1
0

سلام
من توانسته ام وزن خودم رو کم کنم و به تناسب اندامم برسم . ولی مشکلی که دارم درگیری من با ذهنم هست که تشویقم میکنه به خوردن . با عذاب وجدان بدی رو به رو شدم و حتی به برگرداندن غذا به طور عمد اقدام کردم . این موضوع کلافه و خسته کرده من رو . چطور میتونم این ذهنیت رو از بین ببرم یا تغییر بدم ؟ تا به حال مقداری به وزنم اضافه می شده که با توجه به ترسم از چاقی مجدد ،وارد رژیم میشدم و وزن مورد نظر رو کم میکنم .

  • نظری پرسیده شده 2 سال قبل
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
1
0

سلام دوستت عزیز
شما خیلی ترسیدید و دارین روی ترستون بیشتر کار می کنید و بیشتر بهش قدرت می دین.
صبر کنید
برای همیشه و برای همیشه عادت برگردون غذارو ترک کنید. من که این حرفو به شما می زنم 5 سال این عادت وحشتناک رو داشتم و زجر می کشیدم که خدارو شکر سال هاست این عادت رو ترک کردم. بر گردوندن غذا عادت پرخوری شما رو از درون درست نمیکنه.
به جای قدرت دادن به ترس هاتون سعی کنید روی باورهای قدرتمندتون کار کنید و از اونها فرمان بگیرید
ما قدرت فرمان دادن به خودمون رو داریم پس چرا در جهت مثبت و سازندگی به خودمون فرمان ندیم.
ایمان و اراده در درون شما همون کاری رو در جهت کمک کردن انجام میده که ترسهاتون در جهت تخریب شما انجام میدن.
اجازه ندین یه مقدار پرخوری و یه مقدار اضافه وزن شما رو دچار ترس های بزرگ بکنه و شما رو اونقدر نا امید کنه که فکر کنید نمی تونید تعادل و تناسب داشته باشید.
همین حالا دقیقا همین حالا به خودتون یادآوری کنید که اتفاق خاصی نیافتاده هر چی هست درست میشه.
بعضی وقت ها ترس های ما به خاطر اینه که مردم فکر کنن ما دیگه اراده نداریم خودمونو بسازیم و هزار تا حرف بی سرو ته دیگه ولی تو مسیر زندگی فقط باید سعی کنیم کمی بهتر باشیم.
سعی کنید به اندازه از خودتون توقع داشته باشین. منظورم از توقع اینه که حتما متاسب بشید ولی نه با عجله و زور زدن بلکه با حال خوب و صبوری کردن.
فایل های متناسب شدن که آقای عطار روشن میگن رو بارها ببینید و بشنوید و به خودتون اطمینان بدید که همونطور که خود به خود شروع به خوردن می کنید این اتفاق میافته که خود به خود با تعادل و تناسب رفتار می کنید.
عجله و ترس ها تونو ببینید ولی بهشون قدرت ندین فقط به ایمان و آرامشتون قدرت بدید.
پیشاپیش متناسب شدنتونو تبریک میگم.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما