ورود / ثبت نام
0

لاغری را آسان کنید (قسمت نهم)

لاغر شدن آسان
اندازه متن

همه افرادی که اضافه وزن دارند به دنبال راهی برای لاغری آسان هستند اما همواره در حال تلاش و تحمل رنج و سختی برای لاغر شدن هستند.

اگر در ذهن خود همواره سوالاتی مانند این را دارید شما در مسیر لاغر شدن آسان قرار ندارید.

 • مسیر لاغر شدن با رژیم غذایی را چگونه بهتر طی کنم؟
 • چطور در مسیر لاغر شدن انگیزه ام را از دست ندهم؟
 • چگونه در مسیر لاغر شدن بهتر عمل کنم تا سریع تر لاغر شوم؟

همه افرادی که اضافه وزن دارند دوست دارند روش لاغری آسان ی را سپری کنند اما همیشه درباره چگونه لاغر شدن دچار ابهام و شک و تردید بسیار هستند.

استفاده از روش های مختلف برای لاغر شدن

زمانی که از روش های مختلف برای لاغر شدن استفاده می کردم همیش به دنبال راهکار دیگری بودم تا با انجام دادنش بهتر و سریع تر لاغر شوم. در واقع می خواستم لاغر شدن آسان را تجربه کنم.

به عنوان مثال در حال اجرای برنامه رژیم غذایی بودم اما تحقیق می کردم چطور میتوانم چربی سوزی بدنم را بیشتر کنم؟

و برای سرعت بخشیدن به روند کاهش وزن و سایز از داروهای عطاری برای بالابردن چربی سوزی استفاده می کردم.

به عبارتی سعی می کردم با ترکیب کردن روش های مختلف نتیجه بهتری کسب کنم و هر بار که از تلاش و سعی خودم برای لاغر شدن نتیجه ای نمی گرفتم احساس سرخوردگی می کردم و تصورم این بود که من نتوانسته ام به شکل صحیح برای لاغری اقدام کنم و خودم را مقصر لاغر نشدنم می دانستم.

همیشه فکر میکردم روشی که من انجام دادم صحیح بوده چون فلان پزشک تجویز کرده، یا در تبلیغات افراد زیادی را نشان می دادند که چقدر لاغر شدن آسان ی را تجربه کرده اند و نتیجه عالی گرفته بودند.

این افکار باعث می شد که من بیشتر از خودم و عملکردم برای لاغری ناراحت و ناامید شوم و سعی کنم روش دیگری پیدا کنم که بتوانم به شکل عالی آن را اجرا کنم و من هم به آسانی لاغر شوم.

این روندی بود که طی سالها تلاش برای لاغر شدن دنبال می کردم و در نهایت من ماندم و چاقی بیشتر و احساس شکست و ناراحتی از لاغر نشدن.

تاثیر اهرم رنج و لذت در چاقی و لاغری

هرچه لاغر شدن در ذهنم سخت تر می شد راحت تر تحت تاثیر تبلیغات و توضیحات افراد درباره روش های لاغر شدن آسان قرار می گرفتم.

به خاطر دارم زمانی که هفته ای سه جلسه برای لاغر شدن به باشگاه می رفتم و تقریبا هر جلسه با همه وسایل موجود در باشگاه کار میکردم تا حسابی سوخت و ساز بدنم را بالا ببرم و از شر چاقی رها شوم.

چند هفته ای بود این روند را ادامه می دادم و از اینکه با تعهد دارم تمرین می کتم راضی و خوشحال بودم.

در همان ایام بود که وسیله ای جهت دراز و نشست در منزل از طریق رسانه ها معرفی شد.

در توضیحات آن وسیله ورزشی گفته می شد این وسیله روش لاغر شدن آسان است. با روزی پانزده دقیقه استفاد از این وسیله در یک ماه فلان مقدار کاهش وزن و سایر داشته باشید.

افراد مختفلی را نشان می داد که با استفاده از آن وسیله در طی چند هفته به مقدار قابل توجی و به آسانی کاهش سایز و وزن داشتند و چقدر خوشحال بودند و توصیه می کردند بینندگان حتما از این وسیله برای لاغر شدن آسان استفاده کنند. چون خیلی استفاده از این وسیله راحت، لذت بخش و مهمتر از همه اینکه در منزل می شود به راحتی از آن استفاده کرد.

در واقع آنها از روشی برای لاغر شدن آسان استفاده کرده بودند و بسیار رضایت داشتند و آن روش را به افراد در حال تحمل سختی و رنج چاقی پیشنهاد می دادند.

با دیدن بارها و بارها توضیحات رسانه ای درباره مزایای این وسیله شور و اشتیاق زیادی برای خریدن آن وسیله در من شکل گرفت در حالی که قدرت خرید آن را نداشتم و خانواده من از آنجایی که اعتقاد داشتند چاقی من ارثی است و هر کاری کنم من لاغر نخواهم شد، حاظر به خرید آن وسیله نبودند.

از آنجایی که فرمول “لاغر شدن خیلی سخت و رنج آور است” در ذهن من وجود داشت،‌ شنیدن توضیحات رسانه ای درباره لاغر شدن آسان با دستگاه لاغری دراز و نشست شد که از باشگاه رفتن منصرف شوم و دیگه ادامه ندادم.

جالبه که اصلا به این موضوع فکر نکردم، من که هفته ای سه روز در باشگاه با انواع وسیله های بدنسازی بیش از یک ساعت تمرین انجام می دهم و در یک ماه هیچ تغییری نکردم چطور ممکن است با استفاده فقط روزی 15 دقیقه ای یک وسیله و یک حرکت ورزشی در یک ماه چند سایز تغییر خواهم کرد.

قرار گرفتن در مسیر لاغری با ذهن

به لطف خدا زمانی که در مسیر لاغری با ذهن قرار گرفتم آگاهی ناب و خالصی درباره عملکرد ذهن کسب کردم.

آگاهی که سبب شد هر روز بیشتر به توانایی و نقش ذهن خودم در شرایط زندگیم باور پیدا کنم.

در مسیر لاغری با ذهن دریافتم که ذهن ما اشتیاق عجیبی برای آسان کردن کارها دارد.

به این معنی که وقتی انجام کاری سخت و طاقت فرسا باشد،‌ ذهن با قبول نکردن آن شرایط قدرت خلاقیت ما را وادار می کند روشی برای آسان کردن انجام آن کار پیدا کند.

این ویژگی ذهن سبب تمام پیشرفت های دنیای مادی شده است.

هر وسیله ای که امروز در اختیار ما قرار دارد و به راحتی با استفاده از آن نیاز خود را برطرف می کنیم به دلیل اشتاق ذهن انسان برای انجام راحت تر کارها اختراع شده است.

به هر وسیله ای که در زندگی روزمره استفاده می کنید توجه کنید متوجه می شوید که قبل از اختراع آن وسیله گذشتگان ما به چه طریقی همین کار را با شرایط سخت تر انجام می دادند.

زمانی که از این ویژگی ذهن خود مطلع شدم تصمیم گرفتم از این قدرت خلاق برای لاغر شدن آسان استفاده کنم.

سعی و تلاش من برای انجام تمرینات ذهنی ساده تر و تاثیر گذارتر برای لاغر شدن سبب شد تا دوره ی آموزشی ورود به سرزمین لاغرها به عنوان گام اول و زیربنای لاغری با ذهن تهیه و ارائه شود.

در ذهن همه افرادی که اضافه وزن دارند ابتدا چاق شدن ساده و آسان تعریف شده است و سپس روند چاق شدن آن فرد شروع شده است.

چرا افراد لاغر چاق نمی شوند

دلیل اینکه افرادی لاغر هستند و هرچه تلاش می کنند مقداری چاق شوند موفق نمی شوند این است که در ذهن آنها چاق شدن بسیار سخت است و لاغر ماندن بسیار ساده و راحت.

دلیل اینکه هرچه بیشتر برای لاغر شدن تلاش می کنیم، لاغر شدن برای ما سخت تر می شود اما بدون هیچ تلاشی همواره چاق شدن برای ما ساده تر می شود این است که برای چاق شدن از عوامل بیرونی مثل رژیم گرفتن و ورزش کردن و …. استفاده نمی کنیم بلکه همه چیز درونی صورت می گیرد.

 • با فکر کردن به چاقی،‌ قدرت افکار چاق کننده را تقویت می کنیم.
 • با صحبت کردن درباره چاقی، تصاویر چاقی ذهن را واضح تر می کنیم.
 • با نگرانی از چاق تر شدن،‌ احساس ناتوانی بیشتر دربرابر چاق شدن در خود ایجاد می کنیم.
 • با حسرت خوردن درباره لاغر نشدن،‌لاغر شدن را در ذهن خود دست نیافتنی تر و در سمت مقابل آن که چاق تر شدن است را برای خود واقعی تر می کنیم.
 • با مرور این افکار و افکار مشابه آن ما ابتدا چاقی را قوی و پررنگ می کنیم و سپس انتظار چاقی را در خود ایجاد می کنیم.

به عبارتی در ذهن ما چاق تر شدن کاملا منطقی می شود.  و طبق قانون جهان هستی به هرآنچه رسیدن به آن برای ما منطقی و اثبات شود دیر یا زود خواهیم رسید.

اکنون که طریق عملکرد ذهن خود را می دانیم باید از همین روش برای منطقی کردن لاغر شدن آسان است استفاده کنیم.

لاغر شدن را برای ذهن خود آسان کنیم

باید آنقدر از طریق گوش دادن فایل های لاغری با ذهن اطلاعات صحیح و مفید درباره لاغر شدن به ذهن خود بدهیم تا به مرور افکار جدیدی درباره لاغر شدن در ذهن ما ایجاد شود.

با استمرار در این مسیر افکار ایجاد شده تقویت می شوند و به مرور تصاویر لاغری در ذهن ما ایجاد می شود.

با صحبت کردن (نوشتن)‌ درباره لاغری به افکار و تصاویر ایجاد شده قدرت می دهیم و در نهایت انتظار لاغر شدن در ذهن ما ایجاد و به مرور تقویت می شود.

اگر این مراحل را انجام داده و استمرار داشته باشید “چه بخواهید چه نخواهید” شما لاغر خواهید شد.

عبارت “چه بخواهید و چه نخواهید” را درباره چاق شدن به خوبی تجربه کرده ایم. چرا که همه ما دوست نداشتیم چاق و یا چاق تر شویم و بسیار تلاش کردیم که مانع این اتفاق شویم اما تلاش فیزیکی و بیرونی ما مانع رخ دادن نتیجه ای که مطابق با انتظار ما می باشد نشده است و ما در عین حالی که نمی خواستم همواره چاق تر شده ایم.

در سایت تناسب فکری مسیری که خودم در این چند سال برای لاغری از طریق ذهن طی کرده ام را به صورت اصلاح شده و کاملا صحیح و دقیق برای شما از طریق فایل های مختلف آموزشی ترسیم کرده ام.

چرا که من به تنهایی قدم در این مسیر شگفت انگیز گذاشتم و هیچ راهنما و نقشه ای از قبل تهیه شده به من داده نشده بود.

بارها در این مسیر به اشتباه وارد مسیرهایی شدم که مرا از مسیر اصلی و رسیدن به لاغری با ذهن منحرف کرد و بارها احساس شکست و ناامیدی از موفق شدن برای لاغری در من شکل گرفت اما به لطف خدا با توجه کردن به همان نتایج به ظاهر کوچکی که در برابر سالها رنج چاقی ارزش و اهمیتی نداشتند به یادگیری و کشف قدرت ذهن در لاغر شدن ادامه دادم.

گام به گام از مسیرهای اشتباه به مسیر اصلی وارد می شدم و با تمام شک و شبه هایی که برایم ایجاد می شد ادامه می دادم تا به لطف خدا نتایج لاغری من واضح تر شد و به مرور مسیر اصلی برای من واضح تر می شد و اشتباهات من کمتر شد و برای مدت بیشتری در مسیر اصلی حرکت می کردم.

تنها عامل موفقیت من ادامه دادن بود.

در حال حاضر هم تنها عامل موفقیت سایت تناسب فکری و روش لاغری با ذهن ادامه دادن است.

به شما دوستان عزیزی که رویای لاغر شدن دارید تاکید بسیار می کنم به مسیر خود ادامه دهید.

با هر احساسی دارید که باعث اتلاف شوق و انگیزه شما می شود ادامه دهید.

با هر نجوای ذهنی که به شما می گوید تلاش تو بی فایده است و تو لاغر نمی شوید ادامه دهید.

با هر صحبتی که در اطرافیان درباره چاق تر شدن یا تغییر نکردن خود می شنوید و به احساس ناامیدی می رسید ادامه دهید.

موفقیت فقط در گرو ادامه دادن است.

با ادامه دادن لاغر شدن خود را تضمین کنید.

بارها ویدیوی آموزشی این قسمت از چالش من اینو نخورم را ببینید و به آنچه گفته می شود فکر کنید.

بارها ببینید و به خودتان تایید کنید من در مسیری هستم که مقصد آن مشخص است. مسیر برای من واضح و مشخص است.

فقط باید قدم به قدم در مسیری که به لطف خداوند به سمت آن هدایت شدم با اشتیاق و احساس خوب به حرکت خود ادامه دهم تا به مقصد نهایی برسم.

سپاسگزارم خداوند مهربان

منتظر خواندن نوشته های عالی شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=22888
برچسب ها:
35 نظر در مورد لاغری را آسان کنید (قسمت نهم)

دیدگاهتان را بنویسید

   1400/07/26 08:39
   مدت عضویت: 715 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 504 کلمه

   سلام🙂

   اهرم رنج و لذت یکی از روشهایی هست که برای موفقیت استفاده میشه و طبق اون هرچه برای ذهن سخت و رنج آور باشه ذهن تمایلی به انجامش نداره و موافقتی برای انجامش نمیکنه برعکس هرچه برای ذهن آسان و لذت بخش باشه به راحتی با انجامش موافقت میکنه

   و از اونجایی که این ذهن ناخودآگاه هست که محل ذخیره تمام فرمولهای ذهنی ما است و همین باورها هستن که نتایج ما رو در جنبه های مختلف رقم میزنن و هر آنچه با این باورها هماهنگ و همراستا باشه ما خیلی راحت انجامش میدیم و مقاومتی براش نداریم 

   در ضمن ذهن هم آسون پسنده و این آسانی همون هماهنگی با ذهن هست پس هر چه آسان به نظر برسه ذهن براش انرژی بیشتری آزاد میکنه …

   قبلا من فکر میکردم که این اهرم به این شکل هست که با استفاده از نتایج خوب و شادی آوری که با بدست آوردن یه نتیجه حاصل میشه میشه اهرم لذت رو برای ذهن فعال کرد یا با روبه رو کردن ذهن با نتایج سخت و ناراحت کننده نرفتن به یه مسیر اهرم رنج رو فعال کرد و در این صورت ذهن رو برای انجام یه کاری آماده کنیم در واقع اساتید هم اینجوری توضیح میدادن

   ولی امروز متوجه شدم که  کسب نتیجه قسمتی از این تمرین هست و مهم مسیری هست که قراره طی کنیم و این مسیر باید آسون و لذت بخش و بدور از هر رنج و سختی باشه تا ذهن با انجامش موافقت کنه…چون نحوه طی کردن مسیر خیلی مهمتر از کسب نتیجه است و وقتی مسیری اسون و لذت بخش باشه و سختی و رنج و محدودیتی نداشته باشه ادامه اش میدیم و به قول شما تنها فاکتور موفقیت هم همین ادامه دادن هست

   ولی کی ما ادامه میدیم؟؟؟؟؟ وقتی مسیر اسون و لذت بخش باشه….‌

   من خودم بارها درطی مسیر لاغری با ذهن دچار نا امیدی شدم وهربار با تلنگری از شما یا با راهنماییتون دوباره ادامه دادم چون مسیر آسونه چون فقط آموزشه فایل گوش دادنه رنج و سختی نداره و با خودت میگی حالا سختی که نداره کافیه هر روز فقط یه قدم بردارم یه فایل گوش بدم یه تمرین بنویسم نخوری که نداره ورزش هم که نداره محصولی رو هم که نباید بخرم دارو و دمنوش تلخ که نباید بخورم از تخت خوابم هم لازم نیست بیام بیرون ….پس چرا انجامش ندم….؟؟؟و همین شد که دیروز با وجود نا امیدی باز هم فایلم رو گوش کردم تمرینم رو نوشتم و اتفاقا بعد از نوشتن حال و احساسم هم بهتر شد….بعدشم که یه فایل از استاد عباسمنش گوش کردم درباره اینکه این مسیر تغییر همیشگی هست و گفتن خودشون با وجودیکه اینهمه تغییر در تمام جنبه ها داشتن اگه چند روزی از مسیر خارج بشن دوباره همون عادتها همون عصبانیتهای زود هنگام همون مدلهای ذهنی قبلی برمیگرده پس این آموزشهای ذهنی راز تاثیر گزاریش در ادامه دادنشه

   ادامه دادن هست که باعث کشف ریز عادتها و عادتهای به ظاهر سالم یا بی تاثیر میشه که به مرور زمان تاثیرات مخربی گذاشتن و اگه مسیر ساده باشه ادامه میدیم و همین ها رو هم برطرف میکنیم

   چرا که نه….💪

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/13 17:54
   مدت عضویت: 797 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 204 کلمه

   سلام استاد گرامی و پر تلاش و متعهد

   چند روز پیش احساسم بد بود یعنی احساس میکردم که گرم گرم دارم چاق میشم درست مثل احساسهای بعد رژیم و بعد از صرف نهار با خودم گفتم چی کار کنم برای لاغر شدن چی کار کنم منکه نهار کم خوردم دیگه کمتر از این نمیتونم و جلوی گرسنگی هم نمیشه گرفت و یهو به خودم اومدم که وای منیره چه قدر این افکار اشنا و البته غریب و من مدتهاست به برکت دوره این افکار فراموش کرده بودم بلکه این همان احساس و افکاری که من تمام عمر درگیرش بودم استاد واقعا احساس رها شدن پیدا کردم و گفتم اصلا مهم نیستم لاغر شم یا نه مهم اینکه از این همه افکار عذاب دهنده راحت شدم 

   و این جمله که چه بخوای چه نخوای لاغر میشی واقعا خیلی خوب توضیح داده شده که ما یک زمانی با اینکه نمیخواستیم چاق شدیم چون تمام فرمولها رو داشتیم و الان هم چه بخوایم چه نخوایم لاغر میشیم چون تو مسیریم 

   چرا لاغر شدن سخت چون یک عمر انقدر روش ها و رژیمهای سخت بهمون دادن و کارهای عجیب و غریب و رفتن روی ترازو که برترین کار و فکر کردیم لاغر شدن سخت در حالیکه روند طبیعی بدن لاغر شدن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/07/13 18:08
    مدت عضویت: 797 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 69 کلمه

    انتخاب کردم که بعد از خوردن سهمم از سفره دوباره نکشم یک عمر عادت داشتم که دوباره بکشم ولی الان از تکرار این کار لذت نمیبرم من واقعا با حجم غذایی که میکشم سیر میشم این نتیجه خیلی مهمی که از چالش من این نخوردم به دست اواردم و خیلی این روز ها حس خوبی دارم و به خاطر این انتخاب احساس میکنم خیلی بهتر در مسیر لاغری هستم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   kouroshzamany95@gmail.com
   1400/06/16 12:22
   مدت عضویت: 107 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 189 کلمه

   با سلام و درود خدمت استاد گرامی  

   من دوره مسیر لاغری من 

   و چالش من این و نخوردم 

   و زندگی باطعم خدا رو دارم میبینم و تمرینانتشون رو انجام میدم البته گاهی اگر حس کنم لازمه چندروز رویه فایل میمونم و باره گوش میدم تا اینکه چندموضوع همزمان به خوبی تو ذهنم جا بگیره 

   و با اینکه دوتا بچه کوچیک و خیلی شیطون دارم و فشار کار روی من زیاده ولی از دیدن فایلها و تمرینات نمیگذرم به خاطر حس خوبی که در من ایجاد میکنه 

   و تا زمانی که زنده ام امیدوارم بتونم روز به روز دیدم نصبت به زندگی بهتر و بهتر بشه و 

   آگاهانه زندگیمو بگذرونم از روزهام آگاهانه استفاده کنم 

   جالب بود برام موضوع اجازه گرفتن از ذهن ناخوداگاه 

   من درموردش چندین کتاب خوندم و حتی یکی دوبار انجام دادم ولی کاملا باورش نداشتم تا اینکه از زبون شماهم شنیدم الان من هم معتقد شدم و باورش کردم انگار نیاز داشتم شخصی که حرفش رو قبول دارم برام تاییدش کنه 

   استاد یه سوال 

   شما ای اف تی و ضربه تراپی رو هم تایید میکنید؟

   من درمورد اونم زیاد خوندم ولی سوالی که برام پیش میاد اینه که جملات منفی گفتن چطور حالم رو بهتر میکنه؟ 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/06/17 16:15
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 39 کلمه

    سلام و درود
    من از روشی که برام نتیجه بخش بوده و به هزاران نفر کمک کرده زندگیشون رو تغییر بدن اطلاع دارم
    به همین دلیل در مورد روش های دیگه تحقیق نمی کنم و علاقه ای به تجربه کردنش ندارم.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     kouroshzamany95@gmail.com
     1400/06/20 12:31
     مدت عضویت: 107 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 74 کلمه

     من به روشهای شما ایمان دارم و و دلم میخواد همه ازش استفاده کنند 

     همه 

     ولی دلیل تحقیق من از روشهای دیگه پسر پنج سالمه که خیلی لجباز و نا آرومه 

     و کتاب کودک روش ای اف تی رو خریدم ولی این سوال برام پیش اومد که چطور گفتن افکار منفی حال آدم وبهتر میکنه! 

     اگر راهی بود که از روش شما برای آرامش کودکان هم استفاده میشد خیلی خوب بود 

     اگر میشه اینکار هم انجام بدید لطفا ..،🙏 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      رضا عطارروشن
      1400/06/20 14:00
      اندازه متن
      محتوای دیدگاه: 47 کلمه

      سلام و درود
      آرامش کودک ارتباط مستقیم با آرامش اطرافیان مخصوصا والدین داره
      هرچه بیشتر روی آرامش خودتون کار کنید نتیجه رو در فرزندتون مشاهده میکنید.
      کودکان سرشار از آرامش هستند و خیلی وقتها جنب و جوش و کنجکاوی بچه ها از نظر بزرگترها ناآرامی عنوان می شه که اشتباهه

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 5 از 1 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       kouroshzamany95@gmail.com
       1400/06/21 11:45
       مدت عضویت: 107 روز
       اندازه متن
       محتوای دیدگاه: 10 کلمه

       سلام خدمت شما استاد بزرگوار 

       تشکر میکنم از توجه و پاسختون 

       سپاس

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/02 09:29
   مدت عضویت: 553 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 70 کلمه

   با سلام

   استاد من یه پیشنهاد دارم 

   میشه تو قسمت تمرینات گرینه ای باشه که ما بتونیم تصویر بفرستیم .

   الان تصمیم داشتم یک دونه انجیل بخورم گرفتم پوستش کردم و فقط تونستم نصفشو بخورم اونم آروم آروم  اگه روزهای قبل بود چند تا رو یکسر میخوردم خیلی این صحنه برام لذت بخش هست 🤗

   دلم میخاست با دوستانم اشتراک بزارم تا اونها هم ببینند ولذت ببرن  منتها این قسمت اون گزینه رو نداره.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/05/02 11:52
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 46 کلمه

    سلام دوست عزیز
    از اینکه احساس بهتری دارید خوشحالم
    وقتی توضیح شما رو خوندم به شکل واضح تصویری که می خواستی به اشتراک بذاری رو در ذهنم مشاهده کردم
    اگه میتونستی تصویر ارسال کنی دیگه به این خوبی شرح نمی دادی
    شرح تصویر خیلی تاثیرگذار تر از خود تصویره
    موفق باشید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/02 09:22
   مدت عضویت: 553 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 195 کلمه

   با سلام

   چالش بازی لاغری با ذهن 

   من یادم میاد که وقتی سال اول دبیرستان میخاستم تعیین رشته کنم ومن خیلی رشته ریاضی وفیزیک رو دوست داشتم چون یه جورایی ریاضی تا مطالب حفظیجات ریاضی برام لذت بخش تر بود .

   علیرغم اینکه دوربریهام بهم میگفتند رشته سختی رو انتخاب کردی وشاید نتونی از پسش بربیای و… .

   ومن چون علاقه داشتم حاضربودم حتی اگه کاری سخته چون برای من لذت بخشه من همونو انتخاب میکنم. و واقعا هم نمرات خوبی آوردم .

   یا موقعی که بازی شطرنج رو داشتم یادمیگرفتم چون بازی فکری هست و یا چیدن پازل و امثال بازی ذهنی رو خیلی دوست دارم و لذت میبرم.

   لاغری با ذهن هم برام یه بازی فکری هستش که از بازی کردنش لذت میبرم واصلا توجه نمیکنم اینکه کی نتیجه میگیرم من خوب بازی میکنم مثل شطرنج و نتیجه هم مطمنا کیش ومات کردن افکار وباورهای غلط هست که بهم لذت میده .🙂

   مگه وقتی که بازی رو دوست دارم هی به زمان نگاه میکنم کی تموم میشع که به جسمم نگاه کنم و زمان تعیین کنم برای لاغریم . تو بازی مهم لذته . وخاطره خوب . لاغری با ذهنم برام یه بازی با لذت خوب و خاطره خوب 😇

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/30 13:13
   مدت عضویت: 343 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 953 کلمه

   سلام خانواده ی لاغری من 😍

   همه ی افراد چاق به دنبال لاغری آسان هستند و این در صورتی است که همواره در تلاشند که با رژیم گرفتن و ورزش کردن و فشار به جسم از چاقی رها شوند و سختی و درد و رنج رو متحمل می شوند.

   در سالهایی که اضافه وزن داشتیم در هرروشی که برای لاغر شدن قرار می گرفتیم سعی می کردیم در ترکیب اطلاعاتی خود در جهت سرعت بخشیدن و آسان شدن مسیر بهره ببریم .یادم میادزمانی که از برنامه رژیم غذایی استفاده می کردم بدون اطلاع و هماهنگی کارشناس تغذیه از تجربیات دیگران  و اطلاعات ذهنی خود نیز استفاده می کردم که سریعتر به نتیجه برسم صبحها قهوه ی تلخ به صورت ناشتا می خوردم گاهی زمان ورزشم رو دوبرابر می کردم و نیم ساعت قبل از غذا آب و لیموترش می نوشیدم و هرچه لاغر شدن در ذهن ما سخت شده بود رسانه ها و تبلیغات از شناختی که نسبت به یک ذهن چاق داشتن استفاده می کردند تا محصولات خود را به فروش برسانند.به اینصورت که در بیشتر تبلیغات از سادگی لاغرشدن به وسیله ی اون محصول که دمنوش یا قرص و یا وسیله ورزشی بود صحبت می کردند و زمان هم قرار می دادند و از اونجا که افراد چاق برای رسیدن به لاغری بسیار عجله دارند موضوع به سادگی و به سرعت در زمان بسیار تحریک کننده بود و ما سریع گول می خوردیم و محصول رو با شوق خریداری می کردیم ولی بعد از استفاده کردن و یک مدتی به نتیجه ی دلخواه نمی رسیدیم و مسیر رو رها میکردیم و شکست می خوردیم و احساس ناتوانی می کردیم که حتما من مشکلی دارم که نمی تونم پسر چرا اون افراد متناسب در تبلیغات تونستند ⁉️

   و به همین دلیل به اندازه ی سالهایی که ما اضافه وزن داشتیم و به اندازه طی کردن روشهای لاغری قبلی در ذهن ما یک باور قدرتمند ایجاد شده که لاغر شدن سخت است و به همین دلیل هم در همان روشهای قبلی لاغری هم ،به سختی شاید تغییری در ما ایجاد می شد ولی ماندگار نبود.

   اما در ذهن افراد لاغر، چاق شدن سخته🙄 …

   و ذهن ما تمایل به کارهای ساده و راحت داره و به خوبی ما رو همراهی می کنه و به همین دلیل هم پیشرفت تکنولوژی باعث شده که با اختراع و تولید وسایلی ،کارهای روزمره ساده تر بشوند .صحبت در مورد چاقی ما را چاقتر می کنه نگرانی در مورد چاقی و فکر کردن به چاقی ما رو چاقتر می کنه ‼️ 

   ما باید برای ذهنمون منطقی کنیم که لاغر شدن آسانترین کار دنیاستو اینکه در مسیر صحیح قرار داریم دقیقا مثل زمانیکه برای سفر از مبدا به سمت مقصد حرکت می کنیم و جای نگرانی و عجله کردن هم نیست چون مسیر آزادراه و تابلوها مشخصه و ما مطمئن هستیم که به مقصد میرسیم باید بدانیم که ساده ترین روش لاغری ،فقط روش لاغری با ذهن است و نشونه ی مسیر صحیح هم احساس خوب داشتنه و تغییراتی که در رفتار ما و واکنشهامون به مواد غذایی ایجاد شده ⭐️

   برای آسان کردن لاغری در ذهنمون باید اطلاعات صحیح لاغری رو با استفاده از فایلهای اموزشی و دیدن و شنیدن و خواندن و از همه مهمتر نوشتن آنها هرروز و قدم به قدم به ذهنمون بدیم و اجازه ندادیم نجوای ذهنیمون فضایی داشته بگه که الان یک هفته گذشت پس چی شد؟می دونی چندکیلو اضافه وزن داری ؟مگه میشه آخه؟و ما رو از مسیرمون منحرف کنه و بالعکس ما باید برای ذهنمون منطقی کنیم که من دارم آموزش میبینم و تغییرات رفتاری داشنتم و احساسم خوبه و با دیدن تصاویر شگفتی سازان و خوندن دیدگاه دوستان متناسب و ادامه دادن در این مسیر باعث میشه فرمولهای صحیح در ذهن ما پررنگ تر بشوند و فضای آرامی برای ذهنمون درست بشه و در هر حالتی(بی انرژی و بی انگیزه و …) فقط ادامه دادن مسیر می تونه کمک کننده باشه و فقط افرادی که می خواهند به رویای لاغری خودبرسندو در مسیر صحیح خود باشند حتماا ادامه خواهند داد .

   من امروز خیلی احساس قدرتمندی می کنم خدارو شکر 

   انتخاب های جدیدی  داشتم در مواردی با گفتن جمله معجزه آسای من سیرم انتخاب جدید داشتم و دیگری من حق انتخاب دارم  بسیار عالی دارم تغییرات رفتاری ایجاد می کنم من تونستم ماکارانی رو به پسرم پیشنهاد بدم و خودم انتخاب دیگری داشته باشم من تونستم چایی رو تلخ بنوشم و یک کار خوب دیگه اینکه با سلولهای هوشمندم صحبت کردم با منزل جانانم گفتم من عااشقتم و بهت قول میدم که دیگه بهت خسا رت نزنم و اصلا اولویت اول و مهم زندگی من احساس خوب داشتنه خیلی دوستانه و ازت می خوام باهام هماهنگ بشی به اندازه ی نیاز غذا مصرف کنم و نقطه ی سیری در من پررنگ بشه و خیلی جالبه اضافه غذا هم میمونه و من باقدرت دور میریزم و هربار احساس ارزشمندی در من پررنگ تر میشه 😍زمان خواب ظهرم رو اول نیم ساعت به تاخیر انداختم و دیروز ظهر بیدار موندم و هر بار دقیقا مثل یک موجود زنده با ذهنم صحبت می کنم میگم باشه عزیزم اصلا من این عادتو خیلی هم دوست دارم اما می خوام تجربه ی جدید داشته باشم و این کارو انجام بدم بعد هم حسابی از احساس خوبم لذت میبرم و از ذهنم تشکر می کنم که باهام همکاری می کنه و این آشتی بودن این صلح یک دنیا می ارزه .من فکر می کنم که اصلا عادت خوب و بد نداریم ولی واقعاا هر رفتاری که خیلی تکرار میشه آزار دهنده میشه و چقدر تنوع خوبه چقدر به حالت طبیعی و ذاتیمون نزدیکه همون قانون تغییره دیگه بهش عزرائیل هم می گند 🤫😇😄هماهنگی با ساختار جهان هستی 👍

   طلب خیر برای استاد عزیزم که با آگاهی هاشون مسیر ناهموار رو هموار می کنندو به جای سخت بودن سهل بودن رو می آموزند🌷🌷🌷

   خدایا شکرت 🕊🕊🕊عاااشقتم ♥️  

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/15 15:46
   مدت عضویت: 764 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,226 کلمه

   از گذشته در ذهن ما مسیر لاغر شدن سخته و در واقع  در ذهن ما سخت جلوه داده شده مثلا به ما بارها گفتن از این روش از این وسیله و … استفاده کن تا شاید لاغر بشی 

    

   وقتی برای شما مسیری سخت جلوه داده بشه و به شما راهی آسون  پیشنهاد داده بشه شما قطعا  از اون  راه آسون استفاده میکنید و برای خیلیها لاغر شدن بسیار سخت هست و یک رویا و آرزوی دست نیافتنی هست و این افراد خیلی راحت جذب اون افرادی میشن که وسیله ای برای لاغر شدن آسان دارن 

   پس کاری به تبلیغات  و .. نداشته باشید شما خودتون با همین ذهن و با همین جسم و همین عادتها چاق شدین و حالا هم خودمون  هم  باید با ذهن  لاغر  بشیم و این لاغری با هر روش بیرونی  ماندگار نخواهد  داشت .

   با استفاده از فرمولهای پاکسازی ما خودمون رو به شخصیت متناسب کننده تبدیل میکنیم اول باید شخصیت ما تغییر  کنه ما باید برای خودمون منطق بیاریم .

   از هر  شهری و مبدا یی به هر کجا بخواهیم حرکت کنیم میدونیم یک مسیر مشخصی  داره و کار سختی نیست و میدونیم باید این مسیر ساده رو بریم تا به مقصد برسیم  .

   پس برای خودت منطقی کن با گذروندن  دوره ها و چالش من رفتارم داره تغییر میکنه و انتخابهام تغییر کرده و من در نهایت لاغر میشم  باید برای خودت ساده اش کنی .

   پس  بگو با استفاده از این مسیر من خیلی راحت به تناسب اندام میرسم چون در زمان شروع این دوره ها  چاق هستیم ذهن منطقی میاد ما رو ناامید میکنه و با توجه به چاقی که الان  با ما هست ما رو دلسرد  می کنه ولی من با منطقی کردن اینکه من به راحتی و سادگی با آرامش قدم ها رو به سمت تناسب برمیداریم  اون رو آروم میکنم .

   تا وقتی که ذهن من به شکل کامل  پاکسازی بشه 

    پس آدرس رو تعریف کن برای ذهنت که من دارم چالش و دوره ها رو  استفاده میکنم و دارم از یک مسیر امن و آرام استفاده میکنم تا لاغر بشم .

   برداشت من از فایل :

   من بارها به خودم گفتم که من از روش خیلی جدیدی  به اسم لاغری با ذهن میخوام لاغر بشم که هنوز خیلیا آشنا نیستن و دارن به روشهای قبلی که  پر از سختی و زجر و رنج  … بود لاغر میشن و  اما من به این روش بسیار اعتماد یا همون ایمان دارم چون  خوب میدونم بهترین روش برای برگشتن از شهر مقصد  به سمت مبدا همون راهی هست که اومدیم به سمت شهر مقصد ولی  باند مخالفش  در واقع من برای چاقی هیچ کار خاصی نکردم فقط از اطرفیانم  چاقی  رو آموزش دیدم و بارها  شنیدم و تکرار کردم اون آموزشها رو و لذت بردم و ادامه دادم و درمورد چاقی خودم با اطرافیانم حرف زدم و به اون توجه کردم و تصویر ذهنی و باورهای جدید در ذهنم ایجاد کردم  و به وسیله ی اونها خوردن من تغییر کرد و کلی عادت و رفتار جدید پیدا کردم  و در نهایت چاق شدم و اما حالا برای لاغری میخواییم با روشهای که نیاز به عوامل بیرونی داریم به جسممون فشار بیاریم که لاغر بشیم  مثل قرص،و ورزش،و رزیم و …و این غلطه و  اما  کسی  در اطراف من که در این مسیر لاعری با ذهن باشه هم  نیست که بخواهد من رو آموزش بده و یا در مورد لاغری ورودی جدید و خوب و باورهای درست بده (تمام اطرافیان من در حال رژیم سخت و ورزش هستن که واقعا برای من کار مسخره و بسیار بیهوده و کار بیخودی هست و تازه نتیجه هم نمیگیرین و موفق نیستن  بماند که چقدر در زجر و سختین و حالشون بد هست )پس من وارد سایت تناسب فکری شدم و از طریق اموزشهای استاد عطار روشن  عزیز  و خوندن  کامنت بچه ها و نوشتن کامنت خودم دارم این  آموزش رو به ذهنم میدم و هیچ عجله ای هم نمیکنم همانطور که برای چاقی عجله نداشتم  و نگران و ناراحت نبودم و نفهمیدم چطور چاق شدم  حالا هم  با حال خوب و بدون عجله ادامه میدم تا دوباره بشم فروغ لاغر قبل از ازدواجم و انصافا به من خوش میگدره از بودن در سایت لدت میبرم پس هیچ عجله ای نیست هر روز یک قدم برمیدارم با دوره های رایگان و ثبت نامی خودم تا به هدفم نزدیک بشم

   و اطمینان دارم  با این دوره ها من لاغر میشم و لاغری حق من هست مثل استاد و دوستان شگفتی ساز و حتی خودم که چقدر جسمم تغییر کرده و کلی ریزش سایز و وزن داشتم پس طبیعی که من بازم  لاغر بشم و به وزن دلخواهم برسم .آخه من دارم لاعری رو اموزش،میبینم مگر میشه بهش نرسم و با تکرار اموزشها که مهارتم بیشتر بشه لاعری خیلی سریعتر در جسم و ذهن من اتفاق میفته و من شخصیتم داره تغییر میکنه پس قطعا جسمم هم تغییر میکنه چون من از درون متناسبم پس بیرون من باید با درونم هماهنگ بشه چه من بخوام چه من نخوام و من بازم انتطارم از خودم لاغری هست چون کلی رفتارهای متتاسب گونه دارم که خودم بعدا که فکر میکنم میبینم چقدر عالی برخورد کردم عین یه متناسب پس لاغری رو تجربه خواهم کرد . 

    .و  اما اگر  به آموزشهای استاد عمل نکنم واقعا هیچ کاری نکردم و فقط گوش دادم یا نوشتم و  یا خوندم  و اما اینها خوبه ولی تا وارد عمل نشم و تغییر رفتار نداشته باشم جسم من هم تغییر نمیکنه در واقع تغییر باورها و اگاهی های ذهنم در کنار تغییر رفتارهام عالیه این دو که هماهنگ باشن لاغری خود به خود به وجود میاد پس هم افکارت و هم رفتارت رو همزمان تغییر بده 

   من الان کلی تغییر  رفتار دارم و خودم انتخاب میکنم از چه غدایی در چه زمانی به چه اندازه بخورم  مثلا : امروز ساندویچ چیز برگر داشتم  و من از یه ساندویچ تقریبا  سه لقمه آخرو ش رو نخوردم و اضافه موند نمیتونستم بخورم و منم به زور وارد جسمم نکردم همینکه به زور وارد جسمم نکردم معلومه ذهنم داره برنامه ریزی میشه برای لاغری و به اندازه خوردن و این هماهنگی بین ذهن و خو استه که لاغری هست باید اتفاق بیفته تا من به هدفم که لاعری هست برسم .

   و یا دیشب تولد پدرم بود و کلی شیرینی و بستنی بود و اما من خودم انتخاب کردم یه برش از یه بیسکوییت و یک چهارم یک بستنی چون خیلی از اون مدل شزرینی  و بستنی خوشم نمیومد پس به زور وارد جسمم نکردم بازم همین عالیه که ذهنم اینقدر قشنگ داره برنامه ریزی میشه که به اندازه بخورم و زیاده روی نکنم و همه بهم میگفتن بابا بسه رژیم نگیر بیا بخور ولی من خندم گرفت که بابا  اصلا بحث رژیم نیست من این مدل شیرینی و بستنی رو  دوست ندارم پس نمیخورم و هیچ میل و رغبتی به خوردن اونها نداشتم و در حد یه ذره  برداشتم همین .

   پس مسیر من برای لاعری :بودن در سایت تناسب فکری و استفاده از تمام فایلهای رایگان و دوره ی ثبت نامی و خوندن کامنتهای بجه ها و نوشتن نظر خودم و تعهد داشتن برای  بودن در این مسیر و انگیزه و اشتیاق و وتکرار باعث  رسیدن به هدفم میشه .من با این چالش دارم روی لقمه هایی که اضافه بر سیری میخورم کار میکنم و انصافا تا اینجا موفق بودم و به زور وارد جسمم هیچ چیزی رو نمیکنم و سبک از پای میز غذا بلند میشم پس طبیعی هست که من دوباره لاغر تر بشم و سایزم کمتر بشه و من کلی لدت بیشتر ببرم .

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/04/31 21:00
    مدت عضویت: 448 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 567 کلمه

    بارها و بارها به خودم یادآوری میکنم که من در مسیری هستم که مقصد آن مشخص است. مسیر لاغری برای من واضح و مشخص و  آسان هست. 

    فقط باید قدم به قدم در مسیری که به لطف خداوند به سمت آن هدایت شدم با  احساس خوب به حرکت خود ادامه دهم تا به مقصد نهایی و موفقیت  برسم.

     تکرار جملات (ادامه دادن در مسیر لاغری آسان و مطمعن است) باعث می‌شود که مطمعن تر قدم بردارم 

    همین امروز با یکی از بهترین دوستانم که چند روز بود عمل بای پس معده انجام داده بود صحبت می‌کردم و ساعت ها  نشستم پای صحبت هایش که برایم رنج آور بود، اینکه به من توصیه لاغری میکرد، که تو هم باید فلان چیز رو بخوری، فلان مقدار در ماه وزن کم کنی، فلانی رو میشناسی شده باربی و لاغر اندام… 

    با شنیدن این صحبت ها هر چه بیشتر در من حس بد بوجود می‌آمد، باعث شد بعد یکسال دوباره پرخوری عصبی رو انتخاب کنم، اینکه من ناتوان ام، من نمیتونم، من بی عرضه ام در پس سرم می چرخید و باعث شد انتخاب های اشتباهه ی را براساس اهرم رنج از چاقی و لاغری و ایجاد حس ناامیدی داشته باشم، و تمام تمرکزم را می‌کردم که به موفقیت ها و تغییر ذهنیتی که در این یکسال بدست آورده ام فکر کنم و ادامه مسیر را برای خودم پر از موفقیت ببینم و مسیر را راحت و آسان کنم و تمام افکار نامید کننده را از خودم دور کنم و بر خودم و ذهنم تسلط پیدا کنم، دیگر نمیخواستم دچار محدودیت ذهنی بشوم چون هر چیزی که سخت و محدود تعریف شود بدون  انگیزه برای ادامه و بدون نتیجه رها می‌شود و هرچیزی باید در ذهن آسان شود تا ادامه پیدا کند 

    و ذهن ما تمایل به کارهای ساده و راحت داره و به خوبی ما رو همراهی می کنه 

    و صحبت در مورد چاقی ما را چاقتر می کنه، و نگرانی در مورد چاقی و فکر کردن به چاقی ما رو چاقتر می کنه

    ما باید برای ذهنمون منطقی کنیم که لاغر شدن آسانترین کار دنیاست و اینکه در مسیر صحیح قرار داریم دقیقا مثل زمانیکه برای سفر از مبدا به سمت مقصد حرکت می کنیم و جای نگرانی و عجله کردن هم نیست چون مسیر آزادراه و تابلوها مشخصه و ما مطمئن هستیم که به مقصد میرسیم باید بدانیم که ساده ترین روش لاغری ،فقط روش لاغری با ذهن است و نشونه ی مسیر صحیح هم احساس خوب داشتنه و تغییراتی که در رفتار ما و واکنشهامون به مواد غذایی ایجاد شده

    ما باید برای ذهنمون منطقی کنیم که من دارم آموزش میبینم و تغییرات رفتاری داشتم و احساسم خوبه   و ادامه دادن در این مسیر باعث میشه فرمولهای صحیح در ذهن مون پررنگ تر بشه

     

    تمام اطرافیانم در حال رژیم سخت و ورزش هستن و تازه نتیجه هم نمیگیرن و  چقدر در زجر و سختین و حالشون بد هست )و به جای آن همه سختی من آموزش ذهنی تناسب فکری را به ذهنم میدم و هیچ عجله ای هم نمیکنم همانطور که برای چاقی عجله نداشتم  و نگران و ناراحت نبودم و نفهمیدم چطور چاق شدم  حالا هم  با حال خوب و بدون عجله ادامه میدم، من دارم  با تکرار کردن  آموزشها  مهارتم را افزایش میدم،  من شخصیتم داره تغییر میکنه پس قطعا جسمم هم تغییر میکنه چون من از درون متناسبم پس بیرون من باید با درونم هماهنگ بشه چه من بخوام چه من نخوام این اتفاق خواهد اوفتاد

     من بازم انتظارم از خودم لاغری هست. 

     

     

     

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     رضا عطارروشن
     1400/05/01 01:48
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 25 کلمه

     سلام دوست عزیز
     به اشتباه دیدگاه خود را در پاسخ به دیدگاه دوست دیگری نوشتید
     لطفا دقت کنید در بخش مربوط به درج دیدگاه خودتون دیدگاه بنویسید

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/24 14:54
   مدت عضویت: 356 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 412 کلمه

   سلام خدمت عزیران
   لاغری با ذهن آسونترین و راحت ترین مسیره و مثل آب خوردن میشه لاغر و‌متناسب شد همینجوری ک بدون سختی و‌فشار و ب آسونی تونستیم وزن اضافه کنیم ، وقتی ذهن من هماهنگ باشه و ب طبیعت خودش برگرده و باورهای اشتباهشو کنار بزاره ب لاغری و تناسب میرسه ،باورهایی ک سالها ب آسانی تونستن منو ب اضافه وزن برسون ،مثل باور چاق کردن بعضی غذا یا تحرک نداشتن و‌ژنتیک و کلی از این باورها در حالی ک استاد در فایلای قبل گفتن ک‌ بدن ما انبار نیست انباشه نمیکنه چیزیو و هضم میکنه و‌بالافاصله بعد وارد شدن غذا ب بدن معده ب صورت اتوماتیک شروع ب هضم میکنه بس باور من هست ک باعث چاقی میشه ن سیستم بدن من چون طبیعت بدن من متناسب بودن و تبدیل هست ، و سالها از بیرون خواستیم فشار بیاریم و خودمونو لاغر کنیم ،استاد همین وسیله هایی ک برای دراز نشست و کمربند حرارتی و گن و رژیمای مختلف و‌داروها رو فک‌کنم اغلب ما تجربشو‌ داشتیم و نتیجه ای هم اگه گرفتیم خیلی گذرا بوده و خیلی زودتر از اون چیزی ک فکر میکردیم ب وزن قبلی و‌حتی بیشتر برگشتیم ،بس بیرون از ما هیچ چیزی نیست ،وقتی من اصرار کنم ک بخاطر ارث و اینکه مامانم اینا استخون بندیشون درشته و‌منم ب اونا کشیدم چطوری میتونم با ورزش و رژیم خودمو لاغر کنم چون هر بار ک مامانم و‌خونواده مادریو میبینم خودمو در شکل اونا تصور میکنم ، من باید خودم مسئولیت چاقیمو بپذیرم و قبول کنم ک اینی ک هستم حق منه چون دارم نتیجه اون باورهای خودمو میبینم بس اگه بخوام ک تغییر کنم باید همین مسیرو دور بزنم و همینجوری ک با احساس خوب شروع ب چاق شدن کردم با احساس خوب و صلح با الان خودم شروع ب لاغر شدن بکنم چون ب گفته استاد لاغر شدن اسانترین کار دنیاست ،استاد زنداداش من سالهاست میخواد فقط سه چهار کیلو چاق بشه و نمیتونه چون از نظر اون چاق شدن خیلی سخته و اون چون ب عمش کشیده همیشه قراره لاغر بمونه و سوخت ساز بدنش زیاده و مشکل تیروئید و ….کلی برای خودش باور داره ک با خوردن زیاد هم نتونسته چن کیلو رو چاق کنه ، بس با خوردن و نخوردن و ورزش و رژیم نمیشه لاغر یا چاق شد باید باورهامون رو‌تغییر بدیم ایمان بیاریم ک لاغری اسونترین کار دنیاس و هر چیزی ک ب اندازه نیاز بدنمون میخوریم تبدیل ب انرژی میشه و زمان خوردن و نوع خوردن هیچ تاثیری نداره

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/12 19:23
   مدت عضویت: 610 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 202 کلمه

   سلام استاد عزیزم ودوستان همراهم در این چالش عالی😍😍
   همین قدر که من به راحتی چاق شدم بدون هیچ تلاش سختی پس باید به راحتی هم لاغر بشم به همین سادگی…😉😉😉
   برای چاق شدنم عوامل بیرون از خودم دخالت نداشتند .پس برای لاغر شدنم هم دخالت ندارند.
   🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
   اگه یک نفر تونسته از این مسیر به راحتی لاغر بشه پس منم میتونم.البته در بعضی موارد اولین نفر شاید من باشم😉😉😉😉😉
   🌼🌼🌼🌼🌼
   من چون در حال کارکردن روی قوانین جهان هستی هستم میدونم وایمان دارم وقتی روی چیزی تمرکز کنی جهان هستی وظیفه داره تو رو به اون برسونه وباور توست که مشخص میکنه که اون مسیر راحت باشه یا آسون….من ایمان دارم که لاغر شدن مثل نفس کشیدن است.
   به قول استاد عزیزچاق شدن از تغییرات کوچیک شروع شده وبا ادامه دادن اون مسیر نتیجه چاقی نمایان شده ولاغر شدنم هم با تغییرات کوچیک من شروع میشه فقط کافیه ناامید نشم وموفقیت های کوچیکم را ببینم وادامه بدم ..
   فتح کردن قله اورست هم با قدمهای کوچیک وممتد امکان پذیره…..
   خدایا سپاسگزارم بابت این همه شور واشتیاق وایمان.
   یک تغییر کوچولو وموفقیت کوچیک امروز من
   من بیرون که بودم هر موقع که گرسنه می‌شدم انتخابم هله وهوله بود‌…..ولی امروز انتخاب دیگه ای داشتم…..😍😍😍😍😍
   من تونستم انتخاب جدید داشته باشم آفرین وایول به فائزه👏👏👏👏👏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   ریحانه دوست محمدی
   1399/11/09 10:36
   مدت عضویت: 345 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 162 کلمه

   سلام استاد….منم چن وقته به خوش گزرونی در سفری که خدامنو دعوت کرده هستم… مقصد سفر من تناسب اندام و زیبایی اندامه…. هم مقصدم زیباست هم گزر مسیرم…. مثل سفر شمال که مقصد دریاس، اما درطی مسیر کلی جاهای قشنگ و دیدینی داره برای عکس گرفتن و تفریح کردن و لذت بردن… مقصد منم کلی گزرگاه های زیبا داره که هرقسمت یه چادر میزنم و عکس میگیرم و خاطره ای از اون تفریحم مینویسم وکلی لذت میبرم و روزمو دراون تفریح گاه به شب میرسونم. تفریح گاه های سفرِ من همین فایل های آموزشیه که هرروزباتماشا کردن و انجام تمریناتش، کلی لذت میبرم تا به مقصد نهایی خودم که تناسب اندامه برسم…. و همیشه اینو تو ذهنم تکرار میکنم ( دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است) خداروشکر که منو به یه سفر عالی هدایت کرد تا کلی تجربه های ناب و دیدنی رو لمس کنم و لذت تجربه هامو با دیگران به اشتراک بزارم …. ممنونم استاد. عمرتون بابرکت… یاعلی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/29 18:39
   مدت عضویت: 355 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 287 کلمه

   سلام به دوستان مسیر تناسب
   شاید اگر ما در عصر بمباران اطلاعات نبودیم با تکیه بر فطرت الهی خود راحت میتوانستیم به مسیر طبیعی زندگی برگردیم و از اینهمه فشار بر جسم و روح خود بکاهیم
   انسان وقتی در موقعیت ناخوشایندی قرار میگیره به هر حربه‌ای برای رهایی از این شرایط متوسل میشه تا دوباره شادی رو بدست بیاره حتی منطقی ترین ادمها هم ممکنه به جادو و خرافات رو بیارن تا راهی به سوی روشنایی و حل مسئله پیدا کنن و اصلا نباید اونها رو بابت چنین چیزی قضاوت کرد چاقی یکی از اون شرایط بغرنجی هست که انسان را وادار به انجام هر کاری میکنه و اینجاست که در دام تبلیغات می افتیم و از اونحایی که هدف رو دست یافتنی و اسون جلوه میدن پس برای بدست آوردن اون ابزار تلاش می‌کنیم چه پولها که هدر دادیم و چه زجرها که مس از نا امیدی کشیدیم همه اینها
   شاهدی بر اشتباه بودن همه همون مسیرهاست همون پیچ های اشتباهی که مارو به قعر ناامیدی و افسردگی سوق داد
   عامل دیگه عجله اس عجله همون تیر ناپنهان شیطانه که دائما به ما میگه جی شد چرا نرسیدی چرا فایده نداشت و بهانه های رنگارنگی که توجیه پذیر به نظر میان
   با نگاهی به رفتارمون راحت میتوتیم دلیل همه خطاها را تشخیص بدیم و باید با سعه صدر و آرامش اول بر شیطان غلبه کنیم به مسیر اعتماد کنیم و اشتیاق خودمون رو به هیچ وجه از دست ندیم
   لاغزی اسونترین کار دنیاست اگر فقط اون رو تو ذهنت آسون کنی نه فقط به زبان
   هماهنگی ذهن و زبان مهم تر از یه ورد و یا یه مانترا یا عبارت تاییدیه
   نشخوارهای ذهنی رو باید متوقف کرد بلید جلوشون رو بست و اونها را با چیزهای مثبت جایگزین کرد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/20 13:28
   مدت عضویت: 764 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 277 کلمه

   در ذهن من لاغر شدن اسانترین کار دنیا هست و خیلی راحت مثل اب خوردن هست دیدین آب خوردن چقدر راحت لاغری هم همین قدر راحت هست مثل نفس کشیدن که چقدر راحت هست که دیگه یادمون میره بهش توجه کنیم یا پلک زدن یا سلول سازی یا گردش خون و کلی کار دیگه که بدنم به راحتی هر روز داره انجام میدم و حق من هستن برای زنده بودن و در سلامت بودن پس جسم من مشتاق که لاغری رو هم به من بده چون حق من هست
   این همه ادم لاغر که به راحتی و با لذت غدا میخورن در هر اندازه که بخوان میخورن در هر زمانی و لاغر هستن پس منم یکی مثل ا ونها
   فقط باید موانع رو برداریم تا راحت لاعر بشیم
   موانع زیاد هست مثل حسرت لاعری خوردن نیاز داشتن به لاعری و متنفر بودن از جسم ام و چاقیم و ….

   من باید باورهام رو تغییر بدهم و بپدیرم دارم روز به روز لاغر تر میشم تا اتفاق بیفته
   از طریق این چالش و دورهای رایگان و خوندن کامنت بقیه و نوشتن کامنت خودم و دورهای کل سایت من دارم مسیرم رو طی میکنم تا به هدفم برسم
   به همین راحتی بدون رژیم بدون ورزش کردن سختی کشیدن و بدون احساس عداب وجدان و بد و با آرامش و لذت بردن مسیرم رو ادامه میدهم تا به یه ذهن متناسب برسم با جسم متناسب هر چند الانم خوبم ولی ادامه میدهم تا دهنم کاملا پاک بشه از فرمولهای چاقی و ذهن متناسبی داشته باشم در جسم متناسب

   من عاشق این مسیرم هستم و باشادی و ارامش ادامه میدهم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   shine bright like a sky
   1399/08/03 15:51
   مدت عضویت: 443 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 70 کلمه

   لاغر شدن آسون تر از چاق شدنه. این جمله و به خودم میگم. و واقعا هم این و به چشم خودم دیدم.
   وقتی که به این مسیر هدایت شدم یعنی دیگه باید بهش بچسبی و ولش نکنی.
   خدا من و خیلی دوست داشته که منو به این راه هدایت کرده و باعث شده غذابم از بین بره. منی که هر روز میگفتم چرا لاغر نمیشم الان دارم لاغری و میبینم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/29 21:17
   مدت عضویت: 764 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 352 کلمه

   من یاد گرفتم کاری به عادت قبلی ام نداشته باشم و انتخاب های جدیدی داشته باشم تا عادت های جدیدی در من به وجود بیاد تا حالا تصمیم داشتم چاق بشم ولی حالا تصمیم گرفتم لاغر بشم مثل این هست که تا حالا در مسیر رفتن به مشهد بودم ولی حالا میخوام برم به سمت شیراز در واقع من میخوام تغییر کنم ولی با پیدا کردن راه جدیدی برای رسیدن به مقصد جدید که لاغری هست و کاری به راه و مسیر قبلیم که به کجا میرسیدم ندارم
   و هیچ وقت برای تغییر کردن کاری به تغییر عادتها نباید داشته باشیم اونها رو دارم باید اطلاعات حدید وارد ذهنمون کنیم و از اونا استفاده کنیم که تغییر کنیم
   من در این چالش میخوام عادت جدید به وجود بیارم و وعادت ریز ه خواری رو انتخاب کرده بودم
   و خیلی جالبه که من امروز پیتزا داشتم و اصلا نتونستم یه نصفه اش رو هم بخورم چون تا همین چند هفته پیش با نصفه پیتزا سیر میشدم ولی طهر من با سه اسلاید کوچیک سیر شدم و دم عروب که دوباره کمی احساس گرسنگی داشتم یه دونه دیگه خوردم و هنوز به نصفه نرسیده و من سیر هستم پس در کل روز با نصف کمتر پیتزا سیر هستم چون واقعا تمرکزم روی نیاز جسم ام بود اگه قبلا بود که یه دونه راحت میخوردم وحالا تا یه ماه پیش یه نصفه رو برا یه وعده میخوردم ولی امروز برای شام و ناهار روی هم یه نصف شاید به حساب بیاد نمیدونم شایدم کمتر من خوردم و در تعجبم که چقدر قشنگ دارم راهم رو تغییر میدهم و به سمت تناسب حرکت میکنم
   تغییر کردن رو کاملا حس میکنم و خوشحالم و حس خوبی دارم که مثل یک متناسب با غذا برخورد میکنم
   شاید این دیدگاه رو برای قسمت ۱۲ چالش باید مینوشتم ولی چون در دیدگاه قبلی این قسمت گفته بودم میخواهم عادتم رو تغییر بدهم و با اگاهی که کسب کردم متوجه شدم اشتباه هست و باید بگم میخواهم عادت جدید به وجود بیارم و کاری به عادت قبلیم ندارم اومدم تصحیحش کنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/07/17 19:54
    مدت عضویت: 421 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 29 کلمه

    چقدر خوب بیان کردین، انتخاب میکنی لاغر بشی پس لاغر میشیم
    انتخاب کنیم چاق شیم پس چاق میشیم
    دقیقا حرف شما کاملا درست بود دوست عزیز و باور قشنگی هست

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/25 20:43
   مدت عضویت: 764 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 319 کلمه

   سلام
   مسیر لاغری رو همیشه به ما گفتن و دیدیم و شنیدیم که سخت هست و وقتی برای ما چیزی سخت جلوه بده ما دوست داریم یه میانبری پیدا کنیم که راحت به آن برسیم

   ولی دیگه منم هیچ عامل بیرونی رو موثر در لاغری نمیدونم و فقط از طریق ذهن میتونم به لاغری برسم

   و حالا میگم لاغری با ذهن آسانترین کار دنیا هست و برای خودم در این چالش به یه سری جمله های طلایی رسیدم تا جایی که یادم هست مینویسم شایدم چیزی از قلم بیفته نمیدونم ولی با استمرار و تکرار ملکه ی ذهنم میشن

   و من با استفاده از این چالش و دورهای رایگان ارزشمند لاعری و نکات طلایی و مقاله های استاد و دوره ی خریداری شده ۱۳ گام تا ۱۳ به در دارم به خوبی مسیرم رو جلو میرم و برای خودم هنوزم منظقی ترش میکنم لاغری با ذهن رو با تکرار تمام آموزشها
   از خودم خیییلی راضیم و در مسیر تغییر هستم و بعصی جاها خودم تعجب مینم از رفتارم ولی میدونم دارم متناسب میشم

   من مسیر منطقی رو برای دهنم مشخص کردم :
   ۱:اول عادتم رو که ریزه خواری هست شناسایی کردم
   ۲:با این عادتم به صلح رسیدیم که این عادت عادت بدی نیست وتازه برای من لذت بخش بوده که تکرار کردم ولی اگه از تکرارش خوشم نمیاد باید از دوره استفاده کنم تا یاد بگیریم تکرارش رو کم کنم وبعد هم حذفش کنم
   ۳:در اینجای مسیرم یاد گرفتم یک راه یا تغییر در عادتم به وجود بیارم نه که حذفش کننم
   ۴:به جای اشتها دارم بگم حق انتخاب دارم
   ۵:و از جمله ی جادویی من سیر هستم استفاده کنم
   ۶:از معدم به جای یخچال استفاده نکنم هر چی بود نخورم از ترس نبودن غذا در وعده ی بعدی غذا
   ۷:همیشه در مسیر باشم و تکرار کنم و استمرار داشته باشم و عحله نکنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/25 18:07
   مدت عضویت: 652 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 400 کلمه

   با سلام وعرض ادب🌺💐
   من مریم همین جا و با تعهد وپیوندی دوباره در محضر آفریدگارم وفرشته درونم واستاد عزیز ودوستان همنوردم ، اعلام می نمایم ، که این تنها راه ، نه بزرگراه رسیدن به مقصد رویایی تناسب اندام خواستنی ام است . واما دلایل من به این باور وایمانم:
   ۱-قرار گرفتنم تحت خواست پروردگارم وهدایتم در جایی که من دنبال موضوعی دیگر ، وب گردی میکردم واتفاقی با سخنان مجذوب استاد، در این راه قرار گرفتم ، منی که بارها از خدایم خواسته بودم ومیدانستم که همه راه های رفته ام مرا به مقصد نرسانده ، چون همسو با قانون ونظم جهان هستی نبودند، ولی ، یکدفعه که به خود آمدم دیدم در مسیری قرار گرفتم ، که حتی ، تامل ویا فکر موفق نشدن هم به ذهنم خطور نکرد،وبلافاصله ثبت نام نمودم ، واز همان ابتدا قلبم از شوق ، ورود به دنیای سرشار از اشتیاق می طپید👌🏻❤️💃💃
   ۲- من به این مسیر روشن ایمان دارم ، چرا که از ابتدای مسیر نقشه مقصد رابدستم سپردند (میثاق نامه) که با اجرای هر روزیش مسئولیت(مقصر بودن چاقیم) ومقاومت ( در برابر موانع ومشکلات مسیر) واشتباق( باشوق موانع را پذیرفتن)وقدرت تشخیص(شناخت منفی درون، وفرشته مهربون) ونظام فکری واحساس عالی وتاییدم( با نگاه کردن ودیدن خودم در هر اینه) ولیاقتم را درزیباترین موجودبودن وشگفتی ام را به اثبات میرساند.
   ۳- من در راهم وایمان دارم چراکه:
   هر روز با احساس عالی وآرامش خواب راحت شبانه ، با شوق فراوان به طلوع وزیبایی خورشید لبخند میزنم وغرق در اشتیاق لاغری به فایلها وسخنان از دل بر امده وبه جان نشسته ، گوش میدهم.🌞🌼🌻
   زندگی وروابطم با همسر وفرزندانم تحت نظم وعاطفه، عاشقانه تر شده
   مشکلات زندگی برایم گذرا وشکلات شده.❤️❤️
   بامنفی درونم نمیجنگم وبه الهامات فرشته درونم لبخند میزنم .👌🏻❤️
   تمرکزم از درد ورنج وبیماری ها و…برداشته وبه احساس خوبم وشاد بودنم متمرکز شده.💃💃
   رویای خواستنی ام در ذهنم فعال است وعدد ترموستات وزنی ام (۵۸) تیک خورده وهروز باسفر کردن به نوار زمان ، خودم را در ایستگاه اخر غرق اشک شوق شدن وبودن خواسته ام میبینم،👌🏻👌🏻💃💃👏❤️
   با فرشته درونم ، سوار بر بالهای گسترده هدهد مهربونم به درگاه خداوند رسیدیم وزانوزدیم ومتعهد شدیم که خانه مجلل روحم را به زیبایی ابتدای خلقتم( احسنالخالقین) به یاری خودش به او تحویل دهیم.❤️👌🏻
   ۴-من با وجود امضای این تعهد نامه وضمانت اجرا های پشت آن دیگر چه بخواهم چه نخواهم در مسیری هستم که بر گشت ندارد ، آری:
   «یا می میرم یا متناسب میشوم»👌🏻👌🏻
   جرا که، دیگر:
   «لاغر شدن آسانترین کار دنیاست»👏👏💃💃💃💃🌺🌺🌺

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/24 11:58
   مدت عضویت: 457 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 8 کلمه

   شما بینظیری استاد…این فایل محشره. کلی انگیزه گرفتم….مرسی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/20 17:19
   مدت عضویت: 730 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 361 کلمه

   سلام وقت بخیر
   برای منکه از بدنیا اومدن تپل بودم و چاقی و درشت بودن استخونامو جزئی از خلقتم پذیرفته بودم گزینه متناسب بودن در فکر وباور و ذهنم جایی نداشت ،اصلا نمیدونستم من هم میتوانم لاغر بشم و لاغر بمانم ،باور به شدنی شدن این موضوع نداشتم،فکر میکردم من یه شخص ناخوبی هستم که تمام بدی های جهان در من تعبیه شده،خودمو دوست نداشتم،احساس ارزشمندی نداشتم،در امتداد اون مسیرها مسلما اعتماد بنفس ضعیفی داشتم که یک جمله قوی در ذهن من نقش بسته بود به اسم (من نمیتوانم) و بخاطر این باور تضعیف کننده به سختی میتونستم به موفقیت هام برسم ،تلاش زیادی نیاز داشتم‌ ،انجام کارها برام سخت و نشدنی بود ،اون روزها نمیدونستم دلیلش چیه و الان متوجه شدم تا ذهن ناخوداگاه موافق کاری نباشه انجامش نمیده ،برای من لاغر شدن هدف دور و دست نیافتنی بود که من انتظارشو نداشتم ،به مراتب از ۵کیلو تا ۳۰ کیلو لاغر شده بودم ولی بمحض رها کردن رژیم و ورزش بازگشت وزنم بسرعت اتفاق میفتاد ،این مسئله ناراحتی های زیادی در زندگی روزمره من بوجود آورده بود
   در دوره مقدماتی یاد گرفتم اول باید موافقت ناخوداگاهمو جلب کنم،لاغریو براش راحت و آسون تعریف کنم ،تکرار کنم،استمرار داشته باشم ،لاجرم ذهنم در مسیر لاغری خواهد آمد ،همونطوری که تو ماه سوم تغییرات جسمی من شروع شد
   منفی باف هر لحظه کنارمه و هر چی آجر برای ساختن ساختمان
   بنای جدید جسم و ذهنم جمع میکنم ،دوست داره که ازم بگیره و بمن نشون بده تو کار خاصی نکردی ،البته تا حدود زیادی مراقبش بودم ولی زمان هاییکه میبینه واقعا داره نتایجم بیشتر میشه اونم بیشتر فشار میاره و میخواد منو دلسرد کنه ولی من همچنان در مسیر تناسب فکری هستم ،آگاهی های ذهنیو دوست دارم و میخوام این دانسته ها به عمل تبدیل بشن ،رفتارهای من ،از من هویت جدیدی میسازه و منو در مسیر تناسب فکری و جسمی قرار میده ،یک نیروی بسیار قدرتمند در درون من هست که اگر بشناسمش میتونه کارهای خارق العاده انجام بده ،فقط باید فرمول‌های جدیدی در ذهنم دانلود کنم،اونوقت اون فرمول ها منو هدایت میکنه در مسیر صحیح
   آسان کردن کارها برای ذهن عامل موفقیت ما در همه جنبه های زندگیمونه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/18 14:01
   مدت عضویت: 469 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 60 کلمه

   سلام
   من به خواست خداوند، توسط دوستی به این مسیر هدایت شدم ،تصمیم گرفتم و طبق آدرس در مسیر هستم با دقت، عمل و احتیاط حرکت می کنم و از مسیر لذت می برم و به تجربه و اطلاعاتم اضافه می شود و به زودی و به سلامت به مقصد خواهم رسید مقصدی شیرین با طعم تناسب اندام.
   به همین آسانی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/17 20:41
   مدت عضویت: 807 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 146 کلمه

   بعداز زایمان اول که وزنم زیاد شده بود و با رژیم کاهش پیدا کرد ولی دوباره برگشت یادمه همزمان تبلیغ ماهواره درمورد کمربندلاغری نظرمو حسابی به خودش جلب کردو منم خریدم ولی دریغ از یه ذره لاغری چندسال بعد ابروکت خریدم و توی تبلیغش می دیدم چه شکم عضلانی داره و می گفتم منم میتونم همینقدر لاغربشم اما اونم بی فایده بود الان با اطمینان میگم بهترین و آسانترین راه برای لاغرشدن همین لاغری با روش ذهنی است.چون به وضوح می بینم که بدون هیچ رژیم وسختی وتنها با روش ذهنی باورهای اشتباهم داره درست میشه، حرص و ولع خوردنم کم شده و ریزه خواری هام قطع شده واین مسیری که راهنمای خوبی مثل استادعطار روشن کنارمان است و به موقع با علائم راهنمایی مسیر را برامون واضح تر می کنه مسیری که خیلیا توش به مقصد رسیدن مطمئنا منو به مقصدمتناسب شدنم می رسونه. استادسپاسگزارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فروزان رضوانیان
   1399/06/17 17:13
   مدت عضویت: 823 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 246 کلمه

   با سلام 😍
   مسئله ای که مطرح کردید نه تنها در لاغری بلکه در تمام مراحل زندگی به پیشرفت ما کمک میکنه وقتی من مشکلی برام بوجود میاد اگر با یه دید ساده به اون نگاه کنم وبگم چیزی نیست این رو هم حل میکنم اون مشکل به راحتی حل میشه ولی وقتی از کاه کوه بسازم واون مسئله رو برای خودم بزرگ کنم مسلما به سختی حل میشه به قول معروف که میگن
   💢 سخت میگیرد جهان بر مردمان سخت گیر

   من بارها ادمهایی رو دیدم که همه چی براشون اسونه ومیگن کاری نداره مشکلی نیست حل میشه وزندگیشون خیلی راحت پیش میره واتفاقا مشکلاتشون رو هم با خوشحالی حل میکنن وخیلی بیشتر از بقیه از زندگی لذت میبرن ولی درمقابل ادمهایی هستن که حتی برای جابجایی مبل خونشون عزا میگیرن وزندگی پر تنش وسختی دارن حالا میخوام ربطش بدم به لاغری با ذهن اگر بتونیم مدام با خودمون تکرار کنیم که لاغر شدن کاری نداره واسانترین کار دنیاست مطمئنا خیلی راحت لاغر میشیم ولی اگه چاقی رو خیلی توذهنمون گنده کنیم وفکر کنیم که از پسش برنمیایم کارمون خیلی سخت میشه وچاقی روز بروز در ظاهر وذهن ما بزرگتر میشه چون بهش بها دادیم پس باید دنبال یه راه اسون باشیم چون در امتداد مسیر لاغری منتظرمونه وباید اروم اروم در مسیر چاقی رو جا بزاریم ولاغری رو در آغوش بگیریم

   با ایمان وباور صحیح ابتدا پیش میریم بسوی ساختن باور های درست لاغری وجایگزینی با باورهای چاق کننده ورسیدن به رویای لاغری 💗 خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/17 13:52
   مدت عضویت: 764 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 544 کلمه

   سلام به همگی
   برای من هم قبلا اینطور بود که لاغر شدن سخت بود و چاق شدن خیلی راحت و خود به خود اتفاق میفتاد
   وقتی مسیری هم برای ما سخت باشه هر کس هر چیزی گفت راحت میپذیریم که راه ما رو آسانتر کنه
   ولی حالا متوجه شدم هیچ چیز بیرونی در لاغر شدن من دخالت ندارد تا وقتی که درون من و فرمول های ذهنی من تغییر نکرده وشخصیت من تغییر نکرده محال به تناسب همیشگی برسم
   من حالا دارم از مسیر لاغری با دهن لاغر میشم و رفتار هایی مثل ریزه خواری که داشتم قبل از ناهار یا بعد از ناهار یا در شب بعد از شام حالا در هر زمانی داشتم رو تغییر میدم و احساس قدرت و توانایی خیلی خوبی پیدا کردم مخصوصا که در یک سفر چند روزه هم بودم و عالی تونستم جلو برم و زیاده روی نکردم و ترس از گرسنگی نداشتم و ریزه خواری نکردم و هر وقت گرسنه بودم خوردم هر جا هم نبودم نخوردم حالا یه جاهایی هم به خاطر تغییر شرایط کمی بیشتر خوردم ولی بازم خوشحالم چون رفتارهای درستم بیشتر بود از رفتارهای اشتباهم
   من با استفاده از این چالش و اموزشهای لاغری با دهن مطمعنم به هدفم که تناسب اندام هست میرسم
   مثال :
   من دیشب به خونه ی مادرم رفتم ولی اصلا اون حرص وولع قبل رو برای خوردن غذا رو نداشتم با اینکه غذای مورد علاقه ام رو مادرم داشت ولی خیلی راحت تونستم نخورم و استاد با انتخاب های جدیدم و توجه به اینکه سیر هستم پس میتونم هر چیزی رو نخورم چون خوردنی هست
   من با آموزشهای لاغری با ذهن رایگان و و بقیه مطالب سایت وچالش من این رو نخوردم خیلی از رفتار ها و عادت های غذای ی ام داره تغییر میکنه که خودم لذت میبرم و بعدش متوجه میشم اه چه جالب که من دیشب خونه مامانم شام نخوردم یا تمام ته دیگ رو دیروز ناهار نخوردم یا فست فود بچه هام اخر شب خریدن من در حد یک دونه سیب بیشتر نخوردم نه که بخواهم و نخورم نه اصلا میل نداشتم و یا دیگه بخواهم بگم از رفتار های جدیدم خیلی راحت یه غذا رو اشتراکی با شوهرم در مسافرت میخوردم و سیر میشدم
   حالا فهمیدم که چقدر کلمه ی من اشتها دارم من رو وادار به خوردن میکرد یا چقدر جمله ی من سیر هستم در من تاثیر گداره و جلوگیری میکنه از خیلی خوردن های الکی یا عادت خودم رو شناسایی کنم و چند راه به اون اضافه کنم و تغییر ایجاد کنم مثلا در زمان خوردنم یا اندازه اش چقدر لذت بخشه یا اینقدر از گرسنگی ترس نداشته باشم اتفاق خاصی نمیفته که حتما باید غذا بخورم و بعد برم بیرون که بتونم خودم رو کنترل کنم که هر چیزی نخورم و یا هر وقت سیر شدم دیگه نخورم و یا اینکه معده ی من یخچال نیست که من بخواهم داخل اون غذا دخیره کنم واین کار بی فایده هست و کلا من دارم انتخاب میکنم چه چیزی رو در چه زمانی بخورم واین برای من خیلی ارزشمند هست
   من دارم تغییر میکنم من یک شخصیت متناسب دارم پس جسم متناسب هم خواهم داشت و دارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/17 10:29
   مدت عضویت: 715 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 586 کلمه

   سلام استاد اول ممنون از شما که در هر شرایطی فایل ضبط میکنید و برای استفاده ما ها روی سایت قرار میدین
   دوم در مورد تبلیغات مخصوصا مدل ماهواره ای که با آسون جلوه دادن لاغری با روش خودشون ماها رو ترغیب میکنن به خرید محصول یادم اومد که زمانی که پدرم توی خونه ماهواره داشتن از اونجایی که مادرم اضافه وزن داشتن از هر راهی که ایشون رو به تناسب برسونه استفاده میکردن که مثلا دستگاه ویبرو شیپ یا همین دستگاه دراز نشست خونگی که اسمش اب راکت بود یا انواع دمنوش رو میخریدن که بالاخره به هر طریقی شده ایشون لاغر بشن ،مادرم بارها وبارها رژیم گرفتن و هربار وزن اضافه تر از قبل شده ،ده سال ورزش رفتن دریغ از یک کیلو کاهش وزن والان که فکر میکنم میبینم که تلاش پدرم و خود مادرم نه تنها باعث کاهش وزن مادرم نشد باعث شده سه تا فرزندشون هم الان دچار اضافه وزن بشن و حالا من درک میکنم که علت ژنتیک ما نیست و تمام این سالها توجه خانواده من روی چاقی بوده ونتیجه هم کاملا مشخصه
   الان من از ذهنم بسیار سپاسگزارم که دنبال یه راه اسون و ساده و لذت بخش برای لاغری بوده و درنهایت من با سایت شما آشنا شدم که با یادگیری لاغری به هدفم برسم نه با محدودیت و عرق ریختن وخوردن دمنوشهای تلخ و بدمزه و استفاده از کرمهای لاغری و….
   ادامه دادن ،…….چقدر همه ما به این یادآوری همیشه نیاز داریم که راه درسته،مسیری که هدایت شدیم درسته فقط باید ادامه بدیم و ممنونم از شما که جا به جای آموزشهاتون این مسئله بسیار مهم رو تذکر میدین.امروز داشتم یه فایل از استاد عباس منش گوش میدادم در مورد الهام و شهود الهی بود گفتن خداوند همیشه مارو هدایت میکنه اینجور نیست که بیاد و اون خواسته رو به ما بده اون ما رو به سمت اون خواسته هدایت میکنه و مثالشون هم خیییییلی زیبا بود گفتن خداوند مثل کسی هست که توی یه هلکوپتر از بالا داره ما رو نظاره میکنه و از بالا تمام مسیر ما رو میبینه و هدایت میکنه ما رو که از چه مسیری بریم به هدفمون میرسیم ولی ما چون از روبرو فقط داریم میبینیم و انتهای مسیر برامون مشخص نیست خیلی وقتها به این الهام و هدایت اعتماد نمیکنیم ،شما بارها و بارها گفتین که تمام افرادی که به این سایت اومدن همگی هدایت شدن از طرف خدا و انتخاب شده هستن منطقی اش اینه که الان که به این مسیر هدایت شدیم و خدا ما رو ابتدای این راه قرار داده ادامه بدیم،ادامه بریم و ادامه بدیم هدف لاغری در نهایت به همه ماها داده میشه💪💪😍😍🎁🎁
   دیروز داشتم یکی از فایلهای نکات طلایی در مورد ترمز حسرت لاغری رو گوش میکردم و وقتی نظرات رو میخوندم و به نظر خودم که اردیبهشت نوشته بودم رسیدم دیدم چقدر الان رفتارم فقط در رابطه با همین موضوع حسرت لاغری تغییر کرده و آخر هفته گذشته توی جمعی بودم که پر از افراد متناسب ولاغر بود و من خیییییلی خیلی توی اون جمع راحت بودم و توجه ام به شدت روی اندام افراد کم شده و دلیلش هم این میدونم که یه حس اطمینان فوق العاده ای دارم که منم به این اندام میرسم چون توی مسیرم و همین حس حسرت رو خیلی کم کرده در صورتیکه مادر من بارها وبارها به من گفتت ببین چقدر همشون لاغرن،خوش به حالشون،ببین همه چی هم میخورن ،ببین همه غذاشونو هم خوردن و…. و من کلی به خودم افتخار کردم که چقدر این رفتار در من کمرنگ شده😎😎😎
   ممنونم از شما استاد عزیز به خاطر فایلهای ارزشمندتون🙏🙏🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/17 09:10
   مدت عضویت: 730 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 208 کلمه

   با درود بی پایان
   استاد عزیزم این فایل فوق العاده عالی و دلگرم کننده بود
   اگر هر یک از ما که در این مسیر زیبا قدم گذاشتیم با دقت متوجه خودمان باشیم خواهیم دید که واقعا به آسانی و راحتی بعضی از احساس‌های ما و رفتارهایمان به سمت متناسب شدن در حرکت است
   خود من بدون اینکه متوجه چگونگی این مسئله شوم ولع خوردن را از دست دادم که این خود یکی از آرزوهای من بود
   همچنین خدارو شکر پیام سیری را دریافت میکنم و زمانی که احساس سیری میکنم حتی یک لقمه هم نمیتوانم بخورم
   در این مسیر من انتخاب کردن را یاد گرفتم یاد گرفتم که لازم نیست از هر آنچه روی میز است را بخورم و تنها از غذایی که دوست دارم به اندازه نیازم استفاده میکنم
   و در نهایت اینکه خیلی خوشحال‌تر از قبل زندگی میکنم مدام در فکر خوردن نیستم و استرس اینکه مثلا این چیزی که خوردم خیلی چاق کننده است را ندارم با آرامش و شادی هر چه بخواهم به اندازه نیازم میخورم و اینها برای شادی درونی و اعتماد به نفس من بسیار موثر است
   از شما استاد عزیزم سپاسگزارم که ما را در این مسیر حمایت و هدایت میکنید آرزو دارم آنقدر زندگی کنم که روزهای متناسب شدنم را هم تجربه کنم
   سپاس سپاس سپاس

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/06/22 19:53
    مدت عضویت: 504 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 76 کلمه

    دوست عزیز سلام وقت بخیر
    این جمله ی آخریت منو به گریه انداخت : اینکه دوست داری اینقدر زندگی کنی که‌متناسب شدنت رو ببینی
    واقعا همینطوره ۵۲ سال از خدا عمر گرفتم دلم می خواد اینقدر زنده بمونم که متناسب شدنمو ببینم و جشن بگیرم با خوشحالی به نگاه متعجب خانواده و دوستان و فامیلم به سوالشون جواب بدم که چطوری
    این همه تونستم لاغر بشم یک لاغری بی بازگشت

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/17 04:04
   مدت عضویت: 823 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 97 کلمه

   سلام استاد عزیز و دوستان خوبم
   چقدر این فایل قشنگ و دلگرم کننده و آرامش بخش است باید بارها و بارها آنرا گوش داد تا در عمق وجودمان ثبت شود
   مسیر لاغر شدن را برای ذهنمان طراحی کرده و آسان بودنش را تاکید کنیم و با تکرار و تکرار بیشتر ذهنمان متقاعد شده و در این مسیر زیبا به حرکتش ادامه میدهد و نتیجه اش متناسب شدن ما خواهد بود
   سپاسگزارم استاد عزیز ما وقتیکه شما را بعنوان راهنمای دلسوز در کنارمان داریم که دوش به دوش ما حرکت میکند شور و اشتیاق و دلگرمی به ما میدهد 🙏🙏🙏🌹🌹🌹😍😍😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم