ورود / ثبت نام
0

گسترش فرمول های ذهنی (قسمت دوازدهم – 1)

گسترش فرمول های ذهنی
اندازه متن

چاقی و لاغری با گسترش فرمول های ذهنی ایجاد می شود.

تمام پیشرفت های بشر بر اساس فرمول هایی از قبل ایجاد شده صورت می گیرد.

اگر هواپیمای جدیدی ساخته می شود بر اساس فرمول هایی که هواپیماهای قبلی ساخته شده اند برای تولید هواپیمای جدید عمل می شود با ایجاد تغییراتی که سب بهبود عملکرد هواپیمای جدید می شود.

در گوشی های همراه این موضوع به شکل واضح تری قابل مشاهده است.

نسخه جدید تا حدودی زیادی مانند نسخه قبلی است اما در عملکرد برخی قسمت ها بهبودهایی ایجاد شده است.

بنابراین فرمول ها نقش تعیین کننده ای در ادامه مسیر هر موضوعی دارند.

چاقی حاصل گسترش فرمول های ذهنی است که از قبل در ما ایجاد شده اند و ما سال هاست از آن فرمول ها برای چاق شدن استفاده کرده ایم و هر بار که چاق تر شده ایم از همان فرمول های قبلی به شکل متفاوتی استفاده کرده ایم و نتیجه را اندکی بهبود داده ایم.

شاید چاق تر شدن از نظر ما نتیجه مطلوبی نباشد اما از نگاه قوانین جهان هستی چاق تر شدن کاملا صحیح و طبیعی است چرا که هر فرمولی ایجاد می شود باید همواره گسترش و پیشرفت داشته باشد.

تفاوتی ندارد نتیجه فرمول ایجاد شده مورد رضایت ما باشد یا خیر چون سیستم جهان هستی به نظر ما اهمیتی نمی دهد بلکه قانون را اجرا می کند.

شاید پیشرفت حاصل شده در سلاح های جنگی از نظر عده بسیاری از انسانها خوش آیند نباشد اما از نظر قوانین جهان هستی پیشرفتی تحسین برانگیز و کاملا صحیح و بر اساس قانون است.

فرمول های مواد منفجره، آتش گرفتن، طریقه انفجار،‌ سرعت حرکت گلوله، نشانه گرفتن و همه موارد مرتبط با موضوع سلاح و جنگ همه فرمول هایی عالی و تولید شده تحت سیستم خداوند هستند.

چیزی در این جهان نمی تواند بوجود آید در حالی که خارج از تسلط یا مشیت الهی باشد.

بنابراین حتی زمانی که فرمول های تولید سلاح های جنگی ایجاد می شود روند پیشرفت کردن سلاح ها و مواد منفجره بدون توقف تا انتهای برقراری جهان هستی ادامه خواهد داشت.

وقتی فرمول ایجاد شود چه بخواهیم چه نخواهیم آن فرمول پیشرفت خواهد کرد.

همه افرادی که اضافه وزن دارند از چاق تر شدن متنفر هستند اما تنفر آنها مانع تاثیر و عملکرد قانون ثابت جهان هستی نخواهد شد و همواره آن افراد در حال چاق تر شدن خواهند بود.

وقتی در ذهن فردی فرمول سرقت کردن برای به دست آوردن پول ایجاد می شود آن فرد قدم به قدم سرقت های بزرگتر را به شکل بهتری انجام خواهد داد چه بخواهد چه نخواهد.

وقتی فرمول مصرف سیگار یا مواد مخدر یا الکل به هر دلیلی در ذهن فرد ایجاد شود، روز به روز آن فرد راحت تر و بیشتر و بهتر از آن مواد استفاده خواهد کرد چه بخواهد چه نخواهد.

تمایل سیستم جهان هستی به پیشرفت دادن هر فرمولی که ایجاد می شود سبب شده است که علیرغم تلاش انسانها برای جلوگیری از پیشرفت آن فرمول، نتیجه نهایی همیشه گسترش آن فرمول و موضوع خواهد شد.

فردی که به مصرف سیگار بر اساس فرمول های ایجاد شده در ذهنش تمایل پیدا می کند بعد از گسترش مصرف سیگار بارها تصمیم به ترک کردن و جلوگیری از گسترش تاثیر مصرف سیگار می گیرد اما بعد از چند روز مجددا روند قبلی را ادامه می دهد.

فردی که بر اساس فرمول های ذهنی خود تمایل به چاق شدن پیدا می کند پس از گسترش چاقی و بروز مشکلات متعدد بارها تصمیم قاطع می گیرد که از لاغر شود و تلاش بسیار انجام می دهد اما نتیجه نهایی چاق تر شدن خواهد بود.

این روند را می توانید در جنبه های مختلف زندگی به شکل های متفاوتی مشاهده کنید که نشانگر اثبات قانون گسترش فرمول های ایجاد شده توسط جهان هستی است.

بنابراین به این نکته بسیار مهم دقت داشته باشید:

اگر قصد تغییر کردن دارید نمی توانید روند گسترش را با زور و تصمیم و فشار متوقف یا تغییر دهید بلکه باید فرمول جدید ایجاد کنید. باید فرمول هایی در جهت خواسته خود ایجاد کنید.

اگر اضافه وزن دارید و رویای شما لاغر شدن است نمی توانید با رژیم گرفتن، مصرف دارو، ورزش کردن، جراحی کردن و یا هر روش دیگری که حتی در سالهای بعد ارائه خواهد شد و سعی در تغییر جسم از طریق فشار و محدودیت است به رویای خود برسید.

شما باید در کنار فرمول های چاق کننده فرمول های لاغر کننده ایجاد کنید.

از آنجایی که قانون جهان هستی گسترش هر فرمولی است که ایجاد می شود مطمئن باشید فرمول لاغری نیز تحت تاثیر این قانون گسترش خواهد یافت.

به اندازه ای که شما در تغذیه نکردن فرمول های چاقی از طریق توجه نکردن مهارت کسب می کنید و همچین در توجه کردن به لاغری و عمل کردن به فرمول های جدید بهتر عمل کنید روند گسترش فرمول های ذهنی چاقی کندتر و روند گسترش فرمول های ذهنی لاغری تندتر می شود.

در نقطه ای سرنوشت ساز روند گسترش ذهنی فرمول های چاقی متوقف ولی روند گسترش فرمول های لاغری ادامه پیدا می کند چرا که مدت هاست ما به فرمول های چاقی توجه نکرده و سعی کرده به آنها عمل نکینم.

دلیل رخداد فوق این است که گسترش نمی تواند برای مدت طولانی در دو جهت مخالف ادامه پیدا کند.

گسترش می تواند برای مدت محدودی دو جهت مخالف می تواند ادامه داشته باشد.

در نهایت باید گسترش به یک سمت حرکت خود را ادامه دهد.

در مثال واضح تلاقی روز و شب را در نظر بگیرید.

ساعت های زیادی روز و ساعت های زیادی شب است و فقط کمتر از یک ساعت تلاقی شب و روز اتفاق می افتد.

یک ساعت تلاقی (گسترش) شب و روز به نسبت ساعت هایی که روز یا شب است مقدار اندکی است.

زمانی که شما در مسیر چاق تر شدن هستید و تصمیم می گیرید از هر روشی برای لاغری اقدام کنید به این دلیل تا حدودی نتیجه می گیرید که گسترش چاقی و لاغری فقط تا مدت محدودی می تواند همزمان رخ دهد.

به همین دلیل برای مدت کوتاهی در لاغر شدن نتیجه می گیرید اما به این دلیل که قدمت و قدرت فرمول های چاق کننده بسیار زیاد است تمایل آن ها برای گسترش چاقی بسیار بیشتر بوده و بر تمایل شما برای گسترش لاغری به راحتی غلبه می کند و شما بعد از مدت کوتاهی از ادامه مسیر لاغری منصرف می شوید و روند گسترش فرمول های ذهنی شما در مسیر قبلی و چاقی ادامه پیدا می کند.

به لطف خدای مهربان در روش لاغری با ذهن این موضوع به شکل عالی مدنظر فرار گرفته است و به همین دلیل در دوره ورود به سرزمین لاغرها به شکل عالی روند ایجاد و تقویت فرمول های ذهنی لاغر کننده برنامه ریزی شده است به شکلی که فرد در صورتی که هر روز طبق برنامه تعیین شده عمل کند می تواند گسترش لاغری را شروع کرده و انقدر آن را ادامه دهد تا مدت زمان گسترش چاقی و لاغری به پایان رسیده و گسترش  فقط در جهت لاغری ادامه پیدا کند.

این توضیح مفصلی درباره چگونگی شکل گیری و گسترش فرمول های ذهنی درباره چاقی و لاغری است.

پیشنهاد می کنم بارها این نوشته را بخوانید تا به شکل عالی روند ایجاد و گسترش فرمول های ذهنی را درک کنید.

درک این موضوع به شما کمک می کند به شکل بسیار بهتری در مسیر لاغری با ذهن به حرکت خود ادامه دهید.

منتظر خواندن نظرات شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=23131
برچسب ها:
30 نظر در مورد گسترش فرمول های ذهنی (قسمت دوازدهم – 1)

دیدگاهتان را بنویسید

   1400/08/02 09:27
   مدت عضویت: 719 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 812 کلمه

   سلام🙂

   از اونجایی که ذات و اصل دنیا بر اساس گسترش هست همه چیز در دنیا همواره در حال گسترش و بهبود یافتن و بهتر شدنه…مثل گسترش در صنایع هواپیمایی فضایی معماری الکترونیک کامپیوتر و….خلاصه همه چیز نسبت به سالهای قبل خودش خیلی پیشرفت کرده بهتر و اسونتر شده و در دسترس تر هم شده…و به مرور هم سرعت این تغییرات در حال افزایشه و همه ما اینو حس میکنیم و قبول داریم که سرعت تغییرات جهان در ۵۰ سال گذشته نسبت به تغییرات ۵۰ سال قبلش خیلی سریعتر و عالیتر بوده…

   چاقی هم از این اصل مستثنی نیست و وقتی فرمول چاقی در ذهن ما ایجاد شده جهان فقط این فرمول رو گسترده تر میکنه برای همین میبینیم که سرعت چاقی نه تنها در جسم ما بلکه در کل جهان رو به افزایشه….

   سرعت تولید و تنوع مواد غذایی هم در حال افزایشه…

   هر روز به تعداد رستورانها فست فودها کافی شاپها افزوده میشه

   و همه عاملان این صنایع تلاش میکنند که فرمولهای مواد غذایی رو گسترش بدن و با تغییر در طعمها رنگها فرمها تنوع بیشتری ایجاد کنن و مشتریهای بیشتری هم داشته باشن و بتونن نیاز به تنوع رو در مشتریهای با سلایق مختلف تامین کنن

   از طرفی میدونیم که آنچه در ذهن ذخیره میشه پاک شدنی نیست و فقط میشه با یادگیری تازه راه و فرمول دیگری ایجاد کرد 

   پس چاقی هم پاک شدنی نیست فقط میشه لاغری رو هم ایجاد کرد

   و طبق فرمول گسترش از اونجایی که هر دو هم قابلیت گسترش رو دارن در زمان یادگیری زبان لاغری چاقی همچنان در حال گسترده شدنه ولی چون لاغری و چاقی در دو وجه مخالف هستن فقط برای مدتی هر دوتا میتونن گسترده بشن و بالاخره گسترش فقط در یک جهت میتونه ادامه پیدا کنه در جهت چاقی یا لاغری

   فقط این انتخاب ما است که کدوم رو تغذیه کنیم و به کدوم توجه کنیم تا گسترش پیدا کنه… اگه هیچ کاری نکنیم یا با سایر روشهای رفع چاقی بخوایم اونو برطرف کنیم اتفاقا به گسترش چاقی کمک کردیم ولی اگه بر یادگیری لاغری استمرار داشته باشیم و به لاغری توجه کنیم کم کم فرمولهای لاغری هم جون میگیرن و کم کم روند چاقی ابتدا کند و سپس متوقف میشه و بعد از اون لاغری ابتدا در ذهن و سپس در جسم ما آروم آروم خودش رو نشون میده ….

   پس در هر حال اون فرمول اولیه گسترش پیدا میکنه و این توجه ما است که باعث تغذیه و رشد مسیر مورد نظر ما میشه

   تا حالا ما از این قضیه آگاهی نداشتیم و ناخواسته با توجه به چاقی به اشکال مختلف مثل توجه به نافرمیهای بدنمون توجه به حرف و حدیث بقیه درباره جسممون کالری شماری دنبال رژیم و ورزشهای مختلف بودن توجه به افراد چاق و…..داشتیم چاقی رو گسترش میدادیم هم در جسممون و هم در جهان

   یکی از اون فرمولهایی که در راستای گسترش چاقی بوده فرمول علاقه ما به تنوع هست

   تنوع در طعمها در مزه ها در علاقه به امتحان کردن جاهای جدید رستورانها کافی شاپها و فست فودیهای جدید…

    علاقه  به ترکیب کردن طعمها هم از گسترده شدن فرمول تنوع میاد

   مثل ترکیب کیک و بستنی

   یا ترکیب ابمیوه ها با بستنی مثل آب هویج بستنی

   یا ترکیب شیر +موز+بستنی 

   و همین علاقه به تنوع باعث گسترش مواد غذایی و رستورانها شده 

   حتی علاقه به این تنوع باعث شده اینهمه وقت صرف تزیین و زیبا کردن بشقابهای غذاها بشه 

   تزیین و زیبا سازی مکانهای سرو غذاها و نوشیدنیها و سوپر مارکتها

   طراحی پاکتها و کاغذهای بسته بندی مواد غذایی برای شکیل تر شدن و جذابتر شدن و خواستنی تر شدن خوراکی هم قسمتی از این گسترش فرمول تنوع طلبی هست

   نحوه سرو و پذیرایی مکانها هم حتی برای ما اهمیت پیدا کرده و حتی در این موارد هم این مکانها دارن سرمایه گذاری میکنن و با هم سر افزایش کیفیت این موارد رقابت میکنن و همه اینها و موارد مشابه اون هم خودش ناشی از فرمول تنوع طلبی هست و هم باعث گسترش این فرمول میشه

   تمام اینها هم باعث گسترش تمایل افراد چاق به امتحان کردن مواد غذایی و مکانها و ترکیبها شده انکار یه جورایی به هم مرتبطن و  هم تنوع طلبی ما آدمها باعث گسترش اونا میشه و هم گسترش اونا باعث تنوع طلبی بیشتر ما میشه…این تنوع طلبی در افراد چاق به نظر میاد بیشتر از افراد لاغر هست و اینقدر که ما علاقه به امتحان طعمها و رنگها و ترکیبات جدید داریم افراد لاغر ندارن

   و همیشه شنیدیم که تپلها دنبال غذاها و خوراکیهای خوشمزه ترن و اونا هستن که جاهای با غذاهای با کیفیت تر و خوشمزه تر رو پیدا میکنن و همین هم به خاطر لذت بیشتر هست چون باز هم افراد چاق از خوردن برای لذت بردن استفاده میکنه در حالیکه لاغرها از خوردن فقط برای کسب انرژی و سیر شدن استفاده میکنن…

   انگار این دو تا فرمول لذت =خوردن و تنوع =لذت  یه جورایی در هم ادغام شدن و همدیگه رو گسترده تر کردن…

   چه جالب استاد با نوشتن به چه نتایجی میرسیم….چون تفکر هم گسترش پیدا میکنه و هم در عمق و هم در جهات گسترده میشه🙂

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   kouroshzamany95@gmail.com
   1400/06/28 01:54
   مدت عضویت: 111 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 121 کلمه

   به نام خدای مهربانم 

    

   اول به نظرم اومد که نه من این فرمول ذهنی رو ندارم یا در من کم هست ولی وقتی خوب فکر کردم دیدم که نه این فرمول در من هم هست و شاید کمتر بش اهمیت بدم ولی خیلی تشویقم میکنه که مثلا فلان کباب در فلان رستوران عالی سرو میشه و رستورانشم فوقالعاده شیک و تمیزه و مثلا موسیقی زنده هم دارهه و من باید یه روز برم و امتحان کنم 

   یا مثلا طرز تهیه بعضی غذا هارو که میبینم دوست دارم بخورم ولی ترس ازینکه شاید مزه غذای من مثل اصلش نشه بعضیهارو درست نمیکنم 

   ولی هر غذای جدیدی ببینم که رنگ و لعاب خوبی داره دوست دارم امتحان کنم 

   یا انواع بستنی های جدید یا انواع باقلواهای جدید 

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   yasaminhasanloo76@gmail.com
   1400/05/22 00:04
   مدت عضویت: 227 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 79 کلمه

   به نام خدای بخشنده و مهربان 

   سلام بله من تازگی ها که همه تو خونه هستیم و قرنطینه شده خیلی بیرون نمیریم داخل گوشی یه سری از پیج های غذا رو دیدم ک دوتا از غذا هاشون رو درست کردم اما این فرمول خیلی در ذهنم ریشه ایی نیست سطحی هست خیلی وابسته این فرمول نیستم که حتما بخوام یه غذتی جدید رو تست کنم سعی میکنم که به مرور این رفتارو تغییر بدم ممنون از شما جناب اقای عطارروشن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   yasaminhasanloo76@gmail.com
   1400/05/05 18:01
   مدت عضویت: 227 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 69 کلمه

   با نام خدا 

   سلام من این عادت.رو.نداشتم که حتما باید امتحان کنم مواد غذایی جدید رو خیلی کم اگر در گوشی یه غذایی رو ببینم مثلا خوشم بیاد یک یا دوتا شو درست میکنم اونم هر روز نه و این باور و فرمول در من خیلی زیاد نیست اما حالا که متوجه شدم سعی.میکنم این فرمول رو به مرور اجرا کنم و رفتار رو عملی کنم ممنو از استاد عزیزم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/04 09:10
   مدت عضویت: 558 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 79 کلمه

   با سلام 

   من هم عاشق یه جورشکلات نارگیلی بودم که فوق  العاده خوشمزه بود و هر روز تقریبا اونو میخریدم و میخوردم اونم چند تا . چون برام لذت بخش بود.

   بعد مدتی که درمغازه ها ندیدمش کم کم بی خیال شدم .

   یه مدت هم عاشق ذرت مکزیکی شدم و چندجا تست کردیم دیدم یه جایی هست که خیلی عالی درست میکنه و منو ودوستم که بیرون میرفتیم همیشه میرفتیم همون جا و میخوردیم . چون برامون لذت بخش بود .

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/06 14:49
   مدت عضویت: 347 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 595 کلمه

   سلام و درود😍🕊 

    

   فرمولهای ذهنی ما طبق قوانین جهان در حال گسترش هستند و فرقی نمی کنه که ما از نتایج فرمول رضایت داریم یانه !؟فقط طبق تغذیه و پشتیبانی که داریم به این فرمول می دیم گستردگی به وجود میاد در واقع پیشرفت و بهبود و گسترش از نسخه ای که در حال حاضر ایجاد کردیم ایجاد میشه و برای مثال به نسخه های جدید موبایلها میشه توجه کرد که در خیلی از موارد شبیه نسخه های قبلی هستند و این در حالی است که در مواردی تقویت شده اند و حتی در سلاح های جنگی و گلوله و غیره هم این گستردگی و روند طبیعی و قانونی وجود داره و در مسیر چاقی هم دقیقا اینطور اتفاق افتاده که ما هر بار در مسیر چاقی فرمولهای متفاوتی رو تجربه کردیم و مسیر راحتتر شده واسمون و راه هموارتر و همانطور که متوجه شدیم برای رسیدن به خواسته هامون باید آموزش ببینیم مثل خیاطی و موسیقی و ..و در واقع با اموزش و مهارت پیداکردن ،فرمول جدید ذهنی ایجاد می کنیم و در مسیر آموزش و عملی کردن اگاهی ها باعث گسترش لاغری میشیم.

   همانطور که زمان تلاقی شب و روز بسیار کم است و ساعات شب خیلی بیشتر و همچنین ساعتهای روز هم بسیارند در مسیر لاغری و چاقی هم به طور همزمان ممکنه مدت محدودی باشیم و طبق قوانین جهان هستی باید یکی از مسیرها انتخاب بشه و گسترش پیدا کنه و تنها با آموزش ذهنی هرروزه و با تکرار و تمرین می تونیم تجربه ی جدید در روند گسترش مسیر لاغریمون انجام بدهیم .

   ما باید فرمولهای ذهنی چاق رو شناسایی کنیم و در طی این دوره بتونیم فرمول های جدید لاغری بسازیم 

   یکی از فرمولهای ذهنی افراد چاق تست کردن غذاهای جدید در مکانهای جدید هست یک فرد چاق در ذهنش فرمولی داره که حتما از انچه تولید میشه یا وجود داره تست بکنه رستوران جدید کجاست دکوراسیونش چه طوره غذای جدید چی داره ؟و غیره

   این فرمول هم در ذهن من وجود داره :من رفته بودم فروشگاه و خواستم یک بطری کوچک آلوئه ورا انتخاب کنم اما در قفسه آلوئه ورا  با طعمهای مختلف وجود داشت و من طعمهای دیگری را هم انتخاب کردم که بیام خونه و تست کنم .

   گاهی هم یه جای مدرن میبینم و می گم یادتون باشه سری بعد بیایم اینجا و این فرمول ذهنی چاق هست که داره منو تشویق می کنه و به صورت علاقه مندی به تجربه و تست غذا در مکان جدید و حتی تولیدات جدید موادغذایی در من اشتیاق ایجاد می کنه . خیلی وقتها میگیم بریم اصفهان بریانی بخوریم یا بریم جنوب ماهی و میگو تازه بخوریم اگر قرار به روستاهای شمال هم باشه که لبنیات پر چرب و تازه 😋گاهی هم در مسیر میبینم بعضی از مغازه ها خیلی مشتری دارند و با خودم میگم حتما یه خوراکی خاصه که انقدر شلوغه و دوست دارم منم تست کنم که به قول استاد از غافله عقب نمونم 😁‼️یه وقتهایی هم میزبان میگه اینو هیچ جا نمی تونی گیر بیاری خودم درست کردم حتما بخور و تشویق می شم تست کنم .رویا پردازی که هیچی 😇چشمامو می بندم می گم دلم می خواست الان دم ساحل بودم و یک بلال تنوری و یک ظرف چیپس و پنیر کنارش صدای آب و نسیم خنک و یک نوشابه قوطی گازدار …به خدا بزاق دهانم ترشح کرد 😋😅و تمام این تشویق ها داره فرمول ذهنی منو گسترش میده و در خیلی از موارد تجارب جدید به دست میاد که باعث نسخه ی جدیدتر و قدرتمندتری از چاقی در من میشه و دقیقا این روند طبیعی خودشو داره می گذرونه و هر بار عالی تر عمل می کنه .

   🍃🦋🍃🦋🍃🦋 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/19 15:50
   مدت عضویت: 768 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 981 کلمه

   فایل صوتی :

   یکی از عادتهای چندین ساله ی  من  علاقه به تست کردن مزه های جدید  بود  و اگر در شهر رستوران جدیدی زده میشد من باید میرفتم  و  حتما امتحان میکردم و علاوه بر اینکه خودم میخواستم برم به بقیه هم میگفتم که جایی جدیدی افتتاح شده باید بریم ببینیم غذاهاش چطور هست .

   و این یک فرمول چاق کننده در ذهن افراد چاق هست که اونها رو تشویق میکنه به خوردن های جدید . 

    هر خور دنی جدید رو باید تست میکردم نه فقط غدا حتی بستنی حتی فست فودی جدید و .. بود من میرفتم و تست میکردم و این فرمول در ذهن افراد چاق چیه :تجربه ی تست کردن غدای جدید و یا تجربه ی خوردن غدا در مکان جدید 

   کافی بود ببینم یه خوراکی و یا هله هوله ی جدید وارد بازار شده باید میرفتم میخریدم و تست میکردم و از همه ی غذاها لذت میبردم  و همه چیز رو دوست داشتم هر کیک و نوشیدنی و خوراکی و … هر چیز دیگه رو باید سریع تست میکردم حالا ببین چقدر در شما این علاقه وجود داره و میری که تست کنی و این علاقه به خوبی خودش رو نشون  میده حتی در میوه ها هم این تنوع طلبی  هست که در فصل خاصی باید  حتما اون  میوه رو بخورم و یا باید خوردن رو در مکانهای جدید تحربه کنم و یا اون مزه ی جدید رو تست کنم .

   برداشت من :

   من خودم به شدت علاقه به تنوع و تغییر دارم در تمام جنبها ی زندگیم  مثلا از خرید یه رنگ و یا یک مدل لباس  و روسری و یا شال و یا درکل از تکرار یه  تیپ لباسی  به شدت متنفرم و به شدت دنبال تنوع هستم  از هرسال به یه مکان سفر کردن متنفرم و یا  در هر خریدی  از طلا تا پوشیدنی تا کفش،و جوراب و … حتی دکوراسیون خونه از  رنگ  و مدل و سبک دکور خونه و یا  هر چیز دیگه  حتی از دیدن فیلم تکراری به شدت متنفرم و من تنوع روبسیار دوست دارم و بسیار از تنوع  استقبال میکنم  و لی  از هر مکان جدید و هر رستوران جدید برای خوردن  یکم مقاومت دادم اگر جای خوبی رو پیدا کردم ترجیح میدم ببشتر اونجا برم  غدا بخورم  و بیشتر برای خرید کردن و …. تنوع رو دوست دارم در واقع  برای خوردن دوست دارم یه جای خوب که پیدا کردم مشتری اونجا بشم ولی  اصلا بدمم نمیاد هر از گاهی تنوع به مکان خوردن هم  بدم  و یا قبلا  اگر تبلیغ یه خوراکی جدید و یا تعریف اون رو از زبون کسی میشنیدم م سریع اقدام به خریدن میکردم اما حالا نه  اینطور نیستم و  اگر در جمعی چندین مدل غدا و یا دسر  باشه تمایل دارم از تمام مزه ها یکم بردارم تا همه رو تست کنم هنوزم اینطورم در حد رفع نیاز بدنم ار چند مل خوراکی برش،میزنم و اونها رو میخورم و یا اینکه تنوع در خرید میوه رو بسیار دوست دارم که در هر فصلی میوه ی همون فصل رو بخورم که انتخابهای متنوعی داشته باشم و همین دیروز داشتم به همسرم میگفتن فلان میوه رو بخر که تازه اومده تا هنوز در بازار هستن برام بخر    در  کل با هر تغییری سازگارم  و موافقم .

   و اما به قول استاد  که در فایلهای قبلی گفتن اگر این تغییرات رو بخواهیم در خودمون و شخصیتمون   ایجاد بکنیم مقاومت داریم و انجام نمیدیدم ولی باید این تنوع رو در انتخابهای جدید برای رفتارهامون هم د اشته  باشیم و همیشه یه رفتار و یه فکر کردن و یه مدل زندگی کردن نداشته باشیم و این دایره ی تنوع  در افکار و رفتار و باورها رو بزرگتر کنیم تا به نتایج جدید تری برسیم تا به جسم جدیدتری برسیم و اما من  باید یادم باشه  نباید با تنوع محصولات غدایی و ماکانهای جدید و یا  با تنوع تبلیغات گول بخورم و تحریک به خوردن بشم و اضافه بر نیاز بدنم مصرف کنم خیلی وقتها  قبلا که برای خرید به هایپر مارکت میرفتم کلی مواد عدایی جدید می دیدم که یا علاقمند بودم تست کنم و یا میخواستم چون فلانی گفته بخورم و تست کنم و کلی من اضافه بر نیازم خرید میکردم و در نهایت میخوردم  و این تنوعها ی مواد غدایی  من رو  وادار به پرخوری  میکردن مثلا تنوع از افکار و رفتار من  این هست که :من تا حالا تصمیم داشتم پرخوری کنم و اضافه بر سیری بخورم اما حالا دیگه این کار رو نمیکنم در حدی که هنوز به غذا نیاز دارم اون رو رها میکنم یعنی به محض گرفتن پیغام سیری دیگه اون رو نمیخورم . درسته تا حالا اینطور خوردم و لذت بردم ولی حالا میخوام آگاهانه رفتار جدیدی داشته باشم 

   و یا تنوع  بدم به این رفتارم که من  هر روز با چایی شیرینی خوردم اما حالا میخوام یه روز با قند بخورم یه روز با خرما یه روز خالی بخورم حالا یه روز هم با شیرینی دلخواهم و فکر کنم این تنوع دادن درر رفتار  و افکار نتایج متنوع عالی رو از گدشته به وجود بیاره و یا تنوع در تصمیم داشته باشیم من قبلا تصمیم داشتم چاق بشم اما حالا تصمیم گرفتم لاعر بشم پس همسو با تصمیم جدیدم افکار و باور و رفتار لاغری و جدید خواهم داشت و نتایج جدید هم در جسمم خواهم دید

   اصلا جهان در حال تغییر هست و این قانون ثابت جهان هست که جهان ثابت نیست و هر کس با تغییرات جهان تغییر نکنه  زیر دست و پای جهان له میشه و از بین میره پس خیلی از جاها تغییر خوبه و باید در خودمون تغییر به وجود بیاریم و اگر خودمون نخواهیم جهان به زور ما رو وادار به تغییر میکنه که یا شکست میخوریم و یا موفق میشیم در این تغییرات جهان .

   من تصمیم جدید و متنوعی دارم که لاعر بشم 

   من انتخابهای حدیدی دارم که به جای  لذت زود گذر اون غذا به لذت تناسب فکر میکنم و اضافه نمیخورم 

   من انتخاب میکنم  از چه عدایی بخورم به چه اندازه بخورم و من انتخاب میکنم ….

    . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   mzt.zahra.malakouti.ir
   1400/03/12 17:50
   مدت عضویت: 542 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 40 کلمه

   سلام 

   من هم عاشق تنوع هستم

    هم لذت خوردن در مکانهای جدید رو دوست دارم و هم عاشق تست کردن مواد غذایی مختلف هستم و هیچ فرقی هم برام نداره که مزه‌اش چیه همین که قابل خوردنه پس باید حتما تست بشه 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/02 23:53
   مدت عضویت: 369 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 303 کلمه

   درود بر شما .این فایل عالی بود و واقعا لذت بردم ..من تمام سال های زندگی ام همینگونه بودم و از همه مهم تر من بسیار در انتخاب ناتوان بودم ،وقتی به رستوران یا سوپرمارکت یا کافی شاپ میرفتم انتخاب کردن اون چیزی که قرار بود بخورم به شدت برام سخت بود و حتی گاهی کلی زمان میبرد تا انتخاب کنم و اینکه آخر سر ناراحت بودم از اینکه چرا طعم های دیگر رو نتونستم امتحان کنم ،و اگر پول کافی داشتم حتما کل بستنی هارو سفارش میدم که ازشون عقب نیوفتم ،در مهمانی ها غذایی نبود که تست نکنم ،هرچیزی که در این جهان قابل خوردن باشد از دید من باید توسط من امتحان میشد،فرقی نداره چه موادی توش بود ،شور بود یا بی نمک،تلخ بود یا شیرین ،هرچیزی باید خورده میشد .اگر سیر بودم و طعم جدیدی میوند بدون اینکه به سیری فکر کنم همون لحظه تست میکردم و این کار به شدت من را آزار میداد و میدونم که مانع مهم ذهن من برای لاغر شدن بود ..با این فایل فهمیدم دلیل عدم توانایی در انتخاب فقط و فقط به خاطر فرمول علاقه به تست مواد غذایی و طعم های جدید در من بود .و من الان سعی میکنم انتخاب جدیدی داشته باشم و برای خودم قانون بذارم ،انتخاب طعم جدید خیلی هم عالی است و کلی لذت و سود داره پس کافیه با برنامه ریزی انجام شه که لذت و تناسب در کنار هم عالی هست ..قانون من اینه در مواجه شدن با مواد جدید فقط حق دارم یک مورد را تست کنم و چه راضی بودم چه راضی نبودم حق ندارم انتخاب جدیدی داشته باشم و به زودی فرمول های لاغری بر چاقی پیروز میشن و من متناسب و خوش هیکل ترین حالت زندگیم میشم :)ممنون استاد از عشق و علاقه عالی شما

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/19 12:13
   مدت عضویت: 614 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 66 کلمه

   سلام 😊😊😊
   من خیلی دوست دارم مکانهای جدید را تجربه کنم بیشتر از اینکه غذاهای جدید را تست کنم عاشق رفتن به مکانهای جدیدم.
   در خوردن غذاها هم خیلی پیش اومده که ناخنک زدم وقبل از خوردن غذای اصلی کلی تست کردم
   تنوع را سر سفره دوست دارم مخصوصا چیزهایی که با غذا همراه است ماست سالاد دسر.زیتون
   همیشه دوست دارم سفره رنگین باشه وهمراه غذا خیلی چیزی میخورم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   ریحانه دوست محمدی
   1399/11/12 13:17
   مدت عضویت: 349 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 214 کلمه

   سلام استاد…. تنها علاقه ی من به غذای فست فودیه، و تنقلات(چیبس، پفک، تخمه، کیک شکلاتی و شکلات ازنوع تلخ)… و خداروشکر هیچ علاقه ای به برنج و غذاهای سنتی و ایرانی ندارم.، ینی به هیچ عنوان لب به گوشت و جیگر و کباب نمیزنم.و خیلی راحت تونستم باچالش این غذاها کنار بیام.. اما فست فود،،، خدانکنه یجا من پیتزا پر پنیر و داغ و پرملات تست کنم، دیگه تاجایی که امکان داره پاتوقم اون محل میشد وهمه رو هم تشویق به خوردن اون فست فودی میکردم. خیلی دنبال تنوعش نبودم چون اگه همون فست فود باب دلم باشه، دلم نمیومد بخوام جای دیگه رو تست کنم…..و خوردن چیبس و پفک برام یک وعده ی غذایی بود. چون ناهار همسرم نمیاد، من از شب قبل سفارش تنقلات بهش میدادم تا فردا که تنهام و بیکارم، بشینم پفک بخورم. انگار با تنقلات خوردن من ازبیکاری و تنهایی درمیومدم… و بجای ناهار یه بسته پفک میخوردم. باکیک…. خداروشکر این چالشارو تاالان خوب باهاش کنار اومدم… و خیلی کنترل شده قدم برمیدارم..ینی این باور تو ذهن بقیه هم نقش بسته بود که میگفتن تو از خوردن فست فود و هله هوله هایی که میخوری اینقد چاق میشی،… ولی بجای ترک فست فود، حجمشو خیلی کمتر میکنم تا فرمول جدید بسازم در ذهنم،( که به اندازه خوردنه)…. یاعلی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/02 17:39
   مدت عضویت: 359 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 334 کلمه

   با سلام خدمت دوستان عزیز💐💐💐💐💐
   من از دوران کودکی به بدغذایی معروف بودم و همیشه با مادرم بر سرخوردن مواد پروتئینی و شیر مشکل داشتم ولی بعدها که مستقل شدم و توانستم انتخابهای خودم را داشته باشم از دسته خاصی از مواد غذایی خوشم می امد من حتی سیب زمینی سرخ کرده هم دوست نداشتم😳😳😳
   شاید برای اینکه به مادرم نشان بدهم که من هم بزرگ‌ میشوم شروع به خوردن مواد غذایی خاصی مثل برنج کردم و وقتی در دوران نوجوانی فهمیدم که در حال چاق شدن هستم ترس از خوردن در ذهن من فرمول سازی شد و جا خوش کرد این ترس تا آنجایی ریشه کرد که من منشا همه چاقی خود را در خوردن برنج میدیدم ولی بالاتر از آن همان فرمول ها و الگوهای فکری غلط بود که خوردن هر جیزی را با ترس همراه میکرد و منجر به چاقتر شدنم میکرد بر اساس قانون جذب ذهن من به آنچه نمیخواستم یا میخواستم توجهی نمیکرد و من بی خبر از همه حا مدتها در حال دور کردن این ترس از خودم بودم و غافل از اینکه من با فکر کردن به این ترسها بیشتر در مسیر ناخواسته هایم جلو میرفتم من مدتی به شکل عالی تناسب خود را حفظ کرده بودم ولی باز هم مغلوب ترس دیگری به نام چاقی ارثی بودم و خودم دست و ما بسته مغلوب و مقهور این سرنوشت میدانستم با نگاهی به رفتار های تغذیه ای خودم میتوانم بگویم شاید جز انسانهایی هستم که علاقه ای به تست مزه های جدید ندارم و اتفاقا رفتن به رستوران ها جز تفریحات من نیست از خوردن گوشت قرمز در رستوران ها صد در صد اجتناب میکنم و فقط خوراکی های سالم را انتخاب میکنم ولی دلیل شکست همه تلاشهایم ترس از خوردن حتی یک لقمه نان بود حالا با شناسایی ترسهایم در صدد ایجاد و جایگزین فرمول ذهنی جدید هستم به لطف خدا با قدرت در این مسیر پیش میروم و از حال خوبی که دارم میفهمم ترسهایم کم کم در حال دادن جای خود به الگوهای فکری جدید است

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/05 23:34
   مدت عضویت: 816 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 116 کلمه

   به نام خدا سلام
   خدارو شکر کلا درخوردن آدم تنوع طلبی از اول نبودم وبیشتر خاطرات خوش خوردن منو تشویق به خوردن میکرد وخیلی نسبت به طعمهای جدید مقاومت دارم وخیلی دوست ندارم امتحان کنم وقبلا در زیاده روی طعمهایی که خیلی دوست داشتم زیاده روی میکردم .
   تنهاچیزی که الان خیلی بهش علاقه دارم درست کردن کیکها ودسرهای جدیده والبته خیلی کم پیش میاد که بخوام بخورمشون فقط دوست دارم درستشون کنم وبعضی اوقات اصلا حتی تستشون هم نمیکنم فقط نمیدونم این رفتار من درسته یا نه فقط اینکه درست کردنشون حس هنری بهم میده ولذت بخشه برام ولی هرگز برای اینکه دلم میخواد بخورمشون درست نمیکنم وبیشتر دوست دارم خلاقیتمو نشون بدم .استادلطفا راهنماییم کنید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   farideh.ganjoortehrani@yahoo.com
   1399/09/13 01:00
   مدت عضویت: 380 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 213 کلمه

   وقت بخیر ، ضمن تشکر. از. زحمات شما باید. بگم که امن برای عوض کردن فرمولهای ذهنی چاقی علاوه براینکه با گوش دادن مکرر به فایلهای شما ناخودگاه اشتهام خیلی کم شده وواقعا در حدنیازم غذا می خورم مثلا قبلا بشقاب غذام بزرگ بود. ولی الان به جای بشقاب از. پیش دستی استفاده می کنم وبه جای اینکه با قاشق غذا بخورم با چنگال می خورم وکاملا بهم مزه میده چون باعث میشه هم مزه غذارو خوب بفهمم هم مدت غذاخوردنم طولانی بشه باورکنید چون باتمرین زیادمغزم این فرمول را در. ناخوداگاهم ذخیره کرده وخیلی بالذت اینکارو می کنم واما من درجایی که زندگی می کنم بیشتر. شکلاتهای رنگارنگ ومتنوع وجود داره که خوشبختانه من از. اول دوست نداشتم وبه قول استاد(میل نداشتم😁)ولی چالش من بستنیه که همیشه در منزل داشتم ولی تصمیم گرفتم اونواز. خریدهای برای منزل حذفش کنم البته اگه بیرون باشم حتما تست می کنم ولی درحدنیاز ،به نظرم این جمله استاد درحدنیاز. فرمول بسیار. مهمیه در. فرمولهای لاغری با ذهن ودرمن لااقل تاًثیر خیلی خوبی گذاشته وحس خوبی بهم داده ودرضمن خواستم بگم شیرینیجات انقدر مضرات داره که علاوه بر روند چاقی مسبب خیلی مریضیها میشود. واینو بگم من قبلاً عاشق شیرینیجات بودم واز اینهمه بی میلی بدون کمترین ناراحتی واحساس بد ، مدیون رهنمودهای استاد. هستم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/25 12:07
   مدت عضویت: 768 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 156 کلمه

   من الان تنوع طلبی رو ندارم در حدی که بخواهم هر جا چشم ام به مواد عذایی جدید خورد بخرم و امتحان کنم و یا رستوران جدیدی بود سریع اونجا برم و خرید کنم و یا تفریحم گشتن در هایپر مارکت و خرید خوراکی های جدید باشه ولی من اگه روی سفره چند مدل غذا باشه در جایی یا مهمانی یا دورهمی یکم تحریک میشم که از تعدادیشون در حد نیازم یه مقدار که میتونم نه بیشتر امتحان می کنم حتی شده در حد یه قاشق از هر کدوم امتحان میکنم و در نهایت همون مقداری رو که بدنم نیازه داره رو با چند مدلی که انتخاب کردم میخورم اینجوری هم تنوع غذایی رو و مزهای جدید رو که دوست دارم امتحان کردم و هم نیاز بدنم رو تامین کردم و اینطوری ذهنم هم ساکت هست

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   shine bright like a sky
   1399/08/07 18:28
   مدت عضویت: 447 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 49 کلمه

   سلام
   فهمیدم این فرمول چاقی در من نیست. هیچ وقت دنبال تست کردن غذا و خوراکی های جدید نبودم. یک سری غذاها هم هست که دوست ندارم و نمیخورم.
   مثلا آخرین باری که نوشابه خوردم و یادم نیست فکر کنم خیلی کوچیک تر که بودم خوردم چند سالی میشه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/26 20:29
   مدت عضویت: 475 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 18 کلمه

   سلام من زیاد رستوران نمی رم خیلی کم ،و خیلی دنبال تست غذاهای جدید نیستم خدا رو شکر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/26 16:49
   مدت عضویت: 768 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 1,027 کلمه

   تست کردن مزه های جدید و غذاهای جدید و شیرینی و بستنی های جدید هله هوله های جدید و رستوران های جدید و فست فو د های جدید این جز فرمول های چاقی به حساب میاد

   علاقه به تجربه کردن مزه های جدید در چاقها وجود دارد
   وچاقها همه مزها رو دوست دارن چه شور چه ترش یا شیرین یا تلخ
   در چاقها این فرمول اونها رو تشوزق میکنه به تنوع
   منم این عادت تنوع طلبی رو داشتم و حالا خیلی کمتر دارم

   و من فکر کنم این تنوع در مز ها رو از اطرافیانم به طریقی کسب کردم و اگر کسی در مسیر چاقی باشه راحت میره به سمت تست کردن و اگر نباشین در مسیر فرمولهات دست نخورده باشن دیگه خیلی دنبال تنوع نمیریم و من یادم در دوران تناسبم و قبل از ازدواجم تنها علاقه ای من به پفک بود نه شیرینی نه ترشی نه مواد عدایی خاصی ولی بعدا به دلایلی که چند نمونه رو میخوام بگم راغب شدم به خوردن مزه های جدید و البته با گسترش جهان امروزه از راهای زیادی هر کس که در مسیر چاقی هست میتونه دنبال تنوع مواد غذایی و یا حتی تحریک بیشتر به خوردن بشه مثلا از راه کانال های اشپزی پیج های فست فودی یا رستوران یا شیرینی فروشی یا بیلبوردها و تبلیعات تلویزیون و …. که خدا رو شکر من چون در این مسیر صحیح هستم میتونم راخت انتخاب کنم توجهم و نگاهم و وقتم رو روی چه چیزی بزارم و دنبال این چیزا نرم
   مثلا :
   من در بارداری دوم بهم تلقین شد چون جنسیت بچه پسر پس تو ویارت شیرینیه و من هم زیاد میخوردم و خوشم میومد در صورتی که قبل از بارداری اصلا شیرینی دوست نداشتم و الان دوباره با اموزشها حرص و ولعم خیلی کمتر شده به شیرینی
   و به نظر من وقتی با کسی در ارتباط باشی که تعزیف بده از فلان غدا یا مکان یا شیرینی یا خوراکی و .. ما رو بیشتر تحریک به تنوع طلبی میکنه که معمولا در جمع خانوادگی ما زیاد حرف
   زده میشه از خوردن و ما دوست داریم اون رو تست کنیم و همین خیلی تاثیر گدار هست در تنوع طلبی

   مثلا من قبل از ازدواجم اصلا چایی رو دوست نداشتم بخورم و نه تنها چایی هیچ قهوه و نسکافه و هیچ کدوم از اینا رو دوست نداشتم و هنوزم از تلخی قهوه بدم میاد نتونستم قهوه ی تلخ رو بخورم و نمیخوردم ولی چون همسرم وابسته بود به چایی منم به زور شاید عصرها یکی میخوردم ودیدیم اطرافیان حرفشون اینه که نه چایی با شیرینی خاصی یا کلوچه یا کاکاییو و .. مزه میده منم امتحان کردم و خوشم میومد و چون در مسیر چاقی بودم و در کسب آگاهی برای چاقی بعدا تبدیل شد به نسکافه و بعد کاپوچینو و … ادامه پیدا کرد ولی این اواخر از شیرینی اونا هم بدم اومد و از چایی هم که بخواهم باهاش شیرینی بخورم در حالی که سیرم ولی فقط از روی عادت هست بازم بدم اومد و خلاصه حالا دوباره تونستم به یه جایی نرمال برسم در این زمینه هر از گاهی عصرانه یه لیوان چایی یا با کشمش یا یه قند میخورم بعضی وقتا هم دارم با یه شیرینی کوچولو اگه واقعا میلم بکشه

   من به شخصه الان دنبال تنوع نیستم به دنبال رفع نیاز بدنم با غذای دلخواهم و مورد علاقه ام هستم و کاری ندارم دیگه در اطرافم چقدر مواد غذایی با چه تنوعی هست ممکنه زیاد باشه ولی من کاری به اونا ندارم تمام توجهم روی جسمم نیاز جسمم و هدفم که لاغریه هست و خودم انتخاب میکنم چه مقدار غذا چه موقع بخورم
   من قبلا تا چند وقت پیش دوست داشتم هر شب یا یه شب در میون چیپس و کرانچی و پفک و در طعمهای مختلف چیپس و پفک های خوشمزها با مارک های مختلف و … رو امتحان کنم و بخورم مثل معتادها بودم در این قضیه و اگر شوهرم میرفت خرید حتما باید از این هله هوله ها برای من میخرید با اصرار خودم ولی الان دیگه همیشگی نیست چون خودم رو مسول چاقی خودم میدونم خیلی راحت با انتخاب خوردنی هام بدون زور و اجبار کنار میام و اون حرص و ولعی که از نخوردنشون در رژیم ام به خاطر محدودیت پیدا کرده بودم دیگه ندارم و هر وقت هوس کنم به اندازه ی نیازم میخورم در هر زمانی که باشه

   یا اینکه من خیلی از چیزای ترش خوشم نمیومد تا اینکه اینقد یکی از اطرافیانم گفت لواشک و ترشی و تمر باید اینجور باشه و اونجور باشه و همیشه میدیدمش در حال خوردن تا منم راغب به تست کردن و خوردنش شدم و حالا اونها هم جز علاقه مندیای من شدن و هر چقدر هم بیشتر فکر میکنم مببینم بیشتر طعم ها و مزه ها رو من قبلا نمیخوردم ولی در چند سال اخیر که بیشتر در مسیر چاقی بودم از بقبه کسب کردم و شروع کردم به تنوع بیشتری در دایره مواد غذایی خودم امتحان کردم

   یا اینکه من خیلی بستنی نمیخوردم قبلا و هنوزم خیلی کم خیلی کم میخورم چون علاقه ندارم به بستنی معمولی مگر یه طعم خاصی باشه ولی از بقیه اینقد شنیدم فلان طعم رو بخر با تکه های فلان چیز باهم این دو ترکیب عالی میشه و خوشمزه میشه مثلا بستنی کاکاییویی با باتکه های شکلات یا کیک بستنی که عالیه یا رولت بستنی و ….که منم هم راغب شدم امتحان کنم که اینجا دوباره بازم همون تنوع مجبورم کرد بستنی بخورم چون بستنی ساده رو دوست ندارم و هیچ وقت خیلی نخواستم امتحان کنم ولی در بارداری دومم زیاد خوردم تا اینکه دوباره باآموزشها دارم در مسیر لاعری میوفتم

   و به قول این چالش من لذت زود گدر فلان عذا رو انتخاب میکنم یا لذت ماندگار تناسب جسمم رو انتخاب میکنم دیگه انتخاب با من هست که اینجا اینقد باید باور های من و فرمولهای دهنی من تغییر کرده باشه به سمت هدفم که بتوننم بهترین انتخابها رو همیشه داشته باشم و از جسمم لدت ببرم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/16 10:51
   مدت عضویت: 656 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 152 کلمه

   با سلام وعرض ادب💐🌺
   به نظر من تنوع طلبی، جز لاینفک ولذت بخش زندگی ما انسانهاست 👌🏻❤️
   واین که در چه مواردی از آن استفاده کنیم میتونه نافع به حال بشر ( فرمولهای علمی جدید ویا تولیدات ودست آورده های متنوع ،در زمینه های مختلف صنعت ، کشاورزی و…) ویا مضر( حس تنوع خوری در خوردن مواد غذایی که اغلب منجر به تشویق به ،زیاده خوری ونهایتا ، تخریب سلامتی جسم ما وچاقی میشود) باشد.😩😫
   واما چاره کار؟؟؟🤔🤔
   شناسایی این فرمولهای تخریب کننده ( عجین شده در ناخوداگاه) و اصلاح آن به آسانترین راه ممکن ، یعنی با ایجاد شکاف ویا تغییری در اصل عادت👌🏻❤️👏👏
   من خودم نسبت به خوردن کیک وشیرینی خامه ایی ، مشتاق تجربه کردن تست های جدیدم بنابراین هر قنادی جدید ولاکچری افتتاح بشه حتما یک جعبه نون خامه ایی ازش میخرم وتست میکنم🙈🙈
   وهمچنین هر رستوران ایتالیایی که افتتاح بشه معمولا پیتزای ایتالیایی اش را تست میکنم🙈🙈

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/15 22:50
   مدت عضویت: 425 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 40 کلمه

   خیلی دلم میخواد بنویسم ولی از اونجایی که با گوش دادن فایل های رایگان همچین یه تحول اساسی در دید من به مواد غذایی و باورهام شکل گرفته که اصلا نمیتونم فرمول چاقی واسه خودم بنویسم 🙂 یک دنیا ممنون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/14 14:52
   مدت عضویت: 458 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 60 کلمه

   سلام روز بخیر
   من هیچوقت دوست ندارم غذاهای جدید یا کلا خوراکیهای جدید تست کنم تنها ضعف من روی فست فوده خیلی پیج تو اینستا داشتم که مدلهای مختلف از فست فود میذاشتن و من ناخودآگاه ترشح دهانم زیاد میشد و فقط هوس فست فود میکنم و وقتی که تهیه میکنم تا حد مرگ میخورم و هیچ کنترلی روی خودم ندارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/14 08:37
   مدت عضویت: 828 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 31 کلمه

   سلام استاد عزیز و دوستان گرامی
   خوشبختانه این فرمول چاق کننده تمایل به تست کردن مواد غذایی جدید و یا رفتن به رستورانهای جدید در من نیست پس نظری نمیتوانم بدهم 🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/13 14:19
   مدت عضویت: 768 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 267 کلمه

   سلام
   من هم خیلی علاقه به تست کردن مزهای جدید رو دارم حتی بعصی وقتها از ترکیب یه سری مواد غدایی با هم و درست کردن یه چیز جدید بیشتر لذت میبرم و یا بعصی وقتها دوست داشتم غذام از حالت تکراری دربیاد یه چیز جدید بهش اصافه کنم ولی چون همسرم متناسب و به شدت از مزهای جدید بدش میاد واگر حتی یه چیز به عذاش هم اصافه بشه بدش میاد من هم نتونستم خیلی وقتا عذای جدید یا دستورهای جوید رو اجرا کنم
   حتی الانم ترجیح میدهم که اگر میخواهم اندازه نیازم غدا انتخاب کنم از چند نوعی که روی سفره هست بکشم در حد یکم ولی مزه اون عدا رو یا خوراکی رو بچشم و میگفتم در همین حد که مزه اش رو ببینم کفایت میکنه ولی حتما تست میکردم اگه بستنی جدیدی یا شیرینی جدیدی باشه ولی حالا اگه واقعا میلم کشید و خواستم در همون حد امتحان میکنم مثلا یه جعبه شیرینی بیارن که چهار مدل شیرینی باشه من با کارد یه خورده از هر کدوم میبرم و همه رو تست میکنم و اینجوری انگار خیالم راحت و اصلا زیاده روی هم نمیکنم در همین حد که مزه اش رو ببینم خوبه همچین رفتاری داشتم
   و یا سس یا ماست جدید یا کیک و بسکوویت جدید یا عذای جدیدی یا فست فودی جدیدی یا … سریع واکنش نشون دادم که یه مقدار کم تست کنم ولی حالا چون متوجه شدم اینم جز رفتارهای چاقها هست و لاغرها همچین اخلاقی ندارن با اگاهی بیشتری به اون نگاه میکنم که من رو از هدفم دور نکنه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/04 09:53
   مدت عضویت: 811 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 237 کلمه

   با سلام
   استاد منم قبل از آشنایی با این دوره همیشه دنبال تنوع طلبی بودم و موقع خرید سعی می کردم طعم های جدید از خوراکی را امتحان کنم موقع خرید سس برای چاشنی غذا وسالاد،یا موقع خرید بستنی و شکلات همیشه به دنبال طعم های جدید در قفسه سوپرمارکت ها می گشتم و سعی می کردم انتخابم همیشه متنوع باشه شاید خیلی وقتا توجمع نظر می دادم که مثلا فلان طعم بستنی یا کیک یا شکلات چطوره و فکر می کردم این خیلی رفتار خوبیه که اطلاعات مفیدم را به دیگران میگم😅😅 توی کانال های آشپزی وشیرینی پزی هم عضو بودم و هر دستوری که خوشم میومد را سعی می کردم درست کنم اما اوایل شروع دوره توی صحبتاتون گفتید از تمام کانال های آشپزی بیاین بیرون وبعد از اون با خودم گفتم چه لزومی داره حتما توخونه شیرینی پزی و… انجام بدم اینطوری هر زمان هوس داشتم به میزان موردنیاز بدنم می خرم و استفاده می کنم ودیگه ذهنم مرتب دنبال دستورای جدید وامتحان کردن اونا نمی گرده و خیلی عالی در این زمینه تونستم عادت بدم را کنار بزارم الان خیلی دنبال امتحان طعم های جدید، سس های متنوع برای چاشنی، طعم های مختلف بستنی وکیک وشیرینی های جدید نیستم
   هروقت همسرم میره خرید دیگه خبری از یه لیست بالا بلند از انواع چیپس در طعم های مختلف نیست و من تموم اینا را مدیون این دوره هستم ممنون از این همه اطلاعات خوب ومفیدتون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فروزان رضوانیان
   1399/07/03 12:13
   مدت عضویت: 827 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 238 کلمه

   با سلام💗
   من عاشق مزه های جدید بودم کلا عاشق تنوعم دوست ندارم چه در مورد خوردن وچه در مورد سایر چیزهای زندگی از یه قانون تکراری تبعیت کنم ودوست دارم تا اونجایی که امکان داره تنوع بدم شاید در مورد خوردن بد باشه، مثلا من قبلا پیجهای اشپزی زیادی رو دنبال میکردم وهر چیزی که اموزش میدادن ومواد اولیش در دسترس بود وقیافش رو دوست داشتم حتما اونو درست میکردم مثل شیرینی جات غذا هایی که تا حالا ندیده بودم سوسیس وکالباس خونگی وکلی چیزای دیگه واقعا کار وقت گیری بود چون بالاخره اون تخصصی که اون اشپز داره در فرم دادن یک شیرینی من نداشتم خلاصه خیلی خودم رو ازار میدادم که اون رو با دست خودم درست کنم وگاهی اوقات نه خودم ونه خونواده از مزه اون شیرینی یا غذا خوشمون نمیومد ومجبور میشدم دور بریزم وخیلی حرص میخوردم که چه قدر وقت وانرژی تلف کردم

   اگر در رستوران دنبال یه مزه جدید رفتم متاسفانه از انتخابم پشیمون شدم ولی خوشبختانه این عادت در من تا حدود خیلی زیادی داره عوض میشه وتر جیح میدم ازخوراکی که قبلا تست کردم استفاده کنم
   در دوره ولع نسبت به شیرینی در من کم شده و پیجهای اشپزی رو دنبال نمیکنم خدا رو شکر انرژی و وقتم رو به خاطر چیزهای مفید صرف میکنم حالا اگه یه وقت هوس شیرینی کردم میرم واز با کیفیت ترین شیرینیها یه مقدار خرید میکنم ولذت میبرم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/02 16:18
   مدت عضویت: 768 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 659 کلمه

   سلام
   من همیشه بارها به همه و همسرم و خودم گفتم من عاشق مزها های جدید هستم و اصلا هدف من از رستوران یا فست فودی بیشتر مواقع این بود که مزه ی جدید رو کشف کنم و هر وقت میرفتم هله هوله بخرم هیچ وقت ساده انتخاب نمیکردم و همیشه به دنبال فلان کیک یا چیپس یا پفک یا ترشی با مزه ی خاص بودم و همیشه در مهمانی ها هم از عذاهای جدید خیلی استقبال میکردم یا مثلا سسهای جدید برای سالاد خیلی دوست داشتم که ساده نخرم یا اینکه ماست های کارخانه ای که خیلی با مزه های متنوع مثل فلفلی مکزیکی یا بادمجانی یا … استقبال میکردم
   و منم چند سال قبل به شدت پیگیری میکردم که چه رستوران یا فست فودی کجا افتتاح شده و چطور هستن عدا ها و بعد با کلی اطلاعات یا بدون اطلاعات حتما حتما باید میرفتیم و امتحان میکردیم و اصلا این یکی از تفریح های خوب ما بود که با خواهرام و مامانم اینا هر از گاهی بریم یا هر هفته بریم ه یه رستوران جدید حتی چون شهر ما حالا خیلی بزرگ نیست اگه سوپر مارکت خوبی هم که الان جدیدا شدن هایپر مارکت جایی افتتاح میشد باید میرفتیم و خرید میکردیم و مقدار زیادی از وقتمون رو با این کار که برامون اون موقع لذت بخش بود پر میکردیم و اینم یه تفریح بوده و هنوزم هست ولی نه مثل قبلا
   و چه چیزی این سوپر رفتنا و رستوران رفتنا و خرید چیزهای جدید رو خیلی در من قوی میکرد این بود که داخل دورهمی خانوادگی با خواهرا یا اطرافیان خیلی درموردش حرف میزدن و امن هم به طبع گوش میدادم قبلا و نظریه میدادم و خیلی مشتاق به رفتن به اون مکان یا خرید اون چیز میشدم که الان کاملا اگاهم تا داخل جمع حرف از خوردنی و فلان رستوران میشه من تو دلم میگم وای بازم حرف خوردنی چه بحث بیخودی و اصلا مشتاق گوش دادن مثل قبل نیستم و از بحث جمع خارج میشم
   یا اینکه خیلی از پیج های آشپزی که بسیار زیاد ام هستن یا کیک پزی خیلی تا حالا بهم سفارش شده که عضو بشو خیلی عالین کلی دستور جدید داره و کلی ایده داره ولی من اصلا نرفتم و حتی نگاهم نکردم چون میدونم خیلی تحریک کننده هستن و ذهن ما رو به سمت چاقی میبرن
   تو این ایام کرونا به جرات میتونن بگم تمام استوری و حرف خانمای گل اطرافم در فصای مجازی در مورد پختن انواع کیک و دسر و شیرینی و غداها و فست فود بود و حتی نون حتی انواع سوسیس و کالباس و ….. ترشی مربا و لواشک که من اصلا لزومی نمیدیدم که اینقدر هر روز وقتم رو با اشپزی و کیک پزی و شیری پزی پر کنم و من مدام در حال استمرار در راه تناسبم از طریق دهنی بودم و هیچ اصراری به رفتن و دیدن این دورها نداشتم نه که بد باشن اما نه به این شدت من خودم هر از گاهی برای خانوادم انواع فست فود یا کیک و یا عداها رو درست میکنم و بلدم و نیازی به این نداشتم که که دیگه بیشتر وقتم رو بگدرونم در این راه که بقیه واقعا خودشون رو سرگرم کرده بودن با آشپزی و کیک پزی و شیرینی پزی و …حالا بعصیا خیلی حرفه ای شیرینی مربایی یا دانمارکی یا کیک خامه کشی و … رو هم وقت هم هزینه میکردن که من خودم همیشه میگفتم چه لزومی داره من هر وقت که هوس کردم میریم یه مقدار از قنادی میخرم و اصلا رغبتی به دیدن این دورها در حد پیشرفته ندارم و دوست دارم از وقتم به بهترین شکل استفاده کنم در دورهای دهنی
   خدا رو شکر الان کلی تغییر کردم و دیگه اصلا به دنبال مزه های جدید حرص و ولع ندارم و پیگیری نمیکنم مگه حالا اتفاقی تو سفری یا رستورانی اگه پیش بیاد و به تورم بخوره در حد نیاز بدنم امتحان میکنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/02 12:29
   مدت عضویت: 474 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 105 کلمه

   سلام
   به لطف خدا من اصصلا این اخلاق رو نداشتم و ندارم واقعا اصصصلا اهل تست کردن و اینها نیستم جعبه شیرینی میاد خونمون من دست نمیزنم نه اینکه بخوام ادا در بیارم واقعا میل نداشته و ندارم اما از موقعی که با سایت شما اشنا شدم واقعا ولعم و حرصم نسبت به وعده های نهار و شام به صفر رسیده و اینکه قبلا بی دلیل مشغول خوردن میشدم چون وقت نهار بود اما الان وقت نمیشناسم و شاید یه روز ۱ و نیم نهار بخورم شایدم ۶ بعد ظهر و شاید اصصلا نخوردم همه رو مدیون اول خدای بزرگ هستم و بعد مدیون شما

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/02 11:19
   مدت عضویت: 735 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 272 کلمه

   سلام دوستان و استاد عطارروشن
   منم شخصیت خوش خوراکی دارم و داشتم بعضی مزه هارو دوست دارم ،البته کره،خامه،سرشیر،روغن محلی ،سس ماینز اصلا دوست ندارم و هرگز نخوردم،غذاهای خام دوست ندارم مثل بعضی از سوشی ها یا اگر بخوام غذاهای خارجی امتحان کنم حتما باید به نوع گوشتش یا پختش مطمئن باشم ،اینکه بو نده ،قیافه ش قشنگ باشه ،قبلا هر خوراکی و غذایو میخوردم ولی با شروع دوره و تمرین داشتن احساس لیاقت و شایستگی
   اگر غذایی مونده باشه یا دلم نخوادش نمیخورم و به خودم اهمیت میدم
   در مورد امتحان کردن رستوران یا جای خاصی که بهم معرفی بشه قبلا حتما امتحانش میکردم و الانم حتما امتحان میکنم ولی رفتارهای جدید من متفاوت تر از قبل شده و هر جای دنیا ودر هر رستوران و مکانی باشم فقط به اندازه سیر شدنم مصرف میکنم و برام مهم نیست که این غذا گرونه ،خاصه یا کمیابه

   من عاشق تنوع غذایی هستم ،قیافه غذا برام مهمه،مزه غذا که خوش نمک باشه یکمی تند باشه،رنگ و روش خوب باشه،ظرف و ظروف زیبا و مدرن استفاده بشه،مکانش لوکس باشه ،احترام کارکنان اونجا مهمه،کیفیت مواد غذایی مهمه،جاهای سنتی هم اگر دیزاینش کاملا قدیمی باشه که حس و حالش بهم منتقل بشه دوست دارم ،مکان های شادو بیشتر دوست دارم ،آرامش و انرژی اون مکان ها برام مهمه
   و چقدر خوشحالم که در مسیر ساختن فرمول های لاغر کننده هستم و اینکه جهان هر چیزیو گسترش میده واین باورهای جدید داره در من محکمتر و قدرتمند تر میشه و احساس اعتماد و امنیت زیادی بمن منتقل میشه و سپاسگذار خداوندم که جزء بندگان هدایت شده اش هستم ،اینکه من خواستم و به ابنجا هدایت شدم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/02 08:47
   مدت عضویت: 719 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 556 کلمه

   سلام
   چه آگاهی فوق العاده ای استاد👌👌👌
   با دیدن ویدئو یاد یه مطلبی از شما افتادم که فکر میکنم توی دوره های لاغری با ذهن رایگان گفته بودین…اینکه چاقها
   هستن که باعث گسترش صنعت غذا میشن
   دقیقا منم مثل شما عاشق تست کردن غذاهای جدید،رستورانهای جدید،بستنیهای جدید،هله هوله های جدید بودم و جالبه که اینو یه مزیت در خودم میدونستم که کشف خوراکیهای جدید و خوشمزه رو عالی بلدم
   موقع خرید از شیرینی فروشی توی ویترین میگشتم ببینم کدومش رو تا حالا امتحان نکردم و ظاهر عالی ای داره بگیرم و ببرم و پز بدم که من بلدم شیرینی بخرم و مدلهای تازه و خوشمزه رو بر میدارم
   یا وقتی سوپری میرفتم دنبال خوراکیهای جدید بودم
   بعد که فروشگاههای بزرگ اومد که قفسه های زیاد و طولانی داشتن که دیگه بهشششششتتتتت بود برای من سبد چرخدار فروشگاه رو برمیداشتم و توی راهروی قفسه های خوراکیها میگشتم دنبال طعم جدید،مدل جدید،انواع چیپس و چیپلت و پفک و کیک و ویفر وشکلات و….خلاصه همه چی هم به کار ما می اومد😁😁
   حتی بارها شده بود که به خاطر امتحان طعم و مدل جدید پول بابت خوراکی ای داده بودم که بعد از چشیدن به نظرم خیلی افتضاح می اومد😅
   ولی بازم اینکار رو انجام میدادم
   تخصص من به قدری زیاد بود که وقتی سفر یا حتی گردش یه روزه میخواستیم بریم همسرم به من میگفت شما برو خوراکی بخر😅چون من خوراکی خریدنهای ایشون رو اصلا قبول نداشتم😁
   پارسال از اوایل سال هرشب که داشتیم از مهمونی و عید دیدنی برمیگشتیم خونه حتما باید میرفتیم یه بستنی فروشی خاص و بستنی میگرفتیم و میخوردیم بعد برمیگشتیم خونه ،یا شهریور پارسال تمام اخر هفته ها که میرفتیم چشمه اقلید سر دوراهی یه پلاستیک بزرگ من خوراکی میخریدم که قبل وبعد از شام بخوریم از انواع چیپس و پفک و کیک و کلوچه و تخمه وبستنی و…..
   پارسال هفته ای یه بار حتما کافی شاپ،یا رستوران یا فست فودی بودیم یه بار دعوت من یه بار دعوت همسرم
   در واقع تمام رستورانهای شهر رو رفتیم به طوریکه به صورت کاملا تخصصی من میتونستم درباره کیفیت انواع غذاها از رستورانهای مختلف نظر و پیشنهاد بدم😅
   واقعا الان خندم میگیره از اینهمه رفتار چاق کننده
   مطلب امروز برای من این نکته مهم رو داشت که این تغییر رفتاری که من الان دارم که خییییییلی با رفتارهای پارسال متفاوته همین تغییر فرمولهای ذهنی هست که این ۹ ماهی که با سایت تناسب فکری آشنا شدم و تقریبا هر روز فایل گوش کردم و نظرم رو نوشتم و نظر دوستان رو خوندم باعث ایجاد و گسترش فرمولهای لاغر کننده در من شده و من به طور معناداری با زهرای قبلی زاویه پیدا کردم در صورتیکه با خودم فکر میکردم دلیل این رستوران نرفتن ها،هله هوله نخریدنها و بستنی نخوردنها اومدن کرونا است
   در صورتیکه همسرم همین الان هم برای پسرم هر هفته یا ده روز یه بار یه پلاستیک پر خوراکی میخره و من الان یا اصلا نمیخورم یا شاید یه دونه بر میدارم
   و قبلا رقیب بلامنازع پسرم بودم
   خیلی راحت بدون فشار ومحدودیت از خوردن شیرینی دست کشیدم و خودم به همسرم پیشنهاد دادم که دیگه از یزد که برمیگردی شیرینی نخر
   واقعا چقدر این تغییرات لذت بخشه
   ممنونم از شما استاد گرامی بابت تمام زحمتهایی که در این مسیر میکشید
   و ممنونم از شما دوستان همراه که خوندن نظراتتون اینهمه برای من درس داره و انگیزه بخشه
   و ممنونم از خودم که اینقدر خودم رو دوس دارم و ارزشمند ولایق میدونم که برای تغییر خودم وقت بگذارم و بهای این تغییر رو میپردازم🙏🙏🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/02 07:41
   مدت عضویت: 734 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 155 کلمه

   با درود و تشکر فراوان
   با خواندن متن این فایل احساس خیلی خوبی در من ایجاد شد
   چرا که در حال حاضر مدتیست ما در حال ساختن فرمولهای لاغری هستیم بر اساس قانون جهان هستی این فرمولها روز به روز بیشتر گسترش می یابند و ما چه بخواهیم و چه نخواهیم لاغر و لاغرتر خواهیم شد
   هر قدر بیشتر میخواندم بیشتر این روند را در خودم میدیدم زیرا هر چقدر از دوره سپری میشود در من اشتیاق بیشتری برای ادامه دادن و رسیدن به هدفم ایجاد میشود و من در درون خودم شاهد موفقیت هستم
   بدون تلاش فرمولها در حال تغییرات بیشتری هستند
   از ولع گذشته خبری نیست و جایش را به آرامش داده
   خدا را بسیار سپاسگزارم که مرا در این مسیر زیبا قرار داد تا به آرزوی دیرینه خودم که همانا تناسب است روز به روز نزدیکتر می بینم
   از شما استاد عزیزم بسیار بسیار ممنونم که در این مسیر مارا همراهی و هدایت میکنید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم