0

با پرداخت بها لاغری حتما لاغر می شوید

پرداخت بها لاغری
اندازه متن

 همه ما تجربه خوردن غذا بدون پرداخت بها را داریم.

تجربه داشتن لباس مورد دانلود  مان را بدون پرداخت بها داریم.

برای خیلی از ما اتفاق افتاده که دوست داشتیم وسیله ای را داشته باشیم و چند روز بعد همان وسیله را به صورت هدیه از فردی دریافت کرده ایم.

موارد زیادی در زندگی ما وجود دارد که به خواسته خود رسیده ایم بدون اینکه بهایی پرداخت کرده باشیم.

از طرفی بر اساس آموزش های اشتباه ذهنی در جامعه ما عده زیادی به دنبال رسیدن رایگان بدون پرداخت بها به هر موضوعی هستند.

دانلود رایگان فیلم و سریال، دانلود رایگان موسیقی، دانلود رایگان مقالات آموزشی و کلا هرچیزی نیاز داشته باشند اول به دنبال پیدا کردن طریق رایگان رسیدن به آن هستند.

این فرمول ذهنی سبب شده است که در ذهن ناخودآگاه مان برای پرداخت بها ی موضوع مورد نظر مقاومت داشته باشیم.

از روزهای اولی که لاغری با ذهن را آموزش می دادم افراد زیادی از طریق شبکه های اجتماعی به من مراجعه کرده و درخواست یادگیری لاغری با ذهن به صورت رایگان را داشتند.

دوره آموزشی لاغری با ذهن به صورت رایگان در تلگرام ارائه می شد و عده بسیار زیادی از افرادی که اضافه وزن داشتند به این محتوا دسترسی داشتند.

اما نکته جالب توجه این بود که همه آن افراد نتیجه دلخواه را کسب نمی کردند.

عده ای بسیار عالی نتیجه می گرفتند.

عده ای مقداری نتیجه می گرفتند و عده ای اصلا نتیجه نمی گرفتند.

از آنجایی که در آن زمان با عده زیادی از استفاده کنندگان دوره های رایگان لاغری با ذهن در ارتباط بودم این تفاوت در نتیجه آنها برای من سوال شده بود که چرا عده ای نتیجه عالی کسب می کنند و عده ای نتیجه نمی گیرند.

طبیعی بود دوستانی که نتیجه مطلوب نمی گرفتند بیشتر به من مراجعه می کردند و سوالات زیادی درباره علت نتیجه نگرفتن خود می پرسیدند و من به این دلیل که بتوانم به آنها کمک کنم سوالاتی مطرح می کردم تا از طریق بررسی پاسخ های آنها بتوانم علت نتیجه نگرفتن آنها را کشف کنم.

نکته ای که از نتایج عده زیادی از شرکت کننده ها برایم جالب توجه بود، اشتیاق نداشتن آنها بود.

لازم به توجه است که افرادی که نتیجه دلخواه را کسب نمی گرفتند دو دسته بودند:

دسته اول افرادی که لاغری از طریق ذهن را به خوبی باور نکرده بودند و فقط چون شنیده یا دیده بودند دیگران نتیجه گرفته اند ترغیب به استفاده از محتوای آموزشی رایگان شده بودند.

دسته دوم افرادی بودند که واقعا لاغری با ذهن را باور کرده بودند و آگاهی نسبتا خوبی از مسائل ذهنی داشتند و برخی از آنها مطالعات قبلی مناسبی در باره ذهن و تمرکز و کلا قوانین ذهن داشتند.

موضوعی مشترک بین دو دسته که باعث نتیجه نگرفتن آنها شده بود اشتیاق نداشتن بود.

اشتیاق آنها به اندازه ای نبود که برای لاغری با ذهن از لحاظ اهمیت دنبال کردن و انجام تمرینات اولویت قائل باشند.

آنها دوست داشتند از طریق ذهن و یادگیری اصول لاغری با ذهن به رویای خود برسند اما این روش و آموزش ها را در کنار سایر موضوعات زندگی که بیشتر آنها باعث ایجاد احساس بد در آنها می شد و همچنین بخش زیادی از تمرکز روزمره زندگی آنها را به خود اختصاص می داد انجام می دادند به همین دلیل نتیجه خاصی کسب نکرده بودند.

مواجه شدن با افرادی که از یک نوع محتوا که نیاز به پرداخت بها نداشت استفاده کرده بودند و نتایج مختلف کسب کرده بودند سبب شد که نگاه من درباره محتوای رایگان لاغری با ذهن تغییر کند.

از آن زمان من به وضوح برایم مشخص شد که شاید برای استفاده از محتوای رایگان نیاز به پرداخت بهای مالی نیست اما آنان که تصمیم قاطع گرفته اند از این طریق لاغر شوند بهای لاغر شدن خود را به طریق مختلف پرداخت می کنند.

آنها از وقت روزانه خود بخشی را بعنوان بهای لاغری پرداخت می کنند.

بخشی از توجه و تمرکز روزمره خود را برای لاغر شدن صرف می کنند.

آنها با کمتر کردن زمان انجام کارهای روزمره ای که نتیجه خاصی برای آنها ندارد زمان بیشتری را برای لاغر شدن صرف می کنند.

موارد متفاوتی است که افراد شگفتی ساز از زندگی خود برای لاغر شدن بعنوان بها پرداخت می کنند.

امروز که سال ها از آن روز ها می گذرد و به لطف خدا سایت تناسب فکری بعنوان گام بعدی و تکامل یافته لاغری با ذهنی ایجاد شده است، بیشتر از قبل به این موضوع اعتقاد دارم که لاغر شدن رایگان نیست.

در حقیقت لاغر شدن بدون پرداخت بها امکانپذیر نیست.

عده ای که از محتوای رایگان این سایت استفاده می کنند در صورت پرداخت بها ی لاغری از زندگی روزمره خود در مسیر لاغری با ذهن پیشرفت خواهند کرد تا جایی که شگفتی ساز می شوند.

عده ای که بهای مالی تهیه دوره های لاغری با ذهن را پرداخت کرده و از محتوای متفاوتی برای یادگیری لاغری با ذهن استفاده می کنند در صورتی که بهای لاغری را از زندگی خود پرداخت کنند شگفتی ساز خواهند شد.

پرداخت بهای مالی تهیه دوره های لاغری با ذهن تضمین کننده لاغر شدن نیست بلکه پرداخت بهای لاغر شدن از زندگی روزمره خود تضمین کننده موفقیت شما در لاغری با ذهن است.

با پرداخت بها مالی فقط دسترسی شما به محتوای کامل تر و اصولی تر فراهم می شود اما دسترسی شما به لاغری همیشگی فقط از طریق پرداخت بهای لاغری از زندگی روزمره شما امکان پذیر خواهد شد.

بهایی که باید از زندگی روزمره خود برای لاغر شدن پرداخت کنید به شرح ذیل است:

1-باید شجاعت پرداخت بهای اعتماد به روش لاغری با ذهن را در عین احساس ناامیدی برای لاغر شدن به دلیل سالها تلاش بی نتیجه برای لاغری داشته باشید.

2-باید اشتیاق لاغر شدن در شما به حدی باشد که در حالی که اضافه وزن دارید و از چاقی رنج می برید هر روز در مسیر لاغری با ذهن حرکت کنید و با امیدوار بودن برای لاغر شدن بهای آن را بپردازید.

3-باید با شنیدن یا دیدن هر فایل آموزشی و انجام تمرینات مربوط به آن و نوشتن در بخش نظرات و همچنین خواندن نوشته های دوستان خود در این مسیر بهای زمانی لاغر شدن را پرداخت کنید.

4-باید با عمل کردن به آنچه از فایل های آموزشی درک می کنید و استمرار در عمل کردن به آموخته های خود بهای عمل کردن برای نتیجه گرفتن را پرداخت کنید.

5- باید با توجه به تغییرات احساسی که در شما ایجاد می شود و ایجاد احساس توانمندی در خود برای لاغر شدن به اعتماد به نفس لازم برای تغییر کردن دست پیدا کنید و از این طریق بهای خودارزشی برای لاغر شدن را پرداحت کنید.

اینها نمونه هایی از بهای لاغری است که باید در زندگی روزمره خود پرداخت کنید تا لیاقت لاغر شدن را در خود ایجاد کنید.

اگر به موضوع پرداخت بها برای رسیدن به هر خواسته ای فکر کنیم به قانون ثابتی پی خواهیم برد که می گوید به اندازه ای که ما برای رسیدن به خواسته خود اشتیاق و ایمان داشته باشیم در کسب نتیجه موفق خواهیم بود فارغ از اینکه چه بهای مالی برای رسیدن به خواسته خود پرداخت می کنیم.

به لطف خدای مهربان از زمانی که به اهمیت موضوع پرداخت بها برای رسیدن به خواسته های خود پی بردم سعی کردم کمتر به دنبال رسیدن به خواسته های خود از مسیر رایگان باشم.

برای من واضح شد اگر اشتیاق و انگیزه لازم برای موفق شدن در هر جنبه از زندگی را در خودم ایجاد کرده باشم هر بهای مالی برای درک و یادگیری بهتر مسیر رسیدن به خواسته ام را بپردازم ارزشش را دارد چرا که به من کمک خواهد کرد تا شور و اشتیاق موفق شدن را در مسیر صحیح به کار گرفته و نتایج عالی کسب کنم.

اهمیت پرداخت بها برای رسیدن به هر خواسته ای سبب شد نا از طریق فایل آموزشی این بخش توضیحات مهم و تاثیرگذاری را با شما دوستان خوبم به اشتراک بگذارم.

اطمینان دارم با به کارگیری آگاهی که از طریق این نوشته و همچنین توضیحات تصویری ارائه شده است می توانید به شکل عالی در مسیر صحیح رسیدن به خواسته های خود قرار گرفته و نتایج عالی کسب کنید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=23075
برچسب ها:
44 نظر در مورد با پرداخت بها لاغری حتما لاغر می شوید

دیدگاهتان را بنویسید

   amirali2020110@gmail.com
   1400/10/27 17:40
   مدت عضویت: 346 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 301 کلمه

   سلام دوستان و استاد عزیز 

   من یک سال پیش توسط دوستی به سایت معرفی شدم اول من هیچی ازش نمیدونستم و آن دوستم فایلهای رایگان دانلود شده بهم داد کمی تعجب کردم یه توضیح مختصر داد و اومدم و همان روز شروع کردم اتفاقا آن روزها مشغله فکری زیادی داشتم به خاطر بیماری پدر اما با وجود این همه دغدغه ها همان هفته اول احساس کردم لباسم کمی گشاد شده من اون موقع فقط تو دفتر می نوشتم و فقط فایل صوتی گوش میکردم کم کم علاقه من زیاد شد و باورم بیشتر شد هر روز فایلها را تکراری گوش می کردم ،احساسم خوب شد 

   نتیجه هر روز بهتر میشد می گم من فقط گوش میدادم و یه چیزی تو،دفتر می نوشتم همین و تغییرات را می دیدم بعد عضو سایت شدم و از،دیگر فایل های رایگان استفاده کردم هر روز ۲ساعت یا بیشتر مشغول این فایلها بود م اشتیاقم هر،روز بیشتر و بیشتر می شد چون می دیدم بدون هیچ زحمتی دارم سایز کم می کنم خوش اندام شدم اما این لابه لا کمی هم خجالت می کشیدم که چرا من همش باید از فایل های رایگان استفاده کنم تا اینکه تو یکی از،فایلها قبلا استاد گفته بود که اونایی از فایلهای رایگان استفاده بهای آن را با وقت گذاشتن پرداخت می کنند و دلم آروم شد و الان که این فایل را گوش دادم خیلی آروم تر شدم و مطمئن هستم شگفتی ساز میشم چون هر روز،با تمام مسائل زندگی فایلها را گوش می‌کنم و سعی میکنم بنویسم تو کامنت چون تو دفتر هم می نویسم به جرات میگم ۸ سایز کم کردم چیزی که قبلا با آن ورزش‌های سنگین شاید ۲ الی ۳ سایز کم می شد از این بابت خیلی خوش حالم .

   از شما هم ممنونم استاد همیشه راهنمایی می کنید فایلهاتون همیشه به داد من رسیدن .

   بسیار ممنون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/10/21 12:06
   مدت عضویت: 605 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 408 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان همراه

   از آنجاییکه ذهن ما در بدو خلقت به صورت یک کاغذسفید وتمیز بوده است و ما نا آگاهانه یا آگاهانه دروازه ذهنمون رو کلا باز گذاشتیم برای هرکسی که بیاد خط خطیش کنه و بره خوب معلومه چه اتفاقی میافته .

   الان واقعا خودم رو مقصر تمام ناکامیهام در زندگیم میدونم امروز که سایت رو باز کردم یهو کامنت ریحانه عزیزم روصفحه ظاهرشد یک دختری که کلاس پنجم ابتدایی هست و اومده با قدرت ذهن متناسب بشه .

   وقتی کامنتشو خوندم واقعا لذت بردم که وقتی مادرش بهش گفت یه فایلی هستش بیا گوش کن . بعد گوش دادنش بدون مقاومتی پذیرفت و داره گام به گام با دوره پیش میره .

   حالا که پذیرفتیم با قدرت ذهنمون میشه زندگیمونو تغییربدیم باید بپذیریم این تغییر بها میخاد .

   بها اینکه جلوی ورودیهای ذهنمون رو بگیریم و 

   از گله وشکایت پیش اطرافیان دست برداریم که من هرکاری میکنم لاغرنمیشم

   از همدردی با اطرافیان منفی نگر دست برداریم 

   از گریه وزاری پیش خدا دست برداریم مگه خدا انسانه که دلش بسوزه . یه سیستم گذاشته اون سیستم رو رعایت کن.

   از حسادت به آدمهای لاغر دست برداریم 

   از نفرت از خودمون دست برداریم وقبول کنیم ای بابا چیزی نشده با باورمون چاق شدیم با اصلاح باورمون متناسب میشیم 

   از کارهای که سودی برای موفقیتمون نداره دست برداریم و وقتمون رو با کارهای بیهوده هدر ندیم .

   یه مقدار وقت بزاریم برای خودشناسی و رسیدن به رویاهامون .از متقاعد کردن دیگران دست برداریم ما مسول موفقیت دیگران نیستیم هرکی تو مداریادگیری این حرفها باشه خدا هدایتش میکنه .

   بخایم به خاطر خودمون متناسب بشیم نه به خاطر دیگران . 

   متناسب شدن ما چه تاثیری در موفقیت دیگران داره.

   دیگه دنبال مسایل چاقی و راهکاراش نباشیم و به این مسیر واستادش اعتماد کنیم .

   واینو بپذیریم که خدا بیشترازما میخاد که ما متناسب بشیم و به اصل وجودی خودمون برگردیم .

   و….

   همه اینها بهای لاغری هست که روش زندگیمونو با افکارمون عوض کنیم . 

   یه شاگرد میبینی مدرسه غیرانتفاعی میره با کلی امکانات نتیجه نمیگیره ولی یکی رو میبینیم تو منطقه محروم میتونه تو کنکور با رتبه عالی قبول بشه .

   مهم خواستن واستمرار واشتیاقه . که میتونیم متناسب شدن رو به خودمون هدیه بدیم . چون شایستگیشو داریم .

   ماکه بتونیم متناسب بشیم خواه ناخواه از زندگی لذت بیشتری میبریم و باورمان به آموزشهای ذهنی بیشتر میشه ونتیجه گرفتن در باقی موضوعات دیگه زندگی راحت تر.

   خدایا شکرت که به سایت تناسب فکری هدایت شدم .

   واز استاد عزیز بینهایت ممنونم که این بستر رو برای ما فراهم کرد تا به رویای متناسب شدنمون برسیم . 

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/09/24 04:21
   مدت عضویت: 875 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 324 کلمه

   سلام استاد عزیز و گرامی و دوستان خوبم 

   چه فایل جالبی بود اینکه فایلها رایگان نیست تنها مبلغی مالی برای آنها داده نمیشود اما به طریق دیگری پرداخت میشود

   از طریق اشتیاق از طریق اعتماد و اطمینان به این روش از طریق وقت گذاشتن از طریق نگاه نکردن ویدیوهای دیگر و یا گشت و گذار در فضای مجازی

    

   خیلی به جا بود این نظر که این فایلها برای همه نیست فقط برای کسانی هست که در این مدار باشند و بخواهند برای خودشان کاری انجام دهند چونکه برای خودشان ارزش و اعتبار قائل هستند و این افراد نتیجه میگیرند 

   این نتیجه بهای غیر مالی که پرداخت کرده اند میباشد 

    

   موضوع منطقی نبودن ما در مورد کاهش وزن هم خیلی جالب بود واقعا همینطور است 

   ما عجله کردنمان برای خودمان نیست بلکه برای ثابت کردن توانایی خودمان به دیگران است 

   این موضوعی است که باید خیلی مراقب باشیم 

   ما از طرفی با عجله کردن خودمان را در خطر منحرف شدن از مسیر می گذاریم و از طرف دیگر چون ذهن ما برای هیچکس دیگر کاری انجام نمیدهد بلکه فقط برای ما حاضر است کاری انجام دهد ما با خواستن لاغر شدن برای دیگران ذهن را از ادامه دادن مسیر برای رسیدن به تناسب اندام متوقف میکنیم

    

   بستگی به اینکه ما چه مدت چاق بودیم و اضافه وزن داشتیم عجله کردن ما برای متناسب شدن متفاوت است چونکه واقعا در سختی و عذاب بودیم و حالا که به لطف خداوند مهربان به مسیر لاغری با ذهن هدایت شدیم و اعتماد و اطمینان به نتیجه گرفتن داریم می خواهیم هر چه زودتر طعم شیرین متناسب شدن را تجربه کنیم

    

   اما باید همیشه اینرا در نظر داشته باشیم که عجله کردن نه تنها سرعت ما را برای رسیدن به هدف بیشتر نمیکند بلکه ما در خطر مایوس شدن و ادامه ندادن مسیر میکند

    

   برای اینکار میتوانیم پروسه رشد و نمو گیاهان را به خاطر بیاوریم که قانون جهان هستی برای همه یکسان است و ما هم قسمتی از این جهان هستیم و جهان هستی برای ما استثنا قائل نمیشود

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   azamhoseinzadeh0180@gmail.com
   1400/09/21 07:08
   مدت عضویت: 144 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 235 کلمه

   سلام به استاد عزیز و همراهان گرامی 

    

   گام ۹۷ پرداخت بهای لاغرشدن

   لاغر شدن رایگان نیست و باید هزینه و بهای اون رو بدهیم 

   اولین بهای اون داشتن انگیزه و اشتیاق هست دومین خود ارزشی و سوم بهای انجام تمرینات و بعد زمان 

    

   چه فایل عالی بود استاد ما برای هر کاری زمان می ذاریم منتظریم عجله نداریم و بها پرداخت می کنیم هیچ کس در یک ماه لیسانس نگرفته حداقل بین ۳ ترم یا ۵ ترم بوده سرعت افراد متفاوت هست ولی هیچ کس انتظار نداره در یک ترم بهش مدرک لیسانس بدن

    

   من دارم بهای این دوره رو پرداخت می کنم با صبح زود بیدار شدن ساعت ۶ که با دقت گوش بدم 

   با اشتیاق و علاقه هر روز گوش میدم می خونم می نویسم و تمرین می کنم خیلی کم تلویزیون نگاه می کنم اخبار اصلا کمتر در دورهمی های بیهوده و الکی هستم دیگه سعی می کنم غیبت نکنم و نذارم خواهرم وقتی میاد غیبت کنه تغییرات زیادی هم داشتم خصوصا از نظر روحی که به نظر خودم اصلش هم همینه که من لذت ببرم لز زندگی ام چه چاق باشم چه لاغر

    

   سفر همیشه مقصد نیست گاهی اوقات مسیر هم می تونه لذت بخش باشه و جزئی از سفر هست

   ما الان در مسیر لاغری هستیم و از مسیر لذت می‌بریم و هیچ عجله ای نداریم چون مسیر برامون خیلی با حاله آرامش داریم مسیری که طی میشه خیلی مهم تره که با آرامش سلامتی به مقصد برسی 

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/09/10 01:01
   مدت عضویت: 816 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,309 کلمه

   به نام خداوند بخشنده  و مهربان 

   سلام بر استاد گرامی و ارجمند و دوستان پر انرژی خودم 

    عجب عنوان این فایل تاًثیر گذار هست با پرداخت بهای لاغری حتما لاغر میشوید من که عاشق  عنوانش شدم .

   این فایلها درسته که بدون پرداخت بها ی مالی دارن  به دست من میرسن اما این رایگان بودنشون   به این معنی نیست که دیگه چون رایگان هست همه میتونن استفاده کنن  خیر فقط افرادی که در مدار شنیدن این اگاهی ها باشن به این فایلها دسترسی دارن و درسته که بهای مالی پرداخت نکردم  اما بهای اصلی که برای اونها پرداخت کردم بهای انگیزه و اشتیاق و وقتی هست که برای اونها میزارم بهای اونها ارزشی هست که برای خودم قایلم  هستم  پس رایگان به اون معنی نیست که هر کس خواست بیاد استفاده کنه نه افراد خاصی که در این فضا هستن   استفاده میکنن و لذت میبرن .

   پس منی که دوسال  هست در این فضام و دارم بهاش رو پرداخت میکنم قطعا نتیجه میگیرم چون بهاش انگیزه و اشتیاق و هدفم هست و ارزشی که برای خودم قایلم هستم و انصافا مثل بقیه اطرافیانم وقتم رو با دیدن سریال و اخبارهای الکی و رفتن در فضای مجازی و گشتن در اینستا و کانالهای خبری هدر نمیدم و یا اینکه وارد هر جمعی و مکانی و دورهمی نمیشم و وقتم رو هدر نمیدم تا حایی  که برام مقدور باشه از زمانم برای بودن در این مسیر استفاده میکنم و حالم رو بهتر میکنم و به خودم اگاهی مناسب میدم در حالی که خیلیها نمیتونن این بها رو پرداخت کنن واقعا خیلیها نمیتونن از سریالهایی که میبینن از اخبارهای که میبینن از حرف زدنهای بیهوده با اطرافیان بگذرن و بیان حتی این  فایل رو نگاه کننن  پس من دارم بها پرداخت میکنم خود من  بارها شده در مورد این قانون و سایتهای آموزشی در این زمینه  و یا در مورد این راه لاغری با قدرت ذهن   با خیلیها حرف زدم ولی اصلا وارد این مسیرها نشدن و دنبال نکردن و خوششون نیومده و یا یکی از اطرافیانم که  یکم خوشش اومده بود یه مدت دنبال کرد ولی سریع ول کرد و تازه در اون مدت هم فقط گوش میداد و من خیلی وقتها رفتارهاش و یا حرفهاش رو که میشنیدم متوجه میشدم ایشون اصلا در مسیر نیستن و تغییر نکردن فقط فایلی رو گوش دادن .

   من خودم شخصی هستم که در این دوسال مرتب دارم آگاهی های  به ظاهر رایگان این سایت  رو  تکرار میکنم و حالا در کنارشون یک دوره ی کوتاه هم  خریدم که اون رو هم مرور میکنم و  انصافا خوب هم نتیجه گرفتم و مطعنم بهتر از اینها نتیجه میگیرم چون من هیچ چیز مانع فایل گوش دادن من نمیشه هر کاری داشته باشم هر جایی بخوام برم هر کلاسی داشته باشم ولی اخرش باید بیام داخل سایت و یک گام بردارم  حتی کلاسهای مجاری پسرم که تمام ماداران اطرافم  ناله میکنن که  وقت گیر و سخت هستن و به کارهای منزلشون و خودشون نمیرسن   ولی من اونها رو با صبر و حوصله در کنار پسرم میگذرونم و بعدش میام سراغ سایت درسته کارهام بیشتر شده ولی از خواب ظهرم میزنم صبح زودتر پا میشم شبها دیرتر میخوابم که بتونم اگاهی بیشتری دریافت کنم پس این بها نیست برای رسیدن به اهدافم تازه من حین انجام کارهای خونه از نظافت تا گردگیری و اتو و یا اشپزی و جارو کردن و ….من هندزفری دارم اونم بی سیم که راحت باشم و دارم مدام فایلهای این سایت و یه سایت دیگه در زمینه ی موفقیت فردی  رو گوش میدم   پس این بها نیست ؟ منی که نمیدونم تلویزیون چی بخش میکنه و نگاه نمیکنم این بها نیست ؟؟مدتها هست  من به هر جایی نمیرم منی که قبلا حاضر بودم به هر بهانه ای از خونه بیرون برم و بگردم و یا حتی داخل ماشین بمونم تا همسرم خرید کنه حالا برعکس شده حاضرم تا  کار واجبی  نباشه از خونه بیرون نرم  و اگر برم و معطل بشم و بیکار باشم داخل ماشین حالم بد میشه که چرا وقتم رو دارم به صورت الکی هدر میدم  و بارها به خودم میگم کاش خونه بودم  و روی خودم کار میکردم و اون فایل دلخواهم رو گوش میکردم .

   پس حالا که عاشق این اگاهی های لاغری با ذهن هستم سعی میکنم هر روز تکرارشون کنم و  به اونها عمل کنم تا نتیجه بگیریم .در واقع من با تکرار کرد ن این اگاهی ها  افکارم و رفتارم و باورهام و حرفهام و اعمالم  تغییر میکنه که نمیشه در مورد این آگاهیها با  هر کسی حرف بزنم که در مسیر نباشه چون ما رو مسخره میکنن و نمیزارن باورهای جدید  ما  قوی بشن و جون بگیرین پس بهترین جا برای مرور این اگاهی ها و حرف زدن در مورد اونها همین سایت هست و واقعا چه کسی بهتر از خودم برای شنیدن اونها  و هیچ کاری به هیچ کس ندارم و منم در طول روز مرتب یا فایل و یا آهنگ دلخواهم رو گوش میدم و یا دارم با خودم در مورد این قوانین حرف میزنم چون اگر این کارها رو نکنم نجواهای شبطانی من رو  اذیت میکنن پس با کنترل ذهنم دیگه صدای اون شیطان رو نیست و متوجه نمیشم  و من حالم بهتره پس با نوشتن در سایت هم همین قضیه  برای من هست که دارم درمورد این اگاهی مینویسم و با خودم حرف میزنم و  این خودش یک نوع مراقبه و کنترل نجوای ذهنی هست .

   من الان در هر وزنی هستم و خودم رو میبینم نباید  ناراحت بشم باید بارها به خودم یگم خودم مقصر صد در صد جسم چاقم بودم  و  اون هیچ ارتباطی به هیچ عامل بیرونی نداره  پس من که میتونم خودم رو چاق کنم میتونم خودم رو هم لاغر کنم پس کاری به نجواهای شیطانی ندارم که نه انگار من چاقتر شدم و یا اینکه انگار برای من این دوره ها  جواب نمیدن پس خوبه دیگه اونها   رو رها کنم ندارم اگر رها کنم خوب افکار منفی بیشتری از قبل   سراغ من میان و من حالم بدتر میشه .پس من هر چند روندم کند باشه ولی ادامه میدم بلخره یه روزی نتیجه دلخواهم رو مبگیرم من باید به بدنم فرصت بدم من با تکرار و استمرار که مهارتم بیشتر بشه بهتر رفتار میکنم و و افکار بهتری دارم و نتیجه بهتری هم میگیرم پس نباید عجله کنم باید ارام و صبور باشم تا به وزن دلخواهم برسم من در هر موردی قضیه زمان رو پدیرفتم  مثلا میدونم پسر و دختر من  باید حتما  ۹ ماه درس بخونن تا به مقطع بالاتر تحصیلی  برن و به عجله کردن من نیست پس در گذشته که برای لاغری خیلی عجله داشتم چقدر بی منطق بودم و جالبه که این دیدگاه در  تمام سنین هست که به دنبال راه های سریع برای لاغری هستن یعنی چاقی کاری کرده به ذهن ما و اینقدر نفود کرده که منطق ما رو از بین برده باید قدم به قدم جلو بری .

   بیشتر عجله کردن من در گذشته و بقیه دوستان به خاطر خودم نبوده و من بیشتر میخوام لاغر بشم که نشان بقبه بدم که ببین منم بلخره لاغر شدم اما حالا  سعی میکنم تمام لاغری رو به خاطر خودم بخوام که جوانتر و زبباتر و شادابتر و ازادتر و رهاتر در لباسها و سبک تر و سلامت تر و ….. باشم .پس من اگر لاعر بشم همه سودش برای خودم هست نه هیچ کس دیگه چون جسم من تغییر میکنه پس ادامه میدم تا نتیجه رو بگیرم .

   اصلا گیرم لاعرتر نشم و در همین وزن بمونم (که اینطور نیست  )بازم من ممنونم که در این راهم و خوشحالم از خودم چون با این مقدار لاغری که به دست اوردم کلی ارامش و حال خوب و آزادی کسب کردم و بماند نتایج بینطیر دیگه که واقعا برام ارزشمند هستن مگر من به دنبال چی هستم عیر از  زندگی با حال خوب و لدت بردن هستم  پس باید من در این مسیر استمرار داشته باشم تا به لاغری برسم من چه بخوام چه نخوام لاعر میشم چون واقعا عاشق لاعری هستم .

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   faribadeghani1371@gmail.com
   1400/07/22 11:32
   مدت عضویت: 205 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 534 کلمه

   سلام
   من ب شدت ایمان دارم ک برای هر چی باید بها پرداخت کرد من الان از لحاظ مالی نمیتونم از دوره ها استفاده کنم چرا چن یک زن هستم ک پولی از خودش نداره و توان مالی همسرش هم نمیزاره ک زورش کنه تا بده
   ولی من بهاشو پرداخت کردم دوبار کل روزم گریه کردم ک من محصول میخوام
   ولی بعدش باخودم حرف زدم گفتم خدا ب وقتش اون محصول مال تو میکنه
   ولی من ننشستم بهاشو پرداختم بهای اعتماد بخودم ب دوره رایگان.
   ب زمانی ک میزارم .تفریحاتم کلا زدم.ن فیلم میبینم ن بیرون میرم منی ک هر روز خونه مامانم بودم الان نمیرم
   منی ک همش تو اینستا بودم الان نمیرم
   منی ک همش همسرم شاکیه چرا گوش میدی اینا چرت و پرتن تو لاغر نمیشی تو همینی
   ولی من ادامه دادم
   بهاشو پرداختم زمانی ک مامانم گف رژیم بگیر
   بهاشو تا ب اینجا برام سنگین بوده ولی شیرین من خیلی راضیم
   شدم یه دختر ب سن ۱۴ احساس شادی شور و شوق و خوشحالی دارم قوی شدم اعتماد ب نفسم بالا رفته در حالی ک هنوز من جسمم لاغر نشده ک هیچ چاقم شده
   بهای این راه کور و کر بودن
   باید کر باشی در مقابل حرف بقیه
   باید کور باشی درمقابل چاقیت
   من از دیروز هروقت خودمو میبینم زود نجوای ذهنی میگه ببین چاق شدی ببین شکمتو و فلان ولی من هر دفعه میگم فریبای عزیزم این چاقی مهمون ناخوانده ای ک میره عجله نکن عشقم
   همه ما از عجلمونه ک ضربه میخوریم من خودم ک میرم عکس شگفتی سازها رو میبینم ک نوشته ۴ ماه و ۵ ماه اینا هی نجوا میگه ببین اون لاغر شده ببین چقد زود ولی تو نمیشی چن پول ندادی چن نمیتونی دوره بگیری
   ولی من بهاشو دادم بازم موندم و بازم ادامه میدم اونقدر ک تصویر ذهنی من تغییر کنه اونقدر ک لاغر بشم اونقدر این ذهنم بگه بسه بابا قبول کردم
   من یک باغبانم ک دارم کویر ذهنمو آباد میکنم دارم بذر میکارم و میدونم در اینده ای ن چندان دور شاهد سرسبزی این کویر خواهم بود
   من ایمان دارم
   فریبایی ک با هر چیزی اشکش در میومد الان قوی شده و حس شو حالشو در مقابل جاهلیت بقیه خراب نمیکنه
   من یکبار در عمرم ب خودم فرصت دادم فرصت زندگی کردن
   چ چاق باشی چ لاغر
   باید زندگی کردن یاد بگیری
   باید یاد بگیری خودت باشی
   خودت ب خودت ارزش بدی
   من میخوام تموم جاهایی ک از نوازش همسر یا از توجه همسر یا بقیه تهی هستم خودم پر کنم
   خودم ب خودم احترام بزارم خودم ب خودم ارزش بدم خود خودمو تحویل بگیرم
   خودم از خودم تشکر کنم
   خودم بجای دیگران از خودت معذرت بخوام
   شنیده بودم ک انسان تو تنهایی هاش قوی میشه من تنهایی تو این مسیر مرد شدم و میشم
   چن با تموم وجودم دارم فریاد میزنم و میخوام
   رهایی رو
   رهایی از دیگران
   میخوام برای خودم باشم بسه چقدر فدارکاری کردم ندیدن چقد ار خودگذشتگی کردم ندیدن
   میخوام از فرصتی ک خدا بهم داده استفاده کنم
   تا الان زندگی نکردم
   از این ب بعد زندگی کنم قدر خودمو بدونم و بفهمم ک هیچکس اندازه خودم با ارزش و دوست و رفیق من نیس میخوام اینبار ک برای خودم از خودگذشتگی کنم
   و گوشهامو بگیرم تا دیگران را نشنونم چشمامو بندم تا دیگران رو نبینم دهانمو ببندم تا دلم قوی تر بشم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/11 08:56
   مدت عضویت: 767 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 843 کلمه

   سلام🙂

   پرداخت بها یکی از اصلی ترین اصول موفقیته…

   و همیشه هم فقط به صورت مالی نیست

   اتفاقا هزینه مالی فقط بخش خیلی کوچیکی از موفقیته

   واگر با این طرز فکر دوره ای رو تهیه کنی ولی براش زمان نذاری براش اشتیاق نداشته باشی انگیزه نداشته باشی حاضر نباشی از بقیه سرگرمیهات بزنی فقط پولت رو هدر دادی ..‌

   بها از زمانه از عشقه از اشتیاقه از انگیزه است از حذف بقیه سرگرمیهاست …از ادامه دادنه از خسته نشدنه در نهایت هدف زمانی بدست میاد که به قول شما با خودت بگی این تو بمیری دیگه از اون تو بمیریها نیست…یا میمیرم یا لاغر میشم

   شما هزاران بار گفتین لاغر شدن مرحله آخره…ولی باز هم ما میخوایم سریع لاغر بشیم چند تا فایل گوش میدیم خودمونو چک میکنیم و انتظار لاغر شدن داریم… همه مون دنبال یه روشی هستیم کا سریع ما رو لاغر کنه و چرا اینقدر رژیم با اسامی مختلف مثل قارچ هر روز در میاد؟؟؟؟؟چون رژیم با اون محدودیتهای غذایی شدیدی که درست میکنه خیلی خوب وزن و سایز رو کم میکنه هییییچ روشی در سرعت به رژیمها نمیرسه..‌نه ورزش نه دمنوش و قرص …حتی عملهای جراحی هم به واسطه رژیم سفت و سخت بعدش اینقدر خوب وزن رو کم میکنه….و همه ما با اینکه بارها رژیم گرفتیم و دیدیم که نتیجه موندگار نیست دیدیم که با اعصاب خوردگی و جنگ اعصاب همراهه ولی باز هم وقتی اسم لاغر شدن میاد اولین روشی که به نظرمون میرسه رژیم گرفتنه.چون درمدت کوتاهی مقدار خوبی از وزن کم میشه…همینه که میبینیم بسیاری از افراد چاق در طول عمرشون بارها رژیمهای مختلف رو امتحان کردن یه موقع جمع و جورترن یه موقع دوباره چاقن…

   ولی افراد لاغر و متناسبی که میشناسیم هر وقت دیدیمشون همون شکلی ان…

   اتفاقا همین افراد رو که میبینیم باید بیشتر به لاغری با ذهن ایمان بیاریم چون محتویات ذهنی ای که با لاغری با ذهن بدست میاریم نتیجه ما رو شبیه به اون لاغرها میکنه که همیشه در سایز و وزن خوبی هستن

   ایمان بیاریم به لاغری با ذهن اگه میخوایم همیشه متناسب بمونیم

   اگه میخوایم بدون هیچ رنج و سختی و محدودیت و نخوری لاغر بشیم و لاغر بمونیم

   اگه میخوایم لاغر بشیم و جوان تر بشیم

   لاغر بشیم و شاداب تر بشیم

   لاغر بشیم  و علاوه بر آزادی جسممون از چاقی ذهن و فکرمون هم از چاقی آزاد بشه و رها باشه

   کاملا قبول دارم حرف شما رو که عجله ما برای لاغر شدن به خاطر بقیه است…به خاطر اینکه ثابت کنیم داشتن اشتباه میکردن ثابت کنیم که اراده قوی داریم ثابت کنیم که حرفاشون ما رو قویتر کرده نه ضعیفتر …میخوایم لباس سایز بپوشیم که چشم همه رو در بیاریم که اینقدر لاغر شدن براشون مهمه…

   در صورتیکه تمام منافع لاغر شدن برای خودمونه….برای اون احساس سبکی…برای اون اعتماد به نفس….برای اون حس توانایی…..برای اون سلامتی…برای اون چابکی…..برای اون زیبایی….برای اون آزادی در انتخاب غذا و لباس و رنگ و طرح…. برای حس خوب خودمون …..برای ثابت شدن توانایی ذهنمون به خودمون…..

   اصلا ۹۹ درصد منفعتش برای خودمونه شاید یه درصدش برای پز دادن جلوی بقیه باشه

   ولی ما داریم اون ۹۹ درصد رو فدای اون یک درصد میکنیم…و با عجله ای که داریم هدف رو از خودمون دور و دورتر میکنیم…

   اوایل که فایلها رو گوش میدادم واقعا این درک رو نداشتم انگار فقط سطحی میشنیدم که نباید به خاطر دیگران لاغر بشیم و این خودش مانع هست نباید عجله کنیم و عجله خودش مانع هست …ولی واقعا درکش نمیکردم وبرای همین وقتی کسی بهم میگفت فلانی چاقتر شدی انگار خیییییلی ناراحت میشدم و میخواستم بهش ثابت کنم که نه اینطور نیست و….

   و جالبه به مرور همین ناراحتی از این حرف تبدیل شد به ناراحتی برای اینکه چرا نگفتن لاغر شدی؟؟؟؟……..

   میبینین چقدر تایید دیگران برامون مهمه….

   یه جورایی اینقدر برای خودمون بزرگش کردیم که انگار فقط برای دیگران داریم زندگی میکنیم…پولدار بشیم برای اینکه توی چشم دیگران مهم بشیم….موفق بشیم که توی نظر بقیه خوب باشیم….لاغر بشیم که نظر دیگران رو جلب کنیم….فلان مدل بگردیم که از نظر بقیه مورد تایید باشه….فلان ماشین رو سوار شیم که توی چشم بقیه بیایم….پس خودمون چی؟؟؟؟؟؟ خودمون دل نداریم؟؟؟؟؟؟ احساس خوب خودمون چی؟؟؟؟ مهم نیست؟؟؟؟؟؟

   چیزی که من متوجه شدم اینه که به مرور با بودن در مسیر این آموزه ها نظر بقیه برات کم اهمیت تر میشه و نظر خودت و حال و احساس خودت مهمتر البته که هرگز ۱۰۰ درصد برای خودت نمیشه ولی خیلی بهتر میشه …اونوقت موفق شدن لاغر شدن پولدار شدن ماشین خوب داشتن تیپ خوشگل زدن یه درصد زیادی اش هم برای لذت بیشتر خودت میشه  و کم کم فشار “به خاطر دیگران”از روت برداشته میشه اونوقت با حال و احساس و روحیه بهتری ادامه میدی و عجله ات هم کم تر میشه و به سرعت جسمت برای تغییر بیشتر اعتماد میکنی  و اونوقته که کم کم مقیم لحظه حال میشی و کاری که دوس داری رو با اشتیاق و علاقه و عشق بیشتری دنبال میکنی و چیزایی که به رشد و پیشرفتت و حال خوبت کمکی نمیکنه رو راحت تر کنار میذاری…اونوقت گذاشتن زمانی از تایم روزانه ات رو برای آموزش و دریافت آگاهی با فایل گوش دادن و تمرین نوشتن و کتاب خوندن رو بها نمیدونی عشق میدونی و لذت میبری از اینکه روزت رو بهتر از قبل بگذرونی👌😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/28 02:02
   مدت عضویت: 655 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 287 کلمه

   با سلام خدمت خدای مهربانم و دوستان عزیزم در گروه تناسب فکری .کلمه رایگان برای ما اینطوری تعریف شده  که هزینه پرداخت نکنیم.اما افرادی که در سایت تناسب فکری مطالب را رایگان دنبال می کنند در واقع این افراد هم بها یی پراخت می کنند  همین که اشتیاق داریم خودشون را دوست دارند .۲ وروی را درست بدهیم وقتی به لاغری علاقه داریم بیاییم اگاهی که مربوط به لاغری هست را به دهنمان بدهیم نه مطالب غیر مرتبط  . با انجام تمرینات دوره و تکرار و استمرار تفکر ما عوض می شه در مرحله دوم کلام ما عوض می شه و درمرحله سوم رفتار ما و در مرحله آخر نتیجه ما تغییر می کنه .مثل سخن امام علی(ع)که فرمودند مواظب افکارت باش که به گفتارت تبدیل می شوند مواظب گفتارت باش که به رفتارت تبدیل می شود و مواظب رفتارت باش که شخصیت تو را تشکیل می دهد.۳ نمی شه که یهویی بپریم و لاغر بشیم ماکه یهویی چاق نشدیم یهویی ما رارا توی چاقی پرت نکردند  فقط و فقط خودت می تونی خودتو تغییر بدی ۴. برای خیلی کارها ما منطقی برخورد می کنیم اینکه یک معازه زدیم اگر همون روزهای اول یکی از ما بپرسه چی شد چرا پیشرفت نمیکنی ما منطقی جواب می دهیم باید صبر کنم هنوزاول راهه باید زمان بگزره که پیشرفت کنم.ولی بر ای لاغری  که اقدام می کنیم همش عجله داریم چرا یک ماهه و من تغییر نکردم این عجله حربه شیطان و ذهن منفی باف ماست چون ما عجله داریم به خاطر دیگران . اینکه حال یکی رو بگیرم اینکه همسرم به من توجه کنه وووووککک .من با گوش دادن فایلها ک شرکت در دوره حال دلم خوبه و این یعنی زندگی و من راضیم خیلی ممنون که وقت گذاشتید‌.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/11 00:04
   مدت عضویت: 334 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 422 کلمه

   با سلام خدمت استاد عزیز ودوستان همگروه

   از نظر من این فایلها نه تنها رایگان نیست بلکه آنچنان ارزش والایی داره که من تمامی وقتم را با کمال میل ورغبت ساعتهای طولانی مشغول بررسی ویادگیری آنها هستم..

   یاد اون کارتون زبل خان افتادم..الان دیگه من زبل خان هستم…زبل خان اینجا( صدگام)…زبل خان اونجا(چالش من اینو نخوردم) زبل خان همه جا (زندگی با طعم خدا…زندگی با اراده خدا)

   من‌دربست در خدمت سایت هستم…با اشتیاق وعلاقه…از صبح فایل دیدن…خوندن متن قبل از فایل تصویری…صوتی…خوندن دیدگاه بچه ها..نوشتن دیدگاه خودم..حالا یا تو دفتر ویا تو گروه

   آنچنان مشغولم ..همه مطالب برام جذاب وجدیده..که روزهای اول همسرم میگفت .خسته نمیشی همش صدای این آقا تو خونست…بعد از ده ماه حالا بدلیلی یه کم دیرتر میرم سر وقت فایلها..همسرم میگه صدای این آقا نمیاد.

   وبقول دوست عزیز همگروه خانم سهیلا اگر تا کنون نتیجه ای در جسمم مشاهده نکردم  باید باز هم ذهنم بیشتر پاکسازی شود.واینبار بدون عجله به امید خدا به تغییرات جسمی هم میرسم…

   ولی کلی نتیجه وتعییرات روحی بسیار دلپذیر داشتم که از بعضی از آنها واقعا شگفتزده هستم.

   وبقول استاد وقتی تغییرات مثبت درشما ایجاد شد.شک نکنید وبه راه خودتون ادامه بدهید..ومنم حسابی در امتداد جاده در حال ادامه دادن هستم..با حال وهوای بسیار عالی ولذت بخش وبا اشتیاق زیاد برای آگاهیهای بیشتر وپیاده کردن این آگاهیها در زندگی روزمره…

   چرا باید این فکر را داشت که بذار متناسب  بشم وتازه زندگی ایده آلم رو شروع کنم…نخیر این کاملا اشتباه است.‌‌من همین الان هم خوبم.‌وبا همون احساس دلخواه تناسب اندامم زندگی میکنم. با خیال راحت لباسهای رنگی وبا مدلهای دلخواه میپوشم…‌وبدون دغدغه خیال از آگاهیها ومطالب جدید که واقعا پنجره جدیدی به رویم باز شده دنیا را طور دیگری میبینم..واز این همه آگاهیهای جدید حیرتزده وشگفتزده میشوم…ولی با لذت هر چه تمامترتمامی وقتم را با گذراندن در فایلها سپری میکنم..نوشته بچه ها رو با اشتیاق میخونم وتازه امتیاز هم میدهم…

   وحتی زمانی که در بیرون از منزل هستم سخنان استاد در باره فایل جدید همواره تو گوشمه ومدام اونو تکرار میکنم….زمان خواب در حال تکرار هستم در ذهنم…وصبح که از خواب بیدار شدم قبل از اینکه چشمهامو بار کنم تکرار شب قبل توی ذهنم تکرار میشه…یعنی من با جان ودل در حال استفاده از این فایلهای رایگان هستم…شده که خرید پولی از جایی داشتم وبرام جذاب نبوده واصلا وقتم را تلفش نکردم.

   ومسلما این همه تلاش برای یادگیری اثراث خوبی برمن…همسرم وتک .تک خانواده ام دارد…وبازتاب گسترده بر اطرافیان خواهد شد.

   به امید اینکه این آگاهیهای درست در بین مردم گستره شود..وهمگان را شامل گردد…وثوابش هم به استاد عزیز برسد.

   وبا این آگاهیهای درست بزودی شاهد زندگیهایی در نهایت آرامش وآسایش ودلخواه برای همه باشیم.

   آمین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/27 15:54
   مدت عضویت: 782 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,885 کلمه

   گام ۹۷ 

    سلام وقت بخیر

    با پراخت بها لاغری حتما لاغر میشوید 

    اولین بار که فایلی از لاغری با ذهنو گوش کردم ،نمیدونم شاید یکی از لایوهای سیو شده بود ، تا ساعتها هنگ بودم و البته خوشحال ، تمام فایلهاییکه در سایت هست رایگانه ولی چقدر ازشون استفاده کنیم مهمه ، یعنی تو ذهن ما هر چیزی که پولی براش پرداخت کنیم ارزشمندتر میشه ،سئوال خیلی از دوستان که در سایت هستن اینه که آیا با دوره های رایگان هم لاغر میشن؟ و شاهد نتایج دوستانی هستیم که فقط از فایلهای سایت استفاده کردن و لاغر شدن ، آگاهی اگاهیه ،برای آگاهی چه فرقی میکنه که در چه قسمتی ارائه بشه ، کافیه ما با تمام عشق و اشتیاق خودمون پای هدفمون باشیم و بخواییم که بهش برسیم 

   همه ما هر روز  با افکار و مسائل پیرامون زندگیمون میکنیم ، هر روز بهمون خبرهایی از اقوام میرسه که شاید بعضی از اونها خوشایند نباشه ، مواردی در زندگی خودمون هست که اذیت کننده است ، بصورت همیشگی ،اخبارهایی در جهان و کشورمون وجود داره که ناراحت کننده است وووووو  که اگر بخواییم به همشون رسیدگی کنیم و وقت بذاریم کل زمان ما به اونها میگذره و من قبلا   شخصی بودم که از صبح تا شب درگیر مسائل خودم و پیرامونم بودم و کاملا طبیعی بود که حال و روزم خوب نباشه چونکه با مسائل خوبی سرگرم نبودم ،یادمه تو اونمهه فکر مشغولی هام ،تازه از یکی از اطرافیانم یاد گرفته بودم که قسمت حوادث روزنامه همشهری بخرم و بخونم ،ببینم کی چه بلایی سرش اومده ،کجا تصادف شده ،یعنی ذهنم به دنبال اخبار خطرناک بود ، یا یه سریال  ماهواره ایو دنبال میکردیم با همون شخص ، که در مورد دلایل  سقوط هواپیماها بود  و برای ما بسیار جالب بود 😢 ببین کانون توجه ما روی چه چیزهایی  ناآگاهانه بوده 😤 اونوقت انتظار اتفاقات خوبو داشتیم‌  ، یجورایی از صبح تا شب دنبال این بودیم که بفهمیم کی نصف شده ،کی در حال نصف شدنه وووو

   خدارو شکر میکنم تغییر مسیر و رویه دادم و الان اصلا وقت اضافه ندارم که حتی بتونم به اون  مسائل فکر کنم و در مسیر کاملا برعکس اون زمانهام هستم و نتایجی که الان دارم ،شخصیت درونی م و آدم هاییکه الان در کنارم هستن ،متضاد اون قبلی هاست 

   بهایی که من الان پرداخت میکنم برای هدفم : گوش دادن فایلها هر روز بدون استثنا ، نوشتن در سایت ، خوندن نظرات دوستان ، تفکر به اون آگاهی جدید ، صحبت کردن در مورد باورسازی های لاغری با ذهن ، انجام ندادن رفتارهای اشتباه قبلی ، عمل کردن به دانسته ها و آگاهی های جدید ، مراقبت از جوانه های لاغری م ، نبودن در جمع هاییکه در مورد چاقی صحبت میکنن ، نگاه متفاوت به خودم  و همینطور بهای مالی که برای دوره هام پرداخت کردم ،نشان دهنده اینه که من در مسیر کاملا صحیح هستم 

   خریدن دوره های لاغری با ذهن ،تضمینی برای لاغری نیست ، موفقیت در این راه یک عشق ممتد میخواد ، حال خوب میخواد که با لذت منتظر گوش کردن به فایل هات باشی و و در طول 👈  روز به آموزش هات فکر  کنی 👉 با خودت در موردشون حرف بزنی ،که این فایل چی بمن یاد داد ؟  کجای قسمت های وجودم نیاز به تغییر داره ؟ من باید چکار کنم ؟ چه فکری بمن کمک میکنه ؟ آیا این کاری که انجام میدم وضعیت  منو تخریب میکنه یا ترمیم میکنه ؟ برای من مفیده یا نه ؟ و شناسایی کنم محتویات ذهنمو ، وقتی روی یه مسئله چاقی ت کار میکنی انگار زدی به لونه مورچه ها ،یدفعه با یه عالمه باورهای نامحسوس روبرو میشی که زنجیروار بهم وصل هستن ، همیشه یکی از اساتیدم میگفت ، باورهای ما مثل زنگوله بهم وصل هستن ،به زنگوله بالایی بزنی،  ۱۰۰ ها زنگوله ی پایین تر هم بصدا در میان ،چونکه بهم برخورد کردن و من تجربه صحبت کردن در مورد یک باورو داشتم که بعد از ۱ ساعت ،کندوکاو  ، به باورهای عمیقتری دست پیدا کردم ،شناسایشون کردم و بعد به بعدی ها رسیدم و تعجب کردم که آخه چقدر فرمول تو مغز منه ،هر چقدر بیشتر بکاوی بیشتر تخلیه میشن از ذهنت 

    دیروز با دوستم صحبت میکردم متوجه شدم که سرحال نیست  ، ازش پرسیدم ،گفت بخاطر انتخابات ریاست جمهوریه ، گفتم چرا نگرانی ؟ گفت اگر فلانی رای بیاره ،بازار کار ایران خرابتر میشه ،ما هم که کارمون با دلار و واردات و گمرک وووو اینهاست ، ضرر میکنیم ، تعجب کردم از صجبتاش ، آخه خود ایشون هم در دوره های ذهنی هستن ، بهش گفتم مگه عامل بیرونی دخیله تو کسب درامد شما ؟ گفت نه ولی تو نمیدونی ما که درگیر گمرک و دلارو وووو اینها هستیم چی میگیم ، بلخره ربط داره و شروع کرد به قانع کردن من 😒 توی صحبت هاش یه عالمه باور مالی مخرب داشت که در حین گفتن هاش میریخت بیرون ، که حالشو بد میکرد و نمیخواست بپذیره که داره قدرتو به عوامل بیرونی میده ، چند ساعت باهاش حرف نزدم و خودش اومد اعتراف کرد که چقدر شرک آمیز بوده افکارش و باورش نمیشد که اونهمه بازدارنده در عقایدش داشته که با حرف زدن صحیح از ذهنش بیرون ریخته ،  کلی باهاش صحبت کردم ،انگار تخلیه ذهنی شد ، گفتم حالا این مانعو شناسایی کردی ،برو با صحبت کردن با خودت  کمرنگش کن و بعد ببین که موجی از برکت و فراوانی وارد زندگیت میشه ، تا حالا هم خودت جلوی فراوانیو گرفته بودی ،این یکی از تمرین های مورد علاقه منه که یا با خودم به تنهایی انجام میدم که یه موضوعیو که دارم در موردش صحبت میکنم  یا با دوستم و یا با شخصی که این قوانینو بلده و این تمرین بسیار  کمک کننده است ، حالا اون موضوع مالی باشه یا لاغری 

   من به دوره لاغری با ذهن اعتماد کامل دارم ، چونکه در حال شناسایی ذهن خودم هستم و با خودشناسی به هر آنچه میخوام میرسم که یکی از مهمترین هاش لاغریه ،امید من به فایلها نیست ، به تغییر ذهنمه بر اساس گوش دادن به آگاهی ها و عمل کردن به اونهاست 

   من با اینکه هنوز هم دلم میخواد بیشتر لاغر بشم ، با اشتیاق در مسیر خواهم ماند و از راهم لذت میبرم

   من با اعتمادبنفس کامل پای هدفم می ایستم و به خودم افتخار میکنم که ۱سال ونیمه    در سایت هستم   

   من به چندین نفر از دوستانم همین ۱۰۰ گامو پیشنهاد دادم که چاق هستن و دارن رنج میبرن از زندگیشون ،حتی بهشون گفتم من براتون سایتو ثبت نام میکنم ،شما شروع کنید ولی حتی نخواستن امتحان هم کنن ،یا حتی برای بعضی ها ،سایتو ثبت نام کردم ولی حتی سری هم نزدن ، اینها افرادی هستن که در مدار شنیدن و تغییر کردن نیستن ، کسب آگاهی به زور و اجبار امکان پذیر نیست ،عشق و اشتیاق میخواد 

   تمرین جادویی نوشتن بینظیره ،، وقتی مینویسم یعنی دارم با خودم حرف میزنم ،،چه کسی بهتر از  خودم که حرفامو گوش بده ، چه کسی دلسوز تر از خودمه ؟  و دقیقا زمانیکه داریم مینویسیم داریم با درونمون ارتباط مستقیم میگیریم ولی با عشق ،قبلا با خودمون حرف میزدیم فقط از چاقیمون میگفتیم،  از بدبختی هامون و رنج کشیدن هامون شکایت داشتیم ، خودمونو سرزنش میکردیم ،مقایسه میکردیم و خودمونو دوست نداشتیم ، الان به خودمون میگیم که‌ چقدر خوبه ،ارزشمنده ،دوست داشتنیه ، خودمونو تشویق میکنیم و قدرت های درونی خودمونو بیدار میکنیم ، با خودمون ارتباط عالیتری داریم ،جلوی آینه خودمونو میبینیم ،از خودمون تشکر میکنیم ، خویشتن پذیری داریم ، خودمونو دور نمینداریم ،خودمونو بقل میکنیم وووو اینها یعنی تغییر ،یعنی رشد و چونکه متفاوتر از قبل و متفاوتر از دیگران رفتار و عمل میکنیم ،نتایجمون هم متفاوت از دیگران میشه 

    

   منم هر زمانیکه نجواها میاد سراغم ،آگاهانه با خودم حرف میزنم که فشار اون کمتر بشه ،اونکه حرفای جالبی نمیزنه ،همش میخواد منو بترسونه ،بگه تو که لاغر نمیشی ،تو که سلامت نمیشی ، تو که پولدارتر نمیشی ،تو که عاقبت به خیر نمیشی ووووووو

    و هرچقدر ازش تاثیر نگیریم میتونیم روی زندگیمون تاثیر بهتر بذاریم ،همه اتفاقات زندگی ما برمیگرده به همون نجواها و تاثیری که ما ازش میگیریم ، مثلا از جلوی آینه رد میشی ،یدفعه میخکوبت میکنه ، برای چی ؟ برای تمجید ازت ؟ نه ،برای تخریبت  ، میخواد چکت کنه ببینه که آیا بازوهات لاغرتر شدن ؟ نشدن ؟  خب ،پس حالتو حسابی میگیره ،که ببین تو چندین ماهه در دوره ای ،پس کو ، چقدر خودتو معطل میکنی ،برای تو جواب نمیده وووو و اگر بهش اهمیت بدی تا شب حالتو بد میکنه که تو مجبور بشی چندین بار بیایی جلوی  آینه و خودتو نگاه کنی و حرفای اونو تایید کنی و حسابی که حالت بد شد ،رهات میکنه تا خودت به ساختن فکرهای منفی بعدی و بعدی برسی و به خودت میایی میبینی چندین ماهه نفهمیدی که چطور انقدر حالت بد بوده و تونسته   خوب بترسونتت و این کارو در تمام جنبه های زندگی  با ما انجام میده 

   از زمانیکه اطراف خودمو درک کردم ، یادمه حرف چاقی و عوارضشو شنیدم ، یه عده آدم‌ که وقتی دور هم جمع میشدن فقط از خودشون ایراد گرفتن و تاکید کردن که ما چاره ای نداریم ارثی چاق هستیم ، منم شنیدم و پذیرفتم ، به اندازه  اون میلیاردها باری که دیدم و شنیدم هم، الان باید ،خوراک به ذهنم بدم تا کفه ترازوی ذهنم برابر بشن ،  اگر فایل گوش نکنم کجا برم که در مورد لاغری بشنوم ؟ هیچ منبعی جز اینجا ندارم ،اطرافیانم که هنوزم تو افکار ۵۰ سال پیش خودشون هستن ،متخصصین و دکترها هم که معلومه چی میگن ، فقط اینجا تنها جاییه که میشه حرف زد و شنید ، پس باید موند و تغییر داد هر آنچه رو که قبلا به عنوان اصل زندگی پذیرفتیم ،هر کسی این روشو درک کنه تا آخرش میمونه و از نتایج طلایش لذت میبره

   ذهن کارهایو برای ما انجام میده که براش طبیعی شده باشه ،قبلا که تناسب اندام رو حق خودمون نمیدونستیم و برای ما طبیعی نبود که لاغر باشیم ،بسختی هم لاغر میشدیم و چونکه برای ذهن ،طبیعی نبود ،برگشت مجدد داشتیم به حالت طبیعی بدنمون که چاقی بود پس  با طبیعی کردن لاغری برای ذهنمون میتونیم به حق طبیعیمون برسیم که اونم با بودن در دوره ها امکان پذیره 

   و نکته دیگه ای که باید تغییرش بدیم هدفمون از لاغر شدنه که باز هم ذهن هدف هاییکه بخاطر خودمون نباشه رو برای ما انجام نمیده ،حتما باید هدف از لاغری خودمون و لذت هامون باشه ،آخه این ذهن ماست و فقط برای ما ساخته شده ،ذهن دیگران که نیست ،پس بخاطر دیگران نخواییم که لاغر بشیم که بهشون ثابت کنیم ما انسان های قوی هستیم ،پس عجله نکنیم 

   هدف خوب زندگی کردن باشه ، اگر من لاغر بشم چه احساسی خواهم داشت 😁 با فکر بهش هم صورتم شاد شد ، آرامش اولین حس عمیقیه که خواهم داشت ،خیال راحت ،شادی ،خوشحالی ،نرمال بودن ، راضی بودن ،حس خوب ،سپاسگذار بودن ، به خدا بیشتر اعتماد میکنم میدونم که خدا هدایتم کرده ، ایمانم قویتر میشه که بتونم به خواسته های دیگه هم برسم ،اعتمادبنفسم بالاتر میره ،حس دوست داشتنی بودن دارم ، از خودم بیشتر خوشم میاد ، انرژی م عالیتر میشه و دیگران هم از انرژی خوب من بهره مند میشن ،دیدم به جهان قشنگتر میشه ،عزت نفسم قویتر میشه ، با عشق لباس سایز ۳۸ میخرم ، به خودم افتخار میکنم که تونستم خودم جسم جدیدمو ،متفاوت بسازم ، دیگران منو میبینن و امیدوار میشن به لاغر شدن خودشون وووو

   منکه در این مسیر ادامه میدم و میدونم چه بخوام یا نخوام لاغر میشم 😊 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    زیبای خوش اندام
    1400/06/09 16:29
    مدت عضویت: 158 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 8 کلمه

    عالی بود عزیزدلم چفدر زیبا گفتین ممنونم 😍😍😍

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/06/09 18:42
     مدت عضویت: 782 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 4 کلمه

     خدارو شکر مفید بوده🥰🌹

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/19 00:37
   مدت عضویت: 395 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 850 کلمه

   سلام بر استاد جااان و دوستان متناسبم 😍

   خیلی وقتها تو زندگیمون هدیه هایی دریافت کردیم که بابت اونا بهای مالی پرداخت نکردیم و با توجه به آموزشهایی که از جامعه و اطرافیان و رسانه کسب کردیم به صورت ناخودآگاه برای پرداخت بها مالی و هزینه هر چیزی مقاومت داریم یعنی همش دنبال طرح رایگانیم حالا اگر قرار شد بهایی هم پرداخت کنیم مقایسه می کنیم و دنبال اونی می گردیم که بهاش کمتره در نهایتم تخفیف می گیریم بعد هم تا مدتی تو فکریم که نکنه بهای زیادی پرداخت کرده باشیم ⁉️🤣

   خلاصه این رایگانا خیلی می چسبه😋 ….اما به اون افرادی که این طرح ها رو هدیه ای از جانب خداوند می دونند قدردان هستند و از شوق و تمرکز و توجه و زمان خودشون مایه می زارند یعنی بهای مالی قسمتی از بهای هر خواسته ای هست یه وقتی ممکنه هزینه یک دوره و یا یک کتاب هم پرداخت کنیم ولی تا مدتها نتونیم ازش استفاده کنیم پس بهای اصلی اون اشتیاق و انگیزه ما هست و این یکی از قوانین جهان هستیه که هر چیزی بهایی داره و هر کس بهایی برای علاقه مندیش پرداخت کنه حتما نتیجه می گیره .

   مثلا/بنده خودم برای دوره های مربوط به جذب و ذهن بهای مالی پرداخت کردم و بیش از اون، وقت و انرژی عاااشقانه تأکید می کنم عااشقانه ❤️گذاشتم شب و روزم اموزش بود حتی وقت غذاخوردن و خوابیدن ….و بهای اون کارها شد هدایتم به سایت تناسب فکری و این هدیه ارزشمند و خدا سوپرایزم کرد  

   🎁و انقدر که ذوق داشتم بسیار عالی هم نتیجه گرفتم و در حدود کمتر از دوماه ۱۰کیلو از اضافه وزنم کم شد ….همین الان افرادی هستند که در روزمرگی زندگیشون غرق هستند دنبال سریال و اخبار و سیاست و خلاصه تلاشهای فیزیکی برای تغییر زندگیشون هستند و خواسته هاشون یک رویای دست نیافتنی شده براشون 

   اما به لطف خداوند ما در سایت تناسب فکری ثبت نام کردیم  قدم های کوچکی بر داشتیم هر روز آگاهی های مثبت و صحیح به ذهنمون می دیم و این یعنی تغییر 

   اصل تغییر کردن :ورود آگاهی صحیح منطبق با خواسته به ذهنمون بدیم  بعد اینها تبدیل به کلام می شوند مثلا به صورت نوشتاری تمرینات رو انجام میدیم به مرور در عملکرد و رفتار ما تغییر انجام می شه و در نهایت نتیجه در جسم دیده میشه .بنابراین با اشتیاق و انگیزه زمانی را صرف دیدن و شنیدن و نوشتن فایلهای آموزشی لاغری با ذهن می کنیم و بعد فکر می کنیم و تجزیه تحلیل و با خودمون صحبت می کنیم اصلا وقتی با خودمون صحبت می کنیم نجوای شیطان خاموش میشه چه کسی بهتر از خودمون این حرفها رو به چه کسانی میشه گفت ؟!شروع می کنیم به نوشتن و واکنشهای رفتاری ما تغییر می کنه و به نتیجه می رسیم و این برای ذهنمون منطقی هست چون زمانی که در دبیرستان هم انتخاب رشته می کردیم باید دروس منطبق با اون رشته مورد علاقمون رو پاس می کردیم .اما بعضی از دوستان می گند ما از جلوی آینه رد میشیم خودمون رو میبینیم حالمون بد میشه دیگه انگیزه نداریم نمی تونیم ادامه بدیم !!پس باید چیکار کرد اگر قرار باشه مثل قبل زندگی کنیم که میشه ۲۰ساله دیگه مسیر چاقی و چاق تر شدن😳 باید روند روزمرگی ما تغییر کنه آگاهی لاغری به خودمون بدیم با اشتیاق و امیدواری و باور به اینکه من لاغر میشم ادامه بدیم 

   اصلا هدف ما خوب زندگی کردنه یعنی ما می خواهیم به خولسته هامون برسیم تا یک احساس آرامش و لذت از زندگی رو تجربه کنیم خب الان اگر با این مسیر و آموزشهای ذهنی حالمون خوبه احساس عالی داریم پس ما همین الان به خواسته هامون رسیدیم اگر فکر می کنیم که من باید لاغر بشم تا از اون تاریخ زندگی کنم فقط دارم بهای عمرم رو می سوزونم 🔥فقط کسانی موفق می شوند که از مسیر رسیدن به خواسته هم لذت می برند .✅و چه بخوان چه نخوان لاغر می شن یعنی خود به خودی .

   یکی از چالش های ذهن افراد چاق موضوع عجله کردنه که اونها رو شکست می ده و در مورد چاقی منطق ندارند یه طوری می گند وااای یک هفته شد چرا من لاغر نشدم که انگار صد سال گذشته ‼️

   اما جالبه در تمام جنبه های زندگی بسیار هم منطقی و سخت بودیم برای شروع کسب و کار و یا مهارتهایی مثل رانندگی و غیره می گفتیم حالا اولش ممکنه هی بخوریم زمین هیچ عجله ای نیست زمان میبره تا دستمون بیاد چیکار کنیم و از همه جالبتر اینه که این عجله هم برای خودمون نیست برای دیگرانه ‼💥

   می خواهیم خودمون رو ثابت کنیم که من تونستم یا تأییدیه بگیریم و یا تلافی تموم اون تحقیرها رودر بیاریم ..

   اما از خود بپرسیم من می خوام لاغر بشم که چیکار کنم ؟احساس توانمندیم بیشتر بشه  /احساس رهایی و سبکی /از وجود خودم بیشتر لذت میبرم /عزتمندانه و قدرتمندانه راه می رم /احساس جوانی بیشتری پیدا می کنم /می تونم بیشتر خوش تیپ باشم 🌟/اون صلحی که با خودم و خدا و غذاها پیدا می کنم همسو میشم با طبیعت و ذاتم😍🌟 /لباسهایی که دوسشون دارم منتظرم هستند و ازشون لذت میبرم 🥰

   و در نهایت لاغر شدن آسانترین کار دنیاست 

   من می خواهم /می توانم /می شود 🙏🏻😇

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/06/11 08:03
    مدت عضویت: 556 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 35 کلمه

    خواهرم ،سلام 

    می خوام بگم عالی نوشتی .و شایسته مدال طلات هستی .  فقط یک اشکالی که داره  ،تمرین خودتو درقسمت پاسخ دیدگاه خانم فریده حسنی نوشتی …..اینو بیار در متن دیدگاههای اصلی ….

    قربانت ،شهربانو  

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   abolhasanefarzane1@gmail.comcom
   1400/03/13 21:41
   مدت عضویت: 386 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 999 کلمه

   گام ۹۷ سلام دوستان واستاد گرامی فایلهایی هست در منو قسمت تغییر زندگی که رایگان یعنی پولی بابتش پرداخت نمیکنیم اما در اصل رایگان نیست چرا چونکه افرادیکه اماده شنیدن اون باشند به اون فایلها دسترسی پیدا میکنند پس شمایی کهداز این فایلها استفاده میکنید شاید بهایی پرداخت نکنید اما بهاشو داری پرداخت میکنی بهاش انگیزه ست بهاش اشتیاقته بهاش اون هدفی که تایین کردی بهاش ارزش قایل بودن برای خودته که دنبال یادگیری وارتقا خودت هستی واز این مسیر استفاده میکنی وفایلهای تناسب فکری رایگان نیست به معنی اینکهدهر کسی بیاد استفاده کنند وبهایی هم ندن اما برای اونهاییکه در این فصا باشند واستفاده کنند رایگان وقتی شما عصو سایت هستی وموندی داری بهای اونو میدی ونتیجه میگیری داری بهاشو پرداخت میکنی خیلیا هستند که تو اینستا میچرخن یا فیلم وسریال میبینند وتوجهی به این فایلها ندارن ولی شما که وقت میداری میای موصوع مورد علاقتو پیدا میکنی وفایل گوش میدی اطلاعات خوب به مغز ت میدی به نتیجه میرسی خیلیا همین کارم نمیتونن انجام بدن وقت بدارن فایل گوش بدن ووقتی بها پرداخت میکنی مطمئنن به نتیجه میگیری وتنهاومسیری که شما میتونید تعییر کنیدداینکه اولورودی منطبقربه خوایتتو بهوخودتون بدید شما اگه علاقه داری به رشته فیزیک‌نمیتونی کتابهای شیمی بخری وشیمی بخونی بائد دروس فیزیک‌مطالعه کنید بنابر این شما اگر به لاعری علاقه دارید قدم اولداینکهواگاهی مربوط به لاعری رو باید به دهنت بدی استاد من به ثروتم خیلی علاقه دارم چطور باید اگاهیهایرمربوط به ثروت به ذهنم بدم وقتی ور این کار استمرار داشتی ومحنویات جدیدی در دهنتوایجاد کنیربه مرور طرز تفکرتوشما درباره دلاعرشدن تعییر میکنه  تا قبل از اینکه این اگاهیها رو بشنوی چه تصوریردرباره لاعری داشتی وچه تصوری درباره چاقی داشتی منکه درباره لاعر شدن تصوری نداشتم همش فکر میکردم چکار کنم که لاعر بشم اما منفی باف میگفت نمبشه نمیتونی اینهمه رژیم گرفتی چیشد بازم چاق شدی تو تبم بخوری چاق مبشی وتصورم درباره چاقیم همین طور که من فکر کنم تا اخر عمرم باید چاق بمونم چاق شدن اسونه ولاعر شدن سخت  من هر چی بخورم چاق میشم واز این تصورات وخدا رو شکر که با لاعری اشنا شدم وبکل تصوراتم تعییر کرده که من لاعر میشم چرا من نباید لاعر بشم منکه در مسیر درستی قرار دارم منوکه خدا انتخاب کرده وهدایت کرده منکه تمرینتاتم بخوبی انجام میدم وبسیار منکه های دیگر چرا نباید لاعر بشم پس همسایه که از این روش استفاده نمیکنه میخواد لاعر بشه من به نتیجه دلخواه م مبرسم وقتی طرز فکرت عوص بشه مرحله بعدش کلامت تغییر میکنه دیگه حرفهای قبل رو نمیزنی پس به نتیجه میرسی وحرفها رو باید بنوبسی چه بهتر که با خودت حرف بزنی کچه کسی بهتر از خودتدوقتی با خودت حرفدمیزنیردیگه صدای منفی باف نمیشنوی وقتی داری تمرین مینویسی داری با خودت حرفدمیزنی وقتی اگاهی درست به دهن خودت میدی در مرحله اول طرز فکرت تغییر میکنهووبعد کلامت تغییر میکنه که به صورت نوشتاری پیام‌میتوبسی در دیدگاهوسایت ومرحله سوم رفتارت وعملکردت به مرور تغییر میکنه ودر نهایتوشما به نتیجه میرسی واین پروسه رو نمیشه جهشی عمل کرد باید پروسه رو طی کنی حالا در هر جنبه از زندگب بتید پروسه طی بشهدما در چاقی تمام این مراحل طی کردیم در مورد چاقی شنیدیم بعد انتطارمون در مورد چاقی تغییر کرد تعریفهامون در مورد چاقی تغییر کرد بعد حرفهامون تعییر کرو کهدمیترسم چاق لشم نکنه چاق بشم اینو بخورم چاق میشم و… بعد رفتارمون عوص شد ما چاق شدیم وهمین روال برای لاغری انجام میدیم واگر شما اون اگاهی که درباره لاعدی به معزت ندی میخوای چکار کنیرچی میشه میخوای لاعر بشی اگر فایل گوش ندی پس چکار باید بکنی باید خودت گوش کنی ولاعر بشی وقتی از جلوی اینه رد مبشی وخودتو میبینی ومیگی دیگه فتیل گوش نمیدم وقتی شما فایل جدید گوش ندی درباره لاعری گوش ندی همون اخبار پوچ وبیهوده وکسل کننده وچاقی هی برات مرور میشه وشما بیشتر در چاقی غرق میشی چون درباره لاعری حرف نمیزنی وحرفم نمیشنوی ومدتهاست که ورباره چاقی حرف زدی وعمل کردی نتایجت این هست دیگه وچون انتطار داری دو سه هفته هست فایل گوس دادم پس چرا لاعر نشدم‌انگتر این روشم فایده نداره یکم بزرگ بشیم منطقی باشیم وما برای هر چیزی منطق داریم اما لاعری نداریم وقتی کسب وکارت رونق نداره میگی خوب طبیعیه اولشه من باید یاد بگیرم باید برم وبیام تا مردم ببیند که اینجا فلان معازه باز شده تا کسب وکارم رونق بگیره وتو رانندگی هم همین طوره دوچرخه سواریم همین طوره اما درباره لاعدی اینجوری نیستیم عجله داریم وباید قدم به قدم پیش بریم وعجله نکنین عجله کردن یکی از بارزترین چالس که بچه ها رو از مسیر خارج میکنه ولبسترین دلیل عجله کردن خودمون نیستیم بخاطر دیگرانه که لاعر بشم فلانی رو بنشونم سر جاش لتعر بشم بهشون ثابت کنم که منم میتونم لاعر بشم لاعر بسم که فلان لباس بپوشم وبرم مهمونی پوز بزنم و… واینجوری فکر نمیکنیم که من لاعر بشم که از این وصعیت رها بشم وصعیت جدیدی پیدا کنم وسوتل که اگه لاعر شی میخوای چکار کنی من برای کسی نمیخوام لاعر بشم عقط برای وجود خودم دکست دارم لاعر بشم ولدت ببرم واحساس خوبی داشته باشم ی زندگی جدیدی که سالها ازش دور بودم دوباره تجربه کنم زندگی با طعم تناسب اندام با طعم  بهوزن ایده الم ریدن تجربه کنم تا دیگه مشکلات چاقی نداشته باشم وبتونم راحت نفس بکشم راه برم پله بالا برم وهزاران باید دیگه وباید ادامه بدی ببینی نتیجه رو اگر شما هدفتون خوب زندگی کردنه بهمحص اینکه با فایلها اشم بشی اگر حالتونو بهتر کرد احساستونو بهتر کرد روجیه تو نو بهتر کرو اینا خوب اصل زندگی دیگه چرا فکر میکنی من حتما باید لاعر بشم بعد از اون تاریخ به بعد میتونم زندگب خوبی داشته باشم فکرت اشنباه اگر شما میخکای در لاعر شدنت تا ابد لاعر بمونی باید از همین الان با همون احساس فتیلها دو گوش بدی وامیدوار باشیرِین چه نتیجه ای میگیری نه اینکه هر روز با گریه وزاری فتیل گوش بدی تا لاغر بشی پس چرا من لاعر نشدم نباید ناامید بشی که من لاعر نمیشم یا میمیرم یا لاعر مبشم ادامه باید بدید واون زمان چه بخوای چه نخکای لاعر مبشید 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 12 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/06/11 12:11
    مدت عضویت: 556 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 48 کلمه

    سلام خانوم فرزانه 

       عزیز ،خیلی زحمت کشیدی برای نوشتن این متن ، 

    حتما که ارزشمنده ولی من‌تا نیمه بیشتر نتونستم بخونم .

    شما سعی کنید از نقطه و ویرگول و پاراگراف بندی هم استفاده کنید تا دوستانت بهتر بتونن از نتیجه کار شما بهره بگیرن .

     

        ممنون از شما 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/12 01:32
   مدت عضویت: 599 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,309 کلمه

   سلام و درود استاد عزيز & دوستان گرامى در سرزمين لاغرى با ذهن😊روز صد و هفتم تكرار , فايل با پرداخت بهاى لاغرى حتما لاغر مى شويد . 🔸من از youtube با لاغرى با ذهن آشنا شدم و فايل هاى رايگان رو هم مى ديدم و برام خيلى جالب بود و فقط يه بار اومدم شروع كردم به نوشتن ديدگاه روى كاغذ …✍️📝 اما دريافتم كه بهتره در اين دوره ى آموزشى ثبت نام كنم , بخاطر اينكه در دوره ى آموزشى من احساس مسئوليت بيشترى مى كنم و بايد هر روز و هر روز وقت بزارم و طبق برنامه پيش برم , اما در دوره ى رايگان اين احساس رو نداشتم و به لطف خداوند مهربان به سرزمين لاغرى با ذهن هدايت شدم , و بهاش اينه كه من هر روز آهسته و پيوسته در اين مسير هستم و خوشحال و سپاسگزارم كه وقت خودم رو در اين دوره ى آموزشى مى گذرونم ,  و زندگى م بى برنامه نيست , خداروشكر و سپاس , هدفمند زندگى مى كنم , و ذهنم رو آرام آرام  در اين مسير پاكسازى مى كنم البته من نه ! بلكه با ديدن و گوش دادن به فايلهاى اين دوره ى آموزشى همه چى خودكار انجام مى شه .🔸خيلى از كليپ ويدئوهاى فضاى مجازى كه حداقل يه ساعت كمتر , يا بيشتر زمان مى بُرد و فقط جنبه ى سرگرمى داشت و ذهن منو پُر مى كرد از اطلاعات انباشته شده كه نقشى هم , در روند لاغرى و تناسب اندام و حتى در زندگى بهتر من نداشت خيلى از اون كليپ ويدئوهارو مدتى ست , دنبال نكرده ام , و يا توجه به رسانه هاى خبرى  ندارم , البته نه صد در صد اما نگاه  و اعتمادمو  از روى رسانه هاى خبرى برداشته ام و به خدا اعتماد مى كنم ( تمرين مى كنم )🙃و اينجورى آرامش بيشترى هم دارم , وگرنه هر روز اخبار و اتفاقات ناگوار در سراسر جهان هست , اما بايد آگاه باشيم كه در مقابل , اتفاقات خوب هم در جهان هست , و همه چى تيره و تار نيست ! بايد به نور و روشنايى هم نگا كنيم و سپاسگزار  نعمتها و رحمتها در زندگى مون باشيم . 💫نكات طلايى اين فايل , تنها مسيرى كه باعث مى شه شما تغيير كنيد , اينه كه , ورودى منطبق  با خواسته تونو به خودتون بديد , كه خداروشكر و سپاس من در اين مسير مطابق و هماهنگ با خواسته و هدفم جلو مى رم ,  و بايد بيشتر مراقب خودم باشم تا از مسير اصلى م منحرف نشم ! هدف من لاغرى با ذهنه و در همين جهت ادامه مى دم . ▫️سوْال▫️تا قبل از اين كه اين آگاهى ها رو بشنوى , شما چه تصورى در باره ى لاغرى داشتيد⁉️چه تصورى در باره چاقى داشتيد⁉️قبل از اين دوره ى آموزشى , من ناآگاهانه وروديهاى ذهنم باز بود , اما در اين مسير و دوره ى آموزشى , توجهى به كليپ ويدئوهاى افراد چاق ندارم , و ديگه دنبال موضوعات چاقى نيستم , كه ببينم چه راههايى براى مقابله با چاقى وجود داره !🙃بلكه اعتمادم به همين روش هست , و دوست دارم كه با اين روش زندگى كنم , و در اين مسير طورى فكر مى كنم كه آگاهانه افكار و باورهام در باره ى لاغرى ست و نه چاقى و چاق شدن … البته بايد ادامه بدم چون اين افكار و باورها ى جوانه زده در ذهن ,  نياز به مراقبت دارن و من بايد با ادامه دادن و ماندن در مسير از جوانه هام مراقبت كنم و همچنين مراقب آفت هاى ذهنى خودم و ديگران  باشم . و موضوع گفتگوهاى من با ديگران خودبخود چاقى و چاق شدن نيست , و تعريف اشتباه از مواد غذايى چاق كننده هم در ذهنم اصلاح شده .🔸من فكر مى كنم ,خوندن ديدگاههاى دوستان عزيز هم , قسمتى از روند لاغرى با ذهن است . نوشتن ديدگاه پل ارتباطى ميان من با استاد عزيزم و همچنين با دوستانم هست كه بهترين راه ارتباطى از نظر ذهنى و  روحى ست .💫نكته طلايى اين فايل , وقتى من با خودم حرف مى زنم , مى تونم جلو نجواى ذهنى م رو بگيرم , كه اون با من حرف نزنه ! هر روز موضوع من در اين مسير لاغرى ست , و اين فوق العاده س😍چرا كه قبل از اين دوره ى آموزشى بيشتر در باره ى چاقى و چاق شدن  مى گفتم و مى شنيدم تا لاغرى , و كلمات چاقى بيش از لاغرى و تناسب اندام در ذهنم مرور مى شد , حتى اگه صحبت نمى كردم اما بهش فكر مى كردم و انرژى زيادى از من مى كاست . 🔸در مورد عجله , خداروشكر و سپاس , من حتى براى اينكه مى خواستم لاغر بشم هميشه هدفم بلند مدت بود و نه كوتاه مدت , بخاطرِ اينكه از كارشناسان برنامه هاى تلويزيونى شنيده بودم كه كاهش وزن نيم كيلو در هفته طبيعى ست و نه بيشتر … بخاطرِ همين منم حداقل 6 ماه يا يك سال رو در نظر مى گرفتم و صبرم زياد بود , و به خودم فرصت مى دادم , و تا چند كيلويى هم كاهش وزن نتيجه مى گرفتم البته اين خطاى ذهنى من بود كه روى وزنم تمركز مى كردم و بدون توجه و آگاهى از افكار و باورهاى ذهنى م , عدد روى ترازو رو عامل لاغرى م مى دونستم … و اين عدد ثابت نبود و سالها نوسان داشت , وزنم كم و زياد مى شد تا اينكه به لطف خداوند مهربان به اين مسير هدايت شدم  . ▫️اگه هدف از لاغرى و تناسب اندام , بخاطر همسر , فرزندان و يا ديگران باشه , به سرعت در طى چند روز , يه هفته , و يا يه ماه , من مى خوام زودتر نتيجه بگيرم تا خودمو به ديگران نشون بدم , اما مگه قراره اونا از تناسب اندام من احساس خوب داشته باشن😀😀😀نه ! من *خودم *مى خوام احساس خوبى داشته باشم و از زندگيم لذت ببرم . علاوه بر اين  , ذهن من هيچوقت براى ديگران , تغيير نمى كنه ! ذهن من مثِ قلب من فقط براى خود من تغيير مى كنه و نه براى خوشنودى ديگران !😍و اگه هدف از لاغرى و تناسب اندام , سلامتى خودم  , شادى خودم , حال خوب خودم باشه , پس من مى تونم يه هدف بلند مدت رو با حال خوب ادامه بدم و از هر روز زندگيم لذت ببرم . وقتى من از زندگيم لذت ببرم , ديگران هم خود بخود انرژى منو دريافت مى كنن , مهم حال خوب  منه , احساس خوب منه🥳 لاغرى با حال خوب و احساس خوب با شادى و نشاط روحى خوبه , وگرنه خيليا لاغر هستن , و شايد قدر لاغرى و تناسب اندامشونو نمى دونن , مث خودم كه متأسفانه اينطور بودم !🙃من مى خوام لاغرى م رو دوباره تجربه كنم اما اينبار با آرامش , سلامتى و تندرستى , با  شادى و نشاط  و البته به روش💯كاملا طبيعى . و استمرار رمز موّفقيت در اين مسير است . عجله كردن يكى از آفت هاى ذهنى ست كه خداروشكر و سپاس من عجله اى ندارم , طبيعت من طوريه كه عجله و شتاب روحيه مو بهم مى ريزه … ▫️سوْال▫️اگه لاغر بشى چه احساسى خواهى داشت⁉️من در روند لاغرى با ذهن هستم و سوْال رو براى ذهنم اينطورى تغيير مى دم >>> حالا كه در روند لاغرى با ذهن هستى , چه احساسى دارى⁉️اينكه از مسير چاقى و افكار و باورهاى چاقى به سمتِ مسير لاغرى با افكار و باورهاى لاغرى هدايت شدم , احساس خوبى دارم  و سپاسگزارم . خداروشكر و سپاس , با خودم ارتباط بهترى پيدا كرده ام ,  و به خودم نزديكتر شده ام . چقدر ناآگاهانه با نگرانى زندگى مى كردم و از خودم دور شده بودم , خداروشكر و سپاس آنچه كه من در اين لحظه هستم و احساس مى كنم , نشون مى ده كه من در چه مسيرى هستم , و خوشحال و سپاسگزارم , و احساس مى كنم در مسير درستى هستم . با تشكر فراوان , شاد و سرزنده باشيد🥰♥️💚

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/22 20:45
   مدت عضویت: 816 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,734 کلمه

    بعضی فایلها در سایت استاد رایگان هستن اما از نظر استاد رایگان نیست فقط افرادی که آماده ی شنیدن این حرفها باشن اونها رو دریافت میکنن (واقعا قبول دارم من اون زمان که تازه وارد سایت شده بودم اینقدر هیجانی میشدم که بارها به دوستان و اطرافیان میگفتم    اما بقیه مثل من نبودن یا میخندیدن یا میگفتن این که راه حل نمیده  فقط حرف میزنه یا میگفتن لاغری با ذهن امکان نداره و تازه ارتعاش من رو هم پایین میوردن و چون دیدیم به ضررم هست نه تنها خودشون وارد مسیر نمیشن من رو هم میخوان از مسیر خارج کنن دیگه حرفی نگفتم و نمیگم هر چقدر داخل جمعها از چاقی حرف میزنن من هیچ نمیگم  و میگم خدا خودش بهتر کی باید وارد سایت بشه   و هر کس که  نیاز داشته باشه قطعا  هدایت میشه )

   پس اگر من  از دوره های رایگان استفاده میکنم شاید از نظر مالی پولی پرداخت نکردم اما بهاش اشتیاق و انگیره ی من هست بهاش تعهد من هست  بهاش هدف داشتن من هست و ….

    درسته از نظر مالی پولی پرداخت نکردم اما رایگان نیست چون رایگان یعنی هر کسی بیاد استفاده کنه و اما فقط کسایی که در این فضا هستن میان استفاده میکنن و بهاش انگیزه و اشتیاقی هست که داری و یا هدفی هست که  داری و  یا بهاش اون ارزشی هست که برای خودت قایلی  و به جای کارهای بیهوده میایی آگاهی مناسب میدی و این بها ش هست خیلیا نمیتونن از سریال خودشون بزنن  و یا اینکه در اینستاگرام هستن و بی هدف میچرخن و اما وارد این سایت نمیشن  این اگاهی ها رو گوش نمیدن و اما ما  داریم  بهاش رو پردا خت میکنیم (من جز افرادی هستم که از همون اول ورو دم به سایت با اشتیاق،و انگیزه تمام فایلها رو نه تنها در زمینه ی  لاغری بلکه در  دوره ی زندگی با طعم خدا و  تمام فایلها در زمینه ی تغییر زندگی و تمام فایلهای صبحگاهی روو پادکست ها رو  من گوش دادم و هر روز مشتاقتر شدم و از  خوابم  و از تفریحم از بیرون رفتنهای الکیم از حرف زدن های الکی از تی وی دیدن   های الکی و بیهوده و یا پرخیدن در فضای مجازی  گدشتم و اما به دنبال کسب اگاهی جدید برای تغییر کردن بودنم نه به زور و احبار و یا از روی  حس بد نه عاشق گوش دادن به این فایلها بودم عاشق این سبک زندگی و تغییر کردن بودن هر روز تشنه تر از قبل شدم برای شنیدن این اگاهی ها و حتی چون در آمد مستقل ندارم چند باری از همسرم پول خواستم و در دور ه های استاد عطار روشن  و بقیه ی استادان شرکت کردم و بهای  مالیش رو هم تا حدودی   پرداخت کردم  اما دوست دارم هر روز بیشتر آگاهی کسب کنم هر روز موفقتر بشم هر روز بیشتر تغییر کنم و به مدارهای بالاتر برم و همچنان دنبال میکنم و مطمعنم این همه تعهد و انگیزه و اشتیاق و هدف داشتن من بی حواب نمیمونه و به زودی از هر لحاظی من تغییر میکنم  و به اون چیزی که دوست دارم میرسم )

   استاد هم کلی بها پرداخت کرده در این چند سال هیچ فیلم و سریالی ندیده و به جاش برنامه های مورد علاقه و کتاب مورد علاقه اش رو دنبال کرده و مدتهاس در جمع های دوستانه و هر جمعی نرفته و به جاش کتاب خونده کتابی که حال خوب بهش میده  پس هم بهای مالی   هم بهای  اشتیاق و انگیزه   رو پرداخت کرده و همین چیزیها  باعث تغییر میشه (واقعا استاد میتونن یک نمونه و  الگو باشن برای ما که  بدون هیچ تغییر عوامل بیرونی  موفق شدن پس منم  میتونم مو فق بشم هم جسم عالی تر  خلق کنم هم یک زندگی عالی تر  از هر جنبه خلق کنم و در آرامش،و لذت بیشتر باشم  پس ذهن کوچیک من ببین میشه تو نمیدونی چطور ولی خدای من که میدونه پس فقط هر روز در مسیر باش،و با تعهد جلو برو به موقع هدایت میشی به بهترین راه ها که اصلا برای خودت درکش سخته چه برسه به اطرافیان من در مسیر تغییرم و عاشق تغییر کردنم ) 

    همیشه به ذهنتون ورودی منطبق با هدف رو   بدید یعنی  برای هدف لاغری آگاهی مربوط به لاغری رو بدید و بعد میبینید که طرز تفکرت تغییر میکنه و بعد مرحله ی بعد کلام ما تغییر میکنه و این حرفها رو باید در سایت بنویسیم چون هر کسی این حرفها رو گوش نمیده پس با خودت حرف بزن تا جلوی نجوای شیطانی رو بگیری اگر با خودت حرف بزنی دیگه صدای اون نیست وقتی داخل سایت مینویسی داری اگاهی درست میدی و در نهایت نتیجه ی شما تغییر میکنه و نمیشه جهشی این پروسه رو طی کرد باید  این پروسه رو  کامل طی کنیم (من هم هر روز  بعد از شنیدن  فایلهای  های استاد  حتما نظرم رودر سایت  مینویسم تا برای خودم یاد آور بشه کجا بودم و حالا کجا هستم تا به خودم بیشتر ایمان بیارم که میتونم تغییر کنم و به تغییراتم هر چند کوچیک نگاه کنم تا همیشه در مسیر باشم و از مسیر خارج نشم و اصلا برام عادی نشن و نگم حالا که چی ؟؟ بدونم باید هر روز روی خودم کار کنم تا نتیجه رو بگیرم و باید علاوه بر شنیدن این اگاهی به اونها فکر کنیم و در مورد اونها بنویسیم تا وارد ذهن ما بشن تا بتونیم به اونها عمل کنیم چون واقعا کسی در اطراف ما نیست در این مسیر که با اهاش در باره ی این فایلها حرف بزنیم بهترین مکان همین سایت هست من هر روز به گذشته ی خودم نگاه میکنم و امروز خودم رو با گذشته ی خودم مقایسه میکنم و این همه تغییرات جسمی و رفتاری رو به خودم یاد آوری میکنم تا ذهنم متوجه بشه من میتونم من قدرتمندم  من از همین روش کلی نتیجه گرفتم پس بقیه ی مسیر که در حد کمی اضافه وزن دارم اونم چیزی نیست و به راحتی از دستش میدم من نمیخوام مغلوب شیطان درونم بشم و اگر ناامید بشم یعنی اون من رو شکست داده و خودم از خودم شکست خوردم هرگز نمیزارم به اینجا برسم همچنان با اشتیاق جلو میرم و خدا هم من رو هدایت و حمایت میکنه و بهای این همه انگیزه و اشتیاق  رو میده )

   پروسه ی چاقی 

   تعریفهام از خودم  تغییر کرد و بعد حرفهام تغییر کرد و بعد رفتارم تغییر کرد و بعد دیدم چاق شدم حالا همین پروسه رو باید برای لاغری به کار ببریم 

   همه ی  ما که یک دفعه چاق نشدیم یک شبه چاق نشدیم باید بپذیریم  روندش رو طی کردیم وبیاییم داخل سایت برای خودمون کاری کنیم تا لاغر بشیم اما باید عجله نکنیم و پروسه ی لاغری   رو کامل طی کنیم تا لاغر بشیم  یکم بزرگتر فکر کنیم و منطقی تر فکر کنیم  قبلا انتظار داشتم در یک زمان کم  جواب بگیرم  اما برای بقیه ی  کارها خیلی منطقی برخورد میکردم مثلا برای بعضی کارها  مثل رانندگی میگفتم نیاز به زمان داره تا یاد بگیریم یا آشپزی و … همینطور اما برای لاغری میگفتم نه باید زود لاغر بشم پس چرا چند ماه هست رژیمم اما لاغر نشدم و این افکار  به سن و سال نیست .

   چاقی اینقدر در ما نفوذ کرده که منطق ما رو از بین برده  باید قدم به قدم جلو بیاییم و عجله نکنیم ( عجله همیشه کار رو خراب میکنه هیچ چیز در جهان و طبیعت با عجله نیست همه چیز ارام ارام و روند خودش رو طی میکنه و ما هم جز طبیعت هستیم و با ید بپدیریم این تغییر کردن زمات میبره و تغییر افکار  و ذهن  که متافیزیکی هست خیلی راحت تر و در زمان خیلی کمتری هست اما تغییر جسم که فیزیکی هست زمان بیشتری میخواد و اصلا این دو  تغییر در یک زمان نیستن و نباید همین ما رو به سمت مشکلاتو ناامیدی  ببره چون ممکنه ما مدتها در حال خوب و افکار خوب باشیم ا ما خبری از اون جسم دلخواه نباشه هیچ عجله نکنید جسم  ما هم مثل هر پدیده طبیعی کم‌کم  روندش رو طی میکنه و تغییر میکنه مثل طلوع و غروب خورشید مثل تغییر فصلها مثل رشد یه بذر و یا دانه مثل رشد گیاهان هیچ چیز یک شب نیست پس عجله نکنید )

   عجله یکی از بارزترین مشکلاتی هست  که ما رو از مسیر خارج میکنه و عجله ی ما همیشه به خاطر بقیه هست که لاغر بشم  تا جواب بقیه رو بدم که میگفتن نمیتونی  لاغر بشی  یا بزار لاعر بشم و فلان لباس رو بپوشم  تا  جواب بقیه رو بدم و هیچ وقت لاغری رو برای خودمون نخواستیم  و همیشه میخواییم  لاغر بشیم و بریم فلان جا جواب فلانی رو بدیم (من بارها گفتم این لاعری من چه به درد اطرافیان من میخوره چه تاثیری در زندگی اونها داره ولی برای  زندگی  خودم خیلی  تاثیر گداره چون سبک تر میشم در لباسها رها تر میشم در بهترین حالت روحی و جسمی قرار میگیریم و هر وقت لباسی میپوشم خوشتیپ تر میشم و ذوق میکنم از دیدن اون جسم لاعر خودم در ایینه و لباسها با اعتماد به نفس بیشتری در همه جا ظاهر  میشم و روابط بهتری با همه پیدا میکنم و جوانتر و شادابتر میشم و میتونم هر فعالیتی رو انجام بدم و لذت بیشتری از خوردن میبرم  و آزادی در هر جنبه مخصوصا خوردن  و خرید کردن و…. پیدا میکنم پس این یک موضوع کاملا شخصی هست و فقط سود و زیانش برای خودم هست که  هر لحظه با من همراه هست  )

   من در اول دوره همیشه با اشتیاق و تعهد و انگیزه  جلو رفتم و اون او ایل  نتیجه هم ممکنه خیلی واضح نبوده  اما ادامه دادم و کوتاه نیومدم  در حالی که حرفهای بقیه بودن که بسه دیگه چقدر گوش میدی ولی من ادامه دادم 

   اگر میخوای تا ابد لاغر بشی  باید در حال خوب باشی و امیدوار باشی  تا نتیجه بگیری نه با حال بد و نگرانی که چرا من لاغر نمیشم نه ؟؟من  اگر لاعر بشم چه احساسی دارم اگر با اون احساس هر روز فایلها رو دنبال کنی چه نتیحه ای میگیری ؟؟

   به خودت بگو یا میمیرم یا لاغر میشم پس ادامه میدم و چه بخوام چه نخوام لاعر میشم .(من میدونم احساس خوب سرچشمه ی همه مو فقیتها  هست پس اول باید احساست رو خوب کنی و بعد چه بخواهی چه نخواهی موفق میشی من واقعا با انگیزه و تعهد و اشتیاق و با هدف  دارم جلو میرم و کلی هم نتیجه دیدم  واما هنوزم باید عالیتر بشم و منتظر دریافت نتیجه های بیشتر هستم و چه بخو ام چه نخوام من لاغر میشم چون ذهنم داره آموزش میبینه )

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/10 09:46
   مدت عضویت: 767 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 900 کلمه

   سلام🙂

   وااااای چقدر لذت بخش بود انگار تک تک این جملات به شخص من داشت گفته میشد 

   حس اطمینان و محکم بودن در نگاه و زبان بدن شما آدم رو میخکوب این فایل میکرد خلاصه که من خیلی لذت بردم سپاسگزارم🙏🙏

   در کتاب بینویشید و ثروتمند شوید ناپلئون هیل که یکی از مرجعهای معروف موفقیت هست یکی از مهمترین قوانین  قانون پرداخت بها است

   همیشه وقتی اسم بها به گوشمون میخوره بهای مالی و پول و هزینه به ذهنمون متبادر میشه در صورتیکه خیلی اوقات اینطور نیست اره برای استفاده از یک وسیله و داشتن اون وسیله بها پرداخت مالی هست ولی در موضوعات ذهنی پرداخت مالی به تنهایی اصلا کافی نیست  باید وقت بذاری و باید قسمتی از اوقات روزمره زندگیت رو بذاری برای آموزش دیدن کتاب خوندن و در واقع این کار باید سبک زندگی ات بشه اینجور نیست که یه دوره مقطعی هم بیای در این مسیر و بعد رها کنی و و انتظار داشته باشی روی روند خوب و مثبت بمونی نه….. اینطور نیست فریب ذهنت رو نخور استادای موفقیت رو ببین همشون سالهاس در این مسیر هستند و همین باعث شده که رشد کنن و سطح زندگیشون بالاتر بره چون آگاهیهاشون سطحش بالاتر رفته همیننننن👌👌👌👌

   اگه دنبال آگاهی هستی همه جا فایل رایگان درباره هر موضوعی میتونی پیدا کنی و لازم نیست حتما بهای مالی پرداخت کنی ولی به مرور که با اشتیاق ادامه میدی خودت مشتاقتری برای دریافت آگاهیهای بالاتر و اونوقت با لذت و اشتیاق هم بهای مالی آگاهیهای بالاتر رو پرداخت میکنی

   شروع رو خیلیها ممکنه انجام بدن ولی ادامه رو نه😏😏😏 

   و تفاوت در همین جاست👌👌👌😏😏

   در لاغری با ذهن هم چون موضوع یادگیری هست همینه و فرقی نداره

   همه ما به طریقی هدایت شدیم به این سایت و این آگاهیهای فوق العاده و چقدر هیجان انگیز بود برامون که ارررررره بالاخره راه درمان رو پیدا کردم ته ته دلمون کاملا اطمینان داشتیم که این روش درسته و وقتی پیداش کردیم از خوشحالی سر از پا نمیشناختیم

   من هر وقت روز اول رو به یاد میارم که با کانال تلگرام لاغری با ذهن آشنا شدم تمام اون احساس شیرین و لذت بخش” اره کشف کردم “دوباره برام زنده میشه😍😍😍

   اگه به موضوعی علاقه داریم خیلی منطقی هست که درباره اون موضوع اطلاعات صحیح به ذهنمون بدیم نمیشه من بخوام لاغر بشم ولی ذهنم پر از محتویات چاقی باشه 😑😑😑

   سی و هفت سال ذهنم رو در فضای چاقی قرار دادم و نتیجه شده چاقی نباید انتظار داشته باشم با ذهن چاق یک هفته و یه ماهه و حتی یکساله لاغر بشم

   باید انقدر به ذهنم آگاهی در مورد لاغری بدم تا بالاخره کفه ترازوی ذهنم روی لاغری  سنگین تر بشه و کم کم در جسمم تغییرات رو ببینم و این مراحل زمان میبره و در هر کسی هم با دیگران متفاوته و من باید این رو بپذیرم وقتی پذیرفتم دیگه عجله کمتر میشه دیگه از دیدن چاقیم حالم بد نمیشه دیگه منتظر تایید دیگران نیستم گفتگوهای ذهنی من عوض میشه و خودم  خودم رو تشویق میکنم به ادامه مسیر خودم رو قانع میکنم برای اینکه ادامه بدم نتایج کوچیک رو میبینم و با اطمینان بیشتر ادامه میدم  اینقدر ادمه میدم تا بالاخره  نتیجه بگیرم امکان نداره ذهنت رو این فضا قرار بدی ولی نتیجه نگیری امکان نداره👌👌👌👌

   من اینقدر اشتیاق دارم برای اینکه تمرینای روزانه ام رو که همون قدمهای من در مسیر لاغری هستن رو انجام بدم که حتی اگه مهمون داشته باشم یا به مهمونی دعوت باشم یا خلاصه برنامه ای برای بیرون از خونه داشته باشم صبح زودتر بلند میشم تا قدم اونروزم رو بردارم بعد با خیال راحت به اون برنامه ام میرسم اگه هم نشده در تایم صبح انجام بدم از خواب عصر زدم و تمرینم رو انجام دادم حتی یه بار نوبت دندانپزشکی داشتم فایلم رو گوش دادم توی خونه و وقتی در نوبت دندانپزشکی منتظر بودم کامنتم رو نوشتم در قسمت نوت گوشیم و بعد سر فرصت توی سایت فرستادم

   الان که دارم اینو تعریف میکنم خودم از این تعهدو اشتیاقی که دارم خیلی لذت میبرم🤗🤗🤗

   قبول دارم کاملا این حرفتونو که دلیل عجله کردن ما خودمون نیستیم و دیگران هستن بله منم اینطور بودم اوایل میخواستم با لاغر شدن یکماهه ثابت کنم که من راه درست لاغر شدن رو پیدا کردم و لاغر شدم وشما هم بیاین استفاده کنین و….. بعدها وقتی فایلهای رایگان رو برای دو سه نفر فرستادم و بعد دیدم که اصلا بازش هم نکردن فهمیدم که قرار نیست همه این آگاهیها رو بشنون و بعد تر متوجه شدم که تا زمانی که خودم نتیجه نگرفتم حرفم تاثیری نداره چون نتیجه ای ندارم در این دوره بارها حرف دیگران درباره چاقیم رو شنیدم و بارها خواستم که دفاع کنم و بگم نه من دارم آموزش میبینم که لاغر بشم ولی دیدم فایده ای نداره و طبق تمرین استاد فقط سکوت کردم  اصلا یاد گرفتم که هر کسی به وقت خودس هدایت میشه برای دریافت این آگاهیها و لازم نیست من بقیه رو به زور هل بدم هرکسی در فرکانس دریافتش باشه به طریق منحصر به فرد خودش هدایت میشه من فقط وظیفه دارم خودم رو تغییر بدم و روی خودم کار کنم و ذهنم رو از چیزهایی پر کنم که منو به خواسته ام میرسونه  و حواسم باشه که آشغال وارد ذهنم نکنم  همین …..👌👌👌😉😉

   با ادامه این مسیر و دریافت این آگاهیها و تجزیه تحلیل اونا برای خودم و حرف زدن با خودم به صورت نوشتن در سایت بالاخره چه بخوام چه نخوام لاغر میشم😍😍😍 راه دیگه ای نداره🤨🤨 نمیشه تو هرروز در مسیر شیراز یه قدم برداری ولی به اصفهان برسی 😏   امکان نداره😏😏😏😏👌👌👌 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/03/12 02:06
    مدت عضویت: 599 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 14 کلمه

    سلام دوست عزيز و همراه , خيلى از خوندن ديدگاه ِتون لذت بردم , موّفق باشيد🥰

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/07 19:35
   مدت عضویت: 593 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 256 کلمه

   🌷سلام به همگی 🌷 

   جاداره یکبار دیگه برای فایل های رایگان که خیلی ارزشمند هستن و چند ماهه به واسطه همین آگاهی ها رفتارام 360 درجه تغییر کرده ازتون تشکر کنم . من اگه از هر روشی هم استفاده میکردم و کلی هم بهاشو میپرداختم مطمانا هیچ نتیجه ای نمیگرفتم حالا دارو یا دمنوش چربی سوز باشه کنترل اشتنها باشه یا هر ورزش و رژیم خاصی که باآب و تاب تبلیغشون میکنن .پس این فایلا رایگان نیستن درواقع خودشون یه دوره کاملن ووا هرجا که ما اراده کنیم ادامه خواهد داشت تمومی نداره آگاهیای این سایت  . من هر روز هرچندتا فایل ،مقاله  که مورد نیازمه بخوام خیلی راحت در دسترسمه دیدگاه   ستان هم مسیرمو میتونم بخونم و کلی نطلب جدید یاد بگیرم و ذهنم اونجوری که میخوام برنامه ریزی کنم  که اینا نشون از خوبی و لطف شماست . و ما هم با وقت گذاشتن ،با شور و اشتیاق امیدواری و باور به اینکه صدرصد جواب میده باید بهای این کار باارزش شما رو پرداخت کنیم . باید به جای بهونه اوردن به  این حرف برسیم که یا میمیرم یا لاغر میشم و بعد با همون حسی که وقتی لاغر بشیم قراه از زندگی لذت ببریم،باهمون حس با اشتیاق به راهمون ادامه بدیم و ادامه بدیم ….و وروی صحیح مرتبط با خواستمون به ذهن بدیم از خیلی کارای بیهوده که تاثیری تو موفقیت ما ندارن و فقط  قت و انرژیمون میگیرن بزنیم و فقط خوراک مناسب (مطالب سایت تناسب فکری)رو وارد ذهنمون کنیم . دراینصورته که چه بخواهیم چه نخواهیم لاغر میشیم💞💞💞

   با سپاس فراوان 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سهیلا عظیمی ویشته
   1400/01/21 20:03
   مدت عضویت: 874 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 903 کلمه

   سلام استاد من یک دیدگاه برای پاکسازی ذهن نوشتم با اجازه همین قسمت ارائه دهم  پاکسازی ذهن مغز انسان پیچیده ترین وعجیب ترین عضو در بدن انسان است وشبیه ترین دستگاهی که تا به حال انسان توانسته بسازد که شبیه به مغز باشد کامپیوتر استرایانه ویا کامپیوتر میتواند اطلاعات داده شده را در مدت کم پردازش کند که همین کار را مغز هم میتواند انجام دهد ولی در حال حاضر کامپیوتر سرعت اطلاعات داده شده را بیشتر از مغز میتواند به کار برد  چون انسان های حاضر از مغز خود به حد عالی استفاده نمیکنند  بنابراین سرعت پردازش رایانه بیشتر از مغز انسان میشود  در صورتیکه همین رایانه را انسان ساخته است    در مغز انسان ۹۰  میلیارد سلول عصبی وجود دارد  وهر سلول عصبی با یکدیگر در ارتباط هستند  وراههای عصبی را تولید میکنند که این راهها به صدها تریلیون میرسد  یعنی در هر میلیمتر مربع در مغز انسان  صد هزار سلول عصبی وجود دارد   با این حال انسان فقط از قسمت کمی از مغز خود استفاده میکند و حافظه  خود را به کار میگیرد     وکلی داده وآگاهی را در همین قسمت کم از مغز ذخیره میکند  شباهت رایانه و  مغز ویا ذهن انسان از نظر داده هایی که به رایانه میدهیم  ورایانه بعد از پردازش آن اطلاعات   جواب ها را به ما برمیگرداند   ذهن انسان هم به همین شکل عمل میکند  اطلاعات را میگیرد وپردازش میکند  و از همان نوع اطلاعات را برمیگرداند وشرایط زندگی ما در هر جنبه نتیجه داده هاییی  است که ما به ذهن خودمان دادیم وذهن ما آن را پردازش میکند و از همان نوع داده ها را به ما برمیگرداندچاق شدن  افراد هم به همین شکل است  اطلاعات وداده هایی به ذهن داده شده  وپس از پردازش آن وصدور دستور  فرد چاق میشودبرای لاغر شدن از طریق ذهن   باید  آموزش ذهنی در میان باشد تا ذهن اطلاعات درست را دریافت کند  و ذهن مملو از فرمول های درست وصحیح شود  وبعد این اطلاعات در ذهن  کد بندی شود وبه مغز داده شود ومغز این اطلاعات را طبق کد هایی که دارد  مصور کند و دستورات را تغییر دهد  تا رفتار ها تغییر کند و بعد در جسم مشهود شود  همانطور که کامپیوتر میتواند اطلاعات را  بگیرد و ممکن است که در لابلای اطلاعات یک ویروس وارد رایانه شود وتنظیم برنامه ها را بهم بزند  در این صورت برای از بین بردن ویروس که خودش هم یک نوع داده است باید آنتی ویروس نصب کرد تا این داده از بین برود   تا کامپیوتر درست کار کند   خود کامپیوتر مشکلی ندارد مشکل از همان داده  ایی است که اختلال ایجاد کرده  داده ایی که خودش درست است وبه عنوان ویروس دارد کار میکند در ذهن هم به همین شکل است وقتی آموزش ذهنی را شروع میکنیم ترس از خوردن از بین میرود  ترس از جاقی ازبین میرود غذا را به حد نیاز میخوریم طبق قوانین لاغری با ذهن رفتار میکنیم  ولی ممکن است روند لاغر شدن ما کند باشد  واین ممکن است به داده هایی باشد  که خودش از نظر فرمول چاقی درست است  ولی پنهان در لابلای فرمولهای ذهنی باشد و مانند یک ویروس در کامپیوتر عمل کند وعملکرد ذهن را برای پیش بردن در لاغری با ذهن مختل کنددر این موقع رفتار های ناگهانی  از خود بروز میدهیم   با این که کلی اطلاعات رفتاری از آموزش ذهنی کسب کردیم  ولی ممکن است یهو با یک حرف شخص دیگر بهم بریزیم و تمام آن اطلاعات را فراموش کنیم واین مورد بخاطر همان داده درست چاقی در ذهن ماست   که مانند یک ویروس عمل میکند  ورو میاید و این ویروسها نیاز به پاکسازی دارد  وباید حتما با تخصص این کار انجام شود تا  پاکسازی شوند  که داده های جدید وصحیح بتوانند بهتر عمل کنند وتحت تاثیر این ویروسها قرار نگیرند  چطور میتوانیم این ویروسها را شناسایی کنیم ؟خود ویروس ها را نمیشود شناسایی کرد بلکه باید از واکنش رفتاری آنها را بشناسیم هر چیزی که در ما تغییر ناگهانی بوجود بیاورد  البته بعد از آموزش ذهنی  میتواند ویروس ذهنی باشد  که رفتار ما آن را نشان میدهد  چون داده های اشتباه از قبل در ذهن ما هست  ولی ما آنها را نمیشناسیم با واکنش ونتیجه رفتاری میتوانیم آن را بشناسیممانند کامپیوتر که عملکردش مختل میشود وما متوجه میشویم ویروسی شده و آنتی ویروس نصب میکنیماگر تا اینجای دوره خیلی تغییر نکرده باشیم باید باز هم ذهن پاکسازی شود تا فرمولهای دیگر را که پنهان شده اند ومثل ویروس در ذهن هستند  وداده های صحیح مارا از بین میبرد   پاکسازی شوندداده های ذهنی که در ما رفتارهای چاق کننده ایجاد میکنند همان ویروس های ذهنی هستند که دادهای صحیح ذهنی را ازبین میبرد  ویروس یابی ذهنی را میتوان در تمام جنبه های زندگی استفاده کرد ولی حتما باید روش کار درست وبا تخصص باشد   وآموزش دیدمن که خیلی خوشحالم استاد به زودی دوره پاکسازی را شروع میکنم  چون واقعا احتیاج دارم  ذهن خود را پاکسازی کنم  در بعضی روزها  عملکرد رفتاری من تغییر میکند  ممکن است گاهی کمی بیشتر بخورم ویا گاهی هنوز ترس از خوردن را دارم  با این که سعی کردم   خوب وعمیق این اطلاعات ذهنی را درک کنم  ولی باز میدانم هنوز داده های چاقی در ذهن من پنهان هستند ومن نمیتوانم آنها را بشناسم ولی از رفتارهای ناگهانی خودم میفهمم که هنوز وجود دارند  ولی خوشبختانه با شروع پاکسازی ذهنی باز هم میتوانم گام محکمتری در راه پیشرفت  آموزش  لاغری با ذهن بردارم    وافکار اشتباه را شناسایی کنم واز بین ببرم  با تشکر از استاد عزیزم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سهیلا عظیمی ویشته
   1400/01/21 12:49
   مدت عضویت: 874 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 696 کلمه

   بهای لاغری را پرداخت کنید لاغر میشویدوقتی در هر کجا صحبت از پرداخت بها برای منظوری  مبشود اکثرا فکر میکنند که این پرداخت باید به شکل مادی باشد   در زندگی جنبه های زیادی وجود دارد که برای یادگیری آن موضوع باید بهایی پرداخت کنیم حالا این پرداخت بها میتواند مادی باشد ویا  معنوی   باید ببنیم که پرداخت بهای هر چیز چه میباشد تا آن را بپدارزیمبرای آموزش ذهنی لاغری دو راه پرداخت بها داریم ۱- پرداخت مادی  ۲ پرداخت معنویدر پرداخت بهای آموزش ذهنی به شکل مادی  پرداختی که برای هزینه فایل های آموزشی میدهیم ولی دریافت ما از آن آموزش بسیار بالاتر از پرداخت مادی آن میباشد باید پرداخت معنوی آن را  هم نیز بدهیم وآن گذاشتن وقت و زمان است  برای گوش دادن به فایل های آموزشی وانجام تمرینات و خواندن نظریات دوستان هم دوره  اگر فقط بخواهیم به پرداخت مادی آن فکر کنیم که چون دوره را خریدیم  پس لاغر میشویم زهی خیالی باطل است زیرا هیچ کسی پیدا نمیشود که با خرید دوره به تنهایی لاغر شده باشد چون این دوره  بر اساس  محتوایات ذهنی تدوین شده است که باید این محتویات در ذهن جای بگیرد ومستلزم تلاش وکوشش در راه انجام آن میباشد  پرداخت بهای معنویدر این نوع از پرداخت بها  استاد لطف کردند آموزش های ذهنی را به صورت رایگان در اختیار هنرجویان قرار دادند ولی چون این آموزش ها رایگان است وبهای مادی ندارد باید باز پرداختی به شکل معنوی برایش در نظر گرفت وآن هم گذاشتن وقت و زمان وشور واشتیاق  است ودنبال کردن تمرینات و تکرار واستمرار در انجام آنبرای موفق شدن در آموزش ذهنی لاغری  دو دسته افراد وجود دارند  عده ایی موفق میشوند که  پرداخت بهای لاغری با ذهن را چه به صورت مادی ویا معنوی داده باشند وشور واشتیاق آنها در انجام تمرینات باقی بماند واحساس آنها خوب باشد اولویت کارشان در زندگی روزمره  انجام تمرینات اشان باشد وبا جان دل گوش بدهند وانتظار لاغر شدن را از این دوره ومحتوا داشته باشنداما دسته نا موفق کسانی هستند که درکی از لاغری با ذهن را ندارند  فقط آمدند ببیند اینحا چه خبری هست   شاید چند تمرین را انجام بدهند وزود هم خسته شوند ورها کنند  وباوری به موفقیت در آموزش ذهنی نداشته باشند  پس از مدتی هم رها میکنند  ومیگویند  فایده ایی برای ما نداشتپرداخت بهای‌ لاغری با آموزش ذهنی  حتی دوره رایگان آن باید با اشتیاق وعشق همراه باشد تا نتایج خوب هم بدست آورد   الان که من از آموزش ذهنی سرزمین لاغری استفاده میکنم ودر این دوره ثبت نام کردم بارها خودم را سرزنش کردم چرا زودتر اقدام نکردم در این یکسال آنقدر از نظر نگرش روحی وذهنی تغییر داشتم که حاضر نیستم به هیچ عنوان این دوره ها را تا آخر عمرم رها کنم وبه دوستانی که رایگان استفاده میکنند پیشنهاد میکنم  هر چه زودتر امکان ثبت نام را در دوره فراهم کنند چون آنوقت است که در دنیای جدیدی به رویشان باز میشود که شگفت زده میشوند مانند من   یادمه قبل ثبت نام از استاد پرسیدم  استاد من تمام فایل های رایگان شما را گوش دادم آیا دوره شما  باز هم چیزی دارد  که بیشتر از این گفته ها باشد   استاد گفتند وقتی شرکت کنی شگفت زده میشوی  و واقعا هم همینطور بود هروز اشتیاق داشتم ببینم فردا استاد چی میگه  چه چیزی که برای من تازه تر باشه   آیا  فایل بعدی  محتواش از امروزی بهتره آیا من  آموزش جدیدی را میشنوم   وباز هم استاد  من ودوستان ام را شگفت زده میکرد  وحرف تازه تری داشت   از اینجا باید متوجه بشیم که این دوره فقط هدایت خداست که امثال ما افراد چاق که خسته و فرسوده از ورزش و رژیم های متفاوت وروشهای دیگر هستند و دیگر تاب وتحمل سختی رژیم ونخوری آن را ندارند  در رحمت خداوند با این دوره شگفت انگیز باز شده  وباید برای ورود به آن پرداخت مادی ومعنوی آن را داد تا از آن بهره برد برای ورود به بهشت خدا وند هم باید بهای آن را با تقوا و گناه نکردن پرداخت کرد   چه در این دنیا وچه در جهان آخرت  قانون خداوند ثابت است ویکی از آن قوانین ثابت خداوندی پرداخت بها برای هر چیزی است که میخواهیم به دست بیاوریمبا تشکر از استاد عزبزم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 27 از 7 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   ریحانه دوست محمدی
   1399/12/25 16:33
   مدت عضویت: 397 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 397 کلمه

   سلام…. بهای لاغری پول نیس..خرید دوره ها نیس…. دیدن دوره های رایگان نیس.. فقط همون اشتیاق و علاقه است.که برای هر راهی علاقه باشه، نتیجه داره. منم وقتی بار اول که وارد سایت شده بودم اصلا تمایل به نگاه کردن فایل ها نداشتم. دنبال لاغری بودم ولی بدون انجام کار سخت حتی تمرین و تکرار اموزش ها… بااینکه رایگان بود مطالب سایت ولی انگیزه نداشتم براش چون عاشق نبودم اشتیاق نداشتم. دنبال یه لقمه ی حاضر اماده بودم که بهم بدن و بگن بیا اینم لاغری…. ولی الان نزدیک 4ماهه دارم از مطالب رایگان سایت نهایت استفاده رو میبرم. بهاشو دارم میدم ودرنتیجه بهای تلاشم شده تغییرات جمسمی و روحی و ذهنیم. وقتم صرف خوندن و نگاه کردن و نوشتن شده.. . اتفاقا من همین سایتو به یکی از اطرافیان معرفی کردم.ولی بااینکه من گفتم کلی مطالب رایگانه و میتونی ازش استفاده کنی، علاقه ای نشون نداد و دیگه دنبال نکرد… البته که اینم هدایت الهیه که باید خدا بهت عنایت کنه و تورو درمسیر واقعی و اصلی لاغری که همین جاس، بزاره. خداروشکر من هدایت شدم و دارم بهای هدایتمو با گزروندن دراین سایت و خوندن و نوشتن، پرداخت م. واقعا که مطالب رایگان، ارزشش کمتراز مطالب پولی نیست.هرکس که بهاشو بده نتیجه براش واقعی و قابل لمس میشه. برای لاغری هم من تمام علاقم برای دل خودم بود. اتفاقا روز اول همسرم ازم سوال ک تو هدفت چیه؟ برا چ و کی میخای لاغر کنی؟ من تورو همینجوری دوست دارم… من گفتم واسه علاقه و دل خودم.. خسته شدم از حمل بار اضافی چربی و وزن زیادم…. اصلا بقیه برام مهم نبودن و منتظر تشویق دیگران هم نبودم که بخوان بگن لاغر شدم یا نه…. فقط به هدفم فکر کردم و عاشق هدفم شدم…. تا الان کلی نتیجه عالی کسب کردم. الان همه میگن بسه دیگه. خیلی لاغر شدی. زشت میشی. ولی من هنوز به ایده ال شدنم نرسیدم. و اعتنایی به حرفاشون نمیکنم. چون باحرف اون ها من راهمو شروع نکردم که بخوام باحرف ایناراهمو به پایان برسونم.البته که این مسیر ته نداره… هرچی جلوتر میری تشنه تر میشی و دنبال اگاهی های جدید تر و تغییرات بزرگ تر میشی. هروقت خودم احساس کردم از خودم و جسمم راضی هستم، اونجاس که به تناسب همیشگیم رسیدم. و خداروشکر بخاطر همه ی این مدت که باهدایت اون به این نتیجه رسیدم و دارم لذت میبرم. و پایانی نداره این هدایت.. عمرتون بابرکت. . یاعلی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/13 17:03
   مدت عضویت: 472 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 618 کلمه


   (َشرح عالی بر اساس محتوا، ذکر مثال برای شرح بهتر)
   .
   بنام خدا 🌸 بهای لاغری.
   اشتیاق وانگیزه برای رسیدن به لاغری. مهمترین پارامتر برای رسیدن به لاغری است .
   در تمام سال‌های زندگیم راستشو بخواین معنی تغییردرک نمی‌کردم درذهن من تغییرکردن به این معنابودکه یک فردار فقربه پول برسه امانه بازحمت خودش بلکه بهش بدن توذهنم این بود که مثلاً یک دختر بزرگ که شدعروسی کنه ویااینکه حتمابایداتفاقی بیرونی میفتادکه تغییربه وجودبیادتوذهن من تغییردادن فرش و گلیم وتمیزشدن اشیاء تغییر بودواصلا هیچ فکری درباره‌ی درون و تغییر درون نداشتم درذهن من تغییرکردن تعریف نشده بود اون طور که باید درتمام این مراحل از زندگی که اتفاق می افتاد و فیلم های عاشقانه و …می‌دیدم توذهن من تغییرازبیرون همیشه صورت می‌گرفت زمانیکه چاق بودم و رژیم میگرفتم وپول میدادم برای لاغرشدن ویاخودمواجبارمیکردم کاری که دوست ندارمو انجام بدم بهای اون لذت من بود که ازدست میدادمش بهای زندگی من زندگیم بودمن زندگی میکردم توچاقی خودم درواقع من تغییرنمیدونستم یعنی چی وبهانمیدونستم یعنی چی توبچگی بهای چاقی من نداشتن دوست بودونداشتن عزت نفس امابازهم نمی‌دونستم که این یک بهاس چون کلمه ی بهادرذهن من تعریف درستی نداشت درذهن من تغییرکردن تعریف نشده بود ومن فقط به پول به عنوان بزرگترین بهانگاه میکردم چیزی درموردذهن ودرون نمی‌دونستم نوزندگیموبسازم هرکسی بایدبهایی پرداخت کنه برای عشق: عاشقی کردن برای لذت.: لذت بردن وبرای احترام :احترام گذاشتن من حتی نمی‌دونستم که معنی واقعی عزت نفس یعنی چی ومعنای واقعی صبوری یعنی چی درذهنم تحمل کردنبه عنوان صبور بودن معنی شده بود و حتی درتغییرجسم من که ازچاقی به لاغری بودمن به دنبال این بودم که لاغربشم وجسمم فقط تغییرکنه تغییرکردن درذهن من تغییرکردن این بود که زمانیکه پول داشته باشی میتونی هرکاری بکنی و درموردکسی جسم هم به این شکل بودفکرمیکردم اگرپول داشتم میتونستم عمل جراحی کنم و لاغربشم وحالموخوب کنم یا مثلاً میتونستم دوست داشته باشم و چیز های که ارزوشونودارم بهشون برسم وزمانیکه ازدواج کردم هنوز هم معنی تغغییررومتوجه نشده بودم اونطورکه بایدوحالاکه دراین مسیرقرارگرفتم فهمیدم که تغییرکردن بهامیخوادولزواتغییرکردن نیازبه پول نداره همینکه مثل بقیه فکرنکنماین یعنی اینکه دارم به خودم احترام میذارم وبهاپرداخت میکنم اینکه کارایی که بقیه میکنن ناچیزی از بیرون حالشونوخوب کنه روانجام نمیدم درعوض کاری میکنم که حالم خوب بمونه و اینکه هرچیزی روواردذهنم نمیکنم این هم یعنی بهادادن بهاییکه خودم برای خودم پرداخت میکنم بدون نیاز به کسی بدون نیاز به اینکه کسی کمک کنه حالم خوب بشه تغییروجودداره ووبهاوجودداره چون قدرت انتخاب وحق انتخاب داریم من الان بهش که نگاه میکنم می بینم درطی این مدت که هستم دراین سایت خیلی تغییر کردم ازنظرفکری وازنظردرونی برای هر کسی پیش میاد که دچار لغزش بشه ومن هم شدم .امابهاشوپرداخت کردم بهای زندگیم . :زندگیم بوده ازهرلحظش بهاپرداخت کردم و خودم نمی‌دونستم .لاغری وجودداره اماچون باافکارم فتا چاق کننده ذهنموپرکردم جابرای لاغری تنگ شده بود ولی الان می‌دونم که من یک انسانی هستم که لاغربایدباشم وهیچ راهی وجودنداره جزاینکه لاغرباشم چون دارم بهاپرداخت میکنم همون طور که بهای چاقی روپرداخت کردم بیستوچهارسال زندگی الآن هم بهای لاغری روپرداخت میکنم برای تمام عمر این حرف هایی که میزنم فک نکنید شعاره عزیزان همه ی مابرامون معنای بهاوتغییرکردن رودرست توضیح ندادن به خاطر همین هم وضعیت خوبی در جنبه های مختلف زندگیمو ن روتجربه نمی‌کنیم .من تمام این لحظه ها رو دیدم وام تک اونها رو می‌دونم بهای باقی زندگی من صبرمه اشتیاق وعلاقمه ولذت بردن ازتغییرکردنه.تغییردرمن شکل گرفته من همونی هستم که زمانی از .ازدست دادن عزیزانم برام وحشتناک بود به چاقی یابه خاطرطرزفکرم یاعملکردم وترس ازواکنش اونها داشتم اماحالااون ترس به شجاعت تبدیل شده واین آدم داره یادمیگیره خودش خودشودوست داشته باشه وبهای زنده بودن و زندگی کردن ولذت زندگی روپرداخت میکنه وپذیرش هم یک بهاازبین بهای زندگیه که من پذیرفتم ومتعهدشدم که برای خودم زندگی کنم و لذت ببرم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/05 20:57
   مدت عضویت: 532 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 156 کلمه

   فایل “پاکسازی چاقی ذهن را بیاموزیم. “:

   داشتن بد افزار یا ویروس در کامپیوتر مثل نیش و کنایه اطرافیان مامیموند که با اینکه ما ان افراد را دوست داریم ولی به مرور در طول مدت زمان دوره از حرفها ی انها ناراحت میشویم ولی در عین حال متوجه وجود انها نمیشویم. حتی ممکن است ما از این نیش و کنایه ها افسرده هم شویم. حالا ما بارفتار خودمون و با بی خیالی میتوانیم ان را به مرور برطرف کنیم. 😁😁

   اینجاست که ما میتوانیم پاکسازی را شروع کنیم اون موقع دیگر حتی حرفها ، کنا یه ها و حتی متلکهای دیگران نميتواند ما را به هم بریزد. انگا ر ما انتی ویروس را روی خودمون و روی ذهنمون و روی فکرمون نصب کرده باشيم. 😁

   زمانی ما به موفقيت میرسیم که میزان داده های صحيح ما به داده های نادرست ما تسلط پیدا میکند و ما بر اوضاع ذهن خود غلبه پیدا میکنیم و ما مدیر ذهن خود شویم. 😁

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/05 20:56
   مدت عضویت: 532 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 200 کلمه

   فایل “با پرداخت بها لاغری حتماً لاغر میشوید. “:

   اولین چیزی که بعد از شنیدن کلمه “بها” در ذهن ما به وجود میاید هزینه ، پول و قیمت است در صورتیکه بها میتواند یکی از موارد زیر باشد :

   1. وقت گذاشتن براي دوره تناسب فکری پرداخت بها لاغری است. 😀
   2. عمل کردن به تمرینهای سایت تناسب فکری پرداخت بهالاغری است. 
   3. باور به لاغر شدن در دوره تناسب فکری پرداخت بها لاغری است. 
   4. تغییر طرز فکر ماپرداخت بها لاغری است. 
   5. تغییر کلام ماپرداخت بها است. 
   6. اندیشیدن ما به فایلهای دیده و شنیده شده پرداخت بها لاغری است. 
   7. نوشتن تمرینها و یا خواندن تمرینهای دیگران پرداخت بها لاغری است. 
   8. تغییر نتیجه در رفتار و کردار ما پرداخت بها لاغری است. 😀
   9. دریافت اگاهی و رسیدن به سطح اگاهی بالاتر پرداخت بها لاغری است. 
   10. داشتن منطق برای لاغری پرداخت بها لاغری است. 
   11. استفاده از معیار احساس پرداخت بها لاغری است. 
   12.قدم به قدم عمل به تمرینهای دوره پرداخت بها لاغری است. 
   13. صبور بودن در طول دوره و بعد از ان پرداخت بها لاغری است. 
   14. استمرار در دوره تناسب فکری پرداخت بها لاغری است. 
   15. زندگی کردن لاغری در ذهن و اميدوار بودن پرداخت بها لاغری است. 
   16. با احساس لاغری زندگی کردن پرداخت بها لاغری است. 😁😇

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/10 16:01
   مدت عضویت: 700 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 192 کلمه

   با سلام و درود خدمت همه عزیزان ، من بهای لاغریمو میپردازم هم بهای پولی هم بهای وقت هم بهای انگیزه و اشتیاق و هم بهای استمرار داشتن ، چون از راهی که میرم لذت میبرم و اصلا دوست ندارم وقتم را صرف چیزهای دیگه بکنم نه اینترنت گردی نه تلویزیون نه بیرون رفتن ها و رفت و آمدهای بی نتیجه که حال آدمو بد میکنه ، خلاصه تمام وقت و انرژیم صرف بهبود زندگیم و لاغری میشه که نتیجه گرفتم والان هر کی منو میبینه میگه چقدر لاغر شدی چقدر تو این اوضاع نابسامان گرونی و بیماری آرامش داری چقدر سلامت شدی و چقدر بانشاطی ، که برای همه عجیبه ولی برای من عجیب نیست چون برای خودم وقت گذاشتم و بها پرداختم و میگم هر کسی هم که بهای لاغری و بهبود زندگیشو بده و وقتشو صرف خودش کنه ، همین نتیجه را میگیره ، خدا را شکر میکنم که در مسیر درست زندگی قرار گرفتم و لیاقت دریافت این آگاهی ها را پیدا کردم و خداوند به بهترین شکل منو هدایت و حمایت کرد و تا زنده هستم این راه خوب و عالی را ادامه میدم ، خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/03 11:04
   مدت عضویت: 863 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 182 کلمه

   به نام خدا سلام
   با پرداخت بهای لاغری میتوان لاغر شد ولاغر ماند .هرروز زمان زیادی که برای وب گردی وگشتن دراینستاگرام وتلگرام میذاشتم واخبار مختلف که شاید بیشتر آنها بد وناامید کننده بود رو دنبال میکردم را به مقدار خیلی زیاد کاهش دادم واون وقت با ارزشو برای خودم گذاشتم وبه فایلها ی استاد عزیز گوش دادم وبه آنها فکر کردم وسعی کردم که همه را درزندگی عملی کنم وکم کم توانستم موفقیت کسب کنم وتغییر در افکار وگفتار ورفتارم به وجود آمد.عجله کردن راکنار گذاشتم چون عجله کار شیطان است واین شیطان درون ماست که با دائم درگوش ما افکار منفی را وارد میکند .سعی کردم خودم را دوست داشته باشم وهر کاری میکنم به خاطر فقط وفقط خودم باشد وبس نه دیگران .من میخواهم لاغر شوم که سلامت باشم وخودم بتوانم از زندگی لذت ببرم‌ واز احساس سبکی ودور شدن از رنج چاقی وترس ازبیماری ناشی از چاقی لذت ببرم ومن لاغر میشوم فقط برای خودم وبرای به دست آوردن این موفقیت هرروز بهای آن را با وقت گذاشتن وتکرار واستمرار میپردازم .وایمان دارم که کسب نتیجه حتمی است

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/23 01:17
   مدت عضویت: 816 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 1,186 کلمه


   فایلهای رایگان سایت به این معنی رایگان هست که نمیخواد براشون بهای مالی پرداخت کنیم اما از دید بالاتر رایگان نیستن فقط افرادی استفاده میکنن که در مدارش هستن خیلیها هستن به این فایلها برخوردمبکنن اما دوست ندارن گوش بدن و ادامه بدن پس ما که داریم گوش میکنیم بهای مالی پرداخت نکردیم اما بهای انگیزه بهای استمرار بهای خود باوری رو پرداخت کردیم پس این فایلها رایگان نیست ولی بهای مالی هم نداره پس اگر در این سایت موندید و فایلها رو گوش کردید مطمعن باش بهاش رو پرداخت کردی و نتیجه هم میگیری پس به جای اینکه سریال ببینی و اخبار و تلویزیون رو ببینی از این کاراهای الکی زدین و به جاش فایل گوش کردید و نوشتید و خوندید پس هر کس که بهای وقتش رو انگیزه و اشتیاق و استمرارش رو پرادخت میکنه قطعا نتیجه میگیره همان طور که استاد سالها به جای دیدن تلویزیون و تفریحهای الکی و اخبار بیخودی و … فایل گوش داده و کتاب خونده و و …. پس این بها پرداخت کردن نیست ؟
   منم خیلی جاها بهای وقت و بهای عشق و یا بهای انگیزه رو پرداخت کردم .
   من باید ورودی منطبق با خواستم رو وارد ذهنم کنم مثلا اگر به فیزیک علاقه دار ی باید کتابهای در ارتباط با فیزیک بخری نه شیمی پس اگر لاغری رو دوست داری باید آگاهی در این خصوص وارد ذهنت کنی تا لاغری به وجود بیاد وفتی از این آگاهی ها وارد کنی طرز تفکرت عوض میشه و کلام شما تعییر میکنه و نتیجه تغییر میکنه اما چون افراد در اطر اف ما در این مسیر نیستن پس ما این حرفها رو میاییم با خودمون میزنیم با نوشتن داخل سایت و یا گوش دادن و یا خوندن مطالب .
   این پروسه رو نمیشه جهشی طی کنیم باید مرحله به مرحله جلو بریم پس ما در باره چاقی شنیدیم و انتطارمون تغبیر کرد و بعد کلامون تغییر کرد و بعد رفتارمون تغییر کرد و نتیجه چاقی شد حالا برای لاغری هم همین طور باید پروسه رو طی کنیم .
   ما یه شبه که چاق نشدیم یه دفعه که چاق نشدیم مدتها طول کشیده پس نباید یه دفعه انتطار لاعزی هم داشته باشیم و اگر جلوی افکار پوچ چاقی رو نگیریم ما چاقتر میشیم ولی باید در این دورها شرکت کنیم و افکار لاغری به ذهنمون بدیم تا نتیجه تغییر کنه اما نه با عجله که چرا من چند روز شرکت کردم اما نتیجه نگرفتم این نمونه ی بارز بی منطقی هست چون من برای بیشتر کارها میدونیم هیچ عحله ای نیست و زمان میبره تا ما مهارت پیدا کنیم مثلا رانندگی و یا درس خوندن و …ولی برای لاغری اصلا چنین طرز فکری نداریم و میگیم حتما این راه هم فایده نداره که لاغر نشدم و چقدر ما بی منطق هستیم .
   چاقی اینقدر در ما نفوذ کرده که منطق رو در ما از بین برده پس عجله ما رو از مسیر خارج میکنه و بیشتر این عجله کردنها برای خودمون نیست برای این هست که دهن بقیه رو سرویس کنیم و به بقیه نشون بدیم و اصلا برای خودمون نیست و باید لاغری رو برای خودمون بخواهییم که اگر لاعر شدین زندگی ما چه تغییری میکنه خیلیا میخوان لاعر بشن که با فلان لباس برن داخل فلان مهمانی شرکت کنن این غلط هست تو زندگیت چه تغییری به وجود میاد .
   ما باید ادامه بدیم تا نتیجه رو ببینیم .
   اگر میخوای لاعر شدن رو تا ابد ببینم باید لاعر شدن رو در زندگیت ببینی و با همون احساس فایلها رو ببینی و کامنت بنویسی .
   من اگر لاعر بشم چه احساس خواهم داشت ؟اگر با اون احساس هر روز فایلها رو دنبال کنم چه نتیجه ی عالی خواهم داشت؟ .
   چقدر دیدگاهم با این فایل تغییر کرد چقدر تا حالا میگفتم من از فایلهای رایگان استاد استفاده کردم و اینقدر نتیجه گرفتم ولی حالا فهمیدیم رایگان که بهای مالی پرداخت نکردم بله ولی کلی بهای دیگه پرداخت کردم من بهای توجه و تمرکزم رو پرداخت کردم من هم بهای امید و انگیره ام رو پرداخت کردم منم بهای اشتیاق و استمرار رو پرداخت کردم منم بهای تعهد داشتن رو پرداخت کردم منم بهای صبور بودن رو پرداخت کردم منم بهای وقتم رو پرداخت کردم
   منم بهای کنترل افکارم رو پرواخت کردم
   منم بهای ورودی های جدید و آگاهانه رو پرداخت کردم
   منم بهای ارامش داشتن در این مسیر رو پرداخت کردم
   منم بهای خود باوری و توانمندی خو دم رو پرداخت کردم .
   منم بهای خیلی چیزها رو پرداخت کردم پس چه بخوام چه نخوام لاعر میشم و زندگی من با لاغری چه تغییراتی خواهد داشت من اگر لاعر بشم حرص،و ولع خوردن ندارم و خیلی آهسته غدا میخورم که خیلی با کلاس هست .
   من اگر لاعر بشم لباسها ی سایز کوچیک و کفشهای سایز کوچک رو میخرم .
   من اگر لاعر بشم همیشه به راحتی در کمترین زمان کلی خرید میکنم برای خودم .
   من اگر لاغر بشم بسیار خوشتیپ و خوش لباس میشم من اگر لاعر بشم چهر ه ای جوان و زیبا خواهم داشت . من اگر لاعر بشم سنم کمتر نشون داده میشه .من اگر لاعر بشم سبک و رها میشم من اگر لاعر بشم به راحتی در هر جایی میتونم بشینم و خودم رو جا بدم .من اگر لاعر بشم ازادی در تمام کارهام خواهم داشت . من اگر لاغر بشم هر روز با دیدن خودم در آینه و آزادی در لباسها کلی حال روحی بهتر و عالیتری خواهم داشت من اگر لاعر بشم جسم ام در سلامتی بیشتری خواهد بود من اگر لاعر بشم تمام غداها رو مدیریت میکنم نه اونها من رو مدیریت کنن ‌.من اگر لاعر بشم هیچ زمان و مکان و موقعیتی در خوردن من تاثیر نمیزاره .من اگر لاغر بشم حتی میتونم از سایزهای کوچک که در حراجی میزارن خرید کنم و لدت ببرم یا اگر لاعر بشم حتی میتونم سایز مانکن رو بخرم .من اگر لاغر بشم با اعتماد به نفس در هر جایی حضور پیدا میکنم .من اگر لاِغر بشم حتی آشپزی من هم تغییر میکنه و کمتر غذا درست میکنم .من اگر لاغر بشم حتی فرزندان لاغرتری خواهم داست و به اونها در خوردن اصرار نمیکنم .من اگر لاغر بشم روابط عالی تری رو خواهم داشت . من اگر لاغر بشم اینقدر وابسته به مواد غذایی نیستم و راحت تفریح میکنم و لذت میبرم از هر لحطه ی خودم لذت میبرم.من اگر لاِغر بشم میتونم از لباسهای دخترم استفاده کنم . من اگر لاغر بشم تمام لباسها و شلوار و مانتو های گذشته ام آزاد میشن و همه رو میبخشم و نو میخرم ویا کلی از لباسهای شیک گدشته رو میپوشم که برام تنگ شدن و من خیلی ذوق میکنم و من اگر لاغر بشم دست و پای کشیده و زیباتری خواهم داشت من اگر لاغر بشم شانه ها و کتف و پهلوهای لاعر و کمر باریکی خواهم داشت و روی معده و شکم من خیلی صاف خواهد بود و من اگر لاعر بشم ایده ال خودم میشم و در بهترین حالت روحی و جسمی خودم قرار خواهم گرفت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/10 18:13
   مدت عضویت: 633 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 77 کلمه

   فایل ب موقه مثل همیشه.من چند وقتی بود داشتم غکر مکردم م این دوره رو به خالم معرفی کنم چون خیلیاز چاقی رنج میبره و هروزم چاقتر میشه ولی میترسیدم چون اون مثل من اصلا فکر نمکنه میگفتم اگه معرفی کنم مسخرهmکنه یا هی بمن بگه من نتیجه نگرفتم یا راجب این دوزه چیزی بگه بمن و… خلاصه الان درسته حرفتون استاد اون خودش باید درمسبر قرار بگیره من مسول چاقی خودمم فقط ن دیگران.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/02 19:24
   مدت عضویت: 595 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 519 کلمه


   روز صدو هفتم تکرار:💕
   من همواره درحال هموار کردن مسیر خودم هستم چه ذهنی چه محیطی که بتونم به شکل عالی قدم بردارم در راه رسیدن به بزرگترین تصمیم و هدف زندگیم 🌼🌼🌼
   اشتیاق نداشتن باعث نتیجه نگرفتن میشه چون وقتی اشتیاق برای لاغر شدن نباشه اهمیت و اولویت هم فرد قائل نمیشه !
   تمرکز باید روی همین مسیر باشه
   نه سایر موضوعات زندگی که احساس بد در ما ایجاد کنه !
   من (وقت ، تمرکز ، توجه )خودم رو به عنوان بهای لاغری هروز پرداخت میکنم . چون
   ×× لاغر شدن بدون پرداخت بها امکان پذیر نیست ××
   با پرداخت بها میشه شگفتی ساز شد
   پرداخت بهای لاغر شدن اضمین کننده موفقیت در لاغری با ذهن است.
   (با خوندن نوشته های دوستانم بها رو پرداخت میکنم با عمل کردن به کارهایی که روزانه گفته شده با ……….
   من همین الان یاد این جمله افتادم که میگه هرچی بیشتر پول بدی همونقدرم آش میخوری…..
   هر چه بیشتر بها (وقت ، تمرکز ، توجه ) پرداخت کنی همونقدر لاغر میشی !
   با کم کردن فیلم و سریال
   کم کردن اینستا گردی
   کم کردن کارهایی که هیچ نقش مثبتی رو زندگی ما نداره…….
   بها یعنی وقت گذاشتن روی این مسیر
   من الان در حال آموزش لاغری هستم پس ورودی های منم باید مربوط به لاغری باشه !
   و این کار نیاز به استمرار داره تا زمان رسیدن به تناسب اندام دلخوام و حتی فراتر ….
   ما حتی بهای چاقی هم پرداخت کردیم ، ما روزانه بهای چاقی رو پرداخت کردیم با هر بار ناراحتی واسش با هروز گریه کردن و حال بد داشتن با ترس از خوردن غذا و عذاب وجدان و……اتفاقا در پرداخت بهای چاقی هم استمرار داشتیم زیاد ….
   به اندازه چیزی که الان هستیم بهای چاقی رو پرداخت کردیم )
   برای لاغری هم نیاز به زمان و تکرار و استمرار و پرداخت بها داریم به راحتی و و لذت ♡♡♡
   عجله کردن هم که حربه بزرگه شیطانه و واقعا دلیل اینکه هیچوقت آنچنان عجله ای در این مسیر نداشتم این بود که فقط بخاطر خودم میخوام لاغر شم و حالا هم دارم لذت میبرم از مسیر و به لاغری هم برسم باز هم لذت بیشتری میبرم پس ادامه میدهم ادامه میدهم و ادامه میدهم
   **از همین حالا قایقتو از ساحل امنت باز کن در چاقی خبری نبود و نیست ، شجاع باش و دل به دریای لاغری بزن و تجربه کن بهترین حس دنیارو که لاغر بودن***

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/17 14:31
   مدت عضویت: 690 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 282 کلمه

   با سلام ،من به چند نفر از دوستان که در رزیم بودند این پیشنهاد و دادم که بیان در این دوره و به اسونی مثل اب خوردن در اسایش و راحتی بدون سختی و زجر به تناسب اندام دلخواهشون برسن یکیشون میگفت اره رفتم تو لینکش دوره رو نگاه کردم ولی دیگه ادامه نداد چند نفر دیگه هم هیچ اصلا نرفته بودند و اینا کسانی هستند که در مدارش نیستند و به زور نمیشه وادارشون کنی برای گوش دادن

   هر کسی هدایت شده باشه با عشق و علاقه و استمرار خودش از یه راهی وارد این دوره میشه
   من با عشق و علاقه وارد این دوره شدم چشم بسته بدون اینکه تحقیق چیزی کنم یا از کسی بپرسم سریع ثبت نام کردم چون هدایتی بود از طرف خدا
   و الان ۹ماهه در این دوره هستم و این دوره رو به اتمام رسوندم و میخام دوره رایگان هم گوش کنم چون با گوش دادن حالم خوبه و استمرار زیاد دارم برای ادامه ی این دوره ها ود‌وست دارم چیزی که باعث حال خوبم میشه برای همیشه ادامه بدم و هیچ عجله ای هم ندارم من دوست دارم متناسب بشم برای اینکه اعتماد به نفس بیشتری داشته باشم سبک و راحت باشم سالم و سلامت باشم لباس های دلخواهم رو بپوشم برای لذت بردن از زندگی دوست دارم متناسب باشم من لاغری رو دوست دارم و دوست دارم تجربه اش کنم 🙏🏻
   من تمام وقتم رو صرف این دوره کردم و در هنگام کارهای خانه هم هدفون تو گوشمه و فایل هارو گوش میدم و‌دوست ندارم برم جایی یا کسی بیاد خونه
   از تنهایی لذت میبرم و سریع وقتم هم میگذره
   عاشق تنهایی هستم که بشینم فایل گوش بدم و با خودم حرف بزنم 🙏🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/14 00:06
   مدت عضویت: 703 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 624 کلمه


   خیلی صادقانه میگم وقتی استاد این فایل رو گذاشتند من نه برای خواندن متن و نه برای گوش دادن به فایل وارد سایت نشدم . چون آن زمان فکر کردم که خوب این یک تبلیغ برای دوره های پولی هستش و حتما استاد گفته اگر اینارو تهیه نکنید لاغر نمیشید!!!!!

   خلاصه گذشت تا امشب که به تازگی علاقه مند شدم به جز دوره های خودم ،در سایت میچرخم و مطلب میخونم ، نظر میذارم فایل میبینم و گوش میدم و …. خیلی خوش میگذره چون تا چشم کار میکنه مطالب مثبت و آموزنده برای تغییر زندگی وجود داره و به نظرم میتونه جایگزین عالی اینستاگرام گردی های هرروزه ام بشه ..
   امشب به این فایل رسیدم و اول متنش را خواندم و دیدم که مهم تر از پول ، زمانه منه دیگه ..به قول معروف وقت طلاست و من این طلا رو در مسیر لاغری با ذهن مصرف میکردم و میکنم اما راستش بعد از پایان دوره انتظار نتیجه جدید در اعماق قلبم از این دوره نداشتم چون فکری داشتم که مطالب هرچی جدیدتر باشه نتیجه هم بهتر میشه و امشب دو تا موضوع رو فهمیدم یکی که این مانع من بوده که آگاهی که یکبار دریافت کردم رو یکبار مصرف و برای همون دفعه میدونستم و دوم اینکه راه نفوذ در ناخودآگاه تکرار هستش .در واقع عمق هستش که اهمیت داره و مطالب باید به جان و ضمیر بنشینه تا نتیجه و حاصل بده .
   بعد با خودم گفتم خوب اگر همه ی دوره ها هم تهیه کنی بعد استفاده آنها هم تکراری میشوند پس مهم تکرار این آموزش هایی هست که در اختیار داری و نکته ی مهم تر باید این انتظار رو داشته باشی که نتیجه میده و راه لاغر شدن ،فایل گوش دادن و تکرار و عمل به آموزش هاست همین کاری که من مدت هاست انجام میدهم .اما منتظر بودم تا از طریق تهیه ی دوره های بیشتر لاغر شوم .

   فایل را پِلی میکنم و از مطالب شگفت زده میشوم …هر دفعه به خودم میگم دیگه مطلبی نمونده که گفته نشده باشه اما باز موضوعی جدید، یا وجهی جدید از یک موضوع ،برداشتی متفاوت بیان میشود که واقعا فوق العاده است .
   در اینستاگرام گردی های دیشبم ، استوری های یک پیج را دیدم که صاحب آن درباره زندگی خود و همسرش توضیح داده بود و گفت که همسرش در کار طلا ، جواهر ، و الماس است و 17 شعبه در جهان دارد . با خواندن آن یک آگاهی وسیع در ذهنم ایجاد شد . جهان چه قدر وسعت دارد و مفهوم کمبود چه قدر بی معنی و ناشکری است در برابر آفریدگار این جهان بی انتها . همین الماس که میگوییم کم است و نایاب یک نفر با آن به چه ثروتی دست یافته است و حتما شرکت های بزرگتر از آن هم در جهان وجود دارد که 100 ها شعبه دارند . محدودیت و کمبود از بچگی در ذهن من کاشته شده . همیشه باید قناعت میکردم تا خدا مرا دوست داشته باشد، هر چیزی میخواستم و میگفتم با این حرف که نداریم و پول نیست مواجه میشدم و تصویر جهانی محدود ، بی رحم و سرشار از ناگواری از دنیا داشتم . وقتی پیشرفت های عالی دیگران در زندگی شان را میبینم که با جهان ذهنی من تفاوت زیادی دارد بسیار خوشحال میشوم که دنیایی که برای من ترسیم کرده اند واقیعت ندارد و در جهان واقعی کمبود وجود ندارد اما… رسیدن به فراوانی بهایی دارد و هرکس آن بها را بپردازد لایق دریافت فراوانی می شود و آن بها سختی و دردسر کشیدن نیست بلکه متفاوت فکر کردن و متفاوت عمل کردن از دیگران است .
   وقتی زمان ، افکار و احساس خودمان را متفاوت خرج کنیم و در جاییکه انتخاب خودمان است بهایی هم که دریافت میکنیم باب میل ما میباشد .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/13 23:36
   مدت عضویت: 703 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 20 کلمه

   با سلام .استاد اون فایلی که در ابتدا گفتید به دوره ورود به سرزمین لاغر ها اضافه میکنید اسمش چیه؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/17 12:47
   مدت عضویت: 782 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 660 کلمه

   سلام وقت بخیر
   خدارو شکر میکنم که ۱۰ ماهه در دوره ها هستم ،۳روز پیش دوره پیشرفته هم به پایان رسید ،آگاهی های نابی بمن داده شد،تمرینات بینظیری انجام دادم،ترس های زیادی در من شکسته شد،سایز زیادی از من کم شده،شخصیت و هویت جدیدی در من در حال ساخته شدنه که با استمرار نورون های جدید در من محکم تر میشه وقتی یک رفتار به عادت تبدیل میشه ،غده پینه آل من پیام های جدید به جهان صادر میکنه و من در موقعیت های جدیدی قرار میگیرم که هر آنچه نیاز داشته باشم در اون شرایط یافت میشه ،تغییرات من شروع شده ،چه جسمی ،چه درونی ،این روزها افکار من متفاوته با سال قبلم ،چونکه متفاوت فکر میکنم،متفاوت زمان بندی میکنم نتایج متفاوت خواهد بود ،من ۳ساله tv منزلمو حتی روشن هم نکردم،اخبار نگاه نمیکنم،با دیگران در ارتباط نیستم،با هر کسی هم صحبت نمیشم،تو هر جمعی وارد نمیشم،اگر صحبتاشون مورد پسند ذهن جدیدم نباشه یا اون محلو ترک میکنم یا هندزفری توی گوشم میذارم،از صبح که بیدار میشم برنامه ریزی جدید دارم،اول صبح تمرینات دوره های عزت نفس و کنترل ذهن،نوشتن وسپاسگذاری ،خوندن میثاق نامه،گوش دادن به فایل صبحگاهی که کمی همراه با قر میباشد😁گوش دادن گام اون روزم، نوشتن و خوندن نظرات دوستان،مشارکت در سایت،من حتی موقع انجام کارهای منزل هم در حال گوش دادن فایلهای ذهنی هستم،موقع پیاده روی،در حین مسافرت،توی ماشین و هرجاییکه فرصتی داشته باشم ،ذهنمو بیکار نمیذارم بمونه ،میدونم اگر بیکار باشه میخواد برگرده به اموزش های قبلیش

   اینکه افرادی به این سایت و آگاهی هاش هدایت میشن که واقعا آماده پذیدش این جنس آموزه ها هستن کاملا صحیح ودرسته،من یادمه ۳ساله پیش که وارد دوره های ذهنی شدم و ناوارد بودم،دوست داشتم به همه اطرافیانم در موردش صحبت کنم و خیلی تلاش میکردم بهشون بفهمونم این راه درسته شما هم بیایید،ولی از من گفتن بود و از اونها نشنیدن،حتی گروهی تشکیل دادم و هر روز مطلب های ذهنی اونجا میذاشتم، بعد از چند ماه دیدم اون کار بی فایده است و خواهرای خودم بهم انگ توهم زدن و گفتن تو واقعیت جامعه و مردم رو نمیبینی و سرتو کردی زیر برف و من تنهایی این مسیرو طی کردم،خدارو شکر پیشرفت های زیادی تو زندگیم داشتم که الان همون خواهرام مرتب ازم راهکار میخوان مرتب ازم مشورت میخوان،اونا همچنان دور خودشون میچرخن و عوامل بیرونی مثل دولت خانواده ،جهان و خدارو مسبب مشکلاتشون میدونن و متعجبن از اینکه چرا من تو این شرایط دارم خوب و راحت و پرآرامش زندگی میکنم ،اونا ندیدن که من صبح تا شب و شب تا صبح فایل توی گوشمه و دارم ذهنمو برنامه ریزی میکنم ،فقط شرایط خوب الانمو میبینن،من حتی الان هم صبح تا شب ،شب تا صبحم با دوره هام میگذره،داشتن نتایج عالی حق طبیعیه منه،وقتی متفاوت فکر و عمل میکنم باید جواب های متفاوت دریافت کنم
   من هم هزینه مالی پرداخت کردم هم هزینه تایمی هم از تفریحاتم زدم،وقتی همه دور هم جمع میشدن و میشن از هر دری صحبت میکنن من دارم تمریناتمو انجام میدم ،پس باید یه فرقی بین من و اونا باشه
   مثلا استاد دوره های عزت نفسم توی یه کامنتی پیشنهاد خوندن کتاب آشتی با کودک درون رو داد و من دیشب ساعت ۲نصف شب از سایتی خریداریش کردم و ساعت ۹صبح دانلودش کردم و داشتم گوشش میدادم ،اینا میشه بهای پرداخت موفقیت ها،من سالهاست در حال خریدن کتاب و دوره هستم
   من اگر متناسب تر از این بشم قطعا زندگی با کیفیت تری خواهم داشت،حالم بهتره،شادترم،سلامت ترم،انتخاب های بیشتری برای خرید لباس خواهم داشت،اعتمادبنفسم بیشتر میشه،از خودم راضی تر میشم،ترسام کمتر میشه و نتایج بیشماری خواهم گرفت
   من تعهد میدم ،همونطور که ۱۰ ماهه در دوره هستم ،هرچند دوره هام به اتمام رسیده ولی من همچنان در مسیر خواهم بود و تلاش میکنم با اشتیاق و علاقه تمام آموزه های جدیدی که از طریق این دوره ها در من کاشته شده قوی ومحکم بشه،قشنگ بچسبه به مغزم ،در پی تکرار وتمرین عادت های جدیدی در من بوجود میاد که اون ها باعث میشن مسیر زندگیم بسمت تناسب و خواسته هام باشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/12 23:32
   مدت عضویت: 556 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 419 کلمه

   سلام به استاد عزیز مهربان سختکوش و بلند همت و بلندنظر
   من صمیمانه‌از شما به خاطر قرار دادن دوره ی رایگان لاغری با ذهن مقالات ارزشمند و نکات طلایی و دوره های تغییر زندگی و طعم‌خدا سپاسگزارم
   این آثار شما فوق العاده ارزشمندن و ما قدر اونارو خوب می دونیم براشون ارزش قایلیم

   من به شخصه احساسم خیلی عالی میشه با خوندن متنها و گوش دادن فایلهای لاغری
   ازتمام برنامه ها و سریالهای تلویزیون و ماهواره
   صرف نظر کردم و تا جایی که بتونم بیرون‌نمی رم خونه اقوام نمی رم که وقت داشته باشم برای کارکردن هر چه بیشتر روی تغییر فرمولهای ذهنیم
   مهمان سرزده بیاد اگر چه از آمدنش خوشحال میشم اما خدا خدا می کنم زودتر بره تا من بیام
   سراغ تمریناتم نوشته هام در سایت خواندن نوشته های دوستان و فایلها و نوشته های ارزشمندتون که
   حقیقتا باید با آب طلا نوشتشون ….

   من هنوز احساس می کنم که‌می تونم با تمرکز روی اطلاعات رایگانتون به موفقیتهایی برسم
   من حتما باید از این روش و از همین دوره رایگان یه پنج کیلو کم کنم که هم خانواده و همسرم به این روش تا حدی ایمان بیارن
   و دیگه با حرفای نا امید کننده اشون منو به رنج
   نندازن
   تا بتونم برای خرید دوره ی پولی اقدام کنم …

   من فکر می کنم بهتره بگیم از قبل از آشنا شدن با این سایت سالها به دنبال پرداخت بهای لاغری بودیم
   چقدر برای ویزیت و برنامه از کارشناسان تغذیه
   پول دادیم
   چقدر برای قرصای چربی سوز و کاهش اشتها پول دادیم
   چقدر برای خرید کتالهای متعدد با نامهای فریبنده در امر لاغری و کاهش وزن پول دادیم
   چقدر برای باشگاه و خرید ادوات و وسایل کاهش وزن در منزل پول دادیم
   چقدر وقت گذاشتیم و انرژی فکر و جسم بالای همه‌اینا دادیم

   خوب اینا همه قسمتی از بهای به دست آوردن تناسب اندام بوده این رهاورد آنچنان ارزشمنده که همچنان چه پولی چه وقتی چه انگیزشی
   باید براش بها بپردازیم
   هنوز جا داره برای پرداخت بها
   چون هنوز نتیجه ی دلخواهو کسب نکردیم

   هر وقت به تناسب رسیدیم دیگه پرداخت بها متوقف میشه و زمان لذت و احساسات عالی و برداشت محصول فرا می رسه …..

   امیدوارم بزودی شرایطی فراهم‌بشه که بتونم برای خرید دوره اقدام‌کنم
   والسلام خانم شهربانو مهر ۱۳۹۹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/06 20:17
   مدت عضویت: 725 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 148 کلمه

   سلام به استاد و دوستان عزیز
   برای رسیدن به هدفمون، همیشه باید نگاهمون به افراد موفق در اون حوزه باشه و اونا رو الگوی خودمون قرار بدیم.
   چون آدم های موفق، برای رسیدن به هدفشون اشتیاق دارند.
   آدم های موفق، تحت هر شرایطی علایق شون رو دنبال میکنند.
   آدم های موفق، برای کارشون وقت میذارند.
   آدم های موفق، برای رسیدن به هدفشون استمرار دارند.
   آدم های موفق، روی کار مورد علاقه شون تمرکز دارند.
   آدم های موفق، به آموخته هاشون عمل میکنند.
   آدم های موفق، بهای زندگی رو پرداخت میکنند.

   من هم بهای لاغری از زندگی رو پرداخت میکنم:
   با اعتمادی که به روش لاغری با ذهن دارم.
   با اشتیاقی که برای لاغر شدنم دارم.
   با گوش دادن به فایل ها و انجام تمرینات و زمانی که برای دادن آگاهی به ذهنم میذارم.
   با احساس توانمندی و اعتماد به نفسی که برای لاغر شدن دارم.
   با استمرار داشتن در عمل به آموخته هام، بهای لاغری رو پرداخت میکنم تا شگفتی ساز شوم😊.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مریم حسین زاده
   1399/07/03 11:55
   مدت عضویت: 580 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 54 کلمه

   سلام استاد من از فایلهای شما نتیجه گرفتم ولی این پایان راه نیست و هر روز با استمرار و دوست داشتن به ادامه مسیر قدم برمیدارم با این فایل بیشتر پی بردم و برام یادآوری شدکه وقت گذاشتن برای چیزی که دوست دارید بهش برسی چقدر مهمه .ممنون که همراه همیشگی ما هستید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/01 18:53
   مدت عضویت: 509 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 218 کلمه

   سلام استاد. خیلی قشنگ بود.‌یه بار دیگه هم گوش داده بودم احتمالا تو پیج اینستاتون ولی بازم با عشق و اشتیاق گوش کردم.استاد من هر رپز فایلاتون و میخونم.گوشمیدم. اینجا مینویسم. عمل میکنم وقول میدم استمرار داسته باشم.‌یه اشتیاقی دارم برای اینکه کی بشه من تو روز فرصت داسته باشم فایلاتونو گوش کنم.قبلانم گفته بودید اولین نشانه های بودن‌تو‌مسیر درست لاغری با ذهن اون حس آرامش و اشتیاق و ایمان یه که داریم. من باور کردم لاغری با ذهن تنها مسیریه که میتونم لاغر شم و میتونم.‌اینقد راه رفتم‌و نشده که از زمین و زمان زده شده بودم. خدا رو شکر خدا شما رو جلوی راه من قرار داد و منو به سایت شما هدایت کرد‌.قبلانم گفته بودین توجه به چاقی و عجله عوامل بازدارنده هستن. موانع لاغری هستن.من ۳۵ساله که چاق بودم‌چه‌انتظاریه بخوام‌یه ماهه عوض شم.‌البته هنوز تا این فایل رو‌نشنیده بودم یواشکی سایز میگرفتم که قول میدم دیگه انجام ندم ولی ترازو رو کنار گذاشته م.‌با بدن خودم آشتیم و دوسش دارم.‌قبول دارم همه بلاهایی که سرش اووده و چاق شده و خودم سرش آوردم و متعهد هیتم که وزن مو کم کنم و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نکنم.‌تعهد به آموزشهام دارم.‌‌دیر در جواب تعارفی گفتم سیرم.‌این خیلی منو متعجب کرد.‌اسناد ممنونم.‌مرسی که هستی. آره وقتی مینویسی اون نجوای منفی باف ساکته.‌

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/30 09:07
   مدت عضویت: 767 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 318 کلمه

   سلام استاد،چه فایل بی نظیری،چه اگاهی نابی،با اینکه بار دوم بود که گوش میدادم بازهم بسیار لذت بردم این حرفها هزار بار هم شنیده بشه بازهم شیرین و لذت بخشه
   در مورد پرداخت بها طبق کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلئون هیل که یکی از مهمترین کتابهای موفقیت هست از اولین اصول موفقیت هست و بهای مالی فقط یکی از اون بهاهایی هست که باید پرداخت بشه
   وقتی که میذاریم برای یادگیری مطالب جدید و مرور اونها به نظر من اصلیترین بهایی هست که پرداخت میکنیم
   طبق آموزه های دکتر جو دیسپنزا با شنیدن آگاهیهای جدید اتصال نورونی جدیدی در مغز شکل میگیره هرچه این اگاهی تکرار بشه و مرور بشه به تدریج شبکه نورونی تشکیل میشه و شبکه نورونی مواد جدیدی رو ترشح میکنه واین مواد پیامهای جدیدی رو از طریق اعصاب منتقل میکنن و با تکرار و تکرار شبکه عصبی محکمتر و قویتر ومواد جدید بیشتر و پیام عصبی تکراری به اندامهای مرتبط و نتیجه تغییر و متفاوت شدن هست،جالبه که چون این شبکه جدید فعالتر هست از شبکه هایی که قبلا تشکیل شده بوده چسب سیناپسی رو برداشت میکنه و اون نورونهای قبلی اتصالشون ضعیف و ضعیفتر میشه و کم کم محو میشن
   دلیل اینکه اینهمه شما تاکید دارین روی تکرار و استمرار روی آگاهیهای لاغری با ذهن همینه…. قویتر شدن شبکه جدید نورونی لاغری با ذهن و اینجاست که به قول شما چه بخوایم چه نخوایم لاغر میشیم😍😍😍😍
   من عاشق تغییرم ،عاشق یادگیری ام،عاشق تمام موضوعات ذهنی ام،عاشق هر چیزی که براحتی و بدون زحمت و عرق ریختن بوجود میاد،عاشق خدایی هستم که این سیستم فوق العاده رو در بدن همه ما گذاشته،عاشق کار کردن روی ذهنم هستم،عاشق زمانی هستم که برای خودم خالی میکنم،عاشق اینم که وقتم رو با سایت شما و با کانالهای موفقیت میگذرونم،عاشق این سبک زندگیم هستم
   خدایا شکرت به خاطر هدایتم به این مسیر ،خدایا هزار بار شکرت به خاطر این خلقت بی نظیر،خدایا شکرت که منو توی صراط مستقیم قرار دادی سپاسگزارم،سپاسگزارم ،سپاسگزارم🙏🙏🙏🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/30 05:15
   مدت عضویت: 875 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 198 کلمه

   سلام استاد عزیز و دوستان متناسبم
   این فایل هم مثل بقیه فایلها بسیار زیبا آموزنده و دلگرم کننده بود ممنونم از شما استاد عزیزم 🙏
   من چند روزی بود که مثل قبل برنامه آموزشی ام را دنبال نکرده بودم و مثل قبل که هر روز به چند فایل گوش میکردم اینکار را انجام نداده بودم و به وضوح تغییر احساس و رفتارم که مطابق میلم نبود را تجربه کردم مثل قبل کم حوصله عجول و حساس بیش از حد در موارد مختلف زندگی ام نه لاغر شدن شده بودم
   امروز که دوباره به این فایل گوش دادم متوجه شدم که من از زیر بار پرداخت بهای ایجاد تغییر در زندگی ام شانه خالی کرده بودم و برای همین به سمت رفتارها و احساسات قبلی ام سوق داده شده بودم
   الان خوشحالم که به این موضوع پی برده و تجربه اش کردم و از راه منحرف شده به راه درست و اصلی برگشتم 🤲😊😍
   من بهای تغییر کردن را با به دست آوردن دوباره اشتیاق و وقت گذاشتن و ارزش قائل شدن برای خودم پرداخت میکنم و سعی میکنم که دیگر از مسیر منحرف نشوم 🤲🤲🙏🙏👌👌
   باز هم ممنونم اسناد عزیزم که همیشه و در همه حال در کنار ما و مشوق ما هستید 🙏🙏🙏🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/30 02:28
   مدت عضویت: 816 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 1,112 کلمه

   چه جالب من الان تو کانال لاعری با دهن بودم که این فایل رو دیدم همین الان
   حقیقتش نوشته ی شما در بالای فایل از داخل دل من بود دقیقا من هم همین نطر رو دارم حتی یکی دو روز پیش داخل دیدگاهم برای زوج شگفتی ساز بدون اینکه این لایو رو ببینم اشاره کردم که من حدودا ده ماه داره میشه یازده ماهی هست داخل سایت شما هستم و فعالیت میکنم خدا گواه هر روز هروز مگر خیلی روز خاصی بوده که گوش نداده باشم که در این یازده ماه شاید سه یا چهار روز داشتم نه بیشتر که برام واقعا جور نشده ولی بگم فردا اتفاقا تلافیش رو در آورده ام و چندتا بیشتر از همیشه گوش دادم نه اجباری تو کار بوده نه ناراحتی با ذوق و شوق و انگیزه زیاد دوست داشتم و گوش دادم و اونم فقط از مطالب رایگان سایت البته تمام مطالب از زندگی با طعم خدا تا تغییر زندگی فایلهای صبحگاهی تا لاعری با دهن و مقاله ها و نکات طلایی بارها و بارها گوش دادم و همیشه خودتون اشاره داشتین اگه کسی بخواهد با همین فایلها هم میشه تغییر کنه و دقیقا من همیشه به خودم و بقیه عین این حرف رو زدم که بابا درسته رایگان هستن ولی فوق العاده عالی و تاثیر گذارن ولی خیلی از اطرافیان رو که گفتم اصلا یا گوش ندادن یا خوششون نیومده و یا قبول ندارن و دیگه تصمیم گرفتم هیچ کس رو نگم تا هر کس که به صلاح هست از طرف خداوند هدایت بشه اما خودم به قدری با فایلها ی رایگان شما تغییر کردم در دیدگاهم و افکارم و حالا هم جسم ام و باورهام و سبک زندگی کردنم و ایمانم و نزدیکیم به خدا و روابطم که یکم بر میگردم به عقب خودم تعجب میکنم که اه چی بودم چی شدم اما حاظرم به جرات بگم تو این یازده ماه نه تلویزیون نه اخبار نه تلفن بیخودی نه بیرون رفتن های الکی و نه حرف زدنهای بی خودی و نه اینستا گردی و چت کردن های الکی یا ارسال مطالب به گروه و …. هزار تا کار بیخودی دیگه رو انجام ندادم و در عوص همیشه مشتاق و بیقرارم برای افزایش آگاهی و تغییرم در این مسیر که کل زندگیم رو متحول کرده از حال روحی و حسمی و ایمان و ارتباط با خودم و خدای خودم و حتی باعث شد در یه مداری قرار بگیرم که دورهایی از یه استاد نازنین دیگه تهیه کنم و فوق العاده در زمینه خود شناسی به من کمک کردن اون رو پولی گرفتم و بهای مالی دادم ولی سایت شما رو کاملا رایگان از لحاط مالی دارم استفاده میکنم به جز یه دوره ی ۱۳ گام تا ۱۳ به در که یک ماهی میشه تهییه کردم ولی بازم میگم دورهای رایگان شما برام خیلی ارزشمند هستن و حتی من با دورهای زندگی خود را تغییر دهیم و زندگی با طعم خدا و فایلهای نکات طلایی زندگی اینقدر تحت تاثیر قرار میگرفتم که فقط نمیدونستم به کی بگم اوایل دلم میخواست فقط کسی باشه بگم ببین ببین این چی میگه من چی شنیدم و خیلی جاها هم که هیجانی میشدم و خودم تنها بودم حتی اشک میرختم و گوش میدادم و بزار بگم با اون فایلهای انگزیشی لاعری با دهن که مکالمه ی خدای لاعری با بنده اش بود چه حالی داشتم یا اون فایلهای تغییر زندگی آبروی خدا رو برده ایم یا فایلهای زندگی با طعم خدا خیمه ی خود رو جابه جا کنید و…. حالا فایل های لاغری بماند که وقتی میفهمیدم دوست داشتم به هر کس که چاق و از بعلم رد میشه و حتی نمیشناسمش ادرس سایت شما رو بدهم که اینکارم اوایل میکردم ولی دیدم فایده نداره تازه انگار مسخره هم میشدم و اینقدر وابسته به این سایت شدم که خودم به این آگاهی رسیدم به هر کسی نگم چی گوش میکنم که لااقل اگه خودشون نمیخوان گوش کنن یه دفعه من رو از راه خارج نکن و نمیخواستم حتی نطر منفی کسی رو در این خصوص بشنوم و در این ده ماه اینقدر مشعول اهداف خودم و باورها و فایل های شما شدم که وقتی کسی رو میبینم تو واتساپ ویا تلگرام یا اینستا داره مطلب میفرسته حالا یا خبر یا جک یا حرفی میگم چقدر وقت آزاد و تاسف میخورم که چرا الکی دارن هدر میدن وقتشون رو اما از اونجایی که آموزش دیدم هر کس مسول زندگی خودش و افکار خودش هست و هیچ کس رو به زور نمیتونی بیاری داخل این مدارها باید تو این فضا باشه تا بیاد دیگه هیچ نمیگم و به اهدافم بیشتر فکر میکنم و باانگیزه دنبال میکنم من بارها در طول روز به بچها و خودم و شوهرم و اطرافیانم میگم وقت ندارم برای فلان کار یا فلان جا رفتن که خیلی باعث تعجب بقیه میشه که چرا مگر چه خبره من در دلم خندم میگیره ولی حرفی نمیزنم و به این همه پشتکار خودم احسنت میگم
   اصلا شاید باورش برای شما که نه برای خودم سخت باشه من که همیشه میگفتم خوابم رو به هیچ چیز نمیدهم ولی طوری بهم شده شب و روزم در فکر تغییرم و در حد شاید ۵ یا ۶ ساعت بخوابم منی که ده یا ۱۲ ساعت قشنگ قبلا میخوابیدم الان به قدری کم خواب شدم اونم نه با حال بد و کسل بودن نه بااشتیاق روزم رو با خدای مهربانم شروع میکنم که خودم باورم نمیشه دیگه چی برسه به بقیه
   اصلا هر وقت برم بیرون از خونه سریع دلتنگ تنهایی های خودم وخلوتهای خودم با خودم و فایلهام و دورهای سایت میشم که نگو
   اینم خواستم بگم که هر کس بخواد میتونه متحول بشه من هم شدم و درجسم هم دارم شگفتی ساز میشم شاید هنوز کمی جا دارم ولی مطمعنم میشم بدون خریدن دوره ی ورد به سرزمین لاغرها و هیچ وقت این رو برای خودم خلا ندونستم که از رسیدن به هدفم دورم کنه بلعکس دوست دارم کنکاش کنم تو سایت تو نوشته های بچها تا کل قصیه رو خودم درک کنم و بهش برسم و مطمعنم هر کس زیرک باشه و کمی پشتکار داشته باشه میرسه همین طور که خودم دارم میرسم و اصلا به دوره ی اصلی هیچ وقت فکر نکردم
   نمیگم اون بده خیلی هم عالیه ولی انگار من یه جورایی احساس میکنم همین دورها هم من رو موفق میکنن و به هر چی که بخواهم میرسونن چون مرتب که بهشون اصافه میشه و هر کدوم با یه بار گوش دادن که کافی نیست پس ووووه کلی میتونم وقتم رو باهاشون باشم و اگاهی بگیرم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    سهیلا عظیمی ویشته
    1399/06/30 23:13
    مدت عضویت: 874 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 168 کلمه

    سلام دوست عزیز منم دقیقا حالتهای شما را دارم ۷ ماهه که تو دوره هستم اما ۶ ماه تو دوره های رایگان بودم دقیقا مثل شما شور اشتیاق دارم فقط تنها باشم و وقت آزاد داشته باشم طوری شده که حتی اگر مسافتی چه پیاده چه با اتومبیل جایی بخوام برم هندسفری تو گوشمه ودارم فایل گوش میکنم ولی پیشنهاد میکنم حتما بیان تو دوره سرزمین لاغرها آنوقت چنان حرفهایی از استاد میشنوید که شگفت زده مشید من قبل شرکت تو دوره میگفتم استاد که همه چیو گفته دیگه چی میخواد تو دوره بگه حتی همین سوال را قبل ثبت نام ازشون پرسیدم ایشون گفت تشریف بیارید خودتون شگفت زده میشید و دقیقا به حرفشون رسیدم و خیلی خوشحال وراضی هستم از این که شرکت کردم امیدوارم شما هم با این همه انگیزه تو دوره کنار ما باشین دوست عزیزم وتبریک هم بهتون میگم برای این پشتکار عالیتون موفق باشید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم