ورود / ثبت نام
0

مبانی لاغری با ذهن (قسمت سوم)

اندازه متن

برای بسیاری از افراد چاق، لاغری و لاغر شدن مبهم و غیرقابل باور است. این موضوع درباره من کاملا صدق می کرد چون از کودکی اضافه وزن داشتم هیچ تصویر یا خاطره ای از لاغر بودن ندارم به همین دلیل حتی فکر کردن به لاغر بودن برای من غیرممکن بود.

هر وقت با افراد لاغر روبرو می شدم از رفتار آنها تعجب می کردم چون هیچ شباهتی با آنچه من می دانستم و رفتار می کردم نداشت.

وقتی فرد لاغری در مقابل تعارف دیگران می گفت: متشکرم، میل ندارم. من تعجب می کردم که میل ندارم یعنی چی؟ چطور ممکن است میل نداشته باشی؟

با خودم فکر می کردم خوب با دستت یکی بر می داری و می خوری. پس چرا این فرد می گوید میل ندارم؟!

زمانی که تصمیم گرفتم از روش ذهنی برای لاغر شدن استفاده کنم، همچنان هیچ درکی از لاغری نداشتم و نمی دانستم وقتی لاغر شدم چه اتفاقی خواهد افتاد.

چه تغییری در من ایجاد خواهد شد و من چه آدمی خواهم شد.

بنابراین در دوره های آموزشی لاغری با ذهن همیشه ابتدا درباره چاقی صحبت می کنم، چون اطمینان دارم همه افراد به خوبی آن را می شناسند و سپس درباره لاغری توضیح می دهم چون می توان سمت مقابل چاقی را در ذهن تصویرسازی کرد حتی اگر مطمئن نباشیم با واقعیت انسان های لاغر شباهت دارد.

به نظر من چاقی، زبان مشترک بین همه افرادی است که اضافه وزن دارند.

درباره تفاوت بین اضافه وزن و چاقی، در هفته اول دوره ورود به سرزمین لاغرها به طور مفصل توضیح داده شده است.

چاقی، مجموعه از افکار، نگرش و تصویرهای ذهنی است که در ذهن هر فرد چاق وجود دارد.

مانند کلمات زبان فارسی که در مغز همه فارسی زبانان وجود دارد و هر فردی می تواند از کلمات دلخواه خود استفاده کند.

چاقی هم دقیقا مانند زبان گفتاری است، هر فردی که اضافه وزن دارد به شکل مورد علاقه خود درباره چاقی خود صحبت می کند.

مطمئن باشید آنچه درباره چاقی در ذهن شما می گذرد در ذهن هر انسانی که اضافه وزن دارد جریان دارد، فارغ از ملیت یا محل سکونت او چه باشد.

حتی جنسیت افراد تفاوتی در زبان چاقی آنها ایجاد نمی کند. همانطور که بسیاری از مردهایی که اضافه وزن دارند عقیده دارند که اضافه وزن آنها به خاطر کم تحرکی آنهاست، بسیاری از زن هایی که اضافه وزن دارند نیز همین عقیده را دارند.

تفاوتی ندارد متخصص مغز و اعصاب باشید یا مدرس زبان انگلیسی، مکانیک خودرو باشید یا متخصص آرایش موی خانم ها به هر حال آنچه در ذهن شما درباره چاقی می گذرد یکسان است.

اضافه وزن نتیجه یادگیری زبان چاقی است.

همانطور که اگر شما اصول و قواعد نقاشی را بیاموزید قادر به نقاشی کردن خواهید بود زمانی که اصول و مبانی چاق شدن را بیاموزید اضافه وزن پیدا می کنید. این حقیقت ارتباطی به تمایل شما ندارد.

به نظرم همه افراد چاق تمایلی به چاق تر شدن ندارند اما عدم علاقه آنها باعث جلوگیری از چاق تر شدن آنها نمی شود چون زبان چاقی را آموخته و در حال استفاده از آن هستند.

مطمئنا تا این جای نوشته را کاملا درک کرده اید چون درباره چاقی توضیح داده شد.

اکنون زمان صحبت درباره لاغری است.

برای لاغر شدن باید از زبان لاغری موجود در مغز خود استفاده کنید.

همه افراد چاق مجهز به زبان لاغری هستند اما به واسطه یادگیری زبان چاقی، مدت هاست از زبان لاغری استفاده نمی کنند و به همین دلیل اضافه وزن پیدا کرده اند.

همانطور که یادگیری زبان انگلیسی ارتباطی به برنامه غذایی و ورزش کردن ندارد، یادگیری زبان لاغری نیز مستلزم ورزش کردن و خوردن بر اساس برنامه غذایی نیست بلکه همه افراد چاق خودبخود به زبان لاغری مجهز هستند فقط باید نحوه به کارگیری آن را بیاموزند.

از اولین اصول یادگیری استفاده از زبان لاغری منطقی کردن تسلط خود بر زبان لاغری است.

باید برای ذهن خود منطقی کنید که به زبان لاغری تسلط کامل دارید و اکنون می خواهید از این زبان برای ایجاد شرایط جدید در جسم خود استفاده کنید.

برای منطقی کردن مسلط بودن بر زبان لاغری می توانید از گستردگی زبان لاغری در بین مردم دنیا استفاده کنید.

همه انسان ها در بدو تولد متناسب هستند، همانطور که از سایز جنبه های جسمی در بهترین شرایط هستند از نظر تناسب هم در حالت ایده آل خود هستند.

همانطور که بینا بودن، دست و پا داشتن، مو داشتن و … برای یک انسان از بد تولد کاملا طبیعی است، متناسب بودن نیز از مستلزمات تولد انسان در دنیای مادی است.

اضافه وزن یک حالت اشتباه است که به واسطه یادگیری زبان چاقی در ما ایجاد شده است و این حالت طبیعی خلقت ما نیست.

من سعی کردم با ذکر مثال های متعدد برای خودم منطقی کنم که لاغری طبیعی و چاقی غیرطبیعی است و از آنجایی که هر موضوع غیرطبیعی ماندگار نیست بنابراین چاقی من نیز ماندگار نیست و به محض اینکه من تصمیم می گیرم از زبان لاغری مغز خود استفاده کنم، جسم من به سمت لاغری تغییر وضعیت خود را آغاز می کند.

همانطور که اگر شما در ایران یا در یک خانواده فارسی زبان متولد شده باشید به طور طبیعی و خودبخودی باید فارسی صحبت کردن را بلد باشید، به واسطه خلق شدن توسط خداوند و مجهز بودن به زبان لاغری با باید متناسب و در وضعیت تناسب اندام ایده آل باشید.

سعی کنید با دلایل منطقی اضافه وزن داشتن خود را در ذهن خود غیرطبیعی کنید. مهم نیست دلایل شما مورد قبول یا تایید دیگران باشد، مهم این است که مورد قبول و تایید خودتان باشد.

به عقیده من همانطور که خداوند ضربان قلب من را کنترل می کند، همانطور که تنفس من را مدیریت می کند حتما وضعیت سلامت و جسم من را هم می تواند مدیریت کند. بنابراین اینکه من اضافه وزن داشته باشم کاملا غیرطبیعی است. خداوند من را چاق خلق نکرده است، خداوند فقط خلق کردن در بهترین حالت را بلد است و اصلا تا به حال یک انسان چاق خلق نکرده است.

این شرح یکی از دلایل غیرمنطقی کردن چاقی برای ذهنم است فارغ از اینکه مورد تایید شما یا دیگران باشد. فقط کافی است من باور کنم که چاقی غیرطبیعی است.

بنابراین سعی کنید تا می توانید از طریق شرح دادن به صورت منطقی برای ذهن خود اثبات کنید که چاقی شما غیرطبیعی است و لاغر شدن برای شرایط طبیعی وجود شماست.

تمرین این جلسه:

1- تماشای چند مرتبه محتوای آموزشی برای درک بهتر و نفوذ آگاهی در ذهن ناخودآگاه.

2- سعی کنید با دلیل و منطق اثبات کنید که چاقی زبان مشترک همه افرادی است که اضافه وزن دارند؟

3- اثبات کنید که چاقی شما غیرطبیعی است و شرح دهید چرا لاغر شدن حق شماست؟

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=31930
برچسب ها:
8 نظر در مورد مبانی لاغری با ذهن (قسمت سوم)

دیدگاهتان را بنویسید

   faribadeghani1371@gmail.com
   1400/09/10 14:27
   مدت عضویت: 157 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 407 کلمه

   سلام
   وقتی ک من در حالت چاقی شاد نیستم و ی عیب برا خودم میدونمش مطمئنا ی حالت غیر طبیعیه
   اضافه وزن غیر طبیعیه
   من قبول دارم چن من در این حالت احساس سبکی راحتی ندارم
   حس سلامتی ندارم اضافه وزن سبب شده از حالت طبیعی خارج شم پام درد بگیره شکمم عذابم بده
   این ها همه غیر طبیعیه
   ولی یکبار از مسیر اشتباه لاغر شدم و میدونم ک لاغری چ نعمتیه لباسی ک دوس داری راحت میری میخری شادمیشی اعتماد ب نفس داری احسای سبکی داری راحت نشستن و برخواستن از پله بالا رفتن
   خوشگل میشی
   و قتی من یبار تونستم لاغر شم یعنی جسم من میتونه لاغربشه توانایی داره و
   خداوند اینو جز ذات من نکرده من چاق باشم خودم خودمو تغییر دارم این شکم این چاقی ب خاطر منه منی ک اضافه بر نیازم میخورم منی ک ب همه چی برچسب میزدم
   منی ک ارزشی برا خودم قائل نبودم اینها رو من یواش یواش در خودم وارد کردم تا اینک بالاخره جسمم هم نشون داد
   من میام مقایسه میکنم و میبینم با اونی ک لاغره و خوش اندامه ک تبلیغ لباس مبکنه داره ماکارونی میخوره شیرینی میخوره ماهی سرخ شده میخوره پس این طبیعی نیس ک من نخورم لاغرشم
   خدا خلق کرده من استفاده کنم اما ب اندازه نیازم
   فریبا تو انسانی برا جسم خودت ارزش قائل شو برا روحیه خودت ارزش قائل شو عمل کن تا نتیجه ببینی از فرصتی ک خدا بهت داده خوب استفاده کن
   نزار خدا بگه این راهم بهش نشون دادم انجام نداد
   فریبا خودتو پیش خودت شرمنده نکن
   یبار برا همیشه باور کن ک چاقی تو از اضافه خوردن توهستش از اینک سیر شدی داری ادامه میدی
   از اینک فرمولها تو مغز تو جا کردن
   باور کن خوردن برابر با نیاز تو هستش
   خدایی ک انقدر زیبا خلق میکنه ک ادم ب اسمونش نگاه میکنه کیف میکنه هیچ وقت تو رو چاق خلق نکرده از دیدن شکمت چاقیت ناراحت بشی
   خداوند تو رو بهترین خلق کرده
   جسم تو تغییر پذیره
   قبول کن
   باورکن
   تو میتو نی
   لاغری اسونترین کار دنیاست چن همه چی طبیعیش اسونه زیباست
   همونطور ک من دوس دارم از دست چپم استفاده بکنم و اونی ک روب روی منه از دست راستش
   همونطور هم من از زبان چاقی استفاده کردم و اونی ک متناسبه از زبان لاغری
   برای اونی ک از دست چپس استفاده میکنه امکانات کمه بیشتر تو عذاب تو دوران مدرسه ی صندلی نمیتونستم راحت باشم همیشه گردن درد وهمیشه در عذاب بودم
   الان چن دارم از زبان چاقی استفاده میکنم تو عذابم
   طبیعیش اینه لاغر باشم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/09/03 11:28
   مدت عضویت: 408 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 639 کلمه

   به نام خدا
   سلام بر استاد عزیزم و تمامی دوستان
   دلایل چاقی من
   ۱_ اولیش و اصلیترین دلیل چاقی در ذهن من خوردن است، اصلا من با خوردن به صلح نرسیدم بدنم با یه مقدار خوردن سیر و راضی میشه ولی اطلاعات و دیده ها و شنیده هام میگه نه اون مقداری که تو میخوری زیاده و باید کمترش کنی یا نباید سیر بشی و داضی باشی اگه سیر بشی قشنگ یعنی توخیلی خوردی و تو همیشه باید در یک حالت ضعف و گرسنگی باشی
   حالا دلایلی که این باور رو نقض میکنه:
   اولا به نظر من خداوند بدن انسان رو کاملا هوشمند افریده و خود انسان بیشتر از هر کس دیگه میدونه چه مقدار نیاز به خوردن داره و با چه مقدار سیر میشه و هیچکسه دیگه نمیتونه اندازه ی نیاز بدن یه فرد رو تشخیص بدهد. و اینکه ادم باید همش در حالت گرسنگی باشه هم اشتباهه چون ذهن دراینصورت همش منتظر وعده ی بعدی یا ناخنک زدن و خوردن است و نمیتونه به کارای دیگه برسه پس اینم یه باور اشتباه دیگست که من قبول ندارم => پس خوردن باید اندازه ی نیاز بدن باشه تا انسان بتونه ازادانه به کارای دیگرش برسه نه کمتر و در حالت ضعف
   ۲_ دلیل دیگر من برای چاقی علاقه به خوردن کیک و چیزهای شیرین مثل شیرینی و بیسکویت و شکلات و… است و فکر میکنم چون من گاهی از این مواد غذایی استفاده میکنم چاق هستم.
   نقض این دلیل: تو به من بگو کدوم ادم لاغری رو سراغ داری که از این نوع مواد خوراکی یا هر نوع ماده ی خوراکی ممنوعه در ذهن تو استفاده نمیکنه؟؟!!! مریم که ۴۲ کیلو است هر روز بستنی میخوره بیشتر اوقات چیپس میخوره آرتین پسرم هر روز بستنی و تنقلات مصرف میکنه و لاغر و خوش اندام است خواهر شوهر و پدر شوهر و همسرم هم همینطور پس دوست داشتن این مواد غذایی و خوردنشون نیست که تو رو چاق میکنه مگه تو چقدر میخوری از همه ی انها کمتر میخوری و چاقی پس بشکن تو ذهنت قدرت دادن به این خوراکی ها رو ، تو واسه ی خوردن یه کیک دوقلو سوپری کوچک توی ذهنت بیست بار خودت رو مواخذه میکنی، نمیخوری و رد بشی، دائما بهش فکر میکنی عذاب وجدان میگیری، میخوای هیچ وقت دلت شیرینی نخواد و نخوری!!! مگه میشه!! چرا توی ذهنت اینقدر به این چیزها قدرت دادی؟؟؟؟؟ خوردن ان کیک نیست که تو رو چاق کرده فکرهای بعدش عذاب وجدان های بعدش محاسبه ی کالری های بعدشه که تو رو چاق نگه داشته وگرنه بخور و بگذر
   ۳- من چون ورزش بدنسازی میکنم باید غذاهای پروتئینی و رژیمی مصرف کنم و نباید از غذاهای معمولی بخورم
   اولا اگه بدن تو غذاهای پروتینی نیاز داشته باشه خودش درخواست میده بعدم باشه اگه دوست داری غذاهای پروتینی بخوری بخور نوش جانت😋 ولی اگه تو مسافرتی یا مثلا خانواده یه غذای متفاوتی رو درست کرده بود و تو دوست داشتی بخوری نترس ناراحت نشو به اندازه ی بدنت بخور و مطمئن باش که نوع غذا هیچ تاثیری در چاقی نداره حالا ساخت عضله هم با خوردن غذاهای بدون پروتین یا کم پروتین کنسل نمیشه واقعا که چه فکرایی؟ دنیا ساده تر این حرفاست
   الان به مرحله ای رسیدم که فکر میکنم چیزی که باعث چاقی من شده فکر کردن بیش از حد به خوردن ، عذاب وجدان از خوردن، صادق نبودن با خودم در مورد خواسته هام گرسنگی هام و هوس هام ، خوردن نه به دلیل گرسنگی و نیاز بدن بلکه به دلیل خستگی، بی حوصلگی، حرص به خاطره محرومیت ذهنی از خوردن( که الان خداروشکر خیلی کمتر شده) است و دقیقا این ذهن من است که نیاز داره که لاغر بشه و باور کن لاغری اسانترین کار دنیاست و نیازی به تلاش و تقلا و زحمت و اراده ی اهنین نداره، و حق طبیعی من است که لاغر باشم و طبیعیش اینکه لاغر باشم و آزادانه از نعمت های خدا بخورم و شکرگزارش باشم ان شاالله.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   🤗Ꮥ-ᎷᎧᏗፚᏗᎷᎥᎩ😊
   1400/09/03 01:59
   مدت عضویت: 51 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 966 کلمه

   ب نام خدا 

   سلام دوستان :

   همون طور ک غم وغصه ،شادی و خوشحالی ،محبت وتنهایی ، مرگ وتولد ، حال خوب ،حال بد ،فقر ،ثروت ،آرامش،خوشبختی ،کسب وکار، درآمد،حتی بیماریها زبان مشترک بین عموم افراد است ، بقول دوست همسیر مبانی لاغری  (ZahraKasaeipor) امروز ک ن از وقتیک با سایت لاغری با قدرت ذهن آشنا شدیم ( هدایت شدیم ) متوجه یک زبان مشترک دیگ بین عموم افراد جامعه شدیم زبان مشترک بین عموم افراد جامعه 

   (زبان مشترک چاق و لاغری ، تناسب واضافه وزن ) 

   توی دورانی داریم زندگی میکنیم ک پیرو جوون ،بزرگ و کوچیک وحتی فرزندانمان از مشکل چاقی و عوارض ناشی از اون (چاقی ) ب تنگ آمدن و دنبال راهکار و راه حلن ،، مخصوصا دوران کرونا این عقاید وباورهای غلط واشتباه اطرافیان ما پدرومادر ،دوست و آشنا ،جامعه ،رسانه ها وووو همه جا پرشده باور بیتحرکی ،ورزش نکردن ،روی بچها هم تاثیر گذاشته ووقتیک از بچه ای میپرسیم ک چرا تپلترشدی نسبت ب قبل از ویروس کرونا و مدرسه رفتن باجوابهای بیتحرکی وبخوروبخاب مواجهه میشیم و درمقابل با ورزش کن وتحرک داشتن بچها رو تشویق میکنیم یادیگ بهتر بگم میکنن ب آبکردن چربی ها و متناسب شدن،،واز همین سن باور ها و عقاید بچها ب خودشون، باورها و عقاید خانوادها ب بچعاشون ک باحذف وعده ی شام یا رفتن و دنبال کردن انواع و اقسام رژیم های غذایی وورزش هایی مثل فوتبال بچهارو مغزشون روح و روانشون پر میکنن پراز افکار ورودی های منفی وفرمول های چاقی غلط و اشتباه 

   من هم تا پارسال مثل عموم مردم بودم بدنبال انواع و اقسام رژیم های غذایی ،ورزش های سبک و سنگین و درعین حال معاشرت من باافرادی بود ک یا رژیم داشتن یاباشگاه میرفتن وورزش میکردن و این زبان مشترکی بود بین من و امثال من.. ک تو رژیمت چطوریه ، چی دارع ، تا کی چندماهه است ،تا چ اندازه میتونی کم کنی ،ورزشت چی چطوره برای کدوم قسمت از بدنته و چند سِت هست وووو 

   بله استاد جان چاقی زبان مشترک بین ما و همهی افراد چاق است فقط راه و روشمون متفاوت بود ،،دوستی دارم ک همیشه رژیم بود ودرحالت عصبی هر تلاشی میکرد رژیم وورزش  انجام میداد سرماه ک میشد میرفت روی ترازو و فقط چند گرم کم کرده بود ک مساوی میشد بااعصاب خوردی ،حرص وولع بیشتر ،بقول اون زمان پرخوری های اعصبی ،و بدن از حالت قحطی میومد بیرون و هیییی میخاست وبعداز چند روز حرص وولع دوباره حال زار ک باید لاغر بشم ،ازاین رژیم به اون رژیم .ازاین ورزش ب اون ورزش.از این حرکت ب اون یکی حرکت وایی خدا الان ک دارم فکرمیکنم ب اون زمان چقدر حالم داره بد میشه و تند تند دارم مینویسم ک رد بشم ازش ،البته ن اینک ازش فرار کنم ن من باهاش روب رو شدم و باورش کردم اما فکرکردن بهش واقعا حاله آدمو خراب می کنه،ودر نهایت دوست من عمل اسلیو انجام داد،، 

   چاقی طبیعت بدن آدمهای چاق نیست ،چاقی یک عارضه ست ،ی نوع بیماریه ،طییعت همه ی انسانها سلامتی و تناسب ذهنی ،تناسب افکار ،تناسب اندامه ،طبیعت انسانها شادی و حال خوبه ،،طبیعت انسانها آرامشه ،خوشبختیه ، لذت بردن از داشته هاس . هرچند کم ،طبیغت انسانها رهایی و آزادیه ،،و خیلی چیزهای دیگ 

   پیش فرض همه انسان ها تناسب اندامه ،پس چاقی نمیتونه طبیعت بدن ما باشه ، اگ چاقی طبیعت بدن انسانها بود ،زانو دردو کمر درد نداشتن ،مشکل نشست و برخاست نداشتن ، پس اگر تلاشی میشه برای رفعش ( چاقی )  چون ذهن و روح و روانمون این عارضه رو نمیپذیره ،درسیستم بدنی اختلال ایجاد کرده . ویروس گرفته ،، ودر تلاش هست ک رفع و رجوع بشه ولی ن از راههایی ک ربطی ب این اختلال نداره 

   درسته ما کفتیم چاق بودنمون یک اختلال‌ هست ولی مااین اختلال رو از عوامل بیرونی وارد درونمون نکردیم ،بارژیم وورزش نبوده ک بارژیم وورزش حل بشه ، با انواع چربیسوزها و دمنوشهابااسم و رسم ها معروف نبوده ک الان بااستفاده کردن ازاونا بخاد حل بشه ، با مصرف غذاها و مواد خوراکی ترش و تلخ و بی مزه نبوده ک الان اونجوری بخاد حل و فصل یشه .ووو خیلی چیزهای دیگ مثل مثلا بستن گن و مربند ک ما بخودمون ببندیم و بگیم تو یک ماه من چعار کیلو بخام چاق یشم هیچکدوم ازینانبوده ونیست 

   این اختلال از درون ماایجاد شده از مخزن ورودیهای ما وارد شده از طریق خانوادها ،رسانه ،جامعه مدرسه وحتی توجه کردنهای ک ناخودآگاه مابوده .پس ماالان باید همون جور ک ناخودآگاه با توجه کردنهامون ب ی سری دیدها و شنیدها باعث چاقی جسممون و روح وروانمون شدیم ،،باید ازهمون ذهن و وارد کردن ورودی های صحیح و درست و متطقی کردنش برای ذهن و درنهایت باور پذیریش برای ذهن کم کم آرام و پیوسته ب پیش فرض اولیمون همون تناسب اندام مون برسیم و این نیاز ب هیچ نوع رژیم غذایی خاص یاورزشهای هروزه و پیاده روی های چند ساعته نداره ،،فقط نیاز ب آموزش دیدن و عمل کردن ب آموزش عایی کدمیبینیم داره .ما باید یاد بگیریم ک چطور باذهنون همسو یشیم ،مااگر ک شروع کنیم یا شروع کرده باشیم ب آموزش های صحیح و درست و فرمولهای درست رو حایگزین فرمولهای غلط و اشتباه کنیم ما چ بخاییم چ نخاییم لاغر میشیم واین دست مانیست دست ذهنمونه ک کی باور کنه وازهمون راهی که رفته برگرده واین پرسه می‌تونه برای ی عده یکماه باشه برای افرادی دیگ شیش ماه و برای افرادی دیگ بعداز یکسال هنوز نشانه ای پیدا نباشه واین روند طی کردن بستگی ب باورها و افکار وعقاید خوده ما داره ک از کی وکجا ریشه درذهن ما داشته باشه ..

   ووقتیک روند لاغرشدن ماشروع بشه تاهرموقع لازم باشه ادامه داره و طبیعت بدنمون.مثل ترمیم دستهای بریده شده ،یا روند رشد ناخن و موهامون ووو خود بخود انجام میشه و پُروسه اش طی میشه پس لاغر شدن حق مسلم و طبیعی ماست .واین یکی از جزیی ترین لیاقت های ما از این مره ی خاکی و اقیانوس داشته هاست 

   موفق باشید 🙏🌹

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/09/02 21:07
   مدت عضویت: 801 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 154 کلمه

   سلام بر همه

   همه افراد چاق مثل همن این میشه از روی جک ها و فیلم های تلوزیونی فهمید تو یک سریال خانم وقتی رژیم میگرفت یواشکی میخورد اون موقع کلی خندیدم و گفتم وای مثل من ولی الان فهمیدم مثل همه چاق ها

   همه چاق ها زیاد میخورند و از خوردن میترسن و غذا رو عامل چاقی میدونند و فکر میکنند همین یک بار و همشون تیرویید دارن و استعداددچاقی و میگن اب هم ما رو چاق میکنه صد تا رژیم گرفتن برلی ورزش و باشگاه کلی بهونه دارنو حسرت لاغری میخورند

   چاقی من غیر طبیعی چون انسان اشرف مخلوقات و من زیباترین نوع خودمم طبیعی نیست که یک انسان چربی ذخیره کنه چون به کازش نمیاد و اون شتر که باید چربی ذخیره کنه اگر یک فرد چاق و لاغر گرسنگی بکشنند مقاومت هر دوتا شون در یک حد و مثلا به این صورت نیست که چاق از چربیهاش استفاده کنه پس چاقی غیر طبیعی 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   ZahraKasaeipour@gimal.com
   1400/09/02 03:13
   مدت عضویت: 221 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 946 کلمه

   سلام و درود بر همه دوستان و سلام و درود بر استاد گرامی

   وقتی این فایل رو دیدم ناخودآگاه یاد اشتراکات انسانها در بدو خلقت و زمان ترک دنیا افتادم.

   یاد اینکه ما انسانها فار غ  از محل زندگی و دوره ای که در آن زیسته ایم به یک روش لبخند می زنیم و به یک مدل اشک میریزیم . احساسات مشترک در تمام انسانها و در تمام دوران وجود داشته خشم ، غم ، شادی، ارامش و…، زبان مشترک انسانها هستند که گاهی باعث می شوند خیلی راحتتر از داشتن زبان مشترک برای سخن گفتن، به یکدیگر نزدیک شویم و احساس یگانگی و الفت داشته باشیم . دو نقاش دو کاریکاتوریست دو آهنگساز و…. خیلی راحت با زبان مشترک خود ارتباط میگیرند بدون نیاز به مکالمه.

   حالا از استاد ممنونم که یک زبان مشترک دیگر را نیز معرفی کردند . چیزی که حتی فکرش را نمیترسم باعث احساس قرابت و نزدیکی باشه . بله زبان مشترک چاقی و زبان مشترک لاغری. 

   اول زبان مشترک چاقی

   اثبات اینکه چاقی زبان مشترک  اافراد دارایی اضافه وزن است را می توان در مشاهده عادات، حالات صورت، نوع علایق مشترک و وجه غالب رفتار آنان نسبت به غذا مشاهده کرد . اگر بخواهیم زبان مشترک دو دانشمند را پیدا کنیم حتما می بینیم که در محیط زندگی آنها کتابخانه های پر از کتاب ، فایل های متعدد ، لب تاپ پر از آثار علمی ، مرور گر گوگل پر از جستجوی آخرین یافته های علمی، تو فضای مجازی حتما عضویت تو چندین و چند گروه علمی ، دانشگاهی،  حتما اگر اهل دیدن فیلم باشند ،فیلمهایی که ارتباط به مسایل علمی دارد . اگر اهل مسافرت باشند حتما اطلاعاتی در رابطه با سفر به شهرهایی که دارایی دانشگاههایی معتبر در رشته خودشان هست دارند. حتما آخرین اخبار در مورد تغییرات رشته خود را دنبال میکنند . حتما ساعتها میتوانند در مورد اهمیت رشته خود و محوری بودن این رشته در بین سایر علوم دفاع کنندو…..

   حالا همین موارد را در مورد زبان مشترک چاقیمت پیدا کنیم:

   در محیط زندگی افراد چاق حتما می توانیم به انبارهای مملو از مواد غذایی مورد علاقه برسیم .چندکیلو تخمه ، چند تا چیپس سایز بزرگ، چند تا بسته نون تو فریزر و یخچال، انواع سس، انواع نوشابه، انواع شکلات و…..

   بریم سر مرورگر گوگل  و فضای مجازی به شما قول میدم مرورگر گوگل افراد چاق مملو از جستجو در مورد غذا، رستوران، چی بپزم ، چه جور بپزم و با اطمینان صد در صد جستجو برای انواع روشهای موثر و سریع لاغریه!!!! در اینستاگرام عکسهایی خندان البته بیشتر صورت و حداکثر بالاتنه اونها به صورت ایستاده متمایل به یک طرف برای کمی جمع و جور بودن با لبخند قشنگ برای کاهش تو ذوق زدن اندام ورقلمبیده ناشی  از چاقی ، عضویت در اکثر کانالهایی آشپزی و مربوط به غذا و همزمان عضویت در برنامه های مربوط به رژیم، چربیسوزی و…بریم سراغ علایق هنری،

   فیلمهای مشترک بین چاق ها فیلمهایی دارایی صحنه های آرام بخش کم استرس، به دلیل اینکه خودشان انبوهی از استرس را دارند و احتمالا طاقت سرویس بیشتر را ندارند،اما موضوع گفتگوی دو فرد چاق حتی اگر در مورد فیزیک کوانتوم هم که باشد به غذا ختم خواهد شد. به رستوران به مشابهت اتم با کلوچه به نزدیکی دنیا با یک  اآشپزخانه بزرگ به حال خوب با غذا و البته به رنج چاقی، اشاره به زانو درد کمر درد کلافگی از عرق ریختن. سخت بودن حمل و نقل و….

   این زبان مشترک در همه چاق ها مشاهده شده و خواهد شد در گذشته و حال و تا زمانی که روش آموزش لاغری جهانی بشه و همه ازش مطلع بشند.

   حالا بریم روی سوال دوم کار کنیم چرا چاقی من غیر طبیعیه و چرا لاغری حق منه؟

   مادر بزرگی داشتم بسیار مهربان و نورانی که سالها به سفر در آغوش رحمت الهی رفته . ایشان نابینا بودند و درشت هیکل یادم میاد در 30 سال آخر عمرشان که تقریبا 98 سال عمر کردند ، دایما رو به لاغر شدن رفتند به نحوی که هنگام فوت بسیار لاغر بودند البته در کمال صحت و سلامت بدون اقدام ارادی برای لاغر شدن.  االان که این فایل رو دیدم یادم افتاد که انسانها لاغر به دنیا میان و اگر عمر طولانی و طبیعی داشته باشند لاغر هم از دنیا می روند .چرا چون لاغر بودن طبیعت خلقت ماست. بارها استاد مثال حیوانات در طبیعت  ، گلها و میوه های طبیعی را زدند که زیباترین ، عمومی ترین و البته شایسته ترین حالت و اندازه  اونها سایز طبیعی و نرماله به طوری که اگر یک سیب مثلا نیم کیلوی ببینیم خودمان نمیاد با شک بهش نگاه میکنیم چون همیشه سیب سرخ زیبای آبدار تو نظر ما حداکثر  با وزن 200 گرم جا افتاده، اگر یک ابر گوساله 500 کیلوی ببینیم وحشت میکنیم تحسینش نمی کنیم حتی از گوشتش مصرف نمیکنیم چون میگیم غیر طبیعیه یا اگر یک مرغ درشت 15کیلو باشه بهش شک میکنیم که چطور پرورش پیدا کرده که این وزن غیر طبعی رو داره؟

   پس چرا در مورد خودم چاقی رو طبیعی بدونم من که اشرف مخلوقاتم من که عزیز خداوند مهربان هستم با چه توجیهی کالبدی  که امانته بپذیرم که باید درباره و داغون تحویلش بدمو و برم  ؟ من که میدانم هرچه سبکتر و چالاک باشم اعضا و جوارح داخلی راحتتر کار میکنه زانوهام خوشحالترند خودم خرسندترم  چچرا باید تو چاله چاقی گیر کنم؟ وقتی ذهنم میتونه این هم زیبایی رو جستجو کنه وقتش رو با این همه موارد هیجان انگیز پر کنه ، رشد کنه ،شکوفا بشه ، به تکامل و شادی برسه ، چرا باید با فکر خوردن خوردن و خوردن محاصره و فلجش کنم؟

   نه حق من این نیست . به قول دوستمون خانم حسنی من مملو از گنج هستم و حامل گنج که باید ازش مراقبت کنم به بهترین ، زیباترین و شایسته ترین شکل. آنچنان که برازنده اشرف مخلوقاتم. 

   خدایا سپاسگزارم استاد سپاسگزارم. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 39 از 8 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/09/02 17:42
    مدت عضویت: 347 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 32 کلمه

    سلام و درود بر شما دوست عزیز بسیار عالی بود و عجب موشکافانه زبان چاقی را بررسی کردید درود بر شما و من بسیار لذت بردم🌹 مسیرتون مستقیم و هموار  و پرنعمت 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     ZahraKasaeipour@gimal.com
     1400/09/05 23:03
     مدت عضویت: 221 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 11 کلمه

     سلام و درود دوستم سپاسگزارم از اظهار لطف شما موفق باشید.

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/09/01 23:45
   مدت عضویت: 206 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 317 کلمه

   درود بر استاد عزیز

   من الهه هستم به نظر من چاقی به این دلیل زبان مشترک همه افرادی است که اضافه وزن دارند که این افراد در خیلی از رفتارها شبیه هم عمل میکنند و فرق نمیکند که اهل چه کشور و ملیتی باشند و یا در چه مقام و منصبی

   مثلا این افراد حتی در صورت سیر بودن باز هم از خوردن چیزهایی که دوست دارند نمیگذرند و یا در هنگام غذا خوردن در حد انفجار میخورند و یا وقتی شاد هستند غذا میخورند وقتی عصبانی هستند غذا میخورند وقتی غمگین هستند غذا میخورند و غذا خوردن برای رفع نیاز بدن آنها نیست بلکه تبدیل به یک لذت و تفریح شده است و گاهی لذتی که از غذا خوردن میبرند وصف ناپذیر است. افراد چاق نسبت به غذاها احساس دارند و خنثی عمل نمیکنند و برای همین اضافه وزن دارند. 

   اگر در مقابل یک فرد چاق چند نوع شیرینی بگذارند از همه آن ها میخورد و آن ها را تست میکند در صورتی که فرد لاغر از یک نوع میخورد.

    

   البته همه افراد چاق دارای باورهای غلطی هستند که به طور ناخودآگاه باعث اضافه وزن آن ها میشود مثل ژنتیک و ارث و متابولیسم پایین و اینکه ما باید تا آخر عمر رژیم باشیم تا متناسب باشیم

    

   واینکه چاقی من غیرطبیعی است چون من در هنگام تولد متناسب بودم  و با وزنی ایده آل به دنیا اومدم ک چند سالی هم وزن متناسب داشتم اما بعد کم کم دچار اضافه وزن شدم و لاغری حق طبیعی منه چون من هم دوست دارم به راحتی لباس های زیبا و با سایزهای متناسب بخرم و از داشتن هیکلی متناسب لذت ببرم و در هنگام نشستن و راه رفتن احساس سبکی بکنم و از درد زانو رنج نبرم و به دو فرزندم هم آموزش بدم که متناسب باشند و رنج هایی که من در عمر ۳۸ ساله ام از حرف ها و رفتارهای دیگران بردم رو متحمل نشوند.

    

   در پناه و آغوش پروردگار مهربان باشید.

   متشکرم

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم