ورود / ثبت نام
0

احساس لاغری خانم صبا

شگفتی ساز لاغری با ذهن
اندازه متن

سال های زیادی از عمرم را چاق بودم و به خوبی احساس افراد چاق را درک میکنم چون سال ها آن را تجربه کرده ام. از طرفی می دانم که داشتن احساس لاغری چقدر به لاغر شدن افراد چاق کمک می کند.

از زمانی که به لطف خدا در مسیر لاغری با ذهن قرار گرفتم و از انجام تمرینات و مراحل لاغری با ذهن نتایج عالی گرفتم احساسی در من شکل گرفت ( احساس لاغری ) که برای من جدید بود و البته بسیار لذت بخش.

به قدری از لاغری احساس عالی داشتم که قبل از اینکه تصمیم به آموزشی لاغری با ذهن بگیرم اشتیاق داشتم درباره احساس لاغری برای همه افرادی که اضافه وزن دارند صحبت کنم تا اشتیاق و انگیزه لاغر شدن از طریق ذهن در آنها بیشتر شود.

اشتیاق من برای صحبت کردن درباره احساس لاغری سبب شد که به مسیر آموزش لاغری با ذهن هدایت شوم و از همان روز اول که درباره لاغری با ذهن در گروه تلگرام صحبت کردم به احساس خوبی که در اثر لاغر شدن در ما ایجاد می شود صحبت کردم.

همواره در فایل های آموزشی به این موضوع تاکید کردم که لاغر شدن سرشار از احساس خوب است.

به لطف خدا از زمانی که علاقمندان به لاغری با ذهن از بکارگیری آموزش های لاغری نتایج عالی گرفتند درباره احساس خوب لاغری در نوشته های خود می نوشتند و این احساس عالی را با دیگران به اشتراک می گذاشتند.

هرچه افراد بیشتری نتیجه می گرفتند صحبت درباره احساس خوب لاغر شدن بیشتر می شد و افرادی که تازه با موضوع لاغری با ذهن آشنا می شدند با خواندن نتایج عده بیشتری از شرکت کنندگان اشتیاق و انگیزه بیشتری می گرفتند و با اطمینان از کسب نتیجه عالی قدم در مسیر لاغری با ذهن می گذاشتند.

از سال 93 که مشغول یادگیری و عمل کردن به موضوعات ذهنی هستم، درک کردم که مهمترین موضوع در تغییر شرایط زندگی باور کردن امکان داشتن تغییر کردن است.

یکی از مهمترین دلایلی که افراد چاق نمی توانند لاغر شوند این است که باور ندارند می توانند لاغر شوند.

اگر آموزش های سایت تناسب فکری را دنبال کرده باشید حتما بارها از من شنیده اید که تاکید کرده ام: دلیل اینکه با استفاده از روش های لاغری نتیجه نگرفته ایم این است که این روش ها مسیر صحیح لاغر شدن نیستند.

امروز یک دلیل مهمتر را برای شما فاش می کنم.

ما به این دلیل که “باور نداریم می توانیم لاغر شویم” به مسیرهایی برای لاغر شدن هدایت می شدیم که روش صحیح برای لاغر شدن نبوده اند.

همه افرادی که در وارد سرزمین لاغرها می شوند در شرایطی به این سایت هدایت شده اند که از همه جا ناامید شده بودند و به حالت تسلیم دربرابر چاقی رسیده بودند.

آنها از تلاش برای لاغر شدن خسته شده بودند و در حالت تسلیم شدن از خداوند درخواست راهنمایی (هدایت) کردند و پس از آن به شکل معجزه واری با سایت تناسب فکری آشنا شدند.

داستان های آشنایی اعضای سرزمین لاغرها را می توانید در بخش “داستان هدایت من” مطالعه کنید و از تنوع طریقه آشنایی افراد با سایت تناسب فکری شگفت زده می شوید.

از آنجایی که می دانم دیدن، خواندن و شنیدن احساس لاغری از زبان افرادی که با استفاده از آموزش های سایت تناسب فکری رویای لاغری خود را خلق کرده اند چقدر اهمیت دارد به شکل های مختلف نتایج شرکت کنندگان را برای اطلاع سایرین در بخش های مختلف سایت تناسب فکری قرار داده ام.

در آلبوم شگفتی سازان می توانید تصاویر افرادی که با استفاده از آموزش های سایت تناسب فکری شگفتی ساز شده اند را تماشا کنید.

در بخش داستان هدایت من می توانید با طریق آشنایی افراد با این سایت آشنا شوید و مطمئن شوید که حضور شما در این سایت جز هدایت الهی نمی باشد.

در بخش دیدگاه های هر فایل آموزشی می توانید نوشته های افرادی که مدت هاست از آموزش های سایت تناسب فکری استفاده می کنند را مطالعه کنید و با نگرش و احساس آنها آشنا شوید.

و در این فایل تصویری می توانید نتایج استفاده از آموزش های لاغری با ذهن را از زبان خانـم صبـا (هنرجوی 18 ساله) که یکی از شگفتی سازان لاغری با ذهن می باشد در گفتگویی که به صورت یه هویی و بدون هماهنگی قبلی در لایو اینستاگرام صورت گرفته است را بشنوید و ببینید.

شنیدن توضیحات افرادی که شگفتی ساز شده اند به ما کمک می کند تا طریق صحیح حرکت در مسیر لاغری با ذهن و استفاده از آموزش های لاغری را بهتر درک کنیم.

پیشنهاد می کنم نکات مهم توضیحات خانم صبا که به شما کمک میکند به شکل بهتری در مسیر لاغری با ذهن حرکت کرده و شگفتی ساز شوید را در بخش نظرات این صفحه بنویسید تا ضمن درک بهتر طریق صحیح استفاده از آموزشها به همدیگر کمک کنیم تا به شکل بهتری در این مسیر حرکت کنند.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=29852
برچسب ها:
5 نظر در مورد احساس لاغری خانم صبا

دیدگاهتان را بنویسید

   faribadeghani1371@gmail.com
   1400/04/26 21:05
   مدت عضویت: 31 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 73 کلمه

   سلام استاد
   سلام ب صبا جان
   تبریک میگم ب حس ک پیدا کرده ک خوشدب حالش ک تو این سن ب این دریای اگاهی و این حس زیبا رسیده تو این سن ب این ثروت عظیم رسیده واقعا این حس با هیچ چیزی قابل قیاس نیس و لذتی برابر باهاش نیس خیلی لایو زیبا و اشتیاق برانگیز بودی ما ک تازه تو مسیر هستیم خیلی خوبه ک چنین لایوهایی ببینیم تااطمینانمون بیشتر بشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/22 20:12
   مدت عضویت: 675 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 34 کلمه

   استاد صبا واقعا به درک عمیقی رسیده و قابل تحسین و نشون میده که چه قدر تلاش کرده وقتی نوشته هاش میخوندم اصلا فکر نمیکردم که دختری ۱۸ ساله باشه امیدوارم که موفق باشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/22 20:00
   مدت عضویت: 675 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 108 کلمه

   صبای عزیز از لایو شما و استاد لذت بردم امیدوارم موفق باشی

   استاد من در دوره شرکت کردم و خواهرزادم که از کودکی خیلی لاغر بود و اخیرا خیلی چاق شده بود و بهش گفتم که تو الکی چاق شدی و اصلا چاق شدنی نبودی و خواهرزادم در عرض چند ماه ۲۰ کیلو لاغر شد و خواهرم میگه تو پسر من لاغر کردی

   خیلی صحبتهای صبا جالب بود که گفت مثل درس خوندن برام مهم و اینکه میگه انتخابهام تغییر داد نکته خیلی جالبی بود و اینکه گفتی غم توی تو وجود نداره تو ایمان اواردی چون تو قران هم گفته شده در انسان مومن غم و اندوه وجود نداره

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فرشته مهربانF.s
   1400/04/14 08:30
   مدت عضویت: 347 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 514 کلمه

   با سلام خدمت شما استاد گرامی وصبا خانم نازنین 

   استاد چقدر لذت بردم از این لایو فوق العاده بود وچقدر آگاهی نصیبم شد مخصوصا اون قسمتش که هر وقت خواستیم لیز بخوریم به خودمون بگیم خب ما میخواییم لیز بخوریم انرژی براش صرف کنیم به جاش درهمین مسیر انرژیمون صرف کنیم واین خودش بهانه جدا شدن ونمیتونم لاغر بشم واحساس میکنم درمن از بین برد خیلی لذت بردم از صحبت های این دوست عزیزمون هر چند که خانم منفی بافم میگفت خب کم سن وسالن ودغدغه ای تو زندگی ندارن برای همینم نتیجه گرفتن اما بهش گفتم اگه ۷۰ سالشونم بود میگفتی خب خیلی با تجربه ان که نتیجه گرفتن اگه خانه دار بودن میگفتی حتما زندگی راحتی دارن که نتیجه گرفتن اگه شاغل بودن میگفتی چون شاعلن وقت پرخوری وافکار منفی ندارن وخلاصه هزار تا بهونه میاوردی که تو نمیتونی والان میبینم خودمو که من دراین سن خیلی ذهنم درگیر بود وهمیشه بهونمم این بود که زودتر بزرگ شم وراحت شم از گرفتاری های کنکور وبلوغ وبچه بودن پس میبینم که اینا همش بهانه های ذهن من وفقط به قول خودش دوست عزیزمون خب انرژی رو لیز خوردن بگذاریم روی موندن ولیز نخوردن وادامه بدیم واونجاییم که گفتن مادرم میگن تو از وقتی رژیمم میگرفتی کمتر میخوردی خیلی بهم انگیزه داد چون همیشه میگفتم اگه کمتر از زمان رژیم خودم بخورم پس چی تازه متوجه شدم که بابا من چقدر با خودم خود درگیری دارم و به همه چیم گیر میدم خب من الان کمتر بخورم وقتی اینجوری سیر میشم وراضیم چرا باید بیشتر بخورم که یه وقت رژیم طوری نشه یه چیز دیگه هم که خیلی دوست داشتم درحرفاشون این بود که خودمو باید دوست داشته باشم به حرف نیست باید خودمو با همه خوب وبدم بپذیرم یعنی من هم خوبم هم بدم واین هیچ اشکالی نداره اگه چیزیم رفتاریم یا فکریم منو اذیت میکنه ودوستش ندارم تغییرش بدم واگه کاری میکنم که باعث میشه بیشتر خودمو دوست داشته باشم وخوبه دروجود من اون ویژگی یا عادت یا فکر خب از دستش ندم وتثبیتش کنم خیلی دوست داشتم این تفکرو وتازه فهمیدم چقدر راحت میشه تغییر کرد وباور اینکه تغییر خیلی مشکله اصلا درست نیست وتغییر کردن اتفاقا خیلی هم راحت مثلا من میخوام انرژی صرف کنم برای تکرار رفتار غلطم ویا اون ویژگی که بد درمن ودوستش ندارم میام همون انرژی صرف عکس اون کار انجام میدم خیلی راحت مثلا میخوام کلی زحمت بکشم یه عالم برم وبرای خودم کلی هله هوله بخرم پول بدم یبیارم یا بپزم وکلی حال خودمو با پرخوری وآشغال خوری بد کنم به جاش خب همون انرژی حتس کمتر میگذارم صرف مثلا رسیدگی به خودم خوب کردن حالم یا همون پول صرف لباس ووسیله ودوره آموزشی میکنم چرا پولمو بریزم دور برای خودم خرجش میکنم وهر روز بیشتر وبهتر زندگی میکنم وازش لذت میبرم چرا برعکسشو انجام وبدم که اصلا عاقلانه نیست خیلی فوث العاده بود این فایل تصمیم دارم بارها گوشش کنم وهی چیزای بیشتری یاد بگیرم 

   برات صبای عزیز آرزوی موفقیت میکنم وخوشحالم که دوست خوبی چون شما دارم منم فریبا ۲۹ ساله هستم والان حدود ۱۰ ماه دراین سایتم وخیلی لذت بردم از بودن دراینجا

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/11 18:22
   مدت عضویت: 685 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 161 کلمه

   با سلام

   قبل از هر چیز به خانم صبا تبریک میگم که در سن بسیار پایین به این درجه و این تغییر نگرش به زندگی رسیدندو مسیر متناسب شدن را انتخاب کردند و اینقدر با اشتیاق و اطمینان از نتیجه گرفتن خودشون میگن این یعنی رسیدن به درجه ی اطمینان قلبی، پشتکار و داشتن هدف در زندگی.

   دوم تبریک به خاطر این که در این سن توفیق آشنایی با استاد عطار روشن را پیدا کردید این سن طلایی دوران نوجوانی را قدر بدانید و حسابی ازش استفاده کنید.کاش من هم سعادت داشتم و در چنین سن و سالی یکی را مثل استاد پیدا می کردم که منو به مسیرهای درست هدایت می کردو آگاهی های لازم را می تونستم در اون دوران درک کنم.

   من مطمئن هستم با این ایمان و این احساس خوب حتما در نتیجه کنکور هم فرد موفقی خواهند بود

   با آرزوی بهترین ها برای این دوست عزیز.

   از شنیدن صحبت های ایشون لذت بردم و براشون آرزوی موفقیت های بیشتر را دارم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم