ورود / ثبت نام
0

به هر اندازه چاقی، هیچ چیز نیست!

موانع ذهنی لاغری
اندازه متن

هرچقدر بیشتر در مسیر لاغری با ذهن ادامه می دهم بیشتر به این درک می رسم که متناسب بودن روند طبیعی جسم ما می باشد و اگر ما چاق هستیم به خاطر موانع ذهنی لاغری است که در مسیر متناسب شدن ایجاد کرده ایم.

دلیل اینکه هیچ حیوانی چاق نمی شود این است که آنها موانع ذهنی در مورد عملکرد بدن خود در ذهنشان ایجاد نمی شود.

اما در مورد انسانها داستان تفاوت دارد.

انسانها در مورد سیستم عملکرد بدن خود فکر می کنند، نظریه پردازی می کنند، با یکدیگر گفتگو می کنند و با استمرار در فکر کردن و صحبت کردن درباره سیستم بدن خود بر عملکرد جسم تاثیر گذاشته و روند پیش فرض جسم را تحت تاثیر قرار می دهند.

با اندکی جستجو در افکار خود متوجه انبوه تفکراتی که درباره سیستم بدنی خود در ذهنتان ذخیره کرده اید می شوید.

سوخت و ساز بدن من پایین است، فعالیت بدنی من کم است، سن من بالا رفته و این درد و بیماری ها طبیعیه و صد ها فکر دیگر در ذهن ما وجود دارد که هر کدام تعریفی درباره سیستم بدن می باشد.

مهم نیست این آگاهی ها درست است یا خیر، مهم این است که هر موضوعی در ذهن ایجاد شود و پذیرفته شود به واقعیت وجود ما تبدیل می شود.

از دوران کودکی به یاد دارم پدرم عقیده داشت سکته قلبی در خانواده آنها ارثی است.

سال های زیادی با دقت میزان چربی خون خود را بررسی میکرد.

در غذا خوردن خود دقت می کرد تا میزان چربی خونش بالا نرود.

سالها برای مراقبت از سلامت قلب و سیستم بدنش ورزش های هوازی انجام می داد.

اما در نهایت در سن 64 سالگی در حالی که هیچگونه عوارض قلبی نداشت بر اثر سکته قلبی از دنیا رفت.

پدر من باور کرده بود که سکته قلبی در خانواده آنها ارثی است در حالی که این آگاهی کاملا اشتباه بود اما مهم نیست علم یا هر منبع دیگری اثبات کند که این آگاهی اشتباه است. مهم این است که پدر من پذیرفته بود و برای جلوگیری از وقوع آن سالها تلاش کرد اما در نهایت آنچه در ذهنش تثبیت شده بود به واقعیت تبدیل شد.

چاقی، فکری است که در ذهن برخی انسانها از طریق مختلف ایجاد می شود.

این فکر مانند بذری که کاشته می شود به آرامی رشد می کند، تنومند می شود و ثمره آن اضافه وزن است.

دلیل اینکه این روزها سرعت افزایش وزن بیشتر شده و انسانها از سنین کودکی دچار اضافه وزن می شوند گسترش فرمول های قکری اشتباه در ذهن انسانهای بیشتر است.

تصور کنید من بر اثر وارد شدن ورودی های اشتباه باور کرده ام که چاقی حق من است و راه فراری از آن نیست.

این عقیده به صورت انتظار من برای چاق شدن فرزندانم در ذهن من تثبیت می شود و به راحتی انتظار چاقی را به فرزندانم منتقل خواهم کرد.

این چرخه در عین حالی که اشتباه می باشد اما به صحیح ترین شکل ممکن در حال تکرار شدن است.

دلیل اینکه زندگی ما در جنبه های مختلف شبیه والدین مان است انتقال افکار و انتظارات آنها در طی سالها زندگی کردن به ذهن ما می باشد.

همانطور که سرما در تضاد با گرما می باشد چاقی نیز در تضاد با لاغری است.

اگر جایی سرما باشد به هیچ وجه آنجا اثری از گرما نخواهد بود.

اگر در ذهنی فرمول های چاقی ایجاد شود به هیچ وجه آن فرد به هیچ طریقی نمی تواند لاغر شود.

در واقع ایجاد فرمول های چاقی در دو جنبه بر زندگی ما تاثیر می گذارند.

در مرحله اول باعث ایجاد اضافه وزن در جسم ما می شوند و در مرحله دوم مانع از لاغری ما می شوند.

این دو مرحله را به وضوح در زندگی تجربه کرده اید.

دلیل اینکه هرچه تلاش می کردید لاغر نمی شدید بخاطر وجود فرمول های چاقی بود که به هنگام تلاش شما برای لاغر شدن در نقش مانع ذهنی لاغری ظاهر می شدند و به راحتی سبب عدم نتیجه لازم می شدند.

از طرفی همه ما عقیده داریم که بدون هیچ تلاشی چاق می شویم. این موضوع نیز تحت تاثیر فرمول های چاقی است که در نقش فرمان دهنده ظاهر می شوند و جسم را به سمت چاقی بیشتر هدایت می کنند.

نکته جالب توجه این است که در تمام سال هایی که برای لاغر شدن تلاش می کردم صد در صد در مسیر اشتباه بوده ایم.

لاغر شدن نیاز به تلاش ندارد چون روند طبیعی و پیش فرض جسم ما ترمیم کردن و از بین بردن هر ناهمانگی است که در جسم ایجاد می شود.

برای لاغر شدن نباید تلاش کنیم بلکه برای چاق تر نشدن باید تلاش کنیم.

اگر فرمول های چاق کننده ذهن خود را شناسایی کرده و با استمرار در پیدا کردن مثال های مخالف و نقض کننده آنها قدرت عملکرد آنها را کاهش دهیم به صورت خودبخود لاغر می شویم.

چون هرچه شما فرمول های چاقی بیشتری را شناسایی و تغییر دهید در واقع موانع ذهنی لاغری را نیز کمتر کرده اید.

وقتی موانع ذهنی لاغری کم تر شوند، لاغری به صورت خودبخودی اتفاق می افتد.

به لطف خدای مهربان از زمانی که در مسیر لاغری با ذهن قرار گرفتم افراد بسیار زیادی با اضافه وزن های مختلف از آموزش های لاغری با ذهن استفاده کرده و نتایج عالی کسب کرده اند.

این نتیجه اثبات می کند که میزان اضافه وزن به هیچ عنوان در کسب موفقیت نقشی ندارد بلکه به اندازه ای که شما فرمول های چاق کننده را شناسایی و تغییر دهید روند لاغر شدن در شما اتفاق می افتد و این روند می تواند تا رسیدن به تناسب اندام ایده آل ادامه پیدا کند.

اگر به سیستم بدن خود توجه کنید متوجه می شوید که در طی زندگی روزمره بارها به دلایل مختلف به جسم خود صدمه وارد کرده اید.

برخی از صدمات قابل دیدن و برخی غیرقابل دیدن بوده اند.

در مورد چگونگی ترمیم شدن یا مراحل آن هیچ ایده و نظری نداشته ایم و با من هم عقیده هستید که بدن ما روند ترمیم را تا جایی که جسم به سلامت اولیه خود برسد ادامه داده است.

چاقی مانند هر ضخم یا بیماری دیگری است که به راحتی می تواند توسط سیستم بدنی ما رفع و به حالت اولیه خود برسید اما نکته اینجاست که ما درباره نحوه عملکرد جسم به هنگام ترمیم زخم روی دستمان هیچ ایده و نظری نداریم اما درباره لاغر شدن صدها ایده و نظریه داریم که تصور می کنیم جسم ما به آن شکل دارد عمل می کند و معمولا به شکلی است که توانایی لاغر شدن ما را ندارد.

دلیل اینکه برای لاغر شدن دست به دامان رژیم گرفتن یا ورزش کردن می شویم این است که عقیده داریم جسم ما نمی تواند لاغر شود مگر اینکه ما کار خاص یا متفاوتی را انجام دهیم.

این یک فکر و فرمول ذهنی اشتباه است اما از آنجا که درست و اشتباه بودن آن بستگی به عقیده ما دارد بنابراین هر فکر اشتباهی درباره لاغر نشدن به سادگی با تکرار کردن به فرمول ذهنی ما تبدیل شده و به واقعیت زندگی ما تبدیل می شود.

در سال های چاقی بارها شاهد توانایی جسم خودم در مورد ترمیم زخم ها و صدمات مختلق بوده ام، حتی بارها درد هایی در جسم من ایجاد شد که قابل دیدن نبود فقط از محل درد متوجه مشکلی در بدن خود می شدم اما همه این مشکلات توسط جسم من بارها ترمیم و رفع شد اما چاقی من هیچ وقت برطرف نمی شد.

این موضوع اثبات می کند که آنچه من درباره عملکرد سیستم بدنم درباره چاقی می دانستم مانع از عملکرد ساده و مناسب جسم من نسبت به رفع چاقی شده است.

بنابراین برای برطرف کردن این مانع بسیار مهم در مورد لاغر شدن بهتر است با دقت به محتوای فایل آموزشی توجه کرده و به آنچه گفته می شود به خوبی عمل کنید تا مهارت رفع موانع ذهنی لاغری را بیاموزید.

در این صورت به شما اطمینان می دهم که پس از چند روز روند متناسب شدن شما دگرگون خواهد شد.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=27457
برچسب ها:
102 نظر در مورد به هر اندازه چاقی، هیچ چیز نیست!

دیدگاهتان را بنویسید

   پونه عدل تهرانی
   1400/09/02 02:41
   مدت عضویت: 834 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 549 کلمه

   به نام خدا

   وقت بخیر عزیزان

    

   اتفاقا به منم از این حرفا می زنن که خوب خودت و نگه داشتی تو این چند ساله نزاشتی چاق بشی . اخه این رژیم نیست که ول کنی این لاغری و یاد گرفتن همیشگییه ول کردنی نیست آدم هر روز یاد می گیره آگاهی هاش بیشتر می شه که بیشتر یاد می گیره برای خود به خود لاغر شدن مثلا من این چند وقته حلوا درست کردم و کاچی که قبلا می دیدم همه کی گفتن وای این چیزا خیلی چاق می کنه و اینها رو من همیشه می خوردم البته کاری خیلی وقت بود نخورده بودم چون کسی درست نکرده بود من برای اولین بار درست کردم .همیشه مارمضونها یه وقت حلوا می خوردم نمی دونم حالا قبل دوره فکر چاقی می کردم یا نه ولی خوب می شنیدم دایم این چیزها رو .

   با تغییر شرایط بیرونی انتظار لاغری و درون خودت بوجود نیاوردی بر اساس عوامل بیرونی بوجود اومده چون رستوران نمی رم چون خیلی چیزها نمی خورم ولی اصل در ذهنه انتظارم لاغری بود بعد چاق تر شدم. فرق داره که من تصمیم می گیرم یا شرایطی پیش بیاد . خیلی با هم تفاوت داره چیزی در گوشه ذهن آدم هست در موقعیتش فعال می شه .کم تحرکی باعث چاقی بیشتر می شه . در ذهن ذخیره شده .و این فکره قدرتش بیشتره تا نخوردن .انتظار سطحی تو نتیجه و رقم نمی زنه اون فکر ریشه دار رقم می زنه .

   اون مثال کلوچه که چاق کنندس در شب خوردنش . قبل از اینکه بخوری فکر می کنی که الان بخورم چاق می شم همینکه دیدی فکر چاقی اومد دوست داری بخوری ولی نخوری بازم چاقی و تقویت می کنه بازم ذهن درگیر چاقیه .آدم متناسب احساساتی نمی شه یا می خوره یا نمی خوره ولی آدم چاق نمی خوره حرص می خوره می خوره عذاب وجدان می گیره .

   بدن مواد و یا به انرژی تبدیل می کنه یا دفع می کنه . تلاش می کنه اضافه ها رو دفع کنه .فرد چاق با همین قدرت ذهن اضافه ها رو نگه داشته . اضافه وزن کمتری داشته باشن قدرت ذهن چاقیشون بیشتره  با بوجود اوردن یه سری موانع نزاشتی این مقدار و دفع کنه .با اموزشها موانع و شناسایی می کنی قدرت ذهن در چاقی کاهش پیدا می کنه و دفع می شه مواد اضافه .این مقدار اضافه نسبت به اون چیزی که تا حالا یا سوزوندن یا دفع کرده هیچ چیزی نیست توی این همه سال .و خودت نمی زاری این ها رو دفع کنه .باید باورمون بشه که خود به خود می تونی لاغر شی. بعضی ها هم غذاشون مقدارش همونه ولی هی چاق تر می شن . چون با تکرار این فرمولها مانع دفع شدنم کمتر می شه . همین احساس بد مانع اینها هست .همین نا امید شدنها و احساس بد مبارزه می کنی برای همین مانع دفع می شه . سوخت و ساز فکر اشتباهه. ذهن بر مغز تاثیر می زاره.بدن خود به خود توی این همه سالها اضافه ها رو دفع کرده پس الان هم این چند کیلو و می تونه دفع کنه . این اضافه وزن من هیچی نیست مثل قطره به دریا .

   بدن من انقدر توانایی داره که در این همه سال ۴۸ تن غذا خوردم و الان ۲۰ پوند اضافه دارم این که انقدر و دفع کرده دیگه ۲۰ پوند براش چیزی نیست.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   mzt.zahra.malakouti.ir
   1400/08/18 14:29
   مدت عضویت: 549 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 341 کلمه

   به نام خدا 

   این فایل عالی بود  فوق‌العاده عالی .

   واقعا مثل یک بهمن بود یه شاه کلید.

    اول باید خودت بخوای زندگیتو تغییر بدی نه به خاطر تغییر شرایط پیرامونت مجبور بشی که تغییر کنی .

   باید خودت رو تغییر بدهی  تا زندگیت تغییر کنه.  باور کنیم که ما میتونیم خودبه‌خود لاغر بشیم .این دقیقاً همون اصلی که من بهش نیاز داشتم .همش به این فکر می کردم که ما چه جوری لاغر میشیم غذامون کم میشه لاغر میشیم تو بدن ما چه اتفاقی می افته که لاغر میشیم و حالا فهمیدم  نمیخواد ما هیچ کاری کنیم، ما همین جوری لاغر میشیم. لاغر شدن برای بدن یعنی ترمیم و بدن همیشه در حال ترمیم خودشه ،بدنی که این همه سال تلاش کرده و خودش رو  به این حالت نگه داشته پس این مقدار اضافه وزن رو هم راحت و بدون هیچ کاری میتونه ترمیم کنه فقط باید قدرت ذهنی چاق‌کننده از بین بره. وقتی فکر میکنم تاثیر قدرت ذهنی چاق کننده رو در پدرم واضح میبینم پدرم سالهاست که به خاطر قند و چربی و سکته و مریضی همیشه کنترل شده غذا میخوره یعنی مادرم نمیزاره و خیلی کم بهش غذا میدن .شیرینی و اینجور چیزا هم خیلی خیلی کم و جالب اینجاس توی این سالها با این حجم غذا بازم اصلا لاغر نشده و حتی گاهی وقتها چاقتر هم میشه واقعا چاقیش ارثی نیست به خاطر بی تحرکی نیست به خاطر خوردن نیست قدرت ذهنیش که نذاشته لاغر بشه و چاقتر هم شده.

    باور اینکه من خودبه خود در حال لاغر شدن هستم ، فقط به زبون یا جملات تاکیدی یا نوشتن و گفتن نیست .باید باور قلبی من باشه .وقتی اینو باور کنیم لاغری خودش خیلی راحت میاد .

    بدنی که تونسته ۳۶ هزار کیلو مواد غذایی رو بسوزونه و دفع کنه واقعا دیگه ۱۵ کیلو واسش هییییییییییییییییییییییییییییییییییییییچی نیست عددی نیست اصلاً به حساب نمیاد حالا فهمیدم ما چطور لاغر میشیم تموم سلول های ما دارای شعور هستند و وظیفه خودشون رو به خوبی انجام می‌دهند فقط کافیه  به خودمون به بدن خودمون به خالق این بدن اعتماد کنیم بقیه کارها خودش درست میشه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/28 11:55
   مدت عضویت: 118 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 372 کلمه

   سلاااااامم 

   خداقوت استاد  

   ایکاش میشد صدام و بفرستم تا بتونم نشون بدم بعد از شنیدن این فایل چققققدرررر حالم خوب شد فکری که هیچجوره نمیتونستم از ذهنم بیرونش کنم و گاهی من و به نفس نفس و لیز خوردن مینداخت یهو براشته شد با این فایل  

   من در دوران کودکی خیلی پرخوری میکردم یادمه خیلییییی نصبت به الان خورد و خوراکمون زیاد بود روزی یه جعبه نون خامه ای میخوردیم هرروز بستنی هرروز کلی میوه هر روز بشقابا برنج پرررررر 

   خوب همیشه برام سوال بود که چرا اونموقع اینهمه چاق نبودیم چرا الان اگر حتی چیزی نخوریم چاق میشیم 

   من یه دفعه که از خودم خیلی نارحت بودم چهارروز تقریبا هیچچیز نخوردم به غیر یه تیکه کوچیک سینه مرغ ولی با کمالللل تعجب در همون چند روز من سه کیلو اضافه کرده بودم !!!!! 

    

   چراااا؟!بدن من اونهمه چربی رو از کجا ساخت؟. 

   ما قدرت ذهن رو کاملا نادیده میگیریم اگر همینجوری بخوایم پیش بریم و قدرت ذهن و خدا و طبیعت رو نادیده بگیریم و دانایی خودمون و ملاک قرار بدیم تا چند وقت دیگه باید برنامه بزاریم که چجوری یادمون باشه نفس بکشیم 

   اصلا همین الان یههو به نفس کشیدنم فکر کردم کلا ریتمش ریخت به هم بعد رهاش کردم خوب شد 

   چقدر ما انسانها داریم کارارو برا خودمون سخت میکنیم  

    

   ما از زمان تولد تا الان چقدررررر غذا خوردیم ؟؟؟, 

   حدودا چهل تن؟!کجا رفته چهل تن؟بدن فقط به اندازه ای که برنامه ریزی شده بود ازش استفاده کرد و بقیه رو سوزوند  

   خوب این خیلی کار و راحت میکنه 

   آخه من چقدر تلاش کنم تا بیست کالری بسوزونم مگه میشه با تلاش من به تنهایی لاغر بشم ؟! 

   نمیشه پس من زخمی رو که سالها خودم تراشیدمش رو دیگه نمیتراشم رفتارم و درست میکنم و بقیه شو میسپارم به بدن خودم تا خودش به راحتی همه چی رو درست کنه بدون اینکه به اعضای بدنم مثل کبدو و معده و اینا آسیب بزنم لاغر میشم 

   برا بدن من که چهل تن رو سوزونده این سی کیلو هیچ چیز نیست 

    یه کوله بار سنگین دیگه از رو دوشم برداشته شد و کلی حس سبکی دارم 

   سی کیلو هیچ چی نیست برای بدن من 

   سی کیلو برای من که کالری کالری باید کم بخورم و کالری کالری باید بسوزونم زیاده 

   پس دیگه بدنم و باخودم مقایسه نمیکنم 

   اون خودش همه رو میشوره میبره ،😅 

   خدایا شکرت بابت حال خوشم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/25 12:50
   مدت عضویت: 144 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,022 کلمه

   سلام به همه دوستان همراه! روند لاغری روند طبیعی بدن همه انسانها هست و اگر الان ما از روند اصلی خارج شده ایم و چاق هستیم به دلیل وجود موانع لاغری در ذهن ماست. اما حیوانات چون کنترلی روی ذهن خودشان ندارند، نمی توانند برای آن مانع تراشی کنند و خود را از روند طبیعی بدنشان خارج کنند. چه در بخش تناسب اندام و چه در بخش تناسب اندام و چه در سایر جنبه های زندگی شان! مثلاً یک شیر نمی تواند برای خودش ترس را در ذهنش ایجاد کند و به همین دلیل از شرکت در مبارزه خودداری کند. حیوانات بصورت غریزی به فعالیت‌هایشان ادامه می دهند.

    اما در مورد انسانها، قابلیت هر نوع دستکاری در مغزشان را دارند. ما می‌توانیم به عملکرد بدنمان فکر کنیم، در موردش حرف بزنیم، برایش فرمول بنویسیم و تعیین کنیم در چه مسیری باشد و ما را به چه تصویر ذهنی ای از خودمان برساند. این اطلاعاتی که به ذهن می دهیم چه درست باشد چه غلط به واقعیت وجودی ما تبدیل می شود. 

   بذر چاقی هم از یک جایی در وجود ما رخنه کرده است و اینک به درخت تنومندی تبدیل شده که ثمره اش همین اضافه وزن ماست. به دلیل اینکه حرف ها و صحبت های زیادی در مورد چاقی می‌شود و رسانه‌ها زیاد به این معضل می پردازند، امکان ورود بذر چاقی به ذهن افراد بیشتری وجود دارد که نتیجه آن گسترش روز افزون چاقی در جهان است. البته در مرحله اول این افکار از طریق والدین و اطرافیان منتقل می شود و به طور کلی ما شبیه کسانی میشویم که با آنها در تماس هستیم. 

   از آنجایی که جمع اضداد ممکن نمی باشد و همزمان نمی توانیم مثلاً گرما و سرما، خوبی و بدی، مثبت و منفی و… را با هم داشته باشیم، پس اگر ذهن ما مملو از فرمولهای چاق کننده باشد، ما لاغری را در زندگی مان نخواهیم دید. 

   این فرمول ها به دو صورت روی ما اثر می گذارند: اول اینکه باعث چاقی ما می شوند و دوم اینکه مانع از لاغر شدن ما هستند

    به دلیل همین موانع است که هرچه برای لاغری تلاش می کنیم بی فایده است و البته لاغر شدن نیاز به تلاش ندارد، چون روند پیش فرض جسممان است و خودش می تواند خودش را اصلاح و ترمیم کند. ما به جای لاغری باید برای چاق تر نشدن تلاش کنیم و این کار به این صورت انجام می‌شود که باید فرمول های اشتباه ذهنی مان را شناسایی و با آوردن موارد نقض کننده آنها را از اعتبار ساقط و به مغزمان اشتباه بودن آنها را اثبات کنیم. هر چه این موانع کمتر شود لاغری راحت تر و به صورت خود به خودی انجام می‌گیرد و این روند هیچ ربطی به میزان اضافه وزن کنونی ما ندارد وقتی مسیر درست و برای همه یکسان است با هر وسیله ای(که اینجا همان وزنمان محسوب می شود) می توانیم به مقصد برسیم. منتها ممکن است ایستگاه آخر برای یک نفر ۵ کیلو کاهش وزن باشد و برای دیگری ۵۰ کیلو ولی در نهایت همه به مقصد خواهند رسید. 

   بدن انسان به گونه ای طراحی شده که مسئولیت نگهداری و ترمیم خودش را به عهده دارد و اگر به هر دلیلی صدمه ببینیم ما کار چندان زیادی برای بدنمان انجام نمی دهیم ولی او روال طبیعی خودش را انجام می‌دهد و خودش را درمان می‌کند. 

   اگر ما می توانستیم روند لاغر شدن مان را به بدن بسپاریم و خودمان دخالت نمی کردیم و در موردش ایده پردازی و تصمیم گیری نمی‌کردیم و وارد مسیرهای اشتباه نمی شدیم، اکنون در بهترین حالت جسمی خودمان قرار داشتیم. ما همیشه فکر می کردیم بدنمان توانایی اینکه خود به خود لاغر بشود  را ندارد بنابراین سعی کردیم با رژیم و ورزش و کارهای متنوع آن را تحت فشار قرار دهیم و چون به این فکر باور پیدا کرده و آن را به فرمول ذهنی تبدیل کرده ایم، واقعیت هم به این صورت تغییر کرده است و بدنمان نمی تواند خودش را در وضعیت متناسب نگه دارد. 

   نکته مهم این است که این فرمول ها را باید خودمان به صورت آگاهانه در ذهنمان ایجاد کنیم یعنی باید عادت های اشتباه را تشخیص بدهیم و تصمیم بگیریم آنها را با فرمول های صحیح، تغییر دهیم و اینکه شرایط بیرونی برای زمان کوتاهی تغییر کند و مثلاً برای مدتی اصلا شیرینی در کشور تولید نشود و همه شیرینی فروشی ها تعطیل شوند و ما به اجبار نتوانیم شیرینی بخوریم، اثری بر روند لاغری ما ندارد و این خیلی متفاوت است با اینکه ما خودمان فرمول نخوردن شیرینی را در ذهنمان ایجاد کنیم. 

   یک فرمول لاغری در میان انبوه فرمول های چاق کننده قدرتی نخواهد داشت. ولی به مرور با افزایش کدهای لاغری با اینکه کدهای چاقی از بین نمی روند، ولی قدرت آنها کاهش پیدا می‌کند و شرایط لاغر شدن سریع تر می شود. بدن ما که تاکنون حجم زیادی از غذاهای مصرفی ما را به انرژی تبدیل و یا دفع کرده، این مقدار چربی های ذخیره شده را هم از بدنمان به راحتی دور می‌کند و به ایده‌آل خودش می‌رسد. مقدار اضافه وزن ما نسبت به مقداری که بدنمان سوزانده یا دفع کرده، هیچ چیزی نیست و این مقدار اضافه وزن کنونی ما فقط به خاطر قدرت ذهن خودمان بوده است. 

   بدن من تاکنون به بهترین شکل خودش عمل کرده، من چهل سال دارم و سالی یک تن غذا مصرف کرده ام ولی الان فقط ۲۷ کیلو اضافه وزن دارم یعنی فقط 0/068 درصد از حجم غذایی که مصرف کرده ام در بدنم به شکل اضافه ذخیره شده است که حتی به یک درصد هم نمی رسد، بنابراین میزان اضافه وزنم نسبت به چیزی که تاکنون بدنم دفع کرد، هیچ چیزی نیست و به راحتی از پس برطرف کردن آن هم بر می آید. 

   در مورد خود به خودی بودن لاغری حتی قبل از اینکه با این سایت آشنا بشوم، به آن باور داشتم. چرا که زن داداشم در عرض یک ماه به صورت خیلی عجیبی لاغر شد و خودش هم میگفت که هیچ کار خاصی انجام نمی دهد و بعد که آزمایش داد، متوجه شد قند خونش بالا رفته و این واکنش خودکار بدنش برای رفع مشکل بوده است بنابراین اگر مغز فرمان لاغری را صادر کند، نیازی به هیچ کاری از طرف ما نیست و بدن چاره‌ای جز لاغر شدن نخواهد داشت. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/23 14:55
   مدت عضویت: 643 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,132 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان گرامی

   هر چقدر چاق هستید مهم نیست

   دقیقا این حرف استاد در مورد پدرشون در مورد پدر منم صدق میکنه ۲۰ سال پیش یک روزی که پدرم پیش دوستش نشسته بود و در مورد رفیق هایشان صحبت می کردند که فلانی فلج شده و افتاده توی خونه و دیگه توان راه رفتن نداره دوستش‌ میگه خدا کنه من شب تب کنم و سحر بمیرم  و توی خونه نیافتم و خوار و ذلیل نشم .این حرف رو پدرم ملکه ذهنش کرد و گاهی هم به زبون می آورد تا این که امسال در کمال نا باوری دقیقا شب دوم ماه رمضون تب کرد و سحر ش فوت کرد .

   با اینکه پارسال  عمه ام  بر اثر سکته چند ماه فلج شد و بعد فوت کرد و مادر بزرگم هم همین طور دو سال فلج شده بود و بعد فوت کردو همه بر این باور بودند که این نحوه ی مردن ارثی هست و انتظار داشتن همیشگی باشه .

    ولی این قدر قدرت ذهن قوی هست که  بر اثر باورهای ذهنی پدرم بدون یک لحظه که بخاد فلج بشه و بر اساس خواسته ای که همیشه مد نظرش بود فوت کرد .

   همه ی ما سال های زیادی بر اساس باورهای اشتباهی که از بزرگترها در ذهن ما حک شده بود عامل اصلی چاقی مون رو مصرف خوراکی ها و کم تحرکی و ژنتیک و ارث و کم کاری تیروئید و … می دونستیم ‌و یقین پیدا کرده بودیم که هیچ روش لاغری قادر به متناسب کردن ما نیست و این سرنوشت ما هست که چاق باشیم و  ما لاغر بشو نیستیم و با هر شکست در هر  رژیم این باور در ذهن ما قوی تر می شد و خودمون رو ناتوان در لاغر شدن میدیدم و می پذیرفتیم که ما نمی توانیم لاغر بشویم

   فقط بحث چاقی نبود خیلی از جنبه های زندگی ما تحت تاثیر باورهای اشتباه قرار می گرفت و زندگی ما رو زیر و رو  می کرد از ‌فعالیت های روزمره گرفته تا جسم و شغل و آینده سازی.

   اما از وقتی که با سایت تناسب فکری آشنا شدیم پی به اشتباه خودمون بردیم

   اولاً کم تحرکی‌ و ژنتیک و… باعث چاقی ما نیستند . صد ها نمونه دیدیم که در یک خانواده چاق زندگی می ‌کردند و متناسب بودند . این باورهای اشتباه بودند که به ما تلقین کردند که این طبیعی هست که ما چاق بشویم در صورتی که طبیعت زندگی ما این هست که متناسب باشیم و خوش و خرم زندگی‌ کنیم.

   دوماً ما نا توان نیستیم ما صدها کار‌ رو انجام دادیم و صد ها هنر آموختیم اگر نا توان بودیم هیچ کاری نمی توانستیم انجام بدهیم. بلکه این مسیر رژیم های لاغری اشتباه بودند برای همین تمام سعی و تلاش ما بیهوده ماند و ما لاغر نشدیم

   سوماً ما از طریق پذیرفتن باورهای  ذهنی اشتباه چاق شدیم الانم بهترین راه برای متناسب شدن همین روش ذهنی هست

   افرادی که سال های زیادی با چاقی زندگی کردند و انواع رژیم های سخت و طاقت فرسا رو امتحان کردن و نتیجه نگرفتن باور کردن روش لاغری با ذهن یکم براشون دشوار هست.

   یه گفته قدیمی هست میگه : اگر کسی رو خواستی بشناسی یه مدت باهاش زندگی کن

   حکایت تناسب فکری هم به نظر من دقیقا نمونه بارز این گفته هست.

   تا زمانی که افراد وارد این مسیر نشوند هیچ وقت  حلاوت و شیرینی متناسب شدن خود به خودی خودشون بدون هیچ گونه سختی و فشار جسمی و روحی روانی رو با تمام وجودشون نمی فهمند  و در همه ی جنبه های زندگی شون شاهد رشد و نمو خودشون نمی شوند.

   چقدر خوب بود این فایل وقتی به عظمت قدرت خداوند پی می بری و می فهمی دنیا چقدر با نظم هست و هر چیزی سر جای خودش داره کارش رو به نحو احسن انجام میده

   خورشید و ماه و ستاره ها و درختان و اقیانوس ها و… همه و همه دارند به صورت هر روزه و منظم  فعالیت می کنند تا تمام انسان ها و جانوران بتوانند با خیال راحت و بدون هیچ گونه دغدغه ای زندگی کنند توی این وسط هیچ کس کم کاری نمی کنه

   حالا خداوندی که تمام کائنات رو برای آسایش زندگی ما آماده کرده و بعد جسم ما با این همه عظمت از قدرت دیدن چشم و شنیدن گوش و حرف زدن زبان و نفس کشیدن بینی و … گرفته تا میلیون ها سلول ریز و درشت که چقدر عالی دارند برای بهتر بودن حال زندگی ما فعالیت میکنند  خلق کرده

    چطور میشه باور کرد که  این خدا سرنوشت چاقی با هزاران مشکل جسمی و روحی روانی  رو برای ما خواسته؟

   نه هرگز در ذهن من نمی گنجه که خدا چاقی رو برای من خواسته .این من بودم که با باورهای اشتباه چاقی رو برای خودم به ارمغان آوردم.

   وقتی می فهمم من دریای ۳۰ ساله در این مدت زندگی ۳۰ تن غذا رو وارد جسمم کردم و جسم پر تلاش من همه ی این غذاها روبه صورت  های مختلف دفع کرده و الان کل وزنم ۶۰ کیلو هست و فقط از لحاظ ظاهری چند کیلو اضافه وزن برام باقی گذاشته

   با تمام وجود درک میکنم که این چند کیلو اضافه وزن در برابر سی تن خوراکی که خوردم هیچی نیست  .

   من قادر هستم  با خیال آسوده و مثل آب خوردن این چند کیلو اضافه وزن رو از جسمم بر طرف کنم.

   هر وقت من به زمین می خورم و دستم خراش بر می داره کل سیستم های بدنی من برای بهتر شدن اون قسمت زخمی بسیج می شوند و بدون اینکه من متوجه بشوم خیلی راحت ترمیم می کنند و صحیح و سالم مثل روز اولش میشه .چون من هیچوقت بهش فکر نمیکنم و مطمئنم بدنم به تنهایی قادر به ساختنش مثل روز اول هست .

   ولی متاسفانه خیلی از ما بر اساس باورهای اشتباه  فکر میکردیم خوراکی ها و کم تحرکی و… باعث اضافه وزنمون شدند و بدنمون به تنهایی قادر به متناسب کردن جسم ما نیست و باید ما کمکش کنیم .برای همین انواع و اقسام رژیم ها رو دنبال کردیم و به جسم خودمون فشار آوردیم

   اما الان خدا رو شکر متوجه اشتباه خودمون شدیم و با قدم در مسیر تناسب فکری متوجه شدیم که جسم ما خود به خود و بدون هیچ گونه فشار و سختی در حال متناسب شدن هست

   اصل لاغری هم همین هست .لاغر شدن خود به خودی و بدون هیچ گونه سختی. طوری که ما از گشاد شدن لباس ها متوجه لاغری خودمون بشویم

   نه اینکه مدام غذا هامون وزن کنیم و بعد هر وعده روی ترازو باشیم و التماس ترازو کنیم که صد گرم کمتر نشون بده تا من روحیه بگیرم و کلی کلافه بشویم.

   دنیا بر مدار راحتی می چرخه راهی که با خیال راحت به لاغری و به تبع اون به آرامش خیال و اعتماد به نفس و روحیه قوی و حال خوش و …می رسیم فقط تناسب فکری هست

   من مطمئنم همه ی ما به بهترین زندگی با حال خوش دست پیدا می کنیم.

   و این احساس خوب رو مدیون استاد عزیزمون هستیم که  ما رو با واقعیت زندگی آشنا کرد.

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/08/16 11:31
    مدت عضویت: 564 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 68 کلمه

    سلام دوست عزیز 

    چقدر عالی درس امروز رو به تصویر کشیدی .

    چقدر قدرت نویسندگی بالایی داری و با حوصله درس امروز رو با جزییات توضیح دادی .

    گاهی اوقات فکرمیکنم کتابی جلوت هست و از روش مینگاری .

    اما هممون میدونیم آموزش های بی بدلیل استاد درهیچ کتابی نگارش نشده . و هرچی بوده بالابودن قدرت تفکر و شم بالای نویسندگیتون بوده . 

    ممنونم ازت که کامنت گذاشتی و بهره بردم .

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/23 09:09
   مدت عضویت: 99 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,140 کلمه

   بنام خداوند بخشنده ی مهربان

   22/07/1400

   متناسب بودن روند طبیعی جسم ما  و همچنین همه حیوانات و موجودات زنده میباشد و اگر ما چاق هستیم به دلیل اینه که موانع ذهنی لاغری در مسیر متناسب شدن ایجاد کردیم ! و دلیل اینکه حیوانات چاق نمیشوند اینه که تو ذهنشون موانع ذهنی در مورد عملکرد بدن خودشون ندارند .

   ولی انسان هاااا هرکدوم تا دلتون بخواد خودشون و دکتر و متخصص میدونن ! و درباره هرچیزیییی نظریه پردازی میکنن و صحبت میکنن و با استمرار در فکر کردن و صحبت کردن درباره سیستم بدن ،بر عملکرد جسم تاثیر میزارن و روند پیشفرض جسم را تحت تاثیر قرار میدهند.

   سوخت و ساز و فعالیت بدنی و سن بالاو…..هزاران فکر در ذهن انسان ها وجود داره که هرکدومشون تعریف پرفسورانه انها درباره سیستم بدن میباشد !

   مهم نیست که این آگاهی ها درست باشند یا خیر ،مهم اینه که هر موضوعی در ذهن ایجاد بشه و پذیرفته بشه ، به واقعیت وجود ما تبدیل میشه .

    چاقی فکری است که در ذهن برخی از انسانها از طریق مختلف ایجاد میشود و این فکر مانند بذریه که آروم آروم رشد میکنه و تنومد میشه و ثمره آن هم اضافه وزنه 

   دلیل سرعت افزایش وزن این روزها در افراد و در کودکان ، گسترش فرمول های فکری اشتباه در ذهن انسانهای بیشتر است .

   ورودی های اشتباه این باور رو در فرد ایجاد میکنند که چاقی حق آنهاست و راه فراری از آن برایشان وجود ندارد !

   و این عقیده به صورت انتظار افراد برای چاق شدن فرزندانشان نیز  در ذهنشان  ثبت  میشود و به راحتی انتظار چاق شدن به فرزندان هم انتقال داده میشود .

   پس دلیل اینکه زندگی افراد در جنبه های مختلف مانند والدین انهاست ، انتقال افکار و انتظارات آنها در طی سالها زندگی کردن به ذهن ما میباشد 

   و همانطور که سرما تضاد با گرما است ، چاقی هم تضاد با لاغری است و اگر در ذهنی فرمول های چاقی ایجاد شود به هیچ وجه آن فرد نمیتواند لاغر شود .

   و این در دوجنبه از زندگی تاثیر گذارند که 

   1. باعث ایجاد اضافه وزن میشوند
   2. مانع از لاغر شدن میشود .

   دلیل اینکه ما هرچی برای لاغری  تلاش میکردیم و نتیجه ای نمیگرفتیم بخاطر فرمول های چاقی بود که به هنگام تلاش برای لاغر شدن در نقش مانع ذهنی لاغری ظاهر میشدند و به راحتی سبب عدم نتیجه لازم برای ما می شدند .

   از طرف دیگه عقیده همه اینه که به راحتی و بدون هیچ تلاشی چاق میشوند !این موضوع هم یک فرمول ذهنیست که در نقش فرمان دهنده جسم را به سمت چاقی بیشتر هدایت میکند !

   و در تمام مدتی هم که ما برای لاغر شدن تلاش میکردیم ، کاملا در مسیر اشتباه بوده ایم .

   لاغرشدن نیاز به تلاش ندارد چون روند طبیعیی و پیشفرض جسم ما ترمیم کردن و از بین بردن هرگونه ناهماهنگی است که در جسم ایجاد میشود .

   پس ما برای لاغر شدن نباید تلاش کنیم بلکه برای چاق شدن باید تلاش کنیم !  که بازهم چاق نمیشیم !چون دلیلی دیگه اصلا وجود نداره ! عاملی نیست که بتونه مارو چاق کنه همه نقص شدن !

   با پیداکردن فرمول های چاق کننده و نقص کردن آنها با استفاده از مثال های مختلف ، قدرت عملکرد آنها را کاهش میدیم و به صورت خودبخود لاغر میشیم .

   جون که هرچی فرمول های چاقی بیشتری رو شناسایی و تغییر بدیم ، موانع ذهنی و در خودمون  کمتر کردیم .

    و وقتی موانع ذهنی لاغری کم تر بشن ، لاغری به صورت خودبخود اتفاق میفته .

   میزان اضافه وزن هیچ تاثیری در کسب نتیجه ندارد ! بلکه به اندازه ای که فرمول های چاق کننده شناسایی و تغییر داده بشن ، روند لاغرشدن در ما اتفاق میفته و این روند تا تناسب اندام ایده آل ادامه پیدا میکنه .

   ما در طول زندگی بارها به جسممون اسیب وارد شده ، که در مورد چگونه ترمیم شدن اون اسیب ها یا مراحل هیچ ایده و نظری نداشتیم و بدن روند ترمیم جسم رو تا جایی که به سلامت اولیه خودش برسه ادامه داده . 

   چاقی هم دقیقا مانند یک ضخم یا بیماریه که به راحتی میتونه توسط سیستم ایمنی بدن  از بدن ما رفع بشه  و به حالت اولیه خودش برگرده .

   و جالب ایته که ما برای مثلا ترمیم زخم روی دستمون هیچ ایده و یا نظری نداریم ولی دربار لاغرشدن صدها نظریه و ایده داریم  که جسم ما جون به فلان شکل داره عمل میکنه و معمولا هم به شکلیه که توانایی لاغر شدن مارو نداره .

   و دلیل این که ما همیشه برای لاغر شدن از رژیم و ورزش استفاده میکردیم به این دلیل بود  که عقیده داشتیم که جسم ما نمیتواند لاغر بشه مگر اینکه  کار خاص و متفاوتی انجام دهد .

   این فکر یک فرمول ذهنیه اشتباهه اما از اونجایی که درست و اشتباه بودن آن بستگی به عقیده ما دارد ، بنابراین هر فکر اشتباهیی هم درباره لاغرنشدن به سادگی با تکرار کردن به فرمول های ذهنی تبدیل شده و واقعیت زندگی مارا تشکیل میدهند. 

   یکی از شگفتی های لاغری با ذهن اینه که دیگه نیاز نیست مواظب خودت باشی یا جلوی خودتو بگیری تا چاق نشی !

   چون کلا دیگه چاقی معنایی ندارد !چون فرمول های ذهنی کاملا تغییر میکنه . و هیچگونه سختی و تلاش و رنجی برای حفظ تغییرات به وجود امده در وضعیت جسمانی نیست .

   وقتی که فرمول های چاقی هنوز وجود داشته باشن ، انتظار ما برای لاغر شدن کاملا بیهوده است !

    اگه انتظار ما براساس شرایط و عوامل بیرونی باشه 

   تغییر شرایط براساس عوامل بیرونی امکان پذیر نیست که مثلا ما بخوایم منتظر ی اتفاقی بمونیم که زندگیمون تغییر کنه ، دولت تغییر کنه یا ارض و دلار پایین بیاد تا خوشبخت بشیم یا …… این اتفاق متاسفانه نمی افته یا به امید این اتفاق زندگی نکن . 

   خیلی از فرمول ها تو ذهن هست که ما آگاه نبودیم و خبر نداریم از بودنشون 

   درواقع وقتی با فکر کردن به نتیجه ای میرسیم ، حتما اون فرمول در ذهنمون از قبل  وجود داره !

   و کاملا این فرمول ها در ذهن ناخودآگاه ما ذخیره شده اند و جسم رو تحت تاثیر قرار میدهند .

   فکر چاقی معمولا بخاطر قدمتی که داره ، خیلی قدرتمند تر از انتظارات سطحی که براساس تغییر شرایط و عوامل بیرونیه که در خودمون ایجاد میکنیم .

   راستش استاد منم ی لحظه ترسیدم و به این فکر کردم که دیگه ما چقد چیزهاا در رابطه با این چاقی شنیدیم که برامون فرمول شده !

   ولیی بالاخره همه باطل میشه . کار سختی نیست ما هرروز با هرفایل ، یک مانع رو برمیدارم . 

   این مانع و که دیگه طوری برداشتیم که مثل بهمن اومد تمام مانع های دیگه هم برداشت!

   و اینکه اتفاقا اگه کسی فرمولاش تغییر کرده باشه ، حتی اگه غذاها هم چاق کننده نباشن ، حرص ولع اینو خوردن و اونو خوردن و نداره و میلش کلا به غذاخوردن کم میشه، پس کسیز که همچین عقیده و افکاری داشته باشه ، هنوز فرمول هاش تغییر نکرده و رفتار چاق کننده خودش رو هنوز داره چون اصلا امکان نداره کسی که فرمولاش تغییر کرده باشه همچین فکر و یا رفتاری داشته باشه .

   من هم خودم زمانی که تا یجایی لاغر کرده بودم و هنوز با ایده آلم فاصله داشتم با قانون ذهن تازه آشنا شده بودم و یادم میاد دقیقا میخواستم این قانون رو در لاغر شدن به کار بگیرم ، اما نمیدونستم دقیقا چطوری باید ازش استفاده میکردم و هنوز با این مسیر هم اشنا نشده بودم و همین که هردفعه غذایی میخوردیم میگفتم این منو چاق نمیکنه و .. ولی رفتارهای چاق کننده داشتم !  و اینکه ته دلمم از اون حجم غذایی که داشتم میخوردم میترسیدم  اما به باور خودم داشتم درست عمل میکردم و ولی رفتارها چیز دیگه رو نشون میدادن و من به هر حال بازهم چاق شدم!

   چون  اون فکری که از قبل در ذهن من وجود داشت و نهادینه شده و انتظار ریشه داری که نتیچه تکرار سال ها افکار اشتباه است ، جسم ما رو رقم میزنه .

    و یکی از خصوصیات ذهن چاق اینه که با دیدن غذایی فکر چاق شدن بیشتر در ذهنشون ایجاد میشه و دلشون هم میخواد که بخورن ولی نمیخورنش چون میدونن که اگه بخورن عذاب وجدان میگیرن .

   به هرحال یا میخورن عذاب وجدان میگیرن ، یا نمیخورن حرص میخورن .

   ولی فرد متناسب با دیدن هر غذایی هیچ فکرو احساسی درش ایجاد نمیشه! بخواد میخوره ، نخواد نمیخوره و اگه هم نخوره فکرش سر این نیست که دلش میخواست اما نخورد و … 

   قوی ترین مانعی که نمیزاشت ما لاغر بشیم همین بود.

   براساس تحقیقاتی که صورت گرفته همه ی افراد در طول زندگیشون میزان بسیار زیادی و یا تن هاا غذاها مصرف میکنن !

   بعد چسم تمام این غذاهارو ، تمام این تن هاا رو یا تبدیل به انرژی میکنه یا دفع میکنه به نحوی ازشون استفاده میکنه . چون بدن ما خودش پیشفرض اونقدر از چاقی بدش میاد که تمام این تن هارو به نحوی مصرف میکنه ، اما میبینیم که در یکسری افراد مثلا 10 کیلو ، 20 و… میمونه !!چرا واقعا ؟؟بدنی که تونسته این هزاران هزار  کیلوگرم رو دفع کنه ، چطوره که در یکسری افراد انقد اضافه وزن وجود داره ؟؟  این کار ذهنه ! وگرنه جسم ما کارشهه که مواد اضافی رو دفع کنه .

   استاد اتفاقا من هم تو یکی از درس های کتاب آلمانیم خوندم که در آلمان هر سال هرشخص نزدیک به 60 کیلو گوشت مصرف میکنه ! پس اگه اینطوریه آدم هرسال باید 60 کیلو چاق تر میشده دیگه ! چطوره که هرکس سالیانه 60 کیلو فقط گوشت بخوره در کنار چیزهای دیگه فقط 60 کیلوش گوشت باشه ! خدامیدونه بقیش باهم چقدر میشن . 

   ولی ما کسیو ندیدیم که انقدر اضافه وزن درش ایجاد بشه بدن همه رو استفاده و دفع میکنه و این همه باورها و افکار خود افراد هست که باعث ایجاد این مقدار اضافه وزن در انها شذه !

   حتی مطمعنم اگه کسی که هنوز فرمول هاش تغییر نکرده باشه اگه اینو بشنوه براش واقعا تعجب آور و ترسناکه که وااااایییی آلمانی هاا سالی 60کیلو گوشت میخورن !!! چاق کنندس و فلان و بسار و….

   و  جالب اینجاست که هرچه افراد اضافه وزنشون کمتره ، اعصاب و ذهنشون تحت فشار بیشتریه فرض کن 5 کیلو یا 3 کیلو اضافه وزن داشته باشی و هرکاری میکنی نمیتونی کمشون کنی و فشار این چند کیلو روذهنشون 300 / 500 کیلوعه !

   ولی آدمی که دیگه خیلی چاقه ، مثلا 20 کیلو/30 کیلو اضافه وزن داره دیگه رد داده تقریبا و خودشو به بیخیالی میزنه و فکر میکنه که دیگه کار تمومه و…

   در حالی که جسم ما با تمام توانش هزاران کیلو مصرف و دفع کرده ولی ما با قدرت ذهنمون و با ایجاد موانع ، اجازه دفع باقی اضافات رو به جسممون ندادیم . 

   ما با برطرف کردن موانع شناسایی شده ، سرعت ترمیم جسممون رو بیشتر میکنیم و بدن همین مقدار باقی مانده رو هم کاملا دفع میکنه .

   اضافه وزن ما هرچقدر که میخواد باشه ، نسبت به میزان توانایی جسممون در رفع تن هایی که ما مصرف کردیم و بدنمون سوزونده و دفع کرده  هیچی نیست!

   هرمقدار اضافه وزن ما قدرت ذهن خودماست . 

    که شامل فرمول های جاقی و موانع لاغری میشوند 

   استاد عزیز من فرمول های چاق کننده خودم رو تا فایل های پیش کاملا برطرف کردم به همین دلیل دیگه بر وزن من اضافه نمیشه و الان هم دارم موانع لاغرشدنمو یکی یکی  برطرف میکنم . 

   درواقع لاغری خودبخودیه و هیچ احتیاجی به انجام کاری نیست . 

    با تکرار فرمول های چاقی ، ذهن در حال بیشترشدن و جلوگیری از سوزوندن و دفع مواد غذایی توسط بدن میشود ! 

   خودمون داریم ذهنمون رو قوی میکنیم ،وگرنه وقتی نه غذاها اضافه شدن و نه قدرتشون بیشتر شده پس دلیل چاق تر شدن چیه ؟؟

   با هر باری که حالمون از چاقی بهم میخوره ، هرباری که ازخودمون بدمون میاد و هرباری که همیشه به هرچیزی که مربوط به چاقی بود ، احساس بدی داریم و هرباری که به چاقی داریم فکر میکنیم ، به قدرت چاقی ذهنمون اضافه میشه و باعث جلوگیری از لاغرشدن و قدرت جسممون در دفع اضافه وزن و ترمیم بدن میشه . 

   مثل رشد مو ، ناخن و… قدرت ترمیم بدنه .

   پس این فکر که ما سوخت و ساز بدنمون پایینه یا فلانه ، بساره و.. همه یک فکر اشتباه هستند ، چون بدن ما مثل روزای اولش داره کار میکنه و خودمون این فرمول رو ایجاد کردیم برای دفع این اضافه ها مانع زدیم . 

    این توانایی جسم ماست که یا مصرف میکنه یا دفع میکنه . اما ازونجایی که ما ذهن داریم و میتونیم دوباره برنامه ریزیش کنیم و ازونجایی که ذهن برمغز تاثیر میذاره و فرمول های مغزی رو تغییر میده و رفتارمون تغییر میکنه .

   پس خودمون جلوشو میگیریم !

   استاد به خداوند بزرگ قسم میخورم که از همین الان مطمعنم که دارم لاغر میشم دیگه مانع اصلی برداشته شد و الان افتادم تو سرازیری .

   پس  خودبخود لاغر میشیم .!

    فکر جدید با تکرار کردن ، مثال زدن و… در مغز و ذهن ناخودآگاه ساخنه و بیشتر میشه . 

   پس منی که 19 سالمه و حداقل 19 تن غذاخورده باشم و الان 25 کیلو اضافه وزن داشته باشم 

   این بدنی که تونسته  20000 کیلو رو برطرف کنه ،25 کیلو براش هیچی نیست ، مثل 1 قطره تو دریا میمونه 

   و همین باور تا آخر جادمو آسفالت کرد و دست اندازهای زیادی و پشت سر گذاشت .

   شاد و و پیروز و متناسب باشید 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/30 10:31
   مدت عضویت: 117 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 132 کلمه

   سلام استاد من هر روز این جمله من لاغر هستم و لاغری کار راحتی است را با خود تکرار می کنم ودر ذهنم این جمله را جایگزین جملات وفکر های چاقی کردم از خوردن نمی ترسم اما هر وقت که سیر هستم هم سراغ شون نمی رم و فقط برای رفع گرسنگی از آنها استفاده می کنم پس بعد از خوردن هم عذاب وجدان ندارم و چیزی نیست که من را یاد چاقی بیندازد و واقعا جسمم داره خودش را ترمیم می کنه من متناسب شدن را گذاشتم بر عهده جسمم و دارم روی ورودی های ذهنم کار می کنم و تنها به چیز هایی اجازه ورود می دهم که بار مثبت بالایی داشته باشند من واقعا از استعدادی که در این زمینه دارم واقعا در عجبم وخدا را شکر می کنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/30 10:29
   مدت عضویت: 117 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 127 کلمه

   سلام استاد من هر روز این جمله من لاغر هستم و لاغری کار راحتی است را با خود تکرار می کنم ودر ذهنم این جمله را جایگزین جملات وفکر های چاقی کردم از خوردن نمی ترسم اما هر وقت که سیر هستم هم سراغ شون نمی رم و فقط برای رفع گرسنگی از آنها استفاده می کنم پس بعد از خوردن هم عذاب وجدان ندارم و چیزی نیست که من را یاد چاقی بیندازد و واقعا جسمم داره خودش را ترمیم می کنه من متناسب شدن را گذاشتم بر عهده چشمم و دارم روی ورودی های ذهنم کار می کنم و تنها به چیز هایی اجازه ورود می دهم که بار مثبت بالایی داشته باشند من واقعا از استعدادی که در این زمینه دارم واقعا در عجبم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/29 12:56
   مدت عضویت: 808 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 172 کلمه

   سلام استاد گرامی سلام دوستان متعهد

   با اینکه ماه رمضان روزه گرفتم چاق تر شدم

   با اینکه رفتم باشگاه چاق تر شدم

   با اینکه خانه تکانی کردم

   با اینکه اسباب کشی کردم

   چاق تر شدم با اینکه انتظار داشتم به خاطر شرایط بیرونی لاغر شم چاق شدم

   چرا؟

   چون من انتخاب نکردم که لاغر شم باز هم مسیولیت لاغریم سپردم به شرایط بیرونی خودم به عهده نگرفتم 

   اون مقدار اضافه وزنی که داریم در برابر غذایی که بدنمون میسوزونه هیچی نیست

   استاد واقعا این فایل طلایی

   بدن من خود به خود لاغر میشه

   با تکرار فرمولهای چاقی قدرت چاق شدن بدنمون بیشتر میشه

   استاد ولقعا مکالمه شما و دوستتون عالی بود این فایل باید هر روز گوش کرد

   من به ذهنم گفتم بدن من چاق کن وگرنه اون بدن که تمام تلاشش کرد که متناسب باشه 

   استاد ما سالی صد کیلو فقط برنج میخریم که ده سال میشه یک تن فقط برنج

   پس اتفاقا ادم های چاق سوخت و ساز بیشتری دارند چون به نسبت غذایی که میخورم اضافه وزنی نداریم

   من سی و هفت سالم تا حالا ۴۰ تن غذا خوردم و ۳۰ کیلو اضافه وزن دارم

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/27 18:26
   مدت عضویت: 775 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,430 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان خوبم 

   واقعا تغییر اساسی الان  من با دورانی که  رژیم داشتم  این هست که من الان  هیچ مواد غذایی  رو خیلی   زیاد  نمیخورم چون  زود سیرمیشم و  به راحتی  وقتی سیر هستم میگم میل ندارم و نمیخورم و  مواد غذایی رو به زور وارد جسمم نمیکنم اما در دوران رژیم نمیخوردم چون نمیخواستم چاق بشم چون میترسیدم از اونها  چون بیشتر  مواد عدایی   رو به عنوان  یه چیز  کننده در ذهن  خودم میدونستم  و  وقتی نمیخوردم ناراحت بودم و  وقتی میخوردم هم ناراحت بودم و عذاب وجدان داشتم اما الان که در دوره ها هستم با لذت  هر وقت هر چیزی رو بخوام میخورم و لذتش رو میبرم و اگر گاهی به خاطر فرمولهای چاقی در ذهنم در خوردن چیزی   زیاده روی کنم از کار زشت خودم  که پرخوری کردم و به جسم خودم آسیب زدم و فشار شکمی رو حس میکنم ناراحت میشم که اونم طبق اموزشها یاد گرفتم چطور باهاش برخورد کنم که دیگه تکرار نشه  و یا خیلی کمتر تکرار بشه و من واقعا بعد از مدتها  بودن در سایت دارم هر روز این مهارت به اندازه خوردن رو بیشتر و بهتر  میکنم و   این خیلی فرق داره با دوران رژیم من که عذاب وجدان از خوردن داشتم از نخوردن هم ناراحت بودم .

   من طبق این فایل و حرفهای استاد   چون  ۳۶ سال دارم پس  ۳۶ تن عدا  تا حالا خوردم و اما حالا ۵ کیلو اضافه وزن  فکر کنم دارم و اصلا این ۵ کیلو در مقابل ۳۶ تن اصلا عددی نیست و حالا این ۳۶ تن غدا  کحا هست ؟به قول استاد یا تبدیل به انرژی شده یا بدنم اونها رو  دفعشون کرده پس ببین چقدر جسم ما  از چاقی بیزار هست و اما ببین ذهن چقدر قدرت داره که جلوی دفع این ۵ کیلو رو گرفته  اما در افراد  لاغر هیچ اضافه ای نیست و بدن اونها تمام اضافه ها رو دفع میکنه و ذهن  اونها هیچ قدرتی نداره چون ذهن اونها پاک هست و هیچ فرمول چاقی نداره  و  در واقع ذهن اونها  لاغر هست که جسمشون هم لاغر هست .

   اما من جز افرادی هستم که  اصلا برای این ۵ کیلوی اضافه  وزن خودم  ناراحت نیستم  که هنوز همراه من هست  نه من نگاه میکنم به اون چند کیلویی که تونستم در این مسیر کم کنم شاید ۸ کیلو دقیق نمیدونم و بارها میگم خدا رو شکر که دیگه در اون مسیر غلط و پر از استرس و محدودیت و ناراحتی  نیستم حالا کمش مونده و  جسم زیباتری هم پیدا کردم  و در کنار این جسم  کلی ارامش و حال خوب و شادی و آزادی و .. دارم اصلا شاید باید  بیشتر کم کنم نمیدونم اینقدر از درون احساس تناسب و سبکی میکنم که فکر میکنم واقعا لاعرم و خیلی چیز اضافه ای با من نیست و اگر هم هست به زودی از جسم من بیرون میره و من از دردن این احساس رو دارم و من شخصیت یک فرد متناسب رو پیدا کردم به همین دلیل فکر میکنم خیلی اصافه ندارم وگرنه وزن نکردم ببینم چند کیلو هستم …..  من احساس خوب تناسب رو در هر لحظه  از زندگی با خودم دارم و نمیدونید چقدر شیرین و همراه با لذت و حال خوبه حالا شایدم  اصافه وزنم بیشتر باشه ولی من اینطور فکر میکنم  ای  بابا من که چاق نیستم فوق فوقش ۵ کیلو اضافه دارم برای همین حالم خوبه به قول استاد به چاقی که با من هست اگاهانه توجه نمیکنم و تمام توجه خودم رو میبرم به سمت تناسبی که دوست دارم در بدن من باشهو اما هنوز نیست  و اینقدر مرورش میکنم که احساس تناسب عجیبی دارم اصلا تغییر عادتهام و رفتارهام و نبودن اون حرص و ولع و اشتها و …. انگار این باور من رو که تو لاغری و اضافه  وزن نداری رو قویتر کرده انگار بیشتر باور کردم  که متناسبم  چون شبیه  لاغرها رفتار میکنم و میخورم .

   موانع لاغر شدن رو اگر برداری قدرت ذهن و جسم شما در چاقی کم میشه و قدرت لاغری در بدن شما قوی میشه مثلا  .من تا چند وقت پیش   یک مانع داشتم که فکر میکردم کاهش وزنی من استپ شده و لی یک  جا که استاد توضیح داد متوجه شدم این کاملا فکر اشتباهی هست چون بدن  همواره داره مواد غدایی رو هضم و تبدیل به انرژی میکنه و یا دفع میکنه و اما اگر من بیشتر بخورم به جسمم فرصت نمیدم چون جسم من تمام توانش رو برای مواد عذایی اضافه میزاره و اونها رو تبدیل میکنهو ما بقی ذخیره میشن  پس باید به اندازه بخورم  تا  با  جسمم هماهنگ باشم و استاد گفتن  استپ کردنی در کار نیست مگر در زمان مرگ که جسم ما دیگه زنده نباشه پس همواره جسم من در حال تلاش کردن هست که من رو لاغر کنه من باید با اندازه خوردن به اون فرصت بدم .

   پس این چند کیلو اضافه وزن من در مقابل ۳۶ تن مواد غدایی که بدنم  تا حالا سوزنده هیچ چیز نیست .

   پس این ۵ کیلو اضافه وزن من در مقابل ۳۶ تن مواد عدایی که بدنم سوزونده هیچ چیز  نیست .

   و این ۵ کیلو اضافه وزن من از قدرت ذهن  چاق خودم هست و   حتما من مانع دارم که لاغر نمیشم و من  کل  این موانع رو  باید بردارم تا ببینم  که خود به خود میتونم لاعر بشم .

   باور جدید :

   من غدا خوردنم بسیار کم شده و با تکرار فرمولهای لاغری داره قدرت بدنم بالاتر میره که این ۵ کیلو رو دفع کنم .

    

   و اما اگر فرمولهای چاقی  در ذهنم پررنگ بشه حالا به هر طریقی مثل وزن کردن خودم و یا ترس از چاقی بیشتر و یا تنفر ار اندامهای چاقم و یا لباس رنگ تیره پوشیدن و یا …دارم جلوی دفع لاغری رو با قدرت ذهنم میگیرم .

   همانطور که من همیشه بدنم در حال ترمیم ناخن و پوست هست که  اگر هی کوتاهش کنم اونها قدرت بلند شدن و رشد کردن دوباره دارن  و یا  زخمها و بیماریها که بارها جایی از بدنم زخم شده اما  دوباره خوب شده  نشون میده بدنم قدرت ترمیم داره و حالا باید بگم  اگر من بارها زیاد زیاد غدا خوردم بدنم قادر هست اون رو دفع کنه و اما اگر من با قدرت ذهنم  ناامید میشم که نمیشه دارم جلوگیری میکنم از لاغری و گرنه بدن من تمام تلاشش رو میکنه که لاغر بشه  و من دارم به سمت تناسب حرکت میکنم .

   پس من با قدرت ذهنم نمیزارم که بدنم این ۵ کیلو رو دفع کنه اخه بدن من تا حالا ۳۶ تن  عذا رو دفع کرده شایدم بیشتر ولی بدن من همش رو دفع کرده و یا سوزنده و حالا جزیی مونده و من با این آموزشها دارم قدرت چاقی ذهنم رو کم میکنم و بدن من همچنان که داره کار خودش رو انجام میده پس من جلوش رو نمیگیریم تا تمام اضافه رو کم کنه و این توانایی جسم من  هست که هر اضافه  وزنی رو دفع کنه ولی چون ما ذهن داریم و ذهن بر معز و دستورات اون تاثیر میزاره و رفتارهای من تعییر میکنه من جلوی دفع اون اضافه رو میگیرم  .

   تاکید دارم روی این باور که من خود به خود لاغر میشم .مثل موی من که خود به خود بلند میشه مثل ضربان قلبم که خود به خود داره هر لحطه انجام میشه مثل نفس کشیدنم که هر لحظه داره انجام میشه مثل گردش خون و سلولسازی و کلی کار دیگه که در بدن من خود به خود داره انجام میشه .پس بدن من خود به خود  در این همه سال مواد عدایی رو دفع کرده و من خبر نداشتم و حالا ۵ کیلو مونده و این رو هم دفع میکنه و با قدرت بالا بدن من این ۵ کیلو رو هم میسوزونه و هر چقدر من اصافه داشته باشم شاید ۶ کیلو یا بیشتر نمیدونم ولی هر چقدر اصافه داشته باشم در مقابل ۳۶ تن مواد عدایی که سوزونده هیچ چیز نیست و این اضافه وزن من در مقابل اون ۳۶ تن مثل قطره هست در مقابل دریا  پس  من به زودی  به تناسب میرسم چون بدنم توانا هست و من فروع که ۳۶ سال دارم و بدنم  تونسته ۳۶ تن مواد عدایی در این سالها رو بسوزنه و یا دفع کنه پس این ۶ کیلو و یا ۵ کیلو براش هیچ چیز نیست  و من به زودی متناسب میشم .

   اینم یه باور جدید دیگه :

   من هر چقدر اضافه وزن  دارم هیچ چیز نیست .

   اینم یک باور جدید دیگه :

   بدن من توانایی از بین هر مقدار اصافه وزن رو داره چون ۳۶ تن مواد عدایی رو تا حالا از بین برده 

   اینم یک باور جدید دیگه .

   بدن من خود به خود لاعر میشه و به هیچ چیز نیاز نداره مثل بلند شدن مو و ناخنم خیلی طبیعی و راحت .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   faribadeghani1371@gmail.com
   1400/05/26 11:17
   مدت عضویت: 164 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 194 کلمه

   سلام
   واقعا خداوندگار چقد قدرتمنده چقدر مارو با قدرت خلق کرده من تا دیدن این فایل قدرت ذهن انقد باورنکرده بودم
   واقعا چرا ماذهنمونو بکار نمیگیریماگر بدن ما دفع نمیکرد الان ما این همه سال خوردیم پس این کجا رفته اگه بدن ماقدرت دفع نداشته پس این همه خوردنها چی شده
   واقعا من خانواده همسرم ک هیچ اعتقادی ب هیچی ندارن میبینم ک ن مریض میشن ن چیزی
   هر روز ته دیگ میخورن چقد سر ته دیگ دعوا میشه بدن من ۲۹ سال خوردم دفع کرده و اگه این اضافات دفع نکرده بخاطر موانع ذهنیه ک خودم ساختم
   بدن ما طبیعتش لاغریه و لاغری براش طبیعیه درحالی ک برعکس ما چاقی براش طبیعی کردیم براش
   خدایاشکرت چی خلق کردی
   واقعا قدرتی ک بدن ما تو دفع اضافه وزنمون داره در برابر این اضافه وزنی ک من الان دارم هیچه هیچ
   بدن من قدرتمند و توانمنده
   استاد عجب فایلی ساختید واقعا تحسین برانگیزه ممنونم
   اونقد شوکم ک اصلا نمیدونم چی بگم چی بنویسم
   حیرت وجودمو برداشته
   واقعا از این ک نگاه کنیم ببینیم ک حیوانات چرا چاق نمیشن چن قدرت ذهنو ندارن و همیشه ازاد هستن
   در حالی ک ما انسانها میایم از این قدرت برخلاف طبیعتش استفاده میکنیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/25 16:58
   مدت عضویت: 537 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 736 کلمه

   با سلام وای استاد دیگه این چه فایلی بود یعنی به عبارت امروزیها ترکوند فقط ترکوند یعنی خلاصه کردید ورفت از کجای این فایل صحبت کنم از نوسته هایش یا از گفته هایش استاد من تقریبا سه صفحه که برای خودم توی دفترم نوشتم والان دارم اینجا مینویسم فکر میکنم اگه همین فایل رو خوب بفهمم ودرک کنم کار ده کیلو اضافه وزنم را تمام کردم استاد من اول برداشتهایم را میگم شما بیزحمت ببینید درست میگم وفهمیدم یا نه من برای خودم ودر مورد خودم اینطوری امروز گفتم اولش بگم که من خودم را طبق عکسها وتصاویر ذهنی وخاطرات ذهنی کلا ادم چاقی میدانستم وچاقی را حق مسلم خودم میدانستم وکلا میگفتم من چاق به دنیا اومدم ومن چاق خواهم بود واگه بتونم یک چند کیلویی کم کنم که اندامم ضایع نباشه خلاصه این از اولین فرمول اشتباهم وبعد اومد برای اینکه این به عبارت چند کیلو رو کم کنم اطلاعات وفرمولهای نادرستی رو وارد کردم که همه حرفهای نادرست صدمن یک غاز ادمهای متناسبی بود که برای ما نسخه میپیچیدند واز دل ما که خبر نداشتند بلاخره من هم مواظب ورودی ذهنم نبود واینطوری شد وحالا این فرمولها چه بودند اینها شدند عوامل چاقی من مثل زیاد خوردن تند خوردن وخوب نجوییدن ودر حالت کلی در ذهن من خوردن مساوی با چاقی بود چون چاقی هم حق من بود که دیگه این فرمولها به صورت زنجیره ای واحد در میومدند شدند باور کلی واصلی وچون باور شدند وهمراه احساس هم بودند احساس ترس از خوردن وبا احساس هم عجین شدند وشدند مواد اصلی واولیه ذهنم وذهن من هم که به هرچه باور داشته باشه اونو بیشتر وارد زندگی من میکنه وبیشتر هم وارد میشه یعنی من بیشتر از حد میخورم واثلا تقریبا نمیجوم وتند تندتر هی میخورم وکلا در اخر هم که خوردن شده چاقی بیشتر بیشتر ومن هی چاق وچاقتر میشدم وتازه بعدش هم که عداب وجدان وترس از خوردن میشد احساسش وتمام  ومن الان ۱۰ساله که نمیتونم ده کیلو رو کم کنم الان که فکر میکنم این ذهن من چه قدرتی داره من الان ۴۱ سالمه و۴۱ تن مواد غذایی رو سوزونده ودفع کرده وحالا این ده کیلو یعنی براش اب خوردنه ها ولی این دهن مت چه قدرتی داره واقعا باید بگم الله اکبر از بزرگیت ای خدا وواقعا این رو قبول کردم که خداوند یک دفتر نمایندگی از خودش در وجود ما گذاشته که همون ذهن ناخداگاهمون اونو که دفتر خداست که اینقدر قوی هستش حالا چرا ما از این نماینده خدا به نفع خودمون استفاده نمیکنیم واین دفتر رو پراز سند ومدرک نادرست کردیم وبه ضرر خودمون اون دفتر داره دستور صادر میکنه ما ازاون دفتر ونمایندگی میتونیم در جهت تناسب وسلامتی وارامش وشادی استفاده کنیم باید بزنیم به دفتر وهمه اون سند ومدرک رو بسوزونیم ویا توی یک گاو صندوق محکم بزاریم وسند ومدرک درست وحساب شده توش بزاریم تا دستورهای درستی رو ببینیم ما باید از این فرصت ونعمت خدا استفاده بهینه کنیم وباید انتخابهای درستی دیگه توی زندگی انجام بدیم برای این جسم من که از طرف خدا اینقدر درست برنامه ریزی شده که میتونه تمام زخمهایم رو خوب کنه طوری که من اصلا نمیدونم چیکار میکنه وفقط یک یادو روز یا یکهفته بعد از تشکیل شدن زخمم میبینم دیگه خوب شده چه جوری اون ۴۱ تن رو سوزونده یا دفع میکنه من اون ۴۱ تن رو با همین روش خوردن یعنی تند خوردم زیاد خوردم وخوب هم نجوییدم پس چطور شد که اون ۴۱ تن رو سوزوند پس این ده کیلو فقط کار ذهنه منه اخه میگه وایستا باید این چاق دیده بشه نمیخواد همه رو بسوزونی این تصاویرش از خودش چاقیه کجا میری به جسمم میگه دیگه نباید این مقدار رو بسوزونی چون این باید چاق باسه وبیستر هم بشه دستور دفتر نمایندگی اینه اصلا استاد میگن برای هر فرمول خرابی بیایین مثال نقصشو بیارین به هم خودمون و۴۱تن که نگاه کنیم لازم نیست به فرد دیگه نگاه کنم بدنم وجسمم با همین روش خوردن ۴۱ تن رو سوزونده ویادفع کرده این ده کیلو که هیچی نیست براشاین خودش مثال نقضه دیگه مگه من موقع خودن این ۴۱تن ادم دیگه ای با نحوه خودن دیگه ای بودم یا مواد خاصی رو خودم نه یا ورزش کردم هی خوردم نه من ۴۱ تن رو روتین خوردم وجسمم سوزوند یا دفع کرد به همین سادگی به همین سادگی وبیشتر از سادگی هم این ده کیلو رو از امروز دفع میکنه برای جسم من هیچی هیچی هیچی نیست به امید حق الهی امین وباره دیگر شکرت شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/16 17:43
   مدت عضویت: 513 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,182 کلمه

   سلام نکات طلایی دوم 

    

   لاغرشدن لاغر ماندن وجود طبیعی جسم ما است که بر اثر موانعی که از مسیرها اشتباه دریافت میکنیم نمیزاریم بدن کار خودش انجام بده و به طور خودکار متناسب بشیم بلکه موانعی در ذهن به وجود میاریم که مانع لاغر شدن ما بشه و باعث چاقی بیشتر ماکه این موانع براثر روش ها و برداشت ها اشتباه به وجود میاریم 

   و باعث چاقی بیشتر ما و مانع متناسب شدن ما میشه

   در حیوانات اینجور نیست چون ذهن ندارند نمیتونن تفکر کنن ونظریه بدهند راجب سیستم بدن خودشان واسه همین هیچوقت یک حیوان که طبیعت وجودش لاغر،هست ولی چاق شده نمبینی یا افسرده غمگین 

    

   ولی ما انسان ها میاییم واسه هر اندام بدن یک نظریه میدیم مثلا من سنم رفته بالا پیری صورتم طبیعی است یا چون ضدافتاب نزدم طبیعی است صورتم خراب بشه چروک بشه یا سنم رفته بالا طبیعی است پام دستم کمرم درد بگیره ودردکنه یا چون تحرکم کمه شیرینی فست فود میخورم طبیعی چاق بشم لاغر نشم اینها

    

    واقعیت وجود ما نیست واقعیت جهان نیست ولی وقتی در ذهن خودمان پذیرفته شده جز واقعیت وجود ما میشه و ذهن تمام تلاشش میکنه در اون حالت زندگی کنیم

    

    

   حالا این دوست استاد چون شرایط بیرونیش تغییر کرده دیگه کمتر میره بیرون فست فود رستوران انتظار داشته لاغر بشه ولی چاق تر شده چون این فرد از خودش انتظار نداشته که لاغر بشه اصلا خودش باور نکرده که این قدرت ذهن خودش است که شرایطش تغییر میده انتظاری از خودش نداشته بلکه از عوامل بیرونی انتظار لاغری داشته خب فرمول ها انتظارات دیدگاه فرد که تغییر نکرده معلوم که چاق ترم میشه و حالا که چاق تر شده باز باورها ذهنیشو گفته اره چون همش توخونه بودم تحرک نداشتم …چاق تر شدم طبیعی است اینها همه فرمول ها ذهن یک فرد چاق است که انتظاری از خودش ندارد و این باورشه چون من این موادغذایی نمیخورم باید لاغر بشم یعنی فکرش اینه موادغذایی چاق کننده است این یک اشتباه و مانع متناسب شدن و باعث چاقی بیشتر حالا باز بعد مدتی مبینه چاق تر شده باز میگه چون تحرک ورزش نداشتم چاق تر شدم این هم یک فکر باور چاق کننده که کم تحرکی باعث چاقی میشه  بازم این مانع متناسب شدن و باعث چاقی بیشتر و هیچ انتظاری هم از خودش نداشته بلکه از عوامل بیرونی داشته کاری که خودمان هم قبلا میکردیم و اینها همه مانع متناسب،شدن و باعث چاقی بیشتر میشه چون چیزی که در ذهن تغییر نکرده بلکه فرد انتظار داشته براثر تغییر شرایط بیرونی از درون ذهن متناسب بشه واین کاملا اشتباه است 

    

    

   حرف یا تصمیم ما یا انتظار سطحی ما چیزی رو تغییر نمیده که مثلا من فک کنم این غذا من چاق نمیکنه بخورم و در نهایت چاق میشم چون دیدگاه اصلی انتظارات از خوردن یعنی چاق تر،شدن حالا اگه نخوری هم اصلا چاق میشی چون دیدگاه اصلی تو تغییر نکرده 

    

   تفاوت فرد متناسب وچاق یک فرد متناسب اگه بخواد غذایی بخوره یا میخوره یا نمیخوره تمام ولی یک فرد چاق یا میخوره عذاب وجدان میگیره که چرا خوردم خودش لعنت میکنه یا نمیخوره و همش میگه حیف شد وای چقدر خوشمزه است کاش میشد میخوردم چه بویی داره به به  خب فرد چاق درهر دوصورت داره توجه میکنه به چاقی خود و انتظار چاقی در خود تقویت میکنه و چاق ترم میشه 

    

    

   جسم ما قدرت لاغر شدن دارد ومیتونه خیلی راحت متناسب کنه جسم رو ولی ما خودمان با قدرت ذهن مان نذاشتیم متناسب بشیم 

    

   الان من ۲۸سالمه ۲۸‌تن موادغذایی مصرف کردم و ۱۲کیلو اضافه وزن دارم بقیه موادغذایی که خوردم یا دفن شده یا به انرژی تبدیل شده و اگه میذاشتم این مقدار اضافه وزنم از بین میبرد ولی با قدرت ذهنم جلوی قدرت بدنم گرفتم ومانع متناسب شدن خودم شدم 

    

    

   با روش لاغری با ذهن همین که شروع کنیم و چندتا از موانع چاق شدن خودمان برداریم قدرت ذهن مان در چاق شدن کاهش پیدا میکنه و قدرت بدن افزایش پیدا میکنه و همان مقدار اضافه وزنم از بین میبره مث استاد

    

    

   این مقدار اضافه وزن ما با مقایسه با اون مقدار تن موادغذایی که خوردیم هیچ چیزی نیست تاکید میکنم هیچ چیزی نیست نسبت به مقدار موادغذایی که خوردیم 

    

   و هرچقدر اضافه وزن داریم قدرت ذهن خودمان است یکسری فرمول ها ایجاد کردیم در ذهن مان و مانع متناسب شدن خودمان و باعث چاق تر شدن خودمان شدیم وخودمان نمیزاریم متناسب بشیم فقط کافیه این موانع برداشته بشه 

    

   فقط کافیه موانع ذهنی برداریم خود به

    خود لاغر میشیم 

    

    

   هربار که از حرف حدیث دیگران ناراحت میشی هربار که از عدد روی ترازو توجه میکنی ناراحت میشی،و در هرصورت داری به،چاقی خودت توجه میکنی قدرت چاق شدن در خودت بیشتر میکنی و قدرت بدنت کم میکنی وباعث میشه قدرت جسمت کم بشه ارام ارام کمتر دفع کنه کمتر به انرژی تبدیل کنه 

    

    

   بدن با تمام توانش یا دفع میکنه موادغذایی رو یا به انرژی تبدیلش میکنه با توجه کردن به چاقی ناراحت شدن حرف حدیث دیگران قدرت ذهنت در چاق تر شدن،داری بیشتر میکنی و مبارزه میکنی با جسمت و نمیزاری جسم ات متناسب،بشه خودمان جلو متناسب شدن میگیریم 

    

    

   با روش لاغری با ذهن اموزش دیدن نوشتن عمل کردن این موانع شناسایی میکنیم از،بین میبریم و قدرت ذهن در چاق شدن کمتر میکنیم و قدرت جسم که طبق برنامه خودش پیش میره با همان قدرت و این اضافه وزن یا دفع میکنه یا به انرژی تبدیل میکنه و راحت متناسب میشیم چون قدرت چاق کنتدگی کاهش دادیم و قدرت جسم با همان قدرت قبلی کار خودش میکنه و ما متتاسب،میشیم 

    

    

   بدنی که تونسته ۲۸تن موادغذایی دفع کنه یا به انرژی تبدیل کنه میتونه این مقدار اضافه وزن از بین ببره فقط کافیه قدرت از ذهن درمورد چاق شدن کاهش بدیم بدن خودبه خود متناسب میشه چون بدن ما قدرت متناسب شدن ترمیم بدن دارد فقط کافیه بزاریم با از بین بردن موانع ذهنی و کاهش قدرت ذهن در چاق شدن 

    

    

   من چقدر باید تلاش فیزیکی میکردم که ۲۸تن موادغذایی از بین ببرم پس این جسم قدرت دارد در متناسب شدن فقط بلید موانع ذهنی کاهش بدیم قدرت از ذهن بگیریم تا همین یک مقدار اضافه وزنم از بین بره و 

    

   این جسم توانایی متناسب شدن دارد وقتی تونسته این همه حجم موادغذایی از بین ببره میتونه این مقدار اضافه وزنم از بین ببره اگه خودمان بزاریم 

    

   بدن ما خود به خود ترمیم میکنه جسم رو وقتی تونسته اون همه مواد غذایی که در طول عمرت خوردی دفع کنه یا به انرژی تبدیل کنه میتونه همین مقدار اضافه وزنم از بین ببره میتونه همین ۱۰/۲۰یا کمتر یا بیشتر اضافه وزنم از بین ببره این بدن جسم قدرت متناسب شدن دارد وقتی اون همه تن موادغذایی از بین ببره میتونه این یک مقدار اضافه وزنم از بین ببره هیچ چیزی نیست 

    

   هرچقدر چاق هستیم واضافه وزن داریم نسبت به این مقدار موادغذایی که خوردیم در طول عمرمان و این بدن یا دفش کرده یا به انرژی تبدیلش کرده پس این مقدار اضافه وزن نسبت به مصرف موادغذایی در طول عمرمان هیچ چیزی نیست 

    

   این مقدار اضافه وزن ما هیچ چیزی نیست مثل قطره ابی است نسبت به دریا وقتی بدن من تونسته ۲۸تن موادغذایی از بین ببره با دفع یا تبدیل به انرژی این مقدار اضافه وزنم میتونه و هیچ چیزی نیست برای بدن و بدن خیلی راحت میتونه متناسب،بشه فقط باید قدرت ذهن چاق کننده کاهش بدیم با روش لاغری با ذهن 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/11 12:17
   مدت عضویت: 188 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,237 کلمه

   سلام همگی دوستان

   نکات طلایی ۲ به هر اندازه چاقی، هیچ چیز نیست:

   در لاغری با ذهن لاغر شدن خود به خودی انجام میشه و یهو با یه لباس متوجه میشی که لاغرتر شدی!!

   دوست استاد گفته که با فایل گوش دادن چطوری تغییر میکنن؟! وقتی میبینم چند ساله تو متناسب شدی با خودم گفتم که رضا خوب تونسته خودشو نگه داره(تفکر ذهن چاق) استاد گفتن که من خودمو نگه نداشتم که چاق نشم من کلا دیگه چاق نمیشم و تموم شد اون ماجرا !! تو ذهنش این بود که من همواره دارم سختی و رنج میکشم که این وضعیت جسمانیم را تونستم نگه دارم!!! بعد چند سال آشنایی با من تازه این فرد میگفت که حس میکنم یه مشکلی در ذهنمه!! گفتم چطور به این نتیجه رسیدی؟! گفت از سال گذشته که این بیماری اومد و همه گیری و قرنطینه من اون اوایلش خیلی زندگیم تغییر کرد کلا دیگه رستوران نمی‌رفتم خیلی از تنقلات را از بیرون نمیخریدم کلا زندگیم خیلی تغییر کرد و من انتظارم این بود که کلی لاغر بشم اما چیزی که اتفاق افتاده من بازم چاقتر شدم در این یکسال!!!

   اول اینکه شما داری علاقه مند میشی به لاغری با ذهنه و اینکه متوجه شدی انگار یه اختلالی در ذهنت هست که نمیتونی لاغر بشی، اما بلافاصله منفی باف داره شروع میکنه که نه اینجوری هم نیست تو انتظار داشتی لاغر بشی ولی نشد پس ذهنی نمیشه!!! گفتم بله من با شما موافقم که شما اوایل قرنطینه زندگیت تغییر کرده و انتظارت لاغری بود امااااا اون انتظار مگه چقدر قدرت داشته مگه تو چند بار به اون انتظار فکر کردی؟! قدمت چاقی شما بیش از ۲۰ ساله شما ۲۰ سال افکار چاق کننده داشتی حالا اون انتظار لاغری مثل یک نسیمی بوده بر این صحرا و این کویر چاقی، تأثیری بر اون نذاشته یعنی اون ذهن منفی سریع میخواست بگه که لاغری با ذهن فایده نداره تو پارسال انتظار لاغری داشتی پس چرا بازم چاقتر شدی؟!

   شما انتظار لاغری را خودت به وجود نیاوردی چون موضوع بیماری شد و چون که همه جا تعطیل شد و زندگیت تغییر کرد بر اساس عوامل بیرونی تو در خودت احساس کردی که من انتظار لاغری از خودم دارم این میشه یک فرمول که تو در خودت انتظار لاغری به وجود آوردی اما اشکالش اینه که بر اساس عوامل بیرونی به وجود اومده!! خودش گفت ک اول انتظارم لاغری بود دیدم چاقتر شدم و گفتم یقین بخاطر اینه که تحرکم کم شده و پیاده روی دیگه نرفتم!! گفتم که انتظارت ک بر اساس عوامل بیرونی به وجود اومده خیلی فرق داره که من تصمیم بگیرم یا اینکه شرایطی پیش بیاد و من انتظارم این باشه که این شرایط پیش اومده ان شاء ا… ماهم تغییر میکنیم!!!

   همه منتظرن یه اتفاقی در دولت و بیرون بیفته تا زندگیشون تغییر کنه و این خیلی تفاوت داره با کسی که خودش تصمیم گرفته زندگیش رو تغییر بده و اصلا کاری به این موضوعات نداره!!

   تو ۲۰ سال چاق بودی و انبوهی از فرمول ها توی ذهنت انباشته شده و فرمول بی تحرکی باعث چاقی میشه هم یکیشه و اگر این فرمول در ذهن تو نبود چاقتر شدنت رو به بی تحرکی نسبت نمیدادی پس حتماً یک چیزی در ذهن تو بوده که تو پیداش کردی یعنی تو اومدی چاقیت رو توجیه کنی گفتی بخاطر کم تحرکیه، وقتی به این جواب میرسی یعنی این جواب یه گوشه کنار ذهن تو بوده و تو گشتی پیداش کردی پس نمیتونی بگی این فرمول در ذهن من نیست، این فرمول در ذهن تو بوده اما تو ازش آگاه نبودی و الا نمیتونستی ربطشو سریع پیدا کنی!! فرمول ها در شرایط خودشون عمل میکنن!!

   فکر چاقی چون قدمت داره خیلی قدرتش بیشتر از این انتظار گذراست!!!

   با فایل ها و دوره موانع ذهنی برداشته میشه و کار سخت و طاقت فرسایی نیست!!! با توجه به اینکه میگین فکر کنید غذا چاق نمیکنه و بخورید چاقتر میشید، انتظار نداشته باشید با یک کلام لاغر بشید حرف و انتظار سطحی جسم را تغییر نمیده فکری که سالها در ذهنت ذخیره شده جسم تو رو رقم میزنه!! دیدگاه شما درباره کلوچه چیه؟! کلوچه چاق میکنه و الان هم شبه نمیتونم بخورم!! قبل از خوردن و همین که چشمت به کلوچه افتاد فکر چاقی در ذهنت مرور شد این تقویت میکنه انتظار خودت رو از چاقی، اینکه دوست دارم بخورم ولی نمیخورم هم از ترس چاقتر شدنه بازم فکر چاقی را تقویت میکنه، حالا بدتر از اینا اگه خوردی که پدر خودتو درآوردی و عذاب وجدان میگیری!! یعنی در سه مرحله قبل از خوردن، خوردن و بعد از خوردن با اینکه نمیخوره ولی کاملا ذهنش درگیر چاقیه!! اینه تفاوت فردی که ذهنش چاقه و فردی که از آموزش ها استفاده میکنه و یاد میگیره و ذهنشو متناسب میکنه یا فرق یک آدم چاق و یک آدم متناسب!!! یک آدم متناسب این کلوچه ها اینجا باشه تفاوتی در احساسش به وجود نمیاره اگه دوست داشته باشه میخوره اگه دوست نداشته باشه نمیخوره دیگه اگه نمیخوره اینطوری نیست که هی زیر چشمی نگا کنه و بگه عجب کلوچه ای عجب رنگ و بویی بعد نخوره، یا میخوره یا نمیخوره!!! ولی یه آدم چاق یا میخوره عذاب وجدان میگیره یا نمیخوره حرص میخوره که چرا نمیتونه بخوره!!

   طبق یک مقاله علمی در کشورهای اروپایی یک فرد تا سن ۴۰ سالگی ۱۸ تن مواد غذایی خورده تو کشور ایران که بشقابا پر و تپه ای از برنج و گوشت و کم کم باید تو ۴۰ تن باشه!!! تو ۴۰ سالگی ۴۰ تن غذا خوردی بعد تو بدترین حالت ۴۰ کیلو اضافه وزن داشتی باقی این مواد غذایی کجاست؟! اصلا ۴۰ کیلو تو ۴۰ تن هیچی نیست و میشه نادیده گرفت!!! الان این ۴۰ تن کجاست؟! یا بدن به انرژی تبدیلش کرده یا دفعش کرده!!

   اون جسمی که تونسته نزدیک ۴۰ تن منهای ۴۰ کیلوگرم را دفع کنه یا مصرف کنه ببین چقدر خودش از چاق شدن بیزاره!! حالا ببین ذهن چقدر قدرت داره که جلوی دفع مواد جسم را میگیره و ۴۰ کیلوشو نگه میداره برات، حالا به قدرت ذهنت پی می بری که این قدرت در افراد متناسب وجود نداره و اونا عین ۴۰ تن را دفع یا مصرف کردن، یک فرد چاق با همین قدرت ذهن و یک سری فرمول های چاق کننده بالاخره میتونه ۵کیلو ۱۰کیلو و بیشتر نگه داره!! 

   هرچی افراد اضافه وزن کمتری داشته باشن قدرت ذهن چاقیشون بیشتره چون نمیتونه کم کنه طرف ۵ کیلو اضافه داره ولی به اندازه ۵۰۰ کیلو رو اعصابشه!! آدم چاق از یه جایی میزنه به بیخیالی!! در حالی که بدونید جسم شما با تمام توانش هزاران کیلو را یا مصرف کرده یا دفع کرده ولی شما با قدرت ذهنت با به وجود آوردن یه سری موانع نذاشتی این مقدار آخر را برات دفع کنه و شما متناسب بمونی !!!

   وقتی شما از آموزش ها استفاده کنی موانع متناسب شدن را شناسایی و همینکه چندتا دونشو برداری قدرت ذهن شما در چاقی کاهش پیدا میکنه و اونجاست که سرعت ترمیم بدن بر قدرت ذهن غلبه پیدا میکنه و همین مقدار رو هم دفع میکنه!! 

   این چند کیلویی که اضافه وزن داری به مقدار تناژی ک غذا خوردی و دفع شده هیچــــی نیست!! 

   وقتی موانع ذهنی برداشته بشه خود به خود لاغر میشید!!

   قدرت چاقی ذهن با نگاه کردن به آینه با حس بد با حرف های خود و دیگران و فکرهای اشتباه، بیشتر میشه و نمیذاره بدن ترمیم را انجام بده و هی چاقتر میشه!! 

   من در حال حاضر زیر ۱۰ کیلو اضافه وزن دارم و واقعاً این مقدار به نسبت توانایی بدن من در دفع اون همه مواد غذایی که واردش شده هیچــــی نیســــت و الان خود به خود متناسب میشم!!!

   مه تاب متناسب و توانمند در لاغری💪😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   زهره غیاثوند
   1400/03/19 18:09
   مدت عضویت: 412 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 138 کلمه

   وااااااااااای استاااد عاااااااالی بود عااااااااالی بود عااااااالی. دوست دارم تمام قد بایستم به احترامتون و یه هوراااااااااای بلند به افتخارتون بکشم. نتونستم فایل رو تا انتها گوش کنم اینقدر به وجد اومدم از این همه قدرت درک، قدرت تطابق، قدرت یافتن مثالهای عالی و قدرت عااااااااالی انتقال مطلب توسط شما. کیف میکنم تحلیلهاتون رو که میشنوم. انگار به لایه های زیرین و عمق وجودم دست پیدا میکنم.اینقدر ظریف و دقیق و موشکافانه. من فردا مهمون دارم اما الان تا بچم رو خوابوندم هرکاری کردم برم سراغ کارهای فردا ، نتونستم. اول باید فایل امروزم رو گوش میکردم . وچه خوب شد که گوش کردم معتاد شدم به فایلهاتون به مطالب عاااالی و آگاهی های مفید فایلها. حالا با انرژی چند برابر بعد از اتمام فایل ، میرم سراغ کارهام. 

   هیچ وقت فکر نمیکردم اعتیادِ مفید هم وجود داشته باشه🤗

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/03/19 18:43
    مدت عضویت: 515 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 37 کلمه

    سلام خانم غیاثوند  منو به وجد آوردید با جملات اول نوشته اتون‌👌👌👌👌🙂🙂🙂🙂🙂🙂

    من‌از بچه های دوره مقدماتی ام  این فایل که شمارو به وجد آورده  من  گوش ندادم   در دیدگاه بعدی راجع به اعتیاد مفید برام بنویسید 

     

    ممنون‌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     زهره غیاثوند
     1400/03/24 19:08
     مدت عضویت: 412 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 33 کلمه

     سلام عزیزم. 

     منظور من از اعتیاد مفید، علاقه و اشتیاق وحشتناکم برای گوش دادن به فایلها و انجام تمریناته. در حقیقت این یه اصطلاح من درآوردیه و فایلی در موردش وجود نداره. 

     امیدوارم موفق باشید

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/19 13:11
   مدت عضویت: 564 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 158 کلمه

   سلام بر عاشقان متناسب شدن

   سیستم بدنمان توسط خالق یکتا طوری طراحی شده که خود به خود به سمت سلامتی و تناسب اندام میره فقط ما قراره یک کار بکنیم اینکه با ذهنمان جلوش رو نگیریم .

   اینکه فرمولهای غلط چاقی  رو وارد ذهنمان کردیم  و تبدیل به باور. موانعی بزرگ برای رسیدن به متناسب شدن کردیم .

   حالا اینکه میخواستیم با روشهای متعدد بر روی جسممون متناسب بشیم و هیچ وقت موفق نمی شدیم. 

   من با باورهای غلط و آگاهیها و فرمولهای چاقی از ایستگاه متناسب شدن گذشتم حالا برمیگردم و باورهای غلط رو همه رو رد میکنم تا به ایستگاه خودم برسم .

   اینکه به هراندازه چاقی هیچی نیست چون بدنی که توانسته ۴۰ تن موادغذایی رو طی این سالها بسوزونه یا دفع کنه پس این ۱۸ کیلو یا کمتر چیزی نیست که نتونسته باشه این کار رو بکنه .

   پس به هر اندازه چاقی هیچی نیست هیچی . فقط کافیه موانع ذهنمان رو برداریم بقیه اش خود به خود درست میشه.

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   rastegar.moradzadah.6939@gmail.com
   1400/03/16 12:31
   مدت عضویت: 307 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,826 کلمه

                         

                       بنام ایزد دانا

      به هر اندازه که چاق هستی هیچ نیست

   سلامت خدمت استاد عزیز ودوستان هم مسیرم  از دو ماه قبل که استاد این فایل آموزشی را در تلگرام گذاشتن ومن دیدم واومدم نوشتم تا حالا اونقدر دیدگاه خوب اضافه شده وبچه ها اومدن ونظراتشون رو نوشتن من کیف کردم. نتونستم هیچی جا بزارم همه رو خوندم وانصافا یکی از یکی بهتر بود 

   مقاله قبل از فایل تصویر ی#

   🌷متناسب بودن روند طبیعی جسم ما می باشد واگر ما چاق هستیم بخاطر  موانع ذهنی لاغری  است که در مسیر متناسب شدن ایجاد کرده ایم🌷

   دلیل اینکه هیچ حیوانی چاق نیست این است که آنها در باره نحوه عملکرد سیستم بدن خود در ذهن مانعی ایجاد نکرده اند 

   انسان ها راجب نحوه عملکرد سیستم بدن خود نظریه ها وایده های گوناگونی دارند وراجب آن بحث وگفتگو می کنند وهمین باعث می شود بر عملکرد آن تاثیر بگذارند وروند طبیعی آن را مختل 

    کنند 

   ♦️هرموضوعی در ذهن ایجاد شود نپذیرفته شود به واقعیت وجود ما تبدیل می شود♦️

   انسان ها انبوهی از تفکرات مختلف را درباره سیستم عملکرد بدن در ذهن خود زخیره کرده اند مانند اینکه با بالارفتن سن سوخت وساخت بدن کم می شود و هزاران فکر دیگر که هرکدام یک تعریف خاص راجب سیستم بدن دارند. مهم نیست این آگاهی ها چقدر درست است همین که پذیرفته شود به واقعیت تبدیل می شود 

   🌹چاقی فکری است که در ذهن ما از راه‌های مختلفی ایجاد شده ومانند بذری کاشته شده واین بذر کم کم بزرگ شده به درخت تنومندی تبدیل شده وثمره آن  اضافه وزن است🌹

   این روزها سرعت افزایش وزن در سنین کودکی خیلی بالا رفته ودلیل آن هم گسترش فرمول های اشتباه در ذهن انسان است. هرچقدر علم پیشرفت کرده ونظریه ها وایده ها راجب سیستم بدن زیاد شده تعداد برداشت های اشتباه وفرمول های اشتباه در ذهن ما بیشتر شده وما چاقی را حق طبیعی خود می دانیم وانتظار چاقی را با نحوه عملکرد وگفتگو ها وافکار خودمون به بچه هامون انتقال می دیم  واین چرخه با اینکه اشتباه است به صحیح ترین شکل ممکن در حال تکرار است 

   ♦️دلیل اینکه زندگی ما از جهات مختلفی شبیه والدین ما است ارث نیست بلکه انتقال افکار وانتظارات آنها در طی سالها زندگی به ذهن ما می باشد♦️

   ⛔همان طور که هر چیزی دو وجه دارد سرما در تضاد با گرماست چاقی هم در تضاد با تناسب است. وقتی ذهن با فرمول های چاق کننده پر شود به هیچ وجه وبه هیچ طریق نمی توان لاغر شد⛔

   این فرمول های چاقی در دو جنبه بر زندگی ما تاثیر می گذارند:

   یک اینکه با عث ایجاد اضافه وزن می شوند ودوم اینکه مانع لاغری می شوند. به این صورت که🤙

   تلاش برای لاغری ورژیم مانع لاغر شدن وعملکرد طبیعی بدن می شود واز طرف دیگه با این فرمول که به راحتی آب خوردن چاق می شویم باعث اضافه وزن بیشتر می شوند 

   در کل تلاش کردن برای لاغری کاری است صد در صد اشتباه زیرا طبیعت بدن ما بر اساس تناسب بنا شده وخداوند سیستم بدن را طوری طراحی کرده که اگر ناهماهنگی مانند چاقی در بدن باشد بدن بتواند آن را ترمیم کند بنابرین ما فقط باید برای چاق تر  نشدن تلاش کنیم

   🎉اگر فرمول های چاق کننده را شناسایی کنیم وبتوانیم آنها را تغییر دهیم مانع های لاغری یکی یکی از سر راه کنار می روند وبدن خود به خود لاغر می شود 🎉

   ♦️ به هر اندازه که فرمول چاق کننده شناسایی وتغییر داده شود روند لاغرشدن اتفاق می افتد♦️

   ما در طول زندگی روز مره بارها به بدن خود صدمه وارد کرده ایم وبدن این صدمه ها را جبران کرده چون ما در نحوه عملکرد آن وچگونگی آن دخالتی نکردیم. چاقی هم صدمه ای است که ما به بدن خود وارد کردیم ناهماهنگی است که ایجاد کردیم  اما در نحوه برطرف کردن این صدمه وترمیم آن خیلی دخالت می کنیم  ونمی گذاریم بدن به شکل طبیعی خود آن را بازسازی کند برای همین است که دست به دامان رژیم وورزش وهزاران راه اشتباه دیگر می رویم چون به توانایی جسم خود در برطرف کردن این نا هماهنگی اعتماد واعتقادی نداریم ومی گیم باید خودمان دست به کار شویم وکاری بکنیم 

   🥀 همین فکر که باید خودمان برای متناسب شدن کاری بکنیم وبدن به تنهایی کاری نمی تواند بکند یک فرمول اشتباه است 🥀

   💎هر فکر اشتباهی درباره لاغر نشدن به سادگی  با تکرار شدن به فرمول ذهنی تبدیل می شود وبه واقیت زندگی ما تبدیل می شود💎

   ⛔آنچه در باره نحوه عملکرد سیستم بدن درباره چاقی می دانیم مانع عملکرد ساده ومناسب در باره رفع چاقی می شود 

                           #فایل تصویری#

   😍در زندگی به دنبال ایجاد حال خوب واحساس خوب وتغییر کردن باشید. رسیدگی به خودتان اولویت اول زندگیتان باشد😍

   یکی از تفکرات ذهن چاق این است که وقتی کسی لاغر می شود دنبال این هست که ببیند این فرد کس دوباره چاق می شود وهمش منتظر است ببیند تا کی می تواند با سختی جلوی نخوردن وچاق شدن خودش را بگیرد چون این افرادعلت لاغر شدن را همان تحمل سختی وزجر نخوردن می دانند اما اگر از راه درست رفته باشی مثل استاد دیگر پرونده چاقی برای همیشه بسته می شود وسلول های جدید بدن دیگر هرچه تولید می کنند سلامت وشادابی وتناسب است 

   نقش انتظار صحیح 🤙

   اینکه ما انتظار لاغری را در خودمان وذهنمان به وجود بیاریم یا آن را بسته به عوامل بیرونی بدانیم خیلی تفاوت دارد 

   وقتی انتظار به عوامل بیرونی مربوط شود یعنی یه چیزی خارج از ما آن را ایجاد کند خیلی تاثیری در عملکرد ما ندارد  چون قدمت چاقی وفرمل های چاق کننده در مقابل یک انتظار بی ثبات وسست خیلی قوی تر است واین انتظار مانند نسیمی است بر این کویر برهوت چاقی 

   مثل از خودم راجب انتظار لاغری 

   من در سال ۹۰ مادر شدم وبعد از تولد دخترم خیلی خیلی لاغر شدم به حدی که خیلی ها واقعا منو نمی شناختن  در صورتی که چون رفته بودم پیش خانوادم واونها خیلی بهم رسیدگی می کزدن هر روز غذاهای مقوی می خوردم از دل وجگر گرفته تا کله پاچه تا به قول اونا بچه گردن بگیره وشیرت مقوی باشه ومن جز اینکه می خوابیدم وبه بچه شیر می دادم کار دیگه ای نمی کردم. الان که با فایل های استاد یه چیزای تو مغزم تکون خورده فهمیدم علتش چی بوده. من تو اون ایام کلا موضوع چاقی رو فراموش کرده بودم وبه کل قید آینه وپرو لباس رو زده بودم اصلا به هیچی جز اینکه به بچه برسم فکر نمی کردم اصلا به غذا فکر نمی کردم فقط طبق روال هر روز می رفتم سرسفره شام ونهار می خوردم مثل بقیه  من در اون مدت مثل یه فرد عادی عمل کردم وهمین باعث شده بود قدرت ذهن چاقم مغلوب  قدرت ترمیم بدنم بشه وقتی برگشتم خونه خودم ودوستان واطرافیان همه می گفتن تو چطور اینقد لاغر شدی وبعضی ها این وسط می گفتن بخاطر شیردهی اینجوری شدی چون شیر می دی لاغر شدی در صورتی که خیلی ها با همون شیر دادن مشکل دارن وعلت اضافه وزنشون رو دوران شیر دهی می دونن متا سفانه این فکر در من قدرت گرفت حالا که دیگه تنها شده بودم وبیشتر وقت می شد به فکر فرو برم شروع کردم به برانداز کردن خودم مدام لباس های قدیمی رو پرو می کردم وزن می کزدم خودمو  دوباره چاقی برام قوت گرفت وبعد دوماه متاسفانه دخترم رفلاکس گرفت ومجبور شدم شیر خشک مخصوص بهش بدم ودیگه خیلی کم شیر خودمو بهش می دادم اینجا بود که اون فرمول اشتباه بالا اومد وکار خودش رو کرد اینکه من دیگه شیر نمی دم وطبیعی دوباره چاق بشم😔 انتظار چاقی در من قوت گرفت دیدم دوباره رفتارام تغییر کرده بازم شروع کردم با ولع غذا خوردن ترس از غذاها شروع شد وهمین باعث شدن وقتی دخترم یک سالش شد من بازم کلی چاق شدم و چاقی زیادتر وقتی بود که دخترم رو برای همیشه از شیر گرفتم واونوقت دیگه اون منبع وانتظار من برای لاغر شدن که همون شیر دهی بود به کل از بین  رفت 

         ترس از غذا وتعریف که ما از غذا داریم 

   وقتی این فرمول که غذا باعث چاقی می شود در ذهن ایجاد شده باشد وتبدیل به یک باور شود دیگه اینکه با کلام بشود آن را نقض کرد تلاشی بی فایده است. مثلا بگویی این غذا چاق نمی کند اما بعد اینکه خوردم خوب چاق می شوم  یک کلام گذرا  مثل همان انتظار گذرا ست ودر مقابل فدرت فرمول های ثبت شده در ذهن نمی تواند قد علم کند 

                   

              جریان ظرف کلوچه😋

   افراد چاق در برخورد با خوراکی ها  سه مرحله را طی می کنند اول دیدن آن که با نگاه افکار چاق کنندگی آن برایشان تداعی می شود دوم خوردن که اگر نتوانندجلوی خودشان را بگیرند وبخورن که به قول استاد پدرخودشون رو درآوردن وعذاب وجدان بیجارشون می کنه واگه نخورن حسرت می کشن وتا ساعت ها فکرشون درگیرش. 

   ♦️ تفاوت افراد چاق با افراد متناسب در برخورد با خوراکی ها در این است که فرد متناسب دوست داشته باشد می خورد دوست نداشته باشد نمی خورد اما فرد چاق احساسش درگیر می شود ودیگر پای نیاز جسمی در میان نیست در سه مرحله درگیری ذهنی پیدا می کند ♦️

   🎊چگونه با وجود این حجم از فرمول های چاق کننده می توانیم لاغر شویم 🎊؟؟؟؟ 

   🙏🙏 قدرت ذهن را نادیده نگیریم 

   خداوند به جسم ما این توانایی را داده است که هزاران کیلو غذا را در خود هضم وجذب ودفع کند  

   هر فرد به هر اندازه اضافه وزن داشته باشد در مقابل اون هزاران کیلو که جسم یا تبدیل به انرژی کرده یا دفع کرده هیچی نیست. 

   ⛔اگر قدرت چاقی ذهن با شناسایی فرمول های چاقی وبرداشت موانع لاغری کاهش پیدا کند قدرت جسم که همان قدرت همیشگی خودش است می تواند به راحتی اضافه های ذخیره در بدن که حاصل همان قدرت ذهن چاق است را از بین ببرد واین ناهماهنگی را ترمیم کند⛔

   چرا با وجود اینکه غذای ما در طول مدت‌های تغییری نمی کند وهمان اندازه است اما ما چاق تر می شویم؟؟؟. 

   به این علت که تکرار فرمول های چاق کننده در ذهن بیشتر می شود ونمی گذاردواز دفع چربی های بدن بیشتر جلوگیری می کند در نتیجه چربی بیشتری ذخیره می شود وما چاقتر می شویم😔

   من خانم الهام ۳۴ ساله در طول عمرم ۳۴ تن منهای ۲۰ کیلو خوراک مصرف کردم 

   بدن هوشمند توانمند من برای دفع این بیست کیلو که قطره است در مقابل دریا هیچ مشکلی ندارد ومثل آب خوردن می تواند آن را دفع کند 

   من با ذهنم که او هم با من سر دشمنی ندارد درواقع توسط خودم قدرت گرفته نزاشتم جسمم کاز خودش را بکند دخالت کردم بهش ایده های اشتباه دادم سنگ جلو پاش گذاشتم مثل خیلی از اتفاقاتی که در بدنم چراغ خاموش می افته ومن ازش بی خبرم باید می زاشتم این عمل خوردنم هم خودش مدیریت کنه 

   حالا که اینو می دونم با ایمان کامل می گم بدن من خیلی توانمند  ۲۰ کیلو اضافه وزن در مقابل ۳۴ تن هیچی نیست هییییییچچچچچی نیست. 

   ایمان دارم من  خودبه خود  لاغر می شم مثل رشد خودبخود ناخن وموهام بعد از کوتاه شدن 

   همتون رو به خدای قادر وبی همتا می سپارم💕

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/14 13:55
   مدت عضویت: 278 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 913 کلمه

   نکات طلایی ۲  به هر اندازه چاقی ، هیچ چیز نیست ! 

    به نام خدا 🌺🌺

   هرچه بیشتر در مسیر لاغری با ذهن ادامه می دهم بیشتر به این درک میرسم متناسب بودن روند طبیعی جسم من میباشد.

    علت چاقی ما به خاطر موانع ذهنی لاغری است که در مسیر متناسب شدن ایجاد کرده‌ایم .

   ❇دلیل اینکه هیچ حیوانی چاق نمی شود نداشتن موانع ذهنی در مورد عملکرد بدن خود در ذهنشان می باشد

   ⛔ انسان در مورد سیستم عملکرد بدن خود فکر می کند نظریه پردازی می کندبا یکدیگر گفتگو می‌کنند با استمرار در فکر کردن و صحبت کردن درباره سیستم بدن خود بر عملکرد جسم تاثیر گذاشته و روند پیش فرض جسم را تحت تاثیر قرار می دهند .

   ✴تفکراتی مانند 

   ⛔سوخت وساز بدن من پایین است 

   ⛔فعالیت بدنی من کم است

   ۰⛔ سن من بالا رفته این درد و بیماری طبیعی است و صدها فکر دیگر در ذهن ما وجود دارد.

   🔴🔴 درست و غلط بودن این آگاهی ها مهم نیست مهم پذیرفتن ماست 

   چاقی فکری است که در ذهن برخی انسان ها از طریق مختلف ایجاد می شود دلیل اینکه این روزها سرعت افزایش وزن بیشتر شده و انسان ها از سنین کودکی دچار اضافه وزن می شوند گسترش فرمول های فکری اشتباه در ذهن انسان ها است.

   ⛔⛔ من بر اثر وارد شدن ورودی های اشتباه باور کردم که چاقی حق من است و راه فراری از آن نیست .این عقیده به صورت انتظار من برای چاق شدن فرزندانم در ذهن من تثبیت می شود و به راحتی انتظار چاقی را به فرزندانم منتقل خواهم کرد .واین چرخه اشتباه درحال تکراراست .دلیل اینکه زندگی ما در جنبه های مختلف شبیه والدینمان هست انتقال افکار و انتظارات آنها در طی سالهای زندگی کردن به ذهن ما میباشد.من علاوه برباور چاقی که باور کرده بودم که ارثی است باور کردم که از یک سنی مانند مادرم دچار بهم ریختگی هورمونی میشوم .و شدم و هرکاری برای درمانم میکردم میگفتم مگه مادرم خوب شده که من بشوم  کم کم مانند مادرم سردرد های شدید به سراغم آمد که با  هیچ آمپول و مسکنی آرام نمیشد .باور کردم که حتی بعضی خوراک های که برای مادرم مضر است برای منم بده وبیماریم رو تشدید میکنه تااینکه یکسال پیش با قوانین جذب و افکار مثبت آشنا شدم .کم کم به دردها کمتر توجه کردم و شروع به درمان باطب سنتی که به آن خیلی اعتقاد دارم ، کردم .نمی گویم خوب شدم ولی خیلی بهترم و از عید که بااین دوره آشنا شدم فکرم مشغول این دوره اس و حالم عالییه خدا رو گواه میگیرم که سردردهای هرروزه من خیلی کم شده به طوری که از عید به تعداد انگشتان دست رسیده .چون باباورهای غلط خودم جلوی ترمیم بدنم رو میگرفتم .

   ❇❇ اگر در ذهن  فرمول های چاقی ایجاد شود به هیچ وجه آن فرد به هیچ طریق نمی تواند لاغر شود.

    در واقع ایجاد فرمول های چاقی در دو جنبه بر زندگی ما تاثیر می گذارد

   1️⃣ در مرحله اول باعث ایجاد اضافه وزن در جسم می شود 

   2️⃣در مرحله دوم مانع از لاغری ما میشود

    دلیل اینکه هرچه تلاش می کنیم لاغر نمی شویم به خاطر وجود فرمول های چاقی بود .

   ⛔⛔باور غلط بدون هیچ تلاشی چاق میشویم .

   لاغر شدن نیاز به تلاش ندارد چون روند طبیعی و پیشفرض جسم ما ترمیم کردن و از بین بردن هر ناهماهنگی است که در جسم ایجاد می شود اگر به سیستم بدن خود توجه کنیم متوجه می شویم که بارها به دلایل مختلف به جسم خود صدمه زده ایم و بدون اینکه ما دخالت کنیم خودش ترمیم میشود. پس چگونه برای لاغر شدن دست به دامان رژیم شدیم چون عقیده داریم جسم نمی تواند، ما باید کمک کنیم.

   ❇❇ خیلی مهمه که من بخواهم شرایط را تغییر بدم با یک سری عوامل باعث تغییر اجباری بشه

    چاقی ما خاطر فرمولها و باورهای غلط در ذهن ماست باورها و فرمول های چاقی در ذهن ماست فقط خودمان خبر نداریم که هست .

   جسم ما با تمام توان خودش هزاران کیلو را دفع کرده یا تبدیل به انرژی کرده. وقتی موانع ذهنی را برطرف کنید قدرت ذهن زیاد میشود و قدرت جسم کم.و لاغری خودبه خود صورت میگیرد.

    اون مقدار اضافه وزن که داریم قدرت ذهن خودمونه.

    💞💞💞هرقدر اضافه وزن داریم هیچ چیز نیست 💞💞💞❇غذا خوردن ما همان مقداری که میخوریم پس چرا چاق میشویم  ؟به علت قدرت ذهن خودمون که داره بیشتر میشه. ❇چطور قدرت ذهن ما بیشتر میشه ؟ 

   ⛔وقتی از خوردن ترسیدیم 

   ⛔وقتی که از رفتن روی ترازو وحشت داریم وحالمون خراب شد 

   ⛔ وقتی که ازجسم خود متنفر شدیم

   ⛔ وقتی که در مورد چاقی صحبت کردیم و شنیدیم

   ⛔ وقتی که ناامید شدیم

    ما با این کارها جلوی بدن خودمان را میگیریم و مانع دفع اضافه وزن خودمان میشویم .

   ❇❇باور اینکه بدن ما این همه مواد غذایی را دفع کرده خیلی مهن است .

   وقتی که قدرت جسمی خودمان را کم کنیم قدرت لاغری ذهن ما زیاد میشود ما چقدر باید ورزش کنیم یا پیاده روی کنیم تا بتوانیم هزاران کیلوگرم را را بسوزانیم پس پس بدن ما قدرتش خیلی زیاد است این همه مواد غذایی را دفع کرد .

   بدن  ما در سال هزار کیلو غذایی را که خورده میسوزاند یعنی روزانه می شوددو کیلو و هفتصد غذایی که خورده  را تبدیل به انرژی کرده یادفع کرده.

    یعنی بدن هوشمند من ۲۰ کیلو اضافه وزن را بدون دخالت باورها و افکار غلط من می تواند در یک‌هفته بسوزاند😳 فقط یک هفته 😍😍اگر همین را باور کنیم لاغر شدن خود به خود صورت می گیرد.

   ولی ما این اضافه وزن را سالها روی دوش خود کشیدیم و هرسال بیشتر وبیشترش کردیم و از همه چیز درمانده شدیم .آنهم اضافه وزنی که برای بدن هیچ کاری ندارد که آن را بسوزاند .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   maryamkhazaie0000@gmail.com
   1400/03/05 00:02
   مدت عضویت: 334 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 376 کلمه

   بنام خداوند مهربان سلام ب استاد عزیزم و دوستان نازنین نکته طلایی ۲ هر اندازه چاقی هیچ چیز نیست .انصافا این فایل ی پله از بهترین بالا تره خیلی فایل خوبی بود استاد ممنونم .این همه توانایی جسممون در باورم نمی گنجه من ۲۶ سالمه فک کن تا الان من ۲۶ تن غذا خوردم من ۳۰ کیلو اضافه وزن دارم سی کیلو کجا و ۲۶ تن کجا ،مث قطره در برابر  سیلاب می مونه ،این فایل رو گوش کردم الان ب این درک رسیدم ک روال عادیه بدن ما متناسب بودن و این همه زحمت می کشه ک بدن ما متناسب باشه ولی ما با باورهامون و فرمول های اشتباه در مورد لاغری نمی زاریم ک بدن کار خودش رو انجام بده با برداشتن باور های نا درست خود ب خود لاغر میشیم ،استاد ببخشید تو این فایل بحث میزان غذای ایرانی ها و خارجی ها شد ک گفتین خارجیا غذاشون همه تزیین و همش چند لقمه هست می خواستم ی خورده توضیح بدم در آخر ممنون میشم جواب بدید یا توی لایواتون در موردش صحبت کنید .چند وقت پیش من یک فایلی رو گوش میدادم در مورد غذا خوردن خارجیا صحبت میکرد ک همون طور ک شما گفتید چند قاشق برنج تزیین شده تو ی بشقاب  ک اطرافش با سبزیجات و سس تزیین ویک بشقاب دسر و یک بشقاب کوچک سالاد ک هر کدوم از بشقاب ها ی قاشق و چنگال داشت ک توی فیلما های خارجیا همه ی ما دیدم این رو ،اون شخص میگفتن افراد ثروتمند ک در خارج هستند این مدلی غذا میخورن و اونها قوانین جهان هستی رو کاملا درک کردند و با این مدل غذا خوردن این پیام رو ب ذهن نا خود آگاهشون مفرستن ک همه چیز فراوانه و هیچ کمبودی نیست میگفتن اون ها ۴ نفری یک پرتقال رو میخورن یا چند نفری یک قاچ هندوانه رو میخورن و این پیام رو ب ذهنشون میفرستن ک همه چی ب وفور هست اینو یادم رفت بگم ک میگف غذا شونم آروم میخورن خود غذا آروم خوردن هم دلیل داره ک این پیام رو با ذهنشون میفرستن ک وقت زیاده و کمبوده وقت نیست خیلی توضیحات زیادی دادن من خلاصه گفتن استاد خواستم نظر شما رو در رابطه با این تو ضیحی ک دادم بدونم  ممنون میشم جواب بدید .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/03/05 14:01
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 26 کلمه

    سلام دوست عزیز
    من به این موضوع عقیده ندارم که افراد ثروتمند به صورت آگاهانه برای ارسال پیغام خاصی به جهان هستی به این شکل غذا بخورند

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سیده آمنه یاقوتی
   1400/02/31 12:04
   مدت عضویت: 270 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 334 کلمه

   سلام جناب عطار روشن عزیز 

    

   واقعا بعد از یک وقفه ی کم مجدد اومدم و میخوام تعهد بدم که من مسئول شرایط فعلی خودم هستم

    

   من مسئول چاقی خودم هستم 

   این جانب سیده آمنه یاقوتی تعهد میدهم که من مسئول چاقی خودم هستم و در پیشگاه خودم وخدای خودم تعهد میدهم که به وزن ایده آل55کیلو برسم و همه تلاشم رو بکنم

    

   استاد میدونید یبار ازتون سوال کردم که من تمام چاقیم پایین تنه است و من همیشه حتی وقتی60کیلو بودم وحتی58کیلو سایز شلوارم 40به بالا بوده و هست

    

   خیلی فکر کردم و این جمله ی شما که من مسئول چاقیم هستم و مدام میگفتم

   تا یهو یه فکری اومد تو ذهنم که آمنه باقدرت ذهن حتی میشه موضعی لاغر شد

   گفتم واااچطور؟

   اون آمنه ی قشنگ درونم گفت خب ببین تو تمام باورهای چاقیت مال رون هاته

   همیشه وبه تعداد دفعات بالا شنیدی وخودت به خودت گفتی من فقط رون دارم

   من هرچی میخورم میره تو رون هام به بابام رفتم

   اول رون بودم بعد دست و پا درآوردم 

   وخلاصله بعد از حلاجی تمام باورها دیم این واقعا منم که حتی تعیین کردم کجای بدنم چاق باشه کجاش لاغر کجاش چه فرمی داشته باشه

    

   واقعا این روند مستلزم تکرار وتکرار تکرار و تکراره 

   چون من بخشخصه انقد این موضوع برام تکرار شده که میگفتم خب چکار کنم شانس نداشتیم به مادرمون بریم خدایا چراعاخه

    

   وهمیشه توجه ام به این قسمت بوده وخدارو شکر بااین اموزش ها جرقه امیدی تو دلم زد و آتیش شعله ور شد و الان زبانه کشیده

   که از راهی که هرقسمت بدنم چاق کردم از همون راه هم لاغرش میکنم و میسازمش 

   واین من بودم فقط وفقط من بودم که این بلا رو سر خودم آوردم نه غذا نه کم تحرکی و نه هیچ چیز دیگه

    

    

   استرس من از خوردن از نشستن وحتی خوابیدن باعثش شده

   غذا مقصر نیست بلکه رفتار من باغذا منو چاق کرده

   نگاه من به ورزش وکم تحرکی وپیاده روی باعث بروز باورها و اعمال نتیجه در جسمم شده

    

    

    

   واااااااااای نمیدونید باچه ذوقی دارم مینویسم که بلاخره منم میتونم رون های لاغر داشته باشم میتونم میتونم و انجامش میدم

    

    

   متشکرم از خدایی که هدایت هاش بینظیره بینظیر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/02/31 16:06
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 36 کلمه

    سلام آمنه عزیز
    از اینکه مجددا به سرزمین لاغرها برگشنید خوشحالم
    نیاز نیست شما تصمیم بگیری و بخوای بخش خاصی رو لاغرکنی همینطور که تصمیم نگرفتی کجا رو چاق کنی
    فقط از آموزشها استفاده کن
    خودبخود همه چی درست میشه

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   الهام خوشبخت
   1400/02/25 10:28
   مدت عضویت: 834 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 349 کلمه

   به نام خدای بی همتاسلام استاد عزیز ومهربان وپرتلاشم استاد عزیزم دیروز که خبر تغییر عکس پروفایل به شکل راحت واسان رو اعلام کردین خیلی خوشحال شدم وزود رفتم برای خودم عکس پروفایل گذاشتم بدون هیچ فیلتر وافکت یا زیبا کردن عکسم این اولین بار هست که من در یک سایت ویا در فضای مجازی تلگرام اینیستا یا واتساپ عکس شخصی خودم رومیزارم خیلی خوشحالم این اعتماد به نفسم را با شرکت در دوره پیدا کردم دیگر نظر دیگران برای من اهمیت نداره حالم با خودم خوبه خودم را همین طور که هست دوست دارم تقریبا یکسال هست موهام رو رنگ نکردم قبل دوره من بدون اینکه رنگ سفید روی موهام باشه موهامو رنگ میکردم که پر پشت دیده بشه موهای سیاهم رو الان خیلی دوست دارم احساس میکنم موهام پرتر شده خیلی حالم خوب شد وقتی این بهبود سایت رو دیدم استاد خوبم ممنون از تلاشهای بی‌وقفه ومستمرتون.خدا قوت پهلوان 😊😍استاد به پاس این تغییر بزرگ وعالی وبی نظیر سایت دوست  دارم دوباره دیدگاه بنویسم واز نوشتن لذت ببرم چقدر احساس خوبی پیدا کردم امروز خدا رو شکر میکنم. استاد خوبم بعد چاقی هیچ چیز نیست من خیلی متحول شدم و لاغری در ذهنم خیلی آسان شد وهمش تو ذهنم جملات شما مرور میشه جمله چهل کیلو در مقابل چهل تن مواد غذایی چیزی نیست بدن چهل تن رو دفع کرده یا مصرف کرده چهل کیلو که چیزی نیست. این فایل شاه فایل هست به نظرم این فایل اسمش رایگان هست ولی ارزش این فایل بینهایت هست وباید تو دوره های لاغری بود. به نظرم این فایل برای لاغری کافی هست فقط این یک شاه فایل همه باورهای اشتباه رو می شوره می بره. خیلی حسم خوبه خدارو شکر باز هم حسم خوبه ودارم با اشتیاق ادامه میدم وعاشق این دوره هستم وهر روز لاغری را خیلی خوب هضم میکنم هر چه بیشتر جلو میرم لاغری را مثل آب خوردن یاد می گیرم ولاغری رو راحت قورت میدم مطمئنم اگر با همین احساس  وعشق وعلاقه ادامه بدم یک شگفتی ساز ابدی خواهم شد. خدایا شکرت که باز هم در سایت در حال نوشتن وتوجه به لاغری وزیبایی وسلامتی هستم .استاد یاشاسین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 21 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/23 15:26
   مدت عضویت: 499 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 480 کلمه

   نکات طلایی (۲)به هر اندازه چاقی،هیچ چیز نیست

   با سلام:هر چه بیشتر در این مسیر قدم بر داریم و آن را ادامه بدهیم روند متناسب بودن ما جزوه روند طبیعی جسم ما می شود سیستم عملکرد بدن ما اینه که به آن فکر می کنیم گفتگو می کنیم نظر می دهیم و با استمرار در فکر کردن و صبحت کردن جسم را تحت تاثیر قرار می دهیم و این تکرار و استمرار به جایی می‌رسد که جزوه شخصیت ما می شود و رفتار غذایی ما کاملا متفاوت می شود بدون ناراحتی و استرس و با آرامش کامل زندگی می کنیم وبدون اینکه فکر کنم به جایی می رسیم که خود به خود رفتارهای خوب جزوه عادت ما می شوند این روزها شاهد خیلی گفتگوها افراد با یکدیگر بودم مثلا :تیروید دارم کم کاره و دکتر کفته چاق می شوی —زانوهای من درد می کند و توانایی حرکت ندارم و تحرک کم دارم در نتیجه چاق می شوم —-داروهای افسردگی مرا چاق می کند —سوخت و ساز بدن من کم است چاق می شوم و کلی  دلیل و برهان برای چاقی خود دارندبه جز اینکه فکر کنند همه آینها ذهنی است که منشا آن باورهای اشتباهی است که سالها در ذهن ما ته گرفته و به ذهن ما چسبیده .و مرتب این حرف‌ها را برای توجیح چاقی خود بین همدیگر رد و بدل می کنند تا احساس خوبی به آنها دست بدهد و خیلی موارد دیگر شبیه تمام اینها که گفتم و این فکرها مانند بذری در انها کاشته شده که با توجیح های مختلف مثل داروی افسردگی—-کم تحرکی—سوخت و ساز—زانو درد—-کرونا و…به آرامی بدون اینکه خود بدانند آن بذر را آبیاری و غذا می دهند تا رشد کند و تنومند شوند و ثمره آن چاقی و تمام این  افراد  همه فامیل من هستند در طی این دوسال کلی اضافه کردند و قشنگ مشخص بود که هیچ تصویری ندارند که این ورودهای اشتباه و باورهای اشتباه باعث چاقی آنها شده و هیچ راه فراری ندارند تا زمانی که هدایت

    به این روش بشوندو واقعا این چرخه در عین حالی که اشتباه می باشد اما به صیحیح ترین شکل ممکن در حال تکرار شدن در بین افراد می باشد

   و این فرمول های اشتباه که من می شنوم و نتیجه آن را در افراد می بینم دو تاثیر می ز گذارد ۱-باعث چاقی در جسم می شود ۲-مانع از لاغری می شود 

   همه می گفتند خسته شدم -هر چه تلاش می کنم آخرش باز چاقی-و من خیلی خوشحال هستم که به این مسیر بهشتی هدایت شدم خدا را شکر

   و مشاهد کردم که ذهن همه آنها چاق است و جسم همه آنها هم چاق بود همه از خوردن دوری می کردند بخاطر ترس از چاقی و من که با این روش آشنا شدم و فرمولها را می دانم بیشتر رفتار و عملکرد آنها را متوجه بودم و امیدوارم که همه آنها به این روش هدایت شوند و از این آگاهی ها نهایت استفاده را ببرند .استاد سپاسگزارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 7 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   marziyeh.s1972@gmail.com
   1400/02/22 20:35
   مدت عضویت: 374 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 198 کلمه

   خیلی عالی بود استاد ممنون 

   خیلی برام جالب بود، تاحالا به همچین مسئله ای فکر نکردم بودم واقعا من در طول عمرم به قول شما ۲۰ تن فقط کلوچه خوردم وفکر کنم ۴۰ یا ۵۰ تن غذا خوردم پس اینا همه کجا رفته،چقدر بدن منظمی داریم وبا چه دقتی همه اعضا و جوارح ما دارن برای ما کار میکنند ،نفسی که ما را میکِشد و قلبی که ما را می تپد، خدایا شکرت به خاطر این همه نظم وما چقدر نا اگاهانه او را تخریب کردیم کاش اینها در دوران کودکی به ما آموزش داده میشدالبته که هیچ چیز تصادفی نیست و همه چیز برای آگاهی بیشتر ما بوجود میاد ،،خوشحالم که این آگاهی رو پیدا کردم و مثل یه چای هلی قند پهلو که روی غذای چرب و چیلیک میخوری همه چیز(باورهای غلط چاق کننده)رو بشوره وببره .

   وقتی میری رستوران و غذا سفارش میدی با اطمینان خاطر و خوشحال منتظر غذا میمونی و مطمئنی که همون چیزی که سفارش دادی برات میارن پس برای خدا کاری ندار سفارش ما ،پس زیباترین و سالمترین بدن رو از خدا میخوام و باورهای درست در ذهنم ایجاد میکنم و خوشحال و امیدوار منتظر میمونم و صبر میکنم درمحضر خدای قادر مطلق 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/18 01:07
   مدت عضویت: 552 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,052 کلمه

   سلام استاد و سلام دوستای عزیز و متناسبم. خداقوت بابت فایل به این درجه یکی و پر از آگاهی . من بشدت عاشق این فایل شدم و یک هفته است تقریبا هرروز گوش میدم تمام نظرات دوستانو هم خوندم اما گفتم تا صدرصد به این جمله هییییچی نیست ایمان نیوردم کامنت نزارم . و امشب بالاخره به اون مرحله رسیدم .

   اول از حسی بگم که هربار که شما میگین یه لباس برام گشاد شده انقدر حس خوبی بهم دست میده انگار برای خودم اتفاق افتاده .مشتاقانه منتظر روزیم که بازم لباسام برام آزاد شه و اصلا مجبور شم ببخشمشون 😍😍از اوایل فایل صحبتاتون فوق العاده بود یاد گرفتم چجوری مچ ذهنمو بگیرم و باورای چاق کنندمو شناسایی کنم .تا اون جمله ی نابود کننده (البته منظورم نابود کننده موانع ذهنیمونه) که تیر خلاص و زدید به اون چند کیلو اضافه وزن ما😆

   باور کنید انقدر عمیق کار کردم رو این فایل که الان اضافه وزنم برام خنده داره میگم دختر ببین چیکار باذهنت کردی که حدود بیست و خورده ای تن غذا رو بدنت بدون اینکه روحت باخبر شه رد کرده ولی این چندکیلو رو چندین ساله نگه داشته و خودتو بخاطرش انقدر عذاب دادی . یعنی هزار برابر این اضافه وزنو بدنت ازبین برده اونوقت تو لنگ این مقدار موندی زمین و  زمان بهم دوختی !بابا طفلی بدنت که هیولا وار داشته تُنی غذا میسوزونده کجا بودی اونموقع تو !اصلا دخالتی کردی؟یه قدم به نیت آب کردن اون چند تن برداشتی قرص خوردی که زودتر بسوزه  سوخت و سازو بردی بالا واقعا چیکار کردی ؟چرا اونموقع کم کاری تیروییدت مانع نشد ولی برای این اضافیه که گل کاری خودته هزارو یک بهونه و مانع تراشیدی که نمیشه من سوخت و سازم خیلی پایینه من ژنتیکم اینه مگه بدون ورزش و رژیم میشه ؟تو رژیم خاص و طاقت فرسایی گرفتی که چندین تن غذا دفع شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ولی برای این  چند کیلو خودتو هلاک کردی راه و روش نبوده که امتحان نکرده باشی.وای استاد مغزم واقعا سوت میکشه چرا واقعا تاحالا خودمون به این مسائل فکر نکردیم بحث بحثه صد کیلو دویست کیلو نیست بحث تُنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!یعنی اگه این سیستم در بدن ما به این شکل برنامه ریزی نشده بود و خدا بهمون لطف نمیکرد و اونهمه غذا براحتی آب خوردن ازبین نمیرفت چه بلایی سرخودمون میوردیم با یسری افکار اشتباه و غیر منطقی.خیییییلی خوشحالم که این فایل و زحمت کشیدن و برامون ضبط کردید تو این یه هفته به اندازه ی کل اینمدت که عضو سایتم ،مانع از سرراه ذهنم برداشتم . اینکه فرمودید یسری باورا عین بهمن میان و باخودشون باورای دیگه روهم ازسراه برمیدارن حقیقت محضه . من الان با درک این جمله هرچقدر چاقی هیچیییییییییییی نیست همزمان چندتا مانع برام بیمعنی شده و جایگزین شده یکیش همینکه چجوری آخه بدنم این اضافیا رو کم کنه!ولی فهمیدم هرچقدر که اضافی داریم  در مقابل بیست تن اصلا به حساب نمیاد که بدن بخاطرش بخواد به زحمت بیفته .قدرت ذهن فراتر از تصور ما آدماست .ذهنی که حتی درخواب هم هدایت بدن رو به عالیترین شکل انجام میده و حتی ثانیه ای تنفس یا ضربان قلب ما اختلالی براش بوجود نمیاد معجزه است بخدا!اینکه در طول عمر یه انسان قلبش مدام بتپه کبدش ریه اش کلیه اش مغزش مثل ساعت کار کنه اونوقت یه اضافه وزن ساده رو نتونه رفع کنه؟؟؟؟! .تازه اگه ما ازسر راهش بریم کنار خودبخود انجامش میده چون طبیعت جسم ما تناسبه و تمام فرمولای صحیح بصورت پیشفرض وجود داره درذهن .اصلا برای لاغری نیازی نیست ماکاری کنیم بخدا  که باورم شده لاغری خودبخودیه فقط باید موانع و برداریم و دیگه تو کار جسممون دخالت نکنیم .خداوند داناترین وجود عالم، هدایت این جسم و ذهن رو به عهده داره بعد ما جسارت میکنیم و میخوایم به سبک خودمون همه چیو جلو ببریم و دراکثر موارد هم کارو خراب کردیم .

   این ذهن استاده در ترمیم کردن خسارت ها ✔

   🍃چطور وقتی کسی پاش میشکنه اما بعد مدتی جوش میخوره و مثل روز اولش میشه 

   🍃دستمون بارها و بارها بریده یا پوست بدنمون  کبود شده یا جاییش ضرب دیده اما بعد چندروز بدون کوچیکترین دخالتی جوش خورده یا رفع شده 

   🍃من خودم یکبار یه خالی رو برداشتم از روصورتم یکمی جاش فرورفته بود اما بعد یکماه کاملا هم سطح پوستم شد و اثری ازش نیست 

   🍃خیلیا تصادف میکنن و صدمه جدی میبینن اما بعد چندماه عین روز اولشون صحیح و سالم برمیگردن به زندگی 

   🍃موهای خودم یا ناخنام مثال عینیه برام که هربار کوتاه میکنم چون رشدش هم خوبه فورا درمیاد 

   🍃چندروز پیش روغن پاشید رودستم تاول زد ولی الان خودش داره خوب میشه بدون اینکه من کاری کنم یا پماد خاصی بزنم  

   🍃 بعد یه عملی که داشتم جای بخیه ها خیلی روی اعصابم بود ولی بدون اینکه متوجه شم چی به چی شد جاش الان خوب شده و یه کم خیلی نامحسوس مشخصه

   🍃 🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃

   لاغرشدن هم برای بدن دقیقا مثل همین اعمالیه که روز مره داره انجامش میده یکسره تلاش میکنه که اضافیارو ازبین ببره یا تبدیل به انرژی کنه .همواره دوست داره برگرده به اصل خودش یعنی تناسب . از چاقی فراریه وگرنه چندتن غذارو به این راحتی رد نمیکرد.و مدام در ذهن ما این هیاهو برای لاغرشدن نبود . اگه ذهن تشخیص میداد  لاغری باذهن    کار عجیب غریبو سختیه اصلا اجازه نمیداد ما وارد این مسیر بشیم مثل جریان کتاب درسی خوندن که دستت میگیری فورا خوابت میبره ماهم تاشروع میکردیم به تمرین و گوش دادن ذهن یجوری جلومونو میگرفت که انجامش ندیم ولی روزبروز اشتیاقمون داره بیشتر میشه .درکمون بیشتر میشه . 

   😍😍😍😍😍😍😍😍دلم میخواد هزاربار بنویسم که هرچقدررررررر که چاقی ،هرچقدر اضافه وزن داری در برابر اون چندتن غذایی که بدنت دفع یا تبدیل به انرژی کرده هیییییییییییییییییییییییچی نیست 😍😍😍😍😍😍😍😍😍 پس از عدد اضافه وزنتون نترسید بزرگش نکنید.من  روی یه کاغذ اضافه وزنم  و ریز  نوشتم روبه روش بیست تن و درشت نوشتم هربار که مقایسشون میکنم خندم میگیره اول آخه من غصه چیو میخوردم  !بعد از ته دلم میگم این اضافیه هیییییچی نیست انگار یک کیلوئه در برابر اون حجم ازدست رفته!یعنی یک هزاررررررررررررررمم نیست که  فقط مونده .که اگه من دست بردارم از سرش خودبخود میره دنبال کارش.  بنظرم بااین فایل میشه بخش زیادیاز  اضافه وزن و ازبین برد و باورای زیادی رو باخودش میشوره میبره  اگه نقطه به نقطه باورش کنیم و انقدر تکرار کنیم که یه بخشی از وجودمون شه 💖💖💖💖 استاد عزیز و  مهربان ممنون که انقدر وقت میزارید و به نکات طلایی اشاره میکنید . واقعا قابل تحسین هستید . درپناه خدای بزرگ همیشه درمسیر خوشبختی و تناسب باشید🌹🌹🌹

    

     

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 39 از 8 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/15 09:09
   مدت عضویت: 491 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,655 کلمه

   فایل “نکات طلایی 2”:

   فایل فوق العاده جذابی بود که حتی اگر می تونستم خودم را کنترل کنم ، دوست داشتم که حتی موقع مشاهده فایل پلک نمیزدم.

   من همیشه از دوران کودکی کره خیلی دوست داشتم چون در خانواده پر جمعیتی  بزرگ شدم و بیشتر موقعها صبحانه ما پنیر و چای شیرین میخوردیم با نان.

   چون کره اکثر موارد درخانه نبود من همیشه کنجکاو بودم که کره بخورم ببینم مزه اش چی جوری است ؟ الان برام خنده دار است، ولی خوب دوران کودکی من کشور در مرحله جنگ بود و همه مواد غذایی همیشه موجود نبود اگر هم بود شاید حدس میزنم خریدش برای پدرمن همیشه ممکن نبود.

   مادرم برای اینکه من را راضی کند به خوردن نان و پنیر و چای شیرین به من این باور را داده بود که کره چرب است برای بدن ما خوب نیست.

   خوب خودتون حتماً تا حالا حدس زدید ، مادر به خاطر اینکه نمیتونسته برای فرزند خودش کره بخرد ، یک باور اشتباه یا غلط را باتکرار سالها در ذهن من به یک فرمول درست چاقی قوی تبدیل کرده بود.

   بعد از مشاهده این فایل متوجه شد م که هر وقت میل به خوردن کره دارم ، مقدار بسیار ناچیزی از ان را برمیدارم و خیلی سریع و با شتاب که انگار که جرمی مرتکب ميخواهم بشم تاکسی نفهمد لقمه را سریع میدهم پایین تا کسی من را در حال خوردن ان نبیند.

   با خودم که فکر کردم به نتایج زیر رسیدم:

   1. از زمانیکه پسرم  غذا خوردن را شروع کرد همیشه اول برایش کره میاوردم و اگر ان میل نداشت یکم بیشتر اصرار میکردم.  چرا؟

   چون خودم با خودم قرار گذاشته بودم همه ان کارهایی که مادرم در حق من انجام نداد و من دوست داشتم مادرم برام  انجام میداد را برای پسرم انجام بدهم.

   الان دلیلش را میفهمم ، مادر م برای من رژیم بدون کره را سالها گذاشته بود ، برای همین  من همیشه میل به خوردن انچه که ازش منع شده بودم را داشتم ،بعد متاسفانه کنار ان برای من احساس گناه هم گذاشته بود که کره چرب است.

   برای همین تا متوجه شدم تصميم گرفتم ذهن خودم را راجع به کره تغییر بدهم.  باز هم میگویم الا ن برای من خنده دار است ولی همین موارد کوچک که ما حتی به ان نیندیشیدیم ،باعث شده که ما فرمولها ی چاقی را در ذهن خود جای بدهیم.

   دوستان خوب دقت کنید مطمینم همه ما با یافتن این موارد خود به خود ، اسان و راحت متناسب میشویم ، فقط و فقط و فقط بابرداشتن موانع ذهنی در مسیر لاغری قرار خواهیم گرفت.

   من برای خودم صبحانه کره و عسل و نان در نظر گرفتم.  به خودم گفتم کره چرب است خوب این خوب است چون چربیهای من را بیرون میبرد و دفع میکندو بعد گفتم من فقط به لذتش فکر میکنم و خلاصه اینقدر حرفها ی مختلفی و دلایل قانع کننده ای برای خودم اوردم تا تونستم باورها ی متفاوت دیگری را جایگزین باور غلط دوران کودکیم کنم.

   بعد هم باخیال راحت کره ،عسل  و چای را با نان تا جاییکه میل داشتم خوردم.  بابت ان از خدا سپاسگزاری کردم و ترس خودم را با انجام عمل خوردن و باور صحيح برای همیشه از ذهنم پاک کردم.

   الان ديگر ان حرص و ولع خوردن کره را ندارم با انکه در یخچال موجود است.  باز هم میگویم این فایل خیلی باارزش بود و برای من بسیار بی نظیر بود.  ممنونم استاد. 😇😇😇

   چند روز پیش سر کارم که بودم ، مدیران تصمیم گرفتند که برای همه پنیر و نان Bagel با قهوه سر کار به کارمندان شرکت بدهند.

   من حدود 3 ساعت قبلش صبحانه خورده بودم ولی رفتم که سهم خودم را بردارم تا هر وقت گرسنه ام شد بخورم.

   من هم مثل استاد یاد گرفتم که رفتارها ی غذایی افراد را زیر نظر بگیرم.  افراد که کثرا صبحانه خورده بودند برای برداشتن سهمشان از هم سبقت می گرفتند.

   من نان نرم را نمیپسندم و ترجیح میدهم که نانم را تست toast کنم. بنابراین داخل صف  دستگاه تستر toaster شدم تا نانم را از نرم به خشک تغییر دهم.  

   بعد متوجه  یکی از همکارانم که دختر چاقی است شدم ،با اینکه طعم پنیر توت فرنگی را دوست نداشت تا جاییکه ميتوانست و در توان داشت روی نانش پنیر توت فرنگى گذاشت.

   من داشت حالم بهم میخورد ، چون بعدش creme cheese  یا همان پنیر معمولی را هم اضافه کرد و اخرین نفر از اتاق بیرون رفت.

   چند روز بعد تحت نظرش گرفتم.  دیدم که با بی حوصلگی سرکار میاد.  لباسهایش اصلا شیک نیست.  هیچ قدرتی در وجودش را نمیشه حس کرد.

   به جای صحبت رو در رو همیشه در قسمت چتchat سر کار مینویسد. روز اول هفته  و اخر کار ی هفته اش کلا با هم فرقی ندارد چون انگیزه ای ندارد و چون افیسش office روبرو ی افیس من است ،از ساعت اولیه روز تا تقريبا 7 ساعت بعد در حال خورده خوری چیپس است و یا قرض گرفتن سس از ديگران.

   دیگران همیشه براش غذا از بیرون میگیرند ، از من ادرس رستوران ایرانی توی شهرمون را گرفت چون گفت شنیدم غذاشون خوشمزه است.

   حتی یکبار از من خواست چون از طبقه دوم میخواستم بروم طبقه اول تا نامه های ارسالی را پست کنم ، نامه های او را هم پست کنم ، من قبول کردم و الان کاملاً متوجه شدم که این دختر خانم جوان چقدر هر روز دارد با پیروی از فرمولها ی چاقی ذهنش ، اضافه وزن خودش را بیشتر میکند.

   من به 2 دلیل خوشحالم :

   1. اینکه با دیدن این همکارم ، هر کاری را که او انجام میدهد ، انجام ندهم تا متناسب شوم.2. دیگر اینکه  به این خوبی میتونم تشخیص بدهم که رفتارها ی چاقی به چه صورت در افراد قدرت میگیرد و زندگی انها را دچار تغییر و چاقی ارام و بی صدا میکند.

   هر دوی این دلیلها باعث شد من خوشحال شوم که من تا الان فرمولها ی چاقی زیادی را در ذهنم تغییر داده ام، چون در غیر اينصورت قادر به تشخیص این همکارم نمیشدم. 😀😁😀

   این قسمت راجع به همسرم است که حدود 9 سال در کار فروش عینک ، عدسی تراشی برای عینک ، پخش و فروش و تعمیرات عینک بود.

   همسرم به خاطر این 9 سال با یک چشم پزشک در ارتباط بود.  از این دکتر چشم پزشك شنیده بود که همه ادمها در 40 سالگی دچار پیر چشمی میشوند.

   من با  قسمت علمی این داستان مشکلی ندارم ولی دقیقا همسرمن  در سن 40 سالگی متوجه شد که دور را خیلی خوب میبیند و برای دیدن اجسام نزدیک چشمهایم بینایی کمتری را دارد.

   او عینک مطالعه را تهیه کرد ولی به نظر من باور همسر من نسبت به حرف دکتر چشم پزشک قویتر از علم بود چون همسر من اهل مطالعه نیست ، دانشگاه نرفته حتی به خاطر علاقه نداشتن به درس دبيرستان را هم تا مقطع ديپلم تمام نکرده و سرو کارش هم بسیار با کامپیوتر کم است.

   من خودم باور دارم که تا زمانی که زنده هستم چشمها ی سالمی دارم و واقعا هم چشمهایم تیزبین است.  حس بویایی بالایی دارم و قبل از هر کسی بوها را تشخيص میدهم.

   موهای پر پشتی دارم و بابالا رفتن سنم رشد موهام بیشتر میشود.  من لاغرتر میشوم چون استمرارم در انجام تمرینها گسترده تر میشود.

   این را عنوان کردم که بگویم همه ما میتونیم از menu  خدا لیست مورد نظر را انتخاب کنیم ، بعد نقش باورهایی را که دوست داریم انتخاب کنيم بعد از مدتی خود ما همان نقشی میشویم که تا حالا فقط ادای ان را دراورده بودیم.

   من که شروع به بازی کردن کرده ام و  دارم کم کم همه باورها ی سنتی ، پوسیده و کهنه را از ذهنم دورمیریزم و به جایش باورهایی که دوست دارم را جایگزین میکنم.

   اینقدر تکرارشون میکنم تا اونی بشم که دوست دارم. ☺☺☺

   پیامد خوب دیگری که من تا حالا از دوره داشته ام ،تعداد دستشویی رفتن من در طول روز و دفع غذای من توسط بدن من در طول دوره زيادتر شده است.

   نمیدانم تا الان هر کدام از ما چقدر غذا خورده ایم ، ولی مطمئن هستم که همه  ما ،شاید وزنمان یک هزارم ان همه غذاهایی که خورده ایم نباشد و این نشان دهنده این است که بدن ما همواره در حال حفاظت و مراقبت از سلامت جسم ما بوده، چه ما در دوره بوده ایم چه نبوده ایم.

   الان ما میتوانیم با اگاهیهای فوق العاده این دوره به بدن خود کمک کنيم و در کنار ان و همسو با قدمها ی بدن خود ،دوباره متناسب و سالم شویم. 😁😁😁

   ذهن قدرتمند ترین عضو ماست. من بارها و بارها این را تجربه کرده ام تا جایی که میتوانم بگویم ان شعبده بازی حرفه ای که همه ازش یاد میکنند را ذهن ما هر روز و هر لحظه برای ما اجرا میکند.

   اگرما اگاه باشیم و در راستای ان گام برداریم و درکش کنیم، زندگی برایمان لذت بخش است ، در غیر اينصورت ما یک زندگی معمولی دور از هيجان تکراری را مانند پیشینیان خود خواهیم داشت و زمانی که از این دنیا برویم تنها حسرت ان برای ما ميماند.🤣🤣🤣

   “لاغری خود به خودی است “. اگر تمامی فرمولهای چاقی ما بریزد و فرمولها ی تناسب در ذهن ما جای گیرد، اصل بدن ما ، باقی ميماند که متناسب است چون هدیه خداوند یکتا است.😊😊😊

   قدرت ترمیم بدن بالا است. من مرتب با منگنه و ورق سر و کار دارم و صبح سر کار دستم با ورق میبرد ولی عصر که توی خونه به ان  بریدگی نگاه میکنم ، ترمیم شده است.

   این از شگفتیهای بدن ماست که خدا در اختیار ما قرار داده است. ☺☺☺

   کم کردن 40 کیلو از وزن من هیچ چیز ی نیست که نشود به تحقق برسد.  برای بدن من اصلا کار سختی نیست که این 40 کیلو را کم کند.

   برای بدن من بسیار راحت و اسان است که این 40 کیلو را کم کند.  😁😁😁

   خیلی راحت و اسان میشود لاغر شد، فقط بایست باورش کردو به ان باور اعتقاد پیدا کرد. 😊😊😊

   به نظر من اصلاً سن و سال ربطی به چاقی ندارد ، بی تحرکی ربطی به چاقی ندارد ، با بالا رفتن سن، ما چاقتر نمیشویم ، اینها همه افکار پوچ و سنتی است که مثل خیلی از دیگر حرفها و باورها ی اشتباه ما ،نادرست است و ما لازم نیست انها را باور کنیم. 😇😇😇

    

   روزسه شنبه چهاردهم ارديبهشت ماه سال 1400

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 53 از 11 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/02/16 00:02
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 62 کلمه

    سلام دوست عزیز
    از خوندن نوشته شما لذت بردم
    چقدر عالی آنچه می آموزید را در دنیای اطراف خود جستجو میکنید
    این بهترین طریق باورسازی برای متناسب شدن است
    مهارت تبدیل کردن آموزشها به عمل این است که آنچه می آموزیم را به صورت عملی در زندگی خود پیدا کنیم و با دیدن آن فرمولی که در ذهن ما ایجاد شده است محکم تر می شود

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/02/17 06:43
     مدت عضویت: 491 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 273 کلمه

     خیلی ممنونم استاد از نظر و دیدگاه گرمتان. ممنونم که مشوق من هستید.

      

     من موفقیتهای پیاپی خودم را مدیون 3 دلیل زیر میدانم :

     1. کیفیت دوره خوب است ولی در عین خوب بودن هر روز رو به بهتر شدن ، خیلی خوب شدن و عالی شدن است. چرا؟

     چون فایلها مرتب update  میشوند و به روز میشوند و به دوره اضافه میشوند.

     2. کسی که ان را اموزش میدهد شما هستید.  کسی که 35 سال طعم چاقی را چشیده اید وبه زبان چاقی تسلط  کامل داشته اید ، پس هنرجویان را کاملا درک میکنید.

     مهمتر از اینکه شما فرد بدون سانسور و روراست و شفافی هستید ،پس اموزش را 100 درصد خالص در اختیار ما قرار میدهید وبه قول معروف فوت اخر را هم براي همه در اختیار گذاشته اید.

     3. در اخر ،اینکه من لاغری را دوست ندارم بلکه عاشقش هستم ،چون سالها از طریق ورزش یارژیم اگر طول دوره 6 ماه بود من چند برابر ان 6 ماه ان را مو به مو اجرا میکردم.

     من اشتیاق زیادداشتم ولی مسیرم اشتباه بود الان همان اشتیاق رابیشتر دارم و مسیرم درست است.  این را بگویم من چون خودم ميخواهم متناسب شوم ، تصمیم من و استمرار من هرروز بیشتر از قبل میشود.

     استاد دليل و بهانه ای ندارم که اموزش دوره های عالی را بااستادی با مهارت و حاذق با علاقه و خواستن خودم تا سر حد  بینهایت را نتونم خوب تمرین کنم.

     همه شرایط برای من اماده است و من هم که ميخواهم انجامشان بدهم.  من از انجام بهتر باور سازی اینقدر متحول میشوم که حتی همسرم که کاملاً متناسب است و همه عمرش متناسب است همیشه دوست دارد ببیند تمرین روزانه من چیست.

     باز هم از شما ممنونم. 😇😇😇

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 9 از 2 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    1400/02/16 02:44
    مدت عضویت: 775 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 65 کلمه

    سلام لاله جان 

    بسیار لدت بردم از نوشته ی شما 

    منم به دنبال دیدگا ه هایی هستم که بتونن با توحه به اگاهی که دریافت میکنن  از زندگی خودشون یا اطرافیانشون مثال پیدا کنن  من همیشه در نوشته هام اگر شده یک جا حرفهای استاد رو میارم داخل زندگیم و نمونه پیدا میکنم  تمام تلاشم همین هست .

     خدا یار و نگهدار و هدایتگر شما باشه  دوست عزیزم 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 8 از 2 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/02/20 22:04
     مدت عضویت: 491 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 129 کلمه

     سلام فروغ جان

     ممنونم از ابراز لطف شما.  من با شما کاملاً موافقم که پیدا کردن مثالهایی در زندگی اطرافمان ،بهترين روش برای انجام تمرینهای استاد است.

     من لذت میبرم وقتی نوشته هایی از افراد سرزمين لاغری را میخوانم که مطابقت دارد با زندگی روزانه ما چون این داستانها ی واقعی ميتوانند حتی داستان زندگی خود ما باشد ،پس ما احساس میکنیم که افراد دیگری مثل ما همین احساس را دارند و هم اینکه ما میتوانیم از ديدگاه و نظرات و اندیشه های انان کاربردی به ادامه بهتر تمرینها در این روش و دوره هیجان انگیز ادامه دهیم.

     خدا حافظ شما باشد. خوشحالم که از این راه دور، همچنان میتوانم به راحتی محبت قلبی شما را در نظر زیبای شما حس کنم.  خاک ایران بسیار مقدس است.  قدرش را بدانید. سپاسگزارم. 😊😀😇

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    farideh.ganjoortehrani@yahoo.com
    1400/02/16 13:49
    مدت عضویت: 386 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 77 کلمه

    دوست عزیز وبااراده ام لاله عزیز ،

    خیلی خوشوقتم از اینکه با تو نازنین همراه هستم ،آنقدر حس وحالت عالی بود که من کاملا حسش کردم وکلی از خواندن دیدگاه زیبایت لذت بردم ،مرسی که هستی ومرسی که تراوشات ذهن پویا وکوشایت را در اختیار ما می گذاری ومن ایمان دارم که در این مسیر زیبا همگام با یکدیگر گوی موفقیت وپیروزی را در دست می گیریم ، نازنینم در پناه خداوند همیشه شاد تندرست وموفق باشی،

    دوستدار شما 

    فریده

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/02/20 22:24
     مدت عضویت: 491 روز
     اندازه متن
     همیار لاغری
     محتوای دیدگاه: 149 کلمه

     سلام به شما فریده جان

     خیلی خوشحالم از این همه مهر ومحبت. ممنونم که فرصت گذاشتید و اینقدر با کلمات زیبا برای من نظرتون را نوشتید.

     ما خیلی هممون شجاعت داریم که تا این مرحله پیش رفته ایم و همچنان این همه اشتیاق  داریم که از هم چیز یاد بگيریم و دنبال یادگیری هستیم.

     به نظرم همه ما خیلی تغییر کرده ایم ، مهم نیست که در تهران زندگی میکنیم یا انگلستان هستیم یا در ایالتی در امریکا ، مهم ذهن ماست که دارد هر روز به مرور و با استمرار و تکرار میاندیشد و ما را به تناسب میرساند.

     من الان عاشق این ارتباطی هستم که استاد لطف کردند و در اختیار ما گذاشته اند که فرصت انتخاب نوشته های همديگر را در سایت داشته باشیم. من که خیلی دوستان خوب ، با شخصیت و اگاهی تا الان پیدا کرده ام و شما یکی از انها هستید.

     سپاس مجدد از استاد گرامی. 🙏🙏🙏

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    1400/07/23 10:08
    مدت عضویت: 99 روز
    اندازه متن
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 186 کلمه

    سلام دوست عزیزم ، واقعااا لذت بردم و حقیقت رو گفتید 

    دقیقا وقتی گفتید همسرتون 40 سالگی دچار پیر چشمی شد دققیاااا یاد مادرم افتاد که از 40 سالگی با اینکه هیچوقت عینک نزده بود جز عینک های افتابی یهو عینکی شد و دچار پیرچشمی شد !

    و وقتی دیدگاهتون رو خوندم از مادرم پرسیدم که جایی شنیده بودی که 40 سالت بشه جشت ضعیف میشه؟

    اونم گفت آره 

    آدم پیر میشه پیرچشمی میگیره و جوری مثلا داشت بحثشو برام باز میکرد که منم باور کنم !

    ولی من هم به خودم گفتم هرچقدر که سن من بالاتر بره من باز هم لاغر و زیبا و سالم و جوان هستم و تا آخر عمرم به هیج روش درمانی ، دارو و عینک و… احتیاج پیدا نخواهم کرد .

    و دقیقا من هم که دقت کردم متوجه شدم که نسبت به قبل من هم تعداددستشویی رفتنم زیادتر شده و وقتی نظرات دوستانم رو میخونم ، و تغییرات اونها رو هم در خودم احساس میکنم  خیلییی خوشحال میشم و هربار نسبت به این روش  مطمعن تر میشم .

    امیدوارم که همیشه موفق و پیروز باشید دوست عزیزم 

    آرزوی بهترین ها برای شما و همگی دوستان دارم 

     

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/07/25 01:39
     مدت عضویت: 491 روز
     اندازه متن
     همیار لاغری
     محتوای دیدگاه: 306 کلمه

     سلام دوست عزیز

     از اینکه لطف کردید و نظر خودتون را نوشتید، بی نهايت خوشحالم. نظر شما و یا من هر دو یکی است؛ چون ما هر دو از بهترین بندگان خداییم. ما برای هدایت خودمون به سوی تناسب اندام و زیبایی دور هم جمع شده ایم.  نظر شما قلبم را لمس کرد و من بابت ان، اشک شوق ریختم.

     من حدود یکسال است که عضو این سایت هستم و فهمیده ام که من ان کسی بودم که در باورم در ضمیر ناخوداگاهم؛ والدینم یا معلمها و جامعه برایم در نظر گرفته بودند.

     وقتی ما شروع به تغییر باورها میکنیم، بعد از مدتی معجزه واقعی اتفاق میافتد.  من در طول این یکسال تغییرات زیادی داشته ام، اما مهمتر از ان، این است که پسر من تغییراتش یک میلیون برابر من بوده است.

     چرا ؟

     چون مادر ی شاد در کنارش بوده، پس لیاقت داشتن بهترین معلمها ، دوستان و غیره برایش فراهم شد.

     همین دو روز پیش بود که صبح زود موقع رانندگي به سمت کارم داخل ماشین، طبق یکی از تمرینهای سایت که الان در من عادت خوب و پسندیده ای شده است، مشغول دعا برای خودم ، همسرم و پسرم و همه مردم روی زمین و مخصوصاً مردم ایران بودم.

     چند ساعت بعد، همسرم تلفنی به من گفت که وسط راه وقتی مشغول استراحت در ماشین بوده، یک کامیون بزرگ به ماشین او که در پارک بوده میزند و فقط و فقط و فقط ماشین همسر من اسیب میبیند.

     همسر من هیچ تکانی و یا حتی خراشی نمیبیند. انجا بود که باز هم دستان سپاس به سوی خداوند بلند کردم که همسرم را برای من حفظ کرد.  بی نهایت از ارزوی موفقیت شما برای خودم سپاسگزارم.

     ممنونم که دوستان باارزشی مثل شما عزيزان دارم، هر چند ساکن ایران نیستم و فرسنگها از شما فاصله دارم، ولی دلم همیشه پیش شماست.

     قدر خاک مقدس ایران را بدانید.  شادی و سلامتی شما را از ایزد منان خواستارم. 

      

      

      

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/11 19:09
   مدت عضویت: 662 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,466 کلمه

   سلام سلام 😍😍

   به به 🤩🤩‌ رسیدم به فایلی که عاشقش ام 😍😍 یعنی چاقی ، هیچ چیز نیست.. نمی دونم شده تا حالا که اتفاقی براتون بیوفته و آنقدر شادی و احساس‌خوب داشته باشه که مدت ها شارژ باشین؟! 

   این فایل علاوه بر بمب آگاهی و باورهای درست و خیلی قوی که داره برای من حکم اون اتفاق را داشت که هر وقت بهش فکر می کنم هم احساسم خوب میشه و هم آرامش پیدا می کنم.. من بعد از این فایل، خیلی سفت باور کردم که چاقی ۱۰۰٪ ریشه در ذهن داره و این اضافه وزن کم ترین  تبعاتش هستش که در جسم خودش را نشان داده و الا در ذهن وزنش خیلی بیشتر از این حرف هاست.. 

   نکته ی بعدی که متوجه شدم این هستش که جسم‌من قدرتمنده ، قبلا گاهی می گفتم آخه چطوری؟! آخی جسم بیچاره ی من چه قدر تلاش کنه تا این همه چربی من آب بشه و از بین بره؟! خدایا این شکم میشه یه روزی آب بشه و تخت بشه؟!🤔 این پاها و بازوها چجوری میخواد لاغر باشه؟!این کمر رو کی باریک میکنه؟!😅 و …..

    

   ولی انگار من فقط به گوشه ای کوچک نگاه می کردم اما این فایل وسعت دید من را بزرگتر کرد و دیدم با سیستمی بسیار قدرتمند طرف هستم ، انقدر قدرتمند و توانا که حتی در مخیله ی من روزی نمی گنجید.

   می دانستم که در دفاع علیه عوامل بیگانه بسیار تواناست چون کمی در درس هایم خوانده بودم و بی اطلاع از سیستم فوق العاده ی دفاعی بدنم نبودم..می دانستم که در بازسازی بی نقص عمل می کند حتی یک بار یک مستند دیده بودم که ریه های خانمی که ۶۰ سال مداوم سیگار می کشید و ۸۰ ساله بود ، دوباره ترمیم شد 😳😳

   از سیستم دقیق گوارش و دفع مواد هم آگاه بودم اما نمی دانم چرا برای لاغر شدن جسم را ناتوان می دیدم!!!!!

   و این فایل چشمان مرا باز کرد… میخواستم یجوری به جسمم کمک کنم راحت تر متناسب بشه بعد فهمیدم بابا خودش استاده 😅 هیچ نیازی به من‌نداره و انگار به من میگه قربونت تو فقط تخریب نکن ما کارمون رو بلدیم ..

   فهمیدم در دفع مواد عالی عمل می کند و ۱۱۴۹ بار مقدار اضافه وزنی که من میخواهم کم کنم را کم کرده و من روزی این موضوع را متوجه نشده بودم..

   خلاصه که با باوری بسیار قوی به قدرت جسمم ایمان پیدا کردم و اینجا بود که من یقین پیدا کردم که چیزی که باید تغییر کند در ذهن است ، جسم خود به خود لاغر میشود.و معنی لاغری خود به خودی را برای اولین بار درک کردم.همیشه استاد میگفتند و من پذیرفته بودم اما آن را درک نکرده بودم…. بعد رژیم گرفتن ،خیلی در نظرم‌مسخره آمد هم‌چنین ورزش کردن..یادم افتاد یک بار خواستم کالری شماری کنم و طی آن ورزش کنم و دیدم که برای کالری سوزی ۳ عدد گردو باید ۲۰ بار پله های یک ساختمان ۳ طبقه را بالا پایین کنم و این کار را انجام دادم و زانو درد گرفتم و بعدش رهاش کردم …تازه من بعد از این همه فعالیت هنوز کالری نصف صبحانه ام را هم نسوزانده بودم.

   و همین طور ورزش کردن برای لاغری هم خیلی بیخود است 😅😅 ..

   من فایل های پیاده روی را تهیه کرده ام و فعلا یک بار از فایل اول استفاده کردم ولی  همان یک‌بار تفاوت بسیار زیادی داشت با پیاده روی های قبلی که معمولا با پدرم می رفتم و حرف از موضوعاتی می شد که من هیچ علاقه ای به آن‌ها ندارم😄😆 اما این بار فقط به خودم فکر کردم، غرق رویا شدم، گام هایم را شمردم ، سپاسگزاری کردم و بسیار به من چسبید و خیلی خوش گذشت..آنجا هم درک کردم که هدف از پیاده روی همسو کردن سه بخش ذهن ، مغز و جسم است..و بسیار خوشحالم که آن را تهیه کرده ام..

   من عاشق فایل چاقی ، هیچ چیز نیست، هستم و سعی می کنم هرروز ببینم یا گوش دهم و خیلی خوشحال شدم که در مسیر لاغری من ،بار دیگر به آن رسیدم 😍😍😍

    

   متن قبل از فایل :

   ✅حیوانات همیشه متناسب هستند چون عاملی به نام ذهن که در عملکرد مغز تاثیر گذار باشد را ندارند و طبق فرمول های صحیح تنفس ، ضربان قلب ، خوردن و نخوردن آن ها به صورت غریزی انجام می شود..این موضوع در افراد متناسب با رفتار صحیح هم وجود دارد.. موضوع نگه داشتن خود یا منع کردن خود از خوردن نیست بلکه بحث مصرف به اندازه ی نیاز است بدون سختی، بدون رنج ، بدون عذاب وجدان و بدون حسرت و نجواهای ذهنی برای مصرف بیشتر ..

   ✅یک قانون وجود دارد که میگوید هرچیزی در ذهن پذیرفته بشود به واقعیت وجود ما تبدیل می شود..

   مثال: مادربزرگم و خواهرها و  برادرهایش همه دیابت دارند و از وقتی که هنوز مبتلا نشده بودند مرتب آزمایش می دادند و مراعات می کردند چون پذیرفته بودند‌که این ارثی است که از مادرشان به آنها رسیده..و همین‌طور هم شد..به نظرم من فرق است بین اینکه حواست به سلامتی ات باشد تا لذت بیشتری ببری با اینکه به خاطر ترس از بیمار شدن،یا انتظار بیماری داشتن تمام وقت در حال چک کردن خودت باشی که مبادا بیمار شوی…

   ✅فرمول اشتباه” خیلی راحت چاق می شوم” ، حربه ای بود که فرمانروای ذهن چاق برای بقای سلطنتش در وجود ما اتخاذ کرده بود …  این ذهن و جسم فرمانروایی دارد به نام سلامتی👑 که فرمانروای قلمروی وجود ماست …و از طرف خداوند انتخاب شده تا مادامی که ما در زمین هستیم همراه ما باشد.. و وزیری قوی به نام مغز ‌دارد اما متاسفانه تحت تاثیر آگاهی های اشتباه ما مسئولیت اداره ی امور را به چاقی داده ایم و امروز تنها کاری که باید انجام دهیم این است که دیگر  این پادشاه چاقی را به رسمیت نشناسیم و اصلا به آن توجه نکنیم ..و تمام توجه و عشق و علاقه ی خود را تقدیم پادشاه سلامتی کنیم تا دوباره به قدرت بازگردد و تناسب اندام ایده آل را به ما هدیه بدهد و ما در سرزمین صلحِ لاغری و تناسب اندام سال ها با احساس خوب زندگی کنیم…

   فایل تصویری💻🎧📖✏:

   ✅امیدوارم در بهترین حالت خودتون باشید ..

   یعنی چی؟! 

   بهترین حالت من چیه؟! 

   بارها شده گفتم اگر فلان چیز را داشته باشم زندگیم بهشت میشه و وقتی بهش رسیدم این بهشت دوام زیادی نداشته..بارها برای من اثبات شده بود که باید حال دلم خوب باشه تا اتفاقات خوب که پیش می آیند به من بچسبند و لذت بدهند اما چطور و چگونه ی آن را نمی دانستم.بنابراین وقتی استاد می گویند بهترین حالت خودت، من درک می کنم که این بهترین حال کاملا درونی است.. 

   شاید نجوای منفی بگوید تو با این وضعیت چه حال خوبی میخواهی داشته باشی؟! 

   اما گولش را نخورید اتفاقات خوب بیرونی پیرو حال خوب درونی اتفاق می افتند پس ابتدا مهم است که احساس خوبی داشته باشیم این احساس خوب مثل آماده بودن برای میهمانی عزیز است ..خانه را تمیز میکنیم ، لباس مناسب می پوشیم و منتظر رسیدن میهمان هستیم ، اما وقتی اتفاق خوبی می افتد و احساس درونی خوبی نداری انگار میهمانی سرزده به خانه ی بهم ریخته و شلخته ی تو آمده است که لذتی ندارد که هیچ بلکه باعث دردسر هم میتواند باشد.

   بنابراین خانه ی دلت را مرتب کن تا وقتی خوشبختی در میزند آماده باشی و با فراق باز مثل دوستی قدیمی از او استقبال کنی.💎

   به شخصه ترجیح میدهم که خانه ام مرتب باشد وقتی میهمان می آید آماده پذیرایی باشم.پذیرایی از خوشبختی یعنی بدانی چطور از آن استفاده کنی تا بیشتر به تو‌ احساس خوب بدهد و لذت ببری .

    

   ✅تغییر کردن اولویت زندگی تان باشد…

   این جمله را خیلی دوست دارم…یعنی هرروز کاری برای خودت انجام بده ، وقتی تغییر شد اولویت، من دیگر در زندگی دچار روزمرگی نمی شوم..

   دیشب دوستم بهم میگفت من همش حوصله ام سر میره تو‌ هم؟ گفتم نه .. و من با او بعد سال ها دیگر همراهی نکردم..

   باز ممکن است منفی باف بپره وسط بگه این همه تمرین کردی کو تغییر؟!

   به نظر من همین که تو خانم منفی باف اینقدر گیر میدی یعنی تغییر😅😅 یعنی داری نتیجه ی چیزی رو میبینی که من الان نمی بینم و برای همین فریادت بلند شده ..

   نکته ی بعدی اینکه من از اینکه هرروز به دنبال تغییر کردن و بهتر بودن باشم احساس مفید بودن می کنم …

   هرروز خانه تکانی فکری داشتن، هرروز تمرین کردن، هرروز در مسیر بودن، هرروز آگاهانه افکارم را انتخاب کردن، هرروز بررسی و پالایش محتویات ذهنی به همراه هرروز کاری برای انسان بهتری بودن انجام دادن به من احساس نشاط و سرزندگی می دهد و باعث می شود که وقتی برای حوصله سررفتن نداشته باشم.. به شخصه دوست دارم این شرایط را در سطح‌عالی تجربه کنم اما در عین حال میدانم که کار یک شب و دو شب نیست و عملکردی مستمر میطلبد و من هم دوست دارم آن را تجربه کنم و قدم در مسیر گذاشته و ادامه می دهم.✅اهمیت دادن به خودتان اولویت زندگی تان باشد..

   اهمیت به خود دادن چه در بعد ظاهری ، چه بعد معنوی، چه بعد افکاری و رفتاری..

   واای 😍😍 چه قدر زندگی لذت بخش است وقتی تمام موضوعات آن من هستم و تلاش برای بهتر شدن در تمام جنبه ها…

   ✅ماجرای تی شرت 👕 : 

   وقتی در لاغری با ذهن نتایج عالی میگیری و بعد ادامه میدهی هر از چند گاهی متوجه تغییرات میشوی..

   مثل استاد.. حتی در کیفیت ضبط فایل ها هم پیشرفت‌اتفاق افتاده مثلا فایل عاشق لاغری باشید اولین‌لایو اینستاگرام بود و با فایل های الان کیفیتش قابل مقایسه نیست اما چون به تدریج اتفاق افتاده خیلی متوجه این موضوع نشده ایم …

   میخواهم بگویم که روند پیشرفت در حال انجام است ، ما نباید ادامه دادن را متوقف کنیم..

    

   ✅چه قدر خوب تونسته خودش رو نگه داره!

   این جمله چند باور افراد چاق را نشان می دهد.

   ۱.لاغر ماندن سخت هست.❌

   ۲.لاغری دائمی وجود ندارد.❌

   ۳. عادت به چاقی و اینکه چاقی را طبیعت و حق خود می دانند که این موضوع به صورت این جمله از زبان‌دیگران به آنها هم گفته می شود.❌

   ۴.وقتی کسی لاغر می شود شمارش معکوس‌چاق شدنش هم آغاز می شود.❌

    

   ✅برداشت اشتباه از لاغری با ذهن :

   من خودم فکر میکردم که دوره ی لاغری با ذهن اینجوریه که مثلا استاد میگه روزی ۵۰۰ بار بگو من لاغر هستم 😅😅 و از این جور چیزها ..اما استفاده از دوره ی رایگان و سپس شرکت در  دوره ی ورود به سرزمین لاغرها من را به این ایمان رساند که منطقی ترین و عقلانی ترین روش تغییر ذهن، همین روش هستش.👌🏻

   توصیه ی من بر اساس تجربه ام در این چند سال به کسانی که تازه با این روش آشنا شده اند این هستش ۱.اصلا قضاوت نکنند آموزش ها را و فقط قبولش کنند.

   مقاومت نداشتن درباره ی این آگاهی ها و تکرار کردن آنها با حس و حالی خوب معجزه می کند..

   ۲.عجله نکنند. میدونم ممکنه سخت باشه ولی سعی کنید به خاطر خودتون هم که شده ، برای تغییر کردن همیشگی مهلت به خودتان بدهید و با آرامش و احساس خوب ادامه بدهید. 

   وقتی استاد به من میگفت ادامه بده درست میشه درک‌نمی‌کردم 😆 اما الان میفهمم یعنی چی 👌🏻

    

   ✅انتظار لاغری بر اساس عوامل بیرونی:

   مثال از خودم:

   وقتی مریض می شدم چون نمیتوانستم غذا بخورم انتظار داشتم لاغر بشوم.

   ماه رمضان به دلیل حذف وعده ی ناهار از خودم انتظار لاغری داشتم.

   تا دو قدم‌ پیاده می رفتم یا ورزش میکردم انتظار داشتم لاغر بشم.😅

   باید بگم‌اینکه عوامل بیرونی بیان و انتظار شما را تغییر بدهند خیلی متفاوت از این است که از عمق وجودت، از ته قلبت خودت بخواهی که تغییر کنی و لیاقت تغییر کردن را در خودت ببینی و احساس توانمندی کنی و حرکت کنی تا به هدف نرسیدی متوقف نشوی.💎👌🏻

   ✅لذت قطع ارتباط بین غدا و چاقی:

   وقتی چاقی رو تمام و کمال مربوط به ذهنت بدانی ، و در جهت لاغر کردن ذهن چاق قدم برداری خود به خود رفتارهای تو هم درست و متناسب می شود..

   ✅ویژگی فرد متناسب در برخورد با مواد غذایی:

   دوست داشته باشه میخوره 

   دوست نداشته باشه نمیخوره 

   بدون هیچ حرف و حدیث و فکری 👌🏻

    

   ✅جسم از چاقی بیزار است.

   من در ۲۳ سالگی ، ۲۳ تن غذا خورده ام‌..این جسم‌ تمام آن را دفع کرده اما قدرت ذهن چاق،۲۰ کیلو آن را برای من نگه داشته است.

   ۲۰  کیلو به ۲۳ تُن هیچ چیزی نیست ..

   ۲۰‌ کیلو به ۲۳ تُن هیچ چیزی نیست…

   ۲۰ کیلو به ۲۳ تُن هیچ چیزی نیست…

   ۲۰ کیلو به ۲۳ تُن هیچ چیزی نیست..

   ۲۰ کیلو به ۲۳ تُن هیچ چیزی نیست..

   الان با آگاهی از این قدرت جسم ، این‌جمله ی ” چه قدر خوب تونسته خودش رو نگه داره” مسخره نیست؟!🤣🤣

   و جمله ی ” لاغریِ خود به خودی” باورپذیرتر نیست ؟!

   ⚪در دوره یک تمرینی داشتیم برای آسان کردن کاهش وزن در ذهنمان و جملاتی می‌نوشتیم که مثلا ۲۰ کیلو کم کردن از اختراع هواپیما آسان تر است و ..

   اما الان‌مقایسه ی کاهش وزن با یک‌کار بیرونی‌نیست ،الان مقایسه آن با توان جسم خودمان است ..و متوجه میشویم که این مقدار برای جسم هیچ چیزی نیست … 

   ✅مثال ترمیم خود به خود بدن من:

   ۱.وقتی لقمه ی داغ خوردم و پوست سقف دهانم سوخت و زخم شد ،طی چند روز دوباره ترمیم شد و سلامت شد.

   ۲.شاید صدبار من دستم رو بریده باشم اما الان هیچ اثری از هیچ کدوم از آنها نیست و ترمیم کرده و الان مثل روز اولشه پوست من .

   ۳.چندباری که پای من پیچ خورده اما ترمیم شده و دوباره سلامت خودم رو به دست آوردم.

   ۴.من ۲۳ سالم هستش و تا الان اگر سالی یک تن حساب کنیم‌من تا الان ۲۳ تن غذا خوردم و جسم من همه ی این مقدار رو رد کرده یا مصرف کرده یا دفع کرده..و مقدار خیلی خیلی ناچیزی که در مقابل این ۲۳ تن هیچ چیز نیست باقی مانده که آن هم به خاطر قدرت ذهن چاق و افکار چاقی بوده که با انجام تمرینات و گوش دادن به فایل ها رفع میشه و جسم میتونه اون مقدار ناچیز هم رد کنه بره…این مقدار در مقابل قدرت جسم من هیچ چیز نیست.

   ۵.من خیلی موهام رو کوتاه کردم اما باز بلند شده طی دو سال اخیر من دوبار کاملا کوتاهشون کردم اما باز به همان مقدار قبل و بیشتر بلند شده..

   ۶.من تقریبا ماهی یکبار ناخن هایم را کوتاه میکنم ولی باز بلند میشوند.

   ۷.صورتم ، بدنم کلی جوش زده ولی همه ش رو جسم من رفع کرده و پوست من رو ترمیم کرده و به حالت بلوری خودش برگردانده😚☺

    

   ۸.سال کنکور دچار اِدِم شدم و در بدنم آب تجمع کرد و باد کرده بود اما جسم من به لطف خدا اون رو هم رد کرد و رفع کرد 

   ۹.باباااا جز اون ۲۳ تن ، من ۹۰ کیلو شده بودم اما تا ۷۰ کم کردم و پایین آمدم.. الانم که در مسیر رفع مقدار جزئی باقی مانده هستش..این ها اثبات میکنه که جسم دائما در حال ترمیم هستش.

    

   ✅💎کجا کی گفته برای سوخت و ساز بدن باید بری پیاده روی؟🤣👌🏻

   ✅اگر قرار بود با پیاده روی ۲۳ تن رو من بسوزونم ، عمرم برای پیاده روی رفتن کم بود و ز گهواره تا گور باید فقط راه میرفتم.😆😐

   خدایا شکرت از نکات طلایی امروز لذت بردم و گام امروزم را عالی برداشتم 🥰💖

    

   ❤من این فایل رو خیلی دوست دارم 🥰و به من‌انرژی زیادی می دهد‌..دوست داشتم این انرژی را با شما هم به اشتراک‌بگذارم.❤

    

   🌹امیدوارم از خواندن این متن لذت برده باشید😊

   چون با تمام قلب و وجودم نوشتم. 🥰❤

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 24 از 6 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    rastegar.moradzadah.6939@gmail.com
    1400/03/15 02:05
    مدت عضویت: 307 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 39 کلمه

    سلام دوست عزیزم منم از نوشته شما کلی انرژی گرفتم خیلی خوب انرژیتون رو منتقل کردین به من 

    ازتون ممنونم وحال خوب وروز وروز از خوش رو براتون آرزو دارم خوشحالم که در مسیر لاغري با شما هم گام هستم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فرشته مهربانF.s
   1400/02/05 12:36
   مدت عضویت: 480 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 1,018 کلمه

   با سلام خدمت همگی 

   با خودم گفتم چقدر ذهن من قدرتمند بوده ومن خبر نداشتم اگه سالی یک تن غذا خورده باشم الان که ۲۹ سال سن دارم یعنی باید ۲۹ تن غذا خورده باشم از این ۲۹ تن ۴۰ کیلو فقط اضافه وزن دارم که اونم درمقابل این ۲۹ تن هیچی نیست بدنی که این ۲۹ تن یا سوزونده یا دفع کرده خداییش خنده دار نیست که من بگم نمیتونه ۴۰ کیلو اضافه وزن منو یا بسوزونه یا دفع کنه مگه از صبح تا شب من هر روز دوییدم یا ورزش کردم یا پیاده روی کردم فوقش بعضی روزا بوده که اونم ۲۹ تن کجا وقدرت ذهن من کجا بدن من براش سوزوندن ۴۰ کیلو هیچی نیست وخنده دار وقتی من باورش کنم حتما حالا یه چیزی اونم اینکه بارها موهامو کوتاه کردم اما بازم رشد کرد حتی یه دفعه کوتاه پسرونه زدم وقتی بچه بودم اما الان بلند شده یا ناخن هام بارها کوتاه کردمشون بارها شکستن ودوباره رشد کردن بارها پام شکست وخوب شد بارها بدنم زخم شد وخوب شد حتی چند باری پوستم سوخت والان خوب خوب شده بارها بدنم دراثر خوردن به وسایل خونه کبود شد اما الان اثری ازش نیست حتی کبودی بعد حادثه ماشینم هم الان تقریبا بعد ۷ ماه اثری ازش نمونده وخیلی کم رنگ شده تقریبا یک سمت ساق پام سیاه شده بود از قدرت ترمیم بدن هر چی بگم کم گفتم  یعنی یه جوری بدن من میخواد سالم باشه وزیبا وبدون اضافه وزن واز اضافه وزن بیزاره که هر سال یک تن از غذایی که میخورم دور میریزه با دفع یا سوزوندن چون منکه وارد بدنم میکنمش حتی بدون اینکه فکر کنم قرار چطور این غذا جذب ودفع وتبدیل به انرژی بشه حالا چی شده که فکر این ۴۰ کیلو غذا رو که داخل بدنم رو میکنم اصلا یکی نیست به من بگه به تو چه درکار بدنت دخالت میکنی وبراش تعیین تکلیف میکنی که تو نمیتونی این ۴۰کیلو رو کاریش کنی مگه اون زمان که سالی یک تن غذا رو دور میریخت تو کمکش کردی که حالا این ۴۰ کیلو رو میخوای کمکش کنی میخوای بری ورزش کنی که کمک کنی ذهنتو که بریزه دور این ۴۰ کیلو رو میخوای بری پیاده روی برای کمک بهش برای دور ریختن این ۴۰ کیلو رژیم میگیری که دور بریزه این ۴۰ کیلو رو آخه مگه با عقل جور درمیاد خنده داره واقعا مسخره است تعیین تکلیف کردن برای بدن وکمک کردن بهش فضولی که کار دست ما داده به نظرم این فضولی درکشور ما بیداد میکنه فضولی میکنیم تو کار هم چرافلانی بچه شو اینجور تربیت کرده چرا فلانی اینجوری لباس میپوشه چرا اینجور زندگی میکنه چرا اینجور رفتار میکنه با شوهرش با همسایه اش با فامیلش آخه یکی نیست به ما چه به تو چه حالا فضولی بقیه رو میکنیم بس نیست فضولی خودمونم میکنیم به بدنمون گیر میدیم که بیا واینجور از روشی که ما بهت میگیم این مواد غذایی رو دفع کن اگه میتونستیم درکار ضربان قلبمون گردش خونمون کار کلیه هامون تعدادتنفسمون تعدادپلک زدنمون وخلاصه همه چیز بدنمون فضولی میکردیم بابا دست برداریم دیگه یکم خجالتم خوبه به خدا به جای اینکه صبح که پامیشیم شکر خدا کنیم وسرمون به کار خودمون باشه وبه نظافتمون برسیم به مراقبت از خودمون برسیم خونه خودمون پاکیزه نگه داریم عشق بورزیم به خودمون وخانوادمون کار کنیم تلاش کنیم خودمون رشد بدیم همش فضولی بقیه رو میکنیم از عالم وآدم خبر داریم اما از اصلی های زندگیمون غافلیم من قبلا بعضی روزا میشد که وقت نمیکردم به نطافت شخصی خودم برسم  وقت نمیکردم موهامو شونه کنم وقت نمیکردم خونه وزندگیمو تمیز کنم وهمش سرم یا به زندگی بقبه بود یا سرم به گیر دادن به خودم اما از وقتی گذاشتم کنار فضولی رو به لطف خدای مهربان خونه ام مثل دست گل شده خودم هر روز تمیز وپاکیزه ام موهامو همیشه آراسته نگه میدارم برای خودم روتین مراقبت پوست گذاشتم دارم هی بیشتر به خودم میرسم  غذای سالم تری میخورم وبا کیفیت تری قبلا هر آشغالی گیرم میومد میخوردم اما الان نه اون روز یک رب‌ کارخانه ای صنعتی خریده بودیم برای قبل عید بود بازش نکرده بودم از آنجایی که چند وقتیه دیگه خوراکی های کارخانه ای نمیخوریم وهمه چیزمون یا خودم درست میکنم یا نمیخوریمش گفتم بگذار بخوریمش رب رو حیف خراب نشه خلاصه دوتا غذا باهاش درست کردم حالمون بهم خورد انداختمش دور همسرم گفت واقعا مردم این آشغالا رو چطور میخورن نمیمیرن 😅🤭گفتم یادت نیست تا چند وقت قبل خودمونم میخوردیم حالیمون نبود گفت آره واقعا حالا که یه مدت اینارو نمیخوریم  بدنم ارور میده یا اون روز رفتیم خرید خونه همسرم گفت تو سوسیس دوست داری برات میخرم خلاصه دوسه باری داخل فروشگاه چرخید گفت نه ولش کن مریض میشی دلم نمیاد آشغال وبیکیفیت وارد بدنت کنی بهتره خودت درست کنی داخل خونه چون من خودم کالباس خونگی میپزم بعضی وقتا  زیادم مزه شون باهم فرق نداره  خلاصه نخریدیم خلاصه بگم که خداروشکر میکنم بابت تمام نعماتش بابت پول وثروتی که از آسمان برای ما میباره هر روز ومارو شگفت زده میکنه وبه لطف بزرگیش به زودی تمامی بدهی هامون وقسطامون وچکامون پاس میشن وبه لطف خدا پول خونه جدید به زودی از راه میرسه وبه لطف وبزرگیش امسال میریم یه خونه عالی رهن کامل میکنیم وبه لطف خدا دیگه اجاره نمیدیم وخونمون هم خیلی خوب و با امکانات به لطف وبزرگیش داره یکی پس از دیگری زندگیمون بهتر میشه واونقدر احساس خوشبختی ورضایت میکنم که هر چقدر شکر کنم کم کردم حالا میفهمم که به راستی ذهن ما فقط خوشبختی تناسب اندام ثروت رفاه سلامتی وآرامش مارا میخواد وبراش با چنگ ودندون میجنگه فقط کافیه کاری به کارش نداشته باشیم وبگذاریم خودش کارش بکنه واینقدر سنگ جلو پاش نندازیم که تو نمیتونی وتو بدست نمیاری اون خودش چون روح خداوند درونش هست هر آنچه رو ما بگوییم باش شو باش میکند من میخواهم سایز ۳۶ با یک هیکل فوق العاده زیبا وجذاب وفوق العاده وسالم داشته  باشم باشش کن من میخواهم یک خونه با امکانات بسیار خوب در محله ۱ تهران با متراژ بالای ۲۵۰ متر وفول امکانات بخرم باشش کن من میخواهم بهترین ماشین لکسوس وفراری قرن جدید رنگ مشکیشو بخرم باشش کن من میخواهم ثروت مند ترین فرد ایران بشم باشش کن 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   mina.1366.az@gmail.com
   1400/02/01 16:22
   مدت عضویت: 281 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 382 کلمه

   سلام مجدد 

   یه نکته جالبی به ذهنم اومد که دوست داشتم با دوستان و استاد عزیز  درمیون بذارم 

   چند وقت پیش با پسرم درحال تماشای کارتن بودیم که زندگی انسان های اولیه  غار نشین را نشان میداد 

   اونها برای تهیه غذاشون از دل طبیعت وحشی چه سختی هایی میکشیدن و چه انرژی صرف میکردن و…. 

   نکته جالب و تأمل برانگیزش  برای من این بود که : یک روز که این خانواده ۶ نفره از غار خود بعد از ۳ روز بیرون اومدن برای تهیه غذا و با تلاش و سختی بسیار تخم یه پرنده  را بدست آوردن و اونو ۶نفری باید می‌خوردن به نحوی شد که به پدر خانواده یه قطره از اون غذا بیشتر نرسید و همه خانواده ناراحت شدن اما پدر خانواده با خونسردی تمام گفت که نگران نباشید من یه هفته پیش چیزی خوردم 😬😬 درحالیکه این پدر و حتی بقیه اعضا خیلی قوی و عضلانی و نیرومند بودن با وجود این خوراک ناچیز

    

   من با خودم تأملی کردم و  گفتم که ما انسانهای عصر حاضر که مثلاً متمدن هم هستیم

   چرا این باور غلط در ذهنمان ایجاد شده که با خوردن فقط انرژی لازم برای کار و زندگی را کسب میکنیم 

   با خوردن فقط باید لذت دنیا را ببریم 

   با خوردن فقط باید فکر کنیم 

   خودمان و افکارمان را در اختیار شکم قرار دادیم و باور کردیم که اگر خوردیم و شکممان سیر شد میتوانیم همه کاری انجام بدیم 

   و اگر خوراکی در اختیارمان  نباشد دیگر همه چیز تعطیل میشود 

   این باور بالای ۶۰ درصد ما انسان هاست که خودمان را شرطی کرده ایم و برای شکم کار میکنیم و برای اینکه از زندگی واقعا لذت ببریم کار و زندگی نمی‌کنیم 

   اکثرا می‌گوییم یه آب باریکه ای بیاد شکممون سیر شه وتمام . واقعا این طرز فکر مناسب اشرف مخلوقاته ؟ 

   از دوستان خیلی معذرت می‌خوام اما خیلی دوست داشتم این تراوشات ذهنیم را بنویسم و با استاد و شما عزیزان درمیان بگذارم شاید بی ربط به بحث این فایل باشه اما دور از تأمل نیست و دوست دارم استاد هم نظری دهند

    اگه در زندگی حیوانات تأملی کنیم میبینیم که حیوانی حتی اگه زمان زیادی چیزی برای خوردن پیدا نکند باز هم زندگی میکند و زندگی خود را تعطیل نمیکند 

   و اینکه استاد فرمودن در کشورهای اروپایی ظرف غذاشون یه تیکه کوچک غذا وسط بشقابشون هست و بقیه تزیینه فقط و فقط طی ۴۰ سال زندگی ۱۸ تن غذا میخورن اما ما……….. 

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    rastegar.moradzadah.6939@gmail.com
    1400/03/15 02:31
    مدت عضویت: 307 روز
    اندازه متن
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 175 کلمه

    سلام خدمت دوست هم مسیرم بله درست می گین شما اینکه برای ما انسان ها کل لذت هامون رو در خوردن می دونیم یا اینکه برای قوت وتوانایی همه چیز را به خوردن ربط می دهیم باعث خیلی از مشکلات شده برای ما 

    منم شنیدم خوردن زیاد باعث فرسودگی وپیری بدن می شه یعنی هرچقدر بدن برای دفع وجذب مواد غذایی بیشتر کار کنه بیشتر تحلیل میره البته اینو قبل از آشنایی با سایت وفایل های استاد شنیدم وهمیشه بهش فکر کردم. وبا افراد فامیل مقایسه کردم دیدم خیلی از کسایی که واقعا کم غذا هستن البته به صورت ناخودآگاه نه آگاهانه خیلی جوانترین ودر مقابل افراد پرخور حتی اونهایی که متناسب هم هستن شکسته تر به نظر می رسن وشاید اینم معناش همین تخریب بدن باشه واین قدرت بدنم رو می رسونه که در دفع وهضم مواد غذایی خیلی تلاش می کنه 

    من اینو تبدیل به فرمول ذهنی نکردم چون در همه یکسان نیست پس نمی تونه قانون باشه فقط برام جالب بود که ما با پرخوری وخارج از نیاز واقعا بدنمون رو تخریب می کنیم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   mina.1366.az@gmail.com
   1400/02/01 15:50
   مدت عضویت: 281 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 634 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان  سایت تناسب فکری 

   من خدا را هزاران هزار بار شاکرم که مرا به این سایت با ارزش هدایت کرد و مرا در مسیر لاغری با ذهن قرار داد 

   من ۳۳ سال سن دارم و تو این مدت ۳۳ تن مواد غذایی مصرف کردم و بدنم فقط ۲۰ تا ۲۵ کیلو از این وزن را نگه داشته . بدن من که اینقدر توانایی دارد که میتواند این حجم بالا از مصرف آب و غذا را دفع یا تبدیل به انرژی کند  پس یقین دارم میتواند این حجم کم باقیمانده را هم دفع کند یا  تبدیل به انرژی های مثبت و بکر در زندگی من کند بدن من خیلی خیلی توانمند هست و این موانع ذهنی که خودم از کودکی تا الان  در ذهنم ایجاد کرده بودم مانع متناسب شدنم بود .وگرنه ۲۵ کیلو اضافه وزن که اصلا هیچی نیست و به آسانی و به  زیبایی  قابل کم شدنه همانطور که وقتی جراحی آپاندیس کردم و یا جراحت های سطحی روی پوستم ایجاد میشد و……… ذهنم و بدنم خیلی زیبا و بدون فکر کردن من وظایف خودش را به بهترین شکل ممکن انجام داد و مرا به سلامتی باز میگرداند . ۵۰ روز پیش که با این سایت آشنا شدم و بهش فکر کردم  بزرگترین مانع لاغری و متناسب شدن خودمو اینجور دریافتم که در ناخودآگاه ذهنم ذخیره شده بود پرخوری و اینکه هر چی میخورم تبدیل به چربی میشه تو بدنم 

   عامل اصلی ‌چاق شدن و چاق موندن منه این عامل بقدری قدرتمند بود و با شناختن آن و پیگیری و حذف آن و جایگزین کردن باورهای درست در ذهنم مثل بهمن سرازیر شد 

   و طی چند روز بعد اونم تو ایام عید و معاشرت با بستگان و خوردن شیرینیجات و….. که همیشه با چاقی افزون برای من بود 

   اینبار شرایط عوض شد و خودم متوجه تغیرات خودم شدم که راحت میتونم نخورم و باور کردم که وقتی هم میخورم چاق نمیشم و راحت موقعی که اشتها نداشتم دست از غذا و خوردن می‌کشیدم و وعده ها و ساعات غذاییم تغییر کرد و این خیلی خیلی برام جذاب و لذت بخش بود 

   از اینکه خودمو تو آیینه ببینم فراری نبودم و با شوق سراغ آیینه میرفتم و خودمو با شعف تماشا می‌کردم و به خودم میگفتم مینا تو میتوانی به لاغری و تناسب برسی 

   و بعد کم کم عوامل دیگری که در ذهنم بود و از شنیدن های دیگران و درک آنها بر من تحمیل شده بود پرده برداشتم و ذهنمو با باورهای درست متقاعد کردم که هیچ عاملی باعث چاقی من نمیشه و خیلی زیبا و کم کم  در حال کاهش وزن و سایز هستم 

   و ان شاء الله من هم یکی از شگفتی سازان سال ۱۴۰۰ خواهم بود با لطف خدای مهربان 

   از خوردن در ایام عید واقعا  لذت بردم و این لذت برام کاهش سایز و وزن داشت

   حتی کیک خامه ای که در ذهنم از  بزرگترین و غول ترین عوامل چاقی در  من میشد قبلاً 😂براحتی یه تیکه خوردم و لذت بردم و نگران از اینکه وزنم اضافه شه نداشتم 

   یا حتی الان که در ماه مبارک رمضان هستیم و سالهای قبل به شوق خوردن سحری بیدار میشدم و اینقدر میخوردم تا نکنه طی روز گرسنگی بکشم و افطار هم که نگو 😂😂 اما بازم روزه داری بر‌من خیلی سخت می‌گذشت و در پایان ماه مبارک من می‌ماندم و چند کیلو وزن اضافه تر نسبت به قبل

   اما امسال دارم دنیای جدیدی را در این ماه تجربه میکنم و به شوق سحری خوردن بیدار نمیشم به شوق خدای عشق و دوستی بیدار میشم و حتی گاهی سحری هم نمی‌خورم و فقط سحر بیدارم اما طی روز خیلی آرومم و از اون گرسنگی زجر آور هم خبری نیست و افطار با کمی خوراک آروم میشم 🌹وای خدا خیلی لذت داره این زندگی❤️

   خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت 

   خدایا مرا در این مسیر زیبا و زندگی دوباره یاری کن و تمام مشتاقان این مسیر را هم یاری کن الهی آمین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 19 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   الهام خوشبخت
   1400/01/31 09:18
   مدت عضویت: 834 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 137 کلمه

   ممنونم استاد از پاسختون باید چند بار مطالعه کنم چند بار خوندم من همش دنبال راهی هستم که اتوماتیک وارو درونی همه چیز تغییر کنه نه به وسیله فایل گوش دادن من فایل گوش دادن دوست دارم ولی میگم با خودم واقعا چطور میشه راحت در همه جنبه ها تغییر کرد مثل افراد عادی دیگه که باورهای اصلشون عوض نشده ومثل روز اول تولدن .فقط لاغری منظورم نیست کلی هست در همه جنبه ها. 

   گوش دادن با درک کردن فرق داره واقعا عالی بود موافقم من دوست دارم فایل گوش دادن رو ولی تو فکرم همیشه این هست که اگر تا آخر عمرت فایل نتونی گوش بدی چی میشه شه استاد عباسمنش شما وبقیه کارشون تو این حیطه هست وهمیشه تو این فضا هستین ولی ما کارهای دیگه داریم اینها همش سوالات ذهنم هست همواره بهم دیکته میشه 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/01/31 09:43
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 14 کلمه

    در فایل مقدمه دوره روانشناس لاغری خودت باش به این موضوع پرداخته شده است

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/31 01:03
   مدت عضویت: 715 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 36 کلمه

   عاالی بود استاد روشن،واقعا فقط باید باور کنیم که توانایی بدن ما در لاغر کردنمون خیلی بالاست و فقط باید باورش کنیم،اضافه وزن ما به نسبت این همه کاری که بدنم تا الان کرده هیچی نیست💪💪👌👌👏👏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   الهام خوشبخت
   1400/01/30 10:55
   مدت عضویت: 834 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 607 کلمه

   سلام به همگی واستاد بزرگ ومهربان استاد عزیزم به قول خانم حسنی عزیز واقعا فایلهای رایگان سایت در سال جدید یک سرو گردن از فایلهای سالهای  قبل بالاتره من که دوره تکرار هستم همش در حال گوش دادن فایلهای رایگان جدید ولایوهاتون هستم چقدر عالی هستن یکی از یکی بهتر هر دفعه یک لایو یا فایل جدید می زارید لایک میکنم که همیشه اونو گوش بدم چون احساس میکنم مشکل من تو همون فایل هست تا اینکه یک فایل دیگه میاد روز از نو. اصلا نمی دونم کدوم یکی روگوش بدم.چقدر فایلها عالی تر شدن خداروشکر میکنم واقعا از خدا می خوام کمکم کنه همواره در مسیر باشم وازین آگاهی های خالص وناب استفاده کنم وخوب برنامه ریزی کنم تا بتونم به همه دوره ها برسم این همه فایل ودوره  مدیریتش از دست من خارج شده ومنفی بافم اذیتم میکنه که از همه دوره هات چطور می خوای استفاده کنی داری درجا میزنی تمرکز نداری ولی من دوست دارم به ندای قلبم گوش بدم وفایلهایی که بهم گفته میشه رو گوش بدم اون روز و اون لحظه   واسترس نداشته باشم که عقب افتادم. چون این فایلها برای یک یا دو روز نیست من تا زنده هستم می خوام درین مسیر باشم ولذت ببرم..در مورد فایل جدید استاد راستش من هم مثل دوستتون بعضی وقتها احساس میکنم چقدر باید مانع ذهنی شناسایی کرد تا به لاغری رسید فکر میکنم توجه وتمرکز زیاد به شناسایی موانع ذهنی باعث میشه ما به لاغری نرسیم من خواهرم چاق بود تا سی سالگی ولی ده سالی میشه لاغر کرده والان متناسب هست ده سال پیش با محدود کردن نان وبرنج تو یک سال متناسب شد تا حالا هم حفظ کرده اندامش رو .وهمه چیز هم می خوره شاید زیادتر ازمن هم می خوره الان چند روز پیش که مهمان ما بود باهاش حرف میزدم گفت من زود لاغر میشم به چاقی فکر نمیکنم تو میگی در مورد اندام وچاقی من یادش می افتم من اصلا با خودم درگیر نیستم در حالی که ده سال پیش خواهرم اصلا اینطور نبودبا خودش مشکل داشت دنبال قرصها ودمنوش های لاغری وطب سنتی بود  خواهرم با قانون جذب آشنا هست ولی اصلا لاغری کار نکرده بهش گفتم چه باورهایی داری که لاغر شدی ولاغر موندی به فکر فرو رفت هیچی نتونست بگه.فقط گفت تو خیلی به اندامت به چاقی توجه میکنی با خودت درگیری واقعا راست میگه  حالا من یازده ماهه دوره هستم ولی زیاد لاغر نشدم نمیدونم واقعا این همه اطلاعات واگاهی ورفتار های به مراتب درست چرا نتیجه رخ نمیده آیا شرکت در دوره باعث نشده همش توجه مون به چاقی باشه وبرای ریشه کنی چاقی تو دوره شرکت کردن باعث لاغر نشدنمون نیست؟ اخه چطور خواهرم بدون فایل بعد سی سال وبا رژیم لاغر بشه بعد باورهاش هم عوض بشه واقعا برام جای سوال داره.حالا ما باید فایل گوش بدیم لاغر بشیم بعد هم ادامه بدیم قطع نکنیم تا آخر عمر لاغر بمونیم واقعا یه جای کار به نظرم میلنگه اگر پیش فرضمون لاغری هست چرا باید اینقدر تلاش کنیم فایل گوش بدیم اگر ضمیر ناخودآگاه همه چیز رو می دونه چرا ما بازم بهش اطلاعات رو دیکته می کنیم آخه همه اساتید جذب میکند باید تا آخر عمر روی خودت کار کنی اخه این همه آدم تو دنیا هستند هیچ فایلی تا آخر عمر گوش نمیدن دوره نمیرن ولی موفق ثروتمند شاد وارام هستند یک راه راحت واقعا نداره آدم خود به خود کاری کنه ذهنیتش در مورد  همه چیز درست بشه مثل خواهرم؟ گیر کار کجاست واقعا باید کار کنی روی باورهات بعد اگر یک هفته قطع کنی همه چیز بر می گرده عقب این برای من جای سوال هست ممنون میشم دوستان واستاد عزیزم دیدگاه  تون  رو به اشتراک بزارید. ممنون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/01/30 12:42
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 591 کلمه

    سلام دوست عزیز
    موضوع اصلی خودباوریه اینکه باور کنی می تونی متناسب بشی و متناسب بمونی
    اگه خودباوری ایجاد بشه دیگه تفاوتی نداره چطور لاغر شده باشی چون برای همیشه لاغر می مونی
    اینکه محتوای زیادی در اختیارت هست باید باعث خوشحالی و خیال راحت بشه نه استرس اینکه کدوم رو گوش کنم
    چون مهم احساس اطمینان و خودباوری شماست که با هر فایلی ممکنه در شما تقویت بشه
    و نکته مهمتر از همه اینها “توجه کردن” می باشد
    دقت کنید:
    تعداد فایل های زیاد باعث توجه شما به چاقی می شه
    از کجا معلومه؟
    از اینکه استرس ایجاد میکنه که حالا کدوم رو گوش کنم
    اینکه همیشه فایل گوش کنی باعث توجه شما به چاقی شده
    چون از انجام این کار متعجب شدی
    به همین دلیل بارها تذکر دادم این مسیر فقط برای لاغری نیست و نگاهتون رو تغییر بدید
    اینکه خواهر شما به طریق خودش لاغر شده و لاغر مونده به این دلیله که تونسته توجهش رو تغییر بده
    و اینکه قطعا به صورت ذهنی این کار رو انجام داده که نمی تونه درباره اش توضیح بده
    و شما نتیجه نهایی رو داری می بینی و خبر از محتوای ذهنی خواهرت نداری
    دلیل لاغری خواهرت محدود کردن نان و برنج نبوده این اشتباهه
    مگه ما بارها نشده که نان و برنج رو قطع کردیم
    یا خیلی محدودیت ها ایجاد کردیم
    پس چرا لاغر نشدیم یا اگر هم شدیم دوباره چاق شدیم؟
    اینکه عامل لاغر شدن رو تغییر در مقدار نان و برنج بدونید از نظر من صحیح نیست
    قدرت اصلی ذهن خواهر شماست که هیچ کاری به مقدار نان و برنج نداره
    با این نظر شما موافقم که آگاهی زیاد میتونه باور اینکه لاغر شدن سخته رو تقویت کنه به همین دلیل سعی می کنم هر فایل رو با موضوعی مربوط به زندگی روزمره ارائه بدم که خیلی برای استفاده کننده جدید و دور از ذهن نباشه
    بلکه بیشتر به شکل یادآوری مطرح میشه
    همین فایل اخیر رو هرکی گوش بده شگفت زده نمیشه که چیز جدیدی یاد گرفته
    همه ما درباره قدرت ترمیم جسم مثال های زیادی داریم
    حالا از همون مثالها و قدرت جسم برای رفع اضافه وزن می خوایم استفاده کنیم
    در مورد پیش فرض انسانها کاملا درسته که سلامتی، شادی، ثروت و … است
    اما به اندازه ای که در زندگی روزمره مخالف اینها رو از دیگران شنیده باشی خودت رو از پیش فرض دور کردی
    مهمترین دلیل اینکه ما از پیش فرض خود دور شدیم اطلاعات اشتباهی است که درباره خدا در ذهن ما ذخیره شده
    باورهای دینی بسیار عمیق و عمدتا بسیار غلط هستند اما به هر حال هستند
    هزاران پیام دریافت میکنم درباره اینکه نظر من درباره نماز یا روزه و … چیه؟
    این نشون میده که ما درباره پرتکرارترین رفتار دینی خود به وضوح نرسیدیم
    این یک مورد از صدها مورد تضادی است که ما رو از پیشفرض دور میکنه
    در مورد تناسب اندام هم دقیقا همینه
    پیشفرض ما تناسب اندام که می بینی بسیاری دارن تجربه اش می کنند
    اما تاثیر آگاهی های اشتباه رو هم داریم در خودمون و اطرافیانمون می بینیم
    که سبب شده عده زیادی از انسانها چاق باشند و روند چاقی به شدت داره افزایش پیدا میکنه
    چون به هر حال آگاهی غلط باعث دور شدن ما از پیش فرض میشه
    حالا این پیش فرض میتونه هر چیزی باشه، سلامتی باشه، ثروت یا … باشه
    در نهایت:
    1- برداشت از محتوای آموزشی بسیار متنوعه و بستگی به الگوهای ذهنی استفاده کننده داره
    2- هدف ما فقط تناسب جسمی نیست بلکه تناسب فکری مدنظره که باعث تعادل در کل زندگی میشه
    3- درک کردن با گوش دادن تفاوت داره و طریق یکسانی برای آموزش چگونه درک کردن وجود نداره چون فرایندی کاملا شخصی برای هر انسانه
    بنابراین باید مسیر رو ادامه بدید تا به مهارت درک کردن برسید که فقط خود هر فرد متوجه افزایش مهارت درک کردن خودش می شه

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 10 از 2 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/30 00:52
   مدت عضویت: 524 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 307 کلمه

   سلام به استاد عزیز و تشکر فراوان بابت این فایل عالی و دوستان سایت تناسب فکری

   من حسن شهبازی ۳۷ ساله تاکنون ۳۷ تن از این دهان مبارک مواد غذایی و خوراکی وارد بدن کردم و کلا ۲۰ کیلو اضافه وزن دارم و همینجا به خودم میگم این بدنی که تونسته ۳۶۹۸۰ کیلو رو دفع و یا به انرژی تبدیل کنه یا مصرف کنه ۲۰ کیلو براش هیچ چیزی نیست و براحتی ۲۰ کیلو رو هم یا دفع میکنه یا مصرف میکنه یا به انرژی تبدیل میکنه.

   اینکه بدن خودش قدرت داره که خودشو ترمیم کنه یه مثال از خودم مینویسم تا باور پذیرتر بشه برام من چند ماه پیش داشتم جوشکاری و فرزکاری میکردم که یدفعه دستگار فرز از دستم پرت شد و گوشت زیر ناخن انگشت بزرگ پامو کامل از بین برد و به عمق دو سانت در یک سانت زیر ناخنم گوشت نداشت هر کی گفت ببر بخیه بزن من نبردم و گفتم خودش درست میشه چند وقتی پماد و بستن و از این کارهای خود درمانی انجام دادم ولی بعدش بیخیالش شدم و رهاش کردم شاید باورتون نشه الان عکس بگیرم نشونتون بدم اصلا اثری از اون زخم نمونده چنان با دقت و ظرافت بدنم درستش کرد که اگر بخیه زده بودم الان جای بخیه ها مونده بود ولی با بخیه نزدن الان کامل پوست و گوشت مثل روز اول شده من داشتم فایل رو گوش میدادم که یدفعه این اتفاق یادم افتاد و نوشتم و الان به خودم میگم این بدنی که با این دقت انگشت زخمی رو ترمیم و مثل روز اول ساخت چجوری نتونه این ۲۰ کیلو رو از بین ببره مثل اب خوردن این کار رو انجام میده مثل اب خوردن و من مطمئنم که این بدن نازنینم براحتی همین نوشته اگه من با ذهنم سد راهش نشم این ۲۰ کیلو رو از بین میبره.

   همیشه شاد و سلامت و متناسب باشید.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/01/30 13:04
    مدت عضویت: 765 روز
    اندازه متن
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 133 کلمه

    سلام دوست عزیز

     

    چیزی که من با دوره درک کردم و توی زمینه تناسب تونستم انجامش بدم و نتیجه بگیرم این هست که این جسم مادی ما حالا هر قسمتش یک حجم وسیعی از فرکانس

    در واقع خیلی مهمه که بدونیم مرحله اولیه هر ماده ای ارتعاش و بعد ماده میشه

    یعنی شکم داشتن اول ارتعاش شکم داشتن بوده

    بعد فیزیکش شده

    اول متافیزیک بعد فیزیک

    اول احساس بعد ماده

    و شما اصلا شک نکنید مابقی وزنتون براحتی کم میشه فقط بشرطی که ارتعاش لاغری را ادامه بدید

    البته این جمله بیشتر خطاب بخودمه چون حدود 4 کیلو اینا اضافه دارم

    ولی یقین دارم با ادامه احساس لاغری این رفع میشه

    و این قدرتو مدیون استاد هستم

    میگم مدیون چون عالی موانع ذهنیم رفع شده

     

    و به اندازه ای که احساسات چاقی را با احساسات لاغری جایگزین میکنی جسمت لاغر خواهد شد

    موفق و سلامت باشید

     

     

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   adelehreyhani68@gmail.com
   1400/01/29 23:45
   مدت عضویت: 391 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 140 کلمه

   با سلام خدمت استاد عزیزم و دوستان همراه
   این فایل حجت کامل بود، هر اندازه غذا که بخوریم چاق نمیشیم،،،، به شرط آنکه باور عمیقی پیدا کنیم یا بهتر، بدست بیاریم… که برای افراد چاق چون این باور، بزرگترین باور هست یا بزرگترین مانع ذهنی، کم یا سخت میشه که به چنین باور بزرگی غلبه کرد… ذهن توانمند برای من 20 کیلو خلق کرد.. یعنی بر دستگاه بزرگ هضم و دفع و تبدیل غلبه کرد، پس همین ذهن هم میتونه منو لاغر کنه.. لاغری پروسه خود به خودی است… من در این سایت متوجه شدم ملاک پرخوری نیست ، ملاک درست خوردن… ملاک به اندازه نیاز خوردن.. چون این نوع خوردن همگام با طبیعت نه پرخوری، وگرنه هیچ ماده ی غذایی قدرت چاق کنندگی نداره… کاش یروزی عمیقا به این باور دست پیدا کنم.استاد سپاسگزارم برای کسب چنین آگاهی بزرگی..

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   amirali2020110@gmail.com
   1400/01/29 21:01
   مدت عضویت: 305 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 359 کلمه

   سلام به استاد و سایر دوستان در سایت تناسب فکری 

   استاد من چند ماه است که از فایلهای رایگان استفاده میکنم و خیلی از موانع را شناسایی کردم علاوه بر آن از نکات طلایی و دیگر محصولات را میخونم و مینویسم و هر،روز یه چیز جدید یاد میگیرم مثل امروز که با خواندن این فایل یه چیز جدید دیگه یاد گرفتم که متناسب شدن روند طبیعی بدن است و اگر ما چاق هستیم به خاطر موانع ذهنی لاغری است که در مسیر متناسب شدن ایجاد کردیم .

   دلیل اینکه حیوانات چاق نمی شوند این است که آنها موانع ذهنی در مورد عملکرد بدن خود در ذهنشان ندارند اما ما در مورد سیستم،عملکرد بدن خود فکر میکنیم و نظر میدیم و با استمرار در این افکار و،صحبت با یکدیگر در مورد عملکرد بدن خود در جسم ما تاثیر گذاشته ودر نهایت در،روند جسم اثر گذاشته و جسم ما تحت تاثیر این گفتگوها که سوخت ساز بدن من پایین میباشد و یا سن من بالا،رفته و این درد و بیماری طبیعیه در نتیجه ما دچار اضافه وزن میشویم .

   چاقی فکری است که در ذهن برخی از انسانها به طریق مختلف میشود این فکر مانند بذری کاشته میشود و به آرامی رشد میکند و تنومند میشود و ثمره آن اضافه است و از،بین بردن این اضافه وزن نیاز به تلاش ندارد چون روند طبیعی و پیش فرض جسم ما ترمیم کردن واز بین بردن هر ناهماهنگی است که در جسم ایجاد میشود .باید به این باور بسیار قوی برسیم که ما در طول عمر خودمون هر،چند سال هست مثلا ۳۰ سال بدن توانایی این را داشته که ۳۰ تن مواد غذایی را یا به انرژی تبدیل کرده ویا دفع کرده و از،پس این ۳۰ تون به خوبی بر آمده پس ۱۰،کیلو اضافه وزن من در،برابر آن ۳۰ تون هیچچچچچچچچچجییییییی نیست مثل قطره به دریا می ماند و ما با تکرار این فرمول بسیار زیبا میتواند مثل یک بهمن که وقتی بیاد پایین هر چی سر راهش هست را میشکنه و میبره و صاف میکنه عمل میکند پس استمرار داشته باشیم تا موانع را مثل این بهمن از،سر راه برداریم و به تناسب اندام وهر چه تو ذهنمون هستو برسیم .امین ممنونم استاد عزیز .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 7 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   yasaminhasanloo76@gmail.com
   1400/01/29 16:52
   مدت عضویت: 234 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 56 کلمه

   به نام خدا 

   سلام استاد من به این نتیجه رسیدم که لاغری آسانترین کار دنیاست و غذا خوردن و آب خورد امری طبیعی هست و اصلا باعث چاقی نمیشود و با پیدا کردن باور های اشتباه در مورد لاغری و مثال مثبت اون جمله رو گفتن باعث تغییر فرمول ذهنی ما میشود ممنون از توضیحات مفید شما 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مریم حسین زاده
   1400/01/29 13:31
   مدت عضویت: 539 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 143 کلمه

   سلام استاد.از اغازصحبت های این فایل بسیار لذت بردم بسیار تکرار کردم گوش دادم وانقدر دوست داشتنی هستند که باید حفظشون کرد ملکه ذهن بشه و تغییر ناپذیر . من باور دارم لاغری باذهن رو چون تاثیرش رو در خودم حس کردم . و برای ماندن در مسیر باید تمرین کنی برای خودت مثال بیاری و کاری به چه جور انجام ان نداشته باشی همان طور که این همه در طول این سالها به بدنت غذا وارد کردی و دیدی که چه قدر به انرژی تبدیل شده چقدر دفع شده پس دفع این اضافه وزن برای بدنت کاری نداره براش خیلی راحته فقط تو باید بخوای وموانع ذهنیت رو شناسایی کن بزارشون کنار .تو اشرف مخلوقات خدا هستی توانمندی ما خیلی زیاده خواستن توانستن است.اگر ایمان داشته باشید. ممنونم از استاد گرانقدر که برای اگاهی مردم و بهتر شدن حالشون وقت می گذارند

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/28 22:44
   مدت عضویت: 524 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,172 کلمه

   سلامی دوباره دوباره یک فایل عالی دوباره رفتن به مدار بالاتر دوباره تغییر فرکانس چه به موقع این آگاهی ها به استاد رسید و از سمت استادبه من رسید خدارو هزاران میلیارد سپاسگزارماین تغییر مدار رو دوست دارم البته اگر بتونم به عمل تبدیل کنم و گرنه  شنیدن خالی این فایل اصلا فایده نداره که اگر فقط بشنوم و رد بشم انموقع میشم عالم بی عمل و به قول یه استادی که میگفت ایمانی که عمل نیاورد حرف مفت است به نظر من این فایل حجت رو برای ما تموم کرده که اگر عمل نکنیم باید لفت بدیم و بریم.اول فایل استاد در مورد هدیه روز مرد صحبت میکنه لباسی هست که بهشون داده شده و می بینه که گشاد شده آی که چقدر این لحظه شیرین هست من خودم یک ماه پیش این حس رو درک کردم یه شلوار داشتم که توی کشو مونده بود و این شلواربهم تنگ بود و از ران های پاهام بالاتر نمی اومد که یدفعه بر داشتم که بپوشمش و بالای که اومد که هیچ دکمه هم بسته شد و خود شلوار که حسابی گشاد شده بود و کلی ذوق کرده بودم و برای تایید همش تو ذهنم این راهمو تایید میکردم.تو ادامه فایل استاد ملاقات خودشون رو با دوستشون رو میگن که این مطلب به ذهنم رسید که حتی یک شخصی مثل استادعطار روشن کنارت باشه نتیجه رو دیده باشه نتیجه دستش هم باشه تا وقتی که خودت نخوای که تو این مسیر باشی هیچ فایده ای برات نداره با وجود اینکه خود استاد هم چند تا فایل بهشون داده بود وتا وقتی خودت نخوای فایل های و این آگاهی ها برات تاثیری نداره.در ادامه صحبت استاد تفکر ذهن چاق رو توضیح میده که تفکر ذهن چاق اینمدلی میبینه و با خودش حرف میزنه که فلانی که لاغر شده خوب تونسته خودشو لاغر نگه داره و دوباره چاق نشه که بدون استثناء آدم های چاق این سوال رو میپرسن. راستی میدونید چرا این سوال بوجود میاد؟ دلیل بوجود اومدن سوال اینکه ادم های چاق تا میتونن روشهای مختلف لاغر شدن رو امتحان کردن و بعد از چند وقت دوباره به همون حالت چاقی برگشت خوردن و فرمول های ذهنی این افراد به یه شکل عمل میکنه و همش ترس برگشت دوباره چاقی رو یجورایی انتظار میکشن،ولی توی این مسیر یعنی لاغری با ذهن چونکه فرمول ها تغییر کردن اصلا دیگه نیازی نیست  که خودت رو نگه داری و ترس از برگشت چاقی داشته باشی کلا توی این مسیر چاق شدن دوباره ای وجود نخواهد داشت. دو شب پیش مهمون اومده بود خونم و این مهمون داشت در مورد اینکه دوست داره چند کیلو چاق شه حرف میزد و داشت میگفت اصلا هر مدل غذا میخورم خودمو میترکونم یک کیلو اضافه کنم نمیشه و بعضی مواقع یک کیلو اضافه هم میکنم ولی دوباره برمیگرم سر وزن قبلی قشنگ دیدم اصلا فرمول ذهنی چاق کننده ای نداره که حتی وقتی خودش هم میخواد چاق شه نمیتونه.ادامه این آگاهی ها: وقتی که یکی چاق میشه همه دنبال این میگردن که چی باعث شده طرف چاق شده یا مثلا فلان غذا یا فلان کار  رو انجام داده و چاق شده که خودمم قبلا این فکر رو میکردم که الان یخده فنی تر شدیم بهش میگیم عوامل بیرونی و این دوست همراه استاد که بعنوان فرد چاق میتونیم ببینیمش عواملی مثل رستوران رفتن تنقلات خوردن هله هوله خوردن فست فود خوردن رو عاملی میدونست برای چاقی که با اومدن وضعیت قرنطیه و عوض شدن سبک زندگی دیگه دنبال این موارد نبود و نرفته بود و تو این حالت تو ذهنش این فکر میاد که خوب حالا باید لاغر شم و انتظار لاغری داره و بعد از یک سال میبینه ای دل غافل لاغر نشدم که هیچ چاقتر هم شدم چرا لاغر نشدم و برعکس چاقتر هم شدم دلیلی که استاد فرمودن اینکه این دوست عزیزمون ۲۰ سال هست که به چاقی و عواملش فکر کرده و دیده و شنیده و حس کرده با یه هم چین اتفاقی مثلا نخوردن فست فود رستوران نرفتن و …. انتظار لاغری رو داشته باشه ، مگه اون انتظار چقد قدرت داشته و چند بار بهش فکر کرده تا لاغر بشه در صورتی که اون چند سال باوری که ساختی اونقدر قدرت داره  رو میخواد عوض کنه و لاغر بشه مثلا تو این اتفاق مثل یک نسیم بوده توی این صحرای کویر چاقی و تاثیری بر روی اون نزاشته.اینقدر آگاهی ها زیاد هستش و یجورایی با این فایل بمباران شدم میخوام اخر کامنتم رو از دقیقه ۷:۱۹تا دقیقه۹:۲۱رو بنویسم خیلی معرکه بود :یعنی سریع ذهن منفی میخواست بگه که لاغری با ذهن که فایده نداره تو پارسال انتظار لاغری داشتی پس چرا چاقتر شدی گفتم (استاد گفت)خیلی نکته خوبی اشاره کردی حالا بریم با هم بررسی کنیم ؛شما با تغییر شرایط بیرونی زندگیت،تو اصلا درون خودت انتظار لاغری با ذهن رو بوجود نیاوردی و چون موضوع بیماری شد و همه جا تعطیل شد وتو زندگیت تغییر کرد براساس عوامل بیرونی تو در خودت احساس کردی که من انتظار لاغری از خودم دارم که این میشه یک فرمول  که در خودت یک انتظار لاغری بوجود اوردی اما اشکالش اینکه براساس عوامل  بیرونی بوجود اومده چون رستوران نمیرم چون چیپس و پفک نمیخورم چونکه خیلی از چیز هایی رو که میخوردم  رو نمیخورم پس انتظار لاغری در تو بوجود اومده یعنی براساس عوامل بیرونی انتظار لاغری در شما بوجود اومده و خیلی هم عالیه ولی بیا اصل رو بررسی کنیم که قدرت ذهنِ ؛ یهو خودش گفت انتظارم از خودم لاغری  بود بعد دیدم چاقتر شدم بعد گفتم اهان حتما که به این دلیل بوده که دیگه تحرکم کمتر شده بیرون کمتر رفتم پیاده روی نرفتم پس دیگه طبیعیِ ،پس چرا من لاغر نشدم  من که انتظار  لاغری رو داشتم پس چجوریِ قدرت ذهن که اینجا استاد عطار روشن یه حرف طلالیی رو میگه: تو انتظار لاغری که بوجود اومده رو اصلا خودت بوجود نیاوردی این براساس عومل بیرونی بوجود اومده و خیلی فرق داره که من تصمیم میگیرم زندگیمو تغییر بدم یا اینکه یه شرایطی پیش بیاد و من انتظارم این باشه خوب پس این شرایط پیش اومده پس انشالله ما هم تغییر میکنیم و لاغری میشیم.برای من همین انتظار توی ماه رمضان های هر سال بود که اخ جون ماه رمضون اومد و کمتر میخورم و لاغر میشم ولی اونم عامل بیرونی بود چونکه پشت سرش چاقتر میشدم و دلیلی که برای خودم می اوردم این بود خوب بعد از سحری بلا فاصله میخوابم و تبدیل میشه به چربی و چاقتر میشتم این توجیح هر ساله من بود که خدارو شکر امسال این فرمول شناسایی شد و در حال پاک شدن هستش.اگر هزار بار هم این فایل رو گوش بدیم باز هم اگاهی های جدیدی رو میشه ازش کشید بیرون من باید بشینم کلمه به کلمه نقطه به نقطه رو بنویسم اینطوری که نکته برداری میکنم یه وقتی یه جایی رو جا میندازم  همین ده دقیق فایل اندازه یه دوره حرفه ای آگاهی توش هست انشالله خداوند استاد عزیز رو حفظ کنه و هر روز اگاهی های بیشتر با هدایت خداوند بدست بیاره.انشالله که این کامنت رو تو کامنت های بعدی بتونم ادامه بدم و بنویسم.شاد و پیروز و سعادتمند در دنیا و اخرت باشید.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 23 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/28 22:32
   مدت عضویت: 660 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 507 کلمه

   به نام خدای مهربان ، سلام به استاد عزیز و دوستان همراه ، استاد بسیار سپاسگذارم بابت این فایل بینظیر ، تیر خلاصو زدید ، با این فایل تمام موانع ریز و پنهان ذهنی من از بین رفت ، درک کردم که چقدر بدنم قدرتمنده و بابت این بدن قدرتمند از خدا سپاسگذارم که تا الان ۵۰ تن غذا را یا دفع کرده یا به انرژی تبدیل کرده ، با این تلاش زیاد معلومه که بدن چقدر از چاقی متنفره و تناسبو دوست داره ولی ذهن منفی باف قدرتش از بدن هم بیشتره که نمیزاره ۱۵ کیلو اضافه وزن از بین بره ، من فکر میکردم که بدنم سخت چربی را آب میکنه و مقاونت نشون میده ، همیشه میگفتم بدن سفتی دارم و راحت لاغر نمیشم ، حتی تو این یکسال که نتیجه هم دیدم ، وقتی با شگفتی سازان که خودمو مقایسه میکردم به خودم میگفتم من از همه دیرتر نتیجه گرفتم با وجودیکه ۳۰ یا ۴۰ کیلو اضافه نداشتم ولی ۱۵ کیلو برای من در حد ۵۰ کیلو بود ، الان که بدنم با قدرت زیاد تا حالا ۵۰ تن مواد را از من دور کرده پس ۱۵ کیلو براش در حد یک گرمه و اصلا چیزی نیست ، ( دقیقا هیچه هیچه ، یعنی صفر صفر ) تو این چند روز ، چند بار فایل دیدم چقدر انرژی گرفتم ، به معنای واقعی درک کردم که لاغر شدن آسونترین کار دنیاست ، حالم خیلی خوبه ، خیلی احساس سبکی میکنم ، با شوق میثاق نامه را جلوی آینه اجرا کردم و مدام به خودم میگفتم فقط یک گرم اضافه دارم اصلا خودمو چاق نمیدیدم و همه ش به خودم میگفتم این یک گرم به زودی ( خود به خودی ) از بین میره و حالا دیگه تو سرازیری لاغری افتادم ، با این فرمول من موانع را برمیدارم و بدنم با قدرت وسرعتی که داره ، به سمت لاغری پیش میره ، اینقدر این فرمول قویه که فکر نمیکنم هیچ مانع ذهنی بتونه جلوش بایسته ، وقتی تغییر درونی باشه نتیجه هم پایدار میشه ، وقتی جسمم با ذهنم هماهنگ بشه دیگه هیچ وقت چاق نمیشم ، چون پیش فرض ذهنم متناسب بودنه ، قبلا که تفکر چاقی داشتم منتظر موقعیتی از بیرون بودم که لاغر بشم ، مثل ماه رمضون ، که با روزه گرفتن لاغر میشدم ولی بعد از عید فطر دوباره چند کیلو چاق میشدم ، یا وقتیکه مریض میشدم خوشحال بودم که یه ذره لاغر شدم ولی بعد از خوب شدن دوباره چاق میشدم ، یا وقتی رژیم میگرفتم لاغر میشدم و بعد از تموم شدن رژیم دوباره چاق میشدم این نشون میده بدن من تلاش میکرده که لاغر بشه ولی ذهن چاق مانع میشده ، پس هیچ عامل بیرونی نمیتونه باعث متناسب شدن ما بشه ، خدایا شکرت بابت این بدن قدرتمندی که خلق کردی که هدفش تناسب اندام و سلامتی کامله ، خدایا شکرت بابت استاد عزیزمون که از جون و دل مایه میزاره برای بهتر نتیجه دیدن ما ، خدایا شکرت بابت این سایت و دوستان متناسبم که از خوندن نوشته هاشون انگیزه میگیرم ، خدایا شکررررررررت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/28 21:11
   مدت عضویت: 671 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 339 کلمه

   با سلام . من این فایل رو دو روزه شاید ده بار خوندم و گوش دادم چون خیلی اونو دوست دارم و اطلاعات زیادی در مورد جسمم به من داد . چیزهایی که از قبل زیاد بهش توجه نکرده بودم . الان که دقت میکنم میبینم بدنم از بالا تنه چاقتره و پاهام لاغر و متناسبه و من اصلا به پاهام که متناسبه توجهی ندارم و میگم هیچوقت چاق نمیشه و همه توجهم به بالا تنه هست که چاقتره . در حالیکه اگر هر کدام از دلایل زیاد خوردن یا کم تحرکی را بخواهیم بیاوریم باید در مورد کل بدن صدق کنه نه یه قسمت خاصی از اون . پس اینجا به چشم میبینیم که کار از یه جای دیگه خرابه و اون ذهنمونه که داره دستوراتی طبق افکار خودمون صادر میکنه . اگه به ذهن بگیم چرا اینکارو با ما میکنی میگه ما که داریم به صورت طبیعی کار خودمونو انجام میدیم تو نمیخوای ما درست انجامش بدیم و همش داری تو کار ما دخالت میکنی و پارازیت میندازی اینم نتیجش میشه .پس الان میفهمیم و باور میکنیم که کم یا زیاد خوردن تاثیری در روند کار بدن ما ندارد چون ذهن ماست که فرمان اصلی را صادر میکند چون طبق تحقیقات بدن توانایی دفع مواد غذایی زاید در مقیاس بالا را دارد پس این چند کیلو اضافه وزن براش چیزی نیست اگه بخواد کم کنه و این خود ما هستیم که چون از کارکرد بدن و جسم خود اگاهی نداریم بیخود نظر میدهیم و در کار ان دخالت میکنیم و کار ان را دچار اختلال میکنیم اینها بخاطر عدم اگاهی و اعتماد به بدن خودمان است و فکر میکنیم بدن نمیتواند خود را لاغر کند.دوست دارم این فایل را ده ها بار دیگر بخوانم و گوش بدهم چون اطلاع از کار و قدرت جسمم خیلی برایم جالب است و ان را دوست دارم .وقتی دقت میکنم میبینم با وجود اموزش لاغری هنوز فرمولهای اشتباه خیلی وقتها کار خود را مثل قبل انجام میدهند  این فایل خیلی به من کمک کرد تا بتوانم این فرمولها را جایگزین کنم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/28 18:05
   مدت عضویت: 822 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,972 کلمه

   سلام ‌ 

    

   میزان اضافه وزن من در مقابل قدرت بدن من هیچ چیزی نیست . 

   قدرت چاقی ذهن من در مقابل قدرت تناسب جسم من هیچ چیزی نیست . 

   قدرت چاقی ذهن من در مقابل قدرت تناسب ذهن من هیچ چیزی نیست . 

   من از باور عالی شما به این باور عالی هم رسیدم که قدرت تناسب در ذهن من هزاران برابر قدرت چاقی ذهن منه . ذهن منم یه متناسبه . قدرت تناسبشم خیلی زیاده و این قدرت به مغز اثر گذاشته و مغز مابه جسممون دستور داده و این ۴۰ تن رو به راحتی دفع کرده . 

   ۴۰ تن خیلی زیاده . اضافه وزن ما هر چقدرم باشه در مقابل این ۴۰ تن هیچ چیزی نیست . 

   در ناخوداگاه ما تناسب جاریه . بله در ذهن ما تناسب جاریه . در جسم ما تناسب جاریه. ما خیال می کنیم چاقیم . خیال و تصور چاقی در مقابل حقیقت متناسب وجود ما هیچ چیزی نیست . 

   قدرت لاغری اونم قدرت خودبخودی در بدن ما خیلی زیاده .  خدای من چقدر تکرار این باور الهی حال آدم رو جا میاره چقدر آدم رو سرزنده می کنه . چقدر آدم خیالش راحت میشه و به آرامش و صلح درونی میرسه . 

   قدرت پاکسازی ذهن ما در مقابل قدرت گناه ذهن ما هیچه . 

   قدرت شفای درونی ما در مقابل قدرت بیماری هیچه . 

   قدرت تناسب ذهن و بدن ما در مقابل قدرت چاقی هیچه . 

   ۴۰ تن خیلی هست . سالی یک تن . ما اصلا کاری نکردیم برای دفع سالی یک تن . 

   سالی یک تن یعنی در بیشترین حالت اضافه وزن روزانه حدودا سه کیلو  خوردیم که بشه سالی ۱ تن . 

   این یعنی در بدترین حالت و بازم جسم این همه رو یا دفع کرده یا تبدیل به انرژی کرده . 

   آره چقدر جالب گفتید که همین یه باور مثل بهمن میاد و کلی باورهای دیگه رو با خودش پاک می کنه و میبره . باورهایی مثل 

   خوردن و مخصوصا پرخوری باعث چاقی میشه 

   تحرک باعث لاغری میشه 

   رژیم باعث لاغری میشه 

   حتی ترس از قدرت چاقی ذهن در این فرمول جدید به راحتی برطرف میشه . چون قدرت پاکسازی از اون هزاران برابر بیشتره . 

   رنج و اندوه باعث چاقی میشه . 

   عصبی بودن باعث چاقی میشه .

   و ….

   همین یه فرمول چقدر به آدم انرژی و انگیزه میده تا دست از چاق کردن خودش برداره .  قدرت پاکسازی و شستشوی ذهن هزاران بار بیشتر از قدرت چاقی ذهن هست . 

   واقعا که ما ارادی چاق شدیم . قدرت اراده ی ما در چاق کردن ما بود . اراده ی ما در پذیرفتن چاقی و توجه به چاقی و آموزش چاقی . 

   فرمولهای چاقی ما در مقابل فرمولهای الهی خیلی ناکارامدن. 

   وای که خوبیها چقدر قشنگ جاری هستند . 

   وای که خوبی ها چقدر قشنگ در همه جا رخ نشون میدن . 

   قدرت زشتی در مقابل قدرت زیبایی هیچ چیزی نیست .

   قدرت شیطان در مقابل قدرت خدا هیچ چیزی نیست . 

   قدرت اندوه در مقابل قدرت شادی هیچ چیزی نیست . 

   قدرت چاقی در مقابل قدرت تناسب هیچ چیزی نیست . 

   قدرت گناه در مقابل قدرت بخشش هیچ چیزی نیست . 

   واقعا که ما دنیامون رو فقط با تصورات دروغین خودمون ساختیم . 

   قدرت این دنیای دروغین در مقابل قدرت  دنیای الهی هیچ چیزی نیست .

   خداوند همواره بر خیر جاریه . 

   قدرت بدیهای ما در مقابل خیر وجودمون هیچ چیزی نیست . 

   واقعا خودمون دنیای خودمون رو ساختیم 

    

   وقتی دنیای به این قشنگی در وجودمون جاریه از چی بترسیم . از چی ناامید بشیم . از چی در اندوه باشیم . 

   به خدا که حال خوب داشتن چقدر راحت به دست میاد فقط با تغییر نگرش . با تغییر کانون توجه .  

   به جای این که مرتب توجهمون رو بزاریم روی ناخواسته ها و قدرت چاقی

    بزاریم روی قدرت عظیمی که در وجودمون جاری و ساریه . قدرتی که نه در آن تبدیلی هست و نه تغییری . قدرتی که قانون الهی و قانون آفرینشه . قدرتی که تموم نمیشه . قدرتی که در سرتاسر وجود ما و پیرامون ما هست و توجه به اون میتونه کلی از  فرمولهای اشتباه ذهنی مارو تغییر بده . 

    

   علت اینکه ما دست به دامان رژیم ها میشویم این باور است که ما به توانایی جسم خود برای لاغر شدن ایمان نداریم . در حالیکه وقتی دلیلی به این واضحی هست که جسم ما خودبخود قدرت تناسب دارد و چاقی تنها باوری اشتباه از سوی ما بر ذهن و جسم است و ذهن و جسم همواره در صدد برطرف کردن آن است آن وقت متقاعد میشویم که حقیقت آن چیزی نیست که ما فکر می کنیم . 

   چاقی مانند هر زخم یا بیماری دیگری است که به راحتی می تواند توسط سیستم بدنی ما رفع و به حالت اولیه خود برسد . خداوند چاقی را برای ذهن و بدن تعریف نکرده است . آنچه خداوند برای ما میخواهد متناسب شدن است . او سیستم بدن ما را طوری تعبیه کرده که دائما در حال برطرف کردن چاقی باشد  و ماراهدایت کرد تا طور دیگری بیندیشیم . تا با تفکرات خود زندگی را به خود تلخ نکنیم  خداوند مارا به سمت ایمان هدایت کرد تا ما بدانیم همه اتفاقات خیر خودبخود در حال ایجاد و استمرار است و هرچیز ناخوب در حال پاکسازی و از بین رفتن است  . جاء الحق و ذهق الباطل . ان الباطل کان کفورا  .حق آمد و باطل رفت  به درستیکه باطل  از بین رونده است . این آیه هم دقیقا تمام فرمایشات شما را به اثبات میرساند که چاقی بدن خودبخود در حال از بین رفتن است . اصلا از بین رفتن بر چاقی نوشته شده و چیزی که برای ما باقی می ماند تناسب است .  

    

   چقدر مکالمات شما و دوستتون جالب بود و اینکه شما در مقابل کسی که راه شمارو انکار داره چقدر قشنگ و عالی واکنش نشون دادید . گفتگوهایی که بین شما و ایشون رد و بدل شد خیلی عالی بود و واقعادجای احسنت داره . خوشحالم که خداوند من و با شما استاد گرامی آشنا کرد تا بتونم سبک تفکرم رو ترقی بدم  . راستش من یه وقتهایی واقعا به خاطر سبک تفکرم بین عزیزانم احساس تنهایی می کنم قبلا اینجور نبودم خیلی توضیح میدادم و واقعا هم اشخاص زیادی رو تونستم با این راه آشنا کنم و همشون یه مدت اومدن ولی دیگه خودم نمیتونستم باهاشون ادامه بدم چون ایمان نمی آوردن و ایمان نیاوردن اونها  ایمان منو هم لگدکوب میکرد . چون ایمان منم تازه است . من  ۳۴ سال از عمرم رو در کفر به سر بردم و فقط سه ساله با ایمان آشنا شدم . من قبلا شاید ظواهر دین اسلام رو رعایت میکردم ولی از یه جای دیگه به بعد فهمیدم اون ظواهر نمیتونه کار منو درست کنه . ولی در این سه سال که واقعا تحقیق کردم و البته سایت تناسب فکری رو روشنتر از همه جا دیدم و دوباره به اینجا بازگشتم و از همه فاصله گرفتم و دوباره در این مسیر شروع به حرکت کردم تا بیشتر و بیشتر  در تثبیت باورهای جدیدم کار کنم میبینم حتی باورهای دینی گذشته رو هم دیگه ندارم . من از دین گذشتم . عبور کردم  و به خدا رسیدم .  خانواده ام مذهبی هستن و شاید اگه بفهمن من دیگه نماز نمیخونم ناراحت بشن ولی من نماز نخوندن الانم رو با ایمان تر از نماز خوندن اون زمانم میدونم . نماز منو از خدا دور میکرد ولی نماز نخوندنم منو به خدا نزدیک کرده . . من خیلی احساس سبکی میکنم . نماز خوندن تکرار کلمات عربی است که من حقیقت اون رو دائما در وجودم دارم . الله اکبر برای من فقط یه لفظ نیست . الله اکبر برای من ایمانه  ولی از صورتش گذشتم . روزه گرفتن رو هنوز دوست دارم . چون تونستم نگرشم رو به روزه تغییر بدم . چون اصلا توی روز یادم میره روزه هستم . اگه بخوام حساب کنم من در تمام طول سال روزه هستم . 

   حتی به همسر و بابام هم گفتم که من به خاطر شما چادر سر میکنم به خودم بود بر میداشتم چون فهمیدم کسی که به خدای وجودش وصله اصلا اون توسط نامحرم دیده نمیشه  . چون توی مدارش نیست و کسی هم که با خدای وجودش محرمه با من هم محرم هست . اصلا محرم و نامحرم برام طور دیگه ای معنا گرفته و من تمام این ایمانها رو اینجا به دست اوردم . 

   شاید دوستانی که شاید یکم متصب باشند فکر کنند که من طاهرا از دین خارج شدم ولی اینطور نیست من به معنای دین رسیدم و دین یعنی راهی برای رسیدن به خدا و من از اینجا به خدای وجودم رسیدم و همونقدر که روی خودم کار کردم و فرمولهای دهنیم رو تغییر دادم به نتایج  عالی رسیدم . 

   به قول باباطاهر عزیز 

   خوشا آنانکه الله یارشان بی

   بحمد و قل هو الله کارشان بی

   خوشا آنانکه دائم در نمازند

   بهشت جاودان بازارشان بی

   و واقعا من الان تک تک این عبارات رو در خودم مشاهده می کنم . 

   خداوند رو یار خودم میبینم . ستایش خداوند درونم که همون خود درونیم هست رو دارم ستایش میکنم و تلاش میکنم در جهت الهاماتم حرکت کن . به یگانه بودن این نیروی الهام ایمان دارم و سعی میکنم از شرک فاصله بگیرم و من فقط با حرکت و استمرار در اینجا میتونم این ابیات زیبا رو دروجود خودم ببینم . 

   من دائما در نماز هستم چون دائما دارم به نیروی درونم متصل میشم و از همه چیز فاصله گرفتم تا صدای او رو بیشتر در وجودم حس کنم . من گلم تازه شکفته است . نیاز به مراقبت داره و البته ایمان دارم خدای وجودم خودش این گل اسمان رو مراقبت میکنه . باز هم به این عبارات جانانه میرسیم که قدرت کفر در مقابل قدرت ایمان هیچ چیزی نیست . 

   من اکنون در بهشتی زندگی میکنم که دلم میخواد این بهشت رو فقط برای کسانی بگم که اون ها هم به این بهشت رسیدن ‌ . من شما رو محرم میدونم . استاد عباس منش محرمه . بچه هایی که با این بهشت آشنا شدن محرم هستن و واقعا نامحرم اصلا نمیتونه خدارو ببینه و بشنوه . 

   مدعی خواست که آید به تماشاگه راز 

   دست غیب امد و برسینه ی نامحرم زد . 

   نامحرم اون تفکرات بیهوده است که خداوند اونها رو از بین میبره . 

    

   خدایا چقدر درخت ایمان شیرینه . هرچقدر ازش صحبت میکنیم سیر نمیشیم . واقعا که در این راه شیرین دیدگاههام در مورد دین هم تغییر کرده 

   محرم و نامحرم برام تغییر کرده  ‌ . بهشت و جهنم برام تغییر کرده . مرگ و زندگی برام تغییر کرده . رنج و لذت برام تغییر کرده . من در راه تناسب فکری خیلی تغییر کردم . امروز شوهرم میگفت تعریفتو پیش دوستام کردم .میگفت اونا خانوماشون همش غر میزنند واسه گرونی و واسه خرید و و خلاصه کلافشون کردن و بهشون فشار میاد همسرم میگفت ولی خانوم من اصلا اینطور نیست . خیلی ارامش دارم . خانومم این شرایط رو طور دیگه ای میبینه . یعنی سایت تناسب فکری از من یه ادم دیگه ای ساخت و من واقعا از هدایت الهی و راهنمایی های استاد خیلی متشکرم که تا این حد منو در مسیر تغییر حرکت داد . البته از خودم تشکر می کنم و حقیقتا من بین خودم و استاد و خدا هیچ دوگانگی نمیبینم . چون ما همه در مدار الهی هستیم و درونمون به هم پیوسته است و تمام دوستانی هم که در اینجا هستن و استمرار دارند یقینا جزء محارم هستن و هدایت الهی و راهنماییهای استاد شامل حالشون میشه . 

   خدایا سپاسگزارم . خیلی شاد هستم به خاطر همه چیز . به خاطر این همه لذت . خدایا لذتها رو روزافزون کن تا تمام مردم بدونند تمام غمهایی که دارن در مقابل شادی این راه هیچ چیز نیست . 

   هر چقدرم که چاق باشیم در مقابل قدرت بدن و قدرت پاکسازی بدن هیچ چیزی نیست . 

   هیچ چیزی نیست . 

   استاد بابت این فایل عالی ازتون بی نهایت سپاسگزارم . راستی از طرف من ایدای نازنین رو که عکس قشنگش هم در فایل بود و من کلی باهاش حال کردم و لپای خوشگلش رو بوسیدم ببوسید ‌ . خدا  این دختر زیبا رو براتون حفظ کنه که حتی نگاه کردن عکسش هم انسان رو در مسیر دریافت قرار میده ازتون ممنونم که عکس ایدا و یا خودش رو در فایلها با خودتون همراه می کنید . خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 24 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/01/30 02:10
    مدت عضویت: 499 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 93 کلمه

    سلام دوست عزیزم من از روزی که عضو سایت شدم بلا استثنا همه کامنت هاتون میخوندم و از نوشته هاتون خیلی لذت میبردم امروز که کامنتتون خوندم خیلی خیلی لذت بردم از تک تک کلماتتون جمله هاتون من از صمیم قلب بهتون تبریک میگم به خاطر حقیقت جهان هستی که به خداشناسی و خود شناسی رسیدین این یعنی عزت نفس بازم بهتون تبریک میگم فاطمه سادات عزیزم امیدوارم که یه روزی همه خواهان این حقیقت مثل شما به آرزوی دیرینه شون برسن خیلی خوشحال شدم 

     

    و در آخر از استاد عزیز و گرامی بینهایتسپاسگزارم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 3 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     rastegar.moradzadah.6939@gmail.com
     1400/03/15 03:31
     مدت عضویت: 307 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 327 کلمه

     سلام خانم سادات عزیزم واقعا مثل همیشه عالی بود چقدر حرفهاتون به آدم حال خوب منتقل می کنه

     من هم تازگی ها نگاهم خیلی تغییر کرده نمی دونم 

     کی وکجا خدا برام برنامه گذاشت که با ذهنم وبعدش با سایت استاد آشنا شدم این روزهایی که تو سایت هستم حال پرنده ای رو دارم که تازه پرواز رو یاد گرفته واز دیدن آسمان بی انتها سیر نمی شه

     در مورد اینکه گفتین نماز نمی خونید حق باشماست نماز فقط تکرار اون جملات عربی که هیچی هم ازش نمی فهمیم وتازه حواسمون هم هزار جا میره نیست

     نماز اینکه هرلحظه در سجده باشی هرلحظه در ذکر وتسبیح خداوندی باشی که حمد وثنا فقط مختص اوست. سالهاست آموزش های اشتباه مارو از خدامون دور ودور تر کرده اونقدر خدارو برامون دست نیافتنی وترسناک کردن که حالا که حرفهای استاد رو راجب خدا می شنویم انگار تا الان کور وکر ولال بودیم 

     من هنوز اونقدر قدرتمند نشدم که نماز نخونم هنوز ترس دارم از ترک نماز. ولی وقتی یه چیزی که هست وقتی به نماز می ایستم وچادر سر می کنم آرامش دارم چون آرامش دارم وبه نماز علاقه دارم  حس می کنم خدا دوست داره این کارمو همین حس خوب امیدوارم می کنه از روی ترس واجبار نیست وبا عشق میرم برای نماز هرچند واقعا از عربی گفتن جملات زیاد حس نمی گیرم وفقط از حس آرامشش لذت می برم ومی دونم همین لذت خودش ستایش خداونده خواهر شوهرم چند ساله با کار ذهن آشنا شده وپارسا که خونه پدرشوهرم همدیگر رو دیدیم گفت نماز نمی خونم گفت قبلا از ترس جهنم واز ترس اینکه خدا دستور داده می خوندم اما الان یه جور دیگه نماز می خونم 

     حرفش برام سنگین بود درکش نکردم حتی مادرش بهش گفت من خیلی ناراحتم تو نماز رو ترک کردی. 

     ولی اون یه آرامشی پیدا کزده که قبلا که نماز می خوند ور زه می گرفت نداشت 

     خدا رو شکر بخاطر بودن در مسیر تناسب فکری 

     خدارو شکر بخاطر وجود استاد عطار شن.

     خدارو شکر بخاطر هم مسیر بودن با خانم سادات عزیز

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      رضا عطارروشن
      1400/03/15 03:43
      اندازه متن
      محتوای دیدگاه: 14 کلمه

      سلام دوست عزیز
      پاسخ دیدگاه را به اشتباه برای فرد دیگری نوشته اید
      لطفا اصلاح کنید

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       rastegar.moradzadah.6939@gmail.com
       1400/03/15 06:56
       مدت عضویت: 307 روز
       اندازه متن
       محتوای دیدگاه: 18 کلمه

       سلام استاد ببخشین اشتباه شده خواستم برا خانم سادات بفرستم  ولی الان نمی دونم چطور اصلاحش کنم شرمنده

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
        رضا عطارروشن
        1400/03/16 03:05
        اندازه متن
        محتوای دیدگاه: 16 کلمه

        سلام دوست عزیز
        نوشته خودت رو در پاسخ به دیدگاهی که مدنظرت بوده بنویسد و ارسال کنید

        برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
        امتیاز: 0 از 0 رأی
        افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/28 12:10
   مدت عضویت: 775 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 3,627 کلمه

    امیدوارم اهمیت دادن به خودتون  الویت  شما  در زندگی  باشه وحال خوب  داشتن  الویت  شما  در زندگی  باشه و توجه به نکات مثبت  زندگی الویت  شما  باشه (من الویتم در زندگی حال خوب و لدت بردن از هر انچه که  دارم هست   که سرچشمه ی تمام موفقیت ها هست . )

    

    

    من نمیدونم در جسمم چه اتفاقی  های میفته  و من چند کیلو کم میکنم و یا چقدر لاعر تر شدم  مگر لباسی بپوشیم یا کسی بگه و  من متو جه بشم که بازم شرایط جسمی من   بهتر شده و اون قت بیشتر از خودم  لذت میبریم .( در این مدت هر کس من رو دیده گفته  چقدر  عالی لاعر شدی و خودم با بعصی لباسهای که پوشیدم متوجه شدم عالی لاعر شدم و خودم رو تحسین کردم و نگاه کردم به اون تغییراتم و خوشحال بودم و ایمانم بیشتر شده که من میتونم و ادامه دادم )
   قبلا وقتی کسی لاغر میشد  حرفم این بود   که 

   چقدر خوب تونستی لاغریت رو نگه داری و همیشه میگفتم لاغر ماندن سخته و گرنه لاغر شدن برام خیلی سخت نیست  .

   (من خودم به شخصه بارها رژیم گرفتم و خوب هم لاغر شدم اما هیچ وقت نتیجه ماندگار نبوده و  همین من رو ادیت میکرد و همیشه میگفتم خیلی سخته لاغری  رو که با زجر به دست آوردی رو  نگه داری و اگر کسی رو میدیدیم موفق شده  و موفق مونده حتما   میمرسید م تو چیکار کردی که لاعر شدی و موندی و با خسرت میگفتم خوش به حالت به منم بگو
   خیلیا با کمتر خوردن انتظار لاغری دارن اما نکته اش چی هست که لاغر نمیشن  ؟؟اختلال در ذهن ما هست که ما لاغر نمیشیم و نه در خوردن ما .(من خودم این اواخر که ۷ سال رژیم  و ورزش سنگین داشتم  ولی هر ماه شاهد چاقی بیشتر بودم و میگفتم الان که دیگه ته نخوردن و وورزش رو دارم انجام میدم پس چرا چاقم ؟؟و اینقدر فکرم  و ذهنم منفی و چاق  بود که نگو  اما یه جاهایی میگفتم بابا بدن  تو به مقداری از  این   خوردنی ها که احتیاج داره و همشون که من ررو چاق نمیکنن اما چون در این مسیر نبودم و کلی نجوای منفی داشتم نمیتونستم موفق بشم و صدای سمت مثبت ذهنم رو متوجه بشم و با هر خوردن ترس و وحش از چاقی بیشتر داشتم و اصلا خوردن رو کاری وحشتناک میدونستم که من رو چاق میکنه
   بله درسته که نمیخوردی ولی  انتظارت چی بوده ؟ شما چندین سال افکار چاق کننده داشتی و حالا با کمی نخورون انتطار لاغری داری مثل نسیمی هست بر کویر چاقی .

   بر اساس عوامل بیرونی (چون هله هوله نمیخورم یا عدای اضافی نمیخورم و یا رستوران نمیریم و ..‌‌ )انتطار لاعری در شما  به وحود اومد  و همش،میگین  پس چرا من لاعر نمیشم ؟؟.(بارها شده بود من هم  با ذهن چاقم یه شرایط رو تجربه میکردم که کمتر میخوردم و انتطار لاغری داشتم اما لاغر نمیشدم مثلا در ماه رمضان یا در مدت یه بیماری و یا فعالیت شدیدی و …چون  کفه ی ترازوی افکار چاقی من خیلی سنگین تر از کفه ی ترازوی افکار لاغری من بوده و در نهایت دهن چاقم برنده شده و من لاغر نشدم پس فقط به داشتن یک فکر نیست  که بگی من که فکرم خوب بود پس چرالاعر نشدم ؟ )

    

    استاد جواب میدن   حالا  این انتظار خوبه ولی این انتظار رو خودت به وجود اوردی یا شرایط برات به وجود اورده ؟؟؟
   این چاقی به خاطر انبوه افکار چاقی  در تو به وجود اومده ؟؟؟

   مثلا بگی :چاقی من به خاطر کم تحرکی هست این  یک فکر چاق کننده هست  که .در مغز من ثبت شده بود و یا بگی  چاقی من بر اثر ازدواج طبیعی هست و من بعد از ازدواج چاق شدم و همین فرمول باعث شده که جسم من رو تحت تاثیر قرار بده و حالا من میخوام با عوامل بیرونی که رستووران نمیرم یا پفک و چیپس نمیخورم  لاعر بشم اما خیلی اثری نداره.چون قدرت افکار چاقی من بیشتر هست .

   پس تو با فکر های چاق کننده   داری چاق میشی حالا هم با افکار لاغر کننده تو  باید   لاغر بشی .

   اگر فکر میکنی غدا تو رو چاق نمیکنه پس تهش دیگه نمیگی من نخورم که چاقتر بشم .(استاد من یاد گرفتم هیچ وقت هیچ خوردنی رو از ترس اینکه مبادا چاقتر بشم نخورم انجام ندم و تنها زمانی نخورم که سیر باشم و  واقعا نتونم بخورم اون وقت با قاطعیت میگم میل ندارم ولی غیر از این به هر دلیلی نخورم دارم بدتر چاق میشم جون کالریش بالاس چون دیر وقته چون سرخ کردنی  هست مگر خودم بدم بیاد و از سنگینی اون اذیت بشم که نخورم و گرنه از ترس چاقتر شدن و یا چاقی نخورم واقعا چاقی بیشتر رو تجربه میکنیم و دارم بهش سعی میکنم همیشه عمل کنم
   حرف  تو جسمت رو تغییر نمیده اون باور های  تو و اون فرمولهای قدیمی ذهن تو   داره نتیجه رو رقم میزنه .
   اگر بگی شیرینی نمیخورم چون من رو چاق میکنه چون دیر وقته یا بترسی که بخوریش داری با نخوردنت به چاقی توجه میکنی و اون رو پرورش میدی .(من همین دیشب دلم یه دسر خوشمزه خواست بعد از روزه خوردم اما در حد یه قاشق با چایی خوردم انگار داشتم میترکیدم و دیگه به خوردنش ادامه ندادم چون از اون حالت سنگینی بعد از غدا من متتفرم و گفتم بس هست و چقدر قشنگ من در این چند روز  ماه رمصان دارم عمل میکنم استاد واقعا سپاسگزارم از شما من هر سال اینقدر با  افکار  چاق کنند ه روزه گرفتم  و عدا خوردم  که نگو ولی حالا به هیچ وجه اون احساس  و افکار رو ندارم و اون گرسنگی رو ندارم و اون سنگینی بعد از فطار رو ندارم در حالی که کاملا سیر هستم و دارم از خوردن لذت میبرم خدا رو شکر اینقدر عالی عمل میکنم در حالی که اطرافیان من یا میگن چرا خوردیم زیاد خوردیم و یا میترسن شیرینی و یا عدا بخورن حرکت میکنن اما من خیلی راحت واقعا انگار اتوماتیک داره میشه خوردن من خیلی راحت میخورم و سیر میشم و حالم هم خوب هست و هیچ ترس و نگرانی و ادیت شدنی هم در کار نیست چقدر رانندگی با ماشین اتو ماتیک حال میده خدایا شکرت   و اصلا فرقی برام نداره که ماه رمصان هست و در وعده ی بعدی عدا هست یا نیست من تمام تمرکزم روی نیار جسمم هست که برای رفع اون میخورم هر وقت نیازم بر طرف شد دست میکشم حتی اگر در حد چند لقمه باشه  من کاری ندارم که کم خوردم یا زیاد خوردم  چون ذهنم یه نجوایی داشت چرا نخوری ؟ بخور ماه رمصون الان فردا  دیگه غذا نیست  و تو گرسنه ات میشه چقدر کم خوردی ولی صدایی بلندتر حرف زد  مگر معده ام یخچال که برا فردا غذا ذخیره کنم نه فعلا بسه هر وقت خواستی  و گرسنه ات  شد حتی اگر اخر شب بود تو دوباره بخور نگران نباش پس فعلا زیاده روی نکن و اصلا فارغ از زمان و مکان و نوع عداددارم رفتار میکنم و اصلا  دیگه هم میل به خوردن ندارم همون چند لقمه افطاری رو میخورم  دیگه هیچ چیز میل ندارم تا فردا واقعا سیریم و هیچ حرص و ولع الکی هم ندارم خدا رو شکر من به زودی یک شگفتی ساز میشم و لدت میبرم
   پس اگر  هر خوردنی رو نمیخوری از ترس چاقی داری چاقی رو تقویت میکنی و اگر هم  اون خوراکی رو بخوری که عداب وجدان  داری  بازم داری چاقی رو تقویت میکنی در واقع در هر حالتی داری به چاقی فکر نمیکنی اما یک متناسب ذهنش اینطور نیست اگر دوست داشته باشه میخوره اگر دوست نداره نمیخوره  و هی  زیر چشمی نگاه نمیکنه که  حرص،بخوره (،چقدر با این کارها بیگانه شدم  و فاصله گرفتم چقدر دور شدم انگار سالها هست من از این افکار و اعمال نداشتم و یاد گدشته های خودم میفتم که همیشه یا از ترس نمیخوردم یا اگر میخوردم کلی عذاب وجدان داشتم و همه و خودم رو هم میگفتم که چرا خوررم وای دارم چاقتر میشم ولی حالا اگر کسی در اطراف من بگه گرسته ام هست ولی نمیخورم چون چاقم میکنه و یا کالریش زیاده و …. من فقط تعجب میکنم خوب میخوای دیگه بردار بخور به اندازه نیازت بخور اینقدر تفکیک نکن مواد غذایی رو و کلا با این دید دارم عدا میخورم هر چیزی که فکرش رو بکنید  و من سالها محروم بودم دارم میخورم حتی سرشیر محلی دزفولی با خرما که استاد میدونن چی هست رو من تازه در این یک سال و نیم  دارم  میخورم و یا شام خوشمزه و یا شیرینی و یا هر چیز دیگه  رو که بخوام با عشق بر میدارم و میخورم و انتطارم از خودم لاعری هست چون به اندازه نیاز میخورم و زیادتر نمیخورم و میگم با این غدا انرزی جسمم رو تامین میکنم و هیچ فرقی نداره برای جسم من که سیب درختی  بخورم یا بستنی بخورم فقط با فکر خوب که دارم انرژی جسمم رو تامین میکنم میخوزم )
   در اروپا بررسی کردن  هر فرد که ۴۰ سال سن داره ۱۸ تن عدا خورده اما در ایران اگر بیان تحقیق کنن میبینن   احتمالا یه فرد ۴۰ ساله ۴۰ تن غدا خورده به خاطر سبک خوردن ما ایرانیها  و بر اساس همین تحقیق من ۴۰ تن عدا خوردم و لی فقط ۴۰ کیلو اضافه وزن داشتم پس بقیه اش کجا رفته؟؟؟

    یا بدن   به انرژی تبدیلش  کرده یا دفعش کرده و حالا جسمی که تونسته نزدیک ۴۰ تن رو یا دفع کنه یا مصرف کنه ببین چقدر از چاقی بیزاره و ذهن چقدر قدرت داره که جلوی این جسم رو میگیره و ۴۰ کیلو از ۴۰ تن رو نگه میداره .

    پس به قدرت ذهن اینجا میتونید پی ببریید .(ای ول چه باور خوبی با این تحقیق در ذهن من باور خوبی  به وجود میاد  که من به راحتی میتونم متناسب بشم  من که چیزی از اضافه وزنم نمونده و  این کار فقط کار ذهن چاقم هست که  مانع برای جسم من درست کرده و  میگه  چون آخر اضافه  وزنم هست سخته از  بینش  ببری   یا چون تو در دورها  ی اصلی  استاد شرکت نکردی نمیتونی کامل از بین ببریش ولی باید  من  به ذهنم بگم این ۶ کیلو اصافه وزن برای من که ۳۶ تن غدا رو سوزندم و یا دفع کردم اصلا چیزی نیست و تا چند روز دیگه از بین خواهد رفت و بدون هیچ سختی من دارم هر روز متناسبتر میشم و اصلا خود به خود بدون اینکه من کار خاصی کنم لاعر میشم مثل خواهرم خواهر شوهرم فرزندان خواهر شوهرم و یا دوستم و دخترم و یا ….)

    

    

   جسم شما با تمام توانش هزاران کیلو رو دفع کرده  پس اگر موانع چاقی رو شناسایی کنید قدرت ذهن شما در چاقی کاهش پیدا میکنه و شما رو متناسب میکنه  .(

   من مانع هایی داشتم که اشتهام زیاده و یا چون قرص میخورم و یا چون کم کاری تیرویید  دارم و یا اینکه چون  رژیم سخت و ورزش نداشته باشم  نمیتونم لاغر بشم ولی به لطف خدا تمام این مانعها رو نقض کردم و دیگه  اینها رو دلیل چاقی خودم  نمیدونم و بسیار راحت جسم من وزن کم کرد و الان در حد ۶ کیلو اخرش مونده و میدونم جسم من بسبار پرقدرت هست و همینطور که تا حالا کم کرده اینم به راحتی کم میکنه و ذهنم   با جسمم کاملا داره همسو میشه و با هم تمام اصافه ها رو میخوان دفع کنن و یک جسم سالم و سلامت و متناسب به وجود بیارن در وزن و سایز دلخواهم )

    

    

    

    

   به نسبت اون مقدار که بدن من دفع کرده و یا سوزنده  این مقدار  اضافه  وزن من هیچ چیز نیست .

   اگر هر مقدار اضافه وزن داری این قدرت ذهن خودت هست .

   خودت نمیزاری بدنت این مقدار رو دفع کنه (واقعا این ۶ کیلو اصافه وزن من در مقابل ۳۶ تن که اصلا چیزی نیست و در چند روز آینده بدن من  با قدرت خودش،و بدون هیچ عامل بیرونی اون رو از دست میده و من متناسب میشم و در وزن ۵۹ کیلو و سایز ۳۸ که اندام دلخواه من هست قرار میگیریم  اندامی  که روی معده و شکم  من صاف و پهلوها و کمر  من باریک هست و رانهای لاعر و کتف و شانه های استخوانی و لاعر  خواهم داشت و بالاتنه و پایین تنه ی من بسیار جمع و جور و ظریف میشه   و بسیار برای من لدت بخش تر خواهد بود که در این جسم جدید باشم
   لاغری خود به خودی اتفاق میفته فقط کافیه موانع رو برداری 

   برای کسی که غذا خوردنش هیچ فرقی با قبلش  نکرده و همون مقدار  قبلا هست پس  چرا داره  چاق میشه .؟؟چون قدرت ذهنت داره بیشتر میشه با هر بار رفتن روی ترازو  دیدن خودت در آینه حالت بد میشه و با این کارها داری حلوگیری میکنی از دفع بدنت در چاقی و اضافه ها .(لاعری در جسم من خود به خودی رخ میده و هر روز اتفاق میفته مثل نفس کشیدنم مثل راه رفتنم مثل پلک زدنم و من اصلا نگران اینکه چاق بشم نیستم ولی اگر مانع براش درست نکنم مثلا هر روز جلوی ایینه نرم و به جسمم خیره نشم و یا روی ترازو نرم و یا از چاقی خودم با هیچ  کس حرف نزنم و ناامید نشم و قدرت رو به هیچ عذایی و قرص و دارویی ندم فقط قدرت رو خودم دارم و به نجوای دهنی خودم جواب درست بدم که من به زودی میتونم خیلی راحت و ساده و بدون زجر متناسب بشم و در اندام دلخواهم که بالا گفتم یک جسم لاعر و کشیده و بالاتنه و پایین تنه ی بسیار ظریفی   خواهم   داشت و الانم بسیار زندگیم  و اصلا از خواستم دور نیستم )
   دقت کن ببین موهات و ناخنت داره رشد میکنه و دستت بریده و خوب شده  و … بدنت قدرت ترمییم داره ولی چرا در چاقی جسم  نمیتونه خودش  رو ترمیم کنه چون داری قدرت ذهنت رو اضافه میکنی با ناامیدی  یا با  دیدن خودت  در آینه و تنفر و …. داری جلوی بدنت رو میگیری که اضافه رو دفع کنه و یا بسوزونه   باید این موانع رو شناسایی  کنی و با  تمرین و تکرار کردن داری برام باور پذیر  میشه که من میتونم لاغر بشم و تا هر جا دوست داشت پیش میبره و کار من نیست و جسم من  خودش ترمیم میکنه (من زمانی که تازه زایمان دومم رو کردم و چون تا یک سال و نیم به پسرم شیر دادم  با باورهای علط که شیردهی موها رو کم پشت میکنه و یا بعد از زایمان بدنم صعیف شده و  کل موهام ریخت و اصلا رشددنمیکردن  و بسیار خشک  و مجعد  شده بودن در حالی که قبلا از اون بسیار موی بلند و پرپشت و مشکی داشتم اما به لطف خدا بعد از مدتی که پسرم رو از شیر گرفتم و  یه سری آزمایشها دادم و داروها مصرف کردم کمی بعد موهای من شروع به رشد عالی کردن و الان سالها  بدون هیچ دارویی  موهای بسیار بلند و زیبا و پرپشتی دارم که خودم از دیدن اونها لدت میبرم و دوباره جسمم خودش رو ترمیم کرد و تونستن موهام رشد کنن و یا  من ۱۵ سال پیش رفتم دانپزشک و گفت باید دندانت پر بشه پوسیدگی سطحی داره اما من از ترس درد نر فتم و گفتم بزار باشه مشکلی ندارم و تا چند وقت پیش برای جرم گیری رفتم و دکتر کلی از بهداشت عالی دندونام و وضعیت عالی اونها تعریف داد و گفت دندونام هیچ مشکلی حتی پوسیدگی سطحی رو هم ندارن و بسیار خوشحالم که جسم من داره به نحو احسنت خودش رو سلامت و سالم و شاداب و پایدار میکنه و من لدت میبرم و میدونم این چاقی اصافه رو هم از بین میبره و من در ازادی کامل قرار خواهم گرفت   و بدن من خود به خود متناسب میشه و در وزن ایده الم که  سالها  در اون وزن  بودم دوباره قرار میگیرم و لدت میبرم
   خودت با قدرت ذهنت نمیزاری این اضافه  وزن رو دفع کنه و این جسم برای من تا حالا کلی وزن دفع کرده درحد ۴۰ تن شاید من خورده باشم و لی همش رو سوزنده و ته ته اش من ۶ کیلو باید کم کنم 

   من هر روز شادابتر سرحالتر میشم چون دارم با قدرت ذهنم دارم لاغر میشم (بدن من به خوبی هر غذایی رو که من  به اون  وارد میکنم رو مقداری از اون  رو برای سلامتی جسمم و تامین انرژی اش میبره و بقیه اش رو دفع میکنه و تا حالا که من یک سال و نیم هست در این مسیرم  ذهنم به خوبی متوجه شده که چقدر من مواد عذایی رو  تا حالا به راحتی دفع کردم و فقط ۶ کیلو باقی مونده و این برای جسم من کاری نداره و  من بسیار   راحت و آسان   وزن کم میکنم  و برای من که با راه علط بارها  ۳۵ کیلو و یا ۲۵ کیلو  کم کردم این ۶ کیلو دیگه چیزی نیست و یا طبق تحقیقات بدن من در این سالها ۳۶ تن غدا واردش شده و همش رو از بین برده و فقط ۶ کیلو مونده و این هم به زودی از بین میره و من متناسب میشم )

   فکر اشتباه نکن سوخت و ساز بدن من پایین اومده  نه پایین نیومده .

   با پیاده روی و ورز،ش ما نمیتونبم لاغر بشیم ۶۰ دقیقه پیاده روی که داشته باشیم  درآ خر ما به اندازه  ۳ تا دونه  بسکوییت کالری  میسوزنیم حالا چقدر من راه برم که کلی کالری و یا غدا بسوزنم ؟؟نه من از طریق دیگه لاعر مسشم اونم از طریق ذهن هست .

   روی این باور کار کنید خود به خود لاغر میشد فکر جدید با تکرار کردن و مثال زدن در دهن ما ثبت میشه .

   بدن من خود به خود داره ترمیم میشه (واقعا درست هست من هم قبلا خوب میدونستم که  باشگاه  به تتهایی ما رو للعر نمیکنه و اصلا ورزش ما رو للغر نمیکنه مگر رزیم داشته باشی و به همه و  به خودم بارها میگفتم تا رژیم نگیری لاغر نمیشی  اما ترس داشتم که ورزش رو رها کنم  مبادا چاقتر بشم تا اینکه متوجه شدم بدون هیچ عامل بیرونی قدرت لاعر شدن دارم و تمام عوامل بیرونی هیچ کاره هستن مثل مربی و رژیم و عداها و قرص و …. و خودم به تنهایی با قدرت ذهن خودم 

   میتونم چاق و یا لاِغر بشم و حتی نمونه اش خواهر خودم که حدود یک سال اول ما با هم باشگاه میرفتیم اما دیگه اون نیومد و ادامه ندادو بسیار لاغر تر هم شد و من تا ۶ سال بعد از ترس چاقی ادامه دادم و ورزش کردم و فقط جاقی بیشتر در بدن خودم میدیدم  و ناراحت بودم و همیشه میگفتم چرا ؟؟)

    

    

   اون فردی که نمیتونه ۵ یا ۶ کیلو رو کم کنه فکر کن ببین چرا نمیتونه ؟؟پس همه  ی اون اضافه ها رو چطور کم کرده 

   هر چقدر اصافه داری به نسبت اون دفع کردنها و سوزندان ها هیچ چیز نیست مثل قطره هست به دریا .(من تا حالا کلی اضافه سوزندم و یا دفع کردم بدون هیچ عامل بیرونی و کار خاصی و همچنان هم بدنم با این سیستم کار میکنه و کلی انرژی دفع میکنه و میسوزنه  نزدیک به ۳۶ تن سوزنده و حالا این ۶ کیلو که چیزی نیست برای جسم من و خیلی راحت و اتوماتیک در بدن من مثل نفس کشیدنم مثل پلک زدنم و مثل ضربان قلبم و ….از بین میبره و من مثل تمام متناسبهای اطرافم بدون زجر و سختی لاغر میشم )

    

   کافیه این رو باور کنی و خیلی از باورها و مانعها رفع میشه .

   بعصی از موانع خیلی قدرت دارن وقتی از بین بره کلی تتاسب میاره  ( الان صدایی در ذهن من هست که من میتونم به راحتی این ۶ کیلو رو کم کنم و اصلا این مقدار چیزی نیست مثل یک قطره هست در مقابل دریا .آره فروغم بهت تبرییک میگم که اینقدر عالی داری عمل میکنی  و تو به زودی در جسم جدید ۵۹ کیلو و سایز ۳۸ قرار میگیری بدون اینکه هیچ کار خاصی انجام بدی  مثل تمام متناسبهای اطرافت بدون زجر و سختی و هر چیری رو هم که دوست داری بخور به اندازه نیازت در حد سیری نه پرخوری و سنگینی بخور  و بدون اون غذا ها هیچ قدرتی ندارن که تو رو چاق کنن فقط این من هستم که با قدرتم تو رو چاق و لاعر میکنم و حالا در مسیر لاعری تو هستن و به زودی به مقصد که لاعری ۵۹ کیلو هست میرسیم به اون اندان لاعر و کشیده و طریف میرسیم
   بدن من خیلی قدرت داره چون ۳۶ سال سن دارم و اگر ۳۶ تن عدا تا حالا خورده باشم  بدنم اونها رو یا دفع کرده و یا سوزنده و حالا فقط ۶ کیلو  اصافه دارم و این مثل قطره هست به دریا .

   این باید کلی از موانع چاقی من رو بشکنه و ببره 

   این ۶ کیلو  چاقی من هیچ چیز نیست که بدن من میخواد اون رو دفع کنه و از بین ببرش چون خیلی وزنهای بسیاری رو دفع کرده (من خود به خود لاغر میشم من میتونم به زودی در جسم جدید باشم و متناسب بشم و این ۶ کیلو رو در زمان خیلی کم و خیلی سریع از دست بدم بدون اینکه کار خاصی کنم چون جسم نیاز به هیچ نداره خودش بسیار قدرتمند و توانمند هست و با ذهن من همسو شده که ما میتونیم اون ۶ کیلو  رو از بین ببریم و به راحتی در جسم جدید و متناسب خودمون قرار بگیریم و خیلی از دوستان شگفتی ساز و استاد پدیرفتن  این  حرفها رو و خیلی راحت وزنهای بالایی رو کم کردن و حالا من که فقط ۶ کیلو اصافه دارم خیلی راحت بدون زجر و سختی  مثل اونها در کنار اینکه هر چیزی که دوست دارم مبخورم اما لاعر میشم چون بدن من خود به خود لاغر میشه با قدرت دهنم و کاری به عدا خوردن من نداره  چون غذاها قدر تی ندارن اما ذهن من بسیار قدرت داره پس دوباره میگم من خود به خود بدون هیچ کاری دارم هر روز لاغر و لاغر تر میشم و به زودی یک جسم جدید برای خودم خلق میکنم و یک شگفتی ساز میشم که من در ازادی کامل دارم متناسب میشم بدون هیچ دغدغه ای به راحتی من متناسب میشم 

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/28 08:44
   مدت عضویت: 739 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 52 کلمه

   درود استادم

   ۳۰سال سن دارم ۳۰تن بدنم شسته و برداشته و پاک کرده

   پس ایت عدد ۲۰کیلو اضافه وزن در مقابل اون عدد هیجی نیست

   لاغری مثل آب خوردن آسون و راحتع برای خودم سختش نکردم راحت داره میشورع میبره دقیق مثل وایتکس برای لکه ها

   ممنون استاد کلی حال خوب داشت این فایل

   ۲۰عدد هیچی نیست

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/28 03:02
   مدت عضویت: 381 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,445 کلمه

   بنام حق

   به هر اندازه چاقی، هیچ چیز نیست!

   ممنونم از استاد عزیز بابت این فایل بسیار ارزشمند، آموزنده و ۱۰ ریشتری☺

   ✅ پروردگار عالم تمام جهان هستی و آنچه در آن است را بر اساس یه سری قوانین خاص و منظم و روی حساب و کتاب دقیقی آفرید که هیچ ایراد و نقصی در آن نمیتوان یافت، این آدمی است که همیشه با دخالت های بی موقع و نابجای خود در ذات و طبیعت خیلی چیزها اختلال ایجاد میکند.

   هر جایی که پای دخالت های بشر باز میشود یک جای کار بزودی می‌لنگد…💯

   چرا ما اینقدر مغرور هستیم که همیشه میخوایم به جسممون بگیم ما بیشتر بلدیم و بیشتر میفهمیم و تو نه⁉️🤔

   چرا با جسمم بد اخلاقی و بد رفتاری میکنیم و اینقدر توی فشار میگذاریم و اذیتش میکنیم⁉️🤔

   پس کی میخوایم با جسممون آشتی کنیم و دوست باشیم⁉️🤔

   مگه ما تعیین میکنیم و میگیم که چقدر ناخن های ما رشد کنند و کدوم ها بیشتر و کدوم مقدار کمتری رشد کنند⁉️🤔

   مگه ما تعیین میکنیم و میگیم که موهای ما چقدر رشد کنه و کجاها بیشتر و کجاها کمتر رشد کنه⁉️🤔

   مگه ما تعیین میکنیم و میگیم که قلب ما چه زمان های بیشتر بتپد و چه زمان هایی آهسته تر⁉️🤔

   ولی برای چاقی و لاغری ما همیشه دخالت میکنیم و تصمیم میگیریم و حتی مشخص و تعیین میکنیم که مثلا به مربی باشگاه میگیم میخوایم فقط سایز شکم و باسن کم بشه، یا به دکتر تغذیه،عطاری،فلان فروشنده دمنوش میگیم میخوایم صورتمون  و فلان جا لاغر نشه ولی شکم و باسن لاغر بشه😂😂😂😂 تازه میفهمم چقدر این حرفها و فکرها مسخره و خنده داره….

   🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅

   از دوران بچگی چاق و دارای اضافه وزن بودم، و همیشه با انواع روش های مختلف لاغری اشتباه، با دخالت های بی جا، با بهم زدن نظم و طبیعت و ذات اصلی خودم، با فشار به جسم خودم،با ایجاد محدودیت ها و‌‌.‌..‌ سعی در برطرف کردن این اضافه وزن یا نقص بودم در حالیکه فراموش کرده بودم که 

   1️⃣ اولا مقصر اصلی چیزی که الان هستم فقط خودم هستم نه شخصی دیگه، نه دلیل و دلایل دیگه ای،نه هیچ عامل بیرونی

   2️⃣ و اینکه لازم نیست که من تصمیم بگیرم و کاری انجام بدم، همینکه کاری نکنم،دخالت نکنم،این نظم رو برهم نزنم، بگذارم جسمم استعداد و توانایی های خودشو نشون بده، اجازه بدهم جسمم کار خودشو انجام بده و خودشو ترمیم کنه، قبول کنم جسمم میتونه خودشو ترمیم کنه و به تنظیمات اصلی کارخانه خودشو برگردونه…

   🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅

   🔷️داستان واقعی من🔷️

   از بچگی چاق بودم و خیلی وقته که دچار دیسک کمر شدم دقیقا یادم نیست از چه زمانی شروع شد ولی شاید ۱۸_۲۰ سالم بود، اوایل زیاد اذیتم نمیکرد و بهم فشار نمی اورد

   اما کم کم دردهای کمر و پام زیاد و زیادتر شد و همش دکتر و فیزیوتراپی و دارو و کیسه آبگرم و… و هر چی دکتر میرفتم میگفتن دیسک کمرت خیلی شدید هست و نیاز به عمل هست، بخاطر افزایشی وزنی که داری تشدید میکنه و وزنت رو کم کنه و… تا ۱ماه مونده بود به عروسیم به حدی رسیده بود که از درد هم گذشته بود و پای راستم کاملا بی حس شده بود و هیچ حسی در پای راستم احساس نمیکردم و نمیتونستم تنهایی و بدون کمک کسی راه برم، دکتر به پدر و مادرم گفت من که چند ماه پیش گفتم باید عمل بشه، شما گوش نکردید و الانم دیسکش پاره شده و داره فلج میشه و باید فوری عمل بشه که بدتر نشه

   پدر و مادرم و خانواده ام همش ناراحت و نگران و گریه، حالا ۱ ماه مونده بود به عروسی چون راه دور از دو استان جدا یکی شمال و یکی جنوب بودیم از قبل تاریخ عروسی رو تعیین و به تمام اقوام اطلاع داده بودیم و هتل رزو شده و وقت آرایشگاه و تمام تدارکات عروسي انجام شده بود اما پدرم میخواست به همسرم و خانواده اش بگه که باید عروسی عقب بندازیم، ولی من نگذاشتم

   چون اصلا حرف دکتر رو قبول و باور نکرده بودم و غصه نمیخوردم و ناراحت نبودم، و مطمئن بودم توی همین ۱ ماه خوب میشم و نیاز به برهم زدن تاریخ عروسي نیست، حتی راضی به عمل هم نشدم، همین هم شد و با چند جلسه ماساژ درمانی خوب و سر پا شدم و مراسم عروسی هم بخوبی و سر موعد تعیین شده قبلی برگزار شد😍👰‍♀️

   شاید ۱۵ تا دکتر بیشتر رفتم و همه شون به غیر از یکیشون بهم گفته بودند باید وزنت کم کنی و اینکه  اینقدر پیشرفت کرده که دیسکت پاره شده و ما موندیم و تعجب میکنیم که تو چطور اصلا راه میری و چطور سر پا هستی😁 و باید فوری و اورژانسی عمل بشی

   و منم همیشه به حرف هاشون اهمیتی نمیدادم، فقط میخندیدم و میگفتم باشه

   شاید پیش خودتون بگید پس چرا اینقدر دکتر میرفتم، بخاطر اینکه گاهی دردم خیلیییییی شدید میشد و نیاز به دارو و فیزیوتراپی پیدا میکردم، اما هیچوقت راضی به عمل نبودم و نشدم

   چون دو بار باردار شدم و نیاز بود چکاپ بشم، از متخصص نامه برای سزارین بگیرم که البته این بهونه ای بود برای چیزی که خودم انتخاب کرده بودم😄 شاغل بودم و توی هر دو تا بارداریم  چند ماه مرخصی استعلاجی بخاطر دیسک کمرم گرفتم😁 هر وقت دکترهای کمیسیون عکس ام ار آی منو می‌دیدند یه نگاه عجیبی بهم میکردند و میگفتن تو توی این شرایط با این دیسکت سر پا هستی الان؟!!!!!!!

   من به چشم خودم عاجز شدن علم پزشکی رو در برابر توانایی جسم و ذهنم در مقابله با بیماریم و ترمیم اون دیدم

   توی بارداری اولم همون ماه دوم پزشک متخصص بهم گفته بود همین الان سریع و اورژانسی باید عمل کنی وگرنه به ماه پنجم نرسیده بخاطر افزایش وزنت حتما فلج میشی🤨

   دکتر زنانم گفت این عمل برای جنین خطر داره و ۵۰/۵۰ احتمال سقط جنین وجود داره، من که همیشه مخالف عمل بودم اینو که شنیدم گفتم اصللللللللا و توکل به خدا

   با سلامتی و بدون فلج شدن😂 زایمان کردم و ۷سال بعد هم با همون شرایط و دیسک دوباره باردار و زایمان کردم

   و تا الان که ۳۵ سالم هست هنوز فلج نشدم😅

   چون هیچوقت اینو باور نکردم، اصلا توجهی به حرف دکترها و عکس ام ار آی ام نکردم داره چی نشون میده و چی میگه…

   🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅

   اما هیچگاه و قبلا از قدرت ذهن و جسمم نسبت به لاغری و چاقی فکر نکرده بودم

    

   مهم نیست من الان چقدر اضافه وزن دارم

   مهم نیست من تا حالا چقدر تلاش های بیخودی با روش های دیگه انجام دادم و به نتیجه نرسیدم

   مهم نیست که عدد روی ترازو چی داره نشون میده

   مهم نیست که دکتر و مشاوره‌ای تغذیه و دیگران چی میگن

   اینکه نیاز نیست من تلاش و کار خیلی خاص و خارق العاده ای برای کاهش وزن و سایزم انجام بدم و جسمم خودش اینکارو بخوبی انجام میده

   جسمم من عاشق متناسب شدنه

   جسم من ذات و طبیعت اصلیش متناسب بودنه

   بیشتر از من علاقمند هست که این بی نظمی و اختلال و نقص رو برطرف کنه

   فقط من باید بهش فرصت و اجازه بدم که توانایی هاش نشون بده و شکوفا بشه

   جسم من خیلی توانا و قدرتمنده این افزایش وزنی که دارم در برابرش هیچچچچچچچ هست

   🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅

   قبلا خیلییییییی دلایل و بهتره بگم بهانه برای چاقی و اضافه وزنم داشتم یکی از اون بهانه این بود که چون یبوست دارم و خیلی کم گاهی هفته ای ۱_۲ اجابت مزاج دارم پس طبیعیه چاق باشم، گاهی میگفتم من که همیشه باشگاه نمیرم و فعالیت خیلی زیاد ندارم از طرفی هم این همه میخورم، پس دفع نمیشه، پس چطور میشه؟🤔 همش میشه چربی و توی بدنم میمونه،مگه من چقدرش رو میتونم بسوزونم

   این باور زمانی قدرت پیدا کرد که من باور کردم که مشکل یبوست که دارم منو چاق میکنه چون دکتر و حکیم عطاری،مربی باشگاه،و چند نفر دوستان هم بهم گفتند دیگه کامل باورش کردم

   چه فکر مسخره ای،تا چه اندازه خنده دار و بی ربطه😂😂😂

   بر فرض که من تا حالا ۳۵ تن غذا خورده باشم که اگه بدن من دفع یا تبدیل به انرژی نمیکرد و نمی سوزاند که من الان بجای ۴۰ کیلو اضافه وزن باید چند تن اضافه وزن داشتم😂😂😂😂

   استاد چقدر این فایل و این مثال تون قشنگ بود پر از آگاهی و نکات طلائی

   من سلیمه ۳۵ ساله و تا حالا حداقل ۳۵ تن غذا مصرف کردم که جسم عزیزم اونا رو یا دفع کرده و یا به انرژی تبدیل کرده و سوزانده و فقط و فقط ۴۰ کیلو از ۳۵ تن باقی مونده اونم بخاطر خودم با باورها و رفتارها و عادات اشتباهم که این مقدار اضافه وزن هم در برابر ۳۵ تن واقعا هیچ هیچ هیچ هست و حالا که در این مسیر شگفت انگیز قرار گرفتم مطمئن هستم با کم و کمتر کردن قدرت فرمول های چاقی ام با کمتر و حذف کردنشون، باورها و فرمول های اصلی و لاغرکننده من از بند زنجیر رها میشن و قدرت میگیرند و منو به اوج می رسانند…..

   Empty your mind of all bad thoughts
   Let your heart be at peace
   مغزت رو از فکرهای بد خالی کن
   اجازه بده قلبت در آرامش باشه

   با آرزوی تناسب افکار و اندام برای تمامی دوستان عزیز🫀💪🧠

    

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 18 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/28 01:28
   مدت عضویت: 671 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 385 کلمه

   با سلام . من این فایل رو دو روزه شاید ده بار خوندم و گوش دادم چون خیلی اونو دوست دارم و اطلاعات زیادی در مورد جسمم به من داد . چیزهایی که از قبل زیاد بهش توجه نکرده بودم . الان که دقت میکنم میبینم بدنم از بالا تنه چاقتره و پاهام لاغر و متناسبه و من اصلا به پاهام که متناسبه توجهی ندارم و میگم هیچوقت چاق نمیشه و همه توجهم به بالا تنه هست که چاقتره . در حالیکه اگر هر کدام از دلایل زیاد خوردن یا کم تحرکی را بخواهیم بیاوریم باید در مورد کل بدن صدق کنه نه یه قسمت خاصی از اون و اینکه چون وقتی غذا میخوریم غذا اول وارد معده میشه و معده داخل شکم قرار داره فکر میکنیم پس چون غذا وارد شکم شده این شکم هست که اول چاق میشه در حالیکه میدونیم این غذا بعد از طی مراحل وارد تمام قسمتهای بدن میشه . پس اینجا به چشم میبینیم که کار از یه جای دیگه خرابه و اون ذهنمونه که داره دستوراتی طبق افکار خودمون صادر میکنه . اگه به ذهن بگیم چرا اینکارو با ما میکنی میگه ما که داریم به صورت طبیعی کار خودمونو انجام میدیم تو نمیخوای ما درست انجامش بدیم و همش داری تو کار ما دخالت میکنی و پارازیت میندازی اینم نتیجش میشه .پس الان میفهمیم و باور میکنیم که کم یا زیاد خوردن تاثیری در روند کار بدن ما ندارد چون ذهن ماست که فرمان اصلی را صادر میکند چون طبق تحقیقات بدن توانایی دفع مواد غذایی زاید در مقیاس بالا را دارد پس این چند کیلو اضافه وزن براش چیزی نیست اگه بخواد کم کنه و این خود ما هستیم که چون از کارکرد بدن و جسم خود اگاهی نداریم بیخود نظر میدهیم و در کار ان دخالت میکنیم و کار ان را دچار اختلال میکنیم اینها بخاطر عدم اگاهی و اعتماد به بدن خودمان است و فکر میکنیم بدن نمیتواند خود را لاغر کند.دوست دارم این فایل را ده ها بار دیگر بخوانم و گوش بدهم چون اطلاع از کار و قدرت جسمم خیلی برایم جالب است و ان را دوست دارم .وقتی دقت میکنم میبینم با وجود اموزش لاغری هنوز فرمولهای اشتباه خیلی وقتها کار خود را مثل قبل انجام میدهند  این فایل خیلی به من کمک کرد تا بتوانم این فرمولها را جایگزین کنم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/27 21:34
   مدت عضویت: 482 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 492 کلمه

    خودتو خوب نگه داشتی ،
   شاید این جمله رو من بارها به افراد متناسب توی فامیل گفتم و بارها ازشون پرسیدم چرا شما چاق نشدین و هر بار یک جواب شنیدم اینکه کار خاصی انجام نمیدیم و الان میفهمم که راست می گفتن اونها خاطره خاصی از موادغذایی ندارن و این برعکس افراد چاق که از هر ماده غذایی یک خاطره دارن و هربار با خوردن اون ماده غذایی اون خاطره هم در ذهن شون تداعی میشه ،پس همه فرمولها اول در ذهن بوجود میان و بعد با احساس و سپس با رفتار در جسم پدیدار میشن همه ما منتظر یک تغییر بیرونی بودیم و انتظار لاغری داشتیم و این اشتباه بود و موانع ذهنی بیشماری در ذهنمون هست که هر کدوم بسته به اینکه در چه شرایطی.از زندگی هستیم فعال میشه و باعث میشه چاق بشیم مانع ذهنی من هم این بود که ازدواج و بارداری منو چاق میکنه و درست یکسال بعد از ازدواج باردار شدم و اضافه وزن من شروع شد و این فرمول ذهنی از مجردی توسط خانواده در من شکل گرفت ومن انتظار چاقی بعداز ازدواج و بارداریم داشتم چون توی اون شرایط قرار گرفتم و انتظارش رو در جسمم دیدم چون این فرمول چاقی در ذهن من قدمت داشت و هربار که بهش فکر میکردم بهش قدرت میدادم. پس هر چقدر اضافه وزن داریم از موانع ذهنی خودمون هست این افکار در ذهن ما ریشه دار شدن و انتظار ما از خودمون  چاقی بود و ما با عوامل بیرونی مانند ورزش و رژیم و فشار بر جسم میخواستیم متناسب بشیم ما کار غیر ممکن رو میخواستیم ممکن کنیم ما قدرت ذهن رو نادیده گرفتیم ،جسم ما خودش از چاق شدن ترس داره و تمام توان خودش رو بکار می بره تا مواد غذایی رو یا بسوزنه و یا دفع کنه وقتی به مراحل بلع و هضم و دفع یک لقمه از غذا فکر میکنم به عظمت بدنم پی می برم بدن من 48 ساله که نزدیک به 50 تن موادغذایی رو یا به انرژی تبدیل و یا دفع کرده و واقعا چطور نتونسته این پنجاه کیلو رو بسوزونه یا دفع کنه ؟
   >نکته : جسم ما توانایی اینو داره که یا مصرف کنه و یا دفع کنه ولی از اونجایی که ما ذهن داریم ومی تونیم برنامه ریزیش کنیم و موانع ذهنی روی مغز ما تاثیر میگذاره و فرمانی که مغز صادر میکنه رو تغییر میده رفتارهای ما تغییر میکنه و خودمون جلو سوزاندن این 40 ،50 کیلو اضافه وزن رو میگیریم ،پس برای لاغری باید این موانع رو شناسایی کنیم و بعد خودبخود لاغر میشویم
   بدونید و باور کنید و بر این باور تاکید کنید که هر چقدر اضافه وزن داشته باشیم نسبت به مواد غذایی که در طی عمرمون بدن ما سوزانده و یا دفع کرده هیچی نیست ،،،
   با تکرار این فکر جدید و مثال زدن برای ذهن در ناخودآگاه ما ثبت می شود و خودبخود لاغر میشویم بدن تا جائیکه خودش تشخیص بده متناسب میشه و این از شگفتی های لاغری با ذهن است

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/27 18:58
   مدت عضویت: 439 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 267 کلمه

   سلام

   در رابطه با ترس از خوردن که نگم😄😄😄

   الان توی دوره ام و هفته چهارم هر بار میخوام غذایی بخورم نجوای آقای منفی باف شروع میکنه و میدونم که آرامشم رو باید حفظ کنم و جواب های منطقی بدم.

   عذاب وجدان پایین ترین سطح فرکانس هست و بدترین حالت برای عذت نفس که دقیقا من هربار تجربه اش میکنم و نباید توقع داشته باشم بعد از ۲۰ سال چاقی سریع از بین برود و میدانم به زودی با قدرت ذهنم این حال بد کم و کمتر و محو میشود.

   در رابطه با نکته دفع مازاد مواد غذایی به محض شنیدنش، حس عالی در من ایجاد شد و احساس قدرت زیادی کردم که چقدررر بدن قوی دارم که با این همه پرخوری که در این سالها کردم به همین مقدارش که البته من باور داشتم لایق نگه داشتنش هستم را سیو کرده و بقیه را باور نداشته که لازم دارد و تبدیل به انرژی کرده و مازاد رو دفع کرده

   و حالا باید عددی که خودم را لایقش میدانم را در ذهنم تغییر بدهم و بدن هم دقیقا با ترازوی ذهنی که دارد خود را بالانس کرده به تناسب ندام مطلوبم خواهم رسید.

   و وای از بیخیالیی که فرمودید 

   سالهاس که زدم بر طبل بی عاری و….

   ولی با شنیدن این مطلب متوجه شدم که چقدررررر قدرتمندم و میدونم از سرعت کاهشم افزایش پیدا خواهد کرد

   این اضافه وزن ها هیچچچ چیزی نیست هایی که گفتید حالم رو منقلب کرد و روی تخته ای که برای خودم دارم که همچیزی که میخواهم به آن برسم جلوی چشمم باشد یادداشت کردم تا ذهن منفی بافم از ذهنم پاک نکند و اضافه وزنم را برایم کاهش ناپذیر نکند.

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/27 14:12
   مدت عضویت: 524 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 467 کلمه

   سلام به استاد عزیز و برو بچ سایت تناسب فکری 

   اول تشکر میکنم از استاد عزیز بابت فایل های بسیار عالی و این فایل که دقیقا به موقع دستم رسید که تو این فایل چندین نکته و فرمول ذهنی رو فهمیدم که یکیشو میخوام ثبت کنم:

   من یه فرمول ذهنی داشتم تو ماه رمضون که هرسال که برای سحری غذا میخورم و بعدش میخوابم میخواد تبدیل بشه به چربی و منو چاق کنه و باعث میشه تو ماه رمضان حتی با گشنگی که تحمل میکنم وزنم بره بالا ولی تو این فایل متوجه شدم خواب و غیر خواب نداره هر وقت به اندازه ای که دلت میخواد و دوست داری میخوری بدن این قابلیت رو داره که میتونه کار خودش رو انجام بده و مواد غذای و یا هر چی که از دهن وارد میشه رو دفع و یا به انرژی تبدیل کنه و وقتی این فایل رو گوش دادم امسال رو با ارامش و بدون استرس سحری میخورم و میخوابم من حتی یک سال بخاطر این فکر بعد از سحر تا صبح نمی خوابیدم و خوابالو میرفتم سر کار وای که اون سال چقد سخت بود.

   و حالا هر شب به خودم میگم اقاجان تو هر وقت چیزی میخوری خواستی بخوابی بخواب مگه تو دراز کش باشی بدنت کار نمیکنه تعطیل میشه اون اگر تونسته توی این ۳۶ سال ۳۶ تن مواد غذایی رو دفع و یا به انرژی تبدیل کنه این رو هم میتونه و چندین نمونه توی فک و فامیل میشمرم و با خیال راحت میخوابم برای نمونه یه برادر خانم دارم گمونم سه برابر من میخوره اگر نوشابه سر غذا باشه با هر قاشق یخورده نوشابه میخوره بعد از غذا مثل خرس میخوابه انوقت میایی وزنش میکنی مثل کاه میمونه نه فقط خودش خانمش پدر خانمم خوده خانمم پسر خاله های خانمم اصلا این بشرهایی که دور من هستن چیزی بنام چاقی توی ذهنشون ندارن

   یبار برادر خانمم توی مغازه غذا گرفته بود کباب کوبیده بود و یدونه مونده بود به من گفت برو تو بخور خوب سیر بودم و یخرده ترس نرفتم بخورم بهم خندید و گفت اخه ادمیزاد برای کباب هم میگه سیرم نمیخورم چشتو ببند و بخور(اخه عاشق کبابه)یعنی این ادمیزاد تمام فرمول های ذهنی منو کلا بهم ریخته هر چی من ترس از خوردن دارم مثل جارو برقی میخوره و وقتی میری روی ترازو به ۶۰ هم نمیرسه واقعا ادم حرصش میگیره.

   امروز میخوام یه چی رو لو بدم من قانون رو شکستم و رفتم روی ترازو استاد جونم جونم بهت بگه که اون تعهدی که داده بودم وزنم رو نوشته بودم۹۵ و حالا دیدم ۹۰ شدم سر سوزنی رژیم رو رعایت نکردم و هر چی دلم خواست و به هر اندازه ای که خواستم خوردم و خوشحالم که تا حالا به این وزن رسیدم و به وزن دلخواهم که توی تعهد نوشتم قطعا میرسم بازهم از شما بابت این آگاهی های نایب سپاسگزارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/01/27 15:43
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 24 کلمه

    سلام دوست عزیز
    نزدیک به کسب مدال طلای لاغری با ذهن بودی که گزارش تخلف از قوانین لاغری با ذهن مانع از اعطای مدال شد.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/01/27 22:46
     مدت عضویت: 524 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 35 کلمه

     سلام استاد عطار جون فدای سرت با این فایلی که گزاشتید ترکوندی ایشالا با لاغری خودم مدال طلا رو بتونم بگیرم.

     فایل رو ۵ بار گوش دادم ولی اصلا سیر نمیشم کامنت بعدی ایشالا کاملتر مینویسم

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    1400/01/28 19:33
    مدت عضویت: 822 روز
    اندازه متن
    دیدگاه فنی
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 1,079 کلمه

    سلام دوست عزیز . نمیدونم  این نظر رو میخونید یا نه . میخواستم یه نکته بگم در مورد وزن کردن . چون من خیلی سخت متقاعد شدم که وزن کردن باوری در جهت چاقیه . اما اونقدر تحلیل واسه خودم آوردم که مدتهاست  دیگه خیلی راحت وزن کردن رو کنار گذاشتم . اصلا دیگه دستور ذهنی در این مورد ندارم . چون اینم یه وسوسه ی ذهن هست و از سوی چاقی ذهن . 

    اما دلایل من برای رفع این مانع ذهنی 

    اگه قدمهارو از اول مسیر دنبال کرده باشید باید دیگه آشنا شده باشید که ما برای لاغر شدن باید دقیقا از شیوه ی چاق شدن استفاده کنیم . 

    آیا ما برای چاق شدن خودمون رو وزن کردیم ؟  یعنی ما کیلوهایی که هربار میرفتیم روی ترازو و بیشتر شدنش رو میدیدیم  با این نیت اضافه کردیم که خب من تا هفته ی دیگه میخوام دو کیلو اضافه کنم . یا مثلا گفتیم خب حالا من در جهت مسیر چاقی هستم برم ببینم چند کیلو اضافه کردم یعنی منظورم اینه ما از ابزار ترازو مستقیم برای چاق شدن استفاده نکردیم . اما این ترازو غیر مستقیم باعث چاقی ما شد . ما میرفتیم روی ترازو چون نمیخواستیم چاق بشیم . هی خودمون رو وزن میکردیم چون نمیخواستیم چاق بشیم . هی عدد ترازو رو میسنجیدیم تا شاید عدد کمتری به ما نشون بده یعنی ما همیشه به نیت کاهش وزن از این وسیله استفاده کردیم و در نهایت هم همیشه ترس مارو از چاقی بیشتر کرد .  سه حالت پیش می اومد یا کم کرده بودیم که خوشحال و راضی میشدیم و البته این خوشحالی هم باعث میشد ما بگیم خوب شدم دیگه و مسیر لاغری رو رها کنیم یا کم نمیکردیم و باعث میشد اعصابمون خورد بشه و نومید بشیم که چرا این همه تلاشمون نتیجه نمیده و باور سخت لاغر شدن و آسان چاق شدن در ما پدید بیاد و یا وقتی میرفتیم روی ترازو اضافه کرده بودیم و زمین و زمان رو بد و بیراه می گفتیم و تا دو سه روز حالمون داغون بود و هیچ انگیزه ای نداشتیم و تازه عددهای بالاتر برامون عادی میشد چاقی برامون عادی میشد و کلا در مسیر چاقی حرکت میکردیم چون چاره ای نمیدیدیم . پس کلا فرمول ترازو فرمولی در جهت چاقی ما بود که توجه ما رو به جسم میبرد و کانون توجه ما رو از روی ذهن بر میداشت . 

    دستور ذهنی برو خودتو وزن کن از این کد نشئت گرفته که من به لاغری خودبخود جسمم ایمان ندارم و حتما باید عدد رو روی ترازو ببینم تا مطمئن بشم  . این باور ها رو در وزن کردن ترازو شناسایی کردم  . یه باور دیگه هم وجود داره که ما هنوز لاغر شدن رو در کاهش عدد جسمی در نظر داریم در حالیکه ما یاد گرفتیم لاغر یا چاق شدن در ذهن اتفاق میفته و جسم اون باور ذهنی رو به ما نشون میده . کاهش وزن شما نشون داده کلی از فرمولهای ذهنیتون درست شدن ولی عمل به وزن کردن نشون میده باورهایی در ذهنتون هست که نیاز به بازسازی دارن تا دستور (برو خودتو وزن کن )متوقف بشه . 

    چون جمله ی (برو خودتو وزن کن ) یعنی شک داشتن به مسیر . 

    یعنی اشتیاق برای دیدن محصولی که ایمان نداری خیلی راحت به دست میاد در حالیکه وقتی ریشه اصلاح بشه این نتیجه  باید حاصل بشه و اگه حاصل نشه جای تعجبه . 

    خوشحالی از کاهش وزن یعنی راحت شدن خیال از اون حالت سنگینی و  رها کردن مسیر لاغری و به کار افتادن فرمولهای چاقی . 

    به هر حال حتی اگه دیدن عدد وزن دلخواه هم خیلی لذتبخش باشه ولی وقتی دائمی نباشه هیچ لذتی نداره . چون چاقی ذهن هنوز هست و  ما با دیدن مختصری نتیجه خواه ناخواه از استمرار اولیه خارج میشیم و کم کم رها می کنیم مسیر رو . 

    خیالتون راحت باشه ما به راحتی لاغر میشیم و لاغر می مونیم ولی وزن کردن باعث میشه چاقی برامون بیشتر بمونه و هی توی ذهنمون مرورش کنیم . 

    استمرار در این راه و کسب اگاهی و گوش دادن فایلها   انجام دادن تمارین هست که خیلی ارزشمنده  و قدم به قدم که اشتیاقمون هست که بنویسیم باید خدارو شکر کنیم که لاغری ذهن داره کار می کنه که من دوست دارم بنویسم و نتیجه خیلی راحت در حال دستیابیه .

     ما با وزن کردن سرعت تخریب رو دوباره زیاد میکنیم و روند ترمیم رو عقب میندازیم . ولی باید ذهنتون متقاعد بشه که ترازو باعث تثبیت چاقی در ذهن میشه و به نظر من همین یه فرمول به تنهایی مانع ادامه ی روند لاغری میشه . پس کاری کنید تا با آموزشهایی که فراگرفتید خودتون رو متقاعد کنید که  دیگه خودتون رو وزن نکنید تا کاهش وزنتون عالیتر اتفاق بیفته . به نظر من سرعت ترمیم جسم خیلییییی بالاست ولی اگه ما کند میبینیمش به خاطر ترمزهاییه که در ذهن داریم و نمیزاریم ترمیم بدن کار خودشو بکنه . 

     

    یه باور دیگه هم در مورد خواب داشتید . 

     

    اتفاقا خوابیدن در مسیر لاغری هست . وقتی ما خوابیم ذهن هوشیارمون فرکانس چاقی به عالم نمیفرسته و در حقیقت از کار افتاده است ولی ناخوداگاه ما بیداره و قدرت ترمیم هم در ناخوداگاه وجود ماست . 

    ما در خواب لاغر میشیم و خوابیدن فرصتیه که به جسم اجازه میده خیلی راحت بدون دخالت ما روی بازسازی کار کنه . نمونه اش هم مادر گرامی استاد که موقع اوج بیماریشون بهشون خواب مصنوعی دادن تا بدن بدون دخالت ذهن ترمیم بشه و همونجور که استاد هم فرمودن در موقع خواب بدن ایشون بسیار عالی داشت روند بازسازی و پاکسازی رو طی میکرد . یه مورد دیگه هم اینه که موقعی که میخوان عمل جراحی انجام بدن مارو بیهوش میکنند و بسیاری از بازسازیها در بیهوشی ما انجام میشه وقتی ما بیمار میشیم اولین دستور بدن خوابیدنه که در سطح خوابیدن ، او کار خودشو بدون دخالت ما انجام میده چون در حالت بیماری ما در بالاترین حالت تخریب خودمون قرار داریم و دستور به خواب  دقیقا اول این حالت تخریب رو جلوگیری میکنه . یعنی خوابیدن خودش یکی از ابزار الات قدرت ترمیم هست .  واسه همینه ما انقدر خواب رو دوست داریم و به آرامش میرسیم . چون حتی خود ذهن هوشیار هم در خواب پاکسازی میشه وگرنه اگر خواب نبود ما با این ذهن هوشیار پدر خودمون رو در میاوردیم و خودمون رو نابود میکردیم . 

    پس خواب نه تنها باعث چاقی نمیشه بلکه بر عکس عامل بسیار موثری در جهت ترمیم و برطرف کردن چاقی هست . 

    البته که خودتون بهتر از بنده این نکات رو میدونید و من دارم اینجا مثل تمام بچه ها درس پس میدم خدمت شما بزرگواران 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 14 از 3 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   matin.sorkhei@gmail.com
   1400/01/27 04:08
   مدت عضویت: 272 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 361 کلمه

   سلام و عرض ادب خدمت استاد عزیز

   بسیار فایل عالی ای بود و من هم بواقع عاشق جمله ی «خود به خود» شدم و سعی کردم مثال هایی برای خودم بیارم که بدنم خود به خود و بدون دخالت های من خودش رو ترمیم میکنه.

   راستش این باور جدید خیلی به دلم نشسته (اینکه بدنم خود به خود لاغر میشه، خودش رو ترمیم میکنه و بدنم کارشو بلده) و دقت کردم تا نمونه هاشو ببینم و به خودم یادآوری کنم.

   مثلا حدود دو ماه پیش موهامو کراتین کردم و باعث شد ریزش موی بی سابقه ای بگیرم اما جدیدا میبینم که دیگه ریزش مو ندارم و همه چیز اوکی شد(بدنم خود به خود موهامو ترمیم کرد و به تنظیمات اولیه اش برگشت)

   یا مثال دیگه من حدود 3 سال پیش بیماری ریوی خیلی شدیدی گرفتم به طوری که در طول یک ماه بیماری تارهای صوتیم از کار افتاد و اصلا هیچ صدایی از حنجره و گلوی من خارج نمیشد اما بعد از مدتی با خوردن داروهای گیاهی مثل بارهنگ و آبجوش و… حنجره ام و تارهای صوتیم ترمیم شد و همه چیز اوکی شد.

   یا حتی یادمه مدتی پیش که برای چکاپ سالانه دندان به دندانپزشکی مراجعه کرده بودم،دکتر بهم گفت اگر مراقب دندون هات باشی خوده دندون هات پوسیدگی رو ترمیم میکنه.

   دیگه موارد ترمیم پوست و زخم رو هم که دیگه همه مون به کرات دیدیم.

   از وقتی این فایل رو شنیدم مدام با خودم تکرار میکنم که بدنم خیلی خیلی قدرتمنده و دیگه مثال شما (در مورد من 33 تن خوردم و بدنم یا دفع و یا سوزونده بدون دخالت من پس این 30 کیلیویی که مونده هییییییچچچ چیز نیست) تیر خلاص بود برای من.

    

   در این مدتی که دارم روی فایل ها کار میکنم(که تازه خیلی هم از خودم راضی نیستم و دوست دارم ذهنم رو بمباران کنم و لیزری و متمرکز پیش برم) خیلی خیلییی حالم خوبه،خیلی امیدوار و پرانگیزه تر از قبل هستم.دیگه از غذای چرب نمیترسم(شاید از باب سلامتی نخورم اما از باب چاقی،ذهنم کمتر از قبل اذیت میکنه)..نسبت به خوراکی ها کمتر حریص هستم و مدام تلاش میکنم مثالهای بیشتری بیارم برای خودم که بدنم دارای یه نظم فوق العاده هست کافیه من توی کارش فضولی نکنم و باورهامو درست کنم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/01/28 18:30
    مدت عضویت: 822 روز
    اندازه متن
    مدال طلایی
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 323 کلمه

    سلام دوست عزیز . واقعا که خوندن دیدگاهها چقدر برام دلچسبه . در مورد ترمیم دندان  هم مثل ترمیم سایر اعضا این حالت وجود داره . منتها فرمولها در مورد خراب شدن دندان هم دقیقا مثل چاقی خیلی زیادن .  دندانها قدرت ترمیم دارن . یعنی ما اگه خیلی  ایمان بیاریم حتی دندانهامون خرابم نمیشه . خراب شدن دندان هم باورهایه که از کوچیکی به ما گفتن . 

    پسته دندون رو خراب می کنه . مسواک نزنی دندون خراب میشه . شیرینیجات دندون رو خراب می کنه و …. یعنی کانون توجه مارو بردن روی خرابی دندان و دندانهای ما یکی یکی خراب شد ولی خبر خوش اینه همین دندانهای خراب قادر به بازسازی هستند . من الان دقیقا دارم روی یه دندونم کار می کنم و باورهام رو راجع بهش تغییر میدم . عصب من کاملا رهاست و خواهرم تعجب میکنه می گه تو چطور میتونی تحمل کنی میگم تحمل نمی کنم دارم روی باورهام کار می کنم که خودبخود ترمیم بشه .  نمیخوام برم عصب رو بکشم .  چون مشکل از عصب نیست مشکل از فرمول ذهنیه . یه وقتی درد میگیره سریع دنبال فکری میگردم که داره بهش درد وارد میکنه و خیلی راحت بعد از یکم وارسی  پیداش میکنم .  من شاید خیلی راحت بتونم برم دندانپزشکی و این تضاد رو بردارم ولی من طور دیگه ای بهش نگاه میکنم میگم این بدن داره با من حرف میزنه و فرمولهای ذهنم رو بهم نشون میده تا تغییر مسیر بدم . شاید اگه این درد نباشه من در جهت برطرف کردن فرمولهای ذهنیم بر نمیومدم و جالبه وقتی فرمول رو شناسایی می کنم درد برطرف میشه و جالبه بدونید کلی فرمول ذهنی از همین یه دندون پیدا کردم و برطرفش کردم . اصلا روش ذهنی فوق العادست چقدر احساس توانایی رو در آدم بالا میبره . بله دکترتون کاملا درست گفتند دندان قدرت ترمیم خودشو داره . ممنون که این عبارت رو اینجا نوشتید و من به سمتش هدایت شدم . 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 4 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/26 23:07
   مدت عضویت: 741 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,663 کلمه

   به هر اندازه چاقی ،هیچ چیزی نیستسلام استاد عزیز و اگاه و دوستان عزیزمنم هر چقدر در مسیرهای ذهنی قرار میگیرم بیشتر متوجه میشم‌ که آلودگی های ذهنی من باعث شده که قبلا شرایط چاقیو تجربه کنم ،من خودمو چاق پذیرفته بودم و انتظاری جز چاقی نداشتماستاد آگاهی های جدیدی که در لایوهای جدید و فایل های جدید ضبط میکنید ،یه حس دیگه ای داره ،چونکه من در تمام دوره هاتون هستم ،از فایلهای قدیمی تون تا به الان و مخصوصا فایلهای دوره خلق آرزوها ،یه قدرت متفاوتیه در شما حس میکنم که در هر فایلتون مشخصتر نشون داده میشهیعنی احساس قدرتو بمن منتقل میکنید و این نشانه تکامل شما در گرفتن و انتقال این آگاهی هاست ،انگار خودتون هم پخته تر شدید و مطمئنم این فایلهای جدید حرف های جدیدتری خواهند داشت ،شاید دیگران فکر کنن که دیگه چه آگاهی میخواد گفته بشه  ولی من میدونم دامنه اگاهی ها بینهایته و ما در جهانی پر از تغییر و پیشرفت قرار داریم که باید مدام اپدیت بشیم ، وقتی فکر میکنم به پرنده ها که برای پروازشون و موندن تو آسمون نیازه که مدام بال بزنن و اگر بال نزنن سقوط میکنن ،ما هم نیاز داریم مدام وسعت پیدا کنیم تا سقوط نکنیم، ، ،همیشه سراپا گوش هستم‌ برای دانستن و عمل کردن منهم تفکرات ناخوب زیادی نسبت به بدن خودم داشتم ویکی از فانتزی هام‌ قبلا همین بود که من از بدن و عملکردهاش بد بگم و دیگران هم تایید کنن ویا دیگران هم از عملکردهای بد بدن خودشون بگن و به  این کارهای تکراری بشدت عادت کرده بودم و تصور میکردم کار درستیه ،من باور کرده بودم که سوخت و ساز بدن من خیلی پایینه ، به محض رسیدن به سن بالای ۳۵ ،روند چاقتر شدن من بیشتر شد و روند کم کردن وزنم متوقف شد و من در تعجب بودم که چرا دیگه نمیتونم وزن کم کنم ؟ و همه یکصدا میگفتن سنت بالاتر بره دیگه میری تو چاقتر شدن ،این طبیعت بدن ماست 😏چند ماه پیش  که خودم به چاقی م خیلی توجه میکردم، متوجه شدم ناخوداگاه دارم به توپر تر شدن دخترمم توجه میکنم و احساس میکردم اون هم داره چاق میشه ،بعد از چند ماه به خودم اومدم و دیگه به بدن دخترم توجه نکردم ،یعنی حواسمون نباشه سر خوردیم و تا بیاییم برگردیم تو مسیر یه مدتیو از دست دادیم 

   سالها در مسیر اشتباه بودم و مدام فرمول های چاقی در من قوی و قویتر شدن،من تصور میکردم کارم درسته و دارم وزن کم میکنم ،ماه ها درگیر کم خوردن و نخوردن بودم که شبانه روز نگران نوع مصرفیم بودم و وقتی هم لاغر میشدم نگران چاقتر نشدن و حفظ لاغریم بودم ،در هر صورت چه در چاقی و چه در لاغر   شدن ،ذهن من در حال تقویت چاقی من بود یکی از نشانه هاش حال بد و اضطراب دائمی من بودهیکی از باورهایی که به ما کمک زیادی میکنه در روند سلامتی و متناسب بودن همینه که بپذیریم ،پیش فرض بدن ما در سلامتی و تناسب بوده و هست ،اگر الان شرایط خوبی ندارم بخاطر داده های قبله و این نیاز به تکرار و قبول کردن و در انتها انتخاب کردن های ما داره ،قبلا انتخاب های دیگه ای داشتیم که نتیجه ش چاقی شد و الان انتخاب های متفاوتی داریم که نتیجش بخواییم نخواییم متناسب بودنه(من براحتی چاق میشم )باور مخربی بود که منو مدام در مسیر چاقتر بودن ،نگه میداشت ،هر چقدر من تلاش میکردم،کمتر غذا میخوردم،قرص و دمنوش میخوردم ولی اثری نداشت تک تک سلول های ما قادر هستند خودشونو ترمیم کنن ،تقویت کنن ،مثل زمانیکه جایی از بدنمون زخم میشه و بدون دخالت ما ،ترمیم انجام میشه ،این برنامه ریزی  دقیق از طرف سیستم خداوند در ما کار گذاشته شده و این اتفاق بارها رخ داده نکته قابل توجه برای خود من اینه که ،من اصلا قبول نداشتمو باور نمیکردم که چاقی هم مسئله ایه که بدن قادر به رفع اون هست ،مدام تو کارهاش دخالت میکردم ،به امید ترمیم و لاغر شدن‌برای ذهن من ،لاغر شدن مساوی بود  با انجام کارهای سخت و رنج آور گشاد شدن لباسها یکی از موردهاییکه من عاشقشم‌ و میدونم افراد چاق بینهایت این اتفاقو دوست دارند و تبریک میگم استاد بهتون برای موفق تر بودنتون در مسیر لاغری  با ذهن ،شما نمادی از کاری هستید که دارید فریادش میزنید یکی از ترس های آدم های چاق ،وقتیکه لاغر میشن ،نگه داشتن اون وزنه جدیده که ۹۰ درصد آدم ها نمیتونن بمونن و برگشت مجدد وزن دارن اتفاقا پارسال که به این ویروس خوردیم و منهم سایز کم کرده بودم ،اطرافیانمم‌ که نمیدونستن چکار میکنم ،مدام میگفتن فریده چونکه رستوران نمیره ،لاغر شده ،منم تو دلم میخندیدم 😁 منم نمیگم تمام موانع ذهنیم برطرف شده ولی به اندازه ای که دارم تمرین میکنم حتما جواب میگیرماوایل که همه از چاقتر شدنشون مینالیدن بخاطر بی تحرکیشون در اون ایام  ،یادمه اول مرداد پارسال که تولد دوستم رفته بودم‌ ،بیشتر خانم هاییکه وارد اون تولد میشدن ،از چاقتر شدن خودشون خجالت میکشیدن و غر میزدن ،بعد دیدن من چاق نشدم هیچ، تازه لاغر هم شدم ،و از اونجاییکه نمیدونستن من چکار میکنم‌، ازم میپرسیدن ،چه رژیمی گرفتی؟ موقع شام هم  که مدام حواسشون بمن بود ،در انتها هم گفتن ،فریده که هیچی نمیخوره ،واسه همین لاغر میشه تمام این باورهایی که الان داریم میسازیم ،در آن واحد ،عمل نمیکنه ،اوایل فقط بشکل دانسته در ذهن ما ثبت میشه اگر بهش عمل کنیم ،تکرار کنیم و زندگیشون کنیم ،میشه باور ما ،اینکه خوراکی ها چاق کننده نیستن ،باور ما آدم های چاق نبوده و به تازگی در حال یاد گرفتنش هستیم ،پس در وجود ما هنوز خوراکی ها چاق کننده هستن هر چند با اثر تخریب کمتر ولی زمانی طول میکشه تا بصورت باور در ما در بیاد،اونوقت که باور شد در ما ،،اون باور در ما عمل میکنه و خودمون متوجه میشیم که دیگه از خوراکی ها نمیترسیم و چاق هم نمیشیم برای منهم ۵ یا ۱۰ کیلو کم کردن آخرش سخت بود و باور داشتم که کیلوهای اولو راحتر کم میکنم ،فهمیدن اینکه بدن من تونسته  ۴۰ تن غدارو از بدن من خارج کنه ،یعنی ۱۵ کیلو کم کردن منهم براش کاری نداره اگر بتونیم باور کنیم که جسم من بسیار قدرتمنده و میتونه ۱۵ کیلورو براحتی از بدن من کم کنه ،لاغر شدن برامون خودبخود بوجود میاد ،مهم اینه که ذهن ما انتخاب کنه که لاغر بشه ،بخواد که لاغر بشه ،یعنی بازدارنده هامون کمتر و کمتر بشه ،و سرشت و فطرت طبیعی ما بیاد به کمکمون و به اصلمون که سلامتی و تناسب بوده برسیممنم سالها عادت کرده بودم چند قاشق برنج با کمی خورشت بخورم ولی مدام چاق و چاقتر میشدم و این سئوال برام پیش اومده بود که من چرا مرتب چاق میشم ؟ و به جواب درستی هم نمیرسیدم برای همین چنگ مینداختم روی عوامل بیرونی مثل سن ،ارثی بودن،استخون بندی درشت وووووویه موردی که منو هنوزم اذیت میکنه ،حس سیر بودنه که کمی با نفخ شکم همراهه ،وقتی احساس سیر بودن میکنم حس میکنم دارم چاقتر میشم و وقتی گرسنه میشم خوشحالترم و حس میکنم دارم لاغرتر میشم و این حس سیر شدن ،بمن احساس ترس میده و باید به خودم بگم که منم حق خوردن غذارو دارم برای ادامه زندگیم و برای داشتن انرژی لازمدقیقا با حس هایی بدی که به خودمون میدیم ،ذهنو مقاومتر میکنیم برای موندن در چاقی بیشتر ،چک کردن چندین بار در روز جلوی آینه ،چک کردن سایز با پوشیدن لباس های قدیمی ،سرزنش کردن،مقایسه کردن ناامید شدن،تنفر از خود ووووو باعث میشه اجازه ندیم که بدنمون اضافات خودشو دفع کنه خوشحالم که دارم قدرت چاقی ذهنمو کمو و کمتر میکنم و شنیدن و درک کردن این آگاهی ها ،منو به مسیر لاغرتر شدن میبره یادمه چندین سال پیش که بشدت ورزش میکردم ،یکی از ورزش هام ،۱ساعت شنای کرال ،بدون استراحت میرفتم، به دستم ساعت کالری سنج میبستم و شروع میکردم ،اوایل بهم فشار میومد ولی به مرور ۱ ساعتو راحتر شنا میکردم ،در انتها ۴۰۰ کالری میسوزندم ،غریق نجات های اون استخر،فکر میکردن من دارم برای رکورد زدن تمرین میکنم ،ازم میپرسیدن ،برای مسابقات آماده میشی؟😐 خجالت میکشیدم بگم از ترس چاقتر نشدن ، به خودم انقدر فشار میارم

   بدن من انقدر قدرتمنده که اینهمه خوراکیو از بدنم دفع کرده،براش ۱۵ کیلو کاری نداره ،بدن من سالهاست داره خودشو ترمیم میکنه دفع ۱۵ کیلو در برابر ۴۰ تن  برای  بدن من هیچی نیست ،مثل قطره ایه در مقابل دریا و براحتی از بین میرهمن  فریده ،۴۵ سالمه که تا حالا ۴۵ تن غذا خوردم و الان ۱۵ کیلو اضافه دارم که این ۱۵ کیلو (هیچ چیزی نیست) ،این بدن که ۴۵ تنو تونسته کم کنه ۱۵ کیلورو براحتی کم میکنه بشرطی که من باور کنم ( من باور کنم)استاد با اینهمه انرژی و لبخند و اشتیاقی که شما برای ما فایل ضبط میکنید ،لاغر شدن حق مسلم ماست و باید لاغر بشیمبنظر من صحبت هاییکه استاد یا مربی با هنرجوهاش داره ،یعنی استحکامی که توی گفته های مربی هست و اون اطمینانی که به شاگرداش میده ،انگار سوخت حرکت اون هنرجو میشه و با قوت قلب بیشتری ادامه میده ،زمان هاییکه مربی تنیسم از اول تمرینم  شروع میکنه به ایراد گرفتن ازم ،منفی بافم بیدار میشه و مرتب سرزنشم میکنه که تو نمیتونی یک تنیسور قوی بشی و تا آخر تمرین گند میزنم و در طول بازی هم  بازم مربی م ناراحت میشه و ازم ایراد میگیره ،ولی اون هفته که از اولین ضربه تمرینم ،مربی م بهم گفت آفرین چه خوب بازی میکنی ، انگار یه انرژی قوی وارد دستان و ذهن و قدرت بدنی من شد ،توی تمرین پرواز میکردم ،فکر میکردم درست ترین ضربه هارو میزنم و واقعا هم درست میزدم ،داشتن کوچ مناسب بسیار ارزشمندهزمان هاییکه استاد توی فایل هاشون محکم میگن ،اصلا شما باید لاغر بشید ،شما لاغر نشید پس کی لاغر بشه ، خود من انرژی مضاعف میگیرم و با ایمان و باور بیشتری  به راهم ادامه میدم  انگار منتظرم استادم تاییدم کنه یجورایی یه هول بزرگ بمن داده میشه ،این فایل هم حکم همون هل بزرگه است

   استاد ما هم احساس خوشبختی میکنیم که جایی به این عالی هست که میتونیم حرف بزنیم،تمرین کنیم،لذت ببریم،لاغر بشیم،شاد باشیم و حالمون خوب باشه

   *این اضافه وزن در مقابل قدرت بدن من هیچی چیزی نیست*

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 49 از 10 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/01/28 01:09
    مدت عضویت: 381 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 38 کلمه

    فریده عزیز و شگفتی ساز🌹

    از متن شما بسیار لذت بردم و حس خوبی گرفتم

    چقدر خوبه که اینجا کسی احساس تنهایی نمیکنه با وجود دوستانی خوب چون شما🌹🌹🌹🌹🌹

    با آرزوی تناسب افکار و اندام برای شما و تمامی دوستان عزیز🫀💪🧠

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/01/28 08:20
     مدت عضویت: 741 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 84 کلمه

     ممنونم سلیمه عزیز

     منم خوشحالم که میتونم بنویسم ،بخونم و احساس هم فرکانس بودنم با دوستانم بهم حس آشنا میده و لذت میبرم از اینهمه آگاهی و بودن در کنار انسان های خاصی که تصمیم گرفتن جوره دیگه ای زندگی کنن و دست کشیدن از عوامل بیرونی ،به خودشون ،توانایی هاشون و خداشون اعتماد کردن و دارن تغییر و رشد میکنن و با رشد و آگاه شدن خودشون جهان رو جای زیباتری میکنن برای زندگی 

     ممنونم از انرژی مثبتتون دوست عزیز🌹

     براتون سلامتی و تناسبو آرزو دارم

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   پونه عدل تهرانی
   1400/01/26 21:32
   مدت عضویت: 834 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 414 کلمه

   به نام خدا

   وقت بخیر عزیزان

   خیلی تذکر خوبیه که آدم هر روز به یاد داشته باشه . اهمیت دادن به خودمون ، حال خوب داشتن، به دنبال نکات مثبت اولویت زندگیمون باشه .

   اتفاقا هفته پیش که مامانم و دیده بودم هم همین رو به من گفتن که خوب خودت و نگه داشتی هر کسی و دیدم دوباره چاق شده …..

   اصلا به نخوردن یا خوردن نیست چاقی من دیگه اینو قشنگ تجربه کردم یه وقتا همه می گن اه پیتزا می خوری ، نوشابه هم می خوری …

   توی این ایام قرنطینه یکی از دوستام گاهی میامد می رفتیم پیاده روی خیلی هم لاغره ولی همش می گفت این چند وقته خیلی چاق شدم هیجا نرفتم ، ورزش نکردم ….

   منم فقط گوش می دادم دیگه خیلی حوصله بحث ندارم با کسی .

   یا مثل یه عده فکر می کنن روزه بگیرن لاغر می شن خیال می کنن رژیمه در صورتیکه می بینن آخر ماه رمضان چاق تر هم شدن . من پارسال برام یکی از بهترین ماه رمضون‌های بود خدا رو شکر خیلی آرامش داشتم و نگران هیچی نبودم چون قبلا هر برنامه‌ای رو که شروع می کردم می خورد به ماه رمیان برنامم بهم می خورد و چون باید روزه می گرفتم .حالا این باور هم در خیلی ها هست حالا چون روزه می گیرن دیگه هیچ کار نباید بکنن همش باید بخوابن فعالیت نکنن من اینجا دیدم که خیلی ها دونده هستن در حد قهرمانی و مسلمون حتی توی ماه رمضان که روزه می گیرن هم تمرین و می کنن نزدیک به افطار یا هر موقع دیگه . فعالیتشان و دارن

   ادم خودش تصمیم بگیره که تغییر کنه  یا شرایطی پیش بیاد که تغییر کنه خیلی با هم متفاوته.

   ذهن افراد لاغر با چاق تفاوتشون اینه که افراد لاغر یا چیزی و می خورن یا نمی خورن تفاوتی در احساسشون بوجود نمیاد ولی افراد چاق می خوره عذاب وجدان می گیره بعدش نمی خوره حرص می خوره

   حالا اون مثال در کشور اروپایی که به قول شما انقدر وعده های غذایشان کمه حالا اینجا همه چی بزرگه نوشابه گنده غذاها یه پرسش چقدر زیاده بشقاب گنده همه چی زیاده برای همین  حالا که من ۴۰ سالمه ۴۰ تن مواد غذایی رو بدنم دفع کرده یا مصرف کرده حالا این مقدار اضافه وزنم که ۲۰ پونددیگه براش چیزی نیست فقط باید موانع و برداریم کم کم که خود به خود لاغر بشم که قدرت ذهن چاق کمتر می شه و سرعت ترمیم بر قدرت چاقی غلبه می کنه.دیگه نگران این چند پوند نیستم به نسبت توانایی جسم هیچ چیز نیست.

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 11 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/01/28 01:25
    مدت عضویت: 381 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 174 کلمه

    شما همین الان هم جزو یکی از شگفتی سازان هستید پونه عزیز❤

    واقعا درست عرض کردید، بعضی ها تصور میکنند که چون روزه می گیرند دیگه هیچ کار نباید بکنند و همش باید بخوابند و فعالیتی نکنند،منم پارسال ماه رمضان فقط چند روز تونستم روزه بگیرم، بخاطر همین باور غلط و اشتباه، که چون دارم درس میکنم و فعالیت ذهنیم زیاده و باید  تمرکز و انرژی بالا داشته باشم پس نمیتونم روزه بگیرم و همزمان درس هم بخونم، دو تا از دوستان نزدیکم هم همین باور و عقیده رو داشتند که مهر تاییدی شد بر باور من

    اما امسال از قبلش گفتم من و جسمم خیلی قدرتمند هستیم، و قادره چند تا فعالیت رو همزمان بخوبی انجام بده ، من و جسمم میتونیم چند ساعت گرسنگی رو تحمل کنه و به فعالیت های دیگه اش هم رسیدگی کنه، تا امروز که تونستم هم روزه ام رو بگیرم و هم فعالیت های دیگه ام و درسم هم بخونم و از این بابت خیلی حس خوبی دارم

    با آرزوی تناسب افکار و اندام برای شما و تمامی دوستان عزیز🫀💪🧠

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/26 21:20
   مدت عضویت: 658 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 196 کلمه

   سلام استاد گرامی 

   چقدر فایل باارزش و تأثیر گزاری هست من دو بار گوش دادم .

   امروز نوبت دکتر داشتم برای تزریق زانویم که البته کمی درد داشت وقتی خونه اومدم فایل رو گوش دادم و از بدن شگفت‌انگیزی که دارم خداروشکر کردم وقتی فهمیدم بدنم اینقدر قابلیت داره یقین دارم که زانوهام خوب میشن و دوباره سلامتی پیدا میکنم من امروز فهمیدم که بیماری آرتروزمن توی ذهنم پیشرفتکرده نه در زانوهام .من حتی به حرفهای دکتر که گفت بیماری خیلی پیشرفت کرده و باید وزن کم کنی شاید بهتر بشی ،هم فکر نمیکنم چرا که امروز برای اولین بار فهمیدم بدنم میتونه دوباره سلول سازی کنه فقط کافیه من افکارم رو تغییربدم . وقتی بدن من ۴۵ تن غذا رو به انرژی تبدیل کرده و دفع کرده ۲۱ یا ۲۲ کیلو در مقابلش چند گرم بیشتر نیست و میتونه دوباره اونو ترمیم کرده و سلول جدید بسازه . 

   وقتی من افکار اشتباهم رو دور بریزم و فرمولهای صحیح رو جایگزین اون افکار کنم و به ذهنم برنامه صحیح بدم ،جسمم کار خودش رو خوب بلده و ترمیم رو انجام میده . خدا رو بابت این آگاهی شکرگزار هستم و از استاد عزیز بابت این فایل سپاسگزارم   💐💐💐

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 6 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/01/28 01:49
    مدت عضویت: 381 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 84 کلمه

    مریم عزیز

    در ابتدا براتون آرزوی بهبود و سلامتی کامل رو دارم🌹

    بهتون تبریک و آفرین میگم بابت این جمله تون👏👏👏👏

    ◀️ من حتی به حرفهای دکتر که گفت بیماری خیلی پیشرفت کرده و باید وزن کم کنی شاید بهتر بشی ،هم فکر نمیکنم ▶️

    و بهتون میگم به قول دکتر هر چقدر که بیماری خیلی پیشرفت کرده باشه، افکار شما بیشتر تقویت شده و پیشرفت کرده و ذهن و جسم شما قدرتمندتر هست و 💯 کار خودشو درست انجام میده و درصدد ترمیم جسم تون بر میاد

     

     

     

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/01/28 11:30
     مدت عضویت: 658 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 14 کلمه

     ممنون دوست عزیز بابت انرژی مثبت انشاالله شما هم سالم و سلامت باشین ❤

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1363elhamnaghsh@Gmail.com
   1400/01/26 19:54
   مدت عضویت: 299 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 224 کلمه

   سپاس فرمانروای جهان را که مرا در مسیر اسم اعظمش تغییر قرار داده است.

   که با تغییر باورم بتوانم زمستانم را به بهاری سرسبزو پر از فراوانی از زیبایی تبدیل کنم.

   ای مهربان خالق من چگونه از بدنی چنین قدرتمند و توانا که تو به من هدیه کرده ای سپاسگزاری کنم.که بتواند در ۳۷سال سن ۳۷تن مواد غذایی را بسوزاند و یا برایم تبدیل به انرژی کند.تا هزار کیلو و تنها ۱۰تا یک کیلو گرم از اون را برای من نگهداری کند.

   و من به این قطره از دریا چقدر اندیشیدم.

   اما هم اکنون در یک مسیر زیبا قرار گرفته ام و با شادی و آرامش خودم را کاملا رسیده به هدف تجسم میکنم.😍😍

   اگر این تضاد چاقی و جود نداشت من حالا به این همه آگاهی نمیرسیدم و برای همین بی نهایت سپاسگزارتم الله مهربانم.🙏

   من حالا هر خوراکی را با لذت ، با سپاسگزاری، ودر حد نیازم نه با ولع بلکه با خال خوب می خورم و برای رسیدن به این حال خوب خدای مهربانم را بی نهایت سپاسگزارم، 🙏

   استاد نازنینم از شمابه خاطر آگاهی های نابتون بی نهایت سپاسگزارم و امیدوارم همگی بتوانیم با ایجاد باورهای جایگزین زیبا به ذهنمان خالق بهترین ها باشیم و زیباترین خاطره ها را بیافرینیم.♥️🙏

   زندگی خاطره است.

   زندگی امروز است.

   زندگی آغازیست که به پایان راهیست.

   زندگی آمدن و بودن و جاری شدن است.

   در پناه الله مهربان شاد ، سالم ، لاغر و خوشبخت باشین🌺🌺🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 23 از 6 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   شراره شيركاني
   1400/01/26 18:16
   مدت عضویت: 810 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 101 کلمه

   سلام استاد خوبم..  خيلي شكفت انگیز بود واقعا این فایل بینظیر بود.. واقعا من بارها از خودم پرسیدم ک واقعا اون همه غذا خوردم چطور شد کجا رفت چگونه رفت؟ وقتی بدنم بدون اینکه من هیچ تلاشی بکنم خودش کارش رو ب نحو احسنت انجام میده پس میتونه مابقیه مازاد غذاهای گذشته رو بشوره و از بین ببره پس این اضافه وزن جزعی من هیچ نیست در قبال کار و مدیرییته بدنه من . . . خدایا شکرت ک بدنم چنین قدرت با عظمتی داره. استاد خوبم ممنونم از شما ک چنین اطلاعاته مفید و گرانقیمتی رو در اختیار ما میگذارید 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   fatemehjamiri11@gmail.com
   1400/01/26 17:42
   مدت عضویت: 768 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 238 کلمه

   سلام استاد ،روزتون به خیر ،فایلتون عاااالی بود ،به نظر من اگر فقط همین یه دونه فایل رو بذاریم برا هرکسی که میخاد لاغر بشه و یا حتی در زمینه های دیگه خودش رو قوی کنه و به خودش انرژی بده براش کافیه  .چون در واقع صحبتهای شما در اینجا با تمام وجود این رو به ما میفهمونه که هر چی هست از  دنیای درون ماست ،این رو تنظیم کنیم ،درستش کنیم بیرون هم بدون فشار و اذیت درست میشه ..تمام صحبتهای عالی شما به معنای یک جذب و یک دریافت بسیار عالی بود برای من .من تصمیم گرفتم این فایل رو در اولویت همه ی شنیده هام در دسترس داشته باشم و هر وقت  به انگیزه نیاز داشتم و یا خواستم قدرت ذهن رو در مورد لاغری برای کسی توضیح بدم همین یه دونه فایل رو بهش بدم تا حالش رو کاملا خوب کنه .من چند دقیقه پیش این فایل رو دیدم ،دوبار گوش دادم و ان شاءالله بارها و بارها گوش خواهم داد ،چقدر بعضی تلنگرها خوبه و حالم آ دم رو بهتر میکنه و چقدر زیبا خداوند زندگی ما رو به بهترین نحو اداره کرده و میکنه و اما هر جا که ما به نحوی ،تغییری هر چند کوچیک در سیستم خداوند  به وجود میاریم دچار چه مشکلات و دردسرهایی میشیم .خدایا سپاس بابت این همه لطف و مهربانی و سپاس دوباره. از شما استاد گرانقدر بابت این نکته های جالب و ناب . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/26 16:48
   مدت عضویت: 662 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,138 کلمه

   چه قدر خوب تونسته خودش رو نگه داره!جمله ای که من هم درباره ی افرادی که لاغر میشدند میگفتم .در واقع انگار نمیتوانستم باور کنم که میشه لاغر شد و لاغر ماند .بر اساس تجربه ی من هر لاغری ای بعدش چاقی بود و این چرخه ادامه دار بود.بوجود آمدن انتظار لاغری بر اساس شرایط بیرونی:۱.وقت هایی که مریض میشدم .یکبار آپسه در دهانم ایجاد شد و من یک هفته نتوانستم چیزی جز چند قطره آب بخورم و خیلی لاغر شدم .باور نمیکنید که چه شرایط سختی بود زندگی با زخم های زیاد در دهان اما من راضی بودم🤦🏻‍♀️ چون لاغر شده بودم ..و این انتظار را هم داشتم چون میدیدم که چیزی نمیخورم.. البته در طی مدت زمان کوتاهی دوباره برگشت..و الان متوجه میشوم که لاغری به دلیل بیماری اصلا ارزش ندارد و لاغر شدنی صحیح است که باعث افزایش سلامتی و انرژی من شود..الان که این را نوشتم یادم آمد که مدتی از لاغری میترسیدم که نکند من بیمار شوم …اما خداروشکر لاغری با ذهن یک راه متناسب شدن همراه با سلامتی است 🔆💖۲.وقتی دانشگاه میرفتم مسیرهای طولانی پیاده روی داشتم،چون دانشجوها حق استفاده از آسانسور نداشتند در روز شاید ۱۰ بار ،۴ یا ۵ طبقه پله بالا و پایین میرفتم و خیلی انتظار داشتم که لاغر بشوم.۳.یکبار چیپس و پفک و هرگونه تنقلات را کنار گذاشتم و فقط صبحانه و ناهار خوردم و انتظار داشتم که لاغر بشوم البته لاغر شدم ولی خوب بعد از رها کردن و برگشتن به زندگی عادی ،وزنم هم برگشت ..انگار زندگی با اضافه وزن عادی بود و لاغر شدن و کاهش وزن یک موضوع مقطعی،عجیب و غریب و غیر عادی در زندگی.😅یعنی هرکس که خیلی هم لاغر میشد همه میگفتند باید خیلی مواظب باشی که برنگرده اما برمیگرده 😶😐🥲۴.در مورد موضوع قرنطینه ، من که خودم به خاطر آگاهی های ذهنی چاق نشدم(البته لاغر هم نشدم) ولی خیلی ها شنیدم که گفتند ما چاق تر شدیم و برای من عجیب بود و میگفتم بابا شما که خانه دار هستید و قرنطینه باشه نباشه همیشه در خانه اید ..چه فرقی کرده که الان چاق شدید؟؟؟ و این موضوع ذهنی بودن چاقی و لاغری را برای من بار دیگر اثبات کرد.۵.وقتی دندان هایم را ارتودنسی کردم طیف زیادی از غذاها که اتفاقا چاق کننده هم بودند در آن زمان برای من ممنوع شدند.و دقیقا یادم هست که پدر و مادرم به من گفتند که خداروشکر هم دندان هایت صاف میشوند و هم قلمی میشوی …من هم خیلی خوشحال شدم که به به یک تیر و دو نشان شد و انتظار لاغری داشتم اما دندان هایم یکدست و زیبا شدند ولی من چاق تر شدم…باز هم اثبات میکند که چاقی و لاغری ذهنی است و تو باید خودت انتخاب کنی تغییر کنی و انتظار لاغر شدن را ذهنی داشته باشی چون اگر با شرایط بیرونی این انتظار ایجاد شود یک حالت گذرا است مثلا من اگر حتی به خاطر ارتودنسی لاغر هم میشدم بعد از تمام شدن آن، دوباره به حالت چاقی خودم برمیگشتم چون موضوعی که به خاطر آن من انتظار لاغری از خودم داشتم،تمام شده و رفته بود.موضوع ۴۰ تن به ۴۰ کیلو:وقتی این موضوع رو شنیدم ، ناخودآگاه گریه ام گرفت.نمیدونم چرا….ولی شاید خجالت زده شدم که چرا توانایی جسم و ذهن رو دست کم گرفتم..من همش میگفتم اخه چجوری ۲۰ کیلو کنم؟؟ ولی الان شنیدم که بدن کیلو چیه چند تن از مواد غذایی رو مدیریت کرده اصلا ۲۰ کیلو چیه براش؟؟؟ هیچی نیست واقعا‌…ولی من به خاطر افکار اشتباهی که دارم میگم نههه اخه چجوری؟؟؟ و… واقعا این موضوع من رو تکون داد انگار انقلابی در ذهنم ایجاد شد .. واقعا کجاست اون حجم موادغذایی که من طی سال ها خوردم؟؟؟ جسم من از چاقی بیزار بوده ولی من اصرار داشتم که بگم نه تو ژن من چاقی هست ..چه اشتباه بزرگی 😔…داریم درباره ی تن حرف میرنیم یعنی ۱۰۰۰ کیلو …من میخوام ۲۰ کیلو کم کنم اگر ۲۰ سال حساب کنیم جسم من حداقل ۲۰ تن مواد غذایی رو مدیریت کرده که میشه ۲۰۰۰۰کیلو گرم یعنی ۱۰۰۰ برابر اون چیزی که من الان میخوام کم کنم رو جسم از بدن من بدون اینکه خبردار بشم انداخته بیرون …اما چرا من ۲۰ کیلو رو  بُت کردم و میزنم تو سرش که نمیتونی و اخه چجوری؟؟؟ به خاطر ذهنه …افکار و فرمول های ذهن انقدری قدرت دارند که جسمی که هزار کیلو  هزار کیلو میتونه دفع کنه رو مهار کنند البته اون هم خیلی کم در حد چند کیلو ولی همین چند کیلو زندگی ما رو مختل کرده دیگه … بابا جسم میتونه یعنی با این حرف استاد که من اصلا یجوری خیالم از جسم راحت شد که نگو ..خودش استاده بابا ….تو مقیاس تن کار میکنه کیلو براش هیچیه …من فهمیدم باید بچسبم به ذهن….چیزی که باید تغییر کنه افکار و انتظارات و فرمول های ذهنیه منه …مقدار اضافه وزن تو قدرت ذهن خودت در چاقی هستش .خدایی جسمی که ۴۰ تن رو رد کرده ۲۰ کیلو لاغر شدن خودبه خودی میشه دیگه 😅 . مثل اینکه به میلیاردر بگی هزار تومن داری؟؟😂😂 خنده دار نیست؟؟ خوب معلومه که داره …بعد من نگران باشم که اخ این هزار تومن رو چجوری میخواد بده به من اخه؟ سختش نباشه یوقت؟؟🤣🤣🤣 ..جسم من اون میلیاردر است که بابا در مقیاس تن کار میکنه😎😎 کیلو براش شوخیه و هیچی نیست ..اما این ذهن هستش که باید تغییر کنه …میخوام صدبار بنویسم و به خودم بگم که من ایمان پیدا کردم که ذهن باید تغییر کنه جسم خودش بلده خیلی هم خوب بلده ..الان فهمیدم چرا استاد گفتند بعد از دیدن این فایل روند متناسب شدن تون باید دگرگون بشه….ولی هرچه قدر هم ذهن چاق جلوگیری کنه از دفع بدن ولی باز جسم قدرتمند تره هااا …این هم جالب بود …دوباره میگم بچسب به تغییر ذهن و شخصیتت از چاقی به لاغری ..جسم خودش اوستاس..الان این جمله ی چه قدر خوب تونسته خودش رو نگه داره هم برای من خنده دار شده 😂 بابا نگه داره چیه این جسم کارش اینه، اصلا آفریده شده که دائما ترمیم کنه،همیشه تو رو متناسب نگه داره…مثالش حیوانات ..حیواناتی که ذهن ندارند و جسم اونها همیشه اونها رو در حالت متناسب نگه میداره و سختی برای این کار اونا نمیکشن..در نهایت من باید روی از بین بردن موانع ذهنی کار کنم ..جسم کارش رو بلده…خود به خود لاغر شدن الان برای من چیز عجیبی نیست..چون اصول کار بدن من خود به خودی هستش…معلم زیست دبیرستانم میگفت بدن روزانه با میلیاردها سلول سرطانی مبارزه میکنه و آنها رو از بین میبره…این جسم بسیار هوشمند و قویه و اگر نتونسته اون مقدار خیلی کم از اضافه ها رو دفن کنه چیزی جز قدرت ذهن علتش نیست..همونطور که میگن مریضی ها هم به علت ذهنی ایجاد میشوند.چون جسم که کارش رو بلده پس ذهن رو باید به برنامه ی صحیح اولیه اش برگردانیم تا این مقدار هم از بدن دفع بشه…

    

   عجب فایلی بود 😍 کیف کردم 🤩سرشار از آگاهی💎💎لذت بردم 💖 خیلی فایل عالی بود💖 خدایا شکرت 🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 62 از 13 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    matin.sorkhei@gmail.com
    1400/01/27 04:33
    مدت عضویت: 272 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 29 کلمه

    این مثال قرض گرفتن 1000 ت  از یه میلیارد…نکنه سختش باشه و…. عاااااااالییی بود

    یه جورایی حک شد توی ذهنم…همینه که میگن حتمااا بخش نظرات رو بخونین…

     

    عااالییی بود نظر تون

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/26 16:36
   مدت عضویت: 367 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,078 کلمه

   سلام خدمت عزیزان 

   قبل سحر  چون زود بیدار شده بودم اومدم سایت و‌قایلو گوش دادم ، تا خود صب توفکر بود، ک چقد فرمول ها و باورهام قوی بودن یا من بهشون قدرت داده بودم ک با این همه تلاش بدن من تونسته بودن چند کیلو ذخیره کنن و نزارن بدن من ب طبیعت خودش برسه ، و سالها منو دچار مشکل و اعصاب خوردی و‌درگیری کرده بودن و از خیلی لذتها ک‌حق طبیعی من بود رو ازم‌گرفته بود حس آرامش حس پوشیدن لباسهای زیبا حس سبکی و‌تناسب 😢 با خودم حساب میکردم ک من قبلنا  هر روز ی وعده برنج و خورشت و‌کلی خوراکی و ی وعده غذایی نونی حالا اینا بجز نوشیدنی ها و‌میوه و چاشنی ها و … رو برای یه هفته رو بخوام وزنشو حساب کنم از وزن کل بدن منم بیشتر میشد ؛بس چرا باور داشتم ک‌غذاها چاق کننده ان سوخت و‌ساز ندارم و‌خیلی کمه اگه بدن من سوخت سازش کم بود بس من باید تو یه هفته اندازه نصف وزن بدنم چاق میشدم فک کن باز نصف دیگشو مثلا اون سوخت و‌ساز کم بدنم تبدیلش میکرد 🤔اونوق من طی همون سال اول باید میترکیدم🤦🏻 ،اونقد فکر کردم ک چرا باید همچین افکار و باورهایی رو نسبت ب بدنم و جسمم ک خدا کامل خلق کرده و طبیعتش زیبایی ها و‌تناسبه داشته باشم ، خدارو شکر میکنم ک منو ب مسیری هدایت کرد ک تونستم آگاهی پیدا کنم و فقط شناسایی همین فرمول ها و باورها جسممو ب مسیر اصلی خودش برگردونم ، ولی بیشتر ک فکر کردم دیدم ک من هنوزم کامل موفق نشدم ،من الان طی همین مدت کوتاه خیلی خوب سایز کم کردم و‌خیلیم خوب شدم از نظر اطرافیانم ولی خودم اغلب اوقات ی مشکلی رو‌میدیدم ولی پی بهش نمیبردم گاهی درگیر بودم ولی دقیق نمیدونستم چیه ، هر کی بهم میگف بسه خوب شدی دیگه همین جا ک هستی خودتو ثایت نگه دار و از گونه حرفا ولی خودم ک از جلو آینه رد میشدم و یا لباسی میپوشیدم ی نگاه زیر زیرکی ب بالاتنه ام قسمت کتف و‌دور سینه ام مینداختم و میگفتم نه اینا نمیشه ،همه جا خوب شده جز این قسمتم ، ک داره با پایین تنه ام ناهماهنگی میکنه البته ن اونقد ک بقیه متوجه بشن بیشتر خودم درگیر بودم ، دیشب پی ب این بردم ک من فرمول هایی و باورهایی در ذهنم اونم از دوران نوجوانی و بعدش برام مونده و‌هموناس ک سفت و سخت دارن تلاش میکنن ک نزارن اون قسمت هماهنگ باشه ، از همون دوران بلوغ بهم گفتن ک ارثیه ،استخون بندی و چهارشونه بودنت و بزرگی دور سینه و …ارثیه و من هم اینو باور کردم و همونجوریم شدم ، در ادامه ک همیشه برای لاغری تلاش میکردم و پیاده روی و کوه نوردی میرفتم ی دوست چندین ساله دارم ک همیشه پایه و همراهم بود و این دوستمم از کمر ب پایین کاملا لاغر ولی بالاتنه خیلی بزرگ ،در تمام مدتی ک باهم هر چند وق ی بار تصمیم ب پیاده روی میگرفتیم ایشون در طول پیاده روی مدام ب من میگف ک با راه رفتن ساده داری پاهاتو لاغر میکنی مدام دستاتو باز و بسته کن ورزش کن با دستات و تکون های شدید و بالا پایین و چپ راستش کن تا این حرکات باعث شه ک چربی های کتف و پشت و سرشونه اب شه ،و ایشون تمام مدت این حرفشونو تکرار میکردن فک کنین شایذ حدود ۷-۸سال من مقطعی با ایشون ب پیاده روی و کوهنوردی میرفتم و تمام مدت میشنیدم ک این موضوع بالا تنه برای ما ارثیه و ب این راحتی اب نمیشه و مگر اینکه ورزش سخت برای این قسمت هامون انجام بدیم ، از وزن الانم خبر ندارم چون خودمو وزن نکردم اطرافیان میگن ک حدود ۱۵_۱۶کیلو معلومه کم کردی 🤷🏻 ولی سایزم ک ۴۴بود الان تقریبا داره ب ۳۶میرسه یعنی من الان عید دامن سایز ۳۸خریده بودم برام کامل شل شده از کمر یعنی هم‌ پهلو هام کامل رفته هم شکمم ولی شومیز سایز ۳۸ک‌گرفتم  ی ذره فرق کرده ن ب اندازه شلوار ، و علت رو‌تازه الان دارم مفهمم من همچنان در اعماق ذهنم این باور رو‌داشتم ک باید یکم برا بالاتنه ام ورزش کنم چون خودمم بعد تعطیلات داشتم ب همچین چیزی فک‌ میکردم میگفتم فایلای ورزش رو ک‌گرفتم با اونا یکم ورزش رو شروع کنم تا این ی ذره کتف هام بره 😔 سحر ک گوش دادم فایلو گفتم انگاری برا من ساخته شده انگاری همه ی این حرفا برا من بوده   و تا صب فک کردم همینجوری قطره های اشک بود میچکید ک چرا من با ی باور این همه خودمو اذیت میکردم ،اگه قرار بود بدن من کارشو بلد نباشه بس اون همه اضافه وزن کجا رفته ؟؟چی شده ؟؟؟مگه من برای ازبین بردن اونها توی این چن ماهه تلاشی کردم ؟؟مگه ورزش کردم؟؟ ،مگه سختی کشیدم ؟؟؟چرا فک‌میکردم برای نهایت نهایت ی کیلو دور سینه و‌کنف باید کار دیگه ای انجام بدم 😢 شاید خیلیا برا شکم و‌پهلو همین باورو داشته باشن ولی من همچین فرمول و باوری نداشتم و الان هیچی از اون قسمت هام نمونده ولی خب این باور ریشه در ذهن من داشته و من با این فایل پی بهش بردم و خدارو هزاران بار شکر ک باز هم‌منو ب موقع هدایتم کرد ، چون‌چند روزی توی این فکر بودم دلم میخواست عکس تناسبمو بفرستم ولی خب انگاری خودم هنوز دلم راضی نمیشد و‌مونده بودم ک چرا این ی ذره درست نمیشه ؛ 

   اصل و طبیعت جسم من تناسبه ، تناسب هم یعنی کل جسمم هماهنگ با هم‌ن اینکه باهم تناقض داشته باشن و‌این من بودم ک با ی باور همچنان سفت و‌سخت باعث شده بودم ک ذهنم در مقابل اون ی تیکه کوچک قسمت بدنم مقاوت داشته یاشه ، امروز این باورو برای خودم نوشتم و روش خط کشیدم جلو اینه ب منفی بافم نشون‌دادم ک طی این مدت بدنم چقد خوب کارشو انجام داده و‌همچنان میده بس براش فرقی نداره و‌خیلی راحت خودش میتونه ک ب تناسب کامل منو برسونه ؛ استاد ممنونم از این آگاهی ک بهم دادین ، من دیشب سر افطار کلی ذوق داشتم چون ی روز خیلی متفاوت از تمام روزهای ماه رومضون عمرمو تجریه کرده بودم سر افطار از ذوق نتونستم تحمل کنم و زودی اومدم برا استاد نوشتم ک‌چقد ذهنم داره بدون‌هیچ‌تلاش و فشاری عالی رفتار میکنه و اصلا هیچ‌ولعی و‌گرسنگی ن در سر افطار و ن در طول روز داشتم کلا ی روز خیلی متفاوت 🥰 شبم هم بی صبرانه‌منتظر فایل بودم‌ک‌ سحر  با گوش دادن ب فایل فقط ب خودم گفتم خدا فراتر از انتظارت بهت پاسخ داد ؛خدایا بی نهایت سپاس

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 53 از 11 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/01/26 20:17
    مدت عضویت: 671 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 44 کلمه

    سلام من دیدگاه شما را خوندم و دقیقا با شما موافقم چون خودمم مشکلی مثل شما داشتم چون همه به من میگفتن چه پای لاغری داری چاق نمیشه و پایین تنه لاغر در عوض بالا تنه چاق هستم . 

    از نوشته شما متشکرم موفق باشید.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 3 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/01/26 22:53
     مدت عضویت: 367 روز
     اندازه متن
     همیار لاغری
     محتوای دیدگاه: 149 کلمه

     سلام دوست عزیزم 

     من ایمان دارم ما هم مثل خیلی از افراد ک تمام قسمت های بدنشون متناسبه طبیعت و اصل ما هم همینجوریه و همبن ک الان پی به فرمول و باورهامون بردیم این مانع هم خود ب خود اروم اروم ک‌در مسیر هستیم کنار میره و‌خیلی زود متناسب میشیم هر چند ک‌همین الانم ک من پی ب این باور بردم کامل پذیرفتم و خودمو متناسب و عالی میبینم چون میدونم ک اون فقط ی باور بود و حتی همین باور هم باعث شده بود ک من بیشتر توجه کنم و منفی بافم برام این موضوع رو بزرگ نمایی کنه در حالی ک اون همه هم متفاوت نیس ک ب چشم بیاد  و میدونم و باور دارم ک الان بدون اینکه نیاز ب تلاش و‌زحمتی داشته باشه بدنم با توانایی و‌قدرت اصل خودش اگه چیزیم باشه رفع میکنه چون اصل من تناسبه اونم در جز جز قسمت های بدنم 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 3 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/26 15:17
   مدت عضویت: 375 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 612 کلمه

   درود بر شما استاد عزیز ،فایل به شدت آگاهی بخش بود ،ممنون از شما..قبلا  در مقاله ای خوندم که  تمام قسمت بدن ما نهایتا در یکسال تمام سلول هاش جایگزین میشه یعنی حداکثر بعد از یک سال ما یک بدن  جدید داریم اما چرا ما بازهم بیمار میمونیم؟؟دلیلش کاملا مشخص هست به خاطر اینکه بیماری در ذهن ما به شکل طبیعت بدنمون ثبت شده و ذهن وقتی میخواد سلول هارا جایگزین کند این بیماری هم در نظر میگیرد وما اگر سلامتی(لاغری هم بخشی از سلامتی هست) را برای ذهن خودمون طبیعی و باور پذیر کنیم ،ذهنمون در ساخت سلول های جدید به شکل اولیه عمل میکند(یعنی دقیقا فرمول هایی سالم و قبل از بیماری) و بیماری از ما دور میشود ،باید توجه کنیم ذهن ما با ما دشمنی یا خصومت نداره که بخواد مارو اذیت کنه بلکه از اطلاعاتی  که خودمون از قبل بهش دادیم، یک سری فرمول ها ساخته و چون ذهن توانایی برای تشخیص واقعی یا غیر واقعی بودن یک آگاهی را ندارد هرچی بهش داده بشه باور میکنه و به عنوان پیش فرض قرار میده ،

   با کمی دقت در حیوانات میشه متوجه شد، تنها انسان توانایی دستکاری در فرمول های خود را دارد ،اصلا مهم نیست چه حجمی از غذا خورده میشود ، خداوند طبیعت مارا به بدون در نظر گرفتن ورودی ها ،متناسب آفریده هست ،هر ببر روزانه ۶.۵ کیلوگرم مرغ یا گوشت مصرف میکند ،و ما هرگز ببری چاق را ندیدیم که از چاقی نتواند راه برود ،پس این نشان میده انسان های متناسب که به اندازه دلخواه غذا میخوردند  و ورزش هم نمیکنند  کاملا عادی هستند و ما  که چاق شدیم ،غیر عادی هستیم.. اگر سوخت و ساز یا عدم تحرک میخواست تاثیر بذاره باید روی تمام موجودات تاثیر میذاشت نه فقط انسان ،خب بدن شیر یا ببر هم سوخت و ساز دارد ،اگر سوخت و ساز انسان ها میخواست باهم فرق کنه پس توی حیوانات هم باید فرق میکرد پس حیوانات هم باید چاق و متناسب میبودند ….، با دقت در افراد متناسب میشه متوجه شد آن ها  نسبت به افراد چاق ، بیشتر به صورت غریزی غذا میخورند دقیقا مانند حیوانات  در واقع آن ها اصلا به  حجم یا نوع غذا فکر نمیکنند و هرگز هم برای دلایل دیگر  به غیر از نیاز بدن غذا مصرف نمیکنند مثلا یک انسان چاق برای لذت ،هنگام خوشحالی ،ناراحتی ،بیکاری ،زیاد بودن تنوع  و .. میخورد  اما  یک ببر یا یک انسان متناسب فقط وقتی غذا میخورد که گرسنه باشد و این نشان میده فرمول های مغزی  حیوانات و افراد متناسب یک شکل هستند ..موضوعی که اهمیت داره اینه که ما میخوایم نتیجه ای مثل آن ها داشته باشیم اما نمیخوایم قبول کنیم باید فکر و رفتار خودمون هم مثل اونها باشه ..قبلا که دلایل چاقی خودم را ارث ،کم تحرکی ،کم بودن سوخت و ساز و .. میدانستم ،هرگز به تفاوت رفتار خودم و افراد متناسب دقت نمیکردم  که بفهمم من هزار و یک تفاوت  در طرز فکر و عمل با اونها دارم و تنها دلایل اشتباهی  را برای ذهن خودم باورپذیر کرده بودم که دست خودم نبود و اینگونه میخواستم خودم رو مقصر جلوه ندم که عذاب وجدان سراغم نیاد و حسم بد نشه اما به قول استاد همه ما  در آخرمیدونستیم مقصر خودمون هستیم چون اگر فکر میکردیم طبیعت ما اینجوری هست هرگز به دنبال راه برطرف کردن آن نبودیم مثلا ما هرگز دنبال راهی نیستیم که بتوانیم کاری کنیم که به جای دو چشم ،سه چشم داشته باشیم . تمام هدف ما در این راه باید این باشد که چاقی رو به عنوان طبیعت خودمون نپذیریم و بدونیم مقصر  چاقی تنها و تنها خودمون هستیم و تقصیر را به گردن خداوند نیندازیم .با آرزوی هدایت تمام افراد چاق در این مسیر فوق العاده

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 27 از 6 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/26 12:56
   مدت عضویت: 286 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 262 کلمه

   سلام🙋

   واقعا با دیدن این فایل خیلی متحیر شدم از قدرت جسمم
   من که ۲۸سالمه و در این مدت بدنم تونسته۲۸تن رو یا به انرژی تبدیل کنه یا دفع کنه این۱۸کیلو اضافه وزن در مقابلش هیچ چیزی نیست اصلا قابل مقایسه نیست بی ارزش این۱۸کیلو این اضافه وزن.واقعا حالا میفهمم که ارزشمندترین دارایی من بدن و جسممه خیلی قدرتمند خیلی قوی و خیلی کارآمد و من عاشقشم و ازش معذرت میخوام که تو این همه سالی که چاق بودم بهش بد کردم و نزاشتم کارشو به نحو احسنت انجام بده .
   خدا رو شکر میکنم که این جسم در اختیار ما قرار داده و ما چقدر بهش سختی دادیم چقدر بهش توهین و بد کردیم.
   شکرت که بزرگترین نعمت در اختیار ما قرار دادی ازت ممنونم.
   این ذهن من بوده که با فرمولهای اشتباه و چاق کننده مانع لاغری و تناسب اندام میشده ببین ذهن چقدر تاثیر داره روی مغز و جسم که نمیزاشته کارشو انجام بده.
   من چرا با نگاه کردن به موادغذایی بهشون قدرت چاق کنندگی میدم در حالی که توانایی بدنم دست کم گرفته بودم که این چند کیلو اضافه وزن در مقابل توانائیش چیزی نیست که.
   ازتون ممنونم استاد که این آگاهی رو در اختیار ما قراردادی من هنوزم تو شوکم متحیرم و خوشحالم که خدا منو هدایت کرد به مسیر بی نظیر و قدرتمند شما مسیری که خیلی آگاهی کسب میکنیم نسبت به توانایی ذهنمان و توانایی و قدرت جسممون در رسیدن و تلاش برای رسیدن به متناسب شدن.و اینکه جسم ما چقدر عاشق متناسب شدن و همه تلاششو میکنه فقط ما نمیزاشتیم.
   بینهایت سپاس گذارم دوست دارم این فایل هزار بار گوش کنم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/26 12:23
   مدت عضویت: 726 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 766 کلمه

   سلااااام🙂

   واااااای چقدر این آگاهی بی نظیره 

   کلی برام من مرور نکاتی که یاد گرفتم رو داشت به علاوه یه باور بی نظیر و قوی درباره توانایی جسم من منکه با شنیدن این توانایی بیشتر و بیشتر عاشق این جسمم شدم و کلی قربون صدقه اش رفتم و کلی خدا رو شکر کردم به خاطر این سیستم فوق العاده ای که در تک تک سلولهای جسم من قرار داده خداااااایاااااا شکرتتتتتت🙏🙏🙏🙏🙏🙏

   ✍اولین نکته این فایل برای من این بود که هرگز کسی رو که خودش تمایل نداره به تغییر به زور نخواین تغییر بدین کلا در موضوعات ذهنی از جمله لاغری همیشه تاکید شده که اگه شما در مسیر این آگاهیها قرار گرفتین به خاطر هدایت خودتون بوده و به خاطر فرکانس تون بوده و نخواین بقیه رو با ذوق و شوقی که دارین به زور هدایت کنین که البته همه ما با وجودی که این تذکر بهمون داده میشه این اشتباه رو میکنیم و بعد که مورد تمسخر قرار گرفتیم و هی منتظر این بودن که ما نتیجه نگریم و بهمون متلک بگن و ما رو منصرف کنن یا سرعتمونرو کم کنن یا ایمانمون رو به این مسیر کم کنن اونوقت به حرف اساتید میرسیم

     ✍دومین نکته این بود که باز یاد اوری شد برام یه سری فرمولهای ذهنی که به عنوان ترمزهای مسیر تناسب ما هستن مثل باور خوردن =چاقی،هله هوله=چاقی،رستوران رفتن=چاقی،بی تحرکی=چاقی،کلوچه=چاقی،ترس از خوردن=چاقی،عذاب وجدان ناشی از خوردن=چاقی،نخوردن خوراکی مورد علاقه=چاقی ،لاغر موندن و متناسب موندن=تحمل رنج و محدودیت و نخوری

    

   ✍سومین نکته یاد اوری توانایی و قدرت ذهن مون بود که با یادگیری و تکرار باورهای چاق کننده به جایی رسیده که میتونه جلوی فرآیند طبیعی و خود به خود ترمیم و دفع و متناسب موندن رو بگیره و باعث بشه در افراد مختلف اضافه وزنهای مختلفی رخ بده

    

   ✍نکته چهارم اینکه چقدر این باورها ی چاق کننده داره در جهان گسترش پیدا میکنه که اینقدر چاقی حتی در سنین کودکی هم شایع شده

   ✍نکته پنجم هم که مقاله ای بود که شما درباره مقدار مصرف انسانها تا سنین ۴۰ سالگی بود که در کشورهای اروپایی حدود ۱۸ تن هست و در کشور ما ۴۰ ،۶۰ و احتمالا تا ۱۰۰ تن هم میرسه 

   این مقاله با هدف مقدار مصرف و توجه به میزان غذای مصرفی و احتمالا هشدار برای چاقی و پرخوری مطالعه و نوشته شده و برای من جالب بود که شما چقدر برداشت شما از این مقاله متفاوت بود و اتفاقا یه جرقه در ذهن شما زد که بابا ایولللللللل این جسم چه کرده اینهمه تن غذا رو یا تبدیل به انرژی کرده یا دفع کرده خدااااااایا چه ساختی  بسیار بسیتر متشکرممممم از این همه هوشمندی و توانایی که در جسم همه ما قرار دادی  که ما اینهمه غذا در طول سالها وارد این جسم کردیم ولی در بعضی ادمها مقدار خیلی جزئیش تبدیل به اضافه وزن شده که در برابر اون مقداری که ما خوردیم مثل قطره در برابر اقیانوس هست👌👌👌👌

   در بسیاری از ادمها که خیلی عالی طبق روال طبیعی و عادیش داره عمل میکنه و اینه که این انسانها تا آخر عمر متناسب میمونن 

   علت اینکه افراد چاق هم این مقدار کم رو در بدن ذخیره کردن به خاطر فرمولهای چاق کننده ذهنشونه که اینقدر تکرارش کردن تا تثبیت شده و الان داره در برابر این توانایی خارق العاده جسم مقاومت میکنه و این قطره رو روی جسم نگه میداره 🤨🤨🤨

   ✍بیشتر وبیشتر از قبل برام واضح شد که تنها و تنها راه متناسب شدن یادگیری لاغری از طریق ذهنه همین ذهنی که باعث اضافه وزن شده ،ما میتونیم با شناسایی این فرمولها که ترمزی هستن بر سر راه ترمیم جسم ما ،قدرت ذهن رو کم کنیم تا جسم به سادگی و خود به خود جسم ما رو متناسب کنه کاملا خود به خود👌👌👌👌😊😊😊🤗🤗🤗🤗🤩🤩🤩🤩

   جسم عزیزم بسیار ممنون و سپاسگزارم به خاطر اینکه اینقدر عالی و روان اضافات خودنیهای منو از بدنم پاک کردی و فقط ۲۵ کیلو در برابر ۶۰ تنی که من خوردم روی جسمم مونده که اصلا هیچییییی نیست اصلا مقیاسش خیلی مسخره است 

   ۲۵ کیلو در برابر ۵۰ ،۶۰ تن یه عددیه نزدیک به صفر 😉😉😉

   اونم من خودم با ورودی اشتباه که به ذهنم دادم و تکرارش کردم شده این مقدار نا چیز اضافه وزن و الان که دارم با ورودیهای صحیح تغییر میدم و اون مقاومتها رو کم میکنم جسم من که خودش عاشق متناسب شدنه و عاشق ترمیم شدنه به عالیترین شکل بدن منو فرم میده اینقدر ظریف و اینقدر ارام که من بعد از یه مدت میبینم که چربیهای یه قسمت کمتر شده بدنم خوش فرم تر شده لباسها برام انگار کمی آزادتر شده و وقتی به این بازسازی جسمت اعتماد کنی جسم علاوه بر اینکه متناسب میشه جوان و زیبا و شاد و پر انرژی و پر از سلامتی هم میشه🎊🎊🎊🎉🎉🎉💃💃💃

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 34 از 8 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/26 11:58
   مدت عضویت: 791 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 358 کلمه

   سلام 

   درود بر شما استاد جان

   چقد آگاهی خوبی بود برای من از صبح ۳ بار گوش دادم

   باور این تو ذهنمه که کم بخوری لاغر میشی ، دیدم این هنوزم هست ، ولی نقضش رو مثال آوردم که بارها شده کم خوردم رژیم گرفتم تا باور و انتظار لاغری نداشتم اون کم خوردنه اون عامل بیرونیه هیچ کاری نکرده 

   پس نه کم خوردن منو لاغر میکنه و نه زیاد خوردن منو چاق میکنه ، نه سالاد و خیار و کرفس منو لاغر میکنه که اگه میکرد گاو گیاه خوار هیچ وقت اینقد گنده نبود 😅 نه شیرینی و برنج و شکلات و کلوچه و کره منو چاق میکنه 

   وای وای چقد لذت بخشه که میگید این اضافه وزن من که الان ۲۰ کیلو بود الان کمتر شده قطعا چون این مدت دوستان و آشناها بهم کلی فیدبک چقد لاغر شدی دادن و قطعا کمتره ولی خوب مهم نیست چقده،  میدونم که اضافه هست و میخام که متناسب بشم ، این اضافه در برابر منی که ۳۳ تن مواد غذایی تا الان مصرف کردم و این ۳۳ تن رو بدنم سوزونده و دفع کرده هیچی نیست ، هیچی ها ، پس میتونه به راحتی کارش رو عالی انجام بده،  فقط من رهاس کنم انتظار لاغری داشته باشم به بدنم گوش بدم نیاز هاش رو برطرف کنم اون خود به خود میره سمت متناسب شدن بل سرعتی که خودش میدونه و مثل دستم که دیروز بدجور برید و امروز خود به خود اون زخم بسته و در حال بهبوده این عارضه هم خود به خود میره سمت ترمیم و تناسب اندام 

   خدایا شکرت

   این هیچی نیست 

   درکش برام خیلی شیرینه، بهش فک میکنم خیلی شیرینه در برابر ۳۳ تن هیچی نیست ، هیچی نیست ، اضافه وزنم در برابر ۳۳ تن که خوردم و هضم شده هیچی نیست ، و این بدن به راحتی به راحتی میتونه مسیر درستش رو انجام بده 

   الهی شکرت الهی شکرت الهی هزاران برابر شکرت 

   خدایا شکرت 

    

   من برای رسیدن به تناسب اندام نیاز به پیاده روی و ورزش و رژیم ندارم من خودم رو میسپارم به بدنم خودش منو میبره به سمت تناسب اندام 

    

   تناسب اندام راحت ترین کار دنیاست 

   من به راحتی خود به خود با انتظار تناسب اندام که کار خود جسمه متناسب میشم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/26 10:24
   مدت عضویت: 431 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 295 کلمه

   بنام خدا . 

   من اسماهستم وطی بیست وچهارسال بیستوچهارتن غذامصرف کردم که همه ی آن توسط بدنم به صورت دفع ویاازدست دادن کامل انرژی دفع شده ومن الان فقط ۳۰ یا۴۰ کیلواضافه دارم ومیدونم که این در مقابل توانایی بدنم برای ازدست دادن وترمیم جسمم هیچ چیز نیست .بانگاه کردن به این فایل خیلی چیزها برام روشن شد.:همه ی روشهای لاغری.رژیم ورزش .پیاده رو ی وبدنسازی وچربیسو ی وهمه ی اینها که بیرونی هستن .هیچ چیز ی نیستن واینهافقط گول زدن مابرای این هست که ازاین روش هااستفاده کنیم و من واقعا درباره ی لاغرشدن گول خوردم که تنهاروش روفشاربه خودم ورژیم می‌دیدم والان هم فهمیدم که ذهن من باعث شده که من این چندکیلوی باقی مونده ازاون چندتن روازدست ندم .وشایدم کاردرستی نباشه امابه این فکر کردم که خانم امبرهرد که نزدیک به دویست سیصد کیلوبوده وبعدبارژیم وعمل جراحی تونسته لاغربشه جسم اون هم توانایی بالایی داشته که فقط این مقدارروبراش گذاشته وچندهاتن ازدست داده بوده به صورت طبیعی واون اضافه هاهم ازقدرت ذهنش بوده ومن هم به خاطر قدرت ذهنم چهل کیلو یابیشتراضافه دارم امامیتونم لاغربشم وبه این هم رسیدم که واقعا بااین قدرت وتوانایی بدنی که من دارم پس عمل جراحی ورزش ورژیم ومحدودیت غذایی رژیم پاک وخیلی چیزهای دیگه برای لاغری واقعا مسخره وخنده داره وبهش که فکرمیکردم خندم گرفت برای اولین‌بار 😂😂😂چون من سالهااین افکارتوذهنم بودوخداروشکرباگوش دادن ودیدن این فایل من خیلی  ازافکارم درموردچاقی ولاغری نغییرکردومیدونم که لاغری آسونه وسخت نیست و میتونم برای همیشه لاغربشم ولاغربمونم واین یک ارزو وخیال نیست بلکه واقعیت بدنم هست که قراره بزودی نمایان بشه وتاهمیشه تازمانیکه زندم استمرار داشته باشه.لاغری حق منه. همونطورکه چاقی حق من بوده وحالادارم به لاغری برمی‌گردم ولاغرزندگی میکنم . سپاسگزارم از شما استادکه این فایل زیباروبرای ماقراردادبن وازخداسپاسگزارم که شمارودراین مسیرقر اردادکه به مادررسیدن به تناسب اندام کمک کنین.ممنونم🙏🙏🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/26 09:17
   مدت عضویت: 601 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 32 کلمه

   سلام استاد . من غذام خیلی کمه ولی همون دوقاشقی که می خورم به شدت احساس سنگینی بهم دست میده اصلا نمیتونم چیزی بخورم. این مشکل ذهنیه ؟؟ ممنونم میشم راهنمایی کنید. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   زهرا رضاخانی
   1400/01/26 08:55
   مدت عضویت: 834 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 541 کلمه

   این فایل عین تمام فایل های قبل زیبا و تاثیر گذار بود لذت بردم واقعا این جسم من که نزدیک ۳۰تن مواد عدایی رو یاسوزونده یا دفع کرده پس این ۴۵کیلو اضافه وزن هیچ چیز نیست وقتی موانع لاغری رو بردارم جسم من به راحتی و زیباترین شکل متناسب میشود وقتی الان فکر میکنم بین ۵تا بچه من خیلی در تماس با مامانم بودم ومدام در ذهن من ارثی بودن چاقی پرخوری عصبی کم تحرکی تکرار میشد مدام شاید روزی بارها این حرف ها گفته میشد وبعد از آن شد چاق شدن من واین بار به گونه ی دیگر نخور مریض میشی زشت شدی گامبالو چاقالو و تمام این حرف ها من رو ناراحت میکرد ناراحت شدن یعنی قدرت دادن بیشتر به فرمول های ذهنی من ۳۳سال محکم داشتم فرمول های چاقی ثبت شده در ذهنم رو قدرت میدادم خوب مسلم است میشود ۴۵کیلو اضافه وزن ولی الان شک ندارم شک ندارم در مسیر صحیح هستم چون دارم خود به خود راحت لاغر میشم عین همان زمانی که بدون اینکه بفهمم چاق میشدم من دارم قدرت رو از فرمول های اشتباه چاقی میگیرم بودن من که از بدو تولد با سرعت داشت چاقی رو دفع میکرد الان دارم به جسمم یاری می رسانم باقدرت تخریب رو کاهش میدم که قدرت ترمیم موثرتر باشد من در این مسیر با اراده حال خوب واحساس عالی ادامه میدهم فرمول های چاقی ۳۳سال قدمت دارند پس من تمام تلاش خودمو میکنم که بذر لاغری خودمو در صحرای چاقی رشد بدم آنقدر از بذرهای تناسب اندامم مراقبت میکنم تا صحرای چاقی تبدیل به چمنزار زیبا وپر از درخت میوه ی لاغری شود چون میدانم در مسیر صحیح هستم پس با عشق حال خوب احساس خوب توجه به تغییرات عالی خودم ادامه میدهم آموزش ذ هنی لاغری عین تمام آموزش های دیگر نیاز به زمان دارد من تلاش میکنم و رها نمیکنم به آموزش ها عمل میکنم و وارد زندگیم میکنم مطمئنم میتوانم چون روح من جسم من وخدای من همراه من هستند جسم من که نزدیک ۳۰تن مواد عدایی که خوردم به راحتی دفع کرده پس این ۴۵دکیلو گرم برای جسم من هیچی نیست ومن موانع لاغری رو از سر راه جسمم بر میدارم تا جسمم بتواند باسرعت ترمیم مناسب جسم من را به زیباترین شکل متناسب کند هرجا دیدم رفتاری یا فکری در مورد چاقی داره اذیتم میکنه از عبارت های زیر استفاده میکنم

   خدایا متاسفم به خاطر داده های اشتباه چاقی که من رو از مسیرم صحیح تناسب اندام داره دور میکند

   خدایا منو ببخش که مراقب ذهن خودم و ورودی های ذهنم نبودم 

   خدایا ازت سپاسگزارم که داده های اشتباه ذهنی من رو پاک میکنی تا به بهترین شکل در مسیر صحیح تناسب اندام قرار بگیرم 

   خدایا دوستت دارم خدایا شکرت که همراه منی پشت منی 

   🙂

   خدایا ازت ممنونم که چنین جسم قدرتمندی به من دادی من فرمول های اشتباه ذهنی خودمو با فرمول های صحیح لاغری جایگزین میکنم این فرایند تکمیلی است وزمان بر من عجله ای ندارم با آرامش حال خوب پیش میدونم و مسئول گوش خودم هستم و هرچیزی واردش نمیکنم

   وقتی فرمول های لاغری وارد ذهن شود ذهن روی مغز اثر می گذارد  ومغز تمام رفتارها رو کنترل میکند ومن در آسانترین شرایط و راحت ترین موقعیت لاغر میشوم چون طبیعی جسم من لاغری تناسب اندام زیبا سبکی و سلامتی وشادی فراوان است 🙂خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 18 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   rastegar.moradzadah.6939@gmail.com
   1400/01/26 08:03
   مدت عضویت: 307 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 344 کلمه

   سلام استاد خسته نباشین واقعا شما بی نظیرین چه آگاهی های عالی وتکان دهنده ای در اختیار ما می زارین واقعا باید نعمت وجود شما رو قدر دونست کاش من جای اون دوستتون بودم ومی تونستم همچین گفتگویی باهاتون داشته باشم. همه حرفهاتون طلاست
   توانایی بدن ما در دفع این حجم از مواد خوراکی تازه به قول شما به سبک اروپایی ها واقعا شگفت انگیزه. وقتی بدن من درطول 34 سال زندگی 34 تن مواد غذایی دریافت کرده هرچند فکر کنم برای من 50 تن هم باشه چون من مواقعی که به قولی خودمو ول می کزدم ومی گفتم هرچه باداباد بالاتر از سیاهی که رنگی نیست با قابلمه غذا می خوردم 😔
   حالا در بدترین شرایط بدترین شرایط ممکن 30 کیلو از این 50 تن تبدیل شده به چاقی واقعا جای حیرت داره حیرت از قدر پروردگار باید از این شگفتی واین عظمت سجده شکر بجا آورد.
   حالا من با قدرتی که به ذهنم دادم چه قدرتی بوده که تونسته جلوی این همه توانایی وعظمت کارکرد بدنم رو بگیره واقعا اینم حیرت انگیره.
   واین مقدار رو نگه داشته نزاشته قاطی اون 50 تن دفع بشه. خدایا شکرت بخاطر این آگاهی بخاطر این درک. حقا که تو لایق خدایی ومن بندگی. از ته ته دلم با ایمان تاکید می کنم ومی نویسم که این 20 کیلو اصافه وزن در مقابل این 34 سال سن که حداقل 34 تن مواد غذایی دفع کزدم یا سوزوندم 🎉هیچی نیست🎉هیچی نیست.
   بدن توانمد وباهوش من کاری براش نداره به راحتی آب خوردن این اضافه هارو از بین میبره ومن مطمعنم وایمان دارم بهش.
   موانع ذهنی من هرجقدرم زیاد باشه اگه همت کنم شناسایشون کنم وکمرنگ ومحوشون کنم بدنم خودش کارشو بلده.
   اخ که من قربون این بدنم واین سیستمم برم که رو هیچ موجود دیگه ای به این زیبایی نصب نشده😊
   خدایا شکرت شکرت که هستی خسته نمی شی. حوصلت سر نمی ره. عصبانی نمی شی. عشقت کم نمی شه. صبرت کم نمی شه ومنو همین جوری که هستم دوست دازی وحواست بهم هست. استاد خوشبحال خدا برای داشتن شما خیلی بزرگوارین . بی نظیر بودن فایلتون💓💕💕💕💕

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   farideh.ganjoortehrani@yahoo.com
   1400/01/26 05:43
   مدت عضویت: 386 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 270 کلمه

   با سلام به استاد عزیز ودوستان گرامی، فوق العاده بود این فایل مثل همیشه ،
   واقعا خسته نباشید
   درابتدا باید اعلام کنم من فریده با ۶۲ سال سن با اینکه ۶۲ تن مواد غذایی  وارد بدنم شده وتمام این مواد اضافی توسط  جسم من تحت فرمان مغز  وذهن را دفع کرده پس مطمئنا می تواند ۱۵ کیلو اضافه وزن مرا  نیز ازبین ببرد واین هیچی نیست برای ذهن من  به همین علت  با قدرت باور دارم که کم کردن این مقدار وزن برای بدن من با قدرت ذهن من هیچ چیزی نیست
   چگونه؟
   با تغییر فرمول‌های چاقی  به فرمول‌های لاغری با تغییر باورها در ذهن که طی این مدت دوره آموختیم که چطور می توانیم عادت‌ها وباورهایمان را با آموزش‌های ذهنی استاد تغییر بدهیم .
   وخیلی ساده من ایمان کامل دارم که با برداشتن موانع لاغری ذهن  به تناسب اندام همیشگی دست پیدا کنیم.
   هرچه که جلوتر می رویم کار با ذهن برای من جالب‌تر وجذابتر می شود نه تنها در بحث لاغری با ذهن بلکه در تمام جنبه های زندگی وممنون استاد که شما هرروز با دادن آگاهی‌های جدید کار را برای ما با آوردن مثال‌های بی نظیر تون همچنان آسان‌تر واسانتر می کنید  وبنازم به خلقت خداوند یکتا بنازم به قدرت وعظمت وبزرگیش بیخود نبود که مارو اشرف مخلوقات نامید
   ومن از اینهمه قدرتمندی ذهن در هیهاتم! شما هر روز درواقع پرده هارا از جلوی منظر ما برمی دارید وچشم مارا به حقیقتی دیگر  به دنیای شگفت انگیز ذهن می گشایید که پرده از قدرت وتوانمندی بی نظیر  بشر برمی دارید درود برشما وسپاس فراوان !من که به نوبه خودم کلی نیروی تازه گرفتم خداوند به شما برکت ورحمت بدهد امین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 17 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/26 05:36
   مدت عضویت: 834 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 165 کلمه

   سلام استاد عزیز و دوستان خوبم

   چقدر این فایل قشنگ و هیجان انگیز و امیدوار کننده بود دو بار پشت سرهم نگاه کردم و لذت فراوان بردم 👏👏

   تا به حال از این نقطه نظر به این موضوع قدرت و توانایی جسم و دوست نداشتن چاقی نگاه نکرده بودم 🤔🤔

   این به من انرژی زیادی داد تا این تجزیه و تحلیل سوزاندن و دفع کردن مواد غذایی از طرف بدنم را مد نظر داشته باشم و به خودم تاکید کنم که این بدن من که توانسته ۶۴ تن مواد غذایی را یا بسوزانه و یا دفع کنه از بین بردن ۱۲ کیلو برایش هیچی نیست و خیلی راحت میتونه این کار را بکنه و من باید بهش کمک کنم با ضعیف کردن فرمولهای چاقی و اعتماد کردن به قدرت ذهنم در جایگزین کردن فرمولهای لاغری تا این جسم به کار ترمیم اش ادامه دهد و من خود به خود لاغر بشم

   ممنونم استاد عزیزم برای به اشتراک گذاشتن صحبتهایتان با دوستتان که بسیار آموزنده و دلگرم کننده بود 🙏🙏😍😍🌹🌹🙏🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 22 از 6 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم