به نام خدای مهربان

احتمال می دهم هر فردی که اضافه وزن دارد حداقل یک بار برای لاغر شدن از طریق یکی از روشهای معمول زمان خود اقدام کرده است. اما اطمینان دارم همه افرادی که اضافه وزن دارند از هر طریقی برای لاغر شدن اقدام کرده اند موفق نشده اند و به رویای لاغری خود نرسیده اند.

اما این پایان داستان نیست، اطمینان دیگری دارم که شاید برای شما تعجب آور باشد.

هرچه فردی که اضافه وزن دارد، دفعات بیشتری برای لاغر شدن اقدام کرده باشد نشان از تعهد او برای رسیدن به خواسته خود است.

اما اینکه چرا این تعهد چرا به نتیجه نرسیده است؟ به دلیل اشتباه بودن مسیر رسیدن به لاغری است.

بارها گفته ام اما بازم هم با تاکید و ایمان بیشتر اعلام میکنم همه افرادی که اضافه وزن دارند از طریق ذهن خود دچار اضافه وزن شده اند و تنها طریقی که میتوانند به لاغری برسند از طریق ذهن است.

هر روش دیگری با اعمال فشار و محدودیت برای جسم میخواهد به افراد کمک کند لاغر شوند و به همین دلیل موفق نخواهند شد.

اطمینان دارم اکنون که شما در سایت تناسب فکری هستید، مسیرهای متعددی برای لاغری را طی کرده اید که همه منجر به شکست یا نتایج موقتی بوده است و به دلیل درخواست خودتان از خداوند برای پیدا کردن روشی که به شما کمک کند لاغر شوید به سایت تناسب فکری هدایت شده اید.

اگر آشنایی شما با سایت تناسب فکری از طریق هدایت الهی بوده است، شایسته است که به پاس قدردانی از خداوند تمام تلاش و تمرکز خود را برای رسیدن به رویایی که سالهاست زندگی ما را تحت تاثیر قرار داده است به کار گیریم.

تصمیم برای لاغر شدن فقط گام اول این ماجراست، از آن مهمتر متعهد بودن به ادامه دادن و طی کردن گام به گام مسیر لاغری با ذهن است.

مسیری که تمام نمیشود، اما به مرور ساده تر و لذتبخش تر میشود و به همین دلیل استمرار در این مسیر کار بسیار ساده ای است.

خیلی از افرادی که میخواهند لاغر شوند بارها تصمیم قاطع گرفته اند که از روشهای مختلف مثل رژیم غذایی، مصرف دارو و دمنوش، ورزش های سخت و حتی عمل جراحی خود را از شر اضافه وزن خلاص کنند اما همه این افراد را میشود به دو دسته تقسیم کرد.

دسه اول افرادی که تصمیم به لاغر شدن گرفته اند، دسته دوم افرادی که متعهد برای لاغر شدن بوده اند.

افراد متعهد به مراتب از روش های اشتباه هم نتایج بهتری کسب کرده اند گرچه مزد زحمت های خود را نگرفته اند

اما به وضوح مشخص است که تعهد داشتن حتی در مسیرهای اشتباه نتایج بهتری به ارمغان دارد، بنابراین اکنون که در مسیر صحیح لاغری با ذهن هستید لازم است تعهد لازم برای لاغر شدن را داشته باشید.

در توضیحات این فایل تصویری توضیحات تکمیلی درباره چگونه متعهد شدن برای لاغر شدن را با شما به اشتراک گذاشته ام.

ایمان دارم عزیزانی که با دقت و بارها این فایل فوق العاده را استفاده کنند و از آن مهمتر سعی کنند به گفته های آن عمل کنند به سادگی در مسیر صحیح خلق رویای لاغری خود قرار میگیرند و طولی نخواهد کشید که تصویر آنان بعنوان شگفتی ساز دوره لاغری با ذهن در آلبوم شگفتی سازان ثبت خواهد شد.

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن