ورود / ثبت نام
0

احساس لاغری خانم حسنی

لاغری با ذهن
اندازه متن

سال های زیادی از عمرم را چاق بودم و به خوبی احساس افراد چاق را درک میکنم چون سال ها آن را تجربه کرده ام.

از زمانی که به لطف خدا در مسیر لاغری با ذهن قرار گرفتم و از انجام تمرینات و مراحل لاغری با ذهن نتایج عالی گرفتم احساسی در من شکل گرفت که برای من جدید بود و البته بسیار لذت بخش.

به قدری از لاغری احساس عالی داشتم که قبل از اینکه تصمیم به آموزشی لاغری با ذهن بگیرم اشتیاق داشتم درباره احساس خوب لاغر شدن برای همه افرادی که اضافه وزن دارند صحبت کنم تا اشتیاق و انگیزه لاغر شدن از طریق ذهن در آنها بیشتر شود.

اشتیاق من برای صحبت کردن درباره احساس خوب لاغری سبب شد که به مسیر آموزش لاغری با ذهن هدایت شوم و از همان روز اول که درباره لاغری با ذهن در گروه تلگرام صحبت کردم به احساس خوبی که در اثر لاغر شدن در ما ایجاد می شود صحبت کردم.

همواره در فایل های آموزشی به این موضوع تاکید کردم که لاغر شدن سرشار از احساس خوب است.

به لطف خدا از زمانی که علاقمندان به لاغری با ذهن از بکارگیری آموزش های لاغری نتایج عالی گرفتند درباره احساس خوب لاغری در نوشته های خود می نوشتند و این احساس عالی را با دیگران به اشتراک می گذاشتند.

هرچه افراد بیشتری نتیجه می گرفتند صحبت درباره احساس خوب لاغر شدن بیشتر می شد و افرادی که تازه با موضوع لاغری با ذهن آشنا می شدند با خواندن نتایج عده بیشتری از شرکت کنندگان اشتیاق و انگیزه بیشتری می گرفتند و با اطمینان از کسب نتیجه عالی قدم در مسیر لاغری با ذهن می گذاشتند.

از سال 93 که مشغول یادگیری و عمل کردن به موضوعات ذهنی هستم، درک کردم که مهمترین موضوع در تغییر شرایط زندگی باور کردن امکان داشتن تغییر کردن است.

یکی از مهمترین دلایلی که افراد چاق نمی توانند لاغر شوند این است که باور ندارند می توانند لاغر شوند.

اگر آموزش های سایت تناسب فکری را دنبال کرده باشید حتما بارها از من شنیده اید که تاکید کرده ام: دلیل اینکه با استفاده از روش های لاغری نتیجه نگرفته ایم این است که این روش ها مسیر صحیح لاغر شدن نیستند.

امروز یک دلیل مهمتر را برای شما فاش می کنم.

ما به این دلیل که “باور نداریم می توانیم لاغر شویم” به مسیرهایی برای لاغر شدن هدایت می شدیم که روش صحیح برای لاغر شدن نبوده اند.

همه افرادی که در وارد سرزمین لاغرها می شوند در شرایطی به این سایت هدایت شده اند که از همه جا ناامید شده بودند و به حالت تسلیم دربرابر چاقی رسیده بودند.

آنها از تلاش برای لاغر شدن خسته شده بودند و در حالت تسلیم شدن از خداوند درخواست راهنمایی (هدایت) کردند و پس از آن به شکل معجزه واری با سایت تناسب فکری آشنا شدند.

داستان های آشنایی اعضای سرزمین لاغرها را می توانید در بخش “داستان هدایت من” مطالعه کنید و از تنوع طریقه آشنایی افراد با سایت تناسب فکری شگفت زده می شوید.

از آنجایی که می دانم دیدن، خواندن و شنیدن احساس لاغری از زبان افرادی که با استفاده از آموزش های سایت تناسب فکری رویای لاغری خود را خلق کرده اند چقدر اهمیت دارد به شکل های مختلف نتایج شرکت کنندگان را برای اطلاع سایرین در بخش های مختلف سایت تناسب فکری قرار داده ام.

در آلبوم شگفتی سازان می توانید تصاویر افرادی که با استفاده از آموزش های سایت تناسب فکری شگفتی ساز شده اند را تماشا کنید.

در بخش داستان هدایت من می توانید با طریق آشنایی افراد با این سایت آشنا شوید و مطمئن شوید که حضور شما در این سایت جز هدایت الهی نمی باشد.

در بخش دیدگاه های هر فایل آموزشی می توانید نوشته های افرادی که مدت هاست از آموزش های سایت تناسب فکری استفاده می کنند را مطالعه کنید و با نگرش و احساس آنها آشنا شوید.

و در این فایل تصویری می توانید نتایج استفاده از آموزش های لاغری با ذهن را از زبان خانم حسنی که یکی از شگفتی سازان لاغری با ذهن می باشد در گفتگویی که به صورت یه هویی و بدون هماهنگی قبلی در لایو اینستاگرام صورت گرفته است را بشنوید و ببینید.

شنیدن توضیحات افرادی که شگفتی ساز شده اند به ما کمک می کند تا طریق صحیح حرکت در مسیر لاغری با ذهن و استفاده از آموزش های لاغری را بهتر درک کنیم.

پیشنهاد می کنم نکات مهم توضیحات خانم حسنی را که به شما کمک میکند به شکل بهتری در مسیر لاغری با ذهن حرکت کرده و شگفتی ساز شوید را در بخش نظرات این صفحه بنویسید تا ضمن درک بهتر طریق صحیح استفاده از آموزشها به همدیگر کمک کنیم تا به شکل بهتری در این مسیر حرکت کنند.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=29514
برچسب ها:
10 نظر در مورد احساس لاغری خانم حسنی

دیدگاهتان را بنویسید

   1400/04/22 20:41
   مدت عضویت: 760 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 66 کلمه

   سلام خانم حسنی خیلی هیجان دارید و نشان از درستی مسیرتون میده امیدوارم که همیشه موفق باشید واقعا ممنون نکته مهمی رو گفتید ادامه دادن ادامه دادن ادامه دادن

   و اینکه اصلا بهتون نمیاد که ۴۵ سالتون باشه و خیلی جوانتر به نظر میاین فکر میکنم از عجایب دوره است شادی در چشمهاتون خیلی لایوتون عالی بود خیلی حمایتتون فوقالعاده بود و برای من خیلی مفید بود 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/11 21:45
   مدت عضویت: 121 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 641 کلمه

   به نام خداوند مهربان 

   سلام و درود خدمت استاد گرامی و دوستان عزیزم 

   فایل بسیار زیبا و آموزنده ای بود 

   خنده های زیبا و دوست داشتنی شما بزرگواران حکایت از راهی داره که پر از شیرینی و لذت است 

   اون چیزی که منو بیشتر از همه جذب کرد لذت و شادی بود ،چیزی فراتر از لاغری ،اون چیزی که من دنبالشم .

   با گوش دادن این فایل یاد گرفتم که مسافری هستم در این دنیا ،یک سفر کوتاه برای رسیدن به ابدیت ،الان ۴۲ کیلومتر از این مسیر رو سپری کردم بدون اینکه از راه سفرم لذت ببرم توی این مسیر سفر فقط غرغر کردم و نق زدم و از درودیوار گله کردم ،همه مقصر بودن جز من ،توی مسیرم فقط دنبال رستوران بودم ،فقط فکر کردم کی بخورم و چی بخورم رو اعصاب خودم بودم و همراهان سفرم تازه وقتی به رستوران رسیدم خوردم و نق زدم از غذا ایراد گرفتم روزهای سختی برای من توی راه سفرم بود سه بار به ایستگاه لاغری رسیدم ولی چون از راه میان بر و سنگلاخ رفتم و همش ناراحت و نگران و عصبی بودم وقتی به ایستگاه رسیدم لذت نبردم و بازم غرزدم، این قدر توی راهم گله کردم و شاکی بودم که نفهمیدم کی رسیدم به کیلومتر ۴۲ الان اینجام به لطف خدا ،الان فهمیدم رسیدن به مقصد مهم نیست ،لذت بردن از مسیر مهم است اگه مسیر لذتی نداشته باشه مقصدم لذت نداره ،درست مثل این میمونه که با ماشینم از راه ناجور خراب و سنگلاخ به زور و فوری خودم رو رسوندم به مقصد، رسیدم ولی در راه اینقدر بهم سخت گذشت خسته و درمانده شدم که زمانی که تو ایستگاه لاغری بودم فقط درمانده بودم از راه و دوباره خسته و ناامید به راهم ادامه دادم 

   اما الان با دیدن این فایل یاد گرفتم لاغری فقط یک ایستگاه شادی توی راه منه ،نه مقصد من 

   حالا می خوام از سفرم لذت ببرم دیگه به رستوران های راه فکر نکنم توی راه آسمون رو ببینم ،دریا ،کوه ،جنگل صدای زیبایی ها را بشنوم با دوستان همراهم بلند بلند بخندم من مطمئنم بالاخره روزی منم به ایستگاه لاغری میرسم اصلا برام مهم نیست فقط می خوام لذت ببرم از همه چی ،حتی از دست اندازهای مسیر به جای نق زدن و میان بر زدن می خوام با درایت دست اندازها رو پشت سر بذارم اگه جایی به سنگی خوردم به جای دور زدن پیاده شم برش دارم و راه رو برای خودم و دیگران باز کنم 

   میدونید به چی فکر کردم گاهی شده توی راه ترافیک سنگینی است و همه باید صبر کنند که راه باز بشه بعضی از راننده ها مثلا زرنگ بازی در میارن از تو خاکی و بیراه میرن جلوی صف ،اما میبینی راننده هایی که تو صف بودند از اون زودتر مسیر رو می گذرانند وقتی فایل رو میدیدم ،فهمیدم من اون راننده ی خلاف کار بودم که با عجله از راه خاکی رفتم جلوی صف ولی گیر کردم و موندم ولی خانم حسنی از اونایی بوده که تو صف مونده حالا از من خیلی جلوتره تازه از اون راننده های غرغرو نبوده که بدوبیراه میگن و دستشون رو بوق میذارن ،از اونایی بوده که تو ترافیک به جای عجله و ناراحتی صدای ضبطشو بلند کرده یک آهنگ شاد گذاشته هم خونده و رقصیده و حال کرده و رسیده تازه از صدای بلند ضبط صوت ماشینش تمام ماشین های اطراف رو هم به وجد آورده 

   منم می خوام اینکارو بکنم لاغری که ایستگاه حتمی مسیر من است ولی مقصد من نیست 

   منم حالا ضبط ماشینم رو بلند می کنم ،می خونم و می رقصم و همراهان و عزیزان اطرافم را شاد و سرحال می کنم توی مسیر من حتما لاغری هست و چیزهای با ارزش تری که امیدوارم منم مثل خانم حسنی بزرگوار و استاد گرامی بهشون برسم 

   با آرزوی بهترین روزها برای همه ی شما عزیزان 

   تشکر ویژه از استاد گرامی بخاطر این همه لطف و محبتی که به ما دارن 🙏🙏

   در امان خدا شاد باشید ❤❤

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   faribadeghani1371@gmail.com
   1400/04/09 18:31
   مدت عضویت: 117 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 71 کلمه

   سلام
   واقعا لذت بخش و مفید بود استاد کاش چنین لایوهای ادامه داشته باشع تا ما تصویری هم از تجربیات دوستان استفاده کنیم خیلی ممنونم ک وقت میگدارید برا ما منکه خیلی لدت بردم و خیلی درسها اموختم و اشتیاقم و شوقم چن صد برابر شد ک بیشتر فایلها رو ببینم و باورم ریشه دار تر بشه اون بذری ک کاشتم ابیاری کنم ممنون از خانوم حسنی واستاد عزیز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/29 17:37
   مدت عضویت: 764 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 161 کلمه

   💝💝💝 به نام خدای مهربان 💝💝💝

    سلام خدمت استاد عزیزم و همراهان دوست داشتنی 😍😍😍 

   استاد من واقعاً از صحبتهای شما و خانم حسنی لذت ببرم خیلی هم حرفهای خودتون عالی بود هم خانم حسنی واقعاً ممنونم خیلی خیلی بیشتر باعث شدید که انگیزه بگیرم برای ادامه دادن و به قول خانم حسنی میلیارد ها بار خدا رو شکر می کنم که من رو به سمت شما هدایت کرد تا کل زندگیمو از نو بسازم و دوباره متولد بشم 😍😍😍 

    

   خیلی خوشحالم که به من این فرصت داده شده که جز انسانهای خاص باشم و جز اون ۵ درصد انسانهای شگفت انگیز کره ی زمین و واقعاً زبونم قاصره که چطور از لطف و محبت شما و خدای مهربونم سپاسگزاری کنم 😍😍😍 

    

   استاد فقط می تونم بگم تا آخر عمر مدیون شما و آموزشهای عالیتون هستم و خیلی دلم می خواد که یک روز بتونم محبتهاتون رو جبران کنم برای همین تمام تلاشم رو می کنم که به موفقیتهای بالاتری در زندگیم برسم 🌺🌺🌺 😍😍😍

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/03/29 20:35
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 37 کلمه

    سلام دوست عزیز
    از لطف و محبت شما سپاسگزارم
    ساکنین سرزمین لاغرها انتخاب خداوند هستند برای شگفتی ساز شدن
    برای اینکه با تغییر کردن بهتر زندگی کنند و الگوی مناسبی برای افرادی باشند که هدایت الهی را دریافت نمی کنند.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   amirali2020110@gmail.com
   1400/03/21 17:23
   مدت عضویت: 258 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 427 کلمه

   بنام خدا 

   سلام به دوستان و استاد عزیز 

   من ۶ ماهه است که در دوره رایگان هستم و با فایلهای رایگان نکات طلایی و دوره صد،گام که تازه شروع کردم و در دوره زندگی با طعم خدا هستم همشون بسیار عالی ،بسیار عالی که از من یه آدم دیگه ساختن من یه بار داستان اشنایی با این سایت نوشتم باز هم میگم چون هر چه جلوتر میرم بیشتر متوجه میشم که فقط هدایت الهی بود و خواست خدا بود که به این سایت معرفی بشم از طریق دوستم اونم چطوری عین کسی که دیدی نخواد بده یه جایی زنجیر ببندی به پاش بعد اونو با زنجیر بکشی و ببری منو دوستم ایطوری بودیم چندین بار تماس گرفت گفت مریم باید حضوری ببینمت که در این مورد صحبت کنیم یه مقداری تلفنی گفت اما من متوجه نشدم چند بار قرار ملاقات گذاشتیم و من نرفتم تا دیگه خبری ازش نشد بعد از دو ماه دوباره قرار گذاشتیم و من به خاطر اینکه از،شرش راحت بشم گفتم بزار برم ردش کنم بره تا اینکه رفتم و صحبت کرد چند فایل به من داد و من همان روز شروع کردم که هنوز تا هنوزه استمرار در این مسیر و هر روز مشتاق تر میشم برای ادامه دادن از شانس من شوهرم باز نشست شد و همش غر میزنه به من همه چی میگه یا میگه خیلی لاغر شدی یا میگه اینا همه دروغن و خلاصه از این حرفها من خیلی خیلی احساسم خوب شده و گاهی که با خودم حرف میزنم و لذت میبرم از این حرف زدن با خودم 

   همسرم میگه تو دیوانه شدی اما گوش من بدهکار نیست و راه خودم را میرم چون خیلی در این مسیر من تغییر کردم ،شادم ،میخندم ،احساسم خوبه امیدوارم که هر چی از خدا بخوام میشه به همسرم هم گفتم یه،روز متوجه میشی که من دیوانه نشدم این اصل زندگی کردن هست که من الان متوجه شدم و دارم لذت میبرم اصلا اینقدر مسیر عالیه که من گاهی یادم میره برا چی وارد شدم متناسب شدن یادم میره چون اینقدر تغییرات در تمام مراحل زندگی زیاده که دوست دارم فریاد بزنم و من همین امروز به طور اتفاقی سری به نکات طلایی زدم و،این مکالمه عالی استاد و،خانم حسنی را دیدم و با شوق فراوان فریاد زدم وای خدای من دوباره استاد فایل جدید گذاشته و کلی با خوشحالی زیاد باز کردم و نگاه کردم و دیدم که چقدر زیبا استاد و خانم حسنی انگار که تو،دل همه ی ما بودن و حرف دل ما را میزدن .

   ممنون استاد و دوست عزیز 

   بعد شنیدن این مکالمه زیبا من کلی مشتاقتر شدم برا ادامه دادن .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    حامد نویدی نیا
    1400/03/24 00:21
    مدت عضویت: 786 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 69 کلمه

    سلام استاد 

    الان تازه دارم بهتر میفهمم خیلی  فرقی نمیکنه که چقدر ما سخت کار میکنیم نمیشه از زمان سبقت گرفت زمان باید بگذره خداوند جهان ماده رو هم به تدریج خلق کرده واسه همین اصلا همین کلمه خلق کردن هم معنای تدریج رو در خودش داره روح اینطور نیست فقط خدا میگه موجود باش و تمام ولی برای خلق ماده باید تکامل طی بشه و به تدریج اتفاق میفته 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/19 13:47
   مدت عضویت: 679 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 825 کلمه

   سلام🙂

   من از این لایو اطلاع نداشتم چند روز قبل توی کامنتها دیدم که با خانم حسنی لایو مشترک گذاشتین دیروز با خودم گفتم باید برم توی پیج ببینم لایو ذخیره شده یا نه و…خلاصه فراموشم شد تا امروز که دیدم توی استوری گذاشتین کلی ذوق کردم اومدم باز کردم صبح یه کم سرعت دانلود پایین بود خیلی طول میکشید تا فایل play بشه بستمش و الان دوباره باز کردم از بس که ذوق داشتم ببینم چی گفتین و خداروشکر با سرعت عالی باز شد و من واقعا لذت بردم از دیدن این فایل فوق العاده

   گفته های ابتدای فایل که اصلا بی نظیر واقعا 

   کلی درس داشت برای من و چقدر منو مشتاقتر کرد که دیدگاهم رو حتما بعد از دیدن فایلها بنویسم چون از یکی دو روزقبل که دوباره دوره صد گام رو شروع کردم ذهنم همش میگه نمیخواد بنویسی و تو که همه رو بلدی برای چی دوباره مینویسی ؟ یا امروز میگفت حالا ببین بچه های دیگه سایت با خودشون میگن حتما  لاغر نشده که دوباره داره تکرار میکنه و….خلاصه ذهن رو که میشناسین از ترفندهای مختلف استفاده میکنه تا از راه بدرت کنه 

   جالبه که وقتی شروع میکنم به نوشتن کلا خاموش میشه و فقط بارش کلمات هست که خود به خود روی کیبورد گوشی جاری میشه

   خیلی وقتها خودم وقتی دکمه ارسال دیدگاه رو میزنم دوباره متنم رو میخونم و واقعا از خوندنش لذت میبرم فرداش هم که میبینم شما تایید کردین و مدال دادین خیییییلی لذت میبرم و با شور و اشتیاق بیشتری ادامه میدم خلاصه که تایید دیدگاه توسط شما خییییییلی به ما هم انگیزه میده یا اگه پاسخ داده باشین که دیگه قشنگ راه رو باز میکنه و ما رو دوباره به مسیر برمیگردونه  که بسیار سپاسگزارم که همراه همیشگی ما هستین🙏🙏🙏🙏

   جاهایی از لایو مشترک من اشک شوق ریختم و جاهایی از اعماق وجودم تایید کردم و جاهایی هم خودم رو همراه کردم و باگهای ذهنی خودم رو بهتر کشف کردم

   منم حدود یکسال و نیمه با شما همراهم و با وجودیکه س

   چند ساله در مسیر آموزش قانون جذب وتغییر زندگیم هستم مواردی رو از شما آموختم که به جرآت میگم خیلی از اساتید دیگه هنوز خودشونم درک درستی ازش ندارن

   مثل عبارات تاکیدی و مفهوم سپاسگزاری و….

   برای من خیلی درس داشت که خانم حسنی که الان خودشون جزئ شگفتی سازان هستن و من بارها عکساشونو دیدم هم مثل من و خیلی از دوستان دیگه باور عجله کردن رو داشتن و دارن هنوز یا منفی باف هم مثل همه ما سراغ ایشون هم اومده و بارها تذکر داده وه پس چرا به سایز ۴۰ یا ۳۸ نرسیدی و…..

   میخوام بگم که منم مثل سایر دوستان و حتی شما مشوقی نداشتم و به قول استاد اتفاقا که آدمهای دور و بر همه ما منفی باف و انرژی منفی هستن و توی اکثر زمینه ها مخصوصا چاقی ما اینقدر حرف و حدیث شنیدیم اینقدر سرزنش شنیدیم اینقدر مقایسه شدیم اینقدر تذکر بهمون دادن حتی از نزدیکترین افراد زندگیمون که اصلا با نا امیدی تمام و با یه دل پر از غصه و بغض با هدایت مخصوص به خودمون با این راه آشنا شدیم .مسیری که به قول شما بقیه ازش خبر ندارن و هرچی پیش میریم لذت بیشتری میبریم از آگاهیهایی وه دریافت میکنیم و باز هم طبق قراری که با استاد ابتدای دوره گذاشتیم که درباره لاغری با ذهن با هیچ کسی حرف نزنیم باز هم یکه وتنها باید مسیر رو پیش بریم با وجودیکه اینهمه نیاز داریم که تشویق بشیم و بالاخره یه نفر بهمون بگه اره انگار کمی جمع و جور تر شدی

   من از بسکه این باز خورد رو از اطرافیانم نمیگیرم وقتی دوستی در کامنتش مینویسه بعد از یه ماه به نفر بهم گفت چقدر لاغر شدی یا مثلا همسرم بهم میگه خانم خوش اندام من …..حسودیم میشه با خودم میگم کاشکی یه نفر هم به من میگفت با اینکه استاد بارها تاکید کردن که منتظر تایید بقیه نباشین فقط ادامه بدینو کاری به نظر مثبت یا منفی بقیه نداشته باشین من هنوز هم این باور نیاز به تایید بقیه رو دارم که گاهی از همسرم میپرسم من لاغر نشدم ؟ ایشونم خیلی ریلکس میگه نه منکه متوجه نمیشم کاری کردی؟؟؟😅

   و من دوباره توی ذوقم میخوره ولی باز هم فرداش میام و فایل گوش میدم و وقتی شروع به نوشتن میکنم اصلا از زمان و مکان جدا میشم 

   تنها امید همه ما دوستان هم مسیر و استادی هست که همیشه در کنارمون حضور دارن و واقعا مایه دلگرمیه  واقعا و از همین جا از همگی بابت حضور گرم و پر رنگ و امید بخششون تشکر میکنم🙏🙏🙏❤❤

   دیدن شما  استادو خانم حسنی ودوستان دیگه و نتایج عالی که گرفتین محصوصا احساسی همه ما رو امیدوار میکنه که این قطعه پازل ادامه دادن خیییبببیلی مهم وموثره و به قول استاد حتی میتونه باعث نزدیک شدن ما به سطح پیامبران و اولیا بشه 😊😊

   بابت آشنایی با سایت تناسب فکری و استاد عطار روشن و همه دوستان هم مسیر بارها و بارها خدا رو شاکرم که دست همه ما ها رو گرفت و هدایتمون کرد خدایی که هرلحظه داره ما رو حمایت هداین و حفاظت میکنه خداجونم شکرتتتتتتتت🙏🙏🙏🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 22 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   rastegar.moradzadah.6939@gmail.com
   1400/03/19 09:06
   مدت عضویت: 260 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,055 کلمه

                💖بنام خداوند هدایتگر

   لاغر شدن چه احساسی دارد 

   سلام خدمت استاد عزیز ودوستان هم مسیرم وخانم حسنی عزیز 

   طبق عادت اول از مقاله شروع می کنم 😍

   💕 مهم ترین موضوع در تغییر شرایط زندگی باور کردن امکان داشتن تغییر کردن است 👌

   یکی از مهم ترین دلایلی که افراد چاق نمی توانند لاغر شوند این است که باور ندارند می توانند لاغر شوند

   ما به این دلیل که  باور نداریم می توانیم لاغرشویم  به مسیرهایی برای لاغری هدایت شدیم که روش صحیح برای لاغر شدن نبوده اند 

   🎊پس هدایت ما به این مسیر که صحیح است در درجه اول نشان از باور ماست برای لاغر شدن 

   شنیدن توضیحات افرادی که در سایت تناسب فکری شگفتی ساز شده اند به ما کمک می کند تا طریق صحیح حرکت در مسیر لاغري با ذهن و استفاده ازآموزش های لاغری را بهتر درک کنیم 

   توصیه های استاد در فایل تصویری 💓

   به حرف ودیدگاه اطرافیان اهمیت ندهید فقط در مسیر باشید وادامه بدهید ✔️

   در طول روز از کارهای اضافه بزنید وتمرینات را انجام دهید ✔️

   این روش محدودیت ندارد در هرمکان وهر ساعتی در شبانه روز می شود از آن استفاده کرد ✔️

   ادامه بدین نتیجه می گیرین وقتی فکرت درست بشه فرمول های صحیح ایجاد می شه وزندگیت در تمام جنبه های مختلف تحت تاثیر قرار می گیره✔️

   چرا نباید مرتب وزن کنیم؟ 

   اصلا چرا وزن کنیم؟ ما از روز اول برای این ترازو خریدیم که وزن کنیم وببینم چند کیلو هستیم تا بعد از آن از خودمان مراقبت کنیم چاق تر نشویم ولی به اندازه عمر چاقی هرچند سالی که چاق هستیم ترازو هم با ما بوده نه تنها کمکی نکرده بلکه ما چاق تر هم شدیم بنابرین👈 وسیله ای که به بهانه کمک کردن وارد زندگیمون شده وهیچ کمکی به ما نکرده وبا هر بار نشان دادن وزن بیشتر بیشتر تخریب احساسی شدیم را باید دور بندازیم 

   تجربه من از مرتب وزن کردن واقعا همیشه چاق تر شدن بوده چون واقعا هربار که دیدم وزنم اضافه شده چنان شکستم واحساس خراب شده که تا چند روز حالم خراب وفکرم درگیر بوده وباعث لیز خوردنم در این مسیرم شده والان دیگه هرگز وزن نمی کنم 

   اگر در ابتدا خوب عمل می کنی ولی کم کم انرژی از بین می ره بدون انرژی نداشتی هیجان داشتی 👌

   کاملا درست می گین استاد نمونش خودم هستم وقتی اولین فایل دوره 12 قدم رو دیدم یادمه ساعت ها فقط گوش می دادم تو سایت ثبت نام کردم اونقدر هیجان داشتم که انگار کسی دور وبرم نبود  اصلا دوست نداشتم غذا بخورم تا سه هفته هیجانم فوقلاده بود تا اینکه همسرم از دهنش در رفت وگفت انگار می بینم غذا خوردنت تغییر کرده  خیلی هم لاغر شدی لباس ها به تنت زار می زنه فوری رفتم رو ترازو دیدم سه کیلو کم کردم بعدش دیگه باز برانداز کردن وتوجه به چاقی وادامه داشت تا چند روزی مریض شدم همین باعث شد دوباره از مسیر خارج بشم وفکر غذا برگشت وشوهرم اولین چیزی که بهم گفت  دیدی این راهم مثل بقیه راهها ول کردی😔 اشتباهم اینجا بود بهش گفته بودم رفتم تو سایت همین حرفش باعث شد تا چند وقت فایل هارو خوب گوش ندم  اما برگشتم واین بار جدی تر وبهتر دارم ادامه می دم به لطف خدا 

   واما خانم فریده حسنی نازنین 💓. 

   من همیشه دیدگاه های ایشون رو می خونم واستفاده می کنم اون شب هم که تو لایو دیدمشون واقعا خوشحال شدم حالا هم نکته هایی از صحبت هاشون برداشتم 🤙

   اول اینکه خانم حسنی قبل از ورود به سرزمین لاغر ها شخصیت خودشون یه پیوندهای مثبتی داشته که در موفقیت امروزش ن تاثیر داره 

   1️⃣ایشون در روش های قبلی هم آدم با انگیزه وپر تلاشی بودن 

   2️⃣از عاشقان لاغری بودن از اول 

   3️⃣توی زندگیشون دنبال مشوق وحامی نبودن وهیچ وقت نخواستن کسی هلشون بده برای کاری 

   4️⃣وقتی وارد مسیر لاغری با ذهن شدن به اینکه توسط خداوند هدایت شدن ایمان داشتن وگذشته از اون به حرفهای استاد ایمان داشتن وبدون هیچ مکثی دوره هارو تهیه کردن وشروع کردن با اشتیاق وانگیزه زیاد 

   بعد از آشنایی با سایت تناسب فکری 🤙

   1️⃣ به هدایت خداوند برای آشنایی با استاد ایمان داشتن وهمچنین به کلام استاد ایمان داشتن وبدون مکث دوره هارو تهیه کردن وشروع کردن 

   2️⃣در طول مسیر خیلی انرژی داشتن واشتیاقشون کم که نشد روز به روز بیشتر هم شد 

   3️⃣باورهای جدیدی جایگزین باورهای قبلی کردن  البته فقط به باورهایی که در فایل گفتن اشاره می کنم 👈باور اینکه رستوران رفتن باعث چاقی می شود در ایشون درست شده.👍

   باور اینکه در سفر حتما وزن اضافه می کنن درست شده 👏

   خیلی از عادت ها در ایشون تغییر کرده مثل 🤙

   پرخوری. خوردن شکلات زیاد 😍

   ومهم ترین بخش صحبت ایشون  این بود که 🤙

   با وجود تقلای ذهن منفی باف ولیز خوردن های راه از تمرین وگوش دادن دست بر نداشتن وهمچنان در مسیر بودن وادامه دادن 👏👏👏👏👏

   خانم حسنی عزیز در ابتدا فقط برای لاغری اونم خیلی سریع با عجله به سایت تناسبی فکری آمدند اما حالا کمترین دستاورد خودشون رو لاغری می دونن 

   شاید در ابتدا فقط برای لاغری بوده اما حالا در تمام جنبه های زندگی متحول شدن وخدارو هزار مرتبه شکر از زندگیشون راضی هستن وخوشحال وشاد زندگی می کنن همون هدفی که خواست خداوند بوده از ابتدای خلقت 

   ♦️هر باوری را که شکستم دیدم قسمتی از بدنم میره تو 😍 عالی بود ✔️

   ❣️انگار سلول های من هوشمند هستند وبه فرمان های من عمل می کنند 

   💕من می توانم خودم بدن خودم رو خلق کنم 

     یکی دیگه از دستاوردهای خانم حسنی از نظر من 

   به دست آوردن اعتماد به نفس خیلی عالی هست 

   اینو بخاطر حضورشون در لایو می گم که بدون هیچ آمادگی جلو اومدن وخیلی عالی صحبت کردن 👏

   خانم حسنی عزیز من اصلا باور نکردم وقتی گفتین 45 ساله هستین  اگر می گفتین 25 ساله بیشتر باور می کردم 😍اینم بدون شک از نتایج حضور در سرزمین لاغرها ست 

   توسیه های خانم حسنی 🤙

   دوستان ادامه بدین در مسیر باشین فقط برای سه ماه دوره وبعد خدا حافظ نباشه این دوره ها واقعا عالی هستن در تمام جنبه های زندگی به شما کمک می کنند بمونید وادمه بدین تا نتیجه رو ببینید 

   وقتی در این فضا بمونید کم کم درچه ها به روی شما باز می شود وبه نور می رسید 🌹🌹🌹🌹🌹

   باید هدف ما از شرکت در این مسیر رسیدن به خود شناسی باشد واین مهم فقط با ادامه دادن محقق می شود✔️

   ادامه دادن رمز موفقیت است ✔️

   استاد در پازل لاغری با ذهن همه چیز را به عهده دارند وفقط یک قطعه از پازل در دست ماست که اگر آن را سر جایش نگذاریم پازل کامل نمی شود این یک قطعه ادامه دادن است 

   💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    amirali2020110@gmail.com
    1400/03/21 18:42
    مدت عضویت: 258 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 26 کلمه

    بنام خدا 

    دوست عزیز واقعا چه عالی دیدگاه را نوشتی از،خواندنش لذت بردم طوری که انگار یک،بار دیگه فایل را گوش،دادم 

    بهتون تبریک میگم مدال طلا حقتونه 👌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم