0

با پرداخت بها لاغری حتما لاغر می شوید

566 بازدید
پرداخت بها لاغری

 همه ما تجربه خوردن غذا بدون پرداخت بها را داریم.

تجربه داشتن لباس مورد دانلود  مان را بدون پرداخت بها داریم.

برای خیلی از ما اتفاق افتاده که دوست داشتیم وسیله ای را داشته باشیم و چند روز بعد همان وسیله را به صورت هدیه از فردی دریافت کرده ایم.

موارد زیادی در زندگی ما وجود دارد که به خواسته خود رسیده ایم بدون اینکه بهایی پرداخت کرده باشیم.

از طرفی بر اساس آموزش های اشتباه ذهنی در جامعه ما عده زیادی به دنبال رسیدن رایگان بدون پرداخت بها به هر موضوعی هستند.

دانلود رایگان فیلم و سریال، دانلود رایگان موسیقی، دانلود رایگان مقالات آموزشی و کلا هرچیزی نیاز داشته باشند اول به دنبال پیدا کردن طریق رایگان رسیدن به آن هستند.

این فرمول ذهنی سبب شده است که در ذهن ناخودآگاه مان برای پرداخت بها ی موضوع مورد نظر مقاومت داشته باشیم.

 

از روزهای اولی که لاغری با ذهن را آموزش می دادم افراد زیادی از طریق شبکه های اجتماعی به من مراجعه کرده و درخواست یادگیری لاغری با ذهن به صورت رایگان را داشتند.

دوره آموزشی لاغری با ذهن به صورت رایگان در تلگرام ارائه می شد و عده بسیار زیادی از افرادی که اضافه وزن داشتند به این محتوا دسترسی داشتند.

اما نکته جالب توجه این بود که همه آن افراد نتیجه دلخواه را کسب نمی کردند.

عده ای بسیار عالی نتیجه می گرفتند.

عده ای مقداری نتیجه می گرفتند و عده ای اصلا نتیجه نمی گرفتند.

 

از آنجایی که در آن زمان با عده زیادی از استفاده کنندگان دوره های رایگان لاغری با ذهن در ارتباط بودم این تفاوت در نتیجه آنها برای من سوال شده بود که چرا عده ای نتیجه عالی کسب می کنند و عده ای نتیجه نمی گیرند.

طبیعی بود دوستانی که نتیجه مطلوب نمی گرفتند بیشتر به من مراجعه می کردند و سوالات زیادی درباره علت نتیجه نگرفتن خود می پرسیدند و من به این دلیل که بتوانم به آنها کمک کنم سوالاتی مطرح می کردم تا از طریق بررسی پاسخ های آنها بتوانم علت نتیجه نگرفتن آنها را کشف کنم.

نکته ای که از نتایج عده زیادی از شرکت کننده ها برایم جالب توجه بود، اشتیاق نداشتن آنها بود.

 

لازم به توجه است که افرادی که نتیجه دلخواه را کسب نمی گرفتند دو دسته بودند:

دسته اول افرادی که لاغری از طریق ذهن را به خوبی باور نکرده بودند و فقط چون شنیده یا دیده بودند دیگران نتیجه گرفته اند ترغیب به استفاده از محتوای آموزشی رایگان شده بودند.

دسته دوم افرادی بودند که واقعا لاغری با ذهن را باور کرده بودند و آگاهی نسبتا خوبی از مسائل ذهنی داشتند و برخی از آنها مطالعات قبلی مناسبی در باره ذهن و تمرکز و کلا قوانین ذهن داشتند.

موضوعی مشترک بین دو دسته که باعث نتیجه نگرفتن آنها شده بود اشتیاق نداشتن بود.

اشتیاق آنها به اندازه ای نبود که برای لاغری با ذهن از لحاظ اهمیت دنبال کردن و انجام تمرینات اولویت قائل باشند.

 

آنها دوست داشتند از طریق ذهن و یادگیری اصول لاغری با ذهن به رویای خود برسند اما این روش و آموزش ها را در کنار سایر موضوعات زندگی که بیشتر آنها باعث ایجاد احساس بد در آنها می شد و همچنین بخش زیادی از تمرکز روزمره زندگی آنها را به خود اختصاص می داد انجام می دادند به همین دلیل نتیجه خاصی کسب نکرده بودند.

مواجه شدن با افرادی که از یک نوع محتوا که نیاز به پرداخت بها نداشت استفاده کرده بودند و نتایج مختلف کسب کرده بودند سبب شد که نگاه من درباره محتوای رایگان لاغری با ذهن تغییر کند.

از آن زمان من به وضوح برایم مشخص شد که شاید برای استفاده از محتوای رایگان نیاز به پرداخت بهای مالی نیست اما آنان که تصمیم قاطع گرفته اند از این طریق لاغر شوند بهای لاغر شدن خود را به طریق مختلف پرداخت می کنند.

آنها از وقت روزانه خود بخشی را بعنوان بهای لاغری پرداخت می کنند.

بخشی از توجه و تمرکز روزمره خود را برای لاغر شدن صرف می کنند.

آنها با کمتر کردن زمان انجام کارهای روزمره ای که نتیجه خاصی برای آنها ندارد زمان بیشتری را برای لاغر شدن صرف می کنند.

موارد متفاوتی است که افراد شگفتی ساز از زندگی خود برای لاغر شدن بعنوان بها پرداخت می کنند.

 

امروز که سال ها از آن روز ها می گذرد و به لطف خدا سایت تناسب فکری بعنوان گام بعدی و تکامل یافته لاغری با ذهنی ایجاد شده است، بیشتر از قبل به این موضوع اعتقاد دارم که لاغر شدن رایگان نیست.

 

در حقیقت لاغر شدن بدون پرداخت بها امکانپذیر نیست.

 

عده ای که از محتوای رایگان این سایت استفاده می کنند در صورت پرداخت بها ی لاغری از زندگی روزمره خود در مسیر لاغری با ذهن پیشرفت خواهند کرد تا جایی که شگفتی ساز می شوند.

عده ای که بهای مالی تهیه دوره های لاغری با ذهن را پرداخت کرده و از محتوای متفاوتی برای یادگیری لاغری با ذهن استفاده می کنند در صورتی که بهای لاغری را از زندگی خود پرداخت کنند شگفتی ساز خواهند شد.

 

پرداخت بهای مالی تهیه دوره های لاغری با ذهن تضمین کننده لاغر شدن نیست بلکه پرداخت بهای لاغر شدن از زندگی روزمره خود تضمین کننده موفقیت شما در لاغری با ذهن است.

 

با پرداخت بها مالی فقط دسترسی شما به محتوای کامل تر و اصولی تر فراهم می شود اما دسترسی شما به لاغری همیشگی فقط از طریق پرداخت بهای لاغری از زندگی روزمره شما امکان پذیر خواهد شد.

 

بهایی که باید از زندگی روزمره خود برای لاغر شدن پرداخت کنید به شرح ذیل است:

1-باید شجاعت پرداخت بهای اعتماد به روش لاغری با ذهن را در عین احساس ناامیدی برای لاغر شدن به دلیل سالها تلاش بی نتیجه برای لاغری داشته باشید.

2-باید اشتیاق لاغر شدن در شما به حدی باشد که در حالی که اضافه وزن دارید و از چاقی رنج می برید هر روز در مسیر لاغری با ذهن حرکت کنید و با امیدوار بودن برای لاغر شدن بهای آن را بپردازید.

3-باید با شنیدن یا دیدن هر فایل آموزشی و انجام تمرینات مربوط به آن و نوشتن در بخش نظرات و همچنین خواندن نوشته های دوستان خود در این مسیر بهای زمانی لاغر شدن را پرداخت کنید.

4-باید با عمل کردن به آنچه از فایل های آموزشی درک می کنید و استمرار در عمل کردن به آموخته های خود بهای عمل کردن برای نتیجه گرفتن را پرداخت کنید.

5- باید با توجه به تغییرات احساسی که در شما ایجاد می شود و ایجاد احساس توانمندی در خود برای لاغر شدن به اعتماد به نفس لازم برای تغییر کردن دست پیدا کنید و از این طریق بهای خودارزشی برای لاغر شدن را پرداحت کنید.

اینها نمونه هایی از بهای لاغری است که باید در زندگی روزمره خود پرداخت کنید تا لیاقت لاغر شدن را در خود ایجاد کنید.

 

اگر به موضوع پرداخت بها برای رسیدن به هر خواسته ای فکر کنیم به قانون ثابتی پی خواهیم برد که می گوید به اندازه ای که ما برای رسیدن به خواسته خود اشتیاق و ایمان داشته باشیم در کسب نتیجه موفق خواهیم بود فارغ از اینکه چه بهای مالی برای رسیدن به خواسته خود پرداخت می کنیم.

به لطف خدای مهربان از زمانی که به اهمیت موضوع پرداخت بها برای رسیدن به خواسته های خود پی بردم سعی کردم کمتر به دنبال رسیدن به خواسته های خود از مسیر رایگان باشم.

برای من واضح شد اگر اشتیاق و انگیزه لازم برای موفق شدن در هر جنبه از زندگی را در خودم ایجاد کرده باشم هر بهای مالی برای درک و یادگیری بهتر مسیر رسیدن به خواسته ام را بپردازم ارزشش را دارد چرا که به من کمک خواهد کرد تا شور و اشتیاق موفق شدن را در مسیر صحیح به کار گرفته و نتایج عالی کسب کنم.

اهمیت پرداخت بها برای رسیدن به هر خواسته ای سبب شد نا از طریق فایل آموزشی این بخش توضیحات مهم و تاثیرگذاری را با شما دوستان خوبم به اشتراک بگذارم.

اطمینان دارم با به کارگیری آگاهی که از طریق این نوشته و همچنین توضیحات تصویری ارائه شده است می توانید به شکل عالی در مسیر صحیح رسیدن به خواسته های خود قرار گرفته و نتایج عالی کسب کنید.

منتظر خواندن نظرات ارزشمند شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

 


مطالب دیگر درباره این موضوع

  

با پرداخت بها لاغری حتما لاغر می شوید

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=23075
پادکست صوتی

باکس دانلود

اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

9 نظر در مورد با پرداخت بها لاغری حتما لاغر می شوید

دیدگاهتان را بنویسید

 1. سلام وقت بخیر
  خدارو شکر میکنم که ۱۰ ماهه در دوره ها هستم ،۳روز پیش دوره پیشرفته هم به پایان رسید ،آگاهی های نابی بمن داده شد،تمرینات بینظیری انجام دادم،ترس های زیادی در من شکسته شد،سایز زیادی از من کم شده،شخصیت و هویت جدیدی در من در حال ساخته شدنه که با استمرار نورون های جدید در من محکم تر میشه وقتی یک رفتار به عادت تبدیل میشه ،غده پینه آل من پیام های جدید به جهان صادر میکنه و من در موقعیت های جدیدی قرار میگیرم که هر آنچه نیاز داشته باشم در اون شرایط یافت میشه ،تغییرات من شروع شده ،چه جسمی ،چه درونی ،این روزها افکار من متفاوته با سال قبلم ،چونکه متفاوت فکر میکنم،متفاوت زمان بندی میکنم نتایج متفاوت خواهد بود ،من ۳ساله tv منزلمو حتی روشن هم نکردم،اخبار نگاه نمیکنم،با دیگران در ارتباط نیستم،با هر کسی هم صحبت نمیشم،تو هر جمعی وارد نمیشم،اگر صحبتاشون مورد پسند ذهن جدیدم نباشه یا اون محلو ترک میکنم یا هندزفری توی گوشم میذارم،از صبح که بیدار میشم برنامه ریزی جدید دارم،اول صبح تمرینات دوره های عزت نفس و کنترل ذهن،نوشتن وسپاسگذاری ،خوندن میثاق نامه،گوش دادن به فایل صبحگاهی که کمی همراه با قر میباشد😁گوش دادن گام اون روزم، نوشتن و خوندن نظرات دوستان،مشارکت در سایت،من حتی موقع انجام کارهای منزل هم در حال گوش دادن فایلهای ذهنی هستم،موقع پیاده روی،در حین مسافرت،توی ماشین و هرجاییکه فرصتی داشته باشم ،ذهنمو بیکار نمیذارم بمونه ،میدونم اگر بیکار باشه میخواد برگرده به اموزش های قبلیش

  اینکه افرادی به این سایت و آگاهی هاش هدایت میشن که واقعا آماده پذیدش این جنس آموزه ها هستن کاملا صحیح ودرسته،من یادمه ۳ساله پیش که وارد دوره های ذهنی شدم و ناوارد بودم،دوست داشتم به همه اطرافیانم در موردش صحبت کنم و خیلی تلاش میکردم بهشون بفهمونم این راه درسته شما هم بیایید،ولی از من گفتن بود و از اونها نشنیدن،حتی گروهی تشکیل دادم و هر روز مطلب های ذهنی اونجا میذاشتم، بعد از چند ماه دیدم اون کار بی فایده است و خواهرای خودم بهم انگ توهم زدن و گفتن تو واقعیت جامعه و مردم رو نمیبینی و سرتو کردی زیر برف و من تنهایی این مسیرو طی کردم،خدارو شکر پیشرفت های زیادی تو زندگیم داشتم که الان همون خواهرام مرتب ازم راهکار میخوان مرتب ازم مشورت میخوان،اونا همچنان دور خودشون میچرخن و عوامل بیرونی مثل دولت خانواده ،جهان و خدارو مسبب مشکلاتشون میدونن و متعجبن از اینکه چرا من تو این شرایط دارم خوب و راحت و پرآرامش زندگی میکنم ،اونا ندیدن که من صبح تا شب و شب تا صبح فایل توی گوشمه و دارم ذهنمو برنامه ریزی میکنم ،فقط شرایط خوب الانمو میبینن،من حتی الان هم صبح تا شب ،شب تا صبحم با دوره هام میگذره،داشتن نتایج عالی حق طبیعیه منه،وقتی متفاوت فکر و عمل میکنم باید جواب های متفاوت دریافت کنم
  من هم هزینه مالی پرداخت کردم هم هزینه تایمی هم از تفریحاتم زدم،وقتی همه دور هم جمع میشدن و میشن از هر دری صحبت میکنن من دارم تمریناتمو انجام میدم ،پس باید یه فرقی بین من و اونا باشه
  مثلا استاد دوره های عزت نفسم توی یه کامنتی پیشنهاد خوندن کتاب آشتی با کودک درون رو داد و من دیشب ساعت ۲نصف شب از سایتی خریداریش کردم و ساعت ۹صبح دانلودش کردم و داشتم گوشش میدادم ،اینا میشه بهای پرداخت موفقیت ها،من سالهاست در حال خریدن کتاب و دوره هستم
  من اگر متناسب تر از این بشم قطعا زندگی با کیفیت تری خواهم داشت،حالم بهتره،شادترم،سلامت ترم،انتخاب های بیشتری برای خرید لباس خواهم داشت،اعتمادبنفسم بیشتر میشه،از خودم راضی تر میشم،ترسام کمتر میشه و نتایج بیشماری خواهم گرفت
  من تعهد میدم ،همونطور که ۱۰ ماهه در دوره هستم ،هرچند دوره هام به اتمام رسیده ولی من همچنان در مسیر خواهم بود و تلاش میکنم با اشتیاق و علاقه تمام آموزه های جدیدی که از طریق این دوره ها در من کاشته شده قوی ومحکم بشه،قشنگ بچسبه به مغزم ،در پی تکرار وتمرین عادت های جدیدی در من بوجود میاد که اون ها باعث میشن مسیر زندگیم بسمت تناسب و خواسته هام باشه

  3+
 2. سلام به استاد عزیز مهربان سختکوش و بلند همت و بلندنظر
  من صمیمانه‌از شما به خاطر قرار دادن دوره ی رایگان لاغری با ذهن مقالات ارزشمند و نکات طلایی و دوره های تغییر زندگی و طعم‌خدا سپاسگزارم
  این آثار شما فوق العاده ارزشمندن و ما قدر اونارو خوب می دونیم براشون ارزش قایلیم

  من به شخصه احساسم خیلی عالی میشه با خوندن متنها و گوش دادن فایلهای لاغری
  ازتمام برنامه ها و سریالهای تلویزیون و ماهواره
  صرف نظر کردم و تا جایی که بتونم بیرون‌نمی رم خونه اقوام نمی رم که وقت داشته باشم برای کارکردن هر چه بیشتر روی تغییر فرمولهای ذهنیم
  مهمان سرزده بیاد اگر چه از آمدنش خوشحال میشم اما خدا خدا می کنم زودتر بره تا من بیام
  سراغ تمریناتم نوشته هام در سایت خواندن نوشته های دوستان و فایلها و نوشته های ارزشمندتون که
  حقیقتا باید با آب طلا نوشتشون ….

  من هنوز احساس می کنم که‌می تونم با تمرکز روی اطلاعات رایگانتون به موفقیتهایی برسم
  من حتما باید از این روش و از همین دوره رایگان یه پنج کیلو کم کنم که هم خانواده و همسرم به این روش تا حدی ایمان بیارن
  و دیگه با حرفای نا امید کننده اشون منو به رنج
  نندازن
  تا بتونم برای خرید دوره ی پولی اقدام کنم …

  من فکر می کنم بهتره بگیم از قبل از آشنا شدن با این سایت سالها به دنبال پرداخت بهای لاغری بودیم
  چقدر برای ویزیت و برنامه از کارشناسان تغذیه
  پول دادیم
  چقدر برای قرصای چربی سوز و کاهش اشتها پول دادیم
  چقدر برای خرید کتالهای متعدد با نامهای فریبنده در امر لاغری و کاهش وزن پول دادیم
  چقدر برای باشگاه و خرید ادوات و وسایل کاهش وزن در منزل پول دادیم
  چقدر وقت گذاشتیم و انرژی فکر و جسم بالای همه‌اینا دادیم

  خوب اینا همه قسمتی از بهای به دست آوردن تناسب اندام بوده این رهاورد آنچنان ارزشمنده که همچنان چه پولی چه وقتی چه انگیزشی
  باید براش بها بپردازیم
  هنوز جا داره برای پرداخت بها
  چون هنوز نتیجه ی دلخواهو کسب نکردیم

  هر وقت به تناسب رسیدیم دیگه پرداخت بها متوقف میشه و زمان لذت و احساسات عالی و برداشت محصول فرا می رسه …..

  امیدوارم بزودی شرایطی فراهم‌بشه که بتونم برای خرید دوره اقدام‌کنم
  والسلام خانم شهربانو مهر ۱۳۹۹

  2+
 3. سلام به استاد و دوستان عزیز
  برای رسیدن به هدفمون، همیشه باید نگاهمون به افراد موفق در اون حوزه باشه و اونا رو الگوی خودمون قرار بدیم.
  چون آدم های موفق، برای رسیدن به هدفشون اشتیاق دارند.
  آدم های موفق، تحت هر شرایطی علایق شون رو دنبال میکنند.
  آدم های موفق، برای کارشون وقت میذارند.
  آدم های موفق، برای رسیدن به هدفشون استمرار دارند.
  آدم های موفق، روی کار مورد علاقه شون تمرکز دارند.
  آدم های موفق، به آموخته هاشون عمل میکنند.
  آدم های موفق، بهای زندگی رو پرداخت میکنند.

  من هم بهای لاغری از زندگی رو پرداخت میکنم:
  با اعتمادی که به روش لاغری با ذهن دارم.
  با اشتیاقی که برای لاغر شدنم دارم.
  با گوش دادن به فایل ها و انجام تمرینات و زمانی که برای دادن آگاهی به ذهنم میذارم.
  با احساس توانمندی و اعتماد به نفسی که برای لاغر شدن دارم.
  با استمرار داشتن در عمل به آموخته هام، بهای لاغری رو پرداخت میکنم تا شگفتی ساز شوم😊.

  5+
 4. سلام استاد من از فایلهای شما نتیجه گرفتم ولی این پایان راه نیست و هر روز با استمرار و دوست داشتن به ادامه مسیر قدم برمیدارم با این فایل بیشتر پی بردم و برام یادآوری شدکه وقت گذاشتن برای چیزی که دوست دارید بهش برسی چقدر مهمه .ممنون که همراه همیشگی ما هستید

  5+
 5. سلام استاد. خیلی قشنگ بود.‌یه بار دیگه هم گوش داده بودم احتمالا تو پیج اینستاتون ولی بازم با عشق و اشتیاق گوش کردم.استاد من هر رپز فایلاتون و میخونم.گوشمیدم. اینجا مینویسم. عمل میکنم وقول میدم استمرار داسته باشم.‌یه اشتیاقی دارم برای اینکه کی بشه من تو روز فرصت داسته باشم فایلاتونو گوش کنم.قبلانم گفته بودید اولین نشانه های بودن‌تو‌مسیر درست لاغری با ذهن اون حس آرامش و اشتیاق و ایمان یه که داریم. من باور کردم لاغری با ذهن تنها مسیریه که میتونم لاغر شم و میتونم.‌اینقد راه رفتم‌و نشده که از زمین و زمان زده شده بودم. خدا رو شکر خدا شما رو جلوی راه من قرار داد و منو به سایت شما هدایت کرد‌.قبلانم گفته بودین توجه به چاقی و عجله عوامل بازدارنده هستن. موانع لاغری هستن.من ۳۵ساله که چاق بودم‌چه‌انتظاریه بخوام‌یه ماهه عوض شم.‌البته هنوز تا این فایل رو‌نشنیده بودم یواشکی سایز میگرفتم که قول میدم دیگه انجام ندم ولی ترازو رو کنار گذاشته م.‌با بدن خودم آشتیم و دوسش دارم.‌قبول دارم همه بلاهایی که سرش اووده و چاق شده و خودم سرش آوردم و متعهد هیتم که وزن مو کم کنم و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نکنم.‌تعهد به آموزشهام دارم.‌‌دیر در جواب تعارفی گفتم سیرم.‌این خیلی منو متعجب کرد.‌اسناد ممنونم.‌مرسی که هستی. آره وقتی مینویسی اون نجوای منفی باف ساکته.‌

  7+
 6. سلام استاد،چه فایل بی نظیری،چه اگاهی نابی،با اینکه بار دوم بود که گوش میدادم بازهم بسیار لذت بردم این حرفها هزار بار هم شنیده بشه بازهم شیرین و لذت بخشه
  در مورد پرداخت بها طبق کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلئون هیل که یکی از مهمترین کتابهای موفقیت هست از اولین اصول موفقیت هست و بهای مالی فقط یکی از اون بهاهایی هست که باید پرداخت بشه
  وقتی که میذاریم برای یادگیری مطالب جدید و مرور اونها به نظر من اصلیترین بهایی هست که پرداخت میکنیم
  طبق آموزه های دکتر جو دیسپنزا با شنیدن آگاهیهای جدید اتصال نورونی جدیدی در مغز شکل میگیره هرچه این اگاهی تکرار بشه و مرور بشه به تدریج شبکه نورونی تشکیل میشه و شبکه نورونی مواد جدیدی رو ترشح میکنه واین مواد پیامهای جدیدی رو از طریق اعصاب منتقل میکنن و با تکرار و تکرار شبکه عصبی محکمتر و قویتر ومواد جدید بیشتر و پیام عصبی تکراری به اندامهای مرتبط و نتیجه تغییر و متفاوت شدن هست،جالبه که چون این شبکه جدید فعالتر هست از شبکه هایی که قبلا تشکیل شده بوده چسب سیناپسی رو برداشت میکنه و اون نورونهای قبلی اتصالشون ضعیف و ضعیفتر میشه و کم کم محو میشن
  دلیل اینکه اینهمه شما تاکید دارین روی تکرار و استمرار روی آگاهیهای لاغری با ذهن همینه…. قویتر شدن شبکه جدید نورونی لاغری با ذهن و اینجاست که به قول شما چه بخوایم چه نخوایم لاغر میشیم😍😍😍😍
  من عاشق تغییرم ،عاشق یادگیری ام،عاشق تمام موضوعات ذهنی ام،عاشق هر چیزی که براحتی و بدون زحمت و عرق ریختن بوجود میاد،عاشق خدایی هستم که این سیستم فوق العاده رو در بدن همه ما گذاشته،عاشق کار کردن روی ذهنم هستم،عاشق زمانی هستم که برای خودم خالی میکنم،عاشق اینم که وقتم رو با سایت شما و با کانالهای موفقیت میگذرونم،عاشق این سبک زندگیم هستم
  خدایا شکرت به خاطر هدایتم به این مسیر ،خدایا هزار بار شکرت به خاطر این خلقت بی نظیر،خدایا شکرت که منو توی صراط مستقیم قرار دادی سپاسگزارم،سپاسگزارم ،سپاسگزارم🙏🙏🙏🙏

  16+
 7. سلام استاد عزیز و دوستان متناسبم
  این فایل هم مثل بقیه فایلها بسیار زیبا آموزنده و دلگرم کننده بود ممنونم از شما استاد عزیزم 🙏
  من چند روزی بود که مثل قبل برنامه آموزشی ام را دنبال نکرده بودم و مثل قبل که هر روز به چند فایل گوش میکردم اینکار را انجام نداده بودم و به وضوح تغییر احساس و رفتارم که مطابق میلم نبود را تجربه کردم مثل قبل کم حوصله عجول و حساس بیش از حد در موارد مختلف زندگی ام نه لاغر شدن شده بودم
  امروز که دوباره به این فایل گوش دادم متوجه شدم که من از زیر بار پرداخت بهای ایجاد تغییر در زندگی ام شانه خالی کرده بودم و برای همین به سمت رفتارها و احساسات قبلی ام سوق داده شده بودم
  الان خوشحالم که به این موضوع پی برده و تجربه اش کردم و از راه منحرف شده به راه درست و اصلی برگشتم 🤲😊😍
  من بهای تغییر کردن را با به دست آوردن دوباره اشتیاق و وقت گذاشتن و ارزش قائل شدن برای خودم پرداخت میکنم و سعی میکنم که دیگر از مسیر منحرف نشوم 🤲🤲🙏🙏👌👌
  باز هم ممنونم اسناد عزیزم که همیشه و در همه حال در کنار ما و مشوق ما هستید 🙏🙏🙏🙏

  16+
 8. چه جالب من الان تو کانال لاعری با دهن بودم که این فایل رو دیدم همین الان
  حقیقتش نوشته ی شما در بالای فایل از داخل دل من بود دقیقا من هم همین نطر رو دارم حتی یکی دو روز پیش داخل دیدگاهم برای زوج شگفتی ساز بدون اینکه این لایو رو ببینم اشاره کردم که من حدودا ده ماه داره میشه یازده ماهی هست داخل سایت شما هستم و فعالیت میکنم خدا گواه هر روز هروز مگر خیلی روز خاصی بوده که گوش نداده باشم که در این یازده ماه شاید سه یا چهار روز داشتم نه بیشتر که برام واقعا جور نشده ولی بگم فردا اتفاقا تلافیش رو در آورده ام و چندتا بیشتر از همیشه گوش دادم نه اجباری تو کار بوده نه ناراحتی با ذوق و شوق و انگیزه زیاد دوست داشتم و گوش دادم و اونم فقط از مطالب رایگان سایت البته تمام مطالب از زندگی با طعم خدا تا تغییر زندگی فایلهای صبحگاهی تا لاعری با دهن و مقاله ها و نکات طلایی بارها و بارها گوش دادم و همیشه خودتون اشاره داشتین اگه کسی بخواهد با همین فایلها هم میشه تغییر کنه و دقیقا من همیشه به خودم و بقیه عین این حرف رو زدم که بابا درسته رایگان هستن ولی فوق العاده عالی و تاثیر گذارن ولی خیلی از اطرافیان رو که گفتم اصلا یا گوش ندادن یا خوششون نیومده و یا قبول ندارن و دیگه تصمیم گرفتم هیچ کس رو نگم تا هر کس که به صلاح هست از طرف خداوند هدایت بشه اما خودم به قدری با فایلها ی رایگان شما تغییر کردم در دیدگاهم و افکارم و حالا هم جسم ام و باورهام و سبک زندگی کردنم و ایمانم و نزدیکیم به خدا و روابطم که یکم بر میگردم به عقب خودم تعجب میکنم که اه چی بودم چی شدم اما حاظرم به جرات بگم تو این یازده ماه نه تلویزیون نه اخبار نه تلفن بیخودی نه بیرون رفتن های الکی و نه حرف زدنهای بی خودی و نه اینستا گردی و چت کردن های الکی یا ارسال مطالب به گروه و …. هزار تا کار بیخودی دیگه رو انجام ندادم و در عوص همیشه مشتاق و بیقرارم برای افزایش آگاهی و تغییرم در این مسیر که کل زندگیم رو متحول کرده از حال روحی و حسمی و ایمان و ارتباط با خودم و خدای خودم و حتی باعث شد در یه مداری قرار بگیرم که دورهایی از یه استاد نازنین دیگه تهیه کنم و فوق العاده در زمینه خود شناسی به من کمک کردن اون رو پولی گرفتم و بهای مالی دادم ولی سایت شما رو کاملا رایگان از لحاط مالی دارم استفاده میکنم به جز یه دوره ی ۱۳ گام تا ۱۳ به در که یک ماهی میشه تهییه کردم ولی بازم میگم دورهای رایگان شما برام خیلی ارزشمند هستن و حتی من با دورهای زندگی خود را تغییر دهیم و زندگی با طعم خدا و فایلهای نکات طلایی زندگی اینقدر تحت تاثیر قرار میگرفتم که فقط نمیدونستم به کی بگم اوایل دلم میخواست فقط کسی باشه بگم ببین ببین این چی میگه من چی شنیدم و خیلی جاها هم که هیجانی میشدم و خودم تنها بودم حتی اشک میرختم و گوش میدادم و بزار بگم با اون فایلهای انگزیشی لاعری با دهن که مکالمه ی خدای لاعری با بنده اش بود چه حالی داشتم یا اون فایلهای تغییر زندگی آبروی خدا رو برده ایم یا فایلهای زندگی با طعم خدا خیمه ی خود رو جابه جا کنید و…. حالا فایل های لاغری بماند که وقتی میفهمیدم دوست داشتم به هر کس که چاق و از بعلم رد میشه و حتی نمیشناسمش ادرس سایت شما رو بدهم که اینکارم اوایل میکردم ولی دیدم فایده نداره تازه انگار مسخره هم میشدم و اینقدر وابسته به این سایت شدم که خودم به این آگاهی رسیدم به هر کسی نگم چی گوش میکنم که لااقل اگه خودشون نمیخوان گوش کنن یه دفعه من رو از راه خارج نکن و نمیخواستم حتی نطر منفی کسی رو در این خصوص بشنوم و در این ده ماه اینقدر مشعول اهداف خودم و باورها و فایل های شما شدم که وقتی کسی رو میبینم تو واتساپ ویا تلگرام یا اینستا داره مطلب میفرسته حالا یا خبر یا جک یا حرفی میگم چقدر وقت آزاد و تاسف میخورم که چرا الکی دارن هدر میدن وقتشون رو اما از اونجایی که آموزش دیدم هر کس مسول زندگی خودش و افکار خودش هست و هیچ کس رو به زور نمیتونی بیاری داخل این مدارها باید تو این فضا باشه تا بیاد دیگه هیچ نمیگم و به اهدافم بیشتر فکر میکنم و باانگیزه دنبال میکنم من بارها در طول روز به بچها و خودم و شوهرم و اطرافیانم میگم وقت ندارم برای فلان کار یا فلان جا رفتن که خیلی باعث تعجب بقیه میشه که چرا مگر چه خبره من در دلم خندم میگیره ولی حرفی نمیزنم و به این همه پشتکار خودم احسنت میگم
  اصلا شاید باورش برای شما که نه برای خودم سخت باشه من که همیشه میگفتم خوابم رو به هیچ چیز نمیدهم ولی طوری بهم شده شب و روزم در فکر تغییرم و در حد شاید ۵ یا ۶ ساعت بخوابم منی که ده یا ۱۲ ساعت قشنگ قبلا میخوابیدم الان به قدری کم خواب شدم اونم نه با حال بد و کسل بودن نه بااشتیاق روزم رو با خدای مهربانم شروع میکنم که خودم باورم نمیشه دیگه چی برسه به بقیه
  اصلا هر وقت برم بیرون از خونه سریع دلتنگ تنهایی های خودم وخلوتهای خودم با خودم و فایلهام و دورهای سایت میشم که نگو
  اینم خواستم بگم که هر کس بخواد میتونه متحول بشه من هم شدم و درجسم هم دارم شگفتی ساز میشم شاید هنوز کمی جا دارم ولی مطمعنم میشم بدون خریدن دوره ی ورد به سرزمین لاغرها و هیچ وقت این رو برای خودم خلا ندونستم که از رسیدن به هدفم دورم کنه بلعکس دوست دارم کنکاش کنم تو سایت تو نوشته های بچها تا کل قصیه رو خودم درک کنم و بهش برسم و مطمعنم هر کس زیرک باشه و کمی پشتکار داشته باشه میرسه همین طور که خودم دارم میرسم و اصلا به دوره ی اصلی هیچ وقت فکر نکردم
  نمیگم اون بده خیلی هم عالیه ولی انگار من یه جورایی احساس میکنم همین دورها هم من رو موفق میکنن و به هر چی که بخواهم میرسونن چون مرتب که بهشون اصافه میشه و هر کدوم با یه بار گوش دادن که کافی نیست پس ووووه کلی میتونم وقتم رو باهاشون باشم و اگاهی بگیرم

  34+
  1. سلام دوست عزیز منم دقیقا حالتهای شما را دارم ۷ ماهه که تو دوره هستم اما ۶ ماه تو دوره های رایگان بودم دقیقا مثل شما شور اشتیاق دارم فقط تنها باشم و وقت آزاد داشته باشم طوری شده که حتی اگر مسافتی چه پیاده چه با اتومبیل جایی بخوام برم هندسفری تو گوشمه ودارم فایل گوش میکنم ولی پیشنهاد میکنم حتما بیان تو دوره سرزمین لاغرها آنوقت چنان حرفهایی از استاد میشنوید که شگفت زده مشید من قبل شرکت تو دوره میگفتم استاد که همه چیو گفته دیگه چی میخواد تو دوره بگه حتی همین سوال را قبل ثبت نام ازشون پرسیدم ایشون گفت تشریف بیارید خودتون شگفت زده میشید و دقیقا به حرفشون رسیدم و خیلی خوشحال وراضی هستم از این که شرکت کردم امیدوارم شما هم با این همه انگیزه تو دوره کنار ما باشین دوست عزیزم وتبریک هم بهتون میگم برای این پشتکار عالیتون موفق باشید

   17+