ورود / ثبت نام
0

احساس لاغری ذوج شگفتی ساز

احساس لاغری
اندازه متن

سال های زیادی از عمرم را چاق بودم و به خوبی احساس افراد چاق را درک میکنم چون سال ها آن را تجربه کرده ام. از طرفی می دانم که داشتن احساس لاغری چقدر به لاغر شدن افراد چاق کمک می کند.

از زمانی که به لطف خدا در مسیر لاغری با ذهن قرار گرفتم و از انجام تمرینات و مراحل لاغری با ذهن نتایج عالی گرفتم احساسی در من شکل گرفت ( احساس لاغری ) که برای من جدید بود و البته بسیار لذت بخش.

به قدری از لاغری احساس عالی داشتم که قبل از اینکه تصمیم به آموزشی لاغری با ذهن بگیرم اشتیاق داشتم درباره احساس لاغری برای همه افرادی که اضافه وزن دارند صحبت کنم تا اشتیاق و انگیزه لاغر شدن از طریق ذهن در آنها بیشتر شود.

اشتیاق من برای صحبت کردن درباره احساس لاغری سبب شد که به مسیر آموزش لاغری با ذهن هدایت شوم و از همان روز اول که درباره لاغری با ذهن در گروه تلگرام صحبت کردم به احساس خوبی که در اثر لاغر شدن در ما ایجاد می شود صحبت کردم.

همواره در فایل های آموزشی به این موضوع تاکید کردم که لاغر شدن سرشار از احساس خوب است.

به لطف خدا از زمانی که علاقمندان به لاغری با ذهن از بکارگیری آموزش های لاغری نتایج عالی گرفتند درباره احساس خوب لاغری در نوشته های خود می نوشتند و این احساس عالی را با دیگران به اشتراک می گذاشتند.

هرچه افراد بیشتری نتیجه می گرفتند صحبت درباره احساس خوب لاغر شدن بیشتر می شد و افرادی که تازه با موضوع لاغری با ذهن آشنا می شدند با خواندن نتایج عده بیشتری از شرکت کنندگان اشتیاق و انگیزه بیشتری می گرفتند و با اطمینان از کسب نتیجه عالی قدم در مسیر لاغری با ذهن می گذاشتند.

از سال 93 که مشغول یادگیری و عمل کردن به موضوعات ذهنی هستم، درک کردم که مهمترین موضوع در تغییر شرایط زندگی باور کردن امکان داشتن تغییر کردن است.

یکی از مهمترین دلایلی که افراد چاق نمی توانند لاغر شوند این است که باور ندارند می توانند لاغر شوند.

اگر آموزش های سایت تناسب فکری را دنبال کرده باشید حتما بارها از من شنیده اید که تاکید کرده ام: دلیل اینکه با استفاده از روش های لاغری نتیجه نگرفته ایم این است که این روش ها مسیر صحیح لاغر شدن نیستند.

امروز یک دلیل مهمتر را برای شما فاش می کنم.

ما به این دلیل که “باور نداریم می توانیم لاغر شویم” به مسیرهایی برای لاغر شدن هدایت می شدیم که روش صحیح برای لاغر شدن نبوده اند.

همه افرادی که در وارد سرزمین لاغرها می شوند در شرایطی به این سایت هدایت شده اند که از همه جا ناامید شده بودند و به حالت تسلیم دربرابر چاقی رسیده بودند.

آنها از تلاش برای لاغر شدن خسته شده بودند و در حالت تسلیم شدن از خداوند درخواست راهنمایی (هدایت) کردند و پس از آن به شکل معجزه واری با سایت تناسب فکری آشنا شدند.

داستان های آشنایی اعضای سرزمین لاغرها را می توانید در بخش “داستان هدایت من” مطالعه کنید و از تنوع طریقه آشنایی افراد با سایت تناسب فکری شگفت زده می شوید.

از آنجایی که می دانم دیدن، خواندن و شنیدن احساس لاغری از زبان افرادی که با استفاده از آموزش های سایت تناسب فکری رویای لاغری خود را خلق کرده اند چقدر اهمیت دارد به شکل های مختلف نتایج شرکت کنندگان را برای اطلاع سایرین در بخش های مختلف سایت تناسب فکری قرار داده ام.

در آلبوم شگفتی سازان می توانید تصاویر افرادی که با استفاده از آموزش های سایت تناسب فکری شگفتی ساز شده اند را تماشا کنید.

در بخش داستان هدایت من می توانید با طریق آشنایی افراد با این سایت آشنا شوید و مطمئن شوید که حضور شما در این سایت جز هدایت الهی نمی باشد.

در بخش دیدگاه های هر فایل آموزشی می توانید نوشته های افرادی که مدت هاست از آموزش های سایت تناسب فکری استفاده می کنند را مطالعه کنید و با نگرش و احساس آنها آشنا شوید.

و در این فایل تصویری می توانید نتایج استفاده از آموزش های لاغری با ذهن را از زبان ذوج شگفتی ساز که یکی از شگفتی سازان لاغری با ذهن می باشد در گفتگویی که به صورت یه هویی و بدون هماهنگی قبلی در لایو اینستاگرام صورت گرفته است را بشنوید و ببینید.

شنیدن توضیحات افرادی که شگفتی ساز شده اند به ما کمک می کند تا طریق صحیح حرکت در مسیر لاغری با ذهن و استفاده از آموزش های لاغری را بهتر درک کنیم.

پیشنهاد می کنم نکات مهم توضیحات ذوج شگفتی ساز را که به شما کمک میکند به شکل بهتری در مسیر لاغری با ذهن حرکت کرده و شگفتی ساز شوید را در بخش نظرات این صفحه بنویسید تا ضمن درک بهتر طریق صحیح استفاده از آموزشها به همدیگر کمک کنیم تا به شکل بهتری در این مسیر حرکت کنند.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=29730
برچسب ها:
10 نظر در مورد احساس لاغری ذوج شگفتی ساز

دیدگاهتان را بنویسید

   1400/05/24 15:16
   مدت عضویت: 472 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 895 کلمه

    باسلام 

   من امروز در هفته ی 4 ام ورود به سرزمین لاغرها هستم 

   شاید اولین بار به این سایت که سر زدم ، فقط یه هدف داشتم ، به وزن دلخواهم برسم ، چون مسیر لاغری من همیشه با دردو محرومیت همراه بود ، این در ذهن من حک شده بود ،که چاقی آسانترین کار دنیاست و لاغری سختترین کار دنیاست ، البته مسیرهای قبلی که رفتیم چیزی جز اون نتیجه گیری عایدمون نمیشد !

   من رژیمهای مختلف رو میگیرفتم که سختترین محرومیت و بهترین نتیجه رو در زمان کم به من بده ،چون ذهن من همسو با مسیر لاغری نبود!در ذهن ما چاق ها این جنگ و نزاع همیشه وجود داشت 

   و من رو در این مسیر تناسب اندام  نگه نمیداشت ،چون به شدت دنبال نتیجه بودم و نمیدونستم کار باذهن چطوریه ، من اصلا این مسیررو شروع نکردم که ببینم چه تاثیری داره ! چون دید من به لاغری فرق داشت ! من دختری هستم باقد 159 و وزن 57 کیلوگرم ، البته از وقتی دوره رو شروع کردم  خودم رو وزن نکردم  .اما خب با عدد ذهنی میتونید تصور کنید که در چه شرایطی هستم .   اگر در این وزن 57 هم بودم فقط با فشار خارجی وزنم را ثابت نگه داشتم ولی این وزنم هم وزن دلخواهم نیست و میدونستم اگر الگوی مناسبی برای خودم نداشته باشم ذهنم بدون هیچ زحمتی دستور میده که برمیگردم جای قبلم و چاقتر میشدم حتی بالی 65 و 66 … 

   البته 4 هفته پیش این حرفهایی که بالا میزنم و  “ذهنم من رو مجبور میکنه” هم آگاهی نداشتم ! و درد من این بود چرا برای لاغر شدنم باید بجنگم ؟چرا؟؟

   من 4 هفته ست که در این دوره همراه بودم ولی نتایجی که همگام با این دوره در الان  بودم و الان در مرحله ی تکرار آموخته هام هفته ی 4ام هستم:

   1. روحیه و انرژی من چند برابر شده
   2. فرمولهایی که روی سطح هوشیاریم بودو مرا به سمت چاقتر شدن میبرد ، در ذهنم کمرنگ شده
   3. دیدگاهم به موضوع لاغری عوض شده
   4. ولع خوردنم کمتر شده و برای خوردن نمی جنگم
   5. باوجودیکه برنامه ای مثل رژیم ندارم ، چون خیلی از باورهای اشتباه  که ذهن من رو به خوردن هل میداد کمرنگ شده و مسیر ذهن من به سمت چاقی حرکتمیکرد، انگار متوقف شده .
   6. لاغری و تناسب اندام یه الگوی ذهنیه که باید زندگیش کرد یا از نهادت بایستی زندگی کنی یا هیچوقت متناسب نمیشی ، من یک ذهن چاقی بودم که رویای لاغر شدن رو داشت .
   7. وقتی دیدگاهت درمورد لاغری و تناسب اندام عوض  میشه ، واکنشت هم در این مسیر عوض میشه و بالطبع نتیجه هم عوض میشه

   و این مواردی بود که در 4 هفته بهش رسیدم و حس میکنم دیگه اینقدر این مساله نتیجه مثل قبل آزارم نمیده و ذهنت طوری برنامه ریزی میشه که فعلو انفعالات شیمیایی مغزت نسبت به واکنش به  موضوع  عوض میشه 

    ارزش اعتماد کردن رو داره اگر میخوای واسه همیشه متناسب باشی بدون هیچ زحمتی ! مثل ادمهای لاغر که واکنشهاشون و رفتارهاشون به پیرامون طوریه که بدون زحمتی متناسبند. و خوبی این مسیر اینه که همه عین همیم و همه باهم درحال تغییر دادن فرمولهای ذهنیمون هستیم و چون این مسیر پیوسته ست و تو داری باهاش زندگی میکنی ، همونطور که نفهمیدیم چطور گرم به گرم به وزنمون اضافه شد و ما چاق شدیم ، این مسیر هم عین همونه نمیفهمیم چطور مسیررو طی کردیم که وزنمون کمتر شد . 

   و من این دو زوج رو تحسین میکنم و میدونم همچون من خیلی دیگه از جنبه های زندگیشونم دستخوش تغییرات بوده و چون این برنامه همواره و مستمر تنظیم شده که بارفتن همراه اون نتیجه ای جز تناسب اندام نداریم ! چون دید ما و باور ما نسبت به مساله ی چاقی ولاغری تغییر کرده ! و خب یادگیری هرچیز جدیدی نیاز به تمرین و تکرار داره و ذهن هممسیرشو با باورهای جدید ترسیم میکنه . دومین نکته عجله کاری میکنه که هیچوقت تو رو به نتیجه ی تناسب اندام نرسونه ! چون من به خاطر عجله راه هایی رفتم که پاداش موقت داد ولی نتیجه دائمی نبود ، در حالی که وقتی پارسال  این دوره آغاز میکردم ، وضعیت الانم خیلی قطعا بهتر بود ! با این حال شروع کردم ، خیلی راضی ام و فقط باپشتکار خودتون به نتیجه میرسید چون ذهن معمولا آسانترین کاررو انتخاب میکنه و مکانیسم مغز اینه دنبال حفظ موقعیت موجودشه ! با این برنامه های پیوسته همونطور که از نوزادی پیوسته اون فرمولها شروع به حرکت کردن و به وزن طبیعی ما رفته رفته اضافه کرد این فرمولها هم رفته رفته به شرایط جسمیت تاثیر میذاره ولی موندگاره ! تصمیم خود آدمه که حاضره برای متناسب شدنش چه بهایی بده و چون این مسیر لذت بخشه خود به خود حرکت میکنی ، اگر ذهنت مدام نتیجه گیری نکنه ، چون بازدارنده ی قوی ایه ، اول اقدام هرچیزی سختترین مرحله ی یه مسیره اما به هربهایی خودت رو در اون مسیر نگه داری هفته های دیگه راحتتره و لذتبخشتر … نمیگم این مسیر سخته ها ! فقط میگم اولین قدم سختترین مرحله ایه که داری طی میکنی و چون داری روباورهای اشتباهت کار میکنی و مغز بهش چسبیده ، اونها رو که تصحیح میکنی خدبه خود از بیرون هم تغییر میکنی چون نتیجه ی اون باور ، تغییر واکنش جدیده و نتیجه هم میتونید حدس بزنید .خودتون باید تجربه کنید که درک کنید و این مسیری بود که تجربه کردم و فقط 10 درصد مسیر از مسیر ورود به لاغری باذهن  رو تااینجا فعلا طی کردم و در مسیرم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/22 22:15
   مدت عضویت: 803 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 64 کلمه

   همیشه عکس شما و همسرتان تو البوم شگفت انگیزان توجه من جلب میکرد ممنون از توضیحات عالیتون و اینکه از لیز خوردنهاتون گفتید چون من فکر میکردم افراد موفق و شگفت انگیز اصلا نا امید نمیشوند حدیث عالی که از مولایمان گفتید خیلی به جا و هدایت گر بود و اینکه چون از کادر درمان هستید جا داره قدردانی و تشکر ویژه من بپزیرید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/05 16:09
   مدت عضویت: 164 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 918 کلمه

   به نام خداوند بخشنده مهربان 

   با عرض سلام و ارادت خدمت استاد بزرگوار و همراهان گرامی 

   من ساناز ۴۲ سالمه با قد ۱۶۴ و وزن ۷۴ 

   این اولین باری است که من دیدگاهم رو برای شما عزیزان می نویسم البته که زمان زیادی نیست که به شما دوستان پیوستم 

   آشنایی من از تاریخ ۲۵ تیر ماه ۹۹ شروع شد 

   حرف زیادی برای گفتن دارم اما سعی می کنم الان درباره ی نکته ای که استاد بزرگوار فرمودن بنویسم 

   من بر خلاف دوست عزیزمون و همسر گرامیشان با مطالعه به این سایت رسیدم دنبال چراهای زیادی بودم 

   که اینجا پیداشون کردم 

   درباره آشناییم با سایت ان شاالله در قسمت هدایت من می نویسم 

   توی تیر ماه که به سایت هدایت شدم شروع کردم به خوندن مطالب و دوره ی رایگان را کار کردم 

   تا می تونستم برای خودم نوشتم و خوندم .متاسفانه برای همه هم تعریف کردم که چه کشف بزرگی کردم و جواب سوالاتم رو پیدا کردم که ای کاش این کارو نکرده بودم نظرات مخالف و اینکه منم هنوز سست بودم و اول راه، منو از ادامه باز داشت برگشتم سرجای اولم با کلی ناراحتی برگشتم سر خونه ی اول یعنی دکتر تغذیه (البته با مخالفت همسرم که ایشون به من می گفتند تو خوبی چرا همش فکر می کنی چاقی منم با خودم می گفتم داره خسیس بازی در میاره پول نده برم دکتر ،دلم می خواد اعتراف کنم که اون راست می گفت و من اشتباه می کردم )

   اینا رو نوشتم تا  این مطلب رو بگم که استاد و دوست عزیز فرمودند نمی شه برگشت از این روش و چاق شد 

   بله درسته من رفتم پیش دکتر ایشون برای من از سوخت و ساز ،قرص لاغری ،کالری ،دوساعت خوردن ،…. گفتند و من با شگفتی تمام هر چی گفتن یک جوابی توی ذهنم بهشون دادم و همه را رد کردم 

   چون من قبلا دوره رایگان رو کار کردم و برای رد همه ی اینها دلیل محکم آورده بودم الان من باور دارم اون حرفها دیگه درست نیست برام کلی دارو و قرص لاغری نوشتن و من هیچکدام رو نخریدم برگشتم خونه، این دفعه به زور می خواستم رژیم بگیرم اخه کلی با همسرم جنگیده بودم تا بذاره من برم می خواستم ثابت کنم من می تونم 

   دوهفته ادامه دادم اما نمی شد چون توی ذهن من این بود که این راه اشتباه است 

   حالم بد شده بود سرگردون و خسته دوباره سایت گردی رو شروع کردم باز در تاریخ ۱۷ خرداد رسیدم سر جای اولم یعنی اینجا، این بار فقط مطلب خوندم و نظرات دوستان رو ،هر روز ساعت های زیادی خوندم فقط خوندم و خوندم بدون اینکه چیزی بنویسم و حتی عضو باشم تا بتونم فایل ببینم کلی تغییر تو تمام زندگیم پیدا شد که لاغری توی همین چند روز کوچک ترینش بود 

   بعد ۱۳ روز وقت دکتر داشتم رفتم با ناباوری ۲کیلو و۸۵۰ گرم وزنم کم شده بود بدون اینکه من کاری انجام بدم هنوزم باورم نمیشه از خوش حالی توی پوستم نمی گنجیدم فوق العاده بود هر چی فکر کردم چه جوری نفهمیدم 

   خواستم بگم این حرف واقعا درسته هر کدام از شما دیگه واقعا نمی تونید برگردید به گذشته دیگه نمی شه چاق شد 

   توی این مدت کوتاه همراهی من باشما خیلی چیزهای زیادی فهمیدم مهم ترین اون اینکه خودم را پیدا کردم گاهی الان تو آینه خودم رو می بینم و انسان جدیدی رو می بینم انگار از دنیای بدی و پلیدی و نفرت به دنیای جدیدی پا گذاشتم پر از خیر و خوبی و خوشی 

   تازه دارم طعم زندگی رو می چشم 

   توی این فایلی که دیدم برای من گفته استاد بسیار جای شگفتی داشت اونم اینکه جایی که حس خوبی داری و خوش حالی پس دیگه کجا می خوای بری درسته ما همه کار انجام میدیم که شاد بشیم از خرید رفتن ،مهمونی ،سفر درسته پس من الان حالم خوبه خیلی خوب ،الان بربلندای قله هستم پس چرا و بکجا ؟

   من هنوز در ابتدای راهم و هنوز طعم ناامیدی رو نچشیدم خوشبختانه فقط کمی دوست خوبم منفی باف اذیت می کنه که منم مشغول میشم به گول زدنش 

   مثلا رفته بودم دکتر قرص لاغری داد منفی باف گفت بیا حالا قرص ها رو بخور لاغر بشی بعد با سایت ادامه بده لاغر بمونی خلاصه کلی باهاش پنجه نرم کردم که حالش گرفته شد 

   توی فیل از عجله رسیدن گفته شد خواستم مطلبی درباره ی خودم بگم سال ۹۶ به وزن ایده آل رسیدم همون جایی که همه ی شما عزیزان منتظرش هستید دو سال تمام روی وزن بودم هر جا رفتم و هر کی منو دید عاشق هیکلم بود خرید می رفتم فروشنده ها به من می گفتن شما از مانکن های ما خوش تیپ تری و خلاصه همش تعریف و حسرت برای اونایی که اضافه وزن داشتند 

   اما چه فایده خواستم بگم اصلا لذت نبردم و کیف نکردم الان که اینجا هستم با وزن ۷۴ حالم خیلی خوبه و فوق العاده است رضایتی که الان از خودم دارم ،اون زمان نداشتم فقط لاغر شده بود و نگران برگشت چاقی حتی اعتماد به نفس نداشتم از خودم عکس بگیرم ،خواستم بگم رسیدن خیلی مهم نیست حال خوبتون رو شاکر باشید هیچ چیز توی این دنیا ارزش نگرانی نداره 

   من عالی بودم ولی شاد و راضی نبودم حتی یکدفعه یادم نیست با رضایت توی آینه نگاه کرده بودم هر وقت می رفتم جلوی آینه می گفتم یک کم دیگه کم بشه همش دوست داشتم ۵۸ بشه ۵۷ وای چقدر نادان بودم که درگیر یک عدد بودم 

   از خدای خودم بسیار شرمنده ام 

   خواهش می کنم اشتباه منو تکرار نکنید عددها رو رها کنید حالشو ببرید 

   استاد بزرگوار از شما بخاطر مطالب مفید و آموزنده و عالیتون کمال تشکر رو دارم براتون آروزی بهترین ها رو دارم 

   در پناه ایزد منان شاد و پیروز و موفق باشید 

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 40 از 9 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/04/06 07:52
    مدت عضویت: 657 روز
    اندازه متن
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 278 کلمه

    سلام ساناز عزیز

    ممنونم که نظر خودتون رو نوشتید ..

    من خیلی افراد ثروتمند دیدم که اونا هم حالشون خوب نیست ، منفی باف هستند ، گله و شکایت میکنند و همیشه سوالم این بود که تو دیگه چرا غر میزنی؟؟ 

    از خودم میپرسیدم یعنی این نمیدونه که وضعش خوبه ؟؟

    و همینطور طبق گفته ی شما افراد متناسبی هم هستند که شاد نیستند ..

    ولی فرق ما اینه که ما قبل از رسیدن ، حس و حال مقصد رو تجربه میکنیم.

    واقعا وقتی حالت خوب نباشه چه اهمیتی داره چه قدر نعمت داری و متناسب هستی یا نه …

    چون احساس خوب، شادی و رضایت از زندگی باعث میشه به اطمینان برسی و آرامش داشته باشی و از زندگیت لذت ببری ..و میتونی از داشته های خودت هم خیلی خوب استفاده کنی..

    یک مثال میزنم از خودم من یک مدت میگفتم کاش حداقل یک مقدار پول در کارتم بود و زمانی رسید که من اون پول رو داشتم ولی نمیدونستم چیکار کنم که باعث حال خوبم بشه و احساسم با وقتی که نداشتمش فرقی نداشت.

    احساس خوب بهت یاد میده چجوری از نعمت های خودت درست استفاده کنی و هم چنین به سمت تجربه ی احساس خوب هدایتت میکنه..

    برای من جالب بود که شما از تجربه ی ایده آل شدن تون نوشتین که اتفاق خاصی هم نیوفتاد و حتی خودتون هم هیچ لذتی از اون شرایط نبردید..

    اما اینجا ما از اول مسیر حال مون خوب میشه و ادامه میدیدم..

    واقعا خداروشکر میکنم که اینجا هستم و به شما هم تبریک و خوش آمد میگم..

    همه ی شرایط بهتری را تجربه خواهیم کرد و قدر و ارزشش را میدونیم..چون با در مسیر هم حالمون خوب بوده و با رقص و شادی به سمت جشن بزرگ سرزمین لاغرها حرکت میکنیم.. 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 17 از 4 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     رضا عطارروشن
     1400/04/06 09:51
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 11 کلمه

     سلام دوست عزیز
     از خوندن نوشته شما لذت بردم
     چقدر عالی درک کردید

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      1400/04/07 13:45
      مدت عضویت: 164 روز
      اندازه متن
      محتوای دیدگاه: 68 کلمه

      به نام ایزد منان 

      سلام و عرض  ادب خدمت استاد بزرگوار 

      خیلی ممنونم از شما بخاطر زندگی جدیدی که شروع کردم هیچ کلمه ای یارای تشکر کردن از شما رو نداره 

      پاسخ شما به اندازه ی شیرین ترین ،شیرینی برای من لذت بخش بود 

      آنقدر خوش حال شدم که پسرم اومد گفت مامان چی شده خیلی خوش حالی 

      ممنونم با تمام وجود 

      شما را به خداوند می سپارم با آروزی بهترین ها برای شما 

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/04/07 13:39
     مدت عضویت: 164 روز
     اندازه متن
     همیار لاغری
     محتوای دیدگاه: 123 کلمه

     به نام خالق زیبایی ها 

     سلام و ارادت خدمت شما دوست عزیزم 

     خیلی ممنونم که شما هم نظرتون رو برای من نوشتید 

     بسیار عالی بود بله البته زندگی بدون چشیدن طعم رضایت خیلی سخت و رنج آور است 

     الان متوجه شدم اگه حتی بخوام کاری رو در زندگی انجام بدم و راهی براش در پیش بگیرم اول باید ببینم آیا مسیر حرکتم لذت بخش است یا نه ،شاید گاهی بعضی مسیرها آدم رو زودتر برسونه ولی اگه شادی و لذت برات نداشته باشه مطمئنا رسیدن هم لذتی نداره مثل اختلاس میمونه راه آسون ولی بدون لذت 

     خیلی خوشحالم که دوستان خوب و مهربانی توی این سایت دارم 

     از خدواند خوبی ها بی نهایت ممنونم 

     از استاد بزرگوار که باعث شده ما در کنار هم باشیم نیز صمیمانه سپاسگزارم 

     در امان خدا 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 3 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آرامش از من شروع می شود
   1400/04/04 17:59
   مدت عضویت: 254 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 847 کلمه

   به نام خدای مهربانی ها 

   روز 70 : جمعه  4 / 4 / 1400

   سلام و عرض ادب 

   از ابتدای آشنایی با سایت تناسب فکری در آلبوم شگفتی سازان تصویر زوج شگفتی ساز خیلی توجهم را جلب کرده بود. خیلی خوشحالم که با آنها بیشتر آشنا شدم و ممنون از خانم سیما و همسرشون که اینقدر خوب مسیر 18 ماهه خودشون رو توضیح دادند. من خودم در این بیش از دو ماه میشه گفت معتاد این دوره و سایت شدم و تغییرات چشمگیری در خودم حس می کنم و این رو در دوره های تکرار که دوباره دیدگاه های خودم را میخوانم می فهمم. واقعا از تغییرات روحی و احساسی خودم شگفت زده می شم و روز را بالای نوشته هام ثبت می کنم که وقتی دوباره دیدگاهم را مدتی بعد خواندم بفهمم در چه مدتی این تغییرات برایم رخ داده است. واقعا خانم سیمای عزیز درست می گفتند: در این دوره ابتدا خداشناسی و خودشناسی را می آموزیم و بعد همه جنبه های زندگیمان متحول می شود. واقعا الان باور دارم که استاد می گفتند: لاغری کمترین دستاوردی است که از این دوره بدست می آورید. 

   ویدیوی 12 دقیقه ای این زوج شگفتی ساز هم بسیار جالب و عالی بود. از تجربه خرید خانم سیما واقعا لذت بردم و گویا من هم با ایشون در خرید مشارکت داشتم و لذت بردم. تغییرات روحی و شغلی آقای مهرانی هم بسیار آموزنده بود. سپاس از این زوج دوست داشتنی برای اینکه ما را در تجربیات شیرین و لذت بخش خود شریک کردند. برایشان آرزوی موفقیت روزافزون و سلامتی دارم.

   آموزه های من از این لایو که موفق به شرکت در آن نشدم و به لطف استاد اینجا توانستم ببینم این است که : 

   اولا شکرگزار خدا باشم که مرا هدایت کرد و در مسیر درست قرار داد تا رشدکنم و به آگاهی های خود بیفزایم. 

   دوم اینکه رمز موفقیت در این مسیر استمرار داشتن و ادامه با اشتیاق مسیر و عملی کردن آموزه های دوره در زندگی روزمره است. 

   سوم اینکه توجه را از تغییرات جسمی خود برداریم و اجازه بدهیم ذهن ما با تصویر لاغری که در آن بوجود آورده ایم به نرمی و آرامی خودش جسممان را بتراشد و به آنچه باید تبدیل کند. تمرکز بر لاغری و تغییرات جسمی جز لیز خوردن سودی برای ما نخواهد داشت. 

   چهارم اینکه فقط به احساسات خودم و تغییرات آن توجه کنم و مطمئن باشم تا زمانیکه حالم خوب است و در حال لذت بردن هستم پس در مسیر درست هستم تغییرات خودبخود رخ می دهد. 

   پنجم اینکه برای متناسب شدن خود زمان تعیین نکنیم و اجازه دهیم تغییرات جسمی به روند طبیعی خودش رخ بدهد و در این زمینه خودمان را با دیگری مقایسه نکنیم. 

   ششم اینکه همه افراد موفق هم شکست ان هم از نوع بزرگ ان را تجربه کرده اند پس اگر مدتی حالم خوب نبود یا از عملکرد خودم راضی نبودم نگران نباشم و باز هم برخیزم و ادامه دهم و اشاره به حدیثی که خانم سیما نشان دادند: ناامیدی بزرگترین گناه است و قرار نیست با انجام ناامیدی یعنی بزرگترین گناه صاعقه ای از آسمان بیاید و سنگ شویم بلکه از گنجی که در انتظار ماست و خداوند بلند مرتبه ما را لایق آن می دانسته محروم می مانیم و همین از بزرگترین عذاب ها برای انسانی که اشرف مخلوقات است بدتر خواهد بود. 

   هفتم اینکه مهمترین مرحله برای یک فراگیر موفق اعتماد 100% داشتن به استاد و آموزه هایی است که بیان می کند.

   من خودم به عنوان کسی که در حوزه آموزش فعالیت دارم ایمان دارم در موسساتی که فراگیران به من اعتماد نداشتند با وجود اینکه کیفیت ارائه مطالب من با موسسه دیگری که فراگیران به من اعتماد داشتند نتایج بسیار متفاوتی بدست می آمد. بچه های موسسه نخست به علت عدم اعتماد به من به جای سعی در فراگیری به دنبال پیدا کردن ایراد یا مدرس بهتر یا … بودند و نمی توانستند از تمرکز کامل خود برای یادگیری استفاده کنند و مسلما در پایان جز فرصت سوزی و عدم کسب نتیجه مطلوب حاصلی نداشتند.

   هشتم اینکه رهرو ان نیست گهی تند و گهی خسته رود     رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود

   برای بدست آوردن نتایج عالی مثل زوج عزیز شگفتی ساز باید استمرار و اشتیاق به ادامه را سرلوحه خود قرار دهیم والا با افت و خیز یک فایل امروز و دوباره یک فایل 10 روز بعد نمیشه کفه لاغری ترازوی ذهن خود را سنگین تر از کفه چاقی کنیم و این ماندن در مسیر بی انگیزه و بی برنامه جز خستگی و ناامیدی سودی ندارد. به قول معروف مرگ یک بار شیون هم یک بار . یا می میرم یا متناسب می شوم شعار قلبی همه ماست و انقدر با اشتیاق ادامه می دهیم که مثل خانم سیما یهو متوجه یک دنیا تغییر در خود می شویم.

   سپاس استاد که لایوهای اینستاگرام را هم ضبط می کنید و در سایت قرار می دهید تا بتوانیم بارها ببینیم و استفاده کنیم.

   و سپاس که در هر گوشه سایت مطلب ذهن نوازی هست که آگاهی و فکر ما را قلقلک می دهد و به تفکر وامی دارد و شوق دانستن را در ما بیشتر می کند.

   استاد و زوج عزیز شگفتی ساز و دوستان همراه سلامت باشید و زندگی تون سرشار از آرامش و آگاهی.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 27 از 6 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فرشته مهربانF.s
   1400/04/02 13:50
   مدت عضویت: 475 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 766 کلمه

   با سلام خدمت استاد گرامی وهمگی دوستان عزیزم 

   از وقتی که در دوره هستم چند ماهی میگذره من از اولش دوره مقدماتی رو خریداری کردم وشروع کردم این دوره بینظیر اما وقتی اومدم تکرارش کنم متوجه شدم که خیلی بهتره صد گام شروع کنم وبعد صد گام دوباره دوره مقدماتیمو ادامه بدم این سایت زندگی من شده هر روزمو باهاش میگذرونم گام هامو آهسته تر از قبل برمیدارم گاهی چند روز روی یک گام میمونم واون فایل تکرار میکنم از بس که فایل ها فوق العاده هستن چقدر این زوج دلنشین وفوق العاده بودن خیلی از نکاتی که گفتن استفاده کردم اینکه خودمون چک نکنیم خودش بدنمون لاغر میشه واقعا درسته الان چند روزیه دست از چک کردن وسانت زدن هیکلم درآینه برداشتم واحساس میکنم جمع وجور تر شدم من متوجه شدم که توجهم از روی هیکلم به هیکل های متناسب دیگران معطوف شده وتوی ذهنم حک میشه حتی دیگه نمیتونم پرخوری کنم به لطف خدا اون روز مهمونی دعوت بودیم ظهرش ناهار نخوردم چون میخواستم وقتی عصر رفتیم اونجا گرسنه باشم نه اینکه از روی اجبار چیزی بخورم اتفاقات جالبی برام افتاد اول اینکه هندوانه ای که برش زده بودن بخشیش خراب بود واین درحالی بود که اصلا ظاهرش مشخص نبود من وقتی اولین چنگال گذاشتم دهنم یه فکری مثل قبل اومد به ذهنم که خراب ولی اگه نخوری صاحب خونه حتما ناراحت میشه بعد یه ندایی بهم گفت اگه بخوری به خودت صدمه زدی وخودت ناراحت میشی تو از همه دنیا مهم تری ناخودآگاه رفتم سراغ قاچ بعدی قاچ بعدی سالم بود اونو یکم ازش خوردم ولی بقیشو لب نزدم این درحالی بود که من گرسنه بودم خیلی برای خودم جالب بود کیک تولد وقتی اوردن تکه کوچکی برای خودم برش زدم وبا خودم گفتم اگه میل داشتم بازم میخورم ویک ساعت بعد یک تکه دیگه هم خوردم ولذتشو بردم بدون جبر استرس یا نگرانی موقع شام کمترین میزان شام من خوردم چون خیلی کم میل داشتم برای همینم اندازه خوردم با این حال وقتی اومدم خونه اونقدر عذاب کشیدم که حد نداشت اونجا بود که فهمیدم همیشه پر خوری بد نیست بلکه روهم خوری هم به اندازه پرخوری بده وبدنم اصلا دوست نداره برای همینم تصمیم گرفتم دیگه این کارو انجام ندم وبه هیچ وجه روی هم خوری هم نکنم تا گوارشم بهم نریزه از تغییرات بزرگ من نسبت به قبل اینکه ولع من نسبت به مواد غذایی بسیار کمتر شده قبلا بستنی میومد خونمون خودم به تنهایی همشو میخوردم به هر خوراکی امون نمیدادم اما الان چند روزیه بستنی داریم واصلا میل ندارم حتی دیشب همسرم گفت چرا نمیخوری فقط به خاطر خریدم گفتم میل ندارم ترجیه میدم شام بخورم گشنمه بعدا میخورم ازش خودمم تعجب کرده بودم این منم به هله هوله اونم بستنی نه میگم اونم تو تابستان بعد به خودم گفتم چخبرته همین حرفا رو زدی یه خوردنی خاص تر از بقیه کردی دیگه همه خوراکی ها یک جورن حالا خوبه خودت آشپزی میدونی همه چیزو راجب مواد غذایی ما همه آدمها مثل همیم مثل همه مواد عذایی هیچ کس خاص یا دارای استعدادخاص نیست خوراکی ها همین طورن هیچ کدومشون خاص نیست همشون خوبنداونقدری که به ویتامین های مواد غذایی ومواد مغذیشون بها میدیم به یادگیری وکسب مهارت درخودمون بها میدادیم الان کلی پیشرفت کرده بودیم من از این دوره متوجه شدم هیچ انسانی برتر از من نیست منم دقیقا مثل بقیه فوق العاده ام وشگفت انگیز از بیشتر نباشم کمتر نیستم جدیدا پیاده روی نمیرم ورزس نمیکنم وکارایی که دوست ندارمو انجامش نمیدم به جاش به کارام میرسم به خودم میرسم به یادگیریم میرسم به زندگیم همیشه یه حسی بهم میگفت الکی میری پیاده روی که چی بشه اما الان برای هر کاریم بهترین دلیلا رو دارم وهر کاری حالمو خوب کنه انجامشون میدم اگه راه رفتن دلم بخواد میرم اما برای لاغری نه خود بدنم لاغر میشه نیازی نیست من کاری انجام بدم من چیزاب مهم تری دارم درزندگیم برای انجام دادن فکر کردن دنبال کردن کار کردن ویادگرفتن خدایا شکرت که منو دراین راه قرار دادی ومنو متوجه اشتباهات وافکار نادرستم کردی حالا احساس خوشبختی ثروت آرامش وتناسب اندام بیشتری میکنم نسبت به قبل 

   من بسیار خوشحال وسپاسگزارم وراضیم که ماشینمو دراین ماه به بالاترین قیمت ممکن میفروشیم وخونه مورد نظرمون میگیریم من بسیار خوشحال وسپاسگزارم که از شهریور ماه اوضاع مالیمون بهتر میشه پولتوجیبی من افزایش پیدا میکنه وخرجی خونمون بیشتر میشه وراحتی ورفاه بیشتری روتجربه میکنیم همسرم دوچرخه دلخواشه میخره ومنم کارای دلخواهمو انحام میدم من بسیار خوشحال وسپاسگزارم که با اشتیاق وشور وامید فراوان به همه علایقم میرسم وزندگیمون روز به روز بهتر وفوق العاده تر میشه خدای مهربونم ممنون دوستت دارم نه صبر کن عاشقتم وحال خوبمو هر لحظه مدیون توام معبود من

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 27 از 6 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/02 13:02
   مدت عضویت: 761 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 145 کلمه

   سلام بر استاد احساسات متناسبی و دوستان

   تا کسی وارد این وادی نشه نمیدونه ما چی میگیم

   فقط یک جمله: تو نمیدونی ذهنت چند کیلو چاق؟؟؟

   در واقع نمیدونی ذهنت چند کیلو احساسات چاقی داره

   اینو شما اول دوره به من گفتید و من اونموقع نفهمیدم

   نمیتونم بگم چقدر نتیجه گرفتنم از ایندوره بهم ایمان قلبی داده بابت اصلاح ذهنم در وادی تمام احساسات منفی

   و چقدر خوب قانونو درک کردم

   انقدر راحت وزن کم کردم که جا خوردم

   و فهمیدم جهان کلا کارش راحته

   ما در مسیر اشتباه بودیم

   استاد چند روز پیش به ذهنم رسید یک فایل بزارید و در مورد کیلوهای اضافه ذهن توضیح بدید

   تا تمرکز از روی مرحله دوم که ماده و جسم هست برداشته بشه

   انقدر با احساس خوب لاغر شدم که حد نداره

   مگه میشه با همراهی فرشته درون زندگی کنی و حالت بد باشه؟

   استاد ارادتمندم

   فرصت نمیکنم تو سایت بیام ولی هر روز میگم دمت گرم استاد روشن عزیز

   2 تیر 400

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 12 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم