ورود / ثبت نام
0

لاغر شدن آسان می شود اگر …

لاغر شدن با حذف موانع ذهنی
اندازه متن

اگر رویای لاغر شدن دارید و بارها برای لاغر شدن تلاش کرده اید اما نتیجه نگرفته اید باید بدانید که لاغر شدن با حذف موانع ذهنی امکانپذیر می شود.

در همه سال هایی که برای لاغر شدن تلاش می کردم به هر چیزی که مانع لاغر شدن من می شود فکر می کردم الا قدرت ذهن خودم.

بارها با خودم می گفتم چون تابستان است و مدرسه ها تعطیله و بیشتر در خانه هستم نمی تونم لاغر بشم.

یا فکر میکردم بخاطر فلان دوستم هست که هر روز باهاش میرم بیرون و حتما یه چیزی باید بخوریم.

یه وقتهایی هم مهمانی رفتن یا مهمان دعوت کردن های مادرم را مانع لاغری خودم می دانستم.

و در تمام آن سالها در خواب هم نمی دیدم که ذهن خودم مانع متناسب شدن من است.

خیلی عجیب اما جالب است که من برای لاغر شدن تلاش می کردم و در عین حال خودم مانع لاغری خودم شده بودم.

وقتی با موضوع لاغری با ذهن آشنا شدم واقعا نمی دانستم چه مسیری را باید طی کنم.

تمرکز بر لاغر شدن و انجام تمرینات مختلف سبب شد که در این مسیر برای رسیدن به خواسته ام که لاغری بود هدایت شوم و ایده های عالی به من داده می شود.

بعد از مدتی که سعی می کردم لاغری با ذهن را یاد گرفته و رویای خودم را خلق کنم، موضوع موانع لاغری با ذهن برایم جلب توجه کرد.

از آنجایی که خیلی علاقه به درک قوانین جهان هستی از طریق طبیعت پیرامون خود دارم، جریان آب برایم جلب توجه کرد.

با خودم گفتم که آب بدون هیچ نیرویی در حال حرکت است، برای به جریان انداختن آب هیچ کاری لازم نیست انجام دهیم

اما اگر بخواهیم جریان آب را متوقف یا منحرف کنیم باید انرژی صرف کنیم و با ایجاد موانع این کار را انجام دهیم.

این روند را در سیستم بدنم جستجو کردم و به این درک رسیدم که جسم من همواره در حالا تلاش برای بهبود وضعیت جسمانی من است.

بارها شده که با بی احتیاطی به خودم اسیب رسانده ام اما جسم من بدون هیچ تلاشی از طرف من عملیات ترمیم را انجام داده است.

به این باور رسیدم که جهان هستی و جسم من همواره در حال بهبود شرایط و اصلاح مشکلاتی است که من برای خودم بوجود می آورم.

باور کردم که چاقی مشکلی است که من برای خودم بوجودش آورده ام و جسم من همواره در تلاش است تا این مشکل را برطرف کند.

اما استمرار من در تمدید و تشدید پایداری سبب شده است که جسمم قادر به رفع این مشکل نباشد.

این موضوع به طور مفصل و عالی در فایل سرعت ترمیم و تخریب توضیح داده شده است.

بنابراین به این نتیجه رسیدم که اگر من فقط بر روی رفع موانع ذهنی متناسب شدن تمرکز کنم، روند لاغر شدن خودبخود در جسم من صورت میگیرد و برای متناسب شدن نیاز به تلاش خاصی نیست بلکه لاغر شدن با حذف موانع ذهنی آسان می شود.

به همین دلیل بیشتر از اینکه به دنبال راهکاری لاغری با ذهن باشم به دنبال درک و رفع موانع ذهنی متناسب شدن هستم

امروز یکی از موانع مهم و تاثیرگذار در متناسب نشدن را به شما دوستان عزیزم معرفی میکنم.

ایمان دارم آگاهی از موانع و یادگیری چگونه برطرف کردن آنها گامی موثر در جهت متناسب شدن خودهد بود.

تصاویر ذهنی متشابه یکی از موانع مهم متناسب شدن در ذهن ماست.

هر فرد چاقی در ذهن خود تصاویری از اطرافیان خود دارد که خود را شبیه آنها میداند.

مثلا باور دارد که من از لحاظ جسمی مانند عمویم هستم، شبیه فلان خاله ام هستم، من به پدربزرگم شبیه هستم

داشتن دلیل و منطق برای چاق بودن بر اساس ایجاد شباهت با افرادی دیگر یکی از مهمترین موانع لاغری است.

این مانع سبب میشود شما همواره در ذهنتان خودتان را شبیه فرد دیگر ببینید و در حالت خیلی بدتر خود را مغلوب ژنتیکی بدانید که از آن فرد به شما منتقل شده است.

همین یک باور کافی است که مانع لاغر شدن شما شود چون هرچقدر که شما برای لاغر شدن تلاش کنید سبب تغییر تصویر ذهنی شما از خودتان و شباهت شما به فرد دیگری نمی شود.

در تمام سال هایی که چاق بودم بارها من را شبیه سایر اعضای خانواده ام می دانستند و این برخورد والدین سبب شده بود که باور کنم من از نظر ژنیکی شبیه فلان عمویم هستم و چون عمویم در بسیار چاق بود نه تنها باور کرده بودم که نمی توانم لاغر شدم بلکه برای من طبیعی بود که بسیار بیشتر از مقداری که چاق بودم چاق تر شوم.

از آنجایی که ذهن ما بر اساس تصاویر و الگوهای ذهنی کار می کند بنابراین اهمیتی ندارد شما چقدر دوست دارید یا تلاش می کنید لاغر شوید یا از چه روش هایی برای لاغر شدن استفاده کرده اید.

مغز شما بر اساس تصاویری که در آن ذخیره کرده اید عمل می کند و شما را در وضعیتی که فکر می کنید باید باشید و طبیعی است که باشید نگه میدارد.

توجه به نوشته سهیلای عزیز در بخش دیدگاه باعث گسترش آگاهی در ذهن می شود:

“حس توانایی در هرکاری چه لاغری و یا هر هدف دیگر در زندگی باعث پیشرفت در آن هدف میشود

این که من حس کنم در آن هدف توانمندم و مشتاق رسیدن به هدفم هستم و سعی کنم موانع رسیدن به هدفم را پیدا کنم و آن را حذف کنم صددر صد به نتیجه دلخواه ام میرسم.

مثالی که استاد در رابطه با آموزش گیتار و آموزش زبان انگلیسی زدید من احساس کردم شما هر دو آموزش را دوست داشتید ولی چون از کودکی مشتاق فراگرفتن ساز بودید این در ذهن شما بوده و حالا خواستید آن را یاد بگیرید.

آموزش زبان را هم دوست داشتید ولی نه به اندازه یاد گرفتن گیتار بنابراین ذهن شما شما را بیشتر به سمت گیتار یاد گرفتن هدایت کرده و در اولویت قرار داده.

من از این مثال یاد گرفتم که هر چقدر عاشق تناسب اندام باشم بیشتر به سمت تناسب اندام پیش میرم ذهن چیزی را که دوست داره گسترش میده و به هدف میرسونه.

وقتی راهی را شروع میکنیم ولی ادامه نمیدهیم بخاطر این است که هنوز ذهن باور نکرده میتونه موفق بشه وقتی باور کنی بهش عشق میدی و ادامه میدی.

نباید بخاطر دیگران بخواهیم لاغر بشیم وقتی بخاطر دیگران بخواهیم لاغر بشویم ذهن این مساله را درک نمیکنه چون کاری به دیگران نداره میگه این ذهن فقط مال توه نه مال دیگران پس این مانعی برای پیشبرد هدف میشه و مانع است.

باید اینو از ته قلب باور کنیم که این لاغر شدن فقط به نفع خودمونه من با لاغر شدن خودم بیشتر لذت میبرم نه دیگران از لاغری من لذت نمیبرند.

اینو باید درک کنیم با لاغر شدن خودمون به نتایج لاغری دست پیدا میکنیم، سلامت تر میشویم، لباسهای شیک تر میپوشیم، و خودمون لذت از لاغر شدن لذت میبریم، سبک تر میشویم، چابک تر میشویم.

این پارامترها همه مربوط به خودمونه نه به دیگران.

اینطوری باید با خودمون گفتگو کنیم و این مانع را از جلوی پا برداریم و اعتماد به نفس و خودباوری و احساس توانایی را درخودمون زیاد کنیم تا به لاغر شدن نزدیکتر بشویم.

شرایط فعلی ما هیچ مهم نیست چون این شرایط فعلی در طی سالها اشتباه کردن به دست آوردیم و حالا با آموزش صحیح لاغری با ذهن و برداشتن موانع ذهنی و محیطی میتوانیم به جسم ایده آل دست پیدا کنیم که حاصل افکار درستیه که الان داریم آموزش میبینم.

این مسعله به مرور زمان بدون عجله بدست میاید.

شاید زمان زیادی طول کشیده تا ما چاق شدیم پس مدتی هم باید صبر کنیم تا لاغر بشویم.

خوشبختانه لاغر شدن راحت تر و سریع تر از چاق شدنه چون چاقی با احساس بده ولی لاغر شدن با احساس خوبه و همین احساس خوب به ما کمک میکنه زمان لاغر شدن سریعتر پیش بره و در ضمن در این مسیر فقط لاغری مد نظر نیست با این روش حال روحی ما بهتر میشه.

در کسب و کار هم موانع ذهنی را شناسایی میکنیم در رابطه ها موانع را میشناسیم و برطرف میکنیم پس در هر موردی میشه موانع شناسایی و برطرف بشه.

وقتی یک مانع مثلا این که ما در بچگی بشنویم که شبیه فلان فامیل هستیم و این افکار در ذهن ما باور بشه ذهن تصاویر آن شخص را الگو میکند و سعی میکند این الگو را در ما ایجاد کند و ما را به همان الگو که تصویرش در ذهن است برسوند.

هر باوری از اینکه من شیبه فلان شخص هستم باید در ذهن کم رنگ شود و این باور در ما جایگزین شود من شبیه هیچ کسی نیستم من فقط شبیه خودم هستم.

خدا فقط یک دونه از من با این جسم و روح و ذهن خلق کرده دقیقا از اثر انگشت انسانها مشخصه که هیچ کسی مثل کسی دیگر نیست و این هم از قدرت پروردگار است.

دقیقا دوتا خواهر یا برادر دوقلو از حیث ظاهر هر جقدر هم شبیه به هم باشند ولی باز با هم متفاوتند مثل اثر انگشت یا روحیه اشون یا تفکرشون.

پس از هرانسانی فقط یک فرد منحصر به فرد خلق شده.

ما تصاویری که در ذهن خودمان میسازیم تبدیل به همان تصاویر میشویم یعنی ما همان چیزی هستیم که فکر میکنیم حالا اگر درست فکر کنیم درست تصویر بسازیم درست برنامه به ذهن بدهیم موفق میشویم و این مساله هیج ربطی به سن نداره.

چرا چون سن مربوط به جسمه

ذهن که سن نداره ما از بدو تولد با همین ذهن و روح متولد شدیم و با همین ذهن و روح از دنیا میریم و سن فقط مربوط به جسمه.

با همین ذهن میتوان زودتر از موعود جسم را پیر کرد و با همین ذهن میتوانیم جسم را جوانتر کنیم و برای موفقیت نباید به سن توجه کرد.

در هر سنی که باشی اگر قدرت ذهن را بتوانیم به کار بگیریم میتوانیم موفق بشویم چون وقتی باور داری موفق میشوی دیگر ذهن کار به سن و سال و شهر و مدرک ندارد خودش موقعیت هایی را در زندگی بوجود میاورد که موفق شویم .

شناسایی این موانع میتواند ما را در لاغر شدن کمک کند باید مراقب تصاویر و افکاری که به ذهن میدهیم باشیم تا ذهن از الگو های مناسب برای پیشبرد هدف ما استفاده کنه تا بعد در جهان مادی این اهداف به نتیجه برسه.

با تشکر از استاد عزیزم که موانع ذهنی من را به من نشان میدهد تا برطرفش کنم و استاد نمونه الگو و تصویر درست برای رسیدن به هدفم است سلامت باشید استاد عزیز”

آگاهی از این موضوع و همچنین پاسخ پرسش هایی که دوستان مطرح کرده اند میتواند در رفع موانع ذهنی شما بسیار موثر باشد

در فایل آموزشی لاغر شدن با حذف موانع ذهنی آسان می شود درباره چگونه شناسایی موانع متناسب شدن و همچنین چگونه برطرف کردن آنها توضیحات فوق العاده ای را با دوستانم به اشتراک گذاشته ام.

همچین آگاهی از پاسخ پرسش هایی که هنرجوهای لاغری با ذهن مطرح کرده اند میتواند طی مسیر را برای شما آسان تر کند.

با آرزوی روزهایی سرشار از شادی و موفقیت برای تک تک شما همراهان

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=15119
برچسب ها:
74 نظر در مورد لاغر شدن آسان می شود اگر …

دیدگاهتان را بنویسید

   1400/08/26 11:26
   مدت عضویت: 564 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 704 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان همراه

   با گوش دادن این فایل یکی از باورهای مخربی که هم در زمینه چاقی و هم در زمینه های مختلف زندگی داشتم برام شناسایی شد . زمینه هایی که آرامش و آسایش رو در زندگیم 

   داشتند به هم میزدند.

   من همش تو ذهنم بود که درسته که چاقم قبول . چرا شکمم به نسبت چاقیم خیلی بزرگتره . حتی اون موقع که یه کم داشتم چاق میشدم وقتی فروشگاهی برای خرید لباس میرفتم فروشنده میگفت که خانم بارداری؟ که مانتوی بارداری بهم بده .

   وهمش برام سوال بود و حتی با اینکه ۶ ماهه مستمرا در این دوره هستم و کلی از لباسام گشاد شده و همچنان داره گشادتر میشه چرا شکمم شبیه خانم بارداره . 

   تا اینکه الان که دارم دور دوم تکرار گام رو گوش میدم متوجه یه باور پنهانم شدم . البته ناگفته نمانه کلی از باورهای مخربم رو پیدا کردم و اونها رو با نمونه های دیگه نقض کردم .

   باور اشتباهم این بود که هر موقع آرایشگاه میرفتم یا پیش دوستام همش بهم میگفتند چقدر ابروهات کلفته چقدر قشنگه  و چقدر موهات صاف و لخته واحتیاج به سشوار نداری و من با اعتماد به نفس کامل میگفتم شبیه پدرم هستم . 

   چون عکس جوونی های پدرم رو میدیدم که موهای صاف و لخت و پرپشتی داشت والان یه کم مو داره . و ابروان کلفت ومشکی زیبایی داشت که اینم الان کم پشت شد .

   ومن هرکی بهم میگفت سنت کمتر نشون میده من تو دلم افتخار میکردم که خدا رو شکر حداقل یه ژنتیک خوب بهم از پدرم بهم رسیده که باعث میشه یه خورده اعتمادبه نفسم بیشتر بشه .

   اینکه استاد عزیز میفرمایند ذهن سن نمیشناسه درست میگن .

   تا اینکه دوباره که فایل رو گوش دادم یهو ذهنم سوت کشید 

   درسته فرم شکم من کلا شبیه فرم پدرم هست و من چون از یه سن خاصی شکمم بزرگ وبزرگتر شد .

    همش میگفتم خدایا من که هیچ وقت حتی به شوخی پدرم رو مسخره نکردم چرا با اینکه خواهربزرگترم و کوچکترم چاقند وشکمشون به اندازه چاقیشون هست ولی برای من شبیه شکم خانمهای بارداره .

   درسته چون خواهر کوچکترم اصلا شباهتی به پدر ومادرم نداره و خواهربزرگترم هم شبیه مادرمه . واونها تو ذهنشون همچین باوری نداشتند و من داشتم .

   و من هر سری چون از اطرافیانم اینو میشنیدیم کم کم باورم شد که من چشم وابرو و موم به بابام رفته و چاقی رو خوردن غذای بیش از اندازه پدرم میدانستم و اصلا چاقی شکم پدرم رو به خودم ارتباط نمیدادم چون مامانم مرتب میگفت تو چاقیت شبیه عمته که قدش بلنده و نشون نمیده. 

   الان استاد با اینکه من ۳۰ سال از پدرم کوچکترم باورتون نمیشه بیشتر موهام درعرض سه چهار سالی رفت و یه کمی مونده و فرم شکمم هر دفعه بیشتر به فرم شکم پدرم شبیه تر میشه و چندتا از مشکلات دیگه که نمیتونم بگم تو این سه چهارسالی برام پیش اومد که شبیه مشکلات پدرم هست .

   با اینکه من فقط چشم وابرو و موهای پدرم تو ذهنم بود که من ازش به ارث بردم دقیقا از یه سنی ۷۰ درصد موهام تا الان ریخت و کم کم داره شبیه موهای پدرم که کمه میشه . وفرم شکمم شبیه اون میشه .و  …

   علیرغم اینکه رفتارهای من و اون کاملا فرق داره .ومن چیزهایی که دوست دارم اصلا اون دوست نداره مثل گل وگیاه . و…

   شاید دوستان بگن برو آزمایش واسه مو بده پیش بهترین متخصص رفتم و آزمایش های متعدد هورمونی دادم ولی فایده ای نداشت .

   پس اگه کسی حتی ازم تعریف کرد که فلانی چقدر خوش فرمی چقدر صدات قشنگه چقدر ابروهات زیباست فقط میگم از خدام به ارث بردم و گول حربه شیطان رو نخورم.

    درسته اینجا ازم تعریف میشه و لذت میبرم اما کلی مشکلات دیگه از اون فردی که تو ذهنم خودمو بهش تشبیه کردم بهم سرایت میکنه که خودم تصورش رو نمیکردم .

   من فقط شبیه خودم هستم .

   اگه قرار باشه آدم ژنتیک رو از پدر ومادرش به ارث ببره برای همه باید اینجوری باشه . 

   پس چرا خواهرم و برادرم شبیه پدر ومادرم نیستند  و من فقط هستم نه این غلطه . اگه قانونی درسته برای همه باید اینطوری باشه نه فقط برای من .

   استاد عزیزم ازتون سپاسگزارم که آگاهی های نابی دراختیار ما میزارید که درهیچ کتابی نوشته نشده و علاوه بر چاقی کلی ازمسایل زندگیمون داره حل میشه فقط با قدرت ذهن .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/08/04 13:46
   مدت عضویت: 118 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 392 کلمه

   به نام خدای مهربان سلام 

   یه جمله رو همین امروز دیدم 

   که هر وقت خواستی با کسی بحث کنی اول دوتا سوال از خودت بپرس 

   ۱.کجای زندگیشم؟ 

   ۲.کجای زندگیمه؟. 

   خوب ما باید به این فکر کنیم که اگر لاغر بشم چه فرقی به حال دیگران داره و اون تفاوت آیا زندگی من و میتونه تغییر بده یا نه ؟ 

    

   قطعا اگر درست فکر کنیم میبینیم که تغییر واقعی فقط در زندگی خودمون هست و اون تغییر خیلی هم بزرگ هست چون اعتماد به نفس از دست رفته و و لذتهای از دست رفته به ما برمیگرده و فکر میکنم این عوامل باعث میشه که به آرامش بیشتری برسیم و مدارمون تغییر کنه و به نعمتهای بیشتری دسترسی داشته باشیم 

   در ضمن من فکر میکنم که ما تازوانی که چاق هستیم روزانه پنجاه شصت درصد فعالیت ذهن ما به چطور لاغر شدن مشغول هست و ما میتونیم ازین مقدار مصرف برای موفقیت استفاده کنیم. 

   اشتیاق به هدف مورد نظر باعث میشه از مسیر یادگیری اون هدف لذت ببریم و همیشه چشممون به اون هدف باشه که بالاخره بهش خواهم رسید  

   یه دوستی دارم که در خارج از ایران زندگی میکنه 

   ازش پرسیدم که آرزوت چیه 

   گفت داشتن یه خونه ویلایی دوبلکس چهارپنج خوابه و ماشین مدل بالا و داشتن محل کار مستقل برای خودم 

   و میدونم که این آرزوها نیست ونهایتا تا ده سال آینده قطعا من به خواسته م میرسم و اینجا طبیعیش اینه که بتونی به این چیزا برسی و اصلا دور از انتظار نیست 

   حالا موقعیت الانش : 

   چندسال قبل با مردی ازدواج کرد که عشقش بود و باهم درهلند در یک اتاق اجاره ای زندگی رو شروع کردند و به گفته خودش خرید خیلی چیزها امکانپذیر نبود و تحصیل کرد و حالا درسش تمام شد و یه واحد آپارتمانی از خودشون دارند و مطمین بود که تا چندسال دیگه به آرزوهاش میرسه 

   به نظر من این شخص قطعا به خواسته هاش خواهد رسید چون دیدش با فردی که داره میگه 

   اینهمه وقتم و پولم و گذاشتم و خرج تحصیل کردم که چی بشه آخه حالا باید بزارم در کوره آبشو بخورم و حالا باید دنبال یه شغل باشم با درامد بخورو نمیر  کاملا متفاوته و این شخص درنهایت میتونه یه شغل بادرامد بخورو نمیر پیدا کنه نه بیشتر 

   در مورد لاغری هم همینطوره من درحالی که دارم از مسیرلاغری با ذهن لذت میبرم چشمم به هدفم هست که بالاخره بهش خواهم رسید و سعی میکنم بهتر یادش بگیرم و بیشتر تلاش کنم 

   به امید موفقیت 

   خدایا سپاس

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/25 07:09
   مدت عضویت: 834 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 269 کلمه

   سلام اسناد عزیز و دوستان خوبم

   چه فایل انگیزه بخش و دلگرم کننده ای بود

   اینکه ما باید برای خودمان بخواهیم لاغر شویم نه هیچکس و یا هیچ چیز دیگر

   من فکر میکنم الان که ما به این حد رسیده ایم که خودمان را دوست داریم و برای خودمان ارزش قائل هستیم برایمان آسانتر است پذیرفتن اینکه ما لاغری را برای خودمان بخواهیم برای خوب شدن حال خودمان برای شادی و نشاط خودمان برای به دست آوردن سلامتی و اعتماد به نفس خودمان و خیلی چیز های دیگر که در کنار لاغر شدن به ما هدیه داده میشود 

    

   از بین بردن موانع لاغر شدن راه را برای رسیدن به تناسب اندام هموار میکند

   یکی از موانع این است که ما خودمان را شبیه به شخصی از خانواده و یا اقوام بدانیم 

   اگر بخاطر شنیدن مکرر اینکه ما به چه کسی از لحاظ جسمی شبیه هستیم و اینرا پذیرفته باشیم ذهن ما علیرغم خواسته ما برای لاغر شدن به خاطر تصویری که به او داده ایم ما را به آن جهت هدایت میکند

   پس خیلی مهم است که ما خودمان را به هیچکس شبیه ندانیم و مانع برای رسیدن به هدفمان ایجاد نکنیم

    

   خیلی جالب بود شنیدن اینکه ذهن سن نمی شناسد او شما را به طرف تصویری که برای خودتان ایجاد کردید پیش میبرد

   اگر خودتان را پیر بدانید ذهن شما را به آنسو میبرد و آنوقت است که ناتوانی جسم را تجربه میکنید و برعکس هم همینطور خواهد بود

    

   هر چیزی را که باور کنید همان چیز برای شما پیش می آید

   وقتیکه شما این روش را باور کردید به نتیجه فکر نکنید چون باید مطمئن باشید که به هدف می رسید و فقط از پیمودن مسیر لذت ببرید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/08 17:12
   مدت عضویت: 775 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,211 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان خوبم 

   مرحله ی مهم لاغری با ذهن این هست که باور کنم من میتونم لاغر بشم  و وقتی به این اطمینان برسی دیگه بقیه اش میشه استمرار و تکرار کردن .و من باور کردم با  هر روز آموزش دادن لاغری  به ذهنم به درستی و راحتی من  دارم لاغر میشم . 

   پس قدم اول در شروع هر کاری این هست که من باور کنم میتونم در این راه موفق بشم و اگر باور نکنم خیلی راحت اون کار  رو رها میکنم.و دلیل اینکه من ۲۳ ماه هست در این سایتم و هر روز دارم با اشتیاق فایلها رو دنبال میکنم این هست که باور کردم میتونم لاغر بشم و برای همین باور کردن هست که  حتی یک دفعه از مسیر خارج نشدم و لیز نخوردم .

   خیلیها که وارد مسیری لاغری با ذهن میشن میخوان لاغر بشن که به دیگران نشون بدن دیدین من لاغر شدم  و در واقع الویت اول اونها برای لاغر شدن ساکت کردن افراد هست که بلخره من لاغر شدم و .. اما ذهن نمیپذیره کاری انجام بده که اساس انتخاب اون کار خودمون نیستیم و در واقع ذهن برای ما کاری انجام نمیده که با اون بخواییم بزنیم تودهن بقیه و اونها رو خرد کنیم و بر اونها  غلبه کنیم و پیروز بشیم  ذهن نمیپذیره و همکاری نمیکنه و تلاش ما بی فایده هست . پس من بارها به خودم میگم من وقتی لاعر تر بشم خودم خوش لباس تر میشم خودم خوشتیپتر میشم خودم حال روحیم و جسمیم بهتر میشه خودم سبکتر و رها تر میشم خودم از خرید کردن لدت بیشتری میبرم  خودم بهتر فعالیت میکنم و خودم از دیدن خودم در آیینه لذت بیشتری میبرم خودم از جسم خودم مراقبت بهتری میکنم خود با اعتماد به نفس تر میشم خودم توانمندتر میشم خودم …. پس من وقتی لاغر بشم تمام فایده اش برای خودم هست در نهایت میتونم الگو بشم برای خیلیها که وارد این مسیر بشن و به استاد در گسترش رسالتش کمک میکنم .

   پس خیلی مهم  هست که در لاغری با ذهن هدف خودمون باشیم و اگر میخواییم لاغر بشیم باید همش به خاطر خودمون  باشه نه اینکه نصفش برای مردم باشه نصفش برای خودم باشه اگر اینطور باشه نتیجه خیلی برای ما کند میشه .

   من هم به اون اعتماد به نفس و خود باوری رسیدم که من میتونم لاغر بشم و اصلا کاری ندارم چند کیلو اضافه دارم به خودم میگم منم میتونم همانطور که تا حالا  وزن کم کردم و لاغر شدم پس دوباره هم میتونم  لاغر بشم و من هر روز تلاش میکنم و قدم برمیدارم که لاغری رو یاد بگیرم و چاقی رو برای همیشه کنار بزارم .

   شادی و سلامتی و اعتماد به نفس رو هم من در کنار این آموزشها به دست آوردم که باورم  نمیشه و  زمانی که وارد این راه شدم اصلا نمیدونستم این نتایج رو هم داره ولی چون دارم ذهن و جسم رو در هماهنگی قرار میدم کلی نتایج خوب دیگه  هم دارم  میگیرم که تاثیروشون رو در زندگیم دارم میبینم حتی در ایمانم و توکلم به خدا هم کلی تغییر کردم .

    

   هر موضوعی رو که دوست دارم تجربه کنم و الان ندارمش چون در ذهنم کلی موانع  دارم اگر ثروت ندارم موانع دارم اگر عشق و مودت در زندگی ندارم چون موانع دارم اگر روابط خوبی ندارم چون موانع دارم اگر سلامتی ندارم چون موانع دارم و ….پس اگر لاغری ندارم چون در ذهنم موانع دارم و باید من با  این آموزشها این موانع رو  کمرنگ کنم .

   من بارها در ذهنم میگفتم حتی در دوران لاغری خودم  قبل از ازدواج بارها میگفتم شکمم که  یه مقدار کوچیک برامده هست انگار شکم مادرم هست حالا مادرم چهاربار زایمان داشته  و به نسبت اندامش  همیشه شکم  بزرگی داشته و یا  من  بالاتنه ی خودم رو شبیه  عمه هام و یکی دوتا از خاله هام میدیدم و یا اینکه ….. من خیلی الگوی نامناسب داشتم و ذهن من کاری نداشت که مادر من کلی بزرگتر هست فقط چون باور کرده بودم من در سن کم حتی ۱۲ سالگی و در اوج لاغری یک شکم کوچیک داشتم اما خواهر بزرگترم بسیار شکم صاف و چسبیده به کمری داشت چون این باور رو نداشت  و یا از لحاظ بالاتنه  شبیه عمه ام شده بودم که کلی از من بزرگتر بودو خیلی چاق بود  چرا  ؟؟؟چون کلی تصویر ذهنی چاق داشتم و ذهن من که کاری به سن نداره و این چیزی که من در جسمم دارم میبینم سن جسم ما هست نه سن روح ما به همین دلیل وقتی که  بزرگتر بشیم روح ما تغییر نمیکنه..

   ذهن هر چیزی براش طبیعی بشه همون رو تجربه میکنه و من چون سالها مادرم رو دیده بودم و خواهر بزرگترم رو دیده بودم و یا حتی خاله و عمه هام رو دیده بود همه خانه دار هستن و هیچ شغلی رو ندارن پس برام طبیعی شده بود منم خانه دار بشم  با وجود رفتن به کلی از کلاسهای متفاوت اونم ۱۸ سال پیش  مثل آرایشگری و گلسازی و رانندگی و اموزش کامپیوتر در دو سطح مختلف و ….. ولی در نهایت  مشغول به هیچ شغلی با این مدارکم نشدم  و خانه دار ماندم و  اما چندین سال بعد  که دیگه در اطرافم دوست و  دختر خاله ی شاعل و  دختر عمه ی شاغل دیدم    دلم خواست اما خودم ته دلم باور نداشتم که من از پس کاری بیرون از خانه  همزمان با خانه داری  و بچه داری بربیام  و بارها از اطرافیان میشنیدم که کار بیرون از خونه برای زن سخته و به زن فشار میاد و …و  در اون زمان شاید تا حالا هم برام طبیعی نشده بود که من شاغل باشم و همزمان بچه داری و خانه  داری کنم و   همزمان  در آرامش هم باشم  .

   ولی من اگاهانه باید باورهای ذهنی و تصویرهای ذهنی خودم رو عوض کنم تا در طی مدتی حالا مشخص نیست در چه مدتی اما  من به  هدفم که داشتن شغلی مناسب در کنار خانه داری هست برسم .مثل استاد عزیز که با تغییر باورها ش تونست از شغل کارمندی به شغل اینترنی محبوب خودش برسه که فقط و فقط از طریق تغییر باورها ی ذهنی به این جا برسه و به هر چیزی که دلش خواست الان رسیده پس ذهن سن و زمان نمیشناسه و قاطیش نکن با مسایل ذهنی .

   و اگر بگی من ۳۶ سالم میشه لاعر بشم ؟؟؟استاد میخنده و میگه ذهن سن نداره و این سن جسم شما هست و ذهن سن رو نمیشناسه فقط کافیه درست آموزش ببینی .

   خیلیها وقتی به سن خاصی  میرسن میگن من پا به سنم و دیگه سنی از من گدشته و خودشون رو از خیلی چیزها محروم میکنن چون عدد سن رو میبینن باور میکنن  که من دارم بزرگ میشم و یا از یه جایی به بعد میگن من دارم پیر میشم اما چون ذهن سن رو نمیشناسه ولی این حرفها رو باور میکنه  پس در سن کم ۵۰ سالگی کلی بیماری و درد پیدا میکنه چون تصویر ذهنی شما  عوض شده و کلی باور علط دارین که پیر شدین و …‌ .ذه زمان نمیشناسه پس در هر سنی هستی برای لاعر شدن مهم نیست فقط کافیه اموزش ببینی و جسم شروع به تغییر کردن میکنه .

   اگر میخوایی کسب و کاری رو شروع کنی به خودت نگو از سن من گدشته (چیزی که من به عنوان مانع برای خودم درست کردم ) و برعکس خودت رو برای اون کار مهیا کن و میبینی نتایج عالی برای تو رقم میخوره و تو سریع پیشرفت میکنی .

   مثل خود استاد عزیز در این سن کسب و کار جدیدی رو شروع کرده و در آمدش از گذشته ی خودش چندین براربر بیشتر شده و ممکنه با عقل منطقی  جور در نیاد اما برای ذهن اینها همه حرفه که سن من و مدرک من و شهر من برای کار خوب نیست باید ذهنت رو برای  کسب و کار برنامه  ریزی کنی تا بیخیال تمام شرایط بیرونی شما موفق بشید .

   من بذر لاغری رو در ذهن خودم کاشتم و تمام الگوهای غلط گدشته رو دور ریختم  و دیگه نمیگم شکمم و یا فرم پاهام انگار مادرم هست و بالاتنه ی من انگار به   عمه هام و یا بعضی از خاله هام رفته و یا … اینها همه حرفهای الکی هستن که فقط ذهن  ،من رو بیمار میکنه و من بارها میگم من شبیه هیچ کس حتی پدر و مادرمم نیستم و بارها  میگم من شبیه هیچ کس خواهرم مادرم و یا پدرم نیستم من میخوام یه فروغ جدید باشم   پس در زمینه ی جسمی الگو نداشته باش چون تو رو از نتیجه دور میکنه یعنی اگر در ذهنت تصویر ذهنی  چاق داشته باشی هر گز لاعر نمیشی و فایده نداره هر جقدر تلاش کنی هم فایده نداره من خودم یه لکس از دوران تناسب ۵۹ کیلویی خودم داشتم که پاک شده ولی تاچند وقت پیش بسیار نگاهش میکردم و جدیدا از یک مانکن بسیار خوش اندام عکسی  در موبایلم گداشتم که هر روز نگاهش میکنم و به ذهنم تصویر درست میددم  .

   بارها بگو من میخوام طور دیگه زندگی کنم .و دقیقا منم استاد همین حال رو دارم که اگر تمام پزشکان دنیا بیان فریاد بزنن بگن  کم کاری تیرویید چاقی میاره و یا اشتها وجود داره و یا کم تحرکی چاق میکنه و یا فلان مشکل هورمونی چاق میکنه من فقط میخندم چون خودم کسی بودم که با تمام این مشکلات کلی متناسب شدم و نتیجه ی متفاوتی گرفتم  پس اگر تا حالا تونستم وزن کم کنم دوباره هم میتونم متناسب بشم و لاعر تر بشم  پس من دیگه باور کردم خودم زندگی و شرایط جسمیم رو خلق میکنم و کاری ندارم پدرم و مادرم چطور بودن و کی بودن و … من شرایط جدید ی رو برای خودم خلق میکنم نه اینکه علم غلط باشه نه من نمیخوام باور کنم و برام اتفاق هم نخواهد افتاد .

    چند نکته :

   • *در حین دیدن این فیلمها  دارم به ذهن ورودی میدم فقط باید زرنگ باشم و گوش کنم چون ذهن مدام حین گوش کردن میگه نه اینطور نیست ومیخواد حرفها رو رد کنه و  … ولی شما بگین اگر همینطور باشه که استاد میگه چی میشه و نتیجه ی شما متفاوت میشه .
   • *به خاطر دیگران نخواهید لاغر بشید و به خودت بگو اگر من لاغر بشم چی گیر دیگران میاد چی گیر من میاد ؟؟سلامتی من خوش،لباسی من و سبکی من و … هیچ ربطی به دیگران نداره پس بخواه فقط به خاطر خودت لاعر بشی حالا  به تشویقهای بقیه هم کاری نداشته باش فقط به عنوان انگیزه به اونها نگاه کن وضمنا ببین زندگی دیگران چه تاثیری در زندگی تو داره  ؟؟؟پس چاقی و لاغری تو هم هیچ تاثیری در زندگی دیگران نداره پس هدفت این باشه برای خودت لاعر بشی .
   • *بعضیا میترسن که مبادا  بعد از یه مدت دوباره چاق بشیم و اموزشها رو فراموش کنیم اما باید بدونی با بودن در دوره ها  داری لاعری رو یاد میگیری مثل هر چیز دیگه مثل یاد گرفتن زبان فارسی و یا .. حالا کی تو نگران بودی نکنه فارسی فراموشت بشه خوب یادش گرفتی و هر چیزی رو یاد بگیری امکان نداره فراموشت بشه مثل اشپزی و یادگیری جدول ضرب و ….پس چیزی رو که یاد بگیری فراموشت نمیشه و بارها این باور رو در خود تقویت کن که من دارم لاغری رو یاد میگیریم و ادا در نمیارم پس تا ابد لاغر میشم و محال ممکنه یادم بره .
   • *در مسیر لاغری با ذهن منتظر نتیجه باش باور کن تو لاغر میشی و با اشتیاق ادامه بده و مطمعن باش جواب میگیری و محکم قدم بردار و هی نگاه به پشت سرت نکن همش منتظر نباش که من چرا لاغر نشدم و اگر منتظر باشی کار سخت میشه .
   • *اگر در خانواده ای همه لاغر هستن و یک بچه چاق هست به خاطر رقابت بین مادرهای خانواده هست که همچین چیزی اتفاق میفته و اون مادر دوست داره فرزند تپلی داشته باشه از بدو خلقت این کار رو میکنه و فرزند تپلی به دنیا میاره .
   • *اگر خودت رو شبیه خاله یا عمه مید و نی و اما در چیزی با اون متفاوت هستی به اون تفاوت فکر کن و بگو من شبیه اون شخص نیستم پس به اختلافات باا اون افراد فکر کن و بگو من شخص جدایی از اونها هستم .
   • *ما وقتی به مشکلی برمیخوریم به جای اینکه خودمون رو بزرگ کنیم اون مشکل رو بزرگ میکنیم مثلا طرف آزمونی داره میگه اون آزمون سخته من توانایی ندارم و ..این غلطه باید خودت رو بزرگ کنی تا از مشکل رد بشی .پس مساله رو بزرگ نکن ایمان و توانایی خودت رو بزرگ کن تا از اون مشکل رد بشی .
   • *برای اینکه باور کنی میتونی لاغر بشی و اون رو یاد بگیری به خیلی از هنرهایی که تا حالا یاد گرفتی فکر کن مثل رانندگی و ..فکر کن و بگو من میتونم لاغری رو هم مثل خیلی چیزها یاد بگیریم و اصلا کار  سختی نیست 

   *من همیشه چیزی که برام الویت بیشتری داره اونم رو انجام میدم و الانم لاغری با ذهن الویت من  هست و با اشتیاق ادامه اش میدم .

   • جمله ی لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست این حمله رو به عنوان یک جمله ی انگیزاننده تکرار کن نه به عنوان عبارت تاکیدی ، در واقع این جمله ای هست که به اتو امید میدهد و انگیزه و اشتیاق میدهد و برای همین  این جمله ی تاثیر گذاری هست .
   • *روی ترازو رفتن یکی از ساده ترین حربه های ذهن چاق هست که تو رو چاقتر  می کنه و ترازو عین مین جنگی هست و وقتی روش معلوم نیست چه بلایی به سرت بیارت و چاقی بیشتر ارمغان استفاده  ی مکرر از ترازو هست .

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آرامش از من شروع می شود
   1400/07/01 01:00
   مدت عضویت: 258 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 722 کلمه

   به نام خدای مهربان 

   روز ۱۶۲: روز ۶۱ تکرار ، چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۳۱

   سلام شروع فصل پاییز هزار رنگ مبارک

    

   برای اینکه به اهداف خود برسیم باید: 

   ۱- خودم را لایق رسیدن به ان هدف بدانم و باور داشته باشم که توانایی و لیاقت رسیدن به ان هدف را دارم. باور به استعدادداشتن در یک زمینه سبب موفقیت در ان می شود.

   قبلا اعتقاد داشتم استعداد چاقی دارم و الان می دانم متناسب آفریده شده ام و هیچ کس استعداد بد از خدا به ودیعه نمی دهد و دریافت من از خدا و استعداد ذاتی من لاغری و تناسب اندام است پس با تغییر باور خودم در مسیر متناسب شدن قرار گرفته ام و چه بخواهم و چه نخواهم لاغر می شوم.

   ۲- هدف باید برای مزایای ان هدف صرفا برای شخص خودم باشد و نه برای اثبات خودم به دیگران و رقابت با انها.

   ذهن من در مسیری مرا حمایت می کند که برای شخص خودم باشد چون ذهن من است نه دیگران. من میخواهم متناسب شوم تا سلامتی و شادابی و آرامش بیشتری را تجربه کنم. عرق سوز شدنها تمام شود و بتوانم از لباسهای بیشتری که در کمد لباسهایم تلنبار شده و برایم تنگ شده استفاده کنم. امروز در حال گردگیری پاییزی دفتر خاطرات سال ۹۳ خودم را دیدم که در ان موقع برنامه رژیم گرفته بودم و از اکنون خودم حدود ۱۰ کیلو لاغرتر بوده ام. دقت کردم به گذشته خودم ، من حتی در ۱۵ کیلو کمتر از اکنونم احساس چاق بودن داشتم.همین تصاویر چاقی ذهن مرا به اینجا کشانده است‌. اکنون تصویر ذهنی من لاغری است و باور دارم می توانم با روش ذهنی به تناسب اندام پایدار و همیشگی دست پیدا کنم. من عاشق متناسب شدن هستم و مزایای ان را برای شخص خودم می خواهم و به شدت مشتاقم لذت زندگی متناسب را تجربه کنم. من ایمان دارم به لطف خدای مهربان و تلاش خودم به تناسب اندام پایدار می رسم.

   ۳- برای رسیدن به هر هدفی باید موانع ذهنی و محیطی رسیدن به هدف را شناسایی و برطرف کنیم.

   الگوسازی غلط و ایجاد تصویر ذهنی یکی از بستگان، آینده جسم ما را تحت الشعاع قرار می دهد. من از کودکی خودم متوجه شباهتم به مادرم بودم و از ۵ سالگی از رسیدن به چاقی مادرم وحشت داشتم. فکر می کردم باید به ان جسم برسم. خوشبختانه خیلی قبل از ان با مسیر لاغری با ذهن اشنا شدم و الان در مسیر متناسب شدن هستم.

   یادم هست در یک گفتگوی خانوادگی یکی از عمه های من از باور خودش به خواهرانش گفت که خدا به دادمون برسه هم پدر و هم مادر ما بر اثر سرطان و زمین گیر شدن فوت شدند پس ما هم همینطور می میریم و دربهار ۱۴۰۰ در سنین میانسالی در کمال ناباوری ما به همان شکل که تصور می کرد به رحمت خدا رفت.

   الگو سازی و باور های ذهنی ما اینده ما را رقم می زند. 

   در هر لحظه باید باورهای خود را مورد ارزیابی قرار دهیم و باورهای غلط منجر به عواقب بد را با باورهای درست جایگزین کنیم.

   من شبیه هیچکس نیستم. من خارق العاده و منحصر بفرد افریده شده ام پس باید الگوهای دیگران را حذف کنم و هر انچه برای خودم می پسندم که باشم را تصویر ذهنی خودم قرا  دهم. 

   بزرگی می گوید جهنم هر فرد لحظه ای  است که ان کس که می توانست باشد، کسی را که اکنون هست ملاقات میکندو دیگر فرصتی هم باقی نمانده است. 

   ۵- اگر برای رسیدن به هدف ذهن خودرا هماهنگ کنیم و قدرت ذهن خود را جدی بگیریم می توانیم ره چند ساله را یک شبه طی کنیم. ذهن سن نمی شناسد. هر لحظه که اگاهی کسب کنیم زمان تولد ماست. سن تقویمی اصلا اهمیتی ندارد. با قدرت ذهن می توانیم جسم خود را فرسوده تر از سن تقویمی خود کنیم و یا با قدرت ذهن هر روز جوانتر و سالمتر و فعال تر شویم. 

   ذهن ما بشدت تابع تصویر ذهنی ماست. یک مثل قدیمی میگه پیشونی نوشت منو کجا می نشونی . من میگم درستش اینه: تصویرذهنی ناخوداگاه من مرا به کجا می کشونی.

   تو همانی که باور داری.

   سن من ، مدرک من، شرایط من ، وزن من، درامد من هیچکدام نمی تواند مانع موفقیت من باشد اگرباورهای خودرا اصلاح کنم و درمسیر موفقیت قرار بگیرم.

   باید همواره مواظب تصویرذهنی خود باشم که در نهایت به ان می رسم. 

   تصویر ذهنی مطلوب= تجربه طعم دلخواه در زندگی 

   تصویر ذهنی غلط و نا مطلوب = تجربه ناخواسته ها در زندگی 

    

   به امید تولدی دوباره با متناسب شدن 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   faribadeghani1371@gmail.com
   1400/06/03 12:52
   مدت عضویت: 164 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 341 کلمه

   سلام
   لاغری یاد گرفتنی هس نیاز ب تلاش و عرق ریختن و اینا نداره بلک نیاز ب توجه دادن اگاهی نوشتن شنیدن و استمرار داره
   برای موفق شدن در مسیر لاغری با ذهن باید ذهنتو تغییر بدی باید وموانع ذهنی رو برطرف کنی و برنامه صحیح بدی ب ذهنت ک تغییرات اتفاق بیافته و در نهایت لاغری اتفاق بیافته
   ذهن ما سن نداره اصلا برا ذهن ما سن اهمیت نداره
   ذهن زمان نداره زمان نمیشناسه
   هر چیزیو باور کنی اون برات اتفاق میافته باید باور کنی ک میتونی لاغر بشی
   باید بفهمی و باور کنی ک داری لاغری یاد میگیری و لاغری یاد گرفتنی هستش
   باید باور کنی ک لاغر میشی ن اینک منتطر لاغر شدن باشی منتظر بودن یعنی اینک مطمئن نیستی ک میشه باید انتظار لاغرشدن حتما داشته باشی تا نتیجه اتفاق بیافته
   لاغری در جسمت رخ بده
   ما فقط برای خودمون لاغر میشیم لاغر شدن من سودی برای دیگران نداره همینطور ک لاغرشدن بقیه برا من سودی نداره
   من مسیر لاغری با ذهنو دوس دارم چن در این مسیر ب خیلی چیزها رسیدم و میرسم ک در مسیرهای قبل اونا رو از دس میدام مثل صلح با خودم .ارامش روان.اعتماد ب نفس .سلامتی روحی جسمی.شادی .خوشحالی .حال خوب .حس خوب .شجاعت ‌.جسارت.باورخودم . قدرت خودم .توانایی خودم. ب خدا .خیلی چیزهای دیگه
   ما انسانها وقتی ی مشکلی برامون بوجود میاد مث چاقی بجای اینک ب خودمون قدرت بدیم و خودمون باور کنیم میایم مشکلو اون چاقی بزرگ میکنیم طوری ک اون مشکله ما رو نابود میکنه در حای باید ب خودمون ایمان داشته باشیم اعتماد کنیم من در این مسیر ب خدای خودم ب خودم و استاد ایمان و اعتماد دارم وبا این مسیر خیلی حالم خوبه
   استفاده از روش ذهنی برای لاغر شدن تاثیر فوق العاده ای در ایجاد احساس ارامش ذهنی دارد
   برای رهایی از چاقی باید هنر لاغر شدن را بیاموزیم همانگونه و در گذشته هنر چاق شدن را یاد گرفتیم و برامون طبیعی شده چاق شدن باید
   باید لاغر شدن رو یاد گرفته و با استمرار در عمل ب یادگیری خود ب تناسب اندام رویایی خود دست یابیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/29 02:16
   مدت عضویت: 116 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,224 کلمه

   سلام سلام دوستان هم مسیرم 

    

   گام چهل نهم در مسیر لاغری من 

    

   من وقتی این فایل دیدم یک نکته طلایی یاد گرفتم که من قبلا فک میکردم باید تلاش کنم تا لاغر بشم در همین مسیر لاغری بودم ولی فک میکردم با تلاش بدست می آید ولی با دیدن فایل به این نتیجه رسیدم لاغری یادگرفتنی است مث هر اموزش دیگه که تا الان یاد گرفتم من دارم یاد میگیرم که چطور رفتار صحیح در خودم به وجود بیارم چطور متناسب بشم این مسیر لاغری با ذهن استاد عطار روشن داره به من یاد میده لاغری رو من باید تکرار کنم تمرین کنم عمل کنم تا یاد بگیرم

   این مثال میزنم که واسه خودم شفاف سازی کنم من قبلا اشپزی بلد نبودم کنار دست مادرم یاد گرفتم اول میزدم خراب میکردم اشتباه میکردم ولی اینقدر تکرار کردم تمرین کردم تا الان به تنهایی میتونم غذا درست کنم لاغری هم یاد گرفتنی است نیاز به تکرار تمرین عمل دارد شاید یه جاهایی بد عمل کنیم یا سر عادت قبل اشتباهات رفتاری تکرار کنیم این دلیل نمیشه که من ناتوان هستم نمیتونم نمیشه یا این روش اشتباه هست نهه اصلا این طور نیست بگو با خودت من در حال یادگیری هستم و ممکن هنوز اشتباه کنم اشکالی ندارد اینقدر تکرار میکنم استمرار،دارم تا رفتارها صحیح ام بیشتر بشه و بهتر عمل کنم

    من این همه هنر یاد گرفتم اشپزی پته بافی ارایشگری حسابداری کمک بهیاری خانه داری اینم یاد میگیرم فقط کافیه به خودم فرصت بدم منتظر معجزه نباشم بگم من در حال اموزش هستم اموزش مبینم عمل میکنم و بعد متناسب میشم این نکته یاد گرفتم شاید ربطی هم نداشت به این گام ولی چون یادش گرفتم دوست داشتم بنویسم واسه خودم که حک بشه برام که لاغری با ذهن یادگرفتنی است و منم در حال یادگیری هست مث هر چیز دیگه ای که یاد گرفتم لاغریم یاد میگیرم همین 

    

   حالا ما وقتی هدایت شدیم به این مسیر باید اطمینان پیدا کنیم که این بهترین مسیر و صحیح ترین مسیر وماندگارترین مسیر واسه متناسب شدن است 

   • من اطمینان قلبی دارم که این مسیر بهترین مسیر واسه متناسب شدن است صحیح ترین مسیر لاغر شدن است چون که خداوند من هدایت کرده انتخاب خداوند بوده و من هدایت شدم به این مسیر، 
   • اطمینا دارم بهترین مسیر است چون که استاد از ۱۳۵کیلو چاقی بعد ۳۵سال تلاش واسه متناسب شدن در طی دوسال رسید به سن ۸۰ 
   • من اطمینان دارم بهترین مسیر است چون که این افراد چاق از این روش استفاده کرده اند نتیجه ها عالی گرفتند 
   • من اطمینان دارم بهترین مسیر است چون که خودم از وقتی به این مسیر هدایت شدم دور هر روشی که بود خط زدم و در این هستم همیشه حالا اشتباه داشتم لیز خوردم ولی رها نکردم خیلی ارامش دارم خیلی رفتارهام تغییر کرده و وزنم هم کم شده پس مطمعنم این بهترین مسیر متناسب شدن است 
   • حالا وقتی به اطمینان متناسب شدن برسیم دیگه بعدش باید ادامه بدیم استمرار داشته باشیم و عمل کنیم همین راز موفقعیت است و متناسب شدن و من باور کردم که میتونم متناسب بشم که الان با تعهد دارم عمل میکنم ادامه میدم 
   • حالا نکته بعدی این است که نباید واسه دیگران بخواهیم متناسب بشیم این واسه دیگران مانع متناسب شدن ما میشه و رها میکنیم پس لاغری باید واسه خودمان بخواهیم نه واسه دیگران خیلی مهم است این نکته خودمان دوست داریم لاغر بشیم ولی اولویت در ذهن مان دیگران است لاغر بشم که دیگران ساکت کنم که بگم دیدی تونستم که حقارت گذشته جبران کنم 

   حالا سیستم ذهن یک جوری است که کلا نمیپذیره که یک هدفی داشته باشی واسه دیگران رضایت دیگران جلب توجه دیگران واسه همین است که به خیلی از اهداف مان نمیرسیم چون واسه دیگران است نهه خودمان 

    

   پس هدف ما از لاغر شدن باید واسه خودمان باشه تا موفق بشیم نه دیگران که مانع متناسب شدن ما میشه 

    

   بازم با خودمان حرف بزنیم بگیم ما الان چاق هستیم سختی فشار روحی مشکلات چاقی داریم خودمان تحمل میکنیم به خودمان ضربه زده پس من چاق بشم یا متناسب واسه خودمه هیچ خسارتی یا امتیازی واسه دیگران نیست پس من واسه خودم متناسب شدن میخوام وقتی متناسب بشم حالم خوب میشه احساسم خوب میشه اعتماد بنفسم عالی میشه شاد میشم تفریح مسافرت لذت بردن از کوه استخر ازادی در خوردن انتخاب لباس روابطم بهتر میشه این ها همه واسه من هست پس من متناسب شدن واسه خودم میخوام نه دیگران بزار هرکه هرچی میخاد بگه هر رفتاری میخواد نسان بده اصلا اگه الان چاقم بخاطر چاقی من نمیخواد بزار بره من خودم دوست دارم و دوست دارم تجربه کنم متناسب شدن رو چون حالم خوب میکنه چون یک ادم موفق میشم پس من متناسب شدن فقط واسه خودم میخوام 

    

   باید موانع متناسب شدن برداریم تا متناسب بشیم باید موانع برداریم تا برسیم به هدف هر هدفی که الان دوست داریم داشته باشیم تجربه کنیم ولی نداریم به دلیل اینکه موانعی وجود دارد که نمیزاره ما به خواسته خود برسیم 

    

   وقتی موانع برداریم واسه متناسب شدن لاغر خواهیم شد

    

   یکی از موانع مهم که خیلی از افراد دارند اینه که در ذهن مان ما خودمان شبیه یک نفری میدونیم من هم خودم شبیه مادرم پدرم میدونستم چون بهمم گفته بودن تو پهلو داری شبیه مادرتی هیکلت مث مادرت هست بعضی ها میگفتن چاقیت مث باباته ولی من بیشتر خودم شبیه مادرم میدونستم 

   حالا مادر من در ۵۴سالگی ۹۰کیلو بود و من که ۲۷سالم هست ۸۰کیلو شده بودم چون من خودم شبیه مادرم میدونستم و ذهن سن زمان براش مهم نیست هرچیزی به عنوان تصویر ذهنی بهش بدی الگو بزاری شبیه اون میشی در کمترین زمان تمام تلاشش میکنه که در کمترین زمان شبیه تصویر ذهنیت بشی 

    

   ذهن ما زمان نمیشناسه سن نمیشناسه پس مهم نیست چه سنی داری چه وزنی داری برای ذهن مهم نیست اصلا ذهن سن زمان نمیشناسه وقتی ما الگو صحیح به ذهن میسپاریم ما متناسب خواهیم شد و کاری نداره سنت چقدر است 

    

   سن اصلا چیزی نیست ولی ما اینقدر این سن باور کردیم که باعث محدودیت ها زیادی شدیم در زندگی خودمان مثلا من سنی ازم گذشته پیراهن رنگی رنگ شاد نمیپوشم یا چون سنم رفته بالا باید پادرد کمر درد داشته باشم پیرتر بشم نتونم کاری انجام بدم چون سنم رفته بالا و خودمان اسیر یک کلمه به اسم سن میکنیم یک جور برده سن میشیم 

   افراد خارج از کشور افراد بالای شصت هفتاد سال از ما افراد ایران در سن سی چهل سال جوان تر هستند خوشتیپ تر قوی تر واسه اینکه برده سن نیستند نمیگن سن ما رفته بالا باید صورت مان چروک داشته باشه طبیعی است که پیرتر بشیم نهه اونها این انتظارات در خودشان ایجاد نکردن 

    

   حالا وقتی بگی من پیرم پیر شدم سنم رفته بالا پیر میشم در کمترین زمان سن علائم پیری در صورتش ایجاد میشه چون خودش این انتظار در خودش ایجاد کرده و ذهنم جواب انتظارات تصویرها ذهنی فرد میده 

    

   ما شبیه هیچ کس نیستیم از ما یکی افریده  شده و شبیه خودمان هستیم شبیه هیج کس نیستیم حتی شبیه پدر مادر خودمان هم نیستیم این فکر که من شبیه فلانی هستم بندازیم دور این فکر مخربی است که نمیزاره ما متناسب بشیم 

   ذهن کاری به تلاش ما ندارد کار داره به الگو ذهنی خودمان پس باید این الگو برداریم و بگیم ما شبیه هیچکس نیستیم من شبیه خودم هستم باید الگو ها ذهنی خودمان رو در همه جنبه ها تغییر بدیم تا موفق بشیم 

   هرچیزی رو که باور کنیم همان میشه پس بیاییم خودمان باور کنیم و بگیم من شبیه هیچکس نیستم من شبیه خودم هستم حالا چیزهایی که میخوام خودم بدست میارم با قدرت خودم وذهنم 

   شاد شاد شاد باشید 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/09 10:50
   مدت عضویت: 726 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 738 کلمه

   سلام🙂

   مثال جریان آب خیلی عالی بود آب برای جاری شدن نیاز به هیچ نیرو و فشاری نداره فقط کافیه که موانع رو از سر راهش بردایم اونوقت خیلی آسون و سریع جاری میشه در مورد لاغری هم اگه باور کنیم که چاقی فقط از طریق ذهن ایجاد شده و ذهن هم توانایی زیادی داره و باز هم باور کنیم که ذات و طبیعت جسم ما تناسب هست و ما با ایجاد موانع مانع جاری شدن تناسب در جسممون شدیم اونوقت خیلی راحتتر میتونیم به تناسب برسیم چون فقط کافیه که موانع تناسب رو برداریم ….

   یکی از مهمترین موانع تناسب باور نداشتن به خودمون و توانایی ذهنمون هست شما میگین که وقتی این باور ایجاد بشه بقیه اش فقط میشه استمرار و تکرار….  و من برای خودم اینطوری تفسیر کردم که اگه هرکسی در این مسیر استمرار داره و داره تکرار میکنه پس به این خود باوری رسیده که میتونه متناسب بشه🙂

   من هم مثل شما و خیلیهای دیگه به خاطر بقیه میخواستم لاغر بشم و به قول شما ۵۰ ،۵۰ بود و ماها اینقدر هم از شرایط چاقیمون در رنج و عذاب و محدودیت نیستیم ولی حرف و حدیث بقیه ،تذکرهای وقت و بی وقتشون،کمبود اعتماد به نفس به خاطر حضور در جمعها باعث شده که بخوایم زودتر لاغر بشیم تا بتونیم از این همه فشار روحی خلاص بشیم،تا خودی نشون بدیم که دیدین اینهمه گفتین چاقی منم لاغر شدم،دیدین منم اراده دارم و….از این حرفا که البته به مرور زمان و با تکرار آموزشها این مساله کمرنگ میشه ولی کامل از بین نمیره …

   و از اونجایی که ذهن ما فقط مربوط به خود ما است اصلا براش معنی نداره که بخوایم به خاطر خوشایند بقیه یا به خاطر بستن دهان بقیه کاری رو برای خودمون انجام بدیم.

   ذهن فقط به توجهات ما نظر داره و در همون جهت گسترش پیدا میکنه اتفاقا وقتی به حرف بقیه توحه میکنیم و احساسمون بد میشه این به توجه منفی هست و ذهن ما همین رو گسترش میده چون اون رو علاقه ما تفسیر میکنه…

   یه باور خیلی حالب و مخفی در این فایل گفته شد اونم اینکه ما خودمون رو شبیه به یکی از نزدیکان میدونیم و فرم بدنیمون رو به ایشون نزدیک میدونیم چون بارها از بچگی شنیدیم که شبیه فلانی هستیم شبیه فلانی غذا میخوریم یا راه میریم …و این شده یه باور محدود کننده در ما… در صورتیکه ما به هیچ کس شبیه نیستیم چون تک تک ما منحصر به فرد خلق شدیم و به قول خانم سهیلا یکی از  مدارک این منحصر به فرد بودن هم اثر انگشت ما است که در هیچ کدوم شبیه به دیگری نیست.پس لزومی هم نداره خودمون رو در هر موضوعی شبیه به بقیه بدونیم ما این توانایی رو داریم که ذهنمون رو آموزش بدیم و با این آموزش پله پله پیشرفت کنیم به طوریکه هیچ ربطی دیگه به گذشته خودمون هم نداشته باشیم چه برسه به دیگران😏

   موضوع جالب دیگه برام این بود که ذهن ما که اصلا سن نمیشناسه چون زمان براش مطرح نیست و سنی که ما داریم سن جسم ما است پس در هر سنی که باشیم میتونیم ذهنمون رو آموزش بدیم و شرایط جدید رو تجربه کنیم 👌

   استدلال شما رو در مورد اینکه چطور به خاطر بقیه لاغر نشیم خیلی دوس داشتم …گفتین بشینین با خودتون منطقی صحبت کنین که با لاغر شدن شما چی به شما میرسه چی به بقیه؟؟؟؟ سلامتی وزیبایی وجوانی واعتماد به نفس ،دوس داشتن خودمون،قدرت و آزادی ، دستاوردهای ما است در لاغر شدن سهم بقیه چیه؟؟؟کمتر نظر دادن…

   حالا ببین تو بیشتر سود میکنی از لاغر شدن یا بقیه…🙂

   در مورد ترازو من یه حرف شما خیلی به دلم نشست و دیگه راحت شدم از این نجوای ذهنم که میگفت برو ترازو (البته هنوزم میگه)ببین اصلا وزن کم کردی یا نه….اونم اینکه اصلا وزن کردن چرا بوجود اومد؟؟؟مگه نه اینکه وزن رو کنترل کنه تا سلامتی و تناسب ما حفظ بشه… ولی چی شد؟؟؟ هیچ کمکی که نکرد بدتر هم شد یعنی ما با وزن و سایز کردن توجهمون به چاق شدن بیشتر شد و چاقتر شدیم پس وسیله ای که چاقی رو بیشتر کرده هیچچچچ فایده ای نداره و باید کنار گذاشته بشه….

   در این مسیر فقط استمراره که به همه ما کمک میکنه…پس ادامه بدیم در هر شرایطی هستیم حالمون خوبه ادامه بدیم حالمون بده ادامه بدیم اوضاع محیطی خوبه یا بده ادامه بدیم مهمون داریم ادامه بدیم مهمانی دعوتیم ادامه بدیم بالاخره این مسیر به مقصد میرسه لازم نیست هی چک کنیم که راه درسته یا نه …رها کنیم و از مسیر لذت ببریم👌

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   maryamkhazaie0000@gmail.com
   1400/04/25 09:39
   مدت عضویت: 334 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 298 کلمه

   بنام خداوند بخشنده مهربان سلام خدمت استاد عزیز و دوستان همراه گام ۴۹لاغر شدن آسان است اگر .لاغر شدن آسان ب شرط بر داشتن مانع های ذهنی ک داریم. حس توانایی  داشتن در هر کاری باعث پیشرفت در اون کار میشه وقتی مطمئنی ک میتونی ی کاری انجام بدیم دیگه کار تمومه با تکرار کردن و یاد گیری و پیاده کردن معلومات در زندگی  ما ب خواستمون میرسیم ،یکی از این موانع لاغر شدن برای دیگران است ذهن ما نمی پذیره ک ما برای دیگران لاغر بشیم و اصلا قابل درک براش نیست و متاسفانه ما آدمایی چاق اینقد بهمون حرف زدن برا اینکه خودی نشون بدیم این باور در هممون وجود داره و ما باید برای خودمون مهم باشه ک در سلامت جسمی و روحی ،ب سر ببریم ،برای دیگران اندازه سر سوزنی اهمیت نداره وقتی ک ما در اثر چاقی مریض باشیم ،اتفاقا من چند روزیه دارم روی این موضوع با خودم حرف میزنم اخه چون چند وقته دیگه هم عروسی خواهر زادمه هم پسر خالم ذهنم همش میگه لباسات بهت تنگ شدن بیا رژیم بگیر تا اون موقعه لاغر بشی ولی من بهش ن گفتم اصلا فکرشم نکن این راه درسته چاقم ک چاقم من تو مسیر درستم همه چی درست میشه این عروسی ام مث عروسی هایی دیگه میگذره میره اصلا مهم نیست دیگران چی فکر می کنن،مسئله بعدی ک در من وجود داره اینه ک همش ب این فک میکنم ک من چطور می خوام این ۳۰ کیلو وزن اضافه رو کم کنم بعدش با خودم حرف میزنم ک فقط یک تا دوسال بیشتر طول نمیکشه تو بیشتر از ۱۲ ساله ک چاقی و مسیر لاغر شدن خیلی آسونه اخه همرا با شادی و خرمی و اعتماد ب نفس و خیلی راحته ان شالله ک منم تو این سال جز شگفتی سازان بشم🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏❤

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/14 00:02
   مدت عضویت: 386 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,089 کلمه

   بادرود فراوان حضور محترم استاد عزیز وهمراهان گرامی ، 

   این فایل هم همچون فایلهای گذشته ،سرشار از نکات جالب وشنیدنی ویک دور کامل از مسیر لاغری  با ذهن وهمچنین شناخت موانع ذهنی بود.

   در ابتدا اطمينان  پیدا کردن به اینکه می توان لاغر شد بسیار مهم است وبقیه آن می شود تکرار کردن واستمرار داشتن!

   هرچه احساسمان در کاری که به آن علاقه داریم بهتر وخوبتر باشد ،در یادگیری آن موضوع  قدرت وتوانایی بیشتری می گیریم ، وهرچه بیشتر استمرار داشته باشیم وتکرار کنیم ،نتیجه بهتر می شود ،بستگی دارد که چه موضوعی در اولویت علاقه های ما قرار دارد . بطور مثال من درحال حاضر چون علاقه شدیدی به لاغری  وتناسب اندام دارم درحال حاضر در اولویت آموزش‌های دیگرم مثل نواختن پیانو برای من دارد وبا اینکه به سایز دلخواهم رسیدم می خواهم بازهم ادامه بدهم!

   نکته دیگر اینکه اگر بخواهیم به خاطر  دیگران ویا حرف دیگران به یک موضوعی برسیم ،مطمئنا  به آن نمی رسیم!مهم این است که هرکاری که می کنی برای وجود خوت باشد وباید اولویت تواند که به هدف برسی،چون اگر بخواهیم به دیگران  ثابت کنیم ویا نمایش بدهیم ویا جلب توجه کنیم ،این موضوع  را ذهن ما نمی پذیره که تو می خواهی لاغر  شوی!وبرای ذهن قانع کننده نیست.یا اینکه می خواهم لاغر  بشم که به همه برتری خودم را نسبت به دیگران نشان بدم وبه قول معروف  شواف کنم،که باز ذهن ما آن را نمی پذیرد وهمکاری هم نمی کند تلاش ماهم بی فایده است!

   وقتی ما بااحساس توانمندی  برای لاغری در خودمان  برسیم خیلی کار ،راحت تر می شود وان موقع قابل مقایسه  نیست  با زمانیکه باور نداری که لاغر  می شوی ومرتب سعی می کنیم با فشار آوردن بر جسم لاغر  شویم! 

   ما از طریق  گوش دادن به فایلها، بیشتر  به این  نتیجه  می رسیم که توانایی لاغر شدن را داریم وترقی نمی کند چقدر اضافه وزن  داریم ،ونباید به آن مقدار توجه کنیم وبگیرم که چطور می توانیم لاغر  شویم، فقط کافیه که لاغر شدن با ذهن  را بیاموزیم وتغییرات خودش شروع می شود.وقتی شما از یک مبدأ  شروع به حرکت می کنی تا به مقصد برسی ،توجه کردن به زمان واینکه چقدر طول می کشد که برسید ،لذت سفر کردن را در مسیر راه را از شما می گیرد.همانطور که ما متوجه نشدیم که چقدر زمان برد ما چاق شدیم ،حالا هم نباید توجه کنی که چقدر طول می کشدتا لاغر  شوید!تنها باید باور واطمینان  داشته باشیم که به وزن ایده آلمان می رسیم واین بستگی به صبرو حوصله  وشورو اشتیاق  وپیگیری واستمرار ما در امر یادگیری دارد.واین طبیعیه  که ما این فرصت  را به خودمان  بدهیم وعجله نکنیم ،چون می خواهیم به شیوه درست وصحیح لاغر  شویم،برای خودمان وبرای  سلامتیمان واینکه به خودباوری واعتماد به نفس دست پیدا  کنیم وزندگی  بهتر ولذت بخش تری برای خودمان بسازیم.چون می خواهیم در عین حال ،ذهن وجسم را در تعادل قرار دهیم.

   در ضمن باید ما موانع لاغر شدن را از جلوی راه خود برداریم.واگر حتی ثروتمند هم بخواهیم بشویم باید موانع را در ذهنت برطرف کنی ودر داشتن یک روابط خوب با همسر هم همینطور است ودر همه موارد خواستنی در زندگیمان تنها با ذهنمان می توانیم سدها را بشکنیم!که در اینصورت کار راحت تر می شود،افرادی هستند که ثروتمندندولی رابطه خوبی با همسر ویا فرزندانشون ندارند،مثل بیل گیتس با آنهمه ثروت درحال جداشدن از همسرش می باشد. بعضی ها دریک رشته ای موفقند ولی در جای دیگر نیستند ،واین از کارهای ذهن است وموانعی که در آن مورد بخصوص وجود دارد.

   یکی دیگر از موانع ذهنی این است که خودمان را  با افرادنزدیک ویا خویشان مقایسه می کنیم ویا شبیه می کنیم.بطور مثال در باور من این بود که چون درخانواده ما همه استعداد چاقی دارند پس این طبیعیه که من چاق بشوم واین یک الگوی نامتناسب بود .

   ودیگر اینکه ذهن برایش زمان مطرح  نیست وفقط تلاش می کند که شمارا به تصویر های ذهنی برساند وکاری به سن هم ندارد.سن درواقع  گذر جسم ماست نه ذهن ماست، ذهن ما بعد زمان ومکان را نمی شناسد وافزایش سن هم ربطی به ذهن ندارد.خیلیها فکر می کنند چون سن‌شان بالا رفته باید تارک دنیا شوند ودست از آرزوهاو رویاهایشان بکشند وگوشه ای بشینند ومنتظر مرگ بمانند ولی این بستگی به خودمان دارد که چه باوری در ذهنت داری تا همان بشود که فکر می کنی!وقتی ما برنامه صحیح را به ذهنمان بدهیم ذهن ما کاری ندارد که‌در چه سنی هستیم او فقط برطبق علایق ما برنامه ریزی می کند.در ضمن هیچوقت ما نباید خودمان را با دیگران مقایسه کنیم،اگر من می خواستم خودم را با همسن وسالام مقایسه کنم قطعا به نتایج وموفقیت هایی که الان بدست آوردم نمی رسیدم ما تنها شبیه خودمان هستیم ومنحصر به فرد .پس اگر قدمی برمی داریم ویا خواسته ای داریم باید اول برای وجود خودمان باشد واین خودخواهی نیست بلکه به تکامل رسیدن است، ! من دلم می خواهد تا لحظه ای  که نفس می کشم جوان لاغر  ومتناسب وشیکپوش وجذاب باشم واز زندگیم لذت  ببرم در موقعیت مالی عالی وشغل عالی! 

   پس بیاموزیم که: هر الگویی که در ذهنت از افراد برای خودت  بسازی درواقع ملاک عمل ذهن تو می شود.

   هیچ چیز در زندگی ارثی نیست وهر کس سرنوشت زندگی خودش را با افکار وباورهایش رقم می زند.

   برای لاغر شدن دنبال تایید ونظر دیگران نباشیم ،هرکس زندگی خودش را دارد وبرای دیگران فرقی نمی کند که شما در چه وضعیتی  هستید ،خودمان باید تنها برای خودمان مهم باشیم.

   چاق ولاغر  شدن ما نفعی برای دیگران ندارد.

   نگران بازگشت چاقی در این دوره نباشید ،چون شمادر غیر اینصورت با ترس ازاین تفکر ،در حال تلاش کردن برای لاغری  هستید ،در صورتیکه  دراین مسیر هیچ تلاشی برای لاغر شدن وجود ندارد،بلکه تنها با اموزش،ساختن افکار صحیح لاغری در ذهن می توان به لاغری وتناسب اندام همیشگی دست پیدا کرد.

   هیچ آموزشی اعم از لاغری  وچاقی فراموش شدنی نیست.

   در این دوره منتظر  نتیجه نباشید،وقتی شما باور کرده اید که لاغر  می شوید ،اشتیاقتان بیشتر می شودودیگر به عقب نگاه نمی کنید، خودتو مرتب چک نکن ،منتظر لاغر  شدن نباش فقط ادامه بدهید ،نگویید می‌شود یا نمی شود! اگر مطمئن  باشید وایمان داشته باشید که به مقصد می رسید دیگر باید مقصد را رها کنی وتنها در این مسیر زیبا لذت ببرید.

   متناسب شدن نیاز به توجه وتمرکز دارد.

   بطور کلی نگاه ما در زندگی به مسائل  مختلف اعم از چاقی ولاغری ، تحصیل کسب وکار و باید طوری باشد که بجای اینکه  مسائل  را بزرگ کنیم به این باور بزسیم که ما نسبت به همه موارد خیلی قدرتمندتر وتواناتریم وهیچ مسئله لاینحل در زندگی وجود ندارد وسعی کنیم درواقع آن موضوع را برای خودمان کوچک فرض کنیم.

   به قول بزرگی می گفت ، عظمت باید در نگاه توباشد ، نه به انچه که می نگری!

   خوشحالم که همراهتان هستم !

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   rastegar.moradzadah.6939@gmail.com
   1400/03/29 02:04
   مدت عضویت: 307 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,446 کلمه

                 🥀بنام خداوند بی همتا 🥀

   گام 49        لاغر شدن با حذف موانع ذهنی 

   با سلام خدمت استاد عزیزم ودوستان هم مسیرم 

   این گام هم مثل همیشه پر بار وسرشار از آگاهی است من تصور می کنم یک دور خلاصه کل مسیر لاغری با ذهن ودر کنارش شناسایی چند مانع مهم بود 

   💖 اگر رویای لاغری دارید باید بدانید لاغر شدن فقط با حذف موانع متناسب شدن امکان پذیر است 

   سال‌های زیادی برای لاغر شدن تلاش کردیم به هر دری زدیم تا متناسب شویم وتناسب باقی بمونیم سراغ هر چیزی رفتیم الا ذهن خودمان چیزی که در وجود ما بود وما تشنه لبان گرد جهان می گشتیم.  متناسب شدن آرزوی ما بود اما دلیل برآورده نشدن خودمان بودیم که برسرراه آن مانع ایجاد کرده بودیم

   اگر سیستم بدن را با آب مقایسه کنیم 🤙

   طبیعت آب در جاری بودن وخروشان بودن است  هیچ جوری نمی شود این خصلت آب را از بین برد مگر اینکه مانعی بر سر راهش ایجاد کنیم سد جلوی راهش بگذاریم حوض ودیوار دورش بچینیم ومانع حرکتش شویم. سیستم بدن هم خاصیتش ترمیم وبهبود نا خالصی ومشکل موجود در بدن است. چاقی یکی از مشکلات بدن ماست که برای ترمیم وبهبود آن ما به دست خود برایش مانع ایجاد کردیم سیستم بدن همچنان به خوی ترمیم گری خود ادامه می دهد اما تلاش واستمرار ما برای این مانع باعث می شود نتواند بهبودی را ایجاد کند وناموفق است 

   ❣️ جهان هستی وجسم ماهمواره در تلاش برای بهبود شرایط واصلاح مشکلاتی هستند که ما برای خودمان به وجود آوردیم

   💕اگر من بر روی رفع موانع ذهنی متناسب شدن تمرکز کنم روند لاغر شدن خودبه خود در جسم من صورت می گیرد وبرای لاغر شدن تلاش خاصی لازم نیست

   🌷بیشتر از اینکه دنبال راه حلی برای لاغر ی با ذهن باشیم به دنبال درک رفع موانع ذهنی برای متناسب شدن باشیم 

   ⛔شناسایی مانع 🧐🧐👈تصاویر ذهنی متشابه

   هر فرد چاقی در ذهن خود تصاویری از اطرافیان خود دارد که خود را شبیه آنها می داند 

   تصاویر متشابه به چه صورت مانع لاغری می شوند

   موضوع تصاویر متشابه به این صورت مانع لاغری می شود که ما دلیل چاقی خودمان را با این مورد منطقی می کنیم ودلیل چاقی را شباهت خودمان با اون فرد می دونیم وعلاوه بر آن به چاقی ژنتیکی هم رنگ ولعاب می دهد وما را مغلوب ژنتیکی بودن چاقی می کند 

   ♦️باور اینکه ما از لحاظ جسمی وچاقی شبیه کس دیگری هستیم کافی است تا هیچ وقت لاغر نشویم 

   زیرا هر چقدر هم از جنبه های دیگر خوب عمل کنیم  تصویر ذهنی ما از خودمان وکسی که شبیه او هستیم تغییر نمی کند 

   💖باور اینکه ما شبیه کس دیگری هستیم چاقی وچاق تر شدن را برایمان طبیعی می کند 

   مغز بر اساس تصویر ذهنی عمل می کندبرای همین اهمیتی ندارد چقدر دوست دارید لاغر شوید وبرای آن چقدر زحمت می کشید مغز بر اساس همون تصویری که شما زخیره کردین حالا از خودتان یا فردی که فکر می کنید شبیه او هستید شمارا در وضعیتی که فکر می کنید باید باشید وطبیعی است باشید نگه می دارد 

   راه حل برای برداشتن مانع تصاویر متشابه 🤙

   باور کنید شما فقط شبیه خودتان هستید.

   شما منحصر به فرد هستید 

   شما از لحاظ جسمی و هنی وروحی شبیه به هیچ کس نیستید حتی پدرومادر تان 

   باید این موضوع را باور کنید واگر سخت است باور کردن این موضوع به دنبال تفاوت های خود با شخصی باشید که فکر می کنید شبیه او هستید فقط به آن یک مورد خاص که بزرگش کردین مثل چاقی وبه چشم شما میاد توجه نکنید هیچ دونفری اونقدر شبیه هم نیستند که چاقیشان بهم رفته باشد 

   مراحلی که نقش اساسی در لاغری با ذهن دارند 

   مرحله اول 👈 اطمینان وایمان قلبی به اینکه مسیر لاغری با ذهن تنها راه لاغر شدن است 👈 باور 

   مرحله ی دوم 👈 استمرار علاقه داشتن در مسیر 

   مرحله ی سوم 👈 انجام تمرینات گوش دادن به فایل ها 

   اگر این سه مرحله طی شود بقیه راه فقط یادگیری آموزش هااست ودیگه کار تمامه وما هیچ وقت این یادگیری را فراموش نمی کنیم همان طور که در هر شرایطی دودوتا چهار تا می شود را بلدیم مگر اینکه مغز ما دچار آسیب شود 

   شناسایی مانع 🧐🧐لاغری بخاطر دیگران 

   اگر بخاطر علاقه وخوش آیند دیگران بخواهیم چیزی را یاد بگیریم ذهن برای این یادگیری هیچ همکاری وتلاشی با ما نمی کند 😒

   ذهن نمی پذیرد بخاطر علاقه دیگران کاری برای شما انجام دهد چون آن علاقه را متعلق به شما نمی داند 

   نکته مهم 👈 در لاغری با ذهن هدفتان خودتان باشید 

   من واقعا این مانع را دارم ودر تمام تلاش هام برای لاغری شاید بیشتر از پنجاه درصد بخاطر دیگران بوده همیشه ترس از این داشتم که نظر دیگران راجب من چیه قبل هر عروسی ومسافرتی خودمو هر طور شده لاغر می کردم تا به نظر دیگران زشت نباشم یعنی خودم با چاقی یه جورای کنار اومده بودم درسته حسرت وخواست همیشه لاغری بود بیشتر از هرچیزی ولی باهاش چندان مشکل نداشتم که بخوام حتما بی دلیل لاغر بشم فقط وفقط برا خودم حتما قبل مراسمی تحت فشار بودم برا کاهش وزن 

   شناسایی مانع 👈عجله برای لاغری 

   به کل ماجرای چاقی ومشکلات اونو فراموش کنید کافیه لاغری با ذهن رو یاد بگیریدکم کم تغییرات شروع می شه. اگه سی سال چاق بودین انتظار نداشته باشید یه شبه ویه هغته ویه ماه لاغر بشید ولی خیلی هم به اندازه سن چاقی طول نمی کشه همین که آموزش هارو یاد گرفتید کم کم از جایی که شروع کردید فاصله می گیرید وبه جایی که قراره برسید نزدیک می شوید از تلاش ها استمراری که دارید هیچ ضرری نمی کنید خیلی چیزها در جنبه های مختلف زندگی به دست می آورید حتی اگر دیرهم به تغییرجسم برسید 

   شناسایی مانع 🧐👈الگوی نا مناسب 

   اگر برای ذهن یک الگوی نا مناسب داشته باشیم ذهن زمان وسن را ملاک قرار نمی دهد بلکه تمام تلاشش را می کند تا به آن تصویر ذهنی شمارا برساند 

   مانند والدینی که بچه های چاق دارند 🤙

   از آنجایی که ذهن با گذر زمان وافزایش سن جسمی هیچ تغییری نمی کند وقتی بچه های والدین چاق خود را می بینند از آنها رفتارهای اشتباهی یاد می گیرند آن رفتارها در آنها عادت می شود وتصویر ذهنی در آنها شکل می گیرد وذهن این تصویر را قبول می کند در زمان کوتاهی با سرعت زیاد تلاشش را برای به واقعیت درآوردن آن تصویر شروع می کند ومی بینیم که بچه ها در سن پایین وزنی برابر یا بیشتر از پدریا مادر خود در سن بالا دارند 

   خبر خوب اینکه 👈اگربتوانیم آگاهانه باورهای خود را با باور درست جایگزین کنیم تصویر درستی از خودمان ایجاد کنیم وبه ذهن بسپاریم می توانیم زندگی متفاوتی را تجربه کنیم ودر مدت کوتاهی آن همه خسارت هارا جبران کنیم وبه موفقیت های باور نکردنی دست پیدا کنیم 

   👈شناسایی مانع 🧐افزایش سن 

   اگر برنامه صحیحی به ذهن بدهید اصلا مهم نیست چه سنی دارید سن را با ذهن قاطی نکنید 

   چیزی به نام پیری برای ذهن تعریف نشده است هر ساله از سن شناسنامه ای ما می گذرد وما خودمان را به پیری نزدیک می بینیم باعث می شود ذهن این موضوع را به یک خواسته تلقی کند وهمین باعث می شود خیلی ها در سن های پایین انرژی وتوانایی جوانی را نداشته باشند وبدن آنها مانند افراد مسن فرتوت وپیر باشد 

   ⛔ذهن به تصویری که تو در آن ثبت کردی پایبند است 

   بگویی من پیرم 👈تلاشش این است تورا به پیری برساند 

   بگویی من چاقم 👈تلاشش این است تو چاقی را تجربه کنی 

   در هر سنی که هستید برای لاغری برای کسب وکار برای تحصیل برای هرچیزی دیر نیست 

   ♦️ اگر ذهن را تنظیم کنی نتایجی که برای بقیه در 30 سال به دست می آید برای شما در 3 سال یا کمتر به دست می آید زیرا ذهن سن وزمان نمی شناسد  

   اگر نگرانی بعد از آموزش ها وتغییر ات به حالت قبل برگردی به این دلیل است که مسیر لاغری با ذهن را مثل رژیم می دانی وکسب نتیجه را با تحمل سختی ورنج می دانی  اگر لاغری با ذهن را یاد گرفتی محاله فراموش کنی مثل بقیه آموزها ی که به ذهنت دادی 

   منتظر لاغری نباشید 

   اگر باور کرده باشی مسیر لاغری با ذهن همان مسیری است که تورا به مقصد می رساند دیگر به عقب برنمی گردی نگاه کنی یا منتظر اینکه کی به مقصد برسی نیستی چون مطمعنی دیر یا زود به مقصد می رسی به همین خاطر فقط از مسیر لذت می بری ومی دونی به مقصد می رسی 

   وقتی به مشکلی بر می خورید همیشه ایمان وتوانایی خود را بزرگ کنید نه آن مشکل را زیرا اگر مشکلی را برای ذهنت بزرگ کنی مطمعنن نمی توانی راه حلی برای رفع آن پیدا کنی 

    

   اولویت زندگیتان خودتان وهدفتان باشید وقتی کسب رضایت وخوشحال دیگران اولویت زندگیتان باشد نمی توانید به اهدافتان برسید 

               

                       💣  ترازو 

   یکی از ساده ترین حربه های ذهن چاق ترازو و زن کردن است 

   چاقی بیشتر ارمغان ترازو است 

   ترازو را مین جنگی تصور کنید که اگر روی آن رفتید نابود می شوید 

   💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/27 23:50
   مدت عضویت: 278 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 778 کلمه

   گام ۴۹ رویای لاغری آسان است 

   به نام خدا🌺🌺🌺 

   مهمترین و جذاب ترین چیز اطمینانی است که به متناسب شدن خودمان داریم .

   ✅وقتی به اطمینان قلبی برسی که می توانید لاغر شوی کار تمام است.

   ✳ مرحله مهم این مرحله است بقیه اش میشه استمرار و تکرار کردن 

   هر هنری را باید با عشق و علاقه انجام دهیم چون باور می‌کنیم که می‌توانیم آن کار و هنر را یاد بگیریم پس با تمرین و تکرار می توانیم مهارت کافی را کسب کنیم.

    افراد زیادی برای یادگیری هنری راشروع می کنند ولی ادامه نمی دهد و رها می کند چون باور نکرده اندکه می‌توانند یاد بگیرد .

   مثل موضوع لاغری که اگر ادامه ندهیم به نتیجه نمیرسیم 

   🔴 این‌که تناسب برای خودمان باشد نه برای دیگران.

   ✳ برای تناسب گام اول می توانیم متناسب شویم 

   گام دوم استمرار داشتن در این مسیر است.

   ❇ برای تناسب هدف اصلی و اولویت خودمان باشیم نه دیگران 

   ⛔نباید به وزن و مشکلمون فکر کنیم کافیه که لاغری باذهن رو یاد بگیریم و تغییرات شروع بشه.

    وارد شدن در این مسیر واقعاً خدایی است از رژیم های زیادی خسته و ناامید می شدیم و کسی نبود که به ما انرژی بدهد ولی اینجا سرشاراز عشق است اولاً  گرسنگی نمی‌کشیم و تازه چیزهایی که کل عمرمون ازش ترسیدیم بدون نگرانی می خوریم و هر وقت مشکلی پیش بیاید جوابشو ازفایل ها میگیریم من ازدیروز توجه به خوردن بیشتر شده و نسبت به چند روز قبل بیشتر گرسنه می شوم .

   برای خودم یادآوری می کنم که استاد گفت علت باورهای چاقیه پس ناامید نشو ادامه بده خودش درست میشه و اینکه خوراکی ها قدرت چاق کردن من را ندارد.

    یا مدال هایی که می گیریم تشویق های بزرگی محسوب می شود که داری خوب پیش میری ادامه بده و ناامید نشو.

    حتی نگارش در سایت هم خودش لذتی دارد که وصف نشدنی است .

   دو روز نت ضعیف بود و کلید گفتار به نوشتار کار نمیکرد مجبور بودم با دست تایپ کنم چون نمی خواستم از مسیر موفقیت خودم عقب بمانم .

   در این مسیر سراسر عشق و امید و شادی چرا خسته شویم و زمان تعیین کنیم.

    در این مسیر شادی درونی لاغری و اعتماد به نفس… به دست می‌آوریم .

   ❇یکی از موانع لاغر شدن تصویر ذهنی متشابه 

    فرد چاق در ذهن خود تصاویری از اطرافیان خود دارد که خود را شبیه آنها می‌داند.

    داشتن دلیل و منطق برای چاق بودن بر اساس ایجاد شباهت با افراد دیگر یکی از مهمترین موانع لاغری است.

   ✳ بر اساس تصاویری که در ذهن ذخیره کرده‌اید عمل می‌کند شما را در وضعیتی که فکر می‌کنید باید باشید و طبیعی است که باشید نگه می دارد.

   ❇ ذهن زمان نمی شناسد گذر سال ها ی سن مربوط به جسم است .

    ًاین جمله ذهن زمان نمیشناسد خیلی برایم جالب بود هروقت تغییرات دوستان رو میدیدم سریع بالای صفحه رو نگاه می کردم ببینم چند روزه که درمسیر است .برای اینکه کمتر به دنبال تغییرات جسمم باشم خودم به ذهنم یک مانع داده بودم گفتم ببین تا دوسال دیگه هم که نتیجه نگرفتی عیب نداره .ظاهرش عیبی نداره ولی چرا برای ذهنی که زمان براش معنا نداره زمان دادم .پس از این به بعد به زمان هم کار ندارم هروقت آمد خوش آمد .

    ✅ وقتی الگوی نامناسب در ذهن ما ذخیره شده باشد خیلی سریع تر بهش میرسیم .

   با اینکه استفاده از زندگی کارمندی متنفر بود در نهایت باورهایش کار خودش را کرد و کارمند شد.

    الگوی ذهنی  استاد اون بود. ولی وقتی خودش آگاهانه تصمیم گرفت که الگوی زندگی خودش را عوض کند در مدت دو سال زندگی خودش را تغییراساسی داد. 

   وقتی ذهن را تغییر بدهیم خیلی رویاهای دست نیافتنی دست یافت می‌شود.

    وقتی برنامه صحیح به ذهنت بدهی خودش کار درست را انجام می دهد.

    بالا رفتن سن را می‌بینیم و از آنجایی که ذهن زمان را نمی شناسد ولی هی مدام می‌گویم که داریم پیر می‌شویم می‌بینیم این فرد خیلی زودتر پیر می شود چون خودمان باورمیکنیم داریم پیر میشیم .

   ✴بعضی تصاویر را عوض کنیم نتایج عوض میشود من شبیه خودم هستم و هرجای بدنم راکه دوست ندارم می توانم عوض کنم.

   ✳ هر چیزی را که باور کنیم همون میشه من دوست دارم سالم متناسب ، موفق و ثروتمند باشم.

    و میدانم و باور دارم که میرسم.

    پس اگر این موانع ذهنی که الگوی ذهنی متشابه دیگران هستیم برداشته شود خود به خود مانع چاقی ارثی نیز برداشته می‌شود ذهن قدرتمند می تواند باورهای غلطی که به ذهن دادیم پاک کند .

   ✅چگونه ترس از چاق شدن دوباره را ازبین ببریم ؟زبان فارسی یا چیزی که یاد گرفته ایم فراموش نمیکنیم خیالمان راحت که داریم یاد میگیریم و  لاغری را یادمیگیریم و هرگز فراموش نمی کنیم .

   ✅ اگر منتظر لاغر شدن باشیم کار سخت می شود ولی اونی که مطمئن هست که لاغر میشه ادامه می‌دهد.

   ⛔استفاده ازترازو مثل مین جنگی است که معلوم نیست چه بلایی سرمان بیاورد و ارمغان ترازو ⏪چاقی است .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/26 21:28
   مدت عضویت: 499 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 676 کلمه

   با سلام گام ۴۹:لاغر شدن با حذف موانع ذهنی 

   برای رسیدن به هدف در هر کاری وقتی موانع بر داشته شود آسان شود 

   برای لاغر شدن هم بارها و بارها تلاش کرده ایم از راههای مختلف اما نتیجه نگرفتیم !چون موانع ذهنی را حذف نکردیم ،چون آگاهی نداشتیم و همیشه در مسیر اشتباه می رفتیم 

   زود با دیر رسیدن به هدف بستگی دارد که چقدر بتوانیم موانع ذهنی را بشناسیم و برای بر طرف کردن آن راه درست و صیحیح را انتخاب کنیم 

   مثلا می خواهیم برویم مسافرت از شهری به شهری به مدت ۴ ساعت حالا ما می توانیم این ۴ ساعت را به موقع برسیم یا اینکه در مدت ۷ یا ۸ حتی ۹ ساعت !!!!چرا!!؟؟چون موانعی در جاده هست که مدت زمان را آهسته می کند و بستگی دارد به مسوولانی که مسول هستند موانع سر راه را بر دارند مثل تصادفی که انجام می شه و مانع بوجود می آرد یا جاده در دست ساخت است که مانع بوجود می آرد یا ماشین دچار اشکال می شه که مانع درست می شه و با آخر هفته که همه هجوم می ارند به جاده ها و شلوغی زیاد مانع بوجود می آرد و همه این موانع باعث دیر رسیدن به مقصد می شه و بر طرف کردن موانع هم بستگی به نوع موانع دارد بعضی زود بر داشته می شه و بعضی بیشتر وقت می گیرد .

   لاغری با ذهن هم کلی موانع دارد که باید شناسایی و بر داشته شود و بستگی به ذهن پر تلاطم ما دارد ذهنی که سالها چاقی را آموخته طول می کشد تا شناسایی و بر طرف شود باید ادامه دهیم و موانع را بشناسیم و یکی یکی آن را حذف کنیم و تمام سالها و تلاش هایی که انجام می دادیم غافل بودیم که ذهن ما مانع لاغر شدن ماست مثل:خوردن شیرینی مانع لاغر شدن ماست 

   خوردن غذاهای چرب و خوردن غذاهای مثل نان و برنج و ماکارونی سیب زمینی مانع لاغر شدن ماست و همه اینها ترس از چاقی بود که در ذهن ما نهادینه شده و اکنون با آموزش اطلاعات صیحیح باید تمام موانع شناسایی و حذف شود تا لاغری آسان شود 

   ترس از خوردن برای ما بزرگ‌ترین مانع است با وجودی که کلی تغییر کرده ام ولی هنوز کاه گاهی ناخودآگاه ذهنم هشدار می دهد مواظب باش چه می خوری همانطور که آگاه هستیم که سیستم ذهنی ما جوری است که همواره در حال بهبود شرایط و اصلاح مشکلات است که خودمون بوجود می آوریم مثل زخم در بدن و یا اضافه وزن  و همیشه فکر می کردیم که جسم ما مشکلات را بر طرف می کند غافل از اینکه ذهن ماست و اکنون که می دانیم باید تمرکز کنیم بر روی موانع ذهنی برای متناسب شدن آن ،آن موقع روند لاغری خودبخود در حسم صورت می گیرد و نیازی به هیچ گونه تلاش و زحمت خاصی نیست اگر ایمان داشته باشیم که می توانیم متناسب شویم حتمی به نتیجه می رسیم وقتی باور کنیم و اطمینان داشته باشیم فقط باید تکرار کنیم و ادامه دهیم تا به نتیجه برسیم 

   گام آول:باور داشتن که می توانیم متناسب شویم 

   گام دوم:علاقه واشتیاقی که برای متناسب شدن داریم

   گام سوم:برای خودم به متناسب برسم نه برای دیگران

   گام چهارم:باخودباوری و ایمان پیش برویم 

   در همه موارد زندگی فقط اگر موانع را برداریم موفق می شویم مثلا اگر بخواهیم ثروتمند بشیم باید موانع را برداربم با اگر بخواهیم روابط خوبی داشته باشیم باید موانع را بر داریم باید بدانیم که ذهن زمان براش مطرح نیست بلکه تصویر ذهنی مهم است 

   بکی دیگر از موانع لاغری ترس از نتیجه نگرفتن آست این تری در ما رشد  کرده بر اثر تمام تلاش و فعالیتهای که انجام داده ایم  و نتیجه نمی داده یا برای کوتا مدت بوده و نرسیدن به هدف یک موانع آست که باید با تکرار واستمرار و درک عمیق آن این موانع را بر طرف کنیم باید به این درک رسیده باشیم که تلاش فیزیکی و گرفتن رژیم جزه فشار روحی و جسمی نتیجه دیگری به همراه ندارد وتا ذهن ما این موضوع را درک نکند ما همچنان مشکل خواهیم داشت که با استمرار و ادامه در این روش می شه تمام موانع را بر داشت .سپاسگزارم استاد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/24 14:10
   مدت عضویت: 564 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 423 کلمه

   سلام بر همگی 

   بااین فایل آموزنده دوباره ذهنم تکون خورد و یه باور غلطی که داشتم خودشو بهم نشون داد .

   من از کودکی بااینکه متناسب و زیبا بودم تا ۱۰ سال پیش . آنقدر اعتماد به نفسم پایین بود که هیچ وقت از زیبایم و تناسب اندامم لذت نمیبردم . و یه بازیگری در تلویزیون بود که در طنز بازی میکرد یه دختر قدبلند و لاغر که از لحاظ عقلی روبه راه نبود و به من نسبت میدادن . اگرچه یادآوری خاطرات گذشته برام خیلی سخته ولی می نویسم.  و هرشب که به اتفاق خانواده اون طنز رو نگاه میکردیم آنقدر بهم گفتن که این دختره شبیه توست و من هر دفعه حسم بد میشد که کم کم پذیرفتم منم شبیه این دختره هستم . علیرغم اینکه در دبیرستان رشته ریاضی وفیزیک درس خوندم و دختر سفیدرویی بودم ولی نمیدونم چرا اعتمادبه نفسم کم بود .

   و همینطور وقتی پام به جایی میخورد یا دستم سریع بهم میگفتند و االان هم میگن تو شبیه فلان عمت هستی و اون هم همینجوری هستش. به نظرم قبل از اینکه کسی بچه دار میشه باید ببرنش کلاس بچه داری و آموزش ببینه . نه اینکه بچه به دنیا بیارن و با حرفشان دلشون بشکونن.

   تشبیه من به فلان عمه و فلان بازیگر روز به روز شخصیت و رفتار و تیپم رو شبیه اونها میکرد و منم که باورم شده بود .

   ولی حالا که یکی دیگه از موانع ذهنی لاغرشدن رو پیدا کردم ردش میکنم ومیگم هر موقع اثرانگشتم شبیه یه نفر بود من شبیه اونم .

   من شبیه خودمم وفقط خودم . و حاضر هم نیستم همین الان جای هیچ کس با هر شرایطی بهتر وبالاتر باشم .

   من متناسب میشم و ازش لذت میبرم . همانطور که متناسب میشم اعتمادبه نفسم هم بالا میره که مثل گذشته دختر متناسب با اعتمادبه نفس پایین نباشم که مورد تمسخرباشم و زیبایی خودم رو نبینم. 

   من متناسب میشم و هرطور که دلم میخواد هر لباسی رو میتونم بپوشم  ولذت ببرم. لباسهای رنگ شاد .

   من متناسب میشم برای خودم . نه برای هیچ کس دیگه.  هرکسی منو بخواد من همینم چه چاق چه لاغر و برام مهم نیست و این منم که انتخاب میکنم با چه کسی ارتباط داشته باشم  نه دیگران . و نظر دیگران دیگه برام اهمیتی نداره .

   اگه به خاطر همین تیپم خانواده ام وکلا اطرافیانم  میخان بدن بدن همون بهتر چون من خودمو عاشقانه دوست دارم خوندم رو با هیچی عوض نمیکنم الان که فکر میکنم ۱۷ یا ۱۸ کیلو اضافه وزن دارم حتی اگه وزنم ۲۰۰ کیلو هم باشه باز هم همینه .من عاشق خودم هستم .من شبیه خودم هستم 

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   angelikian4040@gmail.com
   1400/03/09 00:16
   مدت عضویت: 201 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 452 کلمه

   در هر کاری اگر مانعی وجودداشته باشه اون کار یا انجام نمیشه یا کند پیش می ره در لاغری با ذهن ما باید موانع ذهنی رو یکی یکی شناسایی و سپس رفع کنیم تا خیلی راحت به هدفمون برسیم یکی از این موانع اینه که ما لاغری رو دوست داریم ولی باور نداریم که توانایی لاغر شدن  رو داریم و این یک مانع خیلی بزرگ محسوب میشه که نمی ذاره ما لاغر بشیم برای لاغری با ذهن اول باید باور کنیم که می تونیم لاغر بشیم و سپس با علاقه و اشتیاق توی این مسیر ادامه بدیم و لاغری رو فقط بخاطر خودمون بخواهیم نه برای اینکه دیگران ما رو تحسین کنن چون تمام مزایای لاغری برای خودمون هست و ما از اون مزایا بهره مند میشیم اگر یک درصد برای حرف دیگران بخواهیم لاغر بشیم ذهن ما همکاری نمی کنه و لاغر نمی شیم                                    در مورد موضوع دوم دقیقا این اتفاق برای من افتاد که من رو با خواهر بزرگم مقایسه میکردن در صورتیکه از نظر چهره و اخلاق و رفتار ما شباهتی با هم نداشتیم.من پذیرفته بودم که چاقی من ژنتیکی چون خوارم چاق در صورتیکه خواهر و برادران من متناسب بودم خود من هم در زمان مجردی و قبل از بارداریم متناسب بودم ولی بعد اطرافیانم که چاق شدم دقیقا مانند خواهر بزرگم شده بودم و شاید چاق تر و این در حالی بود که اختلاف سنی ما 15 سال بود ولی بدلیل الگو برداری ذهنی چاقی من سرعت بیشتری گرفته بود و من فکر میکردم طبیعی که من و خواهر بزرگم شبیه هم باشیم و همیشه با خودم می گفتم چقدر کم شانس هستم کاش شبیه خواهران دیگرم بودم که چهار تا فرزند دارن ولی متناسب هستن و تا زمانی که با لاغری با ذهن آشنا نشده بودم  نمیدونستم که این یک باور اشتباهه  و یکی از موانع ذهنی برای لاغر نشدن هست و امروز درک کردم که باید باور سازی جدیدی انجام بدم من از خیلی از جهات دیگه شبیه خواهرم نیستم پس این مقایسه از نظر من مردوده و این مانع رو برای ذهنم منطقی کردم و مطمئنم  که ما هر چیزی رو که یاد گرفتیم فراموش نخواهیم کرد پس باید لاغری رو یاد بگیرم و میدونم وقتی موانع در ذهنم از بین رفت من لاغر میشم و تا زنده هستم لاغر میمونم چون لاغری رو یاد گرفتم و فراموش نخواهم کرد و این باور که می تونم لاغر بشم رو هر روز تقویت میکنم من در خیلی از امور دیگه زندگی موفق بودم و تونستم به بهترینها دست پیدا کنم پس لاغری هم آسون و راحت هست و من می توانم  لاغر بشم و لاغر بمونم  خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   شکوفه غضنفری
   1400/02/22 05:06
   مدت عضویت: 835 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 297 کلمه

   سلام

   لاغر شدن با حذف موانع ذهنی را من با تمام وجود درک کردم.

   من موانع ذهنی زیادی داشتم که با گوش دادن به مطالب استاد با اکثر آنها آشنا شدم و تصحیح کردم.

   اما هنوز دو باور غلط یا دو مانع ذهنی داشتم که حتی خودم به اینکه این دو باور غلط یا مانع ذهنی هستند پی نبرده بودم.

   سال ۹۸ از شهریور تا اسفند (دقیقا قبل از کرونا) ۱۰ کیلو طی ۶ ماه کاهش وزن داشتم . خیلی دوران خوبی بود خیلی لذت بردم. باشگاه و مناسب خوردن. فایلهای استاد را هم گوش می دادم و انگیزه می گرفتم.

   ولی با آمدن کرونا و مشکلات بیماری که برای پسرم و خودم پیش آمد و قرنطینه شدن و نامناسب شدن شرایط باعث شد که من ورزش باشگاه را کنار بگذارم و چون باور غلطی  داشتم که اگر ورزش نکنم حتما چاق خواهم شد و بدون ورزش، لاغر شدن برای من معنایی نداشت در عرض ۳ ماه ۱۰ کیلو برگشت.

   خیلی ناراحت شدم . ولی بعد از گذشت یکسال دوباره تصمیم گرفتم این باور غلط را اصلاح کنم و از ورزش کردن بت نسازم بلکه به این باور رسیدم که با ورزش و یا بدون ورزش من لاغر خواهم شد.

   با شروع سال جدید من دوباره شروع کردم و بعد از گذشت بیشتر از یک ماه از تغییر باورم روند کاهش وزن را در خودم احساس می کنم.

   باور غلط دیگه ای که داشتم استفاده از ترازو بود.

   که باید حتما وزنم را یادداشت می کردم.

   و با وزن کردن چه با کاهش یا با افزایش وزن غیر از عدم موفقیت چیزی برام نداشت.

   امسال تصمیم گرفتم به هیچ وجه وزن نکنم و تغییرات خودم را از روی تغییر سایز لباسم ببینم.

   که البته لذتش هم خیلی بیشتر است.

   این تجربیات من از باورهای غلط و موانع لاغری بود. امیدوارم برای دوستان مفید باشد و اشتباهات من را تجربه نکنند.

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/21 06:02
   مدت عضویت: 662 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,271 کلمه

   سلام سلام😍😍

   موضوع امروز هم موانع ذهنی هستند که با حذف آنها میتوانیم لاغر شویم.

   وقتی به موضوع موانع ذهنی فکر میکنم احساس میکنم کار من برای لاغر شدن بسیار راحت است چون این موانع در ذهن من هستند نه شخص دیگر و نه عوامل بیرونی.پس من‌به راحتی میتوانم آنها را اصلاح کنم.

   مانع امروز ، تصاویری است که با وجود آنها خود را شبیه فردی دیگر میدانیم..

   من قبلا تمرین این فایل را انجام داده ام و الان خودم را شبیه هیچ کسی نمی دانم و میدانم که من یک فرد مستقل از هر نظر هستم و شباهتی به هیچ کس ندارم.

   یکی از دلایل اشتیاق من برای شروع دوباره ی دوره ورود به سرزمین لاغرها به همراه استاد،این است که یاد بگیرم برای تکرار کردن و دوباره تمرین کردن باید چه چیزهایی بنویسم و چه کاری انجام بدهم تا هم تاثیر گذاری آن بر من بیشتر شود ، هم دیگر تکراری نباشد و هم به  لایه های پایین تر و مخفی تر اطلاعات ذهنم دستیابی داشته باشم😍

   مثلا من دیگر خودم را شبیه کسی نمیدانم پس امروز برداشتم از فایل و متن این گام را می نویسم.💃🏻

    

   💎شرایط فعلی ما هیچ مهم نیست چون این شرایط فعلی در طی سالها اشتباه کردن به دست آوردیم و حالا با آموزش صحیح لاغری با ذهن و برداشتن موانع ذهنی و محیطی میتوانیم به جسم ایده آل دست پیدا کنیم که حاصل افکار درستیه که الان داریم آموزش میبینم. 💎

    

   فایل تصویری 💻📖🎧✏:

   ✅بعد از باور قلبی متناسب شدن ، بقیه اش استمرار داشتن و تکرار کردن است و ما به نتیجه میرسیم.

   باور کردن توانایی خودمان علاوه بر احساس خوبی که به ما می دهد باعث ادامه دادن ما هم می شود.

    

   ✅خیلی ها شروع می کنند اما ادامه نمی دهند.

   یا علاقه نداری به اون موضوع و باور نداری که میتوانی موفق بشی ، یا شروع آن کار به خاطر خودت نیست.

   در لاغری ؛ 

   از خودم مثال میزنم .یادم هست که با شروع هر روشی اشتیاق من به لاغری دوباره به سطح خیلی بالایی افزایش پیدا میکرد و مطمئن بودم که لاغر میشم اما هرچی که میگذشت سخت تر شدن مسیر و نتیجه ی کم آن باعث می شد از خیر لاغری بگذرم یا حتی خودم را ناتوان ببینم چون همیشه صاحبان آن سبک ها از مشتریانی مثال می زنند که هیچ وقتی هم مدرکی ازشون نبود ولی میگفتند که عالی نتیجه گرفتند..یا مسائل جدی برای من پیش می آمد که سلامتی ام را نشانه می گرفت مثلا ریزش مو، معده درد، ضعف اعصاب و… میخوام بگم که من همیشه در ابتدای هر مسیری که برای شروع کردم باور داشتم میتوانم نتیجه بگیرم و لاغر شوم ولی سختی راه باعث می شد من خودم را ناتوان از ادامه دادن ببینم ولی بازهم ادامه می دادم اما کاربه جایی می رسید که جسمم صدمه می دید و آنجا بود که رها می کردم.موضوع بعدی؛ لاغر شدن برای دیگران است. نمی دانم این فرمول از کجا ایجاد شد .مثلا من خودم هیچ اهمیتی برایم ندارد که جسم بقیه چه شرایطی دارد 😅ولی دوست داشتم که در نظر بقیه متناسب باشم و همیشه من را مثال بزنند که فاطمه،خیلی خوش هیکل است و..این موضوع ، زمانی که میهمانی یا عروسی دعوت بودم ، شدت می گرفت.هم به خاطر تهیه ی لباس و هم اینکه بتوانم با اعتماد به نفس در مجالس شرکت کنم.

   خوب با وجود این شرایط که دیگر اصلا میهمانی و دورهمی نیست ، باید به این فکر کنیم که آیا الان هم میخواهم متناسب بشوم؟/ الان دلیل من برای اینکه میخواهم لاغر بشوم ، چیست؟

   به نظر من الان بهترین شرایط برای شخصی سازی کردن متناسب شدن است…

   زمانی که بیندیشیم و انتخاب کنیم که من در هر شرایطی که میخواهم باشم و هر پیشرفت و اتفاق خوبی که میخواهم تجربه کنم را فقط برای خودم میخواهم.زندگی بسیار کوتاه تر از آن است که من بخواهم برای پسند و دل خوشی و رضایت دیگران زندگی کنم.

   دوست دارم در شرایطی باشم که خودم از آن رضایت دارم.

   عشق به لاغر شدن در من از عشق بی نهایت به خودم و اینکه میخواهم همیشه سلامت باشم نشات میگیرد ،نه به خاطر پسند دیگران.تشویق دیگران، فقط حاشیه ی این مسیر است و نباید به عنوان هدف این مسیر به آن نگاه کرد.

   با این تغییر دیدگاه ، نتیجه نیز تغییر خواهد کرد و شرایط بسیار متفاوتی برای ما ایجاد می شود.

   ✅در هر موضوعی که دوست داری تجربه کنی و الان نداریش ، به این دلیل هست که درباره ی آن موضوع در ذهنت موانع هست.

   ✅شبیه دانستن جسم خودمون به فردی دیگر فقط به موضوع چاق و لاغری محدود نمیشه و باعث میشه که این شباهت را در جنبه های دیگر زندگی پیدا کنیم. حتی از سطح خانواده هم میتونه فراتر بره ..مثلا ما ایرانی ها….ما فارس ها….، ما ترک ها… و شباهت هایی که معمولا منفی هستند و مشکلات را شامل می شوند..

   که معمولا هم به صورت جک و برای مسخره مطرح می شوند ولی نکته اینجاست که ذهن اصل و بدل را از هم تشخیص نمی دهد .

   ما در فامیل مان یک مثالی هست که میگن : کسی که سمت ما میاد یا شبیه ماست یا شبیه ما میشه و همین باعث میشه آنهایی که باورش کردند ، بهش دچار بشوند و تجربه اش کنند و افرادی با مشکلات مشابه به آنها برخورد کنند و وارد زندگی شان بشوند.

   💎هیچ چیزی ارثی نیست.

   💎هیچ چیزی الکی به دست نمیاد.

   ✅ذهن ، زمان و سن نمی شناسد .

   ذهن، به تصویری که از خودت ایجاد میکنی پایبند است و تلاش می کند تو را به آن تصویر برساند.

   با برنامه ی صحیح به ذهن دادن،تغییرات آغاز می شود .

   با برنامه ی صحیح ، شرایطی که برای دیگران در ۳۰ سال رقم میخورد برای شما در ۲ سال اتفاق می افتد.

   چون ذهن ، زمان را نمی شناسد فقط رساندن شما به تصاویر ذهنی را بلد است و هرچه این تصاویر واضح تر و باورپذیر تر بشود در ذهن شما، نتایج در جهان مادی در زمان بسیار کم تری اتفاق می افتد.

   ✅شما باید شبیه خودت باشی..هیچ تصویری از خودت در مقابل دیگران قرار نده …تو حتی شبیه پدر و مادرت هم نیستی…💎شبیه هیچ کسی نباش در زندگیت…

   ✅تو هرچیزی را باور کنی، برای تو همان اتفاق می افتد..

   ✅اگر اینجوری باشه ، چی میشه؟!

   اگر من فقط شبیه خودم باشم ، چی میشه؟

   👈🏻وقتی من هیچ شباهتی به هیچ کس نداشته باشم یعنی میتوانم آنطوری که دوست دارم زندگی کنم، یعنی چیزی به نام سرنوشت از پیش تعیین شده وجود ندارد و تمام زندگی نتایج انتخاب های من است و با آگاهی از این موضوع میتوانم با تغییر انتخاب هایم نتایجم را تغییر دهم.من شبیه هیچ کس نیستم یعنی من مستقل از تمام افراد و اتفاقات زندگی هستم .من ایستگاهی هستم که افکارش را تجربه می کند فارغ از نتیجه ی دیگران ، نتیجه ی زندگی من فقط و فقط مربوط به من است.

   ✅من در حال یادگیری لاغری هستم و چیزی را که یاد میگیرم هیچ وقت فراموش نمی کنم و لاغر می شوم و لاغر می مانم تا همیشه.

   ✅در مسیر لاغری با ذهن، منتظر نتیجه نباشید.

   ✅متناسب شدن نیاز به توجه و تمرکز دارد.

    

   من شبیه خودم هستم ، یعنی شامل مثال هایی که دیگران می زنند نمی شوم یعنی در فرمول های آنها شرایط زندگی من رقم نمی خورد ، یعنی باورهای افراد نزدیک به من هیچ تاثیری در زندگی من ندارد وقتی که من فرمول های شخصی خودم را داشته باشم.

   من شبیه خودم هستم یعنی میتوانم زندگی ای با معیارهای خودم داشته باشم.فارغ از اینکه برای دیگران قابل باور هست یا نه..

   همین یک باور ( من شبیه خودم هستم) باعث افزایش اعتماد به نفس من می شود ، باعث آرامش من می شود که دیگر لازم نیست تا خودم را شبیه کسی کنم ، همین جمله به من می آموزد که من نیاز به هیچ الگویی ندارم من می توانم نسخه ی کامل و عالی از خودم را تجربه کنم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 18 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/07 05:42
   مدت عضویت: 539 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 158 کلمه

   سلام به دوستان و استاد عزیز

    

   ما هر کاری رو باید بخاطر احساس خودمون انجام بدیم حتی برای لاغری با ذهن چون فقط نتیجه خوبشه که برای خودمون میمونه،

   اصلا زندگی هرکسی برای دیگری مورد توجه نیست که لاغری و چاقی ما برای کسی مهم باشه

   و برای لاغر شدن باید سعی کنیم که لاغری با ذهن رو یاد بگیریم و به مشکلات و موانع راه فکر نکنیم چون هر درسی سختی و آسونیه خودش رو داره و اگه بتونیم این مسیر رو یاد بگیرم به همه اون چیزایی که میخوایم میرسیم که مهترین آن برای من تناسب اندامه و من حتما میتونن به تناسب دلخواهم برسم .

   چونکه لاغر شدن آسانترین کار دنیاست 

   و برداشتن موانع برای رسیدن به لاغری بهترع که الگوهای مناسب و درست رو انتخاب کنیم و تصویر های ذهنی متناسب متفاوتی بسازیم 

   و همه الگوهای اشتباه و باورها و فکر های مخرب رو از ذهنمون پاک کنیم 

   و فقط هر روز روی متناسب شدن تمرکز و توجه داشته باشیم .

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/03 16:48
   مدت عضویت: 822 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,180 کلمه

   سلام گام ۴۹ 

   لاغر شدن با حذف موانع ذهنی آسانتر میشود .

   من اول جواب اون دوستی که سوال کرده بود غذاها قلقلکش میدن بدم با این جمله باور خودتون رو نشون دادید . البته توجه منم که به این جمله جلب شد نشون داد منم مشابه این باور رو در ذهن داشتم . حالا در حقیقت برای توضیح دادن به شما به خودم توضیح میدم که همین باور یک باور در مسیر چاقیه .دوست عزیز اونقدر غذا رو به خودتون محدود کردید و اونقدر غذا رو برای خودتون برابر با چاقی قرار دادید و این نگرش ها رو اونقدر تکرار کردید که غذاها براتون شد عامل تحریک به خوردن و عامل تحریک به چاقی .

   اگه لاغری با ذهن رو یاد گرفته باشی اصلا غذا قلقلکتون نمیده اگه دلتون بخواد با خیال راحت میخورید هروقتم نخواید نمیخورید . وقتی لاغری با ذهن رو یاد بگیری دیگه به غذا فکر نمی کنی . اصلا یادت میره . 

   اگه نخوردن برات از خوردن لذت بخش تر شده باشه و طبیعت وجودت شده باشه  دیگه هیچ خوردن هیچ  خوراکی نمیتونه دائما تورو تحریک کنه که بخوری و مطمئنا اگه ببینی و بخوری هم دائما بهش فکر نخواهی کرد . تو وقتی هنوز به خوردن داری فکر می کنی و وسوسه ی ذهنی داری یعنی هنوز باور مربوط به خوردن رو در سرت داری . تا این باورها رو از زیر و بن شناسایی نکنی و اونها رو کنار نزاری و ازش در زندگی روزمره استفاده نکنی همچنان غذاها قلقلکت میدن . 

    

   چرا هیچ وقت پیاده روی کردن قلقلکت نمیده .  چون تو از پیاده روی لذت نمیبری و از خوردن لذت میبری . چون پیاده روی برات رنجه ولی خداییش لذت پیاده روی بیشتره یا لذت خوردن . اصلا کاری به این ندارم که در ذهن ما خوردن برابر چاقیه و پیاده روی برابر با لاغری من به لذتش نگاه میکنم خداییش برای من در شرایط فعلی حرکت کردن لذتبخشتر از خوردن هست . اگه خوردن در طی شبانه روز نیم ساعت وقتم رو بگیره و پیاده روی هم یک ساعت مسلما اون یک ساعتی که من دارم پیاده روی می کنم بیشتر دارم از زندگیم لذت میبرم . خوردن خیلی هم فرایند لذبخشی نیست . غذاهای شیرین که دل آدم رو میزنند . غذاهای ترش هم که دوست ندارم  خیلی غذاهای پلویی  هم که آدم رو سنگین و خواب آلود می کنند . غذاهای آشی هم که آدم رو شل و وارفته می کنند . میوه رو که اصلا دوست ندارم . غذاهای چرب و چیلی هم که راه گلوی آدم رو میبندن و نفس کشیدن رو برای آدم سخت می کنند . 

    

   تازه هیچ کدوم از اینها هم که نباشه تنها فرمولی که غذا رو به آدم زهر مار میکنه چاق شدنه واقعا کدوم ویژگی غذا شمارو قلقلک میده . 

    

   ولی پیاده روی جربان خون رو حرکت بیشتری میده . گوارش رو تنظیم میکنه . آدم رو سرحال میاره مخصوصا الان در فصل بهار چقدر کیف میده استفاده از طبیعت برای لذت بردن . 

   واقعا توی طبیعت غیر از دیدن زیباییها و گل و گیاهها پیاده رویه که حال آدم رو جامیاره و سبک و فرز می کنه آدم رو و استفامت بدن رو بالا میبره . من و قویم می کنه . حال خیلی خوشی بهم دست میده . پاکسازی میکنه روح و روان و جسمم رو  . 

   خب پیاده روی منو مدتیه داره قلقک میده و منم از این قلقلکش میخندم و بلند میشم حرکت میکنم . 

    

   راستی استاد در سن ۳۵ سالگی که برای شما حدودا میشه سال ۹۴ و تقریبا ۶ سال پیش هست خیلی خوبه که درامدتون 100 برابر شده . 

    شما فرمولهایی رو یاد گرفتید که برای همه ی شرایط زندگی دارید ازش استفاده می کنید . 

   مبارکتون باشه . خیلی خوشحال شدم . 

    

   یکی از موانع من اینه که وقتی روی یک موضوعی تمرکز میکنم دیگه نمیتونم روی موضوع دیگری تمرکز کنم . این یه فرمول اشتباهه . همه ی مایی که الان لاغری با ذهن رو داریم تمرین می کنیم مسلما در قسمتهای دیگه هم داریم به مهارت میرسیم و این یعنی خودبخود با تغییر محتوای ذهنی قسمتهای دیگه ی زندگی ما هم اصلاح میشه . 

   الان که داشتم به تغییرات خودم فکر می کردم یکی یکی  ثروتهایی که دارم در خوداگاهیم اومد و دیدم با اینکه من اصلا روی ثروت کار نکردم تغییرات زیادی داشتم . و نکته ی جالب توجهشم اینه من با اینکه ظاهرا سرکار نمیرم این جذبهای عالی رو هم داشتم یعنی شاید به ظاهر من موانعی برای خودم دارم ولی قدرت ثروت الهی برام از این موانع خیلی بزرگتره و قدرت موانع من در مقابل قدرت بخشایندگی الهی هیچه . 

   اما میریم سراغ برداشت من از مفاهیم متن و فایل . 

   حذف موانع لاغر شدن لاغر شدن را آسان می کند . 

   چطور میشه موانع رو شناسایی و حذف کرد . اول اینکه کلی از موانع رو استاد  در هر فایل شناسایی می کنند و با منطق و دلیل و مثال  اونها رو رد میکنند . مثلا مثل همین وزن کردن چقدر قشنگ به مین تشبیهشون کردن و این تا آخر در ذهن من می مونه هر وقت به ترازو فکر کنم یاد مین میفتم که الان منفجر میشه و منو از بین میبره . همین تصور  به مرور اگه ادامه دار و قوی بشه دیگه وسوسه ی ذهن مبنی بر برو خودتو وزن کن تبدیل میشه به هیچی . تازه با نگاه کردن بهش یاد مین میفتی و حتی دیگه بهش نگاهم نمیکنی و کم کم یادت میره . 

   خب ما هم دقیقا واسه شناسایی و حذف موانع لاغری باید از همین شیوه استفاده کنیم . 

   یعنی چیزهایی رو که به نظرمون مانع لاغری ما میشن  رو به چیزی تشبیه کنیم که اون برای ذهن مساوی بایک ضربه ی مهلک  باشه و هی تکرارشم کنیم تا کم کم اون وسوسه کنار بره . 

   یعنی اینکار حتی برای اون دوستی که میگفت غذا قلقلکش میده هم کارسازه . 

   البته من خودم شخصا با منطقی کردن بهتر میتونم موانع رو شناسایی و حذف کنم تا تشبیه کردن . 

   یعنی از شیوه ی منطقی کردن بیشتر استفاده کردم . مثلا همین باور ارثی بودن یا مقایسه کردن خودمون با دیگران که من شبیه فلان فامیل هستم رو با دلیل به خودم ثابت کردم و ذهن خوداگاهم متقاعد شدکه این یه باور غلطه و با باور به غلط بودن این باور دیگه از اون استفاده نمیکنم و کم کم از باور جایگزینش استفاده میکنم و برای خودم تجزیه و تحلیل می کنم .

   تجزیه تحلیل کردن برای من خیلی عالی جواب میده و خیلی منو به احساس بهتر میرسونه . تجزیه و تحلیل کردن رو دویت دارم و این کار یک لذت برام محسوب میشه و لاغر شدن برای من دقیقا یعنی تجزیه و تحلیل کردن . از این کار خسته نمیشم . 

   خب با این کار من به راحتی فرمولهای چاقی رو برای خودم شناسایی و بعد حذف و بعد فرمول جایگزین رو میزارم تکرار و استمرار دارم بازم تجزیه و تحلیل می کنم مثلا همون ارثی بودن یا مقایسه با دیگران رو اینطور میگم .

    من  از سه بُعد تشکیل شدم . بُعد الهی . بُعد ذهنی . بُعد جسمی . 

   بُعد الهی وجود من هم سه قسمته . بُعد ذاتی . بُعد صفاتی . بُعد فعلی . 

   من در همه ی این ابعاد زندگی می کنم . 

   اما من برتر یا همون من ذاتی اصل وجود منه که من باید اون رو کشف و بررسی کنم . اون همون انرژی هست که بی رنگ و بی شکل هست . این انرژی خاصیت گسترش و تبدیل و البته نزول داره . 

   این انرژی یا بُعد ذاتی وجود من میخواست خودشو بشناسه . پس صفات پدید اومد . اسماء و صفاتی که اتفاقا هر شب قبل افطار تلویزیونشروع میکنه به گفتن اونها صفات خود ماست . ما داریم خودمون رو وصف می کنیم . بُعد الهی وجود خودمون رو . یعنی انرژی ذاتی ما در این صفات جاری شدند و این صفات قادرن باز هم نزول کنند و به بُعد فعلی وجود انسان برسند . خب اولین مرحله ی به فعلیت رسیدن اسماء و صفاتی که انرژی ذاتی رو همراه داره ذهن ماست . اینجا خلق کردن شروع میشه . اول ما خلق الله العقل . ما افکار خودمون رو با انرژی الهی وجودمون خلق میکنیم و من ذهنی رو ایجاد می کنیم . اینها رو ما در بطن مادر انجام دادیم و بعد برای اینکه باز به تجارب دیگه و شناختهای بیشتری از خودمون برسیم خلق باید بیشتر میشد باید روشنتر میشد و باید عیانتر میشد . 

   به دنیا اومدیم تا خودمون رو بهتر تجربه کنیم . تا فعلیت رو بیشتر تجربه کنیم . تا دیدن رو تجربه کنیم و صفت بصیر بودن رو از طریق دیدن به نمایش بزاریم تا شنیدن رو تجربه کنیم و صفت سمیع بودن رو به نمایش بزاریم و درک کنیم و لذت ببریم . یا مثلا رشد و کنیم و بزرگ بشیم تا صفت اکبر بودن خودمون رو درک و مشاهده کنیم . بله این دنیا برای ما دنیای شهوده . ما بُعد الهی وجودمون رو در این دنیا به مشاهده نشسته ایم . خب حالا چاق یا لاغر بودن چه صفتی از مارو داره صفت اختیار و انتخاب . ما دارای اختیار و انتخاب هستیم و با متناسب شدن  صفت تناسب و عدل خودمون رو به نظاره مینشینیم . 

   خب حالا واقعا ارثی بودن کجای این روند بود ؟ هیچ کجا . ما فقط دنیای خودمون رو انتخاب گردیم تا خودمون رو بهتر مشاهده کنیم . شخص دیگر هم برای خودش همین تجربیات رو داره و او هم به من هیچ ارتباطی نداره . تازه حتی همین امروز من هم با دیروزم زمین تا آسمون متفاوته . 

   پس حتی من از خود دیروزم هم چیزی رو ارث نبردم اگه چیزهای تکراری رو با خودم اوردم خب به دلیل اینه که دوسشون دارم انتخابشون کردم و به داشتنشون عادت کردم و دهن من اون فرایند رو تکرار و تکرار می کنه ‌ 

   خب پس باوری که به جای ارثی بودن میشه گذاشت باور استقلال و ازادی و انتخاب هست . چاقی در من یک انتخاب بود . خواستم انتخابش کنم . در انتخابش آزاد بودم و این پدیده یک پدیده ی کاملا مستقل بود پس اطرافیان منم جذب انتخابهای من شدند و من مدام افراد چاق خانوادم رو دیدم و با اتصال خودم به اونها باز هم کاملا ازادانه خواستم چاقی خودم رو گسترش بدم . پس چرا الان که من لاغرم و افراد خانوادم چاق چرا نمیگم چاقیم ارثیه . چون الان من خودمو از اونها جدا کردم و خواستم نوع دیگری از خودم رو به خودم نشون بدم پس به راحتی تغییر کردم و تغییرات دیگه هم دقیقا منوط به همین انتخاب و خواست و اختیار است . 

   خب پس باور ارثی بودن با تجزیه و تحلیل رد شد و باور استقلال و انتخاب و ازادی با دلیل و منطق جایگزین شد حالا تنها کار استمرار در این باور و تکرار این باورها و استفاده کردن از این باورهاست تا کم کم عادتم بشه که خیلی وقته عادتم شده این نوع طرز تفکر . 

   خب این همه رو من از شما استاد گرامی یاد گرفتم و به اندازه ای که استمرار داشتم و ازشون در زندگی روزمره استفاده کردم و در شناسایی باورهام قدم برداشتم نتیجه گرفتم . تازه نتایجم خیلی فراتر بوده و این آموزشها کلا از من شخصیتی دیگرگون ساخته . 

   من در این سه سال خیلی تعییرات عااااالییییی داشتم  و همشم ناشی از آموختن از آموزشهای شما و تکرار و استمرار اونها هست . حالا هرچی بگذره این آموزشها رو بیشتر تعمیم میدم . درکم بهتر میشه . بهتر میدونم باید چطور عمل کنم . ازمون و خطا می کنم و مسلما در این مسیر فقط و فقط لذت میبرم . 

   بزرگترین نتیجه ی من از این همه آموزش لذت بردن از زندگیه و هرچقدر بیشتر به شناخت میرسم لذت بردنم بیشتر و بیشتر میشه . 

   خدایا دل همه رو شاد کن و همه رو به سمت شاد زندگی کردن هدایت کن . 

   یه شعر زیبا از مولانای جان هم برای حسن ختام میزارم و تقدیم میکنم به گل وجود همه ی دوستان عزیزم . امیدوارم گل وجودتون رو پیدا کنید و همگی با این گل زیبا در نهادمون عشق ورزی کنیم . این شادی رو که با تمام وجودم در سایت تناسب فکری حس میکنم تقدیم میکنم اول به استاد عزیز که پیشرو ما در این امر هستن و این راه رو به ما یاد دادن و  بعد هم به دوستان گرامی . 

    

   امروز روز شادی و امسال سال گل

   نیکوست حال ما که نکو باد حال گل

    

   گل را مدد رسید ز گلزار روی دوست

   تا چشم ما نبیند دیگر زوال گل

    

   مستست چشم نرگس و خندان دهان باغ

   از کر و فر و رونق و لطف و کمال گل

    

   سوسن زبان گشاده و گفته به گوش سرو

   اسرار عشق بلبل و حسن خصال گل

    

   جامه دران رسید گل از بهر داد ما

   زان می‌دریم جامه به بوی وصال گل

    

   گل آن جهانیست نگنجد در این جهان

   در عالم خیال چه گنجد خیال گل

    

   گل کیست قاصدیست ز بستان عقل و جان

   گل چیست رقعه ایست ز جاه و جمال گل

    

   گیریم دامن گل و همراه گل شویم

   رقصان همی‌رویم به اصل و نهال گل

    

   اصل و نهال گل عرق لطف مصطفاست

   زان صدر بدر گردد آن جا هلال گل

    

   زنده کنند و باز پر و بال نو دهند

   هر چند برکنید شما پر و بال گل

    

   مانند چار مرغ خلیل از پی فنا

   در دعوت بهار ببین امتثال گل

    

   خاموش باش و لب مگشا خواجه غنچه وار

   می‌خند زیر لب تو به زیر ظلال گل

    

   خدایا سپاسگزارم . 

   استاد ازتون ممنونم .

   فاطمه ازت سپاسگزارم .

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 18 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/02/04 02:56
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 111 کلمه

    سلام دوست عزیز
    به این قسمت از نوشته خودتون دقت کنید: “یکی از موانع من اینه که وقتی روی یک موضوعی تمرکز میکنم دیگه نمیتونم روی موضوع دیگری تمرکز کنم . این یه فرمول اشتباهه ”
    و صحیح این جمله میشه این:
    “یکی از بهترین مزیت های شما اینه که وقتی روی یک موضوع تمرکز می کنی دیگه نمی تونی روی موضوع دیگری تمرکز کنی ، این صحیح ترین طریق تغییر فرمول های اشتباهه”
    در مورد نتیجه ای که انتظار داری اصلا نگران نباش
    بارها در فایل های مختلف تاکید کردم وقتی فرمول ها تغییر کنه روی همه جنبه ها تاثیر می ذاره
    چون بسیاری از فرمول های ذهنی ما در جنبه های مختلف زندگی مشترک هستند

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 20 از 4 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/02/05 08:17
     مدت عضویت: 822 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 8 کلمه

     سلام . ممنون از راهنماییتون استاد گرامی . 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/02 00:46
   مدت عضویت: 741 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,785 کلمه

   گام ۴۹ ،  سلام وقت بخیر ،لاغر شدن با حذف موانع ذهنی آسان میشود،،از وقتی به یاد دارم ،در دوران چاقی یا توپری بسر بردم ،تا مدتها فکر میکردم عوامل بیرونی مقصر چاقی من هستند مثل خوردن،ارث،ژنتیک،استخون بندی درشت،خواست خدا وووو ولی بعد از طی کردن اونهمه راهکار برای لاغر شدن و لاغر موندن ، با خودم فکر میکردم چی در من خوب کار نمیکنه ؟ و بعد از یه مدتی مطمئن شدم چیزی بغیر از اون عوامل، دخیل هستند که نمیتونستم متوجه بشم و چند سال پیش که با موارد ذهنی آشنا شدم ،فهمیدم ذهن من برنامه نویس وجوده منه ،چندین بار هم اقدام به خریدن دوره هایی کردم که مرتبط بود با ذهن ،مثل هیپنوتراپی ،ان ال پی ،آلفا ،ولی اون چیزی که میخواستم نبودن و جوابی هم نگرفتم ،تا اینکه با این متد آشنا شدم‌،، قبلا باور داشتم که برای بدست آوردن‌ پول باید صبح تا شب ،سالها زحمت کشید ،تا در سنین پیری ،به پولی برسی ،نمیدونستم میزان پول من مرتبط با باورهای منه ،پس در خودم نمیدیدم که پولدار بشم ،اولا که فکر میکردم خانم ها نمیتونن پولدار بشن و فقط مردها باید پول در بیارن بدن به خانم ها ،یعنی این باورو در میارم ،وصله به یه باوره دیگه 😁 با داشتن اون حجم فرمول های منفی ،خودمو از ثروت بزرگ دور میدیدم ،گاهی فکر میکنم که من با داشتن اونهمه باورهای منفی ، بازم خوبه که خونه و ماشین و وسایل رفاهی خودمو دارم ،یعنی مسیر حرکت جهان بسمت رشده حتی زمانیکه ما داده های منفی هم‌ داشته باشیم بازم بسمت خواسته هامون برده میشیم ،پس وقتیکه ذهنیت های آلوده رو پاک کنیم راحتر به مسیر فراوانی برده میشیم،البته من یه باوری در درونم‌ داشتم ،که ،من باید راحت به خواسته هام برسم و دقت میکنم راحت به خواسته هام هم میرسم ،شاید دیر برسم ولی من براش تلاش خاصی نمیکنم،،در اصل وظیفه  باورها ثابت کردن خودشون به ما هستند،،ولی ما تنها چیزی که یاد نگرفتیم آشنایی با ذهن و عملکردهاش بود،الان هم که بعضی چیزارو به مادرم توضیح میدم ،یجوری بمن نگاه میکنه انگار من دارم به زبان آلمانی صحبت میکنم و متوجه نمیشه ،اونا  هنوزم به سبک خودشون زندگی میکنن،یعنی من اگر خودم نخواسته بودم و هدایت نمیشدم به این مسیر ،هنوزم باید با عقاید پدر ومادر و الگوهام زندگی‌ اسفناکیو دنبال میکردم ،خدارو شکر برای این اگاهی ها ،الان فهمیدم به هر آنچه میخواهم برسم اول آلودگی های اون قسمتو پاک کنم تا خود حقیقی و فطرتم بیاد به کمکم،،مثل امروز که مسئله ایو میخواستم برای خودم حل کنم ،بعد از صبحانه رفتم توی تراس نشستم و نیم ساعت خوب و جامع اون باورو شناسایش کردم و منطقی نقضش کردم ،وقتی خوب در موردش با خودم صحبت کردم برگشتم تو خونه ،،در مورد لاغری هم هر روز با خودم صحبت میکنم ،مثلا دیشب که دخترم از سرکارش اومد خونه و یه نایلون دستش بود ،گفت مامان بیا از این کیکا بخور ،خریدم،توش نوتلا داره ،منم بدون ابنکه بهش فکر کنم ،یدونه خوردم ،بعدش هی منفی بافم دعوام میکرد که چرا اول از خودت نپرسیدی آیا میل داری یا نداری؟ ،،چرا کیکو خوردی ؟ دیدم داره منو از اونور بوم میندازه و میخواد حال منو خراب کنه ،گفتم اتفاقا خوب کاری کردم دلم خواست خوردم ،نوش جونم ،اتفاقا دیروز درهای منزلمو تعویض میکردیم و از صبح نصاب داشتم و مشغول تمیز کاری بودم ،اونهمه انرژی مصرف کرده بودم ،خوردن یه کیک شکلاتی خوشمزه ،حق طبیعیه منه و کلی هم لذتشو بردم ،ولی قبلا با خودم دیالوگ های تخریب گرانه و سرزنش گرانه داشتم و تا میتونستم خودمو اذیت میکردم ،عمل به دانسته همینه ،که به موقع از آموزه ها استفاده کنیم و از زندگیمون لذت ببریم،،در دوران کودکی بمن گفته بودن که من شبیه نوه عمه پدرم هستم و مدام منو به اون اسم صدا میزدن ،اون دختر خانم ،یک شخص سیاه چهره و نازیبای چاقی بود که به نماد گنده بودن معروف بود و من بسیار عذاب میکشیدم که شبیه ایشون بودم و خجالت میکشیدم ،در عوض به خواهر بزرگتر من لقب دختر آمریکایی داده بودن ،چونکه خواهرم سفید پوست و بلوند بود ، و دقیقا من خودمو شکل اون دختر خانم میدیدم و سالهای سال اطرافیان من منو به همون لقب صدا میزدن و من هر چقدر مخالفت میکردم هیچ تاثیری نداشت ،،خدارو شکر میکنم که با ادامه دادنم در این مسیر ،به اطمینان قلبی بیشتر و محکمتری میرسم و هر چقدر این ایمان قویتر بشه و من خودمو لایق بدونم ،لاغر بودن رو طبیعی بدونم،حق خودم بدونم ،به هدفم نزدیکتر میشم ،،،،من علاقه زیادی دارم برای لاغر شدن اول بخاطر خودم و ترمیم احساساتم ،بخاطر سلامتی و آرامشم ،برای لذت بردن بیشتر از خودم،برای بالاتر رفتن اعتماد بنفسم ،بخاطر خرید آسانتر لباس هام،برای زیباتر شدن جسمم و دوست دارم یک خانم متناسب باشم چونکه فرزندانم در کنار مادر خوش اندام لذت بیشتری میبرن، نه اینکه فقط بخاطر بچه هام بخوام لاغر بشم ولی بچه هام هم لذت میبرن ،دوست دارم لاغر بشم چونکه در جمع آدم ها راحتر ارتباط بگیرم و اینها دلایل درجه دوم و سوم من هستن ولی برای خودم لذت بخشه که بتونم در مهمانی دوستم خوش تیپ وارد بشم بجای اینکه فقط بلوز شلوارهای  سیاه بپوشم‌ که چاقیمو قایم کنم ،دوست دارم لاغر باشم در کلاس رقصم و رها و شادتر باشم و مربی م هم لذت بیشتری ببره وووووقبلا هم بخاطر خودم دوست داشتم لاغر بشم هم بخاطر اطرافیانم که نشون بدم من اراده م قویه ،من پشتکار دارم و خودی نشون بدم یا دوست داشتم بواسطه هیکلم مورد محبت دیگران قرار بگیرم ولی در این دوره ها متوجه شدم که اولویت  اول و آخر باید خودم و لذت های خودم باشه و الان دیگران و نظراتشون مثل قبل برام مهم نیست ،هر چند هنوزم دوست دارم که در جمع ها با خیال راحت وارد بشم ولی متفاوت تر از قبل فکر و عمل میکنم،،،وظیفه باورهای ما ثابت کردن خودشون در زندگی ما هستند ،اگر من باور کنم حق منه لاغر باشم، اون باور منو در مسیرهای متناسب شدن خواهد گذاشت تا خودشو بمن ثابت کنه ،همونجوری که سالهای سال ،باوره * من مثل آب خوردن چاق میشم* رو بمن ثابت کرد بدون اینکه من کار سختی انجام بدم ،،،ما تایم های زیادیو برای لاغری صرف کردیم که در انتها هم جواب خاصی نگرفتیم ،حالا داریم تغییراتیو بوجود میاریم که اتفاقا لذت بخش هم هست ،بلخره برای رسیدن به هر خواسته ای ،بهایی باید پرداخت بشه،مثلا شخصی که میخواد دکتر بشه باید چندین سال دانشگاه بره بغیر از دوران دبستان تا دیپلمش ،حدودا بیست و چند سال درس میخونه ،پس زمان و وقت و پول و انرژی گذاشته ،حالا ما هم زمان،انرژی،پول،عشق و حال خوبمونو هزینه این هدف ارزشمند میکنیم و یه عمر لذتشو میبریم ،لذت هاش که بیشتر از رنج هاشه ،اصلا رنجی نداره ،،،،من از بدنیا اومدنم تپل بودم و از ۱۰ سالگی تا ۴۴ سالگی رنج بینهایت از چاق بودنم و پروسه رژیم هام، بردم ،حالا ۲ سال هم  که در راه لاغر شدنم باشم چیز خاصی نیست ،تازه تو این مسیر حالم خوبه ۲سایز هم کم کردم ،تو اون مسیر فقط درد و رنج بود و در انتها شکست پشت شکست ،،،اینجا ما ماهیگیری یاد میگیریم ،،،انقدر از دوران کودکی شنیدم که پاها و بازوی  من و خواهرم به عمه م رفته که الان هر چی میخوام بپذیرم که اون تفکرات اشتباه بوده ،هنوز نتونستم موفق بشم ،من باور کردم بعضی از قسمت های بدنم شبیه عمه م است ،حالا باید وقت صرف کنم و اونهارو نقض کنم تا بتونم به مسیرهای جدید هدایت بشم ،،،منم میخوام فقط شبیه خودم باشم ،،،،من دختر سوم خانواده بودم که بعد از ۲ تا خواهر بسیار لاغر بقول مادرم ۸۰۰ گرم بودن ،بدنیا اومدم و مادرم فکر میکرده خواهرام از لاغری زنده نمیمونن و وقتی من ۴کیلو نیم بدنیا اومدم ،یه عالمه حال پدر و مادرم خوب شده و احساس غرور کردن که من تپل بودم و سالها خواهرامو سرزنش میکردن که فریده رو ببینید چقدر حرف گوش کنه و هر چی ما بهش میدیم میخوره،همیشه هم سالمه و اصلا هم دفترچه بیمه ش پر نشده ، و من از همون موقع ها تشویق شدم برای چاقی و احساس قدرت میکردم ،و یکی از مواردی که الان یادم اومد ،اینکه من تا ۴ سالگیم شیر مادرمو میخوردم و پدرم اجازه نمیداده منو از شیر بگیرن ،انگار منم خیلی وابسته بودم به شیر مادرم،یادمه کودکستانمون نزدیک منزلمون بود با خواهرم میرفتیم،زنگ تفریح میرفتم خونمون  یکمی شیر مادرمو  میخوردم و دوباره میرفتم و یکی از دلایل درشت بودن استخون بندی و قوی بودن منو ،زیاد شیر مادر خوردن میدونستن ،هر چند من از ۱۴ یا ۱۵ سالگی متوجه شدم قوای بدنی قوی ندارم و بدنم تو ورزش ها ،زود خسته میشد و بعد از ورزش بدنم به استراحت نیاز داشت و الان هم که ورزش میکنم بعدش به استراحت نیاز دارم ،البته قبلا دیرتر کم انرژی میشدم و انگار بدنم به ورزش های سخت عادت داشت و مجبور بود انجام بده ،،،عبارت تاکیدی که با باورهای ما مغایرت داشته باشه،گفتنش هیچ فایده ای نداره ولی ولی برای ما که در دوره ها هستیم و داریم یاد میگیریم،باورسازی های جدید داریم و موانعو شناسایی میکنیم ،گفتن جمله(  لاغر شدن آسانترین  کار دنیاست )بسیار مفیده ،چرا ؟ چون زمانیکه در دوره نباشیم و این جمله رو تکرار کنیم ،باورهای ریشه ای ما ،یک صدا با هم با ما مخالفت میکنن و میگن اگر آسان است چرا تو چاقی؟ و ما جوابی نداریم که بدیم ،پس جواب معکوس میگیریم و بعد از یه مدت سرخورده میشیم، ولی زمانیکه در دوره هستیم و میگیم لاغر شدن آسونترین کار دنیاست براش دلیل میاریم  ،میگیم آسونه چونکه من در حال ساختن فرمول های لاغر کننده هستم ،چونکه من موانع ذهنیمو شناسایی کردم ،چونکه من موانعو نقض کردم ،چونکه من به توانایی های خودم آگاه شدم ،چونکه من به قدرت های پنهانم اگاه شدم ،برای اینکه من لایق لاغر شدن هستم ،چونکه خداوند منو متناسب آفرید من با افکارم خرابش کردم ،چونکه من اشرف مخلوقاتم و میتونم انتخاب کنم که چجوری زندگی کنم وووووو  و گفتن این دلایل ذهن منطقی منو قانع میکنه که آره لاغر شدن آسونترین کار دنیاست و این در جملات تاکیدی ثروت ،سلامتی و همه جنبه میتونه اثر گذار باشه ،به نحوی که توضیح دادم ،،پس صرفا گفتن ۱۰۰۰بار تکرار یک جمله ی بدون منطق و آگاهی هیچ اثری نداره و من یکی از افرادی بودم که بشدت جملات تاکیدی تکرار کردم و جوابی نگرفتم ،حالا بعضی از اساتید مطرح ایرانو میبینم که توی تمریناتشون مرتب به گفتن جملات تاکیدی اصرار دارن ولی راه درستشو نمیگن ،،،جریان این جملات تاکیدیو پارسال یکی از اساتیدم برام توضیح داد و بهم گفت اگر میخوایی جمله ایو بگی با آگاهی و دلیل به خودت بگو که حس خوب بهت بده و باورسازیتو قوی کنه  و من دیگه ۱۰۰۰بار جمله ایو تکرار نکردم ،،، ممنونم برای این باورسازی های قوی و خوشحالم که من جزء هدایت شدگان هستم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 22 از 6 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/03/15 17:02
    مدت عضویت: 293 روز
    اندازه متن
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 156 کلمه

    با سلام فریده عزیز

    خیلی عالی نوشتید.من همیشه نوشته هاتون رو با لذت دنبال میکنم.وخیلیهاش گویا حرفهای خودم باشه.مثل اینکه نوشتید خوبه حالا با اون افکار ما در شرایط فعلی هستیم.واقعا خدایا شکرت.🙏🙏🙏

    واینم از لطف بیکران خداوند مهربان است وبس  .

    والان که در مسیر هدایت هستیم باید انتظارمون بیش از این حرفها باشه وبا استمرار وتداوم در این سایت وباور به رسیدن به آرزوهاپیش بریم.

    درضمن واقعا از اینکه شما رو در لایو دیدم بسیار خوشحال شدم.راستش وقتی یکی پیام داد که حاضر است در لایو شرکت کند یه احساسی بهم میگفت که اون شخص شما هستید وبالاخره شما رو می بینم.وباورتون نمیشه وقتی اومدید چند لحظه اول که از هیجان بوجد اومده بودم از اینکه احساسم چقدر درست حدس زده بود…واقعا از دیدنتون خوشحال شدم ومتوجه شدم همونطوری که حدس زدم هستید خونگرم ومهربان ..‌‌..وصمیمانه بهتون تبریک میگویم بخاطر این همه درک درست ورسیدن به هدفهاتون…براتون آرزومند بهترینها هستم .

    همواره در پناه خداوند شاد وسلامت وکامیاب باشید.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/03/16 02:58
     مدت عضویت: 741 روز
     اندازه متن
     همیار لاغری
     محتوای دیدگاه: 214 کلمه

     سلام دوست عزیز

     خدارو شکر میکنم که با  خوندن کامنت های دوستان ،باورهای قویتری در ما شکل میگیره ،منم از خوندن نظرات شما و دوستانم لذت میبرم و استفاده میکنم در جهت بهبودسازی درونیم ، سپاسگذار این همه انرژی عالی از دوستانم هستم 🥰 من مطمئنم  اومدن من تو اون لایو ،یجور هدایت خداوند بود ،اون انرژی که در  من تو شرایط نامناسب ایجاد شد که اجازه نداد حتی فکر کنم ،فقط انگشتم رفت روی کلید رکوئیست و استاد هم بسرعت جواب دادن و ارتباط برقرار شد ،من فکر میکردم یه چند دقیقه ای طول میکشه که وصل بشم و من فرصت خواهم داشت ،موقعیتمو استیبل کنم ولی نشد 😊 و انگار اون جملاتی که ادا میکردم یک نوار ضبط شده ای بود که بدون دخالت من در من روشن شد ،وقتی ارتباطم قطع شد با لایو ،تازه به خودم اومدم و انگار چیز زیادی یادم نبود از گفته هام ،بعدا نگاه کردم ،دیدم چقدر حرف زدم 😊 ولی همشون از حسم و درونم بود  ،من هر روز ساعتها به همون شکل با خودم صحبت میکنم و از آگاهی های درونم لذت میبرم و خدارو شکر میکنم که اون صحبتها ،به دل دوستان همراهم نشسته 

     ممنونم عزیزم برای انرژی خوبت ،منم خوشحالم در کنار شما خوبان ،هم قدم هستم 🥰 

     براتون بهترین های خداوندو آرزو دارم 🌹

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 4 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      1400/03/17 18:28
      مدت عضویت: 293 روز
      اندازه متن
      همیار لاغری
      محتوای دیدگاه: 94 کلمه

      با سلام

      واقعا براتون بسیار خوشحالم که اونتقدر باذهنتون کار کردید وفرمولهای درست رو بهش دادید که دیگه براش بحالت روتین دراومده وبصورت مطالب ضبط شده البته صحیح به مغز فرمان میده….واقعا بهتون تبریک میگم..وبصورت جدی عرض میکنم که من ازتون الگو میگیرم وبارها به نوشته هاتون مراجعه میکنم که ببینم بعد چند وقت به نتیجه رسیدید ویا در مورد فلان فلایل نگرشتون چیه…براتون آرزومند تناسب اندام دلخواه…ورسیدن به آرزوهاتون هستم.وبسیار خوشحالم که دوستان نازنینی البته بصورت مجازی در این سایت پیدا کردم.

      به امید موفقیت برای تمامی دوستان در سایت وبا تشکر ویژه از استاد

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 4 از 1 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       1400/03/17 21:25
       مدت عضویت: 741 روز
       اندازه متن
       محتوای دیدگاه: 51 کلمه

       سلام دوست عزیز

       خوشحالم از انتقال انرژی دوستانم ،واقعا ما دوستانیکه اینجا هستیم و با هم تعامل داریم از معدود انسان های ۱ درصدی جهان هستیم که دلمون خواسته متفاوت فکر ،عمل و نتیجه بگیریم ،به خودمون افتخار میکنم و لذت میبرم از بودن در کنار همسفرهای خاص 

       موفقتر باشی دوست همراهم 🌹 

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 5 از 1 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/24 03:25
   مدت عضویت: 614 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 56 کلمه

   با سلام موانع ذهنی خیلی خوبه که بجای اینکه دنبال راهکار باشیم موانع را شناسایی کنیم و بعد خود به خود به هدف می رسیم من خودم هستم یک من که منحصر به فرد هست چون وجود من در روح و جسمم ثابت می شود و روح بسیار قوی تر و مهم تر از جسم است 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   abolhasanefarzane1@gmail.comcom
   1400/01/18 23:37
   مدت عضویت: 345 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 1,097 کلمه

   سلام دوستان واستاد گرامی گام ۴۹‌منم اول لاغری با ذهنو شروع کردم وحالا ۹ ماه میگدره والانم یکماهه که خیاطی شروع کردم وهر دو رو با اشتیاق ادامه میدماگه سر گیجه بذاره که ی نفس بکشیم خیلی سخته ولی امکان پذیره من میخوام خیاطی ادامه بدم چون دوست دارم که شغل اینده ام بشه ‌وبتونم امران معاش کنم وازادی مالی پیدا کنموومیخوام که باور کنم که میتونم خیاطی رو یاد بگیرم وعلاقه دارم ومیخوام زندگی بهتری رو برای خودم رقم بزنم‌به امید خدا ومن باور میکنم که هم میتونم در لاغری با ذهن موفق بشم وهم در خیاطی ودوست دارم مثل اون ادمهایی بشم که زود پیشرفت میکنن وبه هدفشون میرسن گام اول اینکه من میتونم متناسب بشم وگام دوم علاقه واستمراره وباقیش میشه تجربه کردن ویادگیری تمرینها ومواردیکه گفته میشه ونکته مهم اینکه برای خودمون به نتیجه برسیموومن چون یهو چاق شدم موقعیتی برای اطرافیان پیش نیومد که سرزنش کنن ودوست دارم لاغر بشم والویت اولمم خودمم هم برای لاغری هم برای خیاطی ودهن نمیتونه بپذیره که بر اساس هدف دیگران برای تو کاری کنهدکلا ذهن این چیزا رو نمیفهمهووبخوای به نتیجه برسی در زندگیت بخاطر دیگرانوپس لاعری با دهن خیلی مهمه که هدفمون خودمون باشیموواگهددر ذهنمون حتی یک در صد هم دوست داشته باشی که لاغر بشی که جلوی بقیه کم نیاری خدا رو شکر من این مشکل ندارم من چاق شدم ۲۰‌کیلو اضافه وزن داشتم تیروئیدم اومد بیشترش کرد کمر درد پا دردم داستم فقط وقتیکه زیاد سر پا میموندم یا راه میرفتم من سعی میکنم که استمرار داشته باشم که به این خود باوری برسم که من میتونم لاغر بشم من میتونم ی خیاط ماهر واستاد بشم واصلا توجه به شرایط فعلیم نمیکنم که چقد اضافه وزن دارم حالا چقد طول میکشه که من متناسب بشم فقط کافیه لاغری با ذهن ویاد بگیرم تغییرات خودش شروع میشه وبه جسمم میرسه نگران نباشیم چون لاغری مال ماست حق ماست منکه تو این مسیرم نرسم پس اونیکه نمیدونه لاغری با دهن‌چیه برسه من متناسب بشم ومنیکه ۱۸ ساله که چاق شدم حالا یکسال خیلی زمانی نیست که برای لاغر شدن حالا یکم بیشتر کمتر توفیقی نداره هدف مهمه که مال منهدوباید برای خودمون ارزش قایل بشیم وهمیشه برای دیگران کار کرویم ی زمانی رو هم برای خودمون بذاریم تا نه تنها به لاعری بلکن به سلامتی ثروت ارامش احساس خود درک کردن پیغام سیری وگرسنگی و…برسیم اینا ارزش نداره که ی زمانی رو براش صرف کنیم خیلی برای من بارزشه انقدر که نمیتونم ی قیمتی روش بذارم وممنونم از استادم وخداوند که نتیجه تلاش خودشونو برای من گذاشته ممنونم استاد پس با خودباوری وایمان اموزش میبینیم وحرکت میکنیم تا به نتیجه فوق العاده برسیم ایشالا بخش دوم منم به این باور رسیدم که وقتی موانع برداریم حالا در هر زمینه ای شرایط برامون مهیا میشه اگه بخوایم لاغر بشیم باید موانع در این زمینه از سر راهمون برداریم اگه بخوایم ثروتمند بشیم سلامت بشیم روبط عالی داشته باشیم باید موانع مربوط اون برداریم ودلیل اینکه الان ثروت نداریم اینکه ی مانعهایی وجود داره وما باید اونو برداریم اما بلد نیستیم وامیدوارم که استاد بهمون البته به من یاد بده ومنم شخصی رو میشناختم که این موضوع مال ۳۰ سال پیشه که ثروت داشت ولی بلد نبود خرج کنه واستفاده کنه چون خسیس بود ودر ضمن بیمار هم بود پنج شنبه که میشد حالا بعضی وقتا ۱۰۰تومن برمیداشت تا ببره امامزاده بلکن حاجتش خدا بده منم دارم سعی میکنم که موانع بیماری وثروت بردارم حالا نمیدونم چقدر موفقم همیشه ربا خودم میگم به به چه طعمی داره سلامتی به به چه لدتی داره ثروتمند بودن سلامتی حق منه مال منه این درستکه من سلامت باشم این درستکه من ثروتمند باشم این طبیعیه که من ثروتمند باشم سلامت باشم این طبیعیه که من شفا بگیرم این طبیعیه که من سرگیجه نداشته باشم خداوند منو سالم افریده واینارو که میگم حالم بهتر میشه ارامش میگیرم احسایم خوب میشه منم میدونم که بیماری من فقط فرمولهای اشتباه دهنی وسعی میکنم جایگزین کنم با فرمولهای صحیحچون خیلی کارها کردم برای بیماریم اما درست نشد از انواع دکتر رفتن مشاوره وتپینگ و..ولی نتیجه ماندگار نداشت فقط باید از طریق ذهن درمان بشم ایشالا در لاغری هم همین طوره وقتی موانع برداشته بشن ما لاغر میشیم با تمرین نوشتن فایل گوش دادن درک کرون و..ویکی دیگه از موانع اینکه ما فکر میکنیم شبیه یکی از اقوام هستیم حالا پدر مادر خاله عمو وهرکس دیگه منم فکر میکنم شبیه پدرم هستم از نطر چاقی نه از نظر قیافه واخلاقپدر من تقریبا ده ماه پیش بیمار شد ومن ۹ ماه پیش بیمار شدم وسرگیجه گرفتم وفکر میکنم که این بیماری بخاطر اینکه من خودمو شبیه پدرم میدونم شده وقتی الگو نا مناسب داشته باشیم در ذهنمون وذهن انسان دهن نداره وهمین دهنیکه در کودکی در ما بوده الانم هست اینده هم هست تغییر نمیکنه وقتی الگو نا مناسب در دهنمون بتشه ما خیلی سریعتر از اون به اون شرایط میرسیم الگو ذهنی ما هر چی باشه مهم نیست مهم اینکه ما تصمیم بگیریم که اگاهانه باورهای زندگیمونو عوص کنیم تصویرهای ذهنی متفاوتی از خودمون بسازیم وباور کنیم که ما میتونیم شرایط متفاوتی داشته باشیم ذهن ما زمان نمیشناسه سن نمیشناسه وقتی برنامه صحیح به مغزمون بدیم اصلا مهم نیست سنت چقدره وقتی برنامه صحیح بدیم کار انجام میشه بدون در نظر گرفتن سن جسمت از اونجاییکه ذهن سن نمیشناسه وما به خودمون میگیم من دارم پیر میشم این بدر وباور در ذهنمون میکاریم ومیبینی اون فرد دیکه پیری رو در ۷۰ یا ۸۰ سالگی تجربه کرده پیری رو در سن ۴۰ سالگی به اندازه فرد ۷۹ ساله افت بدنی مواجه میشه وچون خودمون میگیم من دارم پیر میشم ذهن به سنت کار نداره به تصویر پیری که در دهنت هست پایبنده وتو رو به اون شرایط میرسونه ودر هر زمینه سن مطرخ نیست وبه این فکر نکن که از سنم گذشته وقتی دهنتو درست برنامه ریزی کنی نتیجه ایکه برای دیگران در عرص ۲۰سال رقم خورده برای ما در عرض دوسال رقم میخوره وما پیشرفت میکنیم واگه فکر کنی من شبیه پدرم عموم خالهامو…هستم اینا ی مشت حرف بیهوده وباطل که فقط ذهنو بیمار میکنه ونمیذاره تو موفق بشی ومن شبیه هیچ کس نیستم شبیه پدرمم نیستم ونمیخوام باشم میخوام ی فرزانه جدیدی باشم وشبیه هیچ کس در زندگیت نباش اینا فکر مخربه نمیذاره تو لاغر بشی ذهنت کار به پدر ومادر عمو عمه نداره تصویر ذهنی از اونهاست که عمل میکنهدوقتی تصویرهای ذهنی عوص بشه همه چیز عوض میشه والان منم شبیه کسی نیستم من باور میکنم که زندگیمو خودم میسازم وشرایط جسمیممو خودم میسازم وکاری ندارم که پدرم کی بود ومادرم کی بود ژنتیک‌چی میکه هر چیزی رو باور کنی برات همون میشه وبه علمم کاری نداشته باش علم نمیتونه مارولاعر کنه 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/28 19:46
   مدت عضویت: 775 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 3,787 کلمه

   اطمینانی که افراد در این مسیر به متناسب شدن خودشون پیدا میکنن میتونه خیلی لذت بخش بلشه و دیگه وقتی به این اطمینان قلبی برسی کار تمام هست .و بقبه اش استمرار و تکرار کردن هست (من اطمینان دارم متناسب میشم چطور ؟وقتی فرد لاغر و خوش اندامی رو میبینم میگم منم به زودی همچین جسمی خواهم داشت و وقتی غذایی رو میخورم اصلا نگران نیستم و میگم این غدا برای سلامتی و تناسب اندام من هست و وقتی جسم خودم رو در آیینه میبینم لذت میبرم که تونستم یه مقدار کاهش وزن داشته باشم و میگم من ار از این بیشتر هم میتونم لاعر بشم و همیشه با اطمینان اینکه من در مسیر لاغری هستم به فایلها گوش دادم و نوشتم و اینقدر اطمینان داشتم که رژیم و ورزش رو با هم بعد از سالهای زیادی کنار گذاشتم و با ایمان در این مسیر شروع به حرکت کردم و نتایج عالی گرفتم )

   اگر بخوای برای حرف دیگران و جلب رضایت دیگران کاری کنی نمیتونی و و شکست میخوری و در نهایت اون رو رها میکنی .(ذهن ما فقط مختص ما هست و هر کاری رو که برای بقیه بخواییم انجام بدیم ذهن نمیپذیره و در نهایت شکست میخوریم )
   وقتی میخوایی لاغری با ذهن رو شروع کنی گام اول این هست که بگی من میتونم لاغر بشم و گام دوم علاقه و استمرار و بقیه اش میشه یادگیری و ..( برای من که ۱۶ ماه هست در این مسیرم و کلی هم کاهش وزن و سایز داشتم و اما برای ادامه ی راه پس این جمله ی بالا رو برای خودم تغییر میدم که من میتونم در مدت زمان کوتاهی ۶ یا ۵ کیلو از وزنم رو کم کنم همانطور که دوستان شگفتی ساز تونستن در دو ماه ۱۰ کیلو کم کنن پس منم میتونم برلی من کاری نداره من انتظارم از جسمم این هست که هر روز باوجود خوردن مواد عذایی مورد نیاز جسمم لاغر تر بشم تا به اندام لاغر و کشیده ی ۵۹ کیلو برسم پس با اشتیاق و کمک به ذهنم هر روز یک قدم در این مسیر لاغری بر میدارم تا به نتیجه برسم و وقتی این حرفها رو میزنم هیچ نجوای منفی رو نشنیدم پس این عالیه یعنی ذهنم همراه من هست با من هست تا ۵ کیلوی دیگه رو هم با هم کمک کنیم در مدت زمان کوتاهی )

   خیلی مهم هست این لاغری رو برای خودت بخواهی و در ذهنتون نباید لاغری رو برای زمین زدن و نشون دادن به بقیه بخواهی ذهن نمیپذیره یه هدف داشته باشیم به خاطر دیگران و خیلی از خواسته ها اگر به خاطر دیگران باشن به اونها نمیرسیم و موفق نمیشیم و ذهن همکاری هم نمیکنه و تلاشت بی فایده هست اگر در ذهنتون حتی یک در صد از این افکار رو داشته باشین به سختی میفتین .(من الان لاغری رو برای خودم میخوام برای رسیدن به احساس سبکی و رهایی و آزادی و سلامتی و خوشتیپی و خوش لباسی و جوان بودن و زیبا بودن و حال خوب روحی و آرامش و …. میخوام میخوام از رنج چاقی و سختی چاقی و افسر دگی چاقی و محدودیتهاش رها باشم و شاید همین الان خیلیها بگن وزن تو خیلی خوبه بسه ولی من که برای کسی زندگی نمیکنم و کاری به حرف هیچ کس ندارم فقط به خودم و علایقم و خواستهای خودم احترام میزارم و اونها رو دنبال میکنم و نه اون موقع که بگن خوبی برام مهم هست نه اون موفع که بگن بدی برام مهم هست همانطور که بقیه در هر شرایطی باشن هیچ ار تباطی به من و زند گی من نداره پس زندگی من هم هیچ ارتباطی به بقیه نداره و جسم من شخصی ترین موضوع من هست که هر لحظه همراه من هست و من خودم میخوام تصمیم بگیریم در چه جسمی باشم و لدت ببرم )
   پس چاقی ممکنه خیلی به جسم ما فشار نیاره و ما در سختی نباشیم و لی خیلی به روح ما فشار میاره .(بله من ۳۵ کیلو از وزنم رو با رژیم ورزش کن کردم وخیلی ادیت نشدم ولی بعد از اتمام رزیمم که من نوسان وزن داشتم و همش وزنم بالا و پایین میشد من خیلی تحت فشار روحی بودم و ادیت شدم که حتی گریه هم میکردم و اصلا ارامش نداشتم و آزادی نداشتم و زندگی سختی داشتم و همش در رنج بودم که جرا اضافه کردم حالا شاید در یک سال من در حد ۸ کیلو اصافه میکردم ولی همون اون ۸ کیلو خیلی من رواذیت میکرد و به مراتب بیشتر هم داشت میشد تا با اضافه وزن ۱۴ کیلو من با این مسیر آشنا شدم و خیلی سریع کاهش،وزن و سایز پیدا کردم و حالا یه مقدار کم مونده که باید کمش کنم من میتونم من بارها وزن کم کردم در حد ۲۰ یا ۳۰ کیلو و این ۵کیلو برای من چیزی نیست و به زودی بهش میرسم و موفق میشم )

   وقتی کسی میگه من میخواهم لاغر بشم بیشتر به خاطر این هست که دیگران رو راضی کنه مثلا به خاطر همسر و مادر و دوستان و … میخواد لاغر بشه و بگه ببین من لاغر شدم .(من الان لاعری رو فقط برای بودن در بهترین حالت روحی و جسمی خودم و شاددابی و سبکی خودم و برای رسیدین به قدرت خلق کنندگی خودم و … میخوام قبلا شاید اینطور نبودم ولی حالا دیگه متوجه شدم که زندگی با لاغری از طریق ذهن یعنی تولد دوباره و من این لاغری رو به راحتی به دست میارم تا زندگی جدید رو تجربه کنم و من دوست دارم جسم جدید خودم رو خلق کنم و بیشتر به خودم ایمان بیارم که من میتونم و به زندگی ادامه بدم )

   اگر دوستان به اعتماد به نفس و خودباوری من میتونم لاغر بشم رسیدن کار خیلی ساده تر میشه .(من هم با اعتماد به نفس من میتونم لاغر بشم رسیدم چطور ؟؟من خیلی از کارها رو به خوبی انجام دادم و مدرک گرفتم با آموزش دیدین از طریق ذهنم مثل رانندگی و آرایشگری و کامپیوتر و گلسازی و یادگیری ورزش ایروبیک و زومبا به خوبی و …بماند در زمینه لاغری بارها بیش از ده بار رژیم گرفتم و لاغر شدم و عالی نتیجه گرفتم اما ماندگار نبوده پس این بار هم از طریق آموزش به ذهنم من لاغری رو یاد میگیرم و چند کیلو اضافه رو کم میکنم هر چند مانع جدیدی دارم که انگار روند کاهش وزن من استپ کرده و یا خیلی کم شده ولی من باید بهش بگم نه من باور کردم که میتوتم فقط ادامه میدم با اشتیاق ادامه میدم و همینطور تا حالا کلی وزن کم کردم بدون هیچ کار خاصی پس دوباره هم من کلی وزن دیگه کم میکنم بدون هیچ عامل بیرونی و کار خاصی فقط از طریق گوش دادن به فایلها و نوشتن تمرینات )

   هیچ وقت به کل اضافه وزنتون فکر نکنید که باید ۴۰ کیلو کم کنم و نگو چطور من لاغر بشم ؟؟فقط به یه قدم اون فکر کن و لاغری با ذهن رو یاد بگیر و تغییرات در شما به وجود میاد و تغییرات بزرگ و بزرکتر میشه تا به جایی که دوست دارید برسید .(من الان باید ۵ کیلو کم کنم البته نمیدونم از روی خودم حدسی میگم شاید کمتر یا بیشتر باشه و این برای من اصلا چیز خاصی نیست و من بارها از راه اشتباه وزنهای بالاتری رو کم کردم و من که دارم لاعری رو یاد میگیریم هیچ فرقی برام نداره یک کیلو یا ۶ کیلو باید کم کنم در نهایت من با درست رفتار کردن متناسب میشم و جای نگرانی نیست )

   بعضیا ممکنه بگن چون این روش سریع نیست و مدتی طول میکشه بد هست و لی فکر کن در ۱۸ سال من چاق شدم اما الان با ۱۶ ماه فعالیت در سایت هست که حدود ۷ یا ۸ کیلو وزن کم کردم و البته برای افراد نتایج در زمانهای مختلف رقم میخوره و هرکس بستگی به میزان زمانی که میزاره و به میزان اشتیاق و استمرار و عمل کردن و … نتیجه میگیره همین چند روز پیش که استاد عکس دوست شگفتی سازی رو گذاشتن که در عرض دو ماه ده کیلو لاعر شده بود من به خودم گفتم پس میشه به این زودی نتایج بزرگی هم گرفت پس منم میخوام که ۵ کیلو اصافه رو در زمان کم از دست بدم و حتما به دست میارم ) .
   فقط لاغری نیست خیلی چیزها به دست میاری(من که با این دورها خیلی چیزها یاد گرفتم و به اموزشهای دیگه هم هدایت شدم و باعث شد که اعتماد به نفس و خود باور و خودشناسی و ایمان و توکل بهتر و روابط بهتر و ثروت بهتر و ارامش بهتر و شادی درونی و … برسم )

   موانع خیلی مهم هستن وقتی برداشته بشن خود به خود لاغری جاری میشه در مورد هر موضوعی این هست مثل سلامتی و روابط عالی و لاغری و تناسب همین هست .(من احساس میکنم یه مانعی دارم که روند کاهش وزن من خیلی کند و یا آهسته شده نمیدونم شایدم منفی باف هست که اینطور میگه ولی به هر حال به دنبال اینم که ذهنم رو پاکتر کنم و هیچ مانعی نداشته باشم تا خیلی زودتر نتیجه بگیریم و اگر مانعها نباشن روند لاغری سریع هست و من دو مانع رو فکر کنم دارم
   ۱:من هر چقدر به اخر وزنم میرسم کم کردن برام سختتر و دیرتر اتفاق میفته .
   ۲:من با این دورهای انگار نمیشه کامل متناسب بشم وحتما باید داخل دوری ورود به سرزمین لاعرها شرکت کنم تا لاغر بشم
   و اما به ذهنم جواب میدم چه اواخر چه اوایل وزن من باشه هیچ فرقی برای جسم من نداره من لاعری رو یاد گرفتم و دارم عمل میکنم و نتیجه لاعری هست و نیاز به هسچ کار خاصی نیست و به زودی لاعر میشم .و اما من با این دورها هم خوب وزن کم میکنم چون هر چیزی که نیاز باشه استاد گفتن و من باید اگاه و دانا باشم و از این اگاهی خوب استفاده کنم و استمرار داشته باشم و عمل کنم تا نتیجه رو ببینم .)

   فردی ممکنه خیلی ثروتمند باشه ولی ممکنه روابطش بسیار بد باشه چون در ذهنش موانعی برای تجربه ی عشق داره ولی برای ثروت هیچ مانعی نداره .
   موانع رو پاک کن در ذهنت خود به خود لاغر میشی و نیاز نیست هیچ کاری انجام بدی همون فایلها و تمرینها رو انجام میدیم ولی راحت نتیجه میگیریم .(منم در بالا برای موانع خودم دلیل اوردم و ردشون کردم که تا به نتیجه برسم و قبلا یه مانع دیگه هم داشتم لاغری با ذهن خیلی روندش آهسته هست ولی الان به ذهنم میگم من که اینقدر وقت میزارم و فایل گوش میدم و تمرین دارم و استمرار و اشتیاق دارم قطعا باید روند کاهش وزنم استپ و یا اینقدر کم نشه و من هر هفته از هفته ی قبلم کلی لاغر تر بشم )

   یکی از این موانع این هست که خودتون رو شبیه فلان آدم ببینی و یعنی باور کردی که تو شبیه فلانی هستی .
   ذهن انسان سن نداره و این گذر سالها سن جسم ما هست سن روح و ذهن که نداریم و اصلا این دو افزایش سن ندارن پس اگر الگوی نامناسب ایجاد بشه ما خیلی سریعتر به اون الگو میرسیم و باید بدونیم هیچ چیز ارثی نیست و الکی به وجود نمیاد .(سن واقعا یه عدد هست و فقط انسانها رو از یک سری چیزا محروم میکنه و خودمون با این محدودیتها و نشان دادن عدد به دهن میگیم ما پیر شدیم و اصلا کار درستی نیست )

   پس ذهن زمان و سن نمیشناسه و شما فارغ از سن جسمتون هستید و این عدد که هر سال روی کیک جشن تولد میزاریم اون سن جسم ما هست که کار بسیار خطرناکی هست و بیشتر باور میکنیم که ما پا به سن گداشتم و پیر شدم چون پنجاه بار تولد گرفتم و این بالارفتن سن رو دارم میبینم و از یه سنی به بعد طرف میگه من دارم پیر میشم و چون ذهن سن رو نمیشناسه و این باور رو در ذهنش میاره میبینه این فرد به جای اینکه در ۷۰ سالگی پیری رو تجربه کنه در ۴۰ سالگی تجربه میکنی اکر بگی من پیریم شما رو خیلی سریع در اون شرایط قرار میده (من کسایی رو میشناسم که در سن کم میگن من که پیر شدم همه جام درد میکنه و فقط مینالن و میگن ما بیماریم و کلی مشکل داریم و میدونم چقدر خطرناک هست و با این حرفها دهن کاری میکنه که واقعا ما در اون شرایط جسمی و روحی و مشکلات قرار ربگیریم و ذهن کارش همین هست که ما رو به تصاویر دهنی و افکار و اندیشه و باورهایی که در سر داریم برسونه پس فقط به دنبال این باش که بر نکات مثبت خودت و جسمت و سلامتیت و حال روحی خوبت تمرکز کنی تا برای بیشتر و بیشتر بشن و کاری به عدد سن نداشته باش،و من حدیدا تصمیم گرفتم برای هر تولدی به جای شمع تولدت مبارک بزارم و اون رو فوت کنیم واقعا احساسم و خودم با این کار عالی میشه و چقدر زندگی بدون محدودیت ها قشنگتر هست و مدتها هست به خاطر سنم خودم رو از هیچ چیز محروم نمیکنم و تازه طعم زندگی رو میچشم ).

   و این فرد اینقدر به خودش حرفهای اشتباه گفته که از لخاط روحی و جسمی در وصع بدی قرار میگیره .
   پس به ذهن برنامه صحیح بدین شروع به تغییرات میکنه .
   پس اگر ذهنت رو درست برای کسب و کار برنامه ریزی کنی میرسی به نتایج بسیار بزرگی و سن و مدرک و شرایط هیچ ربطی به موفقیت تو ندارن پس ذهنت رو برنامه ریزی کن برای هدفت جدیدت و اوضاع جدیدی که میخوایی به دست بیاری .( پس همان طور که استاد بدون هیچ عامل بیرونی به موفقیت رسید در شهر خودش در کنار خانواده و بدون مدرک خاصی و فقط با کنترل ذهن و دنبال کردن این موضوعات تونست ما هم میتونیم موفق بشیم بدون هیچ عامل بیرونی من وزن کم کنم و لاغر بشم فقط از طریق کنترل ذهن و با قدرت دهنم من لاغر میشم و میگم این غذاها هیچ قدرتی ندارن که من رو چاق کنن فقط ذهن من قدرت داره من رو لاعر کنه و برای همین هر چیزی که دوست داشته باشم در حد نیازم میخورم و لاغر هم میشم چون ذهنم من رو لاعر میکنه دهنم رهبر این جسم هست و اون دستور میده کی من بخورم یا نخوزم با درست فرمان دادن من لاعر میشم من به قدرت ذهنم ایمان دارم )

   اگر بذر لاغری رو در ذهنت بکاری عالی میشه پس الگوهای چاقی رد از خودت دور کن و بگو من شبیه خودم هستم و نگو من شبیه خاله هام و یا عماه هام هستم اینها حرفهای پوچ هست که ذهن شما رو بیمار میکنه شبیه هیچ کس نیستی حتی پدر و مادرت هم نیستی بگو میخوام یه فروغ جدید باشم و شبیه هیچ کس نباش
   پس اگر بگی شبیه مادرم شکمم دارم پس هر چقدر تلاش کنی ذهنت نمیزاره چون ذهن تو رو به تصویرهای ذهنیت میرسونه و ذهن من کار نداره به تلاش من و تصویرهای ذهنی من مانع من هستن براز لاغری و من در ذهنم نباید تصویر داشته باشم .(واقعا من شبیه هیچ کس نیستم من عاشق ورژن جدید خودم هستم و سبک شخصی زندگی کردنم رو دوست دارم شاید خیلیها بدشون بیاد و بگن سرت رو زیر برف کردی ولی من برام مهم نیست هر کس اختیار خودش رو داره من دوست دارم و ادامه میدم و فقط به الگوهای لاعر اطرافم نگاه میکنم و اونها رو تحسین میکنم و به خودم میگم به زودی منم هم مثل شما میشم و کاری به چاقهای اطراف ندارم و مطمعنم ذهنم من رو به تصاویر لاغر اطرافم میرسونه و اصلا تصاویر لاعر خودم در دوران رژیم و یا قبل از ازدواحم رو نگاه میکنم و میگم من میهوام اون لاغر فابریک و اتوماتیک گدشته باشم نه با زور و چنگ و دندون و ناراحتی به لاعری برسم )

   بگو من شبیه هیچ کس نیستم و اگر تما م پزشکان و مجلات علمی بیان داد بزنن چاقی ارثی هست من میخندم چون برای من اثبات شد چاقی ارثی نیست و من تغییر کردم و بگو من جسمم و شرایطم رو خودم خلق میکنم و بگو من کاری به هیچ چیز ندارم .پس کاری به علم و پروفسور و فلان مجله ندلشته باش اگر میتونن لاغرت کنن بفرما و اگر نه بیا اینجا و لاغر بشو .
   زرنگ باشید و گوش کنید وبگو اگر اینجوری بشه چی میشه و لذت ببرید .(من هم باور کردم فقط با ذهنم لاغر میشم و مانع ندارم که چون فلان دکتر گفت چون قرص میخوری چون کم کاری تیرویید داری پس تو لاعر نمیشی نه میگم یه قرص هیچ کاری نمیتونه بکنه فقط خودم هستم که با زیاد خوردن خودم رو چاق میکنم و من که دارم یاد میگیرم به اندازه و درست بخورم پس ارگز چاق نمیشم و اگر همه پزشکان با هم بگن من باور نمیکنم )
   به خاطر دیگران نخواهیم لاغر بشیم ::به خودت بگو اگر من لاغر بشم چی گیر اطرافیان میاد چه گیر من میاد و چه چیز لاغری من به نفع دیگران هست پس فقط به خاطر خودت لاغر بشو و حالا اگر تشویقت کنن اینها همه حاشیه هست و میشه انگیزه که ادامه بدی لاغر شدن شما هیچ ربطی به دیگران نداره و اصلا زندگی دیگران چه اهمیتتی بر ای من داره پس چاق و لاغری من هیچ اهمیتی برای دیگران نداره و اونها هیچ نفعی نمیبرن پس فقط به خاطر خودت زندگی کن .(قبلا که لاعر میشدم زیاد بقیه میگفتن شورتت زشت شدا بسه دیگه پوستت خراب شده دماعت بزرگ شده و انگار پیر زنی شدی ولی حالا که در این مسیر هستم اصلا برام مهم نیست چه نطری میدن و هیچ ارتباطی با هیچ کس نداره این جسم من یه چیز شخصیه که خودم باید براش تصمیم بگیریم و یا بلعکس برای هیج کس لاعر نمیشم که خوشش بیاد یا …)

   هیچ وقت لاغری رو فراموش نمیکنم همانطور که هیچ وقت آدرس خونه ی مادرم یادم نمیره و یا جدول ضرب یادم نرفته چون هر چیزی رو که یاد بگیریم فراموشمون نمیشه پس محال ممکنه لاغری رو یادمون بره اگر فیلم بازی کنی چرا یادت میره.پس وقتی با ذهنت لاغر بشی لاغر خواهی ماند چون یادش گرفتی .
   (چیزی که من همیشه به خودم میگم و همیشه انتطارم از خودم لاعگغری هست و هیچ وقت نگفتم دوباره چاق میشم چون ذهنم داره یادش میگیره پس هیچ وقت دیگه فراموشش نمیکنم و چاق نمیشم پس طبیعت دهن من داره تغیر میکنه و من خودم رو لاعر میدونم چون دهنم داره لاعر میشه و اصلا اموان نداره دهنم لاعر بشه و جسمم چاق باشه در نهایت هر دو در هماهنگی هستن )

   درمسی ر لاغری با ذهن منتظر نتیجه نباش و تو اصلا مسیرت با وفتی که رژیم بگیری متفاوت هست .توجه به کاهش وزن نکن یعنی منتظر نباش که چرا من این هفته لاغر نشدم چرا امروز گذشت و لاغر نشدم و در واقع این فرد همش میگه میشه نمیشه من هم شاید شانس بیارم و لاعر بشم ولی کس که قبول داره ادامه میده و منتطر نتیحه نیست .(من همیشه گفتم در مسیر تغییرن و دارم لاعر میشم ولی با روند اهسته ولی خالا میخوام بگم نه در مسیر لاعری هستم و دارم لاعر میشم با روند تندتری چون آموزشهام و تجربه هام دارن بیشار میشن چون عمل کردنهام دارن بیشتر میشن چون ذهنم کلی زمان بیشتری رو در این مسیر رفته پس من انتطار دارم و حق من هست و مال من و سهم من هست که من به زودی یه شگفتی ساز ۵۹ کیلو بشم با اندام لاعر و کشیده بشم )

   چطور باور کنم من شبیه خودم هست ؟خود من از لحاظ وضعیت جسمی ممکنه شبیه کسی باشیم ولی از لحاط روحی شبیه اونها نیستم پس شبیه اونها نیستیم فقط از لحاط اندام شبیه هستیم و در ۹۰ در صد موارد تو چیز دیگه ای هستی پس بزرگش نکن و به اختلافات با دیگران فکر کن و ببین جه اختلافاتی دارن و میفهمین شما انسان جدایی هستین .(من حتی شبیه یه سال پبش خودمم نیستم دیگه چه برسه به بقیه من یا ورژن جدید از خودم هستم با سبک جدید از زندگیم و خیلی با اطرافیانم فرق دارم چون اصلا نه شبیه من فکر میکنن نه رفتار میکنن پس شبیه گدشته ی خودمم نیست )

   وفتی ما در زندگی به مشکلی بر میخوریم به جای اونکه مشکل رو برطرف کنیم میاییم مشکل رو بزرگ میکنیم مثلا میگیم این آزمون سخته و من اکر قبول نشم چی میشه و اون مشکل رو برزک میکنیم به جای اینکه خودشون رو بزرگ کنن و توانایی خودشون رو در حل مساله برزگ کنن و ایمانشون رو قوی کنن و بزرگ کنن مساله رو بزرگ میکنن.(ما باید هر هدف و یا خواسته ای رو تا میتونیم کوچیک کنیم و بگیم ما میتونیم حلش کنیم و این برای من و خدای من که جهانی به این بزرکی رو اداره نیکنه که اصلا چیز خاصی نیست جزیی از حز هست و حتما من به اون میرسم و با ارامش و ایمان و توکل به تودم و خدای خودم به سمت هدف گام برمیدارم برای همین لاعری من بارها گفتم این همه ادم لاعر در اطراف من هست که بدون زجر و سختی لاعرن پس من هم یکی مثل اونها و اصلا این که سخت نیست و بهش میرسم )

   عبارت تاکیدی فقط برای انگیزه خوب هست که از وقتی این جمله رو شنیده باشی بهت امید بده و انگیزه و اشتیاق ایجاد بشه و همین مقدار کفایت میکنه پس اول باید باو ر های درست ایجاد کنیم (.من به راحتی لاغر میشم . من با سرعت بیشتری لاعر میشم . من بدون سختی کشیدین و هیچ عامل بیرونی با قدرت دهنم لاعر میشم . من با یادگیری لاعری برای همیشه لاعر میشم و …. )

   روی ترازو رفتن یکی از ساده ترین حربه های ذهن هست که شما رو چاق کنه و وقتی رفتی روی ترلزو معلوم نیست چه بلایی سرت بیاره مثل مین جنگی هست و چاقی بیشتر برای من به ارمغان میاره(من واقعا این کار رو نکردم و متعهد هستم و یکی از علتهای اصلی ریزش،سایز و وزنم در اوایل دوره همون وزن نکردن بود چون واقعا برام شرایط رو سخت و رنج آور کرده بود و از وقتی روی ترازو نرفتم خیلی اوضاعم عالی شد )

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/22 16:58
   مدت عضویت: 726 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,486 کلمه

   سلام 🙂

   این فایل پر از نکته های مهم وظریف بود و من برای اینکه فراموش نکنم اونا رو نکته برداری کردم:

   ✍نکته اول..؛ باور به این جمله که…..من میتوانم لاغر بشم…. اگه اینو باور کنیم بقیه کار راحته فقط ادامه اش میشه…. استمرار و تکرار


   نکته دوم به خاطر خودتون لاغر بشین نه به خاطر بقیه ….عملکرد ذهن برای خودتونه نه برای راضی نگه داشتن بقیه و تو دهن بقیه زدن و …اولویت خودتون باشین…این نشونه داشتن عزت نفسه👌👌

   ✍ نکته سوم؛ لاغری با ذهن رو که یاد بگیرین کافیه تغییرات شروع بشه و از همون یک کیلوی اول که کم بشه تا زمانی که ادامه بدین تغییرات ادامه پیدا میکنه اصلا به اینکه چقدر باید کم کنید و اینکه چطور قراره اینهمه وزن رو کم کنید فکر نکنید🙂

   به خدا خیلی نیست که برای لاغری یکی دوسال زمان بذارین و لاغری رو برای همیشه یاد بگیرین و نه فقط لاغری بلکه اعتماد به نفس احساس ارزشمندی حال خوب و… سلامتی… رو هم پیدا میکنین چون ذهن رو داری اموزش میدی و ذهن و جسم رو درتناسب با هم قرار میدی😍😍

   پس با خود باوری و ایمان حرکت کنید👌👌

   ✍برای لاغر شدن فقططططط کافیه موانع رو برداریم لاغری جاری میشه یا برای ثروتمند شدن فقطططط کافیه موانع رو برداری

   چون همه اینها وجود داره به صورت طبیعی …..👌👌👌 فقط ما در ذهنمون یه سری موانع ساختیم و جلوی این جریان رو گرفتیم

   این چیزها ربطی به استعداد نداره👌👌

   تفاوت ادمها به علت تفاوت در ذهنشونه فقط همین☝👌👌👌👌👌

   موانع لاغری رو که رفع کنید خود به خود لاغر میشین😏😏😏

   یکی از موانع لاغر شدن شبیه دونستن خودمون به یکی از اقوام هست

   من خودم رو شبیه مادرم میدونم از نظر رنگ چشم رنگ پوست چاقی و…

   کلا به قول برادرم ما سه تایی شبیه مادرم هستیم

   این شبیه دونستن این باور رو در من تقویت کرده که چاقی منشا ژنتیکی داره

   وقتی همچین الگویی در ذهنم دارم ذهن من چنان سرعتی به جسم من داده که من با بیست سال سن کمتر از مادرم هموزن مادرم هستم😮

   چون من ذهنم رو مملو کردم از فرمولهای چاقی

   ذهن ما که سن نداره سن مال جسمه

   الگوی نامناسب که در ذهن شکل بگیره اون کاری به سن نداره و تو رو میرسونه به اون جسم😶

   یا الگوی ذهنی کارمندی…..حقوق سر ماه و……
   با وجودیکه ممکنه متنفر باشی از کارمندی ذهن کاری میکنه که در نهایت کارمند بشی

   خدایا چه قدرتی داره این ذهن🤨🤨🤨

   یا من که وام گرفتن پدرم رو سالها سرزنش میکردم و میگفتم بابای من همیشه میگن عید دیگه وامم تمومه عید میشد میگفتن برج ۸ دیگه همه بدهی ها و وامها تمومه برج ۸ که میشد میگفتن دو ماه بعد از عید ….و همچنان یه وام تموم میشه یکی دیگه میگیرن ….😁خودم بعد از شروع کار برای خرید دستگاه درگیر یه وام ۵ ساله شدم😂😂
   چون ذهن منو به اون شرایط رسوند شرایزی دوسش نداشتم ولی کاری به دوس داشتن من نداره که … وقتی من بارها از پدر ومادرم شنیده بودم که ادم بدون وام گرفتن تو زندگیش جلو نمی افته معلومه که منم درگیر وام میشم چون این فرمول غالب ذهن منه👌

   وقتی ذهن رو تغییر بدیم زندگیمون به طرز شگفت انگیزی در مدت کوتاهی تغییرات اساسی میکنه🤩🤩

   پس تغییرات ذهنی ربطی به سن نداره و ما در هر سنی میتونیم تغییرات در ذهن ایجاد کنیم وزندگیمون تغییر کنه مثل سرهنگ ساندرس که رستورانهای kfc رو در سن بالای ۶۰ و بعد از بازنشستگی ایجاد کرد و هم کارآفرین شد و هم ثروتمند👌👌👌

   جالبه در ایران اکثر آدمها بالای ۵۰ خودشون رو پیر میدونن ولی بارها دیدیم که توریستهای خارجی در سن ۷۰ به بالا تازه شروع میکنن به دنیا گردی و همه شون هم زانوها سالم واندام متناسب هست و به راحتی از پله های اتوبوس بالا پایین میرن خوب این تفاوت در چیه؟ سن که یکیه پس این تفاوت از کجا میاد؟….

   همش از ذهنه عزیزم👌👌👌

   پس اصلا خودت رو شبیه هیچ کسی ندون چون بعدش تو هی میخوای لاغر بشی ولی مامانت همیشه جلوی چشمته

   همیشه ما در یکسری از موضوعات دیگه با بقیه متفاوتیم و این نشون میده که ما به هیچ کس شبیه نیستیم ولی درذهنمون اون موضوع رو پر رنگ کردیم فکر میکنیم که شبیه اونا هستیم و برای حل این باور کافیه اختلافاتت رو با اون فرد پیدا کنی و میبینی که در درصد بالایی اصلا شبیه نیستیم

   یه کاری که برای تغییر این فرمول شبیه بودن به مامانم میتونم انجام بدم اینه که تفاوتم رو در جنبه های دیگه زندگی رو پیدا کنم من با مامانم تفاوت زیادی دارم در نوع دیدگاهم به مسائل ،در نحوه برخوردم با مشکلات، در آسون گرفتنم در زندگی ، دیر تر عصبانی میشم ،کمتر غر میزنم ،عاشق یادگیریم مخصوصا در موضوعات ذهنی ،علایقم در زندگی با مادرم متفاوته ،سلیقه هامون متفاوته ،طعم غذاهامون متفاوته ،نحوه وقت گذروندمون در روز با هم خیلی فرق داره،من تنهایی رو بیشتر از بودن در جمع دوس دارم ،مامانم خیلی در مورد تمیزی وسواس دارم من نه، . شغلمون کاملا با هم فرق داره نحوه پول خرج کردن نحوه پس انداز کردن و…..خیلی مسائل دیگه
   اینا فقط یه گوشه ای از تفاوتهای من با مادرم پس من اصلا شبیه نادرم نیستم یه انسان دیگه ای هستم با تواناییها استعدادها و رفتارهای متفاوت دلیلی نداره خودم رو در موضوع چاقی هم شبیه ایشون بدونم👌👌👌😉😉

   دیروز توی یه دور همی یه صحبتی شد که برای من خیلی جالب بود
   قشنگ نحوه شکل گرفتن فرمولهای چاق کننده رو داشتم به چشم میدیدم یه خانمی که خودشون متناسب هستن و دخترای متناسب هم دارن میگفتن دخترای من اصلا استعداد چاقی ندارن(فرمول صحیح)

   یه دختر ۸ ساله داشتن که الان لاغر بود میگفتن بچه که بوده صورت تپل داشته و خوشگل بوده و بقیه هم تایید میکردن که اره بچگیهاش صورتش تپل بوده و…الان خیلی لاغر شده و…. و داشتن فرمول لاغری =نا زیبایی رو براش میساختن ولی من که دیگه با این فرمولها و خطرات اونا آشنا هستم بلافاصله گفتم نه اتفاقا همین الان هم هم از نظر صورت هم از نظر اندام خیلی خوبه و همینطوری هم ناز وخوشگله❤❤🤗

   ✍استاد از یه زمانی تصمیم گرفتن و خودشون شرایط جسمی و زندگی خودشون رو رقم زدن و یه جسم جدید با شرایط مالی جدید رو ساختن🤩🤩

   ما هم همگی میتونیم با آموزش ذهنی جسم جدید و زندگی جدید برای خودمون بسازیم👌👌

   ✍در موضوعات ذهنی کاری به دستاوردهای علمی نداشته باشید علم خیلی چیزها رو تاکنون کشف نکرده چون میخواد براساس منطق و سند ومدرک عمل کنه برای همینم عقب مونده یا اینکه با خودتون بگین اگه علم من تونسته بود منو لاغر کنه که تا حالا لاغر شده بودم اگه نتونسته پس دنبال روش دیگه ای باشید و به کسی گوش کنید که تونسته با ذهن لاغر بشه و فنجونتون رو خالی کنید تا یاد بگیرید☝️☝️

   ✍ تایید دیگران حاشیه است فقط ….

   لاغر شدن ما فقط به ما مربوطه و فقط منفعتش برای خود مااست پس بخواه فقط واسه خودت لاغر بشی👌👌👌

   ما اگه بخوایم طبق نظر دیگران زندگی کنیم که هر روز باید یه جوری زندگی کنیم🤨🤨🤨

   ✍ اگه هنوز نگران این هستیم که بعد از یادگیری لاغری با ذهن دوباره چاق بشیم یعنی هنوز باور نداریم که با ذهن میشه لاغر شد چیزی که شما یاد میگیرین که هرگز فراموش نمیکنید مثل ادرس خونه تون جدول ضرب، کامپیوتر ،آشپزی و رانندگی و…

   ✍ در مسیر لاغری با ذهن منتظر نتیجه نباشین 👌👌👌👌

   اگه باور کنی کلا اشتیاقت متفاوت میشه اگه مطمئن باشی که در مسیر درست هستی هی برنمیگردی عقب خودتو چک کنی👌👌👌👌

   اکر منتظر لاغر شدن باشی یعنی هنوز باور نکردی……

   اونی که مطمئنه رها میکنه و فقط ادامه میده و از مسیر لذت میبره👌👌👌👌

   ✍ خود ما باید با ادامه دادن باورهای محدود کننده رو پیدا کنیم👌👌

   ✍ما باید خودمون رو بزرگ کنیم تا از مانع رد بشیم ولی ما مشکل رو بزرگ میکنیم

   باید ایمان رو بیشتر کنیم باید توانایی های خودمون رو یادآوری کنیم اونوقت مشکل هم راحت رفع میشه

   ✍ خود باوری خیلی مهمه در موضوع لاغری با ذهن و باید بارها چیزهایی که قبلا برامون سخت بوده انجامش والان راحت انجام میدیم رو یاداوری کنیم اونوقت لاغری هم برامون راحت میشه و باور میکنیم که میتونیم لاغر هم بشیم👌👌

   ✍ لاغری با عبارت تاکیدی امکانپذیر نیست فقط در حد یه انگیزه است

   جمله” لاغر شدن آسانترین کار دنیاس” یه جمله امید دهنده و جرقه زننده است وحتی یه بار شنیدنش هم کافیه

   این جمله خیلی به دل ادم میشینه واصلا لازم نیست تکرارش کنیم به عنوان جمله تاکیدی

   ✍ روی ترازو رفتن یکی از ساده ترین حربه های ذهنه که شما رو چاق تر کنه👈 ترازو عین مین جنگیه وقتی روی ترازو رفتی معلوم نیست چه اتفاقی برات بیفته و چقدر حالت رو خراب میکنه و نا امیدت میکنه و تو رو از ادامه راه منصرف می کنه و باورت رو به توانایی لاغر شدن و باور به لاغری با ذهن کم میکنه

   وحداقل نتیجه اش چاق شدن بیشتر خواهد بود😶

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/21 00:06
   مدت عضویت: 703 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 739 کلمه

   به نام خدای مهربان
   سلام استاد عزیز و
   دوستان شجاعم
   چقدر این مثال استاد عزیز زیبا و عالی بود که :مثل آب که اگر مانع را از سر راهش برداریم خودش جاری میشه: همینطور اگر موانع را از سر راه ذهن برداریم خودبخود لاغر میشیم…
   و جالب اینجاست که آب بسیار لطیف و نرمه ولی با استمرار می تونه سخت ترین موانع مثل سنگ را هم سوراخ کنه و راه خودش را باز کنه و رد بشه و به مقصد برسه…
   ذهن را هم اگر با فرمول ها و باورهای صحیح به جای باورهای غلط و اشتباهی که در طول عمرمون آموختیم،آموزش بدیم در واقع موانع را از سر راه لاغری مون برداشتیم. یکی از مهمترین و سرسخت ترین موانع ذهنی من برای لاغر شدن باور ژنتیکی بودن و ارثی بودن چاقی بود.شاید هزاران بار این جمله را از فامیل دوستان همسایه ها شنیده بودم که شما چاقی تون ارثیه بی خود به خودتون زحمت ندین چون با رژیم و اینکارا لاغر نمیشین شما ژنتون چاقه و رژیم گرفتن تون بی فایده س و از این قبیل فرمایشات…
   و من هم که بارها و بارها این حرفها را شنیده بودم باور کرده بودم که نمی تونم لاغر بشم و بنابراین هر وقت هم که با سختی زیاد رژیم می گرفتم و قدری وزن کم میکردم چون همراه با باور و تردید لاغر نشدن بود، خیلی زود به شرایط قبل و حتی بدتر از قبل بر می گشتم و دوباره استرس و اضطراب که خودش عامل چاقتر شدنه و این هم خودش از موانع لاغریه…
   بطور کلی بدلیل داشتن باورهای غلط در مسیر چاقی قرار گرفته بودم و هر روز از شرایطی که داشتم ناراضی تر بودم و احساس بد و استرس خودش عامل چاقتر شدن و من چاقتر می شدم..
   یکی دیگه از موانع ذهنی من برای لاغر شدن این بود که تلاش میکردم لاغر بشم تا خودم را به دیگران ثابت کنم و یا حال کسانی که بارها چاقیم را به رخم کشیده بودن یا دست گرفته بودن را بگیرم و یا اینکه تحسین دیگران را برانگیزم،که متاسفانه خیلی از ماها کلی انرژی و وقتمون را معمولاً برای دیگران صرف می کنیم و همه ی اینها خودش مانع لاغری بود و من نمیدونستم و بی خود زحمت بیهوده می کشیدم و جسمم را آزار میدادم و باز بی نتیجه…
   و خیلی باورهای غلط دیگه که همیشه ذهن من را درگیر میکردن و مسیر لاغری را دورتر و دورتر😔
   و از موانع مهم دیگه این بود که به جای تمرکز کردن روی لاغری، روی چاقیم تمرکز میکردم یا خیلی بهش توجه میکردم و در واقع به جای توجه و تمرکز روی راه حل مشکلم،روی خود مشکل تمرکز می کردم و بنابراین مشکل بزرگتر میشد و توان من کم و در نتیجه چاقتر میشدم و این قصه ی تلخ تکرار و تکرار می شد…
   و از موانع دیگر لاغر شدن تصویر ذهنی ماست که ملاک عمل مغزه و مغز بر اساس اون فرمان میده، و متاسفانه من همیشه تصویر ذهنی که از خودم داشتم تصویر چاق بود، به همین دلیل من هر چه بیشتر تلاش میکردم و سختی می کشیدم که لاغر بشم مغز من براساس اون تصویر چاق،فرمان چاقی صادر میکرد و من علیرغم همه ی تلاشهایم برای لاغر شدن باز هم چاقتر میشدم،از زمانی که این موضوع را فهمیدم و یاد گرفتم که تصویر ذهنی خودم را تغییر بدم و یک تصویر متناسب از خودم را در ذهنم ایجاد کنم ، لاغری ام شروع شد و مغز من براساس تصویر متناسب ذهنی ام فرمان صادر میکنه و من به لطف خدا در مسیر لاغری قرار گرفتم و روند لاغریم شروع شد🙏
   خدا را شکر میکنم که با این روش آشنا شدم و باورهای غلطی را که داشتم شناختم، با موانع ذهنی آشنا شدم و فهمیدم که من هر چقدر تلاش کنم اگر موانع ذهنی ام را برطرف نکنم زحماتم بی نتیجه می مونه و یا شاید نتیجه ی عکس بده و اینکه تصویر ذهنی برای لاغر شدن خیلی مهمه و خیلی مطالب مهم دیگه ای که مسیر لاغری را برامون آسون میکنه و البته آنچه بسیار مهمه استمرار داشتن با احساس خوبه، هر چه بیشتر با این آموزش ها آشنا میشم بیشتر باور میکنم که« لاغر شدن آسون ترین کار دنیاست» خدای مهربون را بی نهایت سپاسگزارم که مرا به این مسیر زیبا هدایت کرد. اطمینان دارم که به لطف خدای مهربون و تلاش و پشتکار خودم با استمرار در انجام تمرینها حتما متناسب میشم و آرامش و سلامتی و احساس خوب و اعتماد به نفس و یک دنیا پاداش های عالی دیگه را دریافت میکنم.
   به امید موفقیت همه ی دوستان

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/20 00:59
   مدت عضویت: 331 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,377 کلمه

   باعرض سلام خدمت استاد و دوستان مسیر لاغری با قدرت ذهن 😍😍
   فایل ۴۹ از مسیر لاغری من با حذف موانع لاغری، لاغر شدن آسانتر میشود 🤲🙏😊
   خب من در تمام سالهایی ک برای لاغر شدن تلاش میکردم ب همه چی فکر میکردم ک جلوی لاغر شدن منو میگیره جز قدرت ذهن..
   لاغر نشدنم رو توی پر خوری میدیدم ک اره چون زیاد میخورم چاقم ، توی بی تحرکی میدیدم ک چون بی تحرکم چاقم ، توی عرق نکردن میدیدم چون موقع تحرکم عرق نمیکنم ک چربیسوزی انجام بشه چاقم ، توی ژنتیکی میدیدم ک چون مادربزرگم و عموم چاقن منم چاقم و هر چی ک تلاش کنم لاغر بشو نیستم 😐 البته و هزار البته دوراز جون الان 🤲🙏
   در حالیک چاق شدن من هیچ ربطی ب عوامل بیرونی نداشته و نداره ، همه چیز در درون من اتفاق میفتاده ،و بزرگترین و موثرترین مانع در وجودخودم نقش داشته …چ نقشی ؟؟!!نقش فرمانروایی…
   فرمانروایی ک اگ الان دارم براتون دیدگاه شرح میدم برای اشتراک گذاشتنش ب دستور اونه ،،،اونه ک داره دستور میده ک چی بنویسم وب چ شکلی بنویسم …قدرت ذهن بی نهایته..من ۳بار این متن رو نوشتم ،۳با پاک کردم چون متنم ب دلم نمی نشست،،،
   تو فایل های قبل یاد گرفتیم ک عملکرد ذهن مثل کامپوتر هست.فقط کافیه ک چیزی ازش بخای .من از غروب دارم راجبه موانع ذهنی فکر میکردم درواقع سرچ کردم و ذهنم هزار جور موانع برام گذاشت یاد روزهای افتادم ک خیلی کمرنگتر شده بودن برام و خیلی وقته ک بهشون فکر نمیکنم،😐خب منی ک چاق شدن رو یاد گرفتم و ب ذهنم سپردمش حالا با رژیم ، ورزش ،عرق کردن ، ژنتیک ، ارث ،چربیسوزی و هزار راه برای لاغر شدن نمیتونم هزار سال لاغرش کنم .چراا چون ذهن من از خوده من چاق شدن رو آموزش دیده و من هم هر دفعه با ی رژیم ، با ی ورزش ، یا ی مدل حرکت ک عرقم دراد براش چاقتر شدنم رو پرنگتر کردم ، خب الان ازش چ انتظاری باید داشته باشم ..انتظار اینک ذهنی ک با چشم دیده افراد چاق رو ک خودم براش منطقیش کردم با توجه کردنم ب افراد چاق و طریقه ی خوردنشون ، با گوش شنیده ک همین امشب بخور ، گرون خریدم بخور ، سوغاته بخور ، نذری بخور ، تبرکه بخور ملیون ها بار شنیده ک بخور ، بخور ،بخور ،ودرکنار این بخورهاا لذت بوده ، آرامش بوده ،معلومه ک نقشه ی چاقتر شدن من رو میکشیده😐😶من خودم مانع بودم برای لاغرشدنم از طریق دیده ها و شنیده ، رفتارام ،و افکار و باور من هم هروز چاقتر و چاقتر شدن …
   خب من قبلا نمیدونستم ، خبر نداشتم ، متوجه نبودم ک چقدرر علارقم راه و روشهای اشتباهم و مسیر نادرستم چقدرر ب خودم آسیب زدم اونم درونی بوده..عزت نفسم بوده ک لهش کردم ، اعتماد ب نفسم بوده ک تقریبا نداشتمش ، غرورم بوده ک شکستمش ،لذتی بوده ک نداشتمش و آرامشی ک خیلی وقته از من دور و دور تر شده بود ،ب تعداد دفعاتی ک من هی چاقتر و چاقتر میشدم از درون تخریب و آواره تر میشدم😔😔
   راجبه تصاویر ذهنی ک ب ذهنم دادم همیشه بخاطر چاق بودنم ک الان دیگ نیست باافراد چاق نشست و برخاست میکردم ک ببینم چ رژیمی میگیره ،کدوم باشگاه میره ، چ چربیسوزی میخوره ،چیکار میکنه منم مثل اون فرد اون کارهارو انجام بدم ،ک ب خیال سطحی خودم رفاقتی ، رقابت کنیم ،باشگاه رفتنی نگاهم ب افراد چاق بود ک اومدن باشگاه تو ی ماه ببینم چقدر جمع و جور میشن ک بعدش حرکات اونارو انجام بدم حریص بودم ک کجا لاغری میدن بدوعم،،از جمله تصاویر ذهنی چاق همیشه ی سایز بزرگتر میخریدم ک برجستگی ها معلوم نشن .کم چاق بودم ..بااون لباس ها ……نگم بهتره …..

   افراد چاق اگ فقط .فقط و فقط یک دلیل برای چاق بودنشون داشته باشن همون یک دلیل کافیه برای ابنک تا همیشه چاق بمونن..فقط یک دلیل ..حالا سال ها رژیم بگیرن وورزش کنن
   اونا تا ذهنشون رو آموزش ندن برای لاغر شدن هیچوقت هیچوقت موفق ب لاغر شدن نمیشن…متاسفانه.😶
   الان ب خودم میگم سمی سر بالا. خوشحال ، قبراق ،سر حال ..تو هدایت شدی ب راه و روش و مسیر درست و درمون،،،قبلا دردت بی درمان بود ..الان دیگ درد نداری ولی درمان داری😍💃💪تواین مسیر میتونی خیلی راحت ب راحتی آب خوردن موانع ذهنیت رو پیدا کنی و حلشون کنی وکلن از سراه درستت برشونداری،،انشالله🙏
   تو دنیا هیچ کس شبیه کسی نیست…تو دنیا فقط یک نفر از ماهست ..حتی اون دسته از دوقلوها صدرصد اخلاقشون ، حسشون ، رفتارشون باهم یکی نیست ،،هرکس ی اخلاق و رفتاری داره ..اینک بعضیا میان نظرشون رو ب ما تحمیل میکنه و ب خودشون اجازه انتقاد و دخالت میدن و میگن ک عه تو شبیه فلانی .همه چی رو تو ی ظاهر میبینن..بخاژر ابن ک افراد رو ازروی ظاهر عمیشه قضاوت میکنن..واین افراد کسایی نیستن جز دبگران😐😤
   این دیگران کین ؟؟!! چیعن ؟؟!!چی میگن؟؟!!
   دیگران افراد بیکار و بیعاری هستن ک کارشون دخالت در کار بقیه افراد ، فضولی ،حسادت ، نظر دادن های بیجا ،است..و نقش بسیار پرنگی در زندگی افراد دارن..چراا چون ما بخاطر دیگران همیشه هوشتیپ بودیم ، برای مهمونیشون شاید قرض کردیم و سفرههای انچنانی انداختیم ، عروسی های ملیونی گرفتیم ک دهنشون رو ببندیم،،و خیلیییی کارهای مسخره ی دیگری ک باعث شده ب خودمون آسیب بزنیم ک دیگران خوششون بیاد ، راضی باشن ، از ماخوب تعریف کنن ، ناراحت نشن ،،نرن ،اجازه دخالت دادیم ، اجازه مسخره کردن دادیم ، اجازه انتقاددادیم ، اجازه له کردن عزت نفسمون رو خوده خوده خودمون بهشون دادیم 😐😐
   دیگرانی ک ذره ای ما ، حال ما ، دست تنگی ما ، زمین خوردن ما ، مریضی ما ، چاق و لاغر بودن ما اصلا اصلا براشون مهم نیست ،،،،
   اما دیگ بسه ب خودمون بیاییم ، لنزهای فیلتر شده رو برداریم بلک واضحتر ببینیم ،،خودمون رو ،اطرافمون رو. این دیگران رو😐اصلا امتحان کنید یبار ب اون دیگران بگو بجای لباس صورتی ،سفیدشو بخر یا بهت اهمیت نمیده ، یا میگ ب تو چ ، یا خیلی محترمانه میگ سفید دارم و صورتی ی چیزه دیگ س..
   پس دوتاازموانع ذهنی لاغر نشدن من یکیش خودم بودم درراه اشتیاه و غلط ..یکیش دیگران…..
   من برای دیگران چاق نشدم ک الان برای دیگران بخام لاغر بشم….دیگران منو حمایت نکردن در حد ی دلداری ک عیبی نداره تو سعی تو بکن خدا کمک میده ..همیشه زدن تو سرمون ک تو نمیتونی ..همینی ک هستی ..پس برای لاغر شدنمم ن ازشون نظر میخام ، ن نظر حتی لاغرشدی شون هم برام مهم نخواهد بود.. اصل خودمم ، حال خودم ، احوال خودم. لذت اززندگی خودم کنار عزیزانم،آرامش درونی خودم ،،پس دیگران گوش کنید دارم فریاد میزنم ک دبگ برام مهم نیستید✊👊💪💃😍
   ذهن سن نداره،این ما هستیم ک هر سال بالا رفتن سن شناسنامه ایمون هر سالی ک میگذره خودمون رو محدود و محدود تر میکنیم…حتی این سن رو توی ازدواج جواان ها دخالت دادن…و ازدواج رو فقط در سنهایی ۱7تا نهایتن ۲۵سال تقریبا میدونن و اگ یکیش و ۳۰ رو رد کنه برچسب ترشیده ، ببینم چ ایرادی داره ، دختر یا پسر سطحی و خوبی نیست ،دارا نیستن ،و خیلییی دیگ ازین برچسبها نثارشون میکنن و حتی فرصت نمیدن طرف خودشو بشناس و بدون کجایی زندگیه ،،،و ابنجوری ی فرد دیگ رو شریک نداری و بدبختیهای خودشون میکنن چون ب اون درک ازدواج نرسیدن اینک یکی میاد ک تا همیشه هست..ببخشید ک از کلمه ی بدبخت استفاده کردم ..چون هر کسی با قدرت ذهن آشنایی نداره ک ب اون درک و باور توانایی خودش خبر داشته باش..
   خلاصه ک ما در هر سن و سالی ک باشیم ذهنمون با همون قدرت بدو تولد جریان داره و شگفتی سازه..وبرای هیچ کاری هیچوقت هیچوقت دیر نیست..سن فقط یک عدده و برای عده ای از افراد سن محدودیت مییاره😐😶
   حرف آخر ازاین قسمت فایل آموزشی بکرو فوق العاده..وقتیک ما موانع رو بشناسیم و سعی در رفعش کنیم ما چ بخواهیم چ نخواهیم مالاغر میشویم ..و اصلا لاغر شدن علاوه بر باور.حال خوب .اشتیاق و استمرار رفع موانع ذهنی است ک با نبوده موانع ،،مارو خیلی راحت و آسان ب مقصد ایدالمون میرسونه و این برداشتن موانع تنها و تنها در مسیر لاغری با قدرت ذهن جناب استاد عطارروشن امکان پذیرع….
   پس یادمون نره ک ما فقط و فقط برای اصل خودمون ک حال خوبه لاغرشدن را آموزش ببینیم ،تمرینات رو انجام بدیم و باتوکل بخدا ب عمل برسونیم…وباین کارهای ساده مسیر برامون لذت بخش میشه وما باجون و دل لاغرشدن رو تجربه میکنیم انشاالله 🙏
   ب امید موفقیت همه ی دوستان همسیر😍🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/12/22 12:10
    مدت عضویت: 703 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 183 کلمه

    سلام دوست عزیز
    چقدر نوشته ی شما عالی بود خیلی از خوندنش لذت بردم وقتی داشتم می خوندم رفتم تو عمق زندگی خودم انگار. شما شرح زندگی منو نوشته بودین خیلی عالی بود و دقیقا با شما موافقم ما خیلی وقتا تو زندگی آرامش و لذت و شادی زندگی مون را بخاطر دیگران زیر پا گذاشتیم که حالا فلانی چی میگه نکنه ناراحت بشه نکنه خوشش نیاد نکنه ی چیزی بگه حالمو بگیره و هزار تا از این نکنه ها و اما و اگرها که زندگی را بهمون تلخ کرده….و من از وقتی با این روش آشنا شدم خیلی احساس راحتی میکنم اصلا دیگه حرف و نظر دیگران برام مهم نیست و چقدر احساسم آرامش و آسایش و آزادی میکنم اینکه از قید و بند دیگران رها بشی و فقط به خودت و احساس خوبت و به خدایی که همه چیز در دست اونه و دوست واقعیه و راهمنا و یار ویاورمونه فکر کنیم و تمرکز کنیم چقدر خوب و عالی و آرامش بخشه…
    برای شما دوست عزیزم که به این درک عالی و موفقیت رسیدین آرزوی سلامتی و موفقیت بیشتر دارم.
    سپاس از مطلب زیباتون

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1399/12/23 02:57
     مدت عضویت: 331 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 39 کلمه

     سلام .دوست عزیز و همسیرم..سپاس از لطف ومحبت و انرژی شما …خوشحالم ک دیدگاهم مورد پسندتون بوده..و خیلی خوشحالم از تغیراتتون و حال بهترتون..نسبت ب دیگران..اصل حال خوب خودمونه در کنار عزیزانمون..
     ب امید موفقیت و شگفتی شدن دراین مسیر😊😍🌹

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/19 19:00
   مدت عضویت: 513 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,322 کلمه

   سلام گام چهل نهم در مسیر لاغری من
   موضوع این گام لاغرشدن با حذف موانع ذهنی آسان میشود
   خیلی این فایل عالی بود خیلی نکات طلایی بود در این فایل من می‌خوام به صورت خلاصه و نکته ای بگم خدمت دوستان هم مسیرم.
   در رسیدن به هدف باید اول از همه چیز به اطمینان قلبی برسیم که ما میتوانیم لاغربشیم با روش لاغری با ذهن این خیلی نکته مهم و پایه است وکلا ستون استوار این مسیر است تا وقتی به این باور قلبی نرسی هرچقدر فایل گوش بدی تمرین انجام بدی به نتیجه دلخواهت نمی‌رسی و رها می‌کنی چون باور ناخودآگاهت این است من لاغر نمیشم پس قدم اول برای رسیدن به هدف باور قلبی است که به این هدف میرسم حتما و هیچ شکی در این مسیر نیست.
   وقدم دوم در رسیدن به هدف اشتیاق استمرار و علاقه است که وقتی باور کردی به هدفت خواهی رسید خیلی راحت این اشتیاق استمرار برات به وجود میاد.
   😍🤩نکته خیلی مهم اینه که برای خودتان بخواهید لاغر بشید نه دیگران وقتی اولویت ذهن شما بخاطر دیگران باشه بخاطر رضایت دیگران جلب توجه دیگران بستن ذهن اطرافیان خودنمایی کلا واسه دیگران لاغری بخواهی موفق نمیشی پس بخواه فقط برای خودت لاغر بشی نه دیگران حالا دوست داری لاغر بشی ولی ت دلت انگیزت اینه لاغر بشم چون فلانی دوست داره چون میتونم توجه دیگران جلب کنم میتونم خودی نشان بدم
   حتی اگه یک درصدم بخواهی برای دیگران لاغر بشی به موانع برمیخوری وراهت سخت می‌کنی و شکست میخوری چون ذهن برای دیگران کاری انجام نمیده پس از این به بعد بخواه برای خودت لاغر بشی تا زندگی جدیدی رو تجربه کنی همین پس لاغری برای خودتان بخواهید نه دیگران تاموفق بشید ،🤩😍.
   کافیه شما یاد بگیری لاغری با ذهن رو و تغییرات شروع بشه هرچند کوچیک تا بی نهایت ادامه پیدا می‌کنه چون ذهن وقتی چیزی رو یاد بگیره تمام تلاشش می‌کنه تا آن موضوع بیشتر در زندگی شما گسترش بده بخاطر همین وقتی آموزش دیدی و تغییرات شروع بشه تا بی نهایت ادامه پیدا می‌کنه.
   واصلا مهم نیست چقدر وقت میزاریم ما چاقی در یکماه دوماه یکسال یاد نگرفتیم که الان انتظار داریم لاغری با دو سه ماه بدست بیاریم پس این وقتی که برای لاغر شدن میزاریم خیلی کمتر از زمانی است که چاق شدیم چاقی ما مال چندین سال است ولی لاغری ما در شیش ماه یکسال بدست میاوریم پس فک نکن ما ضرر میکنیم نه خیلی هم نفع میکنیم چون خیلی سریعترلاغر میشیم ونتایج عالی با لاغر شدن بدست میاوریم درهر جنبه از زندگی و کلی تاثیر عالی برایمان به ارمغان میآورد لاغرشدن و روی همه جنبه ها تاثیر مثبت می‌ذاره ،
   🔴 هر موضوعی که آرزو داری داشته باشی در هر جنبه ای که الان نداری فقط به این دلیل است که موانعی در ذهنت بخاطر اون موضوع و هدف است که باید اول موانع برداری تا بدستش بیاری هدفت وتحربه کنی🔴.
   یکی از موانع مهم لاغر نشدن در ذهن افراد چاق که ما خودمان رو شبیه یکی از اعضای خانواده یا اعضای فامیل می‌دونیم از نظر جسمی ومیگیم ما ارث بردیم از پدرمان ما شکم بزرگمان روی عموهامون رفته ….‌بخاطر همین الگو اشتباه که به ذهن مان سپردیم وتصویر ذهنی ما براساس اون الگو شکل گرفته ما روز به روز چاق تر میشم چون ذهن براساس تصویر ذهنی پاسخ میدهد ومارو در اون شرایط قرار میدهد وکاری‌نداره اون فرد در چه سنی هست چه وزنی داره و اصلا سن براش مهم نیست تمام تلاشش می‌کنه که مارو هرچه سریعتر دراون شرایط وتصویر ذهنی قرار بدهد الگو ما ممکن است طی بیس سال چنین وضعیت جسمی برای خودش به وجود آورده باشه ولی وقتی الگو ذهن ما قرار داده شد طی پنج سال مارو در اون شرایط قرار میدهد و ذهن اصلا کاری به سن و زمان نداره
   باید آگاهانه تصمیم بگیریم با آموزش دیدن باور صحیح تصویرها ذهن مان را عوض کنیم و ما شبیه هیچکس نیستیم جز خودمان حتی شبیه پدر مادر مان هم نیستیم ما شبیه خودمان هستیم پاک هستیم در جهان هستی و روی هیچکس نرفتیم و ارثی نیست چاقی ما بلکه همش ساخته ذهن خودمان است.
   وقتی برنامه صحیح آموزش بدی به ذهنت ذهن کار اینکه چندسالته شهرت کجاست مدرکت‌چیه در چه شرایطی هستی کاری به هیچ چیز نداره خیلی سریع اون آموزش در زندگیت گسترش میده و به هدفت میرسی به همین راحتی
   هر باوری به ذهنت بدی دهنت تمام تلاشش می‌کنه که هرچه زودتر شما رو در اون شرایط قرار بده مثلا اگه بگی دارم پیر میشم‌ مبینی سی سالته ولی اندازه یک آدم پنجاه ساله پیر میشی چون خودت این باور این تصویر ذهنی در ذهنت به وجود آوردی پس شما شبیه هیچکس در زندگیت نیستی جز خودت و بگو من شبیه خودم هستم و هرکجا زندگیم ازش خوشم نیومد تغییر میدم که همش ذهنی است باید باور کنی که من خودم با باور صحیح و رفع موانع ذهنی زندگی جدیدی برای خودم می‌سازم وهیچ چیز هیچ کس نمیتونه من محدود کنه چه از نظر جسمی چه از نظر شرایط مالی روابط کسب کار کلا همچی قابلیت تغییر پذیری داره و نه سن چته شهر مدرک وضعیت سرنوشت می‌تونه جلوی من بگیره من همه موانع ذهنی برمی‌داریم وزندگی جدیدی برای خودم می‌سازم به همین راحتی پس من میتوانم من شبیه خودم هستم و حالا که میخام یکبار زندگی کنم خودم شبیه هیچکس نمی‌دونم و هرچی الگو نامناسب در مورد جنبه ها مختلف زندگیم دارم میریزم دور وزندگی جدیدی برای خودم می‌سازم و مطمعنم ذهنم زودتر از آنچه فکرش میکنم من رو در اون شرایط طبیعی قرار میده و هرچی که باور کنی زندگی می‌کنی
   چندتا نکته که خیلی ازش خوشم اومد و از پاسخ به سوالات دریافت کردم دوست داشتم با شما دوستان هم باز اشتراک بزارم اینه که خودمان رو در برابر مشکلاتمان کوچیک نکنیم تا بتوانیم خیلی راحت از آن مانع رد بشیم وموفق بشیم پس مشکل کوچیک کنیم خودمان رو بزرگ کنیم در برابر آن مشکل
   وقتی چیزی یاد بگیری اصلا فراموش نمیکنی تا حالا هزارتا مهارت یاد گرفتیم مث آشپزی خیاطی گیتار زدن رانندگی بافندگی گلیم بافی نقاشی فارسی حرف زدن
   تا حالا شده فراموش کنیم این چیزها رو نهه پس بیاییم این ترس بندازیم دور شما لاغری داری یاد میگیری و لاغر میمونی و تا ابد هم لاغر خواهی ماند به همین راحتی کسی که تظاهر می‌کنه و فیلم بازی می‌کنه اون فرد لاغری فراموش میکنه وچاق میشه
   و استفاده از ترازو به طور به مکرر باعث چاقی بیشتر میشود و مانع لاغری میشود
   باید در زندگیت اولویت بدی به خودت و هدفت تا لاغربشی و اولویتت جلب توجه دیگران رضایت دیگران نباشه روی خودت وهدفت متمرکز باش نه روی رضایت دیگران اول خودت برای خودت مهم باشه وقتی خودت برای خودت مهم باشی برای دیگران هم مهم خواهی شد و ارزش بزار به خودت و هدفت بعد اگه وقت کردی برای دیگران وقت بزار.
   خیلی حرف زدم ببخشید به امید موفقیت دوستان در پناه حق

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/13 20:11
   مدت عضویت: 429 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 126 کلمه

   سلام و خدا قوت استاد بزرگوار و دوستان خوب و متناسبم..فایل بسیار خوبی بود با شنیدنش من آگاه تر شدم من بعد از ازدواجم ک چاق شدم همسرم بهم میگفت ک تو مثل خواهرت و عمه هات هستی چاق میشی منم بهش می گفتم قبل ازدواج خیلی متناسب و خوب بودم من مثل اونا نیستم البته از بس خانواده و دور و اطراف می گفتن انگار قبول کرده بودم ولی دوستش نداشتم همیشه ب فکر خودم بودم تا اینکه خدا کمک کرد و با این دوره عالی آشنا شدم و الان هم فقط بخاطر خودمه ک میخوام متناسب بشم کس دیکه ای برام مهم نیس خودم برای خودم مهم هستم عاشق لاغری هستم این دوره رو هم دوست دارم و آن شالله ک همیشه باقی بمونم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   پونه عدل تهرانی
   1399/11/11 05:08
   مدت عضویت: 834 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 361 کلمه

   وقت بخیر عزیزان
   این مسیر سه گام داره:
   ۱_ باور اینکه می تونیم متناسب بشیم
   ۲_ علاقه و استمرار داشتن در مسیر رسیدن به خواسته
   ۳_برای خودتون بخواین لاغری و نه به خاطر دیگران.
   چون ذهن کلا نمی پذیره به خاطر اینکه هدفی و داشته باشیم به خاطر دیگران و تلاش بی فایده است.باید هدفتون خودتون باشین.با خود باوری و ایمان به لینکه می تونم متناسب بشم ادامه بدید.
   و اگه موانع برداشته شود خود به خود لاغر می شیم.
   یکی از موانع لاغری اینکه ما خودمون و شبیه یکی از افراد خانواده می بینیم من هم اینو از اول خیلی شنیده بودم تو شکل عمه هاتی ،پاهات کپی شکله اونها جالبه که چیزهای بدم همه به خانواده پدریم رفته بودن چون اخلاقم هم بد بود😂😂😂😂خلاصه این حرف‌ها من شنیده بودم دیگه حالا شایدم باورم شده بود خودم و نگاه می کردم دوست نداشتم و تصویر ذهنی ها بوجود اومده بود اصلا من دوتا عمم که همیشه خارج بودن اون یکی هم که من شکلش بودم خیلی کم می دیدم ولی تصویر ایجاد شده بود به قول شما و فکر می کردم اره دیگه من شکل عمم هستم باید پاهام همینطوری باشه دیگه.
   حالا جالبه که وقتی دخترم به دنیا اومده بود هی من می گفتم شکل مامانمه همسرم می گفت نه بچه شکل خودشه کلا نه حالا دخترم بچه های دیگه و هم همینو می گفت می گفت بچه شکل خودشه مگه حتما باید شکال یکی باشه .
   ذهن ما سن و زمان و نمی شناسه مثل روحه سن نداره سن مال جسمه اگه برنامه صحیح بدیم بهش تو رو به هدفت می رسونه.
   من هم شبیه خودم هستم خیلی تفاوت دارم با عمم البته اصلا خیلی کم دیدم ولی می تونم بگم هیچی مون شبیه نیست و من هم شبیه هیچ کس نیستم و شبیه خودمم،
   چگونه این باور رو ایجاد کنیم که بعد از لاغر شدن با این روش دوباره چاق نمی شیم؟
   برای اینکه چیزی و که یاد بگیریم دیگه فراموش نمی کنیم مثل خیلی چیزهای دیگه مثلا آشپزی رانندگی …..
   منظر نتیجه نباشید هر روز چون کسی که منتظره نتیجه اس یعنی هنوز باور نکرده که می تونه لاغر بشه اما اونی که باور کرده منتظر نتیجه نیست ادامه می ده و از مسیر لذت می بره

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سهیلا عظیمی ویشته
   1399/11/09 12:23
   مدت عضویت: 833 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 1,022 کلمه


   (شرح بر اساس محتوا، درک عالی، منطقی کردن موفق شدن)
   .
   حس توانایی در هرکاری چه لاغری ویا هر هدف دیگر در زندگی باعث پیشرفت در آن هدف میشود این که من حس کنم در آن هدف توانمندم ومشتاق رسیدن به هدفم هستم وسعی کنم موانع رسیدن به هدفم را پیدا کنم وآن را حذف کنم صددر صد به نتیجه دلخواه ام میرسم مثالی که استاد در رابطه با آموزش گیتار وآموزش زبان انگلیسی زدید من احساس کردم شما هر دو آموزش را دوست داشتید ولی چون از کودکی مشتاق فراگرفتن ساز بودید این در ذهن شما بوده وحالا خواستید آن را یاد بگیرید آموزش زبان را هم دوست داشتید ولی نه به اندازه یاد گرفتن گیتار بنابراین ذهن شما شما را بیشتر به سمت گیتار یاد گرفتن هدایت کرده ودر اولویت قرار داده من از این مثال یاد گرفتم که هر چقدر عاشق تناسب اندام باشم بیشتر به سمت تناسب اندام پیش میرم ذهن چیزی را که دوست داره گسترش میده وبه هدف میرسونه
   وقتی راهی را شروع میکنیم ولی ادامه نمیدهیم بخاطر این است که هنوز ذهن باور نکرده میتونه موفق بشه وقتی باور کنی بهش عشق میدی وادامه میدی نباید بخاطر دیگران بخواهیم لاغر بشیم وقتی بخاطر دیگران بخواهیم لاغر بشویم ذهن این مسعله را درک نمیکنه چون کاری به دیگران نداره میگه این ذهن فقط مال توه نه مال دیگران پس این مانعی برای پیشبرد هدف میشه ومانع است باید اینو از ته قلب باور کنیم که این لاغر شدن فقط به نفع خودمونه من با لاغر شدن خودم بیشتر لذت میبرم نه دیگران از لاغری من لذت نمیبرند اینو باید درک کنیم با لاغر شدن خودمون به نتایج لاغری دست پیدا میکنیم سلامت تر میشویم لباسهای شیک تر میپوشیم وخودمون لذت اشو میبریم سبک تر میشویم چابک تر میشویم این پارامترها همه مربوط به خودمونه نه به دیگران اینطوری باید با خودمون گفتگو کنیم واین مانع را از جلوی پا برداریم واعتماد به نفس وخود باوری واحساس توانایی را درخودمون زیاد کنیم تا به لاغر شدن نزدیکتر بشویم شرایط فعلی ما هیچ مهم نیست چون این شرایط فعلی در طی سالها اشتباه کردن به دست آوردیم وحالا با آموزش صحیح لاغری با ذهن وبرداشتن موانع ذهنی ومحیطی میتوانیم به جسم ایده آل دست پیدا کنیم که حاصل افکار درستی ه که الان داریم آموزش میبینم واین مسعله به مرور زمان بدون عجله بدست میاید شاید زمان زیادی کشیده تا ما چاق شدیم پس مدتی هم باید صبر کنیم تا لاغر بشویم خوشبختانه لاغر شدن راحت تر وسریع تر از چاق شدنه چون چاقی با احساس بده ولی لاغر شدن با احساس خوبه وهمین احساس خوب به ما کمک میکنه زمان لاغر شدن سریعتر پیش بره ودر ضمن در این مسیر فقط لاغری مد نظر نیست با این روش حال روحی ما بهتر میشه در کسب وکار هم موانع ذهنی را شناسایی میکنیم در رابطه ها موانع را میشناسیم وبرطرف میکنیم پس در هرموردی میشه موانع شناسایی وبرطرف بشه وقتی یک مانع مثلا این که ما در بچگی بشنویم که شبیه فلان فامیل هستیم واین افکار در ذهن ما باور بشه ذهن تصاویر آن شخص را الگو میکند و سعی میکند این الگو را در ما ایجاد کند و مارا به همان الگو که تصویرش در ذهن است برسوند هر باوری از اینکه من شیبه فلان شخص هستم باید در ذهن کم رنگ شود واین باور در ما جایگزین شود من شبیه هیچ کسی نیستم من فقط شبیه خودم هستم خدا فقط یک دونه از من با این جسم وروح وذهن خلق کرده دقیقا از اثر انگشت انسانها مشخصه که هیچ کسی مثل کسی دیگر نیست و این هم از قدرت پروردگار است دقیقا دوتا خواهر یا برادر دوقلو از حیث ظاهر هر جقدر هم شبیه به هم باشند ولی باز با هم متفاوتند مثل اثر انگشت یا روحیه اشون یا تفکرشون پس از هرانسانی فقط یک فرد منحصر به فرد خلق شده ما تصاویری که در ذهن خودمان میسازیم تبدیل به همان تصاویر میشویم یعنی ما همان چیزی هستیم که فکر میکنیم حالا اگر درست فکر کنیم درست تصویر بسازیم درست برنامه به ذهن بدهیم موفق میشویم واین مسعله هیج ربطی به سن نداره چرا چون سن نال جسمه ذهن که سن نداره ما از بدو تولد با همین ذهن وروح متولد شدیم وبا همین ذهن ووروح از دنیا میریم وسن فقط مربوط به جسمه ولی با همین ذهن میتوان زودتر از موعود جسم را پیر کرد ویا با همین ذهن میتوانیم جسم را جوانتر کنیم و برای موفقیت نباید به سن توجه کرد چون در هر سنی که باشی اگر قدرت ذهن را بتوانیم به کار بگیریم میتوانیم موفق بشویم چون وقتی باور داری موفق میشوی دیگر ذهن کار به سن وسال وشهر ومدرک ندارد خودش موقعیت هایی را در زندگی بوجود میاورد که موفق شویم شناسایی این موانع میتواند ما را در لاغر شدن کمک کند باید مراقب تصاویر وفکاری که به ذهن میدهیم باشیم تا ذهن از الگو های مناسب برای پیشبرد هدف ما استفاده کنه تا بعد در جهان مادی این اهداف به نتیجه برسه

   با تشکر از استاد عزیزم که موانع ذهنی من را به من نشان میدهد تا برطرفش کنم واستاد نمونه الگو وتصویر درست برای رسیدن به هدفم است سلامت باشید ااستاد عزیز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 19 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/02/30 07:15
    مدت عضویت: 491 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 17 کلمه

    بسیار جذاب،زیباوکامل ،نکات کلیدی کل دوره د راین نوشته به چشم میخورد. منکه لذت بردم.

     

     افرین به شما.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     سهیلا عظیمی ویشته
     1400/02/30 09:24
     مدت عضویت: 833 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 4 کلمه

     ممنونم لاله عزیزم  😘😘😘😘🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فرشته مهربانF.s
   1399/10/24 19:25
   مدت عضویت: 480 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 696 کلمه

   با سلام
   این فایل خیلی جالب بود من به تازگی متوجه شدم که باید بیشتر وقت بگذارم تمرین کنم وفایل گوش کنم وببینم ومتن های دوستانمو بخونم من
   قبلا ها که چاق بودم همه بهم میگفتن پایین تنه ات مثل عمه ات چاق وبالاتنت مثل خوانواده مادریت درصورتی که حتی عمه من دوکیلو هم اضافه وزن نداشت اما میگفتن اگه خودش ول کنه فرم گلابی چاق ومیشه وغیره خلاصه تا مدت ها این ذهنیت من بود حالا از طرفیم یک خاله خیلی چاق داشتم که چون بسیار جوان بود و تقریبا هم سن های خودم بود وخیلیم دوستش داشتم همش باهاش بیرون میرفتم همش غصه شو میخوردم ومدام به شکم بسیار بزرگش نگاه میکردم با اینکه من اصلا شکم نداشتم لاغر بودم فقط کمی ران های توپر وباسن توپری داشتم اما همش غصه اونو میخوردم ومیترسیدم چون منم ژن اونو دارم هم شکمم مثل اون بشه هم بقیه جاهم بزرگ وزشت تر بشه خلاصه نفهمیدم چطور چاق شدم و هر روز زشت تر حالا ترس هام واقعی شده بود هم شکم بزرگی داشتم البته نه به اندازه خاله ام ولی برای من که همیشه شکم تختی داشتم خیلی فاجعه بود وهم باسن بزرگ وران ها وساق پای چاقی وکم کم چاقیم به بالا تنمم سرایت کرد امروز متوجه میشم که چقدر فکر کردن من به مشکل خاله ام زندگی من سیاه کرد البته خدارو شکر میکنم چون در مسیر متناسب شدن هستم وبه لطف خدا هر روز دارم متناسب تر میشم وشکم وپلو وباسنم ورانم به شدت کوچک شده در ضمن داره همینطورم کوچک تر میشه چون من فابریکی لاغرم ودرس های خوبی هم گرفتم به هیچ وجه حرص وجوش مشکلات بقیه رو نمیخورم الویت زندگیمو خودم قرار میدم اگه وقت کردم برای بقیه وقت میگدارم به زندگی بقیه ومشکلاتشون فکر نمیکنم دربارشونم حرف نمیزنم اگه کاری از دستم بربیاد بعد از اینکه برای خودم وقت گذاشتم براشون وقت میگذارم تمرکزمو کلا گذاشتم روی خودم زیاد مهمونی نمیرم زیاد بیرون نمیرم اصلا وقک تلف نمیکنم قبلا الکی میرفتم بازار میچرخیدم الکی میرفتم کوچه خیابونا ومغازه ها آدم ها رو تماشا میکردم استدلالم هم این بود که آدم یک روز نره بیرون دلش میپوسه اونقدر وقت تلف میکردم که حد نداشت وهمیشه هم از تنهایی وحوصله سر رفتنم ناله می کردم اما الان بعضی وقتا میشه حتی یک هفته بیرون نمیرم وفقط در صورت نیازم بیرون میرم البته الان به خاطر آلودگی شدید تهران وکرونا هم هست که بیرون نمیرم اما عوضش خونمو تمیز میکنم ولذت میبرم به خودم میرسم چون آرایشگاهیم نیست خودکفا شدم😁😆بیشتر به غذا پختن وسلامتیمو ارزش قائل میشم بیشتر به آموزش های هر روزم میرسم وتلویزیون واستراحتم میکنم اما الان الگوی مناسب برای خودم انتخاب کردم از مدل های ویکتوریا تا دخترای خوش اندام فامیل اتفاقا چند روز پیش یکیشونو دیدم وخیلی هم خوش اندام بود البته من مجموع هیکلشو دوست داشتم واز یک قسمت بدنش خوشم نیومد که اونم مهم نیست چون من متناسب بشم از اونجایی که مثل اون مریض نیستم به لطف خدا بسیار زیبا ومتناسب میشم واون نقص اونم نخواهم داشت🥰😊در ضمن اونقدر مدل ودوست دیگه متناسب عالی دارم که الگو برداری کنم که حتی عکس یکیشونو که عاشق هیکلشم گذاشتم روی صفحه گوشیمو هر روز خودمو مثل اون تصور میکنم امروز داشتم برنامه شام ایرانی بازیگران میدیدم یکی از بازیگرامون بودم که دختر خانم بسیار لاغر ومتناسبی بودن در برنامه یکی از بازیگران چاق اونجا که با کلی سختی وعمل لاغر کرده بود گفت بهش که تو همچینم کم نمیخوریا خوش به حالت چاق نمیشی اون خانم گفتن که منکه کلا استعداد چاقی ندارم ولی زیادم اهل غذا نیستم بعضی روزا اونقدر چیزی نمیخورم که به حالت غش میوفتم واصلا وقت نمیکنم چیزی بخورم ولی وقتی داخل جمع هستم دوست دارم غذا بخورم اونجا به خودم گفتم ببین هم باور چاقی نداره وباورش اینکه من فابریکی لاغرم ولاغر میمونم هم عادت افراد لاغر گفت اونقدر براش مهم نیست غذا وخوردن که بعضی وقت ها صبح تا شب چیزی نمیخوره واصلا به خوردنم فکر نمیکنه ووقتی دید داره میمیره یکم یه چیزی میگذاره دهنش خیلی برام جالب بود خیلی از آدمهایی که لاغرن من دیدم که چیزی نمیخورن واصلا هم براشون مهم نیست ووقتیم میخورن به اندازه ای که اون حس گرسنگیه نباشه نه حتی سیری

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/11 05:00
   مدت عضویت: 491 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 376 کلمه


   فایل “لاغری با ذهن با حذف موانع ذهنی خیلی اسان نتیجه ميدهد.”:

   معنای ذهن:

   ذهن مجموعه ای است از تواناییهای فکری که شامل هوشیاری ، تصورات ، ادراک ، تفکر ، قضاوت ، زبان و حافظه میشود .ذهن هر کس تنها به خود وی تعلق داردو ادمی در واقع مالکی است که کلید دروازه این ملک را تنها خود دارد و بس. هر کس دنیای خودش را بر اساس فکر و ذهن خود میسازد و میافریند.ذهن یک قدرت اسمانی است که در ذات و نهاد بشراست ، این قدرت اسمانی هر چه را ارزو کند، برایش مهیا میکند و افتابی است که بر همگان یکسان میتابد.

   دیدگاه اول:

   ما قوای ذهنی متفاوتی داریم مثل تفكر ، استدلال ، درک و تخیل. مابا استفاده از این قوا میتوانیم پیشرفت کنیم. ما با استفاده از عقل و کارکردهای ذهن نه تنها میتوانیم به پیشرفت علمی ، صنعتی و تکنولوژیکی برسیم بلکه میتوانیم به برقراری دوستی با خودمان و یادیگران بپردازيم. اگاهی درباره ذهن و عملکرد ان خلق دنیای جدیدی را برای ما رقم ميزند. این قوا ما را از سایر اجناس و انواع موجودات متمایز میکنم.

   دیدگاه دوم:

   کاهش وزن به معنای پاکسازی موانع ذهنی و جسمی است. اگر ما از دل و جان ارزوی دوستی با لاغری را داشته باشیم ، افکار و فرمولها ی مثبت ما انتشار خواهد یافت ، به ارزو و اشتیاق در قلب تبدیل خواهد شد و ذره ذره هر روز بر نیرو و قوت ما افزوده خواهد شد تا جایی که در ذهن ما لاغری کامل شده و در جسم ما تناسب اندام پدیدار خواهد شد.سرعت ذهن انقدر زیاد است که در کمترین زمان میتواند بعد زمان و مکان بی نهایت را در نوردد.

   نتیجه نهایی:

   هر چیزی در این دنیا 2 بار افریده میشود :

   1. یک بار در ذهن
   2. بار دیگر در دنیای ماده

   برای رسيدن به موفقیت لاغری و تناسب اندام مورد دلخواهمان باید ابتدا ان را باور کرد و قبل از باور به موفقیت لاغری و تناسب اندام مان باید خود را باور کرد. انگیزه بخشیدن و ایجاد روحیه عالی خط مشی است که از استاد در طول دوره به ما داده میشود ، پس تنبل نباشیم و با استاد همراه باشیم. من که حسابی دارم از زندگیم لذت میبرم و این برام از همه چیز مهمتر است چون همواره سالم هستم و شاد.🤗🤗🤗

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/26 10:13
   مدت عضویت: 558 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 653 کلمه

   سلام و درود , استاد عزيز & دوستان سرزمين لاغرى با ذهن😊
   روز شصت و يكم تكرار ,
   🔸فايل , لاغر شدن با حذف موانع ذهنى آسان مى شود .
   اين جمله ى اميد بخش و انگيزشى رو به ميثاق نامه م اضافه كردم ,
   ” لاغر شدن , آسان ترين كار دنياست ”
   من خودم فكر مى كنم و هم باور دارم كه به لطف خداوند مهربان با روش تناسب فكرى و لاغرى با ذهن مى تونم لاغر بشم و با احساس خوب , اندامى متناسب و ايده آل داشته باشم . لاغرى حق طبيعى منه و من مى خوام كه به طبيعت خودم بازگردم , سالها من , خودم نبودم , از خودم , دور شده بودم , و اين مانع ذهنى من بود , اما در اين مسير مى خوام , خودم رو عاشقانه دوست داشته باشم و با احساس خوب از زندگيم لذت ببرم . استمرار , رمز موفقيت من در انجام هدف و انجام هر كارى در زندگيم است . و من بخوبى دريافتم كه نداشتن استمرار در كارهايى كه دوست داشتم و دارم , بزرگترين مانع ذهنى من در انجام كارام بوده , هر كارى رو كه من براى سلامتى م و سبك زندگى بهتر آغاز كردم , ورزش , زبان انگليسى و … استمرار نداشتم و البته من آگاه هم نبودم‼️
   تكرار فايلها هم مى تونه در روند لاغرى با ذهن تاثير فوق العاده اى داشته باشه , واقعا احساس خوبى به من مى ده , بخاطرِ اينكه عجله و سرعت و شتاب , روحيه م رو بهم مى ريزه , براى همين من از دوره ى تكرار لذت مى برم و احساس مى كنم به آرامى دارم جلو مى رم و ذهنم براى هماهنگى و اصلاح باورها و مطالب جديد نياز به تكرار بيشتر داره . دوره ى تكرار , مث ِ سرعت گير در خيابونا و جاده هاست كه مانع سرعت بيش از حد راننده مى شه🚘 و در اين مسير مانع از عجله✋
   يكى ديگه از موانع ذهنى اينه كه خودم رو شبيه يكى ديگه بدونم , در واقع من فكر مى كنم كه من شبيه كسى نبودم ‼️اما خودم هم نبودم ‼️مهارت در حل بعضى از مسائل زندگيمو نداشتم , و گاهى تحت تاثير حرفاى ديگران هم قرار مى گرفتم كه اين ناشى از عدم اعتماد به نفس خودم بود , و اينكه رابطه م با خداوند قوى نبود و اعتماد 💯 نداشتم . و البته به لطف خداى مهربان در اين مسير احساس بهترى به خودم دارم و نشانه هاى خداوند رو هم در زندگيم مى بينم و سپاسگزار هستم . من مى خوام به خاطر خداى مهربان و بخاطرِ خودم به لاغرى طبيعى و خدادادى كه داشتم , باز گردم , مانع ديگه سن ,
   من در هر سن و سالى كه هستم , در اين مسير احساس جوانى مى كنم و به آينده اى روشن مى نگرم .
   و مانع ذهنى ديگه ى من در زندگيم اين بود كه با وجود نعمتها و رحمتهاى فراوانى كه در زندگيم داشتم و دارم , سپاسگزار نبودم و به مسائل زندگيم زياد توجه مى كردم و ذهنم درگير مسائل زندگيم بود طورى كه از زندگيم لذت نمى بردم و از مسير لاغرى طبيعى هم كه داشتم , خارج شدم , با احساس بد زندگى مى كردم و اما در اين مسير , به لطف خداى مهربان احساس بهترى دارم و مى خوام كه از زندگيم لذت ببرم .
   و مانع ديگه منتظر لاغرى ماندن است , من منتظر لاغرى و نتيجه ى لاغرى نمى مونم , بلكه من , با لطف و فيض الهى , هديه ى لاغرى رو دريافت مى كنم و سپاسگزارم . من مى خوام و تصميم دارم كه از مسيرتناسب فكرى و لاغرى با ذهن در فصل زيباى پاييز لذت ببرم , بخاطر اينكه اين اولين پاييزى ست كه من با استمرار هدفم رو دنبال مى كنم .🍁🍁🍁🍁🍁🍁
   با تشكر فراوان , فايل بسيار ارزشمندى بود . شاد و پرتوان باشيد .🧡🧡

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/09/19 11:45
    مدت عضویت: 822 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 148 کلمه

    به نام خدا سلام رفع موانع ذهنی یکی از بهترین کارهایی که میتونیم با اون به هدف برسیم من یه بار توتلویزیون گوش میدادم که دکتری میگفت حتی اگر چاقی ارثی شماست شما باید اونو تغییر بدید وسبک زندگیتونو عوض کنید من برای لاغر شدن سرشار از اراده بودم ولی بعد از اینهمه سال نتونستم نتیجه ای بگیرم لاغری باذهن به من یادداد که چطوری این ارثو تغییر بدم وچطوری سبک زندگیم روباآرامش وآزادی عوض کنم وبتونم این همه تغییر دررفتارهای غلطی که منو روز به روز به سمت چاقی بیشتر میبرد بدم یاد گرفتم که باید خودمو روحمو جسمم رو دوست داشته باشم وخودم رو مجزا از دیگران بدونم وقتی عشق به خودم رو یاد گرفتم تونستم رفتارهای اشتباهم روهم کنار بگذارم وآرام آرام موفقیت هم داره به وجود میاد ومن هرروز شادتر از روز قبلم هستم خدایا شکر که به من هدیه ی تناسب عطا فرمودی.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/24 16:38
   مدت عضویت: 675 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 223 کلمه

   سلام بر الله یکتا 🌹💖🌹💖🌹💖🌹
   سلام براستاد عزیز🌹💖🌹💖🌹💖
   در هر کاری ک عشق باشه اینقدر اون کار ب راحتی برات پیش میره ک اصلا متوجه نمیشی کی و چ وقت ب نتیجه رسیدیم،.
   در مسیر لاغری باذهن هم همینطوره
   چند روز بود ک ی صدایی از درونم بهم میگفت ک پاشو برو کوه و من ک عاشق کوه و پیاده روی هستم و دوست داشتم ک یکی دنبالم باشه تا برم ولی امروز خیلی دوست داشتم برم و اصلا دیگ برام مهم نبود ک چطوری میخام برم و از خونه زدم بیرون نرفتم ب سمت کوه در مسیر اصلا هواست ب مسیر نبود از دور کوه رو میدیدم وفقط خوشحال بودم ک دارم ب کوه میرسم واین نیاز روحی خودم رو برطرف میکنم و اصلا خسته نشدم وی احساس عالی ب من دست داد .و چون خودم خاستم ی کاری کنم ک ب خودم عشق بدم خیلی خوشحالم .

   من هم قبلا خودم رو شبیه پدرم.وعمه هام میدیدم وچون اون ها چاق بودند و ناراحتی قلبی داشتن میگفتم منم مثل اون هام ولی الان میخام مثل خودم باشم ،میخام خودم باشم دیگه نمیخام تصویری از کسی تو ذهنم باشه و میخام تصویر لاغری خودم را تو ذهنم ببینم .من لایق متناسب شدن هستم .وب خاطر خودم میخام تغییر کنم. و میتونم و ادامه میدم میخام خودم را خودم ثابت کنم .ک قوی هستم توانمند هستم..خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/10 04:06
   مدت عضویت: 554 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 539 کلمه

   روز شصت و یکم تکرار 🌹
   من از رسیدن به اندام مدنظرم اطمینان کامل دارم ، وزن ۵۰ ماله منه ،من به اطمینان قلبی رسیدم که من میتونم به اندام مورد نظرم برسم و بقیش که دیگه استمرار داشتن و نوندن در همین مسیره …..هم من توانایی لاغر شدن را دارم هم روند طبیعی جهان که بدن من رو ترمیم میکنه و همچنین تغییرات منم شروع شدهو اوتقدر ادامه پیدا میکنه تا برسه به اونجایی که میخوام♡
   خدایا شکرت زندگی با طعم تناسب اندام چه قدر لذت بخشه….
   کسی که اطمینان داره نتیجه رو رها میکنه و با انرژی و اطمینان در راه حرکت میکنه و اما کسی که اطمینان نداره هی منتظر نتیجه نگرارن استرس داره!
   من امروز روز شصت و یکم تکرارم و تازه الان یک باور مخرب رو فهمیدم و یادم افتاد
   من در طی این دوره تغییرات خوبی رو توی بالا تنم دیدم و اتفاقا همه اطرافیانم هم تایید دارن که من بالا تن لاغر شده ولی پایین تنم نه ، و هرکس منو دیده از بالاتنه حساب میکنه لاغر شدنم رو و پایین رو میگه همونطوریه ….
   و حتی یادمه در روش های قبلی رژیم هم همه جام لاغر شد ولی پایین تنم همین بود
   و همیشه حساسم روی پایین تنم ….
   و الان یادم افتاد که از بچگی دختر عموم به من نیگفت تو به من کشیدی و پایین تنه توهم تمله مثل من ، یادم میاد می گفت آره ژنیتیکه ما دختر عموها همین پایین تنه تپلی داریم بااینکه تنها خودش اینطوری بود و من
   و بازهم یادم افتاد که خودم هم چه قدر تاکیید داشتم همیشه بر این موضوع و بارها برای خیلی ها گفتم که من ژنتیکی پایین تنه چاقی دارم
   مثل دختر عموهامم ما خانوادگی اینطوریم ….
   و الان من این باور اشتباه رو پیدا کردم و میخوام از بین ببرم این مانع رو که به صورت خیلی عالی تری این مسیرو ادامه بدم ….
   اولا این که پایین تنه ما دختر عموها تپله غلطه چون همون فردی که این حرف رو میزد خواهرش نیم تنه لاغری داشت پس این که اگر ژنتیکی بود باید دوتا خواهرا شکل هم میشدن چرا نشد و مسئله دیگه که ثابت میکنه من شبیه هیچ فردی نیستم حتی دختر عموم و من خودم هستم
   و شبیه خودم هستم من از هر لحاظی با اون ها حتی خود اون فرد فرق دارم
   من حالت چشم های متفاوتی با دختر عموم دارم
   من تن صدای متفاوتی با دختر عموم دارم
   من قیافه متفاوتی با دختر عموم دارم
   منقد و وزن متفاوتی با دختر عموم دارم و من از بقیه جدا هستم و من خودم هستم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/08 20:37
   مدت عضویت: 659 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 254 کلمه

   سلام استاد بسیار سپاسگذارم بابت این فایل ، پراز نکات طلایی که هر نکته ش یه دنیا ارزش داره ، به من از بچه گی میگفتن صورتم شبیه دختر عموی پدرمه ، ایشون ۵۰ ساله و چاق بودن و من هر وقت ایشون میدیدم به چاقیش توجه میکردم واصلا دوست نداشتم ، هیچ شباهتی ام نمیدیدم ولی برام عجیب بود که میگفتن شبیه هستی اما نتیجه این شباهت چاقی من بود ، الان من شبیه هیچ کسی نیستم من یک آدم منحصر به فردی هستم که خصوصیات خودمو دارم که لیاقت لاغرشدن و سلامت بودن را داره ، وقتی وارد دوره لاغری با ذهن شدم و زبان لاغری را یاد گرفتم باور کردم که میتوانم لاغر بشم فقط باید با اشتیاق تو این مسیر استمرار داشته باشم تا زبان جدید ملکه ذهنم بشه تا برای همیشه لاغربشم و لاغر بمونم ، خدا را شکر ترازوی من یکسال گذشته شکست و از دی ماه گذشته دیگه روی مین نرفتم و از این موضوع خوشحال هم هستم اصلا هم برام مهم نیست الان چند کیلوام ، همین که احساس سبکی دارم و لباسهام برام راحت شدن و یک سایز کم کردم خیلی راضی هستم و اطمینان دارم همینطور پیش بره حتما به نتیجه دلخواهم میرسم ، من تصمیم گرفتم تو زندگیم فقط به خاطر خودم تغییرکنم و همراه با متناسب شدنم یک آدم جدید بشم شخصیتی که آگاهانه خلقش میکنم که شبیه هیچ کسی نیست و تو همه جنبه های زندگی روی قله موفقیت ایستاده ، ممنونم استاد که تو این مسیر همراه همیشگی ما هستین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/23 11:07
   مدت عضویت: 649 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 174 کلمه

   به نام خدا
   سلام من باورم اینه که به تناسب اندام دلخواهم میرسم و هر روز این باور پرنگ تر و پررنگ تر میشه از روزی که وارد این دوره شدم باورم شد که این دوره تنها دوره ای هستش که میتونم لاغر بشم و از همه مهم تر لاغر بمونم خیلی به استاد اعتماد داشتم خیلی انگار که صحبت های استاد یک مهر و سندی بود از طرف خداوند دلم قرص بود

   منی که تونستم چند کیلو کم کنم پس میتونم بقیه اصافه ها هم از بین ببرم
   منی که تونستم یک قدم بردارم پس میتونم ۱۰۰۰قدم دیگه هم بردارم
   از سمت خداوند هدایت شده بودم به سمت خدا
   مطمین بودم که این راه اولین و اخرین راه هستش
   من از خداوند سلامتی ،تناسب اندام ،ارامش ،صبور بودن ،اعتماد به نفس ،ثروت و فراوانی به ارث بردم
   من ارثیم از خدا لاغریه
   🙏🏻😍🥰🌹من فقط و فقط برای سلامتی خودم و لذت بردن از زندگی و اعتماد به نفس داشتن میخام لاغر باشم و از پوشیدن لباس های مورد علاقه ام لذت ببرم🙏🏻😍😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/05/19 22:30
   مدت عضویت: 765 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 577 کلمه

   سلام
   ایمان به متناسب شدن
   اطمینان قلبی

   من خودم اوایل دوره فقط به استاد ایمان داشتم، با گذروندن دوره و درک قدرت ذهن و میکس شدنش با مطالعات قبلیم اطمینان قلبی پیدا کردم که به هر چی بخوام میتونم برسم
   هر چی بخوام میتونم بشم
   خصوصا با الهامات عالی که این اواخر داشتم
   فقط خب در مورد ثروت یا احساس ارزشمندی یا رفع بعضی خصوصیات اخلاقیم که گره فرکانسی هنوز راه برام اونقدر روشن و راحت نیست
   حالا در مورد لاغری استمرار و تکرارمو حفظ کردم
   امروز دخترعموم منو دید بعد ۶ ماه
   گفت فکر کنم ۸ کیلو لاغر کردی
   خیلی لاغر شدی
   چیکار میکنی
   منم گفتم کمی خوردنمو مراعات میکنم
   ولی راستش استاد شنیدن این جمله دیگه برام داره عادت میشه
   اوایل خیلی ذوق زده میشدم
   الانم خیلی خوشحال میشم
   ولی عادی شده
   برام
   💙💙💙
   مثال رودخانه عالی بود
   جهان همواره به سمت خیر
   جسم ماهم بخشی از جهان
   بشرطی که مانع ایجاد نکنیم
   💙💙
   خب من بچه که بودم خیلی بهم میگفتن شبیه باباتی شبیه عمه تی….الکی مهربونی
   اینا خیلی تو ذهن من مونده و باعث آزارم بود
   عمه ام هم تپل هم پرخور
   بهم میگفتن مثل اون شکمویی
   خیلی جالبه من بعضی از خلق و خوهای بد اونو گرفتم
   واقعا ذهن سن نمیشناسه
   چون این یک قرارداد بین آدماس
   ذهن زمان نمیشناسه
   چون وجود خارجی نداره
   بارها مسنهایی را دیدیم که خیلی سالم سرحالتر و خوش پوست تر از جوونان
   ….اینا مثال نقض دیگه
   چطور پوست اونا کلاژن خوبی داره
   حالا متخصصهای گرامی میگن با بالارفتن سن تولید کلاژن کم میشه
   واقعا قانون نیست
   جهان بر مبنای فراوانی
   هرکس به هر چی بخواد میرسه
   به هر چی
   💙💙💙
   استاد من جدیدا قلبا باور کردم میتونم ثروتمند بشم
   خیلی راحت
   فقط یک جمله وری گلد گفتید:
   من میخوام یک رضای جدید باشم
   چقدر باورا خرابو تو ذهن من شکست
   منم میخوام یک فریبای جدید باشم

   یک فریبای متناسب شکم تخت و صاف دست و پا متناسب هیکل خوش فرم با پوستی شفاف و سرحال و چهره ای مطمئن و زیبا و پرقدرت و صلابت و مومن و سرشار از قدرت و نفوذ و سکوت ذهن حاصل از ایمان بخدا
   حتی گفتم من یک فریبای جدید میخوام
   کی گفته برای پیشرفت تو این شغل باید بازاریاب گرفت
   این الگو متاسفانه خیلی تو ذهن من رفته و تو کسب و کار فلجم کرده
   مگه عطارروشن کارمند و بازاریاب داره؟؟؟
   درآمدشم ۱۰۰ برابر شده
   چون نمیتونمم به بازاریاب اعتماد کنم همین شکلی گیر افتادم

   اما من یک فریبای جدید تو کسب و کارم میخوام که دقیقااااااا بشینه تو دفتر و فرت و فرت مشتری بیاد
   فرت و فرت قرارداد جدید بیاد
   و خدا همیشه کاری میکنه که بقیه متعجب بشن

   واقعا بقول شما باید این حرفهای پوچ و بی اساس و بی معنا را دور ریخت
   منم باید این تصویرهارا بسازم و توجه کنم بهشون تا فریبای جدید شکوفا بشه

   اگر قرار بود ما شبیه اقواممون باشیم چه هدفی از خلقت ما وجود داشته
   چه نیازی بوده؟؟
   حتما یک دلیلی دارد که خدا مارا آفریده، دقیقا تو همین خانواده و فامیل

   راستش استاد به اعتقاد من ما وارد خانواده هامون شدیم تا چالش های اون جمع را رفع کنیم با ایمان بخدا
   این ماموریت ماست
   ماموریت اقوام شما چاقی بوده
   که شما رفعش کردید

   اگر قرار بوده منم بازاریاب بگیرم چه کاری بوده
   حتما یک راه جدیدتر و راحت تر وجود داره برای گسترش کسب و کارم
   💙💙💙

   اینکه خودمون را بزرگترز مشکلاتمون بدونیم یک پشتوانه قوی میخواد از ماهیت وجودیمون
   از این آگاهی که واقعا ما کی هستیم
   چه قدرتی داریم
   چرا خدا عادل؟
   مارا چرا خلق کرده؟
   خب طبیعی اولش اصلا راحت هم نیست
   ولی با قدرت ایمان راحت میشه
   مثلا همین شکم من که داره روز بروز جمع میشه

   واقعا استاد یک تصویر فریبای تپلی هنوز ته ذهنمه
   بخاطر همون دلم میخواد قلمی بشم
   حس میکنم فریبای قلمی دیگه شبیه عمه از لحاظ تپلی نیست
   پس در نتیجه خیلی از خصوصیات بد احساسی ایشون را هم نخواهد داشت
   و پاک خواهد شد
   پرخوری
   احساساتی بودن
   مهربون بودن

   استاد مرسی

   ۱۹ مرداد ۹۹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/05/23 11:01
    مدت عضویت: 765 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 79 کلمه

    سلام استاد
    سپاس گزارم از شما بخاطر همه ی چیزهایی که به من آموختید
    بخصوص توجه به فرشته درونم
    که ازون به بعد الهامات عالی و زیادی ازش دریافت میکنم
    دقیقا چن وقت پیش بهم گفت خدا خودش خواسته در همه جای عالم حضور داشته باشه
    حتی در تاریک ترین نقاط
    منظورم از لحاظ کمبود ثروت و شادی و هر نعمتی
    پس من وارد این خانواده شدم تا چالش هاشو با اتکا به خدای درونم حل کنم و ورژنمونو ارتقا بدم
    کاری که شما انجام دادید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1399/05/25 13:38
     مدت عضویت: 834 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 7 کلمه

     چقدر از نوشته های شما انرژی میگیرم.

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   شیلان اسمعیل پور
   1399/04/23 23:08
   مدت عضویت: 830 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 88 کلمه

   سلام خدمت همه دوستان من با گوش دادن به این فایل فهمیدم مشکلم کجاست اینکه اولا در باور به اینکه من میتونم لاغر شم چون من همیشه ترسی در ته دلم داشتم که شاید نشه و استمرار استمرار استمرار
   میگن که من شکمی درست مثل مادرم دارم که ۲۵ کیلو اضافه وزن مادرم مربوط به شکمش است و درست شکم من هم الان این شکلیه
   ومن از امروز غیر از خودم شبیه هیچ کس هیچ کس هیچ کس نیستم
   خدا فقط و فقط ۱ شیلان رو آفریده و دومی نداره

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/04/14 22:20
   مدت عضویت: 812 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 250 کلمه

   عرض سلام و ادب و احترام به استاد و همه ی عزیزان همسفرم .
   این فایل فلبداهه در لایو بسیار عالی بود ودو یا سه نکته اساسی که من شنیدم واقعا صحیح و درسته چون هر بار که این فایل و می بینم یک سری از آمو زه هارو می شنویم و با تکرار و تکرار بالاخره آویزه ذهنمون می شه اولی اینکه شباهت و دنبال مقصر گشتن . هیچ کس مثل کسی نیست به قول استاد الهی قمشه ای هر کس منحصر بفرده چون دارای اثر انگشتیه که عین شماره موتور که روی ماشین میزنن در جریده عالم ثبت شده وهر کسی خودشه و خودش . و در مورد سن که من واقعا با فرمایش استاد موافقم و حدودا ده سالی هستش که در سن ۲۳ سالگی موندم و دارم لذتش و می برم و هر کدوم از هم دوره ای هام که مرتب عدد سن و تکرار می کنن و یک تذکر میدم که انقدر عدد و برای خودتون تکرار نکنید بقول استاد شاهد جمع نکنید و با این فایل یاد گرفتم که این عدد عدد جسمی ماست و عدد ذهنی بعد تفکری ماست که باید در نهایت لذت و شعف برای خودش جوان بمونه و لذت ببره . و کلام اخر که یادم مونده از این فایل عدم استفاده از ترازو که مثل مین مخربه و بی نهایت تخریب گر .
   سپاس بودنم را سپاس . جوانی و شادابی ام را سپاس . که در سن ۲۳ سالگی مانده ام . بودنم در این مسیر راسپاس .🙏🙏🙏🙏🌹🌹🌹🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/04/05 01:42
   مدت عضویت: 802 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 109 کلمه

   درود بر همراهان، من هم یه عمر بهم گفتن شبیه کیا هستم چند نفری را اسم میبردن. خداروشکر که این فایل را گوش دادم و باز هم نکته مهمی را یاد گرفتم. من شبیه خودم فقط هستم. من هیچوقت به فرزندم نگفتم شبیه کی هست و خداروشکر میکنم که الان متوجه شدم که هیچوقت اینکارو نکنم و یه بار بیشتر به روی دوشش نگذارم. من باور دارم مسیر تناسب فکری مرا به تناسب مورد علاقم میرساند و این همیشگی و با لذت هست. من میخواهم با تناسب و تعادل و توازن زندگی کنم. من باور دارم که خالق زندگی خوم هستم. خدارو شکر و سپاس از استاد عطار روشن.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/04/02 09:50
   مدت عضویت: 662 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 179 کلمه

   با سلام ،وقتی به موضوع صحبت های امروز استاد فکر میکنم یادم میاد که دو سه سال پیش خواهرم به من گفت که اندام من شبیه به خاله ماست ، البته من اون زمان هم مقداری اضافه وزن داشتم اما نه به شدت امروز ، خلاصه این حرف خواهرم منو ناراحت کرد و اون لحظه اصلا اون رو نپذیرفتم چون واقعا دوست نداشتم به اون اندازه چاق باشم و بین خودم و خاله ام شباهتی نمی‌دیدم اما بعد از اون روز هر بار که جلوی آینه میرفتم خودم رو چک میکردم و دنبال شباهتی بودم برای اینکه بفهمم روی چه حسابی خواهرم این حرف رو زد و کم کم شباهت ها پیدا شد. اما حالا با آگاهی به این موضوع به سلول به سلول بدنم اعلام میکنم که عزیزانم شما سلول های بدن من هستید، فقط من نه هیچکس دیگه ای ، من یکی هستم منحصر به فرد به هیچکس شباهتی ندارم ، من از سلول های بدنم خواهش میکنم که به زیباترین و متناسب‌ترین حالت ممکن شکل بگیرند و سلامت و تناسب رو برای من به ارمغان بیاورند.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/03/29 07:47
   مدت عضویت: 834 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 342 کلمه

   با سلام خدمت همه دوستان شگفتی سازم.من هم از بچگی پدر و مادرم شباهت هایی رو به من نسبت میدادن که تو استخوان بندیت روی پدرت رفته و شانه های پهنی داری و کلا پهن هستی و من هر چه بزرگتر میشدم بیشتر فرم کمر و شانه های پدرم رو میگرفتم و میگفتن ما ارژی سینه درشتی داریم و روی عمه هایمان رفتیم .من با این باور اشتباه تصویرسازی ذهنی رو برای خودم درست کردم و روز به روز مثل اونها شدم .
   از امروز میخام شبیه خودم باشم یه شیرین جدید با اندامی که همیشه رویای اون هست و قراره به اون سایز برسه .من شبیه عمه ام نیستم چون هم قیافه من با اون فرق داره و هم سن من و رفتار من اصلا شبیه اون نیست و من هیچ شباهتی به پدرم هم ندارم نه از لحاظ اخلاقی و نه سنی ونه هیچ چیز دیگه ای .من خودم هستم و فقط و فقط میخااااام برای خودم لاغر بشم و به تناسب دلخواهم برسم .میخام چون سلامت و زیبا شدن من هیچ فایده ای برای هیچ کس به جز خودم فایده ای نداره و من میخام برای سلامتی داشتن متناسب بشم من میخام برای زیبا پوشیدن به تناسب اندام برسم برای احساس خوب داشتن به تناسب برسم و برای اعتمادبه نفس داشتن به تناسب برسم.
   ما اگه لاغری رو اموزش ببینیم و تکرار و استمرار داشته باشیم هیچ وقت این اموزش رو فراموش نمیکنیم .مثل زمانی که من ماشین نداشتم و بعد از چند سال ماشین خریدم و بعد وقتی سوار ماشین شدم ذهن من تمام اموزش ها و تصویر هارو برای من باز کرد و من از اونها استفاده کردم و باز رانندگی کردم .پس با اموزش و استمرار هیچ چیز از یاد ما نمیره و به ذهن ناخوداگاه سپرده میشه.
   من باور دارم که میتونم لاغر بشم و به تناسب اندام برسم .چون همیشه موقع خرید به سایزهای کوچیک توجه میکنم و خود به خود چشمم دنبال سایزهای بزرگ نیست.من باور دارم که به تناسب و سایز دلخواهم میرسم و خداروبسیار سپاسگزارم که من رو دراین مسیر زیبا قرار داد.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/03/21 11:22
   مدت عضویت: 621 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 65 کلمه

   سلام
   خدا رو شکر میکنم که من ایمان پیدا کردم به لاغری باذهن واحساسم عالیه وبا عشق هر روز فایلها را گوش میکنم .ترازو کلا از خونه ما حذف شده وجالبه دیروز لباسی خریدم با خودم گفتم اگه اندازه ام نبود میدم به دخترم ولی وقتی اونو پوشیدم متوجه شدم که کاملا اندازه ام است خیلی خوشحال شدم.
   من ایمان دارم که لاغری آسونترین کار دنیاست.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فاطمه قدیریان
   1399/03/18 13:29
   مدت عضویت: 804 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 86 کلمه

   سلام ممنونم از صحبت های عالی تون
   علاوه بر لاغری این فایل ما رو کمکدر میکنه تا موانع ذهنی رو در ارتباطات خودمون هم از بین ببریم ورضایت از زندگی مون رو بالا ببریم
   من شخصا استفاده زیادی میبرم از صحبت‌های استاد در زمینه های مختلف زندگیم
   در زمینه لاغری هم بعد از مدت زیادی که در دوره بودم کم کم دارم نشانه های تناسب جسم رو حس میکنم و مدتی هم هست که تناسب فکرم خیلی عالی شده
   متشکرم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/03/07 16:29
   مدت عضویت: 767 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 183 کلمه

   سلام به همگی
   من دارم لاغری رو یاد میگیرم و تا وقتی که با سلامتی زنده هستم این اموختم فراموشم نمیشه و به زودی به تناسب دلخواهم میرسم و برای همیشه متناسب میمانم🥰
   این فایل فوق العاده بود و این یکً حقیقته که وقتی چیزی رو الگوی ذهنیمون قرار میدیم کم کم شبیه ان موضوع میشیم و به قول شاعر:
   هر چیز که در جستن آنی، آنی
   و چه بهتر که مدام در حستجوی سلامتی و تناسب و شادی و ثروت باشیم😇
   و من مطمین هستم که منحصر به فرد هستم و میتونم زندگیم رو همانطور که دوست دارم بسازم و از لحظه لحظه امروزم لذت میبرم و اینده را به خدای مهربانم میسپارم و با یاری خداوند بهترین زندگی را برای خودم میسازم.
   اولویت اول زندگیم خودم هستم و تا من شاد نباشم و سلامت نمیتونم حس خوب به کسی بدم و کمک حال کسی باشم بنابراین باید هر روز برای خودم وقت بگذارم🥰
   من تو دوره ی پیکر تراشی شرکت کردم و دارم بدنم را همانطور که سالها رویاش رو داشتم میتراشم و شکل میدم و به زودی یک مجسمه ی زیبا حاصل میشه از تمرینهام🥰

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/03/05 21:40
   مدت عضویت: 726 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 379 کلمه

   سلام استاد سپاسگزارم بابت این همه اگاهی فوق العاده،امروز روز دوم عید فطر سال ۹۹ هست دیروز و امروز من نتونستم طبق روال روزانه ام فایل گوش کنم و به روزمرگی مهمونی رفتن و مهمونی دادن و در جمع بودن گذشت و دیروز عصر حس من نسبت به خودم واندامم بد بود ،میخواستم هم به زبون نیارم ولی اخرش طاقت نیاوردم اخر شب از همسرم پرسیدم من چاقتر شدم گفت نه…و امروز هم مهمون مامانم که مادرخانم داداشم بودن و ادم متناسبی هستن البته طبق روال همه دفعاتی که منو میبینن بهم گفتن زهرا خانم تپل تر شدی من گفتم نه از دفعه قبلی که منو دیدین نه فرقی نکردم،البته شاید بهترین کار بی توجهی هست ولی من انکار کردم حداقل خوشحالم که نقش قربانی رو نگرفتم ولی بازم حسم بد شد اومدم خونه وبه همسرم گفتم فلانی اینو گفت وهمسرم فقط لبخند زد خوابیدم بعد از بیدارشدن احساس خیلی بدی داشتم به خودم و با خودم گفتم دلیلش اینه که من امروز فایل گوش ندادم و برای گوش و چشم و حس خودم ارزش قایل نشدم و برگشته بودم به روال قدیمی ….استاد واقعا حالا میفهمم که چقدر تایید دیگران برام مهمه البته قبلا هم میدونستم ولی بهتر متوجه شدم و این خودش یه مانع ذهنیه و فقط کار رو سخت میکنه و یه موضوع دیگه هم اینه که وقتی تو روی ذهنت وقت میذاری و کار میکنی در واقع به خوراک ذهنت اهمیت میدی چقدر حالت بهتره وسطحت بالاتره وقتی توی همین یکی دوروز کار نمیکنی وبرمیگردی به همون سبک زندگی ای که ۹۷درصد مردم دارن زندگی میکنن خیلی جالبه که حتی بحث سیاسی و اوضاع مملکت و…. هم شروع شد کمی هم خودم درگیرش شدم ولی به خودم اومدم و پاشدم از مهمونی اومدم بیرون،واین فایل شما مناسب حال واحوال الان من بود و اوایل فایل که در مورد تایید دیگران بود حتی اشکم برای خودم در اومد وبه تدریج حالم بهترشد و اخرای فایل هم که پاسخها هم فوق العاده بود و جواب سوالهای من و تقریبا همه افراد چاق داده شد سپاسگزارم از شما که اینهمه فایل رایگان در سایت عالیتون قرار دادین که تک تک سوالهای ریز و درشت ما رو در این مسیر جواب میدم،ممنونم ،جالبه که هر فایل که میبینم میگم این بهترینه دوباره فایل بعدی همین نظر رو دارم💚💚💚🤩🤩🤩🤩👌👌👌

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   پونه عدل تهرانی
   1399/02/13 01:54
   مدت عضویت: 834 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 155 کلمه

   اولین نکته رو من باور کردم که می شه ذهنی لاغر شد ! بعد استمرار که الان یک ساله که در دوره هستم و هیچی نتونسته مانع این کارم بشه !
   و این یاداوری خوبی بود چون من این نکته و فراموش کرده بودم که من شبیه هیچ کس نیستم و شبیه خودم هستم چون سالها مامانم بهم گفته بود که من به عمه هام رفتم و ….
   ولی من می دونم من فقط شبیه خودم هستم و شکل هیچ کس نیستم عین خودم اخلاقم و بدنم به هیچ کی نرفتم و به بچم هم نمی گم تو شکل اینی تو شکل اونی!
   لاغر شدن آسان‌ترین کار است و این جمله ها باعث تشویق آدم می شه من بدون هیچ عرق ریختن و تلاش فیزیکی سخت یعنی منظورم یه برنامه سخت ورزش که هر روز باید انجام داد بدون اون دارم به هدفم می رسم گاهی هم ورزش می کنم ولی نه هر روز خدا رو شکر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/02/04 01:01
   مدت عضویت: 807 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 123 کلمه

   لاغری باذهن
   تو این روزهای قرنطینه تو یک گروهی از دوستان هستم که هر روز نان یا شیرینی جدیدی میپزند و دستورش هم میزارن من قبلا شیرینی درست نمیکردم و اصلا بلد نبودم علاوه بر این باور داشتم. که من در پخت شیرینی هیچ استعدادی ندارم خوب کم کم انقدر تو گروه عکس شیرینی گزاشتن تا من هم ترغیب شدم که درست کنم یکی ازدوستانم که تو همیشه تو اشپزی از من کمک میگیره رولت درست کرد و تمام باورهای اشتباه من نابود کردو بالاخره من هم دست به کار شدم و خیلی هم عالی جواب داد البته اولش کمی نیاز به تمرین داشت ولی در کل فقط قرار دادن فرمولها بود درست مثل لاغری با ذهن و البته باور، باور اینکه من میتونم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/02/03 17:10
   مدت عضویت: 741 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 566 کلمه

   روز ۶۱تکرار
   سلام دوستان واستاد عطارروشن
   من میتونم لاغر بشم ولاغر بمونم واینو باور کردم چونکه قدرت ذهنو باور دارم ومیدونم که منم مثل دیگران که لاغر شدن لاغر میشم اصلا ذات وطبیعت بدن من لاغریه

   از بچگی بهم میگفتن سوری ،سوری دختر عمه بابام بود که یه دختر سیاه خیلی چاق قد بلند استخون درشت زشتی بود
   خجالت میکشیدم وقتی بهم میگفتن سوری،من بچه سال بودم واون چند سال از من بزرگتر بود ،همیشه ناراحت میشدم و از اون جمع فرار میکردم ،اتفاقا وقتی سوری خانمم منو میدید بهم میگفت چطوری همزاد?احساس زشتی وسیاهی وگنده بودن داشتم ،سوری همیشه موقع رقصیدن صورتش پر عرق میشد واین تصویراییکه تو ذهنم مونده و متاسفانه منم الان صورتم خیلی عرق میکنه واینو همین الان متوجه شدم ،الان که تمرین رقص میکنم صورتم خیس عرق میشه،نمیدونم شاید این مسئله هم که خیلی باهاش مشکل دارم برمیگرده به همون شباهتم به سوری خانم
   همیشه گفتن شکل پاهات که مثل گلابیه ،به عمه ت رفته،بازوهات که شل وگنده است به عمه ت رفته و واقعا هم شبیه هست
   منم دلم میخواد شکل خودم باشم
   خدارو شکر در مسیری هستیم که داریم با موانع ذهنیمون آشنا میشیم ومیتونیم رفعشون کنیم ومتناسب وسلامتر زندگی کنیم

   انقدر توی خانواده میگفتن ما خانوادگی چاق هستیم ،ما مدل بدنیمون چاقه ،معلومه که الگوی ذهنی وتصویرش چاقه ،بذر چاقی کاشتیم محصول لاغری میخواییم

   منم دلم میخواست لاغر بشم که قسمتیش بخاطر اطرافیانم بود که الان دارم کار میکنم که فقط واسه خودم باشه ،اتفاقا امروز خواهرم گفت داری چکار میکنی که هی لاغرتر میشی،بازوهات نصف شده،بخاطر تمرین رقصه که میکنی؟ منم فقط خندیدم ،تو دلم گفتم تازه هنوز ۱سایز ریختم منتظر باشید با یه فریده شگفت انگیز به زودی روبرو خواهید شد ،واقعا این روزا میخوام برای دل خودم لاغر بشم،وقتی دارم تمرین رقص میکنم که چقدر حرکات رقصم روی بدنم نمایان تر میشه ،لباسام توی تنم قشنگتر میشه،خودم خیلی لذت میبرم ،حالا دیگران هم دلشون میخواد میتونن لذت ببرن به من ربطی نداره اونا چه احساسی دارن مهم خودم هستم

   ودر جواب دوستمون که پاسخ دادید ما داریم لاغریو یاد میگیریم بنابراین فراموشمون نمیشه وبرای ابد یادمون میمونه وباید اینو باور کنیم که داریم زبان لاغریو یاد میگیریم پس تا آخر عمر میتونیم اجراش کنیم چقدر عالی بود

   چقدر حس خوبیه که مطمئن هستم تو مسیر صحیح هستم
   وبه پشت سرم نگاه نمیکنم،و فقط راهمو میرم با آرامش
   فردی که منتظره لاغر بشه یعنی باور نداره که لاغر میشه

   منم میخوام باور کنم شبیه خودم هستم نه شبیه عمه وبقیه آدم ها ،معلومه من خیلی مواردم شبیه عمه م نیست،آکاهی های من،دانسته های من،رفتار وبرخورد من،سن من،صورت من ،قد من،هیکل من ،شخصیت من،لهجه من وخیلی چیزای دیگه من شبیه عمه م نیست پس من شکل خودم هستم

   منم قبلا انجام هر کاری واسم سخت بود،مسائلو تو ذهنم بزرگ میدیدم وخودمو ناتوان ،از زمانیکه یاد گرفتم که اگر کاری واسم سخت بنظر برسه ،ذهن انجامش نمیده،،تمام کارهاییکه میخوام انجامشون بدم هی به خودم میقبولونم که راحته ،آسونه ومیبینم راحتر انجامشون میدم ،مثلا این روزا که فروش خونم وپیدا کردن منزل جدیدو تو ذهنم سخت میبینم ،و همش گفتگوی ذهنی منفی دارم که من نمیتونم خونمو بفروشم واگرم بفروشم نمیتونم توی محل خودمون خونه خوبی بخرم ،این مسئله واسم بغزرنج شده و۹ماهه باهاش درگیرم وباید خرید وفروش منزلمو تو ذهنم کوچیک وساده جلوه بدم وخودمو بزرگ وقدرتمند

   اولویت من تو زندگیم اول خودمم وکارا های خودم وتمرینات لاغری م وکنترل ذهن
   لاغر شدن آسانترین کار دنیاست نوشتم وچسبوندم روبروی تختم
   خدارو شکر از ترازو این مین جنگی هم خوشم نمیاد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   طوبی حاج احمدی
   1399/02/03 14:52
   مدت عضویت: 810 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 206 کلمه

   سلام استاد عزیز ودوستان گرامی خسته نباشید الگوهای ذهنی
   من همیشه عادت داشتم هر فرد چاقی را میدیدم زود خودمو با اون مقایسه میکردم واگر کسی پیشم بود فوری سوال میکردم ک من از اون چاقترم مگه نه ؟،
   بعد وقتی طرف میگفت نه بابا توکجا اون کجا خیالم کمی اسوده میشد ک من لاغرتر از اونم…وهمیشه خودمو با ادمهای چاق مقایسه میکردم بیشتر ب خودم ضربه میزدم ولی خوشبختانه از زمانیکه در دوره تناسب فکری شرکت کردم این کار فراموش کردم ک خیلی خوشحالترم
   من تصمیم گرفتم ک ب ذهنم الگوهای خودم را در زمانیکه متناسب بودم بدم وازش بخوام ک منو ب ان مقصد برساند
   من باور کردم ک میتونم ب لاغری برسم چون لاغری منتظر من است من فقط مسیر درست را انتخاب کردم وبا ادامه دادن واستمرار ولذت بردن از مسیر ب هدف خودم میرسم
   من با اعتماد ب نفس وشادی وارامش ب هدفم میرسم
   امروز قبل از حرکت با لاغری تماس گرفتم واطلاع دادم ک در راه هستم وبهش گوشزد کردم ک دقیقا نمیدونم چه زمانی برسم خواستم نگران نشود وقول دادم ک در مسیر درست حرکت میکنم وهیچ عجله ندارم میخوام از جاده نهایت لذت راببرم انشاالله بزودی همدیگر را ملاقات میکنیم
   ب امید دیدار
   خدایا شکرت
   استاد سپاسگذارم ??

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    فاطمه قدیریان
    1399/03/21 19:20
    مدت عضویت: 804 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 191 کلمه

    انتهای مطلب رو خیلی جالب نوشتید دوست عزیز…..
    دقیقا همینه که ما اگر مطمئن باشیم در جاده ای هستیم که به مقصد لاغری ختم میشه ،قطعا به آن میرسیم
    من هم قبلا همیشه آدمهای چاق توجهم رو بیشتر جلب میکردند و مقایسه میکردم و اتفاقا برخلاف کاری که حالا انجام می دم اصلا با متناسب ها کاری نداشتم و خودم رو از آنها جدا میدیدم…و حالا برعکس شدم و توجه به آدمهای متناسب هست و میگم به به زندگی با طعم متناسب و خوش تیپ بودن خدایا شکرت
    من کاملا باور دارم که متناسب خواهم شد .و می‌دونم که دیگه چاق نمیشم
    من همیشه از اینکه برای خودم یا بچهام میگفتن شبیه کیه خوشم نمیومد و حالا مصمم تر شدم که درست بوده و هرکس شبیه خودش هست
    من اطمینان دارم که قطعا به تناسب جسمی و البته ذهنی مورد نظرم خواهم رسید و این دو را باهم در مسیر پیش میبرم و قطعا موفق خواهم شد
    از مطالب بسیار عالی و کلام دلنشین شما استاد عزیز سپاسگزارم
    و خداوند رو بی نهایت سپاسگزارم که تغییرات بسیار زیادی داشتم از نظر ذهنی و تغییرات بسیار خوبی هم در جسمم داشتم
    خداوندا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 4 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    1399/08/10 00:17
    مدت عضویت: 468 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 4 کلمه

    خیلی زیبا بود خانمی

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/02/01 00:12
   مدت عضویت: 662 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 62 کلمه

   سلام. شرایطی که من در آن قرار میگیرم ارزش داره که هرچه قدر میتونم تلاش کنم که متناسب بشم.
   خیلی ممنونم از فایل های عالی که به همراه فایل های دوره در مسیر تکرار قرار دادین.
   استاد من تلگرام ایمیلم رو براتون فرستادم برای دوره ی ماه رمضان لطفا چک کنید. که حتما دوره ی تکرار و ماه رمضان باهم نتیجه عالی دارند.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/12/16 10:35
   مدت عضویت: 789 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 380 کلمه

   با سلام
   من هم همیشه می گشتم تو خانواده ببینم کی چاقه و بعد بگم من شبیه اون هستم تا از زیر بار مسئولیت فرار کنم .چون نتونسته بودم خودمو لاغر کنم با خودم می گفتم من هرگز لاغر نمیشم مثل فلانی و فلانی .و چقدر این اشاره شما به تصویر ذهنی عالی بود . مثل اینه : من یک طرح و نقشه را دادم به یک قالی باف و بعد از فرشی که برایم بافته اند ایراد میگیرم و آنها نقشه را جلوی من باز میکنند و می گویند این درست همونی است که خودتون خواستید و نقشه اش را به من دادید .من از امروز می خواهم جسمی با سایز و وزن دلخواهم را که مخصوص خودم است را طراحی کنم و به ذهنم بدهم تا مرا به همان وزن و تیپ برساند .من باید طرح یا طرح های قبلی را حذف کنم .چرا به محض اینکه یک رفتار و یا صفتی را دوست نداشته ام با پیدا کردن این صفت در یکی از افراد خانواده مهر تایید می زنم وحکم محکوم به زندگی با آن ویژگی را برای ابد برای خودم صادر می کنم . دنیا در حال تغییر است و من هم می توانم در هر زمینه ای تغییر کنم . من می توانم لاغر و متناسب شوم چون انتخاب من این است .من امروز روی خواسته ام تمرکز می کنم نه روی چیزی که نمی خواهم .من ایمان دارم .وقتی استاد در فایل می گفتند اگر باور کنی دیگه کار تمام است و فقط با تکرار و استمرار به هدف خواهی رسید. یادم اومد از زمان هایی که به یک اداره برای کاری می رفتم می گفتند اول باید رئیس دستورش را بدهد بعد که رئیس امضاء میکرد و ارجاع میداد به قسمت مربوطه یک لبخند حاکی از رضایت روی لبهام می نشست و با خودم می گفتم خدارا شکر این کار تموم شد (با اینکههنوز قسمت های دیگر و در نهایت دبیرخانهمانده بود ).الان هم من اگر باور کنم که می توانم لاغر شوم مثل اینه رئیس دستور را داده و دیگه مطمئن هستم با تکرار فایل ها نتیجه حاصل میشه و نگرانی ندارم و با آرامش غذا می خورم و اون تصویر لاغر خودم را پیشاپیش می بینم و شاد هستم . استاد بسیار عالی بود این فایل .متشکرم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/12/07 09:24
   مدت عضویت: 818 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 201 کلمه

   یادمه ازبچگی همیشه اطرافیان بهم می گفتن شبیه خواهربزرگت هستی اون موقع ها من بچه بودم ودرک درستی از این حرف نداشتم ولی الان که دقت می کنم یادم میاد که من لاغر بودم ولی خواهرم متاهل بود وهیکل بزرگی داشت و به منم می گفتن وقتی بزرگ شدی وازدواج کردی این شکلی میشی والان می بینم واقعا همینجور شداین باوردر ذهن من شکل گرفت واین تصویرذهنی برام از بچگی ساخته شد و هنوز هم ادامه داره الان متوجه شدم باید این تصویرذهنی را ازبین ببرم من فقط شبیه خودم هستم واز امروز نمی خوام شبیه هیچکس باشم و حتما این تصویرذهنیمو تغییر میدم.من میخوام خودم شرایط جسمیم را بسازم و به اندام متناسب ودلخواه خودم برسم.وفقط وفقط برای به دست آوردن احساس خوب واعتماد به نفس بالاو بدست آوردن سلامت کامل جسمی وروانی خودم میخوام لاغربشم و تشویق های دیگران فقط به من انگیزه بیشتری میده ولی مهم احساس خوب خودمه.
   ازنظر سن هم دقیقا درست میگید چون همسرم ازیه سنی دیگه هی میگه مثلا این رنگ لباس برا من زشته دارم پا به سن میزارم و ازاین حرفا الان می بینم که اگه آدم بخواد به این حرفا اهمیت بده مسئله سن هم براش یه مشکل دیگه درست می کنه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   پونه عدل تهرانی
   1398/10/14 03:09
   مدت عضویت: 834 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 254 کلمه

   وای استاد چقدر این فایل پر محتوی هستش اصلا من به این نکته توجه نکرده بودم از اول دوره به این یکی از موانع ذهنی شبیه دیگری
   حالا گذشته از جسم اخلاق و صفات دیگه ما رم از بچگی به کس دیگه ای نسبت می دادن من هم دایم این چیزها رو شنیده بودم الان هم شاید کمتر ولی بازم می شنوم ! ولی نمی دونم این تو ناخودکاه من ثبت شده حتما به صورت پنهانی ولی من الان متوجه این شدم البته به من همیشه مامانم می گفت تو هیکلت به عمه های رفته !اخلاقت به بابات رفته!
   ولی من از اول دوره هیچ وقت اینو یادم نیومده بود فکر کنم تقریبا فراموش کرده بودم!
   یادمه که دخترم که به دنیا اومده بود همش می گفتیم شکل اینه شکل اونه شوهرم گفت شکل خودشه مگه حتما باید شکل یکی باشه!!!
   حالا منم هیچ وقت نگفتم بهش تو هیکلت به این رفته نمی دونم اخلاقت به اون رفته…
   حالا منم باید به خودم بگم منم به هیچ کس نرفتم من به خودم رفتم شبیه خودم هستم!
   من هم الان فقط برای خودم می خوام لاغر شم ولی تعریفای دیگران هم به من انگیزه می ده خیلی!
   با کسی رقابت نمی کنم در هیچ زمینه‌ای!
   مسیله سن شوهرم دایم می گه خیالت راهت همه از ما کوچیکترن ولی من هنوز باورم نمی شه و نمی تونم بگم دارم پا به سن می زارم!
   ذهن ما تقریبا نیم قرن شده که این حرفا و شنیده و بیمار شده ولی از الان دیگه نمی زارم ذهنم ادامه بده این چیزها رو !

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/04/12 17:19
    مدت عضویت: 812 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 6 کلمه

    دورود به شما دوست توانمدم 🤗🤗🤗😍😍😍

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/10/10 11:53
   مدت عضویت: 834 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 157 کلمه

   سلام استاد گرامی و دوستان عزیز
   چه مطالب قشنگ و آموزشی و دلنشین چه مثالهای ساده و قابل درک اینکه موانع لاغر شدن را از بین ببرید تا خیلی راحت لاغر شوید مثال جلوی حرکت آب را گرفتن زده شد که وقتیکه سدی که جلوی آب درست شده را برداری آب به راحتی جریان پیدا میکند ????
   این موضوع لاغری را فقط برای خودت بخواه نه دیگران که در آنصورت لاغر نمی شوی چقدر جالب است اصلا به فکرم نمی رسید که این میتونه یک دلیل برای جلوگیری از لاغر شدن باشد و یا اینکه خودت را شبیه یک فردی از خانواده ببینی حال چه از طریق خودت و یا دیگران این باور در شما ایجاد شده باشد ذهن الگوبرداری میکند و بدون اینکه کنترلی داشته باشید آنرا برای شما به حقیقت تبدیل میکند
   من خیلی خوشحالم که این همه مطالب ارزنده یاد میگیرم و تلاش میکنم که تک تک آنها را به اجرا بگذارم ممنونم استاد عزیزم ??☺???

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/10/09 04:31
   مدت عضویت: 815 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 865 کلمه

   جالبه که منم مثل تمام انسان‌های چاق هیچ وقت تلاش نکردم مثال نقضی برای عدم شباهتم و به ارث نبردن چاقی پیدا کنم دقیقا از بچه گی بارها مامانم میگفت خدا کنه این دختر قد بکشه و مثل من و خانواده ام قد کوتاه نشه و به باباش بره که اونها قد بلندن بعد چند دقیقه بعد خودش در جواب خودش میگفت بعید میدونم ولی این همه چیزش به ما رفته .بارها این جملات تکرار شد و من چون حسرتو از لحن مامانم درک میکردم پذیرفته بودم که من قدم کوتاهه و ژن چاقی هم دارم.حتی مامانم اصرار داشت منو ببره دکتر که بلکه قدم بلند شه ولی من مقاومت میکردم و میگفتم من مشکلی ندارم در اصل مشکلو یاد گرفته بودم و مثل ی بیماری لاعلاج که باید بسوزم و بسازم باهاش برخورد میکردم و واقعا چرا تا الان حتی به ذهنم هم خطور نکرده بود که تمام فامیل مادری من که چاق و با قدهای متوسط هستن پوست تیره و مو تیره دارن ولی من با فاصله خیلی زیاد هم پوستم روشنه هم موهام ولی تا امروز که این فایلو ندیده بودم اصلا بهش توجه نکرده بودم که اگه قراره من کامل شبیه اونا باشم چرا پس تفاوت به این واضحی دارم .واقعا منطق من یکی عاجزه از تشریح باورهام ولی دقیقا الان بهتر درک میکنم که وقتی اونو باور کردی و همون چاقی نصیبت شد خب فرقی نداره که حالا هم لاغریو باور کن و لاغر شو.وقتی مغز سن نداره و همیشه آماده پذیرش و یادگیریه خب چه کاریه که من هر لحظه در عذاب چاقی باشم خب یک بار برای همیشه یاد بگیر و سواد لاغریو تو زندگیت پیاده کن ،کاری نداره که راهیو که اومدیو مستقیم برگرد به اصل خودت که تناسب و سلامتی و آرامش بوده میرسی?به به حتی نوشتنشم لذت بخشه و خوش طعمه❤️❤️خدایا من طعم لاغریو میخوام ?? امروز بعد از شنیدن این فایل کلاس اتوکد داشتم در بین تعداد زیادی مهندس عمران و معماری من یکی به خاطر علاقه شخصی (و این که همیشه دوست نداشتم صبح کله سحر از خونه بزنم بیرون و تو ترافیک و شلوغی برم سر کار البته بگم بعد از گذشتن مدتی از دوره ام که باور کردم انسان توانمندی هستم تصمیم گرفتم برم نقشه کشیو یادبگیرم و بتونم تو خونه کار کنم و دیگه سر کار نرم ،در صورتی که رشته تحصیلی من هیچ ربطی به این دوره نداشته و کلا زیر صفر بودم )امروز بعد از گذشتن حدود دوماه از کلاسهای وقتی استاد ی سوال کرد که هیچ کدوم از بچه ها که هم درس و هم کار مرتبط داشتن بلد نبودن الا من دقیقا دوباره نکته های این فایل برام رمز گشایی شد که ببین اگه سه ماه پیش بهت میگفتن تو در سه ماه آینده ی اتوکد کار حرفه ایی میشی یا حتی همین نقشه هایی که الان به راحتی میکشمو نشونم میدادن و میگفتن دوماه دیگه تو هم از این میتونی بکشی واقعا باورم نمیشد ،ولی با استمرار و تکرار این اتفاق افتاد .اولش ی ذره برام سخت بود ولی الان خیلی راحت مبحثارو میفهمم و بکار میبندم.همون موقع با خودم تکرار کردم لاغریم همینه باید یادش بگیری و باور کنی میشه و میتونی اصلا این همزمانی ها همش کار خداست که خودش این راه بهت نشون داده و الانم هر روز داره ساپورتت میکنه تا به نتیجه برسی .همونجور که کلی کار جورواجورو تا الان یاد گرفتی.چه خوبه واقعا که دیگه گفتگوی ذهنیم از حالت جنگ و سرکوب و سرزنش و فحش و فشار به ی بحث عاقلانه ی آروم وبی دغدغه تبدیل شده که نتیجه اش آرامش بیرونیه .وواقعا اینقدر این آرامش برام گرانبهاست که اصلا دوست ندارم دیگه دوستام یا خانواده ام حرف بزنم چون ما همیشه ی پای محکم صحبتمون ناله از دست چاقی و چی کار کنیم لاغر شیم بوده.من از جهات مختلف واقعا انسان عاقل تری شدم که دقیقا دارم میفهمم به خاطر مانع های زیادی بوده که ذهنمو شلوغ کرده بوده و اجازه تصمیم گیری درست نمیداده بهم .به طور مثال من ی آدم مستاصل بودم که حتی گاهی برای انجام ی کار کوچیک سی بار تصمیمو عوض میکردم مثلا میخواستم برم بانک؛اینقدر برم و نرم و بهانه و دلیل میاوردم واسه خودم که واقعا آخر سر کلافه میشدم و اصلا یادم میرفت تصمیم آخرم چی بود که برم یا نه و در اکثر موارد نمیرفتم چون دلیلی حالی نداشتم اصلا ،ولی الان خیلی بهتر شدم دقیقا میدونم دارم چه میکنم یا حتی قبلنا اصلا حساب کتاب پولامو نداشتم و الکی چیزهای غیر ضروری میخریدم که بعدش هم پشیمون میشدم و خودمو سرزنش میکردم دقیقا همون کاری که تو خوردن میکردم ولی الان خیلی راحت‌تر تصمیم میگرم،راحت‌تر خودمو میبخشم،راحت‌تر نیازهامو درک میکنم ودر کل واقعا شبیه ی انسان با کیفیت شدم و این خیلی لذت بخشه .خب حالا اگه اول دوره(۶ماه پیش )به من میگفتن بعد از این دوره تو کیفیت زندگیت خیلی میره بالا من باورمیکردم؟نه ،آیا با منطقم جور درمیومد؟نه.با رویاهام چطور؟جور بود؟این ولی بعله .پس آقا این همه دلیل محکم که رویا از منطق قویتره .تو رویای لاغری داری و بهش میرسی دیگه اه و ناله و دق و چسبیدن به این افکارپوسیده نداره که.من اطمینان هزار درصدی دارم که له زودی من به تناسب اندام موردنظرم میرسم و میمانم و خوشبخت زندگیمو ادامه میدم???

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/10/09 00:09
   مدت عضویت: 834 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 440 کلمه

   روز شصت و یک تکرار:
   لاغری ذهنی با حذف موانع ذهنی خیلی آسان نتیجه می‌دهد:
   من در ابتدا می‌خوام به متن پرمحتوایی که به عنوان مقدمه‌ی این فایل نوشته شده اشاره کنم که خودش به تنهایی میتونه الهام بخش اصلاح باورهای غلط زیادی باشه.
   وقتی در فایل از موضوع شباهت صحبت شد با به یاد اوردن یه خاطره لبخند به لبم اومد.
   در دوران کودکی مادرم همیشه از من می‌خواست مواظب غذا خوردنم باشم‌نکنه مثل دختر عموم چاق بشم و من همیشه نگران این موضوع بودم و می‌ترسیدم. طبق تحلیل اون موقع من دختر عموم هم چاقی رو از زن‌عموم به ارث برده بود پس در ذهن من زن‌عموم که خیلی چاق بود ریشه‌ی چاقی من محسوب می‌شد.
   تا اینکه بعدها متوجه شدم اگه ارث ملاکه چاقی دختر عموی من اصلا ربطی به رابطه‌ی خونی میان ما نداره.
   اما دیگه فرمول‌ها ساخته شده بودن و من قبول کرده بودم که استعداد چاقی دارم.
   با گوش کردن به این فایل من بهتر متوجه مفهوم یاد گرفتن لاغری و فرقش با لاغر شدن شدم.
   حالا میدونم که چرا بارهای قبل با اینکه لاغر میشدم اما چون لاغری رو بلد نبودم نمیتونستم نگهش دارم. اما این بار من لاغری رو یاد گرفتم و همچنان دارم برای حرفه‌ای شدن تمرین می‌کنم.
   من دوچرخه سواری رو وقتی کوچیک بودم یاد گرفتم و دیگه تا همین چند ماه پیش سوار دوچرخه نشده بودم. اما وقتی دوباره سوار شدم با اینکه نگران بودم نتونم دیدم هنوزم بلدم هدایتش کنم و نیفتم فقط چون تمرین نداشتم یکم ضعیف‌تر عمل می‌کردم که اونم با کمی تمرین حل شد. در مورد شنا هم دقیقا همینطور بود.پس لاغری هم هیچوقت یادم نمیره و اگه مرتب تمرین بکنم حتی توش ضعیف هم نمیشم.
   چقدر این فایل مطالب مفید داره.
   اصلا این لایوهای اینستا عالین. اگه کسی باوراشو با همین فایلا درست کنه خودبخود لاغر میشه. منتها چون لاغری رو بلد نیستیم از دوره باید استفاده کنیم تا گام به گام الفبا رو اول یاد بگیریم و اشتباهاتمونو اصلاح کنیم اونوقته که این فایلا که اصل و چکیده‌ی اموزش لاغریه مفهوم عمیق‌تری پیدا می‌کنن‌ و میشن معجزه‌ی زندگی. چون بهتر میفهمیم، عمیق‌تر درک می‌کنیم و با تمرین در دوره می‌تونیم لاغری رو حقیقتا باور کنیم. منظورم اون باور اولیه نیست که برای شروع دوره لازمه. منظورم مرحله‌ی بعدی و عمقی باوره که باعث‌میشه لاغری رو واقعا یاد بگیریم.
   من با همون باور اولیه و شروع تمرین تونستم نصف راهمو به سوی تناسب طی کنم حالا احساس می‌کنم لاغری داره در وجودم نهادینه میشه.
   احساس فوق‌العاده‌ایه که دارم به تازگی تجربش می‌کنم.
   و سخن اخر
   خوشا به حال من و همه‌ی کسانی‌که خودشونو لایق قدم گذاشتن در دنیای تناسب فکری می‌بینن. راه خوشبختی از همینجا می‌گذره.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم