1

برای لاغری با ذهن شروع کنید (رایگان)

54148 بازدید
برای لاغری با ذهن

برای لاغری از کجا شروع کنم؟

 

برای لاغری باید از مسیر چاقی حرکت کنیم.

شاید به نظر عجیب باشد که چگونه می توان از مسیر چاقی برای لاغری اقدام کرد اما تنها طریق لاغر شدن اصولی و همیشگی حرکت از مسیر چاقی است.

با یک مثال مشابه می توان بهتر این موضوع را درک کرد.

تصور کنید وسیله نقلیه شما خراب شده باشد و شما هیچ اطلاعی از مسائل فنی خودرو نداشته باشید. اگر به صورت اتفاقی مشغول تعویض قطعات خودرو شوید احتمال رفع عیب و روشن شدن ماشین بسیار کم خواهد بود در عین حالی که هزینه و زمان زیادی برای تهیه و تعویض قطعات باید صرف کنید.

اما اگر ابتدا از متخصص امور فنی خودرو کمک بگیرید و نقص ایجاد شده در ماشین را تشخیص داده و سپ اقدام به تهیه قطعه معیوب کنید، هزینه و زمان بسیار کمتری برای رفع عیب خوردو صرف خواهید کرد.

برای برطرف کردن چاقی که همان نقص فنی جسم ما محسوب می شود باید ابتدا علت نقص فنی جسم خود را بدانیم تا با صرف هزینه و زمان کمتری نتیجه مطلوب از سعی خود برای لاغری کسب کنیم.

همانطور که در خرابی ماشین به دنبال عیب فنی خودرو در قطعات آن هستیم برای رفع چاقی به دنبال رفع عیب جسم خود هستیم اما نکته قابل توجه این است که در مورد جسم شرایط پیدا کردن نقص فنی مشابه خودرو نیست.

تمام سعی شما برای لاغری در سال هایی که از چاقی رنج می برید، جستجو و تلاش برای رفع عیب جسمتان بوده است درحالی که علت نقص فنی جسم که همان چاقی، بیماری، افسردگی و … می باشد در ذهن است و نه در جسم. و به همین دللیل افرادی که اضافه وزن دارند با اینکه تلاش زیادی برای لاغری کرده اند اما همچنان چاق هستند و از آن همه تلاش و سعی برای لاغری نتیجه مطلوب کسب نکرده اند.

 

داستان لاغری با ذهن من

برای لاغری باید ذهن را آموزش داد و در زندگی به آموخته ها عمل کنید تا به راحتی به آرزوی خود برسید.

در سالهایی که اضافه وزن داشتم از روش های مختلفی برای لاغر شدن استفاده می کردم، رژیم می گرفتم، باشگاه می رفتم، در پارک با سختی زیاد می دویدم، قرص های چربی سوز مصرف می کردم و هرکاری که به نظرم می رسید می توان با آن لاغر شد را انجام می دادم.

اما نتیجه چشم گیری کسب نمی کردم و از آن بدتر، طولی نمی کشید که مقدار کم شده از وزن من بر می گشت و دوباره چاق می شدم.

به همین دلیل زمان هایی که مقداری تغییر می کردم و دیگران متوجه می شدند و به من می گفتند که لاغر شدی، خیلی خوبه، ادامه بده، چند روز بعد که دوباره با هم ملاقات می کردیم به من می گفتند: باز که نتونستی جلوی خودت رو بگیری و چاق شدی!

و من واقعا نمی دانستم چرا برای مقداری لاغــــــر شدن آنقدر سختی و رنج را تحمل کنم، اما بدون هیچ تلاشی دوباره چــــــــاق می شوم.

شاید چالش ذهنی من سوال شما هم باشد

واقعا چرا ما هیچ تلاشی نمی کنیم و چاق می شویم، اما هرچه تلاش می کنیم لاغر نمی شویم؟

 

روش لاغری با ذهن چگونه مورد توجه دیگران قرار گرفت

سال های زیادی به دنبال روشی بودم که از چاقی رها شوم و این جستجو باعث هدایت من به روش لاغری با ذهن شد وقتی از این روش برای لاغری استفاده کردم و تغییرات شگفت انگیزی داشتم مورد توجه اطرافیانم قرار گرفتم.

عده ای کنجکاو بودند تا بدانند راز لاغری من چیست؟ و عده بیشتری در انتظار چاق شدن مجدد من بودند چون سابقه ای که از چندین سال زندگی من داشتند گواه این بود که من دوباره چاق خواهم شد.

اما به لطف خدای مهربان این بار از روشی کاملا اصولی و شگفت انگیز (لاغری با ذهن) در مسیر لاغر شدن قرار گرفته بودم و افرادی که بعد از مدتی دوباره مرا می دیدند متعجب بودند که چرا من چاق نشدم!!

این تعجب آنها سبب شد که به روشی که این بار برای لاغر شدن انتخاب کرده ام اطمینان کنند و تصمیم گرفتند از این روش برای متناسب شدن استفاده کنند.

هربار برای فردی که اضافه وزن داشت درباره روشی که استفاده کرده بودم توضیح می دادم تعجب می کرد که چگونه می شود به این راحتی وزن کم کرد! و با شک و تردید تصمیم می گرفتند از روش لاغری با ذهن شانس خودشان برای متناسب شدن را امتحان کنند.

به لطف خدای مهربان افرادی که به آنچه به آنان گفته شد توجه کردند و تمرینات را انجام دادند تغییرات بسیار خوبی را تجربه کردند و بعد از چندین سال مبارزه برای لاغری این بار با روشی آسان و لذت بخش لاغر شدن را تجربه کردند.

موفقیت دوستانم در استفاده از روش لاغری با ذهن سبب شد تصمیم بگیرم این روش را به افرادی که تمایل دارند برای همیشه متناسب باشند آموزش دهم.

به همین منظور کانالی در تلگرام ایجاد شد و به لطف خدا در مدت زمان کوتاهی افراد از شهرهای مختلف عضو این کانال شدند و از فایل های آموزشی که گذاشته می شد استفاده می کردند و بعد از مدتی نتایج شگفت انگیزی از اجرای تمرینات و گوش دادن به فایلهای صوتی کسب کردند که تصویر تعدادی از شرکت کننده ها که اجازه انتشار تصاویر قبل و بعد از استفاده از این روش را به ما داده اند را در قسمت آلبوم شگفتی ها می توانید ملاحضه کنید.

به مرور بر تعداد افرادی که تمایل به استفاده از این روش شگفت انگیز داشتند اضافه شد و افرادی که از این روش نتیجه گرفته بودند مهرتاییدی بر تاثیرگذار بودن این روش بودند و سبب جذب افراد بیشتری به سمت این روش شگفت انگیز  برای لاغری می شدند.

افزایش علاقه افرادی که از اضافه وزن رنج می بردند به استفاده از این روش برای لاغری و از طرفی عدم اطلاع داشتن از چگونگی تاثیرگذاری روش لاغری با ذهن سبب شد تا مجموعه آموزشی رایگان لاغری با ذهن (همین دوره که در حال مطالعه نوشته های جلسه اول آن هستید) که شامل دوازده جلسه تصویری است برای علاقمندان به استفاده از این روش برای لاغری تهیه کنم.

 

نکات مهم و کلیدی که در این دوره یاد می گیرید

 • در این دوره آموزشی دلیل اضافه وزن توضیح داده می شود، موضوعی که تقریبا همه افرادی که اضافه وزن دارند از آن بی اطلاع هستند.
 • موارد تاثیرگذار بر اضافه وزن شرح داده می شود و تمریناتی بسیار کاربردی برای شناسایی دلایل اضافه وزن شما ارانه می شود.
 • با گوش دادن به این فایل ها و انجام تمریناتی که داده می شود به راحتی از تاثیرگذار بودن ذهن خود در روند چاق شدن، اطمینان پیدا می کنید.
 • توضیحاتی درباره نحوه استفاده از نیروی ذهن برای لاغری داده شده است که با به کارگیری آنها به راحتی می توانید تاثیر ذهن را در تغییر احساس و کاهش حرص و ولع خوردن و حتی کاهش وزن در طی چند روز استفاده از این دوره در بدن خود احساس کنید.

با استفاده از فایل های این دوره آموزشی شما با اصول کار ذهن خود آشنا خواهید شد و با نحوه تاثیرگذار بودن ذهن در اضافه وزنی که سال ها باعث ناراحتی شما شده است آشنا خواهید شد.

همچنین با انجام تمرینات گام به گام این دوره به صورت ناخودآگاه ذهن خود را برای لاغری برنامه ریزی می کنید و بعد از چند روز به صورت کاملا واضح احساس می کنید توانایی لاغر شدن را پیدا کرده اید و امید و انگیزه لاغری به شکل کاملا متفاوت با سایر روش هایی که تابحال استفاده کرده اید در شما شکل می گیرد.

استفاده از این دوره آموزشی به تمام افرادی که اضافه وزن دارند توصیه می شود و به شما دوست خوبم که تا این قسمت از توضیحات را دنبال کرده اید تبریک می گویم که نسبت به شرایط خود احساس مسئولیت می کنید و تمایل دارید در شرایط بهتری زندگی کنید

به شما اطمینان می دهم با استفاده از این فایل های آموزشی، دیدگاه شما درباره اضافه وزن خود به طورکلی تغییر خواهد کرد و شما در ابتدای مسیری شگفت انگیز برای متناسب شدن قرار خواهید گرفت

شما با استفاده از این مجموعه آموزشی به وضوح به تاثیرگذاری آموزش ذهنی در لاغر شدن پی خواهید برد و با اطمینان از کسب نتیجه عالی می توانید برای استفاده از دوره آموزشی ورود به سرزمین لاعرها اقدام کنید

دوره ای که شامل تعداد زیادی فایل های صوتی و تصویری آموزش لاغری با ذهن است و به استفاده کنندگان کمک می کند تا پس از سال ها تلاش بی ثمر برای لاغری از مسیری صحیح، آسان و لذت بخش به سوی هدف خود حرکت کنند و رویای لاغری خود را به واقعیت تبدیل کنند.

آموزش های گام به گام و تاثیرگذاری که از صفر تا صد لاغری با ذهن را به شما آموزش می دهد.

از شما دوست عزیز درخواست می کنم نظرات خود درباره استفاده از این دوره آموزشی را در قسمت نظرات این دوره ثبت کنید تا در هرچه بهتر برگزار شدن این دوره سهیم باشید.

شاد و متناسب باشید.

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

توصیه استاد عطار روشن برای کسب نتیجه عالی

جلسات آموزشی لاغری با ذهن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=9608
اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

74 نظر در مورد برای لاغری با ذهن شروع کنید (رایگان)

درباره آنچه درک کردید بنویسید

 1. سلام ب همگی…علت چاق شدن من.تاجایی ک یادم میاد از ۱سال بعداز ازدواجم شروع شده بود…همون گرم ب گرم..دوران مجردی م اصلا یاد ندارم ک خودمو وزن کرده باشم…اصلا ب ذهنم خطور نکرده بود..بعداز ازدواجمم همین طور اصلا وزن نکردم
  خلاصه تا وقتی ک من بار دارشدم..وقتی ک بار دارشدم یادمه ۸۴کیلو بودم..برای زایمانم خیلییییی چاقترشدم خیلی…دیگ ازون موقع دوباره خودم هیچچچ وزن نکردم تاا ی موقع ب خودم اومدم دیدم ۱۰۷کیلوم تا ۳.۴سال پیش
  دیگ ازون موقع باشگاه رفتم کمی کم میکردم از ذوق کم کردن هی میخوردم .خسته میشدم ول میکردم..چند باری رژیم گرفتم…باز کم میکردم دوباره ول میکردم
  من پرخور..بی تحرک..خواب زیادداشتم
  من اصلا ب لاغری فکر نمیکردم..بیخیال بودم
  الان ۲۶سالمه کمر درد دارم پا درد دارم…
  انشائ الله ک میتونم همه ی این سال هارو جبران میکنم و لذت لاغری وتناسب اندام و میبرم🙏

  +1
 2. سلام استاد میشه لطفا بگین چجوری اپلیکیشن لاغری با ذهن دانلود کنبم هر کاری کردم نشد چنین گزینه ای پیدا نکردم با تشکر فراوان

  0
  1. سلام دوست عزیز
   اپلیکیشن لاغری با ذهن سال گذشته مورد استفاده قرار گرفت که بازخورد مناسبی نداشت و فرصت بروزرسانی و بهبود اپلیکیشن را نداشتیم به این دلیل از دسترس خارج شده و فقط از طریق سایت تناسب فکری باید از مطالب و دوره های آموزشی استفاده کنید.

   +2

 3. خب،سلام
  قرار بود مثل یه انشا باشه،ولی فکر نکنم دستم به خوب نوشتن بره،پس فقط چیزی که الان به ذهنم میرسه و بدون هیچ ادعایی تو درست نوشتنش مینویسم.
  گفتین دلایل چاقی،راستیاتش از اونجایی که تو ذهنم بود هر چیزی یه دلیل داره و دلیل چاقی به گذشته ها و اعصاب ربط داره،من همون موقع برگشتم به گذشته،که وقتی شروع به چاق شدن کردم،همزمان دعواهای خونوادگیمون شروع شده بود،میخواستم دلیل اصلیو همین استرس و..بزارم و دنبال بقیش برم،،اما صبا که قسمتای بعدو دیده بود،گفت که هیچ ربطی به اینا نداره،و جای بدش این نیست که چشمه ی تفکراتمو با این پسا گوییش خشک کرد،اینجاست که نگفت به چی ربط داره.
  خلاصه که بعدش فکر کردم،پس اگه این نباشه،برمیگردیم سر دلایل همیشگی و همه گویی،حتما به خاطر دیر خوابیدن و دیر بیدار شدن و هله هوله خوردن و غذا ی هرچند کم،وی بیموقع خوردن(مثلا صبحونه ساعت 2،3 ظهر و تا شب هیچی نخوردن و شام ساعت 12)باشه،یا حتی ورزش نکردن و کم تحرک بودن،هرچند هنوزم ته ذهنم به نظرم به خاطر فکرمه و نه صرفا تمام تمام این دلایل گاها حتی مسخره(چون حتی اگه ترکشون کنیم،روی لاغری اونقردم تاثیر ندارن _و نه روی سلامتی_)
  البته دوست نداشتن خودم،نشناختن خودم،خودم نبودن و یا بودن،ارزش خودمو ندونستن و…فکر کنم ایناهم هستن(من دیشب با گوش دادن آهنگ تویت هاسا که بهار به زور گذاشتش با اینکه من میگفتم شب آهنگ تند بلند گوش ندیم_والان خیلیم ازش ممنونم و همیشه همینطور میشه نه؟_ فهمیدم که ما آدما،ما زنها،ما دخترا و من به شخصه،اصلا اصلا اصلا ارزش خودمونو نمیدونیم،اصلا حتی خودمونو نمیشناسیم که بتونیم خودمونو دوست داشته باشیم و ارزشمونو بدونیم،فهمیدم که خودم گناه دارم نه بقیه،فهمیدم که یه منی هست،که همیشه سعی کردم نادیدش بگیرم،فهمیدم که چقدر این منه گم شده بین یه عالمه تو و اونا ی زندگیم،خیلی خیلی بیشتر از همشون،گناه داره،با اینکه خیلی عاقل تر،قوی تر،محکم تر،قشنگ تر،دختر تر،زن تر،کامل تر و حتی خدایی تر از منه_وخیلی چیزای دیگه_ولی نشسته یه گوشه و گریش گرفته از دست منی که خرم و خودمو ندیدم و انقدر درگیر اینم که من کیم و چقدر بدم،و هر چی داد میزنه من اینجام و تو خیلیم خوب و بزرگ و خفن ودقیقا همونی که میخوای،من نمیشنیدم و واقعا که خر بودم.میدونین؟ ما هر رویایی که داریم و هر سلبریتی و یا الگو و یا انسان کاملی که تو ذهنمون داریم و دوستش داریم و میخوایم مثل اون باشیم،به نظرم به خاطر اون مای درونیمونه که داره نشونه ها و ذره ای از خودشو تو دنیای بیرونی بهمون نشون میده،تا ما بفهمیم این کسی که از دور انقدر ستایشش میکنیم،نمونه ی ساده و کوچیک شده از خود واقعی و درونیه کامل و اصیل و بزرگ خودمونه،به نظرم اون فرد رویاهامون همون خودمونه،خود واقعی و اصلیمون فقط خیلی کمتر از ما،در واقع ما،خیلی خیلی بیشتر از اونیم،فقط خودمون نمیدونیم.یه جورایی هعی بیشتر و بیشتر مطمعا میشم.من از این به بعد میخوام برم دنبال خودم بگردم و پیدام کنم.وقتی خودم شدم،بهتون خبر میدم و با هم روبه روتون میکنم،چون اونم شمارو میشناسه)_و الان به این نتیجه رسیدم : چ.ن هرچیزی یه وقتی داره،پس دیشب ب وقتش بوده که صدای خودمو بشنوم)
  در کل،بله،این کلیت و حتی شاید تمام علت هاییه که معلول چاقیه منو ساختن.و بقیش هم چون اومد گفتم بنویسم،
  ممنون که نوشتم و ممنون که خوندین
  خدانگهدارتون باشه

  +12
 4. با سلام خدمت استاد بزرگوار و مهربان جناب آقای عطارروشن و دوست عزیز من ندا 28 سال دارم و دیروز با این سایت از طریق اینستا گرام آشنا شدم و امروز اولین قدم را برداشتم و من هم چندین بار رژیم بسیار سخت و ورزش های سنگین انجام دادم لاغر شدم ولی نتیجه بخش نبوده ولی مطمئنم که لاغری با ذهن آسان و نتیجه بخش خواهد بود چون من 13 کیلو وزن کم کردم و 3 سال ماندگار بود انشالله به لطف خدا و کمک های استاد گرامی و تلاش خودم به وزن ایده آل خواهم رسید و دیگر هم دست برنخواهم داشت

  +6
 5. به نام خداوند بخشنده ی مهربان وهستی بخش وسرورآفرین
  جناب استاد گرامی خدابه شما قوت وصحت وسلامتی بده.من به نوبه خودم اول از خدا وند ودوم از جنابعالی سپاسگزاری وتشکر می کنم که عمر گرانمایه را چه خوب وپسندیده در خدمت به خلق ارزانی می دارید وگره از مشکلات رسیدن به تناسب اندام باز می کنیدواقعا دست مریزادوخیلی عالی بود پیام ودرس های شما.خدایا به استاد گرامی سلامتی وعمر با عزت عطا فرما.آمین

  +4
 6. سلام سمانه هستم ۳۶ ساله از تهران .من از بچگی وزنم نسبت به بچه های دیگران بیشتر بود همیشه همه بهم تپل میگفتن دوره های راهنمایی و دبیرستان بیشتر بهم میگفتن چاق ومن ناراحت از اینکه چرا اینجوریم ناامید .باشگاه میرفتم پیاده روی میرفتم اما مقطعی .تا اینکه ازدواج کردم و متاسفانه بعد از چهارده سال زندگی مشترک به خودم اومدم که وحشتناک هیکل بدی دارم به خاطر چاقی بچه دار نمیشم خوشحالم با شما اشنا شدم امیدوارم بتونم گام به گام با شما لاغر بشم

  +6
 7. سلام برای روز پنجم تعهدم به اینجا هدایت شدم .
  من در روز پنجم تعهد میدهم در مدار ۶۰ کیلویی زندگی کنم . البته چون با یکی از دوستان در این مسیر قرار گرفتیم برای اینکه وزن مشترکی را الگوی دهنی خود کنیم در وزن ۵۸ کیلو به تفاهم رسیدیم ‌.
  مدار ۵۸ کیلویی مدار زیباییهاست .
  دنیا از زاویه ی این وزن خیلی لذت بخش است .
  من برای اینکه بتوانم خودم را در این مدار حفظ کنم کافیست کارهایی را که در مدار وزنهای بالاتر بود انجام ندهم .
  وقتی در این وزن هستم رفتارهای مخصوص به این وزن بر من الهام میشود .
  ذهن من مطابق این وزن بر من دستورات فکری ، احساسی و رفتاری صادر می کند .
  احساس من در وزن ۵۸ کیلو بسیار عالیست .
  من در این وزن احساس سبکی میکنم . راحتتر راه میروم . با لذت بیشتری غذا میخورم مناسب وزن ایده الم مواد غذایی جذبم میشود و نهایت لذت را از زندگی میبرم .
  من وزن ۵۸ کیلویی را بسیار دوست دارم و این چند روز دریافتهای کاملا عالی داشتم .
  خدایا سپاسگزارم .

  +9
 8. سلام خدمت استاد گرامی و دوستان
  من از کودکی چاق نبودم چاقی من از رهنمایی شروع شد همیشه ترس ا جاق شدن داشتم موقع ای ک لاغر بود تا ب خودم اومدم دیدم منم یکی از اونا شدم الان هشت نه ساله ا چاقی رنج میبرم و هر روشی استفاده کردم و نتیجه عالی گرفتم ولی باز چاقتر ا قبل شدم وزنم دوبرابر برگشته،75کیلو هستم و میخام با این روش ب ب وزن دلخام برسم و دیگه برگشت نکنم ب وزن الانم، میدونم که میتونم ب وزن دلخام برسم و اینو ب خودم قول میدم ک برسم و ترسی رو ک دارم کنار بزارم و برای روزای عالی اماده باشم چون ان شاءالله ب زوذی لاغر میشم..😻

  +5
 9. با سلام و خسته نباشید
  من باور نمیکنم که لاغر شدن سخته ، البته من از کودکی اضافه وزن داشتم و همیشه حس بدی نسبت به جسم و اندام خودم داشتم ، تا اینکه همت کردم و یکبار برای همیشه از شرش خلاص شدم و در زمان کمی 54کیلو شدم . خیلی حس خوبی داشتم
  اما خیلی طول نکشید که دوباره به وزن قبلیم برگشتم ، چون یه بار موفق شده بودم همه ش ذهنم در کشمکشه که باز میتونم ، اما هیچ وقت به اون وزن نرسیدم ، 7 سال از اون موقع میگذره و ذهنم فکر یه بار پیروزیه ! عجیبتر اینکه الان خیلی عصبانیم و این عصبانیت من رو پرخور تر کرده دوباره کم کردم تا 58 کیلو و یه ماهه دوباره برگشتم و حس میکنم کنترلی رو این وضعم ندارم ! الان 12 کیلو با وزن ایده آلم فاصله دارم و در آرزوی اینم که همیشه در وزن ایده آلم بمانم ! امیدوارم این مسیر من رو به آرزوی نهاییم برسونه ! که هیچوقت لحظه ای ذهنم درگیرکشمکش چاقی و لاغری نشه . ممنونم از آموزش هاتون

  +5
 10. سلام خدمت استاد گرامی و دوستان عزیز
  من از بچگی چاق نبودم خیلی هم لاغر بودم تا کلاس پنجم ابتدایی کم کم شروع به چاق شدن کردم البته اینقدر چاقیم زیاد نبود که دیگران بهم بگن چاق شدی.
  اما در ۱۳ سالگی یهویی پنچ کیلو چاق شدم همه لباسم بهم تنگ شده بود برای همین سعی کردم با تحرک زیاد و یه کم غذام رو کم کردم پنج کیلو دوباره کم شد.
  از اون به بعد دوباره هی کم میکردم هی چاق میشدم تا وقتی پسرم به دنیا اومد وقتی پسرم ۲ سالش شد وزنم عالی بود ۵۷ کیلو بودم ۲۲ سالم بود با قد ۱۶۳ و وزن ۵۷ خیلی خوشحال بودم اما به ۶ ماه نکشید دوباره کم کم چاق شدم تا ۶۷ رسیدم رفتم پیش دکتر تغذیه با یک رژیم سخت رسیدم به ۵۹ کیلو. چند سال خوب بودم تا ۲۸ سالم دخترم به دنیا اومد دوباره بیشتر از اول چاق شدم. بعد از شیردهی رفتم دکتر رژیم گرفتم تا نصفه خوب بود ولی چون هزینه ش زیاد بود ولش کردم دوباره چاق شدم
  بعد یه رژیم شیر و چای و اسفناج پخته تا یک ماه گرفتم خیلی خوب وزن کم کردم بعد از ۳ ماه وزنم کم کم برگشت.
  یه سال بعدرفتم پیش دکتر کرمانی لاغر شدم بعد از چند سال دوباره چاق شدم.
  رفتم پیش دکتر حسینی متخصص تغذیه که خیلی آماده کردن چیزایی که احتیاج داشتم سخت بود بعد از ۲ ولش کردم
  بعد یه بسته قرص ضد اشتها گرفتم اولش عالی بود ولی بعد از شاید ۶ ماه در مدت کوتاهی یهویی ۱۵ کیلو وزن اضافه کردم و دیگه به خاطر سنم سختتر شد رژیم برام. تقریبا ۳۷ سالم بود تصمیم گرفتم درس بخونم رفتم دانشگاه .
  تو مدتی که درس میخوندم دیگه رژیم و پیاده روی و باشگاه رو گذاشتم کنار ۱۵ کیلو دیگه اضافه کردم شدم ۹۲ کیلو دیگه به ترکیدن رسیدم
  سال ۹۲ من ۹۲ کیلو بودم فشار خونم بالا رفت
  بعد از چکاب دکتر گفت تیروئید کم کار دارم
  قرص خوردم بدون رژیم ۶ کیلو کم کردم
  دوباره افتادم تو رژیم و پیاده روی ۱۸ کیلو کم کردم بعد از یک سال ۱۰ کیلو برگشت
  دوباره کمش همون ۱۰ کیلو رو از پارسال تابستون کم کم برگشت.
  خسته شدم هم از رژیم گرفتن هم از وزنم ، دیگه بریدم. سنم ۴۹ سال پیاده روی میرم روزی یک ساعت اما هیچ تاثیری نداره.
  همیشه فکر میکردم که چون پدرو مادر وبقیه خانواده چاق هستن چاقیم ارثیه. یا اینکه از همون ابتدا عاشق آشپزی بودم و غذاهای متنوعی درست میکردم دلیل چاقیم اینه. شیرینی خیلی دوست دارم.
  اما میبینم که از خانواده چهار نفره ما .اون سه نفر هم خوب میخورن برنج .فست فود. شیرینی.
  ولی هر کدام ۱۰ کیلو زیر وزن نرمال هستن .
  امیدوارم از طریق لاغری ذهنی من هم بتونم به نتیجه دلخواهم برسم
  ممنونم از استاد عطار روشن

  +8
 11. با عرض سلام وتشکر فراوان بابت سایت خوبتان جناب عطار روشن گرامی من به تازگی با سایت شما اشنا شدم وبسیار دلم میخواد که در مورد فایل های رایگان شما نظراتم را بنویسم اما نمیدانم که در کدام قسمت میتوانم دلایل چاقی خودم ثبت کنم در صورتی که مرا راهنمایی بفرمایید بسیار سپاس گذار شما میشم .از زمانی که سایت شما رو دیدم روزنه امیدی در دلم پیدا شده و وقتی نظرات بقیه افراد رو خواندم متوجه شدم که تنها نیستم وخیلیا مثل من هستند و البته چاقی من قابل درمان ومن میتوانم برای همیشه از شرش خلاص بشم .

  +4
 12. با سلام خدمت استاد محترم و دوستان عزیز خیلی خوشحالم که در این مسیر زیبا و عالی قرار گرفتم همه این الطاف رو مدیون رحمت خداوند مهربان هستم سوالی که از خدمت استادم دارم این هستش که حال که در این مسیر عالی قرار گرفتم به نظر شما عکسهای زمان عروسی م که اضافه وزن داشتم و به دیوار اتاق هستند رو از جلوی چشمم بردارم به نظرتون شاید که دیدن عکسها باعث جذب اون اضافه وزن بشن و نذارن مسیر رو به درستی طی کنم یا خیر؟ و سوال دومم اینکه آیا گذاشتن عکسهای اندام متناسب از فضای مجازی رو بذارم بک گراند گوشیم و همیشه ببینمشون یا خیر

  +3
 13. سلام دوستان من فرزانه هستم قسمت اول جلسه دوم لاغری با ذهن امروز گوش دادم دلایل چاقی من زیاد بود مثل بی اراده بودن نداشتن اعتماد به نفس داشتن تیروید کم کار زایمان تنبلی خوردن تنقلات نا سالم واما دلیل اول تنبلی فکر میکردم خیلی تنبلم و یکی از دلایل اضافه وزنم تنبلیه وقتی دربارش فکر کردم دیدم منکه همیشه تنبل نیستم ی وتا مریضم وحال ندارم ی وقتا ی فکری اذیتم می کنه و حوصله ندارم بعدش دیدم کسی میشناسم که از من تنبل تره تو خانواده اما خیلی هم لاغره پس این دلیل رد شد دلیل دوم کم کاری تیروئید شنیده بودم که کم کاری تیروئید آدم چاق می کنه پر کاریش آدم لاغر پس مطمعن شدم که یکی دیگه از دلایل چاقی منه ولی دیدم که خواهرم کم کاری تیروئید داره اما لاغره پس اینم رد شد دلیل سوم زایمان من برای زایمان اولم هفت کیلو اضافه وزن داشتم و برای دومین زایمان چهارده کیلو فهمیدم به همین دلیل اینم رد شد دلیل بعدی خوردن تنقلات ناسالم من عاشق تنقلات حاضرم غذا نخورین اما اینارو بخورم حالا خیلی خیلی رعایت میکنم اما گاهی هم نفسم پیروز میشه اما میبینم میشناسم کسانی رو که خیلی بیشتر مصرف میکنم اما خیلی هم لاغرن پس اینم رد شد برای بقیه اشم بلد نبودم دلیل پیدا کنم از نظر من رد شدن

  +3
 14. با سلام خدمت دوستان و استاد عزیز
  من ۳۰سالم هست و از اونجایی که یادم میاد از سن پونزده سالگی به بعد همیشه دلم میخواست که لاغرتر باشم .از نظر بقیه من چاق نبودم ولی خودم دلم میخواست لاغرتر بشم.و تا الان همیشه هم با ورزش و رژیم های لاغری اون پنج شش کیلو اضافه وزن رو پایین میاوردم ولی بعد از یه مدت دوباره برمیگشت.همیشه بعد از خوردن غذا وقتی که دیگه احساس گرسنگی ندارم حس میکنم کالری زیادی مصرف کردم و همش فکرم درگیر اضافه وزن میشه.ولی زمانی که حس گرسنگی دارم میگم خوبه باعث لاغریم میشه واقعا عذاب اوره دوست ندارم دیگه راههای قبلی رو ادامه بدم دلم میخواد که دیگه بدون فکر کردن به اضافه وزن راحت غذا بخورم .شاید از دید بقیه شش کیلو اضافه وزن زیاد نباشه ولی از وقتی یادم میاد من همیشه درگیر همین شش کیلو بودم.و دلایل چاقی خودم رو مصرف کالری بیش از حد بدنم و نداشتن تحرک میدونم.امیدوارم همگی بتونیم با فایل های اموزشی جناب عطار روشن به نتیجه ی مطلوب برسیم.

  +5
 15. با سلام خدمت استاد محترم
  جانان ۳۸ با قد ۱۶۸وزن۷۹ هستم داستان چاقی من از آن جا شروع شد که مادرم در زمان بارداری آرزو کرد که یه دختر تپل و مپل داشته باشد خلاصه که من نسبت به خواهر بزرگترم همیشه تپل تر بودم وخانواده ام اورا سمبل قد بلند ولاغری میدانستند هر چند تو یه مقطعی تپل بودنمورد پسند جامعه بود ولی من حتی نسبت به خواهر کوچکتر م هم تپل تر بودم تا جائیکه خانوادهام مرا تپل صدا می کردند این داستان ادامه داشت ومن هم به روند تپلی ادامه دادم تا اینکه من تقریبا تمام رژیم های پیشنهادی رو امتحان کردم و در بازه زمانی سال ۹۶-۹۷ من تحت نظر پزشک ۲۳ کیلو کاهش وزن داشتم وبه وزن ایده آل ۶۳ رسیدم تا آنجاییکه همه مرا دختر با اراده وخوش تیپ صدا می کردند و خانواده ام از این روندلاغری راضی نبودند ومدام می گفتند اون طوری خوشکل تر بودی وبیشتر بهت میومد خلاصه حدود یکسال من با این روند ادامه دادم ولی شایان ذکر است که خودم هم علیرغم نظر پزشکم واطرافیانم به این وزن راضی نبودم ومدام میخواستم وزن پایین تر رو تجربه کنم که بدتر شد وبا فوت پدرم واوضاع بد روحی ام نه تنها لاغر تر نشدم بلکه زحمات یکسال ونیم من هدر رفت ومن دوبارهتپلی را تجربه مردم الان که من این متن رو براتون مینوسم هم در روند لاغری هستم که یکی از دوستان شما رو به من معرفی کرد واز آنجا که من از تجرببات جدید استقبال می کنم وارد این دوره لاغری شدم وبا پاسخ به سوال داستان چاقی من شروع کردم و چاقی ام چندین دلیل دارد که به شرح زیر است : ۱- عدم خود باوری و عزت نفس ۲- مورد مقایسه قرار گرفتن در خانواده ۳-باور اینکه لاغری خیلی سخته واینکه یکی از چالش های همیشگی زندگی منه ۴-باور موقتی بودن لاغری ام و تکرا جمله به قدر کافی خوب نیستم . حالا با این توضیحات امیداوارم تونسته باشم به قسمتی از سوال علت چاقی من پاسخ داده باشم با سپاس از شما 🙏

  +5
 16. سلام استاد وقتتون بخیر
  من تا سال ۹۷ با قد ١۶٣ همیشه ۶٢ کیلو بودم با اینکه یک سزارین هم ٧ سال پیش داشتم ولی از سال ٩٧ که به خاطر وسواس و استرسم تحت نظر دکتر مجبور به مصرف قرص کلومیفرامین و فلوکستین شدم هم یبوست شدم هم در عرض ٣ ماه ٧٠ کیلو شدم و اینکه به طرز فجیعی تمایلم به شبرینی زیاد شد و تمام راههای لاغری هم امتحان کردم تا ۶۴ برمیگردم و مجدد اضافه میکنم و الان هم ٧٠ کیلو هستم
  اهل غذا خوردن نیستم و بیشتر شیرینی میخورم پرخوری بی جهت دارم برای سرگرم کردن خودم به سمت ریزه خواری میرم و وقتی عصبی میشم بسیار وحشتناک شیرینی میخورم
  در حقیقت بی دلیل ریزه خواری و شبرینی خواری میکنم و بی نهایت عذاب میکشم
  و این در حالیه که چربی خون بالا دارم و دکترم بسبار تاکید به رژیم و ورزش دارند و من بسیار بی اراده شدم

  +4
  1. سلام من فرزانه ابولحسنی هستم تازه با ñlp واقای دکتر عطار روشن از طریق ویدیو آشنا شدم ویدیو جلسه اول لاغری با ذهن گوش دادم تمرینات اونو انجام دادم اول ی مدت بصورت انشا نوشتم تمریناتمو یعنی رفتم سن دوسالگی از اون موقع ی نوروزی داشتم تا سن الان چهل و هشت سالگی تا بفهمم چرا اصلا من چاق شدم بعد از ی مدت میخواستم فایل دوم گوش کنم یکمی که گوش کردم آقای دکتر گفتن دلیل چاق شدنتونو پیدا کردین همون جا قط کردم و دوباره فایل اول گوش دادم و دوباره تمریناتمو از اول نوشتم اول قسمت چرا من چاق شدم بعد قسمت چه دلایلی برای چاق شدن من هست نوشتم بعد ی ویدیو گوش دادم درباره بزرگنمایی این قسمت هم به تمریناتمو اضافه شد حالا اومدم تو سایت لاغری با ذهن ثبت نام کنم بعد از ثبت نام قسمت دیدگاه نظرمو بگم که آقای دکتر قبل از اینکه نظرمو بگم انقد دعاتون کردم بخاطر فایلها رایگان که در دسترس مردم قرار دادید تا اونها هم به آرزو چندین سالشون برسن خدا حفظتون کنه حالا تمرینم براتون مینویسم تا بهم بگین میتونم جلسه دوم لاغری گوش کنم یانه من از وقتی که یادم میاد تقریبا دو یا سه ساله بودم ی بچه تو پر بودم تپلی نبودم نمی دونم تا چند سالگی ولی عکس کلاس پنجم که دیدم خیلی لاغر بودم واین لاغری ادامه داشت تا سن سیزده سالگی یکم تپل شدم تا هجده سالگی دیگه لاغر موندم حتی وقتی بچه اولم بدنیا اومد لاغر بودم گذشت تا بچه دوم بدنیا اومد اضافه وزن شروع شد خلاصه رفتن به پیش دکتر تغذیه ها شروع شد ورزش کردن قرصهای لاغری سونای خشک پیاده رژیم غذایی های مختلف همه رو امتحان کردم ولی دوباره برگشتم سر جای اولم واما دلایل چاقی فکر میکنم از تنبلی بی تحرکی بی ارده ای بی هدفی بی انگیزه خوابیدن زیاد بی حوصله بودن افکار منفی و…دلایل چاقی فکر میکردم هستم واما بزرگنمایی از وقتی با nlpاشنا شدم و تمرین میکنم بخدا که زندگیم عوض شده ی دنیا ممنونم باحوصله شدم اعتماد به نفس پیدا کردم هدف دارم با اراده شدم وخدا رو شکر که ذهنم مغزم وجسمم در مسیر لاغری قرار گرفتن تا منو به هدفم برسونن خیلی احساس آرامش دارم خدارو شکر ممنونم از آقای دکتر

   +5
 17. سلام دوستان متناسبم و استاد بسیار خوب و عزیزم
  من متولد ۲۵ اسفند ۱۳۵۹ هستم و تا کلاس اول ابتدایی به شدت لاغر و متناسب و ریز نقش بودم طوری که مانتوی کلاس اولم اندازه هیچ کدوم از خواهرام نشد در اون ایام منزل ما تو بمباران خراب شده بود و ما منزل پدربزرگم بودیم و خانه مان در حال ساخت بود و یک روز که از مدرسه آمده بودم به حدی گرسنه بودم و چون آنجا به صورت نسبتا مهمون بودیم خجالت میکیشدم بگم گرسنه هستم و بخاطر همین دل درد خیلی شدیدی کردم اولش نمیدونستم این دلدرد شدید علتش گرسنگی بوده ولی وقتی غذا خوردم و فهمیدم این گرسنگی در اثر غذا نخوردن طولانی مدت بوده از گرسنه ماندن به شدت ترسیدم و من اصلا حاضر به خوردن صبحانه نبودم و مادرم همیشه اصرار به خوردن صبحانه داشت ولی من فرار میکردم و تو مدرسه هم حاضر به خوردن هیچ خوراکی نبودم مخصوصا که مامانم تغذیه برام میزاشت دست نخورده برمیگردوندم و کلا دوست نداشتم جلوی دوستام خوراکی بخورم
  بابام همیشه لقمه های خیلی بزرگی میخورد و برام جذاب بود و منم دوست داشتم لقمه های بزرگ بخورم و دهانم پر بشه و این کار رو تقلید میکردم و مامانم همیشه منو دعوا میکرد و میگفت تو دختری باید لقمه هات کوچیک باشه منم بیشتر یواشکی این کار رو میکردم یا برام جذاب بود مردا تو بقالی میومدن و یه کیک درسته رو میکردن تو دهانشون و یک شیشه نوشابه رو کامل یه نفس میخوردن احساس میکردم خیلی قدرتمندن ولی هیچوقت نتونستم یه ذره بیشتر بخورم به خاطر گاز نوشابه و برام یه حسرت بود
  خونه ما زیرزمین داشت و سه تا خواهر شیطون بودیم و چون طبقه هم کف میدویدیم و بپر بپر میکردیم صدا میرفت خونه همسایه شکایت کرد به بابام که خیلی صدا میاد از خونه تون بابام همش میگفت یواش راه برید و بیشتر ما رو میشوندن و مشغول تماشای تلوزیون میکردن ما رو از همونوقت به تلوزیون به شدت علاقه مند شدم و معمولا دراز میکشیدم و تماشا میکردم کم کم تحرک ما به شدت کم و کمتر شد و کمی تپل شده بودم و اطرافیان مدام بهم میگفتن نخور و منو سرزنش میکردن که دیگه از در تو نمیایی و من برام خیلی عجیب بود چجوری از در به اون گندگی تو نیام و برا خودم تصویر سازی میکردم با عقل بچگانه و مدام بهم میگفتن تنبل و بی عرضه و کلی عنوان مسخره کننده که دوستشون نداشتم صدا میشدم ولی خودم فکر نمیکردم چاق باشم تا اینکه کلاس اول راهنمایی بودم خونه عمم همه رفتن ترازو منم وزن کردم ۵۰ کیلو بودم بابابزرگمم ۵۰ کیلو بود خیلی منو مسخره کردن و کلی بهم بد و بیراه گفتن که چاقم و منم به شدت خجالت کشیدم و باورم شد چاقیم حاد شده و مدام شروع کردم دنبال رژیم های مختلف که کمی لاغر میشدم ولی بعدش خسته و نا امید میشدم یه روز عمم که خودشم با عرقیجات و گیاهی لاغر کرده بود گفت بهم از گرسنگی نترس و لذت ببر و من از همون روز دیگه به اراده آهنی معروف شدم و کلی رژیم های سخت گرفتم و از گرسنگی لذت میبردم و معده ام کاملا جمع شده بود و عادت کرده بود به نخوردنهای طولانی مدت و دیکه احساس گرسنگی نداشتم و حذف سه سم سفید خوشمزه (برنج و شکر و آرد ) یکی از خطرناک ترین رژیم هام بود و به خوبی وزنمم کم شد ولی دکتری به بابام گفت اینا دخترن باید چربی داشته بدنشون برای زایمان و اینا نیاز دارن و بابام اجازه نداد دیگه اونو ادامه بدم و وقتی رها کردم اون رژیم رو به سرعت نور به ۱۰۰ کیلو رسیدم با وجود اینکه خودم کم میخوردم ولی از همون وقت دیگه درست وزنم پایین نمی اومد و نا امید بودم و جراحی هم کرده بودم کمرم رو که کیست مو داشتم بخاطر پر مویی یه سال خوابیدم و این وزن منو خیلی بالا برد منم شروع کردم با تلوزیون ورزش کردن و پیاده روی که پا دردهای من شروع شدن و مثل اینکه حرکات رو اشتباه میزدم و آرتروز گرفتم و ارتوپد بهم گفت وزنت زیاده و حتما باید تو آب راه بری منم اصلاحاضر به رفتن استخر نبودم هم از هیکلم خجالت میکشیدم هم هزینش زیاد بود خلاصه معجزه شد و رفتم باشگاه آمادگی جسمانی و با وزن ۱۰۶ کیلو شروع کردم و رژیم فوق العاده سخت خودم که هر چی میخوردم مینوشتم و به شدت از خوردن میترسیدم صبحانه و شام که حذف بود سالیان سال و نهارم در حد ۳ قاشق برنج و خورشت بود نهایت و در نهایت سختی در طی ۳ سال رژیم و باشگاه شدید به ۷۶ کیلو رسیدم و من چون نرمی استخوان داشتم کلا از ورزش معاف بودم حالا عاشق ورزش و باشگاه شده بودم و هیکلم عالی شده بود ولی پا پرانتزی بودم و با عوض شدن مربیم فلج شدم و آرتروزم شدیدتر شده بود و مجبور شدم پاهام رو عمل کنم و برای هر پایی که دکتر شکست و صاف کرد ۶ ماه درگیر بودم و یه سال خوابیدم اوایل خیلی میترسیدم چاق بشم و نمیخوردم ولی بعد خواهرم میگفت خوب میشی و دوباره میری باشگاه و من چون مطمئن بودم اصولی کم کردم روزی که بعد از یه سال از جا بلند شدم فقط ۶ کیلو زیاد کرده بودم و ۸۰ کیلو شده بودم و بعد از فیزیوتراپی و دردهای شدیدم فهمیدم من دیگه اون آدم سابق نیستم و قادر به باشگاه رفتن نیستم خیلی نا امید بودم و باز انواع و اقسام رژیم ها رو امتحان کردم و از اونجایی که نقش ورزش برام خیلی پر رنگ بود و منم درد شدید داشتم و توانایی راه رفتن معمولی هم نداشتم و مدام فلج میشدم باز دکتر رفتم و فهمیدم من رماتیسم دارم آرتریت روماتوییدی که تمام مفصلام درگیر و دردناک بود که مامانم میگفت ارثیه و منم که ذهنم آماده پذیرش هر نوع بیماری و من از بابام به ارث برده بودم دکتر گفت فیزیوتراپی هم اصلا برای رماتیسم خوب نیس و تازه فهمیدم درد شدیدم بخاطر چیه و حتی با اصرار شدید اطرافیان قبول کردم برم استخر که آخرین بار بدنم گرفت و به سختی از استخر اومدم بیرون و رژیمهای الکی خطرناک زیاد گرفتم که تلوزیون هم اعلام کرد دچار سندروم یویویی وزن شدم و متابولیسمم رو کاملا داغون کردم و همیشه خدا بدنم یخ زده بود و انگار تو فریزر بودن دست و پاهام و باورم شده بود هیچ نوع سوخت و سازی ندارم و در همایشی که دکتر بیهوشی که کار تغذیه انجام میداد و رژیم درمانی میکرد وسط جمعیت منو نشون داد با لیست ۳ روزه ام که اون خانم فاجعه اشتباه میخوره و چاقه الکیه و بخاطر کم خوردنشه وزنش پایین نمیاد و لیست غذاییش یه مدت تاثیر داشت و من وزنم پایین اومد ولی به شدت دچار اسهال و استفراغ دو ماهه شدید شدم و با کلی آزمایش کسی نفهمید من چه مشکلی دارم و دکتر گوارش تشخیص کولیت داد و گفتن پرزهای روده ام رو از بین بردم و بالاخره خوب شدم و گفتن بخاطر سرکه سیب بوده و حذف کرد از لیستم که دیگه کاهش نداشتم و رو به افزایش گذاشت وزنم با این که دقیق رعایت میکردم و گفت رژیم پروتوئین بگیر که گفتم از پس هزینه اش بر نمیام و باز خودم کم میخوردم ولی بی فایده و دوباره پیش یه دکتر تغذیه دیگه رفتم که رژیماش وحشتناک بود مثلا رژیم گوشت و گوجه یه ماهه داشت کلا تک بعدی بود و بعدها فهمیدم اونم متخصص تغذیه نبوده و مشاور بوده که یکی از بیماراش برای من تعریف کرد من تا رژیم این دکتر رو رها کردم به وزن ۱۵۰ رسیدم و من اونموقه ۱۰۸ کیلو بودم و این حرف رفت تو ناخودآگاه من و بعد از یه مدتی مجبور به رها کردن این رژیم شدم و کلا نا امید و افسرده بودم و از هر چی رژیم بود خسته بودم زدم به سیم آخرکم کاری تیروییدم شدید شده بود یهو چشم باز کردم دیدم دقیقا همون ۱۵۰ کیلو شدم و رفتم طب اسلامی و ریاضت گرفتم ۲ ماه که واقعا سخت بود و دکتر گفت ماهی ۱۰ کیلو نهایت ۲۰ کیلو تضمینی کم میکنی دقیقا هم همون شد چون اوایلش عالی وزنم پایین میومد وگفتم حتما بیشتر کم میکنم اما دقیق عدد و رقمی که دکتر بهم گفته بود رو نهایتا کم کردم ولی دیگه حاضر به انجام رژیمش نیستم و تهوع شدید میگیرم از خاکشیر و فکر به اون ایام چندتا رژیم دیگه هم داد بی فایده و باز خودم چالشی گروهی با دوستام کالری شماری و پنج دو و اونواع و اقسام رژیمها رو تست میکردم حذف نهار و سویق و اینا رو هم امتحان کردم و اواخرش قبل از آشنایی با شما رژیم ۵ دو رو با گوش دادن صوتی کتاب شفای زندگی انجام دادم که بهتر از همه چی نتیجه داد و من همیشه اعتقادم به این بود خیلی کم تحرکم و کم کاری تیرویید شدید دارم و چاقیمون ارثیه چون خانوادگی چاق بودیم و نوع خوردنمون به شدت بده چون سرخ کردنی زیاد میخوریم و مصرف روغنمون خیلی زیاده و برنج و نون چاق میکنه و همیشه هم بخاطر اسراف نشدن باید غذای تو بشقابم رو تا ته میخوردم و حسرت نخوردنام شدید بود گاهی که از همه چی خسته نا امید بودم یهو مثلا ۴ بسته پفک میخوردم و بعد عذاب وجدان شدید میگرفتم عاشق هله هوله و شیرینی جات بودم ولی بیشتر خودم رو محروم میکردم و افسردگی حاد داشتم دیگه گاهی کم میاوردم و عذابی که به خودم میدادم خیلی زیاد بود از خودم به شدت متنفر بودم حتی کلی متن و یادگاری از بچگیام داشتم که به خودم فحش و بد و بیراه داده بودم هیچکس دوستم نداشت و خودمم بدتر از همه و اعتماد به نفس پایینم که همیشه احساس حقارت داشتم و خشم و عصبانیت شدید و مورد تنبیه بدنی شدید میشدم حتی اگر غذایی رو دوست نداشتم مجبورم میکردن بخورم و بخاطرش کلی کتک میخوردم از بابام همیشه میگفت تو دنبال چیزای خوشمزه ای برا همینه چاقی باید چیزای بد مزه بخوری بخاطر همین گامبویی و خیلی عناوین وحشتناک بهم لقب میدادن و از زندگی کردن بیزار بودم حتی به خودکشی هم فکر میکردم چون بابام همیشه عصبی بود و منم بچه اول خانواده و کلا مورد خشم و غضب بابام بودم و هر کاری بقیه میکردن گناهش به گردن من بودو میگفتن از تو یاد گرفتن

  اما از سال ۹۶ که با شما آشنا شدم کلا تغییر کرده همه چی عادتهام باورام زندگیم و از لحاظ روحی عالی هستم
  فایل ارزشمندی از شما نیس که دانلود نکرده باشم و ندیده باشم و روحم کاملا تغییر کرده فقط جسمم تغییر نکرده که اونم بخاطر ننوشتن در سایت هست و جرات نوشتن نداشتم ولی الان مطمئنم به زودی شگفتی ساز میشم با توکل به خدا و راهنماییهای استاد بزرگوارم و خوندن تک تک نظرات و دیدگاههای دوستان شاد و متناسبم و میدونم فقط و فقط خودم با باورام مقصر و مسئول تمام بدبختیهای گذشته ام هستم

  الانم تمام دیدگاههای این بخش رو خوندم و لایک کردم و لذت بردم و با اشتیاق فراوان در مسیر سبز تناسب میخام پیش برم و بعد دیدگاه خودم رو نوشتم بی نهایت از زحمات ارزشمند شما سپاسگزارم استاد گرانقدرم

  +13
 18. سلام استاد گرامی.خانمی هستم با ۴۹ سال سن.من هم مثل بقیه دوستان بیشتر راه های لاغری گرفته از رژیم قرص چربی سوز ورزش و …. انجام دادم ولی متاسفانه بعد مدتی دوباره کنار گذاشتم.خودم فکر میکنم علت چاقی من کم تحرکی زندگی ماشینی پیاده روی نکردن خوردن چیپس و شیرینی و یائسگی زودرسم هستش.چون از سن ۳۹ شروع و ۴۱ یائسه شدم.البته فکر کنم استرس دوباره چاق شدن و استرس زندگی هم بی تاثیر نباشه.۱۶۸ قد و ۷۹ وزنم.این باعث افسردگیم و همچنین از بین رفتن اعتماد به نفسم شده.خواهش میکنم کمکم کنید.متشکرم

  +3
 19. سلام استاد خداراشکر که در مسیر لاغری با ذهن قرارگرفتم تا باشما دراین مسیر راه درست را برم چون من بعداز ۷کیلو کاهش وزن با شما در این مسیر بودم وناگهان مسیر جاده تندرستی را اشتباه رفتم چون ذهنم مقاومت میکرد که با شما راه درست رو نرم ومنه ساده لوح بد جور گول خوردم وجاده رابرگشتم ورفتم دنبال این ذهن واراده ام را از دست دادم وشروع کردم پرخوری وبعد رژیم های سخت ودوباره رژیم وبعد از مدتی افزایش چند کیلو وزن وفهمیدم که من از ریشه مشکل دارم چون همیشه رژیم وترس از چاقی وبعد پرخوری وبه خودم گفتم تا کی باید رژیم های سخت ونخوردن وحسرت غذا ومیوه و..؟..تا اینکه با خودم عهد کردم که این مسیر غلط را دور بزنم وبرگردم به جاده سلامت وتناسب اندام با ذهن وحالا من هم یکی از مسافرین این مسیر هستم که به یاری خداوند تا آخر راه با شما خواهم بود وذهنم را پاک میکنم از هر گونه ترس واسترس از چاقی وبا آرامش از نعمتهای خداوند استفاده میکنم با لذت وراه درست یادگرفتن از خوردن ولاغری را در این مسیر تجربه میکنم ومثل آب خوردن آسان و راحت غذا میخورم وچاق نمیشوم خدارا شکر که من هم وارد سرزمین لاغری با ذهن شدم ومن در این سرزمین ذهنم را از هر آلودگی استرس وچاقی وترس از خوردن پاکسازی میکنم .🙏

  +4
 20. سلام استاد عزیز من ۴۹ سالم واز ۱۳ سالگی از چاقی رنج میبردم عروس من در تاریخ ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ با سایت شما اشنا کرد وخوشحالم که باشما اشنا شدم استاد از مطالب رایگان لاغری باذهن خیلی چیزهای خوبی یاد گرفتم قبل این که با فایلهای شما را گوش کنم افسرده وبیمار وگوش گیر شده بودم منم مثل دوستان دیگه تمام رژیم وداررو مصرف کردم ووزنم بیشترو بیشتر شد ولی الان با صبحتها شما به زندگی طور دیگری نگاه میکنم وحس ارامش شادی به زندگیم برگشته امیدوارم منم مثل دوستان یک روز برای موفقیتم خوشحالی کنم وبه وزن ایدال برسم خدا شکر که هدایت به این مسیر شدم

  +4
 21. من دختری ۲۴ ساله با وزن ۶۰ کیلوگرم و قد ۱۵۲ هستم و از
  زمانی نوجوانی به یاد دارم که نسبت به همسن های خود کمی وزن بیشتری داشتم و همیشه از این موضوع ناراحت بودم زیرا خواهر بزرگتر از خودم همیشه از من لاغرتر بود و من همیشه خودم را با او مقایسه میکردم . از سن ۱۹ تا ۲۲ سالگی تقریبا ۵۵ کیلوگرم وزن داشتم ولی باز در این دوران که دانشجو بودم خود را با دوستانم مقایسه میکردم و این حس ضعف همیشه با من بودکه کم کم باعث شده بود اعتماد به نفسم کم بشود و همیشه خودم رو ضعیف و بد هیکل میدونستم و از آن زمان که فارغ التحصیل شدم تا به الان حدود۵ تا ۶ کیلوگرم به وزنم اضافه شده.
  و حالا اگر بخواهم به سوالی که پرسیدین(علت چاقی درمن چیست؟!) پاسخ بدهم باید بگم که :
  ۱٫ اصولا آدم شکمویی نیستم اما شیرینی و کیک را دوست دارم اما نه به صورت افراطی.
  ۲٫ زمان هایی که استرس دارم تند تند غذا میخورم و به مقدارش توجهی ندارم.
  ۳٫ و این موضوع ژنتیکی هم هست چون پدرم هم چاق هستن.
  ۴٫ ورزش روزانه ندارم ، اما چند روز در میان ورزش میکنم .
  ۵٫ و در آخرهم بخواهم بگویم این است که دستگاه گوارش من کمی تنبل هست و عمل دفع سه روز یک بار معمولا انجام میشود.

  +2
 22. امروز صبح وقتی دوباره تمام قد نفرتم از خودمو تو آیینه احساس کردم‌ و با اینکه لباس پوشیده و حاضر بودم که برم چندتا کار مهم بانکی کنم ولی از اوج نفرت و خجالت از بدنی که هیچ وقت نتونستم باهاش آشتی کنم و دوسش داشته باشم تنها کاری که تونستم این بود که لباسامو عوض کنم و پناه ببرم به لباسای کهنه و زشت و سیاهی که فقط لیاقتم هموناست??اینقدر حالم بد بود که دوساعت رفتم حموم و فقط با آب داغ خودمو میشستم و احساس میکردم فقط این آب داغ که داره میسوزونتم میتونه این چربیای اضافه رو بشوره .بعد از مدتها در دوره بودن و تغییرات روحی زیاد و فیزیکی ناچیز یا اصلا هیچ تغییری دوباره این حسای ویرانگر وحشی که ی عمری باهام همراهه دوباره اومد بالا و صدای آشنا و تلخ که تو نمیتونی دیدی اینم جواب نداد،دیدی قراره بقیه عمرتو با نفرت از آیینه و لباس خوب و بدن زشت سر کنی.واااای که دقیقا این ذهنه میتونه هم بهشت بسازه واست هم ی جهنمی که هر لحظه اش به اندازه ی عمر بگذره.و واقعا وقتی ی مدتی رها میشی از این حس ها وقتی دوباره میاد تحمل کردنش خیلی سخت تره مثل آدمی که پولدار باشه و یهو بی پول شه خیلی دردش بیشتره تا اونیکه کلا بی پول بوده.خلاصه اینکه تنها پناهم فایلها بوده و هست و بازم جای خوشحالیه واسم که در اوج غم و آرزوی مرگ باز ی چیزی دارم که آرومم کنه حتی اگه لاغرم نکنه ولی آرومم میکنه و جالبه من با داشتن دوره پاکسازی و لاغری ذهن دلم خواست این فایل رایگانو پلی کنم و واقعا حالم بهتر شد بعد از شنیدنش و خوندن کل تمرینات دوستان و نکته جالب اینکه دیدم استاد خودشون واسه این فایل کامنت گذاشتن مثل ی کاربر و خودشونم جواب دادن نمیدونم شاید استاد خواسته بخش تمریناتو تست کنه این کارو کرده ولی تو ذهن من اومد که ببین استاد به خودش لیاقت تعریف از خودش و کمک به آدمهارو داده و اینجا نوشته با اینکه عین ۸۰تا دیدگاه تشکر و دعای خیر واسه استاد عزیز بود.من فکر کنم مشکل من اینکه که کلا خودمو لایق چیزای خوب نمیبینم شاید چون تو بچگی و کلا ی عمر چاقی خیلی تحقیر و مقایسه شدم و حتی الان با اینکه کاملا خوراک من مثل آدم‌های متناسبه و خیلی تغییر رفتار غذایی داشتم ولی اصلا وزنم کم نشده .واقعا الان که بعد از دوره خودمو بهتر میشناسم دقیقا میفهمم این احساس شرم و بی لیاقتی خیلی منو آزار میده من با حدود ۱۰/۱۵ کیلو اضافه وزن همیشه لباسای سه سایز بزرگ‌تر میپوشم و میخرم و واقعا پوشیدن لباس رنگی و روشن خجالت میکشم حتی همون ۳سایز بزرگم مشکی باید باشه تا راحت باشم.نمیدونم خلاصه یعنی میدونم که اگه گذشته خوبی نداشتم میتونم آینده خوبی داشته باشم ولی مغزم درد میکنه فعلا و حوصله امیدواری ندارم فقط فایلها کمکم میکنه حواسم پرت شه با اینکه خیلی متاسف میشم که وزنم تو این یکسال کم نشده ولی بازم اینجام …استاد ی جا گفت هر جا حس بد داری یعنی در اون مسئله باورت و رابطتت با خدا خوب نیست .فکر کنم اگه بتونم چاقیمو به خدا بسپارم آزاد میشم از این زندان سیاه ذهنم

  +17
  1. عجبببببب جواب پربار و علمیه و کاملی بود استاد???من واقعا سپاسگذارم از وقت و انرژی که گذاشتید و اینجوری زیبا منو راهنمایی کردید اصلا دو سه تا فایل آموزشی بود این متن شما. که دقیقا یادم افتاد که ی جا گفتید اگه جراح مغزم باشی ذهنت میگه که چی خیلیا جراحن توهم هیچی نیستی!!!خیلی دوست داشتم این متنو ۵بار خوندمش و هر سری ی چیز جدید ازش فهمیدم ..خیلی حالم بهتر الان و دقیقا اون جملتون که باید قدرت تعیین کانون توجه ذهنتونه بدست بیارید خیلی حرف داشت اصلا باورم نمیشه این حجم از آگاهی و امید دوباره رو .استاد چه خوبه که هستی و استادی میکنی واسمون .اشکم دراومد واقعا ی حس ناامنی و ترسی که چندروزه داره خفم میکنه یهو الان رفت انگار.قدرت تعیین کانون توجه ذهن!!!!اینقدر علمی و منطقی و تاثیر گذار ?

   +8
 23. من دوران کودکی و نوجوانی وجوانی اصلا نمیدونستم ک چاقی یعنی چه …وتااونموقع هیچوقت چاق نبودم ‌.‌دوران ۱۸ .۱۹ سالگی هم بسیار خوش اندام بودم وهمه ب اندامم غبطه میخوردند تااینکه من ازدواج کردم وباردارشدم …دوران بارداری افزایش اشتهای شدیدی داشتم و بدون هیچ دلیلی فقط غذا میخوردم تااینکه تاروز زایمان من ازوزن ۶۶به وزن ۹۴ رسیده بودم واین فاجعه بود ..و هرچه منتظر موندم ک دردوران شیردهی لاغربشم بازهم لاغرنشدم و اشتهای من بیشتر و بیشتر شد …وزن من بعداززایمان دوسه ماه ب ۸۵ رسیده بود و مانده بود …۵ماهگی دخترم دیدم انگار هنوز باردار هستم بااون حجم از شکم و سینه و بازو…شروع کردم تحقیق درباره لاغری و رژیم وورزش و ب دکتر تغذیه مراجعه کردم و با پیادروی درخانه کمکم لاغر شدم …ده ماه بعد من ب وزن ۶۸کیلو رسیده بودم و بسیار خوش اندام شدم …از تعریف دیگران ب وجد میومدم وبه خودم افتخار میکردم ک چاقی را شکست دادم …تا سه سال و نیمگی دخترم روی همون وزن ثابت ماندم تا دوباره باردارشدم …واینبار ب خیال اینکه من چاق نمیشم دیگه و حتی اگر چاق بشم بازهم بلدم چجوری کمش کنم اینبار هم از وزن ۶۸ رسیدم ب وزن ۹۰ …بعداززایمان یکماه من ب وزن ۷۸ رسیدم …و تاالان ک دختر دومم نزدیک ب سه سالش هست دیگر نتوانستم ان ده کیلو رو کم کنم ….یک چیزی درون من اجازه کاهش وزن راب من نمیده ..حتی باشگاه میرم تردمیل میزنم بازم ولع ب خوردن دارم و پرخوری میکنم انگار میخواد قحطی بیاد …اینقدر میخورم تا ب انفجار برسم …خسته شدم واقعا …همش ده کیلو میخوام کم کنم ولی انگار نمیشه دیگه ……

  +14
 24. با سلام خدمت استاد عزیز
  من از کودکی همیشه پرتراز بقیه دوستام بودم از سوم دبستان یادم میاد همیشه بزرگتر از بقیه نشون میدم الان ۳۰سال دارم همیشه این حس همراهم بوده حس میکنم چاقی من از تنبلی تخمدانم هست جدیدا کم کاری تیروئید دارم مزید برعلت شده هیچ موقعه ادم خوش اشتهایی نبود همیشه درحد سیر شدن یا یا کمتر از سیر شدن غذا میخورم زیاد به شیرینی علاقه ندارم ۹۲کیلو دارم قدم ۱۷۶ همیشه حس کردم با خوابیدن زیاد صبح وزنم بالا میره پیش اومده در یه هفته چهار کیلو اضاف کنم خیلی از این قضیه ناراحتم امیدوارم که این مسیر اخرین مسیر رسیدن به ارزوی چندین ساله لاغری باشه

  +9
 25. سلام. خسته نباشید. من خودم رو لایق بهترینها میدونم و میدونم ک تا امروز خودم مسؤل چاقی خودم بودم. من خیلی اضافه وزن نداشتم اما 10 کیلو هم نمیشه نادیده گرفت…. ذهنیت غلط درباره ی اینکه تو خانواده ی ما جا افتاده بود ک ما آب بخوریم چاق میشیم…. ما غصه بخوریم چاق میشیم گمانم غلط ترین و اصلی ترین فرمولی بود ک از دوران کودکی تو ذهن ما نقش بسته بود گرچه من از کودکی لاغر بودم اما به سن نوجوانی رسیدم و فهمیدم ک منم جز خانواده ی آب بخدری چاق میشوی ها بودم پس ناخوداگاه خودم فرمان چاقی خودم رو صادر کردم. روشهای خیلی زیادی امتحان کردم گاها مخرب… از پزشکی ک ب من روزی 3 تا متفورمین میداد تا لاغر بشم و نهایت 7 کیلو کم کردم…. ب چه قیمتی.. ریزش مو.. ضعف و بی حالی شدید…. از غذا متنفر بودم و تا چند وقت از کم خوری بی زار… چند کیلو اضافه تر از چیزی ک کم کرده بودم برگشت…. قرص های لاغری ایرانی و خارجی… ک تپش قلب میاورد… حالت تهوع و من ی کیلو کم کردم با هزینه های عجیب و غریب… رقصیدن و هیچ فایده ای نداشتن. نخوردن و ی دفعه 15 کیلو کم کردن اما صورتم از بین رفت و همه گفتن چقدر زشت شدی…. باز برگشت…. پیاده روی ها و باشگاه رفتن ها و بیشتر چاق شدن ها. هیک کدوم راهش نبود… چون الگوهای ذهنی من ن تنها تغییر نکرده بود بلکه بیشتر ب سمت غلط رفته بود… اب بخوری چاق میشی، غذا بخوری چاق میشی، قرص ویتامین چاق میشی، کم تحرک چاق میشی و من تمام عمر با این کابوس ها زندگی کردم و اجازه ندادم ی آب خوش از گلوی خودم پایین بره. بعد از گوش دادن ب فایل های شما تمام سعیم رو میکنم تا فرمول های ذهنم رو تغییر بدم نه آرامش و اسایش رو از خودم و بدنم بگیرم. برای همه ی بچه ها هم قوت قلب از خدا طلب میکنم. از شما هم ممنونم استاد بزرگوار. به امید سلامتی روح و جسم و لاغری همیشگی❤️❤️❤️❤️❤️

  +21
 26. سلام الهام هستم وحدود18کیلو اضافه وزن دارم خودم میدونم که علت اضافه وزنم پرخوری ونداشتن تحرک هستش ودرکناراینها شاید مصرف قرصهای اعصاب هم باشه زیراکه از وقتی قرصهای اعصاب میخورم دچار اضافه وزن شدم تا بحال بارهااقدام به گرفتن رژیم کردم ولی به خاطر بی انگیزگی بعد از یک یا دو کیلو کم کردن دوباره رژیمو رهاش کردم علاوه براین علاقه زیادی به خوردن شیرینی دارم ولی دیگه از این وضعیت خسته شدم وتصمیم گرفتم که تمام تلاشمو بکنم که به وزن ایده الم برسم با یاری خدا وکمک شما استاد ارجمند،،،امین

  +7
 27. سلام الهام هستم
  جلسه اول رایگان رو شنیدم خوشحالم که در حمع شما هستم
  من در کل ادم لاغری بودم و دوران جوانی خودم تا حدودی از لاغری خودم ناراحت بودم و لیکن بعداز ازدواج و بخصوص بارداری تا۳۰ کیلو اصافه وزن پیدا کردم واینقد از این فاجعه بیزار بودم که هیکدام از عکسهای بارداری را نگه نداشتم تقریبا ۹ سال از زایمانم میگذردو تا حدودی به تناسب اندام به کمک ورزش رسیدم و همیشه خداوند رابخاطر انگیزه ام برای ورز ش را سپاسگزارم ولی همچنان با شکم خودم مشکل دارم وبه هیچ عنوان وجود رو در اندامم نمیتوانم تحمل کنم. همه راها را امتحان کردم و الان هم در فکر جراحی هستم .ولی از انجا که من در زمینه های دیگر بر باورهای خودم کار میکنم این رو شما را که در این راستا است پسندیدم و تا حدودی هیجان دارم که ان را بکار بگیرم.

  +8
 28. سلام خدمت شما من خیلی تو این سایت نبودم ولی کارتون اقای عطار روشن بسیار عالیه که با روش بیوکنزی دارین مردم را به خواسته هاشون میرسونین ایشالا کاینات به اون درجه که دوس دارین قرار بگیرین
  و یک توصیه به دوستان بدونین : یک فکر به زندگی شما میده شکل هر اتفاقی تو زندگی واستون افتاده همش دست خودتون بوده پس زندگی خودتون رو با افکار زیبا درست کنید تا زندگی زیبایی بسازید

  +14
 29. سلام من به توصیه همسرم با این راه لاغری آشنا شدم وبا گوش دادن به اولین قسمت فکر میکنم میتوانم با این راه اراده خودم برای لاغری را محکم تر کنم ولاغر بشم من ۱۵کیلو اضافه وزن دارم امید دارم که میتوانم وزنم را کم کنم اما سوالی که دارم این هست که چه قدر دوره آموزش زمان میبرد؟اشتباه فکر نکنید عجله ندارم اما چون در ویدیو گفته شد زمانبز هست میپرسم.ممنونم از زحمات شما دکتر.

  +9
 30. با سلام خدمت شما مهربان
  از اینکه می بینم کامنت های من درج شده و مهمتر اینکه شما خودتون شخصا جواب دادید بسیار خوشحالم و احساس شادی زیادی می کنم ممنون از کلمات امیدوارم کنندتون و امیدوارم بتونم موفق بشم و عکس من رو هم در آلبوم شگفتیها بگذارید به زودی .

  +8
 31. سلام من دیشب کلی دیدگاه نوشتم و امروز که از خواب بلند شدم اولین کاری که کردم رفتم و فایل آشنایی با روش شما رو باز کردم و نگاه کردم و بسیار لذت بردم از صحبتهایی که شد و مطمعن شدم که راه خوبی رو خدا پیش روم گذاشته اما وقتی تو قسمت دیدگاهها اومدم ببینم جوابی داده شده دیدم هیچ چیزی نیست و جواب من داده نشده و حتی دیدگاه من اصلن درج نشده اما ایرادی نداره راهی که اومدم رو دوست دارم و باید برای ذهنم آموزش ببینم چون این تنها ترین راهه

  +8
 32. با سلام خدمت شما جناب روشن عزیز
  من امشب امدم توسایت شما ببینم چه خبره چون من تو دوره های لاغری با ذهن آقای آرام که برای اولین بار در اصفهان برگزار می شد حدود شش سال پیش بود شرکت کردم ولی چون از لحاظ روحی به هم ریخته بودم نتوستم نتیجه ایی بگیرم نمی دونم ایشون معرف حضورتون هستن یا نه ولی ایشون هم خودشون از این روش خیلی نتیجه گرفته بودم من از سایت استاد عزیز جناب آقای عباس منش بزرگوار خدمتتون معرفی شدم و خانواده چند هزار نفری از آنجا من رو به سایت شما هدایت کردن چون هر بار که در مورد درمان چاقی سئوال شده بیشتر دوستان در اونجا شما و موفقیت های شما رو به دیگران پیشنهاد میدن امشب از سر کنجکاوی اومدم ببینم افرادی که راه پیشنهادی شما رو رفتن چه نتایجی گرفتن که می بینم الحمدلله موفق بوده اند خدا شکر .منم از جمله همین دردمندان مبتلا به اضافه هستم که نمی تونم یعنی نمی تونستم وزنم رو کم کنم و بیماریهای مختلفی برای من ایجاد شده که همش دستخوش همین اضافه وزنه و هر دکتری که می رم می گه خانم باید وزنتو کم کنی تا مسئله حل بشه .الان پونزده ساله که درگیر هستم و ارادم خیلی ضعیف شده ولی به قول استاد عباس منش امشب به الهام درونم گوش کردم و بعد از بارها پیشنهاد دوستان سایت ،هدایت شدم به طرف شما و تمامی فایلهای رایگان شما رو دانلود کردم البته اولش فقط دوتاشو دانلود کردم چون فکر می کردم بی فایدس ولی وقتی صحبتهای دوستانی رو که از روش شما نتیجه گرفتن رو به همراه جوابهای شما خوندم برام جالب شدو تصمیم گرفتم همش رو دانلود کنم واز فردا شروع می کنم که گوش بدم امیدوارم بتونم موفق بشم اما لازم به ذکر هست که بگم امسال لطف خدا شامل حالم شده و تونستم در ماه مبارک تا به این تاریخ سه کیلو کم کنم و خوشحالم که کمی ارادم برگشته . وباید بگم من متاسفانه از نظر اقتصادی فوق العاده مشکل دارم و نمی تونم فایلا رو خریداری کنم همون طور که نتونستم هیچ محصولی از استاد عباس منش رو بخرم وانجا هم از فایلهای رایگانشون دارم استفاده می کنم خدا شما رو هم خیر بده که از همین روش استفاده کردید بازم هم از لطفتون ممنون

  +18
 33. سلام استاد عطار روشن اوقاتتون بخیر و شادی من ندا هستم قبلا تو جلسه۹ دوره رایگان براتون نوشتم که دوره رایگان آرامش ذهنی موقع خوردن بهم داده و اینکه یادم داد مسیر لاغری رو ازنوجوانی دارم برعکس میرم اما سایزم تغییری نکرده با وجود اینکه الان سه ماهه از آشناییم با شما میگذره دوبارم دوره رایگان رو استفاده کردم فایلها رو ذخیره کردم دارم هرروز گوش میدم اما ظاهرا تغییری نکردم گم کردم راهو نمیدونم چکار کنم به شما که گفتم گفتین دوره رو تهیه کن اما واقعا تو موقعیت اقتصادی ای نیستم که بخوام دوره رو بخرم بخصوص که من با کم کردن حداقل ۵ کیلو وحداکثر ۸ کیلو به چیزی که میخوام میرسم چون ۶۰ یا ۶۲ کیلو هستم(ترازو نمیرم) و نسبت به قدم نرمالم کاش راهنمایی میکردین که من و امثال من چطور میتونن از این دور رایگان به نتیجه برسن

  +10
 34. من دومین بارم هست که میخوام شروع کنم دوره ی رایگان رو. اینبار با جدیت وپشتکاروبااراده. خیلی عالی هست دوره ومن که واقعا ارامترشدم وخیلی روحیه م بهتر شده. زیاد به غذاخوردن فکر نمیکنم واشتهام تاحدودی کم شده وعاشق خودم شدم وخودم راباهمین اندام دوست دارم .ممنونم ازاستاد عزیزم.

  +10
 35. درود بر جناب استاد عطارروشن

  بنده ۲۲ ساله و از پارس زبانان افغانستانی میباشم ،که فعلاً در کشور آلمان زندگی میکنم …
  منهم از کودکی تا حال چاق بودم و هستم، راههایی اشتباه زیادی را برای لاغر شدن امتحان کردم ، نتیجه ای همیشه گی نداشت !
  به قول بزرگان “بار کج به منزل نمی رسد ”
  حدود یک هفته میشود که با ویدیو های شما آشنا شدم و از روز اول تا حال شاهد تغییرات زیادی در رفتارهای غذائی ام هستم.

  خدا را سپاسگزارم تا مرا به نحوی با شما و شخصیت عالی شما آشنا کرد ..

  به همزبانی چون شما افتخار میکنم .?????

  +15
 36. سلام….من از طریق وب گردی با این سایت آشنا شدم و هنوز همه ی جلسات لاغری با ذهنو گوش ندادم…برادر من دارای اضافه وزنه..آیا میتونم این سایتو بهش معرفی کنم؟خیلی ممنون
  متشکر

  +7
  1. خیلی ممنون از پاسختون .استاد محترم ..من اگه به برادرم بگم و دیگران باخبر بشن ..این باعث میشه من تحت فشار و استرس باشم و باعث توقع دیگران میشه..به نظر شما اگه به برادرم بگم بهتره یا نه؟متشکر. خدا خیرتون بده

   +8
 37. سلام
  من دوهفته به فایلای شما عمل کردم و حالم و احساسم عالی بود .ولی وسط راه دوستم رژیم کتوژنیک رو بهم پیشنهاد کرد و من 15 روز این رژیمو گرفتم و چهار کیلو هم کردم ولی اقای عطار روشن الان یه پام دکتره یه پام درمانگاه تپش قلب ،وسواس فکری،فکر مرگ میاد سراغم و دکتر میگه از عوارض رژیم کتوژنیکه .همش شبها فکر میکنم دارم میمیرم و راه گلوم بسته میشه.خواستم به کسایی که تو سایت شما عضون بگم ادم اگه چاق باشه خیلی بهتره تا مریض باشه و رژیم گرفتن مزخرفترین کار دنیاست.

  +10
 38. سلام.ممنون از پاسخگویی تان
  موقع غذا خوردن، یه صدایی میاد که زیاد نخور .ولی یه صدایی هم میگه غذا باعث چاقی نمیشه .این ذهن تو هست که چاق میکنه .اینجا من موندم کدوم حرف ذهن است ؟

  +8
 39. سلام. خسته نباشید .من حدود دو ماه هست که فایلهای رایگان را گوش میدم از نظر روحیه خیلی خوب شده ام وبدون استرس غذا می خورم .ولی تازه فهمیدم که سه کیلو وزن اضافه شده .در دوره هم اجازه نمیده شوهرم ثبت نام کنم .چکار باید بکنم ؟ ممنون از پاسخگویی تان

  +7
 40. سلام اقای روشن عزیز از این که فایلها را مجانی در اختیار ما گذاشتید ممنونم و یه جور عذاب وجدان دارم که در برابر زحمات شما وجهی پرداخت نکردم و قانون جبران را بجا نیاوردم من بعد از سالها تلاش برای لاغری فکر میکنم تازه راه درست را پیدا کردم و در طی ده روزی که فایلهای شما را گوش کردم چهار کیلو کم کردم و اصلا تمایلی به غذا ندارم فقط در حدی که دلم ضعف نکنه میخورم در حالی که در گذشته پام از اشپزخانه نمیبرید امیدوارم خدا جبران مهربانیتان را بکند

  +19
 41. سلام به خانواده صمیمی عطار روشن خصوصا استاد گرامی
  من اسم اعضا این سایت رو خانواده عطار روشن گذاشتم. چرا که خانواده کسانی هستند که دریک راستا فکر میکنند.
  در ادامه کنکاشهای من برای یافتن دلیل چاقی
  به این موارد رسیدم
  ما موجوداتی الهی و رویایی هستیم با زیباترین چهره واندام و روح و هرگونه بی تناسبی وعدم هماهنگی بیرونی میتواند نشان از یک ناسازی درونی داشته باشد، پس هر جا بدنی شل وآویزان یا قلبه سلمبه و چین چین رو هم افتاده هست حاکی از تجمع انرژیهای منفی است که از افکار منفی و ناموزون بوجود آمده و خبر خوب اینکه با متوازن کردن فکرمان و رسیدگی درست به روح و نیازهایش ، ظاهر هم به تبع اون آراسته میشه

  درخودم چیزی که یافتم یک عالمه فرکانس منفی از سرزنش و دوست نداشتن خود و خشم و کم رویی و حرفای نگفته و حق وحقوقی که پایمال میشد ویاس وناامیدی ورنجش بود که در نهایت غوغای درونم در جسمم به شکل چاقی وبی تناسبی و درد ومرض خودش رو نشون داده و الان به لطف خداوند عنایت دوست واستاد عزیزمان گام در راه آراسته اندیشیدن و زیبا شدن گذاشته ایم
  بابت آنچه درگذشته برمن گذشت متاسفم ومسولیت آنرا برعهده میگیرم تا بتوانم اصلاحش کنم و از تو ای پروردگاری که چون خواندمت اجابت کردی بابت راهها وراهنماها سپاسگزارم و دوَستت دارم

  +16
 42. سلام .بر استاد عزیز .خداوند را شاکرم که من رادر این راه قرار داد .واقعا هرچقدر شکر کنم باز هم کنه. راستش من دوهفته هست از فایلهای لاغری استفاده می کنم خیلی از نظر طرز فکر و روحیه فرق کرده ام ودوست دارم همه اش فایلها را گوش بدم و عمل کنم ‌.ولی متاسفانه نمی توانم در دوره شرکت کنم .می خواستم بدانم با این فایلها می توانم به نتیجه دل خواهم برسم ؟ در ضمن من فایلهای صوتی را دانلود کردم آیا با تصویری ها فرق داره ؟
  واما نحوه آشنایی من با دوره.:
  دوهفته پیش ناراحت ودلشکسته از کارهایی که به خاطر لاغری کرده بودم و نتیجه نگرفته بودم در کانالها جستجو می کردم باز رژیم هایی دیدم ولی بی تفاوت گفتم اینا هم مثل بقیه هستن فایده یی ندارن همینطور که داشتم می گشتم یه دفعه لاغری با ذهن را دیدم حس کنجکاوی ام باعث شد بازکنم وفایلها رادیدم واز آنموقع کار بعد از ظهر من گوش دادن به فایلها هست .ولی از امروز تصمیم دارم دوباره از اول بادقت بیشتری به فایلها گوش بدهم آن شاالله با یاری خداوند و کمک شما استاد گرامی بتوانم ذهن خود را از باورهای اشتباه پاک کنم وبه جای آنها باورهای درست جایگزین کنم .در آخرازشما کمال تشکر را دارم .که دارد هزاران بار شکر می کنم به خاطر این نعمت گرانبها .ممنون

  +8
  1. سلام
   وقت همگی بخیر
   من امروز آشنا شدم با سایت و دو تا از فایلها رو گوش دادم.
   من قبلا در سن۱۸ سالگی با استفاده از قدرت ذهن دانشگاه در یک رشته ای که آرزوی خیلی هاست قبول شدم.
   الان هم که حدود ۱۵ سال هست اضافه وزن دارم و به خدای بزرگ و قدرت ذهنم امیدوارم و ایمان دارم که یکی از شگفتی ها خواهم بود.
   برای همه ی عزیزان همراهم ارزوی موفقیت دارم

   +1
  1. من خودمم بیشتر مایل بودم بدون اطلاع بقیه توی دوره شرکت کنم و وقتی نتیجه گرفتم با بقیه در میون بزارم.
   چون اونطوری بقیه همش منتظرن و انتظار دارن و باعث استرس و فشار میشه.
   خیلی ممنون از پاسختون.

   +6
  2. یه سوال دیگه داشتم…اون گروه تلگرامی که میگید برای همه هست یا فقط برای کسایی که توی دوره شرکت می کنن؟
   آخه من آدرسش رو جایی توی سایت ندیدم.

   +5
 43. سلام استاد گرامی . ضمن آرزوی بهترینها برای شما هدایتگر عشق و تلاش و ایمان خواستم نظرم رو در هر فایلی که گوش میدم بیان کنم . امروز روز دوازدهم آشنایی من با این سایت هست . بیش از نصف از فایلها رو گوش دادم . دوباره شروع کردم تا با یک نظم خاصی ادامه بدم . از اینجا و از فایل مقدمه آغاز کردم . فایل مقدمه عالی بود و پر از انگیزه . یکی از کارهایی که فرموده بودین انجام بدیم شرکت در نظر سنجی و ثبت دیدگاه بود . نظر من در مورد فایل مقدمه این است . کلمه به کلمه ی سخنانتون رو گوش دادم و اون رو با گوش جان شنیدم یعنی با حسم لمس کردم با گوش جانم شنیدم و در ذهنم ثبت کردم و حالا دارم حسم رو به اون فایل میگم . این فایل زنده ی کننده ی امید در ذهن ما هست. انگیزه ی ادامه ی مسیر رو به ذهن میده و تصویر لاغریمون رو از اعماق ذهنمون بیرون میاره و مقابل دیدگانمون میزاره . بله ما در ذهنمون تصویر لاغری از انداممون هست که قطعا بدنمون به اون خواهد رسید. چه تصویر زیبایی . تمام لباسهای زمان لاغریم رو دوباره دارم می پوشم . وای دکمه ی لباسها به هم میرسه وای آستینم بالا و پایین میره . النگوهام گشاد شدن و دارن صدا میدن . شلوارهای زمان لاغریم هم برام گشاد شدن . وای خدای من چقدر لاغر هستم . چقدر زیبا هستم. این تصویر ذهن من با گوش دادن به فایل مقدمه ی شما بود . من حسش کردم و کلام شما اون رو برای من احیا کرد . زنده باشید استاد . عاقبتتون در این مسیر قطعا بخیر هست . ان شاء الله روز به روز بهتر باشه . سپاسگزارم از شما سپاسگزارم از خدا

  +9
 44. خدا خیرتون بده آقای عطار روشن . فایلهای رایگانتون عالی هستن .
  اگرچه من موفق نشدم هنوز در خرید فایلهای هزینه دار شرکت کنم اما با همین فایلها که عالی عالی هستند ذهنم اونقدر قدرت پیدا کرده که یه کارهایی رو خودش خلق میکنه .
  یعنی شما با این فایلها ذهن ما رو زنده کردید . خدا خیرتون بده . عاقبتتون بخیر باشه .
  من ۵ روزه بهترین زندگی رو دارم و با گوش دادن فایلها بیشتر و بیشتر انرژی میگیرم .
  دیروز روز چهارم بود اما وقتی خواهرام من و دیدن گفتن لاغر شدی رژیم داری گفتم نه رژیم ندارم . یعنی واقعا تاثیر گفته های شما رو ۴ یا ۵ روزه در ذهنم دیدم. البته از همون روز اول اثر کرد و من بهبود فکرم رو لحظه به لحظه بیشتر حس میکنم .
  تفاوت این مسیر با دیگر مسیرها اینه که در اون مسیرها ما روز به روز ناراحت تر و غمگینتر میشدیم و انرژیمون برای ادامه لاغری کمتر میشد اما در این مسیر من روز به روز فکرم متحول میشه و با تمام وجود حسش میکنم و میبینم و خیلی انرژی میگیرم .
  خدا خیرتون بده که ما رو نجات دادین .
  خدا خیرتون بده که دست ذهن ما رو از منجلاب تباهی گرفتید و به مسیر درست هدایت کردین.
  خدا خیرتون بده که هر لحظه بهمون امید میدین . فایلهاتون فوق العادست . عالی است . خدا خودتون و فرزندانتون و خانوادتون رو عاقبت بخیر کنه .

  +8
 45. نمیدونم چرا ولی یک ایمان درونی میگه این بار موفق میشم .
  من از دیروز شروع کردم و صحبتهاتون رو با تک تک سلولهای بدنم گوش دادم .
  یعنی همه ی وجودم و علی الخصوص ذهن و درونم گوش شدن و مشتاق شنیدن شدن .
  شما دنیایی رو به روم باز کردین که مدتها بود احساسم به دنبالش می گشت ولی هربار نمیتونست ادامه بده و نا امیدانه برمیگشت .
  نمیدونم چطور حسم رو بیان کنم . با صحبتهای شما این بار من نه به تناسب اندام که دارم به ” تناسب فکر ” می اندیشم و اون رو با تمام وجود لمس کردم .
  اصلا از دیروز تا امروز برای من یک روز نبود . یک عمر بود . یک دنیا لذت بود . خیلی چیزها در درونم مشاهده کردم . لذتی که هرگز نچشیده بودم .
  تناسب فکر تناسب ذهن تناسب درون همراه با لذت و شادی .
  با عشق نماز خوندم با عشق پیاده روی کردم با عشق قرآن خوندم
  ترازو رو برای همیشه گذاشتم کنار و سلام گفتم به این دنیای جدید .
  به تناسب فکر عشق می ورزم و مطمئنم روزی خواهد اومد که ذهنم اونقدر متناسب شده باشه که فریاد بزنم ایها الناس تناسب تو راحت ترین کار ممکنه چون درونت عاشقانه به دنبال اون میگرده
  وای که نمیدونم چطور شادیم رو بیان کنم .
  راهی که به سمت نور میره و من حالا که اینجام روزنه ی رو که شما به روم گشادین رو دارم میبینم .
  یک دنیا عشق یک دنیا زیبایی یک دنیا خوبی که حتی بعد از مرگ هم ادامه داره .
  شما چه کردید با وجود من .
  امیدوارم با این همه شور و اشتیاق و انرژی مثبت بتونم بر تمام انرژی های منفی وجودم فائق بیام .
  شیطانی که هر لحظه در کمین نشسته تا این شادی رو ازم بگیره . اما نسبت به اونم احساس خوبی پیدا کردم اون هست تا یادمون بمونه از کجا شروع کردیم و به کجا باید بریم اون ما رو زمین میزنه تا ما دوباره شارژ بشیم و انرژی مثبتمون مضاعف بشه .
  پس نا امید نمیشم و یا علی میگم . خودش تا آخر تا بینهایت کمکمون میکنه .
  وای که چقدر شادم . چقدر شادم . از شما سپاسگزارم . از خدا سپاسگزارم که شما رو سر راهم قرار داد . ای خدا شکرت .

  +12
  1. سلام سادات عزیز . ایمان درونی تو درست میگفت الان سه ماه و نیمه من در مسیر تناسب قرار گرفتم و همچنان با یقین و ایمان و اطمینان در این مسیر حرکت میکنم امروز که حدودا ۱۵ کیلو از وزنم کم شده ثمره ی فکر آن روز را میبینم . روزی که تو تنها با یک جرقه شروع کردی کلام استاد را باگوش جان شنیدی و اطاعت کردی و حالا امروز تو را به نتایج عالی رسانده است . لباسی را که آرزوی پوشیدش را داشتی اکنون به تن داری و شاد و سرحال نگاهش میکنی . لباس خوبم لباس عزیز و دوست داشتنی من ۴ سال بود که دست نخورده و نو در داخل کمد بودی و قبل از آمدن به این مسیر با حسرت نگاهت میکردم اما همان روز اول به امید پوشیدن تو و لباسهایی در سایز تو شروع کردم . استاد بذر تناسب را در دلم کاشت و من با همین بذر شروع کردم و با عشق و اشتیاق آن را در نهادم که آرزوی چنین بذری را داشت کاشتم . بذر تناسب به افکار ذهن خودآگاهم رسید و کم کم آن را تکرار کرد و جان دوباره گرفت . احساس امید و شور و نشاط کم کم ریشه ی این بذر را به گفتارم کشاند و من گفتارم در مسیر تناسب شد و بازهم آب روان احساسم آن را آبیاری کرد و بزرگش کرد . اکنون آن نهال در رفتار من متجلی شده . قدرتمند و مستحکم شده . گرچه هنوز جوان است و همچنان باید او را از تندبادها حفظ کنم اما میبینم چطور رفتارهای تناسب با عشق و اشتیاق از من سر میزند .
   من و خداوندم بر روی تردمیل حرکت میکنیم و من آیات را میخوانم و او به من الهاماتش را میگوید .
   من به یاری استاد گرامی در حال یادگیری و ثبت فرمولهای تناسب هستیم . ایشان میگویند و من مینویسم .
   من و همسرم در غذا خوردن آنقدر با هم همکاری داریم و متناسب غذا میخوریم که او نیز بدون اینکه متوجه شود ۷ کیلو کم کرده است ‌.
   من و خواهردوقلویم هرروز به هم گزارش رفتار میدیم و قدم هایمان در مسیر تناسب را به هم یاد آوری میکنیم .
   با خواهر دومم دو روز در هفته به پیاده روی در پارک میرویم و با عشق و اشتیاق از تناسب صحبت میکنیم و میشنویم .
   امروز قدمی دیگر در مسیر تناسب برداشتم . با عشق و اشتیاق به باشگاه ورزشی محله ی مان تماس گرفتم و همراه خواهرزاده ام سه روز در هفته ثبت نام کردم برای ورزش . بدون شک و تردید تلفن را برداشتم و عمل کردم با عشق و اشتیاق . قرار است از اول آبان به کلاس ایروبیک بروم .
   من هر جا هستم صحبتم را به تناسب میکشانم و دیگران را دعوت میکنم باورشان را تغییر دهند آنها باور کنند یا نکنند نتیجه برای من فرقی ندارد . مهم این است من تمریناتم را در همه جا و با هرکه هستم انجام میدهم . حالا اگه رفتم کلاس ورزش احتمالا آنجا هم افراد بسیاری به سایت شما هدایت میشوند . قصدم از باشگاه رفتن اصلا ورزش و کاهش وزن نیست . قصدم لذت بردن است . قصدم قدم برداشتن در مسیر تناسب است و قصدم شور و نشاط و انرژی بیشتر است .
   وای خدای من چقدر تغییر . چقدر تغییر . فاطمه ای که تا همین چند ماه پیش حتی تا خانه ی مادرش با زور و خستگی و ناامیدی قدم برمیداشت امروز رفته و در کلاس ورزش با عشق و علاقه ثبت نام کرده است . خداوند عزیزم چه تحول عظیمی در همین مدت کوتاه در من صورت گرفته . استاد نمیدانم از شوق چه بگویم . فقط دارم اشک شادی میریزم که خداوند مرا به سمت این راه عزیز و عالی و هدایت کرد . این همه تغییر و تحول را مدیون شمای بزرگوار هستم استادعطار روشن . بله لباس عزیزم بله فاطمه جان، سه ماه و نیم پیش ایمانت یقین بود و باورت درست بود . مسیرت را درست انتخاب کردی و تا همینجا هم یک شگفتی ساز شده ای و فراموش نکن لطف خداوند و مهربانی استاد که بی دریغ اطلاعاتش را به همگان عرضه کرد تو را بدینجا رساند و در همین مسیر زیبا حرکت داد و به لطف خدا تا آخر عمرت تو را در همین مسیر زیبا و لذت بخش میبینم. یاعلی گفتی و عشق آغاز شد و نتایج تغییرات را تا بدینجا در تک تک پیامها نوشتی و امروز که این پیام را خواندم میبینم آن بذر تبدیل به نهالی شده است که با توان بیشتری در راه تناسب قدم برمیدارد . خدایا شکرت . شکرت . شکرت . استاد ازتون بی نهایت سپاسگزارم .

   +14
   1. سلام استاد گرامی و بزرگوار . ممنونم از حسن نظر شما . شکست نفسی میفرمایید . این شما بودید که خداوند را به ما معرفی کردید و ما به وسیله ی شما خدای وجودمان را در قلب خود یافتیم . شما خودتان اونقدر وارسته شدین که من هر وقت به این سایت میام وجودم آرام میشه . من آرزو دارم روزی این حالت آرامشی رو که در وجود شما حس میکنم در وجود خودمم حس کنم . احساسم میگه باید تا میتونم آرام باشم تا روحیات تهاجمی من که اگرچه تا همین امروز بسیاری از اون کاسته شده به طور کامل از وجودم بره . من باز هم در این راه ممارست میکنم تا آخر عمرم . چون این راه رو با تمام وجودم قبول کردم و امید بسیار زیادی دارم به اتفاقات بسیار خوش در آینده . چون در این راه سلامتی کامل . ثروت . روابط عالی و هدفهای دیگر را به طور کامل در افکارم میبینم و اگر به همین شیوه و در همین راه بمانم بذرهای دیگر هم در وجودم جوانه میزنند و رشد میکنند . من به خداوندم و این مسیر زیبا و به شمای بزرگوار بسیار ایمان دارم . مسیر تغییر باور تنها مسیری است که انسان را به همه ی اهدافش می رساند و این تغییر زمانی رخ میدهد که انسان مراحل تناسب فکری، تناسب گفتار و رفتار و عادات و شخصیت و سرنوشت را برای هر هدفی طی کند . من به تکامل عشق می ورزم و تکامل راهی است که شما به وسیله ی احساس وارستگی خودتان نشان همه ی ما می دهید. اگر همه ی ما در عمل به تک تک سخنان شما با جان ودل تلاش کنیم نه فقط به تناسب اندام که به تکامل روح و جانمان می رسیم . استاد راه شما راه یقین است . راه روشن است و همچون نامتان روشنایی را به دنیای تاریک بندگانی که با تمام وجودشان خداوند را صدا زدند هدیه کرده است. بابت این هدیه ی الهی از شما بی نهایت سپاسگزارم . خداوند عزیزم شکرت .
    برقرار باشید و جاویدان و همواره غیاث راه مستغیثان .

    +11
 46. وای….. واقعا به وجد میام که اون چیزی رو که میخواستم پیدا کردم. من تمام خانوادم خیییلی چاقن .از مادر بگیر تا پدر شوهر و… من نا امید شده بودم اما الان یک ماهه فایلای رایگانو گوش دادم وسه کیلو کم کردم بدون هیچ سختی ای. تا هر کسی خودش تجربه نکنه باورش نمیشه هیچ سختی ای نداره این روش. واقعا ممنونم

  +11
 47. خیلی از فایلای صوتی شمارو گوش دادم؛و خدارو شکر میکنم ک با سایت شما اشنا شدم؛مایلم تو دوره ی لاغری شرکت کنم؛وبیصبرانه مشتاقم تا من هم مث خیلی از افردای ک تجربه ی شیرین خودشون رو بابقیه ب اشتراک گذاشتن؛تجربه دلچسب کاهش وزنم رو ب اشتراک بذارم؛ممنونم

  +7
 48. سلام مرسی از سایت خوبتون و مرسی از اینکه این فایل ها رو رایگان در اختیار ما گذاشتین
  یه مشکلی هست فایل ها دانلود می شن ولی از فایل ۵ به بعد تا نصفه خونده می شن

  +8
 49. من پس از حدود 40 سال درگیر اضافه وزن بودن و رفتن تمام راهها برای رهایی از اضافه وزن، چند ماهی است است که با این روش آشنا شده ام؛ به تازگی دوره ی مقدماتی را به اتمام رسانده و نتایج خوبی گرفته ام. به جرأت می توانم بگویم که این روش تنها راه بازگشت به تناسب اندام است چرا که از قدرت خود بدن، کمک می گیرد و بر آن اساس بنا شده است. بدنی که با شعور ذاتی خود به خوبی می داند که چگونه خود را در بهترین شرایط حفظ کند تا بقایش تضمین شود و این مائیم که از مسیر طبیعی ذاتی خود خارج شده ایم و این بار اضافه را به بدن خود تحمیل کرده ایم. این روش تنها روشی است که کاهش وزنی طبیعی و بدون بازگشت به دنبال دارد.

  +13
 50. واقعا خدا رو شکر میکنم که به طور کاملا اتفاقی با تالار گفتگو و بعد با کانال متناسب شدن با قدرت ذهن آشنا شدم. با اینکه تو هیچ دوره ای نتونستم شرکت کنم، ولی با شنیدن فایل های صوتی رایگان 2 سایز کمتر شدم.
  از استاد عطار روشن عزیز تشکر میکنم.

  +14