به نام خدای مهربان

همه افرادی که اضافه وزن دارند دوست دارند لاغر شوند اما فقط عده کمی از آنها به رویای خود می رسند.

دلیل اینکه فقط عده کمی لاغر می شوند این نیست که سیستم بدنی افراد با یکدیگر تفاوت دارد بلکه فقط به این دلیل است که تفکر آنها درباره خودشان با هم متفاوت است.

افراد چاق دلایل مختلفی برای چاق ماندن و موفق نبودن در متناسب شدن خود دارند اما همه این دلایل فقط وهم و خیال است و تنها دلیل اینکه این افراد لاغر نشده اند این است که به توانایی خود در متناسب شدن باور ندارند.

همه افرادی که چاق هستند و باور ندارند میتوانند لاغر شوند در زندگی خود کارهای بسیار سخت تری را انجام داده اند.

آنها مهارت های مختلفی را آموخته اند و مشاغل مختلفی را انجام می دهند

اما باور اینکه آنها نمی توانند لاغر شوند سبب شده است که علیرغم اینکه در انجام هر کاری موفق هستند در متناسب شدن موفق نمیشوند.

بنابراین اگر شما اضافه وزن دارید و احتمالا تمایل دارید که متناسب شوید باید بدانید که مهمترین و اساسی ترین تغییری که باید در خود ایجاد کنید باور کردن متناسب شدن است.

باید در خود توانایی متناسب شدن را ایجاد کنید تا ذهن شما برای حرکت به سمت متناسب شدن حرکت کند.

همانگونه که شعله ای کوچک میتواند جنگلی را به آتش بکشید، باور اینکه میتوانم لاغر شوم به راحتی میتواند جسمی را متحول کند.

یکی از مشکلاتی که در سطح فکر افراد چاق وجود دارد این است که همیشه به وضعیت موجود خود توجه میکنند و احساس آنها بد میشود و استمرار در این کار سبب سست شدن اراده و ناامید شدن در متناسب شدن می شود.

آموزش های دوره لاغری با ذهن به افراد کمک میکند تا اول در خود احساس لیاقت و خودباوری برای متناسب شدن بکنند و سپس به صورت گام به گام حرکت خود به سمت متناسب شدن را ادامه دهند

هر تمرین این دوره به منزله یک گام فاصله گرفتن از وضعیت موجود و نزدیک شدن به وضعیتی است که سال هاست در رویای ما بوده است.

توضیحات لایو شماره 3 آگاهی فوق العاده ای در جهت ایجاد خودباوری و چگونگی شروع حرکت برای متناسب شدن را در اختیار شما دوستان عزیز قرار می دهد

ضمنا پاسخ به سوالات شرکت کنندگان در لایو اینستاگرام میتواند راهگشای بسیاری از مسائل و موانع فکری شما باشد.

با آروی روزهایی سرشار از شادی و موفقیت برای تک تک شما همراهان

منتظر همراهی شما هستیم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن