ورود / ثبت نام
0

هماهنگی روح و ذهن برای لاغری

هماهنگی روح و ذهن
اندازه متن

هماهنگی روح و ذهن مهمترین موضوع آموزش های لاغری با ذهن است که نه تنها باعث تحقق رویای لاغری می شود بلکه تاثیرات عالی در تمام جنبه های زندگی به وجود می آورد.

روح و ذهن دو بخش از سه بخش وجودی ما هستند. هرچه هماهنگی بین بخش های وجودی ما بیشتر باشد زندگی را در شرایط متعادل تری تجربه می کنیم و با منبع به وجود آورنده خود ارتباط بهتری خواهیم داشت.

حتما با من هم عقیده هستید که یک وسیله مکانیکی وقتی بهترین بازده را خواهد داشت که همه قطعات آن به بهترین شکل با هم هماهنگ باشند.

جسم ما بعنوان یک وسیله مکانیکی شامل اعضای بسیار زیادی است که به شکل کاملا هماهنگ با هم در ارتباط هستند و نتیجه این تناسب و هماهنگی حرکت کردن و شکل گیری همه حالات های جسمی در تمام طول عمر ما می باشد.

تفاوت جسم ما با هر وسیله مکانیکی دیگر این است که جسم انسان بخش های غیرقابل رویت دارد که به آن ذهن و روح گفته می شود.

جسم ما بعنوان قسمت فیزیکی و مکانیکی انجام وظیفه می کند و تحت تاثیر روح و ذهن می باشد.

دو بخش غیرفیزیکی وجود ما روج و ذهن هستند که با هم در ارتباط هستند و در نهایت نقشه های ذهنی را برای اجرا کردن در اختیار جسم قرار می دهند.

زمانی وجود ما بعنوان یک وجود سه بخشی در بهترین شرایط خود خواهیم بود که روح و ذهن در هماهنگی برای خلق خواسته هایشان هستند.

در اینصورت جسم ما بعنوان یک نمایشگر یا خروجی عمل می کند و آنچه مورد تصمیم و تایید ذهن و روح است را به معرض نمایش قرار می دهد.

در موضوع لاغری با ذهن بسیار مهم است که بدانیم و بتوانیم هماهنگی لازم بین روح و ذهن خود را ایجاد کنیم.

نوشته خانم فروغ از هنرجویان لاغری با ذهن:

باور شما نسبت به لاغر شدن چقدر هست؟

چقدر باور دارید که میتوانید لاغر بشید؟

ما یه ذهن ناخودآگاه داریم یه ذهن خود اگاه داریم.

ذهن ناخوداگاه ما همون روح الهی ما یا فطرت ما یا قلب ما هست که یه سری آگاهی ها داره که از خداوند هست از کاینات هست و اطلاعاتش درست هست و ردخور نداره.

اون انرژی داره کل بدن ما رو کنترل میکنه مثل گردش خون یا ضربان قلب، سلول سازی، تنفس کردن، پلک زدن و …

همین روح ما ذاتا تناسب رو دوست داره و ما رو هل میده به سمت لاغر شدن.

اما همین ذهن خود اگاه میگه تو نمیتونی لاعر بشی و نرو دنبالش و ما هم معمولا به همه میگیم که ما نمیتونیم لاغر بشیم چون اطلاعات غلط داخل ذهن ما هست در حالی که به شدت در مورد لاغری جستجو میکنیم و همین جستجو مربوط میشه به فطرت الهی ما و میگه تو میتونی لاغر بشی.

وقتی چاقی نمیتونی خواسته های روح رو برآورده کنی پس روح هل میده برو لاغر شو اما منطق ما میگه نمیتونی لاغر بشی پس این دو با هم همانگ نیستن پس با توجه به این ناهماهنگی هی ما شکست میخوریم ولی همواره به دنبال لاغری هستیم.

وجود انسان سه بخش هست ذهن و روح و جسم که جسم هیچ کاره هست جسم تجربه کننده هست و تصمیم گیرنده نیست و لایه ی قبل اون ذهن هست که وقتی اطلاعات چاقی در اون ذخیره بشه میشه جسمی که چاق هست چون جسم تجربه کننده ی اطلاعاتی هست که در ذهن هست و ذهن میگه نمیتونی لاغر بشی.

اما رهبر اینجا روح هست که یه خواسته هایی داره که باید برآورده بشن مثل این خواسته که روح بخشیدن رو دوست داره و یا محبت کردن رو دوست داره از طریق جسم اینها رو تجربه میکنه پس اگر بگه میتونی لاغر بشی ما به دنبال لاغری میگردیم اما ذهن میگه نمیتونی و ناامید میشیم پس میگردیم و جستجو میکنیم برای لاغری اما ناامید هستیم از لاغری.

پس چرا ذهن اینطور هست چون شیطان درون ذهن ما هست و نمیزاره تجربه ی روح به واقعیت تبدیل بشه پس عدم هماهنگی بین ذهن و روح باعث میشه لاغر نشیم.

اگر روح ما خواسته اش لاغری نبود عمرا ما در این دورها نبودیم یعنی اگر روح ما میدونست ما تا ابد چاق خواهیم بود و ذهنم هم همین رو میگفت چون هماهانگ بودن ما اصلا دنبال لاغری نمیرفتیم که امکان نداره کسی اینطور باشه پس تصمیمات با ذهن و روح گرفته میشه و اگر این دو هماهنگ باشن خواسته ها اجابت میشن.

پس منی که الان اینجا هستم به این سایت هدایت شدم به خاطر اینکه من تسلیم شدم در برابر چاقی و ناخوداگاه من چون ارتباط داره با کاینات و جهان هستی به این سایت هدایتمون کرده و راه لاغری رو نشون ما داده چون ما راهی نمیدیدیم.

پس روح ما تمایل داره لاغر بشه و باید این ذهن رو هماهنگ کنیم با روحمون و وقتی ذهن میگه نمیتونی چون با فرمول و دستورای غلط و واکنشهای غلط پر شده این حرف رو میزنه اما باید جایگزین بشه با افکار و دستورهای درست و بعد دیگه نمیگه تو نمیتونی و بلعکس میگه تو میتونی و چون ذهن هماهانگ میشه با روح شگفتی خلق میشه.

پس بدونید که اگر باورتون این هست که شما نمتونید لاعر بشید؟

پس چرا دنبال لاعر شدن هستید چرا جستجو میکنید؟

چون اینجا هم پای ذهن هم روح میاد وسط ذهن شما رو منع میکنه اما روح شما رو هل میده به سمت لاعری پس بسیار باید فکر کنیم به این موضوع جسم و روح و ذهن که من از سه بخش تشکیل شدم و باید در تمام خواسته هام این ذهن و روح رو هماهنگ کنم تا جسم من اونها رو تجربه کنه.

من روز به روز و هفته به هفته دارم خوش اندام تر و جوانتر و شادابتر میشم به خاطر این راه و مسیر و به خاطر استمرارهای من حتی اگه یه درصد باور دارین میتو نین لاعر بشین ادامه بدین تا نتیجه ی دلخواه شما رقم بخوره.

اشتیاق من برای لاغری بی انتها هست و همیشه میگم لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست در حالی که خیلی اصافه وزن ندارم ولی برای خودم هدف تعیین کردم که اگر لاغر بشم در سایز ۳۸ و وزن ۵۹ کیلو باید فلان لباس با فلان رنگ رو بپوشم.

من میتونم یه تصویری رو که فرم اندام و هیکلش رو که خوش استایل هست رو انتخاب کنم و بگم به این خواهم رسید و به خودم بگم میشه به این سایز و اندام بسیار زیبا برسم بدون هیچ مانعی که سنم بالا هست یا قرص این رو میخورم و یا ورزش نمیکنم و … پس بدون هیچ مانعی تا وقتی انگیزه داری باید برای هدفت بجنگی.

اگر تلاش نکنی و پیگیری نکنی خوب نتیجه مشخص هست مثلا ما همیشه در چاقی به دنبال این بودیم که چی رو با چی بخوریم خوشمزه تر هست و یا کجا عداش بهتر هست و کلی تحقیق میکردیم و میپرسیدیم …. واقعا تلاش میکردیم.

اگر میخوای به هدفی برسی هیچ وقت نگاه به شکست خورده ها نکن و مثلا اگر داری به سمت شهر مقصد حرکت می کنی ولی عده ای هست که به دلایلی ممکنه به این شهر نرسن حالا یا ماشین خراب بشه و یا … ولی ما کاری با این عده نداریم.

پس ما کاری به افرادی که در این مسیر هستن و نتیجه نگرفتن نباید داشته باشیم اگر راست میگی نگاه کن به افرادی که نتیجه گرفتن الگوی خوب انتخاب کن اصلا کار ذهن این هست که ما رو منحرف کنه و از موفقیت دور کنه.

امکان نداره کسی تلاش کنه و نتیجه نگیره.

باید ذهن ناخود اگاه و ذهن خوداگاه رو با هم هماهنگ کنیم که لاغری اتفاق بیفته.

این فطرت درونی تو رو هل میده به سمت لاعری تو ار راه های مختلف لاغری مثل ورزش و یا رزیم و یا قرص و دمنوش و …نتیجه نمیگیری ولی تو رو هل میده به سمت لاعری.

ناامیدی در حرفهای مردم و جامعه موج میزنه و این باور به شما ضربه میزنه ولی من باور نمیکنم حرفهای مردم رو و همیشه امید دارم و وارد این موصاعات ذهنی شدم و نتیجه ی متفاوتی دارم در زندگیم پیدا میکنم.

برای خیلیها شرایط جامعه و اقتصاد و بد هست ولی نه برای همه برای هر کس که باور کنه و برای کسی که باور نکنه مثل استاد باور نمیکنه و شرابطش هم داره روز به روز عالیتر میشه.

ممکنه در این مسیر هم باشیم ورفتار اشتباه هم داشته باشیم ولی ناامید نباید باشیم باید ادامه بدیم تا موفق بشیم.

من هم به بهانه ی لاغری وارد این مسیر شدم اما کل زندگیم داره تغییر میکنه خدا رو شکر.

هر چقدر نتیجه برات مهمتر باشه انگیزه و تلاشت هم بیشتر میشه.

اگر به لاعر شدن فکر کنی که چه آزادی هایی به تو میده و چه نعمتهایی به تو میرسه بیشتر به لاغری فکر میکنی و براش تلاش میکنی.

و اصلا وزن تو مهم نیست که تو چند کیلو هستی مطمعن باش یه روزی تو در وزن ایده الت بودی و اون رو رد کردی پس دوباره به دستش میاری پس اصلا به چاقیت فکر نکن و بگو من میخوام یه کیلو کم کنم و کار رو برای خودت راحت کن و خواسته ات رو کوچیک کن و گرم به گرم کم کن تا نتیجه بگیری باید لاغر شدن رو ساده کنی تا نتیجه بگیری.

اگر واقعا گرسنه هستین و عدا نمیخورین سخت در اشتباه هستین چون جسم رو در حالت قحطی قرار میدین و چون این زنگ خطر رو ذهن احساس کرده که ممکنه چیزی نباشه دستور زیاد خوردن رو صادر میکنه و هجوم میاره به خوردن و بیش از حد میخوریم طوری که خودمون وحشت میکنیم از خوردن خودمون و این حالت با رزیم های شدید و نخوردنهای شدید به وجود میاد هیچ وقت نمیتونید با رنج گرسنگی به لذت تناسب اندام برسید .

خدا جونم مرسی که من عاشق تناسب رو و من با انگیزه رو با دادن قلب آرام همراهی کردی و این راه رو نشونم دادی.

شاد باشید که عین سپاسگزاری هست و شاد باشد که خداوند با تمام نیروهاش در خدمت شما در میاد و به مسیر ادامه بدید.”

در فایل آموزشی “هماهنگی روح و ذهن برای لاغری” به طور مفصل درباره این موضوع بسیار مهم و تاثیرگذار توضیح داده ام که اطمینان دارم استفاده از این آگاهی برای عزیزانی که تصمیم گرفته اند از مسیر لاغر با ذهن رویای خودشون رو تجربه کنند مفید و تاثیرگذار خواهد بود.

همچنین دیدن بارها تصاویر افراد در آلبوم شگفتی سازان که از مسیر لاغری با ذهن رویای خود را محقق کرده اند به شما کمک می کند به شکل تاثیرگذاری ذهن و روح خود را برای لاغر شدن به هماهنگی برسانید.

با آرزوی روزهایی سرشار از شادی و موفقیت برای تک تک شما همراهان

منتظر خواند نوشته های شما هستیم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=15300
برچسب ها:
66 نظر در مورد هماهنگی روح و ذهن برای لاغری

دیدگاهتان را بنویسید

   amirali2020110@gmail.com
   1400/08/04 16:15
   مدت عضویت: 305 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 139 کلمه

   بنام خدا 

   عرض سلام خدمت استاد و دوستان سایت تناسب فکری 

   دیدگاه من از این فایل 

   منم هم مثل دوستی که گفته هزار،راه را رفته بزا لاغری خیلی رفتم و همیشه با شکست روبرو میشدم .

   بدن ما ۳ قسمت است روح ، ذهن و جسم .روح که همان ناخودآگاه ما است خیلی دوست داره ما لاغر بشیم و مارا هل می‌دهد به طرف لاغری و ما هم به دنبال روش‌های لاغری میگردیم از طرفی ذهن خودآگاه همش میگه که نمی‌توانی لاغر بشی و در نتیجه ما چند مدت روش را ادامه میدیم و چون با نجواهای دهنی باور نداریم که می‌توانیم لاغر بشیم در نتیجه روش را رها میکنیم و جسم چون یک نمایشگر است هر روز چاقتر میشود،. ما با روش لاغر،با ذهن،یاد ميگيريم که هماهنگی بین ذهن و جسم ایجاد کنیم و این کار با استمرار امکان پذیر میباشد .

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/08/02 12:02
   مدت عضویت: 834 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 183 کلمه

   سلام به شما استاد گرامی و همه دوستان همراهم

   اطلاعات جالب و آموزشهای عالی در این فایل داده شد

   هماهنگ کردن ذهن با روح از طریق کمرنگ کردن فرمولهای اشتباه چاقی که در ذهن داریم و باعث میشود که باور لاغر شدن را نداشته باشیم و با جایگزین کردن آنها با فرمولهای لاغری و باورهایی که میشود لاغر شد چون پیش فرض ما متناسب بودن است و روح ما را تشویق به جلو رفتن و رسیدن به تناسب اندام میکند

   چون روح از خداوند است و میداند که ما میتوانیم و میخواهد که ما بتوانیم متناسب شویم تا از طریق جسم آنرا تجربه کند

    

   مثال کوچک کردن لاغر شدن در ذهن هم خیلی جالب بود که ما نباید تمام وزنی را که میخواهیم کم کنیم را مدنظر قرار دهیم باید آنرا کوچک کرده و به خودمان بگوئیم که ما میخواهیم یک کیلو کم کنیم تا برای ذهنمان آسان باشد و با ما همراهی کرده و یک کیلو یک کیلو تمام آن وزن اضافه را کم کنیم

    

   در قحطی قرار ندادن جسم هم موضوع بسیار عالی و اطلاعات نابی بود که ما باید همیشه آنرا در نظر داشته باشیم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/27 20:21
   مدت عضویت: 775 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,310 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان خوب و پر تلاشم 

   من عاشق این آگاهی ها هستم که  به بهانه ی  لاغری دارم به اونها توجه میکنم اما در تمام جنبه های زندگیم تاثیر گذار هستن همینکه بدونم من از سه بخش به وجود امده ام روح و ذهن و جسم این بینظیر هست و دیگه آگاهم که من فقط من فیزیکی نیستم دو بخش دیگه هم دارم که غیر فیزیکی و یا متافیزیکی هستن که تمام زندگی من رو همون دو بخش برای من رقم میزنن و جسم فیزیکی من در نهایت فقط،یک تجربه کننده هست همین که خیلیها چون اون دو بخش دیگر رو نمیبینن اعتقادی هم به اونها ندارن و تمام مشکلات و گرفتاریهای و چیزهای دیگه که براشون پیش میاد گردن بقیه میندازن در حالی  که تمام زندگی ما نتیجه ی افکار و باورهای ما هست در واقع زندگی ما  انعکاس فرکانسهای ما به جهان هستی هست که این سه بخش وجودی ما باید با هم در هماهنگی کامل باشن تا ما زندگی فوق العاده ای رو تجربه کنیم در واقع ذهن ما جایی هست که در اون افکار و باورهای ما ذخیره میشه و هر چقدر افکار خوب و بهتری داشته باشیم و هماهنگ با خدای درونمون باشن زندگی بهتری خواهیم ولی اگر  ذهنمون پر از ورودی های  بد باشه که  همیشه میگه تو نمیتونی تلاش نکن  به جایی نمیرسی و یا محال ممکنه و …  ما هیچ وقت موفق نمیشیم در واقع  جای شیطان در ذهن ما هست  چون قسم خورده تا نزاره آب خوش از گلوی ما پایین بره و میخواد ما رو از انجام کارها منصرف کنه و ما موفق نشیم  و اما  روح ما که همون خدای درون ما هست  همیشه  اطلاعات درست و خدایی داره و همیشه ما رو به سمت موفقیت هل میده و در واقع این سه بخش از هم جدا و مستقل هستن که بر هم هیچ برتری ندارن .حالا هر خواسته ای مثل تناسب اگر داشته باشیم  اما ذهن ما با اون موافق نباشه  هرگز به اون نمیرسیم  و به صورت تجربه در جسم ما در نمیاد در واقع روح ما که رهبر جسم ما هست  هم  خواسته هایی داره که اما  هیچ وقت برای رسیدن به اونها  به ما فشار نمیاره  و روح ما دوست داره  اون خواسته ها رو از طریق جسم  تجربه کنه  که البته ذهن ما باید با رسیدن به اون خواسته موافق باشه و گرنه هرگز ما اون خواسته رو تجربه نمیکنیم عدم هماهنگی بین روح و ذهن باعث میشه اون خواسته مختل بشه .

   و اما الان که خواسته ی ما لاغری هست و ما در این سایت هستیم  مطمعن باشید روح ما این خواسته رو داشته که ما به  دنبال راهی برای رسیدن به لاعری بودیم که  در نهایت به این سایت هدایت شدیم هرچند که ذهن ما ممکنه بارها به ما بگه لاغری با این روش برای تو  امکان نداره و یا اینکه تو لاغر بشو نیستی و یا کلی از این حرفها بزنه اما من دست از رسیدن به خواستم برنمیدارم و کوتاه نمیام چون روح میدونه میشه که من لاغر بشم و تجربه های جدیدی داشته باشم .پس من الان جز افرادی هستم که توسط خدا به این سایت هدایت شدم  چرا هدایت شدم ؟چون در برابر چاقی تسلیم شده بودم و از خدا کمک میخواستم و به این سایت هدایت شدم .

   و من در این سایت دارم ذهنم رو که میگفت  نمیتونی لاعر بشی با روحم که میگه میتونی لاغر بشی هماهنگ می کنم تا شگفتی خلق بشه و تمام تلاش ما همین هست پس ذهن من که پر از فرمولهای غلط بود  که نمیشه لاغر شد چون ازدواج کردی چون  دوتا زایمان داشتی چون فلان دارو رو میخوری چون اشتها داری  باید زیاد  غدا بخوری رو کم کم تغییر دادم و به جاش کلی فرمول صحیح جایگزین کردم که من میتونم به تناسب برسم تناسب اندام حق من هست و خیلی ساده و آسان هست و اینکه جسم من داره همواره تلاش میکنه متناسب بشه اگر من به اون فرصت بدم و ….. و در نهایت من یک شگفتی ساز هستم .

   من عمیقا باور دارم میتونم لاعر بشم ؟؟؟چون از وقتی وارد این سایت شدم خودم رو مسول صد در صد تناسب اندامم میدونم پس برام یه کار شدنی شده و من قدرت رو از همه چیز و همه کس گرفتم و از  مواد غذایی گرفتم و   به خودم دادم و همیشه میگم اگر به اموزشهای استاد در این زمینه عالیتر عمل کنم قطعا جسم بهتری هم خواهم داشت پس من میتونم خالق جسمم باشم پس من میتونم یک متناسب شگفتی ساز باشم چون قدرت ذهن دارم چون اشرف مخلوقات هستم .پس کاری به نجواهایی ذهنی منفی  که هر از گاهی در من به وجود میاد که میگه تو چرا دیگه  وزن کم نکردی و من رو داخل آیننه میبره تا خودم رو برانداز کنم  و میگه  انگار استپ کردی ندارم و لیز نمیخورم و همچنان ادامه میدم  و به اون صدای منفی درونم میگم من میتونم و در این راه  استمرار دارم و  همواره به استاد و دوستان شگفتی ساز م و خودم نگاه میکنم تا انگیزه  بگیرم و ادامه بدم 

   نکته :

   • منم یه الگو ی لاغری دارم در گوشی موبایلم و بارها میگم اگر قراره لاغر بشم میخوام به این اندام لاغری برسم و اول از همه به خودم قول میدم و بعد به شما که میرسم و به خودم میگم میشه منم با این سنم به این اندام برسم و چیز محالی نیست و من دارم هر روز تلاش میکنم اما بازم باید تلاشم رو بیشتر کنم و به اندازه تر بخورم و به موقع عدا رو رها کنم و ترسهام رو کمتر کنم و راحت تر باشم با مواد عدایی که زودتر به هدفم برسم .
   • من یاد گرفتم به دنبال افراد شکست خورده در مسیر رسیدن به هدفم نباشم و به افرادی که نتیجه نگرفتن توجه نکنم و به خودت بگو اگر یک نفر تونسته  به هدف برسه  پس منم میرسم و به دنبال افراد موفق در مسیر باش و به اونها توجه کن .
   • اگر ذهن و روح  با هم هماهنگ بشن در بدن ما و زندگی ما شگفتیها خلق میشه و زندگی بینطیری رو تجربه خواهیم کرد .
   • من در گذشته خیلی برلی لاغری  تلاش می  کردم ولی هیچ وقت برای همیشه لاغر نمی شدم و ناراحت میشدم  ولی الان ناراحت نیستم چون  همونا باعث شد که من  در برابر چاقی تسلیم بشم و به این مسیر برسم .
   • من از وقتی وارد این موضوعات  ذهنی شدم  زندگی متفاوت تری رو  تجربه میکنم که سراسر زیبایی هست در حالی که اطرافیان من همش در حال گله و شکایت و غر زدن و ناراحتی هستن چون من دارم از قدرت ذهنم برای خلق زندگیم استفاده میکنم .
   • اگر در این مسیر  هستیم اما هر از گاهی خطاهایی داشتیم نباید ناامید بشیم چون  استاد هم که همیشه  دراین  مسیر هست بازم خطاهایی داره ولی ناامید نمیشه و ادامه میده پس باید فقط ادامه بدیم تا مهارتمون رو بیشتر کنیم و بهتر رفتار کنیم .
   • من اگر انگیزه ام برای تناسب زیاد باشه بهتر به آموزشها عمل میکنم و فکر میکنم و کلا بهتر تلاش میکنم 
   • من الان هر وزنی که دارم مهم نیست چون یه روزی که در وزن دلخواهم بودم و (یکی مثل من که سالها در وزن دلخواهم بودم) اما بر اساس ورودیهای  علط  از دستش دادم اما ناراحت نیستم چون میدونم دوباره به دستش میارم و اصلا چیز سختی نیست .
   • اگر واقعا گرسنه باشیم و عدا نخوریم صد در صد داریم اشتباه میکنیم چون  بدن خودمون  رو در حالت قحطی میزاریم و بدن ما شروع به ذخیره ی چربی میکنه و این مورد در رژیم ها به شدت به چشم میخوره و بدن رو در حالت قحطی فرو میبره و بدن شروع میکنه به ذخیره ی چربی  و دستورهای زیاد برای خوردن .
   • هیچ وقت نمیشه با رنج گرسنگی به لذت لاعری رسید  این یک جمله ی طلایی از استاد عزیز  هست .
   • من از دنبال کردن این آگاهی ها واقعا لذت میبرم و خوشحالم که در این مسیر هستم .
   •  ودر آخر شاد باشید که عین سپاسگزاری هست 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/26 20:21
   مدت عضویت: 726 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 393 کلمه

   سلام🙂

   ما در وجودمون سه تا بخش داریم روح ذهن و جسم 

   روح همون روح الهی هست همون روحی که خداوند در قرآنش گفته من از روح خودم در شما دمیدم خوب در روح الهی کمبود جایی نداره نتوانستن جایی نداره نخواستن جایی نداره استعداد ندارم جایی نداره چاقی جایی نداره بیماری جایی نداره فقر جایی نداره نگرانی و ترس جایی نداره 

   روح خداوند فقط آرامشه زیباییه سلامتیه ثروته عشقه تناسبه لیاقته قدرته اونم در حد بی نهایت….

   یعنی همه ما از اون منبع بی نهایت هستیم که برای تجربه این دنیا و گسترش اون در این جسم محدود جا گرفتیم برای همینه که خواستهای نامحدود داریم… این روح الهی به اسم ذهن یا ضمیر ناخودآگاه هم در کتابها نامبرده شده که الان میگن همون نیمکره راست مغزمون هست…

   ذهن همون ذهن خودآگاه جایی هست که ما با به دنیا اومدن میسازیمش چجوری؟؟؟ با دیده ها و شنیده هامون از همون نوزادی …

   این ذهن که همون ذهن منطقی و نیمکره چپ هست که کارش دو دوتا چهارتاست و همواره دم از نتونستن و نشدن میزنه و میگه این خواست از کجا قراره بدست بیاد؟؟؟؟ دلیل اینکه در اکثر مواقع هم میگه نمیشه ….نمیتونی …. به خاطر اینه خودمون با این محتویات پرش کردیم که یا از بقیه شنیدیم یا خودمون به خودمون گفتیم و این شده باورغالب ما  به  فرمایش استاد ذهن همون جایگاه شیطانه….و شیطان هم قسم خورده که نذاره آب خوش از گلوی ما پایین بره و ۲۴ ساعته مشغول کاره در حالیکه ما حالا هم آگاه شدیم و داریم روی این ذهن کار میکنیم نهایت چند ساعت در روزه…. برای همین زورش به اون نمیرسه …ولی اگه همین چند ساعت رو ادامه بدیم هر روز و آگاهی های صحیح مرتب به ذهن بدیم محتویات اون به مرور تغییر میکنه

    و کم کم با اون روح الهی هماهنگ میشه و از این به بعد ما در مسیر رسیدن به خواسته هامون قرار میگیریم….

   در آموزشهای ذهنی و از جمله لاغری با ذهن ما داریم روی محتویات ذهن اثر میذاریم تا اون رو با روح الهیمون که عاشق متناسب شدنه و میدونه که این توانایی در ما وجود داره هماهنگ کنیم و هرکسی که این مسیر رو ادامه بده بالاخره به این مرحله میرسه که ذهن و روحش هماهنگ میشه و جرقه تناسب زده میشه 

   این لحظه جادویی در آدمهای مختلف متفاوته ولی در هر کسی که ادامه بده رخ میده دیر یا زود….

   برای همینه که استمرار اینقدر مهمه ….

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   maryamkhazaie0000@gmail.com
   1400/05/11 17:22
   مدت عضویت: 334 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 142 کلمه

   بنام خداوند بخشنده مهربان سلام ب استاد عزیزم و دوستان همراه گام ۶۱ هماهنگی روح و ذهن برای لاغری‌.

   هر چه هماهنگی بین بخش های وجودی ما بیشتر باشد زندگی رادر شرایط متعادل تری تجربه می کنیم و با منبع ب وجود آورنده خود ارتباط بهتری خواهیم داشت ،دوبخش غیر فیزیکی وجود ما روح و ذهن هستند ک باهم در ارتباط هستند ودر نهایت جسم تصویر ذهنی را ب نمایش  میزاره در اینجا روح ما عاشق متناسب شدنه ولی ذهن ما ک اطلاعاتش از اطرافیان و تجارب خودمون هست همش میگه نمیشه راه نداره فلان و بهمان در لاغری باذهن ،ذهن رو متقاعد میکنیم ک لاغر شدن امکان پذیره . روح جسم ک هماهنگ بشن شگفتی ب وجود میاد ،استاد دمتون گرم فایل عالی بود ودر آخر چقدر قشنگ بود این حرفتون ،هیچ وقت نمی تونید با رنج گرسنگی ب لذت لاغری برسید👌👌👌

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   angelikian4040@gmail.com
   1400/04/26 20:41
   مدت عضویت: 201 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 336 کلمه

   وجود ما از سه بخش روح ،ذهن و جسم  بوجودآمده است روح ما که بخشی از ذات الهی هست رهبر وجود ماست و تمام فعالیتهای جسم مارو رهبری میکنه شامل نفس کشیدن ،پلک زدن و تمام فعالیت‌های بدن ما و دیده نمیشه و خودش را در جسم ما نشون میده مثلا شادی یا نگرانی و غم در جسم ما نمود پیدا میکنه و روح ما هیچوقت اشتباه وخطا نمیکنه چون با کائنات در ارتباط هست و لایه بعدی وجود ما ذهن خودآگاه ماست که با افکار چاق کننده پر شده و نجواهای منفی دائما از این قسمت وجود ماست که تو نمی تونی ولاغر نمیشی و چاقی تا ابد همراه توست و هزاران نجوای دیگه است و جایگاه  شیطان  رجیم و قسم خورده است و دائما در حال فرستادن نجواهای شیطانی است و هیچوقت دست بردار نیست  و آخرین قسمت وجودی ما جسم ماست که نمایشگر و تجربه کننده وجود ماست وبه خودی خود کاری نمی تونه انجام بده و در روشهای قبلی ما فقط روی جسم خودمون فشار می آوردیم و درسته نتیجه می گرفتیم ولی پایدار نبود چون ذهن ما دو باره منفی بافی می کرد و در عین حالی که لاغر میشدیم ولی لاغری  ما همیشگی نبود و ترس از چاقتر شدن همیشه در وجود ما بود وروح ما به لاغری  تمایل داره ولی ذهن مقاومت میکنه و ما هیچوقت لاغر  نمیشیم تا زمانی که لاغری  برای ذهن ما منطقی نشه و روح و ذهن به یک هماهنگی نرسن لاغری محقق نمیشه مگر با آموزش‌ های ذهنی تا رسیدن به نتیجه نهایی یعنی تناسب ایده آل ،و در لاغری  با ذهن ما هرروز آهسته و پیوسته یکی از موانع ذهنی رو برطرف میکنیم و یک قدم به لاغری نزدیک میشیم ودر طول مسیر حالمون خوبه آرامش درونی داریم و هیچ عجله ای نداریم و تا رسیدن به نتیجه کامل باید احساس ما خوب باشه و در این مسیر عالی فقط باید استمرار داشت تا روح و ذهن هماهنگ بشن و آنوقت شگفتی بوجود میاد و این تنها راه لاغری  پایدار و همیشگی هست 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/26 04:59
   مدت عضویت: 499 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,142 کلمه

   با سلام

   گام ۶۱.   هماهنگی روح و ذهن برای لاغری

   هماهنگی روح با ذهن بک موضوعی بسیار مهمی است که می تواند تاثیرات فوق العاده ای در زندگی ما بگذارد 

   ذهن چیه ؟ ذهن چیزی است که توسط خودمون پر میشه از  تمام افکاری که توش ضبط می کنیم   مثل خانواده. فرهنگ.  مذهب.  محل کار.  رسانه ها.  دوستان.   هر چی که خواستیم ! بستگی دارد که چه آگاهی هایی را ضبط کنیم (نکته مهم اینه که وقتی ذهن توسط خودمون پر می شه چه بهتر که از مثبت ها پر بشه)مثلا چاقی یا لاغری …چاقی و چاق شدن از طریق های متفاوت در ذهن ما ضبط شده مثل:

   چاقی ارثی است

   بعد از ازدواج چاق می شوید

   بعد از تولد فرزند چاق می شوید 

   خوردن بعضی داروها چاق می کند 

   افسردگی چاق می کند و……..

   تمام ذهن ما مملو از فرمولهای اشتباهی است که توسط خودمون پر شده 

   روح چیه؟همون فطرت درونی که هماهنگ با انرژی جهان هستی کار می کند 

   تمام سالها که برای لاغر شدن راههای بیشماری را می رفتم و به نتیجه ایده الم نمی رسیدم بخاطر فرمول های اشتباه در ذهنم بوده و نیرویی که باعث ادامه آن برای سالها شده همون فطرت درونی بوده 

   مثلا در دوران کودکی همیشه گفته می شد به من !! یکم بیشتر بخور تا تو پر تر بشی  خوش رنگ و روتر بشی و هی ذهن به شکل های مختلف برای چاقی برنامه ریزی می شد. وقتی ذهن مملو از فرمول های اشتباه باشد

   اعتماد به نفس ما کم می شود

   ایمان ما کم می شود 

   باور ما کم می شه 

   عزت به نفس ما کم می شه 

   و دهن می شه همه کاره و فقط طبق برنامه ریزی که براش داده شده عمل می کند .اما روح رهبر است و اصلا فشار تمی آورد 

   وقتی ذهن همه چی را بدست بگیرد فرد تمام وقتش را با ترس هایش می گذراند و روحش را ااصلا باور نمی کند یا اصلا روحش را فراموش می کند 

   مثلا تمام روش های مختلفی که طی این چند سال داشتم بر ای چه بود ؟ ذهنی مملو از فرمول های اشتباه  و چاقی به شکلهای مختلف در ذهن نهادینه شده که ما چاق بشویم و از طرفی چون چاقی را دوست نداشتیم به دنبال روش‌های مختلف بودیم و هیچ وقت به ذهن ما خطور نمی کرد که راه را اشتباه می رویم و جسم ما هم که تجربه کننده است و به خودی خود هیچ تصمیمی نمی گیرد 

   وقتی ذهن فرمول های اشتباه داشته باشد و روح تناسب را می خواهد این دو با هم هماهنگ نیستند و چون هماهنگ نیستند هیچ به نتیجه ایده ال نمی رسیم  

   و نیرویی که باعث شده سالها راه اشتباه را تکرار کنیم تا زمانی که به این روش هدایت شدیم همان روح خدایی ماست. همون فطرت درونی ماست 

   رمانی که روح می گوید می توانیم لاغر شویم و فرمان صادر می شود و ما به دنبال روش های مختلف برای لاغری می رویم از طرفی ذهن ما مدام می گوید نمی توانید لاغر شوید در اصل همون شیطان مرتب نجوا می کند و تجربه لاغری در جسم صورت نمی گیرد و دوباره با روش دیگری 

   یک همسایه ای داریم از وقتی که من او را می شناسم چاق آست و هر وقت همدیگر را می بینیم می  گوید می خواهم کم کنم و خیلی هم تلاش می کند یکی دو سال پیش هر وقت من را می دید می پرسید چکار می کند اما آخرین باری که از من پرسید چکار می کنید که بهش گفتم از طریق ذهن دارم لاغر می شوم .جالبه که قبول داشت ولی هیچوقت امتحان نکرد می خوام  بگم که همون فطرت درونی آش اونون را هول می ده که لاغر بشو  و مرتب در حال رژیم و کم کردن است اما من هیچوقت او را متناسب ندیدم

   چرا ذهن ما مدام می گوید نمی توانید لاغر شوید ؟چون سالها به عناوین مختلف فرمول های اشتباه ذهن ما را پر کرده و چون روح هماهنگ نبوده نتیجه لاغری نبوده و این روند باعث شده باور کنیم لاغر شدن سخت و راحت نیست چون اونون ناهماهنگی باعث شده 

   چه کار بکنیم که بین روح و ذهن هماهنگی ایجاد کنیم؟اول از همه باید دایما سپاسگزار باشیم به نکات مثبت توجه کنیم و بابت اونا از خداوند تشکر کنیم باید وقت بزاریم و ذهن خود را از افکار منفی و فرمول های اشتباه خالی کنیم و بر روی اهداف و افکار مثبت فکر و تمرکز کنیم. لاغر شدن را باید یاد بگیریم  چون برای ذهن فرقی ندارد که افکار به نفع و یا ضرر ماست چون ذهن هر آنچه که ما به آن عادت داریم و به آن فکر می کنیم انجام می دهد ..نمونه آش تمام سالها که از راه های مختلف رفتیم و به نتیجه نرسیده ایم چون ذهن ما به چاق شدن عادت کرده و یاد گرفته که باید کارهایی را انجام دهیم و تکرار کنیم که نتیجه آن منجر به چاقی و اضافه وزن می شود .راه حل چیست؟لاغر شدن را یاد بگیریم. آن را تکرار کنیم.

   استمرار داشتت باشیم

   عجله نکنیم 

   تمام موانع و فرمول های اشتباه عادت های اشتباه را شناسایی و فرمول های صیحیح را جایگزین کنیم تا ذهن ما با روح ما هماهنگ شود و این هماهنگی نتیجه در جسم ما که تجربه کننده آست نمایان می شود 

   وجود انسان از سه بخش است 

   روح  همون فطرت درونی یا خدایی وجود ماست که همیشه ما را هول داده به سمت لاغری و آنقدر ما را هول داده تا بالاخره هدایت شدیم به آموزش لاغری 

   ذهن. همون فرمولها و اطلاعان ذخیره شده 

   جسم. که به خودی خود هیچ تصمیمی نمی گیرد فقط تجربه کننده است

   چرا به این روش هدایت شدیم؟چون از طریق فطرت درونی باور داشتیم که لاغر می شویم و فطرت درونی اشتباه در کارش نیست چون با کاینات و جهان هستی در ارتباط هست و هر کدوم از ماها به شکلی به این روش هدایت شده ایم  چون روح ما تسلیم نمی شه و کارش درسته  و این باور ما را به مسیر درست هدایت کرده و اکنون می توانیم لاغر شدن را یاد بگیریم همانطور که تا حالا خیلی تغییرات داشتیم باز هم تغییر خواهیم کرد 

   تعریف دیگرش که ما یک ذهن ناخودآگاه و یک ذهن خود آگاه داریم 

   ذهن نا خود آگاه یا همون روح الهی که با کاینات و جهان هستی در ارتباط است و هیچ اشتباهی در آن نیست و برای همین ما را هل می دهد به سمت لاغری و ذهن خودآگاه ما و منطق ما طبق اتفاقات می گوید نمی توانید لاغر شوید اطلاعاتی که از رسانه ها   اطرافیان و تجربه چند سالمون که مدام در تکابو لاغر شدن بودیم و همه اینها باعث شده که نمی توانیم لاغر شویم و از طرفی تسلیم هم نمی شدیم و اما ا تلاش و پشتکار ی که داشیم به سمت لاغری همون فطرت الهی ماست که مدام ما را به سمت خوشبختی هل داده و می دهد و عدم ناهماهنگی روح و ذهن باعث شده که کار جسم مختل شود و اکنون که به این آگاهی ها رسیده ایم موفق می شویم هماهنگی بین روح و ذهن ایجاد کنیم .با تشکر و سپاس 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/13 18:49
   مدت عضویت: 278 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 733 کلمه

   گام ۶۱ هماهنگی روح و ذهن برای لاغری

   به نام خدا 💞💞

   هماهنگی روح و ذهن مهمترین موضوع آموزش‌های لاغری با ذهن است که نه تنها باعث تحقق رویای لاغری می شود بلکه تاثیرات عالی در تمام جنبه های زندگی به وجود می آورد.

    روح و ذهن دو بخش از سه بخش وجودی ما هستند .

   هر چه هماهنگی بین بخش‌های وجودی ما بیشتر باشد زندگی را در شرایط متعادل تری تجربه میکنیم با منبع به وجودآورنده خود ارتباط بهتری خواهیم داشت.

    یک وسیله مکانیکی وقتی بهترین بازده را خواهد داشت که همه قطعات آن به بهترین شکل با هم هماهنگ باشند.

    جسم ما به عنوان یک وسیله مکانیکی شامل اعضای بسیار زیاد و کاملا هماهنگ با هم هست.

    نتیجه این تناسب و هماهنگی حرکت کردن و شکل گیری همه حالت های جسمی در تمام طول عمر ما می باشد.

    تفاوت جسم ما با هر وسیله مکانیکی :جسم انسان بخش‌های غیر قابل رویت دارد که به آن ذهن و روح گفته می شود.

    جسم ما به عنوان قسمتی فیزیکی و مکانیکی انجام وظیفه می‌کند و تحت تاثیر روح و ذهن می باشد دو بخش غیرفیزیکی وجود ما روح و ذهن هستند و در نهایت نقشه های ذهنی را برای اجرا کردند در اختیار جسم قرار می دهند.

   ✳ جسم ما به عنوان نمایشگر یا خروجی عمل میکند آنچه مورد تصمیم و تایید ذهن و روح است را به معرض نمایش قرار می دهد.

   🔴ماذهن ناخودآگاه داریم یک ذهن خودآگاه

     ذهن ناخودآگاه یا روح الهی ما یا فطرت ما: یکسری آگاهی هایی دارد که⏪ از خداونده، از کایناته

    فرمول نویسیشم درسته  هیچ اشتباهی در آن نیست بنابراین در ذهن ناخودآگاه تناسب جزو فطرت درون ماست و ما را هل میده به سمت لاغر شدن.

    از این ور ذهن خودآگاه ما می گه نمی تونی لاغر بشی اطلاعاتش از اطرافیان ،از پدر و مادر، از تلاش چند سالمون در مبارزه با چاقی.

    و همین دلیله که ما سال‌هاست میگیم نمی توانیم لاغر بشیم ولی دست بردار نیستیم  دنبال روشهای لاغری هستیم.

    این تلاش ما بر می‌گردد فطرت الهی ما که ما را هل میده به سمت لاغری.

    یک جسم چاق چون نمیتونه خواسته های رو برآورده کنه بنابراین روح اونو به سمت لاغرشدن هل میده.

   🔴ذهن بر روح برتری ندارد .

   ✳وجود انسان سه بخش روح .ذهن . جسم .

   جسم تجربه کننده است و به خودی خود تصمیم گیرنده نیست .

   وقتی در ذهن اطلاعات چاقی ذخیره بشه نتیجه ش میشه جسم چاق.

   چون ذهن پر از فرمولهای چاقییه. دائما میگه تو نمی تونی لاغر بشی .

   روحم وسطذهنه رهبره ولی فشار نمیاره 

   روح ما دوست داره بخشش و هدیه دادن رو تجربه کنه اونو از طریق جسم تجربه میکنه .

   روح میگه تو میتونی لاغر بشی با جسم دنبال لاغری می گردیم .

   ⛔از طرفی ذهن میگه تو نمیتونی ذهن محل شیطانه

    روح میخواد لاغر بشه ولی ذهن نمیزاره .

   ✳عدم هماهنگی این دو باعث میشه که کار جسم مختل بشه .

   روح اگر می دانست که اصلاً نمی توانیم لاغر شویم با ذهن هماهنگ میشد که عمرا لاغر نمی شویم.

    ما دنبال لاغر شدن نمی رفتیم ولی روح می داند که میشه لاغر شد.

    همه ما که در دوره لاغری با ذهن شرکت کرده ایم پاسخی به ندای درون ما بوده است .

   محتویات ذهن که میگه نمیتونی که شامل فرمول های غلط باورهای اشتباه و دستورهای و واکنشهای نادرسته رو شناسایی می کنیم و جایگزین فرمول های صحیح و باورهای درست و واکنش های صحیح می کنیم.

    باعث هماهنگی روح و ذهن میشه و شگفتی خلق میشه.

    اگر می خواهیم لاغر بشویم دنبال افراد موفق و شگفتی ساز باشیم نه کسانی که نتیجه نگرفتن از اول الگوی خوب انتخاب کنیم.

    امکان نداره کسی در این دوره شرکت کنه و موفق نشه.

    منفی باف در ابتدای راه خیلی زیاده انسان را اذیت میکنه ولی هر چی جلو برویم نجواها کمتر و کمتر میشه.

   ✅ آیا عادتهای غلط ما برگشت میکنه؟ بله ولی ادامه بدهید درست میشه.

    لاغر شدن را برای خودمان ساده کنیم بگیم یک کیلو می‌خواهیم کم کنیم.

   ⛔ اگر واقعاً گرسنه هستید غذا نمی خورید جسم رو در حالت قحطی قرار می دهید صددرصد در اشتباه هستید وقتی جسم را با قحطی روبه‌رو کنید مغز بهش فرمان خوردن میده وقتی که رژیم میگیریم بدن را به قحطی روبرو می کنیم و بدن حریص میشه شروع به ذخیره سازی میکنه.

   ✳ هیچ وقت نمی توانیم با رنج گرسنگی به لذت تناسب اندام برسیم.

    واقعا این جمله طلایی را با تمام وجودم درکش کردم مرتب رژیم بودم وقتی که به تناسب نزدیک میشدم و تشوبق بقیه رو میدیم اصلا برام لذت نداشت چون اینقدر نگران برگشت چاقی بودم که اصلا اندام متناسبم رو نمی دیدم چون تصویرچاقی قبل در ذهنم پررنگ بود.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/30 17:33
   مدت عضویت: 564 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 323 کلمه

   سلام بر همگی

   وجودمان در بدو خلقت سه بخشی بوده است روح . ذهن .جسم 

   خدای مهربان در بدو خلقت مان روحش رو در ما دمیده که در آن سلامتی .تناسب اندام . روابط خوب . ثروت فراوان . بخشندگی . وسایر  صفات پسندیده انسانی است .

   و ذهنی به ما داده که ما بوسیله اون به اهدافمون برسیم .

   حال اگر ما در زمینه های مختلف دچار مشکل هستیم چه تناسب اندام و… باید بگردیم تو ذهنمان.  ببینیم چیها  توش گذاشتیم که ما رو در رسیدن به هدفمون دچار مشکل کرده است .

    حتی خدا به این هم بسنده نکرده و یه آژیری درون ما قرارداده که اگر مسیر رو اشتباه رفتیم آلارم بده و ما رو آگاه کنه و اون آژیر همون احساس هست. بارها شده که غذا زیاد میخوردم و آژیر احساس به صدا در میومد احساس بد خفگی

   که از هدفتون که همون تناسب اندام هست دارین دور میشید و ما هیچ توجهی نکردیم

    و رژیم میگرفتیم و باز صدای آژیر احساس مون در میومد احساس خستگی و ضعف که باز به خودمون بگه که مسیر اشتباه هست برگردید . 

   بارها شده پیاده روی سنگین کردیم و همش احساس درد زانو و پا  وباز بی توجه بودیم وخیلی آژیرهای دیگه احساس.

   هر موقع که در رسیدن به هدفمون احساسمان خوب نیست یعنی داریم مسیر رو اشتباه میریم .

   بله دوستان خدای بزرگ درمسیر زندگی مان سنگ تموم گذاشته . اما ما ناآگاهانه همش یقه خدا رو میگرفتیم که چرا من. 

   حالا که به لطف الهی تو این مسیر هدایت شدیم بیایم با هم و به کمک استاد عالیقدر همین ذهنی که خدا بهمون داده و ما توش باورهای غلط .افکار غلط. پرکردیم خالی کنیم و توش پر کنیم از باورهای درست وافکار درست و از آژیر احساس کمک بگیریم تا به هدفمون برسیم . 

   خواسته ما همیشه آمادست  چون جهان پر فراوانی هستش وما فقط با ذهنمان جلویش رو گرفتیم . ذهنمان رو درست کنیم خود به خود همه چی درست میشه .و ما به تناسب اندام دلخواهمون می رسیم.   

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/04 18:29
   مدت عضویت: 539 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 289 کلمه

   سلام به دوستان پرتلاشم 

    

     وقتی من وارد مسیر لاغری با ذهن شدم پس باور لاغر شدن رو هم در خودم دیدم و در این مسیر متوجه این موضوع شدم  که در مسیرهایی که قبلا برای لاغری اقدام کردم و موفق نشدم حتما مشکلی وجود داشته و اون موقع با خودم میگفتم نکنه این همه زحمت میکشم و نتیجه نگیرم ،

   شیطان موجود در ذهنم این فکر رو پرورش میدادو هیچوقت نخواستم با شیطان درونم مقابله کنم چون جسمم هم از شرایط فعلیه خودش راضی بود .

    

   اما با ورودم به این مسیر و یادگرفتن حدودی این روش متوجه شدم که این دست خود ماست و قدرت ماست که شیطان ذهنمون رو شکست بدیم و از شرایط جسمی که هستیم جدا بشیم .

    

   و من بعد از مدت ها که در مسیر لاغری بودم به باور این رسیدم که میتونم لاغر بشم و به اندام ایده آلم برسم و تا انتها تلاشم برای لاغر شدن هست و در این مسیر تا زمانی که زنده هستم خواهم بود چون من عاشق لاغری هستم 

   چرا میگم عاشق لاغری هستم چونکه اگر نبودم همون اول کار دست از تلاش میکشیدم و میگفتم این کار فایده نداره و از مسیر جدا شده بودم 

    

   از وقتی که در این مسیر قدم گذاشتم همیشه بدنبال نشانه های خوب لاغری در اطرافم گشتم و در چالش هایی که استاد تا الان شروع کردن شرکت کردم و نتیجه این چالش ها به صورت ناخود آگاه در رفتارم قابل مشاهده هست 

   و باعث شده رفتارم در زمینه های مختلف تغییر کنه 

    

   من از روح درونم درخواست میکنم که من رو در مسیر لاغری قراربده و بدنم رو به سمت لاغرتر شدن هدایت کنه و به خانم منفی باف و مزاحم اهمیتی نده چونکه خود روحم خودش میدونه که قدرت مقابله با خانم منفی باف رو داره 

   .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/02 00:28
   مدت عضویت: 703 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,269 کلمه

   به نام خدای مهربانبا سلام محضر استاد عزیز عطار روشن و دوستان پرتلاش🙏

   چقدر باور دارم که لاغر میشم؟شنیدن این فایل مرا به فکر فروبرد که واقعا چرا با وجود اینکه هر بار که رژیم میگرفتم و با اونهمه زحمت و سختی مقداری وزن و سایز کم میکردم و بعد از مدتی دوباره به وزن قبلی برمی گشتم باز هم دنبال رژیم دیگه ای می رفتم و باز هم تصمیم می گرفتم روش دیگه ای را امتحان کنم؟چرا با وجود شکست های مکرر و پی در پی که می خوردم باز هم ناامید نمیشدم و دوباره خودم را به سختی می انداختم و میرفتم دنبال جستجوی روشی دیگه برای لاغری؟آره دقیقا همینه من با وجود این که هر بار با شک و تردید رژیمی را شروع میکردم و رنج می کشیدم و وقت میذاشتم و هزینه میکردم تا وزن کم کنم و بعد از مدتی برمیگشتم به وزن قبلی و به قول معروف میرفتم سر خونه ی اول و گرچه ناامید میشدم از لاغر شدن اما باز هم روش دیگه ای را پیش میگرفتم و…چقدر آگاهی های خوبی توی این فایل بود وجود ما از سه لایه یا سه قسمت تشکیل شده…روح (ذهن ناخودآگاه) ذهن خودآگاه و جسم…ذهن ناخودآگاه یا روح الهی ما یا همون فطرت یا قلب ،چون بوسیله خداوند تنظیم شده آگاهی ها و اطلاعاتی داره که از طرف خداوند و کائناته و بینهایت صحیح و درسته و ردخور نداره، همین روح الهی ماست که سیستم بدن مون را تنظیم می کنه مثل ضربان قلب تنفس پلک زدن سلول سازی رشد مو و ناخن و همه ی اتفاقاتی که در بدن ما می افته و ما هیچ اطلاعی یا دخالتی در اون نداریم…همه ی این اتفاقات کاملا صحیح و طبق برنامه ی تنظیم شده از طرف خداوند در بدن ما صورت میگیره توسط روح الهی و هیچ اشتباه و غلطی در کارش نیست و بنابراین متناسب شدن ما جزء خاصیت روح ماست و به همین دلیل ما ذاتا به سمت متناسب شدن سوق داده میشیم….اما ذهن خودآگاه ما یا همون مغز ما مانع لاغری مون میشه و دائم به ما میگه که نمی تونی متناسب بشی چون اطلاعاتش صحیح نیست اون این اطلاعات را از اطرافیان مون از اینکه دیدیم پدر و مادرمون چاق هستن و از طرفی هر وقت رژیم گرفتیم و تلاش کردیم و سختی کشیدیم یا لاغر نشدیم یا اگر مقداری وزن کم کردیم دوباره برگشت و ما شکست خوردیم این اطلاعاتی که؛ من نمی تونم لاغر بشم؛ بارها تایید و تثبیت شده و در واقع دیواری کشیده جلو روح و فطرت ما که ما سالهاست هر چه تلاش می کنیم نمی تونیم لاغر بشیم اما عقب نشینی هم نمی کنیم و دوباره اقدام به رژیم گرفتن می کنیم….ذهن خودآگاه یا همون مغز ما دائم میگه نمی تونی لاغر بشی و خودمون هم مرتب این را به همه میگیم و تکرار می کنیم که من نمی تونم لاغر بشم لاغر نمیشم هر چه تلاش میکنم بی فایده ست،،ولی باز هم دنبال رژیم دیگه ورزش دیگه داروهای گیاهی و شیمیایی دیگه میریم و جستجو میکنیم که روش دیگه ای را پیدا کنیم شاید بتونیم متناسب بشیم…چون روح ما ما را به سمت لاغری سوق میده و به ما میگه می تونی لاغر بشی بنابراین با وجود شکست های پیاپی باز هم از شرایط مون ناراحتیم و در جستجوی روشی بهتریم….و در بین این نبرد بین ذهن خودآگاه و ناخودآگاه جسم هیچ کاره ست اون فقط تجربه میکنه آنچه را که روح و مغز برای ما در نظر میگیرن….روح در جسم ما قرار گرفته تا ویژگیهای خودش که صفات الهی هستند را در جسم ما تجربه کنه.یک جسم چاق که بیماره،اعتماد به نفسش پایینه نمی تونه درست عبادت کنه چون نمی تونه خواسته های روح را عملی کنه از نظر روح پذیرفته نیست و روح همواره جسم ما را به سمت متناسب شدن سوق میده ولی مغز ما مانع میشه و میگه نمی تونی لاغر بشی…و چون این دو ناهماهنگن ما لاغر نمیشیم.تنها زمانی می تونیم لاغر بشیم و به تناسب اندام برسیم که روح و ذهن خودآگاه ما با هم هماهنگ باشن.هر کدام از جسم و ذهن و روح ما مستقل هستند روح بر ذهن برتری داره و در واقع رهبره، جسم در موضوع تناسب اندام هرگز تصمیم گیرنده نیست و نقشی نداره،فقط تجربه کننده س.

   وقتی در ذهن ما اطلاعات و فرمول های چاق کننده ذخیره شده،نتیجه ش میشه ی جسم چاق و جسم ما میشه تجربه ی آنچه در ذهن ماست و از طرفی برای تغییر کردن هم انرژی مصرف نمیکنه و دائم به میگه که لاغر نمیشی از طرفی روح هم که رهبره و حیات ما به اون بستگی داره و اگر نباشه زندگی ما متوقف میشه،خواسته هایی داره که باید در جسم تجربه بشه مثلا بخشش و هدیه دادن باید بوسیله جسم(دست) تجربه بشه و عملی بشه چون جسم تجربه کننده س…تا زمانی که بین ذهن و روح ما تضاد و ناهماهنگی هست ما لاعر نمیشیم…ذهن ما میگه تو نمی تونی لاغر بشی و ما هر چه تلاش میکنیم و رژیم های مختلف را انجام میدیم موفق نمیشیم و شکست می خوریم چون ذهن ما پر از فرمول ها و اطلاعات غلطه و روح ما بازم ما را به سمت لاغری سوق میده و میگه تو می تونی لاغر بشی…به همین دلیله که ما هر بار که شکست می خوریم بازم میریم دنبال رژیم دیگه ای و….روح مون می خواد جسم لاغر بشه و قدرتش هم از ذهن ببشتره ولی شیطانی که در ذهن مون هست نمیذاره چون شیطان قسم خورده که نذاره انسان به آرامش و آسایش و سلامت برسه…«عدم هماهنگی بین ذهن و روح باعث میشه جسم مختل بشه و نتونه لاغری را تجربه کنه»اگر روح ما خواسته ش لاغر شدن نباشه ما هرگز دنبال لاغر شدن نمیریم..اگر روح ما توسط خداوند طوری برنامه‌ریزی شده بود که جسم مون نباید لاغر بشه باید همیشه چاق بمونه ما هرگز دنبال لاغر شدن نمیرفتیم و هرگز لاغر نمیشدیم چون ذهن هم که نمی خواد ما لاغر بشیم اونوقت هر دو بر چاق بودن ما هماهنگ میشدند و ما حتی به ذهن مون هم خطور نمیکرد که به سمت لاغری بریم و این بسیار خطرناکه و معمولا هم اتفاق نمی افته.هیچ فرد چاقی نیست که نخواد لاغر بشه چون روح میدونه که میشه لاغر شد و باید لاغر شد و چون باید تجربه های جدیدی توسط جسم کسب بشه…

   در دوره ی لاغری با ذهن میگیم روح ما میدونه میشه لاغر شد چون خودش ما را به این سمت هدایت کرده،چرا ما به دوره هدایت شدیم چون با ذهن منطقی مون بارها و بارها روش های مختلفی را انجام دادیم و نتیجه نگرفتیم به یک حالت درماندگی در اومدیم و در برابر چاقی تسلیم شدیم و ناخودآگاه از خدا کمک خواستیم، .چطور خواستیم؟روح ما دست بردار نیست اون میدونه که لاغری امکان پذیره و چون با خدا ارتباط داره هدایت صورت میگیره،درخواست داده شده و ما هدایت شدیم به این دوره….حالا فقط باید ذهنمون را خالی کنیم از موانع لاغر شدن و پر کنیم با فرمول های صحیح لاغری حتما شگفتی بوجود میاد🙏آسون نیست ولی شدنیه…باید باور کنیم که لاغر میشیم در واقع باور داریم که در این دوره هستیم….در اینجا دو موضوع هست ذهن منطقی ما که میگه لاغری نمیشی و روح الهی ما که میگه می تونی میشه و دائم ما را به سمت لاغری سوق میده…فقط باید ذهنمون را با روح مون هماهنگ کنیم….@ به افراد موفق توجه کنیم@ به مزایای لاغری فکر کنیمهر چقدر نتیجه برامون مهم تر باشه اشتیاق مون بیشتر میشه….به این فکر کنیم که لاغری چه نعمتیه چه آزادی هایی بهمون میده و به چه لذت هایی دست پیدا میکنیم…_به کل اضافه وزن مون فکر نکنیم…._لاغر شدن را برای خودمون کوچیک کنیم…._به جسم مون گرسنگی ندیم….💛نکته ی طلایی«هرگز نمیشه با رنج گرسنگی به لذت تناسب اندام رسید».موفق باشین🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/20 13:58
   مدت عضویت: 822 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,851 کلمه

   سلام گام ۶۱ : 

   ببخشید من این متن رو آماده کرده بودم . 

   این گام رو انجام میدم اگه گام قبلیم هم ثبت نشده باشه دوباره انجامش میدم . 

   گام ۶۱ : 

   هماهنگی بین روح و ذهن و جسم .

    

   روح ما خداست . 

   ذهن ما و جسم ما آفریده ی این خداست . 

    

   من که هستم ؟ 

    

   من روح هستم که ذهن و جسمم را می آفرینم. 

    

   اما اگر روی این باور کار نکنم و خودم را منِ ذهنی و جسمی بدانم آن وقت از روح فاصله میگیرم و چون من ذهنی و متعاقب آن من جسمی خلق هستند و دارای محدودیت باورهای الهی را نمیتوان از این دو جایگاه برای خود باور کنم . 

    

   مثلا وقتی من خودم را جسم بدانم خود این جسم آفریننده ای دارد این آفریننده کجاست ؟ من از او دور هستم . چرا در این جسم با تضاد روبرو میشوم و هزاران سوال دیگر در این من به وجود می آید که این من پاسخگوی آن نیست . همانگونه که میبینیم بسیاری از مردم در من جسمی گرفتارند و مدام به این من رسیدگی می کنند و همواره احساس خلاء در وجودشان است . 

    

   یا عده ای در من ذهنی گرفتارند . مدام نگاهشان بر غیر ممکنهاست و مدام به نبودنها و نتوانستنها فکر می کنند . این افراد هم از روح اطلاعی ندارند . 

    

   اما افرادی که در من الهی زندگی می کنند و عادت کرده اند که خود را این من بدانند برای تمام سوالات بُعد ذهنی و جسمی خود پاسخ می یابند . 

    

   خداوند در سوره اسراء آیه ۸۵ میفرماید : آیه_85_سوره_اسراء” rel=”nofollow ugc”>وَيَسْأَلُونَكَ عَنِ الرُّوحِ ۖ قُلِ الرُّوحُ مِنْ أَمْرِ رَبِّي وَمَا أُوتِيتُمْ مِنَ الْعِلْمِ إِلَّا قَلِيلًا ﴿٨٥﴾

    

   و از تو درباره روح می پرسند، بگو: روح از امر پروردگار من است، و از دانش و علم جز اندکی به شما نداده اند. (۸۵)

    

   خداوند در این آیه به  وضوح میفرماید کسی که میخواهد روح خود را بشناسد باید در بُعد الهی وجودش قرار بگیرد . من ذهنی قادر به پاسخگویی نیست و علم و دانش در این بُعد از وجودمان نسبت به بُعد روحی و الهی وجود ما بسیار کم است و نمیتواند پاسخ ان را بدهد . 

    

   خداوند در این آیه دانستن علم روح را در بُعد الهی وجود میداند و آن را امر پروردگار میداند . 

    

   اما امر چیست ؟ 

   در ویکی شیعه آمده است : 

    

   عالَم اَمْر یا عالم مجردات جهانی که با حواس پنج‌گانه ظاهری درک نمی‌شود و در مقابل عالَم خَلق قرار دارد که با حواس پنج‌گانه قابل درک است. ریشه اعتقاد به عالم امر را در فراز «أَلَا لَهُ الْخَلْقُ وَالْأَمْرُ» در آیه ۵۴ سوره اعراف دانسته‌اند.

    

   تحقق موجودات در عالم امر را آنی و بدون نیاز به فراهم شدن شرایط زمان و مکان دانسته‌اند؛ برخلاف عالم خلق که تحقق موجودات در آن به صورت تدریجی و بسته به شرایط خاص مادی امکان‌پذیر است.

    

   با وجود اعتقاد برخی از فلاسفه به وجود عالم امر، عده‌ای از مفسران معتقدند در آیاتی از قرآن از واژه امر برای اشاره به عالم ماده استفاده شده است؛ چنانچه علامه طباطبایی نیز ذیل آیه ۵۴ سوره اعراف، خلق و امر در آیه مذکور را نه به‌معنای دو جهان مستقل، بلکه به‌معنای قدرت آفرینش خدا و فرمان او می‌داند.

    

   عالَم امر ، جهانی است که بر خلاف عالم خلق، از محسوسات نیست و با حواس پنجگانه درک نمی‌شود. بنابر نظر ملاصدرا، فیلسوف شیعه قرن یازدهم قمری، خداوند جهان‌های متعددی آفریده است که همه آنها در دو عالَم خلاصه می‌شود: عالم خلق و عالم امر. او عالم خلق را همان دنیا و عالم امر را عالم مُجرَّدات دانسته و گفته است این عالم تنها با حواس باطنی درک می‌شود.

    

   به باور ملاهادی سبزواری، عارفان اصطلاح عالم امر را از آیه ۵۴ سوره اعراف اقتباس کرده‌اند. در کتاب حجت التفاسیر، ذیل آیه ۸۵ سوره اِسراء، از دو عالم خلق و امر سخن گفته شده که براساس آن، بدن انسان نمونه‌ای از عالم خلق، و روح او نمونه‌ای از عالم امر دانسته شده است.

    

   به‌گفته ناصر مکارم شیرازی، از مفسران معاصر، برخلاف عالم خلق که تحقق موجودات در آن به‌صورت تدریجی صورت می‌گیرد، در عالم امر، موجودات به‌صورت آنی تحقق پیدا می‌کنند.مکارم شیرازی، این نظر خود را به آیه ۸۲ سوره یس متکی می‌داند که براساس آن، هرگاه خداوند چیزی را اراده کند، همین‌که امر کند، آن چیز موجود می‌شود.

    

   در عالم امر، موجودات به‌صرف اراده الهی و امر او و بدون نیاز به فراهم‌شدن شرایط مادی مانند زمان و مکان به‌وجود می‌آیند؛ برخلاف عالم خلق که برای تحقق موجودی در آن، باید شرایط خاص مادی وجود داشته باشد.

    

   برخی از فلاسفه مسلمان از وجود عالم امر در مقابل عالم خلق سخن گفته‌اند.فیض کاشانی هم در کتاب الصافی در تفسیر عبارت «لَهُ الْخَلْقُ وَ الْأَمْرُ»،تفاوت عالم خلق و امر را بیان کرده است.

    

   با این حال، چنان‌که در تفسیر نمونه آمده است، قرآن کریم، واژه امر را برای عالم ماده نیز به‌کار برده است؛ برای نمونه در آیه ۵۴ سوره اعراف که مستند اصلی عالم خلق است، خورشید و ماه و ستارگان، تحت امر خدا دانسته شده‌اند. علامه طباطبایی هم در تفسیر المیزان در تفسیر آیه مذکور‌، از وجود چنین جهانی سخن نگفته و تنها تفاوت‌های خلق، یعنی آفرینش خداوند و امر، یعنی فرمان خداوند را بیان کرده است.

    

   آیه ۵۴ سوره اعراف میفرماید : 

    

   إِنَّ رَبَّكُمُ اللَّهُ الَّذِي خَلَقَ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ فِي سِتَّةِ أَيَّامٍ ثُمَّ اسْتَوَى عَلَى الْعَرْشِ يُغْشِي اللَّيْلَ النَّهَارَ يَطْلُبُهُ حَثِيثًا وَالشَّمْسَ وَالْقَمَرَ وَالنُّجُومَ مُسَخَّرَاتٍ بِأَمْرِهِ أَلَا لَهُ الْخَلْقُ وَالْأَمْرُ تَبَارَكَ اللَّهُ رَبُّ الْعَالَمِينَ ﴿۵۴﴾

    

   در حقيقت پروردگار شما آن خدايى است كه آسمانها و زمين را در شش روز آفريد سپس بر عرش [جهاندارى] استيلا يافت روز را به شب كه شتابان آن را مى طلبد مى ‏پوشاند و [نيز] خورشيد و ماه و ستارگان را كه به فرمان او رام شده‏ اند [پديد آورد] آگاه باش كه [عالم] خلق و امر از آن اوست فرخنده خدايى است پروردگار جهانيان (۵۴)

    

   در این آیه نیز خداوند  خلق و امر را در حیطه ی فرمانروایی خود میداند .

    

   پس کسی که در من الهی وجود خویش قرار میگیرد میتواند روح و ذهن و جسم را درک کند و اگر ما به چنین درکی رسیدیم که توانستیم بر خلق ذهن و جسم مشرف شویم و یقین پیدا کردیم که این ذهن و جسم تنها با یک امر از طرف روح ما خلق شده است و خود ما هم که روح هستیم . 

    

   البته اینجا سوالی  مطرح میشود که روح از امر پروردگار است یا خود پروردگار . 

    

   چون در آیه ونفخت فیه من روحی . خداوند  روح را از خودش معرفی کرده و در ایه بالا از امر خودش . 

   “نفخت فيه من روحي ” از روحم در او دميدم، با توجه به اين که «مِنْ» در من روحي، نشويه ‌است كه بيان سرچشمه و منشأ پيدايش چيزي است و اين که اضافه روح به خدا اضافة تشريفي است، لذا منظور از روح، روح مقدّس الهي است كه خدا به آدميان بخشيده است . 

    

   پس با توجه به این دو ایه میتوان چنین پاسخ داد که که روح نیز دارای درجاتیست . در جایی ان را خود خداوند معرفی کرده و در جایی امر خداوند و آفریده او . 

   منِ الهی ما از درجه ی امر نیز بالاتر است و ما باید به این باور برسین که در سرزمین  من الهی سکنی گزینیم تا حاکم سرزمین روح امری  و ذهن و جسم خلقی باشیم . 

    

   ما اگر بپذیریم ما من الهی هستیم آنوقت است که میبینیم ذهن دیگر شیطانی نیست که بر آن هیچ تسلطی نداشته باشیم . 

    

   ذهن ساخته ی دست خودمان است و ما در این سایت داریم می آموزیم چگونه این ساخته را که سالهاست خودمان ساختیمش و نسبت ان را به شیطان دادیم را از نو بسازیم . چگونه عادت خود را تغییر دهیم . 

    

   به نظر من تمام تمرینات این سایت انسان را در سرزمین  من الهی  منزل میدهد و کاری میکند که ما به این باور برسیم که تمام پاسخها در خود ماست منتها جایگاه پاسخ دهی ذهن و جسم نیست بلکه باید تغییر کنی و من الهی خود را درک کنی تا به این باور برسی که قادری با یک لفظ ( کُن ) به همه چیز برسی که همینگونه هم هست هر لحظه هزاران سلول در ما زنده و هزاران سلول می میرند . هر لحظه  اندیشه های زیادی در ما تولید و اندیشه های زیادی از بین میروند . نگاه کردن به همین قدرت که همین حالا در وجود ماهست نشان میدهد ما به راستی کیستیم و جایگاه و سرزمین اصلیمان در کدام قسمت از وجودمان است . 

    

   گرفتار بودن در عادات جسمی و ذهنی بین ما و من الهیمان فاصله انداخته و ما در این سایت داریم تمرین می کنیم که به شناخت من الهی و تواناییهایی که همین حالا هم در وجود ما هست پی ببریم . 

    

   آفریدن ذهن و جسم به این دقت  را کسی از آسمان و زمین هدایت نمی کند . خود ما هستیم که داریم آن را هدایت می کنیم . ضمیر ناخوداگاه در آسمان و زمین نیست . در خود منست . خود منست که هدایت ذهن و جسم را در دست دارد . 

    

   احساس توانایی در بُعد الهی وجود ماست و احساس ناتوانی در بُعد ذهنی ماست . 

    

   پس ببینیم با چه احساسی در حال زندگی هستیم .

   اگر به خود واقعیمان نظر بیاندازیم و شاهد خود باشیم آن وقت است که میتوانیم بین ابعاد وجودمان هماهنگی ایجاد کنیم . 

    

   وقتی بدانم که من خالق زندگی خود هستم و برای این باور کلی شاهد بیاورم تا این باور در من تثبیت شود آن وقت لاغر شدن یکی از هزاران خلقهاییست که من توانمند دارم انجام میدهم همانگونه که چاق شدن را انتخاب کردم لاغر شدن را از آن ساده تر میتوانم انتخاب کنم . 

    

   چرا که در چاقی من خلاف آفرینش حرکت کردم ولی در لاغر شدن در جهت افرینش . 

    

   من چاقی را با ذهن خود و نتوانستم های ذهنی و قدرت ضعیف خلق ذهنی آفریدم در حالیکه لاغر شدن همواره از روح من در حال جاری شدن به سمت ذهن و جسم منست . 

    

   من فرمولهای اصلی روحم را در ذهن و جسمم جاری می کنم . 

    

   و اجازه میدهم بتوانم آن را احساس کنم . 

    

   وقتی آن را احساس و درک کنم این حرکت را حرکت طبیعی می دانم . 

    

   ذهن و جسمم را با خواست روحم همسو می کنم . 

   و به یگانگی میرسم . 

    

   اگر بدانم وظیفه ی ذهن من اینست که قدم به قدم مطابق عادتهای اصلی روح حرکت کند کم کم آفرینش  عادات خلاف روح در من کم و کمتر میشود و من هم جهت و همسو با تمام ابعاد وجود خودم به سمت هدف حرکت میکنم . 

    

   لاغر شدن در جسم هر لحظه دارد اتفاق می افتد اگر چاق کردنهای ذهن را متوقف کرده و به لاغری ذهنی توجه کنیم این لاغر بودن را در ذهن نیز مشاهده می کنیم . آن وقت ذهن را دشمن خود نمیدانیم . شیطان نمیدانیم . همراهی میدانیم که خودمان ساختیمش . 

    

   ذهن در لاغر شدن همراه و کمک کننده ی ماست . 

    

   همین حالا هم در ذهن ما لاغری دارد رخ میدهد . همین حالا هم در ذهن ما لاغری جریان دارد منتها باید به آن توجه کرد نه به چاقی . 

    

   باید به لاغری ذهن توجه کرد . به گفتگوهای لاغر کننده ی ذهنی . به مشاهدات لاغری . همانگونه که یاد گرفتیم به پروسه ی لاغری جسم توجه کنیم نه به چاقی باید یاد بگیریم به پروسه ی لاغری ذهن توجه کنیم . حتی میتوان گفت لاغری چیز جدیدی نیست که در ذهن ایجادش کنیم . لاغری در ذهن ما جاریست فقط باید به آن توجه کنیم و توجه خود را از چاقی ذهن برداریم .

    

   لاغری هم در ذهن ما جاریست و هم در جسم ما . 

   توجه ما به آن سبب خلق آن میشود و همانطور که توجهات ما به چاقی سبب خلق آن شد اکنون هم توجه کردن ما به لاغری آن را خلق می کند . 

    

   و این توجه هم همین حالا در وجود ما هست و نیازی نیست آن را امر یا خلق کنیم . 

    

   وقتی اینگونه مینگریم من الهی را میبینیم که همین حالا کلی آفرینش را به ثبت میرساند . 

    

   و تمامی این مطالب درک و تکرار میخواهد تا ما ببینیم چگونه توانستن را . تا ما ببینیم که چقدر توانمند هستیم . حتی لازم نیست توانایی در خود ایجاد کنیم همین حالا این توانمندی در وجود ما هست . 

    

   تغییر کانون توجه اگر به صورت استمرار و عادت ما در اید امر و خلق ما دگرگون میشود . به جای اینکه به چاقی امر کنیم با تغییر عادت کانون توجه به لاغری امر می کنیم و بعد آن را خودبخود در جسم خلق میکنیم . همانگونه که چاقی را خلق کردیم . 

    

   ما در اینجا از چاقی نیز برای لاغر شدن استفاده می کنیم . ما در چاقی خود را توانمند میدانیم چون بارها آن را خلق کردیم وقتی به آفرینش آن دقیق شویم آنوقت میبینیم به همان راحتی که چاقی را امر و خلق کردیم لاغری را امر و خلق میکنیم و بعد میبینیم این روند  همین حالا هم در ما جاریست و ما داریم هر لحظه آن را امر و خلق می کنیم . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   abolhasanefarzane1@gmail.comcom
   1400/01/29 18:22
   مدت عضویت: 345 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 749 کلمه

   سلام دوستان واستاد گرامی گام ۶۱ سوال پایان دوره لاغری با ذهن البته نمیدونم سوال دوره لاغری رایگان یا اون یکی خلاصه سوال این بوده واقعا باور شما درباره لاغرشدن چقدر است چقدر باور دارید که میتونید لاغر بشید من وقتی البته اون موقعیکه ورزش میکردم و اون موقیعیکه مدرسه باز بود ی سوال ورزش داشتم که چکار کنم رونم لاغر بشه این سوال داشتم وهنرستان چند تا دبیر ورزش داره هفته ها پیگیر شدم وهر روز زودتر میرفتم دنبال دخترم که معلم ورزشها رو ببینم که چی بشه سوالمو بپرسم دیگه خلاصه مربی ورزش که میخواستم پیدا کروم از نظر من مربی ورزش باید خودش ورزشکار باشه وهم بسیار مناسب هیچ چیز اضافه نداشته نباشهواما شما مدرسیکه خودش چاق بوده وبدون کمک کسی بدون جزو بدون …خودش زحمت کشیده ومتناسب شده وفایلهای به این خوبی مفیدی رو درست کرده من شخصا به حرفاش ایمان دارم ومن الان ۹۰ درصد قبول دارم وقتی متناسب بشم میشه هزار در  صد قبول دارم چون نتیجه شو دارم به وضوح میبینم ومن باور دارم که میتونم لاغر بشم اما درس امروز ما دو تا ذهن داریم یکی ذهن خوداگاه ویکی ذهن نا خوداگاه کار ذهن ناخوداگاه که همون روح یا فطرت درون یا قلبه واون ی سری اگاهیها داره از کائنات انرژی کائنات واطلاعات واگاهایی اون کاملا صحیح و رد خور نداره واشتباهم توش نیست چون فرمولهاشو خدا نوشته ودر ضمن همونیه که داره سیستم بدن ما رو کنترل میکنهدودر ذهن نا خداگاه ما لاغر شدن چزعه طبیعتشه بخاطر همینکه ما زضاتن هل داده میشیم به سمت لاغر شدن ر ذهن خوداگاه ما میگه تو نمیتونی لاغر بشی اما ذهن نا خوداگاه ما میگه تو میتونی لاغر بشی حالا اطلاعات خوداگاه از کجا اومده از اطرافیان پدر ومادر وتلاش هایی که ما کردیم برای لاغر شدنو به نتیجه میگه تو نمیتونی لاغر بشی ماذهن نا خوداگاه ما رو هل میده به سمت لاغری ومیگه برو جلو تو میتونی لاغر بشی چرا مارو هل میده چون از این وضعیت ناراحته روح اومده تو این جسم که ویزگی خودش صفات خداوند رو در این جسم تجربه کنه ومطمئن که ی جسم کاق توان حرکتی نداره توان سلامتی نداره وی جسم چاق چومکه نمیتونه خاصتهای روح برابرده کنه از طرف روح پذیرفته نیست ورد میشه وهمواره هل داده میشه به سمت لاغری که برو لاغر شو از طرفیم ذهن خوداگاه ما میگه تو نمیتونی لاغر بشی پس تضاد ایجاد میشه واین دو با هم هماهنگی ندارن ونمیشن و وجود انسان از سه بخش تشکیل شده روح وذهن وجسم جسم فقط تجربه کننده ونمایشکر وتصمیم گیرنده نیست دهن خوداگاه چون حوصله تغییر نداره دائما میگه تونمیتونی لاغر بشیرواز طرفی ذهن نا خوداگاه ما رهبره وی خواستهایی داره که باید باوجسم تجربه بشه مثلا روح ما دوست داره بخشش کردن هدیه دادن تجربه کنه باید از طریق جیم تجربه کنه چرا ذهن خوداگاه میتونه مانع لاغری ما بشه چون شیطان در ذهن خوداگاه ماست وقسم خورده تا زنده هست نذاره ب خوش از گلومون پایین بره وشیطان نمیذاره تجربه لاغری در جسم بوجود بیاد وعدم هماهنگی ذهن خوداگاه ونا خوداگاه باعث میشه جسم مختل بمونه ولاغری رو تجربهدنکنه اگر روح میدونست که ما لاغر نمیشیم وذهن خواگاه که هم که میگه تو لاعر نمیشی اینا با هم همسو میشدن ولاغری امکان پذیر نبود وما دنبال لاغری نمیرفتیم ولی اتفاق نمیافته چون روح میدونه لاغر میشه ودر لاغر ی با دهن ما میگئم که ما انتخاب شدیم هدایت شدیم چرا هدایت شدی چون دهن خوادگاه بارها تلاش کردی به متیجه نرسیدی وبه یک حالت تسلیم رسیدیم در برابر چاق شدن ونا خداگاه از خدا خواستیم درخواست دادیم اجابت شد وما هدایت شدیم به سایت پس در دوره لاعری با ذهن یاد میگیریم که ما میتونیم لاعر بشیم وقتی محتویات ذهن خوداگاه که میگه تو نمیتونی لاغر بشی که شامل فرمولهای اشتباه باکرهای غلط دستورات غلط وباورهای اشتباه هستند اینا رو شناسایی میکنیم وجایگزین میکنیم با افکار صحیح باورهای صحیحدواکنشهای صحیح هماهنگی بین ذهن خوداگاه ونا خوداگاه بوجود میاد وذهن خوداگاه میپذیره که میتونه لاغر بشه ولاعر میشه وذهن نا خداگاه هم که از قبل میدونست پس شگفتی میافرینن سخته اما شدنی برای استادم ودوستان شگفتی ساز شده پس برای مم میشه استاد من برای چاقی اینجکری تلاش نکردم که چی رو با چی قاطی کنم طعمش بهتر بشه من همیشه زجر نحوردن کشیدن اینو نمیخورم چاق میشم وانو نمیخورم چاق مییشم وهمیشه ی جورایی تو رژیم بودم ومن همیشه از قبل هم به اونهایی توجه میکردم که به نتیجه رسیدن ووقتی که ی سنگ بتونه فایل گوش بده کوچیک بشه یعنی من از سنگ کمترممن هم شگفتی میافرینم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/13 21:09
   مدت عضویت: 775 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,445 کلمه

   شخصی در تماس با استاد به این جمله باور داشته :
   گفتن ما انسانها اینجور خلق شدیم که ما معتاد به شیرینی و چربی هستیم اما برای ما ضرر داره و ماباید اونها رو مصرف نکنیم که لاغر بشیم (منم قبل از آشنایی با این مسسر از این افکار داشتم که من با اشتهای زیاد خلق شدم که باید زیاد بخورم تا سیر بشم و منم تمایلم به خوردن زیاد هست و من بیشتر روز رو گرسنه هستم و دوست دارم بخورم اما باید به خودم فشار بیارم و نخورم و یا از غذاهای کم کالری و سبک ستفاده کنم و معده ام رو پر کنم )

   استاد از این شخص پرسید :
   چقدر باور داری که میتونی لاغر بشی ؟؟طرف گفت اصلا باور ندارم و استاد گفت پس چرا دنبال لاغری هستی؟؟ گفت نمیدونم ؟؟؟(من باور داشتم که میتونم لاغر بشم اما باور نداشتم میتونم بدای همیشه لاعر بمونم میگفتم مگر همیشه در رژیم و سختی باشم که همیشه لاعر بمونم که این اواخر با مانعهای زیادی که داشتم حتی دیگه میگفتم با وجود رزیم و ورزش همیشه من به احتمال زیاد بازهم لاغر نمیشم )

   ما یک ذ هن ناخود آگاه داریم یک ذهن خود آگاه داریم
   فطرت و اون قلب و روح ما یک سری آگاهی ها داره که اطلاعاتش صحیح هست چون از طرف خداوند هستن و این روح وفطرت ما یک سری اعمال رو در بدن به خوبی و اتوماتیک انجام میده مثل گردش خون و پلک زدن و. .. که بقیه فعالیتها رو هم انجام میده و در درستی کار اون شکی نیست و لاغر شدن هم جز خواستهای روح و یا فطرت ما هست پس روح ما رو هل میده به سمت لاغر شدن اما ذهن ما میگه تو نمیتونی لاغر بشی و جلوی اون فطرت و روح درونی ما رو که لاغری رو دوست داره میگیره (روح ما دوست داره ما در تمام جنبه ها ی زندگی عالی و موفق باشیم و در بهترینها باشیم و روح ما چون جزیی از خدا هست آزادی رو دوست داره شادی رو دوست داره و سلامتی رو دوست داره و خیلی چیزهای دیگه پس لاغری رو هم چون ما رو آزادمیکنه و کلی تجربه های خوب میده رو دوست داره )

   اما ذهن خود آگاه میگه تو نمیتونی لاغر بشی پس چرا به دنبال رژیم و روشهای دیگه رفتیم ؟چون فطرت ما میگه برو تو میتونی از چاقی رها بشی چون روح ما اومده تمام صفات خدا رو تجربه کنه و چاقی باعث میشه سلامتی و عبادت و حال روحی و … همه چیز رو تحت فشار قرار میده و این از طرف روح ما پذیرفته نیست و میگه برو لاغر شو اما ذهن ما میگه تو نمیتوتی اما روح و فطرت ما میگه تو میتونی پس با وجود اینکه شکست میخوری در لاغری اما به دنبال لاغری هستی ( من خودم با وجود اینکه بارها رژیم گرفتم و ورزش میکردم و ایده ال میشدم ما دوباره چاق میشدم اصلا چاقی رو نپدیرفتم و میگفتم این حق من نیست و دوباره شروع به کار میکردم که لاغر بشم و این اواخر باوجود کم‌کاری تیرویید وخوردن قرص هورمونی که همه ی دکترها و اطرافیانم میگفتن چاقی حق تو هست و دیگه طبیعی تو چاقتر بشی عیب نداره اما من بازم اون روحم و اون فطرت درونم گفت نه این چاقی سهم تو نیست این همه زجر و ناراحتی سهم تو نیست و من رو به این راه هدایت کرد )

   وجود انسان سه بخش داره روح و ذهن و جسم که جسم فقط تجربه کننده هست و به خودی خود تصمیم گیرنده نیست وقتی در ذهن اطلاعات چاقی و فرمولهای چاقی ذخیره بشه جسم هم چاقی رو تجربه میکنه چون میاد داخل لایه ی آخر و جسم میشه تجربه اش اون چیزی که در ذهن هست و چون ذهن پر از فرمولهای چاقی هست میگه تو نمیتونی لاغربشی اما چون روح درونی تر هست یه خواسته هایی داره که باید با جسم تجربه بشه مثلا روح تو بخواد بخشش رو تجربه کنه نمیشه چشمات رو ببندی و بگی من بخشیدم یعنی جسم تجربه کننده هست ما با جسم باید فرمان روح رو تجربه کنم اما چون ذهن میگه نمیتونی و چون ما باور نداریم در نهایت تجربه ی چاقی صورت میگیره(
   و چون شیطان در ذهن ما هست قسم خورده نزاره آب خوش از گلوی ما پایین بره پس ذهن میگه نمیشه تا روح اون رو تجربه نکنه و تجربه ی لاعری به جسم نرسه .(چقدر واقعیت جالب هست که جسم تصمیم گیرنده نیست فقط تجربه کننده هست ولی من بارها به جسم خودم فشار وارد میکردم و از اون لاغری رو میخواستم که مقطعی من به نتیجه میرسیدیم اما هیچ وقت داییمی نبود چون ذهنم پر از فرمولهای چاق کننده بود و من رو وادار بخوردن میکرد من باید از کسی کمک بگیریم که در بدن من دستور ها رو صادر میکنه مثل صربان قلبم و یا گردش خودنم و یا سلول سازی و این کار هیچ کس به حز مغز من نیست در بدنم و حتما خوردن رو هم خودش صادر میکنه که در چاقها به خاطر یه سری اطلاعات و تصویرهای غلط در ذهن مغز زیاد دستور خوردن صادر میکنه و در لاغرها چون ذهن دخالتی نداره مغز اتوماتیک خودش فرمان درست صادرمیکنه و لاغرها هم اصلا نه افکار و نه باورهای اشتباه ندارن و خوردن رو یه فعالیت مثل بقیه فعالیتهای جسم میدونن مثل نفس کشیدن و خیلی راحت و به اندازه میخورن )

   پس روح که خو استه اش لاغر شدن هست و اگر ذهن باهاش هماهنگ بشه نتیجه اش عالی میشه.
   و اما روح ما میدونه میشه لاغر شد چون به این سایت هدایت شدید(پس اگر اینجا در این سایت هستم باید امیدوار باشم با تمام مانعهای دهنی ای که دارم من میتونم لاعر بشم چون هدایت شدم )
   چون بارها من لاغر شدم و اما نتیجه ماندگار نگرفتم خودم رو ناتوان دیدم در مقایل لاغری و من ناخود آگاه از خدا کمک خواستم و به حالت تسلیم دراومدم (من واقعا این اواخر رژیم ام در همچین حالتی بودم و از خدا کمک میخواستم که دیگه کاری از دست من بر نمیاد باید چیکار کنم تا به جسم ایده الم برسم چون هم رزیم داشتم هم ورزش ولی نتیجه به اندازه تلاشم که نبود هیچ تازه وزنم اصافه میکردم و با سختی خیلی مقدار جزیی وزن کم میکردم )

   ذهن رو باید با روح هماهنگ کنید وبا افکار و باورها و رفتار درست و صحیح هماهنگ کنید .
   ذهنتون رو خالی کنید از موانع و ذهنتون رو متقاعد کن که میشه لاغر شد ساده نیست اما شدنی هست پس اگر اگر ذهنتون پاسخ داد من نمیتونم باور کنم میتونم لاغر بشم ؟ بهش بگو پس چرا جستجو میکنم و به دنبال روشهای لاعری هستم؟.(منم هم قبلا که در رژیم بودم ذهنم میگقت تو نمیتونی یه لاغر فوق العاده باشی مگر با زجر و سختی و نخوردن و در نهایت هم تو استخون بندیت درشت هست و خیلی لاغر نمیشی و اگر هم بشی نتیجه ماندگار نخواهد بود و اما حالا میگم جسم من هیچ مانعی نداره و من به راحتی میتونم یک متناسب فوق العاده بشم و جسم من به سرعت داره هر روز به سمت لاغر شدن حرکت میکنه )

   یه ذهن منطقی هست که میگه نمیتوتی و یه روح هست که میگه تو میتونی
   اگر بارها به دنبال لاغری بودی درحالی گه گفتی نمیتونی لاغر بشی فکر کن ببین چرا ؟؟؟(چون زمانی که رژیم داشتم بارها ته دلم گفتم چطور چاق بشم من که هر کاری نیاز هست دارم انحام میدم پس چرا چاقم؟ و یا میگفتم من از خیلی متناسبها کمتر میخورم پس چرا چاقم؟ و یا میگفتم چطور یه قرص من رو چاق کنه؟ من که باور نمیکنم و یا میگفتم من تا کی باید نخورم و رژیم داشته باشم اخه تا کی نباید بخورم ؟این زندگی با این همه سختی که نمیشه ؟)

   من از وقتی که در این مسیر هستم روز به روز دارم خوش اندامتر و زیباتر و جوانتر و شادابتر میشم .

   و هر کسی فقط یک در صد قبول داشته باشه میتونه للعر بشه با استمرار و تعهد و انگیزه موفق میشه .
   من باید برای خودم هدف تایین کنم که من باید به وزن ۵۹ کیلو و سایز ۳۸ به زودی برسم .

   اگر قرار باشه با قدرت ذهن به جایی برسم میخوام به یک وزن عالی برسم مثل اون عکس که دوستش دارم تا اینجا اومدم بقیه اش رو هم میرهم و به خودم قول میدم و میخوام به یک جسم زیبا و تراشیده برسم .(چقدر عالی مطمعنم به زودی میرسم )
   و اصلا کاری به سنم و یا منعهای دیگه که قرص میخورم و یا غذاهای چرب و سرخ شده میخورم و یا فعالیت ندارم و …‌ندارم تا وقتی انگیزه دارم به هدفم میرسم و تا زندم دنبال میکنم و تلاش میکنم و فقط به حرفم نیست که من دوست دارم و … هر چقدر برای لاعر شدن تلاش کردید لاعر میشید (من واقعا دارم تلاش میکنم و وقت میزارم و انگیزه دارم و هدفم بدام مهم هست و در کنار تمام روزمرگیها و زندگی شخصیم به دنبال این فایبها و انوزشهای استاد هم هستم تا نتیجه ی عالی بگیریم به زودی به وزن ایده الم میرسم )

   هر وقت میخواهی به هدفی برسی نگاه به شکست خورده ها نکن
   اصلا بخواهی به یه شهری برسی و سفر کنی ممکنه یه عده به دلایلی نرسن یا خوابشون بگیره و یا … وولی ما باید به دنیال افرادی باشیم که رسیدن پس همیشه به دنبال افرادی باش که نتیجه گرفته (من به خودم که نگاه میکنم میبینم بدون هیچ کار خاصی بدون هیچ فعالیت و رزیم و کاری تونستم یک کلی با قدرت دهنم وزن کم کنم پس بقیه ی اصافه وزنم رو هم به زودی از دست میدم و خیلی برام جالب عست که دهنم اینقدر قدرت داره و من بهش ایمان دارم که من رو مثل همین نتایجی که گرفتم دوباره به نن نتایج عالی میده و متناسب فوق العاده میکنه و نگاه به استاد و دوستان شگفتی ساز هم میکنم که چقدر دوستان نتایج عالی در دو ماه گرفتن پس منم میتونم )
   امکان نداره کسی دورها ر انجام بده و نتیجه نگرفته باشه .
   در دوره ی آموزشی ما باید ذهن ناخود اگاه رو با روح هماهنگ کنیم .
   ا .
   وقتی که این مسیر رو شروع کردین
   نتیجه رو ذهن تعیین میکنه نه شرایط .(یعنی به دنبال مربی و باشگاه و عداها نیستم که با التماس به اونها من لاعر بشم و اون شرایط برایمن نتیجه رو رقم بزنه فقط از طریق ذهنم من به نتیجه میرسم و در تمام جنبه ها ی زندگیم بدون توحه به شرایط اطرافم من میتونم موفق بشم مثل استاد )
   اگر رفتار اشتباه داشتیم اما وقتی در مسیر صحیح باشی مهم نیست نگران نباشید و ادامه بدید .(ما باید به تعداد رفتارهای درست خودمون توجه کنیم اگر تعداد اونها از تعداد رفتارهای علط بیشتر باشه در نهایت موفق میشیم )
   چطور میتونم انگیزه رو بالا ببرم :هر چقدر انیگزه بالاتر باشه به فایلها هم با علاقه گوش میدی ودنبال میکنی (باید هدف برای ما مهم باشه هر چقدر هدفت مهم باشه برات تعهد و انگیزه و اشتیاق هم برای ما بیشتر میشه و با استمرار ما موفق میشم )
   مهم نیست چند کیلو هستی مطمعن باش یه روز در وزن ایده ال بودی و ردش،کردی پس به تمام اصافه وزنت فکر نکن و بگو من میخوام یک کیلو یک کیلو کم کنم ما گرم به گرم اضافه کردیم اما میخواییم ۵۰ کیلو یه دفعه کم کنیم خوب ذهنمون هنگ میکنه و میگه اصلا تو نمیخواد لاعربشی (من خودم به خودم میگم من بارها ۳۰ کیلو و ۲۵ کیلو و ۱۸ کیلو و بیشتر حتی کم کردم شاید نزدیک ده بار و با لاعری از طریق دهنم یک عالمه کم کردم ولی دقیق نمیدونم و حالا این ۶ کیلو هم که فکر کنم در این حد باشه شاید هم کمتر باشه رو میخوام با قدرت ذهنم کم کنم و ایده ال بشم و اصلا چیز زیادی نیست و من به راحتی میتونم بدون زجر و سختی من للعر بشم خیلی راحت مثل سایر فعالیتهای جسمم مثل نشست و ب خاستم مثل راه رفتن من به همین راحتی به وزن ایده الم میرسم )

   اگر واقعا گرسنه هستین و عدا نمیخورین اشتیاه میکنید چون جسم رو در وضعیت قحطی گذاشتن خطر ناک هست فرض کن وعده ی قحطی به تو در یک مواد غذاییو یا خوراکیها بدن ببین مردم هجوم میبرن برای خریدن پس تو هم هی نخور نخور ولی دهنت چون با قحطی مواجه میشه یه جایی شروع به خوردن میکنه که عجیب و غریب هست چون جسم رو در حالت قحطی قرار دادیم و ذهن ما شروع میکنه به ذخیره سازی مثل مردمی که صف میبندن برای جمع کردن مواد غذایی و هیچ وقت با رنج گرسنگی نمیتونید به لذت تناسب اندام برسید .(من بارها از این رفتارها داشتم و همیشه میگفتم چرا متناسبها نمیتونن بخورن و من همیشه گرسنه هستم و همیشه میل به خورد داشتم و یه جاهایی مثل مسافرتها و یا مهمانیها و یا روزهای تعطیل و یا تفریحها من بسیار میخوردم طوری که خودم بعدش وحشت میکردم و به همه میگفتم چقدر زیاد خوردم و بعدش حالت تهوع و دل درد میگرفتم و از شدت سنگینی رو به چایی با لیمو عمانی میوردم و در نهایت کلی عداب وجدان و رفتار زشت پرخوری و افکار چاق کننده با هم داشتن و یادم هست در نخوردن چیپس و پفک چون جز محدودیتهای رزیم ام بود و یا نخوردن فست فود یه رفتارهایی از من سر میزد که خودم وحشت میکردم و حالا هر طور بخوام انجامشون بدم نمیتونم و حالم بد میشه و حالا میفهمم رژیم چقدر ما رو داغونتر میکرده و چقدر راه غیر اصولی بوده و م اما الان اگر چه هنوز نتیجه ی نهایی رو ندیدم اما از درون متناسبترم چون دلم نمیخواد زیاد بخورم میلم به همه چیز نمیکشه و در حد رفع نیازم میخورم و اصلا ذهنم احساس کمبود و قحطی نداره و خیالش جمع هست هر چی بخواد در هر زمانی میتونه به اندازه نیازش بخوره اما به شرط نیاز داشتن جسم به غدا و من از اون رفتارها خیلی کم تا حالا داشتم که اونم نه به شدت قبلا و سریع هم افکارم رو درست کردم و ناراحت نشدم )

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/05 19:11
   مدت عضویت: 726 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 961 کلمه

   سلام 🙂

   باز هم موضوع مهم باور داشتن به توانایی خودمون در لاغر شدن

   مهمترین باوری که در این دوره نیازه که تغییر کنه و مثبت بشه👌👌

   چقدر باور دارین میتونین لاغر بشین؟

   اگه باور نداری ….

   فکر کن پس چرا دنبالش هستی؟

   تو که باور نداری میتونی لاغر بشی….

   چرا دنبال انواع و اقسام روشهای لاغری هستی؟

   چرا وقتی کسی رو میبینی لاغر شده دوس داری ازش بپرسی با چه روشی لاغر شده؟

   چرا انواع دمنوشهای بد مزه رو میخوری به امید چربی سوزی؟

   چرا قرصهای مختلف رو با اینکه میدونی چقدر عارضه ممکنه داشته باشن با اون هزینه های گزاف میخری و مصرف میکنی؟

   چرا حاضری هر روشی هر کسی میگه امتحان کنی؟

   چون ذات تو اصل تو متناسب بودنه

   ولی تو خودت با پر کردن ذهنت از نتونستن ها نشدنها فرمولهای اشتباه خودت رو از اصل و ذاتت دور کردی

   حالا چطور؟

   همه ما یه ذهن خودآگاه داریم یه ذهن ناخودآگاه

   ناخودآگاه همون روح الهی ما است همون فطرت ما همون قلب ما

   هر اسمی میخوای روش بذار این ذهن همونی هست که از ذات الهیه همونی هست که خدا فرموده من از روح خودم در شما دمیدم وقتی از اون انرژی خلاق آگاه که همه آگاهیها و اطلاعات رو در اختیار داره و کاملا خووبه خود داره اعمال تک تک سلولهای بدن رو مدیریت میکنه همونی که گردش خون و ضربان قلب تنفس ،سلول سازی،ترمیم ،ساخت و انتقال هورمونها،دریافت و انتقال اطلاعات بین محیط و بدن و قسمتهای مختلف بدن با هم رو انجام میده بدون اینکه ما کوچکترین آگاهی در موردش داشته باشیم و هرگز هم اشتباه نمیکنه اون باور داره که ما هر کاری رو میتونیم انجام بدیم از جمله لاغری

   خوب ذهن خودآگاه ما هم همونی هست که ما از زمان جنینی با دیده ها و شنیده هامون از اطرافیان ساختیمش یا گفته میشه که یهسری از این اطلاعات در ژنهای ما از نیاکان ما به ما رسیده که مثلا میگه تو نمیتونی لاغر بشی

   و با تلاشهای خودمون از راههای مختلف که نتیجه نداده بیشتر تایید کرده که ما نمیتونیم لاغر بشیم

   جالب اینجاست که ما ها با وجودی که در ذهنمون اینه که نمیتونیم لاغر بشیم باز هم دنبال انواع و اقسام روشهای لاغری هستیم

   پس این دو تا ناهماهنگ هستن

   واین ناهماهنگی ببن این دو باعث شده که جسممون هم این ناهماهنگی و عدم تعادل رو به شکل عدم تناسب نشون بده

   چون جسم که کاره ای نیست

   جسم فقط نمایش دهنده است فقط تجربه چیزیه که در ذهن هست

   خوب ذهن هم که از یه طرف پر هست از فرمولهای چاق کننده واز طرف دیگه حال و حوصله تغییر هم نداره پس جسم ما میشه همون جسم چاق که اتفاقا چاقتر هم میشه

   از طرفی چون اون روح الهی ما رهبره

   و هر لحظه داره فرمان میده به لاغری ما میریم به سمت پیدا کردن روشهایی که ما رو لاغر کنه چون روح میدونه که با لاغر شدن ما چقدر آزادی پیدا میکنیم چقدر احساسمون بهتر میشه چقدر عبادتهامون با حال و هوای قشنگتری هست چقدر سلامت تریم چقدر اعتماد به نفسمون بالاتره و همه اینها مصداق شکر گزاریه مصداق اتصال به منبعه چون ما یکی از ذرات اون منبع هستیم و ذات اون منبع کامل بودنه و هر چیزی که از کامل بودن ما کم میکنه اشتباهه و باید اصلاح بشه

   و باز هم از اونجاییکه این ناخودآگاه ما متصله به اون آگاهی مطلق هر لحظه داره ما رو هدایت میکنه به مسیرهای درستی که ما رو به ذات و طبیعت اصلیمون برمیگردونه

   تناسب حق طبیعی ما است اصلا ذات ما است ما همگی در اصل متناسب هستیم چون آزادیم و چاقی برای ما محدودیته و روح ما محدودیت رو نمیپذیره

   و تناسب فکری کاری که میکنه اینه که ذهن رو با روح هماهنگ میکنه در واقع در وازه های روح و ذهن رو روبروی هم باز میکنه اونوقت جسم ما هم تناسب زیبایی و جوانی رو تجربه میکنه یه تجربه لذت بخش وشادی اور آزادی 😍😍😍😍

   در این راه یکی از مهترین کارهایی که باید انجام بدیم پیدا کردن الگوی موفقه

   استاد وتمام افراد شگفتی سازی که با این روش به تناسب اندام رسیدن در واقع بارها باید به خودمون بگیم

   اگه یه نفر نتیجه گرفته حتما ما هم میتونیم نتیجه بگیریم 👌👌👌

   چرا نشه؟ ما داریم ذهن و روحمون رو هماهنگ میکنیم پس چاره ای جز تناسب جسمی وجود نداره

   در طی این مسیر نگران رفتارهای اشتباهی که گاهی اتفاق می افته نباشین فقط ادامه بدین برآیند رفتارها است که نتیجه رو رقم میزنه و وقتی رفتارهای درست بیشتر از رفتارهای اشتباه باشه خوب باز هم جسم لاغر میشه😏😏

   حالا هرچقدر نتیجه لاغر شدن برامون مهمه در گوش دادن فایلها پشتکار و انگیزه داریم برای من لاغری و تناسب اندام خیلی مهمه اونم فقط برای خودم برای اینکه آزادی رو در خوردن در انتخاب غذا و مقدار غذا تجربه کنم برای اینکه احساس خوب بعد از رفتار درست رو تجربه کنم برای اینکه لذت پوشیدن لباسهای با سایز و رنگ انتخابیم رو تجربه کنم برای اینکه وقتی عکسهای خودم رو میبینم لذت ببرم برای اینکه حرکات بدنم و نسشت و برخاستهام راحت و فرز باشه برای اینکه حسرتی از دیدن افراد متناسب نداشته باشم برای اینکه هر بار از دیدن خودم در آینه لذت ببرم 😎😎😎😎😎😍😍😍

   ✍آیا نتیجه برای همه افرادی که از فایلها استفاده میکنن یکسانه؟

   نه، نتیجه در افراد مختلف متفاوته 👈هر کسی به اندازه برداشتش از فایلها نتیجه میگیره👉

   ✍ به اینکه چقدر قراره کم کنی فکر نکن که ذهنت اسیرت کنه در اون وزن بگو گرم گرم میخوام کم کنم😉

   ✍ اگه گرسنه هستین و غذا نخورین دارین جسمتونو در حالت قحطی قرار میدین بدن میره در حالت ذخیره

    اونو قت یه جایی که میخوای بخوری بیش از حد میخوری چون ذهن مرتب فرمان بخور بخور صادر میکنه اونم به این دلیل که آلارم قحطی زده شده و ذهن میخواد ذخیره کنه

   اینو بدون که 👈 هرگز نمیتونی با رنج گرسنگی به لذت تناسب اندام برسی👉

   با شادی با لذت با حال خوب و با احساس رهایی فقط و فقط ادامه میدیم و تناسب رو هم کنار تمام هدایای دیگه ای که همراهش هست دریافت میکنیم😎😎🤩🤩🎁🎁

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/03 02:29
   مدت عضویت: 331 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,280 کلمه

   سلااام وقتتون بخیر🤩🖐️
   فایل ۶۱ از مسیر لاغری من (هماهنگی روح و ذهن برای لاغر شدن )
   عجب فایلیی بودآ…هم متوجه میشدم هم متوجه نمیشدم اوضاعی بود.‌‌..اما چون ماانسانیم قدرت تفکر داریم و توانا وشجاعیم بارجوع ب خودمون از پس فکر کردن ب کارها برمیاییم 💪💪😊
   انشاءالله 🙏😍

   خب اول بیاییم ب سوال استاد جان جواب بدیم تا درادامه شرح این جواب سوالع دستمون رو بگیره وکمکی کرده باشه بهمون 😊
   موافقیت بزنید بریم 👣👣 ب امید خدا برای ی شرح توپ 🤩🙏

   ما چقدر ب لاغر شدنمون باور داریم ⁉️🧐(در تمام جنبه های زندگی ک تلاش کردیم برای لاغر شدن ➕لاغری با قدرت ذهن )🤔🙄🧐
   من در تمام سالهای ک دنبال رژیم وورزش های مختلف وسنگین و رنج آور بودم و هزینه های رو میکردم…شروع میکردم با شوق و ذوق ، عزمم و جزم میکردم ، ک دیگ اینبار آخریشه ، دیگ این میشه باید بشه ،پول دادم ،حرف شنیدم ، خسته شدم ، بسه دیگ تا کی …یکی دو روز اول رژیم هااوکی بدون مشکل و برو تو آینه خودتو ببین و بگو ک تومیتونی ،،برای ورزش کتونی وکباس نو بخر و بتری و کیف ورزشی ،،ورزشم یکی دوهفته اول اوکی و کم کم احساس ضعفها ،عصبانیت ها ،بهانه آوردن ها ،یک رو ز درمیون رژیم بگیر وورزش کردن شروع میشد و برچسب های ما سرزنشهای ما هم ک دیدی اراده نداری ،ک دیدی نمیتونی ،ک دیدی بی عرضه ای ،ک دیدی تو مال این حرفا نیستی. شروع میشد چ از طرف خودمون ،چ از طرف دیگران و اطرافیان ،و باین برخورد و رفتارا این باور ک من نمیتونم لاغر بشم در ذهن من ایجاد میشد و واقعا دیگ هرکاری میکردم میخوردم ،نمیخوردم ،تحرک داشتم ،نداشتم باوره جا خوش کرده بود و نمیشد ک نمیشد یا استپ میکردم یا اضافتر میکردم ،بالا میرفت و پایین نمومد ک نمیومد این وزن و سایز ک در آخر رها میکردیم و بعداز ی مدت ک این رژیم گرفتنا و نتیجه نگرفتنش یادم میرفت دوباره روزاز نو رژیم وورزش کردن و ثبت نام وخرید وسایل ورزشی و رژیمی هم از نو😐😐
   واقعا الان یادم میاد و دارم شرح میدم اعصبانیم میکنه و میگم چ کارهای مسخره و بیهوده و وقت تلف کنی ،،،
   🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
   حالا برسیم ب باور درمورد لاغر شدن با قدرت ذهن ک چقدر ب این راه .ب این مسیر اعتماد و اطمینان داریم ⁉️
   قدرت لاغری با ذهن مسیری هست ک اول تواوج تاریکی و نامیدی اول برات ی شمع🕯️رو روشن میکنه خیالت روازون تاریکی و ترس راحت میکنه ک آروم باشیم نفسی تازه کنیم و خوب گوش کنیم بعد متوجهمون میکنه ک این روشنایی شمع شروع دوباره ی یک مسیره کاملا متفاوت نسبت ب همه ی مسیرها وجاده های حتی زندگیه ،،،متوجهمون میکنه لاغر شدن بهانه ای برای رسیدن ب تمام خوشبختی های ریزو درشت ک ریزهاش حال خوبه ،احساس خوبه ، اشتیاق ب خودمون ب زندگیمونه ،ک این خوشبختی ریزها دنیایی پراز شگفتیهاست برای اصل خودمون ک حال خوبه ولذت بردن اززندگی و آرامش درونیه ،و خوشبختی درشتها میتونه ثروت ،خونه ،ماشین یا هر چیزه مهمه دیگه ای برای هر کس باشه….و بعداز همه ی اینها بذر باوری قلبی رو میکاره تو ذهنمون ،توی وجودمون ،و بعد هروز تقویتش میکنه ،رسیدگی میکنه تا ب ثمر برسه شکوفه بزنه و حالا میوه ای رو بچینه ،مثل مادری ک اول یک جنین در شکمش می‌پرواند ،بعد ک بدنیا اومد هروز بیشتر و بهتربهش رسیدگی میکنه تا این جنین از نوزاد بشه کودک ،و بعد مراحل رشد خودش رو طی کنه ،،،اینارو گفتم ک برسم ب باور قلبی خودم ب این مسیر ک چقدر بهش اطمینان دارم ،چقدر خیالم ازش راحته و دوسش دارم ،،ی مسیری ک علارقم تمام مسیرهای زندگیم کپراز پیچ وخم بوده ،این مسیر صاف و زیبا و لذتبخشه برام….من باور دارم ک دراین مسیر میتونم ب تناسب اندامم ،حال خوب ،حس خوب ،اوج لذت و خوشی و آرامش درونی برسم ،حتی اگ اطرافیانم ،عزیزانم متوجه نشن این حال خوب و آرامشم رو ….پس من باور دارم ک الان اینجام ،دراین مسیر ،دراین فایل ودراین شرح دیدگاه ک میتونم ب خوشبختی و تناسب اندامم لاغر شدنم برسم🤲🙏🤩
   🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺تفاوت ذهن ناخودآگاه با ذهن خودآگاه بیاییم اول بررسی کنیم ک اصلا ما چند ذهن داریم ⁉️🧐🙄🤔⁉️
   ما از بدو تولد دارای یک ذهن بودیم ب اسم ذهن ناخودآگاه ک میتونیم بهش بگیم روح ما👻 فطرت ما ،یا قلب ♥️ماست ک خودش ازهمون بدو آگاهی هایی داره ک از خداونده ،از کائناته.همون ذهن ناخودآگاهه ک سیستم بدن مارو کنترل میکنه ،مثل تپیدن قلب ،پلک زدن ،پمپاژ خون ، خون رسانی ،دست وپا رو تکون دادن و خندیدن و گریه کردن وغیره….و در متناسب شدن هم این ذهن ناخودآکاه نقش داره و طبیعی براش ک ماانسانها دارای یک جسم (بدن)متناسب و لاغر ،عاری از هرگونه چربی اضافه درنقاط مختلف بدن (شکم ،ران ،بازو ،پهلو)هستیم..کلن ذاتش متناسبه قربونش برم🤩🤩
   حالا یک ذهن دیگ داریم ب اسم ذهن خودآگاه ،خب کاره این ذهن چیه⁉️🤔🙄🧐⁉️
   کارش اینه ک هی مارو منصرف کنه از ادامه دادن برای لاغر شدن ،یا درهرجنبه اززندگی یا کارها وهدفهای دیگه،هی ب ما میگ تو نمیتونی ،این مار تونیست ،توناتوانی ،بی عرضه ای و فلان
   چرا چون خودمون هی براش گفتیم و این گفتن هامون رو تکرار کردیم مثل رژیم وورزش های مختلف و گوناگون ،دیدهامون ،شنیدهامون ،منطقی کردن پدرمادرهامون چاقن پس طبیعی ک من هم چاق باشم ،ارثیه ،ژنتبک و فلان ،،هزار راه رو رفتیم و نشده از طرفی هم منطقیش کردیم براش این نشدنهارو بخاطر همین مارو هی منع میکنه ، نامیدمون میکنه ب خودمون ،ب هدفمون و همچنین مسیرمون رو.بخاطر اینک ما هی ب زبان اوردیم ک ب همه ،ب دیگران ،ب اطرافیان حتی بخودمون ک هی گفتیم نمیشه لاغر شد ،هرکاری میکنم نمیشه …
   خب ماازطرفی راههارورو میرفتیم و نمیشد خسته تر از قبل میشدیم .از طرفی بازم جستو جو میکردیم وکنجکاو بودیم ک فلانی با چی و چقدر لاغر شده ماهم همون کاروانحام بدیم ،رژیمش چیه ورزشش چیه
   این جست و جو کردن و مثل اسپند روی آتیش جلزوولز کردن ما مربوط میشه ب فطرت درونی ما ک روح ما ک هی مارو هول میداد ب سمت لاغر شدن و متناسل شدن چراا چون ما ناراضی بودیم و نمیتونستیم کارهایی رو ک بهش قلبن ارادت داریم و ب شکلی انجام بدیم مثل نماز خوندن.بخاطر اینک جسم چاق نمیتونه خواسته روح رو برآورده کنه میگ برو لاغر شو ..
   خب از طرفی ذهن میگه تو نمیتونی
   روح میگ تو میتونی و دلیل این تضاد بین ذهن و روح اینه ک باهم هماهنگ نیستن..و ذهن هم بر روح برتری نداره.
   🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
   وجود انسان 3 بخشه
   1️⃣روح
   2️⃣ذهن
   3️⃣جسم
   روح هم میتونه خواسته داشته باشه چراا⁉️🧐چون رهبره ولی مثل ذهن فشار نمیاره.
   وقتیک در ذهن فرمول های چاقی ذخیره بشه خودشو توی جسم نشون میده.جسمی ک تجربه ی فرمولیه ک تو ذهنمون ذخیره شده.چراا چون جسم ما بخودی خود تصمیم گیرنده نیست تجربه کننده ست………….
   🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
   وقتیک روح ب ما میگ تو میتونی ک لاغر بشی چون پیش فرضته ،ذات بشریت تناسب اندامه ما دنبال راههای لاغر شدن میریم ..
   ولی وقتیک ذهن ب ما میگ تو نمیتونی ما نامید میشیم و بباور من نمیتوانم میرسیم وهی شل کن سفت کن درمیاریم .مثل یویو میریم و برمیگردیم .ک این عدم باور میشه تجربه ی جسم خال حاضرمون.
   وهمیشه این ذهنه ک برنده است نسبت ب روح چراا⁉️🧐چون شیطان😈😈در ذهنه و نمیزاره تجربه ی لاغر شدن از روح بدست بیاد..و عدم هماهنگی روح و ذهن باعث میشه جسم مختل بشه..
   و ما در مسیر لاغری با قدرت ذهن یاد میگیریم ک ذهن و روحمون روهواهنگ کنیم ،بایکدیگر همسوشون کنیم ،فرمول های اشتباه و غلط رو شناسایی میکنیم ،بجاش فرمول های درست و صحیح و منطقی رو جایگزین مبکنیم..یادمیگیریم ک ذهنمون رو خالی کنیم از افکار محدود و منفی و بجاش افکار مثبت و درست رو جایگزین میکنیم.. انشاءالله 🙏 😍 ب امید خدایی ک همیشه هست و دستمون رو میگیره و میگ بیا تا بی نهایتم ای بنده ،واین ماییم ک بشنویم صدای خدامون رو یا……
   ب امید موفقیت دوستان عزیز وهمسیرم😍🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/02 17:44
   مدت عضویت: 552 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 612 کلمه


   سلام
   گام61😍😍😍
   وجود ما از 3بخش تشکیل شده روح ذهن و جسم .اگه دوبخش روح و ذهن باهم هماهنگ باشن ما زندگی متعادل و طبیعی رو تجربه میکنیم .جسم این وسط هیچ کاره اس فقط یه نمایشگره پس به طور کل دست از سر جسم برداریم بارژیم ورزش جراحی یا هر روشی به جسمت فشار بیاری و حتی نتیجه هم بگیری بی فایده اس بعد مدت کوتاهی بر میگرده چون برنامه رو عوض نکردی اومدی نمایشگرتو تغییر دادی مثل این میمونه که تلویزیون یه برنامه پخش کنه که دوست نداری ببری تلویزیون و دستکاری کنی یا بندازیش دور !دیگه اون برنامه پخش نمیشه؟ به محض روشن کردن نمایشگر دوباره همون آشه و همون کاسه.اگه ورزش میکنی فقط برای نشاط و سلامتی بیشتر برای احساس خوب باشه نه لاغر شدن . غذای خوب و سالم بخور فقط برای سلامتی بدنت .ما هزاربار اینو گفتیم و شنیدیم از استاد که از هر روشی چاق شدیم از همون روش هم لاغر میشیم ما باهیچ روش خاصی چاق نشدیم فقط یه سری فرمول ذخیره کردیم توی ذهنمون و دستورهای چاقی صادر شده و جسم هم ناچارا اونو نمایش داده . 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
   روح ما همواره مارو هل میده به سمت شرایط خوب که یکیش همین تناسب و لاغری چون هرچی سبک بال تر باشیم حال و احوالمون عالی میشه و روح بهتر میتونه به اهدافش تو این دنیا برسه روح وصله به انرژی منبع(خدا)و هیچی از دید روح نشدنی نیست . ما سراسر زندگیمون بااینکه صدبار شکست خوردیم اما دوباره دنبال یه روش جدید بودیم . خوده من یک هفته نگذشته از رژیم قبلی روش جدید و شروع میکردم . میدیدم نتیجه دلخواهمو نگرفتما اما دست بردار نبودم.رژیم نتیجه نمیداد ورزشمو تغییر میدادم . خلاصه هزار و یک کار انجام دادم تا آخر سر به اینجا هدایت شدم . این همون روحه ماست که باور داره مطمانه میشه لاغر شد . اونیکه ماتع میشه ذهنه . ولی میتونیم موانع و با فکر کردن با تمرکز با گوش دادن فایل ها و استمرار داشتن پیدا کنیم و باور و افکار درست و جایگزین کنیم اونوقته که ذهن هم باما همراه میشه روح هم که از قبل میگه میشه لاغر شد پس شگفتی بوجود میاد !
   پس تمرین امروز اینه که فکر کنیم قبلا چندبار امتحان کردیم روش های مختلف و حتی شکست خوردیم ولی بازم دنبال کردیم تا باور کنیم یه ندایی درونمون هست که میدونه مامیتونیم وگرنه بار اول و دوم به طور کل بیخیال میشدیم . و تو این مسیر فقط به افراد موفق توجه کنیم دنبال شکست خورده ها نباشیم مخصوصا توجهمون رو بزاریم به نتایج نفر اول سایت که خوده استادن .من از اوایل که فایلارو تصویری میدیدم تا همین الان هربار استاد بنظرم لاغر تر و کم سن سن تر بنظر میان و باقی تصاویر دوستان هم که عالی و انگیزه بخشه .روزای اول که عکسارو میدیدم برام کمی دورازدسترس بود اما الان مطمانم منم میتوتم و شگفتی ساز میشم و ذوق میکنم از دیدن عکس دوستان بخصوص یکی دوتا عکس جدیدی که تو کانال تلگرام گذاشتین و کلیپی که عکس همه دوستان هست 😍😍😍😍 ازون جایی که ذهن خیلی راحت میتونه منحرفمون کنه باید زرنگ باشیم بدونیم توجهمون رو رو چی میزاریم .تا اینهمه الگوی موفق داریم چرا بهشون توجه نکنیم .
   و در آخر بدن رو تو حالت قحطی قرار ندیم چون نه تنها لاغر نمیشیم که دفعات بعدی خیلی پرخوری میکنیم و بدن اونو ذخیره میکنه که اگه باز هم بهش سختی دادیم ازونا استفاده کنه . پس ما بارنج دادن به خودمون با کم خوری نمیتونیم لذت لاغری رو تجربه کنیم . درست خورردن به اندازه نیاز خوردنه .سپاس استاد . برای شما و دوستانم بهترین ها رو آرزو میکنم 💖🌸💖🌸💖🌸

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   F:sh
   1400/01/01 20:51
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 957 کلمه

   سلام به استاد عزیزم دوستان گلم
   گام 61هماهنگی روح جسم واسه لاغر شدن.
   ما افراد چاق همیشه دانبال لاغری بودیم حالا خیلی شکست می‌خوردیم ولی بازم دانبال لاغری بودیم چرا چون فطرت روح ما متناسب است و برای همین ما همیشه دانبال ویژگی ها روحمان هستیم باید برای خودمان واضح کنیم چرا وقتی روح ما لاغری میخاد ولی جسم متناسب نمیشه چرا چون ذهن ما این وسط هماهنگ نیست با روح ما و باعث شکست ما میشه.
   در همه موارد عدم هماهنگی روح ذهن باعث شکست میشه.
   خودمان به سه بخش تقسیم کنیم روح ذهن جسم.
   روح 👻 ما از خداوند گرفته شده است و فطرهات خداوند ویژگی ها خداوند در ما است مث تناسب اندام سلامتی جوانی شادی ثروت آسایش رفاه آرامش بخشش محبت پس روج ما نشعت گرفته از ویژگی ها خداوند. است.
   حالا میریم بخش دوم که ذهن است و ذهن پرشده از افکاری که روز مرور میکنیم باورهایی که می‌سازیم در ذهن مان انتظارتمان از خودمان از جامعه دیگران خداوند و کلا این ما هستیم که ذهن مان آموزش میدیم و در ذهن ما شیطان دشمن قسم خورده انسان وجود داره.
   حالا میریم بخش سوم که جسم است و جسم تصمیم گیرنده نیست فقط تجربه می‌کنه.
   حالا روح میگه تو میتونی لاغر بشی و برای همین دانبال روش ها لاغری هست همیشه و دست بردار نیست چون میخاد به ویژگی های که داره برسه واسه همین همیشه در حال تلاش است و میگه تو میتونی لاغر بشی ذهن که آموزش چاقی دیده فرمول ها اشتباه باورها اشتباه واکنش ها اشتباه پرشده میگه تو نمیتونی لاغر بشی و لاغر نمیشی چون تا حالا این همه راه فیزیکی امتحان کردی لاغر نشدی و هی شکستا مارو در تصویر ذهنی مون پررنگ می‌کنه و نمیزاره و شیطان اینجا دست به کار میشه وضعیت مارو وخیم تر جلوه میده و این ناهماهنگی بین ذهن وروح موجب شکست ما میشه و ما متناسب نخواهیم شد و جسم ما هم فقط نمایش میده باور مارو ذهن مارو
   حالا ما دیگه ت خط رسیدیم دیگه تسلیم شدیم در برابر چاقی و دیگه درمونده شدیم و روح ما که با خدا جهانیان در ارتباط است میگه این فرد میخاد لاغر بشه و خداوند این توانایی در ما دیده و ما هدایت شدیم به این مسیر پس وقتی در این مسیر هستیم یعنی ما توانایی لاغر شدن داریم روح ما عاشق لاغری است جسم ما هم عاشق لاغری است فقط باید محتوا ذهنی فرمول ها اشتباه افکار اشتباه تغییر بدیم و آموزش لاغری ببینیم فرمول ها صحیح باور ها صحیح به ذهن مان بدیم در این صورت ذهن و روح ما هماهنگ میشه و ما شگفتی ساز میشیم پس یه چیز ساده است لاغری و خیلی راحت هم متناسب میشیم خودمان خدای خودمان در برابر مشکلات بزرگ کنیم نه مشکلات در برابر خودمان ما آموزش چاقی دیدیم جسم هم چاقی تجربه کرد و راه اشتباه رفتیم شکست خوردیم و باور کردیم لاغر شدن سخت ترین کار دنیاست حالا در این مسیر ما یاد میگیریم موانع لاغر شدن برداریم و آموزش لاغری مبینیم و راحت آسان لاغر میشیم و به همین دلیل میگیم لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست
   حالا که ما هدایت شدیم از این فرصت استفاده کنیم خداوند میگه تو میتونی لاغر بشی خودش برات انتخاب کرده مسیرت حالا روحتم میگه توانایی لاغر شدن داری جسمت عاشق لاغر شدن است و به بهترین وصحیح ترین روش هم آشنا شدی و خداوند هم برات انتخاب کرده پس کافیه آموزش صحیح ببینیم استمرار داشته باشیم انتظار لاغر شدن داشته باشیم و از روی نیاز نخواهیم لاغر بشیم لاغری برای جلب توجه دیگران نخواهیم و راحت بدون سروصدا استرس لاغر میشم چون وقتی ذهن وجسم هماهنگ بشه کاری نداره در چه وزنی سنی هستی بی نهایت تغییر می‌کنی و به شرایط ایده آلت می‌رسی حالا نه فقط لاغری بلکه در همه جنبه ها پس بپذیرم و حرکت کنیم و با علاقه استمرار ادامه بدیم و ذهن مان تغییر بدیم تا شرابطمان تغییر کنید

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سهیلا عظیمی ویشته
   1399/11/17 17:31
   مدت عضویت: 833 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 691 کلمه

   هناهنگی روح و ذهن وجسم ۰۰۰۰۰۰۰۰۰
   استاد اول پرسیدن که باور شما نسبت به لاغر شدن چقدر است ؟ استاد عزیز من بعداز آموزش های لاغری با ذهن صد در صد باور دارم که میتوانم از طریق ذهن وتعقیر افکار وفرمولهای اشتباه وتبدیل وجایگزین کردن فرمولهای درست لاغر میشوم
   توضیح در باره ذهن خود آگاه و ذهن ناخودآگاه ۰۰۰۰۰۰۰
   ذهن خودآگاه تمام سیستم بدن را کنترل میکند مثل کار کردن قلب و کلیه وباقی اندامهای داخلی وخارجی بدن را کنترل میکند وتصمیم هایی که آگاهانه میگیریم از طریق ذهن خود آگاه ماست
   کار ذهن ناخودآگاه ربط به احساسات ما دارد و فرمولهایی که در ما ایجاد احساس کند در ذهن ناخودآگاه ذخیره میشود در رابطه با چاقی از کودکی فرمولهایی از طریق پدر ومادر و اطرافیان ومحیط جامعه ورساناها در ذهن ناخودآگاه ما ذخیره شده واین فرمولها کم کم رفتارها وعادت های مارا تشکیل داده در این بین روح الهی ما هم وحود داره فطرت روح الهی ما طبق آفریینش الهی دوست داره متناسب بودن را در جسم تجربه کنه ولی ذهن ناخود آگاه به دلیل اطلاعاتی که از قبل وارد ذهن شده میگه تو نمیتونی لاغر بشی چون بارها به ما گفتند تو نمیتونی لاغر بشی اگه میخواهی لاغر بشی باید کم بخوری ورزش زیاد انجام بدی ولی روح خواستار لاغر شدن ومتناسب شدنه برای همین با این که ذهن میگه نمیتونی لاغر بشی ولی باز ما دلریم تلاش میکنیم لاغر بشیم حالا هر چند بار شکست بخوریم باز دنبال لاغر شدنیم وقتی جسم چاق بشه کارهای روزمره براش سخت میشه اعتماد به نفس کم میشه نمیتونه کارهاشو خوب انجام بده واین مسعله به خاطر هماهنگ نبودن روح وذهن است ‌ وجسم در این بین فقط نمایشگر فرمولهای ذهن است و روح وقتی فرمان لاغر شدن را میدهد جسم میخواهد لاغر شود ولی ذهن مانع میشود جرا با این که روح قدرت اش زیاده ولی جسم نمیتونه لاغر بشه چون شیطان در ذهن وجود داره وبا نجوای خودش جلوی کار روح را میگیرد واجازه نمیدهد ذهن لاغر شود تمام تصمیات با ذهن وروح گرفته میشود وجسم کاره ایی نیست فقط نمایشگر قدرت ذهن وروح است اگر ذهن و روح همچنان در ناهماهنگی باشند هیچ وقت ما لاغر نمیشویم ولی اگر با هم همانگ بشوند وهردو خواسته لاغر شدن را داشته باشند صد درصد لاغر میشویم روح تمایل به لاغری دارد و ذهن باید تحت آموزش صحیح قرار بگیره وفرمولهای صحیح به ذهن بدهیم تا ذهن با روح هماهنگ بشه ولاغری در جسم پدیدار شود حالا برای هر هدفی که در زندگی داریم باید این فرمول را به یاد داشته باشیم برای هرهدفی باید هماهنگی ذهن وروح بوجود بیاد تا به هدف برسیم
   ا۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰
   الگو داشتن برای رسیدن به هر هدفی باعث انگیزه در ما میشود وقتی الگویی برای خودمون انتخاب میکنیم انگیزه پیدا میکنیم تلاش میکنیم تا به آن الگو در هدف خودمون برسیم من همیشه مدلها را برای رسیدن به تناسب اندام قرار میدم اکثرا ورزشکار هم هستند ودوست دارم دوباره در آن جایگاه قرار بگیرم وهمین باعث انگیزه در من میشه ومن مشتاق به انجام تمرینات میشم باید به کسانی توجه کنیم که در این مسیر نتیجه گرفتند وقتی یکی از دوستان عکس میزاره که به نتیجه رسیده خدا را شکر میکنم وآن فرد را الگوی خودم قرار میدم وهمین طور استاد که همیشه با دیدنشون همیشه الگو ی حی وحاضر برای من است وهمیشه با خودم میگم استاد چون خودشون با این روش کاملا متناسب شدن پس منم ایمان دارم با روش ایشون کاملا متناسب میشوم

   موفق باشید استاد عزیز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/05 16:28
   مدت عضویت: 834 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 203 کلمه

   من اولین باری که فایل رو دیدم اوایل شرکتم تودوره بود وقتی شنیدم انسان از سه جز تشکیل می شه ،روح.ذهن .جسم برام سخت بود غیر قابل هضم بود ،توی دوران مدرسه راجب روح شنیده بودم که خدااز روحش درما دمیده وزمان مرگ روح از بدن خارج می شه وپیش خدابرمی گرده فقط در همین سطح بود ،ذهن که هیچی چیزی جامع راجبش نشنیده بود هراز گاهی شنیده بودم ذهن ناخداگاه ولی درک درستی ازش نداشتم وجسم هم جزقابل رویت هستش ،والان برام روشن شد دلیل اینکه عضی وقتا یه اتفاقی میوفته وهمه رو هراسان می کنه چرامن احساس دلگرمی ویه اطمینان وسلامتی دردرون خودم می کردم وتازه جواب خیلی از سوالاتی که برام پیش اومده بود روشن می شه والان می فهمم چرا انسان اشرف مخلوقات ودارای قدرت انتخاب وچرا توی بینش اسلامی ما انسانها مسئول زندگی خودمون هستیم ،واوایل درکش برام خیلی سخت حس می کردم سردرگم شدم ولی الان خیلی سطح درکم نسبت به قبل بهتر شده واز اینکه به حرف ندای درونم گوش دادم ودر این دوره شرکت کردم خیلی خوشحالم ،این ذهن انسان چه قدرتی داره که می شه باهاش به هر چیزی که دوست داریم برسیم ودر واقع دنیای بیرون رو اونجوری که دوست داریم بسازیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/28 12:08
   مدت عضویت: 775 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 1,433 کلمه


   .
   باور شما نسبت به لاغر شدن چقدر هست ؟چقدر باور دارید که میتونید لاغر بشید ؟
   ما یه ذهن ناخود آگاه داریم یه ذهن خود اگاه داریم .ذهن ناخود اگاه ما همون روح الهی ما یا فطرت ما یا قلب ما هست که یه سری آگاهی ها داره که از خداوند هست از کاینات هست و اطلاعاتش درست هست و رد خور نداره و اون انرژی داره کل بدن ما رو کنترل میکنه مثل گردش خون و یا ضربان قلب و سلول سازی و تنفس کردن و پلک زدن و … و همین روح ما ذاتا تناسب رو دوست داره و ما رو هل میده به سمت تناسب اندام .
   اما همین ذهن خود اگاه میگه تو نمیتونی لاعر بشی و نرو دنبالش و ما هم معمولا به همه میگیم که ما نمیتونیم لاغر بشیم چون اطلاعات
   غلط داخل ذهن ما هست اما در حالی که به شدت در مورد لاغری جستجو میکنیم و همین جستجو مربوط میشه به فطرت الهی ما و میگه برو میتونی لاغر بشی .
   وقتی چاقی نمیتونی خواسته های روح رو برآورده کنه پس روح هل میده برو لاغر شو اما منطق ما میگه نمیتونی لاغر بشی پس این دو با هم همانگ نیستن پس با توجه به این ناهماهنگی هی ما شکست میخوریم ولی همواره به دنبال لاغری هستیم .وجود انسان سه بخش هست ذهن و روح و جسم که جسم هیچ کاره هست جسم تجربه کننده هست و تصمیم گیرنده نیست و لایه ی قبل اون ذهن هست که وقتی اطلاعات چاقی در اون ذخیره بشه میشه جسمی که چاق هست چون جسم تجربه کننده ی اطلاعاتی هست که در ذهن هست و ذهن میگه نمیتونی لاغر بشی .
   اما رهبر اینجا روح هست که یه خواسته هایی داره که باید براورده بشن مثل این خواسته که روح بخشیدن رو دوست داره و یا محبت کردن رو دوست داره از طریق جسم اینها رو تجربه میکنه پس اگر بگه میتونی لاغر بشی ما به دنبال لاغری میگردیم اما ذهن میگه نمیتونی و ناامید میشیم پس میگردیم و جستجو میکنیم برای لاغری اما ناامید هستیم از لاغری .
   پس چرا ذهن اینطور هست چون شیطان درون ذهن ما هست و نمیزاره تجربه ی روح به واقعیت تبدیل بشه پس عدم هماهنگی بین ذهن و روح باعث میشه لاغر نشیم .
   اگر روح ما خواسته اش لاغری نبود عمرا ما در این دورها نبودیم یعنی اگر روح ما میدونست ما تا ابد چاق خواهیم بود و ذهنم هم همین رو میگفت چون هماهانگ بودن ما اصلا دنبال لاغری نمیرفتیم که امکان نداره کسی اینطور باشه پس تصمیمات با ذهن و روح گرفته میشه و اگر این دو هماهنگ باشن خواسته ها اجابت میشن .
   پس منی که الان اینجا هستم به این سایت هدایت شدم به خاطر اینکه من تسلیم شدم در برابر چاقی و ناخوداگاه من چون ارتباط داره با کاینات و جهان هستی به این سایت هدایتمون کرده و راه لاغری رو نشون ما داده چون ما راهی نمیدیدیم .
   پس روح ما تمایل داره لاغر بشه و باید این ذهن رو هماهنگ کنیم با روحمون و وقتی ذهن میگه نمیتونی چون با فرمول و دستورای غلط و واکنشهای غلط پر شده این حرف رو میزنه اما باید جایگزین بشه با افکار و دستورهای درست و بعد دیگه نمیگه تو نمیتونی و بلعکس میگه تو میتونی و چون ذهن هماهانگ میشه با روح شگفتی خلق میشه .
   پس بدونید که اگر باورتون این هست که شما نمتونید لاعر بشید ؟پس چرا دنبال لاعر شدن هستید چرا جستجو میکنید ؟چون اینجا هم پای ذهن هم روح میاد وسط ذهن شما رو منع میکنه اما روح شما رو هل میده به سمت لاعری پس بسیار باید فکر کنیم به این موضوع جسم و روح و ذهن که من از سه بخش تشکیل شدم و باید در تمام خواسته هام این ذهن و روح رو هماهنگ کنم تا جسم من اونها رو تجربه کنه .
   من روز به روز و هفته به هفته دارم خوش اندام تر و جوانتر و شادابتر میشم به خاطر این راه و مسیر و به خاطر استمرارهای من حتی اگه یه درصد باور دارین میتو نین لاعر بشین ادامه بدین تا نتیجه ی دلخواه شما رقم بخوره .
   اشتیاق من برای لاغری بی انتها هست و همیشه میگم لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست در حالی که خیلی اصافه وزن ندارم وولی برای خودم هدف تعیین کردم کع اگر لاغر بشم در سایز ۳۸ و وزن ۵۹ کیلو باید فلان لباس با فلان رنگ رو بپوشم .
   من میتونم یه تصویری رو که فرم اندام و هیکلش رو که خوش استایل هست رو انتخاب کنم و بگم به این خواهم رسید و به خودم بگم میشه به این سایز و اندام بسیار زیبا برسم بدون هیچ مانعی که سنم بالا هست یا قرص این رو میخورم و یا ورزش نمیکنم و … پس بدون هیچ مانعی تا وقتی انگیزه داری باید برای هدفت بجنگی .
   اگر تلاش نکنی و پیگیری نکنی خوب نتیجه مشخص هست مثلا ما همیشه در چاقی به دنبال این بودیم که چی رو با چی بخوریم خوشمزه تر هست و یا کجا عداش بهتر هست و کلی تحقیق میکردیم و میپرسیدیم …. واقعا تلاش میکردیم .
   اگر میخوای به هدفی برسی هیچ وقت نگاه به شکست خورده ها نکن و مثلا اگر داری به سمت شهر مقصد حرکت میکنی ولی عده ای هست که به دلایلی ممکنه به این شهر نرسن حالا یا ماشین خراب بشه و یا … ولی ما کاری با این عده نداریم .
   پس ما کاری به افرادی که در این مسیر هستن و نتیجه نگرفتن نباید داشته باشیم اگر راست میگی نگاه کن به افرادی که نتیجه گرفتن الگوی خوب انتخاب کن اصلا کار ذهن این هست که ما رو منحرف کنه و از موفقیت دور کنه .
   امکان نداره کسی تلاش کنه و نتیجه نگیره .
   باید ذهن ناخود اگاه و ذهن خوداگاه رو با هم هماهنگ کنیم که لاغری اتفاق بیفته .

   این فطرت درونی تو رو هل میده به سمت لاعری تو ار راه های مختلف لاغری مثل ورزش و یا رزیم و یا قرص و دمنوش و …نتیجه نمیگیری ولی تو رو هل میده به سمت لاعری.
   ناامیدی در حرفهای مردم و جامعه موج میزنه و این باور به شما ضربه میزنه ولی من باور نمیکنم حرفهای مردم رو و همیشه امید دارم و وارد این موصاعات ذهنی شدم و نتیجه ی متفاوتی دارم در زندگیم پیدا میکنم .
   برای خیلیها شرایط جامعه و اقتصاد و بد هست ولی نه برای همه برای هر کس که باور کنه و برای کسی که باور نکنه مثل استاد باور نمیکنه و شرابطش هم داره روز به روز عالیتر میشه .
   ممکنه در این مسیر هم باشیم ورفتار اشتباه هم داشته باشیم ولی ناامید نباید باشیم باید ادامه بدیم تا موفق بشیم .
   من هم به بهانه ی لاغری وارد این مسیر شدم اما کل زندگیم داره تغییر میکنه خدا رو شکر .
   هر چقدر نتیجه برات مهمتر باشه انگیزه و تلاشت هم بیشتر میشه .
   اگر به لاعر شدن فکر کنی که چه آزادی هایی به تو میده و چه نعمتهایی به تو میرسه بیشتر به لاغری فکر میکنی و براش تلاش میکنی .
   و اصلا وزن تو مهم نیست که تو چند کیلو هستی مطمعن باش یه روزی تو در وزن ایده الت بودی و اون رو رد کردی پس دوباره به دستش میاری پس اصلا به چاقیت فکر نکن و بگو من میخوام یه کیلو کم کنم و کار رو برای خودت راحت کن و خواسته ات رو کوچیک کن و گرم به گرم کم کن تا نتیجه بگیری باید لاغر شدن رو ساده کنی تا نتیجه بگیری .
   اگر واقعا گرسنه هستین و عدا نمیخورین سخت در اشتباه هستین چون جسم رو در حالت قحطی قرار میدین و چون این زنگ خطر رو ذهن احساس کرده که ممکنه چیزی نباشه دستور زیاد خوردن رو صادر میکنه و هجوم میاره به خوردن و بیش از حد میخوریم طوری که خودمون وحشت میکنیم از خوردن خودمون و این حالت با رزیم های شدید و نخوردنهای شدید به وجود میاد هیچ وقت نمیتونید با رنج گرسنگی به لذت تناسب اندام برسید .

   خدا جونم مرسی که من عاشق تناسب رو و من با انگیزه رو با دادن قلب آرام همراهی کردی و این راه رو نشونم دادی .
   شاد باشید که عین سپاسگزاری هست و شاد باشد که خداوند با تمام نیروهاش در خدمت شما در میاد و به مسیر ادامه بدید .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/17 07:34
   مدت عضویت: 491 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 217 کلمه

   فایل “چگونه روح و ذهن را برای لاغر شدن هماهنگ کنیم. “:

   شایدخیلی از ما ها از جریان همیشگی جنگ بین قلب و ذهن اگاه باشیم. هر موقعی که ما میخواهیم تصمیم بگیریم یا چیزی را انتخاب کنیم این جدال وجود دارد. با شرکت در این دوره ما میتوانیم با هوشمندی و دریافت اگاهیهای درست، قلب و ذهن خود را با هم همراه و هماهنگ کنیم.

   به بیان ساده تر مامیتوانیم هم لذت ببریم هم خوش اندام شویم. وقتی بین ذهن منطقی و قلب ما که جايگاه احساس لذت و شادی است، هماهنگی ایجاد میشود ما لاغر میشویم. ما بدون حسرت و عذاب وجدان غذا نوش جان میکنیم و خوش اندام میشویم.

   من در طول این دوره یاد گرفته ام کارهایی که به من حس خوبی میدهد انجام دهم ، من دارم به ندای قلبم گوش میدهم و بعد خیلی خوشحال میشوم. من احساس میکنم که الان در طول این دوره، اندیشه های مثبت بر ذهن من مستولی شده و من روح و ذهنم هماهنگ شده، من احساس شفا دارم.

   من یاد گرفته ام که هماهنگی روح و ذهن من لازمه داشتن یک زندگى موفق و شاد میباشد. بار کج به منزل نمیرسد ، بار کج باری است که یک طرف ان روح و طرف دیگر قلب میباشد. باید هماهنگی بین روح و ذهن وجود داشته باشد تا موفق شد.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/25 19:59
   مدت عضویت: 822 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 150 کلمه

   به نام خدا سلام
   هماهنگی روح وذهن با اطمینان میتونم بگم که دراین دوره به خوبی تونستم روح وذهنم رو هماهنگ کنم وخواسته ای که روحم داشت راذهنم پذیرفت ومن آموختم که باید اول ذهن لاغر داشته باشم تابتوانم جسم لاغر داشته باشم من عاشق لاغری بوده وهستم یه روز وقتی باهمه ی ناامیدی از اینکه میتونم لاغر بشم باز هم به دنبال یک روش جدید تو اینترنت میگشتم که منو باسرعت به خواسته ام برسونه توی جستجوهام چشمم به سایت تناسب فکری خورد وارد سایت شدم وشروع کردم به گوش دادن به فایلهای استاد بارها وبارها فایلها رو گوش دادم وچقدر برام لذت بخش بود بااینکه استاد تمام حرفش عجله نکردن بود ولی باز هم به دلم عجیب نشست ودوست داشتم تمام روز به فایلها گوش کنم واز اون روز تاحالا دیگه به دنبال روش دیگه ای نرفتم وایمان دارم که به زودی به هدف نهایی میرسم خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/19 00:44
   مدت عضویت: 558 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 557 کلمه


   سلام و درود , استاد عزيز & دوستان گرامى در سرزمين لاغرى با ذهن😊
   روز شصت و هفتم تكرار ,
   فايل , چگونه روح و ذهن را براى لاغر شدن هماهنگ كنيم⁉️
   🔸اين فايل , فوق العاده عالى و شفاف توضيح داده شد . جالبه كه در مورد ذهن ناخودآگاه و خودآگاه در ذهنم سوْال داشتم و با اينكه قبلا هم در اين مورد توضيح داده شده بود اما نمى دونستم دقيقا كدوم فايل بود‼️ خوشبختانه ديدم كه موضوع اين فايل دقيقا همان چيزى بود كه در ذهنم به دنبال ش بودم . من به لاغرى با ذهن باور دارم بخاطرِ اينكه سالها قبل دانش خيلى كم و مختصرى در اين باره داشتم اما نمى دونستم كه چگونه و چطور مى تونم با ذهن لاغر بشم‼️ البته سالها تلاش مى كردم كه با ورزش , لاغر بشم تقريبا نتيجه هم مى گرفتم اما استمرار نداشتم و رفتارهاى غذايى م هم مناسب نبود‼️و برام جالبه كه علاوه بر اينكه مى خواستم خوش فرم بشم به دنبال كتابا و ويدئوهايى در فضاى مجازى بودم كه شاد باشم , در آرامش زندگى كنم , چگونه از نگرانى ها ى زندگيم رها بشم , چگونه از زندگى م لذت ببرم و … و به لطف خداوند مهربان به اين مسير هدايت شدم و قلبا دوست داشتم كه در اين دوره شركت كنم بخاطرِ اينكه هر بار , بعد از شنيدن استورى هاى استاد عزيز در اينستاگرام , حال و احساس خوبى داشتم😍هدف من فقط لاغرى نبود من خيلى دوست داشتم شاد باشم . و خداروشكر و سپاس , چيزهايى كه من ساعتها در جستجوش در فضاى مجازى بودم , همه شون در اين مسير هست . من الان بخوبى آگاه هستم كه بزرگترين مانع شادى و احساس خوب در زندگيم , ذهن منفى بافم بوده , و با شناخت ذهن منفى بافم , مسير هموارتر شده و تمرين مى كنم كه به خداوند مهربان 💯 اعتماد كنم . در اين مسير , باور دارم كه لاغر مى شم , اما آگاه شدم كه باورها و افكارم در اين مسير آرام آرام بازسازى مى شن و راه رسيدن به هدف , اشتياق و استمرار در مسير است . ذهن خودآگاه با ذهن ناخودآگاه دائم در نبرد هستند , ذهن ناخودآگاه , من رو به حال خوب , احساس خوب , شادى , آرامش و لذت بردن از نعمتها و رحمتهاى خداوند هدايت مى كنه و ذهن خودآگاه با فريبها و نجواهاى ذهنى , مانع از شادى و احساس خوب و آرامش و لذت بردن از زندگى مى شه , ذهن خودآگاه حرفايى كه از اينو اون شنيدم , رو در ذهنم تكرار مى كنه . طورى كه من چاقى رو پذيرفته بودم , با اينكه مى ديدم خواهرم متناسب است و من سالها دور كوه چرخيدم و دور زدم . الان خوشحال و سپاسگزارم در اين مسير هستم , در اين اوضاع فعلى دنيا , كه اخبارا به طور ماهرانه اى , بيننده و شنونده رو جذب خودشون مى كنن و سطح انرژى كاهش پيدا مى كنه , بهترين جا , توو اين دنيا , براى من , سرزمين لاغرى با ذهنه , اينجا من در منطقه ى امن خودم هستم و مى تونم از آسيب هاى اجتماعى در امان باشم . من در اين مسير , ذهنم رو آرام آرام با ديدن و گوش دادن به فايلها تغذيه مى كنم .
   با تشكر فراوان ,
   شاد و موّفق باشيد .🧡🧡

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/16 03:55
   مدت عضویت: 554 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 171 کلمه

   روح من عاشق متناسب شدنه ، روح من خواهان لاغریه، چون لاغری همسو با اهداف روحمه ، روح من اینجاست تا زندگی کنه تا تجربه کنه ، تا آزاد باشه تا شاد باشه، برای همین خواسته روحم من با این سایت اشنا شدم برای همین خواسته روحم این همه مسیر هارو رفتم و هیچ وقت آروم و راضی نبودم با اضافه وزنم ، اگه روح من نمیخواست که بعد از اولین بار که شکست خوردم دیگه سراغ راه دیگه ای نمیرفتم اگه روحم نمیخواست که انقدر این صوا تو سرم نمیپیچید که باید لاغر بشی ، و من از خدا خواستم و تو مسیر درست لاغری افتادم و تو این مسیر رسیدم به این باور که لاغر شدن اسونه….منم میتونم لاغر شم و حالا هم من هم روحم و هم ذهنم باهم مشتاق رسیدن به تناسب اندام هستیم و تجربه های جدید و قشنگ خدایا بینهایت ازت سپاس گذارم زندگی با طعم تناسب اندام چه قدر لذت بخشه، خدایا سپاس گذارم که به این مسیر زیبا هدایتم کردی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/12 11:15
   مدت عضویت: 684 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 180 کلمه

   سلام به استاد و دوستان عزیز
   مثل بقیه فایل ها، این فایل هم بی نظیر بود.
   منم قبلا روش های لاغری زیادی رو امتحان کرده بودم که همگی بی فایده بودند و واقعا باور کرده بودم که من لاغر بشو نیستم اما بازم دست بردار نبودم و مدام دنبال روش های دیگه لاغری میگشتم.
   تا حالا اصلا به این موضوع دقت نکرده بودم، تازه متوجه شدم که این روح الهی من هست که میخواد متناسب بشه و این ذهن من هست که مانع میشده و مدام به من یادآوری میکرد که تو نمیتونی، تو لاغر بشو نیستی و …
   اما یاد گرفتم که وقتی ذهن من با روح من همسو و هماهنگ بشه نتایج به سرعت رقم میخوره.
   خداروشکر با آموزش های این دوره، ذهن و روح من تا حدودی هماهنگ شدن و نتیجه اش در جسم من قابل مشاهده هست. از این به بعد هم سعی میکنم در تمام جنبه های زندگیم، ذهنم رو با روحم هماهنگ کنم تا سریع تر اون نتیجه دلخواهم رقم بخوره.
   خداروشکر میکنم وارد مسیری شدم که تمام جنبه های زندگیم تغییر میده 😊.
   استاد بی نهایت از شما سپاسگزارم🌹🌷🌹🌷🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/30 09:37
   مدت عضویت: 468 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 512 کلمه

   سلام استاد گرامی و دوستان متناسبم….
   خداوند رو سپاسگزارم که منو به این سایت راهنمایی کرد تا پاسخ سوالای زیادی که تو ذهنم بود رو‌پیدا کنم. قبلا فکر میکردم‌هر چی جسم‌بخواد انجام میده .نمیدونستم اول باید رو‌ح بخواد بعد ذهن باهاش همسو بشه وبخواد بعد دربخوایم نخوایم در جسم نمود پیدا میکنه و ماتیتور جسم اونو نشون میده وجسم هم میخواد.‌جالب بود. خیلی خوب درکش کردم.‌دوبار کامل گوش کردم.خوب روح انسانها که فطرت پاکشونو و همه مثل همه وهمه خوبی ها رو میخواد. چون روح انسان تکه ای از روح خداست و اصلا قابل تحریف و تغییر نیست .ذهن انسان هم همینطور. ذهن نوزاد انسان با تمام خواسته های روح بدنیا میاد فقط فرقی داره قابل تغییره.‌و‌همین خصوصیت باعث میشه توسط شیطان که همه جا هست و‌خیلی محرک های دیگه طی دوران عمر هی عوض میشه و فرمول های غلطی میان و جای اون فرمول های زیبای اصلی رو میگیرن و چون انسان در آن زمان تغییرات معمولا کم سن وسال هست همه رو باور میکنه و با باور غلط بزرگ میشه.‌اندک آدم هایی مثل ما به اشتباهشون پی میبرن و سعی در تغییرش دارن.‌در همه جنبه های زندگی. اونم خوب زمان بره وبه همین دلیل خیلیا فکر میکنن نمیشه و رها میکنن.شما استاد جایی فرمودین انسان مثل لوح‌ننوشته ای بدنیا میادکه. هر فرمولی بدیم رو یاد میگیره و ثبت میکنه. جسارتا نه استاد .قبول ندارم.‌ذهن انسانم مثل فطرت پاکش پاک و زیبا وو با فرمول های درست متولد میشه.حیف که قابلیت تغییر داره و چون بچه کوچیک ه این وظیفه والدین و جامعه ست که زیبا و همچنان با رشد فرمول های زیبا بزرگ بشه که خیلی وقتا متاسفانه بر عکس میشه. قبل از ما اشتباه تربیت شدن و ما رو هم اشتباه تربیت کردن و این دور باطل ادامه داره اگه جلوشو نگیریم. شکر خدا من ودوستان متناسبم قطعا در تربیت فرزندانمون دیگه این اشتباه رو نمبکنیم و درست و صحیح و فی المثال در مورد بحث چاقی با همون فرمول های زیبای لاغری توی ذهنشون بزرگشون میکنیم و نمیذاریم از جامعه تاثیر اشتباه بپذیرن…..
   خدا رو شکر میکنم که منو هدایت کرد . تا متوجه اشتباهم بشم و سعی در اصلاح خودم داشته باسه
   من در مسیر صحیح لاغری با ذهن هستم.‌فقط کافیه با اراده در این مسیر ادامه بدم. مسیری که مقصدش لاغری و تناسب اندامه.‌باور من اینه.‌انتظار من اینه.‌اصلانم چیز بزرگی نیست.‌کاری نداره لاغر شدن.‌من که کارهایی بزرگی در زندگی انجام دادم و در همه موفق بودم لاغر شدن چیزی نیست.‌من میتونم.‌بخدا میتونم.‌فقط باید ایمانم رو حفظ کنم و فقط ادامه بدم و عمل کنم…..
   مسیری که میگه به اندازه سیری بخور و لاغر شو تو رو بخدا چه سختی ای داره؟ من که در اوج کیف و سرحالی و آرامشم
   درسته گاهی مثل دیروز و پریروز بقول راهنمایی استاد متاثر از حوادث روزمره از مسیر دور میشم.فایل گوش نکردم. دو روز ذهنم در بود و یه کمی امروز اشتیاقم کمه ولی دوباره به مسیر برمیگردم.‌روحم همچنان نشتاقه که ساعت ۷ صبح بیدار شدم تا قبل بیداری پسر کوچیکم فایل امروزمو گوش کنم و تمارینم و انجام بدم و روحیه مو قوی کنم….
   ممونم استاد که هستین….
   شک ندارم شگفتی ساز بعدیتون منم…..

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/26 18:07
   مدت عضویت: 626 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 104 کلمه

   سلام خدا رو شکر میکنم که ضمیر ناخوداگاه من من رابه صورت غیر قابل باور با اسناد عطار روشن اشنا شدم وان شالله با استمرار قول میدهم که بدون تو جه به سن وسال وجایگاهم تمام تلاشم را میکنم ..که برای رسیدن به لاغری در مسیر بمانم وحواسم وتمرکزم را از لاغری برندارم ..وگفتگوهای ذهنم را در مورد چاقی کنترل میکنم .من حتما نتیجه میگیرم من عاشق لاغری وتناسب اندامم من عاشق بهترین وضعیت خودم هستم ..من عاشق اندام طبیعی هستم .واعتماد به نفسم را بسیار بالا بردم ..من با روح وجسمم در هماهنگی هستم ..من میتونم ..من باور دارم ..من مطمعنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/24 16:48
   مدت عضویت: 660 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 297 کلمه

   به نام خدای مهربان
   سلام ، سالهای زیادی با امتحان کردن روشهای مختلف دنبال لاغری میگشتم ، هروقت از هر روشی خسته میشدم ولش میکردم و به خودم میگفتم فایده نداره آخرش باید قبول کنی که نمیتونی لاغر بشی ولی همیشه یه حسی درونم منو به سمت تجربه کردن یه روش دیگه میبرد ، به خودم میگفتم چرا نمیتونم دست بردارم با اینکه میدونم لاغر نمیشم ، در واقع روح من بود که منو هدایت میکرد چون میدونست من میتونم لاغر بشم و به آرومی همیشه به من تلنگر میزد ولی من اسیر ذهنی که جایگاه شیطانه بودم که پر بود از باورهای چاقی و منو به سمت چاقتر شدن هدایت میکرد جسم بیچاره من که هیچ نقشی بجز تجربه کردن نداشت شروع کرد به نمایش گذاشتن باورهای چاقی که نهایتش جسم چاق من بود ، به لطف خدای مهربان در دوره لاغری با ذهن من باورهای لاغر کننده را یاد گرفتم وذهنم تربیت شد که هم جهت بشه با خواسته روح که لاغری بود ودر نتیجه تجربه لاغری تو جسم من به نمایش درآمد و لاغر شدم ، استاد خیلی عالی هماهنگی بین ذهن وروح را توضیح دادین ، من به این روش ایمان دارم که یک ورزشکار لاغر زیبا متناسب کاملا سالم میشم چون روح من اینو میخاد ومن به کلام شما ایمان و اعتماد دارم چون با ایمان میگید که سنگ بزرگ را با روشتون کوچیک میکنید ، این جمله به من حس خیلی خوبی میده ، حس قدرت ، حس توانمندی و موفقیت ، الان خوب درک کردم که چطوری برای بقیه خواسته هام هم بتونم این هماهنگی بین ذهن و روح را اعمال کنم ، بینهایت از شما استاد عزیز سپاسگذارم برای کلام شیوا و راحت و قابل اجرا ، چقدر زندگی کردن با کلام شما آسونه مثل لاغرشدن ، خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/21 23:35
   مدت عضویت: 814 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 14 کلمه

   موفق به دیدن فایل تصویری نشدم فقط صوتی باز می‌شود مشگل از سایت ؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1399/07/22 01:00
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 11 کلمه

    سلام دوست عزیز
    از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید و فیلترشکن خاموش باشه

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/21 23:34
   مدت عضویت: 814 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 75 کلمه

   سلام
   بنظرم تنها چیزی که تو این دوره تا الان خیلی خوب فهمیدم اینه که ما باید باورمون درست کنیم یعنی با ذهن باور کنیم که میشه و بعدش میشه و واقن شیطان به سمت ذهن میره چون اکثر درگیری ها ما با ذهنمون و ما باید مثبت باشیم و به نجواهای شیطانیش گوش ندیم و باورمون قوی تر کنیم تا ذهن و روح در یک راستا قرار بگیرن و تغییر در جسم مشخص بشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/20 17:17
   مدت عضویت: 765 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 68 کلمه

   سلام استاد

   پارت دومو الان گوش کردم
   بعد خواب عصر کمی گشنه بودم
   یک مقدار قورمه سبزی خوردم
   عذاب وجدان داشتم
   یک جمله گفتید عالی بود:
   هیچ وقت نمیتوانید با رنج گرسنگی به لذت تناسب اندام برسید.
   این جمله خیلی قدرتمند
   میخوام بنویسمش بزنم رو در یخچال و تو اتاق
   حس بدو میگیره و در انتها حرص و ولع رو

   راستش خواهرم اونقدری لاغر نشده
   ۵ ماه بیشتر دوباره داره گوش میده
   حسم بد میشه از اینکه نتیجه نمیگیره
   چیکار کنم؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1399/07/20 18:31
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 82 کلمه

    سلام دوست عزیز
    بهترین کار اینه که رهاش کنی
    مسئولیت زندگیش رو به عهده خودش بذار و شما ذهنت رو درگیر تلاش و نتیجه خواهرت نکن که نه تنها کمکی بهش نمی شه بلکه می تونه موانع ذهنی اش رو بیشتر کنه
    مخصوصا اگه باهاش در این باره صحبت کنی
    به جای فکر کردن به چرا نتیجه نگرفتنش به این فکر کن که نتیجه بگیره چی میشه
    هر دو فکر کردن هستند
    ولی از زمین تا آسمون در نوع احساس شما و نتیجه خواهرت تغییر ایجاد می کنه

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    1399/08/01 21:38
    مدت عضویت: 593 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 80 کلمه

    سلام خدارشکر که تواین دوره شرکت کردم اخساس میکنم تمام قفل های ذهنی ام باز شده و راهی کمی مدنده تا به مسیر اصلیم ینی ب هدفم برسم. خدارشکر مکنم ک زندگیم بهتر تر شده مقادمت های ذهنم کمتر شده و راحت تر باور مکنم ک لاغری متوونم برسم. استاد محترم توی لاید گفتین گروه تناسب فکری در تلگرام من یگ گروه بیشتر ندارم ک نمیشع اونجا پیام داد این همونه ک تو لایوگفتین یا گرده دیگری هم هست؟

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/19 19:01
   مدت عضویت: 765 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 754 کلمه

   سلام

   یک روز دوران دانشجویی یک نمایشگاه پرتره رفتم
   بعضی تابلوهاش خیلی عجیب بود و مفهومی
   از استادی که اونجا بود پرسیدم یک توضیحاتی داد ابهامم بیشتر شد
   بعد گفت ارزش هر انسانی به سوالهایی که براش ایجاد میشه
   من واقعاااا نفهمیدم چی گفت
   اما این اواخر خیلی این جمله را درک کردم
   واقعا سوال کردن از خود خیلی آدمو جلو میندازه
   مثل همین سوال استاد
   که اگر هزاران بارم به اون خانم توضیح میداد متوجه نمیشدن
   چون سوال آمادگی برای توضیح ایجاد میکنه
   کاری که من تو فروشم ازش خیلی نتیجه گرفتم خیلی
   فریبا جان اگر باور نداری که بالا تنه ات هم میتونه کامل کشیده و لاغر بشه چرا دوره را ادامه میدی؟؟
   چرا تصویر سازی میکنی؟؟
   اصلا کی این خواسته را برای تو ایجاد کرده؟؟
   واقعا چه نیرویی در درونت این میل رو داره
   چه نیرویی در درونت میل لاغری را داشت؟؟
   جسم که ماده است و از فیزیک
   ذهنم که عادات ها و باورهای هر انسانی
   چه نیرویی تمایل داره
   چه نیرویی داره مشاهده میکنه؟

   اگر باور داشتی شکمت مثل والدینت ارثی پس چرا ته دلت شکم صاف میخواست؟؟
   چرا دنبال کردی
   چرا پول دادی دوره را خریدی اونم زمانیکه رو ثروت تمرکز داشتی و برات خیلی مهم بود؟؟
   مگه نمیگفتی استایل والدینمه؟؟
   الانم که ۷۰ درصد شکمت جمع شده چرا باز یک نیرویی میخواد بالا تنه ات کاملا لاغر و کشیده بشه؟؟؟؟
   تو که میگی استایلم پر و تپل
   پس بیخیال شو دیگه
   برو کامل رو هدفهای دیگه ات کار کن
   🤔🤔🤔

   استاد این مفهوم روح ذهن جسم را توی دوره شما و از زبون شما درک کردم چی
   واقعا فرکانس کلامتون خیلی خلا های ذهنیمو پر میکنه
   برام جا میفته
   اینکه یک چیزو بدونی با اینکه برات حا بیفته دنیا دنیا تفاوته

   حالا من از حرفهای شما درک کردم روح رو فرض کنیم بالای یک برج خیلی بلندی….در نتیجه افق دیدش خیلی وسیع

   ذهن یک نگهبان هست تو سیاهچال اون برج
   از اول همونجا بوده
   و تمام باورها و تصاویرش شامل افرادی که تو سیاهچال برج دیده
   ادراکات بیشتری نداره
   چون ندیده
   و جسم ما همون کسی که تو سیاهچال ذهن اسیر که خودشم نمیدونه که اسیر
   چون از وقتی چشمشو باز کرده همونجا بوده
   ذهن فکر میکنه اگر جسم از سیاهچال بیرون بره آسیب میبینه
   نمیخواد این اتفاق بیفته
   چون نگهبان و هدفش حفظ و نگهبانی از جسم ماست
   در صورتی که ما شاهزاده ای هستیم اسیر این سیاهچال

   فقط باید ذهن آگاه بشه
   به محض اینکه آگاه بشه زندگی در طبقات بالای برج برای ما نه تنها آسیبی نداره بلکه بهتر و راحتی و سلامت و بقای مارو تضمین میکنه، خودش همکاری میکنه و مارو به طبقات بالا میبره

   حالا روح ما افق دید بسیار وسیعی داره
   در بالاترین طبقه برج و به همه سرزمین ها دسترسی داره

   هماهنگی وقتی اتفاق میفته که جسم ما در بالاترین طبقه برج در آغوش روح ما قرار بگیره

   اونموقع ناب ترین احساس رو تجربه خواهیم کرد
   اون قسمت صحبت شمارو من قبول ندارم که فرمودید روح فشاری نمیاره
   یا چندبار گفتید روح اصراری نداره

   بنظر من اصلا نیازی نیست فشار بیاره
   اصلا مکانیسم طراحی ما اینطوری نیست
   ….ما همینکه در محدودیت ها احساسمون بد یعنی فشار
   این مکانیسم حس بد اتومات انجام میشه
   کاملا یک سیستم
   یک مکانیسم طراحی شده از قبل
   چرا استاد عباسمنش میگه وقتی سختی میکشی در مسیر اشتباهی
   یا خود شما بارها گفتید در مسیر لاغری ما سختی نداریم
   این مسیر همه اش با لذته

   چون سختی، رنج، فشار، ناراحتی یعنی از هماهنگی دور شدیم

   و طبق مکانیسممون حسمون بد

   جسم ما….یعنی هر چه تجربه میکنیم، هر چه میخوریم، هر چی میپوشیم، هر رفاهی که داریم یا نداریم ، سرما یا گرمایی که تجربه میکنیم همگی ماده و فیزیک ارتعاشات تکرار شده ماست
   یعنی من به عین در لاغریم دیدم:
   اول فکر لاغری را داشتم
   یعنی مفهومش تو ذهنم بود
   دوم اومدم با دوره شما این افکار را تبدیل به وجه خوب لاغری کردم
   شوق ایجاد کردم نسبت به متناسب شدن
   تجسم میکردم از روز اول دوره با شوق زیاد
   تمرینا با شوق زیاد انجام شد
   و انقدر تکرار شد تا فشرده شد این ارتعاش و در جسمم دیدمش
   دقیقا مثل این کارتونا😉
   من هیچ کار فیزیکی برای لاغری نکردم

   از شما ممنونم
   اول بخاطر تجربه لاغریم
   دوم بخاطر اینکه متوجه شدم قانون کار میکنه
   الکی نیست
   حقیقته
   قانون ارتعاش قانون غالب جهان هستی

   به گفته بقیه حدود ۸ کیلو کم کردم
   الانم میخوام در حالت نشسته هم شکم تخت و صافی را تجربه کنم
   بالا تنه ام کشیده بشه
   تا لذت بیشتری از پوشیدن پالتو و شومیز ببرم
   این درخواستی که جدیدا برام واضحتر شده
   😍😍😍

   اساتید زیادی هستند که قانون درس میدن
   اما کلام شما بسیار برای من قابل درک تر
   رشدمو سریع میکنه
   کاش شما دوره ثروت داشتید استاد
   خیلی رشدم سریعتر میشد
   من حدود دوماه که چند تا فایل بیشتر گوش نکردم
   چند تا کامنت بیشتر نزاشتم
   اما از دیشب تصمیم جدی گرفتم با قدرت دوره را ادامه بدم
   هنوز تضادم حل نشده
   ولی باید جوابشو پیدا کنم
   و راه حلش رها کردن دوره نیست
   هرچند میتونست یک فایل ازین بابت بهش اضافه بشه که حل این تضادو برام آسونتر کنه

   ۱۹ مهر ۹۹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/09 08:36
   مدت عضویت: 649 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 242 کلمه

   به نام خدا
   با سلام ،
   روح من میخاد که متناسب بشه و خدا زو شکر میکنم که خداوند منو به این مسیر هدایت کزد که بتونم روح و ذهنم رو با هم هماهنگ کنم و ذهنم رو اروم کنم 🙏🏻
   از زمانی که وارد دوره شدم تونستم اولاش تا حدودی ذهنم رو اروم کنم ولی الان که اخرهای دوره هستم خیلی بیشتر شده ارامش ذهنیم
   و دیگه اون وله های خوردنم خیلی کم شده و شاید بعضی مواقع برگرده اون وله بازم ناراحت و عصبی نمیشم جون میدونم عادیه و فرداش دوباره ادامه میدم
   استاد هم که چند ساله در این دوره هستن بعضی مواقع اینجور میشن و این طبیعیه و مهم اینه که بتونم دوباره وارد مسیر بشم
   و خیلی خوشحالم که در این مسیر زیبا هستم و هیچ محدودیتی در غذا خوردن ندارم و با ارامش غذا میخورم اگه از جاده بیرون برم طولی نمیکشه که به جاده اصلی بر میگردم و تمام خواسته هام در پی تحقق یافتن هستش از جمله لاغری که الان تجربه اش هم کردم و باز هم دوست دارم بیشتر تجربه کنم من عاشق لاغری هستم و دوست دارم اونو تجربه کنم لباس های زیبای مورد علاقه ام رو تجربه کنم
   سبکی وزنم رو تجربه کنم خدايا شكرت 🙏🏻🥰
   و در اخر اين جمله ي تاثير گذار خيلي منو تخت تاثير قرار داد
   كه سنك هم با شنيدن اين فايل ها ميتونه اب بشه 😍
   واقعا لاغري برام خيلي اسانتر شد مثل اب خوردن 🙏🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/05/27 10:23
   مدت عضویت: 534 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 3 کلمه

   سلام
   چرا دانلود نمیشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/05/07 18:30
   مدت عضویت: 834 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 139 کلمه

   با سلام این فایل من رو یاد حرفی انداخت که میگه اگه ارزویی به دلت افتاد مطمون باش صاحب اون ارزو تویی و اگه تلاش کنی به خواستت میرسی.روح ما چون از خداست و کار خدا گسترش و پیشرفت هست و همچنان به دنبال زیبایی هاست در ما انگیزه ای ایجاد میکنه که دنبال اون خواسته و ارزو باشیم چون اصل وجود ما خداوند هست و ما اگه اصل خودمون رو دریابیم به همه چیز میرسیم.وقتی روح و ذهن ما در تضاد باشه خواسته ای در ما شکل میگیره که به اون میگن ارزو میگن خواسته و اون موقع هست که راههای رسیدن به هدف به ما گفته میشه و ما با اموزش ذهن و جایگزین کردن میتونیم به خواسته خودمون برسیم.پس باید ذهن و روح رو هماهنگ کنیم تا خواستمون محقق بشه.ممنون استاد فایلتون خیلی خوب بود 🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/04/31 18:24
   مدت عضویت: 626 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 107 کلمه

   استاد سلام من میدونم که میشه چون یه مدت ادامه دادم ودیدم ولی استمرار نکردم ودباره برگشتم ..من در این مسیر هستم ونه یک درصد ۱۰۰درصد مطمعن هستم که میتوانم واین کار اسانترین کار دنیاست ..من با ذهن وروحم در هماهنگی قرار میگیرم ..وکم کم این کار را انجام میدهم .من اشتباه کردم وادامه ندادم ولی دباره برگشتم ودر مسیرم و منتظرم .که شگفتی افرین باشم وعکسم رو در گروه قرار بدم من عاشق تناسب اندام هستم ..فکر وذکر من لاغری است من به هدفم میرسم چون خدای درون من به شدت خواهان رسیدن به تناسب اندام هستم ..من موفق میشم چون باور دارم ..به لطف خدا

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/04/29 10:00
   مدت عضویت: 812 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 272 کلمه

   درود بی پایان به همسفران عزیزم
   این فایل و چندین بار باید شنید ونت برداشت و اینکه اگه سنگ هم این فایل هارو گوش کنه کوچیک می شه خیلی جالب و تحصین بر انگیز هستش اینکه شما به ما اینقدر اعتماد می دید و ما رو با اشتیاقی عالی به طرف جلو هدایت می کنید جای بسی تقدیر و شگفتی داره . ذهن ما بیماره و باید درمان بشه درگیر باید و نباید های محیط و پیرامون گیر کرده باید دارو بگیره که از طریق همین فایل ها و خوندن نظرات و نوشتن ها جون دوباره می گیره . نظم می گیره . آشفتگی رو پس میزنه . زمان و مدیریت می کنه برای وجود ارزش قائل می شه برای تصیح تایپ نوشته ها وقت میزاره تا دوستانی که می خوان بخونن روان تر بخونن و دچار مشکل نشن یعنی حتی برای همسفر هاش هم وقت میزاره . مثل استاد که همچنان در مسیرن و با ارائه فایل های جدید دارن ادامه میدن . شادی در چهره ایشون عالیه و نشآت گرفته از یک ذهن آرام و شاده و منعکس می شه و در نا خودآگاه ما دانه شعف و می کاره . و واقعا خیلی خوشحالم بخاطر داشتن روح الهی که منو به این مسیر هدایت کرد ورزش و رژیم دیگه نمی تونست منو استیبل کنه و وزن استاپ می کرد و هیچ متخصص تغذیه ای با مربی ورزشی هم جوابگو نبود و دیگه گشت و گشت تا خونه امید و پیدا کرد و الان ایجا هستم در مسیر و جاده تناسب . و متوجه علائم کنار جاده . و سپاس بودنم راسپاس و در مسیر قرار گرفتن راسپای 😂😂😂😂😁😁😁😁😁👑👑👑👒👒👒

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/03/28 14:02
   مدت عضویت: 621 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 155 کلمه

   سلام استاد عزیز ودوستان همراه
   چقدر عالی استاد توضیح دادید.جالبه من در کتبی درباره این موضوع خونده بودم وشما عالی گفتید وهر چی که فهمیده بودم را کاملتر کردید واین نشون میده که عالی خودتون درک کردید.چه احساس خوبی دارم والان متوجه میشم اون چیزهایی که دوست دارم روحم میخواد وتوانایی رسیدنش را دارم ولی نباید اسیر نجواهای شیطان بشم چرا که دستور آخر را ذهن من میده وجسمم هم اونو اجرا میکنه ولی وقتی چیزی
   را دوست دارم بهش برسم وذهنم هم مدام بهش فکر میکنه احساسم عالی میشه واین نشون میده که ذهن وروحم با هم هماهنگ هستند.
   خدا رو شکر که احساس فوق العاده ای دارم از کار کرد دورهواین نشون اینه که من در مسیر رسیدن به لاغری ومتناسب شدن هستم البته نشونه های فوق های فوق العاده ای دارم میبینم.ولی عجله ندارم واحساس نیارز چون میدونم اینا آفت رسیدن من به رویایم هستند .پس با لذت واشتیاق لحظها هایم را سپری میکنم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   پونه عدل تهرانی
   1399/02/21 03:31
   مدت عضویت: 834 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 159 کلمه

   تا حدودی ذهن و روح من هماهنگ شدن ولی بعضی وقتا هنوز رفتارهایی دارم در مقابل دیدن خوراکیها!
   ولی خدا رو شکر می کنم که بیشتر این مسیر طی شده ! و این فرمولهای ذهنی من در همه موارد تغییر کرده نه فقط مربوط به لاغری !
   و الان دارم نتیجه اش و می بینم توی موضوع های دیگه و بیشتر از ذهن ناخوداگاه استفاده می کنم و در مواردی واکنش نشون نمی دم به اطرافیان قبلا خیلی ناراحت می شدم از موضوعات و رفتارهای دیگران !
   و می دونم خدا منو به این سمت هدایت کرده پس توانش و در من دیده !
   مثلا الان تو این شرایط من اصلا به شرایط اطرافم کاری ندارم و گوش نمی دم به این چیزها!
   خبر خوب اینکه چند روزیه که من صدای فرشته درونم و راحت می شنوم و سریع عمل می کنم دیگه مکس نمی کنم تا شیطونه نیومده سریع!
   این هم یکی از جنبه‌های مثبت چاقی بود که من به این راه برسم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   طوبی حاج احمدی
   1399/02/12 00:07
   مدت عضویت: 810 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 213 کلمه

   سلام استاد عزیز ودوستان گرامی خسته نباشید
   چقدر این فایل عالی بود استاد البته باید بارها تکرار کنم تا کاملا متوجه بشم چقدر جالبه ک اون روح ک درون ماست همیشه راه های درست راپیشنهاد میکنه روح الهی ماست ک متاسفانه ما انقدر اسیر نجواهای مغز میشویم ک صدای درست قلب خود را نمی شنویم
   مخصوصا وقتی اسیر ناراحتی های روحی می شیم و ی جورایی صداش ضعیف و ضعیف تر میشه وما اسیر فکرهای منفی خودمون میشیم وصدای خانم منفی باف قوی وقویتر میشه تا جایی ک ما دیگه صدای روحمون را نمی شنویم واون موقع ست که خانم منفی باف پیروز شده وما خودمونو ضعیف وناتوان می بینیم وفکر میکنیم از پس هیچ کاری بر نمی یایم وحوصله هیچ کاری نداریم واز مسیر درست زندگی خارج می شیم وسر گردان. ی روز قبول میکنیم ک همینه ک هست وروز بعد بدنبال چاره برای نجات خودمون میگردیم
   واین چرخه ادامه دارد…..
   خدا را صد هزاربار شکر ک همگی ما نجات پیدا کردیم و ناجی خوب ومهربانی مثل استاد عطار روشن داریم ک ب کمک شون ب روشنایی برسیم درست بیندیشیم درست عمل کنیم وبتونیم تشخیص بدیم کدام نجوای روح ماست وکدام نجوای ذهن است ودرست را از غلط تشخیص بدیم واشتیاق واستمرار داشته باشیم
   خدایا شکرت?
   استاد سپاسگذارم ?

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/02/11 01:16
   مدت عضویت: 741 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 324 کلمه

   روز ۶۷تکرار
   سلام استادعطارروشن و دوستانم
   روح منکه دست بردار نیست تا من به تناسب اندام برسم،روحمو دوسش دارم،عاشق آزادیه،آزادی در خوردن خوراکی مورد دلخواهش،آزادی در پوشیدن لباسی مورد علاقش،آزادی در انتخاب هاش ،وقتی از ایران میرم مسافرت و از آزاد بودن خودم در هر جنبه ای که دلم بخواد خیلی خوشحال میشم ،اون روحمه که دوست داره حجابمو بردارم واحساس تنفس از ته دل دارم،هر لباسی به هر شکلی بپوشم وبازم روحمه که احساس راحتی داره که منم نفس از ته دل میکشم ،روحم عاشق آزادیه ،تو هر زمینه ای که علاقه داره
   حالا روحم عاشق متناسب شدنه و به من کمک میکنه که تو این مسیر حرکت کنم،هر روز تشویقم میکنه با علاقه فایل گوش میدم،در کل روحم آموزه های ذهنیو دوست داره،هر روز بهم یاداوری میکنه که فریده هیچ کس مهم تر از تو نیست،،هر روز مراقبمه که منفی بافم اذیتم نکنه ،از اولشم به من میگفتن فریده تو بلند پروازی ،هر چیزیو دلت میخواد فکر میکنی باید بهش برسی ،منم اون روزا فکر میکردم بلند پروازی و داشتن خواسته های زیاد کار بدیه ولی بازم دنبال رسیدن و رویا پردازی ذهنی بودم و در انتها در مسیر کنترل ذهن وتناسب فکری قرار گرفتم
   وبسیار خوشحالم ،از بچگی به من میگفتن تو علی بی غمی ،تو خوش شانس و خوش روزی هستی ،براحتی وبدون زحمت پول بدست میاری و من برای بدست آوردن خونه،ماشین،دارایی م و گذران زندگی عادیم همیشه با راحترین شکل ممکن روبرو شدم
   و الانشم براحتی زندگی میکنم هر چیزی میخوام میاد تو زندگیم بدون اینکه من زیاد تلاش کنم ،لاغری با ذهن هم بینهایت جذاب وشیرینه ،با خودم فکر میکردم چرا این مسیر به خواهرم گفته نشد ،چونکه ایشون اصلا حوصله گوش دادن به فایل ها نداره،علاقه نداره و تو فرکانسش نیست ،باید برای شنیدن این آگاهی ها گوش وحواس عاشق داشت که ولع یادگیری داشته باشی که خدارو شکر من هر چقدر بیشتر گوش میدم بیشتر علاقمند میشم
   خدارو سپاسگذارم برای بودن در مسیر ذهن روح وجسمم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/12/24 20:29
   مدت عضویت: 789 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 310 کلمه

   با سلام
   برداشت از فایل هماهنگی روح و ذهن در رسیدن به خواسته ها
   اونقدر این فایل های لاغری را گوش دادم و دیدم که نمی دونم این اگاهیهایی که دارم را از کدوم فایل یاد گرفتم .این مهم نیست که بدونم از کدوم فایل چی یاد گرفتم ، مهم اینه من به این سطح از آگاهی برسم که باید ذهنم در خدمت روحم باشد .مهم این بوده که من یاد بگیرم اگر دستوری را به ذهنم بدهم ، اگر باوری در ذهن داشته باشم جسمم نشان دهنده افکار ماست .اینو یاد بگیرم و باور کنم اگر می خواهم در زندگیم در جسمم تغییری ایجاد بشه باید اول ذهنم را با هدفم هماهنگ کنم و دستور آن را به ذهنم بدهم جسمم اجرا کننده ان دستور است .از وقتی این مطالب را یاد گرفته ام احساس قدرت می کنم و لاغریی برای من آسانترین کار دنیاست ..تغییرات مختلفی که در این مدت در زندگی من بوجود آمده قابل قیاس با کل زندگی ام نیست . و صادقانه بگویم از روزی که فایل تولد آگاهانه استاد را گوش دادم و از زمانی که آگاهانه خودم تولدم را انتخاب کردم ،پیشرفت ها تصاعدی است .خیلی لذت بخش بود که خودم روز تولد آگاهانه ام را انتخاب کردم و تصمیم گرفتم جوری زندگی کنم که با قبل خودم متفاوت باشم .با خودم گفتم اون آدم قبلی مُرد و اگر می خواهی از هر نظر آدم متفاوتی بشی امروز را به عنوان روز تولد اگاهانه ات یادداشت کن و با اشتیاق و مصمم قول بده و طور دیگری عمل کن .خیلی گریه کردم و به خودم قول دادم و من آدم دیگری شدم . هر شخص خوش اندامی را که در خیابان و کوچه و فیلم می بینم ناراحت نمی شوم و می دونم من هم به زودی به همون سایز خواهم رسید .خدا را شکر می کنم که به این گروه دعوت شدم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/12/20 23:04
   مدت عضویت: 660 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 200 کلمه

   سلام استاد عزیز من امشب این فایل دیدم عالی بود از هماهنگی بین ذهن و روح اطلاع داشتم اما از هماهنگی بین ذهن وروح و جسم آ گاهی نداشتم الان با فهمیدنش خیلی خیلی حالم خوبه اینی که گفتین از خدا خواستین کسایی بیان تو دوره که مثل خودتون مشتاق باشن من دقیقا همینجوری هستم و تو مورد لاغری و بدنسازی مثل شما فکر میکنم من ۴۹ سالمه و کلاس اولی هستم که دارم هفته سوم میگذرونم و دلم میخاد بعد از لاغری یک بدنساز حرفه ای بشم که تو باشگاه هم به من گفتن با توجه به سنت امکان پذیر نیست اما من به خودم باشه ولی من با ذهنم این کارو میکنم در مورد خریدن دوره من واقعا هدایت شدم به خدا گفتم من فقط میتونم از بین ۱۲قدم و لاغری یکی از دوره هارا بخرم خودت هدایتم کن که کدوم نیاز منه و چون هر دوتا دوره به یک اندازه برام ارزشمند بودن و خداوند منو هدایت کرد به سمت دوره لاغری الان خیلی خوشحالم که اینجا همراه شما هستم و ایمان دارم که به نتیجه همیشگی میرسم چون خداوند هیچ وقت اشتباه نمیکنه خدایا شکرت ، براتون آ روزی سلامتی و سعادت ابدی را دارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/04/29 09:37
    مدت عضویت: 812 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 94 کلمه

    دقیقا موافقم سن یک عدد هستش سن ذهنی ما می تونه گاها خیلی کمتر از سن جسمی باشه و گاهی اوقات هم خیلی بیشتر من که ۲۳ بالا تر نمی رم . و برام جالبه رفتم کنسرت لیلا فروهر ایشون هم عقیده داشت ۲۵ بالاتر نمی ره و واقعا هم مثل یک دختر ۲۵رساله هیجان به کنسرت میداد و اینه که ذهن چطوری با روح و توانمون قدرت می گیره . شاد و جوان و دل زنده زنگی کنیم و به خودمون افتخار کنیم برای به وجد آمدن و شروع یک تولد دوباره 😂😍😍😍🤩🤩🤩

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/12/13 10:51
   مدت عضویت: 818 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 60 کلمه

   سپاس از توضیحات کامل و فایل های عالی تون
   جملات این فایل ها اینقدر انگیزه بخشه که من با تموم وجودم میخوام همیشه در این مسیر بمونم شما گفتین اگه کسی حتی یه درصد هم اطمینان داشته باشه لاغر میشه من کنارش هستم تا به هدفش برسه این جمله خیلی به من انگیزه داد که بهتر ادامه بدم. سپاسگزارم ازتون استاد?

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/12/09 13:34
   مدت عضویت: 834 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 100 کلمه

   مرسی استاد به خاطر فایل عالی وبی نظیر ،خیلی جالبه که انسان سه بخشه : روح ،ذهن ،جسم .وهر چقدر این رو درست درک کنیم خیلی توزندگی موفقتر خواهیم بود ومی دونیم این ذهن ماست که خیلی وقتا مانع موفقیت ما می شه وهر وقت باروحمون هماهنگ بشه رسیدن به خواسته هامون خیلی آسون می شه که لاغری هم یکی از این خواسته هاست وواقعا این دوره شگفت انگیزه ودر همه ی جنبه های زندگی مید وسودبخشه وخدای بزرگ رو شکر می کنم که بهاین ندای درونی من برای لاغری جواب دادومن رو به این دوره هدایت کرد،خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   پونه عدل تهرانی
   1398/10/20 09:32
   مدت عضویت: 834 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 115 کلمه

   این جمله خیلی قشنگ بود برای من که اگر سنگ هم در دوره شرکت کنه فایلها رو گوش بده و انجام بده لاغر می شه!
   ذهن خودآگاه و ذهن ناخوداگاه باید هماهنگ باشه !
   من اینو به وضوح دیدم که هیچ وقت با گرسنگی کشیدن نمی تونیم لاغر شیم !پس باید ذهن خودمون و تغییر بدیم با فرمولهای جدید و تکرار و استمرا ر یواش یواش ذهن تغییر می کنه و ما به صورت ناخودآگاه رفتارمون و واکنشامون لاغر می شه!
   همه چیز صبر و تکرار می خواد و احساس خوب که به نتیجه مطلوب برسیم به امید خدا
   من با همون دوره رایگان که آشنایی هستش با این برنامه و حالت دست گرمی داره خیلی نتیجه گرفتم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/10/16 01:15
   مدت عضویت: 834 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 186 کلمه

   روز شصت و هفت تکرار:
   همیشه وقتی حسم نسبت به موضوعی خوب بود طبق راهنمایی حسم عمل می‌کردم حالا میدونم که اون راهنمایی روحم و یا همون فرشته‌ی درونم بوده.
   وقتی با احساسی قوی از جهان خواستم که به طریقی در لاغر شدن به من کمک کنه با تناسب فکری مواجه شدم و با تکیه به حسم بلافاصله ثبت‌نام کردم و از همون روز اول بر خلاف باورهایی که به دلایل مختلف و در اثر اموزش‌های گوناگون برمن وارد شده بود و باعث شده بود من خودمو ناتوان از رسیدن به تناسب تلقی کنم با اعتماد به همون حسی که به من میگفت من گمشدمو یافتم پا در مسیر گذاشتم و کم‌کم همه‌ی باورهای دست و پاگیری رو که منو به اسارت در اورده بود به کناری گذاشتم تا چیزی رو که دلم و روحم می‌خواد تجربه کنم باور کنم.
   با این کار احساس رهایی و ازادی و شادی و نشاط درونی و ارامش رو تجربه کردم و میوه‌ی قدم‌هایی که برداشتم لاغر شدن تدریجی و مداومم بود و همچنان هم ادامه داره.
   ‌خوشحالم که در این مسیر همزمان با استادمون در حال گذروندن مراحل تناسب هستم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/10/15 23:33
   مدت عضویت: 815 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 515 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز ودوستان خوبم
   اوابل که در دوره شرکت کرده بودم واستاد در مورد هماهنگی ذهن وروح وجسم میگفتند ومی گفتند هر وقت این سه با هم هماهنگ شوند شگفتی افریده میشود .خیلی درکش برام سخت بود ونمیتونستم بفهمم یعنی چی ؟نمیدونستم باید چه رابطه وهماهنگی بین روح وذهن من ایجاد شود اما به مرور یاد گرفتم وفهمیدم منظور استاد چیه .
   روح من فرمان لاغری رو میداد برای همین دنبال لاغری بودم ودر این دوره شرکت کردم ولی ذهنم به خاطر تجربه های شکستهای قبلی نمیتوانست بپذیرد که من میتوانم لاغر شوم اما با تمرینها، ذهن من هم موافقت خودش رو اعلام کرد و قبول کردن ذهن وموافقت ذهن در حقیقت همون انتظار وباوری بود که من از خودم برای لاغر شدن داشتم . وقتی ذهنم هماهنگ نبود یعنی اینکه باورم این بود که نمیتوانم .اما به مرور یاد گرفتم ذهن وروحم هماهنگ شوند واون زمان باور من در مورد خودم تغییر کردوباورم این شد که میتوانم لاغر شوم واین هماهنگی ذهن وروحم بود وبعد از ان جسم من هم با انها هم مسیر شد ونتیجه عالی گرفتم .
   ویه نکته در مورد خودم شاید دوستانی که با من هم دوره هستند کامنتهای قبلی من رو در مورد کار کردن روی عصبی بودن خودم خوندن .من از اواخر برج قبل بود که شروع کردم روی ذهنم برای ارام شدن اعصاب خودم وکم شدن پرخاشگری هام ودادزدن سر بچه ام و خیلی موردهای دیگه اینچنینی کار کنم من روحم همیشه این ارامش رو دنبالش بود واز من میخواست چون من مثل لاغری دنبال این ارامش اعصاب هم بودم دم نوشهای مختلف رو میخوردم وحتی چندین بار هم به پزشک مراجعه کردم وچقدر دارو خوردم .اما دقیقا این کارها مثل تلاشهایی که قبلا برای لاغری میکردم اشتباه بود .تا اینکه تصمیم گرفتم همانطور که استاد میگن در موردهای دیگه زندگی این اموزشها ی لاغری رو به کار ببریم من برای ارام شدن اعصابم این کار رو شروع کردم وتا اینجا فقط این روحم بود که این خواسته رو داشت ولی ذهنم قبول نمیکرد وباورهای اشتباه زیادی در این موضوع داشت که اعصابم به خاطر مشکلات زیاد توی زندگی اینطوری شده ودیگه درست شدنی نیست .به خاطر داروهای زیادی هست که استفاده کردم .به خاطر رفتارهای اطرافیان وبویژه پدرو مادر در کودکی اینطور شدم .وخلاصه ازاین باورها .اما من گفتم خوب قبول همه این موردها بوده اما من از الان میخوام تغییر کنم ومثل لاغری میتوانم انجامش بدم وکم کم ذهنم قبول کرد که این کار رو میتونم انجام بدم وبا روحم هماهنگ شد والان حدود شاید بیست روز هست که در کل شاید من سه بار داد زده باشم که البته خیلی هم گذرا بوده وفقط یه دفعه زیاد عصبی شدم .واین برای منی که روزی ده بیست بار دادوبیداد راه می انداختم واعصاب خودم وبچه ام رو خورد میکردم الان توی بیست روز سه بار تازه اون هم خیلی کم وگذرا خیلی عالی هست .
   ‌وهر روز داره باورم بیشتر میشه که من از پس این هم بر میام واین مشکلم رو خیلی راحت حلش میکنم .شاید بی ربط با لاِغری بود اما چون مثالی بود از هماهنگی جسم وروح وذهن من اون رو نوشتم‌?

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/10/15 05:42
   مدت عضویت: 834 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 133 کلمه

   سلام به لستاد ارجمندم و همه دوستان همراهم
   من چقدر خوشبختم که چاق بودم این خوشبختی به دو دلیله یکی اینکه از طرف خداوند مهربانم انتخاب شدم که با این دوره آشنا بشم و این چه حس عالی و دوست داشتنی به من میده و دلیل دوم اینکه چقدر موضوعات عالی و با ارزش را دارم یاد میگیرم ☺????
   همین فایل چقدر زیبا و آموزنده است چیزی که اصلا در موردش نمی دانستم را یاد گرفتم ???☺?
   استاد عزیز من بیش از صد در صد مطمئن هستم که شما به هدف بدن سازی و مدلی که برای خودتان انتخاب کردید می رسید ????
   چقدر دلگرم کننده است که شما میخواهید که با ما همراه باشید و کمک و یاری به ما بدهید ??????
   برای دعای دلنشینی هم که برای ما کردید ممنونم خیلی قشنگ و دلپذیر است ???????

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   قاسم منصوریان
   1398/09/14 16:46
   مدت عضویت: 767 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 63 کلمه

   یا سلام خدمت استاد عزیز.
   میخواستم اقای عطار روشن ازتون تشکر کنم که بزرگترین لطف را در زندگی من کردید
   امید دارم همیشه موفق باشید

   من آدمی بودم که خیلی دوست داشتم کم خوراک باشم ولی هر بار اراده میکردم،نا موفق بودم اما ران به راحتی بهش عادت کردم و مطمئنم که در آینده این کار میتونه نتایج بزرگی را در بر داشته باشه
   خدا نگه دار

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/09/11 00:48
   مدت عضویت: 740 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 191 کلمه

   سلام استاد گرامی
   تشکر از فایل مفیدتون
   سوالی داشتم شما می فرمایید که روح از خداست و دنبال خواسته های ما است و ذهن با فرمولهای اشتباه حالا ناشی از هر چیز با خواسته روح تناسب نداشته باشه جسم چاق میشود
   خوب من فایل و محتوای شما را درک کردم اما سوالم این است که بالاخره این روح که شما می فرمایید دنبال خواسته های ماست ضمیر خودآگاه است یا ناخودآگاه
   اگر ناخودآگاه است و دنبال خواسته های ما چرا در بعضی سایت ها ونوشته ها دیده ام که می نویسند تربیت ضمیر ناخودآگاه وقتی خودش دنباله خواسته است چه نیازی به تربیت است یا شاید من اشتباه درک کرده ام ومنظورشون از تربیت ضمیر ناخودآگاه همون ذهن منطقی است
   مطالبی مثل تربیت ضمیر ناخودآگاه یا تسط بر آن مثل تجسم و مدیتیشن و…وقتی روح خودش خوبه و درمسیر خواسته است چه نیازی به تربیت است شاید منظورشون همون ذهن منطقی باشه همونی که میگن مثل کوه یخ می ماند و فرق بین واقعیت و خیال رو نمی دونه استاد کاملا گیج شده ام اگر مثل همیشه روشنگری بفرمایید بسیار ممنون میشم
   وبازم از فایل زیبا با محتوای عالیتون سپاسگزارم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1398/09/11 05:10
    مدت عضویت: 740 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 3 کلمه

    بسیار تشکر استاد

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1398/09/11 06:15
     مدت عضویت: 740 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 39 کلمه

     فقط در جواب این جواب کامل شما حیفم اومد به اون چند جمله اکتفا کنم جوابتون کامل وعالیه بسیار تشکر
     چند روز است که به فایلهاتون گوش می دم خیلی به خودم وزندگی امیدوار شدم .
     جزاک الله خیرا

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    1398/10/05 14:04
    مدت عضویت: 741 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 228 کلمه

    سلام استاد
    این فایل هم بسیار عالیه,من تقریبا ۴۰ روزه با ساییتون آشنا شدم,اول کل فایلا رو گوش دادم واز اونجاییکه مدتیه دارم رو کنترل ذهن کار میکنم وکاملا به تغییر از طرف ذهن مطمئنم کلاسای لاغری شرکت کردم,و امروز که برای بار دوم این فایل دیدم واسم یه سئوالی پیش اومد البته یکی از دوستان هم اینو پرسیدن و شما هم لطف کردید وجواب دادید ولی بازم واسم ابهام پیش اومده که شما میگید ما یه ذهن خوداگاه داریم و ناخوداگاه ,که ناخوداگاه همون روحه ,فطرته,, و اطلاعاتش بی نقصه والهیه
    ولی اینو تو آموزشا یاد گرفتیم که ناخوداگاه از دوران جنینی برنامه ریزی شده تا بزرگسالی ,وما یه عالمه اطلاعات صحیح یا ناصحیح داریم که الان برای تغییرش داریم تلاش میکنیم,اگر ناخوداگاه روح ماست پس اینهمه باورها و اطلاعات ناصحیح در اون قسمت چکار میکنه؟ ما در لاغری با ذهن داریم همینو تمرین میکنیم که ذهن ناخوداگاه برنامه ریزی مجدد کنیم,اگر روح همون ذهن ناخوداگاهه ودوست داره خواسته هاشو در جسم ما تجربه کنه
    یعنی روح و اونهمه اطلاعات غلط (که در ذهن ناخوداگاه داریم )با هم یکجا هستن؟آخه میگن ناخوداگاه بد و خوب تشخیص نمیده
    الان کاملا گیج شدم,ما برای لاغری باید ذهن ناخوداگاه تغییر بدیم ورضایتشم جلب کنیم ,از این طرف میگیم روح همون ناخوداگاهه,اگر میشد یه فایلی در این در اینستا یا سایت بذارید عالی میشد,میدونم سئوال خیلی ها هست,بازم ممنون از فایلای عالیتون

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     رضا عطارروشن
     1398/10/05 18:01
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 303 کلمه

     سلام دوست گرامی
     وقتی انسان متولد میشه به صورت کامل و پاک به دنیا میاد
     جسمی عاری از بیماری و مثلا چربی های اضافه یا افکار منفی و تصاویر ذهنی منفی یا حتی مثبت
     خام خام به دنیا میایم
     همون طور که در کودکی نیاز نیست مادر به فرزند خود شیر خوردن را بیامورد نیاز نیست که حرف زدن و یا راه رفتن یا خوشبخت شدن را بیامورد چون بر اساس هدایت الهی هرآنچه نیاز باشه ما در دنیا تجربه کنیم از طرف خداوند هدایت و حمایت میشیم
     به نظر من تنها بخشی از وجود ما که از بد تولد کامله و هیچ چیزی به اون اضافه نمیشه روح ماست که در بالاترین سطح کامل بودن خودش قرار داره و وارد جسم شده که تجربیات دنیای فیزیکی رو بعنوان خلق کننده داشته باشه
     ذهن ناخودآگاه رابط بین انسان و جهان هستی
     اگه ذهن ناخودآگاه به حالتی که در تولد هست باقی بمونه به مرور در زندگی به راحتی هر خواسته ای روح به دنبال تجربه کردنش باشه به سادگی و راحتی اون رو به ناخودآگاه منتقل میکنه و خیلی راحت از طریق جهان هستی وارد تجربه زندگی ما میشد
     اما چون انسان حق انتخاب داره و میتونه یاد بگیره و تغییر کنه ذهن ناخودآگاه قابل برنامه ریزی است
     به همین دلیل افکار و عقاید و باورهای از طریق مختلف وارد ذهن ناخودآگاه ما میشه و به همین دلیله که هر انسانی به شدت شبیه والدین و اطرافیانش رفتار میکنه
     موضوع برنامه ریزی مجدد ذهن ناخودآگاه برای لاغرشدن، ثروتمند شدن، خوشبخت شدن و هر موضوع دیگر در واقع نیاز برنامه ریزی مجدد ذهن ناخودآگاه نیست بلکه نیازه آنچه که ناآگاهانه وارد ذهن ما شده و زندگی ما رو رقم زده پاک کنیم و به مرور به یاد بیاریم که واقعیت وجود ما چه بوده است و هرچه در این به یادآوری بهتر عمل کنیم شرایط متفاوتی را در زندگی تجربه خواهیم کرد

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      1398/10/06 00:05
      مدت عضویت: 741 روز
      اندازه متن
      محتوای دیدگاه: 5 کلمه

      ممنون استاد از توضیحاتتون ?

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/09/09 23:31
   مدت عضویت: 740 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 13 کلمه

   با سلام استاد بسیار سپاسگزارم
   هر روز موفق تر از دیروز باشید .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/09/09 15:08
   مدت عضویت: 740 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 15 کلمه

   با سلام وتشکر از شما استاد گرامی
   میشه لطف کنید لینک داناود را هم بگذارید.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مثبت اندیش
   1398/05/30 15:36
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 11 کلمه

   استاد بسیار سپاسگزارم این فایل برای من بسیار تاثیر گذار بود

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   حسن شاه بزاز
   1398/05/13 04:03
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 107 کلمه

   سلام استاد عزیز و سلام به همه دوستان
   چقدر این فایل عالیه، چه حس خوبی دارم بعد از دریافت این آگاهی، چون قبل از شنیدن این فایل من خودم رو در برابر چاقی ناتوان می دیدم ولی حالا کامل برام مشخص شد که این احساس من از بخش کوچکی از ذهن من که در اختیار نجواها است بوجود آمده و روح من که با اتصال به منبع از همه چیز آگاه است اطمینان داره که من می تونم متناسب بشم و به همین دلیل همواره بدنبال روشی برای تناسب هست. دوره تناسب به همراه این فایلهای عالی که استاد میزارن بسیار کاملتر شده.
   باز هم سپاسگذارم
   روز همه خوش

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سهیلا زلکی نژاد
   1398/05/08 06:42
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 142 کلمه

   سلام سلام به استاد مهربانیها ??دوستان عزیز من از سال ۹۶ تو این گروه شرکت کردم ودورهای مقدماتی وپیشرفته رو گذروندم ??خوشحالم وسپاسگزار که خدای خوب ومهربون منو با این روش آشنا کرد ?همیشه همیشه فایلا رو گوش میدم برا خودم ارزش قائل هستم وحداقل دوساعت از یک روز به خودم تعلق داره یه ساعت ورزش یه ساعت فایلا حتی دارم غذا رو دورس میکنم فایل گوش میدم فقط موقع کشیدن حارو برقی نمی تونم اکه بچه ها خونه هستن ودرس وکار دارن گوش رو استفاده میکنم حالا چرا اینا رو گفتم بخاطر کسانی که میگن وقت ندارم بچه کار خونه ولی با یه مدیریت دورس میشه به تمام زندگی نظم بخشید ومهمتر از همه خودتون هستین که باید متناسب وسلامت باشین پس اگه هنوز شک دارین همه رو کنار بزارین تو دوره شرکت کنین وبه تناسب اندام دلخواه خودتون برسین ????

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم