اراده لاغری در همه افرادی که اضافه وزن دارند وجود دارد.

برای اثبات وجود اراده لاغری در افرادی که از چاقی رنج می برند، به اقدام کردن آنها برای لاغر شدن و رهایی از رنج چاقی توجه کنید.

نمی توان فردی پیدا کرد که اضافه وزن داشته باشد و آرزوی لاغر شدن نداشته باشد و حداقل یک بار به طور جدی برای لاغر شدن اقدام نکرده باشد.

 

اراده لاغری در همه ما وجود دارد چرا که اراده، از ویژگی های مختص انسان و متمایر کننده او از سایر موجودات است.

اراده ما به واسطه تمایل روح ما یا خدای درون ما برای اقدام کردن و تجربه کردن آنچیزی است که به ما احساس بهتر می دهد.

اگر چاق هستید، بیمار هستید، روابط خوبی ندارید، احساس خوشبختی نمی کنید و هر شرایطی در زندگی دارید که مورد رضایت شما نیست و از بودن در آن شرایط احساس خوبی ندارید حتما به وجود نیرویی درون خود پی برده اید که دائما شما را برای تغییر کردن ترغیب می کند، به شما می گوید این حق شما نیست، باید تغییر کنی، باید اقدام کنی و همان نیرو شما را به اقدام کردن دعوت می کند.

و همان نیرو شما را با شرایط و موقعیت هایی مواجه می کند تا شما برای تغییر شرایط خود اقدام کنید.

اگر خواسته یا ناخواسته در حال خواندن این نوشته هستید و نمی دانید چگونه به این صفحه هدایت شدید بدانید که شما برای لاغر شدن انتخاب شده اید و این انتخاب می تواند انگیزه عالی برای بالا بردن اراده لاغری شما باشد.

 

اراده لاغری در خود را باور کنیم

همه ما در درون خود نیروی داریم که می توانیم با استفاده از آن به هر چیزی که در زندگی می خواهیم دست پیدا کنیم.

ان نیروی چیزی نیست جز خدا

هر فردی به اندازه شناختی که از خداوند دارد می تواند از آن برای بهتر زندگی کردن استفاده کند.

ما میتوانیم از این نیروی قدرتمند درونی برای رسیدن به تناسب اندام استفاده کنیم، اگر باور کنیم که این نیرو در درون ما هست و میتواند به ما کمک کند تا اراده لاغری داشته باشیم.

 

مهمترین مرحله فعال سازی و استفاده از این نیرو مرحله باور کردن آن است.

ابتدا باید باور کنیم که این نیرو در درون ما وجود دارد و سپس باور کنیم که او می تواند به ما کمک کند تا به تناسب اندام دلخواه خود برسیم.

گوش دادن بارها و بارها این فایل صوتی را به شما دوست خوبم توصیه می کنم، چرا که با هر بار گوش دادن به آن ارتباط بهتری بین شما و خدای درونتان ایجاد می شود.

و هرچه این ارتباط قوی تر و پررنگ تر باشد این نیرو بهتر می تواند در هر لحظه از زندگی شما را هدایت کند تا اراده لاغری در وجودتان شعله ور شود و به سمت رویای لاغری خود حرکت کنید.

استفاده از این نیروی درونی بسیار قدرتمند و کارآمد رایگان است و تنها هزینه ای که برای شما در بر دارد مقداری توجه کردن و باور کردن است.

گرچه این باور ممکن است به سختی حاصل شود اما آنان که همت می کنند و این باور را در خود ایجاد می کنند از تاثیرات آن شگفت زده می شوند.

این فایل صوتی را حداقل یک بار در روز و ترجیحا ابتدای روز گوش کنید و پس از مدتی از شگفتی تاثیرگذاری آن بر روی رفتار خود متعجب خواهید شد.

 

پست اینستاگرامی درباره اطمینان به لاغر شدن

 

چگونه از این فایل برای افزایش اراده لاغری استفاده کنیم

استفاده از این فایل صوتی سبب می شود اراده لاغری در ذهن ناخودآگاه شما برای متناسب شدن برنامه ریزی شود و با توجه به ارتباطی که با نیروی درونی خود برقرار کرده اید سبب می شود تا در مواقعی که قصد استفاده از مواد غذایی را دارید آگاهانه تصمیم بگیرید که به مقداری مصرف کنید تا تصمیم شما  همسو با تصمیم خدای لاغری درون خود باشد.

با استفاده بارها از این فایل صوتی می توانید خدای لاغری درون خود را فعال کنید و با استفاده از این نیروی هدایت گر، در مسیر متناسب شدن قرار بگیرید.

استفاده از این فایل صوتی را به دوستانی که در دوره آموزشی متناسب شدن با قدرت ذهن شرکت کرده اند توصیه اکید میکنم و از دوستانی که هنوز اقدام به استفاده از آموزش های شگفت انگیز دوره تناسب ذهنی نکرده اند دعوت میکنم تا با استفاده از این فایل شگفت انگیز نیروی درونی خود را فعال کنند تا به شکل بهتری در مسیر متناسب شدن قرار بگیرند.

امیدوارم با استفاده بارها از این فایل صوتی در درون خود شعله های متناسب شدن را سوزان تر کنید و گام های موثری در جهت رسیدن به تناسب اندام مورد نظر خود بردارید.

نظرات شما دوست عزیز باعث ایجاد انرژی مثبت جمعی و در نتیجه اراده لاغری در افرادی می شود که رویای لاغر شدن را دارند.

 

همراه همیشگی شما رضا عطارروشن