0

مشکلات لاغر شدن بیشتر از چاق بودن است اگر …

1891 بازدید
لاغر شدن با ذهن

مشکلات افراد چاقی که برای لاغر شدن اقدام میکنند بسیار بیشتر از افراد چاقی است که هیچ اقدامی نمیکنند.

در نگاه اول شاید این نوشته اشتیاه باشد اما با کمی فکر کردن به عملکرد خودمان برای لاغر شدن به این واقعیت پی میبریم که هرجقدر سعی کردیم لاغر شویم، علاوه بر اینکه لاغر نشده ایم مشکلات دیگری هم برای ما به وحود آمده است.

بسیاری از افراد چاق با اعمال رژیم های سخت و طاقت فرسا علاوه بر اینکه لاغر نشدند بلکه مشکلات جسمی زیادی برای خود به وجود آوردند، مثل ریزش مو، افتادگی پوست، اختلال عصبی، اختلال در عملکرد معده، کلیه و سیستم گوارشی.

بسیاری از افراد چاقی که از طریق ورزش های سنگین و سخت اقدام به کاهش وزن کرده اند علاوه بر اینکه لاغر نشده اند، آسیب های متعددی به جسم خود وارد کرده اند، درد های عضلانی، کشیدگی مفاصل، کمردرد، پادرد و آسیب های جدی به مهره های ستون فقراط

همچنین افرادی که از دارو های مختلف برای چربی سوزی استفاده کرده اند، نه تنها نتیجه مطلوبی کسب نکرده اند بلکه صدمات جبران ناپذیری به سیستم گوارشی خود زده اند، به طوری که مجبور به مصرف داروهای متعدد برای بهبود شرایط موجود هستند.

افراد چاقی که از طریق عمل های جراحی برای کاهش وزن اقدام کرده اند، نه تنها نتیجه مطلوب و دائمی کسب نکرده اند بلکه مشکلات بسیار زیادی برای خود ایجاد کرده اند، حالت تهوع دائمی، اختلال در سیستم گوارش، اختلالات تنفسی و …

با بررسی عملکرد خودتان برای لاغری به وضوح میتوانید از مشکلاتی که برای خود ایجاد کرده اید آگاه شوید، مشکلاتی که بر مشکل اصلی که چاقی است اضافه شده است.

ضمنا مشکلات روحی ایجاد شده برای افرادی که جهت لاغری افدام کرده اند فراتر از مشکلات جسمی است، افسردگی، از دست دادن اعتماد به نفس، احساس ناامیدی، تندخو شدن و بسیاری حالت های عصبی دیگر نتیجه اقدامات افرادی است که برای لاغری از روشهای مختلف استفاده کرده اند.

در یک جمع بندی ساده میتوان به این واقعیت پی برد که افراد چاقی که برای کاهش وزن اقدام کرده اند به مراتب مشکلات بیشتری نسبت به افرادی که هیچ اقدامی برای لاغری نکرده اند برای خود بوجود آورده اند.

تمام مشکلاتی که برای این افراد ایجاد شده است به دلیل عدم اطلاع از نحوه صحیح لاغر شدن است. استفاده از روشهای غیراصولی و غیرکارآمد عوارض جبران ناپذیری برای افراد ایجاد میکند.

بنابراین شما اگر اضافه وزن دارید و قصد لاغر شدن دارید حتی اگر بارها از روشهای مختلف برای لاغری اقدام کرده اید و نتیجه خاصی کسب نکرده اید بهتر است بدانید که تلاش شما برای لاغر شدن تا آخر عمر بی فایده خواهد بود چرا که اگر صد بار از مسیرهای اشتباه برای لاغر شدن اقدام کنید نتیجه ای جز شکست و مشکلات بیشتر در انتظار شما نخواهد بود.

همه افراد چاق به یک دلیل مشابه چاق هستند و آن یادگیری چاقی است، ذهن این افراد برای چاق شدن آموزش دیده است و به همین دلیل است که خیلی راحت چاق میشوند اما به سختی میتوانند مقداری لاغر شوند.

تنها دلیل به راحتی چاق شدن و به سختی لاغر شدن این افراد، یادگیری چاقی توسط ذهن آنهاست.

تمام فعالیت های روزمره ما تحت کنترل فرمولهای مغزی ماست و وقتی از طریق مختلف چاق شدن را به ذهن خود بیاموزیم، چاق شدن خیلی ساده و آسان خواهد بود و در مقایل لاغر شدن سخت و طاقت فرسا میشود.

اگر میخواهید به شکل آسانی متناسب شوید باید بدانید که ساده ترین روش، یادگیری لاغر شدن است، وقتی متناسب شدن را بیاموزید، لاغر شدن هم مانند چاق شدن ساده و آسان خواهد بود.

هر کاری از طریق آموزش صورت گیرد ساده و قابل دستیابی خواهد بود، این کار میتواند راه رفتن باشد، آشپزی کردن، رانندگی کردن و یا لاغر شدن باشد.

بنابراین برای لاغر شدن به دنبال روشهای مخرب نباشید.

رژیم گرفتن و محروم کردن خود از خوردن غذاهایی که به آنها علاقه دارید فقط باعث اختلال عصبی در شما میشود. بارها در اقدامات خود برای رژیم گرفتن، این حالت را تجربه کرده اید که درگیری ذهنی در شما ایجاد شده است، عصبانی شده اید، پرخاشگر شده اید و همه اینها به علت مقابله با دستورات ذهنی برای خوردن در شما ایجاد شده است.

مصرف داروهای مختلف فقط باعث اختلال در سیستم گوارشی شما میشود. امیدوارم که این شیوه را انجام نداده باشید و تجربه های وحشتناک مصرف داروهای چربی سوز و لاغر کننده را نداشته باشید.

انجام حرکات ورزشی سخت و سنگین تنها باعث آسیب های جدی و جبران ناپذیری به جسم شما میشود. بسیاری به اشتباه عقیده دارند که هرچقدر بیشتر عرق کنند به میزان بیشتری لاغر میشوند و به همین دلیل با تحت فشار قرار دادن جسم خود میخواهند با سرعت بیشتر و به شکل بهتری لاغر شوند و اگر از این دسته افراد باشید حتما از نتیجه ناامید کننده اقدام خود اطلاع دارید.

استفاده از عمل های جراحی تنها باعث ایجاد اختلال و صدمات جبران ناپذیری به بخش های مختلف جسم شما میشود.

وقتی میتوان با یادگیری کاهش وزن به شکل ساده و بدون هرگونه عوارضی لاغر شد، چرا انقدر سختی بکشیم و مشکلات فراوان برای خود ایجاد کنیم.

با یادگیری لاغری از طریق ذهن نه تنها میتوانید به سادگی لاغر شوید بلکه مزایای بسیاری را برای خود ایجاد میکنید.

آرامش درونی، سلامتی کامل، بهبود شرایط گوارشی، احساس شادی درونی، افزایش اعتماد به نفس، بهبود اختلال عملکرد غده تیروئید، بهبود وضعیت فشار و چربی خون و بسیاری مزایایی که به دلیل در تعادل قرار دادن ذهن و جسم برای شما بوجود می آید.

اگر به دنبال روشی برای کاهش وزن هستید، حتما مزایای استفاده از روش لاغری با ذهن را بررسی کنید و سپس برای انتخاب روش صحیح لاغر شدن تصمیم بگیرید.

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=11293
اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

5 نظر در مورد مشکلات لاغر شدن بیشتر از چاق بودن است اگر …

دیدگاهتان را بنویسید

 1. سلام بهترین روش لاغری لاغری با ذهن،اسانترین روش لاغری لاغری با ذهن ،ماندگارترین روش لاغری لاغری با ذهنه،بدون عارضه ترین روش لاغری لاغری با ذهنه،یعنی یاد بگیری که لاغر بشی،یاد بگیری از غذا خوردن لذت ببری،یاد بگیری غذاها نعمت پروردگار هستتد برای استفاده ما هیچ قدرتی ندارند که نا رو چاق یا لاغر کنن،یاد بگیری به اندازه نیازت بخوری،یاد بگیری پیغام سیری رو بشنوی،یاد بگیری سیری مساوی خفگی نیست،یادبگیری خودت رو همینطور که هستی بپذیری و دوست داشته باشی،یاد بگیری خودت رو سرزنش نکنی،یاد بگیری از چاقیت متنفر نباشی،یاد بگیری حسرت لاغری نداشته باشی،یاد بگیری به جسمت اعتماد کنی که میتونه خودش رو به بهترین شکل فرم بده به قول یکی از دوستان اینقدر زیبا و متعادل از همه قسمتهای بدن کم میکنه که خیلیها متوجه نمیشن فقط خودت کم شدنهای ریز ریز رو توی بخشهای مختلف بدنت متوجه میشی و این هم یعنی یاد بگیری منتظر تایید بقیه نباشی تا خودت رو تایید کنی،یاد بگیری احساس خوبت در هر لحظه مهمترین کاری هست که باید انجام بدی،یاد بگیری و ارامش داشته باشی و با لذت و شادی و حال خوب فقط ادامه بدی و ورودیهای عالی بدی و بذرها رو بکاری و مراقبت کنی و در نهایت میوه زیبای لاغری رو دریافت کنی.عزیزم پاداش شما که لاغری است در حال اماده شدنه😍😍😊

  1+
 2. سلام دوستان عزیز من تازه دوساعته که وارد سایت تناسب فکری شدم وخوشحال هستم که درمسیرقرارگرفتم فقط نمی‌دونم جای درستی برای. دادن نظر اومدم یانه من خیلی دوست دارم مثل دوستان تغییر کنم خدایا شکرت بابت همه چیز ازت متشکرم وممنونم????

  0
 3. بله کاملا صحیح میفرمایید من خام گیاه خواری وخیلی رژیم هارو امتحان کردم وبا کنار گذاشتن کربوهیدرات ها مانند نان و برنج به ریزش مو دچار شدم.تا فرشته ای بنام رضا عطار روشن نور امید در دلهامان تاباند.

  2+
 4. سلام و عرض ادب
  بله تمام مطالب مورد تایید م هستند وهر کدام رو به نحوی تجربه کرده ام وقبول دارم بهترین روش برای لاعری فعالیت تناسب ذهنی میباشد از خدا بزرگ و استاد عزیرم سپاسگزارم

  1+