0

احساس خوب برابر است با اتفاقات خوب

1901 بازدید
احساس خوب

روزهای اولی که با قانون جذب آشنا شده بودم بارها می شنیدم که احساس خوب برابر است با اتفاقات خوب و در آن زمان با خودم فکر می کردم منظور از احساس خوب چیست؟

در زندگی لحظات زیادی بود که احساس خوبی داشتم ولی برای آن زمان ها اتفاق خوبی رخ نداده بود.

در تشخیص اینکه احساس خوب دارم یا نه دچار سردرگمی می شدم و ارتباط حس خوب داشتن با اتفاقات خوب را نمی توانستم پیدا کنم.

تنها چیزی که برای من به وضوح مشخص بود اتفاقات بد بود که آن را بیشتر از آنکه نتیجه احساس بد بدانم، به خاطر بدشانس بودن یا بخت و اقبالم می دانستم.

اینکه خداوند سرنوشت مرا اینگونه رقم زده است یا خدا برای من این را خواسته یا خدا مرا مورد امتحان قرار داده است.

 

داستان شکل گیری احساس خوب من

کتاب های زیادی از افراد مشهور جهان درباره قانون جذب مطالعه کردم و در بسیاری از کتابها به داشتن احساس خوب توصیه و تاکید شده بود و حتی پیشنهاد شده بود از عبارت های تاکیدی با فعل زمان حال برای ایجاد تغییر در زندگی و رسیدن به خوشبختی استفاده کنیم.

ازآنجا که تصمیم گرفته بودم هرطور که شده طعم خوش موفقیت و خوشبختی را تجربه کنم بیشتر تمرینات ارائه شده در کتاب های موفقیت را انجام می دادم. و این تصمیم سبب شد که بارها عبارت های تاکیدی مثبت برای خودم بنویسم و هر روز آنها را بارها بخوانم.

 

آنچه از کتاب های موفقیت آموختم

در آن کتاب ها تاکید شده بود که حتما جملات به زمان حال ساده نوشته شوند و مثال هایی زده شده بود مانند ” من خوشبخت هستم، من ثروتمند هستم و …”

عبارت های زیادی می نوشتم و بارها تکرار می کردم و بعد از چند روز که اتفاق خاصی رخ نمی داد جملات را تغییر می دادم و همیشه به دنبال پیدا کردن اشکال کار در جملات انگیزشی و عبارت های تاکیدی بودم که برای خودم می نوشتم.

با خودم می گفتم شاید فعل ها را به خوبی انتخاب نکرده ام، شاید عبارت های تاکیدی من از نظر خدا محترمانه نیست که پاسخی داده نمی شود و خلاصه به دنبال ایراد کار در جملات تاکیدی بودم  از اینکه اتفاقی رخ نمی داد احساس ناامیدی و شکست در من شکل می گرفت.

این روند بودن در احساس خوب و احساس بد در من ادامه داشت تا به مرور به درک بهتری از قوانین حاکم بر جهان هستی و مخصوصا قانون جذب رسیدم و متوجه شدم این شکل نوشتاری جملات یا فعل و فاعل آن نیست که باعث تغییر در شرایط زندگی من می شود بلکه نگرش من به زندگی و انتظاری که از زندگی دارم باعث ایجاد تغییر در روند زندگی من می شود.

و به وضوح به این نتیجه رسیدم در تمام روزهایی که از عبارت های تاکیدی استفاده می کردم و بارها از روی نوشته ام می خواندم انتظارم از زندگی و افکار من تغییر نمی کرد فقط انتظارم از اینکه آن جمله ها باعث تغییر زندگی من بشوند بیشتر می شد.

 

آنچه در این سال ها به وضوح برایم مشخص شد

نکته بسیار مهمی که در این سال ها به وضوح برایم مشخص شد این است که به اندازه ای که از درون احساس قدرت و توانمندی در تغییر زندگی داشته باشم می توانم برای کسب موفقیت اقدام کنم و به اندازه ای که برای عوامل بیرونی قدرت و اعتبار قائل باشم از موفقیت دور و دورتر خواهم شد.

عوامل بیرونی شامل هر موضوعی که کنترل آن خارج از من باشد و دیگران در تنظیم شرایط و تاثیر آن دخالت داشته باشند.

عبارت های تاکیدی یک عامل خارجی است، والدین، همسر، اوضاع اقتصادی، بالا و پایین شدن دلار، عملکرد مسئولین و هر موضوعی که در بیرون از ما رخ می دهد همه و همه عوامل بازدارنده و موانع تجربه موفقیت در زندگی ما هستند.

و در سطح بالاتری از آگاهی به این درک رسیدم که حتی انتظار از خداوند هم در موارد بسیاری جزء عوامل بیرونی محسوب می شود.

به این شکل که زمانی که من انتظار دارم خداوند دست به کار شود و اتفاقات خوب یا شانس و اقبال را نصیب من کند یا درهای نعمت را به سوی من باز کند بدون اینکه اقدام به تغییر شرایط درونی خودم شوم در واقع به خداوند به عنوان عامل تاثیرگذار درونی توجه کرده ام و انتظار از خداوند عاملی بازدارنده برای اقدام کردن من خواهد بود.

اتفاق و تجربه ای که به دفعات در زندگیم داشته ام و احتمال می دهم شما هم زمان های زیادی توقع و انتظاری مشابه من از خداوند داشته اید.

 

آنچه از قرآن کریم آموختم

چیزی که واضح است و سال ها آن را تجربه کرده ایم این است که خداوند تغییری در شرایط زندگی ما ایجاد نخواهد کرد و این هشدار را به وضوح در قرآن کریم داده است.

لَهُ‌ مُعَقِّبَاتٌ‌ مِنْ‌ بَیْنِ‌ یَدَیْهِ‌ وَ مِنْ‌ خَلْفِهِ‌ یَحْفَظُونَهُ‌ مِنْ‌ أَمْرِ اللَّهِ‌ إِنَ‌ اللَّهَ‌ لاَ یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ‌ حَتَّى‌ یُغَیِّرُوا مَا بِأَنْفُسِهِمْ‌ وَ إِذَا أَرَادَ اللَّهُ‌ بِقَوْمٍ‌ سُوْءاً فَلاَ مَرَدَّ لَهُ‌ وَ مَا لَهُمْ‌ مِنْ‌ دُونِهِ‌ مِنْ‌ وَالٍ‌ (الرعد ۱۱)

(براى او فرشتگانى است که پى در پى او را به فرمان خدا از پیش رو و از پشت سرش پاسدارى مى‌کنند. در حقیقت، خدا حال قومى را تغییر نمى‌دهد تا آنان حال خود را تغییر دهند. و چون خدا براى قومى آسیبى بخواهد، هیچ برگشتى براى آن نیست، و غیر از او حمایتگرى براى آنان نخواهد بود.)

وقتی به این آیه در قرآن کریم رسیدم متوجه شدم که انتظار از خداند داشتن برای تغییر زندگی قبل از آنکه من خودم را تغییر دهم، همانند انتظار داشتن از والدین و رئیس جمهور و … است و این شرک بزرگی است.

چرا که طبق گفته خداوند زمانی شرایط و زندگی من تغییر خواهد کرد که من بتوانم حال خودم را تغییر دهم. بتوانم به احساس خوب برسم و زمان های بیشتری از زندگی را در احساس خوب و آرامش ذهنی سپری کنم.

در این صورت حتی انتظار از خدا برای تغییر داشتن شرک بزرگی است و به همین دلیل سال ها انتظار من برای گشایش در زندگیم توسط خداوند بی ثمر بود.

خداوند حال قومی را تغییر نمی دهد تا آنان حال خود را تغییر دهند.

اگر به دنبال عبارت تاکیدی هستید این عبارت تاثیرگذارترین عبارت تاکیدی دنیاست.

 

چه زمان می توانیم خود را تغییر دهیم؟

زمانی که مسئولیت صد در صد احساس خوب داشتن را به عهده بگیریم، زمانی که از دیگران انتظار نداشته باشیم برای ایجاد احساس خوب در ما کاری انجام دهند، زمانی که از بتوانیم ارتباط بین احساس خوب داشتن و هر عامل بیرونی رو قطع کنیم.

در این صورت ما می توانیم به احساس خوب پایدار برسیم.

باید آگاهانه دلایل احساس بد داشتن و همچنین عوامل احساس خوب داشتن را کنترل و بررسی کنیم و هر ارتباطی بین احساس بد و عوامل بیرونی یا احساس خوب و عوامل بیرونی را در خود پیدا کردیم سعی کنیم آن رابطه را پایان دهیم.

من حالم بد است چون ….

این فرمول شناسایی روابط بین احساس بد و عوامل بیرونی است. هر عبارتی در ادامه “چون …” نوشته شود مشخص کننده رابطه ای میان احساس و عوامل است و باید این ارتباط پایان داده شود.

من حالم خوب است چون …

این فرمول شناسایی روابط بین احساس خوب داشتن و عوامل بیرونی است و هر عبارتی به دنبال “چون” آورده شود مشخص کننده نوع ارتباط است و باید آن رابطه اصلاح شود.

 

چگونه احساس بد در ما پایدار می شود؟

تا زمانی که برای احساس بد خود عوامل بیرونی در ذهن داریم احساس بد در ما پایدار خواهد بود و نتیجه آن اتفاقاتی است که مورد قبول، خواسته یا انتظار ما نیست.

شاید برای شما هم رح داده باشد که اتفاقی در زندگی شما رخ می دهد که بسیار ناراحت کننده و دردآور است و این در صورتی است که اصلا انتظار آن را نداشته ایم.

در گذشته با خودم فکر میکردم چرا این اتفاق برای من رخ داد؟

من که به این موضوع فکر نکرده بودم پس چرا به زندگی من جذب شد؟

و این سوالی است که در ذهن بسیاری از افرادی که با قانون جدب و اصول موفقیت آشنا می شوند شکل می گیرد و بارها از طریق مختلف از من سوال شده است که به عنوان مثال: “چرا من تصادف کردم، من اصلا به تصادف فکر هم نکرده بودم”

 

نکته قابل توجه این است که جهان هستی به تک تک افکار ما پاسخ نمی دهد بلکه به فکر غالب یا احساسی که در بیشتر اوقات زندگی در حال تجربه آن هستیم پاسخ می دهد. به عبارتی دیگر جهان هستی به انتظار کلی ما از زندگی پاسخ می دهد نه به تک تک افکار ما.

به همین دلیل  است که شاید شما به اتفاقی که برای شما رخ داده است حتی یک بار هم فکر نکرده باشید اما آن اتفاق از دسته اتفاقات ناراحت کننده یا ناخواسته است.

به طور کلی اتفاقات در جهان هستی به دو دسته خواسته و ناخواسته تقسیم بندی می شوند و هر انسانی با توجه به احساس غالبی که در زندگی دارد مستحق تجربه اتفاقات یکی از دو دسته ذکر شده می باشد و جهان هستی بر اساس دیدگاه، عقیده یا انتظار ما از زندگی، اتفاقی از دسته خواسته یا ناخواسته را وارد زندگی ما می کند.

وقتی در شرایط احساسی بد باشیم و احساس بد پایدار در ما شکل بگیرد ما اتفاقاتی از دسته ناخواسته را به سوی خود جذب می کنیم. تصادف، سرقت، دعوا، بیماری و … همه از دسته اتفاقات ناخواسته هستند و جهان هستی نه بر اساس فکر کردن ما به کدام اتفاق بلکه بر اساس سیستم هوشمند همزمانی خودش اتفاقات را وارد زندگی ما می کند.

به این شکل که همزمانی ما با جهان هستی به شکلی است که ما در معرض تصادف قرار می گیریم.

حال اگر شرایط احساسی ما مستحق دریافت و تجربه اتفاق بد باشد، تصادف بعنوان نتیجه احساس، وارد زندگی ما می شود و اگر مستحق تجربه اتفاق بد نباشیم به طریقی که ما آن را معجزه می نامیم از تصادف به سلامت گذر می کنیم.

این مثال واضحی است که اکثر افراد در شرایط مختلف تجربه کرده اند که تا مرز رخ دادن حادثه ای پیش رفته اند اما در لحظه نهایی به شکل معجزه وار از آن حادثه به سلامت عبور داده شده اند.

برخی آن را معجزه می دانند و عده ای شانس و اقبال.

اما چیزی که واضح است نه معجزه ای رخ داده و نه شانس و اقبالی در کار است بلکه هرچه هست تبحر خداوند در تنظیم سیستم جهان هستی برای مدیریت همزمانی ها است.

 

همزمانی یعنی چه؟

همزمانی به قرار گرفتن در زمان و مکان مناسب برای تجربه اتفاقی یا ایفای نقش در صحنه ای از زندگی در جهان هستی است.

همه انسانهای کره خاکی تحت کنترل این سیستم هوشمند هستند.

همه ما به شکل هوشمندانه و بدون خطایی در حال پیروی از سیستم همزمانی جهان هستی هستیم.

بارها شده عبور شما از محلی همزمان شده با عبور فردی دیگر از همان مسیر و باعث تعجب شما شده و حتی شاید گفته باشید که اگر هماهنگ می کردیم در این ساعت در این مکان باشیم به این شکل دقیق و عالی کار صورت نمی گرفت.

همزمانی هایی که انسان در زندگی بر اساس زمان و مکان ایجاد می کند تا حدودی دستخوش تغییر و خطاست ولی همزمانی های سیستم جهان هستی بدون نقص و خطاست چون توسط خداوند که بر همه چیز قادر مطلق است انجام می شود.

اینکه خداوند در قرآن می فرماید: حال قومی را تغییر نمی دهیم تا آنها حال خود را تغییر دهند اکنون به شکل بهتری درک می شود.

ما در هر لحظه از زندگی می توانیم در یک احساس واحد باشیم، احساس خوب یا احساس بد.

تداخل احساسی در ما صورت نمی گیرد و به همین دلیل ما نمی توانیم در یک لحظه هم در احساس خوب باشیم و هم در احساس بد. و از آنجا که یکی از پارامترهای تاثیرگذار در سیستم همزمانی خداوند عامل احساس است، پس می توان تصور کرد چرا این سیستم به بهترین شکل به احساس ما پاسخ می دهد چون وضعیت احساسی ما در هر لحظه مشخص است. احساس ما در هر لحظه خوب یا بد است.

نکته جالب توجه این است که سیستم همزمانی به احساس غالب ما واکنش نشان می دهد و بسیار رئوف و مهربانانه عمل می کند.

یعنی اگر این سیستم به شکل لحظه ای به هر احساس ما واکنش نشان می داد حیات ما در جهان بعد از چند ساعت خاتمه پیدا می کرد چرا که به خاطر ورودی ها اشتباهی که در طی سالهای زندگی به ذهن ما وارد شده است، اکثر مردم در بیشتر اوقات زندگی در شرایط احساسی بد هستند و اگر قرار بود سیستم همزمانی به تک تک احساس های بد ما واکنش نشان می داد فرصتی برای زندگی پیدا نمی کردیم.

پس به وضوح می توان به بخشنده بودن و عفوکننده بودن خداوند پی برد که اصراری به واکنش سریع و پاسخ به تک تک فرکانس های بد ما ندارد و شاید به همین دلیل باشد که در قرآن خداوند می فرماید ما هر عمل بد را یکی حساب می کنیم و هر عمل نیک را ده برابر محاسبه می کنیم.

وبه همین علت است که قدرت احساس خوب به مراتب بیشتر از احساس بد است. و اگر فردی مدت ها به دلیل احساس بد به حالت افسردگی رسیده باشید با چند روز تصمیم گرفتن برای داشتن احساس خوب به حالت بسیار بهتری از قبل می رسد و این قدرت احساس خوب است.

 

جرا نمی توانیم به شکل پیوسته در احساس خوب باقی بمانیم؟

دلایل متعددی دارد ولی مهمترین آن از نظر من و تجربه چند ساله تمرکز بر داشتن احساس خوب به شرح ذیل است:

 

۱- ارتباط دادن احساس خوب به عوامل بیرونی

از نظر من مهم ترین دلیل تدام نداشتن احساس خوب، مرتبط دانستن آن با عوامل بیرونی است.

عوامل بیرونی: شامل وابسته بودن به حضور یا بودن با فرد مورد نظرمان، نداشتن شرایط لازم برای استفاده از مکان های تفریحی مثل رستوران، کافه یا …، مثل پول، همراه یا زمان آزاد، نداشتن شرایطی که در زندگی دیگران است و ما آن شرایط را عامل خوشبختی یا شادی آن فرد می دانیم و بسیاری موارد مشابه

در این شرایط چنانچه در شرایط بیرونی مناسب قرار بگریم احساس شادی می کنیم و چنانچه آن فرصت یا شرایط به اتمام برسد شادی و احساس خوب ما نیز به پایان می رسد و نمی توانیم برای مدت طولانی در احساس خوب باشیم.

 

۲- نپذیرفتن مسئولیت داشتن احساس خوب

عدم مسئولیت پذیری از افکار و باورهای ریشه ای در ذهن ما می باشد. از کودکی ما را از انجام کارهای مختلف به بهاه ناتوان بودنمان، یا خطرناک بودن یا … منع کرده اند و بیشتر نیازها و کارهای لازم را بزرگترها برای ما انجام داده اند. به عبارتی فرصت تجربه کردن در سنین پایین به ما داده نشده است و به همین علت ما در زندگی خیلی مسئولیت بخش های مختلف زندگی را به عهده نمی گیریم.

بسیاری از افراد انتظار دارند دیگران برای آنها شغل مناسب مهیا کنند، مسکن تهیه کنند، ماشین خریداری کنند، وسایل مورد نیاز زندگی را فراهم کنند و این افکار سبب می شود که فرد نسبت به نیازهای درونی خود نیز منتظر کمک و عملکرد دیگران باشد.

در این شرایط بودن در احساس خوب را جزء وظایف و مسئولیت های خود در زندگی نمی دانیم و انتظار داریم دیگران برای ما فرصت شاد بودن و احساس خوب داشتن را فراهم کنند و این عملا غیرممکن است.

 

۳- انتظار معجزه داشتن از بودن در شرایط احساس خوب

زمانی که به هر دلیلی تصمیم می گیریم برای تغییر شرایط زندگی در احساس خوب قرار بگیریم انتظار داریم خیلی زود تصمیم ما توسط خداوند پاداش عظیم داشته باشد و فردای آن روز اتفاقی شگفت انگیز و خیره کننده در زندگی ما رخ دهد.

جهان هستی و خداوند به هیچ وجه هیجانی عمل نمی کند، همه چیز آرام و بی سر و صدا صورت می گیرد.

شرایط ما زمانی تغییر می کند که ما در بودن در شرایط احساس خوب به ثبات عمل رسیده باشیم و در آن صورت انتظار ما برای اتفاق عجیب و غریب تغییر می کند چون مدتی است در شرایط احساسی خوبی هستیم و نیاز شدید ما به داشتن احساس خوب به واسطه عوامل بیرونی کم تر شده است.

در آن صورت وقتی همزمانی رخ می دهد و نتایج داشتن احساس خوب به شکل نعمت ها و اتفاقات خوب و خواسته وارد زندگی ما می شود ما هیجان زده یا شوکه نمی شویم.

به عبارتی برای ما بدیهی و قابل انتظار است که اتفاقات زندگی ما خوب و لذت بخش باشد.

فقط در صورتی که به احساس خوب پایدار برسیم به مرور شرایط زندگی ما تغییر می کند و عدم اطلاع ما از نحوه عملکرد جهان هستی سبب می شود که صبر ما در روز دوم یا سوم یا هفته اول به پایان برسد و به این نتیجه برسیم که این مسیر و احساس خوب داشتن نتیجه ای در بر ندارد.

نکته مهم این است که نمی توان خدا را گول زد، نمی توان به انتظار دریافت پاداش یا تغییر زندگی تلاش کنیم در احساس خوب بمانیم.

این رابطه میان ما و والدین مان بود که برای چند ساعت سعی می کردیم به گونه ای رفتار کنیم که آنها از ما راضی باشند تا خواسته ما را برآورده کنند و بعد از آن به حالت قبل خود عمل می کردیم.

خداوند صبور است و این صبر خدا از لطف و رحمت اوست. هم در همزمانی مشکلات صبر دارد و هم در همزمانی مسائل لذت بخش، چرا که اگر به محض اینکه ما چند ساعتی سعی می کردیم در احساس خوب باشیم پاداشی عظیم یا اتفاقی بزرگ در زندگی ما رخ می داد مطمئن باشید چنان سرگرم آن نعمت یا اتفاق می شدیم که از مسیری که برای ما آن خیر و برکت را به همراه داشته غافل می شدیم.

بنابرین صبر خدا در طی کردن تکامل توسط کا حکمتی است که سبب می شود ما همیشه در این مسیر باقی بمانیم و از زندگی در شرایط احساسی خوب لذت ببریم.

 

نتیجه گیری

باید بدانیم که خوشبختی در دنیا و آخرت در گرو داشتن احساس خوب است،

احساس خوب برای ما آرامش به همراه می آورد، برای ما مهربانی و محبت به همراه می آورد، لبخند بر چهره ما می نشاند، صبر و حوصله ما را افزون می کند، از واکنش های لحظه ای ما را در امان نگه می دارد و بسیاری مزایای دیگر دارد که همه درونی و در جهت هماهنگی با اصل یا خدای درون ما می باشد.

پس ضروری است احساس خوب را به تنهایی هدف خود قرار دهید.

 • نه اینکه من می خواهم در احساس خوب باشم چون نیاز دارم شرایط بهتر را تجربه کنم.
 • من می خواهم در احساس خوب باشم چون نیاز دارم فرد با فرد موردنظرم ازدواج کنم.
 • من می خواهم در احساس خوب باشم چون نیاز دارم …

نباید بر اساس نیاز خود تصمیم بگیریم در احساس خوب قرار بگریم چرا که به دلیل تکاملی بودن جهان هستی و فاصله ای که بین تصمیم ما برای بودن در احساس خوب تا تجربه اتفاقات بزرگی که به نظر ما رویا و آرزو هستند فاصله زمانی وجود دارد، طی کردن این فاصله با حالت انتظار کاری سخت و غیر ممکن است.

چون انتظار به خودی خود احساس بد در ما ایجاد می کند و نمی توان در یک لحظه هم احساس خوب داشت و هم احساس بد.

پس احساس خوب داشتن توام با انتظار برای دریافت نعمت یا تجربه هر موقعیتی که انتظار داریم کاری بی هوده است چرا که فرکانس احساس خوب با فرکانس انتظار همسان و در یک گروه قرار نمی گیرند.

بنابراین باید ابتدا به این باور برسیم که نتیجه احساس خوب تجربه زندگی خوب است.

زندگی خوب به معنای داشتن احساس آرامش، داشتن گفتگوی ذهنی مثبت، توجه به نکات مثبت، شکرگذار بودن و هر عملی که آرامش و شادی درونی به همراه دارد می باشد.

پس حس خوب به تنهایی برای لذت بردن از زندگی کافی است و نباید نتیجه یا انتظاری ناشی از نیاز برای آن در نظر بگیریم.

اگر اطمینان حاصل کنیم که در احساس خوب بودن به تنهایی برای زندگی کردن کافی است و سعی و هدف ما داشتن حس خوب در زندگی باشد به شما اطمینان می دهم نتایج خوب، همزمانی های خوب، نعمت های خوب و هرآنچه خوبی در دنیا و آخرت است وارد زندگی شما خواهد شد.

بدون اینکه برای تک تک آنها انتظار کشیده باشید، بدون اینکه آنها را تجسم کرده باشید، بدون اینکه آنها نوشته یا بارها خوانده باشید.

به شما اطمینان می دهم شرایطی در زندگی تجربه می کنید که در هیچ یک از عبارت های تاکیدی به آن اشاره نکرده اید، در هیچ یک از تجسم های خود به آن توجه نکرده اید، در هیچ یک از نوشته های خود درباره آن ننوشته اید و آن پاداشی از سوی پروردگار برای شما خواهد بود.

منتظر خواندن نظرات شما دوستان همراهم هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=20791
اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

17 نظر در مورد احساس خوب برابر است با اتفاقات خوب

دیدگاهتان را بنویسید

 1. بادرود بی پایان به استادعزیز وباانرژی ومهربان، من سالهاست که بعد. از داشتن یک گردباد بزرگ زندگیم باداشتن احساس خوب وباورهای مثبت وشکرگزاری وتوکل به خداوند به ارامشی عظیم ونعمت خداوند دست یافته ام ،وسخت به این باور. هستم که احساسات وارتعاشات خوب ومثبت در. زندگی اولین وباارزشترین چیزی که درزندگی به ما می دهد ارامش است،عیسی مسیح در. کلام مقدس می فرماید.: شریر (بدی)وجود ندارد ،این ماهستیم که بد می بینیم ،وبه قول دوست عزیزمون در. تضادهاست که خوبیها خودشون را نشان می دهند،تنها با صبر وحوصله همراه احساس خوب ایمان داشته باشیم که می شود. ،که می شود،که می شود !
  چشمهارا باید شست وجور. دیگر. باید دید!
  بقول استاد عباس منش که می گفت :این ذهن ماست که زندگی مارا میسازد ،
  من خیلی خوشحالم که درجمع شما دوستان گرامی وعزیز وپر. انرژی هستم ،باورکنید از. خدا خواسته بودم همین چندوقت پیش ،که دوستان خوبی را درکنارمن قراردهد. وشد که شد. ومی شود، این تکیه کلام من است در. شبانه روز. با ایمان کامل ، ودراخر همیشه در. بدترین شرایط زندگی زمزمه می کردم باخودم:
  اگر. پروردگارمن ان است که من میدانم
  شیشه را دربغل سنگ نگه میدارد
  واین جمله همیشه به احساس خوبم وارامشم کمک خوبی میکردوبازهم دراخر. من کاملا باوردارم که:من یک انسان قدرتمند برروی سیاره زمینم!
  با ارزوی بهترینها ی بهترینها برای استادعزیزم اقای عطا روشن ودوستان گرامیم
  شادوموفق باشید

  0
 2. عالی بود استاد ممنونم
  نوشته شما باعث شد احساس خوب داشتن را درک کنم وایتکه اگر میخوام حالم خوب باشه نباید به عواملی در بیرون خودم وابسته باشم واگر حال خوب داشته باشم باید منبع اش در درون من باشه تا بتوانم در هم زمانی خدا وند قرار بگیرم ونتایج خوب را به دست بیاورم از الان به بعد با درکی که پیدا کردم حس درونی خودم را از عوامل بد بیرونی پاک سازی میکنم وسعی میکنم همیشه در حال خوب باقی بمونم واگر دوباره به حس بد برگشتم اگاهانه بران غلبه کنم واجازه ندهم تدوام پیدا کنه حس عالی را در خودم ماندگار کنم
  ممنونم استاد ارجمند

  3+
 3. سلام، وقت بخیر . توضیحات شما بسیار مفید بود و کاملا داشتن احساس خوب، برای من واضح شد، وه چطور عمل کنم تا زندگی زیباتر و درخشانتری رو تجربه کنم.
  سپاس فراوان ⚘⚘

  3+
 4. سلام استاد عزیزم
  من هم هیچوقت با گفتن عبارات تاکیدی حس خوبی برقرار نمیکنم،،، و حتی ی جورایی هم سختم میاد که هر روز عبارت تاکیدی بگم،،، فقط سوالی که برام پیش میاد اینکه چجوری و از چه روشی شما باورهاتونو تغییر دادید؟

  1+
 5. سلام استاد عزیز
  من زمانیکه این لایو رو در اینستا گذاشتین دیدم وواقعا لذت بردم و امروز اومدم تا فایل قانون جذب همان دایره ی قدرت خداست رو ببینم که فهمیدم اون لایو رو هم دیده بودم اما بازم ادامه دادم و تو صحبتاتون فرمودین که یه توضیحی هم بصورت نوشتاری به این فایل اضافه کردین و من مشتاقانه اومدم وخوندم و هرکلمش برام مهرتایید بود
  من از شهریور۹۶ با این مسائل اشنا شدم والبته اولش خیلی جزئی بود اون فقط کمک میکردتا حال بدمون رو یخورده بهترکنیم و یه کلاسایی بود که هفته ای یه باربود ومن میرفتم
  فقط خدامیدونه با چه احساس وارد اون کلاسا شدم و ووقتی یه مدت رفتم و دیدم خیلی زندگیم بهترشد ادامه دادم
  اون کلاسا تموم شد و استادش ازایران رفت و من واقعا ناراحت بودم امادست از ادامه دادن و در خواست از خدا نکشیدم
  خدامنو به یه کلاس بهترمعرفی کردو من با شور وشوق ادامه دادم واون کلاسم به دلایلی یه مدت تعطیل شد ومن نیاز داشتم هرروز حالمو بهترکنم و اون کلاس نمیتونست هرروز باشه و حتی چندماهم نبود
  من به در خواستم به خدا ادامه دادم اون منو به یه سری فایلای انگیزشی از یه مربی موفقیت هدایت کرد که رایگان بود و وقتی قیمت دوره هاشو دیدم مغزم سوت کشید و ناامید شدم تااینکه یکی دوستام بهم گفت فلانی رو گوش نکن اقای عباسمنشم هستن ایشونم خیلی خوبن
  وارد سایتشون شدم و مدتها فایلای رایگانو گوش دادم و ادامه دادم تو خواب نمیدیم یه روز چندمیلیون بدم و دوره تهیه کنم اما خداکمکم کرد وازجایی که فکرشو نمیکردم پول دوره ی ایشون رو برام فرستاد ومن همینطورکه ادامه میدادم و حالم باخودم بی نهایت خوب شده بود از خدا خ‌استم یه راهی هم برای متناسب شدن جلو پام قرار بده یه روز که خیلی اتفاقی گفتم بذار تو عقل کل یه سرچی بکنم و وقتی دیدم چند نفر روش شمارو پیشنهاد دادن سریع اومدم تو سایتتون و در عین ناباوری که بتونم دوره رو تهیه کنم ادامه دادم هرروز فایل طعم خدا و لاغری با ذهن رایگان رو گوش دادم عجیب به دلم نشست و لذت بردم تااینکه یه ایده به ذهنم اومد که یه زنجیر طلایی که استفادش نمیکردم رابفروشم و دوره راشرکت کنم
  هیچ کدوم از اطرافیانم از این پول خرج کردنای من راضی نبودن و حالاشم نیستن اما من اگه هزاران برا دیگه هم برگردم این مسیرو میام
  فقط خود خدامیدونه که من چقدر تغییر کردم وحتی از خیلی چیزای دیگمم میزنم تا بتونم دوره های بیشتری را تهیه کنم چون خدامیدونه چقدر باارزشن واینو هیچوقت بقیه درک نمیکنن که وقتی حالت خ‌ب میشه چقدر میارزه و باهیچ مادیاتی قابل مقایسه نیس و من از یه دنیا احساس بد رسیدم به جایی که در هرلحظه احساسم خیلی خ‌به و نزدیک بودن به خدا را تجربه میکنم و حس میکنم در اغوش خداهستم یه انسان هدفمند که برای هرروزش برنامه داره وخوشبخته و چیزایی را تجربه میکنه که در خوابمم نمیدیدمشون
  انقدر زندگیم پر از نعمت بود ومن غرق در منفی بافی و بدبختی بودم که خجالت میکشم از خودم
  اما خداروهزاران مرتبه شکر یه سیر تکاملی شیرینی را طی کردم که ایمان دارم انتها نداره
  اولیکه دیدم استاد دوره ی ماه رمضان گذاشتن گفتم وای کاش منم میتونستم تهیش کنم یا خداهرگز دیر نمیکند را بتونم تهیه کنم وبعدش گفتم خدایی که تااینجا برای من رسوند و من این دوره ها رو خریدم وتکاملمو طی کردم از اینجاشم خودش میرسونه
  بصورت اتفاقی یه نفر منو وارد به قرعه کشی کرده که تقریبا سی میلیون میشه و فردا تاریخ قرعه کشیه
  یه احساسی بهم گفت شاید من برنده ی این قرعه کشی هستم واحساسم خیلی بیشتر از شایده و یه جور اطمینان وتکیه به قدرت الهیه وشایدم همون همزمانی که شما فرمودین چون من از خداخواستم تا پول دوره و چنتا چیز دیگه را بهم بده ومدتهاست تمرکزم روی این چند مورده که بااین پول میتونم براحتی تهیشون کنم
  استاد اینکه ایمان داشته باشم فردا برنده بشم چیز اشتباهیه ایا؟؟؟
  خیلی تجسم کردم خیلی احساسم خوبه وخیلی نسبت به قبل که برام باور پذیرنبود تو هیچ قرعه کشی برنده بشم برام باورپذیر و ممکنه
  صدای همای سعادتم انقدر بلنده که میشه
  خدا میخواد
  که تو لیاقتشو داری
  که صدای منفی باف خیلی کم شده و کلا چندبار گفته اگه نشد چی؟؟و سریعا جوابشو گرفته و ساکت شده
  من حس میکنم این اطمینانم به قدرت خداست و اون حس من در خواست میکنم وخدا جواب میده را دارم و هیچ ربطی به شانس و اینا نداره این برنده شدن من .چون یه سری از قانونارو درک کردم هیچ چیز اتفاقی نیست و ما فقط بازخورد افکاروباورامون را میگیریم
  حالا نمیدونم که درسته همچین فکری ؟؟تصوری؟؟باوری؟؟یانه
  ممنون میشم از راهنماییتون

  4+
  1. خیلی ممنون از راهنمایی زیباتون
   دقیقا همینطوره من همیشه تلاش کردم تا احساسم خوب باشه و الان که غرق در احساس خوبم هرچیزی باید بسمت من هدایت بشه میشه و دربهترین زمانشم میشه پس دیگه نگران هیچ چیز نمیشم و حتی اگه برنده هم نشدم ایمان دارم در زمان مناسبش هزینه ی دوره هم برام درست میشه و به دستم میرسه
   بازم به خدای خودم توکل میکنم و هرنعمتی که به من بده را شکرگذاری میکنم
   یک دنیاتشکر از راهنماییتون استادعزیز

   2+
 6. من حالم بد است چون هر چقدر می خورم چاق نمی شوم و مادر می گفت من زمان شیر دهی شما غصه زیاد خورده ام وبه شما شیر نداده ام و برای همین است که شما چاق نمی شوی . من حالم بد است چون متد برداشتن عینک به صورت فکری را آغاز کردم وبا اینکه نتایجی مختصری گرفتم ولی ادامه ندادم یا به عبارتی دیگر به مسیرهای دیگر هدایت شدم و انها مرا به صورت سلسله وار به مسیرهای دیگری بردند و هنوز جواب نیامده است .من حالم بداست چون کار نیمه کار ه زیادی دارم من حالم بد است چون هنوزبه در امد از فروش اینترنتی نرسیده ام. من حالم بداست چون سوار ماشین دلخواه جدیدم نشده ام من حالم بد است چون داخل خانه ی جدیدی که می خواهم نیستم چون حرفهای استادی رو گوش دادم که می گفت با همین سرمایه ات شروع کن و وام یعنی دام و من از6 سال قبل وام نگرفتم و وروز به روز سرمایه ام کمتر شدو اگر وام می گرفتم الان سرمایه ای میلیاردی داشتم ولی الان ندارم و ماشین وخانه ای را که دارم مربوط به وام هایی قبل از این 6 سال است .
  من حالم بداست چون هنوز کارمندم و می خواستم از 6 سال قبل که ،آزادی زمانی ،آزادی مکانی و آزادی مالی داشته باشم اما اینها محقق نشده اند .من حالم بد است چون ویلای مد نظرم رانخریده ام. من حالم بد است که نشسته ام و به متد اساتید می روم ومسئولیت زندگی ام را به این افراد دادم که قسم می خوردن سه ماه ،شش ماه یا یکسال به متد مابیا ،معجزه را در زندگیت خواهی دید ولی به جز احساس های اولیه خوب مثلا در بازه 6 ماهه چیز دیگر ی نصیبم نشد. اگر بخواهم این 6 سال را رنج بندی کنم 2سال خوب 2 سال خنثی در کشاکش خوب وبد و 2 سال بد .من حالم بد است چون تمرینهای موفقیتی را بعضا نصف ونیمه انجام داده ام و الان شکم بیشتر شده که مشکل از من است یاتمرینات سرکاری است ویا برای هرکسی به نحوی شخصی جواب می دهد.ویا اینکه با ید فایل بیشتری گوش می کردم ویا انها را خلاصه می کردم ویا …؟که گاهی اوقات می گفتم کاش همون زندگی عادیمون رو می کردیم مارو چه به این غلطا و کاش هیچ وقت با این داستانها آشنا نمی شدم.من حالم بداست چون در مقایسه با دوستانم از لحاظ مالی عقب افتاده ام. می خواهم احساسم خوب باشد ولی الان دیگر با زن وفرزند نمی توان این مسیر را رفت این مسیر وقت زیادی می خواهد که من ندارم،فراغت با ل می خواهد که من ندارم .(این یک روش برای پیدا کردن باورهای محدود کننده است که می تونیم روش کار کنیم که بگیم” حالم خوبه اما…..حالم خوبه اگر….حالم خوبه ولی …”)
  من حالم خوبه چون همسری مهربان و فرزندان عالی دارم که با وجود 5 بچه بازم هم همسرم علاوه برساعات کاریم روزانه 3تا 4 ساعت وقتم رو برام خالی می کنه تا روی خودم کارکنم.من حالم خوبه چون تقریبا هیچ وامی ندارم و در حسابم چندین میلیون تومان پول است و از هر زمان که تصمیم بگیرم می تونم دوباره وام بردارم.من حالم خوبه چون الان دارم رو ی قران کار می کنم .من حالم خوبه که داره زندگی به من یاد می ده که 100درصد مسئولیت زندگی با خودمه ونباید از نزدیکترین افراد در زندگی ام انتظاری داشته باشم که حال من رو خوب کنه .من حالم خوبه که همواره می تونم واسه خودم وقت وروی خودم کارکنم و بدونم که هرکس خودش روبشناسه خدای خودش رو شناخته (چون من وخدا یکی هستم و اون از روحش در من دمیده).من حالم خوبه چون یاد گرفتم خواسته وناخواسته دو جنبه طرز تفکرند که با کنترل ذهن ونگاه به اون سمتی که می خوای می تونی از هر چیزی خواسته هات وحرکت در مسیر خواسته هات رو استخراج کنی . من حالم خوبه چون می دونم خیر وشر ،خواسته ها وناخواسته ها ،خدا وشیطان ،الهام ونجوا از قوانین جهان مادی اند که باید باشند واین من هستم که د ر لحظه تصمیم می گیرم که چگونه باشم وبه کدام مسیر بروم وخدا هیچ اجباری برای من نداره .من حالم خوب است چون هرشب تاسرم رو بالش می زارم خوابیدم در حالی که قبلا اینگونه نبود وکلی فکر وخیال به ذهنم می آمد .من حالم خوب است چون می توان افکارو احساساتم رو تشخیص بدم وسریع مسیرم رو اصلاح کنم. من حالم خوب است چون می دانم که احساس خو ب برابر با اتفاقات خوب است .من حالم خوب است چون می دونم اونی که باید حواسش به من باشه و هوا مو داشته باشه حواسش به من هست وبنده هاش لازم نیست حواسشون به من باشه .من حالم خوبه چون می دونم هیچ وقت به خواسته هام نمی رسم چون همیشه اونادارن کامل می شن ویک گام ازمن جلوتر هستند وهمواره داره خواسته با فرمتهای جدید متولد می شه واین خاصیت جهان است واین خیلی عالیه …من حالم خوبه چون ورزنی رو دارم که همه آرزو شو دارند 54.5 کیلوگرم. من حالم خوبه چون دارم ادامه می دم و ازمسیر لذت می برم و می دونم زندگی یک مسیر است نه مقصد پس از تک تک لحظات استفاده می کنم وخداوند رو سپاسگزارم .من حالم خوبه چون می دونم تضاد ودیدن ناخواسته ها جزئی از جهان هستند واونا اومدن تامن مخالف اونا یعنی خواسته هام برام واضح بشند.

  3+
 7. سلام استاد عزیز چقدر از دیدن شما و این ویدیو ارزشمند لذت بردم نوشته های همراه با این لایو را هم خواندم بسیار عالی و آموزنده بود من احساس میکنم که جزو یکی از اعضای خانواده شما هستم صحبتهای صمیمانه و صاف و ساده بدون غل و غش شما واقعا به دل ما می نشینه و درسهای با ارزش و قیمتی از آنها می گیریم من هر روز صبح در موقع دعا کردن و حرف زدن با خدای مهربانم از او سپاسگزاری میکنم که مرا در مسیر زیبای تناسب فکری قرار داد که واقعا تحول شگفت انگیز و دوست داشتنی در زندگی من بوجود آمده است ??
  خدا پشت و پناه شما و خانواده عزیز و محترمتان باشد ?????

  3+
 8. استاد واقعا تبریک میگم این سطح از درک از خداوند و اینکه چقدر زیبا بیان میکنید واقعا لذت بردم کلیپ رو یکبار دیدم ولی خداییش متنی که گذاشتید ارزش هزاربار خوندن رو داره.
  من هیچ وقت نمیتونستم خداوند و حقیقت جهان هستی رو اینجوری ببینم.
  همیشه فکر میکردم که ما انسانها مثل کرمهایی هستیم که بی دلیل زاده میشیم و بعد از مدتی ازبین میریم و هیچ ارتباطی واقعی بین ما و خداوند وجود نداره فکر میکردم خدا مثل یه پادشاهه که به برده هاش امرو نهی میکنه و اگر خطایی کنند بدترین مجازات رو واسشون درنظر میگیره.
  یادمه واسه ازدواجم روزهای سختی رو گذروندیم اوایلش که با همسرم که انوقتا فقط خواستگارم بودصحبت میکردم ازدواجمون رو خیلی دوراز دسترس میدیدم و واقعا هم همین بود و با مخالفتهای شدید خانواده ام روبرو شدیم 2سالی زمان برد و یادمه بعد از اینکه یکسال گذشت و خواستگارم تلاش میکرد که خواسته های پدرمو عملی بسازه به خودم اومدم که وقتی اون اینهمه امیدواره چرا من اینقد ناامیدم… یادمه امیدمو قوی کردم و از خدا خالصانه خواستم و که در کنار همسرم زندگی کنم و از اون روز تصوراتم و زندگیم رو فقط کنار اون تجسم میکردم با اینکه همسرم از لحاظ مالی تو وضعیت خوبی نبود و حتی خانواده اش نداشتن که کمکش کنن یهو یه وام دوستانه جمع شد و اولین برنده اون قرعه خواستگارم بود که تونست باهاش خونه عشقمون که فقط 50متربود ولی کلی حس خوب داشت رو دست و پا کنه و بعد از اون هم به طرزی که اصلا باور نکردنی بود پول بیمه که سالها قبل از دستش داد بود هماهنگ شد و به دستش رسید و خلاصه حتی پدر منکه مخالف صد در صد بود خواب عجیبی دید و خیلی ترسیده بود و از بزرگی پرس و جو کرد و درآخر در عین ناباوری کل پازل باورنکردنیه من و همسرم در دوسال جور شد و خداروشکر میکنم که دو ثمره عشق داریم….

  5+
 9. سلاااااام استاد عزیزم،واااای وااای خدای من استاد چه اگاهیهای نابی ،فوق العاده بودن این اگاهیها من لایو شما رو دیده بودم ولی امروز دوباره توی پیج که گذاشتین یه سری جملات اول این فایل گذاشتین تصمیم گرفتم بیام و اگاهیها رو بخونم در واقع هدایت خدای من بود به این اگاهیها ،بسیار سپاسگزارم فقط و فقط همین جملاتی که نوشتین اول این فایل میلیاردها و میلیاردها قیمتشه و هر کسی این اگاهیها رو درک کنه با تمام وجودش راه صد ساله رو یه شبه میتونه طی کنه ،استاد من از شبی که شما لایو گذاشتین که هر کسی در زمینه کسب و کار مشکل داره رابطه اش با خدا مشکل داره همینطور ذهنم درگیر بود که من چه مشکلی دارم منی که سه ساله دارم روی ذهنم کار میکنم به قول شما از عبارات تاکیدی گرفته تا کنترل ذهن و احساس خوب و ارامش وتمرینات الفا و ….. پس چرا نتیجه ام اونطور که من میخوام نیست چرا درامدم نسبت به سال قبل کاهش داشته با اینکه همه اش داشتم روی ذهنم کار میکردم،دیشب توی قسمت نوت بوک موبایلم اومدم نوشتم من چه مشکلی با پول دارم که وارد زندگیم نمیشه زیرش نوشتم چه ترمزهایی دارم چه باورهای محدود کننده ای درباره پول دارم…..و خییییلی هدایتی امروز به جای اینکه فایلهای شکر گزاری روزانه ام رو گوش بدم اول اینستاگرام رو چک کردم و دیدم شما پست گذاشتین و اومدم توی سایت و پیدا کردم این باورهای محدود کننده رو،خیلی ممنونم از شما استاد عزیزم که دستی از خداوند شدین برای هدایت من
  بله باورهای محدود کننده من ایناهاست۱-انتظار داشتن از عوامل بیرونی مثل جملات تاکیدی و حتی انتظار از خدا(که شما گفتین این شرکه)۲_اینکه من حال خوبم رو گره میزدم به داشتن درامد در اون روز یا شنیدن تعریف و تمجید و تایید از دیگران،رضایت مشتری وحتی احساس خوب داشتن به خودم۳-انتظار معجزه داشتن از احساس خوب .من انتظار داشتم اون روزی که شکر گزاری کردم و فایل عبارت تاکیدی گوش دادم و الفا گوس دادم و تصاویر پول دیدم و….اونروز دیگه از در و دیوار اسمون وزمین برای من ثروت بباره وبرعکس اونروز درامدم صفر یا خیلی کم بود دوباره حالم بد میشد که چرا پس جواب نمیده بارها وبارها تصمیم گرفتم که این مسیر رو ول کنم با خودم میگفتم که من اینهمه انرژی و وقت صرف کار کردن روی ذهنم میکنم پس کو چه فایده داره ولی باز هم ادامه دادم والان بسیار خوشحالم که توی این مسیر موندم و اگاهیها هر لحظه بیشتر وبیشتر به من داده شد.وظیفه خودم دونستم که از شما به خاطر فایلها و مطالب فوق العاده تون تشکر کنم و بگم که خوشحالم که شاگرد کلاس شما هستم❤?

  3+
 10. احساس خوب اصل همه کاراست اگه آدم حالش خوب باشه هر کاری و انجام می ده لذت می بره از همه چیز در فرکانس خوبیه من به خوبی اینو تجربه کردم دیگه الان خدا رو شکر !
  این عبارت تاکیدی هم من بعضی وقتها استفاده می کردم قبلا نمی دونم مثلا برای آرامش و اینجور چیزها شاید نتیجه می داد تا چند روز
  الان هم می دونم طبق گفته های شما اگه جایی مشکل داریم یعنی ایمانمون نسبت به خدا در رابطه با اون موضوع کمه و باید روش کار کرد
  من از صبح که بلند می شم همینطوری که شما توضیح دادین می گم من به خدا ایمان دارم و می دونم خدا کمک می کنه تا همه کارام روبراه بشه و من امروز مثل خدا رفتار می کنم !
  بعضی وقتا حرفای دیگران خیلی تاثیر می زاره روی آدم که ممکنه کمی طول بکشه تا آدم بتونه حالشو خوب کنه!

  3+
 11. یعنی به خدا یه دونه ای
  من چی بگم دمت گرم واقعا چه قدر قشنگ توضیح میدید
  من هم مثل قبل شما الان هستم یعنی بودم
  من از زمانی که با شما آشنا شدم به قدرت ذهن پی بردم و رفتم دنبال قانون جذب تا حدودی تونستم درک کنم و حالم رو خوب کنم ولی خیلی نکته ها رو از این متن شما درک کردم پس صد در صد بهتر نتیجه میگیرم
  مرسی استاد ??????
  یه سوالی داشتم من توی قانون جذب اینجوری فهمیده بودم که هر اتفاقی که برای ما میافته چه خوب چه ب نتیجه باور ما هست که در خوداگاه یا ناخوداگاه خودمون داریم یا داشتیم
  این با همزمانی کائنات و حس خوب و بد ، فرق میکنه مگه هر چیزی رو که باور کنی یا باور داشته باشی توی زندگی ما رخ نمیده؟
  میشه راهنمایی کنید

  3+
  1. سلام با استاد عطار روشن ودوستان
   راستش من مدتهاست با این مباحث قانون جذب اشنا هستم و انطوری که در کتابها گفته شده بود یعنی درخواست بکن باور کن واحساس خوب داشته باش من عمل کردم وچیزی که یادمه به اون هدفی که داشتم رسیدم این که همسرم را به سمت خودم جذب کنم بعد از چند ماه کاری که من کردم باور سازی بود تجسم کردن واحساس خوب و این اتفاق رقم خورد وباشخصی اشنا شدم ومنجر به ازدواج شدطبق فرمایشات شما که نتایج عالی گرفتید ودر این ویدئو فرمودین که اصلا این جملات تکرار کردنه به زمان حال ودرگیر بودن با فعل وفاعل کاری از پیش نمی بردیت پس این نتیجه که من گرفتم از کجا آب می خوره و چیزای که داره یادم میاد تکرار این برنامه ها باعث شده بوداحساسم خوب باشه ممنون میشم یکم روشن تر کنید این اتفاقی که صورت گرفت

   4+
 12. سپاسگزارم از اینکه آگاهی های بسیار نابی را با دست و دلبازی و صداقت خاص خودتان به ما انتقال دادید. در پناه نور و عشق الهی در مسیر تغییرات فوق العاده باشید و همواره روشنگر راه ما

  2+
  1. سلام استادگرامی
   من هم وقتی باقانون جذب آشناشدم هرروزصبح مینوشتم فقط برگه سیاه میکردم وهمیشه میگفتم پس چرااتفاقی نمیفته تازه بدترهم میشه یه جاهایی هم ایست کرده بودخلاصه انگیزه ای راکه برای شروع اون دوره هاداشتم کم کم ازدست دادم وخسته وناامیدگذاشتمشون کنارتااینکه باسایت شماآشناشدم ویکی دوتافایل گوش دادم ودوره راخریداری کردم وخداوندراهزاران باربابت این هدایت سپاسگزارم تاالان به خیلی ازچیزایی که میخواستم رسیدم خداراشکربدون نوشتن وتجسم وذکرگفتن وختم برداشتن وخلاصه خیلی ازکارای دیگه بااین دوره بدون هیچ زحمتی دارم بغیرازلاغری به اهدافم میرسم واقعابه دورهای استادروشن وگفته هاشون ایمان کامل دارم ودرهمه جنبه های زندگی بهم کمک میکنه ازتون سپاسگزارم

   0