ورود / ثبت نام
0

زندگی خود را تزئین کنید

اندازه متن
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=20148
برچسب ها:
6 نظر در مورد زندگی خود را تزئین کنید

دیدگاهتان را بنویسید

   1400/02/16 17:25
   مدت عضویت: 764 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 882 کلمه

   خداوند به شدت پاسخ دهنده هست هم به خنده  ی ما هم به گریه ی ما  پاسخ میدهد کافیه خودت انتخاب کنی .

   من هر روز از زندگیم بیشتر لذت میبرم 

   باید   خودت رو تزیین کنی  خیلی از ما خونمون رو با وسواس تزیین میکنیم ایا ما این حساسیت را در مورد خودمون داریم .؟؟.؟آیا برای خودت حساسیت داری ؟؟.اگر داری به مراتب همه چیز عالیتر میشه 

   اون توازون در درون و بیرون تو اگر باشه قطعا با لبخندی نشون داده میشه   اگر حالت خوب باشه و شاد باشیی  و از همه چیز لذت ببری از بیرون هم نمایان میشه .

   اگر تمام توجهت به تزیینات درونت باشه بعد خیلی از چیزهای اطرافت  به نظرت زیبا میاد چون شما در هماهنگی هستید .

   تزینات چیه :احساس خوب و شادی و لبخند هست و نمیشه ظاهری باشه خیلی پارامترها باید باشه تا لبخند به وجود بیاد 

   تزینات شخصی :لبخند، احساس خوب، آرامش،و توحه به زیباییها و لذت بردن هست. نه اینکه آدمها در مورد من چی میگن  نه ببین خودم در مورد خودم چی میگم و  این   مهمترین نظر هست .اگر فکر میکنی ادم شادی نیستی باید تغییر کنی اگر احساس خوب نداری باید تغییر کنی و احساس خوب داشته باشی و این سپاسگزاری  هست  و مومن اونی هست که همیشه  لبخند داشته باشه چون به  ظاهر نیست و این بنده ی واقعی هست و کسی هست که به خداوند ایمان داره و احساس خوب داره و نتیجه اش آرامش هست .

   با چه فکرهایی داری زندگیت رو تزیین میکنی ؟؟از افکار خودت لذت ببر و از احساس خودت لذت ببر اون نظر در مورد خودت ارزشمند هست .

    چون من  خیلی حالم خوبه و از خودم راضیم میخوام به همه بگم اصل زندگی این هست که از زندگی لذت ببریم  .

   سعی کنید لبخند واقعی  بزنید چون لبخند  در گرو آرامش و احساس خوب و توجه به زیباییها و … هست .( من همین دیروز داشتم با عزیزی حرف میزدم و اون شخص،گفت  مستند زندگی افراد پس از مرگ خیلی جالبه بیا نگاهش کن مخصوصا زندگی  فرد دیروزی خیلی جالب بوده و  اون شخص گفته بود که  من در این دنیا هر خوبی کردم  و کار خوبی کردم در اون دنیا باعث خوشحالیم شده و … و من بهش گفتم  دوست عزیز نظر من این هست که هر طور این دنیات بود اون دنیا هم هستی اگر حالت خوب بود و سلامت بودی و در لذت بودی  اگر خوشحال بودی و در خوشبختی و سعادت بودی اون دنیا هم دقیقا همینطور شاد و خوشحال و پر از سعادتی اما اگر در این دنیا غرق در مشکلات و بیماری ناراحتی بودی اون دنیا هم دقیقا همینطور عرق در مشکلات و ناراحتی هستی و من کاری ندارم دنیای پس از مرگ چیه من سعی میکنم این دنیام رو بسازم  خود به خود اون   دنیام ساخته میشه  من به دنبال کسب آگاهی برای بهبود زندگیم در این دنیای مادی  هستم و هر چقدر لحاظتم رو در این دنیا رو زیبا و  آباد و پر از آرامش و سلامتی و ..‌کنم اون دنیام هم  آباد میشه برای من  و  اصلا به دنبال همچین برنامه هایی نیستم در نهایت هر زندگی باشه در اون دنیا من زندگی میکنم پس در لحظه ی حال باش،و قدر هر لحظه ی زندگیت رو بدون  همین ارزشمند هست در حال زندگی کردن .

   و با حال خوب سپریش کن با ایمان و تو کل به رب زندگی کن که اگر پای خدا رو بکشی وسط زندگیت و   با خدا هر لحظه زندگی کنی و دلت قرص باشه یه نیروی بسیار قوی و حاکم بر هر چیزی داره تو رو در هر لحظه حمایت و هدایت میکنه دیگه استرس نداری دیگه نگرانی نداری دیگه حال بد نداری و به جاش آرامش،و حال خوب داری به جاش احساس رضایت و تسلیم بودن در زندگی داری و نتیجه ی تمام اینها لبخند همیشگی بر لبان ما میشه 

   پس پشت این لبخند مومون واقعی کلی پارامتر هست همانطور که خدا در قرآن گفته مومن واقعی کسی هست که نه غم داره نه اندوه  من تکه ای از وحود خداوندم پس یکی از صفات  خداوند این هست  که  شاد و مسرور هست پس منم باید بتونم همیشه باشم واگر بگم به خودم من قدرت توانایی و خلق کردن دارم من بینهایت قدرت دارم چون خود خدا هستم بر روی زمین و خداوند که بینهایت هست و محدودیت نداره  دیگه براای هیچ چیز غصه نمیخورم خودم رو ادیت نمیکنم بر عکس از کوچکترین چیزی برای لذت بردن و شاد شدن خودم و حال خوبم استفاده میکنم و به هر ناخواسته ای توجه نمیکنم و کم‌کم به خاطر توجه به زیبایی ها به سمت زیبایی هاز بیشتر هدایت میشم و شادی و حال خوب و لدتهای بیشتر رو هم تجربه میکنم من با کانون توجهم میتونم زندگی خودم رو بسازم جسم خودم رو بسازم من یک انسانم  فرق من با حیوانات در همین قدرت خلق کنندگی هست  پس  ای انسان شاد باش،و امیدوار باش و متوکل باش و سپاسگزار باش و لذت ببر و حال خوب داشته باش تا به  سعادت و خوشبختی برسی و دیگه نیاز نیست تو برای خوشبختی دو بزنی خودش به سمت تو  میاد پس  تو خودت رو تزیین کن با این همه پارامتر که گفتیم و در نهایت با یک لبخند و بعد ببین چقدر زندگی راحتتر هست چقدر همه چیز روی غلطک هست .

   دنیا را براتون شاد شاد و شادیها رو براتون دنیا دنیا ی می خوام )

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   ریحانه دوست محمدی
   1399/12/10 11:10
   مدت عضویت: 345 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 246 کلمه

   سلام…وقتی حال واقعی ادم خوب باشه، احساس لذت داشته باشه، ارامش داشته باشه، لبخندش همیشگی میشه،.لبخندی که دیگران هم احساسش میکنن و هم باور میکنن. من تا چن سال پیش خیلی در این موضوع ضعف داشتم.بااینکه میخندیدم، اماظاهرم باالانم کاملا متفاوت بود. یعنی چهرم جوری نشون میداد که دیگران که برای باراول منو میدیدن، نگاهشون و عقیدشون این بود من ادم بشدت مغرور و غُدی هستم. حتی میگفتن پشت سرم که انگار ازدماغ فیل افتاده… وقتی الانمو بااون زمان مقایسه میکنم کلی حالم خوب میشه ازاین همه تغییر.چون اول از تزیین و تغییر درونم شروع کردم و نتیجش هم کاملا مشهوده برای خودم و دیگران.درون که زیبا باشه، ظاهربیرونی هم جلوه پیدا میکنه. الان جوری شده رفتار و گفتار و کردارم که دیگران هم به زبون اوردن از تغییراتم و هرکس باراول منو میبینه، پشت سر میگه چقدر خوش خنده و مهربونه. اینا تعریف از خودم نیس. چیزیه که خودم از درونم و نگاه اطرافیانم تجربه کردم و دیدم و شنیدم. و البته من تغییرات مثبتی که داشتم روباافتخار میگم، وبه خودم روز به روز ایمان میارم که درحاله بهترشدنم. میگم باافتخار از تجربه و تغییر درونم که هرکس بخواد تغییر کنه، میتونه. کافیه بخواد.و به خودش ایمان بیاره. بیشتر ازاینکه به تزیین ظاهر و دوروبرمون توجه کنیم، به تزیین درونم بپردازیم. هروقت تزیین درونمون رو عالی کنیم، ظاهرمون هم عالی میشه. همه چی زیبا میشه. سیرت از صورت پیداس….. خداروشکر برای تزییناتی که در درونم ایجاد کردم، که الان حاصلش شده زیبایی ظاهربیرونیم….عمرتون بابرکت…. یاعلی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1399/12/11 20:00
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 31 کلمه

    سلام دوست عزیز
    از خوندن تغییرات شما لذت بردم
    مبارکتون باشه
    این عالیه که به آنچه هستیم توجه داشته باشیم و لذت ببریم از تغییرات عالی که در احساس و افکارمون ایجاد کردیم.
    موفق باشید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     ریحانه دوست محمدی
     1399/12/11 22:37
     مدت عضویت: 345 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 10 کلمه

     ممنون استاد از ابراز لطفتون و پاسخگوییتون….. یاعلی

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/03/08 16:27
   مدت عضویت: 660 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 6 کلمه

   ممنون بسیار عالی و پر انرژی👍😊🌹🧡

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/10/30 23:12
   مدت عضویت: 823 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 82 کلمه

   سلام به استاد عزیز و شاد با لبخند دلنشین
   چی از این بهتر وقتیکه صبح از خواب پا میشیم بعد از سپاسگزاری از خداوند مهربان با لبخند یک دوست مهربان مثل شما روبرو بشیم مرسی از شما که با ما هستید و ما را در شادی هایتان و سخنان عالی و دلگرم کننده تان شریک میکنید ??
   واقعا که سخنان ارزشمندی زدید ممنونم
   مرسی که اینقدر به فکر ما هستید این هم یک دلیل خوب دیگر که ما برایش لبخند بزنیم عزیزمان هستید ☺???????❤?❤

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم