ورود / ثبت نام
0

لازانیا لاغری (آموزش آشپزی + لاغری)

اندازه متن

از زمانی که در مسیر تناسب اندام با قدرت ذهن قرار گرفتم، به آشپزی کردن علاقمند شدم.

این علاقه به صورت یک شبه در من ایجاد نشد و به مرور زمان هرچه بیشتر در مسیر لاغری با ذهن نتیجه می گرفتم علاقه من به آشپزی کردن بیشتر می شد.

هرچه بیشتر ترس از مواد غذایی و غذا خوردن در من کمتر شد علاقه من به آشپزی کردن بیشتر شد و شرایط زندگی به شکلی پیش رفت که فرصت آشپزی کردن برای من بیشتر فراهم شد.

نکته جالب توجه اینکه من هیچ برنامه آموزشی برای آشپزی کردن دنبال نکرده ام و از همکاری با همسرم در پختن غذا به مرور، مهار لازم برای آشپزی کردن را کسب کردم.

از چند ماه قبل ایده گذاشتن تصویر غذاهایی که در روزمره می خورم در استوری اینستاگرام در ذهنم ایجاد شد و این کار را انجام دادم.

پس از مدتی پیام های زیادی از اعضای کانال دریافت می کردم که از نحوه غذا خوردن من تعجب می کردند و سوالات زیادی مطرح می شد که واقعا من این غذاها را می خورم و لاغر شدم؟

سوالات مکرر اعضای کانال تناسب فکری باعث شد که به اهمیت این موضوع بیشتر پی ببرم که استوری کردن غذاهای روزمره تاثیر  فراوانی در تغییر نگاه افراد نسبت به تاثیر مواد غذایی در چاق شدن دارد.

مدتی بعد ایده تهیه فایل های تصویری از نحوه تهیه غذاهای سنتی و کیک و کلوچه را اجرا کردم که بازخورد بسیار خوبی داشت.

و اکنون ایده بعدی اجرای لایو آموزشی همزمان با آشپزی کردن بود که این قسمت مربوط به تهیه لازانیا به روش ابتکاری خودم به همراه توضیح موضوعاتی مربوط به لاغری با ذهن می باشد.

امیدوارم که تماشای این ویدیو باعث تغییر نگرش شما در مواردی شود که نیاز به تمرین و فرمول سازی جدید دارید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=30310
برچسب ها:
1 نظر در مورد لازانیا لاغری (آموزش آشپزی + لاغری)

دیدگاهتان را بنویسید

   1400/07/10 19:44
   مدت عضویت: 192 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 307 کلمه

   به نام خدایی که راه رو نشونم میده

   سلام به استاد عزیز و دوستان همراه

   یعنی من عاشق ویدئوهای آشپزی هاتونم استاد..سبک راحت و صمیمی و بی تکلفی که توش دارین و واقعا لذت می برم از این هماهنگی و همکاری و حال خوب کنار هم … و چه قشنگ گفتین که مهم ترین وظیفه مون درست زندگی کردن و لذت بردن از زندگی مونه چون تضمینی نیست که فردا باشیم…اصلا این مساله زندگی در حال به نظرم اصل ایمانه چون واقعا معلوم نیست فردایی باشه و من ایمانم رو به خدا باید در همین لحظه ثابت کنم و موکول کردن کارها به فردا از غرور و شرک میاد ….. چون فکر می کنیم فردا هم هست و حتما ما هم هستیم ..کی می تونه همچین تضمینی بده؟ من اگه همین الان آخرین روز سفر زمینیم باشه خشنود و آسوده دنیا رو ترک م یکنم ؟ اونجوری زندگی می کنم که حسرتی تو دلم نمونده باشه؟ اونجوری زندگی کردم که با لبخند دنیا رو بذارم و برم و بگم آخیش زندگی کردم؟! من موظفم تو این دنیا، درست، شاد، سالم و متناسب زندگی کنم و از هرآنچه خدا برام خلق کرده و به دست انسان و صنعت در اختیارم قرار داده بخورم و بیاشامم و لذت وافر ببرم و متناسب بمونم

   راستی استاد فرایند و فرمول دوغ درست کردنتون رو به رشت و تهران هم صادر کردم و بسی خشنودم از این بابت 🙂 واقعا دوغ هایی که به روشتون درست می کنم برابری می کنه با دوغ آبعلی و بی نهایت خوشمزه هستن و همه توی خونه مون عاشقشن….خوشم میاد توی همه ویدئوهاتون همیشه بطری های دوغتون گوشه کانتر آشپزخونه تون خودنمایی می کنه 🙂 الهی تنتون سالم باشه و سفره و زندگی تون پر برکت

   ممنون استاد از این فایل های زیبا و صمیمی … نوش جونتون این لازانیای فوق العاده  … سلام به مرجان بانوی نازنین هم برسونین 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم