ورود / ثبت نام
0

احساس لاغری خانم صبا

شگفتی ساز لاغری با ذهن
اندازه متن

سال های زیادی از عمرم را چاق بودم و به خوبی احساس افراد چاق را درک میکنم چون سال ها آن را تجربه کرده ام. از طرفی می دانم که داشتن احساس لاغری چقدر به لاغر شدن افراد چاق کمک می کند.

از زمانی که به لطف خدا در مسیر لاغری با ذهن قرار گرفتم و از انجام تمرینات و مراحل لاغری با ذهن نتایج عالی گرفتم احساسی در من شکل گرفت ( احساس لاغری ) که برای من جدید بود و البته بسیار لذت بخش.

به قدری از لاغری احساس عالی داشتم که قبل از اینکه تصمیم به آموزشی لاغری با ذهن بگیرم اشتیاق داشتم درباره احساس لاغری برای همه افرادی که اضافه وزن دارند صحبت کنم تا اشتیاق و انگیزه لاغر شدن از طریق ذهن در آنها بیشتر شود.

اشتیاق من برای صحبت کردن درباره احساس لاغری سبب شد که به مسیر آموزش لاغری با ذهن هدایت شوم و از همان روز اول که درباره لاغری با ذهن در گروه تلگرام صحبت کردم به احساس خوبی که در اثر لاغر شدن در ما ایجاد می شود صحبت کردم.

همواره در فایل های آموزشی به این موضوع تاکید کردم که لاغر شدن سرشار از احساس خوب است.

به لطف خدا از زمانی که علاقمندان به لاغری با ذهن از بکارگیری آموزش های لاغری نتایج عالی گرفتند درباره احساس خوب لاغری در نوشته های خود می نوشتند و این احساس عالی را با دیگران به اشتراک می گذاشتند.

هرچه افراد بیشتری نتیجه می گرفتند صحبت درباره احساس خوب لاغر شدن بیشتر می شد و افرادی که تازه با موضوع لاغری با ذهن آشنا می شدند با خواندن نتایج عده بیشتری از شرکت کنندگان اشتیاق و انگیزه بیشتری می گرفتند و با اطمینان از کسب نتیجه عالی قدم در مسیر لاغری با ذهن می گذاشتند.

از سال 93 که مشغول یادگیری و عمل کردن به موضوعات ذهنی هستم، درک کردم که مهمترین موضوع در تغییر شرایط زندگی باور کردن امکان داشتن تغییر کردن است.

یکی از مهمترین دلایلی که افراد چاق نمی توانند لاغر شوند این است که باور ندارند می توانند لاغر شوند.

اگر آموزش های سایت تناسب فکری را دنبال کرده باشید حتما بارها از من شنیده اید که تاکید کرده ام: دلیل اینکه با استفاده از روش های لاغری نتیجه نگرفته ایم این است که این روش ها مسیر صحیح لاغر شدن نیستند.

امروز یک دلیل مهمتر را برای شما فاش می کنم.

ما به این دلیل که “باور نداریم می توانیم لاغر شویم” به مسیرهایی برای لاغر شدن هدایت می شدیم که روش صحیح برای لاغر شدن نبوده اند.

همه افرادی که در وارد سرزمین لاغرها می شوند در شرایطی به این سایت هدایت شده اند که از همه جا ناامید شده بودند و به حالت تسلیم دربرابر چاقی رسیده بودند.

آنها از تلاش برای لاغر شدن خسته شده بودند و در حالت تسلیم شدن از خداوند درخواست راهنمایی (هدایت) کردند و پس از آن به شکل معجزه واری با سایت تناسب فکری آشنا شدند.

داستان های آشنایی اعضای سرزمین لاغرها را می توانید در بخش “داستان هدایت من” مطالعه کنید و از تنوع طریقه آشنایی افراد با سایت تناسب فکری شگفت زده می شوید.

از آنجایی که می دانم دیدن، خواندن و شنیدن احساس لاغری از زبان افرادی که با استفاده از آموزش های سایت تناسب فکری رویای لاغری خود را خلق کرده اند چقدر اهمیت دارد به شکل های مختلف نتایج شرکت کنندگان را برای اطلاع سایرین در بخش های مختلف سایت تناسب فکری قرار داده ام.

در آلبوم شگفتی سازان می توانید تصاویر افرادی که با استفاده از آموزش های سایت تناسب فکری شگفتی ساز شده اند را تماشا کنید.

در بخش داستان هدایت من می توانید با طریق آشنایی افراد با این سایت آشنا شوید و مطمئن شوید که حضور شما در این سایت جز هدایت الهی نمی باشد.

در بخش دیدگاه های هر فایل آموزشی می توانید نوشته های افرادی که مدت هاست از آموزش های سایت تناسب فکری استفاده می کنند را مطالعه کنید و با نگرش و احساس آنها آشنا شوید.

و در این فایل تصویری می توانید نتایج استفاده از آموزش های لاغری با ذهن را از زبان خانـم صبـا (هنرجوی 18 ساله) که یکی از شگفتی سازان لاغری با ذهن می باشد در گفتگویی که به صورت یه هویی و بدون هماهنگی قبلی در لایو اینستاگرام صورت گرفته است را بشنوید و ببینید.

شنیدن توضیحات افرادی که شگفتی ساز شده اند به ما کمک می کند تا طریق صحیح حرکت در مسیر لاغری با ذهن و استفاده از آموزش های لاغری را بهتر درک کنیم.

پیشنهاد می کنم نکات مهم توضیحات خانم صبا که به شما کمک میکند به شکل بهتری در مسیر لاغری با ذهن حرکت کرده و شگفتی ساز شوید را در بخش نظرات این صفحه بنویسید تا ضمن درک بهتر طریق صحیح استفاده از آموزشها به همدیگر کمک کنیم تا به شکل بهتری در این مسیر حرکت کنند.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=29852
برچسب ها:
14 نظر در مورد احساس لاغری خانم صبا

دیدگاهتان را بنویسید

   1400/07/08 00:40
   مدت عضویت: 141 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 391 کلمه

   سلام استاد عزیز

   مدتی هست عضو سایت شدم و دارم از مطالب خوب رایگان در سایت استفاده می کنم 

   منم به این سایت هدایت شدم 

   همسرم کتابی می خوندن در مورد قدرت ذهن و کتاب شکستن عادتها از دکتر جو دیسپنز با هم خیلی در موردش حرف می زدیم 

   یه شب گفت میشه در مورد دغدغه خیلی مهمت یعنی وزنت از همین روش ذهنی استفاده کنی 

   ساعت حدودای یازده شب بود و من  معمولا زودتر از این ساغت می خوابم 

   اومدم سرچ زدم لاغری و زدم رو ویدیو و از اپارات قسمت یک فایل لاغری باذهن رایگان رو دیدم و تا اخرش نشستم و گوش کردم 

   و واقعا شیفته بیان و درکتون شدم و این که چقدر ما چاقها درکهای مشابه و فرمولهای ذهنی یکسانی داریم

   خلاصه در روزهای بعدش هی فایلها رو دیدم و و حدود دو هفته با همون فایلها من حدود 2/800 وزن کم کردم 

   هزینه دوره ها برام زیاد بود سرچ کردم تو تلگرام یه گروه پیدا کردم که یه دوره چهل روزه لاغری با ذهن داشت و هزینه اش به نسبت پایین بود گفتم حالا اینو می رم ببینم تو چهل روز چی می گن رفتم و با جدیت تمریناش رو انجام دادم و دوره تموم شد و باز یه مقدار کم کردم بعد اون دوره باز اومدم اینجا و فرق بسیار زیاد همین فایلهای رایگان شما رو با اون فایلها حس کردم 

   از همون موقع دیگه کنده نشدم از سایت شما و هر روز دارم فایل گوش می دم تمام نظرات رو می خونم 

   خلاصه نویسی می کنم . نکته برداری میکنم از فایل و نظرات و دیدگاه خودمرو می نویسم همه البته تو دفتر 

   امروزدو تا لایو مشترک دیدم یکیش مال خانم عزیز حسنی و یکی هم صبا خانم بود دیگه طاقت نیاوردم گفتم باید نظر بذارم 

   هم عرض تشکر از شما به خاطر سخاوتتون در ارایه فایلهای رایگان ، طراحی عالی سایت ، لبخند همیشگیتون ، اراده تون ، انگیزه تون و ….

   خداوند بهتون قدرت ذهنی عمیق تر و بیشتر عنایت کنه و خیر و برکت رو در زندگیتون جاری کنه 

    

   و تشکر و مرحبا گفتن به صبای عزیزم 

   یعنی عشق کردم و حال خوبت رو برای همه نوجوونا ارزو کردم 

   افرین و هزار ماشالله به قدرت درک و شهودت 

   خدا حفظت کنه دختر عزیزم 

   ان شالله به نتیجه دلخواهت در کنکور هم رسیده باشی 

    

   ان شالله بتونم نظر بذارم 

   الان قسمت دوازه چالش من اینو نخوردم هستم اینجا هم ننویسم تو دفترم هر روز در حال نوشتنم 

    

   باز هم سپاسگزارم استاد 

   در پناه خدا 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/22 21:47
   مدت عضویت: 229 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 99 کلمه

   بنام خداوند هدایتگر وهاب 

   سلام به دوستان زیبانگرشم 

   وقتی حرفای صباجان  و گوش میدادم خیلی شگفت زده شدم که ببین یه دخترخانم تو این سن چقدر درک عمیق داره و چقدر بینظیر تونستن از دوره برای استفاده لاغری و زندگیش و کنکور و آرامشش به شکل عالی استفاده کنه و چقدر خوب تونسته خودشو بپذیره و مسئولیت پذیر باشه و تعهد قوی داشته باشه و چقدر درصلح بودنشون رو خوب میتونستم احساس کنم اون آرامش اون حس خوبش اون قدرت بیانش و عشق تو صداش منو شگفت زده کرده بود باتمام وجودم صبای عزیزم تحسینت میکنم و برات بهترینهارو آرزو میکنم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/18 17:59
   مدت عضویت: 288 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 263 کلمه

   سلام…صبای عزیزم

   واقعا لذت بردم .اون شب لایو رو دیدم وخیلی حال کردم…الان دوباره دیدم….تبریک میگم بهت عزیزم

   چقدر سعادتمندی که در این سن به آگاهیهای درست وناب دست پیدا کردی.

   هزاران آفرین …واقعا فکر میکنم که وقتی بزرگتر شدی وپا به سن گذاشتی…خلاصه ثمره زندگیتو برانداز میکنی…مثل من حسرت ندانم کارهایتو نمیخوری.

   وقتی که فکر میکردی عمری با جدیت مشغول بودی ودر حال تلاش وعمر گذراندن

   ..وبعد ببینی که اای بابا…اکثرش تلف کردن وقت وعمر بوده…و اگر با آگاهیهای درست پیش میرفتی چه نتایج عالی در زندگی نصیبت میشد..دچار حسرت نمیشی..

   الان سن کم…مغز جوان…ذهن پاک…مثل یک صفحه سفید هر چی توش بکشی که اونم به امید خدا درست وحقیقی باشه وبدون هیچ رنجی با همون آگاهیها جلو بری چقدر دلپذیر وموفقیت آمیز است..

   تا اینکه بعد عمری که با ناآگاهی وقت گذرانی کرده باشی

   .حالا شانس بیاری وداخل سایت بشی..هر روز تمرین وممارست‌کنی..خودتو بکشی..ولی این ذهن که عمری حرف..حرف خودش بوده…و هر لحظه ساز خودشو بزنه…

   چقدر واقعا وقت لازمه تا بشه یک فرمول اشتباه رو کامل از ذهن محو کرد وفرمول درست رو جاساز کرد

   حالا کاش یه فرمول ناصحیح بود کلی فرمول اشتباه

   یعنی خدای من چقدر زمان لازمه…با این سن وسال

   با این هوش وحواس…حالا اون عادتهای  چندین وچند ساله ..دیگه کار من شبیه یک مبارزه تن به تن شده…

   وخدا کنه این لشکر یکنفره شکست نخوره..و بتونه ادامه بده

   برات آرزوی موفقیتهای روز افزون دارم در تمامی مراحل زندگی..

   وهم چنین برای آرمیتای عزیز که اونم سعادتمنده که در سن پایین درهای روزی..برکت وموفقیت به روش باز شده.‌

   امیدوارم که همه..هم سن وسالهای شما به این قدرت درک برسند و با آشنایی با اگاهیهای صحیح زندگیهای خوب وخوشی رو برای خودشون رقم بزنند..

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آرمیتا صدیقی
   1400/05/17 23:04
   مدت عضویت: 135 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 773 کلمه

   به نام خدای مهربان و هدایتگرم 

   سلااااااااااام خدمت همه دوستان اللخصوص استاد گرامی 

    

   استاد فکر کنم این لایو تقریبا دو ماه پیش گرفته شده! اما جالبه که من یک بار این لایو رو تا دقیقه های اخر گوش دادم اما به قسمتی نرسیدم که شما اسم من رو بارها تکرار کردین و من رو مثال زدین! 

   از خدا خواستم به من انگیزه برای ادامه دادن بده،چون توی مسیر لیز خوردن بودم.. و خدا دوباره آنچنان انگیزه‌ای بهم داد که هرچقدر هم الان شرایط بیرونی خوب نباشه من ول کن ماجرا نیستم.

   به طور هدایتی این لایو رو توی کامپیوتر نگاه کردم و نکات قشنگشو نوشتم تا اینکه یهو اسم خودم رو از زبون صبا جان شنیدم.نفسم بند اومده بود از اینکه من قبل از باز کردن این لایو گفتم خدایا جوابمو توی این فایل بده.هر سر نخی بود دنبالش میکنم..

   با شنیدن حرف های شما فهمیدم که نهههه..باید بشم همون ارمیتایی که یک روزی با شوق و ذوق وارد سایت شد،شجاعت به خرج داد و رژیم و ورزششو ول کرد،حرف و تمسخر اطرافیان و فشار روحی رو تحمل کرد و ۱۲ جلسه دوره لاغری با ذهن رو قورت داد،حفظ کرد و عمل کرد.

   و وقتی گول خورد و رفت روی وزنه در کمال ناباوری ۲ کیلو کم کرده بود…!

   اگر این روزها نتیجه عکس میگیرم دلیلش اینه که شوق و ذوق روز اولمو از دست داده بودم،جلسات رو قورت نمیدادم و هر بار با صدای بلند برای خودم تکرارش نمیکردم،اثبات نمیکردم که این قوانین داره جواب میده و فقط متتظر چاق تر شدن بودم ..

    

   آره صبا…آره..همون حرفی رو زدی که منتظر بودم بشنوم.

   خدا کلامشو توی حرف های تو گذاشت تا من ادامه بدم و کم نیارم..

   همون انرژی که دارم روی پرخوری،خوردن،فکر کردن به اضافه کردن،توجه به بدن و…. میزارم رو میام و روی سایت میزارم.

   همون انرژی که صبح ها میزارم تا ارایش کنم و مورد تایید دیگران قرار بگیرم رو صرف این سایت و سایت استاد دیگم  میکنم.

   متعهد میشم و این تمرینات رو توی ذهن خودم همیشگی میکنم.

   ذهن خوشگلم باید بدونه این تمرینات برای یکی دو روز نیست. باید تا زمانی که زنده ام روی ذهنم کار کنم تا نتایج بهتر و بهتر بشه.

   اون ارمیتای ۱۵ ساله امشب ۱۶ سالشه  و دلش بدجوری میخواد که وقتی ارمیتای ۱۷ ساله شد یک شگفتی ساز برتر بشه! شگفتی سازی که زبون زد خاص و عام بشه 

   نه تنها از لحاظ جسمی، بلکه از لحاظ اعتماد به نفس ارامش و احساس خوب..

   مخصوصا اعتماد به نفس که این روزا داره زیر دست و پای وزن و سایزش لِه میشه.

   هرکی ارمیتای ۱۶ ساله ۵۸ کیلویی رو میبینه میگه تو که لاغری چرا به فکر لاغری هستی؟ 

   اما من نمیخوام متوسط باشم و متوسط بودن رو بپذیرم.از اول عمرم یک رویا از هزاران رویا داشتم.اینکه اندامم بسیار لاغر اما خوش فرم بشه، حالا میخوام به رویای سبک بالی خودم برسم.

   من نمیخوام ناتوان و مغلوووووووووب باشم.

    

   من و صبا توی نسلی زندگی میکنیم که برتری هر شخص رو ظاهر و اندامش مشخص میکنه.هرچه خوشگل و خوش اندام تر برتر ..

   اما من میخوام تمام این پل هارو بشکنم.

   لذت بردم از سادگی صبا جان.از اینکه توی سن ۱۸ سالگی که تمام همسن هاش خودشون رو با ۷۰ قلم ارایش میکنن، کاشت ناخن میرن و..صبا سادگی خودش رو حفظ کرد و خودش بود. نمیدونه که این سادگیش چقدر جذابیت داره!!

    

   آره..امشب از خدا خواستم و اینجوری خوشگل هدایتم کرد.

   اونجا که توی برگه مینوشتم صدای اذان میومد…..

   من خدا رو توی صدای اذان،هدایتم به این سایت و سایت استادم ،هدایتم به شغل مناسب،هدایتم در سن ۱۳ سالگی به قوانین هستی و.. میبینم و حسش میکنم.

    

   میدونم تا زمانی که زندگی در جریانه باید از این قوانین استفاده کنم، چه خوب و چه بد!

   ارمیتا خودش خوب میدونه اون رویای گنده گنده‌اش چیه!

   پس کم کم میفهمه همه چی ظاهرش نیست،اگه باطنش زیبا بشه ظاهرش خود به خود قشنگ میشه.

   مثل روزهای اول تغییراتش در همه جنبه های زندگی که یکهو خود به خود ۹ کیلو لاغر شد،پوستش شفاف شد و ارامش الهی گرفته بود.

   چون غنی شد،زلال شد و حس میکرد دوباره متولد شده..

    

   یادش بخیرررر..چه روزهای نابی بود..

   ارمیتای ۱۳ ساله‌ای بودم که با فرد و مسیرهایی اشنا شده بودم که این ارمیتای ۱۶ ساله رو ساخت

   دیگه نه تاریخ میزنم نه قول خاصی میدم.میخام توی این راه عشق کنم کیف کنم 

   حداقل حداقل حداقلش میگم صد روز کیف و عشق کردم و از زندگیم لذت بردم دیگه…

   بهونه نمیارم.هر وقت دوست داشتم و حوصله داشتم فایل گوش میدم و نظرات خودم رو مینویسم.چون اجباری در کار نیست و قراره لاغری اسون ترین کار  دنیا بشه..

   دوست دارم این فایلو بزارم جلوم روزی ۱۰۰ بار ببینم تا درس عبرت بشه برام..

   کجا بود اون ارمیتای با انگیزه؟ کجا بود؟ گم شده بود اما دوباره پیداش کردم 

   ایندفعه خیلی تر تمیز تر و جفت و جور تر میره جلو…

    

   به امید موفقیت هرچه بیشتر برای صبای عزیز و دیگر دوستان 

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 70 از 14 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/05/18 17:52
    مدت عضویت: 164 روز
    اندازه متن
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 190 کلمه

    سلام آرمیتای عزیزم ❤❤

    تولدت مبارک 🥳🥳🎂🍨

    دختر و خوب قشنگ سایت منتظر خوندن این پیام زیبا از تو بودم .

    خیلی خوش حالم که حال دلت رو خوش می بینم .

    من مطمئنم که آرمیتای ما سال دیگه روز تولدش عکس شگفتی ساز شدنش رو روی سایت می ذاره .

    آفرین و صد مرحبا به تو .

    راه زیبا و عاشقانه ای که همه ی ما برای زندگی کردن انتخاب کردیم با وجود لذت گاهی هم فراز و نشیب داره ،مهم اینه که ما باشیم و ادامه بدیم و استمرار داشته باشیم .

    راهی رو که انتخاب کردیم خیلی عالیه آخه هر چقدر بیفتیم بازم بلند میشیم و ادامه میدیدم ،راهمون این قدر خدایی هست و ما این قدر برگزیده که خودخدا نمی ذاره ما ناامید بشیم و برگردیم به اشتباهات گذشته .

    منم چند روزی بود که حالم خوب نبود ولی شکر خدا، بالطف و عنایت پروردگارم و  همیاری شما دوستان عزیزم دوباره بلند شدم و گام بعدی رو برداشتم .

    آرمیتای عزیزم منم صد روز کیف و حالو با تو هستم. 

    آرمیتا جون من از دنبال کننده های شما هستم و منتظر خوندن پیام های زیبات هستم .

    با آرزوی بهترین ها برای تو 💋💋😍😍

    درپناه خداوند باشی .

     

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 10 از 2 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آرمیتا صدیقی
     1400/05/20 07:19
     مدت عضویت: 135 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 37 کلمه

     سلام عزیز من‌.خوشحالم که دنبال کننده من هستی و همیشه به من پیام های امیدوار کننده میدی.
     من هم از دنبال کننده های شما هستم چون از خوندن متن های کامل و واضح شما لذت میبرم

     موفق باشین عزیزم

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    1400/05/18 17:52
    مدت عضویت: 262 روز
    اندازه متن
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 287 کلمه

    با خوندن  مطالبت  کلی حالم خوب شد ، به این دلیل  عزیزانی رو تو سایت می بینم  که  بهترین زمان ممکن و انتخاب کردن واسه هدایت ، اومدم بگم تغییر ولی دیدم شما هنوز اوایل راهید و هنوز مثل ما که سالیان سال تحت تعالیم غلط قرار گرفتیم و باورای غلط ساختیم 

    نیستید 

    شما از سن ۱۳ سالگی شروع کردی یعنی دقیقا زمانی که  لوح سفید ذهنت

    در حال باور سازی هستند تا یک عمر زندگی تو بر پایه ی همان باورها ساخته بشن 

    پس چقدر عالیست که از همین اول داری  کدهای صحیح و به ذهنت میدی 

     

    مثل معماری که از اول  طبق  قوانین صحیح  و روی اصول داره  عمارتشو  میسازه ، درست و دقیق از پایه صحیح و این بسیار خوب است  و جای تحسین داره 👌👌👌

     

    البته همه ی ما هدایت شدگانیم  از طرف خداوند و هیچ فرقی نمیکنه از کجای زندگی وارد این مسیر و اموختن قوانین الهی شدیم ، مهم اینه که در این مسیر جز عشق و لذت و حال خوب نیست و این وجه تشابه تمام 

    کسانیست که وارد مسیر الهی شدند . 

    و نکته ی بعدی چه قلم زیبایی داری ، تمام حال و احساس خوبت همراه با کلماتی که بر زبان می اوردی و می نوشتی کاملا به من انتقال پیدا کرد 

    که صد البته این کلام خدا بود که از زبان شما جاری شد تا حال خوب را انتشار و گسترش ببخشه 

     

    متشکرم دختر گلم ، قطعا نتیجه و آینده ی زیبایی در انتظارت هست 

    پس اصلا دیگر به این مسیر شک نکن چرا که ما حمایت کننده ای داریم که هر لحظه حواسش به ما هست  و مانع لغزش  ما میشه 

    لاغری که سهله در این مسیر بهترینها نصیب همگی ماست و این کوچکترین پاداشیست برای هدایت شوندگان و ایمان آورندگان 

    در پناه الله ، همیشه شاد و متناسب 

     

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 10 از 2 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آرمیتا صدیقی
     1400/05/20 07:21
     مدت عضویت: 135 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 95 کلمه

     سلام و صد سلام به شما
     من دور شما میگردم که انقدر مهربونیدن.نمیدونین چقدر با خوندن پیام هاتون بیشتر انگیزه میگیرم که ادامه بدم.
     خوندن کامنتای شما اول صبح به من چنان انرژی میده که دوست دارم فقط پرواااز کنم و بال بزنم..
     عاشق تک تک شما همراهان عزیزم هستم.
     اگه از نظر شما قلمم زیباست،چون از ته اعماق وجودم کلمات جاری میشه. چون این متن رو زمانی نوشتم که مثل داستان هدایتم توی شُک کامل بودم..
     پس حق بدین که انقدر حال و هوای من معنوی شده بود که دست خودم نبوده چی مینوشتم..
     خوشحالم که دارمتوووون
     موفق باشین گلم

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   amirali2020110@gmail.com
   1400/05/06 18:26
   مدت عضویت: 300 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 356 کلمه

   بنام خدا خدمت شما دوستان و استاد عزیز 

   گفتگوی بسیار زیبا استاد با خانم صبا من تا گوش دادم و شروع به نوشتن کردم .

   چطوری بگم واقعا ۱۸ سالگی خودم کجا و ۱۸ سالگی خانم صبا کجا از زمین تا اسمون فرق داشت .من از ۱۸ سالگی تازه متوجه شدم که یکم تپل شدم و دوستام بهم می گفتن که شما از ما تپل تر هستی با اینکه من ۵۸ k وزن داشتم اما باور من حتی بلد نبودم رژیم چیه برا چی رژیم میگیرن اصلا خیلی در مورد اون چیزی من نشنیده بودم دهه ی ۷۰ بود یادمه ادمها اون موقع تو فکر چاقی و، وزن کم کنمو، رژیم و،از،این برنامه ها که نبود برا همین من چیزی نمیدونستم فقط،اره فکر میکردم که من استعداد دارم و چاق میشم یا پرخوری میکنم و از این حرفها .

   اما الان صبا خانم تو همون سن من ولی چقدر زیبا درک کرده که مثلا دوست داره لاغرتر بشه و اندامی زیباتر داشته باشه در،صورتی که من خودم اون موقع تو چنین فکری نبودم و به،همین دلیل همیشه دنبال رژیم و کم خوردن و اینا بوده تا اینکه بعد اینکه خسته و نا امید از همه ی،روشها میشه با هدایت الهی که شامل حال همه ی ما شد و ایشان هم هدایت شد و چقدر زیبا تعریف کرد و درس و کانکور و اینا را همه به،لاغری ربط داد و فایل گوش کردن که از،خونه تا مدرسه گوش میداد و انجام تمرینات ،نوشتن در دفتر یادداشت خودش شد قسمتی از،درس و مدرسه ی ایشان و چقدر با استفاده از،این فایلها در درس خواندن ایشان ،در احساس ، نحوه رفتار و مهارت کنترل ذهن و همین طور دوست داشتن و باور کردن خودش ثاثیر عالی گذاشت .

   و این که طرز فکر ایشان نسبت به هم سن و،سالهای خودش چقدر زیبا و متفاوت شده که،به جای اینکه وقت خود را الکی داخل سایت و یا برنامه دیدن سپری نکند بیاد و از این فایلها برای متناسب شدن خودش استفاده کند و به قول استاد خانم صبا از همین حالا داره زیر ساختهای زندگی خودش را به طور صحیح انجام میده و انشاالله آینده درخشانی خواهد داشت .موفق و پیروز همه ی،دوستان انشاالله. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   faribadeghani1371@gmail.com
   1400/04/26 21:05
   مدت عضویت: 160 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 73 کلمه

   سلام استاد
   سلام ب صبا جان
   تبریک میگم ب حس ک پیدا کرده ک خوشدب حالش ک تو این سن ب این دریای اگاهی و این حس زیبا رسیده تو این سن ب این ثروت عظیم رسیده واقعا این حس با هیچ چیزی قابل قیاس نیس و لذتی برابر باهاش نیس خیلی لایو زیبا و اشتیاق برانگیز بودی ما ک تازه تو مسیر هستیم خیلی خوبه ک چنین لایوهایی ببینیم تااطمینانمون بیشتر بشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/22 20:12
   مدت عضویت: 803 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 34 کلمه

   استاد صبا واقعا به درک عمیقی رسیده و قابل تحسین و نشون میده که چه قدر تلاش کرده وقتی نوشته هاش میخوندم اصلا فکر نمیکردم که دختری ۱۸ ساله باشه امیدوارم که موفق باشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/22 20:00
   مدت عضویت: 803 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 108 کلمه

   صبای عزیز از لایو شما و استاد لذت بردم امیدوارم موفق باشی

   استاد من در دوره شرکت کردم و خواهرزادم که از کودکی خیلی لاغر بود و اخیرا خیلی چاق شده بود و بهش گفتم که تو الکی چاق شدی و اصلا چاق شدنی نبودی و خواهرزادم در عرض چند ماه ۲۰ کیلو لاغر شد و خواهرم میگه تو پسر من لاغر کردی

   خیلی صحبتهای صبا جالب بود که گفت مثل درس خوندن برام مهم و اینکه میگه انتخابهام تغییر داد نکته خیلی جالبی بود و اینکه گفتی غم توی تو وجود نداره تو ایمان اواردی چون تو قران هم گفته شده در انسان مومن غم و اندوه وجود نداره

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فرشته مهربانF.s
   1400/04/14 08:30
   مدت عضویت: 475 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 514 کلمه

   با سلام خدمت شما استاد گرامی وصبا خانم نازنین 

   استاد چقدر لذت بردم از این لایو فوق العاده بود وچقدر آگاهی نصیبم شد مخصوصا اون قسمتش که هر وقت خواستیم لیز بخوریم به خودمون بگیم خب ما میخواییم لیز بخوریم انرژی براش صرف کنیم به جاش درهمین مسیر انرژیمون صرف کنیم واین خودش بهانه جدا شدن ونمیتونم لاغر بشم واحساس میکنم درمن از بین برد خیلی لذت بردم از صحبت های این دوست عزیزمون هر چند که خانم منفی بافم میگفت خب کم سن وسالن ودغدغه ای تو زندگی ندارن برای همینم نتیجه گرفتن اما بهش گفتم اگه ۷۰ سالشونم بود میگفتی خب خیلی با تجربه ان که نتیجه گرفتن اگه خانه دار بودن میگفتی حتما زندگی راحتی دارن که نتیجه گرفتن اگه شاغل بودن میگفتی چون شاعلن وقت پرخوری وافکار منفی ندارن وخلاصه هزار تا بهونه میاوردی که تو نمیتونی والان میبینم خودمو که من دراین سن خیلی ذهنم درگیر بود وهمیشه بهونمم این بود که زودتر بزرگ شم وراحت شم از گرفتاری های کنکور وبلوغ وبچه بودن پس میبینم که اینا همش بهانه های ذهن من وفقط به قول خودش دوست عزیزمون خب انرژی رو لیز خوردن بگذاریم روی موندن ولیز نخوردن وادامه بدیم واونجاییم که گفتن مادرم میگن تو از وقتی رژیمم میگرفتی کمتر میخوردی خیلی بهم انگیزه داد چون همیشه میگفتم اگه کمتر از زمان رژیم خودم بخورم پس چی تازه متوجه شدم که بابا من چقدر با خودم خود درگیری دارم و به همه چیم گیر میدم خب من الان کمتر بخورم وقتی اینجوری سیر میشم وراضیم چرا باید بیشتر بخورم که یه وقت رژیم طوری نشه یه چیز دیگه هم که خیلی دوست داشتم درحرفاشون این بود که خودمو باید دوست داشته باشم به حرف نیست باید خودمو با همه خوب وبدم بپذیرم یعنی من هم خوبم هم بدم واین هیچ اشکالی نداره اگه چیزیم رفتاریم یا فکریم منو اذیت میکنه ودوستش ندارم تغییرش بدم واگه کاری میکنم که باعث میشه بیشتر خودمو دوست داشته باشم وخوبه دروجود من اون ویژگی یا عادت یا فکر خب از دستش ندم وتثبیتش کنم خیلی دوست داشتم این تفکرو وتازه فهمیدم چقدر راحت میشه تغییر کرد وباور اینکه تغییر خیلی مشکله اصلا درست نیست وتغییر کردن اتفاقا خیلی هم راحت مثلا من میخوام انرژی صرف کنم برای تکرار رفتار غلطم ویا اون ویژگی که بد درمن ودوستش ندارم میام همون انرژی صرف عکس اون کار انجام میدم خیلی راحت مثلا میخوام کلی زحمت بکشم یه عالم برم وبرای خودم کلی هله هوله بخرم پول بدم یبیارم یا بپزم وکلی حال خودمو با پرخوری وآشغال خوری بد کنم به جاش خب همون انرژی حتس کمتر میگذارم صرف مثلا رسیدگی به خودم خوب کردن حالم یا همون پول صرف لباس ووسیله ودوره آموزشی میکنم چرا پولمو بریزم دور برای خودم خرجش میکنم وهر روز بیشتر وبهتر زندگی میکنم وازش لذت میبرم چرا برعکسشو انجام وبدم که اصلا عاقلانه نیست خیلی فوث العاده بود این فایل تصمیم دارم بارها گوشش کنم وهی چیزای بیشتری یاد بگیرم 

   برات صبای عزیز آرزوی موفقیت میکنم وخوشحالم که دوست خوبی چون شما دارم منم فریبا ۲۹ ساله هستم والان حدود ۱۰ ماه دراین سایتم وخیلی لذت بردم از بودن دراینجا

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 32 از 7 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/11 18:22
   مدت عضویت: 813 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 161 کلمه

   با سلام

   قبل از هر چیز به خانم صبا تبریک میگم که در سن بسیار پایین به این درجه و این تغییر نگرش به زندگی رسیدندو مسیر متناسب شدن را انتخاب کردند و اینقدر با اشتیاق و اطمینان از نتیجه گرفتن خودشون میگن این یعنی رسیدن به درجه ی اطمینان قلبی، پشتکار و داشتن هدف در زندگی.

   دوم تبریک به خاطر این که در این سن توفیق آشنایی با استاد عطار روشن را پیدا کردید این سن طلایی دوران نوجوانی را قدر بدانید و حسابی ازش استفاده کنید.کاش من هم سعادت داشتم و در چنین سن و سالی یکی را مثل استاد پیدا می کردم که منو به مسیرهای درست هدایت می کردو آگاهی های لازم را می تونستم در اون دوران درک کنم.

   من مطمئن هستم با این ایمان و این احساس خوب حتما در نتیجه کنکور هم فرد موفقی خواهند بود

   با آرزوی بهترین ها برای این دوست عزیز.

   از شنیدن صحبت های ایشون لذت بردم و براشون آرزوی موفقیت های بیشتر را دارم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 28 از 6 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم