0

مقدمه دوره زندگی با طعم خدا

زندگی با طعم خدا
اندازه متن

امروز روز اولی است که به این سرزمین پا گذاشته ام.

نوعی سرزمین وحی هست برام. چون هر آنچه از دهان استاد نازل میشه بوی بهشت میده.

چون این است و جز این نیست. چون نتیجه دستشه.

من …………. بنده ی زیبای خدا تعهد میدهم که همینطور تشنه بمانم.

تشنه تغییر کردن، تشنه ی آگاهی ها، تشنه ی ساختن ورژنی قدرتمند تر از من دیروز

خداوند من رو هدایت کرد طبق قول و وعده ای که داده و چه کسی راستگوتر از خدا و با افتخار و یاری خداوند اعلام میکنم که من ………….. تشنه ی حضور پررنگ خدا در زندگیم هستم و با وَلَع تماااام با یک اشتهای فراوان میخوام به اتفاق تک تک سلول های تنم یک طعم دلپذیر تر و شیرین تر از عسل و گواراتر از آب که طعم خداوندم هست رو بچشم.

طعمی که هیچ لذیذترین طعامی نتونه باهاش رقابت کنه.

هیچ گواراترین شراب نابی نتونه به گرد پاش برسه.

الهی، پروردگارم، رب زیبای من

ازت میخوام من رو به راه راست هدایت کنی

به راه کسانیکه به آنها نعمت چشیدن طعم خودت رو دادی

نه کسانی که بر آنها غضب کردی و نه گمراهان.

البته که هدایتم کردی

من رو ثبت اقدامنا کن

من رو بر نجواهای ذهن کافر پیروز کن

الهی به امید تو

تو خود پای در راه بنه و هیچ مپرس

خود ، راه بگویدت که چوون باید کرد


توضیحات استاد عطارروشن درباره دوره آموزشی

فایل صوتی
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.net/?p=12140
برچسب ها:
152 نظر در مورد مقدمه دوره زندگی با طعم خدا

دیدگاهتان را بنویسید

   zahrakasaeipour@gmail.com
   1401/05/24 11:35
   مدت عضویت: 184 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 198 کلمه

   سلام و درود بر همه همراهان عزیز و سلام و درود بر استاد گرامی 

   من زهرا بنده زیبا و قدرتمند خداوند عزیز و مهربانم تعهد می دهم که هر روز و هر لحظه در مسیر رشد و تعالی قدم بردارم در مسیر زندگی با طعم خدا .در مسیری زیبا پر از آرامش مملو از بهترین حسها. هر قدم با یاد خدا با احساس خداوند مهربان در تمام جنبه های زندگی دوستانم را در دستان قادر متعال بگذارم و آسوده و با اطمینان از این سفر جادویی لذت ببرم .

   من با صدای بلند از اعماق وجودم ترا میخوانم و فریاد میزنم

   ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده

   و می بینم که هزاران هزار راه یکی از یکی زیباتر یکی از یکی قوی تر برای رسیدن من به خوشبختی وجود دارد اصلا فاصله ای نبوده من غرق در نعمتم الحمدالله من در آغوش امن خداوند بوده و هستم  اامروز و از این لحظه به لطف استاد عزیزم و با یاری خداوند مهربانم این گروه غباری که به مرور ایام در ذهنم ایجاد شده پاک میکنم و تشنه تر از همیشه برای زندگی با طعم شیرین و دلچسب طعم خدا آماده می شوم.

   استاد عزیزم بی نهایت سپاسگزارم .

   خداوند مهربانم بی نهایت سپاسگزارم. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   toktamresideh7@gmail.com
   1401/05/22 07:05
   مدت عضویت: 7 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 135 کلمه

   سلام به همگی من تکتم هستم ومیدونم که اوایل دوران کرونا با استاد آشنا شدم ودر این دوره شرکت کردم که حال دلم رو خیلی خوب کرده بود به طوری که احساس می‌کردم دوباره متولد شدم ،احساسم به قدری خوب شدکه هیچ وقت تو زندگیم اون رو حس نکرده بودم خدا رو حس میکردم و خدا الهاماتی به من می‌کرد که برام خیل جالب بود ، حالا اومدم دوباره اینجا و میدونم که اگه ادامه بدم و تمرینات رو انجام بدم باز به حال بهتری میرسم ودر زندگی با داشتن حال بهتر کارهای بهتری انجام خواهم داد،ممنونم از استاد عطار روشن عزیز برای این اقدام قشنگ امیدوارم همیشه موفق و شاد باشندو برای خودم و کسانی که در این مسیر وارد شدن دعا میکنم ادامه بدیم و ادامه بدیم تا نتایج عالی اون روببینیم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1401/05/20 06:07
   مدت عضویت: 746 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 458 کلمه

   مقدمه دوره زندگی با طعم خدا

   سلام به همه هم مسیرانم

    

   من دیشب خوابی دیدم که به صورت خیلی عجیبی تنها چیزی که برای تعبیرش، به ذهنم رسید این بود که؛ این دوره را برای بار دوم بگذرانم. من تقریبا حدود ۳۵ روز است که دنبال کار میگردم و تا حالا در مکانهایی بهتر و سالم تر و در فرصتهای شغلی بهتری نسبت به شغل قبلی ام، مصاحبه داشته ام؛ ولی خوب در هیچکدام از آنها تا بحال مراحل به مرحله استخدام نرسیده است.

    

   در عین حالی که من ادامه داده ام، به این نکته رسیده ام که؛ من در حین این جستجو و تلاش و آستمرار، فرد صبورتر و آرام‌تری نسبت به قبل شده آم. تنها حسی که دارم این است که من در جایی بهتر در شغلی جذاب‌تر، استخدام خواهم شد و استاد هم در یکی از تمرین‌ها همین پیش بینی را برایم داشته اند.

    

   تنها ندای درونی که بهم موقع از خواب پا شدن رسید، این بود که این دوره را برای بار دوم شروع کنم و ادامه دهم. در کنار این مساله،  این را هم بگویم که بارها من در طی این ۳۵ روز کسل شدم، بی حوصله شدم، خشمگین و عصبانی شده ام  وگاهی حتی گریسته ام، تا حتی  اینکه یادم نمایید چند وقت است ولی متاسفانه، اخیرا شروع کردم به اینکه میثاق نامه را صبحها نخوانم،بعداز مدتی هم  به این نتیجه رسیدم که حتی  اصلا نخوانم.

    

   امروز وقتی صبح به سراغ سایت تناسب فکری در تلگرام رفتم، اتفاق عجیبی افتاد. یک  خانم لطف کرده بود ند و صدای خودشون  رابرای استاد فرستاده بودند. این خانم در دوره لاغری با ذهن یکسال تمرین کرده بودند و در عین حال، شرح کوتاهی از زندگی خود قبل و بعد از دوره را در یک فایل  صوتی، به اسم « فایل خاص » قرار داده بودند.

    

   این اتفاق‌ها پشت سر هم به همراه خوابی که شب قبل دیدم و حسی که داشتم و ندایی که بهم رسید، همه و همه باعث شد که بعد از یک حمام کردن تقریبا طولانی؛ میثاق نامه را با اشتیاق جلوی اینه بخوانم و دوباره لبخند بزنم و این مطالب را به عنوان تجربه شخصی ام اینجا درج کنم.

    

   یاد فایل جذاب « مسیر لاغری لیز است، زمین نخورید. » افتادم. من اعتراف میکنم که به دلیل بارش افکار منفی در درونم، من در مسیرلاغری با ذهن که به شدت لیز است؛ زمین خوردم. من لغزیدم اما، الان دوباره بلند شدم و شروع به حرکت کردم. میدونم که هیچ وقت دیر نیست. از کسانیکه این نوشته را میخوانند، خواهشمندم برای من دعا کنند تا در کار پیدا کردن موفق شوم. این همدلی شما عزیزان به من، انگیزه مضاعف می‌دهد و انرژی دعاهای شما،  توکل واطمینان بیشتری به من میرساند. به امید دیدار تک تک شما عزیزان در این دوره زیبا.

    

   چهار شنبه ۱۹ مرداد ماه سال ۱۴۰۱ هجری شمسی

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1401/05/20 10:25
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 65 کلمه

    سلام و درود
    خوشحالم احساس بهتری داری 😊
    در مورد یافتن کار مناسب این دیدگاه رو بررسی کنید و اگه به شما احساس خوبی داد برای خودت منطقی اش کن.
    (خدایا من أماده هستم تا به رشد و گسترش جهان تو کمک کنم.
    مرا به سمت مکان و شغلی که بتوانم تجربه بهتری از خودم در کنار تو داشته باشم هدایت کن.)

    منتظر خبرهای عالی شما هستم👌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1401/05/20 22:14
     مدت عضویت: 746 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 126 کلمه

     بسیار سپاسگزارم آستاد. حتما این پاسخ شما را پرینت میگذارم و در اتاقم قرار میدهم. بسیار پاسخ دلنشینی بود. ممنون هستم، از اینکه وقت میگذارید و به هر دیدگاهی به طور جداگانه؛  پاسخ میدهید. این ایجاد ارتباط‌ها در این سایت، خیلی برایم باارزش هستند چونکه باعث می‌شود که هم انسان‌ها در مکانهای مختلف، به هم نزدیک شوند و هم اینکه، به سمت راه خداوند هدایت شوند؛ اگر ذره آی، به هر دلیلی دور افتاده اند.

      

     باز هم سپاس مجدد از شما و دیگر هم مسیرانم دارم و خوشحالم و مسرور، که عضوی از خانواده بامحبت تناسب فکری هستم. از امروزبا انگیزه و اشتیاق خاصی به دنبال کار میکردم. در پناه حق در کنار خانواده محترمتان، شاد و سلامت باشید.

      

     پنج شنبه ۲۰ مرداد ماه سال ۱۴۰۱ هجری شمسی

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    1401/05/21 12:32
    مدت عضویت: 770 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 81 کلمه

    سلام دوست خوبم ، لاله

     

    امیدوارم با دستورالعملی که استاد عزیز ،بهتون دادن بزودی کار بسیار مناسبی پیدا کنی  من آمین میگم به دعایی که در دل داری و از خدا طلب یاری و کمک داری ….

     

    یک سوال دارم :  اونم اینکه آیا عکس روی پروفایل  از خودته  ؟  چقدر قشنگتر بود که با همون پیراهن قبل از لاغری  عکس می گرفتی که مقایسه کردن  برای بینندگان راحت تر انجام بشه و احساس بهتری ایجاد کنه ….

     

    براتون  بهترین رو آرزو دارم …

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     1401/05/21 23:27
     مدت عضویت: 746 روز
     اندازه متن
     همیار لاغری
     محتوای دیدگاه: 1,075 کلمه

     سلام شهربانو جان

      

     ممنونم از دعای شما برای کار پیدا کردن من. امیدوارم که همه انسانها بتوانند همواره برای موفقیت همدیگر؛ دعا کنند حالا چه کار پیداکردن باشد، چه ازدواج کردن، و یا بچه دار شدن و غیره. اگر همواره انسانها بتوانند خیر و شادی را برای همدیگر طلب کنند، دنیای ما به یک گلستان تبدیل می‌شود.خیلی از دعای شما خوشحال شدم.

      

     من خودم همیشه دوست دارم که تا جاییکه می‌توانم، به یاری و کمک دیگران بروم و حتی اگر نتوانم؛ همیشه برای آنها طلب یاری ازخداوند یکتا کنم و از خداوند بخواهم که کمکشان کند. درباره سوالی که شما مطرح کردید، به نظرم خودتون پاسخ آن را یا بهتر بگویم نظر خودتون را داده اید. البته شما چون خودتون جواب رااز طرف من داده اید، فکر نمیکنم سوال خاصی هم از من داشته باشید. ولی خوب هر کسی سلیقه ای دارد و می‌تواند که برای پروفایل خودش، عکسی را که دوست دارد، در نظر بگیرد و ممکن است در بیشتر مواقع قضاوت دیگران، حتی نظر آن فرد را عوض نکند.

      

     با اینکه عکس پروفایل یک امر کاملا شخصی است،  ولی خوب چون سلیقه ها مختلف است، انسانها گاهی عکسها را قشنگ تر و یا بااحساس بهتر در حالتی که نظر خودشون هست؛ تصور می‌کنند، چون ذهن ما قدرت تصور و تخیل دارد. البته شنیدن نظرشما راجع به عکس پروفایلم که به نظر من موضوعی کاملا شخصی است، باز برای من خالی از لطف نبود. ممنونم که وقت گذاشتید و نظرتان را تایپ کردید، ولی خوب به نظر من همین مختلف و متنوع بودن سلیقه ها در کنار هم، زیباست؛ چون نشان دهنده این آست  که هر کدام از ما چه قدرت تخیل و تجسمی عالی داریم، که نظری کاملا متفاوت را با نظر خودمون کمتر زیبا و کمتر قشنگ وحتی با احساسی متفاوت میبینیم و نظر میدهیم.

      

     من بارها از استاد شنیده آم که وقتی ایشان راه حلی را ارایه می‌دهند؛ اصلا دوست ندارند که ما دقیقا مثل ایشان عمل کنیم،  چون استاد  معتقد هستند که ما بایست از دید، نگرش و سلیقه خودمون در زندگی خود عمل کنیم. ایشان با اینکه از زندگی خود همیشه مثال میزنند، منکه یاد ندارم از ما خواسته باشند که به خاطر زیباتر بودن و یا قشنگ تر بودن و یا احساس بهترداشتن،  عین همان عکس العملها را در زندگی خود پیاده کنیم؛ برعکس همواره از ما خواسته اند که با ذهن خودمون راهی را انتخاب کنیم که به نظر خودمون؛ برایمان زیباتر، دلنشین تر و یا اسانتر است.

      

     من با راه حل استاد کاملا موافقم، ولی با نظر شما موافق نیستم؛ چون اگر من عکس پروفایل ام را طبق نظر شما تغییر دهم، ان عکس دیگر سلیقه من نیست، بلکه سلیقه شما است. بگذارید برای شما مثالی بزنم تا شاید بتوانم بهتر نکته ام را توضیح دهم. فرض کنید که من از شما دعوت کنم تا دو باغ را به شما نشان دهم: باغ اول فقط گلهای یکرنگ و یکدست دارد،مثلا همه گلها  قرمز رنگ هستند و یا سفید رنگ و همه آنهافقط  یک رنگ دارندو یک نوع هستند مثلا گل رز هستند. باغ دوم دارای حداقل ۱۰ رنگ متفاوت گل است و گلها در انواع مختلفی هستند مثل گل رز، نرگس، میخک وغیره. اگر من از شما سوال کنم که شما در کدامیک از دو باغ احساس بهتری دارید، مسلما شما باغ دوم را انتخاب میکنید، چونکه تنوع رنگ و‌نوع دارد.

      

     من خودم وقتی به قسمت « شگفتی سازان » سر میزنم؛ اصلا برایم فرقی نمیکند که افرادی که لطف کرده اند، عکسهای خودشون راارسال کرده اند؛ لباسهای مثل هم و یکسانی در قبل و یا بعد از لاغری پوشیده اند یا نه. تنها چیزی که توجه مرا جلب میکند، زیبایی لاغری آنهاست که در عکس بعد و جدید آنها نسبت به عکس قبلی وجود دارد. اینکه ما گا هی درگیرفرعیات و جزییات میشویم، کاملا طبیعی است؛ ولی ما گاهی بایست به خودمون یادآوری کنیم که آنقدر درگیر نشویم تا از نکته اصلی که « لاغری با ذهن »است، غافل شویم.

      

     ما گاهی متاسفانه درگیر قضاوت کردن دیگران میشویم و گاهی یادمون میرود که لاغری با ذهن چقدر زیبا و جذاب است و چقدر به تنهایی قشنگ است و هم اینکه چقدر احساس خوب زیادی در دل آن نهفته است. امیدوارم توانسته باشم که منظورم را به شما دوست خوبم رسانده باشم. خوب یادمه که حدود ۷ سال پیش به یک عروسی در امریکا رفتم که همه پنجره های  سالن را با پرده های ضخیم کرم و تقریبا طلایی رنگ پوشانده بودند،  و روی همه میزها شمع گذاشته بودند و تقریبا یک فضای تاریکی در سالن درست شده بود.

      

     همه ساقدوشها هم لباس طلایی که همر نگ شمعها بود، پوشیده بودند. برای من که در ایران بزرگ شده آم، خیلی عجیب و غیر مرسوم بودکه این  سالن عروسی،  اینقدرتار یک و بی نور باشد؛ چون ما درایران حتی علاوه بر نور زیاد در جشن‌های عروسی، کوچه را هم چراغانی میکنیم؛ ولی خوب وقتی از تعجب زیاد از تاریکی آنجا، سوال کردم؛ بهم گفتند که عروس دوست داشته که شب عروسی آش همه جا به صورت نیمه روشن در دل نور شمع باشد.

      

     برای من خیلی عجیب بود،ولی خوب سلیقه صاحب مجلس بود که البته چون اولین باری بود که همچین چیزی را میدیدم؛ بعد از مدتی متفاوت بودن آن ،برایم تصویر عروسی را در ذهنم هم  زیبا و‌متفاوت جلوه داد. من خودم متفاوت بودن را بسیار دوست میدارم، برای همین عاشق سایت تناسب فکری هستم، چون زندگی متفاوتی را غیر از روتینی که دیگران دنبال میکنند را به من نشا ن می‌دهد؛ حتی به جرات میگویم که زندگی من با زندگی پسر و همسرم که در یک خانه باهم زندگی میکنیم، کاملا متفاوت در  زیر یک سقف میگذرد. ما هر کدام منحصر به فرد و خاص هستیم و همین تفاوت، تک تک ما را بهترین مخلوق خدا کرده است.

      

     ممنونم از آرزوی زیبایی که برای من داشتید. من هم برای شما  که همیشه جزو « نویسنده های فعال سایت » هستید، دعا میکنم وامیدوارم رو زی شما عکس قبل و بعد از لاغری خودتون را با یک پیراهن در پروفایل خودتون بگذارید. هیچ چیزی مثل « لاغر شدن »در ما احساس خوب ایجاد نمیکند و ما را شاد نمیکند. با احترام به شما، واقعا برای من احساس لاغربودن و متناسب شدن بسیار زیباتر و‌مهمتر از پوشیدن یک نوع لباس در زمان چاقی و لاغری تاکنون بوده است. من هرروز با هر لباسی که حس کنم، شاد هستم و لاغر، همان را انتخاب کرده و میپوشم و با آن زندگی میکنم. باز هم از شماسپاسگزاری میکنم بابت نظر و عقیده و قضاوتتان. در پناه حق شاد ‌متناسب باشید دوست خوبم.

      

     جمعه ۲۱ مرداد ماه سال ۱۴۰۱ هجری شمسی

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      1401/05/22 13:04
      مدت عضویت: 770 روز
      اندازه متن
      محتوای دیدگاه: 310 کلمه

      سلام و عرض ادب به دوست خوبم لاله ،

       

      امیدوارم تا به حال کار و شغل مناسب خودتو  پیدا کرده باشی  ….

       

      عزیزم  من قضاوت  نکردم  من فقط نظرمو گفتم  از نظر زیبا شناسی  دو عکس که متعلق به یک نفره  خوبه که لباسها  ست باشن حدااقل از نظر رنگ لباسها …

       

      منظور بدی نداشتم  ..اون شکلکهای روی سر هم  نمی دونم برای چیه   کاش  برای اینکه شناخته نشید مثلا  عینک  دودی می زدی ولی از شکلک استفاده  نمی کردی  ….

       

      شما خارج رفته و آمریکا رفته هستید از شما انتظار میره که عکسهای زیباتر از نظر نوع پوشش بگذارید چشم نوازتر باشه …

       

      اینکه حرف بدی نیست …   حالا اگر پیشنهادم  از نظر شما اصلا جالب نیست و برچسب قضاوت بهش زدید  ایرادی نداره  شما هر جور راحتی و احساس زیبایی می کنی  همون خوبه اصلا عالیه  مهم رضایت خودتونه   …این خواهر  خودتو  می بخشی که اسباب رنجش و سوء تفاهم  شد برای شما …

       

      اتفاقا  پیراهنی که پارسال در ابتدای دوره  باهاش عکس گرفتم توی کمدم نگهداری می کنم که به امید خدا عکس لاغریمو هم با همونا  بندازم که  مقایسه کردن  راحت تر انجام بشه  از نظر  بینندگان  …امیدوارم لاغر شدنم اینقدر به درازا نکشه تا  این لباسها  طوریشون نشه  بتونم  بپوشمشون  …منم مثل شما دوست   ندارم از نظر چهره  شناخته بشم به جای شکلک حتما از عینک استفاده می کنم‌ ….

       

      بازم از شما  دوست خوبم عذر خواهی می کنم که باعث شدم  زحمت بیفتی و یک‌متن طولانی  برام بنویسی  و  بهم تذکر بدید که حرف خیلی  مناسبی نزدم  ….

       

      من همچنان  دعا گوی شما هستم  …این عکس  رو در قسمت شگفتی سازان هم دیدم   کاش یک‌پیام صوتی برای سایت ارسال می کردید و راز شگفتی خودتونو شرح می دادید   تا من با کمال میل به متن تبدیل می کردم  و برای یاد گیری نکات آموزشی  به منظور استفاده  دوستانت  در سایت منتشر می کردم ….

       

      از شما  سپاسگزارم 

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   angelikian4040@gmail.com
   1401/05/11 19:34
   مدت عضویت: 456 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 102 کلمه

   سلام استاد عزیزم 

   متعهد میشوم در این دوره بی نظیرکه افتخار همراهی با شما استاد عزیزم را دارم با تمام ایمان قلبی همراه باشم و ممنونم بابت این هدیه ارزشمند 

   من این دوره را در مرحله ای از زندگیم آغاز میکنم که از چالش های زندگی خسته ام ،مانند سربازی که از یک نبرد خیلی سخت برگشته البته پیروزه میدان ولی بی رمق و خسته ،من حضور خداوند رو در این چالش بزرگ زندگیم دیدم خداوند دستم را از مچ گرفت و بلندم کرد و من به قول استاد میخوام با شرکت در این دوره لول زندگیم را بالاتر ببرم 

   استاد عزیزم از شما سپاسگزارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1401/04/24 09:45
   مدت عضویت: 1039 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 153 کلمه

   پنجشنبه چهاردهم جولای بیست بیست و دو:

    

   ای آنکه تو طالب خدایی، به خود آ
   از خود بطلب، کز تو جدا نیست خدا

    

   اول به خودآ، چون به خودآیی به خدا
   که اقرار نمایی به خدایی خدا

    

    

   سلام به همراهان مسیر تغییر
   من از امروز تصمیم میگیرم که برای خلق زندگیم و ایجاد شخصیت توحیدی ام، قدم بردارم و با شرکت در این دوره بهتر قوانین زندگی را یاد گرفته و به انضباط فکری مناسب تری دست پیدا کنم.

   احساس میکنم که با شرکت در دوره ورود به سرزمین لاغرها ایمانم نسبت به این مسیر و حرفهای استاد عزیز بیشتر شده، چون دارم تاثیر فیزیکی اش را بر جسمم میبینم.

   حس میکنم که شرکت در این دوره، باعث درک بهتر مطالب دوره ورود به سرزمین لاغرها می شود و در ادامه بهم کمک میکنه که شناخت بهتری نسبت به خودم و قوانین جهان هستی پیدا کنم و خالق زندگی خودم باشم ( همونجوری که خودم میخواهم).

   شاد و رو به رشد باشین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1401/03/09 07:12
   مدت عضویت: 530 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 86 کلمه

   با سلام خدمت شما دوستان عزیز و استاد دلسوز و مهربون 

   من خیلی وقته تو سایت تناسب ذهنی هستم  ولی امروز تصمیم گرفتم بیام و همزمان در این مسیر هم شرکت کنم واز امروز متعهد میشوم که تا پایان این مسیر ومسیر لاغری با ذهن با قدرت و استمرار بیشتر قدم بردارم وتا رسیدن به خوشبختی تمام وآرزوی متناسب بودن از هیچ تلاشی کوتاهی نکنم 

   وبا تمام وجود خداوند را شاکرم که من را با شما استاد عزیز واین مسیر آشنا کرد وهمیشه دعا گویتان خواهم بود  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1401/01/30 16:11
   مدت عضویت: 811 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 80 کلمه

   به نام خداوند رحمان و رحيم

   سلام خدمت استاد ارجمندم و دوستانم

   من هم به لطف خداي مهربونم از امروز ميخوام زندگي با طعم خدا رو شروع كنم و به اين دوره به دليل درخواستي كه ديشب از خداي خودم داشتم امروز هدايت شدم و عاااشق خداي خودم هستم كه با اين سرعت خواسته من رو اجابت كرد و از استاد هم سپاسگذارم بابت دوره فوق العاده كه به صورت رايگان در اختيار ما قرار داده و همه به لطف خداي رحمان.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   neda.molaeii@gmail.com
   1400/12/26 15:27
   مدت عضویت: 472 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 18 کلمه

   با تمام وجودم خدارو شکر میکنم با شما و سایتتون آشنا شدم براتون نور و عشق طلب میکنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   rashin.hassas@gmail.com
   1400/12/05 13:34
   مدت عضویت: 238 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 72 کلمه

   امروز هدایت شدم به این قسمت سایت

                 🎀زندگی با طعم خدا🎀

   مقدمه رو که گوش میدادم همش تو فکرم که چه تمرینات هیجان انگیزی پیش رو دارم 

   اصلا نمیتونم تصور کنم ولی هرچی هست با عشق و علاقه انجام میدم و متعهد میشم به انجام درست و مستمر تمرینات

   از استاد عزیز هم سپاسگزارم که این فرصت رو بهمون میدن تا از تجربیاتشون بهره مند بشیم 

    

   🌺موفق و سربلتد باشید🌺

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/11/14 01:28
   مدت عضویت: 336 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 88 کلمه

   سلام و عرض ادب

   خب من ۵ ماهی هست که تو سایت هستم ولی انگار الان زمان مناسبش بود که به اینجا هدایت بشم چون من به زمانبندی خدا بی نهایت اعتقاد دارم 

   من هم تعهد میدم که زندگی با طعم خدارو بچشم و تمرین ها رو انجام بدم 

   البته خداروشکر از دی ماه سال قبل دارم می چشم و از اون موقع تا الان بی نهایت تغییر کردم ولی با سارای ایده آلم خیلی فاصله دارم و هر روز سعی می کنم یک قدم نزدیکتر بشم 

   سپاااااس از شما استاد گرانقدر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فرشته مهربانF.s
   1400/10/17 12:44
   مدت عضویت: 734 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 205 کلمه

   با سلام خدمت استاد گرامی وهمگی دوستان عزیزم 

   این دوره بینظیر اونقدر دوستش دارم 

   که هی کشیده میشم سمتش 

   امروز که فهمیدم کلا هرروز من باید باشه 

   شاید افرادی باشن تاحالا از این دوره استفاده نکرده باشن 

   ولی میتونم به یقین بگم که من معجزه رو با این دوره درزندگیم دیدم

   من سطح زندیگم زیر صفر بود 

   وضع مالی داغون اعصاب پریشان از مشکلات 

   عدم آرامش حتی عشقی که کلی زحمتشو کشیده بودم براش 

   درمرحله رسیدن به نفرت بود 

   بیخوابی 

   پرخوری های وحشتناک 

   عدم اعتماد به نفس 

   وووووو….

   همین دوره منو نجات داد 

   نمیگم صد درصد مشکلات مالیمون حل شده نه 

   ولی الان در درجه ۳ زندگیمم 

   یعنی ۴ لول اومده روی زندگیم 

   خونه بهتر 

   اعصاب راحت تر 

   مشکلات کمتر 

   بدهی های کمتر 

   عشق بیشتر ودرست شدن رابطمون دوباره 

   احساس رضایت بیشتر از زندگی

   حتی رفتار اطرافیانمم خیلی بهتر شده باهام 

   اعتماد به نفسم افزایش یافته 

   وکمی هم وزنم کمتر شده که حسش میکنم 

    

   اما اومدم یه بار دیگه اینجا این دوره رو انجام بدم تا این بار بیشتر ارتقا پیدا کنم 

   ومطمئنم سطح زندگیم به دوبرابر افزایش پیدا میکنه 

   کسانی که از این دوره استفاده کردن میدونن چی میگم وکسانی هم که استفاده نکردن شگفت زده میشن خودشون 

   اومدم بگم که من متعهد میشم تا از امروز هر روز دوره رو انجام بدم وبعد تمام شدنشم بازم بیام وادامه بدم ومرتب سطح زندگیمو به خصوص تناسب انداممو افزایش وارتقا بدم 

   توکل به خدا شروع میکنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/10/15 18:35
   مدت عضویت: 249 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 16 کلمه

   سلام ممنونم استاد عزیزم بخاطر لطفی که به ما انجام می دهید خدا خیرتون بدهد .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   zohre.shafiei1425@gmail.com
   1400/10/06 00:04
   مدت عضویت: 239 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 183 کلمه

   سلام به استاد عزیز و همه ی دوستان .من تصمیم گرفتم قدم در این مسیر بذارم و متعهد بشم که تمارین رو انجام بدم .بعد از گذروندن فراز و نشیب های زیاد به نقطه ای رسیدم که دلم میخواد رابطه با خدا عاشقانه تر و نزدیک تر بشه وشاید میشه گفت دلم برای خود قدیمیم تنگ شده همون کسی که بی نهایت خدارو دوست داشت و هر روز باهاش در تماس بود و برای تک تک خواسته هاش ثابت قدم بود .حس میکنم این مدت من به ورطه ی رکود افتادم تا قدر خودمو بیشتر بدونم .من از خودم دور شدم تا به خودم برسم به خدا برسم به عشق واقعی و به معنی حقیقی زنده بودن ….پریشونی هام چند ساله که منو اذیت میکنه شاید سه یا چهار ساله که میدونم این ادمی که الان هستم خواسته ی قلبم نیست و زندگی ایده آلم این نیست .با از سر گدروندن تضاد های  زیاد به این جا هدایت شدم به نقطه  ای که میگم هیچی نمیدونم و میخوام بدونم که قوانین درست زندگی چیه .سپاسگزارم از این دوره .و این فرصت بزرگ .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/09/24 19:40
   مدت عضویت: 385 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 109 کلمه

   سلام به استاد عطارروشن عزیز 

   سلام به دوستان عزیزم که زندگی رو باطعم خداشروع کردن وسلام به خودم که دوست دارم طعم خدارو بهتروشیرینتر وعمیقتر بچشم  نمیدونم این فیلها دقیقا کی ضبط شدن من امروز بهشون هدایت شدم  چون خواسته ای از خداوند دارم که مطمئنم جواب این خواستم هست  

   اومدم تعهد بدم که تو این مسیر میخوام باشم که طعم خدارو بچشم وتمریناتم به امید خدا انجام میدم  

   خیلی مشتاقم بدونم تو هرجلسه چی الهام شده به استاد عزیز که اینروزها بسیار تحسین شون میکنم وخواستم از خدا شهامت وجسارت واعتماد بنفس ایشونه والبته خواسته های دیگه  

   سپاسگزارم که به الهاماتتون عمل کردید واین طعم لذیذ رو باماشریک شدید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   azamhoseinzadeh0180@gmail.com
   1400/09/22 14:11
   مدت عضویت: 358 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 173 کلمه

   سلام به استاد عزیز و همراهان گرامی 

    

   خداوند در قرآن می فرمایند:

   خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی‌دهد مگر اینکه خودشان بخواهند 

   پس خودمون باید بخواهیم تغییر از خودمون شروع میشه بعد خدا ما را هدایت و حمایت میکنه

   چه اسم زیبا و آرامش بخشی این دوره داره زندگی با طعم خدا مشکل ما آدم ها این هست که خدا رو فقط در سختی هامون می بینیم و تمام مشکلاتمون رو می اندازیم گردن خدا

    

   من نمی دونم چی قراره در این دوره یاد بگیرم ولی مطمئن هستم که تغییر می کنم و خدا رو در زندگی ام حس خواهم کرد حضورش رو و نشانه هاش رو بیشتر خواهم دید

   همانطور که در مسیر لاغری تغییرات زیادی به لطف خدا و راهنمایی های استاد عزیز دارم 

    

   من متعهد می شوم از همین امروز هر روز یک فایل از این دوره رو گوش بدهم تمریناتش رو انجام بدهم و در قسمت نظرات و دیدگاه‌ها نظرات خودم و تمرینات رو بنویسم و نظرات دوستانم رو نیز بخونم و استفاده کنم

    

   با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان و زندگی کردن با طعم خدا

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/26 17:05
   مدت عضویت: 735 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 588 کلمه

   به نامِ خداوندی که بخشنده س و مهربانه و به بینهایت میبخشه.

   سلااااام همکلاسیِ ممتازِ مکتب وسلاااام استادِ عزیزم.

   استادِ عزیزم اولش نمیخواستم که اینجا دیدگاه بنویسم و فقط توو دفترم نوشته بودم.اما وقتیکه دیدم خواهرِ عزیزم آرزو دیگاهِ خیلیییییی زیبایی نوشته منم انگیزه پیدا کردم که بنویسم.و همینجا از خواهرِ عزیزم تشکر میکنم.

    

   البته با من حرف نمیزدن.چون من مخاطبِ این آدما و این صحبت ها نمیشم.بله درسته.قانون اینه که به هر چیزی که توجه کنیم اساسِ همون رو به زندگیمون دعوت و وارد میکنیم.استاد عطارروشن این قانون رو به خوبی بلده و بهش عمل میکنه و این از نتایجش مشخصه.الحمدلله وقتی که متعهد باشی جهان هم با تمامِ قوا به کمکت میاد.

    

   دقیقا همینه‌.نگرانی و ترس از آینده میاد و غم از گذشته.و چرا آینده خراب میشه؟چون ذهنمون اشتباهاتِ گذشته مون رو یادآوری میکنه و آینده مون به این شکل خلق میشه.اما اسمش رو میزاریم پیش بینی.در حالی که ما خلق کردیم نه پیش بینی.در حالیکه بالا رفتنِ دلار رو میتونیم جزئی از پیشرفتِ جهان بدونیم و بهش مثبت نگاه کنیم اما ذهنِ نجوگر کارش ترسوندنه.

    

   چرا استاد عطارروشن دنبالِ گرونیِ دلار (دیگه) نیست؟چون میدونه که توو این دنیا بینهایت دنیا وجود داره.به اندازه ی همه ی انسانها دنیا وجود داره.و میدونه که خلقِ دنیایِ خودش دستِ افکارِ خودشه.پس قشنگ خلقش میکنه.

    

   بایدم از جامعه و انسانهایی که مثلِ اکثریتِ جامعه فکر میکنن و مثلِ شما فکر نمیکنن جدا باشین.حداقل به لحاظِ ذهنی و فرکانسی و حالا نه صرفا فیزیکی که اونم امکان پذیره.چون وقتی متفاوت فکر میکنی متفاوت هم نتیجه میگیری.چون میدونی که عواملِ بیرونی هیچ تاثیری در زنگیتون نداره.مگه من پزشکم،مگه من بچه سرمایه دارم و مگه من…. دیگه معنایی نداره.

    

   استادِ عزیزم خودت رو لایق دونستی و لایقِ نعمت و ثروت نشون دادی و خداوند هم طبقِ قانونِ تغییرناپذیرش به اندازه ی ظرفت لاجرم بهت نعمت و ثروت داده و میده.

    

   از یه روزی شروع کردم.خداوند به شجاعان پاداش میده.خداوند به کسانی که به غیب ایمان دارن پاداش میده.غیب همون آینده ای هست که استاد عطارروشن نمیدید ولی شروع کرد و به سمتش رفت و طبقِ قانون نتیجه گرفت.الحمدلله.

    

   وقتی که به حرفایی که ناخواسته بود و شمارو یادِ گذشته تون انداخت براتون دوباره اهرمِ رنج فعال شده و اهرمِ لذت شمارو به دوباره تمرین کردن و یادآوریِ قانون واداشته که دوباره شروع کردین و از مسیرِ با خدا بودن لذت ببرین و چه هدایت و الهامِ زیبایی بهتون شده که رضا آگاهی هایی که بهت دادیم رو با کسانی که میشنوند و میبینند هم به اشتراک بزار و به چگونگیِ هدایتِ افراد به سمتِ این آگاهی ها کاری نداشته باش تا پاداش و نعمت و ثروتِ بیشتری به سمتِ تو سرازیر کنیم و آفرین که حریفِ نجواهایِ شیطانی شدین و ایدا و الهام رو لبیک گفتین و شروع کردین به اجرا کردن و عمل کردن.

    

   از خداوند بینهایت ممنون و سپاسگزارم که من رو به این مسیر هدایت کرد و چه مسیرِ زیبا و خدایی.  

   به به چه طعمی.چه طعمی بالاتر از طعمِ خدا.طعمی که فکر کنم آخرین بار مزه ی واقعیش رو قبل از اینکه متولد بشیم چشیدیم و الان هم سعی داریم که اون طعم رو به یاد بیاریم.

    

   استادِ عزیزم چه عکسِ زیبایی پشتِ سرتونه.یه مسیرِ روشن و راحت و خلوت برایِ رسیدن به مقصد که همون خداست.خدا مسیر رو برامون روشن میکنه و لحظه به لحظه و گام به گام مارو هدایت میکنه تا طعمش رو بچشیم و از مسیر لذت ببریم تا در نهایت به مقصد برسیم.

    

   خدایا ما را هدایت کن به مسیرِ کسانی که به آنها نعمت داده ای.

    

   در نهایت هم ازتون تشکر میکنم برایِ این آگاهی هایِ ناب که با ما به اشتراک گذاشتین.در پناهِ خدا.🥰🥰🥰

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/25 16:41
   مدت عضویت: 307 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 477 کلمه

   به نام ِ خداوندِ بخشنده ی مهربان.

   سلام.

   تشکر میکنم بابت ِ خوش آمد گوییتون. بینهایت سپاسگزارم.

   اول از همه تحسین کنم این طراحی ِ خوششگلی که برای فضای دیدگاه نوشتن انتخاب کردین.چقدر حسش خوبه.یاد ِ دوران ِ بی ذهنی ِ ابتدایی افتادم که ففقط شوق بود و ذوق برای یادگیری…برای من که دنبال ِ احساس ِ خوب هستم و طبق ِ قانون ِ بدون ِ تغییر ِ خداوند،به هرچیز توجه کنی اساس ِ اون رو وارد ِ زندگیت میکنی.

   چه سایت ِ زیبایی چه سرزمین ِ قشنگی چچچقدر رنگی رنگیه.چقدر حس ِ خوب داره.خدارو صدهزار مرتبه شکر.من آرزو خدارو سپاسگزارم که همواره اجیب دعوه الداع اذا دعان هست و همیشه حاضره و به درخواست های من پاسخ میده.وارد ِ سایتی شدم که صاحبش،با افتخار هم همکلاسیمه و البته از شاگرد زرنگ هاس و هم استاد میتونم صداش کنم با افتخار.البته که همیشه لباس ِ شاگردی رو باعشق و اتوکشیده به تن دارم.برای همین اینجام در محضر ِ استادی که خودش اول از همه شاگرد ِ آموزه هاشه.این رو من نمیگم.نتایجش میگه.

   رضا عطار روشن ِ عزیز.شما دستی مممهربان و یکی از اون 5هزار فرشته های نشان دار ِ خداهستی که خداوند باهاش به یاری ِ من ِ تشنه و برای سیراب کردنم با جرعه ای آگاهی از دریای آگاهیش شتافته.آره خداوند به یاری ِ ما میییشتابه.خدارو شکر که از خدا خواستم چطور بهتر و با کیفیت تر روی خودم کار کنم و چندین ایده بهم الهام کرد و یکی از اونها حاضر شدن در این مکتب هست.

   امروز روز ِ اولی هست که به این سرزمین پا گذاشتم.نوعی سرزمین ِ وحی هست برام.چون هر آنچه از دهان ِ استاد نازل میشه بوی بهشت میده.چون این است و جز این نیست.چون نتیجه دستشه.

    

   بله… من آرزو..بنده ی زیبای خدا…تعهد میدهم که همینطور تشنه بمانم …تشنه ی تغییر…تشنه ی آگاهی ها… تشنه ی ساختن ِ ورژنی قدرتمند تر از آرزوی دیروز…و خداوند من رو هدایت کرد طبق ِ قول و وعده ای که داده و چه کسی راستگوتر از خدا…و با افتخار و یاری ِ خداوند اعلام میکنم که من آرزو تشنه ی حضور ِ پررنگ ِ خدا در زندگیم هستم و با وَلَع ِ تماااام…با یک اشتهای فراوان…میخوام به اتفاق ِ تک تک ِ سلول های تنم،یک طعم ِ دلپذیر تر و شیرین تر از عسل و گواراتر از آب…که طعم ِ خداوندم هست رو بچشم..

   طعمی که هیچ لذیذترین کبابی نتونه باهاش رقابت کنه…هییچ گواراترین شراب ِ نابی نتونه به گرد ِ پاش برسه.

   الهی … پروردگارم…رب ِ زیبای من…

   ازت میخوام من رو به راه ِ راست هدایتم کنی

   به راه ِ کسانیکه به آنها نعمت ِ چشیدن ِ طعم ِ خودت رو دادی

   نه کسانی که بر آنها غضب کردی و نه گمراهان..

   البته که هدایتم کردی…من رو ثبت اقدامنا کن…من رو بر نجواهای ذهن ِ کافر…پیروز کن…

   آمین 

   آرزومند ِ آرزوهاتون آرزو

   من حاضرم طعم ِ این خدارو بچشم…رقص کنان…

   الهی به امید ِ تو…

   تو خود پای در راه بنه و هیچ مپرس

   خود ، راه بگویدت که چوون باید کرد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   amir.univers2@yahoo.com
   1400/05/19 18:34
   مدت عضویت: 498 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 19 کلمه

   دروه پر محتوایی بود و من در نظراتِ هر درس فوقِ چکیده ی چالِ لپِ مطالبش رو کامنت کردم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/20 18:25
   مدت عضویت: 540 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 41 کلمه

   باسلام من علاقه زیادی به فایل ها زندگی باطعم خدا دارم متعهد میشم با عشق وعلاقه تمام تمرینات انجام بدم چون خدا منو به مسیر هدایت کرده امیداوارم بتونم زندگی جدیدبا افکار نو وسازنده برای زندگیم بسازم باسپاس از خداواستاد روشن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/14 08:14
   مدت عضویت: 686 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 49 کلمه

   بنام خدا 🌸 باسلام امروز99/12/14من متعهد میشم که این دوره ی زیبای زندگی باطعم خداروبااشتیاق واحساس خوب انجام بدم وتمرینانش روبه نحوعالی انجام بدم وشخصیتموتغیییربدم وزندگی جدیدی همراه با افکارورفتارجدیدی روبرای خود م بسازم. باتشکر از استاد وسپاسگزارخداوندم هستم که منودرمسیری قرارداد که بتونم همه ی جنبه های زندگیموتغییربدم🌸🌸🌸

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    faezehkhoshayand@gmail.com
    1400/03/29 13:45
    مدت عضویت: 427 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 141 کلمه

    سلاام

    مدتی بود که سعی داشتم با اموزه های استاد عباسمنش وزنم رو زیاد کنم اما توی این مسیر ثابت قدم نبودم چون می دونستم باید با تغییر باور ها و دیدگاهم نسبت به تناسب اندام چاق بشم اما نمی دونستم باید دقیقا چطور این کار رو انجام بدم و امروز فایل هدایت من فایلی بود که شما زیرش کامنت گذاشته بودید و من ناخوداگاه روی پروفایل شما زدم و نحوه اشنایی شما رو خوندم و دیدم درمورد سایت لاغری صحبت کردید.

    اون رو سرچ کردم با این نگاه که این سایت نشانه و هدایتی از طرف خدا بوده و من از اگاهی های سایت شما استفاده می کنم درسته شما درمورد لاغر شدن اموزش میدید اما اصل یک چیزه و در صورت نیاز من باور هایی متضاد باور هایی برای لاغری ایجاد می کنم.

    متعهدانه این دوره رو شروع می کنم.

    خدارو شکرررررررر

    موفق باشید.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/19 05:29
   مدت عضویت: 636 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 39 کلمه

   باور کنید هیچ رژیمی بهتر از رژیم باورها نیست
   اضافه وزنی که ذهن هایمان به دوش میکشد به مراتب مخرب تر از اضافه وزنی است که بدن هایمان متحمل میشود
   بدون شک تناسب افکار هزاران برابر زیباتر از تناسب اندام است…
   ✍سلیمه_حسنی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/05 12:10
   مدت عضویت: 667 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 42 کلمه

   سلام استاد عزیزم .من فایل های رایگان رو دیدم خیلی عالی بودن خیلی تغییر کردم خیلی چیزا یاد گرفتم فهمیدم خیلی رفتارم اشتباه بوده شاید الان هیچ اتفاقی برایم رخ نداده باشه اما به لطف خدای مهربان در مسیر خوبی قرار گرفتم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/05 00:55
   مدت عضویت: 1077 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 100 کلمه

   به نام خدا سلام
   دوست دارم یکبار دیگه این دوره راطی کنم خیلی از شنیدن وفکر کردن به حرفهایی که درفایلهای زندگی با طعم خدا زده میشه به احساس خوب میرسم وبا اینکه چند بار گوش دادم ولی بنا به دلایلی تمریناتش رو انجام ندادم البته به صورت نوشتاری انجام ندادم ولی سعی کردم به آن ها عمل کنم وتاحدودی موفق هم بوده اما اینبار میخواهم با اشتیاق وایمان وباور زیاد این دوره رابا تمرینات نوشتاری وعملی انجام بدهم تا بتوانم به لذت تمام زندگی ام باطعم خدا برسم
   خدایا از تو ممنونم که دراین مسیر مرا هدایت وحمایت میکنی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/04/15 13:45
    مدت عضویت: 609 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 138 کلمه

    سلاام نمی دونم چرا اینجام!؟ولی حتماا باید باشم که هستم می خوام زندگی با طعم خدارو بچشم حتماا یه مزه ای هست که تو مزه ها تا حالا نچشیدم ترد و نمکی یا شیره ای و غلیظ؟عمیقااا در فکرم طعم خدا چه طور میتونه باشه؟

    امروز ۱۴۰۰/۴/۱۵ من جزئی از کل متعهد می شوم که برای احتراام به خودم (روح و ذهن و جسمم)زندگی با طعم خدا رو آهسته آهسته بچشم 😋و یک عمر لذتش زیر دندونم بمونه .

    اینکه نگران هیچ چیز نباشی اینکه زندگیتو و خوشبختیتو به کسی یا شرایطی گره نزنی اینکه احساس آزادی و رهایی داشته باشی ممکنه ولی اگر خودت بخوای که طعمشو بچشی و من میخوام هرروز طعم این سکوت و رها شدن رو بیشتر احساس کنم و همراه باشم با دلدارها اوناییکه با دلشون زندگی می کنند و همیشه عشق پیروز است 👌😇🌹

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/19 11:20
   مدت عضویت: 776 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 69 کلمه

   سلام به آقای عطا روشن ‌سایر دوستان.
   من چند ماه پیش چند جلسه از دوره زندگی با طعم خدا رو گوش کردم و تمرینات رو انجام دادم و احساس درونی خیلی خوبی داشتم اما ادامه ندادم.امروز نوزدهم آذر ماه سال نود و نه مجددا با تعهد به اینکه دوره رو به پایان برسونم این دوره رو آغاز میکنم و از خداوند ممنونم که من رو در این مسیر قرار داده.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    rastegar.moradzadah.6939@gmail.com
    1399/11/16 15:26
    مدت عضویت: 562 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 21 کلمه

    سلام خسته نباشین حرف های شما خیلی به دل من می شینه خیلی علاقه دارم دنبال کنم خدا بهتون خیر بده

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   رضا بهادری زاده
   1399/09/19 03:00
   مدت عضویت: 621 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 47 کلمه

   با سلام و ارادت خدمت استاد عزیز
   سپاسگزارم بخاطر این دوره سرشار از آگاهی
   خدا را شکر میکنم که به من کمک کرد و هدایت کرد اینجا باشم و به شما بگم با عشق از این دوره و آگاهی هایی که دریافت خواهم کرد را استفاده میکنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مریم حسین زاده
   1399/08/18 09:46
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 61 کلمه

   حرف زدن با تو خدای مهربانم چقدر به من انرژی و انگیزه میده .من ایمان دارم که تو هر طعمی که ما درخواست کنیم را به ما میدی مسیرش رو فقط خودت میدونی .ما باید سعی کنیم در خونه خوبی که ساختیم بمونیم تا درخواستامون برسند ممنونم از استاد که مسیر رو به ما نشون میدند و همراه همیشگی ما هستید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/15 13:40
   مدت عضویت: 801 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 34 کلمه

   سلام بر استاد عزیز و گرامی خیلی حرفاتون به دلم نشست ازشما متشکرم بخاطر فایلهای خوب ومفیدتون ان شاءالله خیر و برکت آن در زندگیتان جاری باشد صدای شما به من آرامش می دهد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   کیمیا
   1398/04/23 14:32
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 44 کلمه

   سلام خدمت شما استاد عزیز.متشکرم برای به اشتراک گذاشتن این دوره ی بی نظیر.با خودم فکر میکنم میشه من هم به زندگی با طعم خدا برسم؟امیدوارم بتونم خدا رو در تک تک لحظه های زندگیم حس کنم و به ارامش و صلح درونی برسم.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   رز
   1398/04/21 05:40
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 95 کلمه

   با سلام خدمت شما استاد عزیز
   من چیزهای زیادی در زندگیم دارم که باید بابت اونا شکرگزار باشم اما مشکل من اینه که هیچ وقت در زندگیم حالم خوب نبوده و من هیچ وقت خدارو حس نکردم
   شاید یه دورانی که مدرسه میرفتم خدا رو حس میکردم اونم به صورتی که خدا یه نفره اون بالا اما بعد از اون …
   امیدوارم خدا هنوز به من نگاه کنه و به من کمک کنه که حال من خوب شه
   از شما ممنونم و این حسو دارم که این فایلارو خدا برای من فرستاده که بتونم پیداش کنم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   محدثه
   1398/04/06 20:32
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 38 کلمه

   من از امشب شروع میکنم به انجام این تمرین من عاشق اینم که زندگیمو تغییر بدم و با عشق تو این راه قدم میزارم چون میدونم خدا باعث شده در این شرایط سخت تو این راه قدم بزارم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مژده
   1398/03/18 00:37
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 56 کلمه

   سلام استاد
   وقتی فیلم هارو دانلود کردم و اولین و دومین و سومین فیلم رو دیدم فکر نمیکردم حالم انقدر تغییر کنه انقدر مسائل بنظرم کوچیک بیان و خودم رو به خدا نزدیک حس کنم چیزیکه الان میخوام ادامه دوره و گوش کردن به صحبت های شماس
   بی نهایت ممنونم از خدای خودم و شما

   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    محبوبه سمیعی
    1398/03/23 13:14
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 49 کلمه

    سلام
    استاد عزیز
    من هم یبار قبلا شروع کرده بودم ب دلایلی نتوسم ادامه بدم نیمه رها کردم ، از امروز هستم ، ب امید خدا از اول شروع کردم ، من قبلا معجزات خدارو تو زندگیم، زیاد دیدم وحسش کردم به شمااعتماد دارم ،
    همراهتون هستم، سپاسگزارم?

    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سونیا
   1398/03/16 11:51
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 69 کلمه

   با سلام خدمت شما استاد محترم من هم تازه با پیج و سایتتون آشنا شدم و میخوام که این دوره رو شروع کنم و واقعا از ته دلم به حرفاتون اعتماد دارم و باور دارم ومن هم از امروز ۱۶ خرداد۹۸ میخوام که شروع کنم این دوره رو. از خداوند هم سپاسگزارم که منو به مدار معجزه ها هدایت کرده.و ازشما هم سپاسگزارم به خاطر این مطالب عالی تون.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فاطمه
   1398/02/17 21:38
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 115 کلمه

   سلام به دوستان و استاد عزیزم :
   دوره ی زندگی با طعم خدا ❤️ من قبلا تا جلسه شش و هفت رفتم ولی تصمیم گرفتم همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان، و در کنار دوره لاغری و آرامش در رمضان، این دوره رو هم شروع کنم. قصد داشتم برای خودم انجام بدم و در سایت ننویسم چون قبلا نوشتم ولی یه احساسی به من گفت تو که میخوای انجام بدی احساس خوبی که پیدا میکنی با بقیه به اشتراک بذار تا چندبرابر بشه و به خودت برگرده.
   به امید خدا و کمک و یاری الله میخوام شروع کنم و مطمئن هستم که فوق العاده آرامش و نتیجه های خیلی خوب برای من به همراه خواهد داشت.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   شيرين بابازاده هشجين
   1398/02/15 17:05
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 74 کلمه

   سلام استادعزيز
   خواستم تشكركنم براي اين دوره غني و در عين حال با قلمي روان كه قابل فهم است براي همگان،
   خيلي خوبه انسانهايي در يك برهه از زمان جرّأت كنند وواقعيتها را عنوان كنند و شايد بهتر بشه كفت رسالتشون و پيداكنند،
   وخيالي خوبه انسانهاي تشنه اَي كه ميخواهند بشنونددددبرسر راهتون قراربگيرند،
   اميدوارم همانطور كه خداوندبه ابراهيم وعده داد ذريت تو را زياد خواهم كرد براي شماهم پيش رود وملكوت خداوند گسترش يابد،
   درپناه خداوند شادباشيد????

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   Sana
   1398/02/15 07:32
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 30 کلمه

   با سلام و عرض تشکر فراوان به قول شاعر سخن که از دل براید لاجرم بر دل نشیند من هم با اعتقاد کامل به حرفها همه رو دنبال میکنم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   راضیه
   1398/02/15 06:13
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 221 کلمه

   سلااااام به آقای روشن عزیز.
   من دوسه سالی هست که با آقای روشن آشنا شدم.دوره وفایل های خوبی ازشون دریافت کردم.وتاحالا هم گفته هاشونو دارم میخونم وانجام میدم.
   اولین دوره که شروع کردم تناسب اندام بود که واقعا براd من عالی جواب داد که تناسب اندام پیشرفته رو هم پیش بردم. و به لطف خدا و آقای روشن عزیز بعد از سه سال هنو تناسب اندامم رو حفظ کردم.
   دوره خداهرگز دیر نمیکند واااااااقعا عالی بود وبه خدا وخودم خیلی نزدیک شدم. و فایل های دیگه ایی ازشون گرفتم که هرکدوم عالی بودن و هنوز دارم اجراشون میکنم.
   خیلی ازآرزوهام به راحتی برام براورده شد‌. واقعا هرچی میخواستم به راحتی بهش دست پیدا میکردم.اما….چند ماهی بود احساس میکردم نیاز دارم دوره خداهرگز دیر نمیکند رو شروع کنم.حس میکردم اون قووت اولیه روازدست دادم. و دلم میخواست برگردم به همون حال اون روزام.
   حقیقتش توتلگرام هنوز گروها رودارم اما بیصداشون کرده بودم.و حالا اتفاقی دیروز رفتم سراغشون.دیدم که بله زندگی به طعم خدا رو برگزار کردند و من متاسفانه نرسیدم که باجمع این دوره روبگذرونم. اما خدارو شکرمیکنم که الان این دوره رو دارم دانلود میکنم که ان شاالله منم بگذرونمش. و نتایج خوبی ازش بگیرم. اما چون دیر رسیدم.میخوام نوشته هام رو توهمون دفترای قبلیم که مینوشتم بنویسم.آقای روشن واقعا کارتون درسته وهرچی ازخدابخواین ان شاالله خدابهتون بده.سپاسگزارم ازخدای خوبم که همیشه هوامو داره ودوستم داره.سپاسگزارم.سپاسگزارم.سپاسگزارم.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مرجان دهقانى
   1398/02/14 15:18
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 87 کلمه

   سلام ودرود خدمت استاد عزيزو گرامى
   استاد عزيز من واقعا از شما ممنون هستم چون بسيار عالى صحبت ميكنيد و تمام مواردى را كه توضيح مى دهيد بسيار آسان وقابل فهم است من در دوره لاغرى و خدا هرگز دير نميكند (البته يك قسمتش ) شركت كرده ام و خيلى مشكلاتم حل شده مخصوصا در رابطه با خداوند و اعتقادات و خيلى زيبا و راحت و بدون ترس دين ومذهبم واعمال دينى ام را متوجه شدم و خيلى مسائل ديگر من هم از امروز همراه شما هستم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فریبا
   1397/11/29 07:30
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 104 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز
   من امروز صبح از طریق یکی از دوستانم وارد سایت شما شدم
   و اسم شمارو توی سایت و تلگرام استاد عباس منش دیده بودم و شما یک میکس عالی از حرفهای استاد تهیه کرده بودید که فرکانس منو خیلی بالا میبرد
   خوشحالم که اینجام
   بخاطر این دوره وارد سایت شدم چون دوستم گفت نیاز دارم به جنس حرفای استادی بنام رضاعطارروشن
   قطعا هدایت خدا بوده
   من فریبا تعهد میدم قشنگ رو حرفهای شما فک کنم و تمریناتتونو جدی بگیرم
   و خیلی خوشحالم که الان دیدم یک دوره لاغری با ذهن دارید..تناسب اندام برای من یکی از ده خواسته برترم بوده…انشالله بتونم دررمدارش قرار بگیرم
   خوشحالم که اینجا هستم???

   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   هانا
   1397/10/29 10:25
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 95 کلمه

   استاد عزیز و دوستان خوبم سلام
   من این دوره رو از سر کنجکاوی یک بار تمام فایل ها رو گوش دادم اما تمرینات رو کامل انجام ندادم. امروز دوباره شروع کردم از اول گوش کنم و با ایمان و اطمینان بیشتر به تمرینات اش عمل کنم و به لطف خدا نتایج عالی بگیرم و بیام براتون از نتایج ام بنویسم. پس اینجانب هانا در تاریخ 29 دی 97 تعهد می دم که توی این سفر تا آخر با شما همراه باشم به تمام تمرینات با انگیزه و ایمان عمل کنم و نتایج عالی بگیرم.
   خدایا شکرت

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   منیرسمیعی
   1397/10/27 18:19
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 47 کلمه

   سلام درود سپاس
   من حتما لایق بودم که به این سمت هد ایت شدم، پس هرآنچه را که مایه رفاه و سلامت وآرامش حقیقی بشری ست میخواهم، سلامت ، رفاه، آرامش ، اخلاق حمیده ،عاقبت خیر وبرای شما آقا ی عطار روشن دوست داشتنی ، برکت فراوان

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   n_bahramipour@yahoo.com
   1397/10/17 09:31
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 363 کلمه

   به نام خداي بخشنده و مهربان
   درود به شما استاد
   من حدود 3 هفته قبل بطور بسيار اتفاقي و به لطف خداي مهربونم با سايت شما آشنا شدم و چند جلسه از درسهاي شما در مورد چاقي و لاغري ذهني رو ديدم ، بسيار خوشنود شدم و استفاده كردم در دانلود هاتون دوره زندگي با طعم خدا رو ديدم و دو جلسه اش رو با دقت گوش دادم و بسيار خوشحال شدم از صحبتهاي شما خواستم ازتون قدرداني كنم بابت اينهمه اشتياق براي آگاهي دادن به مردم خوبمون و همچنين خلاصه اي از زندگي خودم و خداي مهربونم رو بگم شايد براي دوستانم كمكي باشه
   در زندگيم اشتباهات بسيار زيادي رو انجام دادم كه بعضي ها اسمشو گناه ميذارن اما من ميگم اشتباهاتي از روي ناداني و ناآگاهي و از خداي مهربونم بسيار سپاسگزارم كه منو با بخشندگي و مهرباني ازون شرايط دور كردبه طوري كه باعث شد حدود 15 سال در جلسات قرآن پژوهي و جلسات معنوي ديگري شركت كردم و از اعضاي فعال اين جلسات بودم اما اينها باعث نشد خدارو اونطور كه هست بشناسم شايد به اين دليل كه تئوري هاي جالبي بود ولي در قلب و دل من نفوذ نكرده بود شناخت من از پروردگارم بر اثر يك حادثه كه از نظر من بسيار ناگوار بود ايجاد شد شناختي كه در قلب و جان من بوجود اومد و نتيجه اش عشق من به خداي مهربونم شد ، از اون زمان به بعد حضور خداي مهربونمو در لحظه لحظه زندگيم ديدم و معجزاتي برام اتفاق افتاد كه شايد براي ديگران قابل درك و قابل باور نباشه
   ايمان دارم كه خداوند يكتا تك تك مخلوقاتشو بسيار دوست داره و دوستي او به من باعث شد كه منهم عاشقانه بپرستمش
   ميخوام به دوستان خوبم بگم كه خدا در تمام سلولهاي ما و در تمام لحظات زندگي ما وجود داره و هرگز دستان مارو رها نميكنه اين ما هستيم كه از ذات يكتاي او دوري ميكنيم
   زندگي با طعم خدا شيرين ترين طعم زندگيه
   از خداي مهربونم بسيار سپاسگزارم كه منو با انسان خردمند و مهرباني چون شما آشنا كرد
   و از خداي مهربونم ميخوام كه شمارو در انجام اين كار خير ياري كنه
   بسيار سپاسگزارم
   پيروز و تندرست باشيد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   عفیفه
   1397/10/11 12:59
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 14 کلمه

   سلام به مربی متعهدمون راستش تو آسمون دنبالش میگشتم . البته که منم هستم.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   محمد
   1397/09/15 22:29
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 28 کلمه

   با سلام خدمت استاد عزیز
   قدردان زحماتتان هستم و انشالله دستاوردهای بی نظیر خودم رو از این دوره (البته در مقایسه با خودم! ) باهاتون به اشتراک میزارم.
   سپاس فراوان

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   saeed shams
   1397/09/07 03:17
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 67 کلمه

   سلام آقای عطار روشن
   الان که این متنو مینویسم فایل یک دوره رو چندبار دیدم
   راستش من براحتی دوره ای رو شروع نمیکنم و جذب هر مطلبی نمیشم اما خیلی خوشحالم که تونستم بتازگی با این دوره آشنا بشم
   صحبت هایی که توی این فایل و فایل یک دوره کردین خیلی به دلم نشست
   اینجا اعلام آمادگی میکنم برای یه استارت قوی و باعث خوشحالیمه که توی دوره شما شرکت کنم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1397/07/26 19:44
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 121 کلمه

   سلام استاد . من کاربر جدید سایتتون هستم . مطالب سایتتون رو چک میکردم ک دوره ارتباط باخدا رو دیدم مقدمه رو دیدم هنوز دودل بودم این دوره رو پیگیری کنم یا ن . چون من ترجیح میدم صحبتایی رو پیگیر باشم ک حسم منو میبره سمتش .واسه همین شیطنت کردم و یراست رفتم سراغ فایل 3 و تانصفه تقریبا دیدم دقیقااااا همون چیزی ک لازم داشتم و بهش فکر میکردم از خیلی وقته ک میخوام روی باورام در رابطه باخدا کارکنم و بنظرم این دوره میتونه کمک بزرگی باشه برام . فقط خواستم اینجا اعلام امادگی کنم و بگم سلام من پایه ام و بااجازتون برم سراغ اولین قسمت از این دوره 🙂 موفق باشیدهمیشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   نعیمه
   1397/07/18 15:12
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 76 کلمه

   فقط یک سوال از شما داشتم. ممنون می شوم اگر امکانش باشد که پاسخ دهید.

   شما در جلسه 15 گفتید که خداوند نمی تونه ما رو دوست نداشته باشه. بله این موضوع رو درک می کنم منتها اینکه در قرآن کریم اومده ” راه کسانی که به آنها غضب کرده ای”
   نمی تونم این دو تا رو با هم جمع کنم. اینکه همواره عاشق ماست بی قید و شرط و معنای غضب؟؟؟؟

   ممنون از لطف شما استاد عزیزم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   نعیمه
   1397/07/18 15:08
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 106 کلمه

   عرض سلام و احترام فراوان دارم خدمت شما استاد عزیز

   یک دنیا ممنون بابت این دوره فوق العاده. بی نهایت برای من مفید بوده وخواهد بود ان شاا…

   چیزی که این دوره برای من خیلی خوب تشریح کرد بحث ساده بودن زندگی، زمانی که در مسیر درست هستی.من از سالهای دور همیشه درباره سخت تلاش کردن و … شنیده بودم و همین شیوه را در خصوص زندگیم به کار میگرفتم.اما به لطف خدای مهربان با آموزشهای این دوره، تونستم ساده تر بگیریم زندگی رو و درک کنم سادگی حقیقت زندگیه. و نیازی به جان کندن نیست.

   به امید تغییرات عمیق تر

   دوستدار شما و همه اعضای یزرگوار سایت تناسب فکری

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1397/07/04 11:50
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 585 کلمه

   سلام و عرض احترام فراوان
   ممنون از جلسات بی نظیر این دوره فوقالعاده
   تمرین جلسه دوم

   همیشه شنیده بودیم و گفته بودند که روزی دست خداست. اتفاقی که برای من رخ داد این بود که یکی از عزیزانم، مدت زمان زیادی از من حمایت مالی می کرد و بسیار کمک حال من بود. بدون اینکه متوجه شوم به کمک ایشان وابسته شدم. به طوری که تا به مشکل مالی می خوردیم فقط و فقط تنها راهی که به ذهنم می آمد آن فرد بود و گاهی اوقات با خودم می گفتم اگر او کمک نکند چه اوضاعی برای من پیش خواهد آمد. از طرفی اگر گاهی اوقات آن فرد کمک نمی کرد فکر میکردم که چقدر بی تفاوت است و محبتش کم شده است و زمانهایی که به افراد دیگری بیشتر از ما کمک می کرد و هدیه می خرید باز هم احساس من بد میشد. در هر صورت او را در ذهنم بزرگ کرده بودم و انگار روزی من از سمت او می آمد نه خدا. تا اینکه این کمک ها به تدریج کم رنگ و حذف شد. اوایل خیلی به هم ریخته بودم به خاطر قسط و وام و حسابی شاکی شده بودم. اما بعد از مدتی که توانستم از تعصبات اشتباه ذهنی ام فاصله بگیریم به یاد آوردم که روزی هر انسانی از سمت خداست. . نباید به راه رسیدن این روزی وابسته شد. این موضوع باعث شد نه تنها منابع درآمدی جدیدی به سراغ من بیاید که کم کم به طور کلی اون فرد رو فراموش کردم و لذت تکیه کردن به خدا برای خواسته هام باعث شده انقدر اوضاع مالی من رشد کند که حتی کسب وکار مستقل خودم رو راه انداختم و روی اون کار میکنم و به لطف خدا اوضاع داره خوب پیش می ره.

   دومین مسئله این است که همیشه شنیده ایم و گفته ایم که خداوند خیرالحافظین است اما زمانی که شب به هر دلیلی باید در خانه تنها می ماندم به ترس دچار می شدم. و افکار جور واجور به سرم میزد. انگار که به اون افراد به عنوان تامین کننده امنیت وابسته شده بودم و فراموش کرده بودم کسی که در روشنایی روز از من حمایت میکند در تاریکی شب هم حواسش از من پرت نمی شود. خدایی که خواب او را فرا نمی گیرید و غفلت به او نسبت داده نمیشود.

   سومین مسئله این است که همیشه شنیده ایم مال حلال به صاحبش بر میگردد و از دست او نمی رود و بهتر بکم شنیدیم که حق الهی یک فرد رو نمیشه ازش گرفت اما گاهی اوقات هی نگران این می شویم که نکند ماشینم را که پارک کرده ام ببرند و نکند فلان شود و بهمان شود……

   چهارمین مسئله مربوط به زمانی بود که میدیدم افرادی از راههای نادرست به نعمت و خانه و ماشین رسیده اند یعنی از راه تحت فشار گذاشتن والدینشان. اما من هرگز از اونها طلب نکرم که به من فلان چیز رو بدن و برام فلان کارو انجام بدن. احساس می کردم این رفتار نوعی شرک در خودش داره و باعث میشه حمایت خدا از ما کم بشه و به هر حال می دیدم که اون افراد وضع زندگیشون از ما بهتره و هی با خودم میگفتم آخه چرا اونها از این راه نادرست میتونن به این نعمت ها برسن و پیشرفت کنن اما منی که تصمیم گرفتم درست قدم بردارم از قافله عقب موندم و این در حالی بود که ما شنیده بودیم و باور داشتیم که خداوند منشا اصلی هر نعمت و موهبتی است و راه های دیگر فقط موقتا کارساز است و در بلند مدت موجب ناامیدی است.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   هانیه
   1397/07/02 08:10
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 44 کلمه

   من در دوره مقدماتی لاغری با ذهن شرکت کردم و به لطف خدا نتایج خیلی خوبی گرفتم و به وزن ایده الم خیلی نزدیک شدم و مطمئن هستم از این دوره هم نتایج خیلی خوبی میگیرم
   ممنون از دوره های خوبتون و زحماتی که میکشید

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   Sareh.shabrang@yahoo.com
   1397/06/28 16:54
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 146 کلمه

   عرض سلام و احترام و وقت بخیر
   از شرکت در دوره شما بی نهایت خوشحالم.از همین جلسه اول حس میکنم این دوره بی نهایت موثر واقع میشه برای من. نحوه انتقال مطالب توسط شما بسیار عمیق و در عین حال لذت بخش و قابل فهمه.بابت این دوره ازتون ممنوووووووووووووووونم.

   اهدافم رو نوشتم در زمینه مالی دوست دارم درامدم دو برابر این ماه بشه.
   ۲…از گفت و گوی روزانه با خدا لذت بیشتری ببرم
   ۳…احساسم ب خودم عاشقانه تر بشه.
   ۴…بتونم در زمینه کاری خودم علاوه بر حوزه اینترنتی ب حوزه حضوری هم ورود پیدا کنم.
   ۴…و یکسری اهداف دیگه ک اینجا نمی نویسمشون.

   در خصوص تمرین اول چون تا حالا دوره های شما رو شرکت نکردم تجربه خاصی ندارم . اما از همین جلسه احساس کردم شایسته نام استاد هستید…
   به امید خدا پیش میریم.

   در ضمن صمیمیت کلام شما و خودتون بودن در تدریس برای من ب عنوان یک شرکت کننده خیلی دلچسب بود…

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   Khatoon
   1397/06/18 11:59
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 83 کلمه

   97.06.18 4:24
   سلام
   من با تمام خستگی و ناامیدی از زندگی، دنیا و روابطم به پیشنهاد یه عزیز این دوره رو میخوام شروع کنم امیدوارم که این کار بتونه دوباره به سر زندگی و شادی گذشته برم گردونه.
   با خوندن کامنتهای دوستان بیشتر ترغیب به ادامه شدم، پس من هم تعهد میکنم تا آخر باشم.
   با سپاس

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   باران بهاری
   1397/05/18 02:32
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 55 کلمه

   سلام استاد بزرگوار ،،،،خداوند را بسیار شاکرم و از شما نیز بسیار سپاسگزارم که با نهایت مهربانی و سخاوتمندی ما را در این دوره پر برکت شرکت دادید ،امیدوارم سعادت همراهی با شما و همه دوستان عزیزم را داشته باشم و نتایج عالی از این دوره بگیرم .در پناه خداوند منان سعادتمند باشید .

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   طناز
   1397/05/16 13:31
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 85 کلمه

   سلام استاد .باید بگم واقعا محشر بود صحبت ها انگار جواب سوالاته .مخصوصا دوره 4ک در مورد زنده بودن وقتی بهش فکر میکنم تا عمق مطلب رو درک کردم .نمیشه توصیف کرد .
   اینکه هر صبح خدا روح خودشو ک همون خداس ب تو میدمه تا زنده بشی و هنوز بهت مهلت داده تا در جسمت قدرت نمایی کنه .
   و وقتی فکر میکنی ک هیچ چیز جز خدا نیست .انگار خودتم مال خودت نیستی عجیییب سپاسگزار میشی .و عجیب مردمم رو بیشتر دوست داری .
   واقعا سپاسگزارم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آرامش
   1397/05/14 22:32
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 23 کلمه

   سلام به استاد عزیزم
   خدا رو شاکرم که کمکم کرد تا منمممممممم تو این گروه باشم و صوت های شما رو گوش کنم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فرزانه
   1397/05/14 00:00
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 180 کلمه

   سلام خدای مهربانم خدایی ک همیشه در کنار منی در وجود منی
   میدانستم ک هستی ولی دور خیلی دور میدیدمت. احساس میکردم دیده نمیشوم.باید برای درخواستی انقدر ناله و ضجه میزدم ک شاید صدام ب گوش ت برسه.? نگو همینجا کنارم بودی و منتظر. ک من ببینمت.چقدر ناشکری و ناسپاسی کردم و تو چیزی نگفتی
   ولی حالا حالم خیلی خوبه، چون منو بخشیدی. سبک شدم آرام شدم. خدایا بخاطر تمام داشته هایم ازت ممنونم. ازت سپاسگزارم ک هرروز صبح دوباره چشمم رو ب این جهان زیبا باز میکنی.
   خدایا شکرت ک اجازه دادی ب این جهان زیبا بیایم و روز و شب و جریان زندگی رو ببینم.
   خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر خوب و وفادار و پدر مادر مهربان و بچه های صالح و سالم.
   خدایا شکرت بخاطر داشتن آبرو و احترام در میان خلق خودت. بخاطر داشتن تن و ذهن سالم.
   خدای مهربان ازت ممنونم ک مرا در این مسیر شناخت قرار دادی.
   خدایا تمام نداشته هایم را ک لایقش هستم از تو میخواهم. تویی ک ب سر دلها آگاهی.?
   خدایا بازهم هزاران مرتبه شکر ک بمن اجازه زندگی در این دنیا را دادی.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   علی جهانی
   1397/05/13 23:34
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 97 کلمه

   استاد عطار روشن سلام بر شما

   بله چرا که نه استادما هر خیری که بما برسه استقبال میکنیم، با عث خوشحالی ماست که مسیر لذت بخشی رو شروع و ادامه بدیم تا اخرش ،،ممنون سپاس از لطف شما و از قلب پر محبت شما

   من تعهد میدم که تا اخر دوره باقدرت با ایمان همراهی میکنم و تعهد میدم که در کامنت ها شرکت کنم و بهترین کارم رو اراعه بدم//

   بر عکس نجوای شیطان خیلیا هستند مثل منو شما که دلشون میخاد زندگی باطعم خدا رو بچشند ، و من به حرفم ایمان دارم

   سپاس از استاد گرامی ما منتظریم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   خدیجه
   1397/05/09 14:34
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 71 کلمه

   با سلام به استاد مهربان من خدا رو شکر میکنم که شما را سر راهم قرار داد من همه نعمتها رو با تلاش و سختی بدست آوردم ولی به قیمت سلامتی ولی به فرزندانم میگم به فکر سلامتی و شادابی در زندگی باشیدخدا همه نعمات رو برای ما افریده اگه سالم باشیم لذت میبریم ولی جوانها قدر سلامتی ر. نمیتوانند همش دنبال ماشین بهتر کار بهتر ی بقیه از خداوند سپاسگزارم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مریم رمضانی
   1397/05/02 13:35
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 75 کلمه

   سلام استادممنونم ازفایلهای خوب وزیباتون من خیلی ازخودم بدم میومد اصلا خودم دوست نداشتم ولی ازروزی که امدم تواین گروه خیلی دگرگون شدم واقعا خودم دوست دارم وهرساعت ازخدا سپاسگزاری میکنم سپاس که تنم سالمه سپاس که میتونم هرروز ازخواب بیدار شم هم به کارخونم برسم وهم بیرون ازخونه کار میکنم سپاس که دوتا بچه سالم بهم داده من سپاسگزارم ازخدای قشنگ ومهربونم وازشما هم سپاسگزارم که به ما یادآوری کردین باید همیشه سپاسگزاری کنم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سهیلا
   1397/05/01 06:05
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 159 کلمه

   سلام و خداقوت
   استاد گرامی جلسه اول رو گوش دادم عالی بود چه حس خوبیه که تو این همه مشکلات جامعه انسان بتونه امید داشته باشه و کار درست رو انجام بده این واقعا عالیه‌.
   اما در مورد آنچه که من از شرکت در این دوره انتظار دارم
   علاوه بر مواردی که دوستانم هم اشاره کردند

   میخوام ارتباطم با خدا از این که هست بیشتر بشه
   میخوام اعمالم با خلوص بیشتر از این که هست انجام بشه
   میخوام در سراشیبی زندگی در این دنیا رسالتم رو درست انجام بدم
   میخوام بتونم دیگران رو بخاطر کاراشون از این که الان هست کمتر قضاوت کنم
   میخوام در زندگی با طعم خدا یاد بگیرم در تنهایی هم شاد باشم
   میخوام در زندگی با طعم خدا یاد بگیرم هر لحظه حضور داشته باشم
   و میخوام بتونم عاشق همه مخلوقات بدون قید و شرط باشم وبتونم بدون توقع خدمت کنم
   چون تنها و تنها دراین صورت هست که میتونم بگم عاشق خدا هستم
   استاد عزیز از شما ممنونم که در این مسیر زیبا راهنمای ما هستید.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   شیما
   1397/04/31 10:50
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 341 کلمه

   سلام به استاد گرامی…
   ازتون از ته دلم واقعا سپاسگزارم که این دوره رو به صورت رایگان در اختیار ما گذاشتین..??
   فایل اول رو که گوش دادم چنان حس خوبی بهم داد و حرفاتون بهم آرامش داد که واقعا باورم نمیشد که چه قدر میشه زندگی رو ساده گرفت و در رودخونه زندگی راحت در جهت آب شنا کرد بدون سختی و با لذت ….در اولین کلام هاتون واقعا سادگی و آرامش رو بهمون یاد دادین و کلییییی ذوق و هیجان و اشتیاق دارم که ببینم فایل های دیگه چه طوریه و میدونم عالی عالیه…به قول شاعر زندگی فقط آب تنی کردن در حوضچه اکنون است نه غرق شدن برای تغییر دادن اول باید باور کرد…و من به شما باور و اعتماد دارم کاملا و باور دارم که میشه تغییر کرد و بهتر شد…
   خدای مهربانم از تو میخواهم آرامشی ابدی هم در جسمم و هم در روحم …ذهنی باز و پر از ایده های نو و پر از عشق ….
   خدای مهربانم میخوام یه شغل عالی مربوط به رشتم پیدا کنم و از کارم لذت ببرم …
   میخوام زندگیم پر از تجربه های شگفت انگیز و خوب باشه و باعث رشد فکریم بشه و تکامل پیدا کنم…خدا جونم دلم روابطی پایدار و محکم و پر از احترام و عشق میخواد …خدا جونم زندگی پر از پول و ثروت های ماندگار میخوام …خداجونم سلامتی و جسم و روح رو میخوام …
   خداجونم دلم میخواد یه آدم سالم و پاک و انسان و با درک بالا و مهربون سر راهم قرار بدی …
   خدا جونم دلم میخواد همیشه کنارت باشم هیچ وقت از تو غاقل نشم و روز به روز بهت نزدیک تر بشم …همیشه دستای تو ،تو دستای من بوده و هست و تو رد پای زندگیم همیشه رد پای تو رو حس کردم خدا جونم….خداجونم میخوام که همیشه طوری باشه که بتونم صدای ندای درونم رو بشنوم و بهش گوش بدم …خداجونم دلم میخواد فکرم و ذهنم روز به روز رشد پیدا کنه و تکامل پیدا کنه و بزرگ بشم بزرگ بزرگ…
   از شما استاد گرامی به خاطر این همه حال خوب واقعا تشکر میکنم….حال دلتون عالی??????❤❤❤

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   khorshidbanoo
   1397/04/30 15:47
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 34 کلمه

   سلام و سپاس استاد خوبم واقعا خوشحالم که همچین دوره ای برگزار میکنید و مطمئن هستم مثل دوره لاعری باذهن یک دوره عالی خواهد شد چون من دوره لاغری با ذهنتون رونتیجه عالی گرفتم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مژده
   1397/04/30 12:01
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 46 کلمه

   سلام و سپاس از استاد خوبم
   دوره ای که با اسمی شگفت انگیز و دل انگیز نام گذاری بشه حتما طعم شیرینیش رو خواهیم چشید .
   ممنون از سخاوتمندی شما.
   ما همسفرای عالی هستیم و متعهد می شویم تا پایان کار به قول خود عمل کنیم .

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   زهرا کربلایی زاده
   1397/04/30 00:19
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 23 کلمه

   سلام استاد عزیز و گرامی، همراهی خودم رو با این تمرینات اعلام میکنم ، و از شما و انرژی مثبتتون بینهایت سپاسگزارم???

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مریم رمضانی
   1397/04/29 23:35
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 19 کلمه

   سلام به استادمهربانیها من واقعا خیلی ازگوش دادن این فایل لذت بردم ممنونم ازشما وباافتخار به خواسته دلم میرسم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سهیلا زلکی نژاد
   1397/04/29 09:21
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 50 کلمه

   سلام به استاد مهربانیها ?استاد عزیز خوشحال وخرسند میشم با شما یه تجربه دیگه رو شروع کنم همینطور دوستان عزیزم که باعث میشن این راه برای همه ماهها دلچسب تر بشه امیدوارم که خدای خوب ومهربونم تو این راه طعم دلچسب زندگی با نام او رو برایمان شیرین وگورا کنه????

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   yalda
   1397/04/29 02:35
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 118 کلمه

   دوستان همراه همین بس که بدونید زندگی من در اوج سیاهی روشن شد در دوره خدا هرگز دیر نمیکند در اوج مشکلاتض وسختیها ودرگیریهای روابطی وپوچی محض که با وجود گرفتاریهام متوجه شدم یک بیماری خاص هم گرفتم وحتی از ناحیه چشم نابینا شدم توسط خواهر عزیزم با استاد عطار روشن آشنا شدم وایشون با راهنماییهاشون وکمک خداوند تونستند منو وحس از دست رفته ام رو بهم برگردونن وحتی تونستم بهتر خداوند رو بشناسم وروشنگر راهم واقعا استاد عطار روشن بودن دوره خدا هرگز دیر نمی کند راهی نو برای زندگی خاص هست الهی زندگیاتون سرشار از آرامش وبوی خدا باشه در آخر از استاد عطار روشن بی نهایت سپاسگزارم برای تحول عمیق توی زندگیم سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   Yalda
   1397/04/29 02:22
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 426 کلمه

   a.h:
   (نامه ای به خدا )سلام خداوند عزیزم خدایا میخوام خواسته هامو بهت بگم وبا خیال راحت میدونم در جهت تحقق یافتنشون کمکم میکنی وراهی یا کسی یا چیزی رو نشونه واسم میفرستی خدایا اولین چیزی که ازت میخوام برای خودم وعزیزانی که بهشون تعلق خاطر دارم سلامتی کامل جسم وروح وروان هست خدایا روابط عالی میخوام با بنده هات وخونواده ووابستگانم مخصوصا همسر وفرزندم ومیخوام همه رودوست داشته باشم وهمه دوستم داشته باشن خدایا میخوام از لحاظ مالی استقلال داشته باشم وبتونم در راههای خیر پیش قدم باشم
   وبتونم هر جوری دوس دارم پولامو سرمایه گذاری وخرج کنم خدایا دوست دارم بتونم به سفرهای متعدددر گوشه وکنار دنیا برم واز زیباییها ونعماتت استفاده کنم خدایا میخوام انسان شایسته ای باشم بنده ای که حواست بهش هست خدایا میخوام مادر خوب وعاقل وسالمی برای فرزندم وهمسر خوب ومدیری برای همسرم باشم خدایا میخوام از لحاظ روحی وجسمی آرامش داشته باشم وشادی همراهم باشه خدایا میخوام به دوستانی که نیاز به روحیه دارن توی زندگیشون امید زندگی بدم وکمکشون کنم خدایا میخوام از لحاظ علمی وفرهنگی ومالی بتونم به درجات بالا برسم تا بتونم حس خوبمو به بقیه هم منتقل کنم خدایا میخوام یه کار آروم وساده رو با عشق داشته باشم که هم منبع مالی خوبی واسم باشه وهم در جهت هدایت بقیه بتونم خدمت کنم خدایا میخوام فرزندی شایسته وصالح وعاقل وسالم پرورش بدم به کمکت نیاز دارم تا شایسته مادری خوب باشم خدایا بهترین درجات جسمی ،روحی ،سلامتی ،انرژی وشادی رو همراه با صلح ومهربانی واسه مردم سراسر کره زمین میخوام خدایا خونه هایی وسیع میخوام که توش آرامش باشه وبتونم از حیونها نگهداری وحمایت کنم خدایا وسیله های راحت وخوبی میخوام داشته باشم که بتونم باهاشون پر انرژی به گردش برم خدایا همراهان ،دوستان وعزیزان همراهی میخوام که بتونم شادی وگردش وحس خوب رو کنارشون تجربه کنم خدایا نامه من خیلی خودمونی وساده اس (خدایا مرا آن ده که آن به )خدایا میدونم که بهترینها رو بهم میدی همونجور که قسمتی از روحتو در من دمیدی !خدایا دوستت دارم وتوآگاهی از همه اسرار نهان وپیدای درونم خدایا آرامشی بیکران واعتمادی خاص وآگاهی بی نظیر از خودت بهم بده فقط از جنس خودت خدایا قسمت قشنگش اینه که میدونم ذره ای از وجود تو رو دارم پس یقینا هیچ گاه تنها نیستم خداوندابرای بودنت وداشتنت سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم خدایا برای راه قشنگی که توسط استاد عطار روشن جلوی راهم قرار دادی ممنونم خدایا بهترینها هدف من وهمه همراهان این دوره است حمایتت رو میخوام بیشتر از همیشه ودوستت دارم سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم نامه ای از دوست همیشگیت

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   rahil
   1397/04/28 21:20
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 187 کلمه

   سلام خدای خوبم خالق زیبایی ها
   سلام استاد خوبم

   چقد زمان طول کشید تا به نقطه ی ارسال دیدگاه رسیدم
   خدایا شکرت نظرها هرکدام پراز فرکانس مثبت وعالی. ادم به وجد میاد تبریک میگم بهتون استاد مهربونم

   روز دیگری از عمرم گذشت اما عالی گذشت هر زمان پلکهایم بر روی هم نهاده شد و سنگین شد در پس پلکهایم آنجا که نوری روشن میبینم همانجایی که همیشه نقطه ی امید سو سو میکند
   آرزوهایی را میبینم که به نقطه ی اجابت رسیدن
   بدون هیچ تلاش فیزیکی احساسش میکنم وبرایم اتفاق می افتد
   چه زیبا فرمودید چطورها را رها کنید درست و دقیق اشاره کردید
   هر زمان پایبند حالا چطور میشه ها شدم امیدی حاصلم نشد نوری نمیدیدم در تاریکی محض تقلا میزدم
   با چطورها را برای خودم حصاری از نشدنها درست کرده بودم
   حال که این را رها میکنم میبینم قدرتی عظیم که نمیدانم چیست نمیدانم چگونه و از کجا به یاریم می آید
   آری همان قدرت مافوق خودش راههارا برایم میسر میکند خودش آرامم میکند خودش برایم فراوانی مهیا میکند

   ووووواااای که چقد کلماتتان راحت وشیوا و به جان خریده میشود

   ممنونم استاد خوبم سپاس مهربان

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   شیلا
   1397/04/28 18:04
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 117 کلمه

   سلام به استاد عزیز وگرامی
   از دو سه روز پیش که فرمودین که میخواین زندگی با طعم خدا رو برگذار کنید اینقدر در من شوق اشتیاق ایجاد شده خدا میدونه که چقدراز این بابت شاد شدم .خوشحالم که با شما آشنا شدم که ما رو در مسیر درست زندگی قرار میدین این خوبی رو من یک معجزه از طرف خدا میدونم .
   من میخوام در دوره به آرامش همیشگی زندگی برسم مخوام دیدم نسبت زندگی عوض بشه دلم میخواد خدا رو بیشتر بشناسم عشق به خدارو با تمام وجودم احساس کنم وتعهد. میدم که تا به اون هدفی که دوست دارم در زندگی داشته باشم برسم دست از تلاش برندارم ودر مسیر باشم.
   همیشه سلامت وتندرست باشید استاد عزیز

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فاطمه
   1397/04/28 13:55
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 49 کلمه

   سلام‌ استاد، بازم مثل همیشه عالی بودین ممنون از شما و راهنمایی های عالیتون که به ما آموزش میدین که هم خدا رو بهتر بشناسیم و احساس کنیم و هم زندگی عالی رو تجربه کنیم به همراه احساس آرامش و خوشبختی. خیلی مشتاق هستم که با شما همراه باشم.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   خاصترینم
   1397/04/28 13:22
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 45 کلمه

   سلام‌ به خدای زیبایی ها…ب استادشگفتی ها…به دوستان شگفتی سازم???
   استادم با دل و جونم‌گوش دادم و با بند بند وجودم حس کردم از همون دقایق تغییرا???
   مثل همیشه پاب پای این طعم لذت بخش هستم و از الان سرشار از خدا شده ام…دوستانم ازتون سپاسگزارم‌همراهیم هستین☺☺☺

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   Mⓐryⓐmعقیق
   1397/04/28 11:25
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 21 کلمه

   سلام استاد عزیز ممنونم از شما که می توانم در پایان دوره زندگی با طعم خدا،زندگی سراسر آرامش خدایی داشته باشم.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   Yalda
   1397/04/28 08:29
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 30 کلمه

   سلام استاد گرانقدرم سپاسگزارم برای حس خوبی که در کنار راهنماییهای شما از زندگییم گرفتم سپاسگزارم که زندگیم متحول شد با کمک شما امیدوارم همراه خوبی باشه برای دوره جدید

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   کیمیا
   1397/04/28 01:38
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 15 کلمه

   سلام استاد گرامی
   خیلی خوشحالم که میتونم تو این دوره باشم و بی صبرانه منتظر هستم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   شهره
   1397/04/28 00:24
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 46 کلمه

   سلام استاد خوب و خیر خواهم مایه بسی افتخاره که در این مسیر زیبای زندگی با طمع دلچسب خدا همراهتون باشم چون به خدای بزرگ خوبم و استادعزیزم باور دارم و ابن باورها منو به بهترین ها رسانده وخوهد رساند
   خدایای خالق و مهربانم سپاسگزارم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   محمد
   1397/04/27 22:32
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 20 کلمه

   سلام به استاد گرامی، من هم در این دوره با شما همراه هستم و از شما کمال تشکر را دارم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   Hamit
   1397/04/27 21:49
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 22 کلمه

   استاد عزيز منم پايه ام :دى
   خيلي خيلي ممنونم ازتون بابت اين حركت عالى
   اميدوارم كه در كنار هم بتونيم نتايج خوبى بگيريم همگى

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   zeinab
   1397/04/27 15:26
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 23 کلمه

   استاد عزیز منم بی صبرانه منتظر دوره زندگی با طعم خدا هستم
   خیلی خوشحال هستم که این دوره را برای مشتاقان برگزار کردید

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   زینب
   1397/04/27 14:28
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 45 کلمه

   سلام استاد محترم
   احساس فوق العاده ای برای شرکت در این دوره دارم و مطمعنم با یاری و امید به خدای مهربان واحساس عالی و انرژی مثبت همگی ما موفق هستیم در این دوره
   سپاس از تمام انرژی خوبی که در این راه می گذارید

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1397/04/27 12:32
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 44 کلمه

   سلام استاد نازنینم
   حتم دارم دوره فوق العاده ایی خواهد شد من پیام رسان شما شدم بابت این دوره امیدوارم همه در این مدار الهی جمع بشن تا نتایج و اتفاقات خوب رو با اموزشهای بینظیر شما برای داشتن زندگی دلخواه برای همه رقم بخوره

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   narges
   1397/04/27 12:02
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 62 کلمه

   سلام استادعزیزم .
   نمی دونم چه جوری احساسم روبیان کنم .نمی دونم چه طورازشماتشکرکنم شما بهترین اتفاق چندین سال زندگیه من هستین باتمام گفته هاوحرفهای خوب شمازندگی می کنم .هرروز بیشترازروز قبل به شماایمان پیدامی کنم .
   من دوست دارم دراین دوره هم باشماباشم وخیلی ازاین فایل شمالذت بردم .وحال خوب رومدیون زحمتهای شماهستم .شمافرشته یی ازطرف خداوندهستید.وهرروزبراتون ازخداسلامتی وموفقیت ارزو می کنم ❤❤❤

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   طیبه(مهربان)
   1397/04/27 07:41
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 39 کلمه

   سلام استاد عزیز و بسیار مهربان ،من هم از شما به خاطر این دوره ی بسیار خوبی که تهیه کردید کمال تشکر را دارم من هم با شما تا رسیدن به کمال الهی همراه هستم انشاءالله،در پناه خدا باشید

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   نگین ناجی
   1397/04/27 01:14
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 20 کلمه

   سلام استاد خوبیها و شگفتیها با قلبی سر شار از امید و انرژی مثبت همراه و همگام با شما هستم
   سپاسگزارم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مریم
   1397/04/27 01:00
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 24 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیزومهربان وباکمال تشکراز این همه لطف وتهیه ی این دوره ی عالی من تا اخر دوره به امید خداوند همراهتان هستم..

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مریم
   1397/04/27 00:52
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 25 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیزومهربان بسیار نکات ظریف وعالی را متذکر شدید وباامید بخداوند مشتاقانه تا اخر دوره همراهتان خواهم بود وازشما گرامی کمال تشکررا دارم..

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   الهه
   1397/04/27 00:11
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 25 کلمه

   سلام جناب عطار روشن. بی شک این دوره هم عالی و کاربردی خواهد بود مثل همیشه.بی صبرانه منتظر این دوره می مونیم همگی. خدا قوت

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مائدع
   1397/04/26 23:15
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 41 کلمه

   من با كمال ميل همراهي خواهم كرد و تمرينات رو انجام خواهم داد،هر چند هم در دوره خدا هرگز دير نميكند و دوره پيشگويي شركت كردم و خيلي راضي بودم،زندگي با طعم خدارو هم پيگيري خواهم كرد سپاس از استاد عزيز

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   Nazgol
   1397/04/26 19:56
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 16 کلمه

   سلام استاد عزیز بسیار بسیار خبر خوشحال کننده ایی بودومن تا آخر دوره مشتاقانه همراهتون هستم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مرجان فکوری
   1397/04/26 15:32
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 25 کلمه

   سلام استاد عطار روشن بزرگوار
   من تا آخر دوره با شما هستم. بیصبرانه منتظر شروع دوره هستم و از این تصمیم تون خیلی خوشحال و سپاسگزارم.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مهسان
   1397/04/26 13:40
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 25 کلمه

   سلام استاد گرامی
   من در مسیر زندگی با طعم خدا با شما و دیگر دوستان همسفر هستم.
   با شور و اشتیاق منتظر شروع دوره هستم.
   از شما سپاسگزارم.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   راضیه
   1397/04/26 13:36
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 47 کلمه

   سلام جناب عطا روشن ، خیلی هم عالیه و من چقدر نیاز داشتم به چنین دوره ایییییی به زندگی با طعم خدا .. منم حتما همراه شما خواهم بود و‌متعهد میشم که این مسیر تا اخر با شما طی کنم
   سپاسسسس

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   Soheila (پرستو)
   1397/04/26 11:44
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 28 کلمه

   استاد عزیز و مهربانم
   از اینکه بار دیگر میتونم در دوره ای بینظیر و عالی همراهتون باشم، افتخار میکنم.
   از لطف و محبت بی دریغ شما بینهایت سپاسگزارم???

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   هانیه قبادی
   1397/04/26 11:08
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 26 کلمه

   سلام استاد عزیزم

   ممنون و سپاسگزارم که این دوره رو برگزار کردید من اعلام آمادگی میکنم که با شور و اشتیاق تمرینات رو پیگیری و انجام میدم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   Saeedeh
   1397/04/26 09:32
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 50 کلمه

   سلام به همه دوستان و استاد روشن عزیز
   سلام به خدای مهربونم که همیشه حواسش هست که بهترینها رو برام رقم میزنه
   با کمال میل و عشق شرکت میکنم چون ایمان دارم نتیجه ای شگفت انگیز خواهم دید و بهترینها به سمتم جاری میشه

   استاد عزیز ازتون بخاطر سخاوت و همراهیتون سپاسگزارم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   طاهی
   1397/04/26 09:17
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 17 کلمه

   سلام استاد عزیز من هم در این دوره شرکت میکنم ممنونم که این دوره را برگزار میکنید

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مه گنج
   1397/04/26 00:44
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 210 کلمه

   سلام استاد عزیزم وخداقوت ازخداوند میخواهم که شما همیشه پر انرژی تر وقدرتمندتر بشید تا بتوانید انسانهایی که نیاز دارند صدای گرم شما بشنوند از راههای مختلف با شما آشناشوند وصدای گرم شما را بشوند وزندگی خودشون رو متحول کنند. شنیدن این نام زندگی با طعم خدا را بازهم نشانه ایی از طرف خداوند برای خودم می دانم وایمان دارم با انجام تمرینات ودر کنار شما وبقیه دوستان می توانم بهترینها را برای زندگی خود رقم بزنم. شرکت کردن واینکه شما این دوره رو رایگان دراختیار ما میگذارید رو بعنوان هدیه ایی از طرف خداوند برای خودم میدانم چون خواسته ام این بود چگونه می توانم با خداوند بهترین نتیجه هارو بگیرم چکار کنم که حالم بهتر بشه واین دوره را برای خودم بعنوان پاسخی از طرف خداوند میدانم برای همین از الان وهمین لحظه من تعهد نامه خودرا می نویسم اینجانب مه گنج رئیسی متهد میشوم با همراهی شما تمام تمرینات را به نحو احسن انجام دهم وهمیشه وهمه جا ودر همه حال به تمام گفته های شما به دقت تمام گوش کنم وتمام تمرینات را جامه عمل بپوشانم ودر تمام لحظات زندگیم از آنها نهایت استفاده کنم وایمان دارم که خداوند بندگانش را بهترین مسیر ها هدایت وحمایت می کند .یا مرگ یا زندگی با طعم خدا

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مژگان
   1397/04/26 00:18
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 46 کلمه

   سلام.خیلی نیاز به تغییر تو زندگیم دارم .از تغییر فکری و روحی تا جسمی و سبک زندگی.یکی از دوستانم از شاگردان شماست و خیلی راضیه از کمکهایی که در جهت تغییر مثبت ازتون گرفته.امیدوارم آموزشی که خواهید داد، منو در مسیر تعالی و رشد قرار بده.سپاسگزارم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   Bsh
   1397/04/26 00:09
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 16 کلمه

   با سلام خدمت شما استاد گرامي.ضمن تشكر من هم در اين دوره شركت خواهم كرد .

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   بنفشه
   1397/04/26 00:02
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 18 کلمه

   با سلام خدمت شمااستاد گرامي.ضمن تشكر من هم براي شركت در اين دوره آمادگي خودم را اعلام ميكنم.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   لیلا
   1397/04/25 23:33
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 31 کلمه

   سلام استاد عزیز و گرامی قطعا این دوره هم به مانند دوره های دیگر بینظیر و عالی خواهد بود با اشتیاق تمام حاضر به همسفر شدن در این مسیر هستم سپاسگزارم.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1397/04/25 21:43
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 26 کلمه

   استاد بزرگوارم بي نهايت مشتاقم از اينكه در اين مسير بتوانم همراه با شما باشم و بي صبرانه منتظر اين تحول با تعهد كامل خواهم بود.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   الهام اوا
   1397/04/25 21:35
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 24 کلمه

   استاد ممنون بیصبرانه منتظر این تمرینات هستم و با شما همراه هستم و از شما متشکرم و خدارو سپاسگزارم که با شما آشنا شدم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   خدیجه اکشته
   1397/04/25 21:06
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 27 کلمه

   سلام استاد من از خدای خودم سپاسگزارم که شما رو سر راهممون قرار داد من قول میدم تا اخر همراه شما باشم اجرتون با خدای بی همتا

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   خدیجه اکشته
   1397/04/25 21:03
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 20 کلمه

   سلام استاد ممنون از زحماتتون من قول میدم که تااخر همراه شما باشم اجر تون از خدای بی همتا بگیرید

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   زهرا
   1397/04/25 20:53
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 40 کلمه

   ممنون استاد مهربان از اینکه وقت گرانبهای خودتون رو در اختیار ما میذارید. امیدوارم همیشه شاد و خوشحال باشید. بقول مادر خدابیامرزم که هر وقت میخواست از ته دل واسه کسی دعا کنه میگفت: خدا بچه‌هاتون رو چراغ دلتون بکنه.آمین

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فریبا(ماه بانو)
   1397/04/25 20:44
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 21 کلمه

   سلام استاد عزیزم…
   خیلی خوشحال شدم از اینکه قراره یه کار گروهی با دوستان و رهبری شما انجام بدیم ..
   من مشتاقانه منتظرم…
   سپاااس

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سبزوار اسماعیلی
   1397/04/25 20:40
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 5 کلمه

   سلام استاد فوق العادہ بود

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فهیمه
   1397/04/25 20:34
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 38 کلمه

   سلام استاد روشن بسیار ممنون وسپاسگذار برای این دوره من خیلی به این دوره ایمان دارم که برام معجزه میکنه خیلی دوست دارم زودتر این دروه شروع بشه نهایت سپاسگذاری رودارم واز خدا بهترینها رو براتون آرزمندم.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   زهرا
   1397/04/25 20:16
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 30 کلمه

   سلام استاد.من اولین باره که توی یک فعالیت گروهی شرکت میکنم.شرکت در این برنامه به دلم افتاده که توی زندگیم تاثیر میذاره.امیدوارم من به همراه بقیه به نتیجه دلخواه برسیم.تشکر

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   جمیله
   1397/04/25 20:13
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 183 کلمه

   سلام استاد خوبیها و فرشته ی زمینی خداوند
   خیییییلی خوشحالم که شنونده ی حرفهای خوبتون بودم
   من هم قول میدم در مسیر زندگی به طعم خدا که مطمئنم طعم شیرین و جدیدی ست همراه باشم و تمرینات رو انجام بدم
   و مطمئنم که تجربه ی بسیییییییار شیرینی خواهد بود
   دوره ی خدا هرگز دیر نمی کند انقدر زندگی مرا متحول کرده که هر لحظه میگویم خدایاااااااا شکررررررررررت و هر چه از خوبیهای ان بگویم کم است
   واقعا استاد عزیز در این برهه از زمان که تقریبا اکثریت از وضع و اوضاع زندگی ناراضی هستن من زندگی خوبی را تجربه میکنم به قول شما ما همون ادمها هستیم ولی چون فکرمون عوض شده از زندگی لذت می بریم خدا رو هزاران بار سپاسگزاریم که شما استاد خوب مارو با خودتون همراه کردید
   شما تجربه های خیلی بهترو بیشتر از ما دارید و اینکه مارو هم با خودتون سهیم میکنید لطف خدای مهربانیست که هر. لحظه صدایش میکنم و شکرش را به جای می اورم
   موفق و پیروز و شاد و سلامت و ثروتمند در پناه خدا باشید???

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سبزوار اسماعیلی
   1397/04/25 20:01
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 25 کلمه

   سلام استاد خوبم سپاسگزارم خداوند ھستم کہ در این مسیر زیبا با شما ھمراہ ھستم عاشقانہ دورہ زندگی با طعم خدا را دنبال خواھم کرد

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سادات
   1397/04/25 20:00
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 131 کلمه

   سلام بر همه ی دوستان . استاد صحبتهاتون عالی بود . واقعا که شما رو خدا برای ما فرستاده و ما از اینکه استاد بزرگی چون شما همیشه با ما همراه هست و ما رو قابل میدونه که انرژی روح و روان و ذهن قدرتمند خودش رو بهمون انتقال بده کمال افتخار رو داریم . استاد ایشالله همیشه زنده باشید و همیشه و همیشه مثل روز اول تولدتون شاد و سرحال و انرژی بخش باشید . شما رسالتی رو به عهده گرفتین که باعث میشه خیلی از مشتاقان رو به سوی خداوند که سرمنشا تمام تناسبهاست هدایت کنید . سایه تون بر دوام ای کسی که صفت بزرگ خدا رو به لطف خدا در روح خودتون به تجلی درآوردید. ای زنده ی کننده ی امید در دلهای نا امیدان پایدار باشید.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   ستاره
   1397/04/25 19:57
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 18 کلمه

   سلام استاد گرامی
   سپاسگزارم بابت به اشتراک گذاشتن علم و آگاهیتون با همه دوستان?
   موفق و موید باشید?

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   خدیجه غلامحسین
   1397/04/25 19:54
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 24 کلمه

   سلام استاد
   واقعا خوشحالم که میتونم در کنار شما مطالب جدید و مفید رو یاد بگیرم و همچنین مشتاقم که در این دوره شرکت کنم.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   خدیجه اکشته
   1397/04/25 19:49
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 49 کلمه

   سلام استاد خداروشکر میکنم که در این مسیر همراه شما باشم و واقعا به این فکر میکردم که حتما فایلهاز خدا هرگز دیر نمیکنه روشرکت کنم منتظر بودم هزینه اش برام جور بشه وخدابهشما استاد عوض خیر بده که فایلها رو در اختیار ما قرا میدید خدایا شکرت?????????

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   لیلا سیدین
   1397/04/25 19:45
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 23 کلمه

   سلام من دوست دارم در این دوره شرکت کنم و نهایت تلاشم رو می‌کنم که بتونم تمرینات روانجام بدم.ممنون از لطف استاد عزیز.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   شیما
   1397/04/25 19:25
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 50 کلمه

   سلام استاد گرامی …خیلیییی زیااددد ازتون ممنونم به خاطر این هدیه ای که به ما دارین میدین و خیلی خوشحالم و کلی ذوق دارم که هر چه سریع تر این دوره شروع بشه…به شما و بیشتر به خودم قول میدم که تا اخر این مسیر متعهد باشم …با تشکر ????

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   بانو
   1397/04/25 19:22
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 50 کلمه

   سلام استاااد خیلی خوشحال شدم اتفاقاچندروزبود ک یه چیزی مثل همین درفکرم بودومیخواستم باهاتون درمیان بذارم باخودم فکرمیکردم چه خووب میشدماک همه باهم همدل همراه هستیم سریک ساعت خواص برای موفقیت وتمام خواسته های خوبمون باهم همصدادعاکنیم خداروشاکرم ک شمااستادمهربون چراغ راهی کرده برای همه ی ماسپاس گزارم وبااشتیاق منتظرم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   shiva
   1397/04/25 19:21
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 45 کلمه

   سلام به استاد عزیز
   خیلی. خوشحالم از برگزاری این دوره( زندگی به طعم خدا) و منم میتونم تو این دوره ی عالی همراه با دوستان عزیزم شرکت کنم ویه کار گروهی دیگه دارم تجربه میکنم از خداوند بی نهایت بخاطر داشتن استادی مهربان ودلسوزم سپاسگزارم❤❤❤❤❤

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فاطمه
   1397/04/25 19:18
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 27 کلمه

   سلام. ممنونم از شما استاد عزیز. من هم مشتاقم ک دراین دوره عالی شرکت کنم. از اینکه تمام داشته های خود خالصانه دراختیار ما قرار میدین سپاسگذارم?

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   محمدی
   1397/04/25 19:07
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 2 کلمه

   عالی بود.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   زهرا
   1397/04/25 18:31
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 8 کلمه

   خیلی عالیه چطوری میشه ازین دوره استفاده کرد؟

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    گلابتون
    1397/04/27 14:23
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 18 کلمه

    سلام زهرای عزیز، اسم دوره بینظیربصورت رایگان در کانال خداهرگز دیرنمیکند به لطف خدای مهربان واستادعطارروشن بینظیر برگزارخواهدشد.

    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آرامش
   1397/04/25 18:14
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 12 کلمه

   سلام به استاد عزیزومهربونم ممنون از کار بسیار زیبا و فوق العادتون

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   گل نرگس (هما)
   1397/04/25 17:03
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 15 کلمه

   باسلام ارادت خدمت استاد عزیزودوستان خوبم??????
   باکمال افتخار واشتیاق همسفر شما خواهم بود تا آخر ??

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   rahil
   1397/04/25 14:19
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 70 کلمه

   سلام خدای خوبم
   خالق زیباییها

   سلام استاد خوبم
   ممنونم ازتون بابت اینکه دلیل ومسبب حال خوبه آدمها میشید

   تمایل خودمو اعلام میکنم وبا صراحت وتمایل قلبی بیان میکنم که تا اخر مسیر در کنار شما هستم

   من چیزی رو که از خدا خواسته بودم چندی نپایید که شما به من هدیه دادید

   بی صبرانه منتظر شروعی دوباره هستم

   ممنونم که اتفاقهای خوب زندگیمو با شما رقم میزنم
   سپاسگزارم استاد خوبیها

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   عاطی
   1397/04/25 14:15
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 24 کلمه

   سلام به استاد عزیز و گرامی بهتون خسته نباشید میگم وخیلی خوشحالم که این دوره شروع کردید ومن قول میدم که تا اخرش هستم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   shiva
   1397/04/25 13:59
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 39 کلمه

   سلام استاد عزیز خدا خیر دنیا و اخرت بهتون عطا کنه.‌‌‌…منم قول میدم تا انتهای مسیر کنار
   شما و دوستان عزیز باشم و تمام فایل هارو با شور و اشتیاق تمام گوش کنم و تو زندگیم اجرا کنم…تشکر ?????❤❤❤❤❤❤

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سهیلا
   1397/04/25 13:44
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 26 کلمه

   سلام به دوستان و استاد گرامی
   خیلی عالی بود
   انشاالله که خدابه شما استاد عزیز طول عمر بده
   من هم سعی میکنم با شما هماهنگ باشم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   Ajam
   1397/04/25 13:28
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 20 کلمه

   سلام استاد عزیز
   خداروشاکرم که یکبار دیگه میتونم همراهتون باشم و قول میدم جزو بهترینها باشم???از خداوند بهترینها رو براتون ارزومندم??

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   شیلا
   1397/04/25 12:43
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 30 کلمه

   سلام استاد گرامی من وقتی فایل دیدم خیللللللللییییی خوشحال شدم .خدا خیرتون بده. من تعهد میدم تا آخر همراه باشم وتمام تمرین ها رو انجام بدم سپاس استاد عزیز

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سادات
   1397/04/25 12:34
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 25 کلمه

   سلام این دوره بسیار عالی است . من با تمام وجودم و با کمال میل حاضر به همسفر شدن در مسیر زندگی باطعم خداهستم. سپاس

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   گلابتون
   1397/04/25 11:52
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 38 کلمه

   سلام استاد وااااای واقعا عالیه، سپاسگزارم ازخدای مهربان که باشما آشناشدم ومسیرزندگیم روتغییردادو از شما که هرروز باسورپرایزهای جدید روشنگرراهم هستید.خدایا شکرت برای اینهمه اتفاقات عالی و سپاسگزارم استاد عزیزم که ماروهم قراره دراین تمرینات باخودتون همراه کنید.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    Rozita
    1397/04/25 23:38
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 23 کلمه

    سلام استاد عزیز این دوره عالی ترین دوره هست من با کمال میل حاضر به همراهی هستم واز شما کمال تشکر رو دارم

    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   طاهری
   1397/04/25 11:04
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 13 کلمه

   سلام استاد عزیز ممنون از اینکه اینقدر همیشه و همه وقت عالی هستید

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    zeinab
    1397/04/27 15:18
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 10 کلمه

    با عرض سلام خدمت استاد روشن
    مثل همیشه عالی بود

    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    فهيمه
    1397/04/28 00:07
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 47 کلمه

    سلام استاد عزيزم واقعا فوق العاده بود دقيقا من هم در دوره خدا شركت كردم واقعا اينها برام مهم نيست والان با گوش دادن اين فايل واقعا لذت بردم ممنونم واقعا
    و واقعا متعهد ميشم تمرينات رو انجام بدم
    ممنونم
    زندگي با طعم خدا واقعا آرام بخش هستش

    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    ماه سا
    1397/04/28 03:06
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 31 کلمه

    سلام استاد عزیز
    چقددددر لذت بخشه طی کردن راهی که شما رو به خدا و موفقیت رسوند. راهی که که قبلا کسی رفته که داره مسیر روشنش رو به ما نشون میده.

    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    مریم
    1397/04/30 13:23
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 18 کلمه

    سلام استادمحترم خوبین.مثل همیشه عالی مخصوصا باصدای پرانرژیتون که آدم به وجدمیاره همراه با آرامش.آرامشی به طعم خدا?

    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    مریم
    1397/05/01 22:38
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 329 کلمه

    با سلام خدمت استاد عزیز و دوستان گرامی خیلی خوشحال هستم که با شما آشنا شدم استاد عزیز من اولین بار با فایل چشم زخم شما آشنا شدم که بسیار عالی بود و مرا از بسیاری از سوالات ذهنی که سال ها گرفتار آن بودم رها کرد خیلی خوشحال هستم که در این دوره گروهی شما هم شرکت کردم من از خداوند مهربانم اولین چیزی که خواستم سلامتی بود که به لطف خداوند سلامتیم را کاملا به دست آوردم و هرروز شاد تر و سالم تر از روز قبل هستم از خداوند مهربان میخواهم که همیشه کارت عابر بانکم پر از پول باشه و هرچقدر که خرج میکنم همینطور به موجودی بانکم اضافه بشه همیشه در حال اضافه شدن باشه کارت بانکیم
    از خداوند مهربان میخوام که صاحب یه ویلای خیلی لوکس و قشنگ در شمال بشم که آخر هفته با خانواده برم تفریح.
    از خداوند مهربان میخوام که صاحب یه خونه بزرگ و لوکس عالی تو بهترین نقطه تهران بشم. از خداوند میخوام که درآمدم برسه به 10 برابر درآمد الانم و هر روز کارم راحت و راحت تر بشه و درآمدم هم بیشتر بشه
    از خداوند میخوام که به تناسب اندام برسم و هیکل خیلی قشنگی داشته باشم و پوستم هرروز جون تر از روز قبل بشه از خداوند میخوام که فقط ادمای مثبت جذب من بشن و هر جا میرم دورو برم فقط ادمای مثبت باشن
    از خدای مهربونم میخوام که خودم و خانواده ام همیشه سلامتی داشته باشیم و سر شار از سلامتی و شادی باشیم
    از خدای مهربونم میخوام که هر هفته به یه نقطه از ایران برای سفر برم با خانواده ام
    از خدای مهربونم میخوام که هر ماه به یه سفر خارج از کشور برم
    هر روز لباسای قشنگی برای خودم بخرم و هروقت که دلم خواست خرید کنم و پول خرج کردن برام راحت باشه
    استاد مهربونم ازتون سپاسگزارم که این دوره عالی رو گذاشتید که این حس خوب و عالی رو بهم دادین
    درپناه خداوند مهربان همیشه شادو پیروز باشید

    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    فاطمه نوری نوروزی
    1397/05/08 23:19
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 34 کلمه

    سلام استادمن فایل تصویری شما را دیدم و شنیدم فرکانس دهنی من به شما نزدیک است. امیدوارم خدا توفیق همراهی را به من عطا کند. سپاس ازشما که دکات دانش خویش را اینطور میدهید.سپاس

    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    فاطمه نوری نوروزی
    1397/05/09 00:15
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 111 کلمه

    سلام. خداقوت حرفای وزین شمارو شنیدم.
    ۱- تندرستی کامل برای خودم و همه ی ادمهای اطرافم
    ۲-ارامش قلبی و اطمینان به زندگی
    ۳-اسایش و رفاه مادی بیش ازحد تصورم و به اندازه ی کرم خدا
    ۴-عشق و علاقه ی بیش از پیش بین منوهمسرم
    ۵-به جایگاهی برسم که بدون هیچ نگرانی و بی حساب و کتاب به همه ی بندگان خدا کمک مادی و معنوی کنم
    ۶-هر کسی با دیدن من شاد بشه و یاد خدا و مهربانیهاش بیفته
    ۷-به هرانچه لیاقت دارم که برسم و بخاطر دیدگاه شاید سخت گیرانه و اشتباهم نرسیده باشم
    ۸- به همراه همسر و فرزندانم به هرجای دنیا بی هیچ نگرانی سفر کنم تا نشانه های بیشتری از عشق خدا به بندگانش ببینم.

    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    میتراامامی
    1397/06/02 14:07
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 25 کلمه

    سلام استادمن تازه دارم شروع میکنم وفایلها سرشارازانرژی هست چون واقعاازتمام راهها ناامیدشدم خداوندشماراسرراهم گذاشت هنوزشروع نکردم ازفرداشنبه انشالله شروع میکنم وخیلی امیدوارهستم ممنون ازشما.

    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم