهایت سپاسگزارم که عاشقانه و صادقانه تجربیات تون رو در اختیار ما قرار میدین ممنونم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/20 10:44
   مدت عضویت: 563 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 314 کلمه

   سلام برمشتاقان تناسب اندام

   لاغری با ذهن آسان است .

   الان که یادم میاد موقعی که بار اول در مدرسه ثبت نام کردیم اینقدر از مزیت های درس خوندن و باسواد شدن برامون می گفتند ما حاضرمیشدیم هر صبح زود پاشیم و بریم مدرسه و حتی یادم میاد وقتی کلاس مثلا دوم بودیم میرم صف کلاس سوم و عشق میورزیدیم علیرغم تمامی مشکلاتی که داشت .

   و الان هم همینطوره بیایم لاغری با ذهن رو تو ذهنمان ساده کنیم و فقط به مزیتهای لاغر شدن فکر کنیم تا برای ذهن ما هم ساده بشه .و هم تو این مسیر عشق بورزیم چون خواسته خودمون هست که به این مسیر اومدیم و کسی ما را مجبور نکرد .البته تو این مسیر هم نشونه هایی میبینیم که هر سری مسیر برامون مسرت بخش تر میشه و آرامشمون بیشتر.

   وقتی وارد این دوره لاغری با ذهن شدیم بایستی پیمونه ذهنمون رو از تمامی اطلاعات و روشهای قبلی پاک کنیم مثل بچه مدرسه ای که تازه میخواد بره مدرسه و ذهنش کاملا خالیه . 

   به چگونگی ازبین رفتن چربی ها هم فکر نکنیم یا تبدیل به انرژی میشه یا لاغرمیشم یا دفع میشه یا … بدن پروسه خودشو بلد طی کنه فقط ما با ذهنمان براش مشکل ایجاد نکنیم کافیه و ازمون ممنون میشه .

   درموقع سحری به خودمون میگم من چندساعت باید گرسنگی بکشم چندساعته تشنگی . وقتی به اینا فکر میکنیم درحقیقت داریم حس ترس و نگرانی وقحطی رو به سیستم بدنمان منتقل میکنه و همه اینها باعث میشه که مغز فرمان خوردن صادر کنه و چاقتر شویم درحالیکه معده ما یخچال نیست که غذاها رو فریزر کنه ودر خودش نگه داره یا تبدیل به انرژی میکنه یا دفع میکنه یا چربی ایجاد میشه .

   وقتی در هر موقعیت که هستی حتی ترس حتی درد حتی گرسنگی و… آرامش خودتو بتونی حفظ کنی و احساسات خوب نگه داری فکرهای خوب میاد سرت و همون رو انجام میدی و همون بهترین تصمیم هست .

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   rastegar.moradzadah.6939@gmail.com
   1400/03/18 23:37
   مدت عضویت: 306 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,602 کلمه

               بنام خداوند بخشنده ومهربان

              🎊🎊🎊🎊گام 42🎊🎊🎊🎊  

            ♦️لاغری با ذهن  آسان است♦️

   با سلام خدمت استاد بی نظیر ودوستان هم مسیرم 

   در مسیر لاغري با ذهن علاوه بر توجه برای ایجاد فرمول های صحیح باید به موانع لاغر شدن هم توجه کنیم 

   🌹اگر در ساختن فرمول های لاغر کننده عالی عمل کنیم اما به موانع لاغری توجهی نکنیم نمی توانیم شگفتی ساز شویم🌹

   🌷کسب مهارت در شناسایی موانع لاغری بسیار مهم است

   در این گام به یکی از موانع لاغر شدن می پردازیم 

   ⛔یکی از موانع لاغری این است که لاغر شدن در ذهن ما همراه با سختی وتحمل گرسنگی وفشار بر جسم تعریف شده است 

   🥀لاغر شدن در مسیر لاغري با ذهن آسان است اما اگر شما عقیده داشته باشید سخت است هرگز لاغر نمی شوید 🥀

                          🧚‍♀️رویا 🧚‍♂️

   همه ما در طول زندگی رویاهایی در سر داریم اما به خیلی از رویاهامون نمی رسیم چون رسیدن به آن رویا برای ما سخت ودور از دسترس است 

   وقتی یک رویا برای ذهن سخت ورنج آور باشد ذهن تمام تلاش خود را می کند تا مانع حرکت ما به سمت رویامون شود ⛔

   🎉نکته جالب این است که در 100%مواقع ذهن موفق می شود وما را از حرکت به سمت رویامون منصرف کند 

   اما افرادی هم هستند که به رویاهای خود می رسند چون رسیدن به آن رویا وخواسته از نظر آنها آسان ودست یافتنی است 

   ❣️ نکته دیگری که در راه رسیدن به رویا را آسان و هموار می کند عشق است ❣️

   هرچقدر عاشق رسیدن رسیدن به روایات باشی راه برات آسان تر وهموارتر می شود 

   💕 نگرش ما نسبت به رویایی که داریم نقش تعیین کننده در خلق آن رویا دارد

   سختی چاقی فقط شامل احساس بد درونی وصدماتی که چاقی به عزت نفس وارد می کند نمی شود بلکه شنیدن حرف ها ونصیحت های دیگران فشار چاقی را صد چندان می کند برای همین سالها تلاش می کنیم هر طور شده فشار این سختی هارا بر خود بر داریم  رژیم گرفته ایم. دارو خورده ایم. ورزش سنگین انجام دادیم. وبعد از مدتی نتونستیم ادامه بدیم ورها کردیم این باعث شده اعتماد به نفس ما از بین بره باعث شده فکر کنیم اراده نداریم. باعث شده فکر کنیم ناتوان هستیم علاوه بر این موارد وقتی خانواده واطرافیان ودکتر ها به ما می گویند چاقی ما بخاطر مریضی یا ژنتیک است باعث می شود این باور راهم پیدا کنیم که باید با چاقی بسازیم وسرنوشت ما چاقی است وهر راهی را امتحان کنیم لاغر نمی شویم برای همین لاغر شدن در نظر ما  سخت ورنج آوراست

   💖 توجه کردن به رنج وسختی لاغر شدن سبب می شودکه شوق وانگیزه حرکت به سمت لاغری را نداشته باشیم💖

   🎉 اولین دلیل دست نیافتنی بودن لاغری استفاده از روش های قبلی برای لاغری شدن است 

   🎊خبر خوشحال کننده ونقطه امن برای ما لاغری با ذهن است زیرا صد درصد با روش های قبلی لاغری فرق دارد

   🌷 لاغری با ذهن مسیری ساده نشاط آور وانگیزه بخش برای لاغری است

   یکی از تفاوت هایی که روش لاغری با ذهن با سایر روش های لاغری دارد این است که ما در لاغری با ذهن خسته وکسل نمی شویم هر روزی که می گذرد برای شنیدن فایل های جدید وآگاهی جدید مشتاق تر می شویم. متوجه گذر زمان نمی شویم وروز شماری نمی کنیم 

                   💓توضیح فایل تصویری

   به لاغری با ذهن به چشم یک روش سخت وعجیب وغریب ودور از تصور فکر نکنید این مسیر بسیار ساده وخیلی راحت است 

   اگر ذهن را وسیله ای بدانیم که به دو صورت می شود از آن استفاده کردهمان طور که سالهاست در جهت چاقی از آن استفاده کردیم حالا می توانیم در جهت لاغری از آن استفاده کنیم تنها کافی است جهت را عوض کنیم مانند مثال کولر کافیست دگمه گرمایش را خاموش وسرمایش را روش کنیم

   💓 وقتی ذهن را برای لاغری تغییر دهیم زندگی ما در تمام جهات تغییر می کند 

   وقتی در مسیر رفتن به یک شهر حرکت می کنیم همین طور که مسافت طی می کنیم وبه مقصد نزدیک تر می شویم آب وهوا، طبیعت، زبان مردم وهمه چیز به نسبت گذشتن ما تغییر می کند 

   خود ما وقتی از خوزستان به سمت کرمانشاه حرکت می کنیم هرچه جلو تر می رویم هوا خنک تر می شود رفته رفته کولر ماشین را خاموش می کنیم کم کم شکل درخت ها تغییر می کند نزدیک تر که می رویم مسعول پمپ بنزین به جای عربی یافارسی کردی صحبت می کنه ووقتی به کرمانشاه رسیدیم هیچ چیزی شبیه خوزستان نیست همه چیز متفاوت است

   ❣️ وقتی به ذهن اطلاعات جدید آگاهی جدید حرف های جدید بدهیم نتیجه تغییر می کند 

   دلیل اینکه کسانی که برای لاغری به سایت تناسب فکری می‌آیند تمام جنبه های زندگی آنها تغییر می کند

   💕 تغییر محتویات ذهن برابر است با تغییر کل زندگی

   🌹 به هر اندازه که لاغری با ذهن را باور کرده ایم باید روش های قبلی برای لاغری را کنار بگذاریم 

   اگر بخواهید در کنار لاغری با ذهن از روش دیگری هم استفاده کنید نه در این روش موفق می شوید نه آن 

   باید هرچقدر یقین دارید این روش صحیح ودرست است ایمان داشته باشید روش های دیگر اشتباه است وراه قطعی برای لاغری نیست

   ♦️ در لاغری با ذهن مسعولیت انتخاب خود را به عهده بگیرید منتظر حامی وساپرت کسی نباشید

   در لاغری با ذهن به روند چگونگی  چربی سوزی فکر نکنید 

   با فکر کردن به اینکه چربی های بدن چطوری از بین می رن کار لاغری را سخت می کنید ودر روند پیشروی آن اختلال ایجاد می کنید

   ما در طول روز بی شمار از مغزمون استفاده می کنیم مغز به عنوان فرمانده کل بدن بر روی تمام فعالیت های ما تاثیر دارد برای حرف زدن راه رفتن خوردن خوابیدن نیاز به فرمان مغز داریم 

   حالا همین مغز می تواند آموزش ببیند. ما می توانیم مغز را تحت آموزش وتمرین قرار دهیم وتوانایی هایی همچون خیاطی آشپزی رانندگی وخیلی چیزهای دیگر به آن یاد بدهیم. دلیل اینکه بعضی از افراد در یک رشته نسبت به بقیه بیشتر پیشرفت می کنند تفاوت در کارآیی مغز اونها نیست. در واقع این افراد بیشتر تمرین داشتن بیشتر آموزش دیدن در نتیجه بهتر عمل می کنند 

   مغز افراد چاق چاقی را آموخته وبارها وبارها این آموخته ها را تکرار وتمرین کرده. حالا توسط خانواده یا محیط یا رسانه ها این چاقی را یاد گرفته است مانند خیلی دیگر از آموزش ها 

   💕 افراد متناسب چاقی را یاد نگرفته اند چیزهای دیگه ای یاد گرفتن😍

   وقتی چاقی را یاد گرفته باشی مغز شما دستوراتی برای چاق تر شدن صادر می کند در هر شرایطی دستورات چاقی را صادر می کند 

   خسته ای دستور خوردن. نگرانی دستور خوردن. خوشحالی دستور خوردن. در هر حالتی دستور خوردن می دهد 

   حالا با آموزش دادن لاغری مغز دستورات جدیدی صادر می کند هیچ کار عجیب وغریبی نیست بعد از یادگیری لاغری مغز دیگه دستوراتش رو برمبنای لاغری صادر می کنه

   فرقی نمی کند چند کیلو اضافه وزن داری هر چه قدر اضافه داری وقتی ذهن آموزش ببیند مغز تعقیر می کند تصویر شما از خودتان تغییر می کند افکار شما تغییر می کند ودر نهایت جسم شما هم تغییر می کند

                     💕 ماه رمضان💕

   اگر فرمول های ذهنی اشتباه باشند رفتار های اشتباه صادر می کنند 

   یکی از افکار اشتباه افراد چاق  راجب تعریفی است که از معده خود دارند 

   افراد چاق در ماه رمضان بخصوص سعی می کنند در وعده سحر یا افطار از معده خود به عنوان یخچالی برای زخیره مواد غذایی استفاده کنند. آنها تا می توانند پرخوری می کنند تا مبادا در طول روز داری که غذا نمی خورند گرسنه شوند. اما معده جایی برای زخیره غذا نیست بلکه عضوی از بدن است برای هضم غذا وبلا فاصله بعد از خوردن شروع به هضم می کند وچند ساعت بعد دوباره خالی است وگرنه می شویم البته افراد چاق نمی گذارند این عملیات تمام شود خیلی زود دوباره می خورند 😆

   با پرخوری هیچ غذایی زخیره نمی شود که در ساعات خاصی بخشی از آن مصرف شود پرخوری در درجه اول حجم معده را زیادتر می کند واین غذایی مصرف شده تبدیل به انرژی می شود واین انرژی یا دفع می شود یا تبدیل به چربی می شود وبخشی هم مصرف سایر بخش ها می شود فقط راه دیگری ندارد

                

                    ⛔فرمول ترس از درد 

   فکر مواجه شدن با درد خیلی سخت تر از خود درد است 

   این ترس از گرسنه شدن است که باعث می شود ما در عده سحر یا افطار یا خارج از ماه رمضان تا می توانیم پرخوری می کنیم 

   💓 از گرسنه شدن نترسید بگذارید با این درد مواجه شوید هیچ اتفاقی نمی افتد😆

   نباید ترس از دردرا تشدید کرد نباید درد گرسنگی را جار بزنید نباید بگویید گرسنه ام نباید گرسنگی را با تکرار کردن فکر گرسنگی تشدید کرد

   وقتی به طول روزه داری فکر می کنید وفکر نخوردن وگرسنه موندن رو یادآوری می کنید ذهن که یه جورای خنگ تشریف دارن واصل را از بدل تشخیص نمی دهند  اوضاع را شلوغ می کند ومدام احساس گرسنگی را تشدید می کند اونقدر گرسنگی را بزرگ می کند ومنتظر اذان می مانیم که موقع افطار اصلا متوجه نمی شیم چی خوردیم در صورتی که شاید ما هنوز واقعا گرسنه هم نشده باشیم فقط این ذهن ماست که گرسنه است

   وقتی فکر می کنید چی بخورم چه مقدار بخورم وچه زمان بخورم یعنی فرمول خوردن در ذهن مشکل دارد هنوز درست نشده است 

   💖به اندازه خوردن در زمان نیاز جسم پاسخ به تمام سوالات راجب خوردن است 

   ⛔افراد متناسب هرچی دوست داری بخور را  از هرچیزی به اندازه نیاز برای رفع نیاز بدن تعبیر می کنند 

   ⛔افراد چاق هرچی دوست داری بخور را خوردن همه غذاهایی موجود بر سر سفره تعبیر می کنند 

    ممنونم که حوصله کردین 

   ممنونم استاد عزیز بابت فرصتی که ایجاد کردین برای نوشتن ما که مبتدی وتازه کاریم 😍😍😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/03/19 03:58
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 35 کلمه

    سلام دوست عزیز
    از خوندن نوشته شما و اینکه انقدر عالی در مسیر صحیح در حال حرکت هستی لذت می برم
    این طریق صحیح شگفتی ساز شدن است و به خوبی داری این مسیر رو طی میکنی

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     rastegar.moradzadah.6939@gmail.com
     1400/03/19 13:47
     مدت عضویت: 306 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 23 کلمه

     سلام استاد عزیزم ممنونم خدا می دونه همین تشویق شما کافیه تا دیگه هرگز لیز نخورم وتا آخر برم خیلی خیلی خیلی ممنونم💓💓💓💓

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/16 17:46
   مدت عضویت: 277 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 738 کلمه

   گام ۴۲ 🌺🌺🌺لاغری با ذهن آسان استبه نام خدا 💞لاغر شدن از مسیر لاغری با ذهن آسان است اما اگر شما عقیده داشته باشی لاغر شدن سخت است هرگز لاغر نخواهید شد .مهمترین دلیل نرسیدن به رویاها اینه که فکر می‌کنیم رسیدن به این رویا خیلی سخته و یه جورایی انگار ارزش این همه سختی و رنج رو ندارد.وقتی رویا سخت باشد ذهن با تمام تلاش خودش مانع حرکت ما به سمت رویا میشه .✳تفاوت افرادی که به رویای خودشان می رسند با افرادی که نمی رسند در نگرش آنها برای رسیدن به رویاستافرادی که به رویای خود می‌رسند در ذهنشان رسیدن به آن رویا کار ساده‌ای است یا حداقل کار سخت و رنج آوری نیست عامل دیگر که سختی رسیدن به رویا را به آسانی تبدیل می کند عشق است.هرچقدر عاشق رسیدن به رویای خود باشید به همان اندازه حرکت کردن و طی مسیر برای رسیدن به خواسته برای شما ساده تر و جذاب تر است. با امتحان رژیم های مختلف لاغر شدن را برای خودم کاری سخت و طاقت فرسا می دیدم که بتوان بر عهده ما خارج بود.بسیاری افرادی که اضافه وزن دارند و رویای لاغر شدن دارند و اما هیچ وقت لاغری  نمی‌شود.چون لاغر شدن در ذهن ایشان بسیار سخت و رنج آور است توجه کردن به رنج و سختی لاغر شدن سبب می شود که شوق و انگیزه، حرکت به سمت لاغری را نداشته باشندو اگر رویای لاغر شدن دارید بسیار اهمیت دارد در ذهن خود رسیدن به تناسب اندام را ساده و دست‌یافتنی کنیم .مهمترین دلیل اینکه لاغر شدن در ذهن ما سخت است ۱. مسیر هایی که تاکنون برای لاغر شدن طی کرده ایم ۲. شنیدن گفته های دیگران در مورد ارثی بودن چاقی یا هر دلیلی که باعث منطقی شدن چاق بودن برای ما شده است.لاغری با ذهن مسیری ساده، نشاط آور ،انگیزه بخش برای لاغر شدن است.تک تک ما انتخاب شده ی خداوند هستیم که به این سایت هدایت شدیم از زمانی که لاغری را شروع می‌کنیم باید تصمیم بگیریم به دنبال روشهای لاغری دیگر نرویم .فقط سه ماه با این روش پیش برویم و همه برنامه های دیگر لاغری را کنار بگذاریم .چند وقت پیش از طرف سایت رژیم ۲۱ روزه دکتر… برایم پیام آمد که نمی خواهید مثل گذشته به رژیم خود برگردید موفق شوید .گفتم.عمرا !روشی دارم که دیگر بمیرم دنبال شماها نمی آیم .این مطلبی که ازتون پرسیدم که چربی‌ها چه کار میشه ؟ برای من مانع  بود.خودم می فهمیدم. شنیده بودم که وقتی چربی ها ازبین میرن یا دفع میشه یا از طریق عرق بدن بیرون می آید همیشه با خودم می گفتم که من عرق نمی کنم و باعرض پوزش بیشتر مواقع یبوست هستم. پس چطور میشه که اینها از بدن من خارج بشه؟  مدتی که رژیم گرفتم این باور را داشتم و در ابتدای این مسیر هم این باور به سراغم آمد به خودم گفتم ببین اصلا بهش فکر نکن .سعی کردم که بهش فکر نکنم.تا فایل نکات طلایی که گفتین ما هر ساله هزار کیلو غذارا بدنمون میسوزونه و من فکر کردم دیدم روزی تقریباً ۳ کیلو  غذایی که میخوریم را می سوزونه .ناگهان چیزی برام روشن شد گفتم مگه این ۲یا۳ گیلو رو تو میدونی چطور بدنت می سوزونه .که نگران اضافه وزنت هستی  فهم مسئله برای من خیلی آسان شد.✳فکر کردن به روند چربی سوزی✳ فکرم به روند لاغری باعث میشه که کار سخت بشه پس باید تمرین را بنویسیم فایل  گوش بدیم بقیه رو بدن انجام می دهد.چاقی را از والدین از جامعه یاد گرفتیم چاق شدیم مثل خیلی از هنرهایی که یاد گرفتیم.✴ فرمان های مغز برای چاق تر شدن بود وقتی که آموزش ببینیم این فرمان ها تغییر می کند.لاغر شدن با ذهن چیز عجیب و غریبی نیست.وقتی در این مسیر حرکت می‌کنیم انتظار از خودمان تغییر میکنه انتظار می‌شه لاغری.

    امکان نداره فردی فعالیتش را خوب انجام بده فایل خوب گوش کنه لاغر نشه.

   🔴 به قدرت ذهن باید ایمان بیاوریم

    فرمول های ذهنی اشتباه باشه رفتار اشتباه میشه. همه آدمهای چاق تصور شون در مورد معده اشتباهه فکر می‌کنن معده یخچال است چون قرار  که روزه بگیریم پس بیشتر می خوریم تاشب ذخیره بشه .این فکر اشتباهه .معده محل ذخیره غذا نیست معده محل هضم غذاست . 

   ترس از درد خیلی سخت تراست با خوداون درد .ترس از درد اینقدر تورا درگیر میکنه که تسلط براوضاع رو از دستت درمی آره .

   دردرانباید تغذیه کرد .

   موقع افطار وسحر ماه مبارک نباید به غذا خیلی فکر کنیم تا جلوی واکنش به غذا رو بگیریم .و باور کنیم معده محل هضم غذاست .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 11 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   maryamkhazaie0000@gmail.com
   1400/03/14 02:22
   مدت عضویت: 333 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 274 کلمه

   بنام خداوند بخشنده مهربان سلام ب  استاد عزیز و ب همه دوستان نازنینم گام ۴۲ لاغر شدن آسان است من چند روزیه ک بد جوری لیز خوردام واقعا حرفایی خانم حسنی عزیز خیلی  بهم‌انرژی دادممنون از استاد و خانم حسنی . اول متن این گام نوشته بود ک اگر شما عقیده دارید ک لاغر شدن سخت است هرگز لاغر نمی شوید ،اینو خوندم یاد یه داستانی افتادم چند سال پیش ی معلم ریاضی چند دقیقه اخر کلاس ب دانش آموزا میگه ک چندتا مسئله سخت براتون می نویسم روی تخته فردا مسئله ها رو حل کنید و بیارید با خودتون ،روز بعدش معلم از دانش آموزا می خواد ک جواب مسئله ها رو بگن معلم میبینه ک فقط ی نفر از دانش آموزا تونسته اون مسئله ها رو حل کنه  معلم وقتی پرس و جو میکنه ک چطوره ک بقیه نتونستن و فقط اون دانش آموز تونسته ازشون میپرسه ،میگن چون ک سوالات خیلی سخت بوده ولی اون یکی ک تونسته حل کنه میگه من ب راحتی ی کم روشون فک کردم جواب رو ب دست آوردم با یه کم پرس وجو معلم متوجه میشه دیروز ک مسئله ها رو نوشته رو تخته و از سختیشون گفته اون دانش آموزی ک تونسته مسائل رو حل کنه خوابش میبره سر کلاس و جمله معلم رو نمیشنوه در مورد سختی اون مسئله ها و ب راحتی تونسته مسئله ها رو حل کنه ،حالا برای ذهن منم هم لاغر شدن کار سختیه ک هنوز باهام خوب همراهی نمیکنه باید لاغر شدن رو آسون کنم برای ذهنم اشتیاق نداره و نوشتن تو سایت برام مشکله ،من این بار لیز بدی خوردام ان شاالله پرانرژی دوباره شروع کنم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/09 19:03
   مدت عضویت: 548 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 548 کلمه

   بهانه های بدن تمام میشود بشرطی که بهانه های ذهن تمام شود.

   ترس از خوراکیها قبل از اینکه خورده شوند بوجود میآید.
   پس بنابراین ترس از چاقی هم قبل از اینکه چاق شویم بوجود میآید.

   هنگامی که به فریزر بستنی ها در سوپر مارکت نگاه میکنید ،اینها فقط تعدادی بستنی هستند که هنوز ما حتا یکی از آنها را نخورده ایم.
   اما به محض تماشای بستنیهایی که قرار است بقیه بخورند ترس تمام وجود ما را میگیرد.

   اگر بخرم…..اگر بخورم……اگر هوس کنم……اگر دل به دریا زنم…….اگر در هوای گرم بجانم بچسبد……خوب تمام این اگرها ترسی گنگ در وجودمان ایجاد میکند

   تا حدی بر ترس خویش غلبه کرده و در کشویی فریزر بستنی ها را با هزاران ترس و لرز باز نموده از بین آنها بستنیهایی مطابق سلیقه انتخاب میکنیم .

   تا زمانیکه نخورده ایم ،میتوانیم بر خود مسلط باشیم .اما به محض رسیدن به خانه که بستنی‌ها را به فریزر خانه خود روانه کردیم ،نگرانی صد چندان میشود که نخورم چطور…بخورم چطور….وترسی توام با نگرانی بسیار چیره میشود.

   قطعا میخوریمش….
   چراکه اگر آنقدر مصمم در نخوردنش بودیم برای خود لااقل نمیخریدیم …

   همانند روزی که از جلسه امتحان بیرون آمدیم و نمی‌رسیم پاسخ سوالی که شک داریم ….به میزان کالری بستنی نگاهکی هم نمی اندازیم و کاغذ و بسته جذابش را به زباله انداخته به مبلی لم داده و در آرامشی کوتاه مدت ،لذتی همراه با احساسی کودکانه تجربه میکنیم.

   هنوز چوبش را به زباله نینداخته و در حال لیسیدن هستیم که پشیمانی نرم نرم بسراغمان میآید که چرا خوردم…..نباید میخوردم…..ولی خوب خیلی چسبید …..یکی دیگه هم در فریزر هست که محال است بخورمش….اما در واقع محال اینست که نخوریمش.

   بستنی خودرا بی هوا به فردی متناسب و لاغر اندام تعارف کنید ،قطعا قبول میکند و میل میکند.
   میزان لذتش را بسیار دقیق جویا شوید .
   سپس با میزان لذت خود قیاس کنید.
   خواهید دید….
   به اندازه تفاوت لذتی که شما و او از خوردن یک بستنی مشابه کرده اید ،تفاوت وزن دارید.

   از طرفی ..
   یک بچه لاغراندام را در نظر بگیرید که بستنی بدست روبروی کارتون مورد علاقش نشسته است …بستنی در حال قطره قطره آب شدن و هدر رفتن است و او با انگشتان و مچی نوچ ،غرق در تماشای فیلم مورد دلخواهش است .

   از طرفی دیگر…
   بچه ایی چاق را در نظر بگیرید و به او یک بستنی بدهید …خواهی. دید با دقت و پاکیزگی تمام بستنی خودرا بدون قطره ایی هدر دادن میخورد و اگر بموقع نرسید،چوب یا قاشقش را هم خواهد بلعید .

   کم و زیاد کردن میزان عشق و علاقه بهر چیزی ،خصوصا خوراکیها کار ساده ایی نیست و درست بهمین دلیل است که کاهش وزن برای چاقها و افزایش وزن برای لاغرها کار ساده ایی نیست.

   تمام آنچه در ذهن انسان بعنوان میزان لذت و اندازه عشق برای خوراکیها تعریف شده ،تعیین کننده عدد وزن و وضعیت اندام می‌باشد.

   تا روزی که به یه خوراکی بیش ازاندازه یه خوراکی عشق و علاقه بورزید ،انتظار برای کاهش وزن ،انتظاری بیهوده و گزاف است.

   این میزان عشق و علاقه و اندازه آن در ذهن هر انسانی وجود دارد .
   پس حالا نقش ذهن در وزن انسان محرز است.

   اطمینان داشته باشید میزان علاقه ی انسانها به خوراکیها همانند. سایر موارد و ابعاد زندگی ،یکسان نیست و اگر چه یک بستنی در حدی نیست که افرادی به آن که مجموعه ایی از شیر وشکر است،عشق بورزند….اما این واقعیت وجود داشته و عاشقان دو آتشه خوراکیها در کره زمین وجود دارند و کسانی نیستند بجز افراد «چاق».

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/07 13:33
   مدت عضویت: 499 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 898 کلمه

   گام ۴۲ :لاغری با ذهن آسان است 

   نحوه تفکر ما نحوه زندگی گردن ما را تعیین می کند زیرا اکثر افراد به دلیل نحوه اشتباه خودشان محدود شده‌اند .چرا؟چون از قدرت ذهن غافل هستند.

   ما به گونه ای خلق شده ایم که قادر هستیم هر آنچه را می خواهیم به دست بیاوریم و زندگی پر رونق ،پیروز،سرشار از شادی داشته باشیم اما اگر ذهن ما نادرست برنامه ریزی شده باشد به جای دیدن فرصت ها ،تنها محدودیت ها را خواهیم دید.

   ما نمی توانیم افکار منفی داشته باشیم ودر عین حال زندگی مثبت داشته باشیم 

   لاغری با ذهن آسان است در صورتی که تفکر آن را داشته باشیم !چگونه؟با آموزش های استاد و همت و عشق و علاقه خودمون به تناسب اندام می توانیم تفکر آن را داشته باشیم.

   برای لاغری با ذهن باید استمرار داشته باشیم —عجله نکنیم—موانع خا  را شناسایی و درست کنیم—عادتهای بد را شناسایی و عادتهای خوب را جایگزین کنیم —استمرار باعث می شه که عادتهای خوب جزه شخصیت و رفتار ما بشوند و وقتی ذهن متناسب شد آن موقع جسم متناسب می شود.

   یکی از موانع متناسب شدن اینه که نباید انرا سخت و غیر ممکن بدانیم چون این افکار مانع بسیار قوی برای متناسب شدن می باشد پس باید اول یاد بگیریم که لاغر شدن سخت نیست بلکه آسان‌ترین کار دیناست.

   مثل وقتی که یک مسله ریاضی را می خواهیم حل کنیم و فرمول انرا می دانیم خیلی راحت و آسان حل می شود پس وقتی فرمولهای لاغری را یاد بگیریم و عمل کنیم لاغری با ذهن آسان شود .

   تمام یکماهی که در مسافرت بودم به دلایلی نمی تونستم فایل ها را گوش دهم ولی مطالب را می خواندم ،‌مطالب گذشته که از فبل بود چون جدید هیچی دریافت نمی کردم .و رفتار خودم را مرتب محک می زدم با دو سال قبل که ایران بودم و کلی متفاوت بود ،امسال اصلا خوردن غذا چی بخورم کی بخورم برای یک دفعه هم ذهن مرا درگیر نکرد .یک ابتباتهای خیلی خوشمزه که از دوران کودکی دوست داشتم هر وقت که می رفتم ایران اولین کاری که می کردم از آنها برای نوشبدن چایی می خریدم و کلی از خوردن چایی با آن آب نباتهای دلخواهم لذت می بردم و تمام روز کلی چایی با آن می خوردم می خوام بگم که این دفعه اصلا احساس قبلی را نداشتم و اصلا سراغ آن را نگرفتم و یک روز یکی از دادآشم یک نیم کیلویی برام آورد و کفت می دونم که دوست داری با این ها چایی بخوری تمام کردی حتمی بگی دوباره برات بگیرم و این اب نبات  حتمی باید تو فریز باشد تا اونون طعمی که من دوست دارم را داشته باشد چون اگر بیرون فریز. باشد اونون طعم مخصوص را از دست می دهد .مادرم در جواب برادرم گفت امسال اصلا خواهرت لب به چایی نمی زند !!!نمی دانم برای چی!!!و یک مقدار دل گیر  بود که چایی نمی خورم ..خلاصه آن آبنبآنها را بردم خونه گذاشتم فریز و گاه گاهی یک چایی با همسرم می خوردم واز آخر هم مقدار بیشترش باقی ماند که برای مادرم بردم در صورتی که قبلا در طی یکماه شاهد دو یا سه کباو مصرف داشتم ،در مورد غذا هم ساعت مشخصی نداشتیم هر ساعتی که گرسنه می شدیم غذا سفارش می دادیم .

   صبح که از خواب بلند می شدیم و یک قهوه می خوردیم من می رفتم خونه مادرم که با اونون وقت سپری کنم چون خودش بخاطر کهولت سن و مریضی هایی که دارد فقط رو تخت دراز کشیده می باشد .و در تمام مدتی که تا ساعت‌های ۲یا گاهی ۳ اونجا بودم و مرتب برام مهمان می آمد  و باز می رفتم خونه یک استراحت می کردم اگر گرسنه می شدیم یک غذا سفارش می دادیم و باز ساعت های ۵ یا ۶ دوباره می رفتم پیش مادرم و برادرهایم اکثرا شب می آمدن آنجا و هیچی میل به خوردن هیچی نداشتم و مادرم کلی تعجب کرده بود که چرا چیزی نمی خورم که بهش کفتم میل ندارم ،رفتارم  در برابر خوردن صد در صد تغییر کرده بود و خیلی هم حس خوب و عالی  داشتم بدون هیچ فشار روحی و……..و این نشون می ده که ذهن من تغییر کرد که واکنش متفاوتی نشون می ده —خدا را شکر —-ممنون استاد—-حس خوبی که داشتم که همه چی را می توانم بخورم و هیچگونه محدودیتی و محرومیتی در کار نیست —هیچ زور و اجباری نیست —رها و آزار —-

   برای شروع هیچ وقت دیر نیست به دلیل تراشی ها و بهانه های ذهنیتان توجه نکنید !!مثلا:اگر کمی جوان‌تر بودم —اگر زودتر می فهمیدم—دیگر از من گذشته —من به اندازه کافی جوان نیستم —به همه این بهانه ها بی توجه باشیم چون این ها همان زمزمه های ذهن استدلالی دشمن دشمن موفقیت و پیروزیمان آست در هر جایی که باشیم در هر حالی که باشیم می توانیم موفق شویم و به خواسته خود برسیم زمان معنایی ندارد فقط یک تعریف است .تنها یک حقیقت وجود دارد که ما قدرتمند و خالق لحظه ها بمون هستیم و همیشه می توانیم از نو شروع کنیم و اولین قدم قدمهای بعدی را به دنبال دارد و سپس قدم های بعدی دیگر و نگهان هدف در تیر رس ما قرار می گیرد —

   اولین قدم —عشق به لاغری 

   قدم بعدی —گوش کردن فایل ها و استمرار و انجام تمرین ها 

   قدم های بعدی —تغییر رفتار در عادتها که نحوه تفکر ما باعث تغییر در رفتار و عادتها می شود و بعد از همه اینها لاغری را در جسم خود مشاهده می کنیم لاغر ی با ذهن آسان است 🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 28 از 7 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/22 16:50
   مدت عضویت: 490 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 922 کلمه

   فایل “گام چهل و دوم “:

   همسر من خیلی نظری درباره تغییر روحی یا جسمی من در طول شش ماهی که دوره ورود به سرزمین لاغرها را میگذراندم ،نمیداد.

   بعد که فایلهای پیاده روی موثر را همزمان با دوره پاکسازی چاقی ذهن در کنار دوره “مسیر لاغری من” شروع کردم و اشتیاقم برای یاد گیری ام خیلی بیشتر شد و تغییر زیادی در جسمم هم مشاهده شد، او به مشوق من تبدیل شد. 🌞

   من انتظار خودم از خودم لاغری است و حتی هفته پیش دایم از همسر و پسرم میپرسیدم که متوجه شدید که من 10 کیلو کم کرده ام.🌞

   چقدر این حرف جالب است برایم که “درد را نباید تغذیه کرد.” شاید یک جمله است ولی درونش هزار تا تفکر زیبا و جذاب وجود دارد.🌞

   اینکه به گرسنگی فکر نکنیم ، درباره اش حرف نزنیم. یادم میاد هر وقت سرم یا دلم درد میکرد، از عنوان کردنش به مادرم احساس خوبی میکردم.  چرا ؟

   چون مادرم وقتی مرا در حال نق زدن یا گریه کردن میدید سریع برای من کاری میکرد که من ساکت شوم.  مثلا مرا پیش دکتر میبرد چون خیلی عقیده داشت که انها همه چیز را ميدانند یا اینکه به من چای نبات میداد یا همدردی با دردم میکرد.

   من اون موقع متوجه نمیشدم که چرا از عکس العمل مادرم بسیار خوشحال میشدم.  تنها دلیلش توجه او به من بود ، یعنی این ابراز درد من باعث میشد که او به من توجه کند.

   من یک خواهر یکسال از خودم کوچکتر دارم که فقط و فقط و فقط به خاطر همین یکسال همواره سر هر چیزی پدر و مادر من به من به اشتباه و به خاطرنااگاهی و بیسوادی شان میگفتند که تو بزرگتری ، تو بیشتر میفهمی ، تو کوتاه بیا و چون من فرزند 4 ام خانواده بودم بیشتر هدف مادرم این بوده که من را به نحوی ساکت کند چون ديگه حوصله شنیدن دردهای من را نداشته.

   الان میفهمم که چرا زیاد مریض میشدم و از دردهای کوچک ناتواني زیاد میساختم چون فقط توجه مادرم را ميخواستم و به محبت او نیاز داشتم و او به این حرکت من جواب میداده و برای من وقت میگذاشت و توجه اش به من جلب میشد، انگار خلا درونی کودکی من با بیان احساس دردم توسط مادرم باتوجه کردن به من برطرف میشده.

   الان خیلی برام جالب بود که شنیدم درد را نباید تغذیه کرد.  این جمله همانطور که قبلا گفتم هزاران هزار معنای جذاب در درونش دارد.🌞

   اینکه راجع به چاقی حرف نزنیم ، تصویر نبینیم و به حرفهای افراد چاق توجه نکنیم. ما با حرف زدن یا تصویر ساز ی ذهنی یا تفکر از روی ذهن خود کپی میزنیم.

   دقيقاً مثل اینکه شما یک دستگاه کپی در جلوی خود دارید و هر بار که به ان فکر کنید یا حرف بزنید یاتصویر ببینید، انگار هر ثانیه اش از دستگاه کپی یک برگه کپی شده از روی ان فکر یا تصویر یا حرف خود زده اید.

   حالا فقط تصور کنید اگر یک ساعت ذهنتان درگیر شود 3600 بار ان درد را تغذیه کرده اید چون ذهن ما ثانیه ای قدرت میگیرد و یک ساعت 3600 ثانيه است.

   اگر یک روز درگیر باشيد میشود 24 ساعت ضربدر 3600 که عدد بسیار بزرگی میشود و همچنین ما بانااگاهی ان را بزرگ و بزرگتر میکنیم.  

   غافل از انکه نااگاه بودیم.خدا را شکر بعد از دیدن این فایل همه اگاهی لازم را به دست اورده ایم.  من با انکه دو تا شغل دارم و مسیولیت بیشتر کارهای خانه با من است وبا فایلهای پیاده روی هم، پیاده روی میکنم و خیلی فرد مشغولی هستم ومسیولیتم زیاد است واز 5:30 صبح تا 10 شب یکسره فعالیت دارم ،ولی با همه انچه گفته شد از اول این هفته 2 ساعت را به جای یک ساعت برای انجام تمرینها و فایل گوش دادن درسایت تناسب فکری در نظر گرفته ام.🌞

   اگر میتونستم به جای خوابیدن هم 7 تا 8 ساعت فایل گوش بدهم خوب بود ،ولی خوب ،بدن من به خواب نیاز دارد.🌞

   این را گفتم برای افرادی که میگویند فرصت ندارند ، دوستان فرصت را باید ساخت.  تناسب اندام راباید اموزش دید ، اگر از سریالهای ایرانی و یا ترکی و یا از غیبت کردن و یا گوش دادن به غیبت دیگران و یا حتی ظرف شستن برای یک شب ، ببخشيد قصد بی احترامی به هیچ فردی را ندارم، ولی کلا از وقت کشی دست برداریم و همه اخبار ديگران و حوادث را از زندگي خود حذف کنیم و فقط و فقط و فقط به خودمون بپردازیم، واقعاً احساس خوشبختی را حس میکنیم که مزه ان از همه غذاهایی که تا حالا خورده اید، خوشمزه تر است،زندگی ما میشه زندگی با طعم خدا.🌞  

   مثلا من امروز سر کارم موقع استراحتم ،به پیام خوش احساس خانم حبیبه گوش کردم. اینقدر صدای ایشان پر از انرژي عالی بود که فکر میکنم من از ایشان بیشتر خوشحال شدم که ایشان لباس مورد علاقه شان سایزشان شده است. 🌞

   به قول استاد از تمام دلایلی که بخواهيم خود را توجیه کنيم که من نمیتوانم متناسب بشوم، دست برداریم.  دوره هر روز در حال بازسازی است و به روز رسانی است و استاد هم دلسوزانه اماده کمک به ما هستند. 🌞

   ذهن ما از حرفهای ما خسته شده و منتظر عمل ماست. من از همین جا پیشاپیش متناسب شدنم را به خودم و همه کسانی که این نوشته را تا اینجا خواندند و همراهم بودند، تبریک میگویم.🌞

   تناسب اندام مورد دلخواهمان به همین راحتی و اسانی با باور ما ساخته میشود و با استمرار ما هر روز ابیاری شده و انقدر رشد میکند تاجسم و ذهن و روح ما هر سه در تعادل قرار گیرند.الان که این تمرین را اینجا میگذارم ساعت 5:20 صبح است. 🌞

   سپاس فراوان ازاستاد گرامی.😇

   روز چهارشنبه 22 اردیبهشت ماه سال 1400

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/14 04:32
   مدت عضویت: 661 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 932 کلمه

   سلام سلام 😍😍

   برای نتیجه گرفتن در لاغری با ذهن باید از دو عامل هم زمان بهره برد یعنی علاوه بر ایجاد باورهای صحیح و متناسب کننده باید موانع لاغری هم شناسایی شده و از بین بروند تا تاثیرگذاری باورهای بنیادین و صحیح به بهترین شکل آن صورت پذیرد🌸

   خوب به نظرم قرار است که امروز یکی از موانع مسیر متناسب شدن را شناسایی و بی اثر کنیم.پس با اشتیاق بریم که گام امروز را خیلی مطمئن و با اشتیاق برداریم🏃🏻‍♀️

    

   لاغری با ذهن آسان است.

   قبل از شروع این نکته را بگویم.

   صبح بعد از نماز که میخواستم استراحت کنم موضوعی توجه من را جلب کرد.

   این جمله در ذهن من مرور شد :

   اگر ادامه بدهی، همیشه به روز هستی و با تغییرات و پیشرفت ها همسو هستی و میتوانی از آن ها استفاده کرده و لذت ببری.من داشتم به این فکر می کردم که چرا مادربزرگم در سن ۷۴-۷۵ سالگی به تازگی کار با یک گوشی نه چندان پیشرفته را یادگرفته آن هم در حد برقراری و قطع تماس و شخص دیگری هم سن و سال او به روز ترین گوشی اپل را دارد و استفاده می کند؟!

   وقتی به این موضوع فکر کردم ادامه دادن و همسو شدن با پیشرفت ها برای من برجسته شد .

    

   یکی از موانع متناسب شدن و فرمولی برای چاق شدن این است که لاغر شدن را از خود دور و غیرقابل دسترس دیده ایم..خوب به خاطر بارها و سال ها تلاش برای رسیدن به رویای خود و ناکام ماندن ما نسبت به این موضوع ،شرطی شده ایم و باورهای بسیار قوی و محکم برای شکست این موانع لازم است.مثل باوری که در فایل “چاقی هیچ چیز نیست آموخته ایم” که متوجه شده ایم بدن ما قدرت دفع بی نهایت بالایی دارد و این مقدار که سال ها کم کردنش برای ما شده یک آرزو برای جسم عددی نیست و به قول معروف اصلا به چشم نمی آید…

   باور قدرتمند دیگر این است ؛ به خود بقبولانیم که تناسب اندام حق ما، حالت پیشفرض بدن ما، انتخاب خداوند برای جسم ما و طبیعی ترین نوع زندگی کردن برای ماست.

   باور قوی و متناسب کننده ی بعدی این است که حق انتخاب در هر شرایطی با ماست همانگونه که به خاطر انبوه فرمول های چاقی، چاقی را انتخاب کردیم این بار هم انتخاب می کنیم که متناسب بشویم اما با این تفاوت که این انتخاب را آگاهانه انجام می دهیم و میخواهیم شرایط جسمی خود را خودمان انتخاب کنیم ..

    

   فایل تصویری💻🎧📖✏:

   ✅تغییر ذهن به راحتی تغییر تنظیمات اسپیلت است که از گرما به سرما با یک دکمه شرایط تغییر می کند.

    

   ✅من فکر می کنم که اگر من قدرت کنترل اعمال درونی بدنم را داشتم خداوند آنها را به عهده ی خودم میگذاشت وقتی از ضربان قلب، پلک زدن، تنفس،گوارش و هضم غذا،سلول سازی،تقسیم سلولی،سیستم ایمنی بدن،مبارزه با عوامل بیگانه،ترمیم،رشد مو و ناخن، سلامت دندان ها،خون رسانی و اکسیژن رسانی به اندام ها ،تنظیم ضربان قلب و تنفس با توجه به شرایط مثل دویدن، خوابیدن یا استراحت کردن،ترشح بزاق دهان، ترشح اسید معده، حرکت های دودی روده، تنظیم PH خون، تنظیم دمای بدن، تنظیم تعادل بدن، حفظ سلامت عمومی بدن و بی نهایت کاری که در بدن به صورت ناخودآگاه انجام می شود و من هیچ اطلاعی از شروع ، نحوه و پایان آنها ندارم و همگی خیلی عالی و بدون نقص انجام می شوند پس روند و نحوه ی چربی سوزی هم به راحتی در این دسته قرار می گیرد. و من اصلا نمی توانم کاری برای آن انجام بدهم چون کاری غیرارادی و خودکار است …تنها کمک من به بدن این است که ذهن چاق را متناسب کنم تا جلوی قدرت دفع اضافات جسم ایستادگی نکند..همین.. همه ی کارها خود به خود انجام می شوند و انجام خواهند شد .

    

   ✅تو نباید در کار ذهنت اختلال ایجاد کنی…

   شما بچسب به دوره…باقی اش را بسپار به جسمت…

   سخت نکن کار را برای خودت…

   تمرین کن تکرار کن نتیجه ی عالی میگیری …لاغری با ذهن ساده است…

   ✅همه ی حرکات ما بوسیله ی مغز ما کنترل می شود …

   مغز ، قابلیت یادگیری دارد‌.. همه ی چیزهایی که بلد هستی خودت با استمرار به مغزت یاد دادی😎😎 خودت یاد دادی ..تفاوت در آموخته ها باعث تفاوت در نتایج ما می شود.

   ما چاقی را یاد گرفته ایم در نتیجه رفتارهایمان چاق کننده شده است…افراد متناسب چاق شدن را یاد نگرفته اند آنها چیزهای دیگری یاد گرفته اند…

   هرچه قدر اضافه وزن داری میزان یادگیری چاقی شما را نشان می دهد…

   ✅موضوع ماه رمضان :

   چه خوب که در ماه رمضان به این گام و به این فایل رسیدم.خدایا شکرت برای این هدایت 🌹.

   تصور افراد چاق درباره ی معده: 

   فکر می کنند معده شان یخچال است 😂😂

    

   این تفکر هم دقیقا به خاطر باور  ترس از درد در ما بوجود آمده چون از گرسنگی در طول روزه داری می ترسیم که باعث میشه در وعده ی سحری زیاده روی کنیم، در طول روز با خوابیدن و هیچ کاری نکردن سعی می کنیم که گرسنه نشیم و در آخر هم همه ی این افکار و انتظار کشیدن برای اذان باعث می شود که در افطار هم زیاده روی کنیم و نتوانیم رفتار درستی از خودمان نشان بدهیم.

   اگر به این موضوع فکر کنیم که بدن ما بسیار کم مصرف است و با مصرف کم تر تازه می تواند عملکرد بهتری هم داشته باشد آرامش پیدا می کنیم و می توانیم کنترل اوضاع را به دست بگیریم.

   هربار احساس گرسنگی کردی ، نگو … درباره ی گرسنگی حرف نزن… این ترس از درد است… ترس را تغذیه نکن…

   هیچ وقت به زمان گرسنگی فکر نکن…

   چه سحری چه افطاری به زمان گرسنگی اهمیت ندهید.

    

   👌🏻هر لحظه به اندازه ی نیازت بخور.. به بعدش فکر نکن که آرامش داشته باشی…

   فکر کردن به چی بخورم یعنی هنوز با موضوع خوردن مشکل داری هنوز و این باید درست بشه…

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/26 09:12
   مدت عضویت: 821 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,206 کلمه

   سلام .

   گام ۴۲ 

    لاغر شدن آسان است . 

   به نظر من ما اصلا قرار نیست لاغر بشیم . قراره یه تناسب دیگه از خودمون رو به نمایش بزاریم . 

   ما همین حالا هم متناسب هستیم اما دوست داریم تناسب زیباتری رو هم از وجود خودمون تجربه کنیم . 

   لاغری با ذهن زور و اجبار نیست . 

   لاغری با ذهن محرومیت و محدودیت نیست . 

   وقتی ما همین دو تا عادت رو تکرار نکنیم اصلا متوجه نمیشیم چطور داریم لاغر میشیم . 

   ذهن زمانی در مقابل لاغر شدن مقاومت می کنه که اون هدف رو دور از دسترس و دور از انتظار  بدونه . اون رو سخت بدونه . 

   باورتون میشه الان که ماه رمضانه من اصلا فکر نمیکنم چی بخورم چی نخورم . اونقدر فراوانی هست اصلا نیازی نیست که به فکر کمبود باشیم . 

   اتفاقا من الان دارم کیف میکنم مخصوصا در طول روز  اونقدر آرومم و حالم خوبه چون اصلا وسوسه ی ذهنی ندارم ولی  شب که میشه میبینم کلی غذاهست من کدوم و بخورم . یادم میره اصلا بخورم . ترجیح میدم  بخوابم . چون واقعا افطار آدم با یه لقمه نون و پنیر سیره . اصلا نیازی به شام و سحری نیست . توی روز هم حالم خیلی خوبه سبکم و اصلا احساس گرسنگی ندارم چون میدونم اگه گرسنه بشم خب چند ساعت دیگه میخورم دیگه چیز عجیبی نیست که . 

   پرخوری کردن در ماه رمضان یه عادت شایع هست که آدمای چاق انجام میدن . حتی اگه پرخوری نکنند حس ولع دارند . به هر حال چه رفتار پرخوری و چه احساس ولع هردو واکنش ذهن هست که از یک فرمول ذهنی ایجاد شده احساس ضعف ، افکار کمبود ، فرمولهای  نیازمند بودن به مصرف غذایی بیشتر . احساس محدودیت که در طول روز به خودمون می دادیم . یا نخوردن رو واسه خودمون یه کار خلاف طبیعت میدونستیم . 

   این فرمولها باعث میشه ذهن ما دستور به پرخوری بده و چون پرخوری برابر با چاقی تعریف شده چاقی بعد از ایام ماه مبارک برامون طبیعی و عادی بود .

   اتفاقا من چند سالی که وارد تناسب فکری شدم در ایام مبارک لاغرتر میشم . چون  ساعات زیادی از روز ذهنم راحته بعد از افطارم اونقدر زود سیر میشم که اصلا حالم به هم میخوره به غذا نگاه کنم . البته من الان دارم الگوی کم خوردن مساوی کاهش وزن رو به ذهنم میدم . این الگوهم اشتباه . من اصلا کم نمیخورم . من به قدری که دلم میخواد میخورم . و واقعا هم دیگه دلم نمیخواد . در ضمن ما فرمول خوردن برابر با چاق شدن و حتی پرخوری برابر با چاق شدن رو هم پاکسازی کردیم و کلا خوردن رو از فرایند چاقی و لاغری حذف کردیم . خوردن فقط یه تجربه است . یه ورودیه . مثل دیدن شنیدن لامسه

    خوردن هم یه ورودی برای جسمه که  یه تجربه ایه برای لذت بردن . به نظر من خوردن فقط یه لذته . مثل وقتی که یه تصویر زیبا میبینیم . یه آهنگ قشنگ میشنویم . یه گل زیبا رو بو می کنیم . دستهای کوچولوی یه نوزاد رو لمس می کنیم و غذای خوشمزه رو هم می چشیم . 

   به نظر من اسم خوردن باید تغییر کنه به چشیدن . این حس چشایی ماست که غذاها رو حس می کنه و فقط این حسه که تجربه اش باعث لذت میشه . مابقی فرمولهای خوردن فقط رنجه . چون اولش واسه ذهن جدیده بعد کم کم عادی میشه و بعد کم کم تبدیل به رنج میشه . 

   حالا اگه بوییدن گل باعث چاقی میشه خوردن غذاهم باعث چاقی میشه . اگه زیاد بو کردن گل باعث چاقی میشه زیاد خوردن و چشیدن غذا هم باعث چاقی میشه . 

   اگه ضربان قلب باعث چاقی میشه کارکرد مری و معده و روده ها هم باعث چاقی میشن . 

   تمام این دلایل نشون میده خوردن رو باید از مقوله ی چاقی جدا کنیم هر چقدر بتونیم به این مورد بیشتر فکر کنیم که تجربه ی تناسب جدیدی از خودمون ربطی به خوردن نداره تناسب جدیدمون راحتتر برامون ایجاد میشه . ما با زیاده خوردن به بدنمون رنج وارد می کنیم . به ذهنمون رنج وارد می کنیم . شکم سیر شدن و تا خرخره خوردن خیلی حس بدیه تا چند ساعت باید بخوابیم تا بدن این اضافه بار رو هضم کنه . باز هم یه فرمول دیگه حتی در ذهن ما همین رنج هم باز  باعث چاقی ماست . دقیقا در چنین زمانهایی بدن ما داره غذا رو میسوزنه . اون اصلا به ما کاری نداره . واکنشهاش رو مطابق ورودیها تنظیم میکنه . 

   کار ذهن واکنش نشون دادن به ورودیهاست . 

   ذهن به هر ورودی که چه از طریق فکر کردن و چه از طریق حواس پنجگانه و چه از طریق احساسات بر ما وارد میشه واکنش نشون میده .

   هرچقدر که ما در مسیر لاغر  شدن آرومتر حرکت کنیم و بیشتر بیندیشیم تا درکمون بالاتر بره این نشون میده داریم ورودیهامون رو تجزیه و تحلیل می کنیم و چیزی که میخوایم به ذهنمون بدیم یه چیز ساده است . ما باید لاغر شدن رو حتی از چاق شدن برای خودمون راحتتر کنیم . چاق شدن خیلی سخت بود  . اما ما فقط با تغییر نگرش خودمون چقدر راحت بهش رسیدیم . حالا هم هرچقدر فایل و متن بیشتر گوش بدیم نگرشمون بیشتر تغییر می کنه یعنی زمانهایی از روز رو که ما داریم ورودی تناسب به خودمون میدیم یعنی به همون میزان توجه ما از روی چاقی برداشته شده . یعنی به همون میزان ورودی چاق کننده به خودمون نمیدیم و برعکس ورودی لاغر کننده به خودمون میدیم و ذهن وقتی این ورودیهای جدید رو تجزیه و تحلیل می کنه میبینه چقدر متناسب با خواست درونشه . میبینه چقدر راحت و لذتبخشه . 

   حتی فعالیت بیشتر رو هم باید از لاغر شدن حذف کرد چون فعالیت بیشتر پای افزار پاره کردنه . بدن ما خودش میتونه فعالیتهاش رو با سایز و با مواد غذایی تنظیم کنه . ما فقط باید احساس لاغری کنیم و این مسیر آسان رو باور کنیم تا واکنشهایی هم که از ما به نمایش میرسه همه در جهت لاغر کردن ماست . در حقیقت لاغری برای ذهن ما امری عادی و طبیعیست . چاقی بیماریست سنگینیست و ذهن هر لحظه در حال برطرف کردن آن است . ذهن ما دوست دارد به تناسب اولیه ی خود بازگردد . ذهن ما همراه ماست . اصلا نیازی به مبارزه نیست . چون ذهن ما دشمن ما نیست . او همراه و همسو با ماست و وقتی فرمولهای چاقی را پاک کنیم و به فرمولهای لاغری توجه و تمرکز کنیم او خودبخود دستور لاغری آسان را میدهد . هر چقدر رهاتر و آرامتر باشیم و دیدگاهمان را تغییر دهیم تا همسو با تناسب آسان باشد ذهن و متعاقب او جسم زودتر با تناسب اولیه باز می گردد . 

    تناسب ذاتی آسانترین کار دنیاست . 

   تناسب حق من است . 

   تناسب حق طبیعی جسم من است . 

   من کلی ابزار در این مسیر دارم که خیلی قشنگ دارن بهم خدمت می کنند . من فقط در کسب آگاهی گام برمیدارم و به آنها تفکر می کنم تا ورودیهای ذهن من اصلاح باشند . من از روی احساسم کاملا متوجه میشم الان در مسیر هستم یا نه . تمام اینها ابزار دست منه برای اینکه راه رو به من نشون میده .

   ورودیهای متناسب = ذهن متناسب = واکنشهای ذهنی و جسمی متناسب 

   پاک کردن ورودیهای چاقی = گسترش ورودیهای متناسب = تغییر ذهنیت و نگرش = متناسب شدن کانون توجه = واکنشهای ذهنی و جسمی متناسب 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/21 20:08
   مدت عضویت: 740 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,017 کلمه

   گام ۴۲سلام‌ وقت بخیر لاغری با ذهن آسان استیکی از باورهای سفت و سخت من همین لاغر شدن دشوار و چاق شدن مثل آب خوردنه  بود ،من با این باور وارد دوره ها شدم ،ولی چونکه از اول ورودم ظاهرا تسلیم بودم ،یعنی ذهن خودآگاه من دلش میخواست که لاغر بشه ولی در ذهن ناخوداگاه من لاغر شدن خطرناک و ناامن تعریف شده بود ،یعنی من به ظاهر دوست داشتم لاغر بشم ولی در ریشه و اعماق وجودم ،لاغر شدن رو دوست نداشت ،و چونکه من  اشتیاق سوزانی برای لاغر شدن داشتم تونستم آرام آرام ذهن ناخوداگاه خودمو همسو کنم با خودآگاهمتا سن ۳۵ سالگی هر زمان اراده میکردم و حجم غذا و تایم ورزشمو بیشتر میکردم ،بدنم بسرعت ریزش سایز داشت ،و لاغر شدن با رنج و سختی با طی کردن ماها وقت گذاشتن ،بعد از گرسنگی های شدید ،امکان پذیر بود ،بعد از ۳۵ سالگی که حتی گرم گرم کم کردن هم برام انجام نشدنی بود، متوجه شدم که تا  قبل  از ۳۵ سالگی راحتر لاغر میشدم ، ،،با تحمل همون رژیم‌ و ورزش بلخره ۱۰ یا ۲۰ کیلویی کم میشدم ولی بعد از اون خیلی سختی میکشیدم و جالب بود برای کم کردن ۱ کیلو باید ۶ ماه زجر میکشیدم و لاغر شدن برام دور و دورتر میشد ،انقدر دور که دیگه به شکل یک آرزوی دست نیافتنی در میومد ،دیگه خجالت میکشیدم از بس حرف چاق و لاغر شدن زده بودم پیش دیگران ،یادمه یه بار که رفته بودم  پیش یه  دکتر جراح پلاستیک ،بهم گفت تو سعی کن لاغر نشی، انقدر چاق و لاغر شدی که گوشت و پوستت خیلی شل شده، همینجوری چاق و یکمی سفتر باشی بهتر از اینه که لاغرتر بشی و پوست و گوشتت انقدر زشت و آویزون بشه ،انگار سالهاست حرف اون دکتر تو مغزم میچرخه و میدونم یه مانعی که اذیتم میکنه همینه وقتی که در باتلاق  ناآگاهی باشی همه به عنوان نصیحت بهت راهکار میدن ،منم کم نمیوردم ،هر ایده و نصیحتیو اجرا میکردم ،مثل موش آزمایشگاهیو بعد از سختی های فراوان‌ ،هدایت شدن من به مسیر لاغری با ذهن خط بطلانی بود بر همه شکست هام ،،،،،انقدر مزه بودن در لاغری با ذهن و درک تناسب اندام و کم کردن سایزم در این راه زیاد بوده که هر روز با نشاط خاصی تمرینات را میخونم ،گوش میکنم و انجام میدم و هر روز تفاوت افکار ونگرش و حال و هوای خودمو متوجه میشم ،بودن در مسیر و اطمینان از عملکرد خودم و ذهن جدیدم ،فاصله منو به هدفم کم و کمتر میکنه مثال عوض کردن دکمه کولر ،مثال جالبی بود ،وقتی تابستونه و از دستگاهمون انتظار خنک کردن داریم دکمه اونو تغییر میدیدم روی حالت برف و بر عکس ،زمانیکه دستگاه روی گرمایشه ،اون فضارو گرم میکنه ،همه چیز نسبت به اون سیستم تهویه متغیر میشه ، و حالا که ما هم ،دکمه چاق بودنو عوض میکنیم به تناسب اندام ،همه چیز تغییر میکنه ،وقتی دکمه روی چاقی بود ،همه چیز طبق چاقی برنامه ریزی میشد ،حال و هوامون چاقی بود، چربی اضافه بود،حسمون ناراحت بود، حس خفگی داشتیم ،بد ریخت شده بودیم  ،اعتماد بنفس نداشتیم ،خودمونو دوست نداشتیم ووووو و وقتی اومدیم رو حالت تناسب فکر و اندام ،بازم تغییر کردیم روی این سیستم ،یعنی حالمون بهتر شد ،سرحالتر شدیم،سبک و فرز شدیم،عزت نفسه بالا رفت ،از خودمون خوشمون اومد،لباسامون تو تنمون قشنگ شد ،اعصاب و روانمون آرومتر شد ،به دیگران پرخاشگری نداشتیم،مهربانتر شدیم ، فرزندانمون هم خوشحالتر شدن، دیگه بجای خجالت از داشتن مادر چاق ،بهمون افتخار میکنن، پدر و مادرمون هم خیالشون راحتر شد ،سلامتیمون عالی شد، قیافه شهرمون هم زیبا تر شد چونکه من وقتی متناسبم لباس های رنگی میپوشم وشهر و محلم سر حالتر و خوشرنگتر میشه ولی وقتی چاقم مرتب سیاه میپوشم که فضای اطرافمو تاریک میکنه ،منکه لاغر باشم ،انرژی که به خانواده و اطرافم ساطع میکنم انرژی مثبتیه ولی وقتی چاق بودم حوصله هیچ کسیو نداشتم،پس انرژی مثبت من به دیگران که میخوره ،اونها هم حالشون خوب میشه و این چرخش انرژی به نفع مردمه ،وقتی متناسبم  آرامش درونیم بیشتر میشه و میتونم با خدای خودم ارتباط موثرتری برقرار کنم و همینجوری میتونم صفحه ها از فواید عوض کردن دکمه چاقی به لاغری بگم و بنویسم پس چه بهتر که انتخاب کنیم بریم به قسمت تناسب اندام تا لذت بیشتریو تجربه کنیم و هر روز باید برای خودمون و ذهنمون از فواید لاغر شدن بگیم و بنویسیم تا قانع بشه و از خر شیطون بیاد پایین و مارو همراهی کنهاز همون روزی که هدایت شدم به این مسیر ،بدون هیچ معطلی ،بعد از ۱ هفته ،که اونم بخاطر قطعی سراسری نت ،نتونستم دوره هارو تهیه کنم و با وصل شدن اینترنت،بسرعت وارد دوره ها شدم بدون هیچ گونه شکی،انقدر هیجان داشتم،انگار سالها ،این موضوعو ،گم کرده بودم و حالا پیداش کرده بودم،دوست داشتم فریادش بزنم ولی نمیتونستم و مجبورا خودم این مسیرو به تنهایی شروع کردم و میانه راه دوستمم به من پیوست و چه لذت هایی که میبریم،بیشتر  این ۱۴ ماهو ،ما در تفریح و مسافرت و رستوران گردی بودیم ،اگر قبلا بود که من حتما از ۱۰۰ کیلو بالاتر رفته بودم ولی تو این مدت نه تنها به ۱۰۰ نرسیدم بلکه چندین سایز هم کم کردم اونم با لذت ،با حال خوب ،این یعنی خوشبختی،خوشحالی یعنی هدایت ۱۰۰درصد خدا قویترین مانعی که تو ذهن من بود و هنوزم هست ،همین کلمه چجوریه ،میخواستم هر کاریو انجام بدم ،اول میپرسیدم آخه چجوری میشه که به نتیجه مورد دلخواهم برسم؟ و این مانع  بزرگی برای ذهنم بود و هنوزم هست ،ولی در لاغری با ذهن کم کم ،این سئوال در من کمرنگتر شدوقتیکه پدرم منو از شام خوردن محروم کرد ،ترس و ولع زیادی در وعده شام پیدا کرده بودم ،بهم گفته بود هر چقدر دوست داری نهار بخور ولی شام اصلا ،منم تا میتونستم با فشار در وعده نهار میخوردم که بتونه منو تا فردا صبح نگه داره ولی در انتها شب گرسنه میشدم ،وقتاییکه روزه هم میگرفتم این ایده رو داشتم که افطار انقدر میخوردم تا فردا افطار ،چونکه سحر هم چیزی نمیخوردم،تمام فشار روی افطار بود و دیگه نمیتونستم حتی راه برم ،انقدر که آبکی و غذا خورده بودم خدارو شکر اون بخور نخورها  ترس ها و غمگین بودنها تمام شده و جاشو داده به لذت و خیال راحت  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/03/09 22:38
    مدت عضویت: 292 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 39 کلمه

    سلام فریده عزیز

    واقعا از خوندن نوشته هاتون لذت میبرم.

    خیلی از دلایلی که برای متناسب شدنتون آوردید خوشم اومد مخصوصا پوشیدن لباسهای رنگی برای اینکه خیابون…محله وشهرمون هم رنگ آرامش و شادی ونشاط بگیره.

    به امید رسیدن به تناسب اندام دلخواه🙏

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/03/10 00:57
     مدت عضویت: 740 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 36 کلمه

     سلام دوست عزیز

     ممنونم از انرژی خوبتون ، به هر حال رنگ های شاد زیبا هستند و هر فضایی رو زیباتر میکنن ،ما هم لباس های رنگی بپوشیم خیلی زیباتر از لباس سیاهه 😊 

     موفقتر باشید دوست همراهم🌹

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   abolhasanefarzane1@gmail.comcom
   1400/01/10 13:15
   مدت عضویت: 344 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,465 کلمه

   سلام دوستان واستاد گرامی
   گام ۴۲چقد خوشحالم که خدا منو انتخاب کرده ودر این مسیر قرار داده تا هر روز یک چیزی یاد بگیرم هم اگاهیم بیشتر میشه وهم به تناسب اندام ایده الم میرسم واقعا از صمیم قلبم از شما استاد گرامی بابت تهیه این فایلهای اموزش وخداوند مهربانم سپاسگژارم
   لاغری با ذهن یک موضوع بسیار ساده ای است وچیز عجیب وغریب وباور نکردنی نیست وقتی ذهنمونو تغییر میدیم هم جسممون تغییر میکنه وهم از جهات دیگه تغییر میکنیم مثل ازجهات سلامتی وارامش احساس خوب ثروت خداشناسی با خدا بودن وزندگی کردن چقد لذت داره عاشق اینم که بتونم خدای مهربونمو بیشتر وبیشتر بشناسم
   وقتی ذهنو تغییر میدیم نتیجه هم خودش تغییر میکنه در تمام جهات ولذتش قابل وصف نیست باید به اونجا برسیم تا درک کنیم این لذتو البته منم هنوز به اونجا نرسیدم فقط ی نفر بهم گفته یکم لاغر شدی هی این جمله رو تکرار میکنم انگیزه میگیره وشوقم بیشتر میشهو مثلا وقتی تصمیم میگیری از کرج بری به شمال کشور خوب در طول مسیر از جاده چالوس میری جاده بسیار زیبا ودیدنی وسرسبز بعد به روستاهای هم جوار میرسی که تقریبا ی نوع گویش دارن با کمی تفاوت هر چه بالاتر بری به سمت شمال چون اونجا سردتره میوه هاش دیرتر میرسه ونوبرانه حسآب میشه وگرونم هستن منکه نمیخرم ولی باید اینجوری باشه وقتی هم میرسی شمال ی هوای بسیار گرم وشرجی داره که تحملش برای من سخته
   اما لذت بخشه واز این طرف تصمیم میگیری مقصدتو عوض کنی وبری قم خیلی جای زیبایی مقبره حضرت معصومه اونجاست وبسیار شلوغ واما در طول مسیر اتوبان داره خیلی گرمه هیچ مغازه وروستایی در بغضی از قسمتهاش نمیبینی فقط بیابان وگرما تا برسی به مقصد ما فقط مقصدمان را عوض کردیم ّببینیم چقدر تفاوت را هم احساس کردیم ذهن هم همینطورهوقتی ذهنتو تغییر میدی واطلاعات جدید بهش میدی اگه هایهای جدید بهش بدی در نهایت نتیجه هم تغییر چشمگیری داره
   وقتی مقصدتو عوض میکنی کلا همه چیز عوص میشه امید از این بیشتر وقتی خدا ما رو انتخاب کرده وهدایت کرده تا در مسیر لاغری با ذهن قرار بگیریم باور کردنش سخته اگه چنین باشه ما ایمان نداریم اولش سخته ولی پای خدا که در میون باشه اسونترین کار دنیا میشه واینو میگم برای دوستی که گفته هر روز بمن بگو که فایلتو گوش دادی و…
   چند وقت پیش تو تلوزیون ی تبلیعی دیدم که یک پکیج اموزشی رو تبلیغ میکرد که هر کس تهیه کنه سی دی داره واموزش گام به گام داره واز همه مهمتر ی پشتیبان داره که دائم با اون خانم یا اقاییکه اینو تهیه کرده در ارتباطه البته این برای بچه هاست گفتم شاید این دوستمونم این یا برای خودش یا لچه هاش تهیه کرده حالا طبق عادت این سوالم پرسیده ومن وقتی با سایت اشنا شدم اولین فایلی که انتخاب کردم لاغری با ذهن بود وهمزمان با اون با اختلاف یکی دوفایل زندگی با طعم خدا رو انتخاب کردم وتو این فایلها لاغری ی فایل داشتیم همون اوایل فایل که تمام روشهای لاغری رو با دلیل رد کردیم وفهمیدیم که هیچ که هیچ روشی وتنها روشی که میتونه ما رو لاغر کنه ولاغر بمونیم لاغری با ذهنه‌که من شخصا اطمینان کامل دارم به این گفته وقتی خدا بهترینها رو انتخاب کرده ود این مسیر قرار داده یعنی چی یعنی منم جز بهترینها هسنم چون خدا منو هم انتخاب کرده وپشتیبان از این قدرتمند تر مگه سراع داریم پیش بسوی لاغر شدن
   من فقط فایلهای رایگان گوش دادم دلیلش این نیست که میخوام اطمینانم بیشتر بشه ومیخوام باور کنم که میشه با گوش دادن به فایلم لاغر شد فقط دلیلش اینکه اگه بتونم یک لحظه هم درغ نمیکنم واولین فایلی که تهیه میکنم خدا هرگز دیر نمیکند با فایلی که درباره ورزش کردن بود تهیه میکنم نه بخاطر لاغر شدن چون لاغری رو که از این فایل صد جلسه بدست میارم فقط بخاطر اصولی تغییر دادن ذهنم در تلوزیون وبشتر در اینستا
   اِلبته اون موقعا که من زیاد میرفتم تو اینستا فایلهای میدیدم مثل رژیم شیر با ورزش شکمتو تخت کن وپشت رونها رو لاغر کن دمنوش لاغری قرص لاغری بساز و…از این چیزا خیلی باور میکردم سریع این فایل ذخیره میکردم وهیچ وقتم سراغشون نرفتم ونتیجه اون رژیمها که گرفتیم واون سختیها که کشیدیم اون رنجها که بردیم اون نخوردنها که نخوردیم چیشد هیچی چیزیکه الان اینجا در خدمت استاد عزیز هستیم ومن اصلا کاری ندارم که چربیهای بدنم چجوری هستن روی هم چیده شدن یا گلوله گلوله هستند واصلانم کاری ندارم چطور میخوان برن حالا دفع بشن یا…
   هر جوری که عشقشون میکشه فقط برن وشرشونو از بدن من زندگی من دور کنن تا منم با اطمینان خاطر بقیه عمرم زندگی کنم با اعتماد بنفس بالا سلامتی وشفا گرفتن دور از بیماری درد ورنج باشم‌دیگه خسته شدم وحالا نوبت ارامش داشتن مثل اینکه زمستون با اون سرما وسوز برف ویخبندان که اونروزا داشتیم میره وبهار با اون لطافت وزیبایش میاد وما لذت میبریم وما نباید در کار ذهنمون اختلال ایجاد کنیم با فکرهای بیخودی که حالا چربیها چجوری میخوان برن وچی میشه حالا لاغر میشیم یا نه بجای این فکرها که همشون اضطراب اور هستند فقط فایل گوش بده به حرفهای استاد گوش کن وصبر کن تا نتیجه خودش کم کم نمایان بشه وامیدو در دل ما زنده کنه به امید اون روز وبعضی از رفتارهای ما اتوماتیک وار انجام میشن مثل نفس کشیدن پلک زدن حرکت دست وپا ضربان قلب حرف زدن وهمه اینها رو مغز کنترل میکنه ومغز همه بدن مارو کنترل میکنه وی قابلیتم داره که بعصی از حیوانات وپرنده هم دارن واون قدرت یادگیریه هر چیزی که بلد هستیم وخودمون ی روزی به مغزمون یاد دادیم ودلیل اینکه دو نفر در یک رشته تحصیلی درس میخونن ویکی شاگرد ممتاز میشه اون یکی شاگرد ضیف این که تفاوت در از نظر فیزکی وشرایط پیرامون نیست فقط از نظر نگرش اونهاست یکی فرمولهای صحیح به مغزش داده اونیکی فرمولهای اشتباه وقتی ما مغزمونو اموزش میدیم برای لاغری بعد فرمولها تغییر میکنم رفتارها تغییر میکنه وما کم کم لاغر میشیم وانسان بینهایته هر کاری رو که اراده کنه رو میتونه انجام بده همین طور که چاق شدیم لاعر هم میتونیم بشیم باید در قلبمون امید داشنه باشیم وانتطارمون از خودمون لاغر شدن باشه باید فکر کنیم که هیچ راهی وجود نداره چه بخوای چه نخوای همه ما که ور دوره شرکت کرویم وقتی فایل صدم گوش دادیم تمرین حل کردیم دیگه به وزن ایده المون رسیدیم که هیچ از همه جهاتم تغییر کرویم وبه ارزوی دیرینه خودمون رسیدیم واما ماه رمضان تمام مشکلات ما از همین فرمولهای اشتباهیکه تو مغزمون داریم تا حالا اینجوری فکر نکرده بودم همش فکر میکردم که سحر بخورم تا شب چیزی نمیتونم بخورم اون روزا ۱۷ ساعت روزه میگرفتیم والان چند سالیه که نمیتونم روزه بگیرم سحرو میخوردیم فکر میکرویم تا شب نگه میداره فکر میکردیم معده ما یخچال خونمونه عذارو نگه میداره وچند ساعت یکبار یکمی بهمون میده واصلا فکر نکرده بودم که وقتی غذا میخوری تموم میشه بلافاصله فرایند حضم سروع میشه ونهایتا چند ساعت طول بکشه تا حضم تموم شه بعدش انرژی میشه وباید استفاده بشه اگه نشهطبعا به چربی تبدیل میشه والان میگم چه کار اشتباهی میکردم اونم یک عمر اینکارو کردم واز امروز به بعد نمیکنم اشتباهمو تکرار نمیکنم برای همین که ادمها در سحر وافطار پر خوری میکنن وزیاد خوردن دلیل بر گشنه نشدن نیست واین فکرها نشانه ترس از گرسنه شدنه وترس از گرسنه شدن ترس از بیماری بی پولی و..از روبرو شدن با اون سختره ما چقد ترس داریم تو زندگیمون ترس از امپول با این سنم در حد مرگ از امپول میترسم چرا اینجوریه چون از بچگی مارو از دکتر وامپول ترسوندن اگه شیطونی کنی دکتر امپولت میزنه وترس از درد خیلی بده وقتی من سرگیجه میگرفتم نصفش بخاطر ترس از سرگیجه بود ومن شنیده بودم بارها کهوقتی عصبی میشی سردر میگیری و سرگیجه میگیری این همه دکتر رفتم نتونستن معالجه ام کنن ومن میخوام با قدرت دهنم خودمو معالجه کنم وحتی سرطانمو معالجه کنم ومن میتونم وچاقیم همین طوره دترس از درد دردو تشدید میکنه وترس از چاقی چاقی رو تشدید میکنه پس هر وقت گشنمون شد هی نگیم اخ گشنم چی بخورم دلم ضعف رفت گشنمه گشنمه نگیمودرباره گرسنگی حرفی نزنیم یکم صبر کنیم اون شدت کاهش پیدا میکنه وما به اندازه غذا مصرف میکنیم واگر رفتارتو تغییر بدی هیچ وقت به گرسنگی فکر نکنیم ووقتی روزه هستی از صب به افطار فکر نکن وموقع افطارم بیتابی نکن چقد مونده به افطار واز این لحظه به سحری وافطاری فکر نکن که چند ساعت باید گشنگی بکشم واین با ور رو در خودمون اصلاح کنیم که معده ما یخچال خونمون نیست هر چیزی بخوری وقتی تموم شد فرایند حضم شروع میشه واین نیست که برات نگه داره ی قسمتشو ساعت ۱۰ بده وی قسمتشم ساعت ۴بعد از ظهر تا گشنه نمونیم ماه رمضان یعنی اینکه گرسنگی بکشی تا درک کنی اونهاییکه غذا ندارن بخورن چی میکشن واینم بما مربوط نیست چون هر شخص که میبینیم در بهترین حال ممکن خودشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/20 21:40
   مدت عضویت: 774 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 3,156 کلمه

   میخوام به موضوع لاغری با ذهن به عنوان یه چیز عجیب و غریب و پیچیده نگاه نکنید لاغری خیلی ساده و راحت هست و از اون به عنوان یک کار نشاط آور و شاد یادکنید (من به شخصه الان با این روش لاغری با دهن دارم به عنوان یک کار ساده و نشاط اور نگاه میکنم خیلی از کارها که قبلا برام تفریح بود و علاقه داشتم و شادم میکرد الان دیگه اونطور شادم نمیکنن و لدت نمیبرم و احساس میکنم داره وقتم تلف میشه داره زمانم هدر میره و به خودم میگم کاش خونه بودم و الان در سایت فایلی گوش میدادم و اگر برام بشه و مقدور باشه که از اون جمع جدا بشم زود میام خونه یا اون تلفن رو نزنم نمیزنم و یا تو اون دورهمی شرکت نکنم نمیرم و یا به فضای مجازی نرم نمیرم و یا تلویزیون نگاه نکنم نمیکنم و یا خیلی از کارهای دیگه من رو شاد و خوشحال نمیکنه و فعالیت در سایت لاعری با ذهن بسیار به من انگیزه و انرژی میده برای زنده بودنم و همیشه میگم از این ساده تر که نه گرسنگی داره نه فعالیت خاصی داره پس چقدر این روش آسون هست ) .
   در واقع به چاقی و لاغری به عنوان دو جنبه ی متفاوت نگاه کنید .وقتی ذهن رو بخواید تغییر بدید به حالت تناسب خیلی راحت اتفاق میفته در واقع وقتی ذهن روی چاقی تنظیم باشه ما جسم چاق داریم و اگر روی لاغری تنظیم باشه نتیجه ی جسم لاغری میشه (ما گفتیم همه چیز در جهان دو سوی هست هم چاقی هست هم لاِغری هست اگر این ذهن ما قدرت یادگرفتن چاقی رو داشته که وزن ما رو بالا ببره حالا هم قدرت یاد گرفتن لاغری رو داره که وزن ما رو میتونه پایین بیاره فقط باید ذهن یاد بگیره و اموزش ببینه مثلا من امروز غذای مورد علاقه ام رو پختم و زیاد نجوا میاد که برو بخور تو این رو دوست داری ولی صدایی محکمتر میگه نه وقتی سیری اصلا همچین کاری نکن هست هنوز کلی داخل قابلمه هست پس اروم باش هر وقت گرسنه شدی بخور و از اموزشها دارم استفاده میکنم و اگر قبلا بود که فقط میخوردم و بعد عداب وجدان و پشیمانی میگرفتم ولی حالا دارم به خودم بهتر مسلط میشم و لذت میبرم )

   مثل کولر دوتیکه ها هستن که یه کلید دارن که دو حالت داره یه حالت داره بزنی باد گرم میده و یه حالت دیگه داره بزنی باد سرد میده بیرون به همین راحتی کولر دو نوع باد گرم و سرد به فضا میده فقط با تغییر حالت دکمه و یا مثل آدم ها که وقتی ذهنت رو تغییر بدی نه اینکه ذهن الانت رو دربیاری و بندازی دور نه خیر بهش آگاهی و اطلاعات جدید بدیم اون وقت نتیجه عوض میشه ( ذهن یه ویژگی داره که همیشه میتونه آموزش ببینه و به اون اطلاعات جدید بدیم و نتیجه ی جدید بگیریم پس هیچ وقت ناامید نشیم که دیر هست یا از ما گذشته و یا اینکه من یاد نمیگیریم و یا من توانایی یادگیریم کم هست و یا و حافظه ام ضعیف هست اینها همه برچسب بیخود هست که به خودمون میزنیم ما در هر جنبه ی زندگی مثل سلامتی و لاغری و یا روابط و یا ثروت و …تا بینهایت میتونیم پیشرفت و یا پسرفت کنیم و این قدرت اختیار و انتخاب دست ما هست که به کدوم سمت بریم فقط از طریق قدرت ذهن که خداوند به عنوان یه ویژگی خاص به ما انسانها داده و هر انسان به خاطر همین ذهنش زندگی کاملا متفاوت با انسان دیگه رو داره حتی اگر در یک خونه باشن .)
   برای همین هر کس این مسیر رو شروع میکنه هدفش لاغر شدن هست ولی قبل از اینکه متناسب بشه خیلی از اتفاقها مثل روابط و سلامتی و اعتماد به نفس بالا به دست میاره چون مسیرشون تغییر کرده (چقدر مسیر لاعری قشنگ و راحتتر از مسیر چاقی هست من که در این مسیر لبریز از ارامش و آزادی و اعتماد به نفس و سلامتی و …. شدم و چقدر شاکرم که در این مسیرم و دقیقا بر عکس مسیر چاقی که همش چاقی و محدودیت و حال بد روحی و استرس و نگرانی و سنگین شدن و بیماری جسمی هست پس واقعا لاغری از چاقی به این روش سراسر لذت و آسانی هست و من عاشق این احساس آزادی در تمام جتبها و رها و سبک بودن خودم هستم و از خوش لباسی خودم و لباس رنگ شاد بر تن داشتنم لدت میبرم و چقدر شادی درونی دارم بدون هیچ عامل بیرونی من به خاطر در صلح بودن با خودم در بهترین حالت روحی و جسمی خودم هستم از درون و بیرون بازم سپاسگزارم از خدای خوبم و استاد عزیز ).
   من خیلی عاشق لاغری هستم و به خودم و استاد و دورهاشون خیلی اعتماد دارم و من جز افرادی بودم که مطمعن بودم در دورهای رایگان و پولی استاد شرکت کردم و خودم هر روز دارم یک گام برمیدارم و تمرینها رو انجام میدم بدون اینکه کسی بخواد به من بگه فلانی انجام دادی ؟خودم مشتاق هستم و احساس مسولیت میکنم
   من با تمام وجودم از دورها دارم استفاده میکنم و لذت میبرم حتی در کمترین زمان ممکنه من میشینم فایل گوش میدم اگر شده از خوابم میزنم و یا بیرون نمیریم ولی تمرین هر روزم رو دارم انحام میدم و اگر انجام ندم اذیت و ناراحت میشم و با انجام دادن تمرینها بسیار احساس لذت و شادی میکنم .

   من روشهای قبلی رو اصلا فراموش کردم و دیگه هیچ جستجو و تحقیقی در مورد روشهای لاغری ندارم و تمام کانالها و پیجهای لاغری رو پاک کردم و فقط در این سایتم و با فایلها دارم زندگی میکنم و تغییراتی در من به وجود اومده که نشان میده این دوره بسیار صحیح هست و من اصلا کاری ندارم اطرافیانم چه رژیمی دارن و چیکار میکنن که دارن لاغر میشن و برام مهم نیست و تازه هر کس رژیم خاص و یا کار خاصی میکنه برای لاغری من در دلم تاسف میخورم و ناراحتم که چقدر در مسیر غلط هست و چقدر به خودش داره ضربه میزنه .(من همین چند روز پیش هوس کردم تخم مرغ بخورم که پسرم گفت مامان برای منم سرخ کن و اول برای پسرم دو دونه تخم مرغ درست کردم خورد و حدود یک سومش رو گذاشت و اگر قبلا بود که رژیم داشتم میگفتم نه من غدای پسرم نمیخورم باید جدا سرخ کنم که اندازه دستم باشه که چقدر خوردم و یا اینکه میگفتم نه با این سیر نمیشم این مقدار خیلی کمه ولی حالا با این آگاهی های جدید گفتم بابا میخورم سیر بودم که دیگه هیچ چه بهتر اگر هم سیر نشدم دوباره سرخ میکنم و به ذهنم گفتم نترس و باهاش حرف زدم و شروع به خوردن کردم و دقیقا به اون احساس خوب سیری رسیدم و سرخ نکردم و گفتم ببین ترس نداشت که این کمه من سیر نمیشم و در موقع خوردن به خودم گفتم آرام باش و لذت ببر مطمعن باش اگر هنوز سیر نبودم یکی دیگه سرخ میکنم و همین حرف زدنها و شکست دادن منفی باف برای من خیلی ارزش داشت )
   بعضی وقتها(خیلی کم چون دیگه دست منفی باف برام رو شده و منم بهش توجه نمیکنم ) از طرف منفی باف برام فکر میاد من که هیچ کار خاصی نمیکنم و همه چیز میخورم پس چطور لاغر میشم ؟؟؟ولی به خودم میگم بابا به بدنت اعتماد کن و کاری نداشته باش که چطور بدنم میخواد این چربیها رو آب بکنه و از بین ببره و یا میخواد دفع بشه یا آب میشه یا گلوله میشه به من چه ربطی داره چطور آب میشه من فقط باید ذهنم رو متناسب کنم (آخه باید به خودم بگم دست من زخم میشه من شده تا حالا نگران بشم ؟؟ که چطور میخواد زخمم رو این بدن خوب کنه و یا جوش بخوره نه والا چنان با اطمینان میگم خودش خوب میشه که یا چسبی بزنم یا نزنم و به بدنم اعتماد میکنم و لاغری هم همین هست من غدام رو با لدت به اندازه نیازم میخورم خودش هر طور که صلاح میدونه من رو لاغر میکنه و به ذهنم میگم این مقدار خوردن برای زنده بودنم نیاز هست و جسم من به اون نیاز داره چرا نخورم اینقدر نترس پس فقط با لذت و بدون ترس بخور و هیچ کار دیگه ای نکن خدای لاغری من کارهام رو انجام میده و جسم من رو در بهترین حالت نگه میداره فقط ایمان داشته باش )

   پس کاری به روند چربی سوزی نداشته باش همین فکر کافیه که در روند لاغری من اختلال ایحاد بشه( پس من کاری ندارم به این حرفها من فقط فایل گوش میدم تمرینها رو انجام میدم و بقیه اش رو به بدنم می سپار م حالا برای سلولسازی مگه من فکر میکنم)

   پس به چطورش فکر نکن که چربیها چی میشه ؟؟؟به این فکر نکن فقط بزار این چربیها بره میخواد قطره قطره بره میخواد ماشین بگیره بره به ما چه ربطی داره بزار بره (خیلی این جمله عالیه که به ما چه ربطی چطور میخواد چربیها برن هر طور میخوان برن برن من فقط باید تمرکزم روی فایلها و تمرینات باشه اون وقت جسمم چه بخوام چه نخوام لاعر میشه )

   لاغری با ذهن خیلی ساده هست مثل خیلی ار کارهای جسم ما مثل تنفس مثل پلک زدن و … همه رو کی داره مدیریت میکنه مغز ما و این حرف رو که همه قبول دارید
   پس همه ی فعالیتهای این جسم ما تحت کنترل مغز ما هست که اگر فلج بشه این جسم هیچ کاری نمیتوته بکنه
   و این مغز قابلیت یادگیری داره مثل خیلی از چیزها که یاد گرفتیم مثل رانندکی کار با موبایل و کامپیوتر و یا ارایشگری و آشپزی و ….
   پس آموزشها ها با هم فرق میکنه من چاقی رو یاد گرفتم از خانواده و جامعه و دوستان و رسانه هاو ‌… ولی لاغرها چاقی رو یاد نگرفتن و نتیجه چی میشه ما که چاقی رو یاد گرفتیم همه ی تفریحها و لدتها و عزاهای ما با خوردن همراه هست ولی لاغرها به هیچ عنوان (من خودم قبلا تفریح و سفر و خوش گدروندن و خوشحال بودن و رفع بیکاری و خستگی برام در خوردن خلاصه میشد و خیلی از چیزهای دیگه و اما الان شاید به نسبت قبل خیلی بهتر فکر کنم چون توجه می کنم به نیاز جسمم و هر چقدر نیاز داشتم میخورم فارغ از مکان و زمان و نوع غدا و …و خودم خیلی جاها متحیر میشم ولی میگم به این میگن آموزش و بلعکس هر جا دیدیم سیرم ولی ذهنم دستور خوردن داد چون اگاهم سر مچش رو میگیریم که تو الان داری از ترس تموم شدن و نبودن اون غدا میگی بخور و یا از ترس اسراف شدن میگی بخور و یا اینکه چون پولش رو دادی میگی بخور و یا چون دیگه گیرت نمیاد میگی بخور و … تا دیدیم میخوام راهم رو اشتباه برم سریع برمیگردم به راه درست و دست از خوردن میکشم و ادامه نمیدم تا دوباره گرسنه بشم )

   پس فرمانهای مغز در چاقها همه با خوردن هست که خوشحالی میگه بخور خسته ای میگه بخور استرس داری میگه بخور و حالا بیا لاغری با ذهن رو یاد بگیریم که فرمانهای متفاوت از ذهن بگیریم و دیگه ذهنت همش نمیگه بخور (باید اموزشها رو یاد بگیریم و به عمل تبدیل کنیم و گرنه فقط فایل گوش کنیم هیچ فایده ای نداره این نیست که فایل گوش بدیم و دستمون فلج بشه و دهنمون قفل بشه نتونیم غذا برداریم و نخوریم نه اصلا اینطور نیست تا عمل نکنیم نتیجه نمیبینیم )

   حالا اگر ذهنت رو روی لاغری تنطیم کنی فرمانهای متفاوت میده و اصلا چیز سختی نیست خیلی هم ساده هست
   انسان تا بینهایت وصل هست و هر کاری میتونه بکنه و همینطور که ما میتونیم وزنمون رو تا ۵۰۰ کیلو بریم بالا پس تا ۵۰۰ کیلو هم میشه وزن کم کنیم و فقط یک طرفه نیست که بگی نه من فقط چاق میشم و هر کس این حرفها رو باور کرد حتما لاغر میشه .
   اولین چیزی که در من تغییر کرد انتطارم از خودم تغییر کرد و شد لاغر شدن و اگر برای کسی رخ نداده چون تمرینهاش رو درست انجام نداده (من هر روز که یک قدم برمیدارم میخوام به ذهنم فرمولهای درست بدم و دستورهای درست بگیرم و نتیجه هم خود به خود درست میشه پس طبق این کاری که انجام میدم انتظارم لاغری هست و دقیقا من منتظرم به حق طبیعی خودم که لاغری ۵۹ کیلو هست برسم )

   چند نکته برای ماه رمضان :
   در ماه رمضان چطور بخوریم ؟؟؟خیلی از افراد چاق تصورشون درباره معدشون اشتباه هست و فکر میکنن که معدشون یخچال هست و مثلا چون قراره تا شب چیزی نخورن میگن پس سحری رو بیشتر بخورم و غذای سنگین بخورم که تا شب گرسنه نشم و فکر میکنن غدا در معده ذخیره میشه این اشتباه هست معده جای ذخیره غذا نیست جای هضم و آسیاب غذا هست و اگر بیشتر بخوری این غذا تبدیل به انرژی میشه و یا دفع میشه کاری دیگه که نمیتونه بکنه (من قبلا اینطور فکر میکردم و همیشه در ماه رمضان کلی چاق میشدم و کلی هم ناراحت میشدم ا ما متناسبهای اطراف من تکون نمیخوردن و میگفتم چرا ؟؟؟وحالا متوجه میشم چقدر افکار اشتباه داشتم چقدر ترس از گرسنگی داشتم چقدر زیاد میخوردم چون ذهنم مملو بود از افکار چاقی و ذهنم چاق بود و فقط دستورهای چاقی میداد ).

   و همیشه فکر مواجه شدن با گرسنگی خیلی دردناکتر از خود گرسنگی هست در ما و به خاطر همین افراد در سحری خیلی با حرص و ولع میخورن چون به فکرن که چند ساعت نباید بخورن و لی چند ساعت بعد دوباره گرسنه میشی چون معده که ذخیره نمیکنه نه غدا رو هضم میکنه و تبدیل به چربی میکنه یا مصرفش میکنه
   پس زیاد خوردن دلیل بر گرسنگی نیست پس تو نترس اگر نخوردی بابا مواجه شو با این موضوع بلایی سرت نمیاد ( من قبلا حتی از ترس اینکه رفتم ورزش و کلی کالری سوزندم و گرسنه هستم تا از باشگاه میومدم کلی شام سبک و سالاد و میوه میخوردم که نکنه خیلی گرسنه بشم و یا برم بیرون و یا خونه مادرم و یا جایی و غذا نباشه پس میخوردم یا حتی قبلا در سفرها هم میترسیدیم که نکنه تا جایگاه بعدی که میخواییم بمونیم من گرسنه بشم و غدا نباشه و همین افکار باعث میشد من خیلی بیشتر از نیازم بخورم بماند کلی افکار چاقی دیگه هم داشتم که سفر یعنی رهایی از رژیم و اومدم خوش باشم پس هر چیزی که میخوام باید بخورم و یکی از لدتهای سفرم رفتن به رستورانها و فست فودی ها اون شهر بود ولی با عداب وحدان و استرس اون خوردنها همراه بودن و هیچ وقت لذت کامل رو نبردم …)
   ترس از درد و یا ترس از گرسنگی یا ترس از تنهایی یا ترس از تاریکی و … اینها ما رو برانگیخته میکنن که اوضاع رو از دست ما در میارن مثلا بگی من تشنم و آب نیست من مرد از بی آبی این غلطه و نباید بگی وگرنه درد بی آبی رو تشدید میکنه و پدرت رو در میاده و بهت غلبه میکنه .

   هر وقت گرسنه ات بود همش نگو و حرفی نزن و گرنه پدرت در میاد و شکمت سرو صدا میکنه و حالت رو بد میکنه پس حرف نزن بعد از یه مدت این حس گرسنگی تو آروم میشه اینها همه ترس از درد هست ترس از گرسنگی هست و اینها کاز ذهن هست و دست خودت هم نیست( منم قبلا چه در ماه رمضان چه در سفر و یا تفریحی یا جایی که میرفتم اولین هدفم خوردن بود و منتطر بودم و کمی که دیر میشد میگفتم وای چقدر گرسنه شدم بریم اول چیزی بخوریم و همش از خوردن میگفتم ولی حالا تا گرسنه نباشم نمیگم و اگر واقعا گرسنه شدم حتما درخواست خوردن میدم و اگر گرسنه نبودم که تقریبا انجام نمیدم )

   برا ساس زمان که بهت غذا نمیرسه تو نخوره اشتباه بخوری و زیاد بخوری و چاق بشی کاری به زمانها و مکانها و ایام ها نداشته باش و تو به اندازه نیازت بخور
   یا مثلا در موقع افطار آدمها هی میگن من گرسنه هستم این اشتباه هست و واکنشها ی ما رو به خوردن خراب میکنه و ذهن نا آرام میشه
   پس چه سحری جه افطاری به مدت گشنگی خودت فکر نکن مثلا ۱۴ ساعت غدا نیست اینطور فکر نکن چون با این افکار ذهن میترسه و معز فرمان میده بخور و توجه داشته باش که معده یخچال نبست که غدا رو به تو در ساعتهای مختلف بده (من به مدت زمان گشنگی فکر نمیکنم و من به خودم میگم معدم یخچال نیست که غدا داخل اون ذخیره کنم )

   هر لحظه به اندازه نیازت بخور و به بعدش فکر نکن که آرامش داشته باشی و بخوری .
   و اصلا غدا ها هیچ فرقی با هم ندارن و این ذهن چاق ما هست که براش فرق دارن اگر ذهن ما پر از فرمولهای درست باشه از هر چیزی به اندازه نیازت بخور و دیگه نمیگی من چی بخورم و غذا ها رو تفکیک نمیکنی ؟؟؟وقتی بگم چی بخورم هنوز خوردنت در ذهنت درست نیست و غذااها باهم متفاوت هستن که یه عده غذاها من رو چاق میکنن و یه عده لاغر میکنن(این همون کالری شماری و توجه به چاقی هست و برچسب زدن به عذاها هست و چون پشت این فکر که چی بخورم این هست که چی بخورم که چاق نشم و یا حدااقل چاقتر نشم و این افکار یعنی توجه به چاقی و چاقی بیشتر به همراه داره پس کار اشتباهی هست )

   و رفتار درست این نیست که از غذاها هر چیزی روی سفره هست بخورن نه به اندازه نیازت از هر غدایی بخور این درسته .
   اشتیاقمون کم شده چرا ؟؟چون هدفتون براتون مهم نیست (من هر وقت خو استم پر خوری کنم این فکر برام میاد که مگر هدفت برات مهم نیست ؟؟اگر مهم هست پس به اندازه نیازت بخور و پر خوری نکن )

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/14 09:47
   مدت عضویت: 725 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 767 کلمه


   (شرح عالی بر اساس محتوا، ذکر مثال برای درک بهتر)
   .
   سلام 🙂
   چقدر صحبتهای آخر فایل عالی بود حیف اخرش یهو تموم شد
   خوب بریم برای نوشتن درکمون از این فایل
   اینکه میایم به این فکر میکنیم که چربیها چطوری قراره در این روش از بین برن ما که کالری رو کم نکردیم یا سوخت و ساز رو بالا نبردیم
   باز هم دلایل مختلفی داره یکی اینکه ما هنوز باور داریم که کم کردن کالری یا افزایش سوخت و ساز هست که میتونه باعث لاغری بشه نه گوش دادن به فایلها و تغییر ذهن
   دوم اینکه هنوز به این روش ایمان و باور نداریم که ما با ذهنمون چاق شدیم اونم از طریق یادگیری که اتفاقا بیشتر ناخودآگاه بوده و باید و میتونیم که باز هم از طریق یادگیری (البته کاملا آگاهانه)لاغری رو به ذهنمون بدیم
   سوم اینکه ما به ذهن وجسممون باور نداریم که میتونه خودش رو به تناسب برسونه همینطور که تا حالا به چاقی رسونده چطوره که ضربان قلب گردش خون تنفس سلول سازی هورمون سازی هضم و جذب غذا کنترل قند وفشار خون و….همه این فرایندهای پیچیده در بدن ما انجام میشه و ما از هیچ کدومش هم خبر نداریم و خیلی عالی داره اتفاق میافته و در واقع همش رو ناخودآگاه مغز ما داره انجامش میده اونوقت نمیتونیم لاغری و تناسب اندام و فرم دهی بدن رو بهش بسپاریم و همش میخوایم دخالت کنیم در این کار
   با اینکه هر بار که دخالت کردیم و خواستیم دستی مقدار غذا و میزان متابولیسم رو تغییر بدیم بدترش کردیم🤨
   بهترین کاری که ما باید انجام بدیم فقط اینکه که از سر راه ذهن کنار بریم و اجازه بدیم که تناسب به زیبایی هم در افکار و هم در رفتار و بعد در جسم ما خودش رو نشون بده👌👌👌
   یه تجربه خیلی جالب و هیجان انگیز من داشتم این روزا که متوجه شدم استریا های (خطوط سفید رنگی که به خاطر چاقی روی پوست می افته)اطراف زانوهام از بین رفته 🤩🤩🤩🤩 با اینکه از نظر پزشکی و زیبایی برای این استریاهای سفید کاری نمیشه کرد و این اتفاق توسط خود جسم من به عالیترین شکل رخ داده فقط با آموزش ذهنی🤩🤩🤩 خدایا شکرت به خاطر خلق این سیستم فوق هوشمند🙏🙏🙏🙏
   نکته دومی که من یاد گرفتم این بود که وقتی مازاد بر نیازمون مصرف میکنیم بدن دو راه برای این انرژی داره یا تبدیل به انرژی بشه و صرف کارهای معمول بدن و فعالیت سلولها بشه یا به عنوان چربی در انبارهای بدن (شکم ،پهلوها،رانها ،بازوها و…)ذخیره کنه
   خوب پس دلیل اینکه در لاغری با ذهن یاد میگیریم به اندازه مصرف کنیم اینه که انرژی اضافه نداشته باشیم که تبدیل به چربی بشه
   در مورد خاطرات ماه رمضان چقدر برای من خاطرات آشنا بود سحری غذای سنگین بخوریم چون ساعتها گرسنه هستیم و افطاری باز هم غذای سنگین و درست حسابی بخوریم چون ساعتها گرسنه بودیم😶😶😶
   برای همین همیشه من دو کیلو اضافه میکردم ماه رمضان با اینکه خیلی از آدمهای متناسب و لاغر در این ماه لاغرتر میشن
   به قول استاد ما یه پکیجهایی در ذهنمون داریم که بایگانی هستن و در ایام خاص مثل ماه رمضان و ایام عید باز میشن و ما با اون فرمولهایی که الان در ذهنمون باز شدن رفتارهای چاق کننده رو انجام میدیم و برای همین چاقتر میشیم
   مثال یخچال و معده خیلی مثال خوب و کاربردی ای بود بله همه ما معده مونو به عنوان انبار ذخیره میدونیم و باز هم به خاطر دیده ها و شنیده هامون از اطرافیان بوده ….باز هم میرسیم به موضوع باور😁😁
   واقعا هدف ما از روزه داری و نماز خوندن چیه؟ در واقع هر کاری که حس ما رو خوب کنه کار درستیه و هر کاری که حس ما رو بد کنه نادرست این قانونه
   خوب آیا بعد از نماز خوندن حس ما خوبه و ما احساس ارامش پاکی و اتصال به خدا رو داریم آیا بعد از نناز ادم بهتری شدیم یا نماز رو به عنوان باری بر دوش یا تکلیفی که اجبار شده انجام میدی اینکه اصلا حسش خوب نیست 🤔باید در نماز خوندمون هم یه تجدید نظری بکنیم باید نمازی بخونیم که ما رو به خدا نزدیک کنه خداییکه سراسر عشقه عاشق ما است وقتی بهش از قلبمون وصل میشیم و همواره منتظر ما است که ازش درخواست کنیم که بلافاصله اجابت کنه نه خدایی که سراسر خشم و انتقامه و ما هم به خاطر ترس از این خدا داریم یه سری کارها رو بدون اینکه به عمق و مفهوم و اثرش توجه کنیم انجام میدیم
   یه جایی شنیدم روزه یعنی self control آیا ما بعد از روزه داری ادمی شدیم که افکار و حرفها و رفتارمونو کنترل کنیم و با حرفامون به کسی آسیب نزنیم دل کسی رو نشکنیم یا فقط گرسنگی و تشنگی کشیدیم ؟ بیشتر باید فکر کنیم 🙃

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/14 02:23
   مدت عضویت: 551 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 642 کلمه


   (شرح بر اساس محتوا، ذکر مثال برای درک بهتر، منطقی کردن لاغر شدن)
   .
   سلام استاد عزیز و دوستان گلِ درمسیر لاغری 😍
   خدارو هزار مرتبه شکر میکنم که مثل باقی دوستان از هدایت شدگان مخصوص خدای بزرگم هستم نه فقط در زمینه ی لاغری که در همه ابعاد زندگیم دارم اینو حس میکنم .
   دیگه مثل بقیه فکر نمیکنم مثل بقیه حرف نمیزنم و …
   چون یاد گرفتم ذهنمو کنترل کنم و اون اطلاعاتی و که نتیجه دلخواهمو داره فقط به ذهنم بدم و چقدر لذت بخشه .
   هروزم با روز قبلی خیلی خیلی زیاد فرق داره و همین برای رسیدن به احساس فوق العاده کافیه .
   حالا که خدای مهربونم وظیفه ی خودش رو به نحو احسن انجام داده منم باید وظیفه ی خودمو به بهترین شکلش انجام بدم وگرنه کفرنعمت کردم . مگه نه اینکه ما عاشق لاغری هستیم پس اینجا باید نشون بدیم چند مرده حلاجیم نه فقط حرفای قشنگ بزنیم اما درعمل مثل اون چندین و چندسال قبل راه و اشتباه بریم و خودمون و خسته تر و ناامیدتر از قبل کنیم .فقط وظیفه مااینه درهرشرایطی ادامه بدیم اگه ادعای عاشق لاغری بودن داریم .
   این گفته ی شما رو با خودکار قرمز تو دفترم نوشتم که لاغری برام آسون و آسون تر بشه که اگه لاغری تو ذهنمون کار سختیه بخاطر روش های اشتباه قبلیه اما روش لاغری باذهن یه روش ساده همراه بانشاط و انگیزه بخشه . چقدر عالی !! حالا دررابطه با این مسئله که همه چی ذهنیه حتی چاقی این مثال و میشه زد
   .همه ما یا اکثر ماها روزای اولی که میخواستیم جدول ضرب یاد بگیریم تو ذهنمون این بود که من چجوری اینهمه ضرب و حفظ کنم ؟ اگه نتونم چی ؟ اما الان هم برامون سخته ؟یا بدون فکر کردن تند و تند جواب هر ضربی رو بلدیم ؟!!!این دلیلش چیه ؟
   انقدر تکرار کردیم توی کلاس توی خونه تا شده فرمول ذهنی و حک شده و دیگه به طور ناخودآگاه ما جواب همه ضربارو میگیم بدون مکث و فکر کردن. رانندگی هم همینطوره آشپزی و ….. چاقی و لاغری هم یه هنره عین تک تک اینا که مثال زدم . چاقی و استاد شدیم ازبس براخودمون تکرار کردیم غصه خوردیم نگران شدیم ترسیدیم از غذاها از سرزنش ها…..
   و نتیجه شده این مثل همون جدول ضرب بدون هیچ زحمتی هی وزنه اضافه شده حالا بیایم جهت فکریمون و تغییر بدیم اطلاعات جدید بدیم بهش اونوقت ببینیم که چه اتفاقای خوبی برامون میفته اونم چی !براحتی چون قراره به چیزی برسیم که طبیعتمونه مال خودمونه چیز جدید نمیخوایم بسازیم که فقط قراره این اضافیارو مثل گردو غباری که روی وسایله بزنیم کنار و اون اندام ایده آله خودشو نشون بده .فوق العاده بخودتون راحت بگیرید لاغری رو غول نکنید براخودتون فکر کنید قراره با تکرار این فایلا و تمرکز به خواستتون به لاغری هم مسلط بشید مثل بقیه چیزایی که براحتی یاد گرفتید آشپزی رو مگه با خون دل یاد گرفتیم ؟لاغری هم همینه بخدا ما سختش کردیم .
   یه چیز دیگه که خیلی عالی بود تواین فایل همین باور اینکه معده یخچال نیست که توش چیزی ذخیره کنیم معده فقط مسوول هضم غذاست نه ذخیره که مثلا سحری دوبشقاب غذا توش بریزیم که تاافطار سیر بمونیم اصلا ازاین خبرا نیست دوساعت دیگه همش هضم شده یا مصرف شده یا چربی شده و اضدفه شده به بدنمون پس بااین باور میتونیم بازم خیلی متناسب تر از قبل غذابخوریم . و نگران چندساعت بعدمون نباشیم .
   از درد گرسنگی و هر ترسی درهر زمینه ای نترسیم بزاریم باهاش مواجه بشیم میبینیم اصلا توهمی بیش نبوده ذهنمون بزرگش کرده بوده . آدم چیزیش نمیشه که با چندساعت گرسنگی کشیدن . خودمون مغز و اینجوری تربیت میکنیم بعد که واکنشی نشون میده ناراحت میشیم و عذاب وجدان میگیریم . استاد خیلی متشکرم انقدر امشب حالم خوب شد بااین فایل که دوست داشتم فقط بنویسم ببخشید اگه طولانی شد .💖🌸🌸🌸🌸😍😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/12 18:54
   مدت عضویت: 512 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 963 کلمه


   (شرح عالی بر اساس محتوا، ذکر مثال برای درک بهتر، اشتیاق و استمرار)
   .
   سلام سلام استاد معجزها و دوستان گلم گام 42لاغری با ذهن آسان است
   تا الان یاد گرفتیم که همچی ذهنی است و شرایط الان ما طبق فرمول های است که به ذهن آموزش دادیم طبق باور هامون است چه جسمی چه شرایط مالی روابطت سلامتی شادی ناراحتی کلا وضعیت ما در هر جنبه ای طبق فرمول هایی است که به ذهن آموزش دادیم و عمل کردیم بهش.
   حالا ما اموزش چاقی دیدیم و نتیجه شده چاقی و الان میخواهیم این شرایط تغییر بدیم خب قبلا میومدیم ورزش میکردیم دمنوش می‌خوردیم باشگاه رژیم ها سخت سرزنش خودمان میکردیم که نگاه فلانی نگاه تو چطوری خلاصه خیلی روش ها فیزیکی پیش رفتیم هرکسی در هر جایگاهی بود به ما هرچی گفت ما عمل کردیم و نتیجه هم داد ولی ماندگار نبود
   حالا ما بیاییم با خودمان صادق باشیم با کدام ورزشی رژیمی باشگاهی قرصی چاق شدیم که الان میخواهیم لاغر بشیم ما آموزش دیدیم هرچیزی که الان تو زندگیت بلدی انجام بدی آموزش دیدی مث نوشتن خواندن رانندگی آشپزی رقصیدن خیاطی کلا ما آموزش دیدیم چاقی رو هم آموزش دیدیم با فرمول ها اشتباه با ترس از خوردن با چاقی من ارثی است من فلان دکتر بهم گفته این قرص ها اشتها آور است من چاق کرده چاقی من بر اثر حاملگی است ازدواج چاقی میاره سن بالا چاقی میاره ورزش نکردن چاقی میاره خلاصه راه به راه طبیعی کردیم این چاقی واسه خودمان و چاق شدیم قبلا هم مسیر اشتباه رفتیم شکست خوردیم ایمانم رو از دست دادیم اعتماد بنفس مان اومد پایین ناامید افسرده حال بد مورد سرزنش خشمگین شدیم گوشه گیر شدیم و کلی ضرر های روحی مالی روابط سر همین چاقی خوردیم خب حالا خداوند این توانایی در ما دیده که ما رو به این مسیر هدایت کرده قبلا خودت انتخاب میکردی الان خداوند برات انتخاب کرده چه لذتی داره یکی راه نشانت بده که تمام قدرت هستی دست خودش است یکی که به توانایی ما آگاه است یکی که مطمعن ما میتونیم که مارو هدایت کرده به این مسیر رویایی که نه فقط تناسب اندام بلکه روی تمام جنبه ها زندگی اثر داره از صفر به هزار می‌رسی باور کن که تنها راه لاغری و ماندگار ترین راه لاغری مسیر لاغری با ذهن است و فقط کافیه محتوا ذهنت عوض کنی مدار ذهنت بزاری روی لاغری خود به خود لاغر میشی کار بعدش نداشته باش که چطور میشه چی میشه بابا من عمل جراحی کردم نشد یعنی گوش داد تمرین میخواد من لاغر کنه کار این ها نداشته باش مگه همین جسم با آموزش چاق نکردی مگه این وضعیت زندگی با ذهنت واسه خودت نساختی‌پس‌الانم‌با‌تغییر‌افکارت باورهات دنیات تغییر بده این وضعیت جسمی و شرایط زندگی تو واقعیت درون تو است نه واقعیت جهان پس این همه سال رنج چاقی کشیدی حالا بیا شروع کن یه مدت فایل گوش بده تمرین انجام بده هر چه استاد گفته انجام بده بعد تغییر ببین بزار تغییرات نشان بده که این مسیر بهترین مسیر دنیا است امتحانش که ضرر نداره زندگیت بساز وقتی باور کنی با ذهن میشه لاغر شد شگفت زده میشی وکلی برات شادی سلامتی خودباوری روابط عالی به همراه میاره کاری به اینکه چقدر اضافه وزن داری چندسالت نداشته باش وقتی تو این مسیر هستی یعنی خداوند این توانایی در تو دیده تو فقط آموزش ببین تمرین کن عمل کن دست از بقیه روش ها فیزیکی هم بردار سنگم بزارن تو این مسیر قدرت شنوایی داشته باشه لاغر میشه این همه افراد لاغر شدن شما توانایی لاغر شدن دارید چون خداوند این قدرت در شما دیده شما باید باور کنی که میشه با ذهن لاغر شد خیلی آسان است لاغری با ذهن مث بقیه آموزش ها است که دیدی مث آشپزی مث رانندگی اینم یاد میگیری اگه باور کنی که میشه
   ترس از درد سخت تر از مواجهه شدن با خود درد است چون وقتی در مورد حرف میزنی این ترس بیشتر تشدید می‌کنی در خودت نباید در مورد اون موضوع که باعث درد است حرف زد ذهن اصل از بدل تشخیص نمی‌ده وقتی در مورد حرف میزنی اون تشخیص نمی‌ده حرف است یا داری انجام میدی اون ترس بیشتر می‌کنه در ما پس در مورد ترس ها مون حرف نزنیم.
   هر موقع احساس گرسنگی کردی هی نگو گرسنه ام هی حالت بدتر نکن حرف نزن در موردش که ذهن هی بهت فشار بیاره هی تو بیشتر بگی حرف نزن تا آروم شی درماه رمضان
   اگر میخواه رفتارت عوض کنی در مورد خوردن هیچوقت به زمان گرسنگی فک نکن نگو سحری بخورم که این ده ساعتی که میخام گرسنگی بکشم بتونم بدنم بتونه تحمل کنه یا که افطار میشه چند ساعت دیگه مونده وای تموم نشد مردم از گرسنگی و وقتی افطار شد حمله میکنیم دیگه پرخوردی بعدش عذاب وجدان وچاقی بیشتر معده که یخچال نیست که بخواهیم انبار کنیم هرچیزی بخوریم نیم ساعت دیگه هضم میشه و تبدیل به انرژی میشه یا چربی و دفع میشه تمام پس پرخوری نکنیم در حد نیاز از هر نوع غذایی دوست داریم بخوریم لحظه شماری هم نکنیم و شکم به چشم یخچال نبینیم. در پناه حق

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/12 15:11
   مدت عضویت: 331 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,453 کلمه


   (شرح عالی بر اساس محتوا، ذکر مثال برای درک بهتر، اشتیاق و استمرار)
   .
   سلاممم وقت همگی بخیرو خوشی😍😊 فایل ۴۲ از مسیر لاغری من(لاغری با ذهن آسان است )🤸👌😍💃😊
   خب درک من ازین فایل این بود ک اگ میخام لاغر شدن رو تجربه کنم باید اول ببینم چقدر ب باورم تو این مسیر باور دارم.یعنی چی ؟؟یعنی اینک ببینم من باور کردم ک میتونم ازین مسیر ب هدف م ک لاغر شدن هست برسم یا ن بعنوان ی رژیم مقطعی نگاش میکنم و ممکنه ک رهاش کنم خدای نکرده ،،
   خب من قبلا هر رژیم یا ورزشی میگرفتم همه ی سختی و مشکلات و اعصبانیتش رو ب جون میخریدم و آخرم با ی کلمه من نمیتوانم تمام اون سختیها و مشکلات رو برای خودم پوچ میکردم..چون من کارو انجام میدادم ولی باور نداشتم ک میتونم ازش نتیجه بگیرم ، باور نداشتم ب توانایی های خودم،
   اگ من مدتی قبل این جمله لاغر شدن آسان است رو تو جاهای مختلف میدیدم حتی تو ی خواب ،ب ذهنمم خطور نمیکرد ک لاغرشدن میتونه آسون باشه ،چون همیشه براش دویدم ،سختی کشیدم ،عرق ریختم ،عذاب کشیدم ، گریه کردم ،،،،و این افکار و باورها ی ک من آنها رو آموختم و ب ذهنم واردشون کرده بودم ک ورودی های منفی من بوده،،،و انقدر ذهنم پراز افکار منفی و محدود کننده بود ک جایی برای حتی یک جمله مثبت ک لاغر شدن آسان هست اونموقع نبوده.
   ووقتی ک من هدایت شدم ب مسیر لاغری با قدرت ذهن و تحت آموزش و یادگیری قرار گرفتم ک فرمول های افکار درست و صحیح رو جایگزین فرمول های اشتباه و محدود کننده کنم و همچنین باید در کنار این فرمول سازی و پاک سازی افکار چاق و منفی و محدود کننده موانع لاغر شدن رو هم بردارم..
   خب من میخام ذهنم رو تغییر بدم ک لاغر بشم..این جمله میتونه ب راحتی آب خوردن باشه گفتنش ،اما ازین گفته خودمون چقدر باور داریم بهش ؟؟؟؟
   این باور ممکنه ک برای بعضیا سخت باش ک چطور با ذهن لاغر بشم ، حالا اومدیم و پذیرفتنم ک بعله میشه با ذهن لاغر شد ….اما این تغییر ذهن کاره درعین حال ساده ولی سختیه😐
   تغییر ذهن ما برای چاق شدن یک شبه ، یک هفته ،یک ماهه ،و حتی یکسال نبوده ،،ب مرور بوده ، اضافهای ما گرم ب گرم و مسیر چاق شدن ما مثل حرکت یک لاک پشت بوده ن خرگوش،،پس الان برای تغییر ذهن برای لاغر شدن ما نمیتونیم فقط با گفتنش ک اره من میخام با ذهن لاغر بشم ،،واقعا لاغر شد.این کار نیاز ب آموزش اساسی و پایه داره ک ما همون جور ک مرحله ب مرحله چاقی رو یاد گرفتیم حالا مرحله ب مرحله لاغریمون رو ک پیش فرض ما بوده برای خودمون بوده رو بیاد بیاریم و لذتشو ببریم.انشالله🙏
   پس برای تغییر باورها و افکار بهتر اول مسیری رو ک قراره توش قدم برداریم و ب موفقیت برسیم رو اول باور کنیم تا خسته نشیم ،تا ب زور کاری و نخاییم براش انجام بدیم ،وتا حس تحمیل شدن بهمون وارد نشه،،و بهتره جلوی زبانمون رو بگیریم قبل ازینکع چیزی رو بگه ک دل هنوز باورش نکرده 🙏👌
   من وقتی ک هدایت شدم با قلب و تمام وجودم پذیرفتمش ،،خب اولش نمیدونستم ک هدایت شدم و این کاره خداست ولی مطمین بودم این مسیر تنها راه و روش صحیح و درست است ک میتونه منو ب هدفم لاغر شدن برسونه.دروغ چراا حتی اولشم نمیدونستم ک یعنی چی من با ذهنم چاق شدم .و خب روزها و گذشت و یاد گرفتم ومتوجه شدم ک من بر اثر ی سری دیده ها ، شنیده ها، باورها ،افکار ،ودر نهایت رفتارشبیه ب باورهام داشته ام ک هروز و هروز منو ب چاقتر شدن میکشونده و علاوه براین رفتارها ،کارهایی از قبیل رژیم گرفتن ، ورزش های سنگین و سخت برای یک خانم با سن کم ،دمنوش ها ،چربیسوزی ها ک همه رو برای خلاصی و رهایی انجام میدادم ،در ذهن من اوج لذت و آرامش بوده ،،و اینها همه دست در دست هم دادن و جسم الان من رو شکل دادن…و بعد متوجه شدم ک خدا همه جا هست
   و زمانی ک دست ب دامن خدا میشم ،
   چیزی آهسته درون من ، ب صدا درمی آید ک نترس!!..از باختن تا ساختن دوباره فاصله ای نیست…مثل حرفای شما استاد جان ک همیشه و همیشه تو فایلاتون میگید ک الان ک توی هر وزنی ک هستید تاایده آل تون فاصله ای نیست،،👌🙏
   من دیگ توجهی و ارزش و اهمیتی قایل نیستم برای هر رژیمی ، هر ورزشی ، هر قرص و دارویی ،چربیسوزی ،هیچی و هیچی ،،اصلا دنبال نمیکنم اصلا دیگ ب خوردن ، نخوردنهامم فکر نمیکنم سناریو نمیچینم، ی وقتایی هست ک اصلا یادم میره ک چیزی بخورم ،انقدر ک غرقم تو حال و هوای خوب …🤩😍و خدارو شکرر ازین تغییرات و حال خوبم.
   ی سری حرکات اتوماتیک توی بدن ما مثل ضربان قلب ،پلک زدن ، پمپاژخون،رشد مو ، رشد ناخن ،
   خب من قبلا گفتم ک ذهن من فرمانروایی جسم من است ،،ذهنی بااون قدرت و بینهایتی و میتونه حتی بیماریها رو خوب کنه..اما این ذهن ی قابلیت داره ک میشه دستماریش کردو سیستمش رو بهم ریخت..مثل ی گوشی موبایل ک کلی داخل عکس و خاطره‌ های هوب و خوش داریم براثر هواس پرتی ی گزینه ای رو میزنیم کل اون تصاویر، خاطره ها ، خوشی ها ، دونفره ها ،خانوادگیها همه و همه پاک میشن،،اما چون علم پیشرفت کرده میشه با بعضی از برنامه ها بعضی ازون عکسا و کلیپ و فیلم ها رو دوباره بدست اورد..خب ذهن ما هم مثل یک گوشی موبایل یا کامپیوتر هست..چون من عاشق گوشیم هستم و عاشق ذهنم دوست داشتم این دوتا مثال رو بزنم..ذهن ما هم مثل گوشی ک کلی تناسب اندام و لاغری توش بوده ، ی زمانی تو وزن ایده آلمون بودیم حتی یک روز ،ک ما براثر هواس پرتی و ندانسته اومدیم براثر دیده هامون ، شنیده هامون و باورکردن دیده و شنیدها ذهنمون رو دستکاری کردیم برخلاف پاک کردن جزییات گوشی مااومدیم خداروشکر فراموششون کردیم ،فراموشی ک باز امید هست ،راه هست ،یادگیری و آموزش هست ک ما بتونیم اونها رو باز بدست بیاریم بیاد بیاریم،،این امید بدست اوردن همون برنامه ای گوشی هست ک بعضی از تصاویر و دوباره بدست ما میرسونه….فقط باید صبر کنیم و استمرار داشته باشیم..و اشتیاقمون رو از دست ندیم….مگ کسی ک ی هدف داره از نوع بکر و عالی مگه میتونه ازش بگذره ،مگ میتونه از شور و شوق بدست اوردنش نامید بشه و از اشتیاق خدای نکرده بیفتع….و این آب شدن چربی هااا اصلا ب من مربوط نمیشه توی تخصص من نیست ک سر ازش دربیارم…من ورودی های ذهنم رو بروز میکنم ب ذهنم میدم ..آپدیت ک شد خودش اتوماتیک کاره خودش رو انجام میده ..مثل اون سلول سازی دستمون ک وقتی ک زخمی میشیم ما فقط ی چسب زخم میزنیم بقیه کارارو خوده سلول سازی دست انجام میده…پس من کاری بااتوماتیک کاری بدن.(جسم)عزیزم ندارم..همین ک منو هروز یک قدم ب هدفم میرسونه خیلی هم ازش ممنونم و کمال تشکر دارم ازش🌹😍🙏
   موضوع بعدی : معده ما یخچال نیست،،،حتی بعضی ازغذاها هم در معده فاسد میشن ،،،و مارو مسموم میکنن،و معده ما کارش هضم غذا.انرژی دادن روزه ما رو بعهده داره،..و اینک ترس از درد واقعا برای من ب شکل های مختلف پیش اومده،،یعنی پیشش اوردن و من باور کردم..یکیش ک برای زایمانم بود هر کی ی چیزی میگفت هر کی از ی درد میگفت جوری بود ک من بعداز زایمان ی باور و افکار اشتباه دارن ک افسردگی بعداززایمان من دوماه قبل اززایمانم همون حالات رو پیدا کرده بودم گریه و ترس و ناراحتی …و اصلا اونی نبود ک میگفتن آسون نبود.ولی تس ازون دردها ک بعدش چ مشکلاتی برای مادر پیش میاد هداروشکر برای من اتفاق نیوفتاد.و یکیشم واکنس زدن ۶ماهگی پسرم بود ک آی تب میکنه ، لرز میکنه ، تشنج میکنه ،شب نباید بخابی ،خیلی سخته و غیره ،،ووقتیکه من رفتم واکنس بچمو بزنم از ترس اون درد من ضعف کردم و فشارم افتاد ک الان پسرم از شدت درد این واکنس غش میکنه در حالی ک اصلا گریه آنچنانی هم نکرد خدا میدونه😐وازین بابت هم خدارو خیلی شکر میکنم…ومن یاد گرفتم ک بیماری یا عارضه ای ب اسم افسردگی نداریم و این گفته هایی است ک تو مغز ما میکنن و ماباورشون میکنیم ..در حالی ک من بااستفاده ازین آموزش ها یاد گرفتم ک هر افکاری رو تو ذهنم نکنم و قبلش تا جایی ممکن مراقبه ورودی های ذهنم باشم…وهر چیزی رو باور نکنم..ک رقم بزنه فردای زندگیمو..
   حرف آخر :اگ ما بتونیم فرمول صحیح و درست رو جایگزین فرمول های اشتباه و محدود کننده کنیم و مراقبه ورودی های ذهنمون باشیم و از معده مون بعنوان یخچال خونه استفاده نکنیم و ترس از دردها، ترس از خوردن ها ، ترس از چاق ترشدن ، ترس از مواد غذایی ،ترس از آینه ، رو کنار بگذاریم ن تنها لاغر شدن آسان است بلکه با کلی لذت و شادی همراه است.. انشاءالله 🙏
   ب امید و موفقیت همه ی دوستان همسیر😍🌹🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/24 17:10
   مدت عضویت: 774 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 797 کلمه


   من تا حالا از ذهنم از یک روش و راه استفاده کردم که نتیجه رو هم در جسمم از همون روش میدیدم ولی حالا اگه راه استفاده از ذهنم رو تغییر بدم نتیجه در جسمم هم تعییر پیدا میکنه
   پس باید راه استفاده از ذهنت رو تغییر بدی تا نتیجه رو تغییر بدی
   من میخوام ذهنم رو تغییر بدم تا لاغر بشم ولی همین باور سختی هست و مانع لاغری ما بشه و من باید روی این باور خیلی کارکنم تا بیشتر بپذیرم که لاغری به همین راحتی هست با تغییر ذهن هست خیلی آسون و راحت هست لاغر شدن
   منم با تمام وجودم وارد این مسیر شدم و تمام روشهای قبلی رو کنار گداشتم واصلا دیگه بقیه روشها رو دنبال نکردم و فقط با این روش دارم جلو میرم چون پذیرفتم تنها راه و مسیر درست برای لاِغر شدن همین لاغری با ذهن هست .
   و من نباید کار داشته باشم با این روش ذهنی چطور چربیهای من آب میشه ؟منکه فعالیتی ندارم و رژیمی ندارم‌ در واقع همین فکر روند من رو کند میکنه و نمیزاره کار من درست جلو بره پس به چطور به اون کار نداشته باشم هر طور که میخواد چربیهای من رو ببره ببره به من هیچ ارتباطی نداره پس کار رو سخت نکن لاغری با ذهن ساده هست
   یه سری کارها در بدن ما اتوماتیک انجام میشه مثل سلولسازی پلک زدن و گردش خون و تنفس و … که همه رو مغز کنترل میکنه در واقع اگر مغز ما سالم نباشه با وجود داشتن تمام اندام ها مثل دست چشم و دهان ولی هیچ فعالیتی رو نمیتونیم انجام بدیم
   پس یه سری فعالیتهای دیگه هستن که خودم با استمرار و تمرین به مغزم یاد دادم مثل شناگر خوبی بودن یا نقاش بودن یا راننده بودن یا فوتبالیست خوبی بودن و … اینجا هست که ما به مغزمون یاد دادیم و چاقی رو مثل خیلی از چیزای دیگه به مغزمون یاد دادیم که تفریح و شادی و عزا و عروسی و استرس و خستگی و سفر و یا ماه رمضون و…. با خوردن هست و وقتی ما لاغری رو یاد بگریم فرمانها متفاوت میشه و تصویرهای ذهنی از خودمون تغبییر میکنه

   پس همانطور که ما چاق شدیم همانطور هم لاعر میشیم همین رو بپذریم کلی راه رو اسون کردیم اصلا باید انتظار رو از خودمون تغییر بدیم باید انتظارم از خودم لاغری باشه
   اگه بگی من نمیتونم لاغر بشم به قدرت درونت ایمانت نداری و اون رو فبول نداری .
   همه ی ادمهای چاق تصورشون در مورد معدشون اشتباه هست که در وعده ی غذایی با خودشون بد رفتاری میکنن و زیاد میخورن در واقع چاقها غذا رو در معده ذخیره میکنن و زیاد میخورن که اگر در وعده بعدی نباشه اونها غدا ذخیره کرده باشن ولی غلطه چون معده جای هضم غدا هست نه ذخیره ی غذا یعنی بعد از یه مدت که از خوردن غذا بگذره اون تبدیل به انرژی میشه که یا مصرف میشه یا تبدیل به چربی میشه

   پس حرص و ولع نداشته باشیمو از ترس نبودن غذا در وعده ی بعدی و معده محل ذخیره ی عدا نیست بلکه هضم و آسیاب غذا هست .

   زیاد خوردن دلیل بر گرسنه نشدن نیست نباید من از ترس نبودن غدا زیاد بخورم
   در واقع ترس از غذا نبودن تو رو خیلی برانگیخته میکنه که بخور چون نیست چون غذا نیست در واقع باعث میشه تو حرص و ولع داشته باشی پس هر وقت گرسنه بودی حرف نزن در مورد گرسنگی چون اوضاع خیلی بدتر میشه و صدای شکمت در میاد و حالت بد میشه و … پس حرف نزن که رفتارهای اشتباهات بیشتر میشه
   پس همیشه ذهن رو اروم کن و هیچ وقت حرف از گرسنگی برای ذهنت نزن و گرنه اونم میگه بخور
   معده جای دخیره ی غدا نیست بلکه غذا رو هضم میکنه و تبدیل به انرژی میکنه و یا چربی
   پس هر لحظه به اندازه نیازت بخور که ارامش داشته باشی
   و هر وقت فکر میکنی غذا برای وعده ی غذاییم چی بخورم که چاق نشم هنوز ذهن تو راهش اشتباه هست و روی چاق شدن هست چون براش غداها فرق میکنن و یکی رو چاق کننده میدونه و یکی رو لاغر کننده میدونه واین مثل این هست که بگم چقدر امروز نفس بکشم که زنده بمونم یا چقدر امروز پلک بزنم و یا چقدر امروز سلولسازی کنم پس همانطور که این سوالها رو نمیکنیم برای خوردن هم نباید اینقدر فکر کنیم و باید تمام غداها رو برای خودمون یه وسیله برای رفع نیاز جسممون بدونیم و از هم دیگه اونها رو تفکیک نکنیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 12 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/03/09 11:06
   مدت عضویت: 725 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 645 کلمه

   سلام استاد چقدر فوق العاده بود این فایل حیف که قسمت نهایی ناکامل موند چقدر صحبتها عالی به موقع است یعنی کم کم جواب تک تک سوالهای ذهن توی فایلها به تدریج داده میشه سپاسگزارم بابت اینکه این اگاهیهای فوق العاده رو به شکل کاملا ساده و روان با ما به اشتراک میذارین🙏🙏🙏
   نکاتی از فایل که برای من خیلی جذاب بود؛
   منی که در این دوره هستم انتخاب شده خداوند هستم و از طرف او هدایت شدم 😏😏😏 چون بارها و بارها برای فرار از رنج چاقی و رسیدن به تناسب موندگار از خدا خواسته بودم خود اگاه یا ناخوداگاه که مسیری باشه که بدون سختی،بدون رنج،بدون رژیم و محدودیت هاش،بدون ورزش وعرق ریختن و زنان گذاشتن برای باشگاه رفتن وسالاد خوردن و…….لاغر بشم از طرفی هم استاد عطار روشن از خدا خواسته بودن کسانی رو وارد این مسیر کنه که خودشون اشتیلق داشته باشن و دنبال همچین روشی باشن و این قانونه که این دو تا کنار هم قرار میگیرن🤩
   با تغییر ذهن همه چیز تغییر میکنه نه فقط جسم👌
   من مسئولیت چاقیم رو به عهده میگیرم،پس مئولیت گوش دادن به فایلها وانجام تمرینات رو هم به عهده میگیرم💪
   اگر این روش رو برای لاغری انتخاب کردی بعد از کلی چرخیدن و امتحان کردن بقیه روشها و ایمان اوردی که تنها ردش صحیح و ماندگار تناسب اندام روش لاغری با ذهنه دیگه بقیه روشها رو رها کن،من مطمئنم که این روش بهترین،درست ترین،عالیترین،اسانترین وماندگارترین روش برای لاغری هست و من متعهد هستم که هر روز یک فایل کنم با دقت و تمرینات رو انجام بدم واموزشها رو در زندگیم عملی کنم👌👌
   من فقط وظیفه ام اینه که فایل گوش بدم و تمرینات رو انجام بدم دیگه اینکه چربیها چطوری از بدن من میرن به من مربوط نیست هر طوری میخوان برن میخوان ماشین بگیرن برن🤣🤣🤣میخوان دفع بشن،میخوان با تنفس خارج بشن،…..
   مغز ما یکسری قابلیت اتوماتیک داره مثل گوارش،تنفس سوخت و ساز ،سلول سازی و….یکسری هم قابلیت یادگیری داره مثل رانندگی،اشپزی و….چاقی هم جزئ مهارتهایی هست که ما یاد گرفتیم و تنیجه اش رفتارهای چاق کننده شده که مثلا ما وقتی استرس داریم میخوریم،وقتی شادیم میخوریم،وقتی خسته ایم میخوریم ،وقتی ناراحتیم میخوریم….همین رفتارها باعث چاق شدن جسم ما شده پس چاقی ابتدا در ذهن ما شروع شده
   مقدار اضافه وزن اصلا مهم نیست وقتی ذهن تغییر کنه،تصویرهای ذهنی عوض میشه،فرمانهای مغز عوض میشه و نتیجه خود به خود در جسم به شکل تناسب اندام ظاهر میشه
   باور اینکه میشه لاغر شد و من میتونم لاغر بشم امیدت رو بالا میبره و انتظارت از خودت لاغر شدنه و این خودش کلی کار رو جلو میبره👌😍😊
   امکان نداره تاکید میکنم امکان نداره کسی فایلها رو گوش بده و تمرینات رو انجام بده و لاغر نشه👆👆👆
   افراد چاق که در وعده سحری زیاد میخورن این فکر اشتباه رو دارن که معده شون انبار مواد غذایی هست که براشون غذا ها رو نگه میداره ودر طول تایم روزه خورد خورد ازاد میکنه انرژی مواد غذایی رو در صورتیکه هر چقدر هم غذا بخوریم از نیم ساعت بعد فرایند هضم و بعد جذب شروع میشه و کل اون ماده مصرف میشه حالا این مقدار انرژی مقدار مورد نیازش مصرف میشه و بقیه تبدیل به چربی میشه 😶😶و این بلایی هست که ما برسر جسممون اوردیم
   ترس مواجه شدن با گرسنگی از خود گرسنگی خیلی سخت تره و همین ترسه که رفتارهای اشتباه ما رو در مواجهه با مواد غذایی موجب میشه👌
   در هر وعده به این فکر نکن که قراره چند ساعت کرسنگی بکشی فقط به اندازه نیازت مصرف کن که ارامش داشته باشی👏👏👏👏
   اگر ذهنت درست باشه و به اندازه بخوری اصلا مهم نیست که چی داری میخوری،نوع غذاها تفاوتی با هم نداره،هر چی دوس داری بخور😋
   جمله هر چی دوس داری بخور توی ذهن چاق اینطور تفسیر میشه ؛ حجم زیاد بخور🤨و توی ذهن متناسب اینطوری؛چیزی رو که مورد علاقه ات هست بخور🙂
   کم شدن اشتیاق به این معنیه که هدفت برات مهم نیست اگه لاغرشدن برات مهمه پس اشتیاق ات همچنان زیاده و حتی روز به روز بیشتر هم میشه😍😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 6 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سهیلا زلکی نژاد
   1398/03/13 04:10
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 108 کلمه

   سلام خدمت استاد مهربانیها ???خوشحالم که روز به روز بیشتر به هدفم می رسم تقریبا همیشه تو سایت هستم گوش میدم میخونم وعزم جزم تر میشه هر جا که میرم رفتار مردم رو نگاه میکنم افراد متناسب افراد نامتناسب میبینم که تمام کارای اشتباهی رو که انجام میدن همه رو استاد بخوبی توضیح داده ویک واقعیت انکار ناپذیره فایلایی رو که گوش دادم به عینه میبینم ?خوشحال که چن سال هس که با این روش آشنا شدم ولی سوق وذوقی که دارم کم نشده در مسیر سبز تناسب اندامم امیدوارم که شما هم دوست عزیز بیای و این روش و تجربه کنی ??سپاس استاد ???

   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سادات
   1398/03/08 08:08
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 456 کلمه

   سلام .
   مرحله ی جدید تکامل درخت لاغری در ذهنم

   امروز از ضمیر ناخوداگاهم چیزی بهم رسید که فهمیدم یه مرحله دیگه از تکامل رو پشت سر گذاشتم .

   زمانی ذهن من فقط فرمول سازی میکرد و ریشه های فکری درخت لاغریم رو گسترش میداد . میگفت و میگفت و در سطح فکر گسترش پیدا میکرد . شاید شما بعضی از فرمولها رو نمیپذیرفتید اما ذهنم میگفت تو کار نداشته باش بزار ساخته بشه و درختت ریشه هاش وسیع بشه .

   زمانی ذهن من وارد رفتار شد . رفتار همانند ساقه فقط یک مسیر مشخص بود . یعنی ناخوداگاه کم خوردن رو انتخاب میکردم و ناخوداگاه راه بیشتر رو انتخاب میکردم .

   و حالا مرحله ی جدید تکامل من در سرشاخه زدن اومده و ذهن من شروع کرده به تمرین ساختن . تمرینات مختلف که من واقعا لذت میبرم از انجام دادنش . مرغ روحم از این شاخه به اون شاخه میپره و کیف میکنه .
   تازه یه چیز جدیدم بهم رسیده .
   لاغری برای همیشه چه زمانی برای انسان حاصل میشود ؟
   زمانی که چاقی برای همیشه ترک شود .

   و ترک چاقی یعنی استفاده از اهرم رنج و لذت برایم چه آسان شده . چاقی و واکنشهای آن برای من رنج شده و ذهنم ناخوداگاه مرا به دوری از ان دعوت میکند و لاغری و واکنشهای آن برایم لذتبخش شده و ذهنم مرا به ان دعوت می کند .

   احساس من فوق العاده است و من واقعا خوشحالم که در این مسیر لذتبخش گام برداشته ام و انرزی الهی وجودم در جهت ساختن درخت لاغری اینچنین قوی و نیرومند مرا به سمت هدفم نزدیک میکند .
   راستی یه خبر خوب دوره ۱۱۰ روزه ام به پایان رسید و من دوره ی یکساله را شروع کردم . ۸ روز از آن میگذرد و همه چیز عالی پیش میرود .
   دوره ی ترک عادت چاقی . ۱۲ گام که از ۱۲ گام ترک اعتیاد استفاده میکنم و تمارینی در راستای ترک چاقی ذهن ترتیب می دهم و به ضمیر ناخوداگاهم احساس ان را نشان میدهد . خودم که لذت میبرم .

   راستی دوتا موفقیت دیگه هم در راهه . هروقت بهش رسیدم اعلام میکنم .
   بچه هایی که دارید با لاغری با ذهن آشنا میشید بدونید در مسیری قدم گذاشتید که اگه طالب باشید هر روز با شگفتیهای زیادی از ضمیر ناخوداگاهتون آشنا میشید . شگفتیهایی که هر کدوم شما رو به وجد میارن و هرکدوم شما رو یک گام به پرورش عادتهای عالی هدایت میکنند .
   وای که چقدر این مسیر شیرینه و انسان از طی کردنش سیر نمیشه .
   روزها می آیند و میروند ولی این احساس شیرین روز به روز ثمر بیشتری می دهد و وجودم را سرشار از شکر بی پایان الهی میکند .
   خدایا سپاسگزارم . استاد از شما هم بسیار ممنونم که مرا با خودم این دنیای زیبا آشنا کردید .

   امتیاز: 7 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم