ورود / ثبت نام
0

لاغری با ذهن

به نام خدای مهربان و هدایت کننده

من رضا عطارروشن هستم، مدرس لاغری با ذهن

این وب سایت با هدف آموزش لاغری (کاهش وزن و تناسب اندام) از طریق مدیریت ذهن (لاغری با ذهن)  ایجاد شده و هدف من از ایجاد این وب سایت ترویج راهکارهایی ساده و شگفت انگیز جهت دست یابی به تناسب اندام می باشد.
.
روشی که با بکارگیری آن در ابتدا خودم به تناسب اندام ایده آل رسیدیم و سپس بسیاری از دوستانی که از طریق تلگرام با من در ارتباط بودند، با استفاده از آن به نتیجه دلخواه رسیدند و از نتایج به دست آمده بسیار شگفت زده شدند.
.
نتایج عالی که دوستان کسب کردند (آلبوم شگفتی ها) سبب شد تا برای گسترش این روش شگفت انگیز اقدام به ایجاد راه مناسب تری برای ارتباط با افرادی کنم که مشتاق متناسب شدن و مهمتر از آن متناسب ماندن هستند.
.
من در طول عمر خود بارها اقدام به گرفتن رژیم های سخت و طاقت فرسا کردم و هر بار با رنج و مشقت زیاد مقداری از وزن خود را کاهش دادم ، ولی هر بار بعداز گذشت مدت زمان کوتاهی دچار اضافه وزن بیشتری می شدم.
.
همواره از زندگی که سرشار از نگرانی و استرس اضافه وزن بیشتر بود خسته و ناامید بودم و پیوسته از بخت بد خود بابت داشتن ژنتیک چاقی در خانواده گله مند و حتی گاهی اوقات بابت این موضوع به خدا هم شکایت می کردم و با توجه به شکست های متوالی در استفاده از برنامه های رژیمی سخت و انجام تمرینات ورزشی سنگین جهت کاهش وزن، به این نتیجه رسیده بودم که دیگر تقدیر من چنین است و روز به روز افسرده تر و ناامیدتر می شدم.
.
روزگار گذشت تا به لطف خدای مهربان، پس از آشنایی با قانون جذب و قدرت ذهن انسان، بارقه امیدی در من روشن شد و با خودم فکر کردم اگر قانون جذب صحت داشته باشد، می تواند در زمینه رسیدن به تناسب اندام (لاغری با ذهن) هم موثر باشد.
.
از آن پس سعی کردم تا قوانین جذب را به قوانین تناسب اندام تبدیل کنم و هر آنچه را از قانون جذب آموخته بودم با ابتکاری خلاقانه به روشی برای رسیدن به تناسب اندام تبدیل کردم و موفق شدم در مدت زمانی حدود ۱۵ ماه ۳۰ کیلو از وزن خودم را کاهش دهم، در صورتی که مثل گذشته اسیر برنامه غذایی و محاسبه کالری مواد غذایی نبودم و هر آنچه را از خوردنش لذت می بردم با خیال راحت استفاده می کردم.
.
موفقیت من در این کار به حدی بود که باعث تعجب و شگفتی اطرافیانم شد و البته آنها باور نمی کردند که با استفاده از قدرت ذهن توانسته باشم این مقدار از وزن خود را کاهش دهم و البته من هم اصراری برای اثبات این موضوع نداشتم، چون هدف بالاتری داشتم.
نیرویی درونی به من می گفت حالا که خودت به آرزوی دیرینه ات رسیده ای و این نتایج شگفت انگیز را به دست آورده ای باید به دیگران هم کمک کنی تا بتوانند به آرزوی خود جهت داشتن اندامی متناسب دست پیدا کنند.
.
از این رو سال 95 کانالی در تلگرام تشکیل شد و به لطف خدای مهربان، دوستان زیادی در این گروه عضو شدند که من اصلا آنها را نمی شناختم و مطالب و تمریناتی را که خودم طراحی کرده بودم در اختیار آنها قرار دادم که به لطف خدای متعال مورد استقبال غیر قابل تصور قرارگرفت و هر روز دوستان با پیام های تشکر و قدردانی خود، به من انرژی و دلگرمی می دادند و من همواره از خواندن نتایج عالی که آنها به دست آورده بودند شگفت زده شده و لذت می بردم.
.
نکته جالب توجه اینکه دوستانم خیلی بهتر و زودتر از من به نتایج عالی دست پیدا می کردند.
آگاهی از نتایج شگفت انگیز به دست آمده دیگر اعضاء، به آنها انرژی و انگیزه مضاعف می داد و آنها مثل من آزمون و خطا نداشتند و روش های کارآمد لاغری با ذهن انجام شده توسط من را اجرا می کردند.
نتیجه این شد که در مدت زمان کوتاهی بسیاری از دوستان به طرز عجیبی به تناسب اندام دلخواهشان رسیدند که در بخش آلبوم شگفتی ها عکس هایی از این عزیزان ارائه می شود.
.
نتایج عالی به دست آمده از این دوره سبب شد تا این وب سایت را با هدف ترویج بیشتر این شیوه عالی و شگفت انگیز ایجاد کنم.
به این منظور قصد دارم مطالب آموزنده و نکاتی استثنایی را در زمینه لاغری با ذهن به همراه فایلهای صوتی و تصویری منتشر کردم.
.
ایمان به این روش مهمترین عامل کسب نتایج درخشان است. با استفاده از دوره آموزشی رایگان لاغری با ذهن و مطالعه مطالب ارائه شده و دیدن تصاویر شرکت کننده های قبلی و همچنین خواندن تجربیات آنها به اطمینان قلبی نسبت به این روش شگفت انگیز دست پیدا کنید.
.
منتظر خواندن نتایج عالی شما هستم
همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن
5 نظر در مورد لاغری با ذهن

دیدگاهتان را بنویسید

   1400/06/13 13:55
   مدت عضویت: 69 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 25 کلمه

   هرکجای این سایت قدم میزاریم انرژی مضاعف هست توسط استاد عزیز. از بارز ترین تقییر  تقییر کردن ذهن است   استاد موفق باشید و سلامت. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   elahe.a.5129@gmail.com
   1400/02/04 15:33
   مدت عضویت: 157 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 27 کلمه

   احساس خوب مساویست با اتفاقات خوب.هر چه که ذهن پذیرای اون باشه جسم هم براحتی قبول میکنه ومیپذره ،این یه قانون ثابته ودر مورد همه صدق میکنه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سیده آمنه یاقوتی
   1400/01/15 00:29
   مدت عضویت: 198 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 586 کلمه

   دوباره سلام14،1،1400

   دلم خواست از اول بنویسم

   خب اول بگم چطوراومدم تو این سایت

   من از بچگی خیییلی لاغربودم وهمیشه مسخره میشدم،ولی باوراینکه دختر پریود شه چاق میشه منو هم درگیر کرد ورون هام تمام بار اضافه وزنمو به دوش کشیدن(چون قبل هاوزنم از60یکم بالا میرفت حالت تهوع میگرفتم ونمیتونستم بخورم حتی بوی غذاحالمو بدمیکرد)

   تادیدم وزن آوردم باکم خوردن کنترلش کردم ولی همیشه سایزشلوارم درحدیه ادم توپر روبه چاق بود و اذیت بودم وهمه میگفتن شماها مثل پدرتون ارثیتونه وتو از همه بیشتر بردی ومنم باورکردم،برای دامن پوشیدن حالم از خودم بهم میخورد که اخه چراانقد ازپایین تنه چاقم و ازبالاتنه لاغر وحتی کسی میدید فکرمیکرد خیلی لاغرم ولی بلوزشلوارمیپوشیدم قشنگ معلوم بود

   وکلا اذیت بودم و این نگرانی اضافه وزن از16سالگی باهامه حتی باوجود اینکه لاغربودم وفقط رون هام چاق بود

   یادمه یه مدت فقط ترشی و نون میخوردم،شام نمیخوردم،کلا کم میخوردم چون تا یذره اضافه میخوردم وزنم اضافه میشد و باید تاوانشو با تمسخرو خجالت و نپوشیدن لباس دلخواه و کلی حسرت دیگه میدادم

   تا22سالگی بااین کنترل ها60تا63بودم عقد که کردم در عرض 7ما16کیلو اضافه کردم بدون اینکه کارخاصی بکنم

   وچقد روحیه ام ضعیف شد(چون قبلترش که لاغربودم همه مدام میگفتن خوبی هااولی رون هات زیادی چاقه هیکلت باهم نمیخونه چرااینجوری هستی)وحالا که حتی از بالا تنه هم ثپل شده بودم همه بهم میگفتن حاج خانوم

   خیلی بهم برمیخورد همیشه استرس اعصاب خراب و بدترازهمه جاریم لاغر و باریک بود وهی کوبیده میشد تو سرم و چقد من عصبی میشدم

   رفت وحامله شدم وشدم 89کیلو و14کیلو اضاف کردم وبعد زایمان برگشتم76 وشیردهی روی85ثابت موندم

   لاغری و اندام خوب برام شد رویا،حسرت واین باورهاشدت گرفت که

   زن ازدواج کنه هیکلش خراب میشه

   زایمان کنه پهن میشه و دیگه اون هیکل خوب دخترونگیش و نداره

   چربی ها دیگه اب نمیشن لامصبا و ازاین دست باورها که بشدت تشدید شد

   دیگه باورم شد نمیتونم نمیشه وتا2سال با85کیلو بودم،کلی روش امتحان کردم پلاستیک پوشیدم و ورزش کردم،کم خوردم رژیم و هرچی که در حد مبتدی هابود،حتی خواستم ویبره و چربی سوز گرمایشی برم که جورنشد

   تا گذشت و هر روز بدتر ازدیروز رسیدم به سال94 که بخاطر اینکه باجاریم مقایسه ام کردن درعرض یک سال20کیلو کم کردم باکالری بندی

   پیاده روی و رقص

   البته که اونموقعه تا گرسنه نمیشدم نمیخوردم واین عالی بود

   ولی ترس از چاقی برای یه لقمه اضافه ترشدن وزن و داشتم

   مدام نگاه میکردم

   سایز میگرفتم وزن میگرفتم وبرای 4سال وزنمو داشتم تا کرونا اومد وباور کم تحرکی و حتی اگه کم بخورم وتحرکم کم باشه اضافه میشه کم کم شد و هی استرس بیشتر

   خب حالابریم سال97و اشنایی بادوست قشنگم وحید و صحبت و حرف و هدایت شدم به کتاب نیمه تاریک وجود

   بعد کتاب های دیگه

   وقانون جذب وآموزش های 12قدم و بلاخره سایت ارزشمند استاد عباسمنش

   دقیقا اسفندماه دنبال جملات تاکیدی برای لاغری بودم تو سایت(البته بگم که من یه دوره ذهن لاغر رفتم 1ماهه که چندتا فایل آلفا وپیاده روی بود وبقیه اش مثل قبل رژیم و کالری بندی که جالب نبود ولی باعشق به لاغری 6کیلو کم کردمازبهمن تااسفند)وتوسایت استاد عباسمنش عزیزی اقای عطار روشن و معرفی کرده بودن منم که دنبال یه راه راحت و بدون استرس و نخور وبخور وذهنی بودم بلاخره وارد سایت شدم و چقد برام دلنشینه

   تو1هفته اول2کیلو کم کردم ولی

   باورهای محدود برو جلو اینه و واااااای دباره که برگشت هی میومد و حالمو بد میکرد

   تا اومدم تو قسمت لاغری گام به گام ونظرات ارزشمند دوستان و چقد جنس حرف ها اشنا و شبیه خودم وخیلی امیدوارتر شدم وازشوق خودم معرفی کردم به دوستانی که دنبالش بودن واونهاهم راضی هستن که بلاخره راهشو پیداکردن

   ممنونم که هستین و اینهمه آموزش های عالی دارین

   منم تعهدمیدم که بنویسم بخونم و نگاه کنم
   .بقول استاد یابمیرم یابه عشقم برسم

   ممنونم که هستین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/25 07:46
   مدت عضویت: 241 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 32 کلمه

   سلام استاد عزیز
   سپاسگزارم از خداوند بزرگ و مهربان وهمچنین
   از استاد عطار روشن ممنون و سپاسگزارم بخاطر این اگاهی هایی که در اختیار ما قرار داده.
   با ارزو موفقیت و شادی برای همه دوستان

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   aynaradakbari94@gmail.com
   1399/08/05 22:55
   مدت عضویت: 335 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 27 کلمه

   سلام
   عالی و منحصر به فرد بود
   از خلاقیت و تلاش ارزنده شما سپاسگزارم که ان در جای جای این سایت محسوس است
   در پناه خدای یکتا

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم