0

لاغر شدن با قدرت ذهن آسانترین کار دنیاست!!

4567 بازدید
لاغر شدن

لاغر شدن هنری است که باید آن را آموخت

همه افراد چاق از لحاظ ذهنی مشابه افراد لاغر هستند، اما از این موضوع اطلاع ندارند و تصور می کنند که افراد لاغر تفاوت ژنتیکی یا جسمی با آنها دارند که متناسب هستند، به همین دلیل است که افراد چاق هر روز چاق تر می شوند و افراد لاغر سال هاست متناسب مانده اند.

وقتی از قدرت ذهن نیمه هوشیار خود برای لاغر شدن استفاده کنید، در مدت یک تا دو سال به اندامی دست پیدا می کنید که در حال حاضر، تصورش را هم نمی توانید بکنید.

قدرتمندترین عامل چاق تر شدن شما، تصویر های ذهنی شما

توانائی تصور و تجسم، قدرتمندترین استعداد ذهنی شماست. تمام اضافه وزن شما بر به علت استفاده مکرر شما از این توانایی فوق العاده خودتان است، اگر بتوانید تصاویر ذهنی خود از حالت چاقی به تصاویر با اندامی متناسب تغییر دهید، حرکت ذهن شما به سمت لاغر شدن از همین الان شروع می شود.

شما به دلیل تصویر ذهنی چاقی که از خود در ذهن دارید، هم اکنون در وضعیت اضافه وزن و چاقی قرار دارید و دلیل اینکه هرچقدر تلاش می کنید و از وزن خود کم می کنید دوباره به وزن قبل برمی گردید بخاطر داشتن تصاویر ذهنی چاق از خودتان است. وقتی تصاویر ذهنی درون خود را به حالت متناسب تغییر می دهید، دنیای بیرونتان که همان جسم شماست نیز تغییر می کند، چرا که باید جسم شما با این تصاویر، همخوانی داشته باشد دقیقا مشابه همخوانی که الان دارد.

تمام سعی شما در این سالها برای لاغر شدن به خاطر داشتن تصاویر ذهنی چاقی که از خود در ذهنتان دارید از بین رفته است، برای لاغر شدن و از آن مهمتر لاغر ماندن باید تصاویری لاغر از خودتان در ذهنتان بسازید، آنگاه ذهنتان به شما کمک میکند که جسمی که در رویای خود دارید را برای خود بسازید.

تمام واکنش های رفتاری شما به مواد غذایی بخاطر تصاویر چاقی است که از خود در ذهنتان دارید، اگر شما از اضافه تر شدن وزن خود ترس داشته باشید به این معنی است که شما تصویری چاق تر از وضعیت فعلی خود در ذهنتان دارید و علت ترس شما مشاهده این تصاویر در ذهن خودتان است.

وین دایر معتقد است: هرگاه باور کردید، آن را می بینید.

جیم کتکارت می گوید: آن کسی را که ببینید، همانند او می شوید.

آلبرت انیشتین اعتقاد داشت: تصوّر و تجسّم، مهمتر از واقعیت ها هستند.

ناپلون بناپارت هم می گفت: تصوّر بر دنیا حکومت می کند.

و بالاخره به ناپلون هیل می رسیم که معتقد بود: آنچه را که ذهن انسان بتواند باور کند، می تواند به آن دست یابد.

شما برای باور کردن اینکه می توانید لاغر شوید نیاز به آموزش و انجام تمرین دارید، چرا که در حال حاظر باور شما این است که شما چاق هستید و نمی توانید لاغر شوید، با توجه به توضیحات قبلی اکنون برای شما واضح تر است که چرا در سعی خود برای لاغر شدن ناموفق بوده اید.

برای لاغر شدن ابتدا باید در ذهن خود باور کنید که می توانید متناسب شوید و سپس برای کاهش وزن اقدام کنید، تنها به این صورت است که ذهن شما همراه شما خواهد بود و تحمل سختی و رنج می توانید لاغر شوید. در تمام اقدامات قبلی شما برای لاغر شدن این شما بوده اید که تصمیم گرفته اید لاغر شوید در صورتی که در ذهن خود باور داشته اید که حق شما چاقی است، ژنتیک شما چاقی است، شانس شما چاقی است و …

بنابراین در عین حالی که شما برای لاغر شدن اقدام کرده اید اما ذهن شما همچنان در مسیر باور شما که چاقی بیشتر است حرکت کرده است و این تضاد بین رفتار شما با باورهای شما سبب ایجاد درگیری ذهنی می شود و انجام مراحل روشهای لاغری که تا کنون تجربه کرده اید همگی سخت و طاقل فرسا بوده اند و در تمام موارد این ذهن شما بوده است که بر تصمیم شما برای لاغر شدن غلبه کرده است و مانع لاغر شدن شما شده است.

توضیحات من را همه افراد چاق بارها تجربه کرده اند و به همین دلیل است که با تجربیات شما کاملا منطبق هستند.

برای لاغر شدن باید خود را در شرایط لاغری تصور کنید

تمام افرادی که از آموزش های دوره لاغری با قدرت ذهن استفاده کرده اند این تکنیک فوق العاده را یاد می گیرند و دلیل موفقیت های فوق العاده دوستان استقاده صحیح از توانایی ذهن در تصویر سازی و قدرت تبدیل تصاویر با واقعیت زندگی است.

افراد چاقی که از دوره لاغری با ذهن استفاده می کنند یاد میگیرند که تصویری متناسب از خود و شرایطی که میخواهند در ذهن خود ایجاد کنند و در طی زندگی روزمره با توجه به تصویری که خود از شرایطی که می خواهند در ذهنشان ساخته اند رفتار می کنند و به مرور به زندگی رویایی خود می رسند اما افراد چاقی که از این آموزش ها استفاده نکرده اند در هر لحظه از زندگی تصاویری چاق از خود در ذهنشان را مرور میکنند و خاطرات ناموفق گذشته خود را مرور می کنند و به مرور چاق تر می شوند

هر دو گروه از یک سیستم استفاده می کنند و فقط تفاوت در تصاویری است که در سیستم ذهنی خود ذخیره کرده اند.

افراد چاقی که می توانند تصویر متناسبی از خود در ذهنشان ثبت کنند در گروه موفق ها برای متناسب شدن شدن قرار می گیرند و افرادی که همچنان از تصاویر چاق در ذهن خود بهره می برند در گروه چاق تر شونده ها قرار می گیرند.

اگر تمایل دارید  به رویای لاغری خود دست پیدا کنید باید لاغر شدن را یاد بگیرید، با تلاش و سعی و سختی و محدودیت شما نمی توانید لاغر شوید. برای کاهش وزن و سایز ابتدا باید لاغر شدن را به ذهن خود آموزش دهید.

تنها در این صورت است که کاهش وزن و سایز شما ماندگار خواهد بود.

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

1.5 2
به نوشته امتیاز دهید
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=10895
برچسب ها:
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
10 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
نمایش همه دیدگاه ها
☺️s-moazamiy0🤗
☺️s-moazamiy0🤗
1399/10/22 16:46

سلام ب همگی…استاد عزیزم..آبا برای تصویر سازی میشه عکس ازاینترنت بگیریم ک دوست داریم فرم بدنمون ب اون شکل باشه؟؟؟

ممنون میشم جوابمو بدید ک ی موقع اشتباه نکنم

s99malekan
s99malekan
1399/08/28 01:47

سلام به استاد و دوستان خوبم….
باور ذهنی…تجسم و تصور….
استاد من یه دوره ۱۳ یا ۱۴ سال پیش اول ورود به سر کارم با یه رژیم به تناسب اندام رسیدم که کلا یادم رفته بود.چون نمیدونم چند وقته ولی برگشته.‌دو هفته پیش عکس های مسفافرتی رو پیدا کردم که در همون زمان متناسب بودن بودم .گذاشتنشون جلوی آینه و‌همیشه تو این مدت در روز چند بتر میبینمشون و لذت میبرم و‌خودمو تو اون سایز و وزن تصور میکنم….این بنظرتون خوبه؟ طوری شده که دیگه با دیدن اون عکسا حس آرامش خوبی بهم دست میده که فکر میکنم من الان اونقدریم.‌گرچه منفی بافه یه حرفایی میزنه ولی من توجهی نمیکنم.‌همینجوری خوبه؟

shahrbanou1346
shahrbanou1346
1399/06/22 21:15

سلام استاد وقت بخیر
چند ماه پیش قبل از اینکه به سایت هدایت بشم
چون یه چیزایی از قانون‌جذب یاد گرفته بودم و از قدرت تجسم و تصور اطلاع پیدا کرده بودم

یک تصویر اینترنتی از یک خانوم خوش اندام خارجی به عکاسی دادم‌چاپ کردن بعد عکسی از خودم انتخاب کردم و از قسمت سر برش زدم و روی سر این خانوم
چسبوندم

خیلی اسباب خنده شده بود
خودمم از دیدنش خنده ام می گرفت
حالا می فهمم اینکه نه‌تنها کسانی که این عکسو دیدن کلی بهش خندیدن بلکه خودمم خندیدم
این نشانه ی خوبی برای موفقیت من نبود
چون خودم باورم نشد که بتونم همچین اندامی برای خودم بسازم و این خنده ی تمسخره خودم به اون اندام بود …

حالا موندم که‌چطوری تصویر سازی کنم که باورش کنم و بهش نخندم تا یک قدم به موفقیت نزدیک بشم‌

با تشکر از اینکه متنمو خوندید

saberizahra80
saberizahra80
1399/03/23 10:54

سلام اصل دوره اموزش لاغری با ذهن همینه؛لاغری ابتدا در ذهن شما اتفاق می افته و شما با رفتارهای مناسب ذهن لاغر کننده لاغری رو در جسمتون میبینید😊
استااااد چقدر عالی و ارامش دهنده است وقتی این جملات رو با تمام وجودت باور میکنی👌
دیشب دورهمی دوستانه همکاران بود و استاد تنام حرفهای شما مثل یه کاست ضبط شده موقع خوردن نوشیدنیها و موقع صرف شام پخش میشد،موقعی که میخواستم با چایی ام شکلات بردارم گفت که شیرینی قدرتی برای چاق کردنت نداره اگه نیل داری با چایی ات بخوری خوب بابردار و با لذت بخور ،موقع صرف شام گفت نمیخواد حرص بزنی غذا به اندازه کافی حتی بیشتر از حد هست شما مقداری که دوس داری بکش اگه سیر نشدی دوباره بردار،لازم نیست همه انچه روی سفره هست رو بخوری😅،نوشابه هم اگه میل داری به مقداری که دوس داری بخور و من هم همینکارو کردم و چقدر لذت بردم از دورهمی بدون محدودیت و بدون عذاب وجدان و بدون فشار شکمی و پر از خنده و شادی و حس خوب از وجودم بود،بدون حس کم بودن اعتماد به نفس،بدون پوشاندن شکم با دادن نفس به داخل،بدون حسرت از دیدن اندام متناسب دوستانم،وایمان به خودم که درنهایت به این نتیجه زیبا میرسم چقدددددرررررعاااالیه این حس و ایت توانایی استاد،لاغری با ذهن اسانترین کار دنیاست👌👌👌👌😍😍😍

سادات
سادات
1397/12/12 18:52

سلام . چقدر این مطلب جالب بود . در حقیقت تصور و تجسم خورشیدمدار تناسب هستند . وقتی انسان خود را متناسب بداند و خود را به عنوان یک انسان متناسب سالم تجسم کند ، افکار ناخوداگاه در مدار تناسب قرار میگیرند و دوست دارد درست همانند متناسبین رفتار کند . دوست دارد دائما از تناسب صحبت کند و دوست دارد احساس متناسب شدن و بعد از رسیدن به وزن ایده آل احساس متناسب بودن کند .
شخصی که خورشید مدارش را خودِ متناسب قرار داده است افکار و گفتار و رفتارش در مسیر تناسب قرار میگیرد . به همین راحتی جسم او متناسب میشود و متناسب می ماند .
خدایا شکرت . استاد ازتون ممنونم .

فریبا
فریبا
1397/05/05 16:54

سلام .این دوره چطوری هست دقیقا؟چطور میشه ثبت نام کرد ؟آیا غیر حضوریه؟هزینه چقدر میشه ؟
چطور میشه فایلهای صوتی رو دانلود کرد؟ممنون

جمیله
جمیله
1397/01/27 11:03

سلام استاد. خوبیها
بسیار. متشکرم از. اموزشهای خوبتون
این روش که شما اموزش میدین بهتررررررریییییین روش برای لاغری هستش
واقعا بهش ایمان دارم و مطمئنم که بذر. خوبی برای زمین ذهنم از شما دریافت کردم????
موفق و. پیروز و سربلند. باشید.

منیره
منیره
1396/11/23 09:09

سلام
ممنون استاد, باز هم مثل همیشه عالی و کامل کننده ?✌برای منکه یک صفحه دیگه به کتاب دانسته های ذهنیم, اضافه شد امیدوارم برای کسب نتیجه عالی به جایی برسم که در هر لحظه با هر دم و بازدم یک فریم از لاغری خودم در ذهنم ثبت کنم

پری بانو
پری بانو
1396/11/23 08:13

سلام استاد وقتتون بخیر.
شایداگرتوی دوره شرکت نکرده بودم معنی صحبت های شمارومتوجه نمیشدم ولی الان تک تک حرفاتون رو کاملا درک میکنم وکاملا حسش میکنم.ممنونم ازاینکه هرروزبه آگاهی های ما اضافه میکنید.سپاس.