تناسب فکری

حسرت لاغری داشتن مانع لاغر شدن می شود

به نام خدای مهربان

سالهای زیادی از زندگیم را با اضافه وزن زیاد زندگی کردم و در همه این سالها علاقه شدیدی به متناسب شدن داشتم.

علاقه من به حدی بود که از روش های زیادی را برای رسیدن به رویای خود تلاش میکردم اما نتیجه ای که مطابق با تلاش من باشد کسب نمی کردم.

به لطف خدا وقتی در سن 36 سالگی با موضوع قدرت ذهن آشنا شدم نور امیدی در قلب من روشن شد و احساس کردم با استفاده از قدرت ذهنم میتوانم متناسب شوم و از آن روز همه تمرکز و تلاش من برای یادگیری بهتر و به عمل درآوردن آموزشهای ذهنی به عمل در زندگی است.

یکی از موضوعات مهمی که در این چند سال به وضوح برایم مشخص شد این است که در تمام سالهایی که دوست داشتم لاغر شوم، من حسرت لاغر شدن را داشته ام.

علاقه ما برای رسیدن به هر هدفی اگر در مسیر درست به کار گرفته نشود به راحتی تبدیل به حسرت در رسیدن به هدف خود می شود.

بسیاری از افرادی که اضافه وزن دارند با این مشکل مواجه هستند، آنها در ناخودآگاهشان حسرت متناسب شدن را دارند.

این حسرت طی سالهایی که اضافه وزن داشته اند و بارها تلاش کرده اند از هر طریقی متناسب شوند در آنها شکل گرفته است.

تقریبا همه افرادی که اضافه وزن دارند دوست دارند متناسب باشند، اما این دوست داشتن با تبدیل شدن به حسرت متناسب بودن باعث میشود هرچقدر آنها تلاش کنند که لاغر شوند نتیجه ای کسب نکنند.

در آموزش های لاغری با ذهن با انجام تمریناتی که اشتیاق ما برای متناسب شدن را بالا می برد و از طرفی خودباوری برای متناسب شدن را در ما شکل میدهد این مانع ذهنی را به خوبی برطرف می کنیم.

در مسیر لاغر شدن همواره باید مراقب میزان اشتیاق و حسرت خود نسبت به لاغر شدن باشیم، اشتیاق سبب میشود ما امیدوار باشیم و هر روز یک قدم به سوی هدف خود برداریم اما حسرت سبب میشود که مایوس شویم و چاقی را بعنوان سرنوشت خود بپذیریم.

تغییرات عالی در سلامتی، افزایش چشمگیر آرامش درونی، احساس شادی پایدار، بهبود روابط با دیگران، افزایش آرامش در خواب، افزایش اعتماد به نفس تنها بخشی از نتایجی آموزش های لاغری با ذهن است.

این پروسه نیاز به آموزش و تمرین دارد که همه فنون آن در دوره های آموزشی برای علاقمندان آماده شده است.

ایمان دارم استفاده از آموزش های لاغری با ذهن به شما کمک میکند رویای متناسب شدن خود را خلق کنید.

با آرزوی روزهایی سرشار از شادی و موفقیت برای تک تک شما همراهان

منتظر همراهی شما هستیم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

 

حسرت لاغری داشتن مانع لاغر شدن می شود (تصویری)


حسرت لاغری داشتن مانع لاغر شدن می شود (صوتی)

 

 

1 دیدگاه
  1. سهیلا زلکی نژاد 2019/06/30 در 04:21 پاسخ

    سلام سلام سلام به تمام دوستان عزیز🤗🤗بازم ممنون استاد همیشه وبه موقع راجب موضوعهایی که که بی نهایت مهم هستن برای ما فایلایی تهیه میکنین ***واقعا از شروع تا حالا که حدود ۲و سال نیم از شرکت من در این دوره ها میگذره کلی تغییر داشتم واقعا قبلا من حسرت داشتم برای لاغر شدن هرچن اضافه وزنم کم بود ولی نم تونستم به هدفم برسم ***ولی از زمانی که دوره لاغری با ذهن رو شروع کردم دیدیم افکارم اشتباهه وبا گوش کردن وراهنمایی استاد عزیز کم کم به هدفم رسیدیم البته نا گفته نمونه که من بدای لاغری اومده بودم ولی استرس هدفمتد بودن انگیزه بالا برا رسیدن به تمام اهدافم در من شکل گرفت که همینطور که میبینین هنوز با الاغری با ذهن همراهم هر وقت فایل جدید هس گوش میدم لذت میبرم واز تکرار فایلای قدیمی هنوز لذت میبرم ممنونم استاد بابت تمام زحمات شما🤗🤗🌷🌷🌷🌷🌷🌷

    0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

109 comments