ورود / ثبت نام
0

من مسئول یک روز خوب هستم

اندازه متن

نوشته ” من می توانم ” عزیز در بخش نظرات

من مسئول یک روز خوب هستم 😊 😊

یکی از نکاتی که من خیلی دوستش دارم و از استاد یاد گرفتم این بود که مسئولیت بپذیرم. در تمام جنبه ها.

 • مسئولیت چاقیم رو به عهده بگیرم
 • مسئولیت تناسب اندامم رو به عهده بگیرم
 • مسئولیت افکار و احساساتم رو به عهده بگیرم

و یه جورایی پشتیبانی کنم از خودم و بپذیرم که اگر فکری، احساسی، یا کاری انجام میدم خواسته ی خودم بوده و مسئولیت نتیجه هم با من خواهد بود.

من خیلی عادت داشتم میگفتم : حوصلم سررفته.

به مامانم، به خودم، به دوستام و..

فکر می‌کردم باید تفریحات زیادی داشته باشم، امکانات زیادی داشته باشم یا ازدواج کنم و در این شرایط هست که دیگه من هیچ وقت حوصله ام سر نمیره.

تا اینکه دیدم اونایی که تفریحاتی که من میخوام رو دارن، امکانات زیادی دارن هرجایی بخوان میرن، ازدواج کردن و.. هم پیش میاد که بگن حوصله شون سر رفته

برام عجیب بود که چرا با این همه چیزایی که آرزوی منه اما باعث خوشحالی این افراد نشده یا بعضی هاشون که خودشون شرایط نرمالی دارن به مشکلات اطرافشون توجه می‌کنند و با اونا حالشون رو بد میکنند.

یکی از دوستانم ازدواج کرد و چند وقت بعد دیدم به من پیام داده حوصلم سررفته..😳🤔😐

من الان میدونم که اگر من از درون حال خوش و خرمی داشته باشم همه چیز در نهایت به خوبی گرایش پیدا میکنه.

ممکنه مسائلی که خواسته ی من هم نیستند پیش بیاد ولی من دیگه تغییر کردم و نق نمیزنم و به جای ناشکری میگم حلش میکنم و ازش پلی برای شادی بیشتر و رشد خودم می‌سازم.

من اگر خوشبختی و رضایت از زندگیم رو در اسارت رسیدن به ثروت، ازدواج با شخص ایده آل یا.. بذارم اگر بهشون برسم هم بعد از مدتی باز خوشبختی من اسیر چیز دیگه ای میشه که باید تلاش کنم بهش برسم.

اما اگر من خودم خوشبختیم رو بسازم با افکار خوب، با احساس خوب، وقتی نعمت ها وارد زندگی من میشن به بیشتر شدن احساس من کمک میکنند و این خیلی خیلی لذت بخش تره.

پس…
من مسئول این روز خوبم هستم 😊 😊

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=21945
برچسب ها:
13 نظر در مورد من مسئول یک روز خوب هستم

دیدگاهتان را بنویسید

   faribadeghani1371@gmail.com
   1400/08/07 14:05
   مدت عضویت: 158 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 186 کلمه

   من یاد گرفتن خودم روزمو خوب نگه دارم
   دیروز م اتفاقی نمیدونم چرا در غذا زیاده روی کردم میتونسم بشینم غصه بخورم ولی ب صدای درونم گوش دادم ک گف بیخوابی
   من دیروز بیخواب بودم و این از قبل ی فرمول در ذهن من بود ک من وقتی بیخوابم زیاد میخورم نمیتونم خودمو کنترل کنم تعبیرش کردم ب این گفتم ی فرمول در ذهن پیدا کردم
   بعد امروز همسرم از غذا ایراد گرف عصبانی شدم ن ب خاطر ایرادش گفتم چرا یبار غذا دوس نداری میگی شکایته هس ولی چرا این همه بار غذا خوبه یبار نمیگی خوبه ممنون
   بعدش حس عصبی بودن داشتم دیگه کارهامو ول کم اومدم این فایل زیبا زدم و چقد همزمانی خوب بود چقد حالم عالی شد
   و من ب خودم گفتم من هیچ انتظاری از دیگری ندارم انتظارم را خودم برای خودم انجام میدم و از خودم تشکر میکنم ک نزاشتم حسم بد بشه و اومدم اینو گوش دادم و هیچ چی مهمتر از من نیس ممنون از خودم ک برا خودم وقت گذاشتم
   ممنون استاد ک حال خیلیا با گوش دادن ب این فایلها عوض شده

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/30 19:46
   مدت عضویت: 768 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 943 کلمه

   امروز فقط یک روز هست و این ماآدمها هستیم که میتونیم امروز رو یک روز  خوب کنیم یا  یک روز بد کنیم .

   بعضیا میگن امروز برای من خوب یا بد بود ولی این روز نیست که خوب یا بد هست این  ما انسانها  هستیم که با توجه با احساس و رفتارمون یک نتیجه ی خوب یا بد  رو کسب میکنیم .(در واقع این جهان مثل یک آیینه عمل میکنه هر طور ما باشیم اونم همانطور با  ما عمل میکنه خوب و سرحال و شاد باشیم اونم با ما خوب و عالی رفتار میکنه ولی وگر اخمو عصبی و بد اخلاق باشیم اونم با ما بد اخلاق و عصبی رفتار میکنه پس خودمون جهان و دنیای خودمون رو میسازیم نه هیچ کس دیگه  )

    

    

    حالا بگو امروز میخواییم یک روز خوب رو تجربه کنیم

   واکنش جهان به هر انسان شانسی نیست بر اساس فرکانسی که ما ارسال میکنیم به جهان  هست .

   آدمها  باید خودشون تصمیم بگیرن عوامل بیرونی باید حالشون رو بد کنه و  روزشون رو خراب کنه یا نه احساست رو خوب کنی و بگی من تصمیم گرفتیم   روزم خوب باشه پس حالم رو خوب نگه میدارم و منتظر اتفاقهای خوب هم باید باشی   پس به بهترین شکل با عوامل بیرونی  برخورد میکنم و نمیزارم  هیچ چیز حالم رو بد  کنه .(اتفاقات خوب  به دنبال احساس خوب هست و اتفاقهای بد به دنبال احساس بد هست و هیچ چیز پیچیده ای نیست .اگر در طول روز به  تضادی یا مشکلی  برخورد کردی اصلا حالت رو بد نکن و بر خودت مسلط باش و بگو من اگر ارام باشم از دل مشکل راه حل برام به وجود میاد و اصلا ما باید همیشه به وجه مثبت اون قضایا نگاه کنیم  بگیم بازم خدا رو شکر  که مشکل من این هست  و خدا خودش راه حل  و کمکها رو برای تو میفرسته )

    

    

   و ما در طول روز میتونیم کلی افکار منفی داشته باشیم و حالمون رو بد کنیم و یا میتونیم به جاش به چیزهای خوب فکر کنیم و جنبه ی مثبت ماجرا رو نگاه کنیم و حالمون رو خوب کنیم .

   نباید اجازه بدیم اتفاقهای بیرونی حال من رو بد کنه 

   هر روز بگو من میخوام یک روز خوب رو سپری کنم .

   مثل یک تماس و یا حرفی و یا هر چیزی ممکنه به گوش ما برسه بر اساس اینکه در چه مداری هستیم .(من دوست دارم با گوشهام چیزی رو بشنوم  که حالم رو خوب تر  کنه و یا با چشمام چیزی رو ببینم که حالم رو خوب تر کنه و یا با دهنم حرفی رو بزنم که حالم رو خوبتر کنه و ….  پس هر گز به خودم اجازه نمیدم هر حرفی رو یا هر فیلمی رو و یا هر صدایی رو بشنوم  و اگر در جایی بودم  که مورد پسند من حرفهاشون نبودن  از جمع جدا میشمو یا گوش نمیدم  )

    

    

    

   ولی با نگاه درست و تصمیم درست به موضوعها نگاه کن وهر تضادی پیش اومد  حالت رو خوب کن و بگو اشکال نداره 

   و همیشه لذت ببر به معنای رضایت داشتن از زندگیت هست نه اینکه شنگول باشی و بزنی و برقصی نه معنی خیلی ساده ی سپاسگزاری این هست که  راضی باشیم و این یک چیز درونی هست وقتی شما به احساس رضایت برسید خود به خود به اون شادی  میرسید (من سعی میکنم از هر چیز در اطرافم راصی باشم  و حالم رو خوب کنم از دیدن یک گنجشگ تا دیدن فرزندانم و همسرم و خانه و امکاناتم و …. تا کفشی که میپوشم .من هر روز  از دیدنشون خوشحال میشم و خدا رو بینهایت سپاسگزارم و میدونم با این کار بیشتر به خدا وصل میشم و به اصل خودم نزدیکتر میشم و همین نزدیک شدن کلی اتفاقهای خوب به همراه داره )

    

    

    اگر من کلیت نگاهم به زندگی این   باشه که  یک زندگی پر از مشکلات و موضوع های خسته کننده  و پر از رنج  هست  ولی   هر روز یه تایمی رو  سپاسگزاری کنم هیچ معجزه ای  در زندگیتون رخ نمیدهد نمیشه سر خدا کلاه بزرایم 

   فرکانس خوب و در احساس خوب بودن و یا در مدار خوب بودن چیزی جدا از ماهیت شما نیست .( بازم همون قضیه هست که باید ببینی  انتطار تو از زندگی  و خدا و جهان چی هست و اون انتطار هست که نتیجه رو برات رقم میزنه نه حرفهای تو که چی رو دوست داری اگر بگی این زندگی که همش مشکلات هست و این زندگی جز سختی چیزی نداره همینا رو هم تجربه میکنی  )

    

   احساس رضایت از زندگی  باعث ارسال فرکانسهای مناسب به حهان  میشه .و احساس رضایت شما رو بیشتر و بیشتر به هدف نزدیک  میکنه مثل پله ها  که یکی پس از دیگری باشن تا شما به مقصد برسید .

   هر کس مدتها در احساس بد و منفی باشه همزمانی ها رخ میده که زندگی شما با اتفاقهای بد و احساس بد سپری میشه .

   خداوند استاد همزمانی هست و این یک سیستم در جهان هست  مثل قانون جاذبه در جهان برای همه هست و یکی ازش درست استفاده میکنه میتونه پرواز کنه و یکی  نمیتونه این کار رو بکنه   پس میشه (اصلا ما برای رسیدن به موفقیتها و برای تجربه ی یک زندگی سعادتمند  در دنیا و اخرت و ما برای تجربه ی  هر چیزی  در این دنیای مادی اول باید سپاسگزار خدا باشیم  اونم نه به حرف بلکه به عمل  یعنی از هر چیزی که داریم راصی باشیم و لدت ببریم بعد میبینیم نعمتهای زیادی به سمت ما میاد و  ما رو خوشحالتر میکنه  راصیتر میکنه و این راضی بودن ببشتر مدار ما رو بالاتر میبره و به خدا نزدیکتر میکنه و ما شاهد نعمتهای بیشتر در زندگی میکن میشیم و این چرخه ادامه داره تا بینهایت چون خداوند بینهایت هست چون ما به اون بینهایت وصل هستیم و میتونیم تا بینهایت خوشبختی و نعمت و سعادت و 

   …رو تجربه کنیم )

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   ریحانه دوست محمدی
   1399/12/05 13:48
   مدت عضویت: 349 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 272 کلمه

   سلام استاد… من از وقتی در مسیر تغییر قدم گزاشتم، اینقدر کنترل روی رفتارم دارم و خودمو مسول حال خوب و بد خودم میدونم.. قبلا باهرموضوعی من واکنش نشون میدادم. حالا وای به حال اینکه اون موضوع منو ناراحت کنه و اینقد زود از کوره در میرفتم و بشدت عصبانی و خشمگین میشدم و به طرف مقابلم میتوپیدم، یااینکه پشت سر طرف اینقد راحت بدگویی میکردم و چنان از طرف مقابلم کینه به دلم میموند که هروقت اونو میدیدم حس منفی داشتم بهش.. دقیقا از وقتی شروع کردم به تغییر، تمام این واکنش های منفیم ازبین رفته.. یعنی همسرم همیشه ازاین مساله رنج میبرد و حرفی که میزد من زود عصبانی میشدم و اون صبورانه رفتار میکرد و من باپرخاشگری و….. اما الان خودش میگه خیلی تغییر کردی. خیلی مهربون ترشدی. خیلی رفتارت متین تر شده و کلی تعریف و تمجید دیگه….. خداروشکر…. حتی احساسم به ادمایی که تا چن ماه قبل ازشون کینه داشتم و ناراحت بودم الان مثبته و دقیفا واکنش رفتار اونا هم بامن همینجوریه. انگار همون فرکانسی که من میفرستم رو از طرف اونا هم دریافت میکنم…. و اجازه نمیدم به خودم که روز قشنگمو که خودم مسوول شادی و خوشحالی اون روزم هستم رو با افکار منفی خرابش کنم… و تاالان کلی نتیجه ی فرکانس هایی که فرستادم رو مثبت دریافت کردم به لطف خدا…. دقیقا حینه نگاه کردن فایل، چون من حالم خوب بوده طبق هرروز، فرکانسی عالی دریافت کردم از طرف صاحبخونم.. و خداروشکر که خدا هوای منو داره و صاحب خونه ی مهربونی، قسمت منو همسرم کرده..خدارو هزاران بار شکر بخاطر هدایت من و همسرم به سمت بهترین های جهان هستی… عمرتون بابرکت…. یاعلی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/04 17:00
   مدت عضویت: 461 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 161 کلمه

   خواستم اونچه از همزمانی فهمیدم رو بنویسم دوباره:
   فرمودین خداوند استاد همزمانیه…نه اینکه تک تک برای هر کسی باید ایجاد کنه این قانون هستی. همزمانی برای جهان هستی برنامه ریزی شده. یعنی اگه فازت خپب بود. موج مثبت باشی. افکار مثبت داشته باشی.شکر گزار باشی. آروم باشی همه چیز آرومه. خوشی پشت خوشی. موفقیت پشت موفقیت نصیبت میشه.خوبی ها از سرچشمه هستی به سمتت سرازیر میشن. شکر نعمت نعمتت افزون‌کند…از طرف اگه دا؛م فاز منفی و‌ناراحت باشی. نعمت های خدا رو نبینی و همش ناله کنی .‌شکرگزار نباشی بدی پشت بدی نصیبت میشه.‌میبینی یه عده میگن یه مدته همش بدبیاری میارم.‌همینه.‌خدا واسه هیچ بنده ای بدی نمیخوادا این ما هستیم که بدی میاریم. با کارامون. افکارمون…بیایم از همین لحظه نیمه پر لیوان رو ببینیم.‌خدا رو‌شکر تنم سالمه.خانواده خوبی دارم. درآمد کافی داریم.‌زندگی جلو میره.توکل به خدا باقیش رو‌بسپاریم به خودش.و هر روز که بیدار میشیم ضمن سپاس همه نعمت های خدا سعی کنیم روز قشنگی رو برای خودمون بسازیم…
   مرسی استاد عزیز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/04 16:41
   مدت عضویت: 461 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 55 کلمه

   سلام استاد عزیز. من یه مدت که در مسیر همزمانی با شمام. این چه چیزی نشون میده.‌چیزی که از ذهنم رد میشه رو شما تو فایلتون به زبون میارین و توضیح میدین..تعجب میکنم.‌و قول میدم که شب قبل به روز فردا فکر کنم و روزمو به نفع خودم و اونجور که میخوام در آرامش بگذرونم….

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/27 11:11
   مدت عضویت: 475 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 107 کلمه

   سلام استاد گرامی ،امروز که این فایل گوش میکنم خیلی حس خوبی دارم صبح که از خواب بیدار شدم صاحبخونه اومد و قبض های آب و برق و گاز رو داد و گفت خونه رو خالی کنید و جالب بود که شماره دو تا بنگاه املاک رو داد برای پیدا کردن خونه ،ولی من میدونم امروز خیلی روز خوبیه چون احساس من عالیه اگر قبلا این مسئله برام پیش میومد خیلی حالم بد میشد ولی امروز من یک احساس خوب و پر از امید به خداوند قادر و توانا دارم و میدونم کمکم میکنه ممنونم استاد گرامی ،،خدایا دوستت دارم و شکر میکنم که هستی. خدایا شکرررررررت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/06/31 09:53
    مدت عضویت: 616 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 243 کلمه

    امروز عجیب به این درک رسیدم بودم که تصمیم من در زندگی مهمه ،اینکه تصمیم بگیرم روز خوبی را داشته باشم در هر شرایطی.
    ،که به این موضوع از فایلتون برخوردم ،که اینهم خودش یه نوع همزمانیه ،و خوشحالم بابتش .
    من به عنوان تمرین روزانه: هرروز صبح،تصمیم میگیرم که روز خوبی داشته باشم.
    این که من در چه مدار و در چه همزمانی ای هستم،ممکنه،اتفاقاتی برام بیفته،و حالا من باید با تغییر نگاهم،افکارم را کنترل کنم و در هر موضوعی دنبال رضایت داشتن از زندگیم باشم و به احساس رضایت برسم.
    ما باید از زندگیمون راضی باشیم.به طور درونی.
    چون این احساس رضایت ما را به مدار اتفاقات خوب میبره.
    اگه انتظارت از زندگی بد باشه و بخوای خودتو مجبور کنی بشینی فرکانس خوب بفرستی،اینجوری نیست،فرکانس را در لحظه نمیشه تغییرش داد.
    فرکانس،در مدار مناسب بودن،چیزی جدا از ماهیت ما نیست.اگر حالت کلی من چیز بدی باشه،نتیجه نمیده.باید بتونم از جزئیات زندگیم راضی باشم ،به اندازه ای که من از زندگیم احساس رضایت بیشتری داشته باشم ،همزمانیهایی بهتری برام اتفاق میافته.
    ،باید احساسم در کنترل خودم باشه،و این بعد از یه مدت باعث ارسال فرکانس مناسب میشه.
    همزمانی با اتفاقات خوب،به اندازه ای که در احساس خوب باشم رخ میده.
    تو فاز منفی همزمانیهایی رخ میده که به احساس بد منجر میشه.خداوند استاد همزمانیه. مثل جاذبه زمین.اینم یه قانون ثابته.
    خدایا صدهزار مرتبه شکر
    استاد من دو تا از جلسه های زندگی با طعم خدا را تاالان گوش کردم،ولی احساسم چقد عالیه این دو روز
    اینا همه لطف خداست و بعدش شما استاد عزیزم.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/05/13 18:03
   مدت عضویت: 486 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 91 کلمه

   سلام میکنم خدمت همه بچه ها ارزوی سلامتی دارم برای همتون خواستم اینو بگم که تقریبا نصف روز من گذشته بود که این پست رو دیدم ولی تاثیرش فوق العاده بود یعنی واقعا احساسش کردم الان حدودا ساعت شیش عصره ولی انگار شیش صبحه😂🤣
   بعد از دیدن این فیلم فهمیدم بزنگه هایی که من راجع بهش صحبت میکنم چی هس مثلا من با خودم میگفتم این اتفاق همین الان میفته و افتاد و من فهمیدم بلاخره که این چیه انگار الهام میشه بهت که قراره چی بشه از چند لحظه قبل
   مرسییی آه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/05/03 17:10
   مدت عضویت: 655 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 342 کلمه

   من مسئول یک روز خوب هستم 😊 😊
   یکی از نکاتی که من خیلی دوستش دارم و از استاد یاد گرفتم این بود که مسئولیت بپذیرم. در تمام جنبه ها. مسئولیت چاقیم رو به عهده بگیرم، مسئولیت تناسب اندامم رو به عهده بگیرم. مسئولیت افکار و احساساتم رو به عهده بگیرم و یه جورایی پشتیبانی کنم از خودم و بپذیرم که اگر فکری، احساسی، یا کاری انجام میدم خواسته ی خودم بوده و مسئولیت نتیجه هم با من خواهد بود. من خیلی عادت داشتم میگفتم :حوصلم سررفته. به مامانم، به خودم، به دوستام و.. فکر می‌کردم باید تفریحات زیادی داشته باشم، امکانات زیادی داشته باشم، ازدواج کنم. و در این شرایط هست که دیگه من هیچ وقت حوصله ام سر نمیره. تا اینکه دیدم اونایی که تفریحاتی که من میخوام دارن، امکانات زیادی دارن هرجایی بخوان میرن، ازدواج کردن و.. هم پیش میاد که بگن حوصله شون سر رفته برام عجیب بود که چرا با اینهمه چیزایی که آرزوی منه اما باعث خوشحالی این افراد نشده یا بعضی هاشون که خودشون شرایط نرمالی دارن به مشکلات اطرافشون توجه می‌کنند و با اونا حالشون رو بد میکنند. یکی از دوستانم ازدواج کرد و چند وقت بعد دیدم به من پیام داده حوصلم سررفته..😳🤔😐
   من الان میدونم که اگر من از درون حال خوش و خرمی داشته باشم همه چیز در نهایت به خوبی گرایش پیدا میکنه. ممکنه مسائلی که خواسته ی من هم نیستند پیش بیاد ولی من دیگه تغییر کردم و نق نمیزنم و به جای ناشکری میگم حلش میکنم و ازش پلی برای شادی بیشتر و رشد خودم می‌سازم.
   من اگر خوشبختی و رضایت از زندگیم رو در اسارت رسیدن به ثروت، ازدواج با شخص ایده آل یا.. بذارم اگر بهشون برسم هم بعد از مدتی باز خوشبختی من اسیر چیز دیگه ای میشه که باید تلاش کنم بهش برسم. اما اگر من خودم خوشبختیم رو بسازم با افکار خوب، با احساس خوب، وقتی نعمت ها وارد زندگی من میشن به بیشتر شدن احساس من کمک میکنند و این خیلی خیلی لذت بخش تره.
   پس…
   من مسئول این روز خوبم هستم 😊 😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/05/02 18:15
   مدت عضویت: 653 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 145 کلمه

   با سلام ، هر روز برای من بهترین روزه چون با خدا روز جدید شروع میکنم ، از وقتیکه احساس خوب= اتفاق خوب درک کردم و اجرا میکنم معمولا مورد ناراحت کننده کمتر برام پیش میاد ، همین امروز کار اداری و بانکی داشتم که از صبح تا سا عت ۲ ظهر طول کشید و تو این مدت سعی کردم حالمو خوب نگه دارم اعصابم آروم بود فقط کمی خسته شده بودم ، اصلا غر نزدم و شکایت نکردم که این چه سسیتم معیوبیه و یا چرا آدما مسئولیت کار ندارن ، گفتم حال من دست خودمه و نباید اجازه بدم شرایط خرابش کنه ، واقعا هم حالم خوب بود ، این حال خوب باعث شده که من همزمانی های زیادی را تجربه کنم چون خدا همیشه هوامو داره ، همه کارهامو به دستش سپردم که به بهترین شکل انجام میده ، خدا جون عاشقتم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   پونه عدل تهرانی
   1399/05/01 04:54
   مدت عضویت: 828 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 273 کلمه

   وقت شما بخیر عزیزان
   از بس ما همیشه بهمون گفتن باید جیغ و داد کنی همه جا که کارت راه بیافته شل نگیری از این اراجیف…
   ولی من از شروع این دوره ها و طعم زندگی با خدا همیشه دوست داشتم که یه جوری دیگه باشم شخصیتم عوض بشه و قشنگ صحبت کنم! از شروع دوره طعم خدا من هر روز صبح که بلند می شم با خودم می گم امروز روز خوبیه نگران هیچ چیز نباش خدا کمک می کنه تا همه کارها رو باره بشه بعد هم می گم من به خدا ایمان دارم! و بعد روزم رو شروع می کنم
   دیروز من جایی رفته بودم فقط می خواستم یه برگه ای پر بشه جایی ولی می گفتن نه باید وقت بگیرین و چکاب بشین بعد اینو ما پر کنیم یه دفعه خیلی حالم بد شد و نمی دونستم چیکار کنم و با اون آدم که صحبت کردم اون گفت اوکی پس وایسین اینجا یه کس دیگه میاد براتون توضیح می ده خلاصه من تو اون حال بد چون باید زودتر این برگه پر می شه تو اون حال بد یاد این افتادم که باید احساسم خوب باشه و تا خدا کمکم کنه شروع کردم گفتم من به خدا ایمان دارم می دونم خدا کمک می کنه من از اینجا دست پر برم همینجا رو تکرار می کردم و منتظر بودم که اون شخص بیاد و اون تا اومد فرم و دید و گرفت برد پر کرد و آورد بهم داد متهم تشکر کردم و خیلی محترمانه باهاش صحبت کردم و واقعا هر لحظه ممنونم از همراهی خداوند !
   و هر روز تمرین می کنم به لطف خدا و می بینم نتیجه اش رو

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/04/30 04:11
   مدت عضویت: 530 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 50 کلمه

   سلام استاد من خیلی از این مورد ها برام پیش می یاد خیلی هم دوست دارم از روزم لذت ببرم ولی در طول روز دیگران برام پیش می یارند وآن روز خیلی زیاد گرفت می شم بیشتر از اطرفیان برام فرکانس منفی میارند نمی دانم چه طوری باخودم کنار بیام

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/04/13 11:47
   مدت عضویت: 587 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 16 کلمه

   سلام استاد من این فایل تصویری رودانلودکردم اماصدا نداره میشه فایل صوتی رویهم بذارین ممنون میشم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم