0

لاغری با ذهن

به نام خدای مهربان و هدایت کننده

من رضا عطارروشن هستم، مدرس لاغری با ذهن

این وب سایت با هدف آموزش لاغری (کاهش وزن و تناسب اندام) از طریق مدیریت ذهن (لاغری با ذهن)  ایجاد شده و هدف من از ایجاد این وب سایت ترویج راهکارهایی ساده و شگفت انگیز جهت دست یابی به تناسب اندام می باشد.
.
روشی که با بکارگیری آن در ابتدا خودم به تناسب اندام ایده آل رسیدیم و سپس بسیاری از دوستانی که از طریق تلگرام با من در ارتباط بودند، با استفاده از آن به نتیجه دلخواه رسیدند و از نتایج به دست آمده بسیار شگفت زده شدند.
.
نتایج عالی که دوستان کسب کردند (آلبوم شگفتی ها) سبب شد تا برای گسترش این روش شگفت انگیز اقدام به ایجاد راه مناسب تری برای ارتباط با افرادی کنم که مشتاق متناسب شدن و مهمتر از آن متناسب ماندن هستند.
.
من در طول عمر خود بارها اقدام به گرفتن رژیم های سخت و طاقت فرسا کردم و هر بار با رنج و مشقت زیاد مقداری از وزن خود را کاهش دادم ، ولی هر بار بعداز گذشت مدت زمان کوتاهی دچار اضافه وزن بیشتری می شدم.
.
همواره از زندگی که سرشار از نگرانی و استرس اضافه وزن بیشتر بود خسته و ناامید بودم و پیوسته از بخت بد خود بابت داشتن ژنتیک چاقی در خانواده گله مند و حتی گاهی اوقات بابت این موضوع به خدا هم شکایت می کردم و با توجه به شکست های متوالی در استفاده از برنامه های رژیمی سخت و انجام تمرینات ورزشی سنگین جهت کاهش وزن، به این نتیجه رسیده بودم که دیگر تقدیر من چنین است و روز به روز افسرده تر و ناامیدتر می شدم.
.
روزگار گذشت تا به لطف خدای مهربان، پس از آشنایی با قانون جذب و قدرت ذهن انسان، بارقه امیدی در من روشن شد و با خودم فکر کردم اگر قانون جذب صحت داشته باشد، می تواند در زمینه رسیدن به تناسب اندام (لاغری با ذهن) هم موثر باشد.
.
از آن پس سعی کردم تا قوانین جذب را به قوانین تناسب اندام تبدیل کنم و هر آنچه را از قانون جذب آموخته بودم با ابتکاری خلاقانه به روشی برای رسیدن به تناسب اندام تبدیل کردم و موفق شدم در مدت زمانی حدود ۱۵ ماه ۳۰ کیلو از وزن خودم را کاهش دهم، در صورتی که مثل گذشته اسیر برنامه غذایی و محاسبه کالری مواد غذایی نبودم و هر آنچه را از خوردنش لذت می بردم با خیال راحت استفاده می کردم.
.
موفقیت من در این کار به حدی بود که باعث تعجب و شگفتی اطرافیانم شد و البته آنها باور نمی کردند که با استفاده از قدرت ذهن توانسته باشم این مقدار از وزن خود را کاهش دهم و البته من هم اصراری برای اثبات این موضوع نداشتم، چون هدف بالاتری داشتم.
نیرویی درونی به من می گفت حالا که خودت به آرزوی دیرینه ات رسیده ای و این نتایج شگفت انگیز را به دست آورده ای باید به دیگران هم کمک کنی تا بتوانند به آرزوی خود جهت داشتن اندامی متناسب دست پیدا کنند.
.
از این رو سال 95 کانالی در تلگرام تشکیل شد و به لطف خدای مهربان، دوستان زیادی در این گروه عضو شدند که من اصلا آنها را نمی شناختم و مطالب و تمریناتی را که خودم طراحی کرده بودم در اختیار آنها قرار دادم که به لطف خدای متعال مورد استقبال غیر قابل تصور قرارگرفت و هر روز دوستان با پیام های تشکر و قدردانی خود، به من انرژی و دلگرمی می دادند و من همواره از خواندن نتایج عالی که آنها به دست آورده بودند شگفت زده شده و لذت می بردم.
.
نکته جالب توجه اینکه دوستانم خیلی بهتر و زودتر از من به نتایج عالی دست پیدا می کردند.
آگاهی از نتایج شگفت انگیز به دست آمده دیگر اعضاء، به آنها انرژی و انگیزه مضاعف می داد و آنها مثل من آزمون و خطا نداشتند و روش های کارآمد لاغری با ذهن انجام شده توسط من را اجرا می کردند.
نتیجه این شد که در مدت زمان کوتاهی بسیاری از دوستان به طرز عجیبی به تناسب اندام دلخواهشان رسیدند که در بخش آلبوم شگفتی ها عکس هایی از این عزیزان ارائه می شود.
.
نتایج عالی به دست آمده از این دوره سبب شد تا این وب سایت را با هدف ترویج بیشتر این شیوه عالی و شگفت انگیز ایجاد کنم.
به این منظور قصد دارم مطالب آموزنده و نکاتی استثنایی را در زمینه لاغری با ذهن به همراه فایلهای صوتی و تصویری منتشر کردم.
.
ایمان به این روش مهمترین عامل کسب نتایج درخشان است. با استفاده از دوره آموزشی رایگان لاغری با ذهن و مطالعه مطالب ارائه شده و دیدن تصاویر شرکت کننده های قبلی و همچنین خواندن تجربیات آنها به اطمینان قلبی نسبت به این روش شگفت انگیز دست پیدا کنید.
.
منتظر خواندن نتایج عالی شما هستم
همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن
3 3
به نوشته امتیاز دهید
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
نمایش همه دیدگاه ها
Majid
Majid
1399/11/25 07:46

سلام استاد عزیز
سپاسگزارم از خداوند بزرگ و مهربان وهمچنین
از استاد عطار روشن ممنون و سپاسگزارم بخاطر این اگاهی هایی که در اختیار ما قرار داده.
با ارزو موفقیت و شادی برای همه دوستان

aynaradakbari94@gmail.com
aynaradakbari94@gmail.com
1399/08/05 22:55

سلام
عالی و منحصر به فرد بود
از خلاقیت و تلاش ارزنده شما سپاسگزارم که ان در جای جای این سایت محسوس است
در پناه خدای یکتا