0

لاغری با ذهن رایگان (مقدمه ۱۲ گام)

لاغری با ذهن رایگان
اندازه متن

جوامع انسانی سال هاست با مشکل چاقی مواجه شده اند و از این رو پیدا کردن روشی برای لاغری اولویت اول بسیاری از کشورهاست.

روش های مختلفی به منظور کمک به افراد چاق برای لاغر شدن توسط افراد و شرکت ها ارائه شده است که با توجه به وضعیت گستردگی چاقی در جهان مشخص است که کارایی نداشته اند.

لاغری با ذهن روشی است که به تازگی از آن برای لاغر شدن استفاده کرده و نتایج عالی کسب کرده ام و از این رو تصمیم گرفتم این روش را در قالب دوره آموزشی لاغری با ذهن رایگان در اختیار دوستانی که رؤیای لاغری دارند قرار بدهم.

برای لاغری با ذهن از کجا شروع کنم؟

برای لاغری با ذهن باید از مسیر چاقی حرکت کنید.

شاید به نظر عجیب باشد که چگونه می توان از مسیر چاقی برای لاغری اقدام کرد اما تنها طریق لاغر شدن اصولی و همیشگی حرکت از مسیر چاقی است. این مسیر از دوره لاغری با ذهن رایگان شروع می شود.

با یک مثال مشابه می توان بهتر این موضوع را درک کرد.

تصور کنید وسیله نقلیه شما خراب شده باشد و شما هیچ اطلاعی از مسائل فنی خودرو نداشته باشید. اگر به صورت اتفاقی مشغول تعویض قطعات خودرو شوید احتمال رفع عیب و روشن شدن ماشین بسیار کم خواهد بود در عین حالی که هزینه و زمان زیادی برای تهیه و تعویض قطعات باید صرف کنید.

اما اگر ابتدا از متخصص امور فنی خودرو کمک بگیرید و نقص ایجاد شده در ماشین را تشخیص داده و سپ اقدام به تهیه قطعه معیوب کنید، هزینه و زمان بسیار کمتری برای رفع عیب خوردو صرف خواهید کرد.

برای برطرف کردن چاقی که همان نقص فنی جسم ما محسوب می شود باید ابتدا علت نقص فنی جسم خود را بدانیم تا با صرف هزینه و زمان کمتری نتیجه مطلوب از سعی خود برای لاغری کسب کنیم.

همانطور که در خرابی ماشین به دنبال عیب فنی خودرو در قطعات آن هستیم برای رفع چاقی به دنبال رفع عیب جسم خود هستیم اما نکته قابل توجه این است که در مورد جسم شرایط پیدا کردن نقص فنی مشابه خودرو نیست.

تمام سعی شما برای لاغری در سال هایی که از چاقی رنج می برید، جستجو و تلاش برای رفع عیب جسمتان بوده است درحالی که علت نقص فنی جسم که همان چاقی، بیماری، افسردگی و … می باشد در ذهن است و نه در جسم. و به همین دللیل افرادی که اضافه وزن دارند با اینکه تلاش زیادی برای لاغری کرده اند اما همچنان چاق هستند و از آن همه تلاش و سعی برای لاغری نتیجه مطلوب کسب نکرده اند.

داستان لاغری من با لاغری با ذهن
لاغری با ذهن رایگان

داستان لاغری با ذهن من

برای لاغری باید ابتدا ذهن خود را آموزش دهید و سپس در زندگی به آموخته ها عمل کنید تا به راحتی به آرزوی لاغری خود برسید.

در سالهایی که اضافه وزن داشتم از روش های مختلفی برای لاغر شدن استفاده می کردم، رژیم می گرفتم، باشگاه می رفتم، در پارک با سختی زیاد می دویدم، قرص های چربی سوز مصرف می کردم و هرکاری که به نظرم می رسید می توان با آن لاغر شد را انجام می دادم.

اما نتیجه چشم گیری کسب نمی کردم و از آن بدتر، طولی نمی کشید که مقدار کم شده از وزن من بر می گشت و دوباره چاق می شدم.

به همین دلیل زمان هایی که مقداری تغییر می کردم و دیگران متوجه می شدند و به من می گفتند که لاغر شدی، خیلی خوبه، ادامه بده، چند روز بعد که دوباره با هم ملاقات می کردیم به من می گفتند: باز که نتونستی جلوی خودت رو بگیری و چاق شدی!

و من واقعا نمی دانستم چرا برای مقداری لاغــــــر شدن آنقدر سختی و رنج را تحمل کنم، اما بدون هیچ تلاشی دوباره چــــــــاق می شوم.

شاید چالش ذهنی من سوال شما هم باشد

واقعا چرا ما هیچ تلاشی نمی کنیم و چاق می شویم، اما هرچه تلاش می کنیم لاغر نمی شویم؟

پاسخ خود را در بخش نظرات همین صفحه درج کنید.
بهترین روش لاغری چیست

محبوبیت روش لاغری با ذهن

سال های زیادی به دنبال روشی بودم که از چاقی رها شوم و این جستجو باعث هدایت من به روش لاغری با ذهن شد وقتی از این روش برای لاغری استفاده کردم و تغییرات شگفت انگیزی داشتم مورد توجه اطرافیانم قرار گرفتم.

عده ای کنجکاو بودند تا بدانند راز لاغری من چیست؟ و عده بیشتری در انتظار چاق شدن مجدد من بودند چون سابقه ای که از چندین سال زندگی من داشتند گواه این بود که من دوباره چاق خواهم شد.

اما به لطف خدای مهربان این بار از روشی کاملا اصولی و شگفت انگیز (لاغری با ذهن) در مسیر لاغر شدن قرار گرفته بودم و افرادی که بعد از مدتی دوباره مرا می دیدند متعجب بودند که چرا من چاق نشدم!!

این تعجب آنها سبب شد که به روشی که این بار برای لاغر شدن انتخاب کرده ام اطمینان کنند و تصمیم گرفتند از این روش برای متناسب شدن استفاده کنند.

هربار برای فردی که اضافه وزن داشت درباره روشی که استفاده کرده بودم توضیح می دادم تعجب می کرد که چگونه می شود به این راحتی وزن کم کرد! و با شک و تردید تصمیم می گرفتند از روش لاغری با ذهن شانس خودشان برای متناسب شدن را امتحان کنند.

نتایج لاغری با ذهن

به لطف خدای مهربان افرادی که به آنچه به آنان گفته شد توجه کردند و تمرینات را انجام دادند تغییرات بسیار خوبی را تجربه کردند و بعد از چندین سال مبارزه برای لاغری این بار با روشی آسان و لذت بخش لاغر شدن را تجربه کردند.

موفقیت دوستانم در استفاده از روش لاغری با ذهن سبب شد تصمیم بگیرم این روش را به افرادی که تمایل دارند برای همیشه متناسب باشند آموزش دهم.

به همین منظور کانالی در تلگرام ایجاد شد و به لطف خدا در مدت زمان کوتاهی افراد از شهرهای مختلف عضو این کانال شدند و از فایل های آموزشی که گذاشته می شد استفاده می کردند و بعد از مدتی نتایج شگفت انگیزی از اجرای تمرینات و گوش دادن به فایلهای صوتی کسب کردند که تصویر تعدادی از شرکت کننده ها که اجازه انتشار تصاویر قبل و بعد از استفاده از این روش را به ما داده اند را در قسمت آلبوم شگفتی ها می توانید ملاحضه کنید.

به مرور بر تعداد افرادی که تمایل به استفاده از این روش شگفت انگیز داشتند اضافه شد و افرادی که از این روش نتیجه گرفته بودند مهرتاییدی بر تاثیرگذار بودن این روش بودند و سبب جذب افراد بیشتری به سمت این روش شگفت انگیز  برای لاغری می شدند.

افزایش علاقه افرادی که از اضافه وزن رنج می بردند به استفاده از این روش برای لاغری و از طرفی عدم اطلاع داشتن از چگونگی تاثیرگذاری روش لاغری با ذهن سبب شد تا مجموعه آموزشی رایگان لاغری با ذهن (همین دوره که در حال مطالعه نوشته های جلسه اول آن هستید) که شامل دوازده جلسه تصویری است برای علاقمندان به استفاده از این روش برای لاغری تهیه کنم.

آنچه در این دوره می آموزید

 • در این دوره آموزشی دلیل اضافه وزن توضیح داده می شود، موضوعی که تقریبا همه افرادی که اضافه وزن دارند از آن بی اطلاع هستند.
 • موارد تاثیرگذار بر اضافه وزن شرح داده می شود و تمریناتی بسیار کاربردی برای شناسایی دلایل اضافه وزن شما ارانه می شود.
 • با گوش دادن به این فایل ها و انجام تمریناتی که داده می شود به راحتی از تاثیرگذار بودن ذهن خود در روند چاق شدن، اطمینان پیدا می کنید.
 • توضیحاتی درباره نحوه استفاده از نیروی ذهن برای لاغری داده شده است که با به کارگیری آنها به راحتی می توانید تاثیر ذهن را در تغییر احساس و کاهش حرص و ولع خوردن و حتی کاهش وزن در طی چند روز استفاده از این دوره در بدن خود احساس کنید.

با استفاده از فایل های این دوره آموزشی شما با اصول کار ذهن خود آشنا خواهید شد و با نحوه تاثیرگذار بودن ذهن در اضافه وزنی که سال ها باعث ناراحتی شما شده است آشنا خواهید شد.

همچنین با انجام تمرینات گام به گام این دوره به صورت ناخودآگاه ذهن خود را برای لاغری برنامه ریزی می کنید و بعد از چند روز به صورت کاملا واضح احساس می کنید توانایی لاغر شدن را پیدا کرده اید و امید و انگیزه لاغری به شکل کاملا متفاوت با سایر روش هایی که تابحال استفاده کرده اید در شما شکل می گیرد.

استفاده از این دوره آموزشی به تمام افرادی که اضافه وزن دارند توصیه می شود و به شما دوست خوبم که تا این قسمت از توضیحات را دنبال کرده اید تبریک می گویم که نسبت به شرایط خود احساس مسئولیت می کنید و تمایل دارید در شرایط بهتری زندگی کنید

نتیجه دوره لاغری با ذهن رایگان

به شما اطمینان می دهم با استفاده از این فایل های آموزشی، دیدگاه شما درباره اضافه وزن خود به طورکلی تغییر خواهد کرد و شما در ابتدای مسیری شگفت انگیز برای متناسب شدن قرار خواهید گرفت

شما با استفاده از این مجموعه آموزشی به وضوح به تاثیرگذاری آموزش ذهنی در لاغر شدن پی خواهید برد و با اطمینان از کسب نتیجه عالی می توانید برای استفاده از دوره آموزشی ورود به سرزمین لاعرها اقدام کنید

دوره ای که شامل تعداد زیادی فایل های صوتی و تصویری آموزش لاغری با ذهن است و به استفاده کنندگان کمک می کند تا پس از سال ها تلاش بی ثمر برای لاغری از مسیری صحیح، آسان و لذت بخش به سوی هدف خود حرکت کنند و رویای لاغری خود را به واقعیت تبدیل کنند.

آموزش های گام به گام و تاثیرگذاری که از صفر تا صد لاغری با ذهن را به شما آموزش می دهد.

از شما دوست عزیز درخواست می کنم نظرات خود درباره استفاده از این دوره آموزشی را در قسمت نظرات این دوره ثبت کنید تا در هرچه بهتر برگزار شدن این دوره سهیم باشید.

شاد و متناسب باشید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

محتوای آموزشی رسانه ای:

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.net/?p=9608
برچسب ها:
120 نظر در مورد لاغری با ذهن رایگان (مقدمه ۱۲ گام)

دیدگاهتان را بنویسید

   eli.samadi70@gmail.com
   1401/05/18 16:41
   مدت عضویت: 62 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 103 کلمه

   سلام . امروز که وارد سایت شدم، دیدم من 51 روز پیش می خواستم این کارو انجام بدم، اما شک کردم و باز یه حرکت دیگه زدم، اما وقتی عاقلانه فکر میکنم واقعا میبینم همه چی از ذهن منه، ذهن من نهایت قدرته الکی نیست شدم اشرف مخلوقات ، وقتی میتونم خواسته هامو جذب کنم ، لاغری برای ذهنم آسون ترین کاره، و این بار مطمعنم که برای همیشه آروم میشم، با اینکه طبق اصول فقط8 کیلو اضافه وزن دارم، اما بار روانیش برام بیشتر از این هاست و می خوام برای خودم قدمی بردارم و شرمنده خودم نباشم. الهی به امید تو

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   roya.minaeian@gmail.com
   1401/04/23 15:47
   مدت عضویت: 39 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 98 کلمه

   درود بر استاد گرامی و هم دوره ای ها
   مطمعنا در مسیر موفقیت قدم گذاشتیم
   من هم با رژیم های مختلف کاهش وزن داشتم اما به دلیل تمرکز بیش از حد روی چاقی و اضافه وزن و ترس از چاقی دوباره وزنم برگشته
   با اراده به همراه خواهرم وارد دوره شدم و بی صبرانه منتظر شروع شگفت انگیز از روز شنبه ی متفاوت هستم .
   مطمعنا شنبه ای که در راه است با شنبه هایی که هیچ وقت نیامد و یا آمد و نادیده گرفته شد متفاوت است .
   با امید به خدا شروع میکنیم و موفق میشویم 💪

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1401/03/22 06:06
   مدت عضویت: 702 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 409 کلمه

   سلام

   من اینجام تا این دوره ی کوتاهو شروع کنم و به خودم یه سری بدیهیات رو یادآوری کنم.

   من خیلی سعی کردم خودمو دوست داشته باشم ولی شکست خوردم ، انقدر کم بودم برای خودی که میتونست بهرین باشه که الان حتی نمیتونم خود متوسطمو هم پیدا کنم الان همه چی زیر دست و پای خود کوچک تر و حقیرترم گم شده همونی که خودشو کم میبینه و یه جوری رفتار میکنه که انگا  منی وجود نداره ، میدونین؟  اونقدر ضعیفه که حتی نمیذاره کسی بهش محبت کنه و خودشو لایقش نمیدونه اما همونقدرم قدرتمنده که تونسته یه تنه تمام من هایی که توم وجود دارنو بزاره زیر پاش و زندانی شون کنه ، پس آخر قوی هستم یا ضعیف؟

   من خودمو نمیشناسم و نمیگم اگه خودمو مشناختم متناسب بودم ، نه ، چون خیلی از متناسبا خودشونو نمیشناسن ولی اگه یکم با خودم بودم و بیشتر به خودم توجه میکردم شاید اونقدر به بهترین بدنو داشتن توجه نمیکردم و همینکه سالم بودم و هیچ قسمت اضافه ای توی بدنم نبود خوشحال میشدم .

   خیلی از ایدل های کره ای چاق بودن و با یه مدت طولانی رژیم های سخت گرفتن و ورزش های شدید تونستن لاغر و خوش اندام بشن و هنوزم متناسبن دقیقا همونطوری که من دوست دارم ولی همش به خودم میگم آیا اونا تو اون مسیر، شناختی از خودهاییشون که دور انداخته بودن پیدا کردن؟ یا فقط لاغر شدن؟ الان دیگه همه دوسشون دارن؟ الان دیگه کسی به خاطر چیزی نمیتونه تحقیرشون کنه؟ الان راضین؟

   و جوابشو نمیدونم . اما حداقل چیزی که راجع به لاغری میدونم اینه که تنها مسیری که از بودن توش لذت بردم همین لاغری با ذهن بود برام مهم نیست نتیجه کی قراره اونی بشه که من دنبالشم ولی همه ی آدما دنبال آرامشن و من جایی جز این سایت آرامشی که همه دنبالشن رو پیدا نکردم .

   اینجا برام مثه یه مبدا شده انگار هر بار که از این سایت دور میشم از هدفام دور میشم و هر بار باهاش در ارتباطم احساس میکنم به هدفای دیگم هم میتونم راحت تر برسم.

   من یه آدم قدرتمندم همین که آدمم یعنی یه وجودی دارم و بهم داده شده که واقعا خاصه ، من میتونم برای بقیه چیزای خوب بخوام و فقط بخوام نه کار دیگه ای و اون وقت میبینم که توی زندگی خودم هم اتفاقای خوب داره میوفته.

   من عاشق مسیرمم و رضایت دارم ، از خودم و تمام دنیا یا شاید اینجام که واقعا این جمله رو یه بار از ته قلبم بگم

   خدایا شکرت

   ممنونم استاد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1401/03/22 12:48
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 409 کلمه

    سلام و درود
    از خوندن نوشته شما لذت بردم
    اینکه انقدر برای خودت ارزش قائل هستی که به کم راضی نمیشی
    اینکه فقط یه ذره حالت خوب باشه برات کافی نیست
    دوست داری هم درون و هم بیرون رو به شکل عالی بسازی و این خیلی خوبه
    اینکه فکر کنیم یه مدت روی خودم کار می کنم و همه چی خوب میشه و رهاش می کنم تفکر اشتباهه
    وجود ما مثل یه خونه می مونه
    همیشه باید آب و جارو بشه و از خودمون مراقبت کنیم
    در بهترین حالت باشی و خودت رو رها کنی طی چند هفته تار عنکبوت ها ظاهر می شه و سر و کله سوسک ها پیدا می شه
    در نوشته ات سوالی رو مطرح کردی:
    نتیجه کی قراره اونی بشه که من دنبالشم؟
    و جواب یک کلمه است: هیچ وقت
    نتیجه جایی نیست که قراره تو بهش برسی یا اون به تو برسه
    نتیجه همین لحظه است
    وقتی داری می نویسی اگه حالت بهتر میشه نتیجه دریافت شده و تمام
    اگه رها می کنی و در روز لحظات بیشتری احساس بد داری نتیجه رو همون لحظه احساس بد داشتن داری دریافت می کنی
    مشکل ما اینه که فکر می کنیم نتیجه بعدا رخ می ده
    البته بخاطر آموزش های دینی ماست که همه چیز رو به اون دنیا ختم می کنند درحالی که نتیجه افکار و عمل ما در این دنیا و همین لحظه است.
    الان که دارم تایپ می کنم احساس خوبی دارم.
    از مرور افکار خوب
    از یادآوری أگاهی های خوب
    از اینکه دارم آنچه درک کردم و حالم رو بهتر می کنه در دنیای مادی به کلمه تبدیل می کنم و خیلی ها اینو می خونند و تصمیم جدید برای خودشون می گیرند
    اینها نتیجه است که همین الان در حال تجربه کردنش هستم
    قرار نیست نتیجه این عمل من روزهای بعد در زندگی من رخ بده
    به نظر من بخاطر همین فکر اشتباهه که نمی تونیم ارتباط بین افکار و نتایج زندگی رو درک کنیم
    یعنی ممکنه امروز شرایطی برای شما رقم بخوره که خیلی شاد و خوشحال بشی ولی نمی تونی ارتباط بین این نتیجه و افکار و اعمال قبلی خودت رو پیدا کنی
    همینطور در تجربه شرایط بد
    این عدم درک ارتباط بین آنچه در این لحظه رخ می ده با گذشته باعث سردرگمی ما می شه
    درحالی که هیچ ارتباطی با هم ندارند
    آنچه در این لحظه داریم تجربه می کنیم مربوط به همین لجظه است و اگه بدون قضاوت کردن این لحظه بتونیم ازش استفاده کنیم لحظات بعدی هم به همین سادگی قابل تجربه خواهند بود.
    به این شکل زندگی آسان و پر از تجربه هایی است که برای ما قابل درک هستند

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1401/03/22 21:16
     مدت عضویت: 702 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 136 کلمه

     سلام استاد عزیز

     شما تنها چیز هایی رو گفتید که در اون لحظه که براتون لحظه ی حالتون بوده به ذهنتون رسیده و الان دیگه برای شما اون زمان گذشته حساب میشه ولی برای من مثله یه جریانی بود که تمام در های ذهنم به گذشته رو باز کرد ، و با “حال” گره زد و قطعا روی آیندم هم تاثیر میزاره چون همین الان دارم به این فکر میکنم که در این لحظه چه احساسی دارم و آیا خوب هست یا نه؟ شایدم فقط میخوام شناساییش کنم

     بعضی وقتا از گفتن چیزایی که توی ذهنم میگذره عاجزم و هیچ کلمه ای نمیتونه به زبونم بیاد تا بهتون بگم چقدر حرفی که بهم زدید یا نوشته ای که برام نوشتید ، الهام بخش تمام زندگیم شده . فقط میتونم ازتون تشکر کنم 

     البته احساس میکنم شما میفهمید چی میگم

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1401/02/15 16:06
   مدت عضویت: 107 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 20 کلمه

   سلام وقت بخیر

   من تازه از طریق سایت ثبت نام کردم میخواستم از دوره رایگان استفاده کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1401/02/16 17:44
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 21 کلمه

    سلام و درود
    دقیقا جای مناسب هستید
    همین دوره رو شروع کنید و جلسه به جلسه پیش برید و تمرینات رو انجام بدید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   amirali2020110@gmail.com
   1401/01/19 19:53
   مدت عضویت: 560 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 237 کلمه

   بنام خدا 

    

   جلسه قبل دلایل چاقی خودم را نوشتم و الان دلیل رد شدن آنها را می نویسم .

   من فکر میکردم که غذا خوردن باعث چاقی من شده و پر خور هستم ولی خاله ام که هم سن من بود خیلی بیشتر از من می‌خورد اما خیلی لاغر بود و آرزوش این بود که یکم چاق بشه و الان بعد از چندین سال چاق شد و دوباره از شکم خودش ناراحته میگه چکارش کنم که لاغر بشم 

   دلیل دوم من بلوغ بود که به سن بلوغ برسی چاق میشی و منم چاق شدم اما دوستان زیادی را داشتم که در این سن بسیار متناسب بودن 

   دلیل بعدی من بارداری بود که هر کی باردار شد حداقل ۱۰الی ۱۵ کیلو به وزنش اضافه میشه اما جاری من بعد دوبارداری الان خیلی متناسب هست و خیلی دلایل دیگه که اینا مهمترین بودن و من الان برای بار سوم اینجا تعهد میدم که وزن خودم را از فکر کنم ۶۳کیلو به ۵۶ برسانم چرا گفتم فکر کنم چون من سال گذشته ۳ماه بعد فایلها وزن کردم از ۷۰ به ۶۷ رسیده بودم ولی دیگه این یک ساله که وزن نکردم ولی خیلی سایز کم کردم برا همین گفتم شاید ۶۳ باشم .

   من مسؤلیت چاقی خودم را پذیرفتم و الان مسؤل لاغری خودم هستم و قول دادم تا آخر عمر در این مسیر زیبا باقی بمانم و منم دوره ها تهیه کنم انشاالله 

   ممنونم استاد روشن عزیز فایل بسیار عالی و آموزنده ای بود .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1401/01/19 16:29
   مدت عضویت: 1030 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 812 کلمه

   سلام به همگی 

   منم جز افرادی  هستم که  تونستم  در حد  دو سال  هست که متناسب بشم  و  دیگه متناسب موندم ودارم یه زندگی رویایی رو تجربه میکنم . من با عشق ولذت و ارامش هر لحظه از زندگیم رو سپری میکنم چون من کسی هستم که همطعم چاقیبالای صد کیلو روچشیدم هم طعم تناسب ۵۹کیلویی با زجر سختی و فشار و چنگ و دندون کشیدم اما الان این سبک زندگیم رو خیلی دوست دارم و عاشق این سبک تناسب هستم .

   لاغر شدن بسیار ساده هست اگر در مسیر صحیح باشیم و استمرار داشته باشیم همانطور که برای چاقی استمرار داشتیم .

   همین دیشب من کلی مهمان داشتم که چند روز پیش  خیلی راحت رفتم برای این مهمانی یه  یه شومیز و شلوار زیبا خریدم و بدون نگرانی  از اندامم  واز اینکه نکنه قضاوت  بشم کسی اونها  رو پوشیدم و چقدر هم لذت بردم  و من و دخترم در یه سبک لباس پوشیدم و چقدر خوشحالم که دارم روز به روز متناسب تر میشم و مطمعنم به زودی جسمم مثل جسم دخترم زیبا تر و لاغر تر خواهد شد .

   اتفاقا همین دیشب مهمانها درخواست داشتن چند عکس و فیلم از گذشته با هم ببینیم و دقیقا من  در فیلمها میدیم و برام مرور میشد که من در مجردی خیلی  لاغر بودم و اما بعد از ازدواجم چاق شدم  دقیقا مثل بادکنک که هی بادش کنی و خالی کنید من در حال چاق و لاغر شدن بودم حتی طوری که مهمانها هم بهم میگفتن  فلانی ببین در فلان موقع چقدر چاق بودی و الان لاغری  و براشون تعجب بود اما من خوشحال ازبودن در مسیرم با عشق بهشون گفتم آره در دلم گفتم همش مدیون سایت تناسب فکری هستم که اینقدر راحت دارم متناسب تر میشم تازه کلی نتایج زیبای دیگر  رو هم دارم همزمان با تناسبم  میگیرم .

   و اتفاقا تقریبا تمام مهمانها ی من چون خودشون رو داخل فیلم و عکسهای  ما از گذشته تا الان میدیدن همشون با هم این نظرشون بود که چقدر همه در گذشته لاغر تر بودن چقدر همه  الان چاقتر شدن  و راست هم میگفتن همه در این  روند چاقی بودن  بجز چند نفر خاص ازاونها که از اول  لاغر بودن و هنوزم هستن  و خود من که مستثنی  از بقیه ی چاقهای اطرافم بودم  یعنی نه تنها روند صعودی نداشتم   بلکه  روند نزولی  در  افزایش وزن داشتم و اندام زیباتر و بهتر ی  پیدا کرده بودم .

   خلاصه اینکه هم دیشب  و هم امروز با گوش دادن به این فایل  برام یاد آور شد که من در گذشته چه بودم چه اوضاعی داشتم و الان چه هستم و چه اوضاعی دارم 

   اتفاقا فیلم  عقد  و ازدواجم رو که دیدم  قشنگ متوجه  شدم از همون دوران به محض عقد کردن من شروع به چاق شدن کردم یعنی در شب ازدواج یه اندام جدید دیگه داشتم  و منی که کلی لاغر  بودم در شب ازدواجم تپل شده بودم با اندکی اضافه وزن و همین روند ادامه داشت تا مدتها که دیگه اذیت بودم و خودم سر خود با کم خوری و شام نخوردن و … بلاخره دوباره کمی لاغر تر شدم اما به محض بارداری دوباره بی نهایت چاق شدم تا صد کیلو چاق شدم  چون دیگه فرمول‌های ذهنی من تغییر کرده بودن که آدم بعد از ازدواج چاق میشه آدم در دوران بارداری چاق میشه و… تمام اونها داشتن در زمان مقرر برای من اجرا میشدم خصوصا که نمونه هم زیاد دیده بودم هم خواهر بزرگم و همسر ایشون و هم خواهر های همسرم که بارها عکسشون رو میدیم که میگفتن ما لاغر بودیم اما بعد از ازدواج و بارداری چاق شدیم هیچوقت نپرسیدم چرا  فقط قبول کردم و فکر کردم طبیعی دیگه همه همینطور هستن. پس منم طبیعی که چاق بشم اما حالا میبینم چقدر راحت خواهر همسرم که لاغر لاغر هست با همون وزن باردار شد و با همون وزن فارغ شد و حتی یه گرم بجز وزن بچه بهش اضافه نشد و در دلم تحسینش کزدم چقدر عالی بود 

   من در گذشته بارها با زجر و سختی لاغر میشدم اما هر گز لاغر نمیماندم یعنی باشرایط سخت و با مدتها رژیم و ورزش وزن جدیدی به دست میوردم اما ازیه جایی به بعد که دیگه متناسب میشدم  سریع پرخوری های من دوباره شروع میشد و من خیلی راحت طی  چند  هفته  دوباره چاق میشدم .یعنی  چون ذهنم با  جسمم هماهنگ نبوده پس  من نمی‌تونستم در هدفم موفق باشم 

   و اما در یه جایی از فایل  فکر کنم استاد گفتن بارها میشه شما به چیزی بخوری و بعد ناراحت بشی من باید بگم چقدر این رفتار. رو کمتر دارم و کمرنگ دارم من جدیدا که نه مدتها هست تا گرسنه نباشم نمی‌خورم  تا چیزی رو دوست نداشته باشم نمی‌خورم  خلاصه تسلط عالیتر  و بهتر ی پیدا کردم و خیلی تغییرات بینظیر دیگه پیدا کردم. که اگر بخوام همه رو بگم وقت گیر هست فقط باید بگم من ،من قبلی نیستم خیلی تفاوت دارم و اگر استمرار داشته باشم و هر روز در مسیر باشم تغییرات بینظیر دیگه هم پیدا میکنم 

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فرشته مهربانF.s
   1400/12/24 22:38
   مدت عضویت: 734 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 487 کلمه

   سلام 

   خداوندرو شاکرم که منو باردیگر هدایت کرد ودستمو گرفت وآورد درمسیر درست 

   همه چیز در ذهن من وقتی ذهنمو آموزش بدم رفتار های درست به صورت ناخودآگاه انجام خواهد شد هرچند درابتدا باید به ذهنم یاد بدم که چی غلط وچی درست ورفتارهای درست نشونش بدم که ببین ذهن من چقدر حالمو خوش میکنه ببین چقدراحساسمو خوب میکنه 

   چیزی که من دردوره یاگرفتم اینکه هر چیزیو یاد گرفتم خیلی خوبه ولی باید بهش عمل کنم مثلا وقتی یاد میگیرم پرخوری چقدر مضر باید پرخوری نکنم وقتی نکردم به ذهنم بگم ببین چقدر حالم خوبه ببین چقدر رفتار درستیه وچقدر دوستش دارم 

   وچقدر درمسیر متناسب شدن 

   نگم نه دیگه استاد گفتن هرچی دوست دارید بخورید 

   آزادین بله آزادم ولی مختارم هستم تصمیم بامن که عمل کنم یا نکنم 

   ذهن من وقتی همزمان آموزش میبینه تصمیمات درستم میگیره ترکیب این دوباعث خلق عادت های درست وتصمیمات درست ناخودآگاه میشه 

   میدونید دقیقا مثل یادگیری رانندگیه 

   من دوست دارم رانندگی یاد بگیرم 

   میشینم پشت فرمون مربی میگه مثلا صندلیو تنظیم کن استرس نداشته باش من حواسم بهت هست 

   آینه رو تنظیم کن 

   این کلاج این ترمز این گاز این دنده است این بوق این فرمون 

   خلاصه که دوتا آینه داریم واین کاربرد داره 

   حالا بگذاره تو دنده یک روشن کن وبرو حرکت کن آروم 

   خب یادم میده 

   من همین کار را رو تکرار میکنم 

   نمیگم نه دیگه مربی گفت دیگه یادگرفتم خودش روشنش کنه راه ببره 

   نه من عمل میکنم مو به مو اگه بترسمم اعتماد میکنم 

   میگم برای شروعش حواسش بهم هست 

   کم کم مرحله به مرحله پیش میرم 

   خودم رانندگی که داشتم یاد میگرفتم یک ماه تمام هرشب کابوس دیدم یکیو کشتم خودم چپ کردم و…

   ولی آخرای تعلیمم لایی میکشیدم وبا ماشین مربی ویراژ هم میدادم 

   جوری که باعث تعجب مربیم شده بودم 

   حالا خودم میپرسم از خودم چرا این همه تغییر 

   چون اونقدر به گفته هاش عمل کردم وتکرارش کردم 

   که ذهنم ناخودآگاه خودش عمل میکرد ودنبال پیشرفت به بالاتر بود 

   تشنه یادگیری شده بود 

   التماس همه رو میکردم که رانندگی یادم بدن 

   یعنی شده بودم یه مشتاق 

   وتکرار وتکرار وتکرار تبدیلش کرد به عادت 

   الان یه سال ماشین نداریم ولی هنوزم رانندگیم حرف نداره حتی جاده رانندگی میکنم درحد حرفه ای 

   خیلی راحت وروان

   من همچین آدمیم 

   حالا هم همین طور یادمیگیرم عمل میکنم یادمیگیرم عمل میکنم وتکرار تکرار تکرار تا بشه عادتم رفتارای درست ترسمو میریزم دور استاد حواسش بهم هست 

   وقتی یاد گرفتم دست راست وچپمو ازهم دراین راه تشخیص بدم بهم مثل مربیم میگن ببین پام روی  وترمز وکلاج نیست خودت داری میری ماشین دست تو

   برو دیدی میتونی 

   خوب یادمه وقتی مربی رانندگی این حرف بهم زد چشمام گرد شد از تعجب ویه حس شجاعت همراه با کمی استرس وجودمو گرفت وبهم اطمینان داد که خیلی وقته خودت میری ومن کاری نمیکردم 

   خدا حفظش کنه این شیر زن شجاعتو یاد من داد 

   حالا میخوام یه بار دیگه شجاعتمو جمع کنم وهمه شوقمو بیارم اینجا بهترین خودم بشم وتا گواهی تناسب اندام مادام العمرو نگیرم کوتاه نیام وبعدشم از این مهارتم استفاده کنم واز زندگیم لذت ببرم درست مثل الان که یک راننده قابلم ولذتشو میبرم ومثل خیلی از آدمها که شجاعت رانندگی یادگرفتنو نداشتن لنگ ومحتاج بقیه نمیمونم 

   خداروشکر واقعا شکر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   کبری محبی ابیوردی
   1400/12/21 11:04
   مدت عضویت: 194 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 92 کلمه

   با عرض سلام خدمت استاد بزرگوار واقعا صحبت های استاد همه دلنشین هستن  در درست بودن این صحبت ها شکی نیست من چند ماه هست که به گفته ها گوش می دهم اموزش ذهن از رژیم غذایی و کوهنوردی سخت تر هست خیلی رو خودم کار کردم باور های اشتباه را با باورهای درست جابجا کنم پذیرفتم که چاقی من کم کاری تیرویید نیست ژنتیکی نیست  رفتار  های نادرست من نسبت چاقی من هست اما واقعا احتیاج به اموزش دارم انشاالله خداوند مرا یاری کند  تا با کمک شما استادبزرگ موفق شوم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/12/10 21:45
   مدت عضویت: 350 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 26 کلمه

   خدارو سپاسگزارم که به این مسیر هدایت شدم و دوره لاغری با ذهن رو شروع کردم و قول میدم تا عید ۶ کیلو وزن کم کنم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/12/02 06:58
   مدت عضویت: 1039 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,183 کلمه

   کامنت دوره مقدمه لاغری با ذهن:
   من مدتهای زیادی هست عضو سایت بودم ولی هیچوقت با باور اینکه این روش موثر هست فایلها را دنبال نکردم 
   .یکسال پیش تصمیم گرفتم که دوره رایگان لاغری را شروع کنم و شیوه ای که من برای مطالعه هر جلسه در پیش گرفتم اینگونه بود که یک جلسه را چندین بار میدیدم و بعد شروع به نوشتن میکردم و هرجا که استاد نکته ای را میگفت اول با ذهنم و تجربیاتم میسنجیدم و اگر برخلاف اونها بود شروع میکردم دلایل ذهنی ام را مینوشتم و ترمزهای ذهنی ام را مینوشتم و ترس‌هایم را مینوشتم و حرفهای استاد را مینوشتم و مثال در زندگی خودم و اطرافیانم پیدا میکردم و اگر مثال نقض در رابطه با دلایل ذهنی ام پیدا میکردم انوقت حرف استاد رو قبول میکردم.
    اینکار طول میکشید ولی برایم ارزش داشت چون با دلیل به ذهنم ثابت میکردم که اشتباه فکر میکند
   مثلا وقتی استاد میگفتند که ما همیشه با جسم مون تصمیم میگرفتیم که لاغر بشویم نه با ذهن مون و بعد از گذشت چند روز از رژیم حالت ناراحتی و عصبانیت پیدا میکنیم من دقیقا مثالهایش را در زندگیم پیدا میکردم و برای خودم مرور میکردم

   من جلسه مقدمه و اول دوره رایگان رو بعلاوه حدود ده دقیقه از جلسه دومش را نگاه کردم و برای خودم منطقی کردم اینکار برایم حدود دوماه طول کشید که تقریبا هر شب حداقل یکساعت زمان میگذاشتم ولی بعد خسته شدم وقتی متوجه شدم کلی جلسه مونده، دوره صدگام هست و هنوز محصول لاغری را شروع نکردم. بیخیال شدم و رها کردم. جالبه که با منطقی کردن حرفهای استاد چند وقت بعد متوجه شدم که حدود شش کیلو وزن کم کردم (البته این رو خودم متوجه نشدم اطرافیانم بهم گفتند و بعد رفتم روی ترازو متوجه شدم. این کاهش وزن بسرعت رخ نداد) ولی نجوای ذهنی ام میگفت اینکار خیلی طول میکشه و اگر بخوایی برای اینکار اینقدر وقت بگذاری به دوره های ثروت و عزت نفس و … نمیرسی و متاسفانه رها کرده ام و مشغول کارهای روزمره شدم. البته روی خودم کار میکردم ولی کلا پذیرفته بودم که باید بیخیال چاقی ام بشوم.

   یکی از ترمزهای ذهنی ام این بود که متوجه شدم من حرفهای استاد را صد در صد باور ندارم و چون باور ندارم با ایمان به حرف‌هایش گوش نمیدهم. با هدایت خداوند به یکی از فایلهای استاد «عملکرد قلب و ذهن در زندگی» و شنیدن صحبتهای مشترک استاد با شاگردانشون مثل خانم حسنی، خانم صبا و اون زوجی که با همدیگه لاغر شده بودند و خوندن کامنتهای افراد منتخب که برام ایمیل میشد مثل خود استاد و یا خانم شهربانو که صحبتهای استاد رو بصورت سوال و جواب و مصاحبه توی کامنتهاشون مینوشتن خیلی خیلی بهم کمک کرد.
    

   حدود سه ماه هست که فقط کامنتهای منتخب سایت رو که برایم ایمیل میشود به همراه فایلهای رایگانی که استاد هر چند روز در سایت قرار میدادند رو گوش میکردم ولی هیچ اقدام عملیی انجام نمیدادم. دوماه قبل رفتیم پارک آبی و وقتی که میخواستم از سرسره ابی استفاده کنم از من خواستند که روی ترازو بروم و بعد بهم اجازه دادند که از سرسره استفاده کنم (از نظر شرایط ایمنی و طبق قوانین فیزیک کاملا تصمیم درست و عاقلانه ای بود) اونجا خیلی بهم برخورد و تصمیم جدی گرفتم که روی موضوع لاغری کار کنم. توی یکی از فایلهای اخیر استاد(فکر کنم پرسش و پاسخ بود)، ایشان گفتگوی خودشون با یکی از شاگردانشون رو مطرح کردند که بهشون گفته بودند لاغر شدن برای تو بزرگ‌ترین ثروت هست تو وقتی لاغر بشوی به همه چیز میرسی.یاد یکی از الهامات خداوند افتادم که انگار مستقیم بهم گفت، مهرداد راه موفقیتت از لاغر شدن میگذرد.

   طبق تحقیقاتی که من کردم هیچ آدم موفق و ثروتمندی چاق نیست!

   این بود که تصمیم گرفتم دوباره شروع کنم.الان حدود بیست روزه که مجددا شروع کرده ام و در این بیست روز جلسات مقدمه و اول و دوم و سوم را برای خودم منطقی کردم و تمریناتش را در دفترم نوشته ام و یک حسی بهم گفت که قبل از شروع جلسه چهارم بیام و از خودم ردپا اینجا بگذارمدر ابتدای جلسه مقدمه اومدم و ترس‌هایی که از لاغر شدن و متناسب شدن داشتم رو نوشتم و اونها رو برای خودم منطقی کردم.
    

   مثلا یکی از بزرگ‌ترین اونها این بود که الان من کلی لباس دارم و اگر من لاغر بشوم اونها رو باید بندازم دور و نمیتونم استفاده کنم و دوباره باید برم خرید که اصلا حال و حوصله اش را ندارم و اینجوری کلی از نظر مالی ضرر میکنم. این ترس خیلی مخفی بود و خداراشکر تونستم برای خودم منطقی کنم که من کلی لباس قدیمی دارم که الان اندازه ام نمیشه و من باید حتما امسال لباس بخرم پس چه بهتر که برم و لباس اندازه خودم و سایز خودم خریداری کنم و برای خودم مزایا و فواید لاغر شدن را نوشتم مخصوصا تفریحاتی را که با شرایط الانم نمیتوانم انجام بدهم. و  البته چندین بار گوش دادن فایل رایگان «آزادی در انتخاب » خیلی توی منطقی کردن این قضیه بهم کمک کرد
   .یک ترمز دیگر هم داشتم و اون هم عجله کردن بود من متوجه شدم که اصلا نمیخوام دو یا سه سال برای لاغر شدن صبر کنم و متوجه شدم که ته دلم دوست دارم در کنار دوره لاغری با ذهن  ورزش  هم بکنم که زودتر لاغر بشوم. البته هنوز روی این قضیه باید خیلی بیشتر کار کنم. ( من از رژیم متنفر هستم)
    

   بحث تصویر ذهنی که استاد گفته اند خیلی منو بفکر فرو برد و گشایشی برایم حاصل شد.
    

   اینکه استاد گفتند تمام کسانی که با رژیم وزن کم کرده اند بعدش مجددا چاق شده اند را توی خودم و اطرافیانم شناسایی کردم و راجع بهش تحقیق کردم و دیدم دانشمندان تحقیقات بسیار زیادی در این زمینه انجام داده اند و افراد در عرض مدت کوتاهی بعد از اتمام دوره رژیم شان وزنشان بیشتر از وزن قبل از رژیم شان شده است.
    

   نکته ای که استاد راجع به مسیر صحیح و مسیر اشتباه گفتند خیلی برایم مفید بود و باعث شد که احساس عزت نفس بیشتری پیدا کنم و ایمان بیشتری به خودم و توانایی هایم بیاورم«تفاوت رسیدن به مقصد و نرسیدن به مقصد در تلاش و سرعت و کوشش نیست در مسیر هست»«با هر قدرت و انگیزه و توانی در مسیر اشتباه حرکت کنید قطعا به مقصد نمیرسید» و تمام دفعاتی که برای لاغری اقدام کرده ام و نتیجه نداده بخاطر این بوده که مسیری که انتخاب کرده بودم اشتباه بوده است وگرنه در تمام موارد کم نگذاشته ام و چقدر زحمت کشیده ام. این جملات اشک من رو دراورد و نیروی ایمانم را بیشتر کرد. ایمانم به توانمندی هایم بیشتر شد و انگار یک جورایی خودم رو بخشیدم. استاد تونستم تصویر مهرداد متناسب رو برای خودم تجسم کنم. استاد بخاطر همین جملات بالا ازت سپاسگزارم که ارومم کرد.
    

   بعد از اتمام این جلسه من رفتم مهمانی و اونجا نشانه ای دیدم که ایمانم به این مسیر بیشتر شد، اونجا با آقایی ملاقات کردم که توانسته بود وزنش را کم کند و خیلی خوش هیکل شده بود و منم تحسینش کردم مهم نیست که از چه روشی استفاده کرده بود این برایم مهم بود که این را نشانه ای دیدم برای اثبات مسیری که دارم خودم میروم انگار خدا بهم میگفت مهرداد مسیری درسته ادامه بده

   شاد و رو به رشد باشین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/11/03 21:51
   مدت عضویت: 265 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 168 کلمه

   سلام خدمت همه دوستان واستاد عطار روشن عزیز به مورد جالبی چند مرتبه برخوردم خواستم با همه دوستان واستاد به اشتراک بگذارم وآن اینکه هر وقت به مشکل وچالشی برمیخورم وتصمیم میگیرم از استاد سوال کنم دقیقا همان روز فایلی رو گوش میکنم که دقیقا جواب سوال وچالش من درآن موجودهست مثلا چند روز پیش دچار
   این فکر شده بودم که چرا نزدیکان ودوستانم وخانواده ام به لاغرشدنم
   ومتناسب شدنم اشاره ایی نمیکنند واین برایم آزار دهنده بود که چرا انقدر نیاز به توجه وتایید دیگران پیدا کرده ام وبرایم اهمیت پیدا کرده که بقیه تاییدوتشویقم کنند ..دقیقا فردای آنروز
   فایل عجله نکردن را درتکرار چندباره داشتم گوش میدادم که استاد خیلی ساده وراحت گفتن که اگر برای کسی وشخصی واصطلاحا رو کم کنی دیگران قرار است متناسب بشویید کار سخت و مشکل میشود ومن ازاین تله پاتی واقعا شوکه شدم که برای چندمین بار مشکلم را بلافاصله جواب میگیرم از فایل ها
   سپاس فراوان از جناب عطار روشن
   معجزه گر تناسب ذهنی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   fatemehamini22101340@gmail.com
   1400/10/26 11:02
   مدت عضویت: 222 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 294 کلمه

   سلام به استادم جناب عطار روشن

   و سلام به تمامی دوستان همراه 

    

   با شروع لاغری در ذهن اولین کاری که انجام دادم دلیل چاق شدنم را روی کاغذ نوشتم که در عرض چند دقیقه ۳۱ دلیل پیدا کردم

    البته بهتر هست بگویم ۳۱ بهانه برای چاق بودنم پیدا کردم که در اینجا تمامی ۳۱ دلیل را برای دوستان می نویسم 

   ۱ -فعالیت کم به بهانه ی ناتوان بودن 

   ۲-دراز کشیدن به جای نسشتن

   ۳-بهانه ی کم کاری تیرویید

   ۴-بهانه ی عوارض بیماری و روش های درمان سرطان

   ۵-بهانه ی افسردگی 

   ۶-بهانه ی استرس و به دنبالش پر خوری عصبی

   ۷بهانه ی افت قند و حمله به خوراکی های شیرین

   ۸-بهانه ی عامل ژنتیک

   ۹- خوردن هله هوله

   ۱۰-تند غذا خوردن

   ۱۱- امتناع از خوردن سبزیجات و سالاد

   ۱۲-بدون اشتها، غذا خوردن و طبق عادت همراه شدن با افراد خانواده و حضور در سفره

   ۱۳- کم تجرکی به بهانه ی پا درد

   ۱۴-بهانه چاق شدن و طبیعی بودن چاقی در میان سالی یا سن بالا

   ۱۶-پوشیدن لباسهای تیره و هراس از پوشیدن لباسهای رنگ روشن

   ۱۸-پوشیدن لباسهای گشاد

   ۱۹-بیشترین حجم خوردن در ساعت های پایانی شب

   ۲۰-مصرف انواع تنقلات هنگام دیدن فیلم در پای تلوزیون

   ۲۱- نخوردن صبحانه

   ۲۲- گرفتن انواع رژیم ها و شکست های پی در پی و مایوس شدن از لاغری

   ۲۳ مصرف چای و نوشیدنی های فراوان

   ۲۴ حذف وعده های غذا به هنگام گرسنه شدن به دلیل لاغر شدن و تخریب بدن

   ۲۵- دوری و تنفر از ورزش کردن به علت سنگینی وزن

   خوابیدن تا نزدیک ظهر و دوری از سحر خیزی

   ۲۷ – غصه خوردن های بیخود 

   ۲۸ -بی توجه بودن به سلامتی

   ۲۹ – فرار از حقیقت ( چاقی)

   ۳۰ – خوردن خشم ریختن ناراحتی به درون

   ۳۱ – و بلاخره دلیل سی یکم مهمترین و مخربترین  برای بنده ، ترس از آیینه های قدی ، چون آیینه هیچ وقت دروغ نمی گن ، آیینه های قدی چاقی من و مدام به رخ میکشن و شاید هم فریاد میزنند  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   fatemehamini22101340@gmail.com
   1400/10/23 00:49
   مدت عضویت: 222 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 279 کلمه

   سلام به استاد عزیز جناب رضا عطار روشن و سلام به تمامی یاران و رهروان این مسیر 

   بعد از چندین بار خواندن متن فایل ، و دیدن فایل تصویری و گوش دادن به فایل صوتی و خواندن دیدگاه های عزیزان امشب ۳۱ یک دلیل برای چاقی خود کشف کردم و همه را در دفتر یاد داشت کردم بعد از چندین بار خواندن دلایل چاقی خود با خود حقیقی ام روبرو شدم تازه فهمیدم که چقدر به خودم دروغ میگفتم اصلا خیلی آدم بی خودی هستم که حتی سر خودم هم شیره میمالم خیلی دلم به حال خودم سوخت چرا ؟ چون خودم به خودم نارو زدم سالیان سال با این دلایل به ظاهر محکم هم چنان برنامه ی چاقی را در ذهنم ابدیت میکنم و مدام این برنامه را به روز رسانی کرده که مبادا خللی در برنامه ایجاد شود با گوش کردن به دو فایل از لاغری با ذهن رایگان تازه متوجه جریان شدم حالا خود حقیق ام در برابر خود دروغگو یم بعد سالها رویروی هم ایستاده اند ، نمیدونم چه اتفاقی خواهد افتاد ولی من تصمیم گرفتم که فایل های باقیمانده ی این بخش را با توجه کامل و صبر و بردباری ، مثل دو فایل قبلی گوش کرده و با تمرین و نت برداری این مسیر و ادامه بدم ، هرچه بادا باد ، اوضاع از این که هست بدتر نخواهد شد در همین دو سه روز که در سایت ثبت نام کردم و پا به این مسیر گذاشتم حس خوبی را در درونم دارم همین نوید خوبی است ، امیدوارم که بتونم در آینده ی دور یا نزدیک یکی از بهترین های این مسیر باشم زمانش مهم نیست ، مهم نتیجه ی عمل خواهد بود 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/10/25 12:45
    مدت عضویت: 789 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 34 کلمه

    سلام خوشحالم که ۳۱ دلیل پیدا کردید میشه اون ۳۱ دلیل رو برای ما بنویسید چون اصولاً دلایلمون تقریبا یکیه. و اینجوری ب ما کمک میکنید و خیر این کارما ب خودتون برمیگرده ممنونم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     fatemehamini22101340@gmail.com
     1400/10/26 11:15
     مدت عضویت: 222 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 37 کلمه

     سلام 

     خوشحالم که از پیشکسوتان این راه هستید امیدوارم من هم بتونم این راه و ادامه بدم 

     ۳۱ دلیل و نوشتم به پیشنهاد شما 

     خوشحالم که دیدگاه های من مورد توجه شما قرار گرفته 

     و آرزوی موفقیت روزافزون شما رو دارم 

      

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/10/08 10:53
   مدت عضویت: 385 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 261 کلمه

   سلام به دوستان عزیز وهمراهان لاغری با ذهن 

   من داشتم روی مبانی لاغری با ذهن وزندگی با طعم خدا کارمیکردم که از کامنت دوستان هدایت شدم به اینکه ١٢ گامو شروع کنم من از ٢۵ /۵  بگمانم دقیقا عضو سایت شدم وهمونموقع با گوش کردن فککنم ١٠٠ گام شروع کردم اما فقط فایلهارو دانلود کردمو گوش دادم وتو دفتر برای خودم مینوشتم وخیلی هم عجله داشتم واصولی کارنمیکردم وتوی همون مدتم واقعا وزنم دو سه کیلو کم شد اما بعد گوش کردن فایلهارو گذاشتم کنار وذهنم بیشتر درگیر مسائل دیگه ای بود تا حدودا شاید ٢٠ روز پیش که دلم باهزاران نشانه دوباره منو میخکوب سایت کرد وخداروشکر اینبار اصولی تر کاروشروع کردم وامروزم که هدایت شدم به این قسمت از فایلها وخواستم از خودم رد پا بزارم وهمینجا تعهد بدم که میخوام اصولی تر وعمیقتر روی ذهنم کارکنم تا زبان لاغری رو یادش بیارم زبانی که خدا بهم یادداده بود اما من با استفاده نکردن ازش وبکارگرفتن زبان چاقی فراموشش کردم ومیخوام دوباره یادش بگیرم طوریکه همیشه ازاین زبان زیبا وخدادایم استفاده کنم تا به اون تناسب وتعادلی که خدابرام درنظر گرفته بوده از اول وبهم داده بود درابتدای خلقتم برگردم ومتناسب ومتعادل هم بمونم 

   امروز1400/10/8  من لیلا حسینی اینجا تعهد میدم که درست واصولی روی فایلهای رایگانی که به لطف خدا وعشق استاد عزیز عطارروشن دراختیارم قرار گرفته کار کنم وزبان زیبای لاغری رو به خودم یاداوری کنم تا به اندام زیبا ومتناسبی که لایق اون هستم وخدا منو بااون خلق کرده برسم ومتناسب هم بمونم  واین تعهدو به خدای ررونم میسپرم که یاریم کنه تا به عهدم وفادار باشم  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   rashin.hassas@gmail.com
   1400/10/04 11:12
   مدت عضویت: 238 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 36 کلمه

   خوشحالم که بالاخره تونستم ثبت نام کنم

   مبانی لاغری رو شروع کردم امروز قسمت چهارمو دانلود کردم 

   الانم مقدمه ۱۲ گامو گوش دادم 

   امیدوارم بتونم نتایج درخشانی با تجربیات شما بگیرم

   سپاس از بزرگواریتون که رایگان تجربیاتتونو در اختیار میزارین🙏🏻🙏🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   pooldarjazzab@yahoo.com
   1400/09/26 11:13
   مدت عضویت: 258 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,099 کلمه

   سلام به همه ی متناسبین 

   نوشته های دوستان رو خوندم . چقدر خوشحالم که میبینم نه تنها من که خیلی ها با من هم مسیرن و منو درک می کنند و من اونا رو درک میکنم . امروز برای اولین بار بود که فهمیدم تنها نیستم . 

    

   همه ی انسانها دقیقا به نوعی از درگیریهای ذهنشون دارن رنج  می کشن . این که خودشون یه چیزی میخوان و میبینند سرنوشتشون یه چیز دیگه است . 

    

   وقتی چند تا از نوشته های دوستان رو خوندم به یک وجه مشترک رسیدم اینکه ما بلد نیستیم چطور به آرزوهامون برسیم . راه رسیدن به ارزوهامون رو بلد نیستیم و خداوند مارو هدایت کرد به اینجا که یاد بگیریم و مهمتر از اون آموخته هامون رو عمل کنیم . 

    

   من تا الان چه چیزهایی یاد گرفتم .

   یاد گرفتم لاغری با ذهن خیلی آسونه . 

   یاد گرفتم تنها راه لاغری  فقط و فقط لاغری با ذهنه . 

   یاد گرفتم باید راههای دیگه رو کنار گذاشت و درست مثل چاقی که بدون هیچ برنامه ای و فقط در زندگی روزمره بهش رسیدیم برای لاغری هم دقیقا باید از همون مسیر رفت و باید فقط از طریق زندگی روزمره بهش رسید .

   فهمیدم برای تغییر رفتارم باید محتوای ذهنم تغییر کنه و برای اینکه محتوای ذهنم تغییر کنه باید ورودیهاش رو تغییر بدم . 

   وقتی یه گل رو بو می کنیم و یا وقتی از جایی رد میشیم و بوی مردار مثلا یه موش به مشاممون میرسه این هر دو ورودیه و هر دو در ذهن ما واکنش متفاوت ایجاد می کنه . ما از بوی گل خوشمون میاد ولی از بوی تعفن مردار بدمون میاد . پس این احساس خوش اومدن یا نیومدن شده محتوای ذهن من که از طریق ورودی ایجاد شده و این رفته در ذهنم و شده الگوی ذهن من . تا ابد هم که بگذره من هر وقت گل بو کنم لذت میبرم و هر وقت بوی مردار بهم برسه حالم بد میشه و سریع بینیم رو میگیرم که اون بو نره توی مشامم . یعنی واکنشم اینه سریع جلوی ورودی رو میبندم  تا رنج نکشم . اما ورودی رو برای لذت باز میکنم تا بیشتر لذت ببرم . اما حالا کسی که کارش کار با زباله است اصلا از بوی تعفن زباله مثل من رنج نمیکشه . اون عادت کرده و خیلی وقتها دیدیم افرادی هستند که تا کمر در سطلهای زباله خم میشن و دنبال موادی به دردبخور برای فروش میگردن . یعنی اونها به خاطر رسیدن به لذت پول حاضر شدن رنج خم شدن در سطلهای زباله رو تحمل کنند و الگوی اولیه ی رنج از بوی تعفن رو برای خودشون تبدیل کردن به لذت برای به دست آوردن پول . اونا الگوی اولیه رو تغییر دادن . درست مثل ما که الگوی اولیه تناسب رو تغییر دادیم و به جاش الگوهای چاقی جایگزین کردیم و با تکرار این الگوها چاق شدیم . 

    

   اما من دارم در اینجا یاد میگیرم که چطور دوباره برگردم به ریست از کارخانه . من باید کم کم برنامه های مخرب رو شناسایی کنم و اونها رو با دلیل و منطق به خودم ثابت کنم که اشتباهه و برام رنج آوره  و بعد الگوی جدید رو به خودم بدم و به خودم ثابت کنم که این  الگوی جدید به من لذت میده . حال منو خوب می کنه . من این الگو رو دوست دارم و بعد هر بار با لذت تکرارش کنم و ازش خاطره ی لذتبخش برای خودم  بسازم . 

   من یاد گرفتم که  تناسب در ژنتیک تمام انسانها هست  یعنی متناسب بودن طبیعت اصلی همه ی انسانهاست . اما ما این ژنتیک رو با دستای خودمون تغییر دادیم . پس هرکسی میگه ژنتیک تغییر نمی کنه اشتباه میکنه . چون ما خودمون با تکرار فرمولهای چاقی ژنتیک خودمون رو تغییر دادیم . 

    

   ژن قسمتی از دی ان ای هست و مجموعه ای از ملکولهاست که کنار هم قرار میگیرند و روی یک دی ان ای مجموعه ای از ژنها قرار دارند . ملکولهای دیگه در فضای بین دی ان ای در حال گردشن وقتی در ما هر احساسی تولید میشه خاصیت مغناطیسی ژنهای ما تغییر می کنه و ملکولهایی از جنس همون مغناطیس و احساس جذب دی ان ای میشه و در نتیجه به مرور زمان ژن ما تغییر می کنه . 

    

   ما اینجوری تناسب رو تبدیل کردیم به چاقی . وگرنه در اصل ژنتیک همه ی ما تناسب هست . 

   اما حالا چطور برگردیم . ما با تغییر مغناطیس وجودمون میتونیم خاصیت جذب چاقی رو برداری . یعنی وقتی خاصیت ربایش چاقی در وجود ما از بین بره ژن تغییر شکل یافته ی ما ملکولهایی که برای چاق شدن جذب کرده رو  دفع می کنه و چاقی رو از بین میبره . 

    

   پس اگه ما باور کردیم که چاقی ژنتیکه اول این که باید بپذیریم که این یه فرمول اشتباهه . چون در اصل چاقی وجود نداره بلکه ما ایجادش کردیم و حالا که ایجادش کردیم پس قطعا خیلی راحتتر از ایجاد کردنش میتونیم دوباره به اصلش برگردیم و  دوم اینکه ژنتیک اصلی ما تناسب هست و ما برای برگشتن به این ژنتیک فقط کافیه مغناطیس خودمون رو تغییر بدیم . 

   یعنی چی مغناطیس خودمون رو تغییر بدیم یعنی اینکه با تغییر ورودیها محتوای ذهنی رو تغییر بدیم بعدش احساس ما تغییر می کنه . رفتارمون تغییر میکنه وقتی احساس ما تغییر کنه یه سری هورمونها در بدنمون ترشح میشن که باعث جذب یه سری ملکولها به دی ان میشن و ملکولهای اضافه رو دفع میکنند . 

   فضای جسم ما تحت تاثیر این مغناطیسه . پس خیلی مهمه ما در طول روز با چه مغناطیسی زندگی کنیم . 

    

   ما با تغییر ورودیهامون میتونیم احساس خوب در خودمون ایجاد کنیم . احساسی که ما رو به تناسب اولیه بر میگردونه . وقتی کار خوبی انجام میدیم احساس خوب در ما تولید میشه و این احساس خوب مارو به تناسب اولیه بر می گردونه . 

    

   اما اگر هم کار بد طبق عادت  ازمون سر زد باید بتونیم احساسمون رو تغییر بدیم . این کار یکم سخته . این که وقتی کار بد انجام میدی بعد بتونی احساست رو نسبت بهش تغییر بدی .

    

    

   کار راحتتر از اون اینه که من محتوای ذهنیم رو با تغییر ورودیها تغییر بدم طوری که کار خوب ازم سر بزنه و تمایلم به انجام کار خوب زیاد بشه . 

   کار خوب هم کاریه که احساس منو خوب کنه . 

   اما اینجا یه تناقض پیش میاد . کارهای چاق کننده برای من لذت بخش بوده . مثلا من وقتی به اوج ناراحتی میرسم خوردن چیپس و پفک آرومم می کنه .  پس این کار که برای ذهنم خوب تعریف شده رو چطور رنج آفرین کنم . 

    

   البته زیادم تکرارش نمیکنم . چون تکرار زیادش حال منو بد می کنه . 

    

   اینجا  من یه تغییر جدید کردم من  از تکرار فرمولهای چاق کننده  احساسم بد میشه . پس همین یعنی یه تغییر  در جهت مثبت . 

    

   در حالیکه من یه زمانی هر چقدرم چیپس و پفک میخوردم بازم لذت میبردم . 

   پس من این تغییر رو کردم که از تکرار این عمل ناراحت میشم . حالا چرا ناراحت میشم . 

    

   چون من خوردن زیاد چیپس و پفک رو برابر با چاقی می دونم و چون از چاق بودن ناراحت میشم  پس از خوردن زیاد تنقلات هم ناراحت میشم . 

   خب تناسب رو دوست دارم با خوردن زیاد حس دوری از تناسب میکنم . 

    

   خب این دو تا فرمول من چاق کننده است . ولی در ذهنم هست . 

   ۱- خوردن زیاد چیپس و پفک = چاق شدن 

   ۲- ناراحت بودن از چاقی  = چاقی بیشتر  و دور شدن از تناسب 

    

    ما باید چاقی رو بپذیریم و ازش بدمون نیاد . حتی از خوردن زیاد چیپس و پفک هم بدمون نیاد . حتی اگه زیادم خوردیم بدمون نیاد .

    ولی خب وقتی یه چیزی ناراحتمون می کنه چرا باید بگیم نه من خوشحالم از اینکه چاق میشم . خب من ناراحتم از اینکه چاق بشم ولی هر چقدر بیشتر ناراحت بشم انگار که چاقیم بیشتر گسترش پیدا میکنه . چون احساس دودی از تناسب می کنم . پس باید حس بدم رو نسبت به چاقی بردارم . 

    

   احساس چاقی باعث چاقی بیشتر میشه . اینم یه فرمول دیگه است . 

    من از احساس چاقی  نباید ناراحت بشم . 

    اما درست مثل همون بوی تعفن که دماغمو ازش میگیرم برای اینکه ناراحت نشم باید ورودیهامو ازش ببندم . 

   من از چاق شدن ناراحت میشم . این فرمول ذهنیه . نمیدونم خودم ایجادش کردم یا از اول بوده . اما میدونم هست . پس برای اینکه بوی تعفنش به مشامم نرسه باید ورودیهامو کنترل کنم که  بوی چاقی رو به مشامم نرسونه . 

   باید چشم و گوشم رو پر از بوی گل کنم . چون من بوی گل رو دوست دارم . 

   چرا جایی برم که بوی تعفن چاقی به مشامم برسه جایی میرم که بوی خوش گل تناسب بهم بخوره . 

    

   شاید  تنها جایی که بوی خوش گل تناسب به مشامم میرسه همینجاست . 

    

   من اینجا رایحه ی تناسب رو استشمام می کنم . برای همین احساس خوب تناسب رو میتونم حس کنم . 

   وقتی احساسم خوبه کاری هم که انجام میدم خوبه . 

    

   من یه چیز دیگه رو هم تا اینجا یاد گرفتم که برای لاغر شدن باید از همون مسیر چاقی حرکت کنم . 

    

   من هیچ وقت نخواستم چاق بشم بلکه کم کم چاق شدم . اگر وقتی ۷ سالم بود یه روزی بهم میگفتن قراره تا ۷۵ کیلو برسی اون موقع درک نمیکردم که نه چجوری . مگه میشه ؟ 

    

   ولی دیدم که آرام آرام شد . خودبه خود شد . من در مسیرش حرکت کردم و به خودم ورودیهای چاق کننده دادم . همه چیز رو براساس چاقی تحلیل کردم . همه چیز رو بر اساس چاقی سنجیدم و آرام آرام اندامم چاق شد . 

   من هیچ وقت عجله ای برای چاقتر شدن نکردم . پس چرا حالا که میخوام لاغر بشم عجله می کنم . احساس عجله همیشه با من هست و جلوی لاغریم رو میگیره . من همیشه خواستم لاغر بشم و هیچ وقت لاغر نشدم . 

   حالا بیاییم از طریق چاقی عمل کنیم . 

   لاغرشدن رو نخوایم .  بلکه با لاغر شدن زندگی کنیم . شاید بگیم وقتی نخوایم لاغر بشیم ذهن میخواد چاق بشه پس خواسته ی چاقی میاد سراغمون . ولی ما هیچ وقت نخواستیم چاق بشیم بلکه با فرمولهای چاقی زندگی کردیم . 

    

   پس الانم نباید بخوایم که لاغر بشیم بلکه فقط با فرمولهای لاغری زندگی کنیم . 

   البته جایی شما فرمودید حتی لازم نیست با فرمولهای لاغری زندگی کنید همین که هربار کمتر از فرمولهای چاقی استفاده کنید به همون میزان خودبخود فرمولهای لاغری میان جای فرمولهای چاقی . 

    

   من دیروز دلم پفک و کرانچی میخواست رفتم خریدم و با دل درست نشستم خوردم . دیشب میلم نکشید شام بخورم . تا همین حالا هم هنوز چیزی نخوردم . آها راستی فقط یه خرما و دو تا زیتون  خوردم چون باید ساعت ۹ صبح قرص میخوردم  و یه باوری که ما داریم اینه که با شکم خالی نباید قرص بخوریم . 

   نمیدونم این فرمولش چاق کننده است یا نه ولی یه خرما و دو تا زیتون حس چاقی بهم نداد . 

    

   من باید طوری غذا بخورم که حس چاقی نکنم . حس چاقی مثل حس ولع حس سرزنش و …. 

   این احساسات چاقی باعث میشن در مسیر چاقی هدایت بشم و ذهن من چاقی بیشتر تولید کنه . پس همینکه من هربار از فرمول چاقی کمتر استفاده کنم یعنی فرمول لاغری در من جایگزین شده . 

   چیز دیگه ای که تا اینجا یاد گرفتم اینه که من مسئول چاقی خودم هستم پس نباید عوامل بیرونی رو مسبب چاقی خودم بدونم . انتخابهای خودم منو چاق کرد پس انتخابهامو که تغییر بدم لاغر میشم . 

   من تا الان چه انتخابهاییم رو تغییر دادم ؟ 

   این که از دندانهام که خدا قرار داده برای جویدن ازش استفاده کنم . چرا من غذا رو تند تند میخورم مگه من دندان ندارم . چرا از دندانهام استفاده نکنم . دندان برای جویدن هست . چرا من انقدر تند غذام رو فرو میدم . قطعا اگه بخوام از دندونهام استفاده کنم احساس تناسب رو بهتر حس می کنم ‌ . 

   یه انتخاب دیگه ام استفاده از مفاصله . خدا به من مفصل داده تا ازش استفاده کنم . چرا فقط میخوابم و ازش استفاده نمیکنم . هم دندان و هم مفاصل جزء نعمت های من هستند . نعمت هم اومده که حال منو خوب کنه پس چرا ازشون استفاده نکنم . 

   یه نعمت دیگه ام که خوبه  انتخابش کنم نعمت استفاده کردن از طبیعته . درسته الان طبیعت پاییز و زمستانه و شاید من تنبلیم بیاد جای گرم و نرمم رو رها کنم که برم از نعمت طبیعت گردی استفاده کنم ولی خب طبیعت گردی هم یکی از دارایی های منه . 

   چرا ازش استفاده نکنم . 

   چرا فقط از خوابیدن استفاده کنم شب تا صبح که خوابم روز هم همش تو رختخوابم . پس چطور توقع دارم پول بیشتری جذب کنم وقتی ازش استفاده نمی کنم . 

    

   پس استفاده از نعمتها یکی دیگه از انتخابامه . فعلا هم سه تاست . دندان مفصل طبیعت . 

   سعی کنم از این سه نعمت بیشتر استفاده کنم . 

    

   فعلا چیزی که از این قسمت یاد گرفتم همینا بود . 

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   setilajafaei@gmail.com
   1400/09/22 00:01
   مدت عضویت: 254 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 89 کلمه

   به نام خدا

   سلام همراهان عزیزم من۳۶ سالمه ۱۹ ساله ازدواج کردم واز همون روزای اول شروع به چاق شدن کردم یه تایمی قبل بارداری‌های وزنم رو کم کردم وبه همون وزن اولم یعنی ۵۸ کیلو رسوندم ولی بلافاصله بعد از جواب آزمایش مثبت دوباره چاقی شروع می‌شد الان هم که ۱۰ سال از دومین بارداری میگذره وزنم ۶۹ کیلوهست هرچه هم تلاش کردم ورژیم های متنوع میگیرم بازهم فایده ای نداره انشالله وباکمک استاد این راه رو شروع کردم میخام به همون وزن ۵۸ برسم بریم که استارت بزنیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/08/26 13:11
   مدت عضویت: 788 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 559 کلمه

   بنام خداوند بخشنده مهربان

   سلام خدمت شما استاد عزیزم و دوستان لاغری

    

   خدایا با امید به تو این مسیر لاغری رو شروع میکنم، خودت کمکم کن!

    

   این جلسه مقدمه دقیقا عین یک پَی ساختمان بودش و باید خشت اول رو درست گذاشت و استاد در این جلسه قشنگ عامل چاقی رو توضیح داد که هیچ عامل بیرونی نمیتونه باشه،همونطور که ما خودمون خواستیم چاق بشیم،حالا هم خودمون میتونیم لاغر بشیم،اما نه از عوامل بیرونی،بلکه با تغییر کُد های ذهن و آموزش صحیح دادن ذهن،که اینکار اولویت بالایی داره برای آموزش دیدن لاغری و باید این شور و اشتیاق لاغری رو در خودمون با اهرم رنج و لذت همیشه زنده نگه داریم که در هر لحظه رویایِ لاغری رو در جلوی چشمانمان ببینیم و هر روزی یه قدم برداریم برای آن تا مسیر لاغری لذت بخش بشود و به دنیای لاغری پا بگذاریم و تجربیات جدیدی در زندگیمون داشته باشیم،

   حالا یه نکته ریزی هستش در اینجا که خیلی از ما دقت نمیکنیم و اونم اینه که ما با ظرف خالی نمیاییم به سراغ تغییر چاقی یا حالا هر تغییری در زندگیمون، خب این یعنی چی؟

   بذار بگم از خودم، 

   من تا همین یکی دو هفته پیش درگیر یه مسئله ای بنام قرض و بدهی بودم و کل ذهنمو درگیرش کرده بود و هرکاری میکردم انگار متوقف بودم و هیچ اتفاقی نمی افتاد و در حال آموزش بودم ولی انگار نه انگار، ولی بعد از اینکه تصمیم جدی گرفتم که من باید هر جوری شده بدهی هام رو بدم و پاک کنم و ماشینمو فروختم و همه و بدهی رو دادم انگار یه چیزی در ذهن من ازاد شد و رها شد و ذهنم انگار جا باز شد برای آموزش دیدن و من خیلی وقت بود که به این سایت اصلا سر نزده بودم و ذهنم نمیپذیرفت ولی یهویی خودش گفت لاغر باید بشیم و من هدایت شدم به این سایت دوباره،

   میدونید چی میخوام بگممم ظرف ذهنتون رو از حواشی خالی کنید تا تمرکز کنید بر روی آن چیزی که میخوایید تجربه کنید و الا با ذهن پر نمیشه و باید ذهن دل مشغولی نداشته باشه و این بدهی خودش یه دل مشغولی بزرگ بود برای من و اصلاااا نمیذاشت تمرکز کنم ولی اللان نه تنها دارم روی لاغری تمرکز میکنم بلکه دارم روی تغییر اصولی شخصیتم در همه جنبه ها هم تمرکز میذارم و تغییر میدم و اهمال کاری هام رو دیگه انجام نمیدم و هر روز  دارم با قدرت روی خودم کار  میکنم و انگار یه انرژی مضاعف در من بیدار شده،

   فقط باید ذهن رو در مسیر قرار بدیم و آموزشش بدیم و مهم تر از اون ظرف ذهن رو خالی کنیممم و من برام مثل روز روشنه که موفقیتم چندین برابر از قبل میشه چه در لاغری چه در کسب و کار و چه در ثروت ساختن،

    

   واقعا خدارو سپاسگزارم که در این مسیر و در اینجا هستم و پر از قدرت که تغییر بدم آنچه را که در زندگی میخوام بهش برسم و تک تک فرمول های ذهنی ام رو تغییر بدم و بهای آن را چه از لحاظ انرژی، مالی، زمانی و… پرداخت میکنم.

    

   (من میلاد آمای متعهد میشم که وزن خودمو از ۹۴ کیلو گرم به وزن ۸۲ کیلو گرم برسانم چون این توانایی در من دیده شده والا هیچوقت در این مسیر قرار نمیگرفتم،پس من لایق تجربه لاغری را دارم)

    

   پرودگارا سپاسگزارم ازینکه یار و همدم من هستی و با منی و از من بیشتر میخوای که هم لاغر بشم هم ثروتمند! 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   maryamsharahi1380@gmail.com
   1400/07/17 09:13
   مدت عضویت: 340 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 186 کلمه

   من فکر میکردم خوردن زیاد باعث چاقیم میشه. اما به دورو برم که نگاه میکنم میبینم که خیلیا از من بیشتر میخورند اما لاغرند خوردن قند که خیلیا قند میخورند اما لاغرند یا شیرینی جات که من هم به اندازه کسانی میخورم که دیده ام شیرینی میخورند اما لاغرند یا نداشتن تحرک من خیلیا رو دیدم که تحرک ندارن اما لاغرند یا خوابیدن زیاد من خیلیا رو دیدم که زیاد میخابند اما لاغرند یا ریزه خواری من خیلیا رو دیدم ریزه خواری میکنن اما لاغرند یا استرس به اندازه خیلی زیاد اونم اگ خیلی تکرار بشه باعث چاقی میشه اونم خیلی کم مگ دیگ خیلی شدید باشه که دائمی اونم به مروو ارثی بودن که ابجیای من لاغرند پس این دلیل نیست و سوختو ساز بدن که اینم دلیل نیست 

   من مریم شراهی از امروز ۱۴۰۰/۷/۱۷متعهد میشوم که از وزن ۷۰به وزن۶۳خودم را برسانم پدر این مسیر از هیچ کوششی دریغ نکنم .

   من یبار نه چندین بار تونستم ۱۰یا۱۵کیلو بارژیم ووورزش وزن کم کنم پس الآنم میتونم من تواناییشو دارم من خودم مسئول چاقیم هستم من با باور ها و افکار غلط این وزنو واس خودم ساختم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   maryamsharahi1380@gmail.com
   1400/06/25 17:18
   مدت عضویت: 340 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 401 کلمه

   به نام خدا سلام من امروز دومین روزی هست که بااین سایت آشنا شده ام یه سری از نوشته های عزیزانم خوندم حقیقتش من از طریق قدرت جذب بااین سایت آشنا شدم و خداروشکر میکنم که توفیق آشنایی با استاد بزرگوارراداشتم من از اول بچه گی تپل بودم همیشه بین بچه های فامیل یا تومدرسع من تپل تر بودم  بین ابجیاممن تپل تر بودم البته توخانواده داشتیم دونفر از من تپل تر همیشه مورد تمسخر قرار میگرفتم جلوی بقیه خجالت می‌کشیدم حتی رو ترازوبرم خودمو وزن کنم و همیشه این مسئله اذیتم میکردبا توجه به تعریف های مامانم که میگ از همون چند ماهگی بتو زیاد غذا می‌دادیم من فکر میکنم این عامل باعث باز شدن معدم شده ومن خیلی میخوردم واز همون بچه گی چون اخریم بچه بودم خیلی تحولیم میگرفتنو خوراکی حله حوله زیاد برام میگرفتن به نظرم این هم دلیل چاقیم هس همیشه وقتی دوستانم رو میدیم که از من هم بیشتر میخورم اما چاق نمیشن غصه میخوردم یا مثلاً احساس میکردم زن تیکی چاقم چون تو فامیل بود یا مثلاً استعداد چاقی دارم یا فعالیتم کمه تنبل ترم یا زیاد ریزه خواری میکنم یا شیرینی جات  خیلی میخورم یا به مدتها دچاراسترس شدم به خاطر اونه یازیاد میخایم یا بعداز ظهر بعد ناهار میخوابم یا مثلاً بعداز غذا آب خوردن یا ورزش نکردن یا ته دیگ یا چیزهای روغنی میخورم بچیا مثلااز چیزی خوشم بیا خیلی میخورم من خیلی رژیم گرفتم و به نتایج دل خواهمم رسیدم اما بعد یه مدت دوباره چاق میشدم الآنم با ترس غذا میخورم هی باید کنترل کنم کم بخورم همش میترسم چاق بشم چون واقعا خیلی سخته لاغر کردن با اون کار های دشواری که من برای لاغری انجام میدادم یکی گف تبت بلغمی شده چاق میشی  من وقعا از چاق شدن میترسم میترسم دوباره چاق بشم خیلی بیشتر الآنم رژیم میگیرم دوباره یه روز آنقدر میخورم  تادیگ نمیتونم تکون بخورم دوباره میگم از فردا واقعا خسته کننده است یه سری میگن استخون بندیکت درشته یه سری میگن کشیدی به مامانت والبته موقع پریودی میگن شکم میاره آدم ومن فکر میکنم دلیلش اینه تووعده های غذایی کم میخورم وبعدریزه خواری زیاد میکنم میگن اگه تبتذگرم باش چاق نمیشی من تبم گرمه اما چرا چاق میشم من دلم نمخاد یکی بهم بگه چاق دلم میخواد متناسب بشم البته 6یا7کیلو بیشتر اضافه وزن ندارم این موضوع اعتماد بنف گرفته و موجب اظطراب بی خوابی شده امیدوارم بتونم از طریق روش استاد حلش کنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/13 19:45
   مدت عضویت: 776 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 661 کلمه

   ساخت رابطه ایده ال و عاشقانه متاهلی با ذهن

   من متوجه شدم فعالیت هام برای بدست اوردن رابطه ایده ال عاشقانه متاهلی مدنظرم همسو با ذهنم نبود یعنی‌من جلسه مشاوره میرفتم، کتاب میخوندم،ویدئو آموزشی میدیدم ظاهرم رو تغییر میدادم با افراد مناسب آشنا میشدم اما چون در ذهنم این باور حک‌شده بود ک من نمیتونم رابطه متاهلی ایده ال و عاشقانه داشته باشم نتیجه نمیگرفتم درکوتاه مدت هرکدوم این موارد خوب و موثر بود اما من به مرور خودم ول میکردم یعنی ذهنم به محض یکم لغزیدن برمیگشت به حالت اولیه اش که براش آشنا بود و باهاش راحت بود.اصلا طبق قانون نیوتن هر چیزی دوست داره حالت خودش رو حفظ کنه مگر اینکه تحت تاثیر نیروی دیگه ای قرار بگیره ک از اون وضعیت خارجش کنه و همه ی روش های دیگه نیروی کافی برای تکون دادن باور من رو نداشتن برای همین بر میگشتم سر خونه اول. اینکه عمل و رفتارم چیزی بود و ذهنم روی چیز دیگه ای برنامه ریزی شده بود باعث خستگی و دلزدگی و فرسایشی شدن مسیر میشد برام.

   تمام فعالیت های روحی روانی و اجتماعی ما تحت کنترل مغزمونه هر بار ک تصمیم میگیریم محبت بیش از انلزه کنیم، خودمون رو زیر پا بذاریم، بخوایم خودمون رو تبدیل به چیزی غیر از اونچه میخوایم کنیم تاطرف مقابل بپسنده، افراد اشتباه رو انتخاب کنیم و یا اشکالات رابطه رو مطرح نکنیم و حل نکنیم و….مغز ما این فرمان رو صادر میکنه میکنه طبق اون برنامه ریزی ذهنی اشتباهی ک ما رو لایق نمیدونه.

   جالبه ک این اشتیاص به بهبود اوضاع و تلاش برای اون باعث میشه یه تلاش هایی کنیم ولی وقتی نمیتونیم اون تلاش ها رو ادامه بدیم عذاب وجدان میگیریم و حس‌بدی نسبت به خودمون پیدا. میکنیم فکر میکنیم مشکل از ماست و ما بدیم در حالی ک اینطور نیست این ها مسیرهای اشتباهی هست ک ما طی میکنیم مسیر هایی ک برای ما جواب نمیده چون برنامه ریزی ذهن ما از پایه چیزی متفاوت از این عملکردهاست برای همین موقت میتونیم به اون رفتار ها پایبند باشیم با بیشترین سرعت هم توی مسیر غلط نمیشه به نتیجه رسید اما با حداقل سرعت اما در مسیر درست بالاخره به مقصد مورد نظرمون میرسیم.

   ما در این دوره یاد میگیریم که تنهایی چیه یعنی چی؟چه مسائلی رو برامون به دنبال داره و به ذهنمون یاد میدیم رابطه عاشقانه ایده ال متاهلی چیه؟ چه مزایایی داره چه نتایجی برامون داره و قدم به قدم با فایل های آموزشی و انجام مرتب تمرینات به‌صورت مستمررررر و همیشگی تغییراتی رو در ذهنمون ایجاد میکنیم و به کمک خدا به نتیجه میرسیم.

   ما تنهایی رو از بچگی یادگرفتیم تحت تاثیر خانواده و محیط رشدمون بهمون تلقین شده مثل یادگیری زبان مادری ما تلاشی نکردیم ولی خود ب خود یاد گرفتیم اما الان انگار میخوایم یه زبان جدید یادبگیریم تلاش بیشتری میخواد. ما سال‌های رفتار تنها بودن رو تکرار کردیم و باید به خودمون زمان بدیم تا بتونیم فرمول های تنهایی رو حذف و فرمول های درست رو جایگزین کنیم پس خودتون رو تحت فشار نذارید آهسته و پیوسته جلو برید و تغییرات رو متوجه خواهید شدتغییراتی که تمام زندگی شما رو تحت شعاع قرار میده و بهتون انگبره و امید برای بهبود تماااام ابعاد زندگی تون میده طوری که دیگه ناخود آگاه جلو میرید مثل راننده ای ک دیگه موقع رانندگی فکر نمیکنه الان دنده عوض کنم یا فرمون رو بچرخونم و اینا نا خوداگاه شده براش. این مزیت ما میشه چون کسایی ک از اول خیلی راحت زندگی عاشقانه و متاهلی رو بدست اوردن ممکنه مثل‌ما‌قدرشو ندونه علاوه بر اون ما همه چیز رو بهبود میبخشیم و زندگی مون رو عوض‌میکنیم مثل یک تولد دوباره.

   میدونم‌هایی ها ناامید شدن و فکر میکنن ناتوان اند ولی شما ناتوان نیستید مشکل از شما نیست شما خواستنی هستید خیلی ها هنوز هم شما رو میخوان یا حتی ممکنه توی رابطه ای باشید ک‌امید چندانی ندارید میخوام بگم شما تصادفی این متن رو نخوندید با اموزش های عالی آقای عطا روشن همراه بشید و یه سلام دوباره کنید به خودتون به خود ارزشمندی که خیلی وقته ندیدیدش

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/13 19:10
   مدت عضویت: 776 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 365 کلمه

   درود من تصمیم دارم روش لاغری با ذهن رو برای بدست اوردن رابطه عاشقانه ایده ال متاهلی به کار ببرم.

   من خیلی روش ها رو به کار بردم برای رسیدن به رابطه ایده ال عاشقانه متاهلی اما هیچکدوم اونها خود من نبودم و همیشه انگار یه بخشی از خودم رو نادیده میگرفتم به خاطر دیگری از زیادی‌ به سر و وضع خودم رسیدن تا ساده بودن ظاهری و به خودم نرسیدن و…در‌وافع همیشه خواسته های خودم رو یا فراموش میکردم یا کاملا همسو میکردم با خواسته های طرف مقابلم این رو هم اضافه کنم که همیشه انتخاب های خیلی بدی داشتم و افراد مناسبی که سمتم می‌اومدن رو پس میزدم. من شرایط یک فرد مناسب برای بودن در رابطه سالم عاشقانه ایده ال متاهلی رو از هر نظر به‌اندازه کافی و حتی گاهی خیلی بیشتر داشتم اما هیچوقت رابطه ی سالم و رضایت بخشی رو تجربه نکردم که بخواد به نتیجه برسه و همیشه برام سوال بود ک دیگران چکار میکنن ک بدون هیچ ویژگی مثبتی بهترین افراد تصویبشون میشه و روابط عاشقانه ایده ال متاهلی رو تجربه میکنن.

   همیشه با دیگران راجب این مشکل صحبت میکردم و تکرارش میکردم و موضوع رو پررنگ تر میکردم علاوه بر اون میرفتم تو نقش قربانی برای اینکه از خودم سلب مسئولیت کنم که مثلا من بدشانسم و….

   از طریق یکی از اشنایان که از شگفتی سازان دوره لاغری با ذهن بودن با آقای عطا روشن و آموزش هاشون آشنا شدم. دوره زندگی با طعم خدا رو کامل گوش کردم و تاثیرات خیلی خوبی روم گذاشت. من قبلا راجب قانون جذب و… مطالعه داشتم اما نمیدونستم چطور بهش عمل کنم و فقط در توهم اتفاقاتی که میخواستم زندگی میکردم اما دیدم آقای عطا روشن به روشی کاربردی و آسون و عملی دارن این موارد رو بررسی میکنن پس تصمیم گرفتم این دوره رو برای تجربه رابطه عاشقانه ایده ال متاهلی به کار ببرم و ایمان دارم ک به نتیجه میرسه چون حسم واقعا عوض شده. من ده جلسه رو انجام دادم و تمریناتش رو هم انجام دادم در یک دفتر اما به ذهنم رسید این تبدیل مطالب لاغری به کسب رابطه رو داخل سایت هم بنویسم شاید به درد سایر افراد هم بخوره.

   با تشکر فراوان از استاد خوش انرژی جناب عطاروشن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/05/14 00:55
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 21 کلمه

    سلام و درود
    خدا و شکر احساس بهتری دارید
    تبریک میگم به شما
    ایده بسیار خوبی است و منتظر خوندن نوشته های شما هستیم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/05/14 18:01
     مدت عضویت: 776 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 5 کلمه

     بسیار ممنونم از لطف شما 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/06 20:47
   مدت عضویت: 819 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 86 کلمه

   سلام برمشتاقان مسیرلاغری باذهن

   استاد من چون درحال حاضر کرونا گرفتم و خوب نمیتونم تمرکز بگیرم این چند روزه با اجازتون تمارین رو نمیتونم انجام بدم .

   فایل هایی لاغری رو که دانلود کردم گوش میدم و کامنتهای دوستان رو میخونم فقط خاستم اطلاع بدم که غیبت من بی دلیل نیست .

   همانطور که مدرسه میرفتیم اگه یه روز بنا به دلایلی غیبت میکردیم میبایستی اطلاع میدادیم منم وظیفه دیدم بهتون اطلاع بدم .

   انشاله این دوران رو که طی کردم از اول دوباره شروع میکنم با حل تمارین .

   سپاسگزارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/06/15 15:09
    مدت عضویت: 770 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 20 کلمه

    سمیه خانوم  سلام‌از خدا برات سلامتی و رهایی کامل از کرونا خواستارم ….

     

    دوست و هم مسیر شما    : شهربانو 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1400/06/31 14:46
     مدت عضویت: 819 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 29 کلمه

     سلام دوست عزیز 

     ببخشید نمیدونم چرا این پیام تو هرزنامه رفت و من که تازه داشتم جیمیل رو چک میکردم متوجه شدم .

     خیلی متشکرم ازشما .

     آرزوی تندرستی برای همگی .

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/04 06:14
   مدت عضویت: 746 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 568 کلمه

   فایل “برای لاغری با ذهن شروع کنید.”:

   با سلام به همه

   لاغری با ذهن اسان ترین و راحت ترین کار دنیاست.این فایل را بعد از یکسال دوباره الان دیدم، ولی جالب است که هنوزم برایم دیدنش لذت بخش است.

   واقعاً تکرار رفتارها ی درست نه تنها کسل اور و خسته کننده نیست؛ بلکه لذت بخش و اموزنده است.لاغری با ذهن اسان ترین و راحت ترین کار دنیاست.

   همه چیز را در این دنیا میتوان کسب کرد، حتی هوش و استعداد را تا چه برسد به لاغری. لاغری با ذهن اسان ترین و راحت ترین کار دنیاست.

   لاغری با ذهن اسان ترین و راحت ترین کار دنیاست. میتوان با اموزش لاغری با ذهن؛ لاغر شد ، میتوان با اموزش ریاضی؛ ریاضی دان و مدرس ریاضی شد، میتوان با اموزش هوش و استعداد ، باهوش و نابغه شد.

   به همین راحتی در هر سن و سالی هستید ، هر جا و مکان دنیا که زندگی میکنید ،  هر زبان و سطح فکر یا شغل یا سطح درامدی دارید، فرقی نمیکند ، شما دوست خوبم میتوانید لاغر و متناسب شوید.لاغری با ذهن اسان ترین و راحت ترین کار دنیاست.

   لاغری با ذهن اسان ترین و راحت ترین کار دنیاست. من در طول این یک سالی که در دوره هستم ، زندگی من در همه زمینه ها در جهت مثبت تغییر کرده است.

   الان به عکس پروفایل من نگاه کنید ، من بارها و بارها لباسها ی خودم را اهدا کرده ام چون سایز انها برایم بزرگ شده بودند.لاغری با ذهن اسان ترین و راحت ترین کار دنیاست.

   لاغری با ذهن اسان ترین و راحت ترین کار دنیاست.من هنوز به ان وزن و سایز مورد علاقه و دلخواهم نرسيده ام ، ولی همین طور که استاد گفتند در لاغری با ذهن زمان برای رسیدن به هدفمون ،طولانی تر است ولی این لاغری ابدی است.

   این لاغری و متناسب شدن با لذت است ، این لاغری سطح فکر شما را ارتقا میدهد. این لاغری شما را متحول میکند.لاغری با ذهن اسان ترین و راحت ترین کار دنیاست.

   لاغری با ذهن اسان ترین و راحت ترین کار دنیاست. برای دوستانی که شک و تردید دارند و یا اوایل کار هستند و گاهی ناامید میشوند ،میخواهم بگويم که همه این احساسات عادی است؛ ولی مطمئن باشید گذراست.  

   اگر بخواهم موفقیت خودم را تا الان در چند کلمه ذکر کنم میتوانم بگويم که “استمرار داشته باشید و تکرار کنید. ” لاغری با ذهن اسان ترین و راحت ترین کار دنیاست.

   لاغری با ذهن اسان ترین و راحت ترین کار دنیاست. همانطورکه یک معتاد به مواد مخدر به استفاده از مواد مخدر عادت میکند ، بیایید ما به داشتن و به تصویر کشیدن یک زندگی زیبا عادت کنیم.

   اگر در انجام تمرینها و عمل کردن به فایلها استمرار داشته باشید ، و انها را تکرار کنید شما به انجام این تمرینها و انجام انها عادت میکنید.لاغری با ذهن اسان ترین و راحت ترین کار دنیاست.

   لاغری با ذهن اسان ترین و راحت ترین کار دنیاست. این اعتیاد به سایت یا همان عادت به ساختن افکار و فرمولها ی درست ، پاکسازی افکار و فرمولها ی نادرست شما را به یک زندگى زیبا میرساند.

   زندگی زیبایی که همه ما دنبال ان سالها در بیرون و محیط اطرافمون میگشتیم و یا میگردیم. به خودتون ایمان بیاورید و این اتصال و ارتباط را با ذهن خود برقرار کنید ، ان وقت میبینید که شما هم با تغییرات روزانه ، ماهانه و سالانه روبرو میشوید که حتی سرعتش شما را به هیجان میاورد. لاغری با ذهن اسان ترین و راحت ترین کار دنیاست.

   شاد و متناسب باشید.

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   negarmalekzade2377@gmail.com
   1400/04/18 20:50
   مدت عضویت: 409 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 972 کلمه

    سلام به استاد عزیز ودوستان عزیز سایت 💖💖

    

   خلاصه مطالبی که از این فایل یاد گرفتم ::

    

   مشکل ما در کاهش وزن مشکل ذهنی است

    ما مشکلی در ذهن داریم که نمی تونیم لاغر بشیم و یا لاغر بمونیم 

   اما در روش لاغری با ذهن یاد میگیریم که چطور میتونیم ذهنمون رو  برای لاغر شدن و لاغر موندن تربیت کنیم

   لاغری با ذهن اگرچه نسبت به سایر روشهای لاغری یه مقداری زمانش بیشتر و نیاز به صبر و استمرار بیشتری داره 

   ولی نتیجه اون ماندگار و ثابته وقتی که ما از هر روشی برای لاغری استفاده کردیم ما سعی کردیم جسممون رو تحت فشار قرار بدیم و از غذاخوردن خودمون رو محروم می کردیم و سعی می‌کردیم فعالیت بدنی روزانه مون رو بالا ببریم و با تحت فشار قرار دادن خودمون مقداری از وزن و سایزمون  کم می شد

    اما دلیل اینکه در تمام این مراحل و دفعاتی که ما برای لاغری اقدام کردیم، همیشه انجام کار به سختی صورت می گرفته،

   به خاطر این بوده که اقدام فیزیکی ما برای کاهش وزن و سایر با اقدام ذهنمون همسو نبوده 

   یعنی ما تصمیم میگرفتیم لاغرشیم و اقدام می‌کردیم از روشی برای لاغری استفاده می‌کردیم اما ذهن ما همچین تصمیمی نداشت و ذهنمون طبق روال گذشته خودش، ما را به پرخوری تشویق می‌کرد 

   و ما را هدایت می‌کرد به سمت جاهایی که غذاهای خوب بود روش‌های پرخوری را به ما نشان می داد و ما را تحریک می‌کرد وذهن  روال کار خودش را طی می‌کرد

    اما ما بودیم که تصمیم گرفته بودیم که لاغرشیم و در اصل داشتیم با ذهنمون مبارزه می‌کردیم ما می‌خواستیم طبق برنامه غذاییمون غذا مصرف کنیم اما ذهنمون همچین تصمیمی نداشت و دائماً ما را به سمت پرخوری هدایت می‌کرد 

   به خاطر همینه که در تمام روش‌هایی که ما برای لاغری استفاده کردیم هر چقدر که از شروع تصمیم گیری ما می‌گذشت کار سخت‌تر می‌شد

    چرا که تلاش ذهنمون برای اینکه ما را به مسیری که در ذهنمون طراحی شده برای چاقی، ما را می خواست به این سمت هدایت کنه

   و این جنگ و گریز بین ما وذهنمون برای اینکه نمی خواستیم وارد مسیر چاقی بشیم و ذهنمون تلاش می‌کرد ما را به مسیر چاقی قبلی برگردونه

    باعث می‌شد که ما عصبانی بشیم پرخاشگر بشیم و ناراحت و خسته بشیم از این تلاش و مبارزه هر روزه 

   در نهایت رها می‌کردیم و دوباره با خیال راحت ما را به مسیری که سالها آن را طی کردیم هدایت می کرد

    

    تمام فعالیت‌های بدنی ما تحت کنترل مغزمون است و هر فعالیت بدنی که ما انجام می‌دهیم با مغزمون این کار صورت می گیره و فرمانش از مغز صادر میشه 

    

   هر بار که دست شما برای برداشتن لقمه‌ای حرکت میکنه این فرمان از مغز صادر میشه وگرنه شما نمی تونید بدون دخالت مغز اقدام کنید برای هر حرکت فیزیکی

    مغز ما تحت تاثیر ذهن ماست وقتی ذهن ما برنامه‌ریزی شده برای چاق شدن، مطمئناً فرمان هایی که مغز ما به اعضای بدن ما صادر میکنه در جهت چاق شدن و چاق تر شدن است 

   خیلی وقت ها ما میدونیم که سیر هستیم و تازه غذا خوردیم و احساس سیری می کنیم اما وقتی با یک شیرینی مواجه میشیم با یک ماده غذایی که خاطرات خوب ازش داریم و از خوردنش لذت میبریم مواجه میشیم دست ما میره به سمت برداشتن لقمه 

   و با اینکه ما می‌دونیم نباید بخوریم ، به راحتی دستمون اونو بر می داره و اونو می خوریم و بعد از خوردن عذاب وجدان می گیریم و ناراحت میشیم 

    و این اضطراب و ناراحتی باعث تشدید چاقی میشه. تصمیم می گیرین  که نخورین اما به موقش نمیتونید تصمیمتون رو عملی کنید و می خورین و بعد هم ناراحت میشین

   چاقی ارثی نیست چاقی یادگرفتنیه و آموزش دیدنیه مثل خیلی از رفتارهای ما

    

    پس ما چاقی رو یاد گرفتیم بدون اینکه خودمان تصمیم گرفته باشیم چاق بشیم چاق شدن رو یاد گرفتیم و نتیجه اونها جسم و وزنی  است که داریم

    

   پس میشه لاغر شدن را هم آموزش دید همانطور که چاق شدن رو آموزش دیدیم برای اینکه بخواهی لاغر شدن را یاد بگیری باید اصول کار کردن و تسلط داشتن بر ذهن رو یاد بگیری

    

    دلیل شکست خوردن ما از رژیم هایی که می گرفتیم و دوباره به حالت اول چاقی برمی‌گشتیم به خاطر این بود که

    

    در حالی که به خودت فشار می‌آوردی که وزنتو بیاری پایین هیچ برنامه‌ای برای آموزش دادن لاغری به ذهنت نداشتی و فقط داشتی به جسمت فشار می‌آوردی

    

    شما با هر قدرت و انگیزه و توان اگر در مسیر اشتباه حرکت کنید مطمئناً به مقصد نمی رسید ولی اگر با هر سرعتی حتی آهسته و کند در مسیر صحیح حرکت کنی به هدفت میرسی 

    

   تفاوت رسیدن به مقصد و نرسیدن به مقصد در تلاش و سرعت و کوشش نیست در مسیر درسته

   هر بار که از تلاشمون برای لاغری نتیجه نگیریم متاسفانه بر بار سنگینی چاقی اضافه میشه و ما خودمون رو ناتوان تر از قبل می بینیم برای لاغری

    

    در روش لاغری با ذهن باید هر روز تمرینات را با شور و اشتیاق عالی انجام دهیم

    

    باید هر روز یک قدم به سمت لاغری برداریم و اون  قدم فیزیکی نیست و سختی نداره ،دوندگی و محرومیت غذایی نداره و آموزش ذهنیه

    

    از طریق فایل گوش دادن و نوشتن و تمرین کردن 

    

   هر کجا در مسیر لاغری دیدی داره بهت سخت میگذره، بدون داری مسیر رو اشتباه میری و همانطور که برای چاق شدن سختی نکشیدیم لاغری با ذهن هم به همین شکله بدون اینکه شما سختی بکشید وزن با ذهن متعادل میشه

    

    به اندازه‌ای که در آموزش ذهنتون خوب رفتار کنید، خوب عمل کنید وزن و سایز تون متعادل میشه با ذهنتون

    اضافه وزن تاثیری صدها برابر روی اعصاب و روان ما داره 

   اضافه وزن  محدودیت به وجود میاره، اعتماد به نفس افراد رو خورد میکنه توانایی هاشون رو ازبین میبره

    پس برای تغییر کردن همت کنید، اشتیاق زندگی دوباره رو در خودتون زنده کنید،  لاغر شدن رو یاد بگیرید و لاغر شدن رو زندگی کنید

    و زندگی جدیدی برای خودتون خلق کنید

    

    لاغر شدن خیلی ساده است ،اگر از مسیر صحیح، حرکت رو شروع کنید و استمراااااااااااااار داشته باشید.🌹🌹

    

   باسپاس از شما استاد عزیز آقای عطار روشن بابت این سایت عالیتون🥰🥰🙏🙏🙏💖💖💖🙏💖🙏💖🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 12 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   faribadeghani1371@gmail.com
   1400/04/07 00:30
   مدت عضویت: 419 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 84 کلمه

   وقتی ب فایل هاتون گوش میدم انگاری کسی هس ک منو درک کنه کسی هس ک بفهمه من چیا کشیدم چ رنجی کشیدم چجوری اشک تو چشمام جمع شده وقتب رفتم خرید
   سپاسگزارم از خداوند عزیزم ک بهترین روری برام مقرر کرد و من با سایت شما اشنا شدم من با امید و قول ب خودم ک تمام تلاشم بکنم تا ب خودم ثابت کنم ک من میتونم و من بنده خدای متعال هستم خداوند منو مجهز و توانمند افریده و مطمینا کمکم میکنه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آرمیتا صدیقی
    1400/04/08 23:14
    مدت عضویت: 424 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 35 کلمه

    سلام دوست عزیزم.ورودت به این سرزمین رو تبریک میگم و خیلی خوشحالم که خداوند شمارو هم مثل منو خیلی های دیگه هدایت کرده تا بتونم آزاد باشیم و از زندگیمون لذت ببریم…خیلی خیلی موفق باشی

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   marjanchavoshi96@gmail.com
   1400/03/30 01:51
   مدت عضویت: 503 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 468 کلمه

   با سلام من امروز 77 روز هست که در این سایت ثبت نام ولی فقط نه جلسه از آموزش لاغری ذهنی را گوش دادم و نوشته هام هم خیلی نامرتب بود و خیلی جدی نگرفته بودم ولی دیدم هر وقت گوش دادم چقدر در مورد ریزه خوری و پرخوری تاثیر داشته و حس خوبی بهم داده ولی خیلی پیگیر نبود و امروز تصمیم گرفتم که با خودم تعهد ببندم که دوباره خلاصه نویسی کنم و از اول دوباره شروع کنم و این دفعه خیلی جدی و پیگیری باشم و تصمیم بگیرم هر شب یک فایل گوش کنم و تمرین و استمرار یادم نره 

   به قول کتاب سیزده نوشته علیرمیرصادقی

   درس هشتم تغییر

   جلوه‌ی برق است در میخانه‌ هشیاری مرا                                 از پی تغییر بالین است بیداری مرا

   در همه‌ی کارها می‌توان سریع تغییر کرد، آن چیزی که نیاز به زمان دارد، مشاهده‌ی نتیجه‌ی تغییر است.

   در واقع تو باید به تغییرت ادامه دهی تا محصول و تغییر و دوستی‌ات، فزونی یابد و این نیاز به زمان دارد.

   تغییر وزن کم کردن

   تو اگر امروز بعد از درست کردن لقمه‌ها برای دوستانت، خودت فقط کمی پنیر به همراه یک عدد گردو میل کنی، دست به تغییر زدی و تغییر آغاز گشته است اما وزن تو کم نمی‌شود و این نتیجه‌ی تغییر است که بسته به میزان وزنی که تو می‌خواهی کم کنی به درازا می‌کشد اما تغییر تو می‌تواند از همین حالا آغاز گردد. اگر اینگونه بیاندیشیم، تغییرات را ساده‌تر آغاز می‌کنیم، فردی که شرایط را پذیرفته و با تسلط بر خودش می‌داند که از پس هرکاری بر می‌آید، درنگ نمی‌کند و تغییر را شروع می‌کند و با صبوری خاصش منتظر نتیجه‌ی تغییر می‌ماند، ما نباید تغییر کردن را به بهانه‌ی طولانی بودن محصولش، به تأخیر بیاندازیم.

   از کتاب سیزده 

   و پس تعهد می کنم که استمرار در این مسیر فراموش نکنم.

   ذهنم را برای لاغر شدن تربیت کنم. 

   و قبلا که رژیم می گرفتم ذهنم تصمیم به لاغر شدن نداشت و مرا هدایت به پرخوری می کرد و خودمون رو سرزنش نکنیم که هر بار سرزنش باعث می شود که ضعیف تر بشویم.

   چاقی ارثی نیست و یادگرفتنی هست و باید لاغر شدن رو به ذهنمون آموزش بدهیم. و لاغر شدن زمان ندارد اگر تبلیغات زمان می دهند غلط است. و ما اتفاقا توامند بودیم که روشهای مختلف لاغری رو استفاده کرده ایم ولی مسیر و روش اشتباه بوده

   و باید سعی کنیم هر روز یک قدم برداریم و که گوش کردن و نوشتن و تمرین و استمرار در این روش هست.

   امید و انگیزه و اشتیاق و استمرار داشته باشیم. با تشکر از استاد عزیز که وقتی شما حرف می زنید تمام کتابهای انگیزشی که خوندم و استادهای روانشناسی رو گوش کردم دوباره یادم میوفته و به نظر اگر من در این راه استمرار داشته باشم شاید در زمینه های دیگه زندگیم مثل ثروت و آرامش هم موفق تر باشم. خیلی از خدا ممنونم که با این سایت آشنا شدم. خدایا شکرت

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 6 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   m.fouladi1987@gmail.com
   1400/03/03 14:04
   مدت عضویت: 491 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 271 کلمه

   سلام دوستان من هم از وقتیکه یادم میاد اضافه وزن داشتم، مادرم زمانیکه برای چکاپهای ماهیانه کودک من را نزد دکتر میبرده دکتر همیشه میگفته که کمی اضافه وزن دارم. همیشه یادم میاد که در سنین مهدکودک یا بعدا دبستان از اینکه اندام درشتری نسبت به بقیه داشتم راضی نبودم البته اون موقع اصلا چاق نبودم و چاقی من مربوط میشه به بعد از زایمانم اما دختر قد بلند و درست اندامی بودم که کمی اضافه وزن داشتم. نوجوان بودم که مادرم من را پیش کارشناس تغذیه برد و بعد از اون بی اغراق شاید صد بار دیگر پیش کارشناسان و دکترها و متخصصان تغذیه رفتم. هیچ وقت موفق نبودم نمیتونستم رژیم بگیرم اعصابم خورد میشد یا خودم را توجیه میکردم و لقمه اضافه همان و پرخوری بعد از آن هم همان دوباره تا میومدم خودم را جمع و جور کنم و رژیم جدیدی را از سر بگیرم چرخه ای از عذاب وجدان غم نیاز به شادی پرخوری و مجددا غم و نا امیدی به طور متناوب طی مراجعات مختلف به پزشکان مختلف در من ایجاد میشد. سه سال پیش با گروهی شبیه oaآشنا شدم و تونستم یازده کیلو وزنم را کم کنم اما به علت مهاجرت و دور شدن از گروه مجددا به وزن قبلی بلکه بیشتر برگشتم. علت اضافه وزنم اینه که خوردن من تبدیل شده به واسطه ای برای مداخله در احساسات مختلف در جهت کنترل و تعدیل آنها، هر چند عقل سلیم بهم میگه که پرخوری هیچ وقت راه حل مناسبی نیست و باید پاسخ درست به افکار و احساسات داد اما باز کنترل خودم خیلی سخته. از خداوند میخواهم که راه درست را بهم نشون بدا

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   m.fouladi1987@gmail.com
   1400/03/01 14:50
   مدت عضویت: 491 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 222 کلمه

   سلام معلم گرامی، سلام دوستان عزیز. من مرضیه هستم. مثل خیلی از شما ها روح و روانم مملو از درد و رنج مواجه شدن با مشکل پرخوری و اضافه وزن و چاقی هست. مدتی هست ک در من این باور ایجاد شده بود که مشکل از ذهن من هست اما متاسفانه راهنما و افراد همدلی که بتونم همیشه باهاشون در ارتباط باشم و حرفم را بهشون بزنم پیدا نمیکردم. تا اینکه در اینترنت با جستجوی کلید واژه لاغری ذهن با این روش آشنا شدم. ماه گذشته مبلغی را صرف خرید قرص های لاغری کردم با اینکه میدونستم راه درستی نیست اما از ناچاری این کار را کردم. همین الان می خوام برم و بریزمشون دور فکر میکنم که خوردن این قرص ها که خالی از عوارض هم نیستند رفتار نا مهربانانه ای باشه در حق خودمون. بچه ها من خیلی توی این راه اذیت شدم به خدا می خوام بشینم زار بزنم به خدا دیگه خسته ام از چاقی و پرخوری متنفرم اما نمیتونم خودم را کنترل کنم یعنی یاد نگرفتم که چه طور تغییر پایداری کنم. شب قدر از خداوند مهربان خیلی کمک خواستم و همه امیدم اینه که این روش کارساز باشه. قصدم اینه که دوره رایگان را اول شروع کنم و بعد دوره های بعدی را. من میخوام تغییر کنم من میخوام لاغر بشم و برای همیشه لاغر بمونم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/27 11:06
   مدت عضویت: 464 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 469 کلمه

   سلام به جناب عطار روشن عزیز و دوستای عزیزم من دوره لاغری با ذهن رو از ۲۴ اردیبهشت شروع کردم و از همون روز کلی تووی سایت گشتم و نظرات رو خوندم و آلبوم شگفتی سازان رو دیدم و بخش های مختلف سایت رو دیدم و ذوق زده شدم و خدای عزیزم رو شاکرم که انقدر عالی من رو به این مسیر درست و حقیقی برای متناسب شدن برای همیشه هدایت کرد و از حسم بخوام بگم فوق العاده است این که در مسیری قرار گرفتم که از همون ابتدا همه ی محدودیت های مسیر های قبلی رو برام حذف کرده از محدودیت وزن کم کردن و محدودیت زمان و محدود بودن مواد غذایی و سن و هرآنچیزی که تا به امروز از رسانه ها و مردم و خانواده و دکتر های تغذیه شنیده بودم و من رو به یه انسان افسرده و عصبی و نا امید تبدیل کرده بود رو برام نقض کرده و به آرامش رسونده اینکه متوجه شدم به راحتی آموزش دادن ذهنم میتونم به هروزنی که بخوام برسم امید و انگیزه و اشتیاق رو برام میلیارد برابر کرده اینکه بهم تاکید میکنه که من خیلی با اراده بودم که تووی تمام مدت زمان اضافه وزنم برای لاغری تلاش میکردم و فرد توانمندی هستم برام بی نهایت لذت بخشه چون درتمام این سالها که در اون مسیر های اشتباه برای لاغری تلاش میکردم و به نتیجه نمیرسیدم همه اراده ام رو زیر سوال میبردن و من هم باورم شده بود مشکل از منو اراده ام هست و دوباره مسیر های اشتباه رو به شیوه ی دیگه ای تکرار میکردم و مسیر اشتباه دیگه ای رو جایگزین میکردم تا شاید بتونم لاغر بشم ولی همیشه علاوه براینکه میدونستم نمیشه به وزن ایده آلم برسم چون هرچی میگذشت لاغری از اون مسیر های اشتباه نه تنها سخت میشد بلکه غیر ممکن بود دائما استرس اینو داشتم که من که نمیتونم تا ابد این مسیر های سخت رو ادامه بدم و تا رهاشون کنم دوباره برمیگردم و همونطور هم میشد .خدای عزیزم رو شاکرم که تسلیم شدن من رو پذیرفت و به بهترین شکل من رو به این مسیر درست و عالی و راحت و پر از امید و انگیزه و عشق هدایت کرد برای رسیدن به لاغری و تا ابد متناسب بودن که بزرگ ترین آرزوم هست و همه ی جنبه های زندگیم رو تحت تاثیر قرار دادهو مطمئنم که در این مسیر لاغری با ذهن هم تمام جنبه های زندگیم به بهترین شکل تحت تاثیر قرار میگیره و بهترین ها برام اتفاق میوفته همین طور که تووی همین ۳ روز اول تاثیرات عالی و مثبتش رو به وفور حس کردم و میبینم تووی حس و حالم و آرامشم و شادی درونیم خداجونم شکرت شکرت شکرت که هستی و برام خدایی میکنی ♥️جناب عطار روشن عزیز بی نهایت ازتون ممنونم و براتون تا ابد بهترین هارو آرزو دارم🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   fateme66valian@gmail.com
   1400/02/15 03:53
   مدت عضویت: 480 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 310 کلمه

   سلام.من فاطمه ام.با بیست کیلو اضافه وزن.و سی وسه ساله‌از وقتی به خودم اومدم و درسن تین ایجری نسبت به هم سن وسالام یکم تپلتر بودم و شروع کردم به پیاده روی و کمتر غذا خوردن.تو سنه بیست و دو سالگی ازدواج کردم و نسبتا خوش اندام بودم و شاید اضافه وزنم زیر پنج کیلو هم نبود.اما شرایط سخته زندگی ودوری از خانواده و فشارهای روحی متعدد از جانب خانواده ی همسر باعث شد به پرخوری روی بیارم ووزنم از شصت و پنج برسه به هشتاد.بعد از گذشت هفت سال به خودم اومدم و دیدم که دیگه نمیتونم اینجوری ادامه بدم.با گرفتن قرص های گیاهی شروع کردم که عوارض بدی چون سرگیجه برام گذاشت و تاثیری هم ندیدم.رفتم باشگاه و شروع رژیم غذایی سفت وسخت.باید لاغرمیشدم.شنیدن کلمه هایی چون گوریل و خرس و حرفهایی زننده موقع دعوا و بگومگو تو روح و روانم تاثیر بدی میذاشت.با تلاش زیاد تونستم شانزده کیلو طی پنج ماه کم کنم.و ساله بعدش بعد از هشت سال ناباروری باردار شدم.یعنی ساله نود وپنج.توی دورانه بارداری هم هنوزخوش اندام بودم.اما بعد از زایمان شکمم فرمه بدی ‌پیدا کرد و زیر شکمم افتاد پایین.به خاطر شیردهی دوباره پرخوری رو شروع کردم.تا به امروز هم ادامه دادم.اما الان هم نمیخام چاق باشم و میخام دوباره اعتماد به نفسم رد به دست بیارم‌.تا اینکه کلیپه صحبت های آقای عطار رو گوش دادم و تصمیم گرفتم با برنامه ی ایشون خودم رو محک بزنم.من باید خودم رو تغییر بدم تا اعتماد به نفس نابودشده ام رو برگردونم.حتمن یکی از دلایل چاقی خودم رو فشار های روحی وارد شده در زندگیه زناشویی میدونم.اما خوش اشتهایی ‌ و دوستداشتن شیرینی جات هم میتونه یکی از دلایل چاقیم باشه.همچنین تند غذا خوردن ونجویدن درست غذا.و ریزه خواری.دلم میخاد روزی بیاد که مثله قبلنم خوش اندام بشم و به خودم افتخار کنم .به امید موفقیت برای هر کسی که توی این راه قدم گذاشته.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/02/14 15:58
   مدت عضویت: 540 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 158 کلمه

   سلام به همسفران به سمت لاغری دوستان من نزدیک به دوماه هست با سایت لاغری با ذهن اشنا  شدم تو این مدت فایل رایگان گوش دادم و تمرینات انجام دادم به وضوح تغییراتی در من شکل گرفته اول این که به خدا نزدیکتر شدم باهش راحت دردل می کنم وخواسته هام بهش میگم و مسایل فرعی کمتر اذیتم می کنه زیاد تو حاشیه نمیرم شادتر شدم وکمتر درباره اضافه وزنم فکر می کنم ومیانه حذف کردم غذا را به انذازه نیاز بدنم می خورم ودیگه خودم با خوردن خفه نمی کنیم واضافه غدا هر وعده زیاد می امدرا خودم می خوردم حال یا وعده دیگه ویا دور می ریزم ودیروز متوجه شدم یکی لباس ها برای ازاد تر شده و از خوشحالی تا اخر شب باعث خوشحالی من بود امروز می خوام یکبار دیگه از اول برای بار دوم فایل رایگان از اول گوش بدم امیدوارم اینبار مطالب بهتری بتونم از فایل استاد درک کنم شاد باشید وتندرست🚶‍♂️🚶‍♀️🏃‍♂️🏃‍♀️💃

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   m.khaleghi1385@gmail.com
   1399/12/27 08:50
   مدت عضویت: 524 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 372 کلمه

   باسلام و احترام خدمت استاد عزیز و دوستان گرامی
   خدارو شاکرم که در روزهای پایانی سال 99 منو به این سایت هدایت کرد و میدونم که این تیر نهایی منه در مسیر لاغر شدن.
   از وقتی که به یاد میارم من بچه پری بودم همینجور تا سن 17، 18 سالگی ادامه داشت بعد از ازدواج کم کم و نامحسوس اضافه وزن پیدا کردم تا اینکه رژیم و ورزش رو شروع کردم و تا حدودی تونستم وزنم رو کنترل کنم اما این تا زمانی بود که رژیم و ورزش جزیی از زندگیم شده بود که اگر هر کدوم رو ترک میکردم وزنم بالا میرفت تا اینکه با بارداریم هر دو رو ترک کردم و با اضافه شدن 20 کیلو رکورد زدم. از اون موقع همیشه در حال گرفتن رژیم گرفتن از دکترها و سایتهای مختلف بودم تا حدودی هم در پایین آوردن وزنم موفق بودم اما هیچ وقت پایدار نبود با تولد فرزند دومم همچنان این وضع ادامه داره.
   علت چاقیم رو همیشه بخاطر کم کاری تیروئیدم و هل هوله خوردن میدونستم چون من حجم غذام زیاد نیست بیشتر چشمم حریصه برای خوردن هل هوله. وقتی از سرکار میرم خونه اولین کارم اینه که یه سری به یخچال بزنم و اصلا هم ربطی به گرسنگی و سیری نداره دوست دارم یه چیزی برای تفریح بخورم. خلاصه اینکه همیشه تو ذهنم این بوده که من کم کاری تیروئید دارم و سوخت و ساز بدنم پایینه، به راحتی چاق میشم و به سختی و مشقت گرم گرم کم میکنم . الان فک میکنم اگه این ذهنیت تغییر کنه و هل و هوله خوردن (که ترکش خیلی سخته) کنار گذاشته بشه و هر از گاهی با حس خوب رقصیدن و ورزش کردن بهش اضافه بشه مشکل حل بشه. تا ببینیم استاد عزیز به لطف الله مهربان به چه صورت مارو در مسیر درست تغذیه و زندگی سالم هدایت میکنند. هدفم در سال جدید رسیدن به وزن ایده آل بدون هیچ سختی هست و اینکه دیگه برای خودم تعیین نمیکنم تا فلان تاریخ باید لاغر بشم چون اضطراب و نگرانی همراه با حس بد رو به دنبال داره وقتی در پایان اون تاریخ به وزن دلخواهم نرسم. پس با خیالی آسوده و اطمینانی حاصل از هدایت الله و کمک استاد این مسیر رو طی خواهم کرد.
   خدا حافظ و نگهدارتون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/16 15:28
   مدت عضویت: 636 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 606 کلمه

   سلام به همگی و استاد محترم
   برای دومین مرتبه هست که دارم نظرم رو در این مورد مینویسم سری قبل استاد عرض کردند علت چاقی ام رو فقط تیتروار نام نبرم و راجبش توضیح بدم
   علت چاقی من:
   من از بچگی و وقتی یادم میاد چاق بودم و همیشه تپل ترین فرد کلاس توی دوران مدرسه و حتی دانشگاه بودم، احساسات و عوارض و مشکلات و دردسرها و…. چاقی بماند که توی اکثر افراد چاق مشترک هستند و واقعا یه حس یا درد مشترک که همه مون باهاش خوب آشنا هستیم
   عوامل چاق شدن و چاق بودن برای افراد چاقی مثل من، فکر میکنم زیاد میتونه باشه و بنظرم هر چی چاقی فرد بیشتر باشه براش عوامل بیشتری داره، مثل خوردن زیاد،مصرف زیاد شیرینیجات و بستنی و کاکائو و چربی ها و فست فودها، کم آب خوردن، مصرف کم سبزیجات و سالاد، عدم تحرک و ورزش کافی،استخوان بندی درشت، ارثی بودن، یبوست شدید، نداشتن اراده کافی برای گرفتن طولانی مدت رژیم، بارداری و سزارین و شیردهی، سوخت و ساز پایین بدن،تند غذا خوردن،وسط غذا آب خوردن،بالافاصله بعد غذا دراز کشیدن یا خوابیدن، کم خوابیدن یا شبها تا دیروقت بیدار بودن، استرس و پرخوری عصبی
   اینها مواردی هستند که فکر میکنم هر کدوم به نوبه خودشون در میزان چاقی من مهم و تاثیرگذار بوده و هست
   اما من دو تا عامل رو مهمتر و بیشتر تاثیرگذار میدونم یعنی این دو مورد رو عامل اصلی میدونم
   من فکر میکنم مهمترررررررین و بیشترین و اصلی ترین عامل و دلیل چاقی من *خوردن زیاااااد و بی رویه* هست، چون اشتهام و میل و علاقه ام به غذا خوردن همیشه زیاد بوده و هست، حتی خیلی وقتها که سیر هم هستم بازم تمایل و علاقه به خوردن دارم،به قول معروف چشم و دلم هیچوقت از غذاها سیر نمیشه، یوقتهایی که عصبی و دچار استرس و فکر باشم که دیگه هیچی به قولا پرخوری عصبی دارم و همیشه دوست دارم یه چیزی بخورم، منم مثل خیلی از دوستان تا حالا بیشتر از ۲۰ بار انواع رژیم های غذایی از پزشکان مختلف تغذیه، طب سنتی و رژیم بر اساس طبع و مزاج بدن و گیاهی، انواع رژیم های که توی اینترنت هست مثل رژیم کانادایی و دمنوش های و قرص های کاهش اشتها و لاغری استفاده کردم، کالری شماری با نرم افزارها و برنامه های مخصوص و توی همون دوران به همراه ورزش و کارهای دیگه خوب جواب گرفتم ولی وقتی ولشون کردم دوباره برگشتم سر خونه ی اول…
   و دومین مورد که عامل چاقی خودم میدونم عدم تحرک کافی و ورزش و پیاده روی… هست واسه این علت چاقی ام هم گاهی یه حرکتهایی زدم مثل ثبت نام توی باشگاه و گرفتن مربی خصوصی و پیاده روی و استخر و شنا و تا خرید تردمیل، همه ی این موارد به همراه رژیم و دمنوش توی یه زمانی خوب وزنم کم میکنه ولی وقتی ول میکنم دوباره بر میگردم سر خونه اول….
   و اما یه مورد دیگه، ۲مرتبه بارداری و شیردهی که بازم فکر میکنم این عامل هم بیشترش بر میگرده به همون عامل اول که خوردن زیادی بوده چون توی بارداری اول که میل و اشتهام به غذا زیاد شده بود و زیاد میخوردم و توی شیردهی هم چون شیرکافی نداشتم همه میگفتن باید چیزهایی بخوری که شیرت زیاد بشه و علتی شد برای بیشتر و بیشتر خوردن
   درسته که غذا و خوردن ممکنه آدمو چاق نکنه ولی زیادی و بی رویه و بیشتر از حد خوردن حتما آدمو چاق میکنه

   چاقی= زیاد خوردن عدم تحرک کافی و ورزش
   من تازه شروع به گوش دادن فایل های آموزشی رایگان گرفتم و تازه فایل اول رو
   گوش دادم ولی این حس و فکر و این فرمول همیشه توی ذهنم بوده و هست

   ممنون میشم استاد راهنمایی ام کنند و پاسخ بدهند

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1399/11/16 17:16
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 22 کلمه

    سلام دوست عزیز
    با مقایسه این نوشته و نوشته قبلی به تفاوت درک و بررسی محتوای ذهنی خودت پی می بری
    این قدرت نوشتنه

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/22 23:28
   مدت عضویت: 586 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 132 کلمه

   سلام ب همگی…علت چاق شدن من.تاجایی ک یادم میاد از ۱سال بعداز ازدواجم شروع شده بود…همون گرم ب گرم..دوران مجردی م اصلا یاد ندارم ک خودمو وزن کرده باشم…اصلا ب ذهنم خطور نکرده بود..بعداز ازدواجمم همین طور اصلا وزن نکردم
   خلاصه تا وقتی ک من بار دارشدم..وقتی ک بار دارشدم یادمه ۸۴کیلو بودم..برای زایمانم خیلییییی چاقترشدم خیلی…دیگ ازون موقع دوباره خودم هیچچچ وزن نکردم تاا ی موقع ب خودم اومدم دیدم ۱۰۷کیلوم تا ۳.۴سال پیش
   دیگ ازون موقع باشگاه رفتم کمی کم میکردم از ذوق کم کردن هی میخوردم .خسته میشدم ول میکردم..چند باری رژیم گرفتم…باز کم میکردم دوباره ول میکردم
   من پرخور..بی تحرک..خواب زیادداشتم
   من اصلا ب لاغری فکر نمیکردم..بیخیال بودم
   الان ۲۶سالمه کمر درد دارم پا درد دارم…
   انشائ الله ک میتونم همه ی این سال هارو جبران میکنم و لذت لاغری وتناسب اندام و میبرم🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   abolhasanifarzane1@gmail.comcom
   1399/09/16 18:32
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 24 کلمه

   سلام استاد میشه لطفا بگین چجوری اپلیکیشن لاغری با ذهن دانلود کنبم هر کاری کردم نشد چنین گزینه ای پیدا نکردم با تشکر فراوان

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1399/09/17 02:00
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 47 کلمه

    سلام دوست عزیز
    اپلیکیشن لاغری با ذهن سال گذشته مورد استفاده قرار گرفت که بازخورد مناسبی نداشت و فرصت بروزرسانی و بهبود اپلیکیشن را نداشتیم به این دلیل از دسترس خارج شده و فقط از طریق سایت تناسب فکری باید از مطالب و دوره های آموزشی استفاده کنید.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/08 10:31
   مدت عضویت: 702 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 538 کلمه

   خب،سلام
   قرار بود مثل یه انشا باشه،ولی فکر نکنم دستم به خوب نوشتن بره،پس فقط چیزی که الان به ذهنم میرسه و بدون هیچ ادعایی تو درست نوشتنش مینویسم.
   گفتین دلایل چاقی،راستیاتش از اونجایی که تو ذهنم بود هر چیزی یه دلیل داره و دلیل چاقی به گذشته ها و اعصاب ربط داره،من همون موقع برگشتم به گذشته،که وقتی شروع به چاق شدن کردم،همزمان دعواهای خونوادگیمون شروع شده بود،میخواستم دلیل اصلیو همین استرس و..بزارم و دنبال بقیش برم،،اما صبا که قسمتای بعدو دیده بود،گفت که هیچ ربطی به اینا نداره،و جای بدش این نیست که چشمه ی تفکراتمو با این پسا گوییش خشک کرد،اینجاست که نگفت به چی ربط داره.
   خلاصه که بعدش فکر کردم،پس اگه این نباشه،برمیگردیم سر دلایل همیشگی و همه گویی،حتما به خاطر دیر خوابیدن و دیر بیدار شدن و هله هوله خوردن و غذا ی هرچند کم،وی بیموقع خوردن(مثلا صبحونه ساعت 2،3 ظهر و تا شب هیچی نخوردن و شام ساعت 12)باشه،یا حتی ورزش نکردن و کم تحرک بودن،هرچند هنوزم ته ذهنم به نظرم به خاطر فکرمه و نه صرفا تمام تمام این دلایل گاها حتی مسخره(چون حتی اگه ترکشون کنیم،روی لاغری اونقردم تاثیر ندارن _و نه روی سلامتی_)
   البته دوست نداشتن خودم،نشناختن خودم،خودم نبودن و یا بودن،ارزش خودمو ندونستن و…فکر کنم ایناهم هستن(من دیشب با گوش دادن آهنگ تویت هاسا که بهار به زور گذاشتش با اینکه من میگفتم شب آهنگ تند بلند گوش ندیم_والان خیلیم ازش ممنونم و همیشه همینطور میشه نه؟_ فهمیدم که ما آدما،ما زنها،ما دخترا و من به شخصه،اصلا اصلا اصلا ارزش خودمونو نمیدونیم،اصلا حتی خودمونو نمیشناسیم که بتونیم خودمونو دوست داشته باشیم و ارزشمونو بدونیم،فهمیدم که خودم گناه دارم نه بقیه،فهمیدم که یه منی هست،که همیشه سعی کردم نادیدش بگیرم،فهمیدم که چقدر این منه گم شده بین یه عالمه تو و اونا ی زندگیم،خیلی خیلی بیشتر از همشون،گناه داره،با اینکه خیلی عاقل تر،قوی تر،محکم تر،قشنگ تر،دختر تر،زن تر،کامل تر و حتی خدایی تر از منه_وخیلی چیزای دیگه_ولی نشسته یه گوشه و گریش گرفته از دست منی که خرم و خودمو ندیدم و انقدر درگیر اینم که من کیم و چقدر بدم،و هر چی داد میزنه من اینجام و تو خیلیم خوب و بزرگ و خفن ودقیقا همونی که میخوای،من نمیشنیدم و واقعا که خر بودم.میدونین؟ ما هر رویایی که داریم و هر سلبریتی و یا الگو و یا انسان کاملی که تو ذهنمون داریم و دوستش داریم و میخوایم مثل اون باشیم،به نظرم به خاطر اون مای درونیمونه که داره نشونه ها و ذره ای از خودشو تو دنیای بیرونی بهمون نشون میده،تا ما بفهمیم این کسی که از دور انقدر ستایشش میکنیم،نمونه ی ساده و کوچیک شده از خود واقعی و درونیه کامل و اصیل و بزرگ خودمونه،به نظرم اون فرد رویاهامون همون خودمونه،خود واقعی و اصلیمون فقط خیلی کمتر از ما،در واقع ما،خیلی خیلی بیشتر از اونیم،فقط خودمون نمیدونیم.یه جورایی هعی بیشتر و بیشتر مطمعا میشم.من از این به بعد میخوام برم دنبال خودم بگردم و پیدام کنم.وقتی خودم شدم،بهتون خبر میدم و با هم روبه روتون میکنم،چون اونم شمارو میشناسه)_و الان به این نتیجه رسیدم : چ.ن هرچیزی یه وقتی داره،پس دیشب ب وقتش بوده که صدای خودمو بشنوم)
   در کل،بله،این کلیت و حتی شاید تمام علت هاییه که معلول چاقیه منو ساختن.و بقیش هم چون اومد گفتم بنویسم،
   ممنون که نوشتم و ممنون که خوندین
   خدانگهدارتون باشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   Abbasiiman15@gmail.com
   1399/09/03 19:27
   مدت عضویت: 636 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 103 کلمه

   با سلام خدمت استاد بزرگوار و مهربان جناب آقای عطارروشن و دوست عزیز من ندا 28 سال دارم و دیروز با این سایت از طریق اینستا گرام آشنا شدم و امروز اولین قدم را برداشتم و من هم چندین بار رژیم بسیار سخت و ورزش های سنگین انجام دادم لاغر شدم ولی نتیجه بخش نبوده ولی مطمئنم که لاغری با ذهن آسان و نتیجه بخش خواهد بود چون من 13 کیلو وزن کم کردم و 3 سال ماندگار بود انشالله به لطف خدا و کمک های استاد گرامی و تلاش خودم به وزن ایده آل خواهم رسید و دیگر هم دست برنخواهم داشت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فاطمه مردانی کیاسری
   1399/08/26 10:58
   مدت عضویت: 1067 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 72 کلمه

   به نام خداوند بخشنده ی مهربان وهستی بخش وسرورآفرین
   جناب استاد گرامی خدابه شما قوت وصحت وسلامتی بده.من به نوبه خودم اول از خدا وند ودوم از جنابعالی سپاسگزاری وتشکر می کنم که عمر گرانمایه را چه خوب وپسندیده در خدمت به خلق ارزانی می دارید وگره از مشکلات رسیدن به تناسب اندام باز می کنیدواقعا دست مریزادوخیلی عالی بود پیام ودرس های شما.خدایا به استاد گرامی سلامتی وعمر با عزت عطا فرما.آمین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/01 10:37
   مدت عضویت: 667 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 86 کلمه

   سلام سمانه هستم ۳۶ ساله از تهران .من از بچگی وزنم نسبت به بچه های دیگران بیشتر بود همیشه همه بهم تپل میگفتن دوره های راهنمایی و دبیرستان بیشتر بهم میگفتن چاق ومن ناراحت از اینکه چرا اینجوریم ناامید .باشگاه میرفتم پیاده روی میرفتم اما مقطعی .تا اینکه ازدواج کردم و متاسفانه بعد از چهارده سال زندگی مشترک به خودم اومدم که وحشتناک هیکل بدی دارم به خاطر چاقی بچه دار نمیشم خوشحالم با شما اشنا شدم امیدوارم بتونم گام به گام با شما لاغر بشم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/12 22:37
   مدت عضویت: 1077 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 187 کلمه

   سلام برای روز پنجم تعهدم به اینجا هدایت شدم .
   من در روز پنجم تعهد میدهم در مدار ۶۰ کیلویی زندگی کنم . البته چون با یکی از دوستان در این مسیر قرار گرفتیم برای اینکه وزن مشترکی را الگوی دهنی خود کنیم در وزن ۵۸ کیلو به تفاهم رسیدیم ‌.
   مدار ۵۸ کیلویی مدار زیباییهاست .
   دنیا از زاویه ی این وزن خیلی لذت بخش است .
   من برای اینکه بتوانم خودم را در این مدار حفظ کنم کافیست کارهایی را که در مدار وزنهای بالاتر بود انجام ندهم .
   وقتی در این وزن هستم رفتارهای مخصوص به این وزن بر من الهام میشود .
   ذهن من مطابق این وزن بر من دستورات فکری ، احساسی و رفتاری صادر می کند .
   احساس من در وزن ۵۸ کیلو بسیار عالیست .
   من در این وزن احساس سبکی میکنم . راحتتر راه میروم . با لذت بیشتری غذا میخورم مناسب وزن ایده الم مواد غذایی جذبم میشود و نهایت لذت را از زندگی میبرم .
   من وزن ۵۸ کیلویی را بسیار دوست دارم و این چند روز دریافتهای کاملا عالی داشتم .
   خدایا سپاسگزارم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/30 11:21
   مدت عضویت: 706 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 116 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان
   من از کودکی چاق نبودم چاقی من از رهنمایی شروع شد همیشه ترس ا جاق شدن داشتم موقع ای ک لاغر بود تا ب خودم اومدم دیدم منم یکی از اونا شدم الان هشت نه ساله ا چاقی رنج میبرم و هر روشی استفاده کردم و نتیجه عالی گرفتم ولی باز چاقتر ا قبل شدم وزنم دوبرابر برگشته،75کیلو هستم و میخام با این روش ب ب وزن دلخام برسم و دیگه برگشت نکنم ب وزن الانم، میدونم که میتونم ب وزن دلخام برسم و اینو ب خودم قول میدم ک برسم و ترسی رو ک دارم کنار بزارم و برای روزای عالی اماده باشم چون ان شاءالله ب زوذی لاغر میشم..😻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/05/31 01:34
   مدت عضویت: 731 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 181 کلمه

   با سلام و خسته نباشید
   من باور نمیکنم که لاغر شدن سخته ، البته من از کودکی اضافه وزن داشتم و همیشه حس بدی نسبت به جسم و اندام خودم داشتم ، تا اینکه همت کردم و یکبار برای همیشه از شرش خلاص شدم و در زمان کمی 54کیلو شدم . خیلی حس خوبی داشتم
   اما خیلی طول نکشید که دوباره به وزن قبلیم برگشتم ، چون یه بار موفق شده بودم همه ش ذهنم در کشمکشه که باز میتونم ، اما هیچ وقت به اون وزن نرسیدم ، 7 سال از اون موقع میگذره و ذهنم فکر یه بار پیروزیه ! عجیبتر اینکه الان خیلی عصبانیم و این عصبانیت من رو پرخور تر کرده دوباره کم کردم تا 58 کیلو و یه ماهه دوباره برگشتم و حس میکنم کنترلی رو این وضعم ندارم ! الان 12 کیلو با وزن ایده آلم فاصله دارم و در آرزوی اینم که همیشه در وزن ایده آلم بمانم ! امیدوارم این مسیر من رو به آرزوی نهاییم برسونه ! که هیچوقت لحظه ای ذهنم درگیرکشمکش چاقی و لاغری نشه . ممنونم از آموزش هاتون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/05/28 19:42
   مدت عضویت: 734 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 466 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان عزیز
   من از بچگی چاق نبودم خیلی هم لاغر بودم تا کلاس پنجم ابتدایی کم کم شروع به چاق شدن کردم البته اینقدر چاقیم زیاد نبود که دیگران بهم بگن چاق شدی.
   اما در ۱۳ سالگی یهویی پنچ کیلو چاق شدم همه لباسم بهم تنگ شده بود برای همین سعی کردم با تحرک زیاد و یه کم غذام رو کم کردم پنج کیلو دوباره کم شد.
   از اون به بعد دوباره هی کم میکردم هی چاق میشدم تا وقتی پسرم به دنیا اومد وقتی پسرم ۲ سالش شد وزنم عالی بود ۵۷ کیلو بودم ۲۲ سالم بود با قد ۱۶۳ و وزن ۵۷ خیلی خوشحال بودم اما به ۶ ماه نکشید دوباره کم کم چاق شدم تا ۶۷ رسیدم رفتم پیش دکتر تغذیه با یک رژیم سخت رسیدم به ۵۹ کیلو. چند سال خوب بودم تا ۲۸ سالم دخترم به دنیا اومد دوباره بیشتر از اول چاق شدم. بعد از شیردهی رفتم دکتر رژیم گرفتم تا نصفه خوب بود ولی چون هزینه ش زیاد بود ولش کردم دوباره چاق شدم
   بعد یه رژیم شیر و چای و اسفناج پخته تا یک ماه گرفتم خیلی خوب وزن کم کردم بعد از ۳ ماه وزنم کم کم برگشت.
   یه سال بعدرفتم پیش دکتر کرمانی لاغر شدم بعد از چند سال دوباره چاق شدم.
   رفتم پیش دکتر حسینی متخصص تغذیه که خیلی آماده کردن چیزایی که احتیاج داشتم سخت بود بعد از ۲ ولش کردم
   بعد یه بسته قرص ضد اشتها گرفتم اولش عالی بود ولی بعد از شاید ۶ ماه در مدت کوتاهی یهویی ۱۵ کیلو وزن اضافه کردم و دیگه به خاطر سنم سختتر شد رژیم برام. تقریبا ۳۷ سالم بود تصمیم گرفتم درس بخونم رفتم دانشگاه .
   تو مدتی که درس میخوندم دیگه رژیم و پیاده روی و باشگاه رو گذاشتم کنار ۱۵ کیلو دیگه اضافه کردم شدم ۹۲ کیلو دیگه به ترکیدن رسیدم
   سال ۹۲ من ۹۲ کیلو بودم فشار خونم بالا رفت
   بعد از چکاب دکتر گفت تیروئید کم کار دارم
   قرص خوردم بدون رژیم ۶ کیلو کم کردم
   دوباره افتادم تو رژیم و پیاده روی ۱۸ کیلو کم کردم بعد از یک سال ۱۰ کیلو برگشت
   دوباره کمش همون ۱۰ کیلو رو از پارسال تابستون کم کم برگشت.
   خسته شدم هم از رژیم گرفتن هم از وزنم ، دیگه بریدم. سنم ۴۹ سال پیاده روی میرم روزی یک ساعت اما هیچ تاثیری نداره.
   همیشه فکر میکردم که چون پدرو مادر وبقیه خانواده چاق هستن چاقیم ارثیه. یا اینکه از همون ابتدا عاشق آشپزی بودم و غذاهای متنوعی درست میکردم دلیل چاقیم اینه. شیرینی خیلی دوست دارم.
   اما میبینم که از خانواده چهار نفره ما .اون سه نفر هم خوب میخورن برنج .فست فود. شیرینی.
   ولی هر کدام ۱۰ کیلو زیر وزن نرمال هستن .
   امیدوارم از طریق لاغری ذهنی من هم بتونم به نتیجه دلخواهم برسم
   ممنونم از استاد عطار روشن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فرشته مهربانF.s
   1399/05/28 11:29
   مدت عضویت: 734 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 100 کلمه

   با عرض سلام وتشکر فراوان بابت سایت خوبتان جناب عطار روشن گرامی من به تازگی با سایت شما اشنا شدم وبسیار دلم میخواد که در مورد فایل های رایگان شما نظراتم را بنویسم اما نمیدانم که در کدام قسمت میتوانم دلایل چاقی خودم ثبت کنم در صورتی که مرا راهنمایی بفرمایید بسیار سپاس گذار شما میشم .از زمانی که سایت شما رو دیدم روزنه امیدی در دلم پیدا شده و وقتی نظرات بقیه افراد رو خواندم متوجه شدم که تنها نیستم وخیلیا مثل من هستند و البته چاقی من قابل درمان ومن میتوانم برای همیشه از شرش خلاص بشم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/05/27 14:45
   مدت عضویت: 736 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 110 کلمه

   با سلام خدمت استاد محترم و دوستان عزیز خیلی خوشحالم که در این مسیر زیبا و عالی قرار گرفتم همه این الطاف رو مدیون رحمت خداوند مهربان هستم سوالی که از خدمت استادم دارم این هستش که حال که در این مسیر عالی قرار گرفتم به نظر شما عکسهای زمان عروسی م که اضافه وزن داشتم و به دیوار اتاق هستند رو از جلوی چشمم بردارم به نظرتون شاید که دیدن عکسها باعث جذب اون اضافه وزن بشن و نذارن مسیر رو به درستی طی کنم یا خیر؟ و سوال دومم اینکه آیا گذاشتن عکسهای اندام متناسب از فضای مجازی رو بذارم بک گراند گوشیم و همیشه ببینمشون یا خیر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/05/23 11:31
   مدت عضویت: 740 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 236 کلمه

   سلام دوستان من فرزانه هستم قسمت اول جلسه دوم لاغری با ذهن امروز گوش دادم دلایل چاقی من زیاد بود مثل بی اراده بودن نداشتن اعتماد به نفس داشتن تیروید کم کار زایمان تنبلی خوردن تنقلات نا سالم واما دلیل اول تنبلی فکر میکردم خیلی تنبلم و یکی از دلایل اضافه وزنم تنبلیه وقتی دربارش فکر کردم دیدم منکه همیشه تنبل نیستم ی وتا مریضم وحال ندارم ی وقتا ی فکری اذیتم می کنه و حوصله ندارم بعدش دیدم کسی میشناسم که از من تنبل تره تو خانواده اما خیلی هم لاغره پس این دلیل رد شد دلیل دوم کم کاری تیروئید شنیده بودم که کم کاری تیروئید آدم چاق می کنه پر کاریش آدم لاغر پس مطمعن شدم که یکی دیگه از دلایل چاقی منه ولی دیدم که خواهرم کم کاری تیروئید داره اما لاغره پس اینم رد شد دلیل سوم زایمان من برای زایمان اولم هفت کیلو اضافه وزن داشتم و برای دومین زایمان چهارده کیلو فهمیدم به همین دلیل اینم رد شد دلیل بعدی خوردن تنقلات ناسالم من عاشق تنقلات حاضرم غذا نخورین اما اینارو بخورم حالا خیلی خیلی رعایت میکنم اما گاهی هم نفسم پیروز میشه اما میبینم میشناسم کسانی رو که خیلی بیشتر مصرف میکنم اما خیلی هم لاغرن پس اینم رد شد برای بقیه اشم بلد نبودم دلیل پیدا کنم از نظر من رد شدن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/05/12 12:44
   مدت عضویت: 750 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 172 کلمه

   با سلام خدمت دوستان و استاد عزیز
   من ۳۰سالم هست و از اونجایی که یادم میاد از سن پونزده سالگی به بعد همیشه دلم میخواست که لاغرتر باشم .از نظر بقیه من چاق نبودم ولی خودم دلم میخواست لاغرتر بشم.و تا الان همیشه هم با ورزش و رژیم های لاغری اون پنج شش کیلو اضافه وزن رو پایین میاوردم ولی بعد از یه مدت دوباره برمیگشت.همیشه بعد از خوردن غذا وقتی که دیگه احساس گرسنگی ندارم حس میکنم کالری زیادی مصرف کردم و همش فکرم درگیر اضافه وزن میشه.ولی زمانی که حس گرسنگی دارم میگم خوبه باعث لاغریم میشه واقعا عذاب اوره دوست ندارم دیگه راههای قبلی رو ادامه بدم دلم میخواد که دیگه بدون فکر کردن به اضافه وزن راحت غذا بخورم .شاید از دید بقیه شش کیلو اضافه وزن زیاد نباشه ولی از وقتی یادم میاد من همیشه درگیر همین شش کیلو بودم.و دلایل چاقی خودم رو مصرف کالری بیش از حد بدنم و نداشتن تحرک میدونم.امیدوارم همگی بتونیم با فایل های اموزشی جناب عطار روشن به نتیجه ی مطلوب برسیم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/04/23 08:23
   مدت عضویت: 769 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 346 کلمه

   با سلام خدمت استاد محترم
   جانان ۳۸ با قد ۱۶۸وزن۷۹ هستم داستان چاقی من از آن جا شروع شد که مادرم در زمان بارداری آرزو کرد که یه دختر تپل و مپل داشته باشد خلاصه که من نسبت به خواهر بزرگترم همیشه تپل تر بودم وخانواده ام اورا سمبل قد بلند ولاغری میدانستند هر چند تو یه مقطعی تپل بودنمورد پسند جامعه بود ولی من حتی نسبت به خواهر کوچکتر م هم تپل تر بودم تا جائیکه خانوادهام مرا تپل صدا می کردند این داستان ادامه داشت ومن هم به روند تپلی ادامه دادم تا اینکه من تقریبا تمام رژیم های پیشنهادی رو امتحان کردم و در بازه زمانی سال ۹۶-۹۷ من تحت نظر پزشک ۲۳ کیلو کاهش وزن داشتم وبه وزن ایده آل ۶۳ رسیدم تا آنجاییکه همه مرا دختر با اراده وخوش تیپ صدا می کردند و خانواده ام از این روندلاغری راضی نبودند ومدام می گفتند اون طوری خوشکل تر بودی وبیشتر بهت میومد خلاصه حدود یکسال من با این روند ادامه دادم ولی شایان ذکر است که خودم هم علیرغم نظر پزشکم واطرافیانم به این وزن راضی نبودم ومدام میخواستم وزن پایین تر رو تجربه کنم که بدتر شد وبا فوت پدرم واوضاع بد روحی ام نه تنها لاغر تر نشدم بلکه زحمات یکسال ونیم من هدر رفت ومن دوبارهتپلی را تجربه مردم الان که من این متن رو براتون مینوسم هم در روند لاغری هستم که یکی از دوستان شما رو به من معرفی کرد واز آنجا که من از تجرببات جدید استقبال می کنم وارد این دوره لاغری شدم وبا پاسخ به سوال داستان چاقی من شروع کردم و چاقی ام چندین دلیل دارد که به شرح زیر است : ۱- عدم خود باوری و عزت نفس ۲- مورد مقایسه قرار گرفتن در خانواده ۳-باور اینکه لاغری خیلی سخته واینکه یکی از چالش های همیشگی زندگی منه ۴-باور موقتی بودن لاغری ام و تکرا جمله به قدر کافی خوب نیستم . حالا با این توضیحات امیداوارم تونسته باشم به قسمتی از سوال علت چاقی من پاسخ داده باشم با سپاس از شما 🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/04/21 08:55
   مدت عضویت: 771 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 12 کلمه

   سلام ،خیر . انشاءالله بتونم با راهنمایی شما به وزن دلخواه برسم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/04/15 17:18
   مدت عضویت: 777 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 150 کلمه

   سلام استاد وقتتون بخیر
   من تا سال ۹۷ با قد ١۶٣ همیشه ۶٢ کیلو بودم با اینکه یک سزارین هم ٧ سال پیش داشتم ولی از سال ٩٧ که به خاطر وسواس و استرسم تحت نظر دکتر مجبور به مصرف قرص کلومیفرامین و فلوکستین شدم هم یبوست شدم هم در عرض ٣ ماه ٧٠ کیلو شدم و اینکه به طرز فجیعی تمایلم به شبرینی زیاد شد و تمام راههای لاغری هم امتحان کردم تا ۶۴ برمیگردم و مجدد اضافه میکنم و الان هم ٧٠ کیلو هستم
   اهل غذا خوردن نیستم و بیشتر شیرینی میخورم پرخوری بی جهت دارم برای سرگرم کردن خودم به سمت ریزه خواری میرم و وقتی عصبی میشم بسیار وحشتناک شیرینی میخورم
   در حقیقت بی دلیل ریزه خواری و شبرینی خواری میکنم و بی نهایت عذاب میکشم
   و این در حالیه که چربی خون بالا دارم و دکترم بسبار تاکید به رژیم و ورزش دارند و من بسیار بی اراده شدم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/05/20 18:36
    مدت عضویت: 740 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 374 کلمه

    سلام من فرزانه ابولحسنی هستم تازه با ñlp واقای دکتر عطار روشن از طریق ویدیو آشنا شدم ویدیو جلسه اول لاغری با ذهن گوش دادم تمرینات اونو انجام دادم اول ی مدت بصورت انشا نوشتم تمریناتمو یعنی رفتم سن دوسالگی از اون موقع ی نوروزی داشتم تا سن الان چهل و هشت سالگی تا بفهمم چرا اصلا من چاق شدم بعد از ی مدت میخواستم فایل دوم گوش کنم یکمی که گوش کردم آقای دکتر گفتن دلیل چاق شدنتونو پیدا کردین همون جا قط کردم و دوباره فایل اول گوش دادم و دوباره تمریناتمو از اول نوشتم اول قسمت چرا من چاق شدم بعد قسمت چه دلایلی برای چاق شدن من هست نوشتم بعد ی ویدیو گوش دادم درباره بزرگنمایی این قسمت هم به تمریناتمو اضافه شد حالا اومدم تو سایت لاغری با ذهن ثبت نام کنم بعد از ثبت نام قسمت دیدگاه نظرمو بگم که آقای دکتر قبل از اینکه نظرمو بگم انقد دعاتون کردم بخاطر فایلها رایگان که در دسترس مردم قرار دادید تا اونها هم به آرزو چندین سالشون برسن خدا حفظتون کنه حالا تمرینم براتون مینویسم تا بهم بگین میتونم جلسه دوم لاغری گوش کنم یانه من از وقتی که یادم میاد تقریبا دو یا سه ساله بودم ی بچه تو پر بودم تپلی نبودم نمی دونم تا چند سالگی ولی عکس کلاس پنجم که دیدم خیلی لاغر بودم واین لاغری ادامه داشت تا سن سیزده سالگی یکم تپل شدم تا هجده سالگی دیگه لاغر موندم حتی وقتی بچه اولم بدنیا اومد لاغر بودم گذشت تا بچه دوم بدنیا اومد اضافه وزن شروع شد خلاصه رفتن به پیش دکتر تغذیه ها شروع شد ورزش کردن قرصهای لاغری سونای خشک پیاده رژیم غذایی های مختلف همه رو امتحان کردم ولی دوباره برگشتم سر جای اولم واما دلایل چاقی فکر میکنم از تنبلی بی تحرکی بی ارده ای بی هدفی بی انگیزه خوابیدن زیاد بی حوصله بودن افکار منفی و…دلایل چاقی فکر میکردم هستم واما بزرگنمایی از وقتی با nlpاشنا شدم و تمرین میکنم بخدا که زندگیم عوض شده ی دنیا ممنونم باحوصله شدم اعتماد به نفس پیدا کردم هدف دارم با اراده شدم وخدا رو شکر که ذهنم مغزم وجسمم در مسیر لاغری قرار گرفتن تا منو به هدفم برسونن خیلی احساس آرامش دارم خدارو شکر ممنونم از آقای دکتر

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/04/10 03:04
   مدت عضویت: 1068 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 1,854 کلمه

   سلام دوستان متناسبم و استاد بسیار خوب و عزیزم
   من متولد ۲۵ اسفند ۱۳۵۹ هستم و تا کلاس اول ابتدایی به شدت لاغر و متناسب و ریز نقش بودم طوری که مانتوی کلاس اولم اندازه هیچ کدوم از خواهرام نشد در اون ایام منزل ما تو بمباران خراب شده بود و ما منزل پدربزرگم بودیم و خانه مان در حال ساخت بود و یک روز که از مدرسه آمده بودم به حدی گرسنه بودم و چون آنجا به صورت نسبتا مهمون بودیم خجالت میکیشدم بگم گرسنه هستم و بخاطر همین دل درد خیلی شدیدی کردم اولش نمیدونستم این دلدرد شدید علتش گرسنگی بوده ولی وقتی غذا خوردم و فهمیدم این گرسنگی در اثر غذا نخوردن طولانی مدت بوده از گرسنه ماندن به شدت ترسیدم و من اصلا حاضر به خوردن صبحانه نبودم و مادرم همیشه اصرار به خوردن صبحانه داشت ولی من فرار میکردم و تو مدرسه هم حاضر به خوردن هیچ خوراکی نبودم مخصوصا که مامانم تغذیه برام میزاشت دست نخورده برمیگردوندم و کلا دوست نداشتم جلوی دوستام خوراکی بخورم
   بابام همیشه لقمه های خیلی بزرگی میخورد و برام جذاب بود و منم دوست داشتم لقمه های بزرگ بخورم و دهانم پر بشه و این کار رو تقلید میکردم و مامانم همیشه منو دعوا میکرد و میگفت تو دختری باید لقمه هات کوچیک باشه منم بیشتر یواشکی این کار رو میکردم یا برام جذاب بود مردا تو بقالی میومدن و یه کیک درسته رو میکردن تو دهانشون و یک شیشه نوشابه رو کامل یه نفس میخوردن احساس میکردم خیلی قدرتمندن ولی هیچوقت نتونستم یه ذره بیشتر بخورم به خاطر گاز نوشابه و برام یه حسرت بود
   خونه ما زیرزمین داشت و سه تا خواهر شیطون بودیم و چون طبقه هم کف میدویدیم و بپر بپر میکردیم صدا میرفت خونه همسایه شکایت کرد به بابام که خیلی صدا میاد از خونه تون بابام همش میگفت یواش راه برید و بیشتر ما رو میشوندن و مشغول تماشای تلوزیون میکردن ما رو از همونوقت به تلوزیون به شدت علاقه مند شدم و معمولا دراز میکشیدم و تماشا میکردم کم کم تحرک ما به شدت کم و کمتر شد و کمی تپل شده بودم و اطرافیان مدام بهم میگفتن نخور و منو سرزنش میکردن که دیگه از در تو نمیایی و من برام خیلی عجیب بود چجوری از در به اون گندگی تو نیام و برا خودم تصویر سازی میکردم با عقل بچگانه و مدام بهم میگفتن تنبل و بی عرضه و کلی عنوان مسخره کننده که دوستشون نداشتم صدا میشدم ولی خودم فکر نمیکردم چاق باشم تا اینکه کلاس اول راهنمایی بودم خونه عمم همه رفتن ترازو منم وزن کردم ۵۰ کیلو بودم بابابزرگمم ۵۰ کیلو بود خیلی منو مسخره کردن و کلی بهم بد و بیراه گفتن که چاقم و منم به شدت خجالت کشیدم و باورم شد چاقیم حاد شده و مدام شروع کردم دنبال رژیم های مختلف که کمی لاغر میشدم ولی بعدش خسته و نا امید میشدم یه روز عمم که خودشم با عرقیجات و گیاهی لاغر کرده بود گفت بهم از گرسنگی نترس و لذت ببر و من از همون روز دیگه به اراده آهنی معروف شدم و کلی رژیم های سخت گرفتم و از گرسنگی لذت میبردم و معده ام کاملا جمع شده بود و عادت کرده بود به نخوردنهای طولانی مدت و دیکه احساس گرسنگی نداشتم و حذف سه سم سفید خوشمزه (برنج و شکر و آرد ) یکی از خطرناک ترین رژیم هام بود و به خوبی وزنمم کم شد ولی دکتری به بابام گفت اینا دخترن باید چربی داشته بدنشون برای زایمان و اینا نیاز دارن و بابام اجازه نداد دیگه اونو ادامه بدم و وقتی رها کردم اون رژیم رو به سرعت نور به ۱۰۰ کیلو رسیدم با وجود اینکه خودم کم میخوردم ولی از همون وقت دیگه درست وزنم پایین نمی اومد و نا امید بودم و جراحی هم کرده بودم کمرم رو که کیست مو داشتم بخاطر پر مویی یه سال خوابیدم و این وزن منو خیلی بالا برد منم شروع کردم با تلوزیون ورزش کردن و پیاده روی که پا دردهای من شروع شدن و مثل اینکه حرکات رو اشتباه میزدم و آرتروز گرفتم و ارتوپد بهم گفت وزنت زیاده و حتما باید تو آب راه بری منم اصلاحاضر به رفتن استخر نبودم هم از هیکلم خجالت میکشیدم هم هزینش زیاد بود خلاصه معجزه شد و رفتم باشگاه آمادگی جسمانی و با وزن ۱۰۶ کیلو شروع کردم و رژیم فوق العاده سخت خودم که هر چی میخوردم مینوشتم و به شدت از خوردن میترسیدم صبحانه و شام که حذف بود سالیان سال و نهارم در حد ۳ قاشق برنج و خورشت بود نهایت و در نهایت سختی در طی ۳ سال رژیم و باشگاه شدید به ۷۶ کیلو رسیدم و من چون نرمی استخوان داشتم کلا از ورزش معاف بودم حالا عاشق ورزش و باشگاه شده بودم و هیکلم عالی شده بود ولی پا پرانتزی بودم و با عوض شدن مربیم فلج شدم و آرتروزم شدیدتر شده بود و مجبور شدم پاهام رو عمل کنم و برای هر پایی که دکتر شکست و صاف کرد ۶ ماه درگیر بودم و یه سال خوابیدم اوایل خیلی میترسیدم چاق بشم و نمیخوردم ولی بعد خواهرم میگفت خوب میشی و دوباره میری باشگاه و من چون مطمئن بودم اصولی کم کردم روزی که بعد از یه سال از جا بلند شدم فقط ۶ کیلو زیاد کرده بودم و ۸۰ کیلو شده بودم و بعد از فیزیوتراپی و دردهای شدیدم فهمیدم من دیگه اون آدم سابق نیستم و قادر به باشگاه رفتن نیستم خیلی نا امید بودم و باز انواع و اقسام رژیم ها رو امتحان کردم و از اونجایی که نقش ورزش برام خیلی پر رنگ بود و منم درد شدید داشتم و توانایی راه رفتن معمولی هم نداشتم و مدام فلج میشدم باز دکتر رفتم و فهمیدم من رماتیسم دارم آرتریت روماتوییدی که تمام مفصلام درگیر و دردناک بود که مامانم میگفت ارثیه و منم که ذهنم آماده پذیرش هر نوع بیماری و من از بابام به ارث برده بودم دکتر گفت فیزیوتراپی هم اصلا برای رماتیسم خوب نیس و تازه فهمیدم درد شدیدم بخاطر چیه و حتی با اصرار شدید اطرافیان قبول کردم برم استخر که آخرین بار بدنم گرفت و به سختی از استخر اومدم بیرون و رژیمهای الکی خطرناک زیاد گرفتم که تلوزیون هم اعلام کرد دچار سندروم یویویی وزن شدم و متابولیسمم رو کاملا داغون کردم و همیشه خدا بدنم یخ زده بود و انگار تو فریزر بودن دست و پاهام و باورم شده بود هیچ نوع سوخت و سازی ندارم و در همایشی که دکتر بیهوشی که کار تغذیه انجام میداد و رژیم درمانی میکرد وسط جمعیت منو نشون داد با لیست ۳ روزه ام که اون خانم فاجعه اشتباه میخوره و چاقه الکیه و بخاطر کم خوردنشه وزنش پایین نمیاد و لیست غذاییش یه مدت تاثیر داشت و من وزنم پایین اومد ولی به شدت دچار اسهال و استفراغ دو ماهه شدید شدم و با کلی آزمایش کسی نفهمید من چه مشکلی دارم و دکتر گوارش تشخیص کولیت داد و گفتن پرزهای روده ام رو از بین بردم و بالاخره خوب شدم و گفتن بخاطر سرکه سیب بوده و حذف کرد از لیستم که دیگه کاهش نداشتم و رو به افزایش گذاشت وزنم با این که دقیق رعایت میکردم و گفت رژیم پروتوئین بگیر که گفتم از پس هزینه اش بر نمیام و باز خودم کم میخوردم ولی بی فایده و دوباره پیش یه دکتر تغذیه دیگه رفتم که رژیماش وحشتناک بود مثلا رژیم گوشت و گوجه یه ماهه داشت کلا تک بعدی بود و بعدها فهمیدم اونم متخصص تغذیه نبوده و مشاور بوده که یکی از بیماراش برای من تعریف کرد من تا رژیم این دکتر رو رها کردم به وزن ۱۵۰ رسیدم و من اونموقه ۱۰۸ کیلو بودم و این حرف رفت تو ناخودآگاه من و بعد از یه مدتی مجبور به رها کردن این رژیم شدم و کلا نا امید و افسرده بودم و از هر چی رژیم بود خسته بودم زدم به سیم آخرکم کاری تیروییدم شدید شده بود یهو چشم باز کردم دیدم دقیقا همون ۱۵۰ کیلو شدم و رفتم طب اسلامی و ریاضت گرفتم ۲ ماه که واقعا سخت بود و دکتر گفت ماهی ۱۰ کیلو نهایت ۲۰ کیلو تضمینی کم میکنی دقیقا هم همون شد چون اوایلش عالی وزنم پایین میومد وگفتم حتما بیشتر کم میکنم اما دقیق عدد و رقمی که دکتر بهم گفته بود رو نهایتا کم کردم ولی دیگه حاضر به انجام رژیمش نیستم و تهوع شدید میگیرم از خاکشیر و فکر به اون ایام چندتا رژیم دیگه هم داد بی فایده و باز خودم چالشی گروهی با دوستام کالری شماری و پنج دو و اونواع و اقسام رژیمها رو تست میکردم حذف نهار و سویق و اینا رو هم امتحان کردم و اواخرش قبل از آشنایی با شما رژیم ۵ دو رو با گوش دادن صوتی کتاب شفای زندگی انجام دادم که بهتر از همه چی نتیجه داد و من همیشه اعتقادم به این بود خیلی کم تحرکم و کم کاری تیرویید شدید دارم و چاقیمون ارثیه چون خانوادگی چاق بودیم و نوع خوردنمون به شدت بده چون سرخ کردنی زیاد میخوریم و مصرف روغنمون خیلی زیاده و برنج و نون چاق میکنه و همیشه هم بخاطر اسراف نشدن باید غذای تو بشقابم رو تا ته میخوردم و حسرت نخوردنام شدید بود گاهی که از همه چی خسته نا امید بودم یهو مثلا ۴ بسته پفک میخوردم و بعد عذاب وجدان شدید میگرفتم عاشق هله هوله و شیرینی جات بودم ولی بیشتر خودم رو محروم میکردم و افسردگی حاد داشتم دیگه گاهی کم میاوردم و عذابی که به خودم میدادم خیلی زیاد بود از خودم به شدت متنفر بودم حتی کلی متن و یادگاری از بچگیام داشتم که به خودم فحش و بد و بیراه داده بودم هیچکس دوستم نداشت و خودمم بدتر از همه و اعتماد به نفس پایینم که همیشه احساس حقارت داشتم و خشم و عصبانیت شدید و مورد تنبیه بدنی شدید میشدم حتی اگر غذایی رو دوست نداشتم مجبورم میکردن بخورم و بخاطرش کلی کتک میخوردم از بابام همیشه میگفت تو دنبال چیزای خوشمزه ای برا همینه چاقی باید چیزای بد مزه بخوری بخاطر همین گامبویی و خیلی عناوین وحشتناک بهم لقب میدادن و از زندگی کردن بیزار بودم حتی به خودکشی هم فکر میکردم چون بابام همیشه عصبی بود و منم بچه اول خانواده و کلا مورد خشم و غضب بابام بودم و هر کاری بقیه میکردن گناهش به گردن من بودو میگفتن از تو یاد گرفتن

   اما از سال ۹۶ که با شما آشنا شدم کلا تغییر کرده همه چی عادتهام باورام زندگیم و از لحاظ روحی عالی هستم
   فایل ارزشمندی از شما نیس که دانلود نکرده باشم و ندیده باشم و روحم کاملا تغییر کرده فقط جسمم تغییر نکرده که اونم بخاطر ننوشتن در سایت هست و جرات نوشتن نداشتم ولی الان مطمئنم به زودی شگفتی ساز میشم با توکل به خدا و راهنماییهای استاد بزرگوارم و خوندن تک تک نظرات و دیدگاههای دوستان شاد و متناسبم و میدونم فقط و فقط خودم با باورام مقصر و مسئول تمام بدبختیهای گذشته ام هستم

   الانم تمام دیدگاههای این بخش رو خوندم و لایک کردم و لذت بردم و با اشتیاق فراوان در مسیر سبز تناسب میخام پیش برم و بعد دیدگاه خودم رو نوشتم بی نهایت از زحمات ارزشمند شما سپاسگزارم استاد گرانقدرم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/04/10 12:30
    مدت عضویت: 1068 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 16 کلمه

    از لطف و توجه شما استاد گل و حرفهای بی نظیر و عالیتون خیلی خیلی متشکرم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/04/02 22:59
   مدت عضویت: 789 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 93 کلمه

   سلام استاد گرامی.خانمی هستم با ۴۹ سال سن.من هم مثل بقیه دوستان بیشتر راه های لاغری گرفته از رژیم قرص چربی سوز ورزش و …. انجام دادم ولی متاسفانه بعد مدتی دوباره کنار گذاشتم.خودم فکر میکنم علت چاقی من کم تحرکی زندگی ماشینی پیاده روی نکردن خوردن چیپس و شیرینی و یائسگی زودرسم هستش.چون از سن ۳۹ شروع و ۴۱ یائسه شدم.البته فکر کنم استرس دوباره چاق شدن و استرس زندگی هم بی تاثیر نباشه.۱۶۸ قد و ۷۹ وزنم.این باعث افسردگیم و همچنین از بین رفتن اعتماد به نفسم شده.خواهش میکنم کمکم کنید.متشکرم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/04/02 18:23
   مدت عضویت: 941 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 225 کلمه

   سلام استاد خداراشکر که در مسیر لاغری با ذهن قرارگرفتم تا باشما دراین مسیر راه درست را برم چون من بعداز ۷کیلو کاهش وزن با شما در این مسیر بودم وناگهان مسیر جاده تندرستی را اشتباه رفتم چون ذهنم مقاومت میکرد که با شما راه درست رو نرم ومنه ساده لوح بد جور گول خوردم وجاده رابرگشتم ورفتم دنبال این ذهن واراده ام را از دست دادم وشروع کردم پرخوری وبعد رژیم های سخت ودوباره رژیم وبعد از مدتی افزایش چند کیلو وزن وفهمیدم که من از ریشه مشکل دارم چون همیشه رژیم وترس از چاقی وبعد پرخوری وبه خودم گفتم تا کی باید رژیم های سخت ونخوردن وحسرت غذا ومیوه و..؟..تا اینکه با خودم عهد کردم که این مسیر غلط را دور بزنم وبرگردم به جاده سلامت وتناسب اندام با ذهن وحالا من هم یکی از مسافرین این مسیر هستم که به یاری خداوند تا آخر راه با شما خواهم بود وذهنم را پاک میکنم از هر گونه ترس واسترس از چاقی وبا آرامش از نعمتهای خداوند استفاده میکنم با لذت وراه درست یادگرفتن از خوردن ولاغری را در این مسیر تجربه میکنم ومثل آب خوردن آسان و راحت غذا میخورم وچاق نمیشوم خدارا شکر که من هم وارد سرزمین لاغری با ذهن شدم ومن در این سرزمین ذهنم را از هر آلودگی استرس وچاقی وترس از خوردن پاکسازی میکنم .🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/04/02 15:55
   مدت عضویت: 811 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 108 کلمه

   سلام استاد عزیز من ۴۹ سالم واز ۱۳ سالگی از چاقی رنج میبردم عروس من در تاریخ ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ با سایت شما اشنا کرد وخوشحالم که باشما اشنا شدم استاد از مطالب رایگان لاغری باذهن خیلی چیزهای خوبی یاد گرفتم قبل این که با فایلهای شما را گوش کنم افسرده وبیمار وگوش گیر شده بودم منم مثل دوستان دیگه تمام رژیم وداررو مصرف کردم ووزنم بیشترو بیشتر شد ولی الان با صبحتها شما به زندگی طور دیگری نگاه میکنم وحس ارامش شادی به زندگیم برگشته امیدوارم منم مثل دوستان یک روز برای موفقیتم خوشحالی کنم وبه وزن ایدال برسم خدا شکر که هدایت به این مسیر شدم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/03/30 15:32
   مدت عضویت: 813 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 223 کلمه

   من دختری ۲۴ ساله با وزن ۶۰ کیلوگرم و قد ۱۵۲ هستم و از
   زمانی نوجوانی به یاد دارم که نسبت به همسن های خود کمی وزن بیشتری داشتم و همیشه از این موضوع ناراحت بودم زیرا خواهر بزرگتر از خودم همیشه از من لاغرتر بود و من همیشه خودم را با او مقایسه میکردم . از سن ۱۹ تا ۲۲ سالگی تقریبا ۵۵ کیلوگرم وزن داشتم ولی باز در این دوران که دانشجو بودم خود را با دوستانم مقایسه میکردم و این حس ضعف همیشه با من بودکه کم کم باعث شده بود اعتماد به نفسم کم بشود و همیشه خودم رو ضعیف و بد هیکل میدونستم و از آن زمان که فارغ التحصیل شدم تا به الان حدود۵ تا ۶ کیلوگرم به وزنم اضافه شده.
   و حالا اگر بخواهم به سوالی که پرسیدین(علت چاقی درمن چیست؟!) پاسخ بدهم باید بگم که :
   ۱٫ اصولا آدم شکمویی نیستم اما شیرینی و کیک را دوست دارم اما نه به صورت افراطی.
   ۲٫ زمان هایی که استرس دارم تند تند غذا میخورم و به مقدارش توجهی ندارم.
   ۳٫ و این موضوع ژنتیکی هم هست چون پدرم هم چاق هستن.
   ۴٫ ورزش روزانه ندارم ، اما چند روز در میان ورزش میکنم .
   ۵٫ و در آخرهم بخواهم بگویم این است که دستگاه گوارش من کمی تنبل هست و عمل دفع سه روز یک بار معمولا انجام میشود.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/02/10 01:04
   مدت عضویت: 843 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 19 کلمه

   سلام خسته نباشید چرا نمیتونم فایل های رایگان را دانلود کنم چطوری میتونم ‌این کارا انجام‌دهم‌لطفا مرا راهنمایی کنید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/02/09 21:21
   مدت عضویت: 1070 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 527 کلمه

   امروز صبح وقتی دوباره تمام قد نفرتم از خودمو تو آیینه احساس کردم‌ و با اینکه لباس پوشیده و حاضر بودم که برم چندتا کار مهم بانکی کنم ولی از اوج نفرت و خجالت از بدنی که هیچ وقت نتونستم باهاش آشتی کنم و دوسش داشته باشم تنها کاری که تونستم این بود که لباسامو عوض کنم و پناه ببرم به لباسای کهنه و زشت و سیاهی که فقط لیاقتم هموناست??اینقدر حالم بد بود که دوساعت رفتم حموم و فقط با آب داغ خودمو میشستم و احساس میکردم فقط این آب داغ که داره میسوزونتم میتونه این چربیای اضافه رو بشوره .بعد از مدتها در دوره بودن و تغییرات روحی زیاد و فیزیکی ناچیز یا اصلا هیچ تغییری دوباره این حسای ویرانگر وحشی که ی عمری باهام همراهه دوباره اومد بالا و صدای آشنا و تلخ که تو نمیتونی دیدی اینم جواب نداد،دیدی قراره بقیه عمرتو با نفرت از آیینه و لباس خوب و بدن زشت سر کنی.واااای که دقیقا این ذهنه میتونه هم بهشت بسازه واست هم ی جهنمی که هر لحظه اش به اندازه ی عمر بگذره.و واقعا وقتی ی مدتی رها میشی از این حس ها وقتی دوباره میاد تحمل کردنش خیلی سخت تره مثل آدمی که پولدار باشه و یهو بی پول شه خیلی دردش بیشتره تا اونیکه کلا بی پول بوده.خلاصه اینکه تنها پناهم فایلها بوده و هست و بازم جای خوشحالیه واسم که در اوج غم و آرزوی مرگ باز ی چیزی دارم که آرومم کنه حتی اگه لاغرم نکنه ولی آرومم میکنه و جالبه من با داشتن دوره پاکسازی و لاغری ذهن دلم خواست این فایل رایگانو پلی کنم و واقعا حالم بهتر شد بعد از شنیدنش و خوندن کل تمرینات دوستان و نکته جالب اینکه دیدم استاد خودشون واسه این فایل کامنت گذاشتن مثل ی کاربر و خودشونم جواب دادن نمیدونم شاید استاد خواسته بخش تمریناتو تست کنه این کارو کرده ولی تو ذهن من اومد که ببین استاد به خودش لیاقت تعریف از خودش و کمک به آدمهارو داده و اینجا نوشته با اینکه عین ۸۰تا دیدگاه تشکر و دعای خیر واسه استاد عزیز بود.من فکر کنم مشکل من اینکه که کلا خودمو لایق چیزای خوب نمیبینم شاید چون تو بچگی و کلا ی عمر چاقی خیلی تحقیر و مقایسه شدم و حتی الان با اینکه کاملا خوراک من مثل آدم‌های متناسبه و خیلی تغییر رفتار غذایی داشتم ولی اصلا وزنم کم نشده .واقعا الان که بعد از دوره خودمو بهتر میشناسم دقیقا میفهمم این احساس شرم و بی لیاقتی خیلی منو آزار میده من با حدود ۱۰/۱۵ کیلو اضافه وزن همیشه لباسای سه سایز بزرگ‌تر میپوشم و میخرم و واقعا پوشیدن لباس رنگی و روشن خجالت میکشم حتی همون ۳سایز بزرگم مشکی باید باشه تا راحت باشم.نمیدونم خلاصه یعنی میدونم که اگه گذشته خوبی نداشتم میتونم آینده خوبی داشته باشم ولی مغزم درد میکنه فعلا و حوصله امیدواری ندارم فقط فایلها کمکم میکنه حواسم پرت شه با اینکه خیلی متاسف میشم که وزنم تو این یکسال کم نشده ولی بازم اینجام …استاد ی جا گفت هر جا حس بد داری یعنی در اون مسئله باورت و رابطتت با خدا خوب نیست .فکر کنم اگه بتونم چاقیمو به خدا بسپارم آزاد میشم از این زندان سیاه ذهنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/02/10 03:37
    مدت عضویت: 1070 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 137 کلمه

    عجبببببب جواب پربار و علمیه و کاملی بود استاد???من واقعا سپاسگذارم از وقت و انرژی که گذاشتید و اینجوری زیبا منو راهنمایی کردید اصلا دو سه تا فایل آموزشی بود این متن شما. که دقیقا یادم افتاد که ی جا گفتید اگه جراح مغزم باشی ذهنت میگه که چی خیلیا جراحن توهم هیچی نیستی!!!خیلی دوست داشتم این متنو ۵بار خوندمش و هر سری ی چیز جدید ازش فهمیدم ..خیلی حالم بهتر الان و دقیقا اون جملتون که باید قدرت تعیین کانون توجه ذهنتونه بدست بیارید خیلی حرف داشت اصلا باورم نمیشه این حجم از آگاهی و امید دوباره رو .استاد چه خوبه که هستی و استادی میکنی واسمون .اشکم دراومد واقعا ی حس ناامنی و ترسی که چندروزه داره خفم میکنه یهو الان رفت انگار.قدرت تعیین کانون توجه ذهن!!!!اینقدر علمی و منطقی و تاثیر گذار ?

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/01/07 01:43
   مدت عضویت: 877 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 267 کلمه

   من دوران کودکی و نوجوانی وجوانی اصلا نمیدونستم ک چاقی یعنی چه …وتااونموقع هیچوقت چاق نبودم ‌.‌دوران ۱۸ .۱۹ سالگی هم بسیار خوش اندام بودم وهمه ب اندامم غبطه میخوردند تااینکه من ازدواج کردم وباردارشدم …دوران بارداری افزایش اشتهای شدیدی داشتم و بدون هیچ دلیلی فقط غذا میخوردم تااینکه تاروز زایمان من ازوزن ۶۶به وزن ۹۴ رسیده بودم واین فاجعه بود ..و هرچه منتظر موندم ک دردوران شیردهی لاغربشم بازهم لاغرنشدم و اشتهای من بیشتر و بیشتر شد …وزن من بعداززایمان دوسه ماه ب ۸۵ رسیده بود و مانده بود …۵ماهگی دخترم دیدم انگار هنوز باردار هستم بااون حجم از شکم و سینه و بازو…شروع کردم تحقیق درباره لاغری و رژیم وورزش و ب دکتر تغذیه مراجعه کردم و با پیادروی درخانه کمکم لاغر شدم …ده ماه بعد من ب وزن ۶۸کیلو رسیده بودم و بسیار خوش اندام شدم …از تعریف دیگران ب وجد میومدم وبه خودم افتخار میکردم ک چاقی را شکست دادم …تا سه سال و نیمگی دخترم روی همون وزن ثابت ماندم تا دوباره باردارشدم …واینبار ب خیال اینکه من چاق نمیشم دیگه و حتی اگر چاق بشم بازهم بلدم چجوری کمش کنم اینبار هم از وزن ۶۸ رسیدم ب وزن ۹۰ …بعداززایمان یکماه من ب وزن ۷۸ رسیدم …و تاالان ک دختر دومم نزدیک ب سه سالش هست دیگر نتوانستم ان ده کیلو رو کم کنم ….یک چیزی درون من اجازه کاهش وزن راب من نمیده ..حتی باشگاه میرم تردمیل میزنم بازم ولع ب خوردن دارم و پرخوری میکنم انگار میخواد قحطی بیاد …اینقدر میخورم تا ب انفجار برسم …خسته شدم واقعا …همش ده کیلو میخوام کم کنم ولی انگار نمیشه دیگه ……

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/01/03 13:13
   مدت عضویت: 881 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 111 کلمه

   با سلام خدمت استاد عزیز
   من از کودکی همیشه پرتراز بقیه دوستام بودم از سوم دبستان یادم میاد همیشه بزرگتر از بقیه نشون میدم الان ۳۰سال دارم همیشه این حس همراهم بوده حس میکنم چاقی من از تنبلی تخمدانم هست جدیدا کم کاری تیروئید دارم مزید برعلت شده هیچ موقعه ادم خوش اشتهایی نبود همیشه درحد سیر شدن یا یا کمتر از سیر شدن غذا میخورم زیاد به شیرینی علاقه ندارم ۹۲کیلو دارم قدم ۱۷۶ همیشه حس کردم با خوابیدن زیاد صبح وزنم بالا میره پیش اومده در یه هفته چهار کیلو اضاف کنم خیلی از این قضیه ناراحتم امیدوارم که این مسیر اخرین مسیر رسیدن به ارزوی چندین ساله لاغری باشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/10/03 23:36
   مدت عضویت: 969 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 24 کلمه

   سلام فعلا هیچ حرفی ندارم آلیس در سرزمین عجایب هستم چند دقیقه ای که عضو شدم امیدوارم که شگفتی ساز دوره خودم بشم ?

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/06/04 10:41
   مدت عضویت: 1090 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 341 کلمه

   سلام. خسته نباشید. من خودم رو لایق بهترینها میدونم و میدونم ک تا امروز خودم مسؤل چاقی خودم بودم. من خیلی اضافه وزن نداشتم اما 10 کیلو هم نمیشه نادیده گرفت…. ذهنیت غلط درباره ی اینکه تو خانواده ی ما جا افتاده بود ک ما آب بخوریم چاق میشیم…. ما غصه بخوریم چاق میشیم گمانم غلط ترین و اصلی ترین فرمولی بود ک از دوران کودکی تو ذهن ما نقش بسته بود گرچه من از کودکی لاغر بودم اما به سن نوجوانی رسیدم و فهمیدم ک منم جز خانواده ی آب بخدری چاق میشوی ها بودم پس ناخوداگاه خودم فرمان چاقی خودم رو صادر کردم. روشهای خیلی زیادی امتحان کردم گاها مخرب… از پزشکی ک ب من روزی 3 تا متفورمین میداد تا لاغر بشم و نهایت 7 کیلو کم کردم…. ب چه قیمتی.. ریزش مو.. ضعف و بی حالی شدید…. از غذا متنفر بودم و تا چند وقت از کم خوری بی زار… چند کیلو اضافه تر از چیزی ک کم کرده بودم برگشت…. قرص های لاغری ایرانی و خارجی… ک تپش قلب میاورد… حالت تهوع و من ی کیلو کم کردم با هزینه های عجیب و غریب… رقصیدن و هیچ فایده ای نداشتن. نخوردن و ی دفعه 15 کیلو کم کردن اما صورتم از بین رفت و همه گفتن چقدر زشت شدی…. باز برگشت…. پیاده روی ها و باشگاه رفتن ها و بیشتر چاق شدن ها. هیک کدوم راهش نبود… چون الگوهای ذهنی من ن تنها تغییر نکرده بود بلکه بیشتر ب سمت غلط رفته بود… اب بخوری چاق میشی، غذا بخوری چاق میشی، قرص ویتامین چاق میشی، کم تحرک چاق میشی و من تمام عمر با این کابوس ها زندگی کردم و اجازه ندادم ی آب خوش از گلوی خودم پایین بره. بعد از گوش دادن ب فایل های شما تمام سعیم رو میکنم تا فرمول های ذهنم رو تغییر بدم نه آرامش و اسایش رو از خودم و بدنم بگیرم. برای همه ی بچه ها هم قوت قلب از خدا طلب میکنم. از شما هم ممنونم استاد بزرگوار. به امید سلامتی روح و جسم و لاغری همیشگی❤️❤️❤️❤️❤️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 7 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   الهام،،ح
   1398/06/01 20:26
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 92 کلمه

   سلام الهام هستم وحدود18کیلو اضافه وزن دارم خودم میدونم که علت اضافه وزنم پرخوری ونداشتن تحرک هستش ودرکناراینها شاید مصرف قرصهای اعصاب هم باشه زیراکه از وقتی قرصهای اعصاب میخورم دچار اضافه وزن شدم تا بحال بارهااقدام به گرفتن رژیم کردم ولی به خاطر بی انگیزگی بعد از یک یا دو کیلو کم کردن دوباره رژیمو رهاش کردم علاوه براین علاقه زیادی به خوردن شیرینی دارم ولی دیگه از این وضعیت خسته شدم وتصمیم گرفتم که تمام تلاشمو بکنم که به وزن ایده الم برسم با یاری خدا وکمک شما استاد ارجمند،،،امین

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   الهام
   1398/05/27 03:21
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 145 کلمه

   سلام الهام هستم
   جلسه اول رایگان رو شنیدم خوشحالم که در حمع شما هستم
   من در کل ادم لاغری بودم و دوران جوانی خودم تا حدودی از لاغری خودم ناراحت بودم و لیکن بعداز ازدواج و بخصوص بارداری تا۳۰ کیلو اصافه وزن پیدا کردم واینقد از این فاجعه بیزار بودم که هیکدام از عکسهای بارداری را نگه نداشتم تقریبا ۹ سال از زایمانم میگذردو تا حدودی به تناسب اندام به کمک ورزش رسیدم و همیشه خداوند رابخاطر انگیزه ام برای ورز ش را سپاسگزارم ولی همچنان با شکم خودم مشکل دارم وبه هیچ عنوان وجود رو در اندامم نمیتوانم تحمل کنم. همه راها را امتحان کردم و الان هم در فکر جراحی هستم .ولی از انجا که من در زمینه های دیگر بر باورهای خودم کار میکنم این رو شما را که در این راستا است پسندیدم و تا حدودی هیجان دارم که ان را بکار بگیرم.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   صالح کرمی
   1398/03/30 10:52
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 74 کلمه

   سلام خدمت شما من خیلی تو این سایت نبودم ولی کارتون اقای عطار روشن بسیار عالیه که با روش بیوکنزی دارین مردم را به خواسته هاشون میرسونین ایشالا کاینات به اون درجه که دوس دارین قرار بگیرین
   و یک توصیه به دوستان بدونین : یک فکر به زندگی شما میده شکل هر اتفاقی تو زندگی واستون افتاده همش دست خودتون بوده پس زندگی خودتون رو با افکار زیبا درست کنید تا زندگی زیبایی بسازید

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   لیلا
   1398/03/27 08:11
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 76 کلمه

   سلام من به توصیه همسرم با این راه لاغری آشنا شدم وبا گوش دادن به اولین قسمت فکر میکنم میتوانم با این راه اراده خودم برای لاغری را محکم تر کنم ولاغر بشم من ۱۵کیلو اضافه وزن دارم امید دارم که میتوانم وزنم را کم کنم اما سوالی که دارم این هست که چه قدر دوره آموزش زمان میبرد؟اشتباه فکر نکنید عجله ندارم اما چون در ویدیو گفته شد زمانبز هست میپرسم.ممنونم از زحمات شما دکتر.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   نرگس حبیب فر
   1398/03/07 21:00
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 52 کلمه

   با سلام خدمت شما مهربان
   از اینکه می بینم کامنت های من درج شده و مهمتر اینکه شما خودتون شخصا جواب دادید بسیار خوشحالم و احساس شادی زیادی می کنم ممنون از کلمات امیدوارم کنندتون و امیدوارم بتونم موفق بشم و عکس من رو هم در آلبوم شگفتیها بگذارید به زودی .

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   نرگس حبیب فر
   1398/03/07 06:28
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 97 کلمه

   سلام من دیشب کلی دیدگاه نوشتم و امروز که از خواب بلند شدم اولین کاری که کردم رفتم و فایل آشنایی با روش شما رو باز کردم و نگاه کردم و بسیار لذت بردم از صحبتهایی که شد و مطمعن شدم که راه خوبی رو خدا پیش روم گذاشته اما وقتی تو قسمت دیدگاهها اومدم ببینم جوابی داده شده دیدم هیچ چیزی نیست و جواب من داده نشده و حتی دیدگاه من اصلن درج نشده اما ایرادی نداره راهی که اومدم رو دوست دارم و باید برای ذهنم آموزش ببینم چون این تنها ترین راهه

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   نرگس حبیب فر
   1398/03/06 20:36
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 385 کلمه

   با سلام خدمت شما جناب روشن عزیز
   من امشب امدم توسایت شما ببینم چه خبره چون من تو دوره های لاغری با ذهن آقای آرام که برای اولین بار در اصفهان برگزار می شد حدود شش سال پیش بود شرکت کردم ولی چون از لحاظ روحی به هم ریخته بودم نتوستم نتیجه ایی بگیرم نمی دونم ایشون معرف حضورتون هستن یا نه ولی ایشون هم خودشون از این روش خیلی نتیجه گرفته بودم من از سایت استاد عزیز جناب آقای عباس منش بزرگوار خدمتتون معرفی شدم و خانواده چند هزار نفری از آنجا من رو به سایت شما هدایت کردن چون هر بار که در مورد درمان چاقی سئوال شده بیشتر دوستان در اونجا شما و موفقیت های شما رو به دیگران پیشنهاد میدن امشب از سر کنجکاوی اومدم ببینم افرادی که راه پیشنهادی شما رو رفتن چه نتایجی گرفتن که می بینم الحمدلله موفق بوده اند خدا شکر .منم از جمله همین دردمندان مبتلا به اضافه هستم که نمی تونم یعنی نمی تونستم وزنم رو کم کنم و بیماریهای مختلفی برای من ایجاد شده که همش دستخوش همین اضافه وزنه و هر دکتری که می رم می گه خانم باید وزنتو کم کنی تا مسئله حل بشه .الان پونزده ساله که درگیر هستم و ارادم خیلی ضعیف شده ولی به قول استاد عباس منش امشب به الهام درونم گوش کردم و بعد از بارها پیشنهاد دوستان سایت ،هدایت شدم به طرف شما و تمامی فایلهای رایگان شما رو دانلود کردم البته اولش فقط دوتاشو دانلود کردم چون فکر می کردم بی فایدس ولی وقتی صحبتهای دوستانی رو که از روش شما نتیجه گرفتن رو به همراه جوابهای شما خوندم برام جالب شدو تصمیم گرفتم همش رو دانلود کنم واز فردا شروع می کنم که گوش بدم امیدوارم بتونم موفق بشم اما لازم به ذکر هست که بگم امسال لطف خدا شامل حالم شده و تونستم در ماه مبارک تا به این تاریخ سه کیلو کم کنم و خوشحالم که کمی ارادم برگشته . وباید بگم من متاسفانه از نظر اقتصادی فوق العاده مشکل دارم و نمی تونم فایلا رو خریداری کنم همون طور که نتونستم هیچ محصولی از استاد عباس منش رو بخرم وانجا هم از فایلهای رایگانشون دارم استفاده می کنم خدا شما رو هم خیر بده که از همین روش استفاده کردید بازم هم از لطفتون ممنون

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   ندا
   1398/03/03 13:13
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 144 کلمه

   سلام استاد عطار روشن اوقاتتون بخیر و شادی من ندا هستم قبلا تو جلسه۹ دوره رایگان براتون نوشتم که دوره رایگان آرامش ذهنی موقع خوردن بهم داده و اینکه یادم داد مسیر لاغری رو ازنوجوانی دارم برعکس میرم اما سایزم تغییری نکرده با وجود اینکه الان سه ماهه از آشناییم با شما میگذره دوبارم دوره رایگان رو استفاده کردم فایلها رو ذخیره کردم دارم هرروز گوش میدم اما ظاهرا تغییری نکردم گم کردم راهو نمیدونم چکار کنم به شما که گفتم گفتین دوره رو تهیه کن اما واقعا تو موقعیت اقتصادی ای نیستم که بخوام دوره رو بخرم بخصوص که من با کم کردن حداقل ۵ کیلو وحداکثر ۸ کیلو به چیزی که میخوام میرسم چون ۶۰ یا ۶۲ کیلو هستم(ترازو نمیرم) و نسبت به قدم نرمالم کاش راهنمایی میکردین که من و امثال من چطور میتونن از این دور رایگان به نتیجه برسن

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   الهام خضرلو
   1398/01/18 16:13
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 49 کلمه

   من دومین بارم هست که میخوام شروع کنم دوره ی رایگان رو. اینبار با جدیت وپشتکاروبااراده. خیلی عالی هست دوره ومن که واقعا ارامترشدم وخیلی روحیه م بهتر شده. زیاد به غذاخوردن فکر نمیکنم واشتهام تاحدودی کم شده وعاشق خودم شدم وخودم راباهمین اندام دوست دارم .ممنونم ازاستاد عزیزم.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   SHIRSHAH
   1398/01/15 18:24
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 102 کلمه

   درود بر جناب استاد عطارروشن

   بنده ۲۲ ساله و از پارس زبانان افغانستانی میباشم ،که فعلاً در کشور آلمان زندگی میکنم …
   منهم از کودکی تا حال چاق بودم و هستم، راههایی اشتباه زیادی را برای لاغر شدن امتحان کردم ، نتیجه ای همیشه گی نداشت !
   به قول بزرگان “بار کج به منزل نمی رسد ”
   حدود یک هفته میشود که با ویدیو های شما آشنا شدم و از روز اول تا حال شاهد تغییرات زیادی در رفتارهای غذائی ام هستم.

   خدا را سپاسگزارم تا مرا به نحوی با شما و شخصیت عالی شما آشنا کرد ..

   به همزبانی چون شما افتخار میکنم .?????

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   بهار
   1398/01/09 20:16
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 31 کلمه

   سلام….من از طریق وب گردی با این سایت آشنا شدم و هنوز همه ی جلسات لاغری با ذهنو گوش ندادم…برادر من دارای اضافه وزنه..آیا میتونم این سایتو بهش معرفی کنم؟خیلی ممنون
   متشکر

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    بهار
    1398/01/09 22:39
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 42 کلمه

    خیلی ممنون از پاسختون .استاد محترم ..من اگه به برادرم بگم و دیگران باخبر بشن ..این باعث میشه من تحت فشار و استرس باشم و باعث توقع دیگران میشه..به نظر شما اگه به برادرم بگم بهتره یا نه؟متشکر. خدا خیرتون بده

    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   Zahram
   1397/12/23 11:13
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 95 کلمه

   سلام
   من دوهفته به فایلای شما عمل کردم و حالم و احساسم عالی بود .ولی وسط راه دوستم رژیم کتوژنیک رو بهم پیشنهاد کرد و من 15 روز این رژیمو گرفتم و چهار کیلو هم کردم ولی اقای عطار روشن الان یه پام دکتره یه پام درمانگاه تپش قلب ،وسواس فکری،فکر مرگ میاد سراغم و دکتر میگه از عوارض رژیم کتوژنیکه .همش شبها فکر میکنم دارم میمیرم و راه گلوم بسته میشه.خواستم به کسایی که تو سایت شما عضون بگم ادم اگه چاق باشه خیلی بهتره تا مریض باشه و رژیم گرفتن مزخرفترین کار دنیاست.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   رز
   1397/11/30 10:22
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 37 کلمه

   سلام.ممنون از پاسخگویی تان
   موقع غذا خوردن، یه صدایی میاد که زیاد نخور .ولی یه صدایی هم میگه غذا باعث چاقی نمیشه .این ذهن تو هست که چاق میکنه .اینجا من موندم کدوم حرف ذهن است ؟

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   رز
   1397/11/29 17:39
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 53 کلمه

   سلام. خسته نباشید .من حدود دو ماه هست که فایلهای رایگان را گوش میدم از نظر روحیه خیلی خوب شده ام وبدون استرس غذا می خورم .ولی تازه فهمیدم که سه کیلو وزن اضافه شده .در دوره هم اجازه نمیده شوهرم ثبت نام کنم .چکار باید بکنم ؟ ممنون از پاسخگویی تان

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فلور
   1397/10/29 18:23
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 94 کلمه

   سلام اقای روشن عزیز از این که فایلها را مجانی در اختیار ما گذاشتید ممنونم و یه جور عذاب وجدان دارم که در برابر زحمات شما وجهی پرداخت نکردم و قانون جبران را بجا نیاوردم من بعد از سالها تلاش برای لاغری فکر میکنم تازه راه درست را پیدا کردم و در طی ده روزی که فایلهای شما را گوش کردم چهار کیلو کم کردم و اصلا تمایلی به غذا ندارم فقط در حدی که دلم ضعف نکنه میخورم در حالی که در گذشته پام از اشپزخانه نمیبرید امیدوارم خدا جبران مهربانیتان را بکند

   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   ایلماه شایسته
   1397/10/16 07:52
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 318 کلمه

   سلام به خانواده صمیمی عطار روشن خصوصا استاد گرامی
   من اسم اعضا این سایت رو خانواده عطار روشن گذاشتم. چرا که خانواده کسانی هستند که دریک راستا فکر میکنند.
   در ادامه کنکاشهای من برای یافتن دلیل چاقی
   به این موارد رسیدم
   ما موجوداتی الهی و رویایی هستیم با زیباترین چهره واندام و روح و هرگونه بی تناسبی وعدم هماهنگی بیرونی میتواند نشان از یک ناسازی درونی داشته باشد، پس هر جا بدنی شل وآویزان یا قلبه سلمبه و چین چین رو هم افتاده هست حاکی از تجمع انرژیهای منفی است که از افکار منفی و ناموزون بوجود آمده و خبر خوب اینکه با متوازن کردن فکرمان و رسیدگی درست به روح و نیازهایش ، ظاهر هم به تبع اون آراسته میشه

   درخودم چیزی که یافتم یک عالمه فرکانس منفی از سرزنش و دوست نداشتن خود و خشم و کم رویی و حرفای نگفته و حق وحقوقی که پایمال میشد ویاس وناامیدی ورنجش بود که در نهایت غوغای درونم در جسمم به شکل چاقی وبی تناسبی و درد ومرض خودش رو نشون داده و الان به لطف خداوند عنایت دوست واستاد عزیزمان گام در راه آراسته اندیشیدن و زیبا شدن گذاشته ایم
   بابت آنچه درگذشته برمن گذشت متاسفم ومسولیت آنرا برعهده میگیرم تا بتوانم اصلاحش کنم و از تو ای پروردگاری که چون خواندمت اجابت کردی بابت راهها وراهنماها سپاسگزارم و دوَستت دارم

   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   رز
   1397/10/14 11:50
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 225 کلمه

   سلام .بر استاد عزیز .خداوند را شاکرم که من رادر این راه قرار داد .واقعا هرچقدر شکر کنم باز هم کنه. راستش من دوهفته هست از فایلهای لاغری استفاده می کنم خیلی از نظر طرز فکر و روحیه فرق کرده ام ودوست دارم همه اش فایلها را گوش بدم و عمل کنم ‌.ولی متاسفانه نمی توانم در دوره شرکت کنم .می خواستم بدانم با این فایلها می توانم به نتیجه دل خواهم برسم ؟ در ضمن من فایلهای صوتی را دانلود کردم آیا با تصویری ها فرق داره ؟
   واما نحوه آشنایی من با دوره.:
   دوهفته پیش ناراحت ودلشکسته از کارهایی که به خاطر لاغری کرده بودم و نتیجه نگرفته بودم در کانالها جستجو می کردم باز رژیم هایی دیدم ولی بی تفاوت گفتم اینا هم مثل بقیه هستن فایده یی ندارن همینطور که داشتم می گشتم یه دفعه لاغری با ذهن را دیدم حس کنجکاوی ام باعث شد بازکنم وفایلها رادیدم واز آنموقع کار بعد از ظهر من گوش دادن به فایلها هست .ولی از امروز تصمیم دارم دوباره از اول بادقت بیشتری به فایلها گوش بدهم آن شاالله با یاری خداوند و کمک شما استاد گرامی بتوانم ذهن خود را از باورهای اشتباه پاک کنم وبه جای آنها باورهای درست جایگزین کنم .در آخرازشما کمال تشکر را دارم .که دارد هزاران بار شکر می کنم به خاطر این نعمت گرانبها .ممنون

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/05/06 20:17
    مدت عضویت: 754 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 70 کلمه

    سلام
    وقت همگی بخیر
    من امروز آشنا شدم با سایت و دو تا از فایلها رو گوش دادم.
    من قبلا در سن۱۸ سالگی با استفاده از قدرت ذهن دانشگاه در یک رشته ای که آرزوی خیلی هاست قبول شدم.
    الان هم که حدود ۱۵ سال هست اضافه وزن دارم و به خدای بزرگ و قدرت ذهنم امیدوارم و ایمان دارم که یکی از شگفتی ها خواهم بود.
    برای همه ی عزیزان همراهم ارزوی موفقیت دارم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   zahra
   1397/10/04 13:57
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 13 کلمه

   اگه دوره ی لاغری رو خریداری کنیم استفادش برای اهالی یه خونه مجازه؟؟

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    zahra
    1397/10/04 15:23
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 37 کلمه

    من خودمم بیشتر مایل بودم بدون اطلاع بقیه توی دوره شرکت کنم و وقتی نتیجه گرفتم با بقیه در میون بزارم.
    چون اونطوری بقیه همش منتظرن و انتظار دارن و باعث استرس و فشار میشه.
    خیلی ممنون از پاسختون.

    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    zahra
    1397/10/04 15:24
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 29 کلمه

    یه سوال دیگه داشتم…اون گروه تلگرامی که میگید برای همه هست یا فقط برای کسایی که توی دوره شرکت می کنن؟
    آخه من آدرسش رو جایی توی سایت ندیدم.

    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   Morteza.niyazi1990@gmail.com
   1397/07/26 09:31
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 6 کلمه

   ممنون و تشکر از سایت خوبتان

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   محیا
   1397/07/21 14:00
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 12 کلمه

   سلام استاد.ممنون اززحماتتون….میخواستم بدونم همین فایل های رایگان روگوش بدیم کافیه برالاغری؟

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1397/06/23 10:20
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 17 کلمه

   دیدن این فایل ها اطلاعات خیلی خوبی درباره چاقی و لاغری به من داد
   تشکر میکنم از شما

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   رضا
   1397/06/23 10:19
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 20 کلمه

   خیلی ممنون که این دوره فوق العاده رو به صورت رایگان در اختیار علاقمندان به لاغری قرار دادید
   بی نهایت سپاسگزارم

   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فاطمه
   1397/05/13 22:42
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 23 کلمه

   سلام وقت بخیر من لاغرم میخوام چاق بشم فایلی در این باره ندارید ؟ یا میشه همین فایل ها رو گوش بدم؟ ممنونم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سادات
   1397/04/28 11:07
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 299 کلمه

   سلام استاد گرامی . ضمن آرزوی بهترینها برای شما هدایتگر عشق و تلاش و ایمان خواستم نظرم رو در هر فایلی که گوش میدم بیان کنم . امروز روز دوازدهم آشنایی من با این سایت هست . بیش از نصف از فایلها رو گوش دادم . دوباره شروع کردم تا با یک نظم خاصی ادامه بدم . از اینجا و از فایل مقدمه آغاز کردم . فایل مقدمه عالی بود و پر از انگیزه . یکی از کارهایی که فرموده بودین انجام بدیم شرکت در نظر سنجی و ثبت دیدگاه بود . نظر من در مورد فایل مقدمه این است . کلمه به کلمه ی سخنانتون رو گوش دادم و اون رو با گوش جان شنیدم یعنی با حسم لمس کردم با گوش جانم شنیدم و در ذهنم ثبت کردم و حالا دارم حسم رو به اون فایل میگم . این فایل زنده ی کننده ی امید در ذهن ما هست. انگیزه ی ادامه ی مسیر رو به ذهن میده و تصویر لاغریمون رو از اعماق ذهنمون بیرون میاره و مقابل دیدگانمون میزاره . بله ما در ذهنمون تصویر لاغری از انداممون هست که قطعا بدنمون به اون خواهد رسید. چه تصویر زیبایی . تمام لباسهای زمان لاغریم رو دوباره دارم می پوشم . وای دکمه ی لباسها به هم میرسه وای آستینم بالا و پایین میره . النگوهام گشاد شدن و دارن صدا میدن . شلوارهای زمان لاغریم هم برام گشاد شدن . وای خدای من چقدر لاغر هستم . چقدر زیبا هستم. این تصویر ذهن من با گوش دادن به فایل مقدمه ی شما بود . من حسش کردم و کلام شما اون رو برای من احیا کرد . زنده باشید استاد . عاقبتتون در این مسیر قطعا بخیر هست . ان شاء الله روز به روز بهتر باشه . سپاسگزارم از شما سپاسگزارم از خدا

   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سادات
   1397/04/21 20:17
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 240 کلمه

   خدا خیرتون بده آقای عطار روشن . فایلهای رایگانتون عالی هستن .
   اگرچه من موفق نشدم هنوز در خرید فایلهای هزینه دار شرکت کنم اما با همین فایلها که عالی عالی هستند ذهنم اونقدر قدرت پیدا کرده که یه کارهایی رو خودش خلق میکنه .
   یعنی شما با این فایلها ذهن ما رو زنده کردید . خدا خیرتون بده . عاقبتتون بخیر باشه .
   من ۵ روزه بهترین زندگی رو دارم و با گوش دادن فایلها بیشتر و بیشتر انرژی میگیرم .
   دیروز روز چهارم بود اما وقتی خواهرام من و دیدن گفتن لاغر شدی رژیم داری گفتم نه رژیم ندارم . یعنی واقعا تاثیر گفته های شما رو ۴ یا ۵ روزه در ذهنم دیدم. البته از همون روز اول اثر کرد و من بهبود فکرم رو لحظه به لحظه بیشتر حس میکنم .
   تفاوت این مسیر با دیگر مسیرها اینه که در اون مسیرها ما روز به روز ناراحت تر و غمگینتر میشدیم و انرژیمون برای ادامه لاغری کمتر میشد اما در این مسیر من روز به روز فکرم متحول میشه و با تمام وجود حسش میکنم و میبینم و خیلی انرژی میگیرم .
   خدا خیرتون بده که ما رو نجات دادین .
   خدا خیرتون بده که دست ذهن ما رو از منجلاب تباهی گرفتید و به مسیر درست هدایت کردین.
   خدا خیرتون بده که هر لحظه بهمون امید میدین . فایلهاتون فوق العادست . عالی است . خدا خودتون و فرزندانتون و خانوادتون رو عاقبت بخیر کنه .

   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سادات
   1397/04/17 12:06
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 385 کلمه

   نمیدونم چرا ولی یک ایمان درونی میگه این بار موفق میشم .
   من از دیروز شروع کردم و صحبتهاتون رو با تک تک سلولهای بدنم گوش دادم .
   یعنی همه ی وجودم و علی الخصوص ذهن و درونم گوش شدن و مشتاق شنیدن شدن .
   شما دنیایی رو به روم باز کردین که مدتها بود احساسم به دنبالش می گشت ولی هربار نمیتونست ادامه بده و نا امیدانه برمیگشت .
   نمیدونم چطور حسم رو بیان کنم . با صحبتهای شما این بار من نه به تناسب اندام که دارم به ” تناسب فکر ” می اندیشم و اون رو با تمام وجود لمس کردم .
   اصلا از دیروز تا امروز برای من یک روز نبود . یک عمر بود . یک دنیا لذت بود . خیلی چیزها در درونم مشاهده کردم . لذتی که هرگز نچشیده بودم .
   تناسب فکر تناسب ذهن تناسب درون همراه با لذت و شادی .
   با عشق نماز خوندم با عشق پیاده روی کردم با عشق قرآن خوندم
   ترازو رو برای همیشه گذاشتم کنار و سلام گفتم به این دنیای جدید .
   به تناسب فکر عشق می ورزم و مطمئنم روزی خواهد اومد که ذهنم اونقدر متناسب شده باشه که فریاد بزنم ایها الناس تناسب تو راحت ترین کار ممکنه چون درونت عاشقانه به دنبال اون میگرده
   وای که نمیدونم چطور شادیم رو بیان کنم .
   راهی که به سمت نور میره و من حالا که اینجام روزنه ی رو که شما به روم گشادین رو دارم میبینم .
   یک دنیا عشق یک دنیا زیبایی یک دنیا خوبی که حتی بعد از مرگ هم ادامه داره .
   شما چه کردید با وجود من .
   امیدوارم با این همه شور و اشتیاق و انرژی مثبت بتونم بر تمام انرژی های منفی وجودم فائق بیام .
   شیطانی که هر لحظه در کمین نشسته تا این شادی رو ازم بگیره . اما نسبت به اونم احساس خوبی پیدا کردم اون هست تا یادمون بمونه از کجا شروع کردیم و به کجا باید بریم اون ما رو زمین میزنه تا ما دوباره شارژ بشیم و انرژی مثبتمون مضاعف بشه .
   پس نا امید نمیشم و یا علی میگم . خودش تا آخر تا بینهایت کمکمون میکنه .
   وای که چقدر شادم . چقدر شادم . از شما سپاسگزارم . از خدا سپاسگزارم که شما رو سر راهم قرار داد . ای خدا شکرت .

   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    سادات
    1397/07/28 12:16
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 776 کلمه

    سلام سادات عزیز . ایمان درونی تو درست میگفت الان سه ماه و نیمه من در مسیر تناسب قرار گرفتم و همچنان با یقین و ایمان و اطمینان در این مسیر حرکت میکنم امروز که حدودا ۱۵ کیلو از وزنم کم شده ثمره ی فکر آن روز را میبینم . روزی که تو تنها با یک جرقه شروع کردی کلام استاد را باگوش جان شنیدی و اطاعت کردی و حالا امروز تو را به نتایج عالی رسانده است . لباسی را که آرزوی پوشیدش را داشتی اکنون به تن داری و شاد و سرحال نگاهش میکنی . لباس خوبم لباس عزیز و دوست داشتنی من ۴ سال بود که دست نخورده و نو در داخل کمد بودی و قبل از آمدن به این مسیر با حسرت نگاهت میکردم اما همان روز اول به امید پوشیدن تو و لباسهایی در سایز تو شروع کردم . استاد بذر تناسب را در دلم کاشت و من با همین بذر شروع کردم و با عشق و اشتیاق آن را در نهادم که آرزوی چنین بذری را داشت کاشتم . بذر تناسب به افکار ذهن خودآگاهم رسید و کم کم آن را تکرار کرد و جان دوباره گرفت . احساس امید و شور و نشاط کم کم ریشه ی این بذر را به گفتارم کشاند و من گفتارم در مسیر تناسب شد و بازهم آب روان احساسم آن را آبیاری کرد و بزرگش کرد . اکنون آن نهال در رفتار من متجلی شده . قدرتمند و مستحکم شده . گرچه هنوز جوان است و همچنان باید او را از تندبادها حفظ کنم اما میبینم چطور رفتارهای تناسب با عشق و اشتیاق از من سر میزند .
    من و خداوندم بر روی تردمیل حرکت میکنیم و من آیات را میخوانم و او به من الهاماتش را میگوید .
    من به یاری استاد گرامی در حال یادگیری و ثبت فرمولهای تناسب هستیم . ایشان میگویند و من مینویسم .
    من و همسرم در غذا خوردن آنقدر با هم همکاری داریم و متناسب غذا میخوریم که او نیز بدون اینکه متوجه شود ۷ کیلو کم کرده است ‌.
    من و خواهردوقلویم هرروز به هم گزارش رفتار میدیم و قدم هایمان در مسیر تناسب را به هم یاد آوری میکنیم .
    با خواهر دومم دو روز در هفته به پیاده روی در پارک میرویم و با عشق و اشتیاق از تناسب صحبت میکنیم و میشنویم .
    امروز قدمی دیگر در مسیر تناسب برداشتم . با عشق و اشتیاق به باشگاه ورزشی محله ی مان تماس گرفتم و همراه خواهرزاده ام سه روز در هفته ثبت نام کردم برای ورزش . بدون شک و تردید تلفن را برداشتم و عمل کردم با عشق و اشتیاق . قرار است از اول آبان به کلاس ایروبیک بروم .
    من هر جا هستم صحبتم را به تناسب میکشانم و دیگران را دعوت میکنم باورشان را تغییر دهند آنها باور کنند یا نکنند نتیجه برای من فرقی ندارد . مهم این است من تمریناتم را در همه جا و با هرکه هستم انجام میدهم . حالا اگه رفتم کلاس ورزش احتمالا آنجا هم افراد بسیاری به سایت شما هدایت میشوند . قصدم از باشگاه رفتن اصلا ورزش و کاهش وزن نیست . قصدم لذت بردن است . قصدم قدم برداشتن در مسیر تناسب است و قصدم شور و نشاط و انرژی بیشتر است .
    وای خدای من چقدر تغییر . چقدر تغییر . فاطمه ای که تا همین چند ماه پیش حتی تا خانه ی مادرش با زور و خستگی و ناامیدی قدم برمیداشت امروز رفته و در کلاس ورزش با عشق و علاقه ثبت نام کرده است . خداوند عزیزم چه تحول عظیمی در همین مدت کوتاه در من صورت گرفته . استاد نمیدانم از شوق چه بگویم . فقط دارم اشک شادی میریزم که خداوند مرا به سمت این راه عزیز و عالی و هدایت کرد . این همه تغییر و تحول را مدیون شمای بزرگوار هستم استادعطار روشن . بله لباس عزیزم بله فاطمه جان، سه ماه و نیم پیش ایمانت یقین بود و باورت درست بود . مسیرت را درست انتخاب کردی و تا همینجا هم یک شگفتی ساز شده ای و فراموش نکن لطف خداوند و مهربانی استاد که بی دریغ اطلاعاتش را به همگان عرضه کرد تو را بدینجا رساند و در همین مسیر زیبا حرکت داد و به لطف خدا تا آخر عمرت تو را در همین مسیر زیبا و لذت بخش میبینم. یاعلی گفتی و عشق آغاز شد و نتایج تغییرات را تا بدینجا در تک تک پیامها نوشتی و امروز که این پیام را خواندم میبینم آن بذر تبدیل به نهالی شده است که با توان بیشتری در راه تناسب قدم برمیدارد . خدایا شکرت . شکرت . شکرت . استاد ازتون بی نهایت سپاسگزارم .

    امتیاز: 4 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     سادات
     1397/07/28 18:15
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 350 کلمه

     سلام استاد گرامی و بزرگوار . ممنونم از حسن نظر شما . شکست نفسی میفرمایید . این شما بودید که خداوند را به ما معرفی کردید و ما به وسیله ی شما خدای وجودمان را در قلب خود یافتیم . شما خودتان اونقدر وارسته شدین که من هر وقت به این سایت میام وجودم آرام میشه . من آرزو دارم روزی این حالت آرامشی رو که در وجود شما حس میکنم در وجود خودمم حس کنم . احساسم میگه باید تا میتونم آرام باشم تا روحیات تهاجمی من که اگرچه تا همین امروز بسیاری از اون کاسته شده به طور کامل از وجودم بره . من باز هم در این راه ممارست میکنم تا آخر عمرم . چون این راه رو با تمام وجودم قبول کردم و امید بسیار زیادی دارم به اتفاقات بسیار خوش در آینده . چون در این راه سلامتی کامل . ثروت . روابط عالی و هدفهای دیگر را به طور کامل در افکارم میبینم و اگر به همین شیوه و در همین راه بمانم بذرهای دیگر هم در وجودم جوانه میزنند و رشد میکنند . من به خداوندم و این مسیر زیبا و به شمای بزرگوار بسیار ایمان دارم . مسیر تغییر باور تنها مسیری است که انسان را به همه ی اهدافش می رساند و این تغییر زمانی رخ میدهد که انسان مراحل تناسب فکری، تناسب گفتار و رفتار و عادات و شخصیت و سرنوشت را برای هر هدفی طی کند . من به تکامل عشق می ورزم و تکامل راهی است که شما به وسیله ی احساس وارستگی خودتان نشان همه ی ما می دهید. اگر همه ی ما در عمل به تک تک سخنان شما با جان ودل تلاش کنیم نه فقط به تناسب اندام که به تکامل روح و جانمان می رسیم . استاد راه شما راه یقین است . راه روشن است و همچون نامتان روشنایی را به دنیای تاریک بندگانی که با تمام وجودشان خداوند را صدا زدند هدیه کرده است. بابت این هدیه ی الهی از شما بی نهایت سپاسگزارم . خداوند عزیزم شکرت .
     برقرار باشید و جاویدان و همواره غیاث راه مستغیثان .

     امتیاز: 3 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1399/01/24 19:20
     مدت عضویت: 929 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 25 کلمه

     سلام دوست عزیز چقدر از نوشته های شما لذت میبرم به امید روزی ک من هم مانند شما متناسب شدن وعکسم رو توی سایت ببینم

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1399/12/05 23:32
     مدت عضویت: 636 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 74 کلمه

     سلام سادات عزیز
     از بابت این همه تغییرات چشمگیر شما اونم در مدت زمان کوتاه بسیار خوشحالم، و همچنین از تاریخ دیدگاه و نظر شما که مربوط به سال ۹۷ هست مشخصه که از پیشکسوتان این مسیر هستید و ما تازه واردها باید خیلی از شماها درس بیاموزیم، و مهمترین نکته اینکه چقدر عالی از اون موقع تا حالا حضورتون پررنگ و مستمر هست
     با آرزوی تناسب اندام و افکار برای شما و تمامی دوستانم🙏

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 4 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   لیلی
   1397/02/28 15:36
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 18 کلمه

   سلام، روزتون بخیر
   از جلسه ۵ به بعد چند دقیقه از فایل پخش نمیشه
   امکان داره فایل هارو درست کنین.
   سپاس

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فائزه
   1397/02/18 15:02
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 62 کلمه

   وای….. واقعا به وجد میام که اون چیزی رو که میخواستم پیدا کردم. من تمام خانوادم خیییلی چاقن .از مادر بگیر تا پدر شوهر و… من نا امید شده بودم اما الان یک ماهه فایلای رایگانو گوش دادم وسه کیلو کم کردم بدون هیچ سختی ای. تا هر کسی خودش تجربه نکنه باورش نمیشه هیچ سختی ای نداره این روش. واقعا ممنونم

   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   الهه
   1397/02/11 14:44
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 12 کلمه

   سلام . بعضی از فایلها نصفه پخش میشن . لطفا رسیدگی کنید.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   elham
   1397/01/14 12:36
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 8 کلمه

   لطفا لینک کانال اتاق گفتگو رو هم بگذارید

   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   elham
   1397/01/14 11:50
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 47 کلمه

   خیلی از فایلای صوتی شمارو گوش دادم؛و خدارو شکر میکنم ک با سایت شما اشنا شدم؛مایلم تو دوره ی لاغری شرکت کنم؛وبیصبرانه مشتاقم تا من هم مث خیلی از افردای ک تجربه ی شیرین خودشون رو بابقیه ب اشتراک گذاشتن؛تجربه دلچسب کاهش وزنم رو ب اشتراک بذارم؛ممنونم

   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   shiva
   1396/11/23 02:14
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 6 کلمه

   سلام بسیار لذت بردم تشکر فراوان

   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   p
   1396/10/13 13:02
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 36 کلمه

   سلام مرسی از سایت خوبتون و مرسی از اینکه این فایل ها رو رایگان در اختیار ما گذاشتین
   یه مشکلی هست فایل ها دانلود می شن ولی از فایل ۵ به بعد تا نصفه خونده می شن

   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1396/08/14 12:26
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 136 کلمه

   من پس از حدود 40 سال درگیر اضافه وزن بودن و رفتن تمام راهها برای رهایی از اضافه وزن، چند ماهی است است که با این روش آشنا شده ام؛ به تازگی دوره ی مقدماتی را به اتمام رسانده و نتایج خوبی گرفته ام. به جرأت می توانم بگویم که این روش تنها راه بازگشت به تناسب اندام است چرا که از قدرت خود بدن، کمک می گیرد و بر آن اساس بنا شده است. بدنی که با شعور ذاتی خود به خوبی می داند که چگونه خود را در بهترین شرایط حفظ کند تا بقایش تضمین شود و این مائیم که از مسیر طبیعی ذاتی خود خارج شده ایم و این بار اضافه را به بدن خود تحمیل کرده ایم. این روش تنها روشی است که کاهش وزنی طبیعی و بدون بازگشت به دنبال دارد.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   نجمه
   1396/07/24 10:07
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 52 کلمه

   واقعا خدا رو شکر میکنم که به طور کاملا اتفاقی با تالار گفتگو و بعد با کانال متناسب شدن با قدرت ذهن آشنا شدم. با اینکه تو هیچ دوره ای نتونستم شرکت کنم، ولی با شنیدن فایل های صوتی رایگان 2 سایز کمتر شدم.
   از استاد عطار روشن عزیز تشکر میکنم.

   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم