لاغری آسان فقط از طریق برنامه ریزی ذهن برای لاغر شدن امکان‌پذیر است.

در ذهن بسیاری از افرادی که اضافه وزن دارند چاق شدن آسان و لاغر شدن سخت است.

در دوران چاقی خودم بارها به دیگران گفته بودم که برای چند کیلو لاغر شدن باید انواع سختی‌ها را تحمل کنم اما برای ده‌ها کیلو چاق شدن نیاز به تحمل هیچ سختی و رنجی نیست و به راحتی چاق می‌شوم.

دلیل این تجربه برنامه ریزی ذهن من برای چاق شدن بود که سبب شده بود چاق شدن برای من آسان و لاغر شدن برای من سخت باشد.

به لطف خدای مهربان از زمانی که در مسیر لاغری با ذهن قرار گرفتم به وضوح برایم روشن شد که تنها زمانی می‌توانم لاغر شدم که در ذهنم لاغری آسان شده باشد و این کار فقط از طریق یادگیری لاغری صورت خواهد گرفت.

مشابه هرکاری که قبل از آنکه آن را یاد بگیریم انجامش برای ما سخت است اما هرچه آگاهی و مهارت ما بیشتر می شود انجام آن کار که زمانی دشوار بود به مراتب آسان و آسان تر می‌شود.

 

چاق شدن سخت و لاغر شدن آسان است

برای جسم ما خارج شدن از حالت طبیعی کار سختی است که نیاز به استمرار و تلاش دارد.

چاق شدن برای جسم ما طبیعی نیست و اگر قصد چاق شدن داشته باشید فقط از طریق برنامه ریزی ذهن می توانید به راحتی و برای همیشه چاق شوید.

حتما افرادی را سراغ دارید که مدت هاست تلاش می‌کنند تا مقداری چاق شوند اما موفق نمی‌شوند چون ذهن این افراد برای چاق شدن برنامه ریزی صحیح نشده است.

برنامه ریزی ذهن باید به صورت ناخودآگاه و بدون توجه و تمرکز بر خواسته باشد والا کاری سخت و طاقت فرسا خواهد بود.

فردی که برای چاق شدن تلاش می‌کند تمرکزش بر لاغری است.

در واقع از لاغری خود رنج می کشد و نیاز دارد با مقداری چاق شدن به احساس لذت برسد اما بدلیل بودن در وضعیت لاغری که برای او رنج آور است همزمان با تلاش برای چاق شدن تمرکز و حواسش به لاغری خودش است و به همین دلیل نتیجه نهایی جسم او برای همیشه لاغری خواهد بود.

در مثال مشابه و آشنا برای ما، قردی که چاق است از چاقی متنفر است و نیاز دارد با لاغر شدن به احساس خوب و رضایت از خود برسید و برای این مهم تلاش می‌کند اما چون در حال حاظر در وضعیت چاقی است تمام تمرکز و حواسش به چاقی خودش است و به همین دلیل علیرغم تلاش فراوان نتیجه نهایی برای آن فرد چاقی بیشتر است.

تا زمانی که در ذهن یک فرد چاق،‌ لاغری سخت و چاقی آسان باشد او همواره در مسیر چاق‌تر شدن خواهد بود و همچنین تا زمانی که در ذهن یک فرد لاغر، چاق شدن سخت و لاغری آسان باشد او همواره در وضعیت لاغری خواهد بود.

تنها راه تغییر وضعیت جسم،‌ تغییر برنامه ریزی ذهن است.

وقتی در ذهن یک فرد چاق، لاغری آسان شود چه بخواهد، چه نخواهد او لاغر خواهد شد.

در دوره های آموزشی لاغر با ذهن از طریق انجام تمرینات تاثیرگذار بر ذهن ناخودآگاه به مرور چاق شدن را برای ذهن سخت و رنج آور و لاغر شدن را آسان و لذت بخش می کنیم و با تکرار و استمرار ذهن ناخودآگاه باور می کند که لاغری آسان و لاغر شدن آسان ترین کار دنیا است.

اهمیت موضوع یادگیری و باور اینکه لاغری آسان است باعث شد تا در فایل آموزشی چه بخواهید چه نخواهید لاغر می‌شوید اگر ذهن خود را برنامه ریزی کنید درباره این موضوع مهم توضیحات کامل به همراه مثال های متعدد در جنبه های مختلف زندگی را آماده کنم.

اطمینان دارم درک این آگاهی و به کارگیری آن در مسیر تغییر فرمول های ذهنی به شما دوستان عزیز کمک می‌کند تا به شکل بهتری حرکت خود به سمت لاغری را ادامه دهید و راحت تر باور کنید لاغری آسان است.

منتظر خواندن نظرات ارزشمند شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن